לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1757117,571 עוקבים אודות עסקים

פורום תמיכה נפשית לצעירים

שלום, ברוכים הבאים לפורום סהר – סיוע והקשבה ברשת. השרות שלנו החל לפעול ב- 18/2/01, ונועד לתת אוזן קשבת ותמיכה נפשית לאנשים במצוקה נפשית קשה אשר שוקלים את המוות כפתרון לבעיותיהם ונמצאים במצב של ייאוש. אנו בסהר (סיוע והקשבה ברשת), מאמינים כי גם במצב קשה ביותר, שינוי הוא משהו שבהחלט יכול להתרחש. גם אם היום אדם נמצא במצב חסר תקווה, בכאב בלתי נסבל, הדבר יכול להשתנות. מטרתנו בסהר ללוות את הפונים בתקופה הקשה הזאת, לתת עזרה ראשונית ולהמליץ על המשך טיפול והתמודדות, כל מקרה לגופו.
חשוב לציין כי אנו מנטרים את הפורום בימים א-ה ובמוצ"ש פעם ביום, הפורום אינו נועד להעניק מענה חירומי
אנו לא מציעים טיפול נפשי, ולא תחליף לטיפול נפשי, אלא סיוע שמטרתו תמיכה, הקלה והכוונה למקורות עזרה נוספים. הפורום הזה נועד להיות קבוצת תמיכה ולהכיל את הדיונים בין אנשים שנמצאים בשלבים שונים של התמודדות עם קושי וכאב נפשי. כאן מותר להתבטא בהתאם לחוקי השימוש בפורומים של סהר, שקבענו על מנת לשמור על אווירה של תמיכה ודיון תרבותי בפורום. אנו מעמידים את הצורך ביצירת מקום בטוח ותומך, לפני הצורך בחופש הדיבור. על כן מי שלא מעוניין לשמור על אווירה תומכת בפורום, יתבקש שלא להשתתף בו והודעותיו תמחקנה. אנו מאמינים שלאור שפע של פורומים שאינם מגבילים את המשתתפים באופן הביטוי, לא יתקשו המתלהמים למצוא להם תחליף מתאים. בפורום עונים מתנדבים (סייעים) שעוברים הכשרה מיוחדת ונמצאים תחת הדרכה של אנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש. הסייעים מדברים עם הפונים באמצעות צ^ט אישי, פורום, דואר אלקטרוני ו- ICQ (על פי בחירת הפונה). ניתן לפנות לשיחה עם הסייעים, דרך אתר סהר, בכל ערב בין תשע לחצות. כמו כן, כולל האתר רשימה של מאות ארגוני סיוע בארץ, מאמרים בעברית, וקישורים בנושאים שנועדו לקדם את ההבנה של נושא ההתאבדות והגורמים לה וחומר המסייע להתמודד ולמנוע אותה. אם אתם, או מישהו שאתם מכירים, צריך עזרה מהסוג שאנו מציעים, כתבו בפורום וכן זכרו את כתובת אתרנו: http//www.sahar.org.il אנו מקווים שהדיון באווירה תומכת ומקבלת בפורום הזה תעזור לעבור את התקופה הקשה ולמצוא כוחות להתמודדות מחודשת עם החיים. בברכה, צוות סהר

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תמיכה נפשית לצעירים

שלום, ברוכים הבאים לפורום סהר – סיוע והקשבה ברשת. השרות שלנו החל לפעול ב- 18/2/01, ונועד לתת אוזן קשבת ותמיכה נפשית לאנשים במצוקה נפשית קשה אשר שוקלים את המוות כפתרון לבעיותיהם ונמצאים במצב של ייאוש. אנו בסהר (סיוע והקשבה ברשת), מאמינים כי גם במצב קשה ביותר, שינוי הוא משהו שבהחלט יכול להתרחש. גם אם היום אדם נמצא במצב חסר תקווה, בכאב בלתי נסבל, הדבר יכול להשתנות. מטרתנו בסהר ללוות את הפונים בתקופה הקשה הזאת, לתת עזרה ראשונית ולהמליץ על המשך טיפול והתמודדות, כל מקרה לגופו.
חשוב לציין כי אנו מנטרים את הפורום בימים א-ה ובמוצ"ש פעם ביום, הפורום אינו נועד להעניק מענה חירומי
אנו לא מציעים טיפול נפשי, ולא תחליף לטיפול נפשי, אלא סיוע שמטרתו תמיכה, הקלה והכוונה למקורות עזרה נוספים. הפורום הזה נועד להיות קבוצת תמיכה ולהכיל את הדיונים בין אנשים שנמצאים בשלבים שונים של התמודדות עם קושי וכאב נפשי. כאן מותר להתבטא בהתאם לחוקי השימוש בפורומים של סהר, שקבענו על מנת לשמור על אווירה של תמיכה ודיון תרבותי בפורום. אנו מעמידים את הצורך ביצירת מקום בטוח ותומך, לפני הצורך בחופש הדיבור. על כן מי שלא מעוניין לשמור על אווירה תומכת בפורום, יתבקש שלא להשתתף בו והודעותיו תמחקנה. אנו מאמינים שלאור שפע של פורומים שאינם מגבילים את המשתתפים באופן הביטוי, לא יתקשו המתלהמים למצוא להם תחליף מתאים. בפורום עונים מתנדבים (סייעים) שעוברים הכשרה מיוחדת ונמצאים תחת הדרכה של אנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש. הסייעים מדברים עם הפונים באמצעות צ^ט אישי, פורום, דואר אלקטרוני ו- ICQ (על פי בחירת הפונה). ניתן לפנות לשיחה עם הסייעים, דרך אתר סהר, בכל ערב בין תשע לחצות. כמו כן, כולל האתר רשימה של מאות ארגוני סיוע בארץ, מאמרים בעברית, וקישורים בנושאים שנועדו לקדם את ההבנה של נושא ההתאבדות והגורמים לה וחומר המסייע להתמודד ולמנוע אותה. אם אתם, או מישהו שאתם מכירים, צריך עזרה מהסוג שאנו מציעים, כתבו בפורום וכן זכרו את כתובת אתרנו: http//www.sahar.org.il אנו מקווים שהדיון באווירה תומכת ומקבלת בפורום הזה תעזור לעבור את התקופה הקשה ולמצוא כוחות להתמודדות מחודשת עם החיים. בברכה, צוות סהר
x
הודעה מהנהלת הפורום
בפורומים של סהר אנו שומרים על אוירה תומכת, מקבלת ולא שופטת. הודעות בפורום שיעמדו בסתירה לעקרונות אלו – ימחקו.
למידע נוסף אנא עיינו בכללי השימוש בפורומים של סהר
המשך >>

לצפיה ב-'עוברים לאתר החדש של תפוז - פורום סה"ר'
עוברים לאתר החדש של תפוז - פורום סה"ר
15/07/2020 | 18:19
4
חברי פורום יקרים,
אנו שמחים לבשר כי האתר החדש פעיל.
נשמח לפגוש אתכם בפורום החדש ולהמשיך לתת אוזן קשבת וכתף תומכת..
כדי להכנס לפורום של סה"ר באתר החדש יש ללחוץ על הקישור:

https://forums.tapuz.co.il/forums/533

מחכים לכם באתר החדש,
מתנדבי סה"ר

מצרפים את הוראות המעבר מטעם הנהלת תפוז:
בכניסה הראשונה יש לבצע איפוס סיסמה ע"י לחיצה על "התחבר" > "שכחתי סיסמה"

שימו לב שבאתר החדש ניתן להשתמש בכינוי אחד לאימייל, אז אם יש לכם מספר כינויים על האימייל, הכינוי הישן יותר יחזור לתחייה.
ההמלצה שלנו במקרה כזה היא להירשם מחדש עם כינוי חדש דומה לישן ואחרי שיסתיים תהליך המעבר לאתר החדש, נשמח לעזור לכם להחזיר חזרה את הכינוי הרצוי.
לצפיה ב-'הודעה מטעם סה"ר בנוגע להמשך פעילות הפורומים'
הודעה מטעם סה"ר בנוגע להמשך פעילות הפורומים
30/06/2020 | 20:10
29
שלום חברי פורומים יקרים,
חלקכם כבר שמעתם שהנהלת פורום תפוז הודיעה על מעבר לאתר חדש. זהו צעד מבורך ואנו ממתינים לעדכונים השוטפים בעניין הזה.
כחלק מהמעבר הנהלת תפוז הודיעה כי ייתכנו תקלות שונות באתר הישן - לכן, כל עוד אין אפשרות לכתוב בפורומים שלנו או  ליצור עמנו קשר במסר אישי, ניתן לפנות אל כתובת המייל הסהרי: ([email protected]) או כמובן לעלות לצ'אט שלנו שפתוח כעת החל מהשעה 16:00 עד חצות.
ברגע שנקבל עדכונים נוספים, נמשיך לעדכנכם וכמובן נזמין אתכם למרחב החדש. מצורפת הודעת הנהלת תפוז לעיונכם
https://screencast-o-matic.com/watch/cY103OCSrq
שלכם,
מתנדבי סה"ר

לצפיה ב-'עלה אתגר יצירה חדש '
עלה אתגר יצירה חדש
08/06/2020 | 22:55
19
עלה אתגר יצירה חדש בפורום יצירה והפעם הוא מאוד מאתגר...
כל הפרטים בקישור:
ממתינים בסקרנות לקרוא את מה שתכתבו,
מתנדבת סה"ר
לצפיה ב-'קשה לי'
קשה לי
07/06/2020 | 19:20
1
84
אני מרגישה כלכך חלשה ועייפה . השבוע יש שבוע גדוש משימות בלימודים ובעבודה המעשית ולקחתי חופש כדי שאוכל לבצע ואני טובעת בחוסר מעש
והפגישה עם המטפלת כלכך רחוק ובמילא והייתי מצליחה לפרוק לה אך גם שם אני לא מצליחה. אני לא מאמינה בעצמי והמשמעת העצמית כלכך ברצפה
אתמול בעלי חזר מהמטפלת כלכך מרוצה עם חיוך על הפנים די קנאתי
שהוא יודע לנצל את ההזדמנות וגם כי נראה שהיא משמעותית עבורו
ורק אני מוצאת עצמי ללא מילים מולה . תמיד היה לי חסם עם אנשי מקצוע אפילו מורים,מנהלים בעבודה ופסיכולוגים אבל כשהרגשתי על הקצה וממש במצוקה 
זה לא ממש הזיז לי מי ומה ופרקתי . אבל כרגע אין לי משהו שאני יכולה להשים עליו את האצבע ואינני מוצפת ברגשות אלא בריקנות וחוסר משמעות
אין לי כוח לכלום והחודש הזה דורש ממני המון משאבים 
לצפיה ב-'יש תזוזה גם אם הצעדים קטנים'
יש תזוזה גם אם הצעדים קטנים
08/06/2020 | 21:46
20
היי יקירה,
התחלתם טיפול זוגי, גם אם בשלב זה מדובר בטיפול נפרד יש תזוזה. בעלך משתף פעולה, הוא נפגש עם המטפלת וחזר עם חיוך. אולי בעת ובעונה אחת נשמע שאת רוצה מאוד להיפגש עם המטפלת, מרגיש לך שהפגישה רחוקה מדי ואת רוצה לצאת ממנה מרוצה לפחות כמוהו.
ומצד שני, אולי את מזהה סוג של ריקנות וחוסר משמעות, תחושה שאינך מספיק בקצה ולכן את עדיין חסומה לתחושתך.
מבחוץ אני מצליחה לראות בכל זאת תזוזה, גם אם לך עדיין לא מרגיש כך וזה בסדר,אתם מקבלים טיפול וכל אחד חווה אותו אחרת.
מאחלת לך ימים שקטים יותר ופחות עמוסים, שולחת חיבוק מרחוק,
מתנדבת סה"ר
לצפיה ב-'טנא של אהבה'
טנא של אהבה
26/05/2020 | 22:30
36

השבוע נחגוג את חג שבועות ורצינו לאחל חג שמח ולהגיש לכל אחת ואחד כאן טנא של אהבה.
ממשפחת סה"ר

לצפיה ב-'תקלה כלל מערכתית בתפוז'
תקלה כלל מערכתית בתפוז
30/04/2020 | 18:25
38
חברי פורום יקרים,
יש תקלה כלל מערכתית בתפוז ומשתמשים רבים לא מצליחים להיכנס.
לכן, ייתכן שגם אנו, מתנדבי סה"ר, ניאלץ לכתוב ולהגיב לא מתוך שם המשתמש הקבוע שלנו.
לדברים דחופים ניתן לפנות אלינו במייל: [email protected]
שלכם,
מתנדבי סה"ר

לצפיה ב-'עלה אתגר יצירה חדש -אלף בית'
עלה אתגר יצירה חדש -אלף בית
06/05/2020 | 22:17
20
שלום לכולם,
עלה אתגר יצירה חדש בפורום יצירה, מוזמנים ללחוץ על הקישור ולהשתתף:
לצפיה ב-'אנחנו איתכם גם בבוקר'
אנחנו איתכם גם בבוקר
14/03/2020 | 17:32
91
לצפיה ב-'טיפים להורדת לחץ וחרדה'
טיפים להורדת לחץ וחרדה
15/03/2020 | 20:16
117
חברים יקרים,
המדינה כולה נכנסה למצב חדש ולא ברור.. בכל ערב אנחנו מקבלים הנחיות חדשות ולאט לאט המרחב שלנו מצטמצם.. חוסר הודאות והצפת המידע מהתקשורת ומהסביבה עלולים להציף חרדה, בלבול, חוסר אונים ועוד רגשות.. מצרפים לכם טיפים מה אפשר לעשות כשרמת המתח והחרדה עולים..
שלכם,
צוות סה"ר

לצפיה ב-'רעיונות לפעילויות לזמן הסגר'
רעיונות לפעילויות לזמן הסגר
30/03/2020 | 13:11
76

חברי פורום יקרים,
אנחנו מבינים שהימים האלו בהסגר יכולים להרגיש חנוקים, שאין אויר ואולי שמרוב שיעמום תיכף תתחילו לטפס על הקירות..
אז אספנו עבורכם קובץ עם רעיונות מה אפשר לעשות..
מוזמנים להיכנס לקישור:
https://sahar.org.il/corona-home-bound-activities/
שלכם,
מתנדבת סה"ר

לצפיה ב-'כף היד/ ויסלבה שימברובסקה, יום השואה'
כף היד/ ויסלבה שימברובסקה, יום השואה
20/04/2020 | 21:28
18
כף היד/ ויסלבה שימברובסקה
עֶשְׂרִים וְשֶׁבַע עֲצָמוֹת,
שְׁלוֹשִׁים וַחֲמִשָּׁה שְׁרִירִים,
קָרוֹב לְאַלְפַּיִם תָּאֵי עֲצַבִּים
יֵשׁ בְּכָל כָּרִית שֶׁל אֶצְבְּעוֹתֵינוּ הֶחָמֵשׁ.
הֲרֵי זֶה דַּי וְהוֹתֵר,
כְּדֵי לִכְתֹּב אֶת "מַיְן קַמְפְף"
אוֹ אֶת "פּוּ הַדֹּב".
לצפיה ב-'מישהו ער אני מפוחדת פחד מוות'
מישהו ער אני מפוחדת פחד מוות
10/04/2020 | 04:23
1
144
לצפיה ב-'משהו מבעית'
משהו מבעית
11/04/2020 | 19:19
80
ל1י2ר3ו4ן5 יקרה,
מסיקה מהכותרת הקצרה שלך שיש משהו שמבעית אותך.. שלא נותן לך לישון..
יכולה רק לתאר לעצמי כמה את מרגישה בודדה.. כמה היית רוצה שיהיה שם מישהו שיקשיב, שיושיט יד לעזרה..
אנחנו דואגים לך.. בבקשה כתבי לנו האם את בסדר..
ואם תרגישי שזה מתאים לך תשתפי קצת יותר..
בנוסף, את מוזמנת להגיע אלינו לצ'ט אישי ואנונימי עם אחד המתנדבים שלנו.. (בקישור https://sahar.org.il/) בו תוכלי לקבל אוזן קשבת וכתף תומכת.. הצ'ט פעיל בכל יום בין 10 בבוקר לחצות, בשישי מ8-12 בבוקר ובמוצ"ש מ9 בערב עד חצות..
שלך,
מתנדבת סה"ר

לצפיה ב-'אתגר יצירה חדש- ימי קורונה'
אתגר יצירה חדש- ימי קורונה
02/04/2020 | 22:15
47
שלום לכולם,
עלה אתגר יצירה חדש בפורום יצירה:

מוזמנים ללחוץ על הקישור ולהשתתף בכתיבה.
מאחלים לכם בריאות וחג פסח שמח
מתנדבת סה"ר
לצפיה ב-'טריגר'
טריגר
25/03/2020 | 13:43
1
109
אני לא רוצה שזה יגיע שוב אני חרדה אני כועסת אני לא יודעת מה אני מרגישה. כל דבר מציף . הדחף לחתוך את עצמי גובר . אני לא אעשה את זה.  טראומה. כואב לי. הלב שלי לא יכול להכיל את זה יותר. הוא לא יכול להכיל שום דבר יותר. אני לא יכולה לכתוב, הראש מנותק.
לצפיה ב-'הצפה'
הצפה
25/03/2020 | 23:48
66
דידי099  יקרה
שומעת בדברייך כמה את מרגישה מוצפת,  כמו אותו גמל שהעמיסו עליו עוד ועוד קש עד שבשלב מסויים הוא לא יכול היה לשאת אפילו עוד קש אחד קטן..
נראה שאת סופגת עוד ועוד ואת כבר כל כך רוויה שאינך יכולה יותר לספוג
משערת שהיה לך מאוד קשה לעלות לכאן גם היום ולשתף וטוב עשית שהגעת לכאן ואת מוזמנת להגיע גם לצ'אט שלנו שבו יהיה איתך מישהו עד הלילה וגם מחר בבוקר
מזכירה לך את שעות הפעילות של בצ'אט:
א'-ו 10:00-13:00
א'-ה' ומוצ"ש 21:00-00:00
הקישור: https://sahar.org.il/help
עדכני אותנו,
 שולחת לך חיבוק וירטואלי

מתנדבת סה"ר

לצפיה ב-'הוא הרס לי את הילדות'
הוא הרס לי את הילדות
24/03/2020 | 15:11
2
166
הוא הרס אותי ואת הנפש שלי. אני לא יכולה לעשות כלום. אני חסרת אונים. כל דבר מזכיר לי אותו. יש לי חשיבה מעוותת בכל הקשור לסקס. אני לא יודעת מה לעשות. בבקשה תגידו לי שיהיה בסדר. לא בא לי לפרט מה הוא עשה לי. אבל הוא שבר לי את הנפש לתמיד.
לצפיה ב-'תחושת הצפה וחוסר אונים'
תחושת הצפה וחוסר אונים
24/03/2020 | 21:29
1
118
היי יקירה,
אנחנו איתך,אוחזים את ידך גם אם זה באופן וירטואלי.
התחושה של חוסר האונים וההצפה שאת אולי חשה כעת לא מאפשרת לך לתאר עתיד אחר...אך טיפול מתאים יכול לעזור להתמודד.
אל תשארי לבד עם התחושות האלה, חשוב לי לדעת שמישהו עוזר לך.
אני מזכירה שיש לנו שעות פעילות מורחבות: בצ'אט:
א'-ו 10:00-13:00
א'-ה' ומוצ"ש 21:00-00:00
עדכני אותנו, שולחת לך חיבוק ואיחולי לילה טוב,
מתנדבת סה"ר

לצפיה ב-'תודה :) , אנסה להשתמש בצ'אט '
תודה :) , אנסה להשתמש בצ'אט
25/03/2020 | 06:42
47
מעריכה מאוד מאוד את התמיכה!
לצפיה ב-'הייתי צריכה לפרוק ולא ידעתי איפה(מוזמנים להתעלם)'
הייתי צריכה לפרוק ולא ידעתי איפה(מוזמנים להתעלם)
21/03/2020 | 22:07
1
192
היי, אני בת 17, ואני מרגישה כבר שנים רבות הרגשה שלאט לאט משגעת אותי.
אני אובדנית, לא אובחנתי ככזו אבל כבר קרוב לחמש שנים אני חושבת על זה. ואם לומר את האמת אין לי מושג מה עוצר אותי מלהתאבד... אבל הבעיה הכי גדולה שאני לא מרגישה בנוח\בטוחה מספיק בבית בשביל לדבר על זה עם ההורים\ אחים שלי, ובאותו הזמן סוג של גדלתי לבד מה שגרם לי להיות עצמאית בקטע לא טוב... אני לא מסוגלת לבקש עזרה והדרך היחידה שאני מצליחה "לבקש" עזרה זה מתי שאני כותבת באינטרנט בצורה אנונימית.
אין לי חברות בכלל ונשרתי מבצפר. התמודדתי עם דיכאון לא מאובחן שנמשך כחצי שנה ואחרי זה הוא לא בדיוק הלך לגמרי.. יש לי בעיה (לא מאובחנת) של מצבי רוח משתנים\קיצוניים של שמחה או דיכאון\עצב\תחושת ריקנות.
אני מנסה להילחם בזה ולהיראות לפחות שמחה אבל אני מרגישה שאני משתגעת ורע לי. ממש ממש רע לי.
אני לא יודעת מה לעשות. אני לא רואה טעם\שמחה בשום דבר אני לא מוצאת תחביבים אני לא מוצאת חברים ואני לא רואה את עצמי בעתיד. קיבלתי גם פטור מהצבא בגלל המחשבות האובדניות ושינויי המצב רוח שלי. ומצד אחד חשבתי ללכת לשירות לאומי אבל מצד שני אני מפחדת שזה יעשה לי רע כמו שהיה לי רע בזמן הבצפר...
אני לא יודעת מה הפואנטה בכל מה שכתבתי, אבל זה טוב לפרוק אז אני מניחה שזה גם טוב...
אם מישהו\י קרא את כל זה, תודה. זה ממש אבל ממש לא מובן מאליו ואני מקווה שכל מה שעובר או לא עובר אליך ישתפר. 3:
לצפיה ב-'מנסה להחזיק את הראש מעל פני המים'
מנסה להחזיק את הראש מעל פני המים
22/03/2020 | 18:24
100
נטלי1121 יקרה,
שומעת כמה הכאב מטביע, מציף.. עד שאולי נראה כי המוות הוא הדרך היחידה להפסיקו..
אולי כמו לטבוע בים סוער, לנסות בכל הכוח להחזיק את הראש מעל פני המים, אבל הגוף רוצה לוותר ומושך מטה..
נראה שהשינויים במצב הרוח משאירים אותך חסרת אונים ומאוד חוששת שבגללם אולי לא תצליחי לתפקד..
יכולה רק לתאר לעצמי כמה כוחות נדרשו ממך כדי להגיע אלינו ולמצוא את המילים לשתף במה שעובר עלייך.. זה ממש לא ברור מאליו..
מזמינה אותך להמשיך לשתף בכל מה שמעיק..
ואם תרגישי שזה נכון עבורך, מוזמנת אלינו לצ'ט אישי ואנונימי עם אחד המתנדבים שלנו, (בקישור https://sahar.org.il/) בו תוכלי לפרוק מעט ולקבל אוזן קשבת וכתף תומכת.. הצ'ט פעיל בכל ערב בין 21:00 לחצות, חוץ מיום שישי, ובכל בוקר בין 10:00 ל-13:00 חוץ משבת..
שלך,
מתנדבת סה"ר

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

היבטים- פסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית
מרפאת היבטים
כהן, דקר, פקס וברוש - משרד עורכי דין
כהן, דקר, פקס, ברוש –
כהן, דקר, פקס וברוש - משרד עורכי דין
כהן, דקר, פקס, ברוש –

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה