לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1245812,458 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לצפיה ב-'אנדרואיד 9 '
אנדרואיד 9
21/01/2019 | 20:52
5
שלום,

בטלפון עודכנה גרסה אנדרואיד 9. כשאני מדליקה את המכשיר במסך מופיעה תצוגה של תאריך וטמפרטורה (תצוגה שלא היתה בגרסה הקודמת של אנדרואיד). האם אפשר להסיר ?
תודה.
לצפיה ב-'תמונת איש קשר מלאה בזמן שיחה'
תמונת איש קשר מלאה בזמן שיחה
21/01/2019 | 15:57
3
17
שלום לכולם
ברשותי סמסונג גלקסי S8 האם ניתן לשנות את גודלה של התמונה של איש הקשר בזמן השיחה כך שתהיה על מסך מלא ולא רק בעיגול קטן?
אני מדגיש, בזמן ההתקשרות עם איש הקשר כלומר אחרי שהחיוג בוצע.
במידה ולא, איך עדיין ניתן לעשות זאת, יש אפליקציה מומלצת לכך? כזו שלא תשנה את החייגן ה-DEFAOULT אלא רק תציג את התמונה המלאה של איש הקשר
תודה מראש
לצפיה ב-'ממה שאני זוכר'
ממה שאני זוכר
21/01/2019 | 16:38
2
14
המכשיר צריך להיום Rooted ויש להתקין עליו את Xposed שזה פלטפורמה שהיא שיכבת ביניים של לרום של המכשיר מבלי לשנות אותו ול Xposed יש מגוון מודולים שהוא מארח כגון Gravity Box שמשדרג הרבה פיצ'רים מעבר למה שהרום נותן ..
על פניו קשה לעכל את מה שנאמר ,אבל אם ראש בקיר לומדים כיצד לעכל את החומר הזה .
מומלץ למומחים 
לצפיה ב-'כן..'
כן..
21/01/2019 | 17:44
1
10
זה בהחלט למומחים. חוץ מזה. אין שום הגיון בלשנות רום למכשיר מיבואן מורשה שמקבל עידכונים מסמסונג על בסיס קבוע. זה לא שווה את הסיכון.
נסתפק במה שיש כרגע :)
תודה רבה

לצפיה ב-'לא הבנת -לא משנים רום'
לא הבנת -לא משנים רום
21/01/2019 | 19:22
7
xpose זה שכבת ביניים

לצפיה ב-'נווט במצב לא מקוון במפת גוגל '
נווט במצב לא מקוון במפת גוגל
18/01/2019 | 19:02
3
39
שלום,

יש לי טלפון גלקסי s7 . אני לא מצליחה לשמור מסלול לצורך נווט במצב לא מקוון. אשמח לעזרה . מצ"ב צילום של הסבר. פעלתי לפי ההוראות
אולם לא הצלחתי להגיע לסעיפים 6 , 7
.תודה.
לצפיה ב-'במקרה הזה מתקינים אפליקציה אחרת ומשתמשים בה'
במקרה הזה מתקינים אפליקציה אחרת ומשתמשים בה
19/01/2019 | 18:36
28
תתקין את Maps.Me ותוריד מראש את המפות הרלוונטיות.
לצפיה ב-' ממליץ מאוד לנסות במקום זה את here'
ממליץ מאוד לנסות במקום זה את here
20/01/2019 | 17:46
14
אני משתמש בקביעות בעיקר בחו"ל אבל גם בארץ

ניסיתי לשמור מסלול בGmaps וזה אכן לא אפשרי, לפחות לא אצלי.
מה שכן אפשר זה לשמור את האיזור ואז אפשר לנווט בלי חיבור סלולרי - זה מניסיון בחו"ל
לצפיה ב-'הניסיון שלי זה להוריד מפה מראש של האזור\מדינה'
הניסיון שלי זה להוריד מפה מראש של האזור\מדינה
20/01/2019 | 21:08
13
לזיכרון המכשיר, ואז ניתן לנווט גם ללא חיבור נתונים\אינטרנט.
מנסיוני זה עובד היטב.
הכוונה בגוגל מאפס הרגיל. ניקרא מפה או אזור לא מכוון.
חסרונות: לא ניתן לנווט רגלי אלא רכב בלבד, ולא יהיה עדכון והתחשבות בעומסי תנועה.
בעצם הכותב מעלי התכוון גם הוא לפתרון הנ"ל.
לצפיה ב-'אפליקציה שיכולה לשפר לנו קצת את החיים :)'
אפליקציה שיכולה לשפר לנו קצת את החיים :)
15/01/2019 | 23:04
7
87
שלום לכולם,

פיתחתי אפליקציה לאנדרואיד שתוכל לעזור לנו עם הבעיה הנפוצה בחניונים- איפה החניתי את הרכב? 

בעקרון, אף אחד מאיתנו לא באמת זוכר אם הוא החנה את הרכב בקומה -1, שורה 2 מס' 15, או שהוא כן זוכר וכותב בפתקים של הפלאפון אבל אחר כך מסתבך עם למצוא את זה. 

האפליקציה תדאג לכל הדברים האלה באופן נוח וזמין למשתמש, בנוסף לפיצ'רים נוספים של שעת מיקום החניה ושיתוף החניה עם אחרים.

באיזו קומה זה היה? 

אשמח שתורידו את האפליקציה (חינמית) ולביקורות.  
לצפיה ב-'המצאתם את זה בשבילי? '
המצאתם את זה בשבילי?
16/01/2019 | 15:04
6
61
זה תפור עלי!
אבל יש לי שאלה לפני ההתקנה - אם אני צריכה לרשום לאפליקציה איפה חניתי, במה זה שונה ממה שאני עושה היום (מצלמת את השלט של המספר בחניון)?
לצפיה ב-'אהבתי את התגובה הראשונה'
אהבתי את התגובה הראשונה
16/01/2019 | 16:23
1
46
best app out there. switched to android just so i can have this app installed on my phone. REAL LIFE SAVER!

לצפיה ב-'טוב שיש סיבה לעבור לאנדרואיד '
טוב שיש סיבה לעבור לאנדרואיד
17/01/2019 | 21:49
14
לצפיה ב-'שאלה מעולה!'
שאלה מעולה!
17/01/2019 | 21:35
3
35
היי,
את צודקת בחשיבה שלך- אבל זו כל מהות האפליקציה! (:
ברגע שאת כותבת את המיקום שלך, את לא צריכה יותר להתעסק אחר כך בלהיכנס לגלריה/ לפנקסים ולחפש איפה כתבת את מיקום החניה. ברגע שאת שומרת את המיקום, נוצרת התראה אוטומטית בפלאפון שלך שלא נעלמת עד שלא תלחצי על כפתור "מצאתי".
זאת אומר, שהמיקום של הרכב מוצג לפנייך בכל עת בצורה נוחה ואינטואיטיבית.
בנוסף לכך, הוספתי לאחרונה פיצ'ר שמאפשר לראות את שעת החניה שלך, בשביל שתהיה לך אינדיקציה לכמה זמן את מחנה כבר, עבור חניונים בתשלום
לצפיה ב-'שכנעת '
שכנעת
17/01/2019 | 21:45
2
27
התקנתי. עוד אחזור לספר.
אם האפליקציה תמצא את האוטו שלי בחניון קניון איילון, ששם אין מספרים בכלל וצריך לעשות סימני דרך (מי ישמע אני עמי ותמי), אז בכלל קנית אותי!
לצפיה ב-'טוב, אחרי ההתקנה הבנתי שלא'
טוב, אחרי ההתקנה הבנתי שלא
17/01/2019 | 21:48
1
36
כי זה לא יודע מיקום אם לא הזנתי לו קומה ושורה. לא עובד על איתור מיקום עצמאי.
אז אני אמשיך לחפש את האוטו שלי בחניון הזה ככל הנראה...
לצפיה ב-'מיקום'
28
את בהחלט צודקת, כרגע אין תמיכה למיקום פיזי (אני אעבוד על זה שזה יהיה קיים בהמשך!). כרגע כפי שתיארתי, האפליקציה תומכת בעיקר בחניונים ממוספרים עם קומות, כמו ברוב הקניונים.
לצפיה ב-'אפליקציות אינטרנט של אנדרואיד '
אפליקציות אינטרנט של אנדרואיד
15/01/2019 | 10:03
1
68
עובדות טוב יותר בטלפון או בטאבלט?
מה מהיר יותר וטוב יותר במחינת ביצועים?
האם gps בטאבלט אנדרואיד חזק וטוב יותר מזה שבנייד אנדרואיד?
תמיכה ברשתות?
אשמח לשמוע וללמוד ממי שבטוח מבין טוב ממני
לצפיה ב-'אותו דבר'
אותו דבר
16/01/2019 | 10:20
22
סמארטפון הוא טאבלט עם מגירת הסים, לא יותר מזה הכול תלוי במהירות המעבד ובשאר הפרמטרים הקשורים לחומרה של הסמארטפון או הטאבלט הספציפיים.
לצפיה ב-'תאשר את חשבון גוגל'
תאשר את חשבון גוגל
14/01/2019 | 17:22
6
52
ברשותי טלפון samsung j7 עבר פירמוט להגדרת היצרן.
אני מנסה להגדירו מחדש אך הוא מבקש שאאשר את חשבון גוגל.
הטלפון לא שלי ואין לי מושג במה מדובר. אשמח לעזרה.
קחו בחשבון שאני משתמש באנגלית:
verify your google acount.
תודה
לצפיה ב-'פעלת לפי ההוראות הללו?'
פעלת לפי ההוראות הללו?
15/01/2019 | 09:09
5
28
לצפיה ב-'תודה אבל'
תודה אבל
15/01/2019 | 11:25
4
29
הטלפון לא שלי ולכן אין לי חשבון מקורי של גוגל. גוגל מבקש להכנס עם החשבון המקורי. ישנן מס שיטות לפרוץ את זה אך הן לא ממש מובנות לי.
לצפיה ב-'אתה מבקש משהו לא חוקי?'
אתה מבקש משהו לא חוקי?
15/01/2019 | 11:42
27
בהגדרות הכניסה אתה מתבקש להכניס חשבון google .
חשבון google זה זמין גם במחשב שלך .
אם החשבון שלך אתה צריך לסדר אותו במחשב לפני שאתה מכניס לטלפון .
בטלפון החשבון משוייך למספר טלפון ספציפי עבור פעולת האישור .
נראה שאתה מנסה לפרוץ לטלפון של מישהו אחר,טלפון גנוב או טלפון שמצאת אותו.
תגדיר חשבון גוגל חדש ולא יהיו לך בעיות

לצפיה ב-'או קיי, מה שנקרא FRP'
או קיי, מה שנקרא FRP
15/01/2019 | 11:48
2
35

אין לך ברירה, אלא לפנות לבעלים הקודם של המכשיר שיכניס את הפרטים, ולאחר מכן יסיר את החשבון שלו מהמכשיר.
לצפיה ב-'קודם תודה'
קודם תודה
15/01/2019 | 12:41
1
33
לא להסחף אתה מתכתב עם איש בן 77 ואני לא פצחן.
הטלפון הושלך מכיוון שהוא ישן ומסך במצב קשה.
סתם בא לי ללמוד. לא אשקיע בו מאמץ יתר לא שווה. אגב זו פעם ראשונה
שאני נתקל בדבר הזה. העיקר הבריאות.
לצפיה ב-'ראשית, אני מאחל לך בריאות ואריכות שנים'
ראשית, אני מאחל לך בריאות ואריכות שנים
15/01/2019 | 13:30
29
כל הכבוד על הרצון ללמוד דברים חדשים! אסביר את מה שכתבתי: פעם יכולנו לקחת סמארטפון, לאפס אותו ואז להכניס את חשבון הג'מייל של הבעלים החדש.  באיזשהו שלב גוגל וחברות אחרות הבינו, ובצדק רב, שזו פרצה הקוראת לגנב.

ואז הופעל מנגנון ה-FRP: נניח לישראל ישראלי היה מכשיר שסונכרן עם החשבון israelisraeli@gmail.com. ישראלה ישראלסקי גנבה לו את המכשיר ואיפסה אותו. עכשיו כשהיא תנסה להכניס את הכתובת שלה, israelaisraelski@gmail.com, היא תקבל התרעה: לא ולא, חייבים להכניס את המייל של הבעלים הקודם.

יש, כמובן, דרכים לעקוף את הנעילה (מחפשים frp bypass).
לצפיה ב-'מחיקת תמונות בטלגרם'
מחיקת תמונות בטלגרם
12/01/2019 | 12:09
2
27
יש קבוצות בטלגרם ששולחות המון תמונות איך אפשר לעצור את זה או לחילופין למחוק אותם מהסלולרי כמו בווטסאפ שאפשר למחוק תמונות מדיה 
תודה מראש לעונים.

לצפיה ב-'??.'
??.
13/01/2019 | 15:08
4
לצפיה ב-'בצד ימין למעלה יש 3 נקודות. אחרי הלחיצה עליהן, יש לבחור '
בצד ימין למעלה יש 3 נקודות. אחרי הלחיצה עליהן, יש לבחור
14/01/2019 | 16:32
12
Clear history
לצפיה ב-'צלילי התראה של הדואר הפסיקו לעבוד'
צלילי התראה של הדואר הפסיקו לעבוד
14/01/2019 | 13:16
17
על המכשיר שלי עשיתי צליל התראה על כל תוכנה בנפרד:
כשמגיע מסרון, כשמגיעה הודעת מהנשמע, כשמגיע דוא"ל בג'ימייל, כשמגיע דוא"ל באאוטלוק של המשרד וכשמגיע דוא"ל בג'ימייל הנוסף שמחובר לתוכנת דואר אחרת.
יום בהיר אחד הפסיקו לעבוד התראות הדואר בלבד - המסרונים והמהנשמע נשמעים - כל האחרים לא.
בדקתי כל מה שיכולתי לבדוק ונראה כאילו הכל תקין ולא השתנה.
מה אפשר לעשות ?
לצפיה ב-'היי, אשמח לעזרה,הודעות sms ששולחים לי מגיעות אוטומטית גם '
היי, אשמח לעזרה,הודעות sms ששולחים לי מגיעות אוטומטית גם
13/01/2019 | 11:07
1
36
למיייל שלי (אאוטלוק) אני עם סמסונג J7, איך מבטלים? תודה
לצפיה ב-'ייתכן שהפעלת שירות כלשהו ברמת הסַפּק?'
ייתכן שהפעלת שירות כלשהו ברמת הסַפּק?
13/01/2019 | 14:29
11
לצפיה ב-'רטט'
רטט
12/01/2019 | 12:16
4
33
רטט
שלום רב,
קניתי מכשיר שיומי רדמי נוט 6 פרו, בעקרון אני מאוד מרוצה מהמכשיר רק שיש תכונה שאין בו וזה מאוד מפריע לי!
אי אפשר לשחק עם הרטט. יש שם רטט אחיד שהוא לא מספיק חזק.
אני אוהבת שהמכשיר בכיס שלי לפעמים על שקט ורוטט ואז אני ממש מרגישה את הרטט.
הרטט במכשיר הזה לא מספיק חזק.
לפני כן היה לי מכשיר של סמסונג ששם כן היה ניתן לשחק עם הרטט.
השאלה שלי היא האם מישהו כאן מכיר אפליקציה שיכולה לשחק עם הרטט? ואם כן מה שמה?
אודה לכל עזרה!!
לצפיה ב-'Settings> Sound > Vibration>Strong'
Settings> Sound > Vibration>Strong
12/01/2019 | 12:27
3
13
לצפיה ב-'קודם כל תודה!'
קודם כל תודה!
12/01/2019 | 13:08
2
21
דבר ראשון, קשה לי עם אנגלית. הייתי מעדיפה אם תכתוב בעברית.
שנית, זה לא קיים במכשיר שלי, לכן אני שואלת האם יש אפליקציה שמתעסקת עם רטטים. (אפילו חברה שלי שיש לה אותו מכשיר בדקה אצלה ואמרה שבמכשיר אין אפשרות לשחק עם הרטט).
שוב תודה!!
לצפיה ב-'ניסיתי לחפש "עוצמת רטט" "הגברת עוצמת רטט"'
ניסיתי לחפש "עוצמת רטט" "הגברת עוצמת רטט"
12/01/2019 | 14:41
1
24
וזה נותן רק לשחק עם הרטט, אבל לא להגביר אותו.
האם אפשר לעשות משהו?
לצפיה ב-'אשמח לכל עזרה שהיא!!'
אשמח לכל עזרה שהיא!!
13/01/2019 | 19:15
3
לצפיה ב-'שאלה: מישהו יודע איך מפסיקים את הצילצול בקבלת הודעה בטלגרם?'
שאלה: מישהו יודע איך מפסיקים את הצילצול בקבלת הודעה בטלגרם?
12/01/2019 | 08:38
3
15
לצפיה ב-'צריך להיכנס לקבוצה שאתה רוצה להשתיק בצד ימין יש 3 נקודות '
צריך להיכנס לקבוצה שאתה רוצה להשתיק בצד ימין יש 3 נקודות
12/01/2019 | 10:24
8
לצפיה ב-'אם הכוונה היא להשתיק את כל הקבוצות:'
אם הכוונה היא להשתיק את כל הקבוצות:
12/01/2019 | 11:47
1
29
שלוש פסים למעלה משמאל --> Setting ואז Notifications and sounds
יש כמה מקומות לנטרל (לפי השימושים שלך):
- notifications for chat
- Voice calls
- In-app notifications
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
13/01/2019 | 10:23
5
לצפיה ב-'חסימת מסרונים - התכוננות לבחירות :)'
חסימת מסרונים - התכוננות לבחירות :)
07/01/2019 | 09:43
14
698
בוקר טוב,
יודע שהיו מלא שירשורים, מקווה שאולי יש דברים חדשים ומועלים בתחום.
לאור תקופת הבחירות והעובדה שאני מקבל בין 3 ל- 5 מסרונים כל יום, אני רוצה לחסום באופן גורף כל מה שמגיע ממספרים בקידומות 055 + 057.
אני עם xiaomi A1 , החוסם המובנה שלו יודע לסנן רק על פי מספר ולא לפי תבניות (ניסיתי לחסום 055* ולא עזר).
אז מה אני רוצה:
אפליקציה שתדע לחסום קבלת מסרונים ממספרים ספציפיים וגם על פי תבנית.
עדיף אפליקציה לא פולשנית כמו true caller למשל.
עדיף חינמית אבל אם יש משהו טוב ויעיל בלי יותר מידי פרסומות - מוכן לשלם כמה שקלים.
תודה מראש למייעצים.
לצפיה ב-'לי יש את calls blacklist'
לי יש את calls blacklist
07/01/2019 | 12:03
13
121
היא גם לשיחות וגם לסמסים.
לא ניסיתי אבל באופציות יש:
Number begins with
number contains
אולי יעזור
לצפיה ב-'תודה ינוסה'
תודה ינוסה
07/01/2019 | 13:31
12
23
לצפיה ב-'מעניין דווקא - אשמח לעדכון '
מעניין דווקא - אשמח לעדכון
07/01/2019 | 13:45
11
38
לצפיה ב-'טוב, אז לא סגור על זה'
טוב, אז לא סגור על זה
07/01/2019 | 14:58
10
82
כמה דקות אחרי שהתקנתי ונתתי לה הרשאות למסרונים ושיחות, ואפילו הפכתי אותה לתוכנית ברירת המחדל לטיפול בהודעות (הייתי חייב כדי שתטפל במסרונים), התחלתי לקבל הודעות מפייסבוק עם קוד שרצו שאכניס איפה שהוא... גם אחרי שקראתי את ההודעה, כל דקה  היא הגיעה שוב.

הסרתי את התכונה ונראה שזה הפסיק...

לא יודע בוודאות שזה קשור, אבל קצת מטריד (בכל מקרה החלפתי סיסמה וניתקתי את כל המכשירים המחוברים לחשבון).
לצפיה ב-'אין לי מושג'
אין לי מושג
07/01/2019 | 16:29
9
67
עבדתי איתה פעם על חסימת שיחות אבל הפסקתי.
לא זכור לי שהיו בעיות אבל אולי...
לצפיה ב-'גם לי לא. לא בדקתי מספיק בשביל להאשים את האפליקציה'
גם לי לא. לא בדקתי מספיק בשביל להאשים את האפליקציה
08/01/2019 | 08:29
8
51
יכול להיות איזה צירוף מקרים מרגיז. אבל זה מספיק בשביל לא לקחת סיכון.

בינתיים ממשיך למחוק כל יום ולענות לחלקם תשובות מטומטמות בשבל הכיף (חלק עונים חזרה :)
לצפיה ב-'מניח שדבר לא יעזור'
מניח שדבר לא יעזור
09/01/2019 | 09:02
7
59
שולחי המיסרונים חכמים יותר מכותבי האפליקציות

לצפיה ב-'כנראה'
כנראה
09/01/2019 | 10:55
3
41
גם קשה לחסום כי לא הכל מגיע ממספרים.

הרבה מגיע מ"שמות" לא מזוהים (למשל ממספר hotobeli) ואז בעיה לחסום אותם.

לצפיה ב-'מנסיוני כשחסמתי מספרים שכאלה בעבר: הפסקתי לקבל סיסמאות מהבנק'
מנסיוני כשחסמתי מספרים שכאלה בעבר: הפסקתי לקבל סיסמאות מהבנק
10/01/2019 | 10:50
2
62
בגלל שגם המשווקים וגם המפלגות וגם הבנקים משתמשים באותן חברות שרות אז כשאתה חוסם את המספרים האלה אתה גם חוסם את המספרים ששולחים קודים מהבנק ושאר השרותים שאתה כן רוצה לקבל מהם את ההודעות (סיסמאות כניסה).
בעייתי ביותר.
בסוף נאלצתי להסיר את כל החסימות.
לצפיה ב-'מבאס'
מבאס
10/01/2019 | 13:02
1
55
ידעו איך להחריד את עצמם הנבלות...

זה רק מדגם מהימים האחרונים (חלק מחקתי, חלק כבר חסומים ונמחקים לבד)...
לצפיה ב-'היום ניתן לשלוח מסרון עם מספר וירטואלי'
היום ניתן לשלוח מסרון עם מספר וירטואלי
11/01/2019 | 11:18
56
בבחירות המוניציפליות הייתי מקבל מסרון ממספר, נניח, 0202, ולאחר מכן מסרון ממספר 02020, בלי שום קידומת.

כמו כן, ישנם מסרונים שכלל לא מכילים את מס' הטלפון שממנו יצאו כביכול, אלא שם (כמו ayoobkara, כמו בצילום המסך שהבאת).
לצפיה ב-'זה לא נכון'
זה לא נכון
11/01/2019 | 17:32
2
41
כותבי האפליקציות לא מוכנים להשקיע זמן רב עבור תמורה מועטה. באפליקציות חינמיות משקיעים מעט מאוד כי אין החזר, בגלל שאף אחד לא מוכן לשלם על אפליקציית חסימה חכמה שדורשת יותר השקעה מהמפתחים לא מפתחים כזו.

שולחי המסרונים לא מסוגלים לפתח שום אפליקציה, הם לא חכמים, לשלוח מסרונים כל ילד יכול והאפליקציה ממנה שולחי המסרונים שולחים אותם פשוטה מאוד ולמי שפיתחו אותה שילמו היטב.
לצפיה ב-'אל תשכח שמיסרונים זה לא אפליקציה'
אל תשכח שמיסרונים זה לא אפליקציה
11/01/2019 | 17:47
1
37
זה שרות טלפוניה כמו הטלפון.
באחריות נותן השרות הסלולרי

לצפיה ב-'יש אפליקציה שפותחה ע"י מייקרוסופט'
יש אפליקציה שפותחה ע"י מייקרוסופט
11/01/2019 | 17:51
80
שמאפשרת שליחת מסרים סלולריים ממחשב לרשימת תפוצה כמעט בלתי מוגבלת. עושים סשימוש במודם סלולרי.
לצפיה ב-'Galaxy S8'
Galaxy S8
06/01/2019 | 19:27
2
33
שלום

אני מנסה לחבר כרטיס MICRO SD לכניסת USB (המשמשת להטענה ולהעברת מידע) על מנת להעביר לכרטיס מידע (תמונות וכו') או לחלופין להעביר מהכרטיס לטלפון.
בזמן חיבור הכרטיס (דרך מתאם), הנייד מזהה חיבור USB וכאשר אני גולל את חלון ההודעות (בחלק העליון איפה שרשום מצב סוללה , שעה וכו')מופיעה הודעה:
Android System  USB charging connected device
אם לוחצים על ההודעה היא מתחלפת וכעת (עדיין בחלון ההודעות)
מופיע USB Charging connected device
                    Tap for other USB option

לחיצה על הודעה זו פותחת חלון במרכז המסך עם מספר אפשרויות

Use USB to

Transfer files
Transfer images (עם הסבר מה האופציה עושה)
Connect a MIDI device (עם הסבר)
Charge this phone
Charge connected device

Cancel

לא משנה על מה אני לוחץ החלון נסגר ולא קורה כלום.

רעיונות ?

לצפיה ב-'ניסית לפתוח אפליקציית מנהל קבצים ולראות האם אתה מצליח לגשת'
ניסית לפתוח אפליקציית מנהל קבצים ולראות האם אתה מצליח לגשת
06/01/2019 | 20:17
13
לכרטיס הזיכרון?
לצפיה ב-'בחר Transfer images או files'
בחר Transfer images או files
06/01/2019 | 21:28
8
לצפיה ב-'צילום תקריב מיטבי בגלקסי אס 8'
צילום תקריב מיטבי בגלקסי אס 8
06/01/2019 | 19:09
27
שלום חברים,
בבקשה, מה הדרך לצלם צילומי תקריב באיכות הגבוהה ביותר עם המצלמה של ה אס 8 ?

יש איזשהו מוד מתאים / ייעודי ? או שרק להגדיל למקס ולהחזיק במרחק שמרה תמונה ברורה ?

תודה!!
לצפיה ב-'סמסונג A7 720 יבואן רשמי טוען מסך שבור'
סמסונג A7 720 יבואן רשמי טוען מסך שבור
04/01/2019 | 23:30
43
1. המכשיר במסגרת האחריות  ( נשאר עוד כחודש) יבואן מקורי , מגן זכוכית מיבואן מקורי. המכשיר לעולם לא נפל , במשך השנה היו לו כמה פעמים בעיות הדלקה.אתמול לא נדלק , אבל הצלחתי לחבר אותו למחשב כדי לגבות והטלפון עובד. הלכתי למעבדה של יבואן רשמי בתל אביב הנציגה לא היתה אדיבה אמרה שסביר שיש שבר. 3 סריטות קלות על המגן  ( כמובן שיש גם מעבר למגן כיסוי") המכשיר לעולם לא נפל . במעבדה אמרו שצריך להחליף מכשיר וזה לא במסגרת האחריות. והחלפת המסך תעלה 520 ש"ח כאשר הדגם הזה נמכר ( יש כבר דגם חדש ) ב 1200 ש"ח. ראיתי בזאפ שיש החלפת מסך ב 350 ש"ח לדגם הנ"ל. השאלה אם כלכלי לתקן את המסך , אם כן מדוע הבדלים במחיר בין 350 ל 520 ש"ח. והאם המסך החדש יחזיק מעמד? הטלפון במצב ממש חדש , למעט האמור לעיל
2.במידה ונחליט לרכוש חדש , ראיתי A7750 - הדגם החדש במחירים מ 1148 ש"ח ליבואן מקביל ל 1480 יבואן רשמי.
א. השאלה אם הפער הזה מצדיק רכישה מיבואן רשמי
ב. בחלק מהחנויות רשום ביבואן מקביל שערכת המכשיר אינה אטומה ? מזה אומר ? ומטען לא מקורי? זה משנה אם המטען לא מקורי
ג. משיטוט באתר הבנתי שיכולה להיות בעיה בעברית מיבואן מקביל ?
ד. אם תהיה עדכון גרסה למכשיר וארכוש יבואן מקביל איזה בעיה יכולה להיות.
ה. האם במחר של 1100 ש"ח אפשר למצור מוצר סיני עדיף והאם כדאי ? כי הבנתי שהאנדוראיד הוא לא רגיל במכשירים האלה ? במה יכולה להיות בעיה ?
תודה מראש לעונים

לצפיה ב-'צפיה בסרטונים על כל מסך הטלביזיה'
צפיה בסרטונים על כל מסך הטלביזיה
02/01/2019 | 08:24
2
42
אני מצלם סרטונים  .  אני מעביר ליוטיוב לצפיה  או למסך טלביזיה ולא רואה את הסרטון על כל המסך  רק חלק קטן באמצע  מכל המסך ... מה עושים כדי שאפשר שאראה כל כל המסך את הסרטון  ... תודה  
לצפיה ב-'אתה עושה שיקוף מסך לטלויזיה?'
אתה עושה שיקוף מסך לטלויזיה?
02/01/2019 | 09:55
29
אם כן אז תנסה להקרין את הסרטון על מסך מלא בנייד ואז לשקף לטלויזיה
לצפיה ב-'באיזה פורמט ובאמצעות מה אתה מצלם'
באיזה פורמט ובאמצעות מה אתה מצלם
02/01/2019 | 14:12
12
לצפיה ב-'טאבלט LNOVO TAB3 8 Plus'
טאבלט LNOVO TAB3 8 Plus
30/12/2018 | 16:18
4
51
מישהו יודע איך עושים צילום מסך בדגם של הטאבלט  שרשום בכותרת?
לצפיה ב-'ניסית בדרך הסטנדרטית?'
ניסית בדרך הסטנדרטית?
30/12/2018 | 20:09
3
45

אלי
לצפיה ב-'זהו בדיוק, שאני לא יודע מהי הדרך....'
זהו בדיוק, שאני לא יודע מהי הדרך....
31/12/2018 | 22:02
2
14
לצפיה ב-'הצצת בסרטון שצירפתי בהודעה הקודמת?'
הצצת בסרטון שצירפתי בהודעה הקודמת?
31/12/2018 | 23:24
1
12
לצפיה ב-'אופס'
אופס
31/12/2018 | 23:27
24
איזה תזמון, בדיוק באתי לכתוב שלא שמתי לב לסרטון ולאחר שהצצתי בו , סודר העניין....
תודה אלי
לצפיה ב-'המרת קבצי וידאו לקבצי AMV'
המרת קבצי וידאו לקבצי AMV
31/12/2018 | 15:12
3
24
שלום לכולם 
אני מנסה כבר כמה ימים להמיר קבצי וידאו לסיומת AMV כי רק את זה הMP שלי מקבל ואני לא מצליחה מה אפשר לעשות עם זה?
חיפשתי מלאאאא בגוגל ושום דבר לא הלך לי.... 
אשמח לעזרתכם
לצפיה ב-'מה זה MP ?'
מה זה MP ?
31/12/2018 | 15:50
2
25
ואיזה קיבצי וידאו יש לך

לצפיה ב-'המרת קבצי וידאו לקבצי AMV'
המרת קבצי וידאו לקבצי AMV
31/12/2018 | 16:10
1
21
יש לי נגן MP4 ואני רוצה להמיר קבצי MP4 או AVI לAMV זה הסיומת היחידה שהוא קולט 
תודה
לצפיה ב-'נשמע מוזר שנגן MP4 לא מנגן קבצי MP4. יכול להיות שהקבצים '
נשמע מוזר שנגן MP4 לא מנגן קבצי MP4. יכול להיות שהקבצים
31/12/2018 | 16:44
23
פגומים? אולי בגלל זה הוא לא מצליח לנגן אותם ואת לא מצליחה להמיר אותם?
נסי המרה באחד מהקישורים שכאן:
לצפיה ב-'שמירה אוטומטית בדפדפן של דפים לצפייה אוף ליין'
שמירה אוטומטית בדפדפן של דפים לצפייה אוף ליין
29/12/2018 | 00:55
2
28
אני רוצה שכל עמוד שאני גולש אליו  (לפחות באתר מסוים) ישמר כך שאם אני חוזר אליו כשהנתונים כבויים אני אראה את העותק שלו במקום שהוא ימחק בנסיון טעינה נוסף. האם זה אפשרי בכרום? או בדפדפן אחר?
לצפיה ב-'לא אוטומטי אבל מאד נוח, תנסה את אפליקציית POCKET'
לא אוטומטי אבל מאד נוח, תנסה את אפליקציית POCKET
30/12/2018 | 13:21
1
21
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
31/12/2018 | 15:23
4

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום תביעות ייצוגיות
פורום תביעות ייצוגיות
כהן ישראלי ושות' - משרד עו
כהן ישראלי ושות'

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה