לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2064120,641 עוקבים אודות עסקים

פורום חלומות

ברוכים הבאים לפורום חלומות המפתח לצופן של שפת החלום, מצוי בידי החולם עצמו שפת החלום מורכבת מסמלים, שמקורם במחסן הסמלים האישי של כל אחד מאיתנו. פענוח חלום הוא חיבור בין כל הסמלים למסר אחד, המסר של החלום. מסר ששלחנו אל עצמנו בעת החלום, במצב מודעות גבוה יותר. אל תפספסו ידע על הסמלים שמופיעים בחלום שלכם משמעות החלום מסתתרת בפרטים הקטנים. הקפידו להחזיק מחברת ועט ליד המיטה ורשמו את החלום על כל פרטיו בעת שאתם מתעוררים, זהו הזמן שבו זוכרים יותר פרטים מן החלום. אתם מוזמנים לעשות עבודת פירוש עצמית. הרבה חומר נמצא כאן לרשותכם (בקישורים, במאמרים, במילון המונחים, במנוע החיפוש של הפורום ועוד...). אתם תמיד מוזמנים לשתף במסקנותיכם ואנחנו כאן נסייע ונרחיב. התובנות האישיות שלכם מחלומכם, הן הכי רלוונטיות, רק אתם מסוגלים לזהות את החיבור לחייכם. לפני כתיבת חלום בפורום אנא שימו : בפורום זה אנו מקפידים על שרשור יומי. חלומות שלא ישורשרו לשרשור היומי לא יקבלו מענה עבור כל חלום רשמו את הפרטים הבאים: גיל עיסוק מצב זוגי - נישואין/חברות כמו כן יש לפרט על היחסים עם הדמויות שמופיעות בחלום. הוסיפו: תאריך בו נחלם החלום מה חלמתם – ספרו כל מה שזכור לכם מהחלום איפה התרחש החלום אנשים שהופיעו בחלום – איך היחסים שלכם איתם מחוץ לחלום. מה הרגשתם בחלום – דאגה, פחד, שמחה, התלהבות ועוד... מוטיבים חוזרים – חיות שמופיעות, צבעים, אנשים לא מוכרים ועוד... מה לדעתכם המשמעות של החלום. הקפידו לרשום את החלום באריכות ולא בקיצור, מאחר ולכל סמל וסמל משמעות משלו וכל הסמלים ביחד בונים את הפירוש. אין שום התחייבות לפרש את חלומכם במסגרת הפורום יש להעזר בסבלנות. לעיתים פירוש של חלום אחד יכול לקחת מספר שעות. לעיתים יש מחסור במפרשים (המפרשים הם בני אדם כמוכם והפירוש בפורום הוא התנדבותי). לפעמים אף אחד לא מצליח להתחבר אל המשמעות של חלומכם. כמו כן, מילת למפרשים, על עבודתם הנאמנה, רק יכולה לתרום לאווירה הנעימה ולהמשך ה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חלומות

ברוכים הבאים לפורום חלומות המפתח לצופן של שפת החלום, מצוי בידי החולם עצמו שפת החלום מורכבת מסמלים, שמקורם במחסן הסמלים האישי של כל אחד מאיתנו. פענוח חלום הוא חיבור בין כל הסמלים למסר אחד, המסר של החלום. מסר ששלחנו אל עצמנו בעת החלום, במצב מודעות גבוה יותר. אל תפספסו ידע על הסמלים שמופיעים בחלום שלכם משמעות החלום מסתתרת בפרטים הקטנים. הקפידו להחזיק מחברת ועט ליד המיטה ורשמו את החלום על כל פרטיו בעת שאתם מתעוררים, זהו הזמן שבו זוכרים יותר פרטים מן החלום. אתם מוזמנים לעשות עבודת פירוש עצמית. הרבה חומר נמצא כאן לרשותכם (בקישורים, במאמרים, במילון המונחים, במנוע החיפוש של הפורום ועוד...). אתם תמיד מוזמנים לשתף במסקנותיכם ואנחנו כאן נסייע ונרחיב. התובנות האישיות שלכם מחלומכם, הן הכי רלוונטיות, רק אתם מסוגלים לזהות את החיבור לחייכם. לפני כתיבת חלום בפורום אנא שימו : בפורום זה אנו מקפידים על שרשור יומי. חלומות שלא ישורשרו לשרשור היומי לא יקבלו מענה עבור כל חלום רשמו את הפרטים הבאים: גיל עיסוק מצב זוגי - נישואין/חברות כמו כן יש לפרט על היחסים עם הדמויות שמופיעות בחלום. הוסיפו: תאריך בו נחלם החלום מה חלמתם – ספרו כל מה שזכור לכם מהחלום איפה התרחש החלום אנשים שהופיעו בחלום – איך היחסים שלכם איתם מחוץ לחלום. מה הרגשתם בחלום – דאגה, פחד, שמחה, התלהבות ועוד... מוטיבים חוזרים – חיות שמופיעות, צבעים, אנשים לא מוכרים ועוד... מה לדעתכם המשמעות של החלום. הקפידו לרשום את החלום באריכות ולא בקיצור, מאחר ולכל סמל וסמל משמעות משלו וכל הסמלים ביחד בונים את הפירוש. אין שום התחייבות לפרש את חלומכם במסגרת הפורום יש להעזר בסבלנות. לעיתים פירוש של חלום אחד יכול לקחת מספר שעות. לעיתים יש מחסור במפרשים (המפרשים הם בני אדם כמוכם והפירוש בפורום הוא התנדבותי). לפעמים אף אחד לא מצליח להתחבר אל המשמעות של חלומכם. כמו כן, מילת למפרשים, על עבודתם הנאמנה, רק יכולה לתרום לאווירה הנעימה ולהמשך ה
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
נא לפתוח לפני כתיבת הודעה חדשה בפורום
 בפורום זה אנו מקפידים על שרשור יומי
נא הגיבו אל ההודעה הפותחת את השרשור והמנעו מפתיחת הודעה חדשה על גבי הפורום.
 בכתיבת החלום שימו לב להוסיף:
1גיל
2. מין
3. מצב משפחתי
4. מצב תעסוקתי
5. מה עבר עליכם בתקופה האחרונה.מחשבות, תהיות, מעשים יוצאי דופן מהימים האחרונים.
6. מה יחסכם אל הדמויות אשר הופיעו בחלומכם.

הבהרה חשובה:
 אנא התייחסו לכל פירוש שהתקבל לחלומכם בעירבון מוגבל, אנו לא אנשי מקצוע ולכן תמיד הטילו ספק. 
אין מערכת הפורומים של תפוז, פורום חלומות בפרט, מנהליו וחבריו אחראים בצורה כלשהי על מעשים שנקטתם בעקבות פירוש או תגובה שקיבלתם.

הפרסום על גבי הפורום אסור!

יודע לפרש חלומות? רוצה לנהל את הפורום?
המשך >>

לצפיה ב-'שבת שלום ומבורך '
שבת שלום ומבורך
20/04/2018 | 04:00
1
3
לצפיה ב-'מקווה שתהיה שבת מנוחה נעימה'
מקווה שתהיה שבת מנוחה נעימה
20/04/2018 | 21:10
במוצאי שבת אסע לעיר לבלות.

לצפיה ב-'חלום שכזה'
חלום שכזה
19/04/2018 | 14:16
2
3
25, סטודנטית, רווקה.

חלמתי שהייתי אצל הבייביסיטר.
שאלתי משהו את התינוקת והיא אמרה כן (רק התחילה לדבר). התלהבתי בחלום והשמעתי לאמא שלה. שם התינוקת=מיה.
בחלום האמא רצתה ללכת למיון, לא זוכרת מה הסיבה. התלבטה שאבוא איתה, או שתשאיר את הילדים עם האבא או תפצל.. בסוף לא הלכתי.
שילמה לי בסוף.. אני זוכרת 150 (קן? קן משפחתי?). הכסף היה מונח על הרצפה מתחת לעגלה, הילד הגדול שלה נגע בזה. אבל הייתי צריכה לברור את השטרות.. היו שם גם מזויפים.. היו שם תלושים.. על אחד התלושים היה את שם אחת המורות שלי שאני מחזיקה ממנה (קלי דהן), קשורה לרוחניות. אבל זרקתי את התלושים, לקחתי רק את הכסף. בסוף האבא החזיר אותי.. שם אותי בצומת של כביש ראשי. ואז נזכרתי שבכלל הייתי עם אוטו, והייתי צריכה לחזור את זה, אליהם הביתה לחנייה. היה לי ממש קשה ללכת עם הרגליים, אני מנסה לרוץ אבל יוצא לי לאט. זכור לי בדרך חזרה שהייתה עלייה שהיה לי קשה לעלות.
קשור אולי למסע הרוחני? רוצה להתקדם בזה
לצפיה ב-'שלום לך '
שלום לך
20/04/2018 | 04:00
1
3
יש פה עירבוב של משפחתיות עם המסע שאת עוברת 
התינוקת מייצגת משהו שהתחלת לטפל בו וחלה בו התקדמות .המיון-צורך למיין ולערוך דברים מחדש.
הכסף כפי שציינת קן בבית יש דברים שחלקם את חשה שאינם אמיתיים או מדובר במסע שלך שאינך יודעת מה אמיתי ומה לא .
חנייה -צורך להתייצב ולהתקבע אך הדרך ארוכה וקשה.
מה נראה לך?
לצפיה ב-'תודה ענקית!'
תודה ענקית!
20/04/2018 | 12:47
לצפיה ב-'חלום2'
חלום2
19/04/2018 | 10:54
1
2
אני רואה את מני בלבן צוחק וצחי לידו וגל עם האוטו ומתחיל גל ומני רודף אחריו
מה הפרוש?
לצפיה ב-'מה שבא ממך צריך להיות לבן מני=ממני האוטו=ליזום ולהתקדם'
מה שבא ממך צריך להיות לבן מני=ממני האוטו=ליזום ולהתקדם
19/04/2018 | 11:14
1
לצפיה ב-'בה בוקר טוב חלום1'
בה בוקר טוב חלום1
19/04/2018 | 10:53
2
2
אני הולך לגן חבד לבקש עבודה ויש דלת מעץ ואני מבקש מקרן עבודה והיא מטפלת בילדים והיא עייפה ודלת העץ נסגרת
מה הפרוש?
לצפיה ב-'רצון לשינוי בעבודה?עייפות שאתה חש?עייפות מלחפש זוגיות?'
רצון לשינוי בעבודה?עייפות שאתה חש?עייפות מלחפש זוגיות?
19/04/2018 | 11:13
1
1
לצפיה ב-'כן אפשר להגיד'
כן אפשר להגיד
20/04/2018 | 00:06
לצפיה ב-'עצמאות בחלומות +פרטים +רקע '
עצמאות בחלומות +פרטים +רקע
19/04/2018 | 08:06
לצפיה ב-'חלום,'
חלום,
18/04/2018 | 07:38
4
7
היי טופי, מה שלומך?

חלמתי שהייתי בחו"ל (לא יודעת באיזו מדינה), והתמקמתי על חוף ים שקט, בלי אנשים. היה לי שם אוהל ובעצם כל התיק והדברים האישיים שלי.
האוהל היה ממוקם יחסית רחוק מהמים.
ואז פתאום הגלים התחילו להתגבר ולהגיע קרוב יותר ויותר לציוד שלי. עד שהגיע גל גדול (הגל לא היה גדול בגובה, הוא היה נמוך, אבל באורך שלו, עד לאן שהוא הגיע זה היה גדול) עד לאוהל שלי עם הציוד ושטף והרס הכל. המים עלו גם מעל האוהל. אני ישר ברחתי והתרחקתי. ממש פחדתי, לא ידעתי מה לעשות מכיוון שאני בארץ זרה, וכל הציוד שלי נשטף, כולל הארנק עם הכסף והדרכון, האשראי.. כל הדברים שלי. המשכתי ללכת במקום השומם הזה. היה רק חול וים במקום הזה. עד שפתאום אני רואה טנדר עם אמריקאים, ודיברתי איתם וסיפרתי להם מה קרה. הם לא היו הכי מתים לעזור לי ולקחת אותי לאנשהו, אבל הם בסוף עשו את זה כי ממש ביקשתי. בראש שלי חשבתי על זה שאני אזמין דרך טלפון כלשהו כרטיס טיסה חזרה  לישראל עם אשראי טלפוני ושיהיה בסדר.
למרות שהייתי ממש נסערת בחלום.

החלון נשמע לא טוב האמת.
תודה רבה!
לצפיה ב-'עוד חלום קצרצר'
עוד חלום קצרצר
18/04/2018 | 07:49
1
2
נזכרתי בעוד חלום.
חלמתי שהתחילה מלחמה כאן. 
מחבלים עשו פיגוע ממש קשה, והחליטו בגלל הפיגוע להיכנס לעזה ולהתחיל מלחמה.
ראיתי בחלום את כל הטנקים, והכלי רכב הצבאיים שנוסעים אל הגבול.

תודה.
לצפיה ב-'אנו נמצאים בתקופה מתוחה סביר שאת חוששת או שאת נמצאת במלחמה '
אנו נמצאים בתקופה מתוחה סביר שאת חוששת או שאת נמצאת במלחמה
18/04/2018 | 13:06
3
פנימית ,לבטים ,היסוסים וכן הלאה .
לצפיה ב-'שלום לך ספיר '
שלום לך ספיר
18/04/2018 | 13:04
1
2
המיקום שלך בחלום =צורך בשלווה ,להיות לבד על מנת לחשוב .
הגלים =סערת רגשות .מבחינה רגשית את חשה בלבול אץ לא ממש יודעת מה מקומך 
את זקוקה לסיוע אך לא ממש נענת לכך .סוף החלום מראה שלמרות הכל עלייך לשקול מה כדאי לעשות מבלי להעזר באחרים כי הם די מאכזבים.

לצפיה ב-'טופי,'
טופי,
18/04/2018 | 17:05
2
בהחלט החלום מתקשר לאכזבה. ההורים שלי אכזבו אותי מאוד לאחרונה וקשה לי להבין איך אני מסתדרת בלי חוסר העזרה שלהם. בהחלט צדקת.

לגבי החלום עם המלחמה, אולי זה מלחמה עם עצמי אם להמשיך לעשות את מה שאני עושה או לוותר כי לפעמין אני חושבת שאולי מה שאני לא עושה לי מתאים לי.

נקווה לטוב.
תודה!
לצפיה ב-'יום הזיכרון לחללי צהל ופעולות האיבה'
יום הזיכרון לחללי צהל ופעולות האיבה
18/04/2018 | 06:16
1
1
לצפיה ב-'עצוב שאנשים מתו'
עצוב שאנשים מתו
18/04/2018 | 15:18
4
חיי אדם הם הדבר הכי חשוב בעולם. יפה ונעלה מצדם שהקריבו את חייהם כדי להגן על המדינה ועל שלומנו, אבל גם עצוב. נקווה שלא יהיו עוד מלחמות.

לצפיה ב-'שלום'
שלום
18/04/2018 | 15:15
1
8
הלילה חלמתי שאני יושב בחדר ורואה טלוויזיה ואני מגלה שכשאני נושף על הטלוויזיה התמונה נהיית ברורה יותר, ויש כמה ילדים בחדר שמציקים לי ומישהי עוזרת לי להיפטר מהם.

לצפיה ב-'רצון להבין טוב יותר ,רצון לזוגיות שתסלק גורמים מפריעים '
רצון להבין טוב יותר ,רצון לזוגיות שתסלק גורמים מפריעים
19/04/2018 | 08:05
1
לצפיה ב-'כל מיני חלומות.. אולי יש מסר?'
כל מיני חלומות.. אולי יש מסר?
18/04/2018 | 10:17
2
10
25, סטודנטית, רווקה.
|טופי סליחה אם ארוך.. תתייחסי רק למה שמשמעותי, חלומות מוזרים..|

אחותי עשתה לי משהו בשיער, נראה לי החלקה. לפני זה ניקתה לי את הראש. אמרתי לה שאני באמת צריכה לחפוף (במציאות ניסיתי לחקור אותה על העבר, לילדות שלי, לא כ"כ זורמת. אנחנו לא מסכימות בדעות שלנו, היא הגדולה אך החשיבה שלה מאוד שטחית. גם הרוחניות בעיניה לא אמיתית)

עוד חלום: היה ערב עצמאות, אני ועוד חברה ישבנו עם חבורת בנים והשתכרנו, גם עישנתי סמים. (במציאות נגד)
הלכתי ברחוב והתלהבתי מהרגשת הסטלה. סיפרתי להם שניסיתי לרוץ מהר אבל לא הצלחתי, בגלל הסטלה. (מנסה.. מכורה לרוחניות וזה מפריע להתקדם בלימודים? יכולה לקרוא על זה שעות, אכן מספיקה פחות בלימודים אבל לא מוותרת לעצמי)
בהמשך אני ועוד מישהו שרנו יחד. הייתה כמו טלפתיה, הוא אהב את השירים ששרתי, זכור לי שיר ספציפי בשם "עוד נשימה". (צריכה לנשום?)

עוד חלום, על חיפושים: זכור לי שאני גם הולכת בבניין משרדים מחפשת עבודה. פגשתי שם מישהי שסיפרה עליי דברים טובים, ראתה אותי מהחלון ואמרה חבל שהיא לא נכנסת.. לא רציתי להיכנס כי במציאות היא ממורמרת בעבודה שלה, רציתי משהו טוב. בחלום היה אור יום. (במציאות באמת צריכה לחפש. נשארו כמה חודשים לתואר..)

עוד חיפוש, היה לילה: אין לי מושג מה חיפשתי, אולי משהו שקשור ליציאה, בילוי..חברה (לירז) ועוד חבר שלה הלכו לאותו מקום אז עזרו. הייתה שם חיה שכל הזמן הפריעה לנו לצאת מאיזה מבנה (לא מכירה את החיה הזו). אמרתי לחבר של חברה (הדר שמו) שהוא צריך לחסום את החיה, לתת לשתינו לצאת, ואז לצאת בעצמו במהירות. ואז הופיעו 2 ידידים אמרו שאני חכמה. אמרתי רק שאני רוצה. (כי בתיכון לא עניין אותי לימודים) זוכרת שאמרתי לאחד מהם שנהייתה לו כרס. (שמם: אביב,אור).

שוב שיחקנו כדורגל בגן, הקבוצה שלי ניצחה. היינו 2 על 2 (שחקנים), אני זוכרת שאנחנו היינו יחפים והם לא. נצחנו 4-2. הייתי ממש טובה במשחק.
תודה מראש :)
לצפיה ב-'ניזכרתי בעוד משהו:'
ניזכרתי בעוד משהו:
18/04/2018 | 10:49
2
גם חיפשתי דירה. הגעתי לאחת ממש יפה, אבל אמרתי שזה לא מתאים לי כי האנרגיה לא נעימה שם.
לצפיה ב-'בכל חלום שזוכרים יש מסר רק צריך להבינו .'
בכל חלום שזוכרים יש מסר רק צריך להבינו .
18/04/2018 | 13:18
1
את צריכה "לנקות"את הראש ויש דברים שקרו שעלייך "להחליקם".
גם בחלום על חיפוש הדירה וכל הנצחונות בחלומות =ניצחון העצמאות האישית שלך .
ההתמכרות שציינת +שוב "לזרום"לתת לדברים לקרות ללא שליטה שזה מתקשר להחלקה ולניקוי הראש .
המישהו לדעתי קשור לזוגיות צורך בהתאמה בשמחה משופתפ מישהו שיכול לעזור לך לזרום .עוד נשימה -מסכימה איתך+להמתין בסבלנות עוד מעט דברים יתבהרו ויסתדרו.
את צריכה לצאת ממצב כלשהו ולהיכנס למצב אחר .לירז -בתחום הרוחני גילוי של דברים .
החיה =גורם שמפריע בחייך .הדר=ה+דר [גר}יש דברים שקיים בחייך שמפריעים ועלייך לחפש מוצא שני החלומות מראים שאנשים מעריכים את היכולות שלך ויש לך האפשרות לצאת ממצבים בהם יש גורם מפריע.
לצפיה ב-'חלום3'
חלום3
18/04/2018 | 05:26
1
2
אני באונייה לחול בורח מהארץ וצחי מבית חבד מסתכל בדאגה ומגישים לי בשר עסיסי עגול עם שומן כבש עליו
מה הפרוש
?
לצפיה ב-'אתה רוצה לברוח מהמציאות ולהרגיש משהו טוב יותר'
אתה רוצה לברוח מהמציאות ולהרגיש משהו טוב יותר
18/04/2018 | 06:14
1
לצפיה ב-'חלום2'
חלום2
18/04/2018 | 05:24
1
2
אבא ומיכאל יושבים על ספה ואבא שם יד על אחי והוא זוהר פתאם כולו נוצץ
מה הפרוש?
לצפיה ב-'זקוק לתמיכה מאביך '
זקוק לתמיכה מאביך
18/04/2018 | 06:12
1
לצפיה ב-'חלק2'
חלק2
18/04/2018 | 05:22
1
2
ואני רואה את אלי אומר אני משלם לירון יותר מדיי מספיק
מה הפרוש?
לצפיה ב-'אתה רוצה לשלם כמה שצריך'
אתה רוצה לשלם כמה שצריך
18/04/2018 | 06:11
1
לצפיה ב-'בה בוקר טוב חלום1'
בה בוקר טוב חלום1
18/04/2018 | 05:17
1
1
אני עם ירון ואלי עבודי ואלי לא מפסיק להתלוננן ובא המטפל ומציע לו  דרך טובה יותר לטפל בזה והוא ממשיך להתלונן אך מחייך ומסכים
מה הפרוש?
לצפיה ב-'גם אתה רוצה דרך טיפול טובה יותר '
גם אתה רוצה דרך טיפול טובה יותר
18/04/2018 | 06:09
1
לצפיה ב-'יום ג גדול בחלומות '
יום ג גדול בחלומות
17/04/2018 | 06:05
1
לצפיה ב-'שריפה בחלום'
שריפה בחלום
16/04/2018 | 10:41
3
5
25, סטודנטית, רווקה.
חלמתי שהייתי באיזה מבנה, מקום שאני לא מכירה. מחוץ למבנה הייתה שריפה. זכור לי שאספתי מהר את הלימודים, היו שם גם דפים של אחיינית שלי (במציאות אומרים שהיא בול כמוני), סתם דפים שלה. אספתי הכל מהררררר, שלה היה קצת פחות חשוב, הכי חשוב הלימודים, ויצאתי החוצה כדי שלא יישרפו לי. אני חושבת שהיית בנופש, בחדר לבד. (במציאות מפחדת לעזוב את הבית, אבל מאוד רוצה בעוד כמה חודשים)
​זכור לי שבחוץ היו עוד 2 חברות שלי ישנות, מהילדות.. (כבר לא בקשר). עלינו על מתקן, הייתי צריכה למצוא מקום עליו, אחרי שמצאתי, שיחקנו..

בחלום אחר הייתי בעבודה שלי, בגן. הילדים ואני שיחקנו כדורגל, היו המון ילדים, בנים ובנות. היה גם ילד אחד יהיר, שלא נתתי לו לנצח.

​אולי מסרים מהילדה הפנימית? תודה מראש :)
לצפיה ב-'שלום לך יקירה '
שלום לך יקירה
16/04/2018 | 15:08
2
3
שריפה =דברים "בוערים ",דחופים שעלייך לטפל בהם .הדברים של האחיינית =דברים פחות דחו]פים.כל עוד לא תסיימי את המטלות לא תוכלי לנפוש ולהתאורר.
שמות החברות מהותי גם בקטע הזה נראה שקודם עלייך לבצע מספר דברים כגון מציאת מקום קבוע ולאחר מכן להרשות לעצמך לנפוש ,להנות ,להתאורר.
בחלום השני :אם היית נוהגת לשחק כדורגל או שאת נוהגת לשחק כדורגל עם הילדים הרי שמדובר במסרים מהילדות הפנימית שקוראים לך לשמור על צניעות אם אינך נוהגת לשחק הרי שהחלום מתייחס למשחק שעלייך להגיע לשער לפתח של משהו חדש וולהציב לעצמך 10 מטרות קטנות בינהם כאמור צניעות .
מה נראה לך?
לצפיה ב-'תודה טופי'
תודה טופי
16/04/2018 | 22:12
1
3
שמותיהן: ליהי, שרית..
נוהגת לשחק עם הילדים.. צניעות לגבי מה? לא ככ הבנתי איך זה קשור לילדות
לצפיה ב-'המשך תגובה '
המשך תגובה
17/04/2018 | 06:04
2
לי היא שרית מלשון שררה שליטה את צריכה לשלוט במה שיש לך ולא כמוהן לישון .
לגבי המשחק הילד שהיה יהיר ניצחת אותו כלומר את צריכה לנצח את היהירות שבך לכן רשמתי שאת צריכה להיות צנועה לא להתגאות ולהתפאר במה שיש אלא לשמור ולשלוט בעצמך .
לצפיה ב-'בה שלום חלום1'
בה שלום חלום1
16/04/2018 | 06:51
5
3
אור בחוץ ואני ודניאלה מתנשקים ושנינו שחורים לגמרי והיא מחייכת מרוצה עם לבבות והיא מביאה שוקולד לבבות
מה הפרוש?
לצפיה ב-'רצון למגע ולאהבה אך זה אסור ולכן אתם שחורים .'
רצון למגע ולאהבה אך זה אסור ולכן אתם שחורים .
16/04/2018 | 19:00
4
2
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
17/04/2018 | 02:33
1
3
אסור מאיזו בחינה מבחינתה או בחינת משפחתה?
לצפיה ב-'דתית -יש לשמור נגיעה לא???'
דתית -יש לשמור נגיעה לא???
17/04/2018 | 05:58
1
לצפיה ב-'בה שלום'
בה שלום
17/04/2018 | 02:35
1
2
היא רוצה שתהיי  לה אהבה איתי?
לצפיה ב-'אתה חלמת זה הרצון שלך .אין לי היכולת לדעת מה היא חושבת '
אתה חלמת זה הרצון שלך .אין לי היכולת לדעת מה היא חושבת
17/04/2018 | 06:00
לצפיה ב-'יום ב ברוך לכולם '
יום ב ברוך לכולם
16/04/2018 | 05:50
לצפיה ב-'שבוע טוב ומבורך '
שבוע טוב ומבורך
15/04/2018 | 05:38
1
3
לצפיה ב-'מקווה שיהיה שבוע מהנה ושמח'
מקווה שיהיה שבוע מהנה ושמח
15/04/2018 | 19:23
2
וחלומות יפים לכולנו.
לצפיה ב-'ירקות בחלום'
ירקות בחלום
15/04/2018 | 10:19
1
5
25, סטודנטית, רווקה.
חלמתי שהיינו אצל אחותי. הייתי עם בעלה בחדר השינה שלהם, סתם דיברנו (אנחנו בקשר טוב) מעל המיטה שלהם היה חלון (במציאות אין) המשקיף ישר לבית של ההורים שלו. אחותי ישבה שם, שאלה אותי אם אני רעבה. אמרתי שכן, אז היא הציעה לי לבוא לאכול. גיסתה ענתה שאין מספיק. אז אחותי הציעה לי לאכול ירקות מהמקרר שלהם.

חלום 2: לא זוכרת מי, אבל ישבתי עם מישהי, שתינו לבשנו הכל שחור עם ג'קט ג'ינס. אמרתי לה "תראי שתינו לבושות אותו דבר" ופירטתי מה לבשנו.

אין לי רקע לשייך לזה.. אבל אני רואה שביומיים האחרונים אחותי מופיעה לי בחלומות.. אני ניזכרת ששאלתי אותה כמה שאלות על העבר, מהילדות שלי, מחפשת תשובות.
*לילה קודם חלמתי שהיא בהיריון.

תודה מראש.

לצפיה ב-'שלום לך יקירה'
שלום לך יקירה
15/04/2018 | 17:01
4
החלון=חלון הזדמנויות .אכילת הירקות =צורך להכיל ,צורך להפריח משהו רדום [מקרר]
כדי לנצל הזדמנויות חדשות כדאי להעיר מחדש דברים "שהתקררו"
הלבוש התואם ="אותו ראש"כדאי להראות רשמי על מנת להציג רושם כלשהו.

לצפיה ב-'שלום'
שלום
14/04/2018 | 20:53
3
5
בזמן האחרון נתקלתי בשני אנשים ביישוב שלי שמתקשים בזמן האחרון ליישר אחת מאצבעות היד. אני מתעצל הרבה ללכת לחדר כושר וגם לא קם בבקרים כי אני עייף. הלילה חלמתי שאני ועוד מישהו ממשפחתי מקבלים את התופעה ביד, ואני אומר להם שאולי זו מגיפה. אחר כך חלמתי שאני מתאמן בחדר כושר במשך שעות, בהתחלה שעה אחר כך שעתיים אחר כך שלוש, ואז אני מחליט לעשות יותר ספורט, לאכול ירקות ולחיות בריא ונכון.

לצפיה ב-'החלום קורא לך להיות יותר מעשי [יד]ולפעול למען עצמך '
החלום קורא לך להיות יותר מעשי [יד]ולפעול למען עצמך
15/04/2018 | 05:37
2
5
לצפיה ב-'תודה ועוד חלום'
תודה ועוד חלום
15/04/2018 | 14:55
1
4
הלילה חלמתי שאני בונה לעצמי משחק על החול בחצר שבו אני מציג כאילו אני נלחם עם אויבים. אחר כך שוטרים באים להרוס את המשחק, ואני מתפלא למה באו שוטרים כי זה הרי רק משחק ולא אמתי. אז הם מראים את הסיבה לכך שבאו ומוציאים מחורים באדמה בתוך המשחק סכינים אמתיים שתקעתי בשבילו. הם מחייכים אלי בחיבה ואומרים שזה בסדר ושבפעם הבאה אוכל לבנות משחק בלי סכינים אמתיים, אבל אימא שלי אומרת מה פתאום ושזה לא טוב גם בלי סכינים אמתיים.
לצפיה ב-'שלום לך '
שלום לך
15/04/2018 | 16:54
3
החיים הם משחק .קשה לך לקבוע מהו הגבול הדק בין משחק למציאות .מה אמיתי וראוי לבין מה לא .
הסכינים=צורך לחתוך דברים ולא להשאירם כמשחק.
משטרה =צורך במישהו סמכותי שיכריע.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום טיפול CBT
פורום טיפולי CBT
היבטים- פסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית
מרפאת היבטים
תטא הילינג -רונית בנגו
טיפול בתטא הילינג

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה