לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן

אודות הפורום אהבה ורומנטיקה

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
המשך >>

להתחיל איתו בעבודה
07/02/2016 | 19:40
2
25
או איך לגרום לו.....
יש בחור שאנחנו נפגשים פעם פעמיים ביום בחטף בין לבין,
99% מהמקרים יש עוד מיליון אנשים מסביב,
היה בינינו סמול-בינוני טוק לפני שבוע בפעם הראשונה והאחרונה שהיינו לבד במטבח, שבסופו הוא שאל אם אני נשואה ומאיפה אני ובלה בלה ואז המון האנשים קטע לנו את השיחה ושם זה נעצר.
מאז יש רק שלום שלום חטוף....
שנינו ממחלקות שונות לחלוטין , לא נראה לי שהוא אפילו יודע את השם שלי,
אני יודעת את שלו כי שמעתי במקרה כשקראו לו. חשבתי לשלוח לו מייל אבל אני לא יודעת את השם משפחה וזה קצת מסובך להשיג......
בקיצור, מה עושים? לא רוצה לעשות צעד דרמטי או חד מדי...כי אין לי מושג וחצי לגביו..לא הספקתי עוד לשאול מה ששאל אותי..
בגלל שתמיד יש מלא אנשים מסביב ואין לנו חברים משותפים, זה לא קל בכלל..
הצעות מגניבות ולא מפדחות יתקבלו בכיף (:
שלום
08/02/2016 | 10:53
4
דברי אתו על מקום ההכרות המשותף שלכם. אם אתם נוהגים להיפגש בעבודה, דברי אתו על העבודה. אחר-כך תקרבו את הנושאים בהדרגה.

מה מעניין אותך לדעת?
08/02/2016 | 11:04
4
אהלן,

מה היית רוצה לדעת לגביו?
מה בו מרשים אותך או מושך אותך?

אני בעד לעשות משהו שאולי הוא קצת מפחיד, אבל הוא שווה את זה לטווח הארוך -
ליצור סיטואציה.
כלומר, נסי לדמיין את הסיטואציה שבה את מתחילה איתו שיחה... זה לא חייב להיות התחלת שיחה מהחלומות. דווקא להפך - הכי פשוט שאת יכולה לדמיין שמעביר את המסר שאת רוצה להעביר. הכי את.
ואז ללכת לעשות את זה. אני מאמינה שאם הוא בעניין, מחווה כזו מצידך יכולה מאוד לרגש... ואם הוא לא בעניין, את תצאי מהסיטואציה הזו עם תחושה של אומץ וחוזק פנימי על עצם זה שניסית. ואולי עם הבחור הבא שתיפגשי, יהיה לך יותר קל להתחיל שיחה.

מוזמנת להמשיך איתי את השיחה בהודעות פרטיות אם את מרגישה..

בהצלחה
מצאתי הגדרה מאד מעניינת לאהבה
05/02/2016 | 20:38
4
33
הערכה מתמשכת. כשמרגישים רוב הזמן שלמישהו יש אופי טוב, אוהבים אותו. כשמרגישים רוב הזמן שלמישהו יש אופי נעים ונחמד, מחבבים אותו. כשמרגישים רוב הזמן שיש לו אופי רע, שונאים אותו. טוב הכוונה למה שטוב לדעתנו ולהרגשתנו, ואם אדם רע הוא יכול לאהוב אנשים רעים כי בשבילו רע כללי נחשב לטוב.

אולי זו הגדרה לאהבה שרוכשים לידידים
07/02/2016 | 01:34
1
13
אבל אהבה רומנטית שונה מזה שמיים וארץ.
או פשוט הרגשה שדבר טוב
07/02/2016 | 17:26
10
ולעומת זה הערכה היא חשיבה שדבר טוב, אבל לה אומרים: אני חש רגשי הערכה? אולי הכוונה שמרגישים שחושבים שהדבר טוב. מישהו אמר לי שכשהוא עושה התעמלות הוא מרגיש שזה טוב לו אבל הוא לא אוהב את זה כי זה לא נעים לו, אבל אולי יותר נכון שהוא מרגיש שזה יהיה טוב לו בעתיד או הוא חושב עכשיו שזה טוב לו, אבל הוא לא מרגיש שזה טוב לו כרגע. אולי אפשר להגיד אהבה כהרגשה שדבר טוב, וחיבה כהרגשה שדבר נחמד.

קישקוש מוחלט
07/02/2016 | 07:08
1
12
יש לא מעט אנשים בעלי אופי מגעיל לכל הדעות (כולל רוצחים ואנסים) שבנות הזוג שלהם יעידו שהן אוהבות אותם עד מוות. ומה עם כל הביצ'יות שבעליהן אוהבים אותן עד סגידה?
תפתח בפורום זוגיות במשבר ותקרא כמה כותבים שבן/בת הזוג מתנהג אליהם מגעיל אבל הם אוהבים אותו/אותה ולא רוצים להיפרד...
אז כמו שכתבתי בהודעה
07/02/2016 | 15:30
5
אדם אוהב את מה שטוב בשבילו או להרגשתו, ואדם רע מחשיב לטוב את הדברים שבאופן כללי הם רעים. לכן אדם עם אופי מגעיל יכול לאהוב אישה עם אופי מגעיל כי ירגיש רוב הזמן שבשבילו היא טובה.

חושבים שיש לכם את מה שצריך כדי לענות על זה??
05/02/2016 | 13:11
14
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
03/02/2016 | 15:14
4
 מתעניינים בצורפות? מחפשים טבעות נישואין וזקוקים להכוונה?
בפורום צורפות טבעות נישואין תוכלו לשאול ולהתייעץ!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2550

מעצבים את הסלון מחדש וזקוקים לייעוץ לגבי הוילונות? מתלבטים בין וילון ארוך לקצר?
בפורום וילונות תוכלו להתייעץ עם מומחה מתחום הוילונות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2549 

מעוניינים לדעת מהם הכלים הטובים ביותר להשקעה נבונה וחסכונית? רוצים לנסות להשיג את המקסימום משוק ההון?
בפורום ייעוץ השקעות תוכלו לקבל מענה לכל השאלות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/1591 

מתעניינים בעולם הגאדג'טים ורוצים לדעת מהם החידושים הכי חמים בתחום? היכנסו עכשיו לפורום גאדג'טים בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/673

יש לכם שאלות בנושא בריאות הגוף והנפש? מתעניינים בשיטת הרפואה הפונקציונלית?
בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2552 

רוצה לתקן את נזקי הזמן ולהעניק לפנים מראה צעיר יותר? מתעניינת בניתוח למתיחת פנים?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום מתיחת פנים!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2046

טובה התנערי מכאב
31/01/2016 | 07:22
1
49
עברו ימי הנעורים
 הכל נמס על החוף

שבר ענן באחד מחורפי האהבה שבר את ליבי
אור  הברק  הבליח ,נעלם ונעלמת את אתו הייתה כאן סכנה

אז עכשיו הולך על היקום הזה
כוכבים כבר לא ישנים בחורף
בכל אופן זה עושה לי טוב לחשוב על זה כך

אני בוהה בשיכר
יש בו וודקה שמתפרצת כשאני חולם עליך יפה
נעה בין הקפלים של הסדין
שיר יפה
31/01/2016 | 14:27
24
העצב מתעצם ביחד עם מהלכי טבע, ואנחנו נטמעים בתוכו יותר ויותר כמו בקסם. יחד עם זה שהוא מתחזק, הוא גם שומר על עדינותו.

שאלון יחסי מין מזדמנים
30/01/2016 | 12:31
65
שלום לכולם,
אני עורכת מחקר שבוחן הבדלים מגדרים אודות יחסי מין מזדמנים. נושא מאוד מעניין שלא נבדק בישראל כלל. אם זה משהו שמעניין אתכם ורלוונטי לגביכם אשמח שתכנסו ללינק ותמלאו את השאלון לאחר שקראתם את הפרטים אודותיו בדף הראשון. השאלון אנונימי לחלוטין אז אין ממה לחשוש. המון תודה.

https://qtrial2016q1az1.qualtrics.com/SE/?SID=SV_5...

שאלה
24/01/2016 | 23:28
1
91
למה קשה כ"כ למצוא אהבה? למה כשמוצאים אותה היא לא נשארת? איך להתמודד בתוך הזוגיות? מה אני עושה עם החוסר ביטחון הזה? רוצה רק שיראו אותי, את הבפנים שבי מה הוא מנסה לומר..
קחו את המושכות לידיים מהיום!
http://lp.vp4.me/nkcy
שלום
27/01/2016 | 18:51
30
אהבה עם אנשים בכלל צריך ליצור בדרך אמתית וטבעית, לא ליצור קשרים שהם רק כדי להכיר אלא ליצור קשרים שהם מראש מאהבה או מחיבה. בשביל זה צריך ליצור קשרים במסגרות ובעיקר מסגרות בנושאים שמעניינים אותנו, לא עם זרים. אז מכירים היטב את האדם ולומדים לאהוב אותו והקשר יותר יפה. חשוב לתת הרבה אהבה במעשים טובים וכנים ומלים טובות וכנות, בעיקר דאגה. אז הקשר בדרך כלל מצליח יותר, וככל שנותנים יותר אהבה הקשר עשוי להתחזק ויכול להפוך לחברות זוגית. אהבה הרבה פעמים תלויה בהתאמה באופי, האופי הוא החשוב ולא המראה החיצוני, והתאמה פירושה שמוצאים תכונות באופי האדם האחר שנעימות לנו ונראות לנו טובות ויפות. כדי למצוא התאמה, כדאי להשתתף במסגרות שעוסקות בנושאים שדומים למה שמעניין אותנו ולתחביבים שלנו כמו חוגים ואוניברסיטה, ואז יש שפה משותפת שאפשר דרכה ליצור קשר רגשי.

המון רומנטיקה בקליפ שיצרתי השבוע
26/01/2016 | 00:35
37
אם אהבתם נא החמיאו בתיבת ההערות של היוטיוב
מחמאות הן התמורה היחידה לשעות הרבות
שהשקעתי בהכנת הקליפ .
תודה
עמי
איך יודעים שזה זה?
24/01/2016 | 08:03
5
120
לאחרונה אני שומעת מהרבה זוגות  שהם כמה חודשים יחד שהם על ההתחלה הרגישו שזה זה והתחתנו מהר כי ״למה למשוך כשמרגישים״  וגם מזוגות נשואים שאומרים שעל ההתחלה יודעים .
אני וחבר שלי כמה חודשים יחד , אני אוהבת אותו מאוד אבל איך שאני נכנסת לעניין הזה של אם זה הגבר של חיי אני נכנסת לבלבולים .. לא כי יש לי ספק בו אלא כי אם הוא היה זה אני לא הייתי אמורה כבר להרגיש ולדעת ? וכנל גם הוא?  ואם כן למה אנחנו ״מושכים״ את זה?  זה שזה לא ברור לי אם זה זה מתנגש לי עם המשפט שהנושאים אומרים לי וגורם לי לתסבוכת ותסכול.
מה דעתכם? מתי אמורים להרגיש את זה? ואחרי שאתה מרגיש ויודע-להתחתן ישר או שיש מה לחכות ולהיות בשלים יותר?

היי לילוש
24/01/2016 | 09:35
54
 הרבה אנשים ממהרים להתחתן מכל מיני סיבות(לחץ חברתי,לחץ להקים משפחה ועוד),אבל רב האנשים האלה גם מתגרשים בסופו של דבר כך שבמקומך לא הייתי ממהר לשום מקום,במיוחד שאת כל כך צעירה,כך שאני לא מבין למה את בכלל ניכנסת לסרטים ומחשבות על זה?,את באמת בת 22?את כבר חושבת על חתונה? על כל מיקרה המבחן האמיתי של לדעת אם זה זה או לא זה מגורים משותפים,כי את יכולה להיות עם מישהו גם כמה שנים ואז לעבור לגור איתו ואחרי חודש להבין שהוא בן אדם אחר לגמרי ממה שחשבת,כך שאם את רוצה לבדוק אם זה זה או לא אז זה הדבר הכי חשוב,לבנתיים כל עוד טוב לך בזוגיות ואת מרגישה שאוהבים ומעריכים אותך אז תהני מהרגע ועל תיכנסי סתם לתיסכולים,חשוב שתצברי ניסיון ושתלמדי משהו מכל מערכת יחסים שבה את נמצאת,זה יעזור לך בסופו של דבר גם לעשות את ההחלטה הנכונה ברגע שתצטרכי כבר לבחור חתן,ככל שתמבגרים פתאום רואים את האנשים בצורה שונה ולומדים להעריך את הדברים אחרת,ואז כבר לא תצטרכי להיות מתוסכלת מכלום ואת תכלי לבחור את הגבר שלך בלב שלם ולדעת שזה זה,שיהיה בהצלחה  
שלום
27/01/2016 | 18:53
19
אני הרגשתי את זה מיד עם מישהי שלא רצתה בי, ואני חושב שבדרך כלל מרגישים את זה מהר כי זה בולט אבל זה לא ממש משנה. צריך ליהנות מהקשר ולתת לו להתפתח בעדינות, לא לחפש באופן רציונאלי את האחד אלא לזרום עם הרגש והאהבה, וכשמרגישים שמתאים להתמסד יודעים את זה בטבעיות. לא כדאי למהר לעזוב אנשים, גם אם לא בטוחים בקשר. קשרים יכולים להתפתח עם הזמן ולהפוך לדברים יפים מאד.

היי לילוש!
31/01/2016 | 21:21
10
אז התשובה שלי היא ממש לא להתחתן ישר!
אין איך להסביר את זה, אבל פשוט מרגישים..
אל תמהרו, אם הוא האחד הוא יהיה שם גם כשתחליטו להתחתן אחרי ש"תמשכו" את זה
לא יודעים בוודאות, מקבלים תחושה
01/02/2016 | 18:10
16
ורק לאחר שמכירים מספיק זמן. 
כמה זמן את בטח שואלת. זה משתנה, תלוי בבן האדם ובך.
מה שאת שומעת מהרבה זוגות הוא תוצאה של מספר גורמים ביניהם נסיון, תסכול ממערכות יחסים קודמות, כל מיני סוגים של לחצים ומוכנות נפשית.
ההרגשה שזה "זה" היא ההחלטה, כי מרגיש לנו שזהו זה, זה הסוף לחיפושים.
את נמצאת עם החבר שלך רק כמה חודשים ואת צעירה מאד. לדעתי את לא צריכה להעסיק את עצמך בשאלה האם הוא הגבר הנכון עבורך לנישואין, אלא לחוות את החוויה.
ולשאלה האם להתחתן ישר כשמחליטים, תלוי מאד בסיטואציה. גם להתחתן היא לא רק החלטה של "איזה כיף לנו ביחד" אלא כיצד מתחילים חיים משותפים יחד ואיך מתכננים את העתיד המשותף, כולל חשיבה כלכלית.
בהצלחה
את לא חייבת ללמוד מהרבה זוגות. להיפך
07/02/2016 | 01:45
6
50 אחוז מתגרשים בשנתיים הראשונות. זה אומר שיש מצב ש- 50 אחוז מהזוגות שאומרים את זה יתגרשו בשנתיים הראשונות. את רוצה ללמוד מהם?

מה זה אומר לדעת שזה זה? לדעתי זה לקבל תחושת וודאות שזה בן הזוג שאת רוצה לבלות איתו את שארית חייך. כדי לקבל תחושת וודאות כזאת את צריכה לקבל הוכחות לכך. את ההוכחות את מקבלת מחוויות איתו+פרשנות שאת מייחסת לחוויות האלה.

לוקח זמן לצבור את החוויות האלה ולקבל תחושת וודאות. אני לא מאמין לזוגות האלה שידעו מההתחלה והתחתנו תוך כמה חודשים. אני לא מכיר אמנם ולא רוצה למהר לשפוט אבל לדעתי הם מאוהבים ברעיון ולא אחד בשנייה.
חשבתי שמצאתי את אהבת חיי והוא החליט להיפרד
23/01/2016 | 18:01
1
118

שלום לכולם זאת הפעם הראשונה שאני רושמת כאן ואשמח לתשובות
יצאתי עם החבר 9 חודשים הוא החליט לנתק את הקשר כי ביקשתי להכיר את ההורים והוא הרגיש שלחצתי עליו והיו לנו ויכוחים שבסופם התפרשתי לא להכיר. הוא נפרד ממני ללא התראה מוקדמת. התחננתי במשך ימים שלמים שנחזור ויתן לי לתקן את השברים ושזאת לא סיבה לפרק את החבילה כי אני באמת אוהבת אותו. ושכל הלחץ הזה נבע כי רציתי לדעת איפה הקשר הזה עומד ושבכלל קשה לנהל זוגיות בלי ללכת לבית של השני. הוא לא היה מוכן להקשיב ואמר לי להמשיך הלאה,לשכוח את הדברים שהוא אמר לי,שהוא אוהב וכו' . הלב שלי לא עומד בזה, אני לא מתפקדת ולא ישנה בלילות. כאב בלתי נסבל שלא חוויתי אותו מעולם. הוא אמר שהוא לא רוצה זוגיות בשנה הקרובה ולא רואה איתי עתיד. זה בן אדם שלפני חודש דיבר איתי על חתונה וילדים,היו לנו תוכניות לטוס לחול ולבנות משפחה, היו לנו כל כך הרבה תוכניות .איך הוא התהפך פתאום? ניסיתי הכל בשביל שיהיה מאושר ועשיתי הכל לטובת הקשר. הוא לוחם ושרדנו את היציאות הקשות שלו,תמכתי בו לכל אורך השירות ונישארתי נאמנה גם שהוא סגר חודש בבסיס. חשבתי שמצאתי את אהבת חיי מישהו שלא יוותר עליי לא משנה מה. הוא הבן אדם הכי מדהים שהכרתי , אני אוהבת אותו ולא יודעת אם יש טעם לנסות ליצור איתו קשר שוב.  הוא נפרד ממני בטלפון והתחננתי אליו שלפחות אני אלך אליו הביתה ונדבר על זה כמו שצריך,הוא הסכים ואז התחרט ושלח לי הודעה שבה כתב שהוא לא רוצה להיפגש איתי ולדבר ושאכבד את ההחלטה שלו ושאשכח שאמר לי שהוא אוהב אותי. הוא היה הראשון שלי וסמכתי עליו בעיניים עצומות. לא התאכזתי ככה מבן אדם בחיים . איך כל האהבה שהייתה לו כלפיי נעלמה כאילו לא הייתה? הויכוחים שלנו היו בעיקר על כך שהוא לא רוצה לקח אותי אליו הביתה ונוצר מצב שלא היה לנו אפילו להיות ביחד אז היינו הולכים לצימרים . הסברתי לו שקשה לנהל ככה זוגיות ושחייבים למצוא פיתרון הוא אמר שאין לו פיתרון ושמתי לב שלאט לאט הוא התחיל להתרחק ממני וכל פעם שהצעתי להיפגש הוא אמר "נראה אם אני אוכל" ספגתי הכל כי אהבתי אותו וניסיתי למצוא פיתרונות.בסוף החלטתי שאם זה מה שהוא רוצה אני אתן לו את הזמן שצריך ושנמשיך ללכת לצימירים ואז הוא החליט להיפרד. התחננתי אליו במשך כמה ימים וזה לא עזר,הוא אמר שאין סיכוי שנחזור ואמשיך בחיים שלי אני לא יודעת איך להתגבר על אהבה הזאת,מרגיש לי פספוס אדיר.  
עכשיו אני מבינה שאין טעם להתחנן לגבר ושאי אפשר להכריח אותו לחזור ולאהוב אותי.אני פשוט לא מבינה איך בן אדם מוותר ככה על מישהי שהוא אהב.
הוא רוצה להמשיך הלאה אומר שלא נחזור אף פעם. קשה לי לקבל את זה שבן אדם שאהב אותי אומר לי דברים כאלה. היה בינינו נתק של שבוע והוא שלח לי הודעה שהוא מצטער שזה ניגמר ככה. להמשיך לנסות למרות שויתר עליי או לוותר על הבן אדם שאהבתי ללא תנאים וחשבתי שאקים איתו משפחה?  אני לא רוצה גבר אחר
יש בכלל סיכוי שהוא יחזור?
קודם כל שולחת חיבוק!
31/01/2016 | 21:20
16
אני יודעת שמאוד קל להגיד וקשה לבצע אבל את חייבת להרים את עצמך!
זה בסדר לבכות, ואפילו צריך לפרוק בצורה כלשהי.. אבל את לא רוצה ולא צריכה בחיים שלך גבר שוויתר עלייך ולא מעוניין להיות איתך..
הכל כרגע נהיה שחור (כולנו היינו שם מתישהו..) אבל תאמיני לי שהכל לטובה!
את תצאי מזה כמו גדולה! 
מתאבלת עליו
23/01/2016 | 02:01
80
לפני חצי שנה הכרתי מישהו בעבודה שממש נדלקתי עליו בטירוף ולמעשה הוא זה שעשה את הצעד הראשון.
בעיניי הוא הבחור הכי מיוחד שהכרתי, משהו במה שהוא משדר. הוא בחור מאוד נחמד נראה ממש טוב ונמשכתי עליו בטירוף.
מיד בתחילת הקשר הוא הודיע לי שאינו בשל עדיין  למערכת יחסים כי נפגע קשה מ-2 מערכות יחסים שהיו לו. האחרונה בגדה בו והוא היה מאוהב בה ומאז מעל שנה וחצי הוא לא מסוגל להכניס מישהי ללבד..
הוא אמר לי שהוא נמשך אלי ושאני יפה ואמר בואי נראה לאן זה מתפתח.
ואז אחרי פחות מחודש הוא פשוט התרחק ..
לא רצה להיפגש יותר
הוא גם התחיל ללמוד וכל מי שניסתה לסדר ביננו שנכיר הוא לא רצה ואמר שאולי עוד שנה כי הוא לא יכול לימודים ועבודה..
אחרי חודשיים הוא פוטר
ניסיתי ליצור איתו קשר ואף שלחתי לו בקשת חברות בפייס ממנה הוא התעלם. גם בהודעות שהתכתבתי איתו היה יבש .
,הוא סיפר לי שמצא עבודה חדשה באיזור מגוריו ושממנה הוא מרוצה.
לא היה לי סבלנות יותר מדי להתכתב איתו על יבש והחלטתי להתוודאות בפניו על הרגשות שלי.
רשמתי לו שאני מרגישה שהתאהבתי בו מה שזה נכון ושהוא יהיה בשל לקשר רציני שידבר איתי הוא ראה הודעה והתעלם.
מישהי מעבודה סיפרה שיש לו מישהי כבר
בדקתי את העניין ומסתבר שהוא מצא מישהי שאיתה הוא בקשר רציני יותר ממה שהוא היה איתי ומרגיש חיבור מה שאיתי לא הרגיש כנראה..
ומאז שבועיים ברציפות אני לא מפסיקה לבכות יום ולילה אני בדיכאון
איך הוא ממציא תירוצים שאינו מחפש קשר רציני והנה מגיע מישהי שכן חשובה לו והבנתי שהוא כבר שכב איתה והכל..
ואני מדממת בתוכי לא מצליחה לעכל את הכאב
לפני שבועיים יצא לי שערה לבנה ועוד לא חגגתי יום הולדת 30
השבוע גיליתי כמה שערות לבנות שהתפשטו עוד באותו מקום מוסתר. אני מתארת שזה בגללו כי ממש קשה לי
בעיני הוא הבחור הכי מיוחד שהכרתי.

אני מרגישה חסומה נפשית להכיר מישהו נפשית.
גם חברה שלי שמנסה להכיר מישהו באפליקציות היכרות נדהמת כל פעם מחדש .
לפני שבועיים היא הסכימה להיפגש עם מישהו בדירה שלו.
חברה שלי בתולה והיא נדהמה עד כמה הם מגעילים.
ישר ניסה להשכיב אותה בלי יותר מדי דיבורים והיא הסכימה רק כי קר בחוץ . הוא לא קיבל מה שרצה שלח אותצה הביתה במונית שירות..וזה לא בחור אחד או שניים כל הבחוריםן מציעים לה להיפגש אצלם בבית ותמיד היא מסרבת חוץ מפעם אחת שלא היה לה שום כוונה מינית.

אני חושבת שכל הגברים מחפשים רק מטרה אחת סטוצים.
אני לא בשלה להכניס כרגע מישהו ללב ובטח שלא לסטוצים.
אני מרגישה ממש אומללה
איך מישהי אחרת זכתה בו ואני שהוא היה כל עולמי נכוותי
וזה כואב אין יום שאני לא בוכה עליו, מתפללת שאולי יבוא יום יזכר בך אבל גם אז עולה הספק שזה שהוא אולי יזכר לא אומר שהוא יחפש ממני קשר רציני
ועכשיו שהוא בקשר עם מישהי שאולי זה יתפתח למערכת יחסים אז בכל אני מרגישה חסרת אונים ואבודה..,
איך הייתי רוצה למצוא אהבה חדשה שתפא אותי ולהיות מאושרת איך
אבל יש בעייה ש99 אחוז מבחורים הם לא לטעמי
וגם אני לא נראית כיום לא משהו (עליתי 35 קג בשנה וחצי) ושוקלת קרוב ל95 קילו

איך אני שוכחת אותו איך?
אני בדיכאון
שאלה קצת מוזרה אבל מעניינת
19/01/2016 | 21:05
5
177
נניח אתם פוגשים בחורה הכל טוב ויפה ואז היא מגלה לכם שבעברה היא הצטלמה בעירום מלא (ועדיין יש פה ושם תמונות "אומנותיות" שלה ברשת) למרות שהיום היא מנשקת מזוזות ולא מבשלת בשבת (בכוונה הבאתי דוגמא כזאת) , מה הייתם עושים? הרי בגלל שטות אחת אשה לא תשאר לבד לנצח לא? ונראה לי ששיעור היהודיות ילידות ישראל (בכוונה אני מדגיש) שעשו דברים כאלה די קטן, וגם שמעתי שבדר"כ הן מתחתנות בגיל מאוחר או בכלל לא.
לי אישית
22/01/2016 | 15:11
3
69
זה לא היה מזיז כל כך(כל עוד זה היה בעבר)
נראה שלהרבה זה היה מזיז
22/01/2016 | 16:29
2
67
האמת , אני הייתי די מתלבט (בלי קשר להיותי שומר מסורת, אך ללא כיפה) מהפחד שההורים יגלו או החברים שילגלגו, ואכן יש בחורות כאלה שדווקא פנו לדת אחרי צילומים כאלה כמה שזה אבסורד, אבל יש גם חילוניות אתאיסטיות...
אה כן?
22/01/2016 | 17:29
1
82
אם הייתה מכיר מישהי כזו למשל(צירפתי לך תמונה)הייתה מתלבט?:
אם היא יהודיה אז בטח שלא
23/01/2016 | 18:11
20
שלום
27/01/2016 | 18:56
21
אהבה לאדם תלויה באופי שלו, והאופי מבוטא בהתנהגויות בהווה. אם אוהב את אופי הבחורה, אשתדל להיות אתה בקשר למרות מגרעותיה. אני יכול שלא להסכים עם אדם, אבל לי קודם כל חשוב שאדם יהיה טוב, נעים ונחמד. אם היא דתייה ואנחנו רוצים קשר, ננסה להתפשר על גישה ליברלית שבה כל אחד יחיה כמו שירצה והילדים יבחרו את דרך חייהם בעצמם.

שאלה
19/01/2016 | 21:17
7
142
אני רווק בגיל יחסית מתבגר, ויש לי בעיה אני מפחד מאוד ליצור קשר עם נשים יותר אפילו מלהיכנס לכלוב אריות... הביטחון העצמי שלי מאוד נמוך, ולמרות שיש מלא גברים בגילי ויותר שהם רווקים וגם נשים אצלי זה לא ממש מבחירה אם כי מפחד, ובנוסף לזה אני לא האדם הכי מסודר שיש אני עובד בעבודה עם משכורת לא גדולה במיוחד, וחסר לי הרבה דברים בחיים, זאת הסיבה הגדולה לפחד, מה להגיד לה עליי,למרות שיש מלא נשים שזה לא ממש מזיז להם אבל חלקן, לא מה שהייתי רוצה בלשון המעטה.., אני מרגיש שלעולם לא תהיה לי אהבה ואצטרך להשלים עם זה, או שיש לכם פיתרון בשבילי.. אני מקווה.
היי
19/01/2016 | 22:31
5
62
בחיים אל תשלים עם בינוניות!! תמיד אפשר לתקן ולשפר - תעבוד על הביטחון העצמי שלך, לך לקאוצ'ר, לסדנאות והרצאות ומבטיחה לך שהדברים יראו לך אחרת.

שיהיה המון בהצלחה!
תודה רבה באמת..
19/01/2016 | 22:53
4
42
אני ישתדל, ואני בטח משער שאתם מופתעים מהקושי שלי, ושלכל אדם אחר זה בא די בקלות, אני מקרה מיוחד...
יש לך טעות גבר
22/01/2016 | 15:06
3
44
אתה לא מיקרה מיוחד יש  עוד המון אנשים שיש להם בעיה של ביטחון עצמי,כל מה שאתה צריך זה להכיר את הבחורה הנכונה בשביל שכל הפחדים האלה יעלמו,אבל בשביל שזה יקרה אתה חייב לנסות לאזור קצת אומץ ולנסות ליזום יותר,תזכור שכמו שאתה ביישן יש עוד אלפי בחורות כאלה,אז פשוט תנסה להכיר מישהי ביישנית ועדינה עם אופי דומה לשלך עד שתמצא את האחת הנכונה,ותזכור שגם אם כמה בחורות זה לא היסתדר בסופו של דבר שזה לא ישבור אותך,תנסה ללמוד מכל מערכת יחסים משהו חדש עד שתיהיה בשל מספיק בשביל זוגיות,אני יכול להגיד לך  שראיתי מהצד לא מעט בחורות שבסופו של דבר בחרו להיתחתן עם גברים עדינים שפעם הן לא היו מיסתכלות לכוון שלהם (הן פשוט התבגרו ולמדו להעריך את מה שחשוב)אז אין סיבה שגם לך זה לא יקרה אם תדע לסנן את מי שצריך בזמן ותצא רק עם בחורות שראויות לך,ולגבי עבודה אם תיהיה שאפתן אז תמיד תוכל להשיג משהו יותר טוב,אתה לא צריך לדווח לכל אחת שאתה מכיר כמה אתה מרויח ואף פעם על תתביש במה שאתה עושה,להפך זה המבחן הכי טוב לדעת עם מי יש לך עסק, ואם מישהי לא תצא איתך בגלל שיש לך עבודה שניראת לה נחותה שתלך לחפש,אבל מצד שני בשביל העתיד שלך חשוב שתעשה משהו שיתן לך מספיק הכנסה בשביל שתוכל לחיות טוב(תבדוק גם אופציות של עבודה בחול אפילו),שיהיה בהצלחה גבר :)
מסכימה חלקית עם סאני
22/01/2016 | 15:20
2
21
קודם כל יש עוד אלף גברים שנמצאים במצב שלך - עם זה אני מסכימה. שנית, איך הוא יכיר בחורה ראויה אם הוא לא יעבוד על עצמו ועל הביטחון העצמי שלו. קודם אתה צריך ליצור זוגיות עם עצמך ולהכיר את עצמך בשביל ליצור זוגיות עם נשים...ואז גם תדע לבחור בין מה שטוב לך ולסנן מה שלא טוב.
מה שנכון נכון :)
22/01/2016 | 15:40
1
25
חשוב שהוא ינסה ללמוד להעריך את עצמו לפני שהוא מנסה להיכנס לזוגיות,אבל בעיני רק אם הוא ינסה להתחיל ליזום ולהכיר בחורות הוא יוכל לקבל עם הזמן ביטחון אחרת הוא יוכל להמשיך לחכות ככה לנצח :)
תודה רבה על האופטימיות שנתתם בי
22/01/2016 | 16:21
24
הבעיה איתי שאני חושש להיות נטל על אישה אפילו אם זה לא מפריע לה (ואגב אין לי גם רשיון נהיגה...) כי אני יגיד בלב שלי, דווקא עליי נפלה, סתם מהפה שלי לאלוהים שתיפול עליי בחורה דקדקנית ובררנית, רק אוהבת, ואולי אני חוצפן שתהיה גם יפה, פשוט, למרות שאני מלך היופי רק עם יפות אני אסתדר...
שלום
27/01/2016 | 18:59
10
זאת לא סיבה. אהבה פירושה שדואגים ועוזרים, ומי שתאהב אותך בגלל מעלות האופי שלך וטוב הלב שלך תשמח תעזור לך להתמודד עם הקשיים המקצועיים. אהבה אפשר למצוא כמעט תמיד, כל החיים יש אהבה. לא צריך ביטחון עצמי מיוחד כדי למצוא אהבה, צריך להיות טוב ונחמד. ככל שתיתן מעשים טובים באופן אמתי כמו דאגה והתעניינות רגשית, הקשרים שלך יתחזקו. היה טבעי ותן מעצמך. תיהנה מהקשרים ותן להם להתפתח לאט.

אהבה או התמכרות!?
21/01/2016 | 12:48
60
האם אתם עוברים בין פרטנרים רבים? מחפשים חום ואהבה ומוצאים נחמה רק במין? אולי אתם מכורים...
כנסו לאתר IHS- המרכז הישראלי לקידום מיניות בריאה. יש שם שאלון שיתן לכם תשובה על כך- http://ihs.org.il/Index.html
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
18/01/2016 | 15:36
7
 יש לכם שאלות לגבי עולם השייט הבינלאומי? חולמים על חופשה חלומית וזקוקים למידע?
בפורום טיולי שייט תקבלו את כל המידע הדרוש!

מתעניינים בקסמים וטלפתיה? רוצים ללמוד עוד על העולם הקסום והמיסתורי הזה?

סובלת מנשירת שיער וחולמת על פיתרון? מתעניינת בתוספות שיער לקראת אירוע ורוצה לקבל טיפים ורעיונות?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום תוספות שיער!

מהן האבחנות הרפואיות בתחום ההמטולוגיה? ממה הן נגרמות ומהם התסמינים שלהן? 
מוזמנים לדבר על זה עכשיו בפורום המטולוגיה כללי!

יש לך שאלות מתחום הרדיולוגיה? נמצא לפני בדיקה פולשנית ויש לך חששות?
בפורום רדיולוגיה תוכל להתייעץ עם מומחה מהתחום!

סובלים מפטרת ציפורנים? רוצים להתייעץ עם מומחה מהתחום לגבי דרכי טיפול אפשריות?
היכנסו עכשיו לפורום פטרת בציפורנים ותקבלו מענה אמין ומקצועי!

רוצה לגנוב את ההצגה? רוצה להרגיש הכי יפה, זוהרת ומיוחדת?
11/01/2016 | 15:15
60
צליל לוי, אומנית בנשמה! אדריכלית ומעצבת פנים, בוגרת מכללת "איל מקיאג". מקצועית ומשקיעה ללא פשרות. פרטים ועדכונים נוספים בדף הפייסבוק.
להתחיל עם בחורה בפייסבוק
08/01/2016 | 23:05
19
172
אחרי שהבחורה שסיפרתי עליה אמרה לי שהיא בקשר מאוד רציני כבר זמן ארוך
רציתי לשאול שאלה נוספת
לפני שנה ומשהו למדתי שנה קורס במוזיקה , כל הקורס דיברתי איתה
רק אולי פעמיים שלוש והצעתי לה חברות רק בפייסבוק
כשדיברתי איתה בקורס , אני זוכר שהגוף שלי רעד בטירוף ולא יכלתי כמעט להוציא מילה
מדי פעם היא מעלה פוסטים בפייסבוק ואני נזכר כמה חיבבתי אותה וכמה היא התאימה לי , גם הייתה בגילי , גם אוהבת מוזיקה שזה פלוס גדול מאוד
השאלה אם להתחיל בפייסבוק עם בחורה ועוד עם מישהי שהכרתי בעבר זה צעד נכון ?

שלום
09/01/2016 | 21:43
17
55
אפשר ורצוי לדבר עם מי שרוצים. פייסבוק הוא דרך תקשורת, ואפשר להשתמש בה כדי לשוחח עם אנשים. אתה לא מוכרח להתחיל. תתחיל משיחות ידידות ותראה לאן זה יימשך.

קיוויתי
10/01/2016 | 20:06
16
47
לטיפים איך לפנות אליה , הרי הכרתי אותה בעבר , זה לא כמו להתחיל שיחה עם בחורה חדשה
עצה:
27/01/2016 | 19:02
15
11
צריך לדבר עם אדם על המסגרת או המקום המשותף שבו מכירים ויוצרים את הקשר. כיוון שהכרתם בלימודי מוזיקה, הגיוני שתשאל אותה אם היא עדיין עוסקת איכשהו במוזיקה ותספר אותו דבר על עצמך. בהמשך לדיבור על מוזיקה תוכל לשאול אם היא יוצרת דברים מסוגים אחרים של אמנות. בנוסף אולי כדאי שתדבר אתה על דברים כמו: במה אתם עובדים, באלו חוגים, לימודים ומסגרת אתם נמצאים ומה אתם עושים שם, ובהמשך מה התחביבים שלכם.
ועוד משהו
27/01/2016 | 19:04
7
אם אתם מדברים בפייסבוק, תוכל לשאול אותה על השתתפותה בפייסבוק למשל כמה זמן יש לה פייסבוק ואולי כמה חברים יש לה בפייסבוק וכולי.
תודה
27/01/2016 | 19:53
13
11
אבל נראה שהבחורה למרות שהיא בפייסבוק לא מסתכלת להודעות בכלל
למרות שאני מופיע כחבר שלה בפייסבוק
לא נורא
27/01/2016 | 20:06
12
8
לאט לאט, אולי תשיג אותה עם הזמן. לכל היותר אם היא ממש חשובה לך תוכל למצוא אותה באיזושהי דרך.

חשובה
27/01/2016 | 21:09
11
9
יש דרכים למצוא אותה בטח , אבלאני לא רוצה שהיא תחשוב שאני איזה סטוקר
שב"מקרה" פגש אותה
אז העיקר
28/01/2016 | 14:22
10
7
כמו שכתבתי לך, שתהיה נחמד אליה. הראה לה במעשים שהיא חשובה לך, תן לה רגשות, התעניין בה והיה טוב ונחמד אליה ואז היא תעריך את הניסיונות שלך ליצור אתה קשר.

וגם
28/01/2016 | 14:23
9
3
תזכיר לה באיזו מסגרת הכרת אותה ומי אתה, שלמדתם ביחד בחוג נגינה, ואז יהיה לכם נושא משותף.

אני פשוט לא מצליח להבין
02/02/2016 | 13:13
8
10
בחורות
אז אחרי שכבר העזרה פה בפורום נתנה את אודותיה והיא ענתה לי בפייסבוק והיא אהבה את הכנות שלי והשיחה זרמה היא פתאום כבר כמה ימים לא עונה לי 
אולי פתאום לא מצא חן בעיניי מה שכתבתי . 
בדיוק כשחשבתי שהיא מגלה בי עניין אז היא נעלמה
עניין של אנשים
02/02/2016 | 14:29
7
8
הוא דבר רגיש ומשתנה. את הקשר צריך לפתח לאט. אל תעיק עליה, אלא תן לה חופש ויחד עם זה נסה לשפר את נושאי העניין ביניכם. כמו שאמרתי לך, דבר אתה על המסגרות המשותפות לכם כמו שיעור המוזיקה. היה עדין וטוב אליה באופן אמתי.

אחי
02/02/2016 | 15:40
6
7
אתה צודק ,הדבר האחרון שאני רוצה זה להעיק אליה.
וכן דיברתי איתה על המסגרת המשותפת וזה מה שגרם להמשך השיחה שנקטעה פתאום. 
וכמו שכתבתי ,  עד אז היא כן אהבה את הכנות ואת זה שאני אמיתי איתה.

אז או שיש לזה סיבה
02/02/2016 | 16:25
5
7
או שפשוט העניין שלה אבד. בכל מקרה, כדי לברר את הסיבה עליך להיות עדין אתה ואולי אז העניין שלה גם יחזור.

וכמו שכתבו לך
02/02/2016 | 16:29
4
6
פייסבוק וירטואלי אולי אינו הדרך הנכונה, אולי עדיף שתדבר אתה בטלפון או תקבע אתה להיפגש.

אין לי
03/02/2016 | 16:08
3
6
את המספר טלפון שלה 
אז אולי
03/02/2016 | 16:13
2
3
תשאל אותה בפייסבוק מה מספר הטלפון שלה ותציע שתדברו בטלפון, או תקבע אתה פגישה?

ברגע
03/02/2016 | 18:38
1
6
שהיא תענה
אני מאחל לך שהיא תענה
03/02/2016 | 18:44
3
אולי בכל-זאת כדאי שתברר אתה למה הפסיקה לענות.

שלום לך דן לוין, לדעתי - להתחיל איתה ברור, בפייסבוק? לא בטוח
19/01/2016 | 01:46
38
עדיף שתתקשר אליה ותציע לה להיפגש, אך ברור שלפני שתציע לה, תתחיל לשוחח איתה על הא ודא, וכשתראה לאן הרוח נושבת, תדע אם כדאי להציע לה להיפגש איתך.
תוכל להתחיל בכך שמזמן לא התראיתם, ושהיה לך ממש כיף ללמוד איתה בקורס מוזיקה ששניכם אוהבים, ותן לשיחה לזרום.
מה שחשוב, שתדבר איתה בבטחון ובצורה רגועה, תוכל להציע לה ללכת יחד להופעה מוסיקלית ששניכם אוהבים.
בהצלחה!
שלום לכולן\לכולם - עזרהה בבקשה
08/01/2016 | 01:06
1
93
שלום רב,

לאחרונה יזמתי עצומה- נגד המתת כלבים וחתולים בישראל.

זקוק לעזרתכם כדי שהעצומה תצליח על מנת שנוכל בסופו של דבר

לממש אותה ולהציל חיים רבים והפסקת השיטה הנוראית ואף האפלה

הזו ,שלא ברור איך קיבלו החלטה איומה כזו.

הנה העצומה http://www.atzuma.co.il/againstkilling

מה שצריך ממכן\ממכם זה שתיכנסו תחתמו וגם תפיצו .
לפעמים המתת כלבים וחתולים
08/01/2016 | 12:28
27
יכולה לעזור להם, כשהם חולים מאד וסובלים. נכון שצריך לנסות לעזור להם, אבל אם הם במצב קשה וסופני ולא מצליחים לרפא אותם, אפשר להבין למה בוחרים להמית אותם.

פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
07/01/2016 | 15:59
8
 נמצאים בשנות העשרים לחייכם ומחפשים מקום לדבר בו על הכול?
פורום עשרים פלוס הוא המקום בשבילכם! היכנסו עכשיו!

מתעניינים בשייט יאכטות? חולמים על חוויה רומנטית או הרפתקה כיפית לכל המשפחה?
היכנסו עכשיו לפורום יאכטות ותקבלו את המידע הדרוש

מתכננים אירוע משפחתי ומעוניינים באטרקציות מגניבות וייחודיות?
בפורום אטרקציות לאירועים תקבלו רעיונות שיהפכו את האירוע שלכם למושלם!

יש לכם שאלות לגבי מערכת אבטחה טובה ואיכותית לעסק שלכם או לבית המגורים?
היכנסו לפורום מערכות אבטחה ותקבלו מידע מקצועי ואמין!

מתלבטים אילו צמחים כדאי לשתול בעונה הנוכחית? יש לכם שאלות לגבי השקייה או דישון?
בפורום צמחים לגינה ולבית תוכלו לשאול ולשתף!
הדוגמנית שאהבה אותי
06/01/2016 | 22:33
95

כמו דוגמנית, שער מלודרמטי
חיוך שמקרר את הקייץ
כולך סוד, מתנשאת בקפטריה
מנערת שער- מתיזה מחזרים
חמודה, רחוקה כמו אויב

עוברת מולי עם חברות
מריחה שוקולד, את
מחייכת אליי בקטן
אני מאושר

הדרך שבה היא מחבקת
הדוגמנית שאהבה אותי

שני, חמישי, ולפעמים שלישי
כשהערב מקיש בחלון בחשאי
את באה כמו סוד
אנחנו נפגשים

מתנשקים בסטייל, ותמיד:

הדירה העצובה ממול
מסתירה את הילד שצורח
השכן מכה
ואת אומרת:

"לעולם לא אוהב
אתה אחר"

הדרך שבה היא מחבקת
הדוגמנית שאהבה אותי

אנחנו מתנשקים
אני שולח יד אל בין ...
הילד צורח, לפתע בוכה. הזמן קופא
את מחייכת, עוצמת עיניים ....

הדרך שבה היא מחבקת
הדוגמנית שאהבה אותי

חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
Flix וידאו
עלם חן- מופעי קסמים וטלפתיה
מופעי קסמים וטלפתיה
אודי ברגר- ייעוץ אסטרולוגי
אודי ברגר אסטרולוג ומאמן
יאכטות גלי נעמה
יאכטות גלי נעמה
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה