לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
77647,764 עוקבים אודות עסקים

פורום המירוץ למיליון

שלום וברוכים הבאים לפורום המירוץ למיליון
הפורום מוקדש לתוכנית המעולה המירוץ למיליון המשודרת בערוץ 22 ברשת.
העונה החדשה תתחיל בקרוב...וזה זמן טוב עבורנו  להתחיל את המירוץ 
אז אם גם אתם אהבתם את הסדרה וליוויתם את הזוגות בדרך לזכייה הגדולה, זה המקום בשבילכם 

אם כבר באתם לבקר פה בפורום, אולי תספרו קצת על הזוגות שאהבתם שנה שעברה, על מה שאתם מצפים שיהיה השנה בעונה, 
על אילו זוגות הייתם רוצים לראות או אולי לאיפה לדעתכם כדאי למירוץ להגיע השנה...אלסקה אולי...

אתם מוזמנים בחום להצטרף ולהנות יחד איתנו   

הנהלת הפורום:

אודות הפורום המירוץ למיליון

שלום וברוכים הבאים לפורום המירוץ למיליון
הפורום מוקדש לתוכנית המעולה המירוץ למיליון המשודרת בערוץ 22 ברשת.
העונה החדשה תתחיל בקרוב...וזה זמן טוב עבורנו  להתחיל את המירוץ 
אז אם גם אתם אהבתם את הסדרה וליוויתם את הזוגות בדרך לזכייה הגדולה, זה המקום בשבילכם 

אם כבר באתם לבקר פה בפורום, אולי תספרו קצת על הזוגות שאהבתם שנה שעברה, על מה שאתם מצפים שיהיה השנה בעונה, 
על אילו זוגות הייתם רוצים לראות או אולי לאיפה לדעתכם כדאי למירוץ להגיע השנה...אלסקה אולי...

אתם מוזמנים בחום להצטרף ולהנות יחד איתנו   

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום המירוץ למיליון
 פרק הבכורה ישודר ב-17.5 בשעה 21:00 בערוץ 2!
נא הקפידו לכתוב בשפה נאותה בפורום
 ברוכים הבאים לפורום הריאליטי הכי טוב בטלויזה !
בכל פרק נבקר במדינה חדשה עם משימות מאתגרות
 נדבר על המתמודדים, המשימות ומה שמתחשק...
אז היכון, הכן, צא !
המשך >>

לצפיה ב-'הערב במירוץ למיליון: הפרק הכיאוטי והדרמתי של העונה'
הערב במירוץ למיליון: הפרק הכיאוטי והדרמתי של העונה
16/12/2017 | 09:51
4
166
הלחץ גובר בקולומביה והיחסים של הזוגות עולים על שרטון, ומה קרה לירדן? האם היא תצליח להתאושש? קבלו הצצה קטנה לפרק שישודר הערב לאחר מהדורת החדשות
לצפיה ב-'כל זה הערב בפרק 15 '
כל זה הערב בפרק 15
16/12/2017 | 16:19
74
לצפיה ב-'פרק כיאוטי, דרמתי, מצחיק, מגעיל ומשעשע '
פרק כיאוטי, דרמתי, מצחיק, מגעיל ומשעשע
17/12/2017 | 04:05
1
181
דבר ראשון אני שמח מאוד שירדן בסדר ואן הוכיחה שהחברות שלה עם ירדן הרבה יותר חזקה וחשובה לה מהמשחק. ככה בדיוק מתנהג צמד אמיתי, ולא כמו הצמדים שמפילים את האשמה אחד על השני וששוברים את הכלים ולא משחקים ברגע שהאגו שלהם נפגע. מבחינתי אן וירדן הן הדוגמא הכי טובה לאיך צמד אמור להתנהל במירוץ, להרים זה את זה, ולא להוריד זה את זה, לעודד אחד את השני ולא לצעוק אחד על השני ולהאשים בכישלון, כי כשנכשלים הכישלון הוא של שניכם ושמצליחים ההצלחה היא של שניכם. והכי חשוב, לעולם לא להיכנע, גם כשזה נראה אבוד, אסור להיכנע וחייבים להמשיך הלאה עם כל הכוח, כי במירוץ אף אי אפשר לדעת מה יקרה, וגם אם אתה יוצא אחרון אתה יכול להגיע ראשון, וכבר היו מלא מקרים כאלה בכל הגרסאות של המירוץ.

המשימה הראשונה עם ערוגת הפרחים הכבדה שאפילו היתה קשה פיזית עבור השרירנים שאמרו, ואני מצטט "אם זה כל כך קשה לנו, אנחנו לא יודעים איך הבנות יצליחו לעבור אותה" הוכיחה יותר מכל עד כמה חזקה ואמיצה החברות בין אן וירדן, ומנגד הביאה להתפרקותם של חלק מהצמדים, ובעיקר של טוהר ואוולין ורגב והלן, מסקנה: כנראה שעדיף לא לצאת לעולם עם הבעל או האשה למירוץ, כי זה לא בריא לחיי הנישואים. וכבר היו אף זוגות נשואים שהתגרשו אחרי השתתפותם במירוץ, כי הבינו בעקבותיו שהם פשוט לא מתאימים זה לזו. כי רק ברגעי לחץ נמדד הקשר האמיתי ורק אז אפשר למדוד עד כמה אתה באמת מכיר את הבן אדם שאיתך ועד כמה הקשר ביניכם באמת חזק ומסוגל לשרוד הכל.

לגבי המשימה השנייה עם חליפות הספוגים בתוך בריכת מיץ התפוזים, שאפו ענקי למוריות שלמרות הפציעה של מור סווייד, המשיכו ולא ויתרו עד השנייה האחרונה, ואפילו קיבלו מחמאה מהשרירנים על הפייטריות שלהן. גם אן וירדן שבכוחות משותפים הצליחו להתאושש מהמשימה הראשונה הקשה, חזרו לפייטריות שכל כך מאפיינת אותן לאורך כל המירוץ והוכיחו שוב למה הן הפייבוריטיות הכי גדולות העונה. (וכל מי שטוען שהן לא עברו את הקו האדום צריך להתאים לעצמו משקפי ראייה אצל אופטומטריסט טוב). לעומת זאת, שוב הצמדים הנשואים התפרקו וטוהר ואוולין אף הגיעו לנקודת השפל הכי גדולה שלהם במירוץ עד כה, שגרמה לאוולין פשוט להגיד די, שוברים את הכלים ולא משחקים.

המשימה השלישית והיותר משעשעת היתה משימה מצחיקה בטירוף, החל מזיהוי הדוגמניות שעברו מייק אנדר אצל 'בטי המכוערת' ועד לעיסת הרוק המגעילה עם החומנים שכל מי שבחר לבצע את משימת המחסום מבין הצמדים שנכשלו בזיהוי הדוגמניות 'המכוערות' נאלץ לעבור טיפול פנים ושיער איתה כשבני זוגם למירוץ לא יכולים להתאפק ומתפוצצים מצחוק מולם.

וכמובן ששוב נטע שמהווה את האטרקציה הבידורית של העונה לאורך כל העונה, סיפקה את הקטעים המצחיקים ביותר גם הפעם. לעומת זאת, במשימה הזאת דווקא הצמד האחרון רגב והלן הצליחו לעשות מהפך ולקפוץ מהמקום האחרון ישירות למקום הראשון, לאחר שהלן זיהתה כבר בניסיון הראשון שלה את כל הדוגמניות מבלי שתצטרך לעבור את טיפול הפנים והשיער המגעילים כמו כל שאר הצמדים, והנה לכם דוגמא למה אסור לוותר ולהיכנע לעולם במירוץ הזה. וזו גם הפעם הראשונה מתחילת העונה שהם לא קיבלו עצור והיחידים שקיבלו אותו הם צמד השרירנים דניאל ואליהו שכמובן כעסו מאוד על הצטרפותן של צמד המוריות שהן כל כך פירגנו והחמיאו להן לשני הזוגות הנשואים ששמו להם עצור גם בלג הקודם, ואף סימנו אותן כמטרה להדחה, למרות שלצערי, בעקבות הפציעה של מור שרק הולכת ומחמירה ממשימה למשימה, כנראה שהן עומדות לפרוש בעצמן בקרוב, ללא שום צורך בעצור....

בפרק הבא של המירוץ, לפני שהצמדים עוזבים את קולומביה ועוברים ליעד הבא, הבלגן חוגג וכנראה שהכל עומד להתהפך, תרתי משמע.... מחזיק אצבעות לבנות ומקווה בשביל שהן יצליחו לעבןר גם את הלג הזה בשלום ואולי סוף סוף אף יגיעו ראשונות, כמו שהן התחילו את הלג, לשטיח של רון שחר.
לצפיה ב-'רק לי נדמה שהמשימות הפכו מוזרות והזויות על גבול ההתעללות?'
רק לי נדמה שהמשימות הפכו מוזרות והזויות על גבול ההתעללות?
17/12/2017 | 07:04
134
אתמול הרגשתי שאני לא נהנית ומתחיל להמאס לי מהצפיה בתכנית.
לצפיה ב-'למי שפספס את המירוץ אמש, הפרק האחרון עלה במלואו באתר רשת'
למי שפספס את המירוץ אמש, הפרק האחרון עלה במלואו באתר רשת
17/12/2017 | 04:18
88
המירוץ למיליון פרק 15: ספוגים ברגשות

לצפיה ב-'על פי לוח השידורים החדש של ערוץ 13 המירוץ עבר לימי שני'
על פי לוח השידורים החדש של ערוץ 13 המירוץ עבר לימי שני
13/12/2017 | 20:58
1
129
על פי לוח השידורים החדש של רשת שמשדרת בערוץ 13 החדש, פרקי המירוץ למיליון הישראלי עברו להיות משודרים בימי שני במקום בימי רביעי שבהם תשודר אקס-פקטור הישראלית. כך שהערב לא ישודר פרק של המירוץ, כי שודר כבר פרק חדש ביום שני האחרון, והפרק הבא ישודר כרגיל רק בשבת בערב, שהוא יום השידור הנוסף של המירוץ, שנשאר אותו הדבר ולא משתנה כמו יום רביעי.

הנה הקישור ללוח השידורים החדש המלא והמעודכן של רשת בערוץ 13

לצפיה ב-'בגלל זה היה שרשור יחסית קצר'
בגלל זה היה שרשור יחסית קצר
16/12/2017 | 16:22
91
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2107/1827614...בידור/המירוץ_למיליון
לצפיה ב-'הסודות במירוץ למיליון נחשפים'
הסודות במירוץ למיליון נחשפים
14/12/2017 | 15:49
237
הסודות במירוץ למיליון נחשפים: בין איזה צמד יש פוטנציאל לרומן?

לאחר יום גדוש במשימות בג'ונגלים של קולומביה, הזוגות נאלצים להתעסק בסוגיה חשובה ביותר. והפעם הם חווים את דעתם על הסוגיה הבאה: בין איזה שני מתמודדים, לא מאותו צמד יש הכי פוטנציאל לרומן? הזוגות חווים את דעתם, מי תהיה הבחירה שלהם? התשובות מפתיעות
לצפיה ב-'מכור מראש למי ששם לב לכחולות'
מכור מראש למי ששם לב לכחולות
10/12/2017 | 00:01
22
342
ההיא מנתניה והשניה
שימו לב בכל השלבים יש להן עזרה מההפקה ועריכה ממש
ברורה אז הגמר שלהן בזכות ההפקה ויש מצב גם הזכיה!!!

חבל שההפקה עוזרת להן ומתערבת זה הורס את התוכנית
לצפיה ב-'נהפוכו, היחידים שקיבלו עזרה רוב הפרקים היו הצמד המאוס מטבריה'
נהפוכו, היחידים שקיבלו עזרה רוב הפרקים היו הצמד המאוס מטבריה
10/12/2017 | 02:36
21
336
שתודה לאל שנפטרנו מהם סוף סוף העונה. הם הגיעו יותר מדי רחוק לשני סתומים שאפילו לא יודעים אנגלית בזכות העזרה שהם קיבלו לאורך כל המירוץ. לעומת זאת אן וירדן עשו הכל בכוחות עצמן, וגם כשהיו בתחתית ונראה שהכל אבוד מבחינתן, הן הצליחו לעודד והרים אחת את השנייה ולהתקדם, ואף לעקוף צמדים חזקים פיזית מהן.
לצפיה ב-'ספוילר מעלי'
ספוילר מעלי
10/12/2017 | 08:13
545
לצפיה ב-'זהו שלא צריך לצפות קודם ולהבין לדוגמא..'
זהו שלא צריך לצפות קודם ולהבין לדוגמא..
11/12/2017 | 00:17
19
212
הפיצוץ בלונים ההפקה ישר ערכה את זה בלי להראות שבסוף המשימה
הקקטוס איש מפוצץ את הבלונים לספירה
רואים את אן ואת ההיא עומדות עם שרשרת בלונים מוזרה ואומרות בזלזול
"נו עכשו עברנו את המשימה" (משהו כזה) צפיה חוזרת לכל אדם חובה
ככה ההבנה והקליטה תעשה.
לצפיה ב-'לא מראים לכל אחד את כל המשימות, לרוב לא הראו שהוא פיצץ'
לא מראים לכל אחד את כל המשימות, לרוב לא הראו שהוא פיצץ
11/12/2017 | 08:58
18
169
בפרקים קודמים לא הראו לצמדים אחרים שהם סיימו בכלל משימות, הראו אותם מקבלים את הרמזים למשימות הבאות. ככה זה במירוץ, גם באמריקאי לא מראים הכל. זה ממש לא אומר שזה מכור, ובטח ובטח לא לצמד הבנות הפייטריות שלא נכנעות ולא מוותרות על שום משימה, קשה ככל שתהיה, גם אם נשארות אחרונות.
לצפיה ב-'צריך לשים לב באופן כללי לכל אחד ומי ששם לב רואה'
צריך לשים לב באופן כללי לכל אחד ומי ששם לב רואה
11/12/2017 | 10:02
17
174
כשהבנות הכחולות ה"פייטריות" פונות להפקה בכל משימה "קשה לי אני לא יכולה.."
מתבוננת מתי אפשרי לקבל את העזרה החסויה ע"י המפיקים שמלווים אותן.
זה לא רק במשימות זה גם בעריכה רואים לדוגמה: הרימו קוביה אחד (כנראה ההפקה אמרה שנצלם חצי שאתן מרימות . ואז שאר הקוביות לא צילמו ויש עוד המון
זה לא שיש משהו נגדן פשוט כשההפקה מתערבת כמו באח הגדול (מכור הכל מראש)
אז זה משהו שאדם מבין ברגע שהוא צופה בפרטים פרטים הקטנים ובמילה מילה.
דרך אגב עולם הראלטי יושבים מנהלים שהם מחליטים למי מגיע לצורך
פירסום טוב והצלחה של התוכנית וזה מה שההפקה החליטה לעזור לבנות!
בכל תוכנית יש צוות כשיש העדפה למישהו או מישהי אז הם פועלים.
הרי ידוע בעולם שהבנות מבחינה פיזית הן יכולות הכל אבל במציאות
הדברים משתנים ורואים איך הן מתקשות ופה מגיע העזרה.
לצפיה ב-'בולשיט. הרי יש עוד צמדים שם איתם, אם היו עוזרים להן'
בולשיט. הרי יש עוד צמדים שם איתם, אם היו עוזרים להן
11/12/2017 | 20:10
2
137
הם היו רואים ומתלוננים. אפילו במשימת הבלונים המתפוצצים נשארו איתן עדי ומיתר, כך שאם היתה איזושהי עזרה מההפקה לאן וירדן תהיה בטוח שהם לא היו שותקים, וכבר ראינו עד כמה מיתר קולני ואגרסיבי אפילו ללא שום סיבה כשלא צריך, אז על אחת כמה וכמה אם הוא רק היה חושד שצמד הבנות מקבל עזרה מההפקה.

חוץ מזה כצופה ריאליטי ותיק שראה מאות אם לא אלפי פרקים, האמת שהפסקתי לספור מזמן, של תוכניות ריאליטי בארץ ובעולם, לא מצאתי שום אינדקציה שאפילו מרמזת על איזושהי עזרה או סיוע לבנות במהלך העונה. לא במשימות ולא בעריכה, ובשום שלב לא רואים אותן פונות להפקה לעזרה, גם 'הקשה לי' נאמר ביניהן בלבד אחת לשנייה, ומעולם לא להפקה.

וזה שלא הכל מראים לנו, לא אומר שזה לא צולם או שזה לא קרה, רוב הקטעים המצולמים במירוץ שאנחנו רואים רק חלקיק ממנו, נשארים על רצפת העריכה בסטודיו. יש משימות במירוץ גם הישראלי וגם האמריקאי וכל שאר גרסאותיו שלא רק שלא מראים לנו בהן צמד שמבצע משימה בשלמותה בהצלחה, אלא לפעמים לא מראים לנו שורה שלמה של צמדים מבצעים את המשימה בשלמותה בההצלחה, אך בסופה כל אחד מהם מקבל את מעטפת הרמז למשימה הבאה. כך למשל היה במשימת הריקוד במכסיקו, שמה שהכי בלט בה שלמרות שהצמד המאוס קרע את השמלה הם קיבלו ביחד עם כל שאר הצמדים את המעטפה עם הרמז למשימה הבאה, פשוט הראו לנו חלקיק ריקוד מכל צמד ובסופו של דבר את כולם מקבלים מעטפות.

תתרגל לזה, זה המירוץ למיליון, זה TAR על כל גרסאותיו. ואם זה לא מתאים לך, אף אחד לא מכריח אותך לצפות.

ואם כבר יש באמת על מה להתלונן, זה על חוסר הצדק והשיוויון במשימות הפיזיות הקשות, עצם זה שנותנים את אותן משימות פיזיות קשות של כוח וסיבולת לצמדים חזקים פיזית שיכולים לסיים אותן בשניות או דקות ספורות, גם לצמדים חלשים פיזית שקשה להם יותר ולוקח להם הרבה יותר זמן לבצע את המשימות הללו, מה שתוקע אותם מאחור. אם כבר זה הדבר היחיד שיש להתלונן עליו לגבי המירוץ, ואפילו לזה כבר התרגלנו.
לצפיה ב-'זה שנותנים לכולם את אותן המשימות'
זה שנותנים לכולם את אותן המשימות
11/12/2017 | 21:33
1
120
זה חלק מהמירוץ..

והמעניין שלעתים דווקא צמדים חלשים מתקדמים יפה לעומת כאלה שהם יותר חזקים - כי חלק מהשימות דורשות אסטרטגיה/חשיבה וכיוצב'....
לצפיה ב-'אני יודע שזה חלק מהמירוץ ואף אמרתי שכבר התרגלנו לזה'
אני יודע שזה חלק מהמירוץ ואף אמרתי שכבר התרגלנו לזה
11/12/2017 | 22:36
105
שזה חלק מהמירוץ. אך מאידך, ציינתי בפניו שאם יש כבר על מה להתלונן זה על חוסר השיוויון בין הצמדים במשימות הפיזיות, ולא על מה שהוא כתב.

אבל נכון, זה חלק מהמירוץ, וכל מי שנרשם למירוץ חייב לקחת את זה בחשבון לפני שהוא נרשם למירוץ. ככה זה בכל גרסאות המירוץ בכל העולם וגם במירוץ הישראלי.
לצפיה ב-'יש לי תחושה שיש לך סוג של אנטי לצמד הבנות...'
יש לי תחושה שיש לך סוג של אנטי לצמד הבנות...
11/12/2017 | 21:28
13
122
(אן וירדן כמדומני) - בעיני הן ממש בסדר והסיבה שהן מתקדמות היא רק בזכות הרוח שלהן... ממש לא בזכות ההפקה.

הבנות יודעות לחזק את השנייה ופשוט תענוג לצפות בהן.
וכמו שענו לך - אני בטוחה שאם ההפקה היתה עושה משהו לטובת הבנות - זה היה מתסיס את מיתר...
ולדעתי הדיבור של הבנות לדעתי היה בינן לבין עצמן - סוג של פורקן אחרי משימה קשה...
לצפיה ב-'אין לי שום דבר נגד אן וירדן אבל..'
אין לי שום דבר נגד אן וירדן אבל..
12/12/2017 | 00:24
12
253
אני לא כמו שאר הצופים שרואים את מה שמשדרים להם ואוכלים את מה שרואים
בטלוויזיה (עריכה) אני הראשון שיצאתי ואמרתי שטל גלבוע (לא מגיע לה) ההפקה
נותנת לה את הניצחון ולא האמינו כי זו הייתה תקופה שהצדיקו את אלעד או קוראים לו אלדד (המתנחל ההוא) כן כן אני מדבר על האח הגדול וכניסו את הילדים של טל גלבוע לבית
האח והיא הייתה שם עם הדיירים סגורים בחוץ (יש סרטון של מישהו שפירסם) זה היה בשידור חי! הגיע הזמן לצאת מהקופסא קצת
ולא לצפות רק בעריכה שעושים לכם ולאכול כל דבר.
דרך אגב אני נתניתי אז אני אמור להיות בצד של הכחולות אן וירדן
זה לא אישי נגדן זה שאני אומר את מה שאני רואה במירוץ זה מעבר לצפיה
רגילה זה יותר צפיה עמוקה, דרך אגב אני צופה בכל ריאלי כמעט השרדות המירוץ למיליון והאח הגדול וכו' מההתחלה עד הסוף כל העונות כל הסוגים ויש המון בלופים שהתגלו גם בשידורים חיים.
וזה לא רק אני רואה את זה! זה רק אנשים מסויימים שיודעים שיש מעבר למה שמשדרים, ולגבי הזוגות הרי צוות ההפקה לא טיפשים הם יודעים מתי להגיש
את העזרה ואת הצורך לקדם את מי שהם בוחרים לנכון וזה שהכחולות מקבלות
את העזרה זה אחרי צפיה וניתוח ממושך בכמה פרקים.
אני יודע משהו שבעיקר פה בארץ קשה לאנשים לקבל וזה המציאות והאמת!
לצפיה ב-'לי אתה לא צריך לספר על משחקים מכורים ורמאויות בריאליטי'
לי אתה לא צריך לספר על משחקים מכורים ורמאויות בריאליטי
12/12/2017 | 04:12
11
135
אני יודע את זה הרבה לפניך וגם נלחם בזה אישית, בעיקר במסגרת הפח הגדול שציינת. אך יש משהו שנקרא אובייקטיביות ואתה לא אובייקטיבי בשיט. אם היית מסתכל על כל הצמדים במירוץ, היית שם לב שמה שציינת נוגע לכל הצמדים, וזה שלא מצלמים משימות עד הסוף זה ממש לא רק להן. שלא לדבר על כך שאינך מציג שום הוכחה קונקרטית לטענותיך, בלי שום קשר לזה שהן לא אובייקטיביות בשיט. אז לצעוק מכור מכור מבלי להציג אפילו ראייה אחת שתתמוך בטענותיך את זה גם ילד בגן יודע לעשות. אני לא יודע מי מינה אותך לפסיכולוג או למה אתה מגיב בפורום שאתה בכלל לא רשום אליו ולמערכת הפורומים שלו, אך עצם התעקשותך להמשיך עם הטענות חסרות כל שחר שלך לגבי אן וירדן וחוסר האובייקטיביות שמלווה את טענותיך ביחד עם כל הסממנים שציינתי כבר נקרא להטריל.
לצפיה ב-'אז יש לי כמה דברים לומר לך'
אז יש לי כמה דברים לומר לך
12/12/2017 | 14:03
10
108
דבר ראשון אין צורך להלחם בזה פשוט צריך לפרסם ולידע את הציבור
מהמון סיבות כמו תחושה של המון "אין הרע מנצח" (טהוניה,קותי וכו')

דבר שני זו רק הבנה ומאחר שאני אוהב להעמיק בישראליות של הראלטי
אני פורץ בדברים שתחושה שלי "העם חייב לדעת" יש המון דברים בטלוויזיה
שלא משדרים ומסתירים בלי קשר לריאלטי בלבד

דבר שלישי למה אתה עצבני זה רק דיון אני אומר רק את מה שבאמת
קורה , אדם עם כוח מחשבה מעל מה שצריך יודע שזה כמו לכנס בתוך
קיר ובעצם אפשר לעקוף אותו . אז קח את זה בקלות :)

דבר רביעי מי שמינה אותי לפסיכולוג זה החיים עצמם , הבנה אנושית
עזרה אנושית ועוד

דבר חמישי לא צעקתי "מכור מכור" רק צרחתי בקולי קולות

אז לסיכום ההפקה עוזרת לאן וירדן זה לא יעזור לי ולך גם אם לא או כן
ולבנתייים זה נראה שיש מצב כמו שאמרתי שהן יגיעו לגמר ואולי יקחו
הכל תלוי בהפקה.
לצפיה ב-'ההפקה לא עוזרת להן ואין שום ראיה לכך'
ההפקה לא עוזרת להן ואין שום ראיה לכך
12/12/2017 | 18:04
86
מה שאתה חווה בדימיונך זו לא ראיה לשום דבר. ואם תמשיך לצרוח בקולי קולות מכור מכור, מבלי להציג שום הוכחה שתתמוך בטענתך ההזויה, התייחסו אליך כמו אל טרול.
לצפיה ב-'ההפקה עוזרת למי שסטילהוק אומר שהיא עוזרת'
ההפקה עוזרת למי שסטילהוק אומר שהיא עוזרת
12/12/2017 | 18:05
8
101
הרי איך ייתכן שהיא עוזרת לאן וירדן ואף אחד מהמשתתפים האחרים לא מתלונן?

מנגד, לשוטר ולכבאי היא עוזרת כל הזמן, מצילה אותם מהדחות (עד הפרק האחרון) ובכלל עושה להם את החיים קלים בלי שזה יפריע לאף משתתף ובלי שאף אחד ישים לב.
כה אמר סטילהוק.
לצפיה ב-'לגבי השוטר הכבאי היו מספיק ראיות קונקרטיות שהם קיבלו עזרה'
לגבי השוטר הכבאי היו מספיק ראיות קונקרטיות שהם קיבלו עזרה
12/12/2017 | 18:07
4
113
כל אחד יכול לראות את זה כמעט בכל פרק, אני לא המצאתי את זה ממוחי הקודח, כמו האדון 'פסיכולוג' לגבי העזרה הבידיונית שהוא רואה בדימיונו שאן וירדן מקבלות מההפקה.

לצפיה ב-'אתה ראית שעזרו לשוטר והכבאי, הוא ראה שעזרו לבנות'
אתה ראית שעזרו לשוטר והכבאי, הוא ראה שעזרו לבנות
13/12/2017 | 18:52
3
72
הבעיה שאתה לא מוכן לקבל אף דעה שונה משלך, אתה תמיד משוכנע שאתה רואה ומפרש הכל בצורה נכונה וכל האחרים טועים, אתה מזלזל בדעות של אחרים (המציא ממוחו הקודח) ובאופן כללי, אתה בטוח שרק אתה מבין ויודע וזו לא פעם ראשונה, זה עקבי ונמשך מעונות קודמות.
יתרה מזאת, זוגות שאתה מתחבר אליהם, זוכים למטר תשבחות בלתי נגמר, לעומת זוגות שאתה פחות מחבב, שזוכים לכינויי גנאי כמו מאוסים, מיותרים, ושאר כינויים לא נעימים.

זה פורום פתוח, אנחנו מנהלים כאן דיונים, כל אחד אוהב ומתחבר לאנשים מסויימים ופחות לאחרים, כל דעה היא לגיטימית וכל פרשנות היא ראויה.
ההודעות הפסקניות שלך והסגנון שלהן, הופכות את הדיון איתך ללא נעים ויש לי תחושה שגם מבריחות מהפורום כותבים ראויים ומעניינים, כמו למשל נאוסיקאי, שלא כתבה כאן כבר הרבה זמן אחרי שרשור ארוך איתך שבו שללת את דעותיה ופרשנותה והצבת את אלה שלך כתורה מסיני.
לצפיה ב-'הוא לא ראה שום דבר, הוא המציא, אני דיברתי על קטעים ידועים'
הוא לא ראה שום דבר, הוא המציא, אני דיברתי על קטעים ידועים
13/12/2017 | 20:27
2
65
וגם כשביקשתי ממנו להביא הוכחות לטענותיו הוא טען שזה בדימיונו. בפעם האחרונה שבדקתי דימיון לא נחשב להוכחה, לא במציאות ולא בבית משפט. אך אתה מוזמן להצטרף לטרול שקורא לעצמו 'פסיכולוג' למרות שאף אחד לא מינה אותו לכזה, ומגיב בפורום שהוא אפילו לא רשום אליו למערכת הפורומים שלו, רק בשביל לצעוק מכור מכור, כל הסממנים של טרול.

זה שאינך מחובבי אן וירדן ממש לא אומר שאתה צודק או שהוא צודק. זה רק אומר שהאובייקטיביות ממך והלאה.

אני לעומת זאת הבאתי הוכחות לדבריי, ואני יכול אפילו לציין את הדקות שעליהם אני מדבר בכל פרק. ולא רק אני ראיתי שעוזרים לשוטר והכבאי, גם אחרים שצפו ראו את זה ואף ציינו את זה. הוא לעומת זאת טוען שראה את זה בדמיונו. איי רסט מיי קייס. סע לשלום, המפתחות בפנים.
לצפיה ב-'תענוג לנהל איתך דיון'
תענוג לנהל איתך דיון
13/12/2017 | 22:08
1
59
אין לי כל כוונה להגיב עניינית למה שכתבת, איבדתי כל עניין לדון איתך.
מקווה שמי שהפך אותך לאדום בפורום, חושב שאתה תורם משהו למקום.
לצפיה ב-'אף אחד לא מכריח אותך לנהל איתי דיון'
אף אחד לא מכריח אותך לנהל איתי דיון
13/12/2017 | 22:13
62
לא סובל את החום אל תיכנס למטבח. להתווכח רק לשם הויכוח כל אחד יכול.
ואני לא ביקשתי מעולם שיאדימו אותי, לא בפורום הזה ולא בשום פורום אחר.
לצפיה ב-'איפה ראיתם שההפקה עזרה לשוטר והכבאי ?'
איפה ראיתם שההפקה עזרה לשוטר והכבאי ?
12/12/2017 | 22:50
2
83
נכון שהיה להם כמה קטעי מזל - אבל לא יודעת אם זה היה עזרת ההפקה או סתם מזל...

אגב, יש עוד איזה עניין בלגים הראשונים של המירוץ שכנראה המשימות לא ממש מצולמות במקביל (נראה שכולם מבצעים את המשימה יחד אבל בפועל זה בכמה סבבים...) - וההפקה עושה שקלול כדי לקבוע מי סיים ראשון את המשימה - ולכן זה נראה מאד קטוע...
לצפיה ב-'מילא אם זה היה קורה רק פעם או פעמיים, אך זה קרה כמעט בכל פרק'
מילא אם זה היה קורה רק פעם או פעמיים, אך זה קרה כמעט בכל פרק
12/12/2017 | 23:02
1
98
סתם מזל אפשר להגיד כשזה מקרה בודד או שניים, לא כשזה קורה בכל פרק.
לצפיה ב-'בתכלס '
בתכלס
12/12/2017 | 23:05
90
הם לא היו כ"כ הרבה פרקים...
ויכול שהגישה שלהם לאנשים הביאה לכך שעזרו להם - לא בטוחה שזה באמת ההפקה שעזרה...
לצפיה ב-'פרק 14 - קולומביה '
פרק 14 - קולומביה
11/12/2017 | 18:50
4
121
הזוגות ממריאים ממקסיקו היישר לקולומביה החושנית!
שם הם יפגשו את הקצב הממכר של המדינה ויגיעו עמוק לג'ונגלים הפראיים.
לצפיה ב-'יכול להיות שלא שמתם לב שהיה פרק?'
יכול להיות שלא שמתם לב שהיה פרק?
12/12/2017 | 17:36
1
39
לצפיה ב-'מתי היה כבר פרק נוסף של המירוץ? אמור להיות רק ברביעי'
מתי היה כבר פרק נוסף של המירוץ? אמור להיות רק ברביעי
12/12/2017 | 17:52
27
לצפיה ב-'עוד פרק ענק שאין לי מושג מתי הוא שודר, אך עלה באתר '
עוד פרק ענק שאין לי מושג מתי הוא שודר, אך עלה באתר
12/12/2017 | 21:16
124
וגולת הכותרת שלו אן וירדן, אין עליהן, כמה קטנות ככה ענקיות הפרק הזה. סוף סוף מתחילת המירוץ הן במקום הכי ראוי להן, המקום הראשון. ואני מאוד מקווה שהן יישארו במקום הזה עד לשטיח של רון שחר.

מקום שני במשימת הדילוגים בביצה, מקום ראשון במשימת האופניים באוויר, ומקום ראשון במשימת הטלפון השבור, וראשונות לנסוע ליעד הבא: מוזיאון האינקוויזיציה, שהן הראשונות שהצליחו לחבר את כל המשפטים ולעלות על הרמז. ולא, בלי שום עזרת ההפקה.

והנטע הזאת מצחיקה בטירוף, הקטע שלה בהכוונה של אחיה עומר בדילוגים בביצה צריך להיכנס לפנתיאון של הקטעים הכי מצחיקים במירוץ.

לעומת זאת, 4 הצמדים החזקים פיזית במירוץ נלחמים ביניהם על המקום האחרון.

אך על פי הקדימון לפרק הבא, נראה שירדן בצרות, ואני מאוד מקווה שזה לא משהו רציני שהיא תצטרך פינוי רפואי בגללו. בזמן ששאר הצמדים, ובעיקר טוהר ואוולין ורגב והלן מתחילים להתפרק מעצבים בינם לבין עצמם.
12/12/2017 | 21:19
76
המירוץ למיליון עונה 6, פרק 14: נוחתים בקולומביה

לצפיה ב-'הודעה משמחת לחובבי TAR: העונה ה 30 של TAR מתחילה ב 3.1.2018'
הודעה משמחת לחובבי TAR: העונה ה 30 של TAR מתחילה ב 3.1.2018
12/12/2017 | 17:58
64
פרק הבכורה של העונה ה 30 של TAR שצולמה כולה בחודש אוקטובר האחרון, ישודר בארה"ב ביום ד 3.1.2018 בערב (ועל פי שעוננו ביום ה 4.1.2018 בבוקר)
בין הצמדים המשתתפים בעונה החדשה משתתף גם צמד הפייבוריטים של BB19 ג'סיקה גראף וקודי ניקסון, שנקראים צמד ביג בראדר.

הלג הראשון של המירוץ האמריקאי מתחיל בכיכר פארק וושינגטון שבמנהטן שמשם יוזנקו 11 הצמדים ע"י המנחה הוותיק פיל קוגן למירוץ חדש מסביב לעולם שיכלול 12 לגים וישודר כרגיל ב 12 פרקים.
לצפיה ב-'פרק 13 - פרק הדחה '
פרק 13 - פרק הדחה
09/12/2017 | 11:00
9
128
המתח עולה בדרך לנקודת הסיום החמישית של המירוץ.
מי מהזוגות יישאר רגוע, מי יאבד את העשתונות ועבור מי המירוץ עומד להסתיים?
לצפיה ב-'צפייה מהנה'
צפייה מהנה
09/12/2017 | 19:12
26
לצפיה ב-'עוד פרק קשה פיזית, אך מותח ומעולה '
עוד פרק קשה פיזית, אך מותח ומעולה
10/12/2017 | 03:27
6
155
עוד פרק קשה פיזית, אך מותח ומעולה ועם הדחה שחיכיתי לה הרבה זמן, ולמעשה אפשר לאמר אפילו יותר מדי זמן.

נתחיל בקטע הקורע מצחוק ששוב מספקת נטע שהפכה להיות ספקית הקטעים הקורעים מצחוק של העונה, במשימת הבלונים בשדה הקקטוסים, באיך שהיא התווכחה עם עומר אחיה המסכן וחסר האונים מול ה'הכוונה' שלה בהבדל בין 'תלך קדימה' ל 'תתקדם קדימה' ובין 'תלך אלי' ל'תבוא אלי' והיא עוד מתעקשת בראבק שיש הבדל משמעותי מאוד בין השניים מה שאני אוהב בנטע שזה בא לה בטבעיות והיא בכלל לא מתאמצת בלהצחיק, היא פשוט מצחיקה טבעית.

במשימה הזאת גם פרץ ריב מילולי ראשון בין עדי ומיתר, אך החברות ביניהם היתה חשובה יותר לעדי מהמירוץ שהיתה מוכנה אפילו להפסיד בו מלאבד את החברות ביניהם. וזה מראה על הקשר החזק ביניהם בדיוק כמו הקשר בין אן וירדן. ואפשר ללמוד הרבה מהעריכות הללו לגבי השלבים הבאים של המירוץ.

המשימה השנייה של בניית האל האצטקי מהקוביות הכבדות לא היתה הוגנת עבור הצמדים הפחות חזקים פיזית, קרי שתי צמדי הבנות, שבה גם התברר שהשמועה לגבי פציעתה של מור סווייד היתה נכונה, ונראה שבפרק הבא או אולי רק בנקודת הסיום של הלג הבא המוריות ייאלצו לפרוש מהמשחק בגלל הפציעה הזאת, וחבל.

ובעיקר הפרק הזה היה פרק קשה עבור אן וירדן, שלמרות שהצליחו לצאת ממשימת הבלונים המתפוצצים שניות ביחד עם המוריות אחרי רגב והלן, נתקעו במשימת בניית הפאזל של האל האצטקי מקוביות כבדות, ורק בשל חסרונן הפיזי, אך אפילו זה לא מנע מהן לעבור את המשימה המבלבלת והקשה מאוד פיזית עבורן, ע"י עידוד והרמה הדדית של אחת לשנייה, ואי ויתור מצידן גם כשהרמת הקוביות הכבדות נראתה להן כמשימה בלתי אפשרית, מה שממשיך להוכיח עד כמה הן פייטריות שלא נכנעות ולא מוותרות על שום משימה, קשה ככל שתהיה.

ואילו במשימה השלישית של פתרון התרגיל המתמטי לפי אותיות אצטקיות שהיו צריכים למצוא בגרמי מדרגות של הפירמידה האצטקית הגדולה לפי ספירת המדרגות, שוב היה מדובר במשימה פיזית קשה של עלייה וירידה במדרגות בגובה שיש בו חוסר של חמצן עד כדי כך שאחד מהאחים השרירנים היה צריך מכשיר הנשמה מחובר לבלון חמצן באמצע המשימה, מה שגרם לשרירנים להגיע כמעט אחרונים לשטיח של רון שחר, ולמזלם למרות שקיבלו עצור והיו צריכים להמתין 15 דק' לפני שיכלו לדרוך על השטיח, הצמד המאוס של השוטר והכבאי מטבריה שסיימו ראשונים את משימת הפאזל והגיעו ראשונים למשימה האחרונה, נתקעו ולא הצליחו לפתור אותה הרבה זמן אחרי שהשרירנים כבר פתרו אותה ונסעו משם אל נקודת הסיום, וכך נפטרנו סוף סוף מהצמד המאוס הזה, שמאוד חששתי שעוד עלולים לקבל גלגל הצלה מההפקה לנוכח כל העזרה שהם קיבלו לאורך כל המירוץ. אך לשמחתי זה לא קרה והשניים הודחו סופית מהמירוץ.

לעומת זאת, טוהר ואוולין שוב מוכיחים שהם זוג חזק וזוכים בעוד פרס מתנת.... כשהם דורכים ראשונים על השטיח של רון שחר, ואחריהן המוריות שמצליחות לעשות את הבלתי יאומן ולהתקדם מהמקום האחרון שהיו בו רוב המירוץ למקומות הראשונים, למרות הפציעה, שזה מרשים לכשעצמו.

אן וירדן שחששתי מאוד לגורלן במשחק הפרק הזה עקב הקושי הפיזי שנתקלו בו במשימת הפאזל הכבדה, הגיעו לשטיח של רון שחר במקום החמישי לאחר שעקפו את רגב והלן שהיה להם עצור.

על פי הקדימון של הפרק הבא הצמדים עוזבים את מכסיקו וטסים לקולומביה ועוברים משימות בג'ונגלים שלה, ושוב נראה שמחכה להם שם משימת אקסטרים מטורפת ומפחידה במיוחד על מתקן ענק וגבוה. אך כפי שאפשר היה לשים לב כבר בפרק הזה, מור נפצעה ומדדה על רגלה הפצועה, ונראה שסוף המירוץ הולך ומתקרב עבור צמד המוריות.

מטורף לחשוב שאנחנו כבר בפרק 12 של העונה, מה שב TAR זה כבר היה פרק הגמר, ואילו אצלנו זה רק סוף הלג הרביעי מתוך 12 לגים. כלומר אנחנו רק בסוף השליש הראשון של העונה כשיש עוד שני שלישים, קרי 8 לגים, כולל הגמר, כשכל לג מתפרש על פני 3-4 פרקים, ותוסיפו לזה את פרקי הלקט והקטעים של המסרים מהבית, מה שאומר שהעונה הזאת תסתיים רק בשנה הבאה.

לצפיה ב-'למה לסיים משהו טוב תוך שמונה פרקים?!!?!?!?!'
למה לסיים משהו טוב תוך שמונה פרקים?!!?!?!?!
10/12/2017 | 11:26
3
108
תודה לגירסה הישראלית שנותנת לנו להנות מתכנית שאנחנו אוהבים במשך הרבה שבועות ולא מסיימת את זה במרתון של 12 שבועות שמסתיים עוד לפני שהתחלת להכיר מי נגד מי. ובמיוחד שהשנה, בניגוד לשנה שעברה, העריכה הרבה יותר מהודקת ולא מרגישים שנעשית "מריחת זמן" מוגזמת. התכנית רצה ממשימה למשימה. הטסטות ארוכות מהמקובל בחו"ל אבל לא מוגזמות. אני נהנה מכל רגע. לא מבין את הכמיהה שיש להרבה צופים לקבל הדחה בכל פרק. עם כל ניסיונותי לא הצלחתי להתחבר לא לגירסה האמריקאית ולא לאוסטרלית וזה במיוחד בגלל שזה מרגיש לי כמו תקציר שלא מגרד כלום מעל פני השטח. קצת מזה. קצת מזה. הופ למשימה הבאה. הופ להדחה. בלתי נסבל בעיניי.

אגב MKR האוסטרלית, למי שמכיר, נמשכת על פני למעלה מ-40 פרקים. כל אחד הוא עונג צרוף ואם היה אפשר לקבל את זה ב-60 פרקים לעונה הייתי אומר תודה רבה. 

לצפיה ב-'לא אמרתי שזה רע, אמרתי שזה מטורף'
לא אמרתי שזה רע, אמרתי שזה מטורף
10/12/2017 | 17:12
2
77
אבל האמת שכשהעונה טובה ויש בה משימות טובות וצמדים טובים גם אני מעדיף את זה כך. אך עדיין היית מעדיף שזה יהיה כמה שפחות מסטיק, קרי הוספת פרקים לא קשורים שעוצרים את הרצף של המשחק עצמו ופוגעים בחוויית הצפייה בו, כמו למשל פרקי לקט או פרק המסרים מהבית. כי זה אולי משרת את הצמדים המשתתפים במירוץ, אך לא אותנו הצופים. וגם ככה כל לג אצלנו זה 3-4 פרקים, אז לא צריך להוסיף לזה מבחינתי עוד פרקים מיותרים.
לצפיה ב-'מסכים, והכי גרוע זה'
מסכים, והכי גרוע זה
11/12/2017 | 17:19
1
63
כל מיני פרקים של לקט שמוסיפים. אם כבר הזכרתי MKR אז ב-48 פרקים של כל עונה שלהם אין ולו לקט אחד! 

מעניין אותי אם גם השנה יעשו את הזכיה בארץ ולא כחלק מהמירוץ. לטעמי זו היתה הנקודה הכי חלשה בעונה שעברה שרואים זוגות רצים לתןך מבוך, ובלי לראות מי יוצא ראשון בלייב - עוברים לאיזה אירוע הענקת גביע בעזריאלי. זה שובר את כל הקטע של "גמר". לראות בדיעבד מי זכה אני יכול גם לפתוח עיתון למחרת ולקרוא. הזוי.
לצפיה ב-'אכן, קטע המעבר לעזריאלי בגמר של העונה שעברה היה הזוי '
אכן, קטע המעבר לעזריאלי בגמר של העונה שעברה היה הזוי
11/12/2017 | 19:48
56
והעלה הרבה חשדות לגבי מי באמת יצאו ראשונים מהמבוך...
כנראה שלא נדע לעולם, בגלל שהמשתתפים במירוץ חתומים על חוזה סודיות.
לצפיה ב-'כרגיל אן וירדן מקבלות אצלי את השאפו השבועי'
כרגיל אן וירדן מקבלות אצלי את השאפו השבועי
10/12/2017 | 11:51
118
צריך להיות חברות ברמה של הוריד כדי שאחת תלבש על עצמה חליפת מכ"ית ותדרבן את חברה שלה ב"אין דבר כזה לא יכולה" וזה לא יסתיים בריב היסטרי. פשוט זוג מלא חן האן והירדן האלה מקווה לראות אותן בגמר. 

זוג נוסף שאני מאד מחבב הם רגב והלן. בהתחלה עוד חשבתי שהלן היא החוליה החלשה, בעיקר בגלל נקודות השבירה שלה בעצורים, אבל מהר מאד התברר שהיא הדינמו שמניע את הזוג הזה. יש משהו בקשר שלהם שהוא מאד חינני בעיניי. הם יודעים לעקוץ אחד את השני בדיוק במידה הנכונה של ההומור (להבדיל מטוהר ואוולין) ומצד שני כשצריך לפרגן רגב עושה את זה עם כל הלב. 

הכבאים - הייתי בטוח שיקבלו גלגל. תודה לאל שלא ביזבזו עליהם. סתם זוג קשקשן שלא התחברתי אליו. זוג נוסף שלא יעשה לי כלום אם יעוף - עדי ומיתר. אין לי שום דבר נגדם. סתם לא התחברתי אליהם. המוריות - כנ"ל. 

לצפיה ב-'דניאל ואליהו לא אחים'
דניאל ואליהו לא אחים
12/12/2017 | 13:31
130
מהאתר הרשמי של המירוץ - "דוגמנים: דניאל (23) ואליהו (26) חברים דוגמנים, אחיו של דניאל היה המפקד של אליהו בצבא וכך גם הכירו."
10/12/2017 | 03:41
127
המירוץ למיליון עונה 6, פרק 13: פרק הדחה מורט עצבים

לצפיה ב-'עונה מעניינת'
עונה מעניינת
11/12/2017 | 13:48
2
97
העונה הנוכחית היא אולי הטובה שלהם עד היום.
בכל עונה ובכל סדרה יהיה מי שהתלונן ויגיד "הכל מכור". דבר אחד בטוח, העונה הזאת של המירוץ למיליון היא עונה מושקעת, נקייה ויפה.

http://www.tapuz.co.il/blogs/userblog/cleaning1234

לצפיה ב-'אני ממש לא מסכים'
אני ממש לא מסכים
11/12/2017 | 17:16
77
עונה על גבול הסבירה.

לטעמי העונה הטובה ביותר שהיתה בארץ היא העונה השניה. היו זוגות מצוינים ומשימות סבבה.

התחושה היא שהליהוק הולך ומידרדר.
העונה סבבה ונעימה לצפיה בקושי ותו לא
לצפיה ב-'תלוי באיזה פרמטר '
תלוי באיזה פרמטר
11/12/2017 | 17:27
66
מבחינת משימות - אני מסכים. הרבה פחות משימות מזל. הרבה משימות של כח ו/או ריכוז. כיף לראות את המירוץ ככה.

מבחינת ליהוק - כמעט על כל משבצת ליהוק אני יכול למצוא מישהו מהעונות שעברו שהוא מוצלח יותר. איפה האוריאל ותום של העונה. איפה הסגולות (טוב נו זה באמת היה חד פעמי). משבצת העולים החדשים - עפו בלג הראשן, להבדיל מאלה ווובה או מהצרפתים. הנכבאי והשוטר שעפו - אי אפשר להשוות לטילטיל ומזרחי. נטע ועומר - מצחיקים אבל אי אפשר להשוות ליעל ויוסיאל. וכן הלאה וכן הלאה. יש זוגות שהתחברתי יותר, יש שפחות, אבל העונה הזאת לא תצליח להנפיק, ככל הנראה, זוג מיתולוגי. 

לצפיה ב-'הערב במירוץ למיליון פרק הדחה שעל פי הקדימון שלו נראה קטלני'
הערב במירוץ למיליון פרק הדחה שעל פי הקדימון שלו נראה קטלני
06/12/2017 | 17:25
3
129
כולי תקווה שהבנות לא יודחו הערב, כי כזכור מהפרק האחרון, הן בין הראשונות שיצאו ממשימת חג המתים והיחידות שלא נאלצו לבצע את החלק המפחיד שלה. כך שאני מקווה מאוד שיצליחו גם במשימות הקשות המוכננות לצמדים הערב הזה ולא יישברו ויתדרדרו לאחור עד ההגעה לשטיח של רון שחר. כי על פי הקדימון, הפרק הזה נראה הרבה יותר קשה פיזית עבורן מקודמיו, וקטלני עד כדי כך שדניאל או אליהו עם מסכת הנשמה על פיו.
לצפיה ב-'אני לא חושבת שיש פרק היום .יש אקס פקטור וכדורגל '
אני לא חושבת שיש פרק היום .יש אקס פקטור וכדורגל
06/12/2017 | 17:49
2
40
לצפיה ב-'אז עוד פעם דחו את זה לשבת?'
אז עוד פעם דחו את זה לשבת?
06/12/2017 | 18:38
1
33
לצפיה ב-'הלכו אחורה עשרים שנה עם השטות הזאת '
הלכו אחורה עשרים שנה עם השטות הזאת
07/12/2017 | 10:30
124
כל העניין של טלביזיה זה הרגלי צפיה. בלי הרגלי צפיה יש קודי יש הורדות יש VOD. חשבתי שאחרי שמפצלים לערוצים לפחות נקבל בחזרה את קדושת הרגלי הצפיה. בפועל קיבלנו את הכי קרוב לערוץ 1 של לפני 20 שנה, כשכל משחק, פריצת חדשות או ביקור של ראש ממשלת צרפת גרס את תכניות הטלביזיה של אותו ערב. 

לא מבין את ההגיון הזה. אם רשת רוצים להיות ערוץ ספורט שיהפכו לערוץ ספורט. גם ככה לא חסרים ערוצי ספורט. אם לא אז רביעי ושבת אמורים להיות קודש למירוץ למיליון. כל הקטיעות רצף האלה מ-א-ד מעצבנות.

לצפיה ב-'פרק 12 - שיא הפחד '
פרק 12 - שיא הפחד
02/12/2017 | 08:35
19
180
המירוץ מגיע לשיא חדש של פחד במשימת האקסטרים של חג המתים המקסיקני.

אם אתם חובבי קולנוע כמוני אז בטח תזכרו את הקטע הזה בג'יימס בונד.
זה צולם במקסיקו סיטי בחג המתים.
לצפיה ב-'פרק נחמד מאוד... רק שהמשימה '
פרק נחמד מאוד... רק שהמשימה
03/12/2017 | 01:39
3
183
של החג המתים הייתה ממש לא רגישה (בגלל טוהר ואוולין) - ממש כמו בעונה הרביעית (עם יוכי ואמא שלה, אאל"ט זאת הייתה העונה הרביעית).

הזוגות עצמם חמודים
לצפיה ב-'מה היה עם יוכי?'
מה היה עם יוכי?
04/12/2017 | 10:25
2
37
לצפיה ב-'הייתה משימה שקשורה לאמא בארגנטינה'
הייתה משימה שקשורה לאמא בארגנטינה
05/12/2017 | 00:37
1
100
(בגלל כל הסיפור של מרקו [הלב]).
ולכל מתמודד שמו תמונה של אמא שלו (הגוף של אמא של מרקו + תמונת פנים של האמא של המתמודד או המתמודדת).
אבל בגלל שיוכי באה ממשפחה חרדית - אצלה שמו במקום תמונת פנים צבע (כלומר, משטח ללא תמונה).
היא כמובן ראתה את זה וישר התחילה לבכות
באמת שזה היה חוסר רגישות מצד ההפקה...
לצפיה ב-'לצערנו בריאליטי להפקה אין שום רגישות, הכל רייטינג'
לצערנו בריאליטי להפקה אין שום רגישות, הכל רייטינג
05/12/2017 | 08:59
77
אגב, באותה משימה חוסר הרגישות היה גם כלפי מתמודדים אחרים.
אם זכרוני לא מטעני, אוריאל יתום וגם וווה ללא אמא.

הכל בשביל דמעות ורייטינג.

לצפיה ב-'פרק ענק '
פרק ענק
03/12/2017 | 03:46
7
216
ראשית, כל הכבוד לאן וירדן הפייטריות הקטנות שלא מאכזבות אותי בשום פרק ופשוט כיף לראותן ואת החברות האמיצה והתמיכה ההדדית והאינטרקציה ביניהן לאורך כל המירוץ. הפעם הן היו היחידות שידעו אחת על השנייה הכל ואן לא היתה צריכה לבצע את הקפיצה החופשית המפחידה, ולכן הן היחידות שיצאו מהמשימה הזאת הכי מהר ומבלי לבצע את הקפיצה המפחידה, מה שאפשר להן להתקדם ולעבור עוד שני צמדים ובכך להרוויח המון זמן יקר במירוץ. אין ספק שהקשר של החברות האמיצה ביניהן חזק מאוד, ושאפו ענקי לשתיהן על התפקיד הסודי בצה"ל כמפענחות צפנים סודיים בבור, זה אומר שהן מיוחדות חכמות ואינטליגנטיות, כי לא כל אחת יכולה לשרת בתפקיד כל כך חשוב ומורכב. ועוד לפני שגיליתי את זה לגבן שמתי לב שיש לנו פה עסק עם שתי בחורות מאוד חכמות ואינטליגנטיות.

לעומת זאת, הכעיס אותי לראות איך שוב עזרו לצמד המאוס של השוטר והכבאי במשימת בועות הסבון המעצבנת שלא מעט צמדים נתקעו בה זמן רב. הרי זה לא הגיוני שכל הזמן רק הם מקבלים עזרה, ועוד ממפריח הבועות המקצועי שהתעקש משום מה להיצמד דווקא אליהם ולהסביר להם בדיוק איך מבצעים את המשימה נכון, לכן לא פלא שיחסית הם עברו אותה בין הראשונים. בניגוד להלן שללא שום עזרה הצליחה לעשות אותה כמו גדולה והיא ורגב יצאו מהמשימה הזאת ראשונים.

נטע ממשיכה להיות האטקרציה הבידורית של המירוץ, והצרחות שלה זה משהו שלא מהעולם הזה, בקלות היא יכולה להשתתף בסרטי אימה. ויש לה קטעים פשוט קורעים מצחוק, כמו למשל הקטע שהיא סיפרה על הבאנג'י שהיא ועומר עשו ומרוב פחד היא נשכה אותו וננעלה עליו עם השניים כמו אמסטף.

גם המוריות שבתחילת המירוץ נראו חלשות ואבודות נותנות הכל ומוכיחות שמגיע להן השלבים שאליהם הן הגיעו בכוחות עצמן במירוץ. חבל רק שהידיעה על פציעתה של אחת מהן שבגללה הן נאלצו לפרוש מהמירוץ מלווה אותי ברקע לאורך כל המירוץ, מה שמפריע לי להתחבר אליהן יותר.

הלן באמת אחת החזקות במשחק הזה, לא פלא שטוהר היה מעדיף להשתתף איתה במירוץ במקום עם אשתו אוולין שהוא לא מפסיק לרדת עליה ולהגיד לה בפנים עד כמה היא חלשה פיזית ומנטלית. וגם הנושא הכואב של מותו של בנם לני עלה הפרק והצליח לגרום לשניהם להזיל דמעות ולדבר עליו.

לראשונה העונה האחים השרירנים קיבלו עצור גם הם ביחד עם רגב והלן שמקבלים עצור קבוע וכבר רגילים לזה ולוקחים את זה יותר בקלילות, אך לעומתם דניאל ואליהו ממש התעצבנו שקיבלו עצור ותגובתם יצאה מכל פרופורציה, כי מי שמשתתף במירוץ למיליון צריך לקחת בחשבון שיקבל עצור, פרסה או כל דבר אחר שיכול לעכב אותו או לגרום לו לבצע שני משימות במקום רק אחת, ושזה חלק מהמשחק ואין מה לעשות, הרי גם הם שמים עצור לצמדים אחרים.

ועדי ומיתר הפעם ממש נשברו, יותר נכון מיתר, כי עדי הרבה יותר חזקה ממנו נפשית ומנטלית, ואם היא לא היתה ממשיכה ומרימה אותו במשימת בועות הסבון לא בטוח שהם היו עוברים אותה ומשיגים את הצמדים האחרים במירוץ במשימת חג המתים והקפיצה החופשית המפחידה.

על פי הקדימון לפרק ההדחה נראה שהולך להיות אפילו יותר קשה, כי אם אני לא טועה, ראיתי את אחד השרירנים עם מסכת הנשמה על פיו. והקוביות של המבנה שהם צריכים לבנות נראות מאוד כבדות עבור הבנות שאני מחזיק להן אצבעות שלא יישברו ושיצליחו לעבור גם את המשוכה הזאת בשלום ואולי אף להגיע לשטיח של רון שחר ראשונות, או לפחות במקומות הראשונים.

לצפיה ב-'אם אן וירדן לא בגמר אין צדק בעולם'
אם אן וירדן לא בגמר אין צדק בעולם
03/12/2017 | 11:51
6
241
מי היה מאמין שהשתים האלה יתגלו כהפתעת המירוץ. שאפו.

לצפיה ב-'כבר מתחילת המירוץ שמתי לב שיש בהן משהו מיוחד ונקשרתי אליהן'
כבר מתחילת המירוץ שמתי לב שיש בהן משהו מיוחד ונקשרתי אליהן
03/12/2017 | 16:44
133
ובעיקר לפייטריות שלהן ולזה שהן לא נשברו ולא ויתרו גם כשהן היו אחרונות במירוץ.
לצפיה ב-'בבקשה להבא - ....'
בבקשה להבא - ....
05/12/2017 | 08:11
4
131
ולא לכתוב את זה בכותרת בבקשה
ככה מי שלא שלא רוצה לדעת ספוילרים יוכל לא לדעת...
לצפיה ב-'איזה ספיילר?!?! זאת הבעת משאלה אין לי שום אינפו וואטסואבר'
איזה ספיילר?!?! זאת הבעת משאלה אין לי שום אינפו וואטסואבר
05/12/2017 | 08:37
1
98
כתבתי שאני רוצה לקוות שהן בגמר מה שאומר ש... אין לי מושג אם הן בגמר או לא. זו רק התקווה המאד לא מבוססת שלי...

לצפיה ב-'סליחה איזה פאדיחה טעות שלי '
סליחה איזה פאדיחה טעות שלי
09/12/2017 | 19:11
40
משום מה הייתי בטוח שכתבת שהן לא בגמר!
בימים הקרובים אמחק את ההודעה....
לצפיה ב-'זה לא ספויילר, הרבה מהצופים רוצים שהן יזכו'
זה לא ספויילר, הרבה מהצופים רוצים שהן יזכו
05/12/2017 | 15:54
1
91
העונה אין הדלפות לגבי המיקומים של הזוגות לאורך המירוץ ובגמר.
הדבר היחיד שידוע לכולם מהתקשורת זה שהמוריות נאלצו לפרוש מהמירוץ בגלל פציעה של אחת מהן. אבל היה רשום שזה קרה כבר בשלבים הראשונים של המירוץ, ובינתיים אני רואה שהן בסדר גמור, כך שאולי מדובר פשוט בפייק ניוז.
לצפיה ב-'צודק, טעות שלי '
צודק, טעות שלי
09/12/2017 | 19:11
35
סליחה

לא ידעתי את זה...
(את מה שכתבת בהמשך ההודעה).
תודה
03/12/2017 | 03:58
139
המירוץ למיליון עונה 6, פרק 12: משימת חג המתים

לצפיה ב-'תגובה "בשידור חי" '
תגובה "בשידור חי"
03/12/2017 | 19:25
5
159
נטע? הורסתתתתתתת : -)

לצפיה ב-''
04/12/2017 | 20:20
51
לצפיה ב-'מה?? לא הבנתי את הכותרת שלך '
מה?? לא הבנתי את הכותרת שלך
05/12/2017 | 08:12
3
27
לצפיה ב-'אז, מה היה לנו?'
אז, מה היה לנו?
06/12/2017 | 10:56
2
80
טוב, אז עכשיו אני פנויה לכתוב רשמים מהפרק האחרון של המירוץ.
אתחיל בנטע. [התגובית הקודמת נכתבה תוך כדי שצפיתי בהקלטה, ככה, ב LIVE]

מודה שלא ממש חיבבתי את הילדה הזו בהתחלה, אבל!! ככל שנוקפים הפרקים, מתגלה לי ילדה עם חוש הומור לא רע בכלל, שחקנית טאלנטית ואפילו ה"טיפשות" שהיא מפגינה מידי פעם, נעשית חיננית בעיני.
כן כן, לא כל אדם שלא יודע כל דבר הוא אינפנטיל או אימבציל או סתם אידיוט.
ונטע, בעיני, היא כמו חתולת רחוב, יודעת מה שהיא צריכה ומה שמשרת אותה.
ולכן, כשצפיתי בפרק האחרון, כל מיני תגובות שלה מהמירוץ ומהטסטות [ככה אומרים? טסטות?] פשוט הרסו אותי.

והפרק
היה מגניב, במיוחד המשימה של הב'אנג'י.
אם אני שם, קשורה למישהו, הייתי מתפללת שבן זוגי למירוץ לא ידע את כל התשובות, העיקר שאוכל להיות מיורטת
ווי, זה מפחיד רצח, אבל זה מגניבבבבבבבבב
כל כך קינאתי בכל אלו שקפצו.
הייתי מוכנה להתחלף עם כל אחד מהם. אפילו פעמים

ולענין המשימה הזו וההשפעה שלה על טוהר ואוולין.
אין ספק שהניסוח של המשימה היה מטלטל עבור שניהם, טלטלה שבהחלט עברה גם אלינו, הצופים. וזה היה מרגש וכואב ומעצים.
אני לא חושבת שהיה בזה שום ביזוי ו/ או המעטה בכבוד המתמודדים. בעיני זה היה כמו מבחן נוסף נוכח המציאות שהם נאלצים להתמודד אתה ועם הזיכרון שילווה אותם לעולם ועד.

משימת התירס והקורנפלור
ווי, איזו משימה בעייתית.
1.  לשקוע בתוך העיסה ... אמא'לה, מתוך כורסתי הנוחה בבית הרגשתי את כובד הקורנפלור שמאיים להטביע אותי ולהצמיד אותי בלי שאף אחד יוכל להזיז אותי שוב לעולמים.
זה היה נורא
2.  ותוך כדי תנועה תמתמדת, כדי לא להיתקע בתוך העיסה, לקלף תירסים שתלויים בגובה - נו באמת, לפחות היו מתאימים את עמודי התירס לפי הגובה של המתמודדים, שיהיה שווה באופן יחסי והוגן.
אז או שלא חשבו על זה או שחשבו שהאתגר עבור הנמוכים יותר יהיה פשוט עצום יותר.
כך או כך, אחת המשימות שפחות 'אהבתי' עד היום.

משימת בלוני הסבון
אין לי מה להגיד.
זו היתה משימה כמעט על סף הבלתי אפשרית, אבל היתה אפשרית כי כולם בסופו של יום ביצעו אותה, אבל היא היתה מורטת עצבים.
וזה היה ניכר בכולם, בעיקר בצמד החזק מיתר ועדי.
שאפו לעדי שהפגינה אורך רוח בל יתואר ולא נתנה לאכזבה והיאוש להשתלט על מיתר. אמנם אחרונים במשימה, אבל עשו זאת.

עצור
ווי, אליהו ודניאל קיבלו עצור.
אין ספק שכל מי שמקבל את ה'עונש' הזה מרגיש שהמירוץ נשמט לו בין האצבעות.
והתגובה של שניהם? חלק יגידו שהיתה מוגזמת, אבל אני בהחלט מבינה את ההרגשה.
הם מבינים שהם מאיימים על שאר הזוגות והם עכשיו על הגריל.
בתוך תוכם הן גם מבינים איך הלן ורגב הרגישו פעם אחר פעם בעצורים והפרסות.
מבחינתם, עכשיו המירוץ באמת התחיל.

ואפשר לשבת ולנתח צמד צמד אבל אז יידרש לי המון זמן [שאין לי] ולכן, בסיכומו של פוסט: 
היה פרק טוב, חלקים בו היו פחות טובים/ מענינים בעיני,
צמד המוריות ... חמדמדות, [איך, איך בתוך כל הטירוף של המירוץ היא מוצאת זמן למרוח ליפסטיק...]
צמד כוחות ההצלה ... ב'סדר כזה,
הלן ורגב ... וואלה, משהו בי מתחיל להיפתח אליהם,

ולסיום סיומת: 
אן וירדן - הן מפתיעות ובגדול.
שתי קטנות וצנומות אבל גדולות ועצומות.
אם ימשיכו כך, אין ספק שנראה אותן בגמר.

לצפיה ב-'למה כולם קוראים לזה בנג'י?'
למה כולם קוראים לזה בנג'י?
06/12/2017 | 20:39
1
59
קוראים למתקן הזה סקיי קוסטר(בארץ) יש אותו בסופרלנד, זה לא קרוב לבנג'י (בערך כמו להגיד שבנג'י וצניחה חופשית זה אותו דבר)...הנפילה שלו היא לא אנכית אלא יותר מזכירה נדנדה או מטוטלת....והחלק הכי חשוב....בבנג'י אתה קופץ לבד...שזה החלק הכי מפחיד בכל הסיפור לגרום למוח שלך לנתק הגיון ולקפוץ, הקפיצה עצמה מהרגע שקפצת כבר לא מפחידה...במתקן הזה לא קופצים פשוט מושכים כבל כמו של פתיחת מצנח בשביל להתנתק ואפילו את זה לא נתנו להם לעשות, האדם שצורף אליהם בכל נפילה היה אחראי על הניתוק.....
אין לי ספק שזה עדיין מתקן שיפחיד הרבה אנשים אבל בנג'י זה לא....זה יותר קרוב לרכבת הרים ממש גבוהה...:)
לצפיה ב-'בסדר, בסדר, סקיי קוסטר'
בסדר, בסדר, סקיי קוסטר
07/12/2017 | 00:56
53
אני בקושי יודעת להגיד אם טסטות זה נכון, אז סקיי קוסטר? 
אבל הייתי חייבת לקרוא למתקן איכשהו, אז הכי קרוב שיכולתי לדמיין היה בנג'י.
מתנצלת מעומק הלב

**סתם הערה: בחיים, אבל בחייםםםםםםםםםם לא אקפוץ בנג'י
בחייםםםםםםםםםםםםםםםםםם לא
לצפיה ב-'למה אין נסיעות עצמאיות ומה זה האקסטרים הזה?'
למה אין נסיעות עצמאיות ומה זה האקסטרים הזה?
03/12/2017 | 00:10
7
142
מה הקטע שיש בעונה הזו רק מוניות? לא נותנים למתמודדים לנסוע עם רכב לבד בשום שלב, זה היה חלק חשוב מהמירוץ של ניווט והתברברות בדרכים עם מוניות זה הרבה פחות אפשרי...

ולא היה תקציב לבאנג'י נורמלי הביאו להם את הסקייקוסטר מהסופרלנד?
לצפיה ב-'אני מניח שעוד יתנו להם... מה שלי מוזר דווקא זה '
אני מניח שעוד יתנו להם... מה שלי מוזר דווקא זה
03/12/2017 | 01:43
150
1. למה הם התחילו באמריקה ולא באירופה? (בד"כ מתחילים מקרוב).
2. למה כמעט ואין פרסות? (לא היו הרבה העונה אם אני לא טועה).
לצפיה ב-'שיקולי ביטחון'
שיקולי ביטחון
03/12/2017 | 06:51
2
46
לצפיה ב-'למה הכוונה שיקולי ביטחון?'
למה הכוונה שיקולי ביטחון?
03/12/2017 | 10:40
1
107
תמיד זורקים את זה על מוניות, כרטיסי טיסה, הפסקות ארוכות מדי בין מדינות (לא 12 שעות, יותר כמו ימים שלמים). כאילו שזה התירוץ שלהם למה המירוץ הזה הוא לא ממש מירוץ ויותר "טיול יד ביד".
אפשר בבקשה לדעת מה זה אומר "שיקולי ביטחון"?
לצפיה ב-'הכוונה שארגוני טרור לא יחטפו מישהו ויבקשו עליו שחרור מחבלים'
הכוונה שארגוני טרור לא יחטפו מישהו ויבקשו עליו שחרור מחבלים
03/12/2017 | 16:40
97
או גרוע מזה יפצעו ויהרגו מישהו. ולכן בשנים האחרנות מתלווים לכל משתתפי תוכניות ריאליטי ישראלי המצולמות בחו"ל גם מאבטחים חמושים. כך היה גם ב'הישרדות' ו'המשימה אמזונס'.
לצפיה ב-'עוד שאלה קטנה: למה אין פתיח בעונה הזאת?'
עוד שאלה קטנה: למה אין פתיח בעונה הזאת?
03/12/2017 | 07:44
126
יש הרבה שאלות שניתן לשאול ולא לכולם נקבל תשובה
לצפיה ב-'בראיון עם רון שחר שהועלה בתחילת העונה לפורום הוא אמר שהעונה'
בראיון עם רון שחר שהועלה בתחילת העונה לפורום הוא אמר שהעונה
03/12/2017 | 16:42
1
160
הזאת יהיו הרבה משימות אקסטרים ומשימות פיזיות קשות יותר מבעונות קודמות.
לצפיה ב-' תודה על המידע '
תודה על המידע
05/12/2017 | 00:38
16
לצפיה ב-'תגידו לי, הם לא צריכים לשירותים אף פעם במהלך המשימה?'
תגידו לי, הם לא צריכים לשירותים אף פעם במהלך המשימה?
30/11/2017 | 14:09
3
85
לצפיה ב-'יש דבר כזה שנקרא עריכה'
יש דבר כזה שנקרא עריכה
02/12/2017 | 08:27
2
174
אגב במירוץ האמריקאי היה מקרה של הליכה לשירותים ובגלל זה הפסידו
לצפיה ב-'אתה מתכוון לאחים? עונה 5 אולי?'
אתה מתכוון לאחים? עונה 5 אולי?
02/12/2017 | 20:49
1
54
לצפיה ב-' לא. אני מתכוון ל...'
לא. אני מתכוון ל...
03/12/2017 | 07:48
136
אחיות שהיו באצטדיון בסין. שאחת מהן היתה חייבת להשתין (קורה)
לצפיה ב-'הערב הנפילה החופשית המפחידה ביותר בתולדות המירוץ'
הערב הנפילה החופשית המפחידה ביותר בתולדות המירוץ
02/12/2017 | 05:26
89
ואגב, לפי מה שהבנתי, זה גם אמור להיות פרק הדחה.
לצפיה ב-'פרק 11 - משימת הפלפל '
פרק 11 - משימת הפלפל
29/11/2017 | 18:30
4
99
הזוגות פוגשים את היום הקשוח ביותר במקסיקו,
עם משימות מאתגרות במיוחד ומשימת הפלפל החריף שישרוף להם עד שיצא עשן מהאוזניים

*אם כבר פלפלים תראו את זה
לצפיה ב-'זה היה הפרק הכי קשה עד עכשיו עבור המשתתפים במירוץ '
זה היה הפרק הכי קשה עד עכשיו עבור המשתתפים במירוץ
29/11/2017 | 23:03
151
פשוט סינג'רו אותם והעבידו אותם בפרך לאורך כל היום ועוד בסוף כשכולם שם כבר שפוכים מעייפות ובקושי נושמים קינחו עם משימת החריף מהגיהנום.

זה החל מהחזקת השורש הכבד של האגבה וקצירת עליו הדוקרניים עם המאצ'טה, המשיך במשימת סחיטת האגבה ברגליים והסתיים עם משימת החריף הנוראית. לפחות לפני זה עוד נתנו להם לשתות משקה טרופי מרענן.

אני מאוד שמח שלמרות שהבנות נותרו מאחור והיה נראה כבר שהן אבודות, הן לא התייאשו והצליחו לאסוף את עצמן מהתחתית אפילו ולעקוף שני זוגות חזקים מאוד, שעכשיו מנסים לעצור אלה את אלה, הייתי כבר בטוח שזה הסוף של אן וירדן, אך זה רק מוכיח כמה הן פייטריות וחזקות נפשית ולא נותנות לשום דבר לשבור אותן.

גם המוריות הפתיעו אותי מאוד לטובה הפרק הזה. הקטע המצחיק שייך ללא ספק לנטע עם הגלינג גלינג גלינג, שלא מפסיקה לייצר קטעים מצחיקים מפילים מצחוק לאורך כל המירוץ .

הצמד המאוס של השוטר והכבאי התחילו כבר לריב ביניהם ונראה לי שהם כבר לא סובלים אחד את השני.

אך כל זה נראה כאין וכאפס לעומת מה שהראו שהולך לקרות בשבת, לפי איך שזה נראה בקדימון, זו הלכת להיות אחת המשימות המטורפות והמפחידות ביותר בתולדות המירוץ למיליון, אם לא ה....
לצפיה ב-'סו פאר הפרק שהכי נהניתי ממנו העונה'
סו פאר הפרק שהכי נהניתי ממנו העונה
30/11/2017 | 13:50
106
טסטות מצוינות של טוהר ואוולין, שמהפרק הראשון הם הפייבוריטים שלי.
קצת צחוקים, עניינים. היה נחמד מאוד.

הנהגים הצמודים עדיין קצת מפריעים לי, כי זה לא מרגיש מירוץ..
בנוסף - 'אין מוקדם ומאוחר במירוץ' לכאורה נראה שדניאל ואליהו התעכבו המון בסוף המשימה הראשונה כשבפועל בצילומים של המשימה השניה, רואים אותם מבצעים אותה בתוך הרביעייה הראשונה ולא עם הזוגות האחרונים.
חבל.

האמת שמפרק לפרק יורד לי מעדי ומיתר, הם עדיין זוג חביב שבא להתחרות כמו שצריך, אבל הם כל כך לא טלוויזיונים ולא מעניינים. 

אן וירדן ממש הפתעת העונה לדעתי, זוג מצוין. גם, לא הכי מעניינות וקצת מעצבנות אבל באו לתת עבודה כמו שצריך.

אשמח אם נטע ועומר יודחו כי מתחילה להימאס עלי התחושה שאני מאבד תאי מוח.
לצפיה ב-'פרק פיזי להחריד'
פרק פיזי להחריד
30/11/2017 | 15:17
117
וואאאאא, אני סיימתי עם כמעט התמוטטות.
כמה פיזיות נדחסה לתוך יום אחד.
קודם השורש [מה זה הגודל הזה? זה נראה כמו איזו מוטציה של שורש] במשקל לא סביר, עם עלים לא סבירים ועם מנצ'טה לא סבירה.
והכל עטוף בחום המדברי שיכול להפיל פילים.
ואכן, דניאל התמוטט, הגוף קצת בגד בו.
ורגע לפני ההתמוטטות, החיקוי הבלתי נשכח של שני אלו לרגב והלן.
אחחחח, אלו היו רגעים של הנאה צרופה

המשך בדריכת האגבה לצורך סחיטת הנוזל שממנו מכינים טקילה.
מה היה קשה יותר, הדריכה או הריצה הלוך ושוב?
בחיי שאני לא בטוחה.
אבל עומר זרק הערה שפשוט הפילה אותי מצחוק:  "אם מישהו חוטף הנגאובר מהטקילה, יכול להיות שזה בגלל איזה פטריה מרגל של מישהו."
אין, תודו, שנון 
ואיך אפשר לא להתייחס לענין המזוכיזם, סדיזם ו.... נודיזם חחחחחח
לא, אין דברים כאלה

וכלה במשימת הפלפלים.
נשבעת לכם שרק מלראות אותם נשרפים מהפלפלים, הרגשתי את הקיבה שלי מתהפכת.
כאילו, לו אני שם, אין מצב בעולם שהייתי עושה את המשימה הזו.
על משימה כזו הייתי הולכת הביתה.
אז, שאפו לכולם, שיחקו אותה באומץ ובנחישות.

עכשיו, אם מנטרלים את הפסקות הפרסומות האינסופיות [שאפילו כשצופים בהקלטה זה מדכא, הכמות והזמן שמוקדש להרצת הפרק], הרי שאתמול זכינו בפרק מצוין, לטעמי.
פרק שהוציא הרבה מהמתמודדים, חשף אותנו לעוד צדדים שלהם ועזר לי לגבש דעה 'חזקה' יותר על המועדפים שלי.

עכשיו נותר לחכות לפרק בשבת ולקוות שהתנופה לא תיפסק
לצפיה ב-'פרק די מטורף'
פרק די מטורף
03/12/2017 | 01:34
46
מקווה לפחות שהמיץ היה באמת מיץ טבעי ולא ספרינג או משהו כזה...
לצפיה ב-'פרק 10 - פרק הדחה משימת הקוקרצ'ה'
פרק 10 - פרק הדחה משימת הקוקרצ'ה
25/11/2017 | 19:16
19
285
רגע לפני שהזוגות מגיעים לנקודת הסיום הבאה, הם פוגשים במשימת הקוקרצ'ה מגעילה במיוחד.
לצפיה ב-'פרק חמוץ מתוק'
פרק חמוץ מתוק
25/11/2017 | 22:52
2
194
מצד אחד, כל כך מצחיק, אולי התוכנית הכי מצחיקה מתחילת העונה. ממש סיפקו רגעים קורעים מצחוק מצד הרבה מהצמדים. הרבה בזכות משימת החרקים. מגעילה ככל שתהיה, היא הייתה מאוד טובה (לצופים).
מצד שני, הזוג הגרוע ביותר, אוולין ובעלה, סיימו במקום הראשון. לא שחשבתי שהם יודחו אבל קיוויתי שלפחות רגב יזכה סוף סוף במקום הראשון המוצדק. מקווה שבעתיד.

נקודה מעניינת, עמדתי לצפות בפרק הזה ברביעי עם פיצה, בלי לדעת שהוא נדחה להיום. מזל שהוא נדחה כי לא ידעתי שיש משימת חרקים דוחה שכזו חחחחחחחח
לצפיה ב-'אין ספק נקודה מרתקת'
אין ספק נקודה מרתקת
26/11/2017 | 07:00
1
49
לצפיה ב-'נכון?!'
נכון?!
26/11/2017 | 10:24
28
לצפיה ב-'פרק מצחיק ומגעיל כאחד '
פרק מצחיק ומגעיל כאחד
25/11/2017 | 23:56
5
178
זה התחיל במשימת תרגום השירים ומציאת הרמז של המירוץ בספרייה הענקית במכסיקו סיטי, שרגב והלן שיודעת ספרדית ותרגמה בקלות את כל שלושת השירים עשו אותה די מהר, וכך גם טוהר ואוולין, אן וירדן, נטע ועומר ועדי ומיתר, שהיו הראשונים להגיע למשימה הבאה שהיתה מצחיקה ומגעילה גם יחד.

במשימה הבאה שהתקיימה בכיכר בעיר הצמדים היו צריכים להאזין לשיר מקסיקני שבו הוזכרו מס' פריטים, לשנן כמה פעמים הם הוזכרו בשיר, ולפי זה לפתוח 3 תיבות שהיו מונחות מכוסות לפניהם על השולחן ולהעביר בידיהם את 'הפריטים' שהוזכרו בשיר המקסיקני לפי מס' הפעמים שהם הוזכרו בשיר המקסיקני לתיבות הזכוכית השקופות שהיו בצד השני של הכיכר.

מאוד חששתי שאן לא תצליח לעשות את משימת הגועל בגלל הפוביה שלה, אך לבסוף בעזרתה ותמיכתה של ירדן בת זוגתה למירוץ, שתמכה בה לאורך כל המשימה, היא התעשתה ועשתה את המשימה כמו גדולה, למרות הפוביה שלה.

אבל את הצחוקים סיפקה דווקא נטע שאפילו היא לא האמינה איזה צרחות יצאו מגרונה בזמן שהעוברים ושבים בכיכר מתפוצצים מצחוק ממנה, למרות שבסוף גם היא עשתה את המשימה, אבל בצרחות שלא מהעולם הזה. איזה מזל שאפשר להנמיך את הווליום אחרת הייתי מתחרש

משם הם עברו למשימת הציור של פרידה קאלו, ואגב זו פרידה ולא פארידה אדון רגב הוד, שהיתה מעניינת ומורכבת, מעין משימת זיכרון פיזית קשה, ולמרות שהמכסה של הציור שהן נאלצו להרים כמה פעמים בכדי לשנן את כל פרטיו היה כבד מאוד, שתי הפייטריות הקטנות לא נכנעו ולא התייאשו ועברו גם את המשימה הפיזית הקשה הזאת בהצלחה, והגיעו לשמחתי לשטיח של רון שחר במקום החמישי. ואחריהם הגיעו אליו השוטר והכבאי המאוסים, כשעל המקום האחרון התחרו 3 הצמדים הנותרים: עדי ומיתר שהתברברו עם נהג הטקסי שלהם שלקח אותם בכלל למקום אחר, למרות שהיו בין הראשונים שיצאו ממשימת פרידה קאלו, והיה נראה שהם אבודים, והמוריות שיצאו אחרונות מהמשימה שניות ספורות בלבד אחרי הפקחיות.

ואז כמובן הביאו ים של פרסומות שרק אחריהן הראו לנו שעדי ומיתר הצליחו להגיע לשטיח ואחריהם הגיעו דווקא המוריות שיצאו אחרונות, ואילו הפקחיות שהטקסי שלהן כנראה נתקע בפקק תנועה, הגיעו אחרונות ורון שחר הודיע להן שהן מודחות ונתן להן פרס ניחומים.

בפרק הבא הצמדים עוזבים את העיר הגדולה אל מכסיקו הכפרית, שם הם יעברו משימות מפרכות במיוחד...

לצפיה ב-'המשימות בעונה הזו קצרות מהרגיל?'
המשימות בעונה הזו קצרות מהרגיל?
26/11/2017 | 10:25
4
121
אולי חוץ ממשימות אקסטרים, נדמה לי כי רוב המשימות לוקחות דקות בודדות במקרה הטוב ושעה שעתיים במקרה הרע, לא משהו שמעכב זוגות יום שלם.
לצפיה ב-'אני שמתי לב לזה בשתי משימות עד כה'
אני שמתי לב לזה בשתי משימות עד כה
27/11/2017 | 10:08
3
137
משימת הסירות בנהר שהיה צריך לדחוף עם המקלות והמשימה בספריה. את המשימה של הסירות כמעט ולא הראו אף זוג עושה כי היא באמת היתה די קלה, למעט אן וירדן שקיבלו עזרה מהבנים. ובסיפריה יכלו להקשות הרבה יותר, אם רצו, במידה והיו מחביאים את הרמז בתוך הספרים. אבל כנראה החליטו מראש שזו לא תהיה משימת נברנות.

כמה משימות שעל פניו נראות קשות אבל לא גורמות בסופו של דבר לקושי יש בכל עונה. כנראה שאף פעם אי אפשר לדעת מראש מה יגרום באמת לקושי ומה לא. 

אם משימות אחרות מרגישות קצרות יותר זה כנראה בעיקר עניין של עריכה.

לצפיה ב-'אני לא משוכנע...'
אני לא משוכנע...
27/11/2017 | 11:49
2
80
נדמה לי שכמעט כל המשימות נראות קשות אבל בפועל זה לא ככה. עוד ועוד משימות מסיימים תוך דקות בודדות. הכדורים עם פסל החירות בארה"ב, הצלילה ולחפש תמונות מתחת למים, אפילו לגרור אבן גדולה על החוף וקילוף בטטות היו משימות שהסתיימו מהר, לא רק בגלל העריכה. אולי הן לקחו שעה, שעה וחצי לסיום, אבל אין פה משימות מפרחות של 3-4 שעות כמו שהיה בעונות קודמות. אולי במקרה של הפסנתרנים עם משימת החולצה בסוף אבל אצל כל השאר, אני לא בטוח.
הייתי שמח לראות את הזמנים של כל משימה, זה היה נותן לי נקודת מבט אחרת כמובן
לצפיה ב-'מה שאתה רואה זה לא כל מה שקורה במציאות'
מה שאתה רואה זה לא כל מה שקורה במציאות
29/11/2017 | 16:26
1
58
תזכור שהצמדים מוזנקים בבוקר לכל לג ומסיימים בלילה. כך שזה ממש לא כמה דקות או אפילו שעה-שעה וחצי כל משימה, אלא הרבה יותר. כמו בהישרדות וכמו בכל תוכנית ריאליטי שאינה משודרת בשידור חי (כמו למשל הפח הגדול), לוקח יום שלם לצלם כל פרק, והרבה ממה שמצולם, למעשה הרוב, נשאר על רצפת העריכה. רק הקטעים הנבחרים ביותר נכנסים לכל פרק. ומה ייכנס או לא ייכנס מחליטים עורכי התוכנית בשיתוף עם ההפקה. בניגוד למירוץ הישראלי, ב TAR האמריקאי המקורי כל לג אורך פרק אחד בלבד של 45 דק' (ללא פרסומות), ולעיתים נדירות שני לגים, אך לא יותר מזה. רוב הלגים בעונה זה פרק אחד, 12 לגים ב 12 פרקים זו עונה שלמה. עכשיו תאר לעצמך כמה כבר אפשר להכניס ב 12 פרקים של 45 דק' בעונה שלמה....
לצפיה ב-'אם לוקחים בחשבון כל קטע של מירוץ...'
אם לוקחים בחשבון כל קטע של מירוץ...
29/11/2017 | 20:16
53
ולא כל פרק נפרד בתוכנית המפרחת שלנו, זה אכן מגיע ליום צילומים פלוס מינוס. והם אכן מתחילים בבוקר (דבר שדי שובר את הרציפות של המירוץ אבל זו כבר בעיה של התוכנית הישראלית).
לצפיה ב-'לה קוקרצ'ה'
לה קוקרצ'ה
26/11/2017 | 10:41
1
169
אני אתחיל דוקא מהסוף, מההדחה של אביבית והני.
עד כמה שפחות התחברתי אליהן, מאד רציתי עוד לראות אותן.
הן נתנו סוג של show שבהחלט סיפק אותי, כצופה.
מצחיקות, מעצבנות, מרגשות. קצת מהכל.
חבל, הן הוסיפו צבע לתחרות ...

והמשימות
הראשונה, לתרגם שירים מספרדית לעברית ואז לחפש את הרמז הבא לפי צירוף מספרים על הדפים שקיבלו.
מה קשר בין שני הדברים? כלומר, פיספסתי משהו? או שסתם רצו לחכך אותם עם אנשי המקום ולבדוק את ידיעותיהם בשירת ישראל לדורותיה
ובכל מקרה, רובם הצליחו בקלילות לדלג על פני המשוכה, חוץ מנטע ועמר שלא זיהו את 'קן לציפור בין העצים' ונדמה היה שגם אם מישהו ישיר להם את השיר, הם עדין לא יצליחו לזהות במה דברים אמורים.
לא ידעתי אם לצחוק או לצחוק ...

ואז, אחרי שכולם גילו את השירים ומצאו את הרמז, הם בדרכם למשימה הבאה.
ג'וקים, טרנטולות ועוד איזה משהו מגעיל ברמות אחרות.
ווא ווא, לראות את היצורים האלה על מסך 58" זו לא חוויה שאני רוצה לזכור,
את ה"רגלים" של הג'וקים, את הפרווה של הטרנטולות, את ה"ג'לי" של מה שזה לא היה.
ברררררררררררר
אין ספק, זו היתה יותר משימת 'מי צורח יותר חזק' ולעניות דעתי, נעה לקחה את המשימה בגדול.
וגם משימה שהולידה ביטויים שיש מצב שילוו אותנו בעתיד, כמו זה של רגב:  "תפסתי אותו מהמחוך"

ואם יורשה לי, אליהו היה החינני ביותר במשימה הזו.
הגועל מפני היצורים האלו, הרתיעה מהג'לי ... ווי, כמה חמוד הוא היה. [כבר כתבתי שנדמה לי שאני מתחילה להבין למה אני נקשרת לשני אלו, יש בהם משהו הרבה מעבר לגברים מסוקסים, חתיכים ושבאו לקחת ת'מיליון].

ועוד משימת כוח וזיכרון, שוב, כשצריך להרים פלטה ענקית וכבדה ובד בבד לראות את הפרטים הקטנים כדי להשלים אותם בתמונה אחרת, בחדר אחר.
כאן דוקא היה נדמה שכל הזוגות פחות או יותר כבר ידעו מה לעשות ורק העייפות והלחץ גרמו להם לטעות ולפיכך להתעכב.
אפילו אודי ויוסי כבר היו טובים הרבה יותר ממשימות קודמות.
ורק רגב, עם פניני העברית שלו מצליח גם כאן להצחיק:  פארידה ... מענין אם פרידה קאלו היתה אוהבת את השיבוש של שמה

והמירוץ האמיתי מתחיל במונית שצריכה להביא אותם אל השטיח.
נהגים שלא מבינים, שלא מכירים ופקקים כמעט אינסופיים, כמעט ועולים למתחרים במירוץ.
תוסיפו את זה על התברברות תוך כדי משימה [כן/ לא יכול/ה להרים ג'וקים] וקיבלנו כמעט הדחה של אחד הזוגות החזקים במירוץ - מיתר ועדי.

לסיכום:  
עוד פרק חביב, מצחיק וכייפי וקצת עצוב על ההדחה, שלטעמי, היתה טיפה מוקדמת.

לצפיה ב-'ה"ג'לי" של מה שזה לא היה'
ה"ג'לי" של מה שזה לא היה
26/11/2017 | 13:06
118
היה למעשה עין של .
אם תצפה בקטע הטסטות של עומר ונטע שעומר אומר שהוא בכלל לא רוצה לדעת מה זה היה, המראיין אומר לו שזה היה עין של פרה ועומר המזועזע מכך שהחזיק בידיו עין של פרה קופץ בבהלה מהכסא כאילו באותו רגע הכיש אותו נחש
לצפיה ב-'הפתיע אותי שכל הזוגות ידעו שיש 16 פעמים'
הפתיע אותי שכל הזוגות ידעו שיש 16 פעמים
26/11/2017 | 17:43
3
140
את צמד המילים ״לה קוקרצ׳ה״   אגב אם תסתכלו טוב במוניות האחרונות שלקחו אותם הן היו מסומנות בדגל
לצפיה ב-'כל המכוניות שהסיעו אותם במקסיקו'
כל המכוניות שהסיעו אותם במקסיקו
27/11/2017 | 01:51
111
היו מטעם ההפקה. הם לא הזמינו מוניות מהרחוב, כנראה מטעמי בטחון/בטיחות.
וגם כדי לפרסם את מובילאיי אלף ואחת פעמים.

לא היה נראה שלהפקה היה אכפ אילו מספרים הזוגות יגידו, זה נראה כאילו נתנו להם שאלות רק שיגידו מספרים כמה שיותר גבוהים.

אגב, לפחות לפי מה שהראו לנו, אביבית והני לא לקחו 16 מקקים..

אני ממש לא עצוב על ההדחה. אביבית באמת היתה מתמודדת מצוינת, אבל נשאה על גבה כל הזמן את הני שמפרק לפרק רק אהבתי אותה פחות ופחות. לא הראתה גדלות רוח בשום מצב וגם פה, במשימה שבה לשותפה שלה קשה לא צעדה קדימה ולא לקחה את המשימה עליה (עד כמה שניתן)
לצפיה ב-'להבנתי זה בגלל'
להבנתי זה בגלל
27/11/2017 | 10:03
1
110
שעל הקופסאות היו רשומים המספרים 2 10 ו 16 כך שהם לא באמת היו צריכים לדעת כמה פעמים זה היה בשיר אלא רק לבחור אחת מהשלוש אפשרויות, וכיוון שזה חזר בשיר הרבה פעמים כולם הימרו על המספר הכי גדול.

לצפיה ב-'4, 8 ו-16'
4, 8 ו-16
29/11/2017 | 16:36
58
והיו צמדים שבחרו ב-4 ויצאו בזול. לעומתם, אלה שבחרו ב 16 כמו אן וירדן, הכי נדפקו במשימה הזאת. אך עדיין מה שהם נאלצו לעשות, זה כאין וכאפס לעומת הישרדות, ששם היו נותנים להם לאכול את זה. בהישרדות אוכלים ג'וקים, טרנטולות ואפילו עקרבים. פה הם רק היו צריכים להעביר אותם בידיים חשופות לתיבות השקופות שכמה מטרים מהם.
לצפיה ב-'שאלה לגבי משימת תרגום השירים'
שאלה לגבי משימת תרגום השירים
27/11/2017 | 07:23
3
116
אולי רק אני לא הבנתי את המשימה, אבל נניח והזוגות לא ידעו את התרגום של שלושת השירים - אז מה?
הם לא היו צריכים לעשות שום דבר עם התרגומים. הם לא יכלו פשוט לדלג על השלב הזה וללכת ישר לספרייה עם מיספור הדפים מתחת?
היה המשך לתרגום הזה?
לצפיה ב-'לא היה ממש דבק בין שני חלקי המשימה'
לא היה ממש דבק בין שני חלקי המשימה
27/11/2017 | 10:05
1
103
זו משימה שחולקה לשנים. חלק ראשון לתרגם את השירים וחלק שני לחפש בסיפריה. המספרים של הסיפריה היו רשומים בדפים של השירים אבל חוץ מזה לא היה קשר בין שני חלקי המשימה, למעט התנאי שרק אחרי תרגום השירים ניתן יהיה להכנס לסיפריה. 

מסוג המשימות הפחות מוצלחות, כאלה שרואים שסתם "הדביקו" שני חלקים בלי קשר. זו גם היתה משימה שרוב הזוגות צלחו אותה בלי יותר מדי בעיות.

לצפיה ב-'התנאי עצמו היה הדבק שחיבר בין המשימות'
התנאי עצמו היה הדבק שחיבר בין המשימות
29/11/2017 | 16:40
55
מי שלא הצליח לתרגם את השירים לא יכל להמשיך במשימה עד שיתרגם אותם.
זה בדיוק כמו במירוץ שליחים, לא משנה כמה פיזי ומהיר תהיה, כל עוד מי שיצא לפניך לא חזר אתה לא יכול לעשות כלום.
לצפיה ב-'הם היו נתקעים ולא יכולים להמשיך במשימה'
הם היו נתקעים ולא יכולים להמשיך במשימה
29/11/2017 | 16:38
60
במצב כזה יש עונש של המתנה אחרי כל שאר הצמדים במירוץ. אורך העונש נקבע מראש לגבי כל לג. לפעמים מדובר ברבע שעה, לפעמים בשעה ולפעמים אף יותר. היו לא מעט צמדים שהודחו בגלל שלא הצליחו לסיים משימה או נותרו בה אחרונים.
לצפיה ב-'לפי לוח השידורים של ערוץ 13 הפרק הבא של המירוץ ישודר בשבת'
לפי לוח השידורים של ערוץ 13 הפרק הבא של המירוץ ישודר בשבת
22/11/2017 | 21:18
5
144
לא ברור מה הסיבה. אני מאוד מקווה שהם לא עוברים לפרק אחד בשבוע.

ואגב, לפי התקציר, הולכת להיות הדחה מאוד דרמתית בשבת. ואני מאוד מקווה שזה לא הבנות.
לצפיה ב-'היה אי פעם פרומו שהבטיח הדחה משעממת וצפויה?'
היה אי פעם פרומו שהבטיח הדחה משעממת וצפויה?
24/11/2017 | 21:19
4
51
לצפיה ב-'לא'
לא
25/11/2017 | 06:57
3
102
אבל לא השתמשו בצמד המילים דרמתית במיוחד.
לצפיה ב-'דרמטית, גורלית, קריטית, וואטאבר'
דרמטית, גורלית, קריטית, וואטאבר
26/11/2017 | 00:02
2
89
יעשו הכל למשוך את הצופים.

תכלס, היה דרמטי במיוחד?
הדחה כמו כל הדחה אחרת, לא מאד מפתיעה, כבר היו בעבר מפתיעות ממנה.
הגימיק שאנחנו אף פעם לא יודעים מה הפער האמיתי ותמיד רוצים לגרום לנו לחשוב שהזוגות ממש נושפים זה בעורפו של זה, מיצה את עצמו כבר מזמן.

לצפיה ב-'ככה הם הציגו את זה בקדימון של פרק ההדחה הזה '
ככה הם הציגו את זה בקדימון של פרק ההדחה הזה
26/11/2017 | 00:05
1
104
מבחינתי זו ממש לא היתה הדחה דרמתית, ובטח לא דרמתית במיוחד. סך הכל הלכו הביתה עוד צמד מיותר שלא אתגעגע אליו והוא לא ממש ייחסר לי.
לצפיה ב-'זאת בדיוק הנקודה שהעליתי'
זאת בדיוק הנקודה שהעליתי
26/11/2017 | 00:08
88
לא משנה עד כמה ההדחה תהיה צפויה, היא תמיד תוצג בפרומו כשיא הדרמה.
לצפיה ב-' לפרק הבא. זהירות, לא לבעלי לב חלש '
לפרק הבא. זהירות, לא לבעלי לב חלש
20/11/2017 | 12:56
8
326
לצפיה ב-'אני כבר לא עוקב, מתי זה משודר?'
אני כבר לא עוקב, מתי זה משודר?
21/11/2017 | 00:27
7
134
לצפיה ב-'ברביעי בערב'
ברביעי בערב
21/11/2017 | 00:36
6
131
פרק הדחה
לצפיה ב-'תודה, אני לא יודע מי בכלל הודח , ומי עף בפרק הראשון'
תודה, אני לא יודע מי בכלל הודח , ומי עף בפרק הראשון
21/11/2017 | 00:38
2
62
לצפיה ב-'סדר ההדחות עד עכשיו'
סדר ההדחות עד עכשיו
21/11/2017 | 00:42
1
751
הדחה ראשונה בישראל: נעה ומעיין
הדחה שנייה בארה"ב: אסף וג'סיקה
הדחה שלישית בהוואי: יונתן ונמרוד

לצפיה ב-'troda זה נראה לי יימשך עד הקיץ ואז יהיה האח הגדול, '
troda זה נראה לי יימשך עד הקיץ ואז יהיה האח הגדול,
21/11/2017 | 00:48
48
לצפיה ב-'נראה לי שתהיה הצלה ראשונה (מתוך שלוש)'
נראה לי שתהיה הצלה ראשונה (מתוך שלוש)
21/11/2017 | 20:23
2
143
לצפיה ב-'אולי, אבל (ספוילר למי שלא רואה פרומואים)'
אולי, אבל (ספוילר למי שלא רואה פרומואים)
21/11/2017 | 20:41
1
258
משמיעים את רון שחר אומר את משפט הנדיב 'אני מתנצל וכו'..'
אחרי שהוא אומר את זה כבר אין דרך חזרה.
מצד שני, יכול להיות שסתםהשמיעו..
לצפיה ב-'תודה על אזהרת ספוילר'
תודה על אזהרת ספוילר
26/11/2017 | 10:27
374
הייתי משוכנע שתהיה הצלה כי לראשונה הוא אמר "עלול" שזה כבר סימן אזהרה. ונדמה לי שבעבר הוא גם אמר "אני מתנצל אבל אתם\ן נשארים במירוץ", אתה יודע, הפוך על הפוך בשביל ההפתעה
לצפיה ב-'יאללה הימורים מי מודח בפרק הבא'
יאללה הימורים מי מודח בפרק הבא
20/11/2017 | 17:29
1
139
אני מהמר שמי שיודח אלה מור ומור
לצפיה ב-'ההימור שלי'
ההימור שלי
21/11/2017 | 20:25
154
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2107/1827112...בידור/המירוץ_למיליון
לצפיה ב-'פרק 9 - על העמוד'
פרק 9 - על העמוד
18/11/2017 | 19:05
7
136
הזוגות יהיו תלויים הפוך על עמוד ויסתובבו. (היתה משימה דומה בגרסא האמריקאית)
בנוסף יהיו עם פיניאטה מקסיקנית.
לצפיה ב-'מסיבות טכניות את שני הפרקים האחרונים אראה בדיליי...'
מסיבות טכניות את שני הפרקים האחרונים אראה בדיליי...
18/11/2017 | 21:17
123
את הפרק הזה ואת הקודם אראה בדיליי

שתהיה צפייה מהנה!
לצפיה ב-'אחלה פרק '
אחלה פרק
18/11/2017 | 23:10
155
ראשית, מילה טובה לדניאל ואליהו, כל הכבוד, ג'נטלמנים אמיתיים, והבנות צודקות, זה ממש לא היה מובן מאליו.

אן וירדן ממשיכות להדהים במתיקות שלהן בכל פעם מחדש.

ונטע בהחלט הופכת להיות האטרקציה הבידורית הכי גדולה של העונה, ובפרק הבא, אללה יסתור על הצעקות שלה.
לצפיה ב-'כוח, ריכוז וסבלנות'
כוח, ריכוז וסבלנות
19/11/2017 | 05:35
140
המירוץ התעורר.
אין ספק שהפרק האחרון היה אנרגטי [ומעייף מאד, את הצופה. כמה פרסומות? טירוף. מתוך שעה ו 50 דקות, אולי 50 דקות מירוץ. אפילו בהקלטה זה מתיש, כל כך הרבה להריץ.... ]

אבל התחרות מתחילה בהחלט להניב פייבוריטים.

אן וירדן - הן מתוקות ברמות, הנחישות שלהן ראויה להערצה והחברות ביניהן, הלוואי ותשרוד גם בהמשך.

דניאל ואליהו- בפרק הזה הבנתי למה אני מתאהבת בשני אלו.
האנושיות שלהם לא נעלמה, גם בתחרות [ראיתם איך הם עזרו לאן וירדן בסירה שנתקעה בבוץ? מי עוד היה עושה דבר כזה, מי?], חוש ההומור שלהם נהדר והיכולת שלהם להתגבר על כעסים [אחרי משימת הריקוד, למשל] אותי היא בהחלט קונה.

עדי ומיתר - הם זוג חזק מאד.
והם עושים יופי של עבודה תוך שיתוף פעולה מלא.
וכל ניצחון שלהם הוא גדול ורועש, וזה בהחלט בסדר. כי כבר דיברנו על זה, הם בתחרות.

הלן ורגב - אותם אני פחות אוהבת [הבכיינות, אוי הבכיינות], אבל חייבת לפרגן להם על הנחישות ועל התעלות הרוח כשהכל מרגיש שסוגר עליהם.
כל משימת פרסה רק מחשלת אותם ואני חושבת, שבסופו של מירוץ, הם יגיעו במקום טוב למעלה.

אביבית והני - וואי, ההתפרצות של אביבית היתה במקום וזה היה רק ענין של זמן.
"את לא אוהבת גובה, לא אוהבת אוכל, לא חרקים.... די, די דיייי!"
מענין איך הני תגיב לביקורת בהמשך, כי בסה"כ, שתי אלו משחקות משחק ומתקדמות.

וגם שאר הזוגות בסדר.
אבל כל אחד מהשאר, טוב, אולי נטע ועמר וטוהר ואוולין, פחות, לא יכאיב לי מידי אם יהיה הזוג שיגיע אחרון לשטיח.

אז, מה היה לנו אתמול?
להיות תלויים הפוכים בגובה 50 מ',
לשחק כדורגל כשהרייאה מעוותת,
לנפץ בובת נייר ולמצוא סוכריית מירוץ,
להקים מגדל ממרגריטות,
להשיט סירה בנהר של בוץ,
אחלה משימות כוח, ריכוז וסבלנות
ובסיומו של פרק, דעתי הבלתי קובעת: כולם עמדו בהן כמו גדולים.
ואפילו סיפקו כמה רגעים של צחוק בריא.

לצפיה ב-'משימת החרקים בפרק הבא'
משימת החרקים בפרק הבא
20/11/2017 | 09:38
3
134
לפחות לפי הפרומו נראית בדיוק כמו משימת החרקים בקוסטה ריקה בעונה 4 - נגמרו הרעיונות?

לפי כמות התגובות פה לפרק כנראה שאנשים לא ממש נהנו.. או שאני טועה?
לצפיה ב-'תודה על הספוילר...'
תודה על הספוילר...
20/11/2017 | 18:24
2
96
אני לא רואה קדימונים ולא ידעתי שיש משימת חרקים בפרק הבא, פשוט לא לכתוב את זה בכותרת
לצפיה ב-'ספוילר?! זה הופיע בסוף הפרק הקודם. אמנע להבא. סליחה'
ספוילר?! זה הופיע בסוף הפרק הקודם. אמנע להבא. סליחה
20/11/2017 | 21:19
1
32
לצפיה ב-'כל תחילת פרק וסוף פרק...'
כל תחילת פרק וסוף פרק...
20/11/2017 | 23:26
89
בכל תוכנית מציאות, אני טורח לדלג על "היום ב...." ולדלג על "בפרק הבא". ככה שאני לא אדע מה יהיה. הכל זה ספוילר, אני לא צריך תמריץ בשביל לצפות במירוץ.
לצפיה ב-'מה הייתם עושים?'
מה הייתם עושים?
18/11/2017 | 22:33
3
143
מרגריטה - לעשות מגדל כוסות באמצעות מקל
פיניאטה - לשחק את המשחק המסורתי ולחפש סוכריה בצבעי דגל המרוץ
לצפיה ב-'יפה שקראתם אצ ההודעה אבל מה עם ההחלטה?'
יפה שקראתם אצ ההודעה אבל מה עם ההחלטה?
24/11/2017 | 18:08
5
לצפיה ב-'מרגריטה'
מרגריטה
24/11/2017 | 21:15
21
יש לי את הסבלנות המתאימה לעשות את זה מדוייק בפעם אחת (אם כי לגמרי ייתכן שאני לא לגמרי מבין עד כמה זה עדין ומצריך דיוק).
לצפיה ב-'מגדל כוסות המרגריטה'
מגדל כוסות המרגריטה
25/11/2017 | 07:06
20
למרות שזאת נראית משימה קשה יותר לביצוע, זו משימה שבה אני שולט עם עיניים פקוחות ולא תלוי בשותף שלי לצמד שינחה אותי עם עיניים עצומות.

למעשה, אם נסתכל על כל משימות הצומת שהיו לנו עד עכשיו העונה, תמיד המשימה שנראתה יותר קשה התבררה כיותר קלה ומהירה מבין השניים. ומספיק לציין את משימת הצומת בהוואי, שלא מעט צמדים נתקעו על המשימה 'הקלה' בעוד שצמדים רבים עברו בהצלחה ויצאו די מהר מהמשימה היותר 'קשה'.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ