לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
71687,168 עוקבים אודות עסקים

פורום יתומי צהל-תמיכה וזכויות

מטרת הפורום היא להוות בית חם ליתומי צה"ל, לדיונים על האבות, על היתמות ועל השכול אך לא רק ואתם מוזמנים להעלות נושאים שונים לדיון. בני משפחות שכולות וגולשי תפוז בכלל מוזמנים להשתתף בפורום ויתקבלו בברכה
בנוסף נמשיך ביחד לעשות את כל המאמצים לספק מידע מדויק ומהימן לגבי זכויות והטבות ליתומי צה"ל כדי שנוכל להמשיך לממש את זכויותינו.
אני שמחה על ההזדמנות שעומדת בפנינו להקים מחדש את הפורום ומקווה שהוא יביא אותנו למקומות טובים ושמחים.

דיונים בנוגע לפעילות עמותת יתומי צה"ל מקומם יהיה כמובן בפורום עמותת יתומי צה"ל

אודות הפורום יתומי צהל-תמיכה וזכויות

מטרת הפורום היא להוות בית חם ליתומי צה"ל, לדיונים על האבות, על היתמות ועל השכול אך לא רק ואתם מוזמנים להעלות נושאים שונים לדיון. בני משפחות שכולות וגולשי תפוז בכלל מוזמנים להשתתף בפורום ויתקבלו בברכה
בנוסף נמשיך ביחד לעשות את כל המאמצים לספק מידע מדויק ומהימן לגבי זכויות והטבות ליתומי צה"ל כדי שנוכל להמשיך לממש את זכויותינו.
אני שמחה על ההזדמנות שעומדת בפנינו להקים מחדש את הפורום ומקווה שהוא יביא אותנו למקומות טובים ושמחים.

דיונים בנוגע לפעילות עמותת יתומי צה"ל מקומם יהיה כמובן בפורום עמותת יתומי צה"ל

הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'מפלגה שתבטיח קידום זכויות יתומי צה"ל?'
מפלגה שתבטיח קידום זכויות יתומי צה"ל?
09/02/2009 | 11:18
2
4
הייתם מצביעים למפלגה כזאת?

אני עדיין קול צף (אבל צמצמתי אפשרויות), ואני חושבת מה היה קורה אם היתה מפלגה שהייתה מבטיחה דבר כזה
יש עכשיו מפלגה שנקראת הכוח להשפיע שמבטיחה לפעול לזכויות הנכים, ויו"ר ארגון נכי צה"ל התפטר מתפקידו ומתמודד ברשימת ישראל ביתנו

נו? אז תתנו קול למפלגה שתתחייב לקדם את זכויותינו, הייתם מתפקדים למפלגה שתקום למטרה זו בלבד?
לצפיה ב-'זה הרבה יותר מורכב. '
זה הרבה יותר מורכב.
09/02/2009 | 23:43
1
3
אם זה היה הדבר היחיד שנותר בין שתי מפלגות שקרובות לליבי באותה מידה, אז אולי כן. אבל להצביע למפלגה שאני חולק עליה בכל עניין אחר, רק בגלל זה - למה מי מת (חוץ מאבא שלי)? צריך להצביע למפלגה שאני מאמין בתפיסת עולמה החברתית, סביבתית, כלכלית ובטחונית, ואני סומך על אנשיה שיעשו את עבודתם נאמנה. במילא אם ערכיהם קרובים לליבי, אז קידום זכויותיהם של יתומי צה"ל (ועזרה ליתומים בכלל) מובנה במערכת הערכים שלהם.

כמובן שזה עומד גם בצד השני, ואני לא יכול להחרים מפלגה שנושאת את שם יתומי צה"ל לשווא, אם היא מראש לא נמצאית בתחום האפשרויות הסבירות שלי. רוצה לאמר: אילו הייתי דתי ו/או ימני, הייתי שמח להחרים את הרשימה שבה נמצאית הגברת מועלם, אבל מכיוון שבמילא אני לא דתי ולא ימני, אז זה לא רלוונטי לגבי.
אבל אני כן קורא לחברינו הדתיים והימניים - רק לא "ב" - ותגידו שזה בגללה.

אגב, אני התלבטתי והתלבטתי, ובסוף החלטתי להצביע למפלגה שהכי קרובה לליבי ולערכי - למרות הסיכוי הסביר שהיא לא תעבור את אחוז החסימה. במילא כל השאר הן מה שקוראים במרוקאית "די זילבע דרעק".
לצפיה ב-'הסקטוריאליות מאוד מתחזקת אצלינו'
הסקטוריאליות מאוד מתחזקת אצלינו
10/02/2009 | 18:33
2
בעשור-עשור וחצי האחרון, אולי זה בכל זאת טוב?

לדעתי עדיף להצביע גם אם המפלגה לא תעבור את אחוז החסימה, לחשוב שלפחות ניסיתי מאוד יעודד אותי

ולמי שעוד לא הצביע אנא צאו להצביע
לצפיה ב-'עתירה להכיר ביתומי צהל מעל 21?'
עתירה להכיר ביתומי צהל מעל 21?
28/01/2009 | 03:22
4
10
אתמול ראיתי בישראל היום כתבה, מישהו יודע מה זה?
הנה היא מצורפת
לצפיה ב-''סתכל שירשור אחד למטה |למטה|'
'סתכל שירשור אחד למטה |למטה|
28/01/2009 | 12:36
4
לצפיה ב-'אני מזכירה שאין להעלות לפורום כתבות סרוקות'
אני מזכירה שאין להעלות לפורום כתבות סרוקות
28/01/2009 | 19:29
2
2
אלא אם כן יש לכם אישור מהכתב
אחרת כולנו נסתבך עם חוק הגנת זכויות היוצרים

מותר להעלות לפורום לינקים לכתבות באינטרנט (כמובן שאסור להעתיק טקסט של כתבה)
לצפיה ב-'העיקר שכחתי לתת את הלינק'
העיקר שכחתי לתת את הלינק
28/01/2009 | 19:30
1
2
לצפיה ב-'הנה הלינק לכתבה נוספת בישראל היום 27.1.2009'
הנה הלינק לכתבה נוספת בישראל היום 27.1.2009
30/01/2009 | 10:41
2
הכתבה בעמ' 17 צד שמאל..
http://62.128.57.2/Olive/AM3/Israel/Default.htm?href=ITD%2F2009%2F01%2F27&pageno=1
לצפיה ב-'יישר כוח'
יישר כוח
22/01/2009 | 10:29
5
2
לעדי, לערן ולכל העושים במלאכה,
יישר כוח על הנחישות והמסירות לאין קץ בפעילותכם למען העמותה, ואיחולי לכולנו בעתירה לבית המשפט.
בברכה נאמנה, ויקי
לצפיה ב-'איזה עתירה?'
איזה עתירה?
22/01/2009 | 12:20
4
5
לצפיה ב-'כנראה זו'
כנראה זו
22/01/2009 | 17:28
3
3
לצפיה ב-'עמותת יתומי צה''ל תוקפת את משהב''ט חזיתית'
עמותת יתומי צה''ל תוקפת את משהב''ט חזיתית
23/01/2009 | 12:02
2
3
‏יום חמישי 22 ינואר 2009
הודעה לתקשורת: עמותת יתומי צה''ל תוקפת את משהב''ט חזיתית.
לראשונה בתולדות המדינה, יתומי צה"ל נוקטים צעד ראשון לתיקון עוול בן עשרות שנים ועותרים לבית המשפט בבקשה להורות למשרד הביטחון להעניק להם הכרה עצמאית.
לראשונה מאז קום מדינת ישראל, הוגשה היום עתירה מספר   09 -1145 ע'י עורכי הדין ערן לאופמן ואילן יונש לבית המשפט, הדורשת לקבל ממשרד הבטחון הכרה שאנו דורשים מזה שנים - הכרה בעמותה כארגון ייצוגי של יתומי צה"ל בישראל.
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
24/01/2009 | 17:50
3
אם למישהו  יש זכות לקבל ממשרד הבטחון ומכל המדינה אז לכם ישנה זכות יותר מלכולם וזה כולל את האלמנות .

לצערי הגדול הארגון שמתיימר לייצג נאמנה את היתומים כמו את האלמנות לא נוקף אצבע למענכם ,וזה כואב במיוחד שכן מדובר באמהות שלכם.
אני מתפללת למענכם והלוואי שהעתירה שלכם תתקבל שכן זו עתירה צודקת מאין כמוה.
לצפיה ב-'אולי תקדים שיעזור '
אולי תקדים שיעזור
16/02/2009 | 22:33
4
נוצר תקדים חדש החלטת חוק הנכים על היתומים ראה פסקי דין
http://www.courts.co.il/SR/shalom/SH-01-511.htm
נקבע תקדים לפי
"הלכת רוט" חוק הנכים
תיק
472/89
חפשו בגוגל
לצפיה ב-' פורומים חדשים בתפוז אנשים '
פורומים חדשים בתפוז אנשים
22/01/2009 | 17:55
1
4

בואו לדבר על כל מה שחם ברשת האינטרנט - מיילים מצחיקים שקיבלתם, סרטונים קרועים, כתבות מעניינות, התפתחויות טכנולוגיות וכל דבר אחר שקשור לרשת ויעניין את הגולשים בפורום The Net!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

פורום תנ"ך מתחדש! אם אתם מאמינים, לומדים או סתם מתעניינים, פורום תנ"ך פתוח בפניכם
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

רוצים להפסיק לעשן? נמאס לכם מההרגל המגונה שמלווה אתכם בחיי היום יום? בפורום גמילה מעישון תוכלו להתמודד עם התהליך, לקבל סיוע ולשאול

התגעגעתם לזמר עם המבטא הארגנטינאי הכובש? היכנסו עכשיו לפורום פבלו רוזנברג, ותתעדכנו בהופעות, אירועים ועדכונים חמים מהשטח

חובבי ערפדים? הפורום הזה מתאים לכם בול. פורום דם אמיתי, מקום המפגש עבור מעריצי תוכנית הלהיט החדשה

מעוניינים להפחית ארנונה ולא יודעים איך? הכנסו עכשיו לפורום ארנונה ותוכלו להצטייד בכלים מתאימים ולשתף

תמיד רציתם ללמוד יותר על שוק ההון? בפורום לימודי שוק ההון בהנהלת עו"ד נועם שפלטר, מנכ"ל משותף באורין-שפלטר השכלה פיננסית בע"מ, יענו לכם על כל שאלה
05/02/2009 | 18:54
1

פורום תרבות פולין מתחדש ומשנה את פניו. אתם מוזמנים להכנס אליו ולדון במקומות מומלצים לטיול, מאכלים, שפה ושאר נושאים שמעניינים אתכם בתחום

תוכנית הריאליטי המצליחה מגיעה לישראל ואתם מוזמנים לנהל את פורום המרוץ למיליון, פורום התוכנית שהולכת למכר אליה את כל עם ישראל ולחולל את המהפכה הבאה

פורומים קיימים נוספים להם אנו מחפשים מנהל הנם:

פורום אקטואליה לנוער :

פורום דני הוליווד :
|סלינק|http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=1904
לצפיה ב-'אפשר להשתגע '
אפשר להשתגע
16/01/2009 | 14:50
2
3
תגידו לא בא לכם לפעמים בויכוח פוליטי לומר לאנשים תעזבו אותי בשקט, אבא שלי נהרג במלחמה אני חושבת שזכיתי ב"כבוד" לגבש דיעה בכוחות עצמי וגם להחזיק בה

עכשיו בגלל המלחמה, אני מוצפת במיילים מאוד "נאורים" וכמובן שאיזה נודניק אחד בעבודה מנסה לגרור אותי לדיונים בנושא בארוחת הצהריים, ובא לי פשוט לסתום לאנשים את הפה ולהגיד את זה

מישהו עשה פעם משהו כזה חסר טקט?
לצפיה ב-'אני..'
אני..
17/01/2009 | 10:00
1
1
אבל בהקשר קצת אחר..
בתקופת טרום גיוס שלי, כאשר אנשים הבינו לאיזה תפקיד טעון אני הולכת בצבא, היו כאלה שקיבלו את זה וכאלה שלא..
יום אחד אבא של בעלה של אמא שלי, שאל אותי לאן אני מתגייסת, סיפרתי לו.. אז הוא עשה כזה פרצוף של אני מדבר עכשו עם מישהי לא שפוייה ופלט את המילים- " את נורמלית? את יודעת לאן את ניכנסת??"
עניתי לו שניראה לי שאני יודעת יותר טוב מכל אחד אחר לאן אני ניכנסת כי אני חיה עם זה מהרגע שנולדתי, ואין משהו שיכול לשבור אותי.. הוא מתיימר כאדם יחסית דביל- עדיין לא הבין מה אני כל כך רוצה ממנו, וכאחד שאוהב תמיד לצאת צודק, אמר " בשביל מה את צריכה את זה.." בשלב הזה כבר רציתי לשפוך עליו את המרק שאמא עמלה עליו , אבל ויתרתי, ואמרתי שאם היה במקומי היה מבין ולא שופט ולא שואל יותר מידי שאלות..

בכללי, אני ידועה בתור בנאדם חר טאקט לחלוטין, ואם מישהו מעצבן אותי, או לא מוצא חן בעיני אני מראה לו את זה.. ככה אני לא יכולה להיות צבועה.. לכן, יוצא לי המון שאני משליכה את התואר של היתומה "המסכנה" (ציניות..) על כל מיני ויכוחים או אמירות מעצבנות..........
לצפיה ב-'אין מחיר לחברה טובה '
אין מחיר לחברה טובה
24/01/2009 | 15:40
1
בסופו של דבר הגבתי למבול המיילים מחברה שלי (אחד העלה לי את הסעיף יותר מהרגיל)
והדיון הפרודוקטיבי הביא לכך שהיא גם הבינה את התחושות שלי לגבי המיילים וכמה זה פוגע בי לקרוא את המתקפות על "שמאלנים"
כמו שאני לא אדמיין לשלוח לה מיילים נגד הימין, ימנים, דתיים או אנשים עם משקפיים (טוב זה בעצם גם נגדי)
עם אנשים שאפשר לקיים איתם דיון אפשר להסביר כמה זה פוגע

בעבודה ההתעלמות עובדת לא רע
לצפיה ב-'פורום אחיות ואחים שכולים מזמין'
פורום אחיות ואחים שכולים מזמין
14/01/2009 | 11:05
2
פורום אחיות ואחים שכולים מארח היום-
ביום רביעי הקרוב, בין השעות 20:00 ל- 22:00 יתארח אצלנו בפורום דניאל איגר.
דניאל הוא פסיכולוג קליני מטעם עמותת נט"ל, והוא נמצא איתנו בפורום דרך קבע מאז שיתוף הפעולה עם העמותה.

נושא האירוח: המלחמה שלא נגמרת - טראומות קטנות וגדולות ממלחמות עבר שמתעוררות היום.
מלחמות העבר יצרו אצל אנשים רבים [אזרחים וחיילים] טראומות שונות, קטנות וגדולות.
המצב הבטחוני היום בדרום, בעזה ובצפון, מעורר או עלול לעורר אצלם את החרדה, המצוקה, הזכרונות והכאב.

**

מנהלי הפורום מזמינים גם את חברי פורום יתומי צה"ל להשתתף באירוח
לצפיה ב-'חשוב - ארנונה'
חשוב - ארנונה
11/01/2009 | 15:34
4
9
שלום כבכל תחילת שנה אזרחית אנו מקבלים את חשבונות הארנונה
אני רוצה להזכיר שעקרונית יתומי צה"ל לא זכאים להנחה או פטור מתשלומי ארנונה, אלא אם כן איזו עיריה פועלת לפנים משורת הדין
אז לא להתבלבל, כתושבת רמת גן קיבלתי לדוגמא מכתב שמודיע שבני משפחות שכולות זכאים בשיעור 66% (למטראז' של דירתי כמובן)
התקשרתי כמובן לבדוק ליתר ביטחון

אז לא להתבלבל ולא לשכוח לשלם כי יש פטור (כמו שקרה לי עם אגרת הטלויזיה לפני שנתיים), ואם יש ספק להתקשר למחלקת הגביה ולשאול
לצפיה ב-'לא הבנתי...'
לא הבנתי...
14/01/2009 | 02:07
3
6
עירית רמן גן אשרה לך את ההנחה לפנים משורת הדין,וגם ביטלו לך את האגרת טלויזיה?
לצפיה ב-'לא, הם כתבו בלי לפרט'
לא, הם כתבו בלי לפרט
14/01/2009 | 11:00
2
7
אני בדקתי (you never know אולי בכל זאת יתנו), ומסתבר שכשהם אומרים משפחות שכולות הם מתכוונים לאמא שלי ולא לי
לצפיה ב-'ברור שאינך שייכת ל"משפחת השכול"'
ברור שאינך שייכת ל"משפחת השכול"
19/01/2009 | 18:27
1
5
הרי עברת את גיל היתמות הממלכתי-רשמי.
בקיצור - אשרייך וטוב לך. אינך יתומה עוד...!
לצפיה ב-'לא בדיוק'
לא בדיוק
19/01/2009 | 18:32
5
אף אחד בכלל לא שאל מה גילי (אפילו לא שאלו איך קוראים לי למען האמת)
יתומי צה"ל בכל הגילאים אינם זכאים להנחה או פטור מתשלומי ארנונה

כשהם כותבים משפחות שכולות הם מתכוונים לאלמנות צה"ל ואני מניחה שגם להורים שכולים
לצפיה ב-'פתאום קלטתי שיש מלחמה בחוץ'
פתאום קלטתי שיש מלחמה בחוץ
05/01/2009 | 00:14
1
היום אחרי חופשת חנוכה הלהקה חזרה לחזרות

מנהלת הלהקה סיפרה שהבת גויסה למילואים היום

אחת הרקדניות מאוד מודאגת, בנה גויס למילואים לפני שבוע ושולח מדי פעם sms לאישתו
היא מאוד מודאגת כי עכשיו הוא גם אבא שזה גרם לי לחשוב על ההשוואה בין מה שהיא עלולה לעבור למה שנכדה עלול לעבור חס וחלילה

באמצע החזרה נכנס אביו של אחד הרקדנים הנכים עם בחור צעיר וקרה לבנו, הבחור הוא האח הקטן. קראו לו היום למילואים בדרך דרומה הוא עבר בבית הלוחם לתת נשיקה לאחיו הגדול ורץ למילואים
האבא ישב בצד עם מבט מודאג, ואני חשבתי: אם יש לו בן אחד שהוא נכה צה"ל קשה, הסבירות שגם לבן הקטן יקרה משהו לא גדולה

לפני שהתפזרנו נתתי לאם והסבתא המודאגת חיבוק גדול ואמרתי לה שהכל יהיה בסדר ושתנסה להתנתק קצת מהטלויזיה

איך עוברים את זה? אם הייתי בדרום בטח הייתי מטפסת על הקירות מהטירוף הזה
לצפיה ב-'אי אי אי איך פספסנו'
אי אי אי איך פספסנו
01/01/2009 | 11:39
3
1
ביום שני היה לויקי29 יום הולדת

יקירתי יום הולדת שמח ושפע בריאות ואושר, והרבה תודות על העזרה הרבה
לצפיה ב-'מזל טוב!!! :) '
מזל טוב!!! :)
02/01/2009 | 08:44
2
1
לצפיה ב-'תודה רבה לכל המברכים'
תודה רבה לכל המברכים
02/01/2009 | 18:15
1
1
ולסיגל, תודה מיוחדת. בכל פעם מחדש מרגש אותי להיווכח שאינך שוכחת...
לצפיה ב-'העונג כולו שלי '
העונג כולו שלי
03/01/2009 | 15:23
4
לצפיה ב-'הפתעה מעניינת'
הפתעה מעניינת
27/12/2008 | 20:26
1
צפיתי אתמול אחר הצהריים בערוץ 1 (טוב הם שידרו את אליפות ישראל בטניס)
ומי מגישה בשעה 5 את החדשות עם אורי לוי? כנרת בראשי
הרוב זוכרים אותה כפרקליטתה של א' מבית הנשיא (שהתלוננה נגד הנשיא לשעבר משה קצב), אבל היא גם יתומת צה"ל ממלחמת יום הכיפורים ואפילו היתה לתקופה קצרה בועד עמותת יתומי צה"ל
הבחורה מתקדמת בחיים (אם אפשר לקרוא לעבודה בערוץ 1 התקדמות)
לצפיה ב-'חמודים'
חמודים
22/12/2008 | 19:51
3
שיהיה לכולנו חג חנוכה שמח, מלא אור, אהבה, אושר בריאות וכמובן מלאאאאאאאאא  דברים מטוגנים ומשמינים

לצפיה ב-'חג שמח מלא אור ושמחה'
חג שמח מלא אור ושמחה
23/12/2008 | 10:33
1
ושיקרה איזה נס לגלעד שליט שהוא יחזור
לצפיה ב-'הלו הלו, הבר מצווה ההמונית בכפר חבד זה בקיץ'
הלו הלו, הבר מצווה ההמונית בכפר חבד זה בקיץ
23/12/2008 | 20:03
1
תפסיקי לזרוק כאן סוכריות.
לצפיה ב-'אפשר לזרוק כמה סופגניות במקום'
אפשר לזרוק כמה סופגניות במקום
24/12/2008 | 10:55
1
יחד עם תרופה נגד צרבת
לצפיה ב-'הערב בגלי צה"ל בין 8 ל-9 בערב'
הערב בגלי צה"ל בין 8 ל-9 בערב
21/12/2008 | 00:11
3
5
שודרה התוכנית בטחון אישי ובו התראיינה סא"ל רבקה שנקר שהיא ראש ענף נפגעים של חיל השריון
שמעתי את מרבית השידור בזמן הנסיעה (למזלי קיבלתי מתנה מתקן פתקים לאוטו אז רשמתי מהר ברמזור מה שמעתי )

חיפשתי באתר של גלי צהל אם יש הקלטה אבל אין, אולי בימים הקרובים תעלה

היא סיפרה קצת על קורותיה ואיך הגיעה לתפקיד, אחת הנקודות שתפסו את אוזני היא נושא ה"קניות" שממלא איזה חלל או מפצה על איזה כאב
היא אמרה שהרבה קצינות נפגעים עושות הרגל של לקפוץ לקניון לפני או אחרי הלוויה/אזכרה
מצד אחד זה אומר כמה איכפת להן, מצד שני זה חשבון מאוד כבד לסבול את העול הזה של התמודדות יומיומית מול כאב ושכול של כל כך הרבה אנשים

אז לכל העוסקים במלאכה, גם לך אליאור
לצפיה ב-':) תודה.'
:) תודה.
22/12/2008 | 19:47
2
3
רבקה-אחת המדהימות!!!
לצפיה ב-'את שייכת לענף שלה?'
את שייכת לענף שלה?
23/12/2008 | 10:32
1
2
לצפיה ב-'שייכת לענף שלה מבחינה משפתית..'
שייכת לענף שלה מבחינה משפתית..
23/12/2008 | 11:24
1
הקצינת נפגעים של המשפחה של השיריון.

אני שייכת למדור ניפגעים חינוך..

אבל בלי שום קשר-אני מכירה המון קצינות מהמערך ודאגו לעשות לי הכרות פנים מול פנים עם רבקה.
לצפיה ב-'עדכוני עמותה'
עדכוני עמותה
06/12/2008 | 00:18
11
5
לצפיה ב-'הפורום ה''רשמי'' של העמותה עבר ל YNET '
הפורום ה''רשמי'' של העמותה עבר ל YNET
05/12/2008 | 07:31
2
קישור לפורום:
http://www.ynet.co.il/home/0,7340,L-864-18439,00.html
לחברות וחברים שלום רב.
מהיום עבר הפורום של ''עמותת יתומי מערכות ישראל וצה''ל'' ל YNET.
נשמח לפגוש אותכם שם.

לקשר אישי- עזרה תמיכה וסיוע:
עדי כספי  יו''ר העמותה
052-2515500
[email protected]
לצפיה ב-'תביעה ייצוגית הוגשה על ידי העמותה '
תביעה ייצוגית הוגשה על ידי העמותה
30/11/2008 | 10:20
נוסח ההודעה לתקשורת:
הודעה לתקשורת
תביעה ייצוגית (תמ 138/08) ע''ס 16,435,800 ₪ מול משרד המשפטים בשם משפחת השכול ונכי צה''ל ומצוקתם המתמשכת של יתומי צהל בישראל.

עמותת יתומי מערכות ישראל וצה"ל הפועלת בהתנדבות מלאה מאז שנת 2000 והמונה מעל 1200 יתומים ויתומות בכל הגילאים, הגישה ביום חמישי  (20.11.08) תביעה ייצוגית כנגד משרד המשפטים על סך 16,435,800 ₪. התביעה הוגשה באמצעות היועץ המשפטי של העמותה  עו"ד ערן לאופמן להחזר אגרות שירותים שמדינת ישראל גבתה שלא כדין ממשפחת השכול ומנכי צה"ל (כ-120,000 איש) באמצעות לשכות רישום המקרקעין ("הטאבו").  מבדיקה שנערכה על-ידי יתום צה"ל עלה כי לא רק שהפטור הקבוע בתקנות לא ניתן, אלא שאפילו רשמי המקרקעין בלשכות רישום המקרקעין כלל אינם יודעים על פטור זה!
התובעים הייצוגיים העריכו את סכום תביעתם לפי חישוב מינימלי המבוסס על מספר הזכאים בישראל מקרב משפחת השכול [יתומים, אלמנות, הורים שכולים, אחים שכולים) ונכי צה"ל,.

יו"ר העמותה מר עדי כספי, המסייע ליתומי צה"ל בהתנדבות מאז 1993, מסר: ''העובדה כי משרד המשפטים אינו מכבד את הפטור לו זכאים בני משפחת השכול, אינו אלא סממן נוסף להידרדרות שחלה ביחס המדינה למשפחת השכול בכלל וליתומי צה"ל בפרט. מדינת ישראל, בשישים שנות קיומה, על כל ממשלותיה, שריה וחברי הכנסת המתחלפים, מסרבת בנחישות בלתי מובנת להכיר בעמותת יתומי צה"ל כארגון המייצג את יתומי צה"ל בישראל, ובכך מתנערת ממחויבותה הלאומית, החברתית וכמובן המוסרית ליתומי צה''ל.
לצפיה ב-'עמותת יתומי צהל מעניקה מלגות ליתומי צהל'
עמותת יתומי צהל מעניקה מלגות ליתומי צהל
25/11/2008 | 15:30
7
3
עמותת יתומי צהל מעניקה מלגות ליתומי צהל בכל גיל, המלגות מוענקות לכל מטרה.
בינואר 2009 תתכנס ועדת מלגות שתקבע למי מהפונים יוענקו מלגות. נא לפנות בהקדם!

הקריטריונים  לקבלה הינם:

1. היות המקבל חבר רשום בעמותה ושילם דמי חבר.
2. היות המקבל יתום צה"ל בעל אישור ממשרד הבטחון.
3. הצגת אישור לימודים תקף במוסד מוכר להשכלה בקשה למענק רווחה או אחר בלווי מכתב הסבר לבקשה.
4. המצאת מכתב תודה. (זאת לאור ניסיוננו העגום ממלחמת לבנון השנייה - עד היום אנו חייבים לתורמים מכתבי תודה! יתומים/ת ואלמנות שהבטיחו מכתב תודה ולא שלחו – נא לשלוח מיידית!)

31.12.2008 בשעה 24:00 הוא המועד האחרון להגיש בקשה למלגת לימודים או מלגת רווחה !

המלגות יוענקו ליתומי צה''ל החברים בעמותת יתומי מערכות ישראל וצה''ל/ ניתן להצטרף בטלפון 035254978 או באתר האינטרנט שלנו שכתובתו: http://www.orphans.org.il

תשלום דמי חבר אצל הגב' טל אברהם בטל: 0775153032

להגשת  בקשה למלגה או בקשת הצטרפות  (בכתב בלבד! ) לעמותה ניתן:
בעזרת קובץ מצורף עם חתימה באי מייל ישיר לעדי כספי - [email protected]
או בפקס 035255514

לעזרה וסיוע עדי כספי 0522515500
לצפיה ב-'כתובת למכתבי התודה'
כתובת למכתבי התודה
25/11/2008 | 18:31
כתובת למכתבי התודה

אל עדי כספי – יו''ר

עמותת יתומי מערכות ישראל וצה''ל

דיזנגוף 32

תל אביב

64332

לצפיה ב-'רגע, לא הבנתי'
רגע, לא הבנתי
26/11/2008 | 01:07
5
אני יכול לקבל מלגה גם אם אני לא סטודנט?

כאילו, הנימוק של "הממשלה זרקה לי ת'ביטוח מנהלים, ת'פנסיה ות'קרן השתלמות לגופים פרטיים שהשקיעו בבורסה (או בטופס וינר, אני לא ממש בטוח מה ההבדל), וגם הרעה את התנאים לאוטוליסינג" תופס?
לצפיה ב-'כוכביניו?אתה יכול אפילו לבקש כדורגל חדש'
כוכביניו?אתה יכול אפילו לבקש כדורגל חדש
26/11/2008 | 08:19
1
אפשר לבקש גם פלזמה 60 אינץ.. ועכשיו ברצינות:
ועדת מלגות תחליט למי ולאיזה צורך היא מחלקת מלגות.
דע לך שיש יתומים בוגרים שהגיעו לפת לחם.
לצפיה ב-'עדי כתב-'
עדי כתב-
26/11/2008 | 14:28
3
"הצגת אישור לימודים תקף במוסד מוכר להשכלה בקשה למענק רווחה או אחר בלווי מכתב הסבר לבקשה."
לצפיה ב-'לקרוא הצלחתי, הבעיה שלי היתה עם ההבנה. '
לקרוא הצלחתי, הבעיה שלי היתה עם ההבנה.
27/11/2008 | 00:07
2
טוב לא חשוב. נדמה לי שאין לי סיכוי במילא.
לצפיה ב-'אין לך מה להפסיד עם תבקש'
אין לך מה להפסיד עם תבקש
27/11/2008 | 10:09
1
5
לצפיה ב-'אם תבקש '
אם תבקש
27/11/2008 | 10:10
1
לצפיה ב-'אתר יתומי צהל עבר שיפוץ והפורום לYENT'
אתר יתומי צהל עבר שיפוץ והפורום לYENT
18/01/2009 | 11:45
4
חברות וחברים
אתר יתומי צה''ל שינה צורה אנא הגיבו.
להזכירכם, הפורום ה''רשמי'' של העמותה ב YNET
תודה
עדי
לצפיה ב-'לפעמים אני חושבת איפה אנחנו חיים'
לפעמים אני חושבת איפה אנחנו חיים
03/12/2008 | 20:06
1
אנחנו מוותרים על הכל מראש כי לא נעים לבקש ובטח לא ייתנו

אחד מחבריי ללהקה סיפר לי שלילדי נכי צה"ל משלמים לימודים עד גיל 30, לא משנה כמה שנים הספקת (רק תואר ראשון כמובן) בגיל 30 יפסיקו לשלם
כמה זה לא בסדר, לבת שילמו שנתיים ולבן שילמו שנה וכל השאר אני משלם (משותק גפיים תחתונות)

אלה הילדים שלכם למה אתם לא נלחמים על זה? כן באמת צריך לעשות משהו (חיוך עקום)

בינתיים אני מתחבטת עם עצמי על הטיפול הפסיכולוגי ולא עושה כלום בנידון, אז אולי תגידו לי איך להתחיל שאני אזיז קצת את הישבן שלי
לצפיה ב-'שיקום תעסוקתי'
שיקום תעסוקתי
25/11/2008 | 15:27
2
אני מצרפת את הוראת משרד השיקום בנוגע להשמה תעסוקתית
נוגע גם ליתומים עד גיל 30

אני יודעת שלמעשה מאוד קשה לקבל השמה כיום, אבל טוב וחשוב לדעת ושימו לב גם לצו תעסוקה
לצפיה ב-'לימודים בחו"ל - לסיגל'
לימודים בחו"ל - לסיגל
16/11/2008 | 13:57
1
1
היי,
רציתי לדעת מידע לגבי העניין הבא:
לימודים בחו"ל ממומנים ע"י משרד הבטחון ומה לגבי דמי מחיה? כמו בארץ? האם נותנים דמי מחיה ללימודים בחו"ל?
האם יש לך מידע לגבי זה משום שאני לא ראיתי דבר נכון לרגע זה.
תודה
לצפיה ב-'וואלה לא יודעת'
וואלה לא יודעת
16/11/2008 | 20:57
1
אפשר כמובן להתקשר לאגף השיקום ולשאול
לצפיה ב-'דברים טיפשיים שמצחיקים רק אותי'
דברים טיפשיים שמצחיקים רק אותי
15/11/2008 | 22:27
2
קיבלתי איזו הודעת Spam במייל וזה הרג אותי מצחוק שבלי לפתוח כבר ידעתי שזו הודעת Spam
השולח היה אבא והנושא אבא ואמא
13/11/2008 | 16:28
4

מכורים לטלוויזיה? רוצים לנהל פורום בנושא התכנית/סדרה האהובה עליכם?

אנחנו מזמינים אתכם להגשים את החלום ולנהל פורום ב-.

דרושים/ות מנהלים/ות לפורומים בנושאים הבאים:
אי אר, עשרים וארבע, העוקץ וגבעות הוליווד.
אנו מחפשים מנהל/ת אשר יידעו להשקיע בפורום, לטפח אותו להיות מעודכן בו ולעדכן אותו על בסיס יומי.

אז אם אתם מעל גיל 16, בעלי הכרות ו-וותק במערכת הפורומים ומוטיבציה  להשקיע, אנו מזמינים אתכם להגיש את מועמדותכם דרך הטופס הבא:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

תשובות מתקבלות בטווח של עד כ-10 ימי עבודה.

אנו מחכים לכם!

--------------------------

אוהבים משחקי קלפים? מומחים לפוקר? בואו להחליף חוויות בנושא בפורום פוקר ומשחקי קלפים

דור ראשון, שני ושלישי ליוצאי פרס? מתעניינים ורוצים לשאול (או לספר) על המאכלים, המנהגים, האמנות והשפה? פורום תרבות פרס פותח את שעריו ומזמין אתכם להצטרף לחגיגה
04/12/2008 | 17:10
2

אחרי כמעט שנה של הפסקה, עם צאת האלבום החדש, "פשוט כל כך", פורום קורין אלאל חוזר לפעולה! כל העדכונים על האלבום, על הסינגלים ועל ההופעות עכשיו בפורום

עידן אלתרמן, אורי גוטליב, רותם אבוהב, שני כהן ושלל קומיקאים בתכנית סאטירה שלא עושה חשבון לאף אחד - בפורום שבוע סוף (דרוש/ה מנהל/ת)
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?f...

מה היה קורה אם הייתם נופלים קורבן לרמאות מתוחכמת? בפורום העוקץ מדברים על התכנית שממחישה לכם שהמציאות עולה על כל דמיון

הסדרה החמה שסוחפת את ארה"ב - בואו להתחכך בזוהר בפורום גבעות הוליווד

סובלים מפצעי בגרות? רוצים פנים חלקות? בפורום אקנה - טיפול ושיקום העור אתם שואלים שאלות והמומחית נותנת את התשובות

הם היו כיתה רגילה, עד שדאוס השתלט להם על החיים. הצטרפו לקונספירציה הגדולה בפורום (דרוש/ה מנהל/ת)

מצאתם את עצמכם בלי עבודה? רוצים לדבר על זה עם אנשים שנמצאים במצב שלכם? פורום סיוע למפוטרים יעזור לכם להתמודד
18/12/2008 | 13:48
1

בוא להיות חלק מנבחרת מנצחת! אנחנו כאן בתפוז מחפשים אותך- מנהל/ת הפורום הבא/ה!
דרושים מנהלים לניהול הפורומים הבאים:

שבוע סוף (פורום קיים)
המירוץ למיליון (פורום קיים)
מושבניקים (טרם נפתח)
אילמים וכבדי דיבור (טרם נפתח)
אנו נספק לכם את הכלים הטובים והידידותיים ביותר לניהול הפורום, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לשלוח את הטופס הבא.

בהצלחה
-------------

פורום "רוחני" משנה את פניו והופך לפורום יעוץ ואימון רוחני, בו תוכלו להחליף רעיונות, רשמים והתנסויות בכל הקשור לתחום

מעולם לא היה בית חולים מעניין יותר - בפורום אי אר תוכלו לדבר על השחקנים, הדמויות, העלילה וכל מה שמסביב

עונת הבחירות ממשמשת ובאה ואיתה גם הסאטירה המתבקשת. ארץ נהדרת חוזרת בגדול ואתם מוזמנים לפורום

מלחמת בני האדם בסיילונים נמשכת. לקראת העונה החדשה הקרבה עלינו לטובה, פורום בטלסטאר גלקטיקה פותח את שעריו מחדש

האח הגדול נתנה לה פייט רציני, אבל היא חוזרת ובגדול - העונה החדשה של הישרדות 2 תגיע בשבוע הבא ואנו כבר מכינים את הלפידים

פורום מחלות פנימיות בניהולו של ד"ר מוטי פריד, יסייע לכם לדעת לאיזה רופא לפנות, כיצד לפרש את תוצאות הבדיקות ועוד

אהבתם את הריאליטי האמריקאי הוותיק המירוץ למיליון? הפורום לגרסה הישראלית מזמין אתכם לרוץ כל הדרך לגמר
01/01/2009 | 17:54

דרושים:

מנהל/ת לפורום רייקי:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F... |סלינק|
מנהל/ת לפורום ניקלודיאון ובובספוג:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...
מנהל/ת לפורום המירוץ למיליון:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

-----------------------------------

פורום אוניברסיטת תל אביב נפתח! מתכננים להרשם? כבר רשומים? בואו להעזר, לקטר ולחלוק חוויות

הסיפור שכובש את עולם הספרות והקולנוע בסערה מגיע גם לתפוז. פורום דמדומים מזמין אתכם לחוויה מצמררת חושים

מכורים לאלכוהול? נמצאים בתהליכי גמילה משוקולד? בואו לקבל תמיכה, סיוע וחיזוק בפורום התמכרויות וגמילה

רוצים לגלות מי ינצח בקרב האימתנים בין עולם ההיפ הופ לעולם המחול הקלאסי והמודרני? הכנסו בצעד קל לפורום מלחמת העולמות

המצב הביטחוני כופה עלינו להתמודד עם הורות מסוג אחר: התמודדות עם פחדים, חרדות ופחד ממוות! פורום הורות בצל הקאסם הוא בית לכל הורי עוטף עזה -  אי של שפיות בסיטואציה הזוייה

רוצים לסייע לתושבי הדרום? לארח משפחות למספר ימים בביתכם? פורום משפחות למען תושבי הדרום מזמין אתכם לפתוח את הלב ולהקל על המשפחות, ולו במעט, בשעה קשה זו
לצפיה ב-' פורומים חדשים ב אנשים'
פורומים חדשים ב אנשים
08/01/2009 | 18:43
נכנסתם לעשור השלישי לחייכם? הרווחתם כניסה חופשית לפורום עשרים פלוס, מקום המפגש של העשור בו אנחנו נכנסים אל החיים העצמאיים - עבודה, לימודים, חתונה, גירושים ועוד ועוד ועוד

בואו לחוות דעה, להמליץ, להתרגש (או לקטול) את הקליפים הכי חמים על המסך בפורום MTV שעבר מתיחת פנים קלה, ומעתה שמו בישראל - פורום ערוצי MTV ו-VH1

רוצים לעבור לגור במושב? מתעניינים במה שקורה במושב שלכם? בואו לדבר על אורח החיים ולהכיר אחרים בפורום - מושבניקים

מרגישים לא בנוח במטבח? סתם מתעצלים או פשוט לא מוצאים את הזמן ומחפשים מתכונים מהירים וקלים להכנה? בואו להתייעץ, לשאול, לשתף ולהחליף רשמים בפורום בישול מהיר וקל

בפורום שיטת ימימה תמצאו מקום מפגש להולכים בדרכה של ימימה ולאלו המעוניינים להתנהל בחייהם בדרך מודעת. בואו לשתף ולהשתתף

לצפיה ב-'טיפול פסיכולוגי'
טיפול פסיכולוגי
10/11/2008 | 17:09
3
אני יתום צה"ל בן 24 מיותם כבר 6 שנים מאבי,האם מגיע לי מימון לטיפול פסיכולוגי,ואם כן מה התנאים והאם אני יכול לבחור את המטפל בעצמי או שהם נותנים לי לבחור מפסיכולוגים שעובדים איתם?
לצפיה ב-'כן כן כן וכן '
כן כן כן וכן
10/11/2008 | 18:28
2
1
מגיע לך טיפול פסיכולוגי ל-3 שנים
כיוון שטרם מלאו לך 30 שנה, משרד הבטחון ישלם בעצמו למטפל (אחרי גיל 30 היתום מקבל החזר על התשלום)
יש מטפלים שעובדים עם משרד הבטחון אבל למיטב ידיעתי אתה יכול גם לבחור מטפל בעצמך
לצפיה ב-'טלפון'
טלפון
11/11/2008 | 11:17
1
איך אני בודק את זה אפשר לקבל מספר טלפון  של איזור חיפה??
לצפיה ב-'מספרי טלפון'
מספרי טלפון
11/11/2008 | 15:42
2
יש פה
לצפיה ב-'לא יודע אם זה הפורום הנכון אם לא אז תגידו לי'
לא יודע אם זה הפורום הנכון אם לא אז תגידו לי
06/11/2008 | 01:13
8
איזה כן בכ"א אבא של חבר שלי נפטר והוא היה אזרח אוסטרי ועכשו חבר שלי רוצה להוציא אזרחות גם ובשביל זה חיבים תעודה של קצין העיר ובגלל שזה ממזמן אם טוענים שצריך ועדת חריגים וזה לוקח בין 3 ל 5 חודשים וכבר עברו איה ששה חודשים ועדין סוחבים אותו בכל מיני תרוצים שזה בארכיון וכדומה שאלתי היא איך אפשר לזרז א"ז הוא איפה אפשר להתלונן פשוט שם לא מתיחסים בכלל לטלפונים ולביקורים (סליחה על האריכות ותודה מראש על התשובות)
לצפיה ב-'אני מציעה שתסביר את הכל באריכות ובאופן מסודר'
אני מציעה שתסביר את הכל באריכות ובאופן מסודר
06/11/2008 | 16:32
7
2
ואז אולי אנחנו נבין אם זה הפורום הנכון ואם אנחנו יכולים לעזור לך
לצפיה ב-'דבר ראשון תודה על התגובה '
דבר ראשון תודה על התגובה
07/11/2008 | 01:04
6
אוקי לפני איזה 7 חודשים חבר שלי שאביו נפטר לפני יותר משנה והיה אזרח אוסטרי וישראלי במקביל החליט שגם הוא מוציא אזרחות אז הוא הלך לשגרירות ואמרו לו שצריך אישור מקצין העיר של מה שאביו עשה בצבא אז הוא ביקש תאישור וכיון שאביו נפטר והתיק שלו כבר בארכיון אז אמרו שזה יקח בין שלשה לחמשה חודשים ועכשו כבר עברו איזה 6 חודשים ועדין הוא לא קיבל תאישור וכל פעם מתרצים לו תרוצים שונים והוא חיב א"ז דחוף ואין לו אם מי לדבר אז רציתי לדעת 1.איך אפשר להריץ ענינים
                                              2.מי אחראי על המשרד הזה שאפשר להתלונן אצלו

בתודה מראש לעונים
לצפיה ב-'לא ברור לי איך זה כשור ליתומי צהל'
לא ברור לי איך זה כשור ליתומי צהל
07/11/2008 | 12:47
5
3
וגם לא ברור לי למה זה משנה מה אבא שלו עשה בצבא, אם הוא בן של אזרח ישראלי הוא זכאי לאזרחות ישראלית
אפילו מחוק השבות כבן לאדם יהודי הוא זכאי לעלות לארץ ולקבל אזרחות אז בשביל מה צריך כל כך להסתבך

אני אישית הייתי פונה לעורך דין שמבין בזה
לצפיה ב-'סליחה שלא הסברתי טוב חבר שלי ישראלי'
סליחה שלא הסברתי טוב חבר שלי ישראלי
07/11/2008 | 14:07
4
ורוצה אזרחות אוסטרית ולכן צריך מידע על מעשיו של אביו בצבא (הוא פנה לעורך דין לגבי האזרחות ואמרו לו שהוא חייב תאישור הזה והם לא יכולים לעשות שום דבר יותר ממנו)
לצפיה ב-'למי הוא פנה לבקש את התיק האישי?'
למי הוא פנה לבקש את התיק האישי?
07/11/2008 | 15:36
3
1
שיפנה למי שהוא ביקש וישאל מה קורה עם זה
אצלינו כידוע צריך להזכיר לאנשים שהחגים כבר עברו וגם הפסקת התה כבר נגמרה
לצפיה ב-'הוא מתקשר למשרד קצין העיר כל יום'
הוא מתקשר למשרד קצין העיר כל יום
08/11/2008 | 18:12
2
ויש להם כל פעם תרוצים והוא מחפש איפה אפשר להתלונן על המשרד הזה או איך אפשר לעקוף אותם שזה כנראה לא מציאותי מברורים שהוא עשה בשגרירות ואצל עורך דין לאזרחות
לצפיה ב-'חיפשתי קצת'
חיפשתי קצת
08/11/2008 | 20:22
1
1
ומצאתי שיש "קצינת פניות הציבור"
פרטי התקשרות פה:
http://www.idf.il/hebrew%5CNAKHAL/page.asp?part=8
לצפיה ב-'תודה רבה ואני מקוה שזה כבר יעזור'
תודה רבה ואני מקוה שזה כבר יעזור
08/11/2008 | 22:33
1

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ