לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אסיה - תרבות ופנאי

ברוכים הבאים לפורום אסיה - תרבות ופנאי!!
 אם אתם מתורבתים ופנויים או מעוניינים באסייתים מתורבתים ופנויים (וגם אם אתם לא) הגעתם כולכם למקום הנכון!
זה המקום לדבר בו על סדרות , סרטים, אנימות, מוזיקה, להקות, שחקנים, זמרים, דוגמנים וכל מה שקשור לבידור המלוכסן! וגם על השפה, התרבות, התחביבים, החיים שם, וכל מה שקשור לתרבות ופנאי! 
הנכם מוזמנים לדבר, לשרשר, לצחוק, לאהוב, להעריץ, לשחק ולהתמכר יחד איתנו להתמכרות המתוקה הזו שנקראת "אסיה".
*אנא שימו לב שקראתם את תקנון תפוז ואת כללי הפורום*
 ברוכים הבאים לביתינו החם והמלוכסן !
 גלישה מהנה לכולם  
הנהלת הפורום 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אסיה - תרבות ופנאי

ברוכים הבאים לפורום אסיה - תרבות ופנאי!!
 אם אתם מתורבתים ופנויים או מעוניינים באסייתים מתורבתים ופנויים (וגם אם אתם לא) הגעתם כולכם למקום הנכון!
זה המקום לדבר בו על סדרות , סרטים, אנימות, מוזיקה, להקות, שחקנים, זמרים, דוגמנים וכל מה שקשור לבידור המלוכסן! וגם על השפה, התרבות, התחביבים, החיים שם, וכל מה שקשור לתרבות ופנאי! 
הנכם מוזמנים לדבר, לשרשר, לצחוק, לאהוב, להעריץ, לשחק ולהתמכר יחד איתנו להתמכרות המתוקה הזו שנקראת "אסיה".
*אנא שימו לב שקראתם את תקנון תפוז ואת כללי הפורום*
 ברוכים הבאים לביתינו החם והמלוכסן !
 גלישה מהנה לכולם  
הנהלת הפורום 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
באם ההודעה מכילה ספוילרים חובה להזהיר בכותרת.
שאלות וחדשות יש לשרשר ל"שאלות ועדכונים".
ברוכים הבאים!!
אנא קראו את תקנון הפורום
ושתהיה לכולם גלישה מהנה!
המשך >>

לצפיה ב-'לאוהבי הז'אנר מתח/חקירות/פלילי/שחיטות הרשויות...'
לאוהבי הז'אנר מתח/חקירות/פלילי/שחיטות הרשויות...
23/06/2017 | 10:45
1
רצות עכשיו כמה סדרות בסגנון הזה. אני אישית רואה 4 כאלה עכשיו:
(The Guardians (Lookout
Circle
Duel
(Secret Forest (Stranger
כל אחת מהן שונה כמובן, אבל כולן מכוונות פחות או יותר לאותה קטגוריה של הצופים. מתח, פעולה, פתרון תעלומות ורומנטיקה מועטה. בניגוד לקומדיות הרומנטיות הפופולריות במיוחד. הן גם שונות מאד מהמלודרמות המרוחות פלשבקים אין סוף והמנסות להוציא מהצופה דמעות. דרמות מתח לאומת זאת הן בעלות קצב מהיר יותר. בפרק אחד קורה שם פי 3 ממלודרמות ולכן הן דורשות יותר תשומת לב לעלילה.

לדעתי Circle הכי מרוחה, למרות שהיא הכי קצרה בפרקים. ההתחלה היתה חלשה בעיניי, לא הבנתי למה כולם התלהבו כל כך. לקח לי 9 פרקים מי זה מי בין האחים התאומים. המשקפיים שלהם, עדיין לא סגורה מי הולך איתם ומי לא. מהחצי השני הסדרה בהחלט השתפרה בעיניי. טוב שלא נטשתי באמצע. מקווה שלא יהרסו את הסוף.

שאר הסדרות ממש מעולות בעיניי. מתח, תעלומה, דינמיות. סדרות מושקעות. רמה של סרטים. 

אז...  מי רואה אותן? רואות משהו אחר שווה המלצה? ספרו לי

לצפיה ב-'קימורה טאקויה היה מעורב בתאונה'
קימורה טאקויה היה מעורב בתאונה
21/06/2017 | 14:38
1
17
בעצם הוא גרם לתאונת שרשרת. בגלל היסח דעת הוא נתקל באופנוע שעמד באור אדום והאופנוע עף ופגע בעוד שני כלי רכב.במזל לא היו נפגעים.
ע"פ השמועות קימורה היה זה שהתקשר למשטרה להודיע על התאונה.
הסוכנות שלו (שתלך לעזאזל במהירה) פרסמה התנצלות על המקרה.

קשה לו בזמן האחרון. לא מספיק שהפופולאריות שלו ביפן בשפל, הוא איבד כמעט את כל הפרסומות שלו ועכשיו זה. קודם כל, נאחל לו רק בריאות. ונקווה שיצליח לברוח מהסוכנות הארורה הזאת וטוב שעה אחת קודם. 
לצפיה ב-'שמחה לשמוע שלא היו נפגעים '
שמחה לשמוע שלא היו נפגעים
22/06/2017 | 13:52
7
קרה משהו שגרם לירידה בפופולאריות שלו?, אני זוכרת שראיתי אותו בדרמה והוא שחקן ממש טוב. 
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:39
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:39
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 13:09
1
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:54
4

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'לפני עשר שנים וכמה ימים... '
לפני עשר שנים וכמה ימים...
03/06/2017 | 12:45
13
46
ליתר דיוק ב-29.5.2007,עלתה לשידור בערוץ ויוה הדרמה הקוריאנית הראשונה – הלא היא סאם סון המתוקה. בפרומו הראשוני, אם אני זוכרת נכון, נאמר שהשידור הוא חלק מציון 45 שנה ליחסים הדיפלומטיים בין קוריאה וישראל.

התגובות בפורומים השונים נעו בין סקרנות לבין זעזוע וחשש שמישהו ב'ויוה' נפל על הראש  כשהחליט לשלב סנונית קוריאנית בגן הטלנובלי-לטיני בעיקרו. זה היה סוג של בלון ניסוי, שהצליח מעל המשוער, והשאר היסטוריה כמו שאומרים 

לחובבי הנוסטלגיה (כמוני ), הנה שרשור בפורום טלנובלות בתפוז, שבו מתבשרים לראשונה על ההחלטה המוזרה של ויוה, ותוהים בין השאר איפה ממוקמת קוריאה ואיזו שפה מדברים בה 

וגם כתבה שפורסמה ב-Ynet עם עלייתה של הסדרה, ובסופה תוהה המחבר:
"אך מה הם סיכויי ההצלחה של סאם סון עטורת הפרסים והרייטינג בצידה השני של היבשת, במרכז הלבנט? כנראה שלא רבים. ראשית, היא משודרת בערוץ ויוה, אי שם בין טלנובלה ארגנטינאית אחת למשנה, בערוץ נישה שכלל לא תואם את היכולות והמאפיינים שלה. מה שיגרום כנראה לקהל צופים פוטנציאלי כלל לא להיות מודע אפילו לקיומה.
שנית, מעבר למגבלת השפה הזרה כל כך לאוזן הישראלית, נראה שהטלנובלות המקומיות הרגילו אותנו לציניות, בוטות ואובר תחכום שכמעט ולא קיים בדרמות המעודנות, המרומזות והמעט תמימות שמגיעות מקוריאה.
 וחבל, כי סאם סון המתוקה מציעה קומדיה רומנטית, עם נגיעות של פנטזיה א-לה-טרנטינו, גברים נאים ביותר, בחורות אבודות באופן מעורר אמפתיה והצצה מקסימה לעולם שכל כך רחוק מאתנו, למרות שכמעט כולנו ניזונים ממנו. תענו, הסמסונג שלכם מצלצל".

אז פספסתי בכמה ימים את התאריך המדויק שבו עלתה הסדרה , אבל חשבתי שזו הזדמנות להעלות זיכרונות, לסכם וגם לעורר קצת את הפורום. אני אעלה בהמשך סקר קצר (אך עם אופציה לחפירות כדי הדמיון הטובה). אתן מוזמנות כמובן להוסיף מה שבא לכן 

לצפיה ב-' שאלון 10 '
שאלון 10
03/06/2017 | 13:08
9
36
 לכבוד עשור לדרמות הקוריאניות בישראל 

בחרתי 10 שאלות + שאלת בונוס (שאבתי השראה משאלונים באתרים שונים, כולל כאלה שהיו כאן בעבר + שאלון מעניין בדרמבינס שפתוח עד יום שני הקרוב). אתן כמובן מוזמנות להוסיף או לדלג על מה שבא לכן 

השאלון מנוסח בלשון נקבה מטעמי נוחות, אבל מיועד לשני המינים.

1. מה הייתה הדרמה האסייתית (קוריאנית/יפנית/סינית/טיוואנית וכו') הראשונה שלכן, ומה הייתה ההתרשמות הראשונית ממנה?

2. באיזה ערוץ/פורמט צפיתן בדרמה הראשונה שלכן, ומהי הדרך המועדפת לצפייה כיום (ערוץ ויוה בטלוויזיה/ ממיר מקליט/ סטרימינג/ הורדות/ אחר)?

3. מהי שפת התרגום המועדפת עליכן?
(עברית/ אנגלית/ רוסית/ אחר /מבינות את שפת המקור ולא זקוקות לכתוביות)

4. כמה שעות בממוצע אתן משקיעות בצפייה בדרמות במהלך השבוע?

5. מהם הז'אנרים החביבים עליכן ומאילו מדינות מקור (קוריאה/ יפן/ סין/ טיוואן/ אחר)?

6. דרמות אהובות (עד 10)

7. שחקניות אהובות, שחקנים אהובים (עד 10 מכל מין)

8. פסקולים אהובים (עד 10. אופציונלי: לצרף סרטונים )

9. דרמה שהייתן ממליצות עליה כדרמה ראשונה, למישהי שמעולם לא צפתה בדרמות אסייתיות?

10. איך החשיפה לבידור אסייתי (דרמות, סרטים, מוזיקה וכו') השפיעה על חייכן? (למשל: גרמה לכם לעשות משהו שלא הייתם חולמים לעשות קודם וכו').

שאלת בונוס: דמיינו לכן זיווג/מיזוג של שתי עלילות דרמות: אחת אהובה עליכן ואחת בלתי נסבלת. נסו לתאר את התוצר/המוטציה שתיווצר משילוב שתי העלילות.

דוגמאות לתשובות אפשר לראות בפוסטים של דרמבינס (זו השאלה האחרונה).

לצפיה ב-'עונה '
עונה
04/06/2017 | 17:19
2
31
 1. מה הייתה הדרמה האסייתית (קוריאנית/יפנית/סינית/טיוואנית וכו') הראשונה שלכן, ומה הייתה ההתרשמות הראשונית ממנה? האמת שאת הראשונה שלי ראיתי עוד לפני שבכלל נכנסתי לדרמות, השם שלה היה Ouran High School Host Club, והרושם הראשוני שלי היה שהיא מאוד מאוד מאוד מוגזמת, פרשתי אחרי חצי פרק.

2. באיזה ערוץ/פורמט צפיתן בדרמה הראשונה שלכן, ומהי הדרך המועדפת לצפייה כיום (ערוץ ויוה בטלוויזיה/ ממיר מקליט/ סטרימינג/ הורדות/ אחר)? בפעם הראשונה דרך צפייה ישירה באינטרנט. והיום אני בעיקר מורידה ורואה בטלוויזיה, או שאם אין לי ברירה אז דרך צפייה ישירה.

(עברית/ אנגלית -אם אין ברירה-/ רוסית/ אחר /מבינות את שפת המקור ולא זקוקות לכתוביות)

4. כמה שעות בממוצע אתן משקיעות בצפייה בדרמות במהלך השבוע?  ירדתי לפרק פעם בכמה שבועות אם לא חודשים... אולי זה בגלל שלא מצאתי דרמה שבאמת מעניינת אותי או שפשוט ירד לי כל החשק... 

5. מהם הז'אנרים החביבים עליכן ומאילו מדינות מקור (קוריאה/ יפן/ סין/ טיוואן/ אחר)? מבחינת מדינות מקור זה לא ממש משנה לי, למרות שאני צופה בעיקר בקוריאניות ויפניות. מבחינת ז'אנרים זה תלוי במצב רוח שלי אבל בעיקר קומדיות, מתח, ופעולה.

6. דרמות אהובות (עד 10)
That Winter, The Wind Blows 
Let's Eat - רק עונה ראשונה
Two Weeks
Plus Nine Boys - לא זכרתי שנתתי לה ציון כ"כ גבוהה XD
I Remember You
A Gentleman's Dignity
Coffee Prince
Bad Guys
Flower Boy Ramen Shop
W

גברים:
Seo In Guk
Sato Takeru
Kim Bum
Miura Haruma
Yamazaki Kento
Park Seo Joon
Lee Joon
Lee Min Ki
Yoon Doo Joon
Lee Ki Kwang

נשים: 
Park Bo Young
Kim Seul Gi
Song Hye Kyo 

יש המון!, אבל אני אנסה לצמצם 

9. דרמה שהייתן ממליצות עליה כדרמה ראשונה, למישהי שמעולם לא צפתה בדרמות אסייתיות? תלוי באיזה ז'אנר היא רוצה לראות.

10. איך החשיפה לבידור אסייתי (דרמות, סרטים, מוזיקה וכו') השפיעה על חייכן? (למשל: גרמה לכם לעשות משהו שלא הייתם חולמים לעשות קודם וכו').
אני מוסיפה מילים בקוריאני/יפנית פה ושם כמו אייגו ואומו חח.
חזרתי לגיל 16, בחיים לא חשבתי שאני יאהב להקות בנים בגיל כזה 
הכרתי חברות מחו"ל, בחיים לא חשבתי שאני אמצא מכנה משותף עם בנות ממלזיה, אינדונזיה, ערב הסעודית הודו ועוד חח.

שאלת בונוס: דמיינו לכן זיווג/מיזוג של שתי עלילות דרמות: אחת אהובה עליכן ואחת בלתי נסבלת. נסו לתאר את התוצר/המוטציה שתיווצר משילוב שתי העלילות.

מעריצה משוגעת של להקת איידולים עם סולן שהוא אישה במסווה, הורגת את כל חברי הלהקה כנקמה על שיברון הלב שלה אחרי שהאמת מתגלה, ומעולם לא נתפסת.

תודה על השאלון 
לצפיה ב-'איזה קטע '
איזה קטע
06/06/2017 | 22:54
1
30
גם אני מרגישה שהפכתי למין פאנגירל, כשאני מתלהבת משחקנים ברמות שלא מוכרות לי מהעבר, אפילו לא בתקופת התיכון 
זה מעניין לראות איך עניין משותף יוצר חיבורים לא צפויים עם מקומות ואנשים שלא היינו מדמיינים קודם...
השילוב שעשית בין שתי העלילות מעולה! 

לצפיה ב-'תודה'
תודה
09/06/2017 | 14:05
11
זה הדבר הראשון שקפץ לי לראש אחרי שקראתי דוגמאות בלינקים ששמת חח .

הייתי בטוחה שסיימתי עם התקופה הזאת אחרי גיל 18 

וכן, הופתעתי לטובה, אני תמיד מהססת להגיד מאיפה אני, אבל בינתיים חוץ מאחת שעשתה לי פרצוף חמוץ, לא נתקלתי בשום עוינות  
לצפיה ב-'עונה '
עונה
06/06/2017 | 22:43
2
34

1. מה הייתה הדרמה האסייתית (קוריאנית/יפנית/סינית/טיוואנית וכו') הראשונה שלכן, ומה הייתה ההתרשמות הראשונית ממנה?
סאם סון המתוקה בערוץ ויוה. בהתחלה לא התלהבתי, כי הפרקים נראו לי ארוכים, כבדים ומוזרים משהו  כמעט פרשתי ממנה, אבל חברי הפורום שבו כתבתי אז התלהבו, ובהדרגה הדביקו אותי בהתלהבות. את הסדרה סיימתי עם חיוך גדול וסקרנות.

2. באיזה ערוץ/פורמט צפיתן בדרמה הראשונה שלכן, ומהי הדרך המועדפת לצפייה כיום (ערוץ ויוה בטלוויזיה/ ממיר מקליט/ סטרימינג/ הורדות/ אחר)?
בתחילה צפיתי רק בדרמות ששודרו בערוצי ויוה והסתפקתי בזה, בעיקר בגלל עצלנות טכנולוגית  כששודרה "היהלום שבכתר" התלהבתי מאוד מהסדרה והפכתי למכורה אמיתית. כשלאחר מכן הביאו רק סדרה בשידור חוזר (נדמה לי שזו הייתה פול האוס), הבנתי שאני מכורה וחייבת עוד דרמה בדחיפות. בפורום השכן בתפוז (סדרות אסייתיות, שנסגר מזמן) הציעו צפייה משותפת ב"יי סאן" ושלחו לי קישורים. והשאר היסטוריה... מאז אני מורידה פרקים וצופה בהם בזמני החופשי, ומערוץ ויוה פלוס התנתקתי לפני שנים.

עברית – בתנאי שהתרגום טוב (תרגמתי מספר דרמות בעבר, ואני מודעת להשקעה הרבה שכרוכה בזה, וגם לכך ש"מי שלא עושה – לא טועה", אבל לצערי יש תרגומים שגרמו לי לעבור לצפות בסדרה עם כתוביות באנגלית, או לפחות לבדוק למה התכוון המשורר בשפת המקור).
אני צופה גם בלא מעט דרמות באנגלית, במיוחד בדרמות שבהן אין לי סבלנות לחכות להשלמת התרגום (היום התרגומים לעברית כ"כ מהירים, ויש כזה שפע... אבל עדיין יש דרמות שבהן אני צופה בתרגום לאנגלית).

זה משתנה, בהתאם לתקופה ולזמן שעומד לרשותי. לפעמים פרק-שניים ליום במהלך השבוע וכמה פרקים בסופשבוע. בתקופות של עומס (עכשיו למשל) יש לי פחות זמן ואנרגיה לזה, וככה נאלצתי לשים את Tunnel בצד לאיזה שבועיים שלושה. מקווה לחדש את הצפייה בקרוב! היו גם תקופות שבהן הרגשתי סוג של עייפות החומר וקצת התנתקתי... כדי לחזור מחדש :)

5. מהם הז'אנרים החביבים עליכן ומאילו מדינות מקור (קוריאה/ יפן/ סין/ טיוואן/ אחר)?
 אני הכי קשורה לדרמות הקוריאניות, אבל מגוונת לעתים רחוקות בדרמות מיפן, טיוואן וסין. אני נהנית מכל מיני ז'אנרים – דרמות אנושיות, קומדיות רומנטיות, סדרות תקופתיות וסדרות פיוז'ן. פחות מתלהבת מסדרות רפואיות/משפטיות/פשע/אימה, אבל מוכנה לתת צ'אנס כשיש שחקנים אהובים, ביקורות טובות ו/או פרמיס מקורי, והכל תלוי בטיב המילוי.

6. דרמות אהובות (עד 10)
Yi San
Reply 1997
Liter of Tears
 Sandglass
Damo
Capital Scandal
History of the Salaryman
Incomplete Life
Nirvana in Fire
Ruler of Your Own World

שחקנים:
Lee Seo-Jin
Park Bo-Gum
Seo In-Guk
Lee Je Hoon
So Ji Sub
Choi Min Soo
Won Bin
Lee Jin-Wook
Jung Il Woo
Cha Tae Hyun

שחקניות:
Im Soo Jung
Shin Min Ah
Han Ji-Min
Jung Eun Ji
Gong Hyo Jin
Kim So Yeon
Jun Ji Hyun
Uhm Jung Hwa
Kim Yoo Jung
Choi Soo Young

Damo זה הפסקול האהוב עליי ביותר.
עוד פסקולים:
Misaeng
Last
In a good way
Winter Sonata
I need romance 2
Reply 1994
Sorry I love you
On air
Dr Champ

9. דרמה שהייתן ממליצות עליה כדרמה ראשונה, למישהי שמעולם לא צפתה בדרמות אסייתיות?
Reply 1997. כי היא מלאת קסם ונוסטלגיה, במיוחד למי שגדל בשנות השמונים והתשעים. כי למרות שהיא נטועה חזק בתרבות הקוריאנית, עדיין יש בה משהו אוניברסלי שמתקשר לחוויות בגיל הנעורים. כי היא מצחיקה ומרגשת, והפרקים קצרים 

הכרתי חברות חדשות ומקסימות, שעם אחת מהן אפילו נסעתי לקוריאה 
נטשתי את הטלנובלות שצפיתי בהן קודם, ולמדתי לקבל את הקונספט של סוף קורע לב, שגם הוא חלק מהחיים.
התגברתי על העצלנות הטכנולוגית, התחלתי להוריד פרקים במרץ ואפילו תרגמתי כמה סדרות.

עדיין צריכה לחשוב על זה. אני קצת עייפה והדמיון שלי בשביתה כרגע. אולי בהמשך 

לצפיה ב-'לגבי תירגום '
לגבי תירגום
07/06/2017 | 16:43
1
26
ביפנית, אני מניחה שגם בקוריאנית, יש המון מילים וביטויים שפשוט אין אותם בעברית. באנגלית יש לפעמים מושגים דומים, אבל גם כאן לא תמיד בדיוק אותו הדבר. כמה שהמתרגמים יהיו טובים ויתאמצו, העיברית לא תמיד מספיקה כדי להעביר את הרעיון וחלק מהייחודיות תמיד ילך לאיבוד. 
לצפיה ב-'אומרים שהתרגום הוא כמו שמיכה קצרה מדי'
אומרים שהתרגום הוא כמו שמיכה קצרה מדי
09/06/2017 | 10:37
22
ואני מסכימה בהחלט - אי אפשר להעביר את כל הקשרים הסמנטיים, התרבותיים וכו' משפה לשפה. זה נהיה עוד יותר קשה כשבד"כ מתרגמים מהתרגום לאנגלית, ולא משפת המקור (קוריאנית/יפנית וכו'). הטענה שלי היא לא לגבי זה, אלא לגבי מקרים שבהם כל קשר בין מה שרואים על המסך ובין התרגום הוא מקרי בהחלט ואף מטעה... כשמתקבל משפט חסר קשר ופשר בעברית או שזה נראה כמו תרגום גוגלי מופרך.
אני לא רוצה להעלות דוגמאות ספציפיות מדי כדי לא לשייך לסדרה מסוימת, אבל כבר נתקלתי במקרים שבהם צירוף כמו Paid attention תורגם כ"שילמתי תשומת לב"... משקיעים כ"כ הרבה זמן ואנרגיה בתרגום, ולכן חבל לי שבחלק מהמקרים לא עושים הגהה בסיסית או לפחות מעיפים עוד מבט כדי לראות שהתקבל משהו הגיוני.

לצפיה ב-'עונה '
עונה
08/06/2017 | 13:40
2
21
עם שפעת בבית אז יש זמן לענות

1. לפני הסדרות ראיתי רק סרטים אסיאטיים. בגלל שכולם כל כך התלהבו מסדרות החלטתי לנסות גם. הדרמה הראשנה היתה כזכור לי סאם סונג המתוקה. התחלתי ממנה כי בגלל ששודרה בטלוויזיה הרבה התחילו ממנה אז שמרתי על המסורת

2. סדרות אני תמיד רואה און ליין מאתרים שונים.

3. רוסית היא המועדפת כי יש הרבה סדרות מדובבות. זה מאפשר לי לראות יותר תוך כדי עבודה. אם אין דיבוב אז כתוביות ברוסית או אנגלית.

4. בגלל שאני רואה כמה סדרות במקביל עם השידור אז יוצא לפחות 10 שעות בשבוע. 

5. ז'אנרים: מתח, פעולה, קומדיה, רומנטיקה, מסתורין... מדינת מקור: רואה בעיקר קוריאניות, לפעמים סין וטאייוואן.

6. דרמות אהובות (לא לפי הסדר):
Punch 2014
Wanted 2016
Coffee Prince 2007
Heard it Through the Grapevine  2015
White Christmas 2011
The Master's Sun 2013
Oh My Venus 2015
Secret Garden 2010
A Gentleman's Dignity 2012
Goblin 2016

7. שחקניות אהובות, שחקנים אהובים (עד 10 מכל מין):
  1. Joo Jin Mo
  2. So Ji Sub
  3. Kim Rae Won
  4. Kwon Sang Woo
  5. Jung Jae Young
  6. Lee Soo Hyuk
  7. Kang Dong Won
  8. Lee Joon
  9. Sung Joon
  10. Kim Bum
נשים:
Kim Ha-neul
Son Ye-jin
Kim Hee Ae
Uhm Jung Hwa
Kim Seul Gi
Shin Min Ah

8. פסקולים אהובים:
1. Ailee - Goodbye My Love מתוך Fated To Love You שהיתה סדרה בינונית עם ראשיים שבכלל לא אהבתי אבל השיר נשאר אהוב. 
2. Kill Me Heal Me היתה עשירה בשירים יפים:
Jang Jae In - Auditory Hallucination
3. Gap Dong היתה ה סדרה מבחינת פס קול מלווה:
Hard Life Strings
Rush – Every Single Day
Time (Statute Of Limitations) – Every Single Day
4. שני השירים של Punch הדביקו אותי חזק:
Feel Kim - Ghost In Your Mind
Jun In Kwon, Dok2 - It's My World
5. CHANYEOL, PUNCH - Stay With Me מתוך Goblin
6. Jang Jae In, Hanhae - From Far Away מתוך Queen of Mystery 
7. Lee Jong Hyun - My Love  מתוך A Gentleman's Dignity זה הפסקול הראשון שנכנס לרשימת ההשמעה שלי.
8. Moorim School :
Lee Hyun Woo - One Thing
MV VIXX - Alive

9. דרמה שהייתן ממליצות עליה כדרמה ראשונה, למישהי שמעולם לא צפתה בדרמות אסייתיות? תלוי בז'אנר שאוהבים. קשה להצביע על משהו מסויים אבל יש כמה עקרונות שהייתי בוחרת לפיהם:
  • חשוב שהשחקנים הראשיים לפחות יהיו מאד שונים במראה כדי שמי שלא רגיל למראה אסיאתי יוכל להבדיל ביניהם בקלות. 
  • יש בדרמות ולפעמים גם בסרטים קוריאניים משהו מאד מעצבן למתחילים כל מיני פרצופים והתנהגויות מפגרות ומוגזמות. אז להתחלה עדיף לחפש משהו בלי זה. 
  • ורצוי לבחור סדרה שלא הרסו את הסוף שלה. כי למשל נתתי לאמא שלי לראות את Gap Dong שהיתה בסדר גמור אבל הסוף ממש איכזב אותה והיא לא רוצה לראות כלום יותר

10. איך החשיפה לבידור אסייתי השפיעה על חייכן? אני רואה הרבה יותר סרטים אסיאתיים מאשר מתוצרת אחרת. סדרות כמעט בלעדדית אסיאתיות. מוסיקה - קצת. לקחתי קורס קוריאנית. כמעט נסעתי לטיול בקוריאה. במקום עבודה חדש אם אני מוצאת אנשים שגם רואים סדרות קוריאניות - אוטומטית חברים שלי
לצפיה ב-'תרגישי טוב! '
תרגישי טוב!
09/06/2017 | 10:45
1
13
זה לא פשוט להמליץ על דרמה ראשונה, והעקרונות שציינת באמת חשובים. כשממליצים על דרמה ראשונה זה סוג של אחריות   אני המלצתי על דרמה שאני אוהבת, אבל יודעת שיש גם צופים ותיקים שלא אהבו אותה. אי אפשר לקלוע לטעם של כולם מן הסתם.
בדרמבינס עשו רשימה של 10 הדרמות המומלצות כדי לגרום לחבריך להתמכר, וכמובן שיש לי השגות בעניין 

לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
09/06/2017 | 12:08
14
אמנם חצי מהרשימה לא ראיתי בכלל. אבל מאלה שראיתי, בדיוק יש את אלה שלא הייתי ממליצה. למשל סאם סון המתוקה. היא כוללת את כל ההתנהגויות המפגרות היפוסיות אותם אנשים מבחוץ ממש לא מבינים. בסדרה כזו יכולים לפרוש באמצע ולא להתקרב יותר לתחום.

גם צאצאי השמש. כל האלה שנמעס להם מהסרטים האמריקאיים השבלוניים יברחו מהר מאד מהסדרה הזו. היא כל כך פוזאיסטית שבא להקיא. ואני באמת פרשתי ממנה, לא יכולתי לסבול יותר. השחקן הראשי נראה צעיר מבת זוגו ב10 שנים ובטח ובטח נראה צעיר מדיי לתפקיד שהוא מגלם. כזה חוסר איזון לא ילהיב אף אחד. רק את המעריצים שלו.

לאומת זאת  I Hear Your Voice באמת יכולה להתאים להתחלה. יש גם עלילה מעניינת ומסתורית וגם מגוון של דמויות שונות ומעניינות ורומנטיקה דיי מתוקה.

Coffee Prince גם יכולה להיות טובה למתחילים אפילו שיש בה הרבה שטויות מפגרות אבל זה חלק מהקסם שלה...
לצפיה ב-'עברו 10 שנים???????????????????'
עברו 10 שנים???????????????????
04/06/2017 | 15:39
1
31
זה ממש לא מרגיש ככה

השאלון מצריך חשיבה. דרמות אהובות (עד 10)....שחקנים אהובים....אני צריכה קצת זמן  

לצפיה ב-' אכן '
אכן
06/06/2017 | 22:45
22
כמו שאומרים, הזמן טס כשנהנים :)
בלי לחץ... קחי את הזמן :)
לצפיה ב-'עונה :)'
עונה :)
18/06/2017 | 13:22
12
אז הדרמה הראשונה היא סאם סון המתוקה. באמת התחלתי עם ויוה בזמנו, הייתי
צופה בטלונבלות ספרדיות/ארגנטינאיות, וראיתי את אמא שלי לפתע צופה בסדרה
בשפה שונה. זה היה סוג של הלם תרבותי, לא הבנתי את השפה, מה שהקשה.
אבל מה ששבה את ליבי זה הצחוק וההומור מהדרמה, המשחק. זה היה שינוי מרענן
מכל הדרמות המייגעות מספרד.
לאחר מכן ויוה הביאו את קופי פרינס שמבחינתי היה יצירת מופת לחלוטין, פה
נשבתי לחלוטין מהעולם הקוריאני, מה שהתחיל להעמיק את חקירתי בתחום. הגעתי
לפורום הנפלא הזה שאז היה פעיל ברמות מטורפות, דברים תורגמו בקצב נהדר,
אז פשוט הדבקתי את עצמי עם העולם הקוריאני. צפיתי בסדרות רק עם תרגום
בעברית, מה שגרם לי להבין שזה כבר בעיה, כי צפיתי בכל הסדרות המתורגמות
חחחח. אז התחלתי להתנסות בכתוביות באנגלית, שתחילה היה לי טיפה קשה
לעמוד בקצב, אבל עם הזמן זה הלך והשתפר, ואני חייבת להודות שבעקבות הדרמות
הללו, האנגלית השתפרה לרמה טובה מאוד, כך שאני מרוצה :)
כן רק אומר שיש 2 סדרות שתורגמו לעברית שהשפיעו עלי בצורה מאוד לבבית,
הראשונה היא 'זמן בין כלב וזאב' של לי ג'ונקי, שפשוט נדהמתי אני זוכרת בזמנו
מהסדרה הזאת, והמשחק העצום של ג'ונקי(לדעתי בטופ 5 של השחקנים), ואז
הדרמה שלחלוטין שברה אותי(מה שרוב האנשים כאן לא אהבו אני זוכרת חח),
זה מלכת השלג של היון בין. זו הדרמה הטרגית הראשונה שלי, היא הייתה לי
קשה מאוד, אבל תמיד אנצור אותה לטובה.
בויוה בפעם הראשונה.
כיום נטו מהמחשב. בעבר זה היה רק הורדות, ואז הבנתי שאתרי סטרימינג עושים
זאת במהירות גבוהה יותר ובאיכות מצויינת, אז כיום נטו סטרימינג.
(עברית/ אנגלית/ רוסית/ אחר /מבינות את שפת המקור ולא זקוקות לכתוביות)
אנגלית חח חד משמעית. כמה שאני אוהבת את השפה שלנו, לצערי הרב אין
סטרימינג כמעט, מה שמקשה עלי, אין לי סבלנות להוריד כל פרק ופרק, אז פשוט
צופה באנגלית.(כמובן שזה גם הרבה יותר מהיר).
אממ בעבר זה היה קטסטרופה.. הייתי צופה במשך כמה שנים 6-7 דרמות
במקביל, מכל הסוגים, טיוואנית, יפנית, קוריאנית כמובן. עם הזמן זה הלך וירד,
והיום אני צופה בדר"כ בדרמה אחת או שניים.
מה שכן גיליתי את העולם הסיני - שאני נורא אוהבת.
הז'אנר שאני הכי אוהבת הוא רומנטיקה. אוהבת את הקיצ'ים, קומדיה, מה שתרצו,
מתה על זה כל פעם מחדש. לגבי מקור כפי שרשמתי מקודם, הכול מהכול.
קוריאה, יפן, סין, טיוואן - הכול זורם.

6. דרמות אהובות (עד 10)
אממ אני יאמר שזו שאלה קשה, אני אבחר בדרמות שצפיתי בהן כמה וכמה
פעמים, אז כנראה משהו שאהבתי בהן. אבל אני לא חושבת שהן הדרמות הכי
טובות מבחינתי, אלא יותר אישי.

זמן בין כלב וזאב
מלכת השלג
קופי פרינס
גן הסודי
אילג'מה
1 ליטר של דמעות
כשגבר אוהב
הילר
השטן
גונג
שחקנים:
Gong Yoo
Lee Joon Gi
Lee Seung Gi
So Ji Sub
Jo In Sung
Ji Sung
Joo Won
Lee byung hun
Lee Jong Suk
Kimura Takuya

שחקניות:

Song Hye Kyo
Ha Ji Won
Ayase Haruka
Park Min Young
Kim Ha Neul
Park Shin Hye
Moon Chae Won
Hwang Jung Eum
Yoon Eun Hye
Kim So Yeon

THE SNOW QUEEN - הפסקול הכי אהוב עלי.
ליטר של דמעות - לחלוטין.
סאם סון המתוקה. אני חושבת שמה שמיוחד בדרמה הזאת שהיא שובה את הלב
מהר וביעילות. היא מכילה בה הכול. צחוק, רומנטיקה, פסקול חמוד, כל האווירה
סביבה מאוד חמה ולבבית, גם מאוד ייחודי לצפות בדמות ראשית ססגונית, לא
הכי יפה בעולם אלא אחת שפשוט באה לעבוד כשלצידה גבר מושך - אין יותר טוב
מזה כדי להראות את החיבור של הדרמה אל הצופה.
החשיפה גרמה לי להבין ולהתעמק יותר בעולם האסייאתי. זה לא רק סדרות אלא
גם סרטים, מנגות, אנימות, עולם חדש שנפתח ופתח לי הרבה אפיקים חדשים.
מגוון שפות שאני נהנית מהן לחלוטין בכל מידה אפשרית.
לצפיה ב-' חדשות ועדכונים '
חדשות ועדכונים
30/05/2017 | 13:38
30
19
שננסה לחדש את המסורת לכבוד החג? 

חג שבועות שמח! 
לצפיה ב-' סדרות וסרטים '
סדרות וסרטים
30/05/2017 | 13:40
13
26
לצפיה ב-'התסריטאית Kim Eun-sook מתכננת דרמה חדשה '
התסריטאית Kim Eun-sook מתכננת דרמה חדשה
30/05/2017 | 14:53
37
התסריטאית שפיצחה כנראה את סודות הרייטינג והבאזז (וחתומה על להיטים כמו "גובלין", Descended From the Sun, Heirs, Secret Garden, Gentleman's Dignity ועוד) עובדת על דרמה חדשה - Mr. Sunshine.
מדובר בדרמה תקופתית שממוקמת בין השנים 1900-1905, ובמרכזה סיפור אהבה בין בת אצולה וחייל שנלחם ב"צבא הצדק" נגד ההשפעה היפנית ההולכת וגוברת בקוריאה.
הדרמה אמורה לעלות לשידור רק בקיץ 2018. עד אז יהיה מספיק זמן ללהק שחקנים - התסריטאית המצליחה טוענת שכבר יש לה רעיון לגבי השחקן המועדף לתפקיד, שחייב להיות שחקן מעולה. מעניין על מי היא חושבת? 
הבמאי בכל מקרה יהיה Lee Eung-bok שאיתו היא עבדה על דרמות הלהיט הקודמות - גובלין ו-Descended From the Sun.

לצפיה ב-'Lee Bo-young תככב ברימייק לדרמה היפנית Mother'
Lee Bo-young תככב ברימייק לדרמה היפנית Mother
30/05/2017 | 15:04
29
היא רק סיימה את הסדרה Whisper וכבר מדברים על הדרמה הבאה (מדברים עליה הרבה זמן, אבל עכשיו נכנסים לפסים מעשיים). לפחות יהיו לה כמה חודשים לזמן איכות עם הבעל ג'י סונג והילדה - כי צילומי הרימייק אמורים להתחיל באוקטובר הקרוב. הדרמה תשודר כנראה בתחילת 2018 ברשת tvN:

לצפיה ב-'המפיקים של Mystery Queen מקווים לעונה שנייה '
המפיקים של Mystery Queen מקווים לעונה שנייה
30/05/2017 | 15:06
5
31
לא צפיתי בסדרה, אבל הבנתי שהסוף השאיר פתח להמשך... מקווה שזה יקרה לטובת הצופים הנאמנים:

לצפיה ב-'באמת שמתי לב שהסוף משאיר פתח לעונה שניה'
באמת שמתי לב שהסוף משאיר פתח לעונה שניה
30/05/2017 | 17:28
4
21
וזה משמח. מאד נהניתי ממנה
לצפיה ב-'ראיתי כל מיני תגובות לגבי הסוף '
ראיתי כל מיני תגובות לגבי הסוף
31/05/2017 | 12:31
3
19
מהתגובה שלך אני מתרשמת שנשארת עם טעם טוב מהסדרה :) ראיתי גם אנשים שהתבאסו מהסוף הפתוח. בדרמבינס הזכירו את המקרה של העונה השנייה של Vampire Prosecutor שהשאירה פתח רציני להמשך - עברו חמש שנים ולא זכינו לעונה נוספת. מאז אני יותר ספקנית לגבי המימוש של עונות המשך... אבל נקווה שבמקרה הזה תהיה עונה נוספת. ואז אני אולי אראה אותן ברצף 
לצפיה ב-'אני בהחלט מרוצה מהסוף'
אני בהחלט מרוצה מהסוף
02/06/2017 | 16:32
8
מצד אחד הסיפור הסתיים בצורה מסודרת. מצד שני נשארו דברים פתוחים שאפשר להשאיר כמו שהם לדמיון של הצופה ואפשר לקחת אותם ולפתח לעוד עונה בלי שום בעיה.
כך שאני לא רואה שום בעיה עם הסדרה הזו. כבר ראינו סדרות אחרות שהסוף שלהן היה עמום ומסורבל וקטוע וללא ציפיות לעונה שניה. ופה הכל מסודר וזורם ומצד שני משאיר מקום לעוד פיתוחים.
לצפיה ב-'אגב לגבי Vampire Prosecutor'
אגב לגבי Vampire Prosecutor
02/06/2017 | 16:37
1
10
יצאו שתי עונות אחת אחרי השניה (שנה אחרי שנה) ונשאר מקום לעונה שלישית. מצד שני הערוץ הזה עושים סוג של שילוב בין סדרות שונות והיה ניתן לראות ב-Vampire Detective כמה מהדמויות של Vampire Prosecutor כאשר מבחינת הזמן זה היה אחרי ואם לא האיר הרבה אור לגבי מה קורה שם אז לפחות הזכיר קצת וחיבר בין הדברים.

OCN עשו משהו דומה עם 38 Task Force ו-Bad Guys. וזה היה רמז לזה שתצא עונה שניה של Bad Guys
לצפיה ב-'לפעמים זה נחמד לקשר ככה בין סדרות'
לפעמים זה נחמד לקשר ככה בין סדרות
06/06/2017 | 21:25
8
אבל עדיין הייתי מעדיפה שהתובע הערפד בכבודו ובעצמו יחזור לעונה שלישית  למרות שאני בקושי זוכרת מה קרה בשתי העונות הראשונות 
לצפיה ב-'דרמות חדשות שעלו/עולות השבוע '
דרמות חדשות שעלו/עולות השבוע
30/05/2017 | 15:11
4
35
הביכורים הטלוויזיוניים כוללים השבוע את הסדרות האלה:

My Sassy Girl 
Seven Day Queen 
Best Hit
Duel

למידע נוסף:

כאן אפשר לראות סקירה של הדרמות שעלו בשבועות הקודמים:

כל כך הרבה דרמות, כל כך מעט זמן! 
לצפיה ב-'אני מחכה לDuel בעיקר בגלל Jung Jae Young'
אני מחכה לDuel בעיקר בגלל Jung Jae Young
30/05/2017 | 17:32
3
27
כי כל פרוייקט שהוא משתתף בו זה הצלחה בטוחה
לצפיה ב-'מודה שגיגלתי כדי לראות מי זה '
מודה שגיגלתי כדי לראות מי זה
31/05/2017 | 12:38
2
24
אין פלא שהוא לא מוכר לי - הוא מופיע בעיקר בסרטים 
זה גם פרויקט הקאמבק של Kim Jung-Eun שמזמן לא ראיתי על המסך. שיהיה להם בהצלחה!
אישית כל ז'אנר הפשע/משטרה הוא לא המועדף עליי. לפעמים אני מצליחה ליהנות מסדרות כאלה, בעיקר אם יש גם סיפור אנושי מרגש וקצת אופטימיות, ולא רק דם וזוועות.
לצפיה ב-'נכון. Jung Jae Young בעיקר שחקן קולנוע'
נכון. Jung Jae Young בעיקר שחקן קולנוע
02/06/2017 | 16:44
1
17
אם תרצי לראות משהו איתו שהוא אנושי ורומנטי ובלי מתח אז גם יש לו לא מעט:
You Call It Passion
The Plan Man
Glove
Castaway on the Moon
Someone Special

וזה חלק ממש קטן מהרשימה...
לצפיה ב-'תודה על ההמלצות '
תודה על ההמלצות
06/06/2017 | 21:22
9
The Plan Man נמצא אצלי על הכונן כבר מזמן. הורדתי בזמנו בגלל האן ג'י מין ועדיין לא צפיתי. טוב שהזכרת לי אותו :)
לצפיה ב-' מוזיקה '
מוזיקה
30/05/2017 | 13:41
9
11
לצפיה ב-'BTS זכו בטקס הבילבורד '
BTS זכו בטקס הבילבורד
30/05/2017 | 15:51
11
תחת הקטגוריה "Top Social Artist award", לאחר שהתמודדו מול אומנים פופולריים כגון ג'סטין ביבר, אריאנה גרנדה ועוד.

לצפיה ב-'להקת הבנות Sistar מתפרקת לאחר 7 שנים'
להקת הבנות Sistar מתפרקת לאחר 7 שנים
30/05/2017 | 15:56
3
18
לצפיה ב-'שיהיה להן בהצלחה '
שיהיה להן בהצלחה
31/05/2017 | 12:42
1
4
לצפיה ב-''
31/05/2017 | 14:55
1
לצפיה ב-'שיר הפרידה'
שיר הפרידה
31/05/2017 | 14:54
5
לצפיה ב-'קאמבק ל- Highlight'
קאמבק ל- Highlight
30/05/2017 | 15:57
8
לצפיה ב-'קאמבק ל- PSY'
קאמבק ל- PSY
30/05/2017 | 16:00
7
לצפיה ב-'קיוהיון מסופר ג'וניור התגייס לצבא'
קיוהיון מסופר ג'וניור התגייס לצבא
30/05/2017 | 16:03
15
ושיחרר שיר פרידה.

עוד על הגיוס שלו אפשר למצוא פה:

לצפיה ב-'קאמבק ל- VIXX'
קאמבק ל- VIXX
30/05/2017 | 16:05
4
לצפיה ב-' כללי '
כללי
30/05/2017 | 13:43
5
5
לצפיה ב-'Kim Woo-bin אובחן כחולה בסרטן '
Kim Woo-bin אובחן כחולה בסרטן
30/05/2017 | 14:21
4
38
הסוכנות שלו פרסמה בשבוע שעבר שאובחן אצלו סרטן הלוע האפי [nasopharyngeal cancer - הלוע האפי הוא חלל שנמצא מאחורי האף (בין האף לאוזניים) ומעל לחיך הרך (הצד העליון של הפה). הוא מחבר בין האף לבין החלק האחורי של הפה (לוע הפה)].
המחלה אובחנה בשלב מוקדם יחסית, והשחקן כבר מקבל טיפול. הפרויקט החדש שבו הוא אמור להשתתף, הסרט Wiretap, הוקפא בינתיים.

השחקנית שין מין אה, בת זוגו של קים וו-בין, פרסמה באמצעות הסוכנות שלה מסר של תמיכה, שלפיו היא מסייעת לו כדי שיוכל לעבור את הטיפול בהצלחה. גם חברו הטוב, השחקן קאנג הא-נול, פרסם מסר מרגש. בין השאר הוא מבקש (בתרגום חופשי) לעודד את חברו ולהגיד דברים טובים שנובעים מהלב החם ומהכוונות הטובות. הוא מוסיף שקים וו בין שומר על חוש ההומור למרות הסיטואציה הלא פשוטה, והוא מקווה שהוא יוכל להתקדם הלאה ולשמור על החיוך   

בבלוג הזה הכותבת ציינה שהיא לעולם לא תזלזל יותר בדרמות שבהן דימום מאפו של הגיבור מרמז על מחלה קשה... מסתבר שזה היה אחד התסמינים שמהם סבל קים וו-בין, שגרמו לו לפנות לבירור רפואי, מה שבסופו של דבר הוביל גם לאבחון בשלב מוקדם יחסית.

החלמה מהירה, רפואה שלמה והרבה בריאות! 

לצפיה ב-'החלמה מהירה '
החלמה מהירה
30/05/2017 | 15:46
2
11
לצפיה ב-'אמן '
אמן
31/05/2017 | 12:48
1
24
קראתי בבלוג הזה גם שהוא שקל לשמור על דבר המחלה בסוד, אפילו מההורים שלו (!), לא רק מהציבור. זה ממש נשמע כמו תסריט לדרמה קוריאנית... מזל שהוא החליט לשתף, ואני מאמינה שככה הוא באמת יקבל תמיכה ואהבה שיסייעו לטיפול. זה יכול גם לתרום למודעות למחלה ולעזור לעוד אנשים שמתמודדים עם סיטואציה דומה.
לצפיה ב-'כן קראתי על זה, וצודקת '
כן קראתי על זה, וצודקת
31/05/2017 | 14:53
8
לצפיה ב-'רק בריאות'
רק בריאות
04/06/2017 | 15:47
5
לצפיה ב-'חג שמייח - מקווה שהגעתי למקום הנכון'
חג שמייח - מקווה שהגעתי למקום הנכון
31/05/2017 | 07:09
1
21
בוקר טוב, 
אשמח לדעת היכן אפשר למצוא חומר על חנויות מכולת שאותן ניהלו יהודים במזרח הרחוק במחצית הראשונה של המאה העשרים. 

תודה מראש וחג שמח 
אביבית 
לצפיה ב-'היי, זה לא ממש תחום המומחיות שלנו '
היי, זה לא ממש תחום המומחיות שלנו
31/05/2017 | 12:23
18
אנחנו מבינות יותר בדברים שקשורים לתחום הבידור האסייתי (דרמות, סרטים, מוזיקה וכו').
אולי במקומות כמו מרכז דינור לחקר תולדות ישראל יוכלו לעזור יותר. יש להם דף שמרכז מידע בנושא קהילות יהודיות במזרח הרחוק (לא בטוחה עד כמה זה רלוונטי לך ואם הקישורים עובדים):

ונראה לי שאפשר לפנות אליהם ואולי הם יכוונו אותך למישהו/משהו שיכול לעזור:

בהצלחה!
לצפיה ב-' פורום הישרדות ישראל נפתח מחדש '
פורום הישרדות ישראל נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
28/05/2017 | 12:39
1

הישרדות 2017 עלתה לאוויר, בערוץ 2- רשת, אתם מוזמנים לעקוב, לשתף ולהגיד כל מה שאתם חושבים על העונה השמינית של הריאלטי המצליח 
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/1935

צופים מכורים? חושבים שאתם יכולים לנהל את הפורום? שלחו לנו   פרטי

לצפיה ב-'היי לכולם, מה קורה'
היי לכולם, מה קורה
24/05/2017 | 11:52
17
46
נעדרתי תקופה לא קצרה, נראה לי 3-4 חודשים בערך, אבל באמת שזה לא היה באשמתי. כל פעם שניסיתי להיכנס תפוז ממש לא הסכים לאפשר לי  לא רק לפורום הזה אלא לכל פורום של תפוז. היום במקרה חיפשתי משהו ובלי לשים לב לחצתי על קישור לתפוז והצלחתי להיכנס.  כמובן שהמקום הראשון אליו חזרתי הוא הפורום הזה.

אז מה נשמע. מה חדש. הייתי לגמרי מנותקת. על אילו דרמות דיברתם בפורום? הייתה איזושהי דרמה מומלצת במיוחד? בכלל מה התרחש בהעדרי?

אם אני נעלמת עוד פעם...זה שוב אשמת תפוז. מקווה שזה לא יקרה.
לצפיה ב-'היי מילי!'
היי מילי!
24/05/2017 | 20:49
7
32
לא קרה כלום בזמן שלא היית כאן.
כנראה כולם עסוקים או התייאשו

לצפיה ב-'לא יודעת לגבי השאר '
לא יודעת לגבי השאר
24/05/2017 | 23:49
6
33
אבל אני באמת התייאשתי מהפורום. 
אני עדיין נכנסת פה ושם לבדוק אם יש חדש, אבל כן... 
לצפיה ב-'אוי'
אוי
25/05/2017 | 15:55
4
34
חבל...למי שאין בסביבתו חובבי דרמות הפורום הזה הוא מקום טוב לקבל המלצות. רציתי להתחיל דרמה חדשה לאחרונה ולא היה לי את מי לשאול. בסוף בחרתי דרמה דו בונג סון האדירה, שהתבררה כלא רעה. יש קצת אלימות מיותרת לדעתי ויש לי גם הרגשה שהיא לא תחדש את הגלגל אבל בשורה התחתונה היא די בסדר. 

אז אם אני כבר כותבת , יש המלצות? 
לצפיה ב-'גם לי אין עם מי לדבר על הדרמות ומאד חסרה הפינה הזאת '
גם לי אין עם מי לדבר על הדרמות ומאד חסרה הפינה הזאת
25/05/2017 | 19:22
37
וההמלצות:
  • Strong Woman Do Bong Soon - לדעתי מעולה. גמרתי לראות אותה ונהניתי מכל רגע.
  • Tunnel - גם מעולה. בד"כ הדרמות נחלשות ומעיטות לקראת הסוף אבל כאן, לא שמתי לב בכלל שהיא נגמרה. היתה מעניין ומסקרנת עד הסוף.
  • Queen of Mystery - עוד אחת מומלצת מאד. מסתיימת השבוע, אני צופה עכשיו בפרק 15. והיא נהדרת!
  • Chicago Typewriter - גם דרמה מומלצת. לא שגרתית מבחינת העלילה. גם רומנטית וגם מותחת.
  • My Secret Romance - הומור ורומנטיקה טהורה. מהפרק הראשון. שווה צפיה
  • Man to Man - לא מדהימה אבל סבבה. זורמת לא רע.
  • Ms. Perfect - אחרי 10 פרקים אני עדיין דיי מתלהבת. אומרים שהיא מתדרדרת לקראת הסוף אבל בינתיים לא יכולה להגיד על זה כלום. היא מותחת מאד.
  • Circle - ראיתי פרק ראשון. כולם מתלהבים ממנה ברמות. אני לא הבנתי למה. בינתיים היה דיי בינוני. אולי אתן צ'אנס לעוד פרק.
  • Fight for My Way - גם מהדרמה הזו כולם מתלהבים, אומרים שהפרק הראשון היה יותר טוב מכל הפרוייקטים הקודמים של השחקן הראשי. ראיתי. לא הבנתי על מה מדברים. דרמה סטנדרטית לגמרי. שום דבר יוצא דופן. גם כימיה מדהימה בין הראשיים לא הרגשתי. כנראה אתן צ'אנס לעוד פרק לפחות כי אין שם שחקנים שמעצבנים אותי.
  • Lookout - מתכננת להתחיל. מקווה שלא יאכזב.
  • מחכה גם ל-Duel. עושה רושם שיהיה מעניין.

חייבת לציין שבעיניי היתה תקופת דרמות מעולה בחודשים אחרונים. אבל הגל החדש לא מלהיב אותי.
לצפיה ב-'אני איתכן'
אני איתכן
26/05/2017 | 00:43
2
24
ובכללי הייתה אווירה טובה בפורום וממש חבל...
אפשר לנסות להחיות אותו שוב אם בא לכן :)

מבחינת המלצות, בתקופה האחרונה ראיתי רק סרטים ואת הדרמה 1 Litre of Tears.
לצפיה ב-'איזה סרטים ראית? '
איזה סרטים ראית?
26/05/2017 | 08:31
1
13
לצפיה ב-'רק יפנים'
רק יפנים
26/05/2017 | 13:29
20
Death Note: Light Up The New World
Our Little Sister
 If Cats Disappeared From the World

והיה עוד אחד ששכחתי את השם שלו
לצפיה ב-'גם אני ככה... אבל מקווה שזו הזדמנות לחידוש הפעילות '
גם אני ככה... אבל מקווה שזו הזדמנות לחידוש הפעילות
27/05/2017 | 15:17
29
כי באמת היה כיף כאן ויכול להיות גם בהמשך :)

אני צופה עכשיו ב:
Chicago Typewriter  - שחקנים מעולים, עלילה מעניינת וגם מקום לרגש ודמיון.

My Secret Romance - לכאורה מדובר בעלילה פשטנית עם המון קלישאות, אבל הסדרה הזו מצליחה להיות כייפית רוב הזמן (ולא כל הזמן... מה לעשות, יש קלישאות שנשארות מעצבנות ) ואפילו לרגש לפעמים. היא ממש נתפרה למידותיו של הראשי, Sung Hoon.

Tunnel - שלושת הפרקים הראשונים עשו רושם טוב, אפילו מאוד, אבל נאלצתי לקחת הפסקונת מהסדרה בגלל עומס... מקווה לחדש את הצפייה בימים הקרובים :)

חוצמזה סיימתי עוד כמה סדרות לאחרונה:

Twenty Again - התחילה קצת צולע לטעמי, השתפרה בהמשך והייתה מאוד נחמדה, אבל לא ממכרת מבחינתי.

Saimdang, Light’s Diary - בשורה התחתונה – סדרה מאכזבת. אני חושבת שהעריכה המחודשת שנעשתה במהלך השידורים לא עשתה חסד עם הדרמה, וקראתי דעות שלפיהן הגרסה הבינלאומית הייתה קוהרנטית וטובה יותר.
השילוב בין העבר וההווה (בגרסה שראיתי) היה מאולץ לטעמי. העלילה ההיסטורית (שתפסה את רוב זמן המסך) הייתה מאוד יפה לעין מבחינה ויזואלית, אבל די צפויה ולא מימשה את הפוטנציאל לדעתי. הסיפור העכשווי נראה בעיקר קטוע ותלוש.
בצד החיובי: המשחק היה טוב בסה"כ, היה נחמד לראות שוב את לי יונג-אה על המסך וסונג סונג הון נראה חתיך מתמיד 

Father, I’ll Take Care of You – דרמה משפחתית ארוכה שהיו לה את הרגעים החביבים שלה, אבל כצפוי , לא מעט מריחות ושטויות מעצבנות. בהמרצה זה עבד לא רע, ו-Lee Tae Hwan  מתוק אמיתי 

Legend of the Blue Sea – בדומה לדעה בדרמבינס, גם אני חשבתי שזו סדרה חביבה ואסתטית שעשתה כמעט הכל נכון, אבל חסרו לה קסם וברק (וגם הכימיה הרומנטית של הראשיים לא ממש שכנעה אותי). החלק שהכי אהבתי שם הוא הופעת אורח קצרה יחסית של שחקן מסוים (לא רוצה לספיילר למחמירים – כי הסדרה משודרת בימים אלה בויוה פלוס).

That Fool – סדרה די סתמית ונשכחת מבחינתי, למרות ש-Hwang Jung Min שיחק מעולה.

Strong Woman Do Bong Soon – נהניתי מהרומנטיקה ובמיוחד מ-Park Hyung Shik המהמם  (חרשתי על כמה סצנות בפרקים האחרונים וצפיתי בהן מספר מביך של פעמים). פחות נהניתי (ולעתים גם ממש התעצבנתי או השתעממתי) מכל השאר. אני די מסכימה עם מה שנכתב בפוסט הזה:

אנסה בהמשך לפתוח שרשור חדשות ועדכונים 

לצפיה ב-'אממ רואה שחזרתם :)'
אממ רואה שחזרתם :)
27/05/2017 | 23:20
3
28
הייוש לכולם.
מה שאני הספקתי:

When a Snail Falls in Love - דרמה סינית, דרמת משטרה עוצמתית ומדהימה
שנהנתי ממנה כל רגע ורגע. התפלאתי מהעוצמה של השחקנים ומהמשחק הנהדר
שלהם, אהבתי מאוד.

Introverted Boss - השחקן Yeon Woo Jin היה פשוט נהדר פה(הראשי).
בכל פעם יש לו תפקיד שהוא נותן בו הברקה כזו או אחרת, ופה ממש נתן מעצמו
כמה שאפשר. עלילה מוזרה אני חייבת לציין, אבל בהחלט מספקת. יש גם OST
נהדר.

Reply 1988 - אחרי שנים של קיפוח עדתי, החלטתי לצפות בה. אני חייבת לומר,
שמכלל הסאגות שלREPLY, זו הייתה הטובה ביותר, והמספקת ביותר. היא הייתה
פשוט WOW אחד גדול לאורך כל הדרך. נכון, כל פרק שעה ורבע, שזה היה באמת
לא קל חח, אבל ממש ממש אהבתי. חבל שלא צפינו בה ביחד, היה כל כך הרבה
מידע להעביר בינינו על הדרמה הזאת חח.

Six Flying Dragons - הדרמה הטובה ביותר לשנת 2015-2016 ללא צל
של ספק. דרמה פוליטית שמבוססת על סיפור אמיתי, של תחילת דרכו של אחד
המלכים האכזריים בקוריאה אבל יחד עם זאת מלך שתרם רבות למדינה בעקבות
החוקיות שלו, דרמה אדירה. מה שכן, יש המון המון דיאלוגים, צריך הרבה סבלנות
אליה.

My Sunshine - עוד דרמה סינית, הפעם עלילה מוזרה ולפעמים לא מובנת
בעליל, אבל הרומנטיקה פשוט נהדרת. לא יודעת, זרמה לי הדרמה הזאת לאורך
כל הדרך, ונהנתי ממנה כמה שאפשר.

The Liar and His Lover - דרמה שמבוססת על מנגה יפנית מוצלחת וגם
סרט יפני לא רע, יצא להם כאן חצי קלאץ' בלשון המעטה. חביב לא מעבר.

Tomorrow with You - אחת הדרמות הטובות לשנת 2017, מאוד נהנתי
ממנה לאורך כל הדרך. הרבה דילמות, טוייסטים(במיוחד הסוף), יש גם הרבה
שטויות בגלל המסע מן העבר אל העתיד וכן הלאה, אבל עדיין, איכשהו הכול הסתיים
בצורה טובה. אהבתי ממש, בעיקר בגלל שני הראשיים המדהימים.

My Secret Romance - עוד 2 פרקים... לאאאא.... אני ממש מחבבת את הדרמה,
מתוקה לחלוטין, ולא יודעת מה אתכן אבל לי לא זכורה דרמה עם כל כך הרבה
נשיקות בזמן כל כך קצר חח. סונג הון פלרטטן רציני בכל דרמה שלו חח.

Voice OCN - דרמה עוצמתית בכיכובו של ג'אנק היוק הנפלא. המון המון מתח,
דם, ודרמת משטרה מאוד קשה(לא קל לצפייה), אבל בנו פה חתיכת עלילה.
מה שכן איכזבו מאוד עם 2 הפרקים האחרונים.

Strong Woman Do Bong Soon - אחת העלילות הכי הזויות ומטומטמות
שראיתי יחד עם זאת, הרומנטיקה הייתה פשוט עשר. באמת הכימיה בין שתי
הראשיים עבדה לאורך כל הדרך :)

Fight for My Way - שתי פרקים ראשונים חמודים++. לא יודעתי אהבתי.

Weightlifting Fairy Kim Bok Joo - בזמנו אמרתי לעצמי.. למההה, למה
שכולם יהנו מדרמת ספורט, מה הולך פה?
ניסיתי? ו...... פשוט נהדררררר! אפילו ממש נהדררררר :) כדאי לכם :)
לצפיה ב-'איזה כייף שכולם חוזרים '
איזה כייף שכולם חוזרים
28/05/2017 | 08:24
2
23
When a Snail Falls in Love גם אני מאד אהבתי. היתה בדרמה הזו איזה מתיקות מיוחדת בנוסף למתח הרציני וכל האקשן. חבל שהיא היתה כל כך קצרה.

לצפיה ב-'טוב לראות שכולם מתחילים לחזור '
טוב לראות שכולם מתחילים לחזור
30/05/2017 | 16:04
1
6
לצפיה ב-'לגמרי!'
לגמרי!
30/05/2017 | 17:27
5
לצפיה ב-'אני מניחה שתורי, אבל הרשימה שלי ממש קצרה'
אני מניחה שתורי, אבל הרשימה שלי ממש קצרה
29/05/2017 | 02:51
3
27
סיימתי את Shopping King Louie - שהייתה ממש חמודה.

כמו שכבר כתבתי, במקומה התחלתי את Strong Woman Do Bong-Soon. נראה לי שכולן או כמעט כולן ראו/רואות אותה אז נראה לי שהצלחתי בבחירה

יש לי עוד כמה דרמות שהתחלתי ממש ממזמן ואיכשהו הופסקו באמצע כי לאחרונה כמעט ולא ראיתי דרמות. אני צריכה לחזור אליהן איכשהו.

The Good Wife -החלטתי לראות אותה למרות שלא ראיתי את הגירסה האמריקאית. אני צריכה לחזור אליה כדי לזכור מה היה שם. מה שבטוח זו סידרה שלוקחת לי המון זמן לראות כי כל 15-20 דקות אני צריכה הפסקה. זה סידרה מהסוג של "15 דקות ביום".

One precent of Something - הפרק או שניים שראיתי היו חמודים. רוצה להמשיך בהקדם. נראה לי שזו הדרמה הבאה שתחזור.

Woman With Suitcase - כבדה וקשה לי לצפייה.

ואם נראה שאני בקושי רואה קוריאניות, המצב ביפניות עוד יותר גרוע. אני חושבת שזו הפעם הראשונה מאז שהתחלתי לראות דרמות יפניות שאני לא רואה אף דרמה מהעונה. אולי זה בגלל שפירקו את הלהקה האהובה עליי בסוף דצמבר ואני עסוקה בגלל כל הלכלוך של הסוכנות המגעילה שלהם. לא ראיתי דבר כזה.

מה שכן ראיתי:
A life עם קימורה טאקויה. אחד הדרמות היותר טובות שלו בשנים האחרונות. לא ממציאה את הגלגל אבל דרמה מעולה.

Uso no Sensou - מלחמות השקר. אוהבת את השחקן הראשי, בגללו התחלתי לראות דרמות יפניות  אז אני משוחדת. זה שחקן שמוציא את המקסימום גם שהתסריט בינוני (וזה לא המקרה פה). נהניתי ממנה מאוד למרות שהיו כמה רגעים שעצמתי עיניים (מה שאומר שזו לא קומדיה רומנטית קלילה מהסוג שאני אוהבת).

וזהו. קצר, נכון?
לצפיה ב-'קצר אבל ממצה '
קצר אבל ממצה
30/05/2017 | 13:33
2
24
אני נהניתי מאוד מ-Shopping King Louie. זו הייתה אגדה מקסימה והכימיה בין הראשיים הייתה נהדרת. מעניין מה נסגר עם הבדיקה הרפואית המחודשת של סו אין גוק - האם בסופו של דבר יגייסו אותו מחדש או ישחררו.  בכל מקרה לא נראה אותו בקרוב על המסך, אבל אני מקווה שהכל יסתדר לטובה בשבילו :)

לגבי The Good Wife - גם אני לא צפיתי במקור האמריקאי. במהלך הצפייה בגרסה הקוריאנית חשבתי לנסות את המקור, אבל בסיום לא הרגשתי בכך צורך. מבחינתי הקוריאנית חסכה לי זמן - כי הבנתי שב-16 פרקים די כיסו עלילה שמקבילה לשלוש עונות (פחות או יותר, קראתי שיש גם לא מעט הבדלים). בשורה התחתונה, אהבתי את הגרסה הקוריאנית - היא כללה תסריט מעניין ושחקנים מצוינים. יש לי השגות לגבי הסוף, אבל זה באמת בקטנה. 

One precent of Something הייתה מבחינתי ממתק כייפי - הם התרכזו בעיקר במערכת היחסים וברומנטיקה, בפרקים קצרים, עם מינימום אנגסט ועלילות משנה מיותרות.

מזמן לא צפיתי בדרמה יפנית (וגם כך אפשר לספור את הדרמות היפניות שצפיתי בהן על יד וחצי )... אבל קימורה טאקויה עשה עליי רושם מעולה בדרמה הישנה Beautiful life.
לצפיה ב-'דווקא את הדרמה הזאת שלו לא ראיתי'
דווקא את הדרמה הזאת שלו לא ראיתי
04/06/2017 | 15:46
1
14
יש לי המון דרמות שאני צריכה לראות...איך מספיקים?

רק בימים האחרונים חשבתי, בגלל בחזרה לפורום עברתי מתקופת ללא כל המלצות למצב שאני עומדת מול מבול של דרמות שאפשר לראות. אני לא יודע איך מתגברים על זה.. אבל על זה אומרים צרות של עשירים.
לצפיה ב-'לא מספיקים '
לא מספיקים
06/06/2017 | 21:19
6
לפעמים אני חושבת שכדאי גם לקבל המלצות שליליות - על דרמות שלא כדאי לראות, וכך נחסוך זמן יקר 
לצפיה ב-'My Secret Romance הסתיימה בתרועה גדולה :)'
My Secret Romance הסתיימה בתרועה גדולה :)
31/05/2017 | 01:49
17
אחת הסדרות היותר חמודות וחביבות בתקופה האחרונה.
פרק 12 היה מעיק חח, מלא פלאשבקים...
אבל פרק 13 שהתחיל.......... נגמר נפלא.
לי לא זכורה סדרה עם כל כך הרבה נשיקות.. סיונג הון הזה פלרטטן....
כל הכבוד לOCN ששבר את המסורת של נשיקות סתמיות, ונתן לנו קצת
אקשן מההתחלה ועד הסוף :)

נהנתי, ממליצה.
לצפיה ב-'הכי טוב'
הכי טוב
17/05/2017 | 19:23
34
זה האתר הכי טוב שאני מכיר בשיביל סרטים בחינם
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:34
9
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'מקווה שהגעתי למקום הנכון'
מקווה שהגעתי למקום הנכון
24/04/2017 | 10:46
48
חברים שלומות, 
מחפשת שם של חומר או אמצעי עזר לעבודות משק הבית בדרום מזרח אסיה בשנות הארבעים של המאה ה-20. הדובר מספר על PAPA  (אינני בטוחה בכתיב) או אמצעי בעל שם דומה. האם המילה או השם PAPA מוכרים למישהו מכם.?

תודה מראש
אביבית 
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 17:05
9
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'חדשות/עדכונים '
חדשות/עדכונים
25/02/2017 | 18:42
11
51
או סתם כי בא לי לשים תמונות של סו אין גוק 
לצפיה ב-'סו אין גוק בצילומים לקלווין קליין '
סו אין גוק בצילומים לקלווין קליין
25/02/2017 | 18:50
5
148
הבחור אמור להתגייס בסוף מרץ הקרוב, ואני צריכה עוד להשלים את הדרמה האחרונה בכיכובו, Shopping King Louie. אני עוד עלולה להשלים מתישהו את הדרמה המשפחתית הארוכה שלו, Rascal Sons, מרוב געגועים... גיוס קל ונעים :)
(מקווה שהבלונד בידיעה של סומפי לא משקף את הפריזורה העדכנית שלו...).

לצפיה ב-'חשבתי שיתנו לנו התראה'
חשבתי שיתנו לנו התראה
25/02/2017 | 23:02
4
52
של כמה חודשים לפני שהוא מתגייס, ובסוף הפילו את זה עלינו...
אגב נראה שהתמונה עם הבלונד ישנה, הוא העלה תמונה באינסטגרם לפני כמה ימים ויש לו את אותו צבע שיער כמו בתמונות של קלווין קליין.

שיהיה גיוס נעים, הוא הולך להיות חסר לי בשנתיים הקרובות :')
לצפיה ב-'נתנו לנו התראה של חודש'
נתנו לנו התראה של חודש
27/02/2017 | 17:27
3
37
יש כאלה שנותנים התראה של יום או שמודיעים בדיעבד... הזמן יעבור מהר והוא יחזור בוגר יותר ועם קוביות בבטן 
לצפיה ב-'חודש זה כ"כ קצת'
חודש זה כ"כ קצת
02/03/2017 | 00:02
2
22
אבל זה עדיף מיום אני מניחה, וכן נקווה 
לצפיה ב-'אגב '
אגב
02/03/2017 | 00:15
1
26
נראה שהוא ישחרר שיר חדש לפני הגיוס, ככה שלפחות חצי נחמה :')
לצפיה ב-'יפה מצדו... שישאיר לנו כמה מזכרות :)'
יפה מצדו... שישאיר לנו כמה מזכרות :)
02/03/2017 | 19:25
7
לצפיה ב-'ביסט החליפו את שם הלהקה ל-Highlight'
ביסט החליפו את שם הלהקה ל-Highlight
25/02/2017 | 23:12
2
32
אחרי שהם עזבו את קיוב, פתחו חברה משלהם, ונלחמו על השם ביסט מול קיוב, הם החליטו לוותר ולהחליף שם.
לבינתיים נראה שקיוב החליטו למחזר את שם הלהקה, ולהוסיף שני חברים חדשים להיוסונג שלא היה מודע למהלך, ועזב את הלהקה האורגינלית לטובת קריירת סולו.

עוד אפשר לקרוא פה:

לצפיה ב-'שיהיה להם בהצלחה! '
שיהיה להם בהצלחה!
27/02/2017 | 17:28
1
7
לצפיה ב-''
02/03/2017 | 00:16
1
לצפיה ב-'קאמבק לבלוק בי'
קאמבק לבלוק בי
25/02/2017 | 23:18
27
מצטערת שאני עושה סלט עם הפוסטים, אבל לא נראה שיש טעם לכתוב תחת קטגוריות יותר.
לצפיה ב-'Lee Tae Hwan בצילומים ל-Marie Claire '
Lee Tae Hwan בצילומים ל-Marie Claire
02/03/2017 | 19:33
50
כל כך חמוד וצעיר - חגג לא מזמן את יום הולדתו ה-22 

רק בגללו התחלתי לצפות בדרמה המשפחתית הארוכה Father I'll take care of you, ולמרבה ההפתעה אני די נהנית ממנה :)

לצפיה ב-'שלום! צריכה עזרה בתרגום שיר מקוריאנית'
שלום! צריכה עזרה בתרגום שיר מקוריאנית
22/02/2017 | 14:26
3
36
https://www.youtube.com/watch?v=0MJ4tNyiYaM

מישהו יכול בבקשה בבקשה לתרגם את השיר הזה לעברית, כי התרגום לאנגלית מבולבל מדי,
ולרשום ב-Romanji (אותיות באנגלית) איך מבטאים את המילים של השיר בקוריאנית?
אני חייבת לשיר את השיר הזה!
תודה רבה!
לצפיה ב-'את יכולה חפש ביוטיוב סרטון אחר'
את יכולה חפש ביוטיוב סרטון אחר
23/02/2017 | 17:37
2
29
יש כ"כ הרבה מתרגמים שם, שלכל שיר יש 2 גרסאות שונות ואפילו יותר. או שתחפשי בגוגל את השם של השיר ותוסיפי בסוף lyrics, יש הרבה אתרים שכותבים את התרגום באנגלית, המילים בקוריאנית, וגם על הדרך יש לך את ה-Romanji.
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
24/02/2017 | 03:35
1
20
חיפשתי בגוגל את השם של הסדרה באנגלית עם המילה lyrics
וזה ישר מצא לי תרגום לאנגלית ורומנג'י
תודה רבה!
לצפיה ב-'בכיף '
בכיף
24/02/2017 | 14:08
6
לצפיה ב-'יש מצב לשרשורון צפייה? '
יש מצב לשרשורון צפייה?
19/02/2017 | 14:58
6
62
הרשימה שלי:
סדרות/מיני סדרות שסיימתי לאחרונה:
Romantic Doctor, Teacher Kim - דרמה רפואית חביבה עם Han Seok Kyu המעולה. ציפיתי לקצת יותר רומנטיקה לאור ההתחלה, אבל המינון שלה היה מינימלי לקראת סיום וחבל. יש גם פרק ספיישל שלשם שינוי יש טעם לראות :)

Something About 1 Percent - איזו סדרה מתוקה וכייפית! עם פרקים קצרים של 30-40 דקות, הם הצליחו לזקק בעיקר את מערכת היחסים של הראשיים, עם מינימום אינטריגות משפחתיות וקשקשת עסקית. הכימיה בין הראשיים מעולה! הם לגמרי נראים כמו זוג אמיתי, ולשם שינוי לא התקמצנו על הנשיקות  סיימתי אותה לפני שבוע ואני עדיין חורשת על הסצנות שלהם, וגם על הפסקול.

סדרות רצות:
Father, I’ll Take Care of You - ממשיכה עם הדרמה המשפחתית הארוכה והדי סימפטית הזו - קלילה, נחמדה ומצליחה אפילו להפתיע לפעמים.

Saimdang, Light’s Diary - הקאמבק של Lee Young Ae לא הפך ללהיט שציפו ממנו, אבל בעיניי הסדרה נראית כבעלת פוטנציאל, גם אם היא רחוקה מלממש את כולו. אני לא מושקעת רגשית לעומק, ואין ספק שיש דברים שיכלו להיעשות טוב יותר, אבל בסה"כ הסדרה זורמת. יש בה קצת טעם של פעם.

Tomorrow With You - יש בסדרה הזו משהו מוזר, והעלילה מתקדמת לאט, על אש קטנה, ועדיין אני נהנית ממנה למדי - ובמיוחד מ-Lee Je Hoon שנראה כאן שופע קסם יותר מתמיד :) איך כתבו בדרמבינס? 
Don’t we ALL have a crush on Lee Je-hoon right now? 

Awl - זו לא דרמה קלה, והנושא שלה לא נשמע מרתק במיוחד (איגודים מקצועיים, זכויות עובדים וכו'), אבל היא בכל זאת הצליחה לתפוס אותי, בזכות הבימוי, הסיפור האנושי והשחקנים המצוינים. אני לוקחת אותה לאט כי זה לא קל לעיכול.

שבוע טוב :)

לצפיה ב-'הרבה תכנונים בלי יותר מדי צפיות '
הרבה תכנונים בלי יותר מדי צפיות
21/02/2017 | 15:48
4
66
1 Litre of Tears: ראיתי רק את פרק אחד לבינתיים. 

Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo: באופן סופי פרשתי ממנה, באמת שאין לי מושג על מה כל הרעש.

תכנונים:
If Cats Disappeared From the World - סרט יפני
Death Note: Light Up The New World - עוד סרט יפני 
Shopping King Louis 
לצפיה ב-'אני סיימתי את Litre of Tears בשלושה ימים '
אני סיימתי את Litre of Tears בשלושה ימים
25/02/2017 | 18:35
3
59
ולמרות הנושא הלא קל, סיימתי אותה דווקא בתחושה אופטימית ומחזקת :)
לצפיה ב-'האמת שאני רואה אותה עם חברה מחו"ל'
האמת שאני רואה אותה עם חברה מחו"ל
25/02/2017 | 22:47
2
49
ובגלל הפרשי הזמן נתקענו. אני מודה שעדיין יש לי קצת חששות לגביה  כי אני לא חובבת טרגדיות, אבל נראה שזאת באמת דרמה שחובה לראות 
לצפיה ב-'אה, זה באמת לא פשוט לתאם'
אה, זה באמת לא פשוט לתאם
27/02/2017 | 17:24
1
42
ובעיניי זו לא סדרה מדכאת שיש בה רק סבל וצער - יש בה התמודדות אנושית וגם רגעים חמים ומצחיקים, ובלי קלישאות, היא באמת גורמת להעריך את מה שיש לנו בידיים.
לצפיה ב-'מהקצת שראיתי אני מסכימה '
מהקצת שראיתי אני מסכימה
02/03/2017 | 00:05
16
לצפיה ב-'רשימה שלי. אפילו שבאיחור..'
רשימה שלי. אפילו שבאיחור..
21/03/2017 | 19:51
49
היי לכולם. איזו תקופה מטורפת
בנוסף לטירוף בעבודה ועומס המבחנים בלימודים, גם מחקתי בטעות את כל רשימת הצפייה שלי. אז מעדכנת את הדברים שרואה עכשיו ומה שזוכרת מה צפיות האחרונות.

אז ככה:
סרטים אחרונים שראיתי והם מומלצים:
 Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny 2016 - סרט המשך לסרט הראשון שיצא לפני יותר מ-10 שנים. מצויין אבל לא כמו הראשון. למרות שמישל יאו מדהימה כאגיל. אני כל כך מעריכה אותה!

The Children of Huang Shi 2008 - סרט הפקה משותפת עם בריטים. גם מצויין. מומלץ בחום.

Police Story 1995 - הסרט הישן והמפורסם של ג'קי צ'אן. זה חוויה כרגיל.

Love Clinic 2015 - קומדיה רומנטית דיי מטופשת

Detective K: Secret of the Lost Island 2015 - סרט תעלומה תקופתי. המשך לראשון שיצא ב2011 בערך. אני אוהבת את הסגנון והוא היה מספיק מותח ומעניין.

The Age of Shadows 2016 - סרט מעולה! על מרגלים כפולים. מותח ולא יודעים את הסוף עד בסוף אוסף שחקנים כוכבים ממש.

והסדרות:
 גמרתי לצפות ב-What Happened in Bali. סדרה כבדה ממש. לא יודעת איך שרדתי. כנראה בגלל הקאסט הטוב.

צופה עכשיו:
 Defendant - מסיימת השבוע. חזקה, אין מה להגיד. דיי כבדה בגלל כל הסיפור אבל טובה בהחלט. הקאסט מעולה.

Tomorrow With You - כבדה ונמרחת. כמעט נטשתי אותה כמה פעמים אבל החלטתי לסחוב עד הסוף כי עדיין יש בה קטעים יפים.

Strong Woman Do Bong Soon - כמעט ודילגתי עליה אבל ראיתי טריילר והחלטתי שמתים לי משהו קליל ומטופש. התבררה כאחת הסדרות הטובות שראיתי עד כה. היא מצחיקה ברמות שלא יאומן. הבי רומנס מצחיק ומטורף. והכל שם כל כך טוב שכל פרק אני רואה פעמיים!

Ms. Perfect - כמעריצה נאמנה של סון ג'ון התחלתי לראות אותה. למרות שלפעמים אני שואלצת את עצמי למה אני כל כך אוהבת אותו בכלל. אבל בינתיים יש אינטריגה רצינית שם וממש מסקרן אותי מה יהיה הלאה. ואני תוהה, שתי שחקניות ראשיות כל כך דומות בכוונה או בטעות? נחכה ונראה...

לצפיה ב-'"פיטום אווזים" למטרת "כבד אווז".....'
"פיטום אווזים" למטרת "כבד אווז".....
14/02/2017 | 12:40
18
בארץ הקודש בג"ץ פסק שאסור לפטם אווזים.    אני מניחה שזה חל על כל היקום.
לצפיה ב-'אתר SubEast Asia נסגר'
אתר SubEast Asia נסגר
30/01/2017 | 16:32
3
94
עד ה10.2 יש לכן הזדמנות להוריד משם מה שתרצו. לאחר מכן האתר ייסגר לאלתר והפרקים יימחקו.
לצפיה ב-'מבאס לראות שאתרים נסגרים ככה'
מבאס לראות שאתרים נסגרים ככה
09/02/2017 | 13:49
56
תודה על ההתראה :)
לצפיה ב-'בינתיים כל הסדרות עברו לאתרים אחרים'
בינתיים כל הסדרות עברו לאתרים אחרים
19/02/2017 | 14:37
1
44
עכשיו שרק יהיה לנו זמן וכוח לצפות בכל הסדרות 
לצפיה ב-'הורדתי רק את אתנה האלילה'
הורדתי רק את אתנה האלילה
19/02/2017 | 14:51
39
ועוד משהו.... לא זוכר מה זה היה.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

תטא הילינג -רונית בנגו
טיפול בתטא הילינג
פורום ביטוח חיים גמל ופנסיה
פורום ביטוח חיים
אמת הנפש
אמת הנפש

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה