לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1455014,550 עוקבים אודות עסקים

פורום אמנות

ברוכים הבאים לפורום אמנות ! הפורום הינו במה פתוחה לאמנים מכל התחומים: ציירים, פסלים, צלמים, ועוד בעלי טכניקות מיוחדות להם כמו גם מקום לשוחרי אמנות, אוהבי אמנות ולמבקריה. בכל אדם שוכן לו אמן קטן וכל אחד המגדיר את עצמו כאמן מוזמן להעלות לפורום עבודות, לקבל ולתת ביקורות. מדי פעם חברי הפורום מעלים דיונים מעניינים בנושא האמנות, כגון כיצד האמנות מוצגת בחברה? מה מקומה של אמנות זו או אחרת? האם העתקת יצירה היא תרמית? וכיוב'. מכל הדיונים הללו מגיעים הרבה פעמים לרעיונות ולמחשבות מעניינות שלא חשבנו עליהם ותמיד אנו מוצאים שיש דעות שונות בקרב אנשים מה שמעצים את העובדה שעולם האמנות הוא עולם יפהפה שמשתמע להרבה פנים.פעם בשבוע נבחרת עבודה של אחד מחברי הפורום והגולשים בו, באקראי, ומוצגת בעמוד הראשי שלנו.אתם גם מוזמנים לדווח על תערוכות חדשות שנכחתם בהם ואם יש לכם המלצות לתערוכות שונות, אנחנו נשמח אם תספרו ותעניינו אותנו.קצת עלי:שמי בת-חן, אני עוסקת באמנות בתחום הציור מגיל קטן מאוד ובתיכון למדתי במגמת האמנות. אני משתמשת בציור בעיקר בכדי לבטא את עצמי. אני חובבת במיוחד את עבודותיו של ואן-גוך, אך כל סוג של אמנות בעיני הוא שווה למידה, לדבר עליו ולהתעניין בו. ועכשיו למספר חוקים קטנים של הפורום: פורום אמנות מזמין אתכם להעלות עבודות, דיונים וחדשות באמנות. אנחנו מבקשים מכולם לשמור על שיחה נעימה בין המשתתפים ולשמור על תרבות דיון וכתיבה נעימה.כל הודעה שתכלול קללות או נאצות, תימחק. כמו כן, אם אתם נתקלים באיזה הערה פוגעת שאנחנו לא שמנו לב אליה, אתם מוזמנים להפנות את תשומת ליבי להודעה ואני אטפל בה.אתם מוזמנים לפנות אלי במסרים בכל בקשה, שאלה ותלונה.כמו כן לפי כללי תפוז אסור לפרסם כאן עסקים, אבל קיימת אפשרות לפרסם את עצמכם בלוחות הפורום ואתם מוזמנים לפרסם שם כל העולה על רוחכם וקשור לעולם האמנות, כמו קורסים לציור ואמנות, סדנאות אמנות וכיוב'.אודה לכם אם תשמרו על הסדר הטוב. שרשרו לפי כללי תפוז ושמרו על אווירה נעימה וטובה בין המשתתפים.פורום אמנות מצפה בכליון עיניים לראות עבודות שלכם ולקרוא דיונים שתעלו. אז יאללה למשימה קריאה והשתתפות נעימה מנהלת פורום אמנות

אודות הפורום אמנות

ברוכים הבאים לפורום אמנות ! הפורום הינו במה פתוחה לאמנים מכל התחומים: ציירים, פסלים, צלמים, ועוד בעלי טכניקות מיוחדות להם כמו גם מקום לשוחרי אמנות, אוהבי אמנות ולמבקריה. בכל אדם שוכן לו אמן קטן וכל אחד המגדיר את עצמו כאמן מוזמן להעלות לפורום עבודות, לקבל ולתת ביקורות. מדי פעם חברי הפורום מעלים דיונים מעניינים בנושא האמנות, כגון כיצד האמנות מוצגת בחברה? מה מקומה של אמנות זו או אחרת? האם העתקת יצירה היא תרמית? וכיוב'. מכל הדיונים הללו מגיעים הרבה פעמים לרעיונות ולמחשבות מעניינות שלא חשבנו עליהם ותמיד אנו מוצאים שיש דעות שונות בקרב אנשים מה שמעצים את העובדה שעולם האמנות הוא עולם יפהפה שמשתמע להרבה פנים.פעם בשבוע נבחרת עבודה של אחד מחברי הפורום והגולשים בו, באקראי, ומוצגת בעמוד הראשי שלנו.אתם גם מוזמנים לדווח על תערוכות חדשות שנכחתם בהם ואם יש לכם המלצות לתערוכות שונות, אנחנו נשמח אם תספרו ותעניינו אותנו.קצת עלי:שמי בת-חן, אני עוסקת באמנות בתחום הציור מגיל קטן מאוד ובתיכון למדתי במגמת האמנות. אני משתמשת בציור בעיקר בכדי לבטא את עצמי. אני חובבת במיוחד את עבודותיו של ואן-גוך, אך כל סוג של אמנות בעיני הוא שווה למידה, לדבר עליו ולהתעניין בו. ועכשיו למספר חוקים קטנים של הפורום: פורום אמנות מזמין אתכם להעלות עבודות, דיונים וחדשות באמנות. אנחנו מבקשים מכולם לשמור על שיחה נעימה בין המשתתפים ולשמור על תרבות דיון וכתיבה נעימה.כל הודעה שתכלול קללות או נאצות, תימחק. כמו כן, אם אתם נתקלים באיזה הערה פוגעת שאנחנו לא שמנו לב אליה, אתם מוזמנים להפנות את תשומת ליבי להודעה ואני אטפל בה.אתם מוזמנים לפנות אלי במסרים בכל בקשה, שאלה ותלונה.כמו כן לפי כללי תפוז אסור לפרסם כאן עסקים, אבל קיימת אפשרות לפרסם את עצמכם בלוחות הפורום ואתם מוזמנים לפרסם שם כל העולה על רוחכם וקשור לעולם האמנות, כמו קורסים לציור ואמנות, סדנאות אמנות וכיוב'.אודה לכם אם תשמרו על הסדר הטוב. שרשרו לפי כללי תפוז ושמרו על אווירה נעימה וטובה בין המשתתפים.פורום אמנות מצפה בכליון עיניים לראות עבודות שלכם ולקרוא דיונים שתעלו. אז יאללה למשימה קריאה והשתתפות נעימה מנהלת פורום אמנות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'ערוץ יוטיוב שמלמד איך לצייר, אשמח אם תירשמו'
ערוץ יוטיוב שמלמד איך לצייר, אשמח אם תירשמו
13/11/2017 | 17:24
1
12
היי, לפני כמה זמן פתחתי ערוץ יוטיוב שמלמד איך לצייר, אשמח אם תצפו ותירשמו לערוץ (ותלחצו על הפעמון)
תודה רבה

לצפיה ב-'חמוד אלברט :) הייתי מריץ'
חמוד אלברט :) הייתי מריץ
19/11/2017 | 12:03
1

להבא- 
הייתי מריץ את הסרטון קצת יותר מהר או מצלם את הדף מקרוב יותר :)
לצפיה ב-'ציורים לבתי מלון, בתים, משרדים'
ציורים לבתי מלון, בתים, משרדים
26/10/2017 | 12:03
5
ציורי אבסטרקט, מודרניים, בשילוב דמויות פיגורטיביות, ריאליסטיות
עם המון רגש, הבעה ,וטקסטורה ייחודית
ציורים מודרניים בגדלים שונים המתאימים לחללים בסגנונות שונים

לצפיה ב-'ציורים שלי בעיפרון (אגב יש מנהל לפורום?('
ציורים שלי בעיפרון (אגב יש מנהל לפורום?(
17/10/2017 | 05:27
2
11
לצפיה ב-'אני מגדירה את הציור שלי כנוטה לסגנון פנטזיה'
אני מגדירה את הציור שלי כנוטה לסגנון פנטזיה
17/10/2017 | 05:28
1
לצפיה ב-'אמנותי ויפה'
אמנותי ויפה
19/11/2017 | 11:28
3

אהבתי דווקא את החולדה, יצאה חמודה.
רואים כשרון! כל הכבוד

לצפיה ב-'Quilling '
Quilling
23/09/2017 | 18:01
22
מחפשת אומן שיוצר תמונות quilling של מילים עפי הזמנה. 

לצפיה ב-'מצדדת במידע שמצאת כבר'
מצדדת במידע שמצאת כבר
11/09/2017 | 13:16
13
לצערי לאחר כמה כמה סיטואציות סביבי נפל לי האסימון. נרשמת, שילמת, מבחינתם בזה הסתיים היחס אליך.
הלוואי ואצלך יהיה אחרת.
בכל מקרה תהני מהרגע, סה"כ המורים טובים ויש מה ללמוד. כל האמור הוא על ההנהלה, המורות עצמן מקסימות והיחס שלהן מכבד וידידותי בהחלט.
לצפיה ב-'התערוכה של אילנה שגיא בבית האמנים ת״א עד ה23.9 17'
התערוכה של אילנה שגיא בבית האמנים ת״א עד ה23.9 17
08/09/2017 | 10:53
2
11

אילנה שגיא/לפנות ערב
תערוכה בבית האמנים תל-אביב עד 23.9.17

(הטקסט הזה נכתב בלשון נקבה אבל מיועד לכול העולם)

בשביל להמליץ על תערוכה שאני מאוד רוצה שילכו לראות אני צריכה להיות שקולה, לסדר מילים, לדבר בהיגיון. אני שומעת בראשי: ״בסדר מבינים שאת נרגשת, אבל תדעי שזה לא תורם.״ אני ממש לא רוצה שיגידו עליי: ״טוב, זאת לא אובייקטיבית, היא מעורבת רגשית יותר מדי, בטח היא חברה של הציירת.״
הכול נכון, אגב.
אבל תעזבו את זה. כמה תערוכות של רישומים אתן מכירות?
כמה בכלל רושמות ? וכמה מתוכן הפכו את הרישום לדרך הביטוי שלהן? וכמה ילכו ויעשו תערוכה מהרישומים שלהן?

התערוכה של אילנה שגיא בבית האמנים היא מתערוכות הרישום הבודדות שראיתי שרוח-של-עגמומיות-מעורבת-במלנכוליה היא בכלל לא הקטע שלהן.
יש משהו בשחור-לבן שמיד, מעצם טבעו, משחק על נימות עצובות של עומק רגשי, וזה רק מעצם הוויתור על הצבע. לרשום בשחור-לבן (שלדעת רבים בכלל לא נחשבים ״צבע״)הוא אתגר בפני עצמו.  הוא לא רק כרוך בוויתור על ממד אחד כמו כל ציור אחר, אלא גם על כל החום והקור וגווני הביניים שבין הצבעים, שיש לנו בכול מקום מסביבנו תמיד.
הרשמת נעה ונדה במרחב נטול צבע, שממה של אפורים שעוברים מכהה לבהיר ולהיפך.
אבל הצבע על ריבוי גווניו פשוט מתפרץ מהרישומים של אילנה ויש לו חוצפה לצעוק בקול, אדום! צהוב! כחול! בלי להתבייש בכלל. זה באמת מפיל, כי הכול הכול מצויר רק בשחור ובלבן. אני למשל, רואה את האישה ההיא לבושה אדום, ואת השנייה בירוק זית, והגבר בכחול כהה, בחיי. באמת פלא. אילנה יודעת לעורר בנו אסוציאציות של צבע בלי להשתמש בצבע כלל וכלל.
הנושא שלה בכול הרישומים הוא הדמות האנושית, והסיטואציה כמעט תמיד, היא פריים שלקוח באופן כאילו מקרי ומוקפא בזמן לרגע. אישה שנתפסה מול הראי כשהיא מסדרת שערה סוררת שיצאה לה מהקוקו, גבר ששרוע על כורסה רגע לפני שהנמנום הופך לנחרה,
עוד אחת שמחזיקה בקבוק בדיוק ברגע שלפני שהיא פותחת את המכסה שלו בתנועה סיבובית.
סיטואציות מקריות, לקוחות מהחיים.
רק מה, נקודת המבט, זו שאנחנו מופנות אליה תמיד, ומסתכלות ממנה, איננה שגרתית בכלל. הרישומים מצליחים לעורר בנו חיוך קצת נבוך, כאילו הפתיעו אותנו ברגע כל כך אינטימי שפתאום אנחנו מרגישות חשופות מדי.
אבל, אל דאגה. בעוד אנחנו עומדות מול הרישום, לכודות במעין חידה, הופכת המבוכה להומור עצמי, וזה באמת מרגיע. כי הומור עצמי תמיד יש ביסודו אהבה.
אילנה שגיא פשוט אוהבת בני אדם. היא מסתכלת עליהם בגובה העיניים, מהמרחק המדויק, ובסוג של ענווה שקיימת אצל כאלה שכבר עברו משהו בחיים ומכירות פרופורציות. הקומפוזיציות מושלמות.
הרישומים שזזים בין הנימה האירוניה לגרוטסקה, תמיד יחזרו בסוף אל החלון או הכורסה או הראי שמוכרים לנו מהבית, כמו כרית אהובה או סוודר ישן שאנחנו מסרבות לזרוק לפח. וזה מנחם מאוד.
העדר הצבע מתחיל להרגיש כאמירה. הוא איננו מקרי (אילנה מציירת גם בצבע). הרישומים קוראים להתרכז ברגע בלי הסחות דעת. ידוע שצבעוניות יכולה לטרוף אותנו בחגיגה של חושים וזה לא מתאים פה, כי אז קיימת סכנה שנפספס את האישה שיושבת על הכיסא מולנו בתמונה, שבדיוק נפל לה האסימון על איך לפתור את היחסים עם הבת שלה. או את זאת עם הבקבוק שאולי תכף ייפתח לה המכסה במפתיע ויתיז עלי משהו. בכל רישום ורישום אני מוצאת סיפור חיים.
והם לא גדולים, הרישומים. הם כמו החיים, כאלה שמנסים לעבור בשלום. תמיד, בפורמט אורכי, בלי להתחכם, כי הרי לדמות אנושית, אפילו אם היא יושבת, יש בעיקר אורך.  
הטכניקה היא טוש, טוש מדולל, פחם, כל דבר שמוציא שחור.
למעשה אילנה רושמת רק בשחור. אולי זו בכלל טעות להגיד ״שחור-לבן״. הלבן יוצא מהדף, מלמטה, כמו אורח לא קרוא שלאט לאט מוצא את מקומו והופך להיות לא פחות חשוב במסיבה. הלבן מאזן ומשלים ויחד עם זאת גם מספר את הסיפור של עצמו, לקהל שמקשיב.
הבאתי פה מספר דוגמאות אבל זה ממש לא במקום ללכת לבית האמנים, להיכנס לאולם הראשון משמאל בבניין השני J , ולתת לרישום המופלא המחויך-פסיכי הזה לפעול עלינו.
תאמינו לי שזו חוויה שלא נמצא כל יום.

התערוכה תימשך עד 23.9.2017

לצפיה ב-'מסכימה מאוד:) לרישום קסם משלו לא פחות מצבע'
מסכימה מאוד:) לרישום קסם משלו לא פחות מצבע
17/10/2017 | 05:24
3
והציורים שלה מאוד הבעתיים בהצלחה
לצפיה ב-'שחור לא מעיד בהכרח על דיכאון שחור זה'
שחור לא מעיד בהכרח על דיכאון שחור זה
17/10/2017 | 05:36
3
צבע עמוק מאוד והכל עניין של איך משחקים איתו צבעים כמו שחור וסגול יכולים להעניק לציורים נופך יותר הגותי מיסתורי עם רבדים נוספים בשל העובדה שהם צבעים שהאסוציאציה שלהם זה כניסה למעמקים
לצפיה ב-'ברשותי ציור של הצייר האומן יצחק ספקטור '
ברשותי ציור של הצייר האומן יצחק ספקטור
31/08/2017 | 15:35
14
ברשותי ציור של הצייר האומן יצחק ספקטור
ברצוני למכור אותה
מאחר ואין לי הערכת מחיר
אפשר להציעה מחיר
עוד פרטים על התמונה אשמח למשור

לצפיה ב-'דעתכם'
דעתכם
17/08/2017 | 22:33
17
לצפיה ב-'עזרה בזיהוי אמן'
עזרה בזיהוי אמן
23/07/2017 | 14:00
1
19
קיבלתי מספר ציורים של אותו אמן ששמו ארמן. חיפשתי מי זה אבל לא מצאתי ציורים שדומים ליצירות שיש לי. התמונות מצורפות. מישהו מזהה מי זה? וכמה הציורים שווים?
לצפיה ב-'צבי ארמן?'
צבי ארמן?
19/11/2017 | 12:26
2

אולי מדובר בצייר צבי ארמן?

לצפיה ב-'מודל עירום'
מודל עירום
27/06/2017 | 16:31
39
בן 65 מעוניין לשמש מודל עירום לצילום או ציור
לצפיה ב-'מודל עירום'
מודל עירום
27/06/2017 | 06:15
35
בן 65 מעוניין לשמש מודל עירום לצילום או ציור ללא תמורה
לצפיה ב-'שלאה לגבי ציורים באומנות ימי הביניים'
שלאה לגבי ציורים באומנות ימי הביניים
13/06/2017 | 20:46
18
פעם שמעתי מדריך במוזיאון, שהסביר על ציורים של ציירים קלסיים, בהרצאה הוא הסביר שחלק מהציירים, השתמשו בגוויות של ילדים בציוריהם, וזאת מסיבות של נוחות,  כלומר הושיבו את הילד המת בצורה שתהיה כמה שיותר דומה למצב רגיל אמיתי וכך ציירו, האם יש אישוש לאמירה הזו ?

תודה רבה
לצפיה ב-'אפשר להדפיס על טפט במדפסת לייזר?'
אפשר להדפיס על טפט במדפסת לייזר?
19/01/2016 | 07:59
36
מעוניין להדפיס על טפט ויניל במדפסת ביתית זה אפשרי?
זה כמו שקף לא?
לצפיה ב-'מחפש חוט שעווה 0.6 בז''
מחפש חוט שעווה 0.6 בז'
21/11/2015 | 14:07
18
היי!
אני מחפש חוט שעווה 0.6 בגוון לבן "מלוכלך".

מכירים חנויות חוטים/ חנויות שיש בהן?  (ראיתי בחנות אחת בת"א לחוטים, אבל היה שם כזה בעובי 0.8 אבל לא ב0.6, באקוורל לא מחזיקים בכלל 0.6) אני מתכוון לחפש גם בחנות בדיזנגוף.
יש עוד חנויות שכדאי לחפש בהן? (לאו דווקא ת"א)

לצפיה ב-'מחיר של הדפסים של יעקב אגם'
מחיר של הדפסים של יעקב אגם
09/11/2015 | 17:47
81
מישהו יודע כמה שווים למכירה הדפסים של אגם חתומים וממוספרים
לצפיה ב-'מחפשת פרטים על לימודים אמנות משקמת במכללת ורצברגר'
מחפשת פרטים על לימודים אמנות משקמת במכללת ורצברגר
15/10/2015 | 11:09
79
שלום,
אני מנסה לברר משהו עבור אמא שלי.
היא ניסתה לבדוק אילו הכשרות מקצועיות יש דרך ביטוח לאומי ואיכשהו הגיעה ללימודי אמנות משקמת במכללת ורצברגר (לימודים שמכשירים מדריכי שיקום באמנות).  
למרות שהיא הגיעה למכללה הזאת דרך ביטוח לאומי - הם לא משלמים על הקורס הזה עכשיו כיוון שאין להם תקציב והקורס עולה 14,000 ש"ח, (עבור כ - 300 שעות קורס סה"כ.)
בגדול, אין לה את הסכום והיא מבקשת אותו ממני.
אני כמובן אשמח לתמוך באמא שלי אם התחום הזה יעשה לה טוב, אבל אני לא מכירה את המכללה, לא את התחום ולא את סוגי העבודה שיש בזה, ונדמה לי שאמא שלי פשוט מאוד התרשמה מהשיחה שהייתה לה עם נציג של המכללה וקצת קופצת לזה בלי לברר ואני לא רוצה לזרוק סתם כסף. כמו כן אין לאמא שלי נסיון בהוראה ועד כה היא עבדה בתחומי תפירה\עיצוב והיא מאוד אוהבת כל מה שקשור לאמנות.

אז השאלות שלי הן אלה:
האם הקורס הוא ברמה טובה?
האם מתאים לאנשים בגיל 50+?
האם נדרש לקנות חומרים באופן עצמאי או שמספקים אותם שם?
יש ביקוש לעבודה בתחום הזה? איזה סוג של עבודה?
האם נדרש נסיון בהוראה כדי לעבוד בתחום הזה?

תודה לכם
לצפיה ב-'אמנות יפנית'
אמנות יפנית
02/09/2015 | 14:29
3
123
אני ממש מתחברת לאמנות היפנית שנתקלתי בה עד כה וראיתי שיש במוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית בחיפה כמה תערוכות שנראות ממש מרשימות. אני מאזור המרכז ותוהה אם שווה לנסוע עד לחיפה בשביל זה..מישהו פה היה ויכול להמליץ?
לצפיה ב-'שווה בהחלט.'
שווה בהחלט.
04/09/2015 | 22:35
53
ביקרנו במוזיאון לפני כשבועיים והיה מרתק. אם את באמת מתחברת לאמנות היפנית וקיימים בך מעט שורשים פמיניסטיים, אני ממליץ בחום על התערוכה "דמות האישה באמנות היפנית" שבוחנת את הדרכים בהן תרמה האומנות היפנית להגדרת נשים ומקומן בחברה. ואגב, גם אני מאזור המרכז, אל תרגישי רע עם הנסיעה הזאת.
לצפיה ב-'המרחק פחוץ משנה פה יותר משנה'
המרחק פחוץ משנה פה יותר משנה
17/10/2017 | 05:30
1
2
כמה הנאה את שואבת מתערוכה טובה שאת מתחברת אליה וכמה זה מרחיב לך את הלב. אם זה מעניק לך חוויה ברמה רגשית גבוהה הייתי נוסעת
לצפיה ב-'פחוץ- פחות'
פחוץ- פחות
17/10/2017 | 05:33
לצפיה ב-'סדרת רשת חדשה בנושאי תרבות ואמנות!'
סדרת רשת חדשה בנושאי תרבות ואמנות!
25/08/2015 | 14:58
1
53
ב-9 החודשים האחרונים אני וכמה חברים ילדנו את העונה הראשונה של תכנית רשת בנושא תרבות ואמנות - שלוש נקודות. עכשיו, אשמח מאוד אם כל מי שנהנו ממה שיצרנו עד היום יעזורו לשתף את הסדרה כך שנצליח להגיע לכמה שיותר צופים חדשים לקראת העונה הבאה. לסדרה יש כבר 10 פרקים ותוכלו לצפות בכולם כאן:
[...] 007 - תקציב התרבות >> https://goo.gl/sGRjmX
[...] 006 - האם אתם מטומטמים? >> https://goo.gl/hZ8kWF
[...] 004 - מדאדא לסוריאליזם - חלק ראשון >> https://goo.gl/oW8Mgi
[...] 005 - מדאדא לסוריאליזם - חלק שני >> https://goo.gl/Va1vlZ
[...] 003 - עולמות אמנות >> https://goo.gl/gIabDg
[...] 002 - מדעים קשים ואמנות רכה >> https://goo.gl/dwzmke
[...] 001 - זאת אמנות? >> https://goo.gl/iQy7Mx
ובטוויטר >> https://goo.gl/VVJFty
ובפינטרסט >> http://goo.gl/GjIr7i
17/10/2017 | 05:32
לצפיה ב-'חיסול חנות יד שניה'
חיסול חנות יד שניה
25/08/2015 | 11:08
83
מכירת חיסול בשישי שבת הקרוב פריטי אספנות ציורים קרמיקות כלי בית
ועתיקות.
החנות של שרון שוק הפשפשים שיבת ציון 68 חיפה מול החומוס בפס
לצפיה ב-' מעבר שרתים והשבתה של האתר '
|*| מעבר שרתים והשבתה של האתר |*|
19/01/2015 | 12:00
81
היום בלילה אתר תפוז יעבור לשרתים חדשים. השרתים החדשים שרתים חזקים ומודרניים יותר שאמורים לתמוך בצורה טובה יותר באתר, למנוע נפילות משמעותיות ולאפשר גלישה מהירה ומהנה יותר.

החל מחצות ועד 7 בבוקר האתר יושבת לשם העברת השרתים.

ייתכן שחלק מכם יחווה בעיות או שגיאות בעת המעבר ואחריו. נשמח לקבל מכם דיווחים בצורה מסודרת על כך בפורום משוב או בפנייה אישית forums@tapuz.co.il.

שיהיה לנו בהצלחה |@|

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

הכח לשמוח- בוקר קסום של מיקסום
הכח לשמוח

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו