לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
75457,545 עוקבים אודות עסקים

פורום שחלות פוליציסטיות PCO

ברוכות הבאות לפורום תמיכה של שחלות פוליצסטיות שהתחיל כבייבי של כנרת והנה היום הוא כבר הולך לבד!אנחנו שמחות להיות פה גם שכולנו יחד באותה סירה וגם בגלל שתמיד כיף לשמוע הצלחות.יש פה הרבה בנות כל אחת בגילה היא וכל אחת עם נסיונה היא, חשוב מאוד מאוד לציין שאף אחת פה לא מומחית (אלא אם כן ציון אחרת) זהו פורום תמיכה בלבד ולא בא כחשבון או במקום כל סוג של רופא!תהנו!!!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שחלות פוליציסטיות PCO

ברוכות הבאות לפורום תמיכה של שחלות פוליצסטיות שהתחיל כבייבי של כנרת והנה היום הוא כבר הולך לבד!אנחנו שמחות להיות פה גם שכולנו יחד באותה סירה וגם בגלל שתמיד כיף לשמוע הצלחות.יש פה הרבה בנות כל אחת בגילה היא וכל אחת עם נסיונה היא, חשוב מאוד מאוד לציין שאף אחת פה לא מומחית (אלא אם כן ציון אחרת) זהו פורום תמיכה בלבד ולא בא כחשבון או במקום כל סוג של רופא!תהנו!!!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'המלצה על מומחה לשחלות פולצסטיות שיהיה גם נעים'
המלצה על מומחה לשחלות פולצסטיות שיהיה גם נעים
24/04/2018 | 15:25
187
היי לכן, רוצה לעזור לחברה. מבקשת מכן המלצה על מומחה לטיפול בשחלות פולצסטיות שיהיה גם נעים להיות מטופלת אצלו. החברה חוותה חוויה לא נעימה אצל אחד המומחים ולכן מחפשת מישהו אחר. תודה לעונות
לצפיה ב-'זריקה למניעת הריון שגרמו לשחלות לירדם'
זריקה למניעת הריון שגרמו לשחלות לירדם
04/04/2018 | 20:57
124
אשמח לעזרתך הרבה.

לפני שנה וחודש ילדתי את בתי הבכורה לאחר חודש של לידה הרופא המליץ לי על זריקה שאותה מקבלים כל שלושה חודשים קבלתי את הזריקה 3 פעמים ומי הפעם הראשונה נעצר לי המזור יש לצטין שאף פעם לא היה לי בעיות במחזור תמיד בזמן ותמיד היה. מי אז שקבלתי את הזריקה לא היה לי יותר דימום עד היום בדיוק שנה. עשיתי בדיקות ואמרו לי שהמחזור צריך לחזור לא חזר לצערי עששו לי בדיקת דם וגילו שהשחלות רדמות בנוסף הביאח לי כדורים שעושים מחזור זה לא עבד..לא היה לי אפילו טיפה
מה עכשיו א8שר לעזור מה יכול לעזור לי
אני יכולה ליכנס להריון
הזריקות פשוט גמרו לי גם לאי חשק מיניות
מה עושים למי פונים
???
לצפיה ב-'סבב רביעי איקקלומין'
סבב רביעי איקקלומין
15/03/2018 | 15:35
1
208
שלום בנות,
אני אחרי סבב שלישי של איקקלומין (2 כדורים) ואביטרל לתיזמון הביוץ.
בסבב הקודם כן נקלטתי אבל לצערי נפל בשבוע 6..
אני אמורה להתחיל כדורים ביום שני....
אשמח לכל עידוד או תובנה שיכולה לעזור ולתמוך (:
לצפיה ב-'עבר הרבה זמם'
עבר הרבה זמם
01/06/2018 | 09:35
59
מה שלומך?
אני גם נקלטתי אחרי איקקלונין. לא לדאוג. בסוף זה עובד

לצפיה ב-'הגלולות לא עובדות!!'
הגלולות לא עובדות!!
13/03/2018 | 17:01
1
198
הי , כל תגובה תעזור ממש ממש! אני מאובחנת עם שחלות פוליציסטיות בת 20 ולא רוצה להיכנס להריון. התסמינים העיקריים אקנה חמור והשמנה ובחילות וכאבים באגן התחתון,. הלכתי לכמה רופאים כולל באיכילוב וכולם הביאו לי גלולות ומדבקת שלא רק לא עזרו אלא אף החמירו את האקנה וחלקם עשו לי סחרחורות והקאות . כל רופא שאני הולכת ממשיך לתת לי גלולה חדשה שהוא משווק וטוען ששום דבר לא יעזור לי עד שלא ארד במשקל והם מתעלמים מהטענה שלי שמאז עלייה חדה במשקל בעקבות השחלות הפולציסטיות אני לא מצליחה לרדת! שום גלולה לא עובדת ואני חוזבת שאם אני יעבור גלולה גלולה זה יקח 10 שנים ולא לדבר על הבריאות... יש למישהי עצה? אולי ללכת לאנדוקרינולוג? אשמח לכל עזרה!
לצפיה ב-'מישהו מהם הציע לקחת גלוקופאג'?'
מישהו מהם הציע לקחת גלוקופאג'?
13/03/2018 | 21:39
103
אני לא הסתדרתי עם הגלולות מאז הלידה הקודמת לכן הפסקתי אותן אבל עשיתי ספורט ולקחתי  גלוקופאג' ומשהו התחיל להתאזן כולל ביוצים. לשיעור זה פחות עזר...
לצפיה ב-'גלולות ושחלות פוליצסטיות'
גלולות ושחלות פוליצסטיות
13/02/2018 | 19:53
239
שלום בנות, 
אני בת 26 וסובלת משחלות פוליצסטיות ולאורך השנים החלפתי בין כמה גלולות...
אסטל- עשתה לי מחזור עם גושים
דיאנה- מזיקה לכבד
יסמין- עשתה לי כאבי ראש ופטריות ויובש בנרתיק
ועכשיו נתנו לי פמינט...הפמינט לא חזק מספיק כנראה כי אני רוצה שהאקנה יוצא לי...הוא לא חזק מספיק בכדי למנוע את הפצעונים..
הגניקולוגית המליצה לי במקביל לקחת אנדרוקור 10 אם אתן מכירות...
יש כאן מישהי שתוכל להזדהות ולהגיד לי איזו גלולה היא התאימה לעצמה?
לצפיה ב-'בתקווה שנשארה כאן מישהיא'
בתקווה שנשארה כאן מישהיא
23/01/2018 | 21:55
250
קצת קשה לי לכתוב בפייסבוק וכאן האנונימיות נוחה לי.
מאובחנת מגיל מאוד צעיר ודווקא ההריון הראשון הגיע בקלות יחסית אחרי 4 חודשים (שבהם קיבלתי 2 מחזורים).
היום אני שוקלת יותר, תדירות קיום היחסים נמוכה יותר עם העייפות מהיום יום של ילדה-עבודה וגם לעומת הסבב הקודם שבו זיהיתי ביוץ לפי הפרשות הפעם אני פשוט לא מצליחה לזהות.

רופא הנשים החדש אמר שבעיקרון מתחילים בירור וטיפול אחרי שנה, אבל אמר שגם אחרי חצי שנה אני יכולה לבוא והנה... המחזור מאחר כבר בשבועיים ובדיקות ההריון שליליות ואני ביני לביני מתחילה לתהות - האם הגיע הזמן לבקש עזרה?

שאלות שבטח יעלו:
- אנחנו מנסים חצי שנה
- המחזור מגיע בערך כל חודש וחצי- חודשיים
- בדיקות ביוץ בדרך מאיביי

לצפיה ב-'לטרוזול'
לטרוזול
21/01/2018 | 23:06
132
היי
אז אחרי חצי שנה שניסינו טבעי, עם שינוי תזונתי, דיקור סיני וצמחים...
כנראה שאני עומדת לקבל מחזור ואני מתחילה לקחת לטרוזול.
מי לקחה כאן?
אשמח לכל פיסת מידע על הכדורים האלו..
עידוד יתקבל בברכה :)
לצפיה ב-'עזרה'
עזרה
17/01/2018 | 13:37
147
הי! אני צריכה את עזרתכן פוליצסטיות יקרות...
אני בת 23  מגיל 19 אני מאובחנת כפוליציסטית, בעקבות נפיחות, שיעור יתר ומחזורים מאד לא מסודרים (60-70 יום)  הופנתי לאנדריקונולוג ומאז אני מטופלת בחצי כדור דקסמטהזון ליום...לפני שנה וחצי התחתנתי, ובמשך יותר משנה אנו מבררים אצל גינקולוג על טיפול מתאים להריון, בהתחלה הוא רצה שנחכה כמה חודשים לראות אם הריון קורה באופן טיבעי וכעת מחכה למחזור הבא בשביל להתחיל טיפול באיקקולמין הבעיה היא כי המחזור לא מגיע כבר יותר מ75 יום.. הגינקולוג נתן פרימולוטנור פעמיים ביום המשך שבוע כדי להקדים את המחזור, האם זה נומרלי? אשמח לתגובות וספורי הצלחה... :)
לצפיה ב-'תזונה לשחלות פולציסטיות'
תזונה לשחלות פולציסטיות
28/12/2017 | 11:37
1
351
היי בנות אני מחפשת דיאטנית אשר מתמחה לשחלות פולציסטיות
עדיפות בקופת חולים כללית.
ועדיפות בצפון.
תודה רבה רבה
לצפיה ב-'הדס חרדון. נפלאה רגישה ומקצועית'
הדס חרדון. נפלאה רגישה ומקצועית
21/02/2018 | 14:14
92
לצפיה ב-'עזרתכן בבחירת רופא'
עזרתכן בבחירת רופא
04/12/2017 | 23:02
187
היי,
הייתי בחוות דעת אצל דר איסקוב דוד ואצל דר עמית אמנון ושניהם איבחנו אותי בשחלות פוליציסטיות על ידי אולטרה סאונד. רציתי לדעת אם למישהי כאן יש המלצה למי מבינהם כדאי להמשיך ללכת ולעשות מעקב זקיקים והמשך טיפול בעת הצורך? 
תודה!

לצפיה ב-'קרה לכן שהאיקקלומין לא השפיע?'
קרה לכן שהאיקקלומין לא השפיע?
03/12/2017 | 10:32
1
249
יש לי שחלות פוליציסטיות, לקחתי בהנחיית הרופא איקקלומין - 2 כדורים למשך חמישה ימים. כשהגעתי אליו לבדיקת זקיקים הוא אמר שלא התפתח זקיק גדול ושיש הרבה קטנים. הוא נתן לי לקחת את הכדור באותו המינון לעוד חמישה ימים נוספים. האם זה קרה למישהי? מה הסיכוי שבסבב הזה יתפתח זקיק מוביל לביוץ? מה עושים אם האיקקלומין לא משפיע אצלי על התפתחות הזקיקים?
תודה רבה!
לצפיה ב-'קורה שלא משפיע. גם לי קרה.'
קורה שלא משפיע. גם לי קרה.
18/12/2017 | 14:36
176
לא שמעתי על לתת עוד חמישה ימים באותו סבב. כשזה קרה לי הבאתי מחזור והתחלתי מחדש.
לצפיה ב-'תזונה שחלות פוליצסטיות'
תזונה שחלות פוליצסטיות
29/11/2017 | 17:14
2
335
היי, 

בת 27. יש לי שחלות פוליצסטיות. התסמונת מתבטאת אצלי במחזור לא סדיר וממצא באולטרסאונד, אך הפרופיל ההורמונלי תקין. 
לוקחת גלולות כבר קרוב לעשור, ואני מעוניינת להפסיק אותן (לא מתוך רצון להיכנס להריון). 
האם יש מישהי שניסתה טיפול טבעי והצליחה להסדיר את הביוצים למרות התסמונת? הבנתי שתזונה יכולה לעזור בהסדרת הביוצים, אך האם התפריט של דיאטת דלת פחימומות עשויה לעזור גם לכאלו בעלות פרופיל הורמונלי תקין (אציין שאני במשקל תקין ומעולם לא היו לי תופעות של השמנה, אקנה, שיעור). 

תודה! 
לצפיה ב-'אצלי מה ששיפר את הביוצים והמחזורים'
אצלי מה ששיפר את הביוצים והמחזורים
01/12/2017 | 09:03
1
408
היה ירידה במשקל.
מה שהוריד במשקל היה רק ספורט.
(ממש מעצבן. כי לסתום את הפה אין לי בעיה אם צריך, אבל לעשות ספורט אני שונאת ברמה של מתעבת)
לצפיה ב-'הבנתי, אבל'
הבנתי, אבל
03/12/2017 | 10:16
239
השאלה היא האם התזונה מסייעת גם לבעלות פרופיל הורמונלי תקין לחלוטין או שרק לאלו שיש להן שיבוש הורמונלי מסוים. 
אני עושה ספורט ומאוד אוהבת אבל אין לי כ"כ מה לרדת במשקל. אם ארד עוד 2 ק"ג כבר אגיע לתת משקל. 
לצפיה ב-'פרופיל הורמונלי '
פרופיל הורמונלי
30/11/2017 | 12:23
1
333
שלום
עשיתי אתמול בדיקת דם לבירור פרופיל הורמונלי (בוצע ביום ה 3 למחזור) עקב חשש לממצא באולטרסאונד של ריבוי זקיקיק. = שחלות פוליציסטיות . ומחזור שמגיע כל 30-40 יום.  לפי מה שראיתי כל הבדיקות יצאו תקינות למעט ANDROSTENEDIONE שיצא ממש גבוה  26.7 לעומת הטווח 1--11.5
מה אני יכולה לעשות כדי לאזן את ההורמון הזכרי? אני לא רוצה לקחת גלולות (מתכננת להתחתן בקרוב) אשמח לעצות.  האם מישהי יכולה לפענח לי אם כל השאר תקין ? 
לצפיה ב-'זה אופייני לשחלות פוליציסטיות'
זה אופייני לשחלות פוליציסטיות
01/12/2017 | 09:02
261
דווקא כן כדאי לקחת גלולות כדי שהמחזור יהיה סדיר. אם את מקבלת מחזורים באופן עצמוני אפשר לוותר על זה.
כשתרצו להרות, גשי לרופא נשים שיוודא שאת מבייצת באופן תקין, ואם לא, יתן לך טיפול תרופתי לביוץ.
מזל טוב לחתונה .
לצפיה ב-'מה הסיכוי של אישה בעלת תסמונת '
מה הסיכוי של אישה בעלת תסמונת
15/11/2017 | 18:45
1
399
שחלות פוליציסטיות להיכנס להריון טבעי ב3 חודשים הראשונים?
לצפיה ב-'אין לזה תשובה חד משמעית ומדעית'
אין לזה תשובה חד משמעית ומדעית
17/11/2017 | 12:20
264
זה תלוי אם יש ביוצים סדירים, או לא סדירים או לא בכלל.
זה תלוי בעוד גורמים הורמונליים מפריעים אם קיימים או לא.
לצפיה ב-'פרימולוט נור'
פרימולוט נור
09/11/2017 | 12:18
1
233
שלום רב ,
בעלת שחלות פוליציסטיות ללא מחזור סדיר, מתחילה במחזור ראשון של איקקלומין במטרה להרות. הרופא רשם לי פרימולוט נור כארבעה כדורים ביום 2 בבוקר 2 בערב. האם זה נורמלי ? אשמח לעזרה . 
לצפיה ב-'זה קצת הרבה באמת'
זה קצת הרבה באמת
12/11/2017 | 03:55
163
אבל זה לא יזיק לך. לכמה ימים הוא רשם ככה?
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ חיובית'
בדיקת ביוץ חיובית
08/11/2017 | 16:53
238
היי,
יומיים רצוף שיש לי בדיקת ביוץ חיובית- הראשונה אותו צבע של הפסים והשנייה קו בדיקה כהה יותר.
קראתי איפשהו שאומרים שזה אולי בגלל שחלות פוליציסטיות,האם זה נכון?או שיש מצב בכל זאת שזה ביוץ?

לצפיה ב-'שלום'
שלום
04/11/2017 | 22:45
5
262
שלום
חדשה בפורום :)
מאובחנת עם שחלות פוליצסטיות מגיל 16 בערך..
כל חיי קיבלתי מחזור עזרת גלולות או כדורים.
להריון ראשון שהסתיים בהפלה נקלטתי עם איקקלומין.
הריון שני שהסתיים בילד מתוק נקלטתי כנראה טבעי או בהשפעה ארוכת טווח של האיקקלומין לאחר שסימנו טיפול ועשינו הפסקה.

עכשיו מעוניינת להיעכנס להריון ובנתיים עשיתי שינוי תזונתי מלווה בצמחים ודיקור סיני. קיבלתי מחזור וככל הנראה היה ביוץ ( לא ברור עדיין סופית אם היה או לא כי רמות ההורמונים נמוכות... 10 ימים לאחר הביוץ התוצאה היתה E2 186, PROGESTERON 13, LH 2)

שאלתי היא האם ניתן להסיק מUS בלבד שהיה ביוץ? האם ביוץ הגיוני עם רמות הורמונים כאלו?

ושאלה נוספת, מה הטיפול שנותנים כשיש ביוץ ומחזור פשוט לא סדיר? האם עדיין איקקלומין או שאיקקלומין מיועד רק למי שאין ביוץ?

לצפיה ב-'היה ביוץ'
היה ביוץ
07/11/2017 | 01:57
4
192
זה נראה כמו שבוע וחצי אחרי הביוץ כלומר עוד מעט מחזור. לא נראה כמו שיש הריון היות שהאסטרדיול כבר ירד.
וכן , אם הביוצים לא סדירים אפשר לקבל איקקלומין אבל חשוב מאוד לבצע מעקב אולטראסאונד מסודר כדי לדעת מתי הביוץ מתרחש ולא לירות באפילה.
בהצלחה.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
07/11/2017 | 07:51
3
84
אכן ביום ראשון קיבלתי מחזור :) 
השאלה - ביום ראשון שבועיים לפני לפי הUS הייתי לפני ביוץ... הגיוני שקיבלתי מחזור ממש שבועים או אפילו פחות אחרי ביוץ?

לגבי האיקקלומין - למה לקחת אם יש ביוץ ? אמנם לא סדיר אבל אני במעקב זקיקים ועוקבת לפי הפרשות פוריות, כאבים וכו' אז לא חבל לערב תרופות כבר עכשיו?
השאלה אם איקקלומין תורם לעוד משהו מלבד להביא ביוץ ? 
לצפיה ב-'אם הביוצים מתועדים ואת מתזמנת את העניינים שלכם לפי הביוץ'
אם הביוצים מתועדים ואת מתזמנת את העניינים שלכם לפי הביוץ
12/11/2017 | 03:55
2
129
אז בהחלט שאין צורך באיקקלומין.
לצפיה ב-'אז לפי הרופא'
אז לפי הרופא
12/11/2017 | 08:53
1
118
אם הביוץ הוא ביום ה 40 +- זה לא טוב כי הרירית כבר לא טובה לקליטה והשתרשות... מה ידוע לך על זה?
לכן הציע לקחת פמארה... 
לצפיה ב-'צודק. לפחות אצל חלק מאיתנו זה ככה. '
צודק. לפחות אצל חלק מאיתנו זה ככה.
17/11/2017 | 12:21
52
לצפיה ב-'חדשה בפורום '
חדשה בפורום
27/10/2017 | 17:39
2
182
שלום בנות!
מאובחנת כפוליציסטית כבר מגיל העשרה (כיום בת 33) ולאחרונה לאחר יותר משנה של מאבקים אני מתחילה טיפולים כי ממש רוצה כבר להיות אמא
אז החליטו בבית חולים כרמל שנתחיל מהזרעות, למורת רוחי כי משום מה יש לי הרגשה שזה לא מה שיעזור לי. בטוח אעבור מסכת של ייסורים עד שיחליטו שעלי לעבור להפריות. הסיבה שאין לי סבלנות לחכות חודשים על גבי חודשים היא כי הזמן שלי די שאול. לפני שנה וחצי בערך איבחנו לי היפרפלזיה של הרחם ועברתי מלא בדיקות, טיפולים וכל מני אמרות מפחידות מהרופא שלי שאולי יצטרכו לכרות לי את הרחם. זה ממש שבר אותי. עד היום הוא ממש מזרז אותי להכנס להריון לפני שיהיה מאוחר מדי והרחם שלי יהיה במצב לא טוב.
אז עכשיו אני עם איקקלומין כבר 4 ימים ובעוד כמה ימים הולכת למעקב זקיקים
ודאי גם יגידו לי מתי להזריק את האוביטרל לפני ההזרעה הראשונה
האם ישנה פה מישהי עם סיפור דומה לשלי והצליחה להכנס להריון רק בעזרת הזרעות?

כל תשובה או עידוד יעזרו לי ממש עכשיו 
תודה מראש וסופ"ש מהמם לכולכן :)
לצפיה ב-'שלום לך וברוכה הבאה'
שלום לך וברוכה הבאה
30/10/2017 | 17:06
1
126
אני חושבת שבמקרה של שחלות פוליציסטיות יש הגיון רב בלהתחיל טיפול קל ולא לעבור מייד להפרייה. חלק גדול מהפוליציסטיות לא נזקקות כלל להפרייה כי משיגות את ההריון המיוחל בלעדיה.
אישית, אני הריתי מספר פעמים בחיי. חלק מההריונות ספונטניים והחלק הלא ספונטני בעזרת טיפול תרופתי בלבד.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
05/11/2017 | 19:11
65
תודה רבה איילת על העידוד :)
מחר הזרעה ראשונה לאחר איקקלומין וזריקת אוביטרל 
אקווה לטוב ובתקווה לידיים מלאות בקרוב 

שיהיה ערב נעים ושליו :)
לצפיה ב-'התייעצות דחופה! על פרוגילוטון ונערה בת 13'
התייעצות דחופה! על פרוגילוטון ונערה בת 13
15/10/2017 | 11:53
160
אני יודעת שזה לא הפורום המתאים אבל לא מצאתי פורום לרפואת נשים אז שולאת פה ואולי במקרה יש איזו אמא לנערה שמכירה כבר את המצב ויכולה לייעץ. אני קצת בלחץ.
הבת שלי כבר 8 חודשים מאז שקיבלה מחזור ורופא אמר שתיקח 3 חודשים פרוגילוטון בשביל להסדיר לה את המחזור, כי הוא ממש ארוך אצלה והיא כל הזמן במחזור מסכנה.
קראתי הרגע על התווית כל מיני תופעות לוואי והבנתי שזה גם כדורים הורמונלים ואני מפחדת לתת לה את זה.
יש פה מישהי אולי מבינה בזה והיה לה אותו מקרה. האם יש משהו חלופי? או האם כן לתת לה ללא חשש את הפרוגילוטון?

לצפיה ב-'טיפולים מייאשים'
טיפולים מייאשים
04/09/2017 | 18:16
227
ואו אני אפילו לא יודעת מאיפה להתחיל אז נצלול ישר לעניין. אנחנו זוג צעיר, נשוי כמעט שנה - עברנו תאונה דרכים קשה מיד לאחר החתונה ולאחר שהתאפשר לנו מבחינה בריאותית אנחנו מנסים להיכנס להריון. 
לאחר כמה חודשים של כישלון, ליוותה אותי תחושה שמשהו לא בסדר - משהו לא הרגיש לי טוב ונכון.. יום אחר של כאבים חדים בצד שמאל הוביל אותנו לבית החולים שם גיליתי שאני סובלת משחלות פוליציסטיות, בעלי עבר שתי בדיקות זרע, באחת התקבלה תוצאה לא כ"כ טובה ובשנייה סבירה. 
התחלנו טיפול של אאקוקלומין ולאחר שהסבב השני כשל, אנחנו מחכים לביוץ בחודש השלישי והפעם נשלב בעז"ה השבחת זרע והזרעה. 
מרגישה, שה' מנסה אותי - ואני פשוט לא יודעת איך להכיל את הכל. כ"כ רוצה לעבור את זה כבר ולהחזיק את הילד שלנו בידיים. 
אני לא חושבת שיש מישהו שמבין אותי באמת, בעלי מנסה להיות החזק אבל הוא לא מבין שזה לא נותן לי תחושה שאני לבד במערכה. 
כל הלופ הזה של הבדיקות דם, האולטראסאונד והציפייה לתוצאות כל פעם מחדש - הופך את הכל למכאני. ממש מיואשת.. לפעמים אפילו עוברת לי המחשבה שמה יקרה אם לא נצליח ?

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ