לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2056820,568 עוקבים אודות עסקים

פורום הפרעות קשב ADHD

שלום וברוכים הבאים, הפרעת קשב וריכוז הינה לקות מורכבת המתפרשת על תחומים רבים. הרבה "יועצים בגרוש", מיתוסים ודיעות קדומות בוחשים בקדרתה ומעכבים אותנו מלהתמודד עמה ביעילות. הפורום הוקם כדי להתמודד בדרך הרפואית-התנהגותית-חינוכית שהוכחה מחקרית. חברים בו הורים לילדים עם הפרעות קשב, מבוגרים עם הפרעות קשב, מטפלים התנהגותיים, מורים לחינוך מיוחד, נוירולוגים, פסיכיאטרים, רוקחים, מרפאים בעיסוק ותרפיסטים בגישות מגוונות המכירים באופן מקצועי את הלקות.  מנהלי ויועצי הפורום: zivadina, זיוה דינה, אמא לילדים עם ADHD ומאובחנת עם ADHD בעצמה,  ציפי קוברינסקי, מאמנת בהווה ומורה בעבר,רונן לין, מורה לחינוך גופני/חינוך מיוחד ומאמן אישי, מרב קובי, מאמנת אישית ומשפחתית, עדו בן צבי, יועץ לטכנולוגיות למידה, פזית ליפוביץ, מאבחנת ליקויי למידה, עו"ד נוגה דגן בוזגלו, יועצת לזכויות תלמידים בארגון הלה, יעל ויסוצקי, מרפאה בעיסוק, הד סולודר, מאמן אישי ומנחה סדנאות ילד-הורה.
 עוד נזכיר את מנהלות הפורום הראשונות: אפרת@הבית, מייסדת הפורום ואיתה זהבה נדליה ד אשר תרמו לעיצוב דמותו של הפורוםאנו מאמינים כי אנשים עם הפרעות קשב וריכוז ניחנו בראייה מקורית ורעננה וביחד עם זאת "לוקחים הכל ללב" ואוהבים לעזור. ברוח מיוחדת זו היינו רוצים לראות את הפורום מתנהל: אנא השתמשו בשפה אדיבה המכבדת כל דעה שונה או מנוגדת. בנוסף, הקפידו לספר על מטפל או טיפול מתוך חוייתכם האישית ולא כפרסום מסחרי. נשמח על הצטרפותכם לדיונים המרתקים של פורום הפרעות קשב ADHD.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הפרעות קשב ADHD

שלום וברוכים הבאים, הפרעת קשב וריכוז הינה לקות מורכבת המתפרשת על תחומים רבים. הרבה "יועצים בגרוש", מיתוסים ודיעות קדומות בוחשים בקדרתה ומעכבים אותנו מלהתמודד עמה ביעילות. הפורום הוקם כדי להתמודד בדרך הרפואית-התנהגותית-חינוכית שהוכחה מחקרית. חברים בו הורים לילדים עם הפרעות קשב, מבוגרים עם הפרעות קשב, מטפלים התנהגותיים, מורים לחינוך מיוחד, נוירולוגים, פסיכיאטרים, רוקחים, מרפאים בעיסוק ותרפיסטים בגישות מגוונות המכירים באופן מקצועי את הלקות.  מנהלי ויועצי הפורום: zivadina, זיוה דינה, אמא לילדים עם ADHD ומאובחנת עם ADHD בעצמה,  ציפי קוברינסקי, מאמנת בהווה ומורה בעבר,רונן לין, מורה לחינוך גופני/חינוך מיוחד ומאמן אישי, מרב קובי, מאמנת אישית ומשפחתית, עדו בן צבי, יועץ לטכנולוגיות למידה, פזית ליפוביץ, מאבחנת ליקויי למידה, עו"ד נוגה דגן בוזגלו, יועצת לזכויות תלמידים בארגון הלה, יעל ויסוצקי, מרפאה בעיסוק, הד סולודר, מאמן אישי ומנחה סדנאות ילד-הורה.
 עוד נזכיר את מנהלות הפורום הראשונות: אפרת@הבית, מייסדת הפורום ואיתה זהבה נדליה ד אשר תרמו לעיצוב דמותו של הפורוםאנו מאמינים כי אנשים עם הפרעות קשב וריכוז ניחנו בראייה מקורית ורעננה וביחד עם זאת "לוקחים הכל ללב" ואוהבים לעזור. ברוח מיוחדת זו היינו רוצים לראות את הפורום מתנהל: אנא השתמשו בשפה אדיבה המכבדת כל דעה שונה או מנוגדת. בנוסף, הקפידו לספר על מטפל או טיפול מתוך חוייתכם האישית ולא כפרסום מסחרי. נשמח על הצטרפותכם לדיונים המרתקים של פורום הפרעות קשב ADHD.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 כללי הפורום    ייעוץ חינוכי    ייעוץ רפואי     קישורים    בתי מרקחת  
המידע והעצות בפורום אינם תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע,  ולא יהיה אחראי לנזק כתוצאה מהסתמכות עליו. 
אין להציע או לבקש תרופות בפורום!     הפרסום העצמי בפורום אסור!

בואו לגלוש אתנו!
המשך >>

לצפיה ב-'השפעת תוספי מגנזיום B6 ואבץ'
השפעת תוספי מגנזיום B6 ואבץ
11/01/2020 | 11:07
6
יש מחקרים שטוענים שמתן תוספי מגנזיום, B6 ואבץ יכולה לעזור לתסמיני הפרעת קשב.
האם למישהו יש נסיון חיובי או שלילי עם זה ומה מידת היעילות?

לצפיה ב-'מציאת מטופל/ת לסטאג בקורס טיפולי בתחום הפרעות קשב וריכוז'
מציאת מטופל/ת לסטאג בקורס טיפולי בתחום הפרעות קשב וריכוז
09/01/2020 | 08:55
2
הי בוקר טוב, אני אשמח לעזרתכם, במסגרת לימודים בפרדס חנה, במסגרת סטאג אנו מחפשים : גבר/אישה מעל גיל 18. מאזור פרדס חנה כרכור, ניידות חובה. מאובחן/ת עם הפרעות קשב וריכוז. התחייבות ל-10 מפגשים ללא עלות. תודה יובל 0526268310
לצפיה ב-'מחפשת נוירולוג ילדים מומחה קשב וריכוז מכבי'
מחפשת נוירולוג ילדים מומחה קשב וריכוז מכבי
26/12/2019 | 14:47
1
11
שלום לכולם,

אודה מאוד לעזרתכם: מחפשת בדחיפות לבן שלי ( בן 12 ) נוירולוג מומחה קשב וריכוז שעובד עם מכבי.

יש המלצות?
לצפיה ב-'את יכולה לחפש ברשימה של מוסמכי משרד הבריאות בקישור כאן:'
את יכולה לחפש ברשימה של מוסמכי משרד הבריאות בקישור כאן:
30/12/2019 | 15:37
12

תלחצי על "קופת חולים" עד ש"מכבי" יהיו בראש הרשימה.
לצפיה ב-'המלצה לפסיכאטר ילדים באזור השפלה'
המלצה לפסיכאטר ילדים באזור השפלה
25/12/2019 | 19:00
12
שלום יש לי ילד בן תשע, מחונן, המטופל מגיל צעיר אצל פסיכולגית ילדים בגלל חרדות ובעיות של ויסות רגשי ואימפולסיביות. אבחון פסיכודידקטי הצביע על בעיות בתפקודים ניהולים ללא בעיה בריכוז. לאור קשיים בזמן האחרון הפסיכולוגית המליצה לבדוק את האפשרות להפרעת קשב אצל פסיכאטר ילדים שמתמחה בכך. אשמח לקבל המלצות למישהו נעים ומקצועי באזור ראשון לציון, נס ציונה, רחובות, חולון, בת ים. תודה!
לצפיה ב-'2 שאלות'
2 שאלות
25/12/2019 | 17:06
1
32

האם הארכת זמן שייכת לעניין קשב וריכוז או ללקויות?
כי קשב וריכוז דורש גם מומחה(פסיכיאטר וכו)
2. האם קיים  קישורל מסמך שמתאר בפרוטרוט את הבחינות במת"ל? האם בכל המוסדות אותם בחינות?

לצפיה ב-'מת"ל - מערכת ממוחשבת של מבחנים ושאלונים סטנדרטיים'
מת"ל - מערכת ממוחשבת של מבחנים ושאלונים סטנדרטיים
30/12/2019 | 15:53
6

רשימת המכונים המאבחנים באמצעות מת"ל:
https://www.nite.org.il/other-tests/matal/evaluati...

לצפיה ב-'המלצה לפסיכיאטר ילדים'
המלצה לפסיכיאטר ילדים
11/12/2019 | 14:00
1
24
המליצו לי על דר' בני רוטברג, אך לא מצליחה לאתר טלפון שלו. ואם יש מומלצים נוספים שעובדים עם מכבי, וטלפון בבקשה. תודה

לצפיה ב-'כאן יש רשימת רופאים מומחי ADHD, אבל לא כתוב המקצוע שלהם:'
כאן יש רשימת רופאים מומחי ADHD, אבל לא כתוב המקצוע שלהם:
30/12/2019 | 15:49
11

תלחצי על "קופת חולים" עד שרופאי "מכבי" יעלו למעלה.
לצפיה ב-'עזרה והכוונה באבחנת וטיפול לקשב '
עזרה והכוונה באבחנת וטיפול לקשב
10/12/2019 | 19:58
1
66
שלום, ביתי בת 14 בביה"ס יסודי כבר נוכחנו כי יש לה ככנראה הפרעת קשב, אבל היא הצליחה להתגבר בדרכים שונות שניסינו וגם מאחר שבאו לקראתה בביה"ס כשהוציאו אותה להיבחן לבד בשקט ועם אוזניות ואטמי אוזניים והיא היתה תלמידה מצטיינת. בסוף היסודי המחנכת אמרה לי שהיא לא תשרוד את החטיבה ללא טיפול. טוב ניסינו להתגבר כי לא רצינו לתת לה טיפול תרופתי והחלטתי שלא נורא אם תהיה ירידה קלה בלימודים. ועכשיו אני כבר מבינה שאולי אני פשוט מתעללת בילדה. היא כבר בכיתה ט' ומאוד מתוסכלת מהכישלונות, דבר שגם פוגע לה מאוד בדימוי העצמי שלה, הילדה "חורשת" ולא מצליחה מתלוננת על הרעש, אפילו על טלויזיה שדולקת בלי קול, עייפה ולאחרונה בדכאון מהמצב והיא עצמה מבינה שיש לה בעיה כלשהי.
שאלתי היא: האם חייב אבחון או שאני צריכה לקבוע לה תור לנורולוג ילדים וזה יספיק ? אשמח להדרכה איך מתחילים ומה עושים
תודה אמא
לצפיה ב-'אבחון מסודר של הפרעת קשב'
אבחון מסודר של הפרעת קשב
11/12/2019 | 08:15
23
אבחון מסודר של הפרעת קשב יש לבצע אצל נוירולוג או פסיכיאטר מומחה להפרעת קשב, או אצל רופא משפחה שעבר קורס של משרד הבריאות
האבחון כולל ראיונות, שאלונים ולפעמים בדיקה ממוחשבת, ואחת ממטרותיו היא לעשות "אבחנה מבדלת" ולוודא שהבעיות בקשב אינן נובעות מסיבות של בריאות גופנית או נפשית.
לאחר שהרופא הגיע למסקנה שמדובר בהפרעת קשב נוירולוגית, הוא מציע טיפולים לפי הקשיים שהועלו באבחון, וההורים מחליטים באיזה טיפול להיעזר. 
מצורף קובץ pdf : 
לצפיה ב-'cog fun'
cog fun
02/12/2019 | 14:39
1
28
הי, יש לי ילד בן 9 עם הפרעת קשב, המאבחנת המליצה על cog fun, אני לא שמעתי על זה, משהו התנסה בזה?
לצפיה ב-'לפני כמה וכמה שנים הבת שלי '
לפני כמה וכמה שנים הבת שלי
03/12/2019 | 07:02
30
הוגדר מראש למספר מפגשים מצומצם, הקנה מיומנויות שונות (עצירה, בדיקה) דרך משחק. אצלנו לא הביא לשינוי דרסטי, כן יכולה לומר שהיתה תרומה מסוימת.
לצפיה ב-'הפרעת קשב במבוגרים - יש תקווה ?'
הפרעת קשב במבוגרים - יש תקווה ?
20/11/2019 | 15:35
2
44
מחפשת המלצות למטפת מומחה לטיפול בהפרעות קשב וריכוז במבוגרים באיזור השפלה או תל אביב .
תודה רבה !
לצפיה ב-'ברור שיש תקווה. האם את מחפשת רופא או מאמן?'
ברור שיש תקווה. האם את מחפשת רופא או מאמן?
23/11/2019 | 15:54
16
לצפיה ב-'המלצה למאמן ADHA למבוגרים'
המלצה למאמן ADHA למבוגרים
08/12/2019 | 03:51
20
מישהו ממליץ מניסיון על מאמן/ת או מטפל באזור השפלה להפרעות קשב במבוגרים?
תודה 
לצפיה ב-'ויואנס ופצעים '
ויואנס ופצעים
18/11/2019 | 17:07
3
56
שלום לכולם.
התחלתי לקחת ויואנס 70, והחלו לי פצעים בלשון. לא אפטות - כאילו נשכתי / נכוויתי בקלות בפטמיות הטעם. זה מציד ולא נעים.
לאחר שבועיים הפסקתי לקחת את הויואנס, לאחר כמה ימים כל הפצעים החלימו.
שבוע לאחר מכן התחלתי לקחת שוב - ושוב חזרו.

האם התופעה מוכרת למישהו?
שאר ההשפעות של הויואנס מצוינות, אני נרדמת בלי בעיה, מצליחה לאכול מדי פעם תחת ההשפעה. חבל לי להפסיד אותן.
לצפיה ב-'כדאי לשאול את הרופא שלך. בינתיים שלחתי לרוקח חגי שור.'
כדאי לשאול את הרופא שלך. בינתיים שלחתי לרוקח חגי שור.
23/11/2019 | 15:55
12
לצפיה ב-'תופעות לוואי ויואנס'
תופעות לוואי ויואנס
23/11/2019 | 21:46
1
39
לויואנס שתי תופעות לוואי די נדירות שקשורות למה שתיארת.
יובש בפה
כאבים בלוע.
כך שמה שתיארת הוא אפשרי.
אין לי רעיון איך להמנע מזה, אולי לשתות לעיתים תכופות.
תצטרכי לבחון עם עצמך עלות / תועלת של הטיפול
לצפיה ב-'תודה '
תודה
24/11/2019 | 06:49
4
לצפיה ב-'קשב וריכוז - בן 13'
קשב וריכוז - בן 13
10/11/2019 | 14:31
1
36
שלום רב 
מבקש מכל מי שיכול לקרוא ולהבין את התוצאות הבדיקת MOXO שהבן שלי עשה מתוך התמונות שצרפתי ולשתף כאן את התרשמותו מכך האם קיים בעית קשב וריכוז , אשמח לכל סיוע בעניין וזאת מכוון שאני מעדיף לא להגיע לפסיכיאטר או נוירולוג .
תודה 
לצפיה ב-'בדיקה ממוחשבת לא מספיקה כדי לקבוע אם יש לילד הפרעת קשב'
בדיקה ממוחשבת לא מספיקה כדי לקבוע אם יש לילד הפרעת קשב
23/11/2019 | 15:50
11
לצפיה ב-'שאלה לנוטלי אמפטמין(אדרל\ויואנס) ולכל מי שמכיר את התרופה'
שאלה לנוטלי אמפטמין(אדרל\ויואנס) ולכל מי שמכיר את התרופה
25/10/2019 | 06:29
1
70
כמה פעמים בשבוע אתם נוטלים את הכדור כך שההשפעה שלו עדיין אפקטיבית?

אני מאובחן מגיל 16(לאחרונה עשיתי אבחון חוזר בתור סטודנט במת"ל). שוקל כ-70 ק"ג. לפני יותר משנה עשיתי מעבר מריטלין לאטנט ואני בלי ספק מעדיף את האטנט(אין כמעט תופעות לוואי, משפיע ליותר זמן). הבעיה מתחילה כשמסגרת הלימודים אני נאלץ ליטול אטנט באופן קבוע. הגוף כמובן מפתח סבילות ואני נאלץ להעלות את המינון מרבע כדור של 30 מ"ג(לאחר הפסקה של מספר שבועות) לכדור שלם. מתישהו גם זה מתחיל לא להשפיע כמו שצריך(וגם פחות זמן השפעה) ואני משתדל לא לעבור את הגבול של 45 מ"ג ליום, אפילו בתקופת מבחנים. מה שמוסיף לתסכול הוא שבזמנים של הפוגות(חגים, חופשות) אני מרגיש תופעות של נסיגה: חוסר באנרגיה ומוטיבציה(שעובר רק אם אני לוקח מינון נוסף) וקושי מוגבר להתרכז במטלות שדורשות ריכוז. אני יודע שזה קשור לאטנט מאחר וכעת לאחר חודש בערך של הפסקה אני מרגיש כמו אדם חדש, ואני ממש לא רוצה לחזור למצב הקודם. אם הייתי יכול לא הייתי לוקח בכלל.

אשמח לקבל המלצה מכל אחד(אפילו ממי שלא לוקח אבל מכיר סיפורים) לגבי מה התדירות המקסימלית(גם אם הוא אינדיבידואלי לטעמכם) לדעתכם שמומלץ לקחת כך שהתרופה תשבש כמה שפחות את אורח החיים הנורמלי כשמפסיקים ליטול אותה ועדיין תהיה אפקטיבית. תודה רבה על כל תשובה!
לצפיה ב-'אלה כדורים שמשפיעים למספר שעות קצוב ויוצאים בסיום ממחזור הדם'
אלה כדורים שמשפיעים למספר שעות קצוב ויוצאים בסיום ממחזור הדם
26/10/2019 | 16:05
35
לצפיה ב-'מה המינון המומלץ בנטילת ריטלין?'
מה המינון המומלץ בנטילת ריטלין?
13/10/2019 | 14:41
1
41
שלום לחברי הפורום. קראתי באתר מזור לחיים בנושא ריטלין, שיש כמה רמות של עוצמת ריטלין, ואשמח לשמוע את חכמת ההמונים בנושא כמובן שרצוי לשתף מניסיון אישי. 
תודה רבה וחג שמח :)
לצפיה ב-'כל ריטלין נמדד לפי חוזק המנה ומשך ההשפעה'
כל ריטלין נמדד לפי חוזק המנה ומשך ההשפעה
26/10/2019 | 15:59
28
את ההתאמה לכל מטופל עושים לפי משקל גופו, תגובת גופו, גילו ומשך ההשפעה שהוא נדרש לו.
בהכללה גסה מאוד:
 א. את גודל המנה יש להתאים למשקל המטופל.
ב. בריטלין עם פירוק איטי, מעל 4 שעות, כמות החומר מתחלקת על יותר שעות, ולכן המנה בכל רגע היא יותר קטנה.יש טבלאות מדוייקות לכך.
את ההתאמה המדוייקת לכל מטופל צריך לעשות עם רופא מומחה להפרעת קשב שמטפל בך ומכיר את מצבך הבריאותי ואת תגובות גופך לתרופה.
לצפיה ב-'דר' שרית פלישתי'
דר' שרית פלישתי
04/10/2019 | 21:30
3
61
הי, אני מחפשת דרך ליצור עמה קשר לשם טיפול פרטי. ראיתי כאן שדברתם עליה.
מישהו יכול להכווין אותי?

תודה
שי
לצפיה ב-'נראה שהיא מקבלת רק דרך מכבי'
נראה שהיא מקבלת רק דרך מכבי
26/10/2019 | 15:53
2
22
לצפיה ב-'אוקיי ידוע לי שעברה לצפון'
אוקיי ידוע לי שעברה לצפון
26/10/2019 | 16:19
1
17
את יודעת מה המספר בקופח מכבי כדי לקבוע תור אליה?
לצפיה ב-'זה הפרסום של מכבי בגוגל:'
זה הפרסום של מכבי בגוגל:
05/11/2019 | 06:24
16
לצפיה ב-'שמן CBD להפרעות קשב וטיקים '
שמן CBD להפרעות קשב וטיקים
27/09/2019 | 15:40
1
44
קניתי שמן כזה CBD pure hemp הבנתי שהוא חלופה טובה לכל הכדורים למינהם, האם מישהו השתמש בשמן כזה לילד בן 11 עם הפרעות קשב. ובנוסף האם מישהו השתמש בזה לילד סביב גיל 13 עם טיקים בעקבות לחץ או בעקבות שימוש בכדורים נגד הפרעות קשב. 
אשמח לכל תשובה בנוגע לשמן . 

לצפיה ב-'האם קראת מחקרים קליניים על כך?'
האם קראת מחקרים קליניים על כך?
26/10/2019 | 16:01
19
לצפיה ב-'אטנגו'
אטנגו
20/09/2019 | 08:47
73
שלום לכולם,לגבי תוכנת אטנגו,אני ממליץ,השירות שלהם הוא באמת לא מעולה ,אבל התוכנה טובה מאד,לבן שלי יש הפרעת קשב וריכוז חמורה,ובתוך מספר פעמים הוא שיפר את טווח הקשב,אני מציע אותה למכירה מאחר והוא מסרב לעבוד עם שום דבר לאורך זמן,אבל להפרעות ברמה נמוכה או למבוגרים אני ממליץ.
לצפיה ב-'נהיגה'
נהיגה
15/09/2019 | 00:48
44
זקוקה להמלצה על מורים לנהיגה באזור השרון המתמחים בהוראת נהיגה לצעירים עם הפרעת קשב.
לצפיה ב-'אני לא בטוח אם מה שיש לי זה בדיוק ADD אבל פתחתי בלוג '
אני לא בטוח אם מה שיש לי זה בדיוק ADD אבל פתחתי בלוג
12/09/2019 | 00:19
1
72
אם מישהו מעוניין
לצפיה ב-'בהצלחה בבלוג'
בהצלחה בבלוג
10/10/2019 | 15:47
7
לצפיה ב-'אטנט ונדודי לילה'
אטנט ונדודי לילה
11/09/2019 | 23:53
1
85
שלום
הבת שלי עברה מריטלין לאטנט 20 מג ב8 בבוקר.
סהכ חוץ בחוסר תיאבון סביר
הבעיה המאוד גדולה היא בשעת השינה.
בדרכ הלכה לישון ב21:30 מאז לקיחת הכדור היא לא מצליחה להרדם(13.  שעות מלקיחת הכדור.
לא ישנה לבד בחדר, צריכה שירדימו אותה ובאת לא עייפה
ב22:30 עדיין עירנית לגמרי.
מה עושים??
לוקחת כ3 שבועות
ת6דה
לצפיה ב-'גם אצלנו'
גם אצלנו
25/09/2019 | 11:05
43
היי, 
הבן שלי (9) התחיל ביום רביעי שעבר אטנט, כחלופה לרטלין LA שעשתה לא כאבי ראש.
בסך הכל הוא מרגיש טוב, מגיב טוב לכדור הזה. חזר התיאבון לחלוטין.
כבר שלושה ימים שהוא אומר שהוא מתעורר בלילה (כלומר, נרדם מהר ואז מתעורר בשעות הקטנות של הבוקר) ומתקשה לחזור לישון. ישר קישרתי לאטנט. אך הרופא בחופשה עד אחרי החגים. אשמח שתשתף האם זה עבר לכם?
לצפיה ב-'שאלות...'
שאלות...
09/09/2019 | 07:53
2
82
הי לכם, יש לי כמה שאלות. הבת שלי, כיתה ט, התחילה רטלין LA 30. לקחה 5 ימים.
1.תופעות לואי - כאבי בטן, בחילות, ראש, והכי קשה זה זומביות ורגישות יתר. כמה זמן להמשיך לפני שמנסים תרופה אחרת ואיזו תרופה מומלץ לנסות, כשהטווח המבוקש הוא סביב 8 שעות?
2.הריכוז ללא ספק משופר, אבל קצב וחדות החשיבה ועיבוד הנתונים נפגע לדבריה. בנוסף, לדבריה נפגעת היכולת לפצל קשב. - האם זו השפעה של כל התרופות בתחום או שגם זה יעבור ו/או ישתנה אם תרופה אחרת?
3. אני צריכה המלצה לרופא באיזור השרון...מומחה לדקויות של התרופות וההפרעה.
תודה
עירית
לצפיה ב-'השאלה מבוטלת...'
השאלה מבוטלת...
10/09/2019 | 23:03
1
46
טוב, השאלה מבוטלת. קבעתי התייעצות. להתראות בשאלות הבאות. 
לצפיה ב-''
28/09/2019 | 05:07
6

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ