לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1206112,061 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לצפיה ב-'העברת תוכן והודעות וואטסאפ'
העברת תוכן והודעות וואטסאפ
21/07/2018 | 23:57
1
9
היי

יש לי מכשיר אנדראויד, וצריך להעביר את הסים למכשיר אחר לשימוש קבוע. איך אפשר לדאוג שייעברו גם הודעות הוואטסאפ והמדיה?
לצפיה ב-'התראה על הודעות WhatsApp '
התראה על הודעות WhatsApp
21/07/2018 | 22:28
1
12
כאשר מגיעה הודעת WhatsApp אני מקבל על כך התראה כפולה.
כלומר ההתראה מגיע ואחרי כמה שניות מגיע התראה שניה על אותה הודעה.

באג מוכר?
מה עושים?
לצפיה ב-'מכשיר שיאומי?'
מכשיר שיאומי?
22/07/2018 | 09:16
לצפיה ב-'שאלה לגבי העברת חשבון ווטסאפ '
שאלה לגבי העברת חשבון ווטסאפ
20/07/2018 | 17:47
1
13
שלום

ברשותי מכשיר סמסונג גלקסי 5
יש לי ווטסאפ, כשהוא מסונכרן עם חשבון הג'ימייל שלי לצורך גיבוי וכדו'.

רכשתי מכשיר נוסף (שיאומי) והעברתי אליו את הסים מהסמסונג ,והתקנתי ווטסאפ, וכנראה בתהליך (אני לא זוכר בדיוק מה היה) רשמתי שם את חשבון הג'ימייל שלי, והוא סינכרן וגיבה הכל למכשיר החדש.

העניין הוא כזה. העברתי את הסים רק כי המכשיר סמסונג עשה קצת בעיות, והייתי צריך באותו זמן ווטסאפ. אלא שמיד לאחר מכאן החזרתי את הכרטיס סים לסמסונג, ולמכשיר החדש הכנסתי בשלב מאוחר יותר כרטיס סים אחר (עם מספר אחר כמובן).

מה שקורה, זה שכעת במכשיר השני (השיאומי) יש לי  את כל רשימת אנשי הקשר ואת כל שיחות הווטסאפ שגובו למכשיר החדש. ואני לא רוצה שכל זה יהיה קשור בצורה כלשהי, ושלא יהיה שום קשר בין 2 המספרים. מאחר ואלו מספרים ומכשירים שונים לצרכים שונים.

אציין שבמכשיר השני (השיאומי) כשאני לוחץ על פרופיל, מופיע בקטגוריה "השם שלך" , כתובת המייל של הסמסונג.

איך אני מבטל את זה?  והאם יש דרך לבטל בלי למחוק את שיחות הצאט שניהלתי מהמכשיר השני כיום כשאני משתמש במספר השני? או שהדרך היחידה זה להסיר לגמרי את האפליקציה ולהתקין מחדש בלי לקשר את החשבון ההוא? וא"כ, איך אפשר לגבות שיחות ספציפיות מהווטסאפ?

מקווה שהובנתי.

תודה

לצפיה ב-'גש להגדרת חשבונות'
גש להגדרת חשבונות
21/07/2018 | 17:29
7
ותסיר את חשבוןה whatsapp כמו כן תסיר את האפליקציה.
whatsapp מבוסס על מספר הטלפון ולא על google .
בטלפון השני תקבל זהות אחרת.
אי אפשר לשכפל זהות

לצפיה ב-'ניתרול התראות הארץ ועוד'
ניתרול התראות הארץ ועוד
20/07/2018 | 17:53
1
17
מי יודע איך אפשר לנטרל התראות שאני מקבל מידי פעם לגבי חדשות הארץ  ועוד אני טרם הצלחתי לנטרל
לצפיה ב-'כשקופצת התראה תלחץ עליה לחיצה ארוכה עד שיופיע מסך הגדרות ושם'
כשקופצת התראה תלחץ עליה לחיצה ארוכה עד שיופיע מסך הגדרות ושם
21/07/2018 | 00:28
14
תוכל לבטל את ההתראות של אותה אפליקציה שיצרה את ההתראה.
לצפיה ב-'העברת תמונות בסמארטפון MEIZU M2 NOTE'
העברת תמונות בסמארטפון MEIZU M2 NOTE
20/07/2018 | 17:38
6
שלום לכולם,

אני לא מצליח להעביר תמונות מאלבומים בגלריה המאוחסנים בזיכרון הפנימי, לכרטיס SD.
מעבר לזה, אני גם לא מצליח להעביר תמונות מאלבום דיפולטי (למשל, אלבום מצלמה),
לאלבום פרטי שהגדרתי.
אשמח לקבל עזרה.

בתודה,
עמי
לצפיה ב-'פנגו זולל סוללה'
פנגו זולל סוללה
19/07/2018 | 09:21
5
35
יש לי huawei p10 plus והתקנתי פנגו.
נראה שהוא זולל סוללה ונדלק גם כשמכבים אותו(תמונה).
איך גורמים לו להפסיק?
רוב הסיכויים שאני כמעט לא אשתמש בפנגו ואני לא רוצה שהוא ירוץ סתם כל הזמן ויאכל לי את הסוללה.
לצפיה ב-'כדברי ורדה רזיאל ז'קונט - "תעיפי אותו"'
כדברי ורדה רזיאל ז'קונט - "תעיפי אותו"
19/07/2018 | 10:19
1
28
אם את לא מתכוונת להשתמש באפליקציה, אז למה את צריכה אותה על המכשיר?
לצפיה ב-'אני מתכוונת להישתמש בה'
אני מתכוונת להישתמש בה
19/07/2018 | 11:30
27
רק ממש מעט.
לצפיה ב-'הסירי אותו וכשאת צריכה להשתמש בפנגו הפעילי את החניה באמצעות'
הסירי אותו וכשאת צריכה להשתמש בפנגו הפעילי את החניה באמצעות
19/07/2018 | 10:20
37
חיוג וכך גם תבטלי אותה, פשוט וקל ואחרי שלומדים על אילו ספרות ללחוץ בהמשך זה אפילו מהיר.
אני משתמשת הרבה בפנגו ומעולם לא התקנתי את האפליקציה מכיוון שלא אהבתי את ההרשאות שהם מבקשים
לצפיה ב-'פנגו במקום ה-9 בין כל האפליקציות בחנות של גוגל בזלילת סוללה'
פנגו במקום ה-9 בין כל האפליקציות בחנות של גוגל בזלילת סוללה
20/07/2018 | 00:15
31
יותר מפייסבוק, יותר מאינסטגרם, יותר מ-YNET !!

לצפיה ב-'בסמסונג יש אפשרות להגביל אפליקציות מלרוץ ברקע אולי גם לוואוי'
בסמסונג יש אפשרות להגביל אפליקציות מלרוץ ברקע אולי גם לוואוי
20/07/2018 | 13:03
19
יש אפשרות כזו.
תסתכל בהגדרות הבטריה.
לצפיה ב-'הדבר שעזר לי עם הטלפון בחול!'
הדבר שעזר לי עם הטלפון בחול!
19/07/2018 | 21:40
3
46
שלום לכולם אני ובעלי טסנו ליוון ואנחנו מאוד אוהבים להיות בים ובבריכה וכדאי לצלם אז בעלי הזמין לי מגן מים לטלפון וזה היה נפלא יכלנו להכניס את הטלפון למים ולצלם וזה עזר לנו לחוויה מאוד מומלץ!
שמתי קישור למעוניינים :

http://s.click.aliexpress.com/e/cqPh5WBQ
לצפיה ב-'רק לא ציינת שאת כנראה מרוויחה מזה שנכנסים לקישור הנ"ל ..'
רק לא ציינת שאת כנראה מרוויחה מזה שנכנסים לקישור הנ"ל ..
20/07/2018 | 08:52
1
9
לצפיה ב-'חס וחלילה לחשוד בכשרים'
חס וחלילה לחשוד בכשרים
20/07/2018 | 11:01
22
המים בבריכה רטובים, האצבע שלה החליקה, ואז במקום קישור ישיר למגן שעולה 3 דולר, ויש עוד עשרות אלפים כמוהו, יצא לה מה שיצא.
לצפיה ב-'נשמע ממש, אבל ממש אמין'
נשמע ממש, אבל ממש אמין
20/07/2018 | 10:40
22
בערך כמו ההבטחות הלוחמניות של שר הביטחון שלנו
לצפיה ב-'LG דגם V30+ מקלדת בעברית'
LG דגם V30+ מקלדת בעברית
18/07/2018 | 10:57
8
27
רכשתי את המכשיר בחו"ל (אני חי בחו"ל).
מקלדת ברירת המחדל של LG נקראת LG KEYBOARD. ואני רגיל להשתמש בה ממכשירים קודמים שנקנו עוד בארץ והיתה מוטמעת בהם המקלדת בעברית.

ב-V30 פלוס יש אפשרות להוסיף מקלדות בשפות רבות אבל אין אפשרות לבחור את השפה העברית כשפת מקלדת נוספת. האופציה הזו לא קיימת במכשיר.
איך ניתן להוסיף עברית כשפת מקלדת נוספת ב-LG KEYBOARD?

הבהרה: אני לא מתכוון לשפת הממשק של כל המכשיר אלא רק לשפת המקלדת.
הבהרה 2: אני לא מעוניין להוריד אפליקציה של מקלדת חלופית, אלא להשתמש במקלדת המקורית של LG ולהוסיף את העברית כשפת מקלדת נוספת.
לצפיה ב-'LG אימצה את הנוהג הבזוי של סמסונג, של "הסתרת העברית"'
LG אימצה את הנוהג הבזוי של סמסונג, של "הסתרת העברית"
18/07/2018 | 18:33
7
28
כתוצאה מבקשה של היבואן הרשמי בארץ. כנראה שזה לא חל רק על שפת הממשק (סתם בשביל הקטע, חפש שם עברית), אלא גם על דברים כמו שפות אפשריות במקלדת.

אם השפה לא מופיעה בהגדרות האפליקציה, אני לא יודע אם יש משהו שאפשר לעשות. כלומר, אפשר להחליף את הגורם הבעייתי (מקלדת או יצרנית), אבל זה לא מה שאתה רוצה.
לצפיה ב-'אם ליבואן יש אפשרות "לחשוף" את העברית אז סביר שקיימת אפשרות.'
אם ליבואן יש אפשרות "לחשוף" את העברית אז סביר שקיימת אפשרות.
19/07/2018 | 03:13
6
18
אני מניח שמדובר בתוספת או בהגדרות קוד פנימיות של הטלפון שחושפות את העברית.
אם היבואן יכול לשנות\לצרוב את הטלפון כדי "לגייר" אותו הרי שסביר שגם מישהו אחר שאינו רונלייט יכול לעשות זאת.
אני מעריך שזו שאלה של זמן עד שזה ייפתר.
לצפיה ב-'זה קיים החל מה-G3 או G4, אז לא הייתי מחכה יותר מדי'
זה קיים החל מה-G3 או G4, אז לא הייתי מחכה יותר מדי
19/07/2018 | 10:18
5
21
אני גם לא הייתי קונה מכשיר של יצרנית שמשתפת פעולה עם סחטנות כזו, אבל זה אני.

ולפני שאתה שואל, זו סחטנות כי זו דרך מלוכלכת של היבואנית בישראל למנוע מאנשים להשתמש במכשיר בעברית אם הם לא קונים רק ממנה.
לצפיה ב-'את המכשיר קניתי לפני שידעתי על כך'
את המכשיר קניתי לפני שידעתי על כך
19/07/2018 | 16:25
4
19
מכל מקום, אין ברירה אלא להתפשר.
בחרתי באפליקציה\מקלדת של גוגל שניתנת לשינוי לפי עיצוב של המשתמש.
תודה על התשובות לכל המשיבים.
לצפיה ב-'המקלת של גוגל טובה מאד וגם שווה לבדוק את SWIFTKEY'
המקלת של גוגל טובה מאד וגם שווה לבדוק את SWIFTKEY
19/07/2018 | 17:45
3
17
לצפיה ב-'ניסיתי גם את swiftkey'
ניסיתי גם את swiftkey
20/07/2018 | 01:38
2
17
החיסרון של swiftkey הוא שלא ניתן להוסיף שורת מספרים מעל מקלדת האותיות, כמו ב-LG או במקלדת גוגל.
כך לא צריך לעבור כל פעם הלוך וחזור מאותיות למספרים.
לצפיה ב-'אפשר להוסיף שורת מספרים ב-Swifkey: הגדרות--> שורת מספר'
אפשר להוסיף שורת מספרים ב-Swifkey: הגדרות--> שורת מספר
20/07/2018 | 09:07
8
לצפיה ב-'לא ידעתי. תודה.'
לא ידעתי. תודה.
20/07/2018 | 10:03
5
לצפיה ב-'מניעת הורדה אוטומטית של אפליקציה'
מניעת הורדה אוטומטית של אפליקציה
18/07/2018 | 08:29
1
17
שלומות וברכות,
לא מצאתי היכן מגדירים באנדרואיד מניעת העלאה אוטומטית של אפליקציות כמו ALIEXRESS ואחרות שפשוט נטמעות מייד עם פתיחת ה WIFI או פייסבוק וכו'. כל הזמן צריכה להסירן.
כך גם MESSAGING ו- CLOCK
אשמח לעזרה,
רחל.
לצפיה ב-'מה הדגם של המכשיר?'
מה הדגם של המכשיר?
18/07/2018 | 20:45
3
לצפיה ב-'חיבור רשת חוטי לסטרימר אנדרואיד שיומי'
חיבור רשת חוטי לסטרימר אנדרואיד שיומי
15/07/2018 | 23:28
6
36
שלום,

אני לא בטוח שזה הפורום הנכון, אבל זה הכי קרוב שמצאתי...
יש לי סטרימר Xiaomi Mi Box ומכיוון שיש לו רק חיבור WiFi, קניתי לו מתאם מ-LAN ל-USB, אבל כשאני מחבר אותם אני לא רואה חיבור לרשת בסטרימר.

מה אני עושה לא נכון?
לצפיה ב-'מוזר, גם אני ניסיתי את זה ולא עבד'
מוזר, גם אני ניסיתי את זה ולא עבד
16/07/2018 | 07:56
3
23
לצפיה ב-'פתרתי את הבעיה'
פתרתי את הבעיה
16/07/2018 | 10:40
2
26
מתברר שהתוכנה של הסטרימר לא היתה העדכנית ביותר. ברגע שעדכנתי אותה, הוא מיד זיהה חיבור ethernet.
לצפיה ב-'טוב לדעת, מה הגירסה אצלך?'
טוב לדעת, מה הגירסה אצלך?
16/07/2018 | 11:25
1
7
לצפיה ב-'6.0.1'
6.0.1
16/07/2018 | 16:20
7
לצפיה ב-'??'
??
16/07/2018 | 08:07
1
30
בדקת מראש האם המכשיר מסוגל לקבל התקנים חיצוניים ( שהם לא STORAGE ) ?
האם למתאם יש דרייברים לאנדרואיד ?
על פניו אתה מתייחס למכשיר אנדרואיד כמו אל מחשב WINDOWS ..זה אפילו לא קרוב .

לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
16/07/2018 | 08:31
30
בביקורות שונות נכתב שאפשר לחבר אליו מתאם USB-LAN כדי להתחבר קווית לרשת.
לגבי המתאם הספציפי הזה, זה מתאם ש-KSP מוכרים "יחד" עם הסטרימר, אז הייתי מצפה שהוא יעבוד.
לצפיה ב-'איתחולים עצמאיים ב LG G5s'
איתחולים עצמאיים ב LG G5s
14/07/2018 | 18:05
24
יש לי מכשיר LG G5s שנקנה לפני פחות משנה (נקנה חדש עם אחריות יבואן). לפני כמה שבועות הוא התחיל לאתחל את עצמו פעם או פעמיים ביום באופן עצמאי.

אני חושד שזה קשור להחלפת בטריה אבל לא בטוח. בכל מקרה אלו לא כיבויים אלה איתחולים שקורים באמצע שימוש כגון גלישה בדפדפן וכדומה.

מישהו מכיר את הבעיה ? יש פיתרון ?

לצפיה ב-'מתלבט בין הטאב S3 לאייפד '
מתלבט בין הטאב S3 לאייפד
13/07/2018 | 19:14
1
26

לא יודע אם זה הפורום הנכון אבל אין פורום מיוחד לטאבלטים!
מתלבט בין ה-ipad 2018 לטאב S3 של סמסונג.
האייפד פרו יקר מידי ואלה שני המתחרים האחרונים.
כולה סטודנט להנדסה! צריך להכין שיעורי בית עם העט ולשרטט... עצות למישהו?

לצפיה ב-'נסיון'
נסיון
14/07/2018 | 17:45
25
היו לי 2 או שלושה טאבלטים אנדרואיד , ובשלוש שנים האחרונות יש לי אייפד ( קודם מיני ועכשיו אייר2 ) . ככלי לצריכת תוכן האייפד עולה עשרות מונים על האנדרואידים .
התצוגה שלו טובה יותר , הסאונד שלו טוב יותר , אפילו אפליקציות שקיימות באנדרואיד נראות ומרגישות טוב יותר מאשר באנדרואיד .
בדוק אם יש אפליקציות מיוחדות שתצטרך ואם הן קיימות בשתי הפלטפורמות . אם אין בעיה בתחום הזה - הייתי מעדיף את ה
* אם מדובר על משהוא שיחליף מחשב , שתי האפשרויות לא רלוונטיות . הדבר היחיד שאולי יתקרב זה האייפד פרו 12.9 , וגם זה לא בטוח .

לצפיה ב-'בעיה בגלקסי s7 חדש'
בעיה בגלקסי s7 חדש
13/07/2018 | 16:37
31
היי, קניתי השבוע גלקסי (S7 (930F מארצות הברית. חבר שלי הביא לי אותי היום ושאני מתקשר לאנשים הם עונים אבל לא שומעים אותי ואני גם לא שומע אותם. זה לא בעיה ברמקול כי יוטיוב עובד מצויין.

יש למישהו מושג מה עושים עם זה?

תודה
לצפיה ב-'מגן לסלולרי'
מגן לסלולרי
13/07/2018 | 16:27
1
25
מגן מזכוכית חדש (מלפני 3 שבועות) העלה "בועות אויר" הם החליפו לי למגן חדש אחר וגם הוא העלה בועות.
מה הסיבה לבועות. יש לי סלולרי LG 3 בן 3 שנים ואף פעם לא היו בועות קודם לכן.  תודה על התשובה
לצפיה ב-'הם לא יודעים להתקין'
הם לא יודעים להתקין
21/07/2018 | 12:31
5
תתקין במקום אחר
לצפיה ב-'מומלץ ביותר!!!'
מומלץ ביותר!!!
13/07/2018 | 12:46
1
43
קניתי לאבא שלי טלפון חכם
נהרס לנו המטען לצערי ורציתי להמליץ על מטען טוב שראיתי והוא באמת נותן את התמורה לכסף הוא תואם לכל אנדרואיד והוא ממש מהיר שמתי קישור למתעניינים
קישור:

לצפיה ב-'נשמה לי או שזה קישור אפילייט שאת\ה מרוויחים ממנו ?!?'
נשמה לי או שזה קישור אפילייט שאת\ה מרוויחים ממנו ?!?
14/07/2018 | 15:25
11
לצפיה ב-'מחפש רום ל - Lenovo_K3_Note'
מחפש רום ל - Lenovo_K3_Note
12/07/2018 | 23:17
2
15
שלום
אני מעוניין ברום ל - Lenovo_K3_Note
האם יש למשהו את הקישור ?
תודה
לצפיה ב-'חפש או שאל כאן'
חפש או שאל כאן
13/07/2018 | 08:37
1
630
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
16/07/2018 | 19:41
3
לצפיה ב-'בלוטוס'
בלוטוס
10/07/2018 | 21:19
3
41
 redmi 4 לא מצליח להתחבר לרמקול בלוטוס
לצפיה ב-'הסבר, פרט ונמק'
הסבר, פרט ונמק
11/07/2018 | 09:32
2
22
האם המכשיר "רואה" את הרמקול? אם כן, מה קורה כשאתה לוחץ על השם שלו? האם המכשיר מתחבר בהצלחה להתקני בלוטוס אחרים?
לצפיה ב-'בלוטוס'
בלוטוס
11/07/2018 | 10:04
1
29
הפלאפון לא מזה לא את הרמקול וגם אוזניות שלפני  3 חודשים שמעתי בהם גם אותם הוא לא מזה (לפני כמה ימים עשיתי חזור להגדרות היצרן)

0
לצפיה ב-'בלוטוס'
בלוטוס
12/07/2018 | 17:41
14
תודה רבה הסתדרתי
לצפיה ב-'האם אי אפשר להסיר את החייגן המקורי בשיאומי Mi A1 ?'
האם אי אפשר להסיר את החייגן המקורי בשיאומי Mi A1 ?
12/07/2018 | 12:47
32
מסתבר שגם כשאני מתקין תוכנת חייגן "טובה ומשוכללת יותר", החייגן הכחול שבתמונה, חייב להשאר כי אם אני מסיר/מנטרל אותו, המכשיר מצלצל בשיחות נכנסות, אבל אין שום אינדיקציה או כפתור שאפשר ללחוץ כדי לענות.

האם מישהו מכיר ויודע אם זה צריך לעבוד כך?

תָּמִיר
לצפיה ב-'ג'ימייל בסמסונג'
ג'ימייל בסמסונג
10/07/2018 | 07:39
1
40
שלום,
כשקניתי את המכשיר, הכנסתי כתובת ג'ימייל פיקטיבית חדשה.
לא נכנסתי לכתובת הזאת מעולם.
האם אני יכולה להיכנס למייל האמיתי שלי מהמכשיר?
אם כן, האם יש לכך השלכות כלשהן?

לצפיה ב-'בוודאי שאתה יכול להיכנס'
בוודאי שאתה יכול להיכנס
10/07/2018 | 11:39
31
הגדרות, חשבונות, גוגל - מוסיפים את המייל האמיתי. לחילופין, אם אתה לא רוצה להוסיף את חשבון הגוגל, אתה יכול להתקין לקוח דואר כגון K-9 ולגשת לדואר דרכו
לצפיה ב-'האם יש דרך להוריד בקובץ לסלולרי את הסרטון שבכתבה ?'
האם יש דרך להוריד בקובץ לסלולרי את הסרטון שבכתבה ?
09/07/2018 | 11:56
1
17
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5306174,0...

סמסונג S7

עדיף להוריד במחשב - IDM עם רישיון לא מצליח גם בגרסה החדשה ביותר - מוריד מכל אתר בלי בעיות רק לא מ-ynet החל מלפני שבועיים
לצפיה ב-'תקליט מהמסך'
תקליט מהמסך
10/07/2018 | 06:21
16
בעזרת http://camstudio.org/, במחשב

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום תביעות ייצוגיות
פורום תביעות ייצוגיות
כהן ישראלי ושות' - משרד עו
כהן ישראלי ושות'

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה