לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אסיה - תרבות ופנאי

ברוכים הבאים לפורום אסיה - תרבות ופנאי!!
 אם אתם מתורבתים ופנויים או מעוניינים באסייתים מתורבתים ופנויים (וגם אם אתם לא) הגעתם כולכם למקום הנכון!
זה המקום לדבר בו על סדרות , סרטים, אנימות, מוזיקה, להקות, שחקנים, זמרים, דוגמנים וכל מה שקשור לבידור המלוכסן! וגם על השפה, התרבות, התחביבים, החיים שם, וכל מה שקשור לתרבות ופנאי! 
הנכם מוזמנים לדבר, לשרשר, לצחוק, לאהוב, להעריץ, לשחק ולהתמכר יחד איתנו להתמכרות המתוקה הזו שנקראת "אסיה".
*אנא שימו לב שקראתם את תקנון תפוז ואת כללי הפורום*
 ברוכים הבאים לביתינו החם והמלוכסן !
 גלישה מהנה לכולם  
הנהלת הפורום 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אסיה - תרבות ופנאי

ברוכים הבאים לפורום אסיה - תרבות ופנאי!!
 אם אתם מתורבתים ופנויים או מעוניינים באסייתים מתורבתים ופנויים (וגם אם אתם לא) הגעתם כולכם למקום הנכון!
זה המקום לדבר בו על סדרות , סרטים, אנימות, מוזיקה, להקות, שחקנים, זמרים, דוגמנים וכל מה שקשור לבידור המלוכסן! וגם על השפה, התרבות, התחביבים, החיים שם, וכל מה שקשור לתרבות ופנאי! 
הנכם מוזמנים לדבר, לשרשר, לצחוק, לאהוב, להעריץ, לשחק ולהתמכר יחד איתנו להתמכרות המתוקה הזו שנקראת "אסיה".
*אנא שימו לב שקראתם את תקנון תפוז ואת כללי הפורום*
 ברוכים הבאים לביתינו החם והמלוכסן !
 גלישה מהנה לכולם  
הנהלת הפורום 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
באם ההודעה מכילה ספוילרים חובה להזהיר בכותרת.
שאלות וחדשות יש לשרשר ל"שאלות ועדכונים".
ברוכים הבאים!!
אנא קראו את תקנון הפורום
ושתהיה לכולם גלישה מהנה!
המשך >>

לצפיה ב-'הכי טוב'
הכי טוב
17/05/2017 | 19:23
14
זה האתר הכי טוב שאני מכיר בשיביל סרטים בחינם
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:34
4
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'מקווה שהגעתי למקום הנכון'
מקווה שהגעתי למקום הנכון
24/04/2017 | 10:46
36
חברים שלומות, 
מחפשת שם של חומר או אמצעי עזר לעבודות משק הבית בדרום מזרח אסיה בשנות הארבעים של המאה ה-20. הדובר מספר על PAPA  (אינני בטוחה בכתיב) או אמצעי בעל שם דומה. האם המילה או השם PAPA מוכרים למישהו מכם.?

תודה מראש
אביבית 
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 17:05
8
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'חדשות/עדכונים '
חדשות/עדכונים
25/02/2017 | 18:42
11
45
או סתם כי בא לי לשים תמונות של סו אין גוק 
לצפיה ב-'סו אין גוק בצילומים לקלווין קליין '
סו אין גוק בצילומים לקלווין קליין
25/02/2017 | 18:50
5
130
הבחור אמור להתגייס בסוף מרץ הקרוב, ואני צריכה עוד להשלים את הדרמה האחרונה בכיכובו, Shopping King Louie. אני עוד עלולה להשלים מתישהו את הדרמה המשפחתית הארוכה שלו, Rascal Sons, מרוב געגועים... גיוס קל ונעים :)
(מקווה שהבלונד בידיעה של סומפי לא משקף את הפריזורה העדכנית שלו...).

לצפיה ב-'חשבתי שיתנו לנו התראה'
חשבתי שיתנו לנו התראה
25/02/2017 | 23:02
4
49
של כמה חודשים לפני שהוא מתגייס, ובסוף הפילו את זה עלינו...
אגב נראה שהתמונה עם הבלונד ישנה, הוא העלה תמונה באינסטגרם לפני כמה ימים ויש לו את אותו צבע שיער כמו בתמונות של קלווין קליין.

שיהיה גיוס נעים, הוא הולך להיות חסר לי בשנתיים הקרובות :')
לצפיה ב-'נתנו לנו התראה של חודש'
נתנו לנו התראה של חודש
27/02/2017 | 17:27
3
35
יש כאלה שנותנים התראה של יום או שמודיעים בדיעבד... הזמן יעבור מהר והוא יחזור בוגר יותר ועם קוביות בבטן 
לצפיה ב-'חודש זה כ"כ קצת'
חודש זה כ"כ קצת
02/03/2017 | 00:02
2
19
אבל זה עדיף מיום אני מניחה, וכן נקווה 
לצפיה ב-'אגב '
אגב
02/03/2017 | 00:15
1
24
נראה שהוא ישחרר שיר חדש לפני הגיוס, ככה שלפחות חצי נחמה :')
לצפיה ב-'יפה מצדו... שישאיר לנו כמה מזכרות :)'
יפה מצדו... שישאיר לנו כמה מזכרות :)
02/03/2017 | 19:25
6
לצפיה ב-'ביסט החליפו את שם הלהקה ל-Highlight'
ביסט החליפו את שם הלהקה ל-Highlight
25/02/2017 | 23:12
2
31
אחרי שהם עזבו את קיוב, פתחו חברה משלהם, ונלחמו על השם ביסט מול קיוב, הם החליטו לוותר ולהחליף שם.
לבינתיים נראה שקיוב החליטו למחזר את שם הלהקה, ולהוסיף שני חברים חדשים להיוסונג שלא היה מודע למהלך, ועזב את הלהקה האורגינלית לטובת קריירת סולו.

עוד אפשר לקרוא פה:

לצפיה ב-'שיהיה להם בהצלחה! '
שיהיה להם בהצלחה!
27/02/2017 | 17:28
1
6
לצפיה ב-''
02/03/2017 | 00:16
לצפיה ב-'קאמבק לבלוק בי'
קאמבק לבלוק בי
25/02/2017 | 23:18
25
מצטערת שאני עושה סלט עם הפוסטים, אבל לא נראה שיש טעם לכתוב תחת קטגוריות יותר.
לצפיה ב-'Lee Tae Hwan בצילומים ל-Marie Claire '
Lee Tae Hwan בצילומים ל-Marie Claire
02/03/2017 | 19:33
48
כל כך חמוד וצעיר - חגג לא מזמן את יום הולדתו ה-22 

רק בגללו התחלתי לצפות בדרמה המשפחתית הארוכה Father I'll take care of you, ולמרבה ההפתעה אני די נהנית ממנה :)

לצפיה ב-'שלום! צריכה עזרה בתרגום שיר מקוריאנית'
שלום! צריכה עזרה בתרגום שיר מקוריאנית
22/02/2017 | 14:26
3
33
https://www.youtube.com/watch?v=0MJ4tNyiYaM

מישהו יכול בבקשה בבקשה לתרגם את השיר הזה לעברית, כי התרגום לאנגלית מבולבל מדי,
ולרשום ב-Romanji (אותיות באנגלית) איך מבטאים את המילים של השיר בקוריאנית?
אני חייבת לשיר את השיר הזה!
תודה רבה!
לצפיה ב-'את יכולה חפש ביוטיוב סרטון אחר'
את יכולה חפש ביוטיוב סרטון אחר
23/02/2017 | 17:37
2
27
יש כ"כ הרבה מתרגמים שם, שלכל שיר יש 2 גרסאות שונות ואפילו יותר. או שתחפשי בגוגל את השם של השיר ותוסיפי בסוף lyrics, יש הרבה אתרים שכותבים את התרגום באנגלית, המילים בקוריאנית, וגם על הדרך יש לך את ה-Romanji.
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
24/02/2017 | 03:35
1
18
חיפשתי בגוגל את השם של הסדרה באנגלית עם המילה lyrics
וזה ישר מצא לי תרגום לאנגלית ורומנג'י
תודה רבה!
לצפיה ב-'בכיף '
בכיף
24/02/2017 | 14:08
5
לצפיה ב-'יש מצב לשרשורון צפייה? '
יש מצב לשרשורון צפייה?
19/02/2017 | 14:58
6
58
הרשימה שלי:
סדרות/מיני סדרות שסיימתי לאחרונה:
Romantic Doctor, Teacher Kim - דרמה רפואית חביבה עם Han Seok Kyu המעולה. ציפיתי לקצת יותר רומנטיקה לאור ההתחלה, אבל המינון שלה היה מינימלי לקראת סיום וחבל. יש גם פרק ספיישל שלשם שינוי יש טעם לראות :)

Something About 1 Percent - איזו סדרה מתוקה וכייפית! עם פרקים קצרים של 30-40 דקות, הם הצליחו לזקק בעיקר את מערכת היחסים של הראשיים, עם מינימום אינטריגות משפחתיות וקשקשת עסקית. הכימיה בין הראשיים מעולה! הם לגמרי נראים כמו זוג אמיתי, ולשם שינוי לא התקמצנו על הנשיקות  סיימתי אותה לפני שבוע ואני עדיין חורשת על הסצנות שלהם, וגם על הפסקול.

סדרות רצות:
Father, I’ll Take Care of You - ממשיכה עם הדרמה המשפחתית הארוכה והדי סימפטית הזו - קלילה, נחמדה ומצליחה אפילו להפתיע לפעמים.

Saimdang, Light’s Diary - הקאמבק של Lee Young Ae לא הפך ללהיט שציפו ממנו, אבל בעיניי הסדרה נראית כבעלת פוטנציאל, גם אם היא רחוקה מלממש את כולו. אני לא מושקעת רגשית לעומק, ואין ספק שיש דברים שיכלו להיעשות טוב יותר, אבל בסה"כ הסדרה זורמת. יש בה קצת טעם של פעם.

Tomorrow With You - יש בסדרה הזו משהו מוזר, והעלילה מתקדמת לאט, על אש קטנה, ועדיין אני נהנית ממנה למדי - ובמיוחד מ-Lee Je Hoon שנראה כאן שופע קסם יותר מתמיד :) איך כתבו בדרמבינס? 
Don’t we ALL have a crush on Lee Je-hoon right now? 

Awl - זו לא דרמה קלה, והנושא שלה לא נשמע מרתק במיוחד (איגודים מקצועיים, זכויות עובדים וכו'), אבל היא בכל זאת הצליחה לתפוס אותי, בזכות הבימוי, הסיפור האנושי והשחקנים המצוינים. אני לוקחת אותה לאט כי זה לא קל לעיכול.

שבוע טוב :)

לצפיה ב-'הרבה תכנונים בלי יותר מדי צפיות '
הרבה תכנונים בלי יותר מדי צפיות
21/02/2017 | 15:48
4
60
1 Litre of Tears: ראיתי רק את פרק אחד לבינתיים. 

Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo: באופן סופי פרשתי ממנה, באמת שאין לי מושג על מה כל הרעש.

תכנונים:
If Cats Disappeared From the World - סרט יפני
Death Note: Light Up The New World - עוד סרט יפני 
Shopping King Louis 
לצפיה ב-'אני סיימתי את Litre of Tears בשלושה ימים '
אני סיימתי את Litre of Tears בשלושה ימים
25/02/2017 | 18:35
3
53
ולמרות הנושא הלא קל, סיימתי אותה דווקא בתחושה אופטימית ומחזקת :)
לצפיה ב-'האמת שאני רואה אותה עם חברה מחו"ל'
האמת שאני רואה אותה עם חברה מחו"ל
25/02/2017 | 22:47
2
42
ובגלל הפרשי הזמן נתקענו. אני מודה שעדיין יש לי קצת חששות לגביה  כי אני לא חובבת טרגדיות, אבל נראה שזאת באמת דרמה שחובה לראות 
לצפיה ב-'אה, זה באמת לא פשוט לתאם'
אה, זה באמת לא פשוט לתאם
27/02/2017 | 17:24
1
36
ובעיניי זו לא סדרה מדכאת שיש בה רק סבל וצער - יש בה התמודדות אנושית וגם רגעים חמים ומצחיקים, ובלי קלישאות, היא באמת גורמת להעריך את מה שיש לנו בידיים.
לצפיה ב-'מהקצת שראיתי אני מסכימה '
מהקצת שראיתי אני מסכימה
02/03/2017 | 00:05
14
לצפיה ב-'רשימה שלי. אפילו שבאיחור..'
רשימה שלי. אפילו שבאיחור..
21/03/2017 | 19:51
42
היי לכולם. איזו תקופה מטורפת
בנוסף לטירוף בעבודה ועומס המבחנים בלימודים, גם מחקתי בטעות את כל רשימת הצפייה שלי. אז מעדכנת את הדברים שרואה עכשיו ומה שזוכרת מה צפיות האחרונות.

אז ככה:
סרטים אחרונים שראיתי והם מומלצים:
 Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny 2016 - סרט המשך לסרט הראשון שיצא לפני יותר מ-10 שנים. מצויין אבל לא כמו הראשון. למרות שמישל יאו מדהימה כאגיל. אני כל כך מעריכה אותה!

The Children of Huang Shi 2008 - סרט הפקה משותפת עם בריטים. גם מצויין. מומלץ בחום.

Police Story 1995 - הסרט הישן והמפורסם של ג'קי צ'אן. זה חוויה כרגיל.

Love Clinic 2015 - קומדיה רומנטית דיי מטופשת

Detective K: Secret of the Lost Island 2015 - סרט תעלומה תקופתי. המשך לראשון שיצא ב2011 בערך. אני אוהבת את הסגנון והוא היה מספיק מותח ומעניין.

The Age of Shadows 2016 - סרט מעולה! על מרגלים כפולים. מותח ולא יודעים את הסוף עד בסוף אוסף שחקנים כוכבים ממש.

והסדרות:
 גמרתי לצפות ב-What Happened in Bali. סדרה כבדה ממש. לא יודעת איך שרדתי. כנראה בגלל הקאסט הטוב.

צופה עכשיו:
 Defendant - מסיימת השבוע. חזקה, אין מה להגיד. דיי כבדה בגלל כל הסיפור אבל טובה בהחלט. הקאסט מעולה.

Tomorrow With You - כבדה ונמרחת. כמעט נטשתי אותה כמה פעמים אבל החלטתי לסחוב עד הסוף כי עדיין יש בה קטעים יפים.

Strong Woman Do Bong Soon - כמעט ודילגתי עליה אבל ראיתי טריילר והחלטתי שמתים לי משהו קליל ומטופש. התבררה כאחת הסדרות הטובות שראיתי עד כה. היא מצחיקה ברמות שלא יאומן. הבי רומנס מצחיק ומטורף. והכל שם כל כך טוב שכל פרק אני רואה פעמיים!

Ms. Perfect - כמעריצה נאמנה של סון ג'ון התחלתי לראות אותה. למרות שלפעמים אני שואלצת את עצמי למה אני כל כך אוהבת אותו בכלל. אבל בינתיים יש אינטריגה רצינית שם וממש מסקרן אותי מה יהיה הלאה. ואני תוהה, שתי שחקניות ראשיות כל כך דומות בכוונה או בטעות? נחכה ונראה...

לצפיה ב-'"פיטום אווזים" למטרת "כבד אווז".....'
"פיטום אווזים" למטרת "כבד אווז".....
14/02/2017 | 12:40
18
בארץ הקודש בג"ץ פסק שאסור לפטם אווזים.    אני מניחה שזה חל על כל היקום.
לצפיה ב-'אתר SubEast Asia נסגר'
אתר SubEast Asia נסגר
30/01/2017 | 16:32
3
91
עד ה10.2 יש לכן הזדמנות להוריד משם מה שתרצו. לאחר מכן האתר ייסגר לאלתר והפרקים יימחקו.
לצפיה ב-'מבאס לראות שאתרים נסגרים ככה'
מבאס לראות שאתרים נסגרים ככה
09/02/2017 | 13:49
51
תודה על ההתראה :)
לצפיה ב-'בינתיים כל הסדרות עברו לאתרים אחרים'
בינתיים כל הסדרות עברו לאתרים אחרים
19/02/2017 | 14:37
1
39
עכשיו שרק יהיה לנו זמן וכוח לצפות בכל הסדרות 
לצפיה ב-'הורדתי רק את אתנה האלילה'
הורדתי רק את אתנה האלילה
19/02/2017 | 14:51
34
ועוד משהו.... לא זוכר מה זה היה.
לצפיה ב-'סקר לנשים בלבד!'
סקר לנשים בלבד!
21/01/2017 | 09:24
36

היי בנות! התחלתי לעבוד על פרויקט חדש ואני צריכה את עזתרכן!בבקשה תמלאו את הסקר הבא, הוא אנונימי ויקח לכן פחות מחמש דקות!
בנוסף, זה מאוד יעזור אם תעבירי אותו הלאה לכל חברה ובת משפחה שיש לך
https://goo.gl/forms/bNZVp8JmBCd5b1GA3

לצפיה ב-'שרשור צפייה חודש ינואר 2017'
שרשור צפייה חודש ינואר 2017
18/01/2017 | 13:50
3
68
אצלי גובלין גובלין ושוב גובלין. מאוד ממליצה סדרה מצויינת ומהנה
KIM BOK JOO SWAG כמעט סיימתי אני בפרק האחרון סדרה מהנה וכייפית במיוחד בזכות הראשיים המקסימים עשו עבודה טובה , הייתה זרימה בין כולם, אחלה סדרה ממליצה בחום.
LEGEND OF THE BLUE SEE פרשתי, נתתי הזדמנות עד פרק 4 ופרשתי, למרות אהבתי ללי מין הו לא הצליחו לשכנע אותי באמינות הסיפור והאינטרקציה בין הדמויות ההזויות.
ומה אצלכם?
(ההתמכרות ההזויה שלי)
לצפיה ב-'הרשימה שלי'
הרשימה שלי
18/01/2017 | 14:51
73
דרמות:

Moon Lovers: החלטתי לרדת ממנה באופן סופי. היא התחילה טוב אבל הלכה לאיבוד אחרי פרק 8... אולי דרמות היסטוריות לא בשבילי אחרי הכל... 

סרטים:

Orange: אני חייבת להגיד שהופתעתי לטובה מהסרט הזה. רוב הסרטים היפנים שראיתי והיו קשורים לאהבה בבית ספר, תמיד היו יותר מין פנטזיות על הבחור המושלם, ועל זה שהוא מתנהג כמו בהמה לכולם, עד שבאה הבחורה הלא פופולרית ומשנה אותו. וזה ממש לא הסיפור פה, הסרט עמוק, גורם לך להרהר על דברים, והקאסט נהדר .

Wolf Girl and Black Prince: הסרט הזה הוא בדיוק מה שדיברתי למעלה, אבל לשם שינוי זה לא כ"כ הפריע לי לצפות בו. מה שהציק לי יותר הייתה הבחירה של הקאסט, Yamazaki Kento הוא אחד השחקנים היפנים ששמתי עין עליהם, אבל פשוט לא מתאים לו תפקיד הבחור המניאק... היה אפשר לראות שהוא מחוץ לאיזור הנוחות שלו.

תכנונים:

one liter of tears - אחרי כ"כ הרבה שנים שאמרתי שאני אצפה בה .

לצפיה ב-'הרשימה שלי '
הרשימה שלי
18/01/2017 | 20:24
69
סיימתי לפני כמה ימים את Jealousy Incarnate . לא יכולה להגיד שהתחברתי ממש למרות שהשחקנים מצוינים. זה היה לי ארוך מדי ומבולגן עם חלקים מעצבנים שגרמו לי לפרוש כמעט. בסופו של דבר אני שמחה שלא פרשתי ממנה, כי היו בה גם רעיונות מעניינים ורגעים מרגשים בכל הבלגן הזה.

סדרות רצות:
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo - כששמעתי על הסדרה הזו בהתחלה חשבתי לדלג עליה. הראשית עצבנה ב"גבינה במלכודת" וגם הנושא של הרמת משקולות לא נראה לי מושך... אבל היו המון המלצות חמות ברשת שעוררו את סקרנותי. הסדרה הזו כ"כ חמודה ואנושית ומרגשת  אני ממש נהנית ממנה ולא בא לי לסיים אותה 

Father, I’ll Take Care of You - מזמן לא נתתי צ'אנס לדרמה משפחתית ארוכה, אחרי כמה אכזבות בתחום. אבל אז פורסם בדרמבינס פוסט בשם Why You Should Watch: Father, I’ll Take Care of You, ואני החלטתי לנסות, בעיקר בזכות Lee Tae-hwan החמוד שעשה רושם טוב בסדרות כמו Pride and Prejudice ו-W. אז כן, יש שם הרבה מהרעות החולות של דרמות משפחתיות, כולל דמויות מעצבנות וקשקשת משפחתית, אבל יש גם רומנטיקה צעירה ועדינה וסיטואציות מצחיקות. כך שאני ממריצה את הקטעים המשעממים ומתמקדת בקטעים הכיפיים, וזה ממש נחמד.

Goblin - כבר כתבתי שאני לא כ"כ מתחברת לסדרה הזו. יש לא מעט פוטנציאל וההפקה נראית מושקעת ומלוטשת, אבל אני מרגישה שבסדרה הזו יש יותר אווירה מעלילה, עם הרבה פלאשבקים, פילרים ופרקים ארוכים מדי ללא צורך. לטעמי גם הכימיה בין הראשיים לא ממש משכנעת... מקווה שהפרקים האחרונים יהיו טובים.
לצפיה ב-'אני חזרתי לסרטים בעיקר'
אני חזרתי לסרטים בעיקר
19/01/2017 | 12:28
56
והסרטים הם:
  • The Treasure Hunter 2009 טאיוואן - אקשן נחמד טיפוסי לסרטים מסוג זה. הקאסט מרשים אבל הסרט בינוני. עם זאת עדיין מהנה. 

• Blue Spring Ride 2001 יפן - אם אני צריכה משהו לא מעניין מדיי ולא מושך מדיי ברקע אז סרטי אהבה בית ספריים יפניים זה בדיוק זה. כולם ממש דומים - חתיך גזעי מתוסכל שלא מוצא את עצמו ואיזה חנונה בית ספרית שמצילה אותו ביחד עם החברים. לפעמים אני שואלת את עצמי למה בכלל טרחתי, הכל לגמרי אותו דבר. אבל זה עובד טוב ברקע, תוך כדי עבודה.

• The Vanished Murderer 2015 סין - אקשן ומסתורין מצויין. מסתבר שראיתי עוד סרט מאותו צוות הפקע שגם אותו אהבתי. 

• Mulan 2009 סין - סרט מלחמה פסאודו היסטורי. מרשים ועצוב. איכותי מאד.

• The Bodyguard 2016 סין - בחור דומה לג'קי צ'אן מרביץ לכולם בלי סוף וגם אותו מפרקים כל הזמן. את העלילה לא הבנתי ממש. לדלג.

• Vampire Cop Ricky 2006 - קומדיה קצת שחורה על שוטר מושחט שהפך לערפד. ממש נחמד.

• The Age of Shadows 2016 - סרט מעולה על תנועת ההתנגדות הקוריאנית לכיבוש היפני. על סוכנים חשאיים, על בגידות ועל נאמנות. קצת קשה לצפייה בגלל מראות העינויים והוצאות להורג אבל הקאסט סוף הדרך. העלילה, הסוף - הכל אדיר. סרט חובה. 

• Puck! 2016 - סרט בן שני פרקים ממש ממש טוב. במיוחד יהנו ממנו מעריצי Lee Kwang Soo כי הוא בתפקיד ראשי עם משחק מעולה.

והסדרות:
  • Second to Last Love - על אש קטנה, פרק בשבוע, זורמת עם התרגום הרוסי. דרמה מצויינת. נהנית ממנה מאד, דווקא בקצב האיטי היא באה טוב.

• When a Snail Falls in Love סין - מעולה אבל גם מתעקבת עם התרגום. הייתי בולעת אותה אם היה לי זמן לכתוביות.

• Goblin - אגדה קסומה. אם היו פחות פלאשבקים אז בכלל היתה אדירה.

• Hwarang - נחמד מאד. חשבתי שלא ילך לי אבל דווקא זורם טוב.

• Naked Fireman - הפרק הראשון היה מאד מבטיח. רק 4 פרקים. יש לי הרגשה מאד טובה לגביה.
לצפיה ב-'צופי גובלין לקבלה'
צופי גובלין לקבלה
18/01/2017 | 13:42
5
70
איך אתם מתמודדים עם הציפייה לפרק הבא?
לצפיה ב-'הסדרה הכי מהנה שצפיתי בה מזה זמן מה. ואתם?'
הסדרה הכי מהנה שצפיתי בה מזה זמן מה. ואתם?
18/01/2017 | 13:43
32
לצפיה ב-'עדיין לא צפיתי בפרק 13 '
עדיין לא צפיתי בפרק 13
18/01/2017 | 20:02
55
הוא מחכה לי על הכונן, וכנראה אגיע אליו אחרי שאסיים עם פיית הרמת המשקולות (עוד 4 פרקים). מכאן אפשר להבין שהגובלין לא ממש תפס אותי, אבל אני כנראה שוב במיעוט  בכל מקרה לא נשאר לך ולצופים המכורים עוד הרבה לחכות, כי בסוף השבוע ישודרו שלושת הפרקים האחרונים, ונקווה שהם ישאירו טעם טוב.

לצפיה ב-'אולי זה יעזור קצת?'
אולי זה יעזור קצת?
18/01/2017 | 20:44
42
אפשר למצוא כאן תמונות מאחורי הקלעים + קדימון לפרק 14:

לצפיה ב-'אין ברירה. פשוט מחכים'
אין ברירה. פשוט מחכים
19/01/2017 | 12:08
1
33
כבר ראית את הספיישל? אני עדיין לא. שבוע לחוץ...
אבל אני מאד נהנית מהסדרה הזו. יש בה איזה קסם מיוחד של אגדה ממש וזה עושה לי את זה לגמרי. הפרקים הקודמים היה לי ממש קשה לחכות להם. עכשיו קצת יותר נרגע אבל כמובן שמאד במתח עדיין.
לצפיה ב-'היי, עדיין לא הספקתי לראות את הספיישל'
היי, עדיין לא הספקתי לראות את הספיישל
19/01/2017 | 12:20
29
הסדרה מדהימה בעיניי יש לה קסם מיוחד ממש עושה לי את זה
לצפיה ב-' חדשות ועידכונים '
חדשות ועידכונים
09/01/2017 | 14:48
18
25
הרבה זמן לא היה שרשור כזה 
לצפיה ב-' טלוויזיה וקולנוע '
טלוויזיה וקולנוע
09/01/2017 | 14:49
4
24
לצפיה ב-'הדרמה גובלין בדרך לשבור את שיאי הרייטינג של tvN '
הדרמה גובלין בדרך לשבור את שיאי הרייטינג של tvN
09/01/2017 | 15:11
3
66
לצפיה ב-'כל שיא נועד להישבר...'
כל שיא נועד להישבר...
10/01/2017 | 18:17
1
55
אבל כדאי שידאגו גם לבריאות השחקנים שלהם - גונג יו ולי דונג ווק בטח ינשמו לרווחה כשהצילומים הצפופים והאינטנסיביים יסתיימו. נקווה שגם ינוחו קצת :)

לצפיה ב-''
11/01/2017 | 15:36
7
לצפיה ב-'הדרמה הזאת מיוחדת במינה'
הדרמה הזאת מיוחדת במינה
15/01/2017 | 09:53
46
אני מאד נהנית ממנה.
ודווקא לא מבינה מאיפה הלחץ להספיק לצלם הכל. לפי כמות הפלאשבקים נראה כאילו הם ממש מורחים אותה.
אם זאת מחכה בקוצר רוח לכל פרק חדש
לצפיה ב-' מוזיקה '
מוזיקה
09/01/2017 | 14:50
6
20
לצפיה ב-'קאמבאק ל-DAY6'
קאמבאק ל-DAY6
09/01/2017 | 14:52
26
לצפיה ב-'קאמבאק ל- Esna '
קאמבאק ל- Esna
09/01/2017 | 14:54
13
לצפיה ב-'שיר חדש ל-Seo In Guk'
שיר חדש ל-Seo In Guk
09/01/2017 | 14:55
16
לצפיה ב-'קאמבק ל-B1A4 '
קאמבק ל-B1A4
09/01/2017 | 14:57
13
לצפיה ב-'קאמבק ל-VROMANCE'
קאמבק ל-VROMANCE
09/01/2017 | 15:05
11
לצפיה ב-'קאמבק ל- TRAX '
קאמבק ל- TRAX
09/01/2017 | 15:09
16
לצפיה ב-' כללי '
כללי
09/01/2017 | 14:51
5
11
לצפיה ב-'Lee Joon Ki בצילומים למגזין Singles'
Lee Joon Ki בצילומים למגזין Singles
09/01/2017 | 15:03
29
לצפיה ב-'Park Bo Gum בצילומים ל-Elle ו-Arena '
Park Bo Gum בצילומים ל-Elle ו-Arena
10/01/2017 | 18:47
33
עוד תמונות אפשר לראות כאן:

לצפיה ב-'Kim Tae Hee ו-Rain מתחתנים '
Kim Tae Hee ו-Rain מתחתנים
17/01/2017 | 19:03
2
40
החתונה אמורה להתקיים  לפי חלק מהפרסומים ב-19 בפברואר. ריין הודיע על המאורע המשמח במכתב בכתב ידו שהועלה לאינסטגרם.

לצפיה ב-''
17/01/2017 | 20:20
5
לצפיה ב-'החתונה התקיימה היום '
החתונה התקיימה היום
19/01/2017 | 15:43
37
כאן אפשר לראות תמונות:

ועוד כמה פרטי טריוויה על הזוג:

לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:51
6
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'לדמיין את "mercedes sosa" בענק בזהב....'
לדמיין את "mercedes sosa" בענק בזהב....
30/12/2016 | 11:05
20
"לוחמת החופש האינדיאנית" נפטרה אבל רוחה מרחפת ב- u tub.  כל העולם, קטנים וגדולים, יכולים להתאחד באהבה והערכה ל"כוהנת" האינדיאנית שמיטיבה לבטא את "רוח החופש".
לצפיה ב-' שרשור צפייה חודש דצמבר '
שרשור צפייה חודש דצמבר
24/12/2016 | 22:29
20
35
לצפיה ב-'נראה שרק את ואני נשארנו בפורום :( אבל'
נראה שרק את ואני נשארנו בפורום :( אבל
26/12/2016 | 11:40
74
הרשימה שלי - רק סדרות הפעם.
סיימתי:
  • Woman with a Suitcase - מצויינת 
  • Fantastic - סבבה. לא הכי הכי אבל זרם לא רע
  • My Wife’s Having an Affair this Week - דרמה של החיים. בהתחלה לא הייתי בטוחה שאשרוד עד הסוף. ציפיתי משהו אחר איכשהו. אבל כשנטשתי את הציפיות והבנתי מה אני רואה כאן התחלתי להנות מאד. למרות האופי הדיי קודר עם נגיעות הומור, זו סדרה אופטימית.
  • Shopping King Louis - חמודה מאד ומצחיקה
  • Sweet Stranger and Me - סדרה קצת מוזרה והראשית קצת מעצבנת אבל הגברים שבסדרה היו שווים כל רגע צפייה. 
  • Signal - מעולה. בלעתי אותה בכמה ימים. יש מצב לעונה ב אני מבינה. מקווה שיצא לפועל.
בצפייה עכשיו:
  • Second to Last Love - סדרה ממש טובה. קאסט גדול ומעניין. מאד אוהבת אותה
  • When a Snail Falls in Love סין - עוד מותחן משטרתי עם אלמנטים רומנטיים. זזה לאט איתה אבל היא ממש טובה
  • Goblin - ההברקה של השנה לגמרי. יש משהו קסום בסדרה הזו, הצילומים, המוסיקה, כל האווירה... והקאסט 
  • Hwarang - שני הפרקים הראשונים היו לא מדהימים האמת. נראה איך מתקדם השבוע.
לצפיה ב-'גם אני עדיין פה '
גם אני עדיין פה
26/12/2016 | 15:19
6
60
סיימתי לאחרונה את:

Drinking Solo - חמודה ואנושית, מתאימה מאוד לסוף יום :)

Tree of Heaven - מיושנת ומעייפת משהו... סיימתי אותה בהמרצה.

Beautiful Mind - סבירה פלוס. הזוג הראשי נראה קצת מוזר ביחד (למרות שזה לא היה הדגש).

צופה עכשיו ב:
My Wife’s Having an Affair this Week - מעניינת ומפתיעה לטובה. Lee Sun Gyun מצוין כהרגלו.

Goblin - לא ממש תפסה אותי בינתיים וגם הפרקים ארוכים מדי לטעמי... אבל אני ממשיכה לצפות בהמרצה 

לצפיה ב-''
26/12/2016 | 16:00
1
54
כמה שונה זה הטעם האישי! אני מחכה לפרקים החדשים של גובלין בקוצר רוח ובולעת אותם איך שהם יוצאים ואז שוב משתגעת כל השבוע עד הפרקים החדשים
לצפיה ב-'אכן '
אכן
27/12/2016 | 12:21
48
אבל נראה שלגבי My Wife’s Having an Affair this Week יש בינינו הסכמה :) גם מאוד אהבתי את Signal. זו בעיניי הסדרה הכי טובה שראיתי השנה.
לצפיה ב-'שמחה לראות שאת עדיין פה '
שמחה לראות שאת עדיין פה
26/12/2016 | 22:40
3
48
כבר חשבתי שבאמת רק אני ואלינה נשארנו 

האמת שהתחלתי להתעניין בנוגע לגובלין בגלל כל הרעש, אבל נראה שאני אצטרך לבדוק לעומק לפני שאני אחליט 
לצפיה ב-'תודה '
תודה
27/12/2016 | 12:23
2
41
למה שלא תנסי פרק ראשון של גובלין ותראי אם את מתחברת? מה כבר יש להפסיד חוץ משעה פלוס?
לצפיה ב-'אני חושבת שאני אתן לה עוד קצת'
אני חושבת שאני אתן לה עוד קצת
27/12/2016 | 15:32
37
זמן "להתבשל", ואז נראה מה הרוב חושב. החשש העיקרי שלי הוא שזאת עוד דרמה שיש הרבה רעש מסביבה על כלום 
לצפיה ב-'דווקא הפרק הראשון קצת חופר. השני הדליק אותי'
דווקא הפרק הראשון קצת חופר. השני הדליק אותי
27/12/2016 | 17:36
20
לצפיה ב-'אין לי הספק גדול מאז הפעם שעברה '
אין לי הספק גדול מאז הפעם שעברה
26/12/2016 | 22:35
45
Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo: אני עדיין באמצע, היא התחילה טוב אבל אחרי פרק 8 התחלתי לאבד עניין ומאז לא נגעתי בשום דרמה 
לצפיה ב-'גם ההספק שלי מינימאלי'
גם ההספק שלי מינימאלי
27/12/2016 | 10:37
10
47
הדבר היחיד שיש לי לכתוב זה שסיימתי את סינדרלה וארבעת האבירים והתחלתי את לואי מלך הקניות. זה הכל. בשאר הדרמות ממשיכה בקצב איטי להחריד. 
לצפיה ב-'גם אני רוצה להתחיל את "לואי"'
גם אני רוצה להתחיל את "לואי"
27/12/2016 | 12:24
9
41
אבל אני מחכה להשלמת התרגום לעברית ולהערות של ג'ני :)
לצפיה ב-'גם אני חשבתי להתחיל את לואי מלך הקניות'
גם אני חשבתי להתחיל את לואי מלך הקניות
27/12/2016 | 15:29
5
53
אבל אני מתלבטת, איך היא?
לצפיה ב-'אני יכולה להגיד לך לגבי לואי'
אני יכולה להגיד לך לגבי לואי
27/12/2016 | 17:38
4
42
זאת סדרה מאד משעשעת. לא ציפיתי שאהנה ממנה אבל איך שהו התחלתי ומהר מהר ראיתי את כולה. סדרה קלילה יחסית, רומנטית ומצחיקה.
לצפיה ב-'מעולה'
מעולה
27/12/2016 | 19:27
3
33
בא לי משהו קליל אחרי הכבדות של moon lovers.
ובכלל in guk שם 
לצפיה ב-'לא זוכרת אם ראית את 38 משהו עם אין גוק'
לא זוכרת אם ראית את 38 משהו עם אין גוק
27/12/2016 | 19:51
2
41
אז בלואי תפגשי חלק מהליהוק. אני שמחתי לראות אותם ביחש שוב. דואט מוצלח לדעתי.
אני מדברת על Oh Dae Hwan
לצפיה ב-'היא בתכנון אצלי'
היא בתכנון אצלי
27/12/2016 | 20:45
1
29
אבל עם הקצב שלי נראה לי שאין ג'וק עוד יספיק להתגייס ולהשתחרר לפני חחח
לצפיה ב-''
28/12/2016 | 01:17
8
לצפיה ב-'שאתה אין לך את הבעיה הזאת'
שאתה אין לך את הבעיה הזאת
27/12/2016 | 15:37
2
40
התרגום תמיד מהיר ממך
לצפיה ב-'טעות במיקום'
טעות במיקום
27/12/2016 | 15:39
14
לצפיה ב-'לגמרי '
לגמרי
27/12/2016 | 19:28
9
לצפיה ב-' נחשו מי אני'
נחשו מי אני
20/12/2016 | 14:35
28
35
אותו משחק ישן למי שזוכרת, אני מוסיפה תמונות ילדות של מפורסמים ואתן צריכות לנחש מי הם/הן.
וכמובן שאתן יכולות להוסיף חידות משלכן.

נכתב בלשון נקבה אך מיועד לשני המינים.
לצפיה ב-'חידה מספר 1'
חידה מספר 1
20/12/2016 | 14:35
3
50
לצפיה ב-'רמז'
רמז
22/12/2016 | 16:03
28
לצפיה ב-'Ji Chang Wook'
Ji Chang Wook
26/12/2016 | 15:03
1
14
לצפיה ב-''
26/12/2016 | 22:25
9
לצפיה ב-'חידה מספר 2'
חידה מספר 2
20/12/2016 | 14:36
3
31
לצפיה ב-'רמז'
רמז
22/12/2016 | 16:04
21
לצפיה ב-'Kim So Eun'
Kim So Eun
26/12/2016 | 15:10
1
13
לצפיה ב-''
26/12/2016 | 22:26
10
לצפיה ב-'חידה מספר 3'
חידה מספר 3
20/12/2016 | 14:37
3
29
לצפיה ב-'רמז'
רמז
22/12/2016 | 16:05
18
לצפיה ב-'Kim Woo Bin?'
Kim Woo Bin?
26/12/2016 | 15:06
1
10
לצפיה ב-''
26/12/2016 | 22:26
9
לצפיה ב-'חידה מספר 4'
חידה מספר 4
20/12/2016 | 14:38
2
33
לצפיה ב-'Lee Jong Suk?'
Lee Jong Suk?
20/12/2016 | 23:54
1
13
לצפיה ב-''
21/12/2016 | 17:38
13
לצפיה ב-'חידה מספר 5'
חידה מספר 5
20/12/2016 | 14:39
3
34
לצפיה ב-'רמז'
רמז
22/12/2016 | 16:06
18
לצפיה ב-'Lee Min Ho?'
Lee Min Ho?
26/12/2016 | 15:08
4
לצפיה ב-''
26/12/2016 | 22:29
12
לצפיה ב-'חידה מספר 6'
חידה מספר 6
20/12/2016 | 14:40
4
39
לצפיה ב-'רמז'
רמז
22/12/2016 | 16:07
22
לצפיה ב-'רמז מספר 2'
רמז מספר 2
26/12/2016 | 22:31
11
הוא נולד ב- 1993
לצפיה ב-'Seo Kang Jun?'
Seo Kang Jun?
27/12/2016 | 12:18
1
9
לצפיה ב-''
27/12/2016 | 15:36
10
הצלת את החידות מלהישאר בודדות 
לצפיה ב-'חידה מספר 7'
חידה מספר 7
20/12/2016 | 14:40
3
30
לצפיה ב-'So Ji Sub'
So Ji Sub
20/12/2016 | 23:50
2
19
נראה אותו דבר בדיוק!
לצפיה ב-''
21/12/2016 | 17:40
1
17
הוא באמת לא השתנה 
לצפיה ב-''
21/12/2016 | 18:12
6
לצפיה ב-'מתפקדת '
מתפקדת
29/11/2016 | 05:48
1
48

שם:אורה

איך היית מסכמת את החודש אוקטובר?
ציפיות מחודש נובמבר?
 כבר לא נשאר מחודש נובמבר הרבה מה לצפות 
האם את חובבת גשם? מאוד
היכן היית כשהיה היורה?
גשם או שלג? גם וגם
לקפץ בשלוליות או להתכרבל מתחת לפוך? אני לא בגיל של לקפץ ... חחח

האם את סטודנטית?
אם כן (ובא לך לשתף אותנו  ), מה את לומדת?
אם היית יכולה ללמוד משהו בשביל הנפש, מה זה היה? פסיכולוגיה קלינית

שחקן\ית החודש:  joo jin mo  כמובן (שחקן שאני מעריצה)
סרט החודש: יום קשה (במסגרת פסטיבל קוריאני בסינמטק)
סדרת החודש: ראיתי כמה טובות שדה תעופה, אהבה שניה, אחוז 1 ממשהו . 
תמונת החודש: 
סרטון החודש:
שיר החודש:
מאכל החודש: 
ספר החודש:
סמיילי החודש: לב

מסר לאומה? תשמרו נפשותיכם מהאש

לצפיה ב-'מה עוד ראית בפסטיבל בסינמטק?'
מה עוד ראית בפסטיבל בסינמטק?
30/11/2016 | 14:42
32
יום קשה זה אחלה סרט אגב. אני אהבתי אותו
לצפיה ב-'היי מה לגבי שרשור צפייה חדש לחודש נובמבר?'
היי מה לגבי שרשור צפייה חדש לחודש נובמבר?
24/11/2016 | 13:15
12
48
ההתמכרות הזאת...
לצפיה ב-'טוב ברשותכם מתחילה.. (טוב שיש את הפורום הזה בחיי)'
טוב ברשותכם מתחילה.. (טוב שיש את הפורום הזה בחיי)
24/11/2016 | 13:28
1
82
legend of the blue sea עם לי מין הוא- נחמד , משוגע אבל משמח נראה איך יתקדם.
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo  התחלתי בגלל הראשיים: הראשית שיחקה בCHEESE והראשי בSCARLET שמאודד אהבתי.
GAB SOON  גם התחלתי לראות בגלל הראשיים שהייתה להם כימייה מצויינת ב WGM
יש עוד מישהו שיוצא לו לצפות?
בחיים לא צפיתי ב 3 סדרות במקביל
אני משתגעתתת
HELP
לצפיה ב-'את רואה בדיוק את הדברים שהחלטתי לדלג עליהם '
את רואה בדיוק את הדברים שהחלטתי לדלג עליהם
24/11/2016 | 19:23
29
לצפיה ב-'אם כבר פתחנו אז הנה הרשימה שלי:'
אם כבר פתחנו אז הנה הרשימה שלי:
24/11/2016 | 19:40
6
86
אני רואה עכשיו:
  • Woman with a Suitcase - נשאר לי לראות את פרק הסיום. אחת הסדרות הטובות שראיתי לאחרונה. עונג צרוף.
  • Fantastic - תקועה בשליש האחרון בגלל עיקוב בתרגום
  • Sweet Stranger and Me - זורם לא רע
  • Second to Last Love - סדרה ממש מהנה אבל אני רואה אותה לאט מאד
  • My Wife’s Having an Affair this Week - זאת אחת כבדה. קצת קשה לי להתקדם איתה למרות שלא רוצה להפסיק
  • Entourage - אחרי שני הפרקים הראשונים עצרתי. לא בטוחה אם בא לי להמשיך

אלה סיימתי לאחרונה:
  • Go Ho's Starry Night - סדרת וב חמודה חמודה
  • Love in the Moonlight - ההתחלה היתה קלילה מדיי. האמצע - חשבתי אני עוזבת. הסוף היה דיי חזק ומציאותי וזה הפלוס הגדול שלה.
  • Positive Physique - מיני וב. לא משהו מדהים.
  • Jealousy Incarnate - זאת היתה סדרה מעניינת לקהל קצת בוגר לדעתי כי היתה רצינית.

והסרטים שראיתי:
  • Time Raiders סין 2016 - פנטזי הזוי מאד טיפוסי לז'אנר. נחמד ויפה ומלא אפקטים כרגיל. אני אוהבת כאלה
  • League of Gods סין 2016 - עוד אחד באותו סגנון...
  • Call of Heroes הונג קונג 2016 - מזכיר קצת את שבעת המופלאים. הנושא הוא אותו נושא אבל התפתחויות לגמרי שונות.
  • The Medallion הונג קונג 2003 - סרט ג'קי צ'אן טיפוסי מומלץ לאוהבי הז/אנר
  • Addicted 2002 - עלילה מפתיעה לגמרי. סוף מפתיע עוד יותר. גורם לחשוב על מניעים של אנשים. ממליצה בחום.
  • Poongsan 2011 - סרט מפורסם ולא סתם. עצוב ודיי קשה. עוד אחד על הפירוק בין צפון לדרום קוריאה.
  • The Boy From Ipanema 2010 - סרט מהסוג המרוח שבקושי קורה בו משהו. לראות רק אם אוהבים את לי סו היוק 
  • Hello My Love 2009 - משעמם למדיי. אפשר לדלג
  • Operation Chromite 2016 - סרט על אחד המבצעים המכריעים במלחמת קוריאה. סרט טוב. עצוב ומלא דם כמובן. בונוס נחמד - הופעתו של ליאם ניסאן באחד התפקידים הראשיים יחסית.
  • SORI: Voice from the Heart 2016 - מצויין מרגש מומלץ. על אבא שמחפש את הבת שלו בעזרת רובוט משוכלל מאד שברח מאיזה לוויין אמריקאי.
  • Office 2015 - מהסוג שמעין היתה אוהבת. מתח, דם, לא ברור מיסטי או לא...
  • You Call It Passion 2015 - סרט על עניני עיתונאות והשרדות. קצב טוב, מעניין. לא יצירת אמנות אבל בהחלט סרט שכייף לראות
לצפיה ב-'חחחחחחח'
חחחחחחח
28/11/2016 | 12:08
1
42
את לא בעניין של לי מין הו? אצלי שמורה לו פינה בלב מהסיבה שב HEIRS הוא היה מצוין וגם FAITH.
לגבי הסדרה Weightlifting Fairy Kim Bok Joo התאהבתי בראשי שראיתי לראשונה בסקארלט ואת SCHOOL 2015 לא ראיתי. ראית? ממליצה?
לוקחת את המלצתך ל Woman with a Suitcase ניראה לי שאכניס לרשימת הצפייה במקום GABSOON לא מצליחה להתקדמם אני תקועה בפרק 5, הסדרה קצב כבדה עליי.
אני גם אוסיף סדרות שסיימתי לאחרונה:
Love in the Moonlight הייתה מקסימה כימיה טובה בין הראשיים OST  נחמד.
SCARLET קיבל אצלי 9 MY DRAMA LIST אנסמבל מרשים ומכובד של שחקנים ן OST מצויין אחת הטובות של התקופה האחרונה.
K2 נטשתי אחרי פרק 9 למרות JI CHANG W המהפנט כל פרק חזר על עצמו, התעייפתי.
ANATHER MISS OH גם הייתה לי כבדה איכשהו הצלחתי לסיים אותה אבל עוד לא החלטתי איזה ציון לתת לה.
לצפיה ב-'יש לנו טעם דיי שונה בדרמות'
יש לנו טעם דיי שונה בדרמות
28/11/2016 | 20:14
49
את לי מין הו אני לא סובלת. גם לא מתלהבת מפאק שין הי אז לא איתי את היורשים.
את סקארלט אראה מתישהו כנראה אבל בינתיים לא בא לי עליה.
גם את ג'י צ'אן ווק אני לא אוהבת אז כל פרוייקט איתו אני מדלגת. זה כמובן אחרי שראיתי אותו בקיסרית קי. הוא שיחק מאד טוב שם אבל לא יכולה לראות את הפרצוף שלו.
ANOHER MISS OH ראיתי והיא באמת קצת כבדה אבל אני מחבבת את אריק אז זרם לי לא רע. באופן כללי ככה זה עם הסדרות הרומנטיות. עם הן לא קומיות בתכלית אז הן כבדות עם כל המלודרמה שלהן. לא תמיד יש כוח לזה. בגלל זה נטשתי את הסדרה האחרונה של קים וו בין לשמל.
לצפיה ב-'היי אלינה ...מזמן שלא הייתי כאן התגעגעתי'
היי אלינה ...מזמן שלא הייתי כאן התגעגעתי
29/11/2016 | 05:22
3
46
 איזה הספק אדיר את כל זה ראית החודש???  
לצפיה ב-'אורה! לונג טיים!!!'
אורה! לונג טיים!!!
29/11/2016 | 08:20
2
39
ההספק הוא מאז שרשור הצפיה האחרון. לא יודעת אם עבר חודש או יותר.

מה איתך? מה את רואה בימים האלה? או שלא מספיקה לראות כלום מרוב בילויים
לצפיה ב-'רואה ומבלה ..חחחח'
רואה ומבלה ..חחחח
29/11/2016 | 09:45
1
45
לאחרונה ראיתי איזה 6 דרמות בדרך לשדה התעופה- אהבה שניה- זוג או צרה - 1% ממשהו- חיים לא מושלמים (דרמה מצוינת)- אישה עם מזוודה (עדיין רואה)- רופאים 
וראיתי 3 סרטים בסינמטק במסגרת הפסטיבל הקוראני..
וחוצ"מ גם נוסעת לטיולים בארץ ובעולם עם בן זוגי ומבלה עם הנכדים המון 
לצפיה ב-'איזה יופי! תמשיכי ככה '
איזה יופי! תמשיכי ככה
30/11/2016 | 14:39
31
אגב מה זה זוג או צרה? מי משחק שם?
לצפיה ב-'הרשימה שלי'
הרשימה שלי
25/11/2016 | 16:13
81
קוראניות:
בדרך לשדה התעופה - דרמה די מעניינת. מצד אחד דרמה רומנטית מצד שני יש שם גם סיפור מהעבר שמתגלה לאט. יש לי קצת בעיה שמדובר בשני אנשים נשואים שמתאהבים אחד בשני. זה מפתיע גם אותי כי לא ממש מתאים לי להתייחס לנושא המוסרי.
אישה עם מזוודה - רק התחלתי אותה (סיימתי את פרק 3) אבל בינתיים נראית לי מעניינת. מקווה שלא תהפוך ליותר מידי מותחת.
דוקטורס - סיימתי את פרק 10 ובינתיים הולכת לי לא רע. דרמה חביבה ששווה צפיה.
סינדרלה וארבעת האבירים - משום מה קצת נתקעתי איתה אבל הצלחתי לצאת מזה. נשארו לי שני פרקים. בטח אסיים בקרוב. בסה"כ דרמה נחמדה.
אהבה שניה - סיימתי. קומדיה רומנטית חביבה. בדיוק בשבילי. אני לא כל כך זוכרת את הגירסה היפנית שהיא הגירסה המקורית אבל לא נראה לי שהן ממש זהות. בלי קשר אהבתי.

טיוואניות:
השטן לצידך - ממשיכה בקצב איטי. לא ממהרת. רואה כל פעם שמתחשק לי ונהנית.

יפניות:
נכון שכרזתי שאני בהפסקה איתן? אז זהו שלא ממש יצא  ופתאום אני עם 6 דרמות   את חלקן אני רואה מקביל לשידור, עם אחת אני באיחורון, אחת התחלתי השבוע בגלל ששחקן שאני אוהבת קיבל תפקיד אורח ואחת בשידור חוזר. הרוב דרמות יפניות טיפוסיות שאני לא בטוחה עד כמה המשתתפים בפורום יאהבו אותן. מה שכן, אני בהחלט ממליצה על הדרמה Hero עם Kimura Takuya. הבעיה היחידה עם הדרמה שהיא ארוכה: 2 עונות, שהראשונה ישנה משנת 2001, אם אני לא טועה, 2 ספשיילים, עונה שניה מ2014 וסרט. אם הייתי יכולה והיה לי איך הייתי שמחה לתרגם אותה. עד כדי כך אני אוהבת אותה. 

לצפיה ב-'הרשימה שלי :)'
הרשימה שלי :)
30/11/2016 | 18:44
1
65
On the Way to the Airport - ראיתי רק פרק 1 בנתיים, אוהבת מאוד את שני
הראשיים, במיוחד את קים הא ניול שהיא חביבה עלי.. ביקורות בהמשך..
Shopping King Louie - הייתה סדרה סופר סופר חמודה. לא הגיונית בעליל,
הזויה לפעמים, אבל הרומנטיקה בין סו אין גוק לבין נאם ג'י היון היה פשוט נפלא מן
ההתחלה ועד הסוף. היו שם הרבה סצנות נחמדות חח.. מעט ילדותי לפעמים, אבל
באמת נחמד.
Romantic Doctor, Teacher Kim - אני ממש אוהבת את הסדרה עד כה, שני
הראשיים שמאוד מוצלחים, משחקים כל כך טוב. הכימיה ביניהם עדיין לא מספיק
גדולה וקרבתית כי כך העלילה מתנהלת, אבל מאוד אוהבת את המשחק שלהם.
גם את השחקן המובגר והאחראי פה שהיה מלך בסדרה תקופתית, אחד השחקנים
היותר טובים :)
Legend of the Blue Sea - פרק 1 ראיתי חח וזה היה חמוד. רואים מן הרגע
הראשון שיש ביניהם כימיה חמודה, אראה עוד ואתן ביקורת עניינית...
The K2 - ממשיכה לראות.. לא יודעת בנתיים מה לומר על הדרמה.. עדיין
לא סגורה על עצמי.. נמתין..
Goblin - תודה לאל שאלוהים הביא אותי עד הלום, סוף סוף גונג יו חוזר לדרמהלנד
ועוד לצד שחקנים כל כך מוכשרים, ולי דונג ווק לצידו יאי!
בשישי מתחילים!

המלצה חמה!
One Percent of Anything!
ואו, ואו ועוד פעם - ואו!
אתם תהנו ממנה בטירוף! אחת הדרמות היותר טובות שלצערי הרב היא WEBDRAMA שאיכשהו מתחו אותה ל16 פרקים, כל פרק מורכב ברובו באיזור ה30-40 דקות.
אני כל כך שמחה שהמתנתי עד שהיא תסיים, צפיתי בה הכול ביום אחד חחחח.
ראשית, Ha Suk Jin - אוי כמה שהוא נהדר, אני חולה עליו. הוא כריזמטי, מצחיק
קנאי, עצוב, שמח, הכול ביחד, כמובן בקטע הרומנטיייייייייייייי... הוא ישאיר אתכן
עם פה פתוח חחחחחח
Jun So Min הראשית ממש הפתיעה אותי! לא הכרתי אותה והיא שיחקה פשוט
נהדר. הייתה ביניהם כימיה מדהימה מן ההתחלה ועד הסוף, לא אתפלא אם נגלה
שהם יהיו זוג חחחח סתם לא באמת, אבל באמת זה ממש היה אמיתי לא מעט
פעמים.
יש שם סצנות בלתי נשכחות, לא מעט נשיקות ארוכות ומפתיעות! אתן תהנו, אני
מבטיחה, כל הקאסט היה נהדר, רומנטיקה כזאת הרבה זמן לא ראיתי בקוריאה!
שאפו לקוריאנים שהשנה יצאו מחוץ לקופסה!
לצפיה ב-'תודה על ההמלצה'
תודה על ההמלצה
06/12/2016 | 13:01
33
דרך אגב היכן אתן צופות ב WEBDRAMA?
לצפיה ב-'למה צריך להדליק נר לזכר "אברהם אבינו"?....'
למה צריך להדליק נר לזכר "אברהם אבינו"?....
18/11/2016 | 09:47
30
הרבה פעמים  אנחנו שומעים על "הילולות לצדיק" שנערכות בין השאר בקברי צדיקים וכוללות הדלקת נר. ובכן - מה עם "נר זכרון לאברהם אבינו"?   מי שמתגורר בבאר-שבע, או בסביבות חברון "מושפע"  יותר אולי מ"אברהם אבינו" באופן יומיומי. אבל הרחוקים יכולים להדליק נר ולכתוב על דף "לזכר אברהם אבינו". מי  שמתפלל תפילת 18 מזכיר את אברהם אבינו בתפילה ופטור מזה אבל  חילונים יכולים להדליק נר וכאמור פשוט לצרף דף (מקופל לצד הנר) שמכוון לאברהם-אבינו. זה סוג של "תיקון".

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא איבחון גנטי טרום לידתי
אירוח בנושא איבחון...
ב- 22/5 נארח את פרופ` יובל ירון, מנהל היחידה...
אירוח בנושא איבחון גנטי טרום לידתי
אירוח בנושא איבחון...
ב- 22/5 נארח את פרופ` יובל ירון, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

תטא הילינג -רונית בנגו
טיפול בתטא הילינג
פורום מיסטיקה
פורום עולם המיסטיקה
פורום ביטוח חיים גמל ופנסיה
פורום ביטוח חיים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה