לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1114311,143 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לצפיה ב-'אז איך לעזאזל משתמשים ב'הליום'?'
אז איך לעזאזל משתמשים ב'הליום'?
25/09/2017 | 01:36
1
5
בהמשך לשרשור הקודם (מהחודש שעבר) ואחרי תלאות מרובות במשך יומיים, הצלחתי בסופו של דבר לגרום למחשב לזהות את הטלפון (כלומר בהליום) ואז כבר לא היה לי פנאי להמשיך להתעסק. נו טוב, גם ככה המחשב זה לא עושה כלום מלבד ירוק.

עכשיו יש לי שפע של זמן ואני מנסה להתעסק. אני נכנסת ליישום בטלפון והוא מציע לי גיבוי, בשלוש וחצי אפשרויות:

1. גיבוי לזיכרון הפנימי (כרטיס הזיכרון החיצוני כבר עבר למכשיר החדש, אין לי כוח להחזיר). לא עובד, נותן הודעת שגיאה (ראו צילום מסך).
2. גיבוי מתוזמן – לא רלוונטי.
3. גיבוי לענן – אני בוחרת Google Drive, בוחרת בחשבון שלי ו... כלום לא קורה.

בלחיצה על שלוש נקודות התפריט מצאתי "הורדה למחשב". יש! לחצתי והוא ביקש שאפתח את ה-Wi-Fi. פתחתי, וקיבלתי על כל המסך "שרת הליום פועל". מהמם! אבל מה לעזאזל אני אמורה לעשות עם זה?! 

זה כנראה היישום הכי פחות ידידותי שפגשתי בחיי (ופגשתי...).

אגב, את רוב היישומים הגעתי למסקנה שאין טעם לגבות.
רבים מהם כבר מחקתי.
את הפתקיות (תזכירים) לא הצלחתי לגבות ופשוט גיביתי ידנית אחת אחת...
את קובץ הרס"ר הישן של WAZE (הם החליפו לחות מוצלח ) מצאתי בתיקייה ושמרתי... (יש סיכוי שזה יעבוד עם גרסה חדשה...? )

אבל לא מצאתי תיקייה ליישום ספורט שאני רוצה לגבות, למשל.

(ועוד לא מצאתי דרך נוחה להעביר את טלפונים כמו שצריך, עם הקבוצות והחסומים).
לצפיה ב-'שאלת תם,האם הטלפון rooted ?'
שאלת תם,האם הטלפון rooted ?
25/09/2017 | 04:50
לצפיה ב-'סטרימר אנדרואיד'
סטרימר אנדרואיד
23/09/2017 | 11:33
2
27
קיבלתי מחבר סטרימר מסוג M8S+,
יש אפשרות להתקין עליו את מערכת ANDROID TV כפי שקיים בסטרימר של שיאומי?

אם כן, מאיפה אני מוריד את המערכת להתקנה?
לצפיה ב-'היא כבר מותקנת'
היא כבר מותקנת
23/09/2017 | 20:30
1
19
תיאור הסטרימר: "M8S+ TV Box 1000M Ethernet XBMC Android 5.1 Lollipop Amlogic S812 Quad Core 2.4G 5G WiFi Bluetooth HDMI".

Android 5.1 Lollipop = כל Android Box משתמש באנדרואיד מסוג כזה או אחר, לא צריך להתקין בשביל זה מערכת הפעלה אחרת.
לצפיה ב-'מותקן אנרואיד רגיל'
מותקן אנרואיד רגיל
24/09/2017 | 23:03
3
קיימת מערכת הפעלה שנקראית ANDROID T.V כפי שמותקן בשיאומי.
נטפליקס וסלקום TV רצות על המערכת הזו בצורה אופטימלית, באנדרואיד רגיל זה לא עובד תקין.
לצפיה ב-'הי, אשמח להמלצות ליישומים '
הי, אשמח להמלצות ליישומים
24/09/2017 | 17:02
3
24
יש לי גלקסי S6 עם 32 ג'יגה בלבד  
1. אנטי וירוס בסיסי? אני משתמשת כבר המון זמן בAVG, אבל אני לא יודעת אם היא באמת עושה את עבודתה כאנטי וירוס .. 
בהקשר הזה- קראתי שרצוי לא להשתמש באפליקציות חיצוניות לסגירת אפליקציות ברקע, ניקוי זבל וכו' כי המכשירים כיום עושים את זה מספיק טוב לבד ואפליקציות אחרות רק מפריעות להם. האם זה נכון? כי זו אחת הסיבות ש  avg לא באים לי טוב… 

2. אפליקציית פתקים בסיסית וטובה עם אפשרות לפתק רגיל וגם רשימות וגם נעילת פתקים ספציפיים? יש לי אחת בשם Notepad, שהצליחה למחוק לי תוכן של פתק חשוב בלי אפשרות שחזור (כלומר הפתק קיים אבל התוכן לא). אני מחפשת אחת בסיסית בלי יומן נוסף כי היומנים שלי מספיקים לי (aCalnder מעולה!)

3. משגר נוח ונטול פרסומות? אני מאוד אוהבת את HOLA אבל כשאני יוצאת מתיקיית יישומים מסויימת צצים לי חלונות פרסומות מעצבנים (מצ"ב דוגמא ). היתרון הגדול של hola הוא ביטול מגירת האפליקציות, כי באמת לא ברור לי למה צריך דף פנימי נוסף.. כל הלונצ'רים שבדקתי משאירים את המסך הפנימי. 

תודה  
לצפיה ב-'2. אני משתמשת ביישום התזכורות הבסיסי שמגיע עם המכשיר...'
2. אני משתמשת ביישום התזכורות הבסיסי שמגיע עם המכשיר...
24/09/2017 | 17:46
8
לצפיה ב-'לאונצ'ר אפשרי לבדיקה - אני כבר שנים משתמש בנובה, שלדעתי הוא '
לאונצ'ר אפשרי לבדיקה - אני כבר שנים משתמש בנובה, שלדעתי הוא
24/09/2017 | 18:13
21
הטוב ביותר מבין האפשרויות, אני אף בחרתי לשלם את מעט הדולרים שנדרשו לגרסת הפרו.

כלפי אנטי וירוס, יש סברה שאומרת שלרוב אלה עושים יותר נזק מתועלת, אני משתמש במכשיר שלי כבר שנים בESET שקיבלתי כמתנה כאשר עשו מנוי ארגוני לתוכנה הממוחשבת שלהם. שימושי? לא יותר מדי. מזיק? לא ממש. מועיל? מתריע על חריגות בדרישת ההרשאות של אפליקציות. יכולתי להסתדר בלעדיו? כמובן שכן.

פתקים - ניתן לבדוק את Google Keep, מסתנכרנת עם חשבון הגוגל והמחשב, ניתן לערוך גם במחשב את אותם הפתקים.
לצפיה ב-'משגר נחמד'
משגר נחמד
24/09/2017 | 20:03
10
Evie

כולל הוספות ספרות לאייקונים של אפליקציות שההודעות שלהן לא נקראו (חייגן, ווטסאפ, דואר וכו')
לצפיה ב-'איך מורידים סרטון אודיו מיוטיוב?'
איך מורידים סרטון אודיו מיוטיוב?
24/09/2017 | 15:27
2
18
איך מורידים סרטון אודיו מיוטיוב?
דרך בטוחה.
אפשר גם בפורמט mp4

תודה

לצפיה ב-'דרך כמה וכמה אתרים'
דרך כמה וכמה אתרים
24/09/2017 | 16:00
11
לצפיה ב-'יש עשרות אתרים שעושים את זה כמו גם מספר בוטים בטלגרם.'
יש עשרות אתרים שעושים את זה כמו גם מספר בוטים בטלגרם.
24/09/2017 | 18:19
12
תעשה חיפוש זריז בגוגל ותמצא...
לצפיה ב-'למה בכלל לקנות אנדרואיד?? לא שווה בכלל'
למה בכלל לקנות אנדרואיד?? לא שווה בכלל
24/09/2017 | 14:17
3
36
למה שאני אקנה אנדרואיד בכלל? 

נכון הוא קצת יקר... אבל שווה הרבה יותר
לצפיה ב-'וואו, זה חתיכת פרסום מחורבן במיוחד '
וואו, זה חתיכת פרסום מחורבן במיוחד
24/09/2017 | 14:36
12
לצפיה ב-'ברצוני להסב את תשומת ליבך לגורלו המר של הספאמר הזה'
ברצוני להסב את תשומת ליבך לגורלו המר של הספאמר הזה
24/09/2017 | 16:01
21
לצפיה ב-' זה מצחיק אותי מספיק כדי שלא אטרח להכנס לאדמין '
זה מצחיק אותי מספיק כדי שלא אטרח להכנס לאדמין
24/09/2017 | 18:18
19
ולמחוק את זה..
לצפיה ב-'איזה מצלמה יותר טובה של S7 או S8?'
איזה מצלמה יותר טובה של S7 או S8?
24/09/2017 | 13:59
1
19
זוכר כשיצא S7 היו המון פרסומות על המצלמה האיכותית שלו. מה ההבדל בינו לבין S8 ו-S8+? הם אותו דבר או טובים יותר?
והאם עכשיו שיצא נוט 8 המחירים של S8 ו-S8+ ירדו סוף סוף?
לצפיה ב-'בבקשה, השוואת דגמים:'
בבקשה, השוואת דגמים:
24/09/2017 | 17:51
15

מרפרוף ראשוני הן נראות לי זהות.
לצפיה ב-'שאומי Redmi Note 4 אין צליל התראה'
שאומי Redmi Note 4 אין צליל התראה
23/09/2017 | 21:37
1
19
שלומות.
המכשיר בגירסה 8.2.1.0 אין עידכונים זמינים,
רק ההתראת סמס לא עובדת. ניסיתי להחליף צליל , ניסיתי להוסיף צליל משלי, כלום לא עוזר. אני גם לא מקבל התראה ויזואלית על האייקון של ההודעות.
אודה מאוד לעוזרים
לצפיה ב-'תן הרשאה לאפליקציית ההודעות לגשת'
תן הרשאה לאפליקציית ההודעות לגשת
25/09/2017 | 00:49
3
לאיחסון (storage) 
הגדרות>הרשאות>איחסון.. וסמן

לצפיה ב-'לא מצליח לראות תמונות בואן פלוס ואן'
לא מצליח לראות תמונות בואן פלוס ואן
23/09/2017 | 12:51
1
22
שלום ושנה טובה,

פתאום לא מצליח לראות מונות בתוך תיקיית DCIM.

פניתי לחברה ולא קיבלתי תשובה.
למי יש רעיון?
לצפיה ב-'בכל מקרה, יש דרך אחרת'
בכל מקרה, יש דרך אחרת
23/09/2017 | 20:27
15
חפש את wi fi transfer בחנות גוגל, תתקין את אחת האפליקציות המוצעות ותעביר את התמונות ע"ג ה-W-Fi הביתי
לצפיה ב-'מחיקת הצעות חיפוש בכרום '
מחיקת הצעות חיפוש בכרום
22/09/2017 | 19:26
5
48
היי לכולם
איך אני יכול למחוק את הצעות החיפוש בכרום (בגלקסי 8)?
בכל פעם שאני מפעיל את הכרום ולוחץ על שורת החיפוש, מופיעות הצעות לחיפוש (כנראה דברים שחיפשתי בעבר, אבל בהרבה מקרים דברים שחיפשתי בעבר הממש רחוק ועדיין מופיעים שם ישר בהתחלה)
מצורפת דוגמה להמחשה.
ניסיתי כמובן למחוק את היסטורית הגלישה - לא עזר בכלל.
תודה
לצפיה ב-'אתה יכול להכנס לתפרטי >היסוריה,'
אתה יכול להכנס לתפרטי >היסוריה,
22/09/2017 | 20:46
1
22

ובתחתית המסך יש כפתור: נקה נתוני גלישה.
בהצלחה
לצפיה ב-'כבר ניסיתי. לא עזר... '
כבר ניסיתי. לא עזר...
22/09/2017 | 21:20
8
לצפיה ב-'זה נראה שמה שמופיע שם לא קשור לכרום, למיטב הבנתי זה קשור '
זה נראה שמה שמופיע שם לא קשור לכרום, למיטב הבנתי זה קשור
22/09/2017 | 23:59
29
למקלדת.
ההצעות מגיעות ממנה.
נסה לגשת להגדרות המקלדת ולבדוק אם ניתן לנקות נתונים ממנה.
לצפיה ב-'אלה הצעות של המקלדת ולא של הדפדפן, לכן המחיקה בדפדפן לא עזרה'
אלה הצעות של המקלדת ולא של הדפדפן, לכן המחיקה בדפדפן לא עזרה
23/09/2017 | 06:50
1
33
בהגדרות המקלדת בתפריט "השלמת מילים" אפשר להגדיר אם רוצים החלפה אוטומטית או רק הצעות או פשוט כלום (מכבים את הפעלת התכונה). יש לקחת בחשבון שזה ישפיע על כל השימושים במקלדת, גם במסרים ובמסרונים וכו'.
לצפיה ב-'אתם מדהימים! אכן מגיע מהמקלדת!'
אתם מדהימים! אכן מגיע מהמקלדת!
23/09/2017 | 13:01
24
תודה רבה ושנה טובה!
לצפיה ב-'מחפש אפליקציה ש"משנה" את גרסת הbluetooth '
מחפש אפליקציה ש"משנה" את גרסת הbluetooth
22/09/2017 | 05:49
2
31
שלום וחג שמח

המכשיר שלי-שיומי 4X בעל גרסת בלוטות' 4.2
אמנם מתחבר לדיבורית המובנית ברכב (קורולה) אבל איכות השמע לא טובה בלשון המעטה -אני שומע רעשים,השמע מקוטע ולפעמים השיחה כלל לא מתחברת ואני שומע "בלו בלו בלו" ברמקולים (רעשים מוזרים כאלה)
חברתי שני מכשירים בהם גרסת הבלוטות' היא 4.0
(סמסונג גלקסי אייס 4 נאו, מייזו M2 נוט ) ואיכות השמע השתפרה מאוד, לא היו רעשים כלל.

האם ישנה אפליקציה שיודעת לשנמך את גרסת האנדרואיד של המכשיר ?

האם ישנו פתרון אחר לתקלה אותה אני מתאר שלא כולל החלפת מכשיר השיומי ?

תודה מראש למגיבים

לצפיה ב-'זה ענין של חומרה'
זה ענין של חומרה
22/09/2017 | 21:20
1
28
לא ניתן לשינוי
יצא לי לקבל שרות למולטימדיה ברכב שהפסיק לעבוד,הותקן לי מודול משודרג מבחינת הגירסה
אז פנה לנותן השרות ,באם זה יבואן טויוטה או מי מטעמו שמתקין את המולטימדיה,זה לא בהכרח מקורי של טויוטה

לצפיה ב-'תודה .אבדוק את העניין '
תודה .אבדוק את העניין
23/09/2017 | 11:44
14
המולטימדיה ברכב כ"כ לא מתקדמת שאולי זו מערכת מקורית שלהם :)
לא מובן לי ההייפ שיש סביב טויוטה, אבל זה נושא לפורום אחר.

לצפיה ב-'המלצה לסטרימר'
המלצה לסטרימר
20/09/2017 | 13:06
5
61
לצפיה ב-'אני לא מבין. אתה ממליץ, או מבקש המלצה?'
אני לא מבין. אתה ממליץ, או מבקש המלצה?
20/09/2017 | 19:30
4
19
לצפיה ב-'מבקש המלצה תודה'
מבקש המלצה תודה
21/09/2017 | 08:32
3
10
לצפיה ב-'אז תשאל שאלות. אתה אלרגי לטקסטים ארוכים?'
אז תשאל שאלות. אתה אלרגי לטקסטים ארוכים?
21/09/2017 | 12:48
2
35
אני לא מבין מה אתה שואל בכלל. אתה מתלבט בין שני הדגמים? מה אתה מחפש? מה השימושים? מה התקציב?
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
21/09/2017 | 15:43
1
41
העלתי את שני הדגמים.
האם הדגמים טובים?
מחפש סטרימר לשימוש סרטים / סדרות .
מהמחשב ל - לטלוויזיה .
שיתמוך האלחוטי וחוטי .
מחיר סביר לא קורע !
תודה
לצפיה ב-'Alfawise H96 Pro+ TV Box - 3GB RAM + 32GB ROM US PLUG'
Alfawise H96 Pro+ TV Box - 3GB RAM + 32GB ROM US PLUG
22/09/2017 | 19:06
23
ממליץ.יש לי והוא נהדר.

לצפיה ב-'שינוי ההזדהות של המכישר.'
שינוי ההזדהות של המכישר.
21/09/2017 | 10:23
3
37
לפני שנה או יותר נתקלתי באפליקציה שמסוגלת לשנות את זהות המכשיר מטבלט לטלפון לקופסאת טלביזיה ...
היא אף יכלה לשנות את הזהות שהמכשיר מוסר מסמסונג לדוגמא לאל גי.

זה היה לפני הרבה זמן. עכשיו כשאני צריך את זה אני לא יודע איך קוראים לזה.
בקיצור. איזה אפליקציה יכולה לשנות זהות של פאבלט לטיוי-בוקס?

לצפיה ב-'תודה!!! אתה מכיר משהו כזה בלי רוט?'
תודה!!! אתה מכיר משהו כזה בלי רוט?
24/09/2017 | 11:02
1
6
לא יודע אם אני רוצה להסתבך עכשיו עם הרוט הזה.
לצפיה ב-'אשאל שאלה אחרת'
אשאל שאלה אחרת
24/09/2017 | 13:40
4
למעשה, למה לך לשנות את סוג המכשיר? הוא לא נותן לך להוריד אפליקציה מסוימת משום שהיא נועדה למכשיר מסוג אחר? תמיד תוכל להוריד אותה ידנית מאתר כגון https://apkpure.com/
לצפיה ב-'קושיות ותהיות לגבי סמסונג גלקסי A3 2017 (זהירות חפירה )'
קושיות ותהיות לגבי סמסונג גלקסי A3 2017 (זהירות חפירה )
17/09/2017 | 05:41
16
77
המכונה גם A320. התחדשתי בו לפני כחודש והשתמשתי בו בארה"ב (עם סים מקומי). בישראל עוד לא יצא כי התעצלתי ללכת להחליף/לחתוך את הסים הישן (ואין לי כוונה לנסות לגזור בעצמי). זה לא ממש דחוף כרגע לצורכי היום יום ובינתיים אני משתמשת בישן (S3 מיני) לצורכי תקשורת בסיסית (רוב היום אני מול מחשב ולכן לא משתמשת בטלפון לכל מה שאפשר לעשות במחשב; כמו כן לא משתמשת בכלל ברשתות חברתיות).

במהלך הטיול (שבו לא היה לי כמעט זמן מחשב, מן הסתם) היה נוח להשתמש במכשיר חדיש ומהיר יותר ובגדול אני די מרוצה. לא היה לי פנאי להתעסק איתו מעבר למינימום הדרוש; התקנתי בו כמה יישומים בסיסיים שהיו נחוצים לי באופן מידי ואין בו מידע או הגדרות חשובים לעתיד (מעבר לקבצים ששמורים בכרטיס הזיכרון) כך שאם יש כל מיני שינויים/גיבויים או רעיונות שכדאי לעשות עם מכשיר חדש, זה הזמן לספר לי...

לפני שטסתי ניסיתי להיעזר בכם כדי לגבות את המכשיר הישן ולהעביר ממנו הגדרות לחדש. לצערי התהליך נתקל בשלל קשיים טכניים ובסוף כבר לא נותר לי פנאי (וכוח...) להקדיש לו. בדיעבד אולי לא כ"כ משנה... גם ככה נראה לי שפער הדורות גורם להם להיות שונים מאוד, ובמכשיר החדש כבר התקנתי כמה יישומים, מן הסתם בגרסה העדכנית שלהם.

כשרק הדלקתי אותו לראשונה הוא הציע לי להעביר הגדרות מהטלפון הישן. חשבתי לעצמי, מצוין! הוא הציע להצמיד את המכשירים גב אל גב. זה לא עבד (אולי כי צריך NFC ובישן אין). אז הוא הציע BT. זה לא עבד. הצלחתי לצמד אותם "רגיל", אבל הקטע שבו הם אמורים לתקשר לצורכי החלפת המידע הרלוונטי נכשל שוב ושוב. רק פעם אחת הצלחתי לכמה שניות ואז המכשיר החדש ננעל (סתם כיבוי צג אוטומטי), הקישור נפל ולא הצלחתי לשחזר את הרגע (אני כבר מתחילה לחשוב שהזיתי אותו ). ניחא, גם ככה בחו"ל לא הייתי זקוקה ליישומים, להגדרות ולהיסטוריה שמשמשים אותי בארץ. אבל אנשי קשר בכל זאת...

1. אנשי קשר
מכיוון שלא רציתי להשתמש בחשבון גוגל או סמסונג, לא נותר לי אלא להשתמש בכרטיס הזיכרון כדי לגבות ולהעביר את אנשי הקשר. עשיתי זאת והם עברו, אבל בלי כל ההגדרות הנלוות (קבוצות, חסימות וכו') . יש דרך לשחזר זאת בצורה אלגנטית? (כלומר לא להגדיר מחדש ידנית... )

כמו כן התחברתי לחשבון גוגל לפני שנזכרתי לכבות את סנכרון האוטומטי (מה שנשבעתי לעצמי לעשות בטלפון הבא...) וכך אנשי הקשר שלי התמלאו בשלל כתובות דוא"ל של כל מי שאי פעם שלחתי לו ולו מכתב אחד... הבעיה שאם מוחקים אותם המכשיר כותב שהם יימחקו בכלל מהחשבון (ובג'ימייל אני רוצה שהם יישארו) וזה גם עלול לגרום בעיה כשארצה כנראה לשלוח דוא"ל מהמכשיר (ביישום של ג'ימייל).

בתפריט אנשי הקשר במכשיר הישן הייתה אפשרות להציג רק אנשי קשר עם מספר, כאן לא מצאתי כזאת. בחרתי אמנם ב-Custom list ושם סימנתי רק את אלה שבטלפון, בלי גוגל או Profile sharing (מה שזה לא אומר) אבל זה לא עזר, כנראה כי גם בטלפון הישן היו לי מיליון כתובות דוא"ל שזיבלו לי את רשימת הטלפונים הנקייה, כי גם שם זה הרי קרה... (רק ששם כבר הספקתי לשכוח מהבעיה, בזכות האפשרות לעקוף אותה). בקיצור, כשאני נכנסת לרשימת אנשי הקשר היא מתחילה באנגלית עם מיליון כתובות ולא נגמרת... יישום מיותר ולא שמיש. בפועל אני משתמשת רק ב"טלפון" ואז יש לי recents ויש לי אפשרות לחפש באנשי הקשר וזהו. לא הכי נוח או כיף, אבל זה בינתיים מה שעשיתי (ובחו"ל גם ככה הייתי בקשר עם קומץ אנשי קשר בלבד). יש פתרון אחר? (לתצוגה נוחה ויעילה של אנשי קשר עם מספר בלבד).

2. עברית
אמנם הטלפון נרכש בחו"ל ועדיין, קצת מעליב שיש בתפריטים שלו אפשרות לעשרות שפות (כולל כמה די אקזוטיות) רק לא עברית (מקלדת בעברית התקנתי מיד, כמובן). אני מסתדרת היטב עם אנגלית, אבל יותר נעים ונוח לי בעברית. התקנתי את More Locale 2 (שיש לי בישן) אבל כפי שחששתי, הוא לא עבד...  הוא מציג לי הודעה בזו הלשון:
Permission Denied.
MoreLocale is not granted a CHANGE_CONFIGURATION permission.
If you're able to use development tools, you can grant the permission manually by 'pm' command.
If you have SuperUser privilege on your device, MoreLocale 2 could get the permission automatically.

תחתיה מופיעות לי שתי אפשרויות:
א. הוא יראה לי איך להשתמש בפקודה PM – חששתי לנסות;
ב. להשתמש בהרשאות משתמש על – ניסיתי, קיבלתי הודעה שהיישום לא הצליח להשתמש בהרשאות הנ"ל.
האם אלה אפשרויות שעומדות לרשותי או רק למפתחים / אנשם מתוחכמים / פריבילגים?
בכל מקרה אין לי כוונה לשלם כסף כדי ש"יצרבו" לי עברית, כך שאם זה לא משהו שאוכל לעשות לבד (או עם קצת עזרה מחברים), אוותר.

3. שינויי ממשק – כפתורים
בסמסונג הזה עדיין יש כפתור מרכזי פיזי + שני כפתורי מגע מוארים מתחת לצג, אבל סמסונג שינו קצת את השימוש. הימני עדיין משמש לחזרה לאחור (תודה לאל!) ולחיצה רגילה על הכפתור הפיזי עדיין מובילה לדף הבית, אבל לחיצה ארוכה עליו לא מובילה ליישומים הפתוחים (אלה שהיו לאחרונה בשימוש) – על האפשרות הזו בזבזו את הכפתור השמאלי .

ולמה אני מבואסת? כי בישן הכפתור השמאלי הוקצה לפתיחת ההגדרות בכל יישום וזה היה כ"כ נוח! עכשיו כדי להגיע להגדרות אני צריכה להשתמש בתפריט של שלוש הנקודות האנכיות שיש בכל יישום בצד ימין למעלה. רק שבניגוד לכפתור, הן לא תמיד שם (במיוחד ביישומים שבהם גוללים או יוצאים מהעמוד הבסיסי) וזה ממש פחות נוח. ניסיתי לבדוק האם יש איזשהו סיכוי להקצות מחדש את ההגדרות לכפתורים אך העליתי חרס בידיי. מישהו יודע משהו?

אגב, אם תהיתם מה עושה לחיצה ארוכה על הכפתור הפיזי, היא פותחת לי איזשהו תפריט של גוגל – עוזר אישי (משהו סטייל "סירי" של אפל, אולי?) לא יודעת מה זה, לא ממש בדקתי... אבל לא משהו שיש לי כוונה להיעזר בו.

אגב ממשק, אהבתי את הפשטות והגודל הנוח של האפשרויות בווילון במכשיר הישן... לא משתגעת מהווילון במכשיר החדש (וכמה ימים אחרי שהתחלתי להשתמש בו הוא ביקש שדרוג מערכת ואישרתי, ואז התפריטים נהיו אפילו טיפונת פחות נוחים... ) אבל ניחא, זה ככה בכולם ממה שראיתי (ובמכשיר מוטורולה שעודכן אתמול לגרסת אוראו כיערו אותם עוד יותר...).

4. שינוי ממשק – אינדיקציה לחיבור אוזניות
במכשיר הישן הופיעה לי הודעה + צלמית קטנה של אוזניות בחלק העליון של הצג בכל פעם שחיברתי אותן. זה היה נוח מאוד – עזר לי לזהות שהן מחוברות (לפעמים קורה שהן לא נתקעות כהלכה ואז הדיבורית לא עובדת) וכמו כן לאחר חיבור אוזניות, עם גלילת הווילון הופיע תפריט נוסף של יישומי שמע שונים – רדיו, נגן מוזיקה, יוטיוב... קיצורי דרך ממש נוחים! אהבתי אותם והשתמשתי בו המון. לצערי במכשיר החדש לא רק שזה לא קיים, אין לי שום אינדיקציה על חיבור אוזניות. יש משהו שאפשר לעשות?

אגב, המכשיר החדש גם לא הגיע עם נגן מוזיקה מובנה. הורדתי את זה של סמסונג, הוא בסיסי ונוח וכולל את האפשרות החשובה לי ביותר – טיימר לכיבוי שמבוסס על דקות ולא על שעה מדויקת כמו ב-VLC. הוא בסה"כ די בסדר, אם כי חיבבתי יותר את הקודם (למעט איזה באג מטופש שלא ניכנס אליו). עם זאת יש לו נטייה מצערת לאבד (אחרי זמן מה של חוסר פעילות) את הנקודה שבה עצרתי בקובץ, ומכיוון שאני מאזינה לפודקאסטים בעיקר, זה די חשוב... יתרונו הגדול ביותר: רקעים כהים! מכיוון שאני משתמשת בו הרבה לפני השינה, זה מעולה. מה שמביא אותי לנקודה הבאה
לצפיה ב-' המשך... (קצר יותר)'
המשך... (קצר יותר)
17/09/2017 | 05:58
13
48
5. שינוי ממשק – תפריטים לבנים
באחת הסקירות שראיתי ביוטיוב על המכשיר נאמר שאם קונים מכשיר שחור (לא אוהבת...) תפריט הדלקת המכשיר (הסמליל של סמסונג) הוא שחור ואם קונים זהב תפריט הדלקת המכשיר בלבן (חבל שהמכשיר עצמו לא לבן... ככה פשוט ונקי. לא אוהבת את הזהב, לצערי התפשרתי כי לא היה כחול במלאי ולא רציתי לשלם עוד עשרות דולרים או לחכות לזמן לא ידוע).

מה שלא ידעתי הוא שכל התפריטים יהיו על רקע לבן! כולם! הווילון, ההגדרות הראשיות של המכשיר, כל תפריט הגדרות של יישום מערכת... זה אולי לא נורא מבחינת בזבוז סוללה (המכשיר מצטיין באורך חיי סוללה די מרשים) אבל זה מעצבן כשלא רוצים לבן בוהק בעיניים כל הזמן (בעיקר במקום חשוך, בהופעה, לפני השינה...). כמובן, הבהירות יורדת אוטומטית, ועדיין תפריטים על רקע שחור הרבה יותר יעילים ונוחים במצבים כאלה (ובאופן כללי נעימים יותר לעיניי). חפרתי בגוגל ולא מצאתי שום דרך לשנות את רוע הגזרה. רעיונות?

6. שינוי ממשק – דף הבית
כן, הידוע לשמצה והשנוא על רבים. לי הוא לא הפריע עד כה; אבל משהו אחד שהשתנה ולא הבנתי למה/איך או מה זה נותן לי, הוא הגלילה מדף הבית שמאלה. במכשיר הישן זה היה מעגלי; כל דפי הבית שהגדרתי הופיעו בזה אחר זה, לא משנה אם זזתי ימינה או שמאלה (וזה גם היה די נוח כי היו לי רק שלושה, כך שמכל אחד תמיד יכולתי להגיע בקלות לשני האחרים). עכשיו אני יכולה לנוע רק ימינה, כי שמאלה מופיע עמוד ייעודי שנקרא Briefing. יש לו כפתור כיבוי וכך כיביתי את האפשרות (ולכן עכשיו פשוט אין לי אפשרות גלילה שמאלה), אבל אין לי מושג מה זה ולמה זה תופס לי את האפשרות לגלול שמאלה בלי שאוכל לשנות זאת...

אגב, כשגוללים מדף הבית כלפי מטה מגיעים לתפריט כל היישומים. עד כאן לא נורא, מה רע? ובכן, הגדרתי דף בית נוסף עם יישומים מועדפים וכדי להגיע אליו אני צריכה לגלול ימינה. המכשיר כ"כ רגיש לזוויות שאם אני לא גוללת כמעט אופקית לחלוטין, הוא מפרש את זה יותר למטה מימינה ושולף לי את מסך כל היישומים במקום את זה שהגדרתי... (נו שוין, שאלה יהיו הצרות שלי בחיים).

7. הצגת יישומים פעילים, שימוש בזיכרון RAM
בטלפון הקודם היה לי יישומון וידג'ט מערכת בשם "יישומים פעילים" שגררתי לאחד מעמודי הבית ובלחיצה עליו הוא הציג לי את כמות היישומים הרצים בכל זמן נתון כמו גם גישה לנתוני זיכרון וכו'. לא מצאתי כזה במכשיר הנוכחי (אגב, היה לי ממש קשה למצוא בו את היישומונים, די החביאו את הוידג'טים והפרידו אותם משאר היישומים; אבל אולי זה ככה בכולם, כי הראו לי איך להגיע אליהם). יש עדיין משהו כזה? (או שהשליטה עברה למערכת? מדי פעם היא מדווחת לי שהיא השביתה יישומים שלא היה בהם צורך).

ומשהו נחמד: גיליתי שהיישומון של תצוגת השעה והתאריך (שגררתי לדף הבית הראשי) מקשר אותי ישירות ליישום השעון המעורר ולכן אני לא צריכה להקצות לו צלמית באחד מדפי הבית. אבל לפני שגיליתי, שמתי לב שהצלמית היא לא סתם איור של שעון אנלוגי אלא ממש מציגה את השעה הנוכחית! חמוד להפליא (רק חבל שזו צלמית מערכת ומהעדכון הקודם היא התחלפה לאחת קצת פחות יפה... למעשה כל יישומי המערכת קיבלו בעיניי צלמיות פחות מוצלחות, אבל מי אני שאתווכח עם סמסונג? כמו גוגל גם הם חייבים לשנות עיצוב כל זמן מה, אחרת יחשבו חלילה שהם קופאים על השמרים... ).

8. תצוגת שעון דיגיטלי בנעילה – הדקות מוצגות מתחת לשעה ולא לימינה
אפשרות שעצבנה אותי מאוד ועכשי כשבאתי לתאר אותה אני פתאום לא רואה אותה בכלל... אולי ביטלתי אותה איכשהו? או שמכיוון שמתחת לתצוגת השעה והתאריך יש לי הודעה על עדכון מערכת שממתין לי (כבר שבוע...) הוא דוחק את התצוגה לשורה אחת והיא תחזור לסורה...? (נדמה לי שהעדכון הקודם הוא שהפך אותה לכזאת... אבל אני כבר לא בטוחה/זוכרת, הוא קפץ לי ממש אחרי יום-יומיים של שימוש במכשיר).

תודה רבה לכל מי ששרד עד הלום, אשמח לתובנות, הערות, הארות, הפניות וכו' מעשיות (לא בסגנון "חבל שקנית סמסונג"... )
לצפיה ב-'האמת שדווקא *כן* המלצנו לך על הסמסונג '
האמת שדווקא *כן* המלצנו לך על הסמסונג
17/09/2017 | 09:42
12
108
תשובות, לפחות מה שאני יודע.

1. מה שאפשר לעשות, בהנחה שלא הוספת אנשי קשר לעומת המכשיר הישן, זה למחוק את הנתונים של "Contacts Storage". זה לא פוגע באנשי הקשר ששמורים בעננים השונים, אלא רק מנקה את האיחסון המקומי שלהם, והם יגיעו שוב לאחר סינכרון. מכיוון שאת ביטלת את הסינכרון של גוגל, אנשי הקשר הללו לא יופיעו. החיסרון הוא שזה מוחק גם את אנשי הקשר ששמורים באופן מקומי על המכשיר. אגב, אפשר להגדיר ברשימה המותאמת לא רק אנשי קשר עם מספר טלפון, אלא גם מאיזה "חשבונות" לקחת אותם. במקרה הזה את יכולה להשאיר רק אנשי הקשר ששמורים על הסים ועל המכשיר, וכל אנשי הקשר של גוגל לא יוצגו.

2. אין ברירה, זו הדרך היחידה. החל מאנדרואיד 4.2.2 גוגל הורידה לאפליקציות רגילות את היכולת לשנות חלק מההגדרות, וזו אחת מהן. אין בעיה עקרונית לאשר את השימוש בפקודת PM. כאן יש הסבר איך להפעיל, פלוס ההורדות הרלוונטיות לצורך כך. זה לא מסוכן.

3. אי אפשר לשנות את מיפוי הכפתורים במכשיר שלך. ב-S8, שבו אין כפתורים פיזיים, אז יש אפשרות תוכנתית לשנות את הכפתורים. לגבי היעדרו של כפתור 3 הנקודות, זה מעיד על אפליקציה שכתובה לא טוב. מבאס, אבל אין לך מה לעשות לגבי זה.

4. לא נראה לי הגיוני שאין אינדיקציה על חיבור אוזניות. אולי פשוט שינו את העיצוב ואת לא מזהה את זה? לגבי רשימת האפליקציות המומלצות, אז בעיני זה היה זבל מיותר, וטוב שסמסונג הסירה את זה .

5. לא מכיר.

6. תחפשי בהגדרות של הלאונצ'ר את האפשרות של "גלילה אינסופית". אם אין, אז אין מנוס אלא להתקין לאונצ'ר אחר (ויותר טוב) כמו נובה.

7. יותר טוב שאין את זה. לסגור אפליקציות באנדרואיד זה אחד הדברים שהכי מבזבזים סוללה. צריך לסגור אפליקציה רק אם היא עושה בעיות, ולא נסגרה טוב בעצמה.

8. יכול להיות שככה נראה הווידג'ט של סמסונג. אם זה המצב, ואין אפשרות לערוך את מסך הנעילה ולהחליף ווידג'טים, אז אין מה לעשות.
לצפיה ב-'נכון! אם כך, הכול באשמתכם... '
נכון! אם כך, הכול באשמתכם...
18/09/2017 | 06:19
11
36
1. אני צריכה למצוא דרך להעביר אותם מחדש עם הקבוצות והחסומים... כבר אין טעם שאציג אנשי קשר בסים בלבד, העברתי את כולם למכשיר (כי בסים יש רק שם וטלפון, מספר תווים מוגבל לשם וכו'). אבל לא מצאתי איך אפשר להגדיר שאנשי הקשר של גוגל לא יוצגו... בדיעבד נראה לי שכל הכתובות הגיעו עם אנשי הקשר מהמכשיר הישן ולא מהסנכרון... ואני צריכה לוודא גם שזה לא יפריע לי כשאני שולחת דוא"ל מהיישום של ג'ימייל...

2. התפתחות מפתיעה בנושא העברית קרתה לי הערב: ניסיתי לחפש איך איך אני מגדילה את הגופנים במכשיר (עדיין לא מצאתי, לא זוכרת איפה זה היה...) והגעתי לתפריט השפות. הייתה אפשרות להוסיף שפה נוספת, משנית, ומתוך שעמום דפדפתי שוב בכל השפות ו... הייתה שם עברית. לא יודעת היכן היא התחבאה לי כשרק הוצאתי את המכשיר, עברתי עליהן פעמיים...

אז המרתי לעברית, ומתברר שהכול התהפך ימין-שמאל. זה לא כמו More Locale שרק תרגמו, זה יותר כמו "חלונות" או שלל תוכנות אחרות, פשוט תמונת ראי מושלמת. כל הצלמיות בדפי הבית עברו לצד השני; הגלילה שלי היא עכשיו לא ימינה אלא שמאלה; הנקודות של התפריט למעלה בצד שמאל; הסימנים הקטנים בשורת המצב בראש המסך הפוכים... גם הסימנים בווילון, כולל הסימנים עצמם. רובם סימטריים, אבל עכשיו הרמקול (של הצלילים) פונה שמאלה! גם ביישומים כמו ג'ימייל עכשיו הכול הפוך לי...

הדבר היחיד שנשאר אותו הדבר הוא הכפתורים מתחת לצג... אז אולי מזל שהם לא וירטואליים... לו הייתי עושה זאת מיד עם קבלת המכשיר, לא הייתי מתרגלת אליו חודש, מסדרת את דפי הבית בהתאם, זה היה אולי נוח; אבל עכשיו זה פשוט מוזר... ואני לא לגמרי בטוחה עד כמה זה מתאים לי... אולי אחכה כמה ימים לבדוק מה עוד השתנה ועד כמה קל/קשה לי להתרגל לתמונת המראה הזאת. *אנחה*

4. אין, בחיי שאין. ליתר ביטחון חיברתי שוב אוזניות רק כדי לוודא. אולי יש אינדיקציה שקופה? שאבין, זה רק במכשיר הזה? חשבתי שאולי חלה איזושהי "התקדמות" בשטח והחליטו לוותר לגמרי על כל העניין הזה...

5. מפתיע שלא מאפשרים למשתמש לקבוע את הרקע לתפריטים. זו אפשרות די בסיסית במערכות רבות... וכאן זה בעיקר מציק כי זה לבן. עם זאת יש לציין לטובה את טווח הבהירות של המכשיר – התאורה המינימלית שלו ממש מינימלית; במכשיר הישן הורדתי במיוחד יישום "לילה" להכהות את הצג וכאן אני כבר פחות זקוקה לו.

6. לא נורא, לא בטוחה שזה שווה את ההתעסקות... (בפרט שכרגע כל הדפים "הפוכים" לי ימין שמאל... עוד לא סדרתי הכול מחדש כי לא החלטתי אם אשאר עם העברית).

7. ואללה? מבזבזים סוללה? הכיצד?

8. אני לא שולטת בוידג'ט של מסך הנעילה... כלומר לא אני שמתי אותו שם... אבל כרגע (כנראה בגלל הודעת העדכון שתקועה לי באמצע הצג וטרם ביצעתי) השעון מופיע כשורה אחת... אולי הפתרון הוא שתמיד תופיע שם איזו הודעה?

שקראת והגבת
לצפיה ב-'עם הדרישות שלך, לא הייתה לנו ברירה אלא להמליץ על סמסונג '
עם הדרישות שלך, לא הייתה לנו ברירה אלא להמליץ על סמסונג
18/09/2017 | 08:22
3
30
1. אני לא יודע אם זה אפשרי. יכול להיות שזה חלק מהנתונים שנשמרים באופן מקומי על המכשיר. אולי אם מסנכרנים לגוגל אז גם זה נשמר, אבל אני לא יודע, כי אני לא מסנכרן לשם.

2. אני חושב שככה גם More Locale יעשה לך. החל מגירסא כלשהי (5? 4.4?) כאשר משנים את שפת המערכת לשפה שהיא מימין לשמאל, הכל מתהפך, כולל האייקונים השונים. כמו שתוכניתנים אוהבים להגיד - "זה לא באג, זה פיצ'ר" .

4. תראי, יכול להיות שזה משהו שסמסונג הורידו. אני בדקתי אתמול בטלפון שלי וראיתי שיש אינדיקציה.

5. לא זכור לי שאני יכול לשנות את צבע הרקע של התפריטים ב-Windows. מצד שני, הפעם האחרונה שהתעסקתי עם ערכת הצבעים של המחשב הייתה לפני משהו כמו 6 שנים, אם לא יותר .

7. יש כאן הסבר די מפורט - https://www.howtogeek.com/127388/htg-explains-why-... . לא עברתי על כולו, אבל נראה שהוא די ממצה.
אמ;לק: רובן המוחלט של האפליקציות מפסיקות לרוץ כאשר הן מסתיימות, ולכן אין צורך לסגור אותן. אפליקציות ש"מאזינות" (כמו אפליקציות הודעות, מייל וכו') ממילא יופעלו מחדש לאחר סגירה. זיכרון האיחסון הוא הזיכרון האיטי ביותר ומצריך הכי הרבה משאבי מערכת כדי לגשת אליו, בעוד ש-RAM הוא הזיכרון הכי מהיר שמצריך הכי פחות משאבים. כאשר מפעילים אפליקציה מהאיחסון (שזה מה שקורה לאפליקציה שנסגרה "בכוח") אז זה מנצל יותר סוללה מאשר אם "מעירים" אותה ושולפים אותה מתוך ה-RAM.

8. אני יודע שאת לא שולטת בזה. לא התכוונתי שאת יכולה להחליף, אלא לתת הסבר אפשרי למה זה קורה.
לצפיה ב-'הדרישות שלי מצוינות. '
הדרישות שלי מצוינות.
18/09/2017 | 08:39
2
35
לי! וזה מה שחשוב.

2. בטלפון הישן יש לי גרסה 4 ומשהו (של אנדרואיד, הכוונה) ושום דבר לא התהפך; רק השפה הפכה לעברית.

5. אתה יכול, לפחות מאז חלונות 95 (למעשה זה הדבר היחיד שלמדתי בקורס הכרת "חלונות" שחייבו אותי לעשות לפני כעשרים שנה במקום עבודה... כך הצלחתי איכשהו להעביר שעה וחצי בהרצאה משמימה מול מחשב בלי אינטרנט ומשחקים). בדקתי עכשיו בחלונות 7, עדיין אפשר, צירפתי צילום מסך (במחשב אני דווקא כן מעדיפה מערכת הפעלה באנגלית, אבל זה מחשב עבודה שלא אני התקנתי וזו גרסה שבה לא ניתן לשנות שפה... אחרי שנים של שימוש בחלונות אך ורק באנגלית היה לא קל להתרגל שהכול הפוך...).

7. הבינותי, חן חן.
לצפיה ב-'ברור לך שאני צחקתי לגבי הסמסונג, כן?'
ברור לך שאני צחקתי לגבי הסמסונג, כן?
18/09/2017 | 09:22
1
23
2. זו בדיוק הנקודה שלי - בגירסת אנדרואיד כלשהי גוגל שינתה מה קורה כאשר בוחרים בשפת ממשק שהיא ימין לשמאל, והטלפון הקודם שלך פשוט לא עודכן עד לגירסא הזו.

5. יש לי Windows 10, ואני לא רואה שם אפשרות לשנות את הצבע. כלומר, אני יכול להפוך אותו לשחור כמו הלילה, אבל זה נראה ממש לא יפה בעיני.
לצפיה ב-' ברור. לא יודעת מה קורה בחלונות 10, אולי זה מסתתר שם'
ברור. לא יודעת מה קורה בחלונות 10, אולי זה מסתתר שם
18/09/2017 | 18:48
13
במקום לא צפוי... אבל כך או כך זה לא משנה, מאחר שהנקודה שלי הייתה להבהיר שזו אפשרות די בסיסית במערכות (גם אם מיקרוסופט הסירה את האפשרות אחרי עשרים שנה) ונתקלתי בה גם במערכות שעבדתי בהן במקומות עבודה, בדפדפנים הן למחשב והן לסמרטפון... ומכיוון שבמכשיר הקודם זה היה שחור, ויש עניין של תאורה, ניגודיות וחיסכון בסוללה, נראה לי מוזר (או סתם דפוק) שיכפו על כולם רקע לבן ללא יכולת שינוי.
לצפיה ב-'רקע לתפריטים'
רקע לתפריטים
18/09/2017 | 08:32
6
21
מתקינים לאונצ'ר אחר, כגון את Apex, שכן מאפשר לשנות רקעים.
לצפיה ב-'המממ... על מה בעצם משפיע יישום כזה? מעולם לא ניסיתי...'
המממ... על מה בעצם משפיע יישום כזה? מעולם לא ניסיתי...
18/09/2017 | 08:44
5
18
זה משהו כ"כ בסיסי במכשיר שאפילו קשה לי לחשוב עליו כעל "יישום"... או להחליף אותו בכזה שאינו מובנה...

רק לצורך הבהרה, כשאני מדברת על החלפת רקעים אין הכוונה לדף הבית / שומר מסך / רקע למסרונים. את כל אלה אין בעיה להחליף. אני מתכוונת לכל תפריטי המערכת, לווילון וכו'.
לצפיה ב-'הסבר'
הסבר
18/09/2017 | 08:57
4
16
את צבע הווילון בד"כ לא ניתן לשנות. את הרקע של תפריט היישומים - כן, כשמחליפים לאונצ'ר. מהו לאונצ'ר? מעטפת גרפית האחראיות למראה ולמספר האייקונים המרבי במסך הבית, תצוגת תפריט היישומים ועוד.

יש עשרות לאונצ'רים המאפשרים לשנות מאפיינים כאלה ואחרים. ב-Apex הנזכר לעיל יש, בין היתר, אפשרות לשנות את צבע הרקע של תפריט היישומים.
לצפיה ב-'תודה; ואיך הוא מתמודד עם יישומי המערכת הקיימים? משנה משהו?'
תודה; ואיך הוא מתמודד עם יישומי המערכת הקיימים? משנה משהו?
18/09/2017 | 09:03
3
18
אם אני מתקינה ומריצה, הוא אוטומטית מחליף את הקיים?
ומה לגבי השינויים שעשיתי בקיים? נשמרים למקרה שארצה לחזור אליו?
אחרונה חביבה: האם יש לו השפעה על שפת הממשק?

לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
18/09/2017 | 09:46
2
18
1. אחרי ההתקנה עושים ריסטרט למכשיר, ואז הסמארטפון ישאל באיזה לאונצ'ר את רוצה להשתמש.

2. יישמרו

3. לא
לצפיה ב-'תודה! אחרונה חביבה: האם החדש "יורש" או מייבא את הגדרות הישן?'
תודה! אחרונה חביבה: האם החדש "יורש" או מייבא את הגדרות הישן?
18/09/2017 | 18:51
1
14
כלומר אם אתקין כזה אני מבינה שעליי לכבות את המכשיר כדי שהוא ייכנס לפעולה, אבל האם זה אומר שאצטרך להגדיר בו מחדש את כל דפי הבית (היישומים והיישומונים) או שהוא אוטומטית ייאמץ את אלה של קיים?
לצפיה ב-'כמדומני, Apex לא יודע לעשות לייבא הגדרות'
כמדומני, Apex לא יודע לעשות לייבא הגדרות
18/09/2017 | 18:55
30
אבל Nova כן, וגם שם ניתן לשחק קצת עם גוון הרקע של תפריט היישומים
לצפיה ב-' היכן ניתן לבדוק דיווחים לגבי עדכוני תוכנה של סמסונג?'
היכן ניתן לבדוק דיווחים לגבי עדכוני תוכנה של סמסונג?
19/09/2017 | 18:38
1
26
כשקניתי את המכשיר (אוגוסט) הוא הגיע עם אנדרואיד 6 (כנראה) ותוך יום-יומיים קיבלתי בקשה לעדכון. אישרתי אותה, וזו כנראה הסיבה שמופיע לי 7 (נוגט).

לפני כעשרה ימים (כנראה ב-8/9 אם אני זוכרת נכון) הופיעה לי בקשה לעדכון נוסף. לא היה לי פנאי להקדיש לכך ולכן דחיתי, וכך זה נשאר בינתיים עד עכשיו...

אני מניחה שזה עדכון אבטחה ל-7 ולא שדרוג ל-8 (אוריאו) כי למיטב ידיעתי הוא עוד לא שוחרר לסמסונג (אבל מכירה מישהו עם מוטורולה שכבר קיבל עדכון בשבוע האחרון).

עד היום לא קרה שדחיתי עדכונים (אם כי במכשיר הישן היה לי 4 והוא לא קיבל עדכונים למעט ממש בהתחלה ולכן זה לא היה רלוונטי) אבל דיון בפורום השכן עורר בי חרדה קלה... והחלטתי לחפש מידע בנושא.

בשרשור ההוא הציע בובי לבדוק בפורומים ב-XDA או ב-iandroid. האחרון לא רלוונטי כנראה, כי A3 לא נמכר בישראל ואין לו פורום משלו (וגם לא מצאתי דיונים רלוונטיים). ב-XDA יש פורום לסדרת A אבל אני מוצאת התייחסויות מיולי ומאוגוסט לעדכון לנוגט ולא מוצאת שום דבר לגבי עדכון נוסף בספטמבר.

הדבר היחיד שמצאתי הוא תגובות חדשות בשרשור עתיק ב-GSM Arena ושם כתב מישהו בימים האחרונים:
I have samsung A3 and find this update horrible! Wifi disconnects. Bad mobile connection and whats apo and viber do not work properly e.g. wvats app doe nog dowload messages. So frustrated. If they do not soon repair the crap i will buy something else and never again this crap. It was a charm before the update.

ולכן נלחצתי...
לצפיה ב-'לגבי העברית, זה אכן הופך הכל.'
לגבי העברית, זה אכן הופך הכל.
20/09/2017 | 08:34
23
מתרגלים לזה בסופו של דבר.
בסמסונג שלי היה אותו דבר, תחילה הוא סירב להכיר בעברית מה שלא הפריע לי
ואז ביום בהיר אחד העברית הפציעה אז שיניתי. זה לא ממש משנה לי.
לאונצ'רים כולל נובה לא יודעים ליבא את הסידור שעשית קודם וצריך לערוך את הכל מחדש.
גם אפקס וגם נובה פחות טובים כיום ממה שהיו לפני שנה, רק בשבוע שעבר ביטלתי
את הנובה שהיה לי, בדקתי את האפקס שלא מצא חן בעיני, היו שנתיים בערך
שהשתמשתי בו
וחזרתי לסמסונג הבסיסי שהשתפר פלאים.
עדכונים אני תמיד מתקין, גם אני לא הגעתי עדיין לאוריאו אבל כל שבוע בערך אני מקבל עדכון,
אבטחה ברובם כנראה, אבל לא תמיד זה לטובה. לפעמים זה יוצר שיבושים.
מאחר ואת טובה בחיפוש ברשת את יכולה לבדוק מה משמעותו של כל עדכון לפני ההתקנה
ולהחליט אם להתקין אותו או לא, אני די מתעצל בנושא. מאשר ומה שיהיה יהיה.
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:24
4

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'ווטסאפ בשיאומי 4X'
ווטסאפ בשיאומי 4X
18/09/2017 | 19:59
3
39
הי,
קנינו רק עכשיו את השיאומי. בווטסאפ, כאשר לוחצים על ה"מקש" של שורה חדשה, הוא מקפיץ את תפריט האימוג'י ולא מעביר שורה.
פתרונות למישהו?
לצפיה ב-'בהגדרות מקלדת ניתן לבטל אופציית הצגת הצעות אימוג'י'
בהגדרות מקלדת ניתן לבטל אופציית הצגת הצעות אימוג'י
19/09/2017 | 07:06
2
35
בהצלחה
לצפיה ב-'איפה זה הגדרות מקלדת?'
איפה זה הגדרות מקלדת?
19/09/2017 | 09:54
26
הגדרות מקלדת של המכשיר כולו או של ווטסאפ, ואיך מוצאים אותן?

ותודה על התשובה.
לצפיה ב-'הסתדר, תודה רבה וחג שמח '
הסתדר, תודה רבה וחג שמח
19/09/2017 | 15:56
9
לצפיה ב-'לוח שנה בגלקסי נוט 3 נעלם'
לוח שנה בגלקסי נוט 3 נעלם
18/09/2017 | 18:42
1
21
אני מיואשת, כל היומן שלי בגלקסי נוט 3 נעלם לי מעצמו. הוא לא מגובה בענן.
הוא לא מגובה בגוגל אבל מגובה באאוטלוק. אשמח לעזרה
תודה ושנה טובה ומבורכת
לצפיה ב-'גבוי לוח שנה בגלקסי נוט עם גוגל - לוח השנה שנעלם - חזר'
גבוי לוח שנה בגלקסי נוט עם גוגל - לוח השנה שנעלם - חזר
18/09/2017 | 19:14
16
לשימחתי הרבה לוח השנה בנוט 3 חזר כשהתחלתי לרשום ביומן תאריך פגישה.
על מנת שהתופעה לא תחזור, אשמח להדרכה כיצד לגבות את לוח השנה עם גוגל
תודה נישה1
לצפיה ב-'לוח שנה בגלקסי 7'
לוח שנה בגלקסי 7
16/09/2017 | 19:45
8
43
שלום! אשמח לעזרתכם.
אני משתמשת בלוח שנה של גוגל במחשב וגם בנייד. היה לי גלקסי 4.
אתמול קניתי גלקסי 7, ולוח השנה במכשיר מופיע לי מימין לשמאל (יום ראשון בצד ימין עד שבת בצד שמאל).
בגלקסי 4 הופיע לי בשמאל לימין, כמו במחשב הנייח.
האם ידוע לכם איך אפשר להפוך? חיפשתי בכל הגדרה שאני מכירה ולא מצאתי תשובות.
תודה מראש!
לצפיה ב-'התפריטים במכשיר הם בעברית?'
התפריטים במכשיר הם בעברית?
16/09/2017 | 21:42
6
28
ייתכן שזו הסיבה לך שגם הלוח מוצג בהתאם להגדרות אזוריות.

חוץ מזה, את יכולה להתקין את
ולבדוק כיצד מוצגים בו ימי השבוע.
לצפיה ב-'התפריטים בעברית, אבל'
התפריטים בעברית, אבל
17/09/2017 | 13:00
5
28
ככה הם גם היו בגלקסי S4, ועדיין לוח השנה היה בכיוון לועזי.
הורדתי את מה שהצעת, עדיין הפוך :(  תודה בכל מקרה!
יש אולי עוד רעיון?
לצפיה ב-'את יכולה בבקשה לצרף צילום מסך?'
את יכולה בבקשה לצרף צילום מסך?
17/09/2017 | 13:27
4
22
כלומר, את תצוגת לוח השנה באפליקציה שהורדת (קרי, בלוח של גוגל).
לצפיה ב-'צירפתי צילום מסך'
צירפתי צילום מסך
18/09/2017 | 09:24
3
23
וגם קראתי את השרשור מעליי.
אני מבינה שכנראה אין מה לעשות חוץ מלשנות את שפת המכשיר לאנגלית?
תודה על העזרה!
לצפיה ב-'האם זה לוח השנה של סמסונג שבא כברירת מחדל?'
האם זה לוח השנה של סמסונג שבא כברירת מחדל?
18/09/2017 | 09:45
1
15
גם בלוח של גוגל שהתקנת התמונה זהה?
לצפיה ב-'כן, וכן'
כן, וכן
18/09/2017 | 11:13
14
ניסיתי מספר אפליקציות שונות של לוחות שנה.
היו כמה שבאמת זה חזר להיות הפוך כמו שאני רוצה, אבל לא אהבתי את האפליקציה מסיבות אחרות.
בסופו של דבר הנוחה מכולן מבחינתי (מבחינת אפשרויות, גרפיקה וכו') היא זו של סמסונג. אני מוכנה גם לעבוד עם הלוח של גוגל אם יהיה הפוך, אבל לא מצאתי אפשרות להפוך אף אחד מהם.
שוב תודה :)
לצפיה ב-'כך נראה כל יומן/לוח שנה עברי מודפס... מימין לשמאל '
כך נראה כל יומן/לוח שנה עברי מודפס... מימין לשמאל
19/09/2017 | 21:42
10
כיום שימוש בממשק עברי יוצר תמונת ראי של ה-כ-ו-ל... זה אכן מבלבל ולא כ"כ נוח (לפחות בחלק מהמקרים) אבל דווקא בלוח שנה זה הגיוני (באופן אישי אני עדיין עם יומן מנייר, והוא מימין לשמאל כמובן) וגם אם בהתחלה זה קצת מבלבל, לא קשה להתרגל.
לצפיה ב-'ייתכן שככה זה צריך להיות'
ייתכן שככה זה צריך להיות
18/09/2017 | 08:34
20
בשרשור למעלה טוענים שהחל מגרסה מסוימת של אנדרואיד, הפיכת השפה לעברית הופכת את הכול, אייקונים, מיקומים של קיצורי דרך וכו'
לצפיה ב-'שלום'
שלום
18/09/2017 | 08:50
7
44
מחפש איזו שהיא פלטפורמה שתרוץ לי גם על ווינדוס וגם על אנדרואיד

במקביל. מן פנקס רשימות כזה שכשאני רושם הערה דרך הטלפון היא

תתעדכן לי גם על המחשב הביתי, ולהיפך. יש רעיונות?

הציע לי מישהו מכאן את ONE NOTE, איך זה עובד?
לצפיה ב-'גם Evernote , יכולה להתאים , אני משתמש בה והיא '
גם Evernote , יכולה להתאים , אני משתמש בה והיא
18/09/2017 | 08:58
6
32
ממש נוחה , מתאימה לשתי הפלטפורמות
לצפיה ב-'תודה'
תודה
18/09/2017 | 10:11
5
36
לצערי לא מצליח להשתמש בONE NOTE,

מעדיף פלטפורמה תומכת עברית.

אם אין בנמצא - אלך על מה שהצעת, תודה.
לצפיה ב-'Google Keep'
Google Keep
18/09/2017 | 10:41
4
29
לצפיה ב-'תודה'
תודה
18/09/2017 | 11:54
3
11
לצפיה ב-'טוב, אחרי כמה ימים עם גוגל קיפ'
טוב, אחרי כמה ימים עם גוגל קיפ
21/09/2017 | 23:35
2
11
אז רשימה שאני יוצר בסמארטפון אכן מופיעה גם במחשב ולהיפך, אבל כשאני מעדכן רשימה באחד המכשירים היא לא מתעדכנת לי במכשיר השני. האם זה משהו שמצריך שינוי הגדרות או שככה זה?
ואם זה ככה, איזו פלטפורמה תתן לי מלבד רשימה שאני יוצר שתוצג גם במחשב וגם בסמרטפון תתן לי אופציה נוספת שכשאני מבצע שינוי באחת הרשימות השינוי הזה יסתנכרן בשני המכשירים? תודה לעוזרים
לצפיה ב-''
21/09/2017 | 23:36
2
הקפצה 
לצפיה ב-'גם רשימות מתעדכנות'
גם רשימות מתעדכנות
23/09/2017 | 19:09
4
זה רק לוקח טיפה יותר זמן עד שמתעדכן.
לצפיה ב-'minix neo x8 plus'
minix neo x8 plus
17/09/2017 | 14:47
1
27
ניסיתי לשדרג את מכשיר ה minix neo x8 plus ועכשיו הוא פשוט לא עולה כמו מת מה אפשר לעשות?
לצפיה ב-'Minix'
Minix
22/09/2017 | 08:10
13
במסגרת הדיון הארוך על שדרוג ל - 5, יש לא מעט התייחסות לשדרוגים שנכשלו

לצפיה ב-'קבצים לא נפתחים Moto G3, 6.0.1 יישום gmail'
קבצים לא נפתחים Moto G3, 6.0.1 יישום gmail
14/09/2017 | 15:11
10
62
שלום,
התקשר אלי קרוב משפחה. כבר תקופה ארוכה שיש לו מכשיר Moto G3 מריץ 6.0.1, הוא מרוצה.
אתמול אמר לי שהתחילה בעיה ביישום ה-gmail. יש לו חשבון google רגיל,
כתבתי הודעה מסודרת, ביצעתי עריכה קטנה. לאחר העריכה המערכת העלימה את כל מה שנכתב למעט שתיים וחצי השורות לעיל. הכל בגלל "כתובת" דוא"ל שהיתה בגוף ההודעה
========= תפוז ארור ========
עד לא מזמן, כאשר היה מקבל הודעת דוא"ל עם קובץ מצורף, היה לוחץ על הצרופה והקובץ היה נפתח ביישום הרלוונטי (תמונה, pdf, docx וכד').
לאחרונה הקבצים לא נפתחים.

בהגדרות יישום ה-gmail הוא לא ראה משהו רלוונטי. רק האם להוריד קבצים באופן אוטומטי על-גבי wifi.
בהגדרות>יישומים>gmail הוא ביצע "ניקוי מטמון". לא עזר.
לא בוצע "ניקוי נתונים", לא ברור מה מהלך כזה יגרור....
לא ידוע לי מה גרסת יישום ה-gmail שמותקנת לו על המכשיר.

חיפשתי באינטרנט, אבל לא מצאתי משהו רלוונטי.

הצעות / רעיונות?
תודה!
לצפיה ב-'ברשותך אני רק מפנה את תשומת לבה של שוש להודעתך זו. '
ברשותך אני רק מפנה את תשומת לבה של שוש להודעתך זו.
14/09/2017 | 16:08
5
59
זאת שההנהלה של תפוז  מתעללת גם בה כמנהלת, אך היא מגינה על תפוז בחירוף נפש...
לצפיה ב-'הבנת הנקרא?'
הבנת הנקרא?
17/09/2017 | 08:58
4
17
לצפיה ב-'האם קראת את ההודעה שהגבתי לה?'
האם קראת את ההודעה שהגבתי לה?
17/09/2017 | 09:47
3
27
הבנת הנקרא מודגשת שם בצבע כחלכל.
לצפיה ב-'לא על זה'
לא על זה
17/09/2017 | 09:49
2
26
הבנת הנקרא בלהבין איפה הגנתי. לא מוצאת את זה
לצפיה ב-'שיהיה לך יום טוב. הרי את תמיד צודקת.'
שיהיה לך יום טוב. הרי את תמיד צודקת.
17/09/2017 | 09:50
1
10
לצפיה ב-'איזה כיף! תודה '
איזה כיף! תודה
17/09/2017 | 09:51
8
לצפיה ב-'הצעה '
הצעה
14/09/2017 | 17:42
1
47
להתקין את https://play.google.com/store/apps/details?id=com.... ולנסות לפתוח מיילים וצרופות דרכה.
לצפיה ב-'הלוואי ואבין את מנהגך לפזר קישורים ללא הסבר אודות מהותם'
הלוואי ואבין את מנהגך לפזר קישורים ללא הסבר אודות מהותם
16/09/2017 | 22:38
27
אם אתה מציע קישור, למה "להכריח" את הקוראים לנסות ולפענח את המידע מתוך ה-URL ואף להכנס לקישור? למה לא לכתוב מילה או שתיים אודות ההצעה?

מכיר את Inbox, אין שום רצון / עניין להחליף יישום. תודה.
לצפיה ב-'אולי הרשאות בוטלו בטעות ?'
אולי הרשאות בוטלו בטעות ?
16/09/2017 | 22:57
1
28
הגדרות אפליקציות ג'ימייל הרשאות לאשר הכל ולבדוק
(לא ראיתי שניסית את זה (: )
אני משער שתמונות נפתחות בגלריה
האם קבצי פי די אף נפתחים ?
לנסות להוריד מאתר כלשהוא ולבדוק
אם תמונות וקבצים נפתחים כנראה הבעיה בהרשאות
לחפש משהו בהגדרות של ההרשאות
אם לא נפתח להוריד ישום מתאים לפתיחה ואח"כ לבדוק בהרשאות
בהצלחה - מקווה שיצליח
לצפיה ב-'תודה על הרעיון! כיוון מעניין. אציע אותו.'
תודה על הרעיון! כיוון מעניין. אציע אותו.
16/09/2017 | 23:08
23
אציע גם הפעלה מחדש, מי יודע....

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ