לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן

אודות הפורום אהבה ורומנטיקה

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
המשך >>

רוצה מערכת יחסים רומנטית מלאת תשוקה? NLP זו הדרך שלך
22/05/2016 | 14:48
25
רוצה לדעת מה היא חושבת? רוצה לדעת איך למשוך את הבחור שנדלקת עליו? רוצה להבין את שפת הגוף ומה היא אומרת? רוצה לדעת כשהוא משקר לך...?

עידן וולר אחד מטובי המורים לNPL בארץ מציע מיני קורס חינם
לחצו על הקישור
נסו ותווכחו בעצמכם עד כמה זה יעיל
אממ..
19/05/2016 | 01:21
62
כמו 2 זרים אני ואת.מעט גדול ממך וקולך נאה ומראך נאווה.אי שם רמת הגולן המקום בוא העולם עצר מלכת קור שחודר את העצמות והאוויר אווחח האוויר הצלול כיין והנופים כמו לרגע נכנסו לתמונה ואנו מתהלכים שם ולא רוצים להפסיק להתהלך עד שיושלם התמונה הבאה.מי יודע אולי הצייר יחליט ברגע לקטוע את החלום.
זוכר ערב אחד בפעם הראשונה שפגשתי בך,ענייך ועניי החליפו מבט הייתה שתיקה והססנות של רגע.חייכת..חייכתי.וכל אחד המשיך בדרכו.
חלפו כמה שעות שוב את.ושוב,חיוך ושוב העניים נפגשות לרגע.אני מעט נבוך ומסמיק.זה היה בליל ירח מלא השמיים היו נקיים כלבים ותנים נבחו אי שם במרחב שלרגע חשבתי לעצמי ואמרתי שרק בחבל ארץ כמו רמת הגולן זה היה יכול לקרות.תחושה של אני ואת כאיש אחד, לבד כמו אדם וחוה.רק שהנחש לא יהרוס את הרגע הקוסמי שלשם כך נפגשנו..אחרי הכרות שיטחית מעט.את משוויץ אני מפה הגעת לביקור קצר ובראשי ובליבי בקשה אחת שהערב הזה יהיה מושלם. אחח אלוהים לא יכלתי לבקש ביקור שכזה.אתה אלוהים ההוא שיושב במרומים מצחקק על תוכניות עבדיך הנאמנים ובדיוק עושה ההפך.אבל הפעם אלוהים לא יכלתי לבקש תסריטאי גאוני שכמוך.כי מאותו הרגע התחיל מחול שדים של שכרון חושים.ברגע אחד הקור של הרמה פילח את התמימות והשקט.הקליק נוצר.הקרח נסדק אט אט..היא לקחה את ידי.וידיי רפויות לאן שתקחי אלך.זוכר את כר הדשא שישבנו בו.איך בשנייה שפתייך נפגשו בשלי.תוך כדי הנשיקה פוקח את עניי מביט בך עוצמת עניים ונהנת מכל רגע.שולח מבט לשמיים קורץ לאלוהיי ומודה לו.עברנו שלב כמו דף מסיפור נושן.
עלית עלי ידיי אחזו בגופך.עורך החם והנעים הרגיש נפלא למגע.והיצר שלנו כמעיין המתגבר עולה עוד שלב.את רוכבת עליי ואנו מתנשקים.הכל רטוב הכל בקצב הנכון..
ואת קמה אומרת שאת חייבת לזוז.נשמור על קשר בתמימות שאלתי ואת? את בשלך. חייכת נישקת אותי ונפרדנו לשלום.הבוקר מגיע מגלה שאת חוזרת לארץ אהבתך.התחושה של איך אני משיג אותך מחפרנת את דעתי ולא מוצא מרגוע.ככל שחלף הזמן ידעתי שאת פרק בחיים שלי שכנראה לא יחזור.

###כעבור כמה שנים.
 מסיים את השתתפותי בנטל הצבאי וחובתי כאזרח מן השורה.שלוש שנים של בגרות בשלות.מלחמה.חברים שאבדו בדרך.צחקו עלינו שאנו דור מזויין אז למה אלוהים אותם חברים מזויינים הלכו לי? תשובה שאותה לעולם אוזני ערלות לא תקבל.
מחליט לנקות את הראש ולנער את הנפש יוצא למסע אישי.מסע קשה מסע הדחקה.המון כעסים.מחול שדים שרק השקט ירפא.והשקט? אוח ערמומי מתחבא בכל פינה ולא בוחל בשום דרך לא דרך להתחמק ממני.ומשום מקום פגשתי בך שוב לאחר כמה שנים.אמרת שעשית עליה ובארץ הקודש החלטתי שאני רוצה להישאר אמרת וחייכת.חייכתי גם אני ואיחלתי לך בהצלחה.לפני שנפרדנו אלוהים נגע בי.תיכנן עבורי.שאלת על עיסוקיי באותו הערב.עניתי לך שבדרכי לעיר הקודש שמיתיפייפת ברבים.חייכת ואמרת ששם ביתך.
קבענו להיפגש בערב אחרי שכל אחד יסיים את הסידורים שלו.נכנס לדירה שלך ובנדיבות ליבך מציעה לי משקה.מחפש את אלוהים בשמיים הקודרים ומלאי עננים לא מוצא.שתיקה.נשיקה.מיטה..יצר מול יצר.שתיינו עירומים כמו אדם וחווה.בחלוף של שבריר של רגע אני בתוכך.כמו רכבת שנוסעת ללא נודע לא תחנת עצירה.שיערך גולש אחורה גניחתך חותכת באוויר.ידי על שפתייך.העולם עוצר מלכת כמו אז ברמה רק אני ואת זזים בתוך התמונה המושלמת הזאת.ואני זז בתוכך.נעים.כיף.תחושה שלא יגמר לעולם.
אויז בשערותיך והרכבת דוהרת ודוהרת ודוהרת בחוזקה.ואת עולה ויורדת עולה ויורדת.ובקלות של דעת אומר לעצמי.אלוהים? אם אנו דור מזויין היא חתיכת זיון!.הרכבת נעצרת
מגיעים לסיפוק מתנשפים.שתיקה רק פעימות ליבנו נשמעים באוויר.את שמה את ראשך על כתפיי.מלטף את גופך ואת שדייך.נעים לך ואת מחייכת.עייפות נחתה עלינו.
הבוקר בא מהר.ואיתו הבוקר האחרון שראיתי אותך.

נעלם לי
16/05/2016 | 00:32
20
752
היי לכולם.. פעם ראשונה שלי פה ואשמח לעצות.
הכרתי בחור ממש נחמד יצאנו לדייט והיה כימיה מטורפת צחוקים אווירה טובה. בסוף הדייט הלכתי אליו ושכבנו.. הבחור התחנן שאני אשאר לישון אמר שממש כיף לו איתי והוא הרבה זמן לא הרגיש ככה.
יום למחרת וכמה ימים לאחר מכן הוא המשיך לשלוח הודעות ולהתעניין אפילו ניפגשנו שוב והיה ממש כיף
אחר כך הבחור פשוט נעלם לא שולח הודעות לא מראה סימן חיים. נסיתי ליצור קשר אבל הוא לא מראה שבא יחס כמו לפני
מישהו אולי יודע למה הוא ככה נעלם בלי לומר מילה?
אני לא מהמציקות ולא דיברתי איתו על מחויבות או משו בסגנון היה דווקא ממש זורם וכיף..
רק מעניין אותי לדעת למה ככה בבום? והאם כדי לשאול אותו למה?
תודה לכל העונים
אכן
16/05/2016 | 08:01
286
יש כאלה שמציבים לעצמם מטרה וכשזו הושגה הם כבר מאבדים עניין .
והפה יכול להוציא המון מחמאות אבל בלב הם מרגישים אחרת.
הבעיה היא שיש כאלה שלמרות שהם אבדו עניין ונתקו וסננו , לאחר תקופה בא להם "עוד" ממך ולכן הם יתרצו כל התירוצים בעולם בכדי להצדיק את המרחק והכל בכדי לכובשך בחזרה.
שלום
17/05/2016 | 14:12
231
ייתכן שכמו שאמרו לך הוא רימה כדי להשיג את רצונו, אבל ייתכן גם שיש לו איזו בעיה והוא לא יציב בנפשו ולכן עזב אותך. האם את מרגישה שהמחמאות שלו היו אמתיות? לפעמים זה מדד.

באמת נשמע מוזר....
18/05/2016 | 15:30
230
אבל קחי בחשבון שהדרך הכי טובה היא לא לרדוף אחרי גברים אלא לתת להם לבוא אליך... תחכי בסבלנות עד שהוא ייצור איתך קשר
בהצלחה
תשובה לשאלתך
18/05/2016 | 17:16
241
שלום דניאלה.
יכול להיות שלא  היה נעים לו להגיד לך ישירות שלא מתאים לו הקשר איתך, אז הוא בחר בדרך קלה וזה לברוח בלי להגיד כלום. ככה בדרך כלל עושים אנשים חלשי אופי.
בדיוק אותו הדבר קרה לי ולא פעם אחת כשניסיתי בזמנו להכיר בחורה טובה לזוגיות. פשוט נעלמו לגמרי אחרי פגישה ראשונה או שנייה
לדעתי את בחורה קלה, זה לא מאתגר.
18/05/2016 | 17:30
3
113
לדעתי את בחורה טיפשה, וזה מאוד מאתגר
18/05/2016 | 23:28
2
69
לדעתי נעלמת מהשטח, וזה לא בסדר!!!
19/05/2016 | 09:08
1
60
ענית בשבילי, זה כבר יפה
21/05/2016 | 18:31
13
תאמיני לי שזה בסדר גמור
מתברר שביקור חצי שנתי ב"תפוז" פחות או יותר מתאים לי בהחלט
ככה זה היום
18/05/2016 | 17:30
216
אף אחד לא חייב כלום לאף אחד
בני אדם משתמשים אחד בשני כמו בנייר טואלט וברגע ש"לא מתאים" - זורקים
הסברים וכבוד לא צריך לתת. כי מה שחשוב זה האינטרס המיידי והנמוך ביותר

כל מי שתדברי איתו יגיד לך שזכותו המלאה לעשות את זה ושמה שאת צריכה לעשות זה להמשיך הלאה ולעשות את אותו דבר לאחרים

בהצלחה
אפשר רק לנחש למה נעלם
18/05/2016 | 18:36
199
אולי הוא רק בקטע של סטוצים. קיבל את מה שרצה ועבר הלאה. 
אולי הוא יוצא עם אחרות במקביל. 
אולי סתם עושה לך משחקים בשביל שתרדפי. 
בקיצור מלא אפשרויות. 
את יכולה ליזום ולבדוק באופן ישיר מה קורה, ואם בא לו המשך קשר בווריאציה כלשהי. או פשוט לשחרר. 

הגיע הזמן
18/05/2016 | 19:39
152
שכולם כבר יבינו שבין גברים ונשים אמור להיות רק סקס.
פשוט נפגשים, פשוט שוכבים ופשוט כל אחד לדרכו.
אני אגיד את זה בצער רב - רוב הסיכויים שהוא רק חיפש סקס.
18/05/2016 | 20:10
185
לצערי, יש היום המון בנים שיודעים איך להגיע ללב הבחורות, להגיד את המילים הנכונות, להתנהג בהתנהגות הנכונה, הכל רק כדי לגרום לבחורה להאמין שהם באמת מחפשים קשר ולא סטוץ - וברגע שהם קיבלו את מה שחיפשו (סקס) הם נעלמים....
צריך ללמוד איך לזהות אותם ולסנן אותם.  יש לזה שיטות. 
יכול להיות שהוא גילה שאת לא יודעת לכתוב עם סימני ניקוד...
18/05/2016 | 21:27
66
מה עשית לו באותו ערב במיטה שהוא כל כך נבהל וברח?
18/05/2016 | 23:51
3
113
אולי הפחדת אותו בהצלפות שוט?
זה לא כזה מבהיל
19/05/2016 | 03:21
2
40
תלוי את מי שואלים...
19/05/2016 | 22:50
1
24
יש גם גברים עדינים שהם ממש לא בקטע של סאדו :)
המצחיק הוא שאנשים פה נכנסו לזה חזק ולקחו ת'תגובה שלי ברצינות
19/05/2016 | 22:52
16
יכולות להיות לזה מלא סיבות
19/05/2016 | 03:25
84
יכול להיות שהוא חיפש רק סקס
יכול להיות שפשוט ירד לו ממך והוא לא יודע איך להגיד
יכול להיות שהוא יוצא עם אחרות במקביל ושומר אותך על "אש קטנה"
יכול להיות שפשוט נפלת על כמה ימים לחוצים בעבודה/לימודים
ויכול להיות שאפילו הוא לא יודע מה עניינים איתו.

כל התשובות יכולות להיות נכונות ואף אחת לא חייבת להיות הנכונה.
הדרך הכי טובה זה לנסות לקבוע פגישה נוספת, אם הוא מתחמק לשחרר, לתייק את החוויה הנחמדה שהיתה ככזו- ולהמשיך הלאה.
אם הוא חוזר אח"כ שוב- תשקלי אם את רוצה לתת לו צאנס נוסף או לא, בידיעה מראש שהסצנריו יכול לחזור על עצמו.

בהצלחה.
זה לא ממש מעניין למה הוא נעלם
19/05/2016 | 09:13
56
זה שלו, איש מאיתנו לא יודע למה.
זה יכול להיות שהוא בא לסטוץ, ופשוט היה פחדן מכדי להודות בזה (כי ידע שסביר שתסרבי), ויכול להיות שהיה משהו באותו הערב או בערב השני שלא נעם לו, והוא פחדן מכדי לאמר לך את זה.
יכול להיות שפתאם סבתא שלו התאשפזה בבי"ח ולא היתה לו דקה אחת בשבועיים שלמים להתקשר אליך (נשבעת לך שפעם קיבלתי כזו תשובה, כשעוד היה אכפת לי מדוע גברים עושים את מה שהם עושים מתי שהם עושים את זה).

מה משותף לכל האופציות? שהוא ילד קטן ופחדן עם אינטליגנציה רגשית די נמוכה ואין לו יכולת לתקשר לאשה כמוך את האמת, תהא אשר תהא.

עכשיו עשי לעצמך טובה ענקית, פשוט המשיכי הלאה.

להבא, אם לא בא לך שיקרו כאלה דברים (אני אגב ממש לא נגד סטוצים, ואם זה מתאים לך ואת מסוגלת להתנהל ככה אז אני לגמרי בעד כזה מתאים), אז קודם כל תעשי תיאום ציפיות, ודבר שני אל תזדייני איתו בפגישה הראשונה, או השניה, או השלישית, אל אתבני את הקשר קודם, שתהיה איזו תחושת מחוייבות, גם אצלך וגם אצלו.

אם הוא ילחץ ויעשה קולות של "סקס או שאני נעלם", את יודעת מראש שהוא היה נעלם בכל מקרה גם אחרי הסקס.
אולי אפילו לו אין תשובה ברורה
22/05/2016 | 11:38
17
תביאי בחשבון, שאולי הוא לא מוכן קשר מסיבות אלה ואחרות (בתול, נפרד מחברה, את מזכירה לו מישהי שפגעה בו וכדומה). אולי הוא לא האיש הרע בסיפור, כמו שהרבה מהמגיבים רומזים. 
עולם ללא שליטה
18/05/2016 | 19:40
51

תתאר לך שאתה חי בעולם שבו אין לך שליטה
תתאר לך שאתה לא יכול בחור, לרצות או לתכנן, כי במילא שום דבר לא בשליטתך.
העולם הזה בטח נשמע לך מפחיד, לא הרבה אנשים יכולים לדמיים עולם כזה בלי תחושה של חוסר נוחות שעוברת בגופם. אבל בכל זאת, תנסה רק לרגע....

עכשיו תדמיין שאני נותנת לך כלי. עם הכלי הזה אתה יכול ללמוד להחזיר לעצמך את השליטה.
אני גם אומרת לך שזה יקח לך 6 שעות כדי ללמוד את הכלי הזה ומיד כשתסיים, השליטה תחזור לחייך.

אם במידה ואתה ממשיך לחיות ללא שליטה - סגור את המודעה. זה בטח לא בשבילך.
אבל אם תרצה לנסות לחזור לחיים, לחזור לחייך, לחזור לבחור, אז תנסה את הכלי הזה

אני יודעת שאני החזרתי לעצמי את השליטה.
זה קרה תוך 6 שעות.
בהצלחה.

http://p1.pagewiz.net/%D7%94%D7%A4%D7%A1%D7%A7%D7%...

אהבה מהעבר...
16/05/2016 | 22:11
2
95
אני השתדלתי לקצר כמה שיותר.... מקווה שלא הגזמתי אשמח אם תקראו.

אז הכל התחיל בעצם לפני שנתיים
בטיול בהודו המדהימה, אני מטיילת עם חברה כבר כמה חודשים...
וממש כמו בסרטים עובר על פניי בחור שמביט בי בצורה מאוד מוזרה... וזה עשה לי משהו.
יום למחרת אותה הסיטואציה וגם מחרתיים לאחר מכן...
עד שיום אחד ישבתי עם עוד תיירת שהצטרפה אליי לצ'אי בהודו וכך גם הוא הצטרף... כבר הרגשתי שאני מכירה אותו מכל המבטים שחלפו להם בינינו בימים הקודמים.

ישבנו אני הבחור האיטלקי, והתיירת מספרד והיה ממש נחמד...
יום למחרת נפגשנו שוב ומפה לשם התגלגל לו סיפור אהבה הכי קלישאתי מהסרטים שהעלה לי חיוך של ילדה מאוהבת בת 16.

אני בת 25, והפער גילאים לא ייחס לי חשיבות (15 שנה), גם זה שהוא רווק.
התכנון אחרי הודו היה להמשיך ליעד אחר(כבר היה כרטיס טיסה) אז החליט שהוא יצטרף אליי ולחברתי לעוד חודש ביחד.
את הטיול המשכנו אני והוא מאחר והתפצלתי עם חברתי (הכל נעשה בהבנה מלאה).

אם מישהו מכיר את השיר של עלמה זוהר - זה בדיוק מה שעבר עליי.
"אהבה שאפשרית רק בארץ רחוקה"
היה לנו מושלם ביחד, לא רציתי שייגמר.
הציע לי ורצה שאצטרף אליו לאיטליה אחרי או שהוא יבוא לבקר.

אחרי חודשיים אינטנסיביים ביחד בו כל יום היינו ביחד- הכל נגמר. כל אחד חזר לארצו, כמובן שהיה קשר טלפוני, אבל הלב נשבר לרסיסים.
ידעתי ואמרתי לעצמי שאין סיכוי שהדבר הזה יכול להימשך, בתוך תוכי ידעתי שיכול להיות שלא יהיה לי עתיד איתו אני מצד אחד חייבת לחזור למציאות ולצאת מהבועה שהייתי בה ולהתחיל לעבוד בשביל להרוויח כסף ומצד שני הגוף והלב רוצה להיות איתו.

עברו שנתיים מאז, אנחנו עדיין בקשר לסירוגין, הייתי עם גברים אחרים מאז אבל עדיין ממשיכה לחשוב עליו.
עכשיו יש לי הזדמנות ללכת לבקר אותו,בעיקר כי גם דיברנו לאחרונה וגם פתאום תקפו אותי געגועים עזים, אולי בגלל שאני נמצאת עם מישהו אחר וההשוואות מתחילות.

רציתי לפרוק את שעל ליבי... האם מישהו/י היה במצב כזה או דומה?

איך אפשר להמשיך הלאה כשעדיין חושבים על אהוב מתקופה דיי רחוקה ובמקרה שלי גם מארץ רחוקה....

כשהמחשבות
17/05/2016 | 08:00
48
כשהמחשבות נמצאות בכיוון אחד אז תמיד המטרה הנסתרת והלא מודעת תמשיך בנתיב בכדי להתממש והמימוש הוא בחזרה לעבר איתו.
אבל כשמשהו אחר ימלא את ליבך ויאפיל על העבר אז העתיד יחביא ( לא יעלים) וייתן לך להמשיך בחייך.
או במילים אחרות את לא צריכה להיות עם גברים אחרים את צריכה לאהוב.
השאר יגיע מאיליו.
שלום הדר,
23/05/2016 | 11:39
12
זו סיטואציה מאוד מורכבת, ולי היה משהו יותר קצר עם מישהי ישראלית שרוב הזמן לא חיה בארץ. יש לך 2 אופציות: 
1. לחפש אחרים ולנסות להתנתק מאותו בחור. אם הקשר נידון לכישלון, אין כל סיבה לחיות בעבר אלא לחפש משהו חדש. תחשבי קדימה, אם תרצי ילדים הוא יהיה אבא די מבוגר. וגם אם לא, תמיד קיים סיכון שתרצי לבדוק בו כי הוא כבר יהיה "סחורה משומשת". 
2. אם למרות הכל בוער לך לממש את האהבה, תגידי לו בבירור שאת רוצה שתהיו ביחד. תצטרכו להחליט במשותף איפה אתם רוצים לגור, לפחות בהתחלה. כי בשלט הרחוק, מנסיוני האישי, זה נגמר לא טוב. 
בהצלחה.
היי(לא לראשי)
13/05/2016 | 23:47
2
111
היי, רציתי לשתף שאני ממש גרועה עם בנים. אם נגיד יש מישהו שמוצא חן בעיניי אני נהיית לחוצה ונגיד אם אני עוברת מולו אני מתביישת לחייך אליו, לא יודעת אם להגיד לו בוקר טוב בזמן שהוא מדבר עם אנשים אחרים(לא מישהו ספציפי אלא בכללי).
המון זמן לא היה לי חבר וגם נראה לי שבגיל שלי כמעט לכל הבנות יש הרבה יותר ניסיון.
שלום
14/05/2016 | 15:51
19
קודם כל בדקי מתי הוא נראה פנוי לשיחה, ואז פני אליו ונסי בעדינות לפתח אתו שיחה, קודם על דברים כלליים ואחר-כך בהדרגה על דברים יותר אישיים וכך לאט תתקרבו ותכירו.

צהריים טובים
16/05/2016 | 13:13
26
דבר ראשון, גם אלה שהן "טובות" לא בהכרח יותר מצליחות. יש כאלה שקופצות מקשר א' לקשר ב' כאילו זה להחליף גרביים.  כך שטוב זה מושג יחסי. 
דבר שני, לא להילחץ. כמו בתפקיד מקצועי, גם כאן יש עניין של עקומת למידה. רכישת מיומנויות לא מתרחשת בזבנג וגמרנו, זה תהליך. אני מודה שגם לי בגיל 35, יש עוד המון מה ללמוד. 
דבר שלישי, כדאי להתייעץ עם יותר מנוסות, בגיל שלך ומעלה. זה בטח יכול לעזור. 
דבר רביעי, הכל יחסי. יש בטוח מישהי אחת לפחות בעולם במצב פחות טוב משלך. כמו בסרט של האחים כהן לקרוא ולשרוף (מומלץ), שאמרו לאחת הדמויות: "אתה מורמוני, ביחס אלייך לכולנו יש בעיית שתייה". 
בכל מקרה, שיהיה בהצלחה. 
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2016 | 12:06
9
 עונה חדשה של "המירוץ למליון" עולה למסך, והפורום חוזר לפעולה!
אז בואו נצא לסיבוב מסביב לעולם עכשיו בפורום המירוץ למליון!

יש לכם שאלות לגבי תביעות סיעוד נגד חברות הביטוח?
עכשיו בפורום תביעות ביטוח סיעודי תוכלו לקבל מידע מקצועי ומהימן!

חושבים על מעבר לאוסטרליה? יש לכם שאלות בנוגע לתהליך?
היכנסו עכשיו לפורום הגירה לאוסטרליה בתפוז!
קצת חדשה פה, עם שאלה
13/05/2016 | 17:29
2
110

היי כולם, חדשה פה :)
אז רק שאלה..

יצאתם/ן עם מישהו (המגדר נבחר רנדומאלית) במשך חודש פחות או יותר. זה לא ממש זרם והיה די ברור שזה לא ממש "זה". אבל, מי שהפסיק בפועל את הקשר היה הצד השני. חשבתם על זה, והגעתם למסקנה שמה שאתם בעיקר חיבבתם בקשר הייתה האינטימיות והקרבה הפיזית.

השאלה - איך אפשר לרמוז / לשאול את הצד השני עם הוא מעוניין בלהמשיך לנהל קשר "יזיזות" אתכם, בהתחשב שהוא זה שיזם לסיים את הקשר מלכתחילה, האם זה בכלל כדאי?

אשמח לעצות, דנה עם עצמי בנושא כבר שבועיים :)
תודה!

שלום
13/05/2016 | 18:59
32
אני לא חושב שזה כדאי, ובכלל אני לא ממש בעד יזיזות וקשרים חומריים בלי אהבה. אולי אפשר לנסות לגעת בו לפעמים תוך כדי דיבור וכך לרמוז לו.

בדרך כלל טקסט בשעה מאוחרת
13/05/2016 | 19:59
48
בלי יותר מידי מילים עושה את העבודה
"בא לך לקפוץ?" או "משעמם לי"

אם הצד השני מעונין, הרמז ייקלט והתגובה תהיה חיובית
אם הצד השני לא מעונין, התגובה תהיה התעלמות או חפירה - ואז נטל הבנת הרמז יהיה עלייך ותצטרכי למצא יזיז\ה אחרת\ת

לפנויים ופנויים שרוצים אהבה
13/05/2016 | 16:33
72
אולי זה יגיע מכאן
מה יש להפסיד.....

לאישה שעזב
10/05/2016 | 23:40
2
116
את בטח תחשבי שאני צינית, כי לכתחילה ממש קינאתי בך, הייתי נראית לי כמושא שכל בחורה היתה רוצה להיות: מצליחה, מלומדת, יפה ואולי עשירה
אבל אני רוצה שתדעי
שלאחרונה, הצלחתי לסור קצת מעוצמת הכאב שלי
שתדעי שאני בוכה גם בשבילך
כאבי משתלב בדמעותייך
אחרי הכל, נהרס כאן עוד בית
עוד אהבה או מה שחשבתם לכך..הלכה לפח
כשהשוויתי את עצמי אלייך, היו לי רגשי נחיתות מטורפים
ואולי הם עדיין ישנם
המצב השתנה, הצלחתי לקום
והיום אני חושבת עלייך ועל הכאב שלך,
אני מתנצלת אם פגעת בי
או שהמצב, דברים שנאמרו כדי לעודד אותי, 
אולי הנמיכו אותך ואת ערכך
אני עדיין חושבת שאת יותר יפה ממני בהרבה..ואולי גם יותר מוצלחת
אני מאחלת לך שיהיה לך טוב בחיים, שתצליחי לאסוף את השברים
אני בטוחה שאת בן אדם טוב ושלא מגיע לך כל הסבל שאת עוברת
אני מקווה שה' וגם אברהם, יפצה אותך כמו שהוא יפצה אותי...
אני לא כועסת עלייך יותר, כי אין לי באמת על מה
הלוואי שיהיה לך רק טוב בחיים, שתשמחי ותמצאי את הכי- הכי מתאים לך, שיעשה אותך מאושרת כמו שמגיע לך
אני מצטערת אם באשמתי קרה מה שקרה..למרות שכולנו היום יודעים שלא היתה לי יד בדבר (לפחות לא באופן ישיר)
יש לכם ילד מהמם..שברור שזה מזל שהשארתם אותו למרות שלא היה בתכנון ככל הנראה
מאחלת לך הרבה טוב..
ממני,
האישה האחרת

תיקון
10/05/2016 | 23:42
39
**מתנצלת אם פגעתי בך

הזמן יעשה את שלו
12/05/2016 | 20:20
25
נסי לא להצטער על חוויות שחוית ואירועים שעברת
הזמן הוא התרופה הכי טובה ואין מקום לשקוע אל דכאונות מיותרים
האחד שלך יגיע וכל מה שעברת רק יכין אותך ויחזק אותך ובעצם זה מה שיבנה
אותך לקשר האמיתי שלך
אני מקווה שכאן תצליחי למצוא אהבה
גבר אמיתי
08/05/2016 | 12:08
5
220
גבר אמיתי הוא אחד ש:
1. לוקח אחריות על טעויות העבר
2. לא מרגיש מאוים מאישה חכמה/חזקה
3. עושה את האישה שלו מלכה
4. נותן (!!) מענה
5. נמצא שם בעת צרה
6. יודע לנווט
7. מפנק ונותן מעצמו
..אשמח להצעות נוספות חברים, על מי הוא גבר אמיתי ומה מאפיין אותו
מסכים אבל
08/05/2016 | 17:18
2
45
מה המשמעות של "נותן מענה"? האם הכוונה שהוא עונה לשאלות ששואלים אותו או מה?

כן
08/05/2016 | 20:37
1
28
נותן מענה לשאלות.לזה התכוונתי
אהבתי את עניין הדאגה
08/05/2016 | 21:10
27
אני מאמין שדאגה, תמיכה ועזרה כשהאחר צריך היא הביטוי הכי חשוב לאהבה.

למי שהבין לא נכון
09/05/2016 | 20:04
38
הפוסט נכתב בנימה של הערכה ואהבה למישהו שהכרתי בעבר, לפני כ6 שנים
(חוץ מסעיף 4- אני מקוה שהוא עובד עליו) וכן כהתרסה לכל הגברים בחיי שפגשתי ולא ענו לקריטריונים אלה
מי שנפגע- הכל נבע מקצר בתקשורת..!:)
המשך-גבר אמיתי
10/05/2016 | 22:21
17
8. גבר אמיתי לוקח אחריות על זרעו ועל ילדיו
הווה אומר: לוקח אחריות על הריון, גם אם לא מתוכנן- זוהי גדולה מבחינתי
למה? כי גבר אמיתי הוא רגיש ומבין את משמעות החיים, או נטילתם באבחה אחת
כמה עוד
10/05/2016 | 22:17
29
וכמה עוד כוח יש לך, תגיד לי
להרוס ואז לבנות
כמה עוד כוח
אצטרך כדי להמשיך
לסלוח
אני רוצה לבנות עולם חדש
ממלכה של חלומות
אבל לא על חורבות חיים
שאריות מאנשים אחרים
לא על גופות מתות
וכאבים אחרים
רוצה טוב לי 
ולעולם
עמוק בתוכי
08/05/2016 | 22:37
1
86
עמוק בתוכי, מן תובנה של גדילה כזו
אני רוצה לסלוח
אני רוצה שנכיר,אולי גם נחווה ונפרד כידידים
כי זה מה שהכי טוב אולי
אני רוצה לא להתפשר באהבה
אני לא מסוגלת לסלוח לך...אז זה לא משנה כמה תנסה
ואני לא מעוניינת להכנס למע' יחסים של יחסי התנצלות -וניצול (אולי) מצידי..
לא אכפת לי להסתגר עוד שנים בתוך עצמי, בתוך הגועל שלי מגברים
אני לא מתפשרת באהבה
באמת

בתוך הבועה שלי
08/05/2016 | 22:40
24
בועת האמת..
שם אין מקום לעוד חטא
שם אין מקום לשקרים
וכרגע גם לא לגברים
אני רוצה להיות לסבית, לפעמים ככה אני חושבת
פשוט להתנתק מכל הגועל
שקר
05/05/2016 | 22:37
8
807
יש לי חבר שאני מאוהבת בו ,וגם הוא בי... הבעיה שאני יודעת שהוא משקר לי לפעמים ,במקום שהוא נמצא בו ... איך לפנות אליו ולהגיד לו,בלי לאבד אותו ..והאם מומלץ להגיד לו מה שאני יודעת או מה לעשות
שלום
06/05/2016 | 12:33
1
153
להוכיח לו שלא כדאי לשקר. שקר מזיק ליחסים ואינו נחוץ, עדיף שיהיה אמון. הראי לו שהוא חשוב לך והיי עדינה אתו, אולי אז לא ירגיש צורך לשקר.

בעצם יותר נכון:
07/05/2016 | 15:49
133
אולי להראות לו שהוא לא צריך לשקר ע"י כך שתדברי אתו באופן גלוי על הנושאים שקשורים אליכם ושבהם את חושדת שהוא משקר, ולהראות לו שאפשר לדבר עליהם גלויות ובאמון הדדי ולא צריך לשקר.

לא בטוח שהבנתי
07/05/2016 | 20:20
2
193
הוא משקר בכל נושא שהוא (שקרן פתולוגי, דוגמת ג'ורג' מהסדרה סיינפלד) או בנושאים מסוימים? כדי להגיד לו, שאת יודעת שהוא משקר לך בנושאים אלה ואלה ושכנות בסיסית (לא בכל מקרה שהוא) היא הבסיס לאהבה שיש לכם. אם היא לא מתקיימת, כדאי שתשקלו פרידה או ייעוץ זוגי, אם יש לכם מוטיבציה לנסות שוב. 
תשובה
07/05/2016 | 22:38
1
182
הוא לא משקר בכל נושא ,רק איפה הוא נמצא ,ויותר כשהוא יוצא עם משפחתו .. אהבה יש וחזקה מאוד....
זו בהחלט בעיה
08/05/2016 | 21:13
147
המשפחה או חלק ממנה מתנגדת לקשר שלכם, מהצד שלו? 
את לא תאהבי את התשובה שלי
10/05/2016 | 10:26
1
150
אבל אני אומרת שאם הוא משקר - אין לך מה לעשות איתו. אין "חצי שקרן", אם הוא מרגיש בנוח לשקר לגבי דברים קטנים, זה יגיע גם לדברים גדולים, בהנחה שזה לא הגיע. יש גם הבדל בין לשקר לבין לא להגיד את האמת/לא להגיד את האמת במלואה שזה מה שכולנו עושים.

תני לחשוב על זה כרמאות - זה בעצם המשמעות של שקרים. היית מוכנה להיות בזוגיות עם אדם שמרמה אותך?
מסכים בהחלט
11/05/2016 | 08:00
64
אם מישהי תרמה אותי בדבר אחד קטן, אולי מחר זה יהיה דבר גדול. הסיכון גדול ועדיף  לחתוך בשלב מוקדם יחסית.
רק תפילה תעזור לך למצוא את הזיווג הנכון !
11/05/2016 | 14:51
24
העיצה שלי היא רק תפילה למצוא את הזיווג הנכון משורש נשמתך !!!
הלוואי והייתי מצליחה לסלוח לגמרי
08/05/2016 | 12:02
2
78
אבל אני לא מסוגלת..אין.מצב בעייתי
כל ההתעלמות שלך לאורך השנים, העובדה ש"נזכרת" בי (לא יודעת מה קרה שנזכרת באמת..) כל כך מאוחר, ככל הנראה בהתחלה כברירת מחדל
כל ההתעלמות שלך גם עכשיו בהווה..זה מעציב אותי מאד
לא מבינה מה הולך סביבי 
אני רוצה הסברים(!)
שלום
08/05/2016 | 17:21
1
21
אם אדם הרבה זמן לא השקיע בחברות, כנראה לא הייתה התאמה ואהבה מספיקה כדי שזה יחזיק. ייתכן שהתגעגע אליך פתאום ולכן נזכר וניסה לחזור אליך, אבל זה לא מספיק בדרך כלל. בחיים מנסים קשרים שונים ומורכבים, עד שמוצאים את המתאימים לנו.

בעצם
08/05/2016 | 17:24
12
אם החברות נמשכה כמה שנים והתעלם ולא השקיע בה, ישנה גם האפשרות שיש לו בעיה מסוימת שמקשה עליו לתת רגש ודאגה. כשאוהבים, חשוב לעזור זה לזה וכשלמישהו מהשותפים יש קושי עוזרים לו להתגבר.

באסה חסרת טעם
07/05/2016 | 14:01
1
53
אז פגשתי את הדוש הראשון שלי,
שזה יחסית סטטיסטיקה די מרשימה.
שנראה נחמד, וחמוד, ומעניין ומצחיק.
ואז הוא פוגע, מתנצל, חוזר ונעלם.
ונגמר, בלי שיש סיבה מיוחדת אבל עם כל הסיבות בעולם.
ובלי שום טעם, כי ברור שלא היה שום דבר מרגש
נכנסתי לבאסה קשה.

איך זה קורה?
שדווקא מהדברים שברור שלא יצא מהם כלום, ודווקא ממי שברור שהוא לא מעניין ולא מעוניין, נפתח איזה טריגר למשהו שממוטט את הכל ומכניס לאיזה חור שחור שקשה לצאת ממנו?

שלום
07/05/2016 | 16:35
8
ריגוש פחות חשוב מאהבה. אם יש עניין והתאמה וטוב ביחד, כדאי לנסות לשמור על הקשר. לפעמים אדם רע ומרמה, ולפעמים מגלים שאין התאמה. יש כל מיני אנשים, וצריך ללמוד מניסיון ולמצוא את האדם המתאים לנו.
משהו בי כבה
05/05/2016 | 22:05
2
86
ולפעמים אני חושבת שאולי אני לא אמשך לאף אחד יותר(כולל אליך, עם כל זה שאני חושבת שאתה חתיך ויש לך קסם)..אולי זה התקופות, המצבי רוח, ההורמונים (אולי אני לסבית?)
אני כבר לא יודעת מה לחשוב..

מבינה אותך
05/05/2016 | 22:47
33
זו הפעם הראשונה שאני נכנסת לפורום הזה,קראתי את מה שכתבת ,מאוד מרגש באמת.
רציתי להגיד לך תהיי חזקה,הימים עוברים והחיים כל כך קצרים,תהני מהם,תאהבי את עצמך על מה שאת,בחורה עם רגשות בלב כל כך אמיתיים....
לגבי הבחור תתחילי לשכוח אותו ,תעסיקי עצמך בספורט ובכל דבר אחר... לא לשלוח הודעות,ךא מיילים,לא להתקשר .. הוא יתחיל לחשוב למה היא שכחה ממני ..הוא חייב לדעת שאת מטופחת והמשכת בדרכך ואת מאושרת..כך הוא יתחרט תאמיני לי.. ממחר תעשי תספורת חדשה ,תשני אווירה.תעשי כל מה שאת לא יכולה.. ויהיה רק טוב ... בהצלחה
שלום
06/05/2016 | 12:38
14
משיכה היא תחושה טבעית, שקיימת בכל יצור. אהבה יותר חשובה ממשיכה. קשה להאמין שלא תימשכי לאף אחד, כמו שקשה להאמין שלא תאהבי אף אחד. נסי ליצור קשרים עם אנשים שאת מחבבת.

אני מתגעגעת אליך
04/05/2016 | 00:00
1
83
ממש אבל..
געגוע כזה שאומר לי שרק אתה יכול לנחם אותי, שאני יכולה להישען עליך..שתגיד לי שיהיה בסדר ושאני ארגע, שתעזור לי להשיג דברים שאני רוצה.....תחבק ותשקיט את כל הפחדים......
בא לי שנהיה כבר ביחד........................................................................................................:(
שלום
05/05/2016 | 14:26
18
געגוע רגש טבעי, והחבר שכמו שהבנתי ישנו או היה בקשר אתך כבר, בוודאי גם כן אוהב אותך ומתגעגע אליך ולכן מתישהו יחזור אלייך. מלבד הגעגוע לדברים החסרים, אולי תוכלי לחשוב גם על מה שמשמח אותך בחברות אתו ומה שהיא תורמת לך. בפחדים תצטרכי קודם לטפל בעצמך, ואם לא תצליחי תוכלי לבקש עזרה ותמיכה מאחרים.
אני עושה הרבה
05/05/2016 | 10:22
1
59
עושה ועשיתי הרבה כדי לשכוח ממך. לפעמים זה הלך, לפעמים המחשבות עליך דעכו.אבל אף פעם לא לגמרי
היו ימים שכל יום, איך שהייתי קמה בבוקר, הייתי חושבת עליך
בחצי השנה האחרונה זה חזר והתגבר
אומרים לי שאני צריכה לצאת עם גברים אחרים ולשכוח ממך
אבל אני לא רואה אפילו סיטואציה שאני אגע במישהו אחר שהוא לא אתה, זו המחשבה שעלתה לי מרגע המשבר האחרון
כאילו שעדיין יש עוד תקווה שתחזור ונתקן הכל
נתחיל מהתחלה
ואתה לא עונה בפייסבוק...בכלל
שוב אני המצורעת
המשוגעת
המגעילה
המטרידה
המדומיינת
אין לי פתרון לזה....
גם אם יביאו לי עכשיו את טום קרוז, שהוא חתיך בטירוף בעיני- זה לא יעניין אותי, לצערי (ולא רק בגלל שהוא גוי וגם תפוס)

שלום
05/05/2016 | 14:23
7
חלק מיפי האהבה שהיא נשארת תמיד. אני מאמין שאפשר קצת להתגבר על חוסר אהבה מאנשים אחרים ע"י אהבה עצמית. מצאי לך תחביבים ועיסוקים שמעניינים אותך, עסקי בהם ומלאי את חייך בתכנים שאת אוהבת. אז תאהבי יותר את עצמך ואולי פחות תצטרכי לסבול מאהבה נכזבת מבחוץ.

כמה כאב
05/05/2016 | 10:28
1
41
אוי כמה כאב לי בכל פעם שאמא שלי קיללה אותך..כמה...הרבה יותר משכאב שהיא אמרה שאתה ניסית לשחק בי או "עשית ממני צחוק" (דבר שאני יודעת בוודאות*** שהוא לא נכון)
כמה אכזרי יכול להיות טיימינג שגוי
וכמה אני מתפללת שכשתגיע זה יהיה בזמן הכי נכון וטוב לשנינו
בינתיים מנסה לצמוח ולהחזיק מעמד בכל הלבד
שלום
05/05/2016 | 14:21
8
עימותים בין אנשים יכולים להיות לא נעימים. לא יפה לקלל ולדבר בגסות. אימא שלך לא אהבה את החבר, אני לא יודע למה אבל אם הוא חשוב לך כדאי שתתרכזו בהשקעה במה שביניכם ותתעלמו מהשטויות מסביב.

חם בפורומים של תפוז
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
תכשיטים מעוצבים בעבודת יד
הגיע הזמן שתפתיע אותה!
רנטליין- אטרקציות לאירועים
Rentline- החברה המובילה
בלו מון - בר אקטיבי והפקות לאירועים
בלו מון - בר אקטיבי
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה