לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
69136,913 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון בסיכון גבוה–ייעוץ רפואי

הריון בסיכון גבוה נחשב כהריון הדורש השגחה קפדנית וטיפול בהתאם בשל מצב אימהי ו/או עוברי. הטיפול והמעקב בהריונות בסיכון גבוה הם אינטנסיביים ומותאמים לסוג הבעיה. ניטור צמוד של האם והעובר עשויים לצמצם באופן משמעותי את הסיבוכים באם ובעובר עד לכדי הריון רגיל.

סיבוכי הריון עלולים לכלול: לידה מוקדמת, ריבוי מי שפיר, מיעוט מי שפיר, עיכוב בצמיחה עוברית, היפרדות שילייה ומחלות אימהיות דוגמת רעלת הריון, קרישיות יתר, מומים קרדיולוגיים, סוכרת הריונית, יתר לחץ דם, מחלות כליה למיניהן ועוד.

בפורום זה אנסה להשיב לכן בכל הקשור לנושאים אלו ואחרים, העוסקים בהריון בסיכון גבוה.

יחד אתך בחוויה שלך,

ד"ר אלי רימון

רופא בכיר ביחידה לאשפוז טרום לידתי, מנהל המרפאה למניעת לידה מוקדמת

ביה"ח "ליס" ליולדות

ד"ר אלי רימון

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון בסיכון גבוה–ייעוץ רפואי

הריון בסיכון גבוה נחשב כהריון הדורש השגחה קפדנית וטיפול בהתאם בשל מצב אימהי ו/או עוברי. הטיפול והמעקב בהריונות בסיכון גבוה הם אינטנסיביים ומותאמים לסוג הבעיה. ניטור צמוד של האם והעובר עשויים לצמצם באופן משמעותי את הסיבוכים באם ובעובר עד לכדי הריון רגיל.

סיבוכי הריון עלולים לכלול: לידה מוקדמת, ריבוי מי שפיר, מיעוט מי שפיר, עיכוב בצמיחה עוברית, היפרדות שילייה ומחלות אימהיות דוגמת רעלת הריון, קרישיות יתר, מומים קרדיולוגיים, סוכרת הריונית, יתר לחץ דם, מחלות כליה למיניהן ועוד.

בפורום זה אנסה להשיב לכן בכל הקשור לנושאים אלו ואחרים, העוסקים בהריון בסיכון גבוה.

יחד אתך בחוויה שלך,

ד"ר אלי רימון

רופא בכיר ביחידה לאשפוז טרום לידתי, מנהל המרפאה למניעת לידה מוקדמת

ביה"ח "ליס" ליולדות

ד"ר אלי רימון

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ביה"ח ליס ליולדות גם בפייסבוק ובטוויטר
0
המשך >>

לצפיה ב-' פרישת מנהל הפורום '
פרישת מנהל הפורום
19/09/2017 | 12:00
23

אנו מודים לד"ר אלי רימון על תקופת ניהול הפורום.

ניתן לפנות לשאלות בנושא בפורומים

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-' אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמה וניהול עסק '
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמה וניהול עסק
23/10/2017 | 12:10

הערב, בשעה 20:00, יתקיים אירוח בפורום ראיית חשבון בנושא היבטים משפטיים בפתיחה וניהול של עסק, חברה או עמותה.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור האירוח כבר עכשיו!

לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:24

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'צוואר רחם קצר שבוע 19-דחוף!!!'
צוואר רחם קצר שבוע 19-דחוף!!!
04/09/2017 | 21:48
22
שלום, 

אני בשבוע 19+4 לאחר טיפולי פוריות מאושפזת בשמירת הריון כבר משבוע 14 עקב כאבים בבטן תחתונה. בשבוע 15 עשו לי תפר סרקולאז 
ובכל שבןע אולטרסאונד וגינאלי. 
היום נאמר לי כי אורך הצוואר הוא 10 ממ ופתיחה קטנה. בסיכום הרפואי ראיתי שכתבו כי ה"צוואר פעור לכל אורכו" 
מה בדיוק אומר המושג הזה???
לא כתוב שום דבר מעבר לכך. הורו לי לשכב כל הזמן עם רגליים מורמות ולקוות שזה יועיל.
ואם אין לי צירים, ירידת מים, דימום... אז למעשה זה בסדר??
אשמח לתשובה מהירה...

לצפיה ב-'מיעוט מי שפיר'
מיעוט מי שפיר
01/09/2017 | 12:12
23
בשבוע 26. מבחינת מי שפיר נמצאה כמות גבולית, גבול תחתון של הנורמה (7). מצב העובר נבדק ותקין. כמה זה מדאיג? האם יש רופא מומחה לעניין באיזור חיפה שאוכל להתייעץ איתו?
לצפיה ב-'אמינות מי שפיר - תסמונת דאון'
אמינות מי שפיר - תסמונת דאון
01/09/2017 | 00:07
18
שמעתי שגם בדיקת מי שפיר לא לגמרי אמינה- האם אתם מכירים מרקים בהם אמרו שיש תסמונת דאון ולא היתה תסמונת דאון והיתה לידה רגילה?
לצפיה ב-'אביזרי בהריון'
אביזרי בהריון
27/08/2017 | 22:38
17
שלום אני נמצאת בהריון בסיכון גבוה ובעלי קצת חושב מקיום יחסי מין בתנוחות מסוימות והוא מסכים רק שאני אהיה עליו ולכן חשבתי שאולי להשתמש ב"ויברטור" ע"מ להגיע לסיפוק מירבי ושאלתי היא היא האם קיים סיכון בשימוש ב"ויברטור"?
לצפיה ב-'גילוי תסמונת דאון במי שפיר'
גילוי תסמונת דאון במי שפיר
17/08/2017 | 13:40
1
32
שלום,
בשקיפות מצאו לעובר שלי 4 ציסטות וAVSD בלב. המליצו לי לעשות מי שפיר והתוצאות חזרו: תסמונת דאון. כבר הלכתי לועדה להפסקת הריון והגרידה מתוכננת לעוד שבוע וחצי. כשכתבתי את זה בפורום, הרבה נשים קפצו ואמרו לי ששמעו על טעויות בזה. נשים שאמרו להן שיש לעובר שלהן תסמונת דאון, ובסוף ילדו והעובר היה בריא לחלוטין. איך חיים עם האי ודאות הזו ? האם יש סיכוי שהעובר שלי בעצם בסדר ? בסקירה המכוונת ראו שכל הציסטות נעלמו אך הלב עדיין לא תקין. קראתי שאפשר לעשות לתינוק ניתוח בלב וזה כמעט 100% הצלחה.  לא יודעת מה לעשות...
לצפיה ב-'תסמונת דאון '
תסמונת דאון
01/09/2017 | 00:11
14
באיזה שבוע את? בררת אפשרות לבדיקה חוזרת?
לצפיה ב-'מיעוט מי שפיר'
מיעוט מי שפיר
08/08/2017 | 17:10
21
שלום
אני בשבוע 18. 
בשבוע האחרון התבשרנו שיש לי דליפה במי השפיר והם התמעטו במהלך השבוע. בבדיקה היום נאמר לי שאין מי שפיר כרגע אבל המצב יכול להשתנות. אנחנו מתלבטים האם להפסיק את ההריון. 
תודה. 
לצפיה ב-'רחם דידלפי'
רחם דידלפי
07/08/2017 | 18:22
14
הי לכולן 
אני רואה שההודעות שלכן ממש לפני הרבה זמן אבל אני חייבת לשאול כמה דברים
לפני שנתיים וחצי גילו שיש לי רחם דידלפי לא רשום כל כך הרבה באינטרנט על הנושא בכל מקרה אני בת 29  התחתנתי לפני כמעט 3 שנים ניסיתי שנה אחרי החתונה להיכנס טבעי ולא הלך פנינו לפוריות עשיתי כבר 4 הפריות וכלים לא נקלט...מעניין אותי איך אתן הבנות שמדברות על רחם דידלפי נכנסות להריון טבעי או הפריות? ואם טבעי אז מה אתן עושות שונה ממני? ��
אשמח אם מישהי תוכל לענות לי 
לצפיה ב-'הקוסם שהציל אותי!!'
הקוסם שהציל אותי!!
19/07/2017 | 13:02
127
היי לכולן,
אחרי אינספור הפלות ו-12 שנים של המתנה קיבלתי את ההצלה בדמות איש מדהים, מקצוען, אישיות בפני עצמה בקיצור קוסם אמיתי!!
רוצה לשתף אתכם בשמחתי ולהמליץ על פרופ' הווארד כרפ מומחה להפלות חוזרות - ולא סתם מומחה - אלוף עולם..
בהצלחה ומקווה שתצליחו כמוני!!
לצפיה ב-'חלופה לאפידורל'
חלופה לאפידורל
17/07/2017 | 16:47
27

שלום רב,
אני בחודש השישי להיריוני ומחפשת חלופות לאפידורל. מסתמן שאעשה ניתוח קיסרי בשל שיליית פתח. מסיבות שונות אייני יכולה לקחת אפידורל או כל חומר הניתן דרך הגב. האם יש חלופה לכך, למעט ניתוח בהרדמה מלאה?

תודה!

לצפיה ב-'בדיקת אקסום'
בדיקת אקסום
02/07/2017 | 18:08
22
שלום, הומלצה לי לעבור בדיקת אקסום- ריצוף גנטי בשל התפתחות מוחית לא תקינה של העובר..הבדיקה מאוד יקרה כ-4000 יורו, והומלצה לעשות רק בגרמניה..האם מישהו עבר ויכול להמליץ? האם מישהו עבר הבדיקה במקום אחר? בארץ?
לצפיה ב-'גירוד בנרתיק שבוע 34.3'
גירוד בנרתיק שבוע 34.3
24/06/2017 | 17:47
15
אני בשמירת הריון בגלל התקצרות צוואר רחם, לוקחת נרות של אוטרגיסטן. בימים האחרונים אני מרגישה גירוד מציק בנרתיק (לא עובר אחרי מקלחת וכאלה) אני צריכה לחשוש?
לצפיה ב-'הריון בגיל מבוגר'
הריון בגיל מבוגר
31/05/2017 | 22:12
55
אני בת 49. יש לי סוכרת ב13 שנים אחרונות. גיליתי היום בהפתעה שאני בהריון. מה רמת הסיכון והאם ניתן לחשוב על הריון בריא
לצפיה ב-'למחוק את ההודעה'
למחוק את ההודעה
26/05/2017 | 09:17
61
l
לצפיה ב-'Cmv חיובי'
Cmv חיובי
19/05/2017 | 12:57
42
היי לכולם
עשיתי בדיקות דם 
ויצא לי cmv-igg ו cmv-igm חיוביים.
מה זה אומר?
היה לעוד מישהי?
לצפיה ב-'בדיקת קרישיות יתר - מטופלת ב"כללית"'
בדיקת קרישיות יתר - מטופלת ב"כללית"
07/05/2017 | 10:33
54
שלום,
אנחנו בטיפולים בגלל בעיית זרע. נקלטתי בטיפול IVF ראשון לפני כשלוש שנים והיה הריון תקין אבל היתה לי לידה מוקדמת בשבוע 35 בגלל צירים מוקדמים. הריון נוסף של מוקפא הסתיים בהפלה בשבוע 7. הטיפולים הבאים שעשיתי נכשלו. יש לי בת דודה עם קרישיות יתר (מצד אמא) אך לאמא שלי לא היו כל בעיות בהריונות שלה. אני לקראת טיפול נוסף במוקפא ושאלתי את הרופא על בירור קרישיות יתר. חשוב לי לעשות את הבדיקה כדי לשלול בעיות. הרי כל הריון אצלי מגיע בדם יזע ודמעות וממש חשוב לי לחסוך סיבוכי הריון. אבל הרופא היום אמר שבמקרה שלי אין התוויה לטיפול. נראה היה שהוא ייתן לי הפניה אם אתעקש אבל אז זה אומר שדוחים את הטיפול ולא רציתי לדחות. מכאן השאלות שלי:
1. יש באמת הצדקה לדחיית הטיפול??? הרי להבנתי זו בסך הכל בדיקת דם! האם כדאי לי לנסות להשיג הפניה מרופא משפחה/נשים? האם רופאי משפחה בכלל יודעים איזה הפניה לתת?
2. להבנתי הבדיקה יכולה להיעשות בהיקפים שונים. אני מן הסתם הייתי רוצה לעשות את הבדיקה המקיפה ביותר. אם כך - מה עליי בדיוק לבקש? לאן עליי ללכת לצורך ביצוע הבדיקה? ותוך כמה זמן יש תשובות? לא אכפת לי לשלם יותר כסף...
3. קראתי באחד האתרים שהבדיקה כוללת: PT , INR , 
PTT , פיברינוגן. על פניו נשמע פשוט. האם אוכל להשיג הפניה פשוט בבקשה לרופא משפחה שייתן הפניה לבדיקות הדם האלו?
אשמח מאוד לעצות! אני ממש רוצה לעשות את הבדיקות האלה במקביל ובמהירות המירבית מבלי לעכב את הטיפולים. 
תודה!
לצפיה ב-'הפסקת דופק עובר בשבוע 18 מה יכולה להיות הסיבה ובבדיקות מומלצ'
הפסקת דופק עובר בשבוע 18 מה יכולה להיות הסיבה ובבדיקות מומלצ
22/04/2017 | 23:24
80
שלום,אני בת 39 ,הריון רביעי אחרי הפלה טבעית נקלטתי תוך חודש ובשבןע 18 התגלה כי העובר ללא דופק,עברתי לידה שקטה ואחכ גרידה,בדיקת קרישיות תקינה,בבית ברוך השם שלושה ילדים שנולדו בלידות רגילות הריון תקין,ברחם שני שרירנים קטנים שלא הפריעו לאף הריון.
אני לא מבינה מה הסיבה להפסקת הדופק,התקשרו כי בדיקת החלבון העוברי השנייה היתה חריגה רמת אסטריול נמוכה אצל העובר אך לא ידוע מה בדיוק קרה. האם לדעתך יש קשר בין הדברים? 
אילו בדיקות ניתן לעשות? רוצה עוד הריון וחוששת שיש לי בעיה וחושדת מאוד לחוות חלילה דבר ככ קשה ....
מה מומלץ לעשות כדי להקטין סיכון להפלה  בשבוע כזה מתקדם ובכלל להפלה? 
בתודה מראש 
לצפיה ב-'מבקשת המלצה לרופא פרטי למעקב הריוו בסיכון גבוה'
מבקשת המלצה לרופא פרטי למעקב הריוו בסיכון גבוה
21/04/2017 | 04:51
97
שלום
אשמח לקבל המלצה על רופא פרטי לביצוע מעקב הריון בסיכון. 
עדיף רופאים ממאיר/איכילוב/ תל השומר. 
רקע של הפלות חוזרות, לידה מוקדמת וקרישיות.  
תודה מראש 

מנהל/ת הפורום

אודות:
מומחה במיילדות וגיניקולוגיה, מנהל מרפאות מיילדות, רופא בכיר במחלקה לאשפוז טרום לידתי והמרפאה למניעת לידה מוקדמת, ביה"ח "ליס" ליולדות

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום התמודדות עם סרטן
לא חייבים להתמודד לבד
טלי אנגור - טיפול בתסמיני אוטיזם
טלי אנגור -
פורום נזקי גוף
פורום נזקי גוף ותאונות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה