לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הריון בסיכון גבוה–ייעוץ רפואי

הריון בסיכון גבוה נחשב כהריון הדורש השגחה קפדנית וטיפול בהתאם בשל מצב אימהי ו/או עוברי. הטיפול והמעקב בהריונות בסיכון גבוה הם אינטנסיביים ומותאמים לסוג הבעיה. ניטור צמוד של האם והעובר עשויים לצמצם באופן משמעותי את הסיבוכים באם ובעובר עד לכדי הריון רגיל.

סיבוכי הריון עלולים לכלול: לידה מוקדמת, ריבוי מי שפיר, מיעוט מי שפיר, עיכוב בצמיחה עוברית, היפרדות שילייה ומחלות אימהיות דוגמת רעלת הריון, קרישיות יתר, מומים קרדיולוגיים, סוכרת הריונית, יתר לחץ דם, מחלות כליה למיניהן ועוד.

בפורום זה אנסה להשיב לכן בכל הקשור לנושאים אלו ואחרים, העוסקים בהריון בסיכון גבוה.

יחד אתך בחוויה שלך,

ד"ר אלי רימון

רופא בכיר ביחידה לאשפוז טרום לידתי, מנהל המרפאה למניעת לידה מוקדמת

ביה"ח "ליס" ליולדות

ד"ר אלי רימון

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון בסיכון גבוה–ייעוץ רפואי

הריון בסיכון גבוה נחשב כהריון הדורש השגחה קפדנית וטיפול בהתאם בשל מצב אימהי ו/או עוברי. הטיפול והמעקב בהריונות בסיכון גבוה הם אינטנסיביים ומותאמים לסוג הבעיה. ניטור צמוד של האם והעובר עשויים לצמצם באופן משמעותי את הסיבוכים באם ובעובר עד לכדי הריון רגיל.

סיבוכי הריון עלולים לכלול: לידה מוקדמת, ריבוי מי שפיר, מיעוט מי שפיר, עיכוב בצמיחה עוברית, היפרדות שילייה ומחלות אימהיות דוגמת רעלת הריון, קרישיות יתר, מומים קרדיולוגיים, סוכרת הריונית, יתר לחץ דם, מחלות כליה למיניהן ועוד.

בפורום זה אנסה להשיב לכן בכל הקשור לנושאים אלו ואחרים, העוסקים בהריון בסיכון גבוה.

יחד אתך בחוויה שלך,

ד"ר אלי רימון

רופא בכיר ביחידה לאשפוז טרום לידתי, מנהל המרפאה למניעת לידה מוקדמת

ביה"ח "ליס" ליולדות

ד"ר אלי רימון

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ביה"ח ליס ליולדות גם בפייסבוק ובטוויטר
0
המשך >>

לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:39
1
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:39
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 13:09
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:55

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'הריון בגיל מבוגר'
הריון בגיל מבוגר
31/05/2017 | 22:12
13
אני בת 49. יש לי סוכרת ב13 שנים אחרונות. גיליתי היום בהפתעה שאני בהריון. מה רמת הסיכון והאם ניתן לחשוב על הריון בריא
לצפיה ב-'למחוק את ההודעה'
למחוק את ההודעה
26/05/2017 | 09:17
16
l
לצפיה ב-'Cmv חיובי'
Cmv חיובי
19/05/2017 | 12:57
13
היי לכולם
עשיתי בדיקות דם 
ויצא לי cmv-igg ו cmv-igm חיוביים.
מה זה אומר?
היה לעוד מישהי?
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:34
2
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'בדיקת קרישיות יתר - מטופלת ב"כללית"'
בדיקת קרישיות יתר - מטופלת ב"כללית"
07/05/2017 | 10:33
21
שלום,
אנחנו בטיפולים בגלל בעיית זרע. נקלטתי בטיפול IVF ראשון לפני כשלוש שנים והיה הריון תקין אבל היתה לי לידה מוקדמת בשבוע 35 בגלל צירים מוקדמים. הריון נוסף של מוקפא הסתיים בהפלה בשבוע 7. הטיפולים הבאים שעשיתי נכשלו. יש לי בת דודה עם קרישיות יתר (מצד אמא) אך לאמא שלי לא היו כל בעיות בהריונות שלה. אני לקראת טיפול נוסף במוקפא ושאלתי את הרופא על בירור קרישיות יתר. חשוב לי לעשות את הבדיקה כדי לשלול בעיות. הרי כל הריון אצלי מגיע בדם יזע ודמעות וממש חשוב לי לחסוך סיבוכי הריון. אבל הרופא היום אמר שבמקרה שלי אין התוויה לטיפול. נראה היה שהוא ייתן לי הפניה אם אתעקש אבל אז זה אומר שדוחים את הטיפול ולא רציתי לדחות. מכאן השאלות שלי:
1. יש באמת הצדקה לדחיית הטיפול??? הרי להבנתי זו בסך הכל בדיקת דם! האם כדאי לי לנסות להשיג הפניה מרופא משפחה/נשים? האם רופאי משפחה בכלל יודעים איזה הפניה לתת?
2. להבנתי הבדיקה יכולה להיעשות בהיקפים שונים. אני מן הסתם הייתי רוצה לעשות את הבדיקה המקיפה ביותר. אם כך - מה עליי בדיוק לבקש? לאן עליי ללכת לצורך ביצוע הבדיקה? ותוך כמה זמן יש תשובות? לא אכפת לי לשלם יותר כסף...
3. קראתי באחד האתרים שהבדיקה כוללת: PT , INR , 
PTT , פיברינוגן. על פניו נשמע פשוט. האם אוכל להשיג הפניה פשוט בבקשה לרופא משפחה שייתן הפניה לבדיקות הדם האלו?
אשמח מאוד לעצות! אני ממש רוצה לעשות את הבדיקות האלה במקביל ובמהירות המירבית מבלי לעכב את הטיפולים. 
תודה!
לצפיה ב-'הפסקת דופק עובר בשבוע 18 מה יכולה להיות הסיבה ובבדיקות מומלצ'
הפסקת דופק עובר בשבוע 18 מה יכולה להיות הסיבה ובבדיקות מומלצ
22/04/2017 | 23:24
34
שלום,אני בת 39 ,הריון רביעי אחרי הפלה טבעית נקלטתי תוך חודש ובשבןע 18 התגלה כי העובר ללא דופק,עברתי לידה שקטה ואחכ גרידה,בדיקת קרישיות תקינה,בבית ברוך השם שלושה ילדים שנולדו בלידות רגילות הריון תקין,ברחם שני שרירנים קטנים שלא הפריעו לאף הריון.
אני לא מבינה מה הסיבה להפסקת הדופק,התקשרו כי בדיקת החלבון העוברי השנייה היתה חריגה רמת אסטריול נמוכה אצל העובר אך לא ידוע מה בדיוק קרה. האם לדעתך יש קשר בין הדברים? 
אילו בדיקות ניתן לעשות? רוצה עוד הריון וחוששת שיש לי בעיה וחושדת מאוד לחוות חלילה דבר ככ קשה ....
מה מומלץ לעשות כדי להקטין סיכון להפלה  בשבוע כזה מתקדם ובכלל להפלה? 
בתודה מראש 
לצפיה ב-'מבקשת המלצה לרופא פרטי למעקב הריוו בסיכון גבוה'
מבקשת המלצה לרופא פרטי למעקב הריוו בסיכון גבוה
21/04/2017 | 04:51
37
שלום
אשמח לקבל המלצה על רופא פרטי לביצוע מעקב הריון בסיכון. 
עדיף רופאים ממאיר/איכילוב/ תל השומר. 
רקע של הפלות חוזרות, לידה מוקדמת וקרישיות.  
תודה מראש 
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 17:05
3
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'קלקסן 60 למסירה'
קלקסן 60 למסירה
04/04/2017 | 20:48
13
יש לי 27 זריקות קלקסן 60 מג למסירה. תוקף עד 2019.אני מכרמיאל. לפרטים- sharonsh23@yahoo.com
לצפיה ב-'שמירה וסחרחורות'
שמירה וסחרחורות
31/03/2017 | 23:22
25
אני בשמירת הריון שבוע 28 אחרי תפר בצוואר הרחם שוכבת כל הזמן. הומלץ לי על טיפול בקלקסן שטרם התחלתי ובדיקות העמסת הסוכר חזרו גבוליות.
היום התחילו לי לראשונה סחרחורות בכל קימה ואף תנועה של הראש. לחץ הדם תקין. אני דואגת ולא בטוחה מה הסיבה, השכיבה? הסוכר? להתחיל את הקלקסן בגלל זה? 
דואגת.. 
לצפיה ב-'Papp a נמוך'
Papp a נמוך
22/03/2017 | 14:45
26
היי,
האם הורמון papp a נמוך עשוי לגרום בעתיד להיריון בסיכון?
לצערי קראתי באינטרנט על דברים כמו אי ספיקת שלייה וסכרת היריון שנבעע מערך papp a נמוך. שלי יצא 0.11 והנורמה היא 0.15. אני מאוד מודאגת ולחוצה.
אשמח מאוד לשמוע מנסיונכן.
לצפיה ב-'הודעה לסוכרתיות בהריון 'לשעבר''
הודעה לסוכרתיות בהריון 'לשעבר'
07/03/2017 | 15:35
33
הי,

אני סוכרתי מסוג 1 שמעוניין לקנות סטיקים (פרייסטייל) מסוכרתיות בהריון לשעבר שכבר לא זקוקות למלאי הסטיקים שנותר להם.
אשמח לקבל מסר ממי שמעוניינת למכור אותם.

תודה ויום יפה,
לצפיה ב-'הריון עם לופוס וטיסה'
הריון עם לופוס וטיסה
16/01/2017 | 21:01
43
שלום,
אני חולת לופוס מזה 14 שנים, כרגע המחלה לא פעילה ואני מנסה להיכנס להריון בטיפולי הזרעות בשילוב איקקלומין.
בחודש הבא אני מתחילה טיפולים עם זריקות ומשלבת קלקסן שאותו אקח כם במהלך כל ההריון.
אני רוצה לתכנן טיסה לחודש יוני הקרוב, האם אוכל לטוס בהריון מתחיל (במידה ואקלט) כאשר אני בהריון בסיכון? האם יש סיכון לעובר?
לצפיה ב-'מחיקה ופתיחה בשבוע 34 כמה שאלות.'
מחיקה ופתיחה בשבוע 34 כמה שאלות.
15/01/2017 | 19:33
1
57

אני שואלת לגבי אחותי.
היא בשבוע 34(הריון ראשון)
בבדיקות המעקב נראה פתיחה של 1.5 מחיקה של 80 אחוז
וצוואר מקוצר שלפני כמה ימים היה 12 וירד עכשיו ל8 ס"מ.
אמרו לה לגשת לבית חולים.
דבר ראשון האם
האם היא יכולה להחזיק כך גם עוד חודש חודשיים?

לצפיה ב-'ומזה'
ומזה
15/01/2017 | 19:35
28

מה זה אומר צוואר באורך 8?
(היא כבר קיבלה זריקה להבשלת ריאות לפני שבוע)
מה הסיכונים בלידה בשלב כזה אם תתרחש?
(אגב היא לא ממש הרגישה צירים אבל במוניטור כן ראו)
תודה מראש!

לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:51
7
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'מיומה '
מיומה
16/12/2016 | 09:38
43

שלום,
אני נמצאת בהריון שבוע 18 יש לי מיומה בקיר שמאלי קדמי של הרחם בגודל 5.5 ס"מ ממש ליד צוואר הרחם (אפילו לוחצת עליו קצת ומאריכה אותו). היא גדלה ב 2.5 ס"מ מתחילת ההריון. אני סובלת מעט מכאבים או התכווצויות מידי פעם בבטן תחתונה( וגם הפרשות מוגברות במעט) אבל לא יותר מזה. הרופא שלי רשם לי קרינון 8% פעם ביום לאור ההיסטוריה של צירים מוקדמים בהריון ראשון. שאלותי הן הבאות:
1. לא בדיוק הבנתי למה נועד קרינון: לעצור גידול מיומה או למנוע צירים מוקדמים?
2. האם התרופה עלולה לגרום לגידול עוד יותר מואץ של מיומה?
3. מאז שהתחלתי לקחת את התרופה נדמה לי שאני מרגישה יותר כאבים והתכווצויות בלילה. האם זה יכול להיות קשור? אולי כדאי להפסיק?
4. נאמר לי שכנראה אצטרך ניתוח קיסרי כי המיומה חוסמת מעבר. האם יצא לך לראות שפתאום ברגע אחרון בזמן הלידה המיומה זזה והיתה לידה רגילה?

סליחה על ריבוי שאלות.
תודה רבה,
אילנה

מנהל/ת הפורום

אודות:
מומחה במיילדות וגיניקולוגיה, מנהל מרפאות מיילדות, רופא בכיר במחלקה לאשפוז טרום לידתי והמרפאה למניעת לידה מוקדמת, ביה"ח "ליס" ליולדות

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
ד"ר דוד אנג'ל - אורטופד
MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר
Cancer Hope
Cancer Hope- יש תקווה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה