לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן

אודות הפורום אהבה ורומנטיקה

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
המשך >>

משהו בי כבה
05/05/2016 | 22:05
2
12
ולפעמים אני חושבת שאולי אני לא אמשך לאף אחד יותר(כולל אליך, עם כל זה שאני חושבת שאתה חתיך ויש לך קסם)..אולי זה התקופות, המצבי רוח, ההורמונים (אולי אני לסבית?)
אני כבר לא יודעת מה לחשוב..

מבינה אותך
05/05/2016 | 22:47
7
זו הפעם הראשונה שאני נכנסת לפורום הזה,קראתי את מה שכתבת ,מאוד מרגש באמת.
רציתי להגיד לך תהיי חזקה,הימים עוברים והחיים כל כך קצרים,תהני מהם,תאהבי את עצמך על מה שאת,בחורה עם רגשות בלב כל כך אמיתיים....
לגבי הבחור תתחילי לשכוח אותו ,תעסיקי עצמך בספורט ובכל דבר אחר... לא לשלוח הודעות,ךא מיילים,לא להתקשר .. הוא יתחיל לחשוב למה היא שכחה ממני ..הוא חייב לדעת שאת מטופחת והמשכת בדרכך ואת מאושרת..כך הוא יתחרט תאמיני לי.. ממחר תעשי תספורת חדשה ,תשני אווירה.תעשי כל מה שאת לא יכולה.. ויהיה רק טוב ... בהצלחה
שלום
06/05/2016 | 12:38
2
משיכה היא תחושה טבעית, שקיימת בכל יצור. אהבה יותר חשובה ממשיכה. קשה להאמין שלא תימשכי לאף אחד, כמו שקשה להאמין שלא תאהבי אף אחד. נסי ליצור קשרים עם אנשים שאת מחבבת.

שקר
05/05/2016 | 22:37
1
10
יש לי חבר שאני מאוהבת בו ,וגם הוא בי... הבעיה שאני יודעת שהוא משקר לי לפעמים ,במקום שהוא נמצא בו ... איך לפנות אליו ולהגיד לו,בלי לאבד אותו ..והאם מומלץ להגיד לו מה שאני יודעת או מה לעשות
שלום
06/05/2016 | 12:33
4
להוכיח לו שלא כדאי לשקר. שקר מזיק ליחסים ואינו נחוץ, עדיף שיהיה אמון. הראי לו שהוא חשוב לך והיי עדינה אתו, אולי אז לא ירגיש צורך לשקר.

אני מתגעגעת אליך
04/05/2016 | 00:00
1
30
ממש אבל..
געגוע כזה שאומר לי שרק אתה יכול לנחם אותי, שאני יכולה להישען עליך..שתגיד לי שיהיה בסדר ושאני ארגע, שתעזור לי להשיג דברים שאני רוצה.....תחבק ותשקיט את כל הפחדים......
בא לי שנהיה כבר ביחד........................................................................................................:(
שלום
05/05/2016 | 14:26
3
געגוע רגש טבעי, והחבר שכמו שהבנתי ישנו או היה בקשר אתך כבר, בוודאי גם כן אוהב אותך ומתגעגע אליך ולכן מתישהו יחזור אלייך. מלבד הגעגוע לדברים החסרים, אולי תוכלי לחשוב גם על מה שמשמח אותך בחברות אתו ומה שהיא תורמת לך. בפחדים תצטרכי קודם לטפל בעצמך, ואם לא תצליחי תוכלי לבקש עזרה ותמיכה מאחרים.
אני עושה הרבה
05/05/2016 | 10:22
1
18
עושה ועשיתי הרבה כדי לשכוח ממך. לפעמים זה הלך, לפעמים המחשבות עליך דעכו.אבל אף פעם לא לגמרי
היו ימים שכל יום, איך שהייתי קמה בבוקר, הייתי חושבת עליך
בחצי השנה האחרונה זה חזר והתגבר
אומרים לי שאני צריכה לצאת עם גברים אחרים ולשכוח ממך
אבל אני לא רואה אפילו סיטואציה שאני אגע במישהו אחר שהוא לא אתה, זו המחשבה שעלתה לי מרגע המשבר האחרון
כאילו שעדיין יש עוד תקווה שתחזור ונתקן הכל
נתחיל מהתחלה
ואתה לא עונה בפייסבוק...בכלל
שוב אני המצורעת
המשוגעת
המגעילה
המטרידה
המדומיינת
אין לי פתרון לזה....
גם אם יביאו לי עכשיו את טום קרוז, שהוא חתיך בטירוף בעיני- זה לא יעניין אותי, לצערי (ולא רק בגלל שהוא גוי וגם תפוס)

שלום
05/05/2016 | 14:23
2
חלק מיפי האהבה שהיא נשארת תמיד. אני מאמין שאפשר קצת להתגבר על חוסר אהבה מאנשים אחרים ע"י אהבה עצמית. מצאי לך תחביבים ועיסוקים שמעניינים אותך, עסקי בהם ומלאי את חייך בתכנים שאת אוהבת. אז תאהבי יותר את עצמך ואולי פחות תצטרכי לסבול מאהבה נכזבת מבחוץ.

כמה כאב
05/05/2016 | 10:28
1
15
אוי כמה כאב לי בכל פעם שאמא שלי קיללה אותך..כמה...הרבה יותר משכאב שהיא אמרה שאתה ניסית לשחק בי או "עשית ממני צחוק" (דבר שאני יודעת בוודאות*** שהוא לא נכון)
כמה אכזרי יכול להיות טיימינג שגוי
וכמה אני מתפללת שכשתגיע זה יהיה בזמן הכי נכון וטוב לשנינו
בינתיים מנסה לצמוח ולהחזיק מעמד בכל הלבד
שלום
05/05/2016 | 14:21
1
עימותים בין אנשים יכולים להיות לא נעימים. לא יפה לקלל ולדבר בגסות. אימא שלך לא אהבה את החבר, אני לא יודע למה אבל אם הוא חשוב לך כדאי שתתרכזו בהשקעה במה שביניכם ותתעלמו מהשטויות מסביב.

זיקוקים של זוגיות
05/05/2016 | 10:26
14
מאמר קצר, מרתק ומרגש שקראתי הבוקר על כיצד ניתן לבנות אהבה וקשר זוגי בצורה נכונה ואמיתית - יש שם כמה נקודות חשובות ויפות מאוד:
(מתאים גם לקריאה ולשליחה לחבר/ה לקראת יום העצמאות :)
http://www.orit-zucker.co.il/fireworks-relationships-love/

אהוב לבי
03/05/2016 | 12:26
3
47
ככל שעוברים הימים, השעות והדקות (שאגב קשים בלעדיך..) אני מבינה יותר ויותר מאיפה פעלת, שאתה לא אדם בוגדני מטבעך..אני מרגישה גם שאתה אבא מסור ולא רצית לפרק את מע' היחסים הכושלת הזו ונשארת בה למען ילדיך
אני יודעת (מנומרולוגיה בין היתר) שאתה אדם משפחתי 
כשאני מסתכלת על אחת מהתמונות שלך עם האקסית, רחלי, אני רואה אדם שהיה בנוי למע' יחסים ומסגרת של אהבה.
זה נראה שהיתה ביניכם אהבה אמיתית ואני נוטה לחשוב שבה דווקא לא בגדת (אני מתה לדעת את האמת בעניין..חח)
אז אני רוצה שתדע שאני לא שופטת אותך יותר מעכשיו, ההפך- אני אפילו מבינה אותך
היית חנוק בתוך קשר שלא היתה בו מספיק אהבה ככל הנראה כדי להחזיק את המסע (שהוא לעתין משא) של החיים האלה
אני רוצה להתקדם אל העתיד
אבל לא פוסחת על סיפורי העבר
מקוה שעוד בקרוב על כל מה שהיה נדבר
אוהבת ומקווה מאד לראות בקרוב
שאליי אתה חוזר :)

מכתב יפה וגלוי
03/05/2016 | 16:37
1
19
אני רק ממליץ שלא לכתוב פרטים מרשיעים מדי, כדי שמישהו שמכיר אותך (אם יש כזה בתפוז) לא יחשוף אותך ותיווצר סיטואציה טעונה בינך לבין האקס המדובר. 
תגובה
04/05/2016 | 00:08
14
אני חושבת שכרגע הדברים כבר די גלויים, מה גם שאני לא "הרשעתי" אף אחד או דיברתי בגנות מישהו
עכשיו הבנתי למה
04/05/2016 | 21:39
9
שאלת על היתרונות (או החסרונות) של קשר עם גרוש :)

יהיה בסדר מילי המאוהבת. בסוף מה שצריך לקרות יקרה.
הוא בקטע שלי או שאני סתם הוזה?
04/05/2016 | 01:21
35
אני מאוהבת עד היום במישהו שעבד איתי במקום עבודה. כל כך רציתי אותו וזה לא הצליח לנו. גרם לי להרבה כאב הקשר איתו.
רק עכשיו אני מצליחה אחרי שחצי שנה עברה מאז שהוא התפטר שאולי הגיע לשחרר את הבן אדם..עם כל האהבה שאני מרגישה כליו. כבר אין כמעט שום תקווה שהוא יצור איתי קשר..ואם אני יצור איתו קשר , אני עלולה לחוות שוב את הדחייה הכואבת הזאת.
הבחור הזה היה בשבילי הבחור המושלם. בחור צעיר בן 26 עם קסם אישי וחמוד שאני מרגישה כבויה.

לפני בערך שבועיים התחלתי לקלוט סימנים מבחור אחר בעבודה , אבל הוא נראה לי מבוגר ממני לפחות ב5 שנים קרוב יותר לגיל ה-40
הוא יודע להתלבש יפה והוא נראה לי בן אדם מקסים.
לפני חודש שהייתי בחדר אוכל התיישבתי במקום אחד ואז עברתי שולחן כדי לשבת עם בנות אחרות ממקום עבודה וגם הוא עבר לאותו שולחן.
כיום מדי יום הוא נוהג להגיד לי שלום ולחייך אבל עדיין אולי אני חיה בסרט וכל יחס נחמד אני מפרשת לא נכון. אולי..
היה איזה קטע שדיברנו העובדים לגבי טיסה לחו"ל אז הוא זרק שאני יטוס איתו ואני ישר צחקתי אמרתי אין מצב לחו"ל אני טסה רק עם חברה.
מפה לשם היה איזה מבט או שניים שקיבלתי ממנו וגרמו לי להרגיש שאולי הוא מסתכל עליי מעבר לסתם..
היום כזה הוא היה קרוב אלי והרגשתי חוסר נוחות, מין לחץ כזה בנוכחות שלו. שוב הוא הסתכל אלי ואני השפלתי מבט

עם הבחור שאני מאוהבת בו כל כך הייתי מאוהבת בו שלא טרחתי להתיר זאת וכל העבודה ידעה מכך והסתלבטה.
אני לא רוצה שככה יהיה איתו ולכן אפילו לחברה הכי טוןבה שלי לא אספר מי זה. סיפרתי לה רק שיש איזה "לקוח" קבוע שמגיע ושאני רק מתביישת כשהוא בסביבה.
כי אין לי כח שוב למבטים לצחקוקים, וגם לחוסר הוודאות..
ואני אחת שאני לא אשת שיחה בכללי עם בנות אני מתקשה לשוחח ועם הבנים פי כמה וכמה..
בכל מקרה כרגע אני נייטרלית אבל עדיין קשה לי עם זה שאני משפילה מבט ואולי משדרת לו שאני זאת שדלוקה עליו??
יש לציין שאני לא נמשכת אליו . הוא לא בחור שלדעתי נראה ממש טוב אבל יש בו את הקטע הזה שהוא מחייך ונחמד כזה לכולם מה שאני לא..אני ההפך ממנו וזה משהו שמושך אותי בגברים

למה כל פעם שמופיע גבר חדש בתמונה אני נכנסת ללחץ ולא יודעת איך להתנהג. מה להגיד?

אם מישהו מחפש אהבה...
03/05/2016 | 13:49
3
51
שיכתוב לי...  (בחורה בת 31 נראית טוב, מלאה)
הי זו אנג'ל 550, פשוט העדפתי להכנס מהחשבון הזה...
03/05/2016 | 14:15
32
מי שרוצה לכתוב לי, שיכתוב לי הודעה לחשבון זה... תודה.
אהלן, אשמח לדעת יותר פרטים
03/05/2016 | 16:34
1
33
נתחיל אולי עם תמונה ומייל? אני בן 35 ממרכז הארץ, אספר לך את כל שאר הפרטים בהמשך.
רק לשם הדגשה
03/05/2016 | 16:36
38
אחזור אלייך,  רק אם אשאר שיש בינינו התאמה. אשמח מאוד שכן. 
הגבר שלי
02/05/2016 | 23:55
34
הגבר שלי לא סובל יותר
לא שואל
הוא בא ולוקח
הגבר שלי לא צריך להשוויץ בנו
בפומבי
הוא יודע ערכם של סודות
הסמוי מן העין
הגבר שלי אוהב רק אותי
:)
סתם שיר
30/04/2016 | 20:23
1
38
וכבר אין לי עוד מילים להגיד
שעל כאבי יוכלו להעיד
כי נשבר לי שוב
הלב
מדיבורים ומציפיות של
כל האדם כוזב
ומה תגיד על כאבי הזמן
על זה שגם אני 
וגם אתה
לאהבה היית מוכן

לכשעצמו השיר יפה
02/05/2016 | 16:56
14
אבל יש לי הרגשה שאת לוקחת את העניינים כבד מדי, ביחס לגילך.  תחשבי שזה כמו תחרות שאת משתתפת בה. צריך להכיר את החוקים ולשחק כמיטב יכולתך. הצלחת? מעולה. לא הצלחת? נסי בהמשך. כאן זה מתחיל ומסתיים. שהשיר הבא יוקדש למישהו מיוחד ויהיה יותר אופטימי. בהצלחה בהכל.
איך לשאול בחור אם יתן לילדיו העתידים ללכת למוזיאונים
30/04/2016 | 14:44
5
60
אחיינית שלי בקשר עם בחור מאוד נחמד, אבל הוא קצת דתי מידי. היא גם דתית, אבל חוששת שלא ירשה לילדים העתידים שלו ללכת למוזיאונים ותערוכות אומנות.

איך אפשר לברר זאת בלי לשאול ישירות? איך אפשר לשאול זאת בצורה עקיפה?
אפשר לנסות
30/04/2016 | 18:49
18
ללכת אתו בעצמה למוזיאונים, ולראות כמה הוא מסכים לזה. בהמשך אחרי שהלכו כמה פעמים למוזיאון, ואחרי שהקשר התחזק, היא יכולה לשאול אותו אם ירצה שגם הילדים ילכו למוזיאונים.

בדרך עקיפה
30/04/2016 | 18:53
23
כלומר, לברר אם במשפחה הם הולכים לדברים כאלה או להציע לו ללכת או לספר סיפור על אחיינים או משהו שהולכים ולראות איך הוא מגיב..
בעקיפין
30/04/2016 | 19:04
20
להציע לו ללכת ולראות איך הוא מגיב, לפי דעתי ככה תדעי 
דתיים לא מפחדים משיחות על נישואין וגידול ילדים
30/04/2016 | 19:16
1
25
למה לא לשאול  בפתיחות איך הוא רוצה שילדיו יגדלו?
תקשורת מתחמקת בהתחלה הקלה, לפני עומס החיים המשותפים, לא תוביל לתקשורת כנה ואמיתית.
מסכימה
01/05/2016 | 02:14
19
אם הם בשלב שהם בשלים וחושבים על חתונה וילדים, אז הדבר הנכון זה לדבר על זה בפתיחת ולשתף איך כל אחד רואה את החינוך והגידול של הילדים ולמצוא את עמק השווה
הרגשה מוזרה - מלנכולית?
27/04/2016 | 21:24
55

אף פעם לא הייתי הבחורה הזאת שמפריע לה הקטע של 'ידידות', לא האמנתי שזה המדד לנאמנות או להצלחת קשר, סהכ לכולנו יש תיק ואנשים שבחיים שלנו גם בלי קשר לזוגיות כזאת או אחרת שיש לנו.(וכן אני יודעת שהרבה לא יסכימו איתי עם החלק הזה...)
אף פעם לא הפריע לי מכתבי אהבה או פתקים ישנים מאקסיות, זה חלק מהעבר שלנו, נוסטלגיה ומשהו שהוא חלק מאיתנו.
אני במעין קשר לא קשר בסגנון ה ITS VERY VERY VERY VERY COMPLICATED.
יש פתיחות שהיא לא מובנית מאליו, מהסוג שלפעמים גם אחרי קשר של שנים אין, יש הרבה רגשות ואיכפתיות וגם התאמה פיזית מצויינת , אבל יחד עם זה אני מרגישה מוזר: לא בטוחה, לא מבינה איפה אני , אנחנו, הוא בכל זה.
מרגישה שאני אף פעם לא אהיה חשובה/משמעותית/יקרה כמו האקסיות.
זה נשמע אולי כמו קנאה, ואולי זאת קנאה או סוג של קנאה, אבל לא כלפיהן ספציפית אלא יותר אל הרגש שהיה לו כלפיהן ועל איך הוא מדבר עליהן ואני יודעת שאני אף פעם לא אהיה חלק מה'חבורה' הזאת, עלי בחיים הוא לא ידבר ככה.
אני יודעת שאכפת לו ממני ושאני יקרה לו ושהרגשות הדדיים ועדין, כאילו משהו חסר, לא שלם, לא יודעת להסביר.
לא יודעת אפילו למה זה מפריע לי פתאום עכשיו או בכלל, אבל זה מפריע לי ואני מוצאת את עצמי לא תמיד מצליחה להכיל את ההרגשה הזאת ולא יודעת איך להגיד לו ואם בכלל, כי כל הסיטואציה הזאת וההרגשה הזאת מרגישים לי טיפשיים ומוזרים....
ואולי, אולי בכלל אני אשמה בסיטואציה, כי לא יודעת מה להגיד או לבקש שאני רוצה וצריכה...

קול מפחיד
25/04/2016 | 12:16
4
119
איך משפיע הקול של בן/בת הזוג שלכם עליכם ועל התחושות.?
האם הייתם יוצאות/צים עם מישהי/ו שהקול שלו/ה מעורר בכם פחד וגם ריגוש? כלומר שבא לכם ללכת לשלשל קוביות כשהוא מדבר חחחחחחחחחחחחחחחח
הקול לא ממש חשוב לי
25/04/2016 | 13:20
1
45
אם היא צועקת אז קשה קצת להתמודד אבל מתגברים בדרך כלל. על אהבת חיי שלא רצתה בי אימא שלי שלא אהבה אותה אמרה שיש לה קול של תרנגולת שלא מבטא את האישיות שלה. למעשה היה לה קול עדין שביטא את החמידות שלה. לחברתי הנוכחית יש קול צווחני, וזה דווקא נחמד. היא לא מדברת הרבה ולדבריה היא די סובלת בחייה, ואני תמיד דואג לה וטוב אליה.

פעם בסרט מסע בין כוכבים
25/04/2016 | 20:00
29
ראו את הקפטן בקטע ארוטי אומר לבחורה: אם הקול שלי הוא שמדבר אליך, כל דבר שאגיד יחזק את אהבתך אלי.

השאלה היא אם זה המכשול היחיד או העיקרי
27/04/2016 | 09:02
24
אם אין ן עוד בעייה מהותית, תציעי לו בעדינות שיקבל סיוע, כי לא רק את סובלת מזה, אלא גם אחרים בסביבתו. 
אף פעם לא שמתי לב לזה
30/04/2016 | 18:54
12
אז כנראה שזה לא מפריע לי
חברים - רעיונות - ומהר !!!
25/04/2016 | 11:27
3
113
קיבלתי מבן הזוג כרטיס מתנה ,
ואני מתלבטת מה לרכוש לי בתור מתנה :
פריט לבוש חדש
גרביים
חזייה
חומרי טיפוח
בושם
???
רעיונות ?

תחשבי מה חסר לך ?
25/04/2016 | 12:18
39
סתם אפשרויות מהשרוול: לראות הופעה; חופשה עם חברים/חברות; סרט וכו'. 
אולי
25/04/2016 | 18:42
25
ספר, יומן, לוח שנה, דיסק שאת אוהבת, סרט וידאו, פליי סטיישן.

מה שאת הכי צריכה
30/04/2016 | 18:57
8
לגמרי אינדיבידואלי
התייעצות לגבי פערי גילים בקשר זוגי
22/04/2016 | 15:44
1
104
שלום רב לכל חברי/חברות הפורום היקרים,

אני רווק בן 30, וכמעט ולא יצא לי עד היום להתפנות לפיתוח קשר רציני כלשהו עם בחורות (למרות היותי חברותי ובעל אינטראקציה טבעית עם המין השני).

לאחרונה יצרה עמי קשר ע"י אחד מאתרי ההיכרויות בחורה רווקה, מקסימה וחיננית, טובת לב. אומנם מפריד בינינו מרחק גיאוגרפי לא פשוט בכלל (מתגוררת באזור הצפון, לעומתי תושב מטרופולין ת"א), אולם גם זה לא מפריע לה עקרונית.
הבעיה היחידה שלי, כרגע בשלב הראשוני לפחות, היא העובדה שהיא כבר בת 35:
מהשיחות הראשוניות שניהלנו, הבהרתי את עמדתי שאומנם אני מעוניין אך ורק בקשר רציני שיוביל ב-LONG RUN לחתונה, אולם עדיין במסגרת הנישואים (אם וכאשר כמובן) ברצוני לחוות לפחות שנה (ואם אפשר אפילו שנתיים ראשונות) - של זוגיות אינטימית "סוליקו" יחד עם בת הזוג שלי, בה נכיר עוד יותר לעומק אחד את השניה, שכן לדעתי חוויה ייחודית כזו תהיה קשה מאוד לשחזור עם ילדים ברקע. בקיצור - לתפיסתי, נכון יותר להביא ילדים רק לאחר חיים משותפים של שנה-שנתיים יחד.

הבעיה היא שמשיחות ראשוניות מולה בה העליתי את הנקודה, בכלל לא בטוח שלבחורה (בת 35 להזכירנו) יש שנה-שנתיים "לחכות" לי עד ש"אתבשל" לילדים. כמו כן, גם אם היה מסתבר שיש פה פוטנציאל לאהבה גדולה, המשמעות של זה תהיה שכבר לא אזכה בחיי לחוות אהבה עם בת-זוג צעירה בשנות העשרים לחייה, כי יוצא שהחיים סידרו לי "לקפוץ" ישר לקשר עם בחורה באמצע העשור הרביעי לחייה.

מה אתם אומרים חברים, אולי כדאי לי לוותר על קשר פוטנציאלי זה? למה לי להמשיך "לזרום" בקשר שכזה אם אלו הנתונים האובייקטיביים של שנינו?
או שמא אני מפספס פה איזושהי נקודה/נקודות חיוביות?

אשמח מאוד לחוות דעתכם בנושא, המון תודה מראש לכולם!
30/35 זה לא פער כזה גדול
25/04/2016 | 11:17
31
גם אני ובן זוגי גיאוגרפית רחוקים. הוא מהמרכז ואני צפונית 
נראה שזה פופולרי לגברברי העיר הגדולה להכיר צפוניות...
וגם לו מעולם לא היה קשר זוגי משמעותי/רציני

אם אתה מרגיש שזאת הבחורה בשבילך - אני מציעה לא לוותר!
מרחק גיאוגרפי הוא שולי. וגיל זה רק מספר #
אם הרגשות שלך אליה הם אמיתיים - זה כל מה שמשנה !
שאלה לבנות שכאן
22/04/2016 | 20:20
2
99
מה דעתכן על גברים יפים שנראים טובים, אבל רזים מאוד פיזית?

לא הבנתי את השאלה
25/04/2016 | 11:13
33
אבל אני לא אוהבת שמנים
לא רואה בזה בעיה
30/04/2016 | 18:56
9
אבל כל אחת עם השריטות שלה
איך גורמים לנו להאמין כשיש אהבה נגמרת התשוקה?
21/04/2016 | 18:46
62
מוזמנים לקרוא את הפוסט של ד"ר יניב אפרתי- https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1027705420641834&id=922386887840355

שייט זוגי על יאכטה ,זה רומנטי?
18/04/2016 | 21:13
6
59
שייט זוגי על איכטה , זה רומנטי בהחלט יין , אוויר צלול , מוסיקה נעימה , יש משהו שחושב שלא?
רומנטי מאוודדדד
19/04/2016 | 00:47
30
!!
בעיקרון כן
21/04/2016 | 10:53
30
רק צריך לברר אם לצד השני אין בעיה עם ים (חוסר ביטחון, אלרגיה ועוד), כי אז השיוט יכול להפוך לסיוט. 
הרעיון רומנטי
25/04/2016 | 11:24
18
אבל מה הפעולות של בן הזוג בשייט ?
מורח אותך בשמן שיזוף ?
מסבן לך את הגב באמבטיה ?
מדליק לך נרות זורק עלייך עלי כותרת של ורדים ? שר לך סרנדה ?
מצד שני הוא יכול להתעלם ממך לכל אורך השייט - ואז זה לא רומנטי בכלל 
בעיניי מאוד רומנטי!
30/04/2016 | 19:04
2
כן
05/05/2016 | 14:33
1
1
בעיקר בבגדי ים, בערב ולבד.

אבל וודא
05/05/2016 | 14:34
שהיא יודעת לשחות ולא תטבע, ושהמים לא מזוהמים כמו רוב הירקון שגם זה יכול להזיק ואף להרוג אם נופלים למים.

פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:42
4
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
אולטק- גאדג'טים ומתנות
אולטק- גאדג'טים ומתנות
תטא הילינג -רונית בנגו
טיפול בתטא הילינג
עלם חן- מופעי קסמים וטלפתיה
מופעי קסמים וטלפתיה
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה