לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2131821,318 עוקבים אודות עסקים

פורום חלומות

ברוכים הבאים לפורום חלומות המפתח לצופן של שפת החלום, מצוי בידי החולם עצמו שפת החלום מורכבת מסמלים, שמקורם במחסן הסמלים האישי של כל אחד מאיתנו. פענוח חלום הוא חיבור בין כל הסמלים למסר אחד, המסר של החלום. מסר ששלחנו אל עצמנו בעת החלום, במצב מודעות גבוה יותר. אל תפספסו ידע על הסמלים שמופיעים בחלום שלכם משמעות החלום מסתתרת בפרטים הקטנים. הקפידו להחזיק מחברת ועט ליד המיטה ורשמו את החלום על כל פרטיו בעת שאתם מתעוררים, זהו הזמן שבו זוכרים יותר פרטים מן החלום. אתם מוזמנים לעשות עבודת פירוש עצמית. הרבה חומר נמצא כאן לרשותכם (בקישורים, במאמרים, במילון המונחים, במנוע החיפוש של הפורום ועוד...). אתם תמיד מוזמנים לשתף במסקנותיכם ואנחנו כאן נסייע ונרחיב. התובנות האישיות שלכם מחלומכם, הן הכי רלוונטיות, רק אתם מסוגלים לזהות את החיבור לחייכם. לפני כתיבת חלום בפורום אנא שימו : בפורום זה אנו מקפידים על שרשור יומי. חלומות שלא ישורשרו לשרשור היומי לא יקבלו מענה עבור כל חלום רשמו את הפרטים הבאים: גיל עיסוק מצב זוגי - נישואין/חברות כמו כן יש לפרט על היחסים עם הדמויות שמופיעות בחלום. הוסיפו: תאריך בו נחלם החלום מה חלמתם – ספרו כל מה שזכור לכם מהחלום איפה התרחש החלום אנשים שהופיעו בחלום – איך היחסים שלכם איתם מחוץ לחלום. מה הרגשתם בחלום – דאגה, פחד, שמחה, התלהבות ועוד... מוטיבים חוזרים – חיות שמופיעות, צבעים, אנשים לא מוכרים ועוד... מה לדעתכם המשמעות של החלום. הקפידו לרשום את החלום באריכות ולא בקיצור, מאחר ולכל סמל וסמל משמעות משלו וכל הסמלים ביחד בונים את הפירוש. אין שום התחייבות לפרש את חלומכם במסגרת הפורום יש להעזר בסבלנות. לעיתים פירוש של חלום אחד יכול לקחת מספר שעות. לעיתים יש מחסור במפרשים (המפרשים הם בני אדם כמוכם והפירוש בפורום הוא התנדבותי). לפעמים אף אחד לא מצליח להתחבר אל המשמעות של חלומכם. כמו כן, מילת למפרשים, על עבודתם הנאמנה, רק יכולה לתרום לאווירה הנעימה ולהמשך ה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חלומות

ברוכים הבאים לפורום חלומות המפתח לצופן של שפת החלום, מצוי בידי החולם עצמו שפת החלום מורכבת מסמלים, שמקורם במחסן הסמלים האישי של כל אחד מאיתנו. פענוח חלום הוא חיבור בין כל הסמלים למסר אחד, המסר של החלום. מסר ששלחנו אל עצמנו בעת החלום, במצב מודעות גבוה יותר. אל תפספסו ידע על הסמלים שמופיעים בחלום שלכם משמעות החלום מסתתרת בפרטים הקטנים. הקפידו להחזיק מחברת ועט ליד המיטה ורשמו את החלום על כל פרטיו בעת שאתם מתעוררים, זהו הזמן שבו זוכרים יותר פרטים מן החלום. אתם מוזמנים לעשות עבודת פירוש עצמית. הרבה חומר נמצא כאן לרשותכם (בקישורים, במאמרים, במילון המונחים, במנוע החיפוש של הפורום ועוד...). אתם תמיד מוזמנים לשתף במסקנותיכם ואנחנו כאן נסייע ונרחיב. התובנות האישיות שלכם מחלומכם, הן הכי רלוונטיות, רק אתם מסוגלים לזהות את החיבור לחייכם. לפני כתיבת חלום בפורום אנא שימו : בפורום זה אנו מקפידים על שרשור יומי. חלומות שלא ישורשרו לשרשור היומי לא יקבלו מענה עבור כל חלום רשמו את הפרטים הבאים: גיל עיסוק מצב זוגי - נישואין/חברות כמו כן יש לפרט על היחסים עם הדמויות שמופיעות בחלום. הוסיפו: תאריך בו נחלם החלום מה חלמתם – ספרו כל מה שזכור לכם מהחלום איפה התרחש החלום אנשים שהופיעו בחלום – איך היחסים שלכם איתם מחוץ לחלום. מה הרגשתם בחלום – דאגה, פחד, שמחה, התלהבות ועוד... מוטיבים חוזרים – חיות שמופיעות, צבעים, אנשים לא מוכרים ועוד... מה לדעתכם המשמעות של החלום. הקפידו לרשום את החלום באריכות ולא בקיצור, מאחר ולכל סמל וסמל משמעות משלו וכל הסמלים ביחד בונים את הפירוש. אין שום התחייבות לפרש את חלומכם במסגרת הפורום יש להעזר בסבלנות. לעיתים פירוש של חלום אחד יכול לקחת מספר שעות. לעיתים יש מחסור במפרשים (המפרשים הם בני אדם כמוכם והפירוש בפורום הוא התנדבותי). לפעמים אף אחד לא מצליח להתחבר אל המשמעות של חלומכם. כמו כן, מילת למפרשים, על עבודתם הנאמנה, רק יכולה לתרום לאווירה הנעימה ולהמשך ה
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
נא לפתוח לפני כתיבת הודעה חדשה בפורום
 בפורום זה אנו מקפידים על שרשור יומי
נא הגיבו אל ההודעה הפותחת את השרשור והמנעו מפתיחת הודעה חדשה על גבי הפורום.
 בכתיבת החלום שימו לב להוסיף:
1גיל
2. מין
3. מצב משפחתי
4. מצב תעסוקתי
5. מה עבר עליכם בתקופה האחרונה.מחשבות, תהיות, מעשים יוצאי דופן מהימים האחרונים.
6. מה יחסכם אל הדמויות אשר הופיעו בחלומכם.

הבהרה חשובה:
 אנא התייחסו לכל פירוש שהתקבל לחלומכם בעירבון מוגבל, אנו לא אנשי מקצוע ולכן תמיד הטילו ספק. 
אין מערכת הפורומים של תפוז, פורום חלומות בפרט, מנהליו וחבריו אחראים בצורה כלשהי על מעשים שנקטתם בעקבות פירוש או תגובה שקיבלתם.

הפרסום על גבי הפורום אסור!

יודע לפרש חלומות? רוצה לנהל את הפורום?
המשך >>

לצפיה ב-'היייי'
היייי
23/02/2019 | 19:22
1
שבוע טוב!
חלמתי שאני הולכת להיות בקהל בארוויזיון. הגעתי לשם כנראה מוקדם אז היה ריק. זה היה במקום פתוח (לא מקורה) ופיזרו מלאא כיסאות מפלסטיק וסידרו אותם. אני התיישבתי יחד עם חברה (שאני לא בקשר איתה, קוראים לה שני). התיישבנו בצד. היתה שורה אחת של כיסאות שלא היו מלפניה או מאחוריה עוד כיסאות ושם החלטנו להתיישב. בינתיים אני מסתכלת על כל המקום ומגחכת לי שהארווזיון נראה מעפן אצלנו. ואז פתאום התחילו השירים לרוץ הקשבתי לאחד או שניים ואז נרדמתי וקמתי לקראת סוף השירים. כשקמתי עברתי לכיסא לידי משמאל והתבאסתי שלא שמעתי את שאר השירים.. ואז פתאום הגיע הסוף בלי ששמעתי מי ניצח. אז בדקתי באינטרנט מי ניצח וזו הייתה מדינה מומצאת כנראה מהתת מודע שלי. אני פשוט לא זוכרת תשם. אבל היה לה דגל בצבע אדום ולבן. מזכיר את נרווגיה.

חח חלום מוזר.

אצלי באופן כללי בסדר, עשיתי את הצעד הנכון כשנפרדתי ממנו ואני שלמה מאוד.

לילה טוב!
לצפיה ב-'ב''ה שבוע טוב'
ב''ה שבוע טוב
23/02/2019 | 18:53
אני ואמא מפחדים בשני חלומות דומים אמא בלבן ואני מפחד שערבי יתקוף אותי עם סכין וזה כמעט מוחשי אבל בסוף לא

2 אני בתוך מקווה מיים אפורים ואני יוצא מדלת ברזל לכיוון האור והרבי מטבע במיים ואומר בכל דרך שתעשה אעזור לך להצליח בהכל
מה הפרוש?
לצפיה ב-'ב''ה בוקר טוב'
ב''ה בוקר טוב
22/02/2019 | 09:49
1
2
1 אני עובד עם גיל מור ואחיו תומר בניקוי בריכות ואני מוצאים לכלוכים ואני לא כזה מסוגל לעבוד ואני מוצא משהו שחור בברכה ובזמן שאנו בארוחת ערב מישהו מעונב לוקח אותי לחנות דיסקים בת''א וטופח על שני כתפיי

2 אני רצה לניתוח והיא עוצמת עיניים בזמן הניתוח  והיא עוברת את הניתוח בהצלחה

3מנדי ואבא של יהונתן מדברים על מוזיקאי והם בבית חב''ד והם שמחים
מה הפרוש?
לצפיה ב-'צורך לנקות מה שמפריע ,לנתח מה שרואים ושמחה נחוצה .'
צורך לנקות מה שמפריע ,לנתח מה שרואים ושמחה נחוצה .
23/02/2019 | 17:12
1
לצפיה ב-'שבת שלום ומבורך'
שבת שלום ומבורך
22/02/2019 | 01:01
לצפיה ב-'ב''ה בוקר טוב'
ב''ה בוקר טוב
21/02/2019 | 10:58
1
6
אני שומע את אבא רב עם אמא וממש רב איתה ואמא ממש צועקת אין לי כח כבר אין לי ואני מרים את העגלה מהסופר ורוצה לזרוק עליו את העגלה

2 אני רואה את שרה פלד מצאלים אומרת לי מה נשמע איך אתה ואני מכוון בחורה מאשדוד איך להגיע לב''ש  ואני בעצמי לא יודע איך להגיע
מה הפרוש?
לצפיה ב-'קשה עם מריבות ,צורך בכיוון ,בהכוונה ,רצון לתשומת לב'
קשה עם מריבות ,צורך בכיוון ,בהכוונה ,רצון לתשומת לב
21/02/2019 | 16:20
3
לצפיה ב-'בשבוע האחרון אני חולמת חלומות ארוכים עם הרבה התרחשויות '
בשבוע האחרון אני חולמת חלומות ארוכים עם הרבה התרחשויות
20/02/2019 | 20:43
1
13
חלמתי שאני במקום מוזר עם הרבה פרטים בבניין ודלתות ומזדרונות וכניסות.. אני מנסה לצאת משם להגיע לבית אחרי מספר נסיונות. ופגשתי שם הרבה אנשים עם הרבה התרחשויות. אחת ההתרחשויות היא שנפגשתי עם מישהו שאני אוהבת הופיע בחלום עם רכב אחר כאשר בחיים האמיתיים יש לו רכב לבן גדול ויפה ובחלום רכב קטן ושחור. ואז מופיעה אשתו ואני בכעס גיליתי לה שהוא נפגש איתי מדי פעם, (גיליתי לה כי בחיים האמיתיים הוא פחות ניפגש איתי בתקופה האחרונה ואני כועסת עליו), אשתו התחילה לבכות וקטעה לי שרשרת ששמתי בצוואר כי הניחה שהוא הביא לי את השרשרת. 
אחרי זה רציתי לברוח ממנו כי גיליתי לאשתו וזה בעייתי, ואז אני רואה שיש מרחק  של מרחב ירוק לבית שלי שאני צריכה לעבור כדי להגיע הביתה, כאשר חשבתי שהבית שלי מאוד קרוב לשם. פתאום אני על קרחונים ענקיים ואוקיינוס שאני צריכה לעבור כדי להגיע הביתה (בחיים האמיתיים אני לא יודעת לשחות ויש לי פוביה ממים). עברתי את האוקיינוס והקרחונים בשחייה עם הרבה חיות בים וכרישים שלא הזיקו לנו. היו עוד כמה אנשים שגם שוחים ואני נעזרתי בהם לעבור את האוקיינוס, שהם לא קשורים להתרחשות לפני כן עם הבחור האהוב.
לצפיה ב-'שלום לך '
שלום לך
21/02/2019 | 05:17
7
חלומות שיש בהם הרבה פרטים מראים שאת אדם שמביט בפרטים הקטנים ובוחן לעומק כל דבר .
החלום מראה שיש בך מאבק פנימי באשר לבחור .החלום ממש משקף את המציאות :כעס,אהבה,התלבטות 
לדוגמה הרכב קטן ושמור כי זה משהו שעושה בך חור שחור .
עפי שציינת יש בך כעס .השרשרת הקרועה -רצון לקרוע טת הקשר .סאף החלום מאוד משמעותי את מוצפת רגשית ובשל הרגשות והאהבה הקיימים בך את צולחת כרישים כלומר אתגרים.
בהצלחה רבה לך.
לצפיה ב-'ב''ה בוקר טוב'
ב''ה בוקר טוב
20/02/2019 | 10:59
1
5
אני מדבר עם אלין פימה לפני שאני יורד ברכבת הרים למטב אני שולח לה את הכסף והירדה התלולה הופכת בטוחה יותר ויותר

2 אני רואה אישה שמנקה הכל שיהיה לי נחמד ואני בבית שוכב על ספה מאובקת
מה הפרוש?
לצפיה ב-'אתה כרגע בירידה .עליך לשמור על עצמך על ניקיון ובטחון'
אתה כרגע בירידה .עליך לשמור על עצמך על ניקיון ובטחון
20/02/2019 | 16:51
5
לצפיה ב-'יום ד דבש לכולם'
יום ד דבש לכולם
20/02/2019 | 05:37
לצפיה ב-'חלום על סבא וסבתא ז"ל'
חלום על סבא וסבתא ז"ל
19/02/2019 | 13:03
1
3
חלום שחברה שלי חלמה
רקע
היא נפרדה מבן זוגה, הוא רוצה לחזור ,היא לא מהססת  מהסיבות שבו נפרדו שלא יהיה לה טוב איתו.
החלום
היא חוזרת מהעבודה הביתה היא רואה את סבא וסבתא שלה ז"ל  לבושים יפה ואומרים לה מה
את עושה את מתחתנת היום תתלבשי מהר , היא מתלבשת שמלה לבנה, אמא שלה מגיעה גם
וכולם הולכים לאולם חתונות,  ויש חתן, והם מתחתנים  ושמחים
תודה
לצפיה ב-'הנפטרים איתה ומבשרים לה כניסה לקשר מחייב חדש .'
הנפטרים איתה ומבשרים לה כניסה לקשר מחייב חדש .
20/02/2019 | 05:36
1
לצפיה ב-'ב''ה בוקר טוב'
ב''ה בוקר טוב
19/02/2019 | 11:29
1
2
1 אני חולם שרודף אחרי מישהו עם סכין והאיש סגול והוא בסוף לא רודך אחרי והוא נכנס בדלת אחרת

2 אני רואה אישה עם קערת חלב מגישה לי עם גדנים והיא מתכופפת אליי ושמחה וזה על שולחן לבן

3 אני רואה מצנם ומזלג חד קופץ מתוכו וסכין חדה שחורה על הרצפה והלהב לא מכוון נגדי
מה הפרוש?
לצפיה ב-'סכין =פחד מדברים קשים ומטרידים .רצון לאישה אוהבת ודואגת'
סכין =פחד מדברים קשים ומטרידים .רצון לאישה אוהבת ודואגת
20/02/2019 | 05:35
2
לצפיה ב-'ב''ה לילה טוב'
ב''ה לילה טוב
19/02/2019 | 06:40
1
3
אני רואה את רביד חברי  עושה כל מיני שטיות ועושה עוגות מאפים והוא ליד מייה אחותו והוא משתולל ומפיל ומציק
מה הפרוש?
לצפיה ב-'להתרחק משטויות ולעשות דברים טובים [עוגות =דברים טובים]'
להתרחק משטויות ולעשות דברים טובים [עוגות =דברים טובים]
20/02/2019 | 05:33
1
לצפיה ב-'ב''ה לילה טוב'
ב''ה לילה טוב
18/02/2019 | 20:34
2
5
אני הולך ליד בית קפה ורואה את תמר מרמי לוי שהלשינה עליי שהפרחתי לה נשיקה וכמעט הארוס שלה הרג אותי סובלת מבעלה מאד מהדיבור ומהמכות שלו כלפייה ומסתכלת עליי במבט של אני מצטערת תסלח לי ואני בורח כמו מאש ממנה
מה הפרוש?
לצפיה ב-'למרות הרצון לאהבה ותשומת לב עליך להיזהר פן תיפגע ותפגע בבעלה'
למרות הרצון לאהבה ותשומת לב עליך להיזהר פן תיפגע ותפגע בבעלה
19/02/2019 | 05:19
1
4
לצפיה ב-'ב''ה תגובה'
ב''ה תגובה
19/02/2019 | 06:38
אבל היא רוצה שאני אסלח לה על זה שכמעט גרמו לי נזק בגללה?
לצפיה ב-'יום ג בחלומות '
יום ג בחלומות
19/02/2019 | 05:20
לצפיה ב-'ב''ה בוקר טוב'
ב''ה בוקר טוב
18/02/2019 | 09:57
1
3
1 אני רואה את שולה ועוד כלב שמטייל עם מישהו ושולה מתגעגעת אליי ואני מנסה לסלק אותי מעליי ושולה בוכה והיא אוהבת אותי ואני מחבק אותי

2 בחורה שמה את כף רגלה על השולחן ואני מנשק את כף רגלה ואני רואה בחורה במחנה יהודייה בוכה בכי מר סביב המחנה

3 אני רואה את הרבי בלבן  ברקע לבן קצת בוכה ומתאנח

4 אני הולך לאוטו שלי ואני עם אשתי ואנו ניצולי שואה ואני עםמשקפיים ואנו נוסעים

5 אני רואה בעיתונים שהבוניים החופשיים קורסים ומוסדות המדינה קורסים והכל הכל קורס ולאט אבל לאט נבנה מחדש
לצפיה ב-'כלב=חבר שרצונך שיתרחק רצון ליחס חם מאישה .רצון להדרכה וראיה '
כלב=חבר שרצונך שיתרחק רצון ליחס חם מאישה .רצון להדרכה וראיה
18/02/2019 | 14:20
1
לצפיה ב-'יום ב בחלומות '
יום ב בחלומות
18/02/2019 | 05:38
1
לצפיה ב-'שבוע טוב ומבורך '
שבוע טוב ומבורך
17/02/2019 | 06:15
2
4
לצפיה ב-'חלום שחלמתי הלילה'
חלום שחלמתי הלילה
17/02/2019 | 08:37
1
6
חלמתי על חברה שלי (עבדנו ביחד בעבר) אני בעבודה הקודמת שלי (היכן שעבדנו) כל הבנות יושבות ומספרות שהיא ילדה ואני ממש מתפלאת שלי היא לא אמרה ולא ידעתי וראיתי שהיתה בהריון, אני יורדת במדרגות אחריה כדי לברר איתה למה לא סיפרה וגם לדעת מה ילדה בן או בת

(רקע..אני וחברתי עבדנו יחד ושנינו עזבנו את העבודה למקומות עבודה שונים אך נשארנו חברות טובות)
לצפיה ב-'שלום '
שלום
17/02/2019 | 13:12
5
יש סקרנות לגבי שמועות על מקום העבודה הישן והתרחשויות הקורות בו. בחלום מופיעות מדרגות המובילות מטה שהן סימן לכך שמוטב לא לספק את הסקרנות הזו לפרטים הקטנים ואולי כדאי להניח לכל הנושא.
בהצלחה 
לצפיה ב-'ב''ה בוקר טוב'
ב''ה בוקר טוב
17/02/2019 | 10:34
1
3
אני רואה באינסטגראם בחורות ואני מוחק אחת ואחותי סיוון רוצה לבדוק משהו במחשב והיא אומרת מה זה טל ויש אצבע שחורה שעושה לי טוב מאד שמחקת והתמונה מתרחקת

2 אני אומר לאבא שלי נבלה ואבא שוכב במיטה מכוסה ואבא לא מבין מה שאמרתי ואבא כועס עצבני ואני מבואס מזה ואני אוהב את אבא

3 אני מקבל מלגת לימודים להשלמת השכלה ומחשבים וזה כמו תעודה ואני שמח ומואשר ומסופק

4 יעל שמול קונה לי חולצה מכופתרת לבנה ארוזה בניילון ואומרת לי קח טלטול והיא מחייכת ואני והיא במדבר מתחבקים מתנשקים ושמחים ואני מביא לה נשיקה בפה והיא במבוכה ומחייכת
מה הפרוש?
לצפיה ב-'התקרבות לנשים ,לצד חשש מכך .כיבוד הורים .צורך ללמוד.'
התקרבות לנשים ,לצד חשש מכך .כיבוד הורים .צורך ללמוד.
17/02/2019 | 15:29
2
לצפיה ב-'ב''ה שבוע טוב'
ב''ה שבוע טוב
16/02/2019 | 19:10
1
6
אני צולל ביים ואני שוחה ועובר מעולם לעולם מעולם האלמוגים לעולם התמנונים והדגים השחורים והלבנים והם כולם סוגרים בתוך בועה

2 אני רואה את באר שבע השכונה שלי מבעד לחלון  כמו עיר אירופאית מלפני המלחמה אחרי גשם והגשם מסדר את העיר

3 אני שם נטלה ליד המטה  ובטעות נשפכו המיים ואני מנקה ומאד שמח ואומרים לי יאללה תמהר להגיד קריאת שמע מהר מהר שלא תאחר לתפילה
מה הפרוש?
לצפיה ב-'דג=גד אתה מלא רגש =מים.להקפיד על מצוות.'
דג=גד אתה מלא רגש =מים.להקפיד על מצוות.
17/02/2019 | 06:15
2
לצפיה ב-'חלום'
חלום
16/02/2019 | 16:14
3
6
שבת שלום,
היה לי הלילה חלום שבו הייתי בטיול לבדי ביפן.
היה חשוך והסתובבתי לי בשווקים שם ותפס לי את העין פרי יפייפה שראיתי שם שנקרא "פיטאיה". הסתכלתי עליו הרבה זמן.
התחושה בחלום הייתה בדידות.

רקע-  נפרדתי היום מחבר שלי. היה קשה מאוד אבל הרגשתי שזה הדבר הנכון לעשות. עוד מנסה לעכל...
וכן.. מחשבות וכאב על העובדה שאני חווה בדידות (ועכשיו יותר מתמיד).
לגבי הפרי, ראיתי את הפרי לפני יומיים בעבודה.

תודה רבה, יום טוב.

לצפיה ב-'שלום לך '
שלום לך
16/02/2019 | 17:40
2
6
החלום קורא לך למרות הבדידות להסתנובב ,להתרשם מהסביבה .ולראות בצעד שעשית פרי מיוחד גם אם כרגע זה איננו כך.
י+פן כך אלוקים קבע .פי+ט+איה הפה שלך מחפש את הדרך המתאימה לך .

לצפיה ב-'תודה. דרך אגב,'
תודה. דרך אגב,
16/02/2019 | 18:16
1
2
פירשת לי חלום לפני כמה זמן ורשמת לישבעוד שבועיים (מיום הפירוש) אגיע למסקנות. וזה באמת קרה.
תודה לך.
לצפיה ב-'שיהיה בהצלחה '
שיהיה בהצלחה
17/02/2019 | 06:12
לצפיה ב-'ב''ה בוקר טוב'
ב''ה בוקר טוב
15/02/2019 | 09:17
1
5
אני ביום הכיפורים צם ואני לא שם לב לתחושת הזמן ויום הכיפורים נגמר ב10 בבוקר ואני רואה אנשים נוסעים ואומרים לי מה לא ידעת שיום הכיפורים התקצר ואני רואה גוים מפורסמים שלא צמו ג'ורג' קלוני וכאלה

2 אני הולך בקפלן ברחוב בב'ש ורואה אנשים חלקים אני אוהב חלקם פחות גם את הערבייה שאני מחבב מחייכת אליי כולה לבנה ואדומה בפנים וכשאני שומר עוברת שתח חבדנקיות ואני אומר לעצמי השיטה של החמשיחסטיים משום מה היא לא עובדת זו שיטה קצת משוגעת וגם ירון בבלי השליח משערי תקווה הוא חולה נפש לגמרי לגמרי
מה הפרוש?
לצפיה ב-'להקפיד על המצוות ,להתרחק ממנהגי גויים ,להתמקד בשמחה .'
להקפיד על המצוות ,להתרחק ממנהגי גויים ,להתמקד בשמחה .
16/02/2019 | 17:37
1

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ