לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
81208,120 עוקבים אודות עסקים

פורום המירוץ למיליון

שלום וברוכים הבאים לפורום המירוץ למיליון
הפורום מוקדש לתוכנית המעולה המירוץ למיליון המשודרת בערוץ 22 ברשת.
העונה החדשה תתחיל בקרוב...וזה זמן טוב עבורנו  להתחיל את המירוץ 
אז אם גם אתם אהבתם את הסדרה וליוויתם את הזוגות בדרך לזכייה הגדולה, זה המקום בשבילכם 

אם כבר באתם לבקר פה בפורום, אולי תספרו קצת על הזוגות שאהבתם שנה שעברה, על מה שאתם מצפים שיהיה השנה בעונה, 
על אילו זוגות הייתם רוצים לראות או אולי לאיפה לדעתכם כדאי למירוץ להגיע השנה...אלסקה אולי...

אתם מוזמנים בחום להצטרף ולהנות יחד איתנו   

הנהלת הפורום:

אודות הפורום המירוץ למיליון

שלום וברוכים הבאים לפורום המירוץ למיליון
הפורום מוקדש לתוכנית המעולה המירוץ למיליון המשודרת בערוץ 22 ברשת.
העונה החדשה תתחיל בקרוב...וזה זמן טוב עבורנו  להתחיל את המירוץ 
אז אם גם אתם אהבתם את הסדרה וליוויתם את הזוגות בדרך לזכייה הגדולה, זה המקום בשבילכם 

אם כבר באתם לבקר פה בפורום, אולי תספרו קצת על הזוגות שאהבתם שנה שעברה, על מה שאתם מצפים שיהיה השנה בעונה, 
על אילו זוגות הייתם רוצים לראות או אולי לאיפה לדעתכם כדאי למירוץ להגיע השנה...אלסקה אולי...

אתם מוזמנים בחום להצטרף ולהנות יחד איתנו   

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום המירוץ למיליון
 פרק הבכורה ישודר ב-17.5 בשעה 21:00 בערוץ 2!
נא הקפידו לכתוב בשפה נאותה בפורום
 ברוכים הבאים לפורום הריאליטי הכי טוב בטלויזה !
בכל פרק נבקר במדינה חדשה עם משימות מאתגרות
 נדבר על המתמודדים, המשימות ומה שמתחשק...
אז היכון, הכן, צא !
המשך >>

לצפיה ב-'מדברים פה על המשימה אמזונס?'
מדברים פה על המשימה אמזונס?
04/08/2016 | 18:56
15
217
אם לא, אין לי בעיה שההודעה הזאת תימחק.
לצפיה ב-'בעיקרון לא - אבל אם אתה רוצה לכתוב משהו בנושא'
בעיקרון לא - אבל אם אתה רוצה לכתוב משהו בנושא
05/08/2016 | 01:31
8
194
אתה מוזמן
לצפיה ב-'לא בוער בעצמותי, רק כמה נקודות קטנות'
לא בוער בעצמותי, רק כמה נקודות קטנות
05/08/2016 | 13:26
7
262
ראשית, מאד בולט ההבדל בין ריבוי המשימות והלחץ המטורף במירוץ לעומת השתי משימות ביום באמזונס, שמסתמן כמשחק הרבה יותר חברתי, סטייל הישרדות.

משעשע אותי לראות את ידידיה, שהכרתי אותו בימיו בגל"צ כתמיר קמחי.
פגשתי אותו כמה פעמים, כולל ביקור באולפן, היה אז טיפוס שחצן למדי ונראה שבחר ללכת בכיוון הפוך בחייו, אבל יוצא לו לפעמים התמיר הישן והוא מודע לזה ומדבר על זה בטסטות.

בפרק הקודם, בו אנקונדה הפסידו ומימי העמידה את עצמה להדחה, היה מעניין לראות איך רותם, המליונר מבאר שבע, הסיט מעצמו לחלוטין את האש וזה היה בין מיטל, שגם העמידה את עצמה, לבין מימי.
מיטל הרגישה אשמה בהפסד כי בפעם השניה שעלו לגשר, היא עיכבה אותם דקות ארוכות, אבל תכלס, אם רותם לא היה משכנע אותם לרדת בפעם הראשונה, בלי למצוא את הרמז, בגלל פחד הגבהים שלו, הם היו מנצחים בהליכה.
הוא לא סיפר לקבוצה על פחד הגבהים וב"מועצת השבט" אף אחד לא התייחס (או שלא הראו לנו) לכך שהם עלו לגשר פעמיים וזו הייתה הסיבה האמיתית להפסד.

לצפיה ב-''
05/08/2016 | 23:49
93
רותם לא רוצה שחברי קבוצתו יידעו שמנהיגם סובל מפחד גבהים, אבל בגדול אתה צודק, והוא זה שאשם בהפסד שלהם. אני גם חושב שעדיף שהם כן יידעו על פחד הגבהים שלו, כי אי הידיעה עלולה לפגוע בהם בהמשך. אבל כנראה הוא לא רצה לחשוף את זה על ההתחלה, כי חברי אנקונדה מעריכים אותו וסומכים עליו מאוד. לדעתי הוא יחשוף להם את זה בהדרגה בהמשך, ואם לא יש מצב שהם כבר יגלו את זה בעצמם, אם רותם יצטרך לבצע שוב משימת גובה. מה שחשוב שמימי ניצלה מהדחה ושלחה את רונן המעצבן של קבוצת יגואר הביתה, וזה רק עשה להם טוב וגיבש גם אותם כקבוצה. והנה ריי עשה מעשה מימי והחליט להקריב את עצמו לדו-קרב הבא, כדי לשמור על חברי הקבוצה שלו ועל הקבוצה שלא תתפרק. הבעיה שהם אחרונים ורוב הסיכויים שבסופו של דבר הם יצטרכו לבחור שוב את מי להקריב לדו-קרב מול ריי בשבת. אלא אם כן, מה שמראים בפרומו שקורה לכחולים, יגרום להם להפסיד ולהגיע אחרונים, ואז לא משנה את מי הם ישלחו מול ריי, ריי ינצח אותו.
לצפיה ב-'לא התחברנו כ"כ לסדרה...'
לא התחברנו כ"כ לסדרה...
07/08/2016 | 13:26
4
142
וכשידידיה הופיע (עוד לפני שהוא אמר את שמו ה'מקורי'... בדרך גם היה לו שם הודי מוזר..) אמרתי 'הי, אני זוכרת אותו... זה תמיר קמחי... (הוא הופיע גם בטלויזיה...)
לא בטוחה שהוא השתנה מבחינת האופי כי הוא עדיין משתחצן לא פעם....
לצפיה ב-'הוא היה רפיק ועכשיו רפיק ידידיה'
הוא היה רפיק ועכשיו רפיק ידידיה
07/08/2016 | 17:46
3
138
טיפוס צבעוני, לטוב ולרע.

כשהיה שדרן בגל"צ יצא לי לזכות כמה פעמים בפרסים בתכניות שלו ואז גם לבקר אותו באולפן פעמיים ואף להביא לו אלבום שהיה חסר לו למצעד העשור של שנות השמונים, אותו ערך.
הביקור השני היה משעשע - הייתי אצל ידידה ברמת גן ושמענו אותו משדר ביום ששי בערב, הוא היה קצת חולה ואמר שישמח אם מישהו יביא לו לאולפן כוס תה עם לימון.
לקח לי לא מעט זמן לשכנע את העלמה לנסוע ליפו, היא הייתה בטוחה שלא יכניסו אותנו, אבל כמובן שהכניסו והוא היה די בשוק

הוא יצא תקופה מסויימת עם איילת זורר, פגשתי אותם יחד באיזו הופעה בת"א ואני זוכר ממנה תסרוקת פאנקיסטית הזויה, מאז היא "התמסדה"
לצפיה ב-'אני זוכר אותו בעיקר מ'תוסס' שהוא הגיש בערוץ הראשון'
אני זוכר אותו בעיקר מ'תוסס' שהוא הגיש בערוץ הראשון
07/08/2016 | 17:56
2
117
תוכנית נוער עם תמיר קמחי, יעל אלמוג ורווית פררה .

תוססס - התוכנית הראשונה
לצפיה ב-'גם את רווית פררה פגשתי באולפן '
גם את רווית פררה פגשתי באולפן
07/08/2016 | 19:25
1
45
לצפיה ב-'אחחח רווית פררה, מעניין מה היא עושה היום...'
אחחח רווית פררה, מעניין מה היא עושה היום...
07/08/2016 | 23:23
113
לצפיה ב-'נכון!! אני גם שאלתי את עצמי איך אף אחד לא שם לב!'
נכון!! אני גם שאלתי את עצמי איך אף אחד לא שם לב!
08/08/2016 | 10:58
101
זה היה ברור שרותם אשם לחלוטין בהפסד במשימה.
התחמנות והנכלוליות שלו, איך שהוא גילגל את התיק באלגנטיות לאנשים אחרים... בעע
מצד שני מה רצינו שהוא יעשה? ברור שהוא ינסה להגן על עצמו . השאלה איך אף אחד אחר לא שם לב.
לצפיה ב-'לעומת הפח הגדול והמושחת, סוף סוף קשת שיחקה אותה בגדול'
לעומת הפח הגדול והמושחת, סוף סוף קשת שיחקה אותה בגדול
05/08/2016 | 02:05
184
ללא ספק בעיניי לפחות זו אחת מתוכניות הריאליטי שהכי כיף לצפות בהן. ואחרי הגיבוש בקבוצות, בעקבות הדחת הבעייתיים, ובראשם רונן, אפילו עוד יותר כיף. וכמובן שאני עם הצהובים של אנקונדה, הקבוצה הכי חזקה בג'ונגל.
לצפיה ב-'אמש שודר הפרק הדוחה והמגעיל ביותר בתולדות הריאליטי'
אמש שודר הפרק הדוחה והמגעיל ביותר בתולדות הריאליטי
07/08/2016 | 14:29
4
233
לא רק בתולדות התוכנית, אלא בכל תולדות הריאליטי הישראלי לדורותיו. גם אם מישהו היה נותן לי ביד מיליארד דולר כדי שאלעס את הגועל נפש הזה שלעסו וירקו הזקנות האינדיאניות וכל הצמדים בסבב, לא הייתי מסכים. על משימה כזאת מגעילה, הייתי מוכן לפרוש מהמשחק. שלא לדבר על כך שגם אחרי שהם סיימו זה לא נגמר, כי מי שלא הצליחו לבצע את ריקוד הצ'יצ'ה המסובך נאלצו לשתות את כל הגועל הנפש של משקה הצ'יצ'ה הזה ('הנקטר של האמזונס'), שמורכב בעיקר מרוק, קיא, ועלים מרים מגעילים ודוחים במיוחד שנלעסו שוב ושוב ועברו מפה לפה. שום מיליארד דולר לא שווה את זה, ובטח לא מיליון הש"ח העלובים שהם הפרס.

ואגב, מה שחברי אנקונדה עשו לדורון אמש היה לא פחות מאמבוש. ושוב פעם רותם התחמק מאחריות ולהודות בכישלון המשימה בגללו. אך יש לי תחושה שדורון עומדת לעשות את הבלתי יאומן ולנצח את ריי בדו-קרב העמידה על הדוברה בנהר, אלא אם כן חבריה לקבוצה יפילו אותה בכוונה, מה שלא נראה לי. אבל למה לעזאזל לא הראו את הדו-קרב אתמול בערב ומושכים את זה עד לרביעי? תמיד מראים את הדו-קרב באותו פרק שבו נבחר המתמודד השני שמוקרב לדו-קרב. אז מה קרה הפעם? למה להשאיר את הצופים במתח עד רביעי?
לצפיה ב-'מסכים להכל'
מסכים להכל
07/08/2016 | 17:51
3
127
למרות שמיליארד דולר סביר שהיו משכנעים אותי

האמבוש על דורון היה דוחה ולא ברור לי למה היא לא העלתה את הנקודה ששוב רותם הוא זה שעיכב אותם.
ייתכן שזה עלה ולא הראו, אבל מרגע שבחרו (וברור שזו בחירה של ההפקה) לתת לרותם ומימי לדבר ראשונים, לא היה לדורון סיכוי והיה ברור שכולם יבחרו בה ולא ילכו נגד "ההורים".

אכן מעצבן שגם הם הצטרפו למירוץ למליון במריחת לג על שלושה פרקים במקום השניים שהיו עד עכשיו.
לדורון יש סיכוי מול ריי, אבל ההימור שלי הוא שהיא תעוף.
אם ריי עף, הסיפור של יגואר נגמר.
לצפיה ב-'היא דווקא כן העלתה את הנקודה ואף הוסיפה שהיתה הראשונה'
היא דווקא כן העלתה את הנקודה ואף הוסיפה שהיתה הראשונה
07/08/2016 | 18:01
1
132
להיחלץ לעזרתו, מה שהקפיץ מיד את מיטל שטענה שדווקא היא היתה הראשונה.

ואגב, רק בזכות דורון שגלתה את הטקטיקה, אנקונדה בכלל הצליחו לחצות את הנהר.
לצפיה ב-''
07/08/2016 | 19:26
13
לצפיה ב-'לדעתי הם יצאו עליה בגלל האישיות שלה'
לדעתי הם יצאו עליה בגלל האישיות שלה
08/08/2016 | 11:02
122
אמנם זה ממש לא נעים כשכולם חוברים נגדך אבל זה גם חייב לתת חומר למחשבה.
אולי היא מאוד לא נעימה בהתנהלות היומיומית ואף אחד שם לא סובל אותה. זה מעבר למשימות.
אבל אולי כולם זיהו מתמודדת חלשה שאפשר לעוט עליה... וזה מה שעשו |:
לצפיה ב-'המירוץ למיליון 5'
המירוץ למיליון 5
06/08/2016 | 14:40
1
251
אני מת על התוכנית המירוץ למליון,
אני רואה את העונה החמישית ואני התאהבתי בכל המתמודדים בעונה זו.
לצפיה ב-'אז במקום להיות אנונימי תירשם לתפוז'
אז במקום להיות אנונימי תירשם לתפוז
06/08/2016 | 17:19
148
ותשתתף בדיונים והשרשורים שאנחנו עושים.
ברוך הבא.
לצפיה ב-'פוסט בעד השפלנים...בעד מי אתם??'
פוסט בעד השפלנים...בעד מי אתם??
06/08/2016 | 12:15
187
כמה סיבות לכך שאני מתה על האחים!
http://www.tapuz.co.il/blogs/viewentry/7362224
לצפיה ב-' פרק 21 - חתונה הודית '
פרק 21 - חתונה הודית
02/08/2016 | 11:30
21
247
לפני שהספיקו להגיד נמסטה ימצאו את עצמם בחתונה הודית מהסרטים,
האם הזוגות יצליחו לשרוד את עוגת האימה? או שיש דברים שלא יעברו עד החתונה?
לצפיה ב-'בינתיים הפרק נחמד '
בינתיים הפרק נחמד
02/08/2016 | 21:18
178
שמח שהאחים הגיעו שניים לעמבה
לצפיה ב-'שאלה - האם אחרי משימות כמו משימת העמבה נותנים לזוגות'
שאלה - האם אחרי משימות כמו משימת העמבה נותנים לזוגות
02/08/2016 | 21:20
2
261
להתקלח? כלומר, למי שהתלכלך....

פשוט נראה לי שזה לא הוגן לתת להם להמשיך במירוץ שהם ממש מלוכלכים...
לצפיה ב-'לא נראה לי שאף זוג במשימת היוגה היה מלוכלך עם עמבה'
לא נראה לי שאף זוג במשימת היוגה היה מלוכלך עם עמבה
07/08/2016 | 14:43
87
ועוד לפני זה, כבר בדרך לחתונה ההודית, כולם התנקו פלאים. וגם אף אחד מהחוגגים באולם לא עיקם את האף מהריח, והרי ידוע שלעמבה יש ריח חזק שמאוד קשה להוציאו מהגוף, ובעיקר מהשיער, ודרושה מקלחת יסודית עם מיים רותחים ושפשוף וקרצוף עם הרבה מאוד סבון ושמפו ריחניים ותכשירים מפיגי ריחות. כך שממש לא נראה לי שההפקה מראה לנו את כל מה שקורה בזמן המירוץ. וזאת כנראה בכדי לשמור על רצף השידור והצפייה במירוץ.
לצפיה ב-'זמן להתקלח?'
זמן להתקלח?
14/08/2016 | 20:23
69
אם בא לך לבזבז זמן תתקלח.
אנחנו רצנו עם מגבונים לחים ושקית אשפה שאפשר לקשור כדי לאפשר לנו להחליף בגדים מהר בלי להתקלח. יצא לנו לעקוף ככה זוג במשימה של קרב העגבניות וכמעט במשימה שזרקו אותנו לג'לי דוחה (כשאני אומר אותנו, אני מתכוון, כמובן, לטליה).
לצפיה ב-'למישהו יש בכלל ספק שההפקה מעורבת בהיעלמות הנהג?'
למישהו יש בכלל ספק שההפקה מעורבת בהיעלמות הנהג?
02/08/2016 | 22:03
3
295
למישהו יש בכלל ספק שההפקה מעורבת בהיעלמות הנהג של המתולתלות שהובילו במשימת העמבה בפיתה למרות שהגיעו כמעט אחרונות אליה? מי יודע מה עושה ההפקה ואנשיה מאחורי הקלעים, הם הרי בקלות יכולים לשלם לנהג של צמד שהם לא רוצים שיוביל כי הוא לא יקיר ההפקה, לעזוב. מישהו בכלל יכול לבדוק את זה? לא, נכון? אז מה מונע מההפקה להתערב לטובת הצמדים שהם רוצים בייקרם ולרעת הצמדים שהם לא רוצים בייקרם?
לצפיה ב-'אי אפשר לדעת, אבל מצד שני ייתכן כי אכן מדובר בנהג'
אי אפשר לדעת, אבל מצד שני ייתכן כי אכן מדובר בנהג
04/08/2016 | 14:55
140
שברח בלי קשר להפקה.
זה קורה לפעמים במדינות כאלה.

דווקא הפעם ההתערבות של ההפקה (אם ישנה בכלל) פחות מורגשת.
לצפיה ב-'לא יודעת אם ההפקה התערבה פה...'
לא יודעת אם ההפקה התערבה פה...
07/08/2016 | 01:53
1
89
בהעלמת הנהג - לעתים אני מרגישה שההפקה מתערבת דווקא בהישארות הנהגים וזה די נדיר בההפקה הישראלית שנהג נעלם - כי זה מעניין לראות איך הזוג/ות יסתדרו במקרה כזה...

אגב, בעונה ה-21 של המירוץ האחריקאי נהג ברח לאחד הזוגות המובילים עם דרכון של אחד מחברי הצוות... בלי דרכון הם לא יכולים להמשיך במירוץ - נתנו להם (כי אותו לג היה ללא הדחה...) לנסות לאתר את הדרכון - (אולי להוציא דרכון חלופי...) אבל הם לא הצליחו לעשות את זה...

לדעתיההפקה בתכלס היתה יכולה להתערב ולמצוא את אותו נהג ולהחזיר לזוג את הדרכון - אבל ההפקה לא התערבה ונתנה לזוג לנסות להסתדר לבד... (מה שהוביל כמובן להדחתם...)
לצפיה ב-'אני יודע, ראיתי את כל העונות של TAR'
אני יודע, ראיתי את כל העונות של TAR
07/08/2016 | 14:19
81
היה באמת מבאס שהנהג ברח להם עם הדרכון והם נאלצו לפרוש. אני רק שואל את עצמי מה יש לנהג מונית לברוח לצמד במירוץ, הרי הוא אמור לקבל מהם כסף על שירותו, והסעת תיירים זו הפרנסה שלו, כי רובם משלמים בדולרים. הסיכוי היחיד שנהג יבריז לצמד ששכר את שירותיו לאותו יום משימות, הוא רק אם קיבל בקשיש/שוחד/הטבה מופלגת מההפקה. חוץ מזה, אני ממש לא מאמין במקריות, מבחינתי אין דבר כזה מקריות, בטח לא בריאליטי, ובטח לא לצמד שמוביל במשימה. למה לאבא הבן למשל שהיו אחרונים באותה משימה לא בח הנהג? למה לצרפתים לא ברח הנהג? דווקא למתולתלות שהובילו במשימה ויכל להגיע ראשונות לשטיח אם לא היו מתעכבות על חיפוש מונית חדשה?
לצפיה ב-'כל לג במירוץ הישראלי זה כמו 3 לגים ב-TAR'
כל לג במירוץ הישראלי זה כמו 3 לגים ב-TAR
02/08/2016 | 22:51
5
205
כל פרק במירוץ הישראלי זה כמו 3 פרקים ב-TAR
12 פרקים ב-TAR זה 12 לגים, קרי עונה שלמה.
עכשיו תעשו חשבון כמה עונות ב-TAR זו עונה ישראלית.
לצפיה ב-'זה בהחלט מעיק ויש הרבה מריחה'
זה בהחלט מעיק ויש הרבה מריחה
03/08/2016 | 01:27
4
180
מצד שני, יש גם הרבה יותר משימות בכל לג.
לצפיה ב-'כל עונה ישראלית היא כמו 6 עונות אמריקאיות באורכה'
כל עונה ישראלית היא כמו 6 עונות אמריקאיות באורכה
04/08/2016 | 13:59
3
104
ומילא אם לפחות היו משימות אקסטרים וכל הכרטיסים שציינתי, אבל גם את זה אין. ומה שהכי מעצבן לפחות בעונה הזאת שרוב המשימות הם חיפושי מחט בערימת שחט ועבודות נמלים. שלא לדבר על ההגזמה הפראית עם העצור או סיבוב פרסה בכל לג מתחילת המירוץ. בשום מקום בעום, כולל בעונות המירוץ למיליון הישראלי הקודמות מעולם לא היה דבר כזה. 2-3 עצור וסיבובי פרסה בעונה זה די והותר. מעניין מי 'הגאון' ששב על עצור או סיבוב פרסה בכל לג....
לצפיה ב-'עצור או פרסה בכל לג היו החל מעונה 3 הישראלית'
עצור או פרסה בכל לג היו החל מעונה 3 הישראלית
04/08/2016 | 15:49
101
מה שלא היה זה שיוון בדברים הללו, כמו שהעונה יש כמעט בכל פעם.

(רק להזכיר - דבי ודנה, והסגולות בעונה 3. את אנה ווובה בעונה 4. הזוגות הללו קיבלו כל הזמן עצור או פרסה)
לצפיה ב-'כשלא יודעים אם יהיה תקציב לעוד עונה'
כשלא יודעים אם יהיה תקציב לעוד עונה
04/08/2016 | 18:55
1
95
מנסים לסחוט את המקסימום וזה מתבטא במלא משימות, רצוי כמה שיותר זולות להפקה (לארגן כמה מאות קופסאות קרטון ריקות ולעטוף אותן בנייר צבעוני, לא עולה יותר מדי...) ובהתערבות של ההפקה לטובת זוגות שמניחים שיביאו הרבה רייטינג.
מעבר לזה, המירוץ הישראלי הוא הרבה יותר תכנית בידור מתחרות ספורטיבית, לכן יש אינסוף טסטות בהן המתמודדים משתדלים (ברמות משתנות של הצלחה) להיות משעשעים.
אצל האמריקאים התחרות הרבה יותר חשובה, מה שמביא לפחות טסטות ויותר צילומי אקשן, זוגות שרצים כתף אל כתף, זוגות שמגיעים בהפרשים של שניות לשטיח ואשכרה רואים את זה, לא מביימים מתח כשאולי ההפרש הוא בכלל שעתיים, וכולי.

אני מנחש שההפקה די התבאסה שזוג הבנות הצעירות שאף אחד לא זוכר את שמן, עפו ראשונות והרסו את התוכניות להראות אותן כמה שיותר בבגד ים או לבוש חושפני אחר.
לצפיה ב-'אל תדאג, תקציב לא חסר ולא יהיה חסר'
אל תדאג, תקציב לא חסר ולא יהיה חסר
05/08/2016 | 02:20
88
ההפקה ואנשיה מרוויחים ימבה כסף מים הפרסומות שהם שופכים על הצופים בכל פרק. אני מעדיף לחכות שהפרק יעלה לאתר MOOD ולראות אותו שם חלק וללא שום פרסומת מתחילתו ועד סופו, מאשר לצפות בו בלייב, גם עם סטרים מקרטע וגם עם ים של פרסומות.
לצפיה ב-'פרק משעמם, קמתי משנ"ע - מתחרט שקמתי '
פרק משעמם, קמתי משנ"ע - מתחרט שקמתי
03/08/2016 | 00:38
50
לצפיה ב-'הודו- פרק 2'
הודו- פרק 2
03/08/2016 | 09:26
176
לא להיט הודו והמשימות לא משהו.
ועדין, התיקון לפרק בא בדמות משימת היוגה.
זה היה הדובדבן שבקצפת.
בן ואורי, מי היה מאמין שהם יצליחו לבצע את משימת התנוחות, אבל, בנחישות אדירה, בפרגון וחוש הומור מטריף, הם עשו את זה, כמו גדולים.

וכמה כאב לי הלב על קים ושון.
כל כך הרבה רצון אבל תחושת שבר מנטלי ופיזי גרמו לעיכוב.
ועדין, הם לא וויתרו לעצמם וסיימו את המשימה.
אחרונים, אבל סיימו.
ועל כך מגיע להם שאפו ענק.

אין ספק שכל הזוגות נאלצו במשימת היוגה להתמודד מעבר לפיזיות עם קושי מנטלי. והרי זו מהות היוגה, לכוון, לרכז את תשומת הלב, ליישם. הכוונה היא לאיחוד בין התודעה והנשמה. מצב בו החושים מתכנסים פנימה (לא מופרעים על ידי גרויים חיצוניים) ואין מחשבות המסיחות את תשומת הלב.
לא פשוט היה להם אבל כולם עשו זאת והוכיחו שעם נחישות ודבקות במטרה, כמעט הכל אפשרי.
לצפיה ב-'כול הכבוד לציון ואביב על זה שנתנו צדקה לילדה העניה'
כול הכבוד לציון ואביב על זה שנתנו צדקה לילדה העניה
03/08/2016 | 21:31
4
192
בכול פרק יש תנודות נזילות בין המקומות אבל בעונה הזאת זה ממש בולט.

קראתי את הספוילרים כמו הרבה אחרים ולכן אני פחות נהנה מהתוכנית.
לצפיה ב-'גם אני באתי לכתוב את זה פשוט כל הכבוד להם'
גם אני באתי לכתוב את זה פשוט כל הכבוד להם
04/08/2016 | 12:47
2
159
כמו ששני עזרה לעיוור בעונה הקודמת...
מה שכן, אני לא קורא ספוילרים לכן אין לי עדיין מושג איך העונה תיגמר...
לצפיה ב-'אז בוא אני אגלה לך'
אז בוא אני אגלה לך
04/08/2016 | 18:47
1
204
אחד הזוגות ינצח!

לצפיה ב-'הראשונים על השטיח בפרק האחרון...'
הראשונים על השטיח בפרק האחרון...
05/08/2016 | 23:03
172
הם רון שחר והמודחים של העונה!
לצפיה ב-'גם אני התרשמתי מאוד מהתנהגותם'
גם אני התרשמתי מאוד מהתנהגותם
08/08/2016 | 14:54
76
בכלל, ניתן לראות לכל אורך המשחק שמדובר בזוג שרגיש אחד לשני, ולסביבה שלהם.
הדרך שהם יצאו בשקט מהאגם עם הצבים מכיוון שלא היה נעים להם מהמשתתפים שעדיין בסביבה. המשימה עם הג'ירפה שראו איך אכפת להם.
בתנאי הלחץ שנוצרו, דבר כזה לא מובן מאליו!
לצפיה ב-'בת זוגו לשעבר של אלכס מ"המירוץ למיליון" תובעת אותו'
בת זוגו לשעבר של אלכס מ"המירוץ למיליון" תובעת אותו
02/08/2016 | 23:37
1
410
בת זוגו לשעבר של אלכס מ"המירוץ למיליון" תובעת אותו

רק לאחרונה עלה אלכס עמר לכותרות כשאושפז לתקופה ממושכת בבית חולים וכעת הדרמה בחייו עולה שלב חמור במיוחד. בת זוגו לשעבר של עמר תובעת אותו לאחר שלטענתה, זה הפיץ תמונות עירום שלה ללא ידיעתה על מנת לסחוט אותה להישאר עמו בזוגיות.

בזמן ששותפו למסע בתכנית "המירוץ למיליון", ג'וזי, מנהל מערכת יחסים עם ג'וליה לוי בוקן ונשמר משערוריות, הפרטנר שלו, אלכס עמר, מוצא את עצמו מעורב בעוד ועוד פרשיות.
הפעם מדובר באחת שעלולה לשנות את מסלול חייו לעד. עמר נתבע בימים אלו על ידי בת זוגו לשעבר באשמת סחיטה ופגיעה בפרטיות ובשמה טוב.

הערב פורסם בתכנית "ערב טוב עם גיא פינס", כי בת זוגו לשעבר תובעת אותו בטענה שעמר הפיץ סרטונים ותמונות עירום שלה, אשר חלקו צולמו ללא ידיעתה, לאחר שזו הודיעה כי היא מעוניינת להיפרד ממנו.
לצפיה ב-'תודה על העדכונים אבל למה לפתוח הודעות חדשות?'
תודה על העדכונים אבל למה לפתוח הודעות חדשות?
03/08/2016 | 17:36
148
תרכז את כל הידיעות לשרשור אחד.
פשוט זה דוחק את השרשורים הקיימים כלפי מטה ולדפים האחרים.
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
03/08/2016 | 14:18
40
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:
לצפיה ב-' אני רואה את המירוץ בעיקר בגלל הצרפתים. '
אני רואה את המירוץ בעיקר בגלל הצרפתים.
02/08/2016 | 23:22
1
202
הצרפתים חמודים.  אמיתיים. מצחיקים ומעניינים. בלעדיהם אין כל כך טעם לצפות . נחמד,  אבל איתם נהדר. מקווה שישארו עד הסוף
לצפיה ב-'שני שחצנים שההפקה דואגת להם'
שני שחצנים שההפקה דואגת להם
02/08/2016 | 23:29
257
אל דאגה, ההפקה לא תיתן להם לעוף, אם הם יגיעו אחרונים כבר יסדרו להם איזה פיטסטופ ללא הדחה או משהו כזה...
לצפיה ב-'הרצוי והמצוי'
הרצוי והמצוי
02/08/2016 | 23:22
124
לצפיה ב-'נחשפו הזוכים של המירוץ למיליון הישראלי'
נחשפו הזוכים של המירוץ למיליון הישראלי
02/08/2016 | 23:02
2
5031
מערכת גיא פינס: נחשפו הזוכים של המירוץ למיליון

האם הזוכים במירוץ למיליון נחשפו? הודעה מסתורית בוואטצאפ מציגה ספויילר עם כל סדר ההדחות ושמות הזוכים בתוכנית העונה.

מסוף השבוע הרבה אנשים נחשפו לאחד הסודות השמורים של הריאליטי: מי הזוג שיזכה במירוץ למיליון. זה החשש הכי גדול בהפקות גדולות שמצטלמות הרבה לפני מועד השידור. מבירור שנערך הרשימה שהופצה מדוייקת. אז כבר נגיד אם שלחו לכם אותה נסו לא להציץ - ובטח שלא להעביר.
לצפיה ב-'איך יודעים שרשימה זו אמיתית, ואיך הרשימה נחשפה?'
איך יודעים שרשימה זו אמיתית, ואיך הרשימה נחשפה?
08/08/2016 | 14:57
1
356
יודעים מי הדליף את הרשימה ואיך היא הגיעה לגיא פינס?
לצפיה ב-'על פי סדר ההדחות שהיו עד עכשיו מדוייקות לסדר ההדחות'
על פי סדר ההדחות שהיו עד עכשיו מדוייקות לסדר ההדחות
08/08/2016 | 16:27
452
ברשימה, כולל המיקומים המדוייקים, ובאיזה מהם אין נקודת  הדחה. דברים כאלה אי אפשר לנחש, זה חייב להגיע אך ורק ממקור פנימי, או מתוך ההפקה עצמה או מבין המתמודדים, רוב הסיכויים מבין המודחים שלא העפילו לגמר.
לצפיה ב-' פרק 20 - נוחתים בהודו'
פרק 20 - נוחתים בהודו
31/07/2016 | 14:15
12
242
אחרי ההדחה בפרק הקודם הזוגות חוזרים ליבשת אסיה, להודו ליתר דיוק.
הודו המדינה השניה בעולם המאוכלסת ביותר וזה משפיע על הזוגות. אז מי ייפתח את הצ׳אקרות?
לצפיה ב-' איזה כיף המירוץ נהיה מעניין יותר ויותר '
איזה כיף המירוץ נהיה מעניין יותר ויותר
31/07/2016 | 15:21
245
נקווה שיהיה פרק טוב
לצפיה ב-'נראה שהאחים הולכים להיות מודחים '
נראה שהאחים הולכים להיות מודחים
31/07/2016 | 21:15
325
הלוואי שהם ישארו...
יש להם וויב מעולה!
לצפיה ב-'פרק נחמד...'
פרק נחמד...
31/07/2016 | 23:43
1
223
פרק מאוד נחמד (למורת שבגלל עניינים אישיים הייתי צריך להפסיד פה ושם כמה דקות).
רק חבל שהם הראו את הצדדים הפחות יפים של הודו... (לטעמי).

מקווה שהם יראו גם את הצדדים היותר יפים

קצת עצוב לי שהצרפתים בסוף,  לא מגיע להם
לצפיה ב-'אני רק אציין שמעולם לא הייתי בהודו...'
אני רק אציין שמעולם לא הייתי בהודו...
02/08/2016 | 00:12
139
(ואולי עוד אהיה... )
כתבתי את מה שכתבתי על סמך דברים ששמעתי וסרטים שראיתי
לצפיה ב-'כמה מילים על הצרפתים'
כמה מילים על הצרפתים
01/08/2016 | 07:42
1
353

אני מאוד מחבבת את הצרפתים אבל בשני הפרקים האחרונים הם קצת מעצבנים.
זה התחיל בפרק הדחה בזנזיבר כשג'וזי כעס על רז שלא גילה לו מה הרמז. חוצפן. הוא פעם גילה למישהו כשהוא מצא רמז? הוא זה שבלבל זוג אחר במשימת החלל (כשהיה צריך לסדר את כוכבי הלכת) כדי שהם יתעכבו.
והמשיך אתמול כשהוא התעצבן שנתנו לו עצור ועשו לו "אמבוש" (אז מה יגידו יעל ויוסיאל שלא היה עצור/פרסה שלא חטפו). ומה הוא עשה בדיוק אם לא אמבוש ליעל ויוסיאל בידיעה שהוא הולך לתת להם פרסה?! בכיין
כשהולך לו הכל טוב וכשלא הולך לו הוא מתחיל להתבכיין

לצפיה ב-'זה לא נכון. הוא לא כעס על רז שהוא לא גילה את הרמז'
זה לא נכון. הוא לא כעס על רז שהוא לא גילה את הרמז
02/08/2016 | 12:51
183
הוא כעס על הצורה שהוא דיבר אליו ובזה הוא צודק
כשבלי קשר רק בגלל שגוזי כיוון את אלכס לאזור ששם הרמז רז קפץ לשם ותפס את זה
רז יצא כאן לא משהו וזה עצבן אותי
לצפיה ב-'יעל הצליחה לשעשע אותי בבחירת משימת הצומת'
יעל הצליחה לשעשע אותי בבחירת משימת הצומת
01/08/2016 | 08:10
1
293
הם קראו את שתי המשימות, ואז היא אמרה - במילא נצטרך לעשות את שתיהן, אז זה לא משנה מה נבחר. זה גם נאמר בחצי חיוך מריר כזה, שאין הבדל מבחינתם מה יותר קשה, אלא שעדיף לרוץ על הראשון ואז לשני.
הגישה הזו - שאנחנו כבר יודעים שנקבל את הפרסה, אז בוא ונצא מנקודת ההנחה הזו ונתקתק את שתי המשימות,ומקסימום נופתע - היא כל כך נכונה להם בשלב הזה, כי זה גרם לכך שהם לא נשברו כשגילו שהם עם פרסה, וישר רצו לעשות את המשימה הבאה. לעומת אלכס וג'וזי שממש נשברו והתעצבנו. (ומצד שני - הם שמים קבוע פרסה ליעל ויוסיאל, אז מה הם נעלבים שפעם אחת שמו להם בחזרה?)
לצפיה ב-'באמת יפה איך שהיא התמודדה עם זה...'
באמת יפה איך שהיא התמודדה עם זה...
01/08/2016 | 14:43
98
לצפיה ב-'הודו המדינה הכי שנואה עלי במירוץ למיליון ו-TAR'
הודו המדינה הכי שנואה עלי במירוץ למיליון ו-TAR
02/08/2016 | 16:29
3
152
עוד לא היתה עונה אחת במירוץ למיליון ו-TAR שהראו בה את הודו, שלא הציגו את הגועל, הסירחון, הזוהמה, הרעש והבלאגן שהצוותים נתקלים בהם בכל פעם שהמירוץ מגיע להודו. שלא לדבר על העוני והאומללות שאפשר לראות בכל פינה, ואפילו לנסוע שם ברכבות זו משימה כמעט בלתי אפשרית, כי הקרונות כל כך דחוסים, שצריך לקפוץ לתוך הקרון ולהידחס פנימה ואז שמגיעים לתחנת היעד צריך להידחס החוצה ולקפוץ מהקרון לרציף. אז נכון שיש גם מקומות יפים יותר בהודו, אבל בשביל להגיע אליהם זה סיוט.
לצפיה ב-'סליחה על הבורות, אבל מה זה TAR?'
סליחה על הבורות, אבל מה זה TAR?
02/08/2016 | 21:37
2
45
לצפיה ב-'TAR זה ראשי תיבות של The Amazing Race'
TAR זה ראשי תיבות של The Amazing Race
02/08/2016 | 22:23
1
111
המירוץ למיליון האמריקאי שמשודר כבר 29 עונות ברשת CBS האמריקאית.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
03/08/2016 | 03:19
19

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ