לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש. הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה . מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות . ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
המשך >>

לצפיה ב-' בקשר לגברים ונשים ומה שביניהם'
בקשר לגברים ונשים ומה שביניהם
25/06/2017 | 01:28
8
פתחתי בלוג חדש: תובנות משנות חיים נכתבו כבר שני פוסטים מושקעים על בינו ובינה ועל יחסים למי שירצה: http://sherii.bloger.co.il/
לצפיה ב-'סיפור אהבה קצר'
סיפור אהבה קצר
21/06/2017 | 19:42
19
אדם קם בבוקר והחליט ללכת ללמוד עבודה חדשה. קיווה שכך יצליח להגשים את עצמו. לכן נרשם לכמה חוגים, והתעשר בידע מעניין. באחד החוגים פגש את אהבת חייו. הם יצאו כמה זמן כהיכרות  תמימה ובהמשך החברות התחזקה יותר ויותר. היא הייתה יפה. באותה תקופה היה יוצא לפעמים למסיבות לילה ואת האישה השאיר בבית. האישה קינאה בו והחליטה לצאת גם היא. במועדון לילה בזמן ריקוד סוער מסומם אחד אנס אותה, אחרי שאמר לה את שמו. היא חזרה מדוכאת הביתה והרבה זמן לא גילתה לו את הסיבה. האיש נעשה עצוב למראה מצבה, ושתיקה השתררה בבית. יום אחד, הכריח אותה לגלות לו את סוד עיצבונה. כשגילתה לו בגמגום, ניחם אותה ואמר שהלילה ישכב איתה ואולי כך תשכח מהאנס הארור. היא אמרה לו שייזהרו לא להביא ילדים, כי חברתה לשעבר ילדה ילד נהדר והוא נהרג במלחמה. היא ידעה שלא תוכל לסבול צער כזה. אהבת אם האהבה הכי חזקה שיש. הוא שאל אותה איך יתחתנו מבלי להוליד. למשמע ההערה חייכה ואמרה שאם הוא רוצה להתחתן, אפשר להתחתן ואחר כך להוליד או לאמץ. הוא הציע לה ללמוד תורה כדי להיות שלמה עם עצמה, ואז יוכלו להתחתן. היא למדה תורה והילת אור יצאה מפניה. הוא ראה את זה ונדהם ונפעם ניגש לנשקה, ואז גם הוא האיר בהילה גדולה. אז נודע להם שהאדם שאנס אותה במועדון מת מסרטן. אלוהים מעניש, לא צריך עונש מאדם. הם התחתנו וחיו באושר.

לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:32
2
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-'מחקר בנושא עוול ופגיעות ביחסים - אוניברסיטת חיפה'
מחקר בנושא עוול ופגיעות ביחסים - אוניברסיטת חיפה
20/06/2017 | 10:36
1
11
למחקר שלי בנושא פגיעות ועוול שעוברים בחיים, אבקשכם לענות על מספר שאלות קצרות. השאלון אנונימי לחלוטין.
אודה מאוד על כל מענה, שיתוף והפצה בפייסבוק/ וואטספ ומייל.

לצפיה ב-'האם זה כולל'
האם זה כולל
20/06/2017 | 13:27
7
עוול שעושים לסטודנטים היהודים באוניברסיטה?

לצפיה ב-'שיר על כשל בקשר'
שיר על כשל בקשר
16/06/2017 | 15:24
3
26
כשנערתי חשפה לי שיניים
באור הצהריים
תהום נפערה בנפשה
ולא נשמעה ממנה כל אוושה

לצפיה ב-'לפילוסוף'
לפילוסוף
17/06/2017 | 02:29
2
12
חשפה את שינייה  ?
כנראה מתוך כוונה לנשוך  ר"ל
מהר להיעלם 
גידי 
לצפיה ב-'אימא שלי אמרה שזה שיר נהדר'
אימא שלי אמרה שזה שיר נהדר
17/06/2017 | 16:36
1
15
שיר קשה על אובדן האהבה והסבל שנוצר בגללו.

לצפיה ב-'פילוסוף יקר'
פילוסוף יקר
18/06/2017 | 22:33
8
אם אמך אכן בוחנת כליות ולב תן לה לקרוא שיר או שניים משלי
וכתוב את תגובתה להם
בברכה
גידי
לצפיה ב-'קשר עם בחור ערבי-מוסלמי'
קשר עם בחור ערבי-מוסלמי
16/06/2017 | 00:43
2
45
שלום לכולם,
אני בחורה בת 31 שגרה עדיין עם ההורים (ואחותי).
הכרתי לפני כמעט שלוש שנים כבר בחור שכיום בן 35.
ידעתי מההתחלה שהוא ערבי אבל לא היה אכפת לי.
זה היה כשהייתי בהפסקה/בפרידה מהאקס.
מההתחלה הכל זרם בינינו...
נמשכנו, היה לנו כייף אחד עם השני, באתי אליו כי אז הוא עוד גר לבד, שכבנו ועשינו דברים ביחד.
הרגשתי חופשיה איתו... הוא גרם לי להרגיש טוב תמיד.
אחרי זה האקס ואני חזרנו לתקופה מסוימת והקשר עם הבחור הזה (נקרא לו מ') נחלש אבל נשאר ידידותי (התחלנו גם כידידים, והקשר אף פעם לא היה מוגדר ובטח לא היה מבוסס על סקס או משיכה דווקא...).
כשהאקס ואני נפרדנו סופית, אני ומ' חזרנו להיות בקשר.
היתה תקופה שהיינו נפגשים ואפילו יצאנו לחופשה בארץ ביחד.
אחרי החופשה הייתי עוד יותר מאוהבת.
היה לנו ממש כייף והסתדרנו טוב...
הקשר איתו תמיד היה שונה מקשרים אחרים שהיו לי.
קשרים עם בנים תמיד התחילו אצלי בסקס וגם התבססו על משיכה מינית. אבל איתו זה אחרת...
מתישהו החלטנו שזה לא מסתדר בגלל שהוא ערבי ואני יהודיה (אפילו שאני חילונית, שיא החילונית! אין לי שום זיקה לדת).
אבל בהתחלה, כשהייתי בהתלהבות של הקשר, חלמתי שהוא יבוא אליי הביתה ויכיר את כולם אבל זה העיק עליו וגם עליי בסוף..
פחדנו. התביישנו. חששנו.
זה כאב לי וכואב לי מאוד עד היום. מביא לי דמעות בעיניים ברגע זה...
בקיצור, תקופה מסוימת ניתקנו קשר ואז הוא סיפר לי שהוא מחפש שידוך. הרי מההתחלה הוא תמיד אמר לי שאין באמת סיכוי לדעתו לנישואים עם יהודיה, שאלה חיים קשים מדי... ואני הייתי אידיאליסטית וניסיתי לשכנע אותו שהכל אפשרי אם רוצים מספיק.
אבל בסוף גם אני התערערתי ונהייתי ריאליסטית...
באיזשהו שלב הוא התארס למישהי שהוא הכיר בשביל שידוך.
חשבתי שאני משתגעת כשהוא סיפר לי אבל הבנתי שהוא עשה מה שהוא צריך לעשות.
היו פעמים שעדיין כתבתי לו מיילים ואז מתישהו נפגשנו שוב, כשחשבתי שזה כבר לא יקרה יותר...
לא שכבו או משהו, רק דיברנו והוא סיפר שהוא הולך לסיים את זה עם ארוסתו. הוא ביטל את הנישואים מיד אחרי.
מאז שמרנו על קשר אבל הוא לא הלך לשום כיוון, שוב.
נפגשנו אולי פעמיים לסקס ובשאר הפעמים מחוץ לבית.
אמא שלו חזרה לגור אצלו בבית, בגלל זה...
ואני הייתי מתוסכלת מזה מאוד. מזה שאני לא יכולה לבוא אליו הביתה, להיות איתו לבד, לשכב איתו...
תמיד הרגשתי הרבה יותר מינית ממנו וזה הקשה על היחסים.
הוא כל הזמן מתלונן שאני לא יוזמת לפגוש אותו בחוץ, שנעשה דברים, שסתם נשב לדבר אבל תמיד העדפתי שלא כי ידעתי שאני רק אהיה מתוסכלת שוב ושזה לא הקשר שאני רוצה. אני רוצה יותר מידיד, במיוחד במקרה שלו...
אז לא נפגשנו בזמן האחרון... אבל עדיין בקשר, כמו תמיד.
לא הפסקתי לאהוב אותו, למרות ששכבתי עם אחרים (הוא יודע מזה).
שכבתי עם בנים שלא הרגשתי אליהם כלום... רק כדי להשביע את הרעב המיני, ללא הואיל...
אני עדיין אוהבת אותו ורוצה אותו יותר מכל דבר ועם זאת, קשה לי סתם ככה להיפגש איתו בקז'ואל. אני רוצה יותר מדי...
אני לא יודעת מה לעשות. אני מרגישה שהמצב שלנו doomed.
ומצד שני, אני אומרת לו שהוא החלום שלי ואם הוא לא יתגשם, הלב שלי יהיה שבור לנצח.
מתפללת לאלוהים לעזרה אבל בינתיים אני חיה ככה, בין לבין... בלי שום דבר לאחוז בו.
חשבנו ליסוע יחד לכמה ימים רק כדי להיות אחד עם השני אבל ברור שזה לא יפתור כלום ובטח רק יסבך את המצב.
בכל זאת, אני מרגישה שאין לי מה להפסיד, שאני צריכה את זה לנפש שלי כי רק איתו היא יודעת מנוחה...
הוא היחיד שטוב לי איתו, שאני מרגישה איתו בבית, שיש לי מקום אצלו בלב...
אבל במציאות אין לנו כלום. פשוט אין לנו מציאות...
מה לעשות?
בבקשה תגידו לי מה לעשות...
קשה לי כבר לחשוב לבד...
אני לא משתפת אף אחד כבר במה שקורה איתו כי לא נראה לי שמישהו יבין מה שעובר עליי...
אשמח לכל עזרה.
תודה!
לצפיה ב-'שלום'
שלום
18/06/2017 | 03:15
24
לא קראתי כי ארוך אבל אני מציע שתיזהרי מהקשר הזה. הערבים אויבינו וקשר אתם יכול לסכן. בנוסף בתרבותם יש איסור על קשרים רומנטיים עם קבוצות אחרות, ואם היה מדובר בבחור שיוצא עם ערבייה יכלו בני המשפחה הערבית אף להרוג אותו. גם אם יש קשר ידידות ואחד מבני המשפחה מרגיש שהקשר מתחזק נפשית או מתקרב גופנית, הוא יכול להחליט לנקום ואף לרצוח.             
לצפיה ב-'BreakOfDawn'
BreakOfDawn
18/06/2017 | 22:31
22
כתבת בדם ליבך שורות קשות כמו הרגשתך.
ובעצמך הגעת למסקנה נכונה ש "אין לך מציאות"
ולדעתי גם עתיד הנראה לעין אין.
יתכן כי הבחור טוב לב ונחמד, אבל גם משפחתו חזק בתמונה.
המוסלמים והיהודים בסיכסוך של דורות שסיומו אינו נראה לעין
מנטליות שונה, מנהגים שונים, .
קושי עצום בקשר שלכם שכמעט בטוח נדון לכישלון.
בטוח שיש המון בחורים יהודיים שתוכלי לפתח אתם קשר טוב ובריא
אל תשימי ראש בריא במיטה חולה.
בהצלחה
גידי.
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:32
1
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-'לנשים אשמח לשמוע את תגובתכם ... '
לנשים אשמח לשמוע את תגובתכם ...
18/06/2017 | 00:47
22

חבר שהיה כל עולמיי לפני כשלוש שנים חזרתי לקשר מבולבל מאוד , מדובר באדם ככל הנראה הלוקה במחלת מאניה דיפרסיה לדבריו אך לא ראיתי מסמך רפואי אז קצת קשה להאמין כמו כן מדובר באדם שקרן שאומר בבוא בעת דבר והיפוכו 
הוא סיפר לי שהכיר מישהי לסקס התפוצצתי והיה קשה לי להאמין 

למרות שרציתי לסיים את הסיפור רך הסקרנות הרגה אותי 
טוב עשיתי לו מארב ליד הבית כדי לדעת האם באמת קיימת בחורה כזאת או שזה פרי דמיינו ,  הבחורה הגיע אליו ב22:30 עד שעה 00:05 לסקס בלבד בת 23 שמדובר בגבר בן 33 , המתנתי לה והתברר שזאת הבחורה שאותה לדבריו בתל וזרק שהייתה בת 21 כנראה בכה לו שהוא מתגעגע ונשים נכנעות (לא כולן)
יצאתי מרכבי ואמרתי היי אני... שלום לך נועה את כרגע יצאת מהבית שלו הוא בוגד בך בואי תראי הודעות וואטס אפ היא ביקשה את הפון שלי ראתה הכל פנייה החווירו חזרה לביתו ואמרה לי אני הולכת למשטרה היא התבלבלה כנראה התכוונה אני הולכת להרוס לו את הבית .
מדובר בגבר חסר תרבות ניסתי לשקם אותה מכל הבחינות אך כשלה דרכי .

תגידו בנות הייתי נוהגות כמוני ונגשות לאישה ומספרות לה ולא נוקמות.???

והכי מוזר שהוא הסיר את החסימה הוואטס שלנו ...כנראה הטמבל חושב שאסתכל לכיוון שלנו .חחח 

לצפיה ב-'עיני ירקן'
עיני ירקן
13/06/2017 | 20:12
7
47
עינייך כאבני הירקן
זוהרות לאחר מעשה האהבה
כמו ים לפני שקיעה
הירוק סוער לכחול
הטורקיז במרחק נגיעה -
רק הושט את ידך וגע
גידי
לצפיה ב-'שלום'
שלום
13/06/2017 | 20:46
1
15
העדינות של המעבר בין גוונים יפה מאד, והרעיון מעניין אם כי לא לגמרי ברור לי. אמנם השיר נראה כאילו הוא שואף מדי לקסם ולריגוש ולא לאיפוק, אבל אם כך אתה עובד בכתיבה אז זה טוב.

לצפיה ב-'תודה פילוסוף. גידי'
תודה פילוסוף. גידי
14/06/2017 | 20:43
6
לצפיה ב-'ידידיי, נא להירגע --->'
ידידיי, נא להירגע --->
13/06/2017 | 21:50
4
19
עיניים ירוקות אינן ערובה לכלום.

פשוט כלום !!!
לצפיה ב-'יואב היקר'
יואב היקר
14/06/2017 | 20:55
3
20
אם מבקש ערובות אתה
פנה לעסקים, לנדל"ן בנקאות וכו'
אך אם באהבה חפצת האזן לשירו הנפלא של פול אנקה
משנות השישים ושמו "אל תהמר באהבה"
הנה הקישור:
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
16/06/2017 | 15:31
2
11
אמנות משתמשת כל הזמן בצורות שהיא מכירה ובוחרת מהמציאות, כמו עיניים ירוקות, ויוצרת לפיהן רעיונות עצמאיים שמציגים את הבנתו האישית של האמן בקשר לאותן צורות. אם הכותב חשב שיש משהו יפה במיוחד בעיניים ירוקות, חשוב שיתאר אותו בשיר בדרך משכנעת. אגב, לי יש עיניים ירוקות.

לצפיה ב-'פילוסוף יקר'
פילוסוף יקר
17/06/2017 | 02:24
1
50
תודה על הבאורים.
זה שיש לך עיניים ירוקות אינן עדיין סיבה שאתאהב בך
ראשית אתה גבר ואני סטרייט
שנית גם לבחורה לא מספיקות  עיניים ירוקות כדי שתישא חן בעיני המחזרים
היא זקוקה לעוד כמה איפיונים כגון, אשת שיחה נעימה, בעלת נימוסים טובים, חוש הומור, סקסאפיל ובי"ב
שבת טובה לכל באי וקוראי הפורום הנחמד 
גידי

לצפיה ב-'גם אני סטרייט'
גם אני סטרייט
17/06/2017 | 16:35
5
לא ציפיתי שתתאהב בי, זו תגובה על השיר. עיניים בהירות יכולות להיות מאד יפות בדרכן, וגם עיניים כהות.
לצפיה ב-'"מילים...מילים..." שיר קצר שכתבתי. גידי'
"מילים...מילים..." שיר קצר שכתבתי. גידי
16/06/2017 | 00:40
2
8
מילים... מילים...

מה לי מילים נאות  להתבסם  בהן
להתבוסס  בערגה  וברטט.
מילים שישובו  יחקקו   בבשרי
זיכרון  מימים  מופלאים.

אל  נא  בחרונכם  מילים.
בערה  בקרבי.
אנא,
שוררו  לי במקום צער ומצוקה  -
מזור ותקווה.
השיבו לחיי  את  האהבה.  
גידי

לצפיה ב-'שלום'
שלום
16/06/2017 | 15:28
1
5
יש עניין ברעיון של העצמת כוח המלים כאילו הן בעצמן יוצרות את המצב הרגשי. המלים מתוארות מהתחלה כחזקות וזה יוצר השפעה חשובה, והעדינות שבמעבר בין הרגשות השונים בהמשך ביחד עם הטענה החשובה שהמלים הן שייתנו ויבחרו את הרגש, נותנת ריגוש מענג ויפה.
לצפיה ב-'לפילוסוף, תודה על הארת הנושא. גידי'
לפילוסוף, תודה על הארת הנושא. גידי
17/06/2017 | 02:26
2
לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 13:00
1
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-'אני רוצה לשתף במשהו'
אני רוצה לשתף במשהו
13/06/2017 | 21:28
23
כבר שנים יש לי בכפר ידידת נפש אפלטונית ואנחנו אוהבים זה את זה אהבה אפלטונית עצומה ומתנהגים כמעט כמו זוג. היא הידידה הכי טובה בעולם ואני מאושר אתה.

לצפיה ב-'המרצה שלי'
המרצה שלי
11/06/2017 | 02:45
4
86
במהלך השנה האחרונה למדתי תחת מרצה שלימד אותי המון דברים חדשים, גם מעבר לשיעורים, אלא נתן שיעורים לחיים. הוא פתח לי את הראש בכ"כ הרבה נושאים והוא נותן מעצמו 200% לכל מי שרק רוצה להתפתח ולדעת.
הוא נשוי ולי יש בן זוג כמה כמה שנים
השיחות בנינו עסקיות בלבד אבל כן יש לנו חיבור טוב, אני מרגישה שאני נמצאת בהרבה צמתים בחיים שהוא חווה אותם בעברו.
אני ריאלית, אני יודעת שיש פער גילאים, לי יש חבר שאני אוהבת והוא נשוי. אני לא מנסה להתקרב אליו מעבר, כי באמת מה שהכי חשוב לי מהקשר שלנו זה להמשיך להתפתח וללמוד, אבל אני מודה שאני גם נמשכת אליו.
לאחרונה שמתי לב שכל פעם שאנחנו מדברים הוא לא מסתכל לי בעיניים, בניגוד אלי שמסתכלת עליו. אבל אז אני מרגישה מפגרת שבנאדם מדבר איתי אבל לא מסתכל עליי בעוד שאני סוג של בוהה בו, אז אני מנתקת באופן מודע את המבט ורק אז הוא חוזר להסתכל עליי, כל עוד אני לא מסתכלת עליו...עד שאני מחזירה אליו את המבט ואז הוא ישר מסיט את המבט.
יכול להיות גם שהמבטים שלי הם לא נעימים כי אני מרגישה שכשאני מקשיבה לו העיניים שלי נפערות ואני באמת בסוג של בהייה.(לא מזיזה את העיניים מהעיניים שלו להרבה זמן)
אני יודעת שזה יותר קשור לשפת גוף, אבל אולי מישהו כאן יבין ויעזור לי. מעניין אותי לדעת.
לצפיה ב-'שלום'
שלום
11/06/2017 | 03:37
3
34
כיוון שלא תוכלו להיות זוג, תוכלו להתיידד. יש גם ידידות בעולם. לא כדאי להסתמך על דבר פשוט כמבטים בקשר עם אדם. צריך לדבר ולשוחח. דברו על דברים שמעיינים אתכם כמו נושאי הלימודים והיו נחמדים ונעימים זה לזה וכך תוכלו ליצור קשר.

לצפיה ב-'אני אבהיר למה התכוונתי'
אני אבהיר למה התכוונתי
11/06/2017 | 10:41
2
39
אני מבינה שמה שכתבתי לא היה ברור. אין לי עיניין בקשר מעבר לקשר המקצועי שלנו. אנחנו מיודדים, יש בנינו כימיה טובה והוא סוג של מנטור מבחינתי. אבל רציתי לדעת, רק סתם כדי לדעת מה הפירוש של החוסר קשר עין שלו. ואם זה משיכה אז זה היה מחמיא לי אבל מן הסתם זה לא היה משנה כלום בקשר שלנו. ואם זה כי המבט שלי חודר ולא נעים לו אז זה מביך כי הדבר האחרון שאני רוצה לגרום לו להרגיש ממני זה חוסר נעימות(בייחוד כי אני פונה אליו הרבה גם בנושאים שלא קשורים ללימודים, אז זה לא נעים שהוא עונה ומשקיע אבל בתאכלס לא נעים לו ממני).
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
11/06/2017 | 11:22
1
22
דברים כאלה עוברים מהר. נסי לא להסתכל בו יותר מדי אלא כשיש לזה סיבה טובה, בעיקר כשאתם מדברים. אם יפנה את מבטו כשתדברי אליו ולא יהיה לך נעים, נסי להיות עניינית ולהפנות את יחסו בדיבור יותר ברור ואסרטיבי.

לצפיה ב-'לאחת'
לאחת
11/06/2017 | 21:16
23
לפי הכתיבה נראה לי שאת צעירה בימים ועם זאת מפתחת קשר מצד אחד עם גבר נשוי ומנגד עם מדריך מקצועי (גם הוא נשוי) שלפי התנהגותו אינו יודע בדיוק מה את מצפה מהקשר אתו.
האם מקצועיות ? אם כך מדוע את מביטה בו במבט נוקב של ענין לא רק מקצועי אלא גם רומנטי ?
ישנן בנות שנמשכות לגברים מבוגרים מהם, איני פסיכולוג וזה לא המקום לדון בכך מה גם שאיני יודע פרטים.
נראה לי שכדאי לך להתרכז בנושא המקצועי .
לחפש קשר עם בחור בגילך או מעט בוגר יותר ולראות איך יתפתחו הדברים.
לצפיה ב-'מקווה שיהיה שבוע מהנה ושמח'
מקווה שיהיה שבוע מהנה ושמח
11/06/2017 | 00:49
14
מלא חוויות מעניינות ופעולות מועילות, ובעיקר הרבה אהבה עם דאגה כנה והערכה אמתית.

לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:47
6

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'צריכה עזרה דחוף'
צריכה עזרה דחוף
04/06/2017 | 02:21
8
128
התאהבתי באחד מהחברים הכי טובים של אחי הגדול וגם היה לי קטע איתו ואני ממש רוצה להמשיך להיות איתו בקשר של יותר מ רק החבר הכי טוב של אח שלי 
אבל אני מפחדת ממה שאח שלי יגיד 
ואו מזה שהם יפסיקו לדבר בגלל זה.
מה לעשות?
לצפיה ב-'למה את מפחדת ממה שאח שלך יגיד?'
למה את מפחדת ממה שאח שלך יגיד?
04/06/2017 | 12:18
49
את רוצה קטע מיני בלבד איתו ויש לך חשש שאחיך יכנס לקטע של "מגונן" עלייך?
לצפיה ב-'שלום'
שלום
04/06/2017 | 15:10
23
זה תלוי איך תתנהגי לחבר. אהבה פירושה להיות נחמד לאדם. אם תהיי טובה, עדינה ונחמדה עם החבר, ותחזקי את הקשר אתו לאט ובעדינות תוך הבעת חיבה ואהבה, זה יוכל לשמח את אחיך.

לצפיה ב-'לאנונימית'
לאנונימית
06/06/2017 | 23:01
28
מצב עדין ומחייב טקט וזהירות.
לדעתי כדאי שתתיעצי עם הבחור (החבר של אחיך)
הוא מבוגר ממך, ואם נראה לך שיש לו שיקול דעת, שוחחי עמו שיחה נעימה וגלויה
ויתכן כי הוא יחשוב על פיתרון שאת או אנחנו כאן לא חשבנו.
בהצלחה.
לצפיה ב-'הפוסט שפירסמתי '
הפוסט שפירסמתי
11/06/2017 | 01:06
4
29
אני מפחדת שהוא לא יתן לזה יד בגלל המשיכה המינית 
אח שלי מאוד שומר עלי בקטע הזה 
ובגלל שזה חבר הכי טוב שלו אז אולי הוא בכלל לא ירשה רק בגלל המחשבה שחבר שלו ואני נמצאים לפעמים בסיטואציה שהוא לא היה רוצה שאני יהיה בה 
לצפיה ב-'כמו שכתבתי לך'
כמו שכתבתי לך
13/06/2017 | 21:30
3
9
האהבה היא החשובה ולא המשיכה. פתחי את החברות לאט, בהדרגה ובעדינות ומתוך אהבה. אולי תתחילי מידידות. לאט תגיעו גם לקרבה.

לצפיה ב-'הסוס הזה מת.כתבה שכבר היתה "קרבה"'
הסוס הזה מת.כתבה שכבר היתה "קרבה"
15/06/2017 | 12:04
2
10
לצפיה ב-'אז'
אז
15/06/2017 | 18:47
1
7
הוסיפי לקרבה גם הרבה מלים יפות וכנות, אהבה ודאגה והשקעה ואולי זה ישמח את אחיך.

לצפיה ב-'וגם'
וגם
15/06/2017 | 18:47
6
התעניינות רגשית ועניין משותף.

לצפיה ב-'היכרויות בחורות'
היכרויות בחורות
04/06/2017 | 10:25
1
85
בחור בגיל 51 גרוש
עניים ירוקות גבר יפה
מזל דלי מחפש בחורה לקשר
רצני חברות בחורה טובה אופי טוב
שקטה רק קשר רצני פלפון שלי
0529698401 ליתקשר לפלפון הזה יום טוב ביי אילן
לצפיה ב-'אבא שלי דומה לך קצת'
אבא שלי דומה לך קצת
05/06/2017 | 20:05
39
מזל דלי, בן 71 עם עיניים ירוקות כחולות.

לצפיה ב-'הרצון להיות נאהב'
הרצון להיות נאהב
03/06/2017 | 21:51
1
60

הרצון לאהוב ולהיות נאהב זה רצונו של רוב  הציבור
אני איני יכול יכול ואיני חפץ להגיע לאינטימיות עם בחורה שאין לי אליה רגש עמוק.
נכון שאנחנו בשנת 2016 העולם כבר לא מה שהיה . יחסי מין עכשיו זה כמו  ארוחת בוקר
חלק מאיתנו עושים הכל עם כל אחד או אחת ונפרדים כאילו כך צריך להיות.
אין תחושת החמצה, אין חרטה.    ממשיכים הלאה.
לא הייתם רוצים שזה יהייה קסום ורומנטי ?
להאזין לבן/בת הזוג.
לשוחח חרש, להחזיק ידיים להביט בעיניים  להתחבק  ולאחר שקיימת בינייכם תחושת שייכות, רגש עמוק, ואהבה, לממש אותה
כיתבו מה אתם חשים בנושא
ואיך אתם הייתם  רוצים  שיהייה  ?
גידי
לצפיה ב-'שלום '
שלום
04/06/2017 | 15:14
25
קשר חומרי בלי אהבה מתאימה הוא נחמד ולא נורא אבל לא רצוי. הוא נעים לגוף אבל לא נעים לנפש כי זו קרבה גופנית לאדם שלא אוהבים, והנפש חשובה מהגוף. לכן קשר חומרי חשוב לקיים מאהבה ולא רק להנאה.

לצפיה ב-'עדיין כאן'
עדיין כאן
03/06/2017 | 12:17
2
69

מברשת השיניים שלך עדיין כאן
מחכה אולי שתבוא
כי כואב לה שאתה לא כאן
וחסרונך מורגש
והיא לא רוצה להיזרק
כי אז היא לא תהיה שמישה שוב
והיא נותרת יתומה
לילות, כימים
מחכה לשובך
שאולי לא יקרה לעולמים
בסמוך לה מחכה מברשת השיניים שלי
והימים עוברים
והן יושבות אחת בסמוך לשנייה
נצמדות לעיתים
כמו שהיית נצמד אליי, זוכר
עוטף אותי בחום ובאהבה שלך
ואולי זה כל מה שנותר
מתבוננת בה מספר פעמים ביום
נזכרת
ואולי היא זו פשוט אני 

לצפיה ב-'bittersweetend יקרה'
bittersweetend יקרה
03/06/2017 | 21:42
1
19
לעתים תחושת בדידות גורמת לנו להידמות לאדם אחר, לנוף אחר או לחפץ
כמו שכתבת.
במציאות זה לא כך .
פנטזייה אינה מציאות, נחמד להיות במחיצתה אך זו רק אשלייה חולפת
ותחליף לא רצוי.
במקום זאת וכדי לסיים מצב דיכאוני , חשבי על דברים משמחים שאירעו
בחייך .אפילו אם אינם רבים אך הסבו לך קורת רוח ונחת.
דבקי בהם ולא בפרידות מעציבות.
שני את אורחות חייך. צאי לבלות עם ידידים וחברות,  הכירי אנשים חדשים
והניחי לעבר במנוחה, זה יעשה לך טוב
גידי.
לצפיה ב-'היי גידי'
היי גידי
03/06/2017 | 22:03
16
מדובר בשיר שנכתב למישהו יקר מאוד ואין כאן שום סימפטומים נפשיים כלשהם. חיי נפלאים :) אז אל דאגה. 

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

אמת הנפש
אמת הנפש
פורום רב לחתונה
פורום רב לחתונה
הכח לשמוח- בוקר קסום של מיקסום
הכח לשמוח

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה