לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1166411,664 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לצפיה ב-'סנכרון עם המחשב'
סנכרון עם המחשב
23/02/2018 | 13:05
2
11
האם יש דרך היום לסנכרן עם המחשב אונליין או חצי אונליין כך שברגע שאני מצלם תמונות וסרטונים זה יגיע ישירות לספריה יעודית במחשב ?
לצפיה ב-'ערב טוב '
ערב טוב
23/02/2018 | 16:47
9
גם ל DROPBOX וגם ל ONEDRIVE יש תכונה כזאת .
להעלאה של תמונות וסירטונים אני משתמש בדרופבוקס . אפשר לבחור העלאה רק ב WIFI או גם בסלולר וכמובן רק תמונות או גם וידאו
* תוספת מאוחרת - התמונות עולות לתיקיית camera uploads תחת התיקייה הראשית של דרופבוקס
לצפיה ב-'זו ברירת המחדל של תמונות גוגל'
זו ברירת המחדל של תמונות גוגל
23/02/2018 | 17:43
3
האפליקציה עם השבשבת הצבעונית שמותקנת כמעט בכל מכשיר.
כל התמונות והסירטונים שאתה מצלם מגובים אוטומטית לחשבון הגוגל שלך ואתה יכול לגשת אליהם מכל מקום. אפשר גם להגדיר שהגיבוי יתבצע רק בזמן חיבור לווי פיי.
הייתרון הגדול שלהם הוא שיש להם שתי אופציות גיבוי 
איכות טובה ואיכות מקורית. אם אתה מגבה באיכות טובה הגיבוי הוא בחינם. איכות מקורית מנצלת נפח איכסון.
בתכלס, למרבית המכשירים מדובר באותה איכות אז אפשר בשקט לבחור באפשרות הראשונה.
לצפיה ב-'שאלה לגבי אפליקציית גיבוי טיטניום ורוט'
שאלה לגבי אפליקציית גיבוי טיטניום ורוט
22/02/2018 | 14:20
2
19
האפליקציה כותבת "לא ניתן להשיג הרשאות רוט"
למרות שעשיתי רוט וגם באפליקציות שבודקות רוט כתוב שיש רוט
מה יכולה להיות הסיבה לכך?
לצפיה ב-'יכול להיות שכאשר הפעלת בפעם הראשונה את טיטניום'
יכול להיות שכאשר הפעלת בפעם הראשונה את טיטניום
22/02/2018 | 16:47
1
23
לא אישרת לה רוט, ואולי אפילו הגדרת את זה באופן קבוע, כך שתמיד נדחית הבקשה של האפליקציה לקבל רוט. תבדוק את זה ברשימת האפליקציות תחת אפליקציית ה-SuperUser שלך. אפשרות אחרת היא שיש מצב "חיסכון בסוללה" שמכבה את אפליקציית ה-SuprtUser שלך, ואז היא לא מקבלת בכלל את הבקשה מטיטניום.
לצפיה ב-'צדקת לגבי הפעם הראשונה '
צדקת לגבי הפעם הראשונה
23/02/2018 | 11:09
7
לא אפשרתי לה רוט בטעות
הסתדר
תודה
לצפיה ב-'העברת תכולת ה-WhatsApp מאייפון לאנדרואיד'
העברת תכולת ה-WhatsApp מאייפון לאנדרואיד
19/02/2018 | 22:29
4
40
ראיתי ששאלו זאת ב-2015 והתשובה היתה ש.. "אי אפשר".

עברו שלוש שנים. אני כעת עם שיאומי Mi A1 והמכשיר הישן הוא אייפון 4s. הוא מגבה כל הזמן לאייקלאוד ולא ראיתי שם דרך לשנות לו את מנגנון הגיבוי.

האם אמנם אין דרך לגבות את תכולת ה-WhatsApp אל שירות ענן נייטרלי ומשם לאנדרואיד?

אשמח לעזרה בנושא,

תָּמִיר
לצפיה ב-'המצב עדיין זהה ככל הידוע לי.'
המצב עדיין זהה ככל הידוע לי.
21/02/2018 | 00:26
1
15
לצפיה ב-'יש כלים שמתיימרים לעשות את ההמרה הזו'
יש כלים שמתיימרים לעשות את ההמרה הזו
21/02/2018 | 08:03
28
ומפעם לפעם גבי מעלה קישור ו/או הסבר אליהם, ומסכם במשהו בסגנון של "אם תנסו, נשמח אם תחזרו להגיד אם זה עובד". בינתיים אף אחד לא חזר אלינו .
לצפיה ב-'בינתיים, מסתבר שיש כלי לזה.. '
בינתיים, מסתבר שיש כלי לזה..
21/02/2018 | 14:39
1
28
ששמו WazzapMigrator
זו אפליקציה שעולה כסף, אבל כשניסיתי לקנות אותה, משהו בצורה שהוא דורש להתחייב למשהו שקרוי גוגל פיימנט לא מצא חן בעיני. אתמול שלחתי לו מייל ששואל אם אפשר בפייפאל, עד עתה לא נתקבלה תשובה ממנו.

בינתיים ביקרתי ב-iDigital ולפי מה שאמרו לי, אין שום אפשרות לחלץ את הגיבוי של ה-WattsApp דרך iCloud וגם לא דרך iTunes.

לטענת אנשי iDigital, הדרך היחידה היא להעביר את ה-WattsApp אל מכשיר חדש יותר מזה שלי (4s) ואז במכשיר החדש, יש אפשרות להגדיר לטלפון להשתמש בחשבון ג'ימייל בכדי לבצע גיבוי ל-WhatsApp ואז אפשר יהיה לגשת לקובץ.

היום בערב חבר יביא לי אייפון 6 ואנסה לעשות זאת.
מקווה שבגירסת 6 של אייפון כבר מאופשרת שינוי תצורת הגיבוי.
במידה ולא, אשמח אם מישהו יוכל לומר לי מאיזו גירסה של אייפון הם איפשרו את שינוי תצורת הגיבוי.

עצם העובדה ש-iDigital לא מוכנים לתת שירות/תמיכה/עזרה בסוגיה הזו ובעוד סוגיות שירות  בטענה שהם "שומרים על פרטיותי" (שזה בולשיט גדול שהרי אני במפורש מבקש מהם ומאשר להם), + הסוגיה הזו שנועלת לאנשים נתונים בתוך מכשירים ומאלצת אותם לשדרג שוב ושוב רק כדי להיות מסוגלים לשמור על נתוניהם, הן סיבות מספיקות עבורי בכדי להחליט לסיים את הקשר הנצלני המתעלל הזה של Apple בלקוחותיה.

אייפון - מכשיר מעולה עם חרא של שירות.

אני כבר עם אנדרואיד.

תָּמִיר
לצפיה ב-'מה שאיידיגיטל הציעו לא יעזור ולא יעבוד כי אלו קבצי מסוג שונה'
מה שאיידיגיטל הציעו לא יעזור ולא יעבוד כי אלו קבצי מסוג שונה
21/02/2018 | 17:08
25
הכלי שמצאת הוא דבר  ישן, אולי זה יעבוד אבל אני עוד לא מצאתי אדם אחד שהצליח לעשות זאת.
אם זה יעבוד לך אתה תהיה ראשון בפורום אז תעדכן.

לצפיה ב-'אפליקציה לעוצמת שמע בשיחות'
אפליקציה לעוצמת שמע בשיחות
20/02/2018 | 13:59
2
33
שלום
יש לי אנדרואיד 6 ,עוצמת השמע בשיחות נמוכה,ניסיתי לא מעט אפליקציות זה לא במיוחד עזר
אודה לעזרה באים מכירים אפליקציה איכותית שמעלה את רמת הווליום בשיחות(מוסיקה פחות חשוב)
תודה מראש
לצפיה ב-'באיזה מכשיר מדובר?'
באיזה מכשיר מדובר?
21/02/2018 | 14:40
1
6
לצפיה ב-'בעיה בזיהוי אנשי קשר'
בעיה בזיהוי אנשי קשר
20/02/2018 | 13:03
1
42
בעל מכשיר LG4 
מתקשה לזהות אנשי קשר - רואה רק מספר, כנ"ל גם בחיפוש- מתקשה למצוא אנשי קשר
לעיתים אחרי 20 שניות מצליח להגיע למאגר ( שקיים),
נראה לי שהבעיה היא באנדרואיד.
יש לי עוד חברים שהתחילה להם תקלה שכזו בימים האחרונים.
למישהו יש תשובה לכך?
תודה רבה מראש
לצפיה ב-'3 הצעות, מן הקל אל הכבד'
3 הצעות, מן הקל אל הכבד
21/02/2018 | 14:43
29
1. להתקין את https://play.google.com/store/apps/details?id=com.... ולהשתמש בו בתור אפליקציית אנשי הקשר האולטימטיבית

2. לעשות איפוס למכשיר (לפני כן לגבות את הכול)

3. לצרוב רום אחר
לצפיה ב-'בעיה עתידית בגישה לתמונות ב"גלריה"'
בעיה עתידית בגישה לתמונות ב"גלריה"
19/02/2018 | 11:45
6
51
שלום לכולם,
יש לי מיני קלקסי S5.
קיבלתי הודעה בהתראות שהחל מה- 1/4 לא תהיה לי גישה לתמונות "בגלריה". היה גם כתוב שהתמונות לא יעלמו אלא שפשוט לא תהיה לי גישה אליהן.
מה עושים???

לצפיה ב-'נשמע הזוי'
נשמע הזוי
19/02/2018 | 13:19
35
מאיפה בדיוק קיבלת את ההתראה? אפשר צילום מסך?
לצפיה ב-'אולי יש לך איזה ענן שניגמר תוקף המנוי שלך אליו? דרופבוקס? '
אולי יש לך איזה ענן שניגמר תוקף המנוי שלך אליו? דרופבוקס?
19/02/2018 | 16:03
1
33
הגדלת גוגל דרייב? ....
לצפיה ב-'היי אתה צודק!! תוכל לעזור לי?'
היי אתה צודק!! תוכל לעזור לי?
22/02/2018 | 23:09
4
איתרתי את הקישור:
אני לא טובה באנגלית?
מה עליי לעשות כדי שהכל יסתדר?
אודה לכל עזרה!!
לצפיה ב-'היי לשניכם'
היי לשניכם
19/02/2018 | 19:35
32
קיבלתי את ההודעה ב"התראות".
"נכנסתי" להודעה ובגלל שהיה כתוב באנגלית לא קראתי.. וההתראה נמחקה.
לא יודעת מה לעשות..
אני זוכרת שלפני איזה שנה התבקשתי להגדיר גודל של מקום לגיבוי ווצאפ, ומישהי שהייתה לידי הגדירה משהו ואני לא בקשר איתה היום.
נשאלת השאלה: גם אם זה עניין של ענן, למה שב- 1/4/18 לא תהיה לי גישה אליו?
תודה על כל עזרה..
לצפיה ב-'יכול להיות משהו שקשור לדרופבוקס?'
יכול להיות משהו שקשור לדרופבוקס?
20/02/2018 | 07:25
23

אם לא השתמשת בשירות זה לא אמור להטריד אותך.
לצפיה ב-'אולי'
אולי
20/02/2018 | 10:15
23
קיבלת פעם הגדלה של נפח האיחסון בגוגל לשנה חינם ובתום השנה ההגדלה מסתיימת.
מה שאומר שלא תהייה לך גישה למידע שחרג מהנפח המקורי.
לצפיה ב-'דחוף. הטלפון פתאום נכבה. אומר לי להכניס סיסמה לשחרר את '
דחוף. הטלפון פתאום נכבה. אומר לי להכניס סיסמה לשחרר את
15/02/2018 | 21:10
13
83
החסימה. לא חסמתי ולא כלום. אין לי סיסמה. בהוט מובייל שלחו אותי למעבדה. אולי כאן ניתן לעזור לי. תודה
לצפיה ב-'סליחה חשבתי שזה קשור לחב' הסלולר. זה בטלפון. למה הוא ננעל'
סליחה חשבתי שזה קשור לחב' הסלולר. זה בטלפון. למה הוא ננעל
15/02/2018 | 21:49
5
54
פתאום. לא נעלתי כלום. מישו יכול לעזור לי בינתיים בלי מעבדה?
לצפיה ב-'איך נוכל לעזור אם לא סיפקת פרטים? צילום מסך, דגם מכשיר וכו''
איך נוכל לעזור אם לא סיפקת פרטים? צילום מסך, דגם מכשיר וכו'
17/02/2018 | 20:13
4
11
לצפיה ב-'lg k8. פתאום המסך ננעל ומבקש סיסמה. הכל ננעל. הטלפון מושבת'
lg k8. פתאום המסך ננעל ומבקש סיסמה. הכל ננעל. הטלפון מושבת
17/02/2018 | 21:31
3
35
לא זוכרת את הסיסמה ואם בכלל התבקשתי להגדיר סיסמה
לצפיה ב-'במקום שצריך להכניס סיסמה יש הרבה נקודות כאלה (תווים) '
במקום שצריך להכניס סיסמה יש הרבה נקודות כאלה (תווים)
17/02/2018 | 21:37
2
31
כל זה מופיע על גבי המסך. ללא אפליקציות. כלום. מוזר שאין כל התראה לפני כן. זה פתאומי
לצפיה ב-'אנסה לצלם את המסך בטלפון אחר..לא ניתן להפעיל מצלמה. כלום'
אנסה לצלם את המסך בטלפון אחר..לא ניתן להפעיל מצלמה. כלום
17/02/2018 | 21:38
1
13
לצפיה ב-'לא יכולה לעשות צילום מסך בעזרת הטלפון השני. הוא ישן. יש'
לא יכולה לעשות צילום מסך בעזרת הטלפון השני. הוא ישן. יש
17/02/2018 | 22:38
27
בעיה עם כרטיס זכרון. תנסו להעזר בתאור שלי
לצפיה ב-'תכבה את הטלפון ותדליק שוב כדי לוודא שזה לא נסיון גניבת סיסמא'
תכבה את הטלפון ותדליק שוב כדי לוודא שזה לא נסיון גניבת סיסמא
17/02/2018 | 23:38
6
30
ואם עדיין הוא מבקש סיסמא ואין לך סיסמת הגנה לטלפון אז תנסה להכניס את הסיסמא של הגימייל שלך.
לצפיה ב-'קיבלתי כותרת אתר מסויים שלא קיבלתי קודם '
קיבלתי כותרת אתר מסויים שלא קיבלתי קודם
18/02/2018 | 00:15
5
14
לצפיה ב-'גלגל שיניים למעלה מימין. לחצתי עליו. קיבלתי הודעה שקיבלתי '
גלגל שיניים למעלה מימין. לחצתי עליו. קיבלתי הודעה שקיבלתי
18/02/2018 | 00:19
4
32
הודעה. לא קיבלתי את ההודעה
לצפיה ב-'את כל מה שקיבלתי עכשיו לא קיבלתי קודם כאשר הכנסתי את סיסמת'
את כל מה שקיבלתי עכשיו לא קיבלתי קודם כאשר הכנסתי את סיסמת
18/02/2018 | 00:20
3
34
הג'ימייל
לצפיה ב-'כלומר יש קצת התקדמות..'
כלומר יש קצת התקדמות..
18/02/2018 | 00:24
2
16
לצפיה ב-'ההודעה מגוגל..'
ההודעה מגוגל..
18/02/2018 | 00:26
1
21
לצפיה ב-'לפני יומיים ניסיתי לקבל סיסמה דרך המחשב..'
לפני יומיים ניסיתי לקבל סיסמה דרך המחשב..
18/02/2018 | 00:30
17
לצפיה ב-'חבל, המחשב לא מזהה לי את הטבלט'
חבל, המחשב לא מזהה לי את הטבלט
16/02/2018 | 00:16
1
38
טבלט לנובו,  yoga book.   עד לא מזמן כשהייתי מחבר אותו ל PC, הPC היה מזהה אותו, והייתי יכול להעביר ולנהל קבצים בין שני המכשירים.
פתאום- המחשב הפסיק לזהות את הטבלט.
ניסיתי ממחשב נוסף- ואותה הבעיה. החלפתי כבלים- ולא עזר.
החלפתי כמה פעמים בתפריט בין 'טעינה' ל'העברות קבצים', 'העברות תמונות' ו 'MIDI'- וכלום. תמיד מתקבלת ההודעה:
"אחד מהתקני ה usb  המחוברים למחשב זה פועל באופן בלתי תקין, ו windows  אינו מזהה אותו. "
נתתי לתיקון, והחליפו לי (באחריות) את שקע הכניסה. ולא עזר.
נכנסתי ל'הגדות' ועשיתי 'איפוס לנתוני יצרן'. מחק לי את כל החומרים- ולא עזר.
מעניין שהמחשב מזהה כניסה: הוא משמיע צליל בכל פעם שאני מחבר את הטבלט, וגם אייקון הטעינה נדלק. אבל תמיד אותה הודעה כמו שכתבתי- 'אחת מהתקני ה -usb המחוברים ....פועל באופן בלתי תקין'.
החיבור חשוב לי מאוד, אני מתעסק בניווטים עם המון תכנים חדשים וצריך להעביר אותם בין מכשירים. מתעסק עם הבעיה כבר כמה שבועות..   
אשמח ואודה עד מאוד לעזרה  :)    הצילו!
לצפיה ב-'תמיד יש אפשרות להעביר קבצים בעזרת היישום הזה'
תמיד יש אפשרות להעביר קבצים בעזרת היישום הזה
17/02/2018 | 19:23
27
לצפיה ב-'נקודת גישה גלקסי 7 -> לנובו'
נקודת גישה גלקסי 7 -> לנובו
15/02/2018 | 17:44
3
42
המחשב מזהה את נקודת הגישה ומתחבר אליה אבל מוציא הודעת "no internet connection".
אותו מכשיר טלפון הצליח להתחבר כנק' גישה למחשב לנובו ישן יותר.
רעיונות??
תודה
לצפיה ב-'הפוך גוטה'
הפוך גוטה
15/02/2018 | 19:22
2
36
זה המחשב שמתחבר לאינטרנט דרך נקודת הגישה שהסמארטפון מספק.
גם החץ שלך הפוך.
כנראה שהבעיה שלך היא הגנת יתר (פיירוול?) במחשב שלא מצליח להתחבר?
לצפיה ב-'אכן, נראה כמו בעיית אבטחה'
אכן, נראה כמו בעיית אבטחה
16/02/2018 | 19:24
1
27
יכול להיות... לא מצאתי בהגדרות ה-firewall משהו מתאים.
כן הצלחתי להתחבר לאחר שהורדתי את האבטחה (WPS) בטלפון והפכתי את החיבור לפתוח
לצפיה ב-'זאת הבעיה שלך - תעיף את תוכנת ה"אבטחה"'
זאת הבעיה שלך - תעיף את תוכנת ה"אבטחה"
17/02/2018 | 16:21
22
רוב הסיכויים שהיא עושה יותר רע מטוב.
לצפיה ב-'שלום'
שלום
16/02/2018 | 04:40
38
לא יודע אם זה הפורום הנכון, אם לא, אשמח שתפנו אותי לפורום רללוונטי.
מחפש מקלדת שיהיו בה שני אלמנטים שחשובים לי. אחד שתהיה אפשרות לגוגל טרנסלט מובנית במקלדת (כמו שיש במקלדת של גוגל), ושנית שתהיה מן אפשרות כזו לשמור הודעות/משפטים קבועים  שבהן אני משתמש לא מעט, במקלדת.
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
15/02/2018 | 20:22
33
שמעתם על דבר שנקרא "Quik"? אם מישהו פרסם סרטון עם האפליקציה הזאת בפייסבוק ומישהו אחר צפה בסרטון אפשר להבחין בצפייה?
לצפיה ב-'סמסונג גלאקסי 8'
סמסונג גלאקסי 8
15/02/2018 | 19:28
41
היי
יש לי סמסונג גלאקסי 8
שנמצא ליד רשתות אלחוטיות  זמינות
הוא לא מציג לי  התראה  על כך
עשיתי איופס  הגדרות רשת
מה אפשר  לעשות
לצפיה ב-'כיצד להעביר תחנות רדיו אינטרנטי ברכב-חבל שאין כפורי הגה'
כיצד להעביר תחנות רדיו אינטרנטי ברכב-חבל שאין כפורי הגה
13/02/2018 | 11:54
2
53
צהריים טובים,

התקנתי ברכב דיבורית Aux, הפעלת הדיבורית מחייבת להשאיר את המערכת ברכב במצב Aux ולכן יש צורך ברדיו אינטרנטי ברכב.
האם תוכלו להמליץ על אפליקציה טובה שיש בה את כל התחנות ?
כמו כן,כיצד להפוך את ה"זיפזופ" בין התחנות ליותר נוח, ברכבי אין כפתורי שליטה על המולטימדיה, אולי כדאי לרכוש שלט חיצוני שאפשר להלביש על ההגה, אני לא בקיא בנושא.
תודה מראש

לצפיה ב-'גיבוי סמסים מmassages'
גיבוי סמסים מmassages
15/02/2018 | 11:39
1
13
שלום.
אני משתמש בmessages לסמסים.
הצטברו לי אלפי סמסים, שאני רוצה לגבות על המחשב.
אני רוצה לגבות רק סמסים של אנשי קשר מסויימים.
איך עושים את זה ?
תודה.
לצפיה ב-'העברת יומן מנוט 3 ל-one+5t'
העברת יומן מנוט 3 ל-one+5t
13/02/2018 | 22:14
7
23
ערב טוב
רכשתי סלולר one+5t ברצוני להעביר את היומן בלבד מהנוט 3 לטלפון החדש.
אודה לכם על עזרתכם
תודה
nisha1
לצפיה ב-'הכי טוב לסנכרן את היומן לחשבון הגוגל שלך'
הכי טוב לסנכרן את היומן לחשבון הגוגל שלך
14/02/2018 | 07:14
6
22
ואז הוא יסונכרן בחזרה למכשיר החדש.
לצפיה ב-'סינכרון היומן לגוגל כיצד'
סינכרון היומן לגוגל כיצד
14/02/2018 | 07:39
5
18
בקר טוב
תודה על התשובה המהירה, אך אודה על הנחיות כיצד לסנכרן את היומן לחשבון הגוגל שלי.
תודה
nisha1
לצפיה ב-'אין לך סינכרון אוטומאטי לחשבון גוגל?'
אין לך סינכרון אוטומאטי לחשבון גוגל?
14/02/2018 | 07:54
4
22
בהגדרות להכנס לחשבונות ולסמן סינכרון אוטומאטי.
לצפיה ב-'סינכרון אוטומטי'
סינכרון אוטומטי
14/02/2018 | 08:57
3
22
אכן נכנסתי לחשבונות וסומן סינכרון אוטומטי  ביומן אך הסינכרון לא עבר.
בד"כ אני משתמשת ביומן אאוטלוק, וכשפתחתי יומן גוגל לא מצאתי פרטים אך נכתב שהשתמשתי ב 27GB מתוך 20GB. יתכן ואינני יודעת איך להשתמש ביומן גוגל ולכן לא ראיתי בו שום פרטים במחשב
לצפיה ב-'סינכרון היומן'
סינכרון היומן
14/02/2018 | 09:00
18
תיקון נכתב 27GB מתוך 136 GB
לצפיה ב-'אם את משתמשת בחשבון אאוטלוק ולא בחשבון גוגל'
אם את משתמשת בחשבון אאוטלוק ולא בחשבון גוגל
14/02/2018 | 09:12
1
23
אז זה כנראה לא מסונכרן לחשבון גוגל.
צר לי אך אינני יודע כיצד לסנכרן מחשבון אחד לחשבון אחר, מקווה שמישהו אחר יוכל לסייע.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
14/02/2018 | 09:38
18
תודה על כל פנים. מה שמשונה זה כשאני כותבת בone+5T  החדש ביומן, זה עובר לנוט 3 ומסתנכרן שם.
לצפיה ב-'שאלה לגבי NOTE 8 חדש. כשאני נכנס לחלון "פרטים" של איש קשר'
שאלה לגבי NOTE 8 חדש. כשאני נכנס לחלון "פרטים" של איש קשר
13/02/2018 | 20:06
1
30
ואני מבקש להצמיד לו תמונה מהגלריה, אני לא מוצא איך לעשות את זה.
בדקתי במכשיר אחר, ושם מעל השם, מופיעה אייקון של משהו דומה למצלמה וכשלוחצים עליו אפשר לחפש תמונה להדבקה לאיש קשר.
במכשיר החדש אין את האייקון הזה. מה עושים?
תודה מראש
לצפיה ב-'חברים.....מה עם קצת עזרה?'
חברים.....מה עם קצת עזרה?
15/02/2018 | 15:05
3
לצפיה ב-'5 אפל' שמומלץ *להסיר* מהטלפון,'
5 אפל' שמומלץ *להסיר* מהטלפון,
13/02/2018 | 15:28
6
73
על חלקן ידוע יותר, על חלקן פחות.
לצפיה ב-'תן לי לנחש - פייסבוק, פייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ, טינדר? '
תן לי לנחש - פייסבוק, פייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ, טינדר?
13/02/2018 | 15:44
4
12
לצפיה ב-'לא, ולא, ולא... '
לא, ולא, ולא...
13/02/2018 | 16:00
11
לצפיה ב-'נסה שנית. 0 אחוזי הצלחה בינתיים '
נסה שנית. 0 אחוזי הצלחה בינתיים
13/02/2018 | 16:03
2
12
לצפיה ב-'כי אתה עבדת עלי. זה לא *אפליקציות*, אלא זה *סוגי אפליקציות*'
כי אתה עבדת עלי. זה לא *אפליקציות*, אלא זה *סוגי אפליקציות*
13/02/2018 | 16:06
1
17
לצפיה ב-'אלה תפוז שעבדו עלי.'
אלה תפוז שעבדו עלי.
13/02/2018 | 17:08
40
אתה צודק לגמרי וזה מה שכתבתי בנוסח הראשון אבל הוא נמחק.
כשכתבתי שוב ה"סוגי" ברח לי מהראש...
לצפיה ב-'מעולם לא התקנתי; בסמסונג כל הנ"ל הן אפשרויות מובנות'
מעולם לא התקנתי; בסמסונג כל הנ"ל הן אפשרויות מובנות
17/02/2018 | 20:04
2
לצפיה ב-'ביטול גדג'ים'
ביטול גדג'ים
11/02/2018 | 20:25
2
43
נוספו לי המון גדג'ים וברצוני לבטלם, ניסיתי לגרור לפח אשפה
אבל זה לא נמחק, האם יש דרך למחוק אותם מהמסך הגדג'ים?
הטלפון שלי הוא LG G3, תודה.
לצפיה ב-'אולי המסך שלך נעול?'
אולי המסך שלך נעול?
12/02/2018 | 19:22
1
21
את משתמש בלאונצ'ר שה-LG בא איתו, או שהתקנת לאונצ'ר אחר (כגון, Nova)?
לצפיה ב-'גדג'ים'
גדג'ים
13/02/2018 | 10:59
20
למסך שלי יש נעילה אך כשאני נכנסת למסך אני חייבת לפתוח את הנעילה, לא התקנתי שום לאונצ'ר. עדיין לא ברור לי איך מוחקים גדג'ים מהמסך של הגדג'ים. תודה על התשובה.
לצפיה ב-'מה קורה כששיאומי מפסידה בסקר?'
מה קורה כששיאומי מפסידה בסקר?
12/02/2018 | 13:33
3
77
יש לי xiaomi a1 שמגיע עם android one. זו אמורה להיות מערכת הפעלה נקייה יותר שתקבל עידכונים ישר מגוגל. האמת, אני פחות התחברתי והייתי מעדיף את המערכת של שיאומי MIUI.

מסתבר שהרוב לא חושב כמוני. בסקר ששיאומי פרסמו בטוויטר, מה המשתמשים מעדיפים, המערכת שלהם הפסידה ל android one .מסתבר ש 57% העדיפו את גוגל לעומת 43% שהעדיפו את שיאומי.

ומה עושה שיאומי? מוחקת את הסקר, שזה דבר די טיפשי בהתחשב בזה שכלום לא באמת נעלם באינטרנט וזה סתם מוציא אותם קטנים.

קישור לכתבה פה:
לצפיה ב-'אגב, הסיבה שהעדפתי את ה MIUI'
אגב, הסיבה שהעדפתי את ה MIUI
12/02/2018 | 13:35
1
66
יש תמיכה במצב "הפעלה ביד אחת".
יש הקלטת שיחות מובנה
בכל מקרה אנחנו נהייה תלויים בשיאומי שישדרגו כי ה ANDROID ONE לא תומך בכל החומרה של המכשיר...
(והיו עוד דברים שבטח הספקתי לשכוח)
לצפיה ב-'אני מעדיף את MIUI מהסיבות שהזכרת ובנוסף'
אני מעדיף את MIUI מהסיבות שהזכרת ובנוסף
12/02/2018 | 22:01
40
בגלל ה QUICK BALL וה scroll capture
ועוד ועוד תכונות חכמות ופרודוקטיביות 
לצפיה ב-'נכון, משתמש מצוי לא אוהב את MIUI'
נכון, משתמש מצוי לא אוהב את MIUI
12/02/2018 | 19:27
51
בגלל סרבול ההגדרות, סגירה אגרסיבית של יישומים שרצים ברקע, הדרבון הבלתי פוסק להשתמש בשירותי האחסון של החברה הסינית, הממשק שמנסה לחקות את iOS ועוד. למכשירי Xiaomi יש חומרה טובה וחזקה, וכשמתקינים עליה רום מקוסטם של Lineage וכיו"ב, מקבלים מכשיר נהדר.
לצפיה ב-'אפליקציית dialmyapp'
אפליקציית dialmyapp
09/02/2018 | 01:26
11
493
שלום,

התקשרתי היום למוקד שירות כלשהו וכל פעם שהתקשרתי קפצה לי אפליקציה של החברה הזו עם אפשרויות תפריט כאלה תוך כדי שהיא מנתקת לי את השיחה אוטומטית כל פעם. לא הבבתי במה מדובר ואז שמתי לב שבין החלונות שפתוחים לי ברקע יש גם חלון שזו הכותרת שלו. לאחר חיפוש קצר הבנתי שזו אפליקצייה שמיועדת לעשות בדיוק את זה.

העניין הוא שמעולם לא התקנתי את האפליקצייה הזו, ואני לא מצליח למצוא אותה ברשימת האפליקציות המותקנות שלי (SGS8) ולא בשום מקום אחר ולכן גם לא יודע איך להסיר אותה.

למישהו יש מושג ?

תודה מראש !
לצפיה ב-'האפליקציה מוסתרת ויש להם סיבות'
האפליקציה מוסתרת ויש להם סיבות
09/02/2018 | 19:29
10
76
תנסה את הדרך הפשוטה להסירה.
פתח את הקישור הזה בסמארטפון
לחץ על סמל האדרואיד בשורת הכתובת ותגיע לחנות.
מתוך החנות לחץ על הסר או UNINSTALL
וזהו.

לצפיה ב-'מה הסיבות להסתיר את האפליקציה?'
מה הסיבות להסתיר את האפליקציה?
10/02/2018 | 12:39
1
24
לצפיה ב-'מכיוון שזה מסוג האפליקציות שסביר שלא היית מתקין או משאיר'
מכיוון שזה מסוג האפליקציות שסביר שלא היית מתקין או משאיר
10/02/2018 | 19:45
52
לצפיה ב-'לא מופיע לי שהיא מותקנת'
לא מופיע לי שהיא מותקנת
11/02/2018 | 00:33
7
43
יש כפתור להתקנה, לא להסרה.

מאוד מוזר העניין, אין לי מושג איך היא הגיעה למכשיר. אני ממש קפדן בדברים האלה, שום דבר כזה בחיים לא יעבור אותי בלי שארגיש. ועוד זה שאני לא רואה שהיא מותקנת בכלל.
לצפיה ב-'אם בדקת'
אם בדקת
11/02/2018 | 15:23
6
52
ב settings -apps-show system apps ואין שם,
הייתי מנסה התקנה והרצה של
לצפיה ב-'לא תאמינו מה גיליתי !!!'
לא תאמינו מה גיליתי !!!
12/02/2018 | 03:55
5
173
זה משולב בתוך האפליקציה של פנגו !

הם החביאו את האפליקציה שלהם בתוך האפליקציה של פנגו. ואין בפנגו שום דבר שמיידע על זה או מאפשר לחסום את זה. ואי אפשר להסיר את זה בלי להסיר את האפליקציה של פנגו.

אני לא מבין אין פנגו מעיזים לעשות את זה. אי אפשר לסמוך עליהם. מה בפעם הבאה ? אפליקצייה שמקליטה אותך עם המיקרופון והמצלמה בלי שתדע ?

זו פשוט חוצפה !
לצפיה ב-'ועוד משהו'
ועוד משהו
12/02/2018 | 04:02
4
46
ניסיתי להיכנס להרשאות היישום של פנגו כדי לחסום אותו ופתאום זה אומר שהיישום לא מתאים לשינוי הרשאות כי הוא נכתב עבור גרסא ישנה יותר. מה שמוזר כי ידוע לי שפנגו התאימו את היישומים שלהם בעבר לגרסאות האנדרואיד שכן מאפשרות שליטה בהרשאות.

ועוד משהו מוזר, אני מתעלם מהאזהרה ומבטל ידנית את כל ההרשאות, וכל פעם שאני עושה את זה הוא אוטומטית מאפשר את ההרשאה של הגישה לטלפון מחדש (את האחרות לא משנה בחזרה) כדי שאי אפשר יהיה לחסום את הפונקציונאליות של dialmyapp.

לא ברור לי איך הוא מצליח לשלוט בעצמו בהרשאות של האפליקציה. יש למישהו רעיון איך אפשר לעעקוף את זה ? בעיקרון רק על החוצפה שלהם הייתי מעיף את האפליקציה ומבטל את המנוי אבל זה סידור החנייה שלי מטעם מקום העבודה.
לצפיה ב-'שטיקים כאלה הם הסיבה שאני לא משתמש בפנגו'
שטיקים כאלה הם הסיבה שאני לא משתמש בפנגו
12/02/2018 | 09:14
1
45
וכשכן הייתי צריך להירשם לשירות חניה, בחרתי בסלופארק. לא שהם בהכרח יותר טובים, אבל אני לא מתקין את האפליקציה, אז מה אכפת לי?
לצפיה ב-'גם אני - לא מתקרב לפנגו . אפילו לא טלפונית. '
גם אני - לא מתקרב לפנגו . אפילו לא טלפונית.
14/02/2018 | 10:24
9
לצפיה ב-' גם אני עובדת רק טלפונית, מעולם לא התקנתי את היישום שלהם'
גם אני עובדת רק טלפונית, מעולם לא התקנתי את היישום שלהם
17/02/2018 | 20:08
11
ואין לי כוונה לעשות זאת. באופן כללי אני לא מתקינה יישומים מיותרים, כלומר כאלה ש"מקצרים" לי את הגלישה מהדפדפן לאתר הרלוונטי או מחליפים שיחת טלפון וכו'.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ