לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
77647,764 עוקבים אודות עסקים

פורום המירוץ למיליון

שלום וברוכים הבאים לפורום המירוץ למיליון
הפורום מוקדש לתוכנית המעולה המירוץ למיליון המשודרת בערוץ 22 ברשת.
העונה החדשה תתחיל בקרוב...וזה זמן טוב עבורנו  להתחיל את המירוץ 
אז אם גם אתם אהבתם את הסדרה וליוויתם את הזוגות בדרך לזכייה הגדולה, זה המקום בשבילכם 

אם כבר באתם לבקר פה בפורום, אולי תספרו קצת על הזוגות שאהבתם שנה שעברה, על מה שאתם מצפים שיהיה השנה בעונה, 
על אילו זוגות הייתם רוצים לראות או אולי לאיפה לדעתכם כדאי למירוץ להגיע השנה...אלסקה אולי...

אתם מוזמנים בחום להצטרף ולהנות יחד איתנו   

הנהלת הפורום:

אודות הפורום המירוץ למיליון

שלום וברוכים הבאים לפורום המירוץ למיליון
הפורום מוקדש לתוכנית המעולה המירוץ למיליון המשודרת בערוץ 22 ברשת.
העונה החדשה תתחיל בקרוב...וזה זמן טוב עבורנו  להתחיל את המירוץ 
אז אם גם אתם אהבתם את הסדרה וליוויתם את הזוגות בדרך לזכייה הגדולה, זה המקום בשבילכם 

אם כבר באתם לבקר פה בפורום, אולי תספרו קצת על הזוגות שאהבתם שנה שעברה, על מה שאתם מצפים שיהיה השנה בעונה, 
על אילו זוגות הייתם רוצים לראות או אולי לאיפה לדעתכם כדאי למירוץ להגיע השנה...אלסקה אולי...

אתם מוזמנים בחום להצטרף ולהנות יחד איתנו   

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום המירוץ למיליון
 פרק הבכורה ישודר ב-17.5 בשעה 21:00 בערוץ 2!
נא הקפידו לכתוב בשפה נאותה בפורום
 ברוכים הבאים לפורום הריאליטי הכי טוב בטלויזה !
בכל פרק נבקר במדינה חדשה עם משימות מאתגרות
 נדבר על המתמודדים, המשימות ומה שמתחשק...
אז היכון, הכן, צא !
המשך >>

לצפיה ב-'פרק 30 - הדחת ההדחות (פרק קצר)'
פרק 30 - הדחת ההדחות (פרק קצר)
05/02/2018 | 18:37
10
252
הערב אנו מגיעים לנקודת סיום דרמטית במיוחד במירוץ למיליון.
מי יודח הערב בהדחה הגדולה מכולן?
לצפיה ב-'הוא ישודר בשעה 21:00 ברשת (עד 21:20)....'
הוא ישודר בשעה 21:00 ברשת (עד 21:20)....
05/02/2018 | 18:43
2
164
נראה לי שעשו את זה (את החלק הקצר הזה של הפרק) כדי שנראה את התוכנית שאחרי...
הרי הפרק של מוצ"ש נגמר 20 דקות קודם ובמקומו שודר חלק של דה-וול...
סוג של טריק שיווקי

צפייה מהנה
לצפיה ב-'לפי מה שהבנתי הערב מתחיל רשמית השעשועון הקיר עם צביקה הדר'
לפי מה שהבנתי הערב מתחיל רשמית השעשועון הקיר עם צביקה הדר
05/02/2018 | 18:47
1
83
לצפיה ב-''
05/02/2018 | 19:11
26
לצפיה ב-'ההימור שלי '
ההימור שלי
05/02/2018 | 18:46
396
רגב והלן. ראשונים על השטיח בגלל שכששניים רבים השלישי זוכה, נטע ועומר. ולא בזכות יש לאמר. ושני הצמדים האחרונים של טוהר ואוולין ורגב והלן ייאבקו ביניהם על המקום הלפני אחרון. מאוד מקווה שהם לא יגיעו לפני שהשעון של העצור של הבנות יסתיים.
לצפיה ב-'לא יאומן, בדיוק כפי שחזיתי, אפילו סדר ההגעה לפיטסטופ בול.'
לא יאומן, בדיוק כפי שחזיתי, אפילו סדר ההגעה לפיטסטופ בול.
06/02/2018 | 01:10
3
128
לצפיה ב-'לפי החישוב שלי שוב פעם הבנים והבנות יעמדו בעצור...'
לפי החישוב שלי שוב פעם הבנים והבנות יעמדו בעצור...
06/02/2018 | 16:21
2
131
אם אני זוכר נכון
נטע ועומר - שמים לירדן ואן
דניאל ואליהו - מן הסתם ימשיכו לשים לירדן ואן

טוהר ואוולין - שמים לדניאל ואליהו
אן וירדן - מן הסתם ישימו גם כן לדניאל ואליהו

אז יש לנו שני זוגות שעומדים בעצור עם שני קולות כל אחד. אם זה נכון אז הבנים שוב פעם יעמדו עם הבנות בעצור...

לצפיה ב-'יש מצב שעומר ונטע ישימו גם לבנים כי הם יותר איום פיזי עליהם'
יש מצב שעומר ונטע ישימו גם לבנים כי הם יותר איום פיזי עליהם
06/02/2018 | 22:47
1
105
ועכשיו חושבים על גמר ועם מי רוצים להגיע אליו, בניגוד לאת מי אפשר לנצח בשביל להגיע לגמר. כך שעומר ונטע יעדיפו להגיע עם צמד חלש יותר פיזית לגמר מאשר עם הצמד הכי פיזי במירוץ. אתה לא חושב?
לצפיה ב-'בהחלט יש מצב'
בהחלט יש מצב
07/02/2018 | 08:28
88
למרות שעמר ונטע לא מצטיירים כאסטרטגים דגולים. אני בעד בכל מקרה. מעדיף את נטעומר ואת ירדנאן בגמר יחד עם טוהר ואוולין והבנים בחוץ.

אם זכור לי משנים קודמות לפני הגמר בדרך כלל יש משימת מזל/נברנות שזה לא הצד החזק של טוהר ואוולין. בסוף עוד נקבל גמר של הבנות נגד הבנים ועומר ונטע באמצע
לצפיה ב-'מצחיק '
מצחיק
06/02/2018 | 01:49
1
287
מצחיק שרגב והלן עפו דווקא בלג שאף אחד לא שם להם עצור, כולל הבנים. אולי אם היה להם עצור הם היו משקיעים יותר מרוב עצבים, כמו שעשו אן וירדן, שהעצור הזה נתן להן דרייב וגרם להן להתעורר ולתת 1000% בכדי לא להיות מודחות. ובגלל זה אפילו עם העצור הן הגיעו ראשונות, למרות שבלי העצור הן סוף סוף יכלו להגיע ראשונות לרון שחר.
לצפיה ב-'כנראה שהעצור נתן להם את הדרייב....'
כנראה שהעצור נתן להם את הדרייב....
07/02/2018 | 12:57
33
לצפיה ב-'מה יהיה בפרק הבא?'
מה יהיה בפרק הבא?
06/02/2018 | 00:43
12
312
מישהו יודע מה יקרה בפרק הבא ביום רביעי?
האם יחזירו את רגב והלן? (בד"כ בתוכנית של גיא לרר, הוא מראיין את המודחים
והפעם לא ראינו אצלו מודחים כמו אז כש-מור ומור היו מודחות)...
האם יהיו החלפת זוגות?
לצפיה ב-'לא יחזירו, מחזירים רק בערב ההדחה עצמו.'
לא יחזירו, מחזירים רק בערב ההדחה עצמו.
06/02/2018 | 01:57
6
328
וגם לא נראה לי שבשלבים כאלה מתקדמים, רגע לפני הגמר, יעשו חילופי זוגות, למרות שיהיה מצחיק אם זה יקרה. מה שנראה לי שיקרה זה שההפקה תודיע להם שלראשונה בתולדות המירוץ הישראלי החוקים משתנים ורק שני צמדים עולים לגמר. זה הדבר היחיד שיכול לגרום להם לשוק כמו שראינו בפרומו של הפרק הבא.
לצפיה ב-'אני מקווה אבל לא היה איתם ריאיון הדחה'
אני מקווה אבל לא היה איתם ריאיון הדחה
06/02/2018 | 09:38
5
243
בצנרת , כמו שעשו עם כל הזוגות שהודחו , ממש מעצבן אם יחזירו אותם

לצפיה ב-'אבל הם קיבלו שער בפנאי פלוס'
אבל הם קיבלו שער בפנאי פלוס
06/02/2018 | 10:00
4
173
לצפיה ב-'בעיקרון יש עוד שני יעדים, משהו באמת מוזר'
בעיקרון יש עוד שני יעדים, משהו באמת מוזר
06/02/2018 | 10:20
1
266
למרות שבדרך כלל במירוץ הישראלי לחצי גמר והגמר יש יעד אחד.

הם אומרים שזה משהו שעוד לא היה באף גרסה של המירוץ.
זה מרגיש כמו מזה קליקבייט.
לצפיה ב-'אל תשכח שיש עדיין פיטסטופ נוסף ללא הדחה, כנראה בלג הזה'
אל תשכח שיש עדיין פיטסטופ נוסף ללא הדחה, כנראה בלג הזה
06/02/2018 | 10:25
212
כי אחריו הגמר.
לצפיה ב-'לפני כמה שעות בפייסבוק של המירוץ'
לפני כמה שעות בפייסבוק של המירוץ
06/02/2018 | 20:37
1
210
שואלים שם בסקר , מאיזה זוג היה הכי קשה לכם להיפרד?
וכמובן הרוב רושמים רגב והלן
וזה כאמור יום לפני ה"לראשונה בתולדות המירוץ"
אתה עדיין בטוח שהם לא חוזרים ?
לצפיה ב-'לא חושב, וחוץ מזה לסקר הזה אין שום ערך אם מחזירים צמד מודח'
לא חושב, וחוץ מזה לסקר הזה אין שום ערך אם מחזירים צמד מודח
06/02/2018 | 22:49
123
בגלל שהצילומים הסתיימו מזמן. כך שהצופים לא יכולים לבחור איזה צמד מהמודחים להחזיר גם אם מתכוונים לעשות את זה. רק כשמדובר בשידור חי, כמו למשל בפח הגדול, אפשר לתת לצופים לבחור.
לצפיה ב-'שני היעדים האחרונים במירוץ לפי מה שפורסם '
שני היעדים האחרונים במירוץ לפי מה שפורסם
06/02/2018 | 10:45
2
343
מקירגיזסטן הצמדים הנותרים במירוץ יטוסו לשווייץ.

ומשווייץ הצמדים הנותרים במירוץ יטוסו לתאילנד. שם ייערך הגמר הגדול.

לצפיה ב-'אתה יודע גם שכבר פורסמה רשימת ההדחות וסדר הזוכים? לכאורה'
אתה יודע גם שכבר פורסמה רשימת ההדחות וסדר הזוכים? לכאורה
06/02/2018 | 11:33
1
204
לצפיה ב-'לא. אך אם יש כזאת רשימה אני לא רוצה לדעת אותה.'
לא. אך אם יש כזאת רשימה אני לא רוצה לדעת אותה.
06/02/2018 | 12:36
117
לצפיה ב-'מתי הוא ישודר?'
מתי הוא ישודר?
06/02/2018 | 14:43
1
326
לצפיה ב-'הערב'
הערב
07/02/2018 | 10:00
79
לצפיה ב-'הראיון עם הצמד המודח של המירוץ למיליון רגב והלן הוד'
הראיון עם הצמד המודח של המירוץ למיליון רגב והלן הוד
06/02/2018 | 10:29
259
רגב הוד: "המתמודדים במירוץ התאגדו נגדי"

רגב והלן הוד, הזוג שהמתמודדים האחרים ב"המירוץ למיליון" אהבו לשנוא, חושבים שבמקרה שלהם ההדחה כאבה הרבה יותר. בריאיון ל-ynet הם מספרים מדוע הזוגות האחרים הקשו עליהם, מה הם היו עושים אחרת ולמה הם הלכו לטיפול זוגי. "הגעתי למצבים נפשיים מאוד קשים"
לצפיה ב-'פרק 29 - העולם מתהפך'
פרק 29 - העולם מתהפך
03/02/2018 | 20:35
37
374
בדרך לנקודת הסיום העולם מתהפך על הזוגות
הם מוצאים את עצמם בסערת רגשות ומשימה ענקית שהיא משימת המשימות.
לצפיה ב-'פרק טוב'
פרק טוב
03/02/2018 | 23:05
2
288
אהבתי אותו מאוד.
שמחתי שהבנים הצליחו לא להיות אחרונים (נקווה שהעצור לא יעשה נזק...).

קירג'יסטן מדינה יפה סה"כ וכיף ללמוד ככה את ההיסטוריה ואת התרבות המקומית (ולא רק שלהם, אלא של שאר הארצות גם).

רק חבל שהם קטעו את הפרק באמצע....
לצפיה ב-'היה יכול להיות הרבה יותר טוב אם היה מסתיים הערב'
היה יכול להיות הרבה יותר טוב אם היה מסתיים הערב
04/02/2018 | 02:30
1
301
מה שכן, אני לא חושב שהבנות יודחו, מה שאומר שהבנים ירו לעצמם בראש אסטרטגית, והם היחידים שיקבלו מעכשיו עצור. ככה זה שלא חושבים ובוגדים בצמד היחיד שלא היה שם לך עצור לעולם. לבנות הרי היתה אפשרות לשים להן ורק בגלל שהן לא שמו להן בגלל שהאמינו שהם חברים שלהם, הן עומדות איתם בעצור. ואנשים כאן פשוט מתעלמים מהעובדה הזאת. מה שכן, אני שמח שירדן ואן גילו שחברים יש רק באגד.
לצפיה ב-'כמה חבל שזה נכון מה שאתה אומר... '
כמה חבל שזה נכון מה שאתה אומר...
04/02/2018 | 19:46
158
אני מקווה שזה לא יפגע בבנים...

גם אני מקווה שבגמר עצמו לא יהיה עצור כך שנותר להם לעבור רק עוד לג אחד (שבו הם יקבלו עצור)...
לצפיה ב-'לא מאמין, אני פשוט לא מאמין, 4 פרקים ועדיין הלג הזה לא נגמר?'
לא מאמין, אני פשוט לא מאמין, 4 פרקים ועדיין הלג הזה לא נגמר?
04/02/2018 | 02:25
8
292
למה למתוח אותנו עד יום שני ולא לסיים את זה הערב אחרי 4 פרקים?
זו שבירת שיא של מתיחת לג במירוץ הישראלי, הם כבר הגדישו את הסיאה של עצמם עם המסטיק הנמתח הזה בקירגיזסטן. פשוט לא להאמין.
לצפיה ב-'הפעם אני מסכים'
הפעם אני מסכים
04/02/2018 | 10:19
7
293
שלושה פרקים ללג בדרך כלל לא מפריע לי (עם עריכה סבירה ומשימות קצביות זה אפילו לא מרגיש לי מריחה). ארבעה פרקים כבר היה יותר מדי אבל אמרתי טוב, נו, היו חייבים למרוח את הזמן עם המשפחות. זה תחביב של כל הריאליטי הישראלים. אז שיהיה. אבל פרק חמישי לאותו לג? הגזמה פראית. היה עדיף לי כבר שתהיה נקודת סיום עם המשך ישיר לנקודה אחרת אפילו שגם זה בלי הדחה, אבל לא לראות שטיח חמישה פרקים זה שיא שלילי שאני מקווה מאד שהוא חד פעמי.

לצפיה ב-'יש בהודעה שלך ספוילר...'
יש בהודעה שלך ספוילר...
04/02/2018 | 21:38
6
222
כדאי לשים התראת ספוילר.
למרות שאני לא בטוחה שהרשימה מדוייקת.... אבל אי אפשר לדעת...
ואני מסכימה לגמרי שהמריחה ממש לא לעניין
לצפיה ב-'איזה ספויילר יש בהודעה שלו בדיוק ועל איזו רשימה את מדברת?'
איזה ספויילר יש בהודעה שלו בדיוק ועל איזו רשימה את מדברת?
05/02/2018 | 00:28
5
107
לצפיה ב-'שמדובר....'
שמדובר....
05/02/2018 | 01:20
4
193
בנקודת סיום ללא הדחה...
הפרק (או לפחות ההגעה לשטיח...) עדיין לא שודר...
לצפיה ב-'אי אפשר לדעת, יכול להיות שכן, יכול להיות שלא'
אי אפשר לדעת, יכול להיות שכן, יכול להיות שלא
05/02/2018 | 02:55
2
144
אך דווקא לפי הפרומו עושה רושם שזו כן נקודת הדחה.
לצפיה ב-'כן גם אישתי שתחיה אומרת שזו נקודה עם הדחה '
כן גם אישתי שתחיה אומרת שזו נקודה עם הדחה
05/02/2018 | 14:41
1
110
וגם אצלה זה ניחוש אז אין צורך בספוילר
לצפיה ב-'אין צורך בניחוש או ספויילר, רון שחר אומר זאת בפיו'
אין צורך בניחוש או ספויילר, רון שחר אומר זאת בפיו
05/02/2018 | 15:16
154
תראה את הפרומו של הפרק הערב ששודר כבר בתום הפרק הקודם.
לצפיה ב-'זה סתם ניחוש, מאיפה לי לדעת '
זה סתם ניחוש, מאיפה לי לדעת
05/02/2018 | 14:40
105
מודיע מעכשיו ועד סוף העונה: אין לי מושג מינימלי מה קורה איפה והיכן. הכל מהדימיון הפורה בלבד.

לצפיה ב-'מה אתם אומרים על האישה ההזויה סמדר שילוני'
מה אתם אומרים על האישה ההזויה סמדר שילוני
04/02/2018 | 10:31
19
318
כמה שטויות בכתבה אחת , בעיקר מה שהיא כתבה על אן וירדן
שתלך לראות את הגרסה האמריקאית ותעזוב אותנו 

לצפיה ב-'כתבה הזויה של אישה הזויה, והצביעות, אוי הצביעות..זועקת לשמים'
כתבה הזויה של אישה הזויה, והצביעות, אוי הצביעות..זועקת לשמים
04/02/2018 | 11:20
186
הרי ברור לכל בר דעת שאם לה עצמה היו עושים את זה היא היתה מקטרת מפה ועד הודעה חדשה, וגם בגיל 70 היא עדיין היתה מזכירה את הבגידה בה ולא מרפה.

עצם זה שהיא מתעלמת מהעובדה שהבנות יכלו לשים להם עצור ולא שמו ובגלל זה זאת נחשבת בגידה בעיניהן. כי אם הן היו שמות להם עצור, רק הבנים היו עומדים בעצור, ואז כל חבורת הצבועים והבנות המייררות על דניאל ואליהו היו מאשימות אותן בבגידה ואיך הן העזו לעשות לבנים את זה.

אני ברגע שהבנתי שהבנים עומדים לבגוד בבנות ולתקוע להן סכין בגב, ממש בא לי לצרוח לתוך המסך שיקדימו וישימו לבוגדים בעצמן עצור, ואז רק הם היו עומדים. ממש כאב לי הלב עליהן כשהן אמרו זו לזו שהן בחיים לא ישימו להם עצור כי הם החברים שלהם, בעוד שמנגד הראו את אליהו צועק על אליהו למה עזרת להם עם השטיח והיה ברור לי שבסוף הוא גם ישפיע עליו לרעה ויגרום לו לשים להן עצור.
לצפיה ב-'כתבה נהדרת. ממש אהבתי והסכמתי עם כל מילה'
כתבה נהדרת. ממש אהבתי והסכמתי עם כל מילה
04/02/2018 | 12:01
5
159
לא אוהבת את גישת המגיע לי. טבעי להן שדניאל ואליהו יעזרו להן, הן מעולם לא חשבו להחזיר להם טובה, למשל במשימות חשיבה שסיימו ראשונות ודניאל ואליהו כמעט הודחו או אם הן היו שמות את רגב והלן לעצור, דניאל ואליהו לא היו מקבלים עצור, אבל הן חושבות רק על עצמן שזה בסדר לגמרי במשחק כל עוד אתה מבין שגם זוגות אחרים יכולים לשחק את המשחק ולא מתבכיין. מאד אהבתי אותן לפני הפרק אתמול. אכזבו בגדול.
לצפיה ב-'כמה שטויות'
כמה שטויות
04/02/2018 | 12:55
2
119
הפוך , הצביעות של דניאל ואליהו התגלתה ולא משהו אחר , העצור מוכיח שהבנים עזרו לבנות רק כדי שלא יצביעו להן אחרת אין שום הסבר לעצור הזה כי מה זה הועיל להם אסטרגית ? 
שהבנות יעזרו לבנים במשימות ? אתה שומע את עצמך ? הם כל כך חלשים שהם צריכים עזרה מ-2 הבנות ? לא חשבת לרגע שאולי עצם זה שהבנות לא הצביעו מעולם נגד דניאל ואליהו זה העזרה פה
גם אנחנו לא רואים הכל במצלמות , יש דינמיקה בין הזוגות שלא רואים , קשרים שבאמת נוצרים 
הבנות מעולם לא התבכיינו למרות שהן בחיסרון פיזי עצום מתחילת העונה במיוחד השנה שיש משימות מאוד פיזיות ועדיין כמו זינות אמיתיות , פייטריות הן שרדו שבוע אחר שבוע ולרוב כמעט לא היו מועמדות להדחה אז להגיד שהן בכייניות זה הזוי
לצפיה ב-'למה שיצביעו נגד מי שהציל אותן פעם אחרי פעם.היה עדיף להן'
למה שיצביעו נגד מי שהציל אותן פעם אחרי פעם.היה עדיף להן
04/02/2018 | 13:28
1
131
שלא יודחו. יכלו לעזור להם ולהצביע לרגב והלן. 
אני לא בעד הדוגמנים אבל אן וירדן נסחפו לגמרי ולא היה נעים לצפות בהן אתמול.
הן גרמו לי לחוש אמפתיה לדוגמנים. לא אוהבת התבכיינות ומגיע לי.
לצפיה ב-'גם אני לא אוהב התבכיינות'
גם אני לא אוהב התבכיינות
04/02/2018 | 13:51
120
ולכן הדוגמנים שעד הפרק ששמו להם עצור היו מבחינתי סבבה אבל 
התגובה שלהם לעצור הייתה הכי חסרת פרופרציה שראיתי מכל אלה שאי פעם בכל העונות שמו להם עצור 
אז תמשיך להגיד מה שנוח לך ולהתכחש למציאות

לצפיה ב-'ואני מציע לפני שמגיבים לראות את הפרקים שדניאל ואליהו'
ואני מציע לפני שמגיבים לראות את הפרקים שדניאל ואליהו
04/02/2018 | 13:00
1
184
התחרפנו שהם קיבלו עצור
לצפיה ב-'כולם מתבאסים קשות. אן ןירדן לקחו את זה צעד אחד רחוק מידי'
כולם מתבאסים קשות. אן ןירדן לקחו את זה צעד אחד רחוק מידי
04/02/2018 | 13:29
74
לצפיה ב-'דוקא מסכימה עם סמדר שילוני, בעיקר לגבי אן וירדן'
דוקא מסכימה עם סמדר שילוני, בעיקר לגבי אן וירדן
05/02/2018 | 13:59
11
101
אן וירדן הגזימו עם הטענות כלפי דניאל ואליהו, שגם להם יש "עצור". השיקול של דניאל ואליהו לעצור את אן וירדן היה נכון והכי הגיוני במשחק ויכול (ואולי גם זה גם יקרה בפרק הבא) להציל אותם מלהגיע אחרונים בגלל ה"עצור" שיש להם. אם כל הזוגות יגיעו בזמן ש-2 הזוגות ממתינים ל-15 הדקות לעבור, דניאל ואליהו שהגיעו לשם לפני אן וירדן יינצלו מהדחה. בשלב הזה אסטרטגיה היא גם חלק מכריע במשחק ואן וירדן טחנו לכולם ולנו את המוח עם ההאשמות והקיטורים הלא מוצדקים. הכי מצחיק היתה ההאשמה "אותכם מעניין רק המשחק". ואתכן לא?!
לצפיה ב-'שטויות ברסק עגבניות, אם הם היו שמים לנטע ועומר, לא לאן וירדן'
שטויות ברסק עגבניות, אם הם היו שמים לנטע ועומר, לא לאן וירדן
05/02/2018 | 14:13
10
102
היחידות שלא היו שמות להן לעולם עצור. ואל תשכחי שהן הגיעו ראשונות ללוח ההצבעה וחסו על הבנים שאם הן היו שמות להן גם עצור רק הם לבדם היו עומדים, גם אם הם היו שמים לנטע ועומר או לבנות עצור, כי רק להם היו אז 3 עצורים. אך אל תתני לעובדות לבלבל אותך...
לצפיה ב-'הבחירה היתה בין עומר ונטע לאן וירדן'
הבחירה היתה בין עומר ונטע לאן וירדן
05/02/2018 | 14:42
2
93
מאחר ולהלן ורגב אף אחד לא שם "עצור". פורסם שדניאל יוצא כעת עם נטע (או לפחות יצא), אז כניראה שהחברות עם נטע ועומר היתה יותר חזקה ואמיתית מאשר עם אן וירדן, למרות שהן חשבו שהן החברות הכי טובות שלהם, ולכן הן לא שמו לבנים "עצור". הן לא קראו נכון את המפה, והן יכולות לכעוס רק על עצמן. אני מבינה את האכזבה שלהן, אפילו את הכעס שלהן, אבל אני חושבת ש:               א. הן הגזימו בהאשמות, בטענות, בחימום יתר המתמודדים והיו כפויות טובה לגמרי     
ב. דניאל ואליהו היו חייבים לבחור בין 2 זוגות כדי להציל את עצמם מלעמוד לבד ב"עצור" וסכותם לבחור אסטרטגית או לפי צו ליבם.
לצפיה ב-'זכותם'
זכותם
05/02/2018 | 15:16
22
לצפיה ב-'זה שהוא יוצא עם נטע לא אומר שהוא יצא איתה במירוץ'
זה שהוא יוצא עם נטע לא אומר שהוא יצא איתה במירוץ
05/02/2018 | 15:23
90
לא היה שום קשר ביניהם במירוץ. אבל אחרי הבגידה באן אני מתאר לעצמי שהיא מחקה אותו, ובצדק. ואז הוא פנה לנטע, אם זה בכלל נכון השמועה הזאת שהם יוצאים.

ולא הן ממש לא הגזימו בהאשמות, בגלל שהן יכלו לגרום רק לבנים לעמוד בעצור והן לא עשו זאת. ולכן הן מרגישות נבגדות ובצדק. כי מדובר בבגידה כפולה, גם הישלו אותן שהם חברים שלהם במירוץ וכך גרמו להן לא לשים להם עצור, וגם תקעו להן סכין בגב.

אני רוצה להזכיר לך איך התנהגו דניאל ואליהו עצמם בפעם הראשונה ששמו להם עצור, וכמה הם הזכירו את המילה צביעות. "מחייכים לך בפנים, משחקים אותה חברים שלך, ותוקעים לך סכין בגב" מילים שלהם עצמם. לא שמעתי אותך או אף אחד מהצבועים פה אז מתלונן על תגובתם.
לצפיה ב-'נראה לי שהיא מתכוונת לאלמנט הרגשי, לא האסטרטגי'
נראה לי שהיא מתכוונת לאלמנט הרגשי, לא האסטרטגי
05/02/2018 | 14:54
6
79
וגם לי, האמת, הרגיש קצת מוגזם כל ההתפרצות של אן וירדן על הבנים. אמנם מראש לא הבנתי למה הם שמו להם ולא לנטע ועומר. זה היה גם יותר הגיוני מבחינה אסטרטגית, וגם מוציא אותם ללא רבב בקטע האנושי.

ואני גם מאמין שההחלטה לתת לאן וירדן עצור נבעה, בין היתר, מהויכוח שהיה ביניהם לגבי העזרה על השטיח ואיזה רצון מטופש להראות ש"הנה אנחנו לא שפוטים שלהם". יכול להיות שבלי הויכוח הזה - הם היו חושבים קצת יותר עם השכל וקצת פחות עם האגו והיו נותנים את העצור לנטע ועומר.

אבל התגובה של אן וירדן לא היתה "מה אתם מפגרים לשים לנו עצור? זה לא חכם מבחינתכם". התגובה שלהם היתה על הבגידה הנוראית של חברים שלנו ששמו לנו עצור, ולא פלא שכשהן התעמתו עם הבנים - לפחות בנקודה האנושית - הבנים שכנעו אותי יותר. המשפט שלהם "לא שמנו לכן רגל בחיים, שמנו לכם עצור במשחק" נשמעה הרבה יותר פרופורציונאלית מההתבכיינות של אן וירדן.

שמו לכם עצור? סבבה. אז מעכשיו והלאה תשימו להם גם. אבל לבוא ולהגיד איך שמתם לנו עצור אם אנחנו חברים שלכם זה כמו לשחק כדורגל בשכונה נגיד חבר שלך מהכיתה ולכעוס עליו שהוא הבקיע לך. חלאס, זה משחק...

האלמנט הרציונאלי היחיד בהתבכיינות של אן וירדן היתה שהן עצמן נמנעו עד כה לשים לבנים עצור, ולכן זו כאילו הפרת אמון ביניהן. אבל זה גם שטויות. הבנים הרוויחו ביושר את ההימנעות מהעצור של אן וירדן - בכך שעזרו להם הרבה עד כה. אז עכשיו האיזון הופר והם שמו להם עצור? טיפשי, חסר מחשבה, לגיטימי, ולכן יקבלו את שלהם בחזרה בעצורים הבאים מעתה והלאה, ובזה אן וירדן צריכים להתרכז ולא בבכיינות של מה עשיתם לנו בגדתם בנו.
לצפיה ב-''
05/02/2018 | 15:14
8
לצפיה ב-'בגלל שזו בגידה כפולה וכבר הסברתי למה מיליון פעם.'
בגלל שזו בגידה כפולה וכבר הסברתי למה מיליון פעם.
05/02/2018 | 15:25
40
לצפיה ב-'הנה שוב הציטוטים של הבנים, גם זה נשמע לך יותר פרופורציונאלי?'
הנה שוב הציטוטים של הבנים, גם זה נשמע לך יותר פרופורציונאלי?
05/02/2018 | 18:34
64
כל הזוגות , אתה לא יודע לדעת את הפרצוף האמיתי שלהם" ,
 "אנשים שיכולים לבוא אליך ולהגיד לך בוקר טוב וזה , אנחנו אוהבים אותך
בשלב שיהיה להעמיד אותך על הקרש , הם לא יעמידו אותך על הקרש , הם יתנו לך בעיטה"
"הדבר שאני הכי שונא זה צבועים , זה מבחינתי פאתט , אלה אנשים מסכנים בלי עמוד שדרה"
לצפיה ב-'מעניין'
מעניין
05/02/2018 | 18:45
2
55
"הבנים הרוויחו ביושר את ההימנעות מהעצור של אן וירדן - בכך שעזרו להם הרבה עד כה. " = אן וירדן מעולם לא ביקשו את עזרתם אבל כן הודו להם המון על כך
אבל אתה בעצם אומר
שהבנים עזרו להם עד עכשיו לא מתוך כוונות טובות , אלא מתוך אסטרטגיה נטו שככה הבנות לא יצביעו להם בחיים
כל הזוגות בלי יוצא מהכלל כולל בעונות קודמות מקבלים בצורה קשה את העצורים שהם מקבלים , והרבה מהם גם בצורה לא פרופרציונלית בכלל
לעומת הבנים לאור הציטוטים הנ"ל היו דווקא יחסית רגועות
לצפיה ב-'לא מזמן הזכרתי חלק מהציטוטים האלה בפורום'
לא מזמן הזכרתי חלק מהציטוטים האלה בפורום
05/02/2018 | 21:30
1
62
ואני אסביר שוב את דעתי בעניין, שכנראה לא הובנה.

אני חושב שהעצור שדניאל ואליהו נתנו לאן וירדן הוא מאד טיפשי בקטע האסטרטגי, ומאד לא לעניין בקטע האנושי, במיוחד לאור העובדה שהם עצמם, כשקיבלו עצור, מחו נגד הצביעות של אנשים שרגע אחד מחייכים לך בבוקר ושניה אחרי זה נותנים לך עצור, שזה בדיוק מה שהם עצמם עשו לבנות. מסכים גם איתך וגם עם סטיילהוק בעניין הזה.

באותו הפרק גם אמרתי שאהבתי שתגובת ההלם הראשונית של הבנות התפוגגה די מהר, ואת מקומה תפשו אנרגיות טובות ודרייב טוב להתקדם קדימה. זו התגובה הנכונה והראויה לעצור.

מה שכתבתי בתגובה לפרק האחרון, נוגע רק לעניין שינוי האווירה אצל הבנות, שבמקום להמשיך להתעלם מהבנים, להמשיך להתרכז במשימות ולהוכיח לכולם שצוחק מי שצחוק אחרון, הם עברו לסוג של בכיינות הדדית עם רגב ולאחר מכן גם בעצור. אני חושב שזה מיותר, לא ראוי, ולא מתאים להן.

היו צריכות להמשיך באותה גישה של לשים פס על העצור ולהוכיח את מה שאתן רוצות להוכיח על השטיח, ולא בהתנצחויות וויכוחים מיותרים, שבהם הם גם לא יצאו באור הכי טוב, מהסיבות שכתבתי ואין צורך לחזור.

על פניו נראה שהיתה סוג של הבנה בשתיקה בין הבנים לבנות שאנחנו עוזרים לכם - אתם נמנעות בעצור. הבנים החליטו להפר את ההבנה הזאת - לא נחמד, אבל גם לא דורש את ההתבכיינויות וההתנצחויות האלה. הדבר היחיד שזה דורש זה לדהור לשטיח ולהוכיח לבנים בלג הבא שהפרת האמון היתה מאאאאאאד לא משתלמת. זה הכל.

מקווה שעכשיו זה יותר מובן.

יאללא הולך לראות את הפרק הבא...

לצפיה ב-'אני מסכים לחלוטין'
אני מסכים לחלוטין
05/02/2018 | 21:59
48
שהבנות היו צריכות להתרכז בלעבור את המשימות ולהוכיח שהן לא צריכות עזרה מהבנים .
מה שבסוף הלג הזה הן כן הוכיחו שהם הגיעו מקום שלישי , כמעט שני עם העצורץ
מה שכן , המירוץ כנראה משפיע על אנשים ברמות שקשה לשפוט אותם.
לכן כשראיתי את העצבים שחטפו הבנים אמרתי בהתחלה שלא אשפוט אותם על מה שהם אמרו , אקח בחשבון שהם היו בהלם וזה לחץ המשחק והאמוציות עולות.
רק התעצבנתי כמו שאמרתי והסכמת עם זה על הצביעות שמה שהם עשו להם הם עשו לבנות "אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך"
לצפיה ב-'למי שפספס, הפרק האחרון עלה באתר רשת, כולל הפרומו לפרק הערב'
למי שפספס, הפרק האחרון עלה באתר רשת, כולל הפרומו לפרק הערב
05/02/2018 | 02:58
94
המירוץ למיליון, עונה 6, פרק 29: העולם מתהפך

לצפיה ב-'ציטוטים נבחרים מהפעם הראשונה שדניאל ואליהו קיבלו עצור'
ציטוטים נבחרים מהפעם הראשונה שדניאל ואליהו קיבלו עצור
05/02/2018 | 09:26
1
104

"כל הזוגות , אתה לא יודע לדעת את הפרצוף האמיתי שלהם" ,
 "אנשים שיכולים לבוא אליך ולהגיד לך בוקר טוב וזה , אנחנו אוהבים אותך
בשלב שיהיה להעמיד אותך על הקרש , הם לא יעמידו אותך על הקרש , הם יתנו לך בעיטה"
"הדבר שאני הכי שונא זה צבועים , זה מבחינתי פאתט , אלה אנשים מסכנים בלי עמוד שדרה"
לצפיה ב-'בדיוק, הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו '
בדיוק, הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו
05/02/2018 | 09:37
78
יצא גם צבוע וגם מטומטם. ברכותיי.

לצפיה ב-'המשימות והנסיעות לא מאוזנותמבחינת הזמנים'
המשימות והנסיעות לא מאוזנותמבחינת הזמנים
05/02/2018 | 13:29
1
104
כל ההפרשים של דו קרב נמחקו בגלל נסיעה ארוכה אחר כך. מרגיש שיש הרבה משימות "מיותרות" שהמטרה היחידה שלהם להתיש את הזוגות מבחינה פיזית או מנטלית אבל לא משנות כלום למיקום במירוץ
לצפיה ב-'נראה שרוב המשימות הפיזיות נועדו למנוע מהבנות להגיע ראשונות'
נראה שרוב המשימות הפיזיות נועדו למנוע מהבנות להגיע ראשונות
05/02/2018 | 14:16
110
לשטיח. בגלל זה הן לא הגיעו אפילו פעם אחת. כי תמיד שהן הובילו ההפקה דחפה ים של משימות כובד וסיבולת, בידיעה ברורה מי חזקים במשימות הללו ומי לא. גם עכשיו אם לא היה להם עצור הן היו ראשונות.
לצפיה ב-'ביג דיל מעצור'
ביג דיל מעצור
03/02/2018 | 21:46
11
296
דיי לעשות סיפור מעצור זה חלק מהמשחק מפגרות! הם לא יכולים להשים עצור לעצמם!
לצפיה ב-'האמת שבקטע הזה אני די מבין את הבנים...'
האמת שבקטע הזה אני די מבין את הבנים...
03/02/2018 | 23:19
2
216
לכן כ"כ שמחתי לדעת שיש סיכוי שהם ישארו.

הרי הם כן עזרו לבנות (את החלק עם הסירה לא ראיתי, אבל אני מקווה שמתישהו יצא לי להשלים את זה) וכן היו לצידם במהלך המירוץ.

לכן, אני מבין את התסכול של הבנות, אבל אין שום סיבה שבגלל זה הם יאבדו את החברות שלהן עם הבנים
לצפיה ב-'תמיד מדברים כאילו הבנות לא עזרו לבנים'
תמיד מדברים כאילו הבנות לא עזרו לבנים
03/02/2018 | 23:35
189
אולי פיזית הן לא עזרו להם, אך הן גם לא שמו להם עצור. אם הן היו כמו טוהר ואוולין, רגב והלן, הבנים היו היחידים שמקבלים עצור. 

עדיף או לא לעזור בכלל (להיות תחרותיים נטו) או להפסיק לעזור בשלב מסוים מאשר לעזור ומהצד השני לשים עצור. 
אני לא מבינה את הבנים בכלל. אני אמשיך להגיד אטימות רגשית וטמטום אסטרטגי כי זה בדיוק מה שזה. 
כואב לי על אן וירדן שאשכרה היו תמימות וראו תחרות אבל גם ראו אנשים בתחרות ובאמת האמינו... וקיבלו דריסה ברגע הראשון שהבנים לא יכלו לעצור את הלן ורגב. עדיף להן הזוגות האחרים מאשר אחד שמעמיד פנים. 
לצפיה ב-'מה אתה מבין? שהם הבטיחו לעצמם 3 קולות בעצור עד הגמר?'
מה אתה מבין? שהם הבטיחו לעצמם 3 קולות בעצור עד הגמר?
04/02/2018 | 02:43
152
עוד שהיה להם את האפשרות לשים עצור לנטע ועומר להדיח אותם ולהבטיח שיוויון מול רגב והלן? איך זה מסתדר לך מבחינה אסטרטגית להבטיח שרק אתה תעמוד בעצור?
לצפיה ב-'הם לא יכולים לשים עצור לעצמם, אבל הבנות יכלו לשים להם'
הם לא יכולים לשים עצור לעצמם, אבל הבנות יכלו לשים להם
04/02/2018 | 02:39
144
ורק בגלל שריחמו עליהם לא שמו להם ועומדות איתם. אבל מעכשיו והלאה הן כן ישימו להם ובצדק. והבנים היחידים שיעמדו בעצור. אחלה אסטרטגיה לשני הדבילים שאפילו לא מבינים שירו לעצמם בראש אסטרטגית. והמשחק הזה כמו כל משחק חברתי הוא אסטרטגי. ומי שלא יודע להתנהל אסטרטגית מפסיד.
לצפיה ב-'אן וירדן אתמול היו בלתי נסבלות. ההתבכינות וההתקרבנות'
אן וירדן אתמול היו בלתי נסבלות. ההתבכינות וההתקרבנות
04/02/2018 | 12:03
6
121
לא מחמיאה להן.
לצפיה ב-'הנה עוד אחד מהמושפעים'
הנה עוד אחד מהמושפעים
04/02/2018 | 12:36
2
107
תראה תוכניות קודמות ותראה איך הגיבו דניאל ואליהו לעצור

לצפיה ב-'אני מחכה לרגע שהבנות יצטרפו לקואליציית העצור נגד הבוגדים'
אני מחכה לרגע שהבנות יצטרפו לקואליציית העצור נגד הבוגדים
04/02/2018 | 13:11
101
הם עוד יחושו על בשרם מה זה לפעול בלי מוח, כשהם יעמדו לבדם בעצור.
לצפיה ב-'ראיתי את כל הפרקים. ההתבכינות וההתקרבנות של אן וירדן'
ראיתי את כל הפרקים. ההתבכינות וההתקרבנות של אן וירדן
04/02/2018 | 13:25
110
שברה שיאים חדשים.
צר לי שאני לא מושפעת מהדעה שלך.... ויש לי דעה משלי.
הן הגזימו לגמרי בתגובה שלהן. תתבכיינו סבבה. לא נעים לקבל עצור אבל בלי הפסקה כולל לכלוכים בלתי פוסקים. די. אף אחד לא חייב לכן כלום.
לצפיה ב-'הן יסתדרו גם בלי המחמאות של צבועים כמוך'
הן יסתדרו גם בלי המחמאות של צבועים כמוך
04/02/2018 | 13:09
2
46
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחחחחח'
חחחחחחחחחחחחחחחח
04/02/2018 | 13:26
33
לצפיה ב-'מי תלה להן ת'שטיח? (ובקיצור: מיתלהפופיתה)'
מי תלה להן ת'שטיח? (ובקיצור: מיתלהפופיתה)
05/02/2018 | 00:17
35
לצפיה ב-'בקשר לאן וירדנה'
בקשר לאן וירדנה
03/02/2018 | 23:26
3
270
זה לא נראה נוראה  כזה לא יפה הם התנהגו יפה וזה רק המשחק תסתכלו על זה שהם עזרו לכם ואתם רק חמישה וצריכה לשם עצור למשהו וזה בצדק ،אני אישית לא ראיתי שהם  לא בסדר שתחזרו הבית ותסתכלו מהצד תראו שזה בסדר ,אתם כעסתים סתם וגם חמימו אותכם אנשים אחרים במקום שתרגעו ותחשבו אחרת 
ועכשו האנשים החמודים בשלב הזה הם נטע ועומר 
לצפיה ב-'איזה צדק? מה עם נטע ועומר? '
איזה צדק? מה עם נטע ועומר?
03/02/2018 | 23:46
1
217
אטימות רגשית וטמטום אסטרטגי להצביע לבנות ברית במקום לאחים שגם יכלו לקבל עצור ושאין להם תקשורת איתם (גם נטע ועומר זוג שפיזית יותר מאיים ובאותו הזמן הזוג שכמעט הודח והזוג שלאחרונה היה צמוד לבנים).
והבנות בהחלט הכירו תודה. מה עם זה שהבנות לא הצביעו לבנים? אם הן לא היו תמימות ובאמת מרגישות שהם חברים, הן היו יכולות להצביע להם ואז הם היו הזוג היחיד שמקבל עצור. 

אן וירדן התנהגו יפה מאוד ואז קיבלו סתירת לחי מצלצלת מזוג שהן חשבו שהתחברו אליו. 
עדיף לא לעזור מאשר לעזור לזוג בנות צעירות (אשכרה תמימות) ולתת הצגה ואז לדפוק להן עצור מהצד השני (וגם להיתמם כאילו לא הייתה להם ברירה חח). 

לצפיה ב-'ועכשיו נטע ועומר יעקפו את שניהם למקום הראשון לחצי הגמר.'
ועכשיו נטע ועומר יעקפו את שניהם למקום הראשון לחצי הגמר.
04/02/2018 | 02:36
172
ככה זה ששניים רבים, השלישי מנצח. ומעכשיו לבנים יש 3 קולות בעצור ולא יראו גמר. אז איזו מין אסטרטגיה מטומטמת זאת? אם רוצים להתאבד קחו רובה ופשוט תירו לעצמכם בראש, זה הרבה יותר חלק ופחות כואב, מלהבטיח לעצמכם 3 קולות בעצור רגע לפני הגמר.
לצפיה ב-'אתה טועה ובגדול, כי אם אן וירדן היו שמות לבנים עצור'
אתה טועה ובגדול, כי אם אן וירדן היו שמות לבנים עצור
04/02/2018 | 02:32
183
רק הבנים שהיו להם 3 קולות היו עומדים והן לא היו עומדות איתן. וזאת עובדה.
לצפיה ב-'בפרק הבא בין השעתיים של TAR 30 היסטוריה בהתהוות '
בפרק הבא בין השעתיים של TAR 30 היסטוריה בהתהוות
01/02/2018 | 05:48
13
291
לראשונה בתולדות TAR על כל גרסאותיו, הצמדים במירוץ יחליפו בני זוג באמצע המירוץ ולא ימשיכו לרוץ עם אותו בן זוג שאיתו נרשמו יחד למירוץ. וזה קורה בלג השביעי של המירוץ למיליון האמריקאי מס' 30. לאחר שכבר היו לנו בעונה הזאת שני דו-קרבים ראשונים בתולדות המירוץ האמריקאי + הצעת נישואין בשידור חי. העונה הזאת ללא ספק הולכת להיות עונה היסטורית אפית שלא תישכח עוד הרבה מאוד זמן. השאלה כמה זמן ייקח עד שהשפעת העונה הזאת תגיע גם למירוץ הישראלי....
לצפיה ב-'אם העונה היתה החלפת זוגות בארץ'
אם העונה היתה החלפת זוגות בארץ
01/02/2018 | 13:06
231
אין לי ספק שבפרק הבא אן היתה מקבל את דניאל בגלל העצור ששמו להם. חוק ראשון של הפקה זה שאם אפש לסכסך עוד יותר אז למה לא.

אני גם בטוח שטוהר היה מקבל את הלן כדי לסחוט ממנו בסוף שבכל זאת אוולין הבת זוג הכי טובה בשבילו למירוץ.

רגב היה מקבל את אליהו למשימה שבה אחד מבני הזוג חייב לשיר

צימודים נוספים?

לצפיה ב-'אני לא צופה בעונה עדיין - מה זאת הצעה בשידור חי?'
אני לא צופה בעונה עדיין - מה זאת הצעה בשידור חי?
01/02/2018 | 13:55
1
152
כבר היתה עונה עם הצעת נישואים
לצפיה ב-'כן כבר היו הצעות נישואים בעונות קודמות.... אבל '
כן כבר היו הצעות נישואים בעונות קודמות.... אבל
01/02/2018 | 23:00
161
לא הכל בבת אחת. העונה יש הכל בבת אחת, גם הצעת נישואין בשידור חי בפיטסטופ אחרי שהגיעו מקום ראשון, גם דו-קרב (2 עד עכשיו), בין הצמדים בפעם הראשונה בהיסטוריה של המירוץ האמריקאי, וגם לראשונה בתולדות TAR על כל גרסאותיו החלפת בני זוג באמצע המירוץ.
לצפיה ב-'אגב גם העונה ה-26 היתה מיוחדת '
אגב גם העונה ה-26 היתה מיוחדת
03/02/2018 | 23:42
7
87
מבחינת הזוגות כאשר חלק מהזוגות היו זוגות שצוותו יחד למירוץ (לא הכירו קודם...'בליינדייט')
והמעניין שלגמר הגיעו 3 זוגות שהיו 'בליינדייט'...
לצפיה ב-'זה לא אותו דבר כמו להגיע עם מישהו ולהמשיך עם מישהו אחר'
זה לא אותו דבר כמו להגיע עם מישהו ולהמשיך עם מישהו אחר
04/02/2018 | 00:57
6
76
למרות שאהבתי את עונה 26 ואת הבליינדייטים יותר מאת הצמדים שהגיעו ביחד. אך עדיין, זה לא אותו דבר להחליף בן זוג שנרשמת ובאת איתו, בחלק מהמקרים אפילו בן משפחה, במישהו אחר זר שאתה לא מכיר ושהאינטרס שלו מנוגד בכלל לשלך. שלא לדבר בכלל שבמקרה כזה תצטרך לדאוג גם לפרטנר שלך, שיהיה מצוות למישהו אחר.
לצפיה ב-'תוכל להסביר איך זה מתבצע?'
תוכל להסביר איך זה מתבצע?
04/02/2018 | 10:22
3
49
כלומר לכמה זמן נמשכת ההחלפה? איך קובעים מי הולך עם מי? האם זה נעשה רק פעם אחת במירוץ או כמה פעמים? ומה קורה אם זוג "מעורב" מגיע לנקודת הסיום? או שההחלפות לא נעשות לקראת סיום הלג?
לצפיה ב-'אין לי מושג, זה עוד לא קרה בשום גרסה של TAR בעולם'
אין לי מושג, זה עוד לא קרה בשום גרסה של TAR בעולם
04/02/2018 | 11:25
2
46
ביום חמישי בפרק הכפול שישודר זאת תהיה הפעם הראשונה ואז נראה גם איך זה אמור להתבצע בדיוק, וגם לכמה זמן בכלל מדובר....

לצפיה ב-'חשבתי שכבר היה...'
חשבתי שכבר היה...
04/02/2018 | 13:45
1
43
אם תוכל לעדכן אשמח.
לצפיה ב-'לא היה, רק ביום חמישי בפרק הבא של שעתיים זה יהיה'
לא היה, רק ביום חמישי בפרק הבא של שעתיים זה יהיה
04/02/2018 | 14:28
23
לצפיה ב-'עדיין זה היה משהו קצת שונה ומעניין '
עדיין זה היה משהו קצת שונה ומעניין
04/02/2018 | 16:21
1
43
כמדומני גם בעונה ה27 הם ליהקו זוגות מיוחדים (יוטיוברים וכוכבי רשת..)
לצפיה ב-'בכל כמה עונות הם עושים עונה מיוחדת, היתה גם עונת המשפחות'
בכל כמה עונות הם עושים עונה מיוחדת, היתה גם עונת המשפחות
05/02/2018 | 00:33
40
שנסעו עם קארוונים ברחבי ארה"ב ולא יצאו ממנה.
מה שעוד לא היה וספק אם בכלל יהיה זו עונה רק של בנות או רק של בנים.
יהיה מאוד מעניין לראות עונה רק של בנות, בשביל לראות את האינטרקציה ביניהן.
לצפיה ב-' יש מצב שזה יקרה גם כאן??'
יש מצב שזה יקרה גם כאן??
05/02/2018 | 21:24
1
16
לצפיה ב-'יש, אך לא נראה לי שכבר בעונה הזאת בשלבים מתקדמים כאלה'
יש, אך לא נראה לי שכבר בעונה הזאת בשלבים מתקדמים כאלה
06/02/2018 | 01:51
22
אם זה היה זה היה קורה באמצע העונה, לא רגע לפני הגמר.
לצפיה ב-'פרק 28 - דרמה בקירגיסטן'
פרק 28 - דרמה בקירגיסטן
31/01/2018 | 18:30
13
221
הערב במירוץ, הזוגות מגיעים לקולנוע ונכנסים לסרט אותו הם לא ישכחו לעולם!
לצפיה ב-'ואני חשבתי שהפרק של הלקט היה מיותר'
ואני חשבתי שהפרק של הלקט היה מיותר
01/02/2018 | 13:54
171
טעיתי! הפרק הזה היה אפילו מיותר יותר.

כבר היתה משימת התמונות בהוואי והראו להם תמונות של המשפחה לפני כמה פרקים. כמה אפשר עם המשפחות?

מתוך 19 עונות של TAR שראיתי (and counting) זכורה לי רק פעם אחת שקיבלו איזה משהו מהמשפחות.

מיותר
לצפיה ב-'אני חושב שהיה פרק מעולה'
אני חושב שהיה פרק מעולה
01/02/2018 | 14:02
153
הקטע עם הסרטונים של המשפחות תמיד מרגש אותי

רק הקטע עם ה-USB היה קצת מיותר בעיני...
מה הרעיון כאן? זה סתם עיכב את הזוגות...
לצפיה ב-'נעים מאד, אנחנו משפחת ...'
נעים מאד, אנחנו משפחת ...
02/02/2018 | 07:13
6
205
מכל הפרק נזכור את הסרט והמפגש עם המשפחות.
נדמה לי, שיותר ממה שרצו שהמתמודדים יחוו משהו מהבית, רצו שאנו הצופים נגבש יותר דעה על המתמודדים.
ואני חושבת שזה הצליח.
נראה לי שכל אחד מאיתנו כבר די גיבש דעה מי השלישיה ומי הפייבוריט שלו והמפגש עם המשפחות חיזק את הבחירה.

מודה, [ונכתב כאן באיזו הודעה], דעתי על אן וירדן די התקלקלה לאחר שהבנים החליטו לעצור אותן והתגובות שלהן לא איחרו לבוא.
והפרומו לפרק הבא וההערות של אן וירדן, נו, גם זה לא תרם להמשך הידרדרות דעתי לגביהן, בעיקר לגבי אן.
אם 'החזקתי'  מהן בהתחלה, עכשיו, באמת, אבל הייתי שמחה לא לראות אותן ממשיכות.
הלן ורגב, על פי שניות בודדות מהפרומו ... פתאום מתגלה הלן אחרת לגמרי, רגב הוא רגב וכל מילה פשוט מיותרת, אבל הלן, אם הפרומו מעיד על מה שיהיה, גם היא מפלצת לא קטנה ו ... חבל.

ומה עם נטע ועמר?
ווי, הם מקסימים אלו.
יש להם קטעים מעצבנים, אבל הם מקסימים.
והמפגש עם המשפחה עשה להן כל כך טוב, וגם לנו, לי, כצופה.
עומר שדואג לאוטו שלו ["הוצאת את האוטו מהמוסך?, ...עכשיו אני רגוע, האוטו בחניה..."]
נטע שמתגעגעת לאמא והבית אבל "אחרי שראיתי אתכם אז לא"
מקסימה הילדה הזו, ועומר, פשוט אח מדהים.
ולראות איך הם גדלו, התחברו ונקשרו במהלך החודש הזה, תענוג צרוף.

אוולין וטוהר, הם פשוט זוג קסם.
הם כל מה שאפשר להגיד על איך זוגיות צריכה להיראות. והילדה שלהם, ראיתם את הבובונת הזו? copy של אבא שלה, ו- וואלה, שירלי טמפל עם התלתלים האלה.

דניאל ואליהו, בעיני זוג מקסים, אמיתי, לא 'משחק אותה' אלא משחק את המשחק, גם במחיר ה"פופולאריות" שלו.
הם באו לנצח והם יעשו הכל, במסגרת ורוח המשחק, להצליח.
ומי שיש לו בעיה עם הגישה, ז"בשו!

אוולין וטוהר,דניאל ואליהו ועומר ונטע
מאד מאד מאד מקווה לראות אותם בשלישית הגמר.
כרגע זה נראה כמו תסריט בדיוני, אבל כבר נוכחנו לדעת שלפעמים הבידיון עולה על המציאות

לצפיה ב-'מסכימה איתך לגבי אן וירדן.'
מסכימה איתך לגבי אן וירדן.
02/02/2018 | 09:18
4
155
גם עם עכשיו הבנים החליטו לעצור אותן, הן צריכות להודות על כל העזרה שהם העניקו להם עד כה.
ייתכן מאוד והן לא היו מגיעות לשלבים האלו ללא העזרה של הבנים. הם עזרו להם 3 פעמים - פעם עם הזזת הרפסודה שלהם שנתקעה, פעם כשהן רבו בניהן והם ניסו לעזור ולהשכין שלום ופעם עם השטיח.
לולא העזרות הללו, יתכן והיו מודחות כבר מזמן.
ובסופו של יום, זה לא משחק של מי עוזר יותר לשני, אלא מגיע השלב שבו צריך לחשוב טקטית על מה יותר עוזר להם. הרי הם באו לנצח ולא למצוא בני זוג.
אני מבינה שאן וירדן יהיו בשוק ויתעצבנו, אבל יאללה - תשחררו. תגידו תודה על מה שהיה עד עכשיו, ותמשיכו הלאה.
לצפיה ב-'שטויות'
שטויות
03/02/2018 | 16:50
2
96
הבנות התעצבנו בצדק על צביעות מצד הבנים , רגע אחד הם עוזרים להם במשימה (למרות שלא ביקשו אותה) ורגע אחרי שמים להם עצור
זה לגיטימי לשים עצור אבל אל תהיה צבוע , אל תשחק אותה חבר ואז תבוא ותדקור
ודרך אגב גם הם דניאל ואליהו התעצבנו בלי פרופורציות בכלל ששמו להם עצור
אן וירדן למליון

לצפיה ב-'צודק, ולאן וירדן יש מעתה והלאה את כל הזכויות לשים עצור לבנים'
צודק, ולאן וירדן יש מעתה והלאה את כל הזכויות לשים עצור לבנים
03/02/2018 | 17:21
85
אחרי שהם שמו להן, ובכך להפוך לשלושה קולות של עצור נגדם. מה שאומר שמעתה ואילך אם אן וירדן ישרדו את הלג הזה, רק דניאל ואליהו יקבלו עצור, ולא משנה בכלל אם הם ישימו עצור לבנות או לצמד אחר, כי רק להם יהיו 3 קולות של עצור. בקיצור ירו לעצמם בראש, וייצטרכו לעבוד קשה מאוד בשביל להגיע לגמר.
לצפיה ב-' צביעות בלתי נסבלת של הבנים'
צביעות בלתי נסבלת של הבנים
03/02/2018 | 19:39
75
אגב זה לא שהבנים לא הרוויחו כלום מהברית הזאת. הן לא שמו להם עצור, הן לא חלמו לשים להם עצור. 

אני ממש שונאת שהבנים עשו פני בני ברית וברגע שיכלו, ברגע שזה נוח (אבל בהחלט לא ברירה אחרונה ויחידה שהייתה להם ) ובשיא האכזריות הם מצביעים לבנות. צביעות ובגידה ממעלה ראשונה. 
הם גם הולכים וימשיכו להתייפף על זה ש"ככה המשחק", "זו בחירה אסטרטגית"
אם זה המשחק למה אתם מתבכיינים על עצור כל הזמן? אם אתם כל כך חזקים וחכמים למה אתם מרגישים צורך לעצור זוג בנות? ואיזו מן אסטרטגיה להצביע לזוג שבחיים לא היה מצביע לכם ולא מאיים עליכם בדרך למיליון? והן גם לא היו אחרונות 
אטימות רגשית וטיפשות אסטרטגית. 
לצפיה ב-'מסכמה '
מסכמה
03/02/2018 | 23:34
48
��
לצפיה ב-'נו באמת, את נגד אן וירדן וטוענת שההפקה עוזרת להן הרבה לפני'
נו באמת, את נגד אן וירדן וטוענת שההפקה עוזרת להן הרבה לפני
02/02/2018 | 14:48
141
שהבנים החליטו לשים להן עצור.
ועל 'עזרה' כזאת נאמר: שמור אותי מאוהביי, כי משונאיי אשמר בעצמי.
לצפיה ב-'הפרק הזה הוכיח לי שהמשימות העונה הזויות ברמות של אברבנל'
הפרק הזה הוכיח לי שהמשימות העונה הזויות ברמות של אברבנל
02/02/2018 | 14:57
3
147
כמו המשימה עם ה'צינור' והעברת המיים. הרי ברור לכל בר דעת שהמשימה הזאת נועדה לקדם את הצמדים הגבוהים ולהחליש את הבנות. רק עיוור לא יראה את זה. וכמה פעמים לעזאזל בעונה אחת צריך לדחוף את המשפחות לפריים? טוב, הבנו שכל ריאליטי ישראלי צריך להפוך לסרט טורקי סוחט דמעות, אבל יש גבול לכל תעלול וזה מתחיל כבר להימאס מכל הדרמה בשקל הזאת. שלא לדבר בכלל על ים הפרסומות, מתוך פרק של כמעט שעתיים, שעה שלמה רק פרסומות. די! תנו לצפות במירוץ נטו, כמו ב TAR האמריקאי. לא פלא שיותר ויותר צופים נוטשים את העונה באמצע.
לצפיה ב-'לגבי משך הפרק...'
לגבי משך הפרק...
03/02/2018 | 23:26
2
90
דווקא אם אני זוכר נכון - פעם הפרקים היו נמשכים שעתיים ורבע (או קצת יותר).
בגלל שהורידו את הפתיח ואת ההפסקות של הפרסומות הפרקים הפכו להיות באורך שעה וארבעים וחמש דקות.

ככה שיש יותר הפסקות - אבל הן הרבה יותר קצרות...

לגבי המשימות - אני די מסכים איתך, אבל מצד שני - אני חושב שאין מה לעשות - המירוץ הוא דבר פיזי בסופו של דבר...
כלומר, בסופו של דבר הוא חייב לכלול משימות שדורשות יכולות פיזיות.

לצפיה ב-'לדעתי הפרקים קצרים יותר'
לדעתי הפרקים קצרים יותר
03/02/2018 | 23:35
61
גם בגלל פיצול הערוצים... הם כנראה יודעים מה משודר מולם בערוץ 12 ולכן הפרקים יותר 'מתוקתקים'... חבל שהמירוץ עצמו לא 'מתוקתק' ככה...
לצפיה ב-'אין לי בעיה שיהיו משימות פיזיות, אבל יש יותר מדי מהן העונה'
אין לי בעיה שיהיו משימות פיזיות, אבל יש יותר מדי מהן העונה
04/02/2018 | 01:03
60
ויחסית לעונות קודמות, העונה הזאת כבר מזמן עברה את מכסת גבול הטעם הטוב של המשימות הפיזיות ובעיקר של משימות הכובד והסיבולת. לעומת זאת, יש מעט מדי משימות שדורשות חשיבה, אינטליגנציה ויצירתיות.
לצפיה ב-'אני בחו״ל איך אני רואה את הפרק של היום?'
אני בחו״ל איך אני רואה את הפרק של היום?
31/01/2018 | 19:29
2
86
בבקשה עזרו��
לצפיה ב-'נראה לי שתהיה לך בעיה בגלל שאפשר לצפות בפרקים'
נראה לי שתהיה לך בעיה בגלל שאפשר לצפות בפרקים
01/02/2018 | 14:03
1
75
רק מהארץ אם אני לא טועה...

את יכולה לנסות להיכנס לאתר של רשת ולראות אם את מצליחה לראות דרך שם...
לצפיה ב-'אפשר לנסות גם באפליקציה'
אפשר לנסות גם באפליקציה
03/02/2018 | 12:30
15
לצפיה ב-'מצחיק שרק לפני חודש החל המירוץ האמריקאי והם כבר כמעט כמונו'
מצחיק שרק לפני חודש החל המירוץ האמריקאי והם כבר כמעט כמונו
28/01/2018 | 12:29
8
171
5 פרקים שודרו כבר, שכל פרק זה לג שלם ב TAR. כמו כן, 4 צמדים מתוך 11 כבר הודחו מהמירוץ, ונקודה ראשונה ללא הדחה כבר נוצלה, כולל הספיד באמפ של הצמד האחרון שהגיע אליה ושלא הודח. מה שאומר שנותרו 7 צמדים במירוץ האמריקאי שביום חמישי הקרוב בפרק הבא שישודר הם יישארו כבר 6 צמדים בלבד במירוץ. צמד אחד יותר מבמירוץ הישראלי. אבל בקצב שבו משודר כל לג אצלנו לעומת אצלהם, תוך פרק-שניים הם עוברים אותנו. מה שאומר שהגמר של TAR ישודר הרבה לפני הגמר של המירוץ למיליון הישראלי.

והם עוד משדרים רק פעם בשבוע, בעוד שאנחנו משדרים פעמיים בשבוע.
לצפיה ב-'ממש לא סובל את המרתון הזה'
ממש לא סובל את המרתון הזה
28/01/2018 | 20:32
7
153
מהיר מדי בשביל להספיק בכלל להתחבר למישהו ומרגיש כמו תקציר של הדבר האמיתי. אני יודע ש-TAR אמור להיות הדבר האמיתי אבל עד כמה שניסיתי - לא הצלחתי להתחבר להופ הופ טרללה וסיימנו הזה. מבחינתי הקצב שיש השנה בעונה בארץ הוא מושלם. תענוג צרוף אני מעדיף שיימשך הרבה זמן לא יברח לי עוד לפני שהספקתי להבין מה מו מי.

לצפיה ב-'לכל דבר צריך שיהיו פרופרציות, לא ארוך מדי כגלות ולא קצר מדי'
לכל דבר צריך שיהיו פרופרציות, לא ארוך מדי כגלות ולא קצר מדי
28/01/2018 | 21:14
4
119
משהו סולידי באמצע היה הרבה יותר אפקטיבי, מהנה ומשיג את אותה המטרה. כל מה שארוך מדי ונמתח מדי כמו מסטיק, בכדי לסחוט אותו עד הטיפה האחרונה, בסופו של דבר נמאס והופך להיות בליל של עצבים שכולם רוצים כבר שיסתיים. ובעיקר כשיש לך אינספור משימות פיזיות קשות, ובעיקר של הרמת ונשיאת משאות כבדים כאילו מקסימום הביאו רק מרימי משקולות מקצוענים ולא אזרחים רגילים למירוץ, וזה נראה כמו מסכת עינויים, ובעיקר לצמדים הפחות חזקים פיזית. שלא לדבר בכלל על העצור המטומטם שיש בכל לג, שאין דבר כזה בשום גירסה אחרת של המירוץ בעולם. למעשה אפילו הדו-קרב שאצלנו במירוץ מתקיים כבר מהעונה הראשונה שלו, התקיים לראשונה רק בעונה הנוכחית, ה 30 של TAR האמריקאי.

ועדיין, כמה שאצלהם זמן שידור של כל לג קצר יותר מאצלנו, הצמדים חווים הרבה יותר מהצמדים אצלנו, אולי פחות משימות, אך הרבה יותר מירוץ, כי הם זוכים לנהוג ולנווט בעצמם במכוניות ולא במוניות עם נהגי מובילאיי, הם זוכים להשיג כרטיסי טיסה ולהסתדר לבדם בשדה"ת, ואם הם מגיעים בלילה למקום שסגור עד הבוקר הם פשוט נשארים שם עד הבוקר וישנים בשק"שים, או אם מדובר בכמה שעות אף נשארים ערים ליד השער כולם, ואז גם ישנה אינטרקציה בין הצמדים, מתגבשות קבוצות, ובקיצור הכל אצלהם אחרת מאצלנו.

גם הכנסת הדו-קרב לראשונה ל TAR האמריקאי נעשתה בצורה אחרת מבמירוץ הישראלי. בעוד שאצלנו אחרי כל דו-קרב הצמד המפסיד נאלץ להמתין 15 דקות, אך עדיין יש לו הזדמנות לצמצם את הפער ולהישאר במירוץ, אצלהם הדו-קרב נעשה ממש מילימטרים מהשטיח של מנחה המירוץ, וכל צמד שזוכה בדו-קרב רץ לשטיח ומקבל את מיקומו באותו לג. ואילו הצמד שנשאר אחרון בדו-קרב פשוט מודח. מה שאומר שאתה יכול להגיע ראשון לדו-קרב/שטיח ועדיין למצוא את עצמך מחוץ למירוץ, בגל שלא הצלחת לנצח בדו-קרב וכל השאר ניצחו אותך ועברו אותך. זה לכשעצמו הופך את הדו-קרב מול כולם להרבה יותר מותח, חשוב ומעניין. כי זה להיות או לחדול, ואין הזדמנות שנייה למפסידים. ועד עכשיו היו להם כבר שני דו-קרבים כאלה שבשניהם הודח מול כולם צמד מהמירוץ.
לצפיה ב-'ווי ווי דו קרב ליד השטיח זה להיט - בטוח יאמצו את זה גם בארץ'
ווי ווי דו קרב ליד השטיח זה להיט - בטוח יאמצו את זה גם בארץ
29/01/2018 | 15:09
120
נשמע מעולה.

מבחינת הפרופורציות - ממה שראיתי עד כה - פרק אחד ללג זה ממש ממש קצר לי מדי. שני פרקים ללג כמו שהיה בהתחלה זה כבר סבבה, אבל גם שלושה פרקים ללג - בתנאי שהעריכה טובה והמשימות הן משימות רציניות ולא בלה בלה בלה כמו בשנה שעברה - זה סבבה.

לצפיה ב-'וואוו..'
וואוו..
03/02/2018 | 23:31
2
28
דו קרב ליד השטיח זה ממש 'קטלני'....

אני אישית גם אוהבת את המירוץ האמריקאי (האם אין פרסומות ? כמה זמן זה באמת כל פרק ?) ולדעתי אם רוצים להתעכב אפשר לעצור ולראות... לעתים ראיתי כל עונה פעמיים כדי להכיר לעומק יותר את הזוגות...

וזה שבפרק האחרון (במירוץ הישראלי...) עדיין לא הגיעו לשטיח מעצבן לגמרי - כמה אפשר למתוח...
לצפיה ב-'אני רואה בלי פרסומות, כי אני לא רואה בלייב אלא כמה שעות אחרי'
אני רואה בלי פרסומות, כי אני לא רואה בלייב אלא כמה שעות אחרי
04/02/2018 | 01:13
1
28
אבל גם שרואים בלייב עם פרסומות, זה 10 דק'-רבע שעה מתוך שעה שלמה, ולא כמו אצלנו. ומה שעניין שבשלוש-רבעי שעה של פרק אצלהם הם מספיקים להכניס לא רק לג שלם, אלא גם קטעים שאצלנו לא מראים בכלל, כמו הסתדרות הצמדים לבדם בשדה"ת, נסיעות עצמאיות שהם נוהגים במכוניות בעצמם וצריכים לנווט את דרכם אל היעדים, שינה במקום ליד היעד שסגור עד הבוקר אם הם מגיעים לשם בלילה, ואפילו כריתת בריתות בין צמדים נגד צמדים אחרים. וכל זה בפחות משעה. בגלל שאצלהם מתמקדים בעיקר ולא בתפל כמו אצלנו. ואצלהם כל פרק זה לג, ולכן הם יכולים לשדר גם 2-3 עונות בשנה, כמו שקורה כבר כמה שנים טובות בארה"ב.
לצפיה ב-'עניין סידורי השינה'
עניין סידורי השינה
04/02/2018 | 16:20
22
הבנתי שנובע משיקולי ביטחון - ויש משהו מאחורי זה...

אבל בהחלט חבל שלא מראים חלק מהדילים שהזוגות עושים עם צוותים אחרים... למרות שבמירוץ הישראלי מראים יותר נוף מהאשר האמריקאי
(לזה הבחנתי בניו זילנד המדהימה.. במירוץ האמריקאי הראו ממש קמצוץ מהנוף...)
לצפיה ב-'האמת שצפיה בעונה האמריקנית אחרי הישראלית'
האמת שצפיה בעונה האמריקנית אחרי הישראלית
01/02/2018 | 19:46
1
63
זה ממש כמו לצפות בפאסט פורוורד, ולזכותה של הישראלית יאמר שהיא הרבה יותר מצחיקה. פתאום זה מרגיש כמו ממש מעט משימות - חמש משימות והלג נגמר? מוזר. מן הסתם האמת היא איפה שהוא באמצע.
לצפיה ב-'זה גם מה שאני הרגשתי כשניסיתי לצפות בזה'
זה גם מה שאני הרגשתי כשניסיתי לצפות בזה
04/02/2018 | 10:24
30
כאילו רצים רצים רצים בקושי מתמקדים על משימה כלשהי וכבר עוברים הלאה. עוד לפני שהספקת להכיר זוג כלשהו לעומק הוא כבר עף. גם לי זה הרגיש כמו פאסט פורוורד.

לצפיה ב-'פרק 27 - דו קרב אחרון '
פרק 27 - דו קרב אחרון
27/01/2018 | 19:20
15
180
הערב, הזוגות מגיעים לדו קרב האחרון במירוץ והעצבים בין כולם מגיעים לשיא.
למי מהזוגות הפיצוץ יעלה בהמשך דרכו במירוץ?
לצפיה ב-'תגידו, גם אצלכם הפרק משודר בצורה מקוטעת?'
תגידו, גם אצלכם הפרק משודר בצורה מקוטעת?
27/01/2018 | 22:17
2
137
(מי שמחובר ל- ....)
יש כל הזמן הפרעות בשידור
לצפיה ב-'אני צופה חלק דרך האפליקציה של ערוץ 13 של רשת'
אני צופה חלק דרך האפליקציה של ערוץ 13 של רשת
27/01/2018 | 22:23
57
לצפיה ב-'אצלי לא מקוטע'
אצלי לא מקוטע
27/01/2018 | 22:48
113
פרסומות פרסומות ללא סוף
לצפיה ב-'על איזו טקטיקה דניאל ואליהו דיברו?'
על איזו טקטיקה דניאל ואליהו דיברו?
27/01/2018 | 22:23
6
186
במהלך הפרק, שהם קיבלו עצור, הם אמרו שהטקטיקה עבדה.
על איזו טקטיקה מדובר?
הרי הם קיבלו עצור....
לצפיה ב-'שהם לא יעמדו לבדם בעצור, אלא עם הבנות שאותן הם יכולים לנצח'
שהם לא יעמדו לבדם בעצור, אלא עם הבנות שאותן הם יכולים לנצח
27/01/2018 | 22:27
5
186
אך כמו שאומרים, מי שכורה בור למישהו אחר, בסוף עוד עלול ליפול בו בעצמו. וכמו שזה נכון לכרגע, כשהבנות עברו להוביל אחרי משימת גלגל המזלות הסיני, ואילו הבנים במקום האחרון, לא נראה לי ששני הצמדים האלה יגיעו בכלל לעמוד בעצור ביחד....
לצפיה ב-'לא מבינה למה לא שמים עצור לטוהר ואוולין'
לא מבינה למה לא שמים עצור לטוהר ואוולין
27/01/2018 | 22:58
1
229
כפי שאמרתי שאיבוד הרמז תמוה ומוזר כך גם לגבי אין עצור
ונראה לי שבקשר לאיבוד הרמז הכל מבויים!!!
ומה קרה שהפסיקו לשים עצור לרגב ולהלן? 
לצפיה ב-'נגמרה הקואליציה נגדם עם הדחתם של עדי ומיתר'
נגמרה הקואליציה נגדם עם הדחתם של עדי ומיתר
28/01/2018 | 06:42
162
שביחד עם הבנים היו היחידים ששמו להם עדיין. הבנות שמות לנטע ועומר והם שמים להן לאורך כל המירוץ. ושני הזוגות הנשואים שמים לבנים שרואים בהם איום פיזי משמעותי.
לצפיה ב-'הבנים איבדו אותי לגמרי ומבחינתי שיעופו בלג הזה'
הבנים איבדו אותי לגמרי ומבחינתי שיעופו בלג הזה
28/01/2018 | 11:20
1
178
התגובה של ירדן ואן היתה בדיוק כמו שצריך כשחוטפים עצור - במקום להתבכיין - להתמלא במוטיבציה ולרוץ קדימה.

הבנים שחיבבתי מאד בגלל הספורטיביות שלהם איבדו אותי עוד יותר אחרי התגובה שלהם על כך שהטקטיקה ניצחה.

עדי ומיתר, זוג שלא היתה לי סימפטיה מיוחדת אליהם, היו לפחות עיקביים בדבר אחד: הם זוג של תחרות נטו. לא יודע מאחרי הקלעים אבל במשחק עצמו הרושם שהם נתנו זה שגם אם מישהו מהזוגות יתעלף לידם - הם ימשיכו לרוץ. אפשר לאהוב או לא לאהוב את הגישה הזו, אבל זה לגמרי לגיטימי בתחרות והערכתי אותם על העיקביות בעניין.

דניאל ואליהו, לעומת זאת, בעצור הראשון שהם קיבלו, אמרו "הדבר שאנחנו הכי שונאים זה צביעות. אנשים שכאילו חברים שלך אבל אחרי זה תוקעים לך עצור". את זה הם עצמם אמרו אפשר לבדוק את זה בפרק שבו הם קיבלו את העצור. אז לבוא אחרי זה ולהגיד "חיים זה משהו אחד ומשחק זה משהו אחר" כשמגיע תורכם להעניק את העצור - זו צביעות בפני עצמה, כי הרי בדיוק נגד זה יצאתם בעצמכם. על זה שאנשים משחקים אותה חברים שלכם ואחרי זה תוקעים לכם עצור בלי למצמץ. אז או שאל תעזרו. או שאל תתלוננו על צביעות של אחרים. אבל אל תעשו את מה שאמרתם שהוא הדבר שהכי שנוא עליהם.

אף אחד לא מחייב זוג לעזור לזוג אחר. אף אחד לא מחייב זוג להיות נחמד לזוגות אחרים. אף אחד לא מונע מזוג להיות תחרותי נטו. אבל רגע אחד לעזור לזוג ורגע אחרי זה לשים לו עצור, דבר שנגדו יצאתם בעצמכם - זה בעיניי שיא הצביעות ואני מאד אשמח לראות שזה יעלה להם במקום במירוץ.

חבל, כי יכלו לשים לנטע ועומר מאותם שיקולים של "בתחרות כמו בתחרות" ואף אחד לא היה בא אליהם בטענות.
לצפיה ב-''
28/01/2018 | 11:49
89
הדבר היחיד שיכול להציל עכשיו את הבנים זה הנקודה השנייה במירוץ ללא עצור, השאלה מי ייפול עליה. מה שבטוח שמהיום ועד סוף המירוץ יש להם 3 קולות בטוחים, מה שיבטיח רק הם יעמדו בכל עצור.
לצפיה ב-'אני ממש מקווה שהבנים ישארו!!'
אני ממש מקווה שהבנים ישארו!!
28/01/2018 | 23:34
108
הם תותחים ומגיע להם
לצפיה ב-'הקדמת עם התמונה הזאת בפרק בשבוע שעבר'
הקדמת עם התמונה הזאת בפרק בשבוע שעבר
27/01/2018 | 22:29
1
104
לצפיה ב-'כי הייתי בטוח שזה מה שיראו '
כי הייתי בטוח שזה מה שיראו
28/01/2018 | 22:18
33
לצפיה ב-'קארמה איז אה ביץ'.'
קארמה איז אה ביץ'.
27/01/2018 | 23:00
81
לצפיה ב-'מה נשמע עם היון תומרקין?? חחחח'
מה נשמע עם היון תומרקין?? חחחח
29/01/2018 | 12:11
1
119
משימות לא קשות במיוחד, בלי פיזיות רבה או מחשבה מעמיקה.
חוץ מזה שההוראות למשימת חיבור הזוגות לא היו ברורות. 
כן זוגות רומנטיים? זוגות טלויזיוניים? קצת מוזר.

ומה קורה עם היון תומרקין??? גדול

טעות גדולה כמובן של הבנים כמובן בבחירת הבנות בעצור כשכמובן היו צריכים לשים לעומר ונטע, מכל הסיבות.

לצפיה ב-'הלן לתשומת ליבך'
הלן לתשומת ליבך
29/01/2018 | 17:02
96
לצפיה ב-'שאלה לגבי המרחק בין רוסיה לקירגיסטן'
שאלה לגבי המרחק בין רוסיה לקירגיסטן
28/01/2018 | 23:57
1
84
בפרק שבו הם טסו ממוסקבה לקירגיסטן, מה היה המרחק שרון שחר אמר?
לא שמתי לב שהוא אמר את זה, אז תהיתי אם מישהו כאן זוכר או שהוא יכול לבדוק...

תודה
לצפיה ב-'2986 ק"מ. הוא לא אמר את זה, אך אפשר למצוא דרך גוגל'
2986 ק"מ. הוא לא אמר את זה, אך אפשר למצוא דרך גוגל
29/01/2018 | 05:55
76
וזה יותר נכון המרחק בין מוסקבה לבישקק, בירתה של קירגיזסטן והעיר הגדולה ביותר במדינה.

לצפיה ב-'בפייסבוק כועסים שאן וירדן מתעצבנות על הבגידה בהן מצד הבנים'
בפייסבוק כועסים שאן וירדן מתעצבנות על הבגידה בהן מצד הבנים
28/01/2018 | 06:55
184
אך אם הם היו בנעליים שלהם הם היו מבינים טוב מאוד על מה הכעס. זה לא רק הבגידה, כמו עצם העובדה שהבנות היו ראשונות שסיימו את המשימה בשדה והגיעו ללוח ההצבעה ראשונות, והיתה להן הזדמנות לשים קול שלישי לבנים שנשפו ממש בעורפן, אך נמנעו מלעשות זאת בטענה שהם חברים שלהם הכי טובים שלהם במירוץ וגם עזרו להם פעמיים, ושהן לא ישימו להן עצור בחיים. במידה והן היו שמות להם עצור ולא ממשיכות לשים לנטע ועומר, לבנים היו 3 קולות, וכבר לא משנה בכלל אם הבנים היו מצביעים להן או לא, רק הבנים היו עומדים בעצור. ומה הן קיבלו בתמורה לזאת? סכין בגב מ'חברים הכי טובים שלהם במירוץ' שיכלו בקלות לשים את העצור שלהם לנטע ועומר שהם ידעו שהבנות תמיד שמות להם והם להן ובכך גם לא להיות היחידים בעצור וגם לא לבגוד בחברות הכי טובות שלהם במשחק. הסיבה ההיגיונית היחידה לשים עצור לבנות זה רק אם אין שום אופציה אחרת ורק אתם והן נלחמים ביניכם על המקום האחרון. שזה לא המצב נכון לכרגע. ולכן לא רק שמדובר בבגידה מצידם של הבנים, אלא אף בצעד גרוע אסטרטגית שלא רק שלא קידם אותם במילימטר, אלא נהפוכו, הם הפכו את עצמם עכשיו למטרה. וזה בטח הדבר האחרון שמישהו ירצה לעשות לעצמו רגע לפני הגמר. אז אם הם יפסידו את הגמר, זה יהיה אך ורק באשמתם.

והכי מצחיק שצמד הדבילים האלה עוד שמחים ש'השיטה שלהם עבדה'. נראה עד כמה 'שמחים' הם יהיו כשהבנות שנכון לכרגע מובילות, יגיעו ראשונות לעצור ומשם אולי ראשונות לשטיח של רון שחר, ואילו הם יגיעו אחרונים או בין האחרונים לאותו עצור, ויעמדו בו עדיין לבדם, אחרונים, ואחרי שעשו את הפאדיחה שלהם שעוד עלולה לעלות להם בגמר....
לצפיה ב-'טוהר ואוולין'
טוהר ואוולין
25/01/2018 | 21:09
9
382
היי לכולם
יש לי תהייה לגבי טוהר ואוולין!
במשימה של מקהלת הצבא האדום - האם אף אחד מכם לא שם לב ולא נראה
לכם תמוה שדווקא והכי חשוב היה לשמור את הדף של הוראות ההגעה
לנקודת הסיום, לפתע אוולין אומרת שהיא איבדה אותו או שכחה במונית - ופתאום
הם זכרו וידעו בדיוק לאן להגיע? - לדעתי, בקטע הזה הם קיבלו עזרה כפולה ומכופלת! ועוד דבר, מיתר ועדי הגיעו לפניהם ולפתע הם מודחים?!
לצפיה ב-'לא פעם ההפקה'
לא פעם ההפקה
25/01/2018 | 23:18
296
מראה שתי זוגות שרצים לנקודת הסיום - כאשר נראה שכביכול זוג אחד נמצא ממש קרוב לנקודה ומתברר שהוא זה שהגיע שני...
כך שמה שאנחנו רואים בטלוויזיה לא בהכרח מדוייק...
יכול להיות שאוולין זכרה את שם המקום מהדף שהיה להם על התמונות...
לצפיה ב-'אתחיל מהסוף...'
אתחיל מהסוף...
27/01/2018 | 10:29
7
268
בקשר למיתר ועדי אנחנו לא יודעים למה הם מודחים למרות שנראה שעקפו את טוהר ואוולין.
הכל עניין של מתח ועריכה.
בקשר לעזרה אז כן. ידוע שהזוגות מקבלים עזרה בקטעים מסויימים: חלקם גלויים לעין וחלקם פחות.
בקשר לרמז (דף הוראות) אם נלך ונחמיר כמו הגרסא המקורית אז אוולין וטוהר היו צריכים להיענש כשעה.
חייב לשמור את כל הרמזים. זה שהצלחתם להיזכר או שראיתם את נקודת הסיום זה לא פותר אתכם.
לצפיה ב-'ב TAR הם היו מקבלים פנלטי של לפחות שעה בגלל איבוד הרמז'
ב TAR הם היו מקבלים פנלטי של לפחות שעה בגלל איבוד הרמז
27/01/2018 | 22:31
6
173
מבחינתם זה כמו להגיע ללא הגמד נום של המירוץ, שחייב להיות צמוד אליך עד הפיטסטופ, ומי שמגיע בלעדיו כאילו בכלל לא הגיע.
לצפיה ב-'בנושא עונשים'
בנושא עונשים
28/01/2018 | 00:35
4
162
אין אותם כמעט במירוץ הישראלי...

כבר כשבר ואינה (עונה שנייה) איבדה את הארנק שלה התפלאתי שלא התייחסו לזה בכלל... במירוץ האמריקאי מי שמאבד משהו נענש על כך.

אגב, מעניין מדוע מי שמגיע אחרון ולא מודח לא מקבל 'פס האטה' (משימה נוספת) ?
לצפיה ב-'כשבר ואינה איבדו את הארנק הן נאלצו לקבץ נדבות וזה מה שהן עשו'
כשבר ואינה איבדו את הארנק הן נאלצו לקבץ נדבות וזה מה שהן עשו
28/01/2018 | 06:40
3
147
וזה בדיוק גם מה שקורה ב TAR כשמאבדים את הארנק. אלא אם כן אתה מאבד את הדרכון ואז אתה מחוץ למשחק.
לצפיה ב-'השאלה אם הן איבדו רק את הארנק...'
השאלה אם הן איבדו רק את הארנק...
31/01/2018 | 00:11
2
51
לדעתי הן גם איבדו את המסמכים - ופה ההפקה כנראה עזרה להם...

הרי במירוץ האמריקאי גם כששוכחים את התיק/דרכון במונית שבורחת (מה שקרה בעונה ה21 לזוג מאד חזק...) ההפקה יכולה לאתר את המונית או לדאוג לדרכון למי שאיבד אותו...
לצפיה ב-'למזלן רק את הארנק, כי הן הפריד בין השניים מראש'
למזלן רק את הארנק, כי הן הפריד בין השניים מראש
31/01/2018 | 00:48
1
52
וההפקה לא יכולה לעזור שאין לך דרכון, אתה לא יכול לטוס ולא יכול לעבור מארץ לארץ. מה שאומר ביי ביי למשחק.
לצפיה ב-'אני מניחה שאם איבדו את הדרכון'
אני מניחה שאם איבדו את הדרכון
01/02/2018 | 21:26
36
אפשר לגשת לשגרירות ולדאוג לדרכון חלופי - או לעזור לאתר את הדרכונים - לדעתי גם בעונה ה21 של TAR USA- היה אפשר לאתר את נהג המונית שברח - אבל ההפקה האמריקאית מקפידה מאד...
לצפיה ב-'בדיוק מה שרשמתי '
בדיוק מה שרשמתי
28/01/2018 | 22:23
62
לצפיה ב-'פרק 26 - החשיפה הגדולה'
פרק 26 - החשיפה הגדולה
24/01/2018 | 18:35
8
205
כל הזוגות חושפים את הכל אחד על השני וחשיפה אחת גדולה, שתרעיד את המירוץ.
לצפיה ב-'היו צריכים לקרוא לפרק הזה: מה חושבים המודחים על הפיינליסטים'
היו צריכים לקרוא לפרק הזה: מה חושבים המודחים על הפיינליסטים
25/01/2018 | 02:35
5
204
ו'החשיפה הגדולה' שתרעיד את המירוץ היא עבורם,לא עבורנו הצופים.

בכל אופן,היה פרק מעניין עם הרבה פרספקטיבות וקטעים של מאחורי הקלעים.
לצפיה ב-'כן בתור פרק "לקט" הוא היה מאד חביב'
כן בתור פרק "לקט" הוא היה מאד חביב
25/01/2018 | 13:00
1
162
נטע פשוט קורעת אותי כל פעם מחדש. מוכן לשים את כל הקטעים של נטע ועומר בלופ.

לצפיה ב-' ממש ככה'
ממש ככה
25/01/2018 | 15:56
50
לצפיה ב-'מפריע שלא כינו את הפרק כ'פרק לקט'...'
מפריע שלא כינו את הפרק כ'פרק לקט'...
25/01/2018 | 20:16
1
148
ולא הבנתי מה היתה החשיפה הגדולה...
לצפיה ב-'שהבנים שמו לבנות עצור.'
שהבנים שמו לבנות עצור.
26/01/2018 | 02:03
68
לצפיה ב-'פרק לקט עם טוויסט שלא היה בעונות הקודמות. חביב. לא יותר מזה.'
פרק לקט עם טוויסט שלא היה בעונות הקודמות. חביב. לא יותר מזה.
26/01/2018 | 07:05
50
לצפיה ב-'לקטים'
לקטים
26/01/2018 | 08:00
1
137
אני באופן אישי לא אוהבת פרקי לקט ותזכורות למה שכבר היה.
יאללה, קדימה, הלאה, להתקדם.
כך שגם הפרק הזה לא הלהיב אותי במיוחד ולא נפלתי משום גילוי מרעיש שעוד לא שמעתי עליו קודם.
הדבר היחיד שנהניתי להיזכר בו הוא הדרך שבה אליהו ודניאל דיברו על רגב והלן.
הפירגון העצום שהם רוחשים לגב' הוד ו.... מר הוד, טוב נו, ידוע.

באשר לכל התיעודים 'מאחורי הקלעים' בערב, בבית המלון, נו, אולי כמה קונספירטורים יירגעו עכשיו.

אז, עוד רגע שבת, כרגע אנחנו, כאן בארץ, בעיקר פה בצפון הקררררר והגשום, נצטרך לשרוד ואאחלת לכולם שבת מופלאה, נעימה ורגועה

לצפיה ב-'גם אני לא מת על הלקטים. לא חושב שצריך אותם. בשביל זה יש אתר'
גם אני לא מת על הלקטים. לא חושב שצריך אותם. בשביל זה יש אתר
28/01/2018 | 10:27
72
ובאמת באתר אפשר היה לראות עוד קודם את כל הקטעים של בית המלון שהראו בתכנית אז זה לא חידש לאף אחד. מבחינתי רק פרקי תחרות נטו. את הלקטים ושאר הבונוסים שישאירו לאתר האינטרנט שלהם.

לצפיה ב-'פרק 25 - נוחתים בקירגיסטן'
פרק 25 - נוחתים בקירגיסטן
20/01/2018 | 18:45
35
168
הזוגות מגיעים למדינה הכי נידחת באסיה- קירגיסטן. אל מול נופים עוצרי נשימה,
המתמודדים מוצאים את עצמם במשימות שייקחו אותם אחורה בזמן לתנאי מחייה קדומים.
לצפיה ב-'צפייה מהנה'
צפייה מהנה
20/01/2018 | 21:19
58
לצפיה ב-'חבל לי על הבנים ....'
חבל לי על הבנים ....
20/01/2018 | 21:49
107
לצפיה ב-'לא, ממש 'לא' הגזימו עם המשימות הפיזיות של משקל כבד הקשות....'
לא, ממש 'לא' הגזימו עם המשימות הפיזיות של משקל כבד הקשות....
20/01/2018 | 22:19
1
248
וכל הכבוד לדניאל שבניגוד לאליהו הראה אנושיות ועזר לבנות לסחוב את השטיח הסופר כבד למתלה שלו ליד הנהר.
לצפיה ב-' לגמרי!!'
לגמרי!!
20/01/2018 | 23:26
53
לצפיה ב-'האם הבגידה.... '
האם הבגידה....
20/01/2018 | 23:16
11
290
האם הבגידה של דניאל ואליהו באן וירדן תעלה להם בגמר? כי הרגע הם הוסיפו לעצמם קול שלישי נגדם על לוח החשיפה, מה שאומר שאם הבנות הנבגדות על ידם יעברו את הלג הזה בשלום, רק דניאל ואליהו יעמדו מעכשיו והלאה בעצור. מה שאומר שזה לא רק בגידה מכוערת בחברות הכי טובות שלהם במירוץ שלעולם לא היו שמות להן עצור, אלא גם שגיאה אסטרטגית ממעלה ראשונה שהופכת אותם ליחידים שיעמדו בעצור מהיום והלאה. ועד שפירגנתי לדניאל על זה שעזר להן עם השטיח הוא הרס את הכל. ככה זה כשנותנים לשותף שלך להשפיע עליך לרעה.
לצפיה ב-'בגידה? '
בגידה?
21/01/2018 | 04:50
10
251
ממש לא היתה בגידה.
עם כל הכאב והצער והחיבה לשתי הזינות, אליהו ודניאל עשו את הדבר הכי נכון והכי מתבקש כדי לשרוד את המשחק.
להזכירכם: תחרות בה כל אחד רוצה להגיע ראשון!
אליהו ודניאל עשו מהלך אסטרטגי מבריק בכך שהבטיחו את ה'עצור' לשתי הבנות משום שמרבית הסיכויים שאם התחרות תהיה ביניהם רגע לפני השטיח, דניאל ואליהו יהיו אלו שיגיעו "ראשונים".
והרי זו המטרה, לא?
או שאולי מישהו היה מוכן בכלל לוותר על מקומו במירוץ רק כדי שאחר יצליח.
לא נראה לי [אגב, הם לא עזרו עם השטיח, דניאל רצה אבל אליהו, מסיבות הגיוניות מאד, סירב ולא "אישר"].
ואם יש במשחק הזה צמד שהוא הוגן ואנושי, הרי שאלו דניאל ואליהו!

לא חושבת שהוגן 'להתהפך' על שניהם רק בגלל שהם משחקים משחק.
ועם יד על הלב, מי מהכותבים כאן, ב money time היה נוהג אחרת??

לצפיה ב-'אני. הייתי שם לנטע ועומר'
אני. הייתי שם לנטע ועומר
21/01/2018 | 09:40
9
223
הם גם זוג חלש יחסית, למרות המקום הראשון בפעם הקודמת.
הם זוג שאף פעם לא עזרתם להם,  אז זה לא יוצא כאילו אני רגע אחד עוזר לך ורגע שני מחרבן עליך.

גם אני מאד מעריך את הספורטיביות של דניאל ואליהו, וכשהם לא רצו לעזור עם השטיח הבנתי את זה מאד - הרבע שעה שאתה מבזבז בלעזור למישהו יכולות להיות בדיוק ה-15 דקות שתזדקק להם בגלל עצור שחטפת, וזה היה די ברור שדניאל ואליהו הולכים לחטוף עצור אחרי שעדי ומיתר עפו.

אבל העצור שהם שמו לבנות לא מובן לי. אני לא אוהב תיאוריות קונספירציה אבל זה ממש הרגיש לי כאילו ההפקה ביקשה מהם לעשות את זה אחרת באמת שאין לי מושג למה לשים עצור למישהו שעד עכשיו עזרת לו כבר כמה פעמים בעבר, כשיש לך אופציה לשים עצור לזוג אחר שאתה "נייטרלי" כלפיו מבחינה אישית.

לצפיה ב-'מהלך מחושב'
מהלך מחושב
21/01/2018 | 12:49
8
177
בניגוד אליך, אין לי שום תחושה של קונספירציה או התערבות הפקתית אלא ראיה והבנה של מהלך מחושב וקר של שני הבחורים שרוצים להגיע למיליון.
צודק שיש כרגע שני זוגות חלשים במירוץ:  אן וירדן ומנגד נטע ועמר, אבל בין שני החלשים, הרי שאן וירדן הן החזקות יותר בין החלשים והחלשות יותר בין החזקים, ומהוות איום גדול יותר על שני הבנים ש 15 דקות של המתנה עלולים להביא אותם אחרונים לשטיח.
אז אם לעכב מישהו, הרי שנכון לעכב את מי שמאיים עליך, גם אם בלבך פנימה אתה חש אליו סימפטיה אין קץ.
זה המשחק!

לצפיה ב-'לא חושב שיש הבדל משמעותי בין החלשים'
לא חושב שיש הבדל משמעותי בין החלשים
21/01/2018 | 15:23
7
162
הפער בין נטע ועומר לבין אן וירדן לא נראה לי גדול. להזכירך עומר ונטע כמעט עפו לפני שתי תכניות, ולא זכור לי לג שהם הגיעו ממש בין הראשונים, למעט הלג האחרון.

אן וירדן מתקשות יותר במשימות הפיזיות, כי בכל זאת יש יתרון לכל הזוגות האחרים שבכל זוג יש מישהו יותר פיזי שיכול לקחת עליו קצת יותר במשימות האלה, אבל עומר ונטע מתקשים במשימות שדורשות הפעלה של השרירים במוח, וגם במשימות של הפעלת קהל הם פחות מוצלחים בדרך כלל. 

היות ואין לדעת מה יהיו המשימות הבאות שהזוגות יתקלו בהן, אני לא רואה הבדל עד כדי כך משמעותי בין הצבעה לבנות לבין הצבעה לנטע ועומר, ולכן אם לבחור בין להיות חכם והוגן לבין להיות חכם שמוציא אותך מניאק, הייתי מצפה מהבנים להיות חכם והוגן. 

עד עכשיו הם יותר השקיעו בצד של ההוגנות, וזה בסדר להגביר את המינון של הלהיות חכם בשלבים האלה של המירוץ, אבל זה לא היה חייב להיות על חשבון הלהיות הוגן, וזה מה שבעצם הפתיע אותי אצלם והרגיש לי כמו משהו קצת מאולץ.

לצפיה ב-''
21/01/2018 | 18:46
2
95
רק אחרי שהבנים כבר עשו את הטעות הפטאלית מבחינה אסטרטגית הזאת ירד להם האסימון והם הבינו שהם במו ידם הפכו את צמד החברות שלהן במירוץ לקול נוסף נגדם. מה שאומר שהם הבטיחו לעצמם את העצור היחיד במירוץ עד הגמר. וחכם זה ממש לא, כי בכלל עדיף להם להגיע עם הבנות לגמר שם הסיכויים לנצח אותם גבוהים יותר מלמשל הסיכויים שלהם מול רגב והלן או טוהר ואוולין. אך רק אחרי שהם עשו את הטעות הם קלטו את גודל הטעות שאולי תעלה להם בגמר, והם אפילו רמזו אחד לשני לגבי זה והעובדה שהם לא שלמים עם הצעד הזה. אחרי כל כך הרבה עונות של TAR והמירוץ למיליון על כל גרסאותיו, למדתי להבין שמספיק צעד אחד שגוי או אחת פטאלית שיכולם לעשות את כל ההבדל בין ניצחון להדחה. שלא לדבר על כך שאחרי הדחת עדי ומיתר אחרי הפרק האחרון ששודר אמש הם הפכו להכי שנואים על הצופים ועל גולשי הרשתות החברתיות של המירוץ.
לצפיה ב-' בהחלט חכם זה לא היה '
בהחלט חכם זה לא היה
21/01/2018 | 23:33
1
121
הממ לפי מראה הפייסבוק של המירוץ הייתי אומרת שהדעות דיי חלוקות אחרי הפרק הזה. אני מצטערת, אך אני לא מבינה את האנשים שמגינים על המעשה הזה בתירוץ של "זה מירוץ", אין לזה היגיון תחרותי.

באשר להדחות - אז יש לי הרגשה שהלג הבא יהיה ללא הדחה. 
לצפיה ב-'גם לי יש תחושה שזה יהיה לג עם הקפצה מיידית לנקודה הבאה '
גם לי יש תחושה שזה יהיה לג עם הקפצה מיידית לנקודה הבאה
22/01/2018 | 10:26
114
ולו רק בגלל שלא נותרו יותר מדי לגים...

לצפיה ב-'המאבק העתיק בין הרגש להיגיון'
המאבק העתיק בין הרגש להיגיון
22/01/2018 | 04:54
3
115
המהלך אותו הם בחרו לעשות הוא מהלך כואב, והם עצמם יודעים ומבינים אותו, אבל, אין בכך דבר וחצי דבר להוריד מההוגנות של שני החבר'ה האלו.
כאמור, בתחרות, כמו בתחרות, האסטרטגיה היא הקובעת ולא הלב, בעיקר כשכבכר כל כך קרובים אל הסוף והאפשרויות הולכות ומצטמצמות.
אן וירדן נבחרו כי הן זוג שמאיים על אליהו ודניאל.
ואת מי שמאיים עליך, צריך להרחיק.
ואין, בעיני, יותר הוגן מזה.
ואם המהלך יעלה להם בהדחה, לפחות ידעו שעשו הכל כדי להגיע ולנצח ולא ויתרו.

[מענין אותי לדעת מה היו עשויות להיות התגובות אילו היו עוזרים, לא היו מעמידים להדחה, היו הולכים עם הלב והיו מפסידים לשתי הבנות. איך כולם היו קוראים להם? המממממ ... נדמה לי שהמילה היא "פראיירים"]
לצפיה ב-'את ממשיכה להתעלם מכך שהיתה להם אופציה סבירה אחרת'
את ממשיכה להתעלם מכך שהיתה להם אופציה סבירה אחרת
22/01/2018 | 10:28
2
109
והטיעון שאן וירדן הם זוג שמאיים עליהם זה בכלל לא הבנתי... אם כבר זוג שמאיים עליהם הוא זוג שטוב במשימות פיזיות, זה בטח לא אן וירדן. אם כבר אז הסיבה לבחור בירדן היא שהן זוג שבדרך כלל מגיע במקומות האחרונים. אבל כאמור לבחירה משיקול כזה היתה להם אופציה נוספת.

לצפיה ב-'אופציות ואסטרטגיות'
אופציות ואסטרטגיות
23/01/2018 | 04:40
1
85
נו, כי אני מאמינה שהמהלך שהם עשו הוא המהלך האסטרטגי הנכון והמתבקש.
להכניס שיקול שאינו אסטרטגי לתוך תחרות הוא פשוט לא נכון.
זו דעתי וזכותך לחשוב אחרת.

לצפיה ב-'דעתי היא שהרגש התערבב להם עם האסטרטגיה'
דעתי היא שהרגש התערבב להם עם האסטרטגיה
23/01/2018 | 10:20
82
שיקול שכלתני בלבד היה מביא אותם לבחור בזוג אחר שהיה משרת את המטרות האסטרטגיות שלהם הרבה יותר טוב.  

נחכה ונראה אם ועד כמה זה באמת יפגע בהם.

לצפיה ב-'בדרך כלל קוראת סמויה אבל! '
בדרך כלל קוראת סמויה אבל!
20/01/2018 | 23:36
3
288
מה שהבנים עשו לאן וירדן ממש, ממש, ממש עיצבן אותי. 
ממש לא יפה והן גם יקבלו את זה כבגידה/דריסה שזה בהחלט זה. 
ואי מסכנות שלי. שיהיה המון בהצלחה בפרק הבא!
כבר היה עדיף שדניאל לא היה עוזר עם השטיח וגם לא שם עצור. כל החיבה שהייתה לי בפרק הזה להם נעלמה. 
לצפיה ב-'לא הבנתי למה הם לא שמו לנטע ועומר'
לא הבנתי למה הם לא שמו לנטע ועומר
21/01/2018 | 09:32
2
188
לפי אותה אסטרטגיה אם רצו לשים לזוג חלש שיש סיכוי שעוד מישהו ישים לו עצור יכלו גם לשים לנטע ועומר, שלפחות על פניו לפי מה שרואים בפרקים עצמם אין ביניהם יותר מדי קשר. 

השיקול האסטרטגי לעכב זוג אחר מאד ברור לי, אבל אן וירדן לא היו האופציה היחידה ולבוא ולשים דווקא לאן ולירדן, במיוחד משני בחורים שהצהירו שהדבר שהם הכי שונאים זה צביעות של אנשים שרגע אחד מחייכים אליך ומדברים איתך ואחרי זה שמים לך עצור... אז על אחת כמה וכמה צביעות של לעזור למישהו ואחרי זה לשים לו עצור? אז בשביל מה עזרת לו בכלל?

לא ברור לא ברור לא ברור.

לצפיה ב-'מה שהם עשו זה בדיוק כמו לשבת לחלוב פרה ואז לבעוט בדלי המלא'
מה שהם עשו זה בדיוק כמו לשבת לחלוב פרה ואז לבעוט בדלי המלא
21/01/2018 | 18:50
128
ולשפוך את כל מה שחלבת. טיפשות ממדרגה ראשונה.
ולדעתי הנקמה לא תאחר לבוא, לפי הפרומו של הפרק הבא, שתי הזינות הולכות לנקום בהם, ולדעתי בקטע הכי חשוב במירוץ. אבל למזלם נשארה עדיין נקודה אחת אחרונה ללא הדחה. השאלה אם הם ייפלו עליה או לא....
לצפיה ב-'מסכימה לגמרי! '
מסכימה לגמרי!
21/01/2018 | 23:13
107
הייתי בשוק שהם בחרו בבנות וניסו להגיד כמה שזה קשה... כאילו שאין להם ברירה  מה עם נטע ועומר? אני אוהבת את נטע ועומר, אבל זה כל כך מוזר (ודבילי) שהם יצביעו לזוג שהיה להם קשר איתו, כשיש זוג שהוא יותר מאיים ופיזית חזק (והמירוץ הזה פיזי מאוד) ושאין להם ממש אינטראקציה איתם. 
הם יצאו אטומים רגשית ודבילים אסטרטגית (לדעתי). כי הבנות לקחו את זה קשה והם בוודאות "הרוויחו" עוד הצבעה. האמת שאם נטע ועומר היו מקבלים עצור, יכול מאוד להיות שהם היו ממשיכים להצביע לבנות (שבדרך כלל צמודות אליהם) במקום לפתוח עוד חזית. 

היה ויכוחון היום בעבודה בנושא ואמרו לי ש-"זה המשחק" 
שוב, זה מהלך ממש דבילי וגם למה לא להיות טיפה אנושיים? הן לא מאיימות עליהם, הן פירגנו להם, בהמשך מי יודע אולי יכלו לעזור להם בחזרה ואיזה מין משחק זה לעזור ואחרי זה ישר ללכת לשים עצור? אז למה לעזור בכלל? במקום ללכת עם הראש או רגש הלכו עם האגו של אליהו וזה מה שקרה... וזה לגמרי מרגיש צבוע. 
עדיף לא לעזור בכלל ולא לנסות להתחבב מאשר לעזור ולעצור. הבנות מבינות את נטע ועומר והן גם היו מבינות זוגות אחרים, אבל זה? באמת מרגיש כמו בגידה ועל מה? 
לצפיה ב-'למי שפספס את המירוץ אמש, הפרק האחרון עלה במלואו באתר רשת'
למי שפספס את המירוץ אמש, הפרק האחרון עלה במלואו באתר רשת
21/01/2018 | 18:53
114
המירוץ למיליון, עונה 6, פרק 25: נוחתים בקירגיזסטן

לצפיה ב-'קירגיזסטן, ועושה רושם שרשימת היעדים שפורסמה די נכונה'
קירגיזסטן, ועושה רושם שרשימת היעדים שפורסמה די נכונה
21/01/2018 | 18:55
168
להוציא הסדר בין רוסיה לקירגיזסטן שהיתה אמורה להיות לפני רוסיה.
לצפיה ב-'שמתם לב שלא מראים איך הבנות'
שמתם לב שלא מראים איך הבנות
22/01/2018 | 07:55
12
188
עולות על זה שצריך לגלגל את השטיח ואז להניח על המתלה?

לצפיה ב-'אני מהמר שהן קיבלו עזרה עם השטיח'
אני מהמר שהן קיבלו עזרה עם השטיח
22/01/2018 | 11:19
11
164
כי מה שראו בסוף זה שהן עושות את זה בשיטה שכולם ניסו בהתחלה, שזה להעלות את השטיח כשהוא לא מגולגל, ואין סיכוי שהן הצליחו להרים אותו בעצמן בצורה כזאת.

אני לא מאלה שמחפשים בכח את כל ה"מאחרי הקלעים" ובדרך כלל אני פשוט נהנה לראות את התכנית as is בלי לחפש יותר מדי מתחת לפני השטח אבל הפעם זה היה ממש בולט שפתאום יש cut ועוברים לאן וירדן שרגע לפני כן בקושי הצליחו להרים אותו ופתאום הוא מונח לו בניחותה על המתקן כשהוא אפילו לא מגולגל והן עושות את עצמן מושכות אותו מלמטה כשהוא לא מגולגל. give me a break.

לצפיה ב-'מה שאת ראית דקות ספורות, נמשך שעות, גם לצמדים האחרים לקח זמן'
מה שאת ראית דקות ספורות, נמשך שעות, גם לצמדים האחרים לקח זמן
22/01/2018 | 22:00
10
134
עד שקלטו איך עושים את זה נכון. האם גם להם ההפקה עזרה? ואולי די כבר עם תיאוריות הקונספירציה למיניהן לגבי אן וירדן שנמשכות פה לאורך כל העונה? אם ההפקה היתה כל כך רוצה את אן וירדן כזוכות המירוץ לא נראה לכם שהן היו מובילות ולא משתרכות במקומות האחרונים? כמו למשל לספק להן יתרון שאם הן יבצעו אותו הן יקפצו ישירות למקום הראשון.... אולי אן וירדן חלשות יותר מהצמדים שנותרו במירוץ במשימות הפיזיות הקשות, בעיקר אלו שדורשות נשיאת משקל כבד, אך יש להן בהחלט ראש על הכתפיים, ואני בטוח שהן עלו בסופו של דבר על השיטה, ולו בדרך האלימינציה.
לצפיה ב-'אולי די כבר עם תיאוריות הקונספירציה למיניהן'
אולי די כבר עם תיאוריות הקונספירציה למיניהן
23/01/2018 | 04:48
7
120
לא זוכרת שאמרת את זה על השוטר והכבאי, כשעוד היו חלק מהמירוץ.
לגביהם דווקא הובלת קמפיין עם תיאוריות קונספירציה למיניהן.
תמוה משהו, לא חושב?

לצפיה ב-'אין לי ספק'
אין לי ספק
23/01/2018 | 10:31
121
שכל זוג במהלך המירוץ התקיל את ההפקה בסיטואציה שהיה צריך לאלתר עבורו עזרה כלשהי כדי שלא יצטבר פער בלתי ניתן לגישור בעליל. מאמין גם שיש זוגות שזה קורה להם יותר, יש זוגות שפחות. אני פחות נוטה להתעסק עם זה, מעלה את זה בעיקר בקטעים שזה יוצר איזה חוסר הגיון על מה שרואים על המסך, ובעיקר בתור קוריוז ולא משהו מעבר. בערך כמו שכל סרט שתפתחי ב-IMDB תמצאי לא מעט "פאשלות" שאנשים חדי עין שמו לב. העלילה של הסרט מתרחשת ב-1970 ובפריים נקלטה מכונית מודל 2000. סבבה. צוחקים. עוברים הלאה. אף אחד לא מצפה מהבמאי להסריט את הכל מחדש או להוריד את הסרט מהמדפים

לצפיה ב-'אצלהם זה היה שקוף לגמרי, ההפקה לא רצתה שיודחו מוקדם'
אצלהם זה היה שקוף לגמרי, ההפקה לא רצתה שיודחו מוקדם
24/01/2018 | 05:08
5
114
רק בגלל ששניהם גרועים בשפה האנגלית, ולכן ראינו איך בכל פרק הם קיבלו עזרה מדובר אנגלית שהופיע משום מקום ועזר להם לאורך כל המשימה. יותר שקוף מזה אין. לעומת זאת במקרה של אן וירדן אין שום הוכחה לכך שהן קיבלו עזרה מההפקה, אך מתחילת העונה תיאוריות הקונספירציה לגביהן רצות חופשי מפה ועד להודעה חדשה.
לצפיה ב-'אני יודעת שגמל לא יכול לראות את הדבשת של עצמו, אבל בכל זאת'
אני יודעת שגמל לא יכול לראות את הדבשת של עצמו, אבל בכל זאת
24/01/2018 | 05:31
4
110
"מי שרוצה למצוא קונספירציה ימצא אותה בכל מקום. אם רק רוצים, לא קשה למצוא קונספירציות לגבי כל אחד."

מאת: סטילהוק
לצפיה ב-'לא צריך לחפש כשזה שקוף.'
לא צריך לחפש כשזה שקוף.
24/01/2018 | 06:05
3
100
ובמקרה של השוטר והכבאי, כפי שכבר ציינתי, ודאגת להתעלם מזה, זה היה לגמרי שקוף.
לצפיה ב-'שקוף או אטום, עדין "קונספירציה"'
שקוף או אטום, עדין "קונספירציה"
24/01/2018 | 15:46
2
83
זה לא מידע בדוק ומוכח, נכון?
זו תחושת הלב/ בטן שלך ולכן, אל תדרוש לנהוג באופן שאתה לא יכול.
אל תטיף לאחרים בזמן שאתה "קונספירטור" ראשי.
[כבר פעם שלישית שאתה בוחר להתעלם מה obvious]

לצפיה ב-'עזבי, חבל על האנרגיות שלך...'
עזבי, חבל על האנרגיות שלך...
25/01/2018 | 00:54
24
לצפיה ב-'שקוף, כי בכל פרק ראינו במו עינינו איך מגיעים ועוזרים להם'
שקוף, כי בכל פרק ראינו במו עינינו איך מגיעים ועוזרים להם
25/01/2018 | 02:48
69
אנשים שצצים משום מקום.

ואם את לא יודעת מה ההבדל בין לראות ולשמוע לבין לדמיין, אז הבעיה היא אצלך, לא אצלי.
לצפיה ב-'כמו שכתבתי אני לא מחובבי הקונספירציות'
כמו שכתבתי אני לא מחובבי הקונספירציות
23/01/2018 | 10:27
1
108
כן עזרו להם לא עזרו להם פחות מעניין אותי. גם ככה אין לנו אפשרות לדעת מה קורה מחוץ למה שמוקרן על המסך. יכול להיות שכמו שעזרו למישהו אחד עזרו לאלף אחרים. 

הסיבה שכתבתי את זה היתה בעיקר ברמת הקוריוז, ובקטע שזה פשוט הצטלם רע. במשימה הזו לא היה רק עניין של זמן אלא עניין של טכניקה, ומי שבחר בטכניקה הלא נכונה או שלא הצליח לעשות בכלל או שהפיל את המתקן. במה שהראו אצל הבנות זה שהן מושכות את השטיח כשהוא לא מגולגל, ואין מצב שהן הצליחו לעשות את מה שאף זוג אחר לא הצליח (כולל כאמור הפלת המתקן). אז זה הצחיק אותי וברמת הקוריוז הצבעתי על זה. לא קרה שום דבר... הכל טוב.

לצפיה ב-'חשבת על זה שאולי הראו לנו את זה אחרי שהם כבר הרימו את השטיח'
חשבת על זה שאולי הראו לנו את זה אחרי שהם כבר הרימו את השטיח
24/01/2018 | 05:12
107
המגולגל כמו כולם ואז פרשו אותו ומשכו אותו כלפי מטה? מי שרוצה למצוא קונספירציה ימצא אותה בכל מקום. אם רק רוצים, לא קשה למצוא קונספירציות לגבי כל אחד.
לצפיה ב-'פיספסתי את הלג של רוסיה '
פיספסתי את הלג של רוסיה
20/01/2018 | 21:21
3
149
אז סליחה שקצת נעלמתי...

בלג הזה היה את הקטע שבו המתמודדים מדברים עם המשפחות?

תודה וכיף לחזור לכאן!
לצפיה ב-''
20/01/2018 | 22:02
2
154
לא.
הביאו להם תמונות של המשפחות ואח״כ אכלו ארוחת בוקר עם קוטג׳ ישראלי. (פרסומת נסתרת)
לצפיה ב-'תודה'
תודה
20/01/2018 | 23:23
1
113
ושווה לצפות בלג הזה?
ואם להיות יותר מדויק - באיזה פרק זה היה?
פרק ההדחה?
לצפיה ב-'פרק 21 - נוחתים ברוסיה'
פרק 21 - נוחתים ברוסיה
21/01/2018 | 19:05
18
לצפיה ב-'פרק 24 - פרק הדחה'
פרק 24 - פרק הדחה
17/01/2018 | 18:50
10
369
הזוגות במשימה שתוביל אותם לנקודת הסיום הבאה של המירוץ ברוסיה, הבעיה היא שיש סיכוי
שכולם רצים לנקודה הלא נכונה.
מי ימצא את נקודת הסיום ומי ימצא עצמו מחוץ למירוץ?
לצפיה ב-'חחחח... תמונה מגניבה '
חחחח... תמונה מגניבה
17/01/2018 | 21:30
1
219
מעניין מאיפה אתה משיג את כל התמונות....
לצפיה ב-'שמח שאהבת'
שמח שאהבת
18/01/2018 | 19:07
46
לצפיה ב-'לא יאומן '
לא יאומן
17/01/2018 | 22:50
1
281
איזה לג מטורף הלג ברוסיה, וכמה מתח עם אן וירדן שלכל אורך הלג היו אחרונות, ואז הגיע הקטע הרביעי של הלג ושתי הזינות הפייטריות התקדמו והצליחו לעבור שני צמדים ולהגיע במקום הרביעי לשטיח של רון שחר, והצמד שהיו לפניהם עומר ונטע הגיעו בכלל ראשונים לשטיח של רון שחר, בזמן כשגם הבנים וגם רגב והלן ממתינים בעצור ורבים ביניהם על זה ששמו אחד לשני עצור. בעוד שאוולין עושה אולי את הטעות הכי גדולה שלה במירוץ, וזורקת את הרמז עם הוראות ההגעה לפיטסטופ לתא המטען של המונית שנוסעת משם ונעלמת.... ועכשיו יש קרב צמוד על המקום האחרון בחמישייה האחרונה במירוץ בין טוהר ואוולין לעדי ומיתר....
לצפיה ב-'אכן לג מטורף'
אכן לג מטורף
18/01/2018 | 11:04
156
והעלה הרבה געגועים לפרקים שבהם הזוגות מנווטים בעצמם ולא עם נהג מונית, משתי סיבות.

אלף - ליפול על נהג מונית טוב או רע אי אפשר לדעת מראש, וזה סתם עניין של מזל אקראי שלחלוטין לא תלוי בבני הזוג. קצת מעצבן שרק בגלל שזוג נפל במקרה על נהג מונית טמבל, משהו שלא יכלו לדעת מראש ולא תלוי בכלל בהם, הם יכולים לעוף מהמירוץ או לצבור פיגור רציני. בניווט לטוב או לרע האחריות היא שלך. אם לא ניווטת טוב זה לא בגלל שנפלת במקרה על נהג מפוצלח' אלא בגללך, וזה מרגיש לי גם יותר פייר וגם יותר מעניין.

בית - כשהאחריות של הניווט על הזוגות, פתאום נפתחת תיבת פנדורה של הפאשלות הכי הזויות, כמו אוולין שזרקה את הפתק עם הרמז, וזה יוצר מתח ועניין הרבה יותר מוצלח מהמתח המאולץ שלפעמים ההפקה מנסה ליצור בעזרת עריכה. 

לא חושב שמישהו אחד שראה את העונה היה חותם על סדר ההגעה של הזוגות לשטיח בפרק הזה, כך שזה באמת לג מטורף לחלוטין עם משימה משוגעת לגמרי.

אין לי בעיה עם הזוג שעף. לא היה לי משהו ספציפי נגדם, למעט תחרותיות יתר שהיא לגיטימית במירוץ מעין זה, אבל זה לא זוג ש"התחברתי" אליו במיוחד. מכאן והלאה על כל זוג שיעוף יהיה לי חבל.

אם בכל זאת להתאמץ - אז זוג שאני מאד מעריך אבל בכל זאת השאיר לי קצת טעם רע הם רגב והלן, ורק מסיבה אחת: הקנטרנות שלהם כלפי זוגות אחרים על ה"קונספירציה" נגדם. בעבר זה היה עם הפסנתרנים. בפרק של אתמול הם עומדים רבע שעה ליד דניאל ואליהו ומחרטטים להם בשכל על זה שכבר במטוס לניו יורק הם עשו קונספירציה נגדם. עזבו אתכם. תתרכזו  במשחק. לא אוהב את הנבעכיות הזאת, וחבל כי חוץ מזה אני מאד מחבב את הזוג.

את כל יתר הזוגות אני מאד מחבב. נטע ואחיה כי הם זוג מצחיק בטירוף שתמיד קורים להם הדברים הכי ביזארים. אם יש זוג שיפיל את העוגה. שיעופו לו הבלונים. שיפיל בטעות זוג אחר מהחבית. זה רק הם, והם די "עשו" את העונה בשבילי.

אן וירדן - נחלשו קצת בסוף הלג הקודם ובתחילת הלג הזה, אבל נראה לי שסוף סוף חזרו לעצמן. שאפו על היכולות שלהם.

דניאל ואליהו - הפתעת העונה בשבילי. התחילו כזוג שההפקה הציגה בכוונה בצורה מאד מוגזמת כצמד אבו עלי שעפים על עצמם אבל עם הזמן אפשר היה להבין שזה סתם החצנה יזומה ובפועל לא רק שהם מקריבים מהזמן שלהם לא פעם כדי לעזור לאחרים (ולך תדע כמה מקרים כאלו לא עברו בעריכה) אלא שהם גם סופר ספורטיבים. למזלם הם נפלו על העונה הנכונה. בעונה שהיתה דורשת יותר משחקי חשיבה והרכבה (בלי להעליב...) קשה לי לראות אותם מגיעים כל כך רחוק.

טוהר ואוולין - הזוג הכי מורכב של השנה, שכל אחד מהם מביא אופי שונה לגמרי למירוץ. על הטסטות שלהם אפשר להריץ תכנית יעוץ לזוגות. אבל סך הכל עם נתוני פתיחה מאד לא טובים של אנטי-אקסטרים-אוולין הם הצליחו לא רע. 

בתחילת העונה השלישייה שלי היתה טוהר/אוולין, רגב/הלן וירדן/אן. מהשלישייה הזאת נשארו במובהק רק ירדן ואן. את רגב והלן מחליפים אצלי דניאל ואליהו. ובין טוהר ואוולין לבין נטע ועומר אני באמת לא יודע, עם ההעדפה קלה לנטע ועומר בגלל שהם באמת זוג מהסרטים, אבל בפועל אני מאמין שהם יהיו הזוג האחרון שיעוף לפני הגמר.

לצפיה ב-'למי שפספס את המירוץ אמש, הפרק האחרון עלה במלואו באתר רשת'
למי שפספס את המירוץ אמש, הפרק האחרון עלה במלואו באתר רשת
18/01/2018 | 21:21
145
המירוץ למיליון, עונה 6, פרק 24: הדחה ברוסיה

לצפיה ב-'בתוכנית הצינור ששודרה לאחר המירוץ מנחי התוכנית דרשו את אן'
בתוכנית הצינור ששודרה לאחר המירוץ מנחי התוכנית דרשו את אן
18/01/2018 | 21:33
2
204
בתוכנית הצינור ששודרה אמש לאחר הפרק האחרון של המירוץ, שבו הודחו עדי ומיתר, ראיינו את הצמד המודח, כשמאחוריהם דניאל ואליהו, צמד המוריות ואן וירדן, ומנחי התוכנית דרשו לדבר עם אן הזינה הקטנה שצבעה את שיערה לכחול כאות הזדהות עם הצמד המודח, ונראתה יותר כמו דרדסית מאשר זינה.

הצנרת עם גיא לרר ושי-לי שינדלר - תכנית 50
http://reshet.tv/item/news/hatzaneret/season-01/ep...

לצפיה ב-'באיזה חלק רואים את השיער שלה בכחול?'
באיזה חלק רואים את השיער שלה בכחול?
20/01/2018 | 21:58
1
31
לצפיה ב-'שהיא מציצה מאחוריהם ומספרת שצבעה את השיער לכחול בגללם'
שהיא מציצה מאחוריהם ומספרת שצבעה את השיער לכחול בגללם
20/01/2018 | 22:26
30
לצפיה ב-'תחושותיי מהמירוץ ברוסיה'
תחושותיי מהמירוץ ברוסיה
20/01/2018 | 09:17
1
157
6 זוגות נותרו ברוסיה ורק חמישה יעברו שלב.
וכבר ידוע הוא ששני זוגות לא יכאיבו לי מידי אם בשבילם המירוץ יסתיים.
ואכן, מיתר ועדי לא ממשיכים איתנו.
הם היו זוג חזק, שהפגין שיתוף פעולה יוצא דופן ועדין, ככל שנקפו המדינות, כך הם התרחקו לי מהלב. אז, להתראות עדי ומיתר [מנפנפת להם]

המשימות בפרק הזה פחות דיברו אלי
האוטובוס המטונף, בעיני היה מיותר ולא ברור;
וחגיגת יום ההולדת בתוך התחפושות ההזויות [טוב נו, כבר היו לנו משימות הזויות לא פחות בעונות קודמות];
למצוא את הזמר שלא שר אלא רק מזיז שפתיים ... לא יודעת אם מישהו היה מצליח, ואז להגיע את הרמז שיוביל אותם לנקודת הסיום.
וכאן בא השוס - כי אם ניחשו לא נכון ... ווי ווי ווי,
ואם נוסיף לכך את רגע האימה שבו אוולין שכחה את הרמז ברכב והם נשארו באמצע העולם עם קרעי זכרונות מהמרום אליו עליהם להגיע ...
יודעים מה? רק על זה מגיע לשניהם שאפו ענק.

ויש את ה'עצור' של רגב והל ואליהו ודניאל, שהגיעו בהפרש של כלום זמן זה מזה ונאלצו 'לחלוק' זמן יחד.
מה להגיד? מישהו צריך להזכיר לרגב והלן שהם בתחרות וכל אחד רוצה לזכות אבל יש צורה להתנהג. ושני אלו קצת שכחו [לדעתי, ואמרתי זאת כבר מההתחלה], בכלל לא מכירם את ערך הכבוד.
אודה ולא אבוש, עכשיו כבר לא באמת ייעצב לבי אם הם יודחו, רגע לפני.

והנה נגיעים לשטיח, למפגש עם רון ברוסיה
זו היתה הפעם השניה שבה התרגשתי עד דמעות. [אמיתי, ממש, דמעות]
בפעם הראשונה זה קרה לי כשעמר ונטע כמעט הודחו והשניה, כאמור, כשהגיעו ראשונים לשטיח, אל רון שחר.

אני לא יודעת מי יזכה אבל בהחלט יש לי תקווה לשלישיה הבאה
[ואם הסדר יהיה טיפה שונה, אני לא אצטער, כי כל אחד מהזוגות האלו יותר מראוי למיליון]
3.  אוולין וטוהר
2.  אליהו ודניאל
1.  נטע ועמר

До свида́ния 
(Do svidanya)
ביי רוסיה 
לצפיה ב-'לגבי אוולין וטוהר'
לגבי אוולין וטוהר
20/01/2018 | 18:18
201
הם באמת מרגשים ומגיע שאפו מאד גדול לטוהר.
לטעמי, מבין הזוגות הנשואים שהיו בעונות השונות, הוא אחד הגברים הכי רגישים ומכילים.
לצפיה ב-'30 עונות מאז שמשודרת TAR בארה"ב ורק העונה דו-קרב ראשון'
30 עונות מאז שמשודרת TAR בארה"ב ורק העונה דו-קרב ראשון
19/01/2018 | 21:49
86
ומתי לעזאזל הם חושבים להגיע גם לישראל? הם היו כבר כמעט בכל המדינות הערביות ודווקא אצלנו בישראל המירוץ למיליון האמריקאי לא מצא בכל 30 העונות שלו זמן להגיע....
לצפיה ב-'שמתם לב שהעונה כמעט ולא היו משימות צומת?'
שמתם לב שהעונה כמעט ולא היו משימות צומת?
19/01/2018 | 07:17
2
130
בדרך כלל יש הרבה משימות של צומת, בהם הזוגות נדרשים לבחור בין שני משימות.
לדעתי מאז המשימה של לחפש בחול או לסחוב (לא זוכרת באיזה פרק זה היה), לא היו לנו משימות כאלו.
למה לדעתכם?
לצפיה ב-'באמת מוזר שלא היה הרבה כאלו'
באמת מוזר שלא היה הרבה כאלו
19/01/2018 | 13:56
1
120
לפי דעתי שיהיה יותר משימות צומת ככה זה מגוון יותר את המירוץ. ונותנים לזוגות לבחור.
לצפיה ב-'נדמה לי שבכל לג כן יש משימת צומת אחת...'
נדמה לי שבכל לג כן יש משימת צומת אחת...
23/01/2018 | 23:36
42
אבל העונה היו ממש מעט משימות דו קרב... יכול להיות שההפקה החליטה לרדת מזה (היו עונות שכמעט בכל לג היו משימות דו קרב ובעונות האחרונות זה פחת...)

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ