לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
57855,785 עוקבים אודות עסקים

פורום התעמלות ואקרובטיקה

בשעה טובה ומוצלחת הוקם בית לכל חובבי ההתעמלות. הפורום מיועד למתעמלים בעבר, בהווה ובעתיד, למאמנים, לשופטים, להורים למתעמלים ולכל מי שמתעניין בתחום.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום התעמלות ואקרובטיקה

בשעה טובה ומוצלחת הוקם בית לכל חובבי ההתעמלות. הפורום מיועד למתעמלים בעבר, בהווה ובעתיד, למאמנים, לשופטים, להורים למתעמלים ולכל מי שמתעניין בתחום.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-' אירוח בנושא תפעול העסק ואדמיניסטרציה '
אירוח בנושא תפעול העסק ואדמיניסטרציה
( לעמוד שלי בתפוז )
22/08/2017 | 13:54

ביום שני, 28/8, נארח בפורום עסקים את עינת בכור, מנהלת פרויקטים בתחום אדמיניסטרציה ותפעול.
אתם בעלי עסק ואין לכם זמן פנוי לפיתוח העסק והבאת לקוחות בגלל התעסקות בתפעול הגעתם למקום הנכון

באירוח אתם מוזמנים לשאול ולהתייעץ לגבי תפעול העסק: שירות לקוחות, שירותי משרד, טיפול בלידים, בק אופיס, תיאומי פגישות, רישום וגביה לכנסים, מפגשי גיבוש ועוד.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור האירוח כבר עכשיו

לצפיה ב-'שילוב אימונים תומכים כגון אימוני כוח, סיבולת, ריצה וכו.'
שילוב אימונים תומכים כגון אימוני כוח, סיבולת, ריצה וכו.
21/08/2017 | 20:50
4
שלום לכולן ולכולם.

גירסה מקוצרת:

תהיתי לשאול האם וכיצד וכמה אתם נוהגים לשלב אימוני תמיכה, כמו אימוני כוח, אימוני סיבולת או אימוני ריצה, לצד תרגילי ההתעלמות והאקרובטיקה השונים. כיצד תיראה תוכנית אימונים שבועית/חודשית ממוצעת שכזו?

הגירסה המלאה:

אני רחוק מאוד מלהיות אקרובט או מתעמל, אני פשוט בחור חובבני שאוהב ספורט. רוב שנותי עסקתי באימוני משקולות לכוח ומאסה, עד שדרך התנסות מקרית גליתי שאני נמשך הרבה יותר לעבודה "קלה" יותר. זנחתי את המשקולות בצד ועברתי לעסוק באימוני משקל גוף בלבד. הרגשתי יותר טוב משהרגשתי אי פעם.

לאחר שנמאס לי מתרגילי סיבולת פשוטים התחלתי להתעניין בדברים מעניינים יותר ומורכבים יותר, והגעתי לתוכנית אימונים למתחילים לתרגילי ריצפה שונים. הרגשתי שסוף סוף מצאתי את סוג הספורט המתאים לי ביותר - תרגילים המשלבים המון טכניקה, שיווי משקל, תיאום וקלילות, יחד עם פיתוח יכולת תנועת הגוף במרחב.

לאחר זמן מה מצאתי במקרה תוכנית אימונים המיועדת לעבודת חדר כושר ומשקולות הנקראת Neanderthal No More  המיועדת לתקן יציבה לא נכונה בקרב קהל האנשים בכלל וקהל המתאמנים בפרט, הנגרמת בעיקר עקב ישיבה ממושכת (אנו יושבים באוטו, בבית, בעבודה, בדרך מהעבודה לבית, בחוץ כשיוצאים לבלות, יושבים כל הזמן), וגם עקב תוכניות אימון גנריות המשתמשות בעיקר בתרגילים גנרים ופחות בתרגילים מדוייקים לשמירה על יציבה טובה.

לאחר שביצעתי את תוכנית אימונים זו חל שיפור *דרמטי* ביציבות הגוף שלי, שמורגשת מיד בכל צעד, קימה, התיישבות או אפילו פתיחת דלת פשוטה. וכמובן שכמובן, לכשחזרתי לבצע את תרגילי ההתעמלות והאקרובטיקה שלי, הביצועים היו מעולים (ברמה של חובבן המבצע תרגילים פשוטים) יחסית למה שהיה לפני כן.

עקב השיפור הדרמטי החלטתי לשלב תדיר אימוני כוח לצד תרגילי ההתעמלות. חשבתי גם על לשלב עבודה אירובית פשוט כדי לשמור על הבריאות, ואולי גם עבודת סיבולת גנרית שכזו.

תהיתי איך לשלב את כל זה ביחד. חשבתי לדוגמא על משהו כזה:
1 - אימון התעלמות
2- אימון משקולות
X - מנוחה
1-אימון התעמלות
2-אימון אירובי
X-מנוחה
וכך חוזר חלילה.
לצפיה ב-'אליפות ארה"ב בהתעמלות (P&G) תתקיים בימים הקרובים בקליפורניה'
אליפות ארה"ב בהתעמלות (P&G) תתקיים בימים הקרובים בקליפורניה
17/08/2017 | 10:29
1
24
יומיים לגברים, יומיים לנשים (השעות בזמן מקומי, יש להוסיף 10 שעות כדי לקבל את שעון ישראל):
  • Aug. 17 – Jr. Men – 4 p.m.; Sr. Men – 10 p.m. (International Feed)
  • Aug. 18 – Jr. Women – 4 p.m.; Sr. Women – 10:30 p.m. (International Feed)
  • Aug. 19 – Jr. Men – 3 p.m.; Sr. Men – 8 p.m. (International Feed)
  • Aug. 20 – Jr. Women – 2 p.m.; Sr. Women – 6:30 p.m. (International Feed)
ניתן יהיה לצפות בתחרות בערוץ הרשמי ביוטיוב, אם כי אני לא יודעת באיזו איכות ועד כמה השידור יהיה נסבל. אמנם יש משהו מרגש בצפייה בשידור חי, אבל בד"כ היא מבאסת ולכן אני מעדיפה לצפות בדיעבד בהקלטה של NBC שהם מעלים ליוטיוב, עם פרשנות ועריכה נורמלית (בלי אין סוף הפסקות פרסומות).

באשר למתעמלות, סימון ביילס, אלי רייזמן ולורי הרננדז בהפסקה; גבי דאגלס כנראה פרשה (אם כי טרם הכריזה על כך רשמית); מדיסון קושיאן, מקיילה סקינר ומגי ניקולס עברו לליגת המכללות.  לכן ה"ותיקות" שנותרו הן רק שתיים מתוך שלוש המחליפות ִִֵֵֵֵ- אשטון לוקליר ורייגן סמית (שזכתה השנה באמריקן קאפ, אבל קשה לומר שהייתה לה תחרות אמיתית) ומלבדן נראה בתחרות בעיקר פנים חדשות (יחסית) בתחרות הבוגרות (בעיקר למי שלא עקב מקרוב אחרי ה"עתודה"). רובן ככולן כבר השתתפו כמובן ב"קלאסיק" בחודש האחרון, אבל הפעם זו תחרות רצינית יותר. אני יכולה רק לשער שגם הפעם, בלית תחרות אמיתית, לרייגן סמית יש סיכוי לא רע להיות אלופת ארה"ב...
לצפיה ב-'יצא לי לצפות קצת - העתיד נראה אמריקה'
יצא לי לצפות קצת - העתיד נראה אמריקה
22/08/2017 | 12:56
האמריקאים ממשיכים בפס יצור מרשים של מתעמלות מוכשרות.
רייגן סמית' נראית כמו גרסה מעודנת של סימון ביילס. קור רוח, יציבות בלתי נתפסת, ודרגות קושי מטורפות (שעדיין לא מתקרבות לאלה של ביילס.)

אני אהבתי יותר את ריילי מקאסקר - מתעמלת שמצליחה יותר לשלב בין כח ואלגנטיות - אבל היא היתה מפגינה פחות יציבות, והגוף המנהל את ההתעמלות האמריקאית לא רואה חוסר יציבות בעין יפה. 

מורגן הרד הממושקפת שהיתה אמורה על פי כל התסריטים ההוליוודים לקחת את עולם ההתעמלות בסערה אמנם היתה מרשימה, אבל סבלה מהרבה בעיות, ולכן תצטרך כנראה לחכות לשנה הבאה להטביע את חותמה. 

גם ג'ורדן צ'יילס, שהיתה ילדת הפלא של ההתעמלות האמריקאית לא הצליחה להיות כח דומיננטי. היא אמנם סיימה במקום השני בקרב רב, אבל התישבה בקפיצת האמנאר, ולא הצליחה לסיים במקום גבוה מרביעי על מכשיר בודד.

אשטון לוקליאר לא עשתה לעצמה חסד בתחרות - היא מתרכזת במכשיר אחד - במקבילים - אבל סיימה שם רק שניה, ולא בפער ניכר מהמקומות שאחריה. המכשיר השני עליו התחרתה - הקורה - היה רחוק מלהרשים. מתעמלת מתמחה צריכה להיות הרחק מעל השאר בשביל לתת לעצמה צ'אנס להצטרך למשלחת - ואני בספק רק אם ארה"ב תתן פה יותר מדי קרדיט. הם ניסו את זה עם מקיילה מרוני בתור קרב רביסטית, וזה לא ממש הוכיח את עצמו.

מרגזטה פרייז'ר וטריניטי תומאס סגרו את רשימת הקרב רב (מקום חמישי ורביעי בהתאמה). מרגזטה משתייכת למועדון הפרטקס, שממסד ההתעמלות האמריקאית אוהב להתעלל בו כבר שנים - ולכן אני בספק אם היא תקבל פה קרדיט. תומאס היא מתעמלת צעירה, אבל כנראה שישלחו אותה הביתה לשדרג ולהשתפר לפני שיקחו אותה כאופציה (באולימפיאדה הבאה יהיו רק 4 מתעמלות פר נבחרת...)

אליפות העולם הבאה היא אליפות אישית - לא תהיה תחרות קבוצתית, ולכן לאמריקאיות אין צורך ביותר משתי מתעמלות קרב רב.

מקומה של רייגן סמית' מנבחרת שתסע למונטריאול די מובטח, לכל הדעות.
האמריקאים יצטרכו להחליט עם לתת צ'אנס לריילי מקאסקר את המקום, שכן ההתעמלות שלה יותר מותאמת לשופטות בינלאומיות. או אולי ללכת על צ'יילס שסיימה שניה בקרב רב, ויש לה את יתרון האמנאר. או אולי על מורגן הרד, בתור זאת שבונים עליה לטוקיו.

ולגבי מתמחות - ג'ייד קארי היתה היחידה שקפצה פעמיים. היא גם סיימה שניה בקרקע, עם הציון הגבוה ביותר על המכשיר ביום השני. במידה ולג'ורדן צ'יילס יש קפיצה שניה, יש לקארי סיכוי סביר מינוס להיות בנבחרת למונטריאול - אבל במידה ולצ'יילס אין קפיצה שניה - קארי היא אופציה מעולה לשתי מדליות בקפיצות ובקרקע.
מקאסקר וסמית' הן אופציות טובות למקבילים, מה שפועל לרעתה של לוקליאר. השתיים האלה גם סיימו 1-2 בקורה... 

בכל אופן - באמריקה כמו באמריקה - המתעמלות יצטרכו להתחרות שוב, מאחורי דלתות סגורות בחווה... ורק אז נגלה מי נוסעת ומי לא.

ובכלל - תחרות הג'וניור היתה מעניינת ומרעננת - אבל על זה בפעם אחרת

לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/08/2017 | 16:05
1

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'חנה מיננקו'
חנה מיננקו
08/08/2017 | 11:00
2
22

מכובד בהחלט! לא?

הייתי רוצה שיפרגנו לה יותר...

אני יודע שזה לא בדיוק הפורום המתאים 
לצפיה ב-'אכן מכובד, ונראה לי שמפרגנים לה – השדרים, הכתבים, המגיבים...'
אכן מכובד, ונראה לי שמפרגנים לה – השדרים, הכתבים, המגיבים...
09/08/2017 | 13:23
1
16
תמיד יש גם אנשים משועממים שמגיבים לא לעניין, זה לא חדש. כאן מן הסתם לא פרגנו כי זה אכן לא הפורום המתאים... (הפורום המתאים נסגר כי לא הייתה בו פעילות אחרי האולימפיאדה).

אם כבר "פרגון", הייתי רוצה שבישראל יהיה דגש חזק יותר על ספורט שאינו כדורגל (או כדורסל. או טניס). יש יחס הפוך בין מידת הסיקור של התקשורת לבין ההצלחה הספורטיבית. כדורגל תופס כאן 90% מתקשורת הספורט אף שרמתו בישראל ירודה (והנבחרת כושלת שוב ושוב בזירה הבינ"ל). לעומת זאת כשאקרובטים ישראלים זוכים במדליית זהב(!) בקושי שומעים על כך.
לצפיה ב-'תודה על התשובה '
תודה על התשובה
10/08/2017 | 13:49
10
בהחלט יש מקום בישראל לדגש יותר מצד התקשורת (שמשפיעה על הקהל) על ספורט שהוא לא כדורגל או מכבי ת"א בכדורסל....
כל כך נכונה האמירה לגבי היחס ההפוך!
כדורגל ענף סקסי תמיד היה ותמיד יהיה...
אבל זה לא סותר שצריך לתת פוקוס ליתר הענפים שם ההצלחות הגדולות!

אה ומסתבר שדווקא יש פה פורום אתלטיקה פעיל 
לצפיה ב-'USA Gymnastics is live now: 2017 U.S. Classic'
USA Gymnastics is live now: 2017 U.S. Classic
30/07/2017 | 02:32
1
11
לצפיה ב-'וידאו נורמלי לצפייה מהשידור של NBC'
וידאו נורמלי לצפייה מהשידור של NBC
31/07/2017 | 04:20
13
בשידור החי ביוטיוב הם פיצלו את המסך לארבע, לא ברור לי מי מסוגל לצפות כך בתחרות... וכרגיל, לא רק שלא הייתה פרשנות, גם לא היו ציונים, אז מה הטעם...

השידור מ-NBC אחלה כרגיל; השדרן העיקרי היה ג'ון Roethlisberger במקום אל טראטוויג (מקווה שתעתקתי נכון; את השם של ג'ון אני אפילו לא מנסה) שגם הוא מתעמל עבר ולכן היה מעין פרשן שלישי... וגם יש לו קול לא מספיק מובחן (עבורי) משל טים דאגט, היה לי קצת קשה להבחין מי מהם מדבר בכל פעם.

הציונים היו נמוכים מאוד; מלבד השינוי בקוד, צריך לקחת בחשבון שזו שנה פוסט-אולימפית, רוב הבנות הוותיקות פרשו (חלקן רק זמנית) והצעירות עוד לא משופשפות, חלקן כמובן מתאוששות מפציעות וכיו"ב.
לצפיה ב-'קצת פדיחה לגינס..'
קצת פדיחה לגינס..
17/07/2017 | 15:20
3
47
ול-ynet שפרסמו את זה

כבר יצא לי לראות שם הרבה זוועות, אבל זה שיא חדש

במקום 52: 2,682 כפיפות סמיכה בשעה, היה עושה ירידה ועליה מלאים בצורה נכונה, אפילו רבע מזה וזה היה עדיף וראוי לשיא כלשהו.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4989683,00...

אני ישתדל להעלות לכאן בהמשך קובץ GIF בהילוך איטי של חזרה אחת שהוא עשה (בדקתי וכולם אותו דבר ופסולים מלהיספר בכלל)
בשביל שמי שלא שם לב, יוכל לראות בדיוק מה לא בסדר בעבודה שכזאת.
לצפיה ב-'הינה הסברים וצפיה בקטע מהתרגיל..'
הינה הסברים וצפיה בקטע מהתרגיל..
17/07/2017 | 16:04
27
 קובץ swf פלאש בהילוך איטי

1. הפוזיציה שלו בנקודה הכי נמוכה בסיום התנועה נראה גרוע ולא נכון.
אם החלק של הבטן שוקע עד הריצפה והחזה נמצא יותר למעלה ובכלל לא נוגע בריצפה, אז מבחינת התרגיל הזה מדובר בחזרה פסולה ועבודה לא נכונה.

2. הכתף שלו מישום מה נראת בולטת כאילו הוא מעוות שם משהו.  זה עוד משהו שלא צריך להיות בתרגיל הזה.

3.עושה  כל מיני תנועות עם הגב והישבן.  רק הידים אמורות לרדת ולעלות כשהתנועה היא עם החזה לריצפה ואז חזרה למעלה.  הגב והישבן נשארים ללא תזוזה.

לצפיה ב-'הינה דוגמה לאיך עושים נכון את התרגיל..'
הינה דוגמה לאיך עושים נכון את התרגיל..
17/07/2017 | 17:00
18

עוד הסבר

עוד

והינה עוד דוגמה לעבודה לא הכי טובה אבל יותר טובה ממה שהיה בווינט

לצפיה ב-'יש אחד נראה לי איטלקי שנתלה על המתח ועושה המון חזרות'
יש אחד נראה לי איטלקי שנתלה על המתח ועושה המון חזרות
22/07/2017 | 22:38
13
עם מנוחה בניהם כשתמיד הוא נשאר על המתח.  לא נראה לי שגינס מסתכלים עליו ונראה לי שגם הוא לא עליהם.  הוא גם עושה ככה חזרות על יד אחת.

מהצד השני יש ליצן שקוראים לו "איש עליות מתח" שגם עובד בהשוואה לאיטלקי בצורה ירודה בהרבה, ועליו גינס כן שמו עין.
לצפיה ב-'מכביה!'
מכביה!
12/07/2017 | 09:25
3
42
כמו שאמר פעם שחקן שגילם בחור על הספקטרום - החיים הם כמו קופסת שוקולד... אני חושב שכך גם תחרויות ההתעמלות במכביה.
יצא לי לקפוץ ולראות חלק ניכר מהגמרים.
בראש ובראשונה, תמיד מרגש לראות אירוע גדול, ותמיד מרגש לראות את המתעמלות שזוכות למעמד כזה, ועוד יותר את ההורים שנרגשים בקהל. היה מלא עד אפס מקום, ונאלצתי לעמוד, שזה פושט תענוג בנסיבות האלה... אולי ב2021 יעבירו את התחרות למקום גדול יותר.
מבחינת התחרות עצמה - לא היו שם יותר מדי בשורות. המתעמלות הישראליות לרוב עדיין נעצרות בדאבל בקיפול בקרקע, ירידה של סלטה לפנים עם בורג מהקורה, ועל עבודת המקבילים עדיף לא לדבר כלל - מאז ומתמיד המכשיר החלש - ואין אופק.
אבל במקום להתמרמר - אפשר לציין כמה נקודות אור.
1 - הקאמבקים
אופיר נצר היא הדבר הכי קרוב למתעמלת ברמה בינלאומית שיש לנו, והקאמבק שלה מרשים. היא קלילה, כל מה שהיא עושה נראה פשוט ולא מאולץ, הקפיצות שלה נהדרות, תרגיל הקרקע שלה (ברגים יפים לפנים ולאחור, קומבינציות) חורג מפס היצור הישראלי הרגיל (דאבל בקיפול\קירוס, סלטה לפנים עם בורג, דאבל בורג לאחור). לא ראיתי אותה על המקבילים במכביה, אבל בתרגיל המצורף מאיזו תחרות באירופה, אפשר לראות תרגיל לא לגמרי מבושל, אבל עבודה מעניינת ויצירתית (ראה ירידה) שהן פרי מאמץ של מתעמלת מוכשרת ומאמן יצירתי. מעניין שמאז הפציעה אופיר התקדמה כל כך במכשירים האחרים, ואילו בקפיצות היא נמצאת איפה שהיא היתה לפני הפציעה (שזה עדיין הטופ הישראלי). אני מאחל לה המון בריאות, ובקצב הזה יש למה לצפות ב 2018.
גם לגאיה גלעדי מגיע שאפו על קאמבק מפציעה. גאיה מתעמלת אגרסיבית וחזקה. שמחתי על מדלית הזהב בקורה, בין היתר כי היא מבצעת ירידה פשוטה, אבל שיוצאת מערבית - ועל כן יכולה להתפתח לדברים גדולים (או אפילו רגילים, כמו דאבל סלטו למשל...) ראיתי אותה בקפיצות ובקורה - ורוב האלמנטים אכן היו מילקוט האלמנטים שאנחנו רואים כאן - ואני מקווה שהיא תוכל להשאר בריאה ולהביא בשורות, הפתעות ויותר מקוריות בשנה הבאה.

2. יעל גנון - מי זאת? ראיתי בחימום שהיא מבצעת ריי (toe-on tkachev) וגם שפושניקובה, ונדהמתי. בתרגיל עצמו היא הגדילה לעשות - וניסתה לחבר את השפושניקובה להכט ולעזיבה העצומה הזאת. אז נכון - היא נפלה. ואין לה ירידה מהמקבילים, והעליות שלה לעמידת ידיים לוקות מאד בחסר, אבל וואו - לא רואים את הדברים האלה בארץ בנפרד, ובטח לא נסיונות לחבר אותם ברצף... שאפו למתעמלת המקסיקנית הזאת.

3 - הדור החדש - את ליהיא רז ראיתי רק בגמר הקרקע. היא לא חריגה בנוף הישראלי - אבל מה שכן חריג הוא שהיא כל כך קטנטונת, שתענוג לראות אותה מבצעת דאבל בקיפול בכזאת קלילות ועם נחיתה כל כך רכה. הדבר הנוסף הוא שהיא מרמת השרון - לא מהפועל תל אביב או עלה רעננה. כל תוספת למועדונים הגדולים תעשה עם קהילת ההתעמלות רק חסד - מעבר להבאת הזדמנויות לקהלי יעד חדשים, האגודות האלה יכולות רק לדחוף אחת את השניה ואת כל הענף קדימה.

תמיד חשבתי שהפועל תל אביב והמאמנת זהבה זיסמן הגיעו לגדולות כשהיתה פה תחרות קשה ומאתגרת. בשנות ה90 המוקדמות מיחאי ברשטיין בנה את מיכל שחף, ומאיה שני מהפועל תל אביב הגיע לגדולות בינלאומיות שעד היום אנחנו לא רואים. אותו הדבר קרה לקראת אולימפאדת לונדון, כשולריה מקסיוטה פרחה תחת שרביטו של אהרון ליטווין, ופתאום רוני רבינוביץ' התקדמה כמו like never before

כולי תקווה שליהיא רז וצוות המאמנים שלה ימשיכו ביד בטוחה ומקורית. ששנה הבאה נראה התקדמות ממשית, ויותר הפתעות. עזיבות חדשות, ירידות חדשות מהקורה, קפיצות מתקדמות יותר, ועוד הרבה מועדונים שמייצרים מתעמלות במסלול האולימפי ומעלות את הרף.
לצפיה ב-'שלום! התגעגענו! (או לפחות רק אני )'
שלום! התגעגענו! (או לפחות רק אני )
12/07/2017 | 13:16
2
25
האם התחרויות צולמו?
ניסיתי לבדוק בערוץ הספורט אם משדרים משהו ולא מצאתי כלום...

משמח לשמוע שיש כאן דור של מתעמלות עתיד, אם כי התרגיל של אופיר נצר בווידאו נראה רע מאוד, למעט הירידה... זה נראה כמו תרגיל אימונים ולא בתחרות.
לצפיה ב-'אני כבר לא עוקב, מפאת חוסר זמן ופניות'
אני כבר לא עוקב, מפאת חוסר זמן ופניות
12/07/2017 | 20:43
1
27
לכן אני כבר לא פה...
במקרה הצלחתי להגיע לתחרות ובער בי לכתוב.
לא יודע עם שודר, אבל יש סרטונים בyoutube ובפייסבוק.
אופיר לא מתמחה במקבילים, אבל יש לה תרגיל מרענן בנוף המקומי. הכל יחסי...
לצפיה ב-'חבל... חסרונך מורגש מאוד '
חבל... חסרונך מורגש מאוד
14/07/2017 | 13:46
21
אני לא פעילה בפייסבוק; מה צריך לחפש ביוטיוב? החיפושים שלי לא העלו משהו רלוונטי...

לא מתמחה במקבילים זה בלשון המעטה... התרגיל בסרטון כ"כ לא נקי שאפילו אני יכולה להבחין בכך בקלות רבה (ואני לא מתכוונת לנפילה).
לצפיה ב-' מזל טוב לאלייה מוסטפינה שילדה החודש בת '
מזל טוב לאלייה מוסטפינה שילדה החודש בת
28/06/2017 | 03:09
1
31

בעיקרון עוד לפני שהודיעה על ההיריון (אבל אולי כבר ידעה...?) הצהירה על הפסקה לשנתיים. בהתעמלות הרוסית מייחלים כמובן לחזרתה... אין להם כוכבת אחרת ברמה שלה. באופן אישי אני לא מאוהדיה, אבל עם הצלחה אני לא מתווכחת: אין ספק שהיא הצליחה לשמור על יציבות ולהגן על תארים גם בחלוף השנים. מכובד ומרשים.

לכן הופתעתי מכך שנישאה וילדה בגיל כ"כ צעיר (ומבחינת הזמן זה לא נראה בלתי-מתוכנן). אתלטיות רבות לוקחות פסק זמן כדי ללדת, אבל בהתעמלות זה נדיר כי בלאו הכי הקריירה מסתיימת בגיל צעיר (למעט צ'וסוביטינה...) שמשאיר שנות פוריות רבות לאחר מכן ולכן אין צורך לתכנן ילודה באמצע (שלא לדבר על כך שרובן כ"כ עסוקות בהתעמלות שאין להן פנאי למערכת יחסים). בקיצור, הופתעתי. העיקר שהיא מרוצה ושמחה.
לצפיה ב-'לפי המאמנת הראשית ברוסיה היא עתידה לחזור לאימונים בסתיו'
לפי המאמנת הראשית ברוסיה היא עתידה לחזור לאימונים בסתיו
05/07/2017 | 14:53
26
ובינתיים פסמה באינסטגרם שלה וידאו קצר (גיף מונפש, אני מניחה) שבו היא עושה מתיחות (בג'ינס! ) על ספסל בגינה בזמן שהיא מטיילת עם בתה.

לצפיה ב-'אבולוציית פס האקרובטיקה הראשון של אלי רייזמן מ-2009 עד 2016'
אבולוציית פס האקרובטיקה הראשון של אלי רייזמן מ-2009 עד 2016
28/06/2017 | 03:02
29
לפרקים קצת מייגע אבל בסה"כ די מגניב לצפייה.
לצפיה ב-'הזמרת אנדרה דיי מספרת על חוויותיה כילדה שצפתה בשבע המופלאות'
הזמרת אנדרה דיי מספרת על חוויותיה כילדה שצפתה בשבע המופלאות
12/06/2017 | 03:13
20
לצפיה ב-'מזל טוב למתעמל דונל ויטנברג שזכה לאלמנט על שמו בחודש שעבר'
מזל טוב למתעמל דונל ויטנברג שזכה לאלמנט על שמו בחודש שעבר
09/06/2017 | 05:12
23
אלמנט ירידה בדרגה H בטבעות – סלטה משולשת לאחור בקיפול (piked).

ותהיה שנעורה בי זה עתה: מה עושים אם מתעמל מוסיף לקוד יותר מאלמנט אחד באותו מכשיר? אני מניחה שזה לא קורה הרבה, אבל אם כבר קראו לאלמנט הראשון על שמו, איך קוראים לאלמנט השני?
לצפיה ב-'שיפוץ אולם ההתעמלות בהדר יוסף'
שיפוץ אולם ההתעמלות בהדר יוסף
04/06/2017 | 21:29
42
לצפיה ב-'סרטון מאת נייל וילסון הבריטי שזכה בריו בארד בתרגיל המתח'
סרטון מאת נייל וילסון הבריטי שזכה בריו בארד בתרגיל המתח
27/05/2017 | 02:27
1
23
מספר על רגע הזכייה והימים שאחרי, וגם על הפציעה שעבר בינואר (2017). 
לצפיה ב-'בערוץ שלו ביוטיוב הוא תיעד את דרכו לריו:'
בערוץ שלו ביוטיוב הוא תיעד את דרכו לריו:
27/05/2017 | 02:29
12

וגם את השיקום שהוא עובר בחודשים האחרונים מאז הפציעה:
לצפיה ב-'שון ג'ונסון סוקרת את כל המוצרים שהחזיקה בתיק ההתעמלות שלה'
שון ג'ונסון סוקרת את כל המוצרים שהחזיקה בתיק ההתעמלות שלה
27/05/2017 | 02:20
1
32
לצפיה ב-'חלק II: המלצות על מותגים מסוימים מוצלחים במיוחד בעיניה'
חלק II: המלצות על מותגים מסוימים מוצלחים במיוחד בעיניה
27/05/2017 | 02:23
19
אני לא יודעת כמה מהם זמינים בארץ, אבל אפשר להשיג כיום הכול בעזרת האינטרנט (זו רק שאלה של מחיר...). טיפים חשובים חשובים למי שעוסקות בהתעמלות ברמה גבוהה.
לצפיה ב-'מתקן parraletes'
מתקן parraletes
23/05/2017 | 21:39
1
27
שלום, לפני מספר חודשים חזרתי לאימוני gymnastics, לאחר געגוע רב לתחום. אני מאוד נהנה מאימוני הטבעות, אך מעוניין גם לעבוד על המקבילים.

אני מנסה למצוא מקום המוכר מתקן parraletes נמוכים מעץ, אבל אני פשוט לא מצליח למצוא. כולם מוכרים את מכשירי המתכת המעצבנים וחסרי האופי.

אני לא בטוח אם הודעה שכזו מותרת, אך אשמח לעצה!
לצפיה ב-'לצערי אני חוששת שאין כאן מי שיענה... אתה מוזמן להישאר'
לצערי אני חוששת שאין כאן מי שיענה... אתה מוזמן להישאר
25/05/2017 | 15:40
16
לצפיה ב-'סימון ביילס הודחה בחצי הגמר ברוקדים עם כוכבים '
סימון ביילס הודחה בחצי הגמר ברוקדים עם כוכבים
17/05/2017 | 22:07
3
35
דווקא בערב שבו קיבלה לראשונה ציון מושלם מצוות השופטים (על שני הריקודים).
לצפיה ב-'הריקוד המושלם הראשון: סימון ביילס רוקדת ג'ייב מגניב'
הריקוד המושלם הראשון: סימון ביילס רוקדת ג'ייב מגניב
17/05/2017 | 22:12
25
קארי אן עזרה לה בסטודיו להתחבר לרגשות + הביקורת המורחבת של צוות השופטים:

הסרטון המלא באיכות נמוכה יחסית, ממליצה לצפות בריקוד עצמו ביוטיוב:
לצפיה ב-'הריקוד המושלם השני: רומבה (+ הקדמה על חייה של סימון לפני)'
הריקוד המושלם השני: רומבה (+ הקדמה על חייה של סימון לפני)
17/05/2017 | 22:23
25
כולנו כבר ראינו סרטונים דומים לקראת ואחרי ריו, שמענו אותה ואת משפחתה מספרים על כך, אז הנה עוד סרטון כזה והוא די מוצלח. סימון מספרת בו על ההחלטה הקשה לעבור להיות מתעמלת עילית ולעבור לחינוך ביתי, לוותר על החברה, הקרבה שהייתה לה קשה מאוד כטיפוס חברתי וחברותי מאוד, עבור סיכוי לא ברור להגיע לאולימפיאדה.
לצפיה ב-'הכי מבאס אותי שלא נזכה לראות אותה רוקדת פריסטייל בגמר...'
הכי מבאס אותי שלא נזכה לראות אותה רוקדת פריסטייל בגמר...
19/05/2017 | 01:39
24
היה יכול להיות נהדר , חיכיתי לזה כל העונה...

ובריאיון לאחר ההדחה סיפרה סימון שאמנם אימוני ריקוד שומרים אותה בכושר, אבל היא איבדה את הריבועים בבטן... (אולי היא צריכה ליישם קצת את התרגילים של בריטני רוג'רס ).
לצפיה ב-'תרגילים לחיזוק פלג הגוף העליון (ובטן...) בהגשת בריטני רוג'רס'
תרגילים לחיזוק פלג הגוף העליון (ובטן...) בהגשת בריטני רוג'רס
18/05/2017 | 03:03
22
לא כאלה שאני יכולה לעשות, אגב... (אבל אני לא מתעמלת).
לצפיה ב-'אליפות אירופה: לראשונה שני ישראלים בגמר מכשירי הקרקע'
אליפות אירופה: לראשונה שני ישראלים בגמר מכשירי הקרקע
19/04/2017 | 22:58
2
45
מתוך Ynet
לצפיה ב-' תודה על העדכון! נאחל להם בהצלחה '
תודה על העדכון! נאחל להם בהצלחה
20/04/2017 | 18:05
21
לצפיה ב-'שטילוב זכה בארד בקרקע! ארטיום סיים במקום הרביעי'
שטילוב זכה בארד בקרקע! ארטיום סיים במקום הרביעי
22/04/2017 | 14:37
30
דרגולסקו אלוף אירופה והרוסי (שאיני זוכרת את שמו) במקום השני.
אולג ורניאייב סיים בסוף אחרי תרגיל לא כ"כ טוב.
לצפיה ב-'Alina Kabaeva Before Her First Olympics אלופה אולימפית 2004'
Alina Kabaeva Before Her First Olympics אלופה אולימפית 2004
21/04/2017 | 22:14
30

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מומחה לכף רגל וקרסול
פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה