לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1728417,284 עוקבים אודות עסקים

פורום תמיכה נפשית לצעירים

שלום, ברוכים הבאים לפורום סהר – סיוע והקשבה ברשת. השרות שלנו החל לפעול ב- 18/2/01, ונועד לתת אוזן קשבת ותמיכה נפשית לאנשים במצוקה נפשית קשה אשר שוקלים את המוות כפתרון לבעיותיהם ונמצאים במצב של ייאוש. אנו בסהר (סיוע והקשבה ברשת), מאמינים כי גם במצב קשה ביותר, שינוי הוא משהו שבהחלט יכול להתרחש. גם אם היום אדם נמצא במצב חסר תקווה, בכאב בלתי נסבל, הדבר יכול להשתנות. מטרתנו בסהר ללוות את הפונים בתקופה הקשה הזאת, לתת עזרה ראשונית ולהמליץ על המשך טיפול והתמודדות, כל מקרה לגופו.
חשוב לציין כי אנו מנטרים את הפורום בימים א-ה ובמוצ"ש פעם ביום, הפורום אינו נועד להעניק מענה חירומי
אנו לא מציעים טיפול נפשי, ולא תחליף לטיפול נפשי, אלא סיוע שמטרתו תמיכה, הקלה והכוונה למקורות עזרה נוספים. הפורום הזה נועד להיות קבוצת תמיכה ולהכיל את הדיונים בין אנשים שנמצאים בשלבים שונים של התמודדות עם קושי וכאב נפשי. כאן מותר להתבטא בהתאם לחוקי השימוש בפורומים של סהר, שקבענו על מנת לשמור על אווירה של תמיכה ודיון תרבותי בפורום. אנו מעמידים את הצורך ביצירת מקום בטוח ותומך, לפני הצורך בחופש הדיבור. על כן מי שלא מעוניין לשמור על אווירה תומכת בפורום, יתבקש שלא להשתתף בו והודעותיו תמחקנה. אנו מאמינים שלאור שפע של פורומים שאינם מגבילים את המשתתפים באופן הביטוי, לא יתקשו המתלהמים למצוא להם תחליף מתאים. בפורום עונים מתנדבים (סייעים) שעוברים הכשרה מיוחדת ונמצאים תחת הדרכה של אנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש. הסייעים מדברים עם הפונים באמצעות צ^ט אישי, פורום, דואר אלקטרוני ו- ICQ (על פי בחירת הפונה). ניתן לפנות לשיחה עם הסייעים, דרך אתר סהר, בכל ערב בין תשע לחצות. כמו כן, כולל האתר רשימה של מאות ארגוני סיוע בארץ, מאמרים בעברית, וקישורים בנושאים שנועדו לקדם את ההבנה של נושא ההתאבדות והגורמים לה וחומר המסייע להתמודד ולמנוע אותה. אם אתם, או מישהו שאתם מכירים, צריך עזרה מהסוג שאנו מציעים, כתבו בפורום וכן זכרו את כתובת אתרנו: http//www.sahar.org.il אנו מקווים שהדיון באווירה תומכת ומקבלת בפורום הזה תעזור לעבור את התקופה הקשה ולמצוא כוחות להתמודדות מחודשת עם החיים. בברכה, צוות סהר

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תמיכה נפשית לצעירים

שלום, ברוכים הבאים לפורום סהר – סיוע והקשבה ברשת. השרות שלנו החל לפעול ב- 18/2/01, ונועד לתת אוזן קשבת ותמיכה נפשית לאנשים במצוקה נפשית קשה אשר שוקלים את המוות כפתרון לבעיותיהם ונמצאים במצב של ייאוש. אנו בסהר (סיוע והקשבה ברשת), מאמינים כי גם במצב קשה ביותר, שינוי הוא משהו שבהחלט יכול להתרחש. גם אם היום אדם נמצא במצב חסר תקווה, בכאב בלתי נסבל, הדבר יכול להשתנות. מטרתנו בסהר ללוות את הפונים בתקופה הקשה הזאת, לתת עזרה ראשונית ולהמליץ על המשך טיפול והתמודדות, כל מקרה לגופו.
חשוב לציין כי אנו מנטרים את הפורום בימים א-ה ובמוצ"ש פעם ביום, הפורום אינו נועד להעניק מענה חירומי
אנו לא מציעים טיפול נפשי, ולא תחליף לטיפול נפשי, אלא סיוע שמטרתו תמיכה, הקלה והכוונה למקורות עזרה נוספים. הפורום הזה נועד להיות קבוצת תמיכה ולהכיל את הדיונים בין אנשים שנמצאים בשלבים שונים של התמודדות עם קושי וכאב נפשי. כאן מותר להתבטא בהתאם לחוקי השימוש בפורומים של סהר, שקבענו על מנת לשמור על אווירה של תמיכה ודיון תרבותי בפורום. אנו מעמידים את הצורך ביצירת מקום בטוח ותומך, לפני הצורך בחופש הדיבור. על כן מי שלא מעוניין לשמור על אווירה תומכת בפורום, יתבקש שלא להשתתף בו והודעותיו תמחקנה. אנו מאמינים שלאור שפע של פורומים שאינם מגבילים את המשתתפים באופן הביטוי, לא יתקשו המתלהמים למצוא להם תחליף מתאים. בפורום עונים מתנדבים (סייעים) שעוברים הכשרה מיוחדת ונמצאים תחת הדרכה של אנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש. הסייעים מדברים עם הפונים באמצעות צ^ט אישי, פורום, דואר אלקטרוני ו- ICQ (על פי בחירת הפונה). ניתן לפנות לשיחה עם הסייעים, דרך אתר סהר, בכל ערב בין תשע לחצות. כמו כן, כולל האתר רשימה של מאות ארגוני סיוע בארץ, מאמרים בעברית, וקישורים בנושאים שנועדו לקדם את ההבנה של נושא ההתאבדות והגורמים לה וחומר המסייע להתמודד ולמנוע אותה. אם אתם, או מישהו שאתם מכירים, צריך עזרה מהסוג שאנו מציעים, כתבו בפורום וכן זכרו את כתובת אתרנו: http//www.sahar.org.il אנו מקווים שהדיון באווירה תומכת ומקבלת בפורום הזה תעזור לעבור את התקופה הקשה ולמצוא כוחות להתמודדות מחודשת עם החיים. בברכה, צוות סהר
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
בפורומים של סהר אנו שומרים על אוירה תומכת, מקבלת ולא שופטת. הודעות בפורום שיעמדו בסתירה לעקרונות אלו – ימחקו.
למידע נוסף אנא עיינו בכללי השימוש בפורומים של סהר
המשך >>

לצפיה ב-'טריגר'
טריגר
11/09/2018 | 23:42
1
105
-טריגר

היא יושבת בחדר שלו , בישיבה מזרחית ,
לבושה שורט קצר שחור וחולצה .. 
הוא נשכב על ידה , מתחנן מלטף , שתתן לו לשאוב אותה .
בבקשה , מתחנן , מביט בעייניה , יד אחת מלטפת והשניה כבר בפנים
לא הספיקה היא למצמץ ופתאום מצאה את איברה בפיו . 
צמרמורת בגופה , בטלויזיה הכל שחור , זרמים בראש , וניתוק ואין אור .. 
הבטן מתהכפת , לא מבינה מה קורה .. 
מחכה שיגמר , וזה רק ממשיך , כמו שואב אבק , שואב ולא מפסיק . 
היא מובילה אותו למקלחת , על אוטומט . 
הוא נעמד מאחוריה , ושוב מכניס לה יד , אצבעות , מנשק את הגב , 
כולו מזיע , והיא ? רוצה עכשיו . 
עכשיו שיקרה , עכשיו שיעשה , עכשיו שיפצע ויפגע והיא תבכה .
ואז בתקווה שיניח לנפשה , נותנת לו את כל כולה . 
אבל הוא רוצה עוד , ועוד ועוד , ולא נרגע .. 
אומר הוא ירפא , הוא יעזור , לאיבר להתפתח , לחזה לגדול ,
בעזרת המגע שלו , הוא מריח אותה , מסניף ופולש 
וכל יום מחדש , מלחמה על הגוף , מבטים ומגע .. 
והיא מוצאת את עצמה במקלחת לבד , מקיאה , 
בחרדה , מתחת למים רותחים שתשרף , בלי סבון ובשמים 
אולי כך היא תסריח והוא לא תקרב .. 
וכך כל יום מחדש , מלחמה על הגוף , מבטים ומגע .. 
ואף אחד לא רואה , לא יודע , ולא ידע .. 
לצפיה ב-'יקרה, כתבנו לך בפרטי '
יקרה, כתבנו לך בפרטי
( לעמוד שלי בתפוז )
12/09/2018 | 17:16
56
לצפיה ב-''
05/09/2018 | 19:56
2
82
אני מלאת כעס על הכל. אני פשוט כועסת על הכל. אין לי מילים לתאר את ההרגשה שלי, אני ממש לא טובה בזה. פשוט  הרגשה של כעס, הכל הולך נגדי. אני עצובה ואין מי שינחם. אני חרדה כלכךךךךךךךךךךך אני כבר לא יכולה יותר עם כל הפחד הזהההה, עם הכל. פשוט לא יכולה יותר. נשברתיי!!!!!
לצפיה ב-'בבקשה תענו לי '
בבקשה תענו לי
07/09/2018 | 22:14
1
80
אני ממש צריכה תמיכה ממישהו
לצפיה ב-'דידי יקרה אנחנו פה איתך '
דידי יקרה אנחנו פה איתך
( לעמוד שלי בתפוז )
11/09/2018 | 16:01
63
היי דידי יקרה,

אני מתארת לעצמי שהחגים מגבירים ומעצימים את המפגש עם המקומות הכי הכי כואבים.... 

אני שומעת את הצורך שיהיה שם מישהו להקשיב, לתמוך ולנסות להרגיע את ההצפה של הרגשות הגועשים שלא נותנים מנוח. 

אני חושבת שעצם היכולת לזהות ולהיעזר הן חשובות ומעידות על הרבה כוחות שיש לך להתמודדויות שבפנייך, ואנחנו יותר מנשמח הערב לשמוע ממך, ולהיות עבורך ולנסות ביחד להקל בכל דרך שנוכל. 

מחדשים את הפעילות שלנו בצ'אט הערב בין תשע לחצות. 
מחכים לך!

שלך מכל הלב,
מתנדבת סה"ר 
לצפיה ב-'נפתחת קבוצת תמיכה בווטסאפ לחגים.'
נפתחת קבוצת תמיכה בווטסאפ לחגים.
07/09/2018 | 01:47
81
היי
החל ממחר יום שישי
נפתחת קבוצת תמיכה בווטס אפ
לתקופת החגים
המיועדת למי שחש/ה בודד/ה בחגים.
בואו לתמוך ולהיתמך.
מספר: 0537287192
לצפיה ב-'ססססססססההההההההההההרררררררררררריייייתתתתתתתתתתתתתתתת'
ססססססססההההההההההההרררררררררררריייייתתתתתתתתתתתתתתתת
06/09/2018 | 20:37
1
105
אני נננשששאאבבבבתתתתת אני נששאאאאבתתתת
אני נופלת לחלל ררררריייקק אני מפחדת.. 
אני לא יכולה .. אני מתרסקת .

לצפיה ב-'מגיבים לך בפרטי '
מגיבים לך בפרטי
( לעמוד שלי בתפוז )
07/09/2018 | 21:01
38
לצפיה ב-'אתגר יצירה חדש לראש השנה-דלת'
אתגר יצירה חדש לראש השנה-דלת
( לעמוד שלי בתפוז )
05/09/2018 | 22:34
18
שלום לכולם,
העלנו אתגר יצירה לכבוד ראש השנה והוא קשור לדלת...
מוזמנים ללחוץ על הקישור ,לקרא את האתגר בפורום יצירה ולהגיב עליו:
שנה טובה וקלה יותר
משפחת סה"ר
לצפיה ב-''
05/09/2018 | 08:28
1
71
עמדתי בצד ובכיתי
ונזלו לי דמעות
והדבר שהכי רציתי : 
שתפסיקו לשאול שאלות.

שלא תשאלו מה קרה
ולא אם כואב לי נורא ,
ולא תגידו שזה לא היה קורה
אם במקום להתרוצץ
הייתי יושב וקורא.

כי כשאני בוכה לפעמים
ואתם באמת רוצים לעזור - 
רק תחבקו אותי בשקט
עד שהכל יעבור...

(למרות שבינינו - זה לא באמת יעבור..)
לצפיה ב-'בלי שאלות ובלי הטפות מוסר והאשמה'
בלי שאלות ובלי הטפות מוסר והאשמה
( לעמוד שלי בתפוז )
05/09/2018 | 21:43
62

היי יקרה,
העמידה בצד והבכי מפעילים אצל הסביבה כמו במתג :שאלות ורצון לעזור שלעיתים קרובות מרגישים כמו הצקה ונדנוד אצל מי שמרגיש פגוע וכואב...

אדם כאוב נמצא בתוך הכאב המטלטל והחונק ואין לו כח לענות לשאלות כמו : מה קרה? מי עשה? למה עשו? איך המרגש? איפה כואב? וגם אין לו כח וחשק לשמוע הטפות מוסר כמו: אם היית עושה את זה ואת זה לא היית נקלע למצב הזה...שבמילים אחרות אומרים לו שהוא עצמו אשם במצב שבו הוא נמצא...וזה ההפך ממנחם...

אדם כאוב ופגוע מעדיף לעיתים קרובות להיות שם עם הכאב, הדמעות ושמישהו יהיה לצידו: בלי שאלות, בלי הטפות מוסר ובלי דיבורים...
שיהיה שם מישהו שיחבק עד שהכאב יעבור וגם אם לא יעבור לפחות יפחת בתקופות מסויימות...

אנחנו משתדלים להיות עבורך המישהו הזה ,המחבק בשקט עד שהכאב יעבור או יפחת.
בלי שאלות...
בלי הטפות מוסר...
בלי האשמה...
אנחנו כאן בשקט לצידך, שולחת לך חיבוק בתקווה שהכאב יפחת בקרוב ואולי פעם יעלם...
מתנדבת סה"ר

לצפיה ב-'שקט הס.. '
שקט הס..
05/09/2018 | 14:19
66
לאן כל הקולות נעלמו ? 
הכין מסתתרות המחשבות ? 
הפלאשבקם הלכו ? או מתחבאים 
מאחורי הוילונות .. ? 
השקט הזה שלפני הסערה .. חשוד ומפחיד נורא .. 
לא מובן ולא ברור .. הרי עוד מעט הכל יתפוצץ ויצוף.
ומה יהיה אז ? כמו בטורנדו , יקח אותי אליו ,
יטמטם אותי עד שאקרוס , ימית אותי , שקט הס.. 
לצפיה ב-'על ערש דווי '
על ערש דווי
04/09/2018 | 15:51
61
ואין מקום אחד , שיכול להכיל במציאות
לא אותי , ולא את ההיא שתקועה בי .
מחשבות על גבי מחשבות , דמעות לא רצויות..
בכי היסטרי כמו של ילד נופל , ואין מי שיראה ,אין מי שינחם .
פלאשבקים מפגרים , ששואבים לעומק ,
מבלבלים בין עכשיו לאז .. ואין מי שיודע , ואין מי שאיתי כאן .
מחפשת מנוח , קופסא קטנה להיכנס בה , להרגיש מוגנת אף לרגע ..
ואין קופסא , אין קופסא , ואין מקום בטוח , אין מי שיכיל , ואין מי שירצה .
אולי בגלל הגיל , כבר לא ילדה קטנה כמו פעם , פחות בסכנה ,
אבל באותה המצוקה .. כן נרדמת , לא נרדמת , משתגעת מעצמה ,
כן כדורים , לא כדורים , מנות יתר עד איבוד חושים.
ואולי אני לא מדברת מספיק , לכן לא רואים .. לא יודעים.
אני רגועה מידי , כי אני מיואשת , אפתית , שקטה מכונסת ,
על ערש דווי.. 

לצפיה ב-'כואב לי '
כואב לי
02/09/2018 | 21:57
4
88
יצאתי עם חברים ומרגישה כלכך ריקנית. לחתוך אצלי זו שגרה ואני לא יכולה להפסיק. אין לי כוחות נפשיים להתעלות על עצמי ולקחת את עצמי בידיים. מה עושים? :((
לצפיה ב-'פשוט כלכך נמאס לי'
פשוט כלכך נמאס לי
02/09/2018 | 22:31
59
נמאס לי כבר מהחרדה הזאת שלא מרפה ממני, פחד משתק מכל שטות שמיד עוברת לדרמה גדולה כאילו מישהו מת
לצפיה ב-'אנחנו איתך '
אנחנו איתך
( לעמוד שלי בתפוז )
02/09/2018 | 23:17
2
55
אני שומעת את החלל בתוכך, כאילו משתלט עלייך, כמה את מואסת בחרדה שכאילו מתלווה אלייך לכל מקום ומציפה אותך.. עד שאולי הדרך היחידה שאת מכירה להפסיק להרגיש אותם לרגע, את הריקנות והחרדה, היא לחתוך את עצמך..

אבל את כותבת כאן, את מצליחה לכתוב על מה שאת מרגישה לפני שאת בוחרת לחתוך.. וזה לא משנה כמה זה דבר שבשגרה אצלך, יש בך את היכולת לקרוא לעזרה, לבקש ולתהות איך לקחת את עצמך בידיים... זה כנראה באמת הקול בתוכך שרוצה לשמור עלייך, שלמה ובריאה בגוף ובנפש..

עדי יקרה, אנחנו כאן איתך.. הלוואי והיו לנו פתרונות או עצות, אבל בינתיים אנחנו פשוט איתך..

חיבוק גדול, מתנדבת סה"ר.
לצפיה ב-''
02/09/2018 | 23:27
1
46
אני כלכך צריכה תמיכה והלוואי שהיו לי מילים לתאר איזו הרגשה אני מרגישה......
לצפיה ב-'יקרה שלנו...'
יקרה שלנו...
( לעמוד שלי בתפוז )
02/09/2018 | 23:34
53
לפעמים כל כך קשה למצוא את המילים שמתארות, שמדייקות, שמגדירות.. כי הכל כל כך עצום ומציף מבפנים, ואולי את מרגישה אבודה, כאילו אין לך דרך אפילו לנסות לעזור לעצמך..

לפעמים גם בלי מילים אפשר לבקש עזרה ותמיכה, מישהו שיהיה איתך, כמו שאת עושה עכשיו.. הלוואי והייתי יכולה לתת לך יותר מרק מילים, בדיוק את מה שאת צריכה..

אני כאן איתך.. מחבקת ושומעת אותך. שלך, מתנדבת סה"ר.
לצפיה ב-'.'
.
02/09/2018 | 03:13
33
לצפיה ב-'מתמוטטת'
מתמוטטת
30/08/2018 | 16:18
1
100
אני מתמוטטת אין לי יותר כוחות עברו עליי חודשיים יותר קשים מכל התקופה שעברתי ונשארתי בלי כוחות...אחרי המון זמן שהייתי במצב יחסית טוב חזרו שוב המחשבות להתאבד ושוב רצון לחתוך ואין עם מי לדבר כי אף אחד לא מבין ושוב נשארתי לבד...נמאס לי מלא לישון בלילות או להירדם לקראת הבוקר נמאס לי לשכב במיטה ולבכות ולפעמים גם בלי סיבה נמאס לי ללכת עם חיוך על הפרצוף שבפנים הכל מתפוצץ נמאס לי להראות חזקה כדי שאחרים לא ישברו....למה אני צריכה להיות חזקה בשביל כולם ולהרגיע את כולם ואין אף אחד שירגיע אותי שיחזק אותי שידבר איתי...עוד כמה ימים מתחילה השנה אני לא יודעת איך אני יחזור ככה לעבודה איך אני יצליח לתפקד כלכך הרבה שעות ביום אני מפחדת להתרסק
לצפיה ב-'כואבים איתך ומחבקים'
כואבים איתך ומחבקים
( לעמוד שלי בתפוז )
01/09/2018 | 22:03
44
ילדה יקרה שלנו,

אני שומעת איך הכל מציף אותך שוב, מין נחשול נורא של רגש בלתי נסבל שכאילו מנסה לשאוב אותך למטה. נדמה לי שהכל כבר מוכר לך כמו תקליט שנתקע ופשוט מייגע כבר לשמוע אותו, ועם זאת הוא לא מאבד אפילו טיפה מהיכולת שלו לקרוע אותך מבפנים...

אני יכולה לתאר לעצמי כמה זה מתסכל ומייאש למצוא את עצמך שוב בנקודה הזאת, לכאורה ללא שליטה, ובו בזמן אני חושבת כמה כוחות יש בך שמביאים אותך לכתוב כאן, כמה כוחות יש בך שהניעו שינויים שסיפרת לנו עליהם בעבר... ואני מרגישה שהחזרתיות הזאת היא אולי חלק מהתפתחות, איטית ומייסרת אבל מתקדמת אל עבר הטוב... אל עבר החיים...

יקרה, אני שומעת את הדאגה שמעיקה עלייך מהצורך לתפקד בעבודה כשמבפנים את חווה התמוטטות, ובעיקר אני שומעת כמה לבד את מרגישה במצב הזה וכמה נמאס לך לשמור על אחרים מפני הכאב שלך כשאף אחד לא שומר עלייך... יקרה שלנו, אנחנו איתך. קוראים אותך ודואגים לך. עלינו את לא צריכה לשמור. בבקשה, המשיכי לכתוב לנו, ובואי לצ'ט הלילה. אנחנו כאן עד חצות.

שולחת לך הרבה כוחות,
והלוואי שיהיה לילה טוב, רגוע ומחזק,
שלך,
מתנדבת סה"ר
https://sahar.org.il/

לצפיה ב-'אין לי מילים לתאר'
אין לי מילים לתאר
29/08/2018 | 23:01
1
79
לא יודעת לתאר מה אני מרגישה חוץ מדחף לחתוך את עצמי. ריקנות מחניקה. אני אוהבת את החיים שלי אבל מישום מה אני רוצה לחתוך את עצמי. אני לא אתאבד אז אין סכנה מיידית אבל בכל זאת, מבאס לחזור לחתוך כל הזמן. אני פשוט לא רואה סיבה למה לא לחתוך ולהקל על הריקנות שבי. 
לצפיה ב-'להרגיש את הגוף'
להרגיש את הגוף
( לעמוד שלי בתפוז )
30/08/2018 | 23:06
39

היי,
נשמע מדבריך שהריקנות עוטפת אותך ומהדהדת בך וחונקת אותך...
מצד אחד את אוהבת את החיים שלך ומרגיעה שהכל בשליטה ואין סכנה מיידית אבל מצד שני כדי לפרוץ את תחושת המחנק את אולי מרגישה צורך לעשות משהו אחר, משהו שיחזיר את השליטה על גופך ושתחזרי להרגיש אותו...

אולי התחושה שהגוף נשלט ע"י כוחות חזקים ממנו : OCD  ,BPD מעורר את הצורך להרגיש את הגוף ולקחת עליו את השליטה והכאב בחיתוך נותן תזכורת: הינה אני כאן ,הינה אני מחליטה על הגוף שלי...

נראה שבזמן האחרון את עוברת תקופה מורכבת :עוד מעט מתחילה שנת הלימודים, לא מזמן אבחנו את הפרעת האישיות הגבולית, חברה אכזבה אותך, כדי לצאת מהריקנות ולהרגיש חיה את חותכת...

אנחנו כאן עבורך, גם בצ'אט עד חצות ואת מוזמנת ליצור קשר ולשוחח עם אחד המתנדבים שלנו כדי להקל על תחושת הריקנות... https://sahar.org.il/
אנחנו רואים אותך,
את חשובה לנו מאוד,
לא משנה לנו מהן ההגדרות והתוויות של ההפרעות שהתגלו.
חשוב לנו להושיט לך יד,
ולצעוד איתך בשביל הפתלתל כדי שלא תרגישי לבד.
שולחת לך חיבוק,
מתנדבת סה"ר

לצפיה ב-'לועגים לי על רגע נטייה מינית'
לועגים לי על רגע נטייה מינית
30/08/2018 | 11:39
1
48
היי, בוקר טוב.
אני לסבית שיצאה מהארון אך אני קיבלתי תגובות לעג מצד חברה טובה...
היא צוחקת עליי, על המערכת יחסים שלי, על המשפחה שלא קיבלה אותי.
אני פגועה מאוד... 
אני יודעת שאין לי אף תמיכה מאף מקום...
לצפיה ב-'תחושת גאווה במי שאת בלי קשר לסביבה'
תחושת גאווה במי שאת בלי קשר לסביבה
( לעמוד שלי בתפוז )
30/08/2018 | 22:14
40

היי,
 עברת תהליך ארוך שבסופו קיבלת את עצמך כמו שאת ויצאת מהארון, צעד מאוד משמעותי בחיים...
עשית צעד הדורש אומץ, יצאת מהארון וציפית, באופן טבעי והגיוני, שהסביבה הקרובה לך תקבל אותך כמו שאת. אבל למרבה האכזבה והתסכול דווקא החברה הטובה לועגת לך והמשפחה לא מקבלת אותך...
אולי מכאן נובעת התחושה שאינך גאה...במקום להרגיש מאושרת עם הבחירה שלך ,המציאות כאובה ואינך מקבלת תמיכה ואת אולי מרגישה בדידות. אין כתף להישען עליה-לא חברה ולא משפחה...
אנחנו כאן עבורך, לנו אכפת ממך מאוד ושתדעי: עולם שלם מחכה לך שם בחוץ...אולי רחוק מהסביבה המוכרת. יש אגודות וארגוני סיוע רבים, אחד מהם הוא האגודה למען הלהט"ב : https://www.lgbt.org.il/
בדף הבית שלנו יש רשימות של ארגוני סיוע בקהילה נוספים שיכולים להתאים במענה ספציפי ותמיכה כדי שלא תרגישי לבד בעולם.
לא תמיד המשפחה והסביבה הקרובה נותנים תחושה של בית ואפשר למצוא בית במקומות אחרים גם אם לא עוברים פיזית לגור במקום אחר...
אני מאחלת לך ימים של שקט, ימים של תחושת גאווה במי שאת בלי קשר לאנשים מסביב.
מתנדבת סה"ר

לצפיה ב-'חנק '
חנק
28/08/2018 | 02:25
3
81
חנק , סיוטים וחרדות 
עוצמת את העיניים ונשאבת למצולות 
סרטים עוברים בראש ולא נותנים מנוח 
לאט לאט אוזלות הסוללות , נגמר הכוח 
נוגעת בכוכבים , תובעת בים , נתפסת בקרקעית 
כדי לא לשוב לעולם , דמעות על דמעות , ממטרות מים .. 
מאבדת את עצמי , אני כבר בשמיים ? 
הלב דופק בלי מעצורים , כמעט ומפוצץ בפנים 
כל הגוף מתעוות , מקבל התקף , מתעלף .
ולא נרדמת , כמו שותה , מתהלכת מפינה לפינה .. 
מחפשת מנוח , פינה חמישית בין 4 קירות .. כמו רוח .
לצפיה ב-'קול מתוך המצולות'
קול מתוך המצולות
( לעמוד שלי בתפוז )
28/08/2018 | 22:21
2
45

הי יקרה,
נשמע שאת נתונה בתוך מערבולת שכמו סוחפת אותך למעמקים של כאב ויגון. נדמה שהסיחרור שאת מתארת בין מים לשמיים, בין קרקעית לכוכבים מותיר אותך תשושה ומותשת. את כותבת על פינה חמישית בין ארבע קירות, על רוח שלא מוצאת מנוח ונדמה שהחדר סוגר עליך, צר מלהכיל את עוצמת העינוי שאת עוברת. נראה שהתמונה שצרפת רק מדגישה ומעצימה את הדברים. רוצה לשלוח לך חיבוק ומבקשת להחזיק את ידך עד יעבור זעם. הכוח שאת מוצאת בתוך תוכך לחזור ולשתף, לכתוב את הדברים שחור על גבי המסך לגמרי לא מובן מאליו. אני רוצה להודות לך שאת בוחרת להישאר איתנו. את חשובה לנו ואנחנו כאן בשבילך, מחכים לשמוע ממך כאן בפורום או בצ'ט בין תשע לחצות.
שלך, מתנדבת סהר

לצפיה ב-'אני מרוסקת .. '
אני מרוסקת ..
29/08/2018 | 06:51
1
55
אני פשוט מרוסקת . בצורה היסטרית .
לצפיה ב-'בייחוד היום יקרה, בואי לצ'אט!!! '
בייחוד היום יקרה, בואי לצ'אט!!!
( לעמוד שלי בתפוז )
30/08/2018 | 13:27
25
לצפיה ב-'אכזבה מחברה טובה'
אכזבה מחברה טובה
25/08/2018 | 19:48
1
72
היא אכזבה אותי אבל אולי אלו היו רק הציפיות שלי, אולי אני פגעתי בה כמו שתמיד אני צריכה לחשוב, אולי אני אשמה , אני כל הזמן אשמה. אני תמיד צריכה להתחשב ולהבין. מה עם קצת להבין אותי? 
בנוסף יש את הריקנות שממוטטת אותי ואני חסרת כל יכולת לשלוט עליה. 
לצפיה ב-'ציפיות ואכזבות'
ציפיות ואכזבות
( לעמוד שלי בתפוז )
27/08/2018 | 23:05
29
הי דידי יקרה

אני שומעת את האכזבה והתסכול שמציפים אותך ונובעים מבין המשפטים שאת כותבת. את החששות שאולי את היא שפגעת, אולי הציפיות שלך מחברתך היו מוגזמות...לצד הצורך שגם אותך יבינו ויראו. 

כל זאת על רקע המאבק המתמשך ב OCD וב- BPD. והריקנות שהיא לעיתים האוייב הגדול ביותר. 

אני מתארת לעצמי שזה מתיש מאוד להתמודד עם כל אלו. ולמרות הכל בחרת לשתף כאן את המצוקה שלך. זה בעיני קול פנימי שעוד לא איבד את התקווה שיכול להיות אחרת. עצם השיתוף יכול לפעמים להקל במעט על הכאב שאת חווה...

תמשיכי לכתוב לנו פה..אנחנו כאן להקשיב ולהיות אתך בכל הרגעים הלא קלים שאת עוברת בתקופה זו..

ואם תעדיפי, אנחנו עד חצות נמצאים ממש פה, מהצד השני של המסך, זמינים לצ'ט אנונימי אחד על אחד.

עד הפעם הבאה שולחת לך חיבוק ולילה טוב
מתנדבת סה"ר
לצפיה ב-'טריפ רע .. טריגר '
טריפ רע .. טריגר
24/08/2018 | 16:44
1
84
טריפ רע , שכל פעם מופיע , 
שואב לתחתית מחדש בלי להודיע, 
הוא מתקרב , אני שומעת אותו .. את הקול שלו ואת העיניים,
רוצות לטרוף אותי , לפצוע מבפנים , לגעת ,  ובינתיים .. 
אני רצה , אני בורחת , סוגרת את הדלת ומתה מפחד , 
מחכה שילך , מרגישה על גופי , את המגע שלו ואת הנשימות 
את השאיפות ואת הנשיפות .. מלטף וחודר עמוק , 
מחזיק בכוח , בלי לעזוב .. מתחנן , שאתן עוד , עוד ועוד ועוד , 
עד שאתרסק לבסוף , 
להשתגע ,לא להבין מה קורה ,  לפצוע , לחתוך , ולשרוף , הכל על הקצה .. 
אבל שום דבר לא קורה,  ואף אחד לא מבין , את רמת הפחד , החרדה 
ההתקפים , ואז נופלת , לא שומעת , מתרסקת .. לא קיימת . .
וזאת לא הזיה , זה פשוט טריפ של פלאשבק רע .. 
לצפיה ב-'אנחנו איתך בפלאשבק, רוצים לנסות ולהרגיע'
אנחנו איתך בפלאשבק, רוצים לנסות ולהרגיע
( לעמוד שלי בתפוז )
25/08/2018 | 19:37
43
היי יקרה,

אני שומעת את סערת הרגשות שבה את כותבת את ההודעה, 
מתוך פלאשבק ששואב אותך ולוקח את כל כולך לעבר בצורה כה חיה, חדה ומבהילה, שואב את הזהות, מגביל את הנשימה וחונק את הנשמה... 
שואב את הכוחות והתקווה,
גורם לך לפצוע ולהכאיב לעצמך, בנפילה בה את מרגישה חסרת אונים וחסרת שליטה.. ובעיקר מאוד לבד בחוויה המסחררת הזו...
ואיכשהו, בכוחות אדירים, את מצליחה ובוחרת לשתף כאן, מאפשרת לעצמך לקחת מקום, להיאחז במשהו... ואלו כוחות שעומדים לרשותך, גם אם באותו רגע נדמה שהם לא... 
וחשוב לי להזכיר שאנחנו פה עבורך, את יכולה להגיע לצ'אט, נהיה איתך אפילו תוך כדי הטריפ הרע, כדי שלא תהיי בו לבד... 
ברור לי, שהשעות שלנו מוגבלות ולא תמיד אנחנו שם בפועל, ולכן אני ממליצה שאולי ברגעים אלו, בהם אנחנו לא זמינים, תוכלי לפנות לער"ן (עזרה ראשונה נפשית), בטלפון 1201. הם יוכלו להיות איתך על הקו ואולי לסייע לנשום קצת אחרת בתוך זה. 
וכמובן - את יכולה לכתוב לנו כאן, במסר אישי או למייל שלנו: sahar.help@gmail.com ונענה בהקדם האפשרי... 

מקווה שהיום הוטב לך ולו במעט, מזכירה שהערב הצ'אט פעיל החל מתשע..
שולחת חיבוק גדול וחם,
חיבוק שמבקש ולו לרגע להיות משהו מרגיע או מנחם לבנתיים...

שלך מכלב הלב,
מתנדבת סה"ר
לצפיה ב-'שנה חדשה ו....'
שנה חדשה ו....
25/08/2018 | 01:34
1
40
השנה הקודמת הייתה סיוט בשבילי לא הצלחתי מבחינה חברתית סבא שלי נפטר ועם זה הציונים שלי גם קצת הדרדרו שקעתי בדיכאון באכילת יתר הסתגרות בבית וריקנות עכשיו שנה חדשה מתחילה עברתי לבית ספר חדש אבל למה אני עדיין מפחד ? אני לא רוצה לשקוע שוב בסיוטים הדיכאון והעצב אני ממש מפחד ויש לי תחושה כזאת שברגע שהשנה תתחיל אני יתמוטט שוב מה לעשות? 
לצפיה ב-'חשש לצד הזדמנות '
חשש לצד הזדמנות
( לעמוד שלי בתפוז )
25/08/2018 | 19:26
16

היי סופר יקר,

אתה מתאר שנה עמוסה התמודדויות בתחומים שונים, שנה שהיה בה הרבה אובדן, כאב ועצב...

וזה נדמה שבחופש הזה היית עסוק בחבישת הפצעים של השנה הזו בשיקום ובבנייה של הגוף והנפש, ואני שומעת עד כמה אתה חושש שהפצעים ייפתחו מחדש, עם ההתחלה של מקום חדש שאומנם יש בו הזדמנות חדשה, אך גם המון חרדה שהתחלה זו תעורר את הקשיים שהיו, ותפתח מחדש את הפצעים...

אני משערת לעצמי שעצם זיהוי המצוקה, והבחירה לשתף כאן ולא להיות איתה לבד, וודאי הצריכה המון אומץ וודאי מעידה על המון כוחות שאפשרו לך גם לעבור את השנה הקודמת... ואלו יכולים לעזור לך גם עכשיו בפתיחת השנה החדשה.

ואנחנו כאן איתך בהתמודדות הזו! נשמח ללוות אותך, להקשיב, לתמוך ולנסות לסייע בכל דרך שנוכל. אנחנו פה בפורומים, ויש לנו גם צ'אט אישי ואנונימי, דרכו אפשר להתכתב עם אחד מאיתנו המתנדבים. אם תרצה, שעות הפעילות של הצ'אט הן כל ערב (חוץ משישי) בין תשע לחצות באתר שלנו.

שלך מכל הלב,
מתנדבת סה"ר

לצפיה ב-'לא יודעת מה הולך איתי '
לא יודעת מה הולך איתי
22/08/2018 | 19:19
2
72
אני מרגישה ריקנות ואני לא יודעת מה באמת הולך איתי, אכלתי משהו והרגשתי שמנה אז הקאתי כי הOCD אמר לי, הכל הולך לפי OCD או BPD, איפה אני בכל זה? אני לא קיימת אלא רק ההפרעות האלה. 
לצפיה ב-'אנחנו כאן'
אנחנו כאן
( לעמוד שלי בתפוז )
22/08/2018 | 21:41
1
41
עדי היקרה

אני מתארת לעצמי שאת מרגישה חסרת אונים ומבוהלת אל מול התחושות המציפות אותך...אל מול השמות המוזרים האלו שפתאום השתלטו על חייךOCD, BPD...במקום לדאוג לגבי שנת הלימודים הקרבה בבית ספר את דואגת לגבי הפרעת האישיות הגבולית ונאבקת בדחף להקיא את האוכל שכרגע אכלת. זה אכן מאבק מורכב מאוד.

יחד עם זאת אני שמחה שבחרת לחזור לכאן וליצור קשר. לדעת מתי לתקשר ולבקש עזרה זה לא דבר ברור מאליו, וזו עדות לכוחות שיש בך, ואפשר להעזר בהם למאבק הזה.

חשוב לי לציין כי כולנו פה איתך. את לא לבד.
אנחנו איתך במאבק מול הריקנות שמציפה אותך.
אנחנו איתך אל מול השדים והמפלצות שעולים בחשכה ומבהילים,
אנחנו מושיטים לך יד בתקווה להרגיע את האימה שעולה מול הקולות בחשיכה.

מחכים לך בצ'אט הערב, או כל ערב אחר שתרצי,
רוצים לשמוע יותר ולחשוב ביחד איך אפשר להקל.
או אם את מעדיפה אנחנו פה זמינים בפורמים, כל יום בין 21 לחצות.

שלך מכל הלב
מתנדבת סה"ר

לצפיה ב-'תודה! אני ממש מעריכה את זה'
תודה! אני ממש מעריכה את זה
24/08/2018 | 11:14
10

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה
כהן, דקר, פקס וברוש - משרד עורכי דין
כהן, דקר, פקס, ברוש –

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה