לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
70527,052 עוקבים אודות עסקים

פורום שיטת ימימה

שלום רב,
לא ניתן להסביר במילים, כי חייבים לחוות על מנת להבין.
אעשה כמיטב יכולתי על מנת להעלות טעם זעיר על לשונך.
אנו מונעים באופן טבעי על ידי מנגנוני הגנה שמכחישים מציאות ומדחיקים רגשות.
מתוך כך מתנהלים מתוך דחף שגורם לנו להתנהל בדרך שאינה מעודנת - המנתקת בין מהות למציאות.
'ימימה' מקנה דרך שמאפשרת לך להתחבר לעולמך הפנימי - למהות - שם מסתתרים כוחות הנפש שתפקידם לעדן ולתעל את מהלכינו.
העידון הוא תוצר של חשיבה הכרתית שמתפתחת במהלך הלימוד, ומייצרת את ההבנה, שתשובה הולמת מתקבלת אך ורק מתוך תפיסה של חיבור ודיאלוג ביננו לבין הסובב אותנו. נבנה חיבור בין המהות הפנימית למציאות החיצונית, נבנה קשר  איכותי ומשמעותי המצמיח ומחדש אותנו.
אתה מתחזק כי התחברת לכוחותיך הנסתרים בפנימיותך ומוצא את עצמך פחות ופחות מונע מתוך מנגנוני ההגנה.
לא פוחד להתבונן ב'עיניה של המציאות' ויודע להתחבר לעולמך הרגשי בדרך מושכלת שאינה מאיימת.
בת בבת מסיר את החסימה המסתירה את המהות ואת כוחות הנפש, ומאפשר התנהלות מתועלת ומעודנת.
מתפתחת בך ההבנה שכל תרחיש הוא בבחינת הזדמנות לצמיחה והתחדשות.
מקבל את הידיעה שהבחירה בידך - האם לפעול מתוך דחף המונע חיבור, או בדרך מתועלת ומייעלת.

ושוב אני חוזרת ואומרת:
החוויה נותנת הבנה.

מ אוהב
שרה אורן מאמנת רוחנית
חשיבה הכרתית -ימימה
http://www.sarale-or.com
0

אודות הפורום שיטת ימימה

שלום רב,
לא ניתן להסביר במילים, כי חייבים לחוות על מנת להבין.
אעשה כמיטב יכולתי על מנת להעלות טעם זעיר על לשונך.
אנו מונעים באופן טבעי על ידי מנגנוני הגנה שמכחישים מציאות ומדחיקים רגשות.
מתוך כך מתנהלים מתוך דחף שגורם לנו להתנהל בדרך שאינה מעודנת - המנתקת בין מהות למציאות.
'ימימה' מקנה דרך שמאפשרת לך להתחבר לעולמך הפנימי - למהות - שם מסתתרים כוחות הנפש שתפקידם לעדן ולתעל את מהלכינו.
העידון הוא תוצר של חשיבה הכרתית שמתפתחת במהלך הלימוד, ומייצרת את ההבנה, שתשובה הולמת מתקבלת אך ורק מתוך תפיסה של חיבור ודיאלוג ביננו לבין הסובב אותנו. נבנה חיבור בין המהות הפנימית למציאות החיצונית, נבנה קשר  איכותי ומשמעותי המצמיח ומחדש אותנו.
אתה מתחזק כי התחברת לכוחותיך הנסתרים בפנימיותך ומוצא את עצמך פחות ופחות מונע מתוך מנגנוני ההגנה.
לא פוחד להתבונן ב'עיניה של המציאות' ויודע להתחבר לעולמך הרגשי בדרך מושכלת שאינה מאיימת.
בת בבת מסיר את החסימה המסתירה את המהות ואת כוחות הנפש, ומאפשר התנהלות מתועלת ומעודנת.
מתפתחת בך ההבנה שכל תרחיש הוא בבחינת הזדמנות לצמיחה והתחדשות.
מקבל את הידיעה שהבחירה בידך - האם לפעול מתוך דחף המונע חיבור, או בדרך מתועלת ומייעלת.

ושוב אני חוזרת ואומרת:
החוויה נותנת הבנה.

מ אוהב
שרה אורן מאמנת רוחנית
חשיבה הכרתית -ימימה
http://www.sarale-or.com
0
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
14/06/2009 | 17:33
101
אנו מודיעים על סגירת הפורום ומודים לשרה אורן על ניהולה המוצלח והמסור.
המשך גלישה נעימה ב אנשים
לצפיה ב-'שלום רב, מוזר מאד שאין כאן הסבר יסודי'
שלום רב, מוזר מאד שאין כאן הסבר יסודי
09/06/2009 | 08:35
4
157
הסבר מהי שיטת ימימה.. הגעתי בחיפוש בפורום (לאחר נבירה בכל המקומות שאולי זה עלול להמצא, מאמרים, טאגליינס, קישורים) לאיזה קישור מפברואר של מישהי ששאלה, ומנהלת הפורום ענתה לה שאי אפשר להסביר. וזה גם מאד מעניין.
כנראה שאזדקק לחסדי גוגל (רץ בחלון מקביל, אחרי ההודעה אבדוק מה הוא העלה בחכתו).

בכל אופן, סיקרן אותי השם, בשנות השמונים אולי תחילת התשעים הגעתי לאישה ושמה ימימה, איני זוכר בדיוק, מטפלת רוחנית כלשהיא? בשד' רוטשילד בתל-אביב. קומה 3-4, לא כל כך זוכר. האמת גם שאני לא ממש זוכר מה ארע בשיחה. כך שאין לכך הרבה משמעות.

אני לא זוכר גם אם אבא ז"ל העביר לה תשלום, וזה מה שרציתי לשאול - האם ימימה, הבנתי שאם זו אותה אחת היא נפטרה, נמנעה מתשלום מאנשים שהגיעו או למדו אצלה?

תודה למשיבים
לצפיה ב-'לא יודעת לגבי ימימה עצמה'
לא יודעת לגבי ימימה עצמה
09/06/2009 | 18:32
3
144
אבל לגבי לימודי ימימה אני יכולה אולי לזרות קצת אור..

הלימוד מתמקד בחוויה האישית את המציאות. הרעיון הוא שהקשיים שאנחנו נתקלים בהם מול עצמנו ומול אחרים נובעים מהבנה שגוייה (או חוסר הבנה במילותיה של ימימה) את המציאות ואת מקומנו בעולם. חוסר ההבנה נובע מפרשנות שפירשנו בגיל צעיר מאד למקרים שקרו מסביב. כך שאם נחרט בתפיסתנו שאמא לא התייחסה אלינו כשרצינו יחס, ייתכן שפירשנו את זה כ- אנחנו לא חשובים או לא רצויים- דרך עיניים של ילד קטן. וכמובן שככל שהסביבה הייתה פחות תומכת ואוהדת יש לנו יותר תפיסות לא נכונות לגבי עצמנו.
ימימה מלמדת שהערך שלנו הוא מוחלט מלידה, ואין שום דבר שיכול להוריד אותו. לא מעשים של אחרים כלפינו, וגם לא מעשים שלנו.
בהנתן שהערך מוחלט, ובהנתן שאנחנו לומדים להבין ולהפנים את זה, הרי שהדברים שראינו עד כה כמאיימים על ערכנו הופכים להיות מאיימים פחות ואנו יכולים להתבונן בהם ולראות מה קורה שם. למה בסיטואציות מסויימות אנחנו מגיבים בצורה כועסת או לא נעימה. מה התפיסה השקרית שמסתתרת שם.

הלימוד בנוי על שלושה שלבים שקורים שוב ושוב ועוזרים לקלף את הבצל הזה של תפיסה שגויה, אשליות, ציפיות, הפרזה וחסר

השלבים הם צפייה, הפרדה וקבלה.

הצפיה מתאפשרת בעזרת מה שתיארתי קודם - ההבנה(גם אם רק שכלית בתחילה) שהערך שלנו קיים והאירועים אינם יכולים להשפיע עליו.
ההפרדה היא היכולת להבין את החלק של העומס (שלל התפיסות השגויות שעדיין קיימות אצלנו, העובדה שאנחנו מאמינים שאנחנו מיותרים\לא אהובים\אשמים\לא מספיק טובים וכו) בחוויה שלנו את מה שקרה ואת ההשפעה שלו על התפיסה שלנו את האירועים.
הקבלה היא היכולת לקבל את עצמנו ברגע הנוכחי, גם עם העומס. ובעצם להסכים לכך שכרגע - בהנתן כל הנתונים - זו היכולת שלנו. לקבל בלי לשפוט את עצמנו לחובה. לתת לעצמנו את המקום לעשות את הדברים כמו שהם מתאפשרים לנו מתוך הבנה ואהבה כלפי עצמנו, ובכך העומס וההשפעה שלו הולכים ופוחתים. העומס הופך להיות פחות משמעותי וכבר לא מתרכזים בו כאילו הוא הדבר האמיתי אלא נוכחים לראות, עם ההתקדמות שהוא באמת שקרי.

ימימה שמה דגש על הכרת הטוב. על ההתמקדות בכך ש95 אחוז טוב... כי כשמתמקדים ב5 אחוז המיותר (כל מה שלא קשור לטוב) בעצם מעצימים את המשמעות שלו (קצת כמו מי שפתאום חושב שפרט מסויים בפנים שלו לא יפה, ומאותו רגע כל פעם שהוא מסתכל במראה הוא רואה רק את הפרט הזה... ומאבד את התמונה הפרופורציונית). לכן הרבה פעמים קוראים ללימוד של ימימה תורת המידות. משום שהוא עוזר להחזיר את הדברים למידתם, דברים שהיום עשויים להמצא בהפרזה או חסר.

דבר נוסף אחד - בלימוד הרבה פעמים נעזרים בתפיסה של ילד קטן לגבי החלק שקשור לעומס. כי העומס נוצר מהבנה של ילד קטן (או ילדה קטנה) והוא נובע מפחדים וחששות. הדרך לפתור אותו נעשית ברורה יותר אם מתייחסים לטוב שלנו כמבוגר שהוא ההורה הנפשי של העומס (הילד הקטן).
יצא לי להגיע לסיטואציות שהציקו והכאיבו לי ולחשוב פתאום מה הייתי אומרת אילו הייתה לי ילדה קטנה בת 3 שהייתה נתקלת בהן, והתפיסה הזו מאד תורמת להבנה של סוג הקבלה והאהבה שחסרים בדיוק במקום הזה... זה כאילו העומס נוצר מתוך מחסור באהבה ויתמוסס מתוך למידה לתת אהבה בדיוק במקומות האלה.

מקווה שדייקתי בהסבר, אני יכולה לומר לך מנסיון שזה הלימוד שהכי עזר לי בחיי עד כה. למדתי שנתיים ונאלצתי להפסיק עקב מעבר לחו"ל אבל ההבנות שקיבלתי ממשיכות איתי עד היום. זה כמו ללמוד איך להיות הפסיכולוג הכי טוב לעצמך. כל עוד זוכרים את החומר - הדברים הופכים יותר ויותר ברורים ופשוטים וגלויים.

לצפיה ב-'תודה רבה תקרזיס על הסבר מפורט מאד'
תודה רבה תקרזיס על הסבר מפורט מאד
09/06/2009 | 18:59
2
74
אולי לא ממש הבנתי את השיטה לאשורה, אך זה נתן לי כיוון להתמצאות.

משיטוט בגוגל הבנתי שאכן, הייתי אצל ימימה בשד' רוטשילד, אך כנראה הייתי במצב על הפנים, לא זוכר כמעט כלום מהעניין.

אם אכן היא לא קיבלה שום סוג של תשלום, תרומות, מתנות וכיוצא בזה בעבור הלימוד -  נשמע נפלא ביותר.

מאחר והיא לא השאירה אחריה כתבים, כפי שקראתי, צריכים להסתמך על תלמידה. ופה נקוט כלל זהב בידי, בכל הנוגע להוראה רוחית - אם כסף מעורב בכך מכל סוג וצורה? לא מתקרב לכך.

וכלל שני אם המוורה הרוחי, המדריך   וכו' - לא מסתייג הסתייגות חד משמעית מכל רדיפה אחרי הנאות הגוף - סימן בטוח להתרחק מהמקום.

הבנתי שהיא עסקה קצת בקבלה. בכל אופן,  תורת הקבלה שייכת בעיני לתחום התורות שאני גם מושך ידי מהן, מהסיבה הפשוטה. שתורות הנסתר עוסקות בחלק הבריאה הנסתר מעינינ. ואילו אני נמשך לאותן תורות שעוסקות בבורא והדרך אליו. ויש שוני גדול בין קבלה ובין תורות אלו.

בכל אופן, כמו שקראתי פעם אצל מורה רוחי, אנשים מסויימים נמשכים אל אותו "תדר" שהרטט שלו מתאים להם באותה נקודת זמן וכך הם מוצאים את עצמם בקבוצה כזו או אחרת, בין אם מכון הקבלה, ובין אם התיאוסופיה, ובין אם יוגה של אהבה.  ואני מצאתי כבר את ה"רטט" הנכון עבורי.

ושוב תודה.
לצפיה ב-'שמחה בשבילך'
שמחה בשבילך
09/06/2009 | 19:10
1
53
אני למדתי בקבוצת בנות אצל אורנה סלע.
הלימוד אמנם בתשלום, אולם הוא סמלי יחסית (20 שקל לשיעור לסטודנטים, 30 לשאר)

קשה לי לדמיין אנשים שיכולים להתקיים במציאות שלנו בלי לגבות שום תשלום ולכן אני יותר מסתכלת על הסכום מאשר על האם קיים כזה.

אני גם מושכת את ידי מתורת הקבלה ומלימודי מיסטיקה למיניהם. אולי זכיתי ויצא לי ללמוד אצל מורה שלמרות היותה דתיה לא מערבבת בין הלימוד הנקי הפנימי ובין האמונה שלה באלוהים.
אני יכולה לומר לך שאם אורנה הייתה מנסה לקדם את הקטע הדתי בתוך הלימוד זה היה צורם לי והייתי שוקלת האם להשאר בלימוד.

לכן נראה לי שזה תלוי בסופו של דבר במרצה. קשה לדעת איך ימימה עצמה לימדה כי כל אחד מהתלמידים שלה מעביר את החומר קצת שונה.

בכל מקרה - האלמנט המיסטי של הסיפורים עליה הוא אלמנט שאני מתעלמת ממנו, מכיוון שמבחינתי אם משהו לא מדיד, הוא לא קיים עד שאווכח אחרת.

מסקרנות גרידא - לאיפה הרטט שלך הוביל אותך?
לצפיה ב-'חחח המילה רטט כבר מוליכה אותי לקונוטציות...'
חחח המילה רטט כבר מוליכה אותי לקונוטציות...
09/06/2009 | 19:50
61
אך הוא הוביל אותי למורה רוחי שאינו לוקח תשלום מכל סוג שהוא, שום מתנה, שום תרומה ולו הקטנה ביותר.

כמובן שלא ידעתי כל זאת כאשר קראתי כאשר הייתי בן 18-19 שניים מספריו, פשוט הספרים כבשו את ליבי כליל. והתחושה היא כמו שחוזרים הביתה, על עשרות הספרים פרי עטו שקראתי בעקבותיהם.

אם הייתי מצליח ללכת בדרך שהוא מתווה, אותו סופר, היה נפלא ביותר. אך כרגיל האדם עקשן להמשיך בקושי עורפו.

והסופר שמו - שלמה קאלו.
לצפיה ב-'מאמרו של הרב הילר מקהילת נצרים על זוגיות '
מאמרו של הרב הילר מקהילת נצרים על זוגיות
07/06/2009 | 15:00
74
הקדמה
קרבן שלמים, החותם את סדר הקרבנות בפרשה, מדוע נקרא בשם  'שלמים'?

רש"י על ויקרא פרק ג פסוק א

(א) שלמים - שמטילים שלום בעולם, ד"א שלמים שיש בהם שלום למזבח ולכהנים ולבעלים

כלומר יש לקרבן ערך סגולי שמרבה שלום בין הבריות, אך יש בו גם פעולה של ממש להביא שלום בכך שנוטלים בו חלק גם הכהן המרומם והמיוחס וגם האדם הפשוט שהביאו, וגם למזבח- לשכינת ה'.

הסכסוך והשלום , המריבה והאחווה מעסיקם אותנו בשטחים שונים. השלום בין מדינות העולם בכלל ובאזורינו בפרט - בינינו ובין הערבים. אמנם, השלום בין הבריות מטריד אותנו הרבה יותר בחיי היום יום. אלימות גואה, ניבול פה ,חוצפה וגסות הם המרחיקים אותנו משלום ושלווה בין הבריות.

ביותר נצרכת האחווה ושלום בין איש לאשתו, כיון שאם הבית פנימה איתן אזי גם הילדים יתגדלו מתוך נחת ורוגע. שלום הבית בבתי ישראל הוא עניין קשה לצערנו, והתפוררות הבית וריבוי מקרי הגירושין מאיימים על כל בית ישראל וכתוצאה מכך על החברה הישראלית בכלל.

מעלה גדולה יש בהבאת שלום בין איש לאשתו שמביא לשלום בית לפי הנאמר בתפילת שחרית "אלו דברים שאדם אוכל פירותיהם בעולם הזה והקרן קיימת לו לעולם הבא, ואלו הן כבוד אב ואם... והבאת שלום בין אדם לחברו ובין איש לאשתו". המדרש שלפנינו מנסה להדריך את האדם המבקש לעשות שלום בין איש לאשתו בטקטיקה מחוכמת ומוצלחת.

לא היה מספיק מקום להמשך הכתבה לחצו כאן או  פה
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'מחפשים התנדבות מאתגרת ומצילת חיים?'
מחפשים התנדבות מאתגרת ומצילת חיים?
01/06/2009 | 18:33
27
עמותת סה"ר מחפשת תומכים לתמיכה נפשית באינטרנט -

מחפשים התנדבות מאתגרת ומצילת חיים?

עמותת סהר המעניקה תמיכה נפשית ראשונית דרך רשת האינטרנט לפונים במצוקה נפשית מחפשת מתנדבים.

המתנדבים הנבחרים יעברו הכשרה ארוכה ומקיפה ע"י אנשי המקצוע הטובים בתחומם, לצורך מתן סיוע נפשי ברשת.

ההתנדבות עצמה תיעשה מהבית בשעות הערב והלילה.

אז אם אתם מתאפיינים, באכפתיות, אהבת אדם, רגישות, רצון לעזור לזולת, ובנוסף אוהבים ומשתמשים באינטרנט,

אם אתם רוצים להצטרף להכשרת מתנדבים מרתקת, להנות מלווי מקצועי בתחום בריאות הנפש, ולהצטרף לנבחרת מתנדבים מרחבי הארץ.

הכשרת המתנדבים הקרובה תתחיל בסוף יוני באוניברסיטת חיפה.

אתם מוזמנים להיכנס לטופס ההתנדבות שלנו וניצור עימכם קשר בהקדם.

ההתנדבות מיועדת לבני 21 ומעלה.

====================================================================

رابطة سهر تبحث عن متطوعين مستعدين لمنح الدعم النفسي عبر الانترنت-

هل تبحثون عن التطوع في عمل يضم تحديات وانقاذ حياة ؟

سهر- مساعده واصغاء عبر الانترنت : http://www.sahar.org.il/

رابطة سهر التي  تعرض مساعده ودعم نفسي أوّلي لأناس في توتر وضيق نفسي, والذين يتواصلون معنا عبر الانترنت, تبحث الان عن متطوعين.

المتطوعون سيحصلون على تدريب متواصل وشامل على يد المع الاخصائين في مجال الدعم النفسي عبر الانترنت.

العمل التطوعي يتم من البيت وفي ساعات المساء –الليل.

ان كنت ترى في نفسك انسانا يهتم بالغير, محب, يهدف الى مساعدة الاخرين, تملك الحس المرهف والصبر, وهذا بالاضافه الى كونك صاحب خبره ورغبه في التجوال في الانترنت ,

ان كنت تود الانضمام الى تدريب متطوعين مشوّق, للاستفاده من التواصل مع مختصين في علم النفس والانتماء الى مجموعه منتخبه من المتطوعين من كل انحاء البلاد,

اذا انتم مدعوون لتعبئة استمارة الانضمام الى سهر وسنعود اليكم في اقرب فرصه: http://www.sahar.org.il/volunteer_form.asp

التدريب القريب سيبدأ في 24 حزيران القريب في حيفا-

يجب على المتطوعين ان يكونوا ابناء 21 عاما وما فوق.

موقع سهر باللغه العربيه سيعلو في الايام القريبه! قيد الانشاء

هذه الخدمات النفسيه غير متوفره لوسطنا عبر الانترنت والحاجه ماسه!!

دعونا نرفع بعضنا ونعضد مجتمعنا- كن انت اول السائرين معنا قدما لانجاح هذا العمل الانس
לצפיה ב-'ערב טוב, לימודי ימימה בשוהם'
ערב טוב, לימודי ימימה בשוהם
31/05/2009 | 22:14
161
האם מישהו יודע על קבוצה בשוהם?
לצפיה ב-'הזמנה לתאטרון'
הזמנה לתאטרון
25/05/2009 | 00:02
15
לשרהלה ופורום ימימה:

תאטרון הסטודנטים של האוניברסיטה העברית גאה להציג:

המחזה "שדים - מזכרונותיו של השד האחרון"
על פי יצירותיו של יצחק בשביס-זינגר: "טייבלה והשד שלה" ו"עלילות טישוויץ", בליווי לחנים מקוריים.

בבימויו של יפים ריננברג

האם תיתכן אהבה בין האנושי לעל-אנושי?
(או בשפת ימימה - האם במיצר יימצא הסיכוי, הסיפור?)

כולכם מוזמנים! ההצגה תעלה בתיאטרון בית הילל בקמפוס הר הצופים, ירושלים
בתאריכים: 10, 11, 14 ו - 17 ליוני, בשעה 20:00

הזמנת כרטיסים (25 ש"ח במכירה מוקדמת) אפשר דרך איגור: 0547404375
או שלחו מסר אישי דרך הפורום, ונחזור אליכם

לצפיה ב-'שרשור אוף של פירסומים'
שרשור אוף של פירסומים
14/05/2009 | 02:04
2
19
לצפיה ב-'הישרדות - ג'מייקה'
הישרדות - ג'מייקה
14/05/2009 | 02:07
7
ראיתם הישרדות ואמרתם לעצמכם שהייתם משחקים יותר טוב מהמשתתפים? תהיתם איך הייתם משתלבים במשחק כ"כ עצום רגשית, מנטאלית ואסטרטגית? אם הייתם עומד בלחץ? אז זהו! הגיע הזמן לענות על כל זה כי הישרדות-ג'מייקה נותנת לכם את הבמה לבדוק ולבחון את עצמכם כשורדים לכל הדבר.

הקומונה פתוחה ומחכה לכם! תבואו תקראו הכל ואם אתם חושבים שזה מתאים לכם אני אשמח אם תירשמו. מניסיון רב אני אומר לכם שלא תתחרטו לרגע להשתתף במשחקים וירטואלים מהסוג הזה, המתח, האסטרטגיות והאינטגרות ישאבו אתכם חזק אל תוך המשחק. המשחק שיוציא מכם הרבה רגשות, הרבה מחשבות והרבה אנרגיות. אני ועוד הרבה אנשים שעברו את החוויה הזאת יכולים להעיד שאפשר ליהנות מזה ברמה שאי אפשר לתאר! תרשמו בהמוניכם אני יכול להבטיח לכם דבר אחד, אתם לא תצטערו כי זה הולך להיות המשחק החם של הקיץ!

הקומונה :

http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommuna.asp?Com...
לצפיה ב-' פסטיבל ירוק'
פסטיבל ירוק
31/05/2009 | 18:55
3
מה: פסטיבל ירוק למשפחות
מתי: 19.6.09 משעה 10:00 עד השקיעה.
איפה: גן לאומי מקורות הירקון
כמה עולה: 65 למבוגר, 35 לילד*.
*החוויה מתחילה מהבית: ילד שיגיע עם ציור בנושא איכות הסביבה ישלם מחיר כניסה מוזל ב-  10 ₪ בלבד. כל הציורים יוצגו בתערוכה מיוחדת בפסטיבל.
פסטיבל ירוק הוא פסטיבל של יום אחד בסימן אקולוגיה ואורח חיים בריא וירוק.
הפסטיבל יאפשר למשפחות להתנסות בסוג חדש של פעילות משותפת עם הילדים: פעילות שלווה, רגועה, נעימה וידידותית למשתתפים ולסביבה.
הפסטיבל הוא אנטי תזה לפסטיבלים הרועשים וההמוניים, בהם ההורים סובלים (ובינינו, גם הילדים) ומנסה לתת אלטרנטיבה איכותית ומהנה לכולם.
מבין הפעילויות: סדנת בישול טבעי, סדנת יצירה להורה וילד מחומרים ממוחזרים, פעילויות איכותיות לילדים, הופעה חיה של ההרכב "מוזיקה אורגנית", טיולים מודרכים קצרים, סדנאות העשרה מרתקות בנושא אקולוגיה, חקלאות טבע ועוד.
במקום יתקיימו פעילויות שונות המקדמות אורח חיים טבעי ובריא, יינתנו טיפים מעשיים לשמירה על איכות הסביבה וייערך שוק מוצרים אורגניים ואקולוגיים.
פרטים מלאים וכרטיסים ניתן לקבל באתר: www.festivalyarok.com  ובטלפון: 050-9577767.

לצפיה ב-'i had the pleasure of knowing Yammima'
i had the pleasure of knowing Yammima
13/05/2009 | 18:24
39
many years ago in Herzlia,  and she would send  many people to my clinic for healing
www.suzannamarcushealing.com
לצפיה ב-'I New Yamima '
I New Yamima
13/05/2009 | 18:17
36
לצפיה ב-'I new Yamima '
I new Yamima
13/05/2009 | 18:16
17
לצפיה ב-'מה מפריע לאנשים בחזיר?!'
מה מפריע לאנשים בחזיר?!
13/05/2009 | 16:13
1
33
מה מפריע לאנשים בחזיר?!
http://www.no-r.co.il/item.php?id=1446
מילא לאכול, אוקיי. אבל להגיד את המילה חזיר?
כתבה כ"כ נכונה
לצפיה ב-'מה שמפריע לאנשים בלאכול חלב ובשר'
מה שמפריע לאנשים בלאכול חלב ובשר
09/06/2009 | 18:36
29
אין ציווי כזה, אבל הדת הפכה להיות סוג של תחרות חברתית - מי יחמיר במצוות ויוכיח שלא רק שהוא עוצר באדום, אלא גם בכתום ואפילו בירוק מהבהב...

אלפי שנה של נסיון להיות הכי צדיק שאפשר ואת מסיימת עם מצוות מפוברקות שלא שייכות בכלום לדבר המקורי אבל הפכו כבר לנוהג...

אותו דבר עם פולחנים ומיתולוגיה.
אנשים צריכים דברים להאחז בהם אז הם מפריזים קצת ולאט לאט זה הופך להיות הכרח הסטורי...
לצפיה ב-'פתרון קבלי למשבר האקולוגי'
פתרון קבלי למשבר האקולוגי
13/05/2009 | 15:00
20

המשבר האקולוגי והטבע ש"משתגע" גורמים לנו להבין שהגיע הזמן לשנות את ההתנהלות הלא-מאוזנת
     שלנו מול משאבי הטבע - אבל איך משנים? מה הפתרון למשבר המים? איך הגענו למצב הזה ואיך יוצאים ממנו?
     בשנים האחרונות נדמה ש"הכפר הגלובלי" מתחיל להבין שהוא כורה לעצמו בור ושאנחנו עומדים בפני שואה אקולוגית
     שתשפיע עלינו ועל ילדינו.
     בואו לשמוע את משה שרון מציג את הפתרון של חכמת הקבלה למשבר האקולוגי.
     ההרצאה מבוססת על התפיסה כי כל התופעות המשבריות בטבע נובעות מהתנהלות לא נכונה
     של בני האדם ומציגה את הפתרון הקבלי למשבר ומציעה פתרונות ישימים לשינוי .
     כדאי מאוד להגיע (האמת , חובה להגיע ...) . ההרצאה תתקיים היום יום רביעי 13 למאי ב-20:30 ,ב"מודעות" בנווה צדק   בתל אביב.
     www.mudaut.co.i

לצפיה ב-'לעשות כסף'
לעשות כסף
12/05/2009 | 14:07
39
רעיון גאוני איך לעשות כסף... בוא תראה... ותעשה גם
איך להרוויח ים של כסף

רוצים להרוויח כסף בלי לעבוד קשה???

רוצים להרוויח כסף בקלות...כנסו!!

תקדישו 5 דקות לקריאה - זה שווה את זה לא תצטערו......

כבר בתור התחלה אם אתם קוראים את זה מתוך פורום, מאוד כדאי שתעבירו את הכתוב אל הכתבן או הוורד ועשו שמור והדפיסו את המסמך בכדי שתוכלו לקרוא בקפידה. (במקרה שמנהליי הפורום יחליטו למחוק את ההודעה וחבל אם כן, כי הם מפסידים).

לא נמאס לכם לחפש עבודה ולקבל את אותן התשובות: "אנחנו מחפשים אחרי צבא", "אתה צעיר מידי"..."הכל תפוס"..."תבוא בעוד חודש"...לאחר שתקראו את המאמר הבא לא תצטרכו לשמוע את אותן התשובות שעושות לנו רע על הלב ולאבד תקווה. קצת ארוך אבל שווה את ה-10 דקות הללו לעומת רווח מלא! באמת דרך מהירה לעשות כסף ובכיף!

פשוט תיקראו...זה מטורף כמה זה גאוני!!!

המסמך הבא כתוב בלשון נקבה אך מכוון לשני המינים:

"מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם עכשיו, במהלך אחד משיטוטי ברשת, נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על זה שאנחנו יכולים להרוויח כסף, הרבה כסף, בתוך שבועות קצרים, עם השקעה בסיסית של רק 30 ש"ח + 6 בולים.

המחשבה הראשונה שלי הייתה שזו הונאה, אמרתי לעצמי, "כן בטח.." הייתי סקפטית, אבל כמו רובנו גם הייתי סקרנית והמשכתי לקרוא.

היה כתוב שם שאם אשלח 5 ש"ח לכל אחד מ-6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר למטה, אוכל לעשות אלפי שקלים בזמן מאוד קצר.

בנוסף צריך להוסיף את השם ואת הכתובת שלך כמספר 6 בתחתית רשימת השמות ולשלוח ל-300 קבוצות דיון (ברשת-פורומים וכאלה). יש בערך יותר מ-500,000 כאלה וזה פותח אפשרויות לשוק מאוד גדול (מה שאומר הרבה יותר כסף)..אין מלכודת ...זה עובד!!!!

בדרך כלל אני מתעלמת ממכתבים מסוג זה, אבל האהבה ותשומת הלב מאחורי מכתב זה, והתוצאות (העצומות), הראו לי שהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף.

אם מכתב זה ימשיך כמו שהוא אמור להמשיך, אם נניח את חשדותינו בצד, ולבטוח, כל אחד מאיתנו ירוויח.

כמה אבסורדי זה לחשוב שמרמים אותנו, כמה אנרגיה אנחנו מבזבזים על הספק?! במקום לקחת את האנרגיה ולהשקיעה אותה בהזדמנות שנקרית בדרכינו, מי יודע?

השאלה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא:

האם זה נכון?

כן! התשובה היא כן! זה נכון וזה עובד! האדם שהייה מעלי ברשימה מספר: "תוך 7 ימים התחלתי לקבל כסף בדואר. הייתי בשוק! הנחתי שזה יגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מידי. אבל הכסף המשיך להגיע!

בשבוע הראשון עשיתי 125 ₪.

בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 5000 ₪.

בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ-50,000 ש"ח.

וזה עדיין גדל! עכשיו זה השבוע הרביעי, עשיתי סכום של יותר מ-(תיקלטו!!)-210 אלף ₪ וזה עדיין ממשיך להגיע!

זה בהחלט היה שווה את ה-30 ש"ח + 6 הבולים!!!

לתשומת ליבכם! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות (שיפורטו למטה) ותיראו איך הכסף מגיע!!

זה קל, זה חוקי וההשקעה שלכם היא רק 30 ₪ + 6 בולים!!! (בואו נגיד 5 ש"ח ליום בשבוע + בול - רק כדי להראות לכם עד כמה ההשקעה היא אפסית!)

אם כל ההוראות הבאות יעשו בתשומת לב אתם תניבו דובדבן גדול. התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים שקוראים אותה. אנא מכם, המשיכו את ההצלחה שלה ועזרו לכל אחד מאיתנו לעזור אחד לשני!

להלן 4 הצעדים להצלחה:

צעד-1

קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר), וכתבו את המשפט הבא על כל חתיכת נייר:

"בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך", כתבו את שימכם והכתובת המדויקת.

עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 ש"ח ותכניסו 1 בתוך כל חתיכת נייר, כך שהכסף לא ייראה דרך המעטפה (את המטבעות מומלץ להדביק בסלוטייפ לנייר). שימו כל מטבע עטוף בפתק, בתוך מעטפה נפרדת וסגרו אותן.

עכשיו צריכים להיות לכם 6 מעטפות סגורות, בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ"ל, השם שלכם והכתובת, ומטבע של 5 ₪..

מה שאתם עושים הוא ליצור שירות. אתם מבקשים שירות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה.

עכשיו שלחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות:

1.  מרסל שושן שד התמרים 478 דירה 8 אילת מיקוד 880003101

2. מאיר ת"ד 2563 בני ברק

3.  אסף בן הרוש צאלון 30 קריית מוצקין מיקוד 26418

4. יאיר שוורץ רחוב רעות 17 הוד השרון מיקוד 45296

5.   אלעד דין הגליל 13 גני – תקווה מיקוד 55900

6.  רוזה – אסתר המלכה 30/5  חיפה

אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן את צריכה לשלוח את המעטפות - אחת לכל שם!

צעד-2

הוציאו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מ"ס 1), הזיזו את שאר השמות אחד למעלה (כך שמי שהיה 6 נהייה מ"ס 5, 5 נהייה 4..וכ"ו) והוסיפו את שימכם כמס - 6 ברשימה.

צעד-3

השתמשו ב- msn ,internet explorer ,walla ,nana ,ynet ,netscap וכו.. חפשו קבוצות דיון שונות (פורומים, קהילות, לוחות, מועדונים, צאטים ועוד..) יש לפחות 500,000 פורומים שונים כאלה זה ממש לא בעיה! כל אתר אינטרנט שיש בו פורום יהיה טוב! בעברית כמובן!

צעד-4

שנו את מה שאתם צריכים, אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור. שילחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300. אבל זכרו ככל שאתם שולחים יותר, תקבלו יותר מזומן!!!

כמו כן שילחו לכל חבריכם את המכתב המתוקן לאי-מיילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע.

בבקשה זכרו!

התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים, ועל ידי זהירות ותשומת לב במילוי ההוראות.

הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית תמשיך, והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אז כשכל מכתב מקבל התייחסות, והוראותיו מבוצעות בזהירות 6 אנשים יקבלו תמורה, עבור השתתפותם כמפתחי רשימה, של 5 ש"ח כל אחד. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי, כך שכאשר שמכם מגיעה למקום מס 1, אתם כבר מקבלים אלפי שקלים!!!

עכשיו נדון בשאלה מדוע להשתתף?

מתוך 300 הודעות ששלחתי, נניח שאני מקבלת רק 7 תשובות (אחוז מאד מאד נמוך) אז אני עושה 35 ש"ח עם השם שלי כמס 6 ברשימה. עכשיו כל 1 מה-7 אנשים ששלחו לי 5 ש"ח ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחת מהם עם שמי כמס 5, ורק 7 אנשים יענו לכל 1 מהשש המקוריים, זה עוד 245 ש"ח עבורי. עכשיו 49 האנשים האלו ישלחו מינימום 300 הודעות חדשות, עם שמי כמס 4 ורק 7 יענו עליהם אני אקבל 1715 ש"ח נוספים.

343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמס 3 וכל אחד יקבל רק 7 תגובות, אני אעשה 12050 ש"ח!!

או קיי, עכשיו זה החלק של הכיף האמיתי, כל אחד מ-2,401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמי כמס 2 וכל אחד מהם מקבל רק 7 תשובות. זה הכניס לי 84,035 ש"ח האנשים ישלחו את ההודעה הזו ל-300 קבוצות עם שמי כמס 1 ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 588,245 ש"ח עם השקעה מקורית של רק 30 + 6 בולים!!!

זכרו "כנות זו השיטה הטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות. תהיו הגונים ותקבלו את הרווח הענקי בכך שהוא, "טונות של כסף". אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו בתיאור הקודם, אתם תרוויחו סכום של 588,245 ש"ח האם תהיו מוכנים לפספס את ההזדמנות הזאת בשביל "סיכון" של 30 ₪ + 6 בולים?

אני לא ואני מקווה שתצטרפו אלי כדי שנוכל לעזור לכולנו!

הערות:

אולי תירצו לשכור תיבת דואר בגלל כמות הדואר שתקבלו. אם אתם מעדיפים להישאר אנונימיים, תוכלו להשתמש בש
לצפיה ב-'אלטרנטבע בימים שלישי ורביעי הקרובים'
אלטרנטבע בימים שלישי ורביעי הקרובים
11/05/2009 | 08:41
15
לצפיה ב-'אהבתי, איפה לומדים את השיטה באזור גדרה ודרומה'
אהבתי, איפה לומדים את השיטה באזור גדרה ודרומה
06/05/2009 | 10:19
1
55
לצפיה ב-'באיזה איזור בדיוק?'
באיזה איזור בדיוק?
06/05/2009 | 19:01
32
לצפיה ב-'הבלוגיה של רחל שחר'
הבלוגיה של רחל שחר
01/05/2009 | 10:08
1
17
הבלוגיה של רחל שחר : איזון זה כל הסוד!!
הכנסו לבלוגיה ותהנו ממאמרים קצרים ומעניינים :  לבלוגיה של רחל שחר   http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=...
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'רייקי '
רייקי
02/05/2009 | 19:33
10
תודה על הקישור

"בתוך כל אחד מאיתנו ישנם כוחות ריפוי טבעיים המבקשים להתגלות. אם רק נמצא את הדרך לגלותם, ולהשתמש בהם, כאילו גילינו בתוכנו כישרון חבוי המיטיב עמנו ועם הסובבים אותנו. רייקי, דרך אנרגטית רוחנית לאיזון פנימי והעצמה נפשית  אנרגיית החיים של היקום. בעזרת אנרגיית ריפוי מיוחדת זו, ניתן להשפיע על האיזון והריפוי שלנו ושל הסובבים אותנו, הפיסי, הרגשי, המנטלי והרוחני.

אהבה וקבלה עצמית    אהבה וקבלה של הסביבה..."

שבוע טוב מבורך
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'האיזון בין החוץ לפנים'
האיזון בין החוץ לפנים
01/05/2009 | 10:03
36
שלום לכם,
אני מרגישה צורך לספר לכם שבעבר חיפשתי דרכים שיטות לימוד שונות ומגוונות לעשות שינוי ולהעצים את החוזקות שלי ,למדתי רייקי מאסטר פרחי באך עברתי קורס אימון,אסרטיביות ניהול ועוד ועוד ועוד ,
והגעתי לדרך שבניתי מכל השיטות לקחתי את הדברים שהבנתי לאחר ניסיון שהם המוטו לחיים אני קוראת לשיטה האיזון בין החוץ לפנים.
שיטה מדוייקת לשינוי תבניות, דרך המובילה אל היעד המבוקש.
אני מזמינה אתכם ליצור קשר ולשמוע יותר לחוות ולנסות ללמוד ולהבין את השיטה שאני הגעתי אליה דרך כמה שיטות של גדולים וטובים .
המתכון איזון קצת מכל דבר .
רחל שחר מטפלת הוליסטית פרחי באך רייקי מאסטר רפלקסולוגיה האיזון בין החוץ לפנים.- RS1012@WALLA.CO

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'קשב'
קשב
29/04/2009 | 21:59
2
50
מתוך שיעור ב"תהליכים קוגניטיביים" בשיעור שהוקדש לקשב:

"למה? למה יש קשר בין תפיסה לקשב? אפשר לחשוב על משאב מנטאלי שצריך להשקיע אותו כדי שתהיה תפיסה. בלי ה"דלק" – המערכת התפיסתית לא תעבוד. הדלק מוגבל ואם הוא מוקדש למקום אחד, מקומות אחרים סובלים. אם נקדיש את תשומת הלב לאוזן אחת, לא תהיה תפיסה בשנייה." (באמת, לא נרשמת תפיסה ברמה פיזיקאלית כמעט מוחלטת!)

זה הזכיר לי (כמו דברים רבים כל כך אחרים) את ימימה
מושג הקשב כאשר עושים התבוננות
כמו שאמרנו תמיד בשיעור, עצם ההתבוננות שופכת אור - מכניסה קשב, שבלעדיו אין הפנמה, אין תפיסה. כשאני בודקת באיזה מצב נמצא הקשב שלי בכתיבת הפנקס - אני מפנה קשב לקשב! זה מטא-התבוננות! בקוגניטיבים קוראים לזה "מטאפורת הזרקור" - הקשב כזרקור.

גם כשאנו בטוחים שאנו קשובים, אנחנו מפספסים דברים רבים אם לא נפנה אליהם קשב (ניסויים מדליקים שעשו, למשל:
http://www.youtube.com/watch?v=mAnKvo-fPs0&feature... )
, זה נקרא בפסיכולוגיה קוגניטיבית "עיוורון לא מכוון" - Inattentional Blindness - והרי לכם ההתבוננות :)
לצפיה ב-'יקרה'
יקרה
29/04/2009 | 22:48
1
11
עיניין הקשב הוא כה עמוק ואנסה לאמר לך דבר בנושא כפי תפיסתי
בעולמנו אין עיניין להקשיב ל"כל"
קשב הוא כלי שאנו מפנים אותו לכיוון מסויים וכאן כבר נכנסת הבחירה
איני מאמינה ב"פספוס"
אם האדם מתרחש בחיבור עמוק למהות
מה שנקלט הוא אשר צריך להקלט במרחב תודעתו,ולתיקונו
הקשב מתנקה יחד עם שאר החלקים ויש מהות הקשב ויש את אורו וחיבוריו
העיניין הוא לקלוט את אשר צריך לקלוט במרחב הקיום ואת אשר משתייך
משמע עיקר מטפל ,ללקט ניצוצות,להתחזק ולהרחיב את הכלי וחיבוריו.
התבוננות היא בעצם החשיבה ההכרתית
דרך מרחב נקי המחשבה הופכת כלי להכרה ומתבוננת לקליטת המתרחש ("התפיסה")
והרי מדובר בקשב פנימי ותפיסת הרגע כפי מקומך.
לצפיה ב-'תשובתי לsomay '
תשובתי לsomay
29/04/2009 | 22:49
5
לצפיה ב-'על זוגיות ואהבה. '
על זוגיות ואהבה.
29/04/2009 | 09:24
29
מכיתבי ימימה:

" אפשר ביחד אך לא בעירבוב ולא על חשבונך , זאת אומרת לא בעירבוב ולא מימך יהיה ניזון . אלא כל קשר נאמר בעל , אומנם ה-ביחד ישנו ועם זה גם בנפרד , כל אחד הוא בנפרד. יש כאן רמז להתקרבות תוך התרחקות שקשורה לגמישות המחשבה עצמה."

מוזמנים לקרוא בבלוג שלי רשומה מספר 2 בנושא של אהבה וזוגיות .

http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=...

וקישור לרשומה מס 1
http://www.tapuz.co.il/blog/viewEntry.asp?EntryId=...

מתוך חלק:

" יש בנות בחוץ אשר נותנות יותר מידיי מעצמן , למעשה בחור לא אוהב אותן. יותר מידיי מתאמצות , הוא לא מקבל אשר מביאה אליו כחום , בהבנה והשתדלות . החלק הגדול הוא צורך נפשי לקבל ממנו.זה גילוי גדול למדידות שנחוצה לדעת את המידה לתת והמידה מאפשרת מקום."

חג עצמאות שמח!!
לצפיה ב-'רשימה ענקית של ספרי יהדות למכירה !!!!!'
רשימה ענקית של ספרי יהדות למכירה !!!!!
29/04/2009 | 01:54
29

הספרים :
זה היום עשה ה'  - הרב ישראלי זצ"ל
רביבים חלק ב' (עם,ארץ,צבא) - הרב אליעזר מלמד
ערי נחלתנו (שכם,יפו,עזה ויריחו) - הרב ברוך תאנה
הסנגוריה במשנת הרב קוק - הרב בנימין אפרתי
מדבר בצדקה (שיחות הרצי"ה בנושא השואה) - הרב אלי בזק
פניני הלכה (העם והארץ) - הרב מלמד
הגיון לבי (פרקי עיון ומחשבה בנושא התפילה) - אופיר פיקהולץ
עולת חודש בחודשו (בעקבות חודשי השנה) - הרב קשתיאל (בני דוד)
נתיבי אור (שיחות בפרשות השבוע) - הרב דרוקמן
בדרך התורה הגואלת - תולדות חייו של הרב צבי יהודה הכהן קוק
אבן ישראל ב'  - הרב עודד ולנסקי
יש שואלים - הרב זלמן ברוך מלמד    
מתוך התורה הגואלת ד' - הרב צבי יהודה הכהן קוק
נשמה לעם עליה - הרב טאו
בנתיבי הגאולה - הרב ערן טמיר
הלכות משיח לרמב"ם - הרב שלמה אבינר
פניני יאיר (פניני אמונה) - הרב יאיר אוריאל זצ"ל (מכון מאיר)
חמדת ימים (על התורה) - הרב פילבר          
אלומת אור - ימים של חסד בלב כפר מימון
משבריך וגליך עלי עברו - הרב שלמה אבינר
דבר לדור - הרב שאול ישראלי זצ``ל
בין אור לחושך - הרב שלמה אבינר
עם וארצו חלק א´ - הרב שלמה אבינר
שאל נא - הרב שלמה אבינר
על דגלו - הרב שלמה אבינר
הגדה של פסח - הרב שלמה אבינר
ישראל קדושים - רות סופר    
נשים שמחות - הרב שלמה אבינר
צפונות הנפש - הרב שמואל יניב
מעינה של תורה (בלי ספר דברים)
הבית היהודי א´ - הרב שמחה כהן
ספר חפץ חיים + שמירת הלשון
ארחות צדיקים
אהבת האדם וכבוד הבריות
ישראל תורה ציון - הרב מימון
ההבדל הוא דק - שירי הרב שמואל יניב
מרחבים ו` (בטאון לתורה והוראה)
תשובה לחיים - הרב אלישע וישליצקי
מדור לדרור - הרב אלישע וישליצקי            
קדושה ומלכות - הרב יעקב פילבר
עבודה שבלב זו תפילה א`+ב` - שלמה אנגל
ספר הברכות
שמונה נסיכי אדם (מאמרים ודברי זכרון לשמונת הנרצחים ממרכז)
המדינה היהודית - הרב ברגמן (הנין של הרב חרל"פ)
אורות-ישראל ותחייתו - הרב אבינר
דרך אמונה - הרב ישראל הס
על חטא ותשובה - הרב מאיר צבי גרוזמן
הצמחונות - הרב קוק (בעריכת הרב אבינר)
איש צדיק היה - שמחה רז
שירת גאולים (הסידור השלם לתפילות יום העצמאות ויום ירושלים)
דרך העבודה - הרב ישראל הס
בפקודה אלוקית - הרב ישראל הס
קהלת (פירוש) - הרב שלמה אבינר
מגילת איכה (פירוש) - הרב שלמה אבינר
טב למיטב טנדו (הדרכות מעשיות בנושאי זוגיות,משפחה וחינוך)
מוסר יהודי לעומת מוסר נוצרי - הרב אליהו בן אמוזג זצ"ל
כנפי יונה (על בריחה,תשובה ועצמיות) - הרב חננאל אתרוג
הוד הקרח הנורא (פירוש ל"יסורים ממרקים") - הרב קלנר
אורות הקודש ג' - הרב קוק זצ"ל

חוברות :
תכלת מרדכי הגדה של פסח - הרב מרדכי אלון
קווי ה' יחליפו כח - הרב טאו
ולירושלים עירך - הרב בלייכר
האויב הנוצרי - הרב אבינר
ניצוצות - פסקאות מתורת הרב קוק בהוצאת ראש יהודי
קדושה ומלכות - הרב אברהם בל``ס
שיחות באמונת עתנו לרב צבי יהודה (חנוכה ועשרה בטבת)
מאורות הירושלמי א`+ב` - הרב אברהם בל``ס
שיחות הרב צבי יהודה - יום העצמאות ויום ירושלים
משיב הרוח - הרב יובל פרוינד
קומי אורי - תנועת קוממיות
במבט בהיר
טללי אורות לפורים ואדר - ישיבת תיכונית חורב ירושלים
בנתיב האור - לזכרם של הרב אבי ושמחה כהן-אור ז``ל
הדור משברים ותקומה - הרב בלייכר    
זהב הארץ - הרב יהושע ויצמן (מעלות)
עין טובה וחשיבה חיובית - הרב מאיר בזק (מעלות)
פסקי הראי``ה - הלכות חנוכה
בארה של מרים - הרב בלייכר
המאבק על שכם - הרב בלייכר
+ 3 חוברות של הרב שרקי : שיר השירים,השואה וחנוכה
הקודש שבחול - רובי ויינטרוב    
וקראתם דרור בארץ (לזכרו של אל"מ דרור ויינברג הי"ד)
ראיה ויראה - הרב רא"ם הכהן
לראי"ה תהילה (זר אמרים)
יופי וצניעות - הרב בלייכר
אידיאליזם ומימוש עצמי (שיחות מהכנס של אל עמי בתשנ"ט)
+ הרבה חוברות של הרב טאו מהר המור

ספרי עיון וקריאה :        
בסערת העקירה          
אותיות של אש - איתמר לוין
כנגד כל הסיכויים - חגי הוברמן
גוש אמונים - גרשון שפט
אחי הקטן והמצוייר - טלי וישנה
לשם שמיים - יגאל אריאל

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ