לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
77127,712 עוקבים אודות עסקים

פורום הומאופתיה קלאסית

בפורום הומיאופתיה נענה לשאלות הגולשים בנושאים הקשורים לגוף ולנפש מנקודת ראותה
של הרפואה ההומיאופתית, נאפשר שיחה ודיון בעניינים רפואיים, בריאותיים ופילוסופיים. 
 נשמח אם תשתפו אותנו ברשמים, לבטים, קשיים והרהורים שברצונכם להעלות מתהליך 
 הטיפול ההומיאופתי שאותו חוויתם כמטופלים או כמטפלים. עם זאת, נא להימנע 
מציון שמות של מטופלים או מטפלים לשם שמירה על פרטיותם.
אנשי מקצוע ותלמידים מוזמנים לחלוק מידע רלוונטי בתחום ולהעלות שאלות . 
אנו נשתדל לעשות כמיטב יכולתנו כדי לסייע במתן מענה במגבלות מסגרת הפורום.

*חשוב לזכור! הפורום אינו מהווה תחליף להתייעצות או לטיפול אצל בעל מקצוע.
  למאמר המסביר מהיא הומיאופתיה ולמי היא מתאימה אנא הקליקו על הקישור הבא:

אודות הפורום הומאופתיה קלאסית

בפורום הומיאופתיה נענה לשאלות הגולשים בנושאים הקשורים לגוף ולנפש מנקודת ראותה
של הרפואה ההומיאופתית, נאפשר שיחה ודיון בעניינים רפואיים, בריאותיים ופילוסופיים. 
 נשמח אם תשתפו אותנו ברשמים, לבטים, קשיים והרהורים שברצונכם להעלות מתהליך 
 הטיפול ההומיאופתי שאותו חוויתם כמטופלים או כמטפלים. עם זאת, נא להימנע 
מציון שמות של מטופלים או מטפלים לשם שמירה על פרטיותם.
אנשי מקצוע ותלמידים מוזמנים לחלוק מידע רלוונטי בתחום ולהעלות שאלות . 
אנו נשתדל לעשות כמיטב יכולתנו כדי לסייע במתן מענה במגבלות מסגרת הפורום.

*חשוב לזכור! הפורום אינו מהווה תחליף להתייעצות או לטיפול אצל בעל מקצוע.
  למאמר המסביר מהיא הומיאופתיה ולמי היא מתאימה אנא הקליקו על הקישור הבא:
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
 פורום הומיאופתיה קלאסית
בפורום הזה נענה לשאלות הגולשים ונאפשר לכם לשוחח ולדון בעניינים רפואיים, בריאותיים ופילוסופיים מנקודת ראותה של הרפואה ההומיאופתית. אתם מוזמנים להעלות את שאלותיכם ואנו נשתדל לעשות כמיטב יכולתנו כדי לסייע במתן מענה.

הומיאופתים מוזמנים להיות חברים פעילים בפורום, לענות לגולשים, לשתף במידע מהתחום ומנסיונכם האישי.  הפורום הוא ציבורי ומהווה במה להומיאופתיה הקלאסית.

חשוב לזכור! הפורום אינו מהווה תחליף להתייעצות או לטיפול אצל בעל מקצוע.
 הפורום ישתדל להסביר כיצד פועלת הומיאופתיה, אך לא יעסוק בהוכחה מדעית של תקפותה מעבר לחומר המצוי כבר באתר.

ובקצרה על הומיאופתיה בקישור הבא:

המשך >>

לצפיה ב-'מחקרים על כך שחיסונים לא מועילים ומזיקים'
מחקרים על כך שחיסונים לא מועילים ומזיקים
14/11/2011 | 14:36
3
25
שלום,
קראתי על כך שטוענים שחיסונים (רגילים, בטיפת חלב) לא מועילים ואף מזיקים לפעמים.
אשמח לקבל הוכחות לכך כמו ביסוס מחקרי , עם סטטיסטיקות , בנושא

תודה
לצפיה ב-'חיסונים מזיקים או לא מועילים'
חיסונים מזיקים או לא מועילים
19/11/2011 | 23:15
2
31
נעמה הי, יש בעיה עם מחקרים בנושא מפני שהמחקרים שכן נעשו על החיסונים , לא לקחו בחשבון תגובות שהיו יכולות להיות כן נזק מחיסון והתרחשו אחריו. לדוגמא, אם ילד חלה

בסוכרת כחודש אחר החיסון של גיל שנה זה לא יחשב כתופעת לוואי של החיסון מפני שזה לא קרה יומיים אחריו. יתרה מזו , החיסון רק גורם לשיבוש פנימי כך שהילד נחלש ומחלה

כרונית מוצאת קרקע להתפרצות ולרופא גישה זו היא חסרת שחר. הבעיה היא גם באיסוף תופעות הלוואי או התגובת לחיסונים באופן מחקרי מפני שהיום רופאים רבים מכחישים את הקשר בין מאורעות שהתרחשו אחרי חיסון והחיסון. כך לפני מס' שנים נפטרו 3 אנשים מחיסון ן השפעת ומשרד הבריאות קבע כי אין לכך קשר לחיסון . בצורה זו כל מחקר שיעשה
ע"י הממסד הרפואי על חיסונים לא יגלה נזקים. עם זאת, למשרד הבריאות ידוע כי יש נפגעי חיסון והוא משקלל כי הנזק היגרם לבודדים באוכלסיה בלתי נמנע והעיקר שכולם יתחסנו ו. קראי באתר של חסון  על נפגעי חיסונים
לצפיה ב-'אז איך הגישה הטבעית יודעת שאלו תופעות לוואי'
אז איך הגישה הטבעית יודעת שאלו תופעות לוואי
20/11/2011 | 19:26
1
17
של החיסון?
כמו כן מה לגבי מחלות ללא מרפא כמו פוליו? לא עדיף לחסן? סביר להניח שתופעות הלוואי של החיסון לא חמורות במידה שוה לנזקי המחלה...
לצפיה ב-'חיסונים '
חיסונים
21/11/2011 | 02:13
18
יש תמיד לשקול נזק מול תועלת בכל דבר וגם חיסונים, כל מחלה לגופה.

בהומיאופתיה ישנה אפשרות לתת את החיסון בהכנה   ההומאופתית לאדם שנראה שניזוק מחיסון ופעמים רבות זה משפר וזה דרך שמראה שאכן הנזק בא מהחיסון , על פי

העיקרון ההומיאופתי של דומה מרפא דומה, אם אדם נחלה יש לתת לא בצורה מוחלשת את מחלה שבאדם הבריא תיצור תמונת סימפטומים דומה.  כמו כן, עדיות של אנשים,

המספרים מה התרחש אחרי החיסון ממש ממש, החל מסימפטומים קלים ועד אפילו פירקוסים ומקרי מוות.
לצפיה ב-' פורומים חדשים ב- '
פורומים חדשים ב-
13/11/2011 | 19:57
2
אחרי הצלחה מסחררת בארה"ב, עלתה בישראל סדרה כחול-לבן שנותנת לנו הצצה לחיים המעושרים של 6 נשים שכסף בהחלט לא חסר להן.
כל החברויות, התככים והשופינג של האלפיון העליון בפורום מעושרות.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

הוא פרץ לחיינו עם הדואט המרגש יחד עם שלומי שבת, ומאז ליאור נרקיס ממשיך להיות אחד השמות הגדולים במוזיקה הים תיכונית.
שלשום הוא חגג יום הולדת, והיום אנחנו מזמינים אתכם לפורום החדש שלו
לצפיה ב-'נלחמים באויב השקט ב-'
נלחמים באויב השקט ב-
13/11/2011 | 12:27
9
אתם מכירים את הרוצח השקט?
מחלת הסוכרת הוגדרה ע"י האו"ם כמגיפה, כזו ההורגת אדם בכל 8 שניות. לרגל יום הסוכרת הבינלאומי ב-14.11, יענו בפורום סוכרת על שאלותיכם שלל מומחים:
היועץ הרפואי של האגודה לסוכרת נעורים, העו"סית של האגודה, דיאטנית מתמחה בטיפול בסוכרתיים ונציגי חברות תרופותו - מהרו לשרשר את שאלותיכם:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

החורף הולך וקרב
פורום משחקי הכס מארח את  צפריר גרוסמן - המתרגם הרשמי של "מחול של דרקונים", הספר האחרון בסדרה.
רוצים לדעת כמה זמן לוקח לו לתרגם? או שאולי יש לכם הצעת תרגום טובה יותר? שרשרו שאלות כבר עכשיו

הבמה – שלנו, המילים – שלכם: רוצים לדבר איתנו מכל מקום ובכל שעה? הפורום, הבלוג והפייסבוק לא מספיקים בכדי לומר את כל שעל לבכם? התקדמו עמנו לגוגל+ החדש! פרסמו הודעות, שאלו שאלות ושתפו אותנו במתרחש בחייכם. הצטרפו אלינו בלינק הבא: https://plus.google.com/s/tapuz#105213271368856349...

למי תעזרו לזכות בערכות משחק מדליקות לפלייסטיישן?
גולשי פורום קונוסולות משחקים הפכו השבוע לדמויות החביבות עליהם וסיפרו לנו גם למה. סופר מריו שבסוף משיג את הבחורה, קרייטוס שיטפל באיום האיראני, סופרמן, שרלוק הולמס ועוד-
כולם מחכים שתכריעו למי מביניהם מגיעים פרסים שווים מתנת  Allgame ו-"צעצועי שגיב".
לצפיה ב-' חדשות יומיות על חיסונים ואחרים בפייסבוק'
חדשות יומיות על חיסונים ואחרים בפייסבוק
12/11/2011 | 12:55
2
17
שלום,
מי שרוצה להירשם לקבלת חדשות יומיות לגבי חיסונים ונושאי-בריאות-אחרים-בהם-הממסד-אינו-מספר-לנו-את-כל-האמת, מוזמן להצטרף לדף הפייסבוק של חיסונים בע"מ.
בדף מתפרסמים ליניקים לחדשות מהעולם כמעט בכל יום - 1-3 אייטמים חדשים ביום.
אתם מוזמנים להיכנס ולהתרשם. זה בחינם לגמרי כמובן.

אם הלינק לא עובד, חפשו חיסונים בע"מ ותגיעו.
לצפיה ב-'תודה על המידע'
תודה על המידע
12/11/2011 | 22:17
1
7
קראתי ובאמת יש הרבה חומר חשוב לציבור. בדיוק נשאלתי האם אני מכירה ראיות לנזקי חיסון ה mmr , המפורסם והנה ..
מאתרכם:

פעוטה בת 9 חודשים נפטרה אחרי חיסון של חצבת לפני כשבועיים

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'פעוטה נפטרה לאחר חיסון חצבת לפני כעשרה ימים'
פעוטה נפטרה לאחר חיסון חצבת לפני כעשרה ימים
12/11/2011 | 22:19
20
הקישור בהודעה למעלה.
לצפיה ב-'בית מרקחת נאות שושנים חזר לעבוד'
בית מרקחת נאות שושנים חזר לעבוד
10/11/2011 | 19:54
47
ברכות לבית המרקחת נאות שושנים , בית מרקחת הומיאופתי מהותיקים והטובים על שחזר לעבוד במתכונת הרגילה

בהצלחה והידד
לצפיה ב-'חומרים מסרטנים בשמפו לתינוקות'
חומרים מסרטנים בשמפו לתינוקות
06/11/2011 | 09:20
1
30
לצפיה ב-'הכי קטע שהכתובת היתה על הקיר במשך שנתיים וחצי'
הכי קטע שהכתובת היתה על הקיר במשך שנתיים וחצי
07/11/2011 | 14:36
22
"כבר שנתיים וחצי שקמפיין שאותו מובילים ארגוני בריאות דוחק בחברת ג'ונסון אנד ג'ונסון, חברת מוצרי הבריאות הגדולה בעולם - להסיר את הכימיקלים המסרטנים דיוקסאן וקוואטריניום 15 מהשמפו לתינוקות."
לצפיה ב-'דו"ח מדאיג: רופאים משקרים ב-21% מהמחקרים'
דו"ח מדאיג: רופאים משקרים ב-21% מהמחקרים
30/10/2011 | 21:17
6
39
אגב, אם המחקר היה על שקרים של רופאים בנוגע לחיסונים, ה-% היה בהרבה יותר גבוה

אחד מכל חמישה מאמרים רפואיים שמתפרסמים בכתבי עת כולל שמות מחברים שכלל לא היו מעורבים במחקר, כך מגלה דו"ח חדש. הנתונים המטרידים עלולים לפגום באמינות המחקרים שעליהם מתבססים ספרי הרפואה בעולם והטיפולים הרפואיים
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'בהחלט מדאיג'
בהחלט מדאיג
02/11/2011 | 19:27
12
וזה רק מה שאנו יודעים לעת עתה
לצפיה ב-'קשקוש'
קשקוש
13/11/2011 | 22:57
4
20
הכתבה עסקה בעניין רשימת הכותבים במאמרים, ולא בתוכנם של המאמרים כמו הרושם שיוצרת הכותרת, וכמו המסר שאת מנסה להעביר. מטרת הכותרת של ynet אינה לדווח על ממצא מדעי מרתק אלא למשוך קהל, כמו כל כתבה באתרי חדשות, ואין בינה לבין מדע ורפואה יותר מקשר רופף.
התופעה של הוספת כותבים שהקשר שלהם למאמר מסתכם בסיעור מוחות ולא בעבודת מעבדה מקובלת ונפוצה, והמאמר המקורי מנסה להעלות על סדר היום את הלגיטימיות שלה (ביקורת עצמית שלא נראה ברפואה האלטרנטיבית). הדבר מקובל גם בתחומי מדע כמו פיזיקה, כימיה, מדעי המחשב וכדומה. מכיוון שלדעתך הדבר פוגע באמינות המחקרים, ותחומי מדע אלו פועלים על פי אותה שיטה, אני מבין שאת שוללת גם את קיומו של האינטרנט ואת המצאת הטרנזיסטור.
לצפיה ב-'אתה תמים ומפגין הרבה בורות'
אתה תמים ומפגין הרבה בורות
14/11/2011 | 00:28
3
11
יש גם רמאות בתוצאות הניסויים‬ בדיוק כפי שסטודנטים עושים בדו"חות מעבדה.

יש גם משקולות מוטים לצורך ביסוס תוצאה והתעלמות מתוצאות שלא תואמות את המצופה.

כמובן, לא נשכח מי המממנים של רוב המחקרים והן אלו שכותבות את המחקרים כך שיחמיאו לתרופות ולחיסונים שלהן, ואז מוצאות רופאים ידועים שיירשמו כמחברים.
לצפיה ב-'תשובת בור'
תשובת בור
14/11/2011 | 07:57
2
9
גם אם כל מה שכתבת כעת נכון (והוא לא), הכתבה שקישרת אליה לא מדברת על זיוף מחקרים בכלל. היא עוסקת ברשימת החתומים על המאמר בלבד. הכותרת הסנסציונית שלה מטעה באופן בולט, כי יש הבדל תהומי בין לומר ש- 20% מהמחקרים מזויפים (הכותרת) לבין לומר ש- 20% מהחתומים על המאמר לא העבירו נוזלים ממבחנה למבחנה לצורך כתיבתו (מה שמתאר המחקר שבכתבה). אבל ב- ynet מחפשים רייטינג, ואת מתעלמת מכך מכיוון שזה מתאים לרעיונות שאת מנסה להפיץ.

מעבר לכך שמה שכתבת כעת לא נכון. התופעה שתיארת קיימת ברמה נמוכה בהרבה ממה שאת מנסה להפיץ. לעולם המדע יש בעיות וחסרונות, אבל מכאן ועד ולטעון שהוא מושחת ולא אמין, נו באמת...   אני עדיין מחכה לתשובה בדבר היתכנות קיומם של האינטרנט והטרנזיסטור בהינתן שהעולם המדעי מושחת מן היסוד ומזייף תוצאות על ימין ועל שמאל.

דרך אגב, אני מאד משתדל שלא לכתוב דברים כמו "קשקוש" בתגובות שלי, אלא לענות לגופו של עניין. סביר להניח שאם הייתי מתעכב עוד מעט בשליחת ההודעה הייתי מתקן את זה.
לצפיה ב-'השורה האחרונה שלי בהחלט תקפה גם למאמר זה'
השורה האחרונה שלי בהחלט תקפה גם למאמר זה
14/11/2011 | 09:45
1
7
לקנות רופא בעל שם בכדי לעשות את המחקר איכותי וזה הרבה יותר גרוע מאשר לרשום מישהו סתם בכדי שירשום אותי במאמר שלו כפי שאתה מנסה למזער זאת.

בתור אחת מבפנים יכולה להגיד לך שזה כן גרוע ואם תרצה אצרף לך קישורים לכך.

לצפיה ב-' זה לא המקום להתווכח על מחקרים..'
זה לא המקום להתווכח על מחקרים..
14/11/2011 | 10:17
14
אני חושבת שהבנו את שתי העמדות הנוגדות. פורום הומאופתיה קלאסית אינו המקום ויכוח משתרשר על מחקרים.
לצפיה ב-'דלקת מעיים'
דלקת מעיים
30/10/2011 | 13:33
1
31
שלום
אני לא בטוחה שאני בפורום הנכון
אבל מחפשת טיפולים אלטרנטיביים לדלקת מעיים, בנוסף לטיפול קונבציונלי

יש למישהו המלצה על סוג טיפול או מטפל?

אשמח לעזרה

טליה
לצפיה ב-'דלקת במעיים'
דלקת במעיים
30/10/2011 | 21:18
28
שלום טלי,

בהחלט ניתן לסייע לדלקת במעיים באמצעות הומיאופתיה קלאסית במקביל לטיפול קונבנציונלי. ישנם מקרי הצלחה יפים בהם בעזרת הומיאופתיה קלאסית  אנשים שסבלו ממחלת  קרון  השתפרו בצורה משמעותית  אפילו עד עד כמעט להעלמות מוחלטת של המחלה וזאת במקביל לשיפור בתפקודי חיים אחרים.
לצפיה ב-'חייב עזרה!'
חייב עזרה!
29/10/2011 | 10:16
2
51
שלום, שמי אסף ואני בן 16.5, ויש לי עור מאוד בהיר, ואני רוצה טיפה שהוא יהיה כהה לתמיד, ואני לא רוצה מכון שיזוף ואלה.. מה אני יכול לעשות?
תודה אסף
לצפיה ב-'חייב עזרה'
חייב עזרה
30/10/2011 | 21:12
1
32
אסף המלך, כל אדם נולד עם גופו שלו ולא של אחר לחיות בשלמות עם גופנו היא האפשרות החיובית היחידה ואם לא אז להיות בתסכול \סבל מתמיד
לצפיה ב-'"היהפוך כושי עורו ונמר חברבורותיו?"'
"היהפוך כושי עורו ונמר חברבורותיו?"
30/10/2011 | 23:45
15
לצפיה ב-'בטיפול'
בטיפול
28/10/2011 | 00:17
3
51
בטיפול הומופטי.האם יש אפשרות לקחת וויאגרה או סילאיס.תודה
לצפיה ב-'תרופות'
תרופות
28/10/2011 | 18:25
34
רצוי לא לנטול כל תרופה בזמן טיפול הומיאופתי, אלא אם כן זה מחוייב המציאות מבחינה בריאותית
לצפיה ב-'שרון שלום'
שרון שלום
28/10/2011 | 18:36
1
19
טיפול הומאופתי תפקידו לגרום לאיזון מלא ולתפקוד אופטימלי של כל מערכות הגוף!!!
כל תרופה בנוסף להכנה ההומאופתית, גם אם היא קריטית כמו בנושא של תפקוד מיני, עשויה לפגוע או לעכב את פעילותה של ההכנה ההומאופתית. לכן, אין זה מומלץ ליטול ויאגרה או סילאיס, אלא להמתין בסבלנות לתוצאות ולהתבונן היטב אם יש שינויים בנושא.

מקווה שעזרתי לך בנושא.
המון בריאות והצלחה  

אבישי קמינר
הומאופת קלאסי
לצפיה ב-'תודה'
תודה
29/10/2011 | 06:06
8
לצפיה ב-'מחפשים התנדבות מאתגרת ומצילת חיים?'
מחפשים התנדבות מאתגרת ומצילת חיים?
28/10/2011 | 09:35
9
אם את/ה מתאפיינים באכפתיות, באהבת אדם, ברצון לעזור לזולת, ברגישות, ובסבלנות, ובנוסף את/ה חיית אינטרנט-

אם את/ה רוצה להצטרף להכשרת מתנדבים מרתקת, להנות מליווי של אנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש ולהשתייך לנבחרת מגובשת של מתנדבים –
אנו מציעים לך מקום התנדבות לא שיגרתי, מאתגר ומציל חיים.

סהר – סיוע והקשבה ברשת - היא עמותה המעניקה תמיכה נפשית ראשונית לאנשים במצוקה, הפונים דרך רשת האינטרנט.

פרטים ומילוי טופס התנדבות באתר סהר.

תודה,
צוות סהר

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'חיסונים הומאופתיים - האם יש דבר כזה?'
חיסונים הומאופתיים - האם יש דבר כזה?
25/10/2011 | 14:27
2
41
שלום, שמעתי שיש משהו כזה.
שאלותי:
1) האם אכן יש? כנגד איזה מחלות קיים חיסון הומאופתי?
2) האם היעילות של זה נבדקה, ואם כן האם אפשר לראות מחקרים תומכים?
3) האם מכינים את החיסון הזה עם הוירוס/חיידק המקורי? נניח, אבעבועות שחורות / חצבת / פולוי? ואז מדללים עוד ועוד?
4) האם יש סיכונים בחיסונים ההומאופתיים?
5) איפה אפשר לקבל חיסון כזה?

תודה, גלעד
לצפיה ב-'שלום גלעד'
שלום גלעד
25/10/2011 | 16:37
1
37
נראה לי שיהיה נעים לפורום אם תציג את עצמך, מה מטרתך? מה כוונתך?
שלא יחשבו חלילה שאתה סתם עובר אורח מתעניין תמים...

אנסה לענות לך בפשטות ובקצרה על מנת לא ליצור שרשוריפלצת ניגוחים וקנטרנות

1) מחלוקת בין ההומיאופתים האם כדאי להקדים תרופה למכה או לטפל רק שיש סיבה לטיפול דהיינו סימפטומים
2) אין מחקרים על חיסונים הומיאופתים, דיברנו על המורכבות במחקרים רגילים קל וחומר על חיסונים לאנשים בריאים
3) שאל רוקחת עד כמה שאני יודעת הכינו את זה מהפרשה של מחלה ודיללו
4) אין סיכון להדבקות מהחיידק המקורי כיון שהוא אינו קיים, הטיפול בטוח לחלוטין כשהוא מתבצע ע"י מטפל מיומן
5) בתי מרקחת הומיאופתיים
לצפיה ב-'תודה נעמה.'
תודה נעמה.
25/10/2011 | 16:54
17
לצפיה ב-'כואב בלב.. '
כואב בלב..
25/10/2011 | 12:34
1
36
רציתי לשתף בקושי הגדול לשמוע ולא להגיב..כ

ישבתי בתור לבדיקת מעבדה לצידי בחורה צעירה אינטלגנטית ותינוק שמנמן בעגלה. האם משוחחת בטלפון ומסבירה

כי הרופאה אמרת לעשות אנהלציות לתינוק ובדיקת דם כי חולה מס' ימים והמליצה גם על חיסון שפעת אך לא עכשיו כי יש לו

חום. התינוק הקטן מקבל נורפון כבר ב38 חום , ואין גם הקלה למדידה בישבן לפי הרופאה , זה מדידה זהה לשאר הגוף

וכן להוריד את החום . אני יושבת שם ורוצה להגיד לה .. את יודעת אפשר לטפל בקטן בדרך אחרת , גם בזמן במחלה

וגם לחזק אותו שלא יחלה.. וגם להוריד את החום זה לא עוזר לו.. וגם החיסון יכול להזיק לו ואינו פיתרון.

יש דרך אחרת לטפל, טבעית, כזו שמחזקת את כוחות הריפוי הפנימיים ולא רק סימפטומטית כמו שאת עושה. דרך טבעית

שתלמד את גופו להתחזק ולמנוע מוירוסים וחידקים להתלבש עליו

הנה לפני מס' ימים טיפלתי בפעוטה בת שנה וחצי על סף דלקת ראות ומרגע שקיבלה את ההכנה ההומאופתית גם החום ירד

וגם השיעול השתפר.. אז יש דרך אחרת פחות שגרתית ויותר קשה להשגה , הדרך הטבעית

לצפיה ב-'מה עשית בתור לבדיקות מעבדה?'
מה עשית בתור לבדיקות מעבדה?
31/10/2011 | 17:13
19
הסנדלר הולך יחף?
לצפיה ב-'שיעול לח אצל תינוקת'
שיעול לח אצל תינוקת
25/10/2011 | 11:25
1
23
שלום ,
הבת שלי,בת 7 חודשים,סובלת משיעול מלא ליחה מזה מספר ימים והעניין מאוד מקשה עליה,בעיקר בלילות.
האם יש משהו טבעי שיכול להקל?
הרופאה נתנה לנו טיפות "פילקה" שצריך למהול במים אבל היא יורקת את רוב מה שנכנס לפה.
האם יש שמן כלשהו שאפשר למרוח ואם כן,באיזה מינון?

תודה מראש!
לצפיה ב-'שמן'
שמן
25/10/2011 | 12:20
15
בהומיאופתיה קלאסית מותאמת פורמולה ספצפית לתינוקת ושיעולה  , כדי לרפא את השיעול ולחזק אותה כדי שהמצב לא יחזור.

אם ביקשת שמן, מרפואת סבתא אני ממליצה על מריחה של שמן זית (שני שליש ) ושליש אלכוהול ולחמם למרוח חם על בית

החזה לחסות בחיתול או להלביש בחולצה מיותרת (מתלכלך) מס' פעמים ביום

בהצלחה..
לצפיה ב-' פורומים חדשים ב- '
פורומים חדשים ב-
24/10/2011 | 18:01
2

אחרי עונה ראשונה מותחת ומוצלחת, מגיעה אלינו המירוץ למיליון 2 - סדרת הריאליטי מבית היוצר של רשת בהנחיית רון שחר.
איזה זוג יגיע ראשון לקו הגמר וייקח את המיליון? בואו לפורום וגלו

בעונה הראשונה פגשנו אותם בירושלים בין שלדי אוטובוסים -  חבורת חסרי כל שנלחמה על ביתה. חצי שנה אחרי שאיבדה את איציק, יוצאת החבורה להרפתקה חדשה.
פורום עספור נפתח מחדש ואתם מוזמנים אליו לקראת העונה השנייה
לצפיה ב-'דיאטת hcg'
דיאטת hcg
23/10/2011 | 13:22
1
79
אפשר לקבל פרטים .איזה שמפו וסבון ניתן להשתמש .תודה
לצפיה ב-'האם קשור לפורום הומיאופתיה קלאסית'
האם קשור לפורום הומיאופתיה קלאסית
24/10/2011 | 08:49
38
נשמח לענות בתחום שלנו
לצפיה ב-'עייפות ועוד כמה דברים'
עייפות ועוד כמה דברים
19/10/2011 | 17:46
1
26
מקווה שאני כותבת לפורום הנכון כי אני לא בטוחה ב-100%...

אני אתחיל ממני,
אני חורה בת 24, יש לי ילדה בת שנה ו4 חודשים, אני עדיין מניקה אותה, שנינו אוהבת את המצב וזה לא מפריע לנומי יודע מה (לי אולי קצת אבל זה בא והולך), על כל פנים כבר תקופה של חודש-חודשיים אני מרגישה נורא נורא עייפה, פשוט אני מתעייפת ואין לי כוחות. אני לפעמים הולכת לישון עם הילדה לישון ב8 בערב, וקמה יחד איתה בסביבות 6 בבוקר (כמובן שבלילות אני קמה גם בשביל להניק).
בגלל העייפות הזו אני מרגישה שחיי הזוגיות שלי נהרסים לאט לאט כי אין לי כוח להיות עם בעלי בערבים, וגם בלימודים אני לא מצליחה להתרכז כי אני חושבת רק על לישון ולנוח...
שאלתי היא מה אני צריכה לעשות בשביל להיות עם מעט מרץ? שיהיה לי כוח לתפקד ולעשות דברים גם אחרי השעה 8 בערב....
(קפה בבוקר ונדיר שאני שותה עוד קפה ביום ממש לא עוזרים)

ועוד שאלה לא קשורה,
הבת שלי משתעלת כבר כמעט שבועיים, ויש לה ליחה שהיא לא מצליחה להוציא... מה אפשר בשביל להקל עליה? הבאתי לה סירופ וזה לא עזר לה והיא גם לא שתתה אותו אלא בעיקר ירקה אותו, ואניגהלציה (עם מי מלח) אני עושה לה בכוח כי גם לזה היא מתנגדת...

אשמח לכל עצה וטיפ
לצפיה ב-'עייפות וכמה דברים'
עייפות וכמה דברים
21/10/2011 | 22:46
33
אמא של פיצקית שלום,

עייפות ודלדול כוחות הם מהתלונות השכיחות של נשים אחרי לידה. טיפלתי פעמים רבות בנשים אחרי לידה במצבים של עייפות, מחלות חוזרות ואף דיכאון, כנראה שהשינוי

הדרמטי בלהיות אם, מאדון לעצמך להורה של.. מוציא רבות מאיתנו מאיזון. הטיפול ההומאופתי עוזר  לאישה לחזור לכוחותיה ע"י שהוא מעורר את כוחות הריפוי הפנימיים

לתפקד כפי שרצוי במצב בריא. במצב הבריא האם מצליחה להזין את ילדיה ולהיות גם רעיה כי ניהול המשאבים  הפנימיים שלה מאוזן ( לדוגמא,אין דאגות מיותרות, הזדהות עם

הילד,תחושות החמצה, שיעבוד וכו' וכו' שיכולות לבוא לביטוי במצב החדש והגוזלות אנרגיה ).

אני מניחה שמצבך משליח גם על הילדה, נשמע שאתן מחוברות !

התאמה של טיפול בהומאופתיה קלאסית יכול לסייע לכם מאוד להרגיש יותר טוב מבחינת העייפות השיעול ובכלל הwell being

ממליצה מאוד לשתיכן
נועה
לצפיה ב-'שלום,לפני ניתוח קיסרי'
שלום,לפני ניתוח קיסרי
17/10/2011 | 09:36
10
101
היי מקווה שאני בפורום הנכון.
אני עומדת לעבור ניתוח קיסרי והמליצו לי לקחת יום לפני הניתוח כדורי טראומיל על מנת לעזור לגוף להתאושש מעט יותר טוב מהניתוח.
האם ידוע לכם על המלצה שכזו? האם הכדורים אינם משפיעים על ההרדמה שאותה אני עומדת לעבור?

תודה מראש על כל מידע ותשובה
לצפיה ב-'ניתוח קיסרי'
ניתוח קיסרי
17/10/2011 | 17:12
9
50
אני לא ממליצה על הומאופתיה קלאסית ולא על טראמיל שאינו הומיאופתיה קלאסית לפני הניתוח כדי להתאושש ממנו.

אני מתאימה את הטיפול למצב היולדת כפי שהיא מדווחת לאחר הניתוח. מי שרוצה להשתמש בהומיאופתיה שאינה

מותאמת ע"י הומיאופת מומחה שמכיר את מצבו,  יכול לנסות לקחת פורמולות שבד"כ ניתנות  לאחר ניתוחים , ארניקה וbell-p

לסירוגין לאחר הניתוח .

בהצלחה ובריאות
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
17/10/2011 | 18:14
9
לצפיה ב-'טראומיל וחבריו'
טראומיל וחבריו
17/10/2011 | 23:03
7
70
טראומיל, כפי שציינה נועה אינו הומאופתיה קלאסית.

רמדיז מצויינות לאחר ניתוח קיסרי הן: ארניקה 30C  בליס פרניס 30C וכמובן הרמדי סטפיסגריה 30C
אשמח ואני מניח שגם רעיי לסייע במידה והללו לא יסייעו (לא מאמין שזה יקרה)
במקביל ממליץ לך לקנות משחת קלנדולה שתסייע באיחוי טוב של הרקמה הצלקתית הנגרמת בעקבות הניתוח.

מאחל לך ניתוח קל והחלמה מהירה מהניתוח הקיסרי

בברכה

אבישי קמינר
הומאופת קלאסי
לצפיה ב-'היי תודה על התגובה'
היי תודה על התגובה
18/10/2011 | 17:10
6
21
שאלה קטנה נוספת- האם יש לקחת את הרמדיז שציינת לפני הניתוח גם? יש לזה השפעה לאיחוי הרחם "מבפנים"?
לצפיה ב-'לא'
לא
18/10/2011 | 18:07
5
21
את הרמדיז יש ליטול רק לאחר הניתוח הקיסרי ולא קודם לכן.

בהצלחה

אבישי קמינר
הומאופת קלאסי
לצפיה ב-'קלנדולה- בתמיסת אם-חשוב'
קלנדולה- בתמיסת אם-חשוב
18/10/2011 | 18:55
4
62
ידוע כי אסור למרוח משחות על החתך ולכן קרם קלנדולה פחות יעיל. עם זאת, קלנדולה מקומית מאוד תעזור להחלמה ומניעת זיהום מקומי. על כן, היתי מזמינה תמיסת אם של קלנדולה ב10cc , זה תמצית מרוכזת של קלנדולה , היתי מוהלת מס טיפות ב כעשירית כוס מים ושופכת על הצלקת בכל רחצה ובנוסף ליזום שטיפות מקומיות עם הנוזל. מנסיון זה יכול למנוע זיהומיים
לצפיה ב-'הניסיון מלמד אחרת'
הניסיון מלמד אחרת
19/10/2011 | 08:26
3
40
יש לי ניסיון עשיר עם משחת קלנדולה ולא נתקלתי במצב של זיהומים כתוצאה ממריחתה על האזור החתוך.
קלנדולה ניתן למרוח גם על פצעים יחסית פתוחים בעוד שארניקה בהחלט אסור מאותה הסיבה שציינת- עלול לגרום לזיהומים.

בסה"כ אני מאמין במשחה הזו לריפוי של רקמות צלקתיות, ולא רואה סיבה אמיתית למריחה של טינקטורה שהיא יותר אנרגטית והומאופתית.

זו דעתי בנושא, וניתן לחלוק עליה, בעיקר אם יש למישהו ניסיון קליני עשיר.

תודה בכל אופן על ההארה (וגם ההערה)

המשך יום נפלא וחג שמח לכולם

אבישי קמינר
הומאופתיה קלאסית
לצפיה ב-'משחת קלנדולה'
משחת קלנדולה
19/10/2011 | 13:27
2
42
אבישי ממש לא הובנתי, לא המשחת קלנדולה תגרום לזיהום., מבחינת הרופאים אין למרוח מישחה על חתך הניתוח, לכן

אני מציעה להשתמש בשטייפה..  משחת קלנדולה מצויינת לטיפול  בחתכים ומניעת זיהומיים, אך אנחנו מוגבלים בשימוש בה

מבחינת הוראות הרופא.לאחר הניתוח הקיסרי

מצטערת אם לא הובנתי..
לצפיה ב-'נועה, את 10 '
נועה, את 10
19/10/2011 | 15:14
1
25
לצפיה ב-'תודה'
תודה
21/10/2011 | 22:48
18
לצפיה ב-'גולשי כותבים ספר לגלעד שליט'
גולשי כותבים ספר לגלעד שליט
19/10/2011 | 11:28
4
רבים מאיתנו היו רוצים להיות במצפה הילה, לחבק את גלעד ולומר לו שלמרות שמעולם לא פגשנו אותו, הלב מתמלא באושר עם שובו.
אולי לא נוכל להיות שם אבל המילים שלנו סוף סוף יכולות להגיע אליו.
זו ההזדמנות לשלוח את המכתבים שלנו  לרב סמל גלעד שליט שהלילה,בתום 1940 לילות בשבי,ישן לו בבית עטוף במדינה שלמה.

המכתבים יודפסו לספר מיוחד שיוגש במתנה מגולשי תפוז לגלעד ולמשפחתו

אתם מוזמנים לפרסם את המכתבים בפורום מכתב שלא נשלח
או בבלוג האישי שלכם יחד עם התגית מכתבים לגלעד

"כה אמר יהוה, מנעי קולך מבכי, ועינייך, מדמעה: כי יש שכר לפעולתך נאום-יהוה, ושבו מארץ אויב. ויש-תקווה לאחריתך, נאום-יהוה; ושבו בנים, לגבולם." (ספר ירמיהו, לא, טו-טז)

חג שמח
לצפיה ב-'עזרה'
עזרה
16/10/2011 | 23:34
10
37
שלום.אני חיה בארה"ב.בשנה שעברה טופלתי בארץ ע"י הומאופטית בבעיה שיש לי והיא ריפלוקס.2 בעיות שהיא עזרה לי להיפטר מהן זה עקצוצים בגרון ותחושה של משהו תקוע בגרון כשבולעים רוק.כעת אני חיה כאמור בארה"ב ואין פה את הרמדי'ס שיש בארץ וההומאופטית ההיא שטיפלה בי לא מוכנה להגיד לי מה היא נתנה לי אז אלא אם אשלם לה על סידרת טיפולים מראש וזה תשלום מאוד מאוד יקר שאין לי ואני לא מוכנה גם לתנאים כאלו.אני יודעת שזה לא אחראי לתת מרשם לרמדיס אם אני לא מטופלת ולא עברתי שאלון מקיף מראש אבל אני זקוקה נואשות לעזרה.אני לא נוטלת שום רמדי כבר המון זמן.האם תוכלו להמליץ לי על משהו שאפשר לקחת כדי להיפטר מתופעות אלו? אני לא יכולה להשתמש ברמדיס שההומאופטית ההיא נתנה לי כי היא שמרה את זה בחשאיות ומעולם לא אמרה לי מה היא נותנת לי.תודה רבה.
לצפיה ב-'עזרה'
עזרה
17/10/2011 | 08:08
3
25
יכול להיות שהיא לא מוכנה להעניק לך טיפול שאינו מתאים למצב הנוכחי כרגע ואת זה אני יכולה להבין - יש לה אחריות טיפולית
אם את מטופלת אצל הומיאופתית אחרת והיא לא רוצה לתת לך את המרשם - הייתי מציעה לך להתלונן בועדת האתיקה של האגודה להומיאופתיה קלאסית
כפי שהבנת מתשובתי אין אפשרות להמליץ על טיפול פר בעיה - זה לא הומיאופתיה!
לצפיה ב-'זהו שזה לא כך'
זהו שזה לא כך
17/10/2011 | 14:41
2
20
היא לא מוכנה לתת לי טיפול אם אני לא מוכנה לשלם עבור סדרת טיפולים נוספת נשקודה.היא אמרה שאם היא תיתן לי את הטיפול הזה הוא לא יוביל לשום מקום אם אני לא לוקחת טיפולים נוספים שאת זה אני מבינה אבל עדיין מגיע לי הטיפול הזה כי שילמתי עליו והיא לא יכולה "לזרוק" אותי בטוענות שווא.
יש לה אחריות ומעניין שפתאום האחריות הזאת נעלמה.היא לא לוקחת ויזה ואי אפשר לשלם לה בתשלומים ואני לא יכולה לשלם על סדרת טיפולים במזומן כל הזמן כי זה המון כסף.כשהסברתי לה את זה היא אמרה שהכל תירוצים.אני מפחדת להתלונן עליה בוועדת האתיקה כי היא איימה עליי בתביעת דיבה כשאמרתי לה שהיא לא יכולה להיות מטפלת אם היא מתנהגת ככה וכתבה לי מיילים מזעזעים.
לצפיה ב-'לא מכירה את '
לא מכירה את
17/10/2011 | 15:06
1
17
2 צדדי הסיפור לעומקו
אבל רק ממה שכתבת זה נשמע מזעזע, יש כאן ניצול
ונשמע שאת מפוחדת, אני הייתי פונה לוועדת האתיקה במקרה הזה
אני בטוחה שבפורום כאן יש הומיאופתים שיכולים לנסות לסייע
מועדים לשמחה
לצפיה ב-'שני צדדי הסיפור'
שני צדדי הסיפור
17/10/2011 | 17:18
18
אני מצטערת לשמוע על התקרית ועל כך שאת סובלת. המקום כפי שכתבה נעמהמה להתלונן היא ועדת האתיקה של האגודה להומיאופתיה קלאסית ,

לצערי האתר שלהם לא עולה ברגע זה , אך סביר להניח שיתוקן במהרה

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
17/10/2011 | 23:28
5
21
אני קראתי את כל השירשור הנוגע לטיפול שלך וחייב לציין שזה פשוט מזעזע.
מזעזע שמטפלים לא מוכנים (והם מחוייבים על פי הקוד האתי גם של האגודה וגם של המקצוע)להעביר דיווח למטפל החדש.
המצב אליו נקלעת הינו ללא ספק מורכב. כסף לעיתים מסמא ומעוור את עיניהם של אנשים שהכול עולה להם למוח....
אני יודע שהומאופתיה קיימת נושמת ובועטת גם בארה"ב ולא תתקשי למצוא מישהו אחר שיוכל לעזור לך.
כמו שאר הקולגות שלי, אני בהחלט ממליץ לך לפנות לוועדת האתיקה של האגודה.
איומים הם לא דבר טוב לשני הצדדים, אך מן הראוי ששני הצדדים ינהגו בהגינות וכבוד הדדי האחד לשני.
אם המטפלת לא מעוניינת להמשיך בטיפול כי הוא לא שולם לה מראש זוהי זכותה, משום שכך היא עובדת ככל הנראה.
אך עדיין היא מחוייבת להעביר את המידע הנוגע להכנה ההומאופתית שרשמה לך.
דרך יצירתית נוספת לדעת מה קיבלת היא ליצור קשר עם בית המרקחת שרקח לך את הרמדי, ולשאול מהי הרמדי אותה נטלת, וכל זאת מבלי להיכנס ליותר מידי פרטים של המקרה שלך (ומומלץ שלא לערב רגשות עם הפוליטיקה הפנימית).
כולי תקווה שאכן תצלח דרכך.  המלצתי החמה- עזבי אותך משטויות, נסי לאתר מהי הרמדי שנטלת, ובאם לא צלחה דרכך, נסי הומאופת\ית אחרים. גם בחו"ל יש יופי של מטפלים.

המון הצלחה בהמשך ובריאות שלמה

אבישי קמינר
הומאופת קלאסי
לצפיה ב-'תגובה לאבישי'
תגובה לאבישי
18/10/2011 | 01:13
4
12
הי אבישי, חוששני שהבנת לא נכון.שילמתי עבור כל סדרת הטיפולים מראש.סידרת הטיפולים כוללת 5 טיפולים.קיבלתי 4 ואת הטיפול ה-5 לא קיבלתי.המטפלת שטיפלה בי מסרבת לתת לי החזר כי זה נוגד את המדיניות שלה הרשומה באתר שלה.היא הפנתה אותי אליו.קראתי ואכן היא צודקת ואני לא טרחתי לקרוא את זה כי בחיים לא חשבתי שמישהו שמטפל בבן אדם יפרסם מדיניות כזאת.למיטב הבנתי מטפל שהולך ללמוד ולהשתלם כדי להיות כזה יש לו את הרצון הטוב לעזור לאחרים.התנהגות זו קצת נוגדת את האופי שהייתי מצפה לו ממטפל.
אכן זכותה של המטפלת להפסיק את הטיפול בי אבל מחובתה להחזיר לי את הכסף בגין הטיפול ששילמתי עליו ותאמין לי שילמתי המון כסף.
פניתי לבית המרקחת כמובן ומסתבר שהם חתומים על הסכם סודיות מולה ואסור להם למסור מידע ללקוחותיה על הרמדיס שהיא נותנת ואם הם יעשו כן הם חשופים לתביעה.הם סירבו לתת לי את המידע הדרוש לי להמשך טיפול.אני מרגישה שהיא מחבלת בהצלחת הטיפול שהיא החלה וגורמת גם לי נזק ישיר.
אני מפחדת ללכת להתלונן עליה כי היא איימה עליי שאם אעשה כן היא תתבע אותי על הוצאת דיבה.אתה מבין באיזה מצב אני נמצאת? בחו"ל ניסיתי לטפל אצל מטפלת מקומית אבל היא לא הצליחה לעזור לי לצערי.
עברתי בעברי טיפולים הומאופטיים ומעולם לא קרה לי דבר כזה.
אני אישה הוגנת ולא מחפשת לריב עם העולם.המצב הזה לא מאפשר פתרון ואני כבר השלמתי עם אובדן הכסף.בריאותי יותר חשובה לי.
לצפיה ב-'אולי לא הבנתי'
אולי לא הבנתי
18/10/2011 | 19:00
3
14
אך אם הכל שולם.. מדוע לא לקיים פגישה טלפונית או דרך סקייפ ולקבל את הטיפול שעזר..?
לצפיה ב-'מהסיבה הפשוטה'
מהסיבה הפשוטה
18/10/2011 | 20:41
2
13
שהמטפלת לא מוכנה לתת לי את הטיפול האחרון אם לא אתחייב לסדרת טיפולים נוספת ולשלם עליה מראש.לזה אני לא מוכנה כי אני לא יודעת אם אזדקק לעוד 5 טיפולים וגם אחרי כל ההתנהגות הזאת שלה אני לא רוצה שום קשר איתה יותר.לכן רציתי לקבל את התשלום בגין הטיפול שלא התקיים בחזרה אבל גם לזה היא לא מוכנה.היא ג טרחה להגיד לי שאם היא תיתן לי את הטיפול האחרון הוא לא יעזור כי היא מסרבת לפקח עליי לאחר מכן והיא לא לוקחת אחריות.
כל העניין הזה תמוהה בעיניי.מעולם לא קרה לי דבר כזה.עברתי טיפולים אצל הומאופטיים ומעולם לא חוויתי קושי או בעייתיות מולם ולכן רציתי להתחיל טיפול חדש.
לצפיה ב-'סדרת טיפולים'
סדרת טיפולים
21/10/2011 | 22:54
1
13
מאוד מוזר...
אני לא מכירה את השיטה הזו של סדרה של 5 טיפולים. נשמע שהיא אמורה לתת לך את הטיפול החמישי כי שילמת ולפקח על המשכו בזמן שהיא  בד"כ עוקבת בין הפגישות

הקבועות. אני מציעה שתפני לועדת האתיקה של האגודה!

צר לי על  התקרית הזו... שתפי אותנו הבתפתחויות אם תרצי
לצפיה ב-'תודה נעה ו...'
תודה נעה ו...
21/10/2011 | 23:12
11
היא לא רשומה באגודה ולכן אי אפשר לעשות כלום.באתר שלה רשום שהיא לא מחזירה ללקוחות כסף וזאת כמדיניות.אחת הסיבות שלא הסכמתי לשלם על 5 מפגשים נוספים היא ש...מאיפה היא יודעת שהיא תצטרך באמת 5 פגישות נוספות? אולי היא תזדקק לבסוף רק לעוד 3 טיפולים ואז מה? הרי היא לא מחזירה כסף....
דרך ההתנהלות הזאת נוראית בעיניי.הטיפולים שלה עולים המון כסף ולא הייתי רוצה שמישהו אחר/נוסף ייפגע ממנה.
אני כבר השלמתי עם זה שהיא לא תחזיר את כספי אבל זה לא צריך להיות ככה.ככה לא מתנהלים לטעמי האישי.לא יהיו התפתחויות בנושא כי אין לי יותר מה לעשות לצערי.תודה רבה לך.

מנהל/ת הפורום

אודות:
רופא MD והומיאופת מומחה, מראשוני ההומאופתיים בישראל. אני מטפל בגברים, נשים, ילדים ומבוגרים במכלול בעיות רפואיות. תפיסת העולם שלי מבוססת על רפואה משולב
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ