לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
98259,825 עוקבים אודות עסקים

פורום מאטריקס וקונספירציות

שם הפורום מוקדש לסרט שבעזרתו מחשבתי נפתחההפורום עצמו לא דורש שתאהבו את הסרט, אפילו לא שתראו אותו (את זה אני רק לא אבין למה?!)אלא שתהיו אנשים בעלי ההבנה אליה אני הגעתי בערך בזכות הסרט בסופו של דבר...איזו הבנה היא זו?...

אודות הפורום מאטריקס וקונספירציות

שם הפורום מוקדש לסרט שבעזרתו מחשבתי נפתחההפורום עצמו לא דורש שתאהבו את הסרט, אפילו לא שתראו אותו (את זה אני רק לא אבין למה?!)אלא שתהיו אנשים בעלי ההבנה אליה אני הגעתי בערך בזכות הסרט בסופו של דבר...איזו הבנה היא זו?...
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-'סגירת הפורום'
סגירת הפורום
26/05/2010 | 20:08
50
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.

בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לסליידר שניהל את הפורום בצורה מוצלחת ומסורה, ולכם הגולשים על שהפכתם את הפורום לקהילה חמה, מקסימה ונעימה.

המשך גלישה נעימה ב אנשים
לצפיה ב-'סיום'
סיום
25/05/2010 | 00:32
12
119
היום הוחלט על סגירת הפורום.

לא סתם התחלתי בשורה ברורה וחותכת.
רציתי לדעת מה הרגשתם כאשר קראתם את השורה הזו.
אכזבה? סיפוק? הקלה? הרגשת תודה? עצבות? שמחה? התחלה חדשה? סיום.

אני הרגשתי הכל.
כפי שפירסמתי לפני שבועיים, בפורום החלה דעיכה והנהלת הפורומים ואני במיוחד לקחנו זמן לעכל ולהחליט על ההמשך.
התגובות שלכם ברובם הביאו אותי למסקנה שהגענו לשיא, עברנו אותו, וזה הזמן כנראה להמשיך הלאה.

כל אחד מכם יודע מה הפורום הזה עשה לו וכיצד השפיע עליו ועל חייו.
אני יכול להגיד לכם שבלי הפורום הזה כנראה שחיי היו שונים עכשיו.
אני חושב שיש כמה מכם, או כולכם, שיכולים להגיד את אותו הדבר.

הכרתי פה אנשים מדהימים שאיתם אני עוד בקשר, ולא על גבי הפורום. אינני חושב שסיום דרכו של הפורום ישנה את זה.

אתם מוזמנים לכתוב את תגובותיכם האחרונות בפורום תחת שרשור זה, עד שבימים הקרובים הפורום ינעל לכתיבה וירד מאינדקס הפורומים.

כדי שנוכל לשמור על קשר, יש אמצעים רבים, ביניהם פייסבוק, והקשר בין החברים קיים בקבוצה "חברי פורומאטריקס לדורותיו":
http://www.facebook.com/group.php?gid=86829783216

אני מקווה שכולם יוכלו להגיע למפגש המתוכנן. מאמין ש"הזימון" יגיע כ Event בפייסבוק לכולכם.

אין לי עוד משהו "רשמי" להוסיף.

בנימה אישית,
תודה לכולכם.
תודה על ששיניתם את חיי ועזרתם לעצב אותי כפי שאני היום.
מאחל לכולם הצלחה בהמשך דרככם בעולם האמיתי.

אלירן.
לצפיה ב-'מתי האיוונט באמת?'
מתי האיוונט באמת?
25/05/2010 | 00:43
39
מתי המפגש?

צל"ש על ההודעה.
לצפיה ב-'לא תוכלו לטאטא את המקרה מתחת לשטיח'
לא תוכלו לטאטא את המקרה מתחת לשטיח
25/05/2010 | 00:44
2
59
גילי צריכה להודות בטעות ובהטעיה שהכתבה שלה גרמה. אחרת הדבר יעבור לגורמים בNRG שיטפלו בעניין.
לצפיה ב-'אנא הפסיקו לדבר על נושא זה בפורום.'
אנא הפסיקו לדבר על נושא זה בפורום.
25/05/2010 | 01:01
28
לצפיה ב-''
25/05/2010 | 03:01
12
לצפיה ב-'היה צפוי'
היה צפוי
25/05/2010 | 02:59
43
למען האמת - אני די שמחה בסה"כ. הגיע הזמן לצאת מהתפוז המכני הזה, וסגירת הפורום נתנה את הפוש לבצע את מה שלא היה מבוצע אחרת: להעביר את הקהילה לפלטפורמה חדשה. לדעתי, פייסבוק בהחלט תצלח למשימה הזו.

אני בכלל מאמינה שימיו של אתר "תפוז", לפחות במתכונת הנוכחית - ספורים.

מה שבטוח, את הפורום הזה בהחלט איישו אנשים יוצאי דופן בחשיבתם ובתפיסתם, אנשים מהסוג שקשה מאד למצוא כיום, אז או שאנחנו זן נכחד או שאנחנו איזו מוטאציה (חיובית כמובן).

ו-Last but not least - תודה לך עבור ניהולו המשובח של הפורום, אין הרבה אנשים שיודעים לנווט היטב ונכון בין מתן היד החופשית וחופש הביטוי לבין שמירה על זכויות וכבוד הפרט. יש לציין שאתה עשית זאת על הצד הטוב ביותר. יישר כח!
לצפיה ב-'הרגשתי,'
הרגשתי,
25/05/2010 | 20:14
2
40
WTF. מה, הם דפוקים? אז מה אם הפורום דעך? למי איכפת? יש קצת פחות פעילות, אז מה? כל מה שדועך קצת צריך להפסיק? למי בדיוק זה כואב כ"כ שהפורום קיים?
ומה לעזאזל ההבדל בין פורום בתפוז לקבוצה בפייסבוק?
אה, ויופי, אז עכשיו זה בפייסבוק? ז*ן שאני מצטרפת לפייסבוק. בדיוק התלוננת על זה שפייסבוק הוא עניין שלילי! אז עכשיו אתה מעביר את הדיונים לפייסבוק?! ולמי שאין לו ורוצה בכל זאת?

גאד. כ"כ הרבה אנשים כתבו פה ודנו פה, וזה היה המקום היחיד לדון בדברים כאלה... אני לא מאמינה שסוגרים את הפורום, ועוד בכזו פזיזות...
לצפיה ב-'את שוב צורחת...'
את שוב צורחת...
25/05/2010 | 22:29
1
27
מה יש לך?
לצפיה ב-'מתי צרחתי? ועל מי? O.O'
מתי צרחתי? ועל מי? O.O
25/05/2010 | 23:10
20
סתם התרגשתי קצת, אבל יש קצת הבדל בין זה לבין צרחות. חוצמזה, תגובה מעט רגשנית היא בהחלט מן ההגיוני במקרה הזה, אתה לא חושב?
לצפיה ב-'פעם ראשונה שאני יכול להגיד שאני '
פעם ראשונה שאני יכול להגיד שאני
25/05/2010 | 22:25
1
34
מסכים עם גילי לחלוטין. הסגירה הייתה עניין של זמן, והרגשנו אותה עוד יותר אחרי ההודעה הקודמת שלך בנושא. מה אני אגיד? אני מברך על המעבר, אבל חשוב לי להזכיר שלא משנה הפלטפורמה, הפורום הזה יחיה רק בעזרת האנשים. ואין מה לעשות, אם רוצים להמשיך צריך להתאמץ, להעלות נושאים, להגיב בתגובות של יותר משורה או שתיים. להגיד כל מה שתירצו. תומך מאוד במעבר לפייס. אני גם ככה שם כל היום, אבל בינתיים נורא משעמם. צריך לפתוח קבוצה חדשה שתהיה פתוחה לכולם, כמו הפורום. וזאת בנוסף לקבוצה שקיימת עכשיו והיא לחברי הפורום המקוריים בלבד, מעין קומונה חברתית. כמנהל הקבוצה החדשה אני מציע אותך. מספיק שאנחנו באמצע מעבר, אנחנו לא צריכים להתחיל גם לחפש מנהל. וחוץ מזה, כמו שגילי אמרה, עשית את זה טוב למדי למרות שלא תמיד הסכמתי עם דרכך. מיצינו, ובהצלחה עם המעבר. מחכה ומצפה למפגש גדול ומסכם, ולחיזוק קשרי ידידות.
לצפיה ב-''
26/05/2010 | 00:39
7
לצפיה ב-'טוב,'
טוב,
26/05/2010 | 00:37
14
אני כותבת את התשובה עכשיו למרות שקראתי את ההודעה לפני יומיים. ואני חייבת לציין שבפעם הראשונה שקראתי את השורות חשבתי, שכתרגיל מחשבתי, אתה מנסה לגרום לנו לחשוב מה היינו מרגישים אם היו סוגרים את הפורום. מזעריות של דינאיאל. כשהתפזרה ההכחשה שמתי לב לכאב מסויים.
הפורום הזה הוא משהו מאוד משמעותי בשבילי. הוא באמת היה צוהר לעולם קצת יותר שפוי ומעניין, ובאמת חלק מהשיחות שהיו לי פה עזרו לפתח אותי כבת אדם חושבת (שמקווה שרב הזמן היא לא מתפשרת על לעשות את מה שנכון גם כשהעולם שמסביב מעודד את ההפך הגמור מזה). חלק מהשיחות פה לא ממש עזרו לשום דבר חוץ מפיתוח חוסן עצבים.
אבל מעבר לערך האינטלקטואלי, מבחינה חברתית היו שלבים שהייתם לי הכל. איתי, אלירן, בוו, יעל וגיא, אני לא יודעת איך היו נראים נעוריי בלעדיכם. איך אומר באז לרמן "the older you get the more you need the people who knew you when you were young". אפילו דברים שסאם כתב יש פה איפהשהו (ועוד בעברית!). לכאן באתי כל יום כדי למצוא דברים שיצחיקו אותי 'על אמת' ועד דמעות, ולכאן באתי כדי להתווכח. הברכות שקיבלתי בכל יום הולדת כאן רגשו אותי יותר מבכל מקום אחר (ולמרות שבתקופה שניהלתי בטח סתם התחנפתי סלחתי לכם...)
הפורום הזה שרד המון והוא אחד הפורומים העתיקים בתפוז. ואלירן, זה המון בגללך. אבל סיום זה המצב הטבעי שהתחלות מגיעות אליו. ובמקרה הזה זו יותר מורפזה אפילו. בכל זאת, כבר הרבה זמן זה לא ממש המקום שלי. וזה בסדר, זה פשוט אומר שלא היינו צריכים מקום אחד וקבוע כדי לשמור על קשר. ידידות אמיתית.
אז בנימה אופטימית שכזו:
מפגש מתי?
אני בארץ מיום שבת בבוקר ועד ה7.7.
אולי נפגשה לקראת ההתחלה או לקראת הסוף.

אוהבת
גיאלי

לצפיה ב-'נו טוב'
נו טוב
26/05/2010 | 14:00
20
בדיוק הרהרתי על זה לפני כמה רגעים בעודי על האסלה: תחשבו שחבר נפרד מחברה שלו אחרי קשר של נגיד שנתיים, ומספר לכם את זה ואתם שואלים "מה איך זה נגמר?" ואז החבר עונה "במשך שנתיים שהיינו חברים, איך זה שלא שאלת איך זה התחיל?"

קודם כל אני מבסוט ואולי טיפה אפילו מתפלא שכל זה בכלל התחיל. בנימה זו יש לציין כמה שמות בקרדיט, מודה לחזיר בר, לתומר צימרמן, לרדסטורם האגדי, ללילוש, לחבר'ה של פורום שמבאללה ודרך הלוחמים ולעוד אנשים.
יפה שהפורום שרד והתגלגל במשך הרבה שנים.
לא נכחתי בשנותיו האחרונות, כך שלא ממש קשה לי לבטא צער רב ויגון עז על פטירתו; עם זאת, כן קל לי, ברוח הרייג' אגיינסט דה משין, לרטון על כך שסוגרים אותו - כי למי מפריע שיש עוד כמה דפי אינפורמציה במאגר נתונים של תפוז? זה כמו שג'ימייל יסגרו כתובת בגלל שאין בה הרבה פעילות. אפשר פשוט להסיר את השם מרשימת הפורומים ולהשאירו בצד חבוי ומוסתר - שזה אגב, היתה ההתחלה שלו והיו כמה קולות שייחלו להמשך קיומו הנסתר מהעין, סמלי לנבוכדנצר, שפולה אנשים ממציאות רדומה ומעוררת אותם לדיני הפורום.
אז זו למשל אפשרות, כמו גם לקחת אותו למקום אחר (לא פייסבוק, נגיד קומונה כאן או אתר אחר); מניח שלתפוז השיקולים שלהם - אולי יהיו כמה שירצו להתחלק בתכתובות שלכם לגבי שיקולים אלה, אין זה אמור להיות מסובך להתירם לפרסום.

אמנם, once קיבלנו שהפורום נסגר לא זה העיקר. פורום דועך לא יקום ויילחם למען חייו הדועכים. אז כעת נותר להגיד תודה רבה ואל תשכחו את המגבת.
מה שחשוב לקחת מפה זה את הידיעה שיש עוד אנשים שאוהבים להסתכל גם הצידה ולמעלה ולמטה ואחורה ופנימה.
שיש עוד נושאים שמגלים כשמסתכלים לכיוונים הללו.
שיש חברים פוטנציאליים שגם אצלהם אי אילו בעיות מוסריות פילוסופיות נפשיות חברתיות הן כולם באותו שק ביצים אורגניות.
שיש אנשים שמחפשים להשתחרר, ויש דרכים שהחיפוש מוביל אליהן.

תנצרו את המשמעות הסימבולית של הפורום הזה, והוא לא ידעך ולא יעלם.
לצפיה ב-'מחפש-שיחת תעלומות בלתי פתורות'
מחפש-שיחת תעלומות בלתי פתורות
25/05/2010 | 08:04
3
156
שלום רב לכולם
מחפש איזשהו מקום דומה לזה-ובאנגלית- ,בו אפשר לדבר אם אנשים על נושא ה :
תעלומות מיסטורין בלתי פתורות ( כמו היצור מלוכנס וכ"ו).
          אשמח לעזרה

לצפיה ב-'אתה יכול להגיע לאתר העמותה לחקר עב"מים'
אתה יכול להגיע לאתר העמותה לחקר עב"מים
25/05/2010 | 13:53
2
30
ישנו שם פורום קונספירציות ופאראנורמל העוסק בין השאר בתעלומות בלתי פתורות ואתה כמובן מוזמן. כתובת האתר נמצאת בחתימתי.
לצפיה ב-'ל-גיליינה'
ל-גיליינה
25/05/2010 | 23:54
1
16
תודה רבה לך- בכל זאת חיפשתי כפי שציינתי ב - אנגלית
לצפיה ב-'אופס, פיספסתי את זה - מצטערת '
אופס, פיספסתי את זה - מצטערת
26/05/2010 | 00:37
15
לצפיה ב-'גם אני הגעתי בעקבות הראיון בערוץ 10'
גם אני הגעתי בעקבות הראיון בערוץ 10
24/05/2010 | 00:59
1
49
מה זה כל הקטע הזה של הקונספירציות, אני לא מבין. אני לא בא לתקוף פה אף אחד אני באמת מנסה להבין במה אתם מתעסקים, כאילו מה זה התחביב הזה שלכם. וגם הקטע הזה של החייזרים למה זה טוב. מה זה משנה אם יש חייזרים? זה הרי הגיוני שיש חיים בחלל עם כ"כ הרבה כוכבים בחלל אינסופי אז מה הטעם לרדוף אחרי עב"מים? מה יוצא לכם מזה?
לצפיה ב-'אני מציע לך שתפנה את השאלה הזו לאתר שפורסם'
אני מציע לך שתפנה את השאלה הזו לאתר שפורסם
24/05/2010 | 14:59
24
אני חושב שכדאי שתפנה את השאלה הזו למנהל האתר ששמו הוזכר בכתבה בערוץ 10.

מכיוון שאסור  לפרסם בפורום זה, אין באפשרותי לתת לך קישור לאתר ואיננני יכול להזכיר את שמו של האתר.

אם ראית את הכתבה בערוץ 10, מציינים שם את שם האתר ואת מי שעומד בראשו.
לצפיה ב-'כתבת הקונספירציות בערוץ 10'
כתבת הקונספירציות בערוץ 10
20/05/2010 | 11:34
29
73
בה השתתפה גילי:
http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=719593...

כל הכבוד!
לצפיה ב-'כתבה בערוץ 10 בשבועות בנושא קונספירציות '
כתבה בערוץ 10 בשבועות בנושא קונספירציות
16/05/2010 | 19:33
11
35
במהדורת החדשות המרכזית של ערוץ 10 בחג השבועות, תשודר כתבתו של אביב פרנקל שתעסוק בנושא הקונספירציות.
Yours truly תרמה את שני הסנטים שלה (או יותר), בעניין.
לצפיה ב-'סחטיין על הראיון גילי'
סחטיין על הראיון גילי
19/05/2010 | 22:32
10
16
לא ידעתי שאת אחות בלשכה עד שראיתי את העז :)
כל הכבוד, עשית עבודה טובה, ישר כוח.

לצפיה ב-'תודה, אבל תרדו מהתיש הטיפשי'
תודה, אבל תרדו מהתיש הטיפשי
21/05/2010 | 15:43
9
14
הוא בסה"כ נמצא אצלי בחצר באופן זמני כי השכן שלי רצה להיפטר ממנו וזרק אותו אצלי.  התיש נטפל לכל מה שזז ורודף אחרי אנשים, כך הוא גם נדבק אלי ורדף אחרי בזמן הראיון ולא היתה שום דרך להיפטר ממנו. בכל מקרה, בימים הקרובים הוא יעבור למקומו הטבעי, בעדר עזים.

מה שמגוחך, הזוי ומטורף לחלוטין, הוא הפרשנות שנתנו לו אנשים מסוימים ברחבי האינטרנט, אבל גם לא מפתיע - כי הרי כידוע, לטירוף אין גבולות.
לצפיה ב-'מסכנה '
מסכנה
21/05/2010 | 16:41
1
7
העיקר שלא למשחטה...וכל הכבוד על הראיון.
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
22/05/2010 | 17:07
9
לצפיה ב-'לקח לך יומיים וזסה הכי טוב שיצא?'
לקח לך יומיים וזסה הכי טוב שיצא?
21/05/2010 | 23:33
6
28
כמה זמן לקח לך להתעורר מהשוק גילי?
אין מה לעשות את עשית עבודה מרושלת בעניין וויליאם קופר זה לא נסלח
הרסת את השם שלו.
הוא טען שאנשים כמוך שמתעסקים באובססיביות בעבמ"ים ומגנים את העניינים הקשורים באחוות בד"כ משתייכם לצלב-הורד או לבנייה החופשית. הוא נרצח כאשר פתח את הפה על בוהמיאן גרוב, על הבונים, על שרלטנים כמוך, על ה11 בספטמבר, על צימצום אוכלוסיה, ועל זה שעמ"ים כפי שאהב לאמר Is Bull Shit ואני מדבר בתור אחד ששמע אותו לאורך שנות ה90. את עשית את זה? לא כי נתקעת עם קטע שלו משנות ה80 כחוקר עבמ"ים, בשנות ה90 הוא חשף שזה הטעייה מאסיבית. איפה זה בכתבה שלך יא שרלטנית?!? אני אשמח שכולם ידעו את זה. הנה סרטו של ויליאם קופר, למה זה מידע שלא מופיע אצל גילי?

http://www.youtube.com/watch?v=l46n7hEtswg

או שתורידי את הכתבה הנוראית שלך מNRG או שתחתפי תלונה על שרלטנות שידבוק בך כמו כתם, פשוט מאוד. הכתבה שלך עושה נזק. ואז את עוד עולה לטלויזיה וכפי שקופר היה מציג את החוקרי עבמ"ים דיברת בדיוק לפי הפרופיל שהוא היה מסביר עלייכם. את לא תתחמקי מזה, תקראי לזה קארמה או מה שלא יהיה את צריכה להתמודד או עם זה שאת או משתפית או פשוט חובבנית זה הכל....

SO MOTE IT BE

איך זה לרכב על העז בלשכה?
לצפיה ב-'מישהו שכח לקחת כדורים היום... '
מישהו שכח לקחת כדורים היום...
22/05/2010 | 17:03
1
16
שלא לדבר על זה שמישהולא מעודכן בפרטים רלוונטיים, ולא יודע שקופר חוסל משום שאיים לחשוף ראיות המוכיחות כי הממשל האמריקני מודע לביקורי חוצנים בכדור הארץ. (שלא לדבר על כך שהעיד בפני הסנאט עדות מפורטת לגבי כרך 13 של פרוייקט גראדג').

לא בכדי הולכים בד"כ הטפשות, הבורות והטירוף הולכים יחדיו - כפי שאתה מוכיח באופן קלאסי.

אגב, אתה מוציא לשון הרע ואם תעיז לקרוא לי שוב שרלטנית - תמצא את עצמך בבית משפט בקרוב מאד, שם סביר מאד להניח שמעבר ללשלוח אותך בדחיפות להסתכלות, גם יטילו עליך לשלם פיצוי בגובה שאני בספק אם תוכל לעמוד בו.
לצפיה ב-'אפרופו ביל קופר'
אפרופו ביל קופר
25/05/2010 | 00:50
23
לא היו לו כמה "סתירות" במהלך הקריירה שלו?
בהתחלה הוא דיבר על חייזרים ואז דיבר בלשון כפולה ומרובת מימדים ומשחק ספקולטיבי על טבע הדת ומסדרים דתיים והקשר שלהם ככלי אפשרי להנעה המונית של בני אדם.

איך זה בעצם משתלב ביחד? הוא עזב לגמרי את רעיון החייזרים? לא הבנתי, או שהוא בעצמו לא ידע...
הוא היה מנחה/ראש קבוצת מודיעין אזרחית מאוד נרחבת, נכון? ובעל תכנית רדיו באזור שלו, אני לא ממש יודע איזה אזור זה היה. אבל הוא בין ה'ותיקים' בתחום, כמו אלקס ג'ונס וג'ורדן מקסוול ואחרים...
לצפיה ב-'הערה נוספת - אזהרה רשמית'
הערה נוספת - אזהרה רשמית
22/05/2010 | 17:06
3
18
הודעתך צולמה ונשמרה ועשויה לשמש ראיה בבית המשפט בתביעת לשון הרע. כך שגם במקרה והודעה זו תימחק מן הפורום, הראיה שרירה וקיימת.

ראה התראה זו כאזהרה רשמית אחרונה.
לצפיה ב-'מצטער שקראתי לך שרלטנית, ובכל זאת את טועה'
מצטער שקראתי לך שרלטנית, ובכל זאת את טועה
22/05/2010 | 17:53
2
21
כי גם אם תלכי איתי לבית משפט אז הנה עדויות שאני יציג:

ביל קופר ביום ה11.9.01 מסביר שזה אסון מתוכן שנועד להביא סדר עולמי חדש" וזה קרה ממש זמן קצר לפני שהוא מת באותה שנה, ממש לא בגלל משהו שקשור לעבמ"ים:

http://www.dailymotion.com/video/x9t9iv_new-world-...

ביל קופר טוען שחוקרי עבמ"ים בד"כ שייכים לבנייה החופשית או צלב הורד, ושכל העניין העבמ"ים הוא תרמית בניגוד למה שהיה אומר בשנות ה80:

http://www.youtube.com/watch?v=45aeUdq9Zj0

ביל קופר מציג את תרמית העבמ"ים הרבה אחרי התקריות שאת הצגת:

הראיות שאני מביא הם מאמצע שנות ה90 ועד הזמן שמת, הראיות שאת תמצאי מקסימום יגיעו להתחלה של התחלה של שנות ה90 ולא יותר. וזה כיוון שאת כנראה לא מכירה מספיק את קופר, או מישהו האכיל אותך במידע שגוי במכוון, שווה לך לעשות בדיקה.

בספרו BEHOLD A PALE HORSE
הוא מדבר עוד על תרמית העב"ים וחוקרי העבמ"ים ושמסמכים מהביון של הצי האמריקאי בכוונה שוחרררו אליו ולעמיתיו כדי להפיץ דיסאינפורמציה.

גילי הנתונים שהבאת שייכים להיסטוריה, לימים שביל קופר טוען היו טעות! הוא נרצח כפי שDOYEL SHAMLEY וצוות HOTT המכירים אותו הרבה יותר טוטב ממך כי עבדו איתו, מכיוון שחשף אחוות סודיות וסדר עולמי חדש, מה שאת באופן לא מפתיע מתנגדת אליו כ"חושפת קונספירציות"

אין לך יותר מה לעשות גילי הקוראים בפורום יכנסו יראו את הסרטים ישמעו את ביל קופר בקולו ולא בכתב ידך אומר את האמת, ומה תעשי אז? רוצה לקחת את זה לדין? יאללה יש לי פה ערמה של הוכחות התומכות בטענות שלי. ואת לא שרלטנית אני מצטער שקראתי לך ככה בצורה דמוקרטית... את פשוט טועה, כנראה זה הקטע, את פשוט טועה וזהו, חבל שהטעות התפרסמה בNRG ועשתה נזק...הייתי מאוד שמח למען האמת שבדברי קופר שהכתבה תרד כמה שיותר מהר.
לצפיה ב-'מסתבר שהפסיכי צודק?'
מסתבר שהפסיכי צודק?
22/05/2010 | 22:00
1
20
עדיין מחכה לך שתודי שטעית, ואגב זה שאמרת ששחכתי לקחת כדורים גם זה מצולם אצלי just in case

לצפיה ב-'אני אמרתי שאתה? '
אני אמרתי שאתה?
23/05/2010 | 00:03
12
אמרתי "מישהו" - כיצד הסקת שהתכוונתי אליך? ולמה אני צריכה להודות שיש לי אחות כשאין לי אחת? כי אתה אומר? נו באמת...
לצפיה ב-'תודה יקירי '
תודה יקירי
23/05/2010 | 00:01
16
10
לצפיה ב-'מה את עושה?!'
מה את עושה?!
23/05/2010 | 21:54
23
מה את מנסה להגיד?
איזה מין תגובה זאת?
הטענות המופנות כלפייך הם רציניות. את צריכה לעשות את הדבר הנכון וזה להוריד את הכתבה אחרת את לוקחת יד בהפצת שקר המעלילה על אדם שנפטר, וזה אינו דבר מוסרי בכלל! את מלכלכת את זיכרו של האיש הדגול הזה עם הכתבה הלא נכונה שלך.
מחכה לתגובה רצינית, ולא למשחקי ילדים.
לצפיה ב-'מה את מנסה לעשות בדיוק?'
מה את מנסה לעשות בדיוק?
23/05/2010 | 23:33
14
24
מה את מנסה להגיד?
מה זו התגובה הזו?
למה את מגיבה בכלל?
איך את מעזה לנצל את חופש הביטוי? להציג את דעותייך בפומבי? חוטאת שכמוך, בזמני הכנסיה כבר הייתה שורפת אותך מזמן, מכשפה, כמו שצריך!
כל הדור המחורבן שלכם, עם הטרנזיסטורים והמידע והזכויות. מה זה זכויות. בזמני לא היו זכויות. דיקטטורה. כמו שצריך. במדים אחידים, עם כוכב מסודר עליהם כדי שנזהה כל אחד מרחוק. צהוב זה הכי, אחי.
איך את מעזה להיות לא מוסרית בכלל, ולספר אודות דעותייך?? את אישה, לא? מהר למטבח, למטבח!
לצפיה ב-'מניפולציה זולה...'
מניפולציה זולה...
24/05/2010 | 00:18
7
17
אחי.. היא כתבה שקר, לא דעה שקר, לך תלמד להבדיל בין השניים לפני שאתה עושה מעצמך צחוק, זה היה ממש עלוב....
היא כתבה שויליאם קופר נרצח בגלל שחשף עדויות על עבמ"ים. הוא חשפף את אותם עדויות בשנות השמונים לאחר מכן הצטער על כך ונרצח עשר שנים לאחר מכן אחרי שדיבר על אחוות סודיות 11 בספטמבר דילול אוכלוסיה ואילומינטי, דברים שגילי טוענת שייך למחוז ההזויים, ובכל זאת הוא נרצח לאחר שאמר את הדברים הללו, ולא כפי שהיא הציגה באופן שיקרי!!! שאין לו שום קשר לדעה.

לך תחפש לעשות מניפולציות בשקל למישהו אחר....
לצפיה ב-'תשמע,'
תשמע,
24/05/2010 | 01:14
6
12
אני מבינה שאתה מרוגז, אבל למה להגיב בכזו חריפות באופן מיידי?
רק נקודה למחשבה: זה לא פורום ריבים, זה אמור להיות מיועד לדיונים, והמרקם שלו רעוע גם כך, לא חבל להיכנס לריבים מיד ולהשתמש במילים פוגעניות...?
ככלות הכל, יחס גורר יחס, ולדעתי לא היה מזיק אם היית מדבר בצורה נימוסית קצת יותר.
באשר לויכוח, אין לי שום עמדה בעניין, כי באמת שזה לא הנושא שלי, ולא התכוונתי למתוח ביקורת על דבריך, אלא רק על האופן בו הם נאמרו.
מצטערת אם פגעתי.
לצפיה ב-'התנצלותך מתקבלת'
התנצלותך מתקבלת
24/05/2010 | 01:23
5
11
מצטער על היחס
אבל מה שהיא עשתה מקומם אותי ובצדק. עקבתי אחרי האיש הזה קופר לאורך שידוריו בשנות ה90 והוא איש מדהים שפתח אצלי אפיקים אשר הכתבה של גילי פשוט סוגרת! אני חושב שבגלל שהיא עשתה טעות אדירה בכתבה שהיא ממש בגדר של שקר מחובתה למען המהימנות שלה כעיתונאית להוריד את הכתבה מיד, ואני לא יניח לה עד שהדבר יתבצע, הצגתי מספיק עדויות שמראות שהיא כתבה כתבה שגויה והיא פשוט מתעלמת, זה פשוט מעשה מכוער בלשון המעטה.
לצפיה ב-'גיליאן הזמן שלך אוזל'
גיליאן הזמן שלך אוזל
24/05/2010 | 18:42
4
12
אם את לא מורידה את הכתבה אני אפנה לאנשים שאני מכיר במערכת NRG והם כבר יטפלו בכתבות שלך, לאחר שיראו במו עינייהם את העובדות המצביעות על השקר הגס שפורסם, או על הבורות המוחלטת בנושא, תעשי את הדבר הנכון אני מבקשר ממך. יש לך עוד את היום, אם מחר ב7 בבוקר את לא עושה דבר בנידון, אני מעביר את המידע לגורמים שיטפלו בעניין.
לצפיה ב-'אתה לא חושב שמדובר באיום ?'
אתה לא חושב שמדובר באיום ?
24/05/2010 | 19:29
2
10
יש לך בכלל הוכחות למה שאתה טוען ?

אם אין לך הוכחות אתה עלול להסתבך בתלונה במשטרה ובתביעה משפטית.

ודרך אגב, אני חושב שכבר חשפת את עצמך על ידי כך שפירסמת איום זהה נוסף באתר אחר. כדאי שתיצור שם משתמש חדש !

אם תוגש נגדך תלונה במשטרה על איום אתה תהייה בבעייה רצינית ביחד עם הפרוייקט שאתה פועל למענו.

וכדאי לך למצוא כבר היום (כעת) עורך דין שייצג אותך.
לצפיה ב-'הנה ההוכחות ויש עוד הרבה מאיפה שזה הגיע'
הנה ההוכחות ויש עוד הרבה מאיפה שזה הגיע
24/05/2010 | 19:36
1
15
יאללה אל תאיים עליי, מה אתה חושב שאני ילד? תחזור לכת של רודולף שטיינר שהשריצה אותך (ספקולציה בעקבות השם שלך):

ביל קופר ביום ה11.9.01 מסביר שזה אסון מתוכן שנועד להביא סדר עולמי חדש" וזה קרה ממש זמן קצר לפני שהוא מת באותה שנה, ממש לא בגלל משהו שקשור לעבמ"ים:

http://www.dailymotion.com/video/x9t9iv_new-world-...

ביל קופר טוען שחוקרי עבמ"ים בד"כ שייכים לבנייה החופשית או צלב הורד, ושכל העניין העבמ"ים הוא תרמית בניגוד למה שהיה אומר בשנות ה80:

http://www.youtube.com/watch?v=45aeUdq9Zj0

ביל קופר מציג את תרמית העבמ"ים הרבה אחרי התקריות שאת הצגת:

הראיות שאני מביא הם מאמצע שנות ה90 ועד הזמן שמת, הראיות שאת תמצאי מקסימום יגיעו להתחלה של התחלה של שנות ה90 ולא יותר. וזה כיוון שאת כנראה לא מכירה מספיק את קופר, או מישהו האכיל אותך במידע שגוי במכוון, שווה לך לעשות בדיקה.

בספרו BEHOLD A PALE HORSE
הוא מדבר עוד על תרמית העב"ים וחוקרי העבמ"ים ושמסמכים מהביון של הצי האמריקאי בכוונה שוחרררו אליו ולעמיתיו כדי להפיץ דיסאינפורמציה.

גילי הנתונים שהבאת שייכים להיסטוריה, לימים שביל קופר טוען היו טעות! הוא נרצח כפי שDOYEL SHAMLEY וצוות HOTT המכירים אותו הרבה יותר טוטב ממך כי עבדו איתו, מכיוון שחשף אחוות סודיות וסדר עולמי חדש, מה שאת באופן לא מפתיע מתנגדת אליו כ"חושפת קונספירציות"

אם אני אצטרך אני ישיג גם מכתב חתום מSHAMLEY

יום טוב, ואני מזכיר לגילי שהזמן אוזל
לצפיה ב-'מקווה שיש לך תכנית חסכון שמנה'
מקווה שיש לך תכנית חסכון שמנה
25/05/2010 | 03:07
14
כי בקרוב תאלץ לשבור אותה. אלא אם כן כמובן תפרסם התנצלות בתוך 24 שעות מרגע זה.
לצפיה ב-'שמע ידידי...'
שמע ידידי...
25/05/2010 | 03:06
12
מכל ההודעות שלך (שכמובן נשמרו וצולמו) עולים איומים מפורשים וחמורים מאד שהינם גם איומים פליליים המצדיקים את התערבות המשטרה, שלא לדבר על תביעת לשון הרע.
לצפיה ב-''
25/05/2010 | 03:02
5
15
ענק!
לצפיה ב-'Bring it on '
Bring it on
25/05/2010 | 03:49
4
14
גילי, את מאיימת לשווא, העובדות לצידי, אני מיד מכין אימייל מDoyel Shamley שעבד שנים ארוכות עם ביל קופר, שיאמת את הדברים שאני אומר, אני מצטער מאוד לבשר לך אם את רוצה ללכת למשפט את תפסידי חזק! איומים? לדבר אם מנהל NRG זה איום פלילי? תגידי לי מה קורה לך? את חושבת שאנחנו חיים בדיקטטורה? נגמר הסיפור של הההטעיה בכתבה. העובדות לצידי ב100% את ממש לא מפחידה אותי.
לצפיה ב-'ממש עלוב דרך ההתמודדות שלך עם הטעויות שבכתבה'
ממש עלוב דרך ההתמודדות שלך עם הטעויות שבכתבה
25/05/2010 | 03:58
3
20
ממש מעורר רחמים, פשוט כך, במקום להיות בן אדם, ולהודות בטעות, את ממשיכה באיומים ומנסה להגן על עצמך בכל מחיר אפילו שאת כל אדם בר דעת שייכנס ויראה את ההוכחות המוצגות רואה מיד שאת פשוט כתבת טעות איומה שלא עושה צדק עם האישיות. זה תתביישי לך.
לצפיה ב-'מוזר שלא עברתי על חוקי הפורום...'
מוזר שלא עברתי על חוקי הפורום...
25/05/2010 | 04:15
2
9
לצפיה ב-'בטח שעברת'
בטח שעברת
25/05/2010 | 13:52
1
13
אבל אני לא ביקשתי להסיר את ההודעות מהסיבה הברורה שהן תשמשנה ראיה בבית משפט. כמובן שהן גם שמורות אצלי בכל מקרה.
לצפיה ב-'עלוב ביותר....'
עלוב ביותר....
25/05/2010 | 19:07
13
לפחות היית יוצאת עם כבוד והייתי מכבד אותך אם היית מודה שאת טועה, אבל את מעדיפה לבחור דרך עלובה.
לצפיה ב-'רוני דלומי מגיעה ל- אנשים'
רוני דלומי מגיעה ל- אנשים
20/05/2010 | 12:55
7
4

רוני דלומי "באה אליכם"!
רוני דלומי - זוכת העונה השביעית של כוכב נולד תגיע בשעה 17:00 לפורום התכנית הרשמי בתפוז כדי לענות על שאלותיכם.
רוצים לשאול אותה משהו? זה הזמן:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

יש לכם מתכון גבינה מתוק לשבועות? אולי תזכו בפרס!
פורום קינוחים ומנות אחרונות מזמין אתכם לשתף אותו בקינוחי גבינה מקוריים ואולי לזכות בספר החדש "ששת העוזר שלך במטבח":
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
לצפיה ב-'נצל"ש - "גטו".'
נצל"ש - "גטו".
20/05/2010 | 17:23
6
8
לכו לראות.
לצפיה ב-'למה נצל"ש?'
למה נצל"ש?
20/05/2010 | 21:24
5
5
לצפיה ב-'מותר לפתוח שרשור חדש על זה?'
מותר לפתוח שרשור חדש על זה?
20/05/2010 | 22:39
4
10
טוב, אבל אם כבר התכנסנו, צפית במחזה?
לצפיה ב-'כן. ולא.'
כן. ולא.
20/05/2010 | 23:05
3
7
את מרגישה שמישהו אוסר עלייך לעשות כאן משהו?
לצפיה ב-'לך תדע אולי אני אשלח אותה לגרדום'
לך תדע אולי אני אשלח אותה לגרדום
21/05/2010 | 02:49
1
5
לצפיה ב-'Been there, done that. '
Been there, done that.
21/05/2010 | 16:44
6
אף אחד מאיתנו לא חי באמת
לצפיה ב-'לא, אבל אין פה באמת דיון.'
לא, אבל אין פה באמת דיון.
21/05/2010 | 16:43
3
אם הייתי פותחת שרשור חדש, לאף אחד לא היה מה להגיד ואז ההודעה הייתה נדחקת לתחתית העמוד in no time, ערירית וחסרת תגובות.
לעומת זאת, עכשיו הגבת כי היה לך מה להגיד, מה שנותן לי הזדמנות נוספת להגיד,

לכו לראות את המחזה!1111

-אומשו. הכל תוכנן בדקדקנות.
לצפיה ב-'עוד שבועיים לכנס בידיון והשנה- דרקונים!'
עוד שבועיים לכנס בידיון והשנה- דרקונים!
21/05/2010 | 02:53
9
התוכנית הרב תחומית במדעי הרוח באוניברסיטת בר אילן והאגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה, בחסות הוצאת הספרים גרף, שמחות להכריז על כנס בִּדְיוֹן 2010, בנושא דרקונים.

בכנס שני פאנלים, ובכל אחד מהם הרצאות קצרות ואחריהן דיון בהשתתפות הקהל.

פאנל ראשון - דרקוני המערב : הדרקון המערבי הוא אותו יצור אימתני ומרשים הרובץ על אוצרות אדירים וחי על דיאטת נסיכות קפדנית. יש הרואים בו מטאפורה, יש הצדים אותו לשם  תהילה ויש המאמצים אותו אל ליבם כסמל וכמופת. בפאנל זה נחקור את מקורו של יצור מסתורי זה ואת השפעתו על הספרות לדורותיה, מאז תחילת ההיסטוריה הכתובה.

פאנל שני - דרקוני המזרח ודרקונים אחרים:  הדרקון המזרחי יצור אלוהי ואלגנטי, חינני ורב עוצמה – אחד מכוחות הטבע. הדרקון המזרחי זכה למעמד של אל ופורש את חסותו על קיסרות אדירה. הסינים אינם היחידים שהעניקו חשיבות כה גדולה לדמות הדרקון.  בפאנל זה נערוך מסע מסביב לעולם בחיפוש אחר כמה מהדרקונים האקזוטיים יותר בתרבות האנושית.

הכנס יתקיים כחלק מאירועי התרבות בשבוע הספר העברי, ביום חמישי, ה-3 ביוני 2010 בספריית ''שער ציון'' בית אריאלה, בתל-אביב.
פרטים נוספים באתר הכנס: http://fiction.sf-f.org.il/

אשרו הגעה בפייסבוק: http://www.facebook.com/event.php?eid=104327389613...

נשמח לראותכם בכנס בִּדְיוֹן 2010!
לצפיה ב-'אז היה פעם אחד, מקס שטירנר...'
אז היה פעם אחד, מקס שטירנר...
20/05/2010 | 22:10
5
95
שזה שם העט של יוהן קספר שמידט, גרמני אחד שחי במאה ה-19 ונחשב לאחד ההוגים הכנראה פחות מפורסמים של האנרכיזם, ובעיקר אנרכיזם אינדיבידואלי.

הוא הדגיש את האגו וטען שכל אחד רשאי לעשות כרצונו, פשוטו כמשמעו. על רכוש של אחרים הוא אמר "לרכוש של אחרים אני מתייחס פשוט כרכושי שלי, רק שאינני מוצא בו עניין". עוד אמר שמי שיודע איך לקחת, הוא הזוכה ברכוש, והכל הוא רכוש, כולל גוף האדם. אדם לא צריך להיות עבד לרעיונות, אלא הרעיונות צריכים להיות עבדים לאדם, ולכן שלל כל אידיאולוגיה, דת, דרך פוליטית. שלל, מן הסתם, גם את המדינה. זלזל במהפכנים שמנסים להפיל משטר רק כדי להקים אחר, ודיבר על מרד, מכוון לכך שכל אדם צריך לשחרר את עצמו ולהתעסק בעצמו ולא להתעסק באחרים. או בקיצור: שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה.

מי שרוצה להרחיב, אני ממליץ. מי שמסתפק בי, מה אתם חושבים?
לצפיה ב-'אני מרגיש שאני חי ככה'
אני מרגיש שאני חי ככה
24/05/2010 | 00:06
2
26
בדיוק כמו שאמרת.
רק שאני משיג את הדברים שאני רוצים בדרכים "חוקיות".
לכל משטר יש את החסרונות שלו... אני מרגיש שהדמוקרטיה היא ה"נוחה" ביותר עבור רוב האנשים.
זה נותן מרחב פעולה לרוב האדם לעשות כרצונם.
לצפיה ב-'אני חושב שאנרכיזם נותן מרחב פעולה גדול יותר.'
אני חושב שאנרכיזם נותן מרחב פעולה גדול יותר.
24/05/2010 | 12:17
1
24
אני טועה?

ושמע, לא מדובר כאן רק על דרך חיים, מדובר כאן על דרך מחשבה. על שינוי מחשבתי. או כמו שניטשה אמר, לא הרבה שנים אחרי שטירנר, התפתחות מחשבתית.
האם אתה חושב כמו שטירנר, ואולי גם כמו ניטשה, באמת? האם עלינו למחוק את המוסר והמצפון? את החברה ואת החוק? לא ככה את חי את חייך, אז ענה על השאלה.
לצפיה ב-'פנדה אתה באמת חושב שזה מה שהם אמרו?'
פנדה אתה באמת חושב שזה מה שהם אמרו?
25/05/2010 | 00:59
20
למחוק את המוסר והמצפון? את החברה והחוק?

לצפיה ב-'נחמד.'
נחמד.
25/05/2010 | 00:56
14
לצפיה ב-'רעיון יפה, אבל לא למין האנושי'
רעיון יפה, אבל לא למין האנושי
26/05/2010 | 00:42
15
לצפיה ב-'עתיד הפורום'
עתיד הפורום
20/05/2010 | 11:43
3
34
אמנם אני חש התעוררות בפורום,
אבל השאלה היא האם זה ימשיך.

אני מתחיל לאבד תקווה וחושב שאולי שווה לסגור את הפורום, נכניס הכל לארכיון, שישאר כמובן זמין בכתובת הפורום, ואת מה שנשאר נתנהל בקבוצה בפייסבוק.

חברים, כתבתם את דעתכם, ועכשיו רגע האמת. ניתן לעצמנו עוד צ'אנס?
אחרת, נסגור, והמפגש הקרוב יהיה מפגש הפרידה.

דעתכם חשובה.

אלירן
לצפיה ב-'בכל מקרה אני לא רואה טעם להתנדב לסגור...'
בכל מקרה אני לא רואה טעם להתנדב לסגור...
20/05/2010 | 16:34
14
ז"א אם תפוז יגידו שהפורום לא פעיל מספיק ושצריך לסגור זה עצוב, אבל מילא. אבל להרים ידיים ולוותר מראש על פורום שכן מעלה מפעם לפעם דיונים מעניינים (ועוד לטובת קבוצה בפייסבוק ) זה סתם דפוק
לצפיה ב-'אמנם...'
אמנם...
20/05/2010 | 21:59
7
אני שונא את תפוז. וכבר שנים שאני רוצה לעוף מהאתר הזה, אבל נשארתי בשביל הפורומים שאני אוהב. בתקופה האחרונה, וזה כנראה לא ישתנה, אני גולש רק כאן באופן קבוע. אם הפורום הזה יעבור, השגתי את מטרתי. אני אמשיך להשתתף בדיונים בפייסבוק, ולא אצטרך יותר להגיע לאתר המזובל הזה.

גל הרמלך צודק. למה לנו להתנדב? אל תשכחו שהקבוצה בפייסבוק היא קבוצה סגורה, ואיך יגיעו אנשים חדשים? אפשר לפתוח קבוצה שונה מזאת שכבר קיימת, שתחליף את הפורום ותהיה קבוצה פתוחה אליה כל אחד יכול להצטרף. אם נעבור, אני בעד. אבל למה שנסגור, אם לא סוגרים אותנו?

אפשרות אחרת היא פתיחת קבוצה בפייסבוק בלי לסגור כאן. ואז מה שיקרה יקרה. אם תפוז יחליטו לסגור כאן הם יסגרו. אם לא, שיישאר ככה, עם שתי קבוצות, שרק אחת מהן פעילה.

בקשר למפגש...אני בכלל חושב שצריך יותר מפגשים של הפורום הזה. יש לאנשים רעיונות יפים ויש על מה לדבר, ואפשר להתחבר ככה וליצור קהילה מגובשת יותר, מה שגם יחזיק את האנשים בפורום יותר.
לצפיה ב-'אולי צריך מנהל אחר'
אולי צריך מנהל אחר
26/05/2010 | 13:07
12
אם אתה מיואש
לצפיה ב-'"מן המוות, מאימת המוות, מתחילה כל הכרת המכלל"'
"מן המוות, מאימת המוות, מתחילה כל הכרת המכלל"
20/05/2010 | 03:21
7
30
לצפיה ב-'רוזנצווייג'
רוזנצווייג
20/05/2010 | 11:38
6
9
לצפיה ב-'חריף, לא?'
חריף, לא?
20/05/2010 | 13:09
5
11
בואו נודה בזה - כולנו בדרך לאנשהו
נוכל לבלבל בשכל עד מתי שנרצה ש"צריך להנות מהדרך ולא רק מהיעד" אבל היעד מחכה לנו, וכל עוד לא הגדרנו לעצמנו היטב מהי הדרך, ומה זה אומר להנות... חסרים לנו כמה רכיבים חיוניים בחיינו שניתנו לנו ויילקחו באותה מידה.
המוות לא כסוף אלא כנקודת מוצא.
בעבר היו לי מחשבות מרחיקות לכת סביב המוות
והכל נראה לי ריק נטו בשל המוות הבלתי נמנע
אז מה עושים? מקבלים את זה שעכשיו חיים ועושים snooze למחשבות על המוות, שיחכו למתישהו, כשיהיה זמן אליהם, כשאמות
כיום לעתים זה ההיפך, אני חי את החיים שלי ומדי פעם נזכר - שאני מתישהו מת
והבעטה הזאת, הבעיטה הזאת לביצים של התודעה, מכאיבה וממריצה אותי לחשוב על מה אני רוצה להשקיע את הזמן שיש ברשותי
אני מודה שאני פשרן
אני חי על מים פושרים כבר זמן מה
אבל אני יודע שזה לא בשבילי לעד
ושאני מחפש את העוצמה
לצפיה ב-'אני בעד להתעלם ממנו, על פני השטח.'
אני בעד להתעלם ממנו, על פני השטח.
20/05/2010 | 21:29
2
6
כלומר, דע שאתה מת. דע שאתה הולך למות. יום אחד זה יקרה. וכן, אני בעד כל הקלישאות של "תחיה את החיים כאילו זה יומך האחרון", "אכול ושתה כי מחר נמות", "חיה את הרגע"...
אני בעד.

אבל אני לא חי את הרגע כי אני פוחד שברגע הבא אני אמות. אני מתעלם מהמחשבה הזאת, שברגע הבא אני עלול למות. אני יודע שזה יקרה, ולכן אני משתדל למצות את החיים, אבל לא מתעסק בזה. אתה יכול לדמיין כמה נוראים חייו של אדם, שמניח תמיד מראש שבדקה הבאה הוא עלול למות?

ואיזו עוצמה אתה מחפש? אולי זאת העוצמה? ההתגברות על המוות, לא הפיזי אלא המנטלי?
לצפיה ב-'כן.'
כן.
23/05/2010 | 23:26
6
מוות מנטאלי מפחיד יותר ממוות פיזי, לדעתי, כי כשאתה מת מוות פיזי, תכל'ס, מה איכפת לך. אתה לא מרגיש כלום. זו יכולה להיות אף חווייה סימפטית וזכורה לטובה!
-טוב, לא.
אבל במוות מנטאלי אתה בעצם הופך את הפיזי, העתידי, המרוחק, לקיים. ואתה מרגיש את זה, אתה בתוך זה. בריקנות. אתה חי את המוות. וזה לא נעלם, עד שאתה נעלם.

בקשר למוות פיזי, טוב, יש כאלה שלא מדחיקים אלא קמים ואשכרה מנסים לעשות משהו בקשר לזה. יש גם כאלו שמנסים לעשות משהו בקשר למוות המנטאלי. אני מניחה שאתה שייך לקבוצה השניה. אני לא יודעת מה מאתגר יותר.
לצפיה ב-'העצמה של החיים'
העצמה של החיים
25/05/2010 | 12:39
4
הידיעה שניחנת בכוח שבא לידי ביטוי ומיצוי בדברים שאתה עושה ונתקל בהם.
העצמה הזאת היא מן עדות לכך שיש גם חיים, ולא רק מוות.
במשחק הרגיל של מוות לעומת חיים, נדמה שהמוות מנצח. העצמה היא הניסיון העז לתת לחיים את הניצחון - שכן יש בהם משהו, שיש בהם משמעות מעבר למוות שמסיים את אותו תהליך הקרוי חיים (אף שראוי לסייג את המושג חיים כאן בראייה לפיה אין התיחסות לגלגולי נשמות או עולם אחר או המשכיות כלשהי של אותו זרע/נשמה/זהות/אישיות מבעד לגוף החול שחוזר לאדמה)
לצפיה ב-'אני מאוד מזדהה!'
אני מאוד מזדהה!
26/05/2010 | 00:41
1
5
לצפיה ב-'אשרינו טרין!'
אשרינו טרין!
26/05/2010 | 13:32
4
לצפיה ב-'פורומים חדשים ב- אנשים'
פורומים חדשים ב- אנשים
20/05/2010 | 16:48
7

הקומיקאית הישראלית הכי מצחיקה ואנרגטית בשטח חוזרת לעונה חדשה. בואו להתמכר מחדש לתכנית בפורום הרשמי של עדי אשכנזי
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

מעולם לא השתלם לנו יותר לנסוע במונית. העונה החדשה של מונית הכסף יוצאת לדרך ורגע לפני אנחנו מזמינים אתכם להתכונן בפורום הרשמי

התגעגעתם לאסי? לא יכולים בלי נועה? אפשר להרגע!
לקראת הגיעה של העונה השנייה כולם מוזמנים לפורום החדש לסדרה תיכון השיר שלנו כדי לדבר, להתעדכן ולחלוק רשמים עם צופים אחרים

אם המונחים "fierce" ו-"smize" אינם זרים לכם - רוב הסיכויים שאתם שייכים לכאן. בפורום הטופ מודל הבאה מדברים על העונה החדשה והתכנית לדורותיה. טיירה ממתינה לכם

מה קורה בעולמם של האנשים שהופכים את המציאות שלנו לריאליטי?
בדיוק בנושא זה עוסקת הסדרה 15 דקות, העוסקת במתמודדי תכנית ריאליטי, ההפקה שמאחוריה וכל התככים שמסביבה. מדברים על זה בפורום
לצפיה ב-'איך פייסבוק גנבה את האינטרנט מתחת לאף שלנו'
איך פייסבוק גנבה את האינטרנט מתחת לאף שלנו
16/05/2010 | 21:09
18
32
like, הכפתור החביב והאהוד מבית פייסבוק שנראה תמים למראה, מסתיר מאחוריו אסטרטגיה מהפכנית שעשויה לשנות את הדרך שבה אנחנו צורכים את אתרי התוכן שלנו, את המודלים של חברות החיפוש והפרסום ואת הרגלי הגלישה של מאות מיליונים ברחבי העולם.

אז בכל אתר עכשיו יש כפתורי לייק (אפילו באתר שבניתי בעצמי) והכל מחובר להכל.
נוחות למשתמש - אין ספק.
פרטיות - אין. אין ספק.

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L...
לצפיה ב-'מה? על מה אתה מדבר???'
מה? על מה אתה מדבר???
17/05/2010 | 17:30
12
מה הקשר לפרטיות? מישהו מכריח אותך להכניס כפתור LIKE לאתר שלך או ללחוץ עליו? הנה, זו דוגמה קלאסית לאיך כל מיני תאוריות קונספירציה שאין בהן כלום, מתחילות להתגלגל להן.
לצפיה ב-'And whose fault is that, Mr. consumer?'
And whose fault is that, Mr. consumer?
17/05/2010 | 22:35
16
1
לצפיה ב-'אשמתנו'
אשמתנו
18/05/2010 | 14:02
15
6
זו בדיוק הבעיה, הם יודעים איפה ניתן ללחוץ עלינו, והמחיר הוא הפרטיות. בדיוק כמו שירותים מדהימים כמו שגוגל מציעה, בחינם, אבל זה עולה לנו.
לצפיה ב-'שוב, לא הבנתי מי בדיוק לוחץ עליך'
שוב, לא הבנתי מי בדיוק לוחץ עליך
18/05/2010 | 14:49
14
7
זה שאתה ישראלי טוב שלוקח כל מה שנותנים בחינם, זו כבר בעיה שלך - את תאשים את מי שנותן.
לצפיה ב-'** אל תאשים'
** אל תאשים
18/05/2010 | 14:49
5
לצפיה ב-''
19/05/2010 | 14:01
3
לצפיה ב-'לא להיות בפנים, '
לא להיות בפנים,
19/05/2010 | 18:11
11
8
זה נגד המוסכמות החברתיות בימינו, מי שלא בפייסבוק ולא בעניינים ולא יודע מה קורה.
הכפתורי לייק האלה הם עדיין שטות, אבל זה תהליך שנבנה כעת, שכדי להגיב ב YNET גם תצטרכי את זה.
ניתן לראות את זה באתרים כמו digg שעברו הסבה מלאה לפייסבוק.
את תראי זאת בתקופה המתקרבת ותביני על מה דיברתי.
לצפיה ב-'מה, אתה פולניה? נו באמת... '
מה, אתה פולניה? נו באמת...
19/05/2010 | 19:15
6
מה זה "נגד המוסכמות החברתיות"?
ואגב, גם להגיב אתה לא חייב - למשל, אתר NEWS1 חושף בפומבי את כתובת ה-IP של המגיב במוצהר וביודעין (וזה קצת יותר גרוע מאשר זיהוי פייסבוקי). מאז אני פשוט לא מגיבה שם. לא צריך להפוך כל דבר לקונספירציה ולהכנס להיסטריה. ולהגיד שמי שלא בפייסבוק לא בעניינים ולא יודע מה קורה, נו רצינות - אני לא צריכה להגיד לך מה המשקל והתוקף של האמירה הזו. העניין הוא אחר - העניין הוא שפייסבוק הופכת לרשת החברתית הפולולרית ביותר, ולא בכדי. למען האמת, ב-90% בזכות המשחקים המעולים שהיא מציעה, והיא תכל'ס בולעת את כל האחרים, אבל שוב - בצדק, כי יש לה הרבה יותר מה להציע מאשר לכל האחרים.

לצפיה ב-'מה רע בלהיות בחוץ?'
מה רע בלהיות בחוץ?
20/05/2010 | 17:19
9
7
מה כ"כ רע בחוץ שאנשים כ"כ פוחדים להיות שם?

אני לא בפייסבוק. אני יודעת מה קורה פחות או יותר. מסן. טלפון. חדשות. ם.ם מה רע בלהקדיש זמן לתקשורת אמיתית, ולא לקבל הכל בפרצוף תוך חמש שניות (ובצורה, למעשה, מנותקת יותר).
כלומר, אתה יכול להתקשר אל מישהו ובאמת לדבר איתו ולבקש שישלח לך תמונות במסן, או פשוט להסתכל בפייסבוק ולהשאיר תגובה סמי-שנונה של חצי שורה.
Fake relationships, dude.
ושוב, אז מה אם זה נגד המוסכמות? מה רע בלעשות משהו נגד המוסכמות?
בנוסף, זו אשמת הצרכנים ש-הכניסו- את זה למוסכמות מלכתחילה. אם כל אחד שהיה אומר בהתחלה, "אני בחיים לא אשתמש, מה זה, יש לי חיים" באמת לא היה משתמש במקום לחבר לו את זה לווריד בהזרקה ישירה, זה לא היה קורה.

חוץ מזה, הם אמנם שמו לך את הרובה בידיים כדרך לקצר תהליכים, אבל זו החלטה שלך האם לירות בו או לא. (השוואה מעט קיצונית, but you get my point).

לצפיה ב-'רגע, שאני אבין, את מדברת מניסיון?'
רגע, שאני אבין, את מדברת מניסיון?
20/05/2010 | 21:35
7
7
לא, כי...בתחילת ההודעה פשוט אמרת, נדמה לי, שאת לא בפייסבוק. אז איך את יודעת?
לצפיה ב-'כי... '
כי...
20/05/2010 | 22:46
6
4
Girl A: לא תאמיני מה קרה!111
אני: מה?
Girl A: אתמול הייתה מסיבה! / אתמול יואב הפך להיות חבר של מיכל! / התפרסמו התמונות הלוהטות של מיכל עם יואב! / אתמול התחילה מלחמת עולם רשמית עם איראן!
אני: מה?!?!? איך פספסתי את זה?!?!
Girl A: אההה.... אין לך פייסבוק... רוצה להשתמש בשלי? *מבט מלא רחמים* :O

-זה-.... לא קרה.
אני משתמשת בפייסבוק בפעם במילניום בשביל לראות תמונה וזהו כי התעניינתי בתופעה כדי לראות אם זה שווה את זה, לפני שאני שופטת. זה לא.
לצפיה ב-'לא קראתי את ההודעה שלך, למעט שתי השורות'
לא קראתי את ההודעה שלך, למעט שתי השורות
20/05/2010 | 23:07
5
3
האחרונות. אני יודע בדיוק איך את משתמשת בפייסבוק, וזה לא נקרא להשתמש, וניסיון מגיע רק משימוש.

עכשיו תעני על השאלה בכנות, בכן או לא: האם ניסית לפני שאת שופטת?
לצפיה ב-'תקרא הכל:'
תקרא הכל:
21/05/2010 | 16:38
4
7
אז ניסית פעם-פעמיים סיגריה בתיכון. ראית את ההשפעות של עישון על אחרים. שמעת רופאים מדבר על זה שזה רע. זה לא נקרא ניסיון, מילי. נו תעשן תעשן, מה קרה לך? רק בגלל שראית את זה והתעניינת וראית איך זה עובד באופן כללי ומשפיע על אחרים, זה לא אומר שאתה באמת יודע איך זה. נו, זה שווה, אומרים לך.
מה? אתה לא רוצה? אבל למה, ניסית בכלל לפני שאתה שופט?
לצפיה ב-'שאני אבין,'
שאני אבין,
24/05/2010 | 12:20
2
2
את משווה מחקרים מדעיים לרשת חברתית? את משווה בין תוצאה של מחקר להשפעה חברתית? זה מדע. זה לא. במדע לא צריך ניסיון, כי כל ניסוי וכל תיאוריה וכל תוצאה, בנויים כבר על הוכחות קודמות ועל חוקים מדעיים קודמים. לכל יש בסיס מדעי, הגיוני. את משווה את זה להתנסות בחוויה רגשית ומחשבתית, שאת תוצאותיה אי אפשר לבסס על שום חוק מדעי?
לצפיה ב-'הנק' שלי היא, '
הנק' שלי היא,
24/05/2010 | 16:18
1
2
שלא תמיד צריך להתנסות בשביל לדעת אם זה שווה את זה או לא. גם ההשפעות של פייסבוק הן עובדתיות, וגם להן יש בסיס הגיוני ומדעי, כי גם נפש האדם פועלת לפי חוקי טבע ומדע, וחוץ מזה- תסתכל מסביב!

בדיוק כמו בסיגריות, לא משנה מה טיב ההתנסות הרגשית והלא-מדעית וכמה היא טובה (אעפ"י שאי אפשר לדעת כמה היא טובה בלי לנסות), לדעתי אין דבר ששווה את המחיר שמשלמים עבורה. והמחיר הזה הוא עובדתי וקיים.

אל תחליט בשבילי, בבקשה, אם אני מקשיבה או לא. אשתדל למתן את התגובות שלי ולעשות אותן יותר נורמאליות.
לצפיה ב-'אוקיי, מקובל.'
אוקיי, מקובל.
24/05/2010 | 17:34
3
אז בתור משתמש פייסבוק "כבד" אני יכול להגיד לך שכל מה שכתבת בהודעה "מה רע בלהיות בחוץ?" הוא פשוט לא נכון.

בואי נפסיק כאן.
לצפיה ב-'ואת רועשת מדי. תירגעי כבר.'
ואת רועשת מדי. תירגעי כבר.
24/05/2010 | 12:21
5
זה לא השרשור היחיד בעמוד הזה שאת צורחת ומקשקשת את השטויות האלה, וזה מתחיל לעצבן. תקראי את מה שאומרים לך, תביני, ותקשיבי לאנשים אחרים חוץ מלעצמך. הטעות שלך בהשוואה היא בסיסית, ופאטאלית.
לצפיה ב-' מסכים בהחלט'
מסכים בהחלט
21/05/2010 | 18:49
2
והדבר יעשה יותר גרוע עם הזמן לצערי.
וכשאנשים שומעים שאין לי פייסבוק הם נחרדים כאילו אי אפשר לחיות בלי זה. וכשהם שומעים את הטענה שלי על הזיוף וההתמכרות שבדבר הם מתחילים להתכחש ולהסביר איך זה אולי קורה אצל אנשים אחרים - אבל אצלם לא.
לצפיה ב-'חג שבועות שמח! '
חג שבועות שמח!
18/05/2010 | 14:51
8
לצפיה ב-'חדשים, דרושים ועוד ב-'
חדשים, דרושים ועוד ב-
13/05/2010 | 19:46
1
2
פורומים חדשים ב אנשים:

אמרתם בריטני, אמרתם ליידי גאגא, אמרתם פופ
פורום פופ עושה קאמבק, היישר לסלון הוירטואלי שלכם.
אתם מוזמנים להתעדכן בכל מה שקורה במקום הכי זוהר בעולם המוזיקה

מכוניות מירוץ, אופנועי שטח ומירוצי ראלי מתאחדים במקום אחד לוהט, תחרותי וספורטיבי במיוחד..
אז החליפו הילוך, הרימו גלגל, שימו גז והיכנסו לפורום ספורט מוטורי

לפורומים הקיימים הבאים דרושים/ות מנהלים/ות:

ישראלים בחו"ל

פייסבוק ורשתות חברתיות

מה קורה?

עדי אשכנזי

הורים למחוננים

חושבים שאתם מתאימים לניהול אחד הפורומים הנ"ל ומעוניינים להציע את מועמדותכם?
מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם:

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...
לצפיה ב-'מועדון הקריאה: "מחר כפול תשע"'
מועדון הקריאה: "מחר כפול תשע"
19/05/2010 | 16:10
4

במרכז דיוני מועדון הקריאה בחודש מאי יעמוד הספר "מחר כפול תשע" מאת אייזק אסימוב.
מועדון הקריאה בתל אביב יתקיים ביום חמישי, 27/5/10, בבית הקפה "קפה קפה" ברחוב חשמונאים 95, בשעה 20:00. ההשתתפות במועדון הקריאה אינה כרוכה בתשלום ואינה מותנית בהגעה למפגשים נוספים, ופתוחה גם למי שאינם חברי אגודה.
מנחת המפגש: דפנה קירש.

לשם הערכות מתאימה לכמות המגיעים, מומלץ להירשם מראש באמצעות הדוא"ל, בכתובת dafna1485@walla.co.il, ורצוי להביא למפגש עותק של הספר.

בחודש יוני יוקדש מועדון הקריאה לספר "לראות" מאת הארלן אליסון.
פרטים על מפגשי המועדון העוסקים בספר זה יתפרסמו באתר האגודה ובמכתב החודשי.
המעוניינים להנחות מועדוני קריאה בכל רחבי הארץ מוזמנים לפנות בדוא"ל למרכזת הפרויקט, ליאת שחר:liat42@gmail.com
לצפיה ב-'הפורום בירידה - בואו נעלה אותו '
הפורום בירידה - בואו נעלה אותו
09/05/2010 | 19:49
14
14
שלום לכולם,
בשבועות האחרונים שמתי לב לחוסר אדיר של הודעות בפורום.

שמתי לב שהתקופות האלו הם בדרך כלל באמצע סמסטרים, שבו אנשים מאוד מאוד עסוקים, ביניהם אני.
זה לא תירוץ.

לאן נעלמתם? האם מישהו עוד כאן?

אני רוצה לפתור את הבעיה הזאת. זה לא צריך להיות ככה. הפורום הזה קיים מ2001 והוא אחד הפורום הראשונים בתפוז ואם לא נתעורר הוא יסגר מחוסר עניין לציבור.
חלקנו גדלנו פה על בסיס הדיונים שחלקנו פה.

שני דברים אני מבקש מכם:
1. השמיעו קול. אם אתם פה, תגיבו, תגידו מה דעתכם על הנושא.
2. הציעו כל הצעה שהיא כדי להחיות מחדש את הפורום. במהלך השנים עברו שינויים רבים - החלפת שמות, החזרת שמות, המשך הטרילוגיה . אני מרגיש שכולנו התבגרנו, ו"נפלנו" לעולם האמיתי. בין הדברים שחשבתי עליהם הוא הוספת נושא נוסף לפורום \ איחוד עם פורום אחר. פעם נושא כזה העלה הרבה התנגדויות. מה דעתכם?

תודה לכולם והמשך שבוע נעים,
אלירן
לצפיה ב-'חשבתי בדיוק על הנושא לפני שבוע'
חשבתי בדיוק על הנושא לפני שבוע
09/05/2010 | 20:06
6
5
אפשר לארגן עוד מפגש-מטריקס ולדבר בדיוק על זה.
לצפיה ב-'מי שמעוניין שיגיד אני'
מי שמעוניין שיגיד אני
09/05/2010 | 21:46
4
4
לצפיה ב-'לא חושבת שמפגש... '
לא חושבת שמפגש...
09/05/2010 | 21:54
2
11
יעשה משהו שאי אפשר לעשות כאן מעל גבי הפורום, ואפילו עדיף.
לגבי איחוד עם פורום אחר, איזה למשל?
לצפיה ב-'הנושא בבדיקה...'
הנושא בבדיקה...
12/05/2010 | 01:57
1
5
יש לך הצעות?
לצפיה ב-'אני לא מכירה כ"כ פורומים אחרים בתפוז'
אני לא מכירה כ"כ פורומים אחרים בתפוז
12/05/2010 | 13:01
9
לכן אין לי ממש מה להציע למרבה הצער.
לצפיה ב-'אני.'
אני.
09/05/2010 | 23:19
3
לצפיה ב-'אני'
אני
14/05/2010 | 10:17
5
ובאשר לאיחוד עם פורום נוסף, אין התנגדות עקרונית לדבר, אבל יהיה קשה למצוא פורום בעל מהות ואופי דומים לשלנו. חוץ מזה שאני מתרחק ממקומות המוניים מדי...

אני שומע פה כל מני חוויות וזיכרונות מימי העבר של הפורום ומאוד מצר על זה שלא יצא לי להכיר אותו בימים האם.

מעבר לפייסבוק - כמו שכבר אמרתי, אני מתרחק ממקומות המוניים ובמיוחד פייסבוק שהוא דבר מגעיל בעייני
לצפיה ב-'כשחקרתי את האטימולוגיה של Matrix'
כשחקרתי את האטימולוגיה של Matrix
09/05/2010 | 23:34
13
עלו כמה פרשנויות שהתאימו פיקס כל אחת בצורתה לסרט
זה קשור למילה שהתהוותה באנגלית המודרנית לMother
ולרחם (Matres אם אני זוכר נכון את השלב/פירוש הזה בדרך)
ומטריקס זה גם משטח שעליו וממנו יוצאים דברים,
יעני במטאפורית - הקרקע שעליה צומח משהו...

מה אנחנו רוצים לגדל (שזה משמעות המילה לרחם, על פי פרשנות יפהפיה ששמעתי מרב פעם) ומה אנחנו רוצים שיצמח מהמשטח הנפלא הזה?
ולצערי (קצת, לא יותר מדי) כשאומר כאן אנחנו כוונתי לאתם
כי איך שהדברים נראים בעיניי - את מה שחיפשתי כאן הלכתי לחפש במקומות אחרים, ומעבר לכך, החלתי מחפש דברים אחרים שלא מצאתי כאן. או בקיצור - אין ספק שהפורום היווה עבורי את קרש הקפיצה, את המצע שממנו יצאתי וצמחתי לרעיונות אחרים
לצפיה ב-'אוקיי, אז'
אוקיי, אז
10/05/2010 | 01:37
3
קודם כל אני חייבת לומר שהפורום הזה לגמרי גידל אותי בפורמט הנוכחי (והמשודרג, אם יורשה לי להעיד על עצמי) שלי. השיחות והדיונים שהיו כאן סירקה 2004-2006 לא רק החזיקו אותי בתקופות קשות, אלא היו חלק משמעותי אם לא החשוב ביותר בהתגבשות התפיסה שלי כאדם בוגר וחופשי ככל שניתן.
לגבי עתיד הפורום- אני בקושי מבקרת כאן בעיקר כי אני גם בקושי נכנסת לתפוז בכלל. ובימים טרופים אלה, כשכולנו מבוגרים אחראיים ועסוקים, יש חשיבות לנוכחות במקומות שאנחנו נמצאים בהם כל הזמן ממילא- במקרה שלי זה פייסבוק אבל כל אחד והקיק שלו. אני עדיין אוהבת את הפורום ומקום עצום בלב שלי שמור לכל הותיקים כאן (ומי שיודע על מי אני מדברת- יודע על מי אני מדברת), וגם לכמה מהותיקים פחות; בו זמנית, רוב השיחות כאן השתנו, ועד כמה שזה קשיש לומר זה פשוט לא מה שהיה פעם. אולי נכון באותה מידה לומר שאני ובני דורי הם אלה שהתבגרו, והדיונים שאנחנו זקוקים ורוצים לנהל היום הם פשוט אחרים. מקבלת גם את התפיסה הזאת לגמרי.
ממפגש הפורום שהתקיים בשנה שעברה יצאתי עם תחושה מאד חזקה שעדיין יש בינינו קו מחבר, והוא חזק ורלוונטי כתמיד- אבל גם בו זמנית שהסיטואציות החברתיות שלנו השתנו- ומי שהיה שם יודע עד כמה השתפרה ההנאה שלנו מהדיון אחרי שסיככנו אותו במעט אלכוהול
אני לא מעודכנת כרגע במי נגד מי של הקהילות בתפוז- יכול להיות שקיימת קהילה אחרת באתר שחיבור איתה יוכל להפרות אותנו, אני פשוט לא יודעת מהי. אני לא מתנגדת לרעיון עקרונית, פשוט יכול להיות מצב שבו נאבד את המהות שלנו מכל וכל ברגע שנוטמע בפורום פעיל יותר. וזה עצוב קצת כי לנצח נהיה פורומאטריקס/ מאטריקס וקונספירציות/ מעבר למאטריקס, פורום 21 כבוד.
יכול להיות שאם המהות שלנו כקבוצה חשובה לנו אנחנו נהיה מוכנים לנסות להעביר את במת הפעילות שלנו מכאן לפורמט נגיש יותר- להלן שוב, פייסבוק- ולשנות את הבמה בשביל לשמור על התוכן. אני יודעת שעליי זה יקל להמשיך להיות חברה בקהילה הזו, אותה אני באמת אוהבת בכל ליבי.
לצפיה ב-'אוףף כתבתי הודעה ונמחק לי :('
אוףף כתבתי הודעה ונמחק לי :(
10/05/2010 | 22:51
1
8
טוב אז בכל אופן,
מה שכתבתי הוא בגדול שהייתי מאלה שגדלו כאן..  לא רוצה שהפורום יאוחד עם פורום אחר, לא חושבת שנכון לשנות את הנושא.   מעדיפה לזכור את המקום כפי שהוא זכור לי היום-  גם אם זה אומר שהוא יסגר מחוסר עניין.
זמנים השתנו..  גדלנו,  ואולי הפורמט באמת לא מתאים יותר.  יעל הציעה קבוצה בפייסבוק,  אולי זה טוב ע"מ לשמור על קשר עם האנשים- וזה משהו שאני אשמח אם יהיה.
לא יצא לי להיות במפגש,  אולי אם יהיה בהמשך :)
לצפיה ב-'שלום'
שלום
13/05/2010 | 00:31
1
9
נחמד ביותר לראות את כולם.
חברים, אמנם הייתי אמורה להיות כבר בארץ, אבל השתנו תכניות ובמקום אני אגיע ב27 במאי. אהיה באיזור עד ה8 ביולי. אז מי רוצה לפגוש אותי?
ומתי תרצו להפגש כולנו ביחד?
מתי שטוב לאנשים טוב לי.
לצפיה ב-'אני רוצה'
אני רוצה
15/05/2010 | 14:06
3
ומקווה שכולם. חייבים להתאחד.
לצפיה ב-'אני כאן, מדי פעם.'
אני כאן, מדי פעם.
17/05/2010 | 22:31
1
רוב הזמן אני בצבא, או פשוט לא בפורום. הדיונים כאן איבדו את הכיוון שאהבתי, אני חושב. הם נעשו פחות פילוסופיקלי אוריינטד, ויותר קונפיריישנס אוריינטד. חסר לי המימד המטריקסי של החיפוש אחרי החופש. של ה...מה שאני קורא לו, "פילוסופיה מעשית", שהייתה כאן.
פורום 21, ככה אני קורא לו כי בחיי שכבר אין לי מושג במה הוא עוסק, פורום 21 הוא לא פורום קונספירטיבי. פורום 21 הוא לא פורום אקטיביסטי. פורום 21 הוא פורום מטריקס, הוא הפורום שנועד לשחרר את מוחך. וזה מה שצריך להיות כאן.

חוץ מזה, פעילות. אנשים, הבנו שהתבגרתם, כולכם אנשים עובדים וחסרי חיים. אוקיי, מגניב. נורא סייפריסטי מצידכם, אבל מה עם המחתרת שלנו? המחתרת של ציון? תפתחו יותר דיונים, ותגיבו ליותר דיונים. תעלו תיאוריות, תעלו כל דבר שמעניין אתכם, כל דבר שקשור לפורום הזה ושסובב סביבו. קדימה.
לצפיה ב-'עבודות תחזוקה באתר'
עבודות תחזוקה באתר
11/05/2010 | 19:47
2
גולשים יקרים,
ביום רביעי ה-12 למאי (בלילה שבין שלישי לרביעי) בין השעות 04:00 – 07:30 לפנות בוקר תתבצע עבודת תחזוקה באתר.
עקב העבודות יהיו הפרעות בגלישה באתר. סליחה על אי הנוחות ותודה על הסבלנות.

צוות הנהלת הפורומים
לצפיה ב-'אם לא יכולתם לחיות בישראל מה הייתם עושים?'
אם לא יכולתם לחיות בישראל מה הייתם עושים?
09/05/2010 | 15:49
10
4
אנא שתפו פעולה, ותהיו מקוריים (-:

תודה........
לצפיה ב-'הלואי ויכולתי לחיות לא בישראל'
הלואי ויכולתי לחיות לא בישראל
09/05/2010 | 22:02
4
4
כבר מזמן מזמן לא הייתי כאן...
לצפיה ב-'מאיזה בחינה?'
מאיזה בחינה?
09/05/2010 | 23:40
3
3
מה כולא אותך פה?
לצפיה ב-'עבודה, משפחה ומחויבויות אחרות'
עבודה, משפחה ומחויבויות אחרות
10/05/2010 | 01:45
2
4
כדי להגר למדינה אחרת צריך סכום כסף בסיסי, שאין לי.
לצפיה ב-'אין איזה אתר/רשת חברים'
אין איזה אתר/רשת חברים
10/05/2010 | 15:40
1
1
למצוא איזה שוגר דדי ?

אומרים שבאינטרנט אפשר למצוא הכל...
<כשאומרים "אומרים" זה נושא סתמי, שלרוב מתיחס לאנשים סתמיים וסתומים>
לצפיה ב-'ברור שאפשר למצוא הכל ברשת'
ברור שאפשר למצוא הכל ברשת
10/05/2010 | 17:05
2
גם מנדובשקס...
לצפיה ב-'הייתי נוסע להולנד'
הייתי נוסע להולנד
09/05/2010 | 23:42
3
אוכל פטט עם מיונז, מתרגל ואוהב את זה
חי בחווה ופוגש כל מיני אנשים מגניבים מזדמנים
משתקע קצת כמה חודשים באיזה כפר
מרגיש שזה חלום מדהים ולא המקום שלי
ואז חוזר לישראל.

(בתור אחד שמחשיב את הפנטזיה הקרובה שלו לעוף לעולם החל מאפריקה והלאה משם, השאלה הזאת מאד מענינת אותי)
לצפיה ב-'אם לא יכולתי? אז הייתי חי במקום אחר.'
אם לא יכולתי? אז הייתי חי במקום אחר.
17/05/2010 | 22:33
3
ציפית שאנשים יתאבדו או משהו?

ההעדפה שלי היא בכלל לא לגור בשום מקום קבוע. וככה הכי טוב.
לצפיה ב-'הכי טוב למה? ליציבות ??'
הכי טוב למה? ליציבות ??
20/05/2010 | 03:21
2
2
לצפיה ב-'יש פתגם בצרפתית, שמתורגם לאנגלית כך:'
יש פתגם בצרפתית, שמתורגם לאנגלית כך:
20/05/2010 | 21:39
1
4
Travel broadens the mind

תחשוב על זה.
לצפיה ב-'אכן בעד '
אכן בעד
25/05/2010 | 18:43
2
עם זאת יש אמירה ביהדות הקבליסטית שהאל ברא את המציאות הנוכחית תוך צמצום של עצמו - אם זכור לי הדבר, בפעולה זו יכל להכיר את עצמו יותר/מחדש.
יעני, גם לצמצום יש תכלית, לא רק להרחבה

אף שאני ללא ספק בשלב ההרחבה
שהצמצום יחכה עד שנמצא משהו להתקבע עבורו
לצפיה ב-'גילי! גילי! עב"ם בשמי בת ים!'
גילי! גילי! עב"ם בשמי בת ים!
24/04/2010 | 17:22
6
12
או סתם מטאוריט, כמו שהרשויות טוענות. זה גם הגיוני. מה שהדליק לי את הנורה והריץ אותי לכאן, זה שהוא בער במשך שעות, בער בתוך המים, ניצת מחדש במגע...

מה זה?!

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3880004,00...
לצפיה ב-'לא עב"ם וגם לא מטאוריט'
לא עב"ם וגם לא מטאוריט
24/04/2010 | 21:04
5
12
חבל להתרגש - מדובר ב-99% בנור הטעיה שכתוצאה מתקלה טכנית נפל במקום לעלות.
לצפיה ב-'את יכולה להסביר מה זה נור הטעיה?'
את יכולה להסביר מה זה נור הטעיה?
26/04/2010 | 19:11
3
64
לצפיה ב-'נורי הטעיה'
נורי הטעיה
26/04/2010 | 21:15
2
46
אלו נורים בוערים מפיצי חום הנורים ממטוסים (קרב בד"כ) על מנת להטעות טילי אוויר-אוויר מתבייתים.
לצפיה ב-'כן, רק שאחרי הבעירה לא נשאר מהם כלום, הם לא'
כן, רק שאחרי הבעירה לא נשאר מהם כלום, הם לא
29/04/2010 | 19:52
1
11
בוערים במים ולא ניצתים מחדש אחרי שכבו, כמו שנכתב בכתבה. החתיכה שנמצאה בחוף בת ים גדולה מדי מכדי להיות פיסה מנור שנשרף. אז התיאוריה שלך די הזויה בעיניי, וכמובן שלא נכונה.
לצפיה ב-'ממש לא נכון'
ממש לא נכון
29/04/2010 | 22:42
7
ולא אמרתי שזו פיסה מנור מנשרף, אלא נור שכשל ולא התפוצץ. באוויר אלא נשר לקרקע (במקרה זה למים) ובער. נהפוך הוא, התכונות שהעצם הדגים מתאימות אחד לאחד שכן הנורים הללו מכילים חומרים זרחניים הבוערים לפרקי זמן ארוכים. מה גם שאת הדברים שאני אומרת לך אני אומרת לאחר שבדקתי את האפשרות עם אנשים שמכירים מקרוב את החומר.

וגם אם זה לא נור, זה עצם אחר מעשי ידי אדם ללא כל ספק.
לצפיה ב-'אך עדיין, ישנו האחוז הנותר... '
אך עדיין, ישנו האחוז הנותר...
29/04/2010 | 23:23
10
מה הסיכוי שלאחר מילארדי שנים יתפתחו מכמה גזים, חיידקון או שניים וקצת מים יצורים שהולכים על 2, טסים בחלל בסבבי בבי, משנים את חוקי הטבע של עולמם הקט וזורקים נעליים זה על זה?
לצפיה ב-'יום עצמאות שמח! '
יום עצמאות שמח!
19/04/2010 | 20:40
1
5
וכרגיל, ברכה מאויירת לחג:

http://i41.tinypic.com/29fqjqs.gif
לצפיה ב-'חג שמח לכולם !'
חג שמח לכולם !
20/04/2010 | 16:48
2
לצפיה ב-'אימות נוסף לקונספירצית רצח רבין'
אימות נוסף לקונספירצית רצח רבין
17/04/2010 | 22:57
1
7
צפו בסרט התיעוד של הצלם(???) רון קמפלר ותראו ששניות לפני הרצח. שמעון פרס אז שר החוץ משוחח עם אנשי שב``כ ומסתכל לכיוון המדרגות... קצת חשוד! אגב את הסרט תמצאו ביוטיוב כשתכתבו רצח רבין .אם אתם רוצים להצביע על כך שאתם מאמינים בקונספירציה תיכנסו לאתר WWW.SKARIM.CO.IL‎
לצפיה ב-'אין שום קשר בין קונספירציות ובין אמונות'
אין שום קשר בין קונספירציות ובין אמונות
18/04/2010 | 18:16
3
ואני מציעה להפסיק להשתמש במינוח השגוי הנ"ל שגורם אך נזק לתחום.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ