לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2101621,016 עוקבים אודות עסקים

פורום חלומות

ברוכים הבאים לפורום חלומות המפתח לצופן של שפת החלום, מצוי בידי החולם עצמו שפת החלום מורכבת מסמלים, שמקורם במחסן הסמלים האישי של כל אחד מאיתנו. פענוח חלום הוא חיבור בין כל הסמלים למסר אחד, המסר של החלום. מסר ששלחנו אל עצמנו בעת החלום, במצב מודעות גבוה יותר. אל תפספסו ידע על הסמלים שמופיעים בחלום שלכם משמעות החלום מסתתרת בפרטים הקטנים. הקפידו להחזיק מחברת ועט ליד המיטה ורשמו את החלום על כל פרטיו בעת שאתם מתעוררים, זהו הזמן שבו זוכרים יותר פרטים מן החלום. אתם מוזמנים לעשות עבודת פירוש עצמית. הרבה חומר נמצא כאן לרשותכם (בקישורים, במאמרים, במילון המונחים, במנוע החיפוש של הפורום ועוד...). אתם תמיד מוזמנים לשתף במסקנותיכם ואנחנו כאן נסייע ונרחיב. התובנות האישיות שלכם מחלומכם, הן הכי רלוונטיות, רק אתם מסוגלים לזהות את החיבור לחייכם. לפני כתיבת חלום בפורום אנא שימו : בפורום זה אנו מקפידים על שרשור יומי. חלומות שלא ישורשרו לשרשור היומי לא יקבלו מענה עבור כל חלום רשמו את הפרטים הבאים: גיל עיסוק מצב זוגי - נישואין/חברות כמו כן יש לפרט על היחסים עם הדמויות שמופיעות בחלום. הוסיפו: תאריך בו נחלם החלום מה חלמתם – ספרו כל מה שזכור לכם מהחלום איפה התרחש החלום אנשים שהופיעו בחלום – איך היחסים שלכם איתם מחוץ לחלום. מה הרגשתם בחלום – דאגה, פחד, שמחה, התלהבות ועוד... מוטיבים חוזרים – חיות שמופיעות, צבעים, אנשים לא מוכרים ועוד... מה לדעתכם המשמעות של החלום. הקפידו לרשום את החלום באריכות ולא בקיצור, מאחר ולכל סמל וסמל משמעות משלו וכל הסמלים ביחד בונים את הפירוש. אין שום התחייבות לפרש את חלומכם במסגרת הפורום יש להעזר בסבלנות. לעיתים פירוש של חלום אחד יכול לקחת מספר שעות. לעיתים יש מחסור במפרשים (המפרשים הם בני אדם כמוכם והפירוש בפורום הוא התנדבותי). לפעמים אף אחד לא מצליח להתחבר אל המשמעות של חלומכם. כמו כן, מילת למפרשים, על עבודתם הנאמנה, רק יכולה לתרום לאווירה הנעימה ולהמשך ה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חלומות

ברוכים הבאים לפורום חלומות המפתח לצופן של שפת החלום, מצוי בידי החולם עצמו שפת החלום מורכבת מסמלים, שמקורם במחסן הסמלים האישי של כל אחד מאיתנו. פענוח חלום הוא חיבור בין כל הסמלים למסר אחד, המסר של החלום. מסר ששלחנו אל עצמנו בעת החלום, במצב מודעות גבוה יותר. אל תפספסו ידע על הסמלים שמופיעים בחלום שלכם משמעות החלום מסתתרת בפרטים הקטנים. הקפידו להחזיק מחברת ועט ליד המיטה ורשמו את החלום על כל פרטיו בעת שאתם מתעוררים, זהו הזמן שבו זוכרים יותר פרטים מן החלום. אתם מוזמנים לעשות עבודת פירוש עצמית. הרבה חומר נמצא כאן לרשותכם (בקישורים, במאמרים, במילון המונחים, במנוע החיפוש של הפורום ועוד...). אתם תמיד מוזמנים לשתף במסקנותיכם ואנחנו כאן נסייע ונרחיב. התובנות האישיות שלכם מחלומכם, הן הכי רלוונטיות, רק אתם מסוגלים לזהות את החיבור לחייכם. לפני כתיבת חלום בפורום אנא שימו : בפורום זה אנו מקפידים על שרשור יומי. חלומות שלא ישורשרו לשרשור היומי לא יקבלו מענה עבור כל חלום רשמו את הפרטים הבאים: גיל עיסוק מצב זוגי - נישואין/חברות כמו כן יש לפרט על היחסים עם הדמויות שמופיעות בחלום. הוסיפו: תאריך בו נחלם החלום מה חלמתם – ספרו כל מה שזכור לכם מהחלום איפה התרחש החלום אנשים שהופיעו בחלום – איך היחסים שלכם איתם מחוץ לחלום. מה הרגשתם בחלום – דאגה, פחד, שמחה, התלהבות ועוד... מוטיבים חוזרים – חיות שמופיעות, צבעים, אנשים לא מוכרים ועוד... מה לדעתכם המשמעות של החלום. הקפידו לרשום את החלום באריכות ולא בקיצור, מאחר ולכל סמל וסמל משמעות משלו וכל הסמלים ביחד בונים את הפירוש. אין שום התחייבות לפרש את חלומכם במסגרת הפורום יש להעזר בסבלנות. לעיתים פירוש של חלום אחד יכול לקחת מספר שעות. לעיתים יש מחסור במפרשים (המפרשים הם בני אדם כמוכם והפירוש בפורום הוא התנדבותי). לפעמים אף אחד לא מצליח להתחבר אל המשמעות של חלומכם. כמו כן, מילת למפרשים, על עבודתם הנאמנה, רק יכולה לתרום לאווירה הנעימה ולהמשך ה
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
נא לפתוח לפני כתיבת הודעה חדשה בפורום
 בפורום זה אנו מקפידים על שרשור יומי
נא הגיבו אל ההודעה הפותחת את השרשור והמנעו מפתיחת הודעה חדשה על גבי הפורום.
 בכתיבת החלום שימו לב להוסיף:
1גיל
2. מין
3. מצב משפחתי
4. מצב תעסוקתי
5. מה עבר עליכם בתקופה האחרונה.מחשבות, תהיות, מעשים יוצאי דופן מהימים האחרונים.
6. מה יחסכם אל הדמויות אשר הופיעו בחלומכם.

הבהרה חשובה:
 אנא התייחסו לכל פירוש שהתקבל לחלומכם בעירבון מוגבל, אנו לא אנשי מקצוע ולכן תמיד הטילו ספק. 
אין מערכת הפורומים של תפוז, פורום חלומות בפרט, מנהליו וחבריו אחראים בצורה כלשהי על מעשים שנקטתם בעקבות פירוש או תגובה שקיבלתם.

הפרסום על גבי הפורום אסור!

יודע לפרש חלומות? רוצה לנהל את הפורום?
המשך >>

לצפיה ב-'חלום'
חלום
22/09/2018 | 08:33
4
9
היי, חלמתי חלום שאני זוכרת את חלקו.

אני זוכרת שהלכתי ברחוב ומצאתי כלב לברדור שחור גדול, נראה רעב ונטוש. התמלאתי חמלה אליו ורציתי לעזור לו. ליטפתי אותו ולקחתי אותו איתי שיסתובב איתי ברחובות. נכנסתי לתוך איזושהי חנות אסיאתית, והוא חיכה לי בחוץ. יצאתי משם עם פלפל בצבע סגול ונתתי לו לאכול. הוא כמובן אכל ונהנה ומאותו הרגע הוא היה איתי והחלטתי שאני רוצה לאמץ את הכלב הזה. החלטתי לקרוא לו פלפל.
אחכ היה קטע שאני זוכרת במעורפל. נכנסתי לתוך מקום עם מקלחות כי רציתי להתקלח, ופלפל חיכה לי בחוץ. נכנסתי לתוך חדרון אחד של מקלחת וראיתי שם חברה שעבדה איתח פעם. קוראים לה הילה. דיברנו קצת עד שנגמר החלום.

אשמח לקבל פירוש.
תודה רבה (:
לצפיה ב-'כלב=חבר יש חברות חדשה או מחודשת וכדי לממשה יש להתנקות '
כלב=חבר יש חברות חדשה או מחודשת וכדי לממשה יש להתנקות
22/09/2018 | 15:37
3
8
לבוא עם "הילה"חדשה שונה מאשר קודם .
לצפיה ב-'תוספת חסר לך פלפל:)'
תוספת חסר לך פלפל:)
22/09/2018 | 19:33
1
8
פלפל חריף טעם חד טעם ישיר יוצר חום, מניע לפעולה (לרב לשתות מים אבל נשאר בחלום).
חסר לך האנרגיה הזאת עד כדי כך שהחלום שולח אותך לקנות לא סתם פלפל אלא את החריף.
גם החלום הקודם הראה לך בצורה קצת פחות ישירה להתחבר לאנרגיות היותר חמות ואקטיביות שלך.
במילים פשוטות קצת תעוזה, קצת אומץ קצת חוצפה לאתגר את המציאות
קצת פלפל חריף
לצפיה ב-'אממ זה היה גמבה.'
אממ זה היה גמבה.
22/09/2018 | 20:33
4
יש אנשים שקוראים לגמבה פלפל- וזה מה שזה היה בחלום. גמבה בצבע סגול שקראתי לו פלפל חח
משנה את הפירוש?
תודה(:
לצפיה ב-'איזה חברות חדשה? '
איזה חברות חדשה?
22/09/2018 | 20:34
3
חח לא נראה באופק.
תודה בכל זאת וחג שמח!
לצפיה ב-'ב''ה שבוע טוב'
ב''ה שבוע טוב
22/09/2018 | 20:31
אני רואה כל מיני אנשים אומרים לי במפורש לא ללכת לבית מנחם וערבייה עם לבוש וחיג'אב כחול אומרת לי במפורש עם אצבע לא
ואני רואה כמו חללית בזמן שאני מסתכל לשמיים ושני מלאכים יורדים ממנה ושמחים לעזור לי

2 אני מביא כריכים לכל מיני אנשים וחצאי חטיף מלא שוקולד לאנשים ואני ואשתי והילדה ביחד שמחים מה הפרוש?
לצפיה ב-'שבת שלום ומבורך '
שבת שלום ומבורך
21/09/2018 | 07:37
2
1
לצפיה ב-'חלום על כובע,צחצוח שיניים וכו'
חלום על כובע,צחצוח שיניים וכו
21/09/2018 | 11:57
1
3
שבת שלום:) רקע לחלום:בת 28,לא נשואה.אתמול הרגשתי עומס מרוע של אנשים.נחשפתי להרבה רוע מצד מישהי שהחשבתי לחברה שלי וידעה שהאקס בכד בי והסיפור התפוצץ והיה לי חשוב להתעמת איתה אבל היא שיקרה לי במצח נחושה למרות שיש לי הוכחות ובהמשך היום בחורה התחילה עם חבר שלי למרות שידעה שיש לו חברה. הלכתי לישון בהרגשה לא נעימה בגלל הדברים האלה.
חלמתי על זה שהייתי באיזה בית,לא יודעת של מי,והייתי צריכה להתארגן לאנשהו וחבר שלי היה בסלון עם איזו בחורה וביקשתי מחברה שלי לצלם תמונות שלהם שאני אראה אם קורה שם משהו שלא ימצא חן בעיניי. ובתמונות שהיא צילמה רואים רק כובע חום כזה,רחב שוליים וזהו,אין תיעוד של מה שקורה ביניהם.
היה חלק שאמרתי שאני חייבת לצחצח שיניים כי שכחתי לצחצח ולא רציתי שכולם יריחו בהמשך היום.
אחר כך או לפני בחלום הייתי עם המשפחה על איזו ספינה גדולה וראינו חוף ים פשוט מדהים,ראינו מרחוק שני לוויתנים על החוף ואמרתי:זה מה שאני רוצה בחופשה! הסתבר שזה היה שני כלבים בצבע שחור לבן שמישהי שהייתה על החוף אימנה אותם. בחלום היינו פיזית במקום הזה עם אוניה ומים ממש בצבע תכלת ואני זוכרת שהרגשתי ממש החמצה שבא לי לקפוץ למים ולחוות את זה ואני לא יכולה,כאילו אני לא באמת שם. לפי החלום גיליתי שזה מקום שנקרא קאבו. שמעתי עליו אולי בעבר אבל לא הייתי שם ואני מאד מחפשת כל הזמן חופשות עם ים תכלת צלול
לצפיה ב-'שלום לך '
שלום לך
21/09/2018 | 14:15
2
החלק הראשון של החלום קשור למה שציינת היית זקוקה להוכחה על מנת להראות שאת צודקת .הכובע קשור לכבוד תכבדי את עצמך ועזבי את הנושא הכובע מכסה את פני האנשים כך הם לא נראים וטוב שכך .
צחוצ השיניים שמרי על שפה נקייה כמו על כבודך במיוחד לאור העובדה שמצפה לך חוויה רגשית חדשה ונעימה הרבה יותר .
לצפיה ב-'כמה חלומות'
כמה חלומות
21/09/2018 | 12:57
2
5
היי,
חלמתי שהייתי בבייביסיטר. שמרתי על התינוקת הקבועה (מיה), המון שנים אצלם עוד עם ילדיהם הגדולים. בחלום אני זוכרת שפתאום "לא באתי בטוב" לאבא, שמו אופיר. נניח התווכח איתי על הקרמים ששמתי לתינוקת (בד"כ לא שמה לה) בחלום אני חשבתי ש1 לגוף ו1 לפנים, כנראה שהיה לא נכון, והוא ממש עשה עניין. אני זוכרת שאכלתי פוטטו (ציפס עבה) ושמתי את זה יחד עם הפלא שלו. מצד שני, זכור לי שכן היה מרוצה ממני (הוא בכלל לא מתערב, זה אני מול האמא המהממת בד"כ), החליט לגלות לי משהו "סודי". גילה לי בחלום שיש להם 7 קומות. מחולק לאולי 4 למטה ו3 למעלה (מקווה שלא הפוך) הייתה התמקדות על הלמעלה, זה היה בנפרד, דרך נפרדת\"סודית". זכור לי שמסקרנות ביקרתי שם, זוכרת משחקים: טניס, כדורגל ואת השאר לא זוכרת..
בהמשך התחילו לזרוק חיות מהמדרגות, זה היה ממש טראומתי, זכור לי אכשהו שחלק מהחך שלי בפה יוצא, אחרי זה משהו עם הלשון שלי היה לא בסדר, התעקם לי הפה.
איכשהו זכור לי את חברה שלי, בחלום גם עבדה אצלם, אמרה לי שאליה לא בא בטענות (נטע) היא בכלל לא קשורה לעבודה עם ילדים.
רקע: מאוד אוהבת לעבוד אצלם, כרגע ממשיכה עד שאמצע עבודה. האמא מושלמת, האבא בסדר, אין כ"כ קשר בינינו. בכל מקרה הם לגמרי מודל בשבילי לזוגיות, בית נורמטיבי וכו'.. הילדים שלהם מקסימים.

במעורפל לפני ההירדמות זכור לי שהייתי במקום פתוח, היה אור יום, וחושבת שהיו חולות.. מישהו ניגש אליי, אולי היה על סוס, אמר לי להצביע עליו ודהר עם הסוס. אחרים הבינו שהוא אשם והלכו לרדוף אחריו במקום אחריי. אני חושבת שזה היה בשפה שאני לא מכירה, יש סיכוי שזה אחד מהגלגולים שלי? אני גם חושבת שהייתי מודעת לזה שאני בחלום, זכורה לי התחושה ביד ימין שאמר לי להצביע עליו.

חלמתי על ירח מלא, כ"כ התפעלתי ממנו, כך גם במציאות, מאוד מחוברת אליו. חלום על הירח נחלם כ"כ הרבה פעמים.. אך לרוב כשהוא חצי ירח, הפעם שלם.

לצפיה ב-'שלום לך ושבת שלום '
שלום לך ושבת שלום
21/09/2018 | 14:05
1
לצפיה ב-'שלום לך '
שלום לך
21/09/2018 | 14:11
1
החלק האחרון שציינת אולי קשור לעבר .
נראה שהחלום מצביע על משהו מפתיע לרעה .את חוששת שעזיבת העבודה עם הילדים ועם המשפחה תגרור תגובות לא נעימות .החלום מנסה להתמודד עם דברים לא נעימים והערות .לפעמים דרך החלום אנו מכינים עצמנו לקראת הבאוצ והחלום מראה זאת בצורה קיצונית .קרם=קרם מכסה דבר מה ,מטשטש דבר מה ולכן ההתעסקות סביבו .
לצפיה ב-'ב''ה בוקר טוב'
ב''ה בוקר טוב
21/09/2018 | 11:01
1
3
אני עם אוטו כחול ישן על כבש עוזר לאנשים לקום מהכביש ומביא נשמות של מלאכים אליי לאוטו ונגלית אליי השמש
מה הפרוש?
לצפיה ב-'יוזמה לעזור לאחרים '
יוזמה לעזור לאחרים
21/09/2018 | 14:16
1
לצפיה ב-'חתימה טובה!'
חתימה טובה!
19/09/2018 | 20:33
8
7
היי! מה שלומך טופי? (:
אני כרגע מרגישה קצת עצובה. לא הרגשתי מחוברת ליום כיפור למרות שצמתי והלכתי לבית כנסת. כאילו הנשמה שלי לא הייתה שם. בכללי אני בהרגשה מאוד ירודה של חוסר מיצוי, ששומדבר לא קורא והרגשה של חוסר בגרות.

חלמתי הלילה שאני נמצאת על גשר גדול מאוד (כמו בסרטים). מתחת לגשר יש ים בצבע ורוד. הגשר הזה מחבר בין ישראל לנורבגיה, ואני הולכת מישראל ברגל על הגשר הזה לנורבגיה. בדרך אני רואה כל מיני דגים קופצים מהים ואני חושבת לעצמי שזה סלמון בגלל שהסלמונים מיובאים מנורבגיה, ועוד מחשבות קצת טיפשיות כמו שהים ורוד אולי בגלל הסלמון.. ממשיכה ללכת על הגשר ורואה משני הצדדים אשכוליות צפות על המים. חלקם ביחידים וחלקם נמצאים בתוך רשת גדולה עם עוד אשכוליות.

וזהו. אשמח לפיתרון.
תודה רבה ושנה טובה!
לצפיה ב-'שלום לך ספיר '
שלום לך ספיר
20/09/2018 | 05:31
4
11
גשר=את בתקופת מעבר .ראי את המעבר כמשהו חיובי [ורוד]דגים=מזל .[גד=דג]נורבגיה =נור+ב+גיה את זקוקה לאש לדינמיות דווקא כשאת בגיא -למטה .סלמון =אולי לחשוב על עבודה שקשורה למכירה .גם באשכוליות יש אש כלומר את צריכה לפעול להיות דינמית ואקטיבית .בהצלחה רבה יקירה .
לצפיה ב-'מכירות!?'
מכירות!?
20/09/2018 | 05:42
2
8
בוקר טוב,
ניסיתי מכירות, כאב לי לשקר ולהכניס ככה מוצרים שטותיים לאנשים. לא אהבתי את זה וגם לא הייתי טובה בזה..

לצפיה ב-'יש סוגים שונים של מכירה ,בגל מקרה משהו בו את דינמית.'
יש סוגים שונים של מכירה ,בגל מקרה משהו בו את דינמית.
20/09/2018 | 17:43
1
1
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
20/09/2018 | 18:06
1
לצפיה ב-'פירוש יפה במיוחד הפירוקי מילים'
פירוש יפה במיוחד הפירוקי מילים
20/09/2018 | 10:19
2
לצפיה ב-'הי ספיר'
הי ספיר
20/09/2018 | 18:30
2
10
מאוד התחברתי למה שטופי כתבה לך על אלמנט האש שהסתתר במילים אש-כולית ונור- בגיה.
אש זו התשוקה שלך, החלומות שלך ההגשמות שלהם בעולם החומר.
יש דרך שעליך לעבור על מנת להצליח להגשים אותם ואין מנוס מדרך זו.
האלמנט הורוד זה גם מעיד על הצורך בלחשל את רוחך באופטימיות כי זה מה שיגן עליך ויאפשר לך לשמור על האש חיה ובועטת. וגם ורוד זה צעד אחד מלפני להפוך לאדום בוער זה הפן החיוור יותר שלו . מבחינתי האדום זו ההגשמה, האש והחיבור של הרוח שלך לחומר כי פה מתבטאת היצירה האישית.
הפירות ברשת מראים על פוטנציאל אבל יחד עם זאת על תחושת מלכוד.
הסלמון זהו דג מיוחד שבסוף חייו חוזר למקום הולדו כדי להשריץ צאצאים.
מבחינתי זה מרמז על הצורך שהעלת לחוות מיצוי גבוה יותר והגשמה של עצמך שכרגע חסרה.
לצפיה ב-'המשך'
המשך
20/09/2018 | 19:08
1
4
סלמון דיבר על המיצוי כי השרצת דגים זה גם פיריון (שפע), שמגיע במיצוי ההגשמה וגם כפי שטופי ציינה דגים ופירות הם סמלים של שפע ומזל. היכולת שלך להגשים את עצמך מאוד אפשרית והחלום בא לחזק אותך ללכת בדרכך בלי ליפול ברוחך
לצפיה ב-'פירוש מקסים!'
פירוש מקסים!
20/09/2018 | 19:47
5
חבל שאני לא יודעת מה הדרך שלי.
אני כל כך מבולבלת, פשוט לא יודעת מה לעשות עם עצמי כבר. לאן ללכת, לאן לפנות..
ולכן אני עובדת בעבודות מזדמנות הרבה זמן ומיואשת מאוד.

החלומות האלה מראים לי כל הזמן על המצב הנוכחי הרגשי שלי, וזה לא כל כך עוזר לי כי אני יודעת שאני מרגישה חוסר מיצוי, אבל אין לי פיסה קטנה של רמז לאן לפנות.
איבדתי את זה לגמרי.
יהיה טוב... תודה, מעריכה מאוד!
לצפיה ב-'סיוטים חוזרים ונבואת מוות ביום כיפור'
סיוטים חוזרים ונבואת מוות ביום כיפור
20/09/2018 | 10:30
3
13
היי,
אני בדר"כ לא מייחסת חשיבות לחלומות אבל בזמן האחרון יש לי המון סיוטים.
אמי נפטרה לפני כמה שנים ולא יצא לי בכלל לחלום עליה.(אני בת 42)
לפני חודש התחלתי לחלום סיוטים. כל לילה סיוט אחר.(למשל שהבת שלי בבית חולים, שאני מאבדת את הבן שלי ולא מוצאת אותו, שאני בים סוער והגלים מאיימים להטביע אותי, שמישהו מנסה לרצוח אותי  וכל מיני כאלה שאני מתעוררת בהרגשה מגעילה)
התחלתי לחלום על אימי המון חלומות רעים כשהיא בכלל לא הופיעה בחלומותי לפני כן.
למשל בחלום אחד אני והיא נמצאות בביתי ויש סערה והרבה גשם ופתאום כל החלונות דולפים והבית שלי מתחיל להתמלא במים. אני לא יודעת איך לעצור את זה.
חלום שני  אני והיא נמצאות במלון מדהים ורוצות לצאת לטייל ואז אני שמה לב שיש עציץ של איקאה על המדף בדיוק כמו שקניתי לבת שלי- אני ניגשת אליו ומרימה אותו ומתוכו עף גוק ענק מעופף שעף לעברי( אני שונאת ופוחדת מוות מגוקים) ואני מתחילה לרוץ ולצעוק וקוראת לה לעזרה( כמו במציאות ) ומתעוררת.
ועוד כאלה חלומות.
אבל את חלום הנורא מכל חלמתי אתמול( ביום כיפור)- חלמתי שאמא שלי יושבת על כסא עם החלוק שלה ואני באה אליה ואומרת לה " אמא, למה אני חולמת עליך כל הזמן" והיא עונה לי ככה בפשטות, בלי כל רגש ובאדישות  "כי את תמותי בקרוב"
זהו.... ככה התעוררתי
מה זה אומר הכל? האם זה מסר כלשהו?
אני יודעת שאני בלחץ נפשי כי אני מחליפה עבודה והולכת ללא נודע אבל כבר היו לי המון לחצים בחיים ולא חלמתי כאלה חלומות. גם לא היו לי סיוטים....

פרטים: נקבה בת 42, נשואה +3.
לפני כחודש התפטרתי( לא הרגשתי טוב בעבודה, לא קידמו אותי, לא הוערכתי מספיק והיה לי רע שם מכל מיני סיבות) והולכת לקראת משהו חדש ולא נודע( כן, אני לחוצה מאד אבל כבר היו לי לחצים בחיים ובחיים לא היה לי כזה דבר)

לצפיה ב-'מידע נוסף'
מידע נוסף
20/09/2018 | 10:35
6
פרטים: נקבה בת 42, נשואה +3.
לפני כחודש התפטרתי( לא הרגשתי טוב בעבודה, לא קידמו אותי, לא הוערכתי מספיק ) והולכת לקראת משהו חדש ולא נודע( כן, אני לחוצה מאד אבל כבר היו לי לחצים בחיים ובחיים לא היה לי כזה דבר)
לצפיה ב-' שלום יקרה'
שלום יקרה
20/09/2018 | 16:38
1
9
יתכן שהחלומות על אימך קשורים ליחסיך עם בתך. המוות הוא רמז פשוט לכך כי דפוס התנהגות הקשור באימהות שלך ביחסיך עם בתך חייב "למות".
החלום הראשון מראה כי אופן פעולתך כאמא "מייצר" סערות כאשר את נתונה להשפעתם של רגשותייך. החלום השני מראה כי אינך מצליחה לבלות עם בתך או למצוא זמן איכות עקב אופן מחשבה מסוים שדבק בך (ג'וק בראש).
נסי להבין מה ביחסיך עם בתך דורש ממך שינוי כאמא ואיך תוכלי כך לשפר את יחסיך עם בתך.

בהצלחה.
לצפיה ב-'פירוש מהמם ומרגיע חששות'
פירוש מהמם ומרגיע חששות
20/09/2018 | 20:13
1
לצפיה ב-'בה בוקר טוב'
בה בוקר טוב
20/09/2018 | 10:54
1
2
אני נפגש עם אישה ולחץ לה יד ונותן לה נשיקה אבל פנינו מוסתרות והיא מאושרת וכנראה זאת תהייה אשתי
מה הפרוש.?
לצפיה ב-'רצון לאישה .להינשא '
רצון לאישה .להינשא
20/09/2018 | 17:42
1
לצפיה ב-'יום חמישי שמח לכולם '
יום חמישי שמח לכולם
20/09/2018 | 05:40
לצפיה ב-'חלום ליל כיפור'
חלום ליל כיפור
19/09/2018 | 23:23
2
10
הייתי באיזה מסגרת לימודית כלשהי,לא יודע מה היא.כל החלום היה תחת כיפת השמיים, בחוץ. היו כל מיני אנשים שניסו להציק לי,להפריע למנוחתי. היה מישהו שכנראה שהוא זרק לי כדור מנייר כנראה הכיס של המכנס.אולי זה היה אני שזרקתי לו..לא זוכר.
אירוע נוסף היה שישבתי על חומה קטהה בחוץ,מאבנים . והייתי קשור בחבל שחור שקשור גם הוא למישהי. היא ניסתה להפיל אותי דרץ החבל אל עברו השני של החומה הקטנה.וכך גם אני ניסיתי(מהידיעה של 'הקם להורגך השקם להורגו') זה היה הדדי-אחד ניסה למשוך את השני לצד השני.
כל האנשים האלה כנראה ניסו "להפיל" אותי,לגרום שיחשבו שאני זה שמציק להם.
אחר כך האחראית שלי הודיעה לי שבכלל האירועים האלה,בגלל שהצקתי לאנשים מסוימים אני מודח וייאלץ לעזוב את המסגרת הזאת, אני עם צער רב מנסה לשכנע אותה שזה לא אני שהצקתי להם,אלה הם.
אני ממשיך לשכנע , אח"כ בא הבחור שהיה לו הקטע איתי עם כדור הנייר ואני אומר לאחראית "תשאלי אותו על הנייר" והוא מדבר איתה עם חיוך,כנראה בשביל להתגרות בי.אני אומר לה שוב "הכדור" בשביל שהיא תאמת את העניין הזה, שהוא זה שזרק עליי ולא אני עליו.
ואז היר הגיעה.כמו כמו תמיד ויפה מאי פעם. הבחורה שאהבתי לפני 3 שנים.הגוף הבהיר שלה ועינייה הכחולות.אני מסתכל עליה והדמעות ממשיכות לרדת מהעצבות. אני מבין שלא אראה אותה שוב.לתמיד.
אני אומר לאחראית שוב בלחש "הכדור"
והיא אומרת "ההחלטה התקבלה"
אני אומר לה בצער "אז אני ..יכול ללכת"
והיא "כן.אתה יכול ללכת" . אני הולך.
הבחורה שאהבתי פעם אומרת "לא..אם אתה עוזב גם אני עוזבת".אני הולך. הבחור והאחראית הולכים אחריה כדי לעצור אותה.
אני הולך כמה צעדים אחורה בשביל "לדפוק" לה נשיקה בפה.אנחנו מתנשקים וברקע אני שומע "מה הוא עושה לה בפה" לכאורה בשביל לפקפק באהבתי אליה ובאהבתה אליי.
אחכ אני ממשיך קדימה.היא נשארת מאחור אני יוצא מהשער של המקום. אני מתקדם אחרי כמה מטרים אני שולח לה הודעה בווצאפ "אני אוהב אותך.תמיד אהבתי אותך ותמיד אוהב אותך" בצירוף לינק לשיר שפעם שלחתי לה בווצאפ . בגלל שטעיתי בלינק לשיר עם הזמר הלא נכון לשיר אני נכנס לחפש שוב את השיר אבל לא מספיק, יש משהו שמסית את פעולותיי. אני רואה רכבים עם המון אנשים מתקרבים לאזורי.אלו ערבים ואני חושב ומאמין שהסורים(סוריה) כבשו את האיזור.
אני הולך לעבר מגרש כלשהו מבין כל הערבים שקוראים קריאות בקולי קולות. חלקם מדברים איתי ומבינים שאני יהודי. הם מניחים לי ללכת
אני מגיע למגרש כלשהו בלחץ אבל רגוע ורואה רכב המתקרב אליי.כנראה אלו המורדים . אני מאמין שרק הם יוכלו להציל אותי ולשחרר אותי.
הסוף.

רקע.
את הבחורה שאהבתי הכרתי במסגרת לימודית כלשהי שאורכו שנתיים.
את השנה השנייה היא לא המשיכה ונאלצה לעזוב.אני המשכתי ומאז לא ראיתי אותה.
הבחןרה המשיכה וממשיכה להיות חלק מליבי ומראשי גם במשך השנים ההלו מבלי לראותה.
הבחורה האחראית הזכירה לי את המפקדת שלי מהצבא .אבל קשה לי להודות שזו היא.
מקום ההצקות והנשיקה הזכיר לי מאוד את בית ספר חטיבת הבניים של הבית ספר.
המקום של הסורים והמורדים היה בבית הספר היסודי שבו למדתי.
הבחור עם הקטע היה  הידיד של הבחורה שאהבתי. קשה לי לזהות מי היה במציאות.

לצפיה ב-'שלום לך '
שלום לך
20/09/2018 | 05:37
1
13
אתה עדיין קשור לאהבתך ההיא .אתה עדיין נלחם בעצמך להתחיל משהו חדש .הכדור שנזרק מתאר "כדור"שנזרק על ידי מישהי במציאות שהפיח בך תקווה מצד אחד ומצד אחר אתה חושש שוב להתאכזב .גם המורדים וגם המציקים מביעים את המלחמה הפנימית שלך עם עצמך .רק אתה יכול להציל את עצמך סוריה =סור+יה תסיר את כל המשקעים מהעבר ולהתקדם הלאה.
לצפיה ב-'תודה '
תודה
20/09/2018 | 14:50
לצפיה ב-'תקשור בחלום?'
תקשור בחלום?
18/09/2018 | 15:43
1
12
היי,
רקע: החלום נחלם כמה שעות לפני שעשיתי סוג של שחזור גלגולים, להגיע קודם ללפני הגלגול הזה טרם הלידה.

חלמתי שעשיתי את התהליך אצל המחליף של אותה אישה כי לא היה לה מקום. הוא לא רשמי, רק מי שלא רוצה לחכות הרבה לתור שלו. שאלתי אם אחווה יציאה מהגוף, חושבת שענה שכן.. חלמתי שהרגשתי לא טוב אחרי זה
אפילו שכחתי שלא קיבלתי תשובה על בחירת ההורים, שזו המטרה.
פתאום הייתי בבית של הילדות, איפה שנולדתי, זכור לי את הכיסוי של הספה, צבע בורדו. בבית הישן היה בחלום ידיד טוב מהעבר, נתנאל (כבר לא בקשר). אמר שהוא לא יכול להגיד והתעקשתי, שאלתי שאלות. למה בחרתי את ההורים.
בסוף היה לי רטט בגב, בעמוד השדרה, חשבתי שאני לא מרגישה טוב. הופיעה על הקיר דמות לבנה, של איש רזה, התלהבתי שזה המדריך שלי
בחלום הנשמה שלי התחלקה לחלקים בגלל השחזור אצל המחליף של ההיא.. אז לא יכולתי ממש לדבר, הייתי מאוד חלשה ולא יכולתי לספר.
נופפתי לו לשלום עם היד, לא דברנו. אבל הוא בכה נראלי, או תינוק בוכה אני לא הבנתי את המסר.
שאלתי את אבא שלי אם רואה אותו על הקיר, אמר שלא. הידיד כן ראה
אחרי זה אמא שלי שאלה אם אתחבר לתהילים, עניתי שלא
גם זכור לי שהרכבתי פאזל עם אחד הילדים שם, אני זוכרת את הדמות של המורה לריקוד, שהייתי מאוהבת בו. מכל הדמויות בפאזל, התעקשתי דווקא אותו להרכיב.
המדריכים דברו עם הידיד. אמרו לו שבדיוק באותו לילה היה משהו של התנך.

תודה מראש :) 

לצפיה ב-'שלום לך '
שלום לך
20/09/2018 | 05:26
6
נתנאל =זו התשובה לשאלתך זה מה שהאל נתן .ראית את התחלקות הנשמה מה שהשפיע עלייך מאוד .התינוק הבוכה זו הלידה שלך מחדש .נראה שיש תשובות שתוכלי לקבל בתהילים =לשאול שאלה בתהילים .גם אם אינך מתחברת .את בתהליך של הרכבת פאזל .שנראה שהמורה היה חלק מחיים קודמים .בשל העובדה שדוד כתב את ספר תהילים נראה שהייתה השתייכות לאותה תקופה .

לצפיה ב-'בה ששלום'
בה ששלום
19/09/2018 | 20:39
1
6
אני רואה את דניאל הילד זז בעולם אחר והכל הכל נראה איתי
מה הפרוש?

ואני רואה את הבת של חיים על לב מעלייה ורואה אותי ושמחה

2 אני רואה אישה שאומרת במכונית גדולה אין כסף לשלם חשבונות וכולל והיא נכנסתי למכונית צעצוע והיא עולה דרך סבך ועל אבנים גדולות ויוצאת משם ואני רואה את טליה וסימון צוחקים בבית ספר
מה הפרוש?
לצפיה ב-'אתה תר אחרי האישה שלך חושש שלא תוכל לממן אותה למרות השמחה '
אתה תר אחרי האישה שלך חושש שלא תוכל לממן אותה למרות השמחה
20/09/2018 | 05:38
1
לצפיה ב-'חברה מדממת והבגדים שלי ספוגים'
חברה מדממת והבגדים שלי ספוגים
18/09/2018 | 08:25
2
11
התעוררתי בשתיים לפנות בוקר מחלום רע על חברה טובה ורשמתי כדי שלא אשכח.
זו חברה שבשנים האחרונות התגרשה מבעל אלים מאוד ומתעלל, אך מאחר ולהם ילדים רבים, הוא עדיין בתמונה ועדיין מנסה להזיק לה, כאשר לאחר הגירושין האפשרות היחידה שלו היא להזיק לה כלכלית, והוא עושה זאת במסירות וכישרון. החברה כמובן עברה התעללות פיזית ונפשית קשה גם מצד הוריה כילדה, שהמשיך בניצול קשה בבגרותה, עד שהצליחה להתנתק מהם, תודה לאל.

בחלום חברתי יושבת על נדנדה בגן ילדים, צמיג מונח בתוך שלשלאות (כמו נדנדה של שנות השמונים כזה, כשהייתי ילדה). בזרועותיה חבוקה בתה הקטנה (5). החברה פצועה בפצעים שטחיים אבל מדממים. הפצעים נראים כאילו עורה הופשט במקומות שונים. הדם ניגר ממנה בכמויות ללא הפוגה ומחלחל דרך הבגדים שלי והם ספוגים ולחים וכבדים מהדם. עם זאת חשוב לי לציין שלא חשתי אימה או פחד או עצב. ניתן לומר שהאווירה כבדה וזה הכל.
לידנו עומדות עוד שתי מכרות שלנו, וגם בת דודה שלי עדי, שאנחנו די קרובות. כאן חשוב לי לציין שבשנים האחרונות מאוד נרתמתי לעזור לחברתי והשקעתי בכך הרבה זמן וכח ואת הנפש שלי וגם כסף. זה היה מאוד קשה למשפחה שלי, ובת דודה שלי עדי וגם חברתי הקרובה שילי התנגדו לעוצמה בה נרתמתי לסיפור. חברתי שילי לא נכחה בחלום, וזה מאוד מפתיע כי בת דודה שלי עדי נוכחת.
החלום היה מעין סצנה דוממת, בה אני מנדנדנת את חברתי קלות ובעדינות, ושלושת הנשים עומדות לידנו בדממה.
אז אני אומרת למכרה המשותפת שאולי נעשה משהו בקשר למצבה של חברתי מאחר והיא ממשיכה לדמם, אבל היא אמרה שזה בסדר. התשובה שלה לא מקובלת עלי (אבל לא מכעיסה אותי). אני עוצרת את הנדנדה ואומרתלחברתי משהו כמו "קדימה בואי נלך לשטוף אותך ונמשיך") ואז בת דודה שלי אומרת לי בכעס "לא דחפתי אותה" כי היא חושבת שאני חושדת בה, ובחלום ידעתי שלא היא גרמה את הפצעים אבל משום מה היא כן היתה איכשהו אחראית, או שהכי כעסתי עליה כי ציפיתי ממנה ליותר. אמרתי לה "אני יודעת אבל הדם שלה לא מפסיק. אני מרגישה אפילו את התחתונית שלי ספוגה".
(שזה קצת מוזר כי במציאות אני בכלל לא משתמשת בתחתוניות)
לצפיה ב-'שלום לך ןגמר חתימה טובה '
שלום לך ןגמר חתימה טובה
18/09/2018 | 09:53
1
8
הדם =אנרגיה את חשה שכמה אנרגיה את משקיעה וכמה את מזדהה עימה.אין ספק שאת מאוד חוששת לחברתך ודואגת לה .קשה לך שלא כולם נרתמים לעזור הנדנדה אומרת שיש עליות ומורדות ואת חוששת שלא תהיי שם בשבילה ברגעים הנכונים .

לצפיה ב-'הכל נשמע הגיוני ונכון. תודה רבה וגמר חתימה טובה.'
הכל נשמע הגיוני ונכון. תודה רבה וגמר חתימה טובה.
18/09/2018 | 10:32
לצפיה ב-'גמר חתימה טובה '
גמר חתימה טובה
18/09/2018 | 09:41
2
4
לצפיה ב-'צום קל '
צום קל
18/09/2018 | 10:34
לצפיה ב-' גמר חתימה טובה '
גמר חתימה טובה
18/09/2018 | 11:33
לצפיה ב-'בה גמר חתימה טובה'
בה גמר חתימה טובה
18/09/2018 | 09:34
1
5
1 אני רואה מישהו בבית משפט שנגזר עליו שנה טובה והוא לובש חולצה וורדה שם את יד ימין על פניו ומתחיל לבכות

2 אני רואה שני גורי חתולים ואני מלטף אותם והאמת כל העיניים שלה אדומות וראש חזיר תלוי על עץ
מה הפרוש?
לצפיה ב-'תהיה שנה טובה אם תפעל ע"פ ההלכה.'
תהיה שנה טובה אם תפעל ע"פ ההלכה.
18/09/2018 | 09:47
1
לצפיה ב-'דם מהאוזן'
דם מהאוזן
18/09/2018 | 02:24
4
14
היי, בת 24 רווקה מהמרכז. סטודנטית למוזיקה

הבוקר חלמתי חלום אבל כשקמתי בקושי זכרתי מה היה בדיוק וזה היה קצת הזוי..
חלמתי שאני בגילי חוזרת לגן שהייתי בו כילדה (תקופת הגן הייתה חוויה לא נעימה עבורי), אני חוזרת לשם וחברת הילדות שלי כבר שם מחכה לי.. בחלום אני חוזרת לאותו המקום (במציאות הוא נראה שונה אבל בחלום כאילו ככה הוא היה נראה וזה היה לי הגיוני) אני חוזרת לשם ומרגישה עצב מאוד גדול. הדבר שהכי בלט בחלום זה שאני כל הזמן מרגישה שיורד לי דם מהאוזן, אני באה למראה ומנקה דם מהאוזן לאורך כל החלום כל פעם קצת.. 
הדבר המוזר והלא ברור שההסבר לדימום היה מן קטע כזה שאמרו לי שיש לי בן אדם באוזן, נראה לי דמות של חייל שנפטר.. שכל פעם שרע לו וקשה הוא שורט חזק עם הציפורניים ויורד דם. 
זה נשמע קצת בדיוני אבל זה מה שזכור לי

אשמח לדעת אם יש לכך משמעות

תודה
לצפיה ב-'שלום'
שלום
18/09/2018 | 03:46
3
12
הפירוש שלי קצת דרמטי. קולות העבר שבו לרדוף אותך או שיש אדם שממש כמו החייל כשרע לו "שורט" אותך במילים.
אוזן מתקשר לדברים שאת שומעת או משמיעה לעצמך.
האדם באוזן זה לא הקול שלך את שומעת בראש או במציאות קול של אדם אחר שאמר לך את הדברים האילו כך שהם נצרבו בך.
הדם איבוד אנרגיה, תשישות או פצע שנפער ונפתח מחדש
לצפיה ב-'אגב חייל כי את מרגישה שנלחמים בך.'
אגב חייל כי את מרגישה שנלחמים בך.
18/09/2018 | 03:53
6
חייל, מלחמה וכולי לכן הדימוי
לצפיה ב-'פירוש מקסים כל הכבוד'
פירוש מקסים כל הכבוד
18/09/2018 | 10:26
1
3
לצפיה ב-'תודההה'
תודההה
18/09/2018 | 10:33
לצפיה ב-'בה שלום'
בה שלום
17/09/2018 | 11:58
2
5
1 אני הולך לשמירה בתל אביב ואברהם שמח לראות אותי ואני רואה את אמא בסוג של הולוגרמה ואני מפקיד 20 עד שח בבנק והקפידה אומרת לי תביא 100 שח ואני מסתכל בעצב אחורה כי אני צריך לבוא מלמטה על למעלה ובסוף הסכום מופקד

2 אני עם הרב כליפה ואני רואה בגדים על הר ואני רואה אותו יוצא מדלת ואני שואל אותי לגבי השידוך והוא אומר קצת מתעלם ובחיוך מה שלא יהיה או כן יהיה בסוף יהיה לך שידוך
מה הפרוש?
לצפיה ב-'עוד 20 יום יש לשמוח כדאי לחסוך. תשתדל לקבל שידוך ולהקשיב לרב'
עוד 20 יום יש לשמוח כדאי לחסוך. תשתדל לקבל שידוך ולהקשיב לרב
17/09/2018 | 19:21
1
3
לצפיה ב-'ב''ה תגובה'
ב''ה תגובה
17/09/2018 | 22:26
2
מה ה100 ש''ח אומרים?
לצפיה ב-'חלומות על נסיעה, בית ישן ושתן'
חלומות על נסיעה, בית ישן ושתן
17/09/2018 | 08:25
3
17
חלמתי על מיניבוס. זוכרת שנסענו למקום רחוק.
נכנסתי אחרונה ואותי לא חגרו ורבתי עם הנהג, למה את כולם חגרו ואותי לא.
כולנו ישבנו מימין, זכור שזה היה ממש צפוף, היה קשה להיכנס לכיסא. החגורה הייתה באלכסטו, בסוף חגרתי את עצמי.

זכור לי את האקס של אמא שלי, נראלי בבית הישן, של הילדות. (אותו בית שנגענו בו עם שחזור גלגולים, התחלנו קודם בגלגול הזה, קשור לכעסים על אמא שלי)
זכור לי שהיא התייחסה רק אליו ולא אליי, דאגה לו, הכינה לו לאכול וכו, ממש התעלמה ממני.. ואמרתי בחלום שאני כבר גדולה אז מה איכפת לי?
זכור לי פסטה שלקחתי קצת לאכול.
אני זוכרת שהם רבו והיא דאגה לכך שישלימו, לו היה אגו, וכעסתי עליו (בילדות אהבתי אותו כי לא הכרנו אותו מספיק, היום הם פרודים כבר שנתיים וכולם גילו שהוא נוכל). הוא אמר לה שביום הולדת הם לא דיברו, האשים אותה (הם נולדו יום אחרי יום) זוכרת שגם הבית היה מורם כי היא ביקשה שאשטוף את הבית.
רקע: אכן בילדות הרגשתי שהיה איכפת לה מהחבר שלה יותר ממני, אבל זה היה מישהו אחר, שלפניו.

במעורפל גם זכור לי שהייתי בחתונה ולא רציתי לרקוד כי החברות ביאסו. הייתה ליידי גם מישהי שלא רקדה, סיפרה לי שהיא צריכה לעשות כלים כשחוזרים, וגם אני.

זכור לי שהייתי בירושלים, הייתי על טרקטורון, נסעתי עם חברה (רותם) קדימה אחורה כי צריך רישיון לנסוע רגיל. חושבת שאני נהגתי, היא לא טיפוס יוזם. היה לנו כיף עליו
זכור לי שמישהו שם היה איש צבא ורצה שאעבוד שם ויסדר לי מקום לגור, גם קצת סחט אותי על הטרקטורון האסור, אמר שיברר עליי ויחפש תמונה שלי. אמרתי לו שממש לא אגור בירושלים בגלל המצב הביטחוני. אמרתי לו שאני רוצה לשחרר דריכות בגוף, ובירושלים אתה צריך להיות דרוך. כי אין לדעת מתי יהיה פיגוע
-בשחזור היא נתנה לי לשנן משפטים בנוגע למגע שלפעמים קשה לי, אחד מהם הוא לשחרר דריכות

זכור לי שהיינו בטיול, אולי בגיל תיכון. כל הילדים היו באיזה מקום. וכל המורים הלכו לאנשהו, אני הלכתי עם המורים רק כי הייתי צריכה לשירותים, זה היה בכיוון. זכור לי שעשיתי פיפי, אולי גם השתנתי על עצמי.

הרבה חלומות בלילה אחד.. תודה מראש :)
לצפיה ב-'שלום'
שלום
17/09/2018 | 15:09
2
15
השחזור והטיפול בהסתמך על הרקע שסיפקת כנראה העלה מהאוב בליל רגשות מתקופות שונות בחייך גם כילדה וגם כנערה כשגרת עם אימך. 
בחלום כן ניכרים ניצנים של העבודה העצמית שאת עושה ומסתמנת בגרות רגשית במיוחד בחלום בסצינה עם האמא והחבר . החבר שנבחר לדעתי מייצג פשוט את המערכות הזוגיות שהיו לאימך העובדה שהוא אדם לא כשר אולי רומזת מה את חושבת על טיב המערכות יחסים הזוגיות שהיו לה או פשוט הוא נבחר כדי לייצג את השליליות שנוצרה בקשר בינך לבין אימך בעקבות היחסים שהיו לה עם גברים.
החלום הראשון מסמל את הבראשית שלא היתה לך ההגנה ומידת האחיזה הנחוצה כדי להרגיש בטוחה בעולם. (אין חגורת בטיחות). המושבים היו לחוצים כי כל ההתנהלות כלפיך לא היתה תואמת ואף לחצה אותך לפינה.
נראה שאת אדם שבשורשו מאוד חיובי אך הסביבה שסביבך (בעבר או בהווה?), לא הכי חיובית ואף נוטה להוריד אותך מטה מבחינה רגשית. למדי לשמוח עם עצמך ללא תלות בסביבה כי השמחה אכן מובנית בתוכך.
החלום האחרון בעצם מייצג את המאבק שלך או הניסיון הסתגלות שלך שטרם הושלם הוא עדיין בתהליך די ראשוני. יש בך כבר חוסר הסכמה ללחץ אבל עדיין זה לא הבשיל בכדי להגיע לרמה הפיזית במלואו. ולכן זה מתואר כמאבק בחלום
לצפיה ב-'יפה, תודה רבה!'
יפה, תודה רבה!
17/09/2018 | 15:31
6
אגב לגבי שמחה, לגמרי רק אני אחראית לכך וזה מבפנים, לכן התפלאתי שנתתי לזה להשפיע עליי בחלום
לצפיה ב-'כל הכבוד קוסמת '
כל הכבוד קוסמת
17/09/2018 | 19:28
לצפיה ב-'שלום טופי'
שלום טופי
17/09/2018 | 15:05
1
4
למה אני חווה קושי בתקופה האחרונה זה קשור לזה שהייתי בשואה בגלגול קודם?
לצפיה ב-'אולי, אני לא יכולה לקבוע.'
אולי, אני לא יכולה לקבוע.
17/09/2018 | 19:23
1
לצפיה ב-'שני חלומות אחרי חתונה'
שני חלומות אחרי חתונה
17/09/2018 | 14:45
1
10
שלום,
חלמתי שחברה שלי ובעלה עומדים להתגרש, יש להם 3 ילדים והיא מאוד עצובה כי הם מסתדרים טוב.  הבעל שלה נכנס לים והוא מחובר לחבל שזרקו לו לאורך 3 ק"מ, אחרי 3 ק"מ הוא נכנס לצלילה ואני חוששת מהצלילה שלו כי אין לו הרבה ציוד אך אנשים עוזרים לו.

חלום שני- שולחים אותי לממוגרפיה בשד, מכסים לי את השד, אומרים לי שהבדיקה תארך כ 10 דקות.
אחרי שאני שוכבת פרקדן אני נזכרת להגיד שאני בהריון אז משחררים אותי בלי בדיקה.

רקע: בת 35 בהריון ראשון, נשואה כמה ימים
תודה
לצפיה ב-'שלום ומזל טוב לרגל חתונתך.'
שלום ומזל טוב לרגל חתונתך.
17/09/2018 | 14:55
12
שינויים חדשים מביאים עימם לחץ ודאגות מהלא נודע על אף הדברים הטובים.
החלומות שלך פשוט מבטאים את החששות שלך. גם בחלום הבדיקה (דאגה להיריון), גם בחלום הצלילה שהמספר 3 לא הוזכר שם לחינם והתייחס אליך לבעלך ולתינוק ביחד 3.
המחסור בציוד- הפחד שאין מספיק ידע, ניסיון ומיומנות כי אתם זוג טרי . אילו דברים שלומדים תוך כדי על פי החלום נראה כי כן יש לכם גב ותמיכה ועזרה מהסביבה.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

דליה גרינבאום - טיפול וייעוץ זוגי
דליה גרינבאום
היבטים- פסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית
מרפאת היבטים
פורום מיסטיקה
פורום עולם המיסטיקה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה