לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
79347,934 עוקבים אודות עסקים

פורום תקשור וריפוי עם חוצנים

בפורום זה :

אני משוחחת ומתקשרת עם אלוהים ומקבלת מענה לשאלות כלליות של הגולשים

כמו כן תקשור עם חוצנים- לקבלת מענה רק לשאלות רפואיות בלבד

לכל שאלה: ציין שם פרטי (ללא משפחה), תאריך לידה ושאלה מפורטת

שאלות מנוסחות בצורת נושא- לא ייענו.!

אודות הפורום תקשור וריפוי עם חוצנים

בפורום זה :

אני משוחחת ומתקשרת עם אלוהים ומקבלת מענה לשאלות כלליות של הגולשים

כמו כן תקשור עם חוצנים- לקבלת מענה רק לשאלות רפואיות בלבד

לכל שאלה: ציין שם פרטי (ללא משפחה), תאריך לידה ושאלה מפורטת

שאלות מנוסחות בצורת נושא- לא ייענו.!

הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום אוחד עם פורום תקשור עם מלאכים
המשך >>

לצפיה ב-' איחוד הפורום עם פורום תקשור עם מלאכים'
איחוד הפורום עם פורום תקשור עם מלאכים
30/08/2009 | 17:08
114
שלום לכולם,

אנו שמחים להכריז על איחוד בין פורום "תקשור וריפוי עם חוצנים" לבין פורום "תקשור עם מלאכים".

הפורום המאוחד ייקרא תקשור עם ישויות אור.

בשבועות האחרונים חשבנו רבות על המשך דרכו של הפורום, ניהלנו  שיחות  עם מנהלי הפורומים בעבר ובעתיד והגענו למסקנה כי יש מקום לפתיחת פורום אחד אשר יהווה בית חם למתקשרים עם ישויות אור גבוהות מכל סוג שהוא.
בהמשך היום יציג את עצמו מנהל הפורום החדש (אותו חלקכם ודאי מכירים), ואנו מקווים כי במהלך השבוע יאותר מנהל נוסף על מנת ששני המנהלים ייצגו את שיטות התקשור השונות.

אנו  מאמינים כי האיחוד בין שני הפורומים יוכיח את עצמו כמהלך נכון וחיובי, וכי תמצאו את הפורום המאוחד מזמין ונעים.

הקישור לפורום המאוחד: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

המשך גלישה נעימה ב אנשים
לצפיה ב-' מישהו יכול לתת קישור '
מישהו יכול לתת קישור
30/08/2009 | 13:51
81
לדיון שהיה כאן על גלעד שליט, משהו לגבי חיזוי החזרה שלו שהתגלה ע"י חוצנים. מקווה שאני לא טועה בפורום. תודה
לצפיה ב-'שבוע טוב לכולם.'
שבוע טוב לכולם.
30/08/2009 | 01:26
1
45
שיבוא עלינו שבוע של ברכה, של עשיה ושל ראיית הנכון בחיינו.
--------------------------------------------------------------

אני מצרף לכם ברכה לשבוע החדש
---------------------------------------

שהדרך תיפתח, ונגע זר לא יגע
שהצומת תתקבל ותורחב לאם של דרך
שהנחל יזרום ובו נתנקה
שהערב ירד ואיתו מצוקות היום
שהאל ישיב זמרתו ושפע של אור עלינו יזרח
שנכבד את המקום ומכובדינו יכבדו אותנו
שניתן שפע לעוברי האורח, ונזכה לשפע היקום
שנשפיע טוב ואהבה וננשום את טוב ליבנו
שנאיר לאחרים את החשיכה ותואר לנו הדרך
שנדע להסביר פנים ויסבירו פנים לנו
שנצמח ממקום מושבינו אל מקום מושבו
שנרהיב עוז ונפרוש כנפיים
שננהג בעדינות וביושר
שלא נאכל עוד פירות של בוסר
שנהיה אדם כבראשונה.

שבוע טוב.
לצפיה ב-'אמן כן יהי רצון '
אמן כן יהי רצון
30/08/2009 | 12:23
19
לצפיה ב-'שלום שלום לכולם'
שלום שלום לכולם
27/08/2009 | 05:23
13
83
כמו כולם בפורום הזה גם אני מתעניין במקום המוזר הזה הזה שכולנו חיים בו ומחפש איזושהי "אמת" אף פעם לא הייתי בתקשור עם חייזרים אבל התעניינתי בנושא כמו כן הייתי בערבי לימוד תורה של מחזירים בתשובה למינהם ודיברתי עם הרבה אנשים שהיו היו אצל מכשפות ומתקשרות עם רוחות למינהן...
האירוניה בפורום הזה היא שיש פה התקפה תמידית על דתות מצד אחד והתנהלות שדומה באופן מחשיד למחזירים בתשובה.
אנשי מחתרת הפיטמה ומארקאפ נראים כמו האנשים נראים כמו האנשים האמיתיים היחידים פה וברגע שהם מציגים שאלה שהיא קצת קשה מיד תוקפים אותם... ומעבר לזה הגישה היא שאם מתקשרים פה לא מצליחים לתת תשובה ראויה -והם לא מצליחים מיד מציעים להם לבוא לתקשור ממש כמו שברגע שאתה שואל מחזיר בתשובה שאלה אמיתית וקשה הוא מציע לבוא לסמינר -אולי כי במגרש הביתי קל יותר למטפלים\ רבנים להשפיע עליך מאשר בדיון פתוח ואמיתי לגבי מהות התופעה....

לצפיה ב-'בראוו--- לאנשים האמיתיים.'
בראוו--- לאנשים האמיתיים.
27/08/2009 | 10:57
50
השפויים והנורמלים.
מה הינו עושים בילעדכם ???
איזה עולם יפה ואיזה אנשים נחמדים השפויים והאמיתיים האלו.
ואו.
פאקה-פאקה, אתה סלע מוצק באוקינוס הטרוף האנושי.
מגדלור התבונה האנושית----
פתרת את הבעיה היסודית של המין האנושי---
כל תופעה שלא ניתנת להבנה--פשוט אינה קימת ודי.
משהו.
[אולי ,יחד עם השפויים האחרים,תפתח פורום -"השפויים החכמים" ?]
לצפיה ב-'מה עניין שמיטה להר סיני? - קרא והשכל.'
מה עניין שמיטה להר סיני? - קרא והשכל.
27/08/2009 | 11:07
9
40
שלום מר פקה-פפה, מה שלומך?

אתה מחפש 'אמת'?, שב ולמד, נבור במאסת החומר, השווה חומרים שונים לחומרים שונים, הוצא את המוץ מהתבן, הזע על סוגיות קשות לפיצוח,
נסה להבין שאינך יכול להבין בדקת המפגש הראשונה שלך עם החומר, שמור על ראש פתוח וביקורתי, נסה להיות אובייקטיבי ולא 'לבלוע' חומר כתורה מסיני.

אתה מבקש דיעה מושכלת? - אתה צריך לדעת איך לשאול את השאלות, אתה צריך לבנות לעצמך מסלול שאלות לוגי מוצק.

רק כך תוכל לאשש או לשלול האם יש אמת בדבר.

אני מסכים איתך שבעבר (עוד בתקופה שהייתי בה קורא סמוי ולא פעיל בכתיבה) היו כאן לא מעט התנצחויות והתנגחויות בין מנהלת הפורום שמשום מה הרגישה מאויימת לבין שאלות לגיטימיות פתוחות ובריאות.

זוהי בדיוק מטרתי בניהול הפורום הנ"ל, להוציא את השרלטנות מהתחום הנ"ל ולפתוח אותו לקהלי יעד שעד כה קיבלו יחס שלילי ומתנשא מצד 'יודעי חן', 'מתקשרים', ואלו שמעוניינים בניהול הפורום אך ורק למטרת גיוס לקוחות חדשים.

כולי תקווה שאכן יתברר שניתן לנהל את הפורום הנ"ל ללא איחודו עם הפורום השכן
ותקוותי הגדולה יותר - שלא ימצא שרלטן לניהולו על מנת להאדיר את חשבון הבנק שלו.
לצפיה ב-'זו הבעיה, עד כה לא סיפקת מידע כיצד'
זו הבעיה, עד כה לא סיפקת מידע כיצד
27/08/2009 | 14:10
8
17
להבדיל בין שרלטן לבין מתקשר "אמיתי"...
לצפיה ב-'ממליץ לך לקרוא את ספריו של אדריאן דביר.'
ממליץ לך לקרוא את ספריו של אדריאן דביר.
27/08/2009 | 14:42
7
43
לצפיה ב-'אין אופציה כזו.'
אין אופציה כזו.
27/08/2009 | 15:30
6
30
הרי לא יתכן, שכל מטופל שלך שישאל שאלה, תפנה אותו לקרוא את ספריו של דביר. בסוף יחשדו בך שאתה המו"ל בכבודו ובעצמו. אתה קראת את ספריו, אז בבקשה, תסביר איך נבדיל, על סמך הכתובים...
לצפיה ב-'שוב אתה קיצוני.'
שוב אתה קיצוני.
27/08/2009 | 17:03
5
28
בראש ובראשונה, המטופל צריך להרגיש נוח עם המטפל,
האינטואיציה היא הכלי החזק ביותר שיש לכל אדם.
כשאתה מגיע לטיפול, אם הינך מרגיש לא בנוח או שאתה חש שדבר מה אינו כשורה- כנראה שיש דברים בגו.

אמינות המטפל יכולה לבוא לידי ביטוי בכמה רמות:

1. אמינות המידע המועבר למטופל
2. אפקט הטיפול ברמה המיידית
3. אפקט הטיפול ברמת טווך ארוך
4. אינטואיציה - האם דבריו של המטפל 'מדברים' אל המטופל ברמה עמוקה.
5. האם יש אמת בדבריו של המטפל.
לצפיה ב-'עזוב אותך בחייך... '
עזוב אותך בחייך...
27/08/2009 | 18:52
3
24
זה שאדם הגיע אליך זה כבר אומר עליך משהו. אדם שואל למהות הטיפול, ז"א שכבר עבר את שלב בניית הביטחון כלפיך אישית. סעיפים 1+5 שלך זו בדיוק השאלה. אמינות ואמת. אז איך נדע?

אינטואיציה אינה "כלי", כבר כתבתי על זה בשירשור אחר כאן.
האינטואיציה היא תחושה שמתבססת על זיכרון גנטי וניסיון חיים. לפעמים טועה ולפעמים צודקת...

כשאני שואל את הרופא שאלות, או את המוסכניק, או איש מקצוע אחר, אף אחד לא שולח אותי לקרוא ספרים... אתה יודע, זה מזכיר לי את העולם החרדי. הם לא יספרו לך כלום אבל הם תמיד "יודעים" לפני כולם (לכאורה). אתה רוצה להבין איך? תקרא ספרים. הסבר לא תקבל.

כבר פנו אליך מהנהלת הפורומים?
לצפיה ב-'ההקבלה לעולם החרדי אינה מקובלת עלי.'
ההקבלה לעולם החרדי אינה מקובלת עלי.
27/08/2009 | 21:16
2
21
את מה שאתה מבקש לדעת לא ניתן להעביר במדיה מצומצת כמו פורום,
כפי שכתבתי, הפורום הנל אינו פורום אקדמי.
רוצה מידע?, בוא נשתה קפה יחד ונשוחח.
לצפיה ב-'בשמחה, וזו פעם שניה שאתה מזמין אותי...'
בשמחה, וזו פעם שניה שאתה מזמין אותי...
27/08/2009 | 23:58
1
17
מה עם ההצעה המקורית להיות נוכח בטיפול? אני מוותר על עצם הטיפול, תפגיש אותי עם החוצנים.
לצפיה ב-'דבר איתי בפרטי'
דבר איתי בפרטי
27/08/2009 | 23:59
28
לצפיה ב-'זה מאוד נחמד'
זה מאוד נחמד
27/08/2009 | 19:13
10
אבל האם יש מחקר אמפירי אחד המראה איזושהי הצלחה רפואית מובהקת שניתן לחזור עליה באמצעות טיפול כזה? זה לא בעיה לעשות מחקר כזה, כל מה שצריך זה קבוצה של אנשים שסובלים מבעיה מסוימת (שאפשר למצוא לה עדות בצילום או בבדיקת מעבדה) ומוכנים להיבדק ולעבור טיפול ב"מרפאת חוצנים" וקבוצה במספר זהה של אנשים הסובלים מאותה בעיה רפואית, שיקבלו טיפול רפואי "רגיל" וקבוצה במספר זהה של אנשים שאינה סובלת מהבעיה ואינה מקבלת טיפול ולאחר זמן מוגדר בודקים את הפרמטר הבעייתי בבדיקת מעבדה ורואים האם חל שינוי מדיד כלשהו בקרב הקבוצה ש"טופלה" באמצעות חוצנים.

כל עוד מחקר כזה לא נעשה (או נעשה ומראה שאין שום תועלת ב"טיפול"), מה שאתה מבקש בכל מיני צורות וניסוחים פסאדו מדעיים, זה אמונה ולבדוק מהימנות באמצעות אמונה ואינטואיציה. לרופא יש תעודת דוקטורט המעידה על שנות הלימוד שלו סוג הלימוד והמוסד שהעניק לו את תעודת ההסמכה מה יש לך להראות? היכן למדת? מה המהימנות שלך? אילו קישורים יש לך?
לצפיה ב-'לpachapapa'
לpachapapa
27/08/2009 | 16:37
9
אני ידבר אתך תחלס.
אני לא מחפש שום "אמת", אני לא מחזיר אף אחד בתשובה, אני לא מיסטיקן ולא מתקשר.
הדבר היחיד שאני יכול לספר לך זה את הסיפור למה אני נמצא בפורום הזה.
לפני כשנה מצאו שיש לי בעיה בריאותית מסובכת. מחבר של חבר שמעתי של תופעה בשם "ריפוי עם חוצנים", בהתחלה צחקתי וחשבתי שמדובר בשרלטנות. אך האדם אמר לי שמדובר בתופעה מאוד מוזרה. הוא אמר שהחוצנים ריפאו את הבעיות של כל משפחתו ושלו, וגם באופן מוזר הבת שלו ראתה את כל תהליך הריפוי כולל החוצנים. למרות שהייתי מאוד סקפטי החלטתי שהנושא שווה בדיקה. הלכתי למרפא עם חוצנים וזאת היתה החוויה הכי מוזרה שחוויתי בחיי. התחלתי לראות הילות, חוצנים, שערים קוונטים ועוד הרבה דברים שאת רובם אני לא מסוגל להבין. ואני רואה את הדברים האלו עד היום.
בקיצור נכנסתי אדם סקפטי ויצאתי אדם שרואה דברים "אחרים". המטפל שלי אמר שיש לי יכולת "ראיה" חזקה מאוד ושזה קשור לבלוטת האצטרובל. הוא גם אמר שיש לי קשר קרמתי (משהו כזה) עם חוצנים, ושאני יעבוד איתם בעתיד, אבל לא בקשר של רפואה אלא יותר בקשר של מדע. הוא לא הסכים לתת לי יותר מידע בעניין זה בגלל שזה יכול להפריע למסלול שלי.
למרות כל ה"דברים" שראיתי השתדלתי להישאר אובייקטיבי. חיפשתי גם הסבר פסיכולוגי למה שאני רואה, וככל שעובר הזמן האפשרות שמדובר בתופעה פסיכולוגית ניראת לי פחות סבירה. בגלל שבאופן מוזר כאשר יש תופעה מסוימת, אנשים שיש להם את יכולת "הראיה"  מסוגלים לתאר את אותה תופעה במדויק ובאותו הזמן(גם אני והמטפל שלי). ואם אני לא טועה כאשר מדובר בתופעה פסיכולוגית, הסיכוי שדבר כזה יהיה הוא אפסי.
בקיצור אני לא מחפש ל"החזיר אף אחד בתשובה" ואני לא מחפש לשדוד אתכם. אני לא עובד בריפוי עם חוצנים. כל מה שאני עושה זה מספר לכם את הסיפור האישי שלי על התופעה המוזרה הזאת.        
לצפיה ב-'צריך להבין...'
צריך להבין...
27/08/2009 | 17:32
15
... שתשובות שניתנות לאנשים על גבי הפורום יכולות להיות רק מאוד כלליות, ולא תמיד הן מדוייקות.
כאשר רוצים תשובות מדוייקות וממוקדות, אין מנוס מלפנות למטפל/ת בצורה מסודרת ולנהל שיחת היכרות מעמיקה. כך תוודא, שמקדישים לך את מלוא הזמן והאנרגיות, וגם שהתשובות שיינתנו לך יהיו מבוססות על מידע מקיף והיכרות אישית.

נוסף לזה, רבים מבקשים כאן תשובות שבמהותן הן חיזוי עתידות.
חשוב לדעת, שכל חיזוי של העתיד הינו חיזוי של פוטנציאלים בלבד. העתיד תלוי בבחירות שנעשות בהווה, ולכן הוא תמיד עשוי להשתנות. זו הסיבה העיקרית לאי-דיוקים, אשר קיימים גם בחיזוי עתידות שנעשה בפגישות אישיות.
לא ניתן ולא נכון להטיל את האחריות על המטפלים בלבד, מאחר שכל אדם אחראי לחייו ולבחירות שהיא/הוא עושה.

כל יעוץ שתקבל בכל פורום, אינו מהווה תחליף ליעוץ מקצועי אישי.

מעבר לכך, אף מטפל ראוי לא ינסה לכפות את דעתו עליך, ואם אתה נתקל בגישה שנראית כמו "ניסיון להחזרה בתשובה", תמיד תוכל להפנות את השאלות למישהו אחר.
לצפיה ב-'איך להסיט את המוח מהסיוטים ללימודים ?'
איך להסיט את המוח מהסיוטים ללימודים ?
26/08/2009 | 02:54
5
61
קשה לי להירדם, תמונות קשות של פציעות גוף משתלטות לי במוח בלי הפסקה כמו שרצים, ומבהילות לי את הגוף וגורמות ללב שלי להימתח. אני לא מצליח להירדם ומרגיש סבל ומחנק, אני מנסה להילחם נגדם עם אוזניות לאוזניים להרצאות שהקלטתי וכל שניה מעביר אחורנית את ההקלטה ללא הרף כי לא הצלחתי להיות קשוב בגלל התמונות בראש. קשה לי ונמאס לי. בא לי לדפוק את הראש בשמשת זכוכית או במים לנער את המוח שהתמונות והסיוטים שמפציצים אותי ייצאו ממני כבר !

איך להסיט את המוח מהסיוטים ללימודים ?

torinochocolate@yahoo.com
לצפיה ב-'שתי המלצות לעזרה עצמית:'
שתי המלצות לעזרה עצמית:
26/08/2009 | 17:52
3
57
כפי שאת ודאי מתארת לעצמך, העזרה שניתן להגיש לך באמצעות הפורום מוגבלת לעצות כלליות בלבד, שיסייעו לך לעזור לעצמך.

לצורך עזרה ממשית, יש לברר מהו הגורם לסיוטים, כמה זמן הדבר נמשך, אם יש תופעות נוספות שנילוות לזה ועוד פרטים נוספים. אם מדובר בתופעה שנמשכת לאורך זמן, מומלץ ביותר שתעזרי בגורם מקצועי לפי בחירתך (מתחום הפסיכולוגיה ו/או מתחום הריפוי הרוחני-אנרגטי).

בינתיים, אני יכולה להמליץ על שני דברים:
1)  תני לעצמך הזדמנויות לשחרר את המתח והכעס.
2)  לאחר מכן, נסי להירגע ולהתמקד באמצעות מדיטציה.

קיימות מספר דרכים לשחרר מתח וכעס, אפרט כמה מהן (שבמסגרת החוק ):
  1-  פעילות גופנית נמרצת, כמו: הליכה מהירה, ריצה, מחול אירובי, קפיצה בחבל, חבטות בשק איגרוף ועוד.
  -  צעקות, צרחות ואפילו קללות -- רצוי בשטח מבודד כמו יער, שדה, חוף ים שקט ( זהירות ממקומות מבודדים מדי. אם יש לך אפשרות, עדיף שיהיה איתך מישהו, לפחות בקירבת מקום, או שתודיעי למישהו איפה את נמצאת ומתי).
  2-  צחוק מאוד עוזר להסיח את הדעת ולהירגע. YouTube או Flix מלאים בסרטונים מצחיקים מכל ז'אנר אפשרי.
  3-  בשלב זה, השתדלי להתמקד בשחרור המתח, ולא במטלות שאת צריכה לבצע (לימודים).

מדיטציה להרגעה עצמית:
  1-  שבי או שכבי בנוח, בשקט או עם מוסיקת-רקע ניטרלית ורגועה.
  2-  התחילי בנשימות עמוקות, שאפי מהאף ונשפי מהפה. לאחר מכן, תוכלי לחזור לנשימות רגילות.
  3-  הרגישי כיצד כל נשיפה של אוויר משחררת אותך מהמתחים, וכל שאיפה ממלאת אותך האוויר ובאנרגיה טהורה ומרגיעה.
  4-  דמייני את כל גופך נרגע והופך להיות רפוי בהדרגה, החל מכפות הרגליים ועד הקדקוד.
  5-  דמייני שאת נמצאת במקום רגוע בטבע, שבו את מוגנת ובטוחה.
  6-  הרגישי כיצד אט-אט משתחרר המתח מגופך, מכל נקבוביות העור, והופך למעין עננה עכורה.
  7-  הרגישי כיצד את לא זקוקה יותר לעננה הזו של מתחים, את יכולה להודות לה, על ששירתה צורך מסויים אצלך, ולשחרר אותה לדרכה, להתפוגג בסטרטוספירה (או באוקיינוס, או באדמה -- כיד הדימיון הטובה והמועדפת עליך).
  8-  כעת, תוכלי להרגיש הקלה, תרגישי איך הנשימה יותר קלה והתחושה הכללית יותר טובה.

זה לא בדיוק כמו מדיטציה בהנחיה חיצונית, אבל אני מקווה שתוכלי ליישם אותה בעצמך (אם לא מצליח בפעם הראשונה, נסי לתרגל כמה פעמים).

שחרור מתח ומדיטציה (או כל טכניקה אחרת להירגעות) מומלצים לביצוע לעתים קרובות או לפי הצורך (כלומר, לא רק באופן חד-פעמי).

נסי לחזור להתמקד בלימודים לאחר שתורידי מעט את רמת המתח, תוך הקפדה על הפסקות.

בהצלחה .
לצפיה ב-'תודה לך'
תודה לך
27/08/2009 | 15:07
2
11
תודה רבה על התרגיל שנתת.  אני איישם אותו.  האם אוכל לתקשר עם חוצנים שירפאו אותי ?
אני אפרט קצת על עצמי ביתר פירוט.
חווית לפני 13 שנה אירוע טראומטי אלים על רקע לאומני, כשלפני כן לא חוויתי בילדות אירוע אלים שכזה. אולם, גם בילדות המוקדמת (גילאי 6 עד 9) הייתי נוטה לסיוטים בלילות, אם כי לא חווית אירוע מוות אצל קרוביי שיצדיק זאת וגם לא חוויתי אירוע אלים בילדות אבל היו סיוטים לפעמים בלילות בילדות המוקדמת.
כבר 4 שנים שאני מטופל בנט"ל (עמותה שהוקמה על ידי אישה טובה ששמה יהודית יובל-רקנטי) בשיחות ובנוגדי דיכאון פלוטין... אבל בחודש האחרון קרו אירועים שהשפיעו עלי לרעה. לפני זמן מה, נהרג מייקל ג'קסון ולקחתי זאת קשה. ולפני שבועיים נפטרה אישה שכאשר הייתי ילד היו לה עיזים וכיון שהיו לי פצעים בפה אימי לקחה אותי אליה והאישה נתנה לי חלב עיזים ומאז אנחנו אוהבים אותה וכואב לנו עליה מאוד.
ביום ראשון הזה, אימא נפלה בדרכה לעבודה וכשראיתי אותה מתפתלת מכאב ואת פצעיה הלב שלי נקרע ונמתח ולא יכולתי לקום מהרצפה כי הלב שלי נמתח ממש כמו יצא מחוץ לחזה. והתמונות חזרו בלילה ולא נתנו לי לישון.
אני סובל מהפרעת קשב מסוג ADD כנראה מהילדות ויש לי קיבולת זיכרון עבודה מוגבלת ואובחנתי כבעל לקויות למידה.
אני מנסה להילחם בכל הסבל באמצעות למידה ובאיבחונים הומלץ לי להקליט את השיעורים וכך אני נוהג לעשות. אני מקליט את השיעורים, וכיוון שיש לי קשיי קשב אז אני מעביר את ההקלטה אחורנית כי לא הצלחתי להקשיב ולפעמים קורה שאני מעביר אפילו 10 פעמים אחורנית את אותו משפט שהמרצה אומר.  זה מתיש מאוד ואני לא נבחן על המבחנים מפני שאני לא סטודנט מן המניין שעלי להיבחן אלא אני לומד בכיתה כדי לשקם את עצמי מפני שלימודים משקמים אותי. באמצעות הקשיים בלימודים אני נלחם נגד הטראומות והמצב הנפשי כי אני אוהב את מה שאני לומד, ואם לא אלמד אז אשתגע.
גיליתי משחק באינטרנט שבאמצעותו אני נלחם כנגד הקשיים בקיבולת זיכרון העבודה שלי, וככל שאני משחק בו יותר אז כך אני נלחם גם נגד הסיוטים.  בלילה בסוף הצלחתי להירדם מאוחר, ובבוקר שיחקתי במשחק הזה.
ניסיונות שיפור היכולת הקוגניטיבית שלי מביאים אותי למצב שאני מרכך את הסבל הנפשי מכל התמונות הזוועתיות שמשתלטות אצלי במוח (פצעי גוף של אימא והרבה פחדים ממוות של אנשים קרובים לי).
לפני שעשיתי אבחונים ללקויות למידה הכחשתי לעצמי שיש לי בעיה תפקודית, אבל נדהמתי כיצד מאבחנים דידקטיים מצליחים לזהות איך המוח רגיל לזכור ולתפוס דברים ממשימות העתקה וכך התקרבתי לעצמי במובן זה שנעשתי מודע יותר לקשיים שלי.  דרך הקשיים בלמידה "הסכמתי" להיות מודע לעצמי.  ההתמודדות שלי עם קשיי הלמידה מהווים השתקפות נקיה, טהורה, אובייקטיבית לאומדן מדוייק של התפקוד שלי ואני משקם את התפקוד שלי באמצעות התמודדות עם קשיי הלמידה שלי.  אני מאמין שביום שאתגבר על קשיי הלמידה, אוכל גם לתפקד ולעבוד.
אודה מאוד אם תתנו לי הפניה למשחקים ו/או תרגילים לאימון יכולת זיכרון העבודה שככל שמתרגלים יותר כך אפשר להגדיל את יכולת זיכרון העבודה לזכור כמות גדולה יותר של פריטים מאשר בלי אימון.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'בבקשה '
בבקשה
27/08/2009 | 17:14
14
ראשית, יפה מאוד שאתה מוצא דרכים לעזור לעצמך, זה מעיד על חוסן נפשי וכוחות רצון.

שנית, כולנו יכולים לתקשר וכולנו עושים זאת, במידה זו או אחרת, בעיקר בזמן השינה. תקשור ייעודי עם ישויות אור, חוצנים ו/או אחרים, מומלץ לבצע בעזרת מטפל/ת מקצועי/ת לפי בחירתך.

כל אירוע שקורה לנו בחיים נובע מבחירה של הנשמה, לפני שהתגשמה בגוף הפיזי, שנועדה לאפשר לנו לפתח כוחות נפש מסויימים. אירועים קשים וטראומטיים נועדו לדחוף אותנו להתפתח (מבחינה נפשית-רוחנית), גם אם כאשר חווים אותם, קשה להסכים או אפילו להבין זאת.
מסיבה זו, אף טיפול, כולל נפשי-רוחני, לא פוטר אותנו מהתמודדות ולקיחת אחריות אישית.

אני ממליצה שתתייעץ לגבי תרגילים לאימון הזיכרון בפורום תמיכה למבוגרים - AD(H)D, שמתמחה בתחום (כפי שכבר עשית).
תחום היעוץ הרוחני יכול לסייע להתמודדות עם הבעיה ולהבנתה ברבדים האנרגטיים, הרגשיים והקארמתיים, אבל אינו מהווה תחליף לטיפול רפואי או פסיכולוגי שמתמקד בהפרעת הקשב. טיפול נפשי-רוחני מהווה טיפול משלים, בנוסף לפיתרונות הממוקדים יותר.

אני משוכנעת ששני התרגילים שהצעתי בתגובתי הקודמת יוכלו לסייע לך להתמודד, אבל הם מומלצים בנוסף לטיפול הרפואי, לשיחות ולתרגילים לאימון הזיכרון ויכולת הריכוז.
לצפיה ב-'תגיע למרפאת חוצנים לבדיקה.'
תגיע למרפאת חוצנים לבדיקה.
27/08/2009 | 21:58
46
רוב הסימפטומים שלך מתאימים למי שהותקף על ידי חוצנים רעים.

מישהו פרץ לך למוח והוא מזרים לתוכו תמונות זוועה שלא קשורות לחיים שלך.

על הדרך הוא גם מטריף את מערכת העצבים שלך וגורם לתגובות לא פרופורציונאליות כלפי אירועים חסרי חשיבות.
לצפיה ב-'האם יש מוטיב או תמונה חוזרת בחלומות בהקיץ?'
האם יש מוטיב או תמונה חוזרת בחלומות בהקיץ?
27/08/2009 | 22:05
17
אני אשמח לדעת האם יש תמונה מסויימת, אובייקט מסויים או מוטיב שממשיך לחזור ולהפריע לך.

אם כן, אתה מוזמן לכתוב לי לכאן, אם אתה לא מרגיש בנוח - אתה יכול לכתוב לי גם לפרטי.

תודה.
לצפיה ב-' פורומים חדשים בתפוז אנשים '
פורומים חדשים בתפוז אנשים
27/08/2009 | 17:22
7

ל-3 ימים בסוכות הופכת עיר שלמה לעיר של מוסיקה, הופעות ומסיבות לחוויה ענקית, בלתי נשכחת לצעירים של כיף, מוסיקה ואהבה. בואו לדבר על זה בפורום ווליום ערד 2009
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

אוגוסט החם עומד להסתיים ועל אף שנראה שהרוחות נרגעו מעט, יש תחושה שניצוץ קטן והדליקה עלולה לבעור מחדש. די לאלימות זה יותר מסיסמה, זה משהו שצריך לעשות ולפעול למענו. אפשר להתחיל בלדבר על זה בפורום די לאלימות
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
לצפיה ב-'פניתי לתפוז לפני כשבועיים ע"מ לנהל את הפורום'
פניתי לתפוז לפני כשבועיים ע"מ לנהל את הפורום
24/08/2009 | 09:38
30
63
שלום לחברי הפורום, אני מעוניין לשתף אתכם בנעשה מאחורי הקלעים בנוגע לבחירת מנהל\ת חדש\ה לפורום.
לפני כשבועיים פניתי בטופס ההצטרפות לניהול הפורום, במקביל נוצר דו שיח עם מנהלת האשכול - לי גיל, שוחחנו גם דרך המייל בו נתבקשתי לתת פרטים נוספים.

קצת על פועלי
יש לי נסיון רב בניהול פורומים באינטרנט (חלקם כאן בתפוז) משנת 1999, וכמו כן ידע ונסיון מעשי רב בנושא הריפוי עם החוצנים.
קצת על עצמי : בן 32, מטפל הוליסטי, בוגר מכללת 'צבר' במסלול שיאצו, בוגר "שרה מתוקי" ברייקי מאסטר ומתקשר-מטפל כעשור, אוטודידקט ומגיע מתחום עיסוק של מערכות מידע.
כתבתי מאמרים רבים בתחום התקשור על גבי הרשת, ומאמרים רבים שהועלו על הכתב תוך כדי תקשור,הן כמאמרים עצמאיים והן כחלק מסדרה.
אני רואה את עצמי כחלק מקבוצה שפועלת יחד להמשיך את דרכו של אדריאן דביר ז"ל ושוקדת בימים אלה על כתיבת ספר חדש שיהווה המשך לפיתוח המודעות לנושא.

בתפוז ניהלתי פורומים מאוד גדולים בתחומי היהדות והמחקר האקדמי בהם ("ביקורת המקרא", "נטעים ומסורת יהודית"), פורומים אלה הביאו לתפוז עשרות אלפי גולשים וכניסות בחודש.
לכאורה כל הנתונים התאימו כמו כפפה ליד עד שנתבשרתי כי כרגע חל עיכוב בבחירת מנהל לפורום וכי "יש מועמדים קודמים לתפקיד".
לרוב, פורום נשאר ללא מנהל עד 15-10 ימים, לטעמי תפוז מנסים לסגור את הפורום על ידי הוצאה של החברים בו אל הפורומים השכנים כגון -עבמי"ם וחוצנים-שידידי "המאמין" עושה שם עבודת קודש ואל פורום "תקשור והתפתחות רוחנית".

לטעמי אין מקום כלל לפזר את הפורום הנ"ל ואת משתתפיו, זהו פורום חשוב שעוסק בנושא שבארצנו הקטנטונת עדיין נמצא בחיתוליו, ואילו יש בהחלט מקום לפורום הנ"ל לצד הפורומים השכנים, לאו דווקא כפורום עם נטיה ייעוצית כפי שהיה בעבר ע"י גלי אלא פורום שבראש ובראשונה יסביר את מהוות הטיפול, מהו טיפול, שיטות טיפול, מכאניקה של טיפול, טכנולוגיה ועתידנות תקשורית, מי הם המטפלים, למה הם מטפלים, מהו תקשור בכלל?, איך מתקשרים?, איך נפתחים לתקשור עם חוצנים?, מה הם עושים כאן לעזאזל?, מדוע המדיה הזו קיימת בכלל?, מה עושים עם התקשור והמידע המתקבל?
מבחינתי - מהות הפורום הינה פיתוח של דיונים סביב שאלות רבות וחשובות שחלקן בהחלט עוזרות להבין שורשים של מידע גולמי מצד אחד ומצד שני היכולת להיפתח לנושא ולתחום הטיפול בו.

אני חושב שזה הזמן להודיע לתפוז שאכן יש מקום לפורום הנ"ל.
אם ברצונכם לפנות ולהביע דיעה - אתם מוזמנים לעשות זאת כאן, ובמסרון אישי ל-LI GIL האחראית על הפורום מטעם תפוז.

תודה.

לצפיה ב-'להנהלת תפוז'
להנהלת תפוז
24/08/2009 | 09:50
26
אנו מבקשים ממכם לא לסגור את הפורום, ולתת לו את ההזדמנות הראויה לו. עד כה הפורום התנהל מחוץ לנושא שאליו יועד, ועסק כמעט לחלוטין בעיצות רוחניות וניבוי עתידות. אנחנו יודעים שחברנו THE BREEZER יעשה עבודה מעולה בפורום, ואנחנו גם כאן כדי לגלגל את הפורום ולהעלות בו נושאים חשובים שבהם אנו מתעסקים יום יום. סגירת הפורום תהיה טעות, כיוון שהפורום לא קיבל את ההזדמנות שלו עדיין, ואני לא מחשיבה את הפורום שנוהל ע"י גלי עד כה לפורום שעוסק בנושא ריפוי ע"י חוצנים.

אנא תנו מקום לנושא זה!

תודה רבה
לצפיה ב-' ברוך השם גישה אחרת...'
ברוך השם גישה אחרת...
24/08/2009 | 11:54
21
לצפיה ב-'תודה על המחמאה--מאחל לך להתמנות למנהל'
תודה על המחמאה--מאחל לך להתמנות למנהל
24/08/2009 | 13:37
1
21
בקרוב.
באמת יש חוסר גדול בפורום ריפוי עם חוצנים,
שמדבר על הריפוי ועל החוצנים.
[הפתעת אותי לגמרי]
כל טוב ובהצלחה לך ולפורום המעניין הזה.
אמנון אפרת.
לצפיה ב-'תודה אמנון'
תודה אמנון
24/08/2009 | 14:59
37
לצפיה ב-'אכן לדעתי בחירתו של BREEZER'
אכן לדעתי בחירתו של BREEZER
24/08/2009 | 22:32
11
לניהול הפורם תיהיה מבורכת ומועילה נחוץ אדם שמיתמצא
בתחום על כן אאחל לך בהצלחה.
לצפיה ב-'גם המחתרת תומכת'
גם המחתרת תומכת
24/08/2009 | 23:35
3
17
למה לא? אפילו החוצנים בעד.
לצפיה ב-'איך מצטרפים למחתרת???!?!!?'
איך מצטרפים למחתרת???!?!!?
27/08/2009 | 04:19
2
21
לצפיה ב-'לאט לאט ובזהירות '
לאט לאט ובזהירות
27/08/2009 | 07:54
1
19
לצפיה ב-'במוסד שואלים אם יש מקום...'
במוסד שואלים אם יש מקום...
27/08/2009 | 15:31
25
לצפיה ב-'אני לא חיפשתי זאת, למעשה...'
אני לא חיפשתי זאת, למעשה...
25/08/2009 | 03:26
9
17
ואךף התלבטתי כשהילה טל ברנויה מנהלת פורום תקשור עם מלאכים
הציע לי שאקח את ניהול הפורום,
אך משנענתי בחיוב...היא אמרה שמהנהלת הפורומים יפנו...
משהיה שקט מצדם פניתי אני לברר..ונענתי שתקשור עם חוצנים
גם הוא עומד בפני שינוי ושהם שוקלים לעשות משהו חדש...
לכאן אני בעיקר מציצה..אך שם עונה לשאלות הפונים..
אני לא יודעת מה מתוכנן
אך כן סומכת על כוחם של ישויות שאינן בגוף ואף על מעורבותם של החוצנים בנעשה פה..בפורומים,
כאמצעי להעברת הידע לציבור הרחב,
והפצת מודעות לנושא התקשור..שהשינוי יתגלה כשינוי לטובה!!!
לצפיה ב-'גם לי נאמר שהולכים להיות 'שינויים' בפורומים'
גם לי נאמר שהולכים להיות 'שינויים' בפורומים
25/08/2009 | 17:09
8
8
לא נאמר לי מהו השינוי ולכן אני חושב שישנה חובה מוסרית להשאיר את הפורום הספציפי הזה פעיל כפורום בפני עצמו ולא לשלבו עם פורומי תקשור אחרים.
לצפיה ב-'אולי בכלל אין מקום לשני פורומים של תקשור???'
אולי בכלל אין מקום לשני פורומים של תקשור???
25/08/2009 | 18:01
5
5
למה צריך גם תקשור עם חוצנים וגם עם מלאכים ???
אפשר לאחד את הפורומים  לפורום אחד פעיל ...
אני מאמין שהוא יהפוך מהר מאוד לפורום פעיל וגועש...
ולגבי הניהול ... אני בטוח שהנהלת תפוז יעשו את הדבר הנכון !!!
לא חשוב מי מנהל יותר חשוב מי החברים בפורום ואילו נושאים עולים אחת לשבוע לפחות....
ואם בניהול עוסקים כאן אז אני גן מוכן לקבל על עצמי את ניהול הפורמים החדשים... ולספר על עצמי אני לא חושב שצריך .
יום נפלא .
לצפיה ב-'עין3 יקר---'
עין3 יקר---
25/08/2009 | 18:30
7
יש הבדל בין תקשור עם מלאכים לבין בתי חולים מרחפים
במימד מקביל עם ציוד אלקטרוני רב מימדי....
פה מדובר בריפוי פיסי\אסטרלי
ואתה עוסק ביעוץ רוחני\נפשי.
ממש נושאים שלא כדאי לערבב אותם לסלט גדול.
כל טוב לך.
[לא יאמר אדם שיבחו בפניו ובכל זאת--אין כמוך]
לצפיה ב-'בדיוק כפי שתניח שצריכים שני פורומים לטכנאים'
בדיוק כפי שתניח שצריכים שני פורומים לטכנאים
25/08/2009 | 23:33
3
5
האחד פורום לטכנאי מזגנים
והשני פורום לטכנאי PC.

מה הקשר בין שניהם?, אין שום קשר מלבד העובדה ששניהם נכנסים תחת מטריית 'הטכנאות'.

הקושי של תפוז בלהבין את הצורך העמוק בהפרדה בין הפורומים לא זר לי, אני נתקל רבות באנשים החושבים שאני 'מדבר' עם 'מלאכים \ שדים \ יצורים \ לפרקונים אירים' וכיו"ב.

הצורך בקיום הפורום נובע בדווקא משום שיש קושי בהבנה המופרדת, ודווקא משום שיש עניין ביציקת תוכן המבוסס על לוגיקה, מחקר, תפיסה, פיתוח מודעות והיפתחות לנושא, וכמובן - העברת המדיה עצמה כמדיה לגיטימית לצד מדיות התקשור הנוספות.

איך כתבה פעם ברברה מרסניאק? (אחת מהמתקשרות המוערכות עלי)

“You are living in a time when opportunities for self-empowerment, expanded awareness, and spiritual growth appear to be unlimited.”
— The Pleiadians.
לצפיה ב-'זה לא בדיוק אותו הדבר...'
זה לא בדיוק אותו הדבר...
26/08/2009 | 18:07
2
4
לא מעט מטפלים נעזרים בסוגים שונים של ישויות אור. זה כולל מדריכים רוחניים (שיכולים להיות בני-אדם לשעבר, תושבי פלנטות אחרות לשעבר או אחרים), מלאכים, תושבי פלנטות אחרות (חוצנים) שמגיעים בגופים אנרגטיים, מאסטרים למיניהם, חיות-טוטם וכו'.

לדעתי, בהחלט יש מקום לכולם בפורום אחד, שיעסוק בריפוי בעזרת ישויות אור. (בדיוק כפי שבפורום חלל ולוויינים עוסקים גם בפלנטות, כוכבים, מטאורים, אסטרואידים, כוכבי-שביט ושאר גורמים ותופעות שקשורות לגלקסיה הזו ואחרות, וגם במשימות של NASA ו- ESA, בשיגור חלליות, בתחנות חלל ובלוויינים -- יש מרחב להכל ואין סתירה בין הדברים).
לצפיה ב-'הרשי לי לחלוק נחרצות'
הרשי לי לחלוק נחרצות
26/08/2009 | 19:51
1
3
מאחר והפורום אינו רק פורום 'ייעוצי' או 'טיפולי' הרי שאין מקום לחבר בין הדיסיפלינות השונות.
זה בדיוק כמו לעשות סלט פירות מרכיבים שונים.

מסכים איתך שיש מכנה משותף כל שהוא, אך הוא דל ורש כשהמדובר בסגמנט של ריפוי עם חוצנים, וטוב לנישה הזו להישאר בנישתה.
לצפיה ב-'מסכים עם the breezer '
מסכים עם the breezer
26/08/2009 | 20:24
14
לצפיה ב-'אולי בכלל אין מקום לשני פורומים של תקשור???'
אולי בכלל אין מקום לשני פורומים של תקשור???
25/08/2009 | 18:19
1
3
למה צריך גם תקשור עם חוצנים וגם עם מלאכים ???
אפשר לאחד את הפורומים  לפורום אחד פעיל ...
אני מאמין שהוא יהפוך מהר מאוד לפורום פעיל וגועש...
ולגבי הניהול ... אני בטוח שהנהלת תפוז יעשו את הדבר הנכון !!!
לא חשוב מי מנהל יותר חשוב מי החברים בפורום ואילו נושאים עולים אחת לשבוע לפחות....
ואם בניהול עוסקים כאן אז אני גן מוכן לקבל על עצמי את ניהול הפורמים החדשים... ולספר על עצמי אני לא חושב שצריך .
יום נפלא .
לצפיה ב-'ממליצה עליך לניהול הפורום'
ממליצה עליך לניהול הפורום
26/08/2009 | 07:13
5
רק שנראה לי שתצטרך להפסיק לעבוד
לצפיה ב-'להנהלת תפוז'
להנהלת תפוז
25/08/2009 | 18:05
1
8
אנו מבקשים ממכם לא לסגור את הפורום. נושא זה של תקשור וריפוי עם חוצנים שונה מהנושאים שבפורומים השכנים כגון -פורום עבמי"ם וחוצנים ופורום תקשור והתפתחות רוחנית, ולכן לנושא זה צריך פורום משלו.
the breezer  נראה כמו אדם שמיתמצא בתחום ולכן הוא האדם המתאים לנהל את הפורום.
לצפיה ב-'אם המנהל\ת של תקשור עם מלאכים לא מתעסקת'
אם המנהל\ת של תקשור עם מלאכים לא מתעסקת
25/08/2009 | 23:26
20
בריפוי עם חוצנים וגם לא מטפלת בתחום, אז לא ניתן לאחד את שני הפורומים האלו.
לצפיה ב-'יסלחו לי רבותי המלומדים'
יסלחו לי רבותי המלומדים
27/08/2009 | 08:14
8
15
אבל א-ב בתקשור הוא שהמתקשר הוא צינור והוא חלק ממהות רחבה
אם לא כן הרי שלא היה נקרא הדבר תקשור
אני מתקשרת אף עם חוצנים
ואני לא חושבת שזה הופך אותי ליותר או פחות
וכל אלו שמתהדרים בנוצות לא להם....כבתי חולים מרחפים...
שיבושם להם
ממה אתם פוחדים מכך שהמידע שעובר דרכם לא שייך רק לכם?
בוקר טוב אליהו!!!!
..............
לצפיה ב-'עושה רושם שלקחת את הדבר להתנצחות אישית וחבל.'
עושה רושם שלקחת את הדבר להתנצחות אישית וחבל.
27/08/2009 | 10:56
7
עצם העובדה שאת מתקשרת ישויות אור אינה מעלה או מורידה בפני העובדה שישנם מתקשרים העובדים עם חוצנים.
מלבד הזלזול העמוק שלך בתחום הריפוי עם חוצנים (שאגב הוכיח את עצמו לא פעם, לא פעמיים ולא שלוש), איננו ששים להתהדר בנוצות לא לנו...
נהפוך הוא, רוב האנשים שבאמת עושים עבודת קודש, הינם אנשים צנועים שאינם תרים אחרי רשרוש הכסף, בניגוד למספר לא מבוטל של שרלטנים 'מייעצים בתקשור', "חוזי עתידות עם מלאכים" וכיו"ב.

אני מרגיש ממך אנרגיה לא חיובית במיוחד, אנרגיה של פחד ושתלטנות המבקשת לשייך את "התחום" ולקרקע אותו לאופן השיפוט והראיה שלך בלבד.
עצם העובדה שאת מנסה לשלול את אופן קיומו של תחום פורה שכזה, טיפול עם חוצנים, מעורר אצלי תמיהות ושאלות רבות אודות היכולת שלך להבדיל בין התחומים.

אולי תעשי 'שאלת רב' ותשאלי את הישויות אותן את מתקשרת, האם יש אמת בדברי.
לצפיה ב-'איך מישהי שעוסקת בתחום איזוטרי מרשה לעצמה'
איך מישהי שעוסקת בתחום איזוטרי מרשה לעצמה
27/08/2009 | 11:00
6
12
לשלול תחום איזוטרי אחר?

האין זה מעין על יכולתה של הלה להבין מהו תחום איזוטרי?
לצפיה ב-'*מעין=מעיד'
*מעין=מעיד
27/08/2009 | 11:01
5
11
לצפיה ב-'אני מנסה להבין את הסתסיסה שלכם ולא מצליח...'
אני מנסה להבין את הסתסיסה שלכם ולא מצליח...
27/08/2009 | 12:07
4
8
אולי תפנימו כבר שתפוז הוא אתר מסחרי נטו !!!
הנהלת תפוז ורק הנהלת תפוז מחליטה איזה פורומים עולים לאויר ומה שמם של הפורומים...
כל השירשור הזה נראה כמו התמודדות על תפקיד פוליטי !!!
אם כבר אתם רוצים שני פורומים נפרדים אז למה שלא   תבקשו גם שני אתרים נפרדים?
אפשר בהחלט לפתוח פורום אחד שיעסוק בשני הנושאים עם יותר ממנהל אחד לפורום ... כאשר כל אחד מביא את הצד שלו והידע שלו לפורום...
עד היום הפורום הזה נוהל בצורה רודנית ומתנשאת של מנהלת שכל מבוקשה היה פירסום ופרנסה מהפורום... הנהלת תפוז לא ראתה זאת בעיין יפה והחליטה לשנות דברים כאן...
מי שרוצה לנהל פורום יכול לפנות להנהלת תפוז ולבקש זאת ואין צורך לנהל דיונים חסרי תוכן כאן אשר רק גורמים להתנצחויות  שלא לצורך...
יותר חשוב ונכון זה שתתחילו להעלות נושאים לדיון ומאמרים מעניינים.
יום נפלא ושניפגש כולם בפורום אחד פורה ונעים.
ערן.
לצפיה ב-'הסתסיסה = התסיסה'
הסתסיסה = התסיסה
27/08/2009 | 12:07
11
לצפיה ב-'אין שום תסיסה ידידי העין, ולא ברורה לי החתירה'
אין שום תסיסה ידידי העין, ולא ברורה לי החתירה
27/08/2009 | 12:21
2
11
שלך לאחד את הפורומים.
אין כאן שום מאבק פוליטי, ובטח שלא מאבק.

יש כאן הסבר מפורט ומנומק מדוע יש מקום לשני הפורומים להתקיים זה לצד זה.
לצפיה ב-'למה ואיך?'
למה ואיך?
27/08/2009 | 16:11
1
5

היי

למה ואיך :" אין לו לאדם אלא את רוחו וגופו" ?  [ ככה מופיע בחתימה שלך ]

אומנם גוף ורוח הם "כלים" שדרכם אנחנו חויים ותופסים את עצמנו, במציאות הזאת אבל..אין לנו יותר מזה?
או שאולי מתכוון שאלו הכלים העיקריים  שיש כרגע...תתמודדו?
או שאולי תכוונת על משקל הכל הבל הבלים...אין לנו מאומה מלבד זה?

או שאולי הכל טמון בהבנת המושג "רוח"...אם המושגים מובנים אז גם המשפטים.
מה זה "רוח" להבנתך?  אין הבנה אחת ואבסולוטית למושג "רוח"..כך שלא אתווכח איתך על זה, אבל אולי על הדרך אני אקח משהו האני מתחברת אליו וגם אבין יותר את הכוונה למשפט שכתבת.
לא יודעת למה המשפט הזה תפס אותי..

זה נושא שלא קשור לשירשור אבל בינתיים, למה לבזבז זמן עד  שיתעוררו הישנים משנתם והנרדמים יקיצו מתרדמתם.

ובכל זאת..חוצנים לא?
בני אדם מבזבזים זמן בהוכחות [ עבורי לפחות זה בזבוז ] בלחפש עבמ"ים במקום להתחיל לדבר עם יושבי העבמ"ים , מוזר אבל זה יותר פשוט וקל.
לשחות לא לומדים בהתכתבות, להכנס למים גם אם לא יודעים, מתחילים זה יגיע..
לשפר ביצועים במיטה, חייב להכנס אליה...צפייה בפורנו לבד לא תעזור.
" נעשה ונשמע " [ זה הסוד ].
ובעבור אלו ששוללים, רוצים הוכחות  ולהבין לפני שבכלל...אין לי מה להגיד בכלל חוץ מהמשפט הידוע : " מול טיפשות אפילו האלים חסרי אונים "

אני בכללי לא מטפלת איתם באנשים [ לפעמים כן תלוי בנסיבות ]  הם בי זה כן ברמה יומיומית .
מה שאני עושה זה מחברת בין מטפלים לבינם.
מטפלים שמעוניינים בעוד כלי טיפולי רפואי [ לא תיקשור של מידעים כמו למה אין לי כסף, אהבה זיון ואושר.. ] אני מראה להם את הכיוון לפתיחת הערוץ הזה שכבר קיים [לא כולם כאן בישביל להשתמש בו בסיבוב הזה בחיים, לכן לא צריך להתעקש ולהסביר לכול אחד].  אך לא נעשה בו שימוש מכל מיני טעמים  - בורות, פחד, בלבול וחוסר מודעות.
מכווננת בכמה רמות, תלוי מה הגורם המפריע או זה שצריך שיפור.
פחד בורות יש גם בין מי שנחשב הילר, מטפל, מתקשר. לפעמים יותר מאשר לאדם " רגיל".
אני די עצלנית, מבקשת שיגיע מי שמוכן ורוצה ויאללה לעבודה.., לא מתעסקת עם אנשים ששואלים  יש בכלל חוצנים ובלה בלה בלה.
את "העבודה" איתם אני עושה בארץ ובחו"ל ויש תוצאות יפות ומספקות.

בהצלחה לך במשך [ בכל המשך ]
אנדרומדה

מסקרן מה יצא מהפורום הזה
זה משעשע גם " אותם".

לצפיה ב-'הצלחת לסקרן אותי...'
הצלחת לסקרן אותי...
27/08/2009 | 21:40
8
מהי העבודה שאת עושה?, רוצה לפרט לנו?

לגבי המשפט החתימה שלי - אני אתן תיאור ממוקד ומתומצת :

מבחינתי, אנו מוקפים בעולם של דמיונות, הכח המדמה שלנו (הדמיון) עובד שעות על גבי שעות,
החכמה היא לנסות להבחין ולהתעלות מעל רצף הדימויים הסובייקטיביים שהמוח שלנו קולט (קרי -"מציאות היום יום") עד למצב בו נתפסת מציאות רחבה בהרבה מהמציאות הנורמטיבית היום-יומית, וכל זאת בסיוע של עבודה עצמית ממוקדת ומעגלית.
לצפיה ב-'אז אולי תעשו הצבעה? '
אז אולי תעשו הצבעה?
27/08/2009 | 03:21
16
מי עם ומי נגד עוד פורום של תקשור!!! ?????????
לא מספיק אחד? "תקשור עם מלאכים"
ומה זה בא להוסיף כאילו?
ועוד אין לו מנהל!!!!! אוי!

אז הנה יש לכם רעיון "משכיח כאבים"

הוגן, לא?

בהצלחה בכל אופן!
לצפיה ב-'היי, צריכה עזרה דחוףף!!!'
היי, צריכה עזרה דחוףף!!!
26/08/2009 | 22:09
52
אני לומדת בתיכון בפ"ת במגמת תקשורת, ואנחנו מתחילים לעבוד על הסרט בגרות שלנו.
(סרט קצר-כ10 דקות)

אם לאחד\אחת מכם יש סיפור מעניין ויוצא דופן, ואת\ה מעוניין שנעשה עליו\עליה סרט, תפנה אליי בבבקשה למייל:
shaniag15@gmail.com

תודה, שני
לצפיה ב-'מעבר דירה'
מעבר דירה
25/08/2009 | 11:33
20
רציתי לדעת מתי אעבור לדיקה גדולה יותר?האם בזמן הקרוב?
19.3.71 ברכה
לצפיה ב-'דודו טופז -הטעות של גלי לוסי נדיב'
דודו טופז -הטעות של גלי לוסי נדיב
20/08/2009 | 22:25
18
1390
04/06/09 22:15

בפעם מיליון- חוצנים אינם קשורים לזה.

אני מתקשרת עם ישויות אור גבוהות. ניקרא להם

חוצנים מתערבים- רק בנושא רפואי ונותנים מענה לשלות בנושאים רפואיים בלבד..

לפי דעתי לגבי דודו טופז- האדם חולה תשומת לב- וכשהיא חלפה ונעלמה. היא התנקם בכל מי שהמשיך וקיבל תשומת לב והצלחה במדיה, פרט אליו. הוא אחוז קנאה ונקמנות.. אמרנו כבר- האגו- רק האגן מדבר-כי " אין יותר טוב ממני"

הוא לא ינסה להתאבד שנית אבל הוא לא סולח לעצמו כי הבין שהמשחק הילדותי נגמר ופ אחד לא יאהב אות יותר. אדם שמתחתן עם 3 שנים ומתגרש מכולן..? הלו - משהו לא בסדר ...שוב האגו הגדול מדבר - כי "לא אתן לאישה לשלוט בי."

יש לו ילדים- תחשבו כמה קשה להם להבין ולשמוע מה אביהם עשה..זה הקשה מכל.

גלי לוסי
כפי שבנוי היקום במעגליות חוזרת:
על מנת שהמידע יתקבל כבעל ערך לשואל - רצוי לקבל תמורה והיא : אשמח באם תפיצו את שמי ברבים.

אתר הבית:
http://g-lucy.fav.co.il

מייל :
gali1030@walla.com

לצפיה ב-'המשך'
המשך
20/08/2009 | 22:44
17
173
למעלה ,העתקתי  דברים  שכתבה  לוסי  נדיב  ביום 4.06.09

היא  גם  כתבה  שטופז  יקבל  6  שנות  מאסר.

לפעמים  החוצנים  טועים. המתקשרת  טעתה  ביותר.

אם  נניח  הקרובים  של  טופז  סמכו  על  התקשור  הזה.וחשבו  שאין

צורך  לדאוג  לטופז.ואפשר  להיות  שאננים .אז  יש  כאן  פגיעה  קשה
לצפיה ב-'מה יוצא לך מזה?'
מה יוצא לך מזה?
20/08/2009 | 22:53
3
137
לצפיה ב-'זה חינוך הציבור להפעיל שיקול דעת'
זה חינוך הציבור להפעיל שיקול דעת
20/08/2009 | 23:16
2
106
לפני שפונים למעגל השלישי. זה לא שתקשור אינו אפשרי, רק צריך לדעת לוודא שלא מפילים אותך בפח, בחינם או בתשלום.
לגלי היו המון טעויות, אי דיוקים ותקשורים מתוקנים בתקופה שפעלה כאן.
לצפיה ב-'משרד החינוך סגור בשעות כאלה'
משרד החינוך סגור בשעות כאלה
21/08/2009 | 07:29
1
49
לצפיה ב-'אז זהו, שלא רק משרד החינוך משתתף'
אז זהו, שלא רק משרד החינוך משתתף
21/08/2009 | 09:46
48
בתהליך החינוך הציבורי, אבל רק הוא מבין את זה. אם גם התקשורת היתה מבינה את זה (כן, כולל תפוז ופורטלים אחרים), העולם היה נראה אחרת...
לצפיה ב-'ובאמת נראה לך שהם לא היו דואגים לו '
ובאמת נראה לך שהם לא היו דואגים לו
21/08/2009 | 09:30
1
43
על סמך התיקשור הזה? איפה אתה חי?
לצפיה ב-''
21/08/2009 | 09:53
13
לצפיה ב-'אם קרובים של טופז סומכים במאה אחוז'
אם קרובים של טופז סומכים במאה אחוז
22/08/2009 | 18:16
10
74
על תחזיות בפורומים אז יש להם בעיה נפשית ושכלית קשה.

גם כשאני פונה ליעוץ רוחני אישי שעורך שעה וחצי אחד על אחד ועולה לי 300 ש"ח, אני משאירה את האופציה של אחוז 1 של טעות.

יאללה לכי חפשי ת'עצמך, צדקנית בגרוש.
אני בטוחה שגלי כבר מזמן לא נכנסת לפה כי המקום הפך למזבלה, ולגלי לא חסר עיסוקים.
לצפיה ב-'יש הבדל באחוז הדיוק אם משלמים?'
יש הבדל באחוז הדיוק אם משלמים?
23/08/2009 | 00:20
9
69
נגיד אם משלמים 300 שקל מקבלים תשובה כמעט מדויקת ואם משלמים 500 אז התשובה יותר מדויקת? ואם לא משלמים בכלל, התשובה בכלל לא מדויקת??
לצפיה ב-'אמנם השאלה שלך נשמעת אידיוטית לא פחות'
אמנם השאלה שלך נשמעת אידיוטית לא פחות
23/08/2009 | 00:26
8
57
משאר דבריך, אתייחס לנקודה זו.
לא יודעת אם יש קשר בין גובה התשלום לדיוק התחזית. תעשה על זה מחקר אם משעמם לך.
אני משערת שבהחלט יש קשר בין דיוק התחזית למפגש אחד על אחד. זה יותר רציני והמתקשר יותר מרוכז בעניין שלך.
פורומים, עם כל הכבוד, אינם המקום לשאלות מהותיות במיוחד הקשורות בחיים או מוות.
לצפיה ב-'את מנסה להגיד..'
את מנסה להגיד..
23/08/2009 | 00:39
7
46
שמי שנותן תשובות לדברים כאלה בפורום הוא שרלטן? המחתרת ניסתה להגיד משהו כזה, אבל מחקו לה את ההודעה..

אגב, לכל המתרגזים, מאחר ואתם מתקשרים ויש לכם קשר עם יישויות על קסומות שיודעות את העתיד, העבר ההווה וכל מה שבאמצע, המחתרת, מוכנה להציע לכם הצעה: אם תגלו מה שמה במציאות של המחתרת ומהיכן בארץ או בעולם נכתבות הודעותיה, המחתרת תעלם מהפורום הקסום שלכם.
לצפיה ב-'אני מאמינה שלמתקשרים יש דברים'
אני מאמינה שלמתקשרים יש דברים
23/08/2009 | 00:45
6
74
יותר מעניינים לעשות מלבד למשחק מחבואים עם אידיוט  שמכנה עצמו "פיטמה".

באשר לשאלתך הראשונה - הדיוק בפורום הינו נמוך מזה ביעוץ אישי.
דבר זה נאמר ע"י גלי יותר מפעם אחת כאן בפורום.

תם הדו שיח. אני מרגישה את הסירחון שנוצר פה לאחר עזיבתה של גלי.
לצפיה ב-'אל תקללי את מחתרת הפיטמה! לא אמרת שאת עוזבת ?'
אל תקללי את מחתרת הפיטמה! לא אמרת שאת עוזבת ?
23/08/2009 | 16:46
5
39
לצפיה ב-'אי אפשר לקלקל את המחתרת'
אי אפשר לקלקל את המחתרת
23/08/2009 | 19:25
4
37
היא באה מקולקלת מהבית, אבל יש לי שאלה לרנדי, מה רע בפטמה? המחתרת מאוד אוהבת את הפטמות שלה ועוד לא פגשה פיטמה שהיא לא אוהבת באופן כללי, שלא לדבר על זה, שכך המחתרת קוראת את העתיד. למה זה בעיה?
לצפיה ב-'שלא תקלל אותך. לא לקלקל..'
שלא תקלל אותך. לא לקלקל..
23/08/2009 | 19:31
2
26
לצפיה ב-'את רוצה להגיד שהחיים האלה באו בלי קללה'
את רוצה להגיד שהחיים האלה באו בלי קללה
23/08/2009 | 19:51
1
28
סתם ככה? המתחתרת באמת תוהה למה זה מגיע לה

לצפיה ב-'המחתרת התברכה. היא לא יודעת?...'
המחתרת התברכה. היא לא יודעת?...
23/08/2009 | 20:01
15
לצפיה ב-'מחתרת, עילוי אינטליגנטי שכמוך'
מחתרת, עילוי אינטליגנטי שכמוך
26/08/2009 | 18:04
32
נהניתי מכל תג, מההצבעה על ה"חיזוי ההזוי", והפרשנות התכליתית.
לצפיה ב-'זוגיות..ואמא?'
זוגיות..ואמא?
23/08/2009 | 15:13
16
ללוסי שלום.
שמי טלי נשואה+3 ובעלי עצמאי בשנה האחרונה.
אימי נפטרה לפני שנה ואני מרגישה רע ותמיד חושבת עליה.
ברצוני לדעת אם אמא כועסת אלי? או מה היא מצפה ממני שאני יעשה עבורה או לא יודעת עבור מי?
שמי טלי כהן ת.לידה21.4.78
בעלי10.3.78 כהן אורן
אמא תפוחי מרים ז"ל אין ת.לידה.
שנית הזוגיות ביננו השתנתה לטובה שאלתי האם בעלי הבין שאני זו שנ=משיך איתו את חייו והחליט להשתנות
או מה?
תודה רבה לך
טלי
לצפיה ב-'חברים יקרים!מציעה להחרים את הפורום.'
חברים יקרים!מציעה להחרים את הפורום.
23/08/2009 | 00:58
3
66
אני פונה לכל מי שמעריך את גלי ונהנה מעזרתה.

מאז שגלי נאלצה לעזוב את הפורום, הוא הפך למקום מטונף.
פורום שהיה פעם כולו רוחניות - עכשיו נהיה לכל דבר חוץ מרוחניות.

מי שרוצה להתייעץ עם גלי או לקרוא את תובנותיה - יודע איפה למצוא אותה http://g-lucy.fav.co.il

אני לא נכנסת לכאן יותר. מציעה גם לכם לנהוג כך.
בואו ניתן לחזירים להשתכשך בג'יפה בכיף שלהם - במילא אין מה לחפש פה.

נא לא לפתח דיון סביב זה. פשוט תעזבו וזהו.

שבוע נפלא לכולנו
לצפיה ב-'randy1982 יקרה בואי נעמיד דברים על דיוקם...'
randy1982 יקרה בואי נעמיד דברים על דיוקם...
23/08/2009 | 01:54
1
37
אני יכול להבין את הכעס שהצטבר בך אך לדעתי זאת לא הדרך הנכונה...
למערכת הפורומים יש חוקים ברורים כמו לכל ראשות או מערכת ומי שעובר על החוקים נענש...
ובכלל למה את זו שמרימה את הכפפה בשמה של גלי???
למה גלי לא כמה וקוראת בעצה לחברים שנעזרו בה כאן ואוהבים אותה לעזוב את הפורום???
את יודעת יקירתי ... גלי ניהלה את הפורום הזה זמן רב ואני בטוח שהיא עשתה בו דברים טובים... אבל עכשיו היא כבר לא מנהלת את הפורום ואת מנסה לנהל את המלחמה בשמה ובעזרת מילים בוטות אשר לא מכבדות אותך או את הפורום... אני קורא גם  תגובות בוטות שלך כאן בפורום לכותבים תגובות אשר לא מוסיפות כבוד לפורום ואם היה ניהול טוב לפורום לא  היית כבר מזמן חלק מהכותבים כאן...
ולסיום  עברתי קצת על דפי הפורום ומצאתי כבר שבתאריך ה- 03.08.2009 קראת לבאי הפורום לעזוב את הפורום הזה  ולהודעת שאת עוברת לפורום הפרטי של גלי.... אז מה את עוד עושה כאן?
זאת הודעתך ---- http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
אז בבקשה ממך אם יש לך מה לומר תגידי את זה בצורה הולמת ותכבדי את באי הפורום...
ואם לא ... אני בטוח שתמצאי את הפורום המתאים והנכון לך.
שבוע טוב .
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'כל מילה סלע! '
כל מילה סלע!
23/08/2009 | 19:34
15
לצפיה ב-'בואי רנדילה, הולכים.'
בואי רנדילה, הולכים.
23/08/2009 | 19:26
20
לצפיה ב-'breezer מה עם ההצעה שלך? יש משהו באופק?'
breezer מה עם ההצעה שלך? יש משהו באופק?
22/08/2009 | 10:34
20
לצפיה ב-'שאלה על דת'
שאלה על דת
19/08/2009 | 20:49
18
63
מאוד מבולבלת מהגישות השונות.

כבר עסקנו בנושא זה בפורום כמה פעמים, ועדיין לא נחה דעתי.

לפי ספרים שונים, כמו "שיחות עם אלוהים", "ארבע ההסכמות" ובשילוב עם דברים שגלי כתבה כאן, הדתות הן המצאה של בני האדם שנועדו לתת כוח בידי גורמים מסוימים ולאפשר להם לשלוט בבני אדם אחרים. דהיינו, לא צריך להיות דתי כדי להגיע לדרגה גבוהה של התפתחות רוחנית, ולאלוהים זה לא ממש משנה אם כן מקיימים מצוות אם לאו. עד כאן הכול טוב ויפה, אבל איך ייתכן שיש תקשורים שבהם המסר הוא "תשכחו מהדת" ולעומת זאת יש תקשורים דתיים לגמרי, כמו זה: http://www.tapuz.co.il/communa/userCommunaMsges.as...

מה המשמעות של השוני הזה בגישות? מה המשמעות מבחינת "האמת הקוסמית"? האם יש אמת אחת?

מה דעתכם?

תודה
לצפיה ב-'סליחה, הקישור שנתתי מגיע לקומונה'
סליחה, הקישור שנתתי מגיע לקומונה
19/08/2009 | 20:52
21
ולא לטקסט שרציתי

זה הטקסט:

• מסר מאבא לקראת ט' באבו אפרתM   ו 09:37 | 27/07/09  

" בנייי היקרים.

שעה זו קשה לעם ישראל ביושבו עדיין בגלות רוחנית וחלקו בגלות ממשית. אך בשעה הקשה ביותר טמונה נקודת האור החזקה והעוצמתית ביותר.
ארץ ישראל שגבולותיה נקבעו בתורה היא שלכם ממש, ועליכם לעמוד בחירוף נפש להגן עליה, באם תרצו להגן על נפשכם.
הבית הקדוש שחרב- חרב מפני שנאת חינם, אך לא רק האחד כלפי חברו, אלא בעיקר השנאה לזהות היהודית-העברית.
כשעם ישראל יושב בטח בארצו, כוונת הכתוב היא שהוא בטוח בישיבתו כאן, גם מול שבעת העמים אותם כבש.
הוא בטוח בארצו שניתנה לו מידי האלוקים שברא את השמים והארץ, ועליכם לשחזר את ישיבתכם כאן- האמונית וגם הפיזית.

הישיבה בארץ ישראל היא התיקון הטוב ביותר לחורבן הבית, ובעזר הקדוש ברוך-הוא יתברך, האוהב אתכם מאוד, תזכו לשבת בקרוב בבטחון מלא ובשמחה בארצכם הקטנה אך העוצמתית והחזקה מתמיד.
אינכם חלשים כפי שהעולם מנסה לשכנע אתכם. עם ישראל הצליח לשרוד תקופות של עוולות נוראות, תופת ושואה.

אם רוצים אתם לשרוד חזקים ואמיצים גם הפעם- זיכרו את מילותיו של הנביא הרשע אך החכם בלעם בספר במדבר פרק כ"ג:

"הֶן-עָם כְּלָבִיא יָקוּם, וְכַאֲרִי יִתְנַשָּׂא".

אל תשכחו את הנביאים שניבאו חורבן, הם ניבאו גם תקומה שנים רבות לאחריו, והם לא טעו.
זכריה הצדיק התנבא ואמר:

"כֹּה אָמַר, יְהוָה צְבָאוֹת, עֹד יֵשְׁבוּ זְקֵנִים וּזְקֵנוֹת, בִּרְחֹבוֹת יְרוּשָׁלִָם; וְאִישׁ מִשְׁעַנְתּוֹ בְּיָדוֹ, מֵרֹב יָמִים. וּרְחֹבוֹת הָעִיר יִמָּלְאוּ, יְלָדִים וִילָדוֹת, מְשַׂחֲקִים, בִּרְחֹבֹתֶיהָ.".

אני מאמין בכם, עַם השם אתם והנכם היום גם ממש. אל תחלשו מהעוולות שנעשות כלפיכם ובתוככם.
זיכרו את מהותכם הרוחנית האיתנה- להיות עם היושב בציון ולקיים את דרך השם בעולם- והיא אהבת חינם איש לרעהו.

אני אוהב אתכם בכל מאודי,
בשורות טובות ובניין ירושלים עיר קודשכם בקרוב, אמן יהי רצון.

אבא."

לצפיה ב-'הגישות לא נוגדות, אם כבר משתלבות'
הגישות לא נוגדות, אם כבר משתלבות
20/08/2009 | 14:54
12
19
התנך משתמש בהרבה סימבולים קדושים כגון ארון קודש  ודרך חיים כזו או אחרת שכל אחד מאמץ לעצמו, אך גם אם זו דרך חיים וגם אם זה סימבול כל הכוונה היא העברת המסר של האהבה, יש מי שזקוק לסימבולים בכדי להגיע לשם, טקסים, טקסטים או כל דבר שכזה, ויש מי שמסוגל להגיע לרמת הרוחניות בלי האלמנטים הדתיים שדיברת עליהם.
בסופו של יום העיקר הוא האהבה,
אהבה לבורא, אהבה אחד לשני ואהבה לעצמנו.

הגישות לא נוגדות, אם כבר משתלבות, ויש אמת אחת שהיא האהבה (הבורא),
הליכה בטוב בניגוד להליכה בדרך הרוע, כל דרך שתבחר הינה לגיטימית  אך "הנכונה" היא כל עוד תבחר בדרך האהבה.
לצפיה ב-'לא מסתדר לי'
לא מסתדר לי
20/08/2009 | 15:28
11
16
איך מסר כגון "ארץ ישראל שייכת רק ליהודים" מתקשר למסרים של אהבה אחד לשני ואהבה לעצמנו?
לצפיה ב-'מה שלא נאמר ב"שיחות עם אלוהים"'
מה שלא נאמר ב"שיחות עם אלוהים"
20/08/2009 | 15:49
4
24
וגם בפורומים של תקשור עם חוצנים ואהבה
סביב לנרות אחרים---
שכל הדתות הם לא רק המצאה אנושית אלא גם המצאה
חוצנית.
כל הדתות הם בלוף מניפולטיבי מסוכן וקטלני שיש לו תכלית אחת--
להפריד בין בני אדם ולחולל שינאה ומילחמות
[כמו שנאמר בפירוש בספר בראשית -"הבה נרדה ונבלה שם שפתם
אשר לא ישמעו איש שפת רעהו"---כי מקודם מצב זה היה --",לא יבצר מהם
כל אשר יזמו לעשות "---כלומר איבוד השליטה המרושעת של החוצנים
המזויפים ל"אלוהים"-- ]
האחריות לאמת היא עליך[שום תקשורים אינם אמינים] ואם תחכי למשיח את אבודה.
כל טוב.
לצפיה ב-'אנחנו בוחרים- האחריות עלינו'
אנחנו בוחרים- האחריות עלינו
20/08/2009 | 16:01
18
אנחנו בוחרים (או לא בוחרים) בדת, אנחנו בוחרים בהנפת כלי כזה או אחר לטובה או לרעה. עם החוצנים ובלעדיהם הבחירות הם שלנו והאחריות היא שלנו.
לא אלוהים אשם ולא חוצנים מחוללי מילחמות.
לצפיה ב-'מי כתב את ספר בראשית?'
מי כתב את ספר בראשית?
20/08/2009 | 19:12
2
63
לצפיה ב-'בני אדם בסופו של דבר כתבו את התנך'
בני אדם בסופו של דבר כתבו את התנך
20/08/2009 | 19:44
1
23
אמרו וחגגו את דבריו ומעשיו של הבורא
לצפיה ב-'עוד מסר'
עוד מסר
26/08/2009 | 17:58
17

התנך אמור לשמש יד ה' רכה מנחה ומנחמת
לא סמל שיש להעריץ ולפגוע בשמו.

כבר שוכחים מה המשמעות שעומדים מאחורי הסמלים.

התנך צריך להתפס במשלים שלו,  כביוגרפיה, כספר היסטוריוני ומיתולוגי

וכל אחד שיסיק את המסקנות שלו  מהספר כל עוד לא פוגע רומס משפיל או כופה.

אין מפלצות או דברים שטניים מלבד אלה שאנחנו יוצרים.

לצפיה ב-'לגבי זה למשל'
לגבי זה למשל
20/08/2009 | 15:57
5
11
לא ברור לי מי אמר שארץ ישראל צריכה להיות שייכת רק ליהודים,
תסכימי איתי שיש סיכוי שאנחנו לא צודקים במאת האחוזים לגבי כל אופן תירגום התנ"ך,
כל אדם שני שיקרא בתנ"ך יוכל להביא פירוש שונה וייחודי לו.

מצד שני, אולי היא כן צריכה להיות שייכת ליהודים כמפלט מהאנטישמיות,
אבל אין סיבה לגיטימית שלא יתקבלו בה ביותר פתיחות וקבלה גם בני דתות אחרות או עמים אחרים.

לדעתי גזענות וריחוק מאוד לא מחמיאים לנו.
לצפיה ב-'"אבא" שאפרתM מתקשרת אותו, אמר.'
"אבא" שאפרתM מתקשרת אותו, אמר.
20/08/2009 | 19:10
4
16
וזה מטריד אותי, בגלל ההבדל שבין התקשורים.

איך זה יכול להיות שישויות שונות אומרות דברים הפוכים?

ודאי שאני מסכימה איתך לגבי "יש סיכוי".

אגיד משהו נאיבי ומופרך, אבל לא אכפת לי. לתחושתי, אילו היינו רק בני אדם, ולא מתויגים בתור בני דתות או עמים, גזעים, מינים, נטיות  וכו', היו נחסכות הרבה צרות (לא אומרת שכל).

לצפיה ב-'כל התקשורים שלי'
כל התקשורים שלי
20/08/2009 | 19:56
3
25
קשורים לזה בדיוק....

הבורא לא נתן לנו את כל מה שבידינו בכדי לראות הכל מתפורר בגלל דעות ובחירות כאלו או אחרות שקשורות בסמלים, או טקסים.

אנשים שוכחים את המשמעות שמאחורי הספרים המגן דוידים הצלבים ועוד,
המשמעות שקוראת לחיבור שותפות ובנייה, למידה מטעויות והפקת לקחים מהסיפורים המושכלים שביידנו (בספרים)

ועושים בשם הסמל את ההפך ממה שהבורא מדבר עליו בכל הספרים והתקשורים.
ההפך הכוונה להרס, ענישה או הריגה.

את לא נאיבית, ולדעתי אנחנו בוחרים לתייג הכל למשבצות וסמלים דתיים או גזעיים כדי להכניס הכל לסדר מסוים,
הבעיה מתחילה כשמתחילים להתנגש
או להרחיק את האחר בשם העמדה שלנו, במקום להושיט יד. להפריד במקום לבנות.

לא בהכרח דתות צריכות להתנגש,
הכל עניין של שינוי נקודת המבט,  לחפש איך דרכים
משתלבות במקום איך הן מתנגשות.  
לצפיה ב-'מותר לשאול עם מי את מתקשרת? '
מותר לשאול עם מי את מתקשרת?
20/08/2009 | 20:28
2
24
לצפיה ב-'בעלי אנרגיות ממימד אחר'
בעלי אנרגיות ממימד אחר
20/08/2009 | 20:58
1
27
אני כמו שדיברנו כבר בעבר מתקשרת מתחילה אבל דבריהם מאוד ברורים וישירים בנושא הטוב לעומת רע,
ושהבחירות כולן בידינו,

הכל נלקח בחשבון מראש שייתכן ונבחר בדרך זו על פני האחרת
אבל זה עדיין לא מונע מאיתנו את חופש הבחירה לבחור בטוב ובכך להשפיע על חיינו כפרט וכחברה, ולשנות או לקבוע את גורלנו.
לצפיה ב-'מסרי להם ד"ש חם '
מסרי להם ד"ש חם
20/08/2009 | 21:49
21
לצפיה ב-'חשוב לדעת...'
חשוב לדעת...
23/08/2009 | 02:04
2
20
... שלא כל ישות שמתקשרת עם בני-אדם היא בהכרח ישות שמעוניינת לעזור.
ישנן ישויות שלא מעוניינות לעזור לבני-אדם להתפתח, אלא מעדיפות להשאיר אותנו נחשלים ומפגרים. אולם, הן מספיק מתוחכמות על-מנת להסוות את דבריהן כניסיון להועיל.
אחת הדרכים לפגוע בהתפתחות האנושית היא עידוד סיכסוכים ושינאת-חינם -- בדיוק המצב הקיים היום, כיוון שרוב בני-האדם עדיין לא חושבים בצורה עצמאית.
הרס החשיבה העצמית היא דרך נוספת להשאיר אותנו מאחור. למעשה, זה הבסיס הטוב ביותר לכל השקפה והתנהגות הרסנית, כולל דתות למיניהן.
דתות, בעיקר דתות מונותאיסטיות לוקות במוסר כפול, נוסף לכך שהן מעודדות גזענות ומלחמות. (דוגמה למוסר כפול: מצד אחד, "אל תרצח", ומצד שני, היתר לרצוח תושבים אחרים של הפלנטה, שאינם אנושיים, כלומר, חיות אחרות).

קשה לדעת, אם הדתות הומצאו ע"י בני-אדם או תושבי פלנטות אחרות. בני-אדם ודאי שיכללו את השימוש בהן ככלי לשליטה בהמונים באמצעות הפחדה ואיומים.

השאלה, אם יש אמת אחת או יותר, היא מאוד מורכבת. אני מניחה, שהתשובה ניגזרת מעצם ההגדרה של המושג אמת.

בכל מקרה, ישויות שמנסות לעזור, לעולם לא יתקשרו מסרים מנוגדים (למשל, כאלה שיש בהם מוסר כפול), הן לעולם לא יסיתו נגד מישהו או ינסו לסכסך, הן לעולם לא ינסו לכפות את דעתן, לעולם לא ישתמשו באמצעי הפחדה או לחץ למיניהם, והן לעולם לא ינסו להפר את זכות הבחירה שיש לכל תושבי הפלנטה הזו.
לצפיה ב-'"רוב בני-האדם עדיין לא חושבים בצורה עצמאית"'
"רוב בני-האדם עדיין לא חושבים בצורה עצמאית"
23/08/2009 | 10:06
20
מסכים במאה אחוז. למרות שאחנו מחשיבים עצמנו מודרנים, בעלי תובנה ועוד כאלו מילים יפות, עדיין רוב הציבור רץ לקנות מים מינרלים, חיידקים פרוביוטים ועוד המצאות כאלו. עדיין אנשים מוכרנים לקבל קביעות ואימרות, לא משנה מי אמר ועד כמה הוא מדייק, כל כותרתת דרמטית בעיתון משנה הלכי רוח בציבור.
לצפיה ב-'תודה רבה דרור '
תודה רבה דרור
23/08/2009 | 15:13
19
לצפיה ב-'אין אמת אחת יש רק שקר מספיק טוב'
אין אמת אחת יש רק שקר מספיק טוב
27/08/2009 | 04:27
11
כמו שאנשי הדת רוצים שתאמיני באמונתם ותקשיבי לחכמיהם, ככה גם אנשי הניו אייג' רוצים שתאמיני להם ולמתקשריהם - כי אם תקשור חיפוש של אמת קוסמית אחת למה מתקשרים לוקחים כסף??? מאותה סיבה שרבנים לוקחים כסף -להעצים את היכולת הכלכלית של המגזר לו הם שייכים ובאמצעות הכסף לחזק את מעמדו....
מה דעתך?? :)
לצפיה ב-'2012'
2012
19/08/2009 | 14:02
2
9
מתקשרים יקרים,
מסקרן אותי לדעת האם כמתקשרים קיבלתם מידע פרסונאלי אודות 2012, אודות תהליכים ברמת הפרט, ברמת החברה שלנו וברמה גלובאלית.

אשמח לשמוע ולהשמיע.
לצפיה ב-'לא ממש מידע פרסונלי...'
לא ממש מידע פרסונלי...
19/08/2009 | 18:19
5
עד כה, שמעתי שתי גירסאות שונות שהתקבלו. שתיהן מדברות על עליית מדרגה רוחנית ומעבר למימד הבא, אבל כל אחת מהן מתארת תרחיש אחר של השתלשלות העניינים.
לפי אחת הגירסאות, כל אלה שיהיו מפותחים דיים על-מנת לעבור למימד הבא, יחדלו להתקיים בגוף פיזי (כלומר, ימותו).
לפי הגירסה השניה, כל אלה שלא יהיו מפותחים דיים, יחדלו להתקיים בגוף פיזי ויוולדו מחדש על פלנטה אחרת, דומה לכדור הארץ, שם הם ימשיכו להתפתח במימד השלישי, כפי שעשו עד כה. לפי המסר, מדובר בפלנטה שכבר נצפתה ע"י אסטרונומים ארציים, והמעבר אליה לא יהיה טראומתי או כרוך בכאב כלשהו.
בשני התרחישים, מדובר על איזושהי הפרדה שתיווצר בין מפותחים רוחנית ללא מפותחים (ואני מודה, שזה נשמע מאוד מפתה... אם זה יקרה, יהיה הרבה יותר קל ונעים לחיות פה, או במקום אחר).

ההרגשה שלי היא, שהמעבר למימד הבא יורגש (למעשה, כבר עכשיו מרגישים איזשהו שינוי), אבל רק ע"י אנשים בעלי איזושהי מידה של התפתחות ומודעות, והוא לא יורגש בצורה כל-כך דרמטית. לדעתי, השינוי יהיה הדרגתי. שנת 2012 היא נקודת מפנה, אבל ככל הנראה, לא יתרחש בה איזשהו אירוע דרמטי שיתבטא במציאות הגשמית.
לא ברור איך תיווצר ההפרדה האמורה לעיל, יתכן שגם זה יקרה בהדרגה, ו/או שזה לא יתבטא בהפרדה פיזית.

בכל מקרה, אני מחכה לזה .

אשמח לקרוא את הדברים שאתה יודע בנושא...
לצפיה ב-'שלום לך THE BREEZER '
שלום לך THE BREEZER
20/08/2009 | 16:12
2
היה מעניין מה שכתבת---במקרה עברתי לראות מה נהיה
מהפורום של גלי אחרי שעזבה......
כל טוב.
לצפיה ב-'חוצנים -ההייתם או חלמתי חלום... (וניצלתי אותו'
חוצנים -ההייתם או חלמתי חלום... (וניצלתי אותו
13/08/2009 | 18:28
63
34
קצת לעשיית רווחים)?

חוצנים, שם כולל לגזעים של יצורים מכוכבים אחרים, לרוב מתייחס לאלו שבאים לבקר אותנו.
מאחר ואין חיים בכוכבים קרובים אלינו, מסע לכדור הארץ עשוי לקחת מאות שנים לפחות, במהירות האור. עם טכנולוגיה מתקדמת שמיוחסת להם, מה הטעם לשלוח צוות למסע בן מאות שנים, על כל הסיכונים הטמונים...
המשך>>
קצת לעשיית רווחים)?

חוצנים, שם כולל לגזעים של יצורים מכוכבים אחרים, לרוב מתייחס לאלו שבאים לבקר אותנו.
מאחר ואין חיים בכוכבים קרובים אלינו, מסע לכדור הארץ עשוי לקחת מאות שנים לפחות, במהירות האור. עם טכנולוגיה מתקדמת שמיוחסת להם, מה הטעם לשלוח צוות למסע בן מאות שנים, על כל הסיכונים הטמונים בו, ולא לשלוח רובוטים עצמאיים.
ונאמר שהגיעו, מה האינטרס שלהם להתחיל לפתוח מרפאות סמויות ולטפל בבעיות "לא פיזיות" דווקא. ואולי הכל פרי דמיונם של אנשים עם מאפייני אישיות ספציפיים שיחד עם מהלך חיים מסוים יוצרים אצלם את האמונה שמישהו או משהו שולח להם מסרים לגבי אנשים אחרים? חבר דימיוני אולי? ואולי מצב ביניים בין בריאות נפשית תקינה להפרעת ריבוי אישויות?
לצפיה ב-'זוגיות חדשה'
זוגיות חדשה
16/08/2009 | 15:20
1
10
האם הזוגיות החדשה נכונה לי?אני לא ממש מרגישה שלמה עם זה.מה יהיה איתי?הבחור מפנק אוהב אותי אך לי אין את החיבור הזה,ואני מפחדת לפספס. שמי ברכה שם אמי חנה ת.לידה 19.3.71
לצפיה ב-'זוגיות לברכה.'
זוגיות לברכה.
16/08/2009 | 17:12
6
ברכה שלום.
את עסוקה מידי  בזוגיות מביטה קדימה אבל סוחבת אחריך מטען כבד.
נסי לפעמים לא להכניס את הזוגיות הקודמת שלך לזוגיות החדשה שלך... אל תביאי את המשקעים שלך לזוגיות...
את מחפשת זוגיות מושלמת עם ציפורים ורודות שיצייצו לך כל היום מסביב ... אבל את הזוגיות הזאת בונים לאט לאט צעד אחרי צעד....
חסרים לי כאן פרטים על בן הזוג שלך אבל אם משהו באינטואיציה לא משדר לך טוב ... אז אל תעצרי שם.
את יכולה להעביר לי את הפרטים של בן הזוג שלך גם במסר .
יום נפלא לך
ערן.
לצפיה ב-'עוד לא חברים שלנו בפייסבוק וטוויטר?'
עוד לא חברים שלנו בפייסבוק וטוויטר?
13/08/2009 | 15:22
1
2

יש לנו חשבון חדש בפייסבוק ואנחנו ממש רוצים לצרף אתכם לרשימת החברים שלנו. כל בעלי הפייסבוק מתבקשים להקליק כאן:
http://www.facebook.com/TapuzAnashim

אה, לא לפני שתעקבו אחרינו גם בטוויטר:
http://twitter.com/TapuzAnashim

הראל נחמני ויובל גולן, שניים מחברי המשלחת הישראלית ל"טור טראנס אלפ" יגיעו להתארח הערב ב-19:00 בפורום אופני כביש וישיבו על שאלות בנושא הטורניר הצפוי ועל מטרות המשלחת:

מחר ב-16:00 מורן טוויטו, המודחת החמישית ממעבדת המגודלים תגיע לפורום מגודלים ותשיב לשאלות הגולשים:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/SiteForum/meguda...

מתים על קומיקס? חולי אנימציה? פורום קומיקס מזמין אתכם להשתתף במשחק של הקיץ ואולי לזכות בכרטיס לפסטיבל האנימציה, קומיקס וקריקטורה.
היכנסו לפורום, המציאו טקסטים לקומיקס היומי ואתם בדרך לזכיה!
הקליקו כאן:

תחרות המטייל בישראל יוצרת לדרך!
בואו להמליץ על מקומות ולזכות בפרסים!
קומונה ישראלית אמיתית מזמינה אותכם להמליץ על מקומות לטיולים, מסלולים,פינות חמד, מסלולי אופניים וכל מה שקשור לטיולים בישראל.
לפרטים נוספים והשתתפות:
http://www.tapuz.co.il/Communa/ViewmsgCommuna.asp?...
לצפיה ב-'האמת שזרקתם את החברים שלכם...'
האמת שזרקתם את החברים שלכם...
13/08/2009 | 16:43
2
לצפיה ב-'לי אני עדיין מחכה לתגובתך למכתב שלמטה.'
לי אני עדיין מחכה לתגובתך למכתב שלמטה.
05/08/2009 | 19:54
12
13
("בואי ננסה לברר כמה דברים ביחד").

אני חושב שמפאת כבודה של גלי כדאי שתעני עליו.

נ.ב.

1. האם כבר הבנת שחיסלת את הפורום?

2. האם כבר הבנת שמתקשר אי-אפשר להחליף כפי שמחליפים מ"מ בצבא?

(משום שהקשר הוא אישי ייחודי ולכל מתקשר יש את הסגנון והאישיות המיוחדים לו).

בברכה, franse
לצפיה ב-'לא חושב שממש אכפת לה'
לא חושב שממש אכפת לה
05/08/2009 | 19:55
5
לצפיה ב-'מנסיוני הנהלת הפורומים לא נוהגת לתקשר עם'
מנסיוני הנהלת הפורומים לא נוהגת לתקשר עם
05/08/2009 | 21:01
1
10
המשתמשים. שואלים אותם שאלה, הם עונים תשובה ומבחינתם אין יותר על מה לדבר והעניין סגור. אין מקום לבחינה מחדש או עירעור או דיון. "השבט אמר את דברו" כמו שאומרים... זה טוב וזה רע. בעיקר רע.
לצפיה ב-'MARKUP - אתה טועה.'
MARKUP - אתה טועה.
06/08/2009 | 09:43
3
התכתבתי במייל עם לי, ועוד איך הם מתקשרים עם משתמשים.
וזו לא הייתה הפעם הראשונה שמערכת הפורומים מגיבה לי במיילים.
הכל שאלה של איך אתה פונה לאנשים.
לצפיה ב-'דיי לבכי, לא חסרים מתקשרים בארץ,'
דיי לבכי, לא חסרים מתקשרים בארץ,
06/08/2009 | 09:41
5
5
ולא נהרס שום פורום, הוא רק יעלה ברמה.
לצפיה ב-'נו אז מה נסגר בסוף יש מנהל חדש?'
נו אז מה נסגר בסוף יש מנהל חדש?
06/08/2009 | 11:01
4
3
היום אני נפגש לראשונה עם מטפלת בעזרת חוצנים.
קוראים לה מירי אסט. רוצים שאני ידבר איתה על אפשרות לניהול הפורום?
לצפיה ב-'רוצים שהחוצנים יטפלו לך בעברית'
רוצים שהחוצנים יטפלו לך בעברית
06/08/2009 | 14:40
3
4
ואולי תתחיל לכתוב נכון........
לצפיה ב-'תודה אבל אני משתמש בעברית צחה'
תודה אבל אני משתמש בעברית צחה
06/08/2009 | 15:30
2
2
ולא קלוקלת! אבל תודה בכל זאת על הטיפ! חחח
לצפיה ב-'כן? ומה זה לדעתך "אני ידבר"????..'
כן? ומה זה לדעתך "אני ידבר"????..
06/08/2009 | 18:25
1
אם כבר "אני אדבר" מר עברית צחה.
לצפיה ב-'הוא לו אשם, זות מקת מדינה האילגות הזותי...'
הוא לו אשם, זות מקת מדינה האילגות הזותי...
07/08/2009 | 21:16
תוצר לוואי של בידור ושיטוט כעיסוק עיקרי בחיים...
לא יודעים עברית, לא אנגלית, לא חשבון אבל יודעים בעל פה את כל זוכי כוכב נולד. הכי חשוב...
לצפיה ב-' אמת '
אמת
06/08/2009 | 14:39
1
3
לצפיה ב-'אן כמו גלי ולא תמצאו גלי תצליחי בדרכך '
אן כמו גלי ולא תמצאו גלי תצליחי בדרכך
06/08/2009 | 14:43
8
לצפיה ב-'עניתי לך למטה'
עניתי לך למטה
06/08/2009 | 19:58
4
וכפי שכבר כתבתי בשרשור, את מוזמנת לפנות גם במסרים.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ