לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום התעמלות ואקרובטיקה
בשעה טובה ומוצלחת הוקם בית לכל חובבי ההתעמלות. הפורום מיועד למתעמלים בעבר, בהווה ובעתיד, למאמנים, לשופטים, להורים למתעמלים ולכל מי שמתעניין בתחום.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום התעמלות ואקרובטיקה

בשעה טובה ומוצלחת הוקם בית לכל חובבי ההתעמלות. הפורום מיועד למתעמלים בעבר, בהווה ובעתיד, למאמנים, לשופטים, להורים למתעמלים ולכל מי שמתעניין בתחום.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2016 | 12:20
4
 עונה חדשה של "המירוץ למליון" עולה למסך, והפורום חוזר לפעולה!
אז בואו נצא לסיבוב מסביב לעולם עכשיו בפורום המירוץ למליון!

יש לכם שאלות לגבי תביעות סיעוד נגד חברות הביטוח?
עכשיו בפורום תביעות ביטוח סיעודי תוכלו לקבל מידע מקצועי ומהימן!

חושבים על מעבר לאוסטרליה? יש לכם שאלות בנוגע לתהליך?
היכנסו עכשיו לפורום הגירה לאוסטרליה בתפוז!
Beyond the Routine: Gabby Douglas
13/05/2016 | 03:07
39
סרטון תיעודי באורך כעשרים דקות על החזרה לאימונים של גאבי דאגלס: לפני התחרות בג'סולו איטליה, תוך כדי ואחרי, לפני "קלאסיק". בסרטון רואים אותה מתאמנת עם בנות נוספות, מראיינים אותה, את מאמניה וקצת בנות אחרות באולם ההתעמלות, כולל ניה דניס (שעזבה מאז). שומעים גם את ההערות של המאמנת הראשית שלה תוך כדי קטעים מהתרגילים שלה בג'סולו. בעיניי זה היה נחמד מאוד, אני אוהבת סרטי "מאחורי הקלעים למיניהם".
ואקרובטיקה: הידעתם שנבחרת הבנים זכתה בכסף באליפות העולם?
04/05/2016 | 05:22
5
47
(שהתקיימה לפני חודש בסין). מכיוון שזה לא ספורט אולימפי (וגם לא האולימפיאדה...) הם כנראה לא מגיעים לכותרות הראשיות, אבל בניגוד להתעמלות מכשירים (שבה ישראל לא מצטיינת) מתברר שנציגינו באקרובטיקה (וגם נציגותינו בהתעמלות אמנותית, אבל את זה כבר ידענו) עשו חיל בשנה שעברה וגם השנה לא חזרו בידיים ריקות. זה היה כ"כ מוזר (אך משמח) להיכנס לערך בוויקיפדיה ולראות את דגל ישראל חמישי בטבלת המדליות... 

והכול בכלל כי FIG עלו סרטוני תרגילים לערוץ שלהם ביוטיוב, וסתם רפרפתי עליהם, ופתאום אני רואה ISR, ובכלל לא היה לי מושג שיש כאן אקרובטיקה, שיש נציגים ושהם מגיעים להישגים כ"כ גבוהים! מבאס כמה הספורט בישראל כ"כ ממוקד בכדורים שכל דבר אחר נדחק לשוליים ושומעים עליו בעיקר פעם בארבע שנים.
התרגיל המנצח + אלכס שטילוב במקבילים (מתחרות המבחן לריו)
04/05/2016 | 15:43
39
גם בבנות היו הצלחות וחזרו עם מלא מדליות מהאליפות הזו
05/05/2016 | 06:52
3
39
בשנים קודמות?
05/05/2016 | 12:48
2
24
כבר יחסית הרבה שנים ישראל מצליחה להגיע לתחרויות עולמיות
05/05/2016 | 13:02
1
43
בעבר היו פחות צוותים- צוות פה, צוות שם שהצליחו להתברג לתחרות ברמה עולמית. בשנים האחרונות רואים גם עלייה במספר הצוותים וגם יציבות יפה של נבחרת הבנים- אחרי זהב באליפות אירופה הם נסעו לאליפות עולם וזכו בכסף.
אני חושבת שבהחלט יש כאן מגמה. אקרובטיקה מושכת אליה יותר ויותר מרכזים, כלומר יש יותר מתעמלים ויותר יכולת לאתר פוטנציאל ולפתח אותו. מקווה שזה רק ימשיך ככה!
משמח לשמוע, הבעיה שבד"כ לא שומעים עליהם כלל
05/05/2016 | 14:42
29
וזה ממש מתסכל! נתקלתי לגמרי במקרה...

לצערי בישראל ספורט = משחקי כדור, ואם זה לא כדורגל או כדורסל (ואולי קצת טניס) בקושי שומעים על זה ולא מעודדים מספיק. אח"כ פעם בארבע שנים מקטרים על הספורטאים שמייצגים אותנו באולימפיאדה (כאילו שיש לנו בכלל זכות להתלונן אחרי שהם קרעו את התחת יום יום במשך שנים) וחוזרים לשגרה.
כמה חידושים מעניינים ששווים צפיה חוזרת
30/04/2016 | 00:30
6
69
1. מנריק לרדו עם ירידה חדשה במקבילים
בתחרות בקרואטיה  https://www.youtube.com/watch?v=IdFWMa2mkgk
2. Martin Drumev- עם פול אין פול אאוט לדאבל פרונט מעניין
https://www.facebook.com/drumev.martin לי הוא מתעמל חדש אבל ממש מעניין
3. האם  הפאבריצ'נובה חוזר ? כנראה שכן איימי טינקלר מבצעת זאת https://www.youtube.com/watch?v=nrtZc0Zoe5o

3. אפשר הסבר להדיוטות? אני לא יודעת מה צריך לראות...
30/04/2016 | 16:55
2
26
הסבר קליל
30/04/2016 | 22:50
1
59
לגבי הראשון , לארדו מבצע ירידה של דאבל סלטה לפנים עם בורג מלא,,,
מעטים בעולם עושים זאת , עד עכשיו ראיתי את התרגיל הזה רק באימונים.
דונאל ויטברג מארה"ב ורבים אחרים מבצעים ירידה של דאבל לפנים עם חצי סיבוב 

השני . כמו שכתבתי תרגיל מעניין וקשה , דאבל דאבל: דאבל טוויס עם דאבל סלטה לכן נקרא דאבל דאבל כשלאחריו הבאונס עובר ישר לדאבל לפנים אחד הריגילים הכי קשים שראיתי בעולם בשנים האחרונות 

השלישית, זאת הירידה של איימי טינקלר , ירדית גם כן דאבל דאבל, קומובה ביצעה אותה באולימפיאדה והייתה אחת הסבות לתוצאה ה"הנמוכה שלה" בט טווידל עשתה אותה גם בלונדון ויכול להיות שזה מה שגרם לה לאבד את מדליית הזהב.... בכל מקרה כנראה שרק לקראת האולימפיאדה דרגות הקושי הולכות ועולות. זאת אחת הירידות הכי קשות מהמקבילים המדורגים לנשים
תודה רבה! אני לא מצליחה להבין איך אנשים מצליחים להבין הכול
04/05/2016 | 04:48
23
יש כ"כ הרבה קומבינציות ודברים לזכור, ובעיקר לראות בזמן אמת! אם אני מצליחה להבין משהו זה רק אחרי הסבר מפורט ובהילוך א-ט-י...

את התרגיל השני לא יכולתי לראות כי הקישור לפייסבוק לא פתוח לצפייה חופשית.

לגבי טינקלר, זה נראה טוב; רק כדי לוודא – דאבל דאבל זה פשוט אומר סלטה כפולה? (או איך שלא קוראים לזה... אני רק מזהה שזה tuck, נכון?) כלומר שני סיבובים רצופים (אבל זהים)?

אגב, מאחר שאני סוף סוף מצליחה לזכור מה זה layout (זה קל, גם בזכות המדפסת ), tuck (גם לא קשה) ו-pike (מילה שתמיד בורחת לי מהזיכרון ) ניסיתי להיזכר איך הפרשנים קוראים להם בעברית; מהזיכרון אני זוכרת אותם מדברים על קיפול (pike?), קירוס (tuck?) ו... המממ... גוף ישר? (layout).

מצאתי לפני כמה חודשים אתר/בלוג בשם Gymnastics for dummies (או משהו כזה, אני עייפה מכדי לבדוק כרגע) והתחלתי לקרוא ולהתעמק, אבל זו מלאכה רבה אז לא הספקתי הרבה.
מטורף
01/05/2016 | 11:25
43
הירידה של לארדואה פשוט יפה, וזה אופייני למתעמל שמנסה להשתחל לפודיום לעשות משהו שהוא כל כך מסוכן (ירידה מהמקבילים עם התברגות ונחיתה עוורת)
זה יכול לתת לו את ה edge שהוא צריך בשביל להבדיל את עצמו מהיפנים, ורנאייב, לייבה סטפקו ושאר הטוענים לכתר בריו

במקבילים של הנשים יש גם סוג של פקק בטופ, ראינו את זה היטב באליפות העולם האחרונה, עת לא היה מספיק מקום בפודיום לכל הזוכות בזהב. 
אצל טוודל זה היה הימור נחמד, אף על פי שהיא לקחה צעד גדול ואיבדה שלוש עשיריות - אני חושב שזה עדיין הרשים מאד את השופטים. ירידת הצוקהארה הפכה להיות עניין של מה בכך, ובשביל להבדיל את עצמן, צריך להוסיף עוד חצי בורג (מוסטפינה) או אפילו שלם

ולגבי דרומב - זה אכן מדהים - אבל נראה לי גם דרך מהירה וכואבת לצאת מהספורט עם קרסוליים דפוקים וכואבים. גם ביצוע מדויק הוא בעייתי לקרסולים, שלא לדבר על כל סטיה קטנה בהתברגות או בסלטה. 
אפשר להוסיף את הטריפל של ארטיום
01/05/2016 | 22:27
1
44
אני לא חושב שהוא ביצע אותו במוקדמות באוסייק, אבל יצא קליפ שלו מבצע את  האלמנט ביום שאחרי המוקדמות.
מכיוון שהוא מבצע אותו על המשטח, ולא אל תוך בור,  האלמנט  מבושל ומוכן - ואני מקווה לראות  אותו בתחרות בקרוב!
אני זוכר את ואלרי ליוקין מבצע את הטריפל במוקדמות באולימפיאדת סיאול, ומתעמל סיני בשם לי  שיאאושואנג מבצע אותו בברצלונה, אבל לא חושב שראיתי את זה מאז! זה ללא ספק יצור  הרבה באז אם יבוצע בתחרות

הקדמת אותי
02/05/2016 | 01:16
32
פשוט גאווה כחול לבן , מקווה לראות אותו עושה זאת בתחרות

נבחרת הבנים יוצאת לקרואטיה הנוער לאיטליה
24/04/2016 | 14:02
1
47
נבחרת הבוגרים יוצאת לתחרות בקרואטיה כאשר איל חוזר באופן חלקי
ויתחרה כנראה רק בסוס בהצלחה בתחרות
הנוער יוצא לתחרות מול נבחרת איטליה גם כהכנה לאליפות אירופה
בהצלחה
אופיר קרמר וצוף פלדון יתחרו גם הן בגביע העולם בקרואטיה.
26/04/2016 | 10:22
35
פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:55
4
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
קבוצתית נשים - תחרות מבחן
17/04/2016 | 19:20
5
90
רומניה היתה חייבת לעבור את אוסטרליה בסבב הראשון, וזה לא קרה.
הסבב החלש על המקבילים היה צפוי, אבל לא היה צפוי סבב קפיצות עם שתי נפילות.
216.569 לרומניה, ו 218.428 לאוסטרליה

רומניה  צריכה להתפלל  חזק!
אם הן לא עוברות כנבחרת יש אפשרות למתעמלות בודדות?
18/04/2016 | 11:40
4
49
זה פשוט בלתי נתפס שיכולה להיות אולימפיאדה בלי נבחרת רומנית...
כן, הם רשאים לשלוח מתעמלת אחת לדעתי
19/04/2016 | 09:01
3
44
תהיה דילמה קשה.
למען האמת התכוונתי לשאול אם תחרות המבחן כוללת גם בודדות
19/04/2016 | 22:56
2
38
כלומר אם למשל רומניה נכשלת כנבחרת אבל יש מתעמלות שהשיגו דירוג גבוה בפני עצמן (פשוט האחרות פישלו) או השיגו דירוג גבוה דיו במכשיר מסוים אבל לא בקרב רב. אני לא באמת יודעת איך התחרות הזאת עובדת... (ומתי יהיו תוצאות סופיות לנשים?).
האמת שאני די מבולבלת השנה מהתהליך
19/04/2016 | 23:21
1
36
אבל ה- FIG פירסם רשימה של מתעמלים וכרטיסים שעוד יש לחלק. אז האופציות כבר די ברורות.
רומניה מקבלת כרטיס אחד לאולימפיאדה, שינתן למתעמלת לבחירת איגוד ההתעמלות הרומני.
מריאן דרגולסקו הבטיח לעצמו כרטיס בזכות מדליה בקפיצות באליפות עולם ולכן הוא ייצג את הגברים באולימפיאדה.

זו הרשימה של מתעמלים שה- FIG פרסם:
מצאתי את הערך בוויקיפדיה:
20/04/2016 | 13:30
40
אני מניחה שאם יורדאקה תהיה בריאה ובכושר להשתתף היא תזכה בכרטיס (היחידה שיכולה להתחרות בקרב רב וגם להגיע להישגים, סביר שגם לפחות גמר אחד במכשיר) ואם לא אולי פונור, המנוסה והבוגרת, שזו ההזדמנות האחרונה שלה לאולימפיאדה (לא כולן צ'וסוביטינה...) אם כי (לפי הציונים) היא לא הבריקה בתחרות המבחן (אבל נראית טוב לעומת שאר בנות הנבחרת... הכול יחסי). הו אלוהים, מה זה הציונים האלה?!
אולימפיאדה שלישית לאלכס!
17/04/2016 | 09:41
3
55
כושר לא רע לאלכס בתחרות המבחן בריו, ובעיקר תחרות יציבה וטובה בלי טעויות!
86.249, כולל 14.6 על המתח ועל הקרקע.

מזל טוב!!

ומזל טוב גם לגרמניה, אוקראינה, הולנד וצרפת שהעפילו נבחרת שלמה למשחקים האולימפים
נבחרת הגברים של רומניה היתה המאוכזבת, עם מקום חמישי. לפחות מריאן דאגולסקו העפיל אוטומטית בזכות המדליה בקפיצות מאליפות העולם האחרונה.
נקווה שלנשים הרומניות יהיה יום מוצלח יותר היום!!
17/04/2016 | 11:49
10
תרגיל המתח מתוך הסרטון של FIG:
19/04/2016 | 22:51
28

בסה"כ לא רע, נחיתה טובה, אין כמובן נפילות; מצד שני עמידות הידיים שלו לא יפות, ודומני שאפילו אני זיהיתי קיפול במותן.
לצערי דווקא את תרגיל הקרקע לא כללו שם.
שטילוב: מקווה שההתרגשות לא תפגע בי בריו
20/04/2016 | 20:24
30
המתעמל הישראלי, שהבטיח השתתפות שלישית באולימפיאדה, נחת בארץ: "אני מאוד מרוצה מההישג, מקווה שבעתיד יהיו לנו יותר נציגים בהתעמלות מכשירים"
חם בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2016 | 14:26
2
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
לקראת קיץ לוהט בארה"ב
10/04/2016 | 22:03
3
112
תחרות הפסיקפיק רים שמסתיימת היום בארה"ב סוגרת  פחות  או יותר את חלון ההצצות אל תוך נבחרת ארה"ב והתחרות הקשה שתהיה שם על מספר הכרטיסים המוגבל לריו בקיץ. הסיכום הזה נכתב בלי  לקחת בחשבון שעדיין מצפות לבנות  האלה שתי תחרויות  קריטיות לפני  ריו - אליפות ארה"ב ותחרות מבחן -  שרק בסופן  יקבע ההרכב הסופי של הנבחרת. כמובן שהכל תלוי  בשתי  התחרויות  האלה -  אבל זכינו  לראות די הרבה  את הבנות  האמריקאיות השנה - מרתה היתה נדיבה  יחסית לשנים קודמות...

סימון ביילס הגיע לסיאטל,וושינגטון אחרי שקיבלה קצת מנוחה ׁׁ(לא נסעה לגביע יזולו באיטליה) - והראתה  פעם נוספת שהיא כנראה לא אנושית. ציון קרב רב מטורף של 62+, וציון של 15+ על כל מכשיר ומכשיר אומר שהיא יכולה באופן תיאורטי להכנס לכל גמר אפשרי בריו. הסיכוי למדליה בכל מכשיר פוחת בהרבה בעידן ההתמחויות על מכשירים, אבל  באותו עידן עצם האפשרות שמישהי יכולה להיות  כל כך תחרותית וחזקה  על כל ארבע המכשירים הוא כמעט בלתי  נתפס. 
כרגע היא נראית מועמדת כמעט  וודאית למדלית זהב בתחרות הקבוצתית, בקרב רב, בקפיצות ובקרקע, סיכוי טוב, אבל קצת מופחת למדליה בקורה, וסיכוי סביר  לגמר במקבילים,  ללא סיכוי ממשי למדליה. כן - המקבילים הם עקב האכילס שלה, והיא רשמה 15.05.
לדאגלס כבר יש כרטיס מוזמן לריו, עם אישור למטען נוסף בדרך חזרה...

ומי תצטרך אליה? מקי ניקולס וגבי דאגלס הוכיחו עצמן לאורך כל  העונה. שתיהן נראות נהדר,  יציבות, חזקות,  עם יתרון קל לדאגלס - בגלל מעמד (בכל  זאת אלופת הקרב רב מלונדון) ובשל העובדה שהיא עדיין לא בשיאה ועוד יכולה להשתפר. שתיהן קיבלו  מנוחה ולא  נסעו לפסיפיק רים - כנראה בגלל שהן כבר  הראו מעבר לכל ספק שהן אופציה ראויה לנבחרת לריו. ניקולס נכנסה לרדאר ב 2015,  עם מקום שני באליפות ארה"ב, לפני המתקמבקות דאגלס  ורייזמן, ואחרי  ביילס. היא  סיימה  שניה לדאגלס בקרב צמוד באמריקן קאפ במרץ, קיבלה  מנוחה ביזולו, והיתה אמורה להגיע לפסיפיק  רים, אבל הוחלפה בשביל לתת מנוחה לברך - מדובר  על פציעה קלה, לא משהו שאמור להדאיג.
דאגלס הולכת ומשתפרת, ובעיקר מראה שהפודיום עושה  לה טוב. היא נראית עייפה וכבדה באימונים, ואז בתחרות האמיתית עולה לגדולות. היא אמורה להגיע לאליפויות בקיץ עם תרגיל מקבילים מחוזק, ויעזור לה גם  להחזיר את קפיצת האמנאר (בינתיים היא מבצעת ירוצ'נקו דאבל חזק מאד). היא גם קיבלה מנוחה אחרי שהראתה שוב ושוב ושוב שהיא עומדת בקצב של להיות מוכנה  לריו.
ואלי  רייזמן עוברת  דרך חתחתים  לריו יותר מכולן. התדמית שלה מ 2010-2012 כאחד הדברים היציבים ביותר ביקום נסדקה - ראינו אותה נופלת פה ושם בתחרויות בהן השתתפה מתחילת הקאמבק, במקבילים, ובקפיצת האמנאר, אפילו במכשיר החזק - הקרקע.  אבל היא  תמיד חזרה והשלימה תחרות טובה - מה  שהעיד על אופי.  היא לא נשברה - אפילו לא נסדקה. לסיאטל היא קיוותה להגיע עם  תחרות טובה על ארבעה מכשירים - ולא עוד תחרות טובה על שלושה. וכך היא עשתה - נתנה משהו שנראה לי כמו שיא חדש - 59.9! תוצאה חלומית שהופכת אותה ואת הרוח הלוחמת שלה לאופציה ממשית לריו. פתאום היא נראית כשוות  ערך לניקולס ודאגלס,  וכאחת שיכולה להגיע לריו בזכות ולא  בחסד. היא גם נראית שוב כאחת שיכולה להפתיע את חברותיה לנבחרת ולהשתחל בטעות לגמר הקרב רב,  כמו שקרה ב 2012. תרגיל הקרקע שלה מטורף,  לא פחות. ובכל פלנטה אחרת שבה לא קיימת  סימון ביילס, היא היתה מועמדת וודאית לזהב. בקורה היא נראית פלוס או מינוס כמו ב 2012. אולי יותר  מינוס מפלוס - כי עד עכשיו היא לא תמיד מחברת אלמנטים בצורה משכנעת, ומאבדת קצת מהעליונות שלה אל מול החידושים של המתחרות החדשות - בעיקר שלל הסלטות עם גוף ישר ובורג שנראה בריו. רייזמן לקחה את  הארד  על הקורה בלונדון, וקשה  מאד לראות  שחזור של זה. מצד שני יש לה עוד כמה חודשים עד ריו, אולי היא עוד תפתיע.

יש לנו כבר4 בנות שיכולות להשיג 60 נקודות פלוס מינוס, ומלבד התחרות הקבוצתית שכבר מונחת להן בכיס, הן יכולות גם לקחת מדליות בקרב רב ועל  שלושה מתוך ארבעה המכשירים. המקבילים הם  עקב האכילס של האמריקאיות - אבל  גם שם האופציות של מרתה לא מדהימות. אשטון לוקליאר היא בעלת  הסיכוי הטוב ביותר  לקחת מדליה בריו, אבל חוץ ממקבילים אין לה הרבה מה להציע. ברנה דאוול היא גם אפשרות, אם כי פחות יציבה ובעלת יותר סיכוי להגיע לגמר, ופחות סיכוי  לעלות לפודיום.  היא גם קרב רביסטית,  מה שהופך אותה ליותר אטרקטיבית מבחינת הנבחרת, למקרה  של פציעה.  ומדיסון  קושיאן היא האפשרות השלישית -  אך בגלל  לא פציעה  לא זכינו לראות אותה  השנה בכלל, והתפקיד שלה יהיה להפתיע לטובה הקיץ, בשביל להלקח בחשבון.

עם שלוש אופציות שהן לא מדהימות, יכול להיות שמרתה תחליט  להפקיר את המקבילים ולקחת קרב רביסטית נוספת. היא נותנת הרבה  הזדמנויות לשתי  סניוריות חדשות - רייגן  סמית' ולורן הרננדז - ושתיהן מוכיחות את עצמן עד כה. שתיהן גרמו גררו תשומת לב מיוחדת לראשונה בגביע יזולו. הרננדז  רשמה באיטלה 58.55, עם נפילה (או גרירת רגלים על הרצפה) במקבילים. בסיאטל היא כבר זרחה עם 59.8. סמית' רשמה 59.05 ביזולו, ו58.55 בסיאטל. להרננדז יש יתרון קל על המקבילים, ובאופן כללי בעיני היא מתעמלת טבעית יותר, עם תנועה יותר זורמת ויותר חן. ב 2012 היה קרב צעירות  בין שרה פינגאן וקיילה רוס על  מקום בנבחרת, ויתכן שגם השנה מרתה  תרצה  להשאיר מקום אחד למתעמלת צעירה שתוכל להמשיך לתרום מהנסיון גם ב 2017-18, בידיעה שגם רייזמן וגם דאגלס כנראה יפרשו לאחר ריו - אולי גם ביילס תפרוש, או לפחות  תקח שנה חופש בשביל לרקוד עם כוכבים או משהו כזה.

מקיילה סקינר המשיכה להרשים עם התעמלות טובה, אבל לא בקנה מידה  אמריקאי.  גם השופטים הבינ"ל לא התרשמו מדרגות הקושי, והיא נותרה במשבצת של מתאימה יותר לאקרובטיקה  מאשר התעמלות מכשירים. גם העובדה שסימון ביילס הגיע לסיאטל עם קפיצת צ'נג הפכה  את סקינר לפחות רלוונטית - שכן התרומה המכרעת שלה היתה יכולה להיות  מדליה בקפיצות.

כאמור - יש עוד שתי תחרויות קריטיות  לפני שיקבע הרכב הנבחרת האמריקאית לריו. וכמובן שהכל  יכול להשתנות בגלל פציעות (לא  עלינו!)

אבל זוהי  פחות או יותר תמונת המצב במחנה האמריקאי כרגע.
עדכון מגי ניקולס קצר
11/04/2016 | 18:19
65
מסתבר שהיא עברה ניתוח ארתרוסקופיה קטן לתיקון קרע במיניסקוס
היא במנוחה 4-6 שבועות
זה בטח לא חדשות טובות. אמנם יש לה זמן, אבל הלחץ של לא להתאמן כל כך הרבה זמן הרבה פעמים גורם למאמץ יתר אחרי שכבר מותר להתאמן, ואז היא בחשיפה מוגברת לפציעות.

החלמה מהירה ומלאה!
כמו תמיד, תודה על סיכום וניתוח מושקע!
16/04/2016 | 14:56
1
31
בהיעדר שידור נורמלי (עם פרשנות מהנה להאזנה) לא הצלחתי להתרכז בתחרות ליותר מדקות ספורות וצפיתי רק בקומץ תרגילים בודדים של האמריקניות ותו לא.

את סקינר אני לא אוהבת ואת החדשות עוד לא הכרתי; נחכה לבאות.
אגב, אם אני מבינה נכון, ממש היום נפתחות תחרויות המבחן לריו, לא?
(מחזיקה אצבעות לרומניות, שיבואו ברעל! ).
מעניין מה יהיה
17/04/2016 | 18:53
31
האם מרתה תלך עם הותיקות או שהיא תשקיע בצעירות ???
לורן הרננדזת פורברג שלא ראינו ורייגן סמית' שהן נחמדות ואולי יכולות להתברג ראשונות בכל נבחרת שהיא לא ארה"בת האם מרתה תתן לאחת מהן את ההדמנות לנסות לקחת את ההובלה לשנים הבאות כמו שנתנה לקיילה רוס

רייסמן משתפרת ומתפתחת, הרמה של ביילס היא מעל כולן כך שגבי או רייסמן או אפילו יורדקה יכולות לקחת רק אם ביילס נופלת על כל המכשירים  אבל כמי שנראת ביום רע מקבלת 60 נק' אני בספק שה יכול לקרות ץ

מקווה שמהCOD הבא יהיה יותר אומנתיות ופחות טכניות כמו שיש השנה אני פשוט מתחיל להשתעמם

בהצלחה לנבחרת רומניה היום בתחרות המבחן מקווה שבולימר ופונור יצליחות לסחוב אותן קדימה
וקצת משאר העולם
10/04/2016 | 23:02
61
קלאודיה פרגאפן לוקחת את אליפות בריטניה. 
יצא  לי לראות קצת תרגילים -  היא  לא מתעמלת חביבה עלי - אבל  בהחלט זוכה באות המשקיענית. בזמן קצת יחסית היא ממש שדרגה  את עצמה מבחינת דרגות קושי - ועושה את מה שהיא צריכה לקראת ריו.
אני חושב שהיא  הולכת  על כמות, ולא על  איכות - ותרגיל הקורה  שלה הוא דוגמא לכך - עמוס  לעייפה באלמנטים אקרובטים מרשימים - טוויסט, פליק לסלטה בורג, סלטה בורג ממצב עמידה- אבל קפיצת שפגט פשוטה יחסית והיא לא מתקרבת  ל 180  מעלות. https://www.youtube.com/watch?v=_00osUr9ngE
יש לה גם יורצ'נו דאבל שנראה רע באויר- אבל תחרות טובה והיא אמורה  לסיים בעשיריה הראשונה בריו.

ברוסיה נערכה אליפות לאומית שהרגיע קצת את ציבור המעריצים - הנבחרת  הרוסית נראית טוב, עם עומק - וזה לאחר שפל באליפות העולם האחרונה בה הן נכשלו לקחת מדליה קבוצתית, וזה אחרי שרומניה - יריבה ותיקה - הפכה ללא רלוונטית. קומובה לא התחרתה בגלל כאבי גב, ומוסטפינה, אפאנסייבה ופאסקה  התחרו על שתי מכשירים כל אחת. ובכל זאת, עדיין ראינו  הופעות מרשימות מדור חדש - ולפחות 6 בנות שרשמו 57+  נקודות  בלפחות אחד משני ימי  התחרות. הציונים נטו להיות גבוהים, כמו באליפויות לאומיות... אבל עדיין - גם בלי לקחת בחשבון  את 4 המופלאות (קומובה, פאסקה, אפאנסייבה ומוסטפינה) יש כאן כבר נבחרת טובה! שש הבנות שיתחרו על המקומות בנבחרת הן מלניקובה, תותחליאן,  חארנקובה, סקריפניק,  שלגונובה, וקפאיטונובה. להן יש להוסיף גם את ספירידונובה, אלופת העולם ואלופת אירופה הנוכחית על  המקבילים.

הרוסיות כרגיל  נראות מדהים על המקבילים ,וקצת פחות על שאר המכשירים.
מוסטפינה רשמה 15.333 על המקבילים ו 14.4 על הקורה עם נפילה. פאסקה  רשמה  14 בקפיצות ו 14.4 על המקבילים, אפאנסייבהרשמה 14.2בקפיצות ורק 13.8 בקרקע (היא לקחה בגמר את  הזהב בקרקע עם 7 14.56) שוב - השיפוט  היה מאד אוהד והציונים היו בשמים,  אבל השורה התחתונה היא שהן כולן נראות לא רע לריו.
מוסטפינה קורה מהגמר - 14.8 - https://www.youtube.com/watch?v=41TsER9DJuk
מוסטפינה מקבילים https://www.youtube.com/watch?v=LjBuhXK3EnA
מלניקובה מקבילים https://www.youtube.com/watch?v=POJ-wIJnX64
אפאנסייבה קרקע גמר 14.567 https://www.youtube.com/watch?v=76XI5ebsRQE
תותחליאן קורה - תרגיל יפה עם ירידה מדהימה - https://www.youtube.com/watch?v=ddgLWO7RuJM

ואי אפשר בלי קצת עצב - 
רוקסנה פופה מספרד נפצעה,והחלום האולימפי שלה התנפץ. היא היתה מתעמלת מוכשרת  שהגיע להישגים בזירה האירופאית - והצליחה פחות  לנפץ את תקרת הזכוכית בזירה העולמית.  תמיד היתה תחושה שהשופטים  היו איתה קשוחים  מדי - היא היתה מוכשרת, עבדה קשה והצליחה לביא את עצמה  לרמה בינ"ל בספרד - מדינה שמזמן לא נמצאת על מפת ההתעמלות.
הנה היא  על המקבילים - לא עובדת  מקבילים קלאסית, אבל הלכה והשתפרה והגיעה לשלוש עזיבות, ועוד מעברים יפים בין הבדים

מרתה פיהאן קולשה מפולין- מתעמלת ותיקה שלא תשלח  מטעם מדינתה לתחרות  המבחן ולכן לא תוכל להעפיל לאולימפיאדה.היא היתה מיוחדת בקרב  המתעמלות, וגם כמו פופה עבדה קשה והלכה והשתפרה, ואף העפילה לגמרים באליפות העולם
קרקע באליפות אירופה סופיה https://www.youtube.com/watch?v=cEFEeDpUljU

ויונה אדלרטג גם תחמיץ את ריו בשל פציעה. 
עובדת מקבילים מוכשרת ומרשימה משוודיה  - לא משהו שפוגשים כל יום

מה זה Pacific Rim Championships שיש עכשיו?
09/04/2016 | 23:56
1
35
אני מקבלת הרבה קישורים ליוטיוב, אבל לא ממש הצלחתי להבין במה מדובר, עד כמה זו אמורה להיות תחרות נחשבת / מעניינת וכו'.
מדינות הגובלות באוקינוס השקט
10/04/2016 | 21:02
34
מעניין בגלל שארצות הברית שם...
ויפן ואוסטרליה ומקסיקו מוסיפות קצת ענין
גביע העולם - דוחה 2016
25/03/2016 | 15:43
121
בסופ"ש הזה מתקיים גביע העולם בדוחה 2016. AL KASS אמורה להעביר את השידורים.
שימו לב: השידור מתחיל בשעה 16:45 (שעון ישראל) ומצריך כנראה תוסף פרוקסי בדפדפן.

סרטוני וידאו מהמוקדמות ניתן למצוא כאן: https://www.facebook.com/AGITH-Ginastica-114909852...

האלוף האולימפי ופעמיים אלוף העולם בקפיצות נפצע - בספק לריו
24/03/2016 | 13:57
59
יאנג האק סאון נפצע בגיד האכילס
הוא היה מועמד בולט למדלית זהב בריו והיה אמור להיות חלק מדו קרב מעניין בינו - כנציג קוריאה הדרומית, לרה, נציג קוריאה הצפונית.

החלמה מהירה מהירה
שטוטגארט הבנים שטסים אלכס, ארטיום ומורן
16/03/2016 | 16:07
4
75
בגברים טסים בסוף רק אלכס ארטיום ומורן אנדרי סובל מאכילס ויקבל מנוחה כך ששלושתם עושים שישה מכשירים דבר נוסף שיפגע בתחרות שלהם הוא לוח הזמנים יש להם טיסת בוקר כך שלא ישנו טוב אימון אחד בלבד ותחרות למחרת
בהצלחה!
17/03/2016 | 10:17
51
נעקוב...
אם משהו מאתר שידור של התחרות אשמח לשיתוף תודה
17/03/2016 | 13:38
1
28
לצערי אין שידור
18/03/2016 | 15:49
42
צפוי תקציר.
אעדכן במידה ואשיג לינק.

ציונים זמן אמת אפשר להשיג כאן:
שטוטגרט, נבחרת הבנות
19/03/2016 | 07:21
85
נבחרת הבנות של ישראל השתתפה גם היא בתחרות.
צוף פלדון - מקבילים וקורה
אופיר קרמר - קרב רב עם ציון 47.35
גאיה גלעדי- קפיצות וקורה
דאגלס, רייזמן וסקינר לגביע יזולו
15/03/2016 | 10:46
6
80
משלחת מעניינת של סניוריות לתחרות הזאת באיטליה, שנותנת הזדמנות נדירה לראות לא רק מתעמלת, אלא נבחרת שלמה בתחרות בחו"ל שהיא לא אליפות יבשתית או עולמית.

את רייזמן לא ראינו מאז הקיץ, אז היא נראתה בסדר, אבל עדיין קצת רחוקה מהשיא. היא שמרה על שקט תקשורתי, וכולם מקווים שהעבודה הרבה מחוץ לעדשות המצלמה תתן את אותותיה בדמות יותר פוליש וחזרה של הבטחון הרייזמני, שהוא הנכס הגדול שלה.

את דאגלס ראינו לא מזמן - נראית טוב, במיוחד ברגע האמת - קשה להאמין שנוכל לראות הרבה שינויים ממה שראינו באמריקן קאפ - אבל אולי איזה אמנאר קטן?

ואת סקינר ראינו ממש לפני דקה בגלזגו - מצד אחד היא היתה יציבה ולא ביצעה שגיאות גדולות. מצד שני - עם אחד מתרגילי הקרקע הקשים בעולם היא לא מגיע ל 14 נקודות, והחולשה הקבועה במקבילים ועל הקורה - היא עדיין יכולה לתרום לאמריקאיות רק בקפיצות. עם רייזמן ודאגלס מחזירות את האמנאר, סקינר הופכת להיות קצת "מיותרת" (מיותרת במובן הקבוצתי - היא עדיין יכולה לקחת מדליה אולימפית בקפיצות אם אמנאר וצ'נג)

בכל מקרה - נראה שתחרות טובה של רייזמן ודאגלס רק תשריין את המקום שלהן בריו, לפחות מבחינה תודעתית - שכן הכל יקום ויפול באליפות ארה"ב ובמבחנים האמריקאים שיערכו בקיץ.
קשה לי לראות איך סקינר פתאום הופכת להיות נכס בקרקע, קורה או מקבילים. היא חייבת להתקרב לציון של 15 נקודות בשביל להיות רלוונטית.
גם אשטון לוקליאר (ועוד)
17/03/2016 | 10:16
46
זה גם יהיה מענין מאד - היא מתחרה עם מדיסון קושיאן על אפשרות להצטרפות לנבחרת על תקן מתמחה במקבילים.
אם היא נראית טוב ביזולו, יחד עם השדרוגים שלה - אני נותן לה יתרון. היא בעיני נראית טוב יותר על המכשיר.
אך זאת גם שאלה של מה עוד יש לה להציע לנבחרת...
הא? את רייזמן ראינו בגלזגו... (באוקטובר)
19/03/2016 | 03:04
4
40
היא אמנם לא עלתה לגמרים אישיים, אבל הייתה שם לחלוטין... אולי התבלבלת עם מישהי אחרת?
באליפות העולם
19/03/2016 | 09:00
3
37
צודקת. אני משייך את זה לעונה שעברה, לרצף שכלל את אליפות הקלאסיק ואליפות ארה''ב
ברור, אבל מנגד כתבת "את סקינר ראינו ממש לפני דקה בגלזגו"
19/03/2016 | 14:56
2
36
אז עונה שעברה או לפני דקה? הצלחת לבלבל אותי.
לפחות מבחינתי קיץ = יולי אוגוסט; ותחרויות פנים ארה"ב הן לא כמו אליפות העולם בסוף אוקטובר. לא מבחינת המעמד ולא מבחינת העונה. זה פער ניכר והבנות עבדו בו לא מעט.
גלזגו 2015 - אליפות העולם. גלזגו 2016 - תחרות גביע העולם
22/03/2016 | 11:57
1
27
רייזמן היתה בגלזגו באליפות העולם בסוף 2015.
סקינר התחרתה לפני דקה בתחרות גביע העולם בגלזגו ב 2016
מצטער אם בלבלתי אותך ;) 
אה! לא ידעתי שהיה כזה בכלל... תודה על ההבהרה
22/03/2016 | 12:10
15
נפתח פורום שי חי
( לעמוד שלי בתפוז )
15/03/2016 | 16:32
10
פחות מחודש אחרי שהחלה העונה הנוכחית של "האח הגדול" של זכיינית ערוץ 2 קשת, היה ברור כי מדובר בדמות ריאליטי שלא ראינו כמוה.
כשיצא בסופ"ש האחרון מבית האח הגדול העניין במתמודד השנוי במחלוקת הלך וגדל הרבה יותר מאשר בתוכנית עצמה.

אנחנו מזמינים אתכם להתעדכן במתמודד האהוב עכשיו בפורום שי חי:
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2563

ביקשתם - קיבלתם!
שמעתם על הסרט The Bronze?
14/03/2016 | 20:21
55
קומדיה וולגרית (מדורגת R) על מתעמלת עבר (שמזכירה במשהו את קארי סטראג, אבל גסת רוח ודוחה) בגילומה של מליסה ראוש (ברנדט מ"המפץ הגדול", והיא כ"כ שונה פה שלא הצלחתי לזהות אותה) שמנסה לחיות על תהילת העבר שלה אך נאלצת לעבוד כמאמנת למתעמלת צעירה.

התרשמתי מהטריילר שהסרט די אווילי (ואולי אף מביך), אבל עד שיש (עוד) סרט על התעמלות נשים אמריקנית, מטופש ככל שיהיה, מה, לא נצפה? (זה לא שהסרט והסדרה הקודמים שראיתי היו מופת של כתיבה ובימוי.. ).

הסרט הוקרן לפני שנה בפסטיבל "סאנדנס" ועבר עריכה מחדש לקראת ההפצה הקולנועית בארה"ב בסופ"ש הקרוב. לא יודעת אם יגיע לקולנוע בישראל, אבל גם אם לא, לאינטרנט הוא יגיע בסופו של דבר...
רומניה - צרות בצרורות
10/03/2016 | 09:13
13
62
החדשות מרומניה אודות הפציעה של לאריסה יורדאקה עברו בקלות בשמיעה ראשונה. רק אצבע או שתיים שבורות. בקטנה.
אבל לזה נוספה העובדה שהיא לא תשתתף בתחרות המבחן, ומכאן, אפילו עם דמיון לא כל כך פורה, אפשר בקלות להדרדר למחשבות על אולימפיאדת ריו ללא נבחרת רומנית, וללא הככוכבת שלה יורדאקה.
ההידרדרות הרומנית היא ענין מתמשך. כבר בלונדון קיבלנו הצצה לאיך נראית נבחרת מתפרקת - מקום 4 כללי, אבל שמיניות על המקבילים, והסתמכות יתר על התעמלות הותיקות שכבר מגרדות את קצה היכולת, לצד הופעות בינוניות של הצעירות. זה נגמר בסוף עם מדלית ארד, אבל הכתובת היתה על הקיר.
השיא השלילי הגיע בגלזגו. בלי שיפור על המקבילים, עם פחות ותיקות (ללא פונור ואיזבאשה) וללא תחליף משורות הצעירות, הרומנית הדרדרו לשפל, סיימו מחוץ לשמיניה הראשונה, וכשלו להעפיל אוטומטית האולימפיאדה.
לאחר התחרות רובנו חשבנו, נו... יגיעו לתחרות המבחן עם יורדאקה, בולימאר ופונור, ויסיימו בקלות ברביעיה הראשונה שתעפיל לריו, וחרפת גלזגו תשכח. 
אבל עכשיו, מינוס יורדאקה, תחרות המבחן תהיה מורטת עצבים בהרבה עבור לא רק כל רומניה, אלא כל חובבי ההתעמלות בעולם.
לכאורה, הן עדיין יכולות להעפיל. עם פונור ובולימאר בכושר טוב, יש כאן בסיס איתן. אבל אין לנו מושג באיזה כושר השתיים נמצאות. ובטח שהרקורד של הצעירות לא משחק לטובתן. 
לכשלון בתחרות המבחן תהיינה השלכות קשות: אולימפיאדה בלי נבחרת רומנית, ובלי יורדאקה. עם סיום מתחת למקום הרביעי, במקרה הטוב רומניה תצליח לשלוח שתי מתעמלות קרב רב, על פי הביצועים האישיים בתחרות המבחן. אך השתיים שיעפילו הן השתיים שתוכלנה להשתתף במשחקים עצמם, ולא ניתן יהיה להמיר אף אחת מהן ביורדאקה. 
במקרה קיצון כזה תדרש התערבות של ה fig שיוכל לתת ביורדאקה כרטיס ששמור לרוב לעולם השלישי...
תחרות המבחן תהיה אולי קו פרשת מים עבור רומניה. הצלחה תביא העפלה לריו, ההזדמנות לתקן את כל מה שלא עובד שם. כשלון, והיא תוכל להצטרף לאוקראינה - פעם פס ייצור לאלופות, והיום מדינה ללא נבחרת מלאה, שיכולה רק לחלום על הישגים.
יורדאקה זכתה בארד באליפות העולם, זה לא מקנה לה כרטיס אוט'?
10/03/2016 | 12:52
12
33
לא, זה כנראה OVERSIGHT
10/03/2016 | 17:21
11
31
לא יודעת למה הכוונה, אפשר הסבר?
10/03/2016 | 17:47
10
49
כשצפיתי באליפות העולם נאמר שכל המדליסטים הבטיחו לעצמם כרטיס.
הסבר
10/03/2016 | 18:55
9
65
רק המדלייסטים בגמרים המכשירים קיבלו כרטיס ישיר לריו. משום מה הוחלט שהמדלייסטים בקרב רב אינם זכאים להעפלה אוטומטית.
לכן, אם מתעמל או מתעמלת הם חלק מנבחרת שהעפילה בין ה8 הראשונות אז מן הסתם שיגיעו לריו. אם מתעמל\ת זכו במדליה בגמרים המכשירים - גם הם בריו.
יש עוד כרטיסים מיוחדים המוענקים למשל למדינה המארחת ולנציגות יבשתית. במקרה של יורדאקה - אם נבחרת רומניה לא תעפיל כנבחרת לריו אז המאבק יתנהל בין שתי המתעמלות שתתחרנה בתחרות המבחן בקרב רב והמתעמלת עם הציון הגבוה יותר תקבל את הכרטיס או לחלופין - יורדאקה תקבל אישור מיוחד להעפיל לריו על סמך ההישג שהשיגה בקרב רב אך זה מחייב אישור מיוחד של איגוד ההתעמלות העולמי ולדעתי, לא נראה סביר כרגע.

תודה! תמוה מאוד שהמדליות בקרב-רב שוות פחות
12/03/2016 | 04:30
8
47
בפרט בהתחשב בכך שזה נחשב לתואר היוקרתי יותר מבין האפשרויות, וגם לתחרות מעניינת יותר (שגם מעפילים אליה פי שלושה מתעמלים...). אם התחרות הקבוצתית נחשבת והגמרים במכשירים הבודדים נחשבים, נובע מכך שרק את הגמר בקרב-רב החליטו להחריג, מסיבות לא ברורות (מה היה בשנים הקודמות?).

לדעתי אם מדליסטית בקרב-רב באליפות העולם לא מקבלת כרטיס אוטומטי לאולימפיאדה זה ביזיון באופן עקרוני, ומעשית חבל ולא הוגן שיורדאקה תפספס את ריו בגלל ביורוקרטיה ושלל עניינים טכניים שחלקם כלל לא תלויים בה. נכון, הנבחרת שלה פישלה קשות במוקדמות אליפות העולם, אבל היא אספה את עצמה ותקתקה קרב רב לתפארת. אם הגיעה לה מדליה (והגיעה) מגיע לה גם להיות בריו.
בגלל זה זה OVERSIGHT
14/03/2016 | 20:41
7
32
כנראה שעד היום לא קרה שמישהו זכה במדליית קרב רב בלי שיש לו נבחרת שזכתה גם כן
oversight בעברית: מחדל, התעלמות; יש לזה משמעות מיוחדת בהקשר?
14/03/2016 | 20:50
6
19
oversight במשמעות של "פספסו"
17/03/2016 | 19:22
5
13
כלומר סתם פספוס? "שכחו"? שמע לי תירוץ מוזר ותמוה...
19/03/2016 | 02:25
4
22
לו זו הייתה פשלה הייתי גם מצפה שיגידו "אופס, טעות" ויתקנו.
(הסיבה שהתעקשתי על הבנת המילה היא שלא הצלחתי להבין למה פתאום מילה באנגלית בתוך המשפט, חשבתי שאולי זה ז'רגון מקצועי שאני לא מכירה).
....
19/03/2016 | 18:20
3
20
כמו שכתבו, ההנחה כנראה הייתה שרוב המתעמלות שמקבלות כרטיס יעלו מתוך נבחרות או גמרים אישיים בכל מקרה.
הקטע הוא שלא משנה מה היה השיקול לקביעת הקריטריונים- לשנות אותם בגלל מתעמלת אחת זה לא הוגן בעליל. אי אפשר לקבוע חוקים ואז כשזה לא מסתדר עם אחת המתעמלות האהובות אז פשוט לשנות את החוקים....
אני מקווה שרומניה אכן תזכה בכרטיס הקבוצתי, בעיקר כי קשה לי לתאר אולימפיאדה בלי רומניה :)
אבל בהחלט מסקרן אותי מה יקרה במידה והן לא יצליחו..... סוג של שעת מבחן לאיגוד ההתעמלות.... ברמה עקרונית, אני חושבת שלא מגיע כרטיס ליורדאקה, ברמה ה"אישית", עצוב לי עליה מאוד....

זו הנחה אדיוטית; אם מגיע מגיע, מקסימום יתייתר, זה לא מפריע
19/03/2016 | 18:37
2
23
לדעתי משנה מאוד מה היה השיקול. ראשית, כי לא הגיוני להחריג דווקא את הגמר הזה, שנחשב ליוקרתי מכולם. שנית, כי אם מדובר בפספוס או בכך שחשבו ש"ממילא" ולכן זה מיותר, הרי שזה לא מכיוון שלא מגיע לזוכי המדליות בגמר אלא כי מישהו יצא מהנחה מוטעית. במקרה כזה לא מדובר בשינוי החוקים עבור מתעמלת אחת אלא בשינוי החוקים כי הם נקבעו בצורה עקומה ותוך פספוס של מצב שלא חשבו עליו מראש וראוי להתייחס אליו.

אם מגיע כרטיס אוטומטית לכל הזוכים במדליות אישיות בגמרי מכשיר, קל וחומר שמגיע כרטיס למדליסטים בגמר קרב רב. לגמרי ברמה העקרונית. אין שום היגיון בהחרגה דווקא של התחרות היוקרתית והקשה יותר.
שני דברים
19/03/2016 | 23:41
1
29
1. לשנות את החוקים בסבב האולימפי הבא זה אפשרי ורצוי וכנראה יקרה. אבל, לשנות עכשיו זה לשנות את החוקים "תוך כדי משחק" וזה לא הוגן. אולי מתעמלות מסוימות השקיעו במכשיר מסוים ופחות בקרב רב בגלל שהן חשבו שזה הסיכוי שלהן? בכל מקרה זה לא הוגן, לא סתם מפרסמים חוקים מראש....

2. התכוונתי ברמה העקרונית בנוגע לכרטיס חופשי שהאיגוד יכול לתת. כמו שקובנו כתב, הכרטיס הזה לרוב שמור למתעמלות ממדינות עולם שלישי שאין בהן את התנאים המקסימלים לאפשר הגעה לאולימפיאדה. אני לא חושבת שזה הוגן למתעמלות שאמורות לקבל את הכרטיס הזה אם יורדאקה תקבל אותו השנה..... איגוד ההתעמלות צריך לעמוד מאחורי הנהלים והתנאים שהוא קבע.

מי הן הבנות האלה? היו מועמדות למדליה שפספסנו?
20/03/2016 | 02:37
30
אני מצטערת, אבל זה נימוק לא רציני. מבין הבנות שהתחרו בקרב רב זכו שלוש הטובות בעולם, וזה לא שהייתה שם כזאת תחרות עזה על המקומות הראשונים. הן פשוט טובות יותר. ואני לא מצליחה לחשוב על אף מתעמלת שיש לה סיכוי לפודיום בקרב רב אבל אומרת לעצמה "נו טוב, אני אסתפק בגמר מכשירים". אני מצטערת, אבל זה פשוט לא הגיוני.

אני מבינה את הנקודה העקרונית שהעלית, אבל היא לא הגיונית... ומנגד, אני חושבת שלא הגיוני שמי שהגיעה לפודיום בקרב רב לא תהיה באולימפיאדה בשעה ששאר המתעמלות כן. זה עוול שצריך לתקן בהקדם, ואני לא רואה שום מניעה לתקן אותו כבר עכשיו. בלאו הכי זה לא שמובטחת לה עלייה לגמר באולימפיאדה; הרי גם שם יש מוקדמות והיא תתחרה בהן כמו כולן; אבל מגיע לה להתחרות שם, כן, יותר מלאחרות. כי היא פאקינג הייתה על הפודיום בגמר הקרב רב באליפות העולם! מגיע לה בזכות, לא בחסד.
Aly Raisman Talks Code of Points & Injuries
08/03/2016 | 03:35
1
54
סרטון קצרצר שבו רייזמן מביעה תקווה שישנו את הקוד בשנה הבאה ויקלו על המתעמלות, בעיקר בקרקע, בעיקר כי הדרישה לנחיתה בנעיצה גורמת לפציעות בקרסוליים.
גבי דאגלס במסיבת עיתונאים קצרה מדברת על הקאמבק, הגביע, סימון
10/03/2016 | 14:14
49
והפרישות הטריות של מקיילה מרוני וקיילה רוס.
חם בפורומים של תפוז
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
סטרייד- אורתופדיה קלאב פוט
סטריד- אורתופדיה קלאב פוט
פורום קלאב פוט
פורום קלאב פוט
פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום