לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3179131,791 עוקבים אודות עסקים

פורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש. הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה . מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות . ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
המשך >>

לצפיה ב-'שאלת סקר'
שאלת סקר
20/08/2017 | 19:44
2
5
הייתה לי מנהלת וחברה טובה גם בפייס ,עזרתי שיתפתי החמאתי ותמכתי רגשית גם  ,אני רווק היא נשואה והיא יודעת שאני לא מתעסק ושומר על עצמי,אין לי פנטזיה  או רצון לשכב איתה היא 50 פלוס !והיה לי מאוד כיף לעבוד איתה והרגשתי שהמזל איתה והיא תוכל לקדם אותי בעיר האהובה עלי!  
אז מידי פעם עשתה לי לייקים,ואז נעלמנו וזה הכי מבעס שאין הדדיות בחברות וברעות איתה , וציינתי בפניה את חשיבות החברות והרעות  איתה, הסימנים היו שם ואז התרחקתי פעם ב עושה לה לייקים ,היא החזירה איזה לייק,מצד אחד אני אמור לעשות לה פרצוף על התנהגותה כשאראה אותה ,כי הרי  זה ברור שאם היא הייתה מתה עלי אז היה אחרת הכל צודק?  
אך לנהוג איתה כיום ?אני רואה אותה פה ושם ?אני בכל אופן לא רוצה לצאת מגעיל ולא מראה התלהבות ושימחה אישית כמו בעבר 

היא הייתה אמורה לשלוח לי עיתוך כל שבוע שהיא עורכת ולא שלחה... וזה הכי מבעס עם נשים שאתה משקיע ולא מקבל חזרה ,לכן אני לא מתפלא שמתנהגים לא הכי הכי או עושים משחקים איתן..
תודה על התגובות  
לצפיה ב-'אתה לא כל כך מובן'
אתה לא כל כך מובן
21/08/2017 | 18:04
11
קודם כל לא היה בנכם שום דבר רומנטי(אמרתה שגם אין לך עיניין רומנטי בה)אז למה  יש לך ציפיות  גבוהות כל כך ממנה?,יכול להיות כמה אפשרויות,הראשונה שהיא דווקה מתה עליך יותר מדי ובגלל זה היא החליטה להתרחק כי היא פחדה  לעשות טעויות, או שהיא  הבינה שאתה לא בעיניין וזה גם גרם לה להתרחק ממך,או שהיא פשוט עסוקה בעינינים שלה ואין לה זמן יותר מדי לדבר איתך,דרך אגב בעיני לייקים בפיסבוק לא מעידים על שום דבר ולא צריך לייחס לזה משמעות בכלל,יש הרבה שעושים לייק סתם מתוך נימוס מבלי לפתוח את התמונה בכלל,על כל מיקרה אין לך מה לעשות לה פרצופים,ושאתה עוזר למישהי תעשה את זה מכל הלב מבלי לחשוב שאתה צריך לקבל משהו בתמורה.
אם אתה רואה אותה,אתה יכול לשאול אותה למה לא שומעים ממנה כימעט,סביר להניח שהיא תגיד לך שהיא פשוט עסוקה,מציע לך להגיד לה דווקה שזה בסדר,אבל אתה פשוט מתגעגע,ושאם אם אי פעם היא צריכה משהו היא תמיד יכול לפנות אליך,היא תזכור את זה,ותעריך אותך יותר ככה,שיהיה בהצלחה גבר 
לצפיה ב-'שלום'
שלום
22/08/2017 | 17:42
1
תמיד טוב להיות נחמד, נעים ומנומס. אם תהיה נחמד אליה, זה ודאי ישמח אותה ותצאו מהפגישה בתחושה טובה.

לצפיה ב-' אירוח בנושא תפעול העסק ואדמיניסטרציה '
אירוח בנושא תפעול העסק ואדמיניסטרציה
( לעמוד שלי בתפוז )
22/08/2017 | 13:41
1

ביום שני, 28/8, נארח בפורום עסקים את עינת בכור, מנהלת פרויקטים בתחום אדמיניסטרציה ותפעול.
אתם בעלי עסק ואין לכם זמן פנוי לפיתוח העסק והבאת לקוחות בגלל התעסקות בתפעול הגעתם למקום הנכון

באירוח אתם מוזמנים לשאול ולהתייעץ לגבי תפעול העסק: שירות לקוחות, שירותי משרד, טיפול בלידים, בק אופיס, תיאומי פגישות, רישום וגביה לכנסים, מפגשי גיבוש ועוד.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור האירוח כבר עכשיו

לצפיה ב-'"הקדשה"'
"הקדשה"
19/08/2017 | 20:57
1
8

אצלך המבט הצלול
האוהב
שנמשכתי אליו מיד
למגע,
לחיבוק.

ואצלך החיוך
השקט, הכחול
וקצות שפתיים
רכות
אלה שאומרות לי הכל.
גידי

לצפיה ב-'יופי של שיר גידי,מי ברת המזל שזה מוקדש לה?:)'
יופי של שיר גידי,מי ברת המזל שזה מוקדש לה?:)
21/08/2017 | 18:08
1
אגב חבל שהפורום הגיע למצב כזה שהוא לא פעיל כימעט
לצפיה ב-'מחפש הקלה. לבדידות '
מחפש הקלה. לבדידות
16/08/2017 | 15:57
23
היי שלום אני מרגיש בדידות מי שלא חווה זאת לא יבין אני מחפש קבוצה חברתית כדי להפיג את הבדידות האם יש כזה קבוצה ברשת אשמח אם תתנו לי מידע 
לצפיה ב-'דו מינית או לס להקמת משפחה'
דו מינית או לס להקמת משפחה
14/08/2017 | 23:41
33
אני מחפש בחורה בגיל 35-42 ליצירת תא משפחתי משותף מבלי לפגוע בדפוס המשפחתי תחת קורת גג אחת,תוך מתן חופש ומרחב מחיה האחת של השניה.
במילים אחרות לסבית או דו מינית שלא מעוניינת לצאת בראש חוצות עם העדפת מיניותה אלא בהצנעה.
אני דוגל בשותפות ובחוויות משותפות של טיולים בארץ ובחול אירועים משותפים וכל מה שבא ומעל הכל יצירת תא משפחתי רחב חם ואוהב.
אני דו בן 50 ספורטאי נאה צעיר במראה ובנפש ובעל נתינה גבוהה.
אז יש כאן מישהי או שאתן מכירות כאלו , מוזמנות להגיב כאן או לפנות במייל: gold22@walla.com
ומי יודע אולי נגשים חלום ...
לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/08/2017 | 15:56
5

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'לאישה מאזור רמלה-לוד-נס ציונה-באר יעקב-רחובות-ראשל"צ '
לאישה מאזור רמלה-לוד-נס ציונה-באר יעקב-רחובות-ראשל"צ
13/08/2017 | 13:35
19
שלום רב.
שמי דוד. גרוש, בן 58, גר ברמלה.
נאה, נחמד, סימפטי, אסתטי מאוד. גובה 1.77  חטוב, ספורטיבי, אנרגטי. 
אנושי, נגיש, פתוח, חברותי, חייכן, חוש הומור, יודע ואוהב לכבד לרגש ולפנק. לא מעשן, לא שותה.
לקשר לא מחייב ולמפגשים מזדמנים, לחברות, לידידות אינטימית.
אני מייחס חשיבות לאופי ולא ליופי. הבנה הדדית, אכפתיות, אנושיות, חוש הומור.
נמשך במיוחד לאשה מלאה במקומות הנכונים/שופעת, חזה בינוני או גדול, ישבן גדול, מגולחת במקומות האינטימיים, אסתטית מאוד.
אני יודע ואוהב לעשות עיסוי משחרר מרגש מרגיע ומפנק, עיסוי עדין מכפות רגליים ועד ראש, עיסוי לתענוגות הנפש והגוף, עיסוי ידני וגף לגוף, יחד או לחוד. כרצונך ולהנאתך המקסימלית. אני מאוד רגיש וחושני ואוהב ויכול לעשות אהבה. מכל הלב והרגש ורצון ותשוקה הדדיים.  
להשתמע. 
לצפיה ב-'לבחורה/אשה מאזור המרכז או השפלה, לא נשואה '
לבחורה/אשה מאזור המרכז או השפלה, לא נשואה
12/08/2017 | 12:21
25
שלום רב.
שמי דוד. גרוש, בן 58, גר ברמלה.
נאה, נחמד, סימפטי, אסתטי מאוד. גובה 1.77 רזה, ספורטיבי, אנרגטי.
אנושי, נגיש, פתוח, חברותי, חייכן, חוש הומור, יודע ואוהב לכבד לרגש ולפנק. לא מעשן, לא שותה.
לקשר לא מחייב ולמפגשים מזדמנים, לחברות, לידידות אינטימית.
אני מייחס חשיבות לאופי ולא ליופי. אנושיות וחוש הומור.
נמשך במיוחד לאשה מלאה במקומות הנכונים/שופעת, חזה בינוני או גדול, ישבן גדול, מגולחת במקומות האינטימיים, אסתטית מאוד.
אני יודע ואוהב לעשות עיסוי משחרר מרגש מרגיע ומפנק, עיסוי עדין מכפות רגליים ועד ראש, עיסוי לתענוגות הנפש והגוף. כרצונך ולהנאתך המקסימלית. אני מאוד רגיש וחושני ואוהב ויכול לעשות אהבה. מכל הלב והרגש ורצון ותשוקה הדדיים וללא שום תשלום.
להשתמע.
לצפיה ב-'סיפורים מהקפיטריה'
סיפורים מהקפיטריה
07/08/2017 | 23:42
3
48

בכל שעה, מדושנת
ועגלגלה, מתמלאת הקפיטריה,
כמו מחבת, בקישקוש פרצופים,
שדגים מבטים, ממעמקי הכסאות הכחולים.

כשמבטך קופא, כמו הזמן
בצילום, ובחדרי החושך של
הלב, מצלצלים  טלפונים אני חולף לידך
ולא אומר מילה.

לצפיה ב-'נדמה לי שכבר פרסמת את השיר הזה'
נדמה לי שכבר פרסמת את השיר הזה
08/08/2017 | 19:25
12
יש בו משהו יפה, אולי השילוב של פעלתנות תיאורית וכמיהה רגשית לא ממומשת, אבל יש לי הרגשה שהפעלתנות קצת מכנית מדי ולכן לא משכנעת רגשית. יש כמה מטפורות יפות כמו מעמקי הכיסאות הכחולים, ואולי גם פרצופים שדגים מבטים.

לצפיה ב-'למוטי ריקלין'
למוטי ריקלין
09/08/2017 | 22:59
1
10
אהבתי 
תודה מוטי. גידי.
לצפיה ב-'תודה גדעון'
תודה גדעון
09/08/2017 | 23:09
2
לצפיה ב-'"שוב לאהוב" שיר לכבוד ט"ו באב, הוא חג האהבה'
"שוב לאהוב" שיר לכבוד ט"ו באב, הוא חג האהבה
05/08/2017 | 17:01
3
18

שוב  לאהוב

מי שחווה אהבה אדירה בחייו
והיא עם השנים התפוגגה
ונמוגה בשיגרת הזמן,
מתדפק שוב על דלתותיה
מחבק  את  הזיכרונות
ומחפש
מחפש  את  האחת  שכמוהו,
כמיהתו  -  כמיהתה.

מאזין ומתמכר   לנהמת   הגל   המסתער,
בגיפוף מתגלגל  על  סלעי  החוף.
רוצה לשבור את קשר השתיקה
ומבקש,   לשוב  ולאהוב  -
כבראשונה.
גידי.                                 חג אהבה שמח לכולנו
לצפיה ב-'נחמד, מרגש ומכיל משהו יפה'
נחמד, מרגש ומכיל משהו יפה
06/08/2017 | 23:00
4
לצפיה ב-' יופי של שיר גידי :)'
יופי של שיר גידי :)
07/08/2017 | 15:30
1
4
לצפיה ב-'לסאני ולפילוסוף הרוחני.'
לסאני ולפילוסוף הרוחני.
08/08/2017 | 00:02
5
תודה מעמקי לבי על המחמאות לשיר.
חג אהבה שמח לכל הכותבים והקוראים בפורום .   גדעון היחידי - גידי
לצפיה ב-'" כמיהת הלב " שיר שכתבתי על כמיהה. גידי.'
" כמיהת הלב " שיר שכתבתי על כמיהה. גידי.
31/07/2017 | 22:45
5
27
הכמיהה הזו... למגע ידה של אשה.
אשה במלוא מובנה של המילה.מבחינתי, אין רגש חזק ועמוק מזה.

כמיהת הלב

מוטב תחושה מעומק הלב,
ממילות רהב, ריקות מתוכן.
בשדות הגעגועים ,
כמיהותי ממתינות לסוף הקייץ.

נושא מבטי מערבה בדאגה
בתקווה, לחוש את הסתיו,
את מראה השלכת
ותחילתם של גשמי הברכה.

בחדשות הודיעו עתה, על חום קיצוני.
והיכן, היכן תחזית מזג האוויר החורפי ?
ואת,
היכן את אהובתי ?
גידי

לצפיה ב-'יופי של שיר גידי :)'
יופי של שיר גידי :)
02/08/2017 | 11:40
4
5
לצפיה ב-'שלום'
שלום
02/08/2017 | 19:38
2
8
כמה מטפורות יפות פה ושם: שדות געגועים, כמיהות מחכות לסוף הקיץ, אבל רוב הרעיון של השיר פשטני ולא מחדש מעבר לדברים שנאמרו כבר הרבה.

לצפיה ב-'לפילוסוף הרוחני '
לפילוסוף הרוחני
04/08/2017 | 15:36
1
11
תודה על המלחמאות ברישא
ובהמשך,
אינני כותב שירים רק לפילוסופים וידענים אחרים אלא לפשוטי העם 
לדוגמא, אני עצמי. תקוותי היא שכל אחד יקרא יבין ויהנה
תודה גידי.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
04/08/2017 | 18:54
9
אפשר לכתוב פזמונים חביבים וזה מהנה ונחמד, אבל חשוב וכדאי להשתדל לשאוף גם לרמות רוחניות נעלות ומעניינות, גם רגשית. בנוסף גם בפזמון פשוט כדאי להימנע מרגשנות ומבנאליות.

לצפיה ב-'סאני יקר'
סאני יקר
04/08/2017 | 15:32
4
תודה על המחמאה. גידי
לצפיה ב-'המטרוף '
המטרוף
02/08/2017 | 10:05
4
56
טוב אז הסיפור שלי קצת שונה
אני אתחיל בזה שעברתי לדירה חדשה בגבעתיים
והכרתי בחור .... הבחור הזה הוא חבר מאוד טוב של השותף שלי הוא ידע שאני נכנסת לדירה וחיפש אותי מלפני זה עוד בפייסבוק והתאמץ מאוד להשיג אותי חשוב לציין מאוד !!!
ואני זרמתי עם החיים אבל בהתחלה לא רציתי אותו
הוא התחיל להופיע פשוט כל יום והתחיל במסע חיזורים שלא פסק עד שנכנעתי לו .... אבל לא רציתי להגדיר את הקשר
הזמן עבר נקשרנו התאהבנו ... נפתחנו התרגלנו
וכן אני אומרת בפה מלא שהתאהבתי ונקשרתי
אבל הוא אחרי כמה זמן אמר שהוא זה שלא רוצה להגדיר את הקשר
שלנו המשכנו את הקשר כרגיל כי הוא אומנם אמר שהוא לא רוצה להגדיר את הקשר
אבל היה מדבר איתי כל יום נפגש איתי כל יום היה איתי והתנהג איתי כמו זוג לכל דבר ועניין גם כשניסיתי שזה ייגמר הוא לא נתן לי תמיד שלח הודעות התקשר והמשיך להופיע ולהפתיע
המשכנו את הקשר
אתמול הוא אמר לי
שהוא לא אוהב אותי כמו בזוגיות אלה אוהב את מי שאני
אין לי מושג מה זה אומר אבל הלב שלי לא יכול לשאת את זה יותר
בשום צורה אני אוהבת אותו ואפילו מאוהבת אבל לא מסוגלת יותר אני צריכה עצה טובה מכל הלב ...
סיפרתי ממש בקצרה לא פירטתי עד הסוף צריכה עצה טובה
אם אתה אוהב אותי למה אתה לא משחרר ממני 
בכל מקרה אחרי אתמול חסמתי אותו בכל צורה אפשרית זה הולך להיות קשה אבל כרגע אין ברירה 
לצפיה ב-'עשית בשכל'
עשית בשכל
02/08/2017 | 11:33
30
הבעיה שהוא חבר טוב של השותף שלך אז הוא ימשיך לבקר אותך גם אם תרצי או לא תרצי ,והשאלה אם תיהי מספיק חזקה בשביל להתמודד  עם זה?,לטובתך עדיף מאד שכן,לפי איך שאני מבין המצב הזה פשוט נוח לו,הוא לא אוהב אותך אבל נוח לו שאת זמינה בשבילו שהוא רוצה,יש הרבה גברים שאפילו שהם נפרדים בעצמם מהבחורה, הם לא נותנים לה להמשיך לחיות את החיים שלה ומעדיפים לשמור אותה על אש קטנה שתיהיה תמיד זמינה בשבילהם,עם כל הקושי תנתקי איתו כל קשר,תבקשי מהשותף שלך שיגיד לו שאם הוא מתכון לבוא לבקר בדירה,שיגיד לו,שלא יבוא בהפתעה,ואז את תלכי להסתובב אפשהו עד שהוא ילך שתראי אותו כמה שפחות,לפחות לבנתיים עד שאת תתחזקי ותצאי מהסרט הזה,ועם הזמן אני מקווה שתמצאי זוגיות חדשה עם מישהו שבאמת יאהב אותך,מאחל לך בהצלחה,תיהי חזקה,ואם את צריכה משהו אנחנו פה  בשבילך    
לצפיה ב-'שלום'
שלום
02/08/2017 | 19:35
1
17
צריך וחיוני למצוא על מה לדבר בקשר. דברו על דברים שחשובים לחברות, נושאים רגשיים וחשובים רגשית מחייכם ואז הקשר יהיה יותר ברור. ככל שהנושאים יהפכו עם הזמן לאישיים יותר, החברות תהיה אישית יותר. נסו יותר לדבר מלגעת, ולגעת בעיקר כמחוות רגש ופחות להנאה. אל תמהרו עם התאהבות, אלא השקיעו בפיתוח אטי וטוב של הקשר.

לצפיה ב-'אמונה יקרה'
אמונה יקרה
05/08/2017 | 16:57
17
דעתי דומה לדעתו של סאני ואני כותב אותה כדי לחזק אותך לנתק את הקשר.
קראתי בתשומת לב את שכתבת . נראה לי כי את חזקה מספיק להתייצב מולו ולאמר לו במילים בוטות שזה נגמר ושלא יציק לך.
עד שזה לא יסתיים ראשך יהייה טרוד בו ויקשה עלייך לחפש בן זוג שיקדיש את כל כולו לזוגיות בינכם. חג אהבה שמח. גידי
לצפיה ב-'זה לא סיפור שונה'
זה לא סיפור שונה
05/08/2017 | 23:12
17
לצערינו זה לא שכיח גבר שרוצה פתח מילוט קל או סתם להשאיר אותך על החכה, ואני הייתי גם במצב הזה.
אם כבר חסמת אותו אז טוב שכך ותשאירי ככה, אם בכל זאת הוא ינסה ואת רוצה לדעת מה לומר לו, אז פשוט תגידי לו שיחליט, אי אפשר לשחק ככה באנשים.
לצפיה ב-'תיכנסו תמונות אמיתיות יכול להיות שכנה שלך'
תיכנסו תמונות אמיתיות יכול להיות שכנה שלך
25/07/2017 | 14:15
1
107
לצפיה ב-'איזו מגעילה'
איזו מגעילה
26/07/2017 | 18:42
66
אולי בלבוש אחר הייתה נראית טוב יותר.

לצפיה ב-'חייבת עזרה להבין '
חייבת עזרה להבין
22/07/2017 | 10:23
12
176
גבר שאהבתי מאוד ואהב אותי. בגלל שאני נשואה והוא גרוש הכיר נשים ושכב איתן. איך אפשר להפריד רגש מסקס.  אני לא יכולתי אף פעם לחשוב על להתקרב לגבר אחר בלי שיהיה משהו רגשי ביננו. אני יודעת שלגברים יש צרכים. אבל איך אפשר לעשות אקט מיני עם הידיעה שזה יפגע באישה שאתה אוהב.
ולומר לי שהוא הזדיין איתה כי היא טובה במיטה אבל לא כמוני. ורק אותי הוא אוהב. ורק איתי מתנשק. ואיתן הוא מנשק אבל לא מתנשק.
איך אפשר????
לדעת שמשפט כזה ישבור לי את הלב.  לאישה שטענת שאתה אוהב ואם היא תתגרש למענך אז תתחתן איתה ותהיה נאמן.

אז זו שאלה כללית.. למי שיכול לענות איך מפרידים אם בכלל

לצפיה ב-'את נשואה...'
את נשואה...
22/07/2017 | 16:24
2
121
מזכיר לי את ההוא שהכיר מישהי חדשה ולא יודע איך להתמודד עם החשדות של החברה שלו ונורא כבד לו כל העניין ובנוסף אשתו בהריון...

אני חושב שאין לך לב בכל מקרה. אחרת היית חושבת מה עם הלב של ההוא שנשוי לאחת כמוך...
לצפיה ב-'אחלה תשובה'
אחלה תשובה
22/07/2017 | 16:29
1
81
תן לעצמך טפיחה על השכם
לצפיה ב-'תודה. תני לעצמך גם אבל אחת שתוציא אותך מפורום אהבה ורומנטיקה'
תודה. תני לעצמך גם אבל אחת שתוציא אותך מפורום אהבה ורומנטיקה
23/07/2017 | 23:01
57
אל פורום בגידות ואהבות אסורות וכו'.
לצפיה ב-'שאלה לי אליך גם כן'
שאלה לי אליך גם כן
22/07/2017 | 18:45
104
אם כואב לך כל כך שבוגדים בך,אז למה את בוגדת בבעלך?לא יכאב לו אם הוא ידע שבגדת בו?(יכול להיות שגם בעלך בוגד בך ואני לא בא לשפוט אותך,אבל איך את לא מבינה בגידות של אחרים שאת בוגדנית בעצמך?)תקראי קצת על קרמה ואולי תנסי לשנות את הדרך שבה בחרת לחיות,בהצלחה
לצפיה ב-'פשוט מאד'
פשוט מאד
23/07/2017 | 18:20
7
58
אם את נשואה, א - ס - ו - ר לך בשום פנים ואופן לקיים קשר רומנטי עם אדם אחר בעולם מלבד בעלך. אם קיימת, את בוגדת. מותר לכם להיות ידידים ככל שתרצו. בתור ידיד, מותר לו ליצור קשרים חומריים ורומנטיים עם אחרות.

לצפיה ב-'עוד משהו'
עוד משהו
23/07/2017 | 18:21
6
41
אם את נשואה, את בוודאי יוצרת קשרים חומריים עם בעלך. אז במה בדיוק את מאשימה אותו?

לצפיה ב-'יפי נפש '
יפי נפש
26/07/2017 | 08:02
5
58
אפשרי לאהוב שני גברים במקביל.  לכן פניתי לפורום הזה  . מבחינתי לא בגדתי בבעלי  אני אוהבת עוד גבר בנוסף.

כשתגדלו תבינו
לצפיה ב-' זה תאמרת שלפי התאוריה שלך'
זה תאמרת שלפי התאוריה שלך
26/07/2017 | 10:58
3
65
אם הבן זוג שלך שוכב עם מישהי אחרת שיש לו אליה רגשות,זה בסדר מבחינתך?זה לא בגידה?  אבל מי שיבגוד בך עם מישהי שאין לו טיפת רגש זה הבגידה האמיתית? בדרך כלל שבוגדים עם מישהו שיש אליו רגשות זה בגידה הרבה יותר כואבת בשביל הבן/בת זוג,זה ממש לנהל חיים כפולים,לחיות חיים של שקר,זה לא שאת היחידה שעושה את זה,אני  מאמין שהרב דווקה בוגד,אבל על תנסי לשקר לעצמך שאם את בוגדת בבן זוג שלך עם מישהו שאת אוהבת זה לא בגידה,זה הבגידה הכי גדולה שיש,תעשי מה שטוב לך רק על תתפלאי עם יום אחד הכול התפוצץ לך בפרצוף ותביני שכל מי שאיתך לא באמת אוהב אותך,קראת לעצמך זו שרוצה להבין,אבל לא ניראה שאת באמת רוצה להבין,על תסתכלי על זה כאילו אנחנו שופטים אותך,תסתכלי על זה כאילו אנחנו מנסים לעורר אותך ולעזור לך להיות מציאותית יותר,על כל מיקרה שיהיה בהצלחה 
לצפיה ב-'פורום אהבה ורומנטיקה...'
פורום אהבה ורומנטיקה...
27/07/2017 | 11:30
2
49
מה זה משנה אם בגדתי. מה שחשוב כאן זו הבעייה לגבי האהבה ונתקעתם על נושא הבגידה. כשאוהבים הראש לא עובד רק הלב מדבר.
אבל  זה כבר לא משנה. מה שהיה נגמר והאהבה מתה.
לצפיה ב-'עכשיו את כבר מדברת יותר לעיניין'
עכשיו את כבר מדברת יותר לעיניין
27/07/2017 | 13:10
35
אני מציע לך בתור התחלה למחוק את הבן אדם הזה(וזה לא צריך לעניין אותך הסיפורים שלו),על תשרפי זמן יקר מהחיים שלך על בן אדם שימשיך לבגוד בך בלי הפסקה,במיוחד שכבר יש לך רגשות אליו כך שכמה שזה ימשך יותר את תיהי יותר אומללה,אם תרצי להתיעץ לגבי עוד משהו אנחנו פה תמיד בשבילך,שיהיה בהצלחה 
לצפיה ב-'בדיוק שלך זה לא משנה, ולי כן. אז תעברי לפורום שבו לאף אחד לא'
בדיוק שלך זה לא משנה, ולי כן. אז תעברי לפורום שבו לאף אחד לא
31/07/2017 | 18:31
16
יהיה אכפת שעוד בוגדת מצטרפת לבוגדים.
לצפיה ב-'אז ענית עכשיו לעצמך, לא?'
אז ענית עכשיו לעצמך, לא?
29/07/2017 | 18:34
28
"אפשר לאהוב שני גברים במקביל".
אז החבר שלך אוהב שתי נשים במקביל.

וזה מדהים איזה סיפורים אנשים מספרים לעצמם כדי לצאת בסדר...
"מבחינתי לא בגדתי בבעלי  אני אוהבת עוד גבר בנוסף". 
זה אמיתי?!
אני מניחה שלא אהבת את החבר הנוסף שלך רק בלב...
עשית דברים שלא היית מספרת לבעלך ושהוא לא היה מאשר, אילו ידע.
אז בגדת באמונו. הסכמתם לשמור אמונים ואת לא עושה את זה.

לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2017 | 17:49
9

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-'"קל לכתוב לך שיר". שיר של גידי'
"קל לכתוב לך שיר". שיר של גידי
22/07/2017 | 14:09
3
20

קל לכתוב לך שיר.

ברוחי  כתבתי
ואת, חזרת אלי בתשובה..
שוררתי,
ואת  חיברת  מנגינה.
קשרתי  לך כתרים,
חייכת במבוכה
נגעתי   בנפשך,
ואת  חיבקת  באהבה.
גידי
לצפיה ב-'שלום'
שלום
28/07/2017 | 12:59
2
5
המחזוריות ההדדית די יפה אף שהיא פשוטה ואולי זה קסמה, הדימויים מרגשים ודי מעניינים וחזקים. הייתי מוותר על החזרה בתשובה, אנחנו לא עוסקים בשיעור דת עכשיו.

לצפיה ב-'פילוסוף יקר'
פילוסוף יקר
28/07/2017 | 20:36
1
10
אולי לא ירדת לסוף דעתי ולכך שלמילים "חזרה בתשובה" יש משמעות כפולה.
הראשונה: לשוב ולהגיב למילים שלי
והשנייה, לשוב לחייק הדת.
תודה גידי
לצפיה ב-'זה בדיוק מה שטענתי שלא טוב'
זה בדיוק מה שטענתי שלא טוב
28/07/2017 | 20:41
6
לא צריך להגיד בשירה שתשוב לחיק הדת. אנחנו לא בשיעור דת ולא צריך הטפה דתית, צריך לתת יופי אמנותי.

לצפיה ב-'זוגיות '
זוגיות
19/07/2017 | 20:11
3
122
היי. אני בת 24 ובן זוגי בן 31, אנחנו בזוגיות כבר 6 שנים. אני באה ממשפחה מרובת ילדים 13 נפשות ולכן תמיד הייתי אדון לעצמי. החבר שלי בן יחיד וקשור לסינר של אמא שלו. בתחילת הקשר היה מושלם. די נקשרתי למשפחה שלו. אמא שלו נראיתה לי אדם מדהים, תמיד מפנקת ותומכת. אבא שלו פחות הוא קשוח, עצבני ושותה הרבה. כשעובר עליו יום טוב הוא פתאום נחמד ומחוייך, אבל זה די נדיר. אחרי שנה של זוגיות, כשכבר הייתי מאוהבת עד מעל הראש, הכל השתנה.
דברים התחילו להציק לי:
1.הוא מסתובב ליד אמא שלו בתחתונים, וגם היא מסתובבת לידו בתחתונים וחזייה כשהציצי שלה בחוץ. נראה לי הזוי בתור מישהי שבאה מבית מסורתי. 
2.אבא שלו צועק מקלל ודורש, ולא אכפת לו אם אנחנו עסוקים.והחבר שכ”כ מפחד מאבא נעמד דום לכל בקשה או התקף זעם שלו.
3.הם מתקשרים כל שעה עגולה, לא משנה איפה אנחנו, הוא מחוייב לענות.
הם גם נכנסים לחדר מבלי לדפוק, פעם תפסו אותנו עירומים ....
4.בכל מריבה בין ההורים שלו, האמא מערבת אותו ושניהם יורדים על האבא ומסתגרים בחדר לצפות בסרט. 
אני מאמינה שילד לא אמור להתערב בזוגיות של ההורים שלו, אלא אם כן קורה דבר חריג שדורש התערבות. בכלל, אני חושבת שזו הסיבה בגללה הם גם מרשים לעצמם להתערב ביחסים שלנו. 
5.הוא לא מנשק אותי ליד אמא שלו ושומר ממני דיסטנס. דבר מוזר ולא מובן. כששאלתי אותו למה הוא ענה שזה לא מתאים. אפילו התוכניות שלנו נקבעות לפי התוכניות של ההורים שלו. 
יום אחד כבר לא יכולתי עם הלחץ וחוסר הפרטיות ודיברתי איתו. כמובן שהוא לא הבין ולא הסכים איתי ורבנו. אחר כך הוא ניסה לחבק ולנשק אותי. ניסיתי להתרחק ממנו והוא נשכב מעליי במיטה. וכשהזזתי את הראש הצידה ראיתי את הדלת פתוחה למחצה ואמא שלו הציצה עלינו. קפאתי, הייתי בשוק. היא כמובן נעלמה. החבר שאל אותי מה קרה וסיפרתי לו. הוא לא האמין לי. אבל הבטיח לדבר איתה. היא הכחישה וכעסה עליו, היא הייתה איתו ברוגז 3 יום. והוא התעצבן עליי ואמר שאני מנסה לסכסך ביניהם. כ”כ נפגעתי. תמיד הייתי נחמדה אליהם ועזרתי בכל מה שביקשו באהבה.
כעסתי נורא אבל השתדלתי להתנהג כרגיל. באחד הימים יצאנו למלון בתל אביב, ואמא שלו לא הפסיקה להתקשר ולהגיד שמשעמם לה בבית. ביקשתי ממנו לומר לה שהוא מנתק את הטלפון ויתקשר אליה ביום שאחרי. הוא התעצבן אבל עשה את זה.ביום שאחרי כשהתקשר לשאול לשלומה, היא הודיע לו שהם בדרך אלינו עם הדודה והסבתא שלו. רתחתי מכעס. והוא? הוא כעס עליי שאני מתעצבנת ואפילו לא ניסה להבין אותי.כשהם הגיעו כמו תמיד הההורים רבו ביניהם ברוסית. וכולם התערבו לטובת האמא וצעקו על האבא. ואני? חייכתי כהרגלי, ניסיתי לשדר רוגע למרות שבפנים בערתי. רציתי להיקבר. הם החליטו שהולכים כולם לים ונסחבתי עם החבר בפנים חמוצות. וכשהיינו לבד ניסיתי לדבר איתו על זה והוא דאג להאשים אותי שאני שוב מסכסכת כשבסך הכל ניסיתי להסביר לו שזה לא תקין שבחופשה שלנו ההורים שלו יפתיעו ככה. ברחתי משם והוא נשאר במקום, הסתובבתי בעיר זרה, ובכיתי את הנשמה. החופשה שלי פשוט נהרסה. 
אחרי 3 שנים שהתנדנדתי בין הבית של ההורים שלי לשלו, הודעתי לו שאני רוצה שנשכיר דירה. הוא אמר שהוא צריך להתייעץ עם אמא, והיא בכתה שתישאר לבד והוא אמר לי שבינתיים לא. כאב לי עליה, אבל לא נוכל לחיות איתם לנצח. החלטתי להשכיר לבד, חסכתי כסף. וכשהבין שאני רצינית, הוא הודיע לי שנחפש ונעבור ביחד. הוא הלך לראות דירות עם ההורים שלו, כי אמא שלו החליטה. ולמרות שכעסתי לא התלוננתי. גם כשרציתי לקנות דברים לדירה מסתבר שאמא שלו קנתה לנו הכל ללא ידיעתי!. עד היום אומרת תודה אבל לא רוצה להרגיש חייבת. אחרי חצי שנה בדירה החבר התייעץ עם אמא על מעבר דירה בלי לעדכן אותי. היא שמחה לספר לי על זה ולשאול אם אני יודעת ואני צחקתי ואמרתי שכן למרות שלא היה לי מושג. כששאלתי אותו על זה הוא ניסה לשקר לי שדיבר איתי ושכחתי. ובסוף עוד התעצבן שאני נפגעת משטות כזו. מאז שהוא הציע לי אירוסין ללא ידיעתה של האמא, והיא כעסה עליו, הוא לא עושה צעד בלי המילה שלה. זה מכעיס אותי נורא אבל אני מרגישה שבגלל הנתינה שלהם, אין לי זכות לומר מילה. מרגישה כפוית טובה כשמתלוננת. וגם החבר לא מבין מה הבעיה שלי עם ההורים שלו, כי הם עוזרים לנו מאוד. היום לא אומרת מילה, כי הבנתי שזה רק הורס לי את מערכת היחסים איתו. מדברת ומתראה פחות עם ההורים שלו. הוא פוגש אותם כל שבוע לבד. מתרצת שיש לי לחץ בעבודה ותוכניות אחרות. והאמת יש לי שקט. כמובן שזה לא יכול להימשך ככה, כי אני בעד לזכות במשפחה חדשה. אבל לא דימיינתי כזו משפחה. מפחדת להביא ילדים. ושהמצב יהיה גרוע יותר. מפחדת שהם יתערבו וגרוע מזה יחליטו  בנושא כמו חינוך הילדים וניהול הבית שלנו. מה לעשות?!
לצפיה ב-'הדר יקרה'
הדר יקרה
19/07/2017 | 22:48
2
52
פוסט התגובה שלי אינו מקצועי. אין לי תואר בפסיכולוגיה ואני מביע כאן רק את דעתי האישית על סמך נסיוני בחיים.
המקרה שלך הוא קלאסי לבחור בן 31 שעדיין קשור לסינור של אמו זה שהיא לידי בבגדים תחתונים מזכיר את תסביך אדיפוס .מכירה אם לא ראי באינטרנט.
את בסך הכל יצאת עכשיו לחיים . אל תסכימי שאמו תשלוט בחייכם
או אני או היא אמרי לו ותדבקי בעמדתך ללא פשרות.
מצב הענינים בינייכם לא פשוט. הוא קשור לאמו מכיוון שהקשר בין הוריו אינו רגיל, והוא מגונן עליה ואינו פנוי כולו אלייך. כדאי שתתיעצי עם מומחה הציגי לו את הנושא והאזיני לו. גידי

לצפיה ב-'גידי'
גידי
20/07/2017 | 01:52
1
55
אני מודה לך על התגובה המהירה.
אני ניסיתי את הטקטיקה הזו ולא כל עבד לי. אמא שלו בעדיפות ראשונה וכך ישאר.
לפחות מהתשובה שלך הבנתי, שהבעיה היא לא אצלי ובאמת יש פה משהו לא תקין. אז תודה. כנראה שהפתרון ברור, למרות שאני מנסה להתעלם, הגיע הזמן לחתוך. 
לצפיה ב-'הדר יקרה'
הדר יקרה
21/07/2017 | 10:23
32
ניכרת  בך הבנה נבונה.
את כה צעירה ונכונה לך בעתיד זוגיות חיובית בה תהיי את כינור ראשון.
בהצלחה. גידי.
לצפיה ב-'מגירת הסתרים'
מגירת הסתרים
16/07/2017 | 22:47
2
55

מגירת  הסתרים. 

יודע  רזייך  הכמוסים  נערה
אך את, 
כשוך  ריגושי  רוחך,  נעלמת  בסערה
ואת ערגותייך, 
מדחיקה  למגירה  אפלה ,
כשאת  המפתח  את טומנת,
במקום  שאת  עצמך,  אינך  זוכרת.

אם  ברצונך לחוש  שוב  כנערה  נאהבת ,
פתחי בחצות  לאהבה,   את  הדלת.
גידי 
לצפיה ב-'נחמד והרעיון מפותח מעניין'
נחמד והרעיון מפותח מעניין
17/07/2017 | 14:20
1
6
לצפיה ב-'תודה פילוסוף '
תודה פילוסוף
19/07/2017 | 22:35
2
לצפיה ב-'"מחשבה" שיר כמיהה ואהבה שכתבתי'
"מחשבה" שיר כמיהה ואהבה שכתבתי
15/07/2017 | 21:00
2
25

מחשבה.

שלחת  אותי אל  מחשבה.
שם, בחום  קייצי   מהביל,
ההזייה  שוחקת.  
תעצומות  גוועו  בין  ליל.
סערת נפשי,
מבקשת  תנחומים  בחידלון.

העוד תיפרח לה אהבה בינינו  ?
זריתי מילותי לרוח.
באוויר מתנגנת  תגובתך,
כסימפונייה בלתי  גמורה.
לתוכי הפנמתי,
עד סוף הקייץ,  אדע את התגובה.
גידי

לצפיה ב-'שלום'
שלום
15/07/2017 | 21:36
1
10
הרעיון של החלפת מחשבה על אהבה מסקרן ומעניין, אבל תיאור התעצומות וסערת הנפש נראה לי אולי מוגזם קצת.

לצפיה ב-'תודה פילוסוף'
תודה פילוסוף
16/07/2017 | 22:41
4
כל אחד וההגזמות שלו.
תלוי באיזה צבע משקפיים אתה בוחן כליות ולב. גידי
לצפיה ב-'שוב אתן מנופפות בחיוך שוקולד מקסים'
שוב אתן מנופפות בחיוך שוקולד מקסים
10/07/2017 | 22:19
6
51
לצפיה ב-'מה זאת אומרת? '
מה זאת אומרת?
11/07/2017 | 15:02
5
22
לצפיה ב-'בהחלט משפט די יפה'
בהחלט משפט די יפה
13/07/2017 | 20:20
4
31
האם זה שם לשיר חדש שכתבת? היום כתבתי שיר קסום על פריז, שהייתי בה עם הוריי בילדותי.

לצפיה ב-'פילוסוף תודה. השורה היא כל השיר. '
פילוסוף תודה. השורה היא כל השיר.
14/07/2017 | 00:14
1
14
לצפיה ב-'פעם הייתה פרסומת ברדיו'
פעם הייתה פרסומת ברדיו
15/07/2017 | 19:33
11
כנראה למילקי: זה סיפור שמתחיל בקצפת ונגמר בשוקולד. אז היה לי רעיון לכתוב סיפור שמתחיל בקצפת ונגמר בשוקולד. כתבתי את ההתחלה עם הקצפת, אני לא זוכר אם כתבתי גם את הסוף עם השוקולד.

לצפיה ב-'קדימה פילוסוף תפרסם את השיר על פריז בפורום שירה ופרוזה'
קדימה פילוסוף תפרסם את השיר על פריז בפורום שירה ופרוזה
14/07/2017 | 00:24
1
7
לצפיה ב-'לא אהבתי את פורום שירה ופרוזה'
לא אהבתי את פורום שירה ופרוזה
14/07/2017 | 01:06
19
רוב השירים שם נראו לי ברמה מאד ירודה.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ויקטוריה רבין- מאמנת זוגית
האם אתה לא מחובר לעצמך?
הכח לשמוח- בוקר קסום של מיקסום
הכח לשמוח
תטא הילינג -רונית בנגו
טיפול בתטא הילינג

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה