לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1298012,980 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לצפיה ב-'Asus transformer pad tf701T'
Asus transformer pad tf701T
30/05/2020 | 14:13
4
25
שלום,
יש לי את הטבלט הנ"ל עם אנדרואיד 4.3 שכבר לא תומך באפליקציות שאני רוצה להתקין עליו. איך אני מעדכן לאנדרואיד גבוה יותר? אני מבין שצריך להתקין רום, האם יש אתר עם הסבר ברור איך עושים את זה? יש בטבלט אפליקציית My Library מובנית שהיום לא נמצאת ב Google play. האם יש דרך לשמור אותה שלא תימחק בעדכון? תודה מראש.
לצפיה ב-'אז זהו שאתה לא מעדכן'
אז זהו שאתה לא מעדכן
30/05/2020 | 20:06
26
אין אפשרות ואין יותר קבוצת תמיכה לשידרוג .
אתה נשאר עם מה שיש .
my labrary ושאר הנתונים אפשר לגבות במחשב באמצעות סינכרון הטאבלט עם חשבון google בהנחה שאתה משתמש ביישומים של google

לצפיה ב-'כלל אצבע'
כלל אצבע
31/05/2020 | 10:12
20
מוסיפים אחרי הדגם את המילה xda ומחפשים בגוגל. מגיעים לפורום הרלוונטי באתר xda ובודקים אם יש רומים מקוסטמים עבור המכשיר הספציפי.
לצפיה ב-'תודה על תגובתכם, שאול, מה זה מקוסטם?'
תודה על תגובתכם, שאול, מה זה מקוסטם?
31/05/2020 | 22:27
1
3
לצפיה ב-'customized התאמה אישית'
customized התאמה אישית
01/06/2020 | 09:07
14
בעברית רווח המינוח מקוסטם.

לצפיה ב-'סנכרון יומן מטלפון סמסונג ליומן גוגל'
סנכרון יומן מטלפון סמסונג ליומן גוגל
30/05/2020 | 22:03
3
21
ביומן בטלפון הסמסונג של אשתי מופיעות פגישות בשני צבעים שונים.
כאשר אני מסתכל ביומן שלה במחשב (יומן גוגל בענן) אני רואה רק פגישות בצבע אחד. אלה הן פגישות שהיא קיבלה בזימונים מאחרים.

אולם פגישות שהיא הכניסה בטלפון באופן ידני מופיעות בצבע שונה.
כאשר בדקתי בטלפון התברר כי יש לה שם גם יומן של סמסונג, כנראה שבדרך כלשהיא שני היומנים הללו מסונכרנים בטלפון אך אינם מסונכרנים בגוגל. כלומר - כפי שכתבתי - הפגישות שהוכנסו ידנית אינן מופיעות בגוגל.

אני רוצה להוריד את כל הפגישות מיומן הסמסונג כדי להזרימן ליומן של גוגל על מנת שיהיה לה רק יומן אחד ואז להפסיק לעבוד עם יומן סמסונג.

האם אפשר להוריד את הפגישות מיומן הסמסונג ולטעון אותן ליומן של גוגל?
או אולי בדרך כלשהיא לסנכרן את יומן הסמסונג ליומן הגוגל בענן?
תודה!
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
31/05/2020 | 22:30
7
אני רוצה להעביר את המידע מהיומן של סמסונג ליומן של גוגל. האם יש אפשרות כזאת? לא ראיתי בקישור הזה.
לצפיה ב-'כפי שציינת שני יומנים שונים'
כפי שציינת שני יומנים שונים
31/05/2020 | 10:17
37
שאין קשר ביניהם.
הבנאדם צריך להחליט מה הוא מעדיף ואם לקח לו מספר שנים לשים לב לעובדה שאין קשר ביניהם אז כנראה זה לא מפריע לו.
כנ"ל גם עם התמונות
יש אפשרויות של יבוא /יצוא .
ראה כתובת זו במחשב
לצפיה ב-'Apple AirPods Pro on Android'
Apple AirPods Pro on Android
29/05/2020 | 10:15
12
פרסמתי הודעה בפורום המקביל,
אשמל לשמוע את ההתיחסות גם פה:
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/117/%D7%9E...
לצפיה ב-'אפליקציה מסתירה בקשת הרשאה'
אפליקציה מסתירה בקשת הרשאה
26/05/2020 | 18:15
14
29
אני מנסה לביצוע גיבוי של הסמארטפון שלי, LG V30+, בעזרת Syncios Manager.
לאחר ששניתי את ההגדרות כך שיתאפשר ניפוי הבאגים ב-USB, התכנה המותקנת על המחשב השולחני מזהה את הנייד שלי מופיעה ההודעה הבאה: "יש אפליקציה שמסתירה את בקשת ההרשאה, ולכן להגדרות אין אפשרות לאמת את התשובה".
לא זהיתי את האפליקציה המסתירה.
איך אפשר לזהות אותה אם היא אינה מופיע כחלון?
לצפיה ב-'Syncios Manager לא מזוהה עם טלפון LG'
Syncios Manager לא מזוהה עם טלפון LG
27/05/2020 | 07:32
1
21
אז למה להשתמש בו?

לצפיה ב-'לפי סרטון נראית אפליקציה מועילה'
לפי סרטון נראית אפליקציה מועילה
28/05/2020 | 11:56
13
יש הסבר מבטיח לגבי האפליקציה.
נראה לי שכדאי לבדוק אותה.
התקלה עליה אני מדווח אינה מוזכרת בסרטון והיא, כנראה, ספציפית למה שמותקן אצלי. נסיתי להפעיל את האפליקציה כשהנייד במצב בטוח, אבל החסימה נארה בתוקף.
אשמח להצעה איך להפטר ממנה.
לצפיה ב-'בדרך כלל'
בדרך כלל
27/05/2020 | 12:41
11
18
ברירת המחדל של חיבור USB הוא טעינה בלבד.
בדוק בטלפון בשורת חיבור ה USB שאתה במצב של העברת נתונים
בחר Media Device (MTP) 
לצפיה ב-'איך מגיעים ל- Media Device (MTP) '
איך מגיעים ל- Media Device (MTP)
28/05/2020 | 18:48
10
6
נסיתי לאתר את הגדרות חיבור ה-USB, אבל לא הצלחתי.
לצפיה ב-'כאשר מחברים טלפון למחשב'
כאשר מחברים טלפון למחשב
29/05/2020 | 08:47
9
14
המחשה מזהה (משמיע צליל חיבור) ובטלפון מתווספת שורה בוילון שמושכים מלמעלה למטה.קליק על השורה הזאת נותנת לך אפשרויות חיבור ,הראשונה טעינה בלבד.

לצפיה ב-'שורה בוילון'
שורה בוילון
30/05/2020 | 12:39
8
10
כשאני מתחבר באמצעות USB איני שומע צליל והפס שמופיע כולל את האפשרויות ה"רגילות" (צליל, capture וכו').
לוח האפשרויות שהצגת אינו מופיע אצלי.
לצפיה ב-'גליתי את האפשרות'
גליתי את האפשרות
30/05/2020 | 12:49
5
7
מסתבר שהאפשרות מסתתרת אצלי בין "אפשרויות פיתוח". כשאני בוחר "בחר קונפיגורציה של USB", מופיעות האפשרויות עליהן הצבעת.
לצפיה ב-'גם העברה לאפשרות העברת תמונות אינה פותרת את הבעייה שהזכרתי'
גם העברה לאפשרות העברת תמונות אינה פותרת את הבעייה שהזכרתי
30/05/2020 | 12:53
4
1
לצפיה ב-'לא תמונות ,מצב העברת קבצים MTP'
לא תמונות ,מצב העברת קבצים MTP
30/05/2020 | 13:06
3
6
בדוק אם במחשב הוא מזוהה ככונן
לצפיה ב-'נסיתי'
נסיתי
30/05/2020 | 14:03
2
3
העברתי לאפשרות הקבצים והבעייה נותרה בעינה.
הנייד מוכר ע"י המחשב
לצפיה ב-'אז התוכנה במחשב היא מעפנית'
אז התוכנה במחשב היא מעפנית
30/05/2020 | 14:54
1
10
לצפיה ב-'פניתי לתמיכה של מפתחי התוכנה'
פניתי לתמיכה של מפתחי התוכנה
30/05/2020 | 17:21
6
אולי מהם יגיע פתרון
לצפיה ב-'הצליל במחשב כאשר מחברים התקן USB'
הצליל במחשב כאשר מחברים התקן USB
30/05/2020 | 13:05
1
8
מופיע ליד השעוןץ
מבחינת הטלפון בדוק אם יש לך בהגדרת >כלי ניהול .ושם הדלק את USB DEBUGGING
אם אין לך כלי ניהול אז בהגדרות >אודות >7 לחיצות על ה build ותחזור למשפט הראשון

לצפיה ב-'USB DEBUGGING מופעל אצלי מזמן'
USB DEBUGGING מופעל אצלי מזמן
30/05/2020 | 14:06
4
לצפיה ב-'מונה צעדים בסמסונג S10E'
מונה צעדים בסמסונג S10E
27/05/2020 | 14:02
13
רכשתי את המכשיר הנ"ל לפני כשבועיים ויש עניין אחד שאני לא מצליח להגדיר -
היה לי בעבר מכשיר של סמסונג עם מונה צעדים (אפליקציית Samsung Health) וניתן היה להגדיר כך שמספר הצעדים יוצג על מסך הנעילה של הטלפון - היה מופיע אייקון של נעל ולידו מספר הצעדים היומי.
אלא שבסמסונג החדש, בגרסה הנוכחית של האפליקציה הנ"ל, לא הצלחתי (או שלא מצאתי איך) להציג את המידע בצורה כזו על מסך הנעילה.
מופיע רק אייקון של האפליקציה שלא נותן לי שום מידע מועיל.
לחיצה עליו מפנה אותה להיכנס לתוך הטלפון ולראות את המידע בתוך האפליקציה.
מישהו יודע איך אפשר לגרום לזה להציג את מספר הצעדים?

תודה מראש.

לצפיה ב-'שואל על וואצאפ'
שואל על וואצאפ
22/05/2020 | 10:31
10
67
אחותי קנתה טאבלט ללא סים קארד וללא אינטרנט סלולארי.
יש לה אינטרנט ביתי אלחוטי.

שואל עבורה- האם ניתן להתקין על הטאבלט וואצאפ, ולשלוח ממנו הודעות בחיבור ל WIFI בלבד, כשיש לה אייפון עם סים סלולארי פעיל ברשותה ?
תודה מראש !
לצפיה ב-'טוב, אני מעדכן - '
טוב, אני מעדכן -
22/05/2020 | 13:21
6
47
מסתבר שלא הבנתי נכון את המצב.
לאחר בירור נוסף עם אחותי, מסתבר שאכן ניתן להתקין את האפליקציה על הטאבלט שאינו מכיל שום סים קארד.
יחד עם זאת, לאחר תהליך הרישום לטאבלט עם הקוד הסודי שנשלח ב SMS, האפליקציה מסירה את עצמה מהאייפון.... וזה לא רצוי.
שואל מה עליי או על אחותי לעשות, כדי לשמור על שתי האפליקציות מותקנות על שני מכשירים שונים. האחד אייפון עם סים קארד, והשני טאבלט ללא סים קארד.

תודה מראש....
לצפיה ב-'צריך למצוא קרבן אחר'
צריך למצוא קרבן אחר
22/05/2020 | 16:56
5
42
טלפון בעל סים שלא משתמש ב whatsapp
לצפיה ב-'אז כדאי לקנות סים ?'
אז כדאי לקנות סים ?
22/05/2020 | 17:10
4
33
בעיקרון, הטאבלט תומך בכרטיס SIM, אבל לא ברור לי וגם לא לאחותי איזה סים נדרש בדיוק.
נגיד שאני קונה סים קארד מסוג טוקמן שיכול לקבל SMS, האם הוואטסאפ יסכים לזה?
לגבי אינטרנט, כאמור יש אינטרנט ביתי אלחוטי.

מה דעתך?
תודה
לצפיה ב-'קראתי'
קראתי
22/05/2020 | 20:59
2
140
נא תשובתך -
האם כרטיס סים פשוט כמו טוקמן ( ללא אינטרנט סלולארי ) יכול לשמש אותי לאפליקציה וואצאפ שנייה עם מספר חדש?
לצפיה ב-'לפחות להתקנה אתה צריך סים'
לפחות להתקנה אתה צריך סים
22/05/2020 | 22:18
1
28
לאחר התקנה ואישור SMS ניתן להוציא את הסים,
ה WA ימשיך לעבוד

לצפיה ב-'תודה לכולם, ומעדכן עידכונים'
תודה לכולם, ומעדכן עידכונים
23/05/2020 | 11:56
32
מסתבר שאין צורך בהזנת סים בכלל, ואכן די ב סים מסוג טוקמן לצורך התקנה של האפליקציה. כל זאת ללא הזנה פיזית של ה סים.
כל שנדרש הוא טלפון בעל יכולת קבלת SMS.

עניין נוסף שגיליתי, שלא ניתן ליהנות משירות WHATSAPP WEB באמצעות טאבלט ( משום מה ).
כנראה שזה אפשרי רק באמצעות מחשב ביתי.
כך לדבריה של אחותי לפחות...

הקיצור, כעת מותקן אצלה אפליקציה וואצאפ על הטאבלט, בעזרת סים קארד טוקמן ישן שאין לו שום מסלול אינטרנט סלולרי.
לצפיה ב-'האפליקציה על האייפון ובטבלט נכנסים לweb.whatsup בדפדפן'
האפליקציה על האייפון ובטבלט נכנסים לweb.whatsup בדפדפן
24/05/2020 | 15:48
2
11
לצפיה ב-'אתה מוכן לפרט קצת ?'
אתה מוכן לפרט קצת ?
24/05/2020 | 17:50
1
21
מפני שאכן קיבלתי מסר שמפרט משהו כזה, שהווצאפ WEB במחשב הנייד שלה, כולל למעשה את 2 החשבונות וואצאפ האחרים ( אייפון וטאבלט ), למרות שמדובר ב 2 מספרי טלפון שונים.
מודה לך מראש אם תפרט קצת לגבי זה.
לצפיה ב-'אין שום דבר חדש'
אין שום דבר חדש
25/05/2020 | 20:42
17
עבור whatsapp web עליך לסרוק ברקוד שמופיע על המסך ומין הסתם זה עבור טלפון אחד בלבד.
לעבור לטלפון אחר צריך שוב לחזור על התהליך עם הטלפון השני .
אין מצב שיש לך את שניהם סימולטנית

לצפיה ב-'שיחזור הקלטת שיחות שנמחקו'
שיחזור הקלטת שיחות שנמחקו
22/05/2020 | 06:59
1
30
היי
במכשיר שלי ניתן להקליט באופן אוטומטי שיחות ...
מחקתי שיחה חשובה.
ועוד יותר בעיה שנכנסתי לשיחות מוקלטות גם שם מחקתי��
האם יש דרך כל שהיא לשחזר את השיחה? ��������
תודה רבה.
לצפיה ב-'כנראה זה אבוד לנצח'
כנראה זה אבוד לנצח
24/05/2020 | 14:46
8
לצפיה ב-'עד כמה אמינות בדיקות המהירות'
עד כמה אמינות בדיקות המהירות
13/05/2020 | 18:21
8
56
אני בסמסונג גלקסי S9 ומחובר להוט מובייל.
נכנסתי דרך הטלפון לבדיקות מהירות וכולן מראות מהירות של מקסימום 3 מגה.
ניסיתי לגלוש ב-youtube והסרטונים התנגנו בסדר גמור.
מה דעתכם? אין סיבה לדאגה?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
13/05/2020 | 20:41
7
53
כמה אתה מקבל כאן במהירות ההורדה? https://www.hot.net.il/heb/Internet/speed/

יוטיוב יודע להנמיך את איכות הווידאו בהתאם למהירות, ככה שגם ב-3G אפשר לצפות בתכנים בלי קטיעות.
לצפיה ב-'בדקתי בכתובת שנתת לי'
בדקתי בכתובת שנתת לי
15/05/2020 | 10:53
6
36
מהירות הורדה: 2.2 מגה.
מהירות העלאה: 7.5 מגה.
פינג: 26.
לצפיה ב-'אכן, זו תוצאה חריגה'
אכן, זו תוצאה חריגה
15/05/2020 | 11:33
5
32
תתקשר למפעיל הסלולרי ותציג להם את התוצאה. 2.2 מגה זאת מהירות נמוכה, בסטנדרטים שלפני עשור. להשוואה:  זה מה שיש לי

לצפיה ב-'עדכון לאחר שיחה עם הוט מובייל'
עדכון לאחר שיחה עם הוט מובייל
15/05/2020 | 12:16
4
36
יש לי את הסמסונג S9.
עשיתי "איפוס לברירת מחדל" ב"שמות נקודות גישה".
ב"מצב רשת" בחרתי ב-"3G בלבד".
הפעלתי את המכשיר מחדש, עשיתי בדיקת מהירות והתוצאות עדיין נמוכות.
התקשרתי שוב להוט מובייל והם אמרו לי שיש בעיה ב-sim או במכשיר.
מה דעתכם?
לצפיה ב-'ייתכן שהם צודקים'
ייתכן שהם צודקים
15/05/2020 | 12:45
67
תנסה להכניס סים אחר ולבדוק את הגלישה
לצפיה ב-'שאלת תם - אתה בודק זאת תחת ה-wifi הביתי?'
שאלת תם - אתה בודק זאת תחת ה-wifi הביתי?
15/05/2020 | 17:24
2
43
או מול ה-3G/4G?

אלי

לצפיה ב-'לא, לא דרך ה-wifi הביתי'
לא, לא דרך ה-wifi הביתי
15/05/2020 | 17:36
1
17
לצפיה ב-'אני מציע לנייד מייד לחברה אחרת'
אני מציע לנייד מייד לחברה אחרת
16/05/2020 | 08:00
30
כנראה שהקליטה אצלך לא טובה.

לצפיה ב-'קוד מסך נעילה גלקסי 10'
קוד מסך נעילה גלקסי 10
14/05/2020 | 19:19
2
23
שלום רב
בגלקסי 10 במסך נעילה יש לי קוד , האם אפשר לקבל מקלדת גדולה יותר על מנת שיהיה נוח להקיש את הקוד ?? ( משהו שאני עושה בערך 30 פעם ביום )
תודה רבה 
לצפיה ב-'אולי הטלפון לרוחב יתן שדה נח יותר'
אולי הטלפון לרוחב יתן שדה נח יותר
15/05/2020 | 10:57
1
10
לצפיה ב-'תודה על התגובה ..... אבל'
תודה על התגובה ..... אבל
15/05/2020 | 14:45
23
סיבוב מסך לא עובד במסך נעילה
סיבוב מסך בגלקסי 10 עובד רק במקומות מסויימים , לדוגמא בגלריה 
אוליי למשהו יש עוד רעיון למקלדת גדולה לפתוח נעילה של המכשיר ??
לצפיה ב-'מקליט שיחות'
מקליט שיחות
13/05/2020 | 19:18
3
39
כל אפליקציה של מקליט שיחות מחנות פליי לא מקליטה שיחות
לאחר ניסיונות של כמה אפליקציות התייאשתי.
אין לי מקליט מונה בסוללרי שלי (A50)
יש למישהו המלצה כלשהיא?
לצפיה ב-'אתה בטוח שאין לך מקליט מובנה?'
אתה בטוח שאין לך מקליט מובנה?
13/05/2020 | 20:46
1
34
תבדוק את ההגדרות הרלוונטיות, כמו כאן:
לצפיה ב-'מאז השדרוג לאנדרואיד 10 הקלטת שיחות נחסמה גם במכשירי גלקסי.'
מאז השדרוג לאנדרואיד 10 הקלטת שיחות נחסמה גם במכשירי גלקסי.
19/05/2020 | 01:26
2
לצפיה ב-'גירסאות חדשות של אנדרואיד'
גירסאות חדשות של אנדרואיד
14/05/2020 | 18:50
25
לא נותנות אפשרות להקלטה מין הסיבה שהקלטה היא לא חוקית ,שכן אתה לא מידע את בן הזוג לשיחה שאתה מקליט אותו.
מקרה שיגיע לבית המשפט ימצא את google אשמה בהפרת הפרטיות של משתמשי אנדרואיד.

לצפיה ב-'מקלדת '
מקלדת
11/05/2020 | 08:50
1
27
שלום
יש אפשרות להגדיל את המקלדת במכשיר
שיאומי 9s
וכן מה מומלץ מגן מסך זכוכית או סיליקון ?
תודה
לצפיה ב-'תצטרך להשתמש במיקלדת שלא זו שנותנים'
תצטרך להשתמש במיקלדת שלא זו שנותנים
16/05/2020 | 13:06
6
אני ממליץ על מיקלדת big keyboard 

לצפיה ב-'ייצוא מספי דואר זבל ומילות מפתח לפני איפוס'
ייצוא מספי דואר זבל ומילות מפתח לפני איפוס
06/05/2020 | 10:14
5
36
שלום.

גלקסי S4, אנדרואיר 4.3 או משהו כזה (לא מעוניין לבצע עדכון גרסה).

אני רוצה לבצע איפוס לטלפון, אבל יש לי הרבה מספרי דואר זבל, יחד עם מילות מפתח לחסימה אוטומטית - בעיקר בסמסים אבל גם לשיחות.

יש אפשרות לבצע ייצוא של כל הרשימה ואז פשוט לייבא אותה לטלפון לאחר האיפוס?

לצפיה ב-'אין שום הצדקה לרשימות ידניות'
אין שום הצדקה לרשימות ידניות
06/05/2020 | 15:15
4
22
ב-Gmail יש מסנן דואר זבל, כמו כן, המסננים שהמשתמש מגדיר בו ידנית, נשמרים בענן. מסרונים - יש את TrueCaller שאף הוא יודע לסנן דואר זבל, וגם בו מסננים אישיים מגובים בענן.
לצפיה ב-'תודה על המידע אבל זה לחלוטין לא מה ששאלתי'
תודה על המידע אבל זה לחלוטין לא מה ששאלתי
06/05/2020 | 18:40
3
21
אני לא מדבר על גימייל או על ענן. ואגב, שום דבר אצלי לא מסונכרון...

אני מדבר על מילות מפתח שחסמתי סמסים שלהם (בחירות, מפלגה וכדומה) ומספרים ששולחים סמסים של ספאם.

רק על זה אני מדבר. אשמח לעזרה בנושא הספציפי הזה.
לצפיה ב-'אתה טעית בשאלה'
אתה טעית בשאלה
06/05/2020 | 19:44
2
28
SMS זה לא דואר .
באם רצונך לשמר נתוני האפליקציה צריך הטלפון להיות rooted ואז תוכל להשתמש באפליקציית Titanium Backup לשמור אפליקציה +נתונים להעביר אותו למחשב ואותו תהליך בכיוון הפוך.
לדעתי קצת מייגע

לצפיה ב-'שואל מחדש'
שואל מחדש
07/05/2020 | 11:33
1
30
מצורף צילום מסך (נכנסים דרך הודעות סמס - הגדרות הודעה)

כאן אני מכניס מספריים שאני רוצה שידחו אוטומטית, שלא אקבל מהם סמס.

בנוסף, אני מכניס מילים מסוימות שברגע שהן מופיעות בהודעת סמס, ההודעה תעבור אוטומטית להודעות זבל.

יש דרך לשמור את הרשימה הזו לפני איפוס הטלפון ואז לייבא אותה מחדש - במקום להכניס הכל מחדש באופן ידני

לא כ"כ מבין ברוט וכדומה...

לצפיה ב-'כך'
כך
08/05/2020 | 18:47
28
רלצערי זה באנגלית
תשתמש ב google translate
אם תצליח אנא הודיע לנו .

לצפיה ב-'שאלות'
שאלות
01/05/2020 | 17:20
7
53
היי יש כיום סמרטפון שעוקף את הנוט 10 פלוס?
ב.אך מגדירים בסמרטפון של סמסונג שאפילו החברה לא תוכל לראות ולדעת היכן אני גולש ומה כותב?
ג.היכן בעולם כיום  כדאי לרכוש סמרטפונים חדשים ללא בעיה עם תדרים ועם עברית כאילו קניתי בארץ מסאני?
ד.אני עובד עם המצלמה בעבודה ,מחפש אפליקציה שכל תמונה שאצלם ישר היא מעביר למייל עם תאריך ושעה!
תודה רבה  לכם
לצפיה ב-'א. עוקף מאיזה בחינה? איכות מצלמה? מעבד? גודל מסך? '
א. עוקף מאיזה בחינה? איכות מצלמה? מעבד? גודל מסך?
02/05/2020 | 14:18
4
98
כמות פקסלים בinch? השאלה שלך כללית מדי ולא רלוונטית.

ב. הדרך היחידה לעשות זאת היא שימוש בשירותי פרוקסי, שדרכם הכל ינותב. לא הייתי ממהר לעשות את זה, גלישה באינטרנט תהיה איטית הרבה יותר, כל תקשורת אחרת תהיה איטית יותר גם היא. ויש דברים שאין אפשרות בכלל להעביר דרך הפרוקסי, כמו שיחות והודעות רגילות.

ג. רוב מכשירי הסמארטפון שמגיעים היום בכמעט כל מקום בעולם (בו מוכרים דגם גלובלי ולא דגם ספציפי מותאם) מגיעים עם תמיכה גלובלית בתדרים ועברית במערכת ההפעלה, רק צריך לבדוק שאת רוכש דגם גלובלי ולא דגם ספציפי מותאם. הבעיה המרכזית תהיה האחריות שלא תהיה לך בארץ, אם אתה מוכן לקחת את זה בחשבון, תתפרע!

ד. ברוב המכשירים שם התמונה הוא חותמת הזמן בו צולמה התמונה, אתה בסך הכל צריך להפעיל את הגיבוי האוטומטי של גוגל לחשבון הגוגל שלך וכל התמונות יועלו באופן אוטומטי לדרייב.

לצפיה ב-'שבוע טוב '
שבוע טוב
02/05/2020 | 22:05
2
37
תודה המצלמה הכי משוכללת כיום היא בנוט 10 פלוס?
ב. אוותר נקווה  שסמסונג לא עוקפת אחרי בנוט 8
ג.אז מה צריך לשאול אותם בחול בזמן הקניה אם אני בחנות מורשת?
ד. אני צריך למייל שישלח לי התמונות  יש אופציה כזאת?
תודה

לצפיה ב-'א. הגדר משוכללת? מאיזה בחינה? '
א. הגדר משוכללת? מאיזה בחינה?
06/05/2020 | 00:10
1
15
ג. אתה צריך לבקש דגם ספציפי (תת דגם לא "Samsung Note 10") - להגיד ספציפית את מספר הדגם המדויק של המכשיר שתומך בכל התדרים שאתה רוצה.
לדוגמה SM-N975F/DS.

ד. אין שום סיבה לעשות את זה! זה סתם יתפוס מקום במייל, אתה יכול לעשות את זה בדיוק עם גיבוי לגוגל דרייב מה שבא באופן מובנה.
לצפיה ב-'היי'
היי
06/05/2020 | 03:17
8
תודה על התגובה  ,כרגע אקח את הנוט 10 פלוס בארץ יש חוסר כרגע ,כמה הפרש למשל בארצות הברית ומזרח אירופה על הסמרטפונים הכי חדשים?
למשל במזרח אירופה אני פעמיים בשנה 
ב.בדרך כלל המוכר בחול לא ידע להגיד לי אם הוא תומך בכל התדרים? אם נגיד מכשיר כמו נוט 10 פלוס עולה 2000 בחול, ובארץ כרגע 3.500 על מכשיר מקורי אחריות סאני ,אז למשל יהיה לי שווה להביא מכשיר מחול ,הנוט 10 פלוס אני צריך בגלל המסך והמיילים וכו בעבודה
ג. אין לי בעיה שיתפוס מקום במייל שלי בוואלה ,העיקר שיהיה לי גיבוי וימחק מהר תמונות  מהגלריה במקום שאני אמחק כל יום
לצפיה ב-'היי'
היי
04/05/2020 | 17:52
31
למי כדאי לרכוש נוט 10 פלוס כיום? אני מצלם המון בעבודה ועובד במכירות 
ב. מתלבש לגבי קנייה בחול ,אם תהיה נסיעת עבודה אסע וארכוש חייב לגעת ולראות את המכשיר,להזמין מאמזון נראה לי מפחיד מידי..
תאמין לי יש  בעירי חנות פרטית  שירות מדהים ומהיר ,לא רואים ממטר את פלאפון וסלקום,גם מסאני הפסקני לקחת שירות מהם גם רחוק קצת וגם מעצבנים 
תודה אני צריך שישלח למייל וימחק מהגלריה התמונה ,אני מצלם כגיבוי בעבודה מול לקוחות  תודה לך 
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
04/05/2020 | 11:52
1
54
א. תגדיר "לעקוף". במה? במהירות המעבד? באיכות המצלמה? בכל מקרה משתמש מצוי, לא ירגיש בהבדל גם בין S10 ל-S8.

ב. החברה גם ככה לא אמורה לדעת היכן אתה גולש, אלא אם כן היא התקינה איזושהי רוגלה, אבל זה בניגוד לחוק.

ג. בכל מקום שנחשב לאמין. אמזון וכיו"ב.

ד. לְמה אתה צריך את הפונקציה המוזרה הזאת? תתקין את Google Photos ואז כל התמונות יגובו בחשבון הגוגל שלך.

לצפיה ב-'היי'
היי
04/05/2020 | 17:48
28
למי כדאי לרכוש נוט 10 פלוס? אני מצלם המון בעבודה , עובד במכירות שולח מיילים ווטאספים וכותב ברשת
ב שמעתי שהסינים מרגלים  בניידים אז אמרתי נזהר..
ג.נראה לי שעדיף שמישהו ירכוש לי בחול ויביא לכאן או שאני בניסת עבודה ,הבנתי שהתדרים שונים וכו,אחד שבא לקנות בחנות מורשת ,ואומר להם שהוא רוצה מכשיר מתאים למדינה עם עברית וכו הם לא יעשו זאת?
ד. התמונות שאני מצלם משמשם לי כגיבוי מול הלקוחות ,לכן מחפש אפליקציה שכל תמונה שצילמת ישר תשלח למייל ותמחק לי מהגלריה יש אפליקציה כזאת?
תודה 
לצפיה ב-'אנשי קשר נעלמים'
אנשי קשר נעלמים
01/05/2020 | 18:28
2
35
שלום רב,

יש לי שיאומי Redmi 6A.
בתקופה האחרונה נעלמים לי כל מיני אנשי קשר בלי שום חוקיות מסוימת שאני מצליחה לראות. כל מיני אנשים שאני איתם בקשר יומיומי פתאום בווטסאפ מופיע רק מספר הטלפון בלי שם איש קשר, וכשאני בודקת באנשי הקשר שלי איןאיש קשר כזה למרות שבוודאות היה לי איש קשר כזה זמן רב. (למשל הבן שלי, לדוגמה).
אנשי הקשר שלי משותפים לחשבון גוגל שלי ולטלפון והם נעלמים בבת אחת מכל רשימות אנשי הקשר גם בטלפון וגם במחשב ובג'מייל למשל.
מישהו נתקל בתופעה כזאת? יש רעיונות מה לעשות?
במחשב מותקן לי אנטי וירוס של ESET ואין שום התראות יוצאות דופן על וירוסים.
לצפיה ב-'כנראה יש עוד התקן'
כנראה יש עוד התקן
02/05/2020 | 09:06
1
28
(טלפון,מחשב,טאבלט) שמשתמש באותו חשבון google .
כנסי ללינק הבא לקבלת כל ההתקנים המקושרים

לצפיה ב-'תודה רבה על התגובה המהירה ועל הקישור המועיל'
תודה רבה על התגובה המהירה ועל הקישור המועיל
02/05/2020 | 10:36
20
נכנסתי לשם וניתקתי גישה לכמה מכשירים. אני מקווה שזה יפתור את הבעיה.
לצפיה ב-'התייעצות על מכשיר קטן מ 6 אינטש''
התייעצות על מכשיר קטן מ 6 אינטש'
28/04/2020 | 15:41
4
62
שלום,
אני מחפש מכשיר לאבא שלי. חשוב לו שיהיה קטן מ 6 אינטש'.
חשבתי על ONEPLUS 5. [פחות או יותר זה התקציב]
האם לעדתכם זהו מכשיר ישן מידי או שזו אופציה טובה?
הוא לא צריך מכשיר דגל אלא מכשיר טוב.
תודה לעונים.
לצפיה ב-'המכשיר מצויין, הסוללה בטח ראתה ימים טובים יותר'
המכשיר מצויין, הסוללה בטח ראתה ימים טובים יותר
28/04/2020 | 18:48
50
יש לי OP3 (הדגם שלפני ה-5), אלמלא הסוללה לא חישבה קיצה לאחור לא הייתי מחליף אותו (ל-OP6).
ולא, סוללה חדשה היא לא אופציה טובה, היא בת שנתיים לפחות.

נאלץ בהכנעה להמליץ על שיאומישקרכלשהו או האייפון SE2 החדש (קצת יותר יקר, אבל עדכני וקטן).
לצפיה ב-'OP5 מכשיר מעולה'
OP5 מכשיר מעולה
01/05/2020 | 11:28
30
סוגר אצלי שנתיים וחצי עכשיו. עדיין מקבל עדכונים.
סוללה מחזיקה יום שלם בשימוש בינוני. 
עובד מהר, לא נתקע. מומלץ.
לצפיה ב-'2 הסנט שלי בנושא .....'
2 הסנט שלי בנושא .....
12/05/2020 | 12:54
20
כיום כשלמכשירים אין שוליים הגודל של המסך לא משחק פונקציה למבוגרים ומה מפריע להם זה הגודל הפיזי הכולל של המכשיר כי לרובם מפריע שהם מחזיקים ביד מכשיר שגדול פיזית

תגדירו לעצמכם מידות חיצוניות של המכשיר המבוקש (אצלי ההורים אמרו לי "אני רגיל למכשיר X שכבר יש לי ואני לא רוצה משהו גדול יותר מזה") וחפשו מה עומד ביעד של התקציב שלכם ...
לצפיה ב-'סמסונג גלקסי S10E'
סמסונג גלקסי S10E
27/05/2020 | 13:54
5
כמו אביך, אני גם לא אוהב את המכשירים עם המסכים הענקיים.
המכשיר הנ"ל יצא במרץ 2019 ויש לו מסך 5.8 על גוף קטן יחסית (בערך כמו האייפון SE הנוכחי).
מבחינת חומרה, הוא למעשה מכשיר דגל אבל המחיר שלו כרגע נמצא בירידה.
אפשר למצוא אותו במקומות רבים בפחות מ-1700 שקלים בערכה פתוחה עם מטען לא מקורי וקצת יותר מ-1700 בערכה חתומה.
קניתי כזה בערכה חתומה לפני כשבועיים אחרי מחקר מעמיק שביצעתי עליו. כל ביקורת שראיתי או קראתי עליו, מהללת אותו. זה לא מכשיר לגיימרים אלא למי שצריך מכשיר שיעשה את העבודה.
המכשיר בנוי היטב, המסך מעולה ואין בעיה להפעיל אותו ביד אחת (מעולה למי שאין לו ידי ענק).
החסרון העיקרי הוא סוללה שנחשבת כיום מעט חלשה, אבל מי שאינו משתמש כבד, זו לא אמורה להיות בעיה.
לצפיה ב-'קניתם טלוויזיה של פיילוט Pilot משופרסל ? כך תתקינו אפליקציות'
קניתם טלוויזיה של פיילוט Pilot משופרסל ? כך תתקינו אפליקציות
29/04/2020 | 13:32
37
אחרי שאני אישית רכשתי את הטלוויזיה ובאמת חפרתי עמוק כל אפשרות ברשת בשביל להנות מהמכשיר ולצפות בסרטים וסדרות ותכנים מהעולם כמו שצריך, החלטתי לעשות מדריך לעולם.

אין ברשת מדריך / הדרכה כזאת בכלל ! אז ממש התמצאתי בשביל כל אותם האנשים שרכשו טלוויזיה חכמה של פיילוט משופרסל ורוצים להנות ממנה כמו שצריך ! , אם אתם צופים בסרטון הזה בבקשה פרגנו בלייק לסרטון ותירשמו לערוץ זה בחינם וזה עוזר לי המון !

https://www.youtube.com/watch?v=PIU_tYd1_Lo&lc=Ugx...
לצפיה ב-'חיבור מכשיר לטלוויזיה'
חיבור מכשיר לטלוויזיה
25/04/2020 | 15:50
4
31
שלום
יש ברשותי מכשיר
Xiaomi redmi note 5
האם ניתן לחבר אותו לטלוויזיה
תודה
לצפיה ב-'חשוב מאד לדעת איזה דגם טלויזיה'
חשוב מאד לדעת איזה דגם טלויזיה
26/04/2020 | 08:29
19
בעיקרון כל מכשיר ניתן לחבר ,תלוי בטלויזיה

לצפיה ב-'דגם הטלוויזיה 42RV685- תודה'
דגם הטלוויזיה 42RV685- תודה
27/04/2020 | 12:09
1
7
לצפיה ב-'טושיבה לא סמארט'
טושיבה לא סמארט
28/04/2020 | 08:11
14
תצטרך אביזר הקרוי chromecast שמתחבר ל HDMI

לצפיה ב-'מהירות גלישה ב-012....'
מהירות גלישה ב-012....
24/04/2020 | 16:21
1
28
סתם בדקתי מסקרנות למה הטלפון איטי.....התוצאה 15 גיגה מהירות גלישה .....דור 4 איזה ביזיון.....
לצפיה ב-'אני מניח שבעת הבדיקה סגרת wi-fi'
אני מניח שבעת הבדיקה סגרת wi-fi
25/04/2020 | 08:06
24
כמו כן זה תלוי במיקום.אם תזוז קילומטר ימינה או שמאלה תקבל מהירות שונה.

לצפיה ב-'אפליקציות בעברית?'
אפליקציות בעברית?
23/04/2020 | 19:16
4
33
יש לי אנשים שקשה להם עם האנגלית
האם יש איפושהו רשימת אפליקציות/ מנוע חיפוש שאני יכול לסנן לפי שפת הממשק?
תודה
לצפיה ב-'לא קיים סינון לפי שפה. '
לא קיים סינון לפי שפה.
24/04/2020 | 14:39
2
19
היות וכשמעלים אפליקציה לחנות לא מפרטים מה השפה בה היא תומכת, אין דרך ליצר סינון שכזה.
לצפיה ב-'אפשר לחפש בעברית, זה לא מסנן אבל אפשר לקרוא את התיאור'
אפשר לחפש בעברית, זה לא מסנן אבל אפשר לקרוא את התיאור
24/04/2020 | 14:48
1
19
אם התיאור בעברית מעבר לפיסקה הראשונה כנראה שתומכת בעברית.

באיזה תחום מדובר ?
לצפיה ב-'אני מחפש'
אני מחפש
28/04/2020 | 23:11
10
סורק מסמכים (scanner)
לצפיה ב-'בגוגל אפשר לבקש שיציג תוצאות בעברית בלבד.'
בגוגל אפשר לבקש שיציג תוצאות בעברית בלבד.
19/05/2020 | 01:28
2
לצפיה ב-'יש לי מיניקס 5 ישן עם אנרואיד 4.1.2 ואני רוצה לשפר אותו'
יש לי מיניקס 5 ישן עם אנרואיד 4.1.2 ואני רוצה לשפר אותו
16/04/2020 | 15:48
2
39
לא עובד עם קודי אז חשבתי להפוך אותו פשוט לעוגן של גלישה באינטרנט
דרך הסטרימר וטלויזיה LG (שאמנם היא סמארט אבל יש לה מערכת הפעלה שלא אנדרואיד
ולכן לא טובה לכל מיני אתרים
אז:
1. האם יכולה ביזושהי צורה להתקין אנדרואיד יותר מתקדם?
2. אם אפקשש לא רוצה להפוך את המכשיר ל-BRICK
    האם יש דבר כזה לרמט ולהתקין אנדרואיד באופן עצמאי ואם כן, איך
מתמצאת במחשבים אבל לא באנדרואיד

תודה
לצפיה ב-'לא מבין את המשמעות של'
לא מבין את המשמעות של
19/04/2020 | 19:41
1
34
עוגן לגלישה באינטרנט.
אם הטלויזיה סמארט מדוע צריך גם סטרימר?.
טלויזיה LG לא אנדרואיד ומה שיש לה webos יותר טוב מאנדרואיד,אותי זה לא מגביל במאומה.

לצפיה ב-'יש אתרים שאם זה לא אנדרואיד לא ניתן לגלוש'
יש אתרים שאם זה לא אנדרואיד לא ניתן לגלוש
12/05/2020 | 14:05
9
כרגע אני ליד מחשב אבל נדמה לי שב-viki.com אפשר לצפות רק באנדרואיד.
גם אין אפשרות לשים על זה VPN כדי שאוכל לצפות בנטפליקס בתכנים שלא נמצאים לפיה בישראל.
גם STREMIO + POPCORN אי אפשר להשתמש ב-LG רק עם אנדרואיד

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ