לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
81328,132 עוקבים אודות עסקים

פורום עיצוב וריטוש תמונות

אוהבים  לעצב ולא יודעים איך? 
 אולי אתם מעוניינים להתנסות בעיצוב ולתרום מכשרונכם לאחרים?
הצטרפו אלינו בפורום עיצוב וריטוש תמונות, לעולם  מלא עינין וזוהר.
בואו לעצב ולצבוע את העולם בנתינה של יופי .
תוכלו למצוא כאן מכל טוב העיצוב: רקעים, מסגרות ואיורים,  קישורים לאתרים שמאד יעזרו לכם, והמון אהבה ונתינה ללא גבול.
יש לכם תמונה לרטש ואין לכם מושג איך?
צרפו את התמונה ותנו למומחים  של הפורום לעשות זאת עבורכם.

וכמה כללים לפני שתכתבו:
אם אתם מבקשים בקשת עיצוב אנא רישמו בתיבת החיפוש מילה הקשורה לעיצוב.
בכך תוכלו לראות האם עוצבה בעבר תמונה העונה על דרישותיכם, ולא תפתחו שרשור מיותר.

כשאתם מגיבים - פתחו את התגובה שעליה אתם רוצים להגיב ורשמו תחתיה את התגובה שלכם. כך יוכל הנמען לקבל הודעה במייל  ולראות את תגובתכם גם אם השרשור נדחף לעמודים הפנימיים.
אם לא ענו לכם - אין לפתוח שרשור חדש. צריך לחכות בסבלנות.
הודעה חדשה דוחקת את ההודעות שתחתיה לעמודים פנימיים.

אל תחסכו במילות נימוס. זה לא מובן מאיליו שמעצבים עבורכם ללא תמורה.
לא בושה לכתוב  ותמיד תמיד חיזרו להודות  על העיצוב שעוצב עבורכם, גם אם הוא לא היה לטעמכם.

אהה כן,
זה  יעשה לנו טוב, ונשמח אם תשתפו אותנו בתמונות עם העיצובים שעוצבו עבורכם.
שלכם - 
אוראורה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עיצוב וריטוש תמונות

אוהבים  לעצב ולא יודעים איך? 
הצטרפו אלינו בפורום עיצוב וריטוש תמונות, לעולם  מלא עינין וזוהר.
תוכלו למצוא כאן מכל טוב העיצוב: רקעים, מסגרות ואיורים,  קישורים לאתרים שמאד יעזרו לכם, והמון אהבה ונתינה ללא גבול.
צרפו את התמונה ותנו למומחים  של הפורום לעשות זאת עבורכם.

וכמה כללים לפני שתכתבו:

כשאתם מגיבים - פתחו את התגובה שעליה אתם רוצים להגיב ורשמו תחתיה את התגובה שלכם. כך יוכל הנמען לקבל הודעה במייל  ולראות את תגובתכם גם אם השרשור נדחף לעמודים הפנימיים.

לא בושה לכתוב  ותמיד תמיד חיזרו להודות  על העיצוב שעוצב עבורכם, גם אם הוא לא היה לטעמכם.

אהה כן,
זה  יעשה לנו טוב, ונשמח אם תשתפו אותנו בתמונות עם העיצובים שעוצבו עבורכם.
שלכם - 
אוראורה
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שימו לב: פרסומת בפורום ימחקו ללא התראה מוקדמת אנו לא מכינים מודעות, לוגואים וכרטיסי ביקור למטרות שיווק. אם בקשה לא נענתה, אין לפתוח הודעה חדשה. הודעות מסוג זה עלולות להימחק! כל בקשה חייבת לעלות על גבי הפורום ולא דרך מסרים, גם אם מדובר בהוספת תמונה אישית. אין להעלות בקשות לעיצובים הכוללות שירים/תמונות שיש עליהן זכויות יוצרים ודבר חשוב, בבקשה - סבלנות. עקב ריבוי בקשות ומעט מעצבים יתכנו עיכובים. תודה על ההבנה ויום נפלא!
 אוהבים  לעצב?
ואולי אתם אוהבים אבל לא יודעים איך? 
הצטרפו אלינו בפורום עיצוב וריטוש תמונות, לעולם  מלא עינין וזוהר.
צרפו את התמונה ותנו למומחים  של הפורום לעשות זאת עבורכם. 
אצלנו מעצבים באהבה   

וכמה כללים לפני שתכתבו:

כשאתם מגיבים - פתחו את התגובה שעליה אתם רוצים להגיב ורשמו תחתיה את התגובה שלכם. כך יוכל הנמען לקבל הודעה במייל  ולראות את תגובתכם גם אם השרשור נדחף לעמודים הפנימיים.

אהה כן,
זה  יעשה לנו טוב, ונשמח אם תשתפו אותנו בתמונות עם העיצובים שע
המשך >>

לצפיה ב-'דבש'
דבש
21/02/2018 | 17:52
2
14
מעצבות יקרות!
אני זקוקה לעזרתכן,נזכרתי ברגע האחרון
ממש דחוף לי.
אני צריכה כיתוב כמו מה שצרפתי
צינצנת דבש יפה וציבעונית על המכסה מקום לכתוב את שם הילד
ועל הצנצנת כתוב 100% דבש טהור
מסביב לצנצנת לא צריך כלום כי אני גוזרת מסביב.
תודה רבההההה
לצפיה ב-'צנצנת דבש '
צנצנת דבש
22/02/2018 | 05:55
1
19
לצפיה ב-'דבש'
דבש
22/02/2018 | 22:31
4
תודההההה
מאלף
ול כך מהר
אין לי מילים
לצפיה ב-'תמונת סטודנט'
תמונת סטודנט
21/02/2018 | 01:18
5
13
למעצבות המוכשרות
אני צריכה תמונת סטודנט מהחזה למעלה עם מקום לתמונה של הילד 
אם יש אפשרות שהגלימה והכובע יהיו בצבע כחול ועל הכובע  כיתוב בלבן 70 לישראל
בברכה רות

לצפיה ב-'תעודת סטודנט'
תעודת סטודנט
21/02/2018 | 07:12
29
לצפיה ב-'תמונת סטודנט מהחזה למעלה עם מקום לתמונה של הילד '
תמונת סטודנט מהחזה למעלה עם מקום לתמונה של הילד
21/02/2018 | 07:17
2
25
לצפיה ב-'חני את מהממת תודה רבה'
חני את מהממת תודה רבה
21/02/2018 | 20:22
1
2
לצפיה ב-''
22/02/2018 | 06:07
לצפיה ב-'מסקרן ומעניין'
מסקרן ומעניין
21/02/2018 | 20:26
5
למה התעודה?
לצפיה ב-'לחני היצירתית והמוכשרת'
לחני היצירתית והמוכשרת
20/02/2018 | 19:27
3
10
שלום חני יקרה!
ראיתי את ההזמנה שעיצבת לטובה בן חמו 
למסיבת הסידור בסימן 70 שנות מדינה.
הזמנה יפה עדינה ומתאימה כלכך לילדות!
אין ספק שאת מוכשרת !
אמח ממש אם תוכלי לשנות את הפרטים עבורי גם:
יום ראשון 11.3
בשעה: 17:00
באולם בית הספר

לצפיה ב-'הזמנה למסיבת סידור'
הזמנה למסיבת סידור
20/02/2018 | 22:06
2
34
לצפיה ב-'מקסים! אלף תודות תוכלי להוסיף בבקשה תאריך עברי שכחתי'
מקסים! אלף תודות תוכלי להוסיף בבקשה תאריך עברי שכחתי
21/02/2018 | 19:43
1
5
חני המוכשרת! תודה ממש 
תוכלי להוסיף את התאריך:כ"ד אדר לפני התאריך הלועזי

מאחלת לך בריאות ונחת על כל הטוב שאת עושה!
לצפיה ב-'הזמנה למסיבת סידור'
הזמנה למסיבת סידור
22/02/2018 | 06:48
5
לצפיה ב-'ברכת כלה מי יכולה לעצב לי'
ברכת כלה מי יכולה לעצב לי
21/02/2018 | 16:28
10
ברכת כלה עגולה צבע פנינה פרחים בהירים מתחת לברכה ממשש תודה
לצפיה ב-'שער לעבודת שורשים - אם אפשר להיום'
שער לעבודת שורשים - אם אפשר להיום
21/02/2018 | 15:02
16

שלום,
אשמח אם תוכלו לעצב לי דף לשער לעבודת השורשים
אני רוצה שהדף יכיל את המילים הקשורות למשפחה (אתן מוזמנות להוסיף ערכים) ומשמות בני המשפחה
המילים תהיינה מחוברות אחת לשניה כמו בתשבץ, חלק מאונכות, חלק גדולות, חלק קטנות, חלק מאוזנות,
דף בגודל A4 וגווני המילים בגווני ירוק
המילים:
משפחה – בגדול , סבא, סבתא, אמא, אבא, אחות, אח, דוד, דודה, עידו – גדול ומודגש,  אחי עומר, אחי עמית, אמא שירלי, אבא גילי, חלה, מיקי, מרים, אבי, משה, לאון, נתי, קרן, גיא, אור, שיר, דניאל, שי , שגית, טל, מאי, יקיר, נועה, בני, רותי, חן, אסטבן, מאור, אלין, עדי, בר ,איתי , אורי, ממה, שמעון, מכלוף אליס, קארן, גואל, מייק, דולי , קטי, ויולת, נלי סמדי, יוכי, דבורה, יעקב, אבי.

מצרפת דוגמא.

המון תודה
לצפיה ב-'למעצבות המוכשרות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!'
למעצבות המוכשרות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20/02/2018 | 17:32
26
עזרה בבקשה!
מאחר ואני צריכה להמחיש לילדים את שלבי החקר בגן.
אשמח אם תוכלו לעצב לי ברור וחד 6 תמונות שבכל תמונה הילד יכול בערך להבין מה מצויר..

1. תמונה של ילדה וילד דתי ששואל/ת שאלה.
2. תמונה של ילדה וילד דתי שמשער/ת.
3. תמונה של ילדה וילד דתי בתהליך.
 4. תמונה של ילדה וילד דתי במהלך הניסוי.
 5. תמונה של ילדה וילד דתי המראים תוצאות.                
6. תמונה של ילדה וילד דתי המראים מסקנות.
תודה רבה,
אין מילים!

לצפיה ב-'עזרה בעיצוב הזמנה למסיבת סידור'
עזרה בעיצוב הזמנה למסיבת סידור
20/02/2018 | 12:06
11
שלום וברכה!

ראיתי את ההזמנה שעיצבתם לטובה בן חמו
איזה כישרון! מהמם! אהבתי ממש
האם אפשר לשנות לי תאריך שעה ומקום ואשתמש גם?
בברכה חיה רוזנטל
לצפיה ב-'הזמנה ליום הולדת '
הזמנה ליום הולדת
20/02/2018 | 09:31
7
11
שלום אשמח לעזרה ביצירת הזמנה ליום הולדת של 2 בנות חמודות בנושא של נסיכות.
המלל צריך להיות:
גילי וליאור מזמינות אתכם לחגוג איתן בשמחה ובכיף יום הולדת ביום שבת 21.4 בשעה 16:30 במתנ"ס רמת אלון.
נתראה שם הנסיכה ליאור והנסיכה גילי ב.

תודה על העזרה. דנה
לצפיה ב-'הזמנה ליום הולדת נסיכות'
הזמנה ליום הולדת נסיכות
21/02/2018 | 06:29
1
20
לצפיה ב-'תודה רבה-תיקון קטן'
תודה רבה-תיקון קטן
21/02/2018 | 11:36
5
היי האם אפשר למחוק למטה את הנסיכה ליאור והנסיכה גילי ולרשום במקום 
save the date
בתודה, דנה
לצפיה ב-'גם ממני '
גם ממני
21/02/2018 | 13:34
4
19
לצפיה ב-'סליחה...עכשיו ראיתי שהן לא בנות שנתיים...חחח'
סליחה...עכשיו ראיתי שהן לא בנות שנתיים...חחח
21/02/2018 | 13:38
3
10
לצפיה ב-'תודה איך מורידים את בנות השנתיים?'
תודה איך מורידים את בנות השנתיים?
21/02/2018 | 15:01
2
6
לצפיה ב-'יומולדת נסיכות - תיקון '
יומולדת נסיכות - תיקון
22/02/2018 | 05:10
1
11
לצפיה ב-'מקסים תודה רבה'
מקסים תודה רבה
22/02/2018 | 10:30
1
לצפיה ב-'ברכת כלה'
ברכת כלה
19/02/2018 | 23:51
14
 אפשר בבקשה ברכת כלה שתיהיה עגולה  להתפסה לעיצוב מייל אפשר כמה דוגמאות תודה מייל morc1230@gmail.com תזכו למצוות
לצפיה ב-'עיצוב תמןנה בתוך שטרות כסף ישראלי'
עיצוב תמןנה בתוך שטרות כסף ישראלי
19/02/2018 | 15:55
1
35
בבקשה תעזרו לי לעצב את התמונות בתוך שטרות של כסף ישראלי- 200 שח 100 50 20 פליז זה דחוף ולמטרה טובה תודה רבה 
לצפיה ב-'תמונה בתוך שטרות כסף ישראלי'
תמונה בתוך שטרות כסף ישראלי
20/02/2018 | 22:27
25
לצפיה ב-'הי אשמח לעזרה'
הי אשמח לעזרה
19/02/2018 | 11:30
1
17
הייתי רוצה את השיר הזה מעוצב כברכה לצרף..

לדעת לתת
זה להקשיב לרצונו של האחר.
זה לדעת לקבל שלא כולם כמוך,
זה לסלוח על שגיאות של אחרים.
זה להתחלק באושרו של היקר לך כאילו היה זה אושרך
זה להיות שם, גם כשאינך שם.
זה לוותר לפעמים על מלחמת הכוחות,
זה לאפשר לאחרים לטעות.
לדעת לתת זו חוויה.
בהמון אהבה-
לצפיה ב-'ברכה '
ברכה
19/02/2018 | 13:29
47
לצפיה ב-'בוקר טוב מוכשרות!! '
בוקר טוב מוכשרות!!
19/02/2018 | 09:08
16
אשמח לקבל עזרה בעיצוב לדמויות המחשה לסיפור "מיכל מחפשת את האביב"
הדמויות: אמא, אבא, מיכל, חרגול,חיפושית, זחל, פרפר

תודה רבה ויום נפלא
לצפיה ב-'עזרה בעיצוב כותרת '
עזרה בעיצוב כותרת
19/02/2018 | 06:27
10
16
בוקר טוב 
אשמח לעזרה בעיצוב כותרת  לרוחב על דף A4 מנוקד , צבע גופן כחול עם איור 
          "מִלָה וְהִיפּוּכָה "

ועוד אחת  " כְּיָד הַמֶלֶךְ "

תודה רבה 
לצפיה ב-' כותרת מִלָה וְהִיפּוּכָה '
כותרת מִלָה וְהִיפּוּכָה
19/02/2018 | 07:19
44
לצפיה ב-'מילה והיפוכה'
מילה והיפוכה
19/02/2018 | 07:20
28
לצפיה ב-'גם ממני '
גם ממני
19/02/2018 | 12:38
4
29
לצפיה ב-'מהמממםםם'
מהמממםםם
19/02/2018 | 13:46
1
9
לצפיה ב-''
20/02/2018 | 06:51
1
לצפיה ב-'מהמם !'
מהמם !
19/02/2018 | 16:28
1
5
לצפיה ב-''
20/02/2018 | 06:50
1
לצפיה ב-'כיד המלך '
כיד המלך
19/02/2018 | 13:02
2
39
לצפיה ב-'ממש יצא מקסים '
ממש יצא מקסים
19/02/2018 | 16:31
1
5
לצפיה ב-''
20/02/2018 | 06:50
1
לצפיה ב-'האם מותר לי לקחת סתם תמונות מגוגל ולפרסם בקבוצה שלי?'
האם מותר לי לקחת סתם תמונות מגוגל ולפרסם בקבוצה שלי?
18/02/2018 | 21:02
1
19
האם מותר לי לקחת סתם תמונות מגוגל ולפרסם בקבוצה שלי בפייסבוק?
האם מישהו מכיר אתר טוב חינמי שאנייכולה לקחת תמונות חופשי ולפרסם?
מצאתי כל מיני אתרים כאלה באנגלית ולא מבינה כלום וגם כתוב שצריך איזה רישיון. לא מבינה בזה.
האם מישהו יודע איפה אפשר לקחת תמונות חופשי?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
18/02/2018 | 22:40
38
זכויות יוצרים בקצרה
ההסבר הכי פשוט שאני יכולה לתת לך על זכויות יוצרים הוא שאם מצאתם תמונה שלא צילמתם או קניתם אז אפשר להגיד שהיא מוגנת בזכויות יוצרים ואין לעשות בה שום שימוש אישי, פרסומי או מסחרי ללא אישור של יוצר התמונה או האתר שממנו הורדתם אותה. כל שימוש שתעשו בתמונה ללא אישור יכול לגרור תביעה משפטית מצד יוצר התמונה או האתר שבו היא פורסמה.
ארגון קריאטיב קומונס Creative Commons שם לעצמו מטרה - להגן על יוצרים וצלמים על ידי יצירת סוגים שונים של רישיונות שכל אחד מהם מגדיר באופן מפורש מה מותר ומה אסור לעשות עם תמונה אשר נמצאת תחת רישיון מסוים מבין כל הרישיונות שהוא מציע.
ברוב הרישיונות של Creative Commons יש צורך לתת קרדיט ליוצר ובחלקם אפילו אסור לערוך את התמונה, אך יש רישיון אחד ספציפי בשם CC0 המאפשר לכם לעשות שימוש פרסומי/מסחרי בתמונה וגם לערוך אותה כרצונכם וכל זאת ללא תשלום וללא מתן קרדיט ליוצר תמונה.
בכל מקרה שבו יש צורך לתת קרדיט ליוצר התמונה שימו לב שהקרדיט צריך מתחת לתמונה עצמה והוא צריך לכלול את שם היוצר, שם היצירה, שם הרישיון, קישורים לרישיון ולאתר היוצר. זאת אחריותכם לבדוק תחת איזה רישיון התמונה נמצאת לפני שאתם מורידים אותה ומשתמשים בה כדי שחס וחלילה לא יתבעו אתכם.
רוצים ראש שקט ? קנו את התמונות
לפני שאמליץ לכם על עשרת אתרי התמונות המצוינים והחינמיים שהבטחתי לכם, אני רוצה להמליץ למעצבים, לתכנתים, לבוני האתרים ויוצרי התוכן שביניכם על אתר גדול להורדת תמונות אשר מציע את התמורה הטובה ביותר למחיר. באתרdespositphotos.com אני משתמש בעיקר לעיצובים שאני מכין לכתבות וסרטונים בערוץ היוטיוב שלי. אני מאוד מרוצה מהאתר ומהתמונות שהוא מציע ולכן אני גם שותף בו, אז אתם מוזמנים להיכנס אליו ולבדוק אותו.
לקבלת 10 אחוז הנחה להורדת תמונות מאתר depositphotos
אם בכל זאת החלטתם שאתם מעוניינים להוריד תמונות בחינם, אתם מוזמנים להתרשם מעשרה מאגרי תמונות גדולים ואיכותיים שליקטתי עבורכם בפינצטה המציעים תמונות מדהימות בחינם.
10 אתרים עם תמונות להורדה בחינם
באתרי התמונות החינמיים שעליהם אמליץ במאמר זה תוכלו למצוא מגוון גדול של תמונות נופים, חיות, עסקים, תמונות בנושאי הטכנולוגיה כמו מחשבים וטלפונים ועוד. אני ממליץ לבדוק את תנאי השימוש של כל תמונה ותמונה אשר נמצאת ברשימת האתרים המוצעת כאן. אתרים אלו הם מאוד דינמיים ודברים יכולים להשתנות, לכן זאת אחריותכם לבדוק את תנאי השימוש של האתר והתמונות הנמצאות בו.
1. pexels - האתר האהוב עליי להורדת תמונות בחינם הוא ללא ספק pexels פיקסלס. האתר מציע תמונות בכל הקטגוריות לשימוש חופשי וללא זכויות יוצרים תחת הרישיון CC0, בנוסף ניתן לערוך את התמונות כרצונכם ולעשות בהן שימוש מסחרי.
2. Pixabay - עוד אתר שאני מאוד אוהב הוא פיקסביי Pixabay. האתר מכיל כיום יותר מ- 600,000 תמונות מדהימות אשר מסודרות לפי קטגוריות וניתנות להורדה בחינם ללא זכויות יוצרים. האתר מתעדכן מידי יום וניתן לחפש בו תמונות בקלות באמצעות מנוע החיפוש המתוחכם אשר מובנה באתר.
3. Flickr - אתר פליקר Flickr הוא אחד ממאגרי התמונות הגדולים בעולם המאפשר להוריד תמונות בחינם תחת הרישיון של Creative Commons. האתר הוא בעצם רשת חברתית שבה צלמים ויוצרים מעלים את התמונות שלהם תחת רישיון מוגדר. שימו לב, לא כל התמונות המופיעות במאגר התמונות של פליקר הן חינמיות וניתנות לשימוש חופשי, כדי למצוא תמונות חינמיות באתר תצטרכו להגדיר זאת בהגדרות החיפוש.
בנוסף, יש לשים לב לסוג הרשיון אשר מופיע בכל תמונה. ישנן תמונות שתצטרכו לתת להן קרדיט מלא, כפי שהסברתי קודם לכן.
4. freepik - אתר פריפיק freepik מציע מאגר גדול של תמונות ווקטורים להורדה בחינם וגם בתשלום. שימו לב, שעל רוב התמונות שנמצאות באתר תצטרכו לתת קרדיט כדי להשתמש בהן. 
5. Freeimages - באתר Freeimages ניתן למצוא המון תמונות מדהימות בגדלים שונים ובאיכויות שונות ואת כולן ניתן להוריד בחינם, אך גם כאן יש לשים לב לזכויות היוצרים של כל תמונה ותמונה לפני השימוש בה.
6. Gratisography - צלם בשם ראיין מקגווייר Ryan Mcguire החליט לפתוח אתר ולהעלות אליו תמונות אומנותיות באיכות גבוהה שאותן הוא צילם במהלך עבודתו. כל התמונות שנמצאות באתר Gratisography הן ללא זכויות יוצרים וניתן לעשות בהן שימוש חופשי לכל מטרה למעט מכירה או לקיחת בעלות עליהן.
7. Life Of Pix - אתר Life Of Pix מציע מגוון גדול של תמונות מחיי היום יום של צלמים ושאר אנשים שאוהבים לתעד כל רגע בחיים, את התמונות ניתן להוריד בחינם ולהשתמש בהן בצורה חופשית.
8. MorgueFile - אתר וותיק בתחום התמונות אשר מכיל מגוון גדול של תמונות חינמיות להורדה ללא צורך במתן קרדיט. אתרMorguFile מתעדכן מידי יום בתמונות חדשות שלא ניתן למצוא בשאר אתרי התמונות החינמיים ולכן מומלץ לבקר בו לעיתים תקופות כדי לבדוק מה חדש.
9. Unsplash - מאגר תמונות גדול וחינמי המאפשר להוריד תמונות של צלמים ויוצרים מרחבי העולם ולהשתמש בהן ללא זכויות יוצרים.
10. Pic Jumbo - אתר אשר מכיל יותר מ- 700,000 תמונות להורדה בחינם ללא זכויות יוצרים. באתר Pic Jumbo ניתן למצוא תמונות מתחומי האופנה, אוכל, בעלי חיים, טכנולוגיה, טבע, עסקים ועוד.
אז זאת הייתה רשימת האתרים המומלצת שלי להורדת תמונות בחינם, אם לא מצאתם אף תמונה שתתאים לכם מבין כל האתרים הללו תמיד תוכלו לחפש אחר אתרים נוספים בגוגל. בכל מקרה חשוב שתבינו שלפעמים צריך גם לשלם כדי לקבל תמונות יפות באיכות גבוהה ועל אתר כזה אשר נותן תמורה טובה למחיר המלצנו לכם בחלק הראשון של המאמר.
לצפיה ב-'מי מכירה מאגרי תמונות חינמיים וגם בתשלום?'
מי מכירה מאגרי תמונות חינמיים וגם בתשלום?
18/02/2018 | 12:02
3
21
אבל תשלום הגיוני
לצפיה ב-'מאגרי תמונות חינמיים וגם בתשלום'
מאגרי תמונות חינמיים וגם בתשלום
18/02/2018 | 22:38
2
37
זכויות יוצרים בקצרה
ההסבר הכי פשוט שאני יכולה לתת  על זכויות יוצרים הוא שאם מצאתם תמונה שלא צילמתם או קניתם אז אפשר להגיד שהיא מוגנת בזכויות יוצרים ואין לעשות בה שום שימוש אישי, פרסומי או מסחרי ללא אישור של יוצר התמונה או האתר שממנו הורדתם אותה. כל שימוש שתעשו בתמונה ללא אישור יכול לגרור תביעה משפטית מצד יוצר התמונה או האתר שבו היא פורסמה.
ארגון קריאטיב קומונס Creative Commons שם לעצמו מטרה - להגן על יוצרים וצלמים על ידי יצירת סוגים שונים של רישיונות שכל אחד מהם מגדיר באופן מפורש מה מותר ומה אסור לעשות עם תמונה אשר נמצאת תחת רישיון מסוים מבין כל הרישיונות שהוא מציע.
ברוב הרישיונות של Creative Commons יש צורך לתת קרדיט ליוצר ובחלקם אפילו אסור לערוך את התמונה, אך יש רישיון אחד ספציפי בשם CC0 המאפשר לכם לעשות שימוש פרסומי/מסחרי בתמונה וגם לערוך אותה כרצונכם וכל זאת ללא תשלום וללא מתן קרדיט ליוצר תמונה.
בכל מקרה שבו יש צורך לתת קרדיט ליוצר התמונה שימו לב שהקרדיט צריך מתחת לתמונה עצמה והוא צריך לכלול את שם היוצר, שם היצירה, שם הרישיון, קישורים לרישיון ולאתר היוצר. זאת אחריותכם לבדוק תחת איזה רישיון התמונה נמצאת לפני שאתם מורידים אותה ומשתמשים בה כדי שחס וחלילה לא יתבעו אתכם.
רוצים ראש שקט ? קנו את התמונות
לפני שאמליץ לכם על עשרת אתרי התמונות המצוינים והחינמיים שהבטחתי לכם, אני רוצה להמליץ למעצבים, לתכנתים, לבוני האתרים ויוצרי התוכן שביניכם על אתר גדול להורדת תמונות אשר מציע את התמורה הטובה ביותר למחיר. באתרdespositphotos.com אני משתמש בעיקר לעיצובים שאני מכין לכתבות וסרטונים בערוץ היוטיוב שלי. אני מאוד מרוצה מהאתר ומהתמונות שהוא מציע ולכן אני גם שותף בו, אז אתם מוזמנים להיכנס אליו ולבדוק אותו.
לקבלת 10 אחוז הנחה להורדת תמונות מאתר depositphotos
אם בכל זאת החלטתם שאתם מעוניינים להוריד תמונות בחינם, אתם מוזמנים להתרשם מעשרה מאגרי תמונות גדולים ואיכותיים שליקטתי עבורכם בפינצטה המציעים תמונות מדהימות בחינם.
10 אתרים עם תמונות להורדה בחינם
באתרי התמונות החינמיים שעליהם אמליץ במאמר זה תוכלו למצוא מגוון גדול של תמונות נופים, חיות, עסקים, תמונות בנושאי הטכנולוגיה כמו מחשבים וטלפונים ועוד. אני ממליץ לבדוק את תנאי השימוש של כל תמונה ותמונה אשר נמצאת ברשימת האתרים המוצעת כאן. אתרים אלו הם מאוד דינמיים ודברים יכולים להשתנות, לכן זאת אחריותכם לבדוק את תנאי השימוש של האתר והתמונות הנמצאות בו.
1. pexels - האתר האהוב עליי להורדת תמונות בחינם הוא ללא ספק pexels פיקסלס. האתר מציע תמונות בכל הקטגוריות לשימוש חופשי וללא זכויות יוצרים תחת הרישיון CC0, בנוסף ניתן לערוך את התמונות כרצונכם ולעשות בהן שימוש מסחרי.
2. Pixabay - עוד אתר שאני מאוד אוהב הוא פיקסביי Pixabay. האתר מכיל כיום יותר מ- 600,000 תמונות מדהימות אשר מסודרות לפי קטגוריות וניתנות להורדה בחינם ללא זכויות יוצרים. האתר מתעדכן מידי יום וניתן לחפש בו תמונות בקלות באמצעות מנוע החיפוש המתוחכם אשר מובנה באתר.
3. Flickr - אתר פליקר Flickr הוא אחד ממאגרי התמונות הגדולים בעולם המאפשר להוריד תמונות בחינם תחת הרישיון של Creative Commons. האתר הוא בעצם רשת חברתית שבה צלמים ויוצרים מעלים את התמונות שלהם תחת רישיון מוגדר. שימו לב, לא כל התמונות המופיעות במאגר התמונות של פליקר הן חינמיות וניתנות לשימוש חופשי, כדי למצוא תמונות חינמיות באתר תצטרכו להגדיר זאת בהגדרות החיפוש.
בנוסף, יש לשים לב לסוג הרשיון אשר מופיע בכל תמונה. ישנן תמונות שתצטרכו לתת להן קרדיט מלא, כפי שהסברתי קודם לכן.
4. freepik - אתר פריפיק freepik מציע מאגר גדול של תמונות ווקטורים להורדה בחינם וגם בתשלום. שימו לב, שעל רוב התמונות שנמצאות באתר תצטרכו לתת קרדיט כדי להשתמש בהן. 
5. Freeimages - באתר Freeimages ניתן למצוא המון תמונות מדהימות בגדלים שונים ובאיכויות שונות ואת כולן ניתן להוריד בחינם, אך גם כאן יש לשים לב לזכויות היוצרים של כל תמונה ותמונה לפני השימוש בה.
6. Gratisography - צלם בשם ראיין מקגווייר Ryan Mcguire החליט לפתוח אתר ולהעלות אליו תמונות אומנותיות באיכות גבוהה שאותן הוא צילם במהלך עבודתו. כל התמונות שנמצאות באתר Gratisography הן ללא זכויות יוצרים וניתן לעשות בהן שימוש חופשי לכל מטרה למעט מכירה או לקיחת בעלות עליהן.
7. Life Of Pix - אתר Life Of Pix מציע מגוון גדול של תמונות מחיי היום יום של צלמים ושאר אנשים שאוהבים לתעד כל רגע בחיים, את התמונות ניתן להוריד בחינם ולהשתמש בהן בצורה חופשית.
8. MorgueFile - אתר וותיק בתחום התמונות אשר מכיל מגוון גדול של תמונות חינמיות להורדה ללא צורך במתן קרדיט. אתרMorguFile מתעדכן מידי יום בתמונות חדשות שלא ניתן למצוא בשאר אתרי התמונות החינמיים ולכן מומלץ לבקר בו לעיתים תקופות כדי לבדוק מה חדש.
9. Unsplash - מאגר תמונות גדול וחינמי המאפשר להוריד תמונות של צלמים ויוצרים מרחבי העולם ולהשתמש בהן ללא זכויות יוצרים.
10. Pic Jumbo - אתר אשר מכיל יותר מ- 700,000 תמונות להורדה בחינם ללא זכויות יוצרים. באתר Pic Jumbo ניתן למצוא תמונות מתחומי האופנה, אוכל, בעלי חיים, טכנולוגיה, טבע, עסקים ועוד.
אז זאת הייתה רשימת האתרים המומלצת שלי להורדת תמונות בחינם, אם לא מצאתם אף תמונה שתתאים לכם מבין כל האתרים הללו תמיד תוכלו לחפש אחר אתרים נוספים בגוגל. בכל מקרה חשוב שתבינו שלפעמים צריך גם לשלם כדי לקבל תמונות יפות באיכות גבוהה ועל אתר כזה אשר נותן תמורה טובה למחיר המלצנו לכם בחלק הראשון של המאמר.
לצפיה ב-'חני תודה רציתי משהו מנסיון'
חני תודה רציתי משהו מנסיון
18/02/2018 | 23:04
1
11
לצפיה ב-''
19/02/2018 | 06:04
5
לצפיה ב-'עיצוב תמונה על שטרות של כסף'
עיצוב תמונה על שטרות של כסף
18/02/2018 | 13:05
32
בבקשה- צריכה זאת דחוף אודה לכן אם תעצבו לי את התמונות על שטרות של כסף ישראלי כל מיני סכומים (200, 100, 50, 20 וכד'- אפשרי להוסיף בנוסף גם כסף אחר כמו דולרים וכד'. בעבר ראיתי אפליקצייה שעושה זאת אבל כעת לא מוצאת את זה. אבל אתן אלופות- סומכת עליכן ומעריכה מאוד את התייחסותכן. 
לצפיה ב-'שער לעבודת שורשים'
שער לעבודת שורשים
16/02/2018 | 13:33
1
13
שלום תוכלו לעצב לי שער לעבודת שורשים פרטים: קרן כהן, כיתה ז2 בית ספר הרצוג תאריך 18.3
לצפיה ב-'שער לעבודת שורשים '
שער לעבודת שורשים
16/02/2018 | 16:45
37
לצפיה ב-'דמויות של מגילת אסתר בגדול.'
דמויות של מגילת אסתר בגדול.
13/02/2018 | 22:09
4
68
יש למישהי? 
בגוגל תמונות מצאתי רק בקטן ושמגדלים זה מתושתש.

צריכה את-  אחשורוש, המן, מרדכי, אסתר, ושתי, זרש, בגתן ותרש.

תודה!!
לצפיה ב-'דמויות כמו אלו רק אני רוצה שכל דמות תהיה של A4 ולא יהיה '
דמויות כמו אלו רק אני רוצה שכל דמות תהיה של A4 ולא יהיה
14/02/2018 | 21:15
2
80
מטושטש. תודה!!
לצפיה ב-'לא מצאתי'
לא מצאתי
17/02/2018 | 06:39
1
8
לצפיה ב-''
18/02/2018 | 22:02
1
לצפיה ב-'דמויות מגילה'
דמויות מגילה
22/02/2018 | 07:01
10
לצפיה ב-'הי למוכשרות'
הי למוכשרות
14/02/2018 | 18:12
1
18
צריכה על דף a4 לרשום  -
קלסר החברות של ילדי גן ירדן
עם איור מתאים תודה מראש...

לצפיה ב-'קלסר החברות '
קלסר החברות
15/02/2018 | 10:06
62
לצפיה ב-'עיצוב כותרת '
עיצוב כותרת
14/02/2018 | 05:49
6
22

היי 
אשמח לעיצוב שלכן על דף A4 לרוחב גופןכחול ומנוקד עם איור מתאים 
"סִיפּוּרֵי  סַבְתָא "
תודה רבה 

לצפיה ב-'סיפורי סבתא '
סיפורי סבתא
14/02/2018 | 10:27
5
77
לצפיה ב-'משהים כמו תמיד '
משהים כמו תמיד
14/02/2018 | 18:06
4
9
לצפיה ב-'מדהים '
מדהים
14/02/2018 | 18:07
1
9
לצפיה ב-''
15/02/2018 | 10:07
1
לצפיה ב-'מהמם'
מהמם
14/02/2018 | 19:57
1
4
לצפיה ב-''
15/02/2018 | 05:37
3

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ