לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3274832,748 עוקבים אודות עסקים

פורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש. הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה . מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות . ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
המשך >>

לצפיה ב-'הגעגועים לאיש'
הגעגועים לאיש
20/04/2018 | 19:48
3
27

שבת שלום,
הפוסט הזה נכתב, אני מניח, יותר כדי לשחרר מאשר לקבל תשובות, כי אני בעצמי לא יודע אלו תשובות אני מצפה לקבל.
היבטתי היום לתוך עצמי ולו יכולתי הייתי תוחב ידי ומוציא החוצה את האיש שפעם הייתי - שהיה מתחיל עם נשים ללא חשש, ובהומור המאפיין אותי, לא כל שכן צולל לתוך מערכות יחסים.
אולם זאת תקופה ארוכה שהאיש הזה יצא לפנסיה. לא קיים את ההבטחה שלו שלא להפוך קטן אמונה, במיוחד כאשר הוא חווה לא מעט מערכות יחסים, סטוצים ופלירטים קטנים כגדולים, וכל זה לצד מחלת ניוון שרירים מולדת (SMA2). אני מסתכל לאחור ואני גאה בו, אני גאה באיש הזה שזכה להכיר נשים איכותיות ונאות (תאמינו לי גם לו המשיכה חשובה), והוא זכה להגשים, בתחום הרומנטי, דברים שרבים מהבחורים הרגילים לא זוכים.
נער הייתי וגם זקנתי, 37 אם לדייק, וטרם קיבלתי את התשובה מהיקום האם קיימת האחת שתדע להתגבר על הפחד מהסביבה, שתדע לסמוך עליי להוביל אותנו גם כאשר הסקס השגרתי עשוי לשחוק אותה, בהחלט לא יזיק אם יהיה לה האומץ לנהוג בוואן�� ובעיקר שתאפשר לי להראות לה את הגבר החזק שאני - אם לא מבחוץ הרי שמבפנים.
מעולם, גם לא ברגעים הקשים שלי, לא חשתי תרעומת כאשר אישה לא גילתה בי עניין בגלל משיכה חיצונית, שכן זה הבסיס להכל, אך אני כן מייחל לרגע שלא הפחד יכתיב בחירתה.
אשמח לקרוא אתכם ותודה רבה על הסבלנות.

שבת שלום!

לצפיה ב-'לנוגע בך במילים'
לנוגע בך במילים
21/04/2018 | 03:07
18
קראתי בעיון את המשוב  שלך. עצם הכתיבה שלך היא לדעתי התשובה, כמעט במלואה.איני יודע אם ציפית לתגובה נשית או גברית,  בכל מקרה אביע את דעתי.
סיגנון כתיבתך מעיד על גבר בשל ואולם הביטחון העצמי שלך נחלש עם הזמן ולכן
סימני השאלה שאתה מציב לעצמך בנושא הזוגיות רבים וסבוכים
ניכר כי לך כישרון כתיבה מעל הממוצע ולדעתי כדאי שתשתמש בו  לא רק כדי להרשים אחרים אלא גם להוכיח לעצמך שאתה יכול.
נסה לכתוב פוסט ולשחזר קטע מעניין מחייך בעבר ולמזג לתוכו גם מן ההווה
חשוב על התכונות החיוביות שהיו בך בעבר והשתדל לאחד אותן עם ההווה
כתוב מכתב לאהובה אלמונית מבלי לשלוח אותו רק לצורכי השבת בטחונך האישי.
אשמח לתגובתך.
גדעון היחידי - גידי 
לצפיה ב-'תמיד טוב לשחרר'
תמיד טוב לשחרר
21/04/2018 | 08:47
1
23
יום שבת מבורך.

מסכימה עם מה שנכתב לך. ברצוני להוסיף מספר דברים.
למרות שלא קל להיכנס לנעליך ולנסות להבין כיצד אתה מרגיש, יש דבר אחד שקצת מציק לי (ולא במובן השלילי): 
אותו אדם שאתה מרגיש כלפיו הערכה וגאווה, אותו אדם חסר עקבות ובעל חוש הומור שהצליח לנהל מערכות יחסים וזכה להגשים ולהתרגש, אותו אדם שהחליט "לצאת לפנסיה", הוא אתה. 
העובדה שהצלחת להתבונן לתוך עצמך מלמדת על מודעות עצמית, על יכולת חשיבה גבוהה ובוגרת, על יכולת להתבונן מבט-על על אותו איש ועל חייו.
מה לימדה אותך החשיבה הזו? מה לימד אותך מבט-העל עליו?

אתה מודע לעובדה שאתה גבר חזק, שיש לך יכולות, שיש לך מה להעניק לאישה ובמערכת יחסים, אך משהו קרה וגרם לך להפר את ההבטחה שלך לעצמך.

אל חשש, זהו תהליך הפיך ואפשרי בהחלט, במיוחד עם מודעות כמו שלך.

איני מכירה אותך אישית אך יש לי רק בקשה קטנה ממך: מילים כמו "פנסיה" ו"זקנתי" תאמר עוד שלושים שנה לפחות.

בהצלחה

לצפיה ב-'לגידי וסיגלית'
לגידי וסיגלית
21/04/2018 | 11:57
27
היי היי,
אני חושב שאני יכול לומר באופן אובייקטיבי שהפוסט לא נכתב מתוך חוסר ביטחון, אלא מתוך רצון/צורך לנער את עצמי.
אני מתאר לעצמי שאתם מכירים את התחושה שמשהו בתוככם הולך לאיבוד, אולי עצמכם אתם, וזאת התחושה שלי במשך כמה חודשים טובים. לא יודע, אולי זה בגלל שגרת העבודה ששוחקת אותי כמו גיר, ואולי אלו הן מערכות היחסים שהיו לי שמתוכן התחוור לי עד כמה זה מורכב.

אני חושב שמה ששבר את גב הגמל היה כאשר מערכת יחסים של שלוש שנים הסתיימה פשוט בתוך יום אחד, כאשר  היא התאהבה בבחור, ומיסדה אתו קשר, ושעל פי דבריה שלה - הוא לעולם לא יהיה נסיך כמוני.
זה כואב, זה כואב כי היא מתמודדת נפשית שבמשך 3 שנים הלכתי איתה יד ביד בכל הקשיים שלה, והנה אני מוצא את עצמי בוקר אחד "מפסיד" לבחור רק בגלל שיש לו גוף בריא.

האמת היא שאני לא רוצה להתעסק במערכת היחסים הזאת ששברה לי את הלב, כי דברים כאלה קורים לכל אחד ואחת,  ולא יתן לי שום דבר להתבוסס בשאלה "למה". לא היה קל, אבל שחררתי.

צריך להודות על האמת, היום הכל אינסטנט ופייסבוק ותמונות ונקסט, וימי הקסם של תפוז כנראה חלפו מן העולם,
דבר ששם אותי בעמדת פתיחה קצת בעייתית, אבל אני לא יכול לומר שוויתרתי, אני לא אחד שמוותר - לא בתחום המקצועי ולא בתחום האישי.
אני כן צריך את "החופשה הזאת" להגיע בכוחות מחודשים ובעמדת פתיחה טובה יותר.

לצפיה ב-'וידאו מהמהדורה הצעירה מעניין '
וידאו מהמהדורה הצעירה מעניין
19/04/2018 | 20:57
16
וידאו מהמדורה הצעירה מעניין 
לצפיה ב-'רוצה להתעייץ איתכם בוויכוח עם בן זוגי'
רוצה להתעייץ איתכם בוויכוח עם בן זוגי
16/04/2018 | 11:56
2
56
יש לי בן זוג לריקודים שאנחנו רוקדים כבר חודשיים בערך ביחד זוגות ויש בינינו מעבר לריקודים, גם קשר רגשי. הוא בן אדם עם לב טוב ובן שאוהב לעזור לאחרים.
איזה יום באה חברה שלי לריקודים גם והוא ניסה ליצור אווירת צחוקים והתבדח איתה ושאל לידי אם אפשר להזמין אותה לרקוד. היא לא ענתה, הרגישה מוזר. גם אני לא הרגשתי נעים. במיוחד שהוא חזר על זה עוד פעמיים במהלך הערב ושאל אותה אם אפשר לרקוד איתה.
הוא אמר שזו בדיחה מבחינתו, ואני מאמינה לו, כי הוא בן אדם ממש טוב ונאמן. אבל בכל זאת אפילו שזו בדיחה זה לא היה לי נעים וזה היה מביך מצד החברה שלי, שכאילו בן זוג שלי מתחיל איתה.
אני נעלבתי מזה, אפילו שזה בדיחה, כי לדעתי זה לא מצחיק. הוא אומר שזו בדיחה וזה הבדיחות שלו. הוא חשב שאבין את זה ולא אעלב.
מה אתם אומרים על הסיטואציה הזאת?
האם זה באמת מצחיק?
לצפיה ב-'prahim123'
prahim123
16/04/2018 | 19:34
32
בדיחה,  נחמדה ונעימה היא זו שאין מי שנפגע ממנה, היא מצחיקה או לא אבל אינה מיועדת לפגוע באי מי.
בן זוגך, לריקודים נעים ונחמד כבן לוויה ושותף לריקוד,
אך את מבחן החברה שלך, הוא לא צלח.
יהיו ההתנצלויות שלו אשר יהיו, הוא התבדח על חשבונך וניסה לקשור לעצמו כתרים ולהיות פופולארי, על הגב שלך
אם הקשר  אתו חשוב לך, את חייבת לשוחח עמו שיחה גלויה, כדי להבהיר לו 
שבשום אופן לא תסכימי שכבודך יפגע.
חג שמח.
גידי 
לצפיה ב-'מבינה אותך...לא מתאים'
מבינה אותך...לא מתאים
17/04/2018 | 00:06
34
בכל צחוק יש גם אמת.
הייתי חושבת פעמיים אם להיקשר אליו יותר כי אחכ קשה לצאת מזה.
חברה שלי התחנה עם מתוחכם כזה ולהגיד לך שטוב לה? לא נראה לי. כל יומיים רבים....תחשבי על זה
לצפיה ב-'שיר שאולי אפשר לקשר לאהבה'
שיר שאולי אפשר לקשר לאהבה
15/04/2018 | 18:53
3
37
נולדתי כמתחדש לתוך הדברים שידעתי. נטמעתי בתמונה מושלמת.
הסגול צרם דרכי, והאדום בער לאיטו בפנימיותי.
כשנגעתי, גופי אותת.
הים כאישה סוחפת את העיר העולה כאש, כשילדים עשו דמויות פלאיות קטנות.
שמעתי בי מלים חזקות על העולם. המכונה האטומה נעלמה.
היום התרוצץ לעברי בתמונות מפתיעות. לעסנו רגעים שעברו. האדמה נפלה עלינו.

שיר שני:
גלי לי מתי בראת אותי
ואוכל למות בשקט.
לצפיה ב-'לפילוסוף'
לפילוסוף
16/04/2018 | 00:24
2
20
השיר הראשון עוצמתי ומעניין מבחינת הרעיון.   אהבתי.
השיר השני אינו מקורי מכיוון ששלמה ארצי כתב בדומה מאד,  שיר ששמו
"ואני נבראתי לך"
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
16/04/2018 | 00:27
1
18
גם אני חושב שהשיר הראשון מאד מורכב מבחינת הרעיון, אבל גם השיר השני והקצר חזק ומורכב הרבה יותר מהפזמון הפשוט של שלמה ארצי. יש הרבה אפשרויות להבין אותו מבחינה פילוסופית, מי ברא את מי ואיך זה מתקשר למוות.

לצפיה ב-'מתאים כאן הציטוט'
מתאים כאן הציטוט
16/04/2018 | 10:37
13
"איש באמונתו יחיה"
לצפיה ב-'"ידידים" סיפור קצר ושיר'
"ידידים" סיפור קצר ושיר
16/04/2018 | 00:12
2
20

כתבתי פוסט ושיר זה,  בזמן מצוקה קשה.
נותרנו לבד. גם משפחתנו הקרובה  ניתקה  קשר.
ומי שנותר היו רק  הידידים...              

ישבנו על הבלקון ,
בגלריה  של  ציירת  ידועה,
אידית שמה,
בקו ים ראשון,      ברחוב הצדף ביפו.
צפינו לנקודת החיבור,   בין הים לשמיים.
לא  היה ניתן להבחין  בה,
כי   הכל   היה   כחול.
היא מזגה תה עם נענע שליקטה מהאדניות בחצר.
הסבנו בשלווה מופלאה ולגמנו קמעא.

פתחתי.
כתבתי שיר פעם,  על ידידים,
היחידים הקרובים  לי
לשמוע ,   רוצה    ?
משהנהנה בראשה,
קראתי לה:

" ידידים "
כשאין צרתי לפני  מי  להשיח,
אני יורד אל החוף  בין ערביים.
כאן  שוהים,  שני  ידידי  היחידים  -
הים,   וממעל  שמיים.
אחסוף  לפניהם  כמוסות  נפשי.
אגלה  מצוקות  הטמונות  בתוכי,
והם ...    בדממה  יאזינו.

היא האזינה בקשב רב -  ובכתה.
שנינו  בכינו.
אחזתי בידה להרגיעה.
אחר כך,  האווירה  הזדכחה.
לפני שעזבתי,
ביקשתי ממנה לצייר  את  השיר.
היא הנידה בראשה להסכמה.

לא שבנו להיפגש,
אך יודע אני שהיא אכן ציירה את שירי.
שמעתי מאי מי,
שהוא  תלוי  בכניסה  לגלריה  שלה,
ששמה הוא עתה...
 " י ד י ד י ם "
גידי

לצפיה ב-'שלום'
שלום
16/04/2018 | 00:19
1
8
הרעיון של שני גורמי הטבע העיקריים והמנוגדים: שמיים וארץ, בתור ידידים, חשוב ומשכנע. הרעיון של ביטוי רגש בדרך אמנות אחרת מאשר הקודמת, גם הוא חשוב וקיים וראיתי שיר עליו. ידידות ואהבה נושא חשוב ומשמעותי בשביל בני אדם, והאנשת גורמי הטבע באמירה שהם ידידים, מקורית ומקוריות חשובה באמנות.

לצפיה ב-'לפילוסוף'
לפילוסוף
16/04/2018 | 00:27
11
תודה לך על תגובה שנעמה לי.
גידי.
לצפיה ב-'איך אתם מגוונים ?'
איך אתם מגוונים ?
15/04/2018 | 13:24
4
59
איך אתם מגוונים את חיי המין שלכם ?
האם אתם מוסיפים צעצועים ואביזרים למיטה ? ספרו 
לצפיה ב-'פעם'
פעם
15/04/2018 | 18:39
3
35
עשיתי את זה עם חברה בבית מלון. מישהי אחרת שהייתה לי אמרה שהיא מעדיפה שיהיה חימום כדי שלא נסבול מקור ושאשים קונדום כדי שלא תתלכלך אף שלא יכלה להרות, ובפעם הראשונה ביקשה שאתן לה במתנה בובת חתול כדי שנעשה את זה. היא גם תמיד פשטה רגל אחת החוצה מהמיטה. הסקס הראשון שלי היה ביום השואה. פעם התקלחתי עם בחורה ועמדנו מחובקים מתחת למים והיה ממש כיף ונאנחנו ביחד. פעם הייתי בדייט ראשון עם בחורה מחיפה וישבנו בערב באמפי הגדול שמעל הנמל והתמזמזנו בחזה.

לצפיה ב-'בובת חתול כדי שפתסכים'
בובת חתול כדי שפתסכים
16/04/2018 | 00:21
2
31
לשכב איתך כאילו?
לצפיה ב-'כן'
כן
16/04/2018 | 00:22
1
26
אני יודע שזה ניצול אבל הסכמתי.

לצפיה ב-'אה חשבתי משו קינקי'
אה חשבתי משו קינקי
16/04/2018 | 00:22
14
לצפיה ב-'אהבי אותי + אהוב אותי'
אהבי אותי + אהוב אותי
08/04/2018 | 23:14
6
77

כתבתי לא מזמן  ועכשיו גם תגובתה של זו
שביקשה להישאר בעילום שם...

אהבי אותי                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

ממך, לי איכפת  כל  מבט
כל חיוך מופנם
גם אם רפה, מזווית הפה
המתיקי עמי סודך
עינייך לו יבקשו במבט חם
אהוב אותי -
כמו ים
גידי  

אהוב אותי

בקשיחות,
כמו  גל  המשתבר  בנחישות  -
אל החופים.
רסק אותי הלילה, ללא מעצורים.
נשק, בי כל  חלקה  טובה
הלילה, אהייה אתך רעה
וכשגופי  ירעד  בטרוף  חושים.
באוזניך  אלחש...
חלומותי  ההזויים,  מתגשמים...
א.''

לצפיה ב-'מהמםםםםםם'
מהמםםםםםם
09/04/2018 | 09:54
7
לצפיה ב-'נחמד ומכיל יופי ועניין, בעיקר באופי התיאורים'
נחמד ומכיל יופי ועניין, בעיקר באופי התיאורים
09/04/2018 | 14:38
2
11
לצפיה ב-'לבכיינית ולפילוסוף'
לבכיינית ולפילוסוף
09/04/2018 | 14:42
1
19
תודה בכיינית על המהמם שלך
ולך פילוסוף, שתי דקות לפני כתבתי לך שלא התחייבתי שתאהב כל שיר שלי
והנה המציאות באהבתך לשיר כאן. תודה. גידי
לצפיה ב-'שמחתי להחמיא לך'
שמחתי להחמיא לך
09/04/2018 | 14:43
7
לצפיה ב-'אהבתי את הדו אט...'
אהבתי את הדו אט...
10/04/2018 | 21:58
1
9
לצפיה ב-'לריקי ולפילוסוף'
לריקי ולפילוסוף
11/04/2018 | 00:02
12
תודה על שאהבתם את הדואט . גידי 
לצפיה ב-'הדייט שלי לא עונה לי. מה לעשות?'
הדייט שלי לא עונה לי. מה לעשות?
07/04/2018 | 11:44
4
92
היי,

התכתבתי עם בחור נחמד במשך שבוע לפני שיצא לנו להיפגש. התכתבנו יחסית הרבה ונוצר איזשהו חיבור כבר לפני הדייט.
נפגשנו. היה נחמד פלוס בעיניי. הרגשתי שיש עניין גם מצידו וששנינו נהנים. לקראת הסוף הוא סיפר לי שהיו לו כמה דייטים הזויים ושאלתי בצחוק אם גם אנחנו דייט הזוי אז הוא אמר: לא, אנחנו חמודים.
במהלך הפגישה התנשקנו וכך גם לפני שנפרדנו.
חזרתי הביתה בהרגשה שהיה לי ממש נחמד ואני סקרנית להמשיך להכירו. חשוב לציין שבהתכתבות הראשונית תיאמנו ציפיות לגבי זה ששנינו מחפשים קשר רציני.

הוא לא כתב כלום אחרי הדייט אז חיכיתי יום, ושלשום, בערב החג, שלחתי לו חג שמח. הוא השיב חג שמח והתעניין איך בארוחה. עניתי  כשהסתיימה הארוחה והיה מאוחר כבר, בכל מקרה הוא הגיב רק למחרת ואיחל בוקר טוב. כשהתעוררתי שלחתי לו בחזרה ושאלתי איך עבר הבוקר שלו, ומאז ועד עכשיו עברה יממה בערך והוא טרם הגיב לי (בהתכתבויות לפני הפגישה הוא היה עונה מהר לרוב).

דבר נוסף שאני לא יודעת אם ואיך הוא קשור אליי בכלל - יום אחרי שנפגשנו ראיתי שהוא שינה את ההגדרות בוואטצאפ כך שאי אפשר יותר לראות מתי היה מחובר לאחרונה.

אני מבינה שההיעלמות שלו היא סימן לא טוב שקרוב לוודאי אומר "לא". בכל זאת אני רוצה לוודא את זה לפני שאני עוברת הלאה.
איך כדאי לי לעשות את זה? מה כדאי לשלוח לו?
לצפיה ב-'זה באמת ניראה'
זה באמת ניראה
07/04/2018 | 12:01
1
66
שמשהו בדייט עצמו גרם לו להוריד הילוך, אמנם לא עבר הרבה זמן מאז ששלחת לו הודעה וזה לא משקף כלום,אבל לפי מה שתיארת את כל רצף האירועים מאז הדייט,ניראה שההתלהבות שהיתה לו בהתחלה כבר ירדה,אם את רוצה להיות בטוחה תשלחי לו  עוד פעם הודעה,ותיראי אם הוא יגיב,וגם תשימי לב אם הוא מדבר איתך באדישות וסתם מתוך נימוס,או שהוא באמת נהנה לדבר איתך ומראה עיניין,אם לא,אז תביני לבד שזה לא זה ותמשיכי הלאה,בהצלחה,ועל תקחי ללב יותר מדי מה שלא יהיה 
לצפיה ב-'מאמץ בכל לב את תגובתו של סאני אלייך. גידי '
מאמץ בכל לב את תגובתו של סאני אלייך. גידי
08/04/2018 | 23:09
16
לצפיה ב-'שלום'
שלום
07/04/2018 | 12:31
41
לפעמים צריך לקחת את הקשר לאט יותר. ייתכן שמשהו זירז אותו בקשר והוא מרגיש לא נוח. לכן אם פנית והוא לא ענה, אולי כדאי שתנסי עכשיו כמה זמן להניח לקשר, וכשתרגישי שלא מעיק תנסי לפנות שוב בעדינות. בכל מקרה, חשוב שכל הזמן תהיי נחמדה אליו ככל שתוכלי ותיפני בנחמדות ובנעימות.

לצפיה ב-'אחותי עצה קטנה לי אלייך'
אחותי עצה קטנה לי אלייך
08/04/2018 | 23:16
57
אם הוא לא מראה התעניינות, אז הוא לא מעוניין...אי אפשר לטעות פה.
תמשיכי הלאה. בהצלחה

לצפיה ב-'משחזר סיפור ידוע וחשוב'
משחזר סיפור ידוע וחשוב
05/04/2018 | 01:41
7
89
לפני כשלושים שנה טיפלה בי בתל אביב אישה שהפכה מהר מאד לאהבת חיי ומאז אני אוהב אותה אהבה אדירה ורוצה להתחתן אתה או לפחות להתיידד אתה. מרוב אהבה אליה עשיתי טעות קשה והטרדתי אותה במשך הרבה שנים ואני כמובן מאד מתחרט על זה. היא מעולם לא רצתה אתי כל קשר אישי ולא שמעתי ממנה כלום כבר שנים והיא לא רוצה לשמוע ממני אף מלה, אבל היא חשובה לי מאד ותמיד תהיה. האם יש סיכוי שאם אניח לה לעוד הרבה זמן היא תסלח לי ותשנה את דעתה, או שתהיה לי איזושהי אפשרות אולי בעזרת מישהו להגיע אליה ולנסות לשכנע אותה? ואולי אוכל לפחות לקבל ממנה פעם טיפול מחדש כדי שאהיה אתה ואולי יתפתח משהו, אם אבטיח לה שלא אנסה ליצור אתה קשר אישי בטיפול? ולפחות איך אוכל להתגבר על הגעגועים העזים אליה? אני לא מאמין שאוכל פעם לשכוח ממנה לגמרי. זה סיפור עצוב מאד.
לצפיה ב-'מה הקשר לפורום? '
מה הקשר לפורום?
08/04/2018 | 00:42
2
42
אין כאן לא אהבה ולא רומנטיקה. יש כאן אובססיה חולנית לאיזו פנטזיה שהיתה לך כשהיית בן 14, וכל אחת שחייכה אליך, "התאהבת" בה. זו לא באמת אהבה. זו חולניות מסוכנת לך, ועוד יותר חולניות מסוכנת כלפיה. אתה 30 שנה סוחב את הזכרון הזה, מציק לה ומטריד אותה, ולא מצליח לחיות. אני יודע שתכחיש ותספר סיפורי אלף לילה ולילה, אבל ברור שמאז לא היתה לך זוגיות, ובוודאי לא היו לך יחסי מין (אולי מלבד זונה). ובמילה זוגיות אני לא מתכוון לאותה אחת שכתבת שאתה ידיד שלה ומלטף אותה כל הזמן.
ראיתי שכתבת גם בפורום "זוגיות במשבר" אבל גם שם זה לא קשור לפורום. אין משבר, כי אין זוגיות. 
אובססיה כמו שאתה מתאר שיש לך, היא מסוכנת לסביבה עד כדי אישפוז בכפיה בבית חולים פסיכיאטרי, לפני שיקרה משהו. 
לצפיה ב-'לא. אני אוהב אותה מאד'
לא. אני אוהב אותה מאד
08/04/2018 | 01:29
1
45
וממש לא יפה לדבר ככה. בוודאי שהיו לי יחסי מין.

לצפיה ב-'אתה לא אוהב אותה. '
אתה לא אוהב אותה.
08/04/2018 | 06:31
55
אחרי 30 שנה האהבה התפוגגה מזמן (אם בכלל היתה, ואני בספק גדול). 
יחסי מין עם יד ימין זה לא נחשב. 
לצפיה ב-'כל הזמן מקללים אותך פה'
כל הזמן מקללים אותך פה
08/04/2018 | 23:21
3
51
אתה נהנה מזה שאתה עדיין ממשיך לכתוב את הסיפור הזה?
פעם באחרונה שביקרתי בפורום הייתה לפני 4 שנים בערך ואני עדיין זוכרת אותך ואת הסיפור...חבר, עדיף שתפנה לעוד גורמים כי נראה שהפורום לא עוזר לך במיוחד...בהצלחה
לצפיה ב-'אני מקיים יחסי מין עם נשים ותפסיק להציק'
אני מקיים יחסי מין עם נשים ותפסיק להציק
09/04/2018 | 14:36
2
50
באמת כדאי שאפסיק לכתוב לכם על העניין.

לצפיה ב-'להציק?'
להציק?
09/04/2018 | 22:05
1
40
טוב אחי...
לצפיה ב-'תודה'
תודה
10/04/2018 | 14:55
11
לצפיה ב-'אהבה ללא תנאים'
אהבה ללא תנאים
07/04/2018 | 15:49
1
83
אני גבר בן 40 רווק מהצפון מעוניין להכיר בחורה רצינית לא של משחקים כנה ולא חומרית
שחשוב לה הפנים ולא החוץ

לצפיה ב-'רוני, כדאי שתכתוב להן בפרטי יש כאן מחמדות מאד. גידי '
רוני, כדאי שתכתוב להן בפרטי יש כאן מחמדות מאד. גידי
08/04/2018 | 23:19
13
לצפיה ב-' החג והלבד הביאני לחטט בשירים ישנים שכתבי, הנה אחד מהם -'
החג והלבד הביאני לחטט בשירים ישנים שכתבי, הנה אחד מהם -
05/04/2018 | 16:06
2
39
כל הזכויות שמורות וזה:)

אם אחשוב על תפילה חרישית
צנועה במידותיה אך עצמתית
האם בלב שלם תקשיבי למילים
מעל החרדות והפחדים?

אם אחשוב על עולם אחר
שבו רק כוחה של האהבה תדבר
האם תגלי עוז ואומץ בלבך
לקחת ידי ולהעביר בגופך?

אם אחשוב על ספסל מבודד
רחוק מאדם, רחוק מפחד
הנשב בו באורו של חלום
ובעינייך אראה כיצד שוקע בו היום?

אם אחשוב על תקופת עבר
שבה יכולתי לפרוט על מיתר
האם תפגשי בי במרכז העיר
ולעיני כל לך אקדיש שיר?

אם אחשוב על ציור בדמותך
שבו אביט כמהופנט מחיוכך
האם מתוכו אליי תצאי
ושפתיי תנשקי ?

אין לי צורך בעולם אחר, בספסל מבודד
ולא בציור מיוחד
די שאעצום עיני ואפליג במחשבות
כך יצרתי המציאות, כך גיליתי הסוד

לצפיה ב-'לנוגע בך במילים'
לנוגע בך במילים
05/04/2018 | 23:25
33
קראתי את השיר שלך וממש אהבתי
נוגע ללב ונראה כישרון  ודמיון  יפים בהחלט ומענינים
מוזמן להפסיק להיות לבד ולהצטרף אלינו
ולבטא את הגיגיך בפורום. 
חג שמח
גדעון היחידי - גידי   מנהל הפורום.
לצפיה ב-'מאד מעניין וחזק'
מאד מעניין וחזק
16/04/2018 | 00:23
2
בהנחה שמדובר באהובה ממשית, שאתה מדבר עליה דרך מחשבותיך האישיות וכך יוצר אתה אינטימיות מיוחדת. מרגש ויפה.

לצפיה ב-'" את "'
" את "
31/03/2018 | 00:56
2
43
את.
הכותבת לי  באותיות  אש  יוקדת.
מבטיחה  את  הכל ,
בשפה  מלבבת.
דמותך  כפייה,   עירומה   ויפה,
נוטלת  שנתי   ונוסקת  עימה.
משתכנות  תיקוותי,   על  מצע  עננים,
שמיכת  אשליות,      מנוצות  וכבשים.

בואי.
נקיץ  יחדיו,  מן   ההזייה.
נביט  למציאות   בעיניים,
נוצצות  מתקווה.
המתיני עוד רגע ,הבי את ידך
חבקי
ואל תשאלי מדוע  ואיך  ?
גידי

לצפיה ב-'שלום'
שלום
07/04/2018 | 20:06
1
13
אהבתי את המעבר מתיאור עוצמתי של הבחורה לתיאור שקט ונינוח של היחסים, אבל לא בדיוק הבנתי את הקשר ביניהם.

לצפיה ב-'תודה פילוסוף .גידי '
תודה פילוסוף .גידי
08/04/2018 | 23:16
4
לצפיה ב-'"האביב בפתח" שיר של גידי '
"האביב בפתח" שיר של גידי
31/03/2018 | 00:18
2
23

על   המיפתן
ממורק,    ירקרק,
מחייך,  קורץ,   מתיפייף,
עוטף  ומלטף
לחיו   סמוקה
כתיבתו  שנונה
וכל כולו  צהלה.
האביב  מתדפק  על דלתותינו  ידידי
האביב  בא
וכל  הדרו  מתרכז,  בתמצית   המילה  -
א  ה  ב  ה
גידי

לצפיה ב-'כתיבתו שנונה'
כתיבתו שנונה
07/04/2018 | 20:07
1
6
את זה די אהבתי, האביב כותב: יש לו תכונות אנושיות. הרעיון עם האהבה נחמד אבל קצת ידוע כבר, הרבה השתמשו בו.

לצפיה ב-'שיר נחמד '
שיר נחמד
16/04/2018 | 00:25
2
לצפיה ב-'אני רק שאלה או שאלון'
אני רק שאלה או שאלון
29/03/2018 | 00:01
8
121
אז מה זה הפורום הזה?
סטייל אתר הכרויות?

לחכות שיפנו אליי או שלעבור על הגברים פה אחד אחד עד שאמצא את אהבתי?
לצפיה ב-'מעניין שפרסמת הודעה דומה גם בזוגיות במשבר וגם בפורום בגידות '
מעניין שפרסמת הודעה דומה גם בזוגיות במשבר וגם בפורום בגידות
29/03/2018 | 12:58
3
61
אל תשכחי גם את פורום "בינו לבינה" כדברי הגשש - שם עוד לא היינו...
לצפיה ב-'ואת מי זה מעניין? אותך?'
ואת מי זה מעניין? אותך?
29/03/2018 | 15:51
2
61
כי מסתבר שגם אתה נוכח בכולם..

לצפיה ב-'רק חשפתי את היותך טרולית'
רק חשפתי את היותך טרולית
30/03/2018 | 08:16
1
28
לצפיה ב-'חשפת גם את היותך.. אם כך.'
חשפת גם את היותך.. אם כך.
30/03/2018 | 10:24
56
יש איזה חוק שאוסר לכתוב בפורומים מקבילים?
חבל שמפוסט אתה מחליט שאתה יודע מי אני ומה מטרתי.
אבל כל אחד ורמת השיעמום שלו ואיך שהוא בוחר להפיג אותו.
לחלק זה יוצא גרוע אגב.

חג שמח רפי!
לצפיה ב-'ברוכה הבאה לפורום '
ברוכה הבאה לפורום
29/03/2018 | 18:31
2
56
 את רצינית או שאת צוחקת? :) על כל מיקרה זה לא פורום הכרויות אבל את יכולה לנסות את מזלך גם פה,רק תקחי בחשבון שאין פה מבחר גדול(אבל כמו שאת בטח יודעת האיכות יותר חשובה מהכמות),אם את רוצה באמת להכיר אנשים תספרי קצת על עצמך,ואם בא לך תוסיפי גם תמונה :),חג שמח 
לצפיה ב-'סאני היקר'
סאני היקר
29/03/2018 | 22:49
1
51
תודה על התגובה שלך ללוחשת הסודות.
כוונתי בענין האיכות.
אני כשלעצמי מעדיף חוג לא גדול ואנשים איכותיים.
לדעתי תמונה לא הכרחית מכיוון שכל אחד יכול לשים מה שבא לו
עדיף לראות תוך כדי דו שיח ולהתפתח תוך כדי
חג שמח פורום שלי נחמד 
אגב שמתי לב שיש התעוררות מסוימת ועל כך תודה לכל הכותבים והקוראים.
גידי 
לצפיה ב-' היי גידי היקר '
היי גידי היקר
30/03/2018 | 02:37
42
גם אני מעדיף איכות על כמות,יש פורומים שיש כמות גדולה יותר של מגיבים,אבל הרב זה תגובות מזלזלות אז זה לא שווה כלום,אני שמח שיש קצת התעוררות בפורום ומקווה שזה ימשיך ככה,לגבי התמונה כמובן שזה לא הכרחי,ואני לא יודע בכלל אם היא היתה רצינית  או שההודעה שלה נכתבה בהומור,חג שמח לך לכל חברי הפורום היקרים 
לצפיה ב-'שלום'
שלום
07/04/2018 | 19:59
18
לא צריך להטריח, מוטב לכתוב בפורום ולהתכתב עם אנשים ולאט לפתח קשרים בטבעיות. אשמח להכיר אותך אבל אני מעדיף לדבר וירטואלית ולא להיפגש.

לצפיה ב-'בוס חתיך'
בוס חתיך
24/03/2018 | 00:49
6
150

אני בת 32 נשואה +3
והבוס שלי בן 48 נשוי + 3 גם הוא.
הוא חתיך מושך אין דברים כאלה, לא נראה לגילו.
אני גם בחורה יפה מאד,
כבר בריאיון עבודה הרגשתי שממש הלך לי טוב והתשובה שהתקבלתי הגיעה ממש מהר.
בהתחלה בכלל לא ראיתי כמה הוא מושך ולא ייחסתי לזה חשיבות, אך עם הזמן זה פשוט "קרה" ששמתי לב כמה הוא עושה לי את זה וכמה הוא מושך. העניין הוא שכבר מההתחלה למשל פעם אחת הוא חזר מאיזה מקום ולא היה הרבה זמן במשרד הוא שאל אם התגעגעתי אליו, כבר אז זוכרת שזה היה לי מוזר ששאל אותי כזה דבר אבל רציתי להאמין שהוא פשוט צוחק איתי אז צחקתי לא עניתי על זה פשוט צחקתי. ומשם למשל תוך כדי דיבור שדיברנו בקשר לעבודה אז היו נגיעות כדרך אגב כזה בזרוע או ביד וזה קורה לפעמים גם עד היום אבל גם עד היום אני רוצה להאמין שזה כלום כי זה כמו שאני ידבר עם מישהו וירצה שישים לב שאני מדברת ואז כדרך אגב נוגעים זה כאילו חברי כזה ותמים ולא ממקום אחר. לפני כמה חודשים הוא היה בחול עם אשתו ובאיזה בוקר אחד הוא שלח לי בערך 10 תמונות של הנופים ובין התמונות גם כמה שלו לבד על רקע הנוף. ותהיתי לעצמי למה הוא שלח לי את עצמו לבד בכלל?לפני כמה זמן למשל שאל אותי איזה משהו רצה לדעת אם אני זוכרת אז עניתי והראיתי והוא התלהב שידעתי אז אמר לי תני לי כיף ביד, נתתי לו כיף והרגשתי שעד שהידיים השתחררו לקח כמה שניות משהו כמו 2,3 שניות כאילו החזיק לי את היד לשניה. לקח לי אחרי זה כמה שניות לעכל מה היה פה. כמובן שברוב המקרים אני הרגשתי לא הכי בנוח ומצד שני זה כיף להיות מוחמאת ומושכת בעיני המין השני ובמיוחד שאני יודעת שהוא חושב שאני יפה כי הוא אמר את זה הרבה פעמים, למשל אפילו לפני לקוח שחשב שאני ממש צעירה מגילי הוא אמר לו נכון היא בחורה יפה ונראית צעירה אני מביא רק יפות, או שאמר לי באחת השיחות שלנו שאני לא רק נראית טוב אלא נראית מצוין, פעם אחת ביקש ממני אם יכולה לעזור לו לקפל את החולצה... ופה באמת הרגשתי חוסר נעימות אבל לא אמרתי כלום וניסיתי להתחמק. פעם אחת כשבאתי ללכת הרגשתי נגיעה של היד בגב כאילו כמו חברים כזה ולא חשבתי שזה בכיוון אחר אולי כי רציתי להאמין שזה ממקום תמים. פעם אחת הייתי בדרך למשרד במסגרת נסיעה מהעבודה והוא רצה לדעת מה קורה כנראה ואיפה אני אז אמרתי שאני בדרך ואגיע עוד כמה דק אז הוא אמר לי טוב מאמי אני פה (כאילו במשרד) עכשיו, אני לא תמימה ובכל זאת מרגיש שיש כאן מעבר, ואולי זה לא תקין כי הוא הבוס שלי ואני העובדת שלו, אבל אני עדיין לא יודעת אולי הוא פשוט בנאדם חם כזה וככה הוא מתנהל? או שהוא באמת נמשך אליי ומנסה? איך זה נראה? והבעיה הכי ענקית מבחינתי זה שאני לא מפסיקה לחשוב עליו והוא עושה לי לפעמים פרפרים בבטן...
הייתי רוצה לדעת מה הדעות כאן , אשמח לתובנות,
לצפיה ב-'מי אני לייעץ לך...'
מי אני לייעץ לך...
24/03/2018 | 11:44
2
95
כאשר אני ם לארבעה חמודים שלי... ארבעתם מאותו בחור...
שהיה הבוס שלי...???
אבל שנינו הינו צעירים, רווקים ונחמדים...
לפי התאור שלך אני מניחה שיש לסמן 
כל התשובות נכונות או עכולות להיות נכונות...
אבל אם הוא חתיך הורס בן 48 יש לו בבית אשה 
שיודעת או מודעת לכך שאשה יפה וחטובה נמצאת אם בעלה במשרד...
לא מעט שעות...  כך שהוא מן הסתם נמצא תחת זכוכית מגדלת (אולי)
או אז אני אומרת לך 'מותק... חתיך אבל תמים טוישר'. יש אנשים שנוגעים וישנם שלא... 
לגבי החולצה אני לא רואה את זה כבעיה כי אתם קרובים פיסית... הרבה שעות בכל יום...
היחס (המקצועי לגמרי) שאת נותנת לבוס שלך במצטבר הוא פי 10 מהזמן איכות שלך ושל בבעלך... (אחרי שהילדים לכו לישון... ואת התקלחת בהנחה שאין תוכנית מפוצצת באקרן...) לגמרי 'ההורס' אומר לך שהוא סומך עליך... יותר מאשר בענייני המשרד.
אלה... שהא לך גבר מבוגר... שמחפש לו פרגית יפה וחטובה... בכל מעודו חותר
ליקטוף את הפרי הנהדר הזה... אותה הוא יפנק על שולחן המזכירה או על שולחן הבוס...בלי חשש בלי צורך באמצעי מניעה...

ויכול להיות שעסקינן בסקס מניאק... שעוד לא הראה לך... את מה שהוא יכול לו רק רצה...
לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
24/03/2018 | 14:52
68
אין לי מושג מה קורה באמת ועדיין אני לפעמים תופסת את עצמי חושבת רגעע אולי זה הכל בראש שלי? אולי אני נסחפת במחשבות? למרות שאין מישהו שישמע את כל הסיפורים האלה ולא יגיד שיש כאן בהחלט משהו מעבר ליחסי עבודה רגילים. בכל מקרה הגבול מצידי לא יחצה כי אני לא רוצה להרוס לעצמי את החיים.
וממש קשה לי לחשוב שהוא רוצה מעבר 
לצפיה ב-'רוצה עזרה באהבה'
רוצה עזרה באהבה
26/03/2018 | 14:49
65
מחפשת יעוץ ? לא יודעת מה לבחור <? ממליצה לך על מתקשרת חזקה או מתקשרת דרך התנך או תקשור יהודי הכי מדוייק ונכון לכל שאלה .. לפעמים צריך עזרה
לצפיה ב-'למי שהיא'
למי שהיא
24/03/2018 | 12:26
1
77
מבין את מערכת היחסים ומקווה שגם את מבינה שיש כאן יחסי מרות.
נראה לי שלא את ולא הוא המצאתם את הגלגל ולא אתפלא אם היו לפנייך ויהיו עוד רבות אחרייך.
זה כך במקומות עבודה, בצבא וכו' 
הזהרי לא להרוס את המשפחה שיש לך.
רגשי האשמה שיבואו אחרי סטוצ' לא שווים אפילו  אחוז אחד ממה שיש לך בלי זה
חשבי על האושר שאינך צריכה להחביא מאישך, תמיד את יכולה להיישיר מבט אליו ולילדים. אל תהרסי את זה בעבור נזיד עדשים.
גידי 
לצפיה ב-'גידי יקר'
גידי יקר
24/03/2018 | 14:55
67
תודה על התשובה. 
מבחינתי לא יקרה כלום כי אני לא רוצה להרוס לעצמי את החיים.
כל עוד זה רק מחמאות ופלירטוט אז אין בעיה לדעתי. סהכ כיף להרגיש מוחמאת ושחושבים שאת יפה ופה זה נגמר. אני מקווה... 
לפחות מהצד שלי כך מרגישה
השאלה היא איך זה מהצד שלו.
אני עדיין לא יודעת האם הכל זה סרט בראש שלי. למרות שאין מישהו שאם אספר לו את כל הסיפורים שלא יגיד שיש פה משהו מעבר ליחסי עובד מעביד ( מצידו)
לצפיה ב-'זו טעות'
זו טעות
28/03/2018 | 17:40
53
יקירה, את משתפת איתו פעולה או לפחות משדרת שאת משתפת פעולה.
לדעתי, כל ההתנהלות הזו לא תוביל לדברים טובים.
עם הבוס צריכים להיות יחסי עבודה ויחסים מכבדים. לא משנה כמה אתם יפים/מושכים/סקסיים, שניכם אנשים בוגרים ונשואים עם ילדים. אין מקום לנגיעות כדרך אגב, אין מקום לקריאת שמות כגון "מאמי" ודומים לו, אין מקום לשליחת תמונות באופן אישי, אין מקום ל"כיפים".
אם את רוצה להאמין "שזה כלום" את משלה עצמך. הוא לא צוחק איתך. מי שנוגע כדרך אגב בצורה תמימה מבקש סליחה. אין בקשת סליחה כי לא מדובר בנגיעות כדרך אגב תמימות או "חבריות" (הוא לא חבר אלא בוס).
אז לשאלתך, לדעתי, לא מדובר באדם חם כמו שאת חושבת. הוא מנסה וזה לא נראה טוב. לדעתי היה צורך להבהיר עוד מהסימן הראשון שאת לא מעוניינת (אם את באמת לא מעוניינת). אם את כן מעוניינת, את מסכנת את חיי הנישואים שלך ואת מקום העבודה שלך.

חשבי טוב טוב, שלא תתחרטי.

בהצלחה
לצפיה ב-'לו יכולתי...'
לו יכולתי...
24/03/2018 | 22:30
2
138
את כל סיפוריך הייתי רושמת בספר, שאוכל להניח אותו ליד מיטתי ולדפדף בו בכל עת.
ואת כל נשיקותיך הייתי דוחסת לשק, שאוכל לסחוב על גופי לאורך כל הדרך.
ואת כל מחשבותיך שהגית במילים, הייתי צורבת לדיסק שאוכל להאזין להן שוב ושוב עד שיחקקו בזכרוני במדוייק.
ואת כל חיבוקיך הייתי מכניסה לציפה, שאוכל להתכסות ולהתעטף בהם כל אימת שאזדקק או סתם יתחשמק.
ואת אהבתך,
הקסומה והמיוחדת, 
שממלאת לי את הלב ואת הנפש בכל כך הרבה דרכים ואופנים באושר מזוקק, 
אכניס לתיבה ואנעל במפתח בכספת ליבי, שתישאר לי עד חמישה לנצח, לפחות.

כי גם בחלוף זמן רב כל כך שעבר כהרף עין,
אני עדיין מתרגשת מנוכחותך לצידי, ומרגישה בחסרונך כשאתה לא.
עדיין מוקסמת בכל פעם מחדש מטוב ליבך אותו אתה מפזר לכל הסובב אותך.
צמאה לחכמתך ולתבונתך המתובלות בחדות ושנינות, וגומעת אותן בשקיקה, ללא רוויה.
צוחקת עד דמעות מהבדיחות והשטויות.
מתענגת ונטרפת מהמגע שלך.
ומצפה
לך.

וככל שתבקש, אבוא אליך אהובי, אאחוז בידך ואלך איתך.
לצפיה ב-'מחבקת אלי - כל מילה...'
מחבקת אלי - כל מילה...
24/03/2018 | 22:39
16
לצפיה ב-'מקסים ביג ביג לייק'
מקסים ביג ביג לייק
25/03/2018 | 08:51
11
לצפיה ב-'"עולם מושלם" פוסט של גידי '
"עולם מושלם" פוסט של גידי
24/03/2018 | 12:32
5
47

עולם מושלם

עולם קשה הוא העולם בו אנו חיים
אכזרי לעתים. נטול רגש, אינו מכיר תודה,
גם לא במילה טובה.
משום כך
טוב לו לאדם שיש לו פינה משלו,
אליה יכול הוא להימלט מתלאות היומיום.
להיסגר בדלת אמותיו
ולהפעיל את דמיונו האופטימי.
כך נוהג אני כשצר עולמי ואני מבקש לחלום בהקיץ...
על עולם מושלם.
בו לרגשות נעלים יש מקום מכובד
יש תמורה למעשה טוב
היענות למחשבה חיובית
עולם, עם תקווה לאהבה.
גידי

לצפיה ב-'יפה... גם אני אוהבת לברוח בדימיון לעולמות אחרים '
יפה... גם אני אוהבת לברוח בדימיון לעולמות אחרים
26/03/2018 | 09:54
1
10
לצפיה ב-'את יכולה לעשות את זה גם במציאות,לא רק בדמיון '
את יכולה לעשות את זה גם במציאות,לא רק בדמיון
29/03/2018 | 19:58
13
אני למשל עכשיו נמצע בעולם אחר,ומרגיש שאני בגלגול אחר לגמרי :)

לצפיה ב-'יפה מאוד גידי '
יפה מאוד גידי
29/03/2018 | 19:56
3
לצפיה ב-'נכון'
נכון
07/04/2018 | 20:03
1
9
זה נכון וחשוב אבל זה לא שיר.

לצפיה ב-'מצטער אם הקישור העליב'
מצטער אם הקישור העליב
09/04/2018 | 14:41
6
כמו שכתבתי, מה שכתבת נכון וחשוב מבחינת המציאות הרגשית אבל לדעתי אינו מספיק כשיר.

לצפיה ב-'"אי השקט שלי" '
"אי השקט שלי"
22/03/2018 | 23:03
3
47

באי - שקט, מחפשת
ים של שלווה.
ספונה בחיקך -
אחרי הסערה
אלמונית.

הרוגע הטמון  בי
אווירת הביטחון  וחוסר הדאגה
שאני משרה על הסביבה
הינן סגולה לרוגע ושלווה.
באי השקט  שלי...
תשקטי
גידי
לצפיה ב-'אהבתי:)'
אהבתי:)
25/03/2018 | 08:52
1
4
לצפיה ב-'תודה אלין גידי '
תודה אלין גידי
26/03/2018 | 00:41
3
לצפיה ב-'נחמד ומכיל יופי ורגש'
נחמד ומכיל יופי ורגש
07/04/2018 | 20:04
3
לצפיה ב-'יש בי אהבה והיא תנצח'
יש בי אהבה והיא תנצח
22/03/2018 | 12:38
54
נשוי, חוויתי את האהבה עם ובלי גבולות.
כעת נותרה בליבי אהבת גבר לאשה אשר מחפשת את הנפש התאומה.

לצפיה ב-'מתי להצהיר על העישון?'
מתי להצהיר על העישון?
20/03/2018 | 09:00
7
58
היי חברים/ות!

****אודה לכם אם תימנעו מהטפה על העישון, נוכל לשמור את זה לפוסט אחר :) :-d ***

לענייננו...
אני מעשנת קבוע, כחצי קופסא ביום ויש ימים שיותר. בפרופיל שלי בokcupid סימנתי ליד העישון שאני מעשנת ביום יום. זה מופיע מתחת לתמונות שלי, ליד מזל וגיל, אבל מסתבר שטנשים מפספסים את זה/לא שמים לב.

אני יודעת שיש אנשים שזה בל יעבור בשבילם והם לא ייצאו עם מישהי שמעשנת. לאחרים מפריע ברמות שונות או שלא מפריע בכלל (נתקלתי בהכול).

השאלה אם כדאי לי לציין בפרופיל שלי בעוד דרך שאני מעשנת. למשל להעלות תמוננ שאני מעשנת בה או לציין בתיאור על עצמי, או שעדיף לחכות עם זה לטלפון/פגישה.

לדעתי, בדרך כלל הדחיה מעישון נובעת גם מהריח וגם משיפוט פסיכולוגי על המעשן. אני מאמינה שכל עוד הריח לא מפריע ממש, הכרות אישית קצת פחות שטחית מכמה מילים על עצמי בokcupid יכולה להפוך את זה לדבר די שולי ברושם הכללי שאתן.
מצד שני, מבאס לצאת כבר לדייט ואז לגלות במהלכו שהעישון הוא וורי ביג אישיו בשביל הצד השני.

בקיצור, מה אתם חושבים ומה ממליצים?
אשמח לשמוע

תודה רבה!
לצפיה ב-'דעתי '
דעתי
21/03/2018 | 12:03
39
להצהיר בכרטיס
ולהצהיר בשיחת טלפון המקדימה למפגש
לוודא שהצד השני מבין ויודע שאת מעשנת ומגיב את עמדתו על כך

לצפיה ב-'למעשנת.'
למעשנת.
21/03/2018 | 21:16
3
35
אצהיר כהקדמה
זו אינה הטפת מוסר אלה מסר אישי שלי בנושא העישון.

הייתי מעשן כבד. בין שתיים לשלוש חפיסות ליום.
ניסיתי להפסיק, לא מסיבה מיוחדת ולא עלה בידי.
יום אחד,קראתי מאמר מעניין שעישון אינו התמכרות כמו שרבים חושבים
דומה להתמכרות לסם, ונכתב שם שאין זה נכון כלל.
העישון הוא הרגל מגונה שבו אתה מפתח "רפלקס מותנה" אוטומטי, של נגיעה בכיס בו החפיסה נמצאת, או כלי נשיאה אחר  פתיחה, הוצאת סיגריה, מישוש היכן המצית או הגפרורים ,הצתה, ושאיפת השכטה הראשונה תוך אנחת הקלה.

התקופה היתה מבחינתי ממש לא טובה. העסקים כשלו והגעתי לפשיטת רגל.
חשבתי שאם נותר לי דבר מה שעליו יש לי שליטה זו הבריאות שלי
והחלטתי להפסיק !
עבר יום ללא עישון, יומיים, שלושה...כנראה שהאמנתי במאמר שקראתי
מאז, עד עתה, חברים יקרים,חלפו 20 שנה  ולא עישנתי גם לא סיגריה אחת .
מסתבר שהתמכרות לסיגריות הומצאה ע"י היצרנים.
לא נראה לי כי יש חומר ממכר כל שהוא בהן.
זה פשוט הרגל מחורבן ומגונה שעם רצון ומשמעת עצמית אפשר וניתן להיגמל ממנו.
בהצלחה. גידי 

לצפיה ב-'עישון זו התמכרות בהחלט'
עישון זו התמכרות בהחלט
23/03/2018 | 21:45
2
22
יש להתמכרות הזו פן נפשי ופן פיסי. 
הפן הנפשי כולל את מה שאמרת לגבי הרגל. ולכן לעתים אחת מהאסטרטגיות שנוקטים בהן בדרך להפסקת עישון היא ע"י שבירת ההרגל. למשל עם מישהו נוהג להחזיק סיגריה ביד ימין, להדליק אותה במצית ולעשן בזוית הפה, אומרים לו שיחזיק את הסיגריה ביד שמאל, ידליק אותה בגפרורים ויעשן באמצע הפה (או בקצה השני). שבירת ההרגל כשלעצמה מביאה להפחתה בכמות הסיגריות.
עם זאת יש להתמכרות פן פיסיולוגי. הניקוטין הינו חומר ממכר בודאות (וזה מאוד מוזר שלא שמעת שיש ניקוטין בסיגריות), וגורם  לשינויים פיסיולוגיים ידועים (כגון שינוי מספר רמת הרצפטורים הניקוטיניים במוח והשפעה על מנגנון ה signal transduction).

לצפיה ב-'למט חנק'
למט חנק
24/03/2018 | 12:06
1
17
תתפלא אבל שמעתי על תכונות הניקוטין.
מבחינתי זה פירסום של פיליפ מוריס ועוד חברות שמיצרות סיגריות.
יש אלמנט התמכרותי כל שהוא בניקוטין אך בהחלטה נחושה ניתן בקלות יחסית להתגבר ולהפסיק לעשן
כתבתי את הפוסט על הפסקת עישון כדוגמא אישית 
כיצד אני הפסקתי לעשן.
"החלטה"
איני אחד שהאופי שלו מחושל באופן מיוחד. אדם רגיל כמו הרוב
ואולם משהחלטתי להפסיק עשיתי זאת מהיום להיום והצלחתי
אם אני יכולתי לדעתי בהחלטה נחושה כל אחד יכול
ויפה שעה אחת קודם
תודה על תגובתך
גידי
לצפיה ב-'ההקש שלך שגוי ולא קשור למה שאמרתי'
ההקש שלך שגוי ולא קשור למה שאמרתי
25/03/2018 | 07:49
15
זה שמבחינתך זה פירסום של פיליפ מוריס זה ממש לא אומר שזה נכון. האלמנט ההתמכרותי בניקוטין הוא משמעותי בהחלט.
כמובן אין זה אומר שלא ניתן להפסיק לעשן (ובשום במקום בתגובה שלי זה לא מופיע). אנשים נגמלים מכל מיני סוגים של סמים, זה לא אומר שאין להם מרכיב התמכרות פיסיולוגי.
וכמובן שאני מסכים שכל אחד יכול ויפה שעה אחת קודם.

לצפיה ב-'בדרכ'
בדרכ
25/03/2018 | 13:36
19
מי שיש דברים חשובים בודק אותם. אם חשוב מגורים בודקים איפה גרים, גיל, גובה...
מפתיע שאת אומרת שכתוב אצלך מעשנת ובכל זאת אנשים שזה ביג נו-נו עבורם לא שמים לב.
ואת צודקת, זה מבאס לצאת עם מישהו שרק אז נזכר להגיד שזה מפריע לו.
לי היה מקרה כזה עם כלבה, אז בשיחות היתי מציינת שיש לי כלבה, ואם יש מי שזה מפריע לו שיעדכן עכשיו (ברור שהיו כאלו שטענו שלא, אבל אז הפרווה הפריעה, או שלא תיכנס אליו הביתה וכן הלאה... ככה שמזדהה שזה מבאס)
ככה שהתחלתי לציין את זה בהתכתבות הראשונית.
כנל פעם שוחחתי עם גבר נמוך שבשיחה הטלפונית אמר לי אני לא יודע אם שמת לב אבל כדי שזה לא יעלה מאוחר יותר, אני 1.67 ....
בקיצור, מציינים שוב.
לצפיה ב-'שלום'
שלום
07/04/2018 | 20:01
5
הימצאות עם אדם שמעשן לידנו, יכולה להדביק את הנמצא אתו במחלת ריאות מסוכנת. כדאי לכתוב באופן כללי אם את מעשנת או לא, כדי שיחליטו אם ירצו ליצור אתך קשר או לא. זה מספיק.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

אימון למציאת זוגיות - ויקי שלום
מפסיקים לחפש ומוצאים
איריס לרר רשף - מטפלת זוגית
איריס לרר רשף–מטפלת זוגית
פורום אימון למציאת זוגיות
מתייעצים בפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה