לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום מכוניות

שלום, הגעתם לפורום רכב של תפוז, הפורום מנוהל ע"י DrorZi מאז מאי 2001 ו  The S t i g מאז 2007
הפורום היינו במה פתוחה לכל מי שרוצה להשמיע את דעתו בנושא רכב, להתייעץ או להתלונן ואינו מיועד לאנשים המכורים בלבד, בפורום מספר משתמשים רב המרכזים בתוכם ידע עצום בין אם בנושאים טכניים ובין אם בנושאי נהיגה .חלום הפורום הוא מסלול ברמה בינלאומית בארץ הקודש, כזה שאפשר לשלם ולעלות עליו עם הרכב הפרטי, בינתיים הפורום ילחם בסטיגמות שספורט מוטורי =  ילדים בני 18 מתלהבים שעושים רייסים מי הכי מהיר בקו ישר בכבישים ציבוריים ושכל מי שנוהג מהר הוא חוליגן. על מנת לשמור על אווירה טובה ולשמר את הרמה הגבוהה (מאוד) שאליו הפורום הגיעה הנה תוספות לחוקי הפורום הכללים של תפוז:
 *הנכם מתבקשים לשרשר הודעות הקשורות באותו נושא (לדוגמה, אם יש שאלות בנושא צמיגים ואתם רוצים לשאול על החלפת צמיגים אצלכם ברכב אין צורך לפתוח הודעה חדשה), אם הכנסתם הודעה ראשית ואתם לא מוצאים אותה עשו קודם חיפוש האם היא שורשרה לטרד אחר בדף.
דבר זה נעשה על מנת לאפשר ליותר הודעות להופיע בדף הראשי.
* לכל משתמש הזכות לטרד ראשי אחד בדף, שאלות נוספות גם אם בנושא אחר ישורשרו לטרד הקיים של אותו משתמש
דבר זה נעשה על מנת למנוע הצפת הדף הראשי ע"י משתמש בודד, תאמיני לי, רואים את כל ההודעות שלכם ואם העלתם משהו חדש אנשים יראו ויגיבו
* ובהמשך למשפט האחרון, אנחנו רואים הכל ועונים על מה שאנחנו יכולים ויודעים, הודעות כמו "למה לא עונים לי" / "דחוווווווף"  / "מה? אף אחד לא יודע" לא מדרבנות אותנו לענות ואף להפך, חשוב לזכור כי כולנו פה בשביל ליהנות, על חשבון זמננו הפרטי ובהתנדבות, זו איננה עבודה של אף אחד מאיתנו ואף אחד מאיתנו (כולל מנהלי הפורום!) לא מקבל תמורה פרט להרגשה טובה בעזרה לזולת וניהול דיון פורה.
* יוצא מן הכלל הם משתמשים ירוקים בפורום אשר שילמו כדי להיות מודגשים בצבע זה, משתמשים אלה מגיבים לגופו של נושא אם ברצונם לתרום לדיון (ויש ברשותם ידע רב).
* הודעות "מ-ק-פ-י-ץ" גורמות למחיקת כל הנושא. (יוצא מן הכלל היא הודעות הקפצה על שאלה שלא נענתה ב-כ-ל-ל ועפה לדף השני) ההודעה שלכם לא יותר חשובה מהודעות אחרות בדף וזה מרגיז בדיוק כמו אנשים שנדחפים לראש הפניה במחשבה שהם ממהרים הביתה יותר ממני (או סתם בזים לכל כלל נימוס בסיסי)
* הודעות המכילות קללות מכל סוג המפונות כלפי אדם אחר ימחקו ללא הסבר מהפורום והמשתמש לא יוכל להביע את דעתו יותר בפורום שלנו
* הפורום מבוסס על אנשים בעלי ניסיון רב בתחום ששמחים לשתף בו את כולם ולכן הודעות המשקפות הטעיה (מכוונת או מחוסר ידע מוחלט בנושא) והשמצה ללא פרוט תמחקנה (לדוגמה הודעה "כל הצרפתיות זה חרא מכוניות" נמחקת מידית)
* אין לפרסם מודעות למכירה בפורום, יד2 הוא המקום הראשי היום למכירת כלי רכב וכל דבר אחר, מודעות מכירה ימחקו מהפורום והמפרסם יחסם מכתיבה בפורום.
* הפורום איננו פייסבוק ואיננו WALL שלכם (לדוגמה "תראו מה מצאתי ביוטיוב" היא לא הודעה רלוונטית לפורום ותמחק)
* קיים מאמר המרכז הודעות טכניות ושאלות נפוצות (מכיל "מה זה טורבו","מה זה דאבל קלאץ/עקב אגודל" ועוד) קיים גם האתר www.howstuffworks.com כדי ללמוד איך מנוע עובד, מומלץ.
* שיחות נפש בין שני גולשים ימחקו, יש בתפוז מערכת הודעות אישיות ומספיק תוכנות IM למטרות אלו.
* הודעות ללא כותרת נמחקות, כותרת בשם "כנס","..." וכו נחשבות הודעה ללא כותרת.
***דוגמאות כלליות להודעות שנמחקות אוטומטית:
* באיזה צבעים אפשר להזמין גולף (אנחנו לא יבואנים, אנא פנו לאולם התצוגה הרלוונטי)
* איך עובד מנוע (יש את www.howstuffworks.com הוא באמת מצוין
* האם יש לכם תמונה של סובארו DL 83 (יש GOOGLE בשביל זה
* כמה עולה מאזדה חדשה (יש טלפון בדיוק למטרה הזו, תתקשרו לסוכנות)
* כמה עולה קולט 96 (הפורום איננו תחליף מחירון, יש ברשת את מחירון יד2 ולוי יצחק)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מכוניות

שלום, הגעתם לפורום רכב של תפוז, הפורום מנוהל ע"י DrorZi מאז מאי 2001 ו  The S t i g מאז 2007
הפורום היינו במה פתוחה לכל מי שרוצה להשמיע את דעתו בנושא רכב, להתייעץ או להתלונן ואינו מיועד לאנשים המכורים בלבד, בפורום מספר משתמשים רב המרכזים בתוכם ידע עצום בין אם בנושאים טכניים ובין אם בנושאי נהיגה .חלום הפורום הוא מסלול ברמה בינלאומית בארץ הקודש, כזה שאפשר לשלם ולעלות עליו עם הרכב הפרטי, בינתיים הפורום ילחם בסטיגמות שספורט מוטורי =  ילדים בני 18 מתלהבים שעושים רייסים מי הכי מהיר בקו ישר בכבישים ציבוריים ושכל מי שנוהג מהר הוא חוליגן. על מנת לשמור על אווירה טובה ולשמר את הרמה הגבוהה (מאוד) שאליו הפורום הגיעה הנה תוספות לחוקי הפורום הכללים של תפוז:
 *הנכם מתבקשים לשרשר הודעות הקשורות באותו נושא (לדוגמה, אם יש שאלות בנושא צמיגים ואתם רוצים לשאול על החלפת צמיגים אצלכם ברכב אין צורך לפתוח הודעה חדשה), אם הכנסתם הודעה ראשית ואתם לא מוצאים אותה עשו קודם חיפוש האם היא שורשרה לטרד אחר בדף.
דבר זה נעשה על מנת לאפשר ליותר הודעות להופיע בדף הראשי.
* לכל משתמש הזכות לטרד ראשי אחד בדף, שאלות נוספות גם אם בנושא אחר ישורשרו לטרד הקיים של אותו משתמש
דבר זה נעשה על מנת למנוע הצפת הדף הראשי ע"י משתמש בודד, תאמיני לי, רואים את כל ההודעות שלכם ואם העלתם משהו חדש אנשים יראו ויגיבו
* ובהמשך למשפט האחרון, אנחנו רואים הכל ועונים על מה שאנחנו יכולים ויודעים, הודעות כמו "למה לא עונים לי" / "דחוווווווף"  / "מה? אף אחד לא יודע" לא מדרבנות אותנו לענות ואף להפך, חשוב לזכור כי כולנו פה בשביל ליהנות, על חשבון זמננו הפרטי ובהתנדבות, זו איננה עבודה של אף אחד מאיתנו ואף אחד מאיתנו (כולל מנהלי הפורום!) לא מקבל תמורה פרט להרגשה טובה בעזרה לזולת וניהול דיון פורה.
* יוצא מן הכלל הם משתמשים ירוקים בפורום אשר שילמו כדי להיות מודגשים בצבע זה, משתמשים אלה מגיבים לגופו של נושא אם ברצונם לתרום לדיון (ויש ברשותם ידע רב).
* הודעות "מ-ק-פ-י-ץ" גורמות למחיקת כל הנושא. (יוצא מן הכלל היא הודעות הקפצה על שאלה שלא נענתה ב-כ-ל-ל ועפה לדף השני) ההודעה שלכם לא יותר חשובה מהודעות אחרות בדף וזה מרגיז בדיוק כמו אנשים שנדחפים לראש הפניה במחשבה שהם ממהרים הביתה יותר ממני (או סתם בזים לכל כלל נימוס בסיסי)
* הודעות המכילות קללות מכל סוג המפונות כלפי אדם אחר ימחקו ללא הסבר מהפורום והמשתמש לא יוכל להביע את דעתו יותר בפורום שלנו
* הפורום מבוסס על אנשים בעלי ניסיון רב בתחום ששמחים לשתף בו את כולם ולכן הודעות המשקפות הטעיה (מכוונת או מחוסר ידע מוחלט בנושא) והשמצה ללא פרוט תמחקנה (לדוגמה הודעה "כל הצרפתיות זה חרא מכוניות" נמחקת מידית)
* אין לפרסם מודעות למכירה בפורום, יד2 הוא המקום הראשי היום למכירת כלי רכב וכל דבר אחר, מודעות מכירה ימחקו מהפורום והמפרסם יחסם מכתיבה בפורום.
* הפורום איננו פייסבוק ואיננו WALL שלכם (לדוגמה "תראו מה מצאתי ביוטיוב" היא לא הודעה רלוונטית לפורום ותמחק)
* קיים מאמר המרכז הודעות טכניות ושאלות נפוצות (מכיל "מה זה טורבו","מה זה דאבל קלאץ/עקב אגודל" ועוד) קיים גם האתר www.howstuffworks.com כדי ללמוד איך מנוע עובד, מומלץ.
* שיחות נפש בין שני גולשים ימחקו, יש בתפוז מערכת הודעות אישיות ומספיק תוכנות IM למטרות אלו.
* הודעות ללא כותרת נמחקות, כותרת בשם "כנס","..." וכו נחשבות הודעה ללא כותרת.
***דוגמאות כלליות להודעות שנמחקות אוטומטית:
* באיזה צבעים אפשר להזמין גולף (אנחנו לא יבואנים, אנא פנו לאולם התצוגה הרלוונטי)
* איך עובד מנוע (יש את www.howstuffworks.com הוא באמת מצוין
* האם יש לכם תמונה של סובארו DL 83 (יש GOOGLE בשביל זה
* כמה עולה מאזדה חדשה (יש טלפון בדיוק למטרה הזו, תתקשרו לסוכנות)
* כמה עולה קולט 96 (הפורום איננו תחליף מחירון, יש ברשת את מחירון יד2 ולוי יצחק)
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
גולשים חדשים? אנא קראו את חוקי הפורום ("אודות הפורום והנהלתו" פה מעל)
גולשים חדשים מתבקשים לקרוא את הודעת המנהל על מנת לוודא כי הם מכירים את נהלי הגלישה בפורום
המשך >>

לצפיה ב-'יורש לנסיך הכסף - רכב שישמש גם להסעת נכה עם כסא גלגלים '
יורש לנסיך הכסף - רכב שישמש גם להסעת נכה עם כסא גלגלים
26/06/2017 | 21:49
1
11
הגיע זמנו של נסיך הכסף (סיוויק האצ'באק 2009 1.8 אוט') לעבור ליורשת העצר.
הרכב הבא צריך מעבר לשימושים הרגילים (בית-עבודה, נוחות ושימושיות, חסכון ואמינות)
לאפשר הובלת קשיש מוגבל בניידות עם כסא גלגלים.
לא קשיש בכסא גלגלים, אלא קשיש עם כסא גלגלים, קשיש במושב הקדמי, כסא גלגלים בבגאז'.
לא רוצה לוותר על השימושיות ועל הכייף בנהיגה, אבל רוצה בעת הצורך לאפשר כניסה נוחה לרכב, מקום מרווח בספסל האחורי ואכסון קל של הכסא בבגאז.

לא רוצה להתפרע במחיר, אין בעיה עם רכב בן שנתיים שלוש.

רעיונות, הערות והארות יתקבלו בברכה.

לצפיה ב-'ללאנסר(לא ספורטבק!) יש תא מטען שיכול להכיל כ"ג'
ללאנסר(לא ספורטבק!) יש תא מטען שיכול להכיל כ"ג
27/06/2017 | 01:02
2
רצוי לחפש דגם 1.8 ולא את ה1.6/1.5.
מנסיון עם ה1.8(אומנם היה ספורטבק אך התא זהה לחלוטין, רק התא-מטען שונה) הוא יחסית חסכוני( 1:12-13) ועם מספיק כוח(143 כס) כדי לאפשר נהיגה נינוחה ו"בכיף", ועם 50K ק"מ לא נתקלתי בתקלות מיוחדות(רק המצב נגמר פעם אחת), וגם חבר עם אותו הרכב(לא שלי :)) אבל יד2(עם 90K קמ') לא נתקל בתקלות שלא צפיות ביחס לק"מ שעבר הרבה(בלמים שנשחכו, ונורות שנשרפו).

החיסרון הוא שכאשר מזיזים את הכיסא הקדמי אחורה לחלוטין המרחב במושב האחורי מצטמצם פלאים ברמה שהנוחות נפגעת במיוחד לאנשים גבוהים(רגלים ארוכות), הרכב גם לא הכי שקט שבעולם במיוחד בסלד מעל 3-3.5K.
לצפיה ב-'ירידת ערך רכב'
ירידת ערך רכב
26/06/2017 | 13:48
3
37
רכב ליסינג  יד 2  שווי  לפני התאונה  50000 ש"ח  הרכב ניזוק בתאונה  בעלות של 25000 ש"ח  השמאי  הכיר  בירידת ערך 10 אחוז  שאלתי  האם החישוב נעשה לפי 10 אחוז  מערך תיקון הרכב או  משווי הרכב לפני התאונה  ושאלה שניה  היות והנזק  מהווה 50 אחוז  מערך הרכב  שזה טוטלס לפי הביטוח  האם החישוב נעשה לפי  רכב  פרטי  או  ליסינג
לצפיה ב-'לא הבנתי, אם זה טוטאל לוס, איזה ירידת ערך יש פה?!'
לא הבנתי, אם זה טוטאל לוס, איזה ירידת ערך יש פה?!
26/06/2017 | 15:07
12
לצפיה ב-'התייחס רק לשאלה הראשונה'
התייחס רק לשאלה הראשונה
26/06/2017 | 16:01
1
17
מה הסכום  שאני יקבל  מירידת  ערך לרכב הניזוק  כאשר  השמאי פסק 10 אחוז ירידת ערך  לרכב  כאשר שווי הרכב 50000 ש"ח  והנזק בתאונה  25000 ש"ח
לצפיה ב-'אתה תקבל את ה10% מה 50K כלומר 5K.'
אתה תקבל את ה10% מה 50K כלומר 5K.
26/06/2017 | 23:40
6
את הנזק של התאונה תתקן חברת הביטוח "על חשבונה"(עם ההשתתפות העצמית שלך אם יש כזו) בלי קשר לכמה נקבע(אלא אם הוכרז "טוטל לוס" כי אז אתה מקבל את ערך הרכב)..
לצפיה ב-'קניית רכב חדש'
קניית רכב חדש
25/06/2017 | 20:31
9
74
שלום חברים,
אני רוצה להחליף את הרכב שלי. כרגע יש לי מאזדה 3 ספריט 2000 (מודל 2014)
גם הרכב הקודם שלי היה מאזדה 3 ספיריט. כך שהפעם בא לי משהו אחר
הסכום שהקצבתי, סביב ה 150 אלף ש"ח

הקריטריונים שחשובים לי:
1. אמינות טובה וסחירות ממוצעת 
2. נוחות רכב טובה (להבדיל מהמזדה שהגדיר אותה כסבירה)

הרכבים שכרגע אני חושב עליהם:

א. אופל אסטרה- שומע עליה דעות מאד טובות. מפחד מהסחירות
ב. גולף 150 - כמו שאומרים גולף זה גולף. אך שמעתי דברים לא נעימים על הגיר 
ג. סיאט ליאון 1.8- מלהיבה אותי. מצד שני  שמעתי על לא מעט תקלות (גם בשנים הראשונות
ד. הונדה סיוויק החדשה- לא מכיר. מניסיון שלי הונדה שאחד הרכבים הפחות נוחים שיש (אם כי אפשר לטפל בעניין בהשקעה סבירה)

ברור לי שצריך להתפשר ואיאפשר למצוא את הרכב המושלם לכל אחד. אני מנסה למצוא את האיזון הנכון בין כל הדרישות

אשמח לדעתכם ועצתכם

תודה מראש
לצפיה ב-'על מי מהן עשית נסיעת מבחן כבר?'
על מי מהן עשית נסיעת מבחן כבר?
26/06/2017 | 15:09
14
לצפיה ב-'למעשה אתה לא צריך עצה.'
למעשה אתה לא צריך עצה.
26/06/2017 | 16:30
1
33
הגולף בעיני עדיפה על שאר המועמדות.אבל כדי לבלבל אותך אציע עוד אחת.האוונסיס של טויטה.אחלה רכב למי שמבין.במשך השנים קצת נדחקה אבל נותנת תמורה מצויינת.שווה לתת קפיצה לסוכנות כדי להתרשם.
לצפיה ב-'קניית רכב חדש'
קניית רכב חדש
26/06/2017 | 19:08
19
תודה לעונים.
טרם עשיתי נסיעות מבחן המכוניות
יש לי נכות ומסויימת וגם ציוד מיוחד. לכן לצערי רני גם לא יכול לעשות מבחן (אני יכול לשבת לי הנהג אבל זה לא אותו הדבר
בקשר לטויוטה- שימו לב שהרכבים שפירטתי הם קומפקטיים. אני אוהב יותר את הצורה של ההצ'בק. כרגע אין לי ילדים כך שנושא המרוווח מאחור פחות רלוונטי
גם אני דיי נוטה לכיוון הגולף- אבל שמעתי לא מעט אנשים שהזהירו אותי מהגיר
לצפיה ב-'סיאט לאון? לא שמעתי שיש תקלות בשנים האחרונות'
סיאט לאון? לא שמעתי שיש תקלות בשנים האחרונות
26/06/2017 | 20:00
18
אם אתה רוצה נוחות, מה עם פג'ו 3008 החדשה, ניסית?
או רנו קדג'אר גם רכב נוח.
סיאט לאון תיבה ידנית בא בחשבון.
גולף זה טוב אבל תיבה ידנית תיקח.
לצפיה ב-'נפרדתי בצער מסיאט לאון ועשיתי טעות'
נפרדתי בצער מסיאט לאון ועשיתי טעות
26/06/2017 | 20:48
3
27
קניתי אותה חדשה ב 12/2010 מכרתי לפני חודשיים אחרי 6.5 שנים
הרכב לא עשה בעיות בכלל ואני מצטער שמכרתי (קניתי איביזה חדשה).
היא אכן מקבילה לגולף אבל גולף נראית לי רכב של זקנים. סיאט לאון יותר אטרקטיבית.
מכרתי אותה אחרי פרסום מודעה במשך כמה שעות בלבד. יש להן ביקוש גדול, בעיקר מצד חבר'ה מהמיגזר של צפון הארץ. ככה היא גם נמכרה

לצפיה ב-'רכב לזקנים?'
רכב לזקנים?
26/06/2017 | 21:39
1
17
מרצדס,במוו, יגואר,לפי ההגדרה הזאת באותה קטגוריה.
לצפיה ב-'תודה למגיבים'
תודה למגיבים
26/06/2017 | 21:45
13
לפי התגובות כאן אני מבין שאופל לא מומלצת
אבדוק את הסיאט מול הגולף וגם הסיוויק
לצפיה ב-'אתה מבלבל אותו מאד...'
אתה מבלבל אותו מאד...
26/06/2017 | 23:17
9
אתם מדברים על רכבים שונים בתכלית השוני.
הוא מדבר על רכב אאוטומטישי מרובה תקלות ברמה הפוטנציאלית כפי הרפיוטיישן ואילו אתה מדבר על לאון גיר רגיל שהוא רכב אמין והנה לנהיגה.
מה הקשר בין 2 הרכבים הללו?
בעצם הקשר הוא שאתה זכית לנהוג ברכב אמין ומהנה מאד בזכות העובדה שאתה יודע לנהוג. כיום הידע [האמיתי, כזה שמאפשר רכישה של זה מתוך בחירה בטוב ולא מאילוצים כלכליים] בנהיגה ברכב ידני אינו נחלת הכלל. רחוק מזה. מי שלא יודע מספיק טוב לנהוג נאלץ לנהוג במכוניות שהן מאד דומות עד כדי כמעט אותו דבר. אותו השם אותו המושב אותו ההגה ורק כשמפליגים מהמקום שמים לב שהמכניזם של הנהיגה שונה מאד.
לצפיה ב-'ממה שהבנתי, הסיוויק החדשה הרבה יותר נוחה מהקודמת. '
ממה שהבנתי, הסיוויק החדשה הרבה יותר נוחה מהקודמת.
26/06/2017 | 21:08
19
שווה לעשות סיבוב על ה-1.8 ל'. עומדת בתקציב, חזקה ומאובזרת טוב.
רק הגיר הרציף קצת מדאיג - לאו דווקא מבחינת אמינות, אלא תחושת נהיגה.
לצפיה ב-'מערכת מולטימדיה לקיה פיקנטו'
מערכת מולטימדיה לקיה פיקנטו
26/06/2017 | 19:24
2
18
היי,
מישהו יודע מהו מחיר סביר לרכישה והתקנה של מערכת מולטימדיה בקיה פיקנטו? יש המלצה על דגם ספציפי?
לצפיה ב-'נסה רדיו רפי ברחוב הנביאים 53 בבת ים, המחירים שם טובים'
נסה רדיו רפי ברחוב הנביאים 53 בבת ים, המחירים שם טובים
26/06/2017 | 19:54
1
6
לצפיה ב-'אנסה לבדוק איתם. יודע מה נחשב למחיר סביר?'
אנסה לבדוק איתם. יודע מה נחשב למחיר סביר?
26/06/2017 | 23:51
1
לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2017 | 13:11
2
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-'עזרה מכירת אוטו וישן וקניית חדש'
עזרה מכירת אוטו וישן וקניית חדש
23/06/2017 | 07:29
54
173
החלטתי למכור את הפיג'ו 205 שלי שנת 95
היא יד ראשונה ללא תקלות צבע מקורי שנראה עדיין חדש מתוחזקת מאוד חוץ מהמזגן שהוחלף מדחס לחדש אבל לא עובד ועשתה רק 49000 ק"מ (כן זו לא טעות  רק 3 אפסים) בכמה אפשר למכור אותה ?
אני רוצה מכונית חדשה דומה בגודל לישנה איזו מומלצת ?
מכרים...
המשך>>
החלטתי למכור את הפיג'ו 205 שלי שנת 95
היא יד ראשונה ללא תקלות צבע מקורי שנראה עדיין חדש מתוחזקת מאוד חוץ מהמזגן שהוחלף מדחס לחדש אבל לא עובד ועשתה רק 49000 ק"מ (כן זו לא טעות  רק 3 אפסים) בכמה אפשר למכור אותה ?
אני רוצה מכונית חדשה דומה בגודל לישנה איזו מומלצת ?
מכרים נותנים לי כל מיני עצות מוזרות שאין לי מושג אם הן נכונות אמרו לי לא צרפתיות רק יפניות או קוריאניות זה הגיוני ? או לא לשמוע להם וללכת עם מה שנוח לי בלי קשר לשם היצרן
אני צריך אוטו קומפקטי ואמין שיהיה לי קל לתמרן בחניות ושיהיה נוח לנסיעה
הפיג'ו  108 או 208 מומלצות ?

לצפיה ב-'שאלה דחופה, הזמנתי פנסי חזית חדשים לרכב מאיטליה (לא איביי)'
שאלה דחופה, הזמנתי פנסי חזית חדשים לרכב מאיטליה (לא איביי)
24/06/2017 | 19:50
3
59

השאלה באה, ובעקבות זה שנתקלתי בקישור הזה:
http://media.mot.gov.il/PDF/HE_RECHEV/procedure/Import20_08.pdf
ויתכן שאפשר לעצור אותה, אם נדרש, שכן טרם יצאה מהספק.

מדובר בפנסים חזית לרכב ניסן טראנו מודל עד 1999, חדשים, שכבר אין להשיג חדשים כמותם בארץ ועם אלו שיש לרכב הקיימים קשה לעבור טסט.
החדשים שהזמנתי מיועדים רק לדגם הספציפי הזה.
מישהו יכול לייעץ, מה צפוי לקרות כשיגיעו למכס, מצד משרד התחבורה.
בקישור המצורף בעמוד מס' 6 יש  "רשימת מוצרי תעבורה חדשים לכ"ר המסומנים בסימוני תקינה לשחרור מהיר" שכוללת פנסי חזית.
במפרט של הפנס כתוב 
במפרט של החלק כתוב: Inspection Tag E4 19002 ועל הפנס הישן כתוב E4.
להלן הקישור להזמנה של אחד מהשניים שהוזמנו:
http://www.autoricambibruco.it/1013706-hella-1d7-963-100-011---faro-principale-4082300209570.html
תודה על כל עזרה
לצפיה ב-'הזמנתי לא מזמן פנס לרכב. '
הזמנתי לא מזמן פנס לרכב.
24/06/2017 | 20:34
1
59
מדובר ברכב ישן שנת 87.

אני חושב ששילמתי עליו איזה מס בדואר אחרי שהחבילה הגיעה (אם אתה משתמש באיזה שירות שליחים אז הם גם מוסיפים עמלות משלהם).

זה גנב עוד איזה כמה ימים זה שזה ישב במכס ובמשרד התחבורה, חוץ מזה לא היו ממש בעיות.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
24/06/2017 | 23:00
13
לצפיה ב-'אם יש חותמת e על הפנס'
אם יש חותמת e על הפנס
25/06/2017 | 08:34
37
הם יתעכבו במכס, אבל יעברו בלי בעיות בסופו של דבר
בהצלחה
לצפיה ב-'יש בארץ אאודי S3? (שיפור של A3?)'
יש בארץ אאודי S3? (שיפור של A3?)
22/06/2017 | 16:00
12
53
באתר אאודי יש למכירה, בכבישים טרם ראיתי כזה (גם לא S1).
לצפיה ב-'אתה שואל ברצינות?'
אתה שואל ברצינות?
22/06/2017 | 16:55
11
73
יש מלא S1 S3 וגם יחסית כמות יפה של RS3
לצפיה ב-'בהחלט שאני שואל ברצינות, כל אאודי שאני רואה מהקטנות'
בהחלט שאני שואל ברצינות, כל אאודי שאני רואה מהקטנות
22/06/2017 | 16:56
10
57
A1/A3, לא ראיתי עדיין S.
לצפיה ב-'ביד2 אפילו תמצא כאלו למכירה '
ביד2 אפילו תמצא כאלו למכירה
22/06/2017 | 17:01
1
19
לצפיה ב-'לא מתכוון לקנות, רק שאלתי.'
לא מתכוון לקנות, רק שאלתי.
24/06/2017 | 06:53
26
זה ייתכן יהיה רכב הבא בעוד שנה וחצי או שנתיים, שאתחיל לחסוך כסף.
לצפיה ב-'תסתכל יותר טוב'
תסתכל יותר טוב
22/06/2017 | 17:53
7
23
לצפיה ב-'אני מסתכל היטב, רואה A ולא S'
אני מסתכל היטב, רואה A ולא S
24/06/2017 | 06:52
6
37
יתכן בגלל ש S3 יותר יקר מכל 300 אלף שקל אז פחות קונים מ A3.
לצפיה ב-'דההההההההההה'
דההההההההההה
24/06/2017 | 16:06
1
13
לצפיה ב-'שו...?'
שו...?
24/06/2017 | 18:46
12
לצפיה ב-'ברור שקונים פחות, אבל עדיין קונים. לדעת בסדר גודל של כמאה '
ברור שקונים פחות, אבל עדיין קונים. לדעת בסדר גודל של כמאה
24/06/2017 | 21:34
3
40
בשנה.
לצפיה ב-'ייתכן ויהיה רכב הבא שאקנה אם יתקנו את הגיר הבעייתי DSG7.'
ייתכן ויהיה רכב הבא שאקנה אם יתקנו את הגיר הבעייתי DSG7.
26/06/2017 | 19:51
2
9
לצפיה ב-'לא יתקנו... אל תדאג....'
לא יתקנו... אל תדאג....
26/06/2017 | 23:46
2
אבל, יש גם S ידניים אפילו בארץ. כמובן לא S6 או 8, אלה קיימים בגירסה אוטומטישית בלבד בארצינו אבל הSים הקטנים, מקירבם יש אפילו בארצינו, ארצם של חסרי הקואורדינציה, דגמים ידניים. [1, 3 ... ?]
תבדוק את זה...
לצפיה ב-'7 שנים והתקלות עדין חוזרות על עצמן, לא הייתי סומך על "יתקנו"'
7 שנים והתקלות עדין חוזרות על עצמן, לא הייתי סומך על "יתקנו"
27/06/2017 | 01:04
1
לצפיה ב-'בקניון נפל מוט ענק מהתיקרה על הג'יפ. ריסק השימשה ועיקם הפח'
בקניון נפל מוט ענק מהתיקרה על הג'יפ. ריסק השימשה ועיקם הפח
23/06/2017 | 09:59
5
117
איך אפשר לוודא שהשימשה החלופית מקורית?
האם כדאי לתקן את כל הפגמים הקטנים?
בפרט מדאיג הנזק לגג בחיבור עם השימשה למעלה משמאל. האם עלולים לנזול פנימה מים משם? אם לא? האם כדאי לתקן כזה דבר? ואם כן, כיצד מתקנים? 
לצפיה ב-'שמשה אורגינלית בתחתית בצד הנהג '
שמשה אורגינלית בתחתית בצד הנהג
23/06/2017 | 10:14
95
כתוב שם היצרן וכו".בתחליפית לא.לא מצליח לפענח את התמונות. מצד שני אתה חייב להבטיח שהרכב יחזור לקמותו.
לצפיה ב-'מצטרף למנחם'
מצטרף למנחם
24/06/2017 | 11:21
47
צריך תמונות ברורות יותר כולל של הכיתוב [אם קיים] בחלק התחתון השמאלי של השמשה [במידה והיא מקורית].
בנוסף צריך פרטים שנת הרכב, היד, הק"מ, המצב הכללי.
ככלל הרכב נראה צבוע די יפה [צבע מקורי לא חדש] במקומות הלא פגועים וגם המקומות הפגועים לא נראים פגועים מאד חמור [למעט השמשה שממילא תוחלף].
גם בעיית המשקוף לא נראית כזאת שמים ינזלו דרכה.

והכי חשוב שאיש לא נפגע מהמוט הסורר...

לצפיה ב-'תמונות חדשות ותוספת אינפורמציה'
תמונות חדשות ותוספת אינפורמציה
24/06/2017 | 15:42
2
76
סוזוקי ג'ימני אוטומט יד 1 מ2005 עם 30,000 ק"מ.

לקחתי שלש תמונות של השמשה בניסיון לצלם מקרוב דווקא את הכיתוב/ חרוט בחלק התחתון הימני בשמשה במבט מלפנים מחוץ לרכב.
רשום שם:
LAMISAFE
LP ASAHI
M314 AS1
DOT-20
E6 43R-006261
A0016 (X) 6

בנוסף לקחתי 4 תמונות של המשקוף של השמשה ובחלק עליון של הדופן של המקוף רואים מכה עם קצת צבע אדום. המוט שנחת על הרכב ויצר את הנזקים היה אדום.

לבסוף לקחתי תמונות של מכסה המנוע והכנף:

לצפיה ב-'הכיתוב "E6" כפול בגלל הצילום או שהוא כזה בפועל?'
הכיתוב "E6" כפול בגלל הצילום או שהוא כזה בפועל?
24/06/2017 | 16:43
1
46
אם זה בפועל אז השמשה לא מקורית, בשמשה מקורית הכיתוב לא היה עובד QC.
לצפיה ב-'השימשה מקורית. הרכב יד 1 הכיתוב רשום לא רק בE6 אלא'
השימשה מקורית. הרכב יד 1 הכיתוב רשום לא רק בE6 אלא
24/06/2017 | 20:03
40
בכל מה שרשום פעמיים. פעם אחת קרוב לדופן חיצונית ופעם שנייה קרוב לדופן פנימית. אבל הרישום הוא בתוך הזכוכית ולא על השטח פנים. במבט היישר מלפנים זה נראה כיתוב אחד אבל במבט מדוקדק קצת מהצד אני רואה שיש 2 כיתובים זהים מקבילים.

בטוח שבשימשה מקורית. איך זה אצל רכבים אחרים כאן?

חוץ מהשמשה, האם כדאי לתקן את מה שנפגע או שרק למרוח צבע נקודתי?
לצפיה ב-'כמה שאלות כלליות על היברידיות '
כמה שאלות כלליות על היברידיות
21/06/2017 | 14:54
41
156
1. האם המנוע החשמלי תמיד מניע את אותם גלגלים כמו מנוע הבעירה ? (דגמים בארץ ובחו"ל)  מה קיים והאם אפשרי מצב של 4X4  ?
2. כמה מנועים חשמליים יש לדגמים השונים ?
3. באיזה דגמים או חברות יש טעינת מצבר באמצעות אנרגיית הבלימה ?
4. האם המצבר הגדול...
המשך>>
1. האם המנוע החשמלי תמיד מניע את אותם גלגלים כמו מנוע הבעירה ? (דגמים בארץ ובחו"ל)  מה קיים והאם אפשרי מצב של 4X4  ?
2. כמה מנועים חשמליים יש לדגמים השונים ?
3. באיזה דגמים או חברות יש טעינת מצבר באמצעות אנרגיית הבלימה ?
4. האם המצבר הגדול "עוזר"  (ישירות, עקיפין, מגייוור) אם המצבר 12V בסוף חייו ?   כלומר האם אפשר להתקע עם רכב שלא מניע עקב כך
5. האם כול ההיברידיות הן אוטומטיות ?

לצפיה ב-'בשבוע האחרון הרכב מסריח מדלק ואני לא יודע מה לעשות'
בשבוע האחרון הרכב מסריח מדלק ואני לא יודע מה לעשות
22/06/2017 | 08:33
9
80
איך שנכנסים מריחים דלק. בדקתי את מיכל הדלק והוא סגור. יש למישהו רעיון ממה זה נובע?
לצפיה ב-'ריח דלק'
ריח דלק
22/06/2017 | 08:58
1
87
לא כתבת את דגם ושנת ייצור המכונית וחבל.
ברוב המכוניות זה עקב סדק בראש משאבת הדלק החשמלית.
כמובן שיתכנו גם סיבות אחרות כנשם מיכל דלק, דליפה מצנור דלק או חיבורו ועוד.
נא עדכן ממצאים ותוצאות, לכשיהיו.
בברכה  -  רפי לין
לצפיה ב-'לא חשבתי שזה רלוונטי. אבל מדובר באקסנט משנת 2000'
לא חשבתי שזה רלוונטי. אבל מדובר באקסנט משנת 2000
22/06/2017 | 09:36
28
לצפיה ב-'תתחיל עם אזור המנוע'
תתחיל עם אזור המנוע
22/06/2017 | 18:10
49
חפש נזילות בצנרת הדלק ובחיבורים.
לצפיה ב-'קח את הרכב למוסך. דחוף.'
קח את הרכב למוסך. דחוף.
22/06/2017 | 23:41
4
64
לנשום אדי דלק כל השבוע ולבסוף להעלות שאלה לפורום? זה נראה לך הגיוני? סה"כ יכול לחנוק אותך ולהתלקח. אין מה למהר. 
לצפיה ב-'אני יכול להמשיך לנסוע בסופ"ש ולקחת אותו ביום ראשון או שזה '
אני יכול להמשיך לנסוע בסופ"ש ולקחת אותו ביום ראשון או שזה
23/06/2017 | 13:55
3
34
ממש מסוכן?
לצפיה ב-'הייתי מנסה להפחית שימוש עד כמה שאפשר.'
הייתי מנסה להפחית שימוש עד כמה שאפשר.
23/06/2017 | 15:27
34
קשה לדעת את חומרת הדליפה ולאן זה דולף. בדליפה רצינית זה יכול להיות מסוכן.
לצפיה ב-'מה בדיוק אתה רוצה לשמוע?'
מה בדיוק אתה רוצה לשמוע?
23/06/2017 | 17:01
52
ריח בנזין ברכב מצביע על תקלה.בא לך ליסוע בסוף השבוע אז תיסע.זה לא עד כדי כך מסוכן כמו שכותבים פה.היום מכל דבר עושים טרגדיה.פעם העץיינו נוסעים עם הריח הזה רוב הזמן.
לצפיה ב-'אל תיקח סיכונים. רוץ למוסך'
אל תיקח סיכונים. רוץ למוסך
26/06/2017 | 19:25
4
לצפיה ב-'יש לך חור במיכל דלק '
יש לך חור במיכל דלק
23/06/2017 | 00:59
20
לצפיה ב-'ייעוץ לפני קניה, האם מדובר בפגיעת שלדה?'
ייעוץ לפני קניה, האם מדובר בפגיעת שלדה?
23/06/2017 | 01:14
4
81
ערב טוב לכולם,
אני על סף רכישת טויטה יאריס משומשת ואמור לקחת את הרכב לבדיקה במכון בימים הקרובים.
בשיחתי עם המוכר (יד 2 של הרכב). הוא הראה לי את פירוט בדיקת הרכב שהוא עשה כשקנה אותו לפני מספר שנים.

ישנו סעיף בבדיקה שלו שבו רשום:
שלדת מרכב:
ליקויים בעלי משמעות נמוכה: יש מעיכת פח בכנף אחורי ימין.

מצ״ב תמונ של הרכב והפגיעה המדוברת.

האם ייתכן ואיכשהו מדובר בפגיעת שלדה(שאסי) בעלת השפעה בטיחות/ירידת ערך של הרכב?? ושעלי לתת עליה את הדעת או שמדובר בפגיעת פח קלה שמשמעותה קוסמטית בלבד?

אשמח לדעתכם לפני שאקח את הרכב לבדיקת מכון נוספת על חשבוני.

תודה רבה לעונים.

לצפיה ב-'אני רואה פגיעת פח לא משמעותית לא יותר.'
אני רואה פגיעת פח לא משמעותית לא יותר.
23/06/2017 | 06:43
46
פחח  יתקן את זה בלי לעשות תיקון צבע.
לצפיה ב-'אכן קוסמטיקה בלבד'
אכן קוסמטיקה בלבד
23/06/2017 | 08:45
1
38
גם על סמך התמונה וגם על סמך דוח הבדיקה [משמעות נמוכה בפאראגרף של השילדה זה לא בעיות שאסי]
אבל מאז עברו הרבה מים בירדן והדוח משקף את המצב כשהמוכר רכש את הרכב מהבעלים שלפניו...[ אגב מאיזו שנה הדו"ח מדובר?]
לצפיה ב-'תודה על ההרגעה,'
תודה על ההרגעה,
23/06/2017 | 15:20
27
הדוח מפברואר 2014.
אני לחלוטין מתכנן לקחת את הרכב לבדיקה נוספת טרם הקניה. מאחר וההערה שציינתי הייתה בפרגראף שלדה, זה הדליק אצלי נורה אדומה.. ולכן חשבתי להתייעץ ובמידת הצורך מראש לפסול את הרכב ולחסוך את עלות הבדיקה.
אולם אני מבין מהתגובות שמדובר במשהו שולי ולכן נמשיך בתהליך.

תודה רבה חברים :)
לצפיה ב-'בתמונה זה כלום, חזור לכאן עם תוצאות בדיקה שאתה שילמת עבורה'
בתמונה זה כלום, חזור לכאן עם תוצאות בדיקה שאתה שילמת עבורה
26/06/2017 | 15:08
4
לצפיה ב-'מצלמת רוורס'
מצלמת רוורס
23/06/2017 | 13:19
1
44
מהתקנתי מצלמת רוורס עגולה מעל למספר הרישוי והראות בה טובה מאוד..יש לה רק בעיה עם הסימונים הצבעוניים שעל גבי המסך שאינם תואמים את המרחק האמיתי מהעצם שמאחורי ..המצלמה מראה לי את המקסימום שאני יכול להתקרב כבר בדרגה הראשונה הירוקה כאשר אני עוד רחוק מאוד מהאדום...יש לי ניסיון עם רכב אחר שברשותי ובו מצלמה שהותקנה מהיבואן של פורד פיאסטה לפני 3 שנים..ששם אני מדייק עד הקו האדום..כמו כן הקווים מגיעים עד המדרה בהטייה של הרכב תוך כדי כניסה בחנייה מקבילית שבעזרת אני יכול לראות את המרחק המדוויק מהמדרכה ללא צורך לראות תמונה...הטכנאי החליף לי למצלמה אחרת..אבל גם שם אותה בעיה עם המרחקים...מה יכולה להיות הבעיה?..או שככה המצלמות מראות היום ?
לצפיה ב-'איזה רכב?וכמה אתה מוכן להשקיע?'
איזה רכב?וכמה אתה מוכן להשקיע?
23/06/2017 | 18:40
12
לצפיה ב-'דילמה בבחירת הרכב הבא...'
דילמה בבחירת הרכב הבא...
21/06/2017 | 01:04
16
142
מאזדה cx5 2500 פרימיום החדשה שאמורה להגיע ולהימכר באוגוסט הקרב, או סקודייאק 2000 טורבו שגם היא תתאחר למסירה...
לצפיה ב-'מי יכול לתת לך עצה?'
מי יכול לתת לך עצה?
21/06/2017 | 07:58
15
75
שני הרכבים מבית טוב. מצד שני עדיין לא בארץ.עד שלא תעשה נסיעת התרשמות לא תדע מה לבחור.בכל מקרה זה עניין של טעם אישי. בכל מקרה מה שלא תבחר יהיה טוב.אתה צריך לבדק אם הישיבה נוחה לך ואם אתה "מתחבר לרכב" שיהיה במזל טוב.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
21/06/2017 | 11:05
14
39
לגבי המאזדה - הרכב מוכר לי היטב שהרי אני נוהג בו מזה יותר מ-3 וחצי שנים.
לגבי הסקודיאק - אין להם 2 ליטר לשם נסיעת מבחן...זה הימור. הנתונים ממש מקבילים אלא שלסקודיאק עותר כוח - מומנט והוא מאד מרווח...
לצפיה ב-'תברר איך הגיר של הסקודה הספציפית שבה אתה מתעניין'
תברר איך הגיר של הסקודה הספציפית שבה אתה מתעניין
21/06/2017 | 12:18
7
44
לא מזמן דווחנו כאן על בעיות בגיר של הסקודה בנפח 1.2 [או 1.4 אינני זוכר] אבל בוודאות אין מדובר על סקודה 2.0 שבה אתה מתעניין [גיר רובוטי שממהר לצבור בלאי]. מצד שני דווחנו שהסקודה ההוא מאד מאד חסכוני בדלקים
לצפיה ב-'מדובר בגיר החדש, מצמד כפול 7 הילוכים'
מדובר בגיר החדש, מצמד כפול 7 הילוכים
21/06/2017 | 17:26
6
23
לצפיה ב-'אגיד לך בקיצור'
אגיד לך בקיצור
21/06/2017 | 18:53
51
אם הרכב של סקודה מוצא חן בעיניך הגיר לא צריך להדאיג אותך. הגיר מתפקד מצויין .
רק אוסיף שכבר ב09 היה ברכב שלי גיר כזה וגם היום. אם לא יגידו לך איזה גיר ברכב לא תנחש אף פעם.
הדבר היחיד שלא ידעתי שהמנוע 2 ליטר קיבל "טוויסט" וההספק שלו 180 כ"ס כמו המנוע 1.8 ליטר.

אתה לא לוקח שום הימור תקבל רכב נהדר.
תתיחס רק באיזה רכב יתן לך יותר "כיף" כל השאר בסדר גמור.
שלא תחשוב לרגע שהמזדה לא מוצאת חן מבעיני.
ב09 קניתי סופרב רק לפי תמונות כי הרכב עדיין לא היה בארץ. מאז החלפתי מספר רכבים והסופרב הכי מוצלח. הבעיה היחידה אתו היום זמן המתנה בלתי נסבל.
לצפיה ב-'גיר חדש 7 הילוכים, בשלב זה תברח'
גיר חדש 7 הילוכים, בשלב זה תברח
21/06/2017 | 19:07
4
58
תברח.
דווחנו כאן על גיר 7 הילוכים בסקודה 1.2 (או 1.4 איני זוכר) וקצב ההיווצרות הבלאי דווח כאסטרונומי דהיינו מואץ.
תלמד את הנושא בטרם אתה משקיע כספים (אולי פתרו הבעיות

לצפיה ב-'7 שנים בשוק, לא היתי אומר שזה חדש.'
7 שנים בשוק, לא היתי אומר שזה חדש.
22/06/2017 | 21:40
3
33
מה שעצוב הוא שעדין לא פתרו את הבעיות של הDSG7 היבש בתנאים עירוניים צפופים(פקקים/הרבה רמזורים) גם אחרי 7 שנים.

לצפיה ב-'על הבעיות הללו בדיוק התכווננתי'
על הבעיות הללו בדיוק התכווננתי
23/06/2017 | 06:49
28
אם זה לא חדש אז קל וחומר.
ואם זה חדש אז עליו לוודא שאכן בעיות אלה (הבעיות הישנות נושנות) נפתרו סוף סוף. בל נשכח שגם בעבר התיימרו לפתור ובפועל נאדה.

מעניין למה איש כאן לא התייחס לזה?
לצפיה ב-'במפרט הרכב מצויין גיר רטוב'
במפרט הרכב מצויין גיר רטוב
24/06/2017 | 15:06
1
6
לצפיה ב-'לא מזמן היה כאן מישהו עם DSG7 רטוב שסבל מבעיות'
לא מזמן היה כאן מישהו עם DSG7 רטוב שסבל מבעיות
24/06/2017 | 15:11
22
אם אני זוכר נכון הוא נוסע הרבה בעיר, ויתכן וזה מקור התקלות אצלו.
לצפיה ב-'המאזדה לא מוכר לך היטב, כי מדובר ברכב חדש. זה שהשם נשאר '
המאזדה לא מוכר לך היטב, כי מדובר ברכב חדש. זה שהשם נשאר
21/06/2017 | 20:08
5
67
זהה ויחידת ההנעה היא רק עודכנה ולא הוחלפה בחדשה לחלוטין לא אומר כלום.
לצפיה ב-'אני די מתפלא בתגובתך. מדוע?'
אני די מתפלא בתגובתך. מדוע?
22/06/2017 | 00:34
4
44
משנודעו הפרטים של המאזדה המחודשת, עם כל השינויים במרכב, בגימור הפנימי המשודרג ובעיקר - העשרת הדגם בכל אמצעי הבטיחות האקטיביים, עדיין איני חושב שהרכב הזה ייתן לי תחושה שונה מהותית מזו שלי כעת.
מה שכן משמעותי בכיני, מעבר להקבלה הדי דומה בגודל ובנוחות, זה הכוח העודף שעל "הנייר" יש לסקודיאק.

דילמה...
לצפיה ב-'למה מתפלא?'
למה מתפלא?
22/06/2017 | 06:19
2
48
המנוע של הסקודה עם טורבו. וכמו שכתבתי "הקטינו "את ההספק שלו מ200 כ"ס ל180.
בכל מקרה הטורבו עושה הבדל  בביצועים.
יש לי השערה על הסיבה להורדת ההספק אבל לא בטוח בזה.

לצפיה ב-'הגנה על הגיר'
הגנה על הגיר
22/06/2017 | 16:43
1
18
לצפיה ב-'הייתי אומר להתאים'
הייתי אומר להתאים
22/06/2017 | 19:24
24
בסופרב המנוע עם הספק 220 כ"ס. מומנט 35קג"מ.גיר dsg6 .כנראה שה7 הילוכים זול יותר.זה מה שעולה לי בראש.מנוע 180 עם מומנט 25קג"מ
לצפיה ב-'יש המון דברים שלא מופיעים במפרט - ומשנים מאוד לחווית הנהיגה'
יש המון דברים שלא מופיעים במפרט - ומשנים מאוד לחווית הנהיגה
22/06/2017 | 12:06
43
שינוי חלוקת ההילוכים, למשל, או שיפור בבידוד הרעשים. כיול שונה של המתלים וההגה - כל אלו יכולים ליצור רכב שנוסע בצורה שונה מאוד.
לצפיה ב-'תיקון דלת תא מטען'
תיקון דלת תא מטען
19/06/2017 | 15:27
9
78
שלום רב, איפה אפשר לתקן את הבולמים של בדלת תא המטען בפולקסווגן טוארג שנת 2005 ? אולי אפשר להתקין בולמים חיצוניים ולא לסדר את הקיימים? אשמח לקבל תגובות/עצות ובעלי מקצוע.
לצפיה ב-'האם מדובר בבולמים הידרואליים (בוכנה) רגילים, או שאצלך יש '
האם מדובר בבולמים הידרואליים (בוכנה) רגילים, או שאצלך יש
19/06/2017 | 15:45
50
פתיחה חשמלית של תא המטען?
אם הראשונים - ההחלפה שלהם פשוטה מאוד. אם דורשים מחרי גבוה בעבור מקוריים בארץ - חפש באיביי. בזמנו קניתי חליפיים לקסארה פיקסו (רכב שגם בו יש דלת תא מטען גדולה וכבדה) במשהו כמו מאה שקלים לזוג. גם אם יעלה פי שתיים או שלוש לטוארג, עדיין מדובר במחיר שלא מצדיק אילתורים.
לצפיה ב-'תיקון דלת אחורית טוארג'
תיקון דלת אחורית טוארג
19/06/2017 | 18:03
1
57
נתחיל מהסוף.לא נראה לי שפתרון חיצוני אפשרי.הבולם מורכב מבוכנה שבראשה קפיץ רציני.כדי לדעת מה הבעיה צריך קודם לפרק.לי נראה שלא מתקנים רק מחליפים.הפרוק לא מסובך אבל צריך בעל נסיון בפירוק כל הפלסטיקים כדי להגיע לחלק.ויש הרבה פלסטיקים.למשל מכסה שכתוב עליו כרית אוויר ושם נמצא אחד הברגים.יש אתרים שיש להם חלקים לטוארג מפירוק.חפש בוגל.באנגלית החלק נקרא.rear hatch struts
לצפיה ב-'למה יש כרית אוויר באזור דלת תא המטען? קצה של כרית וילון? '
למה יש כרית אוויר באזור דלת תא המטען? קצה של כרית וילון?
19/06/2017 | 21:36
17
לצפיה ב-'אל תשים תחליפי אלא רק אם הוא תואם '
אל תשים תחליפי אלא רק אם הוא תואם
21/06/2017 | 19:23
5
32
את המקורי או ששים מקורי.
לדלת האחורית יש מסה וזוית נטייה ומבנה וחלוקת משקל. כל אלה קובעים את הכוח והמומנט שמפעילה הדלת כדי להיסגר.
בבולם יש קפיץ. לכל קפיץ יש קבוע כוח שנמדד בכמה כוח ישנה אורכו ביחידת אורך.
אם תשים בולם עם קבוע קפיץ קטן מדי אז הדלת תיבעט בכוח מוגזם כלפי מעלה. זה מסוכן גם עבורך כי עלול לחטוף מכה או שהכל שם יזדעזע וגם בהיבט החומר זה לא בריא לצירים לזכוכית לפלסטיקה וכד'
אם הקבוע גדול מדי אז עד שהדלת תעלה אתה "תירדם" או שתאלץ למשוך כלפי מעלה לסייע לה להפתח.
אני תיארתי הבעיות בפתיחה אבל כמובן יהיו גם בעיות הסגירה.
על הבולם צריך להיות רשום המספר ותשים לב שאם אתה רוכש תחליפי יהיה לו מספר דומה כי זה קבוע הקפיץ.
לצפיה ב-'מי מתקן את זה?'
מי מתקן את זה?
22/06/2017 | 14:24
4
27
נעזוב רגע את החלק....  מי באזור המרכב מטפל בסוגיו תכאלה מבחינת פירוק והרכבה? (כולל כל הפלסטיקה וכו'....) חלק מקסימום מביאים מחו"ל או מפירוק.
לצפיה ב-'כל פחח ידע לעשות את זה.'
כל פחח ידע לעשות את זה.
22/06/2017 | 15:23
25
כל מי שעוסק בהתקנת מערכות שמע או מערכות דומות ברכב (חיישן רוורס וכו') ידע לפרק ולהגיע אבל אולי לא התנסה עם החלפת הבוכנה עצמה.

יכול להיות גם שהמוסכניק ידע איך ויהיה מוכן לעשות את זה. גם אם לא בד"כ במוסך יכולים לקחת את הרכב למי שיודע או אולי לשלוח אותך אליו.
לצפיה ב-'כשתמצא את החלק'
כשתמצא את החלק
23/06/2017 | 06:39
17
נדבר.בעיקרון לא פחח ולא מתקין מערכות יודע איך להחליף.
לצפיה ב-'כל מי ומי. מדובר ב4 ברגים'
כל מי ומי. מדובר ב4 ברגים
23/06/2017 | 08:04
1
21
עסק מאד פשוט.
אם אינך רוצה לבצע לבד אז כל פחח יידע.
טריוויאלי ביותר רק שים לב שזה לא רק נראה מתאים חיצונית אלא שגם המספר תואם !
לצפיה ב-'אין שם ארבע ברגים אבל מה זה חשוב.'
אין שם ארבע ברגים אבל מה זה חשוב.
23/06/2017 | 09:18
9
לצפיה ב-'הערכה לעלות תיקון פגוש'
הערכה לעלות תיקון פגוש
22/06/2017 | 09:32
4
82
אשתי חנתה הבוקר ליד העבודה ופגעה ברכב חונה. הפגיעה הייתה קלה ביותר וכמעט בלתי מורגשת, אבל אפשר לראות שנגרמה פגיעה בפינה הימנית של הפגוש (בצילום), שנמעכה פנימה.
אשתי השאירה פתק עם הפרטים שלה, וכעת בעלת הרכב שולחת לה:
"הצעת מחיר לעבודה 2630 כולל מעמ זאת במידה ואין פגיעה בגשר הפגוש זה יכל לצאת עוד 1300 שח אבל זה לא נראה שיש פגיעה בגשר הפגוש".

לנו זה נראה די מוגזם לפגיעה כ"כ מינורית - מישהו יכול לתת טיפ בעניין? 
תודה!
לצפיה ב-'נשמע שהציעו לה להחליף פגוש. '
נשמע שהציעו לה להחליף פגוש.
22/06/2017 | 12:02
2
61
מניסיון שלי, פגיעות כאלו אפשר בדרך כלל ליישר וכמעט שלא נשארים סימנים. אבל זה דורש שיתוף פעולה של הצד השני...
לצפיה ב-'לחמם עם פן וזה מתישר.'
לחמם עם פן וזה מתישר.
22/06/2017 | 12:15
23
לצפיה ב-'באמת נשמע כמו מחיר של החלפת פגוש'
באמת נשמע כמו מחיר של החלפת פגוש
26/06/2017 | 19:27
3
נסה לספר לה בעדינות על פתרונות אחרים ותבחן את התגובה שלה.. אל תפעיל לחץ כי זה יכול לייצר אנטי.
לצפיה ב-'זה בעייתי'
זה בעייתי
22/06/2017 | 12:49
70
בגלל שאתה לא קובע איך לתקן ואיפה.התיקון כולל פרוק הפגוש+יישור +שיוף +צבע יסוד +צבע .קליפסים חדשים.הפגוש הוא גדול וזה בערך המחיר לתיקון.טיפים אפשר לתת למי שקובע מה עושים.אגב בעל הרכב ביום שירצה למכר יצטרך להסביר מה קרה לפגוש.כל בודק עם מכשיר למדידת עובי הצבע יראה שזה תיקון.הדבר היחיד שאני יכול לאמר זה כל הכבוד לאשתך.תהיה גאה .

לצפיה ב-'מערכות התרעה מפני תאונות של Awacs'
מערכות התרעה מפני תאונות של Awacs
19/06/2017 | 15:52
31
77
http://awacs.co.il/our-system/

מתלבט אם להזמין אחד הדגמים באתר, חברה טובה או מובילאיי יותר טוב?

מבחינת תקלות, שירות, ויש אחריות  -  3 שנים, התקנה אצל לקוח בחניה.
לצפיה ב-'יש גם מערכת של מובון. '
יש גם מערכת של מובון.
19/06/2017 | 15:58
13
73
המערכת של אייווקס יקרה יותר - ולא ראיתי אף מבחן בלתי תלוי שלה, וממה שהבנתי מחבר זה בגלל סירוב של החברה למסור מערכת למבחן. זו כבר בעיה מבחינתי.
אגב, שמעתי שהם מתכננים להשיק מערכת זולה יותר, על בסיס מצלמה בלבד.
לצפיה ב-'מובון? לא שמעתי על זה'
מובון? לא שמעתי על זה
19/06/2017 | 16:03
8
55
הם טובים?
ומובילאיי, זולים יותר?
לצפיה ב-'ראיתי כתבה עליהם ב-AUTO. אדי מערכות מביאים אותם, אז גב יש'
ראיתי כתבה עליהם ב-AUTO. אדי מערכות מביאים אותם, אז גב יש
19/06/2017 | 16:09
7
73
קצת יותר זולים ממובילאיי, שבעצמם יותר זולים מאייוקס. אבל זה ברמת מחירון - תמיד שווה לקבל הצעה קונקרטית.
לצפיה ב-'השאלה אם זה עובד טוב ומתריע כשיש סכנה ולא סתם מתריע.'
השאלה אם זה עובד טוב ומתריע כשיש סכנה ולא סתם מתריע.
19/06/2017 | 16:10
6
46
וכשיש סכנה יפספס או שלא יפספס ויתריע.
לצפיה ב-'לך קרא את הכתבה. אתה לא מצפה שאכתוב לך תקציר כאן, נכון? '
לך קרא את הכתבה. אתה לא מצפה שאכתוב לך תקציר כאן, נכון?
19/06/2017 | 16:36
5
18
לצפיה ב-'ממש תגובה לעניין , הרי בשביל מה יש פורום אם אתה מציע לי '
ממש תגובה לעניין , הרי בשביל מה יש פורום אם אתה מציע לי
19/06/2017 | 19:46
2
47
שאקרא כתבה?
לצפיה ב-'כל כך קשה לכתוב מובון אוטו בגוגל?'
כל כך קשה לכתוב מובון אוטו בגוגל?
19/06/2017 | 21:19
39
לצפיה ב-'נשמע לך סביר לדרוש ממני לכתוב לך תקציר של הכתבה? '
נשמע לך סביר לדרוש ממני לכתוב לך תקציר של הכתבה?
19/06/2017 | 21:30
46
אני עובד אצלך או משהו? אם אתה שואל בנאדם ברחוב איפה נמצא בית עסק, אתה נוזף בו אם הוא לא מקפיץ אותך לשם עם האוטו שלו?

לצפיה ב-'הכתבה באתר "אוטו"?'
הכתבה באתר "אוטו"?
19/06/2017 | 19:47
1
15
לצפיה ב-'לא, היא באתר גוגל'
לא, היא באתר גוגל
20/06/2017 | 07:57
9
לצפיה ב-'האם ייתכן שלא מוסרת כי חוששצ'
האם ייתכן שלא מוסרת כי חוששצ
21/06/2017 | 19:36
3
28
מהעתקות?
זה מוצר סיני שהוא היקר ביותר בשוק?
לצפיה ב-'לא הבנתי, מי יעתיק - העיתונאים? זה לא איזה אב טיפוס סודי'
לא הבנתי, מי יעתיק - העיתונאים? זה לא איזה אב טיפוס סודי
21/06/2017 | 20:02
17
מי שירצה להעתיק - למה? - יכול פשוט להשקיע כמה אלפי שקלים ולקנות מערכת...
לצפיה ב-'זה לא מוצר סיני, זה אמריקאי'
זה לא מוצר סיני, זה אמריקאי
22/06/2017 | 15:59
1
14
דגם ראדאר מייצרים בקליפורניה, והמצלמה עבור המכשיר הזה מיוצרת בקוריאה.
לצפיה ב-'לא ממש - חברה שרשומה בארה"ב בבעלות ישראלית (שאם הבנתי נכון'
לא ממש - חברה שרשומה בארה"ב בבעלות ישראלית (שאם הבנתי נכון
22/06/2017 | 16:11
15
אלו אותם בעלים של חברת ההפצה בארץ) שמרכיבה מערכת מרכיבי מדף.
למיטב ידיעתי, לפחות נכון ללפני כמה שנים כשביררתי, המערכת הזו לא הוצעה בשום מקום אחר בעולם.
לצפיה ב-'מערכות התרעה מפני תאונות'
מערכות התרעה מפני תאונות
20/06/2017 | 09:44
4
68
הם נותנים 3 שנים אחריות? נשמע טוב.כל השאר נותנים בלחץ שנה
נכנסתי ללינק ששלחת,קראתי שזו מערכת עם רדאר ולא מצלמה כמו שיש למובילאיי,זה דווקא נשמע מבטיח :)
תעדכן אותנו איך המערכת

לצפיה ב-'ממש לא מזהים שזו "הודעה מטעם" '
ממש לא מזהים שזו "הודעה מטעם"
20/06/2017 | 10:04
2
17
לצפיה ב-'רק אם יש לך רדאר...'
רק אם יש לך רדאר...
20/06/2017 | 10:16
1
16
לצפיה ב-''
21/06/2017 | 12:39
8
לצפיה ב-'יש גם דגם עם המצלמה יותר זול מדגם עם ראדאר'
יש גם דגם עם המצלמה יותר זול מדגם עם ראדאר
22/06/2017 | 08:07
18
יש שני דגמים ממה שהבנתי.
רק חבל שאין רטט לחרשים וכבדי שמיעה שנוהגים ברכב וירגישו התרעה ברטט למניעת תאונות.
רטו במערכת זה מה שחסר עבורי.
לצפיה ב-'לנו יש אותה וזה מעולה. כבר שנתיים- אפס תקלות'
לנו יש אותה וזה מעולה. כבר שנתיים- אפס תקלות
20/06/2017 | 12:17
11
28
לצפיה ב-'איזה קטע, עוד אחת...'
איזה קטע, עוד אחת...
20/06/2017 | 12:31
3
21
לצפיה ב-'למה ככה? אתה מוזמן לפורום סלולרי לראות כמה אמיתית אני… '
למה ככה? אתה מוזמן לפורום סלולרי לראות כמה אמיתית אני…
20/06/2017 | 12:51
2
53
אנחנו רוצים להחליף רכב אז נכנסתי לקרוא פה קצת וראיתי את ההודעה הזו. די עם הפרנויה
לצפיה ב-'קבלי התנצלות, זה פשוט המקרה השכיח.'
קבלי התנצלות, זה פשוט המקרה השכיח.
20/06/2017 | 15:17
1
15
לצפיה ב-''
20/06/2017 | 15:35
4
לצפיה ב-'0 תקלות וכמה תאונות היא מנעה לדעתך?'
0 תקלות וכמה תאונות היא מנעה לדעתך?
20/06/2017 | 15:25
1
13
לצפיה ב-'קשה לומר. היא הרי מתריעה פעמיים- במרחק גדול יחסית'
קשה לומר. היא הרי מתריעה פעמיים- במרחק גדול יחסית
20/06/2017 | 15:41
42
(צפצוף יחיד) וכשממש נצמדים לרכב (צפצוף מתמשך). הצפצוף הראשון 'מעיר' אותך ויש לך זמן לבלום/ להתרחק כדיי לא להגיע למצב מסוכן יותר.
לצפיה ב-'לך גם אין תקלות ב-LG4, את לא נחשבת...'
לך גם אין תקלות ב-LG4, את לא נחשבת...
20/06/2017 | 17:52
3
19
לצפיה ב-'ב-G3 קשישא..... '
ב-G3 קשישא.....
20/06/2017 | 18:21
12
לצפיה ב-'אני פשוט יודעת מה לקנות '
אני פשוט יודעת מה לקנות
20/06/2017 | 19:45
40
וזה אכן g3…
1-0 לem
לצפיה ב-'.'
.
22/06/2017 | 08:12
7
לצפיה ב-''
24/06/2017 | 06:55
7
נראה שאלך על זה, דגם ראדאר או מצלמה.

אגב, העברת Awacs מרכב ישן לרכב חדש בפעם הראשונה ללא תשלום.
לצפיה ב-'מחפש רכב סופרמיני'
מחפש רכב סופרמיני
21/06/2017 | 20:19
1
39
שלום, אחרי הרבה שקלא וטריא החלטתי ללכת על סופרמיני במסלול ליסינג פרטי אחרי שהגעתי למסקנה שכרגע זה המסלול הכי מתאים לי. הרכב אמור לשמש לפחות 2-3 בשבוע לנסיעות בינעירוניות ובתוך העיר (אזור השרון, כפ"ס רעננה הרצליה ופעם בשבועיים אולי נסיעה לאיזור הצפון\דרום).

אני מתלבט בין (כל הדגמים 2017) :
סיאט איביזה
פורד-פיאסטה

מה שבעיקר חשוב לי זה רכב שיחזיק את הכביש טוב וגיר אוטומטי טוב (הבנתי שהפיאסטה אוטומטית פחות מוצלחת בזה).
אם יש לכם אוטו אחר שיתאים לשימושים אשמח לשמוח. לא מעוניין במיני.

אודה לעזרתכם!
לצפיה ב-'C3, מיקרה. אם לא תגיד מה ההעדפות שלך ברכב ומה התקציב, יהיה '
C3, מיקרה. אם לא תגיד מה ההעדפות שלך ברכב ומה התקציב, יהיה
21/06/2017 | 20:30
30
די קשה לענות.
לצפיה ב-'בעיה ברדיו מקורי TP SEEK'
בעיה ברדיו מקורי TP SEEK
20/06/2017 | 10:52
7
89
שלום,
יש לי רכב סוזוקי ספלש שיש בו רדיו מקורי.
קיימת כרגע בעיה שכל דקה יש אתרעה של TP SEEK
והרדיו עובר לאיזה תחנה ערבית.
איך מפסיקים את הבעיה הזו ?
תודה
עמית
לצפיה ב-'אני מכיר את התופעה'
אני מכיר את התופעה
20/06/2017 | 11:20
1
70
ברכב שלי הייתה תופעה כזאת .חשמלאי מקומי לא הצליח לסדר את זה.נאלצתי ליסוע למוסך מורשה שקבע לי תור ואז התקשרו למרכז שרות בחו"ל וזה תוקן.
לצפיה ב-'תוספת'
תוספת
20/06/2017 | 11:34
58
זה היה לפני כמה שנים יתכן ויש פתרון קל יותר פשוט היום.
לצפיה ב-'אני חושב שזה איזשהו מוד חיפוש אוטומאטי שאפשר לכבות.'
אני חושב שזה איזשהו מוד חיפוש אוטומאטי שאפשר לכבות.
20/06/2017 | 16:09
1
58
נסה ללחוץ על הכפתורים שם של ה-PTY, TA, AF זה ישנה דברים בתצוגה (ידליק ויכבה את ה"נורת ביקורת" המתאימה בתצוגה). אולי כשאחד מהם מכובה, זה לא יקרה.
לצפיה ב-'AF לא לכבות'
AF לא לכבות
21/06/2017 | 13:59
32
לעומת זאת TA לכבות בהחלט
לצפיה ב-'לחצתי על לחץ TA ונפתרה הבעיה. תודה '
לחצתי על לחץ TA ונפתרה הבעיה. תודה
21/06/2017 | 09:45
16
לצפיה ב-'לחצתי על לחץ TA ונפתרה הבעיה. תודה '
לחצתי על לחץ TA ונפתרה הבעיה. תודה
21/06/2017 | 09:44
1
22
לצפיה ב-'אכן בארצינו חובה לכבות את הTA באופן קבוע'
אכן בארצינו חובה לכבות את הTA באופן קבוע
21/06/2017 | 12:20
17
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:32
3
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים
פורום קראוונים קמפינג
פורום קראוונים קמפינג
פורום טיולים לגיאורגיה
מתכננים טיול לגיאורגיה?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה