לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
81338,133 עוקבים אודות עסקים

פורום המירוץ למיליון

שלום וברוכים הבאים לפורום המירוץ למיליון
הפורום מוקדש לתוכנית המעולה המירוץ למיליון המשודרת בערוץ 22 ברשת.
העונה החדשה תתחיל בקרוב...וזה זמן טוב עבורנו  להתחיל את המירוץ 
אז אם גם אתם אהבתם את הסדרה וליוויתם את הזוגות בדרך לזכייה הגדולה, זה המקום בשבילכם 

אם כבר באתם לבקר פה בפורום, אולי תספרו קצת על הזוגות שאהבתם שנה שעברה, על מה שאתם מצפים שיהיה השנה בעונה, 
על אילו זוגות הייתם רוצים לראות או אולי לאיפה לדעתכם כדאי למירוץ להגיע השנה...אלסקה אולי...

אתם מוזמנים בחום להצטרף ולהנות יחד איתנו   

הנהלת הפורום:

אודות הפורום המירוץ למיליון

שלום וברוכים הבאים לפורום המירוץ למיליון
הפורום מוקדש לתוכנית המעולה המירוץ למיליון המשודרת בערוץ 22 ברשת.
העונה החדשה תתחיל בקרוב...וזה זמן טוב עבורנו  להתחיל את המירוץ 
אז אם גם אתם אהבתם את הסדרה וליוויתם את הזוגות בדרך לזכייה הגדולה, זה המקום בשבילכם 

אם כבר באתם לבקר פה בפורום, אולי תספרו קצת על הזוגות שאהבתם שנה שעברה, על מה שאתם מצפים שיהיה השנה בעונה, 
על אילו זוגות הייתם רוצים לראות או אולי לאיפה לדעתכם כדאי למירוץ להגיע השנה...אלסקה אולי...

אתם מוזמנים בחום להצטרף ולהנות יחד איתנו   

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום המירוץ למיליון
 פרק הבכורה ישודר ב-17.5 בשעה 21:00 בערוץ 2!
נא הקפידו לכתוב בשפה נאותה בפורום
 ברוכים הבאים לפורום הריאליטי הכי טוב בטלויזה !
בכל פרק נבקר במדינה חדשה עם משימות מאתגרות
 נדבר על המתמודדים, המשימות ומה שמתחשק...
אז היכון, הכן, צא !
המשך >>

לצפיה ב-' עונות חדשות טובות ומעניינות למירוץ האוסטרלי והקנדי'
עונות חדשות טובות ומעניינות למירוץ האוסטרלי והקנדי
02/11/2019 | 09:12
16
The Amazing Race Australia 4 (2019)

5 שנים חלפו מאז העונה השלישית של המירוץ למיליון האוסטרלי ששודרה בשנת 2014, והיתה בכלל תחרות בין אוסטרליה לניו זילנד, כשצוותים משתי הארצות התחרו בו, ורק עכשיו עולה באוסטרליה העונה הרביעית והמעניינת שצולמה כבר באוגוסט השנה, ושפרק הבכורה שלה שודר באוסטרליה ב 28 לאוקטובר. שני פרקים של 45 דק' בשבוע משודרים בכל שבוע בימים ב' ו-ד', כששני הפרקים הראשונים שלה כבר שודרו.

בכל אופן, הנה הפתיח של העונה החדשה והצמדים המשתתפים בעונה הרביעית של המירוץ האוסטרלי, לכל מי שמעוניין לצפות בו.

The Amazing Race Australia Season 4 Intro [HD]

The Amazing Race Canada 7 (2019)

כמו כן הסתיימו בספטמבר השנה שידוריה של העונה השביעית של המירוץ למיליון הקנדי שצולמה כבר באפריל השנה ושידוריה החלו ב 2 ליולי והסתיימו ב 10 לספטמבר, עם צמד חוזר שנבחר ע"י הצופים מכל 6 העונות של המירוץ למיליון הקנדי לחזור ולהשתתף במירוץ, עלו ליוטיוב וניתנים לצפייה באיכות לא רעה. מדובר בעונה ססגונית, מעניינת, כייפית, מצחיקה ודינמית, עם הפתעה מביכה כבר בפרק הראשון של העונה שכוללת בסה"כ 11 פרקים של 45 דק' כל פרק שכאמור הסתיימה.

בכל אופן, הנה הפתיח של העונה החדשה והצמדים המשתתפים בעונה השביעית של המירוץ הקנדי, לכל מי שמעוניין לצפות בו.

The Amazing Race Canada Season 7 Intro [HD]
https://www.youtube.com/watch?v=LyYDHSQGWHw

תיהנו 
לצפיה ב-'יש מידע לגבי עונת ה-ALLSTARS?'
יש מידע לגבי עונת ה-ALLSTARS?
02/10/2019 | 20:23
8
53
הבנתי שהיא צולמה בצמוד לעונה השביעית, מישהו יודע מתי ישודר? מי הזוגות? וכו'?

לצפיה ב-'יש מידע על הזוגות בכתבה הבאה'
יש מידע על הזוגות בכתבה הבאה
02/10/2019 | 20:57
7
74
לצפיה ב-'מפתיע קצת לראות את שי ושני'
מפתיע קצת לראות את שי ושני
03/10/2019 | 19:18
6
57
היות והם זכו...

לצפיה ב-'זה רק מראה שההפקה שמה על הצופים'
זה רק מראה שההפקה שמה על הצופים
03/10/2019 | 21:09
5
64
כי בשום עונת אולסטאר בארה"ב לא השתתפו צמדים זוכים. שלא לדבר בכלל על כך שהצמדים האחרים ישר יסמנו מטרה גדולה על גבם ורוב הסיכויים שהם לא יישרדו את כל העצורים וסיבובי הפרסה שישימו להם כבר מהתחלת המשחק.
לצפיה ב-'אני מציע שתבדוק את עצמך שוב'
אני מציע שתבדוק את עצמך שוב
06/10/2019 | 17:04
4
44
כי כן היה זוג זוכה שהשתתף שוב במירוץ האמריקאי
לצפיה ב-'חוץ מזוכי העונה השביעית שהשתתפו בעונת האולסטאר הראשונה'
חוץ מזוכי העונה השביעית שהשתתפו בעונת האולסטאר הראשונה
06/10/2019 | 19:01
3
43
לא היה אף צמד זוכה שחזר לעוד עונה בכל 32 העונות של TAR האמריקאי. וגם כשאושנה וג'ויס אגו השתתפו בעונת האולסטאר הראשונה קמה צעקה בארה"ב לגבי השתתפותם וטענו שזה ממש לא הוגן להחזירם לעונת האולסטאר. בגלל זה גם בעונת האולסטאר השנייה שהיתה כבר העונה ה 24 ההפקה לא חזרה שוב על אותה טעות.
לצפיה ב-'שוב, לא תהיה הודאה בטעות'
שוב, לא תהיה הודאה בטעות
06/10/2019 | 19:09
2
43
כתבת שבשום עונה לא חזר זוג שזכה והנה הבאת דוגמא למקרה שזה כן קרה. האם זה טוב או לא זו שאלה אחרת, אבל למה על הכל להתווכח?
לצפיה ב-'לא התווכחתי, וכן קורה ששוכחים, בכל זאת מדובר בעונה ה 11'
לא התווכחתי, וכן קורה ששוכחים, בכל זאת מדובר בעונה ה 11
06/10/2019 | 19:17
1
41
עונה ששודרה לפני יותר מעשור.
לצפיה ב-'ברור ששוכחים'
ברור ששוכחים
07/10/2019 | 08:28
38
וגם טועים, הכל בסדר. כולנו, גם אני
לצפיה ב-'מדברים על הכל '
מדברים על הכל
25/09/2019 | 18:35
5
124
רון שחר פותח הכל עם הזוגות של המירוץ ומפתיע אותם עם כמה דברים שלא ציפו להם. 

לצפיה ב-'סוף דבר- רוזי מסכמת '
סוף דבר- רוזי מסכמת
27/09/2019 | 09:52
2
97
ברכות לזוכות.
את פרק הגמר לא ראיתי כששודר [אילוצים אישיים] וכשנודע לי על הזוכות, כבר לא התחשק לי לצפות [סליחה פיטיה, אתן לא הייתן המועדפות שלי ואפילו התאכזבתי].
אבל אתמול צפיתי במפגש ה"מסכם".
היה נחמד לראות את כל הזוגות, להיזכר שאת חלקם כבר הספקתי לשכוח ואחרים שפשוט היה כייף לראות שוב.
ניסים ואוראל – אין ספק, הייתם יכולים לזכות בתואר הקוטרים של העונה, אבל עשיתם את זה בכזו חינניות שאם היה תלוי בי, הייתם מקבלים מיד תכנית בוקר בפריים טיים [אוקסימורון כזה ] שכל כולה קיטורים. על מה? על מה לא

סיד ואייל – אין, אתם מהממים.
החיבור הזה בין שניכם, התשובה החד משמעית לגבי מה המירוץ עשה לכם לזוגיות ["אחיד" ו"חד משמעי" קיבלו משמעות לגמרי חדשה ] וכל ההתנהלות שלכם, דוגמא ומופת לכל זוג שמתעתד להגיע למירוץ.

היה כיף לראות שוב את קרין ואריאל.
הם זכו בתואר חביבי הקהל, בעיני הם הם הזוכים של העונה.
הויכוח שהתעורר ביניהם לבין האחים לבית ממן היה מיותר, בהחלט יכול היה ליפול בעריכה ובמחשבה שניה, טוב ששודר. נראה לי שעכשיו, ההדורים יושרו וכולם יוכלו להמשיך בדרכם שמחים וטובי לב.

והאחים ממן, אין, הם מקסימים.
אמנם בתכנית הם היו תחת השפעת רגיעון [קצת מוזר לראות אותם ככה...] אבל דבריו של חביב [או יצחק] על כך שחלומו לזכות בילד נגוז, הכאיבו לי. אהבתי את דבריו לגבי ההגדרה "לקנות ילד" וכל כך הסכמתי אתם. והרי זו המציאות. מרגע שאתה משלם על דבר מה, אתה קונה אותו. והלוואי, הלוואי ויבואו ימים בהם גם חביב, יצחק ושאר להט"בים שירצו לממש הורות יוכלו לעשות זאת ככל אחד ביישוב.

בקיצור, תמה לה העונה השביעית של המרוץ, המוצ"שים שלי וימי ראשון נותרו קצת קירחים ועכשיו בסבלנות לעונת ה VIP
מקווה שיהיה מענין, לפחות כמו בעונה הנוכחית.

ולכולנו, שנה טובה ומתוקה
שנה של שלום, אחווה, אהבה ורצון טוב

לצפיה ב-'שתהיה שנה טובה ומתוקה גם לך רוזי!'
שתהיה שנה טובה ומתוקה גם לך רוזי!
28/09/2019 | 14:56
18
לצפיה ב-'שווה לצפות בפרק הגמר, ולו רק בשביל הקטע המרגש של קרין ואריאל'
שווה לצפות בפרק הגמר, ולו רק בשביל הקטע המרגש של קרין ואריאל
29/09/2019 | 02:29
59
ואם כבר מדברים על דוגמא ומופת לכל זוג במירוץ, כדאי מאוד לקחת מהזוג המקסים הזה דוגמא, ולא רק למירוץ, אלא גם לחיים עצמם. אין הרבה זוגות כאלה.
לצפיה ב-'אני עוד לא צפיתי בפרק לצערי כי לא יכולתי'
אני עוד לא צפיתי בפרק לצערי כי לא יכולתי
28/09/2019 | 14:58
56
מקווה לצפות בו בקרוב

לצפיה ב-'כרגיל בריאליטי ישראלי אפילו בפרק האיחוד יש איפה ואיפה'
כרגיל בריאליטי ישראלי אפילו בפרק האיחוד יש איפה ואיפה
30/09/2019 | 14:58
62
ומי שלא קיבלו זמן מסך בפרקי התוכנית עצמה בקושי התייחסו אליהם גם בפרק האיחוד. הביאו אותם, או יותר נכון אותן, רק בשביל לשמש קישוט. וכבר חשבתי מי יודע מי יבוא ויישב בכסא הריק, בסוף באה אמה של רון שחר, שנחשו מה? פנתה לכולם, חוץ מלאלה שקיבלו הכי פחות זמן מסך. נו שויין. הסתיימה לה עוד עונה שנמתחה כמו מסטיק ועם עריכה מגמתית ושקרית, חוץ מפרק הגמר שבו כבר הכל השתנה לטובה, למרות שהמשימות עצמן בגמר היו לגמרי פיזיות ונתנו יתרון משמעותי לצמד הבנים על שני הצמדים האחרים. אך הבנות נתנו פייט מהסרטים לצמד הבנים ובהחלט הגיע הזמן שאחרי 5 עונות שלמות מאז העונה השנייה שרק בה זכה צמד בנות לשינוי המרענן שצמד בנות יזכה במירוץ, למרות המשימות הפיזיות הקשות בגמר, ולמעשה גם בחצי גמר. טיה ופיי הוכיחו לכולם שהן לא פחות טובות פיזית, אם לא אפילו טובות יותר מצמד הבנים, שכל המירוץ כולו היו עסוקים בלריב ביניהם ולהיכנס אחד בשני, בעוד שהבנות עודדו אחת את השנייה ותמיד תמכו זו בזו, וכך גם קארין ואריאל המקסימים, שני צמדים שלגמרי הגיע להם להיות בגמר ואף לזכות בו.

והקטע הנורא של שגרת החיים בשדרות של קארין ואריאל הראה בדיוק איך חיים בשנים האחרונות תושבי הדרום, שהצבע האדום והטילים המשוגרים מעזה הפכו לשגרת חייהם. כמה עצוב, אך זה מה שקורה כשלממשלה ולעומד בראשה לא איכפת מאזרחי המדינה וראש הממשלה עסוק רק בלהאשים את כולם בכשליו וכשלי ממשלתו, אך לעולם לא לוקח אחריות על שום דבר שקורה בזמן שלטונו. להזכירכם שאת שלטון החמאס בעזה הוא הבטיח ונשבע למוטט כבר בבחירות 2009, ומאז עבר עשור שלם שבו אנחנו כולנו מחכים שסוף סוף הוא יממש את הבטחותיו...
לצפיה ב-'פרק 24 - הגמר הגדול בעולם'
פרק 24 - הגמר הגדול בעולם
22/09/2019 | 20:23
21
158
הערב, טיה ופיי, חביב ויצחק וקארין ואריאל, עברו חצי עולם כדי להגיע למקום אחד- למשימת הגמר.
משימה שאף אחד לא העז לעשות - משימת הספיידרמן! מי יהיו הזוכים הגדולים? 

מי אתם חושבים שיינצח?
מי אתם רוצים שיינצח?
לצפיה ב-'חושב - טייה ופיי , רוצה - האחים ממן'
חושב - טייה ופיי , רוצה - האחים ממן
22/09/2019 | 20:25
58
לצפיה ב-'רוצה קארין ואריאל או טיה ופיי'
רוצה קארין ואריאל או טיה ופיי
22/09/2019 | 21:44
119
לצערי, קארין ואריאל עשו טעות קריטית בבחירה של מי יהיה למעלה ומי יהיה למטה וזה עלול לפגוע בהמשך מסלול הגמרשלהם. קארין היתה צריכה להיות למעלה מהתחלה ואריאל למטה, ואז גם היה לה מספיק כוח בידיים בשביל לעזור לו. עכשיו היא איבדה את כל הכוחות בידיים, ושני הצמדים האחרים כמעט מסיימים את המשימה.

כך שאני מאוד מקווה שלפחות טיה ופיי יזכו ולא הממנים. ואם קארין ואריאל יעשו את הבלתי יאומן ויגיעו שניים או אפילו ראשונים בסופו של דבר, אשמח מאוד. אך כמו שזה נראה נכון לכרגע הם הולכים להיתקע הרבה זמן במשימה הקשה הזאת. 
לצפיה ב-'לא יאומן, הם הגיעו ראשונים למשימה '
לא יאומן, הם הגיעו ראשונים למשימה
22/09/2019 | 21:56
76
לצפיה ב-''
22/09/2019 | 22:45
1
125
קארין ואריאל הצליחו לצמצם פערים וחזרו למקום הראוי להם, והבנות ראשונות. הממנים אחרונים ולא יודעים איךךתפע אתפלומבות הואקום. אריאל עובד כפול גם בשביל קארין והם כבר עקפו את הממנים שהגיעו הרבה לפניהם למגדל טראמפ. 
לצפיה ב-'שאלת תם ?'
שאלת תם ?
22/09/2019 | 23:09
140
הגמר לא צ"ל בשידור חי?
לצפיה ב-''
22/09/2019 | 23:36
91
יששששששששששששששששששששששששששש 

גם טיה ופיי מקום ראשון וגם קארין ואריאל מקום שני. אין יותר טוב מזה. הכי מגיע לשניהם. וגם אם זה היה הפוך הייתי שמח. העיקר שהם שני צמדים שהגיעו ראשונים למרות היתרון הפיזי של הבנים עליהם. אבל לא הכל זה שרירים וכוח, צריך גם מוח.

וכל הכבוד לקארין ואריאל שגם כשהכל נראה גמור עבור, לא ויתרו וחיזקו זה את זו לאורך כל הדרך עד סוף המירף. איזה זוג מדהים, פשוט דוגמא ומופת לכל זוג.

וטיה ופיי, הפייבוריטיות הגדולות שלי כבר מתחילת המירוץ, כמה שאני שח בשבילן. 
לצפיה ב-'ברכות לטיה ופיי'
ברכות לטיה ופיי
22/09/2019 | 23:39
30
לצפיה ב-'מה זה הגמר הזה??'
מה זה הגמר הזה??
22/09/2019 | 23:41
1
175
סיום משימת הגמר לא באמת נתנה פור.
היה צריך כמו בעונות הקודמות.

מודה שאפילו שהייתי שמח שהממנים היו זוכים, אני שמח גם בשביל טיה ופיי.
לצפיה ב-'גם באחת העונות היתה ריצה בשדה תירס'
גם באחת העונות היתה ריצה בשדה תירס
24/09/2019 | 07:40
60
ואז ממש לפני בסוף קטעו את זה והזוגות המשיכו בארץ.
לצפיה ב-'אני מאוד מקווה שקארין ואריאל יזכו בתואר הצמד האהוב ביותר'
אני מאוד מקווה שקארין ואריאל יזכו בתואר הצמד האהוב ביותר
22/09/2019 | 23:45
111
הכי מגיע להם, אין דברים כמוהם, וגם הממנים וגם טיה ופיי הכתירו אותם לצמד האהוב ביותר אחרי שצפו בפרקי העונה. זוג שמהווה דוגמא ומופת לכל הזוגות לתקשורת בריאה ואהבה ותמיכה בלתי נגמרת.

אני כבר הצבעתי להם. 
לצפיה ב-'כל שלושת הצמדים הפיינליסטים מתארחים עכשיו אצל יעל וקובי'
כל שלושת הצמדים הפיינליסטים מתארחים עכשיו אצל יעל וקובי
22/09/2019 | 23:47
37
לצפיה ב-'נשברו שיאי העולב'
נשברו שיאי העולב
22/09/2019 | 23:57
6
155
ראשית, ברכות למנצחות, בהחלט מגיע להן, כמו שהגיע לכל אחד מהזוגות האחרים שהיו איתן בגמר.
רציתי את סיד ואייל ולדעתי, אם הם היו מגיעים לגמר, הם היו לוקחים בהליכה וזה מביא אותי לכותרת ההודעה.

למה עולב?
כי בפועל, כל היום האחרון במירוץ, עם משימות לא פשוטות שבהחלט ראויות לגמר, היה חסר משמעות לחלוטין.
ברגע שמחליטים שנקודת הסיום בארץ, ברור שכולם עולים על אותה טיסה ואין שום משמעות לכמה זמן התברברו במשימות ובפקקים של מנילה, הכל מתאפס והזוכים נקבעים על סמך משימה אחת ויחידה - פענוח כתב החידה ולכן כתבתי שסיד ואייל היו לוקחים את זה בהליכה.

עוד נקודה שהצחיקה אותי ממש, הייתה שהזוגות יצאו בנתב"ג מיוזעים ולבושים באותם בגדים איתם סיימו במנילה, כאילו שלא עברה טיסה שלמה מהקצה השני של העולם.
הראו שהם סיימו במנילה בחשכה ויצאו מנתב"ג בחשיכה, באמת רצו שנאמין שזה ברצף?
כמה מטומטמים חושבים שאנחנו (יש לי ממש דה ז'ה וו למשפט הזה מעונות קודמות...)?
בפועל, עברה יממה בין הסיום בפיליפינים לנחיתה בארץ, הם לא התקלחו? לא החליפו בגדים? יאללה, יאללה.

תם ונשלם, בסך הכל היה נחמד ומשעשע וזה מה שצריך להיות, בסך הכל תכנית בידור.
להתראות בעונה הבאה של "הקונספירציות של סטילהוק".
לצפיה ב-'למה אתה אומר ככה. ההזנקה בארץ היתה לפי סדר ההגעה לנקודת סיום'
למה אתה אומר ככה. ההזנקה בארץ היתה לפי סדר ההגעה לנקודת סיום
23/09/2019 | 01:12
5
144
בפלילפינים. ולכן הבנות הרוויחו זמן.

חוץ מזה, יכל להיות יותר גרוע: משימת מזל מטומטמת שתטרוף את כל הקלפים בלי הגיון והוגנות. ככה לפחות יש מראית עין של יכולת שהובילה לניצחון [ואני מאלה שמאמינים שההפקה התערבה]
לצפיה ב-'לדעתי שניכם צודקים...'
לדעתי שניכם צודקים...
23/09/2019 | 07:56
4
131
העוקץ בנקודת סיום זה שהזוגות מגיעים אליה סחוטים לגמרי מצד אחד ועם אנדרנלין גבוה מצד שני. השילוב הזה מביא חלק מהרגעים הכי דרמטיים במירוץ. לעשות "פוס" בגמר לפני שהזוגות מגיעים לנקודת הסיום ולשלוח אותם להתחיל משימה בארץ אחרי שנחו והתקלחו, מחוץ לקונטקסט של המשימות הגרנדיוזיות - זה הכי אנטי קליימקס שיש.

כמו כן לא זכור לי שאמרו מה היה הפרש הזמן שנתנו לזוגות בתחילת המשימה בארץ. ההוגן זה לעשות את זה על פי ההפרש שבו הם סיימו את המשימה האחרונה בחו"ל, כי אם זוג מסיים את משימת האקסטרים שלוש שעות לפני זוג אחרי והשנים שאחרי מגיעים צמודים מן ההגינות זה לתת לזוג הראשון שלוש שעות פור בארץ ולשני הזוגות האחרים לתת להתחיל ביחד. ככה לפחות זה ממשיך מאותה נקודה. אני לגמרי לא בטוח שההפרש הזמן שהזוגות קיבלו היה לפי הזמן שבו סיימו את המשימה. בנוסף יש גם עניין של עייפות מצטברת שנמחקת ברגע שמתחילים את המשימה מאפס בארץ. כל זה מאד מוריד מהערך של משימות הגמר.

מצד שני זה באמת עדיף על משימת מזל ובטח שיותר עדיף על מה שעשו בעונה החמישית, אם אני זוכר נכון, שבו היה משימת מבוך שהמנצח בגמר היה מי שסיים את המבוך ראשון ולמעשה לא הראו את סדר הסיום אלא עשו קאט ועברו לשטיח בארץ. תכלס יכלו להביא את הזוגות בכל סדר הגעה... אף אחד בבית ממילא לא ידע את הסדר האמיתי. אז לפחות כאן הזוגות מגיעים לשטיח אחרי משימה ולא סתם מוצנחים אליה, כך שאם מעדיפים מסיבות כאלה ואחרות (תקציב להטיס את כל הזוגות?) להמשיך את הגמר בארץ עדיף שבאמת תהיה בארץ עוד משימה, ולא משימת מזל.

מכל הבחינות האלה הסדר של הגעת הזוגות לרון שחר הוא ההוגן ביותר כי זה גם היה הסדר שבו הם סיימו את המשימה האחרונה בחו"ל, אבל אם למשל טיה ופיי שסיימו ראשונות את משימת המגדל היו מגיעות אחרונות בארץ זה היה ממש לא הוגן. לפחות ככה הסדר נשמר.

ואחרון חביב (ויצחק) - לא להבין ש"מוזה" זה המוזיאון זה עוד איכשהו, אבל לא לדעת שהעיר העברית הראשונה זה תל אביב... על בורות כזאת בהחלט מגיע מקום שלישי

לצפיה ב-'אי אפשר לדעת'
אי אפשר לדעת
23/09/2019 | 08:54
98
אי אפשר לדעת מה היה סדר ההזנקה, כנראה שבאמת שמרו על פערי הזמן מהפיליפינים. מה שכן, זה שטיסה מאפסת פערים זה לגיטימי, במירוץ האמריקאי זה ככה כל הזמן..
לגבי הקטע בארץ.. הוא לא צולם ברצף עם שאר המירוץ אלא לאחרונה, כנראה שממש בימים האחרונים אפילו. מאז עונה 4 שהחליטו לעשות את הגמר בארץ אז הם ככה עושים. אני לא אוהב את זה.
לצפיה ב-'ומה שהכי מצחיק זה ששניהם גרים בעיר הזאת ולא יודעים'
ומה שהכי מצחיק זה ששניהם גרים בעיר הזאת ולא יודעים
23/09/2019 | 10:19
110
שזאת העיר העברית הראשונה. מה שמצביע על רמת הבורות וחוסר ההשכלה בארץ שרק הולך ויורד עם השנים, כמו רמת הבריאות והרפואה הציבורית.
פעם תלמידי ישראל למדו כבר בבית ספר יסודי את הפרט הזה, ועוד פרטים רבים שהנוער והצעירים בימינו לא יודעים.
לצפיה ב-'מילא העיר העברית הראשונה'
מילא העיר העברית הראשונה
23/09/2019 | 15:53
1
98
הם נפלו במשימת השאלון עם השאלה איפה השני נולד...
יש מצב, תאומים יקרים, שלא נולדתם באותו מקום?? 
לצפיה ב-''
26/09/2019 | 13:49
10
לצפיה ב-'כצפוי קארין ואריאל נבחרו ע"י הצופים לצמד הכי אהוב העונה'
כצפוי קארין ואריאל נבחרו ע"י הצופים לצמד הכי אהוב העונה
23/09/2019 | 00:45
125
ואגב, גם ע"י כל שאר הצמדים המתמודדים עצמם, כולל הפיינליסטים, שצפו בפרקי העונה.
לצפיה ב-'שאפו לטיה ופיי גם על שיריון המונית'
שאפו לטיה ופיי גם על שיריון המונית
23/09/2019 | 08:29
124
הברקה שגרמה להן להרוויח זמן ולא עלתה על דעתם של הזוגות האחרים.

טוב בטח יהיה מי שיגיד שההפקה יעצה להם לשריין את המונית… לקונספירציות אף פעם אין סוף
לצפיה ב-'אני חושב שטיה ופיי מנצחות ראויות'
אני חושב שטיה ופיי מנצחות ראויות
23/09/2019 | 13:17
110
לא אהבתי את ההתקרבנות שלהן לאורך המרוץ, אבל האמת שקשה למי שלא היה במצב שלהן לשפוט. מעבר לזה ברור שהן זוג חזק וחכם ששיתף פעולה היטב. אז נכון שהעדפתי את קארין ואריאל אבל קארין היתה חוליה חלשה קצת בצמד הזה, לעומת טייה ופיי ששתיהן היו חזקות. אז בסיכומו של דבר שאפו לבנות על הניצחון.
לצפיה ב-'שקר ה"אפרטהייד" הישראלי-שתים מאפריקה זוכות במיליון שקל...'
שקר ה"אפרטהייד" הישראלי-שתים מאפריקה זוכות במיליון שקל...
23/09/2019 | 09:55
5
117
נכון שלא התכוונו לזה.
ככה נראה שקר ה"אפרטהייד" הישראלי-
שתי נשים שחורות,מאפריקה,מקום ראשון, זוכות בפרס של מיליון שקל,
כ300 אלף דולר...מקום ראשון...##

צריך לספר לעולם..כמה אנחנו ליברלים ודמוקרטים.
שקר האפרטהייד.שקר גס ועלילה בזויה.
לצפיה ב-'עם ישראל ברובו עם מטומטום עוזר לסודנים ולמחבלים'
עם ישראל ברובו עם מטומטום עוזר לסודנים ולמחבלים
23/09/2019 | 16:06
4
79
כל הזמן משנים גיסאות בסופו של דבר הן מסתננות בלתי חוקיות.
ואין פלא שזכו הרי הכל בשביל הרייטינג ולהראות שאנחנו עם יפה נפש.
גועל נפש עם ישראל כבר לא קיים פה כמעט
לצפיה ב-'כמה שטויות בתגובה אחת, הן ממש לא מסתננות בלתי חוקיות, גזען'
כמה שטויות בתגובה אחת, הן ממש לא מסתננות בלתי חוקיות, גזען
23/09/2019 | 18:49
3
87
אף אחת מהשתיים לא סודנית,לא מסתננת לא חוקית ובטח ובטח שלא מחבלת.

אבא של טיה גלילי הדוגמנית בת ה 22 הוא בכלל יהודי ישראלי בשם זאב גלילי, שהוא בעל רשת מסעדות גדולה בניגריה שחי על הקו ישראל-ניגריה. חצי שנה בישראל-חצי שנה בניגריה. טיה עצמה שנולדה בניגריה ועלתה לישראל בגיל 9 היתה אף מועמדת למלכת היופי של ישראל לשנת 2014, שבעקבות זאת גם הפכה לדוגמנית מצליחה ומבוקשת גם בארץ וגם בחו"ל. אך לא לפני שהתגייסה לצה"ל ואף התעקשה לשרת ביחידה קרבית. אמא שלה אבוני ניגרית נוצריה שהתאהבה באביה, התחתנה איתו ועלתה ביחד איתו לארץ והיום היא עובדת כיהלומנית בארץ. טיה חצי יהודיה-חצי נוצריה שמגדירה את עצמה כך: "לפי היהדות אני נוצרייה, ולפי הנצרות אני יהודייה. ומסכמת בחיוך. אבל לפי טיה אני 'חיה ותן לחיות'".

לעומת זאת, פיי ז'קיטה, הדוגמנית בת ה ‭ ,23‬היא ילידת הארץ, אך הוריה הגיעו ארצה מקונגו ומרוסיה. היא התמודדה עם סרטן השד כשהיתה בת 15 ונחשבת לדעתנית במיוחד בכל הקשור לגזענות כנגד מיעוטים בארץ. ילדותה עברה על פיי קשה מאוד בעיקר בשל הגזענות שחוותה עוד כילדה בשל צבע עורה הכהה, ואף חוותה אלימות במשפחה, ובהתבגרותה הטרדות והתעללויות מיניות, ועד היום היא מספרת שעוצרים אותה בשל צבע עורה הכהה בכל טיסה בכל שדה תעופה שאליו היא מגיעה ונותנים לה הרגשה שהיא פשוט לא רצויה.

שתי הדוגמניות כהות העור בשל צבע עורן הכהה מעולם לא צלחו ביקורת גבולות מבלי לעמוד לחיפוש פולשני במזוודה או לתשאול ביטחוני חודרני אישי ביותר.

מיום שאני זוכרת את עצמי עוצרים אותי, וזה תמיד לא נעים", מסבירה פיי. "אני לא מרגישה שאני נראית אדם חשוד, ואני הכי חברותית, אבל כשאני מגיעה לשדה תעופה, אפילו בטיסות לאילת, תמיד נותנים לי תחושה שאני פושעת. מתלחששים לידי, מביאים ממונה ומתחילים לחקור אותי בשאלות אישיות מאוד".

טיה: "הכי נורא זה שפותחים לך את התיק והופכים אותו, ואין לך מה לעשות חוץ מלחכות שיסיימו ולסדר מחדש".

פיי: "נסעתי פעם לאודישנים במילאנו, ואחרי הבידוק פתחו לי שוב את המזוודה. מובן שלא מצאו כלום. בסוף לקחו מגף שארזתי, הפכו אותו והתחילו לתופף עליו. מתברר שאחרי שחשבו שאני מחבלת, חשבו שאולי אני מבריחת סמים. בגלל העיכוב הזה פספסתי את הטיסה שלי. 

"שם הבנתי שלא משנה איך אתנהג, תמיד יחשדו בי, ולא משנה כמה ישראלית אני אהיה בהווייתי. אני אמנם שחורה, אבל בואו נשחרר את זה. אם מישהו מנתב"ג קורא את זה, אז פליז: אל תעצרו אותנו יותר". 

לצפיה ב-'אגב, טיה ופיי היו אמורות להשתתף במירוץ כבר בעונה הקודמת'
אגב, טיה ופיי היו אמורות להשתתף במירוץ כבר בעונה הקודמת
23/09/2019 | 19:07
2
73
אך השתתפותן במירוץ למיליון 6 בוטלה ממש ברגע האחרון.

לצפיה ב-'מה שהיה מוזר לי זה שהאימהות שלהן שנים בארץ ולא מדברות עברית'
מה שהיה מוזר לי זה שהאימהות שלהן שנים בארץ ולא מדברות עברית
26/09/2019 | 13:55
1
18
לצפיה ב-'הן מדברות עברית, אך היה להן הרבה יותר קל לדבר איתן באנגלית'
הן מדברות עברית, אך היה להן הרבה יותר קל לדבר איתן באנגלית
29/09/2019 | 06:30
27
שפה שהן שולטות בה יותר טוב. כידוע, עברית שפה קשה לדור העולים המבוגר יותר מכל הארצות, שזו לא שפת האם שלהם ולא למדו אותה בבית ספר מגיל קטן, ולכן לדור הצעיר הרבה יותר קל ללמוד עברית מאשר למבוגרים. חוץ מזה, לא כולם עוברים אולפן, ויש רבים שלומדים את השפה העברית בכוחות עצמם, או דרך ילדיהם או דרך מה שהם רואים ושומעים במדיה. אנגלית שפה בינלאומית ולומדים אותה בכל מקום, ולכן הרבה יותר קל לדור המבוגר של העולים לתקשר באנגלית מאשר בעברית.
לצפיה ב-'כפי שצייני בתחילת העונה של המירוץ למיליון מכור'
כפי שצייני בתחילת העונה של המירוץ למיליון מכור
23/09/2019 | 00:10
9
152
בחודש 7 חשפתי פה שההפקה נותנת את המיליון לטיה ופיי
הסודניות / אנתריות / מסתננות בלתי חוקיות....

בתוך ההפקה יש דברים שלעולם לא תבינו 

מצורף להודעה זו צילום מסך מ 23.7.2019 שחשפתי את שמסתירים
(למי ששם לב כל המירוץ ההפקה נתנה יד לסודניות גם בגמר)

להתראות בעונה הבאה של המירוץ המכור למיליון
לצפיה ב-'בניגוד לפרקים קודמים, אני לא ראיתי משימות שההפקה יכלה להתערב'
בניגוד לפרקים קודמים, אני לא ראיתי משימות שההפקה יכלה להתערב
23/09/2019 | 00:32
7
116
דווקא פרק הגמר היה שקוף לחלוטין, ואולי אפילו הפרק הכי שקוף שהיה לאורך כל העונה. כך שאני לא קונה שהמשחק היה מכור לטיה ופיי, שראינו כולנו וגם שני הצמדים האחרים איזה פייט אדיר הן נתנו לאורך כל הגמר, וגם החצי לפניו. ולכן הניצחון בגמר ובמירוץ מגיע להן בהחלט, למרות שגם אם קארין ואריאל שנתנו פייט לא קטן וגם ברגעי המשבר הכי גדולים שלהם לא ויתרו וחיזקו זה את זו היו זוכים היה מגיע להם. כחובב ריאליטי וצופה ותיק של אינספור עונות של גרסאות המירוץ בכל הגרסאות שלהן בעולם, כמו גם תוכניות ריאליטי רבות אחרות בכל מיני גרסאות שלהן בעולם, אני כבר יודע לזהות מתי זה מכור ולמי בדיוק. והפעם זה לא היה מכור מהרגע שנשארו שלושת הצמדים הפיינליסטים. וטיה ופיי זכו ביושר ובצדק.
לצפיה ב-'כפי שציינתי אתה ועוד המון לא יודעים..'
כפי שציינתי אתה ועוד המון לא יודעים..
23/09/2019 | 00:43
6
127
מה שיש מאחורי "הקלעים" 
הרי הן לא ידעו איפה נקודת הסיום אבל בעזרת המפיקה
שלא אציין את שמה! הן טסו ורצו אפילו בלי לדעת על מה מדובר
סתם התלבטות היה דיבור בנסיעה בין ירושלים לתל אביב (משחק גרוע שלהן למצלמה) והניצחון לא בצדק ולא ביושר הכל מסודר ומוכן בכל מצב
ובכל משימה ובכל דרך לסלול לסודניות את המיליון!

לצפיה ב-'ראינו כולנו שהן היחידות שדווקא לא נסעו לכנסת בירושלים'
ראינו כולנו שהן היחידות שדווקא לא נסעו לכנסת בירושלים
23/09/2019 | 00:48
2
136
מי שעצרו באמצע הדרך לירושלים וחזרו חזרה היו קארין ואריאל שקלטו את הרמז השני והבינו שטעו, אך זה כבר היה מאוחר מדי.
לצפיה ב-'ירית לעצמך ברגל עכשו כשאמרת את זה '
ירית לעצמך ברגל עכשו כשאמרת את זה
23/09/2019 | 01:04
1
127

לצפיה ב-'ההפקה טיפשה ו/או חתרנית. '
ההפקה טיפשה ו/או חתרנית.
29/09/2019 | 09:24
22
כל אחד מעוניין להזדהות ולחוש קירבה לזוכה.
אנחנו מדינת ישראל.
מי,איזה ישראלי שפוי, ירגיש זהות עם נשים שחורות מאפריקה?!##
אני לא אשה.ולא מאפריקה.מה לי ולהן?!, 
טייה ופיי מבחינתי,הן זרות לחלוטין.לא יהודיות.לא קשורות לכלום.
טיפשות של ההפקה.או חתרנות פוליטית,לדחוף לנו
דרך תוכנית בידור,אג'נדה פוליטית מוזרה.
לצפיה ב-'הן לא סודניות'
הן לא סודניות
23/09/2019 | 01:07
2
126
טיה חצי ניגרית חצי ישראלית, ופיי נולדה בארץ, ההורים מקונגו.
לצפיה ב-'תיקון לגבי פיי: ההורים שלה מקונגו ורוסיה'
תיקון לגבי פיי: ההורים שלה מקונגו ורוסיה
23/09/2019 | 02:33
1
54
לצפיה ב-'איפה הן שירתו בצבא?'
איפה הן שירתו בצבא?
26/09/2019 | 13:57
12
לצפיה ב-'כל עוד זה לא שינה את הסדר של ההגעה לשטיח'
כל עוד זה לא שינה את הסדר של ההגעה לשטיח
23/09/2019 | 08:26
99
מהסדר שבו הזוגות סיימו את המשימות בפיליפינים, משימות שבהן הזוגות לא יכלו לקבל שום עזרה אפקטיבית, אז ממש לא אכפת לי אם טיה ופיי עלו על התשובה בעזרת השראה אלוהית או עזרה כלשהי.

לצפיה ב-'השטיח האדום'
השטיח האדום
22/09/2019 | 17:06
93
לצפיה ב-'פרק 23 - מי תהיה שלישיית הגמר'
פרק 23 - מי תהיה שלישיית הגמר
18/09/2019 | 19:10
24
86
הערב, יש חמש נקודות סיום אבל רק אחת נכונה! בהדחה האחרונה של העונה,
מי מהזוגות ימצא את נקודת הסיום וימצא את רון בזמן? הפרק גורלי של העונה!
לצפיה ב-'צפיתי בפרומו המשודר ללא הרף בימים האחרונים וזו פשוט התעללות'
צפיתי בפרומו המשודר ללא הרף בימים האחרונים וזו פשוט התעללות
18/09/2019 | 20:05
7
204
יש לאמר חוזרת ונשנית של ההפקה במתמודדים העונה. מה זה לחפש את נקודת הסיום מבין 5 נקודות סיום? בהפקת המירוץ הישראלי התחרפנו לגמרי? אין דבר כזה ולא היה דבר כזה בכל הגרסאות של המירוץ בעולם. וצודקים המתמודדים שכועסים על זה. שהרי מה ההבדל בין זה לבין כל משימת חיפוש מחט בערימת שחת ("מזל") אחרת? האם ההפקה מכוונת ששלישיית הגמר העונה תיקבע אף אי על פי "מזל"? או שההפקה עשתה את זה כדי שהיא תוכל שוב להתערב גם בבחירת שלישיית הגמר?
לצפיה ב-'"או שההפקה עשתה את זה כדי שהיא תוכל שוב להתערב גם בבחירת'
"או שההפקה עשתה את זה כדי שהיא תוכל שוב להתערב גם בבחירת
19/09/2019 | 00:58
155
שלישיית הגמר?"

ברור שזאת הסיבה.
מי כמוך, המומחה הגדול להתערבות הפקה ושאר קונספירציות, יודע בוודאות שמושתל של ההפקה גילה לטיה ופיי מה נקודת הסיום וכך הן היו היחידות שלא היו צריכות ללכת קודם ליעד שגוי (או שניים, כמו האחים) ורק אז למצוא את הנקודה הנכונה.

מה, לא?

אגב, אני גם די משוכנע שההפקה מתערבת לא מעט, אבל אני לא בוחן את זה על פי הזוגות שאני מחבב יותר או פחות.

לצפיה ב-'היה כבר'
היה כבר
19/09/2019 | 01:10
4
136
לא זוכר במירוץ האמריקאי, זה גם פחות מתאים לסגנון, אבל עשו כבר נקודת הדחה כזאת בעונה 4
לצפיה ב-'ממש לא, בעונה 4 היתה רק נקודת סיום אחת'
ממש לא, בעונה 4 היתה רק נקודת סיום אחת
19/09/2019 | 01:29
3
120
זה שחלק מהפיינליסטים התברברו בדרך אליה זה סיפור אחר לחלוטין.
לצפיה ב-'איך אתה אוהב להתווכח'
איך אתה אוהב להתווכח
19/09/2019 | 11:13
2
93
אני מדבר על הנקודה בבוליביה בה הודחו דניאל ומאירי
לצפיה ב-'א. זו לא היתה נקודת סיום של עלייה לגמר'
א. זו לא היתה נקודת סיום של עלייה לגמר
19/09/2019 | 11:30
1
85
ב. זה ממש לא היה אותו הדבר.

אם כבר הדבר היחיד שכן התקרב לזה היה דווקא בעונה הקודמת בגמר עצמו, אך שם הצמדים הפיינליסטים בגמר עצמו היו צריכים לנחש איפה נקודת הסיום עלפי הרמזים בשיר, ולא על פי אן דן דינו ו"מזל".
לצפיה ב-'יש אופציה כזאת שתסיים ויכוח כשאתה מסכים עם הצד השני?'
יש אופציה כזאת שתסיים ויכוח כשאתה מסכים עם הצד השני?
19/09/2019 | 11:45
67
טענת שאף פעם לא היה דבר כזה שצריך לחפש בין כמה נקודות סיום, אז הבאתי לך מקרה שכן היה. לא חייבים להתווכח על כל דבר
לצפיה ב-'זה מה שגם אני חשבתי...'
זה מה שגם אני חשבתי...
21/09/2019 | 20:10
46
שזה ממש לא הוגן לשים משימה כזאת בסוף - זה מוריד את כל המאמץ של הזוגות לטימיון ומשימה כזאת לוקחת המון זמן!
לצפיה ב-'שוב משימה פיזית קשה שברור שלבנים יש בה יתרון על הבנות'
שוב משימה פיזית קשה שברור שלבנים יש בה יתרון על הבנות
18/09/2019 | 21:46
4
144
וגם על קארין ואריאל. מישהו באמת חשב שהממנים לא יסיימו אותה ראשונים? ותהיו בטוחים שגם ההפקה ידעה ולקחה זאת בחשבון.
לצפיה ב-'לא שמעתי אותך שהייתה את משימה להתלבש בקופסא'
לא שמעתי אותך שהייתה את משימה להתלבש בקופסא
19/09/2019 | 11:24
3
82
ולאחים היא הייתה הכי קשה בגלל הגודל שלהם
כי אתה רואה עוול רק שזה קורה לאהובים שלך
בגלל זה לא שמענו כלום שטיה ופיי ישר מצאו את המקום
שאם זה היה קורה לאחים או לחנונים ישר היית אומר ששקוף שהפקה עזרה להם

לצפיה ב-'הן מצאו בגלל שהבנות חכמות וישר קלטו שהלוקיישן עם הגלובס שקוף'
הן מצאו בגלל שהבנות חכמות וישר קלטו שהלוקיישן עם הגלובס שקוף
19/09/2019 | 11:42
2
96
גם קארין ואריאל רצו בהתחלה ללכת על פי האינסטינקט על בית הדואר הפיליפיני, אך התפתו לאחת מהתמונות השקופות מדי, למרות שקארין אמרה לאריאל שזה נראה לה שקוף מדי. לעומת זאת סיד ואייל כן נפלו בפח של הלוקיישן עם הגלובס שהיה שקוף מדי, ודווקא בגלל שהפעילו יותר מדי את הראש בדיוק כמו במשימה שהיו צריכים להרכיב את המילים "שוק הירקות", הם התעלמו לחלוטין מזה שזה הפוך על הפוך ולא ייתכן שההפקה תיתן להם לוקיישן כל כך שקוף.

אך אם כבר יש לחשוד במישהו מהצמדים, אז הממנים טעו פעמיים לפני הפיטסטופ האמיתי ולמרות זאת הגיעו לפני סיד ואייל שטעו רק פעם אחת. ואגב, מוזר שבפעם השלישית הם בחרו נכון, כי מכתחילה הלוקיישן היחיד ששניהם פסלו היה בית הדואר הפיליפיני שאין מצב ששם נקודת הסיום של חצי הגמר של המירוץ, ועדיין היו להן עוד שתי אופציות אחרות לנסות לפניו.
לצפיה ב-'"חכמות" או שהפקה גרמה להן להיראות "חכמות"'
"חכמות" או שהפקה גרמה להן להיראות "חכמות"
19/09/2019 | 12:43
1
91
לטיה ופיה היה הכי הרבה מזל בעונה הזאת 
במיוחד להגיע אחרונות בלג ללא הדחה וראשונות בלג שאחריו

זה נכון שהאחים טעו פעמיים אבל מצד שני אתה שוכח שהם הגיעו לפני סיד ואיל למשימה הזאת 
בפעם ראשונה שסיד ואיל הגיעו אליה זאת הייתה הפעם השנייה של האחים 
אגב רואים שאתה לא אוהב את סיד ואיל אחרת היית מציין איזה חוסר מזל יש להם עם מוניות  בחצי השני של העונה הם  כל הזמן נפלו על נהגים גרועים 

לצפיה ב-'לכולם היו בעיות עם נהגי המוניות, לא רק לסיד ואייל'
לכולם היו בעיות עם נהגי המוניות, לא רק לסיד ואייל
19/09/2019 | 13:08
85
ומספיק להזכיר את מה שקרה לקארין ואריאל שאפילו לא עצרו להן מוניות ואז כשסיד ואייל יצאו הרבה אחריהם מהמשימה עצרה להם המונית הראשונה. או גניבת המונית ע"י הממנים לקארין ואריאל. קארין ואייל גם אמרו בטסטות שנהגי המוניות במירוץ הם כמו רולטה רוסית, או שאתה נופל על אחד ממש טוב או שאתה נופל על אחד ממש איטי וגרוע שלא יודע איפה שום דבר.
לצפיה ב-''
18/09/2019 | 21:54
123
מסתבר שהתאומים האוחצ'ות לא יודעים כלום אחד על השני, העיקר שהם אחים.
לצפיה ב-'הנה לכל מי שהלין על כך שטיה ופיי התחלפו גם הממנים מתחלפים'
הנה לכל מי שהלין על כך שטיה ופיי התחלפו גם הממנים מתחלפים
18/09/2019 | 22:44
73
לצפיה ב-'ישששששששששששששששש '
ישששששששששששששששש
18/09/2019 | 23:09
4
157
כל הכבוד לקארין ואריאל שהכי מגיע להם לעלות לגמר ראשונים.

עכשיו רק נשאר שגם טיה ופיי יגיעו לנקודת הסיום לפני הבנים והכל מושלם.

מה שיגרום לשני צמדי הבנים להתמודד ביניהם על הכרטיס האחרון לגמר.
לצפיה ב-'ושוב ישששששששששששש '
ושוב ישששששששששששש
18/09/2019 | 23:15
3
124
ועכשיו כבר לא מעניין אותי מי יגיע שלישי
לצפיה ב-'זה ממש לא מפתיע '
זה ממש לא מפתיע
18/09/2019 | 23:29
137
אמרתי לך שהפקה אוהבת את שני הזוגות אלו 
לצפיה ב-'שנים מתוך שלוש זה גם טוב '
שנים מתוך שלוש זה גם טוב
18/09/2019 | 23:32
1
122
התקווה שלי זה מקום ראשון קארין ואריאל מקום שני טיה ופיי והממנים במקום השלישי. מאד מקווה שהם לא יזכו. הם עולים לי על העצבים כבר עונה שלמה.

מבואס מ-א-ד על סיד ואייל. לא מבין איך הם נפלו במלכודת כדור הארץ. זה היה כל כך שקוף שזה too obvious. זה גם לא היה כזה צמוד כמו שהעריכה ניסתה (כרגיל) לעשות מזה. אבל זה כבר לא משנה. הממנים, שלא מסוגלים לשתף פעולה במשימה אחת אפילו בלי לצרוח אחד על השני עלו ואני מקווה שלא ייגמר בסוף שחוסר שיתוף פעולה יכול להביא מקום ראשון.

יאללא קארין ואריאל... רוצו עד הסוף!
לצפיה ב-'זו גם התקווה שלי'
זו גם התקווה שלי
19/09/2019 | 00:24
112
לקארין ואריאל הכי מגיע לזכות מבחינתי, אחריהם לטיה ופיי, והממנים האחרונים שמגיע להם לזכות לאור התנהגותם הנלוזה והבזויה, כולל בפרק הזה, לקארין ואריאל.
לצפיה ב-'מיתקן הלונה-פארק מאוד קשה לבני 30+'
מיתקן הלונה-פארק מאוד קשה לבני 30+
19/09/2019 | 15:11
1
100
לא מזמן ביקרתי בלונה-פארק תל-אביב.
המיתקן שהופיע במירוץ למיליון,הוא בגובה של 60 מטר...
מפחיד.מפחיד.
ילדים קופצים עליו ונהנים.אבל אם אתה בן 30 פלוס...
קשה.מרים אותך,מקפיץ,מסובב,הופך...
לצפיה ב-'הכי טוב לעלות עליו על בטן ריקה'
הכי טוב לעלות עליו על בטן ריקה
19/09/2019 | 18:16
79
ורצוי גם לעשות חוקן יסודי לפני.
לצפיה ב-'אני מודה שאני די מאוכזב... :-\'
אני מודה שאני די מאוכזב... :-\
21/09/2019 | 20:07
70
ממש רציתי שהממנים וסיד ואיל יעלו לגמר.

אבל לא נורא - גם חצי זה באמת מרשים
לצפיה ב-'שוב פעם יש מאזן '
שוב פעם יש מאזן
21/09/2019 | 23:25
70
זוג אחד רק בנים,
זוג אחד רק בנות,
וזוג אחד שהוא בן ובת...
לצפיה ב-'חידה-באיזה ארץ המירוץ מעולם לא היה?(חוץ מארצות אויב.)'
חידה-באיזה ארץ המירוץ מעולם לא היה?(חוץ מארצות אויב.)
19/09/2019 | 15:26
6
77
7 שנים של המירוץ.למיליון הם היו בהמון
ארצות.לפי ויקיפדיה,

משום מה,המירוץ לא היה בטורקיה,מצרים,ירדן וגם...
גרמניה.
מעניין למה.
לצפיה ב-'הם גם לא היו מעולם בקנדה, וחבל'
הם גם לא היו מעולם בקנדה, וחבל
19/09/2019 | 17:49
4
95
הם גם לא היו מעולם בקנדה, וחבל, כי כל מי שצפה ב TAR קנדה יודע עד כמה היא יפה ומגוונת ויש בה הכל מהכל. והיא גם אחת מהידידות הגדולות של ישראל.

כמו כן, המירוץ למיליון הישראלי על כל 7 עונותיו לא התקיים מעולם חוץ מבמדינות אוייב, גם: באוסטריה‏, באוקראינה, בקפריסין, באזרבייג'ן‏, באיסלנד, באירלנד‏, באלבניה‏, בארמניה, בבולגריה, בבלארוס, באסטוניה‏, בלוקסמבורג‏, בלטביה, בליטא, בליכטנשטיין, במולדובה, במונטנגרו‏, במונקו, במלטה, בנורבגיה, בסלובניה, בסלובקיה, בסן מרינו‏, בסרביה‏, בפורטוגל‏, בקזחסטן, ‏בשווייץ‏, באנדורה, באינדונזיה‏, בטאיוואן‏, בלאוס, במונגוליה, במלזיה‏, באקוודור, באל סלוודור, באורוגוואי‏, בברבדוס, בגואטמלה, בהאיטי, בהונדורס, בונצואלה‏, בניקרגואה, בפנמה, בפרגוואי‏, בפרו‏, בצ'ילה, באוגנדה, באנגולה, בבנין, בגאנה, בגבון, בגינאה, בקונגו, בחוף השנהב, בליבריה, במדגסקר, במוזמביק, במאוריטניה, במלאווי‏, בסומליה, בסיישל, בסנגל, בצ'אד, בקמרון, בקניה, ברואנדה‏, בסיירה לאון, בסיישל, בקומורו, בבורקינה פאסו‏, בהוואי, במיקרונזיה, בסמואה‏, בפיג'י, בגרינלנד, בסיביר, בארץ האש, וכן, גם לא בגרמניה ובעוד מדינות רבות אחרות פחות ידועות...

אך האמת שהמירוץ הישראלי שכולה היו לו 7 עונות לא מדד לשום דבר, ואני בטוח שאם יהיו עוד עונות, הם יגיעו בהדרגה גם למדינות שהם עוד לא הגיעו אליהם.

מה שכן, תשאל את עצמך לאיזו מדינה המירוץ למיליון האמריקאי המקורי (TAR) שלא מזמן שודרה כבר עונתו ה 32 לא הגיע מעולם... ולא, ממש לא מדובר במדינת אוייב.
לצפיה ב-'המירוץ האמריקאי לא היה,כאן אצלינו בישראל.?!'
המירוץ האמריקאי לא היה,כאן אצלינו בישראל.?!
22/09/2019 | 20:26
3
36
מעניין.
אילו המירוץ למיליון האמריקאי,היה בישראל.או מירוץ של כל מדינה
אחרת,איזה אתגרים הם היו מקבלים.?!
1.שייט אבובים בנהר הירדן.?!
2.ריצה למרחב המוגן,בדרום..?!
3.מיטווח ברובה סער,בבה"ד 12.?!
4.לחפש בחורה עם ביקיני אדום,בחוף גורדון.??!
5.לחפש ולמיין חפיסת שוקולד,ספציפית,במפעל עלית בצפת.?!

לצפיה ב-'עובדה שהמירוץ האוסטרלי כן היה בישראל, ועוד בעונתו הראשונה'
עובדה שהמירוץ האוסטרלי כן היה בישראל, ועוד בעונתו הראשונה
23/09/2019 | 00:39
2
30
אז למה שמירוץ של בעלת הברית הכי גדולה מס' 1 של ישראל לא הגיע לישראל במשך 32 עונות? זה נראה לך הגיוני?

ואגב, אם זכרוני אינו מטעני, גם המירוץ למיליון האסיאתי הגיע לישראל, אני רק לא זוכר באיזו עונה שלו בדיוק, נדמה לי שזו היתה העונה השנייה או השלישית שלו.

אבל TAR האמריקאי המקורי וגם המירוץ הקנדי לא הגיעו מעולם לישראל. למרות שלמדינות אוייב, כמו ירדן, מצרים ואפילו סוריה בזמנו, לפני מלחמת האזרחים שם, הם כן הגיעו.
לצפיה ב-'כנראה כסף סעודי/ערבי שותף בהפקה בארה"ב'
כנראה כסף סעודי/ערבי שותף בהפקה בארה"ב
23/09/2019 | 09:36
1
12
לצפיה ב-'לגבי זה באמת שאין לי מושג'
לגבי זה באמת שאין לי מושג
23/09/2019 | 18:05
21
מה שכן המירוץ האמריקאי כן היו בסעודיה וגם היו בבחריין ובכל שאר מדינות המפרץ: קטאר, עומאן, כוויית ואיחוד האמירויות הערביות.
לצפיה ב-'בעונה הבאה '
בעונה הבאה
19/09/2019 | 18:01
105
העונה הבאה שהיא עונת האולסטרס הם היו בגרמניה וגם בנורווגיה. חבל שהעונה הזאת הם לא היו באירופה כלל.
לצפיה ב-'פרק 22 - קופסת עינויים'
פרק 22 - קופסת עינויים
15/09/2019 | 20:46
26
313
שבוע לפני הגמר הגדול, הזוגות עדיין בשנגחאי ומגיעה המשימה במקום הכי קטן 
קופסת העינויים הסינית.
לצפיה ב-'והנה מסתבר שאכן צדקתי והעריכה שהציגו לנו בפרק האחרון שקרית'
והנה מסתבר שאכן צדקתי והעריכה שהציגו לנו בפרק האחרון שקרית
15/09/2019 | 21:27
4
215
לא רק שסיד ואיל לא עקפו את אריאל וקארין, הם גם בכלל אחרונים, ואריאל וקארין ראשונים, אפילו לפני הממנים המעצבנים. סוף סוף רואים שהעריכה של התוכנית פשוט שקרית ועובדת על הצופים בעיניים. כל הפרק הקודם היה שקרי מבחינת סדר הצמדים במירוץ. והערב מתגלה האמת. אמרתי לכם שזה פשוט לא היגיוני. וצדקתי.
לצפיה ב-'אבל הם עקפו אותם, לא?'
אבל הם עקפו אותם, לא?
16/09/2019 | 20:55
3
102
בסוף הם סיימו את משימת הסטינקי טופו לפניהם, אם הבנתי נכון...
לצפיה ב-'אני מדבר על הפרק הקודם שהעריכה בו היתה שקרית לחלוטין'
אני מדבר על הפרק הקודם שהעריכה בו היתה שקרית לחלוטין
16/09/2019 | 21:07
2
97
ולמעשה גם קארין ואריאל וגם טיה ופיי היו לפני סיד ואייל. אך לנו הצופים הראו ההיפך כל הפרק הקודם. מה שנקרא מנפלאות העריכה הישראלית.
לצפיה ב-'אגב, באירוח של מיכל ועומר בפייסבוק הרשמי של המירוץ למיליון'
אגב, באירוח של מיכל ועומר בפייסבוק הרשמי של המירוץ למיליון
16/09/2019 | 21:12
1
131
היה ניתן לשאול אותן שאלות, אז שאלתי אותן איך זה שניסים ואוראל שנשארו אחרונים הרבה אחרי שהם וצמד הבנים סיימו את המשימה ועברו מזמן למשימה הבאה, הגיעו בסוף לפניהן למשימה הבאה, והן השיבו לי שהם לא הגיעו לפניהן, למרות שככה הראו זאת בעריכה של הפרק, אבל שהם הגיעו הן כבר סיימו את המשימה, למרות שבעריכה הראו אותן מגיעות לשם ומסיימות אחרי ניסים ואוראל. ושוב, מנפלאות העריכה הישראלית השקרית. וזה רק מראה לך עד כמה אי אפשר "לסמוך" על תוכניות ריאליטי ישראליות והעורכים המגמתיים שלהן. 
לצפיה ב-'לצערי אתה צודק :-\'
לצערי אתה צודק :-\
17/09/2019 | 23:54
33
לצפיה ב-'מסתבר שגם צדקתי בתחושותיי לגבי הממנים האוחצ'ות המעצבנים'
מסתבר שגם צדקתי בתחושותיי לגבי הממנים האוחצ'ות המעצבנים
15/09/2019 | 21:47
6
190
שהערב חשפו את פרצופם המכוער כשפגעו בקארין ואריאל, לא פעם ולא פעמיים. כבר מהתחלה הם לא באו לי טוב, ואמן שיודחו ולא יעלו לגמר.
לצפיה ב-'לפי דעתי אתה וקארין ואריאל סתם מגזימים '
לפי דעתי אתה וקארין ואריאל סתם מגזימים
15/09/2019 | 23:01
5
167
במשימת התפוח הם פשוט התחילו להופיע כמו שהם יודעים ואנשים פשוט באו אליהם
ומי ששיחק מלוכלך זה בכלל היקרות שלך פיי וטיה 

עם מונית זכותם לחפש מונית באותו איזור של הדתיים 

לצפיה ב-'תמשיכי לסנגר על התאומים האוחצ'ות, אך העובדות לא משקרות.'
תמשיכי לסנגר על התאומים האוחצ'ות, אך העובדות לא משקרות.
15/09/2019 | 23:05
4
133
והם גם ניסו לדפוק אותם עם העגלות, אך אריאל וקארין כבר הבינו שיש להם עסק עם חלאות, ולא נפלו בפח שלהם.
לצפיה ב-'הגבתי לפני שראיתי את הקטע עם עגלות '
הגבתי לפני שראיתי את הקטע עם עגלות
15/09/2019 | 23:15
3
134
זה באמת לא היה בסדר  אבל רק זה 

אגב זכותם של התאומים להיות נגד הדתיים אחרי כל העצורים שהם שמו להם 
לצפיה ב-'גם הם שמו להם עצורים'
גם הם שמו להם עצורים
15/09/2019 | 23:36
2
115
חוץ מזה, חוץ מעצור אחד לא היה להם אף עצור במשך כל העונה. וגם לאייל וסיד לא.
לצפיה ב-'עד כמה שזכור לי רק פעם אחת האחים שמו לדתיים'
עד כמה שזכור לי רק פעם אחת האחים שמו לדתיים
15/09/2019 | 23:57
1
98
וגם זה רק בגלל שהדתיים כל זמן שמו להם

כן זה נכון שהיה להם רק עצור אחד אבל בלי הדתיים גם את זה לא היה להם אז זכותם של האחים לכעוס עליהם 

אגב הדתיים אף פעם לא קיבלו עצור אבל תהיה בטוח שאם הם היו מקבלים הם לא היו נחמדים כמו שבפרק הזה הם לא היו נחמדים 

אז אני לא מבינה למה אתה בא בטענות כלפי האחים 
ושוב חוץ מהקטע עם עגלה כל שאר המהלכים שלך ולדתיים נראים מלוכלך היו לגיטימים במירוץ 

ואחד האחים כן עזר לטלי וגילי אז חלאות הם ממש לא .פשוט הם לא בעד מי שנגדם 

אגב אני בהתחלה אהבתי את הדתיים ומאוד הייתי בעדם אבל לאט לאט נמאס לי מהם 
לצפיה ב-'ברור, כי האוחצ'ות והצמד חמד השני ניסו להדיח את טיה ופיי'
ברור, כי האוחצ'ות והצמד חמד השני ניסו להדיח את טיה ופיי
16/09/2019 | 17:15
74
שכמעט אף הודחו בגללם, ולכן לא היה להם זמן לקארין ואריאל. וראינו כולנו איזו מלחמת עולם פרצה בין שני צמדי הגייז כשהם גילו ששמו אחד לשני עצור. העיקר התלוננתם על זה שטיה ופיי כעסו שעושים עליהם אמבוש ממאורגן, אך כשצמד האוחצ'ות התמרמר וקיטר על העצור המסכן היחיד שקיבלו במשחק נאלמתם דומם.
לצפיה ב-'קארין ואריאל מתחננים שעות להכוונה מהעוברים והשבים'
קארין ואריאל מתחננים שעות להכוונה מהעוברים והשבים
15/09/2019 | 22:35
4
176
ואף אחד לא עוזר להם. להיפך, כולם בורחים מהם.
מגיעים סיד ואייל, וישר סיני חביב עם פנס לא רק מכוון אותם למעטפת הרמז אלא אף מוביל אותם בעצמו עד אליה ומראה להם אותה. יש יותר שקוף מזה שמדובר באיש הפקה או שכיר הפקה? סורי, אבל אני לא קונה את זה. 

תנסו להיות קצת פחות שקופים הפקה, אם כבר אתם משתינים על הצופים בקשת, לפחות אל תשתינו עלינו מהמקפצה האולימפית.
לצפיה ב-'גם אני ישר קלטתי שיש פה התערבות של הפקה'
גם אני ישר קלטתי שיש פה התערבות של הפקה
16/09/2019 | 19:39
3
121
במקרה היה לסיני פנס.. במקרה ידע בדיוק הכתובת.. במקרה הופיע בזמן ובמקום הנכון.
הייתה עוד התערבות בוטה של ההפקה במאוריציוס נדמה לי.
היתה סירת טורנדו שהמתמודדים החזיקו במצופים וחבלים והיו אמורים תוך כדי הפלגה מהירה לאסוף דגלים או פאזל.. לא זוכרת בדיוק.
שמתי לב, את כולם "הטיסו מהר" ואת טלי וגילי ממש הבחנתי שעשו להן "הנחות"
ההפלגה הייתה הרבה פחות מהירה. רצו להשאיר אותן בגלל הרייטינג... שמבוגרות כמותן מצליחות כמו צעירים..ועזרו להם.
הן לא היו מצליחות במהירות שעשו לאחרים.
לצפיה ב-'כן, זו היתה המשימה שמיכל נפלה ונפצעה בה'
כן, זו היתה המשימה שמיכל נפלה ונפצעה בה
16/09/2019 | 20:11
2
96
שלא לדבר על כך שבאותה משימה אוראל וניסים בכלל ביצעו את המשימה כשהסירה שלהם עומדת ובכלל לא זזה, בניגוד לכל שאר הצמדים שהראו שהם טסים על המיים.
לצפיה ב-'שלא לדבר על זה שבכלל לא הראו את הדתיים במשימה הזאת '
שלא לדבר על זה שבכלל לא הראו את הדתיים במשימה הזאת
16/09/2019 | 20:36
1
42
לצפיה ב-'זה דווקא מובן, מטעמי צניעות'
זה דווקא מובן, מטעמי צניעות
16/09/2019 | 20:43
99
לפי מה שהבנתי קארין ואריאל ביקשו שלא להראות אותה בבגד ים כי ההורים שלהם והמשפחות שלהם צופים בתוכנית, וזה לא צנוע מבחינתם שהיא תופיע ככה בטלויזיה בפריים טיים.
לצפיה ב-'והמשימות ממשיכות להיות משימות התעללות במתמודדים.'
והמשימות ממשיכות להיות משימות התעללות במתמודדים.
15/09/2019 | 22:42
144
וכל הכבוד לטיה ופיי שהוכיחו שהן תותחיות שאכלו את הגועל נפש הסטינקי המסריח הזה שלא ראוי למאכל אדם וחובה להוציאו אל מחוץ לחוק בכל מדינה בעולם.
לצפיה ב-'וכמובן שלא יראו לנו הערב מי מודח ומי שלישיית הגמר'
וכמובן שלא יראו לנו הערב מי מודח ומי שלישיית הגמר
15/09/2019 | 22:55
132
למה באמת להראות לנו אם אפשר לתקוע ים של פרסומות כולל תעמולות בחירות של נתניהו והליכוד בתוכם ולמשוך את זה עד יום רביעי...
לצפיה ב-'לא הצלחתי להבין משהו...'
לא הצלחתי להבין משהו...
16/09/2019 | 20:59
1
108
גם במשימת הטופו גם במשימה שלפני (עם הקופסה) לא ראינו את המתמודדים עם התיקים, אבל כן היה נראה נראה שהם החליפו מוניות...

ובכן - לא הצלחתי להבין היכן היו התיקים שלהם?
לצפיה ב-'יש הרבה נעלמים שלא ניתנים להסבר, אלא מהמתמודדים עצמם'
יש הרבה נעלמים שלא ניתנים להסבר, אלא מהמתמודדים עצמם
16/09/2019 | 21:23
98
אז חכה עד שיתארח הצמד האחרון שיודח בדף הפייסבוק הרשמי של המירוץ ואז תוכל להפנות אליו את השאלה הזאת וכל שאלה אחרת שקשורה למירוץ העונה.
לצפיה ב-'הגודל כן קובע '
הגודל כן קובע
17/09/2019 | 07:37
4
104
ווי, מה זה משימת ההודיני הזו?
רק שהם לא היו צריכים להיעלם מתוך הקופסא אלא להתלבש, תוך הקפדה יתרה על הפרטים הכי קטנים והכל בתוך קופ' גפרורים מזכוכית.
ואמנם, גובהם הנמוך, יחסית, של קורין ואריאל, שעמד לזכותם במשימה זו ויכול היה להקל עליהם, לכאורה, ועדין, לא פשוט ואפילו  מסובך היה להם, כמו לשאר הזוגות.
אבל יפה להם, כולם הצליחו בסופה של משימה ויצאו לבושים כמיטב המסורת הסינית.

ולפני שממשיכים למשימות הבאות, חשוב להזכיר, כנראה, לכולם, שמדובר בחצי הגמר.
4 זוגות, שכל אחד מהם רוצה להיות בגמר, כל אחד מהם רוצה לנצח את המירוץ.
ובשלב הזה, הנחמדות כבר נגמרת, הלחץ, המתח, נקודת הסיום – כל אלו נותנים אותותיהם.
ואין נכון/ לא נכון במשחק.
כל האמצעים כשרים.
לנו, מהצד, לא נעים לראות את קארין ואריאל מאבדים את המונית לאחים ממן,
לא נעים לנו כשהאחים ממן מנסים "לבלבל" אותם בהגעה לבמבוקים, וזה היה נורא כמה זמן הם בזבזו.... הגיעו ראשונים ויצאו מהמשימה אחרונים.
לא נעים לנו כשהם "גונבים" את הקהל כדי לנצח במשימת התפוחים בדיוק כפי שמאד לא נעים לנו שטיה ופיי מחלקות את יתרת התפוחים לעוברים והשבים ובכך מרחיקות את איל וסיד מסיום המשימה.
עזבו לא נעים, זה מעצבן ומכעיס, אבל, שניה אחרי, זה המשחק ולפעמים משחקים מלוכלך, בעיקר כשלכולם מטרה אחת.

וקורה שיש למתחרים מזל, מזל בדמות הסיני שלקח את סיד ואיל אל הרחוב.
בדיוק כשם שהיה לתאומות בתחילת העונה מזל עם הבחורה שהובילה אותם לבית בו היו צריכים לחלק חבילות.
[מה ההבדל ומדוע סיד ואיל= סיוע עם מושתל הפקה והתאומות לא? ]

ואחרי משימת העגלות הגיע המשימה המגעילה מכולן.
מה זה הדבר הזה?
אמיתי? אוכלים את זה? באמת???
רק מהמחשבה והכתיבה על זה מרגיש לי בחילה קלה, אז מה הם הרגישו שם מול הצלחות המצחינות הללו?
ובכל זאת, המיליון עמד לנגד עיניהם ו"חיסן" אותם מפני הגועל.
הם אכלו ושזרו מחרוזות ויצאו מנצחים, כל אחד ואחת מהם.

והנה, רגע לפני הגמר הגדול שיתקיים מחר.
[ואני לא אראה את ההדחה האחרונה ולא את הגמר אלא רק כשאשוב מהחופשה המתוכננת שלי.]
ובכל מקרה, מאחלת לכולם בהצלחה,
מקווה שמחר תהיינה אלו טיה ופיי שיודחו ובגמר, באמת מקווה שיהיו אלו קארין ואראל שינצחו.
מגיע להם, יותר מאחרים, ולו בגלל הדרך, תרתי משמע, שהם עשו במירוץ.

ולכולם כאן - לכו להצביע היום!!!!
ושנה טובה ומתוקה
נטולת קונספירציות וסיוע הפקתי כזה או אחר

לצפיה ב-'דווקא קארין ואריאל מוכיחים לכולנו שממש לא צריך להיות חלאות'
דווקא קארין ואריאל מוכיחים לכולנו שממש לא צריך להיות חלאות
17/09/2019 | 11:47
3
95
ולהתנהג כמו שהתאומים האוחצ'ות המעצבנים מתנהגים, אפילו לא בחצי גמר ואפילו לא בגמר. ולכן צריך ללמוד מהם ולא מהאחים ממן איך להתנהג במירוץ, גם ביניהם וגם לאחרים. פשוט תענוג לראות אותם על המסך לעומת את האחים ממן המעצבנים.
לצפיה ב-'שניה לפני חצי הגמר'
שניה לפני חצי הגמר
18/09/2019 | 06:02
2
83
אף אחד לא מחנך אפ'חד ואין ספק שההתנהלות של קארין ואריאל היא אחרת.
ועדיין, אני יכולה להבין את שאר המתמודדים.

היום חצי הגמר ואני מאחלת לקארין ואריאל,
סיד ואיל וחביב ויצחק המון הצלחה.
(כל שלישיה אחרת מאכזב אותי מאד)

לצפיה ב-'הגבול בעיניי זה להטעות או להכשיל זוג אחר ואת זה הממנים עשו'
הגבול בעיניי זה להטעות או להכשיל זוג אחר ואת זה הממנים עשו
18/09/2019 | 14:40
1
84
כשהם רמזו להם על הכיוון הלא נכון. זה לא דו קרב שבו זה או אתה או הוא ואז כל האמצעים כשרים (כמו למשל שאריאל עצמו עשה "הצגה" בדו קרב של הבופה). זו משימה שבה כל הזוגות מתמודדים באותו פרק זמן. אתה ממש לא חייב להיות נחמדג וממש לא חייב לעזור למתמודד אחר אבל זה לא לעניין להפנות אותו לכיוון לא נכון. מבחינתי הממנים חצו כאן קו אדום ואני אשמח מאד אם יעופו.

לצפיה ב-''
18/09/2019 | 22:29
54
למרות שאני לא מאמין שזה יקרה, כי יש להם יתרון פיזי על כל שאר הצמדים, וגם כי ההפקה אוהבת אותם.
לצפיה ב-'מי בגמר'
מי בגמר
16/09/2019 | 19:43
4
76
ראיתי לפני 4 ימים באתר של עומרי חיון שהאחים ממן, אייל וסיד וכביכול קארין ואריאל עלו לגמר.
לפני מספר שעות, באותו אתר של עומרי חיון ראיתי שטיה ופיי עלו לגמר, סיד ואייל וגם קארין ואריאל עלו.
מוזר ששני הכתבות הסותרות היו אצל עומרי חיון.
מה אתם חושבים או יודעים? מי הגיע לגמר?
לצפיה ב-'רק ברביעי בערב נגלה כולנו מי שלישיית הגמר'
רק ברביעי בערב נגלה כולנו מי שלישיית הגמר
16/09/2019 | 20:08
27
לצפיה ב-'דעתי היא שאו האחים או סיד ואיל לא יהיו בגמר '
דעתי היא שאו האחים או סיד ואיל לא יהיו בגמר
17/09/2019 | 13:46
2
82
כי הפקה לא תוותר על הדתיים או על טיה ופיי שבטח יזכו 

לצפיה ב-'לפי הפרומו לפרק של מחר אריאל וקארין מודחים'
לפי הפרומו לפרק של מחר אריאל וקארין מודחים
17/09/2019 | 14:08
82
אך אם יש משהו שלמדתי מפורומואים של תוכניות ריאליטי, זה שכמעט תמיד זה הפוך על הפוך, ודווקא מי שלא מראים שנמצא בסכנת הדחה מודח בסופו של דבר. זה קרה כבר כל כך הרבה פעמים גם במירוץ עצמו, וגם בכלל בכל תוכניות הריאליטי, שהיריעה קצרה מדי בכדי לספור את כולם...
לצפיה ב-'הדתיים 100 אחוז בגמר'
הדתיים 100 אחוז בגמר
17/09/2019 | 18:35
37
לצפיה ב-'פרק 21 - חצי גמר בשמיים'
פרק 21 - חצי גמר בשמיים
14/09/2019 | 12:00
15
168
הערב, משימת חצי הגמר נוגעת בשמיים בגורדי השחקים של שנגחאי.
מה מחכה לזוגות בקומה ה88?

ג'ין מאו
לצפיה ב-'פרק נחמד ומרגש...'
פרק נחמד ומרגש...
15/09/2019 | 01:02
4
118
אבל למה פרק אחד רק על שתי משימות??
בעיני היה ניתן לדחוף יותר.

המשימה עם הבניין הייתה באמת מרשימה והנוף היה מהמם.
לגבי המשפחות - באמת שזה היה ממש מרגש: לא ידעתי שגם איל וסיד הם הומואים... נחמד  היה לראות את בני הזוג.
מה שטיה/פיי (לא זוכר מי זאת מי) סיפרה על המשפחה ועל זה שהיא רוצה לעזור ממש ממש ריגש אותי
וגם אם הן לא יזכו אני מקווה שהיא תמצא דרך אחרת לעזור למשפחה שלה ולאחיה
לצפיה ב-'בגלל הזמן שגזלו המפגשים עם המשפחות היו רק 2 משימות הפרק'
בגלל הזמן שגזלו המפגשים עם המשפחות היו רק 2 משימות הפרק
15/09/2019 | 13:30
93
וזה גם למה אני לא אוהב פרקים עם משפחות ומסרים מהמשפחות, הם כל כך מיותרים בעיניי, בעיקר שאין להם כל קשר למירוץ. מילא אם הם היו אמורים לקבל מהם את הרמז ליעד הבא, אך ככה סתם לעכב אותם רק בשביל לדבר. חבל על כל רגע שהם מבזבזים על זה גם בשביל המתמודדים עצמם וגם בשביל הצופים, שרוצים לראות אקשן ולא סרט טורקי.
לצפיה ב-'אגב, זה שגם איל וסיד הומואים קלטתי כבר מהפרק הראשון של העונה'
אגב, זה שגם איל וסיד הומואים קלטתי כבר מהפרק הראשון של העונה
15/09/2019 | 18:38
2
101
כי מי מדבר כך חוץ מהומואים? וזה גם למה הם והתאומים האוחצ'ות היו ביחסי ידידות ולא שמו אחד לשני עצור עד "הבגידה הגדולה" של סיד ואייל באחים ממן...
לצפיה ב-'מי מדבר כך חוץ מהומואים?'
מי מדבר כך חוץ מהומואים?
16/09/2019 | 06:01
1
79
יש את זה ביותר הומופובי!?

לצפיה ב-'אין פה שום הומופוביה, זה הדיבור שלהם'
אין פה שום הומופוביה, זה הדיבור שלהם
16/09/2019 | 16:54
53
לא ראיתי אף סטרייט מדבר ככה.
לצפיה ב-'בין שמים לארץ'
בין שמים לארץ
15/09/2019 | 06:05
121
אוף, נמאס כבר מהתפוז הזה 
כתבתי ממש יפה ואז הדף ריענן את עצמו ו...חזר ריק.
מעצבן לי, אבל אולי טוב לכם, כי אני לא מתכוונת לחזור על כל הכתוב ��

משימת האקסטרים
שיחקו אותה כל הזוגות.
לא פשוט להיות בכזה גובה, תלויים בין שמים לארץ, ולעשות פוזות למצלמה.
אבל כולם, בלי יוצא מהכלל, רגע אחרי ההלם מהגובה והיופי, התעשתו ועשו זאת, אפילו טיה ופיי שלא צלחו את הפעם הראשונה [בעיה רפואית קלה ברגל? ] והתגברו על הפחד שכמעט שיתק את טיה.

וכבר ממשיכים למשימה הבאה, לחפש את הרובוט.
קארין מיד מבינה את הקונספט של המשימה ומחפשת מסך שבו תוכל לראות את המשפחה שלה.
והיא אכן צודקת.
המפגשים עם המשפחות בעונה הזו היו מרגשים.
לא היו סצנות דרמטיות של בכי תמרורים ודמעות כמו גשם.
היתה התרגשות של המתמודדים, היו געגועים משני צידי המסך אבל הכל היה במידה הנכונה.
לפגוש את בני הזוג של שני הזוגות הגאים שלנו, יחד עם המשפחות שלהם, זה היה, לדעתי, שווה כל רגע של צפיה. כמה יופי, קבלה ואהבה במשפחות האלו.
ובכלל, ההיכרות הקצרה עם המשפחות, כאמור, היתה מרגשת וממצה.
לשם שינוי לא עשו מהאייטם דרמה.

ואי אפשר בלי לסכם את הטסטה של טיה ופיי.
משתיהן, טיה חמודה, בחורה של ת'כלס, אבל פיי, וואי, היא כל כך מנסה לנגן על מיתרי המסכנות, ה "אכלו לי, שתו לי".
טוב, בסדר, הבנו, די, היית אמורה להיות בבית וניצלת בזכות נקודת הדחה ללא הדחה וואללה, הוכחתן שאתן ראויות להיות במירוץ, אז, יאללה, בכל הכוח [והלוואי ובהדחה הקרובה תהיו אתן המודחות ��] אבל מספיק עם הבכיינות. דמעות לא יביאו לך את המיליון.

ותם לו עוד פרק ובעוד רגע נדע מי שלישיית הגמר.
מקווה שהשלישיה שלי תהיה השלישיה של הגמר.

שבוע טוב שיבוא על כולנו

לצפיה ב-'משימת האקסטרים הכי דרדלה ever'
משימת האקסטרים הכי דרדלה ever
15/09/2019 | 13:16
1
91
לא זוכר אף עונה שבה משימת האקסטרים של חצי הגמר / גמר, הייתה כזו שאפשר לסיים בחמש דקות וגם לא הייתה מפחידה במיוחד - הם הלכו שם על מדרכה ברוחב של איזה מטר לפחות.

איפה חובב הקונספירציות, שיסביר לנו למה טיה ופיי לא התחלפו ביניהן בפוזה של הרמת הרגל?

לצפיה ב-'האמת שגם אני שאלתי את עצמי למה טיה לא החליפה את פיי'
האמת שגם אני שאלתי את עצמי למה טיה לא החליפה את פיי
15/09/2019 | 13:27
101
הרי לא מדובר במשימת מחסום והן לא בחרו מי תבצע מה, אך כנראה שהפחד של טיה היה כל כך גדול שפיי פשוט התנדבה לעשות את הרמת הרגל ובגלל זה טיה לא החליפה אותה.
לצפיה ב-'היום בערב נדע סופית מי שלישיית הגמר'
היום בערב נדע סופית מי שלישיית הגמר
15/09/2019 | 15:15
6
94
מקווה מאוד שטיה ופיי וקארין ואריאל יעקפו הערב את שני הצמדים של הבנים.
ממש מוזר איך סיד ואייל, שבכלל התברברו לפני משימת הגובה והגיעו לבניין אחר,  דילגו מעל שניהם אל המקום השני אתמול בערב. ובעיקר מוזר ומחשיד מאוד כל עניין המוניות הזה בסין. למה שמונית לא תעצור לקארין ואריאל שסיימו את משימת הגובה הרבה לפני סיד ואייל, אך כן תעצור ומיד לסיד ואייל, שרק בגלל זה הגיעו לפניהם אל המשימה הבאה? סורי, אך אני ממש לא קונה את זה הפקה. 
לצפיה ב-'תגיד אתה שמת לב שבלג הקודם .הנהג מונית של סיד ואיל '
תגיד אתה שמת לב שבלג הקודם .הנהג מונית של סיד ואיל
15/09/2019 | 17:38
5
114
היה ממש איטי והם איחרו כמעט לכל משימה 
למה אז לא התלוננת על זה ?

בקשר לשאלה שלך  קורה שמונית  לא פנויה או לא רוצה לעלות נוסע מסוים ואחרת כן 
כי זה לא שאותה מונית שאמרה לקארין ואריאל לא היא אותה מונית שעצרה לסיד ואיל 

וגם לא הבנתי למה אתה מתפלא שסיד ואיל סיימו לפני טיה ופיי שהן התברברו במשימה עצמה 

אגב למה לא שמענו אותך שפיה  וטיי  ממקוםאחרון
בהדחה שלא הייתה
(רון אפילו לא אמר להם שבפעם הבא היה להם עיכוב כי למה שיגיד משהו ליקרות הפקה)הגיעו למקום ראשון בלג שאחרי זה ?תראה אני כן מאמינה שזה אפשרי אבל אני בטוחה שאם זה היה קורה עם זוג אחר (אחד כזה שאתה לא אוהב )היינו שומעים ממך 

אגב לא רק שאני בטוחה שטיה ופיי יהיו בגמר נראה  לי שהפקה תעזור להן לזכות כי יש להן סיפור יפה . לא יפתיע אותי אם משימת הגמר תהיה מתאים למבנה גוף שלהן כמו שקרה עם אינה ובר 

לצפיה ב-'אז אני מבין שאת גם מהמתלוננים על זה שיש עונה שנשים זכו בה'
אז אני מבין שאת גם מהמתלוננים על זה שיש עונה שנשים זכו בה
15/09/2019 | 18:33
4
76
לא מפליא אותי כלל, כי בניגוד לחו"ל, בישראל אין אחוות נשים ואין פרגון לנשים בריאליטי, בעיקר אם מדובר בנשים צעירות ויפות. נשים בישראל מעדיפים זכייה גברית על פני זכייה נשית. ולא רק במירוץ למיליון הישראלי, אלא בכל תוכנית ריאליטי ישראלית. זו כבר הפכה ממש לתופעה ידועה בישראל שנשים לא מפרגנות לנשים בתוכניות ריאליטי. אז עד שפעם אחת מסכנה זכה צמד של בחורות צעירות במירוץ למיליון הישראלי באים וטוענים אלה שלא אוהבים זכייה נשית בתוכניות ריאליטי שמשימת הגמר הותאמה למבנה גוף שלהן, שזה בולשיט אחד גדול שנובע בעיקר משנאת חינם לנשים בריאליטי, ובעיקר אם מדובר בבחורות צעירות ויפות, כמו במקרה של אינה ובר, הזוכות היחידות במירוץ למיליון הישראלי שהיו צמד נשי.

אגב, שמתי לב שאת נגדירה את עצמך נקבה, אך שמה תמונה של גבר, שזה מסביר הכל.
לצפיה ב-'ראית שהפריע לי שבהישרדות ישראל '
ראית שהפריע לי שבהישרדות ישראל
15/09/2019 | 18:50
3
82

החסינות האחרונות התאימו לבנות ולכן נעמה זכתה בהן ?
אבל אני כן זוכרת שלך זה כן הפריע ושם הפקה כן התערבה לדבריך

אז לא אין לי בעיה שבנות זכות (זה שאני בת לא הופך אותי אוטומטית לבעד בנות .לא רואה אותך בתור בן בעד בנים )
אבל כן מפריע לי שעושים משימה מכרעת שמתאימה רק לבנות .היה מפריע לי גם אם המשימה האחרונה הייתה מתאימה רק לבנים 

בכלל בהישרדות זה ממש מפריע לי שרוב המשימות הן פיזיות  כי זה יתרון לא צודק לבנים 

לצפיה ב-'החסינויות האחרונות בהישרדות בהחלט התאימו לנעמה'
החסינויות האחרונות בהישרדות בהחלט התאימו לנעמה
15/09/2019 | 20:26
2
78
וזה ממש לא אותו המקרה. כי כאן מדובר במתמודדות טריות וחדשות במירוץ למיליון, ובהישרדות היה מדובר בזוכת עבר שההפקה הביאה במיוחד לעונה הזאת ואף החזירה אותה למשחק אחרי שכבר הודחה כבר בתחילת העונה רק בשביל הרייטינג, ומאז עשתה הכל שהיא תגיע לגמר. ואני דווקא לגמרי בעד נשים גם בהישרדות, השורדת הכי אהובה עלי בעולם זו קלי וונטוורת', ונעמה בהתחלה בהחלט היתה הפייבוריטית שלי ואפילו כיניתי אותו המלכה, אך מהרגע שהתחלה ההתערבות הבוטה של ההפקה לטובתה וטובת ליהיא הסיידקיק שלה, היה לי ברור שמשהו לא הוגן מתרחש פה, ולא רק לי, בסקר "מי מטומטם" שנערך לגבי העונה האחרונה של הישרדות, רוב הצופים סברו בדיוק כמוני. ובנוסף גם יצאה כתבה שלמה אודות סלילת הדרך של נעמה לגמר ע"י ההפקה כפי שאפשר לקרוא בקישור הבא:

לצפיה ב-'אם מותר להפקה לעזור למתמודדות חדשות וטריות '
אם מותר להפקה לעזור למתמודדות חדשות וטריות
16/09/2019 | 16:10
1
49
למה זה הפריע לך שהפקה כדברייך עזרה לגילי וטלי ?
אולי כי את אינה ובר אתה אהבת ואת טלי וגילי אתה לא אהבת
לצפיה ב-'ההפקה לא עזרה לאינה ובר והטענה שמשימת הגמר הותאמה עבורן'
ההפקה לא עזרה לאינה ובר והטענה שמשימת הגמר הותאמה עבורן
16/09/2019 | 16:59
52
היא בולשיט אחד גדול של שונאי חינם של אינה ובר ושל צופים שלא מוכנים להשלים ולא מסוגלים לפרגן לזכייה נשית בריאליטי. צילי וגילי לעומת זאת, קיבלו לאורך כל העונה עזרה מההפקה, כולל הנחות, הדרכות ופריבילגיות שאף צמד אחר לא קיבל העונה. שלא לדבר בכלל על כך שהן לא ביצעו לפחות 3-4 משימות ומשימות "המזל" בכל לג רגע לפני ההגעה לפיטסטופ שמאז שהן הודחו פשוט נעלמו נועדו עבורן וקידומן במשחק.
לצפיה ב-'פרק 20 - פרק הדחה'
פרק 20 - פרק הדחה
11/09/2019 | 19:05
7
132
הערב בערוץ הקניות הסיני: פרק הדחה משתלם. הערב תראו איך הישראלי מוכר לסינים.
מי ימכור בכמויות ולמי זה יעלה במקום שלו בחצי הגמר? 
לצפיה ב-'פרק נחמד '
פרק נחמד
12/09/2019 | 10:55
101
שמחתי שסיד ואיל נשארו בסוף והיה לי קצת עצוב שניסים ואוראל עזבו :-\
הם היו כאלה מצחיקים

רק המשימה בסוף לא באמת עשתה מיקס לסדר ואלו שהגיעו ראשונים היה להם סיכוי יותר טוב לצאת ראשונים.

אגב, מעניין איך זה שבד"כ שתי הזוגות האחרונים מסיימים את המשימה ויוצאים לנקודת הסיום בהפרש ממש קטן...
לצפיה ב-'פרק הדחה מטורף'
פרק הדחה מטורף
12/09/2019 | 11:11
2
112
אחד הפרקים היותר כייפיים בעונה הזו.
ומי שהכי הכי מגיע לו ה דוז פואה בפרק הזה הם ללא ספק האחים לבית ממן.
תשמעו, אני התעלפתי מצחוק במשימת האופרה.
אין, הקלילות שלהם לצד הרצינות, זה פשוט מטורף.

האוקטבות של חביב. יצחק? [מי היה הזמרת? אנ'לא מציחה להבדיל ביניהם] היו כאלו שאפילו אוזניהם של כלבים היו נרעדות
לא, זה היה פשוט .... מוי מוי כייף.

וקארין ואריאל, תשמעו, הם מקסימים.
לוקחים כל משימה ברצינות ומתבלים אותה בצחוק, מה שבהחלט עוזר להם לעבור הכל.
אריאל ניחן בחוש הומור נפלא, סרקרסטיות מעודנת ואינטואיציות נהדרות.
והחיבור שלו עם קארין באמת מעורר קינאה והערצה.

גם המשימה של ערוץ הקניות היתה מצחיקה.
במיוחד המנחה הסינית שהיתה כמו קפיץ כזה שמשחררים על מדרגות והוא לא מפסיק להתגלגל.
ווי, היא היתה מצחיקה בפני עצמה והכניסה המון חן לקטע.
גם כאן, המתמודדים הפגינו קלילות ורוח טובה וחיוניות.
אז נכון שקארין ואריאל פחות קלעו למטרה [מקפל הבגדים שאצלם הפך לקולב והמכסה האטום שהפך לשייקר] אבל עדין, הם הלכו על זה במלוא המרץ והפיצו ים אנרגיות טובות.

מי שדאגתי לו בפרק הזה היו סיד ואיל.
הם יצאו אחרונים ממשימת האופרה ונראה היה שהרוח והמוטיבציה שלהם קצת בנסיגה.
גם הלחץ מפני העצור שחיכה להם נתן אותותיו.

ואז?
אז נרדמתי
והתעוררתי בטסטה שבה ראו את ניסים ואוראל מדברים על ההדחה.
אז, את המשך ההתרשמות שלי מהפרק אצטרך לדחות לאחרי הצפיה בחלקו השני של הפרק והמשימות.
אבל, העיקר ששני הזוגות שהיו ב"עצור" עדין במירוץ.
כי מזה הכי הכי חששתי.

לצפיה ב-'אני מקווה שמעכשיו אין יותר עוצר .וחביב היה הזמרת '
אני מקווה שמעכשיו אין יותר עוצר .וחביב היה הזמרת
12/09/2019 | 11:53
37
לצפיה ב-'נקווה שבהחלט הממנים וסיד ואיל יתקדמו '
נקווה שבהחלט הממנים וסיד ואיל יתקדמו
13/09/2019 | 14:10
64
כתבת יפה
לצפיה ב-'כנראה שאני בדעת מיעוט כי הפרק די שיעמם אותי'
כנראה שאני בדעת מיעוט כי הפרק די שיעמם אותי
12/09/2019 | 13:45
106
נכון היו רגעים מצחיקים, במיוחד ברגעי השירה האופראית וגם המנחה הסינית ההיפר אקטיבית היתה מאד משעשעת עם התגובות האקסטרה אורדינריות שלה אבל ככלל - המשימות מאד שיעממו אותי. לפחות המשימה האחרונה היתה קצת פחות מזל וקצת יותר חיפוש יסודי, אבל משהו בעריכה שלה לא הצליח לגרום למשימה הזו להתרמם. לראות אנשים מררחרחים כל מיני פריטים לא בדיוק גורם לי להצמד למסך.

מקווה שבחצי הגמר יחזרו לדבר האמיתי (= קצת יותר אקסטרים).
לצפיה ב-'שמח ששני הצמדים הפייבוריטים שלי ראשונים להעלות לחצי הגמר'
שמח ששני הצמדים הפייבוריטים שלי ראשונים להעלות לחצי הגמר
12/09/2019 | 17:04
1
113
והאמת שאחרי שטיה ופיי ואריאל וקארין המקסימים הגיעו ולשטיח של רון שחר במקום הראשון והשני כבר ממש לא עניין אותי מי מבין שאר הצמדים יודח ומי יישאר. העיקר ששני הצמדים הפייבוריטים שלי יהיו בגמר, מי יהיה הצמד השלישי איתם בגמר ממש לא מעניין מבחינתי, בתקווה כמובן שהצמד השלישי הזה לא יהיה הזוכה בגמר, כך שהתחרות בגמר תהיה בין שניהם ושהצמד היותר טוב מבין השניים יזכה.

כולי תקווה שכמו שהג'ינג'ים והאחים האוחצ'ות רבו ביניהם בפרקים האחרונים ושמו זה לזה עצור וכמעט אף הביאו להדחה אחד של השני, כששניהם זוכים לחוות על בשרם את העצור ומשמעותו, ובעיקר בקטע הקריטי הזה של המירוץ, שני הצמדים הללו יהיו אלה שיילחמו ביניהם על הכרטיס האחרון לגמר ואחד מהם לא יזכה לעלות לגמר.
לצפיה ב-'או זה שהפקה חפצה ביקרו'
או זה שהפקה חפצה ביקרו
12/09/2019 | 17:09
33
לצפיה ב-'זהירות ספוילר, הגמר נערך ב......'
זהירות ספוילר, הגמר נערך ב......
13/09/2019 | 11:38
140
אז תכף העונה נגמרת והגמר הגדול של המירוץ נערך ב פיליפינים
לצפיה ב-'מה קרה לאצבע של אחד הממנים?'
מה קרה לאצבע של אחד הממנים?
08/09/2019 | 15:37
3
110
שמתי לב שיש לו תחבושת עליה כבר כמה פרקים...
למישהו יש מושג מה קרה לו? (באיזה פרק ובאיזו משימה).

תודה!
לצפיה ב-'אם אני לא טועה מדובר בחביב והוא נפצע במשימת האבובים'
אם אני לא טועה מדובר בחביב והוא נפצע במשימת האבובים
08/09/2019 | 16:01
2
49
לצפיה ב-'במאוריציוס?'
במאוריציוס?
09/09/2019 | 01:17
1
26
לצפיה ב-'אני לא זוכרת איפה זה היה '
אני לא זוכרת איפה זה היה
10/09/2019 | 21:22
91
פשוט באחת המשימות  חביב אמר שיצחק יצטרך לעשות כי הוא נפצע באבובים

ואם שמת לב במשימה של טיפוס על הקיר רק יצחק היה על הקיר וחביב רק סובב את גלגל עם הכדורים
לצפיה ב-' פרק 19 - נפרדים מנפאל בהדחה'
פרק 19 - נפרדים מנפאל בהדחה
07/09/2019 | 20:30
15
124
הזוג קארין ואריאל מוצאים עצמם בדילמה:
כשהמשימה גורמת לאריאל להכאיב לקארין.
אך הוא אינו מסוגל. האם ימצאו עצמם מחוץ למירוץ?
לצפיה ב-'רק האל וההפקה יודעים מי הפסיכי שממציא משימות כאלה סדיסטיות'
רק האל וההפקה יודעים מי הפסיכי שממציא משימות כאלה סדיסטיות
07/09/2019 | 21:35
10
174
אני באמת לא מבין את המשפחות של המתמודדים כשהן צופות ורואות איזה סבל אילצו אותם עבור העונה. אפילו בהישרדות שזה הריאליטי הכי קשה וקשוח אין משימות כאלה סדיסטיות שכל מטרן להתעלל פרופר במתמודדים.
לצפיה ב-'בהחלט! גם לי כאב לראות את המתמודדים '
בהחלט! גם לי כאב לראות את המתמודדים
08/09/2019 | 01:40
137
בחלק מהמשימות היום. היו בהחלט כמה משימות מאוד לא הוגנות...
לצפיה ב-'כמו שחשבתי, כשמדובר בפייבוריטים שלך'
כמו שחשבתי, כשמדובר בפייבוריטים שלך
10/09/2019 | 20:30
7
77
פתאום אין תלונות להפקה.
איך אתה מסביר את ההחלפה בין טיה לפיי במשימת האמבטיה הקפואה?
כל זוג אחר שהיה עושה את זה, היינו מקבלים ממך הרצאה של 500 מילה, אבל כשזה החתיכות בבגדי גוף צמודים (אחרי ששני הזוגות האחרים שענו לקריטריון הזה, שלאורך העונות נראה שהוא המשמעותי ביותר אצלך, כבר עפו), אין לך שום בעיה ולא שומעים אף ציוץ.
כן, אני בטוח שתמציא לנו פה תירוצים, כאלה שלא היית חולם ליישם על זוגות אחרים.

ואיפה עזרת ההפקה לצילי וגילי?
הייתה להם את ההזדמנות הכי קלה ביקום לבקש מהצלם שירמוז להן שהכד המוזהב מונח לו בצד, אבל זה לא קרה והן הודחו.

לאן נעלמו הקונספירציות?
המוצא הישר יבוא על שכרו.
לצפיה ב-''
10/09/2019 | 21:34
2
49
לפי דבריו ההפקה עוזרת לגילי וטלי להיות בגמר, אז למה נתנו להם משימה של לסחוב אבנים שברור לכולם שהן היו מתעכבות במשימה כזו וכמו שאמרת איך במשימה האחרונה ההפקה לא רמזה להן שנפל להן מטבע זהב שהן מצאו בהתחלה, והבנות היו מסיימות במקום ה3 במקום להיות מודחות.

לצפיה ב-'יש גבול אפילו לכמה ההפקה יכולה לעזור לצמד שלא עוזר לעצמו'
יש גבול אפילו לכמה ההפקה יכולה לעזור לצמד שלא עוזר לעצמו
12/09/2019 | 17:53
1
46
כבר אמרתי, ואשוב ואומר, יש פעמים שזה מצליח להפקה, ובעיקר עם יש עם מה לעבוד, ולפעמים לא. הפעם זה לא הצליח להפקה, למרות שעצם העובדה שהכד הראשון שהם הרימו היה הכד עם הזהב, ותהיו בטוחים שממש לא בכדי, רק מוכיח שההפקה מתערבת במשחק ושכל משימות המזל עד כה נועדו במיוחד בשבילן וקידומן במשחק, וזאת בכדי שההפקה הישראלית תוכל להתפאר בכך שגם צמד מבוגרות יכול להגיע רחוק (והאמת שכל צמד אחר עם כל הפריבילגיות וההנחות שעשו להן היה מגיע אפילו הרבה יותר רחוק, כי זו ממש לא חוכמה כשההפקה מתערבת לטובתכם במשחק), אך שיש לך שתי מתמודדות כל כך חלשות וגרועות שהגיעו עד לאן שהגיעו רק בזכות ההפקה, גם ההתערבות של ההפקה לטובתן כבר לא תעזור להן. ואם ההפקה גם היתה מנסה לגלות או לרמוז להן על הכד המוזהב שפספסו, זה כבר היה טו מאץ' אובביוס ופירושו של מהלך כזה זה כבר להפוך את המתמודדות עצמן שההפקה עוזרת להן ללא ידיעתן באמצעות אנשי הפקה או שכירי הפקה בשטח המשימות עצמן, לשותפות מלאות להתערבות ההפקה במשחק לטובתן, וזה כנראה הקו האדום שההפקה לא מעוניינת לחצות.

ועובדה שמאז שצילי וגילי הודחו אין יותר משימות מזל, הלכו המבוגרות הפסיקו גם משימות החפש מחט בערימת שחת, מה שעוד יותר מוכיח שכל מטרת משימות "המזל" בכל לג לפני כל הגעה אל הפיטסטופ נועדו מכתחילה עבורן וקידומן במשחק.

אפשר להתעלם מהמציאות ואפשר להעלים עין ולשחק ראותה כמו שלושת הקופים, החירש, העיוור והאילם. אך מדבר אחד לא ניתן להתעלם וזה מעובדות, ובעיקר מהעובדות המדברות בעד עצמן. ולא משנה כמה ינסו להתעלם מהן, הן עדיין יישארו עובדות.
לצפיה ב-'הגיוני בסך הכל'
הגיוני בסך הכל
13/09/2019 | 12:03
34
ההפקה הצליחה לרמוז לטלי וגילי מהו הכד המוזהב כדי שתבחרנה אותו ראשון, אבל לא הצליחה לרמוז להן עליו אחרי ששברו אותו ופספסו את החלק המוזהב, כי זה כבר יותר מדי.

ללא ספק, אתה עקבי עם ההגיון העקום שלך, שכמו ההפקה, עובד רק לגבי זוגות מסויימים.
לצפיה ב-'עצם שאלתך הטיפשית מוכיחה שאינך בקיא כלל בחוקי הפורמט'
עצם שאלתך הטיפשית מוכיחה שאינך בקיא כלל בחוקי הפורמט
12/09/2019 | 16:46
3
49
רק במשימת מחסום אי אפשר להתחלף, בכל משימה אחרת המירוץ מותר. ויותר מזה, אין כמעט צמד העונה שלא התחלף באמצע, ומספיק להזכיר את משימת הצבים. אך כנראה שזכרונך קצר ולוקה בחסר בדיוק כמו חוסר הידע שלך בפורמט וחוקיו.
לצפיה ב-'זה דווקא לא נכון'
זה דווקא לא נכון
13/09/2019 | 11:15
2
39
באמת יש איסור על החלפה באמצע ומי שמתחלף אצור לקבל קנס של זמן, ואכן גם במשימת הצבים זה קרה וצריך לשאול למה ההפקה לא עשתה זאת העונה.
כמו שטיה ופיי לא קיבלו פס האטה למרות שהיו צריכות לקבל
לצפיה ב-'מי התחלף במשימה של הצבים?'
מי התחלף במשימה של הצבים?
13/09/2019 | 11:38
18
לצפיה ב-'תקרא את חוקי הפורמט, מותר להתחלף כל עוד לא מדובר במחסום'
תקרא את חוקי הפורמט, מותר להתחלף כל עוד לא מדובר במחסום
15/09/2019 | 14:36
21
רק במחסום אסור להתחלף. גם בהישרדות האמריקאית האבא והבן שזכו בעונת האולסטר התחלפו ביניהם כל הזמן, כי האב הקשיש התקשה בביצוע המשימות הפיזיות, ובסוף לא רק שהם לא נקנסו, הם גם זכו.

ואגב, אם תבדוק בהודעות נבחרות תמצא שם מדריך שלם בעברית על המירוץ למיליון שכתבתי והעלתי לפורום כבר לפני שנתיים, שנקרא "מושגי וכללי המירוץ למיליון", הכולל בתוכו את כל חוקי הפורמט, המושגים והמונחים, הכללים, הסימנים, האיסורים, וכל מה שצריך לדעת כל מי שמתחיל לצפות במירוץ.
לצפיה ב-'זו משימה מסוכנת ויכול להיות שאת התוצאות הן יגלו רק בעוד'
זו משימה מסוכנת ויכול להיות שאת התוצאות הן יגלו רק בעוד
11/09/2019 | 13:39
67
כמה שנים כשהצוואר שלהם יתחיל לכאוב.
פשוט מטורף.
ולחשוב על ההשפלה שחשים כשאדם אהוב גורם לך לכאב אפילו כשאתה יודע שהוא לא רוצה לעשות את זה.

משימה איומה.
לצפיה ב-'למה ככה חזק?'
למה ככה חזק?
08/09/2019 | 05:41
2
154
נפרדים מנפאל
אבל למה ככה חזק?
אין ספק שהפרק הזה היה אחד הפרקים היותר רעים בעונה.
הוא ריכז לתוכו משימות אל אנושיות, גם עבור החזקים ביותר בשישיה שנותרה.
אוי למי שבחר במשימת הצומת את משימת הדציבלים.
מי חשב על המשימה? לקחת בן אנוש ולהפוך אותו למוט שמכה בגונג ומפיק ממנו צליל עוצמתי?
קסדה? זה מה שעושה את ההבדל?
הפקת המירוץ, נראה לי שהגזמתם. נראה לי שיש גבול לניסיון לסחוט את קצה גבול כוח הסבל של המתמודדים ומשימת הגונג האנושי ומשימת האבנים היתה חציה של קו אדום.

ועדין, כל הזוגות היו נחושים לעשות את המשימות שעמדו בפניהם וכולם עברו אותם בהצלחה יתרה.

מאכזב מאד שטיה ופיי לא הודחו.
מרגיז לשמוע את טיה [או פיי? הקטנה מבין שתיהן] ממררת בבכי על מר גורלה, על כמה החיים לא האירו אליה פניהם, עד כמה תמיד היתה הכבשה השחורה של כולם.
טוב, די, הבנו, אבל במירוץ למיליון סחטנות רגש לא עובדת והצופים לא מצביעים, אז, חאלאס.
דווקא פיי [או טיה? זאתי עם האפרו הענקי על הראש] היא סבבה. לוקחת את המירוץ בדיוק בפרופורציות הנכונות. היא באה לנצח ועושה כל מה שאפשר, אבל לא נכנסת לפינות של מִסכנוּת, של "אכלו לי, שתו לי".
ממש ממש מקווה שבהדחה הקרובה הן ילכו הביתה.
די, מיצוי.

השלישיה הראשונה אחרי הפרק הזה היא בדיוק השלישיה שקיוויתי.
רק בסדר מעט שונה.
איזה אושר היה לצפות, אחרי כסיסת ציפורניים וירטואלית, שסיד ואיל מגיעים לשטיח שניים.
האחים לבית ממן הגיעו ראשונים, וואלה, הגיע להם והזוג קארין ואריאל הגיעו במקום השלישי.
אין ספק, זו צריכה להיות גם שלישיית הגמר, כאמור, רק בהחלפת המקום השלישי בראשון והכל יהיה מוש'.

מי שהפתיע בפרק הזה הם האחים אוראל וניסים.
הנה, קצת שקט, הקשבה ושיתוף פעולה יכולים להקל מאד על ביצוע המשימות. אמנם משימת מזל רגע לפני נקודת הסיום יכולה לשנות לגמרי את התמונה, מה שאכן כמעט וקרה, ועדין, הם בחמישיה.
הם מקסימים, חביבים וממלאים את המסך בצבעוניות ולכן אני מקווה שיצליחו להגיע לרביעית הגמר ויודחו אחרי טיה ופיי.

וההדחה? וואלה, אחת ההדחות המרגשות בעונה.
טלי וגילי, מי היה מאמין שיגיעו לשלב כל כך מתקדם במירוץ?
ולחשוב שאלמלא שמו לב שהכד המוזהב התנפץ, היו הן אלו שכובשות את השטיח וכנראה ניסים ואוראל היו מודחים.
אז תורן הגיע, והחיבוק של רון שחר היה מרגש וכך גם התגובה של טלי, הקשוחה מבין השתיים, שברגע האמת הזילה דמעה.
איך הן אמרו? שהן מקוות שהן יהוו דוגמא לכל הנשים שיאמינו ביכולות שלהן? אני איתן לגמרי. ממרומי גילי המופלג אני בהחלט שואבת מהן השראה.
טלי וגילי – ניצחתן את העונה, ובגדול, אפילו מהמקום השישי!

עכשיו, צריך לנוח, לאסוף כוחות כי היעד הבא הוא ... שנגחאי.
יש למה לצפות
שבוע מופלא לכולנו

לצפיה ב-'סדיסטי ומסוכן מעבר להגיוני'
סדיסטי ומסוכן מעבר להגיוני
08/09/2019 | 17:23
1
95
מה הרעיון?  לגרום למישהו זעזוע מוח, פצעי קור.   מבינה משימות של אומץ חוכמה דיוק שיווי משקל אפילו קצת פחד וגועל.  אבל פה היה סבל וכאב נטו.
אוהבת את התוכנית ואמשיך עד לגמר. אבל אם זה היה
הקו מההתחלה הייתי פורשת מזמן.  
לצפיה ב-'הנזק המסוכן באמת הוא לצואר ולעמוד השידרה'
הנזק המסוכן באמת הוא לצואר ולעמוד השידרה
08/09/2019 | 19:31
91
הראש מכוסה עם קסדה אז עוד איכשהו אבל מתחת לראש יש צואר שצריך לספוג את הזעזוע הזה... לא יודע מי אישר את המשימה הזאת מבחינה בריאותית.

לצפיה ב-'בסופו של דבר היו צריכות לעוף, אין מה לעשות'
בסופו של דבר היו צריכות לעוף, אין מה לעשות
08/09/2019 | 19:43
125
אמנם עשו הרבה משימות שלא הייתי מאמין שיעברו אבל בלי משימות מזל היו עפות כבר הרבה קודם.

לצפיה ב-'פרק 20 - רבע הגמר בשנגחאי'
פרק 20 - רבע הגמר בשנגחאי
08/09/2019 | 21:20
3
196
רבע הגמר של המירוץ בשנגחאי. בעיר הגדולה בעולם מחכה משימה יותר גדולה.
חייבים למצוא בן זוג חדש למירוץ מתוך מיליארד סינים. שיהיה לכולם בהצלחה!
לצפיה ב-'תגידו הם אמיתיים שם בהפקה? זו משימה לרבע גמר?'
תגידו הם אמיתיים שם בהפקה? זו משימה לרבע גמר?
08/09/2019 | 21:27
153
לחפש סיני העונה ל 5 קריטריונים של סיני עירוני מתוך 24 מיליון תושבים?
לצפיה ב-''
08/09/2019 | 23:17
131
אוף למה האחים לא שמו לסיד ואיל הם יכלו לחסוך לעצמם את העצור 
וגם מה הקטע בלשים לאריאל וקארין מי הם חשבו ישים להם גם עצור חוץ מהם 
לצפיה ב-'איי... הזוגות שאני הכי רוצה לראות בגמר אחרונים ...'
איי... הזוגות שאני הכי רוצה לראות בגמר אחרונים ...
09/09/2019 | 01:19
145
קיוויתי שהפעם טיה פיי או קראין ואריאל יודחו, אבל לא נראה שזה מה שהולך לקרות... :-\
לצפיה ב-'למה אין בעונה הזאת'
למה אין בעונה הזאת
08/09/2019 | 21:47
3
137
משימות שרק אחד מבני הזוג מבצע והם צריכים לחלק ביניהם את המשימות באופן שווה לאורך המירוץ? אני לא זוכרת איך קוראים למשימות האלה. שפותחים את כרטיס המשימות ויש שאלה, למשל "מי אוהב טלוויזיה?" ואז הם בוחרים מי מביניהם אוהב טלוויזיה והמשימה בכלל קשורה למשהו אחר...
לצפיה ב-'גם אני תהיתי וקוראים להן משימת מחסום'
גם אני תהיתי וקוראים להן משימת מחסום
08/09/2019 | 22:02
44
לצפיה ב-'היו כמה כאלה, אך בהחלט היה ניתן לשים יותר...'
היו כמה כאלה, אך בהחלט היה ניתן לשים יותר...
09/09/2019 | 22:37
1
26
לצפיה ב-'עד כמה שזכור לי ,היה רק אחד כזה בעונה הזאת (הבנג'י)'
עד כמה שזכור לי ,היה רק אחד כזה בעונה הזאת (הבנג'י)
10/09/2019 | 21:16
15
לצפיה ב-'תאריך הגמר של העונה'
תאריך הגמר של העונה
06/09/2019 | 12:03
2
194
22.9
לצפיה ב-'תודה על המידע'
תודה על המידע
06/09/2019 | 16:20
1
124
מאיפה יש לך את התאריך?
ממקור מוסמך?
לצפיה ב-'די בוודאות'
די בוודאות
08/09/2019 | 11:04
118
ממה שידוע לי זה התאריך של הגמר והוא בסבירות די גבוהה.
לצפיה ב-'פרק 18 - הפיצוץ הגדול'
פרק 18 - הפיצוץ הגדול
04/09/2019 | 21:30
8
130
ניסים ואוראל מחליטים על "יום בלי עצבים" אבל המשימות דוחקות אותם לפינה.
מה קורה כשהאחים הכי קרובים מתפוצצים?
לצפיה ב-'שהאחים הכי קרובים מתפוצצים בפעם המיליון ואחד אולי...'
שהאחים הכי קרובים מתפוצצים בפעם המיליון ואחד אולי...
05/09/2019 | 12:51
123
אם היה מדובר בכל צמד אחר במירוץ העונה (להוציא עדן ואביעד שכבר הודחו), הייתי באמת מתפלא, אך צמד האחים הזה פשוט לא מפסיק לריב, והם כבר רבו והשלימו מיליון פעמים מאז תחילת המירוץ, ולפעמים אפילו נדמה שהביאו אותם למירוץ העונה רק בשביל הריבים והצחוקים, ובגלל זה גם ההפקה עוזרת להם "להישאר" במירוץ, בדיוק כמו לצילי וגילי. כך שמבחינתי לפחות, מדובר בעוד פיצוץ אחד מני רבים אחרים לאורך כל העונה של צמד האחים ניסים ואוראל, עוד יום שגרתי שלהם במירוץ. ולמרות זאת ממש לא אתפלא אם הם עוד יגיעו לגמר, כי ההפקה רוצה אותם בגמר. ואם ההפקה רוצה רוב הסיכויים שהם גם יגיעו אליו.

ויהיה חבל לי מאוד אם צילי וגילי או צמד האחים ניסים ואוראל יעפילו לגמר במקום צמד הדתיים, שמהווים דוגמא ומופת לאיך שצמד צריך להתנהג במירוץ, גם ביחסים שבינם לבין עצמם וגם לגבי צמדים אחרים. ובניגוד לשני הצמדים הללו, הם במירוץ בזכות ולא בחסד. פשוט כיף לצפות בהם. ואם הם גם יזכו בסופו של דבר אז הכי מגיע להם.
לצפיה ב-'מעניין למה אין יותר משימת מחסום '
מעניין למה אין יותר משימת מחסום
05/09/2019 | 13:41
44
לצפיה ב-'הפיצוץ הגדול '
הפיצוץ הגדול
06/09/2019 | 10:32
4
109
קצת עפו על עצמם עורכי התכנית כשהגדירו את הפרק כ "הפיצוץ הגדול".
אוראל לא הכי רגועה "אני אסרטיבית ואז עולים לי הטונים" וניסים יותר בכיוון של ה "קשה לי, אני רעב, הכוח היחידי שלי הוא להזיז את היד לכיוון השלט" מה שהוביל את השניים לאי אלו "פיצוצים" במירוץ.
אז מה יום רביעי משלשום?
אז קצת דרמה מעולם לא הזיקה ומתח גם לא, והנה, ראינו שלא כצעקתה ויש לי מין הרגשה מוזרה כזו ששני האחים עוד ישלימו ויחזרו לחייך אותם ואותנו.

מה שמלחיץ אתי כרגע הוא העובדה שעל הפרק עומדים שני זוגות שהם גם במקרה הפייבוריטים שלי.
סיד ואיל והאחים ממן.
הם חזקים והם מאיימים על כל שאר הזוגות ולכן, הם חייבים להיות הכי טובים, הכי מהירים, הכי חדים.
כך שגם אם יקבלו עצור, אולי זה יעכב אותם אבל לא ישאיר אותם מאחור.
טיה ופיי מוכרחות להיות המודחות הבאות.
ואסור ששום סינריו אחר יתרחש.

טלי וגילי
וואלה, אתן מקסימות, באמת, אבל, וסליחה, באמת באמת, בשלבים האלו של המירוץ אתן משולות בעיני לנהגות שנוהגות ברכב עם hand brake משוך. כבר פחות כייף לעקוב אחריכן ורק מחכים להתקדם עם השאר.
מקווה שתגיעו לחמישיה ובהדחה הבאה ניפרד מכן.

אוראל וניסים
אם רק תפסיקו לריב ותקשיבו יותר, יש לכם סיכוי מעולה להגיע לרביעיה, אחרי שפיה וטיי וצילי וגילי יודחו, אבל שם, סליחה אהובים, אשמח להיפרד מכם.

והשלישיה שלי

אוראל קארין
אמרתי ואומרת שוב:  בעיני הם הזוג שראוי למיליון, בגלל כל סיבה שאפשר להעלות על הדעת.
הם פשוט ראויים.

איל וסיד
גם הם ראויים למיליון, הם נתנו פייט ומשחק הוגן לכל אורך המירוץ, אבל אי אפשר שני זוכים במיליון ☹ אז אותם אשמח לראות במקום השני.

חביבי ויצחק
תקשיבו, אתם אהובים ברמות אחרות והלוואי הלוואי ותגיעו לשלישיית הגמר. והמקום השלישי המכובד בהחלט מכובד.
אתם גם ראויים למיליון, אבל אי אפשר שני זוכים ובטח שלא שלושה ולכן, מבחינתי- חביב ויצחק? אתם הזוג שהגעת למקום...... השלישי

אני מקווה מקווה מקווה שכך זה יקרה.
תהיה לי עצובה כל סיטואציה שבה החמישה והשלישיה יהיו אחרים.
ובינתיים, יום שישי הגיע, אז ... שבת שלום לכולם

לצפיה ב-'האחים ממן כפי שאולי, אינכם מכירים'
האחים ממן כפי שאולי, אינכם מכירים
06/09/2019 | 12:51
1
112
לצפיה ב-'ראיתי והם מדהימים'
ראיתי והם מדהימים
06/09/2019 | 13:06
37
לצפיה ב-'ממש ממש אהבתי את מה שכתבת '
ממש ממש אהבתי את מה שכתבת
06/09/2019 | 16:18
1
90
מסכים לגמרי!
גם אני ממש מקווה שהתאומים ושסיד ואייל יהיו בשלישיית הגמר!
לצפיה ב-' תודה תודה'
תודה תודה
08/09/2019 | 13:52
12
לצפיה ב-'אגב, סתם היה חבל על הבלונים'
אגב, סתם היה חבל על הבלונים
07/09/2019 | 18:55
75
הרי בסוף שהפריחו אותם הם היו מחוברים עם חוט כדי להוריד אחרי זה (ככה לפחות זה היה נראה).
אז בשביל מה היה צריך את הבלונים? היה אפשר רק למלא את הסלסילה ולומר שזה מיועד לשליחה, לא?

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ