לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
66706,670 עוקבים אודות עסקים

פורום הומאופתיה קלאסית

בפורום הומיאופתיה נענה לשאלות הגולשים בנושאים הקשורים לגוף ולנפש מנקודת ראותה
של הרפואה ההומיאופתית, נאפשר שיחה ודיון בעניינים רפואיים, בריאותיים ופילוסופיים. 
 נשמח אם תשתפו אותנו ברשמים, לבטים, קשיים והרהורים שברצונכם להעלות מתהליך 
 הטיפול ההומיאופתי שאותו חוויתם כמטופלים או כמטפלים. עם זאת, נא להימנע 
מציון שמות של מטופלים או מטפלים לשם שמירה על פרטיותם.
אנשי מקצוע ותלמידים מוזמנים לחלוק מידע רלוונטי בתחום ולהעלות שאלות . 
אנו נשתדל לעשות כמיטב יכולתנו כדי לסייע במתן מענה במגבלות מסגרת הפורום.

*חשוב לזכור! הפורום אינו מהווה תחליף להתייעצות או לטיפול אצל בעל מקצוע.
  למאמר המסביר מהיא הומיאופתיה ולמי היא מתאימה אנא הקליקו על הקישור הבא:

אודות הפורום הומאופתיה קלאסית

בפורום הומיאופתיה נענה לשאלות הגולשים בנושאים הקשורים לגוף ולנפש מנקודת ראותה
של הרפואה ההומיאופתית, נאפשר שיחה ודיון בעניינים רפואיים, בריאותיים ופילוסופיים. 
 נשמח אם תשתפו אותנו ברשמים, לבטים, קשיים והרהורים שברצונכם להעלות מתהליך 
 הטיפול ההומיאופתי שאותו חוויתם כמטופלים או כמטפלים. עם זאת, נא להימנע 
מציון שמות של מטופלים או מטפלים לשם שמירה על פרטיותם.
אנשי מקצוע ותלמידים מוזמנים לחלוק מידע רלוונטי בתחום ולהעלות שאלות . 
אנו נשתדל לעשות כמיטב יכולתנו כדי לסייע במתן מענה במגבלות מסגרת הפורום.

*חשוב לזכור! הפורום אינו מהווה תחליף להתייעצות או לטיפול אצל בעל מקצוע.
  למאמר המסביר מהיא הומיאופתיה ולמי היא מתאימה אנא הקליקו על הקישור הבא:
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
 פורום הומיאופתיה קלאסית
בפורום הזה נענה לשאלות הגולשים ונאפשר לכם לשוחח ולדון בעניינים רפואיים, בריאותיים ופילוסופיים מנקודת ראותה של הרפואה ההומיאופתית. אתם מוזמנים להעלות את שאלותיכם ואנו נשתדל לעשות כמיטב יכולתנו כדי לסייע במתן מענה.

הומיאופתים מוזמנים להיות חברים פעילים בפורום, לענות לגולשים, לשתף במידע מהתחום ומנסיונכם האישי.  הפורום הוא ציבורי ומהווה במה להומיאופתיה הקלאסית.

חשוב לזכור! הפורום אינו מהווה תחליף להתייעצות או לטיפול אצל בעל מקצוע.
 הפורום ישתדל להסביר כיצד פועלת הומיאופתיה, אך לא יעסוק בהוכחה מדעית של תקפותה מעבר לחומר המצוי כבר באתר.

ובקצרה על הומיאופתיה בקישור הבא:

המשך >>

לצפיה ב-'ערבוב תרופות :לקחתי אתמול שני '
ערבוב תרופות :לקחתי אתמול שני
26/01/2012 | 10:34
312
כדורים מתרופה נגד שיעול עם ליחה שהרופאה רשמה שלי (אני בהריון שבוע 27) והיום ניזכרתי בתרופה הומופאטית שנתן לי הרופא המקורי שלי כשההיתי חולה האם אני יכולה להישתמש בה בימקום למרות שהתחלתי בתרופה הרגילה?
לצפיה ב-'סגירת הפורום'
סגירת הפורום
26/12/2011 | 22:28
529
אחרי קרוב לשלוש שנות פעילות של פורום הומיאופתיה קלאסית הפורום יסגר. אני מקווה שהפקתם תועלת והתפתחות

לבריאותכם , גוף ונפש. תודה לתפוז על שנתן את הבמה לפורום והעזרה בתפעולו. תודה לכל מי שכתב בפורום, נתן

עצות והכוונה ושיתף במידע .

מאחלת רפואה שלמה לכולם

נועה שגיא, מנהלת הפורום
לצפיה ב-'איתן'
איתן
23/12/2011 | 04:58
1
135
מצטער על האורך אבל זאת בעיה קשה מאוד ותעלומה גדולה
בעייה של קור ועייפות כרונית

בעבר ניסיתי טיפול הומאופתי שכלל כמה נסיונות של רמדיס בחוזקים שונים ולא עשה שום תופעות לוואי ושום הרעה רק עזר והיה טוב. עזבתי את ההומאופתיה כי החלמתי אך הבעיה חזרה.  

כעבור שנתיים המצב חזר וניסיתי טיפול הומאופתי שעזר קצת אני מרגיש שזה מחמם אותי ומעלה את האנרגיות אבל עשה לי תופעות לוואי קשות מאוד ובכמה נסיונות של רמדיס שונים אולי 6 סוגים היו תופעות לוואי ממש קשות משהו שלא היה לי מעולם הרגשה של עילפון דפיקות לב הזעה סחרחורת תחושה מפחידה מאוד והרגשה רעה שלא חלפה גם אחרי כמה שעות וכמה ימים.
ניסיתי גם מינונים של LM ומינונים הכי נמוכים שיש והתועפות גם באו אבל במידה יותר פחותה כאילו אני בתוך עולם אחר לא מרוכז מסטול הרגשה מפחידה מאוד.
החלפתי 3 הומאופתים ובכל פעם התועפות חזרו.

מעולם לא היו לי תופעות כאלה ובכל פעם שלקחתי את הרמדי זה הופיע לפעמים אחרי כמה ימים לפעמים אחרי שבוע אבל תמיד תמיד אחרי הלקיחה גם עשיתי על עצמי טסטים ותמיד זה היה מזה בוודאות.
מה זה יכול להיות? למה זה קורה? איך אפשר למנוע את התופעות הללו?
המטפלים לא יודעים ממה זה נובע ואין להם הסבר

אני ממש מיואש ורוצה לנסות שוב טיפול הומאופתי אבל חושש מאוד מתופעות הלוואי.
תודה רבה
לצפיה ב-'הנושא הוא תופעות לוואי חזקות מטיפול'
הנושא הוא תופעות לוואי חזקות מטיפול
23/12/2011 | 04:59
211
לצפיה ב-'תרופות הומאופתיות ללא מרשם'
תרופות הומאופתיות ללא מרשם
19/12/2011 | 17:57
5
300
שלום לכולם,

בעקבות סדנת אנתרופוסופיה שהייתי בה, נחשפתי לעבודה של קתרין קולטר שמקשרת בין מצבים רגשיים\פסיכולוגים ל 12 תרופות הומאופתיות..
חשבתי להתחיל לקחת אחת מהן, אבל נראה שלא ניתן להשיג בארץ (או לפחות בסביבה שבה אני גר..?) את התרופות הללו, או שלפחות לא ניתן
להשיג אותן ללא מרשם. האם הדבר באמת כך?

תודה,

ניצן.
לצפיה ב-'יש 4000 הכנות הומאופתיות שונות'
יש 4000 הכנות הומאופתיות שונות
20/12/2011 | 15:20
4
205
שמתאימות ל4000 סוגים שונים של מצבים רגשיים שבכל אחת מהם יש אופציות נוספות. אני מאוד מעריכה את האנתרופסופיה, בנותי מחונכות במוסדות החינוך הזה. אבל,  בכל הקשור להומיאופתיה כדאי להפגש עם הומיאופת קלאסי כדי שתותאם לך
הכנה הומיאופתית מדוייקת עבורך ולא "כללית" , מה שלא מותאם לך באופן אינדבדואלי יעשה אולי עבודה שיטחית, אך לא ריפוי!
ולא תהליך עמוק של התעוררות ושינוי פנימי מכולל שיש בתהליך הומיאופתי כאשר ניתן כהלכה ע"י הומאופת קלאסי מוסמך. אגב, התאמה מדוייקת של הכנה הומיאופתית
ניתנת על בסיס החלק הרגשי , הפיזי ואיפיונים כללים נוספים של האדם ולא רק על פי הדברים הרגשיים כפי שאתה רוצה לטפל בעצמך.
אגב אין בעיה להשיג מבחר גדול של הכנות בארץ
לצפיה ב-'היי נעה,'
היי נעה,
20/12/2011 | 23:40
3
85
לא היה ברור לי ממה שכתבת האם את חושבת שאנתרופוסופיה היא שיטת חינוך..
אני מכיר את הדוגמות (התכוונתי dogma ולא examples) של הרפואה המשלימה בנוגע למטפל חיצוני, וגם דוגל בהן. אולם חלק מהשיטה שאני עובד איתה עכשיו
מדגיש גם את תהליך החיפוש ומציאת הריפוי שלנו בעצמנו.
אני מניח שתרופות הומאופתיות ניתנות היום ע"י מילוי של שאלונים עם ניקוד של תשובות ושימוש בתוכנות מחשב כדי לשקלל סימפטומים? זה לא משהו שהייתי
רוצה לשתף איתו פעולה..

בכל אופן, תודה על התשובה
אני אנסה לשאול את הרוקחים (פשוט בארה"ב זה היה על המדפים, אז הנחתי שאם זה לא על מדפים בארץ, זה אומר שצריך מרשם..)
לצפיה ב-'שאלונים ומחשבים'
שאלונים ומחשבים
21/12/2011 | 11:43
2
77
המחשב או שאלון הוא רק אמצעי עזר כללי ביותר. גם גברת קולטר השתמשה בשאלון כללי כשהתייחסה לזוויות רגשיות של כל אחת מהרמדיס. שקלול של סימפטומים על המחשב הוא רק אמצעי סינון רישוני ושיטחי , מבלי שהמטפל חווה מי המטופל שמולו, מאזין
לסיפור שלו בקפידה ומוצא מהם הדפוסים העקריים, מהיא רוח הדברים , המילים שבו השתמש המטופל ומהיא המקבלה ההומאופתית להם  אין ולא יכולה להיות בחירה של רמדי (הכנה הומאופתית). אנחנו ההומאופתים יודעים שגם אם הומיאופת יודע ויודע את כל התוכננה בע"פ עדיין אין הדבר עושה אותו הומאופת טוב.
הדרך בה אתה מנסה לעזור לעצמך לוקה בחסר מפני שאדם לא יכול לראות בעצמו את כל הצדדים הלא  מאוזנים.  
אבל נראה לי שאתה נחוש בדרכך ואני מקווה שתיהיה לך למידה מעניינת.  אם לא הצלחת חלילה שתסיק שהשיטה ההומאופתית לא יכולה לעזור לך, הדרך שבחרת היא בעייתית.
אגב באיזה סדנה אנטרפוסופית היית?

אם אתה באזור קריית אונו הינך מוזמן להרצאה שאקיים ,
אפרסם אותה בהודעה הבאה

נועה
לצפיה ב-'Consciousness studies'
Consciousness studies
21/12/2011 | 14:12
1
50
בקולג' Rudolf Steiner College בקליפורניה.. זו לא הייתה אנתרופוסופיה פר-סה.. המרצה שילב אלכימיה (עבדנו על החתונה האלכימית של כריסטיאן רוזנקרויץ), אנתרופוסופיה, תקשורת בינאישית ואומנות.
הוא דיבר שם (וגם בכמה הרצאות מקוונות שלו) על משהו שהוא עובד עליו כמה שנים בהקשר של תרופות הומאופטיות, פרחי באך וכו'..

בכל אופן לגבי מה שאמרת לגבי יעילות ההומאופתיה - אני חושב שהיעילות שלה היא אינדיבידואלית, כמו הרבה אסכולות אחרות של רפואה משלימה.

ניצן  
לצפיה ב-'בחירת טיפול'
בחירת טיפול
21/12/2011 | 22:17
69
גם אם בחרת לטפל בשיטה אחרת עדיף תמיד להעזר במטפל מנוסה!

בהצלחה
נועה
לצפיה ב-'מחר הפגנה נגד ריטלין- מול מלון הילטון ת"א'
מחר הפגנה נגד ריטלין- מול מלון הילטון ת"א
18/12/2011 | 22:19
133
די לסימום ההמוני של ילדים בריטלין!

הפגנה (בשילוב מופע רוק) מול כנס אגוד הפסיכיאטריה של הילד.

יום ב', 19.12.11 בבוקר (08:00-13:00), מול מלון הילטון, תל-אביב.

עשרות אלפי ילדים בישראל נשלחים מדי שנה לאבחונים פסיכיאטריים, כיון שבפסיכיאטריה של היום, שמונעת על ידי חברות התרופות, כמעט כל התנהגות לא בשלה של ילדים מוגדרת כ"הפרעה פסיכיאטרית", ומותאמת לה מיד תרופה, שהופכת אותם עוד מגיל הגן או בית הספר לצרכני תרופות לכל החיים. האינטרס הכספי של חברות התרופות הוא לוודא, שכמה שיותר ילדים יעברו אבחונים כמה שיותר מוקדם, ולדאוג שייטלו תרופות לכמה שיותר זמן.

בוא להפגין אתנו! אנא אשר הגעה במייל חוזר.

לצפיה בתמונות מהפגנות קודמות של העמותה הקלק כאן.

עקוב אחרינו בפייסבוק

הודעת דואר זו נשלחה לכתובת ltaller@netvision.net.il. a href="mailto:cchr.isr@012.net.il?subject=Delete%20ltalle... להסרה לחץ כאן.
עמותת מגן לזכויות אנוש הינה עמותה רשומה ללא מטרות רווח.
עמותת מגן לזכויות אנוש מייצגת בישראל את ועדת האזרחים לזכויות האדם הבינלאומית CCHR™ - Citizens Commission on Human Rights, ארגון המונה מעל 300 סניפים.
© 2010 CCHR ISRAEL .CCHR והלוגו של CCHR הינם סמל מסחרי וסמל שרות שבבעלות ™Citizens Commission on Human Rights.
לצפיה ב-'יש לי בחצר עת זית והמון עלים מהגזם האחרון '
יש לי בחצר עת זית והמון עלים מהגזם האחרון
18/12/2011 | 12:02
2
121
מה אפשר לעשות  איתם?
לצפיה ב-'רציתי לכתוב עץ זית.'
רציתי לכתוב עץ זית.
18/12/2011 | 12:03
58
לצפיה ב-'לזרוק לפח'
לזרוק לפח
18/12/2011 | 14:42
124
אפשר גם חליטה מעלי זית אבל לא צריך עץ שלם...
לצפיה ב-' פורומים חדשים ב- '
פורומים חדשים ב-
12/12/2011 | 17:05
40
בזמן שבהוליווד עובדים על גירסה קולנועית לטרילוגייה המצליחה, אנחנו מזמינים אתכם לדבר איתנו עליה בפורום החדש - משחקי הרעב
סדרת הספרים המצליחה מאת סוזאן קולינס, אשר סחפה אחריה המוני בני נוער ומבוגרים, מתרחשת במדינת פאנם העתידנית ובמרכזה של הטרילוגיה עומדת קטניס אוורדין, צעירה בת שש עשרה , הנשלחה להילחם למוות בזירת משחקי הרעב.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

אם יש לכם איזשהו תחום עניין מיוחד ומעניין, סדרת טלוויזיה בה אתם צופים באדיקות, תחביב מגניב שאתם משקיעים בו מזמנכם, ואין לו פורום בתפוז -
אנחנו מזמינים אתכם לפתוח אחד
פשוט מלאו את הפרטים המלאים בטופס - http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...
לצפיה ב-'תרופת סבתא לעצירות'
תרופת סבתא לעצירות
11/12/2011 | 22:13
152
למי שסובל מעצירות ואינו בטיפול הומיאופתי שכמובן מאוד יכול לעזור לו , מומלץ להשתמש בתרופת הסבתא הבאה:

כף שמן זית
כפית כורכום
חצי לימון סחוט
מלח פלפל אם רוצים
ולשתות בבוקר על בטן ריקה

הכורכום יכול גם לעזור בדרך בחיסול כמה חיידקים או וירוסים בשטח הפנימי..

לצפיה ב-'הרצאה על חיסונים - למי שיספיק'
הרצאה על חיסונים - למי שיספיק
08/12/2011 | 22:23
114
מחר , יום שישי בחולון
http://www.hisunim.com/index.php?option=com_jevent...
לצפיה ב-'מחפשת תכנה הומאופתית יד שניה לקניה'
מחפשת תכנה הומאופתית יד שניה לקניה
03/12/2011 | 20:33
4
345
עדיף מקרפרטורי, אבל אפשר גם רדאר.

אם ידוע לכם על מישהו שמעוניין למכור, אנא הפנו אותו אלי,

תודה,
עפרה סקסונוב
054-5454348
לצפיה ב-'תוכנה'
תוכנה
04/12/2011 | 21:46
3
125
אני מוכנה למכור את הראדר. את יכולה ליצור קשר

נועה
לצפיה ב-'אפשר הסבר?'
אפשר הסבר?
08/12/2011 | 19:07
2
76
לצפיה ב-'תוכנה'
תוכנה
08/12/2011 | 22:19
1
119
כיום הומיאופתים משתמשים בתוכנה שמרכזת את מכלול אלפי הסימפטומים הקיימים וההכנות ההומיאופתיות שמתאימות לסימפטומים, התוכנה מכילה גם ספרייה עשירה ביותר של ספרי הומיאופתיה . התוכנה היא כלי עזר בעבודתנו
לצפיה ב-'ראדר'
ראדר
09/12/2011 | 06:56
94
זה השם של התוכנה
לצפיה ב-'חשש שתרופה הומאופתית לא תעבוד'
חשש שתרופה הומאופתית לא תעבוד
04/12/2011 | 11:37
3
216
שלום לכולם,
אני התחלתי טיפול הומאופתי לפני שבוע וחצי ואני יודע שאסור לקחת קופאין ומנטה במהלך הטיפול, אבל בטעות מבלי שידעתי אני שתיתי מדי יום תה לימון בבוקר, כי חשבתי שאין בזה קופאין. והיום שמתי לב שיש בזה תערובת תה שחור. אני נורא מפחד עכשיו שהתרופה נוטרלה לחלוטין בגלל השתייה. מה אתם חושבים שכדאי לעשות? כי אני ממש בלחץ...

בתודה,
בן
לצפיה ב-'ניטרול הומיאופתיה'
ניטרול הומיאופתיה
04/12/2011 | 21:36
224
שלום בן,

לא בהכרח שניטרלת את הטיפול. התגובה לקופאין כמנטרל גם היא אינדבידואלית ואינה גורפת. ממליצים להמנע מקפאין

מהסיבה הזו כדי להגן על הכלל. אם אתה נוטל את הטיפול יום יום הסיכוי שניטרלת או נמוך ביותר. מציעה שתפנה

למטפל והוא ינחה אותך כיצד לנהוג כעת.

נועה שגיא
לצפיה ב-'ניטרול הכנה הומאופתית'
ניטרול הכנה הומאופתית
12/12/2011 | 22:55
1
141
בן שלום
הכנה הומאופתית אינה מנוטרלת כל כך בקלות. גם אם מדובר בקופאין של קפה או תה.
יש הרבה מאוד מחלוקות בנושא גם בקרב ההומאופתים. ההתייחסות ההומאופתית בנושא מתייחסת בעיקר
לאותם מטופלים בעלי רגישות יתר שצריכים להימנע משתייה של קפה או קופאין.
כאשר רמדי מתחילה בפעולתה, היא פועלת עד שהיא "מותשת" וכך מסיימת את מהלך הריפוי. הפיתרון- בדרך כלל
כמובן רק בייעוץ עם ההומאופת המטפל- חוזרים על הרמדי שוב.
לכן, בכל מקרה אין צורך להיבהל או להילחץ מהנושא.
אני יכול לציין מנסיוני שאיני מגביל את המטופלים שלי לגבי קפה מנטול וכו.. ועד היום לא ראיתי ממש מישהו שהרמדי שלו
נסתרה כתוצאה משתייה של קפה או קופאין.
אז... אפשר לצאת מהמקלטים  

המשך שבוע נפלא ובהצלחה בטיפול

אבישי קמינר
הומאופת קלאסי
לצפיה ב-'קפה..'
קפה..
15/12/2011 | 18:46
128
ומה שלא הצליח, אני מניחה שזה קרה .. אולי הקפה ניטרל?
לצפיה ב-'מידת הדיוק של בדיקת ממוגרפיה לסרטן השד'
מידת הדיוק של בדיקת ממוגרפיה לסרטן השד
04/12/2011 | 17:16
1
75
מצורף מאמר שלקראת סופו מתוארת מידת (חוסר) הדיוק של בדיקת ממוגרפיה לגילוי סרטן השד. נדהמתי לגלות את מידת חוסר הדיוק של הבדיקה במקרה שהבדיקה מכריזה על "גילוי הסרטן". האם נתקלתם באנשים שהתמודדו עם תוצאות כאלה מהבדיקה? מה דעתכם על הבדיקה?

מאמר נלווה:  מידת הדיוק של בדיקת ממוגרפיה
לצפיה ב-'הבדיקה לא "מכריזה על "גילוי הסרטן" " אלא על '
הבדיקה לא "מכריזה על "גילוי הסרטן" " אלא על
08/12/2011 | 19:10
54
חשד ולכן את צריכה לעשות בנוסף ביופסיה בשביל לקבל תוצאה "על "גילוי הסרטן". "
לצפיה ב-'תינוקת עם בעיות נשימה'
תינוקת עם בעיות נשימה
03/12/2011 | 13:00
1
72
קשות שהתחילו לפני כמה חודשים ורק מחמירים.
ניסינו את כל הטיפולים והאנילציות המוכרות לכולם אבל חוץ מלפוצץ אותה בסטרואידים שממריצים אותה הם לא עוזרים לה הרבה (רק מקומי וזה עובר).
עכשיו היא הצטננה עוד פעם ורואים שהיא ממש סובלת. הליחה והנזלת יוצאת לה כבר מכל החורים האפשריים(אף/אוזן/גרון) היא מתה מעייפות כי היא לא מצליחה לישון בגלל השיעול ולפעמים גם יש לה התקפים.
הטיפול שהיא עברה הוא הרבה אנליציות, ביקרנו הרבה פעמים אצל הרופא שאמרה שיש לה קוצר נשימה וצפצופים, עשתה צילום ריאות שלא מצא כלום תודה לאל! ויש לה גם מכשיר אדים קרים ליד המיטה.
ההודעה שלי קצת מבולבלת כי אני בעצמי כבר לא יודעת מה לעשות.
הגננת שלה המליצה לי על טיפול הומאופטי ואמרה שזה עזר לילדים שלה.

אשמח לקבל קצת פרטים מה זה אומר אם זה יכול להקל עליה את הנשימה ואיפה יש מרפאות שמתמחות בזה?
אני מניחה שיש גם רופאים שמקבלים פרטי או דרך קופ"ח מכבי אם יש מישהו שאפשר להמליץ לי אני אשמח מאוד.

תודה
לצפיה ב-'טיפול הומאופתי בבעיות נשימה'
טיפול הומאופתי בבעיות נשימה
03/12/2011 | 22:12
95
חלבלבית שלום
הטיפול ההומאופתי יעיל מאוד בטיפול בבעיות נשימה גם אצל תינוקות וילדים, זו סיבה נפוצה מאוד להגעה לטיפול הומאופתי.
בפגישה הראשונה עוברים על ההסטוריה הרפואית של הילד, ההסטוריה של ההריון והלידה, ומאפיינים נוספים של הילד ומנסים להבין את הסיבה להתפתחות הבעיה.
בהתאם לכך מתאימים הכנה הומאופתית המותאמת לילד באופן אישי ומטרתה להפעיל את כוחות הריפוי הקיימים בגוף ולטפל בבעיית הנשימה.

לגבי המלצות על מטפלים- זה תלוי כמובן באזור המגורים שלכם, תוכלי לבדוק גם ברשימת המטפלים בהומאופתיה קלאסית המורשים ע"י האגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית (מצב קישור לאתר האגודה).

בברכה
דורון יוחננוב

לצפיה ב-'דו"ח פדרלי: הומיאופתיה יעילה ובטוחה לשימוש '
דו"ח פדרלי: הומיאופתיה יעילה ובטוחה לשימוש
28/11/2011 | 23:27
141
דו"ח פדרלי שווצרי קובע כי ההומאופתיה אפקטבית ובטוחה לשימוש !!!

כתובות אינטרנט מצורפות:
פורומים חדשים ב-
28/11/2011 | 16:49
49
הימים בהם התמודדה המוזיקה המזרחית מול אפליה והתנשאות כבר רחוקים מאיתנו - עם השמעות מרובות ברדיו ובטלוויזיה, הופעות ענק וכוכבים נערצים  - אי אפשר עוד להתעלם ממנה
כל הסינגלים, הכוכבים, העדכונים החמים ועוד בפורום מוזיקה מזרחית

נתקלתם בהודעה מעניינת כתבתם פוסט מושקע במיוחד רוצים להמליץ על תכנים מגניבים מרחבי הפרדס
עורכי התוכן שלנו יעברו יום יום על ההודעת בפורום מומלצים בתפוז וישמחו לקדם את התכנים המיוחדים שתעלו
לצפיה ב-'יובסלקס'
יובסלקס
24/11/2011 | 22:30
1
73
שלום,

ברצוני לדעת למה משרד הבריאות אסר על השימוש ביובסלקס, מהן הפגיעות הבריאותיות הצפויות כתוצאה משימוש ממושך?
הבנתי שהוא ירד מהמדפים, אבל מה קורה למי שהשתמש בהם שימוש ממושך.??

תודה רבה
לצפיה ב-'יובסלקס אינו טיפול הומיאופתי'
יובסלקס אינו טיפול הומיאופתי
25/11/2011 | 23:12
27
אמנם פנית לפורום הומיאופתיה קלאסית בשאלה אבל, המוצר שעליו שאלת הוא תוסף תזונה שנפסל בגלל מרכיב כימי שנמצא בו

ואינו הומיאופתיה קלאסית.

הומיאופתיה קלאסית נקייה מחומרים כימיים , היא מותאמת באופן אישי לאדם כך שגם 10 איש הסובלים מעצירות יקבלו כל אחד

טיפול שונה . אין בהומיאופתיה קלאסית תרופות מדף
לצפיה ב-'שלום.יש לי שאלה בבקשה'
שלום.יש לי שאלה בבקשה
21/11/2011 | 03:19
3
51
האם הומאופתיה יעילה בטיפול בדיכאון קליני?תודה רבה.
לצפיה ב-'הומיאופתיה לדיכאון'
הומיאופתיה לדיכאון
21/11/2011 | 12:18
2
58
שלום לך,
הומיאופתיה בהחלט יעילה בטיפול בדיכאון.
אני יכולה לספר מהנסיון הקליני שלי, שטיפול הומיאופתי היטיב בצורה משמעותית, והוציא את המטופלים מהמצב הדכאוני,
גם כאשר נטלו את תרופות אנטי דכאוניות ואנטי חרדתיות. מצבם הנפשי השתפר פלאים בזכות התכשיר ההומיאופתי,
כך שבהמלצת המטפל הפסיכולוג או הפסיכיאטר, הורידו את מינון התרופות בהדרגה, עד שהפסיקו לקחת אותם לחלוטין.

ממליצה מאוד.

רפואה שלמה.

הילי
לצפיה ב-'תודה רבה.'
תודה רבה.
22/11/2011 | 01:13
1
23
ברשותך אני אשאל עוד.המקרים שאת מתארת -האם היה מדובר בדיכאון קליני?ממש חוסר תיפקוד עד שכמעט בלתי אפשרי לקום מהמיטה?זה אומר שהם החלימו לגמרי?ולא לקחו יותר תרופות פסיכיאטריות גם בהמשך?הם עדיין במעקב אצלך?עדיין לוקחים את הטיפול ההומאופתי.?סליחה על כל השאלות.אבל זה ממש קריטי בשבילי.ותודה רבה מראש.
לצפיה ב-'טיפול בדיכאון'
טיפול בדיכאון
22/11/2011 | 12:57
27
אכן היה מדובר בדיכאון כפי שאת מתארת- חוסר מוטיבציה, ירידה עד חוסר תפקוד, וכל התסמינים של דיכאון.
חלק מהמקרים לוו גם בתסמינים נוספים, כמו חרדות.  כאמור, הכל נפתר לאחר השימוש בתכשיר ההומיאופתי והם מרגישים טוב כיום.
כמובן שכל מטופל קיבל תכשיר שונה בהתאם למצבו.
לשאלתך הנוספת, חלקם עדיין במעקב ובאים לביקורת אחת לכמה חודשים, ואחרים יצאו לדרכם העצמאית לאחר שהתייצבו והם ללא טיפול כלשהו- הומאופתי או תרופתי- בהמלצת המטפל הפסיכיאטרי כמובן.
פורומים חדשים ב-
20/11/2011 | 17:45
8
אם יש לך ילד ובא לך לשתף, לקטר, להתלבט, להשוויץ, לרגש או לפרוק -
בפורום הורים ועוד תמצאו מערכת תמיכה מחבקת ואוהבת.
הפורום פתוח לכל האמהות והאבות באשר הם
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

התוכנית החדשה מבית היוצר של "כוכב נולד" מציגה בפנינו בית ספר שדווקא מאוד כיף ללכת אליו.
ב-"בית הספר למוזיקה" כשרונות מוזיקליים צעירים ילוקטו מכל רחבי הארץ ויקבלו הזדמנות פז ללמוד מהמוזיקאים הגדולים בישראל
בואו לדבר על התוכנית החדשה -

כולנו סובלים מדי פעם מכאבים, אך בינינו יש כאלו שצריכים לחיות עם הכאב כל הזמן ולעתים למשך שנים ארוכות.
בפורום כאב עצבי וכאב כרוני תוכלו להתייעץ, לשאול, לשתף ובעיקר להיתמך על ידי אנשים שנמצאים באותו מצב כמוכם ויכולים להבין אתכם הכי טוב
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...
לצפיה ב-'מחלת FMF'
מחלת FMF
16/11/2011 | 14:55
1
39
שלום ,

הובחתי במחלת FMF , זה מחלה שניראת עוד קדחת ים תיכונית .
יש פה מישהו עם אותו סיפור ?
לצפיה ב-'מחלת קדחת ים תיכונית'
מחלת קדחת ים תיכונית
16/11/2011 | 18:54
59
מהכיוון הטיפולי , טיפלתי בילדה בת 10, הסובלת מהמחלה, כאבי בטן מדי יום וגם עזים, חום ללא סיבה. היא השתפרה מאוד מתחילת הטיפול כאשר החום כלל לא הופיע חודשים רבים וגם כאבי הבטן ירדו מתכיפות יום יומית לכאב בטן נסבל של  פעם בחודש וכזה שעליו התגברה בקלות
לצפיה ב-'קדחת ים תיכונית '
קדחת ים תיכונית
16/11/2011 | 17:10
2
32
אה כן אני רוצה המלצות לטיפול טבעי לFMF .
עם הכי פחות תופעות לוואי .

תודה רבה מראש.
לצפיה ב-'תשותי למעלה'
תשותי למעלה
16/11/2011 | 18:55
1
25
לצפיה ב-'תיקון: תשובתי'
תיקון: תשובתי
16/11/2011 | 18:56
19

מנהל/ת הפורום

אודות:
רופא MD והומיאופת מומחה, מראשוני ההומאופתיים בישראל. אני מטפל בגברים, נשים, ילדים ומבוגרים במכלול בעיות רפואיות. תפיסת העולם שלי מבוססת על רפואה משולב
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ