לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
67446,744 עוקבים אודות עסקים

פורום אסיה - תרבות ופנאי

ברוכים הבאים לפורום אסיה - תרבות ופנאי!!
 אם אתם מתורבתים ופנויים או מעוניינים באסייתים מתורבתים ופנויים (וגם אם אתם לא) הגעתם כולכם למקום הנכון!
זה המקום לדבר בו על סדרות , סרטים, אנימות, מוזיקה, להקות, שחקנים, זמרים, דוגמנים וכל מה שקשור לבידור המלוכסן! וגם על השפה, התרבות, התחביבים, החיים שם, וכל מה שקשור לתרבות ופנאי! 
הנכם מוזמנים לדבר, לשרשר, לצחוק, לאהוב, להעריץ, לשחק ולהתמכר יחד איתנו להתמכרות המתוקה הזו שנקראת "אסיה".
*אנא שימו לב שקראתם את תקנון תפוז ואת כללי הפורום*
 ברוכים הבאים לביתינו החם והמלוכסן !
 גלישה מהנה לכולם  
הנהלת הפורום 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אסיה - תרבות ופנאי

ברוכים הבאים לפורום אסיה - תרבות ופנאי!!
 אם אתם מתורבתים ופנויים או מעוניינים באסייתים מתורבתים ופנויים (וגם אם אתם לא) הגעתם כולכם למקום הנכון!
זה המקום לדבר בו על סדרות , סרטים, אנימות, מוזיקה, להקות, שחקנים, זמרים, דוגמנים וכל מה שקשור לבידור המלוכסן! וגם על השפה, התרבות, התחביבים, החיים שם, וכל מה שקשור לתרבות ופנאי! 
הנכם מוזמנים לדבר, לשרשר, לצחוק, לאהוב, להעריץ, לשחק ולהתמכר יחד איתנו להתמכרות המתוקה הזו שנקראת "אסיה".
*אנא שימו לב שקראתם את תקנון תפוז ואת כללי הפורום*
 ברוכים הבאים לביתינו החם והמלוכסן !
 גלישה מהנה לכולם  
הנהלת הפורום 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
באם ההודעה מכילה ספוילרים חובה להזהיר בכותרת.
שאלות וחדשות יש לשרשר ל"שאלות ועדכונים".
ברוכים הבאים!!
אנא קראו את תקנון הפורום
ושתהיה לכולם גלישה מהנה!
המשך >>

לצפיה ב-' שרשור צפייה '
שרשור צפייה
17/02/2018 | 12:30
3
7
לצפיה ב-'רשימה שלי '
רשימה שלי
17/02/2018 | 19:25
6
סיימתי שתי סדרות:
  • Black Knight: The Man Who Guards Me - אני צפיתי בהנאה בסדרה הזו וגם שמחתי שהוסיפו לה עוד 4 פרקים אבל היא לא היתה ואו. לצערי משהו התפספס בה. גם הסוף היה מוזר מאד. גרם לחשוב האמת. וכשחשבתי על זה אז ראיתי הגיון מסויים בו אבל עדיין לא יצאתי מרוצה כל כך
  • Just Between Lovers - ראיתי הרבה תשבחות על הסדרה הזו, גם כאן בפורום. אז החלטתי לראות. אין ספק, סדרה אכותית ממש. כמעט בלי קלישאות, לגמרי בלי מריחות. סיפור מעניין ומרגש. משחק מעולה של כל הדמויות והראשי ממש גורם להתאהב בו. גם הOST יפה ומגוון. שיר אחד נכנס לרשימת ההשמעה שלי

בצפייה עכשיו:
  • Bad Guys 2 - כנראה אשים על HOLD עד שיצאה תרגום לכל הפרקים כי מפרק לפרק שוכחת מה קורה שם. סדרה קשה, מלאת אלימות טוויסטים מפתיעים. מחוספסת כזאת. מזכירה קצת את PUNCH המעולה מבחינת התוכן. מבחינת כמות האלימות יותר כמו בסרטים ולא סדרות...
  • Hwayugi - עדיין סדרה הכי יפה ומעניינת מכל מה שבצפיה אצלי עכשיו. מצידי שלא תגמר.
  • Radio Romance - אפרט בשירשור היעודי
  • Laughter in Waikiki - עדיין חושבת שהיא מפגרת מדיי. אבל מדיי פעם יש קטעים מצחיקים באמת ולפעמים גם הברקות יפות אז ממשיכה בינתיים.
  • Cross - הרבה קישקס' על המסך, יותר מדיי לדעתי. אבל הם אוהבים את זה בסדרות הרפואיות. חוץ מזה עוד סדרה רצינית מאד ואיכותית. הרבה תוכן קשה ועצוב שמנסים לדלל עם נגיעות רומנטיות. ממליצה מאד למי שאוהב סדרות מהסוג הזה.

בתכנון:
  • Misty - לא התחלתי עדיין אבל התגובות הראשונות ממש טובות. השחקנים סוף הדרך. מקווה שלא יהיו עיקובים עם תרגום.
  • ועדיין בתכון ולא התחלתי את Avengers Social Club. מחכה להצטברות פרקים כי רואה שהתרגום מתעקב

סרטים:
  • The Villainess 2017 - סרט חדש מהסוג של מלא דם ואקשן ונקמה. בימוי של קרבות מרשים, לא מעט טוויסטים בסיפור. המון רפרנסים לסרטים קודמים כמו OLDBOY, KILL BILL ועוד. ראיתי הרבה התלהבות ממנו ברשת אבל אישית לא התרשמתי מדיי. אולי סתם לא בא לי בטוב 
  • The Swindlers 2017 - דווקא ממש אהבתי את הסרט. במיוחד בגלל שהוא שונה במהותו מהסרטים האחרים המשוייכים אליו בז'אנר. תחלס זה סרט נקמה. אמנם הוא לא כבד אבל גם לא קומדיה. 
  • A Moment Of Love 2013 טאייוואן - מלודרמה קלילה ונחמדה. לא המציאו אמריקה. לצפייה חד פעמית מהנה
  • Mad Detective 2007 הונג קונג - הזוי. פסיכודלי. סכיזופרני. לא הבנתי מה קרה שם בסוף. מי שראה והבין, הסבירו לי בבקשה 
לצפיה ב-'שלי'
שלי
18/02/2018 | 01:14
1
1
Todome no Kiss: אני חושבת שאני הולכת להיתקע איתה הרבה זמן במידה ואני לא אפרוש. היא לא השתפרה בלשון המעטה, וירד לי כל החשק לצפות בה 

Radio Romance: הגבתי בשרשור של הדרמה. 

Train to Busan: רק אני חושבת שזה סרט זומבים ממוצע? לא ברור לי על מה היה כל הבאז סביב הסרט 
לצפיה ב-'הילדים שלי אוהבים סרטי זומבים'
הילדים שלי אוהבים סרטי זומבים
18/02/2018 | 01:37
1
והם טוענים שTrain to Busan זה אחד הטובים
אני גם ממש אהבתי אותו למרות שאני ממש לא בקטע של סרטי זומבים
לצפיה ב-' Radio Romance - פרקים 5-6 '
Radio Romance - פרקים 5-6
17/02/2018 | 12:32
4
9
תזכורת למה שקרה בפרקים למי שלא זוכר:

לצפיה ב-'טוב, גם כאן אהיה ראשונה להגיב '
טוב, גם כאן אהיה ראשונה להגיב
17/02/2018 | 20:30
2
5
קראו הרבה דברים בפרק 5. באמת פרק מלא התרחשויות. מעניין ומשעשע מאד.
גם פרק 6 היה מוצלח. נשיקה בפרק 6? ואו. זה היה מהיר. מי היה מצפה לזה לפני פרק 8
נראה שמי שנהרג זה באמת בן אדם אחר. ראינו את השם Woo Ji-woo על צינצנת ולחבר של הראשי קוראים Kim Joon Woo. טוב, מעניין מי זה באמת ומה קרה שם. ובטח אנחנו רוצים לדעת למה מישהו מאשים את הראשי ברצח
חשבתם אולי שזה הפסיכיאטר המשוגע? אחרי הסצנה המוזרה בסוף פרק 6 אני לא אתפלא...
לצפיה ב-'בדיוק תהיתי לגבי זה גם'
בדיוק תהיתי לגבי זה גם
18/02/2018 | 01:08
1
3
נראה שהפסיכיאטר הפך לפסיכי, אני לא אתפלא אם הוא זה ששלח את ההודעות.
אני מניחה שהפסיכיאטר קשור לאדם שמת, ומחפש נקמה. למרות שני תוהה אם הילד שנדרס באמת מת, והוא לא זה שנפגש עם הפסיכיאטר . בכל מקרה נראה שהולך להיות מעניין .

והנשיקה באמת באה משום מקום  לא ציפיתי לה בשלב כ"כ מוקדם.
לצפיה ב-'אהבתי את התאוריה שלך. מעניין מי זה שלא הראו לנו '
אהבתי את התאוריה שלך. מעניין מי זה שלא הראו לנו
18/02/2018 | 09:46
לצפיה ב-'אני אוהבת את הקצב המהיר של הדרמה'
אני אוהבת את הקצב המהיר של הדרמה
18/02/2018 | 00:58
2
בדר"כ יש נטייה ללכת סחור סחור בדרמות, ואני שמחה לראות שזה לא קורה בדרמה הזאת. כ"כ הרבה קרה בפרקים האלה, ונשארתי עם המון סימני שככל הנראה אני אקבל את התשובה להם בקרוב. 

יש את הקטע של המשחק מוחות או האגו בין ג'יסו לבין המפיק, שלא ממש מובן אני מניחה שזה סוג של אגו גברי?  

מעניין שפתאום לא הייתה לו בעיה לדבר בפלאפון אחרי הרתיעה הכ"כ גדולה שראינו בפרקים הקודמים. מה שכן אהבתי את הנכונות שלו ללמוד, למרות שזה היה יותר בקטע של לגנוב אותה לילה עדיין זה היה נחמד. 

אני חייבת להגיד שהדמות של סונג רים מתחילה לעלות לי על העצבים, הפרצופים המסכנים שהיא עושה כ"כ מרגזים. ועוד יותר מרגיז זה שאין לה עמוד שדרה, למה את עוזרת ומתנהגת כמו "ילד טוב ירושלים" בזמן שלה-לה הטרהלהלהלה רודה בך, ומתנהגת כמו בהמה. כן אני יודעת שזה לא משהו חדש בדרמות, אבל עדיין זה מצליח לעצבן אותי כל פעם מחדש 
עוד בנושא של סונג רים, הגיע זמן "הנשים נשים שק של נחשים". הצרות עין של ה"חברות" שלה כ"כ מגוכחת, במקום לפרגן לחברה שמצליחה הן מרכלות. ומה שעוד יותר עצוב זה שזה משקף את המציאות.

אני חייבת לשאול מה הקטע עם טה רי? (ההיא שלא שולטת בפה שלה), פיספסתי משהו? חשבתי שהיא לטובת ג'יסו אבל נראה שטעיתי, בכל מקרה עדיין כיף לראות אותה מציקה ל"אמא" הפסיכית שלו. 

יש מצב שהפסיכיטאר הוא זה ששלח את ההודעות על זה שג'יסו הוא רוצח? נראה שהוא איבד את זה לקראת סוף הפרקים. ואני חייבת להודות שלא ראיתי את זה מגיע חח, חשבתי שהוא יהיה הדמות המשנית שכל התפקיד שלה זה להצחיק. 

כמה דברים שלא הכי קשורים לסיפור עצמו: רק אני חושבת שהילד הקטן מהבית ספר, יהיה שחקן מעולה בעתיד? 
ואגב מצאתי לינקים עם תרגום באנגלית למאחורי הקלעים של הדרמה, אם זה באמת מעניין מישהי: 

לצפיה ב-'Radio Romance פרקים 3-4'
Radio Romance פרקים 3-4
11/02/2018 | 13:38
22
12
לצפיה ב-'תודה שפתחת את השרשור כי לא הספקתי '
תודה שפתחת את השרשור כי לא הספקתי
11/02/2018 | 14:06
1
7
לצפיה ב-'אין על מה '
אין על מה
11/02/2018 | 14:18
2
לצפיה ב-'פרק - 3(יש ספוילרים) :)'
פרק - 3(יש ספוילרים) :)
06/02/2018 | 01:14
1
14
יצא ותורגם במלואו מאוד מהר. ואכן חח כבר צפיתי, אחרי לימודים צריך משהו
מעניין.
בכל אופן אחלה פרק. קודם כל אני חושב שכל הדמויות משחקות נהדר, וכל אחד
עושה את תפקידו על הצד הטוב ביותר. שני הראשיים בפרק הזה בעיקר מכבדים
אחד את האחר ומנסים להסתדר ככל הניתן בגלל גיבוש החוזה ביניהם שזה
היה דיי נחמד, היא החליטה לוותר על האגו שלה והגאווה שנפגעה, הוא החליט
שהוא יחתום חוזה למענה, 'אם אחתום את תפסיקי לבכות?' חח קטע נחמד :)
אהבתי את הדינמיקה של הפרק, הראו לנו את כל ההליך של מקבלי ההחלטות,
איך החוזה התבצע ברצינות בין כל הצדדים, הוא חקר את המפיק ואת הכותבת
שלו, כי הוא לוקח אחריאות על מעשיו. אפילו אמא שלו הבינה שאולי זה לא כזה
נורא אבל מזהירה אותו שזה האחריות שלו, בנוסף מגבשת חוזה לסוכנות שלה
ומעבירה לכותבת בכדי שלא יהיו בעיות.
אהבתי את כל הניואסנים הללו - ברוב הדרמות זה בעיקר יאללה חתימה,
הטופ סטאר עושה מה שבא לו וממשיכים הלאה.
פה ממש שיתפו אותנו בכל ההליך.
עוד משהו שנהנתי ממש זה המוסיקה לאורך כל הפרק, הOST מורגש,
ויפהפה.
ודבר אחרון, אני סופר סופר אוהבת את המבטים של הראשי על הראשית
שלנו. היא לא שמה לב לכך עדיין אבל הוא נועץ בה מבטים כל הזמן, ומעסיק
את עצמו סביבה, אוהבת את זה. לפעמים לא צריך יותר מדי מילים, לא צריך
להכביד עלינו עם 'האני הפנימי שלי, כשהשחקנים מדברים עם עצמם או לפתע
חושבים על הראשית' ואז כך הם ממחישים לנו את זה שהוא מחבב אותה.
פה וזה מאוד מצא חן בעיניי, זה המבט, המבט החודר שלו מעבר לאקטים שהיו
לטובתה, אבל זה לא אקטים חד משמעיים כי בסופו של היום כל החוזה בוצע
איך שהוא רוצה, וסובב את זה על האצבע שלו, ועדיין זה כיף לראות את זה.
אולי הסצנה שהכי תפסה - זה כשהראשית הכריזה מול אמא שלו שהיא
לעולם לא תתאהב בו, והמצלמה מתמקדת בתגובה שלו חח זה היה תענוג.

לגבי פרק 4, לפי הקדמון לפרק, זה הולך להיות ממש נהדר, מחכה לזה.
לצפיה ב-'גם אני ראיתי את הפרק 3 היום. גם בעיניי פרק מוצלח'
גם אני ראיתי את הפרק 3 היום. גם בעיניי פרק מוצלח
06/02/2018 | 23:14
12
היו קטעים מצחיקים. היתה זרימה יפה של דברים ומשחק טוב של כולם.
אהבתי את המהלך המפתיע שהמפיק נחת בבית של הראשית. ואני אמרתי שהיא תגור יחד עם הראשי... יפה שהם הפתיעו.
אבל לפי הפרומו נראה שהזוג הראשי ייתקעו ביחד באיזה מקום. יופי! זה מסוג הקלישאות שאני דווקא כן אוהבת
לצפיה ב-'בפרקים האלה'
בפרקים האלה
11/02/2018 | 14:33
5
17
לא יכולתי שלא לתהות עוד יותר בנוגע לקשר בין המפיק לג'יסו, אני סקרנית לדעת אם הוא קשור באיזשהו אופן לעבר שלו, אולי הוא אח של מי שנדרס...זה גם יסביר למה הוא התעקש ללהק אותו לתפקיד. אחרי הכל הוא  אמר לסונג רים שאם היא רוצה להיות התסריטאית של התוכנית היא חייבת להשיג את ג'יסו, והיא ידועה ביכולות שלה ללהק מפורסמים לתוכניות רדיו של הערוץ. וגם יש את העניין של "מסע הכומתה" כמין מבחן לג'יסו. יהיה מעניין לראות את ההתפתחות האישית שתהיה לג'יסו בהמשך הפרקים.

הקנאה שלו במפיק כ"כ חמודה, וגם המבטים שלו בה והמחוות הקטנות כלפיה. אני מניחה שלמרות העניין שיש לו בה היא סוג של טאבו מבחינתו. נראה שגם לו וגם לחבר שנדרס (מי אמר קלישאות ולא קיבל) היה עניין בה, ועקב ההתקרבות ביניהם בלילה ההוא צצה לה תחושות האשמה אז הוא עזב את הבית של הזקן מבלי לומר מילה, וחלה רגרסיה ביחסים שלהם.

היה משעשע לראות שלאימא יש יריבה ראויה שסוחטת אותה בחזרה, ונראה שמין מצא את מינו מבחינת האימא והתסריטאית המטורללת. לא כ"כ הבנתי מה הסיפור של האימא עם סונג רים, היא הרי אמרה שאין לה שום עניין בג'יסו ושהכל היה אי הבנה... יש מצב ש"האימא" מכירה את ההיסטוריה בין ג'יסו לבין סונג רים??   

מאחורי הקלעים של הפרקים: http://www.vlive.tv/video/58532
לצפיה ב-'רגע רגע'
רגע רגע
11/02/2018 | 17:20
4
11
אני הייתי בטוחה שמי שנדרס זה העוזר של הראי. בגלל זה היחסים ביניהם כאלה על הפנים.

ולגבי האימא שגם מטורללת לא מעט. הבנתי שהיא רוצה לפגוע בראשית כדי שג'יסו יעזוב את הרדיו וילך להצטלם בסרט שהיא רוצה לעשות. לא בגלל העניינים הרומנטיים. לא כרגע לפחות...
לצפיה ב-'לגבי האמא גם אני חושבת ככה'
לגבי האמא גם אני חושבת ככה
11/02/2018 | 20:43
3
16
אבל לגבי התאונה, אני חושבת שהמנהל שלו זה אולי אח של מי שנפגע בתאונה או משהו כזה כי הראשי כל הזמן התקשר אליו ביום הזה ולמה שהוא יתקשר לחבר שלו אחרי שהוא ראה אותו נדרס? הוא גם לא נראה כמו הגרסה המבוגרת של החבר שלו כשהם היו ילדים (אבל זה יכול להיות גם ליהוק פחות מתאים..).
לצפיה ב-'אני תמיד מבולבלת כשיש גרסאות צעירות יותר של הגיבורים הראשיים'
אני תמיד מבולבלת כשיש גרסאות צעירות יותר של הגיבורים הראשיים
11/02/2018 | 21:01
2
8
לוקח לי חצי סדרה להבין מי זה מי כי לרוב הם לא דומים בכלל ולא תמיד אני קולטת את השמות

ואני חשבתי שלא הוא התקשר לחבר שלו אלא החבר אליו. התקשר ונדרס והטלפון המשיך לחייג כשהוא היה כבר פצוע על הריצפה.
לצפיה ב-'הראשי יחסית דומה, אבל אם לא הייתי יודעת שזה הוא כנראה שלא '
הראשי יחסית דומה, אבל אם לא הייתי יודעת שזה הוא כנראה שלא
11/02/2018 | 21:35
1
10
הייתי מקשרת ביניהם. בקשר לחבר שלו, אנחנו לא יודעים מי הוא אז קשה לראות אם הוא דומה או לא כי המראה של הצעיר לא אומר לי כלום.
אמרו את השם של החבר שלו במקרה? אם כן אז אפשר לנסות לזהות אבל אני מניחה שלא הזכירו את זה כדי לשמור על העמימות. או שהזכירו ופיספסתי.
אבל נתקלתי כבר בפאשלות בסדרות כשהצעירים בכלל לא היו דומים למבוגרים 

לפני התאונה החבר התקשר אליו אבל אחרי התאונה, כשהראשי חזר והוא ראה שחבר שלו נדרס הראו שהוא מתקשר למישהו, ואז כשהראשי דיבר עם המנהל שלו הוא אמר לו שהוא זוכר את המספר שלו בע"פ כי הוא חייג אותו הרבה פעמים ביום של התאונה. ככה אני הבנתי את זה, אבל אולי את צודקת והמסך של הפלאפון הראה שחבר שלו התקשר אליו ולא להיפך .
לצפיה ב-'אני מסכימה עם מעיין'
אני מסכימה עם מעיין
12/02/2018 | 00:08
7
הראו שהוא התקשר למנהל שלו, וגם חברת הילדות ירדה עליו בגלל שהוא התעלם ממנו לפני 12 שנה. אם הוא באמת היה נדרס היא לא הייתה שומרת לו טינה על זה. בגדול אני חושבת שהחבר שנדרס מת, ושג'יסו התעלם ממנו באותו היום כי הוא גילה שגם הוא מאוהב בסונג רים. נראה שהם גם היו באותו הבית ספר אז זה מוזר שאם זה היה המנהל הוא לא היה מזהה אותה, הרי הם נפגשו כמה פעמים 

וטוב האימא הזאת... 
לצפיה ב-'הרושם שלי מהפרקים האלה'
הרושם שלי מהפרקים האלה
11/02/2018 | 17:38
5
13
חייבת לציין שהפרקים השבוע היו טובים. איכותיים ומעניינים.
מבחינת הדמויות, כולם שמה פשוט הזויים. ההתנהגויות שלהם לא מובנות בכלל. ולרוב בא לי להכניס סתירה להם.
אפילו הראשית לפעמים ממש פוסטמה. בכל מקרה היא היתה דיי מסקנה כשהטופ סטאר התעלם מהתסריט שלה
לצפיה ב-'אני מסכימה עם רוב מה שכתבת '
אני מסכימה עם רוב מה שכתבת
11/02/2018 | 20:48
4
12
הוא ממש פישל עם התסריט והוא צריך להרגיש רע עם עצמו בגלל זה. היא צדקה כשהיא אמרה שהוא היה צריך לקרוא את שני התסריטים לפני שהוא מחליט ואם הוא החליט לא לקרוא את שלה ולהשתמש רק בשלו אז הוא היה צריך להודיע לה מראש כדי שלא תעבוד בלי הפסקה כדי לסיים את זה.
לצפיה ב-'אני מסכימה'
אני מסכימה
12/02/2018 | 00:12
3
7
יש לי תחושה שהוא עשה את זה בכוונה כדי לפגוע בה אחרי שהם התקרבו, כדי שהיא תסלוד ממנו ותשמור על מרחק. אם אני באמת צודקת היחסים ביניהם הולכים להיות כמו סוג של טנגו, צעד קדימה ושניים אחורה.
לצפיה ב-'אני לא חושבת שזה עד כדי כך עמוק, הוא פשוט נראה לי אגואיסט'
אני לא חושבת שזה עד כדי כך עמוק, הוא פשוט נראה לי אגואיסט
12/02/2018 | 11:39
2
10
ומרוכז בעצמו, לכן הוא לא חשב על רגשות של אנשים אחרים כמו הצוות שעבד על התוכנית שלו. אבל יכול להיות שאני טועה 
אגב, זה לא סותר את זה שהיחסים ביניהם יילכו קדימה ואחורה כי הוא עדיין מתעניין בה אז זה תלוי כמה הוא נותן לרגשות האלה להשפיע עליו ולשלוט בו.

לצפיה ב-'יכול להיות שזה באמת ככה'
יכול להיות שזה באמת ככה
12/02/2018 | 22:20
1
7
אבל אני עדיין חושבת שזה היה בעיקר כדי לתפוס מרחק ממנה, היה אפשר לראות גם שהוא צפה בה כדי לראות מה תהיה התגובה שלה. 
וכן, זה נראה כאילו הרגשות ישתלטו עליו בעיקר כשהוא איתה, ואז ברגע שהוא יהיה לבד הוא יחשוב "מה לעזאזל עשיתי" ואז יחפש דרך לשמור מרחק ממנה, אבל מי יודע אולי אני טועה חח.
לצפיה ב-'נשמע הגיוני'
נשמע הגיוני
13/02/2018 | 11:18
4
לצפיה ב-'השלמתי את כל הפרקים '
השלמתי את כל הפרקים
11/02/2018 | 20:55
3
15
האמת היא שלא היו ציפיות גבוהות מהסדרה לפני שהתחלתי לצפות בה והופתעתי לטובה.

אני כנראה בדעת מיעוט אבל אני אוהבת את הפסיכיאטר 

בקשר לתאונה - מעבר לזה שלא ברור לי עד הסוף מי באמת נפגע שם, גם לא ברור לי הקשר בין הראשית לתאונה שהייתה כשהם היו ילדים כי היא לא הייתה שם כשזה קרה והיא כנראה גם לא הייתה מודעת לזה בכלל כי לא נראה שהיא מזהה אותו מהילדות שלהם. אני מניחה שיש איזשהו קשר כי הוא התרחק ממנה אחרי שהוא נזכר בתאונה אבל כרגע זה ממש לא ברור. מה שכן, התאונה מסבירה למה אין לו טלפון סלולרי עדיין.

המפיק - אני סקרנית לדעת למה הוא מתעניין בראשי. אבל בסוף פרק 4 שמחתי כשהוא ניחם את הראשית. יש שם משהו איתה.. או שיש לו רגשות כלפיה או שיש לו משהו כלפי הראשי והוא רוצה לעצבן אותו (ואגב, זה מראה שהוא מכיר אותו מהעבר אם הוא יודע שהוא הרגיש אליה משהו פעם), אבל אני נוטה לאפשרות הראשונה בגלל ההתנהגות שלו.

לפי הקטעים הקצרצרים שהיו בסוף פרק 4, נראה שהפרקים השבוע יהיו מעניינים. אני מחכה לראות איך דברים יתפתחו.
לצפיה ב-'לגבי הפסיכיאטר...'
לגבי הפסיכיאטר...
11/02/2018 | 21:08
2
13
לא יכולה להגיד שאני לא ואהבת אותו אבל גם לא יותר מדיי מתלהבת. הוא נראה קצת מתלהב מדיי ולגמרי צעיר במוגזם. פשוט אין מצב שהילדון הזה הוא פסיכיאטר מדופלם. סטודנט שנה ג', לא יותר

עוד משהו שחשבתי לגבי התאונה ההיא... לי היה בראש שהראשי חייג לראשית בזמן שהחבר שלו חייג אליו. כאילו במקום לענות לו. לכן יש לו ריחוקרגשי ורגשי אשמה ליד הראשית. הוא מרגיש אשם שהתעלם מהחבר שלו בגלל שרדף אחריה. לכן החבר שלו רץ לכביש ונפגע. משהו כזה...

לגבי המפיק, לדעתי הוא פשוט קצת מאוהב בראשית ומעוניין בכוכב בגלל שהוא כוכב על ויתן לפרוייקט שלהם קידום רציני. לא נראה לי שמכיר אותו מהעבר.
לצפיה ב-'את לא יכולה להעריך את הגיל שלהם לפי המראה שלהם כי רובם נראים'
את לא יכולה להעריך את הגיל שלהם לפי המראה שלהם כי רובם נראים
11/02/2018 | 21:44
1
12
כמו ערפדים שלא מזדקנים, או כאלה שמזדקנים ממש לאט 
אם תקחי מישהו/מישהי קוריאנית בגילי אני כנראה אראה מבוגרת לידם ואני גם נראית יחסית צעירה לגילי.

אני מסכימה שהפסיכיאטר נראה קצת מתלהב ויותר מדי שמח ואנרגטי כזה אבל הוא נותן קונטרה לראשי, והפסיכיאטר גם לא יותר מדי היפר ברמה שתפריע לי. אגב, הם אמורים להיות באותו גיל כי הם למדו ביחד או משהו כזה.. 

האמת שזה הגיוני, כי לפי הקטעים שלהם מהילדות נראה שגם חבר שלו היה דלוק עליה ואז הראשי בטח מרגיש יותר אשמה בגלל זה.

אני גם נוטה יותר לאופציה שהמפיק פשוט מעוניין בה 
לצפיה ב-'אני גם מחבבת את הפסיכיאטר'
אני גם מחבבת את הפסיכיאטר
12/02/2018 | 00:16
10
ולפי מה שהבנתי הוא חבר ילדות של ג'יסו, זה גם יסביר למה הוא פתאום החליט לבוא לגור איתו וג'יסו לא סילק אותו בבעיטה חח. מי יודע עוד בסוף יסתבר שהפסיכיאטר הוא האח של מי שנדרס .

וזה גם מה שאני חושבת, זה יסביר את הסיוט שהיה לו, ולמה הוא ברח בלי להגיד כלום.

לצפיה ב-'גם אני השלמתי את הפרקים'
גם אני השלמתי את הפרקים
15/02/2018 | 21:39
1
7
וזה לא היה קל בגלל גישה מוגבלת לאינטרנט.
בסה"כ זו קומדיה רומנטית מהסוג שאני אוהבת.
נראה לי שכבר עלו פה כל הנקודות העיקריות (ככה זה שמסיימים מאוחר), אבל יש לי שאלה שאולי קשורה יותר לפרקים 1-2 (אני לא זוכרת מתי זה הוזכר): האמא, היא לא האמא האמיתית של הראשי, נכון?
לצפיה ב-'נכון'
נכון
16/02/2018 | 15:16
5
היא לא האמא האמיתית שלו, אני מניחה שהוא הבן של אחת המאהבות של אבא שלו
לצפיה ב-' חדשות ועידכונים '
חדשות ועידכונים
04/02/2018 | 19:05
18
5
לצפיה ב-' טלויזיה וקולנוע '
טלויזיה וקולנוע
04/02/2018 | 19:06
8
12
לצפיה ב-'טיזר לדרמה Live'
טיזר לדרמה Live
04/02/2018 | 19:22
13
הסדרה אמורה להתחיל ב 10.3 אחרי ש Hwayugi תסתיים.
לצפיה ב-'טיזרים לעונה השנייה של Mystery Queen'
טיזרים לעונה השנייה של Mystery Queen
04/02/2018 | 19:27
1
17
שתתחיל ב 28.2 אחרי ש Black Knight תסתיים.

לצפיה ב-'איך אני שמחה שהם הזדרזו עם העונה השניה'
איך אני שמחה שהם הזדרזו עם העונה השניה
10/02/2018 | 18:58
6
אבל איזה טיזרים הזויים
לצפיה ב-'My Golden Life תוארך בשני פרקים + שינויים בלו"ז בחודש הקרוב'
My Golden Life תוארך בשני פרקים + שינויים בלו"ז בחודש הקרוב
06/02/2018 | 16:49
12
היא תכלול 52 פרקים במקום 50 ותסתיים ב 11.3.

בגלל אולימפיאדת החורף, יהיה מספר שינויים:
 הפרק שהיה אמור להיות משודר ב 10.2 בוטל. הוא ישודר ב 11.2 במקום זאת.
 הפרקים שהיו אמורים להיות משודרים ב 17.2 וב 18.2 ישודרו שעתיים מאוחר יותר (ב-22:00 במקום ב-20:00).
 הפרק שהיה אמור להיות משודר ב 24.2 בוטל.

לצפיה ב-'שינויים בלוח השידורים בגלל אולימפיאדת החורף '
שינויים בלוח השידורים בגלל אולימפיאדת החורף
06/02/2018 | 16:55
10
אולימפיאדת החורף מתחילה ב 9.2.

יום שישי (9.2):
Music Bank מבוטלת.

יום שבת (10.2):
הפרק של My Golden Life לא ישודר.
Music Core מבוטלת.

יום ראשון (11.2):
The Return of Superman מבוטלת.
Man Who Sets the Table - פרק 43 משודר כרגיל אבל פרק 44 מבוטל.
Inkigayo מבוטלת.
Running Man מבוטלת.

כנראה שיהיו עוד שינויים בהמשך 

לצפיה ב-'MBC מתכננת לעשות רימייק לסדרה הבריטית לות'ר'
MBC מתכננת לעשות רימייק לסדרה הבריטית לות'ר
06/02/2018 | 17:03
10
MBC אישרו שזה נכון, ובינתיים הם עדיין בודקים את הלו"ז בשביל ההפקה.

לצפיה ב-'תמונות מקריאת התסריט ל Grand Prince'
תמונות מקריאת התסריט ל Grand Prince
07/02/2018 | 16:32
11
האמת היא שהם התחילו לצלם את הדרמה בנובמבר אז לא ברור למה הם שיחררו את התמונות רק עכשיו 
הדרמה תתחיל ב 3.3.

לצפיה ב-'טיזרים לדרמה Short'
טיזרים לדרמה Short
07/02/2018 | 16:40
7
זו דרמה מיוחדת שמוקדשת לאולימפיאדת החורף. העלילה מתמקדת בשני מחליקים של החלקה מהירה שמתחרים זה בזה על המסלול ועל ליבה של אותה בחורה.
הסדרה תתחיל ב 12.2 ותשודר במשך שבועיים.

לצפיה ב-' מוזיקה '
מוזיקה
04/02/2018 | 19:06
4
7
לצפיה ב-'OST מהסדרה Hwayugi'
OST מהסדרה Hwayugi
04/02/2018 | 19:32
10
הסרטון מכיל קטעים מהסדרה.
לצפיה ב-'הנרי הוציא שיר חדש'
הנרי הוציא שיר חדש
04/02/2018 | 19:42
9
לשיר יש גרסה באנגלית וגרסה בסינית.
לצפיה ב-'N מ VIXX הוציא שיר חדש במסגרת קמפיין צדקה'
N מ VIXX הוציא שיר חדש במסגרת קמפיין צדקה
04/02/2018 | 19:53
10
זאת גרסה קוריאנית לשיר של VIXX ביפנית בשם Saboten.
כל ההכנסות מהשיר יילכו לארגון Habitat for Humanity.
לצפיה ב-'שירים חדשים'
שירים חדשים
06/02/2018 | 17:19
7
 Huh Gak - The Last Night
 Hyolin - To Do List
 Jung Seung Hwan - The Snowman
 Monsta X - In Time. זה לא שיר חדש כי הוא הופיע באחד האלבומים שלהם (The Code) אבל הקליפ הוא מתנה למעריצים שלהם כדי לחגוג את ה-1000 ימים מאז שהם עשו דיבוט.
 Seventeen - Thanks

לצפיה ב-' כללי '
כללי
04/02/2018 | 19:07
3
6
לצפיה ב-'כמה תמונות מפגישת המעריצים של לי היון וו לפני שהוא מתגייס'
כמה תמונות מפגישת המעריצים של לי היון וו לפני שהוא מתגייס
04/02/2018 | 19:11
15
הוא אמור להתגייס ב 19.2.
Park Seo Joon ו Woo Do Hwan גם קפצו לבקר.

לצפיה ב-'תמונות מהחתונה של מין היו רין וטאיינג '
תמונות מהחתונה של מין היו רין וטאיינג
04/02/2018 | 19:19
16
בעיקר של האורחים 
!

לצפיה ב-'Ji Chang Wook הצטלם לסרטון שמקדם את אולימפיאדת החורף'
Ji Chang Wook הצטלם לסרטון שמקדם את אולימפיאדת החורף
04/02/2018 | 19:45
11
שמתחילה עוד כמה ימים בקוריאה.
אם למישהו התחשק לראות אותו במדים 
לצפיה ב-'שרשור '
שרשור
04/02/2018 | 18:50
20
9
הודעות משוטטות, דברים שלא קשורים לנושא הפורום וכו'.
לצפיה ב-'כמה בחנים שמצאתי בסומפי '
כמה בחנים שמצאתי בסומפי
04/02/2018 | 18:57
13
23
 באיזה ספורט מאולימפיאדת החורף עליך להתחרות לפי הטעם שלך בקייפופ?

האם אתם מזהים את הדרמה לפי צילום המסך?
עוד לא עשיתי את זה אז אני לא יודעת למה הם התכוונו ב foreign dramas.. אולי הם התכוונו לדרמות לא קוריאניות 

האם אתם מזהים את הדרמה לפי ה"שק קמח" בה?

איזה דמות מ Hwayugi את/ה?

איזה דמות מ I'm Not a Robot את/ה?
לצפיה ב-'למה זה ?'
למה זה ?
04/02/2018 | 20:54
11
15
דברים שלגמרי לגופו של עניין

אגב אני Kim Min Kyu
לצפיה ב-'כי לא ידעתי אם זה יתפתח לשרשור '
כי לא ידעתי אם זה יתפתח לשרשור
04/02/2018 | 21:11
1
17
אני Jo Ji Ah. 
לצפיה ב-'כבר התפתח '
כבר התפתח
04/02/2018 | 21:36
6
לצפיה ב-'גם לי יצא Kim Min Kyu '
גם לי יצא Kim Min Kyu
04/02/2018 | 23:22
8
6
לצפיה ב-'מעניין מה עוד יכול לצאת שם'
מעניין מה עוד יכול לצאת שם
05/02/2018 | 21:13
7
5
לצפיה ב-'אני קיבלתי את Ji Ah '
אני קיבלתי את Ji Ah
06/02/2018 | 15:38
6
4
לצפיה ב-'טוב, שני הראשיים זה ברור. אבל מה עוד?'
טוב, שני הראשיים זה ברור. אבל מה עוד?
06/02/2018 | 17:28
5
5
לצפיה ב-'אולי על הדמויות (אני מסמנת ליתר ביטחון )'
אולי על הדמויות (אני מסמנת ליתר ביטחון )
06/02/2018 | 17:42
4
11
אני מניחה שבטח הפרופסור ואולי אח של הראשית? ואפשר גם את המנכ"ל כי צריך מישהו רשע.. ויש את הצוות של הרובוטים, אבל זה פחות סביר. אולי רק פאי.
הם לא ייקחו דמויות שוליות מדי כי את גם לא מכירה אותן יותר מדי אז אי אפשר באמת לעבוד עם זה כדי להרכיב שאלות עליהן.
לצפיה ב-'האח של הראשית היה ממש חיובי בסדרה הזאת'
האח של הראשית היה ממש חיובי בסדרה הזאת
06/02/2018 | 17:59
3
8
מאד אהבתי אותו
גם את הפרופסור אהבתי
לצפיה ב-'התכוונתי שרק המנכ"ל היה רשע, לא הם. ניסוח גרוע '
התכוונתי שרק המנכ"ל היה רשע, לא הם. ניסוח גרוע
06/02/2018 | 18:02
2
7
לצפיה ב-'דווקא הבנתי נכון. רק אמרתי שאת שני אלה אני אהבתי ממש'
דווקא הבנתי נכון. רק אמרתי שאת שני אלה אני אהבתי ממש
06/02/2018 | 18:09
1
3
לצפיה ב-'סבבה את הפרופסור התחלתי לחבב רק לקראת סוף הסדרה..'
סבבה את הפרופסור התחלתי לחבב רק לקראת סוף הסדרה..
06/02/2018 | 18:10
5
את אח שלה אהבתי מההתחלה 
לצפיה ב-'עניתי על כמה..'
עניתי על כמה..
06/02/2018 | 18:01
12
ספורט - יצא לי קרלינג, שהוא דווקא הכי פחות אהוב עליי מכל מה שיש באולימפיאדה. אני יודעת שזה ספורט רציני אבל תמיד מצחיק אותי לצפות בזה 

זיהוי הדרמה לפי צילום המסך - אני לא מכירה משם כלום אז לא ניסיתי אפילו. נראה שיש שם הרבה דברים יפניים וסיניים/טיוואנים, לפחות לפי התשובות.

זיהוי הדרמה לפי "שק קמח" - את הרוב לא הכרתי וניחשתי, ולפעמים זה הצליח. בסה"כ עניתי על 5 נכון (הרוב היה ניחוש, אגב ).

דמות מ Hwayugi - קיבלתי את Jin Sun Mi. התיאור שלה דווקא לא נשמע דומה לי 

דמות מ I'm Not a Ronot - כבר עניתי 
לצפיה ב-'הודעות מנהלתיות קצרות '
הודעות מנהלתיות קצרות
06/02/2018 | 18:54
5
23
בדקתי מי כתב הכי הרבה בפורום החודש ומי שחפר הכי הרבה אחריי זאת שני, אז היא הופכת לאדומה הפעם כי מגיע לה על כל ההשקעה 

ובדקתי גם את הסטטיסטיקות של הפורום. כתבנו כמות יפה של הודעות החודש, אז אנחנו במצב טוב. תודה שאתם חופרים פה איתי ועוזרים לי לנסות להחיות את הפורום 
בהזדמנות זו - אם יש עוד שרשורים שאתם רוצים שיהיו בפורום או אם יש לכם הצעות לשיפור/שימור תשלחו  לי  ונדבר על זה. אני אנסה ליישם את כל ההצעות שלכם.
לצפיה ב-' אני שמחה לשמוע שהפורום מתחיל לחזור לעצמו'
אני שמחה לשמוע שהפורום מתחיל לחזור לעצמו
06/02/2018 | 22:08
2
8
ומקווה שמפה רק נמשיך לעלות 
לצפיה ב-''
06/02/2018 | 22:52
1
3
לצפיה ב-''
06/02/2018 | 23:00
2
לצפיה ב-'סוף סוף מישהי אחרת אדומה ולא אני '
סוף סוף מישהי אחרת אדומה ולא אני
06/02/2018 | 22:46
1
9
יישר כוח לשני
לצפיה ב-'תודה '
תודה
06/02/2018 | 23:01
3
לצפיה ב-' Radio Romance - פרקים 1-2 '
Radio Romance - פרקים 1-2
02/02/2018 | 11:49
15
29
כרגיל, תזכורת למי שלא זוכר מה קרה שם:

שימו ! השרשור מכיל ים.

לצפיה ב-'סיכום פרקים ראשונים '
סיכום פרקים ראשונים
03/02/2018 | 16:27
17
אני אתחיל מהחלק מהחלק הצפוי בדרמה, וזה נושא האהבה הראשונה. כבר מההתחלה אפשר להבין שיש ביניהם משהו. וכשהעלילה ממשיכה זה די ברור שהיא הייתה האהבה הראשונה שלו. ובזמן שהיא תוהה אם הוא זוכר אותה, הוא מתנהג כמו ילד קטן שמושך לילדה שהוא מחבב בצמות בכדי לקבל את התשומת לב שלה.

האמת היא שהייתי מופתעת מסו היון, נראה שהיא באמת נכנסה לתפקיד כשהיא רדפה אחרי האיידול לשדה תעופה. ואם כבר סו היון אני רוצה לדבר רגע על הסצנה בה היא נופלת למים שוב ושוב. אחרי שצילמו את הסצנה ההפקה קיבלה ביקרות על זה שהכריחו את סו היון לצלם את הסצנה שוב ושוב בקור של מינוס השד יודע כמה מעלות, אז הם יצאו בהצהרה שהיה לה כפילה שצילמה את הסצנה הזאת, עזבו את זה שהכפילה גם בת אדם. אפשר לראות בבירור את הכוויות קור שנהיו לסו היון בידיים גם בדרמה עצמה, וגם בטקס שהיא הלכה אליו לאחר הצילומים כמו שאפשר לראות בתמונות שהוספתי. 

בהמשך לנושא של השחקנים, אני חייבת להתוודות ולהגיד שגם בחלומות הכי פרועים שלי לא חשבתי שדוג'ון יקח תפקיד שכ"כ שונה מהאישיות היומיומית שלו. גם כשקראתי את הסיפור של הדרמה, חשבתי שהתפקיד יהיה יותר לכיוון של שחקן קצת מוזר ומצחיק. אני מודה שלא חשבתי שהוא יצליח לשחק בתפקיד כזה בצורה טובה. אבל הוא הפתיע אותי לטובה, אני חושבת שהמשחק שלו מאוד השתפר אם שופטים לפי כל הדרמות האחרונות שלו. וגם אהבתי לראות שהוא החליט לצאת מאיזור הנוחות שלו. יש המון שחקנים ושחקניות עם רזומה הרבה יותר מרשים משלו, שלא מעזים לצאת מאיזור הנוחות. בנוסף לזה היה משעשע לראות איך הם השתמשו בשירים של ביסט כדרמות שהוא צילם (rainy days, shadow). וגם שהם הוסיפו כינויים שגם תופסים לגביו בחיי היום יום שלו:  national boyfriend זה הכינוי שלו בקוריאה, והוא גם באמת CEO עכשיו. 
יהיה מעניין לראות לאן כל הקשר עם "המשפחה" שלו יתדרדר. נכון שה"אימא" לא מראה את האהבה שלה אליו, כי הוא בטח הבן של אחת מהמאהבות של אבא שלו. אבל אני חושבת שזה יגיע למצב של "קחי את הכסף ותעזבי אותו!!, הרי כל מה שאת רוצה זה הכסף שלו!". אגב הסצנה של היום הולדת כ"כ הרגיזה אותי חח "מזל טוב!!~ הנה העוגה~ הנה המתנה!~ אה אגב אתה לא הבן שלי, אז אל תעשה שום דבר שירגיז אותי". כמה רוע...  כן הוא בן של מאהבת אבל זאת לא אשמתו שבעלך לא מסוגל לשלוט בשמוליק שלו .

אחד הדברים שאהבתי בדרמה זה שהם כן החליטו לגעת בנושא הדיכאון. במדינה כמו קוריאה שיש בה כ"כ הרבה התאבדויות של אנשים רגילים ומפורסמים, הציק לי שתמיד היחס לנושא היה טאבו. אולי באמת דרך הדרמות היחס לנושא ישתנה, ויתחיל להילקח ביותר רצינות. עוד אהבתי את זה שהפסיכיאטר שלו לא הסכים להביא לו כדורים עד שהוא לא יתחיל להתעמת עם הדיכאון שלן, יש מחלות שרק כדורים לא מספיקים להם.
ועם כבר בנושא הפסיכיאטר, אני חושבת שהולך להיות מצחיק כשהוא יפגוש את המפיק המשוגע חחח. כשהראו את הרגליים של המפיק לאחר שהוא חזר מהודו חשבתי שאיזה ג'יני הולך לקפוץ על המסך חחח.

אני ממש מחכה לרגע לתוכנית הרדיו הראשונה שלהם, כדי לראות את האינטרקציה שתהיה בין כולם, אני חושבת שאחרי פרקים ראשונים שהיו די רציניים אולי העלילה תשתנה למשהו יותר קומי .

ולסיכום הפרקים הראשונים במילה אחת הייתי אומרת "פרווה", לא היה רגע של וואו, אך גם לא השתעממתי.  

ואם בא לכן לראות קצת מאחורי הקלעים, KBS שיחררו את הסרטון הזה: http://www.vlive.tv/video/57831
לצפיה ב-'הרושם שלי'
הרושם שלי
03/02/2018 | 18:33
2
13
בינתיים דעתי היא שזו עוד קומדיה רומנטית מלאה כל מיני דברים סטנדרטיים לגמרי בשביל הז'אנר. נראה שהמפיקים החליטו ללכת על מתכון בטוח.
עבר משותף שאחד מהם לא זוכר...
הוא עשיר / פופולרי / חתיך / מדהים / סגור / מעצבן...
היא ענייה / חמודה / מלאת שמחה חיים / מסכנה / בלי עבודה /  כולם אוהבים אותה מסתבר...

הא, ואני כבר רואה את המפיק ההוא שחזר מהודו מתאהב בה... אם הוא לא היה מאוהב גם קודם

מעניין באיזה שלב הם יעברו לגור ביחד בבית? כי זה מה שקורה לרוב בדרמות כאלה

בכל מקרה, למרות הקלישאות ובנאליות, הסדרה חמודה וקלה לצפייה. מסוג הפרוייקטים שאני רואה קבוע כך שהיא תהיה התורנית, במקביל לשאר הסדרות הרציניות יותר.

לצפיה ב-'אני חייבת להסכים'
אני חייבת להסכים
03/02/2018 | 20:22
1
12
נראה שהמפיקים באמת החליטו ללכת על מתכון בטוח, ומשעמם לדעתי במידה ומסתכלים על התמונה הגדולה. אני מקווה שיהיה איזה טוויסט בפנים, אולי אחרי שהם יתחילו עם התוכנית רדיו הראשי יעבור איזשהו תהליך של שינוי ויהיה פחות פוץ .

האמת שלא חשבתי על האפשרות שהמפיק יתאהב בה בכלל, אבל יש סיכוי שאת באמת צודקת, יכול להיות שבגלל זה הוא גם התעקש עליה כ"כ. אני סתם תיארתי לעצמי שאולי הוא רואה בכתיבה שלה משהו, אחרי הכל הוא היה המנטור שלה כשהיא רק הגיעה לשם.

זה יהיה מצחיק אם הם יעברו לגור ביחד חח, היא הוא והפסיכיאטר שמעודד אותם 
לצפיה ב-'כן,עם הפסיכיאטר יהיה מעניין...'
כן,עם הפסיכיאטר יהיה מעניין...
03/02/2018 | 22:43
5
לצפיה ב-'צפייה משותפת?'
צפייה משותפת?
03/02/2018 | 20:51
3
5
לצפיה ב-'כן, את מוזמנת להצטרף '
כן, את מוזמנת להצטרף
03/02/2018 | 21:02
2
6
לצפיה ב-'בכיף,'
בכיף,
04/02/2018 | 18:31
1
12
אשמח אם תשלחו לי בפרטי איפה אפשר לראות.
לצפיה ב-''
04/02/2018 | 23:07
1
לצפיה ב-'אממ נחמד וטו לא חח.'
אממ נחמד וטו לא חח.
04/02/2018 | 11:09
2
15
ראשית אני גאה בצעירה שלנו Kim So-Hyun שמתקדמת בצעדים מרשימים להיותה
שחקנית בכירה. חח זוכרת אותה כילדה צעירה, והיום כבר אישה בוגרת כשחקנית
ראשית, מרשים אה?
אגב, בזמן האחרון יש יותר מדי נשים שם שמרזות בצורה חולנית, כל כך שמחה
שהיא נשארת נאמנה לעצמה ולא הופכת לבובה. UEE לצורך העניין זה כבר נהיה
מפחיד :/

Yoon Doo-Joon הוא לא שחקן שהתרשמתי ממנו לאורך השנים.. הרגיז
אותי לא מעט, אבל דווקא כאן, הוא מעורר משהו חיובי, והמבטים שלו למצלמה,
לא רעים בכלל.

הדרמה עצמה, חמודה. אין כאן איזה עלילה יוצאת דופן או משהו שלא צפינו
בו בעבר. כן אני אוהבת את החיבור הקטנטן בין הראשיים כאשר היו ילדים,
ואז נבין איך זה מתקשר.
בסה"כ אין יותר מדי מה להכריז או להבין, זה עוד דרמה רגילה חח.. להערכתי
כל הדרמה תהיה בנוייה על שני הראשיים.. לא יהיה משהו יוצא דופן.
כבר ארשום למטה בשרשור צפייה על דרמה שבאמת ברמה אחרת לגמרי..
לצפיה ב-'Kim So-Hyun באמת אחת השחקניות'
Kim So-Hyun באמת אחת השחקניות
04/02/2018 | 14:22
1
12
היותר מעניינות שיש היום. מצחיק אותי כל העניין שעשו מהגיל שלה, וזה שההפרש גילאים בינה לבין דוג'ון הוא 10 שנים. היא שחקנית בסה"כ, זה התפקיד שלה, ואני חושבת שהיא עושה עבודה טובה.
אני מסכימה שיש יותר מדי שלדים מהלכים שם, ומקווה שסו היון באמת תישאר ככה, זה ממש מחריד לראות את זה. יואי על גבול האנורקסיה (אם היא לא כבר), אם לשפוט מהתמונות האחרונות שראיתי שלה זה היה נראה כאילו היא תישבר לחלקים רק מהרוח שנושבת בחוץ .

אני שמחה לראות שאני לא היחידה שחושבת שהוא השתפר,ומופתעת שהוא מצליח להחזיק תפקיד כזה (לפחות בפרקים הראשונים).

ובאמת הדרמה לא וואו, אבל מי יודע אולי יהיה שינוי לטובה 
לצפיה ב-'מצטרפת לחיזוקים '
מצטרפת לחיזוקים
04/02/2018 | 20:41
4
לצפיה ב-'והנה ה-OST '
והנה ה-OST
06/02/2018 | 17:07
7
לצפיה ב-'התחלתי לראות אבל יש בעיה עם עם פרק 2...'
התחלתי לראות אבל יש בעיה עם עם פרק 2...
08/02/2018 | 07:54
2
7
לצפיה ב-'שלחתי לך '
שלחתי לך
08/02/2018 | 13:41
1
7
אני מצטרפת לקצב  כי עוד לא השלמתי את הפרקים (אבל הייתה לי סיבה טובה).
לצפיה ב-'תודה'
תודה
09/02/2018 | 14:13
2
לצפיה ב-' התפקדות - חודש פברואר '
התפקדות - חודש פברואר
01/02/2018 | 17:28
8
15
*השאלון נעתב בלשון נקבה מטעמי נוחוצ אך מיועד לכל המינים.

שם:

איך היית מסכמת את חודש ינואר?
משהו טוב שקרה החודש?
משהו פחות טוב שקרה החודש?
ציפיות מחודש פברואר?

צבע אהוב?
צבע שאת לא אוהבת?
צבע החולצה שאת לובשת כרגע?
צבע הגרביים שלך כרגע?
הצבע שיש לך ממנו הכי הרבה בארון?
צבע שאין לך בכלל בארון?

סדרת החודש:
סרט החודש:
שחקן/שחקנית החודש:
שיר החודש:
תמונת החודש:
סרטון החודש:
מאכל החודש:
סמיילי החודש:
מסר לאומה?

לצפיה ב-'מתפקדת'
מתפקדת
03/02/2018 | 16:51
2
9
שם: שני

איך היית מסכמת את חודש ינואר? טוב

צבע אהוב? כחול על כל גווניו בים.
צבע שאת לא אוהבת? אדום
צבע החולצה שאת לובשת כרגע? לבן
צבע הגרביים שלך כרגע? אפור
הצבע שיש לך ממנו הכי הרבה בארון? שאלה טובה... אני חושבת שכחול 
צבע שאין לך בכלל בארון? אדום!!!

שיר החודש: dire straits sultans of swing
תמונת החודש:
סרטון החודש: 
מאכל החודש: קארי
סמיילי החודש: 

לצפיה ב-'כמה זמן לא שמעתי שיר של ה Foo Fighters...'
כמה זמן לא שמעתי שיר של ה Foo Fighters...
04/02/2018 | 17:58
1
6
וזה אחד השירים האהובים עליי שלהם. תודה על הנוסטלגיה 
לצפיה ב-'חח בכיף '
חח בכיף
05/02/2018 | 01:11
2
לצפיה ב-'מתפקדת'
מתפקדת
03/02/2018 | 19:28
3
14
שם: אלינה

איך היית מסכמת את חודש ינואר? עבר מהר בטירוף
משהו טוב שקרה החודש? הרבה גשמים שחיכינו להם מתחילת החורף  וגמרתי פרוייקט שעבדתי עליו שנה 
משהו פחות טוב שקרה החודש? אהיה חיובית היום, לא זוכרת משהו לא טוב
ציפיות מחודש פברואר? חופשת סמסטר ואפילו בלי מבחנים 

צבע אהוב? אפור
צבע שאת לא אוהבת? האמת, בתור מעצבת אני רואה שימוש מתאים לכל צבע.  
צבע החולצה שאת לובשת כרגע? צבע ג'ינס כזה, אפור כחלחל.
צבע הגרביים שלך כרגע? פסים בצבע אדום, ורוד, לבן וצהוב 
הצבע שיש לך ממנו הכי הרבה בארון? אפור וכחול 
צבע שאין לך בכלל בארון? צהוב, כתום, ורוד, אדום, כל הצבעים הזוהרים...

סדרת החודש: Hwayugi
סרט החודש: The Mountain Between Us
שיר החודש: "ZAYN and Sia "Dusk till dawn - פסקול של The Mountain Between Us. הקליפ מצורף. זהירות, מלא ספויילרים  בכוונה מתחיל רק בדקה 3 כי לפני זה סוף הסרט...
תמונת החודש: הכלב שלנו החודש, כולו רטוב ומלוכלך רוב הזמן 
סרטון החודש: פרסומת של רנו קליאו שאני עדיין מתקשה להאמין שהיא אמיתית ולא חיקוי אינטרנטי שובב.
מאכל החודש:  מה עוד יכול להיות באמצע חורף!
סמיילי החודש: 
מסר לאומה? שימרו על עצמכם
לצפיה ב-'הכלב ממש חמוד '
הכלב ממש חמוד
04/02/2018 | 18:02
2
5
לא אכלתי בכלל קרמבו החורף  אני צריכה לתקן את זה.
לצפיה ב-'יש מצב שקרמבו כבר לא תמצאי'
יש מצב שקרמבו כבר לא תמצאי
04/02/2018 | 20:25
1
6
איך שהו הם הולכים ונעלמים ממש באמצע חורף

והנה עוד כמה תמונות של הכלב שלנו. תמונות שהוא נראה יותר חתיך
לצפיה ב-'השנה גם היה מחסור והם נעלמו מהחנויות מוקדם מהרגיל '
השנה גם היה מחסור והם נעלמו מהחנויות מוקדם מהרגיל
04/02/2018 | 20:29
5
חמוד 
לצפיה ב-'מתפקדת באיחור קל '
מתפקדת באיחור קל
06/02/2018 | 16:12
5
שם: מעיין

איך היית מסכמת את חודש ינואר? נחמד בסך הכל.
משהו טוב שקרה החודש? נגמר הסמסטר.
משהו פחות טוב שקרה החודש? יש לי בחינות 
ציפיות מחודש פברואר? חופש!

צבע אהוב? טורקיז.
צבע שאת לא אוהבת? צבעים בוהקים מדי.
צבע החולצה שאת לובשת כרגע? שחור.
צבע הגרביים שלך כרגע? שחור.
הצבע שיש לך ממנו הכי הרבה בארון? כחול על כל גווניו.
צבע שאין לך בכלל בארון? צבעי מרקר.

סדרת החודש: Prison Playbook.
סרט החודש: You Are the Apple of My Eye.
שחקן/שחקנית החודש: Chae Soo Bin.
שיר החודש: Ailee feat. Yoonmirae - Home.
תמונת החודש: 6 אידיוטים שבד"כ מצליחים לשפר לי את המצברוח. לא יכולתי לבחור בין התמונות אז צירפתי שתיים 
סרטון החודש: סרטון מאחורי הקלעים של Prison Playbook. צירפתי שניים כדוגמה אבל יש הרבה. הסרטונים כוללים ספויילרים לסדרה.
מאכל החודש: פיצה.
סמיילי החודש: 
מסר לאומה? Failure is a delayed success.

לצפיה ב-' שרשור צפייה '
שרשור צפייה
29/01/2018 | 19:09
36
13
כרגיל, נא לסמן ים במידת הצורך.

לצפיה ב-'יש לי בעיקר סרטים הפעם..'
יש לי בעיקר סרטים הפעם..
29/01/2018 | 20:05
8
24
סרטים שראיתי:
 Edge of Innocence (סין, 2017) - אם אתם אוהבים את Tao, לכו על זה. אם לא, אפשר לוותר עליו.
 You Are the Apple of My Eye (טיוואן, 2011) - זה הסרט הראשון מזה זמן רב שנתתי לו ציון 10.
 So Young (סין, 2013) - במקור רציתי לראות את הסרט השני וחשבתי שזה קשור לסרט הזה אבל לא שרדתי עד סוף הסרט . לסרט השני עוד לא הגעתי.
 Suspect X (יפן, 2008).
 Socialphobia (קוריאה, 2015).
 The Swindlers (קוריאה, 2017) - סרט עם היון בין.

סדרות שסיימתי:
 Prison Playbook - זה מן הסתם לא "אוז" וכנראה שהחיים בכלא לא באמת נראים ככה אבל עדיין נהניתי מהסדרה. הפרק הראשון קצת מוזר, אבל משם הסדרה רק הולכת ומשתפרת. כן היו כמה דברים שהפריעו לי אבל קשה להסביר בלי לספיילר כלום אז אולי אני אציין אותם בהודעה נפרדת. בכל זאת, אני מקווה שתהיה עונה שנייה.

סדרות שאני צופה בהן כרגע:
 I'm Not a Robot - נשארו לי עוד 3 פרקים.
 My Dear Boy - נראה שהסדרה מתחילה להיות יותר מעניינת.. אני מחכה לפרקים הבאים.

בתכנון:
 לסיים את I'm Not a Robot.
 לסיים 4 פרקים שנשארו לי בסדרה היפנית שאני גוררת .
 שני סרטים: This is Not What I Expected ו Because I Love You.
 סדרות שאני מחכה שיתחילו: Radio Romance ו Laughter in Waikiki.
 להתחיל את העונה השנייה של Code Blue.
לצפיה ב-'לפי התגובות שלך שום דבר לא מלהיב '
לפי התגובות שלך שום דבר לא מלהיב
29/01/2018 | 23:12
5
15
הסרטים שראיתי מהרשימה שלך היו מאד בינוניים, לא הצלחתי להזכר בעלילה בכלל.

I'm Not a Robot בסופו של דבר היתה סדרה מתוקה ממש

לצפיה ב-'חחחחח עכשיו את מבינה למה לא התלהבתי מרוב הסרטים? '
חחחחח עכשיו את מבינה למה לא התלהבתי מרוב הסרטים?
29/01/2018 | 23:20
4
15
מ You're the Apple of My Eye נהניתי, אני סתם עייפה אז זה נראה כאילו לא נהניתי מכלום 
ו Prison Playbook ממש טובה למרות שהיו לי כמה השגות קטנות לגביה. בסופו של דבר נתתי לה 9, אז זה אומר משהו על ההנאה שלי מהסדרה  
I'm Not a Robot - אני מחכה שהיא תסתיים כדי להגיב עליה כמו שצריך.
השאר - או שעוד לא התחלתי, או שזה תלוי פרק (הסדרה הטיוואנית שאני רואה, אבל זה משתפר) או שהם פשוט לא היו משהו באמת.

אגב, דווקא את The Swindlers יכול להיות שתאהבי.. בעצם, תלוי. אהבת את The Con Artists?
לצפיה ב-'The Con Artists אהבתי. זה סוג שאני אוהבת'
The Con Artists אהבתי. זה סוג שאני אוהבת
29/01/2018 | 23:59
3
8
אבל התגובות ל The Swindlers לא משהו. מקווה שיהיה יותר טוב ממה שקראתי
לצפיה ב-'The Con Artists הרבה יותר טוב. The Swindlers די בינוני.'
The Con Artists הרבה יותר טוב. The Swindlers די בינוני.
30/01/2018 | 00:05
2
7
אני גם אוהבת את הסגנון 
לצפיה ב-'האמת, עד כמה שזכור לי The Con Artists היה טוב אבל לא WOW'
האמת, עד כמה שזכור לי The Con Artists היה טוב אבל לא WOW
31/01/2018 | 19:03
1
5
אם את אוהבת סרטים בסגנון הזה אז את חייבת לראות The Grand Heist. אותו הרעיון רק תקופתי. נחמד ביותר
לצפיה ב-'אני מאוד נהניתי ממנו אבל אם אני לא טועה, באמת את נהנית ממנו'
אני מאוד נהניתי ממנו אבל אם אני לא טועה, באמת את נהנית ממנו
31/01/2018 | 19:26
7
פחות כשדיברנו עליו בפורום.. מצד שני, אני גם משוחדת בגלל הקאסט 
רשמתי לעצמי, אני אצפה בו. תודה!
לצפיה ב-'התחלתי לראות את Laughter in Waikiki '
התחלתי לראות את Laughter in Waikiki
11/02/2018 | 01:07
1
4
החלטתי לנסות...
חייבת לומר שזה דיי מצחיק אבל דבילי ברמות. עדיף שהיה הפוך. מאד מצחיק ופחות דבילי
לצפיה ב-'האמת היא שהדביליות לא מפריעה לי, לפחות כרגע.'
האמת היא שהדביליות לא מפריעה לי, לפחות כרגע.
11/02/2018 | 14:04
5
לפי דעתי זה משתלב טוב עם שאר הדברים וזה כן מתאזן איכשהו. זאת לא אמורה להיות סדרה עמוקה ורצינית אז מבחינתי זה משרת את המטרה ומצליח לבדר גם אם חלק מהקטעים ממש מפגרים (והיו גם כאלה). יכול להיות שזה ישתנה בהמשך והם יילכו לכיוונים פחות דביליים, אבל נראה לי שהדביליות זה חלק אינטגרלי מהסדרה 
אגב, די קל להצחיק אותי אז יכול להיות שאני לא מדד טוב בקטע הזה 
לצפיה ב-'אין לי הספק גדול במיוחד '
אין לי הספק גדול במיוחד
29/01/2018 | 23:17
6
15
Vanishing Time: A Boy Who Returned: כמו שכתבתי בתגובה של השרשור הקודם סרט מעולה.

Todome no Kiss: אני באמת לא יודעת מה לחשוב עליה... היא כ"כ מוזרה ומבולגנת. אפילו המשחק של קנטו מאכזב שם ... אני מתחילה לחשוב שנתתי לו יותר מדי קרדיט אחרי התפקיד שלו בדת נוט 

לצפיה ב-'שקלתי לראות אותה ואז ויתרתי כי העלילה נשמעה מוזרה מדי וגם'
שקלתי לראות אותה ואז ויתרתי כי העלילה נשמעה מוזרה מדי וגם
29/01/2018 | 23:30
5
9
לא מעניינת במיוחד 
כמה פרקים ראית בינתיים? יכול להיות שזה עוד ישתפר.. או שאולי התפקיד לא מתאים לו באמת (אני לא יודעת כי לא ראיתי לא את זה ולא את Death Note אבל זה קורה לפעמים).
לצפיה ב-'ראיתי רק את שתי הראשונים כי התרגום '
ראיתי רק את שתי הראשונים כי התרגום
29/01/2018 | 23:36
4
12
באנגלית מתעקב כל הזמן, רק היום יצא התרגום של הפרק שהשלישי. אני מאוד מקווה שזה ישתפר אבל גם אם לא יש רק 10 פרקים, אז יש סיכוי לא רע שאני עוד אצליח לשרוד אותה חחח. וזהו שאני לא שופטת רק לפי הדרמה הזאת, גם ברוב הסרטים שלו שראיתי לא הכי התרשמתי לטובה, אבל חשבתי שאולי זה משהו שהיה בעבר והוא השתפר 
לצפיה ב-'רציתי להגיד לך שלא ראיתי כלום איתו אז אני לא יכולה לשפוט אבל'
רציתי להגיד לך שלא ראיתי כלום איתו אז אני לא יכולה לשפוט אבל
29/01/2018 | 23:48
3
9
אז בדקתי והסתבר שראיתי איתו כל מיני דברים.. ובכולם הוא שיחק בערך את אותו תפקיד. אז את התפקיד הזה הוא עושה בסדר לפי דעתי, אבל מצד שני התפקיד הזה גם לא מורכב מדי ולא דורש הרבה. אני לא יודעת איך זה במה שאת רואה/ראית.

אם זה עשרה פרקים זה לא נורא, למרות שיצא לי לפרוש גם מסדרה באורך כזה.
לצפיה ב-'כן אולי הוא סתם מתקשה לצאת מאיזור הנוחות שלו'
כן אולי הוא סתם מתקשה לצאת מאיזור הנוחות שלו
29/01/2018 | 23:53
2
6
אבל לפחות הוא מנסה לצאת ממנו להבדיל מהמון אחרים...  לרוב הוא משחק את הגבר הקר והמנוכר, ובדרמה הזאת הוא משחק את הפלייבוי שמחפש לעשות כסף דרך נשים. 
וכן, אני מקווה שהמצב ישתפר עכשיו שההסברים יתחילו לזרום חח
לצפיה ב-'קשה לי לדמיין אותו כפלייבוי אבל אולי זאת רק אני '
קשה לי לדמיין אותו כפלייבוי אבל אולי זאת רק אני
29/01/2018 | 23:58
1
5
בכל מקרה, זה טוב שהוא מנסה לגוון. מצד שני - שחקנים צריכים לדעת לבחור תפקידים שמתאימים להם וליכולות שלהם (זה לא מכוון אליו ספציפית אלא באופן כללי).

אני גם מקוה שזה ישתפר 
לצפיה ב-'זה לא רק את חח'
זה לא רק את חח
30/01/2018 | 00:08
4
גם לי זה היה נשמע מוזר, אבל רציתי לתת לו הזדמנות כי בכל זאת הוא מנסה לגוון. וכן אני מסכימה איתך, גיוון זה טוב אבל צריך גם קאסט מתאים. קצת קשה לי להבין למה הוא לוהק לתפקיד כזה (נכון לפרקים שכן יצא לי לראות). אבל מי יודע אולי הוא יפתיע בהמשך 
לצפיה ב-'שלי'
שלי
29/01/2018 | 23:52
14
13
סרטים:
שני סרטי אקשן סיניים נחמדים: Wolf Warriors 1-2 . הרבה ירי, דם רעש ובלגן.
Long Time No See - סרט קצר יאוי
שני ספיישלים נחמדים:
Drama Special Season 8: Buzzcut Love
Drama Special Season 8: If We Were a Season

סדרות:
I’m Not a Robot גמרתי ונהניתי
צופה בקצב של שידור פחות או יותר:
Black Knight: The Man Who Guards Me - נחמדה מאד. הוסיפו לה 4 פרקים. אמצע הסדרה נהיה קצת משעמם אבל בפרק האחרון היה טוויסט מפתיע. נראה מה יהיה. בכל מקרה קים רה וון - תענוג להסתכל בו 
Bad Guys 2 - מלא דם ואקשן וטוויסטים מעניינים. ומלא שחקנים מעולים 
Hwayugi - האמת, הסדרה הזו הכי מעניינת מכל מה שאני רואה עכשיו. ממליצה בחום! ואפילו לי סן גי לא מרגיז. הוא נראה אחרת עכשיו ואפילו מוצא חן בעיניי קצת

לצפיה ב-'Hwayugi זה פנטזיה, נכון?'
Hwayugi זה פנטזיה, נכון?
30/01/2018 | 00:00
13
9
לצפיה ב-'נכון. אגדה'
נכון. אגדה
30/01/2018 | 00:08
12
6
למבוגרים
לצפיה ב-'הרצתי בדיקה קצרה'
הרצתי בדיקה קצרה
30/01/2018 | 00:11
4
7
והיא באמת נשמעת טוב, אבל אני חוששת מהכמות פרקים.. במיוחד כי נראה שגם כל פרק הוא שעה פלוס 
לצפיה ב-'זה שהיא קצת ארוכה, זה רק יתרון'
זה שהיא קצת ארוכה, זה רק יתרון
30/01/2018 | 00:13
3
8
הפרקים כל כך מעניינים שזה רץ ממש.

כבר אמרתי שהסדרה גם רומנטית?
לצפיה ב-'טוב שכנעת אותי חחח'
טוב שכנעת אותי חחח
30/01/2018 | 00:17
2
6
הוספתי אותה לתכנונים, אני רק מקווה שאני לא אתקע איתה 
 אגב זאת הדרמה הראשונה של סונגג'י אחרי שהוא השתחרר מהצבא לא? 
לצפיה ב-'יופי!'
יופי!
30/01/2018 | 00:46
1
5
נראה לי שבאמת זה הפרוייקט הראשון שלו אחרי צבא. שיער קצר ממש מתאים לו
לצפיה ב-'כן, הוא נראה הרבה יותר טוב עם שיער קצר '
כן, הוא נראה הרבה יותר טוב עם שיער קצר
30/01/2018 | 14:42
8
לצפיה ב-'בטעות קראתי ספויילרים על חלק מהדמויות וזה נשמע ממש הזוי '
בטעות קראתי ספויילרים על חלק מהדמויות וזה נשמע ממש הזוי
30/01/2018 | 00:11
6
16
אבל אני מניחה שזה עובד להם.
לפחות זה גרם לי לשקול לראות את הדרמה..
לצפיה ב-'ספוילרים על הדמויות לא ישנו לך הרבה'
ספוילרים על הדמויות לא ישנו לך הרבה
30/01/2018 | 00:53
5
10
מה שעושה הרבה את הדרמה זה המשחק המדהים של כל הדמויות המרכזיות והעלילה
לצפיה ב-'אני יודעת התכוונתי לזה שמידע על העלילה גרם לי לשקול'
אני יודעת התכוונתי לזה שמידע על העלילה גרם לי לשקול
30/01/2018 | 17:32
4
9
לצפות בסדרה כי זה נשמע נחמד (ויותר מעניין מהתיאור היבש של הדרמה בתקצירים).
לצפיה ב-'מה שגרם לי לרוץ לראות את הדרמה זה אחד הטיזרים'
מה שגרם לי לרוץ לראות את הדרמה זה אחד הטיזרים
30/01/2018 | 17:48
3
4
האווירה הקסומה, כל השחקנים הטובים... היה נראה לי ואו.
דיי נשארתי עם ההרגשה
לצפיה ב-'אני שמחה לשמוע '
אני שמחה לשמוע
30/01/2018 | 18:01
2
7
אז זהו, שלא יצא לי לראות טיזרים מלבד הטיזר הראשוני שלא הראה כלום כי הוא היה איזה 2 שניות. אני מניחה שאם הייתי רואה טיזרים לפני כן הייתי צופה בסדרה יחד איתך..
לצפיה ב-'יש מצב שלי עשה את זה טיזר של 30 שניות, לא יותר'
יש מצב שלי עשה את זה טיזר של 30 שניות, לא יותר
30/01/2018 | 20:13
1
7
לא מוצאת עכשיו מה בדיוק ראיתי לפני השידור.
בכל מקרה אחת התמונות שלגמרי משכה אותי זו התמונה הזו. בטח ראיתי אותה בטיזר ועכשיו פשוט צילמתי מסך מהפרק הראשון. אגדי לחלוטין. פעל עלי כמו קסם
והזכיר את הסרט אליסה בארץ הפלאות, ההוא עם ג'וני דפ. בטוח הם כיוונו אליו כדי למשוך את הקהל.
לצפיה ב-'זה באמת מזכיר את זה ונראה כמו אגדה.'
זה באמת מזכיר את זה ונראה כמו אגדה.
31/01/2018 | 10:44
3
לצפיה ב-'שלי :)'
שלי :)
04/02/2018 | 11:41
4
16
היי ושבוע טוב.

1. Just Between Lovers - הדרמה הטובה ביותר מכל הדרמות האחרונות שצפיתי
בהן. מה שהכותבים כאן הצליחו לעשות, המון הפקות ובמאים לא הצליחו.
הם פשוט הרכיבו פזל שהפך וצבר תאוצה למשהו סוחף, מרתק, מעניין ומותח.
כל פרק מכניס עוד תוכן, עוד מחשבה, עוד תהייה, עוד דילמה, נהדר.
כלל השחקנים כאן, הם לווא דווקא רק דמויות, לווא דווקא רקע/קישוט של הראשיים,
ממש לא. יש כאן סיפור לכל אחד, יש כאן רצון ללמד אותנו איך העולם של כל אחד
מעורר בעיות וקשיים בחיים האישיים והציבוריים שלהם, זה פשוט מופלא.
סוף סוף דרמה שמעבר לשני הראשיים, לוקחת את זה צעד קדימה, ומלמדת שאפשר
וצריך ללמד אותנו על הקאסט שהם בחרו, על האנשים והדמויות שבהם אנחנו
צופים. בין אם הוא עשיר/עני/חולה/אב/אם/אפילו עובד פשוט, פשוט פגעו בול באיך
לארגן דרמה ליצירה.
מעבר לכך, הOST(הסאונד) של הדרמה פשוט מרהיב, אין מילים. כל שיר, נגינה,
אפקט מכניס עוד מימד אחר, עוד הברקה.
שתי הראשיים כאן חדשים לי לחלוטין, לא צפיתי בהם לפני כן, אבל ואו, פשוט ואו.
משחק ענק של שניהם, אבל אם לדייק בעיקר של הראשי, הוא שיחק בדרמות
שרציתי לצפות בהן ועדיין לא יצא לי, והוא פשוט מדהים, אין לי מילים. אין לי ספק
שהוא רק ילך ויתקדם גם לרשתות הגדולות, סופר מוכשר הבחור.
ובכן, אני מאוד מאוד ממליצה.
* הפרקים ארוכים חח, לפחות שעה ו12-15 דקות.

I’m Not a Robot - סיימתי אותה בתרועה גדולה. שמעו, אני קצת חלוקה.
מצד אחד אני חושבת שהדרמה עשתה את מיטב יכולתה, בין שני הראשיים
הכימיה הייתה נחמדה וזורמת, הסיפור יחסית מקורי, ובכל זאת...
לא יודעת היכן להניח את האצבע, אבל היה חסר לי. היה חסר לי ה-ואו.
אולי הרגע הכי אמוציונלי שלי בדרמה, זה כשYoo Seung Ho הטיח בראשית
איך היא שיחקה בו, איך היא שיקרה לו ועשתה לו מניפולציה, שם כבר לא החזקתי
מעמד, אבל מה? עובר סצנה אחת, ואז הם ביחד... זה פשוט הוריד לי הכול..
כאילו לא יכול להיות שבן אדם מרגיש כל כך הרבה דברים ובבת אחת תוך
כמה רגעים כבר ממשיכים הלאה.. זה מראה שהם מיהרו כדי לסיים את הדרמה
וחבל... אגב הבעיה הנוספת שלי, שאיפה שהוא תמיד ראיתי את קופי פרינס
פה.. מאוד מאוד מאוד דומה. הדמיון כאן היה סופר מורגש מבחינתי כאחת
שצפתה בקופי פרינס משהו כמו 7 פעם חח, הרגיש לי שפשוט ניסו לעשות תעתיק,
רק שבקופי פרינס, גונג יו חטף עצבים 2 פרקים לפחות והראו את כל התהליך
שהוא הכיל את זה, והבין בסוף שצריך להוריד הילוך, לא כמו פה.
אבל בסה"כ דרמה סופר נחמדה, לא יזיק לאף אחד לצפות בה.

Longing Heart - אויש זה נחמד. אפילו ממש נחמד. דרמה בת 10 פרקים(8
עד כה) שמחחישה את סיפורו של בחור צעיר שלא מצליח לשכוח את האהבה
הראשונה שלו, איכשהו חוזר בזמן לימי הלימודים כדי לנסות לעזור לגרסה הצעירה
שלו להשלים את המשימה.
אני מודה, יש פה הרבה טיפשות בחלקים מסויימים שמי שיראה יבין למה אני
מתכוונת, ובכל זאת זה סופר נהדר. אני ממש אוהבת את הכימיה בין כל השחקנים
ואיך זה מתחבר ומתייצב לסיפור עם הזמן.

Jugglers - וואלה חמוד+.
דרמה חביבה של עובדי משרד, הרבה רגעי צחוק וחינניות, אהבה פורחת,
וכימיה נהדרת בין שני הראשיים.
לא הדרמה הכי טובה בעולם, אבל נחמד להעביר את הזמן :)

Go Back Couple - מודה ומתוודה שטעיתי. צפיתי עד פרק 5 בערך ולא
הכי התלהבתי בעולם, אבל לפתע הייתה קפיצת מדרגה, ואט אט הפך לדרמה
סופר מרגשת, ונהדרת בעיניי.
הכותבים לקחו את הצעד הזה שהיינו צריכים בין שני הראשיים ולפתע הדברים
לאט לאט הסתדרו והיו מרשימים עם הזמן.
היו פה כמה קטעים מאוד אמוציונליים שנורא ריגשו, ובהחלט אני התרשמתי
לטובה ממנה.

Because This is My First Life - מצד אחד אני חושבת שלא עשו מספיק
באזז על הסדרה הזאת, מצד אני אני מבינה למה.
הדרמה מתחילה בצורה קצת איטית, אבל יאמר לזכותם באופן נכון, ואז
נעצרים עם פרק - שתיים של הרבה שטויות מאשר להתמקד בחשוב.
ואז קפצו מדרגה, וזה הולך ונהיה נהדר עם הזמן. הרבה מקוריות לדעתי, ועוד
דרמה שמביאה אפקט סיפורי של כמה דמויות ולא חופרת לנו בכוח רק על הזוג
הראשי, וזה יפה לראות. שמעו כשיש זוג ראשי שמובן שמתמקדים רק בהם כי
העלילה לא מספיק טובה זה מובן, אבל כשיש עלילה טובה ואתה מעצב גם את
יתר הדמויות ונותן להם להתבטאות, כאן כבר הדרמה מקבלת אפקט אחר, והנאה
אחרת, אני מקווה שהקוריאנים ימשיכו בכיוון הזה, חבל שרק בערוצי הכבלים
כמו TvN או JTBC מבינים את זה, כשהולכים ומשלמים אלפי שקלים לשחקנים
שלא יהיו רק עציצים אלא ממש שיתבטאו ויראו למה הם שם.
בדרמה הזאת בהחלט רואים את זה, ולכן אני יותר ויותר אהבתי אותה עם הזמן.
ממליצה בחום.

רשימה בהשהייה - אחזור אליהם מתישהו חח.
20th Century Boy and Girl
Witch's Court
While You Were Sleeping
Black Knight: The Man Who Guards Me

מתכננת לצפות:
Money Flower - סוף סוף הסתיימה, ואוכל לצפות בה כמו שצריך.
The Package - המון המליצו אז אבדוק.
A Korean Odyssey - מחכה שיגמרו, ואז אצפה בכיף.
Untouchable - עניין של זמן.
Two Cops - מחכה בתור חח.
Prison Playbook - הרבה המלצות, אז גם אבדוק.

שיהיה שבוע נהדר.
לצפיה ב-'בקשר ל I'm Not a Robot ודברים אחרים'
בקשר ל I'm Not a Robot ודברים אחרים
04/02/2018 | 17:54
2
8
דווקא לא הרגשתי ככה לגבי הקטע שהוא גילה את האמת כי הוא כן התרחק ממנה אחרי זה. הוא הרי התמוטט ואז כשהוא התעורר בבית שלו הוא לא רצה לראות אף אחד מהם במשך ימים(?) כשהיא באה כל יום להכין לו אוכל וכו'. יכול להיות שזה עדיין היה מהיר ומוקדם מדי, אבל הוא כן לקח לעצמו זמן הסתגלות כזה.

Longing Heart בתכנון אצלי.. ואני מתכננת לראות גם את Jugglers ואת Because This Is My First Life. אולי Jugglers תחכה עוד קצת אחרי שקראתי את התגובה שלך 

Prison Playbook ממש טובה. היא לא מתאימה לכולם וזה מאוד בולט שזה מאותם יוצרים של Reply אז אם אהבת את Reply כנראה שתאהבי גם את זה.

אגב, את מתכננת לראות את Waikiki (או איך שהם לא קוראים לה.. כל אחד קורא לה אחרת )?
לצפיה ב-'כן בהחלט, WAIKIKI תיתן לי הומור שחסר לי מהדרמות'
כן בהחלט, WAIKIKI תיתן לי הומור שחסר לי מהדרמות
04/02/2018 | 20:50
1
10
בזמן האחרון חח. מחכה לזה :)
למרות שבכנות קשה לי כבר לא מעט זמן להתחיל דרמות, אני מחכה שהן
יסתיימו ואז צופה בשלמותן.

לגבי im not robot - אני לא מדברת על המרחק שהם תפסו אחד מן האחר אלא
על הרגע שבו הוא הוציא את כל מה שהיה צריך עליה(בצדק אגב, מלבד היותו
אידיוט שפגע בה עם הזכוכית, ועוד ראה שיש דם, והתעלם מזה).
אבל בסצנה הזאת, ממש מיד אח"כ הם כבר השלימו.
אני מניחה שהכותבים רצו שנבין שהוא פשוט אוהב אותה יותר, וכשמישהו
אוהב יותר, והוא גם דיי הודה בזה כשאמר לה שהוא חיכה לה(היא הגיעה בלילה
במקום בבוקר כמו בדר"כ), ובכל זאת הוא ציפה וחיכה והוא שנא את עצמו על כך.
אז ההגיון אכן נמצא במקומו. ולמרות כל זה, הרגיש לי שמיהרו קצת עם ההשלמה.
בכל אופן הסדרה היא טובה וראויה לצפייה.

ממליצה לך על Just Between Lovers.. סדרה אש.
עומק, ואהבה אמיתית שמתפתחת אט אט וסוחפת.
לצפיה ב-'איזה כיף שגם את מתכננת לראות את זה '
איזה כיף שגם את מתכננת לראות את זה
04/02/2018 | 20:56
7
אה, התכוונת לקטע ההוא  אז כן, אני מסכימה שזה היה מהיר מדי אבל אני גם מבינה למה הם עשו את זה, כמו שאמרת. דווקא בסוף ממש היה חסר לי משהו למרות שכביכול הכל הסתדר והראו מה קרה עם כל אחד. בכל זאת, אני מסכימה שהיא טובה 

אני אשקול זאת. תודה על ההמלצה!
לצפיה ב-'בגללך ראיתי את Just Between Lovers '
בגללך ראיתי את Just Between Lovers
15/02/2018 | 13:13
2
לצפיה ב-' Who Wore It Better? '
Who Wore It Better?
30/01/2018 | 14:48
26
15
הרבה זמן לא עשינו את השרשור הזה 
לצפיה ב-'Key נגד Krystal '
Key נגד Krystal
30/01/2018 | 14:51
3
13
לצפיה ב-'Key. אצל קריסטל זה יותר מדי עם הצבע שיער שלה והז'קט..'
Key. אצל קריסטל זה יותר מדי עם הצבע שיער שלה והז'קט..
30/01/2018 | 17:37
9
בכל מקרה הכובע הזה מכוער 
לצפיה ב-'קריסטל. קיי נראה ממש הזוי בעיניי'
קריסטל. קיי נראה ממש הזוי בעיניי
31/01/2018 | 00:16
1
6
לצפיה ב-''
31/01/2018 | 14:49
3
לצפיה ב-'Seolhyun נגד IU'
Seolhyun נגד IU
30/01/2018 | 14:52
2
18
לצפיה ב-'Seolhyun'
Seolhyun
30/01/2018 | 17:38
4
לצפיה ב-'IU'
IU
31/01/2018 | 14:50
3
לצפיה ב-'Jinyoung נגד Yonghwa'
Jinyoung נגד Yonghwa
30/01/2018 | 14:53
3
9
לצפיה ב-'Yonghwa '
Yonghwa
30/01/2018 | 17:39
2
6
לצפיה ב-''
31/01/2018 | 00:44
2
לצפיה ב-''
31/01/2018 | 14:50
2
לצפיה ב-'G-Dragon נגד BamBam'
G-Dragon נגד BamBam
30/01/2018 | 14:54
2
10
לצפיה ב-'איזה ז'קט מכוער בלית ברירה - Bambam.'
איזה ז'קט מכוער בלית ברירה - Bambam.
30/01/2018 | 17:42
1
3
לצפיה ב-''
31/01/2018 | 14:51
4
הוא באמת אחד המכוערים (הז'קט) 
לצפיה ב-'Hyorin נגד Tiffany'
Hyorin נגד Tiffany
30/01/2018 | 14:55
2
13
לצפיה ב-'טיפאני.'
טיפאני.
30/01/2018 | 17:42
2
לצפיה ב-'Hyorin '
Hyorin
31/01/2018 | 14:52
3
בעיקר בגלל המכנסיים 
לצפיה ב-'BoA נגד Jennie'
BoA נגד Jennie
30/01/2018 | 14:56
1
9
לצפיה ב-'Jennie'
Jennie
31/01/2018 | 14:53
2
לצפיה ב-'Rose נגד Taeyeon '
Rose נגד Taeyeon
30/01/2018 | 14:57
2
11
לצפיה ב-'Taeyeon '
Taeyeon
30/01/2018 | 17:43
1
3
לצפיה ב-''
31/01/2018 | 14:53
2
לצפיה ב-'Irene נגד Jessica נגד Sana'
Irene נגד Jessica נגד Sana
30/01/2018 | 14:58
1
10
לצפיה ב-'Irene'
Irene
31/01/2018 | 14:54
2
לצפיה ב-'תגידו, מה זה הבגדים המכוערים האלה?'
תגידו, מה זה הבגדים המכוערים האלה?
31/01/2018 | 00:47
1
11
לצפיה ב-'חחח דווקא השתדלתי לגוון '
חחח דווקא השתדלתי לגוון
31/01/2018 | 14:55
6
אבל כן הרוב מזעזע 
לצפיה ב-'המלצות לסדרות חדשות בקרוב?'
המלצות לסדרות חדשות בקרוב?
21/01/2018 | 00:40
21
24
היי לכולם
שבוע הבא מסתיימות שתי סדרות שאני צופה בהן ופתאום הבנתי שלא מתוכנן לי שום דבר מעניין בעתיד הקרוב.
אשמח להמלצות. שמתן עין על משהו מעניין? מה אתן מתכננות להתחיל לראות בשבועות הקרובים?
לצפיה ב-'אני בונה על Radio Romance '
אני בונה על Radio Romance
21/01/2018 | 16:25
36
נראה שהולך להיות משעשע, ואני משוחדת מבחינת שני הראשיים . היא תתחיל ב-29 לחודש. 

והאמת שהתחלתי את Todome no Kiss היפנית שמשודרת עכשיו, אבל ראיתי רק פרק אחד ואם לשפוט ממנו הדרמה הולכת להיות מוזרה. אני אעדכן אם יהיה שווה לראות אותה או לא.
לצפיה ב-'יש לי סדרה שכבר התחילה אבל עוד לא הספקתי לצפות בה '
יש לי סדרה שכבר התחילה אבל עוד לא הספקתי לצפות בה
22/01/2018 | 11:34
16
40
היא עדיין משודרת אבל בגלל שהיא כבר התחילה אני לא יודעת כמה זה רלוונטי עבורך.. קוראים לה My First Love (ב-MDL היא נקראת Longing Heart).

ויש כמה דברים יפניים שאני רוצה לראות אבל אני לא יודעת כמה זה יעניין אותך..

ואני מצטרפת לשני עם Radio Romance 
לצפיה ב-'מה דעתכן לעשות צפייה משותפת עם Radio Romance?'
מה דעתכן לעשות צפייה משותפת עם Radio Romance?
22/01/2018 | 23:11
13
17
אולי זה יעזור להעיר את הפורום 
לצפיה ב-'אני בעד התגעגעתי לשרשורי סדרות שלנו..'
אני בעד התגעגעתי לשרשורי סדרות שלנו..
22/01/2018 | 23:13
1
5
לצפיה ב-'כנ"ל'
כנ"ל
22/01/2018 | 23:18
10
אני רק מקווה שהיא לא תהיה נפילה כמו שאר ההצעות שלי לצפייה משותפת 
לצפיה ב-'אני בעד להעיר את הפורום '
אני בעד להעיר את הפורום
23/01/2018 | 22:09
6
22
אבל הסדרה הזאת לא ממש מדברת אלי. לא מכירה את השחקן, אני אוהבת את המבוגרים יותר

אבל מוכנה לנסות כי הסיפור נראה חמוד
לצפיה ב-'לא צפית איתנו ב-let's eat? '
לא צפית איתנו ב-let's eat?
24/01/2018 | 14:50
5
10
וכן אפשר לנסות, מקסימום אפשר להפסיק באמצע. אגב השחקן לא הכי צעיר, הוא בגיל של לי ג'ון, ואם אני זוכרת נכון חיבבת אותו. מי יודע אולי תופתעי לטובה .
לצפיה ב-'לא. לא צפיתי בה'
לא. לא צפיתי בה
24/01/2018 | 19:17
4
10
את לי ג'ון התחלתי לחבב אחרי קאפ דונג. אי אפשר שלא. וגם יש לו מראה מיוחד. הוא בולט. הרבה מהצעירים/זמרים לשעבר נראים לי ממש אותו פרצוף. לא כייף.
בכל מקרה, את הסדרה הזאת אנסה. השחקן הזה , בדקתי וראיתי אותו כבר בכמה פרוייקטים, פשוט לא שמתי לב. אולי זאת ההזדמנות
לצפיה ב-'הייתי בטוחה שכן משום מה '
הייתי בטוחה שכן משום מה
25/01/2018 | 00:13
3
9
כן, אני חושבת שקאפ דונג היה תפקידים חייו אפילו יותר מהסרט האמריקאי שהוא צילם (במובן של פתיחת דלתות בשבילו). חחח האמת שיש בזה משהו, לרובם יש בייבי פייס. וכן אולי זאת באמת ההזדמנות, אני מקווה שהדרמה תהיה טובה ושכולנו נהנה ממנה 
לצפיה ב-'סרט אמריקאי? את מתכוונת לנינג'ה המתנקש?'
סרט אמריקאי? את מתכוונת לנינג'ה המתנקש?
25/01/2018 | 00:42
2
8
זה לא היה תפקיד רציני. לRAIN זאת היתה פריצת דרך אבל בקושי שמתי לב שם ללי ג'ון
לצפיה ב-'נכון, אבל עדיין ברגע שמישהו מופיע בסרט הוליוודי '
נכון, אבל עדיין ברגע שמישהו מופיע בסרט הוליוודי
25/01/2018 | 21:44
1
11
יש נטייה לעשות מזה בגיל דיל כאילו אותו אדם קיבל את תפקיד חייו, גם אם זה תפקיד של שתי דקות .
לצפיה ב-'יש בזה משהו'
יש בזה משהו
25/01/2018 | 21:50
8
אני ראיתי את הסרט אחרי ששמתי לב ללי ג'ון אז זה לא עשה לי כלום. אבל יכולה להבין את זה.
לצפיה ב-' מתי אתן רוצות לפתוח את השרשור?'
מתי אתן רוצות לפתוח את השרשור?
29/01/2018 | 20:08
3
8
לצפיה ב-'הסדרה כבר החלה?'
הסדרה כבר החלה?
29/01/2018 | 22:54
2
4
לצפיה ב-'היום היה הפרק הראשון ומחר יהיה עוד פרק.'
היום היה הפרק הראשון ומחר יהיה עוד פרק.
29/01/2018 | 23:06
10
אז אני מניחה שנפתח שרשור בשישי? עד שיהיה תרגום ושכולן יספיקו לראות..
לצפיה ב-'בעיקרון אני מחכה לתרגום בעברית'
בעיקרון אני מחכה לתרגום בעברית
29/01/2018 | 23:10
9
אם אני אראה שהוא יתעקב אני אעבור לאנגלית 
לצפיה ב-'ואני כנראה מוסיפה את Eulachacha Waikiki לרשימה..'
ואני כנראה מוסיפה את Eulachacha Waikiki לרשימה..
23/01/2018 | 16:15
23
לצפיה ב-'באמת הסדרות היפניות בגדול בכלל לא מדברות אלי'
באמת הסדרות היפניות בגדול בכלל לא מדברות אלי
23/01/2018 | 22:12
19
דברים בודדים ממש אני מוכנה לראות אצלהם
לצפיה ב-'מצאתי שתי סדרות שנראות לי'
מצאתי שתי סדרות שנראות לי
24/01/2018 | 19:35
2
24
Cross - מתחילה בשבוע הבא
Children of a Lesser God - תתחיל בעוד חודש

שתיהן חקירות/קרימינל. הראשונה גם רפואית, השניה עם כוחות על טבעיים.
מישהי בונה עליהן גם?
לצפיה ב-'לא יצא לא לשמוע עליהן '
לא יצא לא לשמוע עליהן
25/01/2018 | 00:17
12
אבל מבחינת קרוס, אני פחות מתחברת לז'אנר הרפואי. מה שכן Children of a Lesser God נשמעת די מעניינת, יש מצב שאני אתן לה הזדמנות 
לצפיה ב-'לא, לפחות לא כרגע '
לא, לפחות לא כרגע
25/01/2018 | 11:42
7
לצפיה ב-' חדשות ועדכונים '
חדשות ועדכונים
18/01/2018 | 13:00
26
9
כמובן שאתם מוזמנים להוסיף ידיעות משלכם 
לצפיה ב-' קולנוע וטלויזיה '
קולנוע וטלויזיה
18/01/2018 | 13:01
16
17
לצפיה ב-'Yonghwa הולך לוותר על התפקיד שלו כמנחה של Talk-Mon'
Yonghwa הולך לוותר על התפקיד שלו כמנחה של Talk-Mon
18/01/2018 | 13:40
23
בגלל הסקנדל עם התואר.
הפרק הראשון של התוכניות שודר ב-15.1 והמנחים הנוספים הם קאנג הו דונג ו Lee Soo Geun.

Yonghwa נחקר בחשד שהוא התקבל ללימודי דוקטורט בפרוטקציה בלי לעבור ראיון כמו מתמודדים אחרים. בינתיים הוא התנצל ו-FNC טוענים שהם טיפלו בכל תהליך הקבלה שלו ושהם לא ידעו שהראיון שהוא עבר (פרופסור מהאוניברסיטה ביקר ב-FNC וזה נחשב כריאיון שלו) היה בניגוד לכללים.
זה הסקנדל השני שלו לאחרונה אחרי הסקנדל עם המניות.

עוד מידע (+ההסברים של FNC):

לצפיה ב-'שחקנים שלא קיבלו תשלום על דרמות שהשתתפו בהם'
שחקנים שלא קיבלו תשלום על דרמות שהשתתפו בהם
18/01/2018 | 14:10
2
29
הרשימה רק הולכת ומתארכת 

Kim Min Jung לא קיבלה תשלום על השתתפותה בדרמה Strike Love ששודרה ב-2009. התשלום שהיא הייתה אמורה לקבל הוא בערך 98,700$.
 Jin Se Yeon לא קיבלה תשלום על השתתפותה בדרמה Inspiring Generation מ 2014. היא הייתה אמורה לקבל 131,600$ על השתתפותה בסדרה. רוב השחקנים בסדרה לא קיבלו את התשלום המגיע להם, מלבד Kim Hyun Joong.
 Kim Sang Kyung לא קיבל תשלום על השתתפותו ב Secret Agent Miss Oh. הוא היה אמור לקבל 94,000$.
 Uhm Ki Joon לא קיבל תשלום על Hate to Lose וחייבים לו 23,500$.
 Joo Jin Mo לא קיבל תשלום על Queen of the Game. הוא היה אמור לקבל 65,800$.
 Jung Yoo Mi לא קיבלה תשלום על השתתפותה ב Master: God of Noodles. היא אמורה לקבל 75,200$ על השתתפותה בתוכנית.
 Gong Seung Yeon קיבלה רק חלק מהתשלום על אותה סדרה, ששודרה ב-2016.
 Sung Yuri לא קיבלה תשלום על הדרמה Swallow the Sun מ 2009. היא אמורה לקבל 75,300$. זאת הדרמה היחידה עליה היא לא קיבלה תשלום.
 קים וו בין לא קיבל תשלום על דוגמנות שעשה וחייבים לו 60,900$ על עבודות דוגמנות שונות. משנת 2013 הם מנסים לקבל את הכסף המגיע להם בדרכים משפטיות.
 Ku Hye Sun לא קיבלה תשלום על דרמה שהשתתפה בה ב-2011. היא אמורה לקבל 240,100$. בית המשפט קבע שהיא אמורה לקבל את הכסף שמגיע לה אבל זה עדיין לא קרה.
 Lee Na Young לא קיבלה את כל התשלום המגיע לה על השתתפותה בדרמה Fugitive: Plan B מ-2010. היא אמורה לקבל 338,400$. החברה שהייתה אחראית לדרמה נסגרה לכן רוב העובדים לא קיבלו את התשלום המגיע להם אבל Lee Na Young צריכה לקבל את הסכום הגבוה ביותר.
 ריין גם לא קיבל את מלוא התשלום על אותה הדרמה.
 Lee Jung Jin צריך לקבל 32,900$ על השתתפותו בסדרה.

פרטים נוספים:
לצפיה ב-'אמאלה איזה סכומים מטורפים '
אמאלה איזה סכומים מטורפים
18/01/2018 | 19:06
1
14
למה הם לא קיבלו תשלום?
לצפיה ב-'באמת סכומים גבוהים.. ובטח יש עוד שחקנים במצב הזה '
באמת סכומים גבוהים.. ובטח יש עוד שחקנים במצב הזה
18/01/2018 | 19:48
16
נגיד ב Fugitive: Plan B אני מניחה שזה קשור לזה שהחברה שהייתה אחראית על הדרמה התפרקה ואז כבר לא היה ממי לבקש את הכסף..
אני יודעת שהרבה פעמים הם מקבלים את הכסף אחרי שהדרמה משודרת אבל אני לא יודעת למה הם לא קיבלו את הכסף בסופו של דבר.. אולי החברה כבר לא קיימת/נקלעה לבעיות כלכליות או שהם סתם מתחמקים מתשלום.. גם במקרים שזה כן הגיע לבית משפט לא תמיד הם קיבלו את הכסף, כמו עם Ku Hye Sun 
אני לא יודעת מה הסיבה אבל מישהו צריך לעשות שם סדר כי אף אחד לא אמור לעבוד בחינם..

ובאותו נושא, מצאתי את זה:
זה לא מסביר הכל אבל זה עוזר להבין קצת יותר טוב את המצב.
לצפיה ב-'תוכנית בידור חדשה של tvN '
תוכנית בידור חדשה של tvN
18/01/2018 | 14:16
22
התוכנית נקראת Kind Knights והפרק הראשון ישודר ב 24.1.
בתוכנית ישתתפו Kim Young Chuk, Lee Soo Geun, Yoo So Hee ומיקרודוט. הם יהפכו לנהגים שיאספו אנשים שהגיעו לקוריאה משדה התעופה ויבלו איתם יום שלם.

לצפיה ב-'Along With The Gods: The Two Worlds הפך לסרט השלישי'
Along With The Gods: The Two Worlds הפך לסרט השלישי
22/01/2018 | 11:45
7
הרווחי ביותר בקוריאה בכל הזמנים, רק חודש לאחר שיצא לאקרנים. הוא עקף את Veteran, שהחזיק בתואר עד עתה.
במקומות הראשונים נמצאים הסרטים Roaring Currents ו Ode to My Father.

לצפיה ב-'טיזר לרימייק הקוריאני של Rich Man, Poor Woman'
טיזר לרימייק הקוריאני של Rich Man, Poor Woman
22/01/2018 | 11:51
1
14
לצפיה ב-''
26/01/2018 | 19:31
2
לצפיה ב-'ליהוקים ל Pretty Noona Who Buys Me Food '
ליהוקים ל Pretty Noona Who Buys Me Food
22/01/2018 | 12:10
10
זו סדרה חדשה של JTBC שתשודר בימי שישי ושבת החל ממרץ לאחר ש Misty תסתיים.
לתפקידים הראשיים לוהקו Jung Hae In ו Son Ye Jin. עוד מידע על הדמויות ניתן למצוא פה.

לצפיה ב-' Radio Romance'
Radio Romance
22/01/2018 | 19:54
2
5
בגדול אני ומעיין חשבנו על לעשות שרשור על דרמות חדשות שיצאו בינואר, אבל עקב חוסר זמן ירדנו מהרעיון ונשארתי עם סיקור קטן על הדרמה. אז במקום למחוק החלטתי לפרסם אותו. 

תקציר העלילה: הסיפור מתחיל כאשר כוכב מפורסם, ג'י סי הו (יון דוג'ון) נתקע בתא רדיו ביחד עם סונג גיו רים (קים סו היון), במשך שעתיים באמצע תוכנית המשודרת בשידור חי. סונג גיו רים עובדת ככתבת בתוכנית רדיו ובעלת וותק של 5 שנים במקצוע. היא בחרה במקצוע משום שאימה עיוורת, וכשהיא הייתה ילדה היא האזינה לרדיו יחד עם אימה בתדירות גבוהה, אך היא לא מוכשרת מספיק בכתיבה. כשהתוכנית הרדיו שלה עומדת בפני ביטול, היא מצליחה לגייס שחקן מוצלח ג'י סו הו (יון דוגו'ן) כדיג'יי, אך הוא איננו מצליח להוציא מילה אם איננה מתוסרטת למענו.  

הסדרה תשודר בימי שני ושלישי בשעה 22:00, תחת KBS2 ותחליף את הקודמת לה Jugglers.

קאסט: Yoon Doo Joon, Kim So Hyun, Yura, Yoon Park, Ha Joon, Kwak Dong Yeon ועוד.

לצפיה ב-' על הסקירה '
על הסקירה
22/01/2018 | 20:41
1
4
לצפיה ב-'בכיף '
בכיף
22/01/2018 | 22:34
2
לצפיה ב-'Seo In Guk שוקל להשתתף בדרמה חדשה של tvN'
Seo In Guk שוקל להשתתף בדרמה חדשה של tvN
22/01/2018 | 20:38
1
16
בשם "מאה מיליון כוכבים מהשמיים". הדרמה מבוססת על סדרה יפנית מ-2002 עם קימורה טאקויה בשם Sora Kara Furu Ichioku no Hoshi.
הבמאי של הדרמה ביים גם את Oh My Ghostess ו Tomorrow With You.

לצפיה ב-'אני תוהה אם זה רעיון טוב '
אני תוהה אם זה רעיון טוב
22/01/2018 | 22:38
11
עם כל הבלאגן שהיה עם הגיוס שלו, netizen יאכלו אותו בלי מלח אם הוא יחליט לצלם דרמה עכשיו 
לצפיה ב-'טריילר ל Eulachacha Waikiki '
טריילר ל Eulachacha Waikiki
23/01/2018 | 16:09
10
בינתיים אין תרגום לצערי אבל אפשר להבין מה הולך שם..
נראה לי שמצאתי סדרה חדשה לראות אם הסדרה תהיה כמו הטריילר 

הסדרה אמורה להתחיל ב 5.2 ב JTBC.
לצפיה ב-'ליהוקים ל"מיס חמורבי" '
ליהוקים ל"מיס חמורבי"
23/01/2018 | 16:42
8
התפקידים הראשיים כבר לוהקו - L, גו ארה ו Sung Dong Il.
כעת צורפו לקאסט גם Ryu Deok Hwan ו Lee Elijah.

זו דרמה משפטית שתשודר במאי אבל תצולם קודם לכן.

לצפיה ב-' מוזיקה '
מוזיקה
18/01/2018 | 13:02
4
7
לצפיה ב-'שירים חדשים '
שירים חדשים
18/01/2018 | 14:36
1
16
 The East Light - Real Man
 Sunmi - Heroine
 JBJ - My Flower
 Chungha - Roller Coaster
 Samuel - Winter Night
לצפיה ב-'ועוד כמה..'
ועוד כמה..
22/01/2018 | 12:06
10
 Suzy - In Love With Someone Else
 Holland - Neverland. שימו לב שהקליפ הוא 19+ ויש שם סצינות הומוסקסואליות כי הוא יצא מהארון והוא מתאר בשיר את החוויה שלו.
 Unit G - Always. אחת מקבוצות הבנות ב The Unit.
 Unit G - Cherry On Top. אחת מקבוצות הבנות ב The Unit.
 Ravi feat. Park Jimin - Nirvana + Alcohol remix. הקליפ הוא 19+.

לצפיה ב-'SM, YG, JYP חושפים את התוכניות שלהם ל 2018'
SM, YG, JYP חושפים את התוכניות שלהם ל 2018
18/01/2018 | 14:51
17
וכמובן שהרוב בטח לא יקרה, בעיקר אצל YG 

YG:
 iKON - אלבום סטודיו שני (אלבום מלא) ב 25.1 והם אמורים להישאר בקוריאה ולהשתתף בתוכניות טלויזיה וכו'.
 בלאק פינק - תוכנית ריאליטי שכבר התחילה.
 Winner - כנראה יעשו קאמבק בפברואר.
 ביג באנג - בעיקר צבא.
 כל היתר - מגוון פעילויות.
 חברות בת - ממשיכים לעשות מוזיקה.

SM:
 BoA - עושה קאמבק בינואר.
 TVXQ - יעשו קאמבק בחצי הראשון של השנה.
 ל NCT יש פרוייקט חדש בחצי הראשון של השנה.
 SHINee - קונצרטים ביפן בפברואר ואז הם יחזרו לפעילות בקוריאה.
 סוג'ו - יתמקדו בתוכניות בידור ועוד.
 SNSD - בעיקר פעילויות סולו.
 אקסו ו Red Velvet - מגוון פעילויות.

JYP:
 Wooyoung - אלבום סולו שרק יצא.
 סוזי - אלבום סולו שייצא ב 29.1.
 2PM - בעיקר פעילויות סולו בגלל הגיוסים לצבא.
 Got7 ו Twice - לפות שני קאמבקים בקוריאה השנה.
 Day6 - פרוייקט חדש.
 Stray Kids - הוציאו אלבום pre-debut ומתכננים לעשות debut השנה.
 כל היתר - ממשיכים לעבוד על מוזיקה.

לצפיה ב-'SM החליטו לשחרר את הקליפ והאלבום של ג'ונגהיון '
SM החליטו לשחרר את הקליפ והאלבום של ג'ונגהיון
23/01/2018 | 15:34
10
לאחר קבלת אישור ממשפחתו.  לאלבום יקראו "Poet | Artist" וכל ההכנסות מהאלבום יועברו לאימא שלו, על מנת להקים ארגון שיעזור לנזקקים. 
לצפיה ב-' כללי '
כללי
18/01/2018 | 13:02
3
6
לצפיה ב-'Jung Joon Young הצטרף לקבוצת גיימרים מקצועית '
Jung Joon Young הצטרף לקבוצת גיימרים מקצועית
18/01/2018 | 13:25
16
והוא מתכוון להשקיע בתחביב שלו ולהפוך לגיימר מקצועי.

משום מה זה לא מפתיע אותי 
אני שמחה שהוא עושה את זה מה שהוא נהנה ממנו 

לצפיה ב-'השחקן Jeon Tae Soo נפטר '
השחקן Jeon Tae Soo נפטר
21/01/2018 | 21:36
17
כתוצאה מהתאבדות לאחר מלחמה ממושכת בדיכאון. 

עוד מידע אפשר לקרוא פה: https://www.koreaboo.com/news/actor-jeon-tae-soo-p...

ת.נ.צ.ב.ה 
לצפיה ב-'קוריאנים בחרו את תוכניות הטלויזיה האהובות עליהם בחודש ינואר'
קוריאנים בחרו את תוכניות הטלויזיה האהובות עליהם בחודש ינואר
23/01/2018 | 16:48
16
הסקר נערך בקרב 1004 אנשים בגילאי 19+. כל נשאל יכל לבחור שתי תוכניות טלויזיה.

הרשימה:
1. My Golden Life
2. Inifinite Challenge
3. Youn's Kitchen 2
4. War of Words
5. Prison Playbook
6. I Live Alone
7. My Ugly Duckling
8. 2 Days & 1 Night
9. Ask Us Anything
10. Money Flower

רוב התוכניות ברשימה הן תוכניות בידור.. ל MBC יש יתרון קל אבל זה די מאוזן בין כל הרשתות.

לצפיה ב-' שרשור צפייה '
שרשור צפייה
04/01/2018 | 14:35
30
22
נראה לי שהגיע הזמן לשרשור חדש..

כרגיל, נא לסמן ספויילרים במידת הצורך.
לצפיה ב-'שלי '
שלי
04/01/2018 | 23:49
14
29
Hit the Top: בשעה טובה ומוצלחת סיימתי אותה. את הפרקים שנשארו לי ראיתי במין מרתון, משום שהסדרה חזרה להיות מעניינת. היא התחילה טוב, הלכה לאיבוד באמצע, ועשתה מיני קאמבק בשבעת הפרקים האחרונים. 

Today's Kira-kun: סרט יפני, סוג של פרווה מבחינתי. אותו סיפור ישן נושן שחוזר על עצמו: בחורה לא מקובלת, ובחור פופולרי עם טוויסט של מחלה. 

Heavenly Forest: סרט יפני מתוק.

The 100th Love With You: סרט יפני שמוערך יתר על המידה לדעתי. החלטתי לצפות בו בגלל ביקורות טובות מאנשים ב- MDL, ובסופו של דבר מצאתי את עצמי בוהה בקיר באמצע הסרט מרוב שעמום. הדבר החיובי היחידי שיש לי להגיד על הסרט הזה הוא שלפחות התסריט היה מקורי יחסית. -----   כ"כ הרבה אנשים אמרו שהם בכו כשהיא מתה בסוף, אבל לי זה הרגיש מאולץ... --- 

תכנונים לעתיד: Bride for 8 Years, Todome no Kiss , Boku, Unmei no Hito desu, Fullmetal Alchemist,Narratage , Vanishing Time: A Boy Who Returned ו- Radio Romance.
לצפיה ב-'כבר אמרתי שVanishing Time: A Boy Who Returned מומלץ?'
כבר אמרתי שVanishing Time: A Boy Who Returned מומלץ?
05/01/2018 | 11:21
1
24
לגבי Today's Kira-kun. לא ראיתי. אבל ממה שראיתי זו באמת השבלונה. יש להם גם אותו שחקן ראשי (Yamazaki Kento) ברוב הסרטים מהסוג הזה, רק שם הבית ספר משתנה וקצת הסיפור. אבל הוא תמיד ממורמר ויפיוף והיא תמיד ילדה טובה אפורה שמצילה אותו באהבתה

לצפיה ב-'כן, אני בטח אראה אותו עד שרשור הצפייה הבא'
כן, אני בטח אראה אותו עד שרשור הצפייה הבא
05/01/2018 | 14:26
12
לא הייתה לי הזדמנות טובה, כי זה סרט יחסית ארוך.

לשם שינוי ב-Today's Kira-kun לראשי קוראים Nakagawa Taishi , אבל כן נראה שאוהבים לזרוק את התפקיד הזה על קנטו הרבה או שהוא לא יצא עד עכשיו מאיזור הנוחות שלו, וזה מצחיק כי זה לא הכי מתאים לו (לדעתי).  שמתי עליו עין אחרי שראיתי אותו בתפקיד L ב-Death Note. מה שכן נראה שהשנה תהיה סיבה לאופטימיות איתו, סוף סוף יש לו תפקידים יותר מגוונים מהיפיוף התורן חח.
לצפיה ב-'Heavenly Forest הוא עדיין אחד הסרטים האהובים עליי.'
Heavenly Forest הוא עדיין אחד הסרטים האהובים עליי.
05/01/2018 | 11:57
7
16
לצפיה ב-'Heavenly Forest גיליתי שכבר ראיתי אותו'
Heavenly Forest גיליתי שכבר ראיתי אותו
05/01/2018 | 12:52
6
25
אבל לגמרי לא זוכרת
מהטריילר אני מזהה משהו שכן ראיתי. אבל הוא גם בשבלונה הזאת של חתיך עם עכברה אפורה אז נכנס לי לתווית ושכחתי ממנו לגמרי

טוב שיש ויקיפדיה כדי להזכר בסוף הסרט...
לצפיה ב-' לסוף של הסרט'
לסוף של הסרט
05/01/2018 | 13:49
4
25
אני בד"כ לא רואה דברים עצובים אבל כשהתחלתי לראות את הסרט לא ידעתי שהוא עצוב  (וטוב שכך, כי אחרת כנראה שלא הייתי רואה אותו בכלל).
אבל הייתי נהנית ממנו פחות אם הוא היה נגמר אחרת.

אם את לא זוכרת אותו כנראה שהוא לא השאיר עליך רושם יותר מדי.. זה קורה לי גם עם סרטים/סדרות לפעמים.
לצפיה ב-'זהו שבמיי דרמה ליסט נתתי לו 8'
זהו שבמיי דרמה ליסט נתתי לו 8
05/01/2018 | 14:08
1
17
זה אומר שכן אהבתי. כנראה שבגלל שראיתי עוד כמה בסגנון הזה וחלקם גם עם אותה שחקקנית אז לא זכרתי אותו.
חוץ מזה אני רואה כל כך הרבה סרטים שקשה לזכור הכל
לצפיה ב-''
05/01/2018 | 14:11
3
לצפיה ב-' האמת ש'
האמת ש
05/01/2018 | 14:48
1
12
התבאסתי מהסוף של הסרט, למרות שידעתי מה הולך לקרות בו. אבל עדיין קיוויתי שלפחות תהיה פרידה נורמלית שהם נפגשים בה...   
לצפיה ב-''
05/01/2018 | 15:27
14
כשראיתי את הסרט כן התבאסתי מאותה סיבה כמוך אבל במבט לאחור, לא נראה לי שהייתי משנה את זה. אני חושבת שזה הסתיים יפה בצורה הזו וזה חלק מהקסם של הסרט. אני לא חושבת שהיה לזה את אותו אפקט אם הם כן היו נפגשים. את יכולה לא להסכים איתי, זה לגמרי עניין של טעם והעדפה 
לצפיה ב-'חח זה קורה לי גם '
חח זה קורה לי גם
05/01/2018 | 14:44
14
והאמת שהוא לא בדיוק נופל בקטגוריה של החתיך והעכברה. הראשי סובל ממחלת עור וצריך להשתמש במשחה מסריחה, אז הוא מרחיק את עצמו מאנשים (עד שהוא מוצא חבורת חברים). והראשית סובלת ממחלה גנטית שבגללה לגוף שלה לוקח יותר זמן להתפתח, אז היא נראית כמו ילדה קטנה.
מה שאהבתי בסרט הזה הוא שיש בו עומק מסוים ובאמת מספרים שם סיפור ולא זורקים עלינו סתם עובדות. למשל הראשי חובב צילום, ולאחר שהראשית עוקבת אחריו והם מתחברים היא גם מגלה עניין בתחביב הצילום שלו, ולבסוף היא הופכת להיות צלמת כמה שנים לפני שהיא מתה. זה סוג של "גולם שהפך לפרפר" בדיוק כמו מה שקרה לה מבחינה פיזית בסוף הסרט (יש תמונה שלה שהיא נראית כמו אישה). 

לצפיה ב-'Vanishing Time: A Boy Who Returned'
Vanishing Time: A Boy Who Returned
15/01/2018 | 01:36
3
19
לא יכולתי להתאפק ולחכות לשרשור הבא   

וואו אחד גדול!! אני לא חושבת שאי פעם דיברתי על זה בפורום, אבל אני סובלת מבעיות קשב וריכוז, ככה שהרבה פעמים אני מתקשה להתרכז בדרמות, ונוטה לפרוש מהן מהר. אבל הסרט הזה... בואו נגיד שאני לא זוכרת את הפעם האחרונה שהייתי כ"כ דבוקה למסך במשך שעתיים ורבע. הסרט בנוי ומסופר בצורה כ"כ מרתקת שאפילו לא הרגשתי שהזמן זז.  קצת התבאסתי מהסוף כי רציתי שהזמן שלה גם "יגנב" וככה הם יהיו ביחד. ומה שקיבלתי היה ילד שהיה כ"כ מאוהב בילדה, שבשביל להציל אותה ממוות הוא סבל עוד השד יודע כמה שנים של השהייה בבידוד טוטאלי. ולבסוף הוא גם לא יוכל להיות איתה בגלל הפרש הגילאים הענק... .  והאמת שגם הייתה לי תקווה שבסוף המבוגרים יאמינו לה, או לפחות יבדקו את הנושא בבדיקות DNA, או כמו שמישהו הציע שם טביעות אצבע. אבל נו מבוגרים תמיד ישארו מבוגרים...   
לצפיה ב-'עכשיו אני רואה שראית ואהבת '
עכשיו אני רואה שראית ואהבת
16/01/2018 | 11:12
2
11
אני חושבת שחלק מהסרט עושה השחקן המדהים שבתפקיד הראשי. כאילו תפרו עליו את הסרט הזה. איך הוא מצליח לשלב את הבגרות עם הילדותיות ועם המראה המיוחד שלו..
לצפיה ב-'ללא ספק הוא עשה את הסרט'
ללא ספק הוא עשה את הסרט
16/01/2018 | 23:17
1
5
הוא לקח על עצמו תפקיד לא פשוט, ושיחק אותה בגדול. אני בספק אם יש הרבה שחקנים שהיו מצליחים לשחק את התפקיד הזה בצורה כל כך טובה כמוהו. 

לצפיה ב-'בדיוק'
בדיוק
16/01/2018 | 23:35
4
לצפיה ב-'שלי '
שלי
05/01/2018 | 11:38
6
26
ראיתי וסיימתי:
My Little Princess - מי עשתה לי חשק לראות אותה? סדרה מתוקה ברמות
Mad Dog - סדרת מתח טובה בהחלט.

רואה עכשיו:
I’m Not a Robot - התחלתי לראות אותה כי ראיתי התלהבות מטורפת סביבה והחלטתי לבדוק מה קורה. אכן סדרה נחמדה

Black Knight: The Man Who Guards Me - היה ברשימת המאסט שלי בגלל קים רה וון ובגלל אופי הפנטזי. לא מאוכזבת. הגבר הזה יודע להתנשק (תנו לי אמוג'י של מישהי מזילה ריר)

Bad Guys 2 - סדרה חובה מבחינתי גם בגלל העונה הראשונה וגם בגלל ג'ו ג'ין מו ושאר הקאסט המדהים. בינתיים ראיתי רק שני פרקים. ההתחלה לא היתה חזקה במיוחד אבל גם לא רעה. ממשיכה בהחלט.

Hwayugi - האמת, לא אוהבת את הראשי ובד"כ אני מדלגת על הפרוייקטים שלו. אבל במקרה ראיתי את הטריילר וראיתי שהוא נראה יותר טוב עם שיער קצר שלא התארך לו עדיין כנראה אחרי צבא. והסיפור נראה מגניב לגמרי. וחייבת לומר ששני הפרקים הראשונים היו מרתקים! בגלל פציעה של מישהו מצוות ההפקה אין פרקים השבוע אז הפסקה לצערי אבל נחכה בסבלנות ונשמיך 

וסרטים שראיתי לאחרונה:
  • Warriors of the Dawn 2017 - סרט קוריאני תקופתי על שכירי חרב. קצת שבלוני אבל מוגש יפה. לאוהבי הז'אנר בהחלט שווה לראות
  • Method 2017 - קוריאני. מוצלח ומרשים. על שחקני תיאטרון ומה הם עושים כדי להכנס לדמות
  • Partners in Crime 2014 - טאייוואן. סרט בית ספר על בדידות וחברות. זה סרט מתח אגב...
  • Invisible Target 2007 - הונג קונג. סרט פעולה טוב
  • Drama Special Season 7: My Happy Home (2016) - קוריאני סרט אהבה מדע בדיוני. יפה 
  • Two Lights: Relumino 2017 - סרטקוריאני קצרצר ממש מתוק
  • This Is Not What I Expected 2017 - קומדיה רומנטית סינית מומלצת ביותר

לצפיה ב-'אז דעתך על I'm Not a Robot השתפרה? (יש בפנים)'
אז דעתך על I'm Not a Robot השתפרה? (יש בפנים)
05/01/2018 | 12:08
5
30
בשרשור הקודם לא כזה התלהבת ממנה..
האמת שאצלי דווקא יש מגמה הפוכה. אני עדיין נהנית אבל הפרקים האחרונים (אלה של השבוע, 17-20) קצת עיצבנו אותי וגם היו קצת קלישאתיים עם כל הפעמים שהם פספסו אחד את השנייה למשל.
אני מקווה שעכשיו זה לא יהיה במסלול הרגיל של ה rom-com.. הוא בטח ינסה להכיר אותה כי היא נראית כמו הרובוט, היא תעמיד פנים שהיא לא מכירה אותו ואז הם יכירו אחד את השני, בסוף הוא יגלה את האמת והוא ייפגע ואז שניהם שוב יהיו ברוגז ואומללים עד שהוא יוותר ויסלח לה והם יחיו בעושר ואושר 
לצפיה ב-'אכן הסדרה מהנה'
אכן הסדרה מהנה
05/01/2018 | 12:45
4
20
היא לא בטופ 10 שלי וגם לא תהיה אבל אני רואה ולא סובלת
ודווקא הפעם לא הפריעו לי הקלישאות. אז עוד סימן טוב
לצפיה ב-'היא גם לא תהיה בטופ 10 שלי למרות שאני נהנית ממנה..'
היא גם לא תהיה בטופ 10 שלי למרות שאני נהנית ממנה..
05/01/2018 | 13:44
17
חחח זה בהחלט סימן טוב 
לצפיה ב-'אגב, שמת לב שאין שם Subway אלא רשת סנדוויצ'ים אחרת? '
אגב, שמת לב שאין שם Subway אלא רשת סנדוויצ'ים אחרת?
05/01/2018 | 14:22
2
9
לצפיה ב-'נכון! גם באביר האפל!'
נכון! גם באביר האפל!
05/01/2018 | 14:34
1
22
כנראה שנגמר חוזה איתם
לצפיה ב-''
05/01/2018 | 15:29
4
לצפיה ב-'הרשימה שלי '
הרשימה שלי
09/01/2018 | 18:50
7
35
יש לי מה לכתוב הפעם 

דברים שמשום מה לא כתבתי בשרשור הקודם למרות שראיתי אותם:
 Let's Go, JETS! - יפן, 2017. סרט על קבוצת מעודדות יפניות, מבוסס על סיפור אמיתי. סרט חביב.
 Yesterday Once More - סין, 2016. סרט על קבוצה של חברים בתיכון והתובנות שהם מגיעים אליהן לפני שהם מסיימים את הלימודים. חביב.
 One Smile is Very Alluring - סין, 2016. רימייק לסדרה Love O2O שמבוססת על ספר באותו שם. אהבתי את הסרט, אני מתכוונת לראות גם את הסדרה מתישהו.
 A Girl & Three Sweethearts - יפן, 2016. סדרה עם Yamazaki Kento.
 Drowning Love - יפן, 2016. סרט די מוזר.. הוא התחיל טוב ואז היה קטע לא ברור ובסוף הסרט עדיין לא קיבלתי תשובה למה שלא הסתדר לי. יכול להיות שזה נעשה בכוונה וזאת הייתה המטרה, אבל לי זה הפריע.
 Close Range Love - יפן, 2014. סרט עם Yamashita Tomohisa.

ראיתי מאז השרשור הקודם:
 Our Times - טיוואן, 2015. ממש נהניתי מהסרט.
 Rich Man, Poor Woman in New York - יפן, 2013. החלטתי לראות כל מיני דברים שהיו בתכנון אצלי והגעתי לזה איכשהו.. יכול להיות שזה בגלל שעבר זמן מאז שראיתי את הסדרה, אבל מהסדרה נהניתי יותר. בסה"כ סרט חביב.
 Court of North Wind and Sun (או בשם היפני: Kitakaze to Taiyo no Hotei) - יפן, 2017. סרט על שני עו"ד המתמחים בגירושים בעלי גישות הפוכות שצריכים להתמודד זה מול זה במשפט גירושים. אני נהניתי מהסרט.
 Joker Game - יפן, 2015. סרט על יחידת מרגלים בזמן מלחה"ע ה-2. האמת היא ש-40 דקות מהסרט הספיקו לי כדי לפרוש.

סדרות רצות:
 I'm Not a Robot - אני ממשיכה להנות ממנה.
 Wise Prison Life (ידועה גם כ Prison Playbook) - הסדרה שאני הכי נהנית ממנה כרגע. הדבר המבאס היחיד זה שהתרגום איטי אז אני צריכה לחכות לפרקים חדשים יותר זמן מהרגיל.
 I'm Taking the Day Off - יפן, 2014. התחלתי לראות אותה בזמן שאני מחכה לפרקים של הסדרות שאני צופה בהן.. עוד לא החלטתי מה אני חושבת על הסדרה הזאת אבל זה שאני לא צופה בפרקים באינטנסיביות כבר אומר משהו..
 My Dear Boy - סדרה טיוואנית שמשודרת כרגע. בינתיים שודרו רק שלושה פרקים אבל זה נראה נחמד.

מתכננת לראות: Five Eagle Brothers, The Beauty Inside.

בהזדמנות זו, אם יש לכן המלצות לסרטים אני אשמח 
לצפיה ב-'את יודעת למי לפנות להמלצות על סרטים '
את יודעת למי לפנות להמלצות על סרטים
12/01/2018 | 10:30
2
16
לא ראית אצלי בהשרשורים משהו שנראה לך?
לצפיה ב-'מצאתי כמה '
מצאתי כמה
12/01/2018 | 12:09
1
17
את עוזרת לי עם הרשימות שלך למרות שהטעם שלנו לא תמיד חופף..
לצפיה ב-' בכייף'
בכייף
12/01/2018 | 15:13
8
טוב שמצאת משהו שעניין אותך
לצפיה ב-'כמה סרטים'
כמה סרטים
12/01/2018 | 14:13
3
16
למרות שיש סיכוי שראית את הרוב 

נתחיל עם סאגת Death Note:  אני יודעת שחפרתי על הסרט/סדרה, אבל אני חושבת שאת ממש תאהבי אותה לפי הז'אנרים שדיברת עליהם בסיכום השנתי שלך. את יכולה לקרוא על הסיפור פה (מדובר על האנימה אבל הסרטים מבוססים עליה אחרי הכל): 
https://he.wikipedia.org/wiki/מחברת_המוות

Under the Hawthorn Tree: סרט סיני שגם עליו כבר חפרתי, אבל הוא ממש טוב, ראי הוזהרת שהוא לא מסוג "החדי קרן והקשתות בענן".

Tomorrow I Will Date With Yesterday’s You:  לא נראה לי שיש צורך להרחיב עליו, חפרתי עליו בכל הפוסטים האחרונים חח.

Always: סרט ישן, אבל אחד הטובים שראיתי עם סו ג'י סאב.

A Werewolf Boy: אחד מהסרטים היותר משובחים שיצא לי לראות, מאז שהתחלתי לצפות בדרמות קוריאניות.

Rurouni Kenshin: The Legend Ends: אני פחות מתחברת לז'אנר ההיסטורי, אבל הסרט הזה פשוט ענק. חפרתי עליו במשחק האות האחרונה אם את מעוניינת.

Our Little Sister: סרט יפני משפחתי שנתקלתי בו ביס, וממש נהנתי ממנו :)

Confession of Murder: סרט מתח קלאסי עם Jung Jae Young, ו- Park Shi Hoo.
לצפיה ב-''
12/01/2018 | 15:46
2
6
לצפיה ב-'תוסיפי לרשימה גם את Vanishing Time: A Boy Who Returned '
תוסיפי לרשימה גם את Vanishing Time: A Boy Who Returned
15/01/2018 | 01:37
1
9
לצפיה ב-'ראית? אהבת?'
ראית? אהבת?
16/01/2018 | 11:08
5
לצפיה ב-' התפקדות - חודש ינואר '
התפקדות - חודש ינואר
01/01/2018 | 15:38
4
23
*השאלון מנוסח בלשון נקבה מטעמי נוחות.

שם:

איך היית מסכמת את 2017?
ציפיות מ 2018?

עונה אהובה בשנה?
גשם או שלג?
בהתאם למזג האויר החורפי - תה או שוקו חם?

מידת נעליים?
מזל אסטרולוגי?
צבע שיער?

סרט/סדרה שראיתם יותר מפעם אחת?
ספר שקראתם יותר מפעם אחת?
הספר האחרון שקראת?
השיר האחרון ששמעת?

סדרת החודש:
סרט החודש:
שחקן/שחקנית החודש:
שיר החודש:
תמונת החודש:
מסר לאומה?

לצפיה ב-'מתפקדת ראשונה '
מתפקדת ראשונה
02/01/2018 | 11:09
27
שם: אלינה

איך היית מסכמת את 2017? עמוסה מאד. הרבה דברים טובים ולצערי גם פחות טובים
ציפיות מ 2018? הלוואי שנה רגועה מכל הבחינות

עונה אהובה בשנה? אין לי. בכל עונה יש משהו שאני אוהבת ומשהו שלא.
גשם או שלג? גשם. שלג מגניב רק בתמונות
בהתאם למזג האויר החורפי - תה או שוקו חם? קפה 

מידת נעליים? 38
מזל אסטרולוגי? טלה
צבע שיער? חום שהולך והופך ללבן 

סרט/סדרה שראיתם יותר מפעם אחת? הכל אני רואה רק פעם אחת ואם בא לי אז מדפדפת בקטעים האהובים
ספר שקראתם יותר מפעם אחת? הרבה! כל הסדרה של הארי פוטר לפחות 3-4 פעמים. אנה קרנינה של לב טוסטוי - פעמיים, בגילאים שונים. ועוד ועוד...
הספר האחרון שקראת? משהו מהחדשים של הרלן קוביין
השיר האחרון ששמעת? לא זוכרת  מה שהפלייליסט באוטו עצר עליו אמש

סדרת החודש: כל מה שאני רואה החודש מצויין אבל הכי תפס על ההתחלה דווקא Hwayugi
סרט החודש: This Is Not What I Expected. ראיתי אתמול. סרט סיני חדש עם טאקשי קאנשירו בתפקיד ראשי. מתוק ברמות.

מסר לאומה? שפע ברכות לכולם 
לצפיה ב-'מתפקדת'
מתפקדת
02/01/2018 | 15:44
20
שם: שני

איך היית מסכמת את 2017? לא הכי טובה.
ציפיות מ 2018? שקט ורוגע.

עונה אהובה בשנה? חורף
גשם או שלג? גשם
בהתאם למזג האויר החורפי - תה או שוקו חם? לא זה ולא זה 

מידת נעליים? 38-39
מזל אסטרולוגי? שור
צבע שיער? חום

סרט/סדרה שראיתם יותר מפעם אחת? חברים, בעיקר בגלל שמשדרים אותה בלופים ביס 
ספר שקראתם יותר מפעם אחת? שמץ של אמת - ליסה אונגר
הספר האחרון שקראת? הסוד - רונדה בירן, למרות שלא סיימתי אותו.
השיר האחרון ששמעת? Park Hyoshin - Wildflower

סרט החודש: My Tomorrow, Your Yesterday
שחקן/שחקנית החודש: Fukushi Sota
שיר החודש:  Park Hyoshin - Wildflower
תמונת החודש: 

לצפיה ב-'מתפקדת '
מתפקדת
02/01/2018 | 21:36
25

שם: דנה

איך היית מסכמת את 2017? סבירה פלוס
ציפיות מ 2018?

עונה אהובה בשנה? אביב
גשם או שלג? לא מתה על אף אחד מהם. אבל אם כבר הם בסביבה, מעדיפה להיות מתחת לפוך
בהתאם למזג האויר החורפי - תה או שוקו חם? אוהבת יותר שוקו, אבל שותה בעיקר תה.

מידת נעליים? 40
מזל אסטרולוגי? שור
צבע שיער? חום

סרט/סדרה שראיתם יותר מפעם אחת? Yi San - שלוש פעמים.
ספר שקראתם יותר מפעם אחת? בד"כ אני חורשת שוב ושוב על קטעים נבחרים, אבל את "גאווה ודעה קדומה" קראתי שלוש פעמים.
הספר האחרון שקראת? "החוחית" של דונה טארט. ארוך אבל מרתק ברובו.
השיר האחרון ששמעת? מאיר בנאי - אליה

סדרת החודש: Because This Is My First Life
שחקן/שחקנית החודש: Jung So-Min

לצפיה ב-'גם אני '
גם אני
05/01/2018 | 13:42
24
שם: מעיין

איך היית מסכמת את 2017? הייתה יכולה להיות טובה יותר.
ציפיות מ 2018? שתהיה טובה יותר מ 2017.

עונה אהובה בשנה? אביב.
גשם או שלג? אף אחד מהם. אני שונאת חורף.
בהתאם למזג האויר החורפי - תה או שוקו חם? אני אוהבת את שניהם אבל שותה בעיקר תה או קפה.

מידת נעליים? 37.
מזל אסטרולוגי? קשת.
צבע שיער? חום די כהה.

סרט/סדרה שראיתם יותר מפעם אחת? לא אסייתי, אבל "10 דברים שאני שונאת אצלך" . ראיתי אותו הרבה כשהייתי צעירה יותר. סדרות/סרטים אסייתים אני לא רואה יותר מפעם אחת כי יש כ"כ הרבה דברים לראות.. אבל אני כן אראה גרסאות שונות של אותה סדרה.
ספר שקראתם יותר מפעם אחת? ספרי נוער למיניהם שהייתי קוראת כמה פעמים בתור נערה 
הספר האחרון שקראת? "ראיון עם הערפד" של אן רייס.
השיר האחרון ששמעת? Astro - Crazy Sexy Cool. אני מצרפת הופעה חמודה ביחד עם המעריצים שלהם מאחד הטקסים (הנושא של הטקס היה מעריצים אז לחלק מהאומנים היו במות מיוחדות איתם).

סדרת החודש: Wise Prison Life.
סרט החודש: אין.
שחקן/שחקנית החודש: Yoo Seung Ho.
שיר החודש: בהתאם למזג האוויר, Beast - On Rainy Days.
תמונת החודש: תמונה מאחד הפרקים של Wise Prison Life.
מסר לאומה? שבת שלום 

לצפיה ב-'סיכום שנתי '
סיכום שנתי
29/12/2017 | 15:06
8
34
2017 תכף מסתיימת לה אז זה זמן מעולה לסכם את השנה מבחינת הבידור האסייתי.

**השאלות שנכתבו בלשון נקבה מופנות לכל המינים.

קולנוע וטלויזיה:

שחקן השנה
 שחקנית השנה
 סדרת השנה (אם אתם רוצים לחלק את זה לפי ז'אנרים אתם מוזמנים)
 סרט השנה (אם אתם רוצים לחלק את זה לפי ז'אנרים אתם מוזמנים)
 תוכנית הבידור של השנה
 הופעת האורח של השנה (נא לסמן ים במידת הצורך)
 שחקן/שחקנית בתפקיד משני
 סצינת הנשיקה של השנה (נא לסמן ים במקרה הצורך)
 רשע השנה (נא לסמן ים במקרה הצורך)
 תגלית השנה
 סרט/סדרה/תוכנית בידור יותר מדי מוערכים (אפשר להתייחס לשלושת הקטגוריות)
סרט/סדרה/תוכנית בידור שלא קיבלו את הקרדיט המגיע להם (אפשר להתייחס לשלושת הקטגוריות)

ז'אנר שהייתם רוצים שיהיה פופולרי ב-2018?
 ז'אנר שצריך להפסיק להיות פופולרי ב-2018?
 שחקן/שחקנית שצריכים לקבל יותר תפקידים ראשיים?
 זיווג שהייתם רוצים לראות בסרט/סדרה?
 איך היית מסכמת את 2017 בקולנוע ובטלויזיה?
 שונות

מוזיקה:

OST השנה
 זמר השנה
 זמרת השנה
 להקת השנה
 שיר השנה
 תגלית השנה
 קליפ השנה
 השיר המעצבן ביותר השנה
 שיר/אומן יותר מדי מוערכים (אפשר להתייחס לשתי הקטגוריות)
 שיר/אומן שלא קיבלו את הקרדיט המגיע להם (אפשר להתייחס לשתי הקטגוריות)

שיתוף פעולה מוזיקלי שהיית רוצה לראות ב-2018?
 איך היית מסכמת את 2017 במוזיקה?
 שונות

שאלות כלליות:

האם את צופה בטקסי הפרסים למיניהם? למה כן/לא?
 האם ההעדפות שלך תואמות לזכיות בפרסים בטקסים האלה?
 האם זכיה בפרסים בטקס מסויים תגרום לך לבדוק סדרה מסויימת או תשנה את דעתך עליה? (כנ"ל גם לגבי מוזיקה)

שבת שלום 

לצפיה ב-'סיכום השנה שלי ! '
סיכום השנה שלי !
30/12/2017 | 19:14
1
47
קולנוע וטלויזיה:
שחקן השנה - Gong Yoo. זה פשוט השנה שלו. הן מבחינת פרסומות, סרטים
שהסתיימו לקראת סוף 2016, והדרמה גובלין שפשוט היה בה הירואי. אין אחת/אחד
שלא התפעלו מגונג יו וכמה שהוא היה מרהיב בה, ללא ספק מגיע לו.
ובכל זאת אני רוצה לתת עוד 3 שחקנים שלדעתי לא פחות מגיע ברשותכם:
Jang Hyuk - יש לו 2 סדרות מוצלחות מאוד בעיניי. VOICE שכיכבה בOCN
ועשה בה חיל עם משחק גדול שלו, ועכשיו בדרמה הנוכחית Money Flower
שבה הוא פשוט מבריק, ואני נהנית ממנו כל רגע נתון.
Song Seung Hun - ללא ספק גם אחד מהגברים שזה השנה שלהם. סרטים,
סדרות, ובעיקר שינגאמי אחד - היה פשוט סופר נהדר בBLACK שהסתיימה ממש
לא ממזמן, היה סוף סוף משהו מרענן מאוד בגישה החדשה שלו בדרמה הזאת.
Park Shi Hoo  - אממ אומנם אני לא חושבת שמגיע לו לזכות אבל בהחלט אזכור
לשחקן שנפל קשות לאור פרשיות קשות מיניות לטענת מעריצה, אך הוא יצא זכאי
בסופו של יום, חזר למרקע, ו-וואלה מככב בענק בMy Golden Life ששוברת
שיאים מדי שבוע, ואנשים לא מפסיקים להחמיא לו ולדרמה, אז ברוך שובו, שיהיה
לו בהצלחה בהמשך.
שחקנית השנה - Park Bo Young כאן אין לי התלבטויות. כל כך אוהבת את השחקנית
הזאת, והיא הייתה פשוט ענקית מבחינתי בStrong Woman Do Bong Soon,
היה חוויה סופר נעימה לצפות בה ולהנות ממנה.
סדרת השנה (אם אתם רוצים לחלק את זה לפי ז'אנרים אתם מוזמנים)
לעניות דעתי Forest of Secrets הייתה סדרת השנה ללא ספק בכלל.
דרמת מתח מעוררת חושים, הרבה תהיות, הרבה דילמות מוסריות, ועוד התבשרתי
שיהיה לה עונה 2 אז בכלל אני מבסוטה.
כמובן שוב נזכיר את GOBLIN שבהחלט ראוייה גם כן בגלל כל הכימיה של השחקנים,
העלילה המיוחדת, הרעיון המקורי, אין ספק.
סרט השנה (אם אתם רוצים לחלק את זה לפי ז'אנרים אתם מוזמנים) - בכנות לא
צפיתי בהרבה כך שקשה לי לומר חח.
תוכנית הבידור של השנה - כנ"ל לא צופה לצערי.
הופעת האורח של השנה (נא לסמן ים במידת הצורך) - אין לי :/
שחקן/שחקנית בתפקיד משני - Lee Dong Wook שהיה מדהים בGOBLIN.
סצינת הנשיקה של השנה (נא לסמן ים במקרה הצורך) בדרמה My Secret Romance
ישנם 2:
רשע השנה (נא לסמן ים במקרה הצורך) - Yoo Jae Myung as Lee Chang Joon
השחקן מהדרמה Forest of Secrets
ועוד אזכור זה Kim Jae Wook as Mo Tae Goo שהיה חולה נפש בVOICE.
תגלית השנה - Kim Sun Ho שאני ממש ממש נהנית מהמשחק שלו ב2 הדרמות
הראשונות שלו. בStrongest Deliveryman שהיה בה משני(היה מדהים),
ובנוכחית Two Cops.
סרט/סדרה/תוכנית בידור יותר מדי מוערכים (אפשר להתייחס לשלושת הקטגוריות)
Legend of the Blue Sea - אין לי שמץ למה התלהבו ממנה, ואני אחת שאוהבת
את 2 הראשיים מאוד. לא התרשמתי
Suspicious Partner - עוד 2 שחקנים ראשיים שאני סופר אוהבת, לא אהבתי
את העלילה בכלל.
סרט/סדרה/תוכנית בידור שלא קיבלו את הקרדיט המגיע להם (אפשר להתייחס לשלושת הקטגוריות)
Revolutionary Love - לא יודעת למה לא אהבו אותה, אני נהנתי ממנה לחלוטין
מההתחלה ועד הסוף.
ז'אנר שהייתם רוצים שיהיה פופולרי ב-2018? יותר מתח כמו בForest of Secrets,
תחכום כמוה, הדילמות, ממש אהבתי.
ז'אנר שצריך להפסיק להיות פופולרי ב-2018? אימה/בידיוני - מספיק.
שחקן/שחקנית שצריכים לקבל יותר תפקידים ראשיים? יון און יה תחזריייייי פליז :(
מקווה שהשמועות על דרמה חדשה יהיו אמיתיות.
זיווג שהייתם רוצים לראות בסרט/סדרה? שוב פעם את גונג יו ואת יון און יה מחדש
כמו בקופי פרינס.
היון בין ויון און יה או היון בין והאן ג'י וואן(גן סודי שוב)!
איך היית מסכמת את 2017 בקולנוע ובטלויזיה?
שונות
מוזיקה:
OST השנה The Best Hit יש שם כמה שירים שממש אהבתי.
Forest of Secrets המנגינות שם היו מטריפות!
זמר השנה תסלחו לי שאני לא בקיאה, אני אבחר במה שאני מכירה חח.
בכל אופן בוחרת בNAUL שחזר עם שיר חדש ממש עכשיו, אין עליו.
זמרת השנה הזמרת שלי תמיד תהיה הגדולה מכולם So Hyang, הזמרת
הגדולה ביותר בקוריאה.
להקת השנה - סורי לא מכירה חח
שיר השנה - אני אבחר את השיר שלי, NAUL(나얼) - 바람기억 Memory Of The Wind (אני יודעת שזה לא של השנה חח).
תגלית השנה - התגלית שלי זה בחור מ2016 שנקרא  Kim YoungGeun שזכה
בסדרה סופרסטארK 2016. מדהים הילד.
שאלות כלליות:
האם את צופה בטקסי הפרסים למיניהם? למה כן/לא? לא חח, לא רואה בזה חיוניות.
האם ההעדפות שלך תואמות לזכיות בפרסים בטקסים האלה? ממש לא.
האם זכיה בפרסים בטקס מסויים תגרום לך לבדוק סדרה מסויימת או תשנה את דעתך עליה? (כנ"ל גם לגבי מוזיקה) האמת שלחלוטין לא. שמתי לב שהטעם שלי שונה
מהטעם הקוריאני ביחס לדרמות, הם נותנים המון חשיבות לשחקנים הראשיים ולווא
דווקא לעלילה. אומנם מבחינת רייטינג בדר"כ זה לא תמיד כך, אבל בפרסים, בפופולאריות
של השחקנים רואים את זה.
אני חושבת שזו הייתה שנה פורייה ומצויינת של הקוריאנים, כל כך הרבה דרמות
טובות ונהדרות. יחד עם זאת, היה גם לא מעט כשלונות, אגב אני מוכרחה לציין
שאני אוהבת את זה שפרק 1 חולק ל2 פרקים קצרים. חצי שעה מכל אחד.
זה מאוד מאוד זורם לי ופחות מכביד עלי בצפייה.
רק חבל שזה מכביד את מספר הפרקים חחח.
אבל רעיון מבורך בכל מקרה.
נקווה לשנה לא פחות טובה ופורייה עם בשורות טובות(יש הרבה ראשיים משמעותיים
בצבא :/)
שבוע טוב!!!
לצפיה ב-'בחרת באחד השירים האוהבים עליי '
בחרת באחד השירים האוהבים עליי
02/01/2018 | 16:17
11
באמת אין על נאול הוא אחד הזמרים הקוריאנים היותר טובים שיצא לי להכיר. ולא היה לי מושג שיצא לו שיר חדש אז תודה .

לצפיה ב-'הסיכום שלי '
הסיכום שלי
30/12/2017 | 21:43
35
קולנוע וטלויזיה:

שחקן השנה: Nam Goong Min. הוא היה כ"כ מעולה וקורע ב-Chief Kim אחת הדמויות שהכי נשארו אצלי בזיכרון השנה.

שחקנית השנה: Jung So Min. התרשמתי ממנה לטובה עוד בימי Bad Guy הרחוקים. איזה כיף היה לראות אותה השנה עם תפקיד ראשי מצוין, מרגש ומחמם לב ב-Because This is My First Life.

סדרת השנה: Because This is My First Life. סדרה מלאת רגישות וניואנסים שהזכירה לי בפשטות למה אני אוהבת דרמות קוריאניות

סרט השנה: לא צפיתי באף סרט

תוכנית הבידור של השנה: לא צפיתי

הופעת האורח של השנה:  Kim So Yeon שקפצה לביקור ב-20th Century Boy and Girl וסיפקה את אחת הסצנות המוצלחות בסדרה :)

שחקן/שחקנית בתפקיד משני: Jung Hae In שהיה מקסים ב-While You Were Sleeping והשאיר טעם של עוד.

סצינת הנשיקה של השנה: היו כמה טובות, אבל הכי זכורה לי זו הסצנה מ-The .Package

רשע השנה: המלך המרושע מ- Rebel: Thief Who Stole the People

תגלית השנה: אולי לא תגלית, אלא פריצת השנה. Chae Soo Bin שכיכבה בשלוש דרמות השנה (שתיים מהן ראיתי -  Strongest Deliveryman ו-Rebel והיא הביאה חן, קסם ואנרגיה טובה).

סרט/סדרה/תוכנית בידור יותר מדי מוערכים: Goblin שעוררה אצלי פיהוקים;   Strong Woman Do Bong Soon שעוררה עצבים.

סרט/סדרה/תוכנית בידור שלא קיבלו את הקרדיט המגיע להם: Girls' Generation 1979. סדרה קטנה וחמודה שמאוד נהניתי ממנה :)

ז'אנר שהייתם רוצים שיהיה פופולרי ב-2018? פחות חשוב לי הז'אנר, יותר חשוב שיהיה מרענן, קוהרנטי ולא מזלזל באינטליגנציה של הצופים.

ז'אנר שצריך להפסיק להיות פופולרי ב-2018? עייפתי קצת מסדרות בית משפט...

שחקן/שחקנית שצריכים לקבל יותר תפקידים ראשיים? Jun So Min שהייתה ממש מתוקה בשנה שעברה ב- Something About 1 Percent. אני רואה שהיא אמורה לככב ב-2018 בסדרה Cross לצד Go Kyung Pyo - עוד שחקן שאני מחבבת. העלילה לא נשמעת ממש לטעמי, אבל מי יודע...

זיווג שהייתם רוצים לראות בסרט/סדרה? Jung So Min ו-Park Bo Gum

איך היית מסכמת את 2017 בטלויזיה? לא רעה בסה"כ, אבל לא הייתה לי דרמה שממש הייתי מכורה לה חזק כמו פעם. יש עוד רשימה של סדרות שטרם צפיתי בהן, כך שהכל פתוח

על החלק המוזיקלי אני מדלגת - אין לי מושג בתחום ואין פסקול שתפס אותי ממש.

שאלות כלליות:

האם את צופה בטקסי הפרסים למיניהם? לא. אין לי סבלנות וזה לא ממש מעניין. מקסימום מרפרפת על הסיקורים של הטקסים בדרמבינס. בשנה שעברה צפיתי בכמה קטעים שהיו קשורים לפארק בו-גום כי הוא מקסים :)

האם ההעדפות שלך תואמות לזכיות בפרסים בטקסים האלה? בד"כ לא

האם זכיה בפרסים בטקס מסויים תגרום לך לבדוק סדרה מסויימת או תשנה את דעתך עליה? לא ממש. אני יותר מתרשמת מסיקורים בבלוגים וכו'.

שתהיה לנו שנה מוצלחת, בתחום הדרמות ובכלל :)
לצפיה ב-'תשובות שלי'
תשובות שלי
31/12/2017 | 21:10
27
קולנוע וטלויזיה:

שחקן ושחקנית השנה: ואו, ניסיתי ולא הצלחתי לבחור. היו הרבה ששיחקו יפה. אבל לא מצליחה לבודד אחד ואחת הטובים ביותר

סדרת השנה: My Father is Strange היתה המשפחתית של השנה. Goblin תפסה אותי הכי חזק מבחינת. Strong Woman Do Bong Soon היתה קומדיה רומנטית רומנטית ומצחיקה ביותר. לגבי סדרות מתח, קרימינל ופעולה קשה לי מאד לבחור בין Secret ForestTunnelDuel ו-Queen of Mystery. כל אחת קצת שונה וכל אחת מהן היתה מעולה.

סרט השנה: גם פה קשה לבחור אחד. Memoir of a Murderer ו-Method הם שונים מאד מבחינת הז'אנרים ושניהם הכי הרשימו אותי.

תוכנית הבידור של השנה - לא רואה בכלל
הופעת האורח של השנה - לא זכור לי משהו יוצא דופן כרגע

שחקן/שחקנית בתפקיד משני: Kim Won Hae לגמרי במקום ראשון. ראיתי אותו בכמה פרוייקטים ובכולם הוא היה מבריק. 

סצינת הנשיקה של השנה: אויש זה קשה. היו כמה מוצלחות...
רשע השנה: היו כמה טובים בהחלט. אבל שוב אבחר בKim Won Hae בגלל כמה הופעות מוצלחות.
גלית השנה: ושוב Kim Won Hae כי אף פעם לא שמתי לב אליו קודם
סרט/סדרה/תוכנית בידור יותר מדי מוערכים - על טעם וריח אין מה להתווכח. אני לא תמיד עם הזרם...
סרט/סדרה/תוכנית בידור שלא קיבלו את הקרדיט המגיע להם - כנ"ל

ז'אנר שהייתם רוצים שיהיה פופולרי ב-2018? לי לא נמעס מאגדות הפנטזי, שימשיך
ז'אנר שצריך להפסיק להיות פופולרי ב-2018? קומדיות רומנטיות סטנדרטיות. דיי, רוצה משהו מקורי יותר. אהבתי יותר את אלה שמשלבות מתח.

שחקן/שחקנית שצריכים לקבל יותר תפקידים ראשיים? זה בעיה. שני שחקנים שרציתי לראות בתפקידים ראשיים לא אהבתי אותם ככאלה. אז אני משאירה את הבחירה בידי יוצרי הסדרות בסרטים זה אחרת. אני בוחרת לפי שחקן או לפי אטרקטיביות העלילה/ טריילר בלי קשר לשחקן.

זיווג שהייתם רוצים לראות בסרט/סדרה? אין בקשות מיוחדות. יש כמה שחקניות בודדות שאני לא סובלת בגדול אבל מוכנה לסבול אם לוהקו עם אחד השחקנים האהובים. כל השאר לא משנה לי.

איך היית מסכמת את 2017 בקולנוע ובטלויזיה? מבחינת הסדרות - היה אחלה. עונות החורך והאביב היו מלאות פרוייקטים מעניינים. לגבי סרטי קולנוע קשה לשפוט כי לוקח זמן עד שהסרט יוצא לאינטרנט ועוד עם תרגום. כך שישנם כמה סרטים שתכננתי אבל עדיין לא ראיתי. לכן לא יודעת להגיד כלום.

מוזיקה:

OST השנה. יש לי שניים:
Chanyeol (EXO) & Punch - Stay With Me - Goblin OST Part 1
Jang Jae In, Hanhae - From Far Away - OST Queen of Mystery Part 1

השיר המעצבן ביותר השנה - הOST של My Father is Strange. בפרק 28 בערך מתוך 52 שהיו זה היה כבר דיי 

שאלות כלליות:

האם את צופה בטקסי הפרסים למיניהם? לא. לא ממש מעניין אותי
האם ההעדפות שלך תואמות לזכיות בפרסים בטקסים האלה? לעתים
האם זכיה בפרסים בטקס מסויים תגרום לך לבדוק סדרה מסויימת או תשנה את דעתך עליה? (כנ"ל גם לגבי מוזיקה) לבדוק כן, לראות/לשמוע לא בהכרח.
לצפיה ב-'שלי '
שלי
02/01/2018 | 14:48
14

שחקן השנה: Sato Takeru, למרות שלא היו לא הרבה פרויקטים השנה, נהניתי לצפות בו בפרויקטים מהשנים הקודמות.

שחקנית השנה: kim seul gi, שוב לא ראיתי פרויקטים מהשנה, אבל אני חושבת שבכללי היא שחקנית שמביאה משהו מרענן למסך 

סדרת השנה: Hit the Top, זאת הדרמה היחידה שציפיתי בה ויצאה השנה.

סרט השנה: Today's Kira-kun, קשה לי להגיד שזה סרט מעולה, אבל הוא אחד מהבודדים שראיתי משנת 2017.

תוכנית הבידור של השנה: It's dangerous outside the blankets

תגלית השנה: Yamazaki Kento

סרט/סדרה/תוכנית בידור יותר מדי מוערכים: Running man

ז'אנר שהייתם רוצים שיהיה פופולרי ב-2018? פנטזיה ועל טבעי, אבל משהו יותר מקורי מערפדים וכדומה.

ז'אנר שצריך להפסיק להיות פופולרי ב-2018? קומדיות רומנטיות דביקות ומלאות בקלישאות.

איך היית מסכמת את 2017 בקולנוע ובטלויזיה? אל תהרגו אותי אבל משעממת. שום דבר לא תפס לי את העין, ואני מרגישה כאילו ממחזרים כל דבר אפשרי. אולי גם בגלל זה לאחרונה התחלתי לפזול יותר לכיוון היפני.

מוזיקה:

OST לא הקשבתי להרבה OSTים השנה אז אני הולכת עם הבחירה הבטוחה, Yang Yoseob- The Divine Move HWARANG Pt.6

זמר השנה Park hyo-shin.

להקת השנה Highlight, אני מרגישה שעם השנים חוץ מהם, קייפופ הופך לפחות ופחות רלוונטי בשבילי.

שיר השנה Highlight - Can Be Better, אני אוהבת את המסר של השיר .

תגלית השנה Park hyo-shin

קליפ השנה ראו שיר השנה

השיר המעצבן ביותר השנה twice T T

שיר/אומן יותר מדי מוערכים (אפשר להתייחס לשתי הקטגוריות) יש המון, בואו נסכם בזה שאני מתגעגעת לקייפופ הישן.

איך היית מסכמת את 2017 במוזיקה? בכנות אותו הדבר כמו בדרמות, 98% נשמע לי כמו העתק הדבק.

שאלות כלליות:

האם את צופה בטקסי הפרסים למיניהם? למה כן/לא? לא, מחוסר עניין.

האם ההעדפות שלך תואמות לזכיות בפרסים בטקסים האלה? לא.

האם זכיה בפרסים בטקס מסויים תגרום לך לבדוק סדרה מסויימת או תשנה את דעתך עליה? (כנ"ל גם לגבי מוזיקה) לא.

לצפיה ב-'מסכמת באיחור (ובאופן חלקי) '
מסכמת באיחור (ובאופן חלקי)
05/01/2018 | 13:19
2
21
  קולנוע וטלויזיה:

ראיתי מעט מאוד דברים מ 2017 אז אני אגיב באופן חלקי 

תוכנית הבידור של השנה: King of Masked Singer.
 שחקן/שחקנית בתפקיד משני: יש לו תפקיד די קטן, אבל Lee Kyu Hyung הוא אחד הדברים הטובים ב Wise Prison Life. אני ממש אוהבת את הקטעים שלו.
 תגלית השנה: Chae Soo Bin שאני רואה כרגע ב I'm Not a Robot.

ז'אנר שהייתם רוצים שיהיה פופולרי ב-2018? פנטזיה אבל לא רובוטים. אני רוצה רוחות רפאים, שדים, מכשפות וכו'.
 ז'אנר שצריך להפסיק להיות פופולרי ב-2018? קומדיות רומנטיות קלישאתיות ורובוטים. נראה שרובוטים זה הטרנד החדש עכשיו.. אה, ותוכניות בידור למציאת איידולים כמו Produce 101, The Unit וכו'.

מוזיקה:

גם פה אני עונה באופן יחסי חלקי כי לא עקבתי אחרי הרבה דברים.

OST השנה: Chanyeol, Punch - Stay With Me כמובן. כל ה-OST של הדרמה הזו טוב אבל השיר הזה לוקח מבחינתי.
 זמר השנה: Park Hyo Shin.
 זמרת השנה: Ailee.
 להקת השנה: אני משוחדת, אבל B.A.P.
 שיר השנה: B.A.P - Dystopia. לחלוטין השיר שהתנגן אצלי הכי הרבה השנה וממש לא קיבל את הקרדיט המגיע לו. אם אתם שומעים עם אוזניות כדאי שתנמיכו קצת את הווליום.
 תגלית השנה: סמואל, MXM.
 קליפ השנה: B.A.P - Wake Me Up. יש גם כתוביות באנגלית.
 השיר המעצבן ביותר השנה: NCT 127 - Cherry Bomb. זה מעצבן כמעט כמו Fire Truck .
 שיר/אומן יותר מדי מוערכים: Twice.
 שיר/אומן שלא קיבלו את הקרדיט המגיע להם: יש יותר מדי כאלה..

שאלות כלליות:

האם את צופה בטקסי הפרסים השונים? לא. המקסימום שאני אצפה בו זה ההופעות משם אם יש משהו שמעניין אותי או נאום זכייה אם הלהקה שלי תזכה בפרס כלשהו. הטקסים האלה ארוכים ומייגעים ואני לא מתעניינת ברוב מה שקורה שם אז זה בזבוז זמן מבחינתי.
 האם ההעדפות שלך תואמות לזכייה בפרסים בטקסים האלה? לרוב לא.
 האם זכייה בפרסים בטקס מסויים תגרום לך לבדוק סדרה מסויימת או לשנות את דעתך עליה? לבדוק אולי כן, אבל זה תלוי גם בדברים אחרים ששמעתי על הסדרה. אם רוב הביקורות ששמעתי עליה רעות אני לא אצפה בה גם אם היא תזכה בהמון פרסים.
לצפיה ב-'הOST של גובלין '
הOST של גובלין
05/01/2018 | 14:15
1
4
לצפיה ב-'כן ראיתי שגם את שמת אותו '
כן ראיתי שגם את שמת אותו
05/01/2018 | 14:16
3
לצפיה ב-' משחק האות האחרונה '
משחק האות האחרונה
29/12/2017 | 16:04
18
17
תזכורת לכללים:
 עליכם לכתוב סרט/סדרה שמתחילה באות שהסרט/סדרה הקודמים מסתיימים בה. למשל: Miss Ripley  You're Beautiful.
 זה יכול להיות סרט או סדרה מרחבי אסיה.
 מוזמנים להוסיף פירוט על הסרט/סדרה.

לצפיה ב-'Last Cinderella '
Last Cinderella
29/12/2017 | 16:10
17
22
סדרה יפנית מ 2013.

לצפיה ב-'A Gentleman's Dignity'
A Gentleman's Dignity
29/12/2017 | 17:21
16
13
דרמה קוריאנית מ-2012.
לצפיה ב-'Yankee-kun to Megane-chan'
Yankee-kun to Megane-chan
30/12/2017 | 18:41
15
11
סדרת בית ספר יפנית(בין הבודדות שראיתי ) מ2010
מדובר בתלמיד לא כל כך טוב שכל הזמן הולך מכות עם כולם ועל בת הכיתה שלו שמנסה לגרור אותו חזרה לכיתה

סדרה חמודה מאד. נראה שמבוססת על מאנגה.

לצפיה ב-'Nodame Cantabile'
Nodame Cantabile
30/12/2017 | 19:19
14
11
דרמה אשר מבוססת על מנגה ואנימה מוצלחות.
דרמה מוסיקלית סופר מרשימה שיצאה ב2006.
מומלץ לאוהבי ז'אנר מוסיקת קלאסיקה.
לצפיה ב-'Ex-Girlfriends' Club'
Ex-Girlfriends' Club
30/12/2017 | 19:29
13
11
סדרה קוריאנית מ 2015.
עוד לא צפיתי בסדרה אבל היא בתכנון אצלי (אולי מתישהו אני גם אגיע אליה )

לצפיה ב-'Bicheonmu/ Bichunmoo'
Bicheonmu/ Bichunmoo
30/12/2017 | 19:39
12
14
יש סדרה (2008) ויש סרט (2000). תבחרו מה שבא לכן, שניהם טובים
לצפיה ב-' Oh My Ghost'
Oh My Ghost
30/12/2017 | 21:02
11
13
דרמה קוריאנית מ-2015 - איך שהזמן טס...

לצפיה ב-'Temptation of Wolves'
Temptation of Wolves
30/12/2017 | 21:54
10
13
סרט קוריאני מ2004. אכן הזמן טס... זה אומר שאני צופה בסרטים קוריאניים כבר יותר מ-10 שנים!

סרט שהפך כבר מזמן לקלאסיקה. לעיר מגיעה נערה חדשה שעוברת לגור עם קרובי משפחה. איך שהיא מגיעה, ישר נוחתת באמצע קטטה של בנים משני בתי ספר שונים. ומאז היא מצליחה כל הזמן להתקע בין שני הבנים המובילים. הסרט מצחיק ורומנטי וגם קצת עצוב. בכל מקרה מומלץ בחום!
לצפיה ב-'Shut Up Flower Boy Band'
Shut Up Flower Boy Band
31/12/2017 | 14:31
9
12
דרמה קוריאנית 2012
לצפיה ב-'Design of Death'
Design of Death
31/12/2017 | 20:29
8
10
סרט הונקונגי מ2012
בעיירה מבודדת איש אחד נגד כולם. כולם שונאים אותו ומנסים לגרשו. אחרי זמן מה האיש מת ומבקר חיצוני חוקר את נסיבות מותו.
סרט מיוחד מאד. סוף לחלוטין בלתי צפוי.
לצפיה ב-'Hero'
Hero
01/01/2018 | 14:42
7
12
דרמה יפנית עם קימורה טאקויה. 
2001 - עונה 1
2006 - ספשייל
2007 - סרט טלוויזיה
2014 - עונה 2
2015 - סרט קולנוע

לצפיה ב-'Operation Proposal'
Operation Proposal
01/01/2018 | 15:01
6
12
סדרה קוריאנית מ 2012 שהיא רימייק לסדרה יפנית מ 2007 בשם Operation Love.

לצפיה ב-'Little Big Soldier'
Little Big Soldier
01/01/2018 | 22:52
5
5
סרט תוצרת סין שנת 2010
סרט היסטורי ע מלחמה בין שני צדדים (אל תשאלו מי נגד מי. מי יודע וזה בכלל לא חשוב)
אחרי קרב ענק נשאר חייל פשוט אחד מצד אחד ובן מלוכה מצד שני. החייל לוקח בשבי את הגביר ומוביל אותו לאן שצריך. ג'קי צ'אן וואן לי הום  בדואט חזק ומרגש.
סרט חובה
לצפיה ב-'Rurouni Kenshin: The Legend Ends '
Rurouni Kenshin: The Legend Ends
01/01/2018 | 23:44
4
6
סרט יפני מ- 2014. הסרט מבוסס על סדרת מנגה, והוא הסרט השלישי בסדרת הסרטים Rurouni Kenshin.

קצת על הסרטים:
סדרת הסרטים מתרחשת בתקופת המייג'י המוקדמת ביפן. ומספרת את סיפורו של נווד שוחר שלום בשם הימורא קנשין שנודע בעבר כמתנקש שכיר בשם "היטוקירי באטוסאיה". קנשין נע ונד ברחבי יפן ומציע הגנה ועזרה לנזקקים, בניסיון לכפר על מעשי הרצח שביצע בעבר. במהלך נדודיו, מגיע קנשין לטוקיו שם הוא מסייע לאישה במאבקה כנגד מתנקש אחר ומביס אותו. האישה מגלה כי קנשין הוא למעשה "מאסטר הבטאוג'וטסו" ומציעה לו מקום מגורים בדוג'ו שלה מאחר שהיא רואה בו אדם עדין וטוב לב. לאחר מספר חודשים של מגורים בדוג'ו, בהם מתוודע קנשין למספר ידידים ואויבים חדשים, מתגלה מזימה של "רוצח צללים" אחר, בשם שישיו מאקוטו, לכבוש את יפן ולהפיל את שלטון שושלת מייג'י. קנשין מחליט להתעמת עם שישיו ובעזרת ידידיו הוא נאבק בו ומצליח להביסו.

-הסרט הזה מספר את סיפרו של קינשין המנסה להביס את שישיו אחת ולתמיד בעזרת טכניקת לחימה שלמד מהמסטאר שלו.

אני ממליצה על הסרט בחום לחובבות האקשן. הקאסט נהדר, וזה מסוג הסרטים שאין בו רגע משעמם.

(קרדיט לעמוד האנימה בויקיפדיה על חלק מהמידע).
לצפיה ב-'Secretly, Greatly'
Secretly, Greatly
02/01/2018 | 12:17
3
9
סרט קוריאני מ 2013.

לצפיה ב-'Young Detective Dee: Rise Of the Sea Dragon'
Young Detective Dee: Rise Of the Sea Dragon
03/01/2018 | 11:17
2
3
סרט מתח פנטזי תקופתי סיני מ2013.
שחקן אורח שם קים בום אבל בקושי רואים אותו. בכל מקרה הסרט מעולה. יפה ססגוני ומותח. עם אפקטים מרשימים. יש כבר 3 סרטים על אותה דמות של החוקר די. אם אני לא טועה כן יש לו מקור הסטורי אבל לא הסיפורים שמראים בסרטים כמובן שהם עם יצורים פנטסטיים לחלוטין
לצפיה ב-'Night Watchman's Journal'
Night Watchman's Journal
04/01/2018 | 14:34
1
7
בחלק מהמקומות קוראים לזה The Night Watchman's Journal ובכמה שמות אחרים, אבל אני אלך עם MyDramaList 

סדרה קוריאנית מ 2014 שבהחלט ניתן לוותר עליה.

לצפיה ב-'Luck-Key דווקא סרט מומלץ'
Luck-Key דווקא סרט מומלץ
05/01/2018 | 11:16
6
קומדיה קוריאנית מ2016. Lee Joon ו-Yoo Hae Jin בתפקידים ראשיים. הראשון שחקן קולנוע לא יוצלח השני קילר קפדן ועשיר. הקילר מחליק על סבון בבית מרחץ ציבורי, נופל ומאבד הכרה. לי ג'ון אוסף מפתח הלוקר שלו ומתחיל לחיות את החיים של העשירים של הקילר. הקילר מתעורר עם שכחה ובלית ברירה מתחיל לחיות את החיים של השחקן הלוזר. סרט קליל וחמוד ועם מוסר השכל שיש מה ללמוד ממנו.
חדשות ועדכונים
29/12/2017 | 18:15
39
11
טלויזיה וקולנוע
29/12/2017 | 18:16
7
13
לצפיה ב-'הוובטון Along With The Gods יעובד לדרמה'
הוובטון Along With The Gods יעובד לדרמה
29/12/2017 | 19:16
13
המטרה היא לשדר את הדרמה ב-2019 והיא תיצמד יותר לוובטון המקורי, בניגוד לסרט שמבוסס עליו.
הוובטון עובד לסרט בעל שני חלקים, שהראשון בהם, Along With The Gods: The Two Worlds, כבר יצא לאקרנים וזכה להצלחה בקופות.

לצפיה ב-'לוהקו התפקידים הראשיים בדרמה Love Game '
לוהקו התפקידים הראשיים בדרמה Love Game
29/12/2017 | 19:21
1
20
הדרמה תשודר ב MBC בחצי השני של 2018 והיא עיבוד לרומן הצרפתי Dangerous Liaisons.
לתפקידים הראשיים נבחרו Joy מלהקת הבנות Red Velvet והשחקן Woo Do Hwan.
עוד פרטים על העלילה נמצא למצוא פה.

לצפיה ב-'ליהוק נוסף'
ליהוק נוסף
06/01/2018 | 14:56
8
Kim Min Jae ו Moon Ga Young יצטרפו גם הם לקאסט.

הדרמה תשודר ב MBC מתישהו במרץ בגלל שידורי אולימפיאדת החורף.

לצפיה ב-'MBC לא תשדר דרמות חדשות עד מרץ'
MBC לא תשדר דרמות חדשות עד מרץ
02/01/2018 | 12:01
11
הרשת החליטה שלאחר שהסדרות I'm Not a Robot ו Two Cops יסתיימו בסוף החודש לא תחליף אותן אף דרמה עד מרץ. במקום זה ישודר סיקור של אולימפיאדת החורף.
הסיבה לדחייה היא כדי שהם יוכלו להתמקד באיכות של הדרמות ולא למהר דברים בגלל לו"זים.
כמו כן, הסדרות Money Flower ו Man Who Sets The Table שמשודרות בסופי שבוע ישודרו כרגיל.

לצפיה ב-'הדרמות שדיברו עליהן הכי הרבה ב-2017'
הדרמות שדיברו עליהן הכי הרבה ב-2017
02/01/2018 | 12:10
16
 סדרות עם הכי הרבה באז:
1. While You Were Sleeping
2. My Golden Life
3. Suspicious Partner
4. Degree of Love
5. Father is Strange

סדרות עם ממוצע הבאז השבועי הגבוה ביותר:
2. Fight My Way
3. Hwarang
4. Suspicious Partner
5. Defendant

הסדרות עם הכי הרבה באז בשבוע בו שודרו הפרקים האחרונים של הסדרה:
2. Go Back Couple
3. Fight My Way
4. Defendant
5. Forest of Secrets

המידע נלקח מפה.
לצפיה ב-'Hwayugi תחזור לשידור השבוע'
Hwayugi תחזור לשידור השבוע
05/01/2018 | 12:11
10
הפרק הבא ישודר מחר (6.1).

לצפיה ב-'פוסטרים, טיזר ותמונות מהסדרה Mother'
פוסטרים, טיזר ותמונות מהסדרה Mother
06/01/2018 | 14:49
5
הסדרה תתחיל ב tvN ב 24.1 ותחליף את Prison Playbook.
הדרמה מבוססת על סדרה יפנית בעלת אותו שם.

לצפיה ב-' מוזיקה '
מוזיקה
29/12/2017 | 18:17
8
10
לצפיה ב-'להקת הבנות miss A התפרקה'
להקת הבנות miss A התפרקה
29/12/2017 | 17:08
12
לצפיה ב-'SM שיחררו קליפ הופעה חיה'
SM שיחררו קליפ הופעה חיה
29/12/2017 | 17:44
8
לשיר Dear My Family. בקליפ מופיעים מספר אומנים תחת החברה כולל ג'ונגהיון ז"ל. ובסופו הוסיפו גם הקדשה לג'ונגהיון: "ג'ונגהיון, שאהב מוזיקה יותר מכל אחד, שנהנה להופיעה על הבמה, ושאהב לתקשר עם מעריצים דרך מוזיקה, הוא מגדול האומנים. אנחנו תמיד נזכור אותו".
לצפיה ב-'Sungjae מ BTOB נפצע בגב התחתון '
Sungjae מ BTOB נפצע בגב התחתון
29/12/2017 | 18:36
10
הוא ייקח הפסקה מפעילויות ו BTOB יופיעו כשישייה עד שהוא יחלים.

לצפיה ב-'השירים ששרו הכי הרבה בקריוקי ב-2017 '
השירים ששרו הכי הרבה בקריוקי ב-2017
29/12/2017 | 19:33
9
 חלוקה לפי חודשים:

ינואר - Han Dong Geun - Amazing You.
פברואר-מרץ - Ailee - I Will Go To You Like The First Snow.
אפריל-יולי - Maktub & Gu Yoon Heo - Marry Me.
אוגוסט-דצמבר - Yoon Jong Shin - Like It.
*אין תיעוד לאוקטובר משום מה.

דירוג כולל של 2017:

1. Yoon Jong Shin - Like It.
2. Ailee - I Will Go To You Like The First Snow.
3. Maktub  & Gu Yoon Heo - Marry Me.
4. M.C The Max - No Matter Where.
5. Han Dong Geun - Amazing You.
6. Im Chang Jung - The Love I Committed.
7. Jung Seung Hwan - If It Is You.
8. Han Dong Geun - Making a New Ending for This Story.
9. Hwang Chi Yeol - A Daily Song.
10. Jung Joon Il - Hug Me.

הנתונים נלקחו מפה.
לצפיה ב-'אריק נאם הוציא שיר חדש'
אריק נאם הוציא שיר חדש
29/12/2017 | 19:43
10
לצפיה ב-'Donghae מסוג'ו גם הוציא שיר חדש שהוא הלחין בעצמו'
Donghae מסוג'ו גם הוציא שיר חדש שהוא הלחין בעצמו
29/12/2017 | 19:48
6
לצפיה ב-'עוד OST ל Prison Playbook '
עוד OST ל Prison Playbook
04/01/2018 | 15:57
6
 הסרטון מכיל קטעים מהסדרה.
לצפיה ב-'Apink ביטלו פגישת מעריצים אחרי ששוב התקבלה התראה על פצצה '
Apink ביטלו פגישת מעריצים אחרי ששוב התקבלה התראה על פצצה
06/01/2018 | 14:45
6
אני באמת לא מבינה למה לא עושים עם זה כלום כי זה נמשך כבר חודשים 

לצפיה ב-' כללי '
כללי
29/12/2017 | 18:17
21
9
לצפיה ב-'קים וו בין פירסם מכתב למעריצות בו הוא '
קים וו בין פירסם מכתב למעריצות בו הוא
29/12/2017 | 17:35
24
מודה להן ומעדכן לגבי מצבו הרפואי שמשתפר. 

לצפיה ב-' סוהיון מיוקיס התגייס בשקט לצבא'
סוהיון מיוקיס התגייס בשקט לצבא
29/12/2017 | 18:02
17
 ועתיד להוציא שיר שנכתב למענו ע"י חברו ללהקה קיסופ.

לצפיה ב-'כל מיני סקרים שנעשו בקוריאה '
כל מיני סקרים שנעשו בקוריאה
29/12/2017 | 19:06
21
 הזוגות הכי אהובים בדרמות:

הסקר נערך בקרב 2400 אנשים בגילאי 20-50 שנתבקשו לבחור את הזוג עם הכייה טובה מבין כל הדרמות ששודרו ב-2017 ב MBC, SBS ו-KBS (אין פה סדרות ששודרו בערוצי הכבלים).

שימו לב שהרשימה עשוייה להכיל ים.

1. Park Seo Joon & Kim Ji Won מהסדרה Fight My Way עם 23.5% מהקולות.
2. Jang Nara & Son Ho Jun מהסדרה Go Back Couple עם 22.3% מהקולות.
3. Park Shi Hoo & Shin Hye Sun מהסדרה My Golden Life עם 17.6% מהקולות.

המידע נלקח מפה.

דוגמני הפרסומות האהובים:

1. גונג יו עם 6.7% מהקולות.
2. סונג ג'ונג קי עם 6.5% מהקולות.
3. Seolhyun מ AOA עם 5.6% מהקולות.
4. Jun Ji Hyun עם 4.7% מהקולות.
5. פארק בו גום עם 4.6% מהקולות.
6. סוזי עם 4.2% מהקולות.

המידע נלקח מפה.

לצפיה ב-' זוג חדש - Lee Joon ו- Jung So Min'
זוג חדש - Lee Joon ו- Jung So Min
01/01/2018 | 23:17
4
28
הם נפגשו בדרמה Father Is Strange.

כיף לפתוח את השנה האזרחית עם חדשות כאלה 

קרדיט על התמונות לאתר dispatch, עוד מידע אפשר למצוא פה:
לצפיה ב-'הם כ"כ חמודים ביחד!'
הם כ"כ חמודים ביחד!
01/01/2018 | 23:21
2
23
לי ג'ון נראה מאוהב עד מעל הראש בGIF הזה 

אני מקווה שהם ישרדו ביחד, במיוחד עכשיו כשהוא התגייס והם בטח בקושי רואים אחד את השנייה 
לצפיה ב-'אויש כמה הם חמודים ביחד!'
אויש כמה הם חמודים ביחד!
02/01/2018 | 10:54
1
20
את צודקת לגמרי, הוא נראה פה ממש מאוהב.

ממש קטע שהם הפכו לזוג באמת. מתארת לעצמי איך כל הקאסט של הסדרה My father is strange יורדים עליהם אחרי שבסדרה היה אותו דבר!
לצפיה ב-''
02/01/2018 | 14:49
3
לצפיה ב-'הם באמת זוג חמוד '
הם באמת זוג חמוד
02/01/2018 | 11:18
7
לצפיה ב-' זוג חדש בסימן שאלה Choi Ye Seul ו- G.O'
זוג חדש בסימן שאלה Choi Ye Seul ו- G.O
02/01/2018 | 14:55
1
14
נראה שאי אפשר לאשר עם החברות משום ש-G.O בצבא ולאמבלק אין יותר חברה. ומבחינת Choi Ye Seul נראה שהחוזה שלה הסתיים והיא אמרה שאין לה כל רצון להמשיך לשחק.

נראה שאמבלק לוהטים השנה 

עוד מידע אפשר לקרוא פה: https://www.soompi.com/2018/01/01/breaking-mblaqs-...

לצפיה ב-'G.O מאשר בפוסט באינסטגרם'
G.O מאשר בפוסט באינסטגרם
02/01/2018 | 16:57
9
את הפוסט בתרגום לאנגלית אפשר לקרוא פה:

לצפיה ב-'Minhwan מ FT Island עומד להתחתן '
Minhwan מ FT Island עומד להתחתן
04/01/2018 | 15:27
6
17
עם Yulhee שהייתה בלהקת הבנות Laboum.

בינתיים התחילו שמועות שהם מתחתנים כי היא נכנסה להיריון אבל החברות של שני הצדדים בודקות את הנושא.

לצפיה ב-''
04/01/2018 | 23:52
5
6
בכנות אם השמועות נכונות זה גורם לי לתהות אם הם מתחתנים רק בגלל שהיא בהריון... זה קורה כ"כ הרבה בשנים האחרונות, שנשמע שזה הפך למין טרנד עם איידולים שם 
לצפיה ב-'אם היא באמת בהיריון לפחות הוא לוקח על זה אחריות..'
אם היא באמת בהיריון לפחות הוא לוקח על זה אחריות..
05/01/2018 | 11:48
4
14
אבל השמועות האלה צצות כל הזמן, אז יכול להיות שזו באמת סתם שמועה.
לצפיה ב-'כן אבל מסכן הילד'
כן אבל מסכן הילד
05/01/2018 | 14:56
3
13
זה סוג של "אה... טוב את בהריון? אז נו שיהיה בואי נתחתן". (במידה והיא באמת בהריון).
לצפיה ב-'זוג שמתחתן רק כי האישה נכנסה להיריון כנראה לא יחזיק הרבה'
זוג שמתחתן רק כי האישה נכנסה להיריון כנראה לא יחזיק הרבה
05/01/2018 | 15:21
2
15
ביחד כי אי אפשר לבסס מערכת יחסים רק על זה אבל לפחות הוא רוצה לדאוג לתינוק. זה הרבה יותר טוב מלנטוש אותה לבד עם הילד.
לצפיה ב-'ברור שזה עדיף'
ברור שזה עדיף
05/01/2018 | 15:44
1
11
אני פשוט לא מבינה... הם לא שמעו שם על אמצעי מניעה שם? 
לצפיה ב-'אגב אני לא מתכוונת רק אליו, אלא בכללי שם.'
אגב אני לא מתכוונת רק אליו, אלא בכללי שם.
05/01/2018 | 16:06
6
לצפיה ב-'טאיינג ומין היו רין קבעו תאריך לחתונה '
טאיינג ומין היו רין קבעו תאריך לחתונה
04/01/2018 | 15:30
11
הזוג יתחתן ב 3.2 והטקס וקבלת הפנים יהיו פרטיים.

לצפיה ב-'Jang Hyunseung גם במערכת יחסים '
Jang Hyunseung גם במערכת יחסים
05/01/2018 | 11:52
2
19
שהשנה הזאת תמשיך ככה 

הוא יוצא עם Shin Soo Ji, שהייתה מתעמלת אומנותית בעבר וכיום היא שחקנית באולינג. הם התקרבו בגלל העניין המשותף של שניהם במשחק והם יוצאים בערך ארבעה חודשים.

!

לצפיה ב-'Love is in the air '
Love is in the air
05/01/2018 | 14:53
1
13
אני כ"כ שמחה בשבילו, הוא צריך מישהי שתהיה שם בשיבילו עכשיו כשקיוב מאכילים אותו קש .

אני מקווה שיהיו עוד הרבה חדשות מהסוג הזה, נמאס לי מכל הטרגדיות של השנים האחרונת  . ועוד יותר אני מקווה שגם היילייט ימצאו את החצי השני שלהם השנה  
לצפיה ב-''
05/01/2018 | 15:19
4
לצפיה ב-'שרשור '
שרשור
29/12/2017 | 15:19
1
8
הודעות של , שאלות כלליות וכו'.

לצפיה ב-' פורומים חדשים מחכים לכם '
פורומים חדשים מחכים לכם
24/12/2017 | 13:20
4

פורום חדש יעסוק בדיני המס כולל תחום המיסוי הפלילי, בו תקבלו ייעוץ מעו"ד מומחה, לשעבר מנהל תחום במחלקת החקירות של רשות המיסים 
היכנסו עכשיו לפורום דיני מע"מ ומס הכנסה 

פורום חדש מרכז ייעוץ משפטי ומענה על שאלות בנושאים של ויזה, דרכון זר, הגירה, אזרחות ואשרת עבודה בחו"ל, בבריטניה וארה"ב בעיקר
היכנסו עכשיו לפורום ויזה ואזרחות בבריטניה וארה"ב
לצפיה ב-'Music box - ספיישל ג'ונגהיון '
Music box - ספיישל ג'ונגהיון
24/12/2017 | 23:44
1
43
שלום לכולן/ם, החלטתי לכתוב פינה לזכר ג'ונגהיון משייני שנפטר בשבוע שעבר בגיל 27.

שמו המלא הוא קים ג'ונגהיון, והוא נולד ב-8 באפריל 1990 בסיאול.
כבר לפני שהוא הצטרף ל- S.M. Entertainment הוא היה פעיל מוזיקלית, והיה בסיסט בלהקה בחטיבת ביניים.

בשנת 2005 הוא הצטרף ל- S.M לאחר שהוא זכה באודישנים, וב-25 במאי 2008 הוא עשה דיביוט תחת הלהקה שייני. בנוסף להיותו הווקלסיט המוביל של שייני, הוא היה גם בתת קבוצה שנקראת SM The Ballad ובה היו גם עמיתיו לאותה החברה.

מעבר להיותו בלהקות אלו הוא עסק גם בהפקה והלחנת שירים לאומנים שונים, וOSTים לדרמות שונות. בשנת 2015 הוא יצא בדיביוט סולו עם מיני אלבום בשם Base, ובהמשך הוציא עוד מספר אלבומים וסינגלים.

במותו הוא הותיר מאחור זוג הורים, ואחות גדולה. 

ברשימת שירים אפשר למצוא שירים שהוא עצמו כתב ללהקה, לאומנים שונים, או רק ביצע. 

בונוס: זה אומנם לא שיר אבל רציתי להוסיף משהו שיעזור להכיר אותו טיפה יותר. הסרטון מתוך תוכנית ביוטיוב, שבה מפורסמים מעודדים את המעריצים שלהם ועוזרים להם בעבודה (אל תשכחו להפעיל את התרגום).

ת.נ.צ.ב.ה 

אם למישהי/ו יש עוד משהו להוסיף, בבקשה תרגישו חופשי.

לצפיה ב-'עוד אחד מן הרשימה הארוכה של בני ה27 שמוצאים את מותם.'
עוד אחד מן הרשימה הארוכה של בני ה27 שמוצאים את מותם.
25/12/2017 | 23:25
28
זאת עוד לאחר מותו של השחקן Kim Ju-Hyeok שהיה לי שוק גדול :/
פשוט חבל.

ת.נ.צ.ב.ה
לצפיה ב-' שרשור צפייה '
שרשור צפייה
07/12/2017 | 17:14
51
353
נא לסמן ים במקרה הצורך!
אם אתם מתייחסים לפרק/פרקים ספציפיים ולא לכל הסדרה, ציינו גם את מספר הפרק/פרקים לטובת אלה שלא מעוניינים בספויילרים.
המשך>>
נא לסמן ים במקרה הצורך!
אם אתם מתייחסים לפרק/פרקים ספציפיים ולא לכל הסדרה, ציינו גם את מספר הפרק/פרקים לטובת אלה שלא מעוניינים בספויילרים.
חדשות ועדכונים
07/12/2017 | 17:40
27
5
טלויזיה וקולנוע
07/12/2017 | 17:41
6
17
לצפיה ב-'תמונות של הדמויות הראשיות ב Hwayugi'
תמונות של הדמויות הראשיות ב Hwayugi
07/12/2017 | 17:54
21
לצפיה ב-'בסומפי ערכו רשימה של פרסומות ברורות למדי (ומגוחכות) בדרמות'
בסומפי ערכו רשימה של פרסומות ברורות למדי (ומגוחכות) בדרמות
07/12/2017 | 20:27
3
21
הכוונה ל Product placements למיניהם, שלפעמים נעשו בצורה הזויה למדי.

לצפיה ב-'אני רק שאלה... ראית דרמה קוריאנית בלי Subway?'
אני רק שאלה... ראית דרמה קוריאנית בלי Subway?
08/12/2017 | 12:27
2
18
אם זה לא דרמה היסטורית אז אין מצב.
הם תמיד טוחנים את הסנדוויצים האלה ואני נהיית רעבה  
לצפיה ב-'חחח צודקת.'
חחח צודקת.
08/12/2017 | 17:06
9
לצפיה ב-'אי אפשר בלעדיהם '
אי אפשר בלעדיהם
10/12/2017 | 22:40
13
הכריכים שלהם משום מה לא מגרים אותי. נראים לי שמנוניים מדי, אבל אולי אם הייתי טועמת - הייתי משנה את דעתי
לצפיה ב-'נקבע תאריך לטקס KBS Drama Awards '
נקבע תאריך לטקס KBS Drama Awards
23/12/2017 | 19:15
7
הטקס יתקיים ב 31.12 בשעה 21:15.

סתם מתוך סקרנות - כמה סדרות מבין אלה המופיעות בפוסטר ראיתם? 

לצפיה ב-' מוזיקה '
מוזיקה
07/12/2017 | 17:42
15
17
לצפיה ב-'יוטוב פירסמו את רשימת הקליפים הנצפים ביותר בקוריאה ב-2017'
יוטוב פירסמו את רשימת הקליפים הנצפים ביותר בקוריאה ב-2017
07/12/2017 | 19:49
3
30
ולהלן הדירוג:
 מקום 1: Twice - Knock Knock.
 מקום 2: Twice - Signal.
 מקום 3: IU - Palette.
 מקום 4: PSY - I LUV IT.
 מקום 5: PSY - New Face.
 מקום 6: Red Velvet - Red Flavor.
 מקום 7: Ed Sheeran - Shape of You.
 מקום 8: Black Pink - As If It's Your Last.
 מקום 9: IU - Through The Night.
 מקום 10: AKMU - Last Goodbye.

אד שירן הוא הלא קוריאני היחיד ברשימה  אבל מגיע לו.
לצפיה ב-'חחחחח אני בהלם'
חחחחח אני בהלם
07/12/2017 | 20:09
2
18
שביטיאס או אקסו לא שם, עכשיו המעריצות יתחילו להגיד שיוטיוב משקר וידרשו לסגור את האתר 
לצפיה ב-'שכחת את Wanna One '
שכחת את Wanna One
07/12/2017 | 20:10
1
15
אבל זה באמת מפתיע.
לצפיה ב-'צודקת!! חחח'
צודקת!! חחח
07/12/2017 | 20:12
5
לצפיה ב-'אריק נאם שר OST ל Prison Playbook'
אריק נאם שר OST ל Prison Playbook
07/12/2017 | 19:54
19
זה חידוש לשיר ישן יותר של SSaW.
הקליפ מכיל ים לסדרה.
לצפיה ב-'ג'ונגהיון משייני נפטר'
ג'ונגהיון משייני נפטר
20/12/2017 | 15:14
5
30
כתוצאה מהתאבדות ע"י קרבון מונוקסייד. הוא סבל במשך תקופה ארוכה מדיכאון, והיה בטיפול פסיכיאטרי שלא צלח.

הוא השאיר מאחוריו מכתב אצל חברה, וביקש ממנה לפרסם אותו כשהוא לא יהיה בעולם יותר, את המתכתב בתרגום לאנגלית אפשר לקרוא פה:

ת.נ.צ.ב.ה 

לצפיה ב-'עצוב מאוד '
עצוב מאוד
22/12/2017 | 12:19
3
10
לצפיה ב-'כן... ולחשוב שהפסיכיאטר שלו אמר לו שזה '
כן... ולחשוב שהפסיכיאטר שלו אמר לו שזה
22/12/2017 | 15:29
2
20
בגלל האישיות שלו, איזה מין אידיוט מאשים אדם שנמצא במצב כזה...

לצפיה ב-'בשביל ההגינות, היחידים שיודעים מה באמת קרה שם'
בשביל ההגינות, היחידים שיודעים מה באמת קרה שם
23/12/2017 | 18:04
1
19
זה הוא והפסיכיאטר שלו. אני לא מנסה להצדיק את הפסיכיאטר או לטעון שג'ונגהיון שיקר (הוא כנראה באמת הרגיש שמאשימים אותו ולא מקשיבים לו), אבל יכול להיות שהסיפור שם קצת יותר מורכב מזה ואין לנו את כל ההקשר של השיחה. בכל מקרה ברור שמשהו שם התפספס כי אם הטיפול היה נעשה כמו שצריך (וזה לא משנה מי אשם) התוצאה היתה אחרת 

למרבה הצער יש רופאים גרועים בכל תחום, בכל מקום בעולם. חבל שלא עושים סינון קצת יותר קפדני לרופאים בתחום בריאות הנפש בגלל שהם עובדים עם אוכלוסייה יותר רגישה.
לצפיה ב-'אני מסכימה שאי אפשר לדעת מה בדיוק נאמר'
אני מסכימה שאי אפשר לדעת מה בדיוק נאמר
24/12/2017 | 01:04
12
אבל דברים כמו "They said I wanted to run away"
"I asked why I kept losing my memories. They said it was because of my personality"
"They told me not to be like that."
וכ'ו נשמעים לי כמו ציטוטים ישירים ממה שנאמר לו על ידי הרופאים. 

לא ברור לי למה הוא החליט להישאר במרפאה הזאת, וכן אני מסכימה חבל שאין שם סינון יותר קפדני. לפני כמה ימים יצא כתבה של פסיכיאטר שמבקר את כל ההתנהלות של המטפל שלו, לא שזה ממש יעזור למישהו עכשיו, אבל אולי בעתיד פסיכיאטרים יחשבו שם פעמיים לפני שהם יזרקו מילים כאלה ואחרות.

פשוט עצוב שזה הסתיים בצורה כזאת... 

לצפיה ב-''
23/12/2017 | 18:41
5
לצפיה ב-' טאיינג מביג באנג מתחתן '
טאיינג מביג באנג מתחתן
20/12/2017 | 15:17
1
17
 ככל הנראה החתונה תהיה בפברואר 2018, עוד פרטים אפשר לקרוא פה:

לצפיה ב-''
23/12/2017 | 19:47
4
לצפיה ב-'Nu'est W שרו OST ל Hwayugi '
Nu'est W שרו OST ל Hwayugi
23/12/2017 | 19:31
7
הסרטון מכיל ים לסדרה.
לצפיה ב-'קליפי הקייפופ הנצפים ביותר ב-2017'
קליפי הקייפופ הנצפים ביותר ב-2017
23/12/2017 | 19:41
6
קצת באיחור 

הנתונים מתייחסים לתקופה 24.11.16-23.11.17.

הדירוג:
1. Black Pink - As If It's Your Last.
2. BTS - DNA.
3. BTS - Not Today.
4. Twice - Knock Knock.
5. BTS - Spring Day.
6. Twice - Signal.
7. Big Bang - Fxxk It.
8. Chanyeol & Puncg - Stay With Me.
9. EXO - Ko Ko Bop.
10. PSY - New Face.

לצפיה ב-' כללי '
כללי
07/12/2017 | 17:42
3
14
לצפיה ב-' זוג חדש'
זוג חדש
06/12/2017 | 10:36
20
סיאו אין ג'וק ופארק בו רם ביחד כבר שנה וחצי

לצפיה ב-'טוויטר פרסם את עשרת המילים המצוייצות ביותר בקוריאה ב-2017'
טוויטר פרסם את עשרת המילים המצוייצות ביותר בקוריאה ב-2017
07/12/2017 | 20:09
21
הרשימה מחולקת לשלוש קטגוריות:

חברה:
1. Moon Jae In.
2. בחירות לנשיאות.
3. Impeachment.
4. Sewol Ferry.
5. פמיניזם.
6. Blacklist.
7. Contracted Employee.
8. Pohang Erthquake.
9. Golden Holiday.
10. Fipronil Eggs.

מוזיקה:
1. BTS.
2. Wanna One.
3. EXO.
4. Got7.
5. Seventeen.
6. Monsta X.
7. Nu'est.
8. Red Velvet.
9. Twice.
10. Highlight.

בידור:
1. MAMA.
2. Produce 101.
3. "Your Name".
4. BBAMs.
5. "It's Dangerous Beyind the Blankets".
6. "A Taxi Driver".
7. "Midnight Runners".
8. "Confidential Assignment".
9. קים ג'ו היוק (Kim Joo Hyuk).
10. "Okja".
לצפיה ב-'קוריאנים בחרו עם איזה איידול הם ירצו לבלות את חג המולד '
קוריאנים בחרו עם איזה איידול הם ירצו לבלות את חג המולד
23/12/2017 | 18:58
15
הסקר נערך בקרב אנשים בגילאי 20-50.

התוצאות:

גברים:
1. BTS עם 8.9% מהקולות.
2. Wanna One עם 8.4% מהקולות.
3. קאנג דניאל עם 6% מהקולות.
4. EXO עם 3.3% מהקולות.

נשים:
1. Twice עם 9.6% מהקולות.
2. IU עם 7.8% מהקולות.
3. Seolhyun עם 5.5% מהקולות.
4. סוזי עם 5.2% מהקולות.

המידע לקוח מפה.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא התמודדות ההורים עם ילד רגיש
אירוח בנושא התמודדות...
פסיכולוגית ומדריכת הורים מייעצת ועונה על שאלות...
אירוח בנושא התמודדות ההורים עם ילד רגיש
אירוח בנושא התמודדות...
פסיכולוגית ומדריכת הורים מייעצת ועונה על שאלות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום ביטוח חיים גמל ופנסיה
פורום ביטוח חיים
תטא הילינג -רונית בנגו
טיפול בתטא הילינג

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום