לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
67976,797 עוקבים אודות עסקים

פורום שחלות פוליציסטיות PCO

ברוכות הבאות לפורום תמיכה של שחלות פוליצסטיות שהתחיל כבייבי של כנרת והנה היום הוא כבר הולך לבד!אנחנו שמחות להיות פה גם שכולנו יחד באותה סירה וגם בגלל שתמיד כיף לשמוע הצלחות.יש פה הרבה בנות כל אחת בגילה היא וכל אחת עם נסיונה היא, חשוב מאוד מאוד לציין שאף אחת פה לא מומחית (אלא אם כן ציון אחרת) זהו פורום תמיכה בלבד ולא בא כחשבון או במקום כל סוג של רופא!תהנו!!!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שחלות פוליציסטיות PCO

ברוכות הבאות לפורום תמיכה של שחלות פוליצסטיות שהתחיל כבייבי של כנרת והנה היום הוא כבר הולך לבד!אנחנו שמחות להיות פה גם שכולנו יחד באותה סירה וגם בגלל שתמיד כיף לשמוע הצלחות.יש פה הרבה בנות כל אחת בגילה היא וכל אחת עם נסיונה היא, חשוב מאוד מאוד לציין שאף אחת פה לא מומחית (אלא אם כן ציון אחרת) זהו פורום תמיכה בלבד ולא בא כחשבון או במקום כל סוג של רופא!תהנו!!!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'עזרתכן בבחירת רופא'
עזרתכן בבחירת רופא
04/12/2017 | 23:02
12
היי,
הייתי בחוות דעת אצל דר איסקוב דוד ואצל דר עמית אמנון ושניהם איבחנו אותי בשחלות פוליציסטיות על ידי אולטרה סאונד. רציתי לדעת אם למישהי כאן יש המלצה למי מבינהם כדאי להמשיך ללכת ולעשות מעקב זקיקים והמשך טיפול בעת הצורך? 
תודה!

לצפיה ב-'קרה לכן שהאיקקלומין לא השפיע?'
קרה לכן שהאיקקלומין לא השפיע?
03/12/2017 | 10:32
14
יש לי שחלות פוליציסטיות, לקחתי בהנחיית הרופא איקקלומין - 2 כדורים למשך חמישה ימים. כשהגעתי אליו לבדיקת זקיקים הוא אמר שלא התפתח זקיק גדול ושיש הרבה קטנים. הוא נתן לי לקחת את הכדור באותו המינון לעוד חמישה ימים נוספים. האם זה קרה למישהי? מה הסיכוי שבסבב הזה יתפתח זקיק מוביל לביוץ? מה עושים אם האיקקלומין לא משפיע אצלי על התפתחות הזקיקים?
תודה רבה!
לצפיה ב-'תזונה שחלות פוליצסטיות'
תזונה שחלות פוליצסטיות
29/11/2017 | 17:14
2
35
היי, 

בת 27. יש לי שחלות פוליצסטיות. התסמונת מתבטאת אצלי במחזור לא סדיר וממצא באולטרסאונד, אך הפרופיל ההורמונלי תקין. 
לוקחת גלולות כבר קרוב לעשור, ואני מעוניינת להפסיק אותן (לא מתוך רצון להיכנס להריון). 
האם יש מישהי שניסתה טיפול טבעי והצליחה להסדיר את הביוצים למרות התסמונת? הבנתי שתזונה יכולה לעזור בהסדרת הביוצים, אך האם התפריט של דיאטת דלת פחימומות עשויה לעזור גם לכאלו בעלות פרופיל הורמונלי תקין (אציין שאני במשקל תקין ומעולם לא היו לי תופעות של השמנה, אקנה, שיעור). 

תודה! 
לצפיה ב-'אצלי מה ששיפר את הביוצים והמחזורים'
אצלי מה ששיפר את הביוצים והמחזורים
01/12/2017 | 09:03
1
30
היה ירידה במשקל.
מה שהוריד במשקל היה רק ספורט.
(ממש מעצבן. כי לסתום את הפה אין לי בעיה אם צריך, אבל לעשות ספורט אני שונאת ברמה של מתעבת)
לצפיה ב-'הבנתי, אבל'
הבנתי, אבל
03/12/2017 | 10:16
16
השאלה היא האם התזונה מסייעת גם לבעלות פרופיל הורמונלי תקין לחלוטין או שרק לאלו שיש להן שיבוש הורמונלי מסוים. 
אני עושה ספורט ומאוד אוהבת אבל אין לי כ"כ מה לרדת במשקל. אם ארד עוד 2 ק"ג כבר אגיע לתת משקל. 
לצפיה ב-'פרופיל הורמונלי '
פרופיל הורמונלי
30/11/2017 | 12:23
1
37
שלום
עשיתי אתמול בדיקת דם לבירור פרופיל הורמונלי (בוצע ביום ה 3 למחזור) עקב חשש לממצא באולטרסאונד של ריבוי זקיקיק. = שחלות פוליציסטיות . ומחזור שמגיע כל 30-40 יום.  לפי מה שראיתי כל הבדיקות יצאו תקינות למעט ANDROSTENEDIONE שיצא ממש גבוה  26.7 לעומת הטווח 1--11.5
מה אני יכולה לעשות כדי לאזן את ההורמון הזכרי? אני לא רוצה לקחת גלולות (מתכננת להתחתן בקרוב) אשמח לעצות.  האם מישהי יכולה לפענח לי אם כל השאר תקין ? 
לצפיה ב-'זה אופייני לשחלות פוליציסטיות'
זה אופייני לשחלות פוליציסטיות
01/12/2017 | 09:02
20
דווקא כן כדאי לקחת גלולות כדי שהמחזור יהיה סדיר. אם את מקבלת מחזורים באופן עצמוני אפשר לוותר על זה.
כשתרצו להרות, גשי לרופא נשים שיוודא שאת מבייצת באופן תקין, ואם לא, יתן לך טיפול תרופתי לביוץ.
מזל טוב לחתונה .
לצפיה ב-'מה הסיכוי של אישה בעלת תסמונת '
מה הסיכוי של אישה בעלת תסמונת
15/11/2017 | 18:45
1
67
שחלות פוליציסטיות להיכנס להריון טבעי ב3 חודשים הראשונים?
לצפיה ב-'אין לזה תשובה חד משמעית ומדעית'
אין לזה תשובה חד משמעית ומדעית
17/11/2017 | 12:20
49
זה תלוי אם יש ביוצים סדירים, או לא סדירים או לא בכלל.
זה תלוי בעוד גורמים הורמונליים מפריעים אם קיימים או לא.
לצפיה ב-'פרימולוט נור'
פרימולוט נור
09/11/2017 | 12:18
1
58
שלום רב ,
בעלת שחלות פוליציסטיות ללא מחזור סדיר, מתחילה במחזור ראשון של איקקלומין במטרה להרות. הרופא רשם לי פרימולוט נור כארבעה כדורים ביום 2 בבוקר 2 בערב. האם זה נורמלי ? אשמח לעזרה . 
לצפיה ב-'זה קצת הרבה באמת'
זה קצת הרבה באמת
12/11/2017 | 03:55
32
אבל זה לא יזיק לך. לכמה ימים הוא רשם ככה?
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ חיובית'
בדיקת ביוץ חיובית
08/11/2017 | 16:53
44
היי,
יומיים רצוף שיש לי בדיקת ביוץ חיובית- הראשונה אותו צבע של הפסים והשנייה קו בדיקה כהה יותר.
קראתי איפשהו שאומרים שזה אולי בגלל שחלות פוליציסטיות,האם זה נכון?או שיש מצב בכל זאת שזה ביוץ?

לצפיה ב-'שלום'
שלום
04/11/2017 | 22:45
5
64
שלום
חדשה בפורום :)
מאובחנת עם שחלות פוליצסטיות מגיל 16 בערך..
כל חיי קיבלתי מחזור עזרת גלולות או כדורים.
להריון ראשון שהסתיים בהפלה נקלטתי עם איקקלומין.
הריון שני שהסתיים בילד מתוק נקלטתי כנראה טבעי או בהשפעה ארוכת טווח של האיקקלומין לאחר שסימנו טיפול ועשינו הפסקה.

עכשיו מעוניינת להיעכנס להריון ובנתיים עשיתי שינוי תזונתי מלווה בצמחים ודיקור סיני. קיבלתי מחזור וככל הנראה היה ביוץ ( לא ברור עדיין סופית אם היה או לא כי רמות ההורמונים נמוכות... 10 ימים לאחר הביוץ התוצאה היתה E2 186, PROGESTERON 13, LH 2)

שאלתי היא האם ניתן להסיק מUS בלבד שהיה ביוץ? האם ביוץ הגיוני עם רמות הורמונים כאלו?

ושאלה נוספת, מה הטיפול שנותנים כשיש ביוץ ומחזור פשוט לא סדיר? האם עדיין איקקלומין או שאיקקלומין מיועד רק למי שאין ביוץ?

לצפיה ב-'היה ביוץ'
היה ביוץ
07/11/2017 | 01:57
4
47
זה נראה כמו שבוע וחצי אחרי הביוץ כלומר עוד מעט מחזור. לא נראה כמו שיש הריון היות שהאסטרדיול כבר ירד.
וכן , אם הביוצים לא סדירים אפשר לקבל איקקלומין אבל חשוב מאוד לבצע מעקב אולטראסאונד מסודר כדי לדעת מתי הביוץ מתרחש ולא לירות באפילה.
בהצלחה.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
07/11/2017 | 07:51
3
13
אכן ביום ראשון קיבלתי מחזור :) 
השאלה - ביום ראשון שבועיים לפני לפי הUS הייתי לפני ביוץ... הגיוני שקיבלתי מחזור ממש שבועים או אפילו פחות אחרי ביוץ?

לגבי האיקקלומין - למה לקחת אם יש ביוץ ? אמנם לא סדיר אבל אני במעקב זקיקים ועוקבת לפי הפרשות פוריות, כאבים וכו' אז לא חבל לערב תרופות כבר עכשיו?
השאלה אם איקקלומין תורם לעוד משהו מלבד להביא ביוץ ? 
לצפיה ב-'אם הביוצים מתועדים ואת מתזמנת את העניינים שלכם לפי הביוץ'
אם הביוצים מתועדים ואת מתזמנת את העניינים שלכם לפי הביוץ
12/11/2017 | 03:55
2
18
אז בהחלט שאין צורך באיקקלומין.
לצפיה ב-'אז לפי הרופא'
אז לפי הרופא
12/11/2017 | 08:53
1
18
אם הביוץ הוא ביום ה 40 +- זה לא טוב כי הרירית כבר לא טובה לקליטה והשתרשות... מה ידוע לך על זה?
לכן הציע לקחת פמארה... 
לצפיה ב-'צודק. לפחות אצל חלק מאיתנו זה ככה. '
צודק. לפחות אצל חלק מאיתנו זה ככה.
17/11/2017 | 12:21
2
לצפיה ב-'חדשה בפורום '
חדשה בפורום
27/10/2017 | 17:39
2
65
שלום בנות!
מאובחנת כפוליציסטית כבר מגיל העשרה (כיום בת 33) ולאחרונה לאחר יותר משנה של מאבקים אני מתחילה טיפולים כי ממש רוצה כבר להיות אמא
אז החליטו בבית חולים כרמל שנתחיל מהזרעות, למורת רוחי כי משום מה יש לי הרגשה שזה לא מה שיעזור לי. בטוח אעבור מסכת של ייסורים עד שיחליטו שעלי לעבור להפריות. הסיבה שאין לי סבלנות לחכות חודשים על גבי חודשים היא כי הזמן שלי די שאול. לפני שנה וחצי בערך איבחנו לי היפרפלזיה של הרחם ועברתי מלא בדיקות, טיפולים וכל מני אמרות מפחידות מהרופא שלי שאולי יצטרכו לכרות לי את הרחם. זה ממש שבר אותי. עד היום הוא ממש מזרז אותי להכנס להריון לפני שיהיה מאוחר מדי והרחם שלי יהיה במצב לא טוב.
אז עכשיו אני עם איקקלומין כבר 4 ימים ובעוד כמה ימים הולכת למעקב זקיקים
ודאי גם יגידו לי מתי להזריק את האוביטרל לפני ההזרעה הראשונה
האם ישנה פה מישהי עם סיפור דומה לשלי והצליחה להכנס להריון רק בעזרת הזרעות?

כל תשובה או עידוד יעזרו לי ממש עכשיו 
תודה מראש וסופ"ש מהמם לכולכן :)
לצפיה ב-'שלום לך וברוכה הבאה'
שלום לך וברוכה הבאה
30/10/2017 | 17:06
1
37
אני חושבת שבמקרה של שחלות פוליציסטיות יש הגיון רב בלהתחיל טיפול קל ולא לעבור מייד להפרייה. חלק גדול מהפוליציסטיות לא נזקקות כלל להפרייה כי משיגות את ההריון המיוחל בלעדיה.
אישית, אני הריתי מספר פעמים בחיי. חלק מההריונות ספונטניים והחלק הלא ספונטני בעזרת טיפול תרופתי בלבד.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
05/11/2017 | 19:11
21
תודה רבה איילת על העידוד :)
מחר הזרעה ראשונה לאחר איקקלומין וזריקת אוביטרל 
אקווה לטוב ובתקווה לידיים מלאות בקרוב 

שיהיה ערב נעים ושליו :)
לצפיה ב-'התייעצות דחופה! על פרוגילוטון ונערה בת 13'
התייעצות דחופה! על פרוגילוטון ונערה בת 13
15/10/2017 | 11:53
52
אני יודעת שזה לא הפורום המתאים אבל לא מצאתי פורום לרפואת נשים אז שולאת פה ואולי במקרה יש איזו אמא לנערה שמכירה כבר את המצב ויכולה לייעץ. אני קצת בלחץ.
הבת שלי כבר 8 חודשים מאז שקיבלה מחזור ורופא אמר שתיקח 3 חודשים פרוגילוטון בשביל להסדיר לה את המחזור, כי הוא ממש ארוך אצלה והיא כל הזמן במחזור מסכנה.
קראתי הרגע על התווית כל מיני תופעות לוואי והבנתי שזה גם כדורים הורמונלים ואני מפחדת לתת לה את זה.
יש פה מישהי אולי מבינה בזה והיה לה אותו מקרה. האם יש משהו חלופי? או האם כן לתת לה ללא חשש את הפרוגילוטון?

לצפיה ב-'טיפולים מייאשים'
טיפולים מייאשים
04/09/2017 | 18:16
97
ואו אני אפילו לא יודעת מאיפה להתחיל אז נצלול ישר לעניין. אנחנו זוג צעיר, נשוי כמעט שנה - עברנו תאונה דרכים קשה מיד לאחר החתונה ולאחר שהתאפשר לנו מבחינה בריאותית אנחנו מנסים להיכנס להריון. 
לאחר כמה חודשים של כישלון, ליוותה אותי תחושה שמשהו לא בסדר - משהו לא הרגיש לי טוב ונכון.. יום אחר של כאבים חדים בצד שמאל הוביל אותנו לבית החולים שם גיליתי שאני סובלת משחלות פוליציסטיות, בעלי עבר שתי בדיקות זרע, באחת התקבלה תוצאה לא כ"כ טובה ובשנייה סבירה. 
התחלנו טיפול של אאקוקלומין ולאחר שהסבב השני כשל, אנחנו מחכים לביוץ בחודש השלישי והפעם נשלב בעז"ה השבחת זרע והזרעה. 
מרגישה, שה' מנסה אותי - ואני פשוט לא יודעת איך להכיל את הכל. כ"כ רוצה לעבור את זה כבר ולהחזיק את הילד שלנו בידיים. 
אני לא חושבת שיש מישהו שמבין אותי באמת, בעלי מנסה להיות החזק אבל הוא לא מבין שזה לא נותן לי תחושה שאני לבד במערכה. 
כל הלופ הזה של הבדיקות דם, האולטראסאונד והציפייה לתוצאות כל פעם מחדש - הופך את הכל למכאני. ממש מיואשת.. לפעמים אפילו עוברת לי המחשבה שמה יקרה אם לא נצליח ?
לצפיה ב-'סיפור החלמה משחלות פוליציסטיות'
סיפור החלמה משחלות פוליציסטיות
14/08/2017 | 15:53
2
327
היי בנות, אני רואה שקצת שקט פה מאז התקופה שהייתי מבקרת, לפני כמה שנים טובות. חזרתי לביקור כי אתמול סיפרתי לאחי שהרופאה ביטלה את האבחנה של שחלות פוליציסטיות שמלווה את התיק הרפואי שלי כבר 17 שנים, והוא אמר שיהיה נחמד שאחזור לספר לכן על זה. אז הנה:

המחזור שלי התחיל סדיר כמו שעון בגיל 11, אבל מגיל 13 הסדירות אבדה והייתי מקבלת דימומים כבדים מאוד פעם בחודשיים-שלושה. בגיל 18 התחלתי לקחת גלולות ובערך אז גם אובחנתי כפוליציסטית, לפי אולטרסאונד שרשרת פנינים, אבל עם בדיקות דם תקינות. אחרי 9 שנים על הגלולה החלטתי שאני רוצה לנסות לבד והפסקתי, ותוך מחזור אחד בערך חזרו כל התופעות שהזכרתי קודם. 

אז קודם כל הלכתי לעשות סדנה ללימוד השיטה למודעות פריון, גם כדי ללמוד איך למנוע הריון בלי גלולות וגם כדי להתחבר לראשונה לקצב של הגוף, להיות מסוגלת לזהות ביוץ או false peak בעצמי, ולקרוא את הסימנים ההורמונליים. בגלל השחל"פ הייתי צריכה להיות זהירה יותר, כי אי אפשר לסמוך על הסימנים האלה הרבה פעמים, אז החלטתי שמצידי להסתמך על קונדומים אפילו 90% מהזמן - היכולת לוותר עליהם בזמן הקצר שבו אני בטוחה לחלוטין שבייצתי היתה מאוד מעצימה ושיפרה את מערכת היחסים שלי עם הגוף.

נכנסתי לתהליך של עבודה פנימית בעזרת מטפל הוליסטי בשיחות ובטיפולי מגע לשחרור חסימות אנרגטיות - רק זה קיצר את המחזורים בחצי, לסביבות 40-50 יום. אחר כך הגיע שינוי תזונתי ראשון, שכלל מעבר לצמחונות והגברה של ירוקים וקטניות בתפריט, ולבסוף מנה אחת של תרופה הומאופטית שהותאמה לי - ולראשונה בחיי הבוגרים היה לי מחזור אחד תקין לחלוטין.

היו עוד עליות וירידות לאורך הדרך, אבל אפשר לומר שאחרי כל התהליך הזה שלקח שנה וחצי, התחלתי להגדיר את עצמי כבריאה, ולבייץ פחות או יותר באופן סדיר פעם ב-30-40 ימים.

השינוי הבא שעשיתי קרה לפני כשנה, אז בעצם הפכתי לפירותנית, והתחלתי לאכול לפי תזונת 80-10-10. מאחר והתזונה הזו יכולה לרפא סוכרת סוג 2 די בקלות, לא מפתיע שגם לשחלות היא עוזרת, ומאז החודש השלישי לתזונה המחזורים סדירים יותר מאי פעם, כל 32 יום בול, עם ביוצים ברורים ו-וסת קלילה ואפקטיבית כמעט בלי כאבים. אגב, התזונה הזו פתרה לי עוד כמה עניינים כגון עיכול לא יעיל, נפיחות בבטן, ריח פה, פטריות בציפורניים, פצעונים ואנרגיה נמוכה. אה, גם ירדתי במשקל חזרה לאיך שהייתי בתיכון, והסוכר נמוך יותר מאי פעם.

סוף הסאגה כאמור - רופאת הנשים שלי ביטלה בלחיצת מקלדת את האבחנה שסחבתי כל כך הרבה שנים, ואני רשמית לא פוליציסטית יותר.

ראש פתוח,
לב פתוח,
אפשרי לנו כל כך הרבה יותר ממה שנדמה.
לצפיה ב-'איזו תזונה בדיוק עשית ? '
איזו תזונה בדיוק עשית ?
17/08/2017 | 18:33
1
93
מה זה פירותנית, והתחלתי לאכול לפי תזונת 80-10-10 ?
לצפיה ב-'ככה קוראים לתזונה, "80-10-10".'
ככה קוראים לתזונה, "80-10-10".
19/08/2017 | 15:34
123
במהותה התזונה היא פירותנית, כלומר מבוססת בעיקר על פירות חיים, וחוץ מזה אוכלים ירקות חיים ומעט זרעים ואגוזים. על הבסיס הזה אפשר להכין גלידות, מרקים, סושי, פלאפל וכו', שכולם עומדים בכללי התזונה. הפירות מאוד מספקים, משביעים ומהנים, וגורמים לשינוי כל מערכת היחסים שלנו עם אוכל.
אפשר למצוא עוד מידע בספר שנקרא 80-10-10, ובקבוצת הפייסבוק התוססת "תזונת 801010 טבעונית וחיה" ( https://www.facebook.com/groups/811Israel/?ref=boo.... )
לצפיה ב-'אבחון'
אבחון
26/07/2017 | 11:59
3
163
שלום וברכה

כיצב מאבחנים שחלות פוליציסטיות אצל נערות צעירות שמן הסתם לא ניתן לעשות להן בדיקה פולשנית כמו אולטרה סאונד פנימי?
ניתן לאבחן באמצעות אולטרה סאונד חיצוני? בדיקות דם?
לצפיה ב-'כן'
כן
27/07/2017 | 21:25
81
ניתן לבצע אולטרסאונד חיצוני, בד"כ הטכנאית תבקש שלפוחית מלאה כדי שתראה טוב יותר וצריך גם לבצע בדיקות דם
לצפיה ב-'אבחנה של שחלות פוליציסטיות בנערה'
אבחנה של שחלות פוליציסטיות בנערה
13/09/2017 | 00:21
1
75
גם אני שולת את השאלה איך באמת ניתן לדעת אם לנערה עם שחלות פוליציסטיות תהיה בעיה להרות כיוון שלא ניתן לעשות את הבדיקה הפולשנית . יותר מאשמח לקבל תגובההה
לצפיה ב-'שתי שאלות נפרדות'
שתי שאלות נפרדות
17/09/2017 | 19:31
42
האחת איך מאבחנים- ניתן לערוך אולטרסאונד חיצוני ובנוסף מדובר בתסמונת עם מס' מאפיינים וגם אם רק חלק מהתסמינים קיימים, ניתנת האבחנה הספציפית הזו.
השניה- אם יהיה קושי להקלט להריון- זו שאלה שאין לה תשובה מראש. יש לי חברות מאובחנות שהצליחו להקלט למס' הריונות באופן טבעי. ויש שצריכים סיוע רפואי החל בהשראת ביוץ ועד לIVF.
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ'
בדיקת ביוץ
17/07/2017 | 15:24
1
124
שלום. אז גם אני עם שחלות פוליצסטיות! 
שאלתי היא האם אפשר לייחס חשיבות לבדיקות הביוץ הביתיות?? או שאין להם משמעות? האם שחלות פוליצסטיות אומר שיש ציסטות בשחלות? כי כתוב בבדיקה שמי שיש לה ציסטות הבדיקה לא תקפה .. 
רק שבוע הבא יש לי תור לרוםא אני רןצה לבקש ממנו את הכדור להשראת ביוץ. כרגע לא נתן לי כלום כי יש לי ילדה בבית מהריון ספונטני . למרות שלצערי אין לי מחזורים(וממילא אין ביוצים) כרגע . 
לצפיה ב-'הבדיקות לא כ"כ אמינות '
הבדיקות לא כ"כ אמינות
17/07/2017 | 22:40
85
כי הן מסתמכות על הורמונים שלפוליציסטיות יש קצת בלאגן איתם...
ואם אין לך מחזורים אני מניחה שאת לא מקבלת וסת וגם הביוץ בעייתי.. בקיצור שרופא ינחה אותך וחשוב לדאוג לקבל וסת כל חודשיים- שלושה כדי למנוע הזדקנות רירית.
לצפיה ב-'קצת מבולבלת בנוגע לאם יש/אין לי שחלות פוליציסטיות בגלל הרופא'
קצת מבולבלת בנוגע לאם יש/אין לי שחלות פוליציסטיות בגלל הרופא
07/07/2017 | 20:54
150
לפני 7 שנים לא הפסקתי פתאום לדמם שבועיים רצוף בכבדות ואז הרופא עשה לי אולטראסאונד פנימי ובדיקות דם והחליט שיש לי את התסמונת כי בצילום הוא ראה מחרוזת פנינים שמאפיינת את זה ובבדיקות דם ראה הורמון גברי שהיה טיפה׳לה יותר גבוה מהרגיל...עברתי לגלולות רגילות והמחזור הסתדר ואז ניסיתי גם גלולות עם הורמון אחד (פרוגסטרון) והיה בסדר גם... אמרתי בואו נראה מה יקרה אם אפסיק... הפסקתי ואומנם המחזור הסתדר אבל לא היה סדיר כלומר לא בא כל 28 יום כמו שעון אטומי אלא בין 35-45 יום. רזיתי המון במשקל ופתאום המחזור מגיע כל 25-30 וגם למדתי לזהות ביוצים לפי כל הסימנים ואכן הספירה לאחור של הימים והסימנים מאששת שצדקתי. הלכתי שוב לרופא, הוא טען שאין לי כבר את התסמונת והשחלות נראות תקינות... עכשיו אני תוהה - WTF? חשבתי שזה לכל החיים. 
לצפיה ב-'שחלות פוליציסטיות'
שחלות פוליציסטיות
20/06/2017 | 00:42
1
223
היי ולילה טוב לכולן :) חדשה פה ישלי שחלות פוליציסטיות אז ככה רציתי להתייעץ אני יספר את הסיפור מההתחלה סליחה על החפירה...נשואה אם ילד אחד כרגע... להריון הראשון נכנסתי יחסית מהר פחות משנההיה הריון טבעי . לאחר הלידה המחזור הסתדר קצת יותר לפני היה ממש מבולגן.הריון שני מנסים כמעטשלוש שנים בינתיים ללא הצלחה  עשיתי בדיקות דם הלכתי לאנדוקרינולוג בנוגע לסוכר שאמר שהכל תקין ושצריך רק דיאטת דלת פחממות(אני לא בחורה שמנה) עשיתי את כל הבדיקות שאפשר חוץ מצילום רחם ... עשיתי 2 הזרעות על מחזור טבעי שכשלו ... נזרעה נוספת שעשיתי הייתה על איקוקלומין בתחילת החודש מעבר עבר שבועיים וכמעט שבוע והמחזור עדיין לא הגיע בפעם הקודמת שלקחתי איקוקלומין הגיע בערך אחרי יומיים שלושה גג ...מההריון הראשון אני זוכרת שהייתי צריכה לקבל מחזור פשוט היו לי כאבי מחזור חזקים שבסוף זה היה הריון פה לא מרגישה כמעט כאבים כרגעעדין לא עשיתי בדיקת הריון עבר כבר מעל חמישה ימים מהתאריך שהייתי צריכה לקבל מחזור ועדין לא הגיע ... מבולבלת... בהריון הראשון הלך מהר ועכשיותקועים ככה ...סליחה על החפירה מראש...ותודה :)
לצפיה ב-'מישהי ?'
מישהי ?
21/06/2017 | 09:35
53
התיעצתי אם עצמי אין פה אף אחת
לצפיה ב-'שלום פוליציסטיות... מסתבר שמקומי כאן...'
שלום פוליציסטיות... מסתבר שמקומי כאן...
07/06/2017 | 20:33
2
287
אהפסקתי גלולות לפני חצי שנה... מאז המחזור מאוד לא סדיר. הלכתי לרופא לבירור וסידור כיוון שאנו מנסים להרות חזרתי עכשיו מהרופא. 
מסתבר שיש לי שחלות פוליציסטיות... אני קוראת בלי סוף מה שאתן כותבות ואני לא מבינה כלום... כמה זה רע?? 
לאמא שלי יש שני ילדים בהפריית מבחנה. ולאחותה ילד אחד כיוון שלא הצליחה להכנס שוב להריון... 
אני לא רוצה לשאול אותן שאלות ובכלל אין לי מושג מה לומר לבעלי כשיחזור הביתה... 
:( תגידו משהו.... אמיתי.
לצפיה ב-'יש כל מיני דרגות לשחלות פוליציסטיות'
יש כל מיני דרגות לשחלות פוליציסטיות
11/06/2017 | 19:58
209
עיקר הבעיה בכניסה להריון זה שאין ביוץ לחלק מהנשים או שהוא לא סדיר, לכן רופאים יכולים לעזור בזה- לשלוח למעקב זקיקים כדי לאתר ביוץ או בנוסף לתת הורמונים.
כל עוד לא נכנסת  לתהליך לא תדעי מה יעזור.. מציעה להיות אופטימים ולקוות לטוב.
לצפיה ב-'זו נחשבת בעיית הפריון הכי קלה והכי נפוצה'
זו נחשבת בעיית הפריון הכי קלה והכי נפוצה
11/06/2017 | 23:33
187
למעשה, אני אישית לא מכירה אף אחת עם שחל"פ שלא הצליחה להרות וללדת (כמובן אם זו בעיית הפריון היחידה של בני הזוג).
לחלקנו מספיק טיפול הורמונלי פשוט וחלקנו צריכות יותר מזה עד כדי הפריה חוץ גופית. כמובן שגם הריונות ספונטניים מתרחשים כל הזמן בביוצים שאנחנו מבייצות בין לבין. (בנימה אישית, אצלי היו גם ספונטניים וגם לא).
לצפיה ב-'מחפשת מומחה לשחלות פוליציסטיות'
מחפשת מומחה לשחלות פוליציסטיות
04/06/2017 | 05:40
1
174
אני מחפשת מומחה המטפל בשחלות פוליציסטיות במרכז במטרה להרות את מי אתן ממליצות?? ומה מומלץ הפרייה חוץ גופית או הזרעה?? תודה מראז לעונות
לצפיה ב-'אין עניין של מומלץ בהזרעה או הפרייה '
אין עניין של מומלץ בהזרעה או הפרייה
04/06/2017 | 16:25
121
זה תלוי בבדיקות שלכם ובזמן שעובר. יש פרוטוקולים של משרד הבריאות שרק אחרי מס מחזורי הזרעה עוברים להפרייה.
לא יכולה לעזור לגבי רופאים... אבל אם תכתבי קופ"ח שלך או אפשרויות שיש לך באזור, אולי  זה יקל על האחרות לעזור
לצפיה ב-'מחפשת מומחה לשחלות פוליציסטיות'
מחפשת מומחה לשחלות פוליציסטיות
04/06/2017 | 05:42
83
לצפיה ב-'שחלות פוליצסיטיות ואי יכולת לרדת במשקל בדיאטות, מה עוזר?'
שחלות פוליצסיטיות ואי יכולת לרדת במשקל בדיאטות, מה עוזר?
01/06/2017 | 18:14
1
135
שלום,
אני סובלת מהPCOS והתאכזבתי שאף אחד לא מדבר על הסבל מההשמנה והחולשה וימים ארוכים של דימום ולהיפך אילולי נוטלים תרופה.
אני מנסה דיאטות רבות ומשטר תזונתי קפדני ביותר וכלום לא זז,
מה יכול לעזור? האם ניתוח בריאטרי יעזור? גם כך אני לא אוכלת הרבה? אשמח למידע מגורמי רפואה או נשים עם נסיון.
תודה
לצפיה ב-'הדבר היחיד שעזר לי '
הדבר היחיד שעזר לי
06/06/2017 | 19:00
178
היה להפסיק עם פחמימות וסוכרים במקביל לפעילות גופנית אבל זה קשה!

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ