לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1139211,392 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לצפיה ב-'טלפון LG G3'
טלפון LG G3
19/11/2017 | 23:26
1
4
אני משתמש בדואר 012. איך אני יכול לראות בטלפון פרטי הדואר ששלחתי.ו/או שמחקתי
תודה ולילה טוב
לצפיה ב-'היות והחיבור הוא POP3, אם אני לא טועה אתה לא יכול, אלא רק '
היות והחיבור הוא POP3, אם אני לא טועה אתה לא יכול, אלא רק
19/11/2017 | 23:39
1
במכשיר בו שלחת את מה ששלחת. (אני לא סגור על זה עד הסוף, אבל זה מה שזכור לי)
לצפיה ב-'מחפש דרייברים ל LG K10'
מחפש דרייברים ל LG K10
19/11/2017 | 00:59
1
26
שלום
האם למשהו יש קישור והסבר להתקנת דרייבר של LG K10 למחשב כדי שאוכל להתקין בו עברית?
תודה
לצפיה ב-'לא צריך'
לא צריך
19/11/2017 | 15:51
16
תחילה כנס להגדרות > אודות >
בנתון של buils לחץ 7 פעמים ותקבל בהגדרות כלי מפתח .
שם תסמן usb debbuging
עכשו יזהה את הטלפון

לצפיה ב-' הערב: אירוח בנושא יחסים בין אחים במשפחה '
הערב: אירוח בנושא יחסים בין אחים במשפחה
19/11/2017 | 10:00
3

הילדים לא מסתדרים

הערב, בשעה 21:00, תתארח בפורום הורים לפעוטות קרן גאולה גרופר, מנחת הורים בכירה, איתה תוכלו להתייעץ על יחסים בין בני הבית, מריבות וקנאה בין אחים, קבלת אח חדש, איך ללכד ולחבר בין אחים ועוד. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור האירוח כבר עכשיו!

לצפיה ב-'גלקסי נוט 8 - שאלות לפני רכישה'
גלקסי נוט 8 - שאלות לפני רכישה
16/11/2017 | 03:02
9
64
שאלות לפני קניית גלקסי נוט 8:
1. המצלמה שלו יותר טובה יותר מגלקסי S7? בפרט במצלמת סלפי שזה הצילום האהוב עליי.
2. מה הכוונה במצלמה כפולה? למה צריך מצלמה כפולה - האיכות תמונה טובה יותר?
3. קנייה: מחסני חשמל או KSP? באתר של מחסני חשמל לא ראיתי אחריות, בKSP ראיתי אחריות לשנה. על מה האחריות? אם נשבר מסך או לא עובד המכשיר מתקנים? תוך כמה זמן תיקון יומיים או שבועיים?
4. האם אפשר לקנות מכשיר ולעשות ביטוח עליו בסלקום למרות שלא קניתי משם?
5. האם בסלקום יכולים לעזור לי להעביר אנשי קשר מהסים הישן לסים החדש, לעזור לי איך בוחרים סיסמת קוד למכשיר וכו' למרות שלא קניתי מהם את המכשיר?
6. האם השמועות על סוללה שנגמרת מהר אחרי עדכון הם סיבה לא לרכוש?
7. האם המטען לנוט 8 הוא אותו מטען כמו לגלקסי 5?
8. האם אפשר להשאיר את העט בבית ולצאת עם הנוט 8 לבחוץ? כל הקאצ' עם העט לא עושה לי את זה ומניח שהנוט 8 יש בו עוד יתרונות מהS8+ חוץ מהעט - נכון?
9. הידיים שלי קצת קטנות - עדיין יכול להינות מהמכשיר הענק הזה?
10. הגנה וזכרון: בKSP מוכרים מגן מסך ומגן כללי שעוטף את כל הנוט 8 ומה המחיר? כמה עולה כרטיס זכרון עם הזכרון הכי גבוה, איזה כמות זכרון והאם מוכרים ב-KSP?
11. באופן אישי האהבה שלי היא לצבע שחור בבגדים ובאקססוריז אבל הצבע הזהב במכשיר גם קורץ. מה לדעתכם יותר יפה נוט 8 שחור או זהב? במילא המגן בד האהוב עליי עוטף את כל המכשיר עם הגנה אז אולי לא משנה הצבע?
סליחה על השאלות גם אם הם הזויות - טלפונים סלולריים זה לא התחום שלי, והנוט 8 לא מכשיר כזה זול - בKSP המחיר עם פריסת תשלומים רחבה נשמע נוח.

לצפיה ב-'הרבה תשובות:'
הרבה תשובות:
16/11/2017 | 17:42
5
50
1. מבחינת המפרט הטכני הפשוט - המצלמות האחרוניות של שני המכשירים זהות באיכותן בכמות הMegaPixels, לנוט אמור להיות זום אופטי של 2X שלS7 אין.
המצלמות הקדמיות לעומתן, יש פער באיכות, 5MP בS7, לעומת 8MP בNOTE8.

2. מצלמה כפולה אמורה להוצא תמונות טובות יותר וחדות יותר, לא יודע להגיד כמה זה משנה.

3. אחריות ולא משנה איזו - לא מכסה נזק של שבר במסך, נזק מסוג זה כרוך בתשלום ולא יכובד על ידי כל ביטוח שיצא לי להכיר עד כה. כמה זמן לוקח תיקון - תלוי מעבדה, אין קשר לחברה המספקת או מוכרת את המכשיר. בלי לדעת מה המעבדה אליה נשלח המכשיר לא ניתן לענות.

4. אם אני לא טועה, דבר כזה כרוך בתשלום לסלקום על ביטוח ושליחת המכשיר למעבדה של סלקום לבדיקת תאימות. מה שאומר שהמכשיר רק מגיע וכבר הולך לכמה ימים לבדיקות. וגם אחריהן, לא בטוח שסלקום יסכימו להכניסו תחת האחריות אם אינו מאותו הדגם הנמכר בחברה או נתמך בה.

5. יכולים כן, האם הם יעשו זאת - לא יודע להגיד. מעבר לזה - אנשי הקשר לרוב לא נמצאים על הסים, הסים יכול להכיל כמות מאוד מינימלית של רשומות בתוכו לכן באופן כמעט ודאי - אין שמירה של אנשי הקשר לתוכו אלא על גבי המכשיר (גם זה נעלם בשנים האחרונות ולדעתי סמסונג היחידים שעוד מאפשרים זאת) או בחשבון הגוגל.

6. לא בהכרח. תלוי עד כמה זה משפיע עליך, אם השימוש שלך לא מוגבל מזה אין סיבה לדעתי. כאשר זה מגיע לזה שבעקבות ריקון סוללה מוגבר אתה יותר שעות נמצא ללא זמינו סלולרית - אולי זה יכול להוות שיקול.

7. לא! הNote8 עם מטען בעל חיבור USB-C - החיבור הדו-כיווני, לעומתו גם הS5 וגם הS7 שהוזכר קודם עם microUSB.

8. אפשר לא להשתמש כלל בעט, אלא להשתמש בו כמו בכל מכשיר ללא עט. העט בעל תושבת יעודית בתוך המכשיר, ככה שאין גם ממש סיבה לא לצאת איתו איתך ולהשאיר אותו בבית.

9. אי אפשר להגיד על זה שום דבר, הנאה זה דבר אינדיווידואלי לחלוטין, אני לא יכול להחליט אם אתה תהנה ממנו או לא.

10. כנס לאתר של KSP או הרם טלפון לסניף הקרוב לביתך ושאל אותך מה האביזרים שנמכרים, הכתובת המתאימה לשאלות מסוג זה היא KSP, לא פורום שאין לו כל קשר לרשת. כמות הזיכרון המקסימלית האפשרית לשימוש במכשיר היא כרטיס microSD בנפח של 256GB, עלותו - כאמור, שאל בKSP.

11. על טעם וריח... אף אחד לא יכול לענות את התשובה הנכונה לגבי זה, זה תלוי בך בלבד.
לצפיה ב-'לגבי 5 - זה הפוך לחלוטין. למעט גוגל, ואולי מוטורולה'
לגבי 5 - זה הפוך לחלוטין. למעט גוגל, ואולי מוטורולה
17/11/2017 | 01:29
33
(לא ראיתי הרבה כאלה, ובאלו שכן ראיתי לא בדקתי) שביטלה את האפשרות של חשבון מקומי, בכל היצרניות שראיתי אפשר לאחסן אנשי קשר באופן מקומי ולא לסנכרן לענן.

אולי בעצם גם סוני לא מאפשרים את זה, אבל אני לא בטוח. אני יכול לנסות להסתכל על הטאבלט של זוגתי, אבל אני לא יודע עד כמה זה באמת משקף.
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובות המפורטות :)'
תודה רבה על התשובות המפורטות :)
17/11/2017 | 11:03
3
21
מאוד הועיל לי. משהו שלא היה מספיק ברור לגבי המטען. אם דוגמא אני נתקע בלי מטען, אדם שיש לו מטען לגלקסי 5 זה גם יכול להטעין את הנוט 8? כלומר הכבל USB הוא לכולם אותו דבר ורק הראש שונה או שזה פשוט מטען אחר לגמרי כמו שיש מטען לאייפון? סליחה, לא כל כך הבנתי את העניין של דו כיווני. לא כל כך הבנתי את התשובה שלך לגבי מספר 7.  אם אני נתקע בלי מטען - אין לי הטענה? לרוב האנשים אין נוט... מסביבי בעיקר יש גלקסי S ישנים או אייפונים בעבודה - לכן שואל אם צריך לנוט מטען מיוחד. הסתבכתי קצת עם ההסבר שלך, גם קצת עייף וגם לא מבין בדברים האלה.
לצפיה ב-'כיום יש שלושה חיבורי טעינה קיימים:'
כיום יש שלושה חיבורי טעינה קיימים:
17/11/2017 | 15:40
2
38
1. microUSB
2. USB-C
3. Lightning

המכשירים הישנים (אנדרואיד, ואחרים) מגיעים עם כבל microUSB.
המכשירים החדשים - מהשנה-שתיים האחרונות בערך (וגם מאלה, לא כולם), מגיעים עם USB-C שתפקידו להחליף את הכבל הישן לחלוטין, USB-C הוא חיבור דו כיווני, משמעות הדבר שאין צורך לחבר אותו בכיוון ספציפי (אין לו צורה יחודית שמתחברת בכיוון אחד בלבד).
מכשירי אפל מהשנים האחרונות (מאז iPhone5) עם חיבור הLightning.
כל אחד מהחיבורים האלה - לא מטעים לחיבורים האחרים, אין אפשרות להכניס את ראש הכבל לשקע הטעינה בשל צורת השקע השונה.

זאת אומרת - אם לכל הסובבים אותך יש מכשירים ותיקים יותר שכבל הטעינה שלהם הוא microUSB, המטען שלהם לא יעזור לך כשתצטרך. השקע שלך יהיה שונה ולא תוכל לחבר את המכשיר לכבל הזה.
לצפיה ב-'המטען עצמו, אם הוא עם כבל שיכול להתנתק, יכול להיות שימושי'
המטען עצמו, אם הוא עם כבל שיכול להתנתק, יכול להיות שימושי
18/11/2017 | 23:51
22
אבל רק אם הוא יחבר אליו כבל משלו (Type C). שזה לא אידיאלי, ואם כבר נסחבים עם משהו אז למה לא לקחת גם את המטען, אבל זאת אפשרות .
לצפיה ב-'תודה לכולכם'
תודה לכולכם
20/11/2017 | 00:30
לצפיה ב-'מניסיון מר - סלקום לא מוכנים לעזור בהעברת אנשי קשר בטלפונים '
מניסיון מר - סלקום לא מוכנים לעזור בהעברת אנשי קשר בטלפונים
19/11/2017 | 23:02
2
9
שלא נקנו מהם. בניגוד, אגב, להוט מובייל.

לצפיה ב-'אז למי אפנה שיעזור לי עם זה?'
אז למי אפנה שיעזור לי עם זה?
20/11/2017 | 00:28
1
42
לצפיה ב-'בטוח יש בסביבה שלך מישהו שלפחות חצי מבין בזה'
בטוח יש בסביבה שלך מישהו שלפחות חצי מבין בזה
20/11/2017 | 00:38
לצפיה ב-'הצילו! Gboard השתלט לי על המקלדת!'
הצילו! Gboard השתלט לי על המקלדת!
17/11/2017 | 11:33
3
40
אני מנסה להחליף מקלדת, אבל אי אפשר לכבות את Gboard - הכפתור שלה אפור... איך אני מחליף את המקלדת ל smart keyboard? לא מצאתי איך להגיע להגדרת מקלדת ברירת מחדל.
לצפיה ב-'טוב, הבנתי איך מחליפים מקלדת, אבל'
טוב, הבנתי איך מחליפים מקלדת, אבל
17/11/2017 | 14:02
2
34
זה עדיין מרגיז שגם באנדרואיד ״נקי״ יש עיזים של גוגל שאי אפשר להסיר או להשבית.
לצפיה ב-'באיזה מכשיר מדובר?'
באיזה מכשיר מדובר?
18/11/2017 | 18:44
6
לצפיה ב-'Gboard זו המקלדת של גוגל. למה שהיא תבטל אותה?'
Gboard זו המקלדת של גוגל. למה שהיא תבטל אותה?
18/11/2017 | 23:45
20
או חלילה תיתן לך לבטל אותה? הרי גוגל יודעת יותר טוב ממך מה טוב לך .
לצפיה ב-'לשכן נגנב הטלפון'
לשכן נגנב הטלפון
18/11/2017 | 03:00
3
37
היי
לשכן שלי נגנב הטלפון והוא חושד במישהו מסויים, 
אשמח לשמוע אם קיימות דרכים להגיע לגנב הטלפון אם זה דרך אפליקציה או הפייסבוק או כל דרך אחרת?
חשוב לציין שלא מותקנת אף אפליקציה שכזאת על מכשיר הטלפון למציאת הטלפון, מה שיש זה פייסבוק ווואצאפ וחנות גוגל...
קיימת דרך אחרת למציאת הטלפון?
לצפיה ב-'אם הגדרת המיקום מופעלת בטלפון אז ניתן '
אם הגדרת המיקום מופעלת בטלפון אז ניתן
18/11/2017 | 14:31
28
באמצעות הגוגל timeline והסטוריית מיקום לעקוב היכן ביקר הטלפון בימים האחרונים ולקבל כיוון... 
בהגדרות נכנסים לחשבון הגוגל ולפרטיות
לצפיה ב-'אם בטלפון יש אותו חשבון google'
אם בטלפון יש אותו חשבון google
18/11/2017 | 17:09
20
אז בתיקווה שהגנב לא ביצע factory reset 
להיכנס במחשב ללינק הבא זה שירות של google "מצא את הטלפון שלי"
לצפיה ב-'שני האמורים לעיל תקפים רק אם אופשר השירות בהגדרות הטלפון,'
שני האמורים לעיל תקפים רק אם אופשר השירות בהגדרות הטלפון,
18/11/2017 | 19:36
21
ללא זה אין דרך לצערי.
לצפיה ב-'עזרה דחופה ממבינים לעשיית צדק!!'
עזרה דחופה ממבינים לעשיית צדק!!
18/11/2017 | 11:42
2
50
שלום
קיבלתי תביעה מהשכן והוא הוסיף שם איש מקצוע ששיקר. הורדתי תוכנת הקלטה והקלטתי אותו מ ש ק ר
אחרי ששמעתי את ההקלטה מסתבר ששומעים רק אותי ואותו ממש ממש ממש חלש . 
אני זקוקה להקלטה הזאת 
האם יש מה לעשות על מנת לשפר את איכות הקול. 
יש גם רעש של טלויזיה ברקע :(
אודה מאןד לעזרתכם
הודעה נוספת שקיבלתי היא שעוד  7 ימים התוכנה תעלם זה כנראה ואני צריכה את ההקלטה הזאת
מה עושים????
אשמח להסברים פשוטים לא מבינה כל כך בכל הטכנולוגיות האלה וצריכה מאוד את ההקלטה הזאת ספציפית
אין לי בעיה גם לשלם כל עוד זה לא סכום גדול מידיי
תודהההההה
שבת שלום

לצפיה ב-'יש כלי תוכנה שניתן באמצעותם לעשות כמעט'
יש כלי תוכנה שניתן באמצעותם לעשות כמעט
18/11/2017 | 14:00
32
כל דבר עם התדרים השונים כולל ניטרול רעשי רקע שונים והגברת תדרי דיבור.
זה דורש ניסיון היכרות טובה עם התוכנות האלה 

לצפיה ב-'תורידי את Audacity ותגבירי חלקים שבהם את מדברת'
תורידי את Audacity ותגבירי חלקים שבהם את מדברת
18/11/2017 | 18:46
20
לצפיה ב-'לא מצליח לגלוש בטלפון LG K10 '
לא מצליח לגלוש בטלפון LG K10
18/11/2017 | 17:50
1
13
שלום.
החלפתי לדגם הטלפון הנ"ל ולאחר שעשיתי ריסטרט להגדרות היצרן אני לא מצליח להיכנס לטלפון,אין את לוח ההגדרות וכיו"ב למרות שאני מחובר ל WI-FI.
זה מבקש חשבון בעלים אבל אני הבעלים !!!
לחשבון גוגל אני מצליח להיכנס רק דרך סתם סיסמת WI-FI שאני מקליד בתיבת הדו שיח ואז דרך ה-ASIST אני מצליח להיכנס(לגלוש) בגוגל וגם מצליח להיכנס לחשבון הגוגל שלי
אודה לעזרתכם/ן
לצפיה ב-'לא הבנתי בכלל מה הבעיה, נסה להסביר בצורה יותר ברורה.'
לא הבנתי בכלל מה הבעיה, נסה להסביר בצורה יותר ברורה.
18/11/2017 | 19:24
4
לצפיה ב-'ואווי פי 10 פלוס'
ואווי פי 10 פלוס
18/11/2017 | 12:39
21
כשאני מקבל התראה מאפליקציה מסויימת, מלבד התראה קולית ורטט זה מתבטא על המסך באמצעות עיגול אדום עם ספרה על גבי האייקון של האפליקציה, עיגול שלא נעלם עד שאני פותח את האפליקציה ולוחץ על ההודעה החדשה. מישהו יודע איך לבטל את העיגול האדום הזה?
לצפיה ב-'מציג תמונה ראשונה במקום אחרונה..'
מציג תמונה ראשונה במקום אחרונה..
17/11/2017 | 11:07
29
יש לי Xiaomi Redmi note 4 עם אנדרואיד 7 ו- MIUI9.
כשאני מצלם תמונה ואח"כ לוחץ על התמונה בקטן כדי להציג אותה
אז התמונה שנפתחת היא הראשונה בתיקיית התמונות מהמצלמה ולא האחרונה שצילמתי. מחקתי זיכרון מטמון מתוכנת הצגת התמונות ולא עזר, יש למישהו פיתרון?
לצפיה ב-'ב- NOTE 8 איך שומרים ב-GMAIL את אנשי הקשר? תודה'
ב- NOTE 8 איך שומרים ב-GMAIL את אנשי הקשר? תודה
15/11/2017 | 09:49
8
22
לצפיה ב-'זאת ברירת המחדל, לא צריך לעשות כלום'
זאת ברירת המחדל, לא צריך לעשות כלום
15/11/2017 | 12:12
7
12
לצפיה ב-'לא ברור. בדקתי ב-SD ואים שום קובץ גיבוי, והורדתי מה-GMAIL את'
לא ברור. בדקתי ב-SD ואים שום קובץ גיבוי, והורדתי מה-GMAIL את
15/11/2017 | 20:01
6
17
קובץ אנשי הקשר וקיבלתי את הקובץ של הטלפון הישן שלי.

איפה אני טועה?

תודה
לצפיה ב-'לא מורידים שום קובץ. ברגע שתעשה בטלפון לוגאין למשתמש שלך'
לא מורידים שום קובץ. ברגע שתעשה בטלפון לוגאין למשתמש שלך
16/11/2017 | 09:02
5
12
בגוגל (באותו אימייל כמו בטלפון הקודם), אז אנשי הקשר ירדו לטלפון אוטומטית.
לצפיה ב-'זה בסדר וזה באמת קרה. אני מתכוון בכיוון ההפוך, כלומר איך '
זה בסדר וזה באמת קרה. אני מתכוון בכיוון ההפוך, כלומר איך
16/11/2017 | 10:02
4
10
להוריד מהטלפון למחשב

תודה
לצפיה ב-'לאיזו מטרה? לאן אתה רוצה שאנשי הקשר יגיעו בסוף?'
לאיזו מטרה? לאן אתה רוצה שאנשי הקשר יגיעו בסוף?
16/11/2017 | 10:07
3
6
לצפיה ב-'רשימה מסודרת במחשב'
רשימה מסודרת במחשב
16/11/2017 | 10:08
2
6
לצפיה ב-'מיצאים את אנשי הקשר מגוגול קונטקט במחשב ופותחתים באקסל'
מיצאים את אנשי הקשר מגוגול קונטקט במחשב ופותחתים באקסל
16/11/2017 | 10:20
1
15
מיצאים את אנשי הקשר דרך המחשב ככה:
שים לב שצריך לעבור לתצוגה הישנה של הקונטקטס:
ואז פותחים את הקובץ באקסל.
לצפיה ב-'תודה. אני אבדוק'
תודה. אני אבדוק
16/11/2017 | 10:40
5
לצפיה ב-'שיאומי רדמי נוט 4 אין צלצול'
שיאומי רדמי נוט 4 אין צלצול
14/11/2017 | 12:02
9
31
טלפון חדש
כשתקשרים אלי אין צלצול.
הצלצול מכוון על מכסימום...

תודה לעוזרים

לצפיה ב-'אולי בטעות עברת למצב שקט?'
אולי בטעות עברת למצב שקט?
14/11/2017 | 14:43
8
18
Settings - Sound - Silent mode
לצפיה ב-'הוא לא במצב שקט'
הוא לא במצב שקט
14/11/2017 | 15:17
9
לצפיה ב-'בדוק שמוגדר צליל מתאים, בדוק שהמכשיר מצליח לנגן את הצליל '
בדוק שמוגדר צליל מתאים, בדוק שהמכשיר מצליח לנגן את הצליל
14/11/2017 | 20:59
6
24
או לנגן כל צליל באופן כללי.
לצפיה ב-'בדקתי,יש צליל...ומתנגן'
בדקתי,יש צליל...ומתנגן
15/11/2017 | 13:23
5
11
לצפיה ב-'קרה גם אצלי'
קרה גם אצלי
15/11/2017 | 21:30
4
26
הסתדר רק אחרי שביצעתי איפוס למכשיר
לצפיה ב-'איפוס נתוני יצרן?'
איפוס נתוני יצרן?
16/11/2017 | 08:35
3
26
זה מוחק את כל המדיה והתמונות שלי מהמכשיר?
לצפיה ב-'כן'
כן
16/11/2017 | 08:41
2
26
כנס להגדרות ויש שם אופציה למחוק את כל הנתונים שבטלפון כלומר לפרמט אותו.
לאחר מכן הוא יהיה חדש ממש כפי שקיבלת אותו בחנות עם ההגדרות המקוריות ואז הכל יעבוד תקין
לצפיה ב-' אנסה'
אנסה
16/11/2017 | 10:51
1
9
לצפיה ב-'תודה ,עובד'
תודה ,עובד
16/11/2017 | 13:43
9
לצפיה ב-'סטנד לנייד+ מטען אלחוטח'
סטנד לנייד+ מטען אלחוטח
15/11/2017 | 14:09
3
43
לצפיה ב-'המממ, כן, מה עם זה?!'
המממ, כן, מה עם זה?!
15/11/2017 | 18:49
20
לצפיה ב-'המשך שאלה...'
המשך שאלה...
15/11/2017 | 19:02
1
32
עכשיו אני רק רואה ששלחתי תמונה ללא השאלה.

אשמח לקבל חוות דעת ממי שיש לו סטנד כגון זה שבתמונה
וכמו כן באם הוא מתאים לרוחב המכשיר או שיש לו קליפסים בצדדים שצריך ללחוץ עליהם כמו בסטנדים הישנים של פעם
לצפיה ב-'המטען האלחוטי של סמסונג בכלל לא דומה לזה.'
המטען האלחוטי של סמסונג בכלל לא דומה לזה.
15/11/2017 | 20:02
26
זו איזושהי מוטציה מוזרה, לא הייתי סומך על זה.
סיני אני מניח?
לצפיה ב-'שאלות'
שאלות
14/11/2017 | 02:54
4
88

היי רציתי לדעת היכן להוריד נעימות התראות או התראות מדליקות לנייד מחפש אתר או אפליקציה טובה
ב. בכדי להוציא צילומים טובים בנוט 8 מה אני צריך לשים לב בהגדרות?
ג.אוזנייה עם צג וטווח ארוך ואמינה יש דבר כזה?
ד. מטען שמטעין את הנייד כשאני בעבודה והמכשיר עלי יש דבר כזה מטען אלחוטי?
ה.מה עושים עם כל הפרסומות ברקע אך חוסמים ?
ו. איזו מעבדת שירות הכי מומלצת?
שיש חוץ משל סאני עבור נוט 8 אם הצטרך
ז.יש אפליקציה שמעדכנת לי  את  הפוסטים בכל הרשתות החברתיות בפעם אחד?
ח.מכשיר הבא אקנה בחול איזה חנויות מומלצות אתם מכירים שמסדרים גם את נושא העברית וכו 
תודה לכם

לצפיה ב-'תשובות:'
תשובות:
14/11/2017 | 20:58
3
49
א. חפש באינטרנט, אין אפשרות להמליץ כי לרוב נעימות כאלה ימצאו באתרים שלא ראויים להיות מפורסמים בתפוז עקב ענייני זכויות יוצרים (הפצה של שירים או מוזיקה שאינה ציבורית ולשימוש הכלל (ללא זכויות) בהורדה "פירטית" הן הפרה בוטה של כללי תפוז וחוקי המדינה)

ב. על איזה איכות המצלמה מוגדרת ומימדי התמונות.

ג. אוזניה עם צג - לא נתקלתי בכזו ברמת השנים, כלפי הטווח - טווח של בלוטות' בכל מקרה שהוא הוא בין שמונה לעשרה מטרים ולא יותר מזה, מדובר על גלי רדיו לטווחים קצרים.

ד. אין דבר כזה מטען שיטעין שהוא לא בצמוד למכשיר. הדבר הכי קרוב הוא מטען בטעינה אלחוטית וגם הוא צריך להיות צמוד לגב המכשיר כי מדובר בקישוריות טווח אפס.

ה. בלי פתיחת הבוטלואודר ואפשרות הרשאות רוט לא ניתן לחסום פרסומות בצורה טובה (או בכלל), פעולות מסוג זה הינן מסוכנות ועל אחריותך בלבד, כמו גם בביצוע פתיחה של הבוטלואודר בפעם הראשונה נדרש פירמוט מלא של המכשיר. פעולות אלה מסירות את אחריות היצרן או היבואן או כל אחריות שהיא מהמכשיר!

ו. יש כמה מאות טובות (אם לא אלפי) מעבדות שירות בארץ, בלי לדעת מאיפה אתה לא ניתן להמליץ על מעבדה.

ז. ככל הידוע לי לא ניתן לעשות דבר שכזה שכן לכל רשת חברתית שיטה משלה לפרסום דברים ואורך מקסימלי שונה לפוסטים, לכן - כל רשת חברתית בנפרד!

ח. יש מכשירים שרוכשים בחו"ל שמגיעים מראש עם אפשרות זמינה לעברית ללא כל תנאי או דרישה מוקדמת. מעבר לזה שחו"ל זה מקום גדול, למצוא חנות מומלצת ניתן בכל מקום בעולם.
לצפיה ב-'לגבי ח' - אם לא קונים סמסונג או LG, לא צריך לדאוג לגבי עברית'
לגבי ח' - אם לא קונים סמסונג או LG, לא צריך לדאוג לגבי עברית
15/11/2017 | 00:09
38
מוסתרת.
לצפיה ב-'היי'
היי
15/11/2017 | 05:13
1
38
תודה לך הגדרות של צילום חד ויפה בנוט 8  מה אני צריך להגדיר?
מעבדה טובה באזור אשקלון וירושלים?
האם כיום כל מכשיר חדש שיצא עדיף לרכוש בחול?ושם יסדרו לי את העברית? מה עוד אני צריך לדעת על קניה בחול?
תודה לך

לצפיה ב-'הרבה תשובות להרבה שאלות.'
הרבה תשובות להרבה שאלות.
15/11/2017 | 18:47
119
צילום חד ויפה - הגדרת גודל התמונה לגודל כרצונך והגדרת איכות (במגה פיקסל) למקסימלית האפשרית.

מעבדה באיזור ירושלים או אשקלון - אני לא מכיר, לא מאף אחד משני האזורים.

רכישה של מכשיר בחו"ל - אם לא מדובר על סאמסונג או LG, לא אמורה להיות בעיה עם עברית בשום שלב. אבל - שים לב שלא תמיד משתלם לרכוש בחו"ל, צריך לדעת מה עושים, לשים לב שהתדרים שהמכשיר עובד בהם זהים או תואמים לתדרים בארץ (בארה"ב לדוגמה יש מכשירים שנמכרים ואינם עובדים בתדרים המתאימים לנו), אמנם בשנים האחרונות זה פחות נפוץ אך עדיין כדאי לשים לב לזה.
ושוב, כעקרון - כן, ברוב המכריע מאוד של המקרים לרכוש בחו"ל יצא זול יותר בכמה מאות שקלים (אם לא יותר מזה) מאשר בארץ, גם אם עושים זאת בצורה התקנית עם הצהרה במכס ותשלום מס רכישה ומע"מ.
לצפיה ב-'אפליקציה מצויינת שאוכלת סוללה - האם יש תחליף?'
אפליקציה מצויינת שאוכלת סוללה - האם יש תחליף?
15/11/2017 | 12:59
3
41
פירסמתי גם בפורום 117 אך לא קיבלתי כל תגובה.

אני משתמש באפליקציה calendar notification כדי לשלוט על ההתראות מהיומן של גוגל ואקסצייג'. היא עושה את העבודה היטב אבל זוללת סוללה כאילו אין מחר - ראו תמונה מצורפת, וזה עוד אחרי ביצוע אופטימיזציה לסוללה. האם יש אפליקציה דומה שעובדת בלי פיספוסים באנדרואיד 8?

לצפיה ב-'ראיתי את השאלה שהעלית, אבל אצלי היא עובדת טוב'
ראיתי את השאלה שהעלית, אבל אצלי היא עובדת טוב
15/11/2017 | 17:28
2
28
מצד שני, אין לי (ולא יהיה לי במכשיר הנוכחי) אנדרואיד 8, כך שזה לא בהכרח משקף.

אם האפליקציה עבדה טוב קודם אז אולי שווה לנסות לפנות ליוצר האפליקציה כדי שיבדוק ואולי יתקן אותה.
לצפיה ב-'התקנה חדשה מהשבוע שעבר'
התקנה חדשה מהשבוע שעבר
15/11/2017 | 18:07
1
18
עד עכשיו השתמשתי ב calendar snooze לשליטה על ההתראות, אבל גיליתי שיש לא מעט התראות שהיא מפסםסת, בלי שום עקביות. חיפשתי תחליף ומצאתי את calendar notifications שהתגלתה כאוכלת סוללה לא קטנה.
האם אתה מכיר אפליקציות אחרות שמאפשרות שליטה על ההתראות כמו שתי אלה?
לצפיה ב-'לא מכיר עוד משהו. כמו שכתבתי, אצלי היא עובדת בסדר'
לא מכיר עוד משהו. כמו שכתבתי, אצלי היא עובדת בסדר
16/11/2017 | 16:34
4
לצפיה ב-'פרסומות במסך הנעילה כל הזמן! בסמסונג'
פרסומות במסך הנעילה כל הזמן! בסמסונג
14/11/2017 | 23:47
4
27
לחבר יש סמסונג יחסית חדש לא יודע איזה דגם אל שאלתי ובמסך הנעילה כל הזמן פרסומות. מחקתי לו את כל האפליקציות שחשודות נשארו רק רגילות כמו וואצפ ופייסבוק וכו. ולא עוזר? האם זה וירוס או שיש דרך להעיף אותו ללא חוסם פרסומות. שוב אני חוזר מדובר במסך הנעילה. ואין משחקים בטלפון. הבנתי שקיים כזה וירוס שגם איפוס לא ימחק אותו זה נכון?
לצפיה ב-'רוב הסיכויים שיש אפליקציית זבל כלשהי מסגנון ה-CleanMaster'
רוב הסיכויים שיש אפליקציית זבל כלשהי מסגנון ה-CleanMaster
15/11/2017 | 00:10
1
26
או איזשהו "אנטי" וירוס. גם אותן - היאורה תשליכהו!
לצפיה ב-'השולכו כולן זה מה שמוזר'
השולכו כולן זה מה שמוזר
15/11/2017 | 19:11
9
לצפיה ב-'מכיר. זה קורה בדרך כלל כשמחברים לטעינה'
מכיר. זה קורה בדרך כלל כשמחברים לטעינה
15/11/2017 | 08:56
1
28
יש שורה שלמה ומוכרת של אפליקציות שעושה את זה.

בתור התחלה, חפש אפליקציית מקלדת, נראה לי שנקראת go keyboard והסר אותה.

אם לא עוזר, תחזור לעדכן...
לצפיה ב-'קיימת אפליקציית מקדלת אברר האם היא זו שגורמת לנזק תודה'
קיימת אפליקציית מקדלת אברר האם היא זו שגורמת לנזק תודה
15/11/2017 | 19:11
8
לצפיה ב-'התראות one plus 5'
התראות one plus 5
14/11/2017 | 17:39
17
שלום
שאלה , הפעלתי את הנייד החדש שלי וואן פלוס 5
אני שם לב שעל האייקונים של האפליקציות לא מופיע מספרי הודעה
הסימון שמופיע באדום ( נו מכירים ..... )
זאת אומרת עד שאני לא נכנס לאפליקציה אני לא רואה שיש הודעות
מלבד הבר למעלה במסך כמובן .

כיצד ניתן לסדר את זה ?

תודה

לצפיה ב-'קולות מוזרים של ינשוף ועורב מהמכשיר (!)'
קולות מוזרים של ינשוף ועורב מהמכשיר (!)
12/11/2017 | 14:45
7
112
לאחרונה אני שומע כמה פעמים ביום קול של עורב או שני צלילים שדומים לקולות של ינשוף מהמכשיר שלי. מדובר בסמסונג גלקסי S4 מיני. זה קורה גם כשאני מחליש את עוצמת הצלצול עד למינימום או אפילו משתיק אותו לגמריי. אני יודע שזה נשמע מוזר. אני בהתחלה לא הבנתי מה זה עד שזה התחיל לחזור על עצמו מדי פעם. זה לא שנכנסת לי הודעה או התרעה חדשה. זה פשוט קורה בלי קשר לכלום. מישהו יודע מה זה יכול להיות? אני חייב להפסיק את זה כי זה מקפיץ אותי בלילה. ואם אני אכבה את המכשיר, לא יהיה לי שעון מעורר.
לצפיה ב-'זה בגלל שאתה ירושלמי, מתעניין במזג האויר והתקנת את ירושמיים'
זה בגלל שאתה ירושלמי, מתעניין במזג האויר והתקנת את ירושמיים
12/11/2017 | 18:42
3
116
קול של עורב אומר אויר מאובק
קול של ינשוף אומר אויר עומד
קול של גשם אומר ........גשם

כדי לבטל את זה כנס להגדרות והורד את ה- מ-סאונד
לצפיה ב-' '
12/11/2017 | 22:13
20
לצפיה ב-'תודה! הצלת אותי מהקפצות מבהילות בלילה.'
תודה! הצלת אותי מהקפצות מבהילות בלילה.
13/11/2017 | 09:53
74
מה זה הבאג הזה?? אני מיד אכתוב לו שיתקן את האפליקציה.
לצפיה ב-' זה אמיתי?'
זה אמיתי?
14/11/2017 | 01:37
14
לצפיה ב-'אם כבר קולות של חיות - המכשיר שלי נובח מדי פעם '
אם כבר קולות של חיות - המכשיר שלי נובח מדי פעם
13/11/2017 | 19:09
1
61
בלי קשר לשום דבר
לצפיה ב-'אולי זה גם ירושמים'
אולי זה גם ירושמים
14/11/2017 | 13:03
16
לצפיה ב-'אתה כנראה לא היחיד שהתלונן על זה '
אתה כנראה לא היחיד שהתלונן על זה
14/11/2017 | 15:30
47
מפתח האפליקציה הודיע שבגרסה החדשה הקולות יושתקו כברירת  מחדל
לצפיה ב-'בטריה סמסונג S7 חדש'
בטריה סמסונג S7 חדש
12/11/2017 | 16:01
7
52
אהלן, פתחתי מכשיר שישב 10 חודשים בקופסה חדש..
(יש אחריות של סאני - יבואן רשמי)

התחלתי להשתמש ומרגיש לי שהבטריה לא חזקה כמו במכשיר חדש..
(ב-7 שעות ללא שימוש (ישנתי באותו הזמן) - ירד 7%)

1. הגדרתי שלא ירצו אפליקציות ברקע
2. המכשיר שלי מחובר ל-wifi (קליטה מלאה)
3. הבלוטוט סגור
4. קליטה סלולרית סבירה במהלך אותו הזמן

הייתי מצפה ל- 3-4 אחוז ירידה וזהו.

דיברתי עם היבואן ואמרו לי לשים את המכשיר ב-safe mode למשך אותו הזמן וככה לדעת האם הבטריה חלשה או שמשהו רץ ברקע

עזרה בבקשה! תודה!
לצפיה ב-'אם אתה מתלונן בגלל יום אחד של שימוש, אז תמתין'
אם אתה מתלונן בגלל יום אחד של שימוש, אז תמתין
12/11/2017 | 22:26
4
39
זה לא משקף כלום.
לצפיה ב-'עזוב יום אחד של שימוש, 7% ב7 שעות -> 1% לשעה, זה ממש סביר,'
עזוב יום אחד של שימוש, 7% ב7 שעות -> 1% לשעה, זה ממש סביר,
12/11/2017 | 22:32
3
26
הN6P הותיק שלי בעשר דקות ללא שימוש הוא יורד ביותר מ1%.

לצפיה ב-'האמת שזה תלוי האם מופעל WiFi או לא'
האמת שזה תלוי האם מופעל WiFi או לא
12/11/2017 | 22:35
2
30
אם כן, אז זה בהחלט סביר. אבל אם לא, אז זה בערך כפול מהקצב שחוויתי בשנים האחרונות במכשירים שונים.

ממה שראיתי, כאשר אני ישן, הטלפון נפרק בסביבות חצי אחוז לשעה כאשר הכל מנותק (לא מצב טיסה), ובערך אחוז לשעה כאשר אני שוכח את ה-WiFi דלוק, ואולי גם את הסינכרון.
לצפיה ב-'אז ככה..'
אז ככה..
13/11/2017 | 09:12
1
29
הלילה הזה הפעלתי את המכשיר על safe mode, ובמשך 9 שעות ירד לי 7%

אני מזכיר לכם שמדובר במכשיר שהורדתי ממנו את הניילונים לפני 4 ימים.
זכור לי ממכשירים בעבר (גם של חברים מהעבודה..) כשפותחים מכשיר חדש, במשך 8 שעות ללא שימוש, יורד בערך 3-4 אחוזים.
זה לא שבמקרה שלי זה באופן מובהק, אבל מציק.
יש לי עדיין אחריות יצרן של סאני, השאלה מה יקרה אם אלך לבדיקה - כיצד יפעלו איתי.
לצפיה ב-'בנוסף ל SAFE שים את המכשיר במצב Power saving mode ותראה'
בנוסף ל SAFE שים את המכשיר במצב Power saving mode ותראה
13/11/2017 | 17:39
11
לצפיה ב-'אצלי נשאר ב-100% אחרי 12 שעות ללא שימוש אבל בלי חיבורים בכלל'
אצלי נשאר ב-100% אחרי 12 שעות ללא שימוש אבל בלי חיבורים בכלל
14/11/2017 | 01:43
1
23
גם לא Wi-Fi, ובכל מקרה אין אצלי יישומים של רשתות חברתיות (כולל ווטסאפ) וכיו"ב. כלומר כשהמכשיר לא בשימוש הוא באמת לא עושה כלום, אין לי יישומים שמתעדכנים או מסתנכרנים כל הזמן ושולחים לי התרעות בדחיפה. בקיצור, בדוק כמה הוא יורד כשאתה מטעין ל-100% ומנתק את האינטרנט (גם Wi-Fi).
לצפיה ב-'השתפר הלילה הזה'
השתפר הלילה הזה
14/11/2017 | 09:28
17
הפעם ירד לי 5% ב-8 שעות כאשר ה-wifi פעיל ולא במצב safe mode

זה כבר יותר מרגיש לי כחדש שנפתח מהניילונים
כנראה שבלילות הראשונים היו כל מיני תעבורות שזללו את הסוללה
לצפיה ב-'איך מוחקים לגמרי איש קשר מווטסאפ בסמסונג נוט 3'
איך מוחקים לגמרי איש קשר מווטסאפ בסמסונג נוט 3
13/11/2017 | 13:53
1
24
מחקי שם איש קשר מהרשימה , אבל בווטסאפ הוא מופיע? איך אני מוחק לגמרי גם בווטסאפ

תודה מראש
חיים

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ