לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1610216,102 עוקבים אודות עסקים

פורום אמנות

ברוכים הבאים לפורום אמנות ! הפורום הינו במה פתוחה לאמנים מכל התחומים: ציירים, פסלים, צלמים, ועוד בעלי טכניקות מיוחדות להם כמו גם מקום לשוחרי אמנות, אוהבי אמנות ולמבקריה. בכל אדם שוכן לו אמן קטן וכל אחד המגדיר את עצמו כאמן מוזמן להעלות לפורום עבודות, לקבל ולתת ביקורות. מדי פעם חברי הפורום מעלים דיונים מעניינים בנושא האמנות, כגון כיצד האמנות מוצגת בחברה? מה מקומה של אמנות זו או אחרת? האם העתקת יצירה היא תרמית? וכיוב'. מכל הדיונים הללו מגיעים הרבה פעמים לרעיונות ולמחשבות מעניינות שלא חשבנו עליהם ותמיד אנו מוצאים שיש דעות שונות בקרב אנשים מה שמעצים את העובדה שעולם האמנות הוא עולם יפהפה שמשתמע להרבה פנים.פעם בשבוע נבחרת עבודה של אחד מחברי הפורום והגולשים בו, באקראי, ומוצגת בעמוד הראשי שלנו.אתם גם מוזמנים לדווח על תערוכות חדשות שנכחתם בהם ואם יש לכם המלצות לתערוכות שונות, אנחנו נשמח אם תספרו ותעניינו אותנו.קצת עלי:שמי בת-חן, אני עוסקת באמנות בתחום הציור מגיל קטן מאוד ובתיכון למדתי במגמת האמנות. אני משתמשת בציור בעיקר בכדי לבטא את עצמי. אני חובבת במיוחד את עבודותיו של ואן-גוך, אך כל סוג של אמנות בעיני הוא שווה למידה, לדבר עליו ולהתעניין בו. ועכשיו למספר חוקים קטנים של הפורום: פורום אמנות מזמין אתכם להעלות עבודות, דיונים וחדשות באמנות. אנחנו מבקשים מכולם לשמור על שיחה נעימה בין המשתתפים ולשמור על תרבות דיון וכתיבה נעימה.כל הודעה שתכלול קללות או נאצות, תימחק. כמו כן, אם אתם נתקלים באיזה הערה פוגעת שאנחנו לא שמנו לב אליה, אתם מוזמנים להפנות את תשומת ליבי להודעה ואני אטפל בה.אתם מוזמנים לפנות אלי במסרים בכל בקשה, שאלה ותלונה.כמו כן לפי כללי תפוז אסור לפרסם כאן עסקים, אבל קיימת אפשרות לפרסם את עצמכם בלוחות הפורום ואתם מוזמנים לפרסם שם כל העולה על רוחכם וקשור לעולם האמנות, כמו קורסים לציור ואמנות, סדנאות אמנות וכיוב'.אודה לכם אם תשמרו על הסדר הטוב. שרשרו לפי כללי תפוז ושמרו על אווירה נעימה וטובה בין המשתתפים.פורום אמנות מצפה בכליון עיניים לראות עבודות שלכם ולקרוא דיונים שתעלו. אז יאללה למשימה קריאה והשתתפות נעימה מנהלת פורום אמנות

אודות הפורום אמנות

ברוכים הבאים לפורום אמנות ! הפורום הינו במה פתוחה לאמנים מכל התחומים: ציירים, פסלים, צלמים, ועוד בעלי טכניקות מיוחדות להם כמו גם מקום לשוחרי אמנות, אוהבי אמנות ולמבקריה. בכל אדם שוכן לו אמן קטן וכל אחד המגדיר את עצמו כאמן מוזמן להעלות לפורום עבודות, לקבל ולתת ביקורות. מדי פעם חברי הפורום מעלים דיונים מעניינים בנושא האמנות, כגון כיצד האמנות מוצגת בחברה? מה מקומה של אמנות זו או אחרת? האם העתקת יצירה היא תרמית? וכיוב'. מכל הדיונים הללו מגיעים הרבה פעמים לרעיונות ולמחשבות מעניינות שלא חשבנו עליהם ותמיד אנו מוצאים שיש דעות שונות בקרב אנשים מה שמעצים את העובדה שעולם האמנות הוא עולם יפהפה שמשתמע להרבה פנים.פעם בשבוע נבחרת עבודה של אחד מחברי הפורום והגולשים בו, באקראי, ומוצגת בעמוד הראשי שלנו.אתם גם מוזמנים לדווח על תערוכות חדשות שנכחתם בהם ואם יש לכם המלצות לתערוכות שונות, אנחנו נשמח אם תספרו ותעניינו אותנו.קצת עלי:שמי בת-חן, אני עוסקת באמנות בתחום הציור מגיל קטן מאוד ובתיכון למדתי במגמת האמנות. אני משתמשת בציור בעיקר בכדי לבטא את עצמי. אני חובבת במיוחד את עבודותיו של ואן-גוך, אך כל סוג של אמנות בעיני הוא שווה למידה, לדבר עליו ולהתעניין בו. ועכשיו למספר חוקים קטנים של הפורום: פורום אמנות מזמין אתכם להעלות עבודות, דיונים וחדשות באמנות. אנחנו מבקשים מכולם לשמור על שיחה נעימה בין המשתתפים ולשמור על תרבות דיון וכתיבה נעימה.כל הודעה שתכלול קללות או נאצות, תימחק. כמו כן, אם אתם נתקלים באיזה הערה פוגעת שאנחנו לא שמנו לב אליה, אתם מוזמנים להפנות את תשומת ליבי להודעה ואני אטפל בה.אתם מוזמנים לפנות אלי במסרים בכל בקשה, שאלה ותלונה.כמו כן לפי כללי תפוז אסור לפרסם כאן עסקים, אבל קיימת אפשרות לפרסם את עצמכם בלוחות הפורום ואתם מוזמנים לפרסם שם כל העולה על רוחכם וקשור לעולם האמנות, כמו קורסים לציור ואמנות, סדנאות אמנות וכיוב'.אודה לכם אם תשמרו על הסדר הטוב. שרשרו לפי כללי תפוז ושמרו על אווירה נעימה וטובה בין המשתתפים.פורום אמנות מצפה בכליון עיניים לראות עבודות שלכם ולקרוא דיונים שתעלו. אז יאללה למשימה קריאה והשתתפות נעימה מנהלת פורום אמנות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'מי הצייר?'
מי הצייר?
04/11/2018 | 18:15
32
לצפיה ב-'ציור פיסול קרמי'
ציור פיסול קרמי
20/09/2018 | 09:09
27
לצפיה ב-'מודל עירום'
מודל עירום
17/09/2018 | 15:45
37
בן 66 מעוניין לשמש מודל עירום ללא תמורה גר בדרום
לצפיה ב-'שלום, אני חדש כאן וזקוק לעזרה:'
שלום, אני חדש כאן וזקוק לעזרה:
12/09/2018 | 22:17
30
יש לי כמה ציורים מקוריים משנות ה 20/40 כנראה. אני מחפש רסטורטור אמין בצפון שיכול לנקות את הציור, לשפץ/ להחליף מסגרת וכו'. עדיף באיזור נהריה. תודה.
לצפיה ב-'ציור לא מתוח על מסגרת'
ציור לא מתוח על מסגרת
05/09/2018 | 10:51
1
22
שלום,
האם ידוע איך אפשר להוריד ציור שמן מהמסגרת מבלי שהציור יינזק?
תודה רבה
הללי
לצפיה ב-'הסרת ציור שמן מהמסגרת בלי שהציור ינזק'
הסרת ציור שמן מהמסגרת בלי שהציור ינזק
26/02/2019 | 11:01
3
היי, אני הרבה מורידה ומחזירה בד קנבס למסגרות עץ, באמת יש להזהר כי נהרסו לי פעמיים ציורים עד שלמדתי איך עושים זאת נכון. 
וגם על הדרך למדתי איך מתקנים את הנזק... 
בגדול מה שצריך לעשות זה להפוך את הקנבס על משטח ישר ונקי, (אצלי הסיכות הם מאחורי הציור)לשחרר מעט ובזהירות את הסיכות עם מברג ישר ואז עם פליר למשוך את הסיכות החוצה. 
אם הסיכות על עומק הקרש בצד הצר התנוחה תהיה קצת שונה כנראה. 
בהצלחה רבה, 
גיטי פוקס, 0584119182
יועצת עסקית לאמנים שרוצים למכור.
מוכרת ציורים בארץ ובחו"ל 
לצפיה ב-'היי'
היי
29/08/2018 | 15:02
11
היי
לצפיה ב-'שיפור החשיפה של אמנים ויוצרים'
שיפור החשיפה של אמנים ויוצרים
11/07/2018 | 12:49
27
שלום אמנים יקרים
שמי יניב, סטודנט בבצלאל, אני עורך מחקר בנוגע לקשיים של אמנים ויוצרים על מנת להבין איך לייעל את עבודתם בקידום ומכירה ליותר לקוחות פוטנציאלים.
הכנתי שאלון קצרצר שאשמח שתמלאו כדי שתוכלו לעזור לי, לעזור לכם
https://goo.gl/forms/8MJpdMWVZ8DVmaJA2
המון תודה!
לצפיה ב-'לגבי מכללת ורצברג'
לגבי מכללת ורצברג
09/07/2018 | 15:38
2
35
לא ממליצה בכלל, הם לקחו לי את הכסף ואני כבר 8 חודשים נלחמת שיחזירו, נרשמתי לקורס ועד היום הוא לא התחיל כל שבוע דחו את התאריך, ועכשיו הם פשוט אומרים אין לי איך לעזור. כל השיחות שלי מוקלטות איתם כל השקרים וכל השמות שלהם, וגם כשהגעתי למקום , אמרו לי לשלוח מכתב , אין מענה בשום צורה קראו לי לוקה בשכלי.
אני כבר בדרך לתביעה.
תזהרו מהמקום הזה הם גנבים!!
לצפיה ב-'מכללת ורצברג'
מכללת ורצברג
15/10/2018 | 10:53
13
מסכים איתך !
לצפיה ב-'תודה שכתבת את זה.'
תודה שכתבת את זה.
08/11/2018 | 15:11
7
לצפיה ב-'עזרה בזיהוי'
עזרה בזיהוי
23/06/2018 | 16:48
61
אשמח לדעת מי צייר. לא חתומה, יש עליה מדבקה של גלריה רוזנפלד
לצפיה ב-'האם אפשר לצייר באקריל על גבי צבע שמן יבש?'
האם אפשר לצייר באקריל על גבי צבע שמן יבש?
17/06/2018 | 10:48
13
האם מישהו כבר עשה את זה?
עלולות להיות בעיות כלשהן, או שזה בסדר

תודה מראש לעונים,
יורם.
לצפיה ב-'האם אפשר לצייר באקריל על גבי ציור שמן (יבש)?'
האם אפשר לצייר באקריל על גבי ציור שמן (יבש)?
17/06/2018 | 10:47
23
האם מישהו כבר עשה את זה?
בעיות כלשהן או להרגיש חופשי?
לצפיה ב-'לוחות ומסכים גראפים בשליש מחיר!!!'
לוחות ומסכים גראפים בשליש מחיר!!!
15/04/2018 | 00:34
17
רוצים לצייר על מסך גרפי אמיתי כמו המקצוענים?!
ובשליש מחיר ממה שמוכרים בחנויות?!!
אנחנו קבוצת רכישה של לוחות ומסכים גרפים
אנחנו מקבלים מחירים נמוכים ביותר
שרות אישי ומתנות
צפו בסרטון חוות הדעת 
וצרו אתנו קשר לשאלות נוספות
0557249389
israelxppen@gmail.com
לצפיה ב-'העברת ציור שלי לתערוכה בחול'
העברת ציור שלי לתערוכה בחול
01/04/2018 | 12:43
24
היי. יש לי תערוכה בחול ואני רוצה להעביר את העובדות באופן אישי . השאלה שלי היא כזאת האם אני צריך איזה שהוא אישור שאלא הציורים שלי בשביל המכס? שמעיתי כל מני סיפורים (לא בישראל) שלאנשים לא נתנו להעביר ציורים בלי אישור שהם לא יקרי ערך 
משהו מכיר משהו כזה לגבי נתבג? 
לצפיה ב-'סדנת 'דרך האמן' מומלצת! שיעור ראשון ללא תשלום וללא התחייבות'
סדנת 'דרך האמן' מומלצת! שיעור ראשון ללא תשלום וללא התחייבות
07/03/2018 | 11:52
22
סדנת ״דרך האמן״ - מתחילים ב-12.3.2018
השאירו לנו כאן מספר פלאפון ונחזור אליכם עם מחיר ופרטים נוספים
שיעור היכרות ללא תשלום לנרשמים מהפייסבוק!
*לכל הפרטים שלחו לנו הודעה* - הטבה של 350₪ לנרשמים הראשונים!
כמה פעמים רצית להגשים חלום יצירתי ולא העזת? לפתוח עסק מצליח? להעלות יצירה שכתבת? לשחק? לשיר? לצייר? לרקוד? אין דרך פשוטה יותר מלהתחיל את הצעד הראשון...
הסדנה בת 3 חודשים ומיועדת לכל מי שמבקש להכניס יצירתיות לחייו ולהגשים חלום יצירתי ולא העז, לכל מי שיצר בעבר ולכל מי שהיצירה היא חלק בלתי נפרד מחייו.
שלחו לנו הודעה עם הפרטים שלכם ונחזור אליכם עם כל המידע בהקדם האפשרי.
הסדנא מתחילה ביום שני ה-12/3/2018 בשעה 19:30 בסטודיו בתל אביב. יש להרשם מראש!
לצפיה ב-'רישומים מופשטים אקספרסיביים רישום מופשט אקספרסיבי שחור לבן '
רישומים מופשטים אקספרסיביים רישום מופשט אקספרסיבי שחור לבן
26/02/2018 | 16:34
36
רישומים מופשטים אקספרסיביים רישום אקספרסיבי שחור לבן רפי פרץ 
לצפיה ב-'רישום של פרח צבעי מים דיו טושים רפידוגרף רישומי ציורי פרחים '
רישום של פרח צבעי מים דיו טושים רפידוגרף רישומי ציורי פרחים
18/02/2018 | 15:53
23
רישום של פרח בצבעי מים דיו טושים רפידוגרף רישומי ציורי פרחים רפי פרץ 

לצפיה ב-'אמנית קליגרפיה משיקגו מעבירה סדנאות '
אמנית קליגרפיה משיקגו מעבירה סדנאות
16/02/2018 | 09:47
15
באזור תל אביב. 0586785352 
לצפיה ב-'מעוניינים בלימודי אומנות במחיר מצחיק?'
מעוניינים בלימודי אומנות במחיר מצחיק?
15/02/2018 | 11:33
22
כנסו לקישור הבא ותוכלו לקבל ייעוץ חינם בכל הנוגע ללימודי אומנות ולקבל הצעות מחיר שתשמעו רק פה !
http://www.pelozen.co.il/landing/528131

לצפיה ב-'ציורים ראליסטים דיוקנאות ציורי דיוקן רפי פרץ ציור פורטרט '
ציורים ראליסטים דיוקנאות ציורי דיוקן רפי פרץ ציור פורטרט
14/02/2018 | 11:59
1
66

ציורים ראליסטים דיוקנאות ציורי דיוקן רפי פרץ  ציור פורטרט

לצפיה ב-'מאיירת דיגיטלית'
מאיירת דיגיטלית
23/05/2018 | 13:23
10
היי
אני מאיירת דיגיטלית (ציור דרך המחשב)
אפשר לקבל תיק עבודות שלי במייל:
יום טוב:)

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ