לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
66766,676 עוקבים אודות עסקים

פורום יתומי צהל-תמיכה וזכויות

מטרת הפורום היא להוות בית חם ליתומי צה"ל, לדיונים על האבות, על היתמות ועל השכול אך לא רק ואתם מוזמנים להעלות נושאים שונים לדיון. בני משפחות שכולות וגולשי תפוז בכלל מוזמנים להשתתף בפורום ויתקבלו בברכה
בנוסף נמשיך ביחד לעשות את כל המאמצים לספק מידע מדויק ומהימן לגבי זכויות והטבות ליתומי צה"ל כדי שנוכל להמשיך לממש את זכויותינו.
אני שמחה על ההזדמנות שעומדת בפנינו להקים מחדש את הפורום ומקווה שהוא יביא אותנו למקומות טובים ושמחים.

דיונים בנוגע לפעילות עמותת יתומי צה"ל מקומם יהיה כמובן בפורום עמותת יתומי צה"ל

אודות הפורום יתומי צהל-תמיכה וזכויות

מטרת הפורום היא להוות בית חם ליתומי צה"ל, לדיונים על האבות, על היתמות ועל השכול אך לא רק ואתם מוזמנים להעלות נושאים שונים לדיון. בני משפחות שכולות וגולשי תפוז בכלל מוזמנים להשתתף בפורום ויתקבלו בברכה
בנוסף נמשיך ביחד לעשות את כל המאמצים לספק מידע מדויק ומהימן לגבי זכויות והטבות ליתומי צה"ל כדי שנוכל להמשיך לממש את זכויותינו.
אני שמחה על ההזדמנות שעומדת בפנינו להקים מחדש את הפורום ומקווה שהוא יביא אותנו למקומות טובים ושמחים.

דיונים בנוגע לפעילות עמותת יתומי צה"ל מקומם יהיה כמובן בפורום עמותת יתומי צה"ל

הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'ועדת חריגים'
ועדת חריגים
01/08/2012 | 19:25
210
האם משרד הביטחון עוזר ליתום צה"ל שחלה והוכר ב50 אחוזי נכות?
לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
27/08/2009 | 17:06
72
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.

בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לסיגל שהרבני שניהלה את הפורום בצורה מוצלחת ומסורה, ולכם הגולשים על שהפכתם את הפורום לקהילה חמה, מקסימה ונעימה.

המשך גלישה נעימה ב אנשים
לצפיה ב-'זה שיר פרידה '
זה שיר פרידה
27/08/2009 | 12:03
54
יקרים שלי
הפורום כבר לא פעיל ועם כל הרצון הטוב להשאיר אותו חי בהנשמה מלאכותית לא יעזור. כנראה שלאנשים כבר לא בוער בפנים לדבר
יחד עם הנהלת תפוז הוחלט לסגור את הפורום

אני רוצה להודות לכם החברים בפורום וגם לאלה שרק קראו, היה כיף והיה מעניין למרות רגעים קשים שלפעמים מתרחשים בחיינו. שמחתי גם להכיר אישית את חלק מהגולשים
תודה לכל אלה שעברו מהפורום הישן לכאן

אם למישהו יש שאלה בנושאי לימודים, מענקים וכן הלאה, אפשר לשלוח לי מסר אישי אני לא עוזבת את אתר תפוז.

בשעות הקרובות הפורום ייסגר

תודה לכולם
לצפיה ב-'ושוב אזכרה'
ושוב אזכרה
09/08/2009 | 13:01
1
34
זהו הוחלט שביום חמישי נעשה אזכרה (כבר אמרתי כמה אני לא אוהבת שמשנים את התאריכים? נו טוב דוד שלי נוסע לחופשה)

חשבתי ש-20 שנה ירגיש לי חשוב או עצוב במיוחד, אבל זהו שלא עוד שנה, ועוד יום מחניק בגרון
אז אני מחכה שיסתיים כבר השבוע הזה

אני לא יודעת למה יש לי את כל רגשות האשמה האלה
לצפיה ב-'חייבת לספר'
חייבת לספר
15/08/2009 | 21:50
23
טוב את האזכרה עשינו ביום חמישי
אמא שלי התקשרה אליי לפני כמה שעות וסיפרה שבבוקר התקשר אחד מהחברים של אבא מהיחידה
אני רוצה לציין שנשארנו בקשר עם 2 חברים שלו במשך 2-3 שנים ואח"כ הקשר התנתק

הוא אמר שהם רוצים לבוא ביום שלישי (יום השנה) לקבר והם הכינו דיסק ותמונות ומצפים לפגוש אותנו שם
נהיה רק אמא, אחי ואני כי אף אחד אחר לא יכול לבוא באותו יום (חתונה משפחתית שאנחנו בחרנו לא ללכת אליה)

אני מאוד מסוקרנת לפגוש אותם שוב אחרי 20 שנה, אני לא יודעת מי חוץ מ-2 החברים שאני זוכרת יהיה. מעניין...
לצפיה ב-'הלב כואב על ילד מדהים'
הלב כואב על ילד מדהים
05/08/2009 | 15:03
30
בס"ד
קמתי  בבוקר  לתפילה  ופתאום   מהרדיו  עלתה חדשה  ואני  חושב בלבי  
מה חשה  משפחה  שהבוקר שלה  נפתח  אם כזו  בשורה  
דם אפף  את לבי  ומיד  אחריי  תפילה  כבר יידענו  מי הילד  
הלב כואב  אבל החוב מוסרי   גדל!!!!!!!!!!  
אז  נותר לי לספר  על  ילד מסור וחייל  מדהים  
שעשה  הכול כדיי  לתת ונהרג על  קידוש השם  בן  תורה  אשר  אהבתו  
לשם  הייתה שם ודבר  ולכם משפחה  ייקרה   לבי אתכם   תמיד
"צר לי  עלייך  אחי  אוריאל  נעמת לי מאוד"
יהי זכרו ברוך
לצפיה ב-'אתר הנצחה בחינם - www.rimonsite.com'
אתר הנצחה בחינם - www.rimonsite.com
04/08/2009 | 11:49
52
לכל המעוניין להקים פינת הנצחה ליקיריו, אתר הרימון - www.rimonsite.com קל ונוח לשימוש, והשירות המוצע באתר הוא בחינם.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'ניר כץ שנרצח אתמול'
ניר כץ שנרצח אתמול
02/08/2009 | 18:04
1
27
בפיגוע (אין בעיניי מילה אחרת לתאר) במרכז ההומו-לסבי היה יתום צה"ל
אביו נהרג באסון צאלים ב-1990

אני משתתפת בצער משפחתו של ניר שעוברת ותעבור עוד ימים קשים מנשוא, בנוסף לסבל הרב של השכול

אני רוצה גם להוסיף גינוי מלא, ואת הזעזוע  שאני חשה לאור מעשה נבלה שכזה
הסובלנות כל כך חסרה בחברה הישראלית, אנחנו חייבים ללמוד לקבל זה את זה גם אם אנחנו לא מסכימים
מה יישאר מהדמוקרטיה פה?
לצפיה ב-'יהי זכרו ברוך '
יהי זכרו ברוך
03/08/2009 | 22:59
10
לצפיה ב-'הי חבר'ה'
הי חבר'ה
30/07/2009 | 16:18
2
38
כולם כאלה רדומים
חודש אב נכנס כידוע, ובסוף החודש נציין 20 שנה לנפילה של אבא אבל אני בינתיים לא מרגישה את זה מתקרב

מה שמעניין זה שהשבוע קיבלתי מכתב ממשרד הביטחון, מסתבר שקיבלתי ב-2008 (מעניין ששלחו רק עכשיו) עוד 173 שקלים למענק נישואין
סבבה אבל לפני חודש כבר הייתי בת 32, בחיי אני לא מבינה איך זה עובד שם

האם מישהו יודע במה מדובר? אולי ריבית, תוספת יוקר או משהו כזה?
לצפיה ב-'מענק נישואין? האם צריך לזעוק "קולולולו"? '
מענק נישואין? האם צריך לזעוק "קולולולו"?
01/08/2009 | 20:59
1
49
לצפיה ב-'לא, לא צריך להגזים '
לא, לא צריך להגזים
01/08/2009 | 23:41
30
הם קוראים לזה נישואין, בפועל זה דיור והשלמה כשהגעתי לגיל 30

אני סתם לא מבינה למה פעם בכמה חודשים אני מקבלת עוד איזה 20 שקל מענק נישואין
לצפיה ב-' פורומים חדשים בתפוז אנשים '
פורומים חדשים בתפוז אנשים
26/07/2009 | 17:14
21

פתחו לכם תיק במשטרה? רוצים להתייעץ בנוגע לחוק הפלילי? סתם מתעניינים בנושא? היכנסו לפורום משפט פלילי כדי לדעת עוד:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

נערה מתוסבכת בת 15 מגלה לפתע שהיא חצי ערפד וחצי אדם. נשמע לכם הזוי? בפורום החצויה זה ייראה הרבה יותר הגיוני

בפורום הריון בסיכון גבוה–ייעוץ רפואי תקבלי תשובות בכל הקשור בנושא זה מד"ר אלי רימון, רופא בכיר ביחידה לאשפוז טרום לידתי ומנהל המרפאה למניעת לידה מוקדמת בביה"ח "ליס" ליולדות:

אם את רוצה להתחיל אבל לא יודעת איך, אם התמכרת קשות ואת מחפשת חברות לשריטה - פורום נשים בספורט הוא המקום לשאול, לשתף ולחלוק:

פורום סיוע לעובדים זרים ולפליטים הוא המקום לדון בסוגיות הנוגעות לנושא, לתת קול, פנים וזהות למי שאנחנו נוטים לא לראותם ולסייע להם:
לצפיה ב-'באיזו קלילות דילגתי מעל אבא שלי '
באיזו קלילות דילגתי מעל אבא שלי
13/07/2009 | 20:23
32
הגיעו אלינו לחברה 6 אנשים מאיזה לקוח שלנו בקוסטה ריקה לעבוד איתי כמה שבועות, בתור מארחים טובים אנחנו משתדלים גם לקחת אותם לטייל ולבלות

ביום חמישי שעבר הלכנו לאיזה מועדון, ככה בסביבות 2 בלילה אני כבר לא זוכרת על מה בדיוק דיברנו (אלכוהול ) אבל איכשהו סיפרתי משהו על בן הזוג של אמא שלי
ומיד הסברתי ש"אבא שלי לא גר איתנו"

למה? אני חושבת שלא היה לי כוח להסביר להם באנגלית באמצע הלילה שאבא שלי מת בצבא ולהרוס להם את מצב הרוח מה גם שהם שואלים המון שאלות, ולא ממש רציתי לשתף

אני די משועשעת מההסבר המקורי שלי, אבל גם קצת מרגישה אשמה
אז מי עשה את זה פעם?
לצפיה ב-'עזרה דחןף!!!'
עזרה דחןף!!!
28/06/2009 | 13:09
2
45
אני יתומת צה"ל ורכשתי דירה להשקעה יש לציין שאף פעם לא ניצלתי את הזכות להנחה במס הרכישה הבקשה שלי להנחה אושרה ע"י משהב"ט אבל במנהל המקרקעין טוענים שרק דירה למגורים זכאית להנחה.
הייתי מעונינת לדבר עם מישהו שעבר את התהליך או מישהו שבקיא בפרטים.
בתודה מראש
שירי
054-7552711
לצפיה ב-'אין לי עיצה לתת לך'
אין לי עיצה לתת לך
29/06/2009 | 13:37
24
אבל אני ממליצה להתייעץ גם עם משרד הבטחון
לצפיה ב-'אכן זו לשון החוק'
אכן זו לשון החוק
11/07/2009 | 06:14
21
החוק קובע במפורש שרק דירה למגורים תהיה זכאית לפטור חלקי (תשלום של חצי אחוז במקום חמישה) ממס רכישה וזאת לסיוע בשיקומו של היתום בדיור בלבד ולא בהכנסה.
הנושא בעיקרו, כמו תמיד, תלוי בפקיד מולו יושבים.
לפעמים לא ישאלו שאלות ויאשרו מייד ולפעמים יבררו ויחליטו עפ"י הברור.
גם היו כבר מקרים בעבר שבהם נציגי מס ההכנסה הגיעו לבדוק האם הזכאי מתגורר  בדירה אותה רכש או לא ונתבעו תשלומי המיסים בדיעבד (אמנם נדיר מאוד אבל גם זה קרה).
האפשרויות העומדות בפנייך הן שתיים:
1. נסי לשכנע את הפקיד/ה בטוהר ליבך וכוונותייך ונסי להגיד כי רכישת הדירה נעשית היום בתנאי השוק הקיימים מתוךמחשבה שבעתיד לא תוכלי לעמוד במעמסת הרכישה וכוונתך להתגורר בדירה בעתיד. סיכויי ההצלחה כאמור תלויים בכימיה עם הפקיד.
2. נסי לקבל הסכמה בכתב להחזר זכאות הפטור בעתיד במידה ותכנסי לגור בדירה. ההפקדה במס הכנסה היא תוכנית החסכון הטובה ביותר במשק וללא ספק כדאי להפקיד אצלם כספים (מניסיון). תקופת הזכאות יכולה להמשך עד 7 שנים בלבד.

אל תשתמשי ברעיון של: "אני משיכירה את הדירה הזו ושוכרת דירה אחרת וזה מאפשר לי לחיות"
זה לא עומד בלשון החוק ובימים בהם פקידי השומה לחוצים מהממונים שלהם בגלל ירידת גביית המיסים הם מנסים לגבות כל שקל אפשרי ומדקדקים ככל האפשר (לטובת המדינה) בלשון החוק.

בהצלחה
לצפיה ב-'האם אותר החייל הנעדר גיא חבר?'
האם אותר החייל הנעדר גיא חבר?
24/06/2009 | 15:33
1
18
האם אותר החייל הנעדר גיא חבר?
כאן:

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

או שסתם מדובר בחוסר אחריות וחוסר רגישות?
לצפיה ב-'אני לא יכולה לומר לך אם זה נכון או לא נכון'
אני לא יכולה לומר לך אם זה נכון או לא נכון
26/06/2009 | 15:32
15
אבל יש אנשים שמחפשים את התשובה במקומות שאולי לי ולך נשמעים הזויים
זה יכול להיות תקשור עם חוצנים, זה יכול להיות גורו זה גם יכול להיות רב, הכל תלוי במה את מאמינה

יש לי חברים ששייכים לאסכולה של שלמה קאלו, לומר לך שמה שהוא אומר להם לא נשמע לי לפעמים קשקוש? זה קורה
אבל הם מאמינים שהוא האיש שאמור להדריך אותם וזו זכותם המלאה
לצפיה ב-'אבירי לב'
אבירי לב
06/06/2009 | 20:52
17
שלום,
למכירה ספר מורשת קרב – "אבירי לב" – במחיר של 80 ₪.
הספר מתאר את סיפורי הגבורה של גדוד שריון 184 מחטיבה 14, שלחם במלחמת יום הכיפורים בחווה הסינית ואיבד 80 מלוחמיו. לזכר הנופלים הוקמה עמותה בשם "אבירי לב" בניהולו של תא"ל (מיל.) אלמוג אברהם – שהיה מפקד הגדוד במלחמה.
הכסף מוקדש כתרומה לשיפוץ ואחזקת אנדרטת הנופלים של הגדוד.
נא לפנות לטלפון  0508980202 – רפי.
בתודה מראש!
לצפיה ב-'השיוט השנתי לזכר צוללני אח"י "דקר"'
השיוט השנתי לזכר צוללני אח"י "דקר"
03/06/2009 | 23:30
6
22
כמדי שנה במועד הסמוך למציאת הצוללת שהייתה אבודה במשך 31 שנים מתקיים השיוט השנתי לזכר לוחמי הצוללת.
השיוט מתקיים במפרץ חיפה ונוטלים בו חלק למעלה מאלף שייטים בכ-100 כלי שייט.
השיוט נפתח בטקס הנחת זרים מצוללת דולפין ובהמשך מתקיים שיוט תחרותי ועממי מחיפה לעכו שם יתקיים מפגש שייטים, צוללנים ומשפחות ויחולקו פרסים למשתתפים.

מפעל הנצחה ססגוני ומרגש ל-69 לוחמי הצוללת "דקר" המתקיים זו השנה העשירית בסימן 50 שנה ליסוד שייטת הצוללות.
לצפיה ב-'באיזה תאריך זה יתקיים?'
באיזה תאריך זה יתקיים?
04/06/2009 | 16:51
5
9
לצפיה ב-'היה מקסים'
היה מקסים
05/06/2009 | 23:20
4
13
השיוט העשירי לזכר צוללני אח"י "דקר" התקיים היום יום ו' ה-5 ביוני במפרץ חיפה.
טקס הנחת הזרים התבצע מסיפון צוללת חיל הים שעגנה בסמוך לנמל חיפה.
סביב הצוללת חגו כ-100 כלי שייט ובגמר הנחת הזרים עלו קולות צפירה מכל כלי השייט.
מייד עם גמר הטקס פנו המפרשיות לקיים את השיוט המסורתי לעכו ברוח נעימה ומהנה שם התקיים מפגש עם המשפחות וחלוקת פרסים.
משפחות ניספי ה"דקר" התארחו על ספינת ה"כרמלית" וצפו בטקס הנחת הזרים משם המשיכו למוסיאון חיל הים והעפלה בו מוצב גשר הצוללת שנמשה מהמים ובהמשך היום הצטרפו לקהל השייטים בעכו להענקת הגביעים לזוכי השיוט.

מפעל הנצחה חי, תוסס ומקסים המחובר ליום מציאת הצוללת 31 שנים לאחר העלמותה.
41 שנים מאז יצאו לוחמי הצוללת לדרכם ושלא כמו בני ישראל במדבר, הם לא זכו להשלים את מסעם.
69 לוחמים, צוללנים שנשארו לשכון בבטן ספינתם 3,000 מטר מתחת לפני המים בדומיית עד.

פרטים ותמונות מהמשט יתפרסמו בימים הקרובים בפורום שייט וימאות.
לצפיה ב-'סמי, יש לך קשר אישי לצוללת אח"י דקר?'
סמי, יש לך קשר אישי לצוללת אח"י דקר?
07/06/2009 | 13:16
3
18
לצפיה ב-'צריך להגדיר אישי....'
צריך להגדיר אישי....
10/06/2009 | 22:31
2
10
אם כוונת השאלה הייתה: האם איבדתי מישהו קרוב בצוללת? אז לא.
כמי שאיבד את אביו, קרוב אצל הים, שירת בצוללות, מכיר את משפחות הצוות.... התגייסתי לסייע במשימה המקסימה.
אני תמיד חושב שזיכרון שמח הוא זיכרון חזק יותר. אוהב אירועי הנצחה ופחות אירועי זיכרון.
לצפיה ב-'מסכימה איתך לגבי הנצחה לעומת אירועי זכרון'
מסכימה איתך לגבי הנצחה לעומת אירועי זכרון
12/06/2009 | 09:58
1
11
יש משהו מאוד חיובי ומסתכל קדימה במפעלי הנצחה
לצפיה ב-'הנצחה לעומת זכרון'
הנצחה לעומת זכרון
12/06/2009 | 13:10
13
מפעלי הנצחה כשמם כן הם מיועדים להנציח את הזכר (זכרון) לנצח.
מפעל הנצחה טוב ממשיך ומתקיים גם כשהזכרון מתעמעם ונעלם.
על מנת לשלב בין השניים אנחנו מנסים להכניס גם מעט תוכן לשיוט בעיקר לבני הנוער והילדים של היום שיהיו השייטים של מחר.
אנחנו מקיימים ערב מורשת במוזיאון חיל הים העוסק בדקר ובמורשתה לרבות מפגש עם בני משפחה המספרים את הזכרון האישי והחוויה מנקודת מבט אישית על כל מרכיביה.
לצפיה ב-'רבאק, אני עשויה מסוכר?'
רבאק, אני עשויה מסוכר?
02/06/2009 | 11:52
22
לפעמים המשפחה של אבא שלי מוציאה אותי מדעתי- מפחדים לספר לנו "חדשות רעות" שלא נהיה עצובים חס וחלילה
לא היינו בכמה וכמה הלוויות כי לא רצו לספר לנו, עניין ממש לא נעים

אתמול היתה אזכרה לסבא שלי, כשהיינו בבית הקברות סבתא שלי העירה שאדוארד (בן דוד של אבא שלי שעזר לנו מאוד אחרי שאבא נפטר) קבור ממש קרוב
אני המומה שאלתי- מתי אדוארד מת?!
לפני חודשיים

רבאק, לא אני, לא אחי, בטח שלא אמא שלי ידענו שהוא נפטר לפני חודשיים, לא היינו בהלוויה או בשבעה
האיש הזה התייתם מאבא שלו בגיל צעיר וסבא שלי היה לו אבא שני, כשאבא שלי נפטר הוא מאוד עזר לנו- הוא הסיע אותנו בהרבה מקרים, אמא שלי אמרה שהוא גם עזר עם כסף, אני זוכרת שתמיד הוא הביא לי ולאחי שוקולד יוקרתי

נכון, אנחנו לא כל כך קרובים כיום, אבל רבאק הייתי רוצה לדעת שהאיש הזה היה חולה 7 שנים ונפטר
איזה עצבים, פשוט אמרתי לסבתא שלי ודודה שלי שהם חייבים להפסיק את ההתנהגות הזאת, זה לא לעניין וזה מאוד מעליב שלא חושבים שגם אנחנו צריכים לדעת

שלא לדבר על האחים שלו שבטח מתפלאים למה לא באנו לפחות לשבעה ואפילו לא התקשרנו במשך חודשיים
לצפיה ב-'הרצאה - "העלמה נה והבור - סיפור של צמיחה"'
הרצאה - "העלמה נה והבור - סיפור של צמיחה"
20/05/2009 | 23:19
14
"יום אחד ללא כל התראה, איבי מת" (מתוך ספרי "העלמה נה והבור").

עמוס נהרג יומיים אחרי יום הולדתי ה 25. היינו נשואים שנה וחצי.  הבור שנפער בי, היה גדול...

9 שנים עברו מאז.
כיום, אני נשואה באושר, אמא למאיה המקסימה בת שנה ושלושה חודשים.
מגשימה את עצמי כל בוקר מחדש.

שמחה להזמין אתכם להרצאה על התהליך הארוך והקשה, אך המאתגר והמצמיח.
ההרצאה מלווה בהומור וברגש, כוללת הקראה מתוך ספרי "העלמה נה והבור", סיפורי התמודדות עם השכול,
עם הסביבה ודעותיה, ובעיקר עם עצמי.
כמו כן על תהליך הוצאת הספר והעולם הקסום שנגלה לי מאז. ובסיום, שיח מרגש עם המשתתפים
היוצא מתוך הספר ומחבר כל אחד אל הבור האישי שלו והאחד אל השני.

ההרצאה תתקיים ב 9 ביוני , שעה 20:30 בבית תרבות שבבית חנן.
עלות כרטיס יחיד  60 ש"ח וכרטיס זוגי 110 ש"ח

מוזמנים להרצאה מצמיחה!
יונית שוורץ ורבר

לצפיה ב-'שידורים חוזרים של מבט שני'
שידורים חוזרים של מבט שני
09/05/2009 | 23:22
7
בשבועיים האחרונים בשבת בצהריים ראיתי שידורים חוזרים של מבט שני (אני לא בטוחה שזה השידור של השבוע)
מראים שם כתבות על נופלים, אבל הם בכוונה לא מראים את סוג הכתבות שמראים בימי הזכרון על כמה הנופלים היו גיבורים, נפלאים ומזהירים
אלא סיפורים יותר קשים כמו על חיילים שנהרגו מאש כוחותינו, משפחות של נופלים שהצבא מסרב למסור להם את תוצאות התחקיר (יש חובה על פי חוק למסור למשפחה את תוצאות תחקיר האירוע)

פרוייקט מבורך ואני ממליצה לצפות
לצפיה ב-'בקשת עזרה מיתום צה''ל'
בקשת עזרה מיתום צה''ל
05/05/2009 | 13:51
24
שלום רב ,וברכות לפועלכם.

אני יתום צה"ל מאז מלחמת יוה"כ. כיום אני בן 41 ואב ל-3 ילדים.
בעייתי בשנתיים האחרונות היא שמצבי הכלכלי אינו מאפשר לי לקנות "חדרי ילדים" -לשני הגדולים בני 10 ו-7. בחדר של הבן הגדול יש מיטה רעועה הקטנה למידותיו , שולחן מחשב הרוס ואין בכלל ארון. בחדר של הבן השני יש ארון שמדפיו שבורים וכנ"ל המיטה. --חשוב לי לציין שקשה לי מאוד עם הפנייה הזאת אליכם ,כי אני ואשתי עובדים ואף המשכורות סבירות , אבל נקלענו לבעייה כלכלית והוצאות רבות בגלל שבנינו בית על מגרש שאבי ז"ל הוריש לי ולאחי (רק בגיל 38 הרשינו לעצמינו לבנות...עד אז גרנו בדירות שכורות). עוד חשוב לי לציין שעיקר הבעיות החלו לאחר שהמדינה+השלטון המקומי דרשו מאיתנו,בזמן הבנייה , הון תועפות (מאות אלפי שקלים) עבור מיסים , היטלים, אגרות, ועוד...., --כאשר לא עניין אותם דבר וחצי דבר ביחס ליתמותינו. התחננו להנחות וכיו"ב ונענינו בשלילה מוחלטת
אם יש אפשרות לעזרה ,אודה לכם בכל ליבי, כי המצב הגיע לכדי כך שהחדרים (גם של ההורים-אבל אין ברצוני עזרה בכך) מלאים קרטונים, ואשתי מתביישת להזמין חברים של הילדים, אלינו הביתה.
אזרתי הרבה אומץ כדי לכתוב כאן ולבקש עזרה וזאת לאחר 3 שנים מאז הבנייה במהלכן האמנתי שאוכל להסתדר ולקנות "חדרי ילדים" אך המצב נותר קשה ,ואני לא יכול לדחות את זה יותר.
ושאלתי---למי לפנות? האם בכלל אפשרי לקבל סיוע?
לפרטים : עדי כספי
035254978
לצפיה ב-'בלגן בדרך או שוב שמועות?'
בלגן בדרך או שוב שמועות?
30/04/2009 | 15:25
9
האוצר שוב שוקל לשנות את המצב כיום לגבי הכרה בנכי צה"ל וחללי צה"ל:
מי שלא נפצע בפעילות צבאית/בטחונית יטופל ע"י הביטוח הלאומי
כנ"ל לגבי משפחות של חללים שלא נהרגו בפעילות צבאית/בטחונית (או בעקבות)
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000...

תמיכה ציבורית בטוח יש לזה, כי חושבים שאנחנו חוגגים על חשבון הקופה הציבורית. אבל עכשיו כשיושב ראש ארגון נכי צה"ל לשעבר הוא חבר כנסת מהקואליציה (משה מטלון מסיעת ישראל ביתנו) זה בהחלט יהיה "מעניין"

בכמה מהאנשים פה החוק יפגע?
לצפיה ב-'שוב פעם זה מתחיל '
שוב פעם זה מתחיל
27/04/2009 | 16:17
1
15
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3707277,00...

בשביל מה? בשביל מה? בשביל מה?
אני ממש בספק שזה אי-פעם יעבור עבור משפחות חללי פעולות האיבה, תמיד יהיו בני משפחות שכולות שירגישו שזה מזלזל בקורבנם של אלה שיצאו להילחם או לבצע את תפקידם כדי להגן על אזרחים
אני מודה, אני גם לא יכולה להשוות את אבא שלי שסיכן את עצמו ונסע ברכב פתוח במחנה הפליטים חאן יונס כדי לבצע את תפקידו לבין מי שנפגע מפיצוץ באוטובוס, בבית קפה או בכל דבר אזרחי אחר

זה לא מזלזל בנפגעי פעולות האיבה, אבל היום הזה נותן את הכבוד הראוי למי שסיכנו את חייהם ביודעין כדי לבצע את תפקידם, ונכון שיש חיילים שנהרגו בתאונות דרכים, התאבדו, חלו במחלות אבל-
א. הם היו בתפקיד או בשירות
ב. המעמד מול משרד הבטחון בכל מקרה שונה

אם אתם שואלים אותי, זו תוצאה של עודף מיליטנטיות
לצפיה ב-'אחד הדברים ההכי מנחמים ביום הזה'
אחד הדברים ההכי מנחמים ביום הזה
28/04/2009 | 15:34
7
אחרי שהסתיים הטקס בבית הקברות הלכנו כולנו לאמא שלי
ישבנו והתחלנו לצחוק על היריבות בין אבא שלי לאחיו הגדול לגבי אהדת קבוצת הכדורגל הפועל (אבא שלי) או מכבי (אחיו) תל אביב, ולספר סיפורים

קצת שיפר לי את מצב הרוח להעלות זכרונות ולהתווכח עם אחי באמת היה אוהד הפועל עד שאבא מת ו-2 אחיו "ניצלו את ההזדמנות" והעבירו אותו צד
כמובן שברגע שאחי חזר מהפסקת הסיגריה הוא אישר את העובדות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ