לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
78067,806 עוקבים אודות עסקים

פורום משפט פלילי

הנהלת הפורום:

אודות הפורום משפט פלילי

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הבהרה חשובה: הפורום אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי, ובשל התשובות הקצרות המתבקשות מטבע האתר, שנועדו לתת כיוון ראשוני ותמציתי בלבד, בהסתמך על דרך הצגת השאלה ועל ידע כללי, אפשר והתמונה לא תהיה מלאה ומדויקת.
 משכך, אין לכותב ולתפוז כל אחריות משפטית או אחרת,  והשימוש בפורום הוא על אחריותו של הגולש בלבד.
המשך >>

לצפיה ב-'נהג פגע במכונית שלי .וכאשר צילמתי אותו היכה אותי וברח'
נהג פגע במכונית שלי .וכאשר צילמתי אותו היכה אותי וברח
29/01/2019 | 00:40
21
נהג פגע במכונית שלי מאחור  כאשר צילמתי אותו .היכה אותי וברח. חיכיתי לבד למשטרה שהגיעה .הראיתי להם תצלום של הרכב של הנהג הפוגע    .עקב המכות שקיבלתי מהנהג הפנו אותו י לידר מיון .עוד באותו ערב הגשתי נגדו תלונה במשטרה על לתקיפה ואיומים.לאחר שבוע . ברוב חוצפתו הנהג הגיש תלונה שיקית שאני כביכול תקפתי אותו.דבר שמעולם לא היה .והוא גם טען שאני כביכול פגעתי בריב שלו מאחור .האבסורד הכי גדול .שבמקום שהמשטרה תעצור את הנהג שהיכה אותי ופגע לי ברכב סימנתי לחקירה במשטרה.ניחקרתי תחת אזהרה .כמובן שהכחשתי את כל השקרים שלו ...מה עליי לעשות ?המישטרה טוענת שהם עדיין חוקרים את הנושא כבר חודשיים. האם יש איזשהוא אירגון שמגן על נשים במיקרה של אלימות ?מה עליי לעשות ?
יש לי התקפי חרדה..כתוצאה הטראומה שעברתי ..ואני לא מבינה למה במשטרה לא עוצרת את הנהג שהיכה אותי נימרצות .?

לצפיה ב-'מה העונש על מתן עדות שקר בבית משפט?'
מה העונש על מתן עדות שקר בבית משפט?
17/01/2019 | 09:12
14
לצפיה ב-'תביעה בנושא פלישת שכן לשטח המשותף ובניה בו'
תביעה בנושא פלישת שכן לשטח המשותף ובניה בו
12/01/2019 | 07:14
23
שכן רכש דירה בקומת קרקע, בבנין משותף בן 4 קומות ו-7 כניסות. 
הוא החל בשיפוץ גדול, שכלל הרחבת 2 חלונות בחזית, חלון ודלת וחלק האחורי. בחלק האחורי הןא גם עקר 2 עצים בני 30 שנה, וסגר 3/4 מהשטח עם גדר לבנים עד גובה 1.60 מ' עם עמודי מתכת וגג, ודלת ברזל גדולה.
בנוסף, הותיר (בינתיים) פסולת בניה וצנרת מים בחזית תלויה מהתקרה בחוץ.

1. בפניה לעריה הם שלחו אותי ל-וועדה לתכנון ולבניה.
2. הוועדה שלחה אותי למשרד המשפטים: רישום והסדר מקרקעין.
שם ניתן להגיש תביעה בתשלום אגרה ולא הבנתי עדין איזה טופס מתאים לבקשה להשיב את המצב לקדמותו (1) ולקבל פיצוי כספי על הנזק, הרעש, המטרד ועוגמת הנפש על כל הסיפור שנמשך כמה שבועות ועדיין לא הסתיים (2).

הבנתי שדבר כזה היה מטופל בת"א תוך 12 שעות. בקרית ים אין שום טיפול!
לא מבין מדוע הרשויות מעבירות אותי מאחד לשני. לפחות אם העריה לא מטפלת בנושא, שיעו למי להעביר אותי ולא לגלגל אותי ממשרד למשרד.
לצפיה ב-'חוסר מידע (עתידי) מבן לאם על חייו'
חוסר מידע (עתידי) מבן לאם על חייו
09/01/2019 | 09:21
35
שלום למביני (עורכי דין) עניין משפטי

אימי שואלת (היא קשישה ונכה תושבת הדרום) חס ושלום קורה משהו חמור לבן הבכור (6 שנים לא בקשר איתה, ללא מכתבים וגר במרכז), האישה והבת היחידה (הבוגרת) שלו השפיעו עליו לנתק כל קשר, האם זה עבירה על החוק? יש הצדקה לתבוע אותם למקרה כזה?

תודה
לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
08/01/2019 | 10:08

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'שאלה לחברים, '
שאלה לחברים,
06/01/2019 | 02:56
20
הי,
צריכה עו"ד בפעם הראשונה (עו"ד אזרחי/מקרקעין) ואין לי מושג איך זה מתנהל. האם פגישת ייעוץ ראשונית עולה כסף ? האם העו"ד מחתים על איזה שהוא הסכם בפגישת ייעוץ הראשונית והאם אני מחוייבת לו ?
איך זה עובד לאחר מכן בפגישות המשך, משלמים כל פעם לפי שעה או אחרת ? מה עושים אם רוצים באמצע להחליף עו"ד ?
אשמח לכמה שיותר מידע מכם חברים, אין לי מושג אף פעם לא הייתי אצל עו"ד.
המון תודה
לצפיה ב-'שאלה בהולה בנושא של קבלת אישור מהמשטרה'
שאלה בהולה בנושא של קבלת אישור מהמשטרה
13/12/2018 | 13:08
2
56
היי, לפני כשנתיים נעצרתי על גידול של "עציצים". מאז אני ממתין לכתב אישום (בתקווה שלא יקרה בקרוב או בכלל). עכשיו אני מעוניין לעבוד עם ילדים בבי"ס והתבקשתי להביא מהמשטרה אישור שמותר לי (כלומר שאני לא פדופיל או משהו..). אני מניח שהדברים לא באמת קשורים, אבל תהיתי- האם העבר (שכאמור עדיין "פתוח") יכול להפריע? האם עצם בקשת האישור תשפיע איכשהו על התיק שבהמתנה? (למשל- תזרז את זה או משהו?)
אשמח לתשובה ASAP, תודה ויום נעים :)
לצפיה ב-'אין שום קשר'
אין שום קשר
15/12/2018 | 18:31
1
35
האישור שנדרש להביא מי שמועמד לעבוד עם קטינים הוא אישור שאין לך רישום פלילי בעבירות מין, ובעבירות אלה בלבד. לצורך העניין, יכולה להיות לך הרשעה בשוד מזויין, בהונאה בנסיבות מחמירות או בפציעה חמורה, ועדיין תקבל את האישור.

גם אין קשר בין בקשת האישור לתיק הפתוח - מי שמטפל בתיק שלך לא יודע וגם לא בודק אם ביקשת לקבל אישור כזה או לא, וזה לא רלוונטי עבורו.

מה שכן כדאי לך לעשות הוא, באותו זמן שאתה ניגש לתחנת המשטרה לקבל את האישור לעבודה עם קטינים, תבקש גם תדפיס של הרישום הפלילי שלך (ה"רגיל"). בתדפיס הזה מופיעים כל התיקים שנחקרת לגביהם ומה מצבם כעת - סגורים (ומאיזו עילה) או פתוחים, והיכן נמצאים (האם עדיין ביחידה החוקרת או בתביעות/פרקליטות). כך תוכל להתעדכן מה קורה עם התיק שלך.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
15/12/2018 | 22:00
18
את החלק הראשון כבר הספקתי להבין, אבל בחלק השני חידשת לי, אז תודה רבה:) !
לצפיה ב-'אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס'
אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס
07/12/2018 | 14:55
4

ביום ה', בתאריך 13/12/18, בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את נדב טסלר, מנהל המוצר באגף השיווק של מנורה מבטחים פנסיה וגמל

על האירוח

החל משנת 2017 חייבים עצמאים לבצע הפקדות לחיסכון הפנסיוני. מעבר לחובה החוקית, הפקדות אלו מזכות אותם בהטבות במס. במסגרת האירוח נדון בסוגיות פנסיוניות לקראת תום שנת המס ונעלה טיפים והמלצות.

על המתארח

נדב טסלר, מנהל המוצר במנורה מבטחים, מרצה במכללת נתניה ובעל הבלוג פנסיוני, להבין את הפנסיה. יענה על שאלותיכם בנושא החיסכון הפנסיוני, הערכות להפקדות במסגרת פנסיית חובה לשכירים ועצמאים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'קבלת תיק אירוע מהמשטרה '
קבלת תיק אירוע מהמשטרה
05/12/2018 | 09:17
1
38
שלום
לפני מספר שנים עת הייתי מנהל פרויקט באתר בנייה , נפגע אחד מקבלנים שעבד איתי מאבנים שנפלו / הופלו עליו מאחת הקומות העליונות של אחד הבניינים .
אני הראשון שראיתי וטיפלתי בו עד שחובש מד"א והמשטרה הגיעו למקום ,
האיש פונהבמצב קשה לבי"ח והאירוע הסתיים ( למיטב זיכרוני, שוטר גבה ממני עדות במשך כמה דקות באתר אבל אני לא כל כך בטוח בזה  ).
לימים פניתי למשטרה על מנת לקבל את תיק האירוע ( יש לי מספר אירוע ), אבל הם אמרו שמי שיכול לקבל אותו זה רק הנפגע עצמו וזאת למרות שהסברתי להם שאני הייתי מנהל הפרוייקט , שהבחור יצא מהמשרד שלי ונפגע ולמעשה אני היחידי שהייתי צמוד אליו מרגע איתורו ועד פינויו .
מהמשטרה אמרו לי כאמור שרק הבחור שנפצע יכול לקבל את תיק האירוע או לחילופין שאני אביא ייפוי כוח ממנו או צו משופט .
מאחר ואין לי דרך ליצור עימו קשר או לקבל צו מבית משפט, אבקש לדעת מה עוד אני יכול לעשות על מנת לאלץ את המשטרה לתת לי את תיק האירוע הזה .
אשמח לעזרתכם .
תודה רבה 

לצפיה ב-'אתה לא יכול לאלץ את המשטרה לתת לך לצלם את התיק'
אתה לא יכול לאלץ את המשטרה לתת לך לצלם את התיק
06/12/2018 | 21:39
27
רק בית המשפט יכול לחייב את המשטרה לתת לך לעיין בחומר חקירה, במצב שבו אינך נאשם שהוגש כנגדו כתב אישום (ואז יש זכות חוקית לקבל את חומר התביעה).

אגב, לא ציינת אם מדובר בתיק חקירה, או רק בדו"ח פעולה (דו"ח שרושמים השוטרים המגיעים לשטח לטפל באירוע), אבל העיקרון אותו עיקרון.

השאלה העיקרית היא: לצורך מה אתה צריך את החומר? זו נקודה חשובה ורלוונטית ביותר ולא ציינת אותה.

ממליצה לך לעיין היטב בהנחיית פרקליט המדינה שעל פיה המשטרה מאשרת עיון בחומרי חקירה. הקריטריונים לאישור הינם, בקצרה: זהות המבקש, הזיקה שלו למידע המבוקש, והאינטרס שלו לעיין במידע.
לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:21
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'חשד '
חשד
25/11/2018 | 10:26
37
אהלן,
אשמח מאד שמישהו יענה לי .. פריט יקר ערך שהיה מונח במקום מסוים לא נימצא.
 אז ככה אין לי עוזרת שיכלה להעלים אותו.  לא היתה פריצה לבית .. בגדול בני הבית שלי כבר מחוץ לבית ובאים להתארח. 
האם יש מצב שמישהו מבני ביתי לקח את הפריט יקר הערך? איך עלי לנהוג? יש לי חשד מסוים איך אני יכולה בצורה הטובה והיפה ביותר לגרום להודות ולהחזיר. 
לצפיה ב-'נגינה בפסנתר/תופים שלא בשעות המנוחה'
נגינה בפסנתר/תופים שלא בשעות המנוחה
18/11/2018 | 12:23
30
אם אני מנגנת בבית פסנתר או תופים, בשעות שאינן מוגדרות "שעות המנוחה", האם למשטרה ו/או לעירית ת"א יש סמכות לדרוש ממני לחדול ? האם מותר להם לקנוס ? 

אם זו עבירה על החוק אודה להפניה ללשון החוק האוסר זאת.

תודה
לצפיה ב-'האם יש ניגוד עיניינים?'
האם יש ניגוד עיניינים?
18/11/2018 | 09:42
25
בישובנו יש מבנה מרכזי של מספר בתי כנסת המנוהלים ע"י עמותה בהתנדבות.
חבר עמותה פנה לחברו מנהל העמותה וביקש שטח מתחת לבניין לבנית מקווה וקיבל ללא קיום אספת חברים.
שלב ראשוני נבנה וגוייסו תרומות להמשך הבניה.
הנהלת העמותה החליטה לקיים אסיפת חברים במספר נושאים כולל המקווה.

לצפיה ב-'עבור מטופל מבוגר ( מעל 40 ) ומוכר כנכה נפשית'
עבור מטופל מבוגר ( מעל 40 ) ומוכר כנכה נפשית
17/11/2018 | 19:51
1
33
שלום רב
הנ"ל נחקר במשטרה ביחס לתקיפה של אחיו שהקניטו
נחקר ללא שידעו אותו שבגלל נכותו ( 100 אחוז אובדן כושר ).
זכאי לעוד מישהו מטעמו שיהיה איתו בחקירה ( לא עורך דין )
הציג בחקירה אישורים על נכותו ורשימת תרופות שהינו נוטל.
וגם לא ברור האם החוקר עבר הכשרה לחקור אדם עם נכות נפשית
אפשר במידה ויוגש כתב אישום לפסול את החקירה במשטרה ?
תודה מראש
לצפיה ב-'לא כל נכה על רקע של מחלת נפש מוכר כחסר ישע מבחינת החוק'
לא כל נכה על רקע של מחלת נפש מוכר כחסר ישע מבחינת החוק
06/12/2018 | 21:58
15
האם לאדם הזה מונה אפוטרופוס? האם הוא עצמאי? האם הוא מוכר כחסר ישע ע"י רשויות הרווחה? יש הרבה מאוד אנשים בעלי נכות נפשית כזו או אחרת שמתנהלים בצורה עצמאית ומסוגלים לטפל בעצמם ובענייניהם מול הרשויות.

אין חובה על חוקר משטרה להיות בעל הכשרה מיוחדת לחקירת אנשים בעלי נכות נפשית, בשונה מחקירת אנשים בעלי מוגבלות שכלית, אשר נחקרים ע"י חוקר מיוחד של משרד הרווחה (בדומה לחקירת ילדים מתחת לגיל 14 בעבירות אלימות ומין).
אין גם חובה לתת לאדם נוסף, עורך דין או לא, להיות בחקירה - זה חל רק על קטינים, וגם זה רק אם אין חשש שההורה/האפוטרופוס יפריע בחקירה.
מה שכן חובה הוא, לתת לאדם להתייעץ עם עו"ד לפני החקירה, וכן להקליט את החקירה באם האדם לא יודע לקרוא (או לא קורא את השפה בה נכתבת החקירה), או לא נחקר בשפת האם שלו, או נחקר בגין אחת העבירות המנויות בחוק.

במידה ויוגש כתב אישום, יש להתייעץ עם עו"ד ולבדוק האם הופרה זכות כלשהי של החשוד במהלך החקירה. בד"כ זה לא מביא לפסילה של החקירה, אבל זה יכול לפגוע במשקל שלה מבחינה ראייתית. בכל מקרה, אם החקירה הוקלטה, השופט תמיד יוכל להתרשם בעצמו איך האדם שנחקר מתנהג בחקירה - האם הוא מבין מה קורה, האם הוא עונה לעניין וכו'.
לצפיה ב-'חשד לעבירת מין / מעשה מגונה במשפחה'
חשד לעבירת מין / מעשה מגונה במשפחה
29/10/2018 | 13:07
1
58
שלום רב,
רעייתי ואני הורים נורמטיבים ומשכילים לבתנו בת ה-8.
בתי בת ה-8 מקבלת טיפול רגשי בבית הספר באמצעות שיחה וציור.
לפני חודש, היא סיפרה למטפלת הרגשית שאבא מרדים אותה במיטה וגם ציירה ציור שבו היא ציירה את עצמה ישנה במיטה ולמעלה כתבה בכותרת: "אבא די".
המטפלת חשדה שאני מטריד מינית את הילדה (...) ודיווחה על כך לרווחה.
ברווחה התלוננו במשטרה כדי שיינתן אישור שחוקרת ילדים תגיע לבית הספר לחקור את בתי (כמובן שללא ידיעת ההורים).
החקירה לא העלתה דבר חריג.
רעייתי ואני הוזמננו לרווחה ושם השתוממנו על הפעלת ההליך.
אנו משוכנעים לגמרי שגם ברווחה התרשמו שזו אזעקת שווא.
האם, להערכתכם, כדאי לשכוח מהסיפור ולתת לרשויות לסגור את התיק בהליך פורמלי (תוך הנחה ותקווה שהתיק ייסגר מחוסר אשמה) או לבקש סיוע של עו"ד פלילי?
לצפיה ב-'מציע לך'
מציע לך
30/10/2018 | 07:20
51
להמתין להחלטת הרשויות ולא לנקוט בשום פעולה עד שתקבל תשובה.

נ.ב. אני לא עורך דין.
לצפיה ב-'החזרת אגרת פתיחת תיק '
החזרת אגרת פתיחת תיק
28/10/2018 | 16:08
26
שלום 
הגשתי תביעה מול חברת הביטוח שלי ושילמתי אגרת פתיחת תיק .
לאחר כשנה וחצי קיבלתי הצעת פשרה מחברת הביטוח מחוץ לכותלי בית המשפט 
אך עקב חילוקי דיעות עם עורך הדין שלי , פיטרתי אותו וסגרתי את העניין מול חברת הביטוח בלעדיו .
לאחרונה ( בחלוף שנתיים ) ביקשתי החזר של אגרת פתיחת התיק ונעניתי שבגלל שהתיק נסגר עקב " חוסר מעש " ולפי התקנון, אני לא זכאי לקבלת החזר של האגרה  .
אני מבקשת לדעת מה ניתן לעשות על מנת להתגבר על העניין הזה .
מאחר ולא היה לי כבר עו"ד, לא הכרתי את התקנות הללו הנוגעות ל" חוסר מעש " ובכלל לא ידעתי שאני זכאי להגיש בקשת להחזר אגרה .
מישהו יכול להנחות אותי מה אני בכ"ז יכול לעשות לקבל חזרה את הכספים הללו ?
תודה מראש

לצפיה ב-'תביעה מחדש לאחר זיכוי בהליך פלילי בעקבות ראיה חדשה'
תביעה מחדש לאחר זיכוי בהליך פלילי בעקבות ראיה חדשה
26/10/2018 | 21:42
26
שלום,

אני מעוניין לדעת האם המשפט הישראלי מאפשר לתביעה לתבוע שוב נאשם עקב הימצאות ראיה חדשה.

לדגומה, נניח פלוני הואשם ברצח וזוכה.
לאחר זמן מה (למשל עקב יכולת טכנולוגית) ישנה ראיה חדשה ומשמעותית המאפשרת את הרשעתו.
האם התביעה יכולה לתבוע אותו שוב על אותו מעשה לאחר שזוכה עקב הראיה החדשה?

תודה.
לצפיה ב-'עזרה בניסוח סעיף בחוזה '
עזרה בניסוח סעיף בחוזה
25/10/2018 | 18:59
23
שלום לכולם
אני יודע שזה לא בדיוק הפורום המתאים, אך לצערי לא מצאתי פורם שאוכל להעזר בו.
אני צריך עזרה בניסוח של סעיף אותו אני רוצה להוסיף לחוזה שכירות דירה.
אני משכיר דירה מרוהטת והבטחתי לדיירת שתיכנס לדירה כי אחליף לה את המקרר הקטן במקרר גדול יותר, שנפחו יהיה לפחות 200 ליטר על חשובני. אך כל זאת בתנאי שהיא תגור בדירה לפחות שנה. במידה והיא עוזבת מכל סיבה שהיא לפני שהיא השלימה שנה בדירה אני מבקש פיצוי של 1500 ש"ח.

תודה לכל העוזרים

לצפיה ב-'הערת אזהרה'
הערת אזהרה
25/10/2018 | 11:20
31
הערת אזהרה
שלום רב
שכרתי בית מגורים לשנה
האם יש באפשרותי לרשום הערת אזהרה ?
תודה

לצפיה ב-'מזונות בנישואין אזרחיים '
מזונות בנישואין אזרחיים
21/10/2018 | 13:55
30
שלום, האם אישה יכולה לקבל מזונות גם בנישואין אזרחיים?

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ