לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1613216,132 עוקבים אודות עסקים

פורום אמנות

ברוכים הבאים לפורום אמנות ! הפורום הינו במה פתוחה לאמנים מכל התחומים: ציירים, פסלים, צלמים, ועוד בעלי טכניקות מיוחדות להם כמו גם מקום לשוחרי אמנות, אוהבי אמנות ולמבקריה. בכל אדם שוכן לו אמן קטן וכל אחד המגדיר את עצמו כאמן מוזמן להעלות לפורום עבודות, לקבל ולתת ביקורות. מדי פעם חברי הפורום מעלים דיונים מעניינים בנושא האמנות, כגון כיצד האמנות מוצגת בחברה? מה מקומה של אמנות זו או אחרת? האם העתקת יצירה היא תרמית? וכיוב'. מכל הדיונים הללו מגיעים הרבה פעמים לרעיונות ולמחשבות מעניינות שלא חשבנו עליהם ותמיד אנו מוצאים שיש דעות שונות בקרב אנשים מה שמעצים את העובדה שעולם האמנות הוא עולם יפהפה שמשתמע להרבה פנים.פעם בשבוע נבחרת עבודה של אחד מחברי הפורום והגולשים בו, באקראי, ומוצגת בעמוד הראשי שלנו.אתם גם מוזמנים לדווח על תערוכות חדשות שנכחתם בהם ואם יש לכם המלצות לתערוכות שונות, אנחנו נשמח אם תספרו ותעניינו אותנו.קצת עלי:שמי בת-חן, אני עוסקת באמנות בתחום הציור מגיל קטן מאוד ובתיכון למדתי במגמת האמנות. אני משתמשת בציור בעיקר בכדי לבטא את עצמי. אני חובבת במיוחד את עבודותיו של ואן-גוך, אך כל סוג של אמנות בעיני הוא שווה למידה, לדבר עליו ולהתעניין בו. ועכשיו למספר חוקים קטנים של הפורום: פורום אמנות מזמין אתכם להעלות עבודות, דיונים וחדשות באמנות. אנחנו מבקשים מכולם לשמור על שיחה נעימה בין המשתתפים ולשמור על תרבות דיון וכתיבה נעימה.כל הודעה שתכלול קללות או נאצות, תימחק. כמו כן, אם אתם נתקלים באיזה הערה פוגעת שאנחנו לא שמנו לב אליה, אתם מוזמנים להפנות את תשומת ליבי להודעה ואני אטפל בה.אתם מוזמנים לפנות אלי במסרים בכל בקשה, שאלה ותלונה.כמו כן לפי כללי תפוז אסור לפרסם כאן עסקים, אבל קיימת אפשרות לפרסם את עצמכם בלוחות הפורום ואתם מוזמנים לפרסם שם כל העולה על רוחכם וקשור לעולם האמנות, כמו קורסים לציור ואמנות, סדנאות אמנות וכיוב'.אודה לכם אם תשמרו על הסדר הטוב. שרשרו לפי כללי תפוז ושמרו על אווירה נעימה וטובה בין המשתתפים.פורום אמנות מצפה בכליון עיניים לראות עבודות שלכם ולקרוא דיונים שתעלו. אז יאללה למשימה קריאה והשתתפות נעימה מנהלת פורום אמנות

אודות הפורום אמנות

ברוכים הבאים לפורום אמנות ! הפורום הינו במה פתוחה לאמנים מכל התחומים: ציירים, פסלים, צלמים, ועוד בעלי טכניקות מיוחדות להם כמו גם מקום לשוחרי אמנות, אוהבי אמנות ולמבקריה. בכל אדם שוכן לו אמן קטן וכל אחד המגדיר את עצמו כאמן מוזמן להעלות לפורום עבודות, לקבל ולתת ביקורות. מדי פעם חברי הפורום מעלים דיונים מעניינים בנושא האמנות, כגון כיצד האמנות מוצגת בחברה? מה מקומה של אמנות זו או אחרת? האם העתקת יצירה היא תרמית? וכיוב'. מכל הדיונים הללו מגיעים הרבה פעמים לרעיונות ולמחשבות מעניינות שלא חשבנו עליהם ותמיד אנו מוצאים שיש דעות שונות בקרב אנשים מה שמעצים את העובדה שעולם האמנות הוא עולם יפהפה שמשתמע להרבה פנים.פעם בשבוע נבחרת עבודה של אחד מחברי הפורום והגולשים בו, באקראי, ומוצגת בעמוד הראשי שלנו.אתם גם מוזמנים לדווח על תערוכות חדשות שנכחתם בהם ואם יש לכם המלצות לתערוכות שונות, אנחנו נשמח אם תספרו ותעניינו אותנו.קצת עלי:שמי בת-חן, אני עוסקת באמנות בתחום הציור מגיל קטן מאוד ובתיכון למדתי במגמת האמנות. אני משתמשת בציור בעיקר בכדי לבטא את עצמי. אני חובבת במיוחד את עבודותיו של ואן-גוך, אך כל סוג של אמנות בעיני הוא שווה למידה, לדבר עליו ולהתעניין בו. ועכשיו למספר חוקים קטנים של הפורום: פורום אמנות מזמין אתכם להעלות עבודות, דיונים וחדשות באמנות. אנחנו מבקשים מכולם לשמור על שיחה נעימה בין המשתתפים ולשמור על תרבות דיון וכתיבה נעימה.כל הודעה שתכלול קללות או נאצות, תימחק. כמו כן, אם אתם נתקלים באיזה הערה פוגעת שאנחנו לא שמנו לב אליה, אתם מוזמנים להפנות את תשומת ליבי להודעה ואני אטפל בה.אתם מוזמנים לפנות אלי במסרים בכל בקשה, שאלה ותלונה.כמו כן לפי כללי תפוז אסור לפרסם כאן עסקים, אבל קיימת אפשרות לפרסם את עצמכם בלוחות הפורום ואתם מוזמנים לפרסם שם כל העולה על רוחכם וקשור לעולם האמנות, כמו קורסים לציור ואמנות, סדנאות אמנות וכיוב'.אודה לכם אם תשמרו על הסדר הטוב. שרשרו לפי כללי תפוז ושמרו על אווירה נעימה וטובה בין המשתתפים.פורום אמנות מצפה בכליון עיניים לראות עבודות שלכם ולקרוא דיונים שתעלו. אז יאללה למשימה קריאה והשתתפות נעימה מנהלת פורום אמנות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'נפתח פורום תרבות סין'
|*|נפתח פורום תרבות סין|*|
25/11/2014 | 14:31
6
|גלובוס| אוהבים אגרול, ג'קי צ'אן ודרקונים?
אנו מזמינים אתכם לבקר בפורום החדש בתפוז-תרבות סין!
בפורום תוכלו לדון בסין, בתרבות הסינית ובהשפעתה על העולם שלנו, על ביקור במדינה, ממשק עם תושביה, פעילות עסקית ומגע עם אנשי העסקים המקומיים, וכמובן בשפה הסינית ובלימוד שלה.

אתם מוזמנים להיכנס לפורום כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

גלישה מהנה! |תפוז|
לצפיה ב-'תמונה לביקורת.'
תמונה לביקורת.
22/11/2014 | 15:05
1
74
אני מצייר  להנאתי . אבקש את  חוות דעתכם . תודה
לצפיה ב-'נראה יפה,'
נראה יפה,
23/11/2014 | 16:37
35
הגשר-אבן בעל זוויות חדות מדי לטעמי, גם אם יכול להיות שיש כאלה במציאות. גשר כזה מעוגל יותר יכול להוסף הרבה לאווירה של תמונה כזאת. חוץ מזה מכיוון שמדובר בתמונת נוף, העדר הצבעים מורגש במיוחד, ככה לפחות אני מרגיש.

אבל תמשיך! הציור סה"כ יפה מאוד
לצפיה ב-'עזרה בזיהוי ציור'
עזרה בזיהוי ציור
23/11/2014 | 16:32
40
שלום,

המידות בערך 30X45
אני חושב שמצויר על נייר כלשהו אבל לא בטוח, לא יודע באילו צבעים.
לא יודע פרטים נוספים.

אם הסגנון מזכיר לכם צייר כלשהו זה גם יכול מאוד לעזור

תודה,
פאנור75
לצפיה ב-'נפתח פורום קשר משפחתי'
|*|נפתח פורום קשר משפחתי|*|
23/11/2014 | 15:03
11
בואו לשפוך את הלב, לשוחח על המשפחה, לקטר על הדודה, לרכל על הגיסה, להתייעץ על סבתא בפורום קשר משפחתי:

לצפיה ב-'שלום! כמה שאלות.'
שלום! כמה שאלות.
22/11/2014 | 13:59
5
34
לאחרונה התחלתי להתעניין בציור ואחרי התנסות קצרה, יש לי כמה שאלות.
התחלתי עם צבעי גואש (נוזליים + מכחולים, לא היבשים) ולקח לי קצת זמן להתרגל אליהם ולהצליח לבצע כל מני דברים בסיסיים כמו גרדיאציות וכו, ובשניי הציורים האחרונים התנסיתי עם צבעי אקריליק.
אולי אני סתם רגיל כבר לצבעי הגואש אבל צבעי אקריליק נראים לי קצת פחות נוחים, גם בגלל שהם לא ממש יוצאים בקלות מהידיים ומהמכחולים ומרגיש לי שהם הורדים את המכחולים יותר מהר. מצד שני אם אפשר בקלות לנקות צבעי גואש עם מים, זה גם כנראה אומר שהציור לא עמיד למים :)

אבל יש איזה נטיה של ציירים מנוסים יותר (או מוכרות בחנויות אמנות) להרים גבה ולתהות למה אני לא משתמש באקריליק (בגלל זה ניסיתי)
מה בעצם היתרון של אקריליק על גואש בכלל?
האם גואש נחשב ל"לא רציני"?

דבר שני, בד בבד עם נסיון מעשי, צף הרצון לדעת יותר על הסטוריה של אמנות.
צפיתי בכמה סרטים של הביביסי, על אימפרדיוניזם, על פיקאסו ועל דאלי, וכמובן יש עוד המון חומרים לצפיה ביוטוב :)
אבל תהיתי אם יש איזה מקום שאפשר לקבל בו סקירה קצרה על ההסטוריה של האמנות באופן כללי.
כלומר, כל אחד מהסרטים האלו דיבר על תקופה מסויימת בפירוט אבל קשה לי למקם את התקופות או את התנועות ברצף מכיוון שאני לא מכיר את התמונה הגדולה.

מישל
לצפיה ב-'ובכן'
ובכן
25/11/2014 | 19:27
4
23
אקריליק וגואש הם חומרים שונים
כל אחד משמש לדברים מסויימים ואם נוח לך לעבוד עם משהו, אז תעבוד איתו.
מה איכפת לך על הגבות שמרימים אחרים? מי שמרים גבה - תשאל אותו - למה אקריליק יותר טוב.

הנה הערוץ של גוגל ארט פרוג'קט - יש שם סרטונים קצרים ומעניינים על יצירות בודדות
המורה שלי היה ממליץ ללמוד באופן הבא:
תמצא אמן שאתה אוהב, תחקור עליו, והוא יוביל אותך הלאה אל אמנים אחרים.

אם אתה רוצה להכנס לתחום הציור ברצינות יותר, או כל תחום אמנותי אחר,
אני ממליצה למצוא אמן שאתה מעריך וללמוד אצלו/ממנו. יש בארץ כמה כאלה, אחד שעליו אני ממליצה במיוחד
אם תרצה אתה מוזמן לשאול :)

בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה על הקישורים!'
תודה על הקישורים!
25/11/2014 | 22:36
3
9
כן, בינתיים אני לא כל כך מכיר אמנים.
גם את השמות המפורסמים שאני מכיר, אני מכיר רק בשמם, בלי ממש לדעת איזה יצירות הם יצרו וכו.
לכן התחלתי מלראות כל מני סרטים של הביביסי על אמנות כך שלאט לאט אני נחשף לפחות לאמנים הבאמת מפורסמים ולכל מני סגנונות שלא ידעתי שיש להם שם :) (כמו קיוביזם של פיקאסו נגיד..)

יש כל מני סגנונון שעדיין אני מכיר רק בשם וארצה ללמוד עליהם קצת יותר.
אקפרסיוניזם למשל.
אמנות אבסטרקטית, שהבנתי פחות או יותר מאיפה הגיע אבל עדיין לא כל כך ברור לי מה ה...ערך שלה.

נגיד, גם אימפרסיוניזם זה סגנון פחות מדוייק ויותר אבסטרקטי, אם משווים אותו לריאליזם שהיה עד אותה תקופה,
אבל לפחות אם הולכים קצת אחורה רואים תמונה.
אבל קנס אדום עם נקודה כחולה בצד... זה עדיין נשגב מבינתי :)
כלומר, אני פשוט לא מכיר עדיין את ההסטוריה של מה שהוביל לזה, אז לא סביר שאדע להעריך את זה.

בקיצור, תודה, אשמח לדעת את שם האמן שעליו את מדבר כדי אולי לראות קצת דברים שלו, אבל נראה לי שבשלב זה עדיין יש לי כל כך הרבה דברים שאני יכול ללמוד בעצמי, שחבל להטריח ולגזול מזמנם של גדולים ממני :)
לצפיה ב-'אם אתה שואל אותי'
אם אתה שואל אותי
25/11/2014 | 23:57
2
13
ליצירות כמו שתיארת "קנבס אדום עם נקודה כחולה בצד" אין ערך.
לא אמנותי ולא נעליים.
אבל זה מאוד לא אלגנטי לומר כאלה דברים.. עולם האמנות הזה תאמין לי..
מצד אחד אומרים לך שהכל לגיטימי ושחופש בכל מחיר למען היצירה והביטויי האישי
אבל סטנדרטים..? זה - לא.

בכל מקרה,
כדאי לך פשוט לבחור אמן אחד ממי שכבר ראית ולהתחיל לחקור.
להתחיל בויקיפדיה ולהמשיך משם.
הדף כרגע לא פעיל, אבל יש שם פרטי התקשרות.

לצפיה ב-'וואי'
וואי
26/11/2014 | 11:58
1
8
הדוב שהוא צייר חבל על הזמן!

בפעם הראשונה שהצללתי את הדוב שלי, הוא יצא כמו קיפוד, לא כמו דוב, במקום פרווה יצאו לו קוצים.
גם עכשיו זה לא ממש פרווה אבל התייאשתי :)

הנמר שלו גם צבעוני ובהיר!

תודה על הקישורים!

לצפיה ב-'בכיף :)'
בכיף :)
26/11/2014 | 20:11
13
הוא מאוד מאוד מומלץ כמורה.
:) בהצלחה!
לצפיה ב-'רישום ציור פורטרט בהזמנה אמנות ישראלית'
רישום ציור פורטרט בהזמנה אמנות ישראלית
21/11/2014 | 20:48
43
A4

לצפיה ב-'אשמח לעזרתכם! '
אשמח לעזרתכם!
20/11/2014 | 15:28
25
היי חברים,
אני מאוד רוצה לשלב בעבודה השוטפת שלי לימודים נוספים ולהרחיב את המיומנויות שלי, 
חשבתי על כיוון של עבודה עם מתכות- יש לי כמה גופי תאורה בראש כבר כמה שנים שהגיע הזמן להוציאם לפועל!
השאלה היא- מאיפה מתחילים? סדנא לימודית לברזל? צורפות? להבנתי הטכניקות בבסיסן זהות ורק רמת הדיוק משתנה, 
מלבד המלאכה עצמה אני גם מחפשת להבין ולהבדיל בין סוגי מתכות שונות וההתנהגות שלהן בתהליכי עיבוד.

מישהו יכול להפנות אותי למקום? לאדם? (מוכנה להיות שולייה :) )
הרבה תודה!

לצפיה ב-'שיח גלריה-21.11 עם האמן ניסים זלאיט במוזיאון מורשת יהדות בבל'
שיח גלריה-21.11 עם האמן ניסים זלאיט במוזיאון מורשת יהדות בבל
17/11/2014 | 16:42
32
האמן ניסים זלאיט יתארח במוזיאון מורשת יהדות בבל לשיחה עם אוצרת התערוכה על ציוריו ועבודתו , ביום שישי 21.11.14 בשעה 11:00 . אל תחמיצו!!!!
האמן נסים זלאיט נולד בשנת 1923 בבגדאד, שם רכש את הכשרתו האמנותית הראשונה באקדמיה לאמנויות יפות. הוא התחיל את דרכו כאמן פיגורטיבי שהתמחה בציור דיוקנאות ולאחר עליתו ארצה בשנת 1950 בחר באופן מודע לפנות לסגנון המופשט, בו הוא דבק עד היום.
הוא הושפע ממוריו במכון אבני, יחזקאל שטרייכמן ואביגדור סטימצקי חברי קבוצת "אופקים חדשים" שפעלה בשנות ה-50 של המאה ה-20 וכן מהסגנון המופשט הסימבולי שאפיין את יצירותיו של מרדכי ארדון.
למעשה נתן לומר כי זלאיט עבר מעין תהליך קליטה אמנותי, במהלכו הוא בחר לנטוש את סמלי העבר, שבאו לידי ביטוי בסגנונו הישן ולפנות לדרך חדשה. למרות זאת בחינת יצירותיו המוצגות בתערוכה, חושפת בפנינו את עקבות העבר, לעתים ברורים, לעתים מטושטשים, כמו עקבות כף רגל על החול בשפת הים.
צפו בפתיחת התערוכה ביוטיוב : https://www.youtube.com/watch?v=KYmdm4Zb918&list=UU3Wi9HPLcnx5hAs0U0VNYZg
הצטרפו אלינו לפייסבוק  https://www.facebook.com/babylonjewry
נשמח לראותכם !

לצפיה ב-'הזדמנות לעזור לתינוקות נטושים'
הזדמנות לעזור לתינוקות נטושים|נחמה|
16/11/2014 | 13:13
10
|בועית|מדי שנה ננטשים מאות תינוקות על ידי הוריהם בבתי החולים בישראל. התינוקות מאושפזים במחלקות השונות של בתי החולים, לעיתים למשך חודשים ארוכים, בלי מגע וחיבוק של אמא.
עבור כך הוקמה העמותה "חיבוק ראשון" ? כאשר תינוק ננטש מקבלת עמותת "חיבוק ראשון" פנייה רשמית מבתי החולים, ומארגנת בזריזות קבוצת מתנדבות המגיעות לבתי החולים ומייצרות עבור התינוק סביבה ביתית ומשפחתית ככל האפשר.

חברת האגיס יצאה בשיתוף פעולה עם עמותת חיבוק ראשון ותתרום 5 שקלים על כל תמונה של הורה מחובק עם תינוק/ילד שתועלה עם תיוג hugtag#!
העלו תמונה שלכם מחובקים עם הקטן או הקטנה שלכם, הוסיפו  את התגית ותתרמו 5 ש"ח לעמותה החשובה כמעט ללא מאמץ.

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
לצפיה ב-'זקוקה לעזרה'
זקוקה לעזרה
13/11/2014 | 11:47
3
58
האם זהו ציור או שמא ליטוגרפיה של צבי ליבני? מה הם סימני הזיהוי ( אם יש)?
יש לי קונה מעוניין שטוען בתוקף שזוהי ליטוגרפיה. האמנם?
לצפיה ב-'קשה לקבוע מהצילום. הכי טוב לשאול בגלריה.'
קשה לקבוע מהצילום. הכי טוב לשאול בגלריה.
13/11/2014 | 21:54
2
23
לצפיה ב-'נסי גם לבדוק אם יש מספר ההדפס מאחור. בדרך'
נסי גם לבדוק אם יש מספר ההדפס מאחור. בדרך
13/11/2014 | 21:59
1
22
כלל הדפסים ממוספרים בכדי לשמור על ערכם.
לצפיה ב-'תודה לעונים!'
תודה לעונים!
15/11/2014 | 10:46
21
לא מצאתי מספר הדפס, והעבודה אינה בידי על מנת לבצע בדיקות מעמיקות יותר. רציתי לקבל איזושהי אינדיקציה לכאן או לכאן על פי תחושת בטן אולי מאנשים שמבינים משהו בתחום (בטח ובטח יותר ממני)
לצפיה ב-'שלום לכולם..'
שלום לכולם..
15/11/2014 | 08:12
2
44
אני מתעניין בלהיות מודל עירום באומנות, ורציתי לשאול האם יש לוח דרושים מרוכז באינטרנט, לדרושים כאלה או משהו בסגנון?
לצפיה ב-'כדאי לא להשתמש בלוחות דרושים פומביים'
כדאי לא להשתמש בלוחות דרושים פומביים
19/11/2014 | 17:49
1
24
אלא להגיע למקומות דרך אנשים שמכירים
מרגע ששמים את הטלפון ברשת תחת הכותרת מודל עירום, המטרידנים לא מספיקים לצלצל.

או לפנות לאמנים/אמניות בפרטי/מייל
לצפיה ב-'או קיי תודה רוני..'
או קיי תודה רוני..
20/11/2014 | 17:13
9
לצפיה ב-'ציורים חדשים - אקריליק על בד'
ציורים חדשים - אקריליק על בד
13/11/2014 | 13:03
4
69
נגן הלאוטה 20X30
לצפיה ב-'אישה במסע 20X30'
אישה במסע 20X30
13/11/2014 | 13:06
3
43
לצפיה ב-'לילה אביבי עם חידה 35X45'
לילה אביבי עם חידה 35X45
13/11/2014 | 13:08
2
54
הציור המושקע ביותר שלי עד עכשיו.
העמדה בלוח השחמט היא בעיית שחמט אמיתית שחיברתי לצורך הציור- קלה ואלגנטית.
לצפיה ב-'מאוד יפה'
מאוד יפה
25/11/2014 | 13:10
1
19
גם הרעיון לשלב  יפה
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
26/11/2014 | 12:43
5
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
13/11/2014 | 11:29
7
|קדימה|הוא פרץ לתודעה הציבורית בעונה השנייה של  "האח הגדול".  ב-4.3.10 זכה אלירז בתוכנית ומאז ממשיך לעבוד כל הזמן בטלויזיה, ברדיו ואף בקולנוע .
מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום ולהמשיך לתמוך, לאהוב וגם לבקר. תוכלו לחלוק איתנו מידע, תמונות , יצירות מעשי ידיכם.... הקשורים לאלירז.

היכנסו כבר עכשיו לפורום אלירז שדה

|קדימה| הוא הגיע למקום השני בעונה האחרונה של האח הגדול והצליח לצבור קהל מעריצים גדול ורחב!
אתם מוזמנים לבקר בפורום אלדד גל-עד בפורום תוכלו לשוחח ולדון בכל נושא שקשור באלדד - על כתבות של אלדד, עדכונים, תמונות וכל מה שתרצו.

היכנסו כבר עכשיו לפורום אלדד גל-עד
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
לצפיה ב-'פורומים מקצועיים חדשים בתפוז'
|*|פורומים מקצועיים חדשים בתפוז|*|
11/11/2014 | 17:33
7
|קדימה|פורום הלוואות והשקעות המונים
אחרי שבמחאה החברתית האחרונה, בה נופצו, בין היתר, גם כמה זכוכיות של אחד הבנקים המרכזיים במדינה, קמה קבוצת יזמים והחליטה לשבור את המונופול. שיטת הלוואות והשקעות המונים הגיעה לישראל ומזמינה אתכם להצטרף לאלפי הישראלים שמובילים את אחד השינויים החברתיים ההכרחיים ביותר במדינה.

היכנסו עכשיו לפורום הלוואות והשקעות המונים, בו מומחה מחכה לתת לכם מענה לכל שאלה בנושא, והכירו את השיטה לחסוך את ריביות הבנקים, להשקיע כסף בתבונה וגם להרוויח כמה ערכים:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

|קדימה|פורום עדשות מגע ומשקפיים
הראייה היא אחד מתחומי החיים שאנחנו נוהגים להזניח ולשכוח, פעמים רבות נוצרת ירידה באיכות הראייה כתוצאה מהתנהלות לקויה בחיי היום-יום כמו הסתכלות ממושכת במסך המחשב, קריאת טקסטים מרוחקים ואפילו מעבר לא זהיר מחושך לאור.
פורום עדשות מגע ומשקפיים מציע מענה מקצועי של מומחית קלינית לשאלותיכם בנושא, למצמידי העדשות, למרכיבי המשקפיים ולמי שמעוניין לדעת עוד בנושא. מי יכול להרכיב עדשות מגע? האם ניתן להרכיב עדשות מגע גם בלילה? האם עדיף להרכיב משקפיים או עדשות? ועוד..

היכנסו עכשיו והתייעצו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
לצפיה ב-'זוכים בכרטיסים למותק של פסטיבל'
זוכים בכרטיסים למותק של פסטיבל|!|
10/11/2014 | 12:12
3
|omg|המופעים לילדים בחופשת החנוכה מתקרבים בצעדי ענק ולכם גולשי |תפוז| יש אפשרות לזכות בכרטיס זוגי למופע הופ! מותק של פסטיבל בממלכת הקרח.
היכנסו כבר עכשיו לפורום הורים לפעוטות, הגיבו להודעת התחרות עם תמונות, סיפורים או ציורים שלכם ושל ילדכם הקשורים לחורף, ספרו את הסיפור שמאחורי התמונה ואולי תוכלו לזכות בכרטיס זוגי|!|

לפרטים נוספים והשתתפות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
לצפיה ב-' נפתח פורום ספורט אתגרי '
|*| נפתח פורום ספורט אתגרי |*|
09/11/2014 | 11:55
8
|שמאל|אם אתם חולים על באנג'י, צניחה חופשית וצלילה. טיול הוא לא טיול עבורכם בלי פעילות אקסטרים כלשהי. אז כנראה שהפורום הזה הוא בשבילכם!

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום ספורט אתגרי|!|
הפורום יכיל מידע, כתבות, טיפים ושיתוף חוויות לכל גולש המתעניין בספורט אקסטרים!

לצפיה ב-'צבעי מים'
צבעי מים
06/11/2014 | 00:22
9
45
היי, האם יש לכם שם חברה טובה לסט מכחולים שלא יעלה לי הון? יש לי סט פשוט וזול ואני ממש לא מרוצה
לצפיה ב-'ברור שמיכחולי "קולינסקי" הם משיער'
ברור שמיכחולי "קולינסקי" הם משיער
06/11/2014 | 16:56
8
45
של זנב של חיה הם היקרים ביותר. אבל זו שטות לקנות אותם.
כל מכחול סינטטי יכול לעשות את העבודה טוב. תבדקי בחנות איזה
מכחול סינטטי רך ומקצועי ולא יקר מידיי. זכרי, צבעי מים לא מקלקלים
את המכחולים, והם יכולים להחזיק לך המון שנים.
לצפיה ב-'עוד הצעות שלא מפנות אותי לחנויות בבקשה'
עוד הצעות שלא מפנות אותי לחנויות בבקשה
06/11/2014 | 18:32
7
33
קניתי כפי שאמרתי בחנות...ומה שהציעו לי שם היה מברשות שכל אחת נעה בין 20-70 ש"ח, אבל זה לא רלוונטי, אני צריך סט שלם שלא ייצא לי בסכום כזה גבוה ויהיה בו פחות או יותר מה שצריך להתחלה, 
אם יש מישהו שקונה מחו"ל אז עדיף
לצפיה ב-'לדעתי מספיקים לך רק שני מכחולים טובים.'
לדעתי מספיקים לך רק שני מכחולים טובים.
07/11/2014 | 01:11
6
41
מספר - 6 ולפרטים מספר 3 (ואולי גם מספר 8 לציורים גדולים). תלוי מה אתה מציירת. קחי בחשבון שזה לתמיד (כמעט, ואם שומרים עליהם ועל החוד של המכחול בסיום העבודה). חשוב לזכור שהמכחולים חייבים להיות רכים.
נסי בחנות גדולה למכשירי כתיבה כמו: קרביץ, או ארטה.
והכי חשוב תהני.
לצפיה ב-'איך למנוע הרס המכחול? (צבעי אקריליק)'
איך למנוע הרס המכחול? (צבעי אקריליק)
07/11/2014 | 13:23
5
37
המכחול עצמו הוא סינטטי בשווי 20 ש"ח, מכחול מצוין כל עוד הוא תקין.
מה אני עושה לא טוב שהמכחולים הקטנים שלי (0,2) נהרסים מהר? השערות נפרדות (תמונה מצורפת). האם יש דרך לתקן מכחול כזה? ניסיתי לעשות לו "תספורת" להשאיר רק את השערות המלוכדות אבל זה לא עזר, (והשערות גם לא צמחו מחדש לצערי..).
בגמר העבודה כל יום אני שוטף המכחולים עם סבון ומשרה אותם כמה דקות כדי שלא יישאר שום צבע. בכל זאת משהו בעבודה שלי פוגע בהם, אולי שאני עובד לפעמים עם צבע שהתחיל להתקשות? אולי כדאי להימנע מלערבב צבע על הצלחת באמצעות המכחולים העדינים?
תוך שבוע הלך המכחול, ברור שזה אמור להחזיק הרבה יותר זמן.

לצפיה ב-'בכדי שהמכחולים לא יתקלקלו באקריליק אתה צריך'
בכדי שהמכחולים לא יתקלקלו באקריליק אתה צריך
07/11/2014 | 17:54
4
35
לעבוד עם שני צנצנות מים. אחת לניקוי המכחול והשניה
בכדי הוסיף מים לצבע. כך יוצא שאתה מנקה במים
את המכחולים כל הזמן. לאחר שהצבע יתיבש על
המכחול אין הרבה מה לעשות.
לצפיה ב-'כנראה זו הסיבה, תודה!'
כנראה זו הסיבה, תודה!
08/11/2014 | 18:51
3
24
עד עכשיו עבדתי עם צבע סמיך ובכלל לא דיללתי במים. כך קיבלתי צבעים חזקים, האם יש בעיה עם זה?
לצפיה ב-'זה טוב מאוד. כך הצבעים יפים יותר. אבל בכל מקרה,'
זה טוב מאוד. כך הצבעים יפים יותר. אבל בכל מקרה,
08/11/2014 | 23:47
2
24
אתה צריך צינצנת עם מים (או שתיים) לשטיפת המכחולים תוך כדי ציור. אל תחכה
לסוף הציור. במקרה כזה הצבעים יתיבשו על המכחולים ולא תוכל
לנקות אותם לעולם.
לצפיה ב-'כן'
כן
09/11/2014 | 17:21
1
34
צנצנת אחת לפחות אני חייב, הרי חייבים לטבול כל פעם שעוברים לצבע אחר. אבל עכשיו אני מבין שלא טוב לעבוד עם צבע מתייבש וצריך לטבול יותר.
תודה
לצפיה ב-'תשתמש גם בסמרטוט קטן לניגוב המכחול'
תשתמש גם בסמרטוט קטן לניגוב המכחול
09/11/2014 | 21:49
12
לאחר הניקוי בצנצנת.
לצפיה ב-'אקריליק- שאלה על צבע כסף'
אקריליק- שאלה על צבע כסף
03/11/2014 | 21:23
4
55
קניתי צבע כסף, ואני שאפשר להפוך איתו כל צבע אחר למטאלי, זה מוסיף המון אפשרויות.
השאלה היא אם זה צבע לגיטימי, כלומר לא אמורים ליצור אפקט של כסף עם מיומנות ע"י אפור? אולי זה רק פינוק מודרני שמנוון את הצייר?
לצפיה ב-'צבע לגיטימי?'
צבע לגיטימי?
05/11/2014 | 17:26
38
זה בערך כמו לשאול אם זה חוקי להשתמש במחק כשרושמים.

אם זה עובד לך, תעשה את זה.
אם זה יוצר אפקט זול שנראה לא מחובר לשאר הציור..
אולי כדאי ללמוד להשתמש בו או איך ליצור את מה שאתה רוצה עם צבעים אחרים.
לצפיה ב-'הכול תלוי בכישרון, וכול צבע הוא טוב. אני מעדיף'
הכול תלוי בכישרון, וכול צבע הוא טוב. אני מעדיף
06/11/2014 | 17:00
2
29
לא להשתמש בצבע כסף או זהב. הם מקלקלים קצת את הציור. זהב אפשר לקבל
עם ערבוב של ירוק ושחור. כסף משיגים ע" צבעי האפור.
לצפיה ב-'תודה למגיבים!'
תודה למגיבים!
06/11/2014 | 18:23
1
24
תודה לך על התשובה, מעניין לשמוע דעות של צייר מנוסה.

ירוק ושחור יוצרים זהב? הכיצד? אני יצרתי משהו דומה לזהב בעזרת צהוב בהיר מאוד והשתקפויות וקצת נקודות לבנות.
לצפיה ב-'תיקון. צהוב וטיפה שחור יוצר זהב.'
תיקון. צהוב וטיפה שחור יוצר זהב.
07/11/2014 | 01:07
14
לצפיה ב-'פסטיבל צלילים במדבר'
פסטיבל צלילים במדבר
06/11/2014 | 16:55
21
פסטיבל צלילים במדבר מספר 17

חנוכה תשע"ה - 18-21 בדצמבר 2014, קיבוץ שדה בוקר

17 שנים שפסטיבל צלילים במדבר מביא לדרום מוזיקה ישראלית איכותית על שלל גווניה.
מאופרה ישראלית מקורית ועד מוזיקת עולם, משירת משוררים ועד למוזיקה קלאסית מקורית של מלחינים צעירים.
כמו בכל שנה אנו חותרים לפסטיבל שהמוזיקה בו תשמור על רמה אומנותית מבלי לאבד את הקשר עם קהל המאזינים.
שאיפתנו היא שהאיכות והקומוניקטיביות יהיו נוכחות בכל המופעים, ושהפסטיבל יהווה במה לכל הסגנונות והאמירות המוזיקליות בישראל.

גם השנה בחרנו להקדיש כל יום לנושא מרכזי אחד:

היום הראשון של הפסטיבל מוקדש ברובו למוזיקה ישראלית מקורית.
4  מופעים מביאים כל אחת זוית אחרת של מוזיקה מקורית:
שירת מקהלה של המקהלה הקאמרית כפר סבא, בגרוב ישראלי של "אנסמבל חביבתי"
עם צליל ייחודי המפגיש בין מזרח ומערב, בערב ייחודי של הסינפונייטה הישראלית באר שבע שתבצע יצירות של מלחינים ישראלים ועד לפאנק יהודי של להקת שממל.  
יום חמישי 18 בדצמבר, 17:00 עד 24:00 

היום השני של הפסטיבל מוקדש ברובו לציון 100 שנים להולדתו של סשה ארגוב.
איתמר ארגוב, בנו של סשה, גבי ארגוב ויונית שקד גולן, אנסמבל מיתר והזמרים
אלון אולארצ'יק, נורית גלרון, עפר כלף- ישתתפו בשלושה מופעים שונים המוקדשים למלחין האהוב.
מופע הבוקר יוקדש לילדים במעשייה מוזיקלית "למה למשל משל" של התזמורת הסימפונית אשדוד קאמרית ושחקנים.
אנסמבל מיתר יבצעו ויקליטו יצירות של מלחינים צעירים באולפן הפתוח.
את היום תחתום נורית גלרון במופע אינטימי בכיכר הפסטיבל.
יום שישי 19 בדצמבר, 11:00 עד 24:00 

היום השלישי יוקדש לשירה ישראלית.
המופע לכל המשפחה "סוף התחלה וחתולה" יפתח את היום.
אחר הצהריים תבוצע בהשמעת בכורה "רוברטו" - אופרה קאמרית מקורית
בהפקת הפסטיבל, המופע המדובר "בחצר האחורית" - משיריו הפוליטיים של
היוצר המוערך יענקלה רוטבליט אשר יתארח בכיכר הפסטיבל.
הערב המרכזי יוקדש ליוצר יונתן גפן, תזמורת המהפכה מארחת את גפן יחד עם
זמרים מהשורה הראשונה.
להקת "הודנה" - אפרוביט ישראלי מקפיץ, יחתמו את היום.
יום שבת 20 בדצמבר, 11:00 עד 24:00 

היום הרביעי והמסיים של הפסטיבל הוא יוקדש לתזמורות ישראליות.
התזמורת הערבית יהודית בניצוחו של תייסיר אליאס,
תזמורת הרחוב הירושלמית שתבצע עיבודים חדשים לקלאסיקה ישראלית ובהמשך
תלווה את הזמר ארקדי דוכין בערב סוחף משיריו האהובים.
המופע של דוכין והתזמורת יחתום את הפסטיבל.
יום ראשון 21 בדצמבר, 17:00 עד 22:30 
מצפים לראותכם עימנו, שותפים ותיקים ומצטרפים חדשים למשפחת 'צלילים במדבר'.

אתר הפסטיבל:

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ