לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

אודות הפורום משפט פלילי

הפורום לא פעיל

לצפיה ב-'פרישת מנהל הפורום'
פרישת מנהל הפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
02/02/2017 | 11:04
13
ברצונינו להודות ל עו"ד מוטי אדטו על תקופת ניהול הפורום ולאחל לו המון הצלחה בהמשך.

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'תחולה רטרואקטיבית של חוק?....'
תחולה רטרואקטיבית של חוק?....
31/01/2017 | 08:46
2
18
האם חוק שנחקק בשנת 2005   והתחיל לפעול משנת 2006 מכסה אירוע משנת 2004 =  ((מדובר בתיקון לחוק)). קשה לי להאמין שמבקר המדינה טעה בענין כזה אבל טעויות מתרחשות לעיתים.
לצפיה ב-'כן. למשל'
כן. למשל
31/01/2017 | 14:44
1
11
החוק לעשיית דין בנאצים ובעוזריהם, תש"י-1950 הוא כזה
לצפיה ב-'מוזר ש"אוסטריה" הושמטה מהחוק....'
מוזר ש"אוסטריה" הושמטה מהחוק....
01/02/2017 | 10:24
4
כמו שביבי התערב בבית המשפט העליון של צ"ילה, כנראה אוסטריה התערבה בחקיקת החוק נגד הנאצים ושמה הושמט. טדי קולק נולד באוסטריה - אולי דרכו נעשתה המעורבות?
לצפיה ב-'רצח ידוע מראש .'
רצח ידוע מראש .
01/02/2017 | 06:26
11
מי הוא עורך הדין שירים את הנושא PRO BONO  ?
14.000 טון חומר נפץ , חומר דליק , חומר שהופך לגז רצחני
מונחים במיכל על חוף הים במפרץ חיפה .
היו דיבורים ושום דבר לא נעשה .
כעת יש דוח חמור באופן מזעזע .
היא נכנסת לישראל ויוצאת מישראל בלי שיש בה צורך .
באסון בופאל שבהודו נפצעו 150.000 איש מתוכם
8000 מתו מיד ועוד 8000 מתו מאוחר יותר .
הסכנה מהאמוניה בחיפה גדולה יותר .
לדעתי
המסלול צריך להיות עתירה לבגץ כדי להפסיק את איחסון האמוניה .
האמוניה הזו לא נחוצה בישראל .

לצפיה ב-'עו"ד פלילי שיעזור לי חינם'
עו"ד פלילי שיעזור לי חינם
31/01/2017 | 18:22
10
יש חיה כזו?
לצפיה ב-'הבחנה בין קטין לילד = 4 שנים'
הבחנה בין קטין לילד = 4 שנים
29/01/2017 | 14:34
3
11
מישהו יודע למה?     ((14,18))
לצפיה ב-'ילד פצוע עד לרצח דור-סלע וילדיה הי"ד. '
ילד פצוע עד לרצח דור-סלע וילדיה הי"ד.
29/01/2017 | 14:40
2
20
מה אומר החוק על עדות כזאת?
לצפיה ב-'היה עוד מישהו בזירת הרצח !!!!!!!!'
היה עוד מישהו בזירת הרצח !!!!!!!!
29/01/2017 | 14:42
1
7
ועל כן חיסל את בן השכנים שהיה "עד לרצח".  האם החוק להגנת עדים יעיל מספיק?
לצפיה ב-'עדים בסכנת חיים !!! מדוע המדינה לא תורמת לבטחונם?....'
עדים בסכנת חיים !!! מדוע המדינה לא תורמת לבטחונם?....
29/01/2017 | 14:44
7
אנחנו ב- 2017, עד היום שום מחוקק לא גיבש חוק להגנת עדים??? צריך דחוף חוקה לישראל
לצפיה ב-'לשון הרע'
לשון הרע
26/01/2017 | 21:19
16
הי, אני עובדת בחברה בתחום הרכש, והיום התקשר הבוס שלי ואמר שאחד הספקים שלי התקשר אליו ואמר לו שאני לא בסדר ושאני שולחת לו כל מיני הודעות באינטרנט.
לי כמובן לא היה שמץ של מושג במה מדובר, וכשהתקשרתי לספק ואמרתי לו שיסביר לי במה מדובר הוא צר עלי שאני אפסיק לשחק אותה תמימה ושאפסיק וניתק! שלחתי לו הודעה שאין לי מושג על מה הוא מדבר ובאיז אתרים כביכול הוא טוען ששלחתי לו הודעות.. והוא ענה לי בתגובה : "לפרוץ למחשב זו עברה פלילית.תפסיקי לטובתך אף אחד לא יודע מכלום ואם זה ימשך המשטרה תחקור זו עברה פלילית".
מיותר לציין שהידע שלי בהאקריות הוא אפסי, אומנם אני טכנולוגית אבל לא משהו מעבר. ולמה שאני אפרוץ לו? הגרוע מכל שהוא לא מוכן להסביר כלום! החשש שלי הוא שהוא מסוגל לפגוע בשם שלי! אני מתלבטת אם לעדכן את הבוס שלי בנושא, מדובר פה בקריירה שלי! שנים שהשקעתי במיצוב השם שלי בתחום בו אני עובדת ואין לי מושג מה לעשות! 
לצפיה ב-'מסירה משפטית'
מסירה משפטית
22/01/2017 | 11:15
16
היי,
אתם מכירים חברת שליחויות בינלאומית שמבצעת מסירה משפטית בארה"ב?
לצפיה ב-'יש קצה חוט להבנת האירוע של נפילת המטוס "90" בברזיל'
יש קצה חוט להבנת האירוע של נפילת המטוס "90" בברזיל
21/01/2017 | 18:09
2
17
שבו טס שופט בית המשפט העליון הברזילאי zavascki =  לא פשוט להתגבר  על הרבה מידע ולהבדיל בין עיקר לטפל. לדעתי המידע המשמעותי, שהוא היה אלמן של שופטת וכנראה הסיפור על האיגוד העולמי של נשים  שהן שופטות = באנגלית בגוגל תמצאו מידע. אם מדובר בחיסול או בתקלה? לדעתי תקלה ולא חיסול. בכל אופן  כאשר מדובר בבני זוג ששניהם שופטים זה "העליתה" של הקילקולים בעולמנו  ((ראה בישראל בני הזוג ברק, אור,משל-גרוניס, רובינשטיין-שמגר)) ועם אצל הקלינטונים זה לא עובד - אז למה להשאיר אצלנו? יש רשימה באתר בתי המשפט שלמען הזהירות צריך למנוע אותה בכלל. המדינה משלמת שכר כפול למשפחה אחת ולעניים אין ביטוח שיניים
לצפיה ב-'"כפל משכורות" זה גזל המדינה....'
"כפל משכורות" זה גזל המדינה....
21/01/2017 | 18:10
1
10
המדינה לא יכולה לעמוד בתשלום ל 2 בני זוג עובדי מדינה. אחד מהם יצטרך לוותר ןלפרוש.
לצפיה ב-'ארגוני פשיעה משתלטים על ארגוני-עובדים....'
ארגוני פשיעה משתלטים על ארגוני-עובדים....
29/01/2017 | 14:38
2
והמדינה מספקת הגנה לארגוני הפשיעה דרך הליכים חסויים ושריפת ארכיונים ודרך חיסול שופטים וראשי ממשלה ודרך פיטורי עובדים שאינם משתפים פעולה עם הפושעים
לצפיה ב-'שאלה לגבי שכ"ט:'
שאלה לגבי שכ"ט:
19/01/2017 | 08:21
15
משרד המשפטים הוציא תקנה, שעל פיה רשאי עו"ד לגבות שכ"ט עד גובה X אחוזים,
בעבור טיפול בנושא מסוים.
במקביל, לשכת עורכי הדין הוציאה אף היא צו, המחזק את תוקף התקנה שבנדון.
האם רשאי עורך דין לדרוש (ולקבל) שכ"ט גבוה בהרבה, תוך שהוא מנצל את תמימות הלקוח, שלא נחשף לתקנה שבנדון? האם יש דרך להניא את עוה"ד מלגבות את שכה"ט גם לאחר שהחתים את הלקוח בניגוד לתקנה?
אדגיש, שהלקוח הוחתם על ההסכם עם עורך הדין לאחר המועד בו יצאה התקנה.

לצפיה ב-'הצבא הפעיל את שליסל בשביל ליצור אהדה להומואים'
הצבא הפעיל את שליסל בשביל ליצור אהדה להומואים
18/01/2017 | 10:04
16
את תוכן הודעתי קיבלתי תוך כדי  המתנה ב-077 של בתי המשפט.  ((הקו הטלפוני)). לא יודעת למה נבחרתי בשביל להעביר הודעות בדרך כזאת אבל ניחא. מסתבר שמצעד הגאווה  נזקק לקורטוב של "קורבנות" בשביל "אהדת הקהל"  ׂ-סוג של "ייעוץ תדמית" מתחום "משרד ההסברה" - המומחים" לבריאות הנפש החליטו שכדי ליצור אפקט שההומואים הם הנרדפים ולא הרודפים  ((שהרי הגאווה מתחלקת ל-2 בני זוג )) -יפעילו את "שליסל" כי נזקקו לטיהור קארמה גם של השם הזה וגם להכתים את מפתח הפרנסה.  ((נשמע כמו מזימה כלכלית-בנקאית)).    זה בתחום הבלשנות - לא תבינו כל כך את זה כי התוכנה של ההקלדה משתוללת.     החכמים-בעם החליטו לשנות את "מפתח הפרנסה" ולכך נ בחר גורלו של אדם בשם שליסל (מפתח). אולי גם רצח יפתח  גריידי  הי"ד קשור לזה. יש לתרגם לכל השפות את שמות האסירים והקורבנות בשביל להבין את הפילוסופיה של כת הפוחלץ
לצפיה ב-'רצח אורלי דובי הי"ד בנוסחאות הקרימינולוגיה 2017'
רצח אורלי דובי הי"ד בנוסחאות הקרימינולוגיה 2017
16/01/2017 | 11:13
37
יכול להיות שמדובר בשמות של מקומות שצריכים טיהור קארמה. לגבי "אורלי" - זה שדה תעופה גדול בצרפת. דובי זה "dubay" .   ברור ש"שדה תעופה לא יוצא ממקומו לבצע תעלולי יחסי-ציבור וטיהור קאמה" = הוא נזקק ל,שליח לדבר עבירה".  האם מי שביצע את הרצח היה מודע למניע או שהיה רק "צינור-כלי-ללא ידיעתו" ((ניסוי צבאי?)). כלומר צריך מראש מראש לאתר חולה סכיזופרניה או מי שעבר לובוטומיה ואונותיו מנותקות - ואז - ,לשלוח את ,חציו" לבצע פשע. כלומר....יש כאן התקדמות משמעותית בחקר הפשעים = "חצי עבריין" עושה "פשע שלם", והחצי השני שכולל תכנון הפשע, וכל הבימוי של זירת הפשע - נעשה בידי מקצוענים מתחום הנוירולוגיה-פסיכיאטריה-קרימינולוגיה וכו. אנחנו תופשים  רק את המבצע, השחקן, והתיאטרון ממשיך להנפיק פשעים
לצפיה ב-'המידע ברשת על כבוד השופטת פורת ז"ל.'
המידע ברשת על כבוד השופטת פורת ז"ל.
15/01/2017 | 02:06
21
כמה נורא להגיע סקרנית לגוגל ולחפש מידע על השופטת בן-שמן ומשם לשופטת פורת ז"ל ולגלות שהיא נפטרה. נולדה בגרמניה - ושם נעוריה נותר עלום. עבדה בבנק ישראל בשנים של מלחמת יום הכיפורים לאחר שנות עבודה רבות בבנק. אנא - אם מישהו יכול להרחיב בבקשה ולמסור עוד מידע - אני מבקשת לדעת האם תאריך פטירתה קשור ליום בו התחלתי כימותרפיה באיכילוב או שמדובר בצירוף מקרים.   אני מבקשת סליחה על פגיעה אפשרית בפרטיות אבל חשוב להגן על השופטים
לצפיה ב-'כתובת נופי גולן בקצרין - מאתר לזכר זאביק בוזגלו הי"ד'
כתובת נופי גולן בקצרין - מאתר לזכר זאביק בוזגלו הי"ד
14/01/2017 | 20:19
1
15
הכתובת היא רחוב "שיאון". מעניין אם משטרת-ישראל התעכבה על הפרט הזה  ((ראה הרצח ברחוב emden בתל אביב )). כשחוקרים כמה מקרי רצח ביחד "קרימינולוגיה השוואתית" אפשר לפענח את התשבץ כמו במשוואה בת 2 נעלמים - כלומר בעזרת מתימטיקאים. האם המשרד לבטחון פנים מעסיק מתימטיקאים לצורך פיענוח של תעלומות מסוג זה - הרי אפשר להזין נתונים במחשב ולהציב בנוסחאות. בזהירות אציין שהפרט - שם הרחוב -  מעלה את החשש שמדובר בניסוי טכנולוגי .  משרד התקשורת היה אמור "לעלות" על זה
לצפיה ב-'מתימטיקאים בשירות המשטרה הצבאית....'
מתימטיקאים בשירות המשטרה הצבאית....
14/01/2017 | 20:23
13
תנו למתימטיקאים לפענח תעלומות של מות חללי צוק-איתן, מחשש של פעילות פלילית בשדה הקרב. (("קונספירציה של הסטוריונים מסכנת את צה"ל"))
לצפיה ב-'פלילי?'
פלילי?
14/01/2017 | 19:53
26
מאבטח עם נשק בזמן סיור בישובי בערב עצר לידי ודיבר איתי ואמר אם תלך בפטרול אני ארה בך.
האם זה פלילי?
לצפיה ב-'אוזלת היד של המשטרה הצבאית מתורגמת לאזרחות'
אוזלת היד של המשטרה הצבאית מתורגמת לאזרחות
13/01/2017 | 10:30
2
20
המינוי של    מ נ ד נ ב ל י ט  מיד לאחר הפשעים שנעשו ב,צוק איתן" - כולל שם המלחמה והנזק הנפשי שנגרם לכל אזרחי המדינה בעקבות המלחמה המיותרת - ביוזמת  ממשלת יוון, שלא לדבר על הנזק ל,עזתים" כולל פרשה של רדיפה אישית של התינוקות של מוחמד דף - פרשה שבאה להציב מראה ולהוציא לאור את "מתן ויטמין K ליילודים" = בבתי היולדות בישראל... - בקיצור לא מספיק סבלנו מ"תעלולי דיין"  ((ראה אסונות המסוקים 77-97 שמתחברים לפרשת ה"ל"ה" דרך המספר 35 והיפוכו 53)) ויועץ התקשורת שלו נפתלי לביא באותה קטסטרופה 73.... אנחנו מקבלים ד"ש מאותה תקופה באמצעות המינוי של  כבוד הרב לאו, בנו, ומנדנבליטו
לצפיה ב-'פושע-מלחמה התמנה ליועץ המשפטי לממשלה...'
פושע-מלחמה התמנה ליועץ המשפטי לממשלה...
13/01/2017 | 10:41
1
11
להגנתו  יצטט את "דיני הקורבנות" בספר ויקרא.  כעת הכל תלוי בשופטים. בית משפט על פי המשפט העיברי יזכה אותו ((אך ימחק את כל חובות ההוצאה לפועל בנימוק של שמיטת חובות)). = בית משפט במדינה דמוקרטית יכניס אותו ל"מעצר מונע" באופן בהול
לצפיה ב-'מכונית טכנאי המגרסות הגיעה עם לוגו בולט....'
מכונית טכנאי המגרסות הגיעה עם לוגו בולט....
13/01/2017 | 10:48
12
ממשלת ישראל הופתעה מקילקול המגרסה הפתאומי ונאלצה להזעיק מגרסן-מקצועי בניגוד לכל כללי בטחון-שדה  ((גרסה נגדית...אין כלום כי לא יהיה כלום)). החוק מחייב שמירת מסמכים ל-30 שנה ואח"כ חשיפה שלהם. "אין כלום כי גרסנו הכל"....לא אתפלא אם טכנאי המגרסות מאושפז בגהה  בסיוע  פסיכיאטר החצר
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:51
4
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'היכן משיגים מידע אישי'
היכן משיגים מידע אישי
05/01/2017 | 09:55
1
27
שלחתי פקס וניתבקשתי להמציא ת.ז, האם יש גורם מוסמך שיכול לתת או להורות לתת כשיש אפשרות?
אשמח להרחיב פרטים בפרטי.
לצפיה ב-'ההודעה לא אקטואלית הצלחתי להשיג'
ההודעה לא אקטואלית הצלחתי להשיג
07/01/2017 | 20:43
5
לצפיה ב-'הסכמת קטין לברית מילה..'
הסכמת קטין לברית מילה..
04/01/2017 | 10:23
26
במדינה דמוקרטית צריך להסדיר את זה בחקיקה
לצפיה ב-'היעלמות ילד (ילדי תימן) זה חקירה פלילית !!!!!!!!!'
היעלמות ילד (ילדי תימן) זה חקירה פלילית !!!!!!!!!
30/12/2016 | 19:03
20
כל היעלמות של ילד אמורה לפתוח תיק פלילי. מישהו חטף ילד.    זה מאוד מזכיר את היעלמות הנוער-הצעירים הארגנטינאים בשנים האיומות 1976-1982 בערך. במקרה ביקרתי כמה ימים בבואנס איירס ארגנטינה ואני זוכרת את  האוירה הנאצית ברחובות. מדוע לא לקשר בין היעלמות ילדי תימן לבין פעילות נאצית?   ((ובינתייים תקשיבו ל-mercedes   sosa = שחוותה רדיפה וגלתה מארצה
לצפיה ב-'ביבי קיבל "מענק" מבעלה של נשיאת העליון....'
ביבי קיבל "מענק" מבעלה של נשיאת העליון....
30/12/2016 | 14:09
2
36
9 חודשים שבהם הוא יכול לעשות לבדו לרצח עם החביב עליו - בסוריה פרגוואי ובמתנגדי המשטר בישראל.  מחרתיים שנת 2017, המספר המזוהה עם "בני הזוג" נהפך לתאריך ולא רק למספר בית (17).  יש כאן הימור גדול......ממש לוטו-טוטו.... = הרפתאה שאיננו יודעים לאן תוביל אותנו...... ליתר  בטחון תקנו לחם וחלב ליומיים
לצפיה ב-'הנביא ישעיהו ליבוביץ כינה אותם יודונאצים...'
הנביא ישעיהו ליבוביץ כינה אותם יודונאצים...
30/12/2016 | 14:11
13
לצפיה ב-'קניתי לחמניות שיספיקו אולי ליומיים שלושה'
קניתי לחמניות שיספיקו אולי ליומיים שלושה
03/01/2017 | 17:57
26
אבל החלב יספיק רק להיום

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ