לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום מכוניות
שלום, הגעתם לפורום רכב של תפוז, הפורום מנוהל ע"י DrorZi מאז מאי 2001 ו  The S t i g מאז 2007
הפורום היינו במה פתוחה לכל מי שרוצה להשמיע את דעתו בנושא רכב, להתייעץ או להתלונן ואינו מיועד לאנשים המכורים בלבד, בפורום מספר משתמשים רב המרכזים בתוכם ידע עצום בין אם בנושאים טכניים ובין אם בנושאי נהיגה .חלום הפורום הוא מסלול ברמה בינלאומית בארץ הקודש, כזה שאפשר לשלם ולעלות עליו עם הרכב הפרטי, בינתיים הפורום ילחם בסטיגמות שספורט מוטורי =  ילדים בני 18 מתלהבים שעושים רייסים מי הכי מהיר בקו ישר בכבישים ציבוריים ושכל מי שנוהג מהר הוא חוליגן. על מנת לשמור על אווירה טובה ולשמר את הרמה הגבוהה (מאוד) שאליו הפורום הגיעה הנה תוספות לחוקי הפורום הכללים של תפוז:
 *הנכם מתבקשים לשרשר הודעות הקשורות באותו נושא (לדוגמה, אם יש שאלות בנושא צמיגים ואתם רוצים לשאול על החלפת צמיגים אצלכם ברכב אין צורך לפתוח הודעה חדשה), אם הכנסתם הודעה ראשית ואתם לא מוצאים אותה עשו קודם חיפוש האם היא שורשרה לטרד אחר בדף.
דבר זה נעשה על מנת לאפשר ליותר הודעות להופיע בדף הראשי.
* לכל משתמש הזכות לטרד ראשי אחד בדף, שאלות נוספות גם אם בנושא אחר ישורשרו לטרד הקיים של אותו משתמש
דבר זה נעשה על מנת למנוע הצפת הדף הראשי ע"י משתמש בודד, תאמיני לי, רואים את כל ההודעות שלכם ואם העלתם משהו חדש אנשים יראו ויגיבו
* ובהמשך למשפט האחרון, אנחנו רואים הכל ועונים על מה שאנחנו יכולים ויודעים, הודעות כמו "למה לא עונים לי" / "דחוווווווף"  / "מה? אף אחד לא יודע" לא מדרבנות אותנו לענות ואף להפך, חשוב לזכור כי כולנו פה בשביל ליהנות, על חשבון זמננו הפרטי ובהתנדבות, זו איננה עבודה של אף אחד מאיתנו ואף אחד מאיתנו (כולל מנהלי הפורום!) לא מקבל תמורה פרט להרגשה טובה בעזרה לזולת וניהול דיון פורה.
* יוצא מן הכלל הם משתמשים ירוקים בפורום אשר שילמו כדי להיות מודגשים בצבע זה, משתמשים אלה מגיבים לגופו של נושא אם ברצונם לתרום לדיון (ויש ברשותם ידע רב).
* הודעות "מ-ק-פ-י-ץ" גורמות למחיקת כל הנושא. (יוצא מן הכלל היא הודעות הקפצה על שאלה שלא נענתה ב-כ-ל-ל ועפה לדף השני) ההודעה שלכם לא יותר חשובה מהודעות אחרות בדף וזה מרגיז בדיוק כמו אנשים שנדחפים לראש הפניה במחשבה שהם ממהרים הביתה יותר ממני (או סתם בזים לכל כלל נימוס בסיסי)
* הודעות המכילות קללות מכל סוג המפונות כלפי אדם אחר ימחקו ללא הסבר מהפורום והמשתמש לא יוכל להביע את דעתו יותר בפורום שלנו
* הפורום מבוסס על אנשים בעלי ניסיון רב בתחום ששמחים לשתף בו את כולם ולכן הודעות המשקפות הטעיה (מכוונת או מחוסר ידע מוחלט בנושא) והשמצה ללא פרוט תמחקנה (לדוגמה הודעה "כל הצרפתיות זה חרא מכוניות" נמחקת מידית)
* אין לפרסם מודעות למכירה בפורום, יד2 הוא המקום הראשי היום למכירת כלי רכב וכל דבר אחר, מודעות מכירה ימחקו מהפורום והמפרסם יחסם מכתיבה בפורום.
* הפורום איננו פייסבוק ואיננו WALL שלכם (לדוגמה "תראו מה מצאתי ביוטיוב" היא לא הודעה רלוונטית לפורום ותמחק)
* קיים מאמר המרכז הודעות טכניות ושאלות נפוצות (מכיל "מה זה טורבו","מה זה דאבל קלאץ/עקב אגודל" ועוד) קיים גם האתר www.howstuffworks.com כדי ללמוד איך מנוע עובד, מומלץ.
* שיחות נפש בין שני גולשים ימחקו, יש בתפוז מערכת הודעות אישיות ומספיק תוכנות IM למטרות אלו.
* הודעות ללא כותרת נמחקות, כותרת בשם "כנס","..." וכו נחשבות הודעה ללא כותרת.
***דוגמאות כלליות להודעות שנמחקות אוטומטית:
* באיזה צבעים אפשר להזמין גולף (אנחנו לא יבואנים, אנא פנו לאולם התצוגה הרלוונטי)
* איך עובד מנוע (יש את www.howstuffworks.com הוא באמת מצוין
* האם יש לכם תמונה של סובארו DL 83 (יש GOOGLE בשביל זה
* כמה עולה מאזדה חדשה (יש טלפון בדיוק למטרה הזו, תתקשרו לסוכנות)
* כמה עולה קולט 96 (הפורום איננו תחליף מחירון, יש ברשת את מחירון יד2 ולוי יצחק)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מכוניות

שלום, הגעתם לפורום רכב של תפוז, הפורום מנוהל ע"י DrorZi מאז מאי 2001 ו  The S t i g מאז 2007
הפורום היינו במה פתוחה לכל מי שרוצה להשמיע את דעתו בנושא רכב, להתייעץ או להתלונן ואינו מיועד לאנשים המכורים בלבד, בפורום מספר משתמשים רב המרכזים בתוכם ידע עצום בין אם בנושאים טכניים ובין אם בנושאי נהיגה .חלום הפורום הוא מסלול ברמה בינלאומית בארץ הקודש, כזה שאפשר לשלם ולעלות עליו עם הרכב הפרטי, בינתיים הפורום ילחם בסטיגמות שספורט מוטורי =  ילדים בני 18 מתלהבים שעושים רייסים מי הכי מהיר בקו ישר בכבישים ציבוריים ושכל מי שנוהג מהר הוא חוליגן. על מנת לשמור על אווירה טובה ולשמר את הרמה הגבוהה (מאוד) שאליו הפורום הגיעה הנה תוספות לחוקי הפורום הכללים של תפוז:
 *הנכם מתבקשים לשרשר הודעות הקשורות באותו נושא (לדוגמה, אם יש שאלות בנושא צמיגים ואתם רוצים לשאול על החלפת צמיגים אצלכם ברכב אין צורך לפתוח הודעה חדשה), אם הכנסתם הודעה ראשית ואתם לא מוצאים אותה עשו קודם חיפוש האם היא שורשרה לטרד אחר בדף.
דבר זה נעשה על מנת לאפשר ליותר הודעות להופיע בדף הראשי.
* לכל משתמש הזכות לטרד ראשי אחד בדף, שאלות נוספות גם אם בנושא אחר ישורשרו לטרד הקיים של אותו משתמש
דבר זה נעשה על מנת למנוע הצפת הדף הראשי ע"י משתמש בודד, תאמיני לי, רואים את כל ההודעות שלכם ואם העלתם משהו חדש אנשים יראו ויגיבו
* ובהמשך למשפט האחרון, אנחנו רואים הכל ועונים על מה שאנחנו יכולים ויודעים, הודעות כמו "למה לא עונים לי" / "דחוווווווף"  / "מה? אף אחד לא יודע" לא מדרבנות אותנו לענות ואף להפך, חשוב לזכור כי כולנו פה בשביל ליהנות, על חשבון זמננו הפרטי ובהתנדבות, זו איננה עבודה של אף אחד מאיתנו ואף אחד מאיתנו (כולל מנהלי הפורום!) לא מקבל תמורה פרט להרגשה טובה בעזרה לזולת וניהול דיון פורה.
* יוצא מן הכלל הם משתמשים ירוקים בפורום אשר שילמו כדי להיות מודגשים בצבע זה, משתמשים אלה מגיבים לגופו של נושא אם ברצונם לתרום לדיון (ויש ברשותם ידע רב).
* הודעות "מ-ק-פ-י-ץ" גורמות למחיקת כל הנושא. (יוצא מן הכלל היא הודעות הקפצה על שאלה שלא נענתה ב-כ-ל-ל ועפה לדף השני) ההודעה שלכם לא יותר חשובה מהודעות אחרות בדף וזה מרגיז בדיוק כמו אנשים שנדחפים לראש הפניה במחשבה שהם ממהרים הביתה יותר ממני (או סתם בזים לכל כלל נימוס בסיסי)
* הודעות המכילות קללות מכל סוג המפונות כלפי אדם אחר ימחקו ללא הסבר מהפורום והמשתמש לא יוכל להביע את דעתו יותר בפורום שלנו
* הפורום מבוסס על אנשים בעלי ניסיון רב בתחום ששמחים לשתף בו את כולם ולכן הודעות המשקפות הטעיה (מכוונת או מחוסר ידע מוחלט בנושא) והשמצה ללא פרוט תמחקנה (לדוגמה הודעה "כל הצרפתיות זה חרא מכוניות" נמחקת מידית)
* אין לפרסם מודעות למכירה בפורום, יד2 הוא המקום הראשי היום למכירת כלי רכב וכל דבר אחר, מודעות מכירה ימחקו מהפורום והמפרסם יחסם מכתיבה בפורום.
* הפורום איננו פייסבוק ואיננו WALL שלכם (לדוגמה "תראו מה מצאתי ביוטיוב" היא לא הודעה רלוונטית לפורום ותמחק)
* קיים מאמר המרכז הודעות טכניות ושאלות נפוצות (מכיל "מה זה טורבו","מה זה דאבל קלאץ/עקב אגודל" ועוד) קיים גם האתר www.howstuffworks.com כדי ללמוד איך מנוע עובד, מומלץ.
* שיחות נפש בין שני גולשים ימחקו, יש בתפוז מערכת הודעות אישיות ומספיק תוכנות IM למטרות אלו.
* הודעות ללא כותרת נמחקות, כותרת בשם "כנס","..." וכו נחשבות הודעה ללא כותרת.
***דוגמאות כלליות להודעות שנמחקות אוטומטית:
* באיזה צבעים אפשר להזמין גולף (אנחנו לא יבואנים, אנא פנו לאולם התצוגה הרלוונטי)
* איך עובד מנוע (יש את www.howstuffworks.com הוא באמת מצוין
* האם יש לכם תמונה של סובארו DL 83 (יש GOOGLE בשביל זה
* כמה עולה מאזדה חדשה (יש טלפון בדיוק למטרה הזו, תתקשרו לסוכנות)
* כמה עולה קולט 96 (הפורום איננו תחליף מחירון, יש ברשת את מחירון יד2 ולוי יצחק)
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
גולשים חדשים? אנא קראו את חוקי הפורום ("אודות הפורום והנהלתו" פה מעל)
גולשים חדשים מתבקשים לקרוא את הודעת המנהל על מנת לוודא כי הם מכירים את נהלי הגלישה בפורום
המשך >>

המלצה למכונית "מנהלים", מהעבודה, לנסיעות ארוכות
30/04/2016 | 22:13
48
124
הי חברים,
עזרתם לי בעבר ואשמח להיעזר בכם שוב. בשל עבודה חדשה הכרוכה בנסיעות יומיומיות מת"א לירושלים (לפחות עד שתהיה רכבת) ונסיעות מזדמנות לחיפה וב"ש, מחפש מכונית שתהיה נוחה מאד לנסיעות ארוכות. לדברי קצין הרכב, רוב הרכבים בקטגוריה הזאת בהיררכיה הארגונית הם מזדה 6, cx5 או מיניוואנים. אף אחד מאלה לא...
המשך>>
הי חברים,
עזרתם לי בעבר ואשמח להיעזר בכם שוב. בשל עבודה חדשה הכרוכה בנסיעות יומיומיות מת"א לירושלים (לפחות עד שתהיה רכבת) ונסיעות מזדמנות לחיפה וב"ש, מחפש מכונית שתהיה נוחה מאד לנסיעות ארוכות. לדברי קצין הרכב, רוב הרכבים בקטגוריה הזאת בהיררכיה הארגונית הם מזדה 6, cx5 או מיניוואנים. אף אחד מאלה לא מוצא חן בעיני. קצין הרכב הציע את המאליבו החדשה שנשמעת טוב אבל אבל אני לא מוצא עליה הרבה כתבות ישראליות. אני מודאג בעיקר מהמנוע הקטן ואיך הוא יתפקד בעליה לירושלים. אשמח לשמוע דעתכם. הדגש הוא על נוחות בנסיעות בינעירוניות ארוכות.

אני יכול גם לבוא בהצעות משלי. לא בטוח שיסכימו אבל אפשר לבקש. אגב, שווי המס מגולם והמגבלה היא רק על ק"מ ולא על דלק ומטבע הדברים גבוהה מאד (50K לשנה). לסיום, יש אפשרות גם לשנמוך לקטגוריה נמוכה יותר שם מככבות קיה פורטה , קורולה וברליניה ששלושתן לא משהו ונראה לי חבל מאד לשנמך.

הצעות? בתודה מראש.
לוח מחוונים חצי חשוך... מה הבעיה? נורה ? פיוז?
02/05/2016 | 21:12
6
עלות תיקון?
תודה מראש
(מדובר בגטס 2008)
עדכון לגבי הדשבורד שנמס במזדה 3
01/05/2016 | 11:40
5
67
נכנסתי למוסך מזדה האיש שירות שקיבל אותי הזמין אותי ליום ג בבוקר להחלפת הדשבורד(הבחור מהצמיגים שהחלפתי בבוקר דיבר איתו)הם לא עשו בעיות וישר אמר ״הפינה הזו סגורה״ לגבי הפנסים הדהויים אמר שיום ג הם יסתכלו ויחליטו..
באיזה שנה מדובר ברכב מזדה 3
01/05/2016 | 11:42
4
46
גם לי פנסים דהויים ברכב .
אשמח אם תעיר את עיני?
זה מחלה של המזדה והם מודעים לזה
01/05/2016 | 11:49
3
54
הרכב סוף שנת 2009 צורה חדשה
שלי 2009 הדגם הישן יותר
01/05/2016 | 21:57
2
33
הדשבורד בסדר בנתיים ..האם הם מודעים לבעיה של פנסים דהויים?
תלוי על מי נפלת
01/05/2016 | 22:56
1
33
לפעמים מחליפים לפעמים לא-תנסה
תודה אחי
02/05/2016 | 21:10
3
אצלצל אל המוסך מורשה שלהם ואברר לגבי העניין.
אעדכן
המלצה לצמיג זול אך בטיחותי - רביעיה בגודל 195/65 R15 91V
01/05/2016 | 14:37
12
41
אשמח לקבל המלצה לרבעיית צמיגים זולים, לא חשובה לי החברה, אך שלא יהיה זבל שיהרס אחרי מספר חודשים,
אלא רמה סבירה ובטיחותית.

הרכב הוא סקודה אוקטביה שנת 2012, להלן מידות הצמיג (להבנתי סטנדרטי):

195/65
R15
91V

אשמח לקבל המלצה והערת עלות למחיר עבור רביעיה (כולל התקנה וכו', והאם צפוי אלמנט של כיוון פרונט ושאר המצאות )

באוטו-דיפו צמיג מישלין במידה הזו עולה 319 ש"ח,
01/05/2016 | 15:16
11
35
מחיר שגבוה רק בקצת משל צמיגים סיניים, ובהחלט שווה את הכסף.
זה המחיר ל 91H, אבל אני צריך 91V, הוא עולה 349 ש"ח
01/05/2016 | 21:07
10
22
האם זה משנה 91H וא 91V?
במידה וכן, האם במחיר של 349 ש"ח זה עדיין האופציה הכי משתלמת?
בשנתון שלך, דירוג המהירות כבר מופיע ברשיון, ולכן צריך להקפיד
01/05/2016 | 21:10
9
26
גם עליו.
גם 350 שקלים זה מחיר טוב מאוד (בהנחה שהוא כולל הרכבה ואיזון).
אני מבין ש 350 ש"ח הוא מחיר טוב עבור המישלן, אבל האם אני
01/05/2016 | 21:25
1
27
"צריך" משלן?

מה בערך עלות של צמיג זול יותר, אך עדיין בטיחותי ומומלץ?
זה מחיר טוב ביחס לאיכות הצמיג, בלי קשר לשם.
02/05/2016 | 10:27
3
בנוגע לקודי המהירות
02/05/2016 | 09:46
6
15
ברישיון הרכב כתוב 91V, אבל 91V מתאים לעד 230 קמ"ש, ו 91H מתאים לעד 195 קמ"ש,
בהנחה סבירה שאינני מתכוון להגיע ל 200 קמ"ש האם אני עדיין חייב להתקין לפי הרישיון (91V) או שאפשר/כדאי/מומלץ 91H?
חייב לפי הרישיון
02/05/2016 | 10:18
5
6
1. חוק? תקנות? 2. מה ההגיון?
02/05/2016 | 10:20
4
5
1+2 : תקנה. 3. חשוב בעצמך.
02/05/2016 | 15:57
3
5
1+2. יוחלף, תודה. 3. חשבתי, לא מצאתי הגיון.
02/05/2016 | 20:15
2
5
אם אני לא מתכוון לנסוע מעל 200 קמ"ש, אלא הרבה הרבה פחות,
מדוע קריטי לרכוש V?
כי זו דרישת החוק...
02/05/2016 | 20:41
1
2
זה נכון ואת זה הבנתי, אני תוהה בנוגע לרציונל
02/05/2016 | 20:45
1
רכישת שמן + שיפור קליטת רדיו + מצבר
02/05/2016 | 13:09
12
32
1. אני צריך לרכוש מספר גלונים של שמן 10W40 היכן ניתן לרכוש בזול?  (באינטרנט/באיזור המרכז)

2. הקליטה ברדיו (יש אנטנה בגג) לא מספיק טובה, כמעט בכל התחנות, וכמעט כל הזמן, יש רעשי רעש,
לא רעשים יותר מידי חזקים או ברמה שלא מאפשרים לשמוע, אבל מורגשים ומעיקים,
לכן בינתיים אני שומע רדיו דרך הסלולארי וחיבור BT.
מה יכולה להיות הסיבה? האם יש אפשרות לשפר את הקליטה?

3. תמיד כשהחלפתי מצבר זה קרה כאשר בוקר אחד הרכב לא הניע,
ואז הזמנתי את השירות עד הבית.
כיצד אנשים יכולים לרכוש מצבר בצורה נוחה באחת מהחנויות? הרי הרכב לא מניע.
האם הם גוררים אותו? בודקים ומחליפים לפני שהמצבר נגמר לגמרי? רוכשים ומחליפים לבד?
שמן - בחנויות חלקי חילוף, יוצא בערך 15-16 שקל לליטר
02/05/2016 | 14:57
11
21
בקניה בגלונים.
2. נשמע שיש לך בעית סיכוך של כבל האנטנה. בדוק האם הרעש נעלם כשהמנוע כבוי.
3. מתניעים עם כבלים מחבר/שכן, ונוסעים לבדוק אם המצבר באמת דורש החלפה, או שמדובר בהתרוקנות בגלל תקלה (נורה שנשארה דולקת וכו').

1. אם כך, מחיר של 60-70 ש"ח בתחנת הדלק ל 4 ליטר אינו מופרז
02/05/2016 | 15:02
6
21
חשבתי שהוא כפול.

2. אבדוק.

תודה
איזה שמן מציעים בתחנת דלק במחיר כזה?
02/05/2016 | 15:13
5
24
אכן מדובר במחיר סביר. אני חושב שבחנויות חלקי חילוף אפשר למצוא שמנים גם במחיר נמוך יותר, אבל מדובר במוצרים מפוקפקים, שאני לא מתייחס אליהם.
10W40 "עונה למפרטים"
02/05/2016 | 15:20
4
11
נדמה לי שכתבתי כאן לא מזמן, אולי אפילו לך, ש"עונה למפרטים"
02/05/2016 | 15:44
3
23
זה בדרך כלל אחד הסימנים המחשידים לשמן באיכות נמוכה. איזה מותג?
Delta Oil - שווה משהו? אגב, בנוגע לסוג השמן
02/05/2016 | 20:09
2
6
אם מישהו יודע בוודאות איזה שמן יש למלא ברכב הזה, אשמח לדעת, אינני מוצא את ספר הרכב,
לא בבית ולא באינטרנט.
חלק אומרים של 10W 40 וחלק 5W 30.
לא שמעתי מעולם על המותג הזה - לא שזה אומר משהו, אלא רק שזה
02/05/2016 | 20:14
1
4
לא אחד הגדולים, כנראה.
ולפני שנוכל לענות על השאלה - איזה אוטו יש לך?
סקודה אוקטביה 2010
02/05/2016 | 20:15
1
2. הרעש עדיין קיים גם כשהמנוע כבוי (רק Switch דלוק),המשמעות?
02/05/2016 | 20:16
3
5
אז כנראה שזה לא בעיית סיכוך, אבל זה לא תחום המומחיות שלי
02/05/2016 | 20:39
4
רדיו אמריקאי ( תחנות זוגיות או לא זוגיות )
02/05/2016 | 21:15
1
5
זו מערכת 2din של חברת ZED שנרכשה בארץ, התחנות עוצרות
02/05/2016 | 21:48
1
גם בתחנות זוגיות (96.6, 103.0 וכו')
סוזוקי סלריו
02/05/2016 | 19:19
2
14
מה אתם חושבים על הסלריו?
הבנתי שממבחן שטח (לא נתוני יצרן) היא נוסעת בממוצע 21.1 ק"מ לליטר (משולב עירוני-בין עירוני).
למשפחה שמוציאה עכשיו, עם מזדה דמיו 2002, כ-1200 ש"ח דלק לחודש, האם שווה?
הדגם יצא ממש עכשיו והציעו לנו מתנה חבילת איבזור מולטימדיה (מחיר כולל אגרת רישוי כ-67,000 ש"ח)
האם סוזוקי נחשב אמין לטווח הרחוק?
האם עוד 3 שנים נצליח למכור אותה בחצי ממחיר זה?
תודה!
איפה ראית 21 ק'מ בממוצע ? קרא מבחנים ורד לקרקע
02/05/2016 | 19:32
1
9
בדוק מה יש למיני האחרות להציע, ואז, כמכלול, תחליט.
חג שמח, אני מבקש השוואה בין יכולות שטח בלבד
29/04/2016 | 19:46
62
108
בין סוזוקי ויטארה 2016 (שאני מבין שזה דגם חדש)
לבין סוזוקי ג'ימני 2016

אבקש להשתדל לא לענות למה שלא שאלתי.

תודה מראש למשיבים !

המשך>>
בין סוזוקי ויטארה 2016 (שאני מבין שזה דגם חדש)
לבין סוזוקי ג'ימני 2016

אבקש להשתדל לא לענות למה שלא שאלתי.

תודה מראש למשיבים !

מתכננים רכישת שתי מכוניות. האם יש משמעות ברישום הבעלות...
02/05/2016 | 16:20
2
34
לרישום בבעלות משותפת על כל אחד מהרכבים (כלומר ששנינו נהיה רשומים) או שעדיף רישום של כל אחד מאיתנו על כל רכב בנפרד?
שנינו כיום שכירים. יתכן שבטווח של שנה אחד מאיתנו יהיה עצמאי. איננו נשואים, אך מקיימים זוגיות ומשק בית משותף.

האם יש לרישום השפעה מיסויית/כלכלית/משפטית/אחרת? האם רישום מסויים עדיף על אחר?
אני לא הצלחתי להבין כלום
02/05/2016 | 16:44
27
ממש סלט
האם שתי המכוניות זהות? לרשום כל אחת על אחד מכם נשמע לי הכי פשוט
אפשר לחתום על חוזה אחר שלא קשור לבעלות לגבי הצד הכלכלי (הסכם ממון בהקשר לרכבים)

הכי פשוט לרשום רכב אחד על שם כל אחד מכם
02/05/2016 | 17:09
18
אם ידוע מי מכם יהיה עצמאי, כדאי לרשום על שמו את הרכב שיהיו עליו הוצאות גדולות יותר, כי אני מניח שהוא ירצה לנכות הוצאות.
תיאוריית רכב ישן מטופל או רכב חדש
01/05/2016 | 15:09
12
74
יש לי רכב מאזדה לאנטיס 2003 מנוע 2000, הרכב אצלי 10 שנים, ולפני זה היה אצל חבר שכמעט לא נסע ברכב,
כיום הק"מ על 130000,
והרכב מטופל היטב, וחיצונית הוא נראה מאוד מאוד יפה
(כמובן חלון בגג וכל השטויות מסביב)

לאחרונה מידי פעם צצות תקלות, שמוציאות לי מהכיס לא מעט כסף,

הרכב לא נוסע הרבה ביום יום,  משהו כמו 20 ק"מ ביום.

השאלה מה כדאי?
להמשיך להחזיק ברכב הזה ולטפל בכל הבעיות שצריך,
או למכור (סביב ה15000 ש"ח) ולשדרג לחדש יותר?

בעיקרון התקלות שיש זה נובע מבלאי סביר, ולא בעיות מנוע או גיר.
מה זה חדש יותר, ב 60,000 שקל? ב 120,000?
01/05/2016 | 15:30
3
17
30000 ש"ח
01/05/2016 | 16:22
2
15
זה תקציב שלוקח אותך 5 שנים קדימה, למאזדה3 2008
01/05/2016 | 21:23
46
הנסועה תשאר דומה, אבל הסיכוי לתקלות ריקבון (רדיאטורים, צינורות וכו') קטנים יותר. וכמובן - רכב מודרני יותר ובטוח יותר (אבל פחות חזק).
אישית יכול להיות שהיתי נשאר
02/05/2016 | 10:46
20
וממשיך לחסוך לקפיצה משמעותית יותר בבוא היום.
כדי לקבל התייחסות רצינית תפרט מה התקלות שניתקלת בהם?
01/05/2016 | 21:50
5
31
ועלויות התיקון...
היו תקלות/טיפולים שכבר עשיתי
02/05/2016 | 08:28
4
35
לפני שבוע עשיתי טיפול הכולל החלפת פילטרים+שמן+פלגים+ברקסים קדמיים,
הכל חלקים מקוריים של מאזדה בעלות 1000 ש"ח.

ברקסים אחוריים הוחלפו לפני ארבעה חודשים בעלות 350 ש"ח מקורי של מאזדה.

לפני כחצי שנה, הוחלף טיימניג+מכסה טיימניג+צינור מים+בולמים בעלות של 3500 ש"ח (אני יודע שזה יקר, טופל במוסך מורשה).

כרגע יש לי בעיה של מים שנעלמים ממיכל עודפים ,נעלם מאוד מאוד לאט,
הייתי בבדיקה במוסך ולא איתרו את הבעיה.
ויש צורך בהחלפת צמיגים.

ואני מאוד מתלבט האם להמשיך להשקיע... או למכור ולהשתדרג...
כי הרכב לא נוסע הרבה, 

בר
השקעת כבר לא מעט אבל חלק זה תחזוקה שוטפת
02/05/2016 | 08:48
2
26
כלומר שקיימת לא רק בריכבך משנת 2003 אלא גם ברכבים חדשים משמעותית וזה כל מה שקשור בברקסים, פילטרים, שמן, טיימינג, צמיגים ואולי עוד משהו...
זו היה כל ההוצאה עד עכשיו...
אובדן מי הקירור עדיין לא אובחן ולא שילמת עבורו. הלכת לאיבחון, חיברו הפומפה למכסה מיכל העודפים ו/או לרדיאטור וניפחו ולא מצאו כל דליפה. זה נשמע מוזר. כנראה הדליפה מאד קטנה. תמשיך לנסוע ותמלא מי רדיאטור עם צבע. האם האירו עם פנס כחול? כי זה מראה טוב היכן הייתה הנזילה.

חוץ מזה וזה העיקר, מרבית המוסכים כאן ממש לא איכותיים. גם יקרים [תראה איזה צוות צריך לפרנס וגם איזה עסק לקיים] רמת הביצוע ירודה מאד. התיאבון שלהם גדול. טיימינג לא אמור לעלות יותר מ1000 שח. ולגבי הבולמים אני לא בטוח שהיית צריך להחליף. תיאבון המוסך גדול...
בולמים החלפתי כי אחד מהם היה מרעיש
02/05/2016 | 08:55
1
20
לגבי אובדן מי קירור....
אין לי מושג איזה מים למלא,
במקור היה מים עם צבע שמילאו במוסך מורשה,
מאחר ולא היה לי מושג איזה מים, וקראתי שעדיף לא לערבב 2 סוגי מים,
אני ממלא כרגע במים מזוקקים,

האם למלא במים מסוג אחר?

ובבדקיה מוסך לא האירו עם פנס כחול, רק עשו בדיקת לחץ

רוב הסיכויים שמי הקירור זה נזילה קטנטונת בחיבורי צינורות
02/05/2016 | 09:02
17
למשל יש בנדים שזה כמו קליפסים ממתכת שמהדקים צינורות מי קירור למשל אל התרמוסטט או אל הרדיאטור וכד'. שם מהיובש יכולה להיות נזילה קטנה וזה מקבל צבע לבן קצת כמו מלח שמצפה את החיבור.
אבל כאמור קשה לדעת בלי לאבחן. תמשיך לנסוע ולעקוב אחרי חום המנוע ואחרי מי הקירור. לגבי מה להוסיף זאת דילמה כי אתה מאבד ברציפות ובהתמדה. יש מי קירור תוצרת ישראל שהם פשוטים 35% אתילן גליקול...חכה לעיצות נוספות.
אם יחמיר לך לבדוק שוב אם מוצאים המקור לאובדן
כל מה שאתה מדבר עליו זו תחזוקה שוטפת, לא תקלות
02/05/2016 | 10:55
28
אולי חוץ מהבולמים.
זו תחזוקה שתדרש לה גם ברכב חדש. אז לא נראה שהחלפת רכב תשרת את המטרה.
לא מאמין שאם תקנה רכב ב30
02/05/2016 | 09:55
1
30
הוא יעשה לך פחות צרות מהרכב שלך. תישאר איתו בינתיים
מנקודת מבט כלכלית זה נכון
02/05/2016 | 15:13
14
אבל חשוב ללמוד ולפקח על העלויות.
לא ייתכן שהחלפת הטיימינג תהיה אלפי שח...
גם לגבי הברקסים צריך לפקוח עיניים כי החלקים והעבודה יקרים.
זאת הסיבה שאצלי למרות שהרכבים באחריות ואני מחליף לבד הברקסים. ובנוסף אני לא רוכש רכבים שיש להם רצועות טיימינג אלא רק שרשרת.
כדאי לשים לב לכל עלויות המוסכים והרכב כי מי שתמים מדי יחגגו על חשבונו ללא כל נקיפות מצפון...
נהיגה עם מכשיר חמצן
01/05/2016 | 16:35
11
75
היי ,

מתעניין בשביל סבתא של אישתי , שמסרבת בתוקף להפסיק לנהוג אף על פי שהיא מחוברת למכשיר חמצן .

האם זה בכלל חוקי לנהוג עם מכשיר חמצן?

תודה רבה !
למה שלא יהיה בטיחותי?
01/05/2016 | 17:18
7
60
הרבה פחות בטיחותי זה להחנק. רק לא להוציא מהמכונית כשמתדלקים. 
האמת שגם לנסוע עם מיכל דלק זה לא בטיחותי.
01/05/2016 | 18:39
6
20
גם נכון
01/05/2016 | 19:26
5
44
לאנשים שמשתמשים בחמצן, ממליצים  לא להשתמש במוצרים שמכילים פטורליום, כמו ווזלין נגיד. זה על הנייר, הוראות פתיחה באש.  רכב שעולה באש ואז מתפוצץ כמו בסרטים...? מניחה שאולי זה קורה בנסיבות מסוימות, אבל די נדיר. 
הבעיה היא שרק בסרטים זה כמו בסרטים.
01/05/2016 | 21:23
3
35
ריסקתי כמה עשרות מכוניות בחיים שלי ובצורה אלימה, לא במכבש או משהו כזה. דווקא דאגתי שיהיה בהן דלק
בכמויות משתנות כי זה היה חלק מהעניין. באף אחת מהן לא היה אפקט כמו בסרטים. כאילו כן היה אפקט כמו בסרטים
כי צילמתי את זה אז זה מופיע בסרטים, אבל לא באלה שמקרינים בקולנוע.
מה, מכוניות לא מתפוצצות בהתנגשות? או שניה אחרי שהגיבור
02/05/2016 | 10:58
26
מצליח להמלט מהן? לא יכול להיות...
תיכף תגיד שהן גם לא מתהפכות ומתעופפות באוויר ברגע שהן נוגעות במדרכה או פוגעות ברכב חונה!
לא זוכר איך קראו לסרט הפארודיה שבו צחקו על העניין, והיתה סצינה שבה שתי מכוניות נוגעות קלות אחת בשניה - וישר מתפוצצות. זה היה סרט פארודיה על סרטי ריגול.
אה, כן
02/05/2016 | 15:11
1
17
אני אייחס את שלוות הנפש שלך לזה שאתה לא בארץ. זה עוזר לשלוות נפש לא להיות בארץ. הייתה תקופה בישראל שמכוניות אכן התפוצצו מידי פעם. לא תאונת דרכים, או התנגשות, או משהו דומה. אם נשאר משהו מהבנאדם אחרי זה (לרוב לא) - אז הבעיה היא בעיקר כוויות. 
שמעתי על זה פעם בחדשות נדמה לי.
02/05/2016 | 17:05
4
בלון חמצן הרבה יותר חזק מכל מה שיש ברכב
02/05/2016 | 13:58
25
הוא רק קצת רגיש למכות צד בברז שלו, מכה תתלוש את הברז והוא יעוף
אז אם אפשר אז לנסוע עם הכובע שלו, או פשוט לכוון את הברז לכוון אחר ,שאם הוא יעוף שלא יפגע ביושבים ברכב .
לא רק שמיכלי דלק לא מתפוצצים בהתנגשות , הם גם לא מתפוצצים בירי
ישיר אלא רק בכדורים נותבים. 
לא נראה לי שזה לא חוקי
01/05/2016 | 18:49
48
מכשיר חמצן הוא לא הבעיה . הבעיה היא המצב הבריאותי שלה .
כנראה שהיא תקבל מודעות עצמית רק לאחר תאונה. 
אם אני לא טועה
02/05/2016 | 09:42
36
חייבים לדווח למשרד התחבורה על כל שינוי במצב הבריאותי והיא הייתה צריכה לדווח למשרד. אז הוא כנראה מזמין לבדיקת רופא ומאשר או לא מאשר לנהוג.
לא יודע אם החוק התיחס לנקודה הספציפית
02/05/2016 | 09:51
35
אבל אני רק מאחל לה שתפסיק לנהוג לפני שתעלה הולך רגל לשמיים.

המלצה לרכב דחוף !!
01/05/2016 | 08:20
6
51
אני צריך המלצה לגיפ /גיפון משנת 2007 עד 2011 בתקציב של עד 50000 שיהיה אוטומט דיזל !??? חייב דחוף

בנוסף רציתי גם לדעת מה שאני צריך לפני שאני קונה רכב מהסוג הזה דברים שחשוב לדעת לפני
אז תקנה את הראשון שעולה בחיפוש ביד2 אם זה כזה דחוף
01/05/2016 | 08:49
2
14
אני צריך המלצה וזה באמת חשוב
01/05/2016 | 09:12
1
15
אז חפש יונדאי טוסון דיזל
01/05/2016 | 09:24
13
צריך המלצה לרכב
01/05/2016 | 09:13
40
אני צריך המלצה לגיפ /גיפון משנת 2007 עד 2011 בתקציב של עד 50000 שיהיה אוטומט דיזל !???

בנוסף רציתי גם לדעת מה שאני צריך לפני שאני קונה רכב מהסוג הזה דברים שחשוב לדעת לפני
המלצה לרכב גיפ או גיפון
02/05/2016 | 14:36
1
11
עד 60000 דיזל אנו מחפשים ורצינו לשמוע המלצה לרכב
אמין מודל 2008 עד 2012

מה אנחנו צריכים לפני שקונים
אין הרבה דיזלים בקטגוריה הזו
02/05/2016 | 14:54
11
נדמה לי שהיו קצת טוסונים, והיה דגם של סאנג-יונג, נדמה לי קורנדו.
שאלה בנוגע להליך רכשית רכב 0 ק"מ יד שניה
02/05/2016 | 11:24
3
27
איזה קאצ'ים קיימים בעסקאות כאלו? למה צריך לתת תשומת לב? האם מומלץ (אני לא מתכוון להחליף את הרכב בשנים הקרובות)?
אין קצ'ים מיוחדים - אבל כדאי לוודא שהרכב לא מופיע עם מקוריות
02/05/2016 | 12:15
2
28
ליסינג. היום יש אופציה שבה אין את "אות הקלון" הזה ברשיון.
לגבי כדאי או לא - זה תלוי בדגם ובהצעה הספציפיים.
איך ניתן לוודא שהרכב לא מופיע עם מקוריות ליסינג?
02/05/2016 | 12:20
1
14
מסתכלים ברישיון
02/05/2016 | 12:22
11
רכישת רכב חדש
02/05/2016 | 10:47
3
38
בוקר טוב, אשמח לקבל את דעתכם על פריוס האם כדאי לקנות חדשה או יד שניה? אולי כדאי לקנות הונדה? מחפשת רכב חסכוני ורחב.
תודה
סקרי אמינות הראו שהטויוטה הרבה יותר אמינה
02/05/2016 | 10:52
2
32
ולא הבנתי את השאלה אם לקנות חדשה או יד שניה, תלוי בתקציב, לא?
קניית רכב
02/05/2016 | 10:59
1
32
יש אופציות מימון, כרגע אין לי הון לקנות ממשהו פרטי אז שהאופציה שלי היא כרגע לקנות מחברה. השאלה אם הדגמים הישנים יותר טובים או מאובזרים, הבנתי שהשירות לקוחות שלהם לא משהו ושהאבזור דל מאוד
אז למה דווקא פריוס?! מה הצרכים?
02/05/2016 | 14:54
4
עד כמה הצמיגים הללו סיימו את עבודתם?
02/05/2016 | 09:57
6
35
נתחיל מהסוף, אחליף את כל ארבעת הצמיגים, מכיוון ששמתי לב שהם ישנים,
אחד מ 2009, שניים מ 2011 ואחד מ 2012 (לא ברור כיצד הגענו למצב הזה),
ואני גם יודע שאבחנה אמיתית דורשת גם הרגשה פיזית של יובש הצמיג,
אבל מסקרן אותי לדעת מה דעתכם בנוגע למצב הצמיגים דרך התמונות.

קדמי שמאל
02/05/2016 | 09:58
42
קדמי ימין
02/05/2016 | 09:59
32
אחורי ימין
02/05/2016 | 10:00
29
אחורי שמאל
02/05/2016 | 10:01
31
מבחינת עומק חריצים הם בסדר
02/05/2016 | 10:38
1
38
אבל כל היתר זה מישמש רציני ואני לא אוהב את זה
לא את זה שהם ישנים, מזמנים שונים ואפילו לא מאותו יצרן
מעבר לזה קשה לשפוט, צריך לנהוג עליהם לראות איך הם מתנהגים אבל כנראה שלא במיטבם.

תתחדש.
יוחלף, תודה רבה.
02/05/2016 | 20:11
חיבור בלוטוס קבוע לרכב
01/05/2016 | 00:57
3
30
עבד לי עד עכשיו באל גי גי 3.
עשיתי השבוע שחזוק הגדרות של המכשיר ואני לא מצליח לחייג בבלוטוס מובנה.
זאת אומרת שמופיע לי שהמכשיר מחובר אבל אני לא שומע את צליל החיוג .
ניסתי גם להגביה וולים וזה לא עוזר?
מה עוד ניתן לעשות.
מחק את המכשיר מהמערכת ברכב
01/05/2016 | 02:22
2
26
ואז צמד אותו מחדש.
איך אני עושה זאת
01/05/2016 | 11:41
1
18
מדובר בבלוטוס שחיברו לרכב.
הוא לא מובנה.
ניסתי למחוק מהפלאפון עצמו וזה לא הלך.
מאיפה שנדע איך עושים את זה במערכת / דיבורית שלך
02/05/2016 | 01:13
10
בלי שנדע באיזה מוצר מדובר?
המלצה על צמיגים/כדאי להשקיע במותג יקר?
01/05/2016 | 03:07
10
47
דוגמת-גודייאר או מישלין?עד כמה החיסכון בדלק משמעותי והכי חשוב הבטיחות בצמיגים הזולים יותר?אשמח להמלצה על מותג טוב(המליצו לי על פאלקן)ברכב שלי כרגע יש גודיייאר והאחיזה שלהם על הכביש פשוט מדהימה כולל הבלימה והפניות בסיבובים חדים.אני נוסע בשנה כ10.000-15.000 ק״מ פלוס מינוס
תוספת-חשוב לי גם שהצמיג יהיה שקט
01/05/2016 | 03:12
34
לא רוצה להגיע לחנות צמיגים ושם כל אחד ינסה לדחוף לי את המותג שנראה לו הכי רווחי..תודה
מה הבדל המחיר בין הפאלקן (914?) לבין גודייר/מישלן?
01/05/2016 | 09:54
8
44
באוטו-דיפו ראיתי עכשיו מבצע על מישלנים במחיר נמוך במפתיע - 195/60-15, שזו מידה די נפוצה במשפחתיות, החל מ-319 ש"ח, בהתאם לדירוג המהירות.
החלפתי לגודייאר
01/05/2016 | 10:02
7
45
300 שקל לצמיג ושנת ייצור סוף 2015
יפה... איזו מידה? ואיזה דגם?
01/05/2016 | 11:55
7
אני רק יודע שזה גוד אייר 195/65/15
01/05/2016 | 12:02
3
37
כתוב עליו ספורט משהו(:
אז זה האיגל ספורט, וזה מסביר את המחיר הנמוך
01/05/2016 | 12:22
2
40
סדרה פחות מתקדמת מהאפישיאנט גריפ, אבל סבירה.
ובכל מקרה, בדיעבד הרי אפשר להגיד רק תתחדש - אז תתחדש!
לפעם הבאה שאני יחליף את הקדמיים
01/05/2016 | 12:28
1
30
בכל מקרה זה היה עדיף מחברה סינית לא?ותודה רבה(:
כנראה שכן. זה לא צמיג נוראי - פשוט עדיף המישלן אנרג'י+
01/05/2016 | 13:20
28
בתוספת מחיר קטנה.
פעם הבאה אל תהיה אימפולסיבי כל כך
01/05/2016 | 15:04
1
32
זה יאפשר לך להבין טוב יותר מי נגד מי...
היו לך נדודי שינה... ...שאלת ב3 וב10 אתה כבר אחרי וידוא ביצוע...
צודק
01/05/2016 | 19:52
13
העניין שאני לא אוהב לחכות(:
אוטו לא מניע - בעיה במצבר או במטען
30/04/2016 | 09:43
2
37
האוטו לא הניע (אפילו לא היה  קול של סטרטר) אבל מעניין שהרדיו עבד, וגם המגבים עבדו. בסופו של דבר הנעתי עם כבלים מאוטו אחר, ושרות דרכים שהגיע (דווקא יחסית מהר - 40 דק) בדק ואמר ש"הטעינה איטית". יש לציין שהמצבר הוא בן 1.5-2 שנים, ומדובר בהונדה ג'אז 2007. 
אז רציתי לשאול אתכם, האם באמת הגיוני שמדובר בבעיה בטעינה, ומה עושים במקרה כזה? פונים למכונאי או לחשמלאי רכב? מה הפתרון בדרך כלל? 
תודה מראש  למי שיענה !
יותר הגיוני שהמצבר פשוט הלך וצריך להחליף
30/04/2016 | 10:15
1
12
יותר הגיוני ששווה לבדוק אם לא שכחו אור דולק, או לחלופין
01/05/2016 | 13:36
19
שפרופיל השימוש לא כולל הרבה נסיעות עירוניות קצרות, שרוקנו את המצבר.
לעשות נסיעה ארוכה של חצי שעה ומעלה, עדיף בכביש בין עירוני, ואז לגשת לחשמלאי רכב שיבדוק את המצבר ויגיד אם הוא גמור או לא.
המלצות למשפחתית/משפחתית קומפקטית?
30/04/2016 | 19:37
4
46
שלום לכולם,
אני בתהליך קנית רכב ואני מחפש רכב שיהיה בעיקר אמין וזול לתחזוקה,כולל צריכת דלק הגיונית.
כמעט סגרתי על פורד פוקוס האצ'בק 2012 עד שגיליתי שהגיר שלו עלול לגרום להרבה כאב ראש ועכשיו אני מתלבט מה לקחת במקומו.
מחפש רכב משפחתי/משפחתי קומפקטי בן 3-4 שנים,ועד כה עשיתי נסיעת מבחן על הפוקוס (גם בנסיעת המבחן שמתי לב לקיק שקורה בכל פעם שלוחצים על הגז אבל נציג הסוכנות,באופן לא מפתיע,הבטיח לי שמתרגלים ושככה זה בפורד. רק אחר כך גיליתי על המחלות בפוקוס) ועל I20 שנסעה מעולה אבל הייתה קטנה מאוד לטעמי.
בין שאר האופציות שחשבתי עליהן נמצאות I25, I35 וI30, מאזדה 3,קורולה וSX4 שבגלל דיעות על בינוניות בכל הפרמטרים אצלה ירדה מעט מהפרק.
עד לא מזמן נהגתי על איביזה 2012,שכמובן גם סבלה מבעיות גיר שאף פעם לא באמת תוקנו. האם הבעיות בפוקוס מקבילות לDSG של פולקסווגן ואפשר לחיות איתן (בהנחה שטיפולי היבואן לא באמת עוזרים כמו שקראתי בכל מני מקומות) או שכדאי לוותר?

האם יש רכב אחר שעונה על הבקשות שלי שאפשר לקחת בלב שלם? התקציב הוא פלוס מינוס עד 70 אלף שקלים,אפשר גם בפחות (על הפוקוס סגרתי ב46 מחברת ליסינג ומכירה).

תודה מראש.
אם אתה רוצה שקט אז זה היפניות
01/05/2016 | 00:52
31
מזדה 3 או טויטה קורולה.
אפשרי גם אי 30 אבל הוא יקר ילסית לתמורה שהוא נותן
תהנה
תחפש מזדה 3 יד פרטית
01/05/2016 | 08:15
2
29
לא הכי חסכונית בדלק אבל חלקי חילוף ותחזוקה זולה.אם אתה הולך על טויוטא-לא לגעת ברובוטית
התיבה הרובוטית היא גם הבעיה בפוקוס
01/05/2016 | 09:52
1
23
מה בדבר קיה פורטה?
לא מכיר
01/05/2016 | 14:44
4
ניסאן קשקאי דיזל יתרונות וחסרונות?
29/04/2016 | 20:52
15
47
הי חג שמח,
אני מעונייו לקנות קשקאי דיזל חדש
רציתי לשמוע את דעתכם המלומדת.
מה היתרונות והחסרונות של הרכב. מנסיון עם דיזל כמה זה מרעיש או שלא שמים לב לסוג המנוע.
תודה 
נסיעת מבחן ביצעת?
30/04/2016 | 10:17
9
רכב טוב , קטן מידי לטעמי
30/04/2016 | 10:47
1
35
נוח לנהיגה .
אם אתה לא ממש צריך דיזל אז רצוי לא 
לקנות דיזל , הרעש יהיה יותר במהירות נמוכה .
אלו שנוסעים מעל 30000 קילומטר בשנה , צריכים דיזל . 
מתלבט בין הקשקאי להאוטלנדר
30/04/2016 | 14:24
8
מנסה שוב לגבי הקשקאי או האוטלנדר
30/04/2016 | 15:50
1
23
תקציב בערך 150 אלף , מחפש גיפון שיהיה נח, אמין, אם אפשר צריכת דלק נמוכה יחסית. השימוש בעיקר בפקק לעבודה אבל רוצים להתפנק. מתלבט בין הקשקאי להאוטלנדר 5 מקומות. הקשקאי דיזל כי הבנתי שהמנוע ה1.2 חלש מדי.
מה דעתכם? יש רכב נוסף בקטגוריה שכדאי לבדוק ומבין השניים מה עדיף?
האם ביצעת נסיעת מבחן
30/04/2016 | 15:58
8
מנסה שוב לגבי הקשקאי או האוטלנדר
30/04/2016 | 15:50
22
תקציב בערך 150 אלף , מחפש גיפון שיהיה נח, אמין, אם אפשר צריכת דלק נמוכה יחסית. השימוש בעיקר בפקק לעבודה אבל רוצים להתפנק. מתלבט בין הקשקאי להאוטלנדר 5 מקומות. הקשקאי דיזל כי הבנתי שהמנוע ה1.2 חלש מדי.
מה דעתכם? יש רכב נוסף בקטגוריה שכדאי לבדוק ומבין השניים מה עדיף?
בקשקאי, ספציפית, הדיזל די רועש.
30/04/2016 | 20:42
10
הרעש בקשקאי דיזל נוראי
30/04/2016 | 22:04
7
28
יצאתי לנסיעת מבחן וחזרתי כעבור 5 דקות כי הראש התחיל להתפוצץ מהרעש. חבל מאד, דווקא הרכב עצמו חביב מאד (מבחינת האיבזור ונוחות הישיבה).

בדקת בקשקאי החדש?
30/04/2016 | 22:46
1
26
התגובה מבאסת יצאתי לנסיעת מבחן על ה1.2 אבל קיבלתי המלמה על הדיזל. 
גם אני התבאסתי
30/04/2016 | 22:54
25
חוץ מקשקאי אסנטה (רציתי את טקנה אבל לא היה אותו לנסיעת מבחן), בדקתי את הקרוסוברים של מאזדה, סובארו (XV פרמיום) וטויוטה (היברידי). הקשקאי היה הכי חביב מבחינת הסביבה והאבזור, אבל הרעש.... לא יתכן שרכב בכמעט 200 K ש"ח יהיה כל כך רועש.
בדקת בקשקאי החדש?
30/04/2016 | 22:46
4
18
התגובה מבאסת יצאתי לנסיעת מבחן על ה1.2 אבל קיבלתי המלמה על הדיזל. 
כן, חדש
30/04/2016 | 22:56
3
6
המלצה אחרת של הפורום ?
01/05/2016 | 00:16
2
17
 תקציב של עד 160k?
חייב דיזל?
01/05/2016 | 09:58
5
חייב ג'יפון?
01/05/2016 | 14:06
3
המלצה למכון לבדיקה לפני קנייה
30/04/2016 | 17:50
1
29
היי
קונה רכב בפעם הראשונה
אנחנו מחפשים לקנות יונדאי i20 שנת 2011-2013. עשינו סיבוב בפי גלילות לקבל תחושה, ובקרוב נעשה סיבוב נוסף לרכישה.
לאחר שנסגור על רכב, לאן אני שולחת אותו לבדיקה? יש המלצות למקום ספציפי ואמין? איך אנחנו מפקחים שהבדיקה באמת טובה?
מכון בדיקה בנתניה רלוונטי?
01/05/2016 | 10:40
4
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
פורום עורך דין צבאי
פורום עורך דין צבאי
מכללת R.E.S פתרונות בנדל
מכללת R.E.S
אזימוט אירוח כפרי
את הטיול הזה אסור לפספס
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום