לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1234212,342 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לצפיה ב-'איך במקה אחד לשלוח אותו SMS ל100- אנשים מי ספר תלפונים'
איך במקה אחד לשלוח אותו SMS ל100- אנשים מי ספר תלפונים
14/11/2018 | 11:51
17
יש צורך בקליק אחד לשלוח סמס להרבה אנשים. ניסיתי כמה אפליקאציון (הורדתי - WECHAT, ....עוד ) וזה לא עובד. אולי מי שהוא מכיר זה?
לצפיה ב-'שינוי קוד נעיל מסך בגלקסי 8'
שינוי קוד נעיל מסך בגלקסי 8
12/11/2018 | 21:02
2
14
איך משנים את קוד נעילת מסך בגלקסי 8
לצפיה ב-'נכנסים להגדרת'
נכנסים להגדרת
13/11/2018 | 16:58
1
10
אבטחה ונעילת מסך
נעילת מסך
PIN
יבקש קוד ישן >שינוי קוד חדש ,פעם נוספת ויוצא

לצפיה ב-'תודה ולילה טוב'
תודה ולילה טוב
13/11/2018 | 22:47
7
לצפיה ב-'בטריה ב LG G6 נגמרת פתאום ממש מהר ללא שימוש'
בטריה ב LG G6 נגמרת פתאום ממש מהר ללא שימוש
13/11/2018 | 09:13
5
19
יש לי פלאפון LG G6. בשבוע האחרון הבטריה התחילה לרדת בצורה דרסטית ומהירה גם כשהטלפון לא בשימוש. למשל בשעות הלילה, כאשר אין שימוש בטלפון, הוא יכול לרדת מ100% ל80%.
אני מצרפת צילום מסך של ניצול הבטריה, משעות הלילה. האם יש אפשרות לטפל בעניין זה? זה לא הגיוני שללא שימוש יורדים 20%. הפלאפון בקושי בן שנתיים.  
תודה רבה!
לצפיה ב-'זה בערך הזמן שהסוללה מתחילה לחשב את קיצה לאחור'
זה בערך הזמן שהסוללה מתחילה לחשב את קיצה לאחור
13/11/2018 | 09:52
4
20
בשלב הבא הסוללה תלך לאיבוד דרך.....מרפסת ? ,)
לצפיה ב-'מה?'
מה?
13/11/2018 | 10:49
3
16
ויש פתרון?
לצפיה ב-'יש פתרונות אבל הם רק ידחו את הקץ:'
יש פתרונות אבל הם רק ידחו את הקץ:
13/11/2018 | 11:41
2
21
- להוריד בהירות מסך
- לעבור ל-dark mode איפה שאפשר
- לבחור רקע כהה
- להחליף אפליקציות מיותרות ובזבזניות (YNET, פייסבוק, פנגו, Clean Master).

לעניות דעתי:
כל עוד הסוסללה לא מקצרת (יורדת ל-0 ועולה חזרה) חיים עם זה.
אם מרוצים מהמכשיר שווה להחליף סוללה, אם לא - קונים מכשיר עם סוללה חדשה.

לצפיה ב-'האם זה קשור לעדכון תוכנה?'
האם זה קשור לעדכון תוכנה?
13/11/2018 | 13:12
1
13
הירידה הדרסטית הייתה פתאומית ולא לאורך זמן.
האם יש קשר לעדכון לתוכנה של האנדרויד?
האם אפשר להחזיר לגרסא קודמת?
לצפיה ב-'אולי, אבל זה לא באמת משנה'
אולי, אבל זה לא באמת משנה
13/11/2018 | 13:25
15
שינמוך באנדרואיד הוא לא דבר טריוויאלי.
לצפיה ב-'בעד ונגד הטאבלטים של שיואמי. האם VFM טוב?'
בעד ונגד הטאבלטים של שיואמי. האם VFM טוב?
11/11/2018 | 11:25
3
26
המלצות לטאבלטים אחרים טובים שכדאי לקנות בימי הקניות המתרחשים עלינו החודש. מסך 8" או 10" (וכמובן לא אפל או סמסונג)
לצפיה ב-'עניתי לך בפורום סלולרי'
עניתי לך בפורום סלולרי
11/11/2018 | 13:04
1
31
לצפיה ב-'תודה. ראיתי'
תודה. ראיתי
11/11/2018 | 14:38
8
לצפיה ב-'One Plus3 אנדרואיד 8.0 - קבצי המוזיקה התחילו'
One Plus3 אנדרואיד 8.0 - קבצי המוזיקה התחילו
11/11/2018 | 20:20
6
28
להישמע רע, יש מן שלג- בחלק מהרצועות זה מינימלי, בחלק יותר מורגש, וחלק בכלל לא מושפע. ההאזנה היא דרך אוזניות- כשלא מדובר באוזניות עצמן (אותם שירים נשמעים בסדר כשהם מושמעים ברדיו אינטרנטי, ניסיתי אוזניות אחרות וגם איתם שמעתי את הרעש).
אני משתמשת ב Folder Player שתמיד היו לו באגים, אבל ניסיתי עכשיו לנגן את אותם רצועות ב PLAY הנגן המובנה והיתה אותה בעיה.
נראה שהטלפון שיבש את הקבצים (אין לי בעיה כי כולם מגובים דיגיטלית ורובם גם מדיסקים מקוריים).
מישהו אחר נתקל בתופעה כזאת?
לצפיה ב-'נסי רמקול BT חיצוני'
נסי רמקול BT חיצוני
12/11/2018 | 08:17
5
14
נגן PLAY לא קיים אצלי במכשיר .
אני משתמש ב Play Music של Google  .
לא מכיר תופעות שמכשיר משבש קבצים,טענתך מגוכחת.
יותר הגיוני בעיית חומרה,נקי יציאות שמע באמצעות קיסם אוזניים,
לבדיקה נסי קבצי mp3

לצפיה ב-'PLAY של גוגל- אליו התכוונתי '
PLAY של גוגל- אליו התכוונתי
12/11/2018 | 09:00
4
14
אין לי רמקול BT חיצוני, מכיוון שאין לי צורך בכזה. 
טענתי אינה מגוחכת, בגלל שאם היית קורא ומבין- התבצעו בדיקות (אוזניות שונות, אודיו ממקור אחר בטלפון, הקבצים הם כבר קבצי MP3 ). וכן, אולי לא ציינתי אבל כבר בדקתי וניקיתי את שקע האוזניות כמה שניתן. 
לצפיה ב-'איך זה נשמע ברמקול הפנימי?'
איך זה נשמע ברמקול הפנימי?
12/11/2018 | 13:47
3
11
אם זה תקין אז צריך לנקות שקע אוזניות.
קנה בטמבוריה ספריי ניקוי מגעים ,תתיז על השקע ותתזיז על התקע ,תכניס ותוציא מספר פעמים

לצפיה ב-'קשה לי להעריך כי לא הקשבתי להם דרך הרמקול הפנימי '
קשה לי להעריך כי לא הקשבתי להם דרך הרמקול הפנימי
12/11/2018 | 14:35
2
13
ואני לא יודעת איך הם אמורים להישמע... יש שלג מסויים, אבל אני לא יודעת אם זה אותו הדבר (נשמע שלא כי באוזניות היה כאילו "הד" של שלג, כלומר אחרי שורה או צליל, פה יש צליל נלווה מתמשך). 
"ספריי ניקוי מגעים" - האם הכוונה לספריי לחץ אוויר? 
לצפיה ב-'לו התכוונתי לספריי לחץ אויר הייתי כותב זאת'
לו התכוונתי לספריי לחץ אויר הייתי כותב זאת
12/11/2018 | 16:37
1
73
ספרי ניקוי מגעים בטמבוריות,כלי עבודה.
יש דבר כזה

לצפיה ב-'אוקיי, אני אחפש ואנסה. תודה ! '
אוקיי, אני אחפש ואנסה. תודה !
12/11/2018 | 16:55
4
לצפיה ב-'הודעות משונות'
הודעות משונות
12/11/2018 | 12:58
18
אני משתמש בחו"ל בסים של world8 (קונים בדאר ישראל). אני מקבל על צג הטלפון, גלקסי S6, שתי הודעות: *# 02 והשניה: בעיית חיבור או קוד MMI לא חוקי. ההודעות מופיעות במשך היום, בשעת נסיעה, מפריע בעיקר בניווט עם GPS אבל גם במשך הלילה ללא תנועה ואז הצג מתמלא בשתי ההודעות האלה. מה הן ההודעות האלה? האם אפשר לנטרל את הופעתן?

לצפיה ב-'אין צליל התראה פתאום בווטסאפ'
אין צליל התראה פתאום בווטסאפ
11/11/2018 | 10:07
3
25
יש לי את הגלקסי S9.
בימים האחרונים לפעמים אין צליל התראה בווטסאפ,
אלא יש רק רטט.
הטלפון לא במצב שקט.
מה הבעיה?
לצפיה ב-'תבדוק שהצליל לא מכובה בווטסאפ עצמו'
תבדוק שהצליל לא מכובה בווטסאפ עצמו
11/11/2018 | 15:39
1
37
שלוש הנקודות למעלה -
settings - notifications - conversation tones
לצפיה ב-'הצליל לא מכובה בוואטסאפ עצמו'
הצליל לא מכובה בוואטסאפ עצמו
11/11/2018 | 18:04
16
כדאי להסיר את וואטסאפ ולהתקין מחדש?
לצפיה ב-'באג ידוע וחוזר של וואצאפ, הפעל מחדש את המכשיר.'
באג ידוע וחוזר של וואצאפ, הפעל מחדש את המכשיר.
12/11/2018 | 10:40
34
זה יבוא ויחזור שוב ושוב כל פעם.
זה באג בוואצאפ, הוא קיים כבר המון זמן.
לצפיה ב-'עזרה- מצלמה שלא עובדת'
עזרה- מצלמה שלא עובדת
11/11/2018 | 09:28
7
25
שלום, נא עזרתכם:
טלפון חדש מערכת הפעלה android one . לוחצת על אייקון המצלמה , נראה כאילו היא "נפתחת"  ואז מיד נסגרת .

מה לעשות? לבדוק?
תודה
לצפיה ב-'לנסות להוריד אפליקציית מצלמה אחרת מהחנות'
לנסות להוריד אפליקציית מצלמה אחרת מהחנות
11/11/2018 | 09:59
1
15
לא אמרת איזה מכשיר, אבל יש אפליקציות ג'נריות.
לצפיה ב-'עזרה- מצלמה שלא עובדת'
עזרה- מצלמה שלא עובדת
11/11/2018 | 10:25
20
תודה על התשובה.

המכשיר הוא שיאומי MI A2 LITE .
המצלמה- זו האפליקציה שהמכשיר הגיע איתה, לא משהו שאני התקנתי. ודרך אגב- אתמול המצלמה צילמה.

איזו אפליקציה של מצלמה מומלצת?
לצפיה ב-'תנסי לסגור את כל האפליקציות ולעשות כיבוי והדלקה'
תנסי לסגור את כל האפליקציות ולעשות כיבוי והדלקה
11/11/2018 | 10:58
4
11
לצפיה ב-'עשיתי, גם ניקיתי cache'
עשיתי, גם ניקיתי cache
11/11/2018 | 12:06
3
16
לא עזר...

לצפיה ב-'מתקינים את זה ומפעילים'
מתקינים את זה ומפעילים
11/11/2018 | 13:34
2
28
Open Camera

אם דרך האפליקציה ההיא המצלמה עובדת, הכול טוב ויפה. אם לא, ייתכנו 2 אפשרויות:

1. בעיית תוכנה גלובלית (אולי עדכון לא מוצלח לרום). מגבים הכול, מאפסים את המכשיר. לא עזר - פונים למעבדה

2. בעיית חומרה - פונים למעבדה.
לצפיה ב-'תודה. המצלמה עובדת באפליקציה שהצעת .'
תודה. המצלמה עובדת באפליקציה שהצעת .
11/11/2018 | 15:51
1
10
לצפיה ב-'מעולה, כלומר...'
מעולה, כלומר...
11/11/2018 | 15:54
21
התקלה היא תקלת תוכנה בלבד. אם יש עדכון למערכת, אפשר להתקין אותו. אם יש לך זמן לגבות ולאפס את המכשיר, תגבה ותאפס.
לצפיה ב-'שאלה לגבי מערכת מולטימדיה רכב אנדרואיד 7.1'
שאלה לגבי מערכת מולטימדיה רכב אנדרואיד 7.1
08/11/2018 | 17:32
3
36
למערכת יש 2 אפשרויות חיבור לאינטרנט. או בוייפיי. או דרך דונגל סלולארי ליו אס בי. הגדרות המערכת הן ל 2 או 3 G אם אני אשים דונגל עם כרטיס 4G גלישה זה יצליח לעבוד? מערכת של חברת פרורוד
תודה.
לצפיה ב-'תצלם את המפרט הטכני של המערכת ותעלה לכאן'
תצלם את המפרט הטכני של המערכת ותעלה לכאן
09/11/2018 | 10:45
2
22
אני בטוח שנמצא בו תשובה מדויקת לשאלה.
לצפיה ב-'תודה אצלם בקרוב'
תודה אצלם בקרוב
09/11/2018 | 11:51
20
לצפיה ב-'בסוף לא צילמתי כי קראתי לבד ולא היה דבר לגבי תאימות של '
בסוף לא צילמתי כי קראתי לבד ולא היה דבר לגבי תאימות של
10/11/2018 | 15:52
11
רשתות שונות רק דובר על איך לחבר. תודה בכל זאת.
לצפיה ב-'הודעת פופאפ בגלאקסי '
הודעת פופאפ בגלאקסי
09/11/2018 | 10:35
2
36
בכל פעם שאני מפעיל את הGPS בגלקסי 6 שלי לאחרונה מתקבל פופאפ עם תוכן improve location accuracy איך מתפטרים מה דבר הזה?
תודה מראש
לצפיה ב-'ניסיתי זה לא עוזר'
ניסיתי זה לא עוזר
09/11/2018 | 19:20
16
ניסיתי זה לא עוזר
לצפיה ב-'בעיות חוזרות ונשנות אל גי גי 6 לאחר שהיה בתיקון מאחריות.'
בעיות חוזרות ונשנות אל גי גי 6 לאחר שהיה בתיקון מאחריות.
09/11/2018 | 11:40
2
28
אשמח לדעת אם מדובר בבעיית תוכנה או בעיה במכשיר. מעלה צילום מסך של הגרסאות למידע. התקלות הכי קשות הן שהקישוריות מתנתקות הבלוטוס אחת לא מנתק  עצמו. הנקודה החמה לא נותנת חיבור למכשיר אחר מדי פעם ואז ממשיכה לתת. והכי מרגיז שיחות מתנתקות לי ומיד אחריהן הודעה באנגלית בקשת DIAL שונתה לבקשת USSD לוחץ אישור ולאחריה עוד הודעה. callback service is unavailable. זה קורה לאחר שהמכשיר מנתק לי שיחות או לאחר שאני מסיים שיחה ורוצה לחייג מיד למישהו אחר קופצות הודעות אלו. על רמקול בקושי שומעים אותי. פעם אחרונה שזה קרה החליפו פלט טעינה כולל מיקרופון כי הייתה לחות שגרמה לסוללה להיגמר ולא שמעו אותי עכשיו הסוללה בסדר אבל שוב לא שומעים אותי לא יודע מה ההגיון בטלפון עמיד מים שטיפת לחות נתקעת בו לנצח ולא שומעים אותי. השאלה האם הבעיה של הניתוקי קישוריות וניתוקי שיחות היא בעיית תוכנה? בעיית סימקארד אולי? (וודאי שלא לגיב הבלוטוס) או בעיה במכשיר מבחינת בורד וכו? לשלוח שוב לתיקון אחריות זה מעיק... אין לי עדכון ממתין. 
לצפיה ב-'הנתונים לא יעזרו'
הנתונים לא יעזרו
13/11/2018 | 17:05
1
10
יש לי חשד שמדובר בזיהוי הסים שמתנתק באמצע משהו.
צריך להחליף בית סים

לצפיה ב-'אכניס שוב לאחריות המייגעת שבועיים ללא טלפון בלי התחייבות'
אכניס שוב לאחריות המייגעת שבועיים ללא טלפון בלי התחייבות
13/11/2018 | 20:03
3
לחילופי... תודה רבה על הכיוון
לצפיה ב-'זיגון משחק זיכרון צילומי לאנדרואיד'
זיגון משחק זיכרון צילומי לאנדרואיד
07/11/2018 | 19:43
40

זיגון משחק זיכרון צילומי, עליכם לצפות בתמונה למשך 12 שניות ולאחר מכן לנסות לענות על השאלות שקשורות לתמונה! בכל שלב תמונה חדשה ושאלות חדשות.

כדי לסיים את המשחק עליכם לעבור מעל 100 שלבים בשלב זה, המשחק מתעדכן בתמונות ושאלות חדשות מדי שבוע. בכל שלב יש תמונה אחת שאתם יכולים לראות במשך 12 שניות ושאלה אחת עד שלוש שאלות שקשורות לתמונה. סדר התמונות והשלבים הוא רנדומלי לחלוטין, ברגע שעניתם על תמונה כלשהי ועברתם שלב לא תראו יותר את התמונה באף שלב אחר.

על כל תשובה נכונה תרוויחו 20 מטבעות ועל כל תשובה לא נכונה תפסידו 40 מטבעות במשחק. במשחק זיגון - משחק זיכרון יש חנות כלים שניתן לקנות בה את האפשרויות הבאות עם המטבעות של המשחק:
● תוספת של 5 שניות לצפייה בתמונה בכל שלב - 200 מטבעות.
● להרוויח כפול מטבעות על כל תשובה נכונה - 400 מטבעות.
● להפסיד פחות מטבעות על כל תשובה לא נכונה - 500 מטבעות.
ניתן לקנות כל מוצר פעם אחת בלבד במהלך המשחק.

קישור להורדה: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pack.zigon
לצפיה ב-'לחצני הבית לא עובדים אחרי איפוס הטלפון LG G3'
לחצני הבית לא עובדים אחרי איפוס הטלפון LG G3
05/11/2018 | 19:09
1
31
רק אחד עובד השמאלי צורת משולש לוקח מסך אחורה
השניים האחרים לוחץ לא קורה כלום
מישהו נתקל מישהו יודע איך מסדרים ?
לצפיה ב-'לחצני הבית'
לחצני הבית
06/11/2018 | 12:12
30

משולש,עיגול,מרובע
עיגול -מסך ראשי -עובד כאשר לא נמצאים במסך ראשי
מרובע-רשימת אפליקציות שהיו פתוחות קודם ,חייבים לפתוח מספר אפליקציות
משולש -יציאה מאפליקציות

לצפיה ב-'הופעת פרסומת לפני על הפעלה-סיוע לתקון'
הופעת פרסומת לפני על הפעלה-סיוע לתקון
05/11/2018 | 06:56
2
40
שלום.
ברשותי סמסונג 5. לאחרונה הילדים הורידו אפליקציות שונות.ומאז לפי כל פעולה . ואז מופיעה פרסומת למספר שניות.ורק לאחר מכן הפעולה הנדרשת.מחקתי את כל היישומים.אבל התופעה ממשיכה.אפשר הצעות לתיקון?
לצפיה ב-'5 של איזו סדרה? נסה - '
5 של איזו סדרה? נסה -
05/11/2018 | 13:05
33
להיכנס למכשיר במצב בטוח :
כבה אותו לגמרי, ובהדלקה תחזיק גם את כפתור הווליום למטה לחוץ. 
במצב בטוח - לך למנהל האפליקציות ותראה מה מופיע לך שם. שים לב שיש כמה מקומות לבדוק (גלילה ימינה-שמאלה כדי לעבור בינהם) כרטיס זכרון אם יש והזיכרון של המכשיר עצמו. הכי טוב לגלול לצד עד שמגיעים לתצוגה המשולבת של שניהם. 
אולי ככה תראה משהו שפספסת (כמובן לכבות ולהדליק רגיל אחרי זה).

סרטון הדגמה :
לצפיה ב-'תגבה את הכול ותאפס את המכשיר'
תגבה את הכול ותאפס את המכשיר
05/11/2018 | 16:05
24
יש כמובן פתרונות אחרים, אבל האיפוס הוא המהיר והיעיל ביותר.
לצפיה ב-'שאלות על הורדת אפליקציות ומיילים'
שאלות על הורדת אפליקציות ומיילים
01/11/2018 | 12:04
2
55
היי :)
גלקסי S7
איך אני יכולה לראות את תאריך ההורדה של אפליקציה מסוימת?
ועוד משהו - 
מה הקטע שלפעמים אני שולחת מייל וההודעה "ממתינה בתור" (ונמצאת במצב המתנה גם אחרי שבוע שבועיים..)? מישהו נתקל ויודע מה הבעיה?
ובנוסף לגבי קבלת מיילים - הפלאפון מפסיק באופן אקראי להתריע לי על קבלת מיילים. בתקופה מסוימת אני מקבלת הודעה על כל מייל ובתקופה אחרת לא (ורואה את המייל רק אם אני נכנסת למייל). איך אפשר לסדר את זה?
תודה לעונים :)
לצפיה ב-'כבר ענו לך בפורום מקביל'
כבר ענו לך בפורום מקביל
13/11/2018 | 17:06
1
5
לצפיה ב-'לפי מה שזכור לי פרסמתי רק פה'
לפי מה שזכור לי פרסמתי רק פה
13/11/2018 | 17:57
6
אני טועה?
אם כן, אשמח לקבל קישור לשרשור ההוא.
תודה :)
לצפיה ב-'שינוי הגדרות לאנגלית, אך צפיה ב-google news בעברית'
שינוי הגדרות לאנגלית, אך צפיה ב-google news בעברית
30/10/2018 | 15:05
1
26
יש לי מכשיר xaiomi מסוג mi 8
לאחר שינוי הגדרות שפה לאנגלית (current keyboard - gboard - multilangual.
region - israel).
במצב זה אני רואה באנגלית, ומצליח להקליד בטלפון בעברית, אולם כשאני פותח את google, אני רואה חדשות באנגלית (אלא אם אני משנה את המראה לעברית, ואז אני רואה את החדשות של google בעברית, שגם התוכן שלהם שונה, אך אז הקיצורים מתהפכים. למשל מסך תפריט - בצד ימין למטה במקום צד שמאל, וזה קצת מעצבן).
אני עדיין רוצה להישאר במצב אנגלית הנ"ל, אך ספציפית ל-google חדשות, אני רוצה עדיין לראות בעברית (שהתוכן הוא לחלוטין שונה מהתוכן באנגלית).
איך עושים זאת?
תודה.
לצפיה ב-'איך שאני מכיר את גוגל, התוכן מותאם לממשק. כמובן ייתכן'
איך שאני מכיר את גוגל, התוכן מותאם לממשק. כמובן ייתכן
31/10/2018 | 08:26
21
שקיימת הגדרה איזה תוכן יהיה שלא בתלות לממשק.

ראיתי שיש אפשרות להגדיר שפת חיפוש ואזור חיפוש, לא ראיתי שזה השפיע על התוכן
לצפיה ב-'איך עונים לשיחות ווטסאפ בגלקסי S9?'
איך עונים לשיחות ווטסאפ בגלקסי S9?
29/10/2018 | 14:35
4
47
התחדשתי ב-S9.
עכשיו כשמתקשרים אליי מוואטסאפ מופיע פס דק בחלק העליון של המסך
שבו כתוב שמישהו ככה וככה מתקשר אליי.
איך עונים לשיחה?
לצפיה ב-'תפתח את האפליקציה'
תפתח את האפליקציה
29/10/2018 | 20:34
2
44

אפשר גם קליק כפול על שורת ההודעה,זה פותח את האפליקציה

לצפיה ב-'אני צריך להבהיר את עצמי'
אני צריך להבהיר את עצמי
30/10/2018 | 10:22
1
60
היה לי את הגלקסי S5. שם לא הייתה בעיה עם שיחות מוואטסאפ.
כשהייתה שיחה קולית, המסך היה נדלק עם התמונה של המתקשר.
עכשיו ב-S9 כשיש שיחה נכנסת המסך לא נדלק ומופיע רק פס דק בחלק העליון של המסך שבו כתוב שככה וככה מתקשר אליי.
איך אפשר לסדר את זה ככה שהמסך יידלק כמו בטלפון הקודם?
לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
30/10/2018 | 11:43
65

הפס מופיע כאשר אתה עסוק באפליקציה אחרת .
בדוק כאשר אתה במסך הבית .

לצפיה ב-'תיכנס להגדרות בווטסאפ'
תיכנס להגדרות בווטסאפ
09/11/2018 | 12:17
13
שם תיכנס להתראות
התראת חלון קופץ -הצג תמיד
לצפיה ב-'למה אני לא מצליח להשמיע מוזיקה במערכת המולטימדיה באוטו?'
למה אני לא מצליח להשמיע מוזיקה במערכת המולטימדיה באוטו?
28/10/2018 | 21:22
6
30
זה קרה לי גם ב samsung s5 וגם ב s7
ועכשיו גם ב xiaomi note 5 ו xiaomi mi a2.
זה קורה גם במערכת המקורית של הפיקנטו שלנו וגם במערכת המולטימדיה
https://www.manualslib.com/products/Pioneer-Dehx47...

פתחתי לפני כמה ימים גם שרשור בנושא בפורום אודיו
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/124/18376126...

הסיבה שזה הפך להיות יותר חשוב - ל mi a2 אין שקע אוזניות ולכן אפשר או לחבר מתאם או לחבר לטעינה אבל לא בו זמנית.
לפני כן פשוט עקפנו את הבעיה על ידי שימוש ב aux

להדגשה - באייפון זה כן עובד
לצפיה ב-'להדגשה נוספת - השמעת מוזיקה כן עובדת באוזניות JBL'
להדגשה נוספת - השמעת מוזיקה כן עובדת באוזניות JBL
28/10/2018 | 21:35
3
12
לצפיה ב-'יש מערכות מולטימדיה לרכב '
יש מערכות מולטימדיה לרכב
29/10/2018 | 08:40
2
29
שצריך בהגדרות שלהם להיכנס למצב A2DP ,המיתוג לא אוטומט
לצפיה ב-'חוזר על ההדגשות - באייפון זה עובד, באוזניות אלחוטיות זה עובד'
חוזר על ההדגשות - באייפון זה עובד, באוזניות אלחוטיות זה עובד
29/10/2018 | 14:08
1
14
באנדרואיד עם מערכת המולטימדיה זה לא עובד
לצפיה ב-'לא מכיר פיקנטו'
לא מכיר פיקנטו
29/10/2018 | 14:17
17

אצלי יש גם כן מולטימדיה סינית ושם אני חייב למתג את H2DP
אפשר לשאול בסוכנות היבואן ,מי בישראל מתקין את המולטימדיה .
הוא הגורם המוסמך לענות לך
לחלופין כאשר אתה מחובר באוטו ,פתח הגדרות BT בטלפון זהה את האוטו ופתח את סמל גלגל השיניים .האם כל האפשרויות מסומנות?

לצפיה ב-'בדוק את המתאם הזה'
בדוק את המתאם הזה
29/10/2018 | 20:55
1
28
לצפיה ב-'הזמנתי, למרות שאולי תהיה בעיה עם המעמד הנוכחי של ה MI A2'
הזמנתי, למרות שאולי תהיה בעיה עם המעמד הנוכחי של ה MI A2
30/10/2018 | 11:55
10
לצפיה ב-'אנדרואיד one - אנדרואיד 8.1'
אנדרואיד one - אנדרואיד 8.1
29/10/2018 | 14:16
2
56
שלום,
עוברת מאייפון למכשיר עם אנדרואיד ולכן המושגים חדשים שלי.

אשמח להסבר אם יש הבדל בין אנדרואיד one לאנדרואיד 8.1, ואם כן - אז מה עדיף?

חושבת לקנות   שיאומי MIA2 - ובאתר אחד רשמו שמערכת ההפעלה היא  8.1 ובאחר one .
תודה
לצפיה ב-'Android one'
Android one
29/10/2018 | 14:32
40
אנדרואיד One. Android One הוא סדרה של טלפונים חכמים שמפעילים את מערכת ההפעלה Android ללא שינוי. זהו תקן טכני של חומרה ותוכנה שנוצרו על ידי Google שנועד לספק חוויית משתמש עקבית ואבטחה משופרת באמצעות עדכונים תכופים ו- Google Play Protect.

טלפונים אלה מיועדים למדינות מזרח אסיה בעיקר 
India, Pakistan, Bangladesh, Nepal, Indonesia, the Philippines, Sri Lanka, Myanmar
עיניינית מערכת ההפעלה של הטלפון הספציפי היא אנדרואיד 8.1

לצפיה ב-'במשפט אחד - One התחיל כמיועד לטלפונים חלשים יותר '
במשפט אחד - One התחיל כמיועד לטלפונים חלשים יותר
05/11/2018 | 13:11
18
(היום כולל גם מכשירי ביניים). 

לצפיה ב-'הודעה למנהל האתר'
הודעה למנהל האתר
27/10/2018 | 09:24
7
93
שלום רב.
התקבלה הודעת שגיאה כשניסיתי לשלוח הודעות לפורום.
הצלחתי לשלוח הודעות רק באמצעות גלישה בסתר.
האם הבעיה אצלכם או בהגדרות שבמחשב שלי?
תודה
לצפיה ב-'מערכת תפוז נמצאת בגסיסה וזה קורה לכולנו בכל הפורומים'
מערכת תפוז נמצאת בגסיסה וזה קורה לכולנו בכל הפורומים
27/10/2018 | 13:47
63
משהו נדפק באתר וזה נראה כאילו הצוות שלו נרדם בשמירה ...
לצפיה ב-'צריך לעשות לוגאוט מהמשתמש ולעשות לוגאין חזרה, אם לא עוזר'
צריך לעשות לוגאוט מהמשתמש ולעשות לוגאין חזרה, אם לא עוזר
27/10/2018 | 13:52
48
צריך לנקות את הקוקיס.
האתר אכן בגסיסה.
לצפיה ב-'נקה Cache ו קוקיז מאתר תפוז.'
נקה Cache ו קוקיז מאתר תפוז.
27/10/2018 | 14:32
20
לצפיה ב-'אפשר לבצע יציאה מהמשתמש וכניסה מיידית '
אפשר לבצע יציאה מהמשתמש וכניסה מיידית
27/10/2018 | 17:11
35
זה פותר זמנית את הבעיה

לצפיה ב-'תודה רבה לכל המגיבים '
תודה רבה לכל המגיבים
27/10/2018 | 20:49
19
לצפיה ב-'זה עוד מילא. אני קיבלתי הודעה שההודעה שלי צריכה לעבור אישור'
זה עוד מילא. אני קיבלתי הודעה שההודעה שלי צריכה לעבור אישור
29/10/2018 | 09:44
1
44
של המנהלים
לצפיה ב-'טוב שהמנהל לא קיבל הודעה כזו'
טוב שהמנהל לא קיבל הודעה כזו
30/10/2018 | 11:54
12

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום תביעות ייצוגיות
פורום תביעות ייצוגיות
כהן ישראלי ושות' - משרד עו
כהן ישראלי ושות'

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה