לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3374033,740 עוקבים אודות עסקים

פורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש. הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה . מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות . ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
המשך >>

לצפיה ב-'איחורים כרוניים ללא הפסקה - יכולים להחריב מערכות יחסים?'
איחורים כרוניים ללא הפסקה - יכולים להחריב מערכות יחסים?
17/11/2019 | 16:26
4
15
הי,
שאלה קטנה בנושא התנהגות בין בני זוג.
נניח ובאמת פגשתם בן/בת זוג שעושה לכם את זה.
הכל טוב. יש רק בעיה אחת.
כל הזמן, ולא משנה מתי ובאילו נסיבות, הצד השני לא מצליח לעמוד
בזמן שקבעתם להיפגש, ולא משנה כמה הערתם לו על כך, והוא ככה עם כולם!
הדבר הזה היה גורם לכם לחשוב פעמיים אם לבנות איתו/איתה משהו לטווח ארוך?

לצפיה ב-'מזדהה דווקא מהצד האקטיבי'
מזדהה דווקא מהצד האקטיבי
17/11/2019 | 18:32
3
30
אני מפוזר ושכחן והייתי בעבר הרבה פעמים שוכח פגישות עם חברים, משאיר אותם לחכות ולא מגיע. ברור שזה יכול להקשות, אבל זה טכני והחלק הרגשי בדרך כלל חשוב יותר  וכשיש בסיס רגשי אפשר להתגבר ביחד על הקשיים הטכניים.

לצפיה ב-'אני גם בצד הבעייתי רק שאצלי זה איחורים ולא הברזות'
אני גם בצד הבעייתי רק שאצלי זה איחורים ולא הברזות
18/11/2019 | 11:15
2
12
אני לא מבריז. אני פשוט מאחר (אבל תמיד). הייתי רוצה לדעת למשל מה עובר בראש של בחורה, שממתינה לבחור שהכירה לא מזמן והוא....פשוט מאחר. כלומר האם מתפתחת אצלה דעה שלילית כלשהי לגביו, או שהיא אומרת לעצמה " שטויות זה שום דבר רציני".
לצפיה ב-'כמו אצלי זו יכולה להיות'
כמו אצלי זו יכולה להיות
18/11/2019 | 15:26
7
בעיה ונזק מוחי. הבעיה מקשה על החברות, אבל אם האדם חשוב לבחורה היא תשקיע ותתאמץ בשביל החברות למרות הקשיים. אם המאחר לא אשם אז ייתכן שהוא אדם נהדר ואין לחשוב עליו דברים רעים.

לצפיה ב-'זה סופר מעצבן. בעיקר אם זה קורה כל הזמן'
זה סופר מעצבן. בעיקר אם זה קורה כל הזמן
19/11/2019 | 15:44
2
מה עובר לה בראש? 
שאתה לא סופר אותה, שהזמן שלך יותר חשוב משלה, שאי אפשר לסמוך עליך, שלא בא לה על מישהו שלא טורח להתאמץ קצת בשבילה.
כמובן שזה תלוי גם באופי שלה ועד כמה, אם בכלל, זמנים ודיוקים חשובים לה.

אתה מאחר גם לפגישות עסקים או לראיונות עבודה, או שברור לך ששם צריך להתאמץ יותר?
לצפיה ב-'להזהר ולהזהיר '
להזהר ולהזהיר
06/11/2019 | 16:01
32
להזהר ולהזהיר ולשמור על עצמכם וכספכם!לא הופתעתי אבל ראבק לשלם סכומים כאילו על שידוך מה כמה הגזל וכבר יכול להיות מגעיל מאנשים רווקים שרק רוצים להכיר ולהיות נורמטיבים!

לצפיה ב-'אודליה מזל טוב ליום ההולדת'
אודליה מזל טוב ליום ההולדת
03/10/2019 | 18:47
2
48

השבוע הזה עמדתי באזכרה לאימי וחשבתי האם אפשרי קשר בין המתים – כך שתספר איך שהוא מהשמיים לך משהו ממחשבותיי. תיתן רמזים. תעביר לאמך שקבורה מרחק של פחות ממאה מטר מימנה והיא תספר לך. רציתי גם ללכת שוב, כמו מלפני 15 שנה לבקר אצל הוריך אבל לא יצא בגלל שחזרתי בסוף עם משפחתי.
אז... השנה הלועזית מתחילה ביום ההולדת שלי, בינואר וחשבתי ביום ההולדת שיהיה איזה משהו שקשור.
אז.. יום למחרת אני פותח את עמוד הפייסבוק של אתר עבודת בעלך. אני עוקב שנים אחרי עמוד זה לפחות פעם בשבוע כדי לראות אולי שתופיע שם.  ואני רואה אותך, יום אחרי יום הולדתי, אותך עם בעלך בארוחת ערב במסעדה עם כ 30 איש ואישה שאורגנה מעבודתו. ואותה ארוחה נערכה בדיוק ביום הולדתי וזה פעם ראשונה מאז 2012 – מאותה מסיבת מחזור של בית הספר שראיתי אותך ברשת. ופעם ראשונה יושבת או נראת עם בעלך ליד. נראה לי שאירועים כאלו פחות מתאימים לך. ניסיתי לשים לב למה שאפשר מצילומים. כמו ידיך מחזיקה את ראשך. כמו שכתבתי בעבר אין לי שום קנאה או משהו. כתבתי פוסט למחרת על כך בעמוד הפייסבוק שלי לאחר הברכות של מברכי היום הולדת שלי:
גשר עד אין סוף "Un puente al infinito ( נושא הפגישה לארוחה )
Ok...The big birthday present. Yes...You all do not understand this. Sory.  and  again "on my birthday" by coincidence. what a feelings ! as I was thinking about it , on birthday's morning, it will be could happened at this day with... And... If you ask, the sentence above has no meaning to me . It could have been any sentence. But it certainly said on my birthday and was the main issue at the
event, face ( and other face  ) forward to others. So ... successfully with it.
וצירפתי לינק לפוסט מיוטיוב של השיר "איזה יום נפלא".
...
השנה מלאו ארבעה עשורי שנים למסיבת הסיום של הכיתה שלנו בחטיבה. בטח סיפרתי פה בשנים קודמות ( או בפורום ימי הולדת ומתנות בארכיון ) שבאותה המסיבה, השבוע האחרון של חודש יוני 1979 , בסיומה, היה משחק אמת וחובה בו יצא והיית צריכה לתת לי נשיקה על הלחי. לאחר שנה וקצת מתאריך אותה המסיבה - ספטמבר אוקטובר 1980 התאהבתי בך.
ולכן חשבתי שלכבוד הארבעים שנה אכתוב פעם ראשונה לאותה מחנכת הכיתה שלנו, רחל. מצאתי את המייל שלה בעקיפין דרך חבר כיתה נוסף בעמוד הפייסבוק שלו. לאחר חיפוש על פי השם בגוגל התברר לי שהיא גרה עכשיו ( עדכון אחרון ב2012 ) בארה"ב ופרופסורית באוניברסיטה. דיי מפורסמת ואחראית על מערכי השיעורים שם. אז שלימדה אצלנו בחטיבה הייתה המחנכת והמורה לאנגלית בתחילת הקריירה.
המייל ששלחתי אליה באנגלית ( היו כמה שגיאות כתיב חלקם מהתרגשות ובלי עריכה . איזה פדיחה... מורה לאנגלית... ) היה מכותב בסיומת מייל לאותו שם האוניברסיטה:
40 year-old tribe ending in the ___ Junior High. Grade High class.  We promised that we would maintain contact, but of course everyone went his own way.  This week 40 years ago there was a graduation party in honor of the evening graduation ceremony on the roof at __ . I think you visit there. I did not forgot that party.  And I will not forgot Odelia from the same class.  I'm still thinking about her and a little in love with her even pass about 40 years... She's married like me. I have 3 children, and I'm happily married, I hope everything is fine with you. Gil .Israel.

עכשיו קצת רקע:
עם אודליה לא דיברתי או יצרתי קשר כ 15 שנה. גם לפני 15 שנה דיברתי איתה רק שני שיחות טלפון שזמן כל אחת כדקה לערך ( גם על זה יש בארכיון ) . השאר היא ובעלה יזמו. גם מספר דקות בודדות.
השיחה הראשונה בגלל שחשבתי שראיתי אותה באיזה אירוע. רציתי לדעת אם זאת היא היתה. היא הכחישה זאת. היא גם לא זכרה אותי או בגלל שהיתה ליד בעלה אמרה זאת. באותה השנה שלחתי לה עוד  SMS קצר וזהו. אז כבר זכרה ואמרה שניהלנו רומן ( מה שלא נכון כי לא נפגשנו מעולם או דיברנו על אהבה בשום צורה ).
לא כתבתי ב sms את רגשותיי שם אלא אמרתי רק שלמדנו ביחד. בעלה היה גם בעניין וחקר אותי. לאחר ששלחתי לה מייל בזמנו שתסתכל פה על ה"עולם שלי" בתפוז ( בזמנו היו בתפוז לכל אחד עמוד יותר מפורט שבו יכול לתאר את חויותיו ועוד ) הוא התקשר אלי ואיים עליו ואמר לי למחוק את התוכן. אז פחדתי ובאמת מחקתי. גם לאשתי סיפרתי. לאשתי לא עשתה מזה כמעט עניין כי היא יודעת שמעולם לא נפגשנו והיא, אודליה, לא יצאה איתי מעולם. היא גם לא רצתה לצאת איתי. זה המצב גם עכשיו ובגלל ובנוסף ששננו עכשיו נשואים. היא, אודליה, גם אמרה לי "זה לא לעניין" שאני יוצר אתה קשר באותה שיחה משתי השיחות בנות הדקה.
אז... כאשר אני מצפה לפתוח את המייל ולצפות לתגובת המחנכת היושבת כאמור כנראה בארה"ב ולקרוא תגובה מאותה מחנכת אני מקבל שיחת טלפון אלי הביתה לטלפון הביתי למחרת דווקא.... מבעלה של אודליה שמאיים עליי שאם עוד פעם אכתוב או אגיד את השם אודליה למישהו הוא "יגמור לי את החיים". הוא טען שהוא פסיכופט ו"אתה לא יודע מאיפה אני בא" ועוד ועוד.

הייתי מאוד נרגש ומפוחד מהשיחה שהייתה שיחת איום וקללות שגרמה לי עוד באותו הבוקר לפנות למשטרה.

הספקתי תוך כדי השיחה לפתוח אפליקציית הקלטה מהמיקרופון בפלאפון ותוך כדי מצב ספיקר להקליט קטע של כשתי דקות אחרונות מתוכן השיחה.

לאחר שבאתי לתחנה ומסרתי תלונה נגד בעלה על איומים ( פעם ראשונה בחיים שלי ) המשטרה  בחרה לסגור את תיק התלונה כבר באותו היום!  היא לא פירטה למה..

התחלתי אולי לחשוד. בשיחת הטלפון מלפני 15 שנה - באיום הקודם של בעלה הוא טען שהוא עבד במשטרה.

אז לאחר מספר ימים באתי שוב לתחנה הפעם מול פקיד אחר והגשתי שוב תלונה. הפעם על סחיטה באיומים לאחר התייעצות עם עו"ד בפורום משפט ב"פורומים משפטיים". צירפתי לתלונה את התיאור הבא :

תוספת שצריך לצרף לתיק היות ומתברר שיש כאן ( לכאורה ) סחיטה באיומים.
מפרוש המילים שנשמעת בשיחת הטלפון שביצעתי הקלטה החל מדקה וחצי האחרונות של השיחה ) נאמר  :
אני אגמור לך את החיים.
יש לי את המייל ששלחת לקספית (?).
(אני : את המייל למי ?( לא מובן על איזה מייל מדובר אבל אני מניח שזה ששלחתי למחנכת שלי לשעבר שבו הזכרתי את השם שלה כי האיום הנ"ל היה למחרת)
מה שכתוב שם לא מעניין אותי.
אתה לא מזכיר את השם של ___ בחיים שלך.
אני בא אליך הביתה ומספר הכל לאשתך ולילדים
( אני : אבל היא יודעת.. )
קורא לי פסיכופט. חתיכת כלב.
אסור לי להזכיר בכתב או בע"פ את שמה לעולם (פרוש שלי :שגם לא בפניה כמו המייל למחנכת. ראו פרטים מטה).
אני אדאג שהחיים שלך יהיו גהנום.
זה איום ואני יודע מה אני אומר לך. אני יודע מאיפה אני בא... אתה שמעת אותי !
טוען שהיא רוצה להגיש תלונה במשטרה...
אם (תידע או מילה אחרת... (לא מובן) ) במשטרה אני אזיין אותך.
( אני משיב :על איזה תלונה במשטרה אני לא מדבר איתה?
תשתוק אל דבר איתי.
אני יותר פסיכופט ממך.
אני ההפוך את חייך לגיהנום.
אני אזיין אותך.
אם עוד פעם אחת אני שומע בפה שלך או בכתב יד את השם __ אני אזיין אותך.
עכשיו הרקע : ( המשך המכתב לתלונה )
הרקע הוא : למדתי לפני 40 שנה עם אשתו של המאיים בחטיבה. אותה אחת מלפני 40 שנה והיא הייתה אהבתי הראשונה החל משנה מאז סיום החטיבה. לא נפגשתי איתה לעולם מאז אחרי מסיבת הסיום ב1979 ומספר הדקות שדיברנו בטלפון על עניינים טכניים בעיקר כדוגמת איך הגיע מספר הטלפון אליי וכדומה מסתכם ב2 שיחות יזומות שלי בלבד . האחת מתחילת שנות ה 80 והשנייה לפני 15 שנה. סך כל זמן השיחות כ5 דקות ב40 שנה .
אבל עדיין יש לי קצת רגשות אליה, בכל זאת, זאת היתה לי אהבתי הראשונה ובגלל ולכבוד שעברו 40 שנה השבוע ממסיבת הסיום,  סיפרתי בשני משפטיים על כך למחנכת הכיתה איתה לא דיברתי מאז מסיבת הסיום ההיא מלפני 40 שנה. ציינתי שם שאני גם נשוי באושר עם ילדים.
ד"א, לא שמרתי בסוד מאשתי שיודעת עליה, את שמה שהייתי מאוהב בה.
לפני 15 שנה , פעם ראשונה מאז מסיבת הסיום שנערכה כאמור לפני 40 שנה, חשבתי שראיתי אותה. באירוע. ביררתי מספר ב 144 ודיברתי איתה ( מבלי לדעת אז שנישאה ) אבל היא הכחישה זאת וגם על עצם שהיא מכירה אותי , זאת כאשר הייתה עם בעלה כנראה. דיברתי עם בעלה שהתקשר אליי מיד ואחרי "חקירה" שבאה מאוחר יותר שהיא מכירה אותי הוא איים עליי.
מאז, 15 שנה עברו ולא יצרתי איתם קשר בשום צורה.
ולכן סביר לי שזה בהקשר שאותו מייל ששלחתי למחנכת לכבוד ה40 שנה. לא קיבלתי תשובה עדיין מאותה המחנכת שד"א מאז שנות ה 80  גרה בארה"ב ופרופסורית באוניברסיטה אבל כאמור בעלה של __ התקשר יום למחרת לאותו כתיבת המייל שלי למחנכת וסביר שיוצא מכך שבעלה מאיים עליי ברצח אם בפעם הבאה אכתוב ואזכיר את שמה למישהו כמו חבר או כל אחד כמו למחנכת ואז "אספר לאשתך ולילדים" ו/או "אגמור לך את החיים".
שלחתי הקלטה לטלפון שהפקיד נתן בווצטאפ שנראה שלא נקרא כלל כי אין 2 כחולים לצד ההודעות .
לצפיה ב-'המשך'
המשך
03/10/2019 | 18:50
1
24
בגלל שהתלונה הוגשה טרם חקירה לעומק של פרשנות הנובעת מהשיחה , לא הזכרתי בהגשת התלונה סחיטה. רציתי להוסיף שזאת סחיטה באיומים ולא רק איומים כי המאיים לא מאפשר לי לכתוב את רגשותיי בפני אף אחד ומאיים ברצח.
ולכן ברצוני שתוסיפו לתיק את התיאור המילולי של השיחה לתיק וכן את הרקע מסביב שבברור לדעתי מדובר על סחיטה באיומים.
תודה. ( סיום המכתב שצורף לתלונתי )

לאחר יומיים גם את התלונה בתיק הזה המשטרה סגרה. היא לא פירטה למה.

ד"א.. תשובה או תגובה לאותו מייל שכתבתי למחנכת לא קיבלתי מעולם.
המוזר לי בכל זה איך הגיע לבעלה אודות מייל ששלחתי למחנכת הכיתה שמכותב לאוניברסיטה בארה"ב ולמה הוא מאיים עלי שאסור לי להזכיר בשום מצב את שם אשתו.
האם אותה מחנכת בקשר איתם ? ( 40  שנה ? )  האם בחרה להעביר אליהם את המייל מאשר להגיב לי? לפרקים אני חושב שאולי הם עובדים בשב"כ. לא בטוח שזה בעלה שהתקשר ואיים . אולי נציג שלו. שלהם. מה דעתכם?

היום יום ההולדת שלך, שוב אותם תזמונים מוזרים בדיוק בימי הולדת... ( ראו ארכיון )
בדיוק היום, לפני כשלוש שעות מעצם כתיבת פוסט זה עכשיו אליך, אני מקבל שיחת טלפון לזימון של ראיון עבודה בחברת הייטק. שאלתי איפה אתם יושבים. נאמר לי שאקבל פרטים במייל להיכן להגיע לראיון בשבוע הבא.  מה התברר לי ? שזה אותו המקום, זאת אותה הכתובת של המשרד לשעבר של בעלך – אותו העיר אותו הרחוב ואותו המספר שמשם עבד לפחות 15 שנה ושעבר מימנו רק במהלך השנה הנוכחית. האם זה שוב צירוף מקרים? כן. מצמרר.

שיהיה לך הרבה בריאות ונחת ואושר. ראיתי והופתעתי מאוד ( והתרגשתי מאוד ) שאת מתקנת בעצמך דברים, כמוני, מנסה ואולי מצליחה לתקן תריסים חשמליים, שואלת לגבי קבלים בפורומים. ( כמעט הייטק... ) איפה אפשר להשיג.( הייתי אומר לך. קניתי הרבה אבל לאור הנסיבות כרגע אי אפשר... )  שואלת בפורומים האם בכל מקרה יש צורך בהשמת טפלון ופשתן בהחלפת ברז.  גם אני מנסה להיות כמוך... מכרסם בעצים. זה כייף.
הרבה מזל טוב. אני.

לצפיה ב-'שלום'
שלום
06/11/2019 | 15:03
15
זה נקרא נורא. אסור שיאיימו על חייך, ואם מאיימים על חייך חשוב שתילחם ותדרוש לדעת למה המשטרה סגרה את התיק. אולי תפנה גם לבית המשפט. אולי גם לערכאות שונות. משטרה לא אמורה להפלות ולהעדיף מי שעובד בה, היא חייבת להגן על אנשים במידה שווה. יחד עם זה, האיומים לא נראו לי כקשורים דווקא ברצח, לא ראיתי שכתוב שיהרוג אותך או יכה אותך אלא שיגמור לך את החיים ואולי הכוונה שיחזיר לך בדיבורים כי הוא מקנא. אולי בגלל זה המשטרה לא טיפלה. מקווה שיהיו לך חיים מהנים ושמחים, אבל מצטער שהאם מתה ומקווה שהיו לה חיים טובים ותתגברו על הצער.
לצפיה ב-'שלום, פעם ראשונה שלי כאן'
שלום, פעם ראשונה שלי כאן
11/08/2019 | 07:46
2
218
נהייתי מבולבלת מכל ההסברים שאני מחפשת, לנושא אהבה.
אני טוענת שבאהבה אין חוקים, יש מי שמפרשים אהבה מול תשוקה ואחרים טוענים שצריכה להיות תשוקה באהבה, ואני כבר לא מבינה.
פגשתי מישהו, לוקח זמן עד שפוגשים מישהו, בעל מראה מסויים, וחוויה רגשית שונה, שגורמת לנו לרצות להתקרב. ואני שואלת את עצמי, האם יש חוקים לזה? האם כל קשר חייב להסתיים בנישואין, התמסדות, הצהרת כוונות וערבוב מול כל העולם ואשתו, ואולי דווקא דברים שנשמרים בסוד הרחק מהעין רחוק מהלב של כל העולם ואשתו יכולים לשמור על האהבה שהיא מה שהיא לא מוגדרת חסרת צורה ובלי חוקים בכלל.
לא נרדמתי כל הלילה, הלב צועק כן הראש צועק לא, ולא הצלחתי לישון. רק רציתי לשלוח לו הודעה, להגיד לו שזה חזק ממני ואני חייבת לראות אותו שוב, האינטואיציה שלי חזקה אני יודעת שלא יצא מהקשר שלנו כלום באופן ממוסד ואני גם לא רוצה, זה יהרוס את המתח, את הריגוש, את התשוקה, אני רוצה את זה כי אף אחד לא צריך לדעת על זה. זה שלי. אבל אולי אני משלה את עצמי, מוכרת לעצמי פנטזיות לא ממומשות. פוחדת מדחיה, המציאות פשוט יותר מידי חזקה. אני לא נמצאת בפוקוס בכלל. לא עצמתי עין דקה. ונדמה לי שהוא כבר לא שם. ואני מבולבלת. יותר מידי טוב ורע, והכל במנה גדושה. איזה בלבול, זה אמור להיות בהיר ולהיות פשוט.
עשיתי טעות, הולכתי את עצמי שולל, אסור היה לי להרשות לו להוביל לא כאשר הרעיון היה שלי. ועכשיו אני אוכלת את עצמי. ממש אוכלת את עצמי.  אני ממש סופרת את הימים מאז שפגשתי אותו, מעולם לא עשיתי את זה לפני כן. נהייתי רגשנית. או שאני באמת מרגישה משהו. אני לא יודעת. אני מבולבלת בעצמי. אני מרגישה שאני ממש מתנהגת בצורה לא הגיונית, שיחררתי אותו לדרכו ושלחתי לו הודעת פרידה, ואני רוצה שהוא יחזור חזרה, כאילו אמרתי דברים שלא באמת התכוונתי אליהם בכלל. כמו לא רציתי שהוא ילך כשהוא רצה ללכת. אבל זה היה כל כך מוקדם שהיה נראה לי נכון להגיד לו ללכת. אני לא יודעת אם אני במבחן. אני יודעת שהוא אוהבת להבין דברים עד הסוף וגם אני כזאת אני ממש מרגישה שמצאתי את הנפש התאומה שלי. או שאני ממש נסחפת אחרי הרגש. לא הייתי ככה, לא הייתי כזאת מה קורה לי?
מצד אחד זה מסעיר מלהיב ומעורר, ואין לי רצון גם להיות עם אף אחד אחר. והוא לא נגיש בכלל. אני מתוסכלת ממש, יש בזה חשיפה ואני לא מצליחה אפילו לשלוח לו את הדברים האלו או לשלוח אליו מכתב.
שיהיה אני ממש מתוסכלת, זה סוג של קונפליקט, להגיד או לא להגיד, כי אם אני אגיד זה יהיה רק בגלל שאני חייבת להגיד ואם לא אגיד מה יקרה אז..? ואם לא אגיד אז לא אמרתי מעולם, איך הוא ידע? אוף! אני ממש חיה על ענן.
לצפיה ב-'טוב אז אני יודעת'
טוב אז אני יודעת
12/08/2019 | 00:22
1
111
איכשהו הצלחתי מכל העצות באינטרנט להחזיר אותו אלי רק כדי להבין שהוא בכלל
לא בשבילי. עדיף מאשר כל המילים שטרחתי למעלה. רומנטיקה זה בלבול אחד גדול
לצפיה ב-'ואז התאהבתי, או חטפתי תסמונת רצינית'
ואז התאהבתי, או חטפתי תסמונת רצינית
19/09/2019 | 20:00
37
לצפיה ב-'חופשה חלומית לזוגות באילת'
חופשה חלומית לזוגות באילת
11/08/2019 | 12:33
89
מעוניינים לעלות שלב בזוגיות שלכם?
אני ממליצה לכם על קולוניה חופשה באילת. מקום חלומי ומבודד בנקודה הכי דרומית של אילת.

לצפיה ב-'נא לא להיכנס טעות'
נא לא להיכנס טעות
07/08/2019 | 15:44
119
הלא כתבתי לא להיכנס, למה נכנסת?
ועכשיו שנכנסת תחשוב מה המשמעות?
האם הסקרנות?
האם זו פזיזות?
או סתם רצון לרכוש מלגזה במחיר מדהים ועוד עם אחריות.
לצפיה ב-''
04/08/2019 | 16:52
46
תעשי לנו לייק�� כדי שנוכל לקדם את הדף שלנו��
https://www.facebook.com/pg/ayeshaprettywoman
לצפיה ב-'חברות'
חברות
21/06/2019 | 19:45
176
שלום קוראים לי ניר השמח להכיר בנות בגילאי 18-43 לקשר זוגי
לצפיה ב-'אישה וכלב גדול'
אישה וכלב גדול
03/06/2019 | 12:16
3
220
הכרתי אישה נחמדה, יש הרבה דברים משותפים חוץ מאהבתה הרבה לכלב שלה. היא אישה לטעמי, אך הבנתי שהכלב מסב לה רק צער, יש לה כלב גדול שרגיל לקפוץ עליה, והיא מנשקת אותו בפה! אותי זה דוחה, אבל היא אוהבת אותו... הכלב מלכלך ספות. כשהערתי לה, היא טוענת שהכלב חשוב לה יותר ואם היא מוצאת חן בעיניי גם הכלב צריך להתקבל...אני רק לא רוצה שהיא תנשק את הכלב ושלא ילכלך ספות. לדעתי הכלב נוהג בה כעובדת שלו, והוא מאוד לא רוצה זכרים בבית שלה, והוא רצה לעשות זיווג עם רגל שלי (כלב שלה מסורס). איך עליי להתנהג איתה, מאוד חשוב לי לשמור על קשר איתה...
לצפיה ב-'גם אני לא מתחברת לכלבים כאלה גדולים '
גם אני לא מתחברת לכלבים כאלה גדולים
19/06/2019 | 11:34
81
אתה חייה להבליג אם חשוב לך הקשר איתה, תנסה שוב להסביר לה מה מפריע לך , אולי זה יעזור
לצפיה ב-'ואם הוא היה אינסטלטור'
ואם הוא היה אינסטלטור
08/08/2019 | 12:25
61
אינסטלטור אחרי יום עבודה ופתיחת סתימת ביוב גם לא נקי ומה אז?
לצפיה ב-'שלום'
שלום
06/11/2019 | 15:08
4
ברור שצריך לשמור על קשר אתה, והיא אוהבת גם את הכלב שלה וצריך לכבד את זה. גם הכפר שלי הכרתי אנשים שמתנשקים עם הכלב בפה, זה לא אסתטי אבל הם מסתכנים בשביל אהבה ואין מה לעשות. כדי שלא ילכלך ספות, אולי כדאי שתעזור לה לשמור על ניקיון הכלב וגם תעודד אותה להפוך את זה כחלק מהטיפול שלה עצמה בו. אם קשה, אולי תביאו איש מקצוע שיעזור ויקל. כדאי גם לנסות לאלף את הכלב לשמור על הניקיון ולא לעלות על ספות, וגם שכשתראה אותו עולה על ספות תוריד אותו בעדינות.
לצפיה ב-'דילמה'
דילמה
20/05/2019 | 20:33
2
221
הכרתי מישהי בעבודה בשנה האחרונה מאוד חמודה ואני מרגיש שיש לנו כימיה טובה , אני מרגיש שאולי יש בינינו ניצוצות אבל מצד שני חושש שאולי אני קורא את המפה לא נכון
וחוץ מזה , אני לא באמת יודע עליה הרבה , הפייסבוק שלה די ריק , שום פרטים , פעם אחרונה שניסיתי קצת לדבר על דברים יותר אישיים זה נראה שהיא פחות אהבה
ואני ממש רוצה להכיר אותה , לראות אם יש כיוון לזוגיות אבל מצד שני מפחד שאם אני אלך לכיוון הזה אני אאבד את הידידות אתה
מרגיש מבולבל  , תודה לעוזרים
לצפיה ב-'שלום'
שלום
21/05/2019 | 14:59
99
אולי תנסה לקרב את נושאי השיחה לאט ובהדרגה, ויחד עם זה לתת לה יותר אהבה ודאגה כנה מאשר קודם. כשהנושאים יהיו יותר אישיים, גם הדאגה תהיה אישית וחזקה יותר ותרגישו יותר כמה הקשר החזק יותר מתאים.

לצפיה ב-'אתה צודק'
אתה צודק
07/08/2019 | 15:40
31
רוב הסיכויים שאתה קורא את המפה לא נכון.
אילו היא הייתה מעוניינת בקשר יותר אישי היא הייתה משתפת יותר. עצם העובדה שהיא לא נפתחה מעידה על כך שלא נעים לה כי אתם עובדים יחד.
לצפיה ב-'בעיות אמון עם החבר..'
בעיות אמון עם החבר..
19/05/2019 | 20:20
1
167
גיליתי שחבר שלי מצלם תמונות שלי מאחורי הגב, ראיתי את זה במחשב שלו
רוב התמונות הם אותנטיות, מיציאות שלנו ביחד למקומות בילוי..סיטואציות
שרואים לי את הגב התחתון או הבטן, אך לא יותר מזה. כמובן אבל שגם זה מפריע

חיפשתי בפאלפון שלו את התמונות והוא מחק אותם משם, הסתכלתי לו בשיחות עם חברים ולא ראיתי שהוא דיבר איתם או העביר להם תמונות

החלטתי להגיד לו את זה והוא הצטער ואמר שזה מדליק אותו לצלם ושהוא לא מעביר לאף אחד
הוא אמר שהוא לא יעשה את זה יותר

אני נוטה להאמין לו שהוא אכן לא העביר כלום
אבל מאוכזבת שזה קרה, וקצת קשה לי לסמוך עליו..
לצפיה ב-'שלום'
שלום
20/05/2019 | 17:26
170
אם יעביר לחבריו באינטרנט בניגוד להסכמתך תמונות שלך עם תוכן ארוטי, זו עבירה על החוק והמדינה תעניש אותו על זה. כדאי שתסבירי לו את זה כדי שייזהר.

לצפיה ב-'המלצה ליום זוגי ב spa tel aviv'
המלצה ליום זוגי ב spa tel aviv
17/05/2019 | 18:18
2
141
הי לכולם
חייבת להמליץ על spa tel aviv כמקום מושלם ללכת ולהתפנק עם הבנזוג.
הגענו לשם קיבלנו בקבוק שמפניה ישבנו בגינה, אחכ היה עיסוי מעולה ואני עשיתי גם טיפול פנים . פשוט מעולה וממליצה בחום
לצפיה ב-'ספא זה לא הבריכה הזאת של המים המלוחים והחמים?'
ספא זה לא הבריכה הזאת של המים המלוחים והחמים?
18/05/2019 | 15:23
26
לצפיה ב-'תודה על ההמלצה'
תודה על ההמלצה
18/05/2019 | 15:27
36
אשמח לעוד..
לצפיה ב-'שאלה לנשים'
שאלה לנשים
17/05/2019 | 12:13
2
191
היי  שואל כמה אנונימים כאן ,העצות הכי טובות שלי והחכמות היו מזרים ! 
שאלה יש לי חבר לא רומנטי את תפוסה ,הוא מוקיר מעריך את החברות וכלל לא רוצה לשכב או להרוס לך זוגיות או לרצות רומן איתך ! 
הוא מפרגן כמה שנים עושה לך שיתופים מחזק מחמיא מתקשר לפני החגים שומר על קשר ועוזר! 
משום מה את מכל מיני סיבות וחשש להתאהב או שהוא יתאהב מתנהגת מגעיל חברתית ,לא עושה לו לייקים לא מתעניינת לשלומו שנופלים רקטות בעירו וכו 
אך תתייחסי לחבר הזה כשאת רואה ושומעת עליו גם ברשת? 
תודה 
לצפיה ב-'לא מובן'
לא מובן
18/05/2019 | 15:13
51
אני מסכימה שעצות מזרים הכי טובות כי אינן נגועות והנן אובייקטיביות.
למה אתה כל כך צריך וזקוק לתגובות לייקים ויחס וחיזוקים כל הזמן. תברר עם עצמך. אם אתה מרגיש קצת חלש יהיה טוב אם תחזק את עצמך במקום להזדקק לאחרים.
אני בטוחה שתוכל לבד להשיג כל מה שליבך חפץ. אין שום בעיה בלייעץ ולהביע דעה. בשמחה רבה ולשם כך נועד הפורום והפלטפורמה הזו. רק הצורך העז שלך מיותר לטעמי. ועצתי לך היא, תהיה אתה תמיד לא חשוב מה האחר מולך עושה. יתכן שאינו מודע או מסוגל לנהוג כפי המצופה ממנו. לכן תהיה אתה ולך עם האמת שלך בלי התחשבנויות ואני מאמינה שבעולם הזה יש חוק מה שנותנים מקבלים.
לצפיה ב-'שלום'
שלום
06/11/2019 | 15:11
23
זאת לא התנהגות נכונה. אם יש קשר טוב ואוהבים צריך להשקיע בקשר וליהנות ממנו, לא מוכרחים להיות חברים ואפשר לשמור ידידות מופלאה.
לצפיה ב-'היייי'
היייי
11/05/2019 | 15:24
5
208

מודה מראש לעונים ולמגיבים
מקווה שלא יצא מבולגן מדי ולא ארוך מדי פשוט אכתוב ואזרום עם הכתיבה בכדי לתאר לכם את הסיטואציה שאני מצויה בה מזה זמן רב ושלא תבייש סרט הוליוודי...
נתחיל מזה שאני מאוהבת קשות בגבר מלאך מושלם נשמה טובה וצדיקה עם לב מיהלומים שמוכן להקריב ולמסור את נפשו בכדי לא לפגוע באיש. בוודאי מתארים לכם איזה סבל אדם טוב שכזה חווה...כי זו דרך העולם לצערנו צדיק ורע לו רשע וטוב לו עד אשר אלוהים בא ועושה צדק , אהוב ליבי מנסה בכל דרך אפשרית אך לא פוגענית להשתחרר ולהתנתק מקשר קודם אך נתקל בקשיים איומים מצד הפרטנרית שהנה אגואיסטית שתלטנית עד כדי מחלת נפש ואומללה ביותר שמוכנה להחזיק בשבי גבר שאינו מאוהב בה ואינו רוצה לחיות את חייו לצידה. למרות אופיה השלילי הוא מתקשה ואינו רוצה ובצדק לפגוע בה. הוא ממתין ומעדיף שהיא תבין את המציאות שבה היא חיה לבד, מה שלא קורה. הוא במצוקה נוראית כי חייו לא חיים והנם סבל וגהנום שלא ניתן לתיאור אפילו. למראית עין זה נראה הפוך היא מציגה לעולם זוגיות ומשפחה מפוארת וחיי גן עדן ואת הריקבון לא רואים רק אנשים חכמים עם אינטלגנציה רגשית גבוהה מריחים שמשהו אינו כשורה. חושדים שמתרחש משהו לא תקין ולא נורמלי אך היא דואגת בצורה שיטתית להזים את השמועות והריכולים אשר נעשים באופן קבוע על ידי המקורבים. עצוב שאישה זו אינה יודעת מה היא אהבה ולוקחת מאהוב ליבי את הזכות למימוש אהבתו.הוא מתייסר ייסורים גדולים מפאת ליבו הטוב.אך היא דואגת ומטפחת ביסודיות ובקפידה רבה את אזור הנוחות שלה ומנסה לתקוע יתדות רבים עמוק ככל שניתן כדי להישאר באזור הזה ולהשאיר את המלאך שם. מבחינתו האזור הזה מזמן לא אזור נוחות אלא אזור סבל וגהנום. הוא אינו מוצא את מקומו ואת ביתו. חי כנווד כאשר הוא כל היום וכל הלילה עמל כנמלה חרוצה אך ללא נחת ושלווה אמיתיים שמגיעים לכל אחד ושנתו לא מתוקה כפי שהוא ראוי. אותה אחת הביאה את עצמה למצב הזה בו הוא חדל לאוהבה וייאמר לזכותה שהיא נלחמה וחפצה בתיקון ושינוי פני הדברים אך ללא הועיל וללא הצלחה. כנראה שזה חלף ונגמר ביניהם היא ממאנת בתוקף לקבל זאת וחשה כמי שמפסידה בקרב ואינה יודעת להפסיד בכבוד. הוא מבחינתו נשבע למות ולוותר על העולם הזה ורק שלא לפגוע באיש או לגרום לצער. מה שבפועל לא באמת קורה אההפך הגמור נעשה כל המעורבים בפרשה נפגעים חזק ומתקשים לנהל חיים נורמלים. העולם הזה אינו הוגן. היא משתמשת בכל הסיבות והתירוצים בעולם כדי לקשור אותו אליה, גם בדברים מטורפים והזויים , לא אחת ראה אותה שמה במשקה שלו את מדם המחזור שלה והשקתה אותו במיץ אשר טבלה בו את שדיה וראה כל מיני דברים לא קשורים בבית והבין שהיא פונה לעזרת כל מיני מיסטיקנים כדי להשפיע על מהלך חייו. לא ברור איך אותה אחת מסוגלת לחיות חיי שקר וללא אהבה אמיתית ובמלחמה אינסופית כדי לשמור על השבוי ועל אזור הנוחות שלה שהפך ללא נוח בעליל. גם הילדים נעשו תחת השפעות ולא מאהבה. הם חיים בלשחק אהבה ומשפחה מושלמת כשלמעשה אין שם כלום מלבד קשיים ושנאה וכאב. אהובי המושלם מתחנן על נפשו שלא אלך עם גברים אחרים ומאיים לשים קץ על חייו. הוא לא מסוגל לחשוב על חייו בלעדיי אבל ברור שמצב זה לא ניתן להנצחה. אהובי ואני קשורים מאוד מאוהבים מאוד רוצים מאוד להיות ביחד אך נבצר מאיתנו לקיים ולממש את האהבה רק כדי שלא לפגוע חלילה בה. לאחרונה התחילו לקנן בי המחשבות שבעצם איננו עושים דבר טוב בהתנהלות הזו. כי מונעים ממנה חיים של אמת ואולי גם אהבה אמיתית שמחכה לה מעבר לפינה. ויש תחושה ומחשבה שבמקום מעשה טוב יש כאן מעשה רע. הרי הלבבות שלנו קשורים לעד. נשבענו לאהוב לנצח ולהיפגש בגלגול הבא. הוא פיזית נמצא בשבי שלה אך ליבו ומחשבותיו איתי ושלי. כל היום וכל הלילה אנחנו מדברים ומרגישים אהבה שלא ניתנת למימוש. גם אם נהיה עם אחרים הלב שלנו שייך אחד לשניה לעולמים. אמשיך מאוחר יותר לכתוב נאלצת לסיים אהובי התקשר :)

לצפיה ב-'בלתי קריא, עבורי.'
בלתי קריא, עבורי.
11/05/2019 | 22:23
72
ניסיתי, ויתרתי לפני האמצע.
יש לי שאלה, למה את כותבת ולא הוא? בעיני מאד משמעותי.
לצפיה ב-'שלום'
שלום
15/05/2019 | 14:54
2
44
אדם צריך להיות טוב, אבל זה לא אומר להיות כנוע. אפשר לשמור על הזכויות. שיימנע בנימוס ובעדינות מלהיענות לדרישותיה ויעשה מה שירצה בדעתו החופשית. אם תציק לו, אינו מוכרח להגיב בתוקפנות אלא אפשר להסביר באופן עדין וברור שזה מציק ולא נעים ולהימנע מהתעסקות. אין סיבה שריכולים נגדך יפעלו נגד יחסיכם אם הוא מעוניין בך רגשית. גם עלייך להיות חזקה ולהגן על הקשר. התנהגויות חולניות כמו שתיית דם שתיארת יכולות לסכן אותו וחשוב שיתנגד כשיראה אותן, למשל שלא יסכים לשתות את המשקה. כדאי ששותפתו תבין שעם מעשים מכוערים כאלה אין סיכוי שירצה בה ויעבור אליה. אפשר לזלזל בהתנהגותה.
לצפיה ב-'אגב, זה טריגר לא?'
אגב, זה טריגר לא?
15/05/2019 | 14:54
29
לצפיה ב-'אהה'
אהה
18/05/2019 | 20:58
43
מים רבים לא יוכלו לכבות את האהבה....
זה לא רק מגעיל וחולני שמעתי גם על מישהי בסביבת העבודה שעסקה בכשפים ובסוף אחד הבנים שלה נפל מהחלון ומת. השם ישמור לא עלינו. זה חוק בכישופים שמשהו בא על חשבון משהו. אסור להתערב בבחירה חופשית של האדם.
לצפיה ב-'טירוף '
טירוף
18/05/2019 | 15:18
52
מי יודע אולי בסוף היא תתעייף או כדורים יאזנו אותה.
מעורר רחמים ביותר !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אנשים חיים בשביל מה יגידו אחרים. מזכיר לי משהו שאמרו שמישהי קונה סוודר לא בשביל שיהיה לה חם אלא כדי שלשכנה יהיה קר...
כמובן שיש פה יותר מזה...מצב מורכב ומסובך ובעיקר חולני.
לצפיה ב-'אשמח לקבל פנייה במסר...'
אשמח לקבל פנייה במסר...
02/05/2019 | 13:06
102
סולידי, נחמד, רומנטי , גרוש ,נראה צעיר מגילי וטוב,רזה .
מעוניין בדומה וצנועה ,מגיל 55 ומעלה ,לקשר איכותי.
לצפיה ב-'מסאז בתל אביב '
מסאז בתל אביב
30/04/2019 | 22:49
129
הי
מחפשת ספא איכותי שעושה מסאז בתל אביב, ראיתי בפורומים המלצות על וילה ספא התרשמתי לטובה, מישהו היה שם ויכול להמליץ? 
לצפיה ב-'סיפור.'
סיפור.
17/04/2019 | 17:03
3
260
לפני מספר שנים בחורה נשואה עברה לגור בשכונה שלי. אני מכיר את הבחורה מלפני כן (רק חיצונית) ואחרי כמה שנים שלא ראיתי אותה היא באה לגור סמוך למקום שאני גר. יש לה ילדים ובעל.
שנתקלתי בה כמה פעמים היא נתנה לי רמזים שהיא מעוניינת בי ופעם אחת אפילו בעלה שם לב שהיא מסתכלת עליי ועיקם את הפרצוף שלו .
אחרי כמה חודשים החלטתי לנסות ליצור איתה קשר אחרי חששות   ולבטים ארוכים. רציתי לפגוש אותה לבד ולנסות לדבר איתה ולבדוק  שהיא באמת מעוניינת בי. אזרתי אומץ ופניתי אליה.
עצרתי לידה ולפני שהספקתי להגיד לה שלום היא הקדימה אותי ושאלה ''מה העניינים ?'' .
בלי הרבה דיבורים ( לא רציתי שאנשים יראו אותי מדבר איתה כי היא נשואה ולכן ישר ביקשתי את המספר שלה) רציתי לתת לה את מספר הסלולרי שלי וגם ביקשתי את המספר שלה אבל היא אמרה שהיא נשואה. לפני כן הייתי בטוח שהיא רוצה שאני אצור איתה קשר ולכן הייתי מופתע שהיא אמרה שהיא נשואה.

יתכן שלא הבנתי נכון את הרמזים שהיא נתנה לי לפני כן? אולי פירשתי לא נכון את מה שהיה בעיני מעיין רמזים מצידה?
אולי סתם שיחקה אותה קשה להשגה ?
אולי בתקופה האחרונה מצאה לה מאהב אחר ?  שמעתי שמחזור של נשים גורם להן לשינוי מצבי הרוח. האם זה מה שקרה לה?

איפה טעיתי ?

לצפיה ב-'עם נשואה לא יוצרים קשר רומנטי'
עם נשואה לא יוצרים קשר רומנטי
28/04/2019 | 16:28
131
אסור. יש מחויבות ונישואין מקודשים ע"י החברה. אם היא חושבת שאתה אדם נחמד, אפשר לדבר ולהתיידד. אם פעם תתגרש מבעלה ואז הידידות ביניכם תהפוך לחברות, כבר עניין אחר. בינתיים אל תנסה להזיק לקשר ביניהם.

לצפיה ב-'כמו זבוב...'
כמו זבוב...
30/04/2019 | 20:30
92
ידידי, מצב העניינים יותר מסובך...
נשים כל הזמן מפזרות רמזים מיניים אל עבר גברים פנויים ותפוסים.
הן מעויינות לקבל פניות וחיזורים.
זה נותן להן המון המון המון מבחינה רגשית והערכה עצמית.
במקרה שלך נפלת על טיזרית שלא מעוניינת לבגוד בבעלה אלא רק לקבל חיזורים.
לצפיה ב-'טעית בכך ש...'
טעית בכך ש...
18/05/2019 | 15:40
67
מדברים ברור.
שמים את הקלפים על השולחן.
חוסך הרבה כאב ראש ועצבים.

לצפיה ב-'דילמה :-\'
דילמה :-\
16/04/2019 | 10:23
3
194
היי,
אשמח לקבל עזרה קטנה לדילמה שאני מצוי בה.

במסגרת מלגה שאני לוקח בה חלק, הכרתי סטודנטית ובמפגשים היינו מפלרטטים אבל לא יותר מזה (תמיד ידעתי שיש לה חבר).

לפני 3 שבועות בערך במסגרת המלגה עשינו נסיעה עם הרכב שלי לאירוע, והיא התיישבה לידי במושב הקדמי.

כל הנסיעה דיברנו.

זכור לי שהיא אמרה לי שהיא לא ממש מתלהבת מהחבר שלה, שהוא עם ראש קטן (לא עושה דברים אלמנטרים כמו ניקיון של הבית, שצריך להגיד לו כל דבר, וכ'ו..), שהוא דיבר איתה על זה שהוא רוצה להציע לה נישואין אבל היא ממש לא בעניין.

ואז במהלך כמעט כל הנסיעה, היא התחילה לרמוז לי שהיא ממש מתלהבת מדברים שקשורים אלי - אם זה במוסד האקדמאי שאני לומד בו, ובמסלול שאני מתכוון לקחת בחיים, אם זה בכישורים שיש לי, ואפילו דברים בנאלים כמו זה שהאוטו שלי נקי (זרקה משפט "אדם שיש לו רכב נקי זה מעיד על התכונות שלו...")

גם במפגש עצמו כשהגענו אליו, הרגשתי שחשוב לה להיצמד אלי, כל מקום שישבתי בו - היא התיישבה לידי.

היו לנו קשרי עין רבים, ובתכלס לי לפחות זה ברור שאנחנו משדרים על אותו הגל.

העניין הוא שאני בחור מאוד אטום, ולי באופן אישי מאוד קשה להתחיל עם בחורה שנמצאת בזוגיות, ובטח כשהיא נמצאת בזוגיות של שנים (כל הזמן חושב על איך ירגיש הגבר שלה).

אז אני פשוט לא עשיתי כלום.

ואז, לפני שבוע בערך כשנכנסתי לפייסבוק (יש לנו חברים משותפים), ראיתי שאמא שלה העלתה תמונות מטקס הצעת נישואין שחבר שלה עשה לה בחוף הים.

וזה די הכה אותי, כי זה ממש בא לי בבום.

בסופו של דבר, עוד לפני שנחשפתי לתמונות הנ"ל, הבחורה כל הזמן הייתה לי בראש, וכן תכננתי לדבר איתה.

אבל מאז שראיתי את התמונות החלטתי שבאופן סופי באמת שאין מה לעשות.

ועדיף לי פשוט להוציא אותה מהראש שלי, אז חסמתי כל אפשרות למגע איתה, אבל היא עדיין יושבת לי בראש, ואפילו מופיעה בחלומות :-\

מה אני יכול לעשות?

לצפיה ב-'שלום'
שלום
28/04/2019 | 16:31
70
לא צריך למהר עם שום קשר. אם אתה מחבב את הבחורה ונחמד לך להיות אתה, אפשר לשבת לפעמים ולדבר בהנאה ולבדוק מה יתפתח. נקרא שמאד מצאת חן בעיניה.

לצפיה ב-'עשית טוב'
עשית טוב
30/04/2019 | 20:32
61
מציע שתחפש בחורה אחרת.
שכח מזאת.
לצפיה ב-'חבל'
חבל
18/05/2019 | 15:36
47
לפחות טוב שאתה מודע שתה אטום.
היא רמזה לא פעלת בכיוון והנה הגיעה גם ההצעה.
ומן הסתם גם החתונה תגיע..
אם היא רומזת ואם אתה מעונין...לא אמורה להיות בעיה ולהתקדם איכשהו...
יש המון סיפורים על זוגות נשואים שהתגרשו לפעמים כשאחד מבני בזוג התאהב באחר/ת....לא עלינו. אז כל עוד לא נשואה אולי היית יכול להציל אותה מטעות גורלית...אבל מה זה משנה כבר... להבא תשתדל לא להיות אטום ועירני ואמיץ
לצפיה ב-'המשך מהפוסט הקודם. היא עזבה ונשאר לי חרטה עמוקה'
המשך מהפוסט הקודם. היא עזבה ונשאר לי חרטה עמוקה
07/04/2019 | 16:57
5
185
אז ככה, היה לי קשר עם מישהי 4 שנים. היא בת 26 ואני 31, לא היינו מוגדרים.
היא אהבה אותי עד אין סוף ורצתה כ"כ שנהיה ביחד,כל תקופה היא עשתה לי שיחה ואני מהתחלה אמרתי לה שאני לא פנוי רגשית (דברים שקרו לי בחיים שמנע ממני לפתח קשר אינטימי). ואני מנגד היה לי נח ממה שקיבלתי ממנה בזמן שהמשכתי לפלרטט ולהנות ולצאת הרבה
בזמן שהיא בבית נרקבת. נתנה לי הכל, ואני לא הערכתי שום דבר. היא החליטה לסגור את הברז ועכשיו אני מרגיש את החוסר. נסינו לחזור, זה החזיק לכמה ימים והיא אמרה שהיא רוצה זמן לעצמה (יש לה גם קצת תיסבוכים עם המשפחה,עבודה וכו')
עכשיו מתחיל לצוף לי כל הגועל שלא נתתי לה להיות חלק מהחיים שלי ועכשיו שהיא עוזבת אני מעריך את זה. ממש כואב לי על זה
מה לעשות?
לצפיה ב-'שלום'
שלום
07/04/2019 | 18:22
65
אולי עדיף לקחת את הקשר יותר לאט ולפי מה שמרגישים ונהנים ביחד. חשוב להיות אמתי בביטוי רגשי. מוטב שתתחילו מידידות ותחזקו את הקשר ואת האמון בהדרגה, ואולי פעם יהפוך הקשר לחברות טובה. אם לא, תישארו בקשר ידידות רגשי ויפה.

לצפיה ב-'מה אתה מרגיש כלפיה?'
מה אתה מרגיש כלפיה?
10/04/2019 | 12:19
2
60
עכשיו אתה פנוי ריגשית?אתה בשל לקשר?אתה מסוגל להתחייב אליה?אתה רוצה להתחייב אליה? תחשוב קודם כל אם עצמך מה אתה באמת רוצה,אם  באמת יש לך רגשות אליה ואתה לא רוצה סתם להיות איתה עוד פעם בגלל שזה נוח מאוד,אז תילחם עליה
לצפיה ב-'אני רוצנ לחזור אליה'
אני רוצנ לחזור אליה
10/04/2019 | 12:30
1
65
אבל מאוד התבאסתי שהיא החליטה להתנתתק ממני.
היא שולחת הודעות מאתמול
ואני מתעלם
רציתי לתת לה להרגיש בחסרוני והיא ממש משתגעת מזה
לצפיה ב-'בקיצור שנכם משחקים משחקים'
בקיצור שנכם משחקים משחקים
11/04/2019 | 00:58
71
בהתחלה היא אמרה לך  שהיא רוצה לנתק את הקשר כי היא רצתה שתלמד להעריך אותה,ועכשיו  אתה מתעלם ממנה מאותה סיבה,מציע לך להפסיק עם השטויות האלה,דרך אגב לא ענית לי לגבי מה ששאלתי אותך, על הרגשות שלך כלפיה(זה שאתה רוצה אותה זה לא אומר שאתה אוהב אותה)וגם על שאר השאלות,אתה לא חייב לענות אבל משתמע מזה שגם אם תחזרו זה לזה אתה עדיין תקח אותה כמובן מאליו ולא תוכל להתחייב אליה,אם זה מה שהולך לקרות אז אולי תרחם עליה ותשחרר אותה

לצפיה ב-'שים פלסטר'
שים פלסטר
18/05/2019 | 15:50
22
חבל שלא חשבת על זה קודם
לצפיה ב-'מניסיון אישי היא בחיים לא גמרה בצורה כזו'
מניסיון אישי היא בחיים לא גמרה בצורה כזו
10/04/2019 | 11:40
189
5 שנים של זוגיות לא הכינו אותי להשפרצות כאלה זה היה מטורף על גבול הלא הגיוני, והכל בזכות הסודות שהספר הזה גילה לי ולבת זוגתי.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ