לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום איטום וחיזוק מבנים

ברוכים הבאים לפורום איטום וחיזוק מבניםשייתן מענה לשאלות הגולשים בתחום בעיות איטום שיקום וחיזוק מבנים גם נגד רעידת אדמה כגון עמודי תמך של המבנה קורת תמך וכו'.נושא האיטום הוא נושא מאוד גדול ומורכב כמו כן נושא שיקום וחיזוק מבנים. לאחר הרבה שנות ותק בתחום והשתלמויות בחומרים וטכניקות בעולם אני שמח לפתוח פורום חדש בנושא איטום וחיזוק מבנים בתקווה לתת לגולשים את מירב המיידע בתחום אין הפורום בא להחליף בעל מקצוע בשטח או תחליף למהנדס בניין אבל בהחלט הפורום ייתן כלים לשאלות הגולשים בנושא חומרים דרכי עבודה טיפים וגם עשה זאת בעצמך במידת האפשר, על מנת שהגולשים שיוכלו להבין ולהכיר את הנושא ולקבל יכולת להתמודד עם בעלי מקצוע. הפורום נועד בשבילכם לכן יש לשמור על סגנון כתיבה נאה, לא להשמיץ או לפגוע באחרים,לתת גם לגולשים אחרים אפשרות להביע את דעתם וזה בסדר עם דעתם של אחרים לא הולכת בקנה אחד עם דעתכם. בפורום נעלה מפעם לפעם מפרטי עבודה בתחומים שונים באיטום ושיקום מבנים. נשמח לראות בפורום אנשי מקצוע בתחומים השונים שיתנו גם מענה לשאלות הגולשיםמאחל לכולם גלישה נעימה

אודות הפורום איטום וחיזוק מבנים

ברוכים הבאים לפורום איטום וחיזוק מבניםשייתן מענה לשאלות הגולשים בתחום בעיות איטום שיקום וחיזוק מבנים גם נגד רעידת אדמה כגון עמודי תמך של המבנה קורת תמך וכו'.נושא האיטום הוא נושא מאוד גדול ומורכב כמו כן נושא שיקום וחיזוק מבנים. לאחר הרבה שנות ותק בתחום והשתלמויות בחומרים וטכניקות בעולם אני שמח לפתוח פורום חדש בנושא איטום וחיזוק מבנים בתקווה לתת לגולשים את מירב המיידע בתחום אין הפורום בא להחליף בעל מקצוע בשטח או תחליף למהנדס בניין אבל בהחלט הפורום ייתן כלים לשאלות הגולשים בנושא חומרים דרכי עבודה טיפים וגם עשה זאת בעצמך במידת האפשר, על מנת שהגולשים שיוכלו להבין ולהכיר את הנושא ולקבל יכולת להתמודד עם בעלי מקצוע. הפורום נועד בשבילכם לכן יש לשמור על סגנון כתיבה נאה, לא להשמיץ או לפגוע באחרים,לתת גם לגולשים אחרים אפשרות להביע את דעתם וזה בסדר עם דעתם של אחרים לא הולכת בקנה אחד עם דעתכם. בפורום נעלה מפעם לפעם מפרטי עבודה בתחומים שונים באיטום ושיקום מבנים. נשמח לראות בפורום אנשי מקצוע בתחומים השונים שיתנו גם מענה לשאלות הגולשיםמאחל לכולם גלישה נעימה
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'נזילה מתחת לאסלה'
נזילה מתחת לאסלה
20/10/2012 | 21:55
105
האסלה מחוברת ישירות לרצפה ויש נזילה מתחתיה מה עושים?
לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
16/09/2009 | 09:40
173
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.

בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לBRONCO שניהל את הפורום בצורה מוצלחת ומסורה, ולכם הגולשים על שהפכתם את הפורום לקהילה חמה, מקסימה ונעימה.

המשך גלישה נעימה ב אנשים
לצפיה ב-'היכן רוכשים גלילים של חומרי איטום?'
היכן רוכשים גלילים של חומרי איטום?
15/09/2009 | 12:16
1
72
או ליתר דיוק היכן רוכשים גלילים של יריעות ביטומניות או פי.וי.סי

תודה רבה,

רמי לוי,
ramilao@walla.com
לצפיה ב-'מהייכן אתה בארץ'
מהייכן אתה בארץ
16/09/2009 | 07:57
55
לצפיה ב-'דרוש מהנדס הבניין להכנת כתב כמויות ומפרט טכני'
דרוש מהנדס הבניין להכנת כתב כמויות ומפרט טכני
14/09/2009 | 11:29
60
שלום רב,
כאמור דרוש מהנדס בניין להכנת כתב כמויות ומפרט טכני, מדובר בבניין בת"א שהוכרז כבניין מסוכן ע"י עיריית ת"א ואנו מעוניינים לתקן את הליקויים.
kensha@walla.co.il
לצפיה ב-'המלצה על חברה לאיטום גגות'
המלצה על חברה לאיטום גגות
13/09/2009 | 11:12
392
הזמנתי השבוע איטום גגות. הבן אדם שהגיע היה ממש אדיב ומקצועי עם מחירים נוחים. הבטחתי לרפי שאני יפרגן לו.... אז רפי קבל פרגון!!

אדיב איטום וזיפות גגות אתם אחלה!
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'גג שטוח'
גג שטוח
12/09/2009 | 19:25
66
שלום
יש לי סככה שאני רוצה לקרות.
אני מחפש משהו לא יקר מדי שיהיה עמיד לשמש וגשם כמובן, אבל שיהיה שטוח ( לא גלי ) בעובי מקסימלי של 1 ס"מ .
מישהו מכיר משהו כזה?
תודה
דרור
לצפיה ב-'שאלה לגבי ביסוס ואיטום תאורה בגדר'
שאלה לגבי ביסוס ואיטום תאורה בגדר
10/09/2009 | 22:19
1
51
יש לי חורים מלבניים בגדר הביטון שמסביב לבית (חציבות בגדר).
לצורך ההתאמה לגופי התאורה צריך לבטן את הקופסאות.
האם יש חומר קל יותר ליישום כמו קצף למשל שייתן איטום וביסוס?
לצפיה ב-'קצף לא מתאים לצרכיך תשתמש בבטון'
קצף לא מתאים לצרכיך תשתמש בבטון
13/09/2009 | 05:58
31
לצפיה ב-'שיטות איטום'
שיטות איטום
06/09/2009 | 22:26
1
102
שלום רב.
אנו הולכים לשפץ בית ישן באיזור עמק הירדן מה שאומר שצריך להשקיע בבידוד טרמי טוב. רציתי לדעת מהן שיטות האיטום הנפוצות היום לקירות ולגג (גג בטון שטוח). ומהן היתרונות והחסרונות של כל אחת.
בתודה מראש
אבי
לצפיה ב-'אתה מחפש איטום לגשם או בידוד טרמי לא הבנתי ?'
אתה מחפש איטום לגשם או בידוד טרמי לא הבנתי ?
07/09/2009 | 10:29
61
לצפיה ב-'שאלה בעניין טיח '
שאלה בעניין טיח
29/08/2009 | 09:29
3
70
שלום
אנחנו מרחיבים בית דו משפחתי עם היתר כחוק.
הדו שלי לא מוכן לאפשר לנו לטייח את הקיר החיצוני הגובל בשטח שלו ומנסה לסחוט אותנו בכל מיני דרכים
התחלנו בהליכים משפטיים נגדו
שאלתי את הקבלן שלי אם יש דרך לבצע איטום לקירות חיצוניים מבלי להיכנס לשטח שלו והוא אמר שאין פתרון ,בדקתי עם קבלן איטום וגם לא קיבלנו תשובה.
האם יתכן שאין פתרון?
בונים בניינים בגובה עשרות מטרים ופתרון של איטום קיר מלמעלה לא מוצאים?
האם יש פתרון?
(התזת קצף?פריסה של יריעות איטום?משהו?)
אודה לפתרון,למרות שעל תביעה נגדו בגין כוונת נזק לבית שלי,למרות שהתחייבנו שלא נגרום נזק או לכלוך במידה ונכנס לשטח שלו ,אני לא מתכוונת לותר לו בקלות
מעבר לזה שהוא איבד יחסי שכנות לנצח
לצפיה ב-'שאלה בעניין טיח'
שאלה בעניין טיח
29/08/2009 | 10:03
2
46
שלום אורנייה
לשאלתך באופן עקרוני ניתן לבצע איטום לקירות החיצונים מצידם הפנימי דהיינו הצד שפונה אלייך- נקרא איטום שלילי ומבצעים
כאשר אין יכולת להגיע לצידו החיצוני של הקיר.
ישנם חומרים מיוחדים לכך אולם מכיוון שלא כל כך הסברת בשאלתך באיזה קירות מדובר האם זו חומה בחצר שמפרידה או קיר בתוך הבית שמשותף לשנייכם וכו'
קשה לי לתת לך תשובה מדוייקת, יש לבחון את המצב בשטח אבל באופן עקרוני ניתן ללא בעיה לבצע איטום שלילי מהצד שלך ללא כניסה לחצר של השכן אולם ההמלצה לנסות ולבצע תמיד את האיטום בצידו החיצוני
בברכה

לצפיה ב-'תודה על התגובה המהירה'
תודה על התגובה המהירה
29/08/2009 | 10:56
1
20
אני ינסה לתאר טוב יותר:
שני בתים צמודים עם גג רעפים בשטח של 54 מר עם גג רעפים משותף
אנחנו הרחבנו  ,קומה אחת בלבד ל130 מ"ר קדימה ואחורה,בנינו גיבל באמצע הגג המשותף וכמובן בנינו גם גג חדש
השטח הגובל עם השכן הוא למעשה לאורך כל הבית ,כאשר הבית שלו ממוקם באמצע,הסלון והממד למעשה עם קיר חיצוני אליו וכך גם הגיבל הגבוה יותר מהגג שלו.
אנחנו לא רוצים פה להיכנע לסחטנות ומוכנים לשלם מחיר בשביל זה
לצפיה ב-'אוקיי, ובאייזה קירות אתם רוצים לבצע איטום? '
אוקיי, ובאייזה קירות אתם רוצים לבצע איטום?
29/08/2009 | 14:27
29
ומה יקרה מהצד של השכן קירות הבלוקים ישארו חשופים?
כפי שטענתי בתשובתי הקודמת ניתן לבצע מערכת איטום מהצד הפנימי
יש מצב להעלות תמונה של המקום או שזה בילתי אפשרי
לצפיה ב-' פורומים חדשים בתפוז אנשים '
פורומים חדשים בתפוז אנשים
27/08/2009 | 17:22
7

ל-3 ימים בסוכות הופכת עיר שלמה לעיר של מוסיקה, הופעות ומסיבות לחוויה ענקית, בלתי נשכחת לצעירים של כיף, מוסיקה ואהבה. בואו לדבר על זה בפורום ווליום ערד 2009
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

אוגוסט החם עומד להסתיים ועל אף שנראה שהרוחות נרגעו מעט, יש תחושה שניצוץ קטן והדליקה עלולה לבעור מחדש. די לאלימות זה יותר מסיסמה, זה משהו שצריך לעשות ולפעול למענו. אפשר להתחיל בלדבר על זה בפורום די לאלימות
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
לצפיה ב-'בוקר טוב בגג תיתי תעלת ביטון המשמשת כמרזב לגג'
בוקר טוב בגג תיתי תעלת ביטון המשמשת כמרזב לגג
24/08/2009 | 11:49
3
54
הרעפים. בתעלה סדקים והיא מחלחלת מים אשמח אם תמליצו לי על חומר איטום אותו אוכל למרוח ע"מ למנוע את ההזעה וחילחול המים בחורף
לצפיה ב-'ישנם כמה אופציות'
ישנם כמה אופציות
24/08/2009 | 22:34
2
52
1 להרחיב קצת את החריצים בעזרת משחזת זווית ולמלא החומר גמיש כגון סיקפלקס ולאחר מיכן לבצע איטום במערכת צמנטית סיקה טופ 107 או כל חברה אחרת
2 איטום התעלה כולל הסדקים במריחת מישחה ביטומנית קרה ולאחר היבוש הלבנה בעזרת פוליגג או אקריל פז
3 איטום בחומרים פוליאוריטנים גם ללא פתיחת הסדקים
4 אם הסדקים הם ממש סדקים דקים מאוד מה שמוגדר סדק נימי ניתן לאטום ישירות בחומר צמנטי גמיש של חברת סיקה או כל חברה אחרת
לצפיה ב-'BRONCO תודה על התשובה'
BRONCO תודה על התשובה
25/08/2009 | 07:27
1
29
האם משחה ביטומנית קרה היא זפת קרה אם לא מהי ? מדובר בסדקים נימיים שבקושים אפשר לראותם.
בברכה
יום טוב
לצפיה ב-'משחה ביטומנית היא אמולסיה אשר הבסיס הוא נפט'
משחה ביטומנית היא אמולסיה אשר הבסיס הוא נפט
26/08/2009 | 20:57
87
לצפיה ב-'איך לגרום לכסף להתגלגל אליך..?'
איך לגרום לכסף להתגלגל אליך..?
24/08/2009 | 22:18
48
בס"ד

איך לגרום לכסף להתגלגל אליך..?
שלום לכולם
שיטה ענקית לעשות כסף קל .....ומהר !!!!
תקדישו 5 דקות לקריאה- שווה את זה במיליון האחוזים! לא תצטערו...
אני רוצה לציין שקראתי את ההודעה הזו פעמים רבות בעבר,ורק עכשיו גיליתי כמה פשוט וגאוני זה ,קחו את ההזדמנות הזו עכשיו , ולא תתחרטו.
לפני כחודש וחצי בערך גלשתי באינטרנט בדיוק כמוכם ונתקלתי במאמר דומה לזה, ולקרוא לא עולה כסף, במאמר היה רשום שאם ארצה לתרום 30 ₪ או 6 דולר+ 6 בולים אוכל להרוויח כמויות אדירות של כסף!.. נשמע חשוד, לא? אז אני לא יודע מה אתכם, לי זה היה נשמע ממש חשוד!.. אני בחור מאוד מאוד סקפטי ותמיד האמנתי שבמיוחד בדברים האלה תמיד יש איזה משהו שלא נאמר שהופך את כל התמונה או שזה פשוט תרמית...
כולנו מונעים מפחדים אבל כשמבינים את "הסיכון" הכרוך מבינים שלא מדובר בסכום בשמיים  .גם אם אתם עדיין חושבים כי  מדובר בסיכון אני בטוח שרובכם השקיעו הרבה יותר מ- 30 ₪  בהגרלות שונות אז אם אתם עדיין חוששים תתייחסו לזה כהגרלה אחרי שבוע תדברו אחרת...
השיטה עובדת - בדוק !
כשהתחלתי את הסבב הראשון חששתי גם כן לא בגלל הסכום אלא יותר שארגיש אידיוט אז הדבר שעשיתי היה לבדוק את העניין בגוגל אחרי כשעה שהקדשתי לעניין ובביקור במספר אתרים ופורומים עשיתי הצלבות של שמות של מספר אנשים וגיליתי ששמם של חלק מהאנשים חוזר במספר אתרים בדירוג שונה –הוכחה לפעילות של השיטה
המעטפות שאתם שולחים הינם "מעטפות תשלום" עבור כניסתכם לשרשרת ההפצה
5 ₪  עבור אדם אשר יוסיף את שימכם לרשימת התפוצה אותה הוא מפיץ סה"כ 6 מפיצים בכל פעם אשר יפיצו את שמותיכם ובדרך זו תקבלו גם אתם מעטפות תשלום מאחרים זכרו ככל שתפיצו יותר כך תקבלו יותר
זכרו השיטה תעבוד ותמשיך להתקיים ולהצליח אך ורק בזכות ההגינות והיושר האישי שלכם ושל כל החברים בה .

אז זה הולך ככה, עכשיו הפירוט שיוכל לשנות את חייכם:

טוב, הדבר הראשון שאני אמליץ לכם לעשות זה לשמור את המאמר הזה במחשב ולהדפיס אותו, כדאי לעשות את זה ליתר בטחון ולנוחות, אבל למה באמת? - אתם תבינו ברגע שתקראו עד הסוף.

צעד 1
קחו 6 דפים (עדיף לקחת דפים כהים כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר).
על כל דף רשמו את המשפט הבא: "בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך" ותוסיפו את שמכם וכתובת. עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 ¤ או 6 שטרות של דולר 1 ותכניסו כל מטבע או שטר בתוך כל דף כדי שהכסף לא יראה דרך המעטפה.
טיפ חשוב- את המטבעות יש להדביק עם דבק סלוטייפ לדף הנייר.
עכשיו קחו 6 מעטפות ובכל מעטפה שימו דף אחד מהדפים שהכנתם.
עכשיו צריכות להיות מונחות לפניכם 6 מעטפות סגורות שבכל אחת מהן דף עם המשפט הנ"ל, שמכם וכתובתכם ומטבע של 5 ¤ או שטר של דולר אחד.
מה שאתם עושים הוא ליצור שירות. אתם מבקשים שירות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה.
עכשיו שלחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות:

1.ורה מנביץ, רח' שמחה הולצברג 8/8, ירושלים.
2. שמואל שקד רח' האורנים 26 רכסים ת.ד 1084 מיקוד. 20496.
3.עירית נצחון מושב גבע כרמל ד.נ חוף הכרמל 30855
4. אור אמסלם, יובלים 272, ד.נ.משגב, מיקוד 20142.
5.אוהד דיירי,  מושב רועי 2 בקעת הירדן מיקוד 90696*:
6.אבישי חתוכה ס"ה 55 תל אביב מיקוד 67678

אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן אתם צריכים לשלוח את המעטפות- אחת לכל שם!

צעד 2
הוציאו את השם הראשון מהרשימה (את השם העליון שהוא שם מפר 1), הזיזו את שאר השמות אחד למעלה (כך שמי שהיה מספר 6 יהיה מספר 5 ומי שהיה מספר 5 יהיה מספר 4 וכן הלאה) והוסיפו את שמכם כמספר 6 ברשימה.

צעד 3
חפשו קבוצות דיון שונות (פורומים, קהילות, לוחות, מועדונים, צ'אטים וכד') יש לפחות 500,000 פורומים שונים כאלה כך שזה ממש לא בעיה ונעשה תוך שניות! כמובן שהאתרים בהם תחפשו צריכים להיות ישראלים והפורומים בעברית.

צעד 4
שנו את מה שאתם צריכים אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור. פרסמו את המאמר שלכם לפחות ל- 300 קבוצות ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300 אבל זכרו שככל שאתם מפרסמים ביותר מקומות כך תקבלו יותר מזומן!
כמו כן, שילחו לכל חבריכם את המכתב המתוקן כהצעה להצטרף למעגל השפע.

בבקשה זכרו! התוכנית הזאת נשארת מצליחה בזכות הכנות והאינטגרציה של המשתתפים ועל ידי זהירות ותשומת לב במילוי ההוראות.
תסתכלו על זה כך- אם אתם מבצעים את כל ההוראות כמו שצריך התוכנית תמשיך והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אז אם כל מכתב מקבל התייחסות וההוראות מבוצעות בזהירות 6 אנשים יקבלו תמורה עבור השתתפותם כמפתחי רשימה של 5 ¤ או דולר אחד. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי כך שכאשר שמכם מגיע למקום מס' 1 אתם כבר מקבלים עשרות אלפי שקלים!!!

עכשיו- איך זה עובד בפועל ומדוע בעצם שווה כל כך להשתתף?
מתוך 300 ההודעות שפרסמתם נניח שתקבלו רק 7 תשובות (אחוז מאוד מאוד נמוך) אז הרווחתם 35 ¤ עם השם שלכם כמספר 6 ברשימה. עכשיו כל אחד מהשבעה אנשים ששלחו לכם 5 ¤/ דולר יפרסמו מינימום 300 הודעות שכל אחת מהן עם שמכם כמספר 5 ורק 7 אנשים יענו לכל אחת מהשש המקוריים זה עוד 245 ¤ שתרוויחו. עכשיו 49 האנשים האלה יפרסמו מינימום 300 הודעות חדשות עם שמכם כמספר 4 ורק 7 אנשים יענו עליהם כבר הרווחתם 1,715 ¤. 343 האנשים יפרסמו מינימום 300 הודעות עם שמכם כמספר 3 וכל אחד יקבל 7 תגובות אתם מרוויחים 12,050 ¤.
עכשיו החלק הכיפי מתחיל- 2,401 אנשים שולחים מינימום 300 הודעות עם שמכם כמספר 2 וכל אחד מהם מקבל רק 7 תשובות אתם מרוויחים 84,035! ו... האנשים שישלחו את ההודעה הזאת עם שמכם כמספר 1 וגם אם עדיין יענו רק 7 אנשים אתם מרוויחים- תחזיקו חזק- 588,245 ¤!!!
לא לשכוח- השקעתם 30 ¤/ 6 דולר ו-6 בולים!!!

זכרו- "כנות זו השיטה הטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות! תהיו הגונים ותקבלו את הרווח הענקי הזה. אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו ששיערנו קודם אתם תרוויחו סכום של 588,245 ¤! האם תהיו מוכנים לפספס הזדמנות כזו בשביל "סיכון" של 30 ¤/ 6 דולר+ 6 בולים?!

לסיכום כל העניין הזה- כמו שאתם מצפים ומקווים שהכל ילך חלק והאנשים שיקראו את ההודעה שלכם לא ירמו ויפעלו לפי ההוראות כך גם המשתתפים הקודמים שבהם כלולה גם אני... זאת פשוט תוכנית גאונית שחבל שלא חשבו עליה קודם לכן, שנועדה לעזור לכל אחד מאתנו להגיע לפסגות ולהגשים חלומות ואולי זה גם יציל למישהו את החיים... מי יודע...

הערות:
-אולי תרצו לשכור תיבת דואר בגלל הכמויות האדירות של המכתבים שתקבלו. אם אתם מעדיפים להישאר אנונימיים תוכלו להשתמש בשם בדוי- כל עוד הדוור מעביר לכם את המכתבים.
- אם ישנו אדם ברשימה שאתם מכירים אל תמנעו מלשלוח לו את ה-5 ¤/דולר, אל תשכחו שגם הוא חלק מהדבר הגאוני הזה!

אז אם לא תרמו ותבצעו את ההוראות בקפידה הכסף יתחיל לזרום אליכם כבר בשבוע הקרוב! ושימו לב- מה שאתם עושים זה לשבת בבית ולקבל מזומן! יש משהו יותר טוב מזה??

לצפיה ב-'ריח מסריח מפתחי המזגן'
ריח מסריח מפתחי המזגן
24/08/2009 | 17:37
69
אהלן חברים, יש לנו בעיה - ריח בלתי נסבל מפתחי המזגן.

שני צעדים אחורה בזמן: יש לנו מיזוג מרכזי בבית, והסתבר לנו אחרי שעשה הרבה בעיות של ניקוז המים (המים מתנקזים בתוך הבית, והסתבר שזה קרה בגלל שהוא הפך גם ל "קולט אדים", האדים של השמן מילאו אותו.) לטכנאים לא היה פתרון אמיתי עד שהגיע חבר שאמר שהפתרון היחיד המתקבל על הדעת הוא פשוט לפרק את תקרת הגבס, להוריד את גוף הקירור ולנקות אותו עם תרסיס לניקוי תנורים כדי להסיר את כל השומן. אבל בעיה זו נמצא לה פתרון מאולתר, די מעפן אבל זה מה שיש.

ולבעיה עצמה - הריח. כל אימת שפותחים את המזגן, מתפשט ריח נוראי ברחבי הבית. ממש ריח של עובש או של משהו מת. הייתה תקופה שהיה קול-ציוץ מהתקרה, חשדנו שזה עכבר, י-כ-ו-ל  ל-ה-י-ו-ת (ואני אומר את זה בזהירות כי לווא דווקא נכון) שזה פגר של עכבר, ויכול להיות שזה עובש. הלכה למעשה, זה יכול להיות המון דברים. מה לפי דעתכם אני יכול לעשות במצב כזה? איך אפשר להפטר מהריח?

אני מאוד אשמח לקבל כל עזרה שהי! :) אז תודה מראש לכל העונים. כל תשובה שהי.

נ.ב. אני גם שואל את השאלה הזאת בעוד פורומים שקשורים לנושא..
לצפיה ב-'בלון גז במטבח'
בלון גז במטבח
24/08/2009 | 13:39
2
44
דיירת שלי (שמסרבת להתפנות וחייבת אלפי שקלים) הכניסה בלון גז למטבח ( הבלונים המקוריים של הדירה נמצאים בחצר - כנדרש בחוק ). בקשתי ממנה להוציא את הבלון מהמטבח כי מסוכן, לא חוקי,  אבל אין עם מי לדבר...
האם מישהו יודע איזה רשויות חוק מטפלות בזה ? למי עלי לפנות כדי להכריח אותה להוציא בלון הגז מהמטבח, ומהר.
תודה
שלומית - בעלת הדירה
לצפיה ב-'נראה שלמכבי אש או לעירייה אבל אולי אני טועה'
נראה שלמכבי אש או לעירייה אבל אולי אני טועה
24/08/2009 | 22:37
36
לצפיה ב-'פני למכבי אש'
פני למכבי אש
06/09/2009 | 07:28
26
לעירייה , למהנדס העיר . הם חייבים לטפל בעניין .

חוצ מזה במידה והדיירת לא משלמת ומברבת להתפנות היום יש הליך מהיר בבתי משפט , פני לעו"ד תוך חודש הדיירת בחוץ עם כל חפציה , לאחר מכן תבעי אותה אל אי תשלום .
לצפיה ב-'פוליגג על יריעות ביטומניות'
פוליגג על יריעות ביטומניות
23/08/2009 | 09:34
2
1190
שלום, יש לי גג שטוח בגודל של 180 מ"ר שנאטם ביריעות ביטומניות. אני מעוניין למרוח פוליגג או כל חומר אחר ( צבע לבן).
א. בהנחה שאני יודע לצבוע, האם ניתן לעשות זאת עצמאית?
ב. כמה גלונים של חומר אצטרך לשתי שכבות?

תודה...
לצפיה ב-'אם תעבוד לפי הוראות יצרן לא צריכה להיות לך'
אם תעבוד לפי הוראות יצרן לא צריכה להיות לך
23/08/2009 | 22:48
360
בעיה לבצע לבד אם הינך מעוניין לאטום את הגג אתה זקוק לכמעט 3-5 ק"ג למ"ר לשני שכבות שאחת מתוך השכבה היא פריימר מדולל 1:1 1( חומר 1 מיים)
אם אתה רוצה רק לבודד את הגג טרמית אתה זקוק לחצי הכמות
בפח יש 20 ק"ג
http://www.pazkar.co.il/download/files/%D7%90%D7%A7%D7%A8%D7%99%D7%9C%D7%A4%D7%96_281.pdf

לצפיה ב-'אפשר בהחלט למרוח לבד לפי הוראות היצרן'
אפשר בהחלט למרוח לבד לפי הוראות היצרן
24/08/2009 | 10:29
251
אם יש לך שאלות, צלצל למוקד טלצבע שלהם: 1-800-321-321
לצפיה ב-'איטום גג'
איטום גג
22/08/2009 | 10:45
3
75
מבקשת המלצה חמה על איש מיקצועי לאטום את הגג ביריעות.
עד כמה שידוע לי כי אוטמים בירעות בצורה טובה הם בודדים.
תודה ושבת שלום
לצפיה ב-'הייכן בארץ העבודה וכמה מ"ר מדובר'
הייכן בארץ העבודה וכמה מ"ר מדובר
22/08/2009 | 21:40
2
48
לצפיה ב-'העבודה באיזור רחובות....'
העבודה באיזור רחובות....
25/08/2009 | 23:45
1
34
זהו גג של חדר מדובר בכ25 מטר לערך
תודה .
לצפיה ב-'לצערי אני לא מכיר קבלן איטום מאזור הדרום'
לצערי אני לא מכיר קבלן איטום מאזור הדרום
26/08/2009 | 20:58
46
לצפיה ב-'בידוד טרמי לגג שטוח'
בידוד טרמי לגג שטוח
19/08/2009 | 21:51
6
39
הגג יציקת בטון עם איטום  פוליגג שמחזיק מעמד כבר 15 שנים.

היות ולגג אין כל בידוד טרמי, אנו סובלים מטמפ' גבוהות בתוך הבית במהלך חודשי הקיץ.

אנו בתהליך שיפוץ והרחבה שבמסגרתו אנו מעונינים להשמיש את הגג כמרפסת מקורה (פרגולה) וכמובן ריצוף הגג.

במסגרת השיפוץ הגג ירוצף כמובן, והשאלה איזה סוג של בידוד טרמי ניתן ליישם לפני הריצוף ?

לצפיה ב-'לא שולט כל כך בעניין בידוד טרמי אבל נראה לי'
לא שולט כל כך בעניין בידוד טרמי אבל נראה לי
20/08/2009 | 17:51
23
שביצוע בט-קל יכול להועיל בבידוד
על זה יש חול וריצוף בטיט אתה מקבל בידוד לא רע בכלל
לצפיה ב-'בידוד תרמי'
בידוד תרמי
21/08/2009 | 12:20
4
30
קודם כל קשה לי להאמין שהפוליגג הוא מה שאוטם את הגג שלך. כנראה שיש יציקת בטון איכותית ושיפועים מוצלחים. בכל מקרה הדרך המומלצת היא איטום עם יריעות ביטומניות, במיוחד לפני ריצוף שכן אז אסור להסתכן בבעיות איטום מתחת לריצוף, שעלולות להוביל לפירוקו כדי לתקן כל בעיה קטנה.

לכן, לפני ביצוע יריעות, מניחים רנדופן (סוג משוכלל של קלקר) על כל שטח הגג, עליו רשת ברזל, על כל זה יוצקים את הבטקל, על זה מבצעים את היריעות הביטומניות, עליהן את מילוי החול ועליו מרצפים כרגיל עם טיט. רעיון טוב, אבל לא הכרחי, יהיה לבצע את הפוגות בגג עם רובה אפוקסית שתהיה עמידה משמעותית, וזה מומלץ מאוד כי הגג חשוף לפגעי האקלים הרבה יותר מאשר הרצפה בבית. אבל זה די יקר.

הבידוד התרמי שהבטקל לבדו יספר הוא זניח עד לא קיים.
לצפיה ב-'הוא דיבר על בידוד טרמי ואתה מדבר על איטום'
הוא דיבר על בידוד טרמי ואתה מדבר על איטום
21/08/2009 | 20:08
2
19
שאין קשר בין שני הדברים יריעות ביטומניות או כל חומר איטום אחר אינו מספק בידוד טרמי
הבט-קל הוא אוורירי ומבודד מצויין על זה יש חול וריצוף כך שמקבלים ביחד בידוד טרמי לא רע בכלל
לצפיה ב-'הוא אמר שהוא רוצה להשמיש את השטח עם ריצוף'
הוא אמר שהוא רוצה להשמיש את השטח עם ריצוף
24/08/2009 | 00:38
1
15
ומתחת לגג מרוצף לא משאירים בידוד איטום אקרילי אלא מבצעים יריעות כראוי.

כחלק מביצוע איטום מבצעים גם את הבידוד התרמי בעזרת רנדופן. בטקל לבד לא עושה את העבודה.

התייחסתי לעבודה כולה.
לצפיה ב-'ערבבת טכניקות שונות ולא קשורות אחד לשני'
ערבבת טכניקות שונות ולא קשורות אחד לשני
24/08/2009 | 06:20
16
לצפיה ב-'אתה מתקשה להאמין אבל אתה מוזמן לבוא ולראות'
אתה מתקשה להאמין אבל אתה מוזמן לבוא ולראות
21/08/2009 | 23:48
23
יציקת הגג בוצעה בזמנו (לפני 15 שנה), כשהכוונה הייתה לבצע הליקופטר עם שיפועים לכיוון הניקוזים, ולאחר מכן לבצע שיכבת איטום מתאימה.

בפועל קבלן ההליקופטר לא הופיע ביום היציקה, ונשארנו עם יציקת בטון ללא שיפועים וללא החלקה.

היות ןהאירוע התרחש בסוף ספטמבר ממש לפני הגשמים, וכסף לביצוע בטקל, לא היה, ביצעתי בעצמי איטום פוליגג באופן הבא :

פריימר פוליגג - פוליגג מדולל לרמת סופרקריל

2 שכבות פוליגג לא מדולל.
1 שיכבת רשת פיברגלאס לשיריון.
6 שכבות פוליגג.
כמובן שלפני הכל ביצעתי רולקות כנדרש בכל הפינות וחיבורי קיר\גג.

לפני כחמש שנים ביצעתי 2 שכבות פוליגג : ראשונה מדוללת ושניה ללא דילול, כדי לחדש את הצבע הלבן.

בסה"כ עברו 15 שנה ואפס נזילות - אתה מוזמן לבוא ולראות את השלוליות שיש על הגג בחורף.
לצפיה ב-'איטום מפני רעשים עמומים ואולי בניית תא שינה'
איטום מפני רעשים עמומים ואולי בניית תא שינה
20/08/2009 | 17:30
1
22
אני סובל מבעיות שינה ועברתי לאחרונה דירה עקב רעש מהשכנים, אבל מתברר שפה יש יותר רעש. אני גובל בשני שכנים ומסדרון ושומע טריקות דלתות, רעידות של ריצה או צעדים כבדים, קולות עמומים ונמוכים מטלויזיות ודפיקות של כלי אמבטיה (כנראה שצנרת האמבטיה עוברת בקיר משותף). האם יש אפשרות לבודד מפני רעשים כאלה במחיר סביר? חשבתי לבנות מעל מיטת שינה תא קטן מבודד עם תעלת אויר בתוכו בכדי להקטין את השטח המבודד ולהוזיל את העלות. האם ניתן ליישם רעיון כזה? הם חומרים בולעי רעש (שטיחים, קרטונים של ביצים, קלקר וכו) שיודבקו על הדפנות החיצוניים של התא יכולים לעזור פה או שחייבים מאסה ועופרת?
לצפיה ב-'אם אתה סובל מאוד מבעיית רעש ממליץ לך'
אם אתה סובל מאוד מבעיית רעש ממליץ לך
21/08/2009 | 20:09
20
לפנות ליועץ אקוסטי שייתן לך פתרונות
לצפיה ב-'איטום עציץ בטון '
איטום עציץ בטון
18/08/2009 | 14:48
1
71

שלום,

ברצוני לאטום עציץ בטון גדול בכדי להפוך אותו לעציץ לצמחי מים.
באיזה חומר להשתמש?

תודה
לצפיה ב-'את מה ברצונך לאטום בעציץ את חור הניקוז?'
את מה ברצונך לאטום בעציץ את חור הניקוז?
19/08/2009 | 20:21
26
החומר ממנו עשוי העציץ לא אמור להעביר דרכו מים
בכל אופן אם ברצונך לאטום את העציץ עצמו חומר איטום צמנטי סיקה טופ 107 יהיה מצויין
לצפיה ב-'איטום רצפת 00 +קורות יסוד'
איטום רצפת 00 +קורות יסוד
14/08/2009 | 23:56
1
120
שלום רב.
בונה באיזור השרון. בונה ללא מרתף, 2 קומות.נמצא בשלב טפסנות קורות יסוד.
עפ"י דו"ח יועץ קרקע מדובר באדמה חולית ולכן בוצעו פלטות ועליהם עמודונים.
האדריכלית הכינה פרט איטום לרצפת 00.
עפ"י קבלן מבצע+מהנדס+יועץ קרקע אין צורך לבצע איטום כפי שציינה האדריכלית, מכיוון שהפרט מתאים לרצפת מרתף ולא במקרה שלי. במקרה שלי מבוצעות קורות יסוד "יורדות" 40 ס"מ ומעליהן רצפת 00 של 20 ס"מ.
מתחת לרצפת 00 וכן מתחת לקורות יסוד מונחים קלקרים בעובי 20 ס"מ.(המפרידים בין האדמה לקורות/לרצפה)
בנוסף, במקרה שלי מדובר גם בקרקע חולית. ושוב, לדברי המהנדס ב-99% במקרים דומים לשלי, אין מבצעים איטום (אלא רק משחה "מסויימת" בין רצפת הבטון לבלוקים.)
האדריכלית נתנה פרט איטום כדלקמן: בטון רזה+יריעה ביטמנית SBS + יריעות הגנה וניקוז T10 +ביטומן חם מסוג פוליגון בחיבור בין קורת היסוד לרצפת הבטון.
השאלה: האם במקרה שלי אכן אין צורך לבצע איטום?
(סליחה על השאלה הארוכה)
תודה, זוהר 052-6017447
לצפיה ב-'מתנצל על תשובתי המאוחרת לא שמתי לב לשאלתך'
מתנצל על תשובתי המאוחרת לא שמתי לב לשאלתך
17/08/2009 | 20:41
43
בעיקרון האדריכלית צודקת אבל את הבטון הרזה הייתי מחליק חלק חלק אפילו החלקת הליקופטר וזאת כדי להימנע מבליטות של החצץ שעליו יונחו היריעות,  משקל ריצפת הבטון שתבוא על היריעה תלחץ  על היריעה שעלולה לקבל חורים מהחצץ של הבטון הרזה במידה והוא לא חלק,  .
יריעות ניקוז מצוין!
הייתי חושב גם לבצע איטום על העמודונים  וקורות היסוד במערכת איטום צמנטית על מנת לשמור בפני רטיבות שתוביל לקורוזיה בברזל שתגרום בעתיד נזק לבטון שיחליש את המבנה

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ