לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום חלומות

ברוכים הבאים לפורום חלומות המפתח לצופן של שפת החלום, מצוי בידי החולם עצמו שפת החלום מורכבת מסמלים, שמקורם במחסן הסמלים האישי של כל אחד מאיתנו. פענוח חלום הוא חיבור בין כל הסמלים למסר אחד, המסר של החלום. מסר ששלחנו אל עצמנו בעת החלום, במצב מודעות גבוה יותר. אל תפספסו ידע על הסמלים שמופיעים בחלום שלכם משמעות החלום מסתתרת בפרטים הקטנים. הקפידו להחזיק מחברת ועט ליד המיטה ורשמו את החלום על כל פרטיו בעת שאתם מתעוררים, זהו הזמן שבו זוכרים יותר פרטים מן החלום. אתם מוזמנים לעשות עבודת פירוש עצמית. הרבה חומר נמצא כאן לרשותכם (בקישורים, במאמרים, במילון המונחים, במנוע החיפוש של הפורום ועוד...). אתם תמיד מוזמנים לשתף במסקנותיכם ואנחנו כאן נסייע ונרחיב. התובנות האישיות שלכם מחלומכם, הן הכי רלוונטיות, רק אתם מסוגלים לזהות את החיבור לחייכם. לפני כתיבת חלום בפורום אנא שימו : בפורום זה אנו מקפידים על שרשור יומי. חלומות שלא ישורשרו לשרשור היומי לא יקבלו מענה עבור כל חלום רשמו את הפרטים הבאים: גיל עיסוק מצב זוגי - נישואין/חברות כמו כן יש לפרט על היחסים עם הדמויות שמופיעות בחלום. הוסיפו: תאריך בו נחלם החלום מה חלמתם – ספרו כל מה שזכור לכם מהחלום איפה התרחש החלום אנשים שהופיעו בחלום – איך היחסים שלכם איתם מחוץ לחלום. מה הרגשתם בחלום – דאגה, פחד, שמחה, התלהבות ועוד... מוטיבים חוזרים – חיות שמופיעות, צבעים, אנשים לא מוכרים ועוד... מה לדעתכם המשמעות של החלום. הקפידו לרשום את החלום באריכות ולא בקיצור, מאחר ולכל סמל וסמל משמעות משלו וכל הסמלים ביחד בונים את הפירוש. אין שום התחייבות לפרש את חלומכם במסגרת הפורום יש להעזר בסבלנות. לעיתים פירוש של חלום אחד יכול לקחת מספר שעות. לעיתים יש מחסור במפרשים (המפרשים הם בני אדם כמוכם והפירוש בפורום הוא התנדבותי). לפעמים אף אחד לא מצליח להתחבר אל המשמעות של חלומכם. כמו כן, מילת למפרשים, על עבודתם הנאמנה, רק יכולה לתרום לאווירה הנעימה ולהמשך ה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חלומות

ברוכים הבאים לפורום חלומות המפתח לצופן של שפת החלום, מצוי בידי החולם עצמו שפת החלום מורכבת מסמלים, שמקורם במחסן הסמלים האישי של כל אחד מאיתנו. פענוח חלום הוא חיבור בין כל הסמלים למסר אחד, המסר של החלום. מסר ששלחנו אל עצמנו בעת החלום, במצב מודעות גבוה יותר. אל תפספסו ידע על הסמלים שמופיעים בחלום שלכם משמעות החלום מסתתרת בפרטים הקטנים. הקפידו להחזיק מחברת ועט ליד המיטה ורשמו את החלום על כל פרטיו בעת שאתם מתעוררים, זהו הזמן שבו זוכרים יותר פרטים מן החלום. אתם מוזמנים לעשות עבודת פירוש עצמית. הרבה חומר נמצא כאן לרשותכם (בקישורים, במאמרים, במילון המונחים, במנוע החיפוש של הפורום ועוד...). אתם תמיד מוזמנים לשתף במסקנותיכם ואנחנו כאן נסייע ונרחיב. התובנות האישיות שלכם מחלומכם, הן הכי רלוונטיות, רק אתם מסוגלים לזהות את החיבור לחייכם. לפני כתיבת חלום בפורום אנא שימו : בפורום זה אנו מקפידים על שרשור יומי. חלומות שלא ישורשרו לשרשור היומי לא יקבלו מענה עבור כל חלום רשמו את הפרטים הבאים: גיל עיסוק מצב זוגי - נישואין/חברות כמו כן יש לפרט על היחסים עם הדמויות שמופיעות בחלום. הוסיפו: תאריך בו נחלם החלום מה חלמתם – ספרו כל מה שזכור לכם מהחלום איפה התרחש החלום אנשים שהופיעו בחלום – איך היחסים שלכם איתם מחוץ לחלום. מה הרגשתם בחלום – דאגה, פחד, שמחה, התלהבות ועוד... מוטיבים חוזרים – חיות שמופיעות, צבעים, אנשים לא מוכרים ועוד... מה לדעתכם המשמעות של החלום. הקפידו לרשום את החלום באריכות ולא בקיצור, מאחר ולכל סמל וסמל משמעות משלו וכל הסמלים ביחד בונים את הפירוש. אין שום התחייבות לפרש את חלומכם במסגרת הפורום יש להעזר בסבלנות. לעיתים פירוש של חלום אחד יכול לקחת מספר שעות. לעיתים יש מחסור במפרשים (המפרשים הם בני אדם כמוכם והפירוש בפורום הוא התנדבותי). לפעמים אף אחד לא מצליח להתחבר אל המשמעות של חלומכם. כמו כן, מילת למפרשים, על עבודתם הנאמנה, רק יכולה לתרום לאווירה הנעימה ולהמשך ה
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
נא לפתוח לפני כתיבת הודעה חדשה בפורום
 בפורום זה אנו מקפידים על שרשור יומי
נא הגיבו אל ההודעה הפותחת את השרשור והמנעו מפתיחת הודעה חדשה על גבי הפורום.
 בכתיבת החלום שימו לב להוסיף:
1גיל
2. מין
3. מצב משפחתי
4. מצב תעסוקתי
5. מה עבר עליכם בתקופה האחרונה.מחשבות, תהיות, מעשים יוצאי דופן מהימים האחרונים.
6. מה יחסכם אל הדמויות אשר הופיעו בחלומכם.

הבהרה חשובה:
 אנא התייחסו לכל פירוש שהתקבל לחלומכם בעירבון מוגבל, אנו לא אנשי מקצוע ולכן תמיד הטילו ספק. 
אין מערכת הפורומים של תפוז, פורום חלומות בפרט, מנהליו וחבריו אחראים בצורה כלשהי על מעשים שנקטתם בעקבות פירוש או תגובה שקיבלתם.

הפרסום על גבי הפורום אסור!

יודע לפרש חלומות? רוצה לנהל את הפורום?
המשך >>

לצפיה ב-'אירוחים חמים ב'
אירוחים חמים ב
( לעמוד שלי בתפוז )
30/03/2017 | 12:38
 ביום ג' נארח בפורום דם טבורי את נעמי קדוש, אמה של עמית קדוש שחלתה בלוקמיה וניצלה בזכות השתלת דם טבורי בארצות הברית. נעמי תשיב על כל שאלותיכם בנושא איסוף ושימור דם טבורי בלידה.

אתם מוזמנים לשרשר שאלות כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2529/182058217

ביום ד' נארח בפורום אמהות ייחידניות מבחירה את ד"ר יגאל מדג'ר, אורולוג מומחה ומנהל בנק הזרע אסותא סופרם, שישיב על שאלותיכן בנושא תרומת זרע.

מוזמנות כבר עכשיו להעלות את שאלותיכן:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/34/182065372

לצפיה ב-'אירוחים חמים ב'
אירוחים חמים ב
( לעמוד שלי בתפוז )
30/03/2017 | 12:36
 ביום ג' נארח בפורום דם טבורי את נעמי קדוש, אמה של עמית קדוש שחלתה בלוקמיה וניצלה בזכות השתלת דם טבורי בארצות הברית. נעמי תשיב על כל שאלותיכם בנושא איסוף ושימור דם טבורי בלידה.

אתם מוזמנים לשרשר שאלות כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2529/182058217

ביום ד' נארח בפורום אמהות ייחידניות מבחירה את ד"ר יגאל מדג'ר, אורולוג מומחה ומנהל בנק הזרע אסותא סופרם, שישיב על שאלותיכן בנושא תרומת זרע.

מוזמנות כבר עכשיו להעלות את שאלותיכן:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/34/182065372

לצפיה ב-'כמעט סופ"ש בחלומות +פרטים +רקע +מענה '
כמעט סופ"ש בחלומות +פרטים +רקע +מענה
30/03/2017 | 05:13
לצפיה ב-'ב''ה בוקר טוב חלום1'
ב''ה בוקר טוב חלום1
30/03/2017 | 05:06
1
3
אני כותב מכתב למישהו ורוצה לרשום את שמו ושם משפחתו ואני מתלבט אם לשים mtvאו משהו אחר בטלוויזיה

מה הפרוש בבקשה ותודה?
לצפיה ב-'מכתב=תקשורת .קיימת בך התלבטות באשר מה שגורם לך שמחה '
מכתב=תקשורת .קיימת בך התלבטות באשר מה שגורם לך שמחה
30/03/2017 | 05:12
1
לצפיה ב-'חלמתי את אבי שנפטר אמש ליל ראש חודש חולה ומבקש עזרה'
חלמתי את אבי שנפטר אמש ליל ראש חודש חולה ומבקש עזרה
28/03/2017 | 15:40
9
11

אני בת 36 נשואה 
בערב ראש חודש הדלקתי נר לעילוי נשמתו של אבי ובאותו הלילה חלמתי אותו שפוף וחולה ומבקש ממני עזרה 
שאלתי אותו האמת תמיד קראו לו בשני שמות והוא ענה לי שכן הסתובבתי בין אנשים חילקתי שקדים וביקשתי שיברכו פרי העץ לרפואתו 
הוא חיבק אותי חיבוק חזק ומורגש. אשמח לפירוש 

לצפיה ב-'שלום. '
שלום.
28/03/2017 | 22:08
5
14
יתכן שאביך נמצא במצב לא טוב בעולם העליון. הוא זקוק לעזרתך. תפעשי פעולות לעילוי נשמתו וזה יסייע לו.
ניתן ללמוד תורה לעילוי נשמתו, לתת צדקה לעילוי נשמתו וכדומה. ניתן להתייעץ בבית חבד הקרוב.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
28/03/2017 | 22:27
4
6
כל כך פחדתי מהתשובה הזו 
עצוב לי 
אעשה כמה שיותר 
תודה לכם
לצפיה ב-'זה לא בהכרח (מי מאיתנו יודע בוודאות?)'
זה לא בהכרח (מי מאיתנו יודע בוודאות?)
28/03/2017 | 22:32
3
9
אבל לעשות פעולות למענו זה דבר שיכול מאוד להועיל לו בכל מקרה. הפסד אין כאן.
לצפיה ב-'חלום'
חלום
28/03/2017 | 22:41
2
8
בהחלט 
לצפיה ב-'המשך תגובה '
המשך תגובה
29/03/2017 | 22:36
1
4
מרקו מהמילה למרק [להבריק]
מרדכי =מר+דכי +שוב כדי לשמוח ולהרגיש טוב כדאי לעסוק בנתינה 
וכפי שנאמר לשקוד בכך
לצפיה ב-'חלום'
חלום
29/03/2017 | 22:50
1
אהבתי תודה 

לצפיה ב-'תוספת קטנה '
תוספת קטנה
29/03/2017 | 05:47
2
10
שימי לב החלום נחלם ביום המעשים הטובים .
העובדה שבסוף החלום היה מרוצה מאוד חשובה משמע אם תעשי 2מעשי חסד יהיה מרוצה .
ציינת שיש שני שמות מהם ?אןלי גם להם יש חשיבות.
בהצלחה רבה.
לצפיה ב-'חלום'
חלום
29/03/2017 | 08:36
1
6
מרקו מרדכי 
לצפיה ב-'אגב, יתכן שהשקדים משמעותם שעלייך לשקוד בדבר'
אגב, יתכן שהשקדים משמעותם שעלייך לשקוד בדבר
29/03/2017 | 09:56
5
לצפיה ב-' חלום על שיניים תותבות'
חלום על שיניים תותבות
27/03/2017 | 10:10
3
15

רקע
לא יודעת כמה זה קשור לחלום יש שני דברים -  הגרוש של אחותי נפטר
ואחותי ארזה בשבילי מהבית שלו, ספלים חדשים להביא לי , במציאות גיסי
ואני היינו ביחסים מאוד מאוד טובים כל השנים.
דבר שני הכרתי בחור חדש מקבוצת חברים שלנו. והחלטנו לפתח לקשר.
החלום
אני עם הילדים שלי, בבית,  פתאום אחותי אומרת לי שהיא הזמינה את המשפחה
של הגרוש ז"ל , ואת הגרוש ז"ל, אלי הביתה לחגוג יום הולדת,  ואני מאוד  מאוד
כועסת עליה, כי אומרת לה למה שכל הבלאגן יהיה אצלי בבית, חוץ מזה אין
לי כלים מספיק  בשביל כולם, והיא לא מתייחסת אלי, ואני מחליטה שאני
לא עושה כלום , לא מארגנת ולא מסדרת את השולחן, אבל אני מאוד כועסת
ואז הגרוש של אחותי ז"ל מגיע מסתכל עלי ....
    השיניים התותבות שלי (יש לי גם במציאות), אני מחזיקה אותם ביד
ורואה שהם מתפוררות לי.
תודה

לצפיה ב-'היי נסיה'
היי נסיה
27/03/2017 | 13:33
1
8
את חוששת כי אסור לך לחגוג עם מתנת אחותך שהיתה של גיסך ע"ה. החלום מעודד אותך לחגוג עם משפחתך את המתנה שקיבלת ולראות בכך חגיגה על החיים שחי ולא את פרידתו מכם.
לצפיה ב-'תודה על התגובה, אשמח לקבל תגובה מטופי'
תודה על התגובה, אשמח לקבל תגובה מטופי
27/03/2017 | 23:37
1
לצפיה ב-'הגבתי ואינני רואה את התגובה...'
הגבתי ואינני רואה את התגובה...
29/03/2017 | 22:40
1
על מנת לחוש יציבות מבחינה משפחתית ואישית עלייך לקחת יוזמה ,לארגן דברים ובעיקר לא לכעוס.
לצפיה ב-'יום דבש לכולם '
יום דבש לכולם
29/03/2017 | 05:50
לצפיה ב-'חלום על שיניים'
חלום על שיניים
28/03/2017 | 19:26
2
6
רקע
לא יודעת כמה זה קשור לחלום יש שני דברים -  הגרוש של אחותי נפטר
ואחותי ארזה בשבילי מהבית שלו, ספלים חדשים להביא לי , במציאות גיסי
ואני היינו ביחסים מאוד מאוד טובים כל השנים.
דבר שני הכרתי בחור חדש מקבוצת חברים שלנו. והחלטנו לפתח לקשר.
החלום
אני עם הילדים שלי, בבית,  פתאום אחותי אומרת לי שהיא הזמינה את המשפחה
של הגרוש ז"ל , ואת הגרוש ז"ל, אלי הביתה לחגוג יום הולדת,  ואני מאוד  מאוד
כועסת עליה, כי אומרת לה למה שכל הבלאגן יהיה אצלי בבית, חוץ מזה אין
לי כלים מספיק  בשביל כולם, והיא לא מתייחסת אלי, ואני מחליטה שאני
לא עושה כלום , לא מארגנת ולא מסדרת את השולחן, אבל אני מאוד כועסת
ואז הגרוש של אחותי ז"ל מגיע מסתכל עלי ....
    השיניים התותבות שלי (יש לי גם במציאות), אני מחזיקה אותם ביד
ורואה שהם מתפוררות לי.
לצפיה ב-'שלום לך יקירה '
שלום לך יקירה
29/03/2017 | 05:44
1
4
החלום קורא לך לפעול !גם אם זה לא נראה לך עלייך לפעול וליזום ולעשות ...
הפעולה והעשייה מאפשרים לך יציבות -מעניקים לך יציבות.
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה'
תודה
29/03/2017 | 12:20
ב''ה בוקר טוב חלום1
29/03/2017 | 05:13
1
3
אני בבית כנסת עם תחתונים רואה את הגבההת התורהוצבע לבן חזק מקיף אותי ומסביבי
מה הפרוש בבקשה ותודה?
לצפיה ב-'עליך להיות בעליונים ולא בתחתונים -לעשות הכל מתוך יראת שמים.'
עליך להיות בעליונים ולא בתחתונים -לעשות הכל מתוך יראת שמים.
29/03/2017 | 05:49
3
לצפיה ב-'גילויי עריות בחלום'
גילויי עריות בחלום
28/03/2017 | 06:19
3
12
היי אני בת 19, חלמתי שאני באקט מיני עם אח שלי במיטה, אבל אני לא זוכרת כמעט כלום מהסיטואציה הזאת. אחר כך הייתי בסלון של סבא וסבתא שלי מצד אמא, עם כמה אנשים מהמשפחה, דיברנו ואז כולם נרדמו, בן דוד שלי שגדול ממני ב3 שנים, ישב לידי בספה, וההורים שלו היו גם בסלון אבל רדומים. הוא התחיל לגעת בי ולהיות מיני, הוריד את החולצה והמכנסיים ונשאר עם בוקסר, שכב מעלי ונישק אותי בגוף שלי ואני גם עשיתי את זה, אבל הדאיג אותי העניין שהוא בן דוד, לא היה אכפת לו שההורים שלו גם בסלון. הוא רצה סקס ומאוד חששתי מזה בגלל שהוא מהמשפחה שלי ואז ההורים שלו התעוררו וראו אותו מעלי בתנוחה מינית, נבהלו וכעסו עליו והוא קם מהר ושם את הבגדים, אני לא הורדתי בגדים וזה מה שאני זוכרת. הדבר היחיד שאני יכולה לחשוב עליו שיכול להתקשר לחלום זה שההורים שלי מתגרשים בצורה רעה עכשיו ולא היו לי פנטזיות על לשכב איתו במציאות וגם בחלום ידעתי שזה מאוד מוזר ואין לי קשר קרוב אליו במציאות.. עם אח שלי הקטן יש ניתוק בגלל שהוא גר בפנימייה והפך לחרדי וגם עליו לא חשבתי ככה אף פעם
לצפיה ב-'היי'
היי
28/03/2017 | 11:21
2
ההורים של בן דוד שלך בחלום מציינים את ההורים שלך, אבל את מרגישה ריחוק מהם, בן דוד שלך מסמן את אח שלך, שגם ממנו קיים ריחוק כרגע.
את מרגישה שהם לא "ערים" כרגע למה שקורה איתכם, אולי בגלל המצב של הגירושים.
גילוי עריות יכול לסמל צורך בקשר קרוב עם אחיך אך קיים בכל זאת סוג של איסור עליו מבחינה דתית.
לצפיה ב-'רוצה להוסיף'
רוצה להוסיף
28/03/2017 | 14:17
2
את  מאוד כועסת על הורייך וכנראה לא רק על הגרושין ההתרחשות בחלום היא מעין עונש להראות להם למה הבאתם .
למה בן הדוד?האם לשמו יש משמעות?האם קרה משהו גם במשפחתו?מה הקשר בין הוריו?מה הקשר בינכם?מה הקשרים בין המשפחות חשבי על כך  כדי להבין את נוכחותו של בן הדןד בחלום.
בהצלחה 
לצפיה ב-'מזכיר לי חלום שהיה לי'
מזכיר לי חלום שהיה לי
28/03/2017 | 15:05
3
פעם חלמתי שאני יושב על המיטה ליד אחותי הקטנה ומתחיל אתה בפלירטוט קל, ואבא שלי עומד בכניסה לחדר ומחייך. זה היה חלום מוזר.

ב''ה בוקר טוב חלום1
27/03/2017 | 05:26
4
7
אני רואה דג גדול במיים מתקרב אליי עם עיניים גדולות ויפות ואומר לי ''אני רץ ובן רגע יש לו קול אישה והיא אומרת ''אני אוהבת אותך
מה הפרוש בבקשה?
לצפיה ב-'דג=מזל .מזל באהבה אמן.'
דג=מזל .מזל באהבה אמן.
27/03/2017 | 05:33
2
לצפיה ב-'לא פיסקת ברור עם המרכאות'
לא פיסקת ברור עם המרכאות
27/03/2017 | 14:55
2
3
אז ההודעה לא ברורה. מה הדג אמר לך בשלבים השונים?

לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
28/03/2017 | 05:10
1
6
היא הדג אומרת לי אני אוהבת אותך
לצפיה ב-'כן אבל מה היא אומרת לך לפני כן?'
כן אבל מה היא אומרת לך לפני כן?
28/03/2017 | 14:57
2
גם לפני כן כתבת במשפט שהיא אומרת לך משהו ולא השלמת.

ב''ה בוקר טוב חלום1
28/03/2017 | 05:12
3
5
אני הולך לרופאת משפחה שלי דוקטור ברוש באריאל והיא באדישות מוסרת לי כרטיס זהוב וזה האישור ללכת לעשות רשיון נהיגה שלי ואני קופץ משתולל ושמח עד הגג שיש לי רשיון נהיגה

מה הפרוש בבקשה ותודה?
לצפיה ב-'רצון לקבל מגורם מוסמך אישור לרישיון .בהצלחה '
רצון לקבל מגורם מוסמך אישור לרישיון .בהצלחה
28/03/2017 | 05:23
2
2
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
28/03/2017 | 07:35
1
2
וזה יהיה בעזר ה נכון?!
לצפיה ב-'אין לי היכולת לדעת.'
אין לי היכולת לדעת.
28/03/2017 | 14:19
לצפיה ב-'יום ג בחלומות+פרטים+רקע +שרשור'
יום ג בחלומות+פרטים+רקע +שרשור
28/03/2017 | 05:24
לצפיה ב-'מוטיב חוזר בחלומות'
מוטיב חוזר בחלומות
27/03/2017 | 23:59
1
7
הרוב הגדול של החלומות שלי (כבר למעלה משנה, לא יודעת להצביע בדיוק על משך הזמן) קשורים במרדפים וב"מבוכים".
במרדפים אני רודפת אחרי מישהו או שרודפים אחרי, כל פעם יש עלילה אחרת, אבל תמיד יש תחושת אדרנלין והרפתקה ורוב הזמן אין תחושת פחד של סיוט, גם אם עלילת החלום אמורה להיות מפחידה- לדוגמה אם רודפים אחרי אנשים בחליפות, שייתכן ורוצים לפגוע בי. כלומר התחושה היא של פרץ אדרנלין ושל פרץ אנרגטי ולא של פחד.
המוטיב השני של המבוכים- הכוונה לא למבוך במשמעות הקלאסית שלו אלא לבניינים\בתים ענקיים\רחובות של עיר שאני מוצאת את עצמי מסתובבת בין מקום למקום, בלי מושג לאן אני הולכת ולאן באתי.
הרבה פעמים שני המוטיבים מתמזגים- למשל רודפים אחרי ואני בורחת בתוך מבנה ענקי עם המון חדרים, מסדרונות, דלתות וגרמי מדרגות, ואף מקום שהייתי בו לא נראה כמו שחזרתי ממנו, ממש מרגיש כמו מבנה ענקי אמיתי.
[אם זה משנה משהו- במציאות חוש הכיוון שלי על הפנים, לא יודעת מאיפה הגעתי ומאיפה באתי רוב הזמן, מתבססת תמיד על אפליקציות ניווט, לא זוכרת שמות של מקומות גאוגרפיים, מחלפים, צמתים, נכנס באוזן אחת יוצא באוזן השניה...]

מה לדעתכם זה אומר?

לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
28/03/2017 | 05:22
3
לגבי המבוכים הסברת מצויין זה משקף את הפחד מאיבוד הדרך .
לגבי המרדפים נראה שלחץ ודברים שמטרידים מניעים אותך .
בשני המקרים נראה שאת זקוקה ליציבות ,בטחון בהירות באשר לדרך כולנו זקוקים לכך אך את מרגישה שחיזוק וקביים יהיו לך לעזר רב אם כי הלחץ והצורך בכך מניעים אותך ומזרימים בך אנרגיה זה עורך סוג של אתגר.
בהצלחה רבה
לצפיה ב-'חלום1'
חלום1
26/03/2017 | 17:53
2
7
אני רואה אנשים בתוך קבר עם מיים שחורים ובן אדם שמוציאים לו את השלדה מהגוף
מה הפרוש בבקשה ותודה?
לצפיה ב-'טופי מוסרת ש: עליך לקבור את הרגשות השליליים ולעסוק בדברים '
טופי מוסרת ש: עליך לקבור את הרגשות השליליים ולעסוק בדברים
26/03/2017 | 19:11
2
האמונה.
לצפיה ב-'חלום זוועתי'
חלום זוועתי
27/03/2017 | 14:54
7
סביר שאת מרגישה רע בזמן האחרון, אולי ייאוש.

לצפיה ב-'שלום'
שלום
27/03/2017 | 14:53
1
6
הלילה חלמתי שאני שואל בטלוויזיה חידה שהמצאתי: איזה שיר בעברית נגמר במלה שמתארת מקום ואחריה מלת נימוס? אף אחד לא יודע לענות נכון ובסוף אני מגלה לאמי את התשובה: השיר הוא "באת אליי", שסופו "חוף הסליחה".

לצפיה ב-'אתה תר אחר מענה לדברים שאתה שואל את עצמך '
אתה תר אחר מענה לדברים שאתה שואל את עצמך
27/03/2017 | 21:02
1
לצפיה ב-'יום ב ברוך בחלומות'
יום ב ברוך בחלומות
27/03/2017 | 05:35
1
1
לצפיה ב-'שולחת מסר'
שולחת מסר
27/03/2017 | 06:57
2
לצפיה ב-'חלום מבלבל מאוד'
חלום מבלבל מאוד
26/03/2017 | 17:55
4
16
החלום מאוד מבלבל אותי לא זוכרת מה היה העלילה אבל בחלום ראיתי שאני מוקפת אנשים וראיתי את הפנים שלהם בוערים מזרמי חשמל כאילו הם זוהרים בבוהק של חשמל וכמעט נשרפים...
אני לא מבינה כלום ממה שהיה בחלום הזה זה היה נראה כאילו אני צופה בסרט אימה של מדע בדיוני ככה נראה לי עכשו..
התעוררתי בבהלה והלב שלי דפק בפראות לקח לי הרבה זמן להירגע ולחזור לישון עם חשש מהחלום...

לצפיה ב-'חסרים פרטים ורקע '
חסרים פרטים ורקע
26/03/2017 | 19:09
3
5
הפנים משקפות את הרגש. לפי החלום נראה שאת או אנשים שאת מכירה נפגעו בצורה זו או אחרת. את חשה את כאבם אך ללא יכולת לעזור להם.
לצפיה ב-'לא יודעת אם לתאר פרטים ורקע אולי קשור ואולי לא...'
לא יודעת אם לתאר פרטים ורקע אולי קשור ואולי לא...
26/03/2017 | 20:49
2
8
איבדתי את אמא שלי בחודש אוקטובר האחרון 2016, אני כמהה להשתחרר מהעבודה שאני נמצאת בה אבל אני מבינה שעלי ללמוד כדאי לשנות את המקום שאני נמצאת, אני עוברת עוד מעט דירה ואני ובעלי כמהים להביא עוד אח/ות אבל מצבי הבריאותי עדיין לא מאוזן ועלי להוריד במשקל אלה הדברים שיש לי לאחרונה...
לא יודעת עדיין איך זה מתקשר לחלום.
כל האנשים שראיתי הם אנשים שאני בכלל לא מכירה אותם בשום צורה ודרך... אפילו לא ראיתי את אמא שלי.. :(
לצפיה ב-'תודה על הרקע '
תודה על הרקע
26/03/2017 | 20:58
1
7
האנשים בחלום משקפים תחומים רבים בחייך שפגועים וזקוקים לתמיכה \הארה \אנרגיה וכן הלאה.
את זקוקה להארה במקומות שקשה לך ונפגעת .
בהצלחה רבה.
לצפיה ב-'אני חושבת ש'
אני חושבת ש
26/03/2017 | 21:03
7
חוץ מהעובדה שאולי אנשים רבים עשויים לסמל תחומים שונים, מוקדים שונים בחייך הדורשים את תשומת ליבך אני חושבת שחשמל בחלום זהו דימוי לאנרגיה דחוסה שבמצב חיובי מניעה לאפיקים טובים ו"מאירה" את החיים ובמצב שלילי גורמת לשריפות ופגיעות מיותרות. אני חושבת שאולי החלום מראה שאת צריכה לשחרר אנרגיה רגשית שנדחסה בך מכל מיני סיבות ואירועים ואולי כדאי לך לעבור איזשהו טיפול שיסייע לך לשחרר אותה
לצפיה ב-'חלום על תולעים בגוף '
חלום על תולעים בגוף
26/03/2017 | 09:43
1
7

היי טופי מה שלומך ?? התגעגעתי ❤️❤️
היה לי חלום ממש מוזר וקצת מדאיג הייתי רוצה את דעתך... 

בחלומי הלילה התכסיתי בשמיכה בה יש בליטות מוזרות שזזות בפתאומיות ומכווצות את השמיכה בבית אחת וזה אפילו גרם לי לתחושה אמיתית בגוף של כיווץ פתאומי וכמו צמרמורת. 
ואז גיליתי שגם לי בגוף יש את אותם בליטות מוזרות... ואז גיליתי בחלום שמדובר בתולעים שעברו מהשמיכה.
הייתי חייבת למהר כי החנויות סוגרות והיה בלגן באוטובוסים להכנס בזמן לבית מרקחת כשלא ידעתי בדיוק איפה יש...

רקע (עידכון!!) 
אני נשואה באושר ונולד לי בן מתוק מתוק ממש לפני חודשיים וחצי 
אחרי סקס לא ממש מוגן עם בעלי אנחנו חוששים שיש הריון ואין לי כרגע אפשרות לדעת בצורה מוחלטת (זה קצת מסובך אז לא אפרט כאן) אבל יש תסמינים של הריון אך לא יודעים בודאות. 
אתמול היה לי ולבעלי ויכוח כי ביקש ממני אם הריון לעשות הפלה כי מאוד צמודים ומבחינה כלכלית לא קל... אמרתי שאני לא מוכנה אבל מצד שני אני מאוד חוששת לזוגיות שלנו (בעצם לתא המשפחתי שלנו) אם יש הריון ונשאיר אותו וגם אם יש הריון ולא נשאיר אותו.....  

אני חושבת שזה בא לידי ביטוי בחלום? תגידי לי מה את חושבת... תודה מכל הלב 
לצפיה ב-'בוקר טוב. צודקת לחלוטין החלום משקף את הפחדים שלך'
בוקר טוב. צודקת לחלוטין החלום משקף את הפחדים שלך
26/03/2017 | 11:22
6
התולעת מייצגת את ההיריון האפשרי שמהווה נקודת מחלוקת בינך לבין בעלך ומכרסם בקשר ביניכם. בית מרקחת הרצון לחפש מרפא ותיקון לזוגיות.
לצפיה ב-'שבוע טוב ומבורך '
שבוע טוב ומבורך
26/03/2017 | 05:47

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תרומת זרע
אירוח בנושא תרומת זרע
נארח בפורום את ד``ר יגאל מדג`ר, אורולוג מומחה...
אירוח בנושא תרומת זרע
אירוח בנושא תרומת זרע
נארח בפורום את ד``ר יגאל מדג`ר, אורולוג מומחה...
אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

דרך המעגל- מרגלית קוטב
נשים מציירות שינוי
פורום מיסטיקה
פורום עולם המיסטיקה
אמת הנפש
אמת הנפש

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה