לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1613616,136 עוקבים אודות עסקים

פורום אמנות

ברוכים הבאים לפורום אמנות ! הפורום הינו במה פתוחה לאמנים מכל התחומים: ציירים, פסלים, צלמים, ועוד בעלי טכניקות מיוחדות להם כמו גם מקום לשוחרי אמנות, אוהבי אמנות ולמבקריה. בכל אדם שוכן לו אמן קטן וכל אחד המגדיר את עצמו כאמן מוזמן להעלות לפורום עבודות, לקבל ולתת ביקורות. מדי פעם חברי הפורום מעלים דיונים מעניינים בנושא האמנות, כגון כיצד האמנות מוצגת בחברה? מה מקומה של אמנות זו או אחרת? האם העתקת יצירה היא תרמית? וכיוב'. מכל הדיונים הללו מגיעים הרבה פעמים לרעיונות ולמחשבות מעניינות שלא חשבנו עליהם ותמיד אנו מוצאים שיש דעות שונות בקרב אנשים מה שמעצים את העובדה שעולם האמנות הוא עולם יפהפה שמשתמע להרבה פנים.פעם בשבוע נבחרת עבודה של אחד מחברי הפורום והגולשים בו, באקראי, ומוצגת בעמוד הראשי שלנו.אתם גם מוזמנים לדווח על תערוכות חדשות שנכחתם בהם ואם יש לכם המלצות לתערוכות שונות, אנחנו נשמח אם תספרו ותעניינו אותנו.קצת עלי:שמי בת-חן, אני עוסקת באמנות בתחום הציור מגיל קטן מאוד ובתיכון למדתי במגמת האמנות. אני משתמשת בציור בעיקר בכדי לבטא את עצמי. אני חובבת במיוחד את עבודותיו של ואן-גוך, אך כל סוג של אמנות בעיני הוא שווה למידה, לדבר עליו ולהתעניין בו. ועכשיו למספר חוקים קטנים של הפורום: פורום אמנות מזמין אתכם להעלות עבודות, דיונים וחדשות באמנות. אנחנו מבקשים מכולם לשמור על שיחה נעימה בין המשתתפים ולשמור על תרבות דיון וכתיבה נעימה.כל הודעה שתכלול קללות או נאצות, תימחק. כמו כן, אם אתם נתקלים באיזה הערה פוגעת שאנחנו לא שמנו לב אליה, אתם מוזמנים להפנות את תשומת ליבי להודעה ואני אטפל בה.אתם מוזמנים לפנות אלי במסרים בכל בקשה, שאלה ותלונה.כמו כן לפי כללי תפוז אסור לפרסם כאן עסקים, אבל קיימת אפשרות לפרסם את עצמכם בלוחות הפורום ואתם מוזמנים לפרסם שם כל העולה על רוחכם וקשור לעולם האמנות, כמו קורסים לציור ואמנות, סדנאות אמנות וכיוב'.אודה לכם אם תשמרו על הסדר הטוב. שרשרו לפי כללי תפוז ושמרו על אווירה נעימה וטובה בין המשתתפים.פורום אמנות מצפה בכליון עיניים לראות עבודות שלכם ולקרוא דיונים שתעלו. אז יאללה למשימה קריאה והשתתפות נעימה מנהלת פורום אמנות

אודות הפורום אמנות

ברוכים הבאים לפורום אמנות ! הפורום הינו במה פתוחה לאמנים מכל התחומים: ציירים, פסלים, צלמים, ועוד בעלי טכניקות מיוחדות להם כמו גם מקום לשוחרי אמנות, אוהבי אמנות ולמבקריה. בכל אדם שוכן לו אמן קטן וכל אחד המגדיר את עצמו כאמן מוזמן להעלות לפורום עבודות, לקבל ולתת ביקורות. מדי פעם חברי הפורום מעלים דיונים מעניינים בנושא האמנות, כגון כיצד האמנות מוצגת בחברה? מה מקומה של אמנות זו או אחרת? האם העתקת יצירה היא תרמית? וכיוב'. מכל הדיונים הללו מגיעים הרבה פעמים לרעיונות ולמחשבות מעניינות שלא חשבנו עליהם ותמיד אנו מוצאים שיש דעות שונות בקרב אנשים מה שמעצים את העובדה שעולם האמנות הוא עולם יפהפה שמשתמע להרבה פנים.פעם בשבוע נבחרת עבודה של אחד מחברי הפורום והגולשים בו, באקראי, ומוצגת בעמוד הראשי שלנו.אתם גם מוזמנים לדווח על תערוכות חדשות שנכחתם בהם ואם יש לכם המלצות לתערוכות שונות, אנחנו נשמח אם תספרו ותעניינו אותנו.קצת עלי:שמי בת-חן, אני עוסקת באמנות בתחום הציור מגיל קטן מאוד ובתיכון למדתי במגמת האמנות. אני משתמשת בציור בעיקר בכדי לבטא את עצמי. אני חובבת במיוחד את עבודותיו של ואן-גוך, אך כל סוג של אמנות בעיני הוא שווה למידה, לדבר עליו ולהתעניין בו. ועכשיו למספר חוקים קטנים של הפורום: פורום אמנות מזמין אתכם להעלות עבודות, דיונים וחדשות באמנות. אנחנו מבקשים מכולם לשמור על שיחה נעימה בין המשתתפים ולשמור על תרבות דיון וכתיבה נעימה.כל הודעה שתכלול קללות או נאצות, תימחק. כמו כן, אם אתם נתקלים באיזה הערה פוגעת שאנחנו לא שמנו לב אליה, אתם מוזמנים להפנות את תשומת ליבי להודעה ואני אטפל בה.אתם מוזמנים לפנות אלי במסרים בכל בקשה, שאלה ותלונה.כמו כן לפי כללי תפוז אסור לפרסם כאן עסקים, אבל קיימת אפשרות לפרסם את עצמכם בלוחות הפורום ואתם מוזמנים לפרסם שם כל העולה על רוחכם וקשור לעולם האמנות, כמו קורסים לציור ואמנות, סדנאות אמנות וכיוב'.אודה לכם אם תשמרו על הסדר הטוב. שרשרו לפי כללי תפוז ושמרו על אווירה נעימה וטובה בין המשתתפים.פורום אמנות מצפה בכליון עיניים לראות עבודות שלכם ולקרוא דיונים שתעלו. אז יאללה למשימה קריאה והשתתפות נעימה מנהלת פורום אמנות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'נפתח פורום ברית מילה'
|*|נפתח פורום ברית מילה|*|
04/11/2014 | 11:54
9
|מוצץ|ברית מילה היא המצווה הראשונה שנצטווה אברהם אבינו, ועליה נאמר במקורות כי היא גדולה משאר מצווה עשה. במצווה זו נותן היהודי בבשרו אות לקשר עם בורא עולם.
ברית המילה היא סמל יהודי מובהק, ולכן רוב מוחלט של היהודים מכל הגוונים מלים את בניהם.

עם זאת, להורים רבים מדובר באירוע רגיש ולא קל. בזמן שהציבור חוגג, התינוק כואב ומדמם.
פתחנו את פורום ברית מילה בכדי לנסות ככל האפשר לתת מקום, ואולי גם מענה, לשאלות של הורים בעניין ברית המילה ? המעשה עצמו, הטקס שסביבו, שאלות הלכתיות, התלבטויות, חששות וכל דבר שיושב לכם על הלב.

|קדימה|מוזמנים להיכנס כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'בן 62 מעוניין לשמש מודלעירום'
בן 62 מעוניין לשמש מודלעירום
03/11/2014 | 21:12
1
39
אני ן 62 מעוניןלהיות מוגל עירום
לצפיה ב-'רק לידיעתך. מחפשים יותר מודלית צעירה לציור. אם כי'
רק לידיעתך. מחפשים יותר מודלית צעירה לציור. אם כי
12/11/2014 | 19:26
36
מניסיון גם מתקבלים מודלים גברים, אבל צעירים. ביחוד לציור שרירים.
לצפיה ב-'הזמנה לאמנים לההשתתף בתערוכה '
הזמנה לאמנים לההשתתף בתערוכה
02/11/2014 | 14:55
44
אמנים צעירים (לאו דווקה בגיל :))))
משמינים אתכם להשתתף בתערוכה
ההשתתפות אינה עולה כסף
לפרטים galleriU@yahoo.com
המשך יום נפלא
יפעת
לצפיה ב-'נפתח פורום בירוקרטיה'
|*|נפתח פורום בירוקרטיה|*|
02/11/2014 | 14:26
7
|שמאל|אין דבר יותר מעצבן ומתיש מבירוקרטיה, ההמתנה הארוכה בתור, הפקידה הלא סבלנית שמסבירה לכם בסופו של דבר שצריך למלא טופס כזה ואחר.
לבסוף אתם מוצאים את עצמכם מטורטרים בכל משרד אפשרי וממתינים שעות רק בשביל לקבל את מה שמגיע לכם.

פורום בירוקרטיה יעזור לכם גולשי |תפוז| להתגבר על הבירוקרטיות המתישות,  תוכלו לשתף את הסיפורים שלכם ולתת טיפים לגולשים אחרים כיצד משיגים את מה שרוצים ביעילות ומהירות.
אם אתם מרגישים שקיבלתם שירות גרוע, שנעשה לכם עוול, שטרטרו אתכם, שלא התייחסו לפניות שלכם - היכנסו לפורום בירוקרטיה.

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'עפרונות צבעוניים'
עפרונות צבעוניים
29/10/2014 | 13:25
4
48
קניתי ב-3 ש"ח סט של 12 עפרונות צבעוניים. האם חשובה איכות העפרונות, ואם כן איך זה יתבטא?

תודה
פאנור75
לצפיה ב-'צבעים זולים יותר, בדרך כלל קשים יותר.'
צבעים זולים יותר, בדרך כלל קשים יותר.
31/10/2014 | 02:24
3
36
אבל אפשר בהחלט לצייר איתם. ציור זה עניין של ניסיון.ככל שתציירי יותר כך הציורים יהיו יותר יפים. ההתמדה קובעת.כמו לדעת לכתוב, לנגן, וכדומה.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
31/10/2014 | 17:03
2
43
אצטרך אכן ללמוד מהניסיון, אני רואה בינתיים שקשה למלא משטח עם האפרונות האלה, אולי גם כאן מתבטאת האיכות
לצפיה ב-'יש גם עפרונות יקרים שהם קשים. פשוט צריך'
יש גם עפרונות יקרים שהם קשים. פשוט צריך
31/10/2014 | 19:44
1
32
הרבה סבלנות בכדי לצייר. תנסה להכהות עם שכבה מעל שכבה. פשוט תקווקו
שכבה מעל שכבה. וכל שכבה בכיוון אחר. ושכל הזמן העפרונות יהיו מחודדים.
לצפיה ב-'אכן צריך הרבה סבלנות לעפרונות'
אכן צריך הרבה סבלנות לעפרונות
09/11/2014 | 18:31
18
שמתי לב שאפשר גם להכהות כל צבע בעזרת עיפרון אפור רגיל

תודה על המידע
לצפיה ב-'ציורים נוספים שלי, אקריליק על בד'
ציורים נוספים שלי, אקריליק על בד
31/10/2014 | 17:04
3
90
"גיא-צלמוות" 35X45

לצפיה ב-'אקריליק על בד 20X30 '
אקריליק על בד 20X30
31/10/2014 | 17:08
2
50
לצפיה ב-'על לוח ריק רק מלך ומלכה 35X45'
על לוח ריק רק מלך ומלכה 35X45
31/10/2014 | 17:11
1
46
לצפיה ב-'שמש של בוקר 20X30'
שמש של בוקר 20X30
31/10/2014 | 17:13
38
לצפיה ב-'מראה מעל גשר וינסנט'
מראה מעל גשר וינסנט
30/10/2014 | 22:51
57
שמן + אקריליק על בד.www.gadiart.ranlevi.com  100X80 
לצפיה ב-' סידרנו לך 1,000 ש"ח לשופינג'
|שף| סידרנו לך 1,000 ש"ח לשופינג
27/10/2014 | 13:06
10
|!| ככה פשוט...

תשתפו אותנו בטיפ שלכם לחיים קלים במטבח ואולי תזכו ב - 1,000 ש"ח לקניית דברים טובים למטבח

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

לצפיה ב-'ציור אמנות אירוטיקה לסבי טבע דומם שמן על בד אמנות ישראלית'
ציור אמנות אירוטיקה לסבי טבע דומם שמן על בד אמנות ישראלית
26/10/2014 | 14:55
65
29.5X19.5 ס"מ
שמן על בד
לצפיה ב-'פורטרט רישום ציור בהזמנה אמנות ישראלית'
פורטרט רישום ציור בהזמנה אמנות ישראלית
26/10/2014 | 11:30
48
לצפיה ב-'נפתח פורום עגלות לתינוק'
|*|נפתח פורום עגלות לתינוק|*|
26/10/2014 | 10:37
5
|@|הילד או הילדים הראשונים שלכם גדלים ברגעים אלו ממש בבטן? עליכם להיות ערוכים בהתאם לקראת הגעתם!
חדש בתפוז ? פורום עגלות לתינוק. פורום זה מיועד עבור הורים, משפחה ועוד העומדים לקראת רכישת עגלת תינוק.

המגוון רחב מאוד וקשה להחליט מהי העגלה עבורכם. איך יודעים מה ההבדלים בין העגלות? האם עדיף להזמין מחו"ל? מהי העגלה שתענה לכם על הצרכים?
כל המידע במקום אחד! היכנסו עכשיו לפורום להתייעץ ולייעץ בנושא:

לצפיה ב-'ציור של האמן ורלי'
ציור של האמן ורלי
26/10/2014 | 09:03
60
יש לי את הציור שתצלומו מצ"ב.
הציור חתום F. Varli במידות 35x15 ס"מ.
כנראה גואש או טמפרה על נייר.
האם חתימת האמן הינה אכן שמו? אם לא- מישהו יודע מה שם האמן ביצירה זו?

תודה רבה :)
לצפיה ב-'חוות דעת ללימודי אמנות משקמת במכללת ורצברגר. '
חוות דעת ללימודי אמנות משקמת במכללת ורצברגר.
26/10/2014 | 08:05
62
לצפיה ב-'שבוע טוב, שתי ציורים חדשים ...'
שבוע טוב, שתי ציורים חדשים ...
25/10/2014 | 23:18
2
72
לאחר הרבה זמן של יובש :)
פסטלים על נייר , תגובות והערות יתקבלו בברכה

לצפיה ב-'יפה, שילוב הצבעים והתכנים יוצרים את אווירת הטבע'
יפה, שילוב הצבעים והתכנים יוצרים את אווירת הטבע
26/10/2014 | 12:56
1
19
לצפיה ב-'תודה'
תודה
26/10/2014 | 13:36
10
לצפיה ב-' נפתח פורום קצת אחרת '
|*| נפתח פורום קצת אחרת |*|
22/10/2014 | 11:18
20
מי מאיתנו לא מרגיש שונה לפעמים? או מוזר? שקשה לנו להשתלב בחברה.
פורום קצת אחרת נועד לאנשים שמרגישים קצת שונים וחריגים בחברה ורוצים להכיר אנשים שמרגישים כמוהם.

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולייעץ ולהתייעץ, לחבק ולנחם, לשתף בחוויות טובות ובחוויות לא טובות, לחלוק רגשות ופשוט לדבר.
לצפיה ב-'סקר לאומנים'
סקר לאומנים
22/10/2014 | 01:59
31
אהלן חברים, במסגרת עבודת הגמר שלי ושל חבר באוניברסיטת בן גוריון, כתבנו סקר במטרה להבין מעט את עולם האומנות והצד השיווקי של האמנים ברחבי העולם. זהו שאלון קצר ונשמח אם תענו עליו ותפיצו אותו ככל האפשר. ככל שיהיו לנו משלימי סקר רבים יותר נוכל להפיק תוצאות מדויקות יותר ואולי בעתיד להפוך את הרעיון לחזון מתממש, תודה מראש נמרוד ודניאל.http://bgumanagement.qualtrics.com/SE/?SID=SV_exjg...
לצפיה ב-'מאוהבים'
מאוהבים
21/10/2014 | 23:53
53
שמן על בד 60X50 ס"מ  למכירה. www.gadiart.ranlevi.com
לצפיה ב-'ציור רישום אמנות ישראלית פורטרט'
ציור רישום אמנות ישראלית פורטרט
21/10/2014 | 23:24
44
לצפיה ב-'החנות החדשה שלי'
החנות החדשה שלי
21/10/2014 | 14:25
27

אתם מוזמנים להתרשם :)
לצפיה ב-'אני צריך מישהו שיכול לפסל ארמון חול ברמה לא רעה... '
אני צריך מישהו שיכול לפסל ארמון חול ברמה לא רעה...
20/10/2014 | 22:09
15
היי, אני צריך לפסל בעזרת אמן כלשהו ארמון חול.. מוכן לשלם סכום סמלי עבור הזמן :)
מיועד לפרויקט אומנותי. הארמון נבנה לצורך צילומו בזויות שונות בסוף היצירה..

אם יש לכם ניסיון כלשהו אנא הגיבו, אם יש לכם תמונה של משהו שעשיתם בעבר, אפילו יותר טוב.
תודה.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ