לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
82768,276 עוקבים אודות עסקים

פורום המירוץ למיליון

שלום וברוכים הבאים לפורום המירוץ למיליון
הפורום מוקדש לתוכנית המעולה המירוץ למיליון המשודרת בערוץ 22 ברשת.
העונה החדשה תתחיל בקרוב...וזה זמן טוב עבורנו  להתחיל את המירוץ 
אז אם גם אתם אהבתם את הסדרה וליוויתם את הזוגות בדרך לזכייה הגדולה, זה המקום בשבילכם 

אם כבר באתם לבקר פה בפורום, אולי תספרו קצת על הזוגות שאהבתם שנה שעברה, על מה שאתם מצפים שיהיה השנה בעונה, 
על אילו זוגות הייתם רוצים לראות או אולי לאיפה לדעתכם כדאי למירוץ להגיע השנה...אלסקה אולי...

אתם מוזמנים בחום להצטרף ולהנות יחד איתנו   

הנהלת הפורום:

אודות הפורום המירוץ למיליון

שלום וברוכים הבאים לפורום המירוץ למיליון
הפורום מוקדש לתוכנית המעולה המירוץ למיליון המשודרת בערוץ 22 ברשת.
העונה החדשה תתחיל בקרוב...וזה זמן טוב עבורנו  להתחיל את המירוץ 
אז אם גם אתם אהבתם את הסדרה וליוויתם את הזוגות בדרך לזכייה הגדולה, זה המקום בשבילכם 

אם כבר באתם לבקר פה בפורום, אולי תספרו קצת על הזוגות שאהבתם שנה שעברה, על מה שאתם מצפים שיהיה השנה בעונה, 
על אילו זוגות הייתם רוצים לראות או אולי לאיפה לדעתכם כדאי למירוץ להגיע השנה...אלסקה אולי...

אתם מוזמנים בחום להצטרף ולהנות יחד איתנו   

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום המירוץ למיליון
 פרק הבכורה ישודר ב-17.5 בשעה 21:00 בערוץ 2!
נא הקפידו לכתוב בשפה נאותה בפורום
 ברוכים הבאים לפורום הריאליטי הכי טוב בטלויזה !
בכל פרק נבקר במדינה חדשה עם משימות מאתגרות
 נדבר על המתמודדים, המשימות ומה שמתחשק...
אז היכון, הכן, צא !
המשך >>

לצפיה ב-'שאלה, מה זה הצילומים עם הרקע של הגלובוס?'
שאלה, מה זה הצילומים עם הרקע של הגלובוס?
07/08/2019 | 20:19
8
100
מתי הם בדיוק מתרחשים?
בסוף כל יום במירוץ?

מעניין אותי לדעת כי לפני שני פרקים בערך פתאום צילצל הטלפון
לצפיה ב-'לטענתם זה בחדר מלון בסוף היום'
לטענתם זה בחדר מלון בסוף היום
07/08/2019 | 20:37
7
104
בנינו זה צולם בארץ עם השלמות פה ושם.

לצפיה ב-'אולי חלק זה בסוף היום'
אולי חלק זה בסוף היום
08/08/2019 | 11:11
6
81
אבל כשבאותה עדות הם לובשים כמה סטים של בגדים, לפעמים אורך השיער שונה וכולי, זה ברור שנעשו השלמות מאוחר יותר.

לצפיה ב-'זה נקרא "טסטות" קיצור של testimonials '
זה נקרא "טסטות" קיצור של testimonials
12/08/2019 | 10:15
5
52
זה קורה בחדר במלון על חשבון זמן המנוחה (ולכן חשוב מאוד לגמור עם זה מהר - יש דבר כזה כושר טסטות, כי לא יעזבו אותך עד שיקבלו את מה שהם רוצים, אבל מצד שני גם לא יגידו לך מה רוצים שתגיד. אז שואלים אותו הדבר מכל מיני זוויות. אשכרה שאלון 300, ימח שמו).
מה שכן - בעריכה ללא ספק חותכים פנימה חלקים מטסטות מקטעי מירוץ אחרים, אם חסר להם משפט שהם חושבים שחשוב להכניס פנימה ולא ניכנס בטסטה של קטע המירוץ הזה.

לצפיה ב-'או שהושלם אחרי שהמירוץ נגמר..'
או שהושלם אחרי שהמירוץ נגמר..
12/08/2019 | 14:41
15
לצפיה ב-'אני מעדיף לדבר עברית'
אני מעדיף לדבר עברית
12/08/2019 | 18:17
3
38
מגוגל טרנסלייט:
תרגומים של testimonial
כְּתַב הַמלָצָה
תְעוּדַת הוֹקָרָה
לא ממש קשור למה שאנחנו מדברים עליו.

תרגומים של testimony
עֵדוּת
הַצהָרָה
רְאִיָה
קשור מאד למה שאנחנו מדברים עליו.
ברבים - testimonies.

לצפיה ב-'זאתה העגה של ההפקה. בכל הריאליטי זה ניקרא טסטימוניאלס. '
זאתה העגה של ההפקה. בכל הריאליטי זה ניקרא טסטימוניאלס.
13/08/2019 | 12:55
2
48
לא ראית Unreal?!
לג, טסטה, פיט סטופ
לצפיה ב-'כמה אמת יש בunreal?'
כמה אמת יש בunreal?
13/08/2019 | 22:43
11
לצפיה ב-'טסטה'
טסטה
14/08/2019 | 12:28
28
יכול להיות קיצור של טסטימוני, או טסטימוניאל, למה לא לקחת את המילה המתאימה להקשר?
לצפיה ב-'פרק 9 - הבאנג'י האסור'
פרק 9 - הבאנג'י האסור
04/08/2019 | 21:15
8
155
ברוכים הבאים לזימבבואה ולבאנג'י האסור של אפריקה.
מי יעוף אל התהום? ומי הזוג המפתיע של העונה?
לצפיה ב-'שמישהו יסביר לי איך... '
שמישהו יסביר לי איך...
04/08/2019 | 22:58
3
183
שמישהו יסביר לי איך אוראל וניסים נשארו אחרונים במשימת הרכבת וסיימו הרבה זמן אחרי שכל שאר הצמדים עזבו את המקום, הגיעו לפני הבנות והבנים למשימת הדו-קרב? האם יש פה בעיה רצינית של עריכה עלובה העונה או שיש כאן משהו הרבה יותר מסריח?
לצפיה ב-'דייייי, אתה מתיש'
דייייי, אתה מתיש
05/08/2019 | 07:53
2
147
המירוץ למיליון מכור.
הזוכים נקבעו עוד בטרם נבחרו!
כל התכנית היא ביום אחד גדול!

די, תן לנו לראות, להיות במתח, ליהנות מהספק שאכן דברים קורים כפי שאנחנו רואים אותם!
לצפיה ב-'אף אחד לא מכריח אותך להיכנס להודעות ולתגובות שלי'
אף אחד לא מכריח אותך להיכנס להודעות ולתגובות שלי
05/08/2019 | 09:21
1
115
וכמו שזכותך לכתוב מה שבא לך, גם זכותי לכתוב מה שבא לי ומה שאני חושב, ואף אחד לא יגיד לי מה לכתוב ומה לא לכתוב. אנחנו לא ילדים בגן שמשחקים בקקי.
לצפיה ב-'נכון, צודק'
נכון, צודק
05/08/2019 | 12:31
32
לצפיה ב-'חבל לי קצת על אוראל וניסים'
חבל לי קצת על אוראל וניסים
06/08/2019 | 11:41
2
128
כי הם זוג עם פונטציאל, ["יהודית ורביץ "] למרות עודף המשקל. יש להם כוח ולאוראל יש גם מוח. אבל הם כל כך פריכים מבחינה מנטלית [במיוחד ניסים] שזה מעלה את השאלה למה הם הגיעו בכלל? הם לא ידעו שזה מירוץ עם משימות והולך להיות קשה? ככה לא בונים חומה והברוגז הילדותי של ניסים היה מביך על גבול המציק.
טייה ופיי הן זוג חזק גם פיזית וגם מנטלית, אבל לא יודע מה יש בהן שגרם לשאר הזוגות להנעל עליהן, הן דווקא נראות די נחמדות... אני הייתי מצפה לראות את אייל וסיד מעוכבים , גם כי הם חזקים וגם כי יש בהם משהו מעצבן ומתנשא.
רן ובן - אני תמיד חשבתי שאסור לוותר בדו קרב בלי סיבה ממש טובה, ורחמים זו לא סיבה טובה, אנחנו בתחרות. והנה הוויתור האצילי שלהם דירדר אותם למקום האחרון כבר 2 פרקים.
מיכל ועומר- קטע שהיה נראה לי קצת מוזר: הראו אותן קורסות בתחילת משימת הקולטי שמש, ואחרי שניה- מסיימות את המשימה כמו לביאות. מוזר.
לצפיה ב-'בקשר לעצור '
בקשר לעצור
06/08/2019 | 16:18
1
105
זה בעיה כי רובם מעדיפים להצביע לאנשים שהם הצביעו בעבר ולא לשקול כל הצבעה לפי מצב העניינים באותו רגע 
והם מצביעים להן בגלל שילוב של חוזק וגם נראה לי שחברתית  פחות התחברו אליהן מאשר לשאר הזוגות החזקים כמו התאומים ואיל וסיד 
לצפיה ב-'מה שהכי מעניין שדווקא מי שהבטיחה לנקום בהן על העצור ששמו לה'
מה שהכי מעניין שדווקא מי שהבטיחה לנקום בהן על העצור ששמו לה
06/08/2019 | 22:09
92
לא משתתפת בזה בכלל, ואפילו לא שמה להן עצור אחד מאז שהן שמו לה ולבעלה. קצת מוזר אחרי כל ההאק והשמאק...
לצפיה ב-'ואני שוב אשאל איך בכל פעם שאוראל וניסים נשארים אחרונים מאחור'
ואני שוב אשאל איך בכל פעם שאוראל וניסים נשארים אחרונים מאחור
06/08/2019 | 22:41
105
הם מצליחים להגיע לפחות לפני שני הצמדים שסיימו ויצאו הרבה לפניהם מהמשימה הקודמת. האם יש להם כוחות-על של שיגור ישיר למשימה הבאה? זה הרי לא הצמדים עצמם נוהגים ומנווטים ממשימה למשימה, זה הנהגים שהצמידה להן ההפקה, וכפי שוודאי שמתם לב, לפחות חדי העין שביניכם, לא אלה שצופים רק בשביל לצפות ולא להבין במה שהם למעשה צופים, אלה עדיין אותם הנהגים מתחילת העונה, וניסים אפילו הודה בכך שגם הנהגים שהצמידה להם ההפקה עדיי לא התחלפו, למרות שהם עברו ממדינה למדינה.
לצפיה ב-'פרק 8 - הדחה בזמביה'
פרק 8 - הדחה בזמביה
03/08/2019 | 11:00
10
111
את היום הזה בזמביה הזוגות לא ישכחו, עם משימות קשות מנשוא אחת אחרי השנייה.
היום הקשה במירוץ, מזריחה ועד הדחה.
לצפיה ב-'תכירו-פאנל סולארי+מצבר-נותן חשמל חינם...'
תכירו-פאנל סולארי+מצבר-נותן חשמל חינם...
03/08/2019 | 21:37
118
פאנל סולארי...פעם קראו לזה,קולט שמש...
המצאה פשוטה וזולה.
שימו בחצר,פאנל סולארי+מצבר...ויש לכם
חשמל בחינם...כדאי.
לצפיה ב-''
04/08/2019 | 04:52
101
כל הכבוד לבנות, שהצילחו להגיע לשטיח לא אחרונות, למרות שהיו אחרונות בגלל העיכוב של ה 15 דקות במשימת הרשת, ועוד לפני זה ההתעכבות במשימת התנינים, בגלל שעומר צמחונית וכל המשימה נפלה על כתפיה של מיכל, שעומר הבינה שהיא חייבת לעודדה ולסייע לה לפחות מוראלית אם לא פרקטית, עשתה זאת רק לקראת הסוף, ובינתיים הן איבדו זמן יקר, למרות שהגיעו למשימת התנינים במקום הרביעי. אך למזלן הן התעשתו די מהר משני העיכובים והצליחו לעקוף את האם ובתה שלא הפסיקו לריב ביניהן, לבכות ולרצות לוותר על משימות מתחילת המירוץ, וטוב מאוד שהן הודחו. ובכלל אם ובתה זה מתכון רע ולא מומלץ כל למירוץ למיליון. זאת גם הסיבה שמעולם אם ובתה לא זכו במירוץ, לעומת אב ובנו שכן, למרות שגם הצירוף הזה לא ממש מומלץ, ואם ניתן להימנע משני הצירופים הללו עדיף. הכי טוב להגיע למירוץ עם חבר טוב או חברה טובה, שאתם מכירים היטב זה את זה ויודעים היטב מה מניע אותכם, מה מגבלותיכם ומה יתרונותיכם. כך גם תדעו איך לחלק נכון את משימות המחסום ביניכם. אמא ואבא לא תמיד יידעו את זה עליכם, שלא לדבר על האמוציות שיש בין אב לבנו ועוד יותר מזה בין אם לבתה, שתמיד ינסו להראות שהן יותר טובות אחת מהשנייה ויודעות יותר טוב מה צריך לעשות.
לצפיה ב-'לא זוכר כבר מי אמר שההפקה תנסה לשמר את האמא והבת...'
לא זוכר כבר מי אמר שההפקה תנסה לשמר את האמא והבת...
04/08/2019 | 10:22
2
110
אבל הנה עוד קונספירציה הלכה לפח, וזה מה ששוות כל תיאוריות הקונספירציה למיניהן על ההפקה עוזרת ההפקה משמרת.

בכל מקרה אני שמח שהן הלכו. אמנם זוג סימפנטי ברמה האישית בעיניי, אבל לא מתאימות למירוץ כי אי אפשר לסחוב מירוץ שלם על בנאדם אחד כשהשני מסתפק ב"לא להפריע". כל אחד מבני הזוג צריך להביא איתו משהו שיתרום למירוץ, כמו למשל בשי ושני ששי הביא את הכח הפיזי ושני הצטיינה במשימות הפעלה של קהל. בגלל זה מגיעים בזוג. האמא חוץ מלהגיד שהיא כל כך גאה בבת שלה לא הביאה איתה למירוץ שום דבר משמעותי ולכן זה לא יכול לעבוד.

אני מקווה שגורל דומה צפוי גם לעדן ואביעד, שבינתיים לא שמתי לב שהיא תורמת במשהו. במשימת האבנים כל פעם שהמצלמה עמדה עליהם ראו את אביעד מנסה להרים אבנים ואת עדן עומדת ומקטרת. יכול להיות שזו עריכה מגמתית, אבל מה לעשות שכל מה שראיתי זה אותה עומדת ומקטרת. ועל זה שהיא מצאה בניסיון הראשון אני חייב להודות שאפילו שאני די נרתע מקונספירציות - כאן זה ממש נראה כיד מכוונת. כנראה שאפילו לצלם כבר נמאס...

בעונה הזו מאד מגזימים בעיניי עם העניין של משימת חיפוש לפני כל פיט ספוט. זה לא צריך להיות ככה. זה בסדר שהתחנה האחרונה לפני חלק קטן מנקודות הסיום זו משימת חיפוש או מזל אבל אי אפשר להשתית הדחות של עונה שלמה על מזל. המירוץ אמור להיות גם תחרות שבה היכולת האישית משחקת, לא רק המזל. זה גם נותן פתח לכל הקונספירטורים לעצבן אותי אחרי כל פרק

זוג הסבתות ממשיך להפתיע. גם אם נקזז את משימת המזל המיקום שלהם לאורך המשימות היה טוב מאד. אפילו את משימת הסחיבה שסחטה הרבה מהזוגות הן עשו בלי יותר מדי קיטורים. אפשר להגיד שהן הפתעת העונה עד כה ולא זכור לי במירוץ הישראלי זוג מבוגר שהגיע כל כך רחוק במירוץ. אם היא רק היתה קצת פחות חופרת... הייתי אפילו מפרגן להן יותר

לצפיה ב-'לא זוכר אם מישהו אמר עליהן...'
לא זוכר אם מישהו אמר עליהן...
04/08/2019 | 12:06
90
מה שכן,
כמעט ולא הראו את בן ורן...

לגבי האמא והבת - באמת קצת חבל לי שהן הלכו, אבל אני חושב שהן לא היו זוג חזק כך שהיה להן קשה להישאר במירוץ...

לצפיה ב-'אתה כנראה שוכח שהסבתות קיבלו לא פעם ולא פעמיים הנחות מאחרים'
אתה כנראה שוכח שהסבתות קיבלו לא פעם ולא פעמיים הנחות מאחרים
04/08/2019 | 19:35
75
וההיילייט של התקדמותן הפרק היה הויתור של צמד הבנים לסבתות במשימת הגולם והפרפר. שבינינו, קשה לי מאוד להאמין שלא היתה כאן התערבות של ההפקה, שבטח אמרה לבנים תשמעו אם גם ככה מספיק חזקים לנצח כל צמ שיגיע אחריכם אז תוותרו להן כי תיראו ככה טוב כלפי הצופים ואולי אף נצ'פר אותכם בהמשך או אחרי סיום העונה. ותאמין לי שכשהפקה ישראלית רוצה היא יודעת איך לצפ'ר את עושי דברה ואת יקיריה. בדיוק כפי שהי יודעת איך לתקוע מקלות בגלגלים למי שלא.
לצפיה ב-'ווי, זה היה קשה ומתיש'
ווי, זה היה קשה ומתיש
04/08/2019 | 18:41
3
93
אתחיל מהסוף - טלי וגילי? אין, אני לוקחת כל מה שכתבתי בתחילת העונה, קדה בפניכן וצועקת: שאפו!!!!
עם כל החפירות, הן באמת ג'דאיות ולא משנה לאן יגיעו, הכל בזכות ומגיע להן שאפו שאפו שאפו. 
והן גם מצחיקות. בחיי שכשמתרגלים, אז יש בחפירה חינניות לא מבוטלת
PUT ALL THE BODY .... ALL THE BODY ... ALL BODY

ויש עוד הפתעה:  אריאל וקארין.
ווי, הם מתוקים, הם משחקים את המשחק כל כך יפה, כל כך הרבה כבוד יש ביניהם, הבנה, חיבה, התחשבות.
וזה לא מובן מאליו. 
מקווה בשבילם שיגיעו לחמישיה. באמת, מגיע להם.

ויש את צמד האחים: ניסים ואוראל.
הממממ .... הרגשות מעורבים.
לרגעים הם מעצבנים ע לכדי "יאללה, לכו לישון על האף" ולרגעים הם כל כך מקסימים, כל כך נכנסים ללב, כל כך מוכיחים שגם הם ראויים.
אני רוצה לראות עוד מהם. מקווה גם בשבילם שיגיעו לחמישיה [אני כבר ב 4, נשאר רק עוד מקום לזוג 1...]

ואי אפשר להמשיך לפני שמדברים על אביעד ועדן.
מה זה הדבר הזה? חשבתי מדובר על המירוץ למיליון, מסתבר שעם שני אלו זו הישרדות.
לא, באמת, איך הוא שורד אותה?
ווי, היא מעצבנת ברמות, עושה כלום, מגלגלת עיניים, מצקצקת בלשון ובקיצור, מה זה זה? יאללה, שתלך הביתה. 
אני מקווה בשביל שניהם שבחיים האמיתיים מחוץ למשחק היא אחרת. כי ככה זה לא יחזיק. באידיש אומרים: אהבה בוערת כמו סמרטוט רטוב [זה נשמע יותר פיקנטי באידיש] 
ועוד יש לה תלונות, כמו רימון.... תתעוררי ילדה, החיים זה לא פיקניק.

מי עוד?
הפייבוריטים שלי, נו, הם לא מאכזבים.
חביב ויצחק פשוט אלופים. וגם איל וסיד.
הם טובים במשימות, הם מצחיקים, הם רציניים, הם חדורי מטרה, הם רואים $ מול העיניים אבל גם לא שוכחים ליהנות.
הם, בעיני, הכי ראויים לזכיה במיליון.

ושאר הזוגות?
פחות מדברים אלי וגם לא ממש הצטערתי שיהודית וזהר הודחו.
גם אם עומר ומיכל היו מודחות לא הייתי בוכה.
אז אולי הן הבאות בתור? כרגע, הן בעדיפות ראשונה שלי להדחה הקרובה.

לסיכום:  הפרק היה מרתק.
היה בו הכל מכל וכל.
מאמץ פיזי, מזל, וידע.

ועכשיו, נחליף בגדים, ננוח ונאסוף את עצמנו כי ממשיכים ל... זימבאבווה

לצפיה ב-'דווקא הכי מעניין לראות את האנדרדוגים מתקדמים וזוכים'
דווקא הכי מעניין לראות את האנדרדוגים מתקדמים וזוכים
04/08/2019 | 22:02
2
88
דווקא הכי מעניין בריאליטי בכלל ובמירוץ בפרט לראות את המתמודדים והצמדים האנדרדוגים מתקדמים וזוכים, ולא את החזקים והמובנים מאליהם, שלראות אותם מתקדמים וזוכים זה כמו לראות את הביריון השכונתי מפוצץ במכות את הילדים החלשים בשכונה. אין שום דבר מעניין בזה. הרבה יותר מעניין בעיניי לפחות לראות את הילד החלש שאף אחד לא סופר בכלל מלמד לקח את הביריון השכונתי. קרי, הרבה יותר מעניין בעיניי שצמד מגיע מהסוף וזוכה, או לפחות מתברג ממש בדקה התשעים אל שלישיית הגמר, ולא שכל שלושת הצמדים החזקי והמובילים במירוץ מגיעים לגמר ובסוף הצמד שכל הזמן בראש זוכה. סורי, אך אותי זה בעיקר משעמם רק את הזוגות החזקים והמובילים מתקדמים וזוכים. ואין בזה שום אתגר.
לצפיה ב-'כן אני זוכרת שהיית בעד שמחה בהישרדות '
כן אני זוכרת שהיית בעד שמחה בהישרדות
04/08/2019 | 23:01
1
29
לצפיה ב-'שמחה היתה גנגסטרית וממש לא אנדרדוג, ג'ובאני סחב אותה על גבו'
שמחה היתה גנגסטרית וממש לא אנדרדוג, ג'ובאני סחב אותה על גבו
05/08/2019 | 09:26
59
והפך אותה לדיקטטורית של השבט המאוחד. שלא לדבר בכלל על כך ששמחה בעיניי לפחות השחקנית הכי גרועה בתולדות הישרדות, ולא רק בארץ, בכל הגרסאות. ועצם זה שהיא הגיעה לשלישיית הגמר רק בגלל המאובן המוזהב שסידרה לה ההפקה במכירה הפומבית רגע לפני הדחתה המתוכננת, רק מראה עד כמה העונה הזאת היתה מכורה.
לצפיה ב-'למי שרוצה לראות מקרוב את השטרות '
למי שרוצה לראות מקרוב את השטרות
04/08/2019 | 21:21
74
לצפיה ב-'עדן שהיתה צעירה בקליפ של קובי פרץ'
עדן שהיתה צעירה בקליפ של קובי פרץ
02/08/2019 | 09:21
7
165
לצפיה ב-'משהו קטן וטוב - אוולין וטוהר '
משהו קטן וטוב - אוולין וטוהר
03/08/2019 | 00:16
1
136
המעשה הטוב שעשו הזוג מהעונה הקודמת:

https://www.facebook.com/259073280372/posts/101563...
לצפיה ב-'מקסימים תודה ששיתפת'
מקסימים תודה ששיתפת
03/08/2019 | 18:07
22
לצפיה ב-'מדהים! איך גילית את זה?'
מדהים! איך גילית את זה?
03/08/2019 | 18:06
4
22
לצפיה ב-'גם האחים ממן מוכרים לפני כן...'
גם האחים ממן מוכרים לפני כן...
03/08/2019 | 22:07
3
98
לצפיה ב-'אוקי, אבל מאיפה ידעת עליה שהיא השתתפה בקליפ?'
אוקי, אבל מאיפה ידעת עליה שהיא השתתפה בקליפ?
04/08/2019 | 16:18
2
67
זה לא מוזכר שם בשום מקום...
לצפיה ב-'יש לי את המקורות שלי '
יש לי את המקורות שלי
07/08/2019 | 17:54
17
לצפיה ב-'זה כן..'
זה כן..
08/08/2019 | 15:22
10
לצפיה ב-'פרק 7 - נוחתים בזמביה'
פרק 7 - נוחתים בזמביה
31/07/2019 | 18:30
16
716
המירוץ למיליון - נוחתים בזמביה
ברוכים הבאים למדינה הפרועה בעולם- זמביה!
הזוגות במפגש ישיר עם חיות טרף וגם מוצאים עצמם בין שמיים וארץ.

לצפיה ב-'זמביה-זומבים--איך אני מקנא במדינות האלה...'
זמביה-זומבים--איך אני מקנא במדינות האלה...
31/07/2019 | 21:03
1
120
זמביה מדינה ענייה ומושחתת.
אבל,
יש להם שטח ענק.752 אלף קמ"ר....אף אחד לא רוצה להשמיד אותם.
אף אחד לא מאשים אותם בכיבוש,גזל,אפרטהייד ועוד.##
אף אחד לא מגנה אותם באו"ם.
חיים נורמלים.זמביה.נוצרים.
לצפיה ב-'לא בטוח...'
לא בטוח...
01/08/2019 | 01:49
100
זה שהיא נראית מהמם ויש "שקט" לא אומר בהכרח שלתושבים באמת טוב שם.
יכול להיות שרק נראה לנו שאולי שמה יותר טוב...
לצפיה ב-'איל וסיד ממשיכים להיות הפייבוריטים שלי'
איל וסיד ממשיכים להיות הפייבוריטים שלי
31/07/2019 | 21:48
132
אוהב את הצורה בה הם ניגשים למשימות ומבצעים אותן.
הם לא מספקים את אלמנט ההיסטריה, הריבים, לא בוכים, לא מקטרים, פשוט מנתחים את המשימה, מבינים מה צריך לעשות ומבצעים את זה כמו שצריך, בלי להתברבר בכמה נסיונות סרק.
אלמלא היו במירוץ משימות מזל / יאוש, שמטרתן צמצום פערים ויישור קו בין הזוגות, תוך מתן אפשרות לעקוף למי שיש לו מזל רגעי, הם כבר היו בפער בלתי ניתן להדבקה משאר הזוגות.
לצפיה ב-'זמביה - הנה הם מגיעים'
זמביה - הנה הם מגיעים
01/08/2019 | 01:09
105
אפתח ואומר ששני הזוגות שסימנתי כבר מהפרק הראשון כפייבוריטים בהחלט מספקים את הסחורה.
זוג התאומים - יצחק וחביב והחברים מ 8200 - סיד ואיל.
אין, הם אלופים.

מי שמפתיעות מאד לטובה הן דווקא צילי וגילי, שבהתחלה חשתי בערך כמו באתר בניה בשל החפירות של גילי, אבל לאט לאט התרגלתי ובשילוב עם רצון והתמדה ומאמץ כמעט על אנושי, הן סוללות את דרכן לליבי ובמסע.

זוג נוסף שמתגלה כזוג חזק ונחוש הם אריאל וקארין.
שיתוף הפעולה של שניהם וגם ההומור המיוחד שלהם, אותי הם כובשים.
[לא פייבוריטים אבל בהחלט ראויים להערכה].

ויש את עדן ואביעד.
מה אומר ומה אגיד?
לא מבינה איך הוא שורד אותה אלא אם אל התכנית היא הגיעה תחת מסווה של ביצ'ית איומה, מה שבחיים האמיתיים היא לא.
עדן, SORRY BABE, אבל את בלתי נסבלת!

ויש את בן וג'רי
תקשיבו, הם מתוקים אמיתיים ואני מקווה שהמחווה שלהם לצילי וגילי לא תעלה להם בהדחה.
אבל מה שהם עשו, ומה שהם אמרו על עצמם, זה היה מרענן ושובה לב.
טוב לדעת שעוד יש לנו בחורים כמוהם.
ואת ההערה של בן, או אולי רן, קשה היה לפספס, כשרצו אחרי משימת התנינים.
"תיזהר, יש שם מלא לקוסטים"

ויש את כל שאר המתמודדים, שאני באופן אישי פחות מתחברת ולא ממש יהיה איכפת לי מי מהם יודח קודם.
עכשיו נמתין למוצ"ש לראות איך ממשיכים ומי מגיע אחרון לשטיח של רון.
לצפיה ב-'רן ובן - שיחקתם אותה'
רן ובן - שיחקתם אותה
01/08/2019 | 01:45
114
מאוד התרגשתי מזה שנתתם לטלי וגילי לעבור אתכם במשימת הדו-קרב!
הלוואי ורק תתקדמו עכשיו במירוץ

באמת שזאת אחת הסיבות שאני אוהב את המירוץ למיליון כאן
לצפיה ב-'זמביה'
זמביה
01/08/2019 | 01:48
91
לא הייתי שם מעולה, אבל מהמירוץ היא נראית ארץ ממש ממש יפה!
לצפיה ב-'בדיוק שאלתי את עצמי איך ההפקה תעזור הפעם לטלי וגילי'
בדיוק שאלתי את עצמי איך ההפקה תעזור הפעם לטלי וגילי
01/08/2019 | 04:55
9
158
ואז הגיעו הבנים וכבר הבנתי איך...

תסלחו לי מאוד, אך בעיניי זו היתה מחווה טיפשית שעלתה להם ביוקר והפסד זמן יקר במירוץ. וזמן זה אולי הדבר הכי חשוב במירוץ, כי הוא מבדיל בין הפסד לניצחון.

חוץ מזה, טלי וגילי הגיעו להתחרות במירוץ, אז שיעשו אותו כמו כולם, בלי שום הנחות, אם לא שמתם לב לפחות פעמיים ההפקה םטרה אותן מביצוע משימות, פעם במשימת הינגווינים שהאמא והבת ויתרו להן והן אפילו לא היו צריכות להתלבש כפינגווינים כמ כולם, והפעם עם הבנים שויתרו להם במשימת הגולם והפרפר. מעניין מאוד מתי תהיה הפעם השלישית שההפקה תמצא דרך לפטור אותן מביצוע משימה. מצטער מאוד, אך מבחינתי מי שלא סובל את החום שלא ייכנס למטבח.

ולעומת זאת ההפקה לא ויתרה לבנות שאחת מהן צמחונית במשימת התנינים, ועזבו את זה שהן בקושי זוכות לזמן מסך מהעורך המזורגג והמגמתי של התוכנית העונה, אך עד שהן מתקדמות ההפקה שמה להן מקלות בגלגלים במשימות שהיא יודעת מראש שהן לא יוכלו או יתקשו לבצען. אני גם חותם לכם שאם היה מדובר בטלי וגילי או אחד מהצמדים הפייבוריטים של ההפקה, היו מחליקים להם ומעבירים אותם ישירות למשימה הבאה, כמו שעשו לאמא והבת שלא סיימו את המשימה המשותפת בשל הפציעה של הדר, ואפילו לא קיבלו זמן המתנה עד שיוכלו לעבור למשימה הבאה.

בקיצור: יש בהחלט איפה ואיפה לגבי הצמדים במירוץ העונה, והיא בולטת היטב לעין. גם מבחינת יותר זמן מסך וגם מבחינת העלמת עין או גרוע מזה, העברת צמדים למשימות הבאות מבלי שיסיימו את המשימות הקודמות.

וכל הכבוד לעומר שלפחות ניסתה לבצע לבדה את משימת התנינים ולא ויתרה עד שלא צלחה סיימה אותה, כשלבסוף הצטרפה אליה גם מיכל חברתה הצמחונית, לפחות מבינת עידוד תמיכה מוראלית שכל כך חיונית במירוץ, ובמיוחד במשימות כאלו.

רק תתארו לעצמכם מה היה קורה אם למשל היו נותנים להם משימה אכול אוכל לא כשר, כשיש לפחות שני צמדים שלא היו עושים אותה...
לצפיה ב-'ההתעקשות של הצמחונית לא לעשות את המשימה'
ההתעקשות של הצמחונית לא לעשות את המשימה
01/08/2019 | 05:13
1
145
לא היתה רציונלית בכלל. לא דרשו ממנה לאכול בשר אלא להאכיל חיה קרניבורית בבשר. תנין בטבע יצוד את הבשר שלו, בשבי יאכילו אותו בבשר, אז איך בדיוק עבד ההגיון שלה, שתנינים יחיו על דיאטה צמחונית? בניגוד לבני אדם שיש להם אלטרנטיבות, לתנינים אין, אז כך או כך כדי לשרוד הם יהיו חייבים לאכול בשר. גם אני צמחונית וההתנהלות שלה נראתה לי אמוציונלית מדי ואפילו צדקנית.
לצפיה ב-'מסכים איתך. גם אני לא הבנתי'
מסכים איתך. גם אני לא הבנתי
01/08/2019 | 11:26
125
מזכיר שטליה מהעונה הרביעית, שגם היא היתה צמחונית, נאלצה לאכול נקניקיות ועמדה בזה תוך כדי יסורים עצמיים די קשים אבל כשאתה בא למירוץ או שאתה משאיר את האידאולוגיות שלך בבית ומבין שחלק מהמשימות שתקבל יהיו בניגוד לאידאולוגיות שלך או שאל תבוא למירוץ. מישהו שהוא צימחוני אדוק או יש לו פחד גבהים בלתי נשלט או לא מסוגל לאכול אוכל מסריח או לא יכול לרוץ שלא יבוא. לא מבין את כל האנשים שבאים וכאילו "מופתעים" שפתאום הם צריכים לעשות משהו שבניגוד לרצונם או דעתם. זה המשחק. רציתם להשתתף. אז תשתתפו בהכל. רק אל תתבכיינו.

עם כל ההערכה שלי לבנים על הויתור לבנות, לא אהבתי את המחווה הזאת. זאת תחרות. בתחרות צריך לשמור על אנושיות בסיסית (ברמה של לא להפיל עגלה של מתחרה שלך כמו שהיו טענות כלפי אלכסה בזמנו), אבל בשביל לשמור על אנושיות לא צריך לוותר על התחרותיות.

האמהות הגיעו לתחרות מרצונן החופשי ומתוך ידיעה שהן יצטרכו לעמוד באתגרים פיזיים ומנטליים שלא קלים לבנאדם צעיר על אחת כמה וכמה לבנאדם מבוגר. ובכל זאת מרגע שהן בחרו להשתתף - הן צריכות להשתתף בכל המשימות, או לפחות לקבל עונש משמעותי של עיכוב על כל משימה שהן לא עושות. אם הן חשבו שלא יוכלו לעמוד בזה אז בשביל מה הן באו? ולכן כל הויתור הזה לא היה במקומו. במיוחד לא במשימה שרוב הסיכויים שהבנים היו חותכים את החבל של האמהות כמו שאכן קרה להם מול הזוגות האחרים. בתחרות צריך להתחרות, כל זוג על פי  כוחו, ולא לוותר לאף אחד.  זו דעתי.

מעבר לזה גם הפייבוריטים שלי הם סיד ואייל שהדרך בה הן עושות משימות ראויה להערכה ובמקביל גם חביב ויצחק. עם כל ההסתייגות המובנית שלי מחילול השם של אריאל וקארין (לא שאני דתי אבל לנכס לעצמך את אלוהים כעוזר אישי למשימות שלך זה חילול השם פר אקסלנס בעיניי) בפאן האישי אני מאד אוהב את הדרך שהם עוברים משימות ומשתפים פעולה ביחד. טיה ופיי גם התחילו טוב מבחינתי אבל קצת נעלמו לי בפרקים האחרונים.

הזוג שאני מייחל ללכתו הם עדן ואביעד. דווקא הוא עשוי מהחומרים הנכונים למירוץ אבל בת הזוג שהוא בחר לחלוטין לא מתאימה למירוץ. היה עדיף שתישאר בבית עם הילדים והוא ירוץ עם מישהו אחר (עיין ערך שי ושני). חוץ מלהרוס, לעכב ולעצבן אותו לא ראיתי בינתיים שום תרומה שלה להצלחה שלהם במירוץ. חבל לי עליו אבל כזוג - מגיע להם לעוף.
לצפיה ב-'אסטרטגית דו קרב'
אסטרטגית דו קרב
04/08/2019 | 10:55
6
95
אני לא רוצה לחפור לעומק אז אני רק אעיר שלפעמים, מבחינת הזמן הכולל, עדיף להפסיד בכוונה בדו קרב כדי לחסוך סה"כ זמן ואנרגיה - עשינו את זה בפרק השני של העונה שלנו ביקום ואח"כ שוב בספרד במלחמת העגבניות (יש דו-קרבים שלוקחים משמעותית יותר מהרבע שעה של הסוף).
עוד שיקול יכול להיות לקדם זוג חלש כדי להפחית תחרות בשלבים הבאים.
מהצילומים לא ברור מה התור שהצטבר מחוץ למשימה - יכול להיות שעורכים קטע המתנה אחד ומחלקים אותו על כמה המתנות, כשלמעשה לא הייתה המתנה בפועל אח"כ.

לצפיה ב-'מצטער קובי, אך מה שאתה אומר לא היגיוני בכלל וסותר את דבריך'
מצטער קובי, אך מה שאתה אומר לא היגיוני בכלל וסותר את דבריך
04/08/2019 | 17:42
5
63
לפעמים, מבחינת הזמן הכולל, עדיף להפסיד בכוונה בדו קרב כדי לחסוך סה"כ זמן ואנרגיה (יש דו-קרבים שלוקחים משמעותית יותר מהרבע שעה של הסוף).

אם תשים לב באותו משפט כתבת דבר והיפוכו: הרי ברור לך שאם מפסידים בדו-קרב נשארים לדו-קרב נוסף. אז בדיוק זה חוסך לך זמן? ועוד יותר מזה, אם כפי שכתבת, דו-קרבים שלוקחים משמעותית יותר מהרבע שעה של הסוף, אז רק תחשוב כמה זה 2 דו-קרבים, 3, 4, 5 או אפילו 6. כולל הרבע שעה שבסוף.

זה נשמע לך בכלל היגיוני?
לצפיה ב-'אם ההפסד שלך בטוח, והזוג הבא כבר מחכה שם, הרווחת זמן וכוח'
אם ההפסד שלך בטוח, והזוג הבא כבר מחכה שם, הרווחת זמן וכוח
04/08/2019 | 18:18
63
במקום להתיש את עצמך, לבזבז זמן, להתרחק מהזוגות המובילים [כי בזבזת זמן] ולסכן את הניצחון בסיבוב הבא כי תהיה מותש- עדיף לשחרר.
אם בטוח תנצח ואתה מוותר לזוג חלש- זה כבר שיקולים אחרים.
לצפיה ב-'אני אסביר עם דוגמא'
אני אסביר עם דוגמא
05/08/2019 | 10:58
3
74
הדו קרב הראשון שלנו היה להיתלות באוויר ולהחזיק את בן הזוג.
הסיבוב הראשון שלנו היה ארוך, מאוד.
לסיבוב הבא עלינו מול צמד בנים די רזים.
אחריהן היו שתי בנות.

היינו די גמורים אחרי הסיבוב הראשון, נפלנו ישר לבנים כדי לחסוך כוח וזמן (זה גם היה דו קרב שהיה נמשך הרבה זמן וגם לא היינו בטוחים שנסיים). על הדרך הרווחנו עוד מנוחה.
נגד הבנות עלינו במטרה לנצח וזה אכן היה סיבוב די קצרצר (הן גם לא ידעו ממש מה הן עושות שזה די רגיל למישהו שעושה דו קרב פעם ראשונה, כך שהיינו ממש בטוחים שננצח).

דו קרב אח"כ היינו בסוף (שני זוגות אחרונים) - היה לנו אינטרס שהוא יגמר *מהר* ככל האפשר כדי לא לפתוח פער מול שאר הזוגות. לא ממש היה אכפת לנו מי מנצח כל עוד זה קורה מהר. החזרנו חלק מהזמן של הרבע שעה המתנה בקיצור פרוצדורת הסידור שלנו אחריה (מה עושים עם בגדים מג'ויפים/רטובים וג'יפה בכלל? היו לנו כמה טקטיקות לזה שתיכננו מראש ובאמת בסה"כ יצאנו למשימה הבאה די יחד עם הזוג ש"ניצח" אותנו בדו קרב.

לצפיה ב-'ברבע שעה המתנה'
ברבע שעה המתנה
06/08/2019 | 00:09
2
61
מותר להתארגן? מה אמורים לעשות?
לצפיה ב-'זאת שאלה רכה. תלוי מאוד בכישורי המשא ומתן (טליה אלופה בזה)'
זאת שאלה רכה. תלוי מאוד בכישורי המשא ומתן (טליה אלופה בזה)
06/08/2019 | 13:27
1
66
במקרה הזה הלכנו על תירוץ רפואי - היה קפוא והיינו מכוסים בג'יפה.
וכשאני אומר היינו, אני מתכוון טליה הייתה :)
לצפיה ב-'אני באמת זוכר שטליה היתה אוכלת ראשים מדופלמת'
אני באמת זוכר שטליה היתה אוכלת ראשים מדופלמת
06/08/2019 | 23:18
20
לצפיה ב-'שאלה - למה מי שפותח את המעטפה חייב לקרוא את הרמז?'
שאלה - למה מי שפותח את המעטפה חייב לקרוא את הרמז?
01/08/2019 | 01:51
1
93
היה בפרק של היום קטע שבו ניסים התנשף והתקשה לקרוא את הרמז.
אבל לא הבנתי את הרעיון - בגלל שהוא זה שפתח את המעטפה הוא זה שהיה חייב לקרוא?

מה ההיגיון בזה?
לצפיה ב-'אלו חוקי הפורמט: פתחת-קראת'
אלו חוקי הפורמט: פתחת-קראת
02/08/2019 | 09:14
34
לצפיה ב-'פרק 6 - פרק הדחה'
פרק 6 - פרק הדחה
27/07/2019 | 09:35
33
143
בתוך הר הזבל הכי גדול באפריקה, מסתתר הרמז הכי קטן בעולם.
מי ימצא את הרמז ומי ייפול בפח ויודח?
לצפיה ב-'צפייה מהנה מעניין מה יהיה היעד הבא... '
צפייה מהנה מעניין מה יהיה היעד הבא...
27/07/2019 | 18:24
2
29
לצפיה ב-'לפי הפרומו ששודר הערב '
לפי הפרומו ששודר הערב
27/07/2019 | 23:40
1
124
היעד הבא במירוץ זו זמביה
לצפיה ב-'תודה סטילהוק!'
תודה סטילהוק!
28/07/2019 | 01:36
20
לצפיה ב-'שמתם לכך ש...'
שמתם לכך ש...
28/07/2019 | 01:43
2
125
כל צמדי הבנים במקומות הראשונים (אם לא היה את העצור, אזי רן ובן היו מגיעים במקום השלישי, ולכן אני מחשיב אותם במקום השלישי).
אחרי זה הגיעו כל הצמדים שמורכבים מבן +בת.
ואחרי זה, בסוף, הגיעו כל צמדי הבנות.

מעניין שזה יצא ככה....
לצפיה ב-'כמו שכבר אמרתי מכתחילה יחסי הכוחות במשימות פיזיות לא הוגנים'
כמו שכבר אמרתי מכתחילה יחסי הכוחות במשימות פיזיות לא הוגנים
28/07/2019 | 07:35
1
105
וגם מה זה כמעט כל פרק המשימות המעפנות הללו של מציאת מחט בערימת שחת? בפרק הקודם זו היתה הפנינה שהסתתרה בתוך צדפות מלוכלכות, והפרק סמל המירוץ בערימות של זבל. מי הסאדיסט שחושב בכלל על כאלו משימות? ואת מי לעזאזל משימות כאלה מעניינות, בטח לא אותנו הצופים.
לצפיה ב-'לגמרי...'
לגמרי...
28/07/2019 | 12:07
68
מה גם שזה די מעצבן שהפרק אתמול היה כולו סביב משימה אחת
ועוד כמו שציינת משימה שהיא בכלל משימת מזל, מילא הייתה איזו משימה אחרת שהיה בה יותר עניין...
לצפיה ב-'הדבר שהכי מרגיז ומעצבן אותי בריאליטי זו התערבות ההפקה במשחק'
הדבר שהכי מרגיז ומעצבן אותי בריאליטי זו התערבות ההפקה במשחק
28/07/2019 | 19:04
11
114
צפיתי שוב בפרק שהחמצתי מעט את פתיחתו בשבת באתר של רשת, והפעם ללא כל הסחות הדעת של ים הפרסומות והחסויות באמצע, והפעם התערבותה של ההפקה היתה ממש בולטת לעין ולא ניתנת להתעלמות.

לראות את ניסים ואוראל פורשים ויוצאים מהמפעל למחזור הזבל ורגע אחרי שהם חוזרים הם ישר מוצאים את הבקבוק עם סמל המירוץ אין יותר שקוף מזה שההפקה דראגה לשתול להם אותו, כי ראו עד כמה הם מיואשים מעבודת המחזור. וכנ"ל לגבי האמא והבת שההפקה לא מפסיקה להתערב ולהציל אותן פעם אחר פעם במהלך העונה, פעם כשהעבירו אותן ישירות למשימה הבאה מבלי לת להן שום זמן המתנה כשהדר נפצעה במשימה המשותפת, פעם כשהן פכו כוס לפסטיק ושנייה אחר כך מצאו את הפנינה בתוך הצדפה המלוכלכת והפעם כשהן שוב הפכו כוס פלסטיק וישר מצאו את הקלקר עם הלוגו של המירוץ. שלא לדבר בכלל על הנהגים שההפקה הצמידה לצמדים, שממש בולט לעין איך הם פועלים לפי הוראות ההפקה לגבי כל צמד וצמד. למשל זה שהנהג של טיה ופיי לא פתח להן את הדלת האחורית שייקחו את תרמיליהן עד שאריאל וקארין הגיעו לשטיח של רון ורק אז נפתחה להן הדלת, או זה שהנהג של כאמלה ובהירה שמצאו את הלוגו של המירוץ לפני האמא והבת שנשארו אחרונות במפעל למחזור הזבל וגם לפני מיכל ועומר, נסע בכוונה באיטיות וגם תקע אותן בפקק, בזמן שהנהג של האמא והבת הצליח לא להיתקע באותו פקק בדיוק ולהביא אותן לפניהן לשטיח של רון, אלא דברים ממש בולטים שכל חובב ריאליטי אמיתי ומנוסה יבחין בהן בקלות ושלא ניתן להתעלם מהן בכזאת קלות.

אין ספק שההפקה שומרת על האמא והבת, כי כנראה שכמו שהיה להן כבר אב ובן שזכו במירוץ עדיין לא היה להן צמד של אם ובת שזכו במירוץ, ולא אתפלא כלל אם ההפקה בונה על זה שזה מה שיקרה העונה, כדי שיוכלו לסמן V גם על צמד של אם ובת שזכו במירוץ, ללא שום קשר אם זה נכון או לא נכון, או בעזרת ההפקה.

גם אין בכלל ספק שצמד ההתאומים האוחצ'ות מקודם חזק ע"י ההפקה, ורואים את זה היטב בעריכת הפרקים. אם תערכו משאל את מי הצופים יותר מכירים ואת מי פחות, תגלו שהממנים הכי מוכרים מבין כל צמדי המירוץ העונה, וזאת רק בשל זמן המסך הבלתי פרופורציונאלי שהם מקבלים בעריכת הפרקים המשודרים מכל שאר הצמדים במירוץ, ואילו הכי פחות זמן מסך מקבלים דווקא מיכל ועומר, ושההפקה כמעט ומתעלמת מעצם קיומן במירוץ. מה שמזכיר לי מאוד את יורם זק העורך הנוכל והשרלטן ושיטות ההעריכה המגמתית שלו בפח הגדול.
לצפיה ב-'זוגות שמקדימה מקבלים יותר זמן חשיפה'
זוגות שמקדימה מקבלים יותר זמן חשיפה
29/07/2019 | 09:31
5
118
אם מיכל ועומר רוצות חשיפה, שתהינה מקדימה...
לצפיה ב-'כאילו שזה תלוי בהן...'
כאילו שזה תלוי בהן...
29/07/2019 | 18:36
4
85
אם זה היה כל כך קל להיות מקדימה כולם היו מקדימה.
לצפיה ב-'אם כולם היו מקדימה, מי היה מאחורה?'
אם כולם היו מקדימה, מי היה מאחורה?
31/07/2019 | 10:54
1
30
לצפיה ב-'שאלה טובה, אף אחד'
שאלה טובה, אף אחד
01/08/2019 | 05:00
43
אם המשימות היו קלות ותלויות אך ורק בצמדים כולם היו מגיעים למשימות ביחד ומסיימים ועוזבים ביחד, מקסימום דקה-שתים אחרי. ואף אחד לא היה נתקע שם.
לצפיה ב-'וואלה זאת הייתה בחירה של מיכל לא להאכיל את התנינים. '
וואלה זאת הייתה בחירה של מיכל לא להאכיל את התנינים.
04/08/2019 | 10:48
1
67
אפילו טליה (הצמחונית כן?) התפלצה ממנה.
כאילו - זו לא את אוכלת. זה התנין.
בזבוז זמן פר אקסלנס.

לצפיה ב-'מסכים איתך, אבל מה אשמה עומר?'
מסכים איתך, אבל מה אשמה עומר?
06/08/2019 | 22:02
30
וחוץ מזה, לפי מה שהבנתי לא האכלת התנינים עצמה הפריעה לה, אלא סריגת העוף שלפני ההאכלה של התנינים. אני רק לא מבין למה היא לא יכלה לתת לעומר לסרוג את העוף, ושהיא רק תשתתף איתה במשימה ותסייע לה בחלקים שלא מעורבים בהם בשר. עובדה שהיא עשתה את זה בסוף, אך עד שהיא התעשתה והבינה שהיא חייבת לעזור לה הן הפסידו הרבה זמן יקר שיכל לעלות להן בהדחה.

מה שכן, מטעויות כאלה לומדים ומפיקים לקחים לעתיד, ובעיקר אם הן שרדו את ההדחה, אני מאמין שמיכל לא תחזור שוב על הטעות הזאת בהמשך המירוץ. ועומר תותחית על שהרבה בזכותה הן מתקדמות ושורדות. ובכל, לא ידעתי עד שקראתי ששתיהן מושבניקיות, מה שנקרא מלח הארץ ועומר אף שירתה ביחידה מובחרת במודיעין, לפני שהפכה לדוגמנית וכוכבת אינסטגרם.
לצפיה ב-'סוד גלוי-כבר לפני 25 שנה...גיליתי...'
סוד גלוי-כבר לפני 25 שנה...גיליתי...
29/07/2019 | 17:59
3
113
כבר לפני 25 שנה...בערך בשנת 1994...
השתתפתי בתור קהל או משתתף בכמה תוכניות טלויזיה,
בערוץ 2.##
הדבר הראשון שלמדתי על טלויזיה,ולא השתנה מאז,הוא-
כל מה שקורה בטלוויזיה,הוא לא אמיתי...הכל שקר...הכל..!!##
*המראה?!...לא אמיתי,המון איפור.ותלוי בתאורה וזווית הצילום.
*הצחוקים ומחיאות הכפיים?...לא אמיתי.
*הכעס,הריבים,הדיבורים.הכל ערוך,הכל אחרי טיפול ושינוי...
ועוד באותם הימים,לא היה פוטושופ...##

לסיכום---טלוויזיה היא עולם שכולו שקר,דימיון ולא מציאותי....
לצפיה ב-'ספר לי על זה, גם אני עצמי הייתי עד לזה במו עיניי'
ספר לי על זה, גם אני עצמי הייתי עד לזה במו עיניי
29/07/2019 | 18:46
1
89
רוב מה שמראים לצופים בתוכניות הריאליטי, ובעיקר הישראליות, זו עבודה פראקסלנס בעיניים. הרבה פעמים אנשים שאלו אותי איך זה שמתמודדים נשארים לבדם בארץ זרה ואנחנו עדיין רואים אותם שם. אז הסברתי להם שוב ושוב שאף צמד במירוץ לא באמת לבד ויש איתם צלם וסאונדמן צמוד. והסיבה שלא רואים אותם זה בגלל שהם אלה שמצלמים ולא מצלמים את עצמם, כך שבכל פעם שהמתמודדים עולים למשל על מונית הצלם/סאונדמן יושב במושב הקדמי והצמד יושב במושב האחורי. ואם יש שני צמדים יש גם שני צלמים-סאונדמנים שאף אחד מהם לא מצלם את האחר, כדי שלא יופיע בפרק וזה יראה אותנתי כאילו שהצמדים נמצאים לבדם במירוץ. אבל כמובן שזה בולשיט וגם לא היגיוני, כי המתמודדים לא מצלמים את עצמם ובטח לא כשהם רצים או מבצעים משימה ביחד, מישהו תמיד מצלם אותם וגם מקליט אותם. וזה מה שאנחנו הצופים למעשה רואים. מה שאנחנו לא רואים זה את הצלם.

למעשה היתה עונה אחת בחו"ל שבזמן שהצמדים הגיעו לשדה תעופה לרכוש כרטיסים ראו בבירור גם את הצלמים-סאונדמנים הנלווים שלהם, ואנשי צוות ההפקה וגם העורכים שאמורים לסנן קטעים כאלה קיבלו על הראש בגלל זה אחרי שזה שודר בפרק.
לצפיה ב-'הייתה פעם תכנית חידונים....שיא השקרנים...'
הייתה פעם תכנית חידונים....שיא השקרנים...
29/07/2019 | 21:47
82
הייתה פעם תוכנית בערוץ 2,המנחה היה א.ט.
הבטיחו כל מי שיטלפן בשידור...יקבל 5,000 שקל לכל תשובה...###
בפועל,
היה כתוב בהסכם המחייב-הכסף המובטח,הוא וירטואלי.
אנו משלמים רק 10 אחוז מהסכום...
הבנתם.?!
טלויזיה נוכלים.

לצפיה ב-'זה נכון לגבי האיפור וזוויות הצילום, אבל יש גם אמת...'
זה נכון לגבי האיפור וזוויות הצילום, אבל יש גם אמת...
30/07/2019 | 12:51
63
המתמודדים (ואני חושב שבעיקר המתמודדות בגלל האיפור) נראים אחרת במציאות מאשר דרך עדשת המצלמה, בין השאר בגלל מה שאמרת (איפור וזווית צילום).

אבל יש גם לא מעט אמת בז'אנר הזה, זה לא שהכל מבוים, וגבי הריבים במירוץ, הם נראים לי אמיתיים...
לצפיה ב-'אני מבין את מה שאתה אומר, אבל לא בטוח שזה נכון...'
אני מבין את מה שאתה אומר, אבל לא בטוח שזה נכון...
30/07/2019 | 12:47
52
אני יותר הייתי מאשים את העריכה. נראה לי שזאת הייתה הבעיה העיקרית כאן.
זה שניסים ואוראל מצאו מיד שהם חזרו זה אולי באמת מזל.
דווקא מה שהיה לי מאוד מוזר זה שפתאום בסוף כל הזוגות האחרונים מצאו אחד אחרי השני את הדגלון. אבל אמרתי לעצמי שזה כנראה בגלל העריכה שלא רוצה להימרח יותר מדי.

דווקא מאוד נראה לי הגיוני מה שקובי כתב - שהזוגות שמקדימה זוכים ליותר חשיפה. אולי בגלל שבד"כ מדובר בזוגות חזקים יותר.

לגבי האמא והבת - קשה לי להאמין, אבל מאוד יכול להיות, מה שכן, אם הן זוג חלש - זה לא ממש יעזור להן.
הזוגות החזקים יובילו והזוגות החלשים אולי יצליחו להישאר פרק או שניים (כלומר, לג או שניים, בהנחה שההפקה עוזרת להם) - אבל לא הרבה אחרי. אחרי זה הם יודחו.
לצפיה ב-'קצת על מוניות;'
קצת על מוניות;
29/07/2019 | 09:30
13
131
יש קשת אמירות של המתמודדים שמסתכמת ב
you live and die by your taxi driver
מצד אחד זה נכון - הן ללא ספק נדפקו עם נהג גרוע אבל:
בגמר, הוזנקנו ראשונים, עם יתרון של עשר דקות על הזוג הבא.
מצאנו מונית. הנהג היה לא משהו.
נטשנו את המונית וחיפשנו אחרת, בינתיים עבר זמן מספיק כדי שהזוג הבא יוזנק.
היה שווה כל דקה שהשקענו.
לא אוהבים את נהג המונית? רדו ממנה ותחליפו?
נתקעתם בפקק?  רדו מהמונית, רוצו, ותאספו אחת אחרת אחרי הפקק
ובאופן עקרוני - לא לתת לנהג המונית לנהוג לבד - אצבע על מפה לכל אורך הנסיעה וחיבור למחקר צירי תנועה שעשיתם בשדה התעופה כששאר הזוגות חיפשו משהו נחמד לאכול ואינטרנט לפייסוש
לצפיה ב-'זה נכון שכשמדובר במוניות שמוצאים ברחוב'
זה נכון שכשמדובר במוניות שמוצאים ברחוב
29/07/2019 | 16:05
8
89
אבל, א', למיטב הבנתי זה לא תמיד אפשרי ולא תמיד מצליחים ללמוד את הנתיבים, צריך גם יכולת בשביל זה.
ב', נראה שאלה נהגים מוזמנים ולא מוניות שהזוגות אספו ככה שלא נראהלי שהם יכלו להחליף באמצע
לצפיה ב-'בדיוק, אלה נהגים שההפקה ציוותה אותם אל הצמדים כבר בתחילת הלג'
בדיוק, אלה נהגים שההפקה ציוותה אותם אל הצמדים כבר בתחילת הלג
29/07/2019 | 18:48
81
קרי נהגים שמקבלים כסף (וכנראה שגם הוראות) ישירות מההפקה.

לצפיה ב-'בלוף המוניות....הבלוף הכי גדול'
בלוף המוניות....הבלוף הכי גדול
29/07/2019 | 22:02
6
104
נראה לכם הגיוני,שהמתחרים יעמדו ככה סתם ברחוב,
ויעצרו מוניות..??
אסור לצלם בלי רשות,בתוך מונית.
1.קודם כל צריך חתימה של נהג המונית,על הסכמה לצילום.
ושידור.
2.צריך להעמיס על המונית,ציוד צילום כבד,ציוד הקלטה
ועוד.
3.מי משלם לנהג המונית...??...איכשהו ניראה כאילו
הם נוסעים בחינם...
4.במהלך הנסיעה,שותלים גם פרסומות. ..
הכל מתוכנן מראש,כל הריצות הן ביום אחד גדול...
הם כאילו רצים...

לצפיה ב-'תשובות למה שאני יודע לבלוף המוניות הגדול'
תשובות למה שאני יודע לבלוף המוניות הגדול
30/07/2019 | 13:53
5
125
לא הייתה בעיה לצלם בתוך מונית אף פעם. פעם אחת נהג המונית ביקש שלא יצלמו אותו וזהו. לא החתימו אף אחד על שום דבר.
לגבי הציוד - כל הציוד עלינו... יש לנו מיקרופונים בתוך השרשראות שמשדרים ישר למצלמה (השרשרת מחוברת למשדר שנמצא איפושהו מתחת לבגדים שלנו). אין ציוד צילום מלבד המצלמה של הצלם, שהיא אכן כבדה אבל זה המקצוע שלהם...
אנחנו משלמים למונית. חייבים להסדיר את התשלום למונית לפני שאפשר לסיים את קטע המירוץ. אני הייתי יושב עם זיפלוק הכסף ומסדר את הכסף לפי התקדמות המונה כדי שאוכל לתת לנהג המונית את הכסף ישר ושבתקוה הוא לא יצטרך להחזיר עודף.
התוכן השיווקי בנסיעות אכן שתול. אבל נסיעות מונית זה משהו מאוד ארוך אז:
הפקה: אולי נעשה עכשיו חסות?
קובי: רגע, אני עדיין בודק במפה לאיפה אנחנו צריכים להגיע ומוודא שהנהג בכיוון הנכון
לצפיה ב-'על איזה תוכן שיווקי מדובר?'
על איזה תוכן שיווקי מדובר?
30/07/2019 | 14:20
2
80
במהלך הנסיעה לא שמתי לב שיש ממש פרסומות (אלא מלבד אלו שקוטעים את השידור).
ואתה רציני שככה היה הדו-שיח?

וכמובן - המון תודה על כל ההסברים
זה מוסיף המון ובאמת כיף לדעת קצת על מאחורי הקלעים
לצפיה ב-'פעם אוכלים טיקטק'
פעם אוכלים טיקטק
30/07/2019 | 16:50
1
87
פעם שותים ספרינג
לצפיה ב-'אה, זה... הבנתי תודה...'
אה, זה... הבנתי תודה...
30/07/2019 | 18:15
58
אפילו שאני סבבה עם החסויות האלו - כי ברור לי שזה צריך לבוא כך או אחרת.
לצפיה ב-'מעניין לדעת.קובי וטליה,איזה עונה ומקום הייתם.?'
מעניין לדעת.קובי וטליה,איזה עונה ומקום הייתם.?
30/07/2019 | 17:57
1
36
לצפיה ב-'מקום ראשון בעונה השלישית'
מקום ראשון בעונה השלישית
30/07/2019 | 18:08
32
לצפיה ב-'מה אינטרנט לפייסוש? מותר לכם אינטרנט??'
מה אינטרנט לפייסוש? מותר לכם אינטרנט??
02/08/2019 | 18:35
3
47
חשבתי שאסור כל קשר עם העולם החיצון
יש לכם סמארטפונים גם?
לצפיה ב-'בשדות תעופה יש מחשבים ואפשר לבקש מאנשים את הפלאפון שלהם...'
בשדות תעופה יש מחשבים ואפשר לבקש מאנשים את הפלאפון שלהם...
04/08/2019 | 10:43
2
31
לצפיה ב-'אבל זה מותר? הרי יש צלם שצמוד אליכם כל הזמן'
אבל זה מותר? הרי יש צלם שצמוד אליכם כל הזמן
04/08/2019 | 10:53
1
47
ויכול לדווח עליכם. אתם יכולים ליצור קשר עם המשפחות ככה [ולא רק איתן], מה שהופך את פרק השיחות מהמשפחה למגוחך משהו אם כל כמה ימים גם ככה אתם מדברים בסקייפ ודומיו [+לעדכן אותם בדברים סודיים]
לצפיה ב-'יש שופט עליך. אסור לצור קשר עם מכרים מותר לעשות research.'
יש שופט עליך. אסור לצור קשר עם מכרים מותר לעשות research.
04/08/2019 | 10:56
26
לצפיה ב-'מה היה בפרק הזה'
מה היה בפרק הזה
29/07/2019 | 22:07
107
משימה אחת?
פשוט הרצתי את כולו.
מה ההפקה עשתה בזה? אפילו חסויות לא הספקתי לראות כי הבנתי שאחרי משימת הזבל יש נקודה, אז ברור שזה פרק עם משימה אחת כי את כל שאר המשימות ראינו בפרק הקודם.
ומילה לאתר תפוז, אי אפשר לקרוא את הפורומים שלכם בסלולאר מרוב פרסומות. אתם חוטאים למטרה, מישהו האמת משלם על זה??
לצפיה ב-'לפי לוח השידורים של רשת אין היום פרק של המירוץ'
לפי לוח השידורים של רשת אין היום פרק של המירוץ
29/07/2019 | 21:16
46
יש במקום זה את השעשועון לעוף עם המיליון, או יותר נכון לעוף על המיים.
לצפיה ב-'מה אתם אומרים? האם עדן ואביעד ישארו במקום השלישי?'
מה אתם אומרים? האם עדן ואביעד ישארו במקום השלישי?
28/07/2019 | 01:51
10
109
עדן ואביעד המקסימים (הזוג האדום), הגיעו עד עכשיו - שלוש פעמים במקום השלישי.

מה אתם חושבים - הם יצליחו לשמור על המקום הזה בהמשך המירוץ?
או שהם ירדו/יעלו?
לצפיה ב-' כתיבה בפורום'
כתיבה בפורום
31/07/2019 | 07:05
9
75
בוקר טוב
בתור מעריצה "שרופה" של התכנית והפורמט, מודה, קצת לא נעים לכתוב בפורום שכל הזמן מתעסק בקונספירציות.
במקום להינות מהתכנים, המשתתפים, היעדים והמשימות, רוב הזמן יש פה עיסוק בהפקה- למי וכמה היא עוזרת.

זה מוציא את הכייף מחווית הצפיה, הכתיבה והשיתוף.
אבל זו אני ורק רציתי להוציא החוצה את התחושה.

יום נעים וצפיה מהנה בפרק הקרוב
לצפיה ב-'מה לעשות שההפקה היא אחלה דחליל להוציא עליו תסכולים?'
מה לעשות שההפקה היא אחלה דחליל להוציא עליו תסכולים?
31/07/2019 | 09:59
1
90
משתדל לענות קונקרטית על תיאוריית הקונספירציה איפה שאני יכול אבל למה שיאמינו לי?
ההפקה רצתה שאני אזכה
לצפיה ב-'מניחה שסוכם אתכם כבר במעמד חתימת חוזה ההשתתפות '
מניחה שסוכם אתכם כבר במעמד חתימת חוזה ההשתתפות
31/07/2019 | 12:24
33
לצפיה ב-'הי, קודם כל אני ממש ממש מבין אותך! '
הי, קודם כל אני ממש ממש מבין אותך!
31/07/2019 | 11:50
6
58
גם אני מעדיף להנות מהתכנית המדהימה הזאת מאשר להתעסק באיפה ההפקה מתערבת.
אבל יש סוג כזה של אנשים שזה שהם אוהבים לדוש בזה

לכן, כדי שהפורום יהיה באמת כזה - את ממש מוזמנת לכתוב את מה שאת רוצה

לצפיה ב-'אגב, בזמנו כתבתי הודעה (שלצערי אני לא מוצא אותה כרגע)'
אגב, בזמנו כתבתי הודעה (שלצערי אני לא מוצא אותה כרגע)
31/07/2019 | 11:59
5
58
זה התחיל מזה שמישהו או מישהי הגיבו בדיוק כמוך, והסברתי שלפי דעתי יש שני סוגים של צופים:
כאלה שאוהבים לראות את המירוץ ולנסות לחפש איפה ההפקה מתערבת (זה חלק מהכיף שלהם) וכאלה שאוהבים לראות את המירוץ כמו שהוא בלי לנסות ולראות היכן ההפקה מתערבת, או שזה בכלל לא מעניין אותם.
זה בדיוק כמו ספוילרים:
יש כאלה שמאוד אוהבים ספוילרים ורק מחפשים כאלה,
ויש את אלה שדווקא מאוד נרתעים מספוילרים - כאלה שרוצים לראות את המירוץ בקצב שלו מבלי לדעת מה הולך להיות (ואני מודה שאני כזה)
לצפיה ב-'כלוחם צדק כל חיי אני יחפש ותמיד אבליג על התערבותה של ההפקה'
כלוחם צדק כל חיי אני יחפש ותמיד אבליג על התערבותה של ההפקה
02/08/2019 | 00:44
4
54
להזכירכם לתוכניות ריאליטי קוראים ריאליטי (מציאות) מהסיבה שאלה תוכניות מציאות, קרי תוכניות שמה שאנחנו רואים זה מה שקורה גם במציאות, בניגוד לתוכניות מבויימות ומתוסרטות מראש. אך ברגע שההפקה מתערבת בריאליטי היא הופכת את תוכנית הריאליטי מתוכנית מציאות לתוכנית מבויימת ומתוסרטת שאין כל הבדל בינה לבין כל סדרה רגילה. צריך לזכור שבתוכניות ריאליטי משתתפים אנשים אמיתיים, ולא שחקנים שמגלמים דמויות. כך שאם רוצים לעשות תוכנית שההפקה תחליט מי ימשיך בה ומי יודח, מי יזכה ומי יפסיד, שפשוט יקחו שחקנים שיגלמו דמויות ויודיעו מראש לצופים שלא מדובר בתוכנית ריאליטי, אלא בתוכנית מבויימת. ואז באמת שלא יהיה לי שום בעיה עם זה. אך כל עוד מדובר בתוכנית ריאליטי, כשמה כך היא גם צריכה להיות ולהתנהל, ללא שום התערבות של ההפקה וללא עריכות מגמתיות לטובת הפייבוריטים של ההפקה, והעלמת כל השאר. זה לא צדק, ואני גם לא מבין איך מי שצופה בהתערבות כזאת בוטה ובולטת של ההפקה בתוכנית ריאליטי יכול בכלל להתעלם מזה ולהתייחס לזה כאילו זה לא קורה. זה הרי כמו להתעלם ממעשה פשע שאתה רואה אותו מתרחש לך מול הפנים. ולכן לעולם לא התעלמתי ולא אתעלם מהתערבותה של ההפקה בתוכנית שאמורה להיות תוכנית ריאליטי (מציאות) ובכך הופכת אותה למה שהיא לא אמורה להיות.

לצפיה ב-'אני רק שאלה'
אני רק שאלה
02/08/2019 | 18:31
42
אתה חוזר על תאוריות הקונפירציה לכל אורך המירוץ, וזו זכותך, אבל יש לנו כאן בפורום זוג שהשתתף במרוץ- ואפילו זכה- והוא דוחה את הטענות שלך. ועדיין אתה ממשיך.
אז מה בעצם אתה אומר? שקובי וטליה שקרנים?
לצפיה ב-'מבין מאוד את מה שאתה כותב, אבל אתה מתעלם מדבר אחד חשוב בעיני'
מבין מאוד את מה שאתה כותב, אבל אתה מתעלם מדבר אחד חשוב בעיני
03/08/2019 | 18:05
1
31
זה שזאת טלוויזיה.
ומה שאנשים שעושים תכניות כאלה הכי רוצים זה רייטינג, ככה שמצד אחד יש באמת את השאיפה להיות כמה שיותר נאמנים למציאות, אבל מצד שני - הם רוצים להביא רייטינג.
לכן האמת היא שלפי דעתי הבעיה היא יותר בעריכה (אם ישנה).

קשה לי מאוד להאמין שההפקה מתערבת (אולי באופן ממש ממש מינורי) - אחרת הם היו יכולים לחטוף תביעות.
לצפיה ב-'אז זהו שההפקה למעשה מוגנת מתביעות'
אז זהו שההפקה למעשה מוגנת מתביעות
04/08/2019 | 04:31
32
הבעיה שכל מי שמשתתף במירוץ, או בכל תוכנית ריאליטי אחרת, בעיקר בארץ, חתום מראש על חוזה דרקוני מול ההפקה, שגם אם הוא יודע בוודאות ובאופן הכי ברור שהיתה התערבות של ההפקה במשחק אסור לו לדבר על זה. גם בהישרדות, גם במירוץ, גם בפח הגדול, ההפקות, ובמיוחד הישראליות הבטיחו לעצמן מראש שאי אפשר יהיה לתבוע אותן. זה גם למה הן מרשות לעצמן בשנים האחרונות יותר ויותר להתערב, וממש לא רק בעריכה, אלא גם במשחק עצמו. אולי לא כל הזמן, אך בכל הזדמנות שיש להם להציל או לקדם את הפייבוריטים של ההפקה, כמובן על חשבונם של מתמודדים אחרים. לפעמים זה מצליח להם ולפעמים אפילו זה לא, מרוב כמה שמצבם של הפייבוריטים שלהם גרוע במשחק.

אמנם ההתערבות של ההפקה במירוץ פחותה בהרבה וגם לא בולטת כמו למשל בהישרדות הישראלית שבה בעונה האחרונה היא בלטה במיוחד לעין, עד כדי כך שנערך סקר בתקשורת של מי המטומטם, ההפקה שחושבת שכל כך קל לעבוד על הצופים, המתמודדים שלא מבינים שההפקה שולטת בהם כמו מריונטות או הצופים שממשיכים לצפות בתוכנית למרות התערבות ההפקה. וההפקה זכתה בסקר הזה ובגדול, כי כמעט 50% מהצופים פשוט לא קנו את זה את המשחק המכור הכל כך בולט לעין, עד כדי כך שנעמה היתה צריכה להכחיש את מה שנכתב לגביה בתקשורת, אך גם במירוץ למיליון, כמו בכל שאר תוכניות הריאליטי, ובעיקר הישראליות, התערבותה של ההפקה במשחק קיימת.
לצפיה ב-'כדאי שתבדוק במילון את משמעות המילה אבליג'
כדאי שתבדוק במילון את משמעות המילה אבליג
05/08/2019 | 01:10
8
לצפיה ב-'שרשור פרידה מכאמלה ובהירה...'
שרשור פרידה מכאמלה ובהירה...
28/07/2019 | 01:46
1
86
אחרי שהיא הייתה בעונות הקודמות, החלטתי לנסות ולהחזיר אותה - את הפינה שבה אנחנו נפרדים מהזוג המודח.

והפעם זוג המודחות הן כאמלה ובהירה.

מוזמנים ומוזמנות לכתוב להן כאן מילות פרידה
לצפיה ב-'אף אחד לא הגיב פה, ולא בכדי'
אף אחד לא הגיב פה, ולא בכדי
02/08/2019 | 18:28
50
אמנם היה נראה שיש פונטציאל הזג הזה- ומתולתלות זה תמיד דבר מבורך- אבל בפועל הן היו זוג די אנמי ומשעמם. אם לפחות הן היו טובות במשימות מילא אבל גם זה לא.
הדחה מוצדקת.
לצפיה ב-'פרק 5 - דרמה בלונה פארק'
פרק 5 - דרמה בלונה פארק
24/07/2019 | 19:50
6
93
אין כמו ללכת ללונה פארק בקיץ.
הערב, הזוגות עולים לגלגל המקולל! אבל אז, לניסים ואוראל המירוץ עוצר.
האם סיימו את דרכם?
לצפיה ב-'ההפקה מעצבנת אותי העונה ברמות, התעלמות טוטאלית מהבנות'
ההפקה מעצבנת אותי העונה ברמות, התעלמות טוטאלית מהבנות
24/07/2019 | 22:30
1
142
וזה ממש לא הפרק הראשון שאני צריך לשאול כל הפרק איפה הבנות ומתי לעזאזל כבר יראו אותן מגיעות למשימה הבאה. למרות שסיימו לפני צמדים אחרים אותם מראים מגיעים לטירה ודווקא את הבנות לא. אח"כ יראו אותן באיזו פינה נידחת בטירה ליזו שנייה, כאילו עושים להן טובה שבכלל מכניסים אותן לפרק. עורכים מסריחים. ומה אני מתפלא, מדובר בהפקה ישראלית, וההפקות הישראליות הכי גרועות בעולם המערבי. ובעיקר כשמדובר בעריכה של בנות בתוכניות ריאליטי, ומספיק להזכיר את מה שהלך בעונות של הפח הגדול ואיזה עוול נעשה שם לבנות בעריכה השקרית והמגמתית של הפרקים.

ואני גם בטוח שהבנות עצמן שצופות בפרקי העונה, מחפשות את עצמן ושואלות את עצמן כל הזמן איפה הן...

בקיצור: הפקה פח.
לצפיה ב-'על אילו צמד בנות אתה מדבר? יש כמה צמדים של בנות העונה....'
על אילו צמד בנות אתה מדבר? יש כמה צמדים של בנות העונה....
27/07/2019 | 12:33
38
לצפיה ב-'לא אתפלא כלל אם ההפקה הורתה לנהג שמסיע את הבנות לעכב'
לא אתפלא כלל אם ההפקה הורתה לנהג שמסיע את הבנות לעכב
24/07/2019 | 22:50
116
לא אתפלא כלל אם ההפקה הורתה לנהג שמסיע את הבנות לעכב אותן ולהסתובב סתם באיזור, בכדי לתת לצמדים אחרים שהן השאירו מאחור במשימות (כמו ניסים ואוראל שבכלל התעלפה והיתה צריכה לעשות שוב את המשימה) מספיק זמן להגיע לפניהן. זה מעצבן ברמות ההתערבות הזאת של ההפקה במשחק. הן גם עשו את זה בעונות קודמות עם נהגי טקסי שתולים שהן שלחו לצמדים שהם רצו לעכב במירוץ, או הגעת טקסי משום מקום עם נהג שתול של ההפקה לצמדים שהם רצו בייקרם ושיגיעו לפני כל השאר. ותאמינו לי שקל מאוד להפקה לעשות את זה, כל מה שהם צריכים לעשות זה לשכור נהג ולהורות לו בדיוק מה לעשות, תמורת תשלום מתאים כמובן. אבל את זה לא יראו לנו הצופים וגם לא לצמדים עצמם.
לצפיה ב-'איך מתמודדים עם המירוץ?'
איך מתמודדים עם המירוץ?
25/07/2019 | 10:43
1
136
המאמר הבא, הביקורת של קארין ארד, בהחלט משקפת את דעתי.
אז, מביאה לכאן.

אנחנו נמצאים שבוע אחרי פרק הבכורה וקצת אחרי הדחתן של התאומות אמוניה ובייביליס, ואני לא יודעת מה אתכם, אבל לי יש כבר קצת יותר אוויר בריאות. ועדיין, יש במירוץ הזה יותר מדי משתתפים. אני ארגיש טוב יותר כשעוד כמה זוגות יודחו, בתקווה שאלה יהיו שתי אושיות האינסטגרם, פנטן ולוריאל אלביב, ומיד אחריהם הזוג המכונה "חומוס צ'יפס סלט" וכמאלה ובהירה, שלא הצליחו לייצר אצלי אפילו טיפה של עניין. אבל אין לדעת מה יקרה, כי בינתיים אנחנו תקועים עם 22 אנשים שרובם לא מאד מעניינים.
אני מרגישה קצת נבלה להגיד את זה, אבל עם כל אי הנעימות, אני חייבת להודות שחסרים לי קצת מתחים, כמה אינטריגות, ואולי איזה ריב או שניים כדי להתעורר. המשימות נחמדות, הזוגות חביבים, ויש רגעים מצחיקים, שאותם מספקים בעיקר גילי וטלי, חביב ויצחק, וניסים ואוראל. בינתיים הדבר הכי בולט כאן הוא אופן ההתמודדות של המתחרים עם הסיטואציות המאתגרות - פיזית, מנטאלית, וגם אישית, אחד מול השני. עצם העובדה שהמשימות הן זוגיות וסימביוטיות גורמת לדינמיקה בין בני הזוג להיות די משמעותית להתנהלות שלהם במירוץ, ובפרקים האחרונים לא יכולתי שלא לשים לב שיש כמה צורות התמודדות עיקריות שהזוגות נחלקים אליהן:

ההתמודדות הכוחנית
צורת התמודדות אחת ששמתי לב אליה היא הכוחנית. מדובר באנשים חולי שליטה, שלא מתמסרים למצב שהם נקלעים אליו ומגלים יכולות חדשות בעצמם, אלא אונסים את הסיטואציה להיכנס לאיזור הנוחות שלהם, במקום לזרום. טיה ופיי למשל, מסתמכות באופן די מוחלט על הכושר הפיזי + המאגניבות שלהן. כשאלה מכזיבים אותן הן מתפרקות לחתיכות, כמו שקרה במשימת הפינגווינים. גם איל וסיד משליטים את השכלתנות שלהם על המציאות ההזויה שנקלעו אליה. שמתי לב שהם אף פעם לא בוחנים את הסיטואציה בכלים רעננים, אלא מקפידים להחיל עליה את הכלים המוכרים שלהם, שעבדו בשבילם מאז ומתמיד, ולכמת את העניינים למושגים שהם מכירים. בכל משימה שהם ניגשים אליה, במקום להיות בחוויה, הם ישר מחשבים וקטורים וזוויות, מודדים מרחקים וזמנים, מחלקים תפקידים, ומשתלטים עליה בדרכים שהם מכירים היטב - הם אמנם מתרוצצים בקייפטאון ועושים דברים מוזרים, אבל בתוך הראש שלהם הם מעולם לא עזבו את המכינה הקדם צבאית, כי זה איזור הנוחות שלהם. בינתיים זה עובד להם, אבל כמו במשל על הרוח והשמש והאיש עם המעיל, השבירה לא תאחר להגיע.

ההתמודדות המתמסכנת
אופן התמודדות בולט למדי הוא גישת האנדרדוג שמתאפיינת בבכי וקיטורים בלתי פוסקים. למשל מיכל ועומר, שיחסית לגילן המזערי ולרמת הכושר שצריכה להיות להן, מתפנקות ומייבבות די הרבה. אבל הקינגים של הקטגוריה הזאת הם אוראל וניסים. אין בכיינים כאלה בעולם, בחיי. הם מבלים את המסע בהתקף חרדה זוגי מתמשך שמחבל בכל צעד שלהם. אמנם שניהם נשואים, ולאוראל יש אפילו ילדים, אבל איכשהו זה מרגיש כאילו הם עדיין גרים אצל ההורים, ושהמרחק בינם לבין החריימה של אמא פשוט משבש להם את המוח, ומחזיר אותם, מנטלית, לגילאים שבע ואחת עשרה. צורת ההתייחסות שלהם לכל משימה שעומדת בפניהם, היא לוזרית ופסימית. עוד לפני שהתחילה המשימה הם כבר מגיעים אליה מופסדים - לא היתה משימה אחת שהם היו אופטימיים לגביה. כבר בדרך למשימה הם מקטרים, עייפים, רעבים, לא מרוצים מהבגדים שהם לובשים, כבד להם, חם להם, קר להם, קשה להם, ויש להם בחילה וחולשה כללית. למצלמה הם מסבירים כל פעם מחדש שזה גיהינום, ובגדול השיח ביניהם נשמע כמו שיחת קבלה עם המזכירה במר"מ מכבי ביגאל אלון. תכל'ס, אני לא יודעת מי יותר בכיין - ניסים, שתמיד מוותר מראש, או אוראל, שאמנם מנסה אבל עושה את זה תמיד תוך כדי בכי תמרורים. אם היא לא בוכה, היא צורחת, ואם היא לא צורחת היא כמעט מתעלפת.
נראה כאילו המרחק מבסיס-האם פשוט קשה להם מנשוא - אני די בטוחה שאם היו מטילים עליהם את המשימות האלה בארץ, כשהם יודעים שבסוף היום הם חוזרים לספה בבית, זה היה נראה אחרת לגמרי. בסופו של דבר הם מצליחים לסיים את המשימות שלהם, אבל מהצד זה נראה יותר כמו מזל משמיים מאשר פעולה מכוונת, וחבל. נראה לי שאם הם היו מצליחים לגייס טיפה משמחת החיים שיש להם מהבית (ויש) ומתגברים על הפחד שמשתלט על הגישה שלהם והופך אותה לשלילית, הם היו מצליחים לחצות את המשימות בקלות וגם נהנים על הדרך.

ההתמודדות המנותקת
זהו אופן התמודדות שמשתמש באופטימיות שלא קשורה לכלום, ובניתוק מהמציאות כדי לא להישבר. בקטגוריה הזאת נמצאים חביב ויצחק, למשל. חמודות אלה, מרימות לעצמן כל דקה, צוחקות את הצחוק הזהה שלהן, ומספרות סיפורי עבר על תקופת הסטרייטיות שלהן (בכתה ה'). הם חזקים וימשיכו להיות חזקים כי הם מתואמים, לא רבים, מלאי חוש הומור, בעיקר עצמי, ויש בהם רוח לחימה נטולת אגרסיביות, שזה השילוב המושלם לתוכנית כזאת.
גם אריאל וקארין שייכים לקטגוריית המנותקים בעלי הגישה האופטימית. הם מלאי שמחת חיים, יודעים לעבוד יחד, לעזור, או לנחם זה את זו, ובתחום הניתוק יש להם את הקדוש ברוך הוא, שהם מתפללים אליו ללא הפסק, כי בזכותו הם מצליחים במשימות. זה מוביל אותי היישר אל מלכת המנותקים האופטימיים, הלא היא גילי, שגם אם תיפול לה ערימת חרא על הראש באמצע קייפטאון היא תעצור, תרים מבטה השמימה ותגיד: "טלוש, תראי איזה יופי פה!". לאישה הזאת יש תפיסת מציאות כל כך משונה, שכששמו לה ולטלי שני עצור, במקום להבין שהסיבה לכך היא שהתגובה שלהן פשוט הכי פחות מפחידה את הזוגות האחרים (כי הם פשוט לא סופרים אותן) גילי הסבירה לטלי בשיא הרצינות שזו מחמאה - שמו להם עצור כי הן מאיימות. אני כל כך מקנאה בה! איזה כיף להיות אופטימית ברמה שגובלת בניתוק מהמציאות, הלוואי על כולנו. איזו יכולת מופלאה יש לה לפרש כל דבר לטובתה.
היא אמנם יוצאת אהבלה, אבל היופי הוא שממש לא אכפת לה, ובסוף היא תהיה זו שתצחק אחרונה, כי בעוד כולנו נלחצים, מפחדים, בוכים, ומקבלים כיבי קיבה, גילי ישנה שלוש שעות בלילה בגיל כמעט שישים ועדיין פאקינג רצה במירוץ למיליון כמו גדולה. באופטימיות הזאת טמון הכוח שלה - היא צריכה מעט מאד כדי להרים לעצמה את מצב הרוח ולהוריד את רמת הסטרס, ויש סיכוי מצוין שבגלל זה היא תגיע רחוק. אחרי המירוץ לדעתי היא צריכה לפתוח אשראם. הצדיק משטפנשט - מאחורייך.

ההתמודדות המתפרצת
זו צורת התמודדות שאופיינית לאנשים שלא יודעים להתמודד עם רגשות קשים כמו תסכול וכאב, והנטייה שלהם היא להוציא עצבים על מי שלידם, במקום לבכות, להיעלב, או להישבר. הנטייה הזאת מוכרת לי מעצמי, ואולי זו הסיבה שיהודית וזוהר ומערכת היחסים הטעונה שלהם יכולה לגרום לי לקוצר נשימה ברגעים מסוימים. היה את הרגע הזה עם חביות היין בכרם כשזוהר בכתה ויהודית התעקשה, רגע שבו היה נראה שהקרבה של יהודית לבת שלה במשימה כל כך פיזית גרמה לה להיות מודעת לגילה המתקדם יותר מכפי שהיא ציפתה. זה הוציא ממנה כעס על זוהר, שמצידה הרגישה שאמא שלה מפנה לה את גבה. וכל זה נגמר בזעקת ה"גווווווול" המלחיצה שלה מול המצלמה, שהפריחה את נשמתי מקרבי. יש לי תחושה שעוד יצא לנו לראות את יהודית מוציאה עצבים על זוהר, שכל חטאה הוא שהיא צעירה בעשרים שנה. קשוח.
אמרנו קשוח, אמרנו עדן. "אביעד, למה אתה הולך מהר?", "אביעד, אתה לא מחובר", "אביעד, לך", "אביעד, בוא". אלוהים, אישה, סתמי כבר! הוא סוחב את כל התיקים, עושה את כל המשימות, כולל את המשימה שבה הוא הסתחרר על תחנת הרוח המוזרה הזאת עם חציל בפה, בעוד את רוקעת ברגליים ומתעצבנת כשהוא לא מצליח לקלוע. ועוד היא אומרת למצלמה "לאביעד יש קיבה רגישה". אז למה, יא חתיכת מעצבנת, נתת לו לעשות את המשימה הזאת? לא יכולת להתנדב פעם אחת לעשות משהו מועיל? אבל לא. היא לא חושבת שהיא צריכה לעשות משהו. מספיק שהיא קיימת, צריך להגיד לה תודה על זה שהיא הואילה בטובה לברך אותנו בנוכחותה, גם אם כל מה שהיא עושה זה להתלונן, להוציא על אביעד את התסכולים שלה ולמרוח אודם, אמנם בצורה מושלמת, אבל עדיין.
לצפיה ב-'רוסיל, תודה על הכתבה המעניינת שהעלית. מסכימה עם כל מילה'
רוסיל, תודה על הכתבה המעניינת שהעלית. מסכימה עם כל מילה
31/07/2019 | 19:48
12
לצפיה ב-'פרק טוב, אני מתחיל להתחבר יותר ויותר אל הזוגות'
פרק טוב, אני מתחיל להתחבר יותר ויותר אל הזוגות
27/07/2019 | 12:35
81
גם המשימות מאוד מעניינות, אבל מסכנים אלו שעלו על הגלגל...

סה"כ הפרקים קצת נמרחים, אבל יש משימות מעניינות.
לצפיה ב-'שלום לכולם, ידוע מראש שהמירוץ מכור ל...'
שלום לכולם, ידוע מראש שהמירוץ מכור ל...
23/07/2019 | 20:47
10
246
שתי הבחורות הסודניות שמשחקות אותה שהן מארצות אחרות
בגלל חוק הסתננות!

אם תצפו בפרק הראשון תראו שלא מצלמים אותן שמות את התמונות
של דויד בן גוריון וכו' (הרי ההפקה יודעת שאין להן מושג)
ושימו לב שהן תמיד מוזנקות ומגיעות ראשונות יש כמה דברים קטנים
שתשימו לב בכל פרק במירוץ שההפקה עוזרת להן להתקדם!
שימו לב שלהן יש הכי הרבה זמן מסך - למי שמבין זו העדפה של ההפקה

עמוק עמוק בפנים
במשרדי רשת 13 (הנהלה) דרשו שינוי בגמר שידאגו לזה שהסודניות
יגיעו למען עניין הציבור וכל מה שקורה פה בארץ עם הפשעים
של הסודנים וכו'

זכות הצופים לדעת
לצפיה ב-'מנהלים, מקבלים פה הודעות גזעניות בשתיקה?'
מנהלים, מקבלים פה הודעות גזעניות בשתיקה?
23/07/2019 | 23:33
6
52
לצפיה ב-' לגמרי ראוי למחיקה'
לגמרי ראוי למחיקה
23/07/2019 | 23:56
4
40
לצפיה ב-'גם ל AA86 תכנסו תקראו אולי תבינו..'
גם ל AA86 תכנסו תקראו אולי תבינו..
24/07/2019 | 00:31
3
126
אין פה גיזענות סתם אתם מנסים להדליק אש פה
אני מדבר על תכנים של המירוץ למיליון שהיו ושודרו וישודרו בהמשך העונה
וגם קצת מתוך הבקרה, פשוט שאנשים יבחינו...
לכל אדם יש דעה על מתמודדים של ראלטי וזכות לאהוב או לא

יש דברים בתוך התעשיה הזו של הראלטי והחדשות בעיקר שלא מספרים
תמשיכו לצפות ולהנות מהמירוץ למיליון ולכתוב דעות בלי להיות ממורמרים
מכל דבר שאומרים פה פשוט תקבלו גם את המידע וההבנה והמציאות שמאחורי הקלעים וגם כל אדם שכותב פה.
לכבד בבקשה כל אדם 
לצפיה ב-'יש הבדל גדול'
יש הבדל גדול
24/07/2019 | 11:23
102
בין להתחבר לזוג או לא, או לאהוב או לא לבין להביע דעות גזעניות ולהמציא תיאוריות ספקולציה כלשהן לגבי אג'נדה פוליטית - בלשון מעודנת - של ההפקה.

לצפיה ב-'מצא את ההבדלים'
מצא את ההבדלים
24/07/2019 | 12:38
1
109
יש הבדל עצום בין להביע אהבה, הערצה, חוסר מאלו וכל ביקורת לגבי המתמודדים והתכנית לבין לכתוב:  "שתי הבחורות הסודניות שמשחקות אותה שהן מארצות אחרות בגלל חוק הסתננות!"

לצפיה ב-'אההה נכון אתם צודקים..'
אההה נכון אתם צודקים..
24/07/2019 | 15:29
101
אז אני ממאדים אני לא בן אדם אני מתכתב דרך כוח אנרגיה.
(גם לזה תאמינו כנראה)

כל בולשייט של הבולשייט אתם מדברים שתדעו.
תעשו בדיקה מעמיקה של שורשים שלהן וקצת תשכילו.
זווווווווווווווווווווווווווווווווו..
 ה - מ - צ - י - א - ו - ת
אתם עיוורים שכלית כי אתם מאמינים לכל דבר שאומרים בתקשורת!
אז אמרתי אני ממאדים כן אז לא אתפלא
אם בהודעה הבאה תבקשו שאסדר לכם חתימה מאיטי.
לצפיה ב-'ממש לא...'
ממש לא...
27/07/2019 | 18:23
64
אבל צריך לתת גם זכות ביטוי לאנשים שלא חושבים כמונו.
גם אני לא ממש מסכים עם ההודעה, אבל לעומת זאת, אני שניתן לתת לה קצת מקום (אם נראה לכם שאני טועה, תאמרו לי).

יש הבדל בין הודעה גזענית (המכילה תוכן גזעני) להודעה שקרית.
נראה לי שמה שיש כאן זאת הודעה שקרית.
(כי ממש לא נראה לי שהן סודניות, אבל לכן ביקשתי ממי שכתב את ההודעה מקור לידיעה הזאת).
לצפיה ב-'הן לא סודניות...'
הן לא סודניות...
27/07/2019 | 12:23
2
107
הן ממוצא אפריקאי אבל לא הן לא פליטות מסודן...

מאיפה לך המידע הזה?
לצפיה ב-'יתר מזה, אחת מהן בכלל רוסיה שעלתה מבריה"מ עם הוריה '
יתר מזה, אחת מהן בכלל רוסיה שעלתה מבריה"מ עם הוריה
27/07/2019 | 23:23
97
וגם דוברת רוסית שוטפת.

ואם כבר יש איזושהיא קונספירציה של התערבות ההפקה זה דווקא כלפי צמד האוחצ'ות, האח והאחות המנים שתמיד משום מקום דואגים שם שהם ימצאו את הרמז ויגיעו במקום בטוח לפיטסטופ וכלפי האם ובתה שההפקה הצילה את ישבנן כבר כמה פעמים, כולל הערב שהן יצאו אחרונות מהר הזבל.
לצפיה ב-'סליחה על התגובה המאוחרת..'
סליחה על התגובה המאוחרת..
02/08/2019 | 20:56
68
ביום רביעי ב 31.7.2019 שודר פרק אם צופים בו ומקשיבים טוב טוב למה שהסודניות
אמרו אז אתה ועוד המון תבינו.
יש שם כמה מילים שמורכבות מ "בית"  "שכן" ועוד אני מציע לאנשים לצפות בפרק הזה ושוב ושוב שוב... בעיקר בקטע שהסודניות מדברות למצלמה .
ולהבין מה הן אומרות, זו לא דעה או סתם שקר הרי אני לא נכנס בשביל
לעשות מתיחות של מצלמה נסתרת פה  
אני פה רק לומר את ה מ צ י א ו ת
לצפיה ב-'אשמח אם תדרגו את המתמודדים '
אשמח אם תדרגו את המתמודדים
22/07/2019 | 15:33
10
158
מהמתמודדים שאתם הכי אוהבים עד המתמודדים שתשמחו אם הם ידחו בהדחה הקרובה.

להלן רשימת המתמודדים:
חביב ויצחק 
אביעד ועדן
אריאל וקארין 
ניסים ואוראל
טלי וגילי 
איל וסיד
כאמלה ובהירה
יהודית וזוהר
פיי וטיה 
בן ורן
מיכל ועומר

לצפיה ב-'שלי '
שלי
22/07/2019 | 15:39
133
חביב ויצחק 
בן ורן 
ניסים ואוראל
יהודית וזוהר
כאמלה ובהירה
טלי וגילי 
פיי וטיה 
אריאל וקארין
אביעד ועדן
מיכל ועומר
איל וסיד 
לצפיה ב-'שלי'
שלי
22/07/2019 | 22:22
99
1. חביב ויצחק
2. בן ורן
3. איל וסיד
4. אריאל וקארין
5. כאמלה ובהירה
6. יהודית וזוהר
7. פיי וטיה
8. טלי וגילי
9. אביעד ועדן
10. ניסים ואוראל
11. מיכל ועומר

לצפיה ב-'שלי'
שלי
22/07/2019 | 23:00
107
מהצמד הכי אהוב לצמד הכי פחות:

טיה ופיי
מיכל ועומר
אריאל וקארין
כאמלה ובהירה
אביעד ועדן
יהודית וזוהר
ניסים ואוראל
טלי וגילי
איל וסיד
רן ובן
חביב ויצחק

לצפיה ב-'שלי'
שלי
22/07/2019 | 23:32
85
מיכל ועומר
טלי וגילי
אוראל וניסים
איל וסיד
קארין ואריאל
פיי וטיה
בן ורן
יהודית וזוהר
כמאלה ובהירה
חביב ויצחק
ועדן ואביעד הזוג הכי שנוא עליי בעונה הזאת
לצפיה ב-'זה מירוץ, כן? למה קשור אהובים. דירוג לפי פוטנציאל'
זה מירוץ, כן? למה קשור אהובים. דירוג לפי פוטנציאל
23/07/2019 | 09:27
4
134
אביעד ועדן - לזוג בן/בת יש יתרון במשימות החברתיות. הבעיות שלהם הן שהם פרחו מוקדם מדי והם מאבדים פוקוס בקלות. היכולת לחפור חזרה למקומות גבוהים מהסוף היא כישור נירכש במירוץ.
פיי וטיה - חזקות יחסית לבנות וניראות די קשוחות מנטלית
איל וסיד - אשכרה עובדים עם הראש. איל יחסית חזק פיזית.
---------------
חביב ויצחק 
כאמלה ובהירה
---------------
השאר יצטרכו מזל או עקומת שיפור משמעותית בחוסן המנטלי

לצפיה ב-'אני איתך'
אני איתך
23/07/2019 | 09:38
84
האמת, שמשום מה קצת קשה לי להתחבר לזוגות העונה, וכבר למדתי שההימורים שלי לזוגות הראויים הרבה פעמים לא עומדים במבחן המציאות, אבל בכל זאת.

איל וסיד אצלי בטופ, הזוג היחיד שבאמת עובד עם הראש וזה משהו שאני ממש מחפש בזוג.
חביב ויצחק וטיה ופיי.
השאר יותר בעייתיים - לטלי וגילי יש פוטנציאל, לטלי יש הרבה אמביציה, כמו שראינו במשימת המתקן. ולמרות שגילי קצת מעצבנת יש לה יכולת להרגיע את טלי.
כאמלה ובהירה עם פוטנציאל ועם רוח טובה.
כך גם אריאל וקארין.
עדן ואביעד, כנראה יגיעו לאמצע העונה כמו שבדרך כלל קורה לטייפקאסט הזה, זוג חזק שמאיים על הזוגות האחרים אבל עם הרבה נקודות חולשה.

השאר יהיו הפתעה

לצפיה ב-'קשור'
קשור
23/07/2019 | 13:10
1
84
כמו בכל תוכנית ריאליטי, תמיד יש את אלה שמתחברים אליהם יותר ואלה שתחברים אליהם פחות. ובככלל, בתוכניות ריאליטי אני תמיד מעדיף את האנדרדוגים מאשר את אלה שהם זכייה בטוחה, תמיד כיף לראות צמד אנדרדוגי שמגיע מאחור, מפתיע וזוכה במירוץ, או לפחות מגיע אל שלישיית הגמר. ובדר"כ זה כמעט תמיד בנות, כי לגברים יש יתרון פיזי משמעותי על הבנות, ואפשר לראות זאת היטב במשימות האחרונות, ולכן יחסי הכוחות לא הוגנים מלכתחילה. במירוץ האמריקאי המקורי אגב, זה ממש לא ככה, שם ההפקה השכילה לאזן בין משימות הקושי הפיזי למשימות הקושי המנטלי והמחשבתי, מה שבהפקה הישראלית עדיין לא השכילו לעשות, וזה מה שנותן יתרון משמעותי לצמד גברים או לכל הפחות לצמד שלפחות אחד מהם גבר לזכות על כל שאר הצמדים במירוץ. זו גם הסיבה שמאז זכייתן של בר ואינה בעונה 2, שזו היתה למעשה הזכייה הנשית היחידה בתולדות המירוץ למיליון הישראלי, תמיד הזוכים היו או צמד גברים או צמד שלפחות אחד מהם גבר.

ולראייה:

עונה ראשונה: שי וגיא - צמד גברים הזוכים במירוץ
עונה שנייה: בר ואינה - צמד בנות הזוכות במירוץ (הפעם היחידה בתולדות המירוץ הישראלי)
עונה שלישית: טליה וקובי - זוג נשוי הזוכים במירוץ
עונה רביעית: שי ושני - צמד חברים גבר ואישה הזוכים במירוץ
עונה חמישית: רז ועמית  - אב ובן הזוכים במירוץ
עונה שישית: טוהר ואוולין - זוג נשוי הזוכים במירוץ

כך שכולי תקווה שהעונה יישבר הרצף הזה ותוחזר עטרה ליושנה וסוף סוף יהיו למירוץ הישראלי שוב צמד בנות זוכות.
לצפיה ב-'גם במירוץ האמריקאי'
גם במירוץ האמריקאי
23/07/2019 | 15:58
78
סטטיסטית זוכים פחות צמדים של בנות.

מסכים מאוד שחסרות מאוד משימות מוח
לצפיה ב-' כי זה מעניין אותי '
כי זה מעניין אותי
23/07/2019 | 17:54
95
את מי הצופים אוהבים ואת מי הם לא אוהבים
וחוץ לא בהכרח שאני ארצה שיזכה מי שראוי שיזכה כי יש מצב שמדובר בזוג שאני לא סובלת כמו בעונה הזאת עם איל וסיד

לצפיה ב-'הדירוג שלי - כולל הסברים'
הדירוג שלי - כולל הסברים
24/07/2019 | 00:01
112
הדירוג שלי לזוגות (מהזוג שהכי אהבתי לזוג שהכי פחות):

1. כאמלה ובהירה- מקסימות!! כיפיות, זורמות, מצחיקות, עם ראש על הכתפיים. התאהבתי בשתיהן מהפרק הראשון.

2. חביב ויצחק -קורעים מצחוק, אנשים טובים, כיף לראות אותם, העליתי אותם בדירוג כי הם שוברי סטיגמות (שומרי מסורת וקרביים, ומצד שני הומואים תל אביביים מקועקעים- וכן, אני יודע שהם ממעלות במקור אבל היום הם גרים בתל אביב וככה הציגו אותם בסרטון).

3. סיד ואיל – כנ"ל, מצחיקים, זורמים, כיף לראות אותם, לא מתנשאים (בינתיים) ועובדים הרבה עם הראש שזו נקודה שאני מאוד מעריך.

4. טיה ופיי - אחלה גרוב, מצחיקות, ראש על הכתפיים ופוקוס (אהבתי איך שלא נגררו לריב עם עדן).

5. ניסים ואוראל - קורעים מצחוק ונראים אנשים זהב (התאהבתי באוראל), אבל זה כבר מעייף לשמוע אותם מתבכיינים על כל משימה מחדש- אז למה באתם??

6. אביעד ועדן - אהבתי את הדינמיקה ביניהם , הרגשי של עדן מוגזם אבל ידפוק בעיקר אותה בטווח הארוך.

7. בן ורן- אנשים טובים, אבל די משעממים (מבחינה טלוויזיונית) ולא לגמרי עוברים מסך.

8. יהודית וזוהר - דינמיקה לא רעה ביניהן (יחסית לאמא ובת שזה תמיד מתכון לבעיות).

9. מיכל ועומר - אנרגיות טובות, אבל יותר מדי אמירות מתנשאות על אנשים ששונים מהם that makes you cringe.. להגנתן אגיד שזה לא נראה שהן מתכוונות לפגוע, זה כנראה מגיע מחוסר מודעות.

10. נוי והדר - לא קיבלו יותר מדי זמן מסך, אין לי דעה לגביהן.

11. טלי וגילי- טלי פייטרית אבל עושה רושם מתנשא (נראה לי שיבוא יותר לידי ביטוי בפרקים הבאים), גילי חופרת ומעייפת, אין צורך להרחיב.

12. אריאל וקארין – אריאל קצת עף על עצמו, והאמת שפשוט מעצבן אותי לשמוע אותו מדבר (לא יודע להסביר את זה לגמרי), ושניהם מדברים יותר מדי על עדות, שזה נושא שאוטומטית מוריד לי.
לצפיה ב-'משהו שנראה לי קצת מוזר, מה דעתכם?'
משהו שנראה לי קצת מוזר, מה דעתכם?
21/07/2019 | 20:29
27
188
זה נחמד שמלהקים זוגות של סלבריטאים,
אבל אחרי מה שקרה לנוי והדר חשבתי שזה מאוד מזכיר את מה שקרה לרוני ויעל דואני (באגם בפינלנד), ופנינה וחן רוזנבלום ולבת שלה בירושלים.

זה לא מוזר לכם שכל הזוגות של המפורסמים תמיד יוצאים בד"כ מוקדם בגלל פציעה או משהו כזה?
מלבד רגב הוד שהוא ואשתו הצליחו להגיע לגמר...
לצפיה ב-'הפוך גוטה. התימניות שרדו לא מעט עם יד שבורה. '
הפוך גוטה. התימניות שרדו לא מעט עם יד שבורה.
22/07/2019 | 11:08
3
146
אולי מפורסמים הם איך לומר... לא כל כך מחושלים על סף מפונקים...
לצפיה ב-'היה לנו קטע כזה בחצי הגמר'
היה לנו קטע כזה בחצי הגמר
22/07/2019 | 11:09
1
157
נחש מחץ את היד של טליה והיא איבדה תחושה.
הפקה: את רוצה שנלך למיון?
טליה: השתגעת?! אחרי שנגיע לשטיח
לצפיה ב-'כל הכבוד לטליה'
כל הכבוד לטליה
27/07/2019 | 12:24
46
אז כנראה שזה באמת מה שרוצים להראות לנו.
כנראה שיש עוד מקרים כאלה שההפקה לא רוצה להראות...

תודה על הסיפור קובי
לצפיה ב-'נכון, היו לא מעט פציעות במהלך המירוץ, אבל הטענה שלי, כמו '
נכון, היו לא מעט פציעות במהלך המירוץ, אבל הטענה שלי, כמו
27/07/2019 | 12:27
46
ששמת לב בטח היא לגבי המפורסמים...
וכן, בהחלט יש מצב שהם מפונקים יותר..
כמו ש-AA86 כתב - יש לא מעט דוגמאות לזוגות שאחד מבני הזוג נפגע במירוץ ולמרות זאת הם המשיכו...
לצפיה ב-'זה לא מדויק'
זה לא מדויק
23/07/2019 | 09:26
20
97
רוני ויעל הגיעו לשטיח ולא הודחו בגלל פציעה. לירן כוהנר (בגלגול הראשון של המירוץ) הודחה בשטיח ולא בפציעה. חן שילוני הודחה בשטיח וגם מור סילבר, אם נחשבת כסלב..

לצפיה ב-'דוגמאות מעולות'
דוגמאות מעולות
23/07/2019 | 09:31
16
102
לא אמרתי שסלבים נפצעים, אמרתי שהם מפונקים.

רוני סופרקשהלי הודחה כי שרפה ים זמן על "אני לא עושה את זה" במשימה של הקנו
את לירן כוהנר תשווה לבלונדיניות מאותה העונה כדי לראות קשיחות מול פינוק
חן שילוני הודחה כי היא לקחה זמן לבכות, בעודה יושבת על המדרכה, במקום לדחות את הבכי למונית (כולם בוכים שם. הקונץ הוא לזכור שתהיה מונית עוד כמה דקות ואז אפשר לבכות במקיבל להתקדמות)
מור סילבר זה סיפור עצוב. הן "הזוג שהתכונן" בעונה שלהן, אבל הן פשוט היו חלשות מאוד פיזית והשותפה שלה נפצעה. זה באמת היה מבאס.
לצפיה ב-'תודה על המחמאה :)'
תודה על המחמאה :)
23/07/2019 | 09:46
15
79
מלכתחילה התגובה שלי היתה לny22 ולא אליך.

לגבי מה שאמרת, אתה בטח מעורה יותר ממני אבל אני לא בטוח שכל מה שאמרת מדויק.
רוני ויעל הודחו במשימת מזל.
כוהנר - לא זוכר בדיוק מה היה שם, אכן אין מה להשוות בינן ולבין הבלונדיניות אבל היו עוד פקטורים, כמו התקף האסתמה של ילנה.
חן ואלון התעכבו מאוד בגלל שניסו לקחת את הקיצור דרך ופספסו.
מור ומור, היה לי קשה להתחבר אליהן, לא ראיתי אותן כ"הזוג שהתכונן" כמו שאתה אומר
לצפיה ב-'משימות מזל'
משימות מזל
23/07/2019 | 11:59
14
97
לקח לנו בממוצע 3-4 שעות לעבור כל משימת מזל שהייתה לנו (לזהות מרק, למצוא רמז מתחת לכסא באיצטדיון, להתאים מפתח למנעול)

הקונץ במשימות האלו הוא לבנות ספייר זמן לפני שמגיעים אליהן כדי שאפשר יהיה לשרוף בהן זמן על מזל מחורבן.

בפרק לפני שהן מודחות סופרקשהלי מצליחה לייצר ספייר זמן שלילי על ידי זה שהיא מסרבת לחזור לקנו ונותנת לכולם לעקוף אותה.

לגבי חן - אחרי משימת המזל היא יושבת לבכות על פינת הרחוב. הכי מיותר בעולם. ממקור ראשון אני יודע שהם עפו על אפסילון זמן. גם מור וליאור מהעונה שלנו עפו על זה שהם לקחו כמה דקות להירגע ועפו על 2-3 דקות במירוץ לשטיח (בקובה II)
לצפיה ב-'כמו האם ובתה העונה, שכל הזמן רבות, היסטריות וקוויטריות'
כמו האם ובתה העונה, שכל הזמן רבות, היסטריות וקוויטריות
23/07/2019 | 13:39
80
שבכלל זכו מן ההפקר בלג הזה שנוי והדר הודחו בשל פציעתה הקשה של הדר. ואפילו לא קיבלו זמן המתנה לפני שההפקה דאגה להקפיצן ישירות למשימה הבאה. ועכשיו במשימת הדו-קרב פשוט ויתרו לטלי וגילי שאפילו לא היו צריכות להתלבש כמו פינגווינים. שלא לדבר על הריב הקולני על סף היסטרי שלהן ביקב לפני...
לצפיה ב-'שונא משימות מזל'
שונא משימות מזל
23/07/2019 | 16:28
64
בייחוד כשהן לפני פיטסטופ.

האמת שאני לא ממש זוכר את מה שאתה אומר לגבי רוני, אתה בטוח שאתה לא מתכוון ליוכי ולינור?
לצפיה ב-'איך בונים ספייר זמן? הרי בכל משימה עדיף שיהיה ספייר זמן, לא?'
איך בונים ספייר זמן? הרי בכל משימה עדיף שיהיה ספייר זמן, לא?
27/07/2019 | 12:32
11
40
כלומר, ברגע שמגיעים למשימה ישר כדאי להתחיל לנסות לסיים אותה, לא?

או שלא ממש הבנתי את כוונתך
לצפיה ב-'בונים ספייר זמן ע"י זה שמסיימים ראשונים משימות ויוצרים פער'
בונים ספייר זמן ע"י זה שמסיימים ראשונים משימות ויוצרים פער
28/07/2019 | 07:14
37
מול שאר הצמדים במירוץ, ככה יש מספיק זמן להתכונן ולעבור את המשימות הבאות, כי עד שנצמדים האחרים מגיעים אליהן, אתם כבר במשימה הבאה, וככה עד הפיטסטופ.

כמובן, שזה לא תמיד אפשרי, כי יש משימות שאם רוצים או לא רוצים נתקעים עליהם שעות, ולכן קשה ליצור פער שאתם תקועים ביחד עם כל שאר הצמדים, או שצמדים חזקים יותר פיזית מסיימים את המשימה לפניכם ויוצאים למשימה הבאה.
לצפיה ב-'השיטה העיקרית לבנות ספיר זמן'
השיטה העיקרית לבנות ספיר זמן
29/07/2019 | 10:47
9
52
לא לומר - ימות העולם אני לא עושה את זה.
אתה תעשה את זה בסוף, אז לא חבל על הזמן?

עוד דברים:
לאכול רק במונית
לבכות רק במונית
להרגע רק במונית
לריב רק במונית
לרוץ. תמיד. (ושהתיק יהיה קל כדי לאפשר את זה)
לא לעצור לקנות. כלום (ושהתיק יכיל את כל ציוד המקת"גים - ועדיין יהיה קל)
להפעיל לחץ מתמשך על נהג המונית להזיז את עצמו (יותר חשוב משנדמה. טליה מומחית לזה).

לצפיה ב-'קובי, יש לך הסבר'
קובי, יש לך הסבר
29/07/2019 | 16:09
1
47
לזוגות שלא התנהלו ככה ועדיין הגיעו במקומות הראשונים?
עיין ערך שי ושני בעונה 4 או ג'וזי ואלכס בעונה 5?
לצפיה ב-'חוסר מקצועיות :)'
חוסר מקצועיות :)
30/07/2019 | 13:57
49
בוא ניראה איך שי ושני מתנהלים בעונת האולסטאר שבה שאר הזוגות יותר סגורים על עצמם.
בחלק הראשון של המירוץ שלנו, גם לנו היה מזל שהיו זוגות קלולסיים מסביבנו עד שהתאפסנו.

הכנה ותפקוד "מקצועי" במירוץ יכולים לעזור. ברור שיש עוד פקטורים, ולראייה - רק זוג אחד שהתכונן זכה.
א ב ל - באופן ממוצע הזוגות "המקצועיים" יותר מגיעים רחוק יותר.

ק
לצפיה ב-'נכון, אבל '
נכון, אבל
30/07/2019 | 14:23
6
46
א. יש אפשרות ללא לעשות משימה. זה כמובן מאוד מעקב, אבל מבחינה טכנית זה אפשרי, לא?

ב. איך אפשר לא לקנות כלום? איך למשל אתם קונים אוכל? או אם אחד מכם צריך לשירותים, לא עושים הפסקה?
לצפיה ב-'אבל, נכון'
אבל, נכון
30/07/2019 | 18:27
5
45
א. מעכב מאוד. זה כמה שעות טובות penalty
ב. לא קונים אוכל. האוכל בזיפלוק בתיק זה אוכל שקל לחדש במלון (אגוזים, צימוקים ושוקולד). ראיתי זוג אמריקאי שעף בפיט סטופ של הרביעיה הסופית בגלל שהם הלכו לשירותים 150 מטר מקו הסיום. יצא לי להשתמש בבקבוק במונית. ברור שאם זה ממש חירום עושים הפסקה, אבל עקרונית עדיף שלא. עוד משהו - יש משימות רבות שבהן לוקחים מספר ואז יש תור מסתובב. משימות כאלו הן אחלה לחדש מלאים או לרוקן אותם :)
לצפיה ב-'יכול להיות שאנשים לא יסיימו משימה ויקבלו קנס ולא יראו לנו ?'
יכול להיות שאנשים לא יסיימו משימה ויקבלו קנס ולא יראו לנו ?
01/08/2019 | 14:35
4
40
כי יש כמה משימות שיש כמה  זוגות שנראה לי שגם אם יתנו להם חודש שלם הם  לא יסיימו את המשימה 
לצפיה ב-'באמריקאי הראו כמה פעמים. לא מכיר שהיה בישראלי.'
באמריקאי הראו כמה פעמים. לא מכיר שהיה בישראלי.
06/08/2019 | 13:31
3
30
We choose to take the penalty

ק
לצפיה ב-'קובי, לגבי ניצול זמן'
קובי, לגבי ניצול זמן
08/08/2019 | 15:28
2
24
הראו כבר כמה פעמים את איל וסיד שמים קרם הגנה לפני תחילת משימה.
אין להם אפשרות לעשות את זה בנסיעה?
לצפיה ב-'זה כנראה בגלל שהם לא יודעים מראש'
זה כנראה בגלל שהם לא יודעים מראש
08/08/2019 | 15:55
27
אם המשימה תתרחש בחוץ או במבנה
לצפיה ב-'חוסר מקצועיות בוטה'
חוסר מקצועיות בוטה
11/08/2019 | 10:25
25
התיקים של כל המתמודדים משום מה בתא המטען.
בחיים לא הייתי מסכים לזה.
גפ אם ההפקה רוטנת (קשקושים של לא מצטלם יפה) אפשר לשים את התיקים במקום של הרגליים ואז המצלמה לא רואה אותם.

לצפיה ב-'מור סילבר דווקא כן הודחה בשל פציעה של השותפה שלה לצמד'
מור סילבר דווקא כן הודחה בשל פציעה של השותפה שלה לצמד
23/07/2019 | 13:27
75
הן אמנם לא פרשו מרצונן, אך הפציעה הקשה של מור הותירה אותן הרחק מאחור, מה שגרם בסוף הלג להדחתן. חוץ מזה, במקרה של הדר היה מדובר בשבר ובמקרה כזה זה בכלל לא נתון להחלטתן אם המשיך במירוץ או לא, כי ההפקה לא מוכנה לקחת אחריות שלא פינו אותן עם שבר מהמירוץ. נקע, חבלות ופציעות קלות עוד אפשר להבין, אך לא כשמדובר בשבר או בפציעות חמורות ומסכנות חיים.
לצפיה ב-'בהחלט מור סילבר נחשבת סלב...'
בהחלט מור סילבר נחשבת סלב...
27/07/2019 | 12:28
40
אגב, מה הכוונה ב-"הודחה בשטיח"?
גם נוי והדר הודחו בשטיח.

פשוט נראה לי שהסלבס יוצאים מוקדם מדי (ובד"כ בגלל פציעות).
לצפיה ב-'אתה צודק ותודה על ההבהרה! '
אתה צודק ותודה על ההבהרה!
27/07/2019 | 12:31
10
לצפיה ב-'מה שיותר מוזר זה שהצופים הישראלים עד היום לא יודעים מי זכה'
מה שיותר מוזר זה שהצופים הישראלים עד היום לא יודעים מי זכה
23/07/2019 | 19:14
1
93
מה שיותר מוזר זה שהצופים הישראלים עד היום לא יודעים מי זכה באמת בגמר של עונה 5 של המירוץ למיליון הישראלי. וזאת מהסיבה הפשוטה, שלראשונה בתולדות המירוץ על כל גרסאותיו בעולם, ההפקה החליטה פשוט להעלים את הפרט הזה מהצופים ולקפוץ מהנקודה שכל שלושת הצמדים הפיינליסטים נכנסים אל תוך המבוך ישירות שנה אח"כ לגג של מגדלי עזריאלי בישראל. כך שכנראה שלא נדע לעולם מי מהם באמת יצאו ראשונים מהמבוך ודרכו על השטיח של גיא ראשונים בזמן אמת בגמר המירוץ עצמו. ותאמינו לי שאם הפקה ישראלית מסתירה משהו, ועוד פרט כל כך חשוב ואפילו קריטי לכל העונה מהצופים, אז יש לה סיבה לעשות זאת. סתם לא מעלימים כזה קטע שלם מהצופים. ותאמינו לי שבארה"ב ובכל מדינה אחרת מתוקנת בעולם לא רק שזה לא היה עובר בשתיקה כמו פה בישראל והההפקה היתה חוטפת על הראש מהצופים וממעריצי הפורמט, אלא שאף היו ננקטים נגדם צעדים משפטיים.
לצפיה ב-'דרכו על השטיח "של" רון, לא גיא '
דרכו על השטיח "של" רון, לא גיא
24/07/2019 | 00:00
27
לצפיה ב-'פרק 4 - מלחמת הפינגווינים'
פרק 4 - מלחמת הפינגווינים
22/07/2019 | 18:45
3
85
הערב מלחמת הפינגווינים הישראלית מתחילה!
זוג נגד זוג בחליפות פינגווין עד הסוף המר. לא תדעו אם לצחוק או לבכות! 
לצפיה ב-'עכשיו בצינור, מראים את מה שלא הראו לנו במירוץ על נוי והדר'
עכשיו בצינור, מראים את מה שלא הראו לנו במירוץ על נוי והדר
22/07/2019 | 23:15
1
111
מתברר שבצילום בבי"ח התברר שהדר שברה את היד מהנפילה לרשת. ולכן הן לא יכלו להמשיך גם ככה במירוץ. לא יאומן שזה מה שיכול לקרות מנפילה לתוך רשת...
לצפיה ב-'ראו שיד שלה בגבס גם במירוץ עצמו שהן הגיעו לשטיח '
ראו שיד שלה בגבס גם במירוץ עצמו שהן הגיעו לשטיח
22/07/2019 | 23:30
25
לצפיה ב-'חביב ויצחק התאומים האוחצ'ות מעצבנים אותי ברמות על'
חביב ויצחק התאומים האוחצ'ות מעצבנים אותי ברמות על
23/07/2019 | 00:17
89
הם כבר הפכו פשוט לבלתי נסבלים, ובכל פעם שהם מופיעים אני שם על מיוט.
מילא שהם לא מפסיקים לדבר בשפה אוחצ'ית מעצבנת, אך למה לעזאזל הם צריכים לפנות זה לזה בלשון נקבה?
לצפיה ב-'אלוהים , אבינו שבשמיים, אבא, טאטה... = הפקה = עזרה'
אלוהים , אבינו שבשמיים, אבא, טאטה... = הפקה = עזרה
21/07/2019 | 19:18
5
124
יש משהו שהייתי רוצה שתבדקו בפרקים הקודמים והבאים:
בכל פעם שהזוגות מתקשים במשימה כלשהי ישנה מילה שחוזרת על עצמה והיא אלוהים.
אז אם הזוג אומר את זה או בצורותיו השונים ההפקה תעזור לו בכיף.

לצפיה ב-'לא מאמין... אני ממש מניח שזה במקרה או...'
לא מאמין... אני ממש מניח שזה במקרה או...
21/07/2019 | 20:22
92
וזאת גם אפשרות - שהעריכה מראה את זה ככה:
יכול להיות שהיה לא מעט זמן בין שהם אמרו את כל הדברים האלה עד שהם מצאו את הפנינה, פשוט בעריכה הורידו את הזמן שעבר כדי שזה יראה כאילו זה קרה מיד (ואולי זה לא נכון לגבי כל הזוגות אלא רק לחלק).

ככה שבעצם זה בגלל העריכה ולהפקה אין ממש קשר...
לצפיה ב-'אני מבינה שאתה לא בקשר עם אנשים מאמינים '
אני מבינה שאתה לא בקשר עם אנשים מאמינים
21/07/2019 | 22:27
1
30
לצפיה ב-'ממש לא, אני האחרון '
ממש לא, אני האחרון
22/07/2019 | 18:39
75
אין לי משהו נגד אנשים מאמינים אבל כן יש לי בעיה עם ההפקה שעוזרת.
תראה את הגרסא האמריקאית ותבין ששם ממש לא עוזרים:
1. משימת הקציר
2. דרכון נשכח בתחנת הדלק וכמעט פספוס טיסה
לצפיה ב-'כוס הפוכה = סגולה למציאת אבידות'
כוס הפוכה = סגולה למציאת אבידות
22/07/2019 | 06:39
75
אז מה, גם כאן ההפקה עזרה במציאת הפנינה?
כי לפי העריכה, מייד שהתהפכה לה כוס פלסטיק, פוף, נמצאה הפנינה.

נראה לי שכדאי שקצת, רק קצת, נוותר על תיאוריות קונספירציה.

לצפיה ב-'סתם עניין של עריכה מוגזמת של עריכה שקרית'
סתם עניין של עריכה מוגזמת של עריכה שקרית
22/07/2019 | 23:36
63
וזאת ממש לא העונה הראשונה או תוכנית הריאליטי הישראלית היחידה של עריכה כזאת, שמקשרים דת ואת אלוהים להצלחה במשימות.

אין שום קשר בין אלוהים למירוץ. אך בישראל כמו בישראל, הכל חייב להיות קשור לדת. ועוד בשנים האחרונות שישראל הולכת ומתחרדת בצעדי ענק זה הרבה יותר בולט גם בעריכות של תוכניות הריאליטי הישראליות.
לצפיה ב-'טיפים למירוץ'
טיפים למירוץ
22/07/2019 | 11:17
3
121
אגב, נתנו כמה טיפים למירוץ בפייסבוק של המירוץ:

https://www.facebook.com/hamerotz/videos/636948933...[0]=68.ARCqJlsjccwHibObcWIclQ452STklDh6qkmP_QbuY9HKpTeIMwrD3uXTcKgjTMcwxqn8bVB4rDWCyHI2Vc69jDAS3AGWdptT_xy2N2nk8xpVldqmYf4epuRIOgDsj1OOwdv8skYxGfK83P9j-qvBszeT1Fo4W6p-nbpYsuDhZQ4pEApEANhlO_Mv0NUhicmn3R47ISeeKEb-k3AsQp-YPlJv972R4HWi_sSaw56M2iRtyfReuLMSTVpEY3DBngiF8dRcMpOovy_gpfWCgYVit503ss16IcQZeIrr0TLlcZ6L4Tn6OiBfup6rYxioTEgibHAeEP5FC9jWk2NaUB1NZjPGkauVVQRowuErRA&__tn__=-R

לצפיה ב-'קובי (: איזה כיף לראות אותך פה '
קובי (: איזה כיף לראות אותך פה
22/07/2019 | 13:31
18
לצפיה ב-'כיף שחזרתם העונה להגיב ולתת לנו תובנות'
כיף שחזרתם העונה להגיב ולתת לנו תובנות
23/07/2019 | 14:31
13
לצפיה ב-'איזה כיף - תודה!! '
איזה כיף - תודה!!
27/07/2019 | 12:36
20
אתם פשוט מקסימים!!
לצפיה ב-'פרק 3 - פרק הדחה קורע'
פרק 3 - פרק הדחה קורע
19/07/2019 | 14:05
11
125
שימו לב! הפרק הקורע בעולם מגיע! הערב,
עובדים על הישראלים בעיניים בעזרת משקפי מציאות מדומה ולמי שיעלה הדופק,
זה יעלה בהדחה.
לצפיה ב-'מה שקורה בפרק הזה בניגוד לחוקי הפורמט של המירוץ '
מה שקורה בפרק הזה בניגוד לחוקי הפורמט של המירוץ
20/07/2019 | 22:07
8
142
מה פתאום נתנו לאמא והבת שהיו עם התאומות שאחת מהן נפצעה במשימה המשותפת פטור מלא מלסיים את המשימה וגם לא זמן המתנה עד שיוכלו לעבור למשימה הבאה כמו כל שאר הצמדים שסיימו את המשימה המשותפת?

ע"פי חוקי הפורמט של המירוץ, אם לא מסוגלים לסיים משימה מקבלים זמ המתנה של לפחות חצי שעה עד שניתן לעבור למשימה הבאה אחריה.

ומה לגבי התאומות? אחרי שיחבשו לה את היד הן גם יעברו הלאה למשימה הבאה מבלי לסיים את המשימה המשותפת ומבלי לקבל זמן המתנה?

זה עוד לא קרה מעולם באף עונה של המירוץ.
לצפיה ב-'לשמחה גואטה זה לא היה קורה '
לשמחה גואטה זה לא היה קורה
21/07/2019 | 15:13
5
85
להיות מודחות מהמירוץ בגלל פציעה?
איפה נשמע כדבר הזה, למה הן לא קיבלו כרטיס חופשי לגמר, כמו ששמחה קיבלה בהישרדות?

לגבי האמא והבת, די בטוח שהן המתינו יותר מחצי שעה עד שהתבררה חומרת הפציעה ואפשרו להן להמשיך.
תכלס, יכלו לבקש מהן לעשות את המשימה לבד, עם חצי קוד, רק שתי ספרות.

לגבי משימת בית החולים, מה בדיוק מנע מהמתמודדים לעצום עינים ולא לראות כלום במשך המשימה?
די ברור שחלק גדול מהצרחות וההיסטריה היה לצרכי צחוקים ורייטינג ובשלב מסויים אפשרו להם לעצום עינים ולהרגע, אחרת אין מצב שעדן ואוראל, למשל, היו עוברות ברגע ממצב של היסטריה מוחלטת ודופק 150, לרגיעה ודופק 80-90.
לצפיה ב-'גם לדעתי רוב ההיסטריה והצרחות לצרכי רייטינג '
גם לדעתי רוב ההיסטריה והצרחות לצרכי רייטינג
21/07/2019 | 17:34
4
78
ומה שהכי מעצבן שחלק מהצמדים אפילו לא טורחים להראות לנו איך הם מסיימים משימות לפני שעוברים למשימות הבאות. ממש מתסכלת העריכה הזאת, במירוץ האמריקאי המקורי שנמשך כולה 45 דק' כל פרק ויש רק 11-12 פרקים שכל פרק הוא לג שלם, עדיין מראים לנו מהתחלה ועד הסוף את כל הצמדים במשימות ואת כל הצמדים איך הם מסיימים את המשימותלפני שעוברים למשימות הבאות. ואצלנו כל פרק הוא כמעט שעתיים (עם ים של פרסומות), וכולה שליש או רבע לג, וגם אז מתמקדים בעיקר בצמדים המובילים ובמשימותיהם, וכמעט ומתעלמים לחלוטין מהשאר, ובעיקר מאלה שמאחור. מעניין מתי כבר יפיקו אצלנו לקחים ונלמד מהאמריאים איך עושים, מצלמים ועורכים כמו שצריך, קצר ולעניין, תוכניות ריאליטי...
לצפיה ב-'לא ילמדו'
לא ילמדו
21/07/2019 | 18:03
3
71
זה לא שלא יודעים לעשות את זה, פשוט החליטו כאן, מהסיבות שלהם, שמה שמביא רייטינג ומוכר פרסומות זה הצחוקים והדחקות ואת אלה משיגים בעיקר בעדויות אינסופיות ובניית הדמויות ופחות בתחרות נטו, כמו שיש במרוץ האמריקאי.
כבר דשנו בזה אינספור פעמים בעונות הקודמות, המרוץ הישראלי כמו שהוא ערוך ומוגש לצופה, הוא הרבה יותר תכנית בידור מאשר תחרות ולכן גם תמיד ייצרו מתח לפני פיט סטופ, גם אם ההפרש האמיתי בין הזוגות הוא שעתיים ולא כמה שניות, נדיר מאד שיראו זוגות יחד על השטיח, אף פעם לא יראו את ההפרש האמיתי בין זוגות במהלך הלג ותמיד ימשכו זמן וכל לג על 2-3-4 פרקים, כדי למכור עוד פרסומות.

עוד נקודה שאותי ממש מעצבנת, אבל כנראה נובעת מסיבות בטחוניות - לא נותנים לזוגות לנווט, תמיד יש נהגים שלוקחים אותם וזה, כנראה, כדי שלא ילכו להם לאיבוד ויקפיצו את כל העולם ואשתו לחפש אותם.
יכולות ניווט הן אלמנט שיכול ליצור פערים רציניים בין זוגות, בדיוק כמו יכולות חברתיות במשימות עם קהל, אומץ במשימות אקסטרים וכולי.
מאותה סיבה הם גם לא ישנים בחוץ, כמו באמריקאי, תמיד בית מלון.

זה לא הולך להשתנות, גם התסכול שלנו מזה לא הולך להשתנות...
לצפיה ב-'דווקא יש קטעים שהמתמודדים הם הנהגים '
דווקא יש קטעים שהמתמודדים הם הנהגים
21/07/2019 | 22:32
22
לצפיה ב-'אל תשכח ש drive yourselves זאת אחת המשימות הקשות במירוץ'
אל תשכח ש drive yourselves זאת אחת המשימות הקשות במירוץ
22/07/2019 | 11:05
73
ולכן משתמשים בה במשורה. מאוד.
חוץ מזה אנחנו ישנו בטיפי שנאלצנו לבנות :)
לצפיה ב-'דווקא יש קטעים במירוץ שכן נותנים לצמדים לנווט'
דווקא יש קטעים במירוץ שכן נותנים לצמדים לנווט
22/07/2019 | 23:27
40
ובכלל בעונות הראשונות של המירוץהישראלי, נדמה לי אם איני טועה, עד העונה הרביעית, גם נתנו להם להשיג טיסות ונסיעות בעצמם, כמו באמריקאי. אז כנראה שבאמת הפסיקו עם זה מסיבות בטחוניות.
לצפיה ב-'לשיתוף פעולה יש חוקים ספציפיים אליו.'
לשיתוף פעולה יש חוקים ספציפיים אליו.
22/07/2019 | 11:06
27
לצפיה ב-'יכול להיות'
יכול להיות
23/07/2019 | 09:30
30
שיהודית וזוהר כן עוכבו רק שלא הראו לנו את זה. כנראה שלעולם לא נדע.
מה שכן מעצבן, זה שהתאומות הגיעו לשטיח, מה שממש לא אמור לקרות.
לצפיה ב-'פרק ממש טוב'
פרק ממש טוב
21/07/2019 | 20:16
65
מודה שלאט לאט אני מתחיל להתחבר לזוגות ומשימות במירוץ.
זה לג מדהים. מעניין מה יהיה בלג הבא (איזו מדינה)....
לצפיה ב-'פרק הדחה, קורע?'
פרק הדחה, קורע?
22/07/2019 | 06:36
57
האמת שאחרי שציפיתי לפרק ההדחה, וצפיתי בו אתמול, המממממ, היה בסדר.
משימת האקסטרים היתה טובה,
משימת הפאזל הית מנטלית יותר מפיזית, משימת בית החולים מיותרת ומשימת הפנינה ... אממממ, טוב נו, היתה.
בקיצור:  הפרק הזה לא גרם לי ל WOW

מזל שיש את המתמודדים.

אין, זוג התאומים יצחק וחביב- הורסים,

זוג ה 8200, איל וסיד, אם הם לא היו, חובה היתה להמציא אותם,

אפילו צילי וגילי, עם החפרנות והקול המאנפף והמתיילד של גילי [?], אבל הן מעוררות השראה

ויש את אריאל וקארין.
הם עומדים לי על משבצת המאמי של העונה.
הם כאלה מאמים, מתוקונים, לצבוט להם בלחי
וזהו.

ובכלל, כל הקאסט סבבה לגמרי.
אבל כרגע כרגע, התאומים, וה 8200
אלו הפייבוריטים שלי.

אה כן, אביעד ועדן, אולי כדאי שמישהו יזכיר לעדן שהיא במשחק, מירוץ, תחרות.

לצפיה ב-'האם העונה משודרת ב-FULLHD 1080P?'
האם העונה משודרת ב-FULLHD 1080P?
19/07/2019 | 05:45
42
אם כן, היכן אני יכול לצפות בה אונליין? לא מתגורר בארץ.
תודה.
לצפיה ב-'אוהבים לראות "המירוץ למיליון"? חושבים שהייתם מנצחים?'
אוהבים לראות "המירוץ למיליון"? חושבים שהייתם מנצחים?
18/07/2019 | 05:37
2
80
אוהב לראות " המירוץ למיליון " ? חושב שהיית מנצח ? אנשים רצים אחרי המיליון בדרכים שונות וקשות במיוחד כמו תוכניות ריאליטי , למידה רבה או פשוט בעבודה מפרכת וארוכה
אבל " אדם " אחד טוען שבדיוק בגלל זה , הדרך לא ארוכה כמו שכולם חושבים כדי לנצח " במירוץ למיליון " צריך לשבור מיתוסים ! הנה הפרדוקס שעושה את זה הרבה יותר קל - ב 5 ש"ח בלבד>>לחץ כאן>> http://bit.ly/2XWzjhv
לצפיה ב-'מנהלים, אפשר להעיף מפה ספאם ופרסומות?'
מנהלים, אפשר להעיף מפה ספאם ופרסומות?
21/07/2019 | 15:03
1
32
אם תאפשרו את זה, הפורום יתמלא תוכן שיווקי יותר מאשר התכנית עצמה...
לצפיה ב-'כן, הבעיה שזה לא משתמש רשום...'
כן, הבעיה שזה לא משתמש רשום...
21/07/2019 | 20:15
34
אבל ההודעה תמחק בקרוב...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ