לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3373533,735 עוקבים אודות עסקים

פורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש. הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה . מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות . ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
המשך >>

לצפיה ב-'נערה יפה'
נערה יפה
15/11/2017 | 18:38
3
86
ראיתי נערה יפה
לבנה וזורחת אל העולם בעדינותה
תווי פניה וגופה נוגים
כגולת זכוכית מעוצבת היטב
נפשה העגלגלה נשקפת
מחיוכה התמים ומגופה הבהיר
כחברה שמתגלגלת עם חבר בגלידה מתוקה
אבל היא לא סתם עוד אחת

לצפיה ב-'יופי של שיר '
יופי של שיר
15/11/2017 | 19:41
12
אני רואה שפותחת השרשור של אתמול (סתם אחת ) נתנה לך השראה לשיר :)
לצפיה ב-'לפילוסוף'
לפילוסוף
15/11/2017 | 22:39
1
12
אהבתי את ההתבטאות בשיר שלך.
למשל: "זורחת אל העולם בעדינותה"
בחור מוכשר, המשך  לשורר. יש לך את זה
גידי 
לצפיה ב-'תודה גדעון'
תודה גדעון
16/11/2017 | 15:17
12
אני כותב המון שירים כבר שנים. את ההשראה לשיר קיבלתי מנערה שמתגוררת ביישוב שלי שאני חושב שהיא מאד יפה אבל היא לא מחבבת אותי וגם לא רוצה חבר.

לצפיה ב-'יעוץ'
יעוץ
14/11/2017 | 14:32
13
141
שלום לכולם,
חייבת להתייעץ ומקווה שאני בפורום הנכון. 
אני נשואה כבר 4 שנים ואני ממש אוהבת את בעלי. 
אבל בעניין האינטימי קצת פחות אוהבת.. אני אוהבת אותו כבן אדם, כחבר, הוא החבר הכי טוב שלי והאהבה של חיי.
הממה- חיי המין איתו לא טובים כל כך.. הוא בדרך כלל עיף, אין לו כוח ולי זה חשוב מאוד.. 
בכל אופן- בגידה בעיני זה לא אופציה כי אני לא מסוגלת לעשות לו את זה.. 
הכרתי מישהו בהשתלמות מקוונת שאני עושה- אנחנו רק מדברים, גם הוא נשוי ונראה שממש אוהב את אישתו אבל הקשר בינינו נהייה חזק.. אנחנו מדברים מלא , ראיתי אותו קצת בתמונות לא יותר מזה.. אבל אני מרגישה שאני מתחילה להידלק עליו. אני חושבת עליו הרבה.. מתרגשת ממנו.. הוא עושה לי מצב רוח טוב.. 
זה נורמלי? מה עושים במצב כזה? 
לצפיה ב-'תשובה למישהי שהיא ממש לא סתם אחת :)'
תשובה למישהי שהיא ממש לא סתם אחת :)
14/11/2017 | 15:31
6
79
מה  שאת  מתארת זה גרוע מאוד,אני מבין שאין לכם עדיין ילדים נכון?כי אם עדיין אין ואתם כבר במצב כזה אז סביר להניח שבהמשך זה רק יחמיר בהרבה,אז קודם כל על תמהרו להביא ילדים לעולם,ואם באמת הוא האהבה של חייך ואת רוצה שיהיה לכם עתיד ביחד,אז תצטרכי לשנות מהר מאוד משהו בגישה שלך,קודם כל בתור התחלה תשמרי כמה שיותר מרחק מהגבר הנשוי שהכרת,כי ברגע של חולשה כימעט כל אחד יכול לבגוד וחבל לך לקחת את הסיכונים האלה,זה סתם מכניס לך בלאגן מיותר לחיים ועלול בסופו של דבר לעלות לך בזוגיות שלך,עכשיו יש לי כמה שאלות אליך,האם  את עדיין נמשכת לבעלך?במידה וכרגע שנכם הייתם מקבלים חופש מהעבודה,והייתם יוצאים לחופשה של שבוע באיזה מקום רומנטי ונחמד,האם הייתם מקיימים יחסי מין בצורה נורמלאית?האם אז ניראה לך שהיית כן נהנת?כמה זמן זה נמשך הסיפור הזה שאין לו כוחות?הוא עובד קשה?חוזר מאוחר הביתה כל יום?מה לגבי סופי שבוע? האם  לפני החתונה החיי מין שלכם כן היו טובים?האם את חושבת שהסיבה היא שהוא באמת עייף או שיש סיבה אחרת?שאלתי אותך הרבה שאלות,תעני על מה שנוח לך,אחרי זה נוכל לנסות לעזור לך יותר,ביי בנתיים
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
14/11/2017 | 16:19
5
51
אני יודעת שמה שתיארתי זה גרוע מאוד.. אני מרגישה ממש רע עם עצמי ולכן אני כותבת כאן.. בציפייה שאוכל להיעזר בכם! 

אין לנו ילדים עדיין.. אני באמת אוהבת אותו.. אבל אני לא מצליחה להימנע מלחשוב על השני.. ואני לא יודעת אם זה בקטע רומנטי או סתם פשוט לא יודעת.. אבל מרגישה שכל היום בא לי לדבר רק איתו... 

אני בטוחה שלא אבגוד בבעלי לעולם.. ואם ארצה להיות עם אחר אני קודם כל אעזוב את בעלי.. מאחורי גבו לא אעשה את זה לעולם! 

תשובות לשאלות:
היחסים בינינו הפכו להיות רגילים.. כמו זוגות שנשואים 20 שנה וכבר אין להם כוח לכלום.. הרבה פעמים אני דוחפת לכיוון של קיום יחסים.. הוא ממש בקושי וזה התחיל לאחר החתונה.
לפני החתונה זה תמיד היה בא מהצד שלו .. 
הוא עובד מאוד קשה וזאת הסיבה שהוא כל הזמן עיף... הוא אוהב אותי ואני בטוחה בזה.. הוא לא בוגד בי ובזה אני עוד יותר בטוחה ולכן אני יודעת שהסיבה היא שהוא באמת עייף או גם שאולי הוא לא נמשך אליי כמו פעם.. אני לא יודעת.

האם אני נמשכת לבעלי? לא יודעת את התשובה.. אני דיי רגילה אליו.. אין לנו יחסים סוערים ואין בי שום רצון לקרוע ממנו את הבגדים כשהוא מגיע הבייתה....
חסר לי מאוד המגע איתו..
לצפיה ב-'אוקי,תודה על התשובות'
אוקי,תודה על התשובות
14/11/2017 | 17:12
4
46
הלוואי שהיה לזה פיתרון קסם אבל אין,אבל קודם כל כמו שהצעתי לך בהודעה הראשונה תשמרי מרחק מהבחור שהכרת,את אומרת בעצמך שאת בטוחה שלא תבגדי בבעלך לעולם,אז למה את צריכה את כל הכאב ראש הזה?אולי זה מכניס לך קצת ריגושים חדשים לחיים,אבל בסופו של דבר סתם ירחיק אותך עוד יותר מהבן זוג שלך,וזה הדבר האחרון שאת צריכה,ואם את גם באמת אוהבת את בעלך אז מתוך כבוד אליו פשוט תשמרי מרחק מהבן אדם הזה,ולא משנה כמה ניקשרת אליו וכמה את חושבת עליו,פשוט תעשי את זה,אני לא אומר את זה ממקום של לשפוט אותך חס וחלילה,אלה פשוט מתוך דאגה לזוגיות שלכם,עכשיו יש משהו אחד שלא ענית  לי לגביו,האם לפני החתונה כן נמשכת אליו?או שכבר אז היה חסר לך שם משהו? על כל מיקרה לגבי מה שקורה עכשיו,את חייבת לדבר איתו על זה,אם ביום יום שהוא עובד הוא חוזר מותש,אז לפחות בסופי שבוע תעשו לכם סוף שבוע רומנטי ואיניטמי,חייב להיות לכם זמן איכות ביחד,מעבר למגע הפיזי בכלל שתבלו גם ביחד,תצאו קצת,תרקדו,תשתו תהנו,מה שעושה לכם את זה,תנסו לשחזר את הרגעים הטובים שהיו לך פעם ולעשות אותם עוד פעם מחדש,אין לכם עדיין ילדים וגם אם הוא עובד בעבודה הכי קשה שיש,אני מאמין שהוא יכול למצוא זמן בשבלכם,תסבירי לו שמדובר על העתיד שלכם ואם באמת אכפת לו אז שיראה גם הוא עיניין,בלי לחפור לו או משהו אלה לדבר איתו בצורה נעימה שפשוט אכפת לך וזה חסר לך מאוד המגע והזמן איכות שלכם ביחד,,מקווה מאוד שהכול הסתדר לכם ביחד
לצפיה ב-'לא לסתם אחת'
לא לסתם אחת
14/11/2017 | 18:45
1
38
כפי שסאני הנחמד כתב לך. אין דבר כזה סתם.
כולנו נבראנו בצלם ולכל אחד מאיתנו מעלות וחסרונות.
עד כאן.
תגובתי לך .
כתבת באומץ וקראתי בהתעמקות וברצון לעזור.
נראה לי שאת צריכה לשוחח עם אישך.
יסוד חיי נישואין מאושרים הוא פתיחות, האזנה אחד לשני וכוון חיובי ללכת לקראת פיתרון שיסיים את הענין בסיפוק הדדי בתאוריה ואח"כ גם במעשי.
יעוץ חיצוני הוא גם כן פיתרון אבל המגרעת היא ראשית לערב עוד אדם ביניכם.
לפי צורת כתיבתך הבוגרת והחשופה נראה לי שממש אין צורך בכך.
על ארוחת ערב עם קוקטייל ששנייכם אוהבים, יפתח הסוגר ועם נפתח רק קמעא
בהמשך ייזמי עוד ערב זוגי ואני אופטימי עבורך שהמצב ישתפר.
גידי 

לצפיה ב-'אני יוזמת'
אני יוזמת
15/11/2017 | 10:25
36
זה בדיוק העניין..
שאני יוזמת. לא הוא.
הוא מקסים, עושה הכל למעני אבל אני מדברת אך ורק על החיים האינטימיים שלנו...
כי אין!
לשכב עם בעלי פעם בחודש או חודשיים זה לא הגיוני לדעתי.
ודיברתי איתו על זה .. התשובה שלו? "אני עיף, מחר נעשה.." מרגיש שאני לא רצויה.
ולא, הוא לא בוגד בי.
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
15/11/2017 | 10:23
1
38
תודה על המענה..
לפני החתונה נמשכתי אבל אין ספק שגם לפני החתונה החיים האינטימיים שלנו היו מאוד בנאליים..
ניסיתי לדבר איתו על זה- הצעתי שנלך לטיפול אפילו.. הוא בעד.
מרגיש שמשהו חסר..
לצפיה ב-' אם הוא בעד טיפול זוגי'
אם הוא בעד טיפול זוגי
15/11/2017 | 10:53
30
 אז תנסו את זה,למרות שאני אישית לא מאמין כל כך בדברים האלה,במיוחד שבמיקרה שלכם לא מדובר פה על ריבים או על חוסר כבוד מצידו,את אומרת שהוא עושה בשבילך הכול,כך שבכל מה שקשור לאינטימיות זה רק עיניין של רצון,אם  הוא כבר בעד טיפול ומבין את חומרת הבעיה,אז שינסה  גם להתגמש ולעשות את מה  שהצעתי לך בהודעה הקודמת,הרי מה כבר בטיפול זוגי יוכלו להציע לכם?מאמין שמשהו דומה,רק שיקחו לכם הרבה כסף על זה(חוץ מזה אם יש לו זמן וכוח ללכת לטיפול זוגי,אז שינצל את הזמן הזה בלענג אותך במקום לשרוף שם את הזמן לשווא),חוץ מזה מעבר למה שכבר הצעתי לך תנסו אולי לעשות דברים שאתם לא עושים בדרך כלל,תראו סרטים ביחד שיש בהם הרבה אקשן  ועוד כל  מיני דברים שיכולים להצית מחדש את החיי מין שלכם ,זה משהו מאוד אישי בשבילך ולא נעים לרשום פה הכול,אז תנסי להיות יצירתית,בהצלחה אישה יקרה
לצפיה ב-'שלום'
שלום
14/11/2017 | 18:36
2
29
עם הנשוי תוכלי לשמור ידידות, אפילו ידידות חזקה. בקשר לקרבה הגופנית עם בעלך, הייתי מציע שתנסי ליצור אותה יותר מתוך אהבה מאשר מתוך תשוקה, ותעשו משחקים מקדימים ועינוגים גופניים שיחזקו את הקשר ויגרו אתכם למגע אינטימי יותר.

לצפיה ב-'אני מנסה'
אני מנסה
15/11/2017 | 10:26
1
31
אבל זה קשה כשזה מגיע רק מצד אחד..
לצפיה ב-'אז אולי'
אז אולי
15/11/2017 | 13:16
20
כדאי לנסות לעבוד על החלק הרגשי של אהבה הדדית, שתיצור מגע קרוב מתוך אהבה. נסי לדבר אתו על נושאים משותפים, לעשות אתו דברים משותפים ולתת לו דאגה ואהבה כנות. אם תיתני בכנות מתוך אהבה ולא באופן מלאכותי, זה לא יהפוך לכניעה לניצול.
לצפיה ב-'נראה לי את קצת בהכחשה'
נראה לי את קצת בהכחשה
15/11/2017 | 23:16
33
כשאת כותבת שאת לא תבגדי לעולם. את יודעת כמה נשים אמרו את זה והיו עוד במצב הרבה פחות גרוע משלך?

במקרה שלך היסודות לבגידה כבר הונחו, גם האובייקט נמצא. עכשיו מה שנותר זאת ההזדמנות שלא לומר חצי הזמנות ואף רבע הזדמנות. והיא תבוא.... הרבה יותר מהר ממה שאת חושבת. היא ממש מעבר לפינה.

ואני אומר לך שאולי זה אפילו טוב שהיא תבוא, כי היא תשנה דברים אצלך ואולי אף תניע לפעולה/שינוי.

אבל אם את לא נמשכת אליו והוא לא נמשך אלייך (כנראה) למה להישאר בקשר הזה?

דיברתם על העניין הזה בכלל? לא על הסקס עצמו. על המשיכה, המגע שחסר (בלי סקס אפילו) לדברייך. או שאתם מפחדים לדבר על הפיל שבחדר..... (מחשש שהמסקנה של שיחה כזאת תהיה פרידה. אולי בשביל שכל אחד יוכל להגיד את מה שהוא מרגיש חושב חושק או מפריע לו אתם צריכים צד שלישי/מטפל שיעביר את המסרים האחד לשני.

שאלה: אם נגיד הוא יגיד לך שהוא לא נמשך אלייך. את תיפרדי ממנו?

בכל מקרה, חבל גם בשבילו וגם בשבילך להיקשר לחתונה עם מישהי שלא נמשכים אליו. בטח כשאין ילדים. הוא אדם טוב? סבבה אבל זה לא מספיק.

את יותר נשמעת לי כמו שחקן פוקר שמסרב לזרוק את היד שלו (הקלפים) גם כשהוא יודע שהם לא טובים והוא הולך להפסיד. ובהשאלה: אחרי ש"השקעת" 4 שנים חבל לך לזרוק את ה"יד" (את הקשר כלומר).

כי מי מבטיח לך שתנצחי ביד הבאה. (אף אחד לא יכול להבטיח את זה כמובן).

כמובן שאת יכולה גם להגיד. אוקיי, זה לא חשוב לי כרגע. הוא יהיה אבא טוב לילדים שלי? מפרנס טוב? סבבה. אז נתחתן נעשה ילדים ואם זה לא ישתפר ניפרד והוא ימשיך להיות אבא שלהם יעזור בפרנסתם ובמזונות שלהם ואז  רק אני אלך לחפש את האהבה הגדולה/הריגוש וכדומה. לא יפה/לא אתי אבל בהחלט קורה וקיים.

אישית אני לא מעריך כאלו אנשים אבל אני לא האישיו פה.

נ.ב.
את יכולה להתייעץ גם בפורום זוגיות במשבר כאן בתפוז. יתנו לך עוד כיווני חשיבה.
לצפיה ב-'האזור המסוכן לזוגיות.. השיגרה...'
האזור המסוכן לזוגיות.. השיגרה...
16/11/2017 | 00:02
1
39
קראתי בעניין רב את השרשרת שהעלת ואני חושבת שהגעת למקום הנכון... ואולי תעשי טוב אם תשארי ולא תפרחי...
אם אני לא טועה קבלת כאן תשובות טובות יותר וטובות פחות (בלי ציונים) מגברים.
גברים הם גברים... ועוד פעם הם גברים...
אצלנו כל המנגנונים עובדים אחרת... וכשאני אומרת כל המנגנונים... אזי זה מתחיל בראש... עובר לאצבעות של הידיים אל הציפורניים... בסוג של מעגלים פנימיים... שלא פעמיים בחיים... אנחנו עוד לא 'התחממנו' והם כבר נרדמו...
את התחלת להיזדקן מהר מידי... את סופרת כמות...
פעמיים בחודש או פעם בחודשיים... כאילו מה? 60 פעם בשנתיים זה יותר או פחות טוב מ-83 בשנתיים וחצי??? זה המדד...
בואי קחי אחריות... 
כי מה עניין 'בוגדת לא בוגדת'
לפי דעתי בעצם המחשבה הרומנטית על ההוא עושה לך חצי מהעבודה... מלחשוב עליו ולפנטז עליו... באצבעות ידייך להרגיש את עצמך... את תהני ואת תגיעי לשיאים של עונג... וזה לדידך בסדר... כל זמן ש... 

אז מה שאני מציעה לך זה פשוט להתחיל בלדבר  - את ובעלך.
תנסי לחשוב מה יטרף אותו עליך... מה יכול להביא לו ליזקפה קשה וארוכה...
למרות העייפות...
ומה שיטרף אותו... יטרף אותך כי התוצאה ברורה... 
הוא לא יהיה נמר מעצמו... הוא מעדיף לישון... הוא צריך כוחות להביא לביתו פרנסה... אז תעשי אותו נמר...
זה יכול להיות בארוחת ערב או לילה לאור נרות... אלכוהול...
הוא אוהב אותך בגרביוני רשת? תני לו...
הוא מעדיף אותך מחצאית מיני קצרצר? תני לו...
יש אלפי דרכים... שאת יכולה להבעיר בו אש... שהוא פשוט יטרוף אותך... ואת אותו... אל המושלמות... 

אבל מושלמות? לא תמיד ולעולם חוסן... אבל טוב שיאים בכל מרחק זמן מאשר מין של 4 דקות ברוטו... כשאת מנגבת אותו והוא כבר 2 דקות ישן בכל ימי שישי ושלישי...
ואם לא בבית 'מותק הזמנתי לנו...'
לצפיה ב-'אני כבר לא בטוחה שזה מה שאני רוצה..'
אני כבר לא בטוחה שזה מה שאני רוצה..
19/11/2017 | 09:00
27
אני בברוך..
לצפיה ב-'גבר שנעלם אחרי פאדיחה בסקס?'
גבר שנעלם אחרי פאדיחה בסקס?
15/11/2017 | 16:08
3
134
יש גבר שיצאתי איתו איזה חודש . הסקס היה מדהים. ממש. ואז לפני כמה ימים נפגשנו וזה היה יום אחרי שהתקין לי הרופא התקן תוך רחמי. אז אמרתי לו שבודקת רגע בשירותים שאין דימום. באותו רגע לא היה. ואז שכבנו, והוא גם ירד לי... כי אמרתי לו שיכול. ופתאום באותו יום  בערב קלטתישירד לי דם שוב. ואז הוא יום אחרי פשוט נעלם. יכול להיות שזה בגלל שחשב שעבדתי עליו ? באמת שלא ידעתי שיהיה דימום ומפחדת שהיה תוך כדי וזה הגעיל אותו. יום אחרי הוא פשוט התחיל להתעלם ממני לחלוטין !! ענה שעסוק פעמיים ולא שמעתי ממנו יותר!!! זו יכולה להיות סיבה לכך שנעלם? אני ממש פגועה ולא מבינה

לצפיה ב-'שלום'
שלום
15/11/2017 | 18:41
47
קודם כל, אם זה מה שהיה ייתכן שהביך אותו ולכן התרחק, ואם את חושדת באפשרות כדאי שתסבירי לו בעדינות את העניין ואת טעותך ותתנצלי. אולי יוכל להסביר לך את הסיבה להתרחקותו, ואם יוצאים חודשיים אין סיבה שייעלם סתם כך אלא אם הקשר לא אמור להצליח.

לצפיה ב-'קשה לי להאמין שזה הסיבה '
קשה לי להאמין שזה הסיבה
15/11/2017 | 19:25
51
ואם כן אז הוא אידיוט,פתיחות זה הבסיס הכי חשוב במערכת יחסים,ואם הוא לא מספיק פתוח איתך להגיד לך באותו רגע את מה שקרה,והוא בוחר פשוט להעלם לך מהחיים,אז אין לו שום טיפת רגש אליך,חוץ מזה אם זה היה הסיבה ניראה לך שלא היית  מרגישה?הרי באופן טיבעי הוא היה אמור לעצור ולצעוק איכס או משהו,שמת לב למשהו יוצא דופן בסגנון הזה?הוא רץ לשירותים? אם לא אז זה לא הסיבה,ושוב פעם אני אומר שגם אם כן,אז טוב שגילית את הפרצוף האמיתי שלו עכשיו,כי לא באמת אכפת לו ממך,את יכולה לנסות לדבר איתו עוד פעם ופשוט לשאול אותו מה הסיבה האמיתית שגרמה לו להעלם,אבל אני אישית לא הייתי עושה את זה,והיתי פשוט מוחק בן אדם כזה מהחיים שלי מבלי לחשוב פעמיים,לשיקולך,תשתדלי להיות חזקה,למרות שזה באמת פוגע ומעליב מאוד הצורת התנהגות שלו  
לצפיה ב-'גבר שנעלם - פאדיחה...'
גבר שנעלם - פאדיחה...
15/11/2017 | 23:31
61
שום פדיחה - יעל...
אני לעיתים, לא תמיד, יודעת לקרא בין השורות... או נכון יותר
לקרא את מה שלא נכתב... והשאלה למה לא נכתב.
את מספרת לנו שיש גבר שיצאת איתו חודש... או כנראה אפילו מעט פחות...
'הסקס היה מדהים'...
אני הייתי מצפה לפתיחה של תאור רגשות...הייתי מצפה לאיך הניצוץ הפך לאש... 
אש של אהבה ותשוקה של מערבולות רגשיות שהביאו את שניכם לסקס מדהים כלשונך...
כי היופי בסקס הכך שאין פדיחות... פשוט אין...
למה אין?
כי בדרך כלל אנחנו נמנעות לצאת לרחוב עירומות... אבל הגבר הספציפי הזה... לא רק שאנחנו מתפשטיות לפניו... אנחנו מבקשות שילטף אותנו במקומות ובאיברים שאנחנו לא נראה לאחרים... ודאי שלא ניתן ליגוע... 

אז החסר הזה מביא אותי למסקנה... שהבחור עשה לך סקס מעולה כמעט חודש... אבל מצא מעבר לרחוב סקס יותר טוב... ואז לא עניין שטיפת דם זלגה לו על הלשון...
אלה שהנ"ל אולי מחפש מה שלא נתת לו... או שמא אולי הוא רוצה גם לאהוב???
להיות נאהב??? 
כאילו אולי הבחור פשוט מעדיף את לשונו ולשונך... ???
לצפיה ב-'היום כתבתי על אישי...'
היום כתבתי על אישי...
14/11/2017 | 20:22
2
84
שבין קצה העור הפנימי שבו ועד לקצה
העור החיצוני שלו... הוא גבר קשוח...
שממעט לדבר, עובד קשה... משקיע את כולו 

ומהעור פנימה... נפש עדינה כל כך...
יפה כל כך...
אוהבת כל כך...

אישי
לצפיה ב-' את ברת מזל ריקי היקרה '
את ברת מזל ריקי היקרה
16/11/2017 | 17:05
28
וכמובן שגם הוא 
לצפיה ב-'שלום'
שלום
24/11/2017 | 13:25
4
חשוב שאדם יהיה עדין וטוב, ואני שמח שאת אוהבת אותו ושהוא אוהב אותך. אני מקווה שתדמיתו החיצונית של קשיחות לא תפריע לך.

לצפיה ב-'שיר אהבה'
שיר אהבה
14/11/2017 | 19:26
2
21
אשת חיי
נפשה פורצת מגופה, מלבבה הטוב ומעיניה הקדושות
כמעיין טוב שלא ייפסק לעולם
שמחתה האבסולוטית ממלאת את העולם בחדווה מרגשת
חיוכה עדין ועדינותה מרגשת וחודרת ללבבות
ומעוררת בלב פריחה עדינה וזהירה של פרחי אהבה
רגשותיה פורצים מתוכה כל הזמן
היא מלאה רגשות דאגה וחמלה
אישה מיוחדת

לצפיה ב-'מקסים מקסים'
מקסים מקסים
14/11/2017 | 20:19
1
6
לצפיה ב-'תודה'
תודה
14/11/2017 | 21:18
4
לצפיה ב-'"קסם המילים" שיר המבטא תחושה הכי רומנטית, שחשתי מעודי'
"קסם המילים" שיר המבטא תחושה הכי רומנטית, שחשתי מעודי
13/11/2017 | 19:20
2
23

קסם המילים

עת אקסום  לך דמיון
ברכות  ובטוהר  הרגש,
לא אצפה למתת   
אך  לסערה  קטנה הבאה ומתממשת
פריחת  האביב  של  הרגש,
למאוויי  -
הגשמה.

ואת
תחייכי  בעינייך  הגדולות,
תאירי  פנייך  למשמע   המילים.
האושר,  יציף  כל   פינה חשוכה.
את  כאן,     את  שלי  -
אהובה
גידי
לצפיה ב-'שלום'
שלום
13/11/2017 | 20:01
1
11
תיאור מקורי ויפה של השפעה עדינה מתוך נפש האהוב לתוך נפש האהובה, והאמירה שאת כאן ועכשיו יכולה להכיל רעיון חשוב.

לצפיה ב-'תודה פילוסוף.'
תודה פילוסוף.
14/11/2017 | 18:51
4
שמח שאהבת. גידי.
לצפיה ב-'"לך שיר אהבה" שיר הוא כמו יין ישן. טעמו משתבח עם הזמן'
"לך שיר אהבה" שיר הוא כמו יין ישן. טעמו משתבח עם הזמן
14/11/2017 | 18:34
2
13

לך   שיר    אהבה.

את  במילים,   ריגשותיי  מסעירה
אני  לך  משיב,    בכמיהה  עדינה.
אורות עמומים,  פסטלים רכים,
כותב   לך   שיר    אהבה.

מילים   שאין   להן   שיעור  
לא  רק  תשוקה,      אך  גם.
גלי   באוזני   סודותייך
עבורי   את,     גן   נעלם.

קורא  אותך  -   קוראת  אותי,  
תעצומות  ממני  יינקי.
חושקת, תוהה,   מנשקת,  בוכה .
כולך  שיר  אהבה .
גידי  

לצפיה ב-'שלום'
שלום
14/11/2017 | 18:42
1
9
אהבתי את "גלי באוזניי סודותייך, עבורי את גן נעלם", ואת "כולך שיר אהבה". יש בזה הרבה עוצמה רגשית והאנשה. יש בשיר תיאור משמעותי של השפעה מחזורית בין סערה ועדינות. שילוב החושים: מלים, אורות ופסטלים, מעניין.

לצפיה ב-'תודה לך פילוסוף '
תודה לך פילוסוף
14/11/2017 | 18:50
5
לצפיה ב-'ריגוש'
ריגוש
12/11/2017 | 10:51
65
לצפיה ב-'עשר שנים זהההה המון זמן...'
עשר שנים זהההה המון זמן...
08/11/2017 | 22:51
1
88
עשר שנים זה 120 חודשים...
520שבועות... זה אומר 520 שבת... 520 שישי בערב...
3,640 ימים...
wow
87,360שעות...

יוצאת למסע של ברור... באמת.
איך...

כי בין שנת 2007 או נכון יותר יולי באותה שנה... לבין יולי 2017...
87,360 שעות כ"כ יפות...
לפני עשר שנים יעני לפני כ- 88,000 שעות...הייתי כגרושה שלא התגרשה כי מעולם לא עמדה מתחת לחופה... אמא לשתי בנות מקסיטמות ושני גברים... גברים שבגברים...
לפני 88,000 שעות נהגתי בשלוש מכוניות שהיו ברשותי.. היתה לי טויוטה וג'יפ טיוטה... ומרצדס ספורט... גרתי בבית ענק קומה רביעית שתי דירות מחוברות... ומעלית שמגיע אל פנים הדירה... היה לי ג'קוזי ענק בחדר הג'קוזי וסאונה מובנת...
מטבח ענק... ורשימת מסעדות שאצלהם פתחתי חשבון בעיקר בעבור הילדים...
היה לי זמן לפעם בשבועיים בערך... ספא... היתה לי מסאג'סטית... שהיתה תמיד שם עבורי... וגבר שפינק ליאת כפות הרגליים... כי מי לא מפנק אשה שמשאירה טיפים שמנים... שמנים מאוד... 
87,360 של להיות לבד בימים ובערבים ש כ ו ל ם... ביחד... ערבי שבת???
כל הערביי שבת... והשבתות... אז היו הילדים שלנו - אצלו... ערבי חג... חג ומועד..וכל קיץ כל הקיץ...
זה הסבל שנופך כל שעה ל-60 דקות... 87,360 שעות הם 5,241,600 דקות... שכל דקה שווה לנצח... נצח נצחים - בכבודו ובעצמו.
ערב פסח... לספר למישהו איך נראה ליל סדר אחר ליל סדר שלי... בעקבות ליל סדר ש...
11 לילות סדר... מדינה... ארץ... כמעט עולם כולם בדרכים... בגדים יפים מתרגשים... חבורות שעושים יחד פקקי תנועה בדרך לכנרת...
ורכב אחד של אשה אחת שאין לה מקום... לא נמצא לה כסא - לעשות ליל סדר...
נוסעת... רמת גן... תל אביב... תל אביב נתניה... חוף ים של ערב חג... חדרה... 'כביש ישן' חוף דור סגור... כרמל... חיפה... עכו... נהריה שלומי יגור... נהלל עפולה... בית שאן.
לבד.
די היה בלילות הסדר... ומה על ערבי ראש השנה? וסוכות בסוכה???
כמה אומללות בכל דקה????
ואגו.
רק ש- מאז... יותר מ-88,000 שעות של אושר צרוף...
היו חששות. איך עושים את זה???
ישנם 'עניינים' שלמעטי מעט יש את הנסיון... איך ומה וכמה...
הרי ונחזור ונמדוד 87,360 שעות שלא נגעת בו... לא נגע בך...
כל שעה כמו נצח... כל שעה.
רת זוכרת את הפעם האחרונה שלכם???
לפני 87,360 שעות??? ודאי שלא... הרי כל החלק ה'לא יפה'...
ולמה להגדירו כ'לא יפה?'
בעבור לא יפה נפרדים לעשרות אלפי שעות נצח???
תגידי 'ימי הגועל'

שעור מס' 1 - אחרי 87,360 שעות את שוכחת את הרע... ואת הרוע... ואת
כל הגועל נפש... שהיה. פסק זמן מספיק ארוך בחיי מח האדם... להזניח.

אז האם הזניח המח את הרע ושמר על הטוב??? או ש...

הפער שנוצר בין לבין - באופטימיות של בני האדם באשר הם בני אדם... כי
אנחנו אוהבים להיזכר ביפה שבחיים... רוצים לזכור את תחילתה של האהבה... ולא בקץ החיים ביחד...

פרק מס' 2... - אחרי 87,360 שעות ... לפי דעתי אפילו אחרי 56,291 שעות... ופחות מזה... אל תצפי לשל החיים שלך... איבדת את זה... והוא? הוא משוכנע שהוא זוכר את מה שאת הכי... הכי אוהבת... חחחחחח זה אפילו לא בתת מודע שלו... רק בפנטזיה... הוא לא זוכר אותך... אבל הגוף והנפש מתעוררים ואת כבר לא ילדה... את אשה בוגרת... יודעת להוביל? תובילי... הוא שם גם אם היה אצל אשה אחרת אתמול...
אז לעבוד... פשוט לעבוד...
חחח... נכנסנו לחדר ביום רבעיע לפנות בוקר... יצאנו לאכול ביום שישי בבוקר...

מאחר והילדים יודעים שתם לא משדחקים דומינו... תחשבו שאתםמשדרים להם שאתם ממש... ממש במשחק מסעיר של דוק...
ילדים לא עוסקים ב של ההורים שלהם...

פרק ג' - לא מבטיחים לאף אחד דבר... אמא שלך ואמא שלו... מחכות לטלפון... תנו להן לחכות קצת... חיכו 87,360 שעות???

לצפיה ב-'את כותבת נפלא ריקי היקרה'
את כותבת נפלא ריקי היקרה
09/11/2017 | 15:40
19
תמיד כיף לקרוא את סיפור חייך 
לצפיה ב-'שלום מה שלומכם? '
שלום מה שלומכם?
08/11/2017 | 19:25
2
44
מה שלומכם? אני חדש פה ואני מבאר שבע כן כן עיר יבשה באר שבע נגב חחח מה איתכם אנשים?
לצפיה ב-'ברוך הבא '
ברוך הבא
09/11/2017 | 15:35
17
 אם באר שבע יבשה אז היא מתאימה לפורום הזה,גם פה קצת יבש חחח,אבל אתה מוזמן לנסות להוסיף קצת חיים לפורום :)
לצפיה ב-'שלום'
שלום
15/11/2017 | 18:45
6
אני שמח שהצטרפת, ובטוח ומקווה שתיתרם ותתרום פה. באר שבע תחילת הנגב, ולכן אתאר לעצמי שהיא יבשה. הפורומים נועדו לעזור והפורום הזה עוזר בענייני אהבה, ואני מקווה שנצליח לעזור לך ושתמצא אהבה טובה עם דאגה הדדית ויפה.

לצפיה ב-'"החיים" כגלגל ענק של אלוהים.'
"החיים" כגלגל ענק של אלוהים.
03/11/2017 | 16:56
7
49
פוסט  שיכול להיקרא גם  כאוטוביוגרפייה

"החיים"  כגלגל ענק של אלוהים.

בגן  השעשועים  של  אלוהים,
סובב  לו  סובב , גלגל  החיים.
בתנועה  סיבובית   אנו נעים .
פעם עולים      ופעם  יורדים.     
בתחנות ביניים,  לרגע   עוצרים.  
מציצים,   טועמים    ובמסע   ממשיכים.
כל  הקפה   -   תמונה  חדשה,
כל  סיבוב    -     אופרה  שונה.
כשאתה  למעלה       מונף  -  אל  על,
בכוכבים   לגעת ,   אם  תחפוץ  -  תוכל !

שוב  הגלגל  החל   מסתובב,
הפעם, עצר   בתחתית,    בכאב  !
היום   הפך   לילה,  השמש   קדרה,
בתחתית  הביבים  -  מוטל   בחשיכה.  
זעקתי  בשקט,      אך  איש  לא  שעה .
אפרקדן  על  הקרקע,  אפוף   מחשבות,
האם    יש    למי   -    ולמה  לצפות   ?

הס ,
מאזין ,..
נישמעה  איוושה.
שוב  נע  הגלגל  -  והפעם, כלפי  מעלה.
מבצבץ   שוב   אור  -  חולפת   העלטה.

תודה   אלוהים.
האם    זה     אתה   ?
גידי

לצפיה ב-'מקסים גידי '
מקסים גידי
03/11/2017 | 18:41
1
4
לצפיה ב-'תודה סאני על התגובה.'
תודה סאני על התגובה.
04/11/2017 | 00:31
1
לצפיה ב-'שלום'
שלום
04/11/2017 | 11:52
11
אהבתי את הרעיון של הקשר לאלוהים והגלגל בגן שעשועים של אלוהים.
לצפיה ב-'לפעמים גידי אנחנו חושבים שאנחנו...'
לפעמים גידי אנחנו חושבים שאנחנו...
04/11/2017 | 21:31
3
21
אלוהים...
הרי הנה אנחנו שולטים בגורל שלנו... אנחנו אנחנו...
אני ואין עוד מלבדי...
מחזיקה ביד סך של כסף ש ל י...
סך של כסף שמרבית תושבי הארץ הזו... יסלחו לי שר האוצר
ושאר האחרים... אפשר היה לקנות הכל. ה כ ל...
עיסקה אחת...
בעלי משרדים של רואי חשבון מוכנים בעד פחות ממה שאת מחלקת...
לצחצח לך את כל זוגות הנעליים שבארון...
לו פניתי לסוכנות רכב? באותו הרגע היתה עומדת מולי
המכונית שבקשתי... 'רק כמה דקות הגברת ו...'
לו בקשתי לי בעלי מסעדות יוקרה היו סוגרים לזמן שהגברת יושבת...
וזוללת או שלא... בתי קפה נסגרים בעבורה...
כל בעל עסק מיחל לאחת כזו (כמוני) פעמיים בחיים ורב לו...
היה מי שזכה ומי שלא. עניין של מזל.
שכרון הכח שבכסף. הכסף הגדול...
דרגה אחת אולי דרגה וחצי... מתחת לקדוש ברוך הוא...

ואז גידי... כאשר את כמעט נוגעת בשמים... ממש...
מביטה על הכוכבים מלמעלה... ביצעתי עיסקה נדל"נית מטורפת...
חירבה על חוף ים כמעט בלי כסף... שיפוצים עניינים... מאוד רבות של אחוזי 
רווח... מחיר הוצאות השיפוץ? חחחחח לא רלוונטי... - רבע מהסך - במזומן.
חבל"ז...
באה אל בית חלומותי - שתי דירות צמודות בקומה עליונה... מעלית לתוך הסלון...
רוצה להראות לילדים שלי איך צריכים... ומה צריך... וכדאי...
והבית ריק... הטלפון מצלצל... הטלפון של שיחות חוץץץץ
חוץ מהמשפחה...
'שלום, אחר צהריים טובים, מדבר אם הגברת ריקי.'
'שלום' אני עונה... עדיין מחפשת את הריגוש...
'מדבר מר... אני נשיא חברת... שאת אחת
מלקוחותינו החשובים ביותר...' 
ואני מבקשת שיסיים... פגישה ישרה מול... 
'הלו' שומעת את קולו
'כולי אוזן מר...'
'אבקש לקבוע עמך פגישת עסקים במקום דיסקרטי...'
'ok' עונה המלכה... 'היכן ומתי אדון?'
הוא אומר מתי שאחפוץ... שהרי אנוכי... לא?
כשם שנכנסתי הביתה כך יצאתי הישר למסעדה 'שלי'
אמר שהבחירה מצויינת שהוא כבר נמאס לו... ואני מבינה...
לכן נשארתי כאן 'בשכונה'...
מרצדס שחורה חדישה חיכתה לי ליד הבית. מהמעלית נבלעתי...
הנהג ידע בדיוק היכן עליו לעצור לי...
1/4 או שליש מהמסעדה נסגרה בעבורנו. 
מנהלי המשמרות יודעים היו כשריקי מגיע... שולחן מאחור נותר ריק... וגם השולחן מקדימה... לגבי השולחן מהצד? ודאי -0 לפחות...
מר... בקש דיסקרטיות מוחלטת... קבלנו.
מאחר ונותרנו שניים ומלצר... שאל באם יוכל להוריד מעליו את החליפה...
צחקתי ואמרתי לו 'ודאי... אפילו שחרר את העניבה' אמר שאני מתנהגת באצילות...
אני בכדי להרגיש נינוחא... חלצתי נעליים... ללא רשותו. אני כאן המלכה...
למרות הפרשי הגילים בין מר... ועסקיו וריקי לוי ועסקיה...
המלצר שרת אותנו נאמנה. 
כאשר בקש המארח את המלצר לעזוב את המקום נתן בידו שטר בן מאה ש"ח...
וחוזר חלילה...
בין הסלטים... ללחם החם והמריח ריח של לחם... אדמה ואש...
גלגל רואה החשבון המדופלם את ענייני העסקים שלי לפי חלוקה לחברות...
ולפי השנים והצפי... ובכלל מספרים מספרים ומספרים...
עד שעצר ובקש את המנה העיקרת לשולחננו...
אז עד שהגיע הפרגיט ממולאת באורז וצנובר... שיפודי כאלה ואחרים...
נתחי סטייקים... קבב הבית ומה עוד... כך שרק הייתי טועמת מכל מנה 
לא יכולה לסיים את הטעימות... והנ"ל גילו מעל - 86... כמה יאכל...
טעמנו מכל התרכובות שבאו אלינו לשולחן...
מנהל המשמרת נכנס לברר באם... מר... סימן לו בידו שיסתלק מהר...
אנחנו בשיא... הדייט.
וכך בין לב פטם... למעט קבב הבית בטחינה... ירדתי ממלכות אל פני האדמה ממש.

'בת כמה את הגברת לוי - אם תותרי לי לשאול'...
צחקתי ושאלתי 'מה אני נראת לך מר...?'
הביט בי אל תוך עיני... וקבע '41'
אמרתי '48'...
הביט בעיני... לעס מה שלעס... ושאל בשיא הנימוס
'יש לך משהו בחייך?' 
המלכה שבי חשבה שבגבר, למרות מרום שנותיו... מגזים...
מה הקשר בין המספרים לספרות... לכל ה... 
ולשאלה ששאל?
כמו קרא את הרהורי... ממש כך...
'ודאי שיש קשר' 

ממרום רגל כסאו של הקב"ה צנחתי ללא מצנח...
אל האדמה... המהירות מסחררת... לא מבינה אבל יודעת...
ובום...
השאלה ששאל 'עכשיו תסבירי לי למה ולאן הגברת ריקי לוי
רצה בטירוף... לא מביטה... לא מסתכלת...
לאן היא רוצה להגיע?'
'באמת לאן?'

הופה... איזו נחיתה... wow...
הרי שאם החבטה לא הרגה... שהגובה עצום...
ודאי הייתי קמה מהאדמה מנקה בכף ידי את האבק...
לא?
המילים שבהם סיכם את מצבי הציבו מולי סך שאלות
שלחעשה אין לי תשובה עליהן...
'את כריש...' הוא ביטא את תחושותיו... 'ואנחנו יודעים שבים
כרישים שאוכלים ושובעים ... וישנם כרישים שככל שהם אוכלים יותר...
הם רעבים'...
'את כריש מהסוג השני... וזה לגיטימי'... כן כן... כך אמר...
אבל לאן? עד מתי??? 
למה.

יכולה הייתי לקפוץ על רגליי, להניח ידי על המותניים ולהגיד למר...
'fuck you old man it's non of your...'
או להגיד לו... 'אתה תעסוק במספרים ואני אדאג לכסף...'
אבל השאלה נשאלה... כי זו שאלה שבין אלוהים לקרקע...

כן.. ויתרנו על מנות אחרונות... סיימנו בספלוני קפה שחור. חזק...
והרבה הרבה מקום למחשבה...

'תפנקי את עצמך...'
'את מספסת את ילדיך...'
'עשית כסף לדורות הבאים...'

למחרת הודעתי לכל העולם... שאני לא עונה לטלפונים...
נסעתי בבוקר לים המלח... ל'מעיינות עין גדי' להתפנק...
אחלה מקום לקבל החלטות...
החלטות שלא יכולתי לקבל... לא ידעתי כיצד...
כמו נהג שיודע לנהוג קדימה... קדימה בלבד...
ולא יודע לעצור...

עברו כמעט שנתיים באותו המפגש... מול נשיא עסקי ראיית החשבון... באותה המסעדה שב שוכנת התקווה...
והנה... עומדת אני בקיץ אותה שנה מול הכניסה לקראוון שלו..., עומדת וממתינה כמו עוד כ-400 מוזמנים ומתוכם כנראה רבים שלא הוזמנו אבל באו למסיבת ההפתעה שערכו לו הילדים שלנו יובל להולדתו... עומדת בין כולם... ברמקול הקהל מתבקש לשקט מוחלט... חתן היובל חזר מהמרעה... יעבור דרך המטבח...
יצעד כמה צעדים אל המקלחת... יוריד מעליו את בגדי הרועים... יצא מהמקלחת כאשר מגבת לחלציו... יפנה לחדר השינה שלו... ילבש חולה קצרה ומכנסיים קצרים... ינעל 'קרוקס' ומכאן ילוו אותו ילדיו את פתח ביתו... אל הרחבה החשוכה שתאר באור גדול... והקהל יקבל אותו ב'מזל טוב' גדול גדול...
מהרגע הראשון הוא יראה אותי עומדת מולו... ידע או לא ידע שרגלי רועדות???
ש...
או שיעשה עצמו לא רואה... עשר שנים לא החלפנו מילה... לא עמדנו והבטנו זו בפניו של זה...
כשיצא את הבית השאיר לי מסר ברור 'כשתרצי אותי תתקשרי'... 
באותם רגעים לא ידעתי שהילדים שלנו כמעט פיספו את המסיבה... שבין המטבח
לבין דלת הכניסה הראשית שלאחריה המקלחת שמול המקלחת החדר שינה שלו... חלון רפרפה... שנשאר פתוח...
כסייר מדופלם... איש שטח מהטובים שבמצויינים, צלף שלא רבים בצה"ל ידעו את המלאכה... הנסיון... הלימוד מהבדווים והמרעה... לימדו את האיש לא לפספס...
לא לפספס רפפה פתוחה...
הוא הבחין ברפפה הבחין בילדיו הלבושים יפה ונרגשים כמו... רוצים להגדיר תחושה של אשה, נער... ילד... כשהוריהם הגרושים נפגשים לראשונה אחרי עשור... ואולי... אולי... מי יודע...
הביט דרכה לימים יאמר 'ראיתי מעט מהחצאית השחורה ואת הברכיים שלך... ולא אני אתבלבל...'
מתישב בהודעה שסיפרו לי בני הבוגר מהשניים ובתי שאביהם התמהמה לצאת ענה לקול 
לצפיה ב-'ריקי יקרה'
ריקי יקרה
05/11/2017 | 19:03
2
11
אמת כתבת.
לפעמים כולנו חושבים שאנחנו אלוהים.
אני הייתי שם, ולפי מה שמספרים, עוד הרבה אחרים
סיפר לי אחד מהמטופלים שלי
(אני מטפל סיעודי אחרי שבוורסיה הראשונה נגעתי בכוכבים והתברר שאלה היו אשליות מדליקות.
בתי שחזרה בתשובה ניחמה אותי ואמרה שעלי להיות מאושר שכן  אלוהים שם אותי במקום שאני מביא הכי הרבה תועלת לגזע האנושי.
האמת עכשיו אין בית בפיתוח,בקו ים ראשון,אין בריכה פרטית, אין יאכטה, אין  B.M.W הכי הכי, אבל יש סיפוק עצום שקשיש מחייך אלי אחרי שהחמיץ פנים לאחרים, המון זמן.
מסתבר שאנשים ישרים אל להם לעסוק במסחר .
היו שכירים ומאושרים.
גידי 
לצפיה ב-'כשחשבתי שהנה... הנה...'
כשחשבתי שהנה... הנה...
05/11/2017 | 19:49
1
16
באו להגיד לי עד כמה שאני טועה... כי כסף קונה...
כסף קונה כמעט הכל...
אבל רק כמעט... ואני שכבר היה לי את כל החומר שרציתי
לי...
נותרתי כשאיתי הכמעט...
אמרו לי שיש לי פנים 'קשות'... 
אמרו לי שאני מתוחה כמו קפיץ...

אז פתחתי באמא שלי... אמרתי לה 'אמא באתי אליך'...
בקשתי את סליחתה... בקשתי להבין אותה...
היא גרה בדירה מחורבנת, הדירה שבא נולדתי ובגרתי... 
רק הזדקנה... ואחי הגרוש איתה...
רכשתי לאמא דירת קרקע באותה שכונה... לא לנתק בגיל כמעט 90...
קינתי ה כ ל חדש... היא בחרה ואני שילמתי...
אחר כך הלכתי להתפייס לאיש שלי... זה שעזב את הבית בדיוק עשר שנים קודם...
איך מחזירים את הגלגל??? מה נשאר בזכרון שלו... ממני???
מה זכור לי ממנו???
ברור שאנחנו לא מה שהיינו... לא רק התבגרנו...
פנינו לכיוונים אחרים לגמרי... הוא ירד לנגב להקים חווה של צאן וזיתים...
ואני לביזנס... גלגלתי כסף... קניתי מכרתי... השפלתי... 
וכשהתברר לי שאלוהים הוא הכי קרוב לבית היהודי...
הבית שיש בו אמא ואבא והילדים והנכדים...התישבתי... ורפאתי את המשפחה שלי...
הקמנו אותה מחדש... לתמיד.
לא קל... הולכים על ביצים... עוברים לדרוך על גחלים לוחשות...
אבח מאותו הרגע שעמד מולי
במסיבת היובל שלו... והניח את כף ידו בכף ידי... ולחש את שמי פעמיים שלוש...
מאז אותם רגעים שהילדים שלי בכו שעות כמו תינוקות שחלום ענק שלהם התגשם...
אז הבנתי איםפה אלוהים נמצא...
או אולי שעה קודם?????

כי פחדתי כל כך להגיע לאירוע... היה ברור לי מה יאמרו הבריות...
שהרי כ ו ל ם... יודעים הכל... אבל גם לו ירקו עלי הייתי מגיע...אלה שהייתי חייבת לעבור קיר ענק... קיר שמגיע עד אלוהים ממש... אמא שלו...
ניתקתי עצמי ממנה והיא??? רק טוב עשתה לי רק חסד... אשה כל כך קדושה נפלאה... אשה שהוציא אותה מצעדת מוות בהונגריה המגעילה... להקים כאן משפחה מפוארת...אשה שנתה בי את הנשמה... תמכה בי פיזית ונפשית בימים קשים... אולי הכי קשים... ואני תגמלתי אותה בחרם גמור... כשבעלה, סב ילדי נפטר - לא הייתי שם...
הגעתי מהמרכז לנגב. הכרתי את הדרך את השבילים... הייתי שם פעמיים קודם...
לראות למה הילדים שלי מעדיפים את הבית הקטן והמתפרק של אביהם... מדירת גג שלי...
בלעתי את כל מה שאמרו עלי... לא ירקו... לירוק עלי? רק לאמא שלו הזכות...
ואם תחטיף לי סטירה??? אקבל... באהבה אקבל...
בתוך הקהל ניגשה אלי אביבה... היינו מאוהבים בימים ההם... בעלה ואישי שרתו ביחידה ביחד... באותו הצוות... צוות שעד היום קשור זה לזה בחבלים ענקיים 'יופי שבאת' אמרה לי אביבה...
אולי שניים עשר שנים לא ראתה את פני ואני לא את זיו פניה...
הלכתי לכיוון המרוחק... המעט מחוץ למסיבה... לאור שם ישבו הזקנות והזקנים 
מתרחקים מההמולה והרעש והרמקולים... כמו מבקשים את הכבוד שישרתו אותם...?
ישבה וגבה אל האירוע... 
ניגשתי אל הקבוצה המבוגרת... ראיתי את אחיותיה מביטות בי במבט חודר כועס...
נעמדתי מולה... הרימה אלי מבט... הורדתי את עיני לקרקע... ירדתי על ברכיי...
ובכיתי. כמו תינוקת בכיתי... אחזתי בידה... 'איך אוכל לכפר, איך?' אני חושבת שהמילים יצאו כשאגת לביאה שכדור מפלח בזו השניה את ליבה... חץ של צייד...
ומתוך הדמעות אני מביטה ימינה ואני לא מאמינה למה שרואות העיינים שלי - אמא???
הרימה אמא שלו את ראשי 'תביטי בי' פקדה עלי... ממש פקדה... 
'יש פה מאות אורחים.. הם אורחים שלו והם אורחים שלך... ושל הילדים שלך'...
קמתי על רגליי לנשק לאמא שלי... כשאמא שלו שואלת אותה. 'צודקת לא?'
הכל במבטא הונגרי כבד... שכך היתה... וכך היתה מדברת תמיד...
ניגשתי... לקחתי ליד מגש מלא ביין בוטיק... מהשכנים... בעלי היקב...
יין מקומי... ממש. עברתי בין המקללים כאילו אני על ענן... מתקרבת מתקרבת לאלוהים...
כך החל הלילה הכי ארוך שלנו... 

אמרו לי שפני הפכו להיות פנים רכות... חייכניות... אוהבות...
מאז ועד היום אני כאן... 
שלמה... שמחה ומאושרת... מרחפת..

לצפיה ב-'ריקי היקרה'
ריקי היקרה
05/11/2017 | 23:06
17
אחת התכונות של בני האנוש ואולי הנעלה והקשה ביותר היא, להודות בטעות.
כל כך קשה, לוותר על הגאווה המלאכותית, לאמר בפומבי לפני האנשים, המשפחה, העולם,, טעיתי !!!  אנא סילחו לי , בת אנוש אני.
זו גדולה ריקי, זכית בחייך להשיב את הגלגל.
את אשה מבורכת.
תודה שהבאת.
גידי 
לצפיה ב-'התנתקתי ממך אתמול'
התנתקתי ממך אתמול
05/11/2017 | 08:29
67
להאזנה:

איציק פרג'ון, "התנתקתי ממך אתמול"
מילים ולחן: איציק פרג'ון Music and Lyrics - Itsik Farjoun
אני לא רוצה לחיות שבור בלי טעם
כי מה יצא שאת רוצה רק לכבוש
את פגעת בי קשה קשה כל פעם
ומה אעשה? אני מיהרתי לנטוש
אחת שגרמה לי לחשוש
אתך רק חזק לא ליפול
עכשיו רק לצחוק לא לבכות
התנתקתי ממך כבר אתמול
זהו זה, הרגשה כה נהדרת
ממך אני יצאתי כבר כמו גדול
עכשיו אני פנוי למצוא לי אחרת
ואת חשבת לך שאת לוקחת הכל

לצפיה ב-'היי מה שלומכם'
היי מה שלומכם
05/11/2017 | 01:54
30
אני בן 23 מאזור חיפה מחפש ידידות נפש אני בארון ממש ממש עמוק ואין לי ידידות בכלל ולא יודע איך יקבלו את זה אחרים שאני אוהב בנים כי אני גם לא משדר את זה
מי שצריכה שיחות נפש שתפנה אליי בהודעות אשמח להיות לכן בנות אוזן קשבת בהכל ! אגב מצטער שאני לא קשור לכאן חח פשוט אין לי איפה לכתוב את זה ואני מנסה בעוד מדורים בפורום.
לצפיה ב-'הכנתי לכם סרטון ביוטיוב חח כנסו - https://youtu.be/IORhHKRBF'
הכנתי לכם סרטון ביוטיוב חח כנסו - https://youtu.be/IORhHKRBF
04/11/2017 | 22:57
22
תרגישו חופשי להגיב לשתף להירשם אל הערוץ כמנויים כדי לתמוך אל תתביישו=)https://youtu.be/IORhHKRBFLk
לצפיה ב-'לאהוב'
לאהוב
02/11/2017 | 13:17
23
63
זה להרגיש שיש למשהו הרבה תכונות טובות, למשל להרגיש שאדם נהדר. נכון?

לצפיה ב-'אתה מדבר על אהבה רומנטית כן? '
אתה מדבר על אהבה רומנטית כן?
02/11/2017 | 18:02
10
34
אז יש הרבה אנשים נהדרים,זה לא אומר שאנחנו צריכים לאהוב את כולם(בטח שלא במובן הרומנטי)צריך שיהיה הרבה מעבר לזה,בתור התחלה משיכה,חברות אמיתית(שזה הבסיס הכי חשוב) חברות שכוללת דאגה אחד לשני,פתיחות,הקרבה,
ויתורים,התפשרות,כבוד,אמונה,ופשוט לשים אחד את השני בסדר העדיפות העליון,ברגע שתרגיש את כל זה תדע שאתה במקום הנכון :)      
לצפיה ב-'לא דווקא רומנטית'
לא דווקא רומנטית
02/11/2017 | 18:39
9
22
אהבה בכלל. אהבה אנושית, ידידותית, רומנטית, משפחתית, אהבה לחיות ואהבה לעצמים ולחפצים יפים. לאהוב זה להרגיש שבמשהו יש הרבה דברים טובים. לאהוב אדם זה להרגיש שהוא אדם נהדר, לא רק לחשוב שהוא נהדר אלא גם להרגיש. מאוהבות רומנטית היא אהבה בגלל משיכה, כלומר בגלל רצון להתקרב. כשאוהבים מישהו, אוהבים את מעלות אופיו הטובות לדעתנו ולהרגשתנו והנעימות לנו.

לצפיה ב-'אגב לא כתבתי פה'
אגב לא כתבתי פה
02/11/2017 | 18:40
17
מה צריך שיהיה בחברות, אלא רק מהי האהבה עצמה. להרגיש אהבה לאדם פירושו להרגיש שהוא אדם נהדר ויש בו הרבה תכונות טובות, להרגיש אליו דברים חיוביים.

לצפיה ב-'אוקי,הבנתי אותך'
אוקי,הבנתי אותך
02/11/2017 | 18:46
7
18
אז מה השאלה בעצם? ודיברתי על אהבה רומנטית לא על ההתאהבות של ההתחלה
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
02/11/2017 | 19:03
6
14
אהבה רומנטית משולבת במאוהבות, לפעמים דווקא במאוהבות מורכבת שנוצרת אחרי אהבה אנושית רגילה. מאוהבות היא אהבה בגלל משיכה ורצון להתקרב. שאלתי פשוטה: האם אפשר להגדיר את רגש האהבה כמו שהצגתי אותו? אני עובד על מלונים עם הגדרות וחשוב לי לדעת איך להגדיר כל מלה במדויק.

לצפיה ב-'אני מאמין שקל להגדיר רגשות'
אני מאמין שקל להגדיר רגשות
02/11/2017 | 19:08
5
18
לעומת מונחים מדעיים מורכבים שקשה להגדיר, ומונחים כמו צבעים ויחידות מרחק וזמן שבכלל אין להם הגדרה. רגשות מושג פשוט שמבוסס על רצון וידיעה, ולכל רגש אפשר למצוא משמעות הגיונית אחרת ומתאימה לו. למשל: פחד הרגשה שיהיה רע בעתיד. כעס הרגשה שעשו לנו רע בעבר. קנאה רצון שיהיה לנו יותר טוב כמו לאחר. אהבה היא כנראה הרגשה שבדבר יש הרבה תכונות טובות, וחיבה הרגשה שיש בו הרבה תכונות נחמדות.

לצפיה ב-'עוד כמה טיפים:'
עוד כמה טיפים:
02/11/2017 | 19:31
14
צריך לדבר על דברים שאוהבים לעשות בזמן הפנוי, ולגעת בעיקר כשיש סיבה רגשית חזקה כמו כשהאחר מתנהג בדרך נחמדה במיוחד או כשמשתפים רגש. כשיש התאמה כבני זוג, האהבה מתחזקת ככל שהקשר נמשך ומכירים יותר ואז גם המגע ההדדי מתחזק וכך יכולים להפוך לחברות. צריך ליצור קשרים במסגרות חברתיות ובעיקר שעוסקות בנושאים שמעניינים אותנו, ואז מכירים את האדם תקופה ממושכת ומוצאים אתו שפה משותפת ועניין משותף. צריך לעשות טוב בחברות בגלל חיבה ואהבה כנות ורצון לשמח את האחר כי מרגישים שהוא ראוי לטוב, ולא באופן מלאכותי כדי לשכנע או כדי לשמור על החברות. חשוב להיות אמתי במלים יפות כמו מחמאות וברכות, והכי חשוב בקשר עם אדם לתת הרבה דאגה כנה, עזרה ותמיכה רגשית. הדבר החיוני לכל קשר רגשי הוא עניין משותף.

לצפיה ב-'אם זה היה נכון מה שאתה אומר'
אם זה היה נכון מה שאתה אומר
03/11/2017 | 06:53
3
23
 אז כל הגברים המקסימים והנחמדים היו מוצאים זוגיות בקלות(כנל גם לגבי נשים כאלה)אבל המציאות שזה ממש לא נכון ודווקה הרבה מהנשים נמצאות בזוגיות עם אנשים עם אופי זבל(יש הרבה גם שנשואות לאחד כזה),ולמה זה?כי לא תמיד לרגש יש משמעות הגיונית כמו שאתה אומר וזה הרבה יותר מורכב,כמו כן חלק גדול מהאנשים מפתחים סוג של אובססיה לבן זוג/בת זוג שלהם רק שהם לא מודעים לזה והם חושבים שזה אהבה,ויש הבדל גדול בין אחד לשני,אבל אם אתה מדבר על אהבה בין בין ידידים משפחה וכו אז זה משהו אחר וזה הרבה יותר פשוט,לכן שאתה נותן הגדרות לאהבה אתה צריך לעשות הפרדה בין אהבה רומנטית לבין אהבה רגילה בין ידידים,חברים,משפחה וכו
לצפיה ב-'אתה סותר את עצמך'
אתה סותר את עצמך
03/11/2017 | 13:01
2
20
מקסימים ונחמדים זו תכונה סובייקטיבית. כשמרגישים שאדם נחמד ונהדר, זו הרגשה סובייקטיבית שלנו וזה נגרם מהתאמה באופי בין אנשים שונים. לא תמיד מוצאים את האדם שירגיש כלפינו דברים כאלה. ואגב, אני דיברתי על אהבה כללית. כשאוהבים אדם בכלל באיזשהו אופן, זה אומר שמרגישים שיש לו הרבה תכונות אופי טובות. אהבה רומנטית נוצרת כשיש מורכבות רגשית נוספת שמתאימה לזה.

לצפיה ב-'במה אני סותר את עצמי?'
במה אני סותר את עצמי?
03/11/2017 | 15:17
1
22
מה שתיארתי בהודעה הראשונה זה מה שמומלץ שיהיה,אבל בפועל מה שקורה זה מאוד רחוק מזה אצל הרבה מהזוגות,יש המון אנשים שאין בנהם שום התאמה באופי ובכל זאת הם ביחד,בדרך כלל האהבה בנהם לא הדדית(לפחות לא במידה שווה),וצד אחד נימצא שם מתוך נוחות בעיקר והצד השני יכול לאהוב עד השמיים ,למרות שהאופי של הבן זוג רחוק מלהיות של בן אדם נחמד,ההגדרות שלך על אהבה יכולים להיות תקפים רק לגבי אנשים מסוימים ולא לגבי כולם,גם המוח הנשי  שונה מאוד מהמוח הגברי וחושב בצורה שונה,לגבי האהבה כללית כמו שאמרתי זה משהו אחר לגמרי,ואתה לא יכול לכתוב את זה באותה הגדרה
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
04/11/2017 | 11:48
15
התאמה פירושה שמוצאים בבן הזוג תכונות שטובות להרגשתנו ונעימות לנו ולכן רוצים להיות אתו. זה יכול לכלול דמיון ושוני. כמו שכתבתי, זה סובייקטיבי. כשאוהבים אדם, מרגישים שיש בו תכונות שטובות בשבילנו ולהרגשתנו ולכן אנחנו רוצים להיות אתו. לפעמים צד אחד מתאים לאחר והאחר אוהב אותו וזה לא קורה להפך. במצב כזה אחד החברים מרגיש שלאחר יש תכונות טובות ויפות, והאחר לא מרגיש שלראשון יש תכונות טובות ויפות ולכן לא אוהב אותו בחזרה.
לצפיה ב-'לאהוב...'
לאהוב...
04/11/2017 | 20:05
1
15
פעם כתב משהו כמו שיר...
אהבתי את אמא אהבה גדולה...
אבל שוקולד אני אוהב במיוחד...
אוהב מאוד את אבא... אבל
בין אהבה לאמא ולאבא - אני אוהב לזלול תות...

האהבה שלי לילדים שלי... הדאגה לשלומם...
לרווחתם... לאושרם ולעושרם... אינה תלויה בדבר...
כל אמא... תלך לחפש את בנה/בתה האבודים מקצה עולם עד קצהו...
אהבה ענקית... אולי האהבה הכי... הכי... הכי בעולם
מה בין אהבה הזו... לאהבת אשה לגבר???

ביטויי האהבה בין אשה לגבר מתחיל ברצון המשותף לחיות יחד...
יחד זה אומר שכל אחד/ת עוזבים את הקן... ויוצרים קן חדש...
בקן החדש החיים הופכים ליחידה אחת חלקי שניים...והביטוי לזה יחל בכביסת התחתונים... המשותפת... ועד לכך שהעירום ההדי מפתה... ויש שמחה גדולה
בסקס... שמחה שתגרור אחריה שמחות לא מעטות... אושר לכל החיים...
אושר בידיעה שהאשה בהריון... אושר בתהליך ההריון, אושר של לילדת תינוק... אושר בברית המילה... וכל מהלך החיים המלא.

לצפיה ב-'יש שיר של חזי לסקלי'
יש שיר של חזי לסקלי
04/11/2017 | 21:26
9
אני לא זוכר אותו בדיוק, מדובר בו על שלוש שכבות, העליונה עם איזשהו רגש אולי חמלה, התחתונה עם רגש אחר אולי תקווה, וביניהן יש ציפוי שוקולדה מצוין.

לצפיה ב-'לא. אפשר להרגיש שיש למישהו הרבה תכונות טובות'
לא. אפשר להרגיש שיש למישהו הרבה תכונות טובות
08/11/2017 | 14:19
9
14
בלי לאהוב אותו. 
לצפיה ב-'לא מסכים אתך'
לא מסכים אתך
08/11/2017 | 15:16
8
13
דיברתי על רגש ולא על מחשבה. כשחושבים שלאדם הרבה תכונות טובות, זו הערכה. כשמרגישים שיש לו הרבה תכונות טובות, זו אהבה. חשיבה היא ניסיון להבין ולהסיק, ואילו רגש הוא ידיעה לא וודאית בגלל השפעה חיצונית לידיעות: רגש תלוי בהשפעה, התכונות הטובות של האדם משפיעות עלינו.

לצפיה ב-' אתה לא צריך להסכים אבל זה עובדה'
אתה לא צריך להסכים אבל זה עובדה
08/11/2017 | 19:03
7
29
אני מרגיש(ולא רק חושב)שלהרבה בחורות שאני מכיר יש אופי מדהים,אבל עדיין אני לא אוהב אותן,ההגדרות שלך לאהבה הם קצת תמימות(שזה יפה אבל לא מציאותי),ואני מציע לך עוד פעם לא לערבב בין אהבה זוגית לבין אהבה של ידידים ומשפחה(שאז זה כבר לא קשור לתכונות אופי כי אני את הילדים שלי יאהב תמיד ללא תנאי בלי קשר לאופי שלהם בכלל)  
לצפיה ב-'אתה לא צריך לטעון שזו עובדה '
אתה לא צריך לטעון שזו עובדה
15/11/2017 | 18:48
6
9
כמו שכתבתי לך בהודעה הקודמת, אם אתה חושב שיש להן אופי מדהים אבל לא מרגיש שיש להן אופי מדהים, לא אהבה. אהבה כשמרגישים שהאופי טוב. אהבה זה להרגיש שמשהו טוב, למשל שאוכל טעים ואוהבים לאכול אותו. זאת המשמעות ההגיונית הבסיסית.

לצפיה ב-'ועוד משהו חשוב בקשר לדבריך'
ועוד משהו חשוב בקשר לדבריך
15/11/2017 | 18:50
6
אני מדבר על המשמעות הבסיסית, אהבות שונות הן גרסאות מורכבות של המשמעות הבסיסית של אהבה שעליה מוספות כל מיני תכונות אחרות. אפשר לאהוב בכל מיני דרכים, לא רק רומנטית. אהבה רומנטית היא לדעתי אהבה שמושפעת גם מהרצון להתקרב.

לצפיה ב-' טוב,הצעתי לך שתעשה הפרדה'
טוב,הצעתי לך שתעשה הפרדה
15/11/2017 | 19:16
4
11
 בין ההגדרות שלך לאהבה כי אתה מתעקש על דברים לא נכונים ואתה סתם עושה סלט 
לצפיה ב-'אתה לא מבין את הטיעון שלי'
אתה לא מבין את הטיעון שלי
16/11/2017 | 15:15
3
7
הדברים שלי כן נכונים. אני יודע שיש הפרדה אבל אני מחפש את המשמעות הבסיסית שעליה נבנות כל התוספות שיוצרות סוגים שונים.

לצפיה ב-'ואתה לא מבין את הטיעון שלי :'
ואתה לא מבין את הטיעון שלי :
18/11/2017 | 09:55
2
12
אין שום קשר בין אהבה משפחתית לבין אהבה בין ידידים  ובנות זוג,כך שהבסיס לא יכול להיות זהה,אף אחד לא מדרג את האהבה שלו לילדים על פי האופי שלהם נכון? , הבסיס הכי חשוב של האהבה באופן  כללי(לא מדבר על אהבה  משפחתית)זה חברות אמת,ללא זה שום זוגיות לא תוכל להחזיק מעמד לאורך זמן,אלה אם כן הם יחיו חיים של שקר ושל סבל(של לפחות אחד מהצדדים)לצערנו אנשים עושים בחירות מאוד שטחיות בימנו ולכן התאוריה שלך של אהבה בגלל האופי וכו רחוקים בדרך כלל מהמציאות,ויש המון אנשים שאין להם מושג בכלל אם מי הם חיים.
לצפיה ב-'אני טוען טיעון יותר מהותי'
אני טוען טיעון יותר מהותי
18/11/2017 | 18:48
1
16
לאהוב דבר פירושו להרגיש אליו דברים חיוביים, למצוא בו תכונות חיוביות להרגשתנו. למשל כשאוהבים אוכל, מרגישים שהוא טעים. כשאוהבים מראה של חפץ, מרגישים שהוא יפה. כשאוהבים אדם, מרגישים שהוא נחמד באופיו ושיש בו משהו טוב שאותו אוהבים. אם אוהבים את המראה, מרגישים שהוא יפה ושהמראה טוב. חברות נוצרת מאהבה, היא לא האהבה עצמה. בכל אהבה מרגישים שיש משהו טוב באדם האחר, ובכל שנאה מרגישים שיש משהו רע באחר. זאת המשמעות הבסיסית. אם אומרים אהבה על כל המקרים, סימן שמתכוונים לאותו דבר בסיסי כי זה אותו מושג. אני לא מאמין שיכול להיות מושג שאנשים משתמשים בו בלי לדעת מה הוא אומר. אולי קשה להסביר איך מרגישים אהבה, ואיך היא מתבטאת במצבים שונים, אבל מה זה אומר שאוהבים משהו או מישהו כולם יודעים.

לצפיה ב-'ושוב:'
ושוב:
18/11/2017 | 18:57
7
זה סובייקטיבי. גם אם האדם לא נחמד בכלל, אפשר להרגיש באופן אישי שהוא נהדר וגם אפשר אחר כך לגלות שטעינו.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ