לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1225912,259 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנה וסטיילינג

" אופנה היא דבר שקיים לא רק בשמלות. אופנה היא בשמיים, ברחובות. האופנה קשורה קשר הדוק לרעיונות, לדרך בה אנו חיים, למה שקורה. אופנה היא הוויה". (קוקו שאנל)

כולנו צרכניות אופנה, מי יותר ומי פחות. כאן המקום לדבר על כל מה שקשור לתחום. החל מלבוש לעבודה, לארועים, לחדר הכושר, הלבשה תחתונה וסתם לבוש ליום יום. יש לכן אהבה ועניין לתחום, או אולי רק שאלה?
אתן מוזמנות להצטרף אלינו !

פורום זה אינו מיועד לפרסום חנויות, רשתות מבצעים וכו'.  פרסום יותר בלוח המודעות בלבד, והודעות על גבי הפורום יימחקו לאלתר.
אתם מוזמנים לשלוח הודעות על מבצעים, פתיחות, ירידים וכו' לכתובת האי-מייל: fun_fair@tapuz.co.il

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנה וסטיילינג

" אופנה היא דבר שקיים לא רק בשמלות. אופנה היא בשמיים, ברחובות. האופנה קשורה קשר הדוק לרעיונות, לדרך בה אנו חיים, למה שקורה. אופנה היא הוויה". (קוקו שאנל)

כולנו צרכניות אופנה, מי יותר ומי פחות. כאן המקום לדבר על כל מה שקשור לתחום. החל מלבוש לעבודה, לארועים, לחדר הכושר, הלבשה תחתונה וסתם לבוש ליום יום. יש לכן אהבה ועניין לתחום, או אולי רק שאלה?
אתן מוזמנות להצטרף אלינו !

פורום זה אינו מיועד לפרסום חנויות, רשתות מבצעים וכו'.  פרסום יותר בלוח המודעות בלבד, והודעות על גבי הפורום יימחקו לאלתר.
אתם מוזמנים לשלוח הודעות על מבצעים, פתיחות, ירידים וכו' לכתובת האי-מייל: fun_fair@tapuz.co.il

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
אנא קראו את תקנון הפורום תחילה  הפרסום בפורום אסור. הודעות פרסומיות תמחקנה ללא התראה. הודעות על מבצעים, ירידים, מכירות ביתיות וכו' יש לשרשר להודעה הייעודית בימי חמישי. קישורים לבלוגים, כתבות ועדכונים ברשת- יש לשרשר לאשכול "שרשור מקוון" בלבד.  

משתתפים בתחרות במסגרת שת"פים מטעם "תפוז"?
רגע לפני, שימו לב לנהלים הבאים:
כל גולש שמשתתף בתחרות מונחה לפעול על פי הכללים הבאים:
• שמירה על התנהלות נעימה בפורום
• שמירה על גילוי נאות וציון ברור כי העלאת הרשומה נעשתה במסגרת תחרות של תפוז.
• פרסום הלינק רק בקהילות בהן הגולש משתתף באופן קבוע
• פרסום הרשומה רק כתגובה לשרשור רלוונטי – שרשור המלצות, שרשור  וכו'. אם אין שרשור מתאים – פתיחת שרשור חדש תיעשה רק בתיאום עם מנהל הפורום
• העלאת הקישור פעם אחת בלבד.
• סטייה מכללים אלו או הפרעה להתנהלות הפורום, עלולה להביא לפסילת המשתתף מהתחרות  (נוסף על מחיקת הודעתו וחסימה מהפורום בו הפר את הכללים)

בהצלחה!
המשך >>

לצפיה ב-'טיפים לאיפור וטיפוח'
טיפים לאיפור וטיפוח
07/10/2019 | 11:44
6
האתר מלא בטיפים ולפי בקשות יעלו עוד
לצפיה ב-'בזאר בגדים יד-שניה במרכז הגאה בת"א 17-18.10'
בזאר בגדים יד-שניה במרכז הגאה בת"א 17-18.10
07/10/2019 | 10:18
11
וכרגיל, לא רק בגדים  
כל מה שסיים את תפקידו אצלכןם בבית ויכול עדיין לשמש אחרימות
(יענו, במצב טוב-סביר) ואינו מזון באריזה פתוחה, יתקבל בשמחה ובברכה! 

הבזאר הפעם ביום חמישי-שישי!
שימו לב לשינוי בשעות! 

פרטים מלאים באיוונט

כל ההכנסות תרומה לארגון "מעברים - למען הקהילה הטרנסית"

לצפיה ב-'שעוני רולקס'
שעוני רולקס
28/08/2019 | 15:47
12
היי לכולם,
בנוגע לפנייה לגבי קניית שעונים מאתר אורמן שעונים, אני צריך להזהיר כי אמנם השעונים יפים ביותר, אך אם לא תוכלו להרשות את השעון לעצמכם תהיו בבעיה.
אין מה לעשות ככה זה עם אופנה תצטרכו לשלם יותר בשביל להיראות יותר.
למעוניינים לקנייה מהאתר:  http://www.uhrmann.co.il/%D7%A9%D7%A2%D7%95%D7%A0%...
אין מה לעשות לפי דעתי אם תצטרכו לקנות מאיפהשהו שעון יקר, לפחות פה הוא יהיה טיפה יותר זול,
מקווה שהצלחתי לעזור.
לצפיה ב-'שעוני רולקס'
שעוני רולקס
28/08/2019 | 15:36
10
שלום לכולם,
רציתי לשאול היכן אוכל לרכוש שעון במחיר טוב שנראה טוב על היד.
אמנם בעידן של היום אין צורך להתאמץ כדי לדעת מה השעה, אך תמיד ראיתי בשעון משהו אופנתי מאוד.
מצאתי את האתר של אורמן שעונים ואשמח אם מישהו יוכל להמליץ לי על רכישה מאתר זה.
תודה מראש!
לצפיה ב-'קעקועים'
קעקועים
20/08/2019 | 19:38
9
שלום לכולם,
רציתי לשאול אם מישהו יכול להמליץ לי איפה לעשות קעקוע שיוצא בצורה מרשימה ולא עקומה.
אמרו לי שכדאי לי ללכת לראדיקל טאטו, הנה הכתובת:  https://www.radicaltattoo.co.il
אני רוצה לחפש המלצה נוספת על מקום זה, ואם לא אז הסבר מדוע לא ללכת לשם.
תודה מראש!
לצפיה ב-'קורס שיווק וקידום באינסטגרם'
קורס שיווק וקידום באינסטגרם
02/07/2019 | 15:51
8
הי לכולם
לכל מי שמחפש ללמוד אינסטגרם בצורה מקצועית , בעקבות המלצה כאן בפורום פניתי ועשיתי אצלה את קורס שיווק וקידום באינסטגרם והיה מעולה למדתי ככ הרבה.
לא למדתי פייסבוק כי את זה אני כבר יודעת אבל באינסטגרם פתאום קלטתי כמה דברי חשובים לא ידעתי
לצפיה ב-'מה עומד מאחורי התמונה של נייק שמשגעת את הרשת? '
מה עומד מאחורי התמונה של נייק שמשגעת את הרשת?
08/06/2019 | 11:32
18

בימים האחרונים תמונה אחת, של בובה אחת הצליחה לשגע את הרשת. מה עומד מאחוריה? הפרטים
אם אתם כמו רובנו חיים על כדור הארץ ולא ביקום מקביל, סביר להניח שגם אתם נתקלתם בתמונה (ראו צילום) בה נראית בובת חלון ראווה עוטה לגופה בגדי נייקי, ועכשיו מה מיוחד בה אתם שואלים את עצמכם? המשיכו לקרוא.
יכולה להיות מרוצה? נטע ברזילי
אותה בובה בשונה מכל אותן בובות שאנחנו רגילים לראות בחנויות הרשת הספורטיבית, שם כל בובה מעוצבת בגזרה של דוגמנית מהשער של הספורטס אילוסטרייטד, בעלת גזרת רחבה. כן כן, מה שאומר שהבגדים שהולבשו על הבובה הם למידות גדולות, משהו שאנחנו לא רגילים לראות ברשת הספורטיבית.
התמונה הצליחה לשגע את הרשתות כאמור והביאה גם את מגישת "הכל כלול" סיון כהן לברך בציוץ על המהלך, היא ועוד כמה צייצנים מובילים. אז האם המהלך המדובר צולם בארץ, לצערנו לא.
התמונה המדוברת צולמה באחת מהחנויות של הרשת בלונדון שבאנגליה, והיא חלק ממהלך שיווקי של הרשת שהחליטה להיכנס כבר לפני מספר חודשים לעולם המידות הגדולות, וזאת לאחר תלונות של נשים וגברים בעלי מידות גדולות. האם המהלך יגיע לישראל? אנחנו מהמרים שהתשובה היא כן.
http://bit.ly/2I4E5Ff

לצפיה ב-'קורסים וסדנאות על אינסטגרם'
קורסים וסדנאות על אינסטגרם
04/06/2019 | 16:13
21
הי לכולם
אם אתם מחפשים קורסים וסדנאות על אינסטגרם כנסו לקישור.
אינסטגרם מהווה ככלי חשוב בשיווק מוצרים, עלינו להכיר את אפשרויות השימוש במדיה דיגיטלית זו כחלק מאופטימיזציה של פרסום ברשת האינטרנט, היא "הילדה המאומצת של פייסבוק" ופועלת בשיתוף עימה, יתרון עצום בפני עצמו, ומציגה במה צבעונית, ממגנטת וחדשנית.

לצפיה ב-'קורס איפור בקבוצות עם כמה מורות'
קורס איפור בקבוצות עם כמה מורות
27/05/2019 | 13:49
14
הי לכולם 
אם אתם מחפשים ללמוד איפור מקצועי ממליצה לכם על הסטודיו של עדה לזורגן.
הקורס איפור בקבוצות עם כמה מורות, קבוצות קטנות שכך כל אחת מקבלת את כל התמיכה והעזרה שהיא צריכה .
לצפיה ב-'חנות שגיליתי עם בגדים מוש'
חנות שגיליתי עם בגדים מוש
16/05/2019 | 12:58
43
היוש בננות :)

קוראים לי רינה ואני חדשה פה,

לפני חודש חיפשתי בטירוף שמלה לבת מצווש של אחותי המהממת ואחרי שעברתי באיזה 10 קניונים ומיליון חנויות מצאתי שמלה בחנות שעד אז לא שמעתי עליה וחשבתי שיהיה נחמד להמליץ לעוד בנות על החנות.

החנות נקראת סוויטגירל שופ ויש להם מלא מלא מלא בגדים הורסים שיושבים על הגוף סוף.
אמא שלי גם התלהבה כי המחיר הסופי היה לא יקר במיוחד בהשוואה לשמלה שרציתי בחנות.
לצפיה ב-'הדרכת אינסטגרם '
הדרכת אינסטגרם
09/05/2019 | 22:37
21
שלום לכולם
אם אתם מחפשים ללמוד הדרכת אינסטגרם מקצועית כדי לקדם את העסק שלכם או להיות מהמשפיענים באינסטגרם כנסו לקישור.
לצפיה ב-'בתי ספר לאיפור מומלצים ? '
בתי ספר לאיפור מומלצים ?
25/04/2019 | 15:00
1
27
הי 
חושבת ללמוד איפור מקצועי, מה בתי הספר לאיפור מומלצים? 
לצפיה ב-'בתי ספר לאיפור מומלצים'
בתי ספר לאיפור מומלצים
25/04/2019 | 15:04
19
הי
אני למדתי בסטודיו של עדה לזורגן קורס מקוצר אבל רמת המקצועיות שם מעולה, עדה בעצמה מלמדת יש לה מלא סודות איפור מכל השנים שהיא מתעסקת בזה, היא פשוט מורה בחסד עליון 
שמה לך פה לינק כנסי תבררי ותבדקי אם מתאים לך

לצפיה ב-'התאמת גרביונים'
התאמת גרביונים
23/04/2019 | 21:25
35
מכנס בורדו חולצה חציל נעל אדומה גרביון?
לצפיה ב-'אני בן ואני אוהב ללבוש בגדים של בנות'
אני בן ואני אוהב ללבוש בגדים של בנות
13/04/2019 | 16:15
52
אני בן 15 ממודיעין ואני אוהב ללבוש בגדים של בנות. כמו טייץ, מכנסים קצרים, טופים, שמלות, עקבים... מה זה אומר עליי? הבעיה שלי היא הציצים. אני רוצה ללבוש נגיד בגד ים או משהו אבל אין לי. מה לעשות?
לצפיה ב-'בגדי האופנה הנמכרים ביותר באיכות מעולה - בשיא הזול!'
בגדי האופנה הנמכרים ביותר באיכות מעולה - בשיא הזול!
23/03/2019 | 14:00
90
למה להוציא הרבה כסף על מותגים כשאפשר לקנות בגדים יפים בזול?
הנמכרים ביותר עם חוות הדעת המומלצות:
חולצות מהממות במחירים נוחים לכל כיס-
חצאיות מושלמות באיכות מעולה-
תהנו!!!

לצפיה ב-'ספא יוקרתי בתל אביב'
ספא יוקרתי בתל אביב
06/03/2019 | 14:53
24
הי בנות
ממליצה לכם הפעם על ספא יוקרתי בתל אביב שנקרא וילה ספא.
הלכתי לשם עם חברה ליומולדת שלה, המסעדה שקיבלנו בה ארוחת בוקר היתה ממש מגניבה בכלל זה נמצא בצפון הישן והיינו שם ביום שישי חוויה יוצאת דופן למי שלא גר בתל אביב.
שמה לכם לינק- תהנו
לצפיה ב-'סדנת פרסום ב Instagram'
סדנת פרסום ב Instagram
02/03/2019 | 22:12
31
שבוע טוב לכולם
לכל מי שמחפש ללמוד סדנת פרסום ב Instagram כדי להעצים את העמוד או לשווק את העסק שלך כנסו ללינק לפרטים על לימוד אינסטגרם באופן מקצועי.

אינסטגרם מהווה ככלי חשוב בשיווק מוצרים, עלינו להכיר את אפשרויות השימוש במדיה דיגיטלית זו כחלק מאופטימיזציה של פרסום ברשת האינטרנט, היא "הילדה המאומצת של פייסבוק" ופועלת בשיתוף עימה, יתרון עצום בפני עצמו, ומציגה במה צבעונית, ממגנטת וחדשנית.

לצפיה ב-'גרבוני זאק קובה -איכות מופלאה'
גרבוני זאק קובה -איכות מופלאה
02/03/2019 | 03:14
33
לצפיה ב-'טייץ IT לספורט מהמם בזול '
טייץ IT לספורט מהמם בזול
23/02/2019 | 12:49
36
לצפיה ב-'בלייזר סקסי לערב שכולן מחפשות בפחות מ100 '
בלייזר סקסי לערב שכולן מחפשות בפחות מ100
23/02/2019 | 12:41
18

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

דורון מוסן-עיצוב שיער
המספרה של דורון בגב"ש!
finupp-החזרי מס
finupp החזרי מס

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה