לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1609316,093 עוקבים אודות עסקים

פורום אמנות

ברוכים הבאים לפורום אמנות ! הפורום הינו במה פתוחה לאמנים מכל התחומים: ציירים, פסלים, צלמים, ועוד בעלי טכניקות מיוחדות להם כמו גם מקום לשוחרי אמנות, אוהבי אמנות ולמבקריה. בכל אדם שוכן לו אמן קטן וכל אחד המגדיר את עצמו כאמן מוזמן להעלות לפורום עבודות, לקבל ולתת ביקורות. מדי פעם חברי הפורום מעלים דיונים מעניינים בנושא האמנות, כגון כיצד האמנות מוצגת בחברה? מה מקומה של אמנות זו או אחרת? האם העתקת יצירה היא תרמית? וכיוב'. מכל הדיונים הללו מגיעים הרבה פעמים לרעיונות ולמחשבות מעניינות שלא חשבנו עליהם ותמיד אנו מוצאים שיש דעות שונות בקרב אנשים מה שמעצים את העובדה שעולם האמנות הוא עולם יפהפה שמשתמע להרבה פנים.פעם בשבוע נבחרת עבודה של אחד מחברי הפורום והגולשים בו, באקראי, ומוצגת בעמוד הראשי שלנו.אתם גם מוזמנים לדווח על תערוכות חדשות שנכחתם בהם ואם יש לכם המלצות לתערוכות שונות, אנחנו נשמח אם תספרו ותעניינו אותנו.קצת עלי:שמי בת-חן, אני עוסקת באמנות בתחום הציור מגיל קטן מאוד ובתיכון למדתי במגמת האמנות. אני משתמשת בציור בעיקר בכדי לבטא את עצמי. אני חובבת במיוחד את עבודותיו של ואן-גוך, אך כל סוג של אמנות בעיני הוא שווה למידה, לדבר עליו ולהתעניין בו. ועכשיו למספר חוקים קטנים של הפורום: פורום אמנות מזמין אתכם להעלות עבודות, דיונים וחדשות באמנות. אנחנו מבקשים מכולם לשמור על שיחה נעימה בין המשתתפים ולשמור על תרבות דיון וכתיבה נעימה.כל הודעה שתכלול קללות או נאצות, תימחק. כמו כן, אם אתם נתקלים באיזה הערה פוגעת שאנחנו לא שמנו לב אליה, אתם מוזמנים להפנות את תשומת ליבי להודעה ואני אטפל בה.אתם מוזמנים לפנות אלי במסרים בכל בקשה, שאלה ותלונה.כמו כן לפי כללי תפוז אסור לפרסם כאן עסקים, אבל קיימת אפשרות לפרסם את עצמכם בלוחות הפורום ואתם מוזמנים לפרסם שם כל העולה על רוחכם וקשור לעולם האמנות, כמו קורסים לציור ואמנות, סדנאות אמנות וכיוב'.אודה לכם אם תשמרו על הסדר הטוב. שרשרו לפי כללי תפוז ושמרו על אווירה נעימה וטובה בין המשתתפים.פורום אמנות מצפה בכליון עיניים לראות עבודות שלכם ולקרוא דיונים שתעלו. אז יאללה למשימה קריאה והשתתפות נעימה מנהלת פורום אמנות

אודות הפורום אמנות

ברוכים הבאים לפורום אמנות ! הפורום הינו במה פתוחה לאמנים מכל התחומים: ציירים, פסלים, צלמים, ועוד בעלי טכניקות מיוחדות להם כמו גם מקום לשוחרי אמנות, אוהבי אמנות ולמבקריה. בכל אדם שוכן לו אמן קטן וכל אחד המגדיר את עצמו כאמן מוזמן להעלות לפורום עבודות, לקבל ולתת ביקורות. מדי פעם חברי הפורום מעלים דיונים מעניינים בנושא האמנות, כגון כיצד האמנות מוצגת בחברה? מה מקומה של אמנות זו או אחרת? האם העתקת יצירה היא תרמית? וכיוב'. מכל הדיונים הללו מגיעים הרבה פעמים לרעיונות ולמחשבות מעניינות שלא חשבנו עליהם ותמיד אנו מוצאים שיש דעות שונות בקרב אנשים מה שמעצים את העובדה שעולם האמנות הוא עולם יפהפה שמשתמע להרבה פנים.פעם בשבוע נבחרת עבודה של אחד מחברי הפורום והגולשים בו, באקראי, ומוצגת בעמוד הראשי שלנו.אתם גם מוזמנים לדווח על תערוכות חדשות שנכחתם בהם ואם יש לכם המלצות לתערוכות שונות, אנחנו נשמח אם תספרו ותעניינו אותנו.קצת עלי:שמי בת-חן, אני עוסקת באמנות בתחום הציור מגיל קטן מאוד ובתיכון למדתי במגמת האמנות. אני משתמשת בציור בעיקר בכדי לבטא את עצמי. אני חובבת במיוחד את עבודותיו של ואן-גוך, אך כל סוג של אמנות בעיני הוא שווה למידה, לדבר עליו ולהתעניין בו. ועכשיו למספר חוקים קטנים של הפורום: פורום אמנות מזמין אתכם להעלות עבודות, דיונים וחדשות באמנות. אנחנו מבקשים מכולם לשמור על שיחה נעימה בין המשתתפים ולשמור על תרבות דיון וכתיבה נעימה.כל הודעה שתכלול קללות או נאצות, תימחק. כמו כן, אם אתם נתקלים באיזה הערה פוגעת שאנחנו לא שמנו לב אליה, אתם מוזמנים להפנות את תשומת ליבי להודעה ואני אטפל בה.אתם מוזמנים לפנות אלי במסרים בכל בקשה, שאלה ותלונה.כמו כן לפי כללי תפוז אסור לפרסם כאן עסקים, אבל קיימת אפשרות לפרסם את עצמכם בלוחות הפורום ואתם מוזמנים לפרסם שם כל העולה על רוחכם וקשור לעולם האמנות, כמו קורסים לציור ואמנות, סדנאות אמנות וכיוב'.אודה לכם אם תשמרו על הסדר הטוב. שרשרו לפי כללי תפוז ושמרו על אווירה נעימה וטובה בין המשתתפים.פורום אמנות מצפה בכליון עיניים לראות עבודות שלכם ולקרוא דיונים שתעלו. אז יאללה למשימה קריאה והשתתפות נעימה מנהלת פורום אמנות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'רישום ציור אמנות דיוקן בהזמנה אמנות ישראלית'
רישום ציור אמנות דיוקן בהזמנה אמנות ישראלית
28/12/2014 | 10:47
63
A4

לצפיה ב-' נפתח פורום קולות צפים '
|*| נפתח פורום קולות צפים |*|
22/12/2014 | 16:50
13
|רמקול| בחירות 2015 מתקרבים בצעדי ענק, ואם אתם מתלבטים למי להצביע אז פורום קולות צפים הוא המקום בשבילכם!
אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום, ולשתף אותנו בלבטים שלכם לגבי הבחירות הקרובות.

לכו תדעו, אולי תגבשו דעה כבר עכשיו :-)
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|שמאל|בנוסף, אנחנו מזמינים אתכם לפורומים הבאים:

פורום בחירות 2015
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

פורום מפלגת הליכוד

פורום מפלגת העבודה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

ואם עוד לא הכרתם..
|*|בלוג בחירות 2015 הרשמי של תפוז|*|
בבלוג כותבים פוליטיקאים מהמעלה הראשונה, פעילים פוליטיים והוגי דעות.

מוזמנים להתעדכן בכל מה שחם!
http://www.tapuz.co.il/blog/net/userblog.aspx?fold...
לצפיה ב-'אני מחפשת נייר אורז לרכישה בגלילים דחוף'
אני מחפשת נייר אורז לרכישה בגלילים דחוף
21/12/2014 | 10:34
26
לצפיה ב-'זאב- תחריט עץ'
זאב- תחריט עץ
19/12/2014 | 16:53
67
לצפיה ב-'ציור רישום דיוקן פורטרט בהזמנה אמנות ישראלית'
ציור רישום דיוקן פורטרט בהזמנה אמנות ישראלית
19/12/2014 | 13:08
1
129
A4
לצפיה ב-'ווואוו'
ווואוו
19/01/2018 | 04:58
1
מדהים ברמות..
אני מחפשת מישהו כזה שיודע לעשות דיוקן ברמה גבוהה כמובן בתשלום!!!!!!!
אפשר לחזור אליי במייל:)
לצפיה ב-'דיוקן בחורה- עיפרון צבעוני'
דיוקן בחורה- עיפרון צבעוני
17/12/2014 | 16:25
104
בעיפרון צבעוני ובצבעי מים אני עדין מתאמן בחוג לציור- משתדל לתפוס את ההצללות והתלת מימד
והשליטה בהדרגתיות הצבע.

לצפיה ב-'נפתח פורום מטבחים'
|*|נפתח פורום מטבחים|*|
15/12/2014 | 15:09
13
|בועה|חולמים על מטבח חדש לבית? קניתם דירה מקבלן ואתם רוצים לדעת איך לשדרג את המטבח מבלי לקרוע את הכיס?
בפורום מטבחים החדש של תפוז תוכלו לבשל לעצמכם את מטבח חלומותיכם בעזרת מומחים בתחום.

היכנסו כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

לצפיה ב-'ציור שמן - אוכל אמנות ישראלית ציור בהזמנה'
ציור שמן - אוכל אמנות ישראלית ציור בהזמנה
14/12/2014 | 21:02
80
40X40 ס"מ
שמן על בד
לצפיה ב-'פורטרט ציור רישום אמנות ישראלית בהזמנה'
פורטרט ציור רישום אמנות ישראלית בהזמנה
11/12/2014 | 12:51
70
A4

לצפיה ב-'דיוקן אישה'
דיוקן אישה
10/12/2014 | 05:28
1
99
צבעי מים
לצפיה ב-'עוד דיוקן אישה'
עוד דיוקן אישה
10/12/2014 | 05:30
57
עפרונות צבעוניים
לצפיה ב-'יצא כמו מפלצת - אבל אהבתי את הצבעים'
יצא כמו מפלצת - אבל אהבתי את הצבעים
08/12/2014 | 08:53
2
93
אקריליק
לצפיה ב-'מצטער -קצת מטושטש גדול מדי- מצלמה חדשה ישאני לא רגיל אליה'
מצטער -קצת מטושטש גדול מדי- מצלמה חדשה ישאני לא רגיל אליה
08/12/2014 | 09:04
1
30
איך שולטים על גודל התמונה בתפוז שלא יציג גדול מדי?
לצפיה ב-'מקווה שהפעם לא מטושטש'
מקווה שהפעם לא מטושטש
08/12/2014 | 09:42
55
לצפיה ב-'המלכה הלבנה, אקריליק על בד 20X30'
המלכה הלבנה, אקריליק על בד 20X30
05/12/2014 | 11:28
6
128
תודה למשתמש הצייר אהרון שבא שגילה לי שצהוב וקצת שחור יוצרים צבע זהב
לצפיה ב-'ציור יפה מאוד'
ציור יפה מאוד
05/12/2014 | 17:40
1
25
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
06/12/2014 | 16:12
30
לצפיה ב-'מקסים!'
מקסים!
07/12/2014 | 18:31
3
36
מהמתניים שלה ומטה - השמלה והרצפה וההשתקפות, נראים לי לגמרי מציאותיים.
אבל דווקא המצויינות של החלק התחתון קצת בא לי בקונטראס עם החלק העליון, מהמתניים שלה ומעלה, שנראה קצת פחות מציאותי ויותר CARTOONY.
אני לא יודע אם כיוונת לזה או לא. בכל מקרה אני יודע שבגודל של בד כזה קטן, זה בטח היה נורא קשה לצייר את זה.
שאפו! אני לא מצליח להתעסק עם בדים קטנים כי יותר קל לי לדייק בפרטים כשיש לי הרבה מקום לזה.
זה רק מראה כמה אתה יותר טוב ממני :)

באמת הרצפה חבל על הזמן...ממש מעולה (בעיניי)
לצפיה ב-'תודה על המחמאה ועל הפידבק!'
תודה על המחמאה ועל הפידבק!
08/12/2014 | 00:49
2
33
שמחתי לקבל.
-לא כיוונתי לניגוד הזה שהזכרת, מן הסתם כל מה שקשור בדמות אנושית הוא הרבה יותר קשה לציור מאשר דומם, גם בפירוט והדיוק הנדרשים וגם בצבע. ברוב ואולי כל הציורים אני מנסה פשוט להיות כמה שיותר ריאליסטי, אבל זה קשה במיוחד כשאוהבים לצייר פנטזיה, וגם שיש מאחורי ניסיון של חודשיים וחצי בלבד בציור אמיתי, לפני זה ציירתי רק במחשב ומעט מאוד בעפרון..
לצפיה ב-'בשביל חודשיים וחצי נסיון בציור'
בשביל חודשיים וחצי נסיון בציור
08/12/2014 | 05:46
1
32
זה באמת מרשים!
לצפיה ב-'שוב תודה רבה, אתה מוזמן גם להציג יצירות משלך'
שוב תודה רבה, אתה מוזמן גם להציג יצירות משלך
09/12/2014 | 13:22
21
לצפיה ב-'ניסיתי קאנבס של מטר על מטר!'
ניסיתי קאנבס של מטר על מטר!
07/12/2014 | 18:33
1
71
הציור הכי גדול שניסיתי עד היום.
רציתי משהו אדום, ויצא ורד.
לצפיה ב-'יפה בעיני- אני אוהב ורדים'
יפה בעיני- אני אוהב ורדים
07/12/2014 | 18:48
19
לצפיה ב-' נפתח פורום תופעות ואסונות טבע '
|*| נפתח פורום תופעות ואסונות טבע |*|
07/12/2014 | 18:18
9
|ברק|הרוחות מאיימות להעיף לכם את הגג? גשמי הזלעפות מזכירים לכם טייפון? חולמים לצלם טורנדו מקרוב? הייתם בניו אורלינס בזמן הוריקן קתרינה?  
הפורום יעסוק בכל אסונות הטבע המוכרים ברחבי העולם, כגון: רעידות אדמה, צונאמי, התפרצויות געשיות, סופות חול, סופות טרופיות וטורנדו, גשמי זעם, שטפונות, שריפות ענק, מפולות (שלגים, בוץ), בצורות ועוד.

זה המקום לדבר על התופעות שגורמות לנו לחשוב שהטבע כועס, מוזמנים להיכנס כבר עכשיו:
לצפיה ב-'חמור באחו - ציור במחשב'
חמור באחו - ציור במחשב
04/12/2014 | 17:48
2
94
הערה: יש לי בעיה לעלות ציורים שלי על נייר או אריליק כי הסקנר שלי במדפסת HP PSC 500 לא נתמך כבר מעשית וגם המצלמה שלי לא נתמכת מעשית ב חלונות 8.1.
כדי לעלות תמונות אני צריך להשתמש במחשב אחר עים חלונות מגרסה קודמת
וזה קצת לא נוח-אז בינתיים אני משרבט במחשב
לצפיה ב-'יפה קרנף'
יפה קרנף
04/12/2014 | 20:37
1
33
ציור יפה, אתה גם מצייר מחוץ למחשב?
לצפיה ב-'כן- אני מצייר גם מחוץ למחשב'
כן- אני מצייר גם מחוץ למחשב
05/12/2014 | 06:02
33
בצבעי מים ובאקריליק
וגם בעיפרון וצבעי עיפרון - כדי לחזק את היסודות של הציור
לצפיה ב-'עזרה במציאת מוסד לימודי לאומנות קלסית+ מודרנית.'
עזרה במציאת מוסד לימודי לאומנות קלסית+ מודרנית.
04/12/2014 | 02:36
8
49
אני מחפש מוכר- וטוב שבו אני יכול ללמוד אומנות קלסית  משולב בלימודי
אומנות מודרנית, כמה שיותר קרוב לאזור המרכז בעידפות לתל אביב- ראשון לציון
או חולון, אני רוצה ללמוד בצורה הכי מקוצעית מהבסיס ואז להתקדם לדרגות הגבוהות ביותר
אבל בדגש על שעלוב בין השניים, עוד שאלה אם אני יבחר בסוף ללמוד בחול נגיד באמריקה
או באירופה מה התווך מחירים לשנת לימודים? והאם זה בכלל כדאי יש הבדל ברמת לימוד  בחול
לבארץ שווה את הפרש? וכמה גם עולה בארץ? ואם אני מעוניין לתגבר את עצמי וללמוד בעזרת מורה לאומנות שהוא צייר ברמה טובה כמה יעלה לי השעורים איתו? תודה לעונים מקווה להתחיל
ללמוד כמה שיותר מוקדם ולשלים פערים, מי היה מאמין שאני כבר לא מצייר כבר 11 שנה..,
כל כך אהבתי והצטיינתי בזה, מקווה שעדין יש לי כשרון והוא חבוי בתוכי.

תודה לעוזרים בברכה נתנאל.
לצפיה ב-'שילוב*'
שילוב*
04/12/2014 | 02:37
28
*
לצפיה ב-'מה המטרה שלך?'
מה המטרה שלך?
04/12/2014 | 19:28
6
60
להיות צייר?
להיות בעל תואר?
כי שני אלה לא הולכים יחד בארץ.
במקומות שנותנים תארים לא מלמדים ציור.
במקומות שמלמדים ציור נותנים לך רק ידע פרקטי. ללא שום תעודה.

כאן כדאי ללמוד ציור, ולא בשום מקום אחר:
העמוד לא עודכן הרבה זמן, כדאי להתרשם מהאלבומים ולקחת את פרטי יצירת הקשר.

לגבי לימודים בחול,
כדאי שתתמקד בדיוק במה המטרה הסופית שלך מהלימודים, ואז חפש אתרים של בתי ספר ותראה מה התלמידים שם עושים
וכך תחליט מה מתאים לך.

לצפיה ב-'אני מחפש להיות צייר נטו וגם אולי להיות מורה לציור'
אני מחפש להיות צייר נטו וגם אולי להיות מורה לציור
04/12/2014 | 20:33
5
53
ממש לא להיות דר לאומנות שמתעסק בידי היסטורי,אני חשבתי שאולי אפשר לשלב אבל הבנתי ממך שזה לא הולך בארץ.אשמח לשמוע קצת פרטים על המוסד ששלחתי אותי אליו כי המטרה שלי זה להיות צייר ודגש על אומנות קלאסית וללמוד ידע טכני- ומקצועי אך לצייר., וכמו שאמרתי אולי אף הורה כדאי
להשלים הכנסה תודה על העזרה.

לצפיה ב-'זה המורה הכי טוב בישראל לציור'
זה המורה הכי טוב בישראל לציור
04/12/2014 | 20:43
4
182
כדאי לעבור על האלבומים בדף וליצור איתו קשר טלפוני.
לצפיה ב-' איך קוראים לו?'
איך קוראים לו?
04/12/2014 | 20:49
3
51
אני לא רואה שצירפת אתר ואני לא רואה את האלבומים..
לצפיה ב-'הא את מדברת על הלניק לפייסבוק?'
הא את מדברת על הלניק לפייסבוק?
04/12/2014 | 20:51
2
45
זה המורה? את יכולה לתת לי קצת יותר פרטים עליו? בבקשה?
לצפיה ב-'כן'
כן
04/12/2014 | 20:56
1
46
שמו ג'ורג' רוט
הוא מלמד ברחובות.
הוא צייר ענק ומורה מדהים לציור ורישום.
יש לו ידע נרחב ביותר בכל מה שקשור באומנות פלסטית וכמובן הסטורייה של אמנות.

כדאי לך להתקשר אליו, לומר שהגעת דרך רוני ולשאול אותו את כל מה שיש לך לשאול.
לצפיה ב-'תודה על העזרה'
תודה על העזרה
04/12/2014 | 20:57
37
אני יעשה זאת מקווה בקרוב.
לצפיה ב-'איזה אמן אתם הכי מערכים?'
איזה אמן אתם הכי מערכים?
03/12/2014 | 01:59
2
55
שלום לכלום.
הייתי רוצה לפתוח דיון על איזה צייר- פסל אתם הכי אוהבים? מי בעניכם הוא האמן הדגול
ביותר שראוי להערצה? מי האמן שהכי השפיע על היצירה שלכם? ומי מבחינה אוהקטיבית
הכי השפיע?( אולי אין אחד, כזה אלה רבים אבל מי לפי ידעתכם הכי השפיע?

אני הכי אוהב שלושה ציירים( ואין לי כזה הרבה ידע בתחום, אז אני די תירון לעומת חלק מחברי
הפורום). והם בסדר עולה

1. ואן גוך, בעני צייר מדהים גם מאוד הזדהיתי עם הסיפור חיים שלו,בעניי הוא מבטא את מה שהוא מרגיש
וזה מה שבאמת חשוב.

2 מיכאנלגלו , בעני הוא אמן ענק מהגדולים ביותר בראנסנס אולי הגדול ביותר, אני חושב שהוא יוצר ענק בגלל
השקעה האין סופית שלו בציורים שלו, אני מאוד התלהבתי מהציור" יום הדין" עשה עלי הרבה רושם, ובעני הוא אחד
הציורים היותר מרשמים והוא יצרת מופת, ככה גם קבעו מומחי באומנות.

3.לאנורדו דה וינצי, בעניי באופן כללי הוא" גאון הגאונים" או" הגאון המושלם" אבל אני מדבר בתור מעריץ שרוף שלו.
אז אולי אני קצת מגזים אבל זאת דעתי ויש עוד הרבה כמוני לפי מה שאני יודע, אני ידבר על הציור אני חושב שהוא האמן
שהכי הדגיש זמן( שוב לפי ידעתי) לדיוק -ולפורפורציות מושלמות, הוא מאוד שם לב לכל פרט, ולפרטים הקטנים ביותר,
אבל בניגוד למיכאנגלו, שהיה משקען גדול ולקח לו המון זמן, לאונרדו היה לא מצייר באותו כמות זמן כמו מכאנגלו, ואין לו יצרות
לפחות בעניי, ברמה של יום הדין, הוא היה צריך ותיכנן אפילו לפסל יצרת מופת של סוס בגובה 8 מטר ומשקל כמה טונות, באמת יצרה
ענקית אבל בסוף זה לא יצא לפעול, אבל אני חושב שהוא פסיל אותו, ובסוף הרסו אותו ולקחו את החמור גלם שזה היה ברונזה.
אני לא כל כך זוכר, קיצור היה אמן גדול לפי דעתי הלא מלומדת כל כך..

שהיה לנו דיון פורה, אפשר כמובן גם להזכיר אמנים מודרנים כל מה שבא לכם
לצפיה ב-'אני אוהב ציורים של המון אומנים'
אני אוהב ציורים של המון אומנים
03/12/2014 | 09:28
1
53
לכל צייר יש ציורים יפים ובעלי משמעות.
לצפיה ב-'תודה על התגובה.'
תודה על התגובה.
04/12/2014 | 02:03
27
יש עוד חברים שרוצים להשתף? ולספר לנו מה דעתתם?
לצפיה ב-'הגירוש מגן העדן של מיכאלנג'לו - שאלה'
הגירוש מגן העדן של מיכאלנג'לו - שאלה
03/12/2014 | 17:02
42
שלום
איך קוראים למלאך שמחזיק חרב כנגד הצוואר של אדם? ידוע אם זה מלאך ספציפי או שהוא לא מזוהה?
לצפיה ב-'פורטרט דיוקן ציור בהזמנה אמנות ישראלית רישום'
פורטרט דיוקן ציור בהזמנה אמנות ישראלית רישום
03/12/2014 | 14:34
42
A4
לצפיה ב-' למה אתה יותר מתחברים אומנות מודרנית או קלאסית? ולמה?'
למה אתה יותר מתחברים אומנות מודרנית או קלאסית? ולמה?
03/12/2014 | 02:08
1
31
שלום לכולם.
אני רוצה לשתף אותכם במה שחוותי היום כאשר ראיתי הרצאה של הציירת מיכל נאמן.
היא לפי מה שהבנתי היא ציירת בזרם המודרני ( לא יודע או הבנתי בדיוק מזה הזרם הזה
אבל שהיה). בהרצאה שלה היא הראתה ציורים שהיא "ציירה" אבל זה כלל לא נראה לי כמו צייר
אז לא הבנתי למה היא מוגדרת ציירת? אולי אני לא מבין,( כנראה שלא), אבל הרצאה תחילה היתה
מענינת אך לאחר כ10-15 דקות אני הרגשתי תחושה מזורה, כאלו" מזה הפאקניג פלצנות השטוית הזאת".
היא כאלו דיברה בשפה מאוד בעניי פלצנית, שלא כל כך הבנתי( כאלו את העקרון כן, אבל זה היה נראה לא
ממש קשור לציור, אלה לאמנות, כן היא אומנית אין ספק, אבל ציירת? ועוד זוכת פרס ישראל לציור? לא נראה
לא מתאים, קיצור אני בכלל לא התלהבתי).ועוד דבר היא הראתה יצרה שבה היא מדביקה -ומחברת יונה עם דג
והיא כאלו, כל כך מתלהבת מזה, כאלו עכשיו היא יצרה את הסעודה האחרונה- או את יצרותו המופרסמת של מיכאנגלו 
"יום הדין" אני לא מבין את אותה אומנות ספציפית של אותה יוצרת, אני חלילה לא מזלזל בה, אבל זה קצת היה לי תמוה
כל העניין הזה, אתם יכולים לראות את הרצאה ביוטיוב ב"מארחים עשרות אמנים", אני מצטער אם יצאתי קצת תוקפני
או מזלזל, אבל זה סך הכל דעתי הלא מקצועית, אני פשוט רגיל לראות ציורים רגילים( שמן,בעט, איורים, קרקטורה, וכולי).
לי זה נראה קצת משונה זה הכל.

שהיה לכלום שבוע נהדר בברכה נתנאל
לצפיה ב-'אני אוהב גם אומנות מודרנית וגם אומנות קלסית'
אני אוהב גם אומנות מודרנית וגם אומנות קלסית
03/12/2014 | 09:22
28
האומנות שאני אוהב היא מתחילת והרנסנס ועד ימנו. את הציורים החילוניים ולא הדתיים.
לגבי הציור הספציפי- יש ציורים יפים ויש פחות יפים בכל תחום של אומנות. הכל תלוי בצייר ובציור.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ