לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום התעמלות ואקרובטיקה

בשעה טובה ומוצלחת הוקם בית לכל חובבי ההתעמלות. הפורום מיועד למתעמלים בעבר, בהווה ובעתיד, למאמנים, לשופטים, להורים למתעמלים ולכל מי שמתעניין בתחום.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום התעמלות ואקרובטיקה

בשעה טובה ומוצלחת הוקם בית לכל חובבי ההתעמלות. הפורום מיועד למתעמלים בעבר, בהווה ובעתיד, למאמנים, לשופטים, להורים למתעמלים ולכל מי שמתעניין בתחום.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-' פורום שיחת גברים '
פורום שיחת גברים
( לעמוד שלי בתפוז )
26/04/2017 | 14:04
 רוצים להתייעץ על נשים? לדון על פוליטיקה, כסף וספורט? 
 היכנסו לפורום לדבר על הכל:
לצפיה ב-'אליפות אירופה: לראשונה שני ישראלים בגמר מכשירי הקרקע'
אליפות אירופה: לראשונה שני ישראלים בגמר מכשירי הקרקע
19/04/2017 | 22:58
2
28
מתוך Ynet
לצפיה ב-' תודה על העדכון! נאחל להם בהצלחה '
תודה על העדכון! נאחל להם בהצלחה
20/04/2017 | 18:05
12
לצפיה ב-'שטילוב זכה בארד בקרקע! ארטיום סיים במקום הרביעי'
שטילוב זכה בארד בקרקע! ארטיום סיים במקום הרביעי
22/04/2017 | 14:37
19
דרגולסקו אלוף אירופה והרוסי (שאיני זוכרת את שמו) במקום השני.
אולג ורניאייב סיים בסוף אחרי תרגיל לא כ"כ טוב.
לצפיה ב-'Alina Kabaeva Before Her First Olympics אלופה אולימפית 2004'
Alina Kabaeva Before Her First Olympics אלופה אולימפית 2004
21/04/2017 | 22:14
13
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 17:05
3
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'Before They Were Superstars: A Young Kohei Uchimura'
Before They Were Superstars: A Young Kohei Uchimura
07/04/2017 | 17:29
21
לצפיה ב-'זמני אימון פתוח בהדר יוסף'
זמני אימון פתוח בהדר יוסף
05/04/2017 | 00:29
2
39
מי יודע באילו ימים ושעות יש?
לצפיה ב-'תודה'
תודה
07/04/2017 | 00:46
11
לצפיה ב-'Kerry Strug's Unforgettable Determination to Win Gold '
Kerry Strug's Unforgettable Determination to Win Gold
01/04/2017 | 12:11
19
לצפיה ב-' סימון ביילס מצטרפת לעונה החדשה של רוקדים עם כוכבים '
סימון ביילס מצטרפת לעונה החדשה של רוקדים עם כוכבים
14/03/2017 | 18:03
1
30
אחרי חברתה לנבחרת לורי הרננדז שקטפה את הגביע בעונה הקודמת (במקביל לסיבוב קלוגס, שאפו!) ואלי רייזמן, נסטיה ליוקין ושון ג'ונסון (שהייתה הזוכה הצעירה ביותר עד לורי, והשתתפה גם בעונת ה-All stars, מקום שני) גם סימון ביילז רוצה לפזז על הרחבה. למה לא? כבר בתרגיל הקרקע שלה ראינו שהיא יודעת לנענע...

נו טוב, עוד עונה ש"אאלץ" לצפות בה...
לצפיה ב-'ומזל טוב לסימון שממש היום מחליפה (החליפה) קידומת! '
ומזל טוב לסימון שממש היום מחליפה (החליפה) קידומת!
15/03/2017 | 01:51
22
במקרה החלטתי לבדוק ממש עכשיו מתי היא חוגגת 20 השנה, ומתברר שממש היום!
לצפיה ב-'Rio 2016 Olympics WAG AA NBC – שידור מלא של הקרב-רב'
Rio 2016 Olympics WAG AA NBC – שידור מלא של הקרב-רב
11/03/2017 | 04:11
31
לכל מי שחיכה (כמוני...) סוף סוף! שבעה חודשים עברו, אבל מי סופר... היה כיף להיזכר.
לצפיה ב-'גיליון בגדי הים של Sports Illustrated יצא בחודש שעבר'
גיליון בגדי הים של Sports Illustrated יצא בחודש שעבר
07/03/2017 | 01:39
24
עם התמונות של אלי ושל סימון, למי שרוצה לצפות בתוצאות ובסרטונים הנלווים של כל אחת (אלי, סימון). אין ספק שרייזמן הייתה הנועזת מבין השתיים, בחלק מהתמונות הצטלמה ללא חלק עליון (לא בזווית שרואים הרבה, כמובן). פחות התחברתי לתמונות שלה; לדעתי אלה של סימון היו יותר בטוב-טעם.
לצפיה ב-'2017 AT&T American Cup מועבר כעת בשידור ישיר ביוטיוב'
2017 AT&T American Cup מועבר כעת בשידור ישיר ביוטיוב
04/03/2017 | 18:59
4
41
שידור קצת מעיק – קריין שמציג את המתעמלים ומקריא את הציונים. אין פרשנות וברקע מוזיקה מעיקה.

אני מקווה שאולי בקרוב (או מתישהו) תהיה אפשרות לצפות בשידור של NBC, אם הם מעבירים את התחרות... (למיטב זיכרוני משנים עברו, בד"כ הם לא משדרים מההתחלה אלא מצטרפים אחרי חצי שעה/שעה, כשהבנות נכנסות לתחרות).

בינתיים התחילו עם תרגילי הקרקע של הבנים, והתמונה די עגומה... זו אמנם רק תחילת העונה (בקושי) בשנה פוסט-אולימפית, אבל בינתיים עוד לא ראיתי אף תרגיל נקי... אין ספור נחיתות גרועות, יציאות מהמשטח, פקשושים... והציונים בהתאם (רובם 13+).

נקווה שהמצב ישתפר כשהבנות ייכנסו לתחרות. את ארה"ב מייצגות רייגן סמית' (שהייתה מחליפה בריו) בשנתה השנייה כבוגרת, וריילי מקסקר (Riley McCusker) בוגרת טרייה עם פוטנציאל רב, שקיבלה את הכרטיס לתחרות רק לפני כמה ימים, בעקבות מחנה האימונים האחרון.

אגב, לורי הרננדז בשטח כדי לקדם את הספר החדש שלה...
לצפיה ב-'פשוט תחרות משעממת '
פשוט תחרות משעממת
05/03/2017 | 17:07
1
29
לא ראיתי שום קצה אור בתחרות הזאת,

ריגן סמית  אומנם טובה אבל משהו לא עבד דרגות הקושי לא לגמרי שם (מזכירה לי את התהליך של קיילה רוס שלא בוצעו שום שידרוגים בשנה שלאחר האולימפיאדה) ,למרות שהיא לקחה בהליכה את התחרות  

ריילי מקאליסטר פיקששה מספר פעמים על המתח ועל הקורה עם נחיתה פחידה (מזכיר לי את הפיספוס של אוהשי במכללות). זאת תחרות בן לאומית ראשונה שלה,,,, יש שם המון פוטנציאל במיוחד על המתח ולאור העובדה ששידרגה את כל האלמנטים שלה בשנה וחצי האחרונות.. נכון לה עתיד מבטיח באם תתמודד עם הלחץ

אסוקה טראמוטו שהיא שנים בסבב די איבדה את שיאה למרות שביצועים טובים די מתחה לשעמם אותי

איימי טינקלר פיספסה כמה פעמים  על הקורה ועל המתח שהיה תרגיל לא חלק

בקיצור תחרות משעממת בלי הרבה אלמנטים ובלי הרבה עיניין.

אצל הגברים רב התרגילים או הביצועים היו בינוניים מדי פעםנצפו הברקות אבל דרגות הקושי לא היו בשמים כך שאין לי יותר מידי מה להוסיף

נקודה למחשבה.

COP2017 - קוד אןף פונט לשנת 2017-2020 הורידו את דרגות הקושי וכן קבלת הבונוסים על קונקשין פויינט ת
הבנות עדיןמבצעות את התרגילים שלהן משנה שעברה, כך שהתרגיל שלהן לא נבנה לפי המנגנון החדש של חישוב הנקודות.

וכן צפוי לנו שנתיים עם ניקוד של 13.5-14.5 מעטות יעברו את רף 15 הנקודות
ובAA הבנות לא יגיעו ל 60 נקודות  אולי ביילס לכשתחזור

לצפיה ב-'אכן, בפרט בשידור ללא פרשנות שנמרח כמו מסטיק... '
אכן, בפרט בשידור ללא פרשנות שנמרח כמו מסטיק...
07/03/2017 | 01:18
15
בין תרגיל לתרגיל חתכו ל"שקופית מעבר", אי אפשר היה לראות את הציונים על המסך... והתרגילים עצמם לא כ"כ מעניינים בשלב הזה של השנה (נראה שכולם באו לעשות טובה) אז מה הטעם?

נשברתי אחרי הקפיצות של הבנות, את השאר אפילו לא טרחתי לראות. אם מתישהו יעלו קובץ ערוך (ורצוי עם פרשנות נורמלית) אשב לצפות.
לצפיה ב-'סרטון סיכום קצר עלה היום לערוץ של FIG'
סרטון סיכום קצר עלה היום לערוץ של FIG
07/03/2017 | 19:16
16
אל תכבו את ההערות, יש לא מעט הסברים במהלכו.

תהיתי איך ייתכן שהציון הסופי של איימי טינקלר כ"כ נמוך, אם היא פספסה מכשיר, והתשובה חיובית – היא לא התחרתה בקרקע. פירוט על התחרות שהייתה לה:

לצפיה ב-'2017 AT&T American Cup - NBC Broadcast תודה לאל, סוף סוף'
2017 AT&T American Cup - NBC Broadcast תודה לאל, סוף סוף
15/03/2017 | 02:21
10
השידור מתחיל ישר מהחלק של הבנות, מהקפיצה של רייגן סמית; טרם הספקתי לצפות בו, רשמים יבואו (אולי) בהמשך.
לצפיה ב-'?Anatomy of a Gymnast: Are They The Most Flexible Athletes'
?Anatomy of a Gymnast: Are They The Most Flexible Athletes
27/02/2017 | 08:45
21
והפעם בערוץ האולימפי בפינת האנטומיה של אתלטים (בודקים מידות, מדדים, אחוזי שומן, שרירים, כוח מתפרץ, סיבולת ועוד): בדיקה רפואית-מדעית של ונסה פררי (באופן אישי אני לא אוהדת את מבנה הגוף שלה, אבל זה לא רלוונטי). סרטון לא קצרצר (כ-13 דקות) אבל שווה צפייה.

לצפיה ב-'האם קיים תרגיל תחליף למכשיר יקר של מיטת היפוך/ גב back? '
האם קיים תרגיל תחליף למכשיר יקר של מיטת היפוך/ גב back?
14/02/2017 | 20:48
1
35
אדם בן 50 ,שוקל דיו..לשחרור עמוד שדרה, לחץ בין החוליות
לצפיה ב-'היי, לתשומת לבך, זה לא הפורום המתאים...'
היי, לתשומת לבך, זה לא הפורום המתאים...
15/02/2017 | 14:51
15
יש בתפוז פורומים בנושא כושר ואימון (אירובי, עיצוב ופיתוח גוף; חדרי כושר).
נסה באחד מהם.
לצפיה ב-'ניה דניס חזרה להתעמל ברמה 10 ותצטרף ל-UCLA בסתיו'
ניה דניס חזרה להתעמל ברמה 10 ותצטרף ל-UCLA בסתיו
13/02/2017 | 02:17
2
45
אחרי שפציעה הרסה לה את הסיכוי לריו היא עזבה את העילית וחזרה לראשונה להתעמל ולהתחרות ברמה 10 מאז 2011. אם הבנתי נכון היא מתכוונת להשתתף בגביע נסטיה ליוקין בחודש הבא (שזה קצת מוזר, לא? חשבתי שזה למתעמלות צעירות שעוד לא הגיעו לעילית). בשנה הבאה נראה אותה בנבחרת UCLA שאוספת עליה עוד ועוד מתעמלות עילית לשעבר (שלא לדבר על אולימפיות).
לצפיה ב-'קשה לי עם זה '
קשה לי עם זה
26/02/2017 | 14:17
1
27
התעמלות הנשים זה ענף כל כך בעייתי עם תוכלת מדף נורא נמוכה.
הנשים משקיעות הרבה שעות וזה קורה לרב בגיל ההתבגרות שכל ההורמונים מתחילים להשתולל. הם ממשיכות להתפתח בקצב איטי של בהכרח מתאים להתעמלות מכשירים /אומנותית  מעטות הנשים שמסוגלות לשמור על אורך כזה של משמעת של אוכל ואימונים. כמות הפציעות הרבות.

אותימעניין לדעת האםמישהו חשב בכלל שניתן לבצע פחות חזרות ולתת לבנות להקשיב לגוף הכואב והוסבל שלהן על מנת למנוע פציעות.

אני אומר את זה מתוך כאב שכמה מתעמלות שנורא אבהתי פשוט פרשו בגלל פצעיות 

הראשונה קטלין אוהשי המדהימה על הקורה . ניה דניס יש לה כישורים מצויינים על הקורה במיוחד הערביאן שלה שמבוצע כל כך יפה. קיילה רוס שאחרי שעברה את גיל 16 והגיע השינוי גוף המשמעותי בגובה ומשקל התחילה להפצע יותר. מגי ניקלס. רבקה ברוס סגנית אלופת העולם מ 2009.  נכון שרובן פורחות במכללות וחוות חוויה של ארבע שנים מהממות אבל ההפסד של הייצוג האולימפי לפציעות. ריצ'ל גאווי שהיו לה כמה תרגילים באימונים שפושט היו מעיפים אותי לגג...
ואם לא הראשונה שהייתי צריך להזכיר פה  היתה אולגה קורבט שלא השתתפה באוליפיאדת 1976.

ואני לא רוצה לשכוח את לאריסה יורדקה המדהימה מרומניה ויאו ינאן מסין שתרגיל המקבילים שלה היה אחד מהיפים (חזרה בתקופה מסויימת לבצע את הגיילור/מו)  

בקיצור זאת אכזריות מבחיניתי בעוד הגברים מתבגרים ורק בסביבות גיל ה 22-26 מגיעים לפריחה, הגברים זוכים לגיל ההתבגרות  בעוד הנשים חייבות לעשות בחירה קשה מכל במיוחד עם ענף כמו התעמלות שזמן המדף שלו קצר.

אין מקום לתיקונים לצערי והנשים משלמות את המחיר הכבד חבל שאי אפשר להתאים את הענף ליכולות הפיזויולוגית של הנשים בגיל מאוחר יותר עם תוכניות אימונים מותאמות (כמו שצ'וסוביטינה ו וונסה פרארי וקרוטה פרליטו וג'סיקה לופז )   מקווה שיתחילו ללמוד מתי שהו בעתיד.

לצפיה ב-'זה נכון בעיקר בדרגת העילית ובעיקר בארה"ב'
זה נכון בעיקר בדרגת העילית ובעיקר בארה"ב
07/03/2017 | 01:35
17
במדינות אחרות לא נדיר לראות מתעמלות בנות 20+ ואף יותר (ואני לא מדברת רק על צ'וסוביטינה, היא באמת מזן אחר...) ולא פעם רואים את אותן בנות חוזרות לאולימפיאדה נוספת אחת לפחות (רק מהראש, קורקינה ופונור עשו שלוש, ומדברים על כך שמוסטפינה עוד תחזור אחרי חופשת הלידה).

למעשה חלקן פורחות רק בגיל 20+, למשל בת' טוודל (גם כן שלוש אולימפיאדות) לא זכתה להצלחה היסטרית בגיל 16, אבל לקראת 20 ואחריו היא התחילה לקטוף תארים ולבסוף מדליה אולימפית ראשונה בגיל 27. או סנה ויברס – מי בכלל שמע עליה (מחוץ להולנד) לפני גיל 20? – והנה מדליית זהב(!) אולימפית בגיל 25 (בסדר, ריאלית "רק" כסף, אלמלא הפשלה של סימון).

בארה"ב יש תהליך מגיל צעיר, דרישות גבוהות מאוד... התחרות הפנימית כ"כ עזה שהן חייבות לדחוס דרגות קושי ואז גם יותר נפצעות. אבל נראה שהבנות שהגיעו מהעילית למכללות עושות חיל וממש פורחות... (וקוטפות עשיריות...) אז לי לא קשה עם זה אלא להפך, אני מפרגנת להן מאוד, וזה גם מגניב וכיף, כי אפשר להמשיך לעקוב אחריהן, יש לאן להמשיך.
לצפיה ב-'לפני שנהייתה כוכבת: נסטיה ליוקין בת ה-16 משתפת'
לפני שנהייתה כוכבת: נסטיה ליוקין בת ה-16 משתפת
04/02/2017 | 02:34
5
47
סרטון שעלה היום בערוץ האולימפי הרשמי (אגב, לפני כמה ימים העלו אחד על מייקל פלפס לפני אתונה 2004... הוא סיפר שהוא בסה"כ רוצה מדליית זהב אחת... ).
לצפיה ב-'How To Master the Uneven Bars ft. Brittany Rogers'
How To Master the Uneven Bars ft. Brittany Rogers
04/02/2017 | 02:43
25
סרטון נוסף שפורסם השבוע בערוץ – המתעמלת הקנדית בריטני רוג'רס מדגימה ומסבירה כמה אלמנטים בסיסיים במקבילים: 
  • glide kip cast handstand
  • toe on handstand
  • Stalder

לצפיה ב-'האם שווה להסתכן באמאנר לא נקייה לעומת יורוצ'נקו כפולה יציבה?'
האם שווה להסתכן באמאנר לא נקייה לעומת יורוצ'נקו כפולה יציבה?
04/02/2017 | 03:58
1
28
ההפרש בין הקפיצות עמד ב-2012 על שבע עשיריות (0.7) שצומצמו לחמש (0.5) בארבע השנים האחרונות (עד 2016) ובחוקה החדשה יהיה רק ארבע עשיריות (0.4). פער קטן למדי עבור הבדל גדול ברמה. התשובה כנראה שלילית, ולכן למעט מצטיינות כמו ביילס או מרוני (לשעבר) אני תוהה כמה אמאנר נזכה לראות.

מה שעוד מבאס (לפחות אותי) עוד יותר בניקוד הנמוך החדש של הקפיצות (5.8 ו-5.4 בהתאמה) הוא שכבר לא יהיה סיכוי להשיג ציון של 16 ומעלה. אני אוהבת ציונים גבוהים גם אצל הבנות. גם ככה הן עושות פחות אלמנטים בכל מכשיר מהבנים (וגם פחות מכשירים, ואצל הבנים גם יש קפיצה משולשת) אז עכשיו אפילו במכשיר שבו ניתן להשיג ציונים טובים מורידים אותם?
לצפיה ב-'היתה בעיה בניקוד הגבוהה '
היתה בעיה בניקוד הגבוהה
26/02/2017 | 14:26
11
אני מסכים שזה כייף לראות את הניקוד הגבוה, כך למשל באוליפיאדת ביג'ינג נסטיה ושון ג'ונסון היו על ה 16 נקודות ואף גבוהה ממנו , אולם אם תשווי את דרגות הקושי שלהם בCOP של 2008  לעותת COP של 2020 תביני שרמות הקויש שלהן נמוכות יחסית בשל כל מיני פרטים תכניםץ אבל יחד עם זאת תמיד מי שטובה מקבלת ציון יותר טוב ברב המקרים גם דרגות הקושי שלה יותר גבוהות.

ויחד עם כל מה שנאמר עדין דרוג הקפיצה ורמת הקושי היה חסר פרופורציות  כך נוצר מצב שShang Chunsong שהגיע למקום הרביעי בAA הפסידה את המדלייה שלה בגלל דרגת קושי כל כך נמוכה בקפיצות  ביצעה רק בורג אחד בדרגת קושי 5 לעומת שניים וחצי שזה היה 6.3 .

ההפרשים פה היו גבוהים מידי לדעתי וניסו למצוא איזון ביחס לשאר המכשירים ולכן היתה הורדה של דרגות הקושי ,  ובנוסף רצו לתת לביצוע חלק גבוה יותר בניקוד

(כך למשל דיפה קרמקר התברגה למקום הרביעי בגמר הקפיצות  ביצעה את קפצת הפרודנובה שלוש סלטות לפנים נחתה על הרגליים אבל התחת שלה בכל זאת פגש את המזרון כך שהיא קיבלה בכל זאת ניקוד מעל 15, מאחר ודרגת הקושי היתה 7.0  אז פה למשל אני מבין להמ היה חשוב להוריד את רמת הקושי ) 
לצפיה ב-'תמיד תהיתי למה מתעמלות לא הולכות לקפוץ על טרמפולינה או לברכה'
תמיד תהיתי למה מתעמלות לא הולכות לקפוץ על טרמפולינה או לברכה
04/02/2017 | 04:11
31
או למה מי שקופץ בטרמפולינה לא מנסה גם לקפוץ למים... אף שקפיצות למים הן חלק מספורט השחייה, זה לא ממש דומה לשחייה ובסה"כ רוב הטכניקה די דומה להתעמלות (סלטות, ברגים וכו').

לא יודעת אם זה קורה או קרה, אבל כשצפיתי עכשיו בסרטון על קופצת גרמנייה צעירה בת 15 (במסגרת פרויקט "ספורטאי העתיד" של הערוץ האולימפי) ראיתי שהיא מתאמנת באולם התעמלות דומה למדי והאימונים היבשים כוללים תרגילי בטן מסולם (מתח), קפיצה לתוך בור ספוגים, טרמפולינה / פס אקרובטיקה (איך שלא קוראים לזה) וכיו"ב. הגיוני.
לצפיה ב-'מורשת אולימפיאדת אטלנטה 1996 ובעיקר השפעתן של שבע המופלאות '
מורשת אולימפיאדת אטלנטה 1996 ובעיקר השפעתן של שבע המופלאות
04/02/2017 | 17:30
25
על ההתעמלות בארה"ב. בעשר הדקות הראשונות הסרטון סוקר את הזכייה ההיסטורית בזהב הקבוצתי וההשפעה שהייתה לכך על דור העתיד של ההתעמלות בארה"ב, כולל כאלה שרק נולדו אז (כמו קיילה רוס), הזכייה השנייה בלונדון 2012 והשיטה האמריקנית (שהביאו הקרולים) הכוללת שיתוף ידע בין מאמנים. לא מידע חדש או מפתיע (הנושא נסקר בהרחבה אין ספור פעמים, כבר הזכרתי כאן את הספר The End of the Perfect 10 של דבורה מאיירס שיצא בקיץ) אבל תמיד נחמד לראות.

בהמשך הסרטון הוא סוקר את נבחרת הנשים בכדורגל ובסוף את הבחירה דווקא באטלנטה למשחקי המאה (בעידן המודרני) וההשפעה שהייתה לכך על התפתחות העיר והתיירות בה.
לצפיה ב-'קיילה רוס חוגגת ציון מושלם ראשון – 10 במקבילים'
קיילה רוס חוגגת ציון מושלם ראשון – 10 במקבילים
03/02/2017 | 16:34
1
23
קצת מבאס (אותי) לצפות בתרגילי מקבילים של מכללות – קצרים מאוד, אלמנטים פשוטים יותר... התרגיל של קיילה לא כלל אלמנט עזיבה (ותפיסה) של הבד העליון (בסגנון המתח של הגברים); היו לה כמה מעברים בין הבדים ועמידות ידיים ישרות ויפות, נחיתה נקייה.
לצפיה ב-'Bruin Banter 2017 - Episode 3: Kyla Ross'
Bruin Banter 2017 - Episode 3: Kyla Ross
03/02/2017 | 16:47
20
והפעם: היילי מוזט ופנג-פנג לי מראיינות את קיילה רוס. על הציון המושלם, על חוויית המכללה, הלימודים והחיים במעונות, היחסים עם החברות ועל מצב הקבוצה בכללי בסופ"ש האחרון (הקודם). בין היתר התייחסו לתרגילים של מדיסון קושיאן (אחרי נפילה מהמקבילים בשבוע שלפני כן) וקייטלין אוהשי בקורה.
לצפיה ב-'מגי ניקולס אמנם פספסה את ריו אבל פורחת בליגת המכללות'
מגי ניקולס אמנם פספסה את ריו אבל פורחת בליגת המכללות
27/01/2017 | 14:48
33
ומקבלת ציונים כמעט מושלמים ואפילו אחד מושלם בשולחן הקפיצות (למרבה הצער קשה לראות, הסרטון היחיד שמצאתי צולם מהקהל).

Maggie Nichols basically owns the NCAA right now
Maggie Nichols is living up to her Twitter handle and brining the swag to NCAA and to Oklahoma. Since the first week, she's fucking dominated in the rankings. She's currently averaging a 39.783, that means she's currently averaging a 9.95 (9.945) on every event.
This weekend, she scored a near perfect 39.875, 0.125 away from a perfect 40. If, at some point, she were to score a perfect 40, she'd only be the second NCAA gymnast to do so, the first being Karin Lichey of Georgia. 
And speaking of a perfect score, Maggie posted the second 10.00 of the season and the second on vault. 
http://mcsmaria.blogspot.co.il/2017/01/ncaa-gymnas...
לצפיה ב-'Margzetta Frazier סימן שאלה '
Margzetta Frazier סימן שאלה
13/01/2017 | 23:48
47
נחספתי היום לסרטון של Margzetta Frazier יש שם כמה חיבורים חדשים
1. בתחילה רואים פס אקרובטיקה על הקרקע עם בורג כפול באונס לפליקפלאק-פליקפלאק ודאבל בורג, פעם ראשונה שאני רואה מישהו עושה דאבל במקום בורג וחצי\שני ברגים וחצי  קשה
2. על המתח היא מרגלת את המעבר בין הבדים כאשר היא מתחילה מואן לואן  מהבד התחתון לעליון וחוזרת עם  ברדג'וג'ו לבד התחתון (תירגול) לא ראיתי אף אחת מנסה זאת
3. קורה- שלושה וחצי סיבובים בקירוס (כמו שרה פיניגן שלא העפילה למשחקים האולימפים של 2012 מנבחרת ארה"ב  )
4, לסיום תרגיל על הקורה זה אולי רק תרגול אבל  וריאציה חדשה של בורג רגל רגל על הקורה
צפיה מהנה

https://www.youtube.com/watch?v=ZKfxPHGemGM
לצפיה ב-'ועוד רכילות: עלייה מוסטפינה בהיריון, צפויה ללדת ביולי '
ועוד רכילות: עלייה מוסטפינה בהיריון, צפויה ללדת ביולי
13/01/2017 | 12:30
53
מעניין אם היא עוד תחזור בהמשך... לפחות כפי שהרוסיות נראו בריו, הן עדיין זקוקות לה.
לצפיה ב-'סאם מיקולק ורייגן סמית הקטנטונת יתחרו ב"אמריקן קאפ" במרץ'
סאם מיקולק ורייגן סמית הקטנטונת יתחרו ב"אמריקן קאפ" במרץ
12/01/2017 | 23:05
37
מתעמל ומתעמלת אמריקניים נוספים טרם פורסמו.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא בקע סרעפתי
אירוח בנושא בקע סרעפתי
ביום שני, 8/5, נארח בפורום את ד``ר יורי מנוסקין...
אירוח בנושא בקע סרעפתי
אירוח בנושא בקע סרעפתי
ביום שני, 8/5, נארח בפורום את ד``ר יורי מנוסקין...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מומחה לכף רגל וקרסול
פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים
ד
ד"ר דוד אנג'ל - אורטופד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה