לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1287512,875 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לצפיה ב-'מחקתי בווטסאפ את איש הקשר '
מחקתי בווטסאפ את איש הקשר
26/01/2020 | 22:29
8
נשאלתי אם למחוק מדיה, אישרתי.
הכל נעלם במחיקה.
איך משחזרים? אפשרי בכלל?
היתי בנסיעה ולא שמתי לב שאני מוחק את איש הקשר, חשבתי שרק את ההודעה האחרונה
לצפיה ב-'שנמוך גירסה מ MIUI11 ל MIUI 10 '
שנמוך גירסה מ MIUI11 ל MIUI 10
26/01/2020 | 19:22
1
10
היי,
האם יש מישהו שיכול להדריך אותי כיצד לשנמך את הגירסה?
המכשיר הוא Redmi note8

תודה
לצפיה ב-'למה ?'
למה ?
26/01/2020 | 20:04
8
לצפיה ב-'פרצו לי למכשיר?'
פרצו לי למכשיר?
22/01/2020 | 16:59
1
48
שלום,
במהלך גלישה בדף נסתר בגוגל בכרום בוואווי P10 ראיתי את ההודעה הזאת בחלון התראות. יכול להיות שמישהו פרץ למכשיר וניסה לצלם מסך ובגלל זה הופיעה לי ההתראה?
כשניסיתי בעצמי לצלם מסך בתוך גלישה בדף נסתר קיבלתי את התראה הזאת השאלה אם יכולה להופיע סתם ככה או שבהכרח מישהו ניסה לצלם מסך?
לצפיה ב-'אף אחד לא פרץ לך למכשיר'
אף אחד לא פרץ לך למכשיר
23/01/2020 | 08:57
37
ייתכן שתוך כדי גלישה בסתר בטעות העברת את האצבעות על פני המסך באופן שמפעיל את צילום המסך (בכמה מכשירים זה מופעל אם מעבירים 3 אצבעות מלמעלה למטה). תאמין לי שאם מישהו יודע לפרוץ למכשירים, הוא יידע גם לצלם מסמכים מבלי להשאיר עקבות
לצפיה ב-'מחפש אפליקציה (מלבד outloock ) שתומכת ב outloock 365 '
מחפש אפליקציה (מלבד outloock ) שתומכת ב outloock 365
19/01/2020 | 01:40
3
29
שלום
האם מוכרת למשהו  אפליקציה (מלבד outloock )  שתומכת ב outloock 365 ועובדת באנדרואיד? במקרה שלי הטלפון סמסונג
לצפיה ב-'אני משתמש בשבע השנים האחרונות בNine '
אני משתמש בשבע השנים האחרונות בNine
19/01/2020 | 02:07
29
היא אמנם בתשלום (סמלי, חד פעמי, שיצריך בקשת איפוס בכל החלפת מכשיר) של 10 דולרים, אבל היא עונה לי על כל הצרכים כולל כאשר נתקלתי בתקלות ופניתי לתמיכה קיבלתי מענה אמיתי וטיפול מהיר בפתרון הבעיה והמשך עבודה תקין.

לצפיה ב-'אתה בוודאי מתכוון ל- Outlook כן?'
אתה בוודאי מתכוון ל- Outlook כן?
21/01/2020 | 23:28
18
אפשר להשתמש עם תוכנת הדוא"ל של גוגל. עובדת.
לצפיה ב-'Blue mail חינמית ונהדרת.'
Blue mail חינמית ונהדרת.
22/01/2020 | 20:47
8
לצפיה ב-'חיוג מהיר ב xiaomi note 8 pro'
חיוג מהיר ב xiaomi note 8 pro
20/01/2020 | 10:30
3
20
שלום,
המכשיר חדש ונהנה ממנו מאוד. חושב שזה אחלה תמורה לכסף (1150 ש"ח).

משהו אחד שלא מצאתי לו פתרון - יש דרך ליצור חיוג מהיר?
כלומר אייקון על ה desktop שלחיצה עליו מחייגת מיד?

זה לא מובנה במכשיר ומספר תוכנות שניסיתי לא באמת מצליחות לעשות זאת אז אשמח אם מישהו ניסה והצליח.

תודה.
לצפיה ב-'לחיצה ארוכה על שולחן העבודה'
לחיצה ארוכה על שולחן העבודה
21/01/2020 | 10:24
1
18
בוחרים בוויג'טים, מגיעים אל תפריט הוויג'טים, בוחרים ב-contact, לוחצים, בוחרים איש קשר, בוחרים באופציית ה-direct dial
לצפיה ב-'אין contact בתפריט של הוויג'טים של המכשיר'
אין contact בתפריט של הוויג'טים של המכשיר
21/01/2020 | 15:16
6
לצפיה ב-'הכנה לחיוג מיידי מהמסך הראשי :- '
הכנה לחיוג מיידי מהמסך הראשי :-
26/01/2020 | 15:33
6
לכוון ולהגדרה של חיוג מהיר:-  אתה צריך להיכנס למנוי, בלחיצה על התמונה שלו, ואז לבחור את ההגדרות, (שלוש נקודות בפינה למעלה), ואז בתפריט יש בחירה, "להוסיף למסך ראשי", ואז במסך הראשי מקבלים לחצן של המנוי, מתי שתירצה ללחוץ ולחייג, באופן מיידי, , , מכשיר באמת טוב, גם אני נהנה ממנו, 
לצפיה ב-'Xiaomi redmi 6A'
Xiaomi redmi 6A
17/01/2020 | 16:49
1
33
רק אחריי שרכשתי סמארטפון הזה גיליתי שיש לו 2 בעיות שלא ניתנים לפתרון:
1)לא ניתן להתחבר למחשב אם תוכנה מקורית של חברה בשם MyPCSuite .
2)לא ניתן לשמור במחשב הודעות ולא במחשב ולא בחשבון  בענן .
כהוכחה מצרף קבצים של מצב

לצפיה ב-'תגלול את הווילון למטה'
תגלול את הווילון למטה
20/01/2020 | 09:34
20
תבצע את השלבים 3 ו-4. מצליח?
לצפיה ב-'דיבור בקול של השם של המיתקשר? בטלפון Redmi note 8 pro'
דיבור בקול של השם של המיתקשר? בטלפון Redmi note 8 pro
16/01/2020 | 11:15
3
19
אני מבקש להפעיל הקראה בקול של השם של המיתקשר בטלפון החדש שלי , בטלפון הישן הקודם אנדראויד LG3 היתה אפשרות כזו ( כאשר השם עצמו ניכתב באנגלית ) . תודה רבה על העזרה
לצפיה ב-'בדרך כלל בהגדרות נגישות'
בדרך כלל בהגדרות נגישות
17/01/2020 | 15:53
2
17
יש את כל האפשרויות לאנשים עם מוגבלויות

לצפיה ב-'מצאתי הגדרות דיבור כללי, אך אין השמעה של שם המיתקשר'
מצאתי הגדרות דיבור כללי, אך אין השמעה של שם המיתקשר
17/01/2020 | 18:54
1
43
תודה על התשובה, אך למרות שעברתי על הגדרות של הנגישות, מצאתי הגדרות קול ודיבור כללי, אך לא נימצאה אפשרות להשמעה קולית של שם המיתקשרים, מעניין אם זה קיים פה בתוכנה של סוג הטלפון הזה, בכלל ? הגירסאות שמותקנות אצלי - אנדרויד 9 מיואי 11
לצפיה ב-'השמעה אולי יש ב launcher אחר'
השמעה אולי יש ב launcher אחר
20/01/2020 | 08:15
12
אני לא מכיר.
אני מניח שלאונצ'ר של אנשים בעלי מוגבלות ראיה יש את האופציה.
השמעה יש גם בסוגים של מכשירי bluetooth במכוניות.

לצפיה ב-'לגבי הקלטת שיחות בשיאומי נוט 8 פרו'
לגבי הקלטת שיחות בשיאומי נוט 8 פרו
15/01/2020 | 14:57
40
אז באתי לבכות קצת שאין וזה מרגיז (לפחות אם אין לך רוט) ובינתיים מצאתי משהו מעודד באיזה פורום:

משתמש יקר,
תכונת הקלטת השיחות המובנית תחזור ברבעון ראשון של 2020,
miui בחייגני גוגל
בברכה

Dear user,
Call recording feature will be available at Q1 2020,
in Google Dialer and MIUI dialer.
Regards

מחזיק אצבעות :)
לצפיה ב-'הוספת רינגטון ממקור חצוני ל- Xiaomi redmi Note 7.'
הוספת רינגטון ממקור חצוני ל- Xiaomi redmi Note 7.
13/01/2020 | 15:03
2
18
איתרתי ב- ZEDGE רינגטון שאני מעונין להוסיפו לרשימת הרינגטונים המובנית המסופקת עם המכשיר, כך שיתווסף לאלה המוצעים לבחירה ברשימה המובנית (או שיוצג לבחירה מ- folder אחר בטלפון).

האם ניתן פשוט לגלוש עם הטלפון לאתר הנ"ל ולבחור את הרינגטון המבוקש ולהורידו לטלפון או שנחוץ "עיבוד" נוסף של הקובץ (באמצעות אפליקציה כלשהי?), כגון הפיכתו ל- APK והעברתו אל folder פנימי מסוים? 
לצפיה ב-'מורידים את קובץ השמע'
מורידים את קובץ השמע
13/01/2020 | 15:40
1
28
מעתיקים לספריית ה-Ringtones, אח"כ כמתואר כאן
לצפיה ב-'תודה לך, shaulreznik. זה עבד.'
תודה לך, shaulreznik. זה עבד.
16/01/2020 | 19:48
7
לצפיה ב-'חלון ההכתבה מסתיר את המקדלת של גוגל - איך מבטלים?'
חלון ההכתבה מסתיר את המקדלת של גוגל - איך מבטלים?
13/01/2020 | 10:12
2
32
שואל בשביל חבר שרוצה להכתיב טקסט מתוך יישום כלשהו (למשל, וואטסאפ), לוחץ על המיקרופון במקלדת גוגל, ואז מופיע חלון שמסתיר/מחליף את המקלדת.

אצלי זה לא קורה, המקלדת נשארת במקום גם תוך כדי ההכתבה (מצ"ב צילומי מסך).

איך מבטלים במכשיר של החבר את אופציית ההסתרה?

לצפיה ב-'הבעיה נפתרה'
הבעיה נפתרה
13/01/2020 | 16:00
1
12
לצפיה ב-'אולי תספר לפורום הנכבד מה היה הפתרון? לתת, לא רק לקחת.'
אולי תספר לפורום הנכבד מה היה הפתרון? לתת, לא רק לקחת.
19/01/2020 | 00:30
6
לצפיה ב-'שמירת מסמך שהגיע בדואר ויצירת אייקון'
שמירת מסמך שהגיע בדואר ויצירת אייקון
10/01/2020 | 17:10
2
26
שלחתי במייל מהמחשב לסלולרי סמסונג שלי, S10E, מסמך (ספר מדריך). 
ברצוני גם לשמור אותו, ובעיקר ליצור אייקון שלו במסך לפתיחה מהירה.
איך עושים זאת? תודה 
לצפיה ב-'הורדת צרופה'
הורדת צרופה
11/01/2020 | 22:23
1
24
נמצא במייל ,אפם תבצע הורדה בטלפון זה יגיע לתיקיית הורדות בטלפון .
הורדות מופיע במגירת היישומים.
אם לא אז חייב מנהל קבצים דוגמת fx
כאשר אתה מסמן את הקובץ >תפריט 3 נקודות >העבר למועדפים

לצפיה ב-'תודה רבה. שמרתי. עכשיו איך עושים לזה אייקון לצפיה מהירה? '
תודה רבה. שמרתי. עכשיו איך עושים לזה אייקון לצפיה מהירה?
12/01/2020 | 09:12
5
לצפיה ב-'שאלות '
שאלות
10/01/2020 | 14:33
1
43
NOT 8
היי אך אני מגדיר שכל מי שמכניס אותי לאנשי הקשר לא יראה או יהיה לו לינק לרשתות החברתיות שלי?
ב. אם אני חוסם מישהו באינסטגרם  ובפייסבוק כל התיוגים נמחקים?ושאני מחזיר את החבר זה מופיע שוב?
תודה

לצפיה ב-'1. אל תשים טלפון בחשבונות הרשתו החברתיות שלך.'
1. אל תשים טלפון בחשבונות הרשתו החברתיות שלך.
10/01/2020 | 21:41
35
2. לא המקום לשאול את זה בו, יש פורום יעודי, פייסבוק ורשתות חברתיות.
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
07/01/2020 | 13:17
1
32

איזה דגם חדש של סמסונג צריך לצאת? ואך הוא מול הנוט 10?
תודה

לצפיה ב-'עוד אין מידע ודאי על אף דגם חדש של סמסונג, הכל בגדר שמועות '
עוד אין מידע ודאי על אף דגם חדש של סמסונג, הכל בגדר שמועות
08/01/2020 | 01:41
22
כרגע.
ויהיה קשה לדעת איך עד שיצא.
לצפיה ב-'קבלת התראות'
קבלת התראות
04/01/2020 | 22:21
2
52
ברשותי סמסונג S10e, אנדרואיד 10. איני מצליח לקבל התראות קוליות או חזותיות ביישומים השונים: וואטסאפ, טלגרם, סמס, gmail למרות שבהגדרות ההתראות הכל מסומן פעיל.
התקלה נוצרה לאחר שעודכנה התוכנה לאנדרואיד 10.
ברשות אשתי טלפון זהה ושם הכל פועל בצורה תקינה. ערכתי גם השוואה בין הסימונים בשני הטלפונים.

לצפיה ב-'בדקת את עניין ההתראות השקטות?'
בדקת את עניין ההתראות השקטות?
05/01/2020 | 12:56
1
148
לצפיה ב-'התראות '
התראות
05/01/2020 | 18:12
30
בדקתי התראות שקטות. אין שינוי והבעיה לא נפתרה
לצפיה ב-'סאונד חלש מאוד בוויז בחיבור לשן כחולה (ועוד עניין)'
סאונד חלש מאוד בוויז בחיבור לשן כחולה (ועוד עניין)
02/01/2020 | 08:44
1
35
שלום לכולם,

מתנצל מראש על האורך.

שתי שאלות:

וואווי P9 בן קצת יותר משנתיים וחצי. לפני כחודש בנסיון להאריך את חיי הסוללה, איפסתי אותו (מהלך מיותר וחסר ערך). הצלחתי לשחזר את רוב המידע מהגיבוי המובנה במכשיר, אבל חלק מההגדרות לא נשמרו כמו למשל, צימוד למכשירי Bluetooth. יצרתי צימוד מחדש באוטו אבל מאז בכל פעם שאני מפעיל וייז, הווליום של ההוראות בתוכנה פשוט בלתי נשמע.. ניסיתי כל דבר אפשרי שאני יודע עליו לגרום למכשיר הארור לעבוד כמו קודם (לפני האיפוס לא הייתה בעיה בכלל) אבל נואשתי.

הייתה לי בעיה דומה במכשיר הקודם שלי - סמסונג גלקסי S4 אבל אני כבר לא זוכר איך היא נפתרה שם (וזה גם היה לפני איזה 4 שנים).
חיפוש בגוגל לא העלה רעיונות לפתרון. אשמח להצעות מה לעשות.

השאלה השניה, קשורה לראשונה - כאמור יש לי את המכשיר קצת יותר משנתיים וחצי (נקנה באפריל 2017 ביפן). אני מחבב אותו מאוד (המצלמה נפלאה, הגודל מתאים לי ובסך הכל אין תלונות).

לפני כשנה וחצי מעדתי כשהמכשיר היה בכיס האחורי של המכנסיים ונפלתי עליו. במזל הוא לא נשבר אבל מאז יש לו כיפוף קל בשליש העליון.

בעקבות דעיכת הסוללה (יש ימים שב-2-3 אחרי הצהריים המכשיר על 20 אחוז סוללה בלבד), הלכתי להחליף אותה אבל הבחור במקום אמר שעדיף לא לפתוח את המכשיר אם הוא מכופף כי זה יכול להיות הסוף שלו.

אז ויתרתי על החלפת הסוללה ואני מתחיל לחשוב קדימה למכשיר הבא שאקנה, ביום שבו יימאס לי להסתובב עם מטען כל הזמן.

יש מספר תכונות שהייתי שמח לשמר במכשיר הבא -

מצלמה הגונה (הייתי שמח למצוא משהו ברמה דומה לזו שיש לי כרגע במכשיר).

גודל מסך סביר ולא ענק. 5.5 אינץ' מבחינתי זה המקסימום. אני לא משתגע על מסכי הענק וגם קשה לי פיזית לתפעל טלפון עם מסך בגודל כזה. לאבי יש את הסמסונג A50 שהמסך שלו אמנם גדול אבל צר יחסית אבל זה מוביל לתכונה הבאה -

מכשיר עם אנדרואיד נקי. קראתי על זה קצת וזה מוצא חן בעיני. הבנתי שיש מכשירים עם אנדרואיד לא נקי אבל עם מערכת נקיה יחסית כמו onePlus. אבל אני לא מכיר את המכשירים שלהם ואין לי מושג איך הם.

התכונה האחרונה, או יותר נכון, שאיפה, היא עלות סבירה. אין לי כוונה להוציא אלפי שקלים על מכשיר. ברור לי שכנראה אצטרך להתפשר על מכשיר מדרג ב' של אחת המובילות או לקנות מכשיר של שיאומי

ברור לי שכנראה אין מכשיר אחד שמכיל את כל הרשימה, אבל אשמח לכיוון.
תודה לכל מי שקרא עד הסוף ועוד יותר על העזרה.
לצפיה ב-'מגילה יש בפורים'
מגילה יש בפורים
02/01/2020 | 21:03
28
אנא תמצת לשני משפטים

לצפיה ב-'איני מצליח להכנס מטלוויזיה חכמה ל-גוגל שלי באימל'
איני מצליח להכנס מטלוויזיה חכמה ל-גוגל שלי באימל
29/12/2019 | 10:43
1
19
מתברר שאיני מצליח להכנס  בטלויזיה  החכמה לחשבון google שלי ב- gmail אני מכניס את הסיסמא הנכונה שלי  ומקבל הודעה"לא ניתן להכניס אותך לחשבון  יתכן שהדפדפן שו האפלקציה לא מאובטחים ...יש להשתמש בדפדפן אחר!  מעבר לכך ניסיתי להכבנס לחשבון של מישהו אחר  ולא היתה בעיה  
לצפיה ב-'זה קשור להגדרות אבטחה בגוגל'
זה קשור להגדרות אבטחה בגוגל
01/01/2020 | 15:03
18
אתה צריך להיכנס להגדרות גוגל דרך המחשב ולחפש שם הגדרות אבטחה.
שם צריך לסמן אפשרות להתחבר ממכשירים לא מאובטחים ואז כנראה תוכל להתחבר.

לצפיה ב-'יש לי בעיה במעבר ל Goole account באנדרואיד'
יש לי בעיה במעבר ל Goole account באנדרואיד
27/12/2019 | 10:26
2
27
היי
האם מישהו מכם יודע איך אפשר לפתור/להתגבר על הבעיה הבאה?
היה לי במשך שנים אייפון, והחשבון iCloud שלו היה מוגדר לי עם דואר של וואלה (לא עם GMAIL)
עכשיו אני עוברת לאנדרואיד עם מכשיר של סמסונג.
גיביתי את כל הנתונים ב iCloud אבל את ההרשמה באנדרואיד עשיתי עם חשבון Gmail.
איך אני מעבירה את אנשי הקשר שלי ואת התוכן של השיחות בווצטאפ? יש דרך לעשות את זה?
זה גם מעבר באייפון לאנדרואיד, וגם מעבר מחשבון מייל בוואלה לחשבון מייל בג'ימייל
אגב, כשהתקנתי את הווטצאפ בסמסונג החדש - הוא מצא אותי לפי מס' הטלפון שהזנתי, עם כל הקבוצות ווצטאפ שהיו לי, אבל בלי תוכן של שיחות בכלל,
וההסטוריה של השיחות מאודדדדד חשובה לי.
מחקתי את הווטצאפ מהמכשיר הישן ועכשיו אני אובדת עצות.
מה אפשר לעשות?
מישהו מכיר דרך?
מישהו מקצועי בתשלום יוכל לעזור לי?
לצפיה ב-'הצלחתי לשנות את חשבון ה iCloud לג'ימייל'
הצלחתי לשנות את חשבון ה iCloud לג'ימייל
27/12/2019 | 13:46
1
28
יש דרך חינמית להעביר את  תוכן השיחות של הווצטאפ מהגיבוי של ה iCloud לחשבון הג'ימייל שבמכשיר הסמסונג החדש?

לצפיה ב-'אין דרך פשוטה. יש תכנה שנקראת wazzapmigrator'
אין דרך פשוטה. יש תכנה שנקראת wazzapmigrator
28/12/2019 | 16:34
27
שבאמצותה ניתן להעביר.
התכנה עולה כסף והיא די מסובכת.
מי שלא מתמצא יהיה לו קשה.
צריך את הגיבוי של הווטסאפ באיקלאוד לצורך ההעברה.
לצפיה ב-'קבוצת הרכישה הטובה ביותר חוזרת! והפעם האס11 של סמסונג!'
קבוצת הרכישה הטובה ביותר חוזרת! והפעם האס11 של סמסונג!
27/12/2019 | 13:28
45
היי חברים!
אני חדש כאן אבל ותיק מאוד באנדרואיד וסמסונג בפרט.
רציתי לשתף אותכם בקבוצת הרכישה שלי על S11 שיוצא ב11-2-20 על פי המדליף הידוע אייס יוניברס.
מוזמנים להכנס ולראות ביקורות עלינו
https://www.facebook.com/groups/155455055349381

אין כאן שום רווח אישי
לצפיה ב-'אפלק' למשחקי זכירת מילים'
אפלק' למשחקי זכירת מילים
25/12/2019 | 14:01
1
35
(אני לומד ספרדית, ורוצה לשנן את המילים שכבר למדתי) .
מחפש אפ' שאני יכול להזין לה, באופן עצמאי, מילים/פתגמים בספרדית +פירוש בעברית. ואז היא תיצור לי משחקים של זכירת המילים/פתגמים.

תודה רבה
לצפיה ב-'עידכון ל oneplus 6T התגלגל היום'
עידכון ל oneplus 6T התגלגל היום
25/12/2019 | 17:19
27
מערכת חדשה אנדרואיד 10

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ