לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1147211,472 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לצפיה ב-'שאלה חשובה. לא רוצה ליפול שוב'
שאלה חשובה. לא רוצה ליפול שוב
14/12/2017 | 09:57
12
42
הציעו לי גרנד פלוס של גלקסי:  האם מומלץ. הצרכים שלי צנועים. מסך לא גדול. 5 אינצ, גלישה ונפח סבירים. תודה
לצפיה ב-'בחנות פרטית מכרו לי '
בחנות פרטית מכרו לי
14/12/2017 | 10:01
3
32
LG K 8. מישו שמבין אמר לי שהוא לא טוב. גם K4 לא טוב. החלטתי ללכת על גלקסי
לצפיה ב-'עכשיו יש לי 4 גיגה. זה מעט'
עכשיו יש לי 4 גיגה. זה מעט
14/12/2017 | 10:15
2
29
חוץ מזה הטלפון מצויין אבל אין להשיג אותו. LG L70. מצלמה לא חשובה לי. בגרנד יש פי 2 נפח וזה יספיק לי. התקציב לא מאפשר לי משו יו7 טוב. אולי J5 אבל הטלפון גדול מדי.
לצפיה ב-'או קיי, שכנעת את עצמך, אז למה לשאול בפורום?/'
או קיי, שכנעת את עצמך, אז למה לשאול בפורום?/
14/12/2017 | 17:41
1
16
אני חוזר שוב: אתה הולך לקנות מכשיר חלשלש שכל סיני מודרני אוכל אותו בלי מלח.
לצפיה ב-'1. אני בחורה אבל זה לא משנה'
1. אני בחורה אבל זה לא משנה
14/12/2017 | 18:11
14
2. שאלתי בפורום כדי להיות בטוחה

3. לא כל בני האדם מבינים בסמרטפונים כמוך
לצפיה ב-'לא מומלץ, מכשיר ישן וחלש'
לא מומלץ, מכשיר ישן וחלש
14/12/2017 | 15:08
3
19
לצרכים שלך מתאים Redmi 4a או Redmi 4x
לצפיה ב-'מה זה רדמי. הסיני? אני רוצה'
מה זה רדמי. הסיני? אני רוצה
14/12/2017 | 17:11
2
15
גלקסי
לצפיה ב-'איזה קטן וחלש. ציינתי כמה'
איזה קטן וחלש. ציינתי כמה
14/12/2017 | 17:13
1
10
לצפיה ב-'נתחיל מגראנד פריים'
נתחיל מגראנד פריים
14/12/2017 | 17:51
19
1.5 ג'יגה ראם. היום המינינום הוא 2 ג'יגה ראם. המסך אפילו לא HD. בקיצור, זה מפרט שהיה נחשב ללהיט ב-2013 לכל היותר.
לצפיה ב-'הכלל מאוד פשוט'
הכלל מאוד פשוט
14/12/2017 | 17:54
3
19
ב-2017 קונים מכשיר ש...

1. זיכרון הראם שלו הוא לפחות 2 ג'יגה, ועדיף 3
2. האחסון הפנימי שלו הוא לפחות 16 ג'יגה, ועדיף 32
3. המסך שלו הוא לפחות 720x1280 ועדיף 1920×1080
4. גרסת האנדרואיד שלו היא 7 (אפשר להתפשר על 6 כשבטוחים שעבור מכשיר זה יהיו עדכונים בעתיד).

לצפיה ב-'התקציב לא מאפשר..'
התקציב לא מאפשר..
15/12/2017 | 08:20
2
4
לצפיה ב-'אפשר לקנות מכשיר יד שנייה מלפני שנתיים-שלוש'
אפשר לקנות מכשיר יד שנייה מלפני שנתיים-שלוש
15/12/2017 | 08:49
2
לי יש את LG G3 שקניתי ב-700, והיום הוא נמכר ב-500.
לצפיה ב-'או לקנות מכשיר סיני שבהחלט הוכיח את עצמו'
או לקנות מכשיר סיני שבהחלט הוכיח את עצמו
15/12/2017 | 08:50
1
Redmi 4x ב-500 ש"ח שיש לו המון מעריצים, כולל אימא שלי
לצפיה ב-'j7 2016 מראה השתנה'
j7 2016 מראה השתנה
13/12/2017 | 14:10
4
39
שלום נדרשתי לבצע עדכון אבטחה למכשיר j7 2016
עדכון גירסא היום לפי האודות -אנדרואיד  7 וגירסאת סמסונג  experien 8.1 
מה שקרה איני יודעת האם באמת זה עודכן אך המרכז בקרה או איך שקורים לזה בסמסונג השתנה ועכשיו כאשר נכנסים לזה לא רואיםכיתוב כמו מיקום ,WIFI וכו' תחת הסמלים.
אני הייתי מסתדרת אך מדובר בטלפון לאדם מבוגר שמתקשה כתוצאה מכך.
האם אתם יכולים להמליץ לי מניסיון שלכם על כיצד לשנות את המראה בלי לעדכן לגירסא נקייה שאני מפחדת להתקין 
בעייה נוספת יש לציין שפותחים את הטלפון השעון לדוגמא מראה כך 14
                                                                                              06
במקום 14:06 ,הגדלנו את הגופן בטלפון שלאבי יהיה יותר קל לראות אך משום מה איני יודעת היכן לשנות שבתצוגה שפותחים את הטלפון שהמראה של השעה יהיה נורמלי
אודה לעזרתכם

לצפיה ב-'האם טרם העידכון'
האם טרם העידכון
14/12/2017 | 14:45
3
16
הייתה אפליקציה או לאונצ'ר שמישהו המליץ לך שמיועדת לאנשים מבוגרים?
לא הגיוני שמכשיר נטו מתנהג כך .
רק אפליקציה לא תואמת מחרבשת אותו

לצפיה ב-'לא הוספתי שום אפליקציה'
לא הוספתי שום אפליקציה
14/12/2017 | 18:45
2
16
זה קרה לאחר העדכון וגם בצעתי עדכון בהזדמנות זו של כל התוכנות
לצפיה ב-'אנא תארי את האופן בו בוצע העידכון'
אנא תארי את האופן בו בוצע העידכון
14/12/2017 | 20:22
1
11
מה הכוונה "נידרשתי" האם זה הגיע כהודעת עידכון של מערכת ההפעלה ?
מה שקרוי "דרך האויר" ..
מנין לך שמדובר בעידכון אבטחה,בעידכוני מערכת הפעלה אין פרוט .
מדוע יש עידכון של היישומים ,האם זה לא אוטומטי ?
אולי הוגדרה ערכת נושא לא מקובלת .
ראי סרט כיצד זה מתבצע
לצפיה ב-'מה קרה'
מה קרה
15/12/2017 | 06:23
6
קפצה לי התראה שיש לבצע עדכון אבטחה.אם לא הייה רשום אבטחה לא הייתי מורידה.
גם אם התעלמתי כל הזמן זה חזר עד שלחצתי לאישור.לקח לו 5 דקות בערך לא בדקתי זמן מדוייק ואז העדכון נכנס
מפני שההתראות אלה מציקות בטלתי שלא כל הזמן תקפוץ התראה לעדכון התוכנות ,אז נכנסתי לגוגל פליי ועשיתי עדכון כבר של כל התוכנות.
לא סתם פניתי לפורום שלא אוריד סתם תוכנות של ערכת נושא כפי שהוצגה בסרטון ואדפוק את המכשיר
לצפיה ב-'שאלה על נוקיה 5.'
שאלה על נוקיה 5.
14/12/2017 | 15:32
14
רצוני לעבור אליו מגלאקסי s5.
האם הספיקר שלו יותר חזק!?!
ובכלל היכן יש סיקורים (בעברית)
עליו (ממי שהתשמש בו)!?!
לצפיה ב-'שידרוג טלפון לאנדרואיד טוב יותר.'
שידרוג טלפון לאנדרואיד טוב יותר.
11/12/2017 | 15:59
6
74
קיבלתי samsung gt-19100t . למטרת לימוד.
איך משדרגים את האנדרואיד?
בזמנו הצלחתי יפה עם lg . אבל כאן אני קצת מתבלבל.
תודה על הסבר פשוט.
הגימלאי
לצפיה ב-'בדוק שוב את הדגם שרשמת '
בדוק שוב את הדגם שרשמת
11/12/2017 | 20:31
33
יכולת שידרוג של אנדרואיד לדגמים ישנים
היא מוגבלת.
היצרן לא מעדכן,
החומרה, גם אם היא תקינה, מיושנת.
האפשרות לעדכון היא ע"י רומים של מפתחים פרטים שזה בעצם
ניסוי וטעיה.
צלם את המסך שבו מופיעים פרטי הרום הנוכחי שלך וצרף לכאן.
לצפיה ב-'לדגם הישן הזה מזמן אין שדרוגים רשמיים'
לדגם הישן הזה מזמן אין שדרוגים רשמיים
11/12/2017 | 21:11
4
40
אפשר להתקין רום מקוסטם (פעולה יחסית מורכבת למתחילים)
לצפיה ב-'תודה מקרב לב'
תודה מקרב לב
12/12/2017 | 06:37
3
32
אני רק מתרגל ללימוד לא חשוב לי מה יקרה לטלפון.
לצפיה ב-'התקנתי מכאןhttp://en.miui.com/download-16.html'
התקנתי מכאןhttp://en.miui.com/download-16.html
12/12/2017 | 09:51
2
35
אני אפילו מופתע מעצמי כי אין לי ידע בתחום.אני מתחום המחשבים.
.
.
לצפיה ב-'כל הכבוד!'
כל הכבוד!
12/12/2017 | 10:02
1
13
לצפיה ב-'כאן תוכל לראות הייכן שידרגתי את lg uptimus'
כאן תוכל לראות הייכן שידרגתי את lg uptimus
13/12/2017 | 21:08
17
לצפיה ב-'שאלה: מבינה שאחריות יצרן עדיפה'
שאלה: מבינה שאחריות יצרן עדיפה
13/12/2017 | 11:24
4
23
על אחריות יצרן מקביל אך על אחריות יצרן מקביל אפשר לסמוך? תודה

לצפיה ב-'רוב המגיבים כאן יגידו לך שהם לא מאמינים באחריות יצרן.'
רוב המגיבים כאן יגידו לך שהם לא מאמינים באחריות יצרן.
13/12/2017 | 16:38
3
18
אני אישית דווקא כן מאמין בזה.
לצפיה ב-'אני מודה לך. למה אתה מאמין'
אני מודה לך. למה אתה מאמין
13/12/2017 | 17:12
2
16
ורובם לא
לצפיה ב-'אני מאמין כי הניסיון שלי בתחום הזה היה טוב'
אני מאמין כי הניסיון שלי בתחום הזה היה טוב
13/12/2017 | 17:54
1
19
ולא סידרו אותי. אבל הרבה אנשים פה טוענים שחבל על הכסף.
לצפיה ב-'הבנתי. תודה לך'
הבנתי. תודה לך
14/12/2017 | 09:48
7
לצפיה ב-'המצלמה האחורית לא מתפקסת'
המצלמה האחורית לא מתפקסת
10/12/2017 | 14:14
1
27
שלום יש לי גלקסי 8 ופתאום שמתי לב שהמצלמה האחורית לא מתפקסת.. חיכיתי כמה שניות ועדין לא עזר..גם לא להפעיל מחדש את המכשיר.. המצלמה הקדמית עובדת מצויין.. שאמח לעזרתכם 
לצפיה ב-'כנס להגדרות'
כנס להגדרות
13/12/2017 | 10:07
14
יישומים >מצלמה (קרוב לודאי camera ) >שורה שלישית -זכרון >מחק מטמון מחק נתונים >תפעיל מחדש .
זה לא משפיע על היישום רק מוחק הגדרות שאתה שינית.

לצפיה ב-'הודעת שגיאה כשמנסה להכנס ל*תגובות* ב facebook מהאנדרואיד'
הודעת שגיאה כשמנסה להכנס ל*תגובות* ב facebook מהאנדרואיד
12/12/2017 | 16:28
2
12
שלום,
יש לי גלקסי 7 edge. היום כאשר אני מנסה להכנס בפייסבוק לתגובות לפוסט כלשהו אני מקבלת את ההודעה
Error validating access token: The session has been invalidated because the use chaged their password or Facebook has changed the session for security reasons.

זה קורה גם לאחר אתחול המכשיר, בין אם אני גולשת על wifi או באינטרנט הסלולארי.
לא החלפתי סיסמא, ואני חושבת שאני כן רואה הודעות חדשות בפיד (לא בטוחה לגבי זה).

מוכר?
מה עליי לעשות?

תודה מראש

לצפיה ב-'נסי לאפס את הגדרות הפייסבוק לחלוטין ולהתחבר מחדש.'
נסי לאפס את הגדרות הפייסבוק לחלוטין ולהתחבר מחדש.
12/12/2017 | 23:53
1
13
הגדרות > אפליקציות > פייסבוק > נתונים (או משהו בסגנון) ניקוי מטמון וניקוי נתונים.
פתיחה מחדש של האפליקציה תדרוש התחברות מחדש ובתקווה שלאחר מכן יחזור לעבוד כמו שצריך.
לצפיה ב-'תודה רבה, עבד '
תודה רבה, עבד
13/12/2017 | 09:16
2
לצפיה ב-'האם אנדרואיד גרסה 6.0.1 זו הגרסה העדכנית ל-Samsung Galaxy S5'
האם אנדרואיד גרסה 6.0.1 זו הגרסה העדכנית ל-Samsung Galaxy S5
11/12/2017 | 22:15
9
34
שלום

מכשיר Samsung Galaxy S5 Mini SM-G800F 16GB
היתה לי גרסה 4.4.2. כשקניתי את המכשיר לפני כשנה וחצי נאמר לי שהכל רשמי ושיש עדכוני OTA. מה שכמובן לא היה נכון, וכל פעם שניסיתי לעדכן, נכתב לי שזה מעודכן.
לאחרונה בגלל בעיות קליטה, נאמר לי ששווה לנסות עדכון גרסה, ואז התברר שאין לי עדכון אוטומטי.
פניתי למעבדה לעדכן גרסה, ועדכנו. נראה בימים הקרובים האם זה משפיע על עניין הניתוקים.

האם זו הגרסה העדכנית והטובה ביותר למכשיר הספציפי הזה?

מצ"ב תמונות של הגרסה שהיתה, והגרסה שישנה כעת.

כ"כ רציתי לשאול:

1. לאחר עדכון הגרסה, כל הנתונים נשמרו. האם זה כך תמיד? כלומר לא היה צריך בכלל לגבות? או שמשהו בעדכון לא תקין?
2. זה אולי משהו מהדור הישן, אבל בכל זאת, לאחר עדכון הגרסה נעלמו לי הסמיילים מה-SMS. האם יש דרך להחזיר את זה?

תודה
לצפיה ב-'6.01 זו הגרסה הרישמית האחרונה. מוזר שכל הנתונים נישמרו, אתה '
6.01 זו הגרסה הרישמית האחרונה. מוזר שכל הנתונים נישמרו, אתה
12/12/2017 | 13:26
6
25
בטוח שהמעבדה לא גיבתה והחזירה לך את הנתונים?
חלק גדול מהנתונים יורד אוטומטית מגוגל בכל מקרה בסנכרון אבל יש דברים כמו נתוני אפליקציות שהם לא של גוגל וכדומה שבדר"כ צריך לגבות ולהתקין.
לצפיה ב-'יכול להיות שהם עשו צריבה בלי למחוק את הנתונים?'
יכול להיות שהם עשו צריבה בלי למחוק את הנתונים?
12/12/2017 | 14:16
4
12
לצפיה ב-'זה אפשרי רק אם ה bootloader היה פתוח מלכתחילה'
זה אפשרי רק אם ה bootloader היה פתוח מלכתחילה
12/12/2017 | 14:20
2
22
יתכן ומעבדות כך מוכרות מכשירים

לצפיה ב-'אצל סמסונג אני לא חושב שנושא ה-Bootloader הוא רלוונטי'
אצל סמסונג אני לא חושב שנושא ה-Bootloader הוא רלוונטי
12/12/2017 | 16:53
1
20
וגם אם כן, המכשיר נמכר עם רום "מבושל" כלשהו, אז יכול להיות שפתחו אותו אז.
לצפיה ב-'מלכתחילה זה לא רום רשמי, ולכן לא יכולתי לעדכן לבד'
מלכתחילה זה לא רום רשמי, ולכן לא יכולתי לעדכן לבד
12/12/2017 | 20:42
29
ולפני שנתתי את המכשיר למעבדה, הוא אמר לי שעלי לגבות את הנתונים. ושלאחר העדכון יהיה צורך להתקין את השפה העברית כי במקור זה לא בעברית.
ובתכלס, כל הנתונים נשמרו, וכמובן גם השפה העברית.

לצפיה ב-'אני לא יודע מה הוא עשה בדיוק. בכל מקרה הגרסה עודכנה'
אני לא יודע מה הוא עשה בדיוק. בכל מקרה הגרסה עודכנה
12/12/2017 | 20:40
4
לצפיה ב-'במאת האחוזים המעבדה לא גיבתה לי את הנתונים'
במאת האחוזים המעבדה לא גיבתה לי את הנתונים
12/12/2017 | 20:39
9
זה היה אצלו זמן קצר, והוא עצמו היה נראה קצת מופתע מכך שכל הנתונים נשמרו.
לצפיה ב-'שאלה נוספת וחשובה. האם יכול להיות שכעת אני יכול לעדכן לבד?'
שאלה נוספת וחשובה. האם יכול להיות שכעת אני יכול לעדכן לבד?
12/12/2017 | 20:45
1
10
האם משהו בנתונים שמופיעים בצילום מסך, יכול ללמד האם בעתיד אוכל לעדכן בעצמי או שהמצב הוא כמקודם שלא ניתן דרך המכשיר עצמו אלא דרך מעבדה או מישהו שמבין?

תודה
לצפיה ב-'אם זו הגירסא האחרונה של המכשיר, אז אין לך לאן לעדכן'
אם זו הגירסא האחרונה של המכשיר, אז אין לך לאן לעדכן
12/12/2017 | 21:46
12
העדכונים של מכשירי אנדרואיד לא מגיעים לנצח, לרוב מדובר על שנה וקצת, אולי שנתיים במקרה הטוב (והנדיר). מכשירים קצת יותר חדשים ממשיכים (או לפחות אמורים) לקבל עדכוני אבטחה עוד שנתיים אחרי שעדכוני מערכת ההפעלה מפסיקים, אבל לפי מה שאני זוכר גם זה תלוי בטוב ליבה של היצרנית. רמז - היצרנית לא מרוויחה על עדכון המכשיר עוד גרוש, ואין לה אינטרנס לעדכן, אז תחשוב מה הסבירות שמכשיר ביניים (ומטה) יקבל עדכונים.
לצפיה ב-'XIAOMI A1'
XIAOMI A1
08/12/2017 | 21:36
2
85

איך מצלמים מסך?

יש לי את האפליקציה של MI FIT ואת הצמיד מי בנד 2- אני לא מצליח להגדיר את השעון המעורר וההתראות בצמיד. משום מה כשאני לוחץ על PLAY יש לי רשימה של קטגוריות ספורט, כמו ריצה הליכה וכו'
גרסא 3.1.6

רשת סלולארית: מופיע לי 3G ולא 4G. למה? איך משנים ל4G
איך נועלים אפליקציות בטביעת אצבע או סיסמא, ללא אפל' צד ג'.
יש אפשרות לאפליקצית תאומה? לפתוח את אותה אפל' על 2 מנויים?

לצפיה ב-'בסמסונג לוחצים בו"ז על מקש הבית וכפתור ההדלקה/כיבוי'
בסמסונג לוחצים בו"ז על מקש הבית וכפתור ההדלקה/כיבוי
11/12/2017 | 01:22
1
27
בדגם אחר הייתי פשוט מגגלת את שם הדגם + screenshot.
לצפיה ב-'במכשירים שאין בהם מקש בית פיזי'
במכשירים שאין בהם מקש בית פיזי
11/12/2017 | 07:22
31
בדרך כלל זה לחיצה על כפתור הדלקה/כיבוי ו-ווליום למטה.
לצפיה ב-'שבוע טוב. מקבלת כל הזמן התראות'
שבוע טוב. מקבלת כל הזמן התראות
09/12/2017 | 19:00
1
42
על אפליקצית אנדרואיד מזוייפת ומזיקה למכשיר ושאלה האם להסיר אותה. אני עושה אישור וזה חוזר כל הזמן. אני לא מכירה את האפלקציה. מישהו מבין מה זה?  תודה
לצפיה ב-'אנחנו לא רואים מה שאת רואה. צילום מסך יעזור.'
אנחנו לא רואים מה שאת רואה. צילום מסך יעזור.
11/12/2017 | 01:20
5
לצפיה ב-'הודעות קוליות בוואטסאפ נפתחות תמיד רק על ספיקר'
הודעות קוליות בוואטסאפ נפתחות תמיד רק על ספיקר
08/12/2017 | 20:13
28
שלום, כאשר אני מקבל הודעות קוליות בוואטסאפ זה תמיד נפתח לי אוטומטית על ספיקר ואי אפשר להשמיע את זה באוזן שלי בלבד(גם בהצמדה ממש חזקה לאוזן). זה התחיל מעדכון הגירסא האחרון לאנדרואיד 8.1
לפני זה הייתה לי בעיה פחות חמורה בטלפון-יכולתי לשמוע הודעה קולית באוזן בוואטסאפ אבל ברגע שהייתי מקבל הודעה נוספת כלשהי בוואטסאפ ההודעה הקולית הייתה מתפרצת לספיקר.
הטלפון שלי הוא נקסוס 5X.
מישהו מכיר את הבעיה ויודע איך לפתור?
נ.ב-לגבי הבעיה הקודמת לפני עדכון הגירסא, אני מכיר עוד אנשים עם הדגם הזה שחוו את הבעיה כך שלא מדובר רק במכשיר הספציפי שלי

תודה
לצפיה ב-'מכשיר נתקע בלוגו'
מכשיר נתקע בלוגו
07/12/2017 | 13:05
2
61
שלום, מכשיר סמסונג גלקסי J2, נתקע בלוגו של סמסונג לאחר הדלקה ולא מגיב.
לאחר הוצאה של כרטיס הסים המכשיר נדלק, אך מופיעה ההודעה הבאה
"com.google.process.gapps"
לא ידוע אם זה קשור.
תודה על העזרה
לצפיה ב-'אולי זה דומה'
אולי זה דומה
08/12/2017 | 14:12
1
36
לצפיה ב-'תודה, הצליח'
תודה, הצליח
11/12/2017 | 10:32
4
לצפיה ב-'מבקשת עזרה בשיחזור WHATSAPP'
מבקשת עזרה בשיחזור WHATSAPP
05/12/2017 | 17:19
3
52
לפני כשבוע החלפתי מכשיר מLG G3 לLG G6. הכל עבר חלק למכשיר החדש, גם האפליקציות. רק הווצאפ כשהותקן, היה חדש ללא ההסטוריה.
לא ידעתי שאת הווצאפ צריך לגבות לחוד, בנוסף לגיבויים האחרים.
החזרתי את כ. הסים למכשיר הישן שם הופיעה כל ההסטוריה, וגיביתי בגוגל דרייב, גיבוי שנמשך כמה שעות.
לאחר החזרת הסים למכשיר החדש, ההסטוריה לא שוחזרה. יש את אנשי הקשר, אבל הכל ריק. בגוגל דרייב מצאתי את התמונות.
מה שהכי חשוב לי, הן השיחות שחלקן מאד חשובות.
האם הגיבוי במכשיר החדש דרס את הגיבוי של ההסטוריה הישנה? האם יש בכלל מה לעשות?
אשמח מאד לעזרה והכוונה.
תודה.
לצפיה ב-'אי אפשר (או לפחות זה מאוד קשה) לאחד גיבויים'
אי אפשר (או לפחות זה מאוד קשה) לאחד גיבויים
06/12/2017 | 07:46
2
68
מה שאת יכולה לעשות זה להסיר את וואטסאפ מהמכשיר החדש, ולמחוק (או דרך אפליקציית מנהל קבצים במכשיר או מהמחשב) את תיקיית WhatsApp על איחסון המכשיר (כלומר לא על כרטיס זיכרון, אם יש).
במכשיר הישן כדאי לעשות גיבוי מקומי ידני, כלומר לבטל את הגיבוי לגוגל דרייב וללחוץ על גיבוי (Settings - Chats). לאחר מכן יש להעתיק את תיקיית WhatsApp מהמכשיר הקודם לאותו מיקום במכשיר החדש, להתקין שוב את האפליקציה, וכאשר את נשאלת האם לשחזר מגיבוי לענות כן.

אגב, לפי מה שהבנתי, השיחזור של וואטסאפ אמור להיות אוטומטי. כלומר ברגע שאת מגדירה את חשבון גוגל שלך במכשיר החדש ומתקינה וואטסאפ, הוא אמור (לא ברור לי איך) לשחזר את הגיבוי. אני לא עשיתי את זה אף פעם (וגם לא אעשה ), אז אני לא יודע מה השתבש אצלך, אבל אולי שווה לנסות לבדוק את זה, כדי שזה לא יקרה לך במעבר למכשיר הבא.
לצפיה ב-'הגבוי לקלאוד של ווטסאפ נמצא בגוגל דרייב אבל כדי שזה יעבוד'
הגבוי לקלאוד של ווטסאפ נמצא בגוגל דרייב אבל כדי שזה יעבוד
06/12/2017 | 15:09
57
צריך לפני מתקינים את הווטסאפ במכשיר החדש להכנס פעם אחת לגוגל דרייב כדי לסיים את ההתקנה שלו ואז הווטסאפ כבר ימצא את הגיבוי לבד בזמן ההתקנה.
וכמובן להכנס עם אותו שם משתמש של גוגל בהתקנת הטלפון.
לצפיה ב-'הצלחתי! שבוע שאני מתעסקת עם הנסיונות'
הצלחתי! שבוע שאני מתעסקת עם הנסיונות
06/12/2017 | 20:52
44
איך אומרים הילדים כשהם מנסים משהו לא מוכר? "על החיים ועל המוות"...
ואת זה בדיוק החלטתי.
מחקתי את גיבוי הווצאפ מגוגל דרייב (במחשב) של המכשיר החדש. (פחדתי שימחק כל מה שהיה בווצ, אבל לא היה לי מה להפסיד) מחקתי את האפליקציה של הווצאפ במכשיר החדש, וגיביתי את ההסטוריה בישן. הגיבוי היה לגוגל דרייב, לא היתה כלל אפשרות לשנות.
התקנתי את האפליקציה במכשיר החדש, ולחצתי על שיחזור.
לקח די הרבה זמן, גם הגיבוי ואח"כ השיחזור, אבל עכשיו ההסטוריה חזרה אלי. חוץ מהשבוע האחרון. היה משהו אחד חשוב, וביקשתי שישלחו לי שוב.
שיעור טוב לפעם הבאה.
תודה למי שהגיב.

לצפיה ב-'הי, מכירים מעבדה באיזור רחובות לתיקון טאבלט סיני (TECLAST '
הי, מכירים מעבדה באיזור רחובות לתיקון טאבלט סיני (TECLAST
05/12/2017 | 10:12
119
היי, מכירים מעבדה באיזור רחובות וצפונה לתיקון טאבלט סיני (TECLAST TBOOK)? המכשיר לא נטען יותר, כנראה הרסתי את כניסת הUSB שלו.
(והנה טיפ: מחברי המיקרו-USB שבאים בטאבלטים האלה, לא מיועדים לספק זרם למכשירים "כבדים". מקסימום עכבר-מקלדת .. יצא ריח שרוף בהתאם)
לצפיה ב-'בעיות של ניתוק אינטרנט ו/או קו. האם יש קשר לעדכון גירסה?'
בעיות של ניתוק אינטרנט ו/או קו. האם יש קשר לעדכון גירסה?
04/12/2017 | 18:35
1
43
שלום

מכשיר Samsung Galaxy S5 Mini SM-G800F. כבר תקופה שעושה לי בעיות.
האינטרנט מתנתק לי (מבלי שאני מודע לכך, לפעמים רק אחרי שעות אני שם לב שאני מנותק), לפעמים זה מלווה גם בכך שאין אפשרות לקבל ולהוציא שיחות (מי שמתקשר אלי מקבל הודעה שהמנוי אינו זמין)  לפעמים רק ניתוק אינטרנט.
לפעמים זה חוזר לאחר שאני מנסה כמה פעמים להוציא שיחה, ולפעמים רק לאחר כיבוי והפעלה מחדש של המכשיר.
מבחינת תדירות, אין לזה כללים, לפעמים כמה פעמים ביום, לפעמים יש ימים שהכל עובר בסדר.
בזמן שהאינטרנט מנותק, זה זולל לי את הסוללה.
זה לא קורה דווקא כשאני נמצא במקום מסויים.
פניתי לחברת הסלולר, מבחינתם הכל תקין, ובכל זאת בוצע רענון. לאחר מכן החלפתי סים (של אותה חברה), הבעיה נותרה. עשיתי איפוס למכשיר, יומיים זה עבד תקין, ושוב התחילו בעיות.
טכנאי מעבדה אמר לי בטלפון (לאחר ששאל מה הגירסה שיש לי) שצריך לעדכן תוכנה, ולבצע תיקון לרשת (שעתיים עבודה ועלות 200 ש"ח).

האם לפי התיאור לעיל, ניתן להסיק האם מדובר בבעיית חומרה או תוכנה? ומה זה תיקון לרשת?
לגבי עדכון תוכנה לחצתי על עדכון מערכת, ומופיע לי "המערכת שלך מעודכנת".
הגירסה שיש לי זה 4.4.2 . האם זו אכן הגירסה העדכנית למכשיר שלי?

מצ"ב צילום מסך עם כל הפרטים.

תודה למגיבים

לצפיה ב-'קישור להודעה המקבילה בפורום סלולר'
קישור להודעה המקבילה בפורום סלולר
05/12/2017 | 09:35
37
לצפיה ב-'איך מגבים את הסימניות של הפיירפוקס?'
איך מגבים את הסימניות של הפיירפוקס?
03/12/2017 | 22:46
8
31
אני גולשת דרך הפיירפוקס גם במחשב וגם בסלולרי (שיאומי REDMI NOTE 4X ). הפיירפוקס במחשב שדרג את עצמו והביא לקריסת המחשב הזקן שלי.
יחד איתו נדפק התוסף שמסנכרן את הסימניות הXmarks מה שגרם לאיבוד מרבית הסימניות שאגרתי עם השנים.
אחרי פירמוט של המחשב התחלתי להתרגל לרעיון שהסימניות אבדו, עד שגיליתי שבפיירפוקס שעל הנייד הן עדיין נמצאות. שם הן מופיעות תחת הכותרת "סימניות מהמחשב".
ספרו לי איך אני שולפת אותן מהנייד מבלי שבטעות אדרוס אותן על ידי רשימת הסימניות העלובה שנותרה על המחשב. במחשב אני יכולה לייצא את הסימניות כקובץ ולשמור אותן במקום בטוח, אבל בנייד אני לא יודעת איך לעשות את זה. אני פוחדת שבסנכרון משהו יתפספס לי והן תעלמנה לנצח.
מישהו יודע באיזה קובץ הן מסתתרות באנדרואיד?

המון תודה לעוזרים
בתיה
לצפיה ב-'יש לפיירפוקס אפשרות סינכרון משל עצמו '
יש לפיירפוקס אפשרות סינכרון משל עצמו
04/12/2017 | 00:42
3
31
ולא חייבים תוסף כמו Xmarks. למען הגילוי הנאות - מעולם לא השתמשתי בזה, אז אני לא יודע עד כמה זה מוצלח, או איך מגדירים את זה כמו שצריך.

אגב, לגבי Xmarks, אולי היית יכולה לשחזר את הגיבוי מהאתר. תלוי מתי זה קרה, אולי את עדיין יכולה - אני לא זוכר לכמה זמן נשמרים הגיבויים אצלם.
לצפיה ב-'מסקרנות בדקתי החל ממתי יש לי גיבוי של Xmarks'
מסקרנות בדקתי החל ממתי יש לי גיבוי של Xmarks
04/12/2017 | 08:49
2
35
וראיתי שיש לי גיבויים מ-2009 .

יכול להיות שזה כי אני מנוי בתשלום (דולר לחודש, במיוחד שזה התחיל כשהם היו בסכנת סגירה, זה סכום סביר בהחלט), אבל תנסי לבדוק גם את. אני ראיתי את הגיבויים בתוסף בפיירפוקס עצמו, אבל אפשר גם להיכנס לאתר ולבדוק שם.
לצפיה ב-'תודה, אכן זה מה שאני עושה עכשיו'
תודה, אכן זה מה שאני עושה עכשיו
04/12/2017 | 23:16
1
24
אני אמנם לא משלמת, אבל גיליתי גיבויים לאורך כמה שנים. ועכשיו אני נוברת בעמקי עולם הלינקים שלי .

תודה
בתיה
לצפיה ב-'בהצלחה '
בהצלחה
05/12/2017 | 09:31
4
לצפיה ב-'ממליץ לא לעדכן את ה-FF השולחני לגרסה 57 ולא לעדכן את Xmarks'
ממליץ לא לעדכן את ה-FF השולחני לגרסה 57 ולא לעדכן את Xmarks
07/12/2017 | 22:04
3
18
זה לא המחשב הזקן שלך, זה פיירפוקס 57 !
את התוסף החברה שברה בעצמה כשניסתה להתאים אותו ל-FF57, הגירסה האחרונה הנורמלית היא 4.4.1.

לא משתמש ב-FF בנייד אבל גם הסנכרון הפנימי שלו יכול להיות פתרון, אם לא מסנכרנים לדפדפנים אחרים.

לצפיה ב-'זה בכל זאת המחשב הזקן שלי'
זה בכל זאת המחשב הזקן שלי
08/12/2017 | 00:37
2
14
אחרי פירמוט ואחרי התקנה של FF 55 ומשהו דומה, הוא עדיין חורק. ומשום מה הFF חוזר ומשדרג את עצמו שוב ושוב.

בתיה

לצפיה ב-'להככנס להגדרות--> אפשרויות --> מתקדם --> עדכון ולסמן.....'
להככנס להגדרות--> אפשרויות --> מתקדם --> עדכון ולסמן.....
08/12/2017 | 08:00
1
15
לעולם לא לבצע בדיקת עדכונים
לצפיה ב-'תודה, אני אנסה את זה אחרי שאשנמך שוב.'
תודה, אני אנסה את זה אחרי שאשנמך שוב.
10/12/2017 | 01:58
1
לצפיה ב-'התקנת אפליקציות על סטרימרים תומכי אנדרויד טיוי'
התקנת אפליקציות על סטרימרים תומכי אנדרויד טיוי
04/12/2017 | 20:57
23
שלום רציתי לדעת האם יש סטרימרים תומכי אנדרויד טיוי שעליהם אני יכול להתקין אפליקציות חופשיות (כאילו כמו שמורידים מגוגל פליי).
לדוגמה- האם למשל על אמאזון פייר טיוי אני יכול להוריד פשוט אפליקציות טיוי אחרות כמו סטינג או פרטנר טיוי? איך עובד כל העניין הזה אני קצת קלולס...
תודה.
לצפיה ב-'שלום לכם. מישהו יכול להמליץ לי על טלפון בין המחירים'
שלום לכם. מישהו יכול להמליץ לי על טלפון בין המחירים
04/12/2017 | 11:56
1
33
500-1000 ש'?  רצוי LG אני רגילה אליו..

אני מאוד מודה מראש
לצפיה ב-'מצלצה לא חשוב, נפח סביר, רוב הדברים לא חשובים לי חוץ מגלישה,'
מצלצה לא חשוב, נפח סביר, רוב הדברים לא חשובים לי חוץ מגלישה,
04/12/2017 | 11:57
26
רמקול טוב וזהו..תודה
לצפיה ב-'שקע טעינה'
שקע טעינה
01/12/2017 | 19:36
8
79
שלום, גלקסי S4 לא נטען באף מטען, מה ניתן לעשות חוץ מלתת להחלפת שקע הטעינה?
לצפיה ב-'לקנות מכשיר חדש, כן, כן !'
לקנות מכשיר חדש, כן, כן !
01/12/2017 | 21:01
71
החלפת שקע טעינה למכשיר ישן זה לא הדבר ההגיוני ביותר, מכשיר סיני חדש ב-300-400 ש"ח יתן יותר מ-S4 ישן.
לצפיה ב-'אפשר לקנות רכיב להטענה אלחוטית'
אפשר לקנות רכיב להטענה אלחוטית
01/12/2017 | 21:12
53
אבל כמו ש-em28 כתב, זה לא הגיוני כלכלית.
לצפיה ב-'לפני שזורקים את המכשיר, לקחת קיסם ולנקות את שקע הטעינה מלכלו'
לפני שזורקים את המכשיר, לקחת קיסם ולנקות את שקע הטעינה מלכלו
01/12/2017 | 22:50
5
50
מלכלוך, טוב טוב.
לפעמים נתקע שם לכלוך קטן שמונע את הטעינה.
לצפיה ב-'ממה שהבנתי'
ממה שהבנתי
02/12/2017 | 01:56
4
73
החלפת שקע טעינה עולה בערך 150, יש המלצה לסלולארי טוב וזול במקום הנוכחי?
תודה
לצפיה ב-'תודה, יש אולי עוד אופציות?'
תודה, יש אולי עוד אופציות?
04/12/2017 | 09:55
2
13
לצפיה ב-''
04/12/2017 | 19:55
5
לצפיה ב-'שלום לכם. הגוגל כרום הפסיק פתאום לעבוד בטלפון. מה עלי '
שלום לכם. הגוגל כרום הפסיק פתאום לעבוד בטלפון. מה עלי
03/12/2017 | 15:19
7
29
לעשות. 

יש כמה אפליקציות מובנות שאני לא צריכה. השבתתי אותן. זה קשור?

האקספלורר עובד בסדר אבל אני רגילה לכרום מה גם שהוא יותר טוב..

הרבה תודה
לצפיה ב-'יש לי LG L70 האם זה חשוב לציין..'
יש לי LG L70 האם זה חשוב לציין..
03/12/2017 | 15:20
11
לצפיה ב-'איזה אפליקציות השבתת? קשה לי להאמין שזה קשור'
איזה אפליקציות השבתת? קשה לי להאמין שזה קשור
03/12/2017 | 15:31
5
36
או שאת תוכלי להשבית אפליקציה קריטית, אבל אי אפשר לדעת.
לצפיה ב-'כמה לא נחוצות. מה אפשר לעשות'
כמה לא נחוצות. מה אפשר לעשות
03/12/2017 | 16:17
4
9
לצפיה ב-'רק עשיתי עצירה לפי הוראות גוגל'
רק עשיתי עצירה לפי הוראות גוגל
03/12/2017 | 16:19
3
9
לצפיה ב-'ניסיתי להסיר אותו ולהתקין מחדש. לא הצלחתי'
ניסיתי להסיר אותו ולהתקין מחדש. לא הצלחתי
03/12/2017 | 16:28
2
7
לצפיה ב-'עשיתי את זה בעבר והצלחתי'
עשיתי את זה בעבר והצלחתי
03/12/2017 | 16:52
1
8
לצפיה ב-'חושבת שהצלחתי..הרבה תודה'
חושבת שהצלחתי..הרבה תודה
03/12/2017 | 17:56
6

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ