לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הריון בסיכון גבוה–ייעוץ רפואי

הריון בסיכון גבוה נחשב כהריון הדורש השגחה קפדנית וטיפול בהתאם בשל מצב אימהי ו/או עוברי. הטיפול והמעקב בהריונות בסיכון גבוה הם אינטנסיביים ומותאמים לסוג הבעיה. ניטור צמוד של האם והעובר עשויים לצמצם באופן משמעותי את הסיבוכים באם ובעובר עד לכדי הריון רגיל.

סיבוכי הריון עלולים לכלול: לידה מוקדמת, ריבוי מי שפיר, מיעוט מי שפיר, עיכוב בצמיחה עוברית, היפרדות שילייה ומחלות אימהיות דוגמת רעלת הריון, קרישיות יתר, מומים קרדיולוגיים, סוכרת הריונית, יתר לחץ דם, מחלות כליה למיניהן ועוד.

בפורום זה אנסה להשיב לכן בכל הקשור לנושאים אלו ואחרים, העוסקים בהריון בסיכון גבוה.

יחד אתך בחוויה שלך,

ד"ר אלי רימון

רופא בכיר ביחידה לאשפוז טרום לידתי, מנהל המרפאה למניעת לידה מוקדמת

ביה"ח "ליס" ליולדות

ד"ר אלי רימון

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון בסיכון גבוה–ייעוץ רפואי

הריון בסיכון גבוה נחשב כהריון הדורש השגחה קפדנית וטיפול בהתאם בשל מצב אימהי ו/או עוברי. הטיפול והמעקב בהריונות בסיכון גבוה הם אינטנסיביים ומותאמים לסוג הבעיה. ניטור צמוד של האם והעובר עשויים לצמצם באופן משמעותי את הסיבוכים באם ובעובר עד לכדי הריון רגיל.

סיבוכי הריון עלולים לכלול: לידה מוקדמת, ריבוי מי שפיר, מיעוט מי שפיר, עיכוב בצמיחה עוברית, היפרדות שילייה ומחלות אימהיות דוגמת רעלת הריון, קרישיות יתר, מומים קרדיולוגיים, סוכרת הריונית, יתר לחץ דם, מחלות כליה למיניהן ועוד.

בפורום זה אנסה להשיב לכן בכל הקשור לנושאים אלו ואחרים, העוסקים בהריון בסיכון גבוה.

יחד אתך בחוויה שלך,

ד"ר אלי רימון

רופא בכיר ביחידה לאשפוז טרום לידתי, מנהל המרפאה למניעת לידה מוקדמת

ביה"ח "ליס" ליולדות

ד"ר אלי רימון

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ביה"ח ליס ליולדות גם בפייסבוק ובטוויטר
0
המשך >>

לצפיה ב-'Papp a נמוך'
Papp a נמוך
22/03/2017 | 14:45
2
היי,
האם הורמון papp a נמוך עשוי לגרום בעתיד להיריון בסיכון?
לצערי קראתי באינטרנט על דברים כמו אי ספיקת שלייה וסכרת היריון שנבעע מערך papp a נמוך. שלי יצא 0.11 והנורמה היא 0.15. אני מאוד מודאגת ולחוצה.
אשמח מאוד לשמוע מנסיונכן.
לצפיה ב-'הודעה לסוכרתיות בהריון 'לשעבר''
הודעה לסוכרתיות בהריון 'לשעבר'
07/03/2017 | 15:35
10
הי,

אני סוכרתי מסוג 1 שמעוניין לקנות סטיקים (פרייסטייל) מסוכרתיות בהריון לשעבר שכבר לא זקוקות למלאי הסטיקים שנותר להם.
אשמח לקבל מסר ממי שמעוניינת למכור אותם.

תודה ויום יפה,
לצפיה ב-'הריון עם לופוס וטיסה'
הריון עם לופוס וטיסה
16/01/2017 | 21:01
27
שלום,
אני חולת לופוס מזה 14 שנים, כרגע המחלה לא פעילה ואני מנסה להיכנס להריון בטיפולי הזרעות בשילוב איקקלומין.
בחודש הבא אני מתחילה טיפולים עם זריקות ומשלבת קלקסן שאותו אקח כם במהלך כל ההריון.
אני רוצה לתכנן טיסה לחודש יוני הקרוב, האם אוכל לטוס בהריון מתחיל (במידה ואקלט) כאשר אני בהריון בסיכון? האם יש סיכון לעובר?
לצפיה ב-'מחיקה ופתיחה בשבוע 34 כמה שאלות.'
מחיקה ופתיחה בשבוע 34 כמה שאלות.
15/01/2017 | 19:33
1
32

אני שואלת לגבי אחותי.
היא בשבוע 34(הריון ראשון)
בבדיקות המעקב נראה פתיחה של 1.5 מחיקה של 80 אחוז
וצוואר מקוצר שלפני כמה ימים היה 12 וירד עכשיו ל8 ס"מ.
אמרו לה לגשת לבית חולים.
דבר ראשון האם
האם היא יכולה להחזיק כך גם עוד חודש חודשיים?

לצפיה ב-'ומזה'
ומזה
15/01/2017 | 19:35
14

מה זה אומר צוואר באורך 8?
(היא כבר קיבלה זריקה להבשלת ריאות לפני שבוע)
מה הסיכונים בלידה בשלב כזה אם תתרחש?
(אגב היא לא ממש הרגישה צירים אבל במוניטור כן ראו)
תודה מראש!

לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:51
4
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'מיומה '
מיומה
16/12/2016 | 09:38
38

שלום,
אני נמצאת בהריון שבוע 18 יש לי מיומה בקיר שמאלי קדמי של הרחם בגודל 5.5 ס"מ ממש ליד צוואר הרחם (אפילו לוחצת עליו קצת ומאריכה אותו). היא גדלה ב 2.5 ס"מ מתחילת ההריון. אני סובלת מעט מכאבים או התכווצויות מידי פעם בבטן תחתונה( וגם הפרשות מוגברות במעט) אבל לא יותר מזה. הרופא שלי רשם לי קרינון 8% פעם ביום לאור ההיסטוריה של צירים מוקדמים בהריון ראשון. שאלותי הן הבאות:
1. לא בדיוק הבנתי למה נועד קרינון: לעצור גידול מיומה או למנוע צירים מוקדמים?
2. האם התרופה עלולה לגרום לגידול עוד יותר מואץ של מיומה?
3. מאז שהתחלתי לקחת את התרופה נדמה לי שאני מרגישה יותר כאבים והתכווצויות בלילה. האם זה יכול להיות קשור? אולי כדאי להפסיק?
4. נאמר לי שכנראה אצטרך ניתוח קיסרי כי המיומה חוסמת מעבר. האם יצא לך לראות שפתאום ברגע אחרון בזמן הלידה המיומה זזה והיתה לידה רגילה?

סליחה על ריבוי שאלות.
תודה רבה,
אילנה
לצפיה ב-'המלצה לרופא המתמחה בהריון בסיכון בתחום הכבד והגסטרו '
המלצה לרופא המתמחה בהריון בסיכון בתחום הכבד והגסטרו
01/12/2016 | 13:35
57
שלום לכולם,
אם יש מישהו בפורום שמכיר רופא המתמחה בהריון בסיכון גבוה הקשור לבעיות כבד וגסטרו אשמח להמלצות...
אם יש מישהי בפורום שיש לה היסטוריה של דליות בוושט נשמח לפרטים
לצפיה ב-'סכרת הריון'
סכרת הריון
21/11/2016 | 07:50
53
שלום
בבדיקה של מאה יצא לי פרמטר אחד 165 במקום 155 כל השאר יצאו בסדר , עקב ריבוי מי שפיר שלחו אותי למעקב להריון בסיכון. אני  כמעט כל בוקר מבצעת בדיקה ביתית של סכרת.
קודם טני קמה שוטפת.פנים וידיים ולטחר מכן מבצעת את הבדיקה.
האם יש לזה השלכות? כלומר האפ אני חייבת לעשות את הבדיקה ישר במיטה בלי לקום?
והאם אם אכלתי פעם אחרונה בערב לפני עשר שעות ואז התעוררתי ועשיתי את הבדיקה זה בסדר או חייב להיות.8 שעות.צום?
תודה
לצפיה ב-'קלקסן'
קלקסן
17/11/2016 | 21:33
72
שלום,  אני כעת בהריון רביעי לאחר שבהריון בני הראשון התפרצה רעלת הריון חמורה ביותר בשבוע 30 והוא נולד לאחר כמה ימים במשקל קילו אחד. בהריון השני והשלישי נטלתי קלקסן ואספירין וההריונות עברו בריאים ושלמים לאחר שהתגלה אצלי קרישיות יתר. הלכתי כעת (נמצאת בשבוע 9) לרופא שרפ מוכר בירושלים ולטענתו לאחר מחקרים חדשים נמצא שאין כל קשר לקלקסן וקרישיות בהריון ושאטול רק אספירין. כמובן שדבר זה מדאיג אותי ביותר ואני לא ככ יודעת מה לעשות. רציתי לבדוק האם יש כאן ידע בנושא והם באמת ישנם גישות שונות היום?
לצפיה ב-'אוף איזה לחץץץץ בטא 4329 הפרשות חומות'
אוף איזה לחץץץץ בטא 4329 הפרשות חומות
16/11/2016 | 14:09
50

היי בנות אודה לתגובתכן אני קצת בהיסטריה הריון ראשון שלי נגמר בגרידה בשבוע 11 בגלל שהפסיק לעובר הדופק (והיו דימומים דומים חומים כמו עכשיו)
הריון שני כימי לצערי גם נפל לאחר כמעט עשרה חודשים שהרחם השתקם דרך אגב נוצרו לי הידבקויות ברחם בשל הגרידה. עכשיו הריון שלישי בטא 4329 לא בטוחה ביום ביוץ ואיזה שבוע אני יש חשד להריון חוץ רחמי עם דימומים הפרשות חומות וטיפול באטרגוסטן אבל כרגע זה רק חשד כרגע אני בהמתנה  אל הלא נודע.. לשאלתי האם יש בנות שחוו דימומים בתחילת ההריון והצליחו ללדת ילד בריא?

לצפיה ב-'סיפור אישי שמוביל אותי לעשייה'
סיפור אישי שמוביל אותי לעשייה
08/11/2016 | 09:54
67
הריון.
שורה ארוכה של חששות, בדיקות וחוסר שינה לצד שמחה, ציפייה גדולה וסקרנות.
ההריון שלנו התקדם כמתוכנן. עשינו את כל הבדיקות, ממש כמו בהריון הראשון שבו הכל היה תקין, גם כאן זה התקדם באותו מסלול.
סימנים של לידה.
צירים. נוסעים לבית החולים. שולחים אותנו להסתובב שעתיים ולחזור.
חזרנו.
"את בלידה" אומרת האחות ונכנסים ישר לחדר לידה.
הלידה לוקחת קצת זמן, אפידורל וזירוז..אבל אחרי 3 שעות התינוק המתוק שלנו יוצא לאויר העולם.
הוא כל כך מתוק. אי אפשר לעמוד בזה.
אנחנו כבר מכירים את זה מהילד הראשון. קצת חוסר שינה וההנקה לא תמיד הולכת כמו שצריך. 

לילה.
 התינוק בתינוקייה, בת זוגתי ישנה ומתאוששת מהלידה. בבוקר היא מתעוררת מופתעת שהתינוק לא קם לאכול בלילה. מתחילות הדאגות. התינוק לא מוכן לאכול. כל פעם שמנסים הוא פשוט מקיא. הבנו שמשהו לא בסדר. רק לאחר 24 שעות של כל מיני נסיונות מצד האחיות הגיע רופא שעשה צילום בטן וגילה חסימת מעיים שכנראה נגרמת ממשהו יותר גדול מזה.
העולם מתהפך. אתה מבין שהתינוק שלך, שרק 24 שעות בעולם, נמצא בסכנה.
מכניסים אותו מייד לפעולה שתשחרר לו את החסימה והרופא הכירורג מנסה להסביר לזוג הורים מבולבל מה חושבים שיש לו ומה המצב.
פגיה.
מחכים שם בהשגחה צמודה על התינוק לתוצאות שיאששו את מה שהרופאים חושבים. תוצאות חיוביות. צריך ניתוח. איך אפשר לנתח תינוק כזה קטן? עובר ממש..
תינוק שמחובר בפגייה לכל כך הרבה צינורות ומכשירים זה מראה קשה שלא רואים בכל יום.
לאחר שלושה שבועות התינוק נותח בהצלחה. מיד לאחר מכן התאוששות בטיפול נמרץ. אתה לא מבין איך הגעת בכלל למקומות האלה- פגייה (תינוק שנולד 4 ק"ג), טיפול נמרץ- בלי שאף אחד הכין אותך ושלא נדבר על זה שיש עוד ילד גדול יותר בבית שעובר בין סבתא אחת לסבתא אחרת..
כיום התינוק כבר בן עשרה חודשים. מאז הניתוח הכל מתקדם כמתוכנן.
במהלך התקופה בבית חולים לא היה לי זמן וכוחות לתעד את כל התקופה ואת כל מה שעבר עלינו כהורים ואני מצטער על כך.

כיום אני סטודנט לקולנוע ומתוך מה שעברנו כזוג עלה בי רצון לתעד מספר זוגות שנמצאים בתהליך של הריון לא שגרתי. יש משמעות מאד גדולה לתיעוד מצבים כאלה שרוב האנשים לא מכירים.
זה נשמע מפחיד, אבל יש כאן ערך מוסף מאד גדול.
אם אתם בתהליך של הריון שלא הכל הולך בו כמתוכנן אשמח להפגש אתכם ולדבר. אשמח שתצרו קשר, מתנאל לוסטיג 0542569287 lusmatanel@gmail.com
לצפיה ב-'הריון עם פרוטאינוריה'
הריון עם פרוטאינוריה
02/11/2016 | 09:43
24
שלום,
אני בת 34 בתחילת הריון שני (שבוע 7), עם סיפור כרוני של חלבון בשתן כבר בערך 15 שנה, לאחר בירור נפרולוגי תפקודי כליות תקינים, אולטראסאונד תקין, אבל החלבון נוכח.

עד ההריון הראשון הערכים היו סביב 300, בהריון טיפסו לאיזור ה-1000 ובשבוע 36 היתה קפיצה משמעותית מעל 3000 בשילוב עם יתר ל"ד ועוברית שלא גדלה שבועיים, אז זירזו.
אחרי ההריון החלבון ירד לסביב 1000-1500 בשגרה ועכשיו אני בהריון נוסף, מתחילה מערך התחלתי הרבה יותר גבוה מזה שהתחלתי בו בקודם.

הפנו אותי למעקב בסיכון כבר מעכשיו, קבעתי תור לסוף החודש ואגיע אליו כמובן עם בדיקות עדכניות, אבל רציתי לדעת מה הסיכונים והמשמעויות, והאם יש דברים שכדאי לי להיות מודעת אליהם כדי לשמור על עצמי ועל ההריון הזה בצורה טובה יותר.

תודה!
לצפיה ב-'בדיקת ריצוף אקסום גנטי'
בדיקת ריצוף אקסום גנטי
29/10/2016 | 13:10
52
היי לכן,
אני בשבוע 30 הריון תאומים.
עקב ממצא של קורפוס קלוסום קצר במח של אחד העובדרים הומלץ לי לעבור דיקור מי שפיר וצ'יפ גנטי שאמור להתבצע השבוע.
בנוסף הועלתה האפשרות לביצוע בדיקת אקסום גנטי שנשלחת למעבדה בגרמניה באמצעות חברת פרונטו. כמובן שהעלות מאוד יקרה כ-4,000 אירו. האם מישהי בצעה בדיקה כזו? אשמח לקבל תגובה למישהי שעשתה אם הבדיקה והאם מומלץ? האם היתה כמות מספקת של מי שפיר לשאוב לבדיקה?
תודה לעונות.

לצפיה ב-'הריון בסיכון גבוה - גרייבס\יתר פעילות בלוטת התריס'
הריון בסיכון גבוה - גרייבס\יתר פעילות בלוטת התריס
20/10/2016 | 22:01
1
48
היי לכן,

רציתי להתייעץ... חדשה בנושא.
אני בשבוע 15, הריון שני ללא ילדים (הפלה בראשון בשבוע 12).
גילו לי יתר פעילות בלוטת התריס, אחרי מעקב שבועי בבדיקות דם.. הוחלט לתת לי כדור עובר שיליה.. וכ'ו.
הוחלט להכניס אותי למעקב בהריון בסיכון גבוה, העברתי לקופ"ח את הטפסים, עם בקשה לטיפול בשיבא (ממש קרוב אליי) וקיבלתי סירוב.
לא ברור האם הסירוב על הסיכון גבוה, או על הבקשה לשיבא.. האם היתנסתן בדבר כזה? למישהי יש רעיון? משהו?
זה ממש מטריד אותי..
תודה לעונות :)
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
19/11/2016 | 11:14
20
גם אני עם גרייבס
חד משמעית סרבו לאשר בשיבא.
עניין ההריון בסיכון גבוה הוא ברור. בהגדרה הריון עם גרייבס זה הריון בסיכון גבוה.
כנראה לא אישרו לך כי בקופת חולים יש להם מרפאות להריון בסיכון של עצמם, בדיוק כדי לחסוך ולא להצטרך להפנות לבית חולים.
אגב עובדים במרפאות האלה טובי הרופאים מבתי החולים ואין לך מה לחשוש.
לפי הבנתי המעקב בגרייבס זה בדיקות דם תכופות ואולטראסאונדים נוספים לבלוטת המגן של העובר. לא משהו שאי אפשר לעשות בקופה.

לצפיה ב-'הריון עם סטרואידים לאחר ניתוח כריתת אנדרנל'
הריון עם סטרואידים לאחר ניתוח כריתת אנדרנל
19/10/2016 | 17:11
23
היי, אני בת 27 נשואה ומועניינת להכנס להריון. עברתי לפני כחצי שנה ניתוח לכריתת אנדרנל ואני מטופלת זמנית בסטרואידים עד שהאנדרנל השני יתחיל לתפקד. נאמר לי שאני יכולה להכנס להריון כאשר הוא יחשב להריון בסיכון גבוה ושנטילת
סטרואידים במהלכו היא חיונית עבורי ולא תפגע בעובר.
האם שמעתם על מקרה דומה? תודה
לצפיה ב-' ושנה טובה לכל גולשי תפוז '
ושנה טובה לכל גולשי תפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
29/09/2016 | 11:35
3
שנה טובה ומתוקה לכולם!
שתהיה לנו שנה של התחלות חדשות, שינויים, בריאות ואושר.

כתיבה וחתימה טובה
צוות תפוז אנשים
לצפיה ב-'הריון תאומים-עיכוב או בעיה בצמחיה עוברית'
הריון תאומים-עיכוב או בעיה בצמחיה עוברית
15/09/2016 | 09:27
76

שלום,
אני ממש חדשה פה ומקווה שאני פונה למקום הנכון..
קצת רקע עלי, בת 33 בהריון תאומים- בן ובת, שבוע 29+3.
ההריון הוא כתוצאה מטיפולי IVF בעקבות בעיית זרע.
העוברים שהוחזרו, הוחזרו באנגליה לאחר שנבדקו גנטית.
אתמול עברתי בדיקת אולטראסאונד שבסופה הפרופ' אמר שהבת מתפתחת כמו שצריך ובשבוע 29 + 2 היא במשקל של 1.300 (לפני שבועיים היא היתה במשקל של 1.100ק"ג) ולעומת זאת הבן כמעט ולא התפתח מאז, הוא היה במשקל 968 וכעת לאחר שבועיים ועפ"י ההערכה הוא במשקל 1.062 ק"ג.
הרופא מודאג, הוא רוצה לשלוח אותנו לבדיקת MRI של העובר.
הוא טוען שעפ"י מה שהוא רואה אין הוכחה לנזק מוחי מובהק, אבל החשש שלו זה שהייתי חולה לפני חודש בשפעת או צינון ובעקבות זאת גם נטלתי אנטיביוטיקה ויתכן כי חטפתי זיהום והזיהום פגע בעובר וכנראה שזאת הסיבה שבגללה הוא הפסיק להתפתח.
יש לציין כי כבר לפני שבועיים כאשר הוא ראה כי הבן יותר קטן הוא שלח אותי לעשות את כל בדיקות הדם האפשריות בכדי לראות אם חטפתי זיהום כלשהו, ובכל הבדיקות יצאו שליליות וחשבתי שהכל כבר מאחורינו..
יש לציין כי גם על פי המדידיות של הראש ההיקפים נראים קטנים יותר מלפני שבועיים.
אני לא יודעת מה לעשות עכשיו..
אחרי כל הגיהנום שעברתי של כמעט שנתיים טיפולי פוריות ואז כסוף סוף נכנסתי להריון של תאומים עם כל הקשיים והסיבוכים הנלווים לכך, עכשיו אני צריכה לקבל שרוב הסיכויים שבגלל שהייתה לי שפעת הילד שלי ניזוק במוחו וכנראה שבמקרה הטוב תהיה לי תינוקות אחת במקום תאומים?
זה הגיוני?
יש מישהי שעברה את זה?
מה עושים במצב כזה? איך ממשיכים לחיות בידיעה שיכול להיות שאלד עובר מת!!
אודה לכל פיסת מידע.

לצפיה ב-'זכויות רפואיות בנושא הריון ולידה - אתר כל הבריאות '
זכויות רפואיות בנושא הריון ולידה - אתר כל הבריאות
12/09/2016 | 13:22
21
מגיע לך (וחשוב!) שתדעי מה מגיע לך...
באתר כל הבריאות תוכלי להשוות זכאויות, תשלומים והשתתפויות עצמיות בין כל קופות החולים(!) במגוון עצום של נושאים, כולל הריון ולידה, לגלות מה הקופה שלך נותנת לעומת הקופות האחרות ולדעת אם השירות לו את זקוקה, נמצא בחוק ביטוח בריאות ממלכתי. כנסי וחיסכי זמן וכסף. בהצלחה.

לצפיה ב-'המלצה לרופא בדרום להריון בסיכון'
המלצה לרופא בדרום להריון בסיכון
09/09/2016 | 06:37
4
39
שלום,
אני ובעלי מנסים להיכנס להריון, לא מזמן התגלה אצלי שרירן לא קטן מאחורי הרחם. הבנתי שיכול להיות שזה להפריע להריון או אפילו לקליטה שלו.
אני מחפשת רופא באיזור בדרום שיש לו ניסיון במקרים דומים ושאשפר להתייעץ איתו על הנושא. 

תודה

לצפיה ב-'כמה דרום? איזו קופה?'
כמה דרום? איזו קופה?
09/09/2016 | 07:38
3
14
ד"ר איריס שהם מקבלת בירוחם.
לצפיה ב-'באר שבע. כללית'
באר שבע. כללית
10/09/2016 | 03:50
2
14
תודה
לצפיה ב-'אז נשארת עם ההמלצה על איריס בירוחם'
אז נשארת עם ההמלצה על איריס בירוחם
10/09/2016 | 08:44
1
16
שווה את הנסיעה.
ברגע שתהיי בהריון תוכלי להיות מטופלת של מרפאת הריון בר סיכון בסורוקה,
אותי הפנה למרפאת הריון בר סיכון רופא הנשים שלי ועכשיו אני מבקרת לסרוגין אצלו ובסורוקה.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
10/09/2016 | 18:38
4
לצפיה ב-' צ'יסטה על הCC של העובר'
צ'יסטה על הCC של העובר
09/09/2016 | 05:30
24
בסקירה האחרונה התגלה הממצא הזה.
הרופא שלי אמר שמכיוון שעשיתי מי שפיר והתוצאה הייתה תקינה, אז הממצא חסר חשיבות.אני בלחץ ורוצה לעשות סקירה מכוונת.
מה לעשות?

מנהל/ת הפורום

אודות:
מומחה במיילדות וגיניקולוגיה, מנהל מרפאות מיילדות, רופא בכיר במחלקה לאשפוז טרום לידתי והמרפאה למניעת לידה מוקדמת, ביה"ח "ליס" ליולדות

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

בעלי מקצוע

ד
ד"ר דוד אנג'ל - אורטופד
פורום רשלנות רפואית
פורום רשלנות רפואית בתפוז
שגיב עזרא, יפעת עזרא - משרד עורכי דין
שגיא ויפעת עזרא -

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה