לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
79127,912 עוקבים אודות עסקים

פורום אסיה - תרבות ופנאי

ברוכים הבאים לפורום אסיה - תרבות ופנאי!!
 אם אתם מתורבתים ופנויים או מעוניינים באסייתים מתורבתים ופנויים (וגם אם אתם לא) הגעתם כולכם למקום הנכון!
זה המקום לדבר בו על סדרות , סרטים, אנימות, מוזיקה, להקות, שחקנים, זמרים, דוגמנים וכל מה שקשור לבידור המלוכסן! וגם על השפה, התרבות, התחביבים, החיים שם, וכל מה שקשור לתרבות ופנאי! 
הנכם מוזמנים לדבר, לשרשר, לצחוק, לאהוב, להעריץ, לשחק ולהתמכר יחד איתנו להתמכרות המתוקה הזו שנקראת "אסיה".
*אנא שימו לב שקראתם את תקנון תפוז ואת כללי הפורום*
 ברוכים הבאים לביתינו החם והמלוכסן !
 גלישה מהנה לכולם  
הנהלת הפורום 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אסיה - תרבות ופנאי

ברוכים הבאים לפורום אסיה - תרבות ופנאי!!
 אם אתם מתורבתים ופנויים או מעוניינים באסייתים מתורבתים ופנויים (וגם אם אתם לא) הגעתם כולכם למקום הנכון!
זה המקום לדבר בו על סדרות , סרטים, אנימות, מוזיקה, להקות, שחקנים, זמרים, דוגמנים וכל מה שקשור לבידור המלוכסן! וגם על השפה, התרבות, התחביבים, החיים שם, וכל מה שקשור לתרבות ופנאי! 
הנכם מוזמנים לדבר, לשרשר, לצחוק, לאהוב, להעריץ, לשחק ולהתמכר יחד איתנו להתמכרות המתוקה הזו שנקראת "אסיה".
*אנא שימו לב שקראתם את תקנון תפוז ואת כללי הפורום*
 ברוכים הבאים לביתינו החם והמלוכסן !
 גלישה מהנה לכולם  
הנהלת הפורום 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
באם ההודעה מכילה ספוילרים חובה להזהיר בכותרת.
שאלות וחדשות יש לשרשר ל"שאלות ועדכונים".
ברוכים הבאים!!
אנא קראו את תקנון הפורום
ושתהיה לכולם גלישה מהנה!
המשך >>

לצפיה ב-'"המנון המלכות – המלכות יורדת אל העולם"'
"המנון המלכות – המלכות יורדת אל העולם"
02/10/2019 | 10:42
8
הופעה כוראלית בקנה מידה גדול - "המנון המלכות: המלכות יורדת אל העולם" | קדימון מלא
המנון המלכות המרגש הדהד והכריז בפני כל היקום – אלוהים בא אל בני האדם! מלכות האל הגיעה! כל האנשים מריעים, כל הדברים צוהלים בשמחה! השמחה עולה על גדותיה בכל צבאות השמיים. אילו תמונות מרתקות של שמחה וצהלה הן אלו?
בקרב בני האדם, שחיים בכאב וסבלו אלפי שנות השחתה מידי השטן, מי אינו עורג – אינו מייחל – לבואו של אלוהים? כמה מאמינים וחסידים של אלוהים במהלך העידנים עברו סבל וצרות, רדיפות וניכור תחת השפעת השטן? מי אינו מקווה שמלכות האלוהים תבוא בקרוב? משטעמו מהשמחות ומהטרגדיות של האנושות, מי מקרב האנושות אינו נכסף לכך שהאמת והצדק ימשלו בבני האדם? 
כשמלכות האלוהים תגיע, היום שכל האומות והעמים מצפים לו בכליון עיניים יגיע סוף סוף! באותו הרגע, כיצד תיראינה הסצינות בקרב כל הדברים בשמיים ובארץ? כמה יפים יהיו החיים במלכות? עם "המנון המלכות – המלכות יורדת אל העולם" תפילות בנות אלפי שנים תתגשמנה!
לצפיה ב-'שיר הלל | 'שיר של אהבה מתוקה''
שיר הלל | 'שיר של אהבה מתוקה'
29/09/2019 | 08:11
12
שיר הלל | 'שיר של אהבה מתוקה'
אהבתך מוחבאת בליבי, היא מובילה אותי להתקרב אלייך במתיקות. כשליבי מתחשב בליבך הוא ממתיק אף יותר, אני משרת אותך בכל ליבי ונפשי. דבריך מובילים את ליבי, וצעדי האוהבים עוקבים אחריך מקרוב. אני אפעל בהתאם לרצונך, סיפוק רצונך מענג את ליבי. כעת אני חי בעולם אחר, רק אתה ואני יחדיו. אתה אוהב אותי, אני אוהב אותך, אין מחסום או מרחק בינינו, באהבה אנו הולכים יחדיו ודבר לא מפריד בינינו, לבבותינו שמחים. אני מבין את רצונך ונשמע לך באופן מוחלט, רצוני הוא לא למרוד שוב לעולם. אחיה לפניך אף יותר, ולעולם לא אפרד ממך. אני מהרהר בדבריך בשקט, אני אוצר את מה שיש לך ומה שאתה. דבריך מנקים את שחיתותי, והם מילאו את ליבי. הו, אני אוהב אותך, אני אוהב אותך, דבריך הפכו לחיי. אני כה בר מזל שהושלמתי על ידך, ואני אוהב אותך ואשא לך עדות לנצח. הללויה! הללויה! הללויה! השבח לאל. רצוני הוא לא למרוד שוב לעולם.
לצפיה ב-'לא להתבשל'
לא להתבשל
04/08/2019 | 21:48
8
היכולת שלנו כקבוצה להתמודד עם כל סתימה
לצפיה ב-'Game of Throne S08 Episode 02'
Game of Throne S08 Episode 02
18/04/2019 | 18:02
12

urlz.es/ppa1

urlz.es/ppa2

urlz.es/ppa3

urlz.es/ppa4

לצפיה ב-'Game of Throne S08 Episode 02'
18/04/2019 | 18:00
8
urlz.es/ppa1
urlz.es/ppa2
urlz.es/ppa3
urlz.es/ppa4

לצפיה ב-'אסיה ופיתוח בר-קיימא'
אסיה ופיתוח בר-קיימא
25/02/2019 | 15:33
25
הרבה מדינות באסיה מתחילות ליישם פיתוח בר-קיימא ואג'נדות של שמירה על איכות הסביבה. סין החלה לקחת את עניין פליטות גזי החממה והזיהום ברצינות, בהודו יש יוזמות ירוקות ברחבי המדינה, כאשר מדינות כמו טמיל נאדו יכולות להתחרות עם מדינות אירופאיות במדדים של שימוש באנרגיה נקייה וטכנולוגיות ירוקות. תנועות סביבתיות באסיה, כמו שומרי הבית בישראל, החלו לצבור תודעה ציבורית כבר בראשית שנות ה70 עם מאבקים נגד סכרים ותיעוש יתר וכיום נראה שהתודעה הסביבתית הזאת נמצאת גם אצל חלק מהמנהיגים באסיה.
לצפיה ב-'פלייליסט מוזיקה ישראלית 2019 (שירים ישראלים חדשים ויפים 2019'
פלייליסט מוזיקה ישראלית 2019 (שירים ישראלים חדשים ויפים 2019
02/02/2019 | 19:01
16
לצפיה ב-'לומדים שפות? כתבתי פוסט על כלי עזר מועיל במיוחד '
לומדים שפות? כתבתי פוסט על כלי עזר מועיל במיוחד
28/11/2018 | 10:34
18
היי,

כתבתי פוסט על אנקי (Anki) וחזרות במרווחים (spaced repetition), שאני חושב שיעניין את באי הפורום: https://digitalwords.net/anki

יום נפלא,
יודה
לצפיה ב-'אתר שמלא כולו באטרקציות שונות לסופ"ש ולמהלך השבוע'
אתר שמלא כולו באטרקציות שונות לסופ"ש ולמהלך השבוע
19/10/2018 | 14:27
27
שלום לכולם,
ברצוני לשתף אתכם באתר: funzing
אתר המשלב בתוכו מגוון אטרקציות שונות: סנדאות לעובדים, הרצאות עד הבית, כמו גם סדנאות בישול עד הבית ועוד..
מצרף פה קישור לאתר לכל מי שמעוניין. לכל שאלה אשמח להגיב בפרטי
המשך יום טוב 

https://il.funzing.com/?aff_id=Fgn3iy

לצפיה ב-'שמתם לב מה קרה היום?'
שמתם לב מה קרה היום?
27/07/2018 | 13:05
1
130
איזה סיוט....
לצפיה ב-'באיחור ענק אבל מה קרה?'
באיחור ענק אבל מה קרה?
25/08/2018 | 02:45
85
אני לא מעודכנת בשום דבר מהחודשיים האחרונים 
לצפיה ב-'סדרה מושלמת שחקנים מושלמים אהבה אמיתית '
סדרה מושלמת שחקנים מושלמים אהבה אמיתית
10/07/2018 | 09:25
1
137
סדרה מושלמת לנפש ולנשמה.
בלי סקס
אבל עם אהבת אמת
רומנטיקה מהממת
שחקנים מושלמים
לצפיה ב-'מה שם הסדרה?'
מה שם הסדרה?
18/12/2018 | 10:31
15
לצפיה ב-'שרשור צפייה'
שרשור צפייה
03/06/2018 | 00:09
20
104
משום שהשרשור הישן היה לפני קרוב לחודש
לצפיה ב-'שלי'
שלי
03/06/2018 | 00:25
14
116
Todome no Kiss: איכשהו מצאתי את הכוחות להמשיך אותה, אבל שוב נתקעתי בדרך. נשארו לי עוד 3 פרקים.

Hot Road: סרט יפני, הייתי במוד למשהו חמוד ורומנטי סטייל הסרטים היפנים הטובים שיצא לי לראות בזמן האחרון, ככה שהגעתי עם המון צפיות. אבל די מהר הבנתי שיש לי פה עסק עם הרומנטיקה היפנית הטיפוסית. הם ניסו לדחוס כ"כ הרבה בסרט קצר יחסית, ככה שנוצר מין סלט ירקות שלם ולפני שהבנתי מה נסגר הם היו מאוהבים, ואז עברו לגור ביחד, ואז בא הסכסוך שהסתיים בנשיקה. להגיד שאני ממליצה על הסרט יהיה שקר, אבל כן הוא לא היה כ"כ גרוע, סוג של פרווה להעביר את הזמן איתו.

Boku, Unmei no Hito desu: אני זוחלת איתה .

Wok of Love: וואו! וואו! ועוד וואו!! אחת הדרמות היותר כיפיות שיצא לי לצפות בהם בשנה האחרונה. אני מודה שאחרי הפרק הראשון הייתי קצת מבולבלת אבל מפרק שתיים התחלתי לטרוף את הפרקים בכל הזדמנות פנויה שיש לי, כרגע אני בפרק 10 ואני נהנת מכל רגע. אני חייבת להגיד שאני מופתעת לטובה מהמשחק של ג'ונו, אלינה צדקת לגביו .
לצפיה ב-''
03/06/2018 | 12:06
13
59
Lee Jun Ho - אהבה חדשה שלי. יפיוף מהמם. עיניים מאד אקספרסיביות. משחק מעולה (בכל פרויקט שלו הוא נראה אחר לגמרי!) פשוט תענוג.
ואפילו Jang Hyuk שאני ממש לא אוהבת אותו, בסדרה הזאת מאד חמוד.
סדרה כייפית, מעניינת, עם פיתולי עלילה מפתיעים.
לצפיה ב-'אני מודה שלא ציפיתי לזה ממנו '
אני מודה שלא ציפיתי לזה ממנו
05/06/2018 | 17:20
12
82
ראיתי אותו בסרט טוונטי, אבל הוא לא השאיר עליי יותר מדי רושם שם, כן הוא שיחק טוב אבל שם זה הסתיים. ובדרמה הזאת הזאת פשוט תענוג, נראה שאני צריכה להשים עין עליו גם כשחקן ולא רק כזמר חחח.

זאת פעם ראשונה שאני נתקלת בJang Hyuk, ודווקא חשבתי לתת לו את הכבוד של תגלית החודש יחד עם ג'ונו .

כן אני מקווה שזה ימשיך בקצב הזה, נראה שיש קצת ירידה בפרקים 13-14 אבל אני מקווה שזה ישתנה, אחרי הכל 40 פרקים 

ממש חיבבתי את הראשית בהתחלה,היא הייתה מוזרה ונהנתי מזה.  אבל מהרגע שבו היא נתנה סטירה לפונג מהסיבה הכי מפגרת שיש ואז התחילה להרביץ לעצמה הבנתי ששם זה הסתיים. אני מקווה שהיא תתעשת על עצמה כי אם לא זה הולך להיות מעצבן. ובכללי נראה שהתפוח לא נפל רחוק מהעץ אהמאימאשלהאהמ. חבל שאין עוד אנשים שצופים בדרמה חוץ ממני וממך, הדרמה הזאת מיועדת לצפייה משותפת כי יש כ"כ הרבה על מה לחפור חח. 
לצפיה ב-'כן. ב-20 הוא חמוד ולא יותר מזה'
כן. ב-20 הוא חמוד ולא יותר מזה
05/06/2018 | 20:10
11
55
את מגלה אותו מחדש בסדרות...

אגב כתבה שמשבחת את הרצינות שלו בעבודה על הסדרה.

לגבי Jang Hyuk, פעם הייתי נייטרלית לגביו ואז ראיתי את Fated to Love You שאהבתי בה רק את הOST בביצוע של Ailee ואת הסרט  Thorn בו הוא היה חסר ביטוי, משעמם לחלוטין. מאז לא התקרבתי לאף פרוייקט שלו עד שלא היה לי ברירה. זה הוא או לא לראות דרמה חדשה של ג'ונו

השחקנית הראשית שיחקה בסאם סון המתוקה את האקסית המעצבנת והיתה ממש מעצבנת. דווקא כאן היא לא מרגיזה אותי. נראה לי שהחן של ג'ונו מקרין על כולם 

ואת צודקת, יש על מה לחפור... אבל אם לא יהיה כאן מענה אז את יודעת איפה למצוא אותי

לצפיה ב-'תכלס'
תכלס
06/06/2018 | 00:46
10
51
קראתי את הכתבה ומעבר לזה גם ראיתי את סרטון הלימוד שלו (הוספתי אותו למקרה שלא ראית). תמיד כיף לראות שחקן שמשקיע ולומד את התפקיד 

שמעתי מחברה שהוא עושה עבודה טובה בדרמה A Beautiful Mind, אבל כן אני לא ממש יכולה לשפוט.

טוב את ממש אוהבת את ג'ונו חחחח, וגם במקרה הזה כמו עם Jang Hyuk זאת הדרמה הראשונה שלי עם השחקנית.  כ"כ התבאסתי מהאמוק שהיא חטפה בפרקים 12-14 כי אהבתי את האישיות שלה, הסצנות שלה ושל ג'ונו על נהר האן היו כ"כ חמודות, וצחקתי בקול על המשלוח מנות שהסוס השאיר בפתח המסעדה   אני מקווה שיהיה שיפור בפרקים שעוד לא יצא לי לראות 

וצודקת שכחתי מזה לגמרי!!  מקסימום גם אפשר לפתוח מין שרשור לשתינו, אפשר לעשות מין סיכום כל 5-10 פרקים במקום שרשור צפייה שבועי. גם ככה הפורום זקוק לפעילות בשביל להשאיר אותו בחיים. לא נראה לי שמעיין תכעס אם נחפור לבד  אני מקווה לצמצם את הפער בפרקים בימים הקרובים ככה שבאמת נוכל לחפור כמו שצריך 
לצפיה ב-'אם את בעניין קיבלתי אישור ממעיין '
אם את בעניין קיבלתי אישור ממעיין
08/06/2018 | 14:34
9
20
לצפיה ב-''
09/06/2018 | 23:54
7
16
רק שבקושי יש זמן
לצפיה ב-'בדיוק בגלל זה חשבתי שבמקום שרשור שבועי'
בדיוק בגלל זה חשבתי שבמקום שרשור שבועי
11/06/2018 | 17:13
6
19
אפשר לעשות שרשור כל 6 או אפילו 10 פרקים 
לצפיה ב-'אני רואה היום את הפרק 18 אולי עד 20'
אני רואה היום את הפרק 18 אולי עד 20
11/06/2018 | 21:46
5
29
רוצה לדבר בכל מה שעד עכשיו? כי אני כבר לא ממש זוכרת מה היה בפרקים הראשונים
לצפיה ב-'אם יש לך מה להוסיף אז בכיף '
אם יש לך מה להוסיף אז בכיף
14/06/2018 | 23:50
4
18
בעיקרון אני סיכמתי אותם במיני חפירה שלי פה
לצפיה ב-'עכשיו ראיתי את ה-22'
עכשיו ראיתי את ה-22
15/06/2018 | 00:01
3
23
ויצאה הודעה שבשבוע הבא לא יהיו פרקים חדשים בגלל המונדיאל נראה לי

וחבל. כזאת סדרה מתוקה!

כמה פרקים את ראית?
לצפיה ב-'גם אותה דוחים בגלל המונדיאל? '
גם אותה דוחים בגלל המונדיאל?
18/06/2018 | 00:22
17
זאת כבר פעם שנייה שמשהו שאני צופה בו ידחה בגלל המונדיאל הזה... (במידה והיא באמת נדחת בגללו).

כן, אם היא תמשיך ככה היא בקלות תהפוך להיות דרמת השנה שלי לשנת 2018 :)

כרגע ראיתי את עד לפרק 20, נראה שגם ככה אין לי לאן למהר 
לצפיה ב-'אני יודעת שאני זאת שהציעה את '
אני יודעת שאני זאת שהציעה את
08/07/2018 | 00:20
1
17
הרעיון לפוסט על הפרקים, אבל לצערי נראה שאני הולכת להתעכב הרבה עם הפרקים עקב סיבה אישי, מצטערת 

לצפיה ב-''
08/07/2018 | 09:23
9
אצלי דוקא זאת הסדרה היחידה כמעט שמתקדמת בקצב השידור. ואני ממשיכה ליהנות ממנה
לצפיה ב-'אתן לא צריכות אישור ממני לפתוח שרשורים '
אתן לא צריכות אישור ממני לפתוח שרשורים
19/06/2018 | 17:33
21
אז תתפרעו 
לצפיה ב-'יותר בכיוון של חודשיים...'
יותר בכיוון של חודשיים...
03/06/2018 | 12:38
59
יש לי רשימה ענקית:

סדרות שחיסלתי מאז השרשור הקודם:
Laughter in Waikiki - לא יודעת איך שרדתי אותה. חוץ מכמה קטעים מצחיקים באמת, הרוב הומור שירותים מפגר. הדמויות מעצבנות. ממש לא יודעת למה כולם אהבו את הסדרה הזאת.

Avengers Social Club - מעולה! אחת הסדרות הלא מוערכות מספיק. מצחיקה, קצת נאיבית. מתוקה. בלעתי אותה בכמה ימים כי לא יכולתי לעצור.

That Man Oh Soo - עוד סדרה על טבעית נחמדה עם סוף קצת מעורפל אבל לא בטופ 10 שלי. בכלל לא.

The Great Seducer - היו הרבה תלונות על הסדרה הזא. אני דווקא אהבתי אותה. הסוף פחות טרגי מהספר עליו היא מתבססת וטוב שכך. אהבתי את האימפרוביזציה הזאת. היה בה משהו מקורי וקוריאני אותנטי, למרות המקור הצרפתי.

Queen of Mystery 2 - כייפית מאד. מעט יותר חלשה מהעונה הראשונה. יש רמז לעונה 3. אני בעד.

Diamond Lover (Special Cut) - דרמה סינית עם ריין בתפקיד ראשי. הגרסה המקוצרת כמובן חתוכה לא משהו. לא תמיד יש הגיון וקשר בין דברים. ריין מהמם כרגיל. סוף דבילי. קראתי שהמקורית נגמרת שונה ויותר הגיוני.

Something in the Rain - ברוסית אומרים "התחלנו לחייל וגמרנו לעילוי נשמות..." זה בדיוק מה שקרה כאן. סדרה רומנטית בטירוף. מרגשת עד פרפרים בבטן. בשלב מסויים לדכאונית וסוחטת רגשית. סוף מאכזב למרות ש"הפי אנד" בהגדרתו. אהבתי אבל פרקים אחרונים סחבתי בכוח. אין ספק שהשחקנים הראשיים היו מדהימים עפ כימיה מטורפת שגןרמת לחשוב שהשמועות שהם ביחד גם בחיים, הן לא רק שמועות.

My Beautiful Bride - סדרה קשה לצפיה. הרבה עלימות ותכנים שבעיניי קצת מעבר לגיל 15. סדרה חזקה ודינמית שהייתי מקצרת קצת. עשו מהראשי גיבור על וזה קצת מגוחך. יש גבול... זה לא מציאותי. אבל חוץ מזה חוויה חזקה. אין ספק.

צופה עכשיו (הרוב בקצב צב כי לא משחררים פרקים חדשים):
Suits
Children of a Lesser God 
My Mister
Misty
Wok of Love 
Handsome Guy and Jung Eum
Lawless Attorney
Investigation Couple
Sketch

סרטים (הדגשתי את המומלצים):

The Beast Stalker 2008 הונג קונג - ניקולס צה בתפקיד ראשי. סרט אקשן מעולה. קצת מזכיר את האיש משום מקום עם וון בין.
Three 2016 הונג קונג   
For a Few Bullets 2016 סין - סרט הרפתקאות חמוד מאד.
Lost Minds 2016 סין - סרט מצויין. טוויסטים מעניינים בעלילה, מפתיע עד הסוף.
Dragon Hunter 2017 סין
Lord of Shanghai 2017 סין
Explosion 2017 סין - סרט נחמד למי שאוהב פירוטכניקות. סוף מבלבל.
One Way Trip 2016 - אחד העצובים והמדכאים.
The Princess and the Matchmaker 2018
What a Man Wants 2018
Be With You 2018 - סרט שכולם חיכו לו כל כך ולא איכזב. מקסים מקסים מקסים. חובה!
Drama Stage: The History of Walking Upright 2017

לצפיה ב-'הרשימה שלי'
הרשימה שלי
15/06/2018 | 22:05
2
69
קוריאניות:

Just Between Lovers - למרות שזו דרמה מעולה עשיתי הפסקה לאחר כמה פרקים ועכשיו אני מתקדמת איתה בקצב צב. היום סיימתי את פרק 10. נראה לי שאני אתקדם איתה בקצב של פרק בשבוע.

Good witch - התחלתי אותה והתקדמתי די מהר עד בערך פרק 20 ואז נתקעתי (גם) איתה. מחכה שאוכל להמשיך. יש לה קטעים נחמדים וקטעים מעצבנים. היא סבירה 

Temperature of Love - רק התחלתי איתה (אני בפרק 3) . עוד לא החלטתי מה אני חושבת עליה. השחקן הראשי בסדר אבל הראשית מעצבנת. הפרקים הם של חצי שעה אז זה עובר מהר.

Strongest Deliveryman - ראיתי בינתיים את הפרק הראשון. לא מלהיב אבל רוצה לתת לזה עוד הזדמנות.

Revolutionary Love - ראיתי עד פרק 12 ונתקעתי. התחיל חמוד ובאמצע די נמאס לי ממנה.

הכל תקוע בזמן האחרון. מתחילה דרמות ולא מסיימת אני צריכה למצוא דרמה ממש טובה שתשנה את האווירה.

מתכוונת להתחיל:
What's Wrong With Secretary Kim 

יפניות:

אני רואה את העונה החמישית של Doctor X. הסידרה מאוד מצליחה ביפן, לא ברור למה. כל הזמן הם חוזרים על אותו דפוס. זו לא דרמה משעשעת  אבל גם לא ממש מחדשת. לדעתי הבנו מיצינו ואפשר לסיים.

לדעתי יש העונה עוד כמה דרמות ששוות צפיה וצריך לנסות אותן. התחלתי אחת  שנקראית  Miss Devil ואופס אני רואה מישהו מהסוכנות המעצבנת...אבל אני אוהבת את השחקנית...

לצפיה ב-'מה הרשימה שלי עושה פה?'
מה הרשימה שלי עושה פה?
15/06/2018 | 22:05
1
22
לצפיה ב-'באיחור קל, אבל טופל '
באיחור קל, אבל טופל
19/06/2018 | 17:32
16
לצפיה ב-'אם כבר אני פה, הרשימה שלי '
אם כבר אני פה, הרשימה שלי
19/06/2018 | 17:47
45
רשימה שהצטברה מאז השרשור הקודם. לצערי לא ראיתי שום דבר חדש בחודש האחרון 

סדרות שסיימתי:
 Short - קצר וקולע. לא מחדש הרבה אבל זה גם לא ממש הפריע לי. היתרון הגדול זה שהם לא מורחים דברים.
 Waikiki - בתור קומדיה אין לי תלונות על הדרמה. היא הייתה קצת דבילית אבל לא חיפשתי עומק. קראתי שרוצים לעשות לזה עונה שנייה.. 
 Code Blue 2 - ממשיך את הקו של העונה הראשונה והדרמה ספיישל אבל היה טיפה פחות טוב מהם. אני מקווה שהעונה השלישית תהיה טובה 
 A Love So Beautiful - דרמה סינית. זה מזכיר קצת את Playful kiss ודומיו ברעיון הכללי (תלמיד חכם ותלמידה טיפשה שמאוהבת בו עד מעל הראש) אבל זה הולך לכיוון קצת שונה. ואהבתי את זה שהם התמקדו בעוד דמויות חוץ מהזוג הראשי.

סדרות רשת שסיימתי:
 Alchemist - די בינוני. רציתי לוותר אחרי הפרק הראשון אבל איכשהו הפרק השני גרם לי להמשיך לצפות בזה עד הסוף.. אפשר לוותר על זה.

סרטים שראיתי:

The Princess and the Matchmaker - סונגגי . סרט חמוד. לא הכי טוב שראיתי אבל נחמד בשביל להעביר את הזמן.
לצפיה ב-' המלצות מהשנים האחרונות '
המלצות מהשנים האחרונות
04/06/2018 | 16:13
3
103
היי לכולן! 
מחפשת המלצה לסדרה קוריאנית טובה ומוצלחת מהשנים האחרונות. לא כל כך משנה לי הז'אנר (כל עוד זה לא אימה ממש). 
אם תוכלו להמליץ ולהגיד לי בקצרה למה אתם ממליצים זה יהיה לעזר. 
המון המון תודה מראש! 

לצפיה ב-'בשמחה '
בשמחה
05/06/2018 | 01:03
2
71
  • Strong Woman Do Bong Soon - מצחיקה ורומנטית עם זוג ראשי מתוק במיוחד
  • Stranger - סדרת מתח מעולה. עלילה חזקה ושחקנים טובים
  • Queen of Mystery - גם מתח, גם הומור וגם נגיעה רומנטית עדינה
  • Punch - מ-2014. מתח. על שחיטות בפרקליטות המדינה. OST מצויין.
  • 38 Task Force - סדרה קרימינלית בסגנון OCEAN11
  • Chicago Typewriter - מתח, מסתורין, רומנטיקה. עלילה מעניינת ולא שגרתית. קאסט טוב
  • My Father is Strange - סדרה משפחתית ארוכה מעולה. קאסט. עלילה. מרגשת ומצחיקה. רומנטית בטירוף.
  • Mrs. Cop - שתי העונות מוצלחות. על מחלקה במשטרה. מתח, אקשן, קצת אהבה...
  • Duel - סדרה מאד לא שגרתית. הרבה מתח. שחקנים מעולים. סיפור קצת על טבעי ומאד יוצא דופן
  • Heard it Through the Grapevine - סדרה הכי מיוחדת שראיתי. מתוחכמת, עם הומור מיוחד. מאד אסתטית
  • Wanted - סדרת מתח מותחת באמת. קסיסת ציפורניים מפר לפרק. מההתחלה ועד הסוף חזקה ומרשימה.
  • Defendant - סדרה מותחת מאד ומאד חזקה מבחינת העלילה
  • Just Between Lovers - מלודרמה מרגשת ורומנטית. על אנשים שההקשרים ביניהם נותנים להם כוח להמשיך ולהתגבר על קשיים. נשמע משעמם אבל הסדרה מושלמת.
  • Avengers Social Club - סדרה הומוריסטית וקלילה על חברות ועל נקמה
  • Goblin - הסדרה לא מושלמת, קצת מרוחה בסוף. אבל מלאה חן וקסם מיוחד. מייד הפכה לאייקונית. הרבה הומור. קאסט מעולה. מוסיקה יפה. הסדרה הזאת התחילה זרם של עלילות על טבעיות אגדיות בסדרות רבות שיצאו אחריה. 
לצפיה ב-' רבה רבה! '
רבה רבה!
14/06/2018 | 13:28
1
16
וואו איזה מבחר! 
עכשיו הדילמה היא לבחור מתוך כל ההמלצות........
לצפיה ב-' בהצלחה!'
בהצלחה!
14/06/2018 | 22:22
7
לצפיה ב-' שרשור צפייה '
שרשור צפייה
12/04/2018 | 21:22
29
40
לצפיה ב-'שלי'
שלי
12/04/2018 | 23:51
84
Boku, Unmei no Hito desu: התקדמתי עוד פרק, ועדיין לא גיבשתי דעה.

Todome no Kiss: לא זזתי איתה.

בתכנון:
Hot Road, Along With the Gods: The Two Worlds.
לצפיה ב-'שלי'
שלי
13/04/2018 | 00:14
10
69
ראיתי שתי סדרות:
Bad Guys 2 ו-Chief Kim. שתיהן ממש טובות. התבאסתי שנגמרו לי הפרקים
וסרט אחד: Miss Puff סין 2018. מתוק ביותר.

רואה עכשיו את:
Laughter in Waikiki  
That Man Oh Soo
The Great Seducer
Queen of Mystery 2
Children of a Lesser God
My Mister

ומתכוונת להתחיל גם את Something in the Rain

לצפיה ב-'איך את מסוגלת לראות כל כך הרבה סדרות במקביל? '
איך את מסוגלת לראות כל כך הרבה סדרות במקביל?
13/04/2018 | 12:32
9
47
(אמרה זאת שכל הזמן מתחילה סדרות חדשות כי היא לא יכולה להתאפק ואז לא מסוגלת לסיים אותן כי אין לה זמן לצפות בהכל.. )
לצפיה ב-''
13/04/2018 | 12:44
8
36
אני רואה רק אם יש דיבוב לרוסית ואם יש לי עבודה במחשב שבמקביל אליה אני יכולה לראות סדרה. ימים שאני עובדת מהבית זה אומר 6-8 שעות מול המחשב לפחות. וזה אומר 6-8 פרקים ברצף. אז אני מחסלת כמויות של פרקים. מפה האפשרות לראות הרבה יחסית

חוץ מזה שימי לב שכל הסדרות האלה הן משודרות עכשיו. זה אומר שזה לא מרתונים אלא פרק או שניים בשבוע. ולא תמיד יש פרקים מתורגמים בזריזות. וזה אומר גם אם זה 6 סדרות במקביל, זה בסביבות 8 פרקים בשבוע. בהתחשב בכמות העבודה שלי במחשב זה לא הרבה.
מה גם שאני לא רואה טלוויזיה ולא שומעת מוסיקה / רדיו תוך כדי העבודה. הסדרות או הסרטים זה רעש רקע שלי...
בקיצור, לפעמים הפרקים נגמרים לי לפני שנגמרת העבודה ואז אני מתחילה במרתון של סדרות ישנות יותר או סרטים.
לצפיה ב-'נשמע הגיוני'
נשמע הגיוני
13/04/2018 | 12:52
7
39
למרות שאם אני רואה סדרה/סרט אני צריכה לתת להם את כל תשומת הלב שלי אז האפשרות של לשים משהו ברקע פחות עובדת עבורי (ופה נכנסת המוזיקה וכו' שלא אכפת לי שתהיה ברקע כי אני לא צריכה לצפות בכלום )
לצפיה ב-'זהו שאצלי זה ההיפך'
זהו שאצלי זה ההיפך
13/04/2018 | 13:00
6
37
לי קשה לבהות במסך טלוויזיה רצוף. אפילו עושה כאבי עיניים.
וגם סדרות ברובן הן לא מספיק מעניינות כדי לבהות בהן ברצף. הרבה פלשבקים, הרבה האטות וצילומי נשיקות מכל הזוויות... אני מדלגת על דברים כאלה.
לצפיה ב-'וואי הפלשבקים והזוויות בנשיקות יכולים לחרפן'
וואי הפלשבקים והזוויות בנשיקות יכולים לחרפן
13/04/2018 | 13:20
5
38
אם יש יותר מדי כאלה אני מורידה לדרמה ציון לא משנה כמה נהניתי ממנה. אלה כנראה המקרים הבודדים בהם אני אעשה משהו במקביל כמו להתעסק עם הפלאפון שלי.
בקשר לסדרות שלא מספיק מעניינות כדי לבהות בהן ברצף - בד"כ בסדרות משטרה/מתח צריך לשים לב לכל הפרטים כי אחרת יכולים לפספס חלק מהותי מהעלילה.. אבל בגדול אני מסכימה איתך. יש סדרות שבהן אפשר לא להתעמק ב-100% ולא תפסידי כלום או שהן באמת לא כאלה מעניינות.
לצפיה ב-'את מבינה!'
את מבינה!
13/04/2018 | 13:26
4
23
ובכל זאת אני צריכה משהו לשים לי ברקע בזמן העבודה ורק מוסיקה זה לא מספיק לי. לכן אני רואה את WAIKIKI למשל
ואת הסדרות היותר מותחות מעניינות אני רואה כשאני צריכה פחות להמקד בעבודה. נגיד כשאני סורקת תמונות, עושה גיבויים, מורידה/מעלה/מעתיקה דברים מפה לשם. זה זמן מת שאי אפשר לעשות משהו אחר במקביל אבל אפשר לראות סדרה תוך כדי  
לצפיה ב-'Waikiki זה לא מדד '
Waikiki זה לא מדד
13/04/2018 | 13:31
3
27
היא מושלמת לדברים האלה כי באמת שאפשר לא להיות מרוכזים כשצופים בה כי אין שם הרבה ידע אינטלקטואלי (אם בכלל).. אני גם צופה בה כשהרמת ריכוז שלי לא הכי גבוהה. ואם את צופה עם דיבוב אז בכלל. מה שכן - הסדרה מספקת את הסחורה מבחינתי כקומדיה שלא מצריכה ממני לחשוב.

הבנתי. זה נשמע כמו פתרון טוב וגם את יכולה להספיק הרבה ככה 
לצפיה ב-'אל תשכחי גם'
אל תשכחי גם
13/04/2018 | 13:36
2
32
שבWaikiki יש המון "הומור שירותים" שאני ממש נגעלת ממנו ועוד יותר שמחה שלא צופה בזה בריכוז
לצפיה ב-''
13/04/2018 | 13:40
1
21
ראיתי את זה כבר כ"כ הרבה (לא רק שם) שאני אדישה לזה, אלא אם כן זה ממש מגעיל ומשהו שלא ראיתי קודם (ע"ע פרק 3 ).
לצפיה ב-'אותי זה מגעיל כל פעם מחדש'
אותי זה מגעיל כל פעם מחדש
13/04/2018 | 13:50
14
לצפיה ב-'סופסוף יש לי מה לכתוב '
סופסוף יש לי מה לכתוב
13/04/2018 | 13:16
9
69
סרטים שראיתי:
Ex File - סרט סיני מ 2014. חביב, לא מעבר. האמת היא שיש עוד שני סרטי המשך שעוד לא החלטתי אם אצפה בהם או לא 
Left Ear - סרט סיני מ 2015. זה מבוסס על רומן באותו שם ואולי טוב שלא קראתי אותו קודם כי הבנתי שיש הבדלים ביניהם. נהניתי מהסרט למרות שיש לי הסתייגות קלה ממשהו ספציפי שקרה שם (מבחינת העלילה).
Seondal: The Man Who Sells The River - סרט קוריאני מ 2016 עם Yoo Seung Ho () ו Go Chang Seok. מספר על קבוצת נוכלים בתקופת ג'וסון. זה סרט היסטורי קליל (העלילה מתרחשת בג'וסון אבל מעבר לזה אין יותר מדי מידע היסטורי כבד..) ומשעשע.
My Annoying Brother - סרט קוריאני מ 2016 עם Jo Jung Suk ו D.O. סרט על ג'ודוקא מבטיח (D.O) שנפצע ומאבד את הראייה שלו לפני שהוא אמור להגיע לאולימפיאדה בריו. אח שלו (Jo Jung Suk) שנמצא בכלא משתמש בעיוורון של האח הצעיר כדי לקבל שחרור מוקדם בטענה שהוא צריך לטפל באח העיוור והשניים לומדים לחיות ביחד. הסרט נחמד מאוד אבל לא הכי קליל אז קחו את זה בחשבון.

סרטים שאני תקועה איתם:
The Beauty Inside - אני לא מצליחה לסיים אותו . האמת היא שבמקרה הזה הציפיות שלי היו גבוהות ובינתיים הסרט לא עומד בהן 

סדרות רצות:
Waikiki - השלמתי את הפרקים במטרה לצפות בסדרה בקצב השידור שלה אבל שוב תפסתי פער . ראיתי 14 פרקים בינתיים והדיעה שלי עליה לא השתנתה.
Code Blue 2 - ממשיכה לספק את הסחורה.
Short - עלילה טיפוסית אבל בינתיים זה נחמד. יש רק ארבעה פרקים וכל פרק אמור להיות חצי שעה (הפרק הראשון היה 50 דקות אבל אני מניחה שהאחרים יהיו קצרים יותר). ראיתי רק את הפרק הראשון ואני מקווה שאני אסיים אותה הסופ"ש.

סדרות שאני מתכננת להדביק את הקצב בהן: 
My Dear Boy
Radio Romance - אני אסיים אותה מתישהו 
Boku, Unmei no Hito Desu

סדרות שאני מתכננת לראות כשיהיה לי זמן: 
A Poem A Day
Something In The Rain
לצפיה ב-'מעניין'
מעניין
13/04/2018 | 13:34
8
28
מהסרטים שראית Ex File הוא היחיד שגם אני ראיתי. לא זוכרת אותו בכלל ולפי הציון שנתתי לו כנראה הוא באמת היה דיי פרווה...
לצפיה ב-'אני חושבת שהסרט השני מתמקד במישהו אחר '
אני חושבת שהסרט השני מתמקד במישהו אחר
13/04/2018 | 13:38
7
24
זה אמור להתמקד באחד החברים שלו או משהו, ואז הסרט השלישי מתמקד בשני הבחורים מהסרטים הקודמים (1+2). אני עדיין לא יודעת אם אני אצפה בהם.. כנראה שלא 

את מתכננת לצפות ב Something In The Rain, נכון? טוב שאני לא היחידה 
לצפיה ב-'אין לי שמץ לגבי הסרטים האלה'
אין לי שמץ לגבי הסרטים האלה
13/04/2018 | 13:48
6
18
Something In The Rain אני אראה. מאד אוהבת את השחקנית הראשית. מקווה שזאת תהיה סדרה מוצלחת.
כבר מחכים לי שלושה פרקים מתורגמים אבל לא היה זמן לראות אותם
לצפיה ב-'את הראשית ראיתי רק ב Personal Taste'
את הראשית ראיתי רק ב Personal Taste
13/04/2018 | 13:52
5
19
ואני לא זוכרת התרשמות מיוחדת ממנה . וב Secret Garden היה לה תפקיד קטן ואני בכלל לא זוכרת אותה משם.
אני מחבבת את הראשי והעלילה נשמעת נחמדה.
לצפיה ב-'מה? לא ראית אותה בסרטים?'
מה? לא ראית אותה בסרטים?
13/04/2018 | 14:03
4
16
יש לה המון סרטים טובים!
תבדקי את הפילמוגרפיה שלה. ספרתי עכשיו, ראיתי 14 סרטים איתה והרוב מעולים. כל השאר סתם טובים
לצפיה ב-'עברתי על הפילמוגרפיה שלה ולא ראיתי משם כלום.'
עברתי על הפילמוגרפיה שלה ולא ראיתי משם כלום.
13/04/2018 | 14:07
3
13
אני אבדוק אם יש שם משהו מעניין 
לצפיה ב-'הנה לך כמה קלאסיים ממש'
הנה לך כמה קלאסיים ממש
13/04/2018 | 14:21
2
28
מהם דיי התחלתי את ההיכרות שלי עם הקולנוע הקוריאני. אחרי שתראי אותם פתאום תביני כמה הפניות אליהם יש בסרטים/סדרות אחרים...

2018 Be With You - הסרט החדש שלה שרק יצא (עדיין לא ראיתי) עם סו ג'י סוב. גם עליו תדלגי?
2014 The Pirates - כל כך הרבה דיברו עליו ולא ראית? סרט נחמד אולי הגזימו עם הפופולריות שלו אבל הוא עדיין סרט אקשן פירטי מגניב
2013 Blood and Ties - סרט מתח על רוצח ו... לא ארחיב. פשוט לראות. אחד הטובים בתחום בעיניי.
2012 The Tower - סרט קטסטרופה 
2011 Spellbound - סרט נורא חמוד בסגנון של מאסטר סאן. רומנטיקה ורוחות רפאים

מכאן הסרטים שהם ממש ממש הקלאסיקות של הקולנוע הקוריאני:
2008 Open City
2005 April Snow 
The Art of Seduction 2005
2004 A Moment to Remember
2003 Classic
לצפיה ב-'The Pirates בתכנון אצלי כבר מזמן ואני פשוט לא מגיעה אליו..'
The Pirates בתכנון אצלי כבר מזמן ואני פשוט לא מגיעה אליו..
13/04/2018 | 14:30
1
14
אני אבדוק גם את האחרים. תודה על ההמלצות!
לצפיה ב-''
13/04/2018 | 14:37
4
לצפיה ב-'MY MISTER. '
MY MISTER.
14/04/2018 | 14:26
3
48
צפיתי רק בה, והיא כל כך נהדרת.
אין ספק שמתחילת 2018 היא הטובה ביותר.
IU לשם שינוי משחקת כל כך טוב, העלילה מרתקת, אוהבת את העומק שהכניסו
פה, את העלילה, את הקאסט, באמת דרמה מצויינת.
חבל שיש לה רק 16 פרקים :/
לצפיה ב-'את בוחרת את הדרמות האמיתיות'
את בוחרת את הדרמות האמיתיות
14/04/2018 | 20:44
2
42
כמה פרקים כבר ראית? אני רק התחלתי את השלישי...
לצפיה ב-'שמונה.... אי אפשר להתאפק במקרה הזה חח'
שמונה.... אי אפשר להתאפק במקרה הזה חח
15/04/2018 | 22:39
1
25
ואני נהנית ממנה כל רגע :)
מה שמצחיק שבהתחלה ראיתי שכל פרק 1:20 הלכתי למות... אבל זה עובר כל כך
מהר... ובצורה כל כך טובה.. כך שאני מרוצה מאוד.
רק שזה לא יגמר טרגי אני ארצח אותם.
לצפיה ב-''
16/04/2018 | 00:57
17
כיוון שאני ממש בהתחלה אז עדיין לא הבנתי לאן זה זורם. גם מקווה שלא יהיה טרגי מדיי. כי בינתיים הכל דיי עצוב
לצפיה ב-' שנפתח שרשור צפייה חדש? '
שנפתח שרשור צפייה חדש?
01/06/2018 | 00:07
2
12
או שעוד מוקדם מדי 
לצפיה ב-'מוקדם זה בטוח לא '
מוקדם זה בטוח לא
02/06/2018 | 22:05
1
11
לכי על זה,שני
לצפיה ב-''
03/06/2018 | 00:06
3
לצפיה ב-' חדשות ועידכונים '
חדשות ועידכונים
13/04/2018 | 14:10
17
16
לצפיה ב-' קולנוע וטלוויזיה '
קולנוע וטלוויזיה
13/04/2018 | 14:11
9
20
לצפיה ב-'תמונות מקריאת התסריט לדרמה Sketch'
תמונות מקריאת התסריט לדרמה Sketch
13/04/2018 | 14:16
33
הסדרה תחליף את Something In The Rain (הידועה גם כ Pretty Noona Who Buys Me Food) שתסתיים במאי.

לצפיה ב-'טיזר לתוכנית בידור החדשה של נטפליקס - Busted!'
טיזר לתוכנית בידור החדשה של נטפליקס - Busted!
13/04/2018 | 14:22
17
לצפיה ב-'תמונות מקריאת התסריט לדרמה Life'
תמונות מקריאת התסריט לדרמה Life
13/04/2018 | 14:38
22
הסדרה תשודר ביולי אחרי שמיס חמורבי תסתיים.

לצפיה ב-'המועמדים לטקס ה-Baeksang + המנחים של הטקס'
המועמדים לטקס ה-Baeksang + המנחים של הטקס
13/04/2018 | 15:16
20
הטקס ייערך ב 3.5 והמנחים של הטקס הם Shin Dong Yup, סוזי ופארק בו גום.

המועמדים בקטגוריות השונות:

אני מציינת רק קטגוריות נבחרות כי הרשימה ארוכה. הרשימה המלאה נמצאת פה.

תוכניות טלויזיה:

הדרמה הטובה ביותר:
Mother (רשת tvN)
Forest of Secrets (רשת tvN)
Misty (רשת JTBC)
Fight My Way (רשת KBS2)
My Golden Life (רשת KBS2)

תוכנית הבידור הטובה ביותר:
I Live Alone (רשת MBC)
Trust Me and Follow, City Fisherman (רשת Channel A)
Welcome, First Time in Korea? (רשת MBC every1)
Youn's Kitchen 2 (רשת tvN)
Hyori's Homestay (רשת JTBC)

השחקן הטוב ביותר:
Kim Sang Joong (על הסדרה Rebel: Thief Who Stole the People)
Park Seo Joon (על הסדרה Fight My Way)
Jang Hyuk (על הסדרה Money Flower)
Cho Seung Woo (על הסדרה Forest of Secrets)
Chun Ho Jin (על הסדרה My Golden Life)

השחקנית הטובה ביותר:
Kim Nam Joo (על הסדרה Misty)
Kim Sun Ah (על הסדרה Woman of Dignity)
Kim Hee Sun (על הסדרה Woman of Dignity)
Shin Hye Sun (על הסדרה My Golden Life)
Lee Bo Young (על הסדרה Mother)

שחקן המשנה הטוב ביותר:
Park Ho San (על הסדרה Prison Playbook)
Bong Tae Gyu (על הסדרה Return)
Ahn Jae Hong (על הסדרה Fight My Way)
Yoo Jae Myung (על הסדרה Forest of Secrets)
Jung Sang Hoon (על הסדרה Woman of Dignity)

שחקנית המשנה הטובה ביותר:
Na Young Hee (על הסדרה My Golden Life)
Ra Mi Ran (על הסדרה Avengers Social Club)
Song Ha Yoon (על הסדרה Fight My Way)
Ye Ji Won (על הסדרה Should We Kiss First)
Jeon Hea Jin (על הסדרה Misty)

סרטים:

הסרט הטוב ביותר:
1987: When the Day Comes
The Fortress
Anarchist from Colony
Along with the Gods: The Two Worlds
A Taxi Driver

השחקן הטוב ביותר:
Kim Yun Seok (על הסרט 1987: When the Day Comes)
Ma Dong Seok (על הסרט The Outlaws)
Sol Kyung Gu (על הסרט The Merciless)
Song Kang Ho (על הסרט A Taxi Driver)
Jung Woo Sung (על הסרט Steel Rain)

השחקנית הטובה ביותר:
Kim Ok Bin (על הסרט The Villainess)
Kim Tae Ri (על הסרט Little Forest)
Na Moon Hee (על הסרט I Can Speak)
Son Ye Jin (על הסרט Be With You)
Choi Hee Seo (על הסרט Anarchist from Colony)

שחקן המשנה הטוב ביותר:
Kim Dong Wook (על הסרט Along with the Gods: The Two Worlds)
Kim Hee Won (על הסרט The Merciless)
Park Hee Soon (על הסרט 1987: When the Day Comes)
Jo Woo Jin (על הסרט Steel Rain)
Ki Seon Kyu (על הסרט The Outlaws)

שחקנית המנשה הטובה ביותר:
Yum Hye Ran (על הסרט I Can Speak)
Esom (על הסרט Warriors of the Dawn)
Lee Soo Kyung (על הסרט Heart Blackened)
Honey Lee (על הסרט Heart Blackened)
Jeon Hye Jin (על הסרט The Merciless)

לצפיה ב-'עונה שלישית לדרמה Let's eat'
עונה שלישית לדרמה Let's eat
13/04/2018 | 16:06
4
15
מבחינת הקאסט דוג'ון נשאר בתפקיד, וממשיך לקפוץ מבחורה לבחורה  הפעם בתפקיד הראשי תהיה השחקנית Baek Jin Hee.

עוד מידע אפשר לקרוא פה: 
לצפיה ב-'אוי ואבוי '
אוי ואבוי
13/04/2018 | 17:24
3
28
לא נמאס להם? הם גם לא מסבירים למה הבחורה הקודמת והקאסט הקודם נעלמו, הם פשוט מתחילים מההתחלה כאילו כלום לא קרה 
ועם כל האהבה שלי לעונה הראשונה שבאמת הייתה מוצלחת, בעונה השנייה זה פשוט לא עבד וגם כבר לא היה להם מה לחדש, אז פה בכלל..
אני לא מבינה למה הוא הסכים לזה 
לצפיה ב-'זה בדיוק גם מה שאני חושבת '
זה בדיוק גם מה שאני חושבת
13/04/2018 | 18:38
2
13
ונראה שהוא פשוט לוקח את כל מה שמציעים לו, אחרי הכל חברה חדשה צריכה הרבה כסף .  זה מזכיר לי את הסדרות האמריקאיות האלה שמעונה לעונה נהיות יותר ויותר גרועות... נראה עד מתי הם ימשיכו לנסות לחלוב את הפרה זאת  

נכון לעכשיו אני אוותר על העונג לצפות בעונה הזאת.
לצפיה ב-'דווקא הייתי בטוחה שתצפי בה למרות הכל כי זה דוג'ון..'
דווקא הייתי בטוחה שתצפי בה למרות הכל כי זה דוג'ון..
13/04/2018 | 18:47
1
13
עכשיו אני מרגישה פחות רע לוותר עליה 
לצפיה ב-'איך שסיימתי את העונה השנייה'
איך שסיימתי את העונה השנייה
13/04/2018 | 18:55
15
כבר ידעתי שבמידה ותהיה שלישית אני לא אצפה בה חחח (במיוחד אחרי שהם הפכו אותו לסמרטוט רצפה), ובכנות זה שהוא משחק שם לא ממש משנה לי. בתסריט כזה גם אם השחקן שאני הכי אוהבת בעולם ישחק שם אני לא אצפה בה, אני מעדיפה איכות על פרצוף . אני אחשוב אם לתת לדרמה צ'אנס רק במידה וחברות יגידו לי שהיא שווה משהו.
לצפיה ב-' מוזיקה '
מוזיקה
13/04/2018 | 14:11
5
9
לצפיה ב-'אריק נאם עשה קאמבק'
אריק נאם עשה קאמבק
13/04/2018 | 14:33
19
לצפיה ב-'עוד OST מ The Great Seducer'
עוד OST מ The Great Seducer
13/04/2018 | 14:35
11
 הסרטון מכיל קטעים מהסדרה.
לצפיה ב-'סופר ג'וניור הוציאו שיר חדש'
סופר ג'וניור הוציאו שיר חדש
13/04/2018 | 15:23
9
מה-Repackage של האלבום Play.
לצפיה ב-'Changmin מ 2AM הוציא אלבום סולו ראשון'
Changmin מ 2AM הוציא אלבום סולו ראשון
13/04/2018 | 15:28
9
בשם The Bright Sky.
לצפיה ב-'EXO-CBX הוציאו אלבום קוריאני חדש'
EXO-CBX הוציאו אלבום קוריאני חדש
13/04/2018 | 15:29
10
בשם Blooming Days.
לצפיה ב-' כללי '
כללי
13/04/2018 | 14:12
3
לצפיה ב-' שחקן החודש - קים בום '
שחקן החודש - קים בום
12/04/2018 | 21:31
11
52
עוד פינה מהעבר. הפינה הזו תופיע לעיתים קרובות יותר כי המגוון עצום 

כל פעם הפינה תוקדש לשחקן/ית אחרים, והפעם - קים בום חביב הפורום שתכף מתגייס לו.

פילמוגרפיה - http://asianwiki.com/Kim_Beom

ולשאלות:

כמה סדרות/סרטים ראיתם איתו עד עכשיו?
 פרוייקט אהוב שלו?
 פרוייקט פחות אהוב שלו?
 סרט/סדרה שלו שאתם מתכננים לראות?
 סרט/סדרה שלו שאין סיכוי שתתקרבו אליהם?
 תפקיד שהייתם רוצים לראות אותו עושה?
 דיעה כללית
 שונות

לצפיה ב-'אני מקווה נטיזנס לא ישתו לא את הדם '
אני מקווה נטיזנס לא ישתו לא את הדם
12/04/2018 | 23:48
2
23
נראה שהוא סובל מבעיה רפואית ומטופל כבר כמה שנים טובות, אז הוא יעשה "שירות לאומי" אבל אתן יודעות איך זה שם... רק על זה שהוא התחיל לצאת עם שחקנית עשו לו את המוות 

בכל מקרה לשאלות:
כמה סדרות/סרטים ראיתם איתו עד עכשיו? 3
 פרוייקט אהוב שלו? That Winter, The Wind Blows למרות התפקיד הפיצי שהיה לו שם, פשוט אין לי יותר מדי אופציות.
 פרוייקט פחות אהוב שלו? Hidden Identity
 סרט/סדרה שלו שאתם מתכננים לראות? אין משהו כרגע.
 סרט/סדרה שלו שאין סיכוי שתתקרבו אליהם? 
 תפקיד שהייתם רוצים לראות אותו עושה? אין לי משהו ספציפי לגביו.
 דיעה כללית כיף לצפות בו, רק שיעלה בחזרה את כל המשקל שהוא הוריד בשביל הדמות ב-Hidden Identity, הוא היה נראה חולני שם.
שונות קצת נוסטלגיה 
לצפיה ב-'אנחנו ממש הפוכות בדיעות שלנו '
אנחנו ממש הפוכות בדיעות שלנו
13/04/2018 | 12:30
1
21
לפחות אני לא היחידה שלא ראתה איתו הרבה דברים.. כבר חשבתי שרק אני בלאי 
לצפיה ב-''
13/04/2018 | 15:59
5
לצפיה ב-'עונה '
עונה
13/04/2018 | 12:43
19
כמה סדרות/סרטים ראיתם איתו עד עכשיו? לא נעים להודות אבל רק 3 סדרות 
פרוייקט אהוב שלו? Hidden Identity.
פרוייקט פחות אהוב שלו? Dream. את ה OST אהבתי, את הסדרה פחות.
סרט/סדרה שלו שאתם מתכננים לראות? Mrs. Cop 2 (אני מתכננת לצפות גם בעונה הראשונה אבל הוא לא משחק שם).
סרט/סדרה שלו שאין סיכוי שתתקרבו אליהם? אני לא חושבת שיש כזו  אין שום דבר שאני אפסול על הסף.
תפקיד שהייתם רוצים לראות אותו עושה? כל תפקיד יתקבל בברכה 
דיעה כללית - אני מקווה שהוא ימשיך לאתגר את עצמו בתפקידים חדשים בעתיד.
שונות - אני מופתעת מזה שראיתי כל כך מעט דברים איתו
לצפיה ב-'שלי'
שלי
13/04/2018 | 13:18
6
17
כמה סדרות/סרטים ראיתם איתו עד עכשיו?
סרטים:
  • 2018 Detective K: Secret of the Living Dead 
  • 2015 The Beloved
  • 2013 Young Detective Dee: Rise Of the Sea Dragon
  • 2013 The Gifted Hands 
  • 2009 Fly High 

סדרות:
  • 2016 Mrs. Cop 2 
  • 2015 Hidden Identity 
  • 2013 That Winter, The Wind Blows 
  • 2011 Padam Padam
  • 2010 The Woman Who Still Wants to Marry 
  • 2009 Dream 
  • 2009 Boys Over Flowers

פרוייקט אהוב שלו? מאד אהבתי אותו בPadam Padam והסדרה עצמה

פרוייקט פחות אהוב שלו? The Woman Who Still Wants to Marry - שנאתי את המראה שלו עם השיער האפור

סרט/סדרה שלו שאתם מתכננים לראות? מה שיצא איתו, אני דיי הולכת על כל מה שהוא עושה. למרות שלא צפוי לנו בזמן הקרוב עקב הידיעות שהוא יתחיל בקרוב את שירותו הצבאי/ לאומי. הבנתי שהוא חלה כשרזה מאד בשביל התפקיד בPadam Padam ומאז בריאותו לא משהו

סרט/סדרה שלו שאין סיכוי שתתקרבו אליהם? נראה לי שלא אראה את הפרוייקטים הישנים. וגם פחות אוהבת את התקופתיים...

תפקיד שהייתם רוצים לראות אותו עושה? אשמח לתפקיד חיובי רומנטי. מזמן לא היה לו משהו כזה.

דיעה כללית: אני מאד אוהבת את השחקן הזה מאז בנים על פני פרחים ששם הוא היה הכי חמוד, בלי להתייחס להגיוניות הסדרה... הבחור חתיך רציני ומוכשר וכייף לראות אותו תמיד. אבל לא תמיד הוא משתתף בפרוייקטים מוצלחים. ודווקא שני סרטים בהם הוא היה בתפקיד קטן מאד הם המוצלחים שברשימה: Detective Dee הסיני ו-Detective K הקוריאני. ודווקא בסדרות יותר הלך לו בעיניי. אבל זה מאד סובייקטיבי. כי רבים יגידו שלמשל Dream לא הצליחה מי יודע מה. אבל מי שיראה אותה יגלה סדרה מאד טובה. פשוט אכלו אותה עם זמן השידור. היה במקביל אליהם משהו ממש יוצא דופן שדפק רייטינגים לחלוטין. ואני בטוחה גם שהרבה התעצבנו שהוא לוהק לתפקיד שלילי ב-Mrs. Cop 2...

הערה: אני רואה שהפילמוגרפיה שלו באסייןויקי ממש לא מלאה. חסרים שם איזה 3 או ארבעה סרטים. לא בדקתי את השאר...
ממליצה לבדוק את הרשימה במיי דרמה ליסט
לצפיה ב-'אופס, מודה שלא השוויתי בין הפילמוגרפיות '
אופס, מודה שלא השוויתי בין הפילמוגרפיות
13/04/2018 | 13:24
5
13
אבל הנחתי שבדקתן גם במיי דרמה ליסט כי לי לפחות זה עוזר לדעת מה ראיתי איתו ומה לא.
אני אשים את הקישור של מיי דרמה ליסט להבא. תודה!
לצפיה ב-'אני לכתחילה הולכת לפי דרמה ליסט'
אני לכתחילה הולכת לפי דרמה ליסט
13/04/2018 | 13:28
4
6
יותר נוח לי שם כי אני מסמנת כל מה שרואה שם.
וברור שכולנו בודקות. איך אפשר לזכור הכל!
לצפיה ב-'פעם עוד איכשהו הייתי זוכרת אבל היום אני צריכה לבדוק שם הכל.'
פעם עוד איכשהו הייתי זוכרת אבל היום אני צריכה לבדוק שם הכל.
13/04/2018 | 13:34
3
7
הזיכרון כבר לא מה היה שפעם וכמות הדברים שראיתי גדלה עם השנים..
מזל שאני מסמנת שם את הדברים שאני רואה, למרות שמדי פעם אני עוד מוצאת רשימות של דברים שכתבתי בכתב יד ולא הזנתי למיי דרמה ליסט משום מה.
לצפיה ב-'אני מסמנת הכל במיידי'
אני מסמנת הכל במיידי
13/04/2018 | 13:38
2
9
אחרת אני לא זוכרת באיזה פרק אני באיזו סדרה
לצפיה ב-'בסדר, את רואה 800 דברים במקביל '
בסדר, את רואה 800 דברים במקביל
13/04/2018 | 13:43
1
10
סתם, אני גם עושה את זה. בלתי אפשרי לעקוב בלי זה.
הניירות הם מלפני מלא זמן, לפני שהשתמשתי במיי דרמה ליסט באופן קבוע. עכשיו אני משתמשת רק בזה.
מה שכן, אני עושה רשימה נפרדת למה שראיתי מאז השרשור צפייה כדי שאני אדע מה לעדכן בשרשור הבא כי הרבה פעמים אני מוסיפה לרשימה במיי דרמה ליסט דברים שאני רוצה לראות (בד"כ זה גם בכמויות ואני לא מספיקה לראות את רוב הדברים שם ) או שאני רואה מלא דברים ברצף ואז אין לי ממש דרך לעקוב שם אחרי זה.
לצפיה ב-'גמני שומרת רשימת צפייה בנפרד '
גמני שומרת רשימת צפייה בנפרד
13/04/2018 | 13:56
6
לצפיה ב-' בחזרה לעבר - 2013 '
בחזרה לעבר - 2013
05/04/2018 | 13:15
5
40
אני מחזירה לחיים פינה שהייתה פה פעם 
אני חושבת שלא כיסינו אז את שנת 2013, אז הגיע הזמן להתמקד בה 

כמובן, אתם לא חייבים לענות על כל השאלות. השאלות מחולקות לנושאים מטעמי נוחות.

סדרות: 
 הסדרות הכי טובות מ 2013 לפי דעתכם?
 הסדרות הכי גרועות משנה זו?
 הסדרה הכי מוזרה? (אם יש כזאת..)
 הסדרה הכי מאכזבת?
 סדרה שמוערכת יותר מדי?
 שונות..

סרטים: 
 הסרטים הכי טובים מ 2013?
 הסרטים הכי גרועים?
 הסרט הכי מוזר? (אם יש כזה..)
 הסרט הכי מאכזב?
 סרט שמוערך יותר מדי?
 שונות..

שאלות כלליות: 
 כמה סדרות ראיתם מ-2013?
 כמה סרטים ראיתם משנה זו?
 כמה סדרות/סרטים יש לכם בתכנון לצפייה עתידית?
 כמה מכל מדינה? (גם סדרות וגם סרטים)
 דיעה כללית על השנה מבחינת סדרות/סרטים?
 ה OST הכי טוב משנה זו? (אפשר להוסיף כמה, לא משנה אם זה מסרט או מסדרה)
 שונות..

!

לצפיה ב-'עונה '
עונה
05/04/2018 | 16:05
1
50
 סדרות: 
 הסדרות הכי טובות מ 2013 לפי דעתכם?
 That Winter The Wind Blows, Two Weeks, Let's Eat

סרטים: 
 הסרטים הכי גרועים? No Breathing
 הסרט הכי מאכזב? No Breathing, The Liar and His Lover
 סרט שמוערך יותר מדי? מצטערת מעיין אבל Secretly, Greatly

שאלות כלליות: 
 כמה סדרות ראיתם מ-2013? 5
 כמה סרטים ראיתם משנה זו? 4
 כמה סדרות/סרטים יש לכם בתכנון לצפייה עתידית? 1
 כמה מכל מדינה? (גם סדרות וגם סרטים)  6 קוריאניות ו- 3 יפניות.
 דיעה כללית על השנה מבחינת סדרות/סרטים? אחת מהשנים היותר טובות לדרמות, וקצת פחות לסרטים.
 ה OST הכי טוב משנה זו? (אפשר להוסיף כמה, לא משנה אם זה מסרט או מסדרה)  That Winter, The Wind Blows,  Two Weeks, let's eat.

לצפיה ב-'צודקת לגבי Secretly, Greatly'
צודקת לגבי Secretly, Greatly
09/04/2018 | 23:49
10
לצפיה ב-'רעיון מצוין!'
רעיון מצוין!
09/04/2018 | 23:45
1
30
סדרות:
הסדרות הכי טובות מ-2013 לפי דעתכם? אהבתי במיוחד: The Master's Sun, Empress Ki,  I Hear Your Voice...
הסדרות הכי גרועות משנה זו? ראיתי כל כך מעט. לא יודעת מה היה גרוע
סדרה שמוערכת יותר מדי? You Who Came from the Stars

סרטים:
הסרטים הכי טובים מ 2013? היו הרבה! Silent Witness הסיני היה מעולה, Police Story 2013 של ג'קי צ'אן, Montage, The New World ועוד ועוד...
הסרטים הכי גרועים? לא היה משהו ממש גרוע

שאלות כלליות:
כמה סדרות ראיתם מ-2013? 7, אחת נטשתי באמצע ושתי סדרות ספיישל
כמה סרטים ראיתם משנה זו? 59
כמה סדרות/סרטים יש לכם בתכנון לצפייה עתידית? 18 ברשימה אבל לא בטוח שאראה את הכל באמת
כמה מכל מדינה? (גם סדרות וגם סרטים) הרוב המוחלט דרום קוריאה (39). במקום השני סין (10), השלישי הונג קונג (9) וסרט אחד טאיוואני
דיעה כללית על השנה מבחינת סדרות/סרטים? הסדרות שראיתי היו טובות ממש. הסרטים - כל מיני. אבל הרבה טובים מאד.
ה-OST הכי טוב משנה זו? היחיד משנה זו ששמרתי: Park Wan Kyu - Wind Breeze מתוך Empress Ki
לצפיה ב-'טוב שהזכרת לי את You Who Came from the Stars'
טוב שהזכרת לי את You Who Came from the Stars
10/04/2018 | 22:56
17
 צפיתי בה גם ועזבתי באמצע (שכחתי לבדוק ברשימה של הדרמות שהפסקתי באמצע), היא באמת הייתה מוערכת יותר מדי.
לצפיה ב-'עונה באיחור '
עונה באיחור
12/04/2018 | 22:10
19
סדרות:
הסדרות הכי טובות מ 2013 לפי דעתכם? I Hear Your Voice ולאחריה: יאמאדה ושבע המכשפות, Let's Eat, Last Cinderella, Who Are You. 
הסדרות הכי גרועות משנה זו? מאלה שסיימתי - Summer Nude. חוץ מזה, אלה שפרשתי מהן - Reply 1994 ו You Who Came From The Stars.
הסדרה הכי מוזרה? (אם יש כזאת..) הממ אולי xxxHolic.
הסדרה הכי מאכזבת? You Who Came From The Stars בגלל כל הרעש סביבה.
סדרה שמוערכת יותר מדי? ראו תשובה קודמת 

סרטים:
הסרטים הכי טובים מ 2013? Secretly, Greatly (למרות שאתן לא אוהבות אותו ) ולאחריו No Breathing.
הסרטים הכי גרועים? So Young שלא הצלחתי לסיים .
הסרט הכי מוזר? (אם יש כזה..) אין, אבל גם לא ראיתי הרבה סרטים מהשנה הזו.
הסרט הכי מאכזב? כנ"ל.
סרט שמוערך יותר מדי? לא עולה לי משהו מסויים 

שאלות כלליות:
כמה סדרות ראיתם מ-2013? סיימתי 17 סדרות ו Drama Special אחד ופרשתי משתי סדרות.
כמה סרטים ראיתם משנה זו? סיימתי 7 ופרשתי מסרט אחד.
כמה סדרות/סרטים יש לכם בתכנון לצפייה עתידית? 13 סדרות, 3 ספיישלים ו-3 סרטים. אני כנראה לא אגיע לכולם 
כמה מכל מדינה? (גם סדרות וגם סרטים) מאלה שסיימתי/פרשתי מהם - סה"כ 21 דברים מקוריאה, 8 מיפן ואחד מסין. אלה בתכנון עתידי - 8 דברים מיפן, 8 דברים מקוריאה, 2 דברים מטיוואן ודרמה אחת מסין.
דיעה כללית על השנה מבחינת סדרות/סרטים? נחמדה. היו דברים שאהבתי יותר והיו דברים שאהבתי פחות, אבל ככה זה בכל שנה.
ה OST הכי טוב משנה זו? (אפשר להוסיף כמה, לא משנה אם זה מסרט או מסדרה) שיר אחד מה OST של I Hear Your Voice ושיר אחד מהסרט Secretly, Greatly.
לצפיה ב-' חידון Radio Romance '
חידון Radio Romance
30/03/2018 | 15:44
26
15
הסתיימה לה הדרמה, וחשבתי שיכול להיות נחמד לעשות משחק חידות קטן, במיוחד כי רוב בנות הפורום צפו בדרמה. למי שלא צפה בדרמה שימו לב שהתשובות מן הסתם יכילו ספויילרים . אם למישהי יש חידה שהיא תרצה להוסיף כמובן שהיא יותר ממוזמנת .

שיהיה  לכולן 
לצפיה ב-' חידה מספר 1'
חידה מספר 1
30/03/2018 | 15:44
14
באיזה גיל ג'י וו נפטר?

לצפיה ב-' חידה מספר 2'
חידה מספר 2
30/03/2018 | 15:45
2
10
לאיזו מדינה לי קאנג טס בחופשה המאורכת השנייה שלו?

לצפיה ב-'טיבט'
טיבט
30/03/2018 | 23:59
1
9
אשאיר גם שאלת לאחרות
לצפיה ב-''
31/03/2018 | 14:29
2
לצפיה ב-' חידה מספר 3'
חידה מספר 3
30/03/2018 | 15:46
2
13
לאן נעלמה הדיפלומה של ג'יסו?

לצפיה ב-'תרם אותה לחברה שלו שנהרג'
תרם אותה לחברה שלו שנהרג
31/03/2018 | 20:07
1
10
ראיו אותה בתא ליד הצינצנת עם האפר שלו
לצפיה ב-''
31/03/2018 | 23:39
2
לצפיה ב-' חידה מספר 4'
חידה מספר 4
30/03/2018 | 15:46
11
היכן מצאה סונג רים את התמונה של ג'יסו וג'י וו?

לצפיה ב-' חידה מספר 5'
חידה מספר 5
30/03/2018 | 15:47
12
13
באיזה גיל אמו של ג'יסו אמרה לו שהוא איננו הבן הביולוגי שלה?
לצפיה ב-'נראה לי שזו הפעם הראשונה שאני עונה על חידה'
נראה לי שזו הפעם הראשונה שאני עונה על חידה
30/03/2018 | 23:56
1
19
9
לצפיה ב-'קרוב אבל לא '
קרוב אבל לא
31/03/2018 | 14:28
12
ואני שמחה שהצטרפת , הרבה פעמים החידות מסתכמות בזה שרק אני מעיין ואלינה עונות 
לצפיה ב-'יום הולדת 9'
יום הולדת 9
31/03/2018 | 20:08
3
9
לצפיה ב-'זה מה שעניתי'
זה מה שעניתי
31/03/2018 | 21:21
1
15
הבעיה היא שבדרך כלל החידות הן על דרמות שלא ראיתי. אני רואה הרבה אבל לא הרבה כמוכן 
לצפיה ב-'אנחנו תמיד מנסות לגוון אבל'
אנחנו תמיד מנסות לגוון אבל
31/03/2018 | 23:47
9
אני מניחה שאי אפשר לקלוע לדרמות של כולן, אני בדר"כ הולכת לבדוק את הרשימות במיי דרמה ליסט של חברות הפורום אבל עדיין  את גם צופה ביותר דרמות יפניות לא? 

טוב שיש צפיות משותפות 
לצפיה ב-''
31/03/2018 | 23:38
2
לצפיה ב-' אני חייבת לשאול'
אני חייבת לשאול
01/04/2018 | 14:15
3
12
בסיכום שראיתי, כתבו שזה היה בגיל אחר. אבל אם שתיכן אומרות יש מצב שאתר טעה? 
לצפיה ב-'טוב הסתכלתי בסצנה ונראה שהם לא טעו '
טוב הסתכלתי בסצנה ונראה שהם לא טעו
01/04/2018 | 14:33
2
7
לצפיה ב-'יש מצב שזה הבדל בתרגומים ובהגדרת גיל'
יש מצב שזה הבדל בתרגומים ובהגדרת גיל
04/04/2018 | 14:10
1
9
אולי בחלק מהתרגומים התייחסו לגיל המערבי ובחלק לקוריאני?
כי אני בפירוש זכרתי גיל 9. כמובן שזה לא עניין מי צודק ומי לא אלא קוריוזה מעניינת. מה קרה שם באמת

לצפיה ב-'יכול להיות'
יכול להיות
05/04/2018 | 15:35
6
ניסיתי לספור נרות על העוגה אבל העוגה לא הייתה הכי ברורה בסצנה 
לצפיה ב-'מנסה..'
מנסה..
01/04/2018 | 17:00
1
15
יום הולדת 8?
לצפיה ב-''
01/04/2018 | 23:20
3
לצפיה ב-' חידה מספר 6'
חידה מספר 6
30/03/2018 | 15:48
4
14
מה שכחה סונג רים על המעבורת? ובאיזה כלי רכב היא וג'יסו נסעו אליה?

לצפיה ב-'אני יודעת '
אני יודעת
01/04/2018 | 16:59
3
11
היא שכחה את התיק עם המחשב הנייד שלה, והתסריט לתוכנית רדיו היה שמור עליו.
הם נסעו לשם בטנדר כזה עם מישהו שמוביל חציר או חיות (אני לא זוכרת במדויק )

לצפיה ב-'חצי תשובה נכונה'
חצי תשובה נכונה
01/04/2018 | 23:27
2
6
זה אכן היה המחשב הנייד שלה, אבל אני לא יכולה לקבל את הטנדר כתשובה 
לצפיה ב-'נראה לי שזה היה יותר טרקטור עם עגלה...'
נראה לי שזה היה יותר טרקטור עם עגלה...
04/04/2018 | 14:11
1
6
לצפיה ב-''
05/04/2018 | 15:32
1
לצפיה ב-' התפקדות - חודש אפריל '
התפקדות - חודש אפריל
01/04/2018 | 17:10
9
14
**השאלון נכתב בלשון נקבה אך מיועד לכל המינים.

שם:

איך היית מסכמת את חודש מרץ?
ציפיות מחודש אפריל?
תוכניות מיוחדות לחול המועד?

מאכל אהוב לפסח?
האם את אוהבת מצות?
האם קראת את ההגדה עד הסוף?
בליל הסדר, אירחת או התארחת?
מבין ארבעת הבנים בהגדה, מי הכי מתאר אותך?
אם היה עלייך ללהק את ארבעת התפקידים של הבנים מההגדה - במי היית בוחרת לאיזה תפקיד?
דמויות נוספות מההגדה/מסיפור יציאת מצרים שהיית מלהקת?

סדרת החודש:
סרט החודש:
שחקן/שחקנית החודש:
תגלית החודש:
תמונת החודש:
שיר החודש:
סרטון החודש:
ספר החודש:
מאכל החודש:
מסר לאומה?

!
לצפיה ב-'מתפקדת '
מתפקדת
05/04/2018 | 16:43
14

שם: שני

מאכל אהוב לפסח? קניידלך 
האם את אוהבת מצות? לא
אם היה עלייך ללהק את ארבעת התפקידים של הבנים מההגדה - במי היית בוחרת לאיזה תפקיד?
רשע - Shin Sung Rok
חכם - Jang Geun Suk או Park Hae Jin
תם - Kim Min Suk
שאינו יודע לשאול- Kang Dong Won
דמויות נוספות מההגדה/מסיפור יציאת מצרים שהיית מלהקת?
פרעה - Hong Jong Hyun או Kim Jae Wook 
משה-  Sung Joon
צפורה- park gyuri
בת פרעה- Song Hye Kyo
מרים-  Gong Hyo Jin
אהרון-  Ji Seong

סרט החודש: Will You Be There?
תגלית החודש: Kim Yoon Seok
שיר החודש: junhyung  feat. 10cm -sudden shower
לצפיה ב-'מתפקדת'
מתפקדת
09/04/2018 | 22:49
7
12
שם: אלינה

איך היית מסכמת את חודש מרץ? עמוס מאד 
ציפיות מחודש אפריל? עוד יותר עמוס 
תוכניות מיוחדות לחול המועד? מה, כל כך הרבה זמן לא הייתי בפורום 

מאכל אהוב לפסח? מרק עם קניידלך
האם את אוהבת מצות? נייטרלית כליהן
האם קראת את ההגדה עד הסוף? תמיד!
בליל הסדר, אירחת או התארחת? אירחתי
מבין ארבעת הבנים בהגדה, מי הכי מתאר אותך? חכם 

סדרת החודש: Cross. סדרה מעולה בפני עצמה וסדרת פרידה משחקן מעולה שלא יודע לשמור על הידיים והפה
סרט החודש: Miss Puff 2018 תוצרת סין היה סרט חמוד ומתוק באופן מפתיע
שחקן/שחקנית החודש: Lee Jun Ho שתי סדרות איתו ברצף
תגלית החודש: Lee Jun Ho
תמונת החודש: מצורפת...
מאכל החודש: מצה 
לצפיה ב-' מזל טוב! '
מזל טוב!
10/04/2018 | 23:01
4
6
שמחה לשמוע שאהבת את לי ג'ון הו חחח, חפרתי עליו הרבה לפני כמה שנים בפורום 

נראה שיש לנו עוד משהו במשותף חוץ מהטעם בדרמות וסרטים אהמקניידלךאהמ 
לצפיה ב-'תודה '
תודה
10/04/2018 | 23:40
3
7
לא יודעת איך לי ג'ון הו היה לפני כמה שנים כי אני לגמרי לא בקטע של המוסיקה שלו. אבל התברר שראיתי אותו גם בכמה סרטים ואהבתי אותו גם שם. רק שאלה היו תפקידים קטנים יחסית אז לא התמקדתי עליו עדיין. אבל אחרי Just Between Lovers כבר אי אפשר היה להתעלם ממנו
לצפיה ב-'את הסרט twenty ראית? '
את הסרט twenty ראית?
12/04/2018 | 23:32
2
4
וטוב עכשיו אני סקרנית לגבי Just Between Lovers 
לצפיה ב-'ראיתי'
ראיתי
12/04/2018 | 23:49
1
5
לפי מיי דרמה ליסט יש לג'ון הו 3 סרטים:
Memories of the Sword
Twenty
Cold Eyes

ראיתי את שלושתם

זוכרת שדיברנו על רדיו רומנס שהראשי היה שם נחמד אבל לא מעבר לכך. ולאף אחת לא גרם להתאהב בו? אז זהו שבJust Between Lovers אי אפשר שלא להתאהב בראשי של לי ג'ון הו. הוא פשוט כובש בסערה
לצפיה ב-'האמת שהפסקתי לעקוב אחריו'
האמת שהפסקתי לעקוב אחריו
12/04/2018 | 23:52
5
אז לא היה לי מושג איפה הוא עומד מבחינת סרטים ודרמות, וטוב עכשיו אני חייבת לעשות בדיקה על הדרמה 
לצפיה ב-'קצת באיחור, אבל מזל טוב!'
קצת באיחור, אבל מזל טוב!
13/04/2018 | 12:33
1
3
לצפיה ב-'תודה '
תודה
13/04/2018 | 12:45
2
לצפיה ב-' חדשות ועידכונים '
חדשות ועידכונים
29/03/2018 | 15:42
31
11
לצפיה ב-' קולנוע וטלוויזיה '
קולנוע וטלוויזיה
29/03/2018 | 15:43
9
20
לצפיה ב-'שינויים בקאסט של Along with the Gods 2'
שינויים בקאסט של Along with the Gods 2
29/03/2018 | 16:31
20
בגלל ההטרדות המיניות.

Jo Han Chul יחליף את Oh Dal Soo ו Kim Myung Gon יחליף את Choi Il Hwa.
הם יצלמו את הסצינות מחדש בחודש אפריל. הסרט אמור לצאת באוגוסט.

לצפיה ב-'ליהוקים לדרמה Sketch'
ליהוקים לדרמה Sketch
29/03/2018 | 16:48
17
JTBC סיימו ללהק את הקאסט הראשי, שכולל את:
 Lee Su Bin
 Rain
 Im Hwa Young
 Lee Dong Gun

הסדרה תשודר במאי לאחר ש Pretty Noona Who Buys Me Food תסתיים.

לצפיה ב-'תמונות של Lee Joon Gi מהדרמה החדשה שלו'
תמונות של Lee Joon Gi מהדרמה החדשה שלו
02/04/2018 | 18:11
20
לסדרה קוראים Lawless Lawyer והיא תשודר ב tvN החל מ 12.5, כש Live תסתיים.

לצפיה ב-'ליהוקים אפשריים לדרמה Time '
ליהוקים אפשריים לדרמה Time
02/04/2018 | 18:19
20
MBC הציעו את התפקידים הראשיים ל Kim Jung Hyun (כרגע ניתן לראות אותו ב Waikiki) ול Jun Somin (שיחקה לאחרונה ב Cross). השניים עדיין שוקלים את ההצעה.

הדרמה אמורה להתחיל ביולי, אחרי שהדרמה Hold Me Tight תסתיים.

לצפיה ב-'MBC פיטרו מפיק לאחר שהיו נגדו תלונות על הטרדה מינית'
MBC פיטרו מפיק לאחר שהיו נגדו תלונות על הטרדה מינית
04/04/2018 | 15:30
14
החברה בדקה את התלונות ולבסוף החליטה לפטר אותו.
הוא הפיק מספר דרמות פופולריות בשנה שעברה והאשימו אותו בהטרדה מינית כלפי הצוות שעבד איתו.

לצפיה ב-'תכנית ה Variety הראשונה של נטפליקס תשודר בתחילת מאי'
תכנית ה Variety הראשונה של נטפליקס תשודר בתחילת מאי
04/04/2018 | 15:44
10
לתכנית קוראים Busted! והמשתתפים בתוכנית יהפכו לבלשים שיצטרכו לפתור תעלומות.
הקאסט כולל בין היתר את Yoo Jae Suk, Lee Kwang Soo, Park Min Young ו Sehun. אליהם יצטרפו גם אורחים שיתחרו בקאסט הקבוע.
לתכנית יהיו שני פרקים בשבוע במשך חמישה שבועות (סה"כ 10 פרקים) החל מ 4.5.

לצפיה ב-'ליהוקים לדרמה Investigative Man and Woman '
ליהוקים לדרמה Investigative Man and Woman
04/04/2018 | 15:50
9
זה התרגום המילולי של השם של הדרמה בקוריאנית, בתקווה שעד שהדרמה תשודר יהיה לה שם יותר מושך 

הקאסט כולל עד עתה את:
 Jung Jae Young
 Jung Yoo Mi
 Lee Yi Kyung

הסדרה תשודר במאי לאחר ש The Great Seducer תסתיים.

לצפיה ב-'Kim Young Kwang שוקל להשתתף בדרמה חדשה של tvN'
Kim Young Kwang שוקל להשתתף בדרמה חדשה של tvN
04/04/2018 | 15:54
12
לצד Kim Hee Sun. לדרמה קוראים Room N9 והיא אמורה להיות משודרת מתישהו בספטמבר.

לצפיה ב-'Park Shin Hye שוקלת לקחת את התפקיד הראשי לצד היון בין'
Park Shin Hye שוקלת לקחת את התפקיד הראשי לצד היון בין
04/04/2018 | 15:59
52
בדרמה Memories of the Alhambra.
עוד קצת מידע על הדרמה ועל התפקיד של היון בין מופיע פה.

לצפיה ב-' מוזיקה '
מוזיקה
29/03/2018 | 15:44
10
13
לצפיה ב-'Jung Joon Young הוציא שיר חדש'
Jung Joon Young הוציא שיר חדש
29/03/2018 | 16:24
15
לצפיה ב-'OST מ The Great Seducer (או בשם השני של הסדרה - Tempted)'
OST מ The Great Seducer (או בשם השני של הסדרה - Tempted)
29/03/2018 | 16:35
18
 הסרטונים מכילים קטעים מהסדרה.
לצפיה ב-'Hoya הוציא את האלבום סולו הראשון שלו'
Hoya הוציא את האלבום סולו הראשון שלו
29/03/2018 | 16:52
6
לאלבום קוראים Shower.
לצפיה ב-'TVXQ הוציאו אלבום חדש'
TVXQ הוציאו אלבום חדש
29/03/2018 | 16:55
1
10
זה האלבום השמיני שלהם באורך מלא.
לאלבום קוראים New Chapter #1: The Chance of Love!
לצפיה ב-'עוד קליפ לשיר אחר מהאלבום'
עוד קליפ לשיר אחר מהאלבום
04/04/2018 | 16:04
4
לצפיה ב-'שיר חדש ל-Naul'
שיר חדש ל-Naul
29/03/2018 | 21:29
7
לצפיה ב-'שירים חדשים '
שירים חדשים
02/04/2018 | 18:28
10
בעיקר מהיומיים האחרונים, אני מניחה שזה לא מכסה הכל.

NCT U - Yestoday
 Flowsik & Jessi - All I Need
 EXID - Lady
 Oh My Girl Banhana - Banana Allergy Monkey
 Pentagon - Shine

לצפיה ב-'שיר חדש ל-Jinwoon'
שיר חדש ל-Jinwoon
03/04/2018 | 23:22
3
לצפיה ב-'Teen Top תרמו את קולם ל OST של הדרמה Switch'
Teen Top תרמו את קולם ל OST של הדרמה Switch
04/04/2018 | 15:32
9
שימו שהקליפ מכיל קטעים מהסדרה.
לצפיה ב-'Winner עשו קאמבק '
Winner עשו קאמבק
04/04/2018 | 16:03
5
לצפיה ב-' כללי '
כללי
29/03/2018 | 15:45
9
7
לצפיה ב-'זוג חדש'
זוג חדש
29/03/2018 | 14:16
5
41
קים בום ו- Oh Yeon Seo 
 המון מזל טוב  

לצפיה ב-'איזה קטע...'
איזה קטע...
30/03/2018 | 02:38
4
26
בדיוק קראתי על זה באינטרנט ואת פירסמת בפורום...
זוג יפה. היא אחת השחקניות היפות והוא... קים בום זה קים בום. חתיך
לצפיה ב-'הם באמת זוג יפה '
הם באמת זוג יפה
30/03/2018 | 15:27
3
13
למרות שאין לי מושג מי היא  וקים בום פשוט .
התגובות נאצה שהוא מקבל באינסטגרם שלו פשוט דוחות... אין לי מושג למה אנשים מרשים לעצמם בכלל לפתוח את הפה 
לצפיה ב-'לא מכירה את השחקנית הזאת?'
לא מכירה את השחקנית הזאת?
31/03/2018 | 20:02
2
15
אני ראיתי אותה בסדרה עם ריין - Come Back Ahjussi ב-2016 וממש לא מזמן ב-Hwayugi

ואנשים סתם מגעילים. למה הבחור לא יכול לצאת עם מישהי? מה, הוא צריך להיות נזיר רק בגלל שהוא מפורסם? אני דווקא ממש שמחה כששומעת חדשות כאלה. כי יש להם נטייה שם להסתובב לבד עד גיל ממש מבוגר (ראי סו ג'י סופ שלא שמענו שנים שיש לו מישהי, או ג'ו ג'ין מו שנפרד מהחברה הסינית שלו...)

לצפיה ב-'הסתכלתי ברשימת דרמות וסרטים'
הסתכלתי ברשימת דרמות וסרטים
31/03/2018 | 23:42
1
22
שהיא עשתה, ולא יצא לי לצפות בשום דבר איתה עדיין. 

תכלס, גם מה אכפת לכם אם הוא אוהב נשים מבוגרות ממנו או לא? וגם אני תמיד שמחה לשמוע חדשות מהסוג הזה, זה עדיף מהחדשות הרעות שפוקדות את התעשייה בזמן האחרון. 
לצפיה ב-'בדיוק. אנשים רעים..'
בדיוק. אנשים רעים..
04/04/2018 | 14:54
6
לצפיה ב-'תוכניות טלויזיה שקוריאנים אהבו בחודש מרץ '
תוכניות טלויזיה שקוריאנים אהבו בחודש מרץ
29/03/2018 | 16:21
21
הסקר נערך בין התאריכים 20.3-22.3 בקרב 1003 קוריאנים בגילאי 19 ומעלה.
הרשימה כוללת גם דרמות, גם תוכניות בידור וגם תוכניות ריאליטי/וראיטי.

התוצאות:
1. Infinity Challenge עם 5.6% מהקולות.
2. My Golden Life עם 4.7% מהקולות.
3. Ssulzun עם 3.8% מהקולות.
4. I Live Alone עם 3.7% מהקולות.
5. Hyori's Homestay 2 ו - Love Returns בתיקו עם 3.6% מהקולות.
6. Youn's Kitchen 2 עם 3.2% מהקולות.
7. Misty עם 2.9% מהקולות.
8. I am a Natural Person עם 2.8% מהקולות.
9. Ask Us Anything עם 2.5% מהקולות.
10. Return עם 2% מהקולות.
11. Kim Uh Joon's Black House עם 1.9% מהקולות.
12. My Ugly Duckling עם 1.8% מהקולות.
13. World Theme Travel ו - Radio Star בתיקו עם 1.6% מהקולות.
14. Enemies from the Past ו - Running Man בתיקו עם 1.5% מהקולות.
15. Trust Me and Follow, City Fisherman עם 1.4% מהקולות.
16. AM Plaza ו - Man Who Sets the Table בתיקו עם 1.3% מהקולות.

לצפיה ב-'לי ג'ון הועבר משירות בצבא לשירות לאומי'
לי ג'ון הועבר משירות בצבא לשירות לאומי
31/03/2018 | 14:33
21
עקב הפרעות פאניקה.

עוד מידע אפשר לקרוא פה:
לצפיה ב-'"The List 2018" דירגו את השתיינים הטובים ביותר בקרב'
"The List 2018" דירגו את השתיינים הטובים ביותר בקרב
02/04/2018 | 18:06
11
מפורסמים קוריאניים.

The List 2018 היא תוכנית טלויזיה של tvN שמדרגת כל מיני דברים.

הדירוג שלהם:
1. Kang Dong Won.
2. Jo Jin Woong.
3. Shin Dong Yup.
4. Lee Sun Gyun.
5. Kim Hee Sun.
6. Lim Chang Jung.
7. Kyuhyun מסוג'ו.
8. Park Na Rae.
9. Lee Kwang Soo.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

עו
עו"ד מייקל עידן

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה