לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש. הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה . מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות . ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
המשך >>

לצפיה ב-' אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית '
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
( לעמוד שלי בתפוז )
23/04/2017 | 11:24
2

ביום שלישי הקרוב יתארח ד"ר שי אליצור, מומחה לפוריות ומנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא רמת החייל.

היכנסו כבר עכשיו לפורום והעלו את שאלותיכם:

לצפיה ב-'שאלה לא שיגרתית'
שאלה לא שיגרתית
20/04/2017 | 19:28
9
45
אני חדשה פה בפורום, פעם ראשונה אתכם.. נעים מאוד
פונה לחוכמת ההמונים בעניין קצת שונה, אולי..
ממרום גילי אני כבר יכולה להכריז שאני מתאהבת בקלות..
אני נשואה ואוהבת מאוד את בעלי, יש לנו זוגיות איתנה ונהדרת. גם אחרי זוגיות ארוכת שנים (כמעט שלושים) אני יכולה לאמר בביטחון שלא רוצה להחליף אותו באחר. ובכל זאת, עובדה, אני מתאהבת בקלות. לאחרונה התחברתי לקבוצת אנשים לצורך פעילות ספורטיבית ופיתחתי רגישות לאחד הגברים שם. במקרה... הוא גרוש אני חוששת שאני עומדת להתאהב בו. אני מכירה את התחושות שלקראת, ואני גם מכירה מצויין את התחושות כשאני מאוהבת. זה קשה!! זה קשה לי מאוד! אם זה יקרה - זה יקשה עלי מאוד את המשך התיפקוד בקבוצה. כבר עכשיו זה כבר מעסיק אותי יותר מדי שעות ביממה. היום עלתה במוחי הברקה. לפתע חשבתי האם יש חומר, תרופה אולי הומואופטי אולי אחר שיכול לרסן את ההורמונים האלה שמתחילים להשתולל ויכולים להקל עלי מאוד???
תודה!
לצפיה ב-'תעברי קבוצה.'
תעברי קבוצה.
20/04/2017 | 20:17
8
לצפיה ב-'לאוגיטוס'
לאוגיטוס
21/04/2017 | 12:37
1
24
אל תחשבי שאת יוצאת דופן.
הרוב המכריע של האנושות חש רגשות דומים
חלק דוחים, אחרים מפנטזים, חלק בוגדים  וחלק מתגרשים.
כל אחד לפי צו ליבו מצפונו ויכולת תגובתו.
אם את אוהבת את אישך, תיקמצי אגרוף שימי קץ למחשבות ההורסות חיי נישואין מאושרים. הפני את מירצך לכוונים חיוביים אישיים ומשפחתיים ותחשבי חיובי.

לצפיה ב-'נותן כח'
נותן כח
22/04/2017 | 13:22
10
תודה על תגובתך שנותנת כח ועל ההשראה. אאמץ את הגישה. אנסה ללכת בכיוון הזה. זה מצריך עבודה. לא קל.
לצפיה ב-'שלום'
שלום
21/04/2017 | 16:26
2
14
אני לא חושב שזה עניין של חומר. יש לנווט את הרגשות למגמות הנכונות, כמו מחויבות רשמית לקבוצה וגם חיבה ואהבה ידידותית במקום התאהבות פשוטה. ייתכן שזה יושפע מתוכן הדברים שתדברי עם האדם ועם הקבוצה. דברי על נושאי הקבוצה, המעיטי בנושאים אישיים אלא במקום שחשוב לך לתת דאגה כנה ועזרה, והיי טבעית ונחמדה. אולי כך לאט תשכחי מרגשותיך המפריעים.

לצפיה ב-'מתחברת'
מתחברת
22/04/2017 | 13:27
1
8
תודה על הדברים החכמים. נוגע בי. יש לי נטיה חזקה לרוץ לכיוון האישי. אלך לכיוון הנייטרלי ביחסים, בגישה, בנושאים. לרכך את היחסים ולא להדק.
לצפיה ב-'כל הכבוד פילוסוף. כתבת נכון ואמיתי'
כל הכבוד פילוסוף. כתבת נכון ואמיתי
22/04/2017 | 22:09
5
לצפיה ב-'אין שום סיבה שתמשיכי בקבוצה הזאת'
אין שום סיבה שתמשיכי בקבוצה הזאת
23/04/2017 | 03:58
2
10
מלבד הרצון שלך שבאמת יקרה משהו עם הגבר הזה. אל תשלי את עצמך - זו הסיבה שאת שם. את מעוניינת להתאהב וכו׳ ומתעלמת מההשלכות ההרסניות שיהיו לעניין על מערכת היחסים שלך עם בעלך ועל המשפחה שלך.
לצפיה ב-'תסבירי'
תסבירי
23/04/2017 | 08:49
1
6
כשאת אומרת דבר כזה את צריכה גם להסביר. למה את חושבת ככה? אני הצגתי את הדברים מלכתחילה ממקום של רצון להמנע. אודה לך אם תרחיבי ותפרטי. תודה
לצפיה ב-'כי זה לא מקום עבודה או לימודים או משהו'
כי זה לא מקום עבודה או לימודים או משהו
23/04/2017 | 09:53
6
שקשה להחליף - והפתרון לעבור קבוצה הוא טריוויאלי, קל ומתבקש - אפילו אין צורך לפנות לקבלת עצה במקרה כמו שתיארת, כי זה כל כך ברור.
אבל את רוצה להישאר בקבוצה כי הוא שם, והוא מוצא חן בעינייך, וכו'.

אם הייתי אדם שמהמר, הייתי מהמרת שגם אם תעזבי את הקבוצה, תודיעי לו לפני שתעזבי רק בשביל הצ'אנס שבכל זאת יקרה משהו (אבל אולי תתרצי את זה לעצמך כמשהו שאת עושה כי את מיודדת איתו, או כדי שהוא לא ידאג, או איזשהו שקר מהסוג הזה, ואולי תעשי את זה כך שזה לא יהיה לו אישית אלא "תודיעי לכולם" - אבל בוודאות לא תודיעי את זה ביום שהוא לא נמצא ואז תיעלמי מיד אחרי ההודעה כך שלא תהיה לו אפשרות להגיב לכשייוודע לו.... כלומר, עכשיו אולי כן כי שמתי לך מראה מול הפנים...).
לצפיה ב-'דוח מצב'
דוח מצב
22/04/2017 | 23:25
8
האישה הכי יפה בעולם גרה בכפר שלי, לא רוצה אתי כל קשר ולא רוצה חבר כי ניזוקה מחבר בעבר. הידידה הכי טובה בעולם רק ידידה טובה שלי ולא רוצים יותר. הבחורה הכי מתאימה לי כחברה בכפר אינה בוגרת לחברות ולקרבה. אהבת חיי האדירה ואולי הכי חזקה בעולם שאני אוהב כבר הרבה שנים מעולם לא רצתה אתי כל קשר, וגם הטרדתי אותה מרוב אהבה ואני כמובן מצטער על זה. לאן ממשיכים מכאן?
לצפיה ב-'מכתב לסיון'
מכתב לסיון
22/04/2017 | 14:07
1
14

היי סיון,
את יודעת עד כמה אהבתי אותך, חבל שאת לא יודעת כמה פגעת בי. גם בקשר וגרוע מכך את התוצאה שאחריו.
ראיתי בך מלאכית יפיפייה. ברור שראיתי גם את החסרונות. ועם זאת הכרתי אותך הכי טוב שמישהו יכיר אותך אי פעם.
את שכבר היית בקשר של 3 שנים לפני ידעת עד כמה פרידה זה תהליך קשה, ובמיוחד עוד שאהבתי אותך בכל ליבי. נראה שידעת שלא לתת לי סיבה לפרידה בנינו כל השנים האלה ישאיר בי כאב. אני כל יום מתמודד איתו. לא ברור לי למה את ממשיכה לא לומר לי את הסיבה, למה אני אמור לנחש מה היא. נראה שיש לך פחד או חרטה ועל כן אינך מעוניינת לספר. נראה שזה יהיה סוג של הודאה מצידך שפגעת בבן אדם שהכי אהב אותך ואי פעם יאהב אותך סתם כי היית יכולה.
שיחררתי אותך, מה הסיבה שאת לא מספרת לי או נותנת לי תשובות כדי לשחרר אותי גם? בכל הפעמים שנפרדתי ממך המשיך להיות אכפת לי ממך ותמיד הייתי הוגן איתך.
את נשואה ואני שמח על כך. גם אם היית ברגע זה פנויה לא הייתי רוצה לחזור איתך לקשר זוגי. מרגיש לי שבגדת באמון שננתי לך ועשית הכל כדי לפגוע בי בזמן שעשיתי הפוך ממך.
החיים ממשיכים גם אחריך, גם אם לא כמו שתכננו בעבר. הפצע שהשארת בי לא החלים. אני מתקשה לתת אמון או להתקרב לבנות בגלל הצורה שנפרדת. הקשר בנינו היה מלא באהבה גם אם לא תמיד הכל הלך חלק, וכמובן שאני רוצה לחוות את זה שוב עם מישהי חדשה וראויה. אני מכיר בנות ובנות רוצות להכיר אותי, אבל משהו בגללך לא סגור. זה לא את, זה לא רגש, זה פגיעה. תשלפי כבר את הסכין שתקעת לי בגב.
והתשובה הלקונית שנתת לי לפני שנים "אני לא זוכרת" או "זה לא משנה, תתקדם", הינה תשובה מתחמקת שמשאירה את המצב הקיים של חוסר ידיעה מצידי.
אותה סיון שהכרתי וחיה איתי במשך 10 שנים, זו שאהבה אותי בעוצמות אדירות, בחיים לא הייתה משאירה אותי לדמם ודואגת רק לעצמה. אני משער שאותה סיון כבר לא קיימת ביום שנפרדת ממני ונולדה סיון אחרת, כזאת שאני מתעב את צורת ההתנהלות שלה. יצאת הרבה פעמים כלבה בקשר שלנו אבל גם אני עשיתי טעויות. תמיד ידענו לסלוח ולזכור כמה חשובים אנחנו אחד לשניה. הפעם יצאת סופר כלבה. מקובל שלא רצית לדבר איתי כדי להמשיך קדימה. אבל משהמשכת קדימה יכולת לתת לי את התשובות שמגיע לי לקבל.

ברור לי ששוב לא אקבל ממך תשובות.. אז לפחות אגיד לך.. לכי יא בת זונה.. כוס אמא שלך..

לצפיה ב-'שלום'
שלום
22/04/2017 | 15:25
6
אני מצטער שאהובתך עזבה אותך, זה קשה. רגשות של בני אדם משתנים הרבה, ולפעמים העניין שהיה מאד חזק פוחת וגם נעלם עם הזמן. קשה להבין. אם אהבה אותך עשר שנים אהבה עצומה ופתאום לא רצתה עוד, באמת מוזר אבל זה קורה אפילו בזוגות נשואים. כשתמצא אישה שתתאים לך מבחינת עניין, רגש ואופי, ייוצר ביניכם יותר חיבור רגשי והקשר יצליח.

לצפיה ב-'היה לי רעיון נהדר לסיפור או לספר:'
היה לי רעיון נהדר לסיפור או לספר:
21/04/2017 | 15:49
1
12
בחור ובחורה מכירים בעבודה והופכים לזוג. בתחילת החברות הם לא מצליחים להגיע לאהבה והקשר מבוסס בעיקר על מין. הם פונים לפסיכולוגים שיפתרו את זה ולא מצליחים. בהמשך הם מצטרפים לחוגי אמנות, ובזכות העיסוק באמנות וברוח הם לומדים להגיע לקשר מאושר של אהבה.

לצפיה ב-'פילוסוף'
פילוסוף
22/04/2017 | 12:09
4
לך על זה . רעיון יפה ומבטיח.

לצפיה ב-'"סיפור אהבה"'
"סיפור אהבה"
21/04/2017 | 12:48
15
קיראו שירשור אהבה שנכתב לפני שמונה שנים   בינה לבינו.
פרוזה, שירה, רומנטיקה ואהבה.

http://www.tapuz.co.il/blogs/viewentry/7396504
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
18/04/2017 | 16:21
4
43
יש לי שאלה,מקווה שזה בסדר
הכרתי מישהו שלומד אומנות והנושא של גוף מאוד מעסיק אותו.הוא משלב הרבה עירום בעבודות שלו וזה מפריע לי.כבר דיברנו על זה כמה פעמים אבל הוא אומר שזו האומנות שלו ושאני לא יכולה להבין.
מה דעתכם?
לצפיה ב-'שלום'
שלום
18/04/2017 | 18:45
3
18
אמנות היא דבר יפה שמאפשר להתבטא. אמן לא צריך להציב לעצמו גבולות. קבלי אותו כאדם.

לצפיה ב-'הפילוסוף הרוחני ייצג גם את דעתי,.'
הפילוסוף הרוחני ייצג גם את דעתי,.
18/04/2017 | 22:53
4
לצפיה ב-'ולי, משום מה, נראה שצריך להחליף'
ולי, משום מה, נראה שצריך להחליף
20/04/2017 | 03:03
1
15
את האות מ' באות נ'
וזה כנראה יסכם את הבעיה.
שנאמר - לפעמים האומנות היא רק תירוץ.
לצפיה ב-'אמנות ורוחניות חשובות מאד'
אמנות ורוחניות חשובות מאד
20/04/2017 | 14:32
11
הן מאפשרות להתבטא, להתעניין ולעניין ולשפר את נפש האדם ואת דרך חשיבתו
לצפיה ב-'" מה זה שיר "'
" מה זה שיר "
16/04/2017 | 21:00
3
21

מה  זה  שיר  ?

שיר,     זו  תחושת  הלב.
  כאשר הוא  גדוש  בנתינה  
  ומבקש   לשתף   אחרים
  בעוצמות   הריגושים.

הארה  מתוכו  בוקעת
  ושלא  כמו  השמש  -
  לעולם אינה שוקעת.
  מאירה בנתיבה    כל חלקה טובה.

ומניין מגיעה זו התחושה הנפלאה ?
 השכת   וקרא,  בערך  -
 אהבה.

לצפיה ב-'נחמד'
נחמד
17/04/2017 | 14:46
2
8
הרעיון לחפש בערך אהבה יכול להיות מעניין. דויד גרוסמן כתב ספר די טוב בשם "עיין ערך אהבה". בסך הכול זה נראה יותר כמו פזמון חביב.

לצפיה ב-'תודה פילוסוף.'
תודה פילוסוף.
17/04/2017 | 22:54
1
4
לצפיה ב-'שחמתי להחמיא לך'
שחמתי להחמיא לך
17/04/2017 | 22:57
4
אבל אני חושב שעדיף לכתוב שיר אמנותי רציני מפזמון פשוט, וייתכן שבשיר הזה יש גם קצת רגשנות יתר וחבל.

לצפיה ב-'מילים...ולחישות. שיר של גידי.'
מילים...ולחישות. שיר של גידי.
14/04/2017 | 20:49
2
17
 מילים  ולחישות.

מילים יפות
כאלה שמתקלסים בהן.
מיפייפים ומתחנפים,
רק כדי למצוא חן
בעיני בת  החן.
האם לא פשוט יותר לאחוז  יד לבחורה
וללחוש באוזנה - אני אותך  אוהב   ?
גידי.

לצפיה ב-'דיבורי מדי, מובן מאליו, לא מספיק שיר'
דיבורי מדי, מובן מאליו, לא מספיק שיר
15/04/2017 | 19:43
1
5
לצפיה ב-'פילוסוף יקר'
פילוסוף יקר
16/04/2017 | 20:34
5
פורום זה  שמו ותכליתו היא אהבה ורומנטיקה
תקרא ליצירה שלי שיר, פוסט, פרוזה, או בננה.
אני כותב את מה שאני חש והיצירות שלי אינן מיועדות לאקדמיה ללשון עברית 
ועכשיו, מה כוונתך דיבורי מדי.
האם ח.נ.ביאליק כשכתב בשירו המפורסם "שלום רב לך ציפורה נחמדת, מארצות החום אל חלוני" קיבל ביקורת ששירו  הינו דיבורי מדי ?
מילים ידידי הן מילים הבאות להביע את תחושתו של המחבר. נ ק ו ד ה.
חג שמח לך ולפורום.
גידי
לצפיה ב-'הפחד התממש - התאהבתי בידידה'
הפחד התממש - התאהבתי בידידה
15/04/2017 | 04:31
2
68
לא יודע איך זה קרה, אם טוב שזה קרה או רע שזה קרה. לפני חצי שנה טיילתי בדרום אמריקה עם אקסית שלי. הכרתי שם מישהי שהיה לי ממש כיף איתה, אבל לא הייתה שום משיכה. אני הייתי תפוס ובכלל לא הסתכלי עליה במובנים אחרים חוץ מחברה טובה. אני והאקסית נפרדנו בטיול. חזרתי לארץ, וחזרתי לאקסית הקודמת שלי לתקופה קצרה. באותו זמן המשכתי ליצור קשר חם ואוהב עם הידידה הטובה שהכרתי בטיול. אבל שוב, לא יכל לקרות כלום. אני הייתי תפוס, לא חשבתי בכלל בכיוון שלה. שוב נהייתי רווק. חזרתי להיות רווק אחרי תקופה של ידידות אינטנסיבית עם הידידה החדשה. הידידות הלכה והתגברה. הייתי הכל בשבילה והיא הכל בשבילי. היא עזרה לי ברגעים הכי קשים שלי ואני עזרתי לה ברגעים הכי קשים שלה. היינו מדברים על הכל. אנחנו עדיין מדברים על הכל. חוץ מעל זה שהתחלתי לפתח רגשות עזים כלפיה. אני מיום ליום מתחיל להפנים שהיא נותנת לי מה שאף בחורה לא נתנה לי אף פעם. זה הרבה מעבר לאוזן קשבת ואכפתיות. אני רואה כמה היא אוהבת אותי. אני רואה כמה טוב לה איתי. היא גם יודעת כמה טוב לי איתה. אנחנו כל הזמן רוצים להיות ביחד, אנחנו אף פעם לא ממצים אחד את השניה. אפילו ישנתי אצלה פעמיים.. בלי שום מגע. היא אמרה לי שזה ברור לה שאנחנו נשאר חברים לכל החיים. היא אפילו הזמינה אותי לחתונה של אח שלה. ואני? אני כבר מת מפחד. אני מתחיל להרגיש מיום ליום שהיא הבחורה בשבילי. היא בדיוק הבחורה שאני מחפש. אבל אני יודע, שפה אין דרך מפלט. אני יודע שאם אני מחליט לעשות צעד מסויים זה עלול לפגוע בקשר שלי איתה לתמיד. והיא כל כך חשובה לי. אף פעם לא הייתי בסיטואציה כזו, ואני באמת כבר לא יודע מה לעשות...
לצפיה ב-'שלום'
שלום
15/04/2017 | 19:41
21
חשוב לשמור קשר עם אדם שאוהבים. נסה לשמור אתה על ידידות טובה ולהשקיע בה במלים טובות וכנות ומעשים טובים וכנים, תן לה דאגה ואהבה והקשר יתפתח לאט מאליו למה שצריך.
לצפיה ב-'מנסיוני'
מנסיוני
15/04/2017 | 21:43
31
וממה שאומרים בכל מיני מקומות -
לרוב אנשים מצטערים על דברים שלא עשו, ולא מצטערים על דברים שעשו.

לשאול, לברר, לגשש, תמיד אפשר -
אם תהייה היענות מצידה - יכול להיות שתהייה ביניכם מערכת יחסים טובה,
ואם היא תגמר מסיבה כזו או אחרת, מתישהו בעתיד, אמנם יהיה קשה לחזור למצב הנוכחי,
אבל לדעתי - זה יכול להיות אפשרי.
לצפיה ב-'הצעת נישואים ובחירת טבעת'
הצעת נישואים ובחירת טבעת
12/04/2017 | 17:19
7
54
לא ממש מצאתי פורום מתאים לכתוב בו אז אשאל כאן,

אני טס עם בת הזוג שלי לחו"ל ושום אני רוצה להציע לה נישואים, להצעה עצמה אני כבר אחשוב על משהו, אבל אני מתלבט מה לעשות עם הטבעת, חלק אמרו לי תקנה טבעות ויהלום וישר תשקיע וכו' וחלק אומרים לי תקנה משהו בסיסי ואח"כ שהיא תבחר את הטבעת שהיא רוצה,
מה אומרים?
לצפיה ב-'סורי על כל הטעויות...'
סורי על כל הטעויות...
12/04/2017 | 17:20
11
לצפיה ב-'הראשון - תקנה טבעת מוצלחת, לא משהו בסיסי.'
הראשון - תקנה טבעת מוצלחת, לא משהו בסיסי.
13/04/2017 | 07:13
5
31
לצפיה ב-'לזמני'
לזמני
14/04/2017 | 02:10
4
26
חייבת להגיב נתנה לך עצה טובה
חבל להוציא סכום גדול אם הקשר ביניכם אינו חזק ואינך יודע אולי היא תשיב בשלילה ואתה תשאר רק עם הטבעת
תסתפק בטבעת סמלית ואם היא תסכים תתקדם.
בהצלחה. גידי
לצפיה ב-'נראה לי היא דווקא המליצה להפך :)'
נראה לי היא דווקא המליצה להפך :)
14/04/2017 | 15:17
3
14
לצפיה ב-'אכן. לחסוך כי אולי היא תגיד לא'
אכן. לחסוך כי אולי היא תגיד לא
14/04/2017 | 15:23
2
20
זו טעות שעלולה להגדיל את הסיכוי שהיא תגיד לא... קנה משהו שנראה לך שהיא תאהב, כי רוב הסיכויים שהיא תרצה לשמור את הטבעת המקורית מטעמי רגש (בהנחה שתגיד כן), ואתה רוצה שזה יהיה משהו שהיא תשמח לענוד.
לצפיה ב-'נבחרה טבעת :)'
נבחרה טבעת :)
18/04/2017 | 09:38
1
11
תודה לעוזרים
לצפיה ב-'בהצלחה!'
בהצלחה!
18/04/2017 | 09:50
2
לצפיה ב-'קטע שכתבתי.'
קטע שכתבתי.
12/04/2017 | 19:23
4
48
ממש בהתחלה שלי, אבל רציתי לדעת מה אנשים חושבים.
-
אתה מכניס אותי לחדר שלך וסוגר את הדלת. האור מהמחשב יוצר תאורה כחולה עמומה על כל החדר, סביבה קצת יותר ידידותית הפעם. לא מרתף ולא קשורה. אנחנו לא מדברים, ובזמן שאתה עושה את הסידורים האחרונים שלך אני כבר מתיישבת על הברכיים מול המיטה ומחכה שתתיישב גם. אתה מפשיל מכנסיים ומתיישב, לבוש בבוקסר צמוד. אני מושיטה יד אל החבילה שלך ומתחילה להרגיש אותה מבעד לתחתון הצמוד, ממששת את הזין שלך לאורכו, מלמעלה למטה ועד לביצים. אני מכניסה אצבע בעדינות להפריד את התחתון מהעור שלך ומעבירה אותה לרוחבו, גורמת לך לצמרמורת קלה במורד המפשעה. אתה מתרומם כי אתה יודע מה אני רוצה, ואני משתמשת גם ביד השניה כדי להוריד לך את התחתונים. הוא כבר נשלף זקור מתוכם, כמעט מצליף לי בפנים ואני משתלטת עליו ביד אחת חמה ומלטפת. אני מוציאה לשון ומשרבבת אותה סביב הכיפה בעדינות, מסתכלת אליך מלמטה כשאני מצמידה אליו שפתיים ומעבירה אותן לאורך כל צידו. אני עושה זאת כמה פעמים, נשענת עליך עם יד אחת שלי על הירך שלך, ומכניסה אותו עד הסוף לאט. אתה מרגיש את החום של הפה שלי מתפשט לך על הזין ואת התנועה של הפה שלי עליו, מלווה אותו ברטיבות עם כל תנודה. אתה מתחיל להיאנח קצת ושם לי בטבעיות יד מאחורי הראש. אני רוצה לגמול לך על זה ומניחה יד שניה שלי על הירך שלך, עכשיו אני נתפסת בך לחלוטין ואתה יודע מה זה אומר. אתה תופס את הראש שלי בשתי הידיים שלך ומתחיל לזיין לי את הפה, חושב על החיילת ההיא שראית היום בתחנה ומחליט שאני זו שאשלם ביוקר על זה שלא זיינת לה את הצורה היום. אתה דופק לי את הפה מהר יותר ומהר יותר, ומתחיל לשמוע את הרוק המוגבר שהפה שלי מייצר בכל פעם שהכיפה שלך מתנגשת בלוע שלי. אני מלטפת אותך בירכיים ומגניבה יד אל עבר הישבן, קצת לוחצת אותך אליי והשד יודע למה כי אני קצת מתקשה לנשום. אתה מזיין לי את הפה דקות ארוכות עד שאתה שולף אותו ממני באחת, ספק משחרר לי את הראש ספק מעיף אותו ממך בצורה שלא משאירה מקום לדמיון. אתה ממש עצבני היום. אתה מרים אותי למיטה ומשכיב אותי על הגב כשהראש שלי מחוץ לה, מוטל אל הרצפה. אתה נעמד מולי ומכניס את הזין שלך לפה שלי במהירות, בלי שום התחשבות הפעם. אתה לוחץ לי על הגרון תוך כדי שאתה צופה בזין שלך יוצא ונכנס ממנו, מזיין לי את הפה מהר וללא רחמים כשהידיים שלך מתהדקות לי על הצוואר ומקשות עליי את הנשימה. כל זה כשאתה לא מפסיק לזיין לי את הפה לשניה אחת. אתה מבחין בקושי כשאתה רואה את הבטן שלי עולה ויורדת בקצב מהיר, שהיה אמור להיות קצב הנשימות שלי. כפות הרגליים שלי זעות באי-נוחות אבל הידיים לא זזות. אני עוד לא מתנגדת. אני רוצה לתת לך בית חם היום. אתה תופס לי את הראש מלמטה ומצמיד אותו חזק לזין שלך, עד הסוף, נשאר שם בלי לזוז עד שאני מתחילה להחנק לך על הזין ולהשתנק לתוכו. אני נאחזת בך בציפורניים ואתה מעיף לי את היד, אוחז בראשי בשתי הידיים ומזיין אותי אפילו שם, במעמקי הלוע שלי. אתה חוזר על הפעולה הזאת מספר פעמים כשאתה משאיר לי רק שתי שניות לנשום בין פעולה לפעולה, ואני צמאה לכל טיפת אוויר כמו דג מחוץ למים. בפעם השלישית אתה יוצא ממני מהר ומשחרר לי את הראש כמעט בזריקה. אתה מסתכל עליי בעיניים רושפות ומתעצבן שלא נשברתי, שאני שם לספוג את כל התסכולים שלך. אתה ניגש אליי באקסטזה, מסובב אותי על הבטן, נשכב מעליי ופותח לי את הרגליים. אתה חודר אליי באחת בלי טיפת עדינות ומזיין אותי מהר כשיד אחת שלך מושכת לי את הראש אחורה חזק מהשיער. תוך חצי דקה אתה מתפרק בתוכי, וכשאתה מסיים אתה משחרר ממני את הידיים ורק נשאר מעליי מתנשף. לבסוף אתה קם, שם את הבוקסר שלך ויוצא בלי להגיד מילה.
-
אהבתם? יש עוד.
לצפיה ב-'שלום'
שלום
12/04/2017 | 19:40
3
37
קטע קשה, מציג פעולות היטב ובאינטנסיביות ומתיחות רבה שמבטאת רגשות וזה טוב, והשילוב בין זעם הבחור לבין פעולותיו המיניות מעניין ומקורי.

לצפיה ב-'Avenged Sevenfold9; '
Avenged Sevenfold9;
14/04/2017 | 02:06
20
הפוסט שכתבת אינו מתאים לפורום זה
או שתעדני את כתיבתך או שתכתבי במקומות אחרים.
כאן משתדלים לכתוב בטקט, עדינות ולשמור על כללי הפורום.
להבא אמחוק את שכתבת ללא אזהרה.
גדעון היחידי- מנהל הפורום.
גידי.
לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
19/04/2017 | 23:06
1
6
לצפיה ב-'מי שבכל זאת צמא לעוד, מוזמן לחפש'
מי שבכל זאת צמא לעוד, מוזמן לחפש
19/04/2017 | 23:09
4
"אנונימוסקס" בפייסבוק.
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 16:56
1
4
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'מקווה שיהיה חג מהנה ושמח'
מקווה שיהיה חג מהנה ושמח
10/04/2017 | 16:21
7
שיקשר אותנו היטב למסורת היפה שלנו וייתן לנו כוחות מחודשים לעבוד במשך השנה, והרבה אהבה עם הערכה ודאגה כנות ויפות.

לצפיה ב-'הדוגמנית שאהבה אותי'
הדוגמנית שאהבה אותי
08/04/2017 | 21:40
5
78

כמו דוגמנית, שער מלודרמטי
חיוך שמקרר את הקייץ
כולך סוד, מתנשאת בקפטריה
מנערת שער- מתיזה מחזרים
חמודה, רחוקה כמו אויב

עוברת מולי עם חברות
מריחה שוקולד, את
מחייכת אליי בקטן
אני מאושר

הדרך שבה היא מחבקת
הדוגמנית שאהבה אותי

שני, חמישי, ולפעמים שלישי
כשהערב מקיש בחלון בחשאי
את באה כמו סוד
אנחנו נפגשים

מתנשקים בסטייל, ותמיד:
הדירה העצובה ממול
מסתירה את הילד שצורח
השכן מכה
ואת אומרת:

"לעולם לא אוהב
אתה אחר"

הדרך שבה היא מחבקת
הדוגמנית שאהבה אותי

אנחנו מתנשקים
אני שולח יד אל בין ...
הילד צורח, לפתע בוכה. הזמן קופא
את מחייכת, עוצמת עיניים ....

הדרך שבה היא מחבקת
הדוגמנית שאהבה אותי

לצפיה ב-'שלום'
שלום
09/04/2017 | 14:17
4
17
מעניין ומרגש, מכיל נושאים חשובים ותיאורים חזקים ובנוי היטב מבחינה רגשית ופואטית. אולי כדאי להשמיט את אמירות הרגש המפורשות כמו "אני מאושר".

לצפיה ב-'מוטי היקר'
מוטי היקר
14/04/2017 | 02:14
3
11
אהבתי את השיר שלך
דווקא בגלל שאינו מעונב
הרעיון הכללי יפה
התיאורים מענינים
יישר כח
גידי.
לצפיה ב-'גדעון מה זה מעונב?'
גדעון מה זה מעונב?
14/04/2017 | 13:50
2
4
לצפיה ב-'מישהו שאכל ענבים, '
מישהו שאכל ענבים,
15/04/2017 | 21:45
1
5
לצפיה ב-'פירוש ל: מעונב.'
פירוש ל: מעונב.
16/04/2017 | 20:42
4
ובכן אין במילון העברי פירוש למילה מעונב
 בסלנג חופשי הכוונה לרישמיות  ולפלוני הלבוש באופן רשמי כולל עניבה
( בגדי שרד )לזה אומרת חאחת לחברתה:
"ראיתי אותו אמש בתיאתרון מעונב ומגוהץ "
גידי
לחיזוק קרא בגוגל:
תפישת החברות במסורת הישראלית - אנשים ישראל -
www.peopleil.org/details.aspx?itemID=7458בלקסיקון של הישראלי מצויות מלים רבות המבטאות קוד זה ובראשן המילים "חבר'ה" ו"חברמן" ... מתוך מסורת השאלון הסוציומטרי צמח אחד המושגים השגורים בסלנג העברי: "סוציומט", שפירושו .... והמגע: הלבוש נוטה להיות ספורטיבי ולא "מעונב" אפילו יוצאים למקומות דוגמת התיאטרון.

לצפיה ב-'מה נשתנה הלילה הזה?'
מה נשתנה הלילה הזה?
08/04/2017 | 21:58
1
31
לרגל חגיגות יום הולדתי ה-30 החל בקרוב החלטתי להיות אני זה שישאל מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? http://www.tapuz.co.il/blogs/viewentry/7395405
#מפיק_קולנוע_מחפש_אהבה

לצפיה ב-' malaki'
malaki
14/04/2017 | 02:22
9
קראתי את הפוסט שלך.
הרעיון  מאדנחמד.
מעט ארוך. 
יש עתיד. תמשיך. רעיונאי זה העיקר המוזה באה לעתים 
טוב לכתוב ולהניח במגירה ימים ספורים ואח"כ להשלים.
חג שמח
גידי
לצפיה ב-'פסח חג האביב, זמן טוב להתחדשות.'
פסח חג האביב, זמן טוב להתחדשות.
05/04/2017 | 23:04
3
28
ערב טוב חברים וחברות יקרים.
עוד מעט קט נסב עם משפחותינו לליל הסדר.
אביב, פסח, האוויר הופך להיות חמים.
זמן נאה לחשבון נפש אישי להתחדשות  והתחזקות.
נפשית וגופנית.
סיקרו ביעף ,את אירועי השנה שחלפה.
חישבו האם נהגתם נכון במקרים מסוימים.
בדו שיח השתדלו להקשיב לזולת ולנסות לעזור בצר לו.
תימכו בחלשים מכם, ללא הבדל מין, דת וצבע.
היו נכונים לעזור לאלה שקשה להם.
כיתבו לנו על מעשים טובים שעשיתם.

צאו לשדות.
שאפו את הריח הנפלא של ארצנו הנהדרת.
מוללו בידכם רגבי אדמה
הריחו והתבשמו מריחות פרחי האביב.
חג פסח אביבי ונפלא לנו ולכל עם ישראל.
בברכת חברים.
גידי(גדעון היחידי)
לצפיה ב-'פסח החג האהוב עליי'
פסח החג האהוב עליי
07/04/2017 | 13:23
2
5
ואביב העונה האהובה עליי. אני נולדתי באדר קצת אחרי פורים. בארצנו אין אביב נפלא שמפסיק את עונת השלג כמו באירופה, ואולי זו הסיבה שאנשים בארצנו פחות אוהבים לדבר על מזג האוויר כי הוא קצת זיפתי. את החורף אני לא אוהב, כי אני חלש וקור מכאיב לי בעצמות. בעבר היינו חוגגים פסח במשפחה, עכשיו משפחתי מבוגרת ולא חוגגת ואשאר לחגוג ביישוב שלי עם החברים.

לצפיה ב-'יפה כתבת פילוסוף'
יפה כתבת פילוסוף
07/04/2017 | 17:52
1
14
לי חביב ביותר האביב. הפריחה המחודשת המדיפה ריחות נפלאים של התחדשות.
אם כי ככלל אני מאוהב בארצנו הנהדרת על כל מעלותיה גווניה קולותיה ונופיה
בכל עונה מעונות השנה יש את היחודיות שלה
כמו התוגה וההתכנסות  לתוך עצמנו, בסתיו.
עוצמתו של החורף
וכמובן  האביב,
והקייץ  
חג שמח לכל החברים והקוראים.
ראו תמונה שצילמתי השבוע ע"י החווה החקלאית בפ"ת
בה פריחה מתחדשת של בוגונוילאה, על רקע השלכת של החורף שעבר.
לצפיה ב-'תמונה יפה'
תמונה יפה
07/04/2017 | 19:02
1
מבחינה אחת נראית כמשהו שנופל ומתמוטט, ומבחינה שנייה עוצמה של צבעוניות חזקה מתפרצת ונוצצת. ארצנו יפה אבל המדינה גרועה.

לצפיה ב-'חשפניות למסיבת רווקים'
חשפניות למסיבת רווקים
02/04/2017 | 21:48
1
70
חשפניות למסיבת רווקים ברמה גבוהה ביותר ... להזמנות 0527959295
לצפיה ב-'אפשר גם ליום-יום?'
אפשר גם ליום-יום?
05/04/2017 | 18:20
26
.
לצפיה ב-'לא מבינה אותו...'
לא מבינה אותו...
04/04/2017 | 00:56
2
134
מכירים כבר לא מעט שנים, היינו קודם ידידים, ועם הזמן התקרבנו יותר ויותר ויש כבר משהו ממש רציני בינינו. תמיד כשהוא איתי העיניים שלו נוצצות, עם חיוך מטורף, אפילו הוא קצת נבוך ומתרגש לידי, תמיד מנסה להרשים אותי ולהצחיק אותי, ומקדיש לי מלא תשומת לב.

קנה לי פרחים ליומולדת, ואפילו היה לו ריב עם חברים שלו והעדיף לבלות איתי ביומולדת מאשר להיות איתם. הוא בטיול חו"ל עם חברים שהם מלפני שנה כבר קבעו ותיכננו, והוא אפילו לא פעם אחת הציע שיחת טלפון קולית. הוא כל הזמן שולח לי תמונות שלו ומעדכן מה עושה והכל. הוא לא שואל מה קורה איתי, אבל אם אני מספרת לו ומעדכנת הוא ישר יהיה שם עבורי ויתמוך ולא ינפנף אותי.

כשהצעתי שיחת טלפון קולית, היה לא ברגע מתאים ויש גם הפרשי שעות בינינו אבל אמר כשיהיה לו זמן הוא יתקשר. עברו כבר שבועיים לטיול שלו ויש עוד שבוע...

הוא שולח לי הודעות של תמונות ווידיאוים גם במיוחד בשעה שיודע שאני רק מתעוררת בבוקר. הוא שלח לי אפילו וידיאו פעם אחת שלו במסעדה רומנטית עם רמז על חופה וכולו מחייך כמו מפגר...

לא מבינה את זה, הוא לא מתגעגע אליי?
וגם לפני שטס אמרתי לו שאתגעגע אליו הוא פשוט היה קצת נבוך וישר החליף נושא... לא מבינה אותו..

כל הסימנים שם, אבל למה הוא פשוט לא אומר מה מרגיש?

לצפיה ב-' וואו, הרגע חזרנו מטיול בחו"ל ואני ממליצה לך ממש להרגיע'
וואו, הרגע חזרנו מטיול בחו"ל ואני ממליצה לך ממש להרגיע
04/04/2017 | 07:29
1
91
ולא לייחס שום חשיבות לכך שהוא לא מתקשר מחו"ל. אבל ממש ממש שום חשיבות, כי זה לא אומר שום דבר על היחסים ביניכם. במיוחד כשהוא לא נמצא לבד והזמן שלו הוא לא רק שלו - ממש קשה למצוא זמן לשיחה גם אם מאוד רוצים. כאמור, במקומך הייתי יורדת מזה לגמרי - זה לא אומר שום שום שום דבר.
לצפיה ב-'ל "קים 54" ו "לחייבת להגיב"'
ל "קים 54" ו "לחייבת להגיב"
04/04/2017 | 22:31
71
בנות יקרות
עצתי לך קים קראי בתשומת לב יתרה את אשר כתבה לך החייבת.
היא צודקת. כ"כ הרבה בני אנוש על הכדור שלנו ולכל אחד אופי ייחודי שלו
אין דין אחד לכולם.
היי סבלנית אל תלחצי וכמו שכתבה חברתך אל תתיחסי לכל מילה.
קחי יותר קל. הלחץ לעתים מבריח . חג שמח. גידי
לצפיה ב-'"שיר לאהובה אלמונית"'
"שיר לאהובה אלמונית"
03/04/2017 | 23:17
1
18
 שיר לאהובה אלמונית .

בחורשת  עצי   אורן  עתיקים
על  גדות  נחל  מפכה,
מקום  בו זוגות  -  צעירים  בליבם
מתוודים  על  אהבתם,
חרטתי  על גזע  עץ  עבות
צורת לב,        ושמי בתוכו.

אלייך  אלמונית,       לי בקשה.
אם שירי זה ישא  חן  בעינייך
לכי לך אל אותה חורשה
מצאי את  העץ
והוסיפי את שמך לצד  שמי.
אז  אדע,
שאת   לי  אהובה.
גידי.

לצפיה ב-'שלום'
שלום
15/04/2017 | 19:48
3
יש בשיר יופי, אבל יופי פשוט אינו המטרה של אמנות. שיר צריך ליצור חוויה של הצגת רעיונות אנושיים חשובים. התיאור של לב על העץ נשמע קצת כמו משהו של מתבגרים או ילדים. הרעיון שהאהובה אלמונית, תקרא את השיר מבלי שתדע ואם תאהב אותו תצטרף, הוא רעיון מעניין ואולי גם די חשוב וכדאי לפתחו. תיאור הנוף בהתחלה מלבב ונעים, אבל אם יש לדעתך חשיבות בשביל השיר לכך שהנוף נראה בצורה מסוימת, עליך לתאר זאת בדרך ברורה ומשכנעת וגם מבחינת המשמעות הרגשית שזה יוצר. בנוסף את הרגש עדיף בדרך כלל לא לציין באופן מפורש אלא להוכיח אותו ע"י הראיה של דיבורים, מעשים, מחשבות ותיאורים.

לצפיה ב-'"שדות ירוקים"'
"שדות ירוקים"
02/04/2017 | 23:49
2
31
שדות ירוקים .

השדות,
שוב  אינם  ירוקים  כבשנות  הששים.
זיכרון מחוייך,
מריר  כל  שהוא,
מעכב    הליך  התפוררות .
עצוב  עתה  בסוף  הקייץ
ובסתיו,
מה   בסתיו  יהייה   ?
גידי.
האזינו ברקע לשיר רומנטי נפלא משנות ה 60 ששמו "שדות ירוקים.
שרים "ארבעת האחים"

לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
03/04/2017 | 14:31
1
12
אם ההתפוררות מעוכבת, למה השדות פחות ירוקים? נראה לי הגיוני שדווקא אם לא יתפוררו יותר יישארו ירוקים.

לצפיה ב-'הסבר.'
הסבר.
03/04/2017 | 22:28
5
ציטוט:
"השדות,
שוב  אינם  ירוקים  כבשנות  הששים.

זיכרון מחוייך,
מריר  כל  שהוא,
מעכב    הליך  התפוררות .
עצוב  עתה  בסוף  הקייץ
ובסתיו,
 מה   בסתיו  יהייה "  ?
גידי.
הסבר:
מדוע השדות כבר אינם ירוקים כמו בשנות הששים
אז ככה.
השדות כבר אינם ירוקים למה כל אחד מתעסק בסמארטפון שלו ולא שם לב לאחרים.
הזיכרון,המחוייך (המריר,כל שהוא כי תקופה זו חלפה לה לבלי שוב)
הוא זה המעכב את תהליך ההתפוררות בתוכי,  של אדם לאדם זאב.
ואם זה כך בקייץ מה יהייה בסתיו שממילא יש בו עצבות ומחשבות על ימים יפים יותר.
תודה גידי

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום רב לחתונה
פורום רב לחתונה
פורום מיסטיקה
פורום עולם המיסטיקה
תטא הילינג -רונית בנגו
טיפול בתטא הילינג

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה