לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1204912,049 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לצפיה ב-'חיבור רשת חוטי לסטרימר אנדרואיד שיומי'
חיבור רשת חוטי לסטרימר אנדרואיד שיומי
15/07/2018 | 23:28
6
25
שלום,

אני לא בטוח שזה הפורום הנכון, אבל זה הכי קרוב שמצאתי...
יש לי סטרימר Xiaomi Mi Box ומכיוון שיש לו רק חיבור WiFi, קניתי לו מתאם מ-LAN ל-USB, אבל כשאני מחבר אותם אני לא רואה חיבור לרשת בסטרימר.

מה אני עושה לא נכון?
לצפיה ב-'מוזר, גם אני ניסיתי את זה ולא עבד'
מוזר, גם אני ניסיתי את זה ולא עבד
16/07/2018 | 07:56
3
18
לצפיה ב-'פתרתי את הבעיה'
פתרתי את הבעיה
16/07/2018 | 10:40
2
13
מתברר שהתוכנה של הסטרימר לא היתה העדכנית ביותר. ברגע שעדכנתי אותה, הוא מיד זיהה חיבור ethernet.
לצפיה ב-'טוב לדעת, מה הגירסה אצלך?'
טוב לדעת, מה הגירסה אצלך?
16/07/2018 | 11:25
1
4
לצפיה ב-'6.0.1'
6.0.1
16/07/2018 | 16:20
2
לצפיה ב-'??'
??
16/07/2018 | 08:07
1
16
בדקת מראש האם המכשיר מסוגל לקבל התקנים חיצוניים ( שהם לא STORAGE ) ?
האם למתאם יש דרייברים לאנדרואיד ?
על פניו אתה מתייחס למכשיר אנדרואיד כמו אל מחשב WINDOWS ..זה אפילו לא קרוב .

לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
16/07/2018 | 08:31
15
בביקורות שונות נכתב שאפשר לחבר אליו מתאם USB-LAN כדי להתחבר קווית לרשת.
לגבי המתאם הספציפי הזה, זה מתאם ש-KSP מוכרים "יחד" עם הסטרימר, אז הייתי מצפה שהוא יעבוד.
לצפיה ב-'איתחולים עצמאיים ב LG G5s'
איתחולים עצמאיים ב LG G5s
14/07/2018 | 18:05
19
יש לי מכשיר LG G5s שנקנה לפני פחות משנה (נקנה חדש עם אחריות יבואן). לפני כמה שבועות הוא התחיל לאתחל את עצמו פעם או פעמיים ביום באופן עצמאי.

אני חושד שזה קשור להחלפת בטריה אבל לא בטוח. בכל מקרה אלו לא כיבויים אלה איתחולים שקורים באמצע שימוש כגון גלישה בדפדפן וכדומה.

מישהו מכיר את הבעיה ? יש פיתרון ?

לצפיה ב-'מתלבט בין הטאב S3 לאייפד '
מתלבט בין הטאב S3 לאייפד
13/07/2018 | 19:14
1
21

לא יודע אם זה הפורום הנכון אבל אין פורום מיוחד לטאבלטים!
מתלבט בין ה-ipad 2018 לטאב S3 של סמסונג.
האייפד פרו יקר מידי ואלה שני המתחרים האחרונים.
כולה סטודנט להנדסה! צריך להכין שיעורי בית עם העט ולשרטט... עצות למישהו?

לצפיה ב-'נסיון'
נסיון
14/07/2018 | 17:45
18
היו לי 2 או שלושה טאבלטים אנדרואיד , ובשלוש שנים האחרונות יש לי אייפד ( קודם מיני ועכשיו אייר2 ) . ככלי לצריכת תוכן האייפד עולה עשרות מונים על האנדרואידים .
התצוגה שלו טובה יותר , הסאונד שלו טוב יותר , אפילו אפליקציות שקיימות באנדרואיד נראות ומרגישות טוב יותר מאשר באנדרואיד .
בדוק אם יש אפליקציות מיוחדות שתצטרך ואם הן קיימות בשתי הפלטפורמות . אם אין בעיה בתחום הזה - הייתי מעדיף את ה
* אם מדובר על משהוא שיחליף מחשב , שתי האפשרויות לא רלוונטיות . הדבר היחיד שאולי יתקרב זה האייפד פרו 12.9 , וגם זה לא בטוח .

לצפיה ב-'בעיה בגלקסי s7 חדש'
בעיה בגלקסי s7 חדש
13/07/2018 | 16:37
27
היי, קניתי השבוע גלקסי (S7 (930F מארצות הברית. חבר שלי הביא לי אותי היום ושאני מתקשר לאנשים הם עונים אבל לא שומעים אותי ואני גם לא שומע אותם. זה לא בעיה ברמקול כי יוטיוב עובד מצויין.

יש למישהו מושג מה עושים עם זה?

תודה
לצפיה ב-'מגן לסלולרי'
מגן לסלולרי
13/07/2018 | 16:27
19
מגן מזכוכית חדש (מלפני 3 שבועות) העלה "בועות אויר" הם החליפו לי למגן חדש אחר וגם הוא העלה בועות.
מה הסיבה לבועות. יש לי סלולרי LG 3 בן 3 שנים ואף פעם לא היו בועות קודם לכן.  תודה על התשובה
לצפיה ב-'מומלץ ביותר!!!'
מומלץ ביותר!!!
13/07/2018 | 12:46
1
37
קניתי לאבא שלי טלפון חכם
נהרס לנו המטען לצערי ורציתי להמליץ על מטען טוב שראיתי והוא באמת נותן את התמורה לכסף הוא תואם לכל אנדרואיד והוא ממש מהיר שמתי קישור למתעניינים
קישור:

לצפיה ב-'נשמה לי או שזה קישור אפילייט שאת\ה מרוויחים ממנו ?!?'
נשמה לי או שזה קישור אפילייט שאת\ה מרוויחים ממנו ?!?
14/07/2018 | 15:25
9
לצפיה ב-'מחפש רום ל - Lenovo_K3_Note'
מחפש רום ל - Lenovo_K3_Note
12/07/2018 | 23:17
2
15
שלום
אני מעוניין ברום ל - Lenovo_K3_Note
האם יש למשהו את הקישור ?
תודה
לצפיה ב-'חפש או שאל כאן'
חפש או שאל כאן
13/07/2018 | 08:37
1
365
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
16/07/2018 | 19:41
2
לצפיה ב-'בלוטוס'
בלוטוס
10/07/2018 | 21:19
3
40
 redmi 4 לא מצליח להתחבר לרמקול בלוטוס
לצפיה ב-'הסבר, פרט ונמק'
הסבר, פרט ונמק
11/07/2018 | 09:32
2
21
האם המכשיר "רואה" את הרמקול? אם כן, מה קורה כשאתה לוחץ על השם שלו? האם המכשיר מתחבר בהצלחה להתקני בלוטוס אחרים?
לצפיה ב-'בלוטוס'
בלוטוס
11/07/2018 | 10:04
1
29
הפלאפון לא מזה לא את הרמקול וגם אוזניות שלפני  3 חודשים שמעתי בהם גם אותם הוא לא מזה (לפני כמה ימים עשיתי חזור להגדרות היצרן)

0
לצפיה ב-'בלוטוס'
בלוטוס
12/07/2018 | 17:41
13
תודה רבה הסתדרתי
לצפיה ב-'האם אי אפשר להסיר את החייגן המקורי בשיאומי Mi A1 ?'
האם אי אפשר להסיר את החייגן המקורי בשיאומי Mi A1 ?
12/07/2018 | 12:47
27
מסתבר שגם כשאני מתקין תוכנת חייגן "טובה ומשוכללת יותר", החייגן הכחול שבתמונה, חייב להשאר כי אם אני מסיר/מנטרל אותו, המכשיר מצלצל בשיחות נכנסות, אבל אין שום אינדיקציה או כפתור שאפשר ללחוץ כדי לענות.

האם מישהו מכיר ויודע אם זה צריך לעבוד כך?

תָּמִיר
לצפיה ב-'ג'ימייל בסמסונג'
ג'ימייל בסמסונג
10/07/2018 | 07:39
1
36
שלום,
כשקניתי את המכשיר, הכנסתי כתובת ג'ימייל פיקטיבית חדשה.
לא נכנסתי לכתובת הזאת מעולם.
האם אני יכולה להיכנס למייל האמיתי שלי מהמכשיר?
אם כן, האם יש לכך השלכות כלשהן?

לצפיה ב-'בוודאי שאתה יכול להיכנס'
בוודאי שאתה יכול להיכנס
10/07/2018 | 11:39
28
הגדרות, חשבונות, גוגל - מוסיפים את המייל האמיתי. לחילופין, אם אתה לא רוצה להוסיף את חשבון הגוגל, אתה יכול להתקין לקוח דואר כגון K-9 ולגשת לדואר דרכו
לצפיה ב-'האם יש דרך להוריד בקובץ לסלולרי את הסרטון שבכתבה ?'
האם יש דרך להוריד בקובץ לסלולרי את הסרטון שבכתבה ?
09/07/2018 | 11:56
1
17
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5306174,0...

סמסונג S7

עדיף להוריד במחשב - IDM עם רישיון לא מצליח גם בגרסה החדשה ביותר - מוריד מכל אתר בלי בעיות רק לא מ-ynet החל מלפני שבועיים
לצפיה ב-'תקליט מהמסך'
תקליט מהמסך
10/07/2018 | 06:21
16
בעזרת http://camstudio.org/, במחשב
לצפיה ב-'קובץ רום עבור גלקסי S5 דגם SM-G900F'
קובץ רום עבור גלקסי S5 דגם SM-G900F
09/07/2018 | 13:31
1
25
שלום רב לכולם
חברים אני ממש מבקש עזרה דחופה, ממש בהול בעניין הבא:
הטלפון גלקסי S5 שווק חיים. וכנראה שצריך לצרוב רום חדש. אני מנסה כבר כמה קבצי TAR ושום דבר לא הולך. ה-ODIN לא מעביר ומסמן FAIL
אבקש מכם למי שיש קובץ תקין ושהוא יודע מנסיון שהוא עובד ועובר את הצריבה של ODIN שיישלח בבקשה לינק להורדה. בעדיפות אפילו כמה קבצים. כמובן גירסה ישראלית.
לא חשוב גירסת התוכנה. יכול להיות 4, 5, או 6 העיקר שהטלפון יעבוד. ואם אפשר גם שהלינק יהיה להורדה מהירה ולא איזה 8 שעות לחכות...
במידה ויש למישהו את הקובץ על המחשב מ
ממש אודה אם אפשרי לשלוח ישירות אליי דרך אתר שיתוף קבצים.
זה המייל שלי:
sdrum177@gmail.com
מודה לכם מאוד מראש
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
07/07/2018 | 21:12
2
35

עודכנה לי הגירסה בנייד וכל האפלקציות ,ומשום מה לא מצליח לעלות סרטונים לפייסבוק  מה יכולה להיות הסיבה פתאום? ואיזה אפליקציה אני צריך?
וכמו כן יש אפליקציה שאני יכול לצפות בפרופילים או במי שצופה בי והוא לא יראה את הפרטים או החשבון שלי לבעל החשבון?
תודה

לצפיה ב-'את כל ההרשאות של האפליקציה בדקת?'
את כל ההרשאות של האפליקציה בדקת?
08/07/2018 | 11:28
1
45
הגדרות - אפליקציות - פייסוק - ואז תוודא שיש לה גישה למצלמה, אחסון וכו'.
לצפיה ב-'היי'
היי
08/07/2018 | 20:23
20
מחקתי והתקנתי שוב את האפליקציה סימנתי את כל הרשאות ,ודיווחתי על הבעיה בסרטונים לפייסבוק
מעניין מה הבעיה?
לצפיה ב-'חלק מהתמונות נעלמו'
חלק מהתמונות נעלמו
08/07/2018 | 19:16
1
24
שלום
חלק מהתמונות בגלריה נמחקו/נצבעו באפור
מישהו מכיר את התופעה ?
מצורפת תמונה
מכשיר סמסונג s7
בתודה מראש
לצפיה ב-'האם התמונות נמצאות ע"ג כרטיס זיכרון חיצוני?'
האם התמונות נמצאות ע"ג כרטיס זיכרון חיצוני?
10/07/2018 | 06:26
6
לצפיה ב-'שינוי שפה בגלקסי A8'
שינוי שפה בגלקסי A8
08/07/2018 | 11:09
1
22
שבוע טוב.
פתאום הטלפון שלי התחיל לכתוב בוואטס אפ בצרפתית וסינית כאשר בהגדרת שפות כתוב עיברית ואנגלית ארה"באיך אני חוזר לכתוב עירית ואנגלית.
תודה מראש 
לצפיה ב-'גלקסי 8'
גלקסי 8
08/07/2018 | 11:46
20
מצאתי שהשינוי בוצע במדפסת של גלקסי ושם תיקנתי.
לצפיה ב-'אירגון וניקוי קבצים ב LG G4 Beat'
אירגון וניקוי קבצים ב LG G4 Beat
07/07/2018 | 13:51
1
19
שבת שלום וצהריים טובים
לא לצחוק ולא לדמוע
אכן אני מחזיק את גירסת הפלפון הנ"ל LG-G4-Beat
כבר ארבע שנים והוא עובד כמו סוס (לא חמור)
ללא תקלות, וטעמו כיין ישן דהיינו לא איכזב,
וזאת למרות שכל פעם ומי שראה אותי עם המכשיר ה"ל
נד בראשו כאילו דייי זרוק אותו,
אבל יש לי תקלה מרגיזה אחת שהוא מודיע לי שהוא מלא,
שטח איחסון אוזל וחלק מפונקציות המערכת עלולים לא לפעול
ואינו יכול לקלוט עידכונים וזאת למרות שמחקתי את כל המידע
תמונות ומוסיקה, ואני לא משתמש בו למישחקים ואין עליו כלל.
אני מבין שאם אתן אותו לתחנת שרות ינקו לי את המערכת
וכל הנתונים שנצטברו, דיגיטלית,
והשאלה היא האם אוכל לעשות זאת לבד בהדרכה?
תודה
לצפיה ב-'ככל הנראה, לא מחקת את כל מה שאפשר'
ככל הנראה, לא מחקת את כל מה שאפשר
07/07/2018 | 21:59
11
תתקין את DiskUsage

ודרכו תמחק שטחי אחסון נוספים
לצפיה ב-'מצבי חרום בטלפון נייד'
מצבי חרום בטלפון נייד
07/07/2018 | 17:48
23

היי
מתחיל להתבלבל בעניין המושגים ואיך נכנס לכל מצב:)
reboot
factory-
boot loader- 
dfu-
root -
hard reset 
soft reset
twrp-
odin-
לא עולים מצבים אחרים מעבר לזה

מכירים אתר(אפילו באנגלית) שמציג את כל המידע הזה, ניסיתי ללא הצלחה לחפש בגוגל איזה סיכום איכותי כולל צריבות רומים

לצפיה ב-'דרושה המלצה למכשיר חזק'
דרושה המלצה למכשיר חזק
07/07/2018 | 11:41
1
37
עבור משתמש כבד בטלפון לניהול מדיה חברתית דרוש מכשיר אנדרואידי כמובן
סוס עבודה
מצלמה מעולה, לא פחות מזה
תקציב: עד 3000
רצוי לא מין מכשיר איזוטרי
בוודאי יש עוד קריטריונים שלא חשבנו עליהם, אבל הרעיון הובן, נכון?

תודה, ואני תמיד מרוצה מההמלצות בפורום הזה ונהנית לחזור ל- בשבילו מדי פעם

לצפיה ב-'גלקסי S9 או ה S9 PLUS או הנוט 8. אם התקציב מאפשר אלו מכשירים'
גלקסי S9 או ה S9 PLUS או הנוט 8. אם התקציב מאפשר אלו מכשירים
07/07/2018 | 13:06
40
מעולים, מצלמה בין הטובות אם לא הטובה ביותר וכול שאר המפרט הוא המתקדם ביותר.
יש סלוט לכרטיס זיכרון נוסף עד 256 GB שזה מאד מגמיש את האפשרויות.
הנוט רק אם אתה אוהב להשתמש בעט, אחרת אין טעם.
יש להם שירות זמין וקל, בגלל שהמכשיר נפוץ מאד, בכל מעבדה שתגיע אליה יהיו חלפים לתיקונים מהירים, וזה מאד חשוב למכשיר עבודה.

לצפיה ב-'אפליקציה לגלקסי 8'
אפליקציה לגלקסי 8
06/07/2018 | 12:33
1
32
שמעתי שיש אפשרות להורידאפליקציה של רדיו שבתוך הטלפון ואינו צורך גלישה באינטרנט.
אשמח אם תעכנו אותי וגם הסבר איך מישמים את זה.
תודה ושבת שלום.
לצפיה ב-'רדיו'
רדיו
06/07/2018 | 12:35
32
ראיתי את התגובות בנושא בהמשך הדף.
לצפיה ב-'בעיה בכרטיס זיכרון'
בעיה בכרטיס זיכרון
02/07/2018 | 23:34
1
37
יש לי כרטיס זיכרון של 64 ג'יגה בטלפון
שנה שלמה הוא עבד מצוין, אבל מלפני כמה ימים אני לא מצליח לעשות בו שינויים
כלומר כל פעולה שאני עושה כמו מחיקה או העברה של קובץ, בהתחלה זה נראה שהפעולה התבצעה והקובץ נמחק או הועבר, אבל אחרי כמה שניות כשאני יוצא ונכנס בחזרה למנהל הקבצים הכל חוזר לקדמותו. כך זה בטלפון וגם במחשב.
כמו כן לא ניתן לפרמט את הכרטיס.
בקיצור הוא ננעל על המצב הקיים בלי יכולת לעשות בו שום שינויים.
הוא מחובר ישירות לטלפון או למחשב ללא מתאם כך שאין קשר למתג הנעילה שלפעמים יש במתאמים.
חברים, יש מה לעשות במצב כזה? לא בא לי לזרוק כרטיס כזה לפח........
לצפיה ב-'לזרוק אתה לא חייב אבל לקנות חדש כנראה תצטרך'
לזרוק אתה לא חייב אבל לקנות חדש כנראה תצטרך
07/07/2018 | 11:39
7

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום תביעות ייצוגיות
פורום תביעות ייצוגיות
כהן ישראלי ושות' - משרד עו
כהן ישראלי ושות'

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה