לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2799427,994 עוקבים אודות עסקים

פורום רשתות, פס רחב ו IP-TV

ברוכים הבאים לפורום רשתות ופס רחב.
מטרת הפורום היא לספק מידע ופתרונות בנושאי הקשורים ברשתות ביתיות וחיבורן לרשת האינטרנט.  בנוסף עוסק הפורום בצפיה בווידאו ושידורי טלוויזיה באמצעות רשת האינטרנט (IPTV).  

בפורום תוכלו לשאול שאלות, לקבל עדכונים ולמצוא מידע בנושאים רבים ומגוונים בתחומים הללו.  בארכיון הפורום שמורים מאות שרשורים ואנו ממליצים לכם להתחיל לחפש תשובות שם.  מידע נוסף ומדריכים ניתן למצוא באתר הפורום בכתובת http://www.netcheif.com.  

אם לא הצלחתם למצוא תשובות בארכיון או באתר הפורום, אתם מוזמנים לפתוח שרשור חדש.  בהודעה אנא ספקו את כל המידע הרלוונטי הנדרש, ובכלל זה סוג הציוד שיש לכם, תמונות מסך והאופן שבו אתם מתחברים אל רשת האינטרנט.  אנא העזרו במדריך זה.

אנו מקווים שתמצאו את הפורום מועיל ומהנה.  הערות והארות ניתן לשלוח למנהלי הפורום במסרים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רשתות, פס רחב ו IP-TV

ברוכים הבאים לפורום רשתות ופס רחב.
מטרת הפורום היא לספק מידע ופתרונות בנושאי הקשורים ברשתות ביתיות וחיבורן לרשת האינטרנט.  בנוסף עוסק הפורום בצפיה בווידאו ושידורי טלוויזיה באמצעות רשת האינטרנט (IPTV).  

בפורום תוכלו לשאול שאלות, לקבל עדכונים ולמצוא מידע בנושאים רבים ומגוונים בתחומים הללו.  בארכיון הפורום שמורים מאות שרשורים ואנו ממליצים לכם להתחיל לחפש תשובות שם.  מידע נוסף ומדריכים ניתן למצוא באתר הפורום בכתובת http://www.netcheif.com.  

אם לא הצלחתם למצוא תשובות בארכיון או באתר הפורום, אתם מוזמנים לפתוח שרשור חדש.  בהודעה אנא ספקו את כל המידע הרלוונטי הנדרש, ובכלל זה סוג הציוד שיש לכם, תמונות מסך והאופן שבו אתם מתחברים אל רשת האינטרנט.  אנא העזרו במדריך זה.

אנו מקווים שתמצאו את הפורום מועיל ומהנה.  הערות והארות ניתן לשלוח למנהלי הפורום במסרים.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

פעם ראשונה בפורום?  ברוך הבא!! 
בשלב ראשון כדאי לך לעיין 
במדריך למשתמש בפורום, להעיף מבט באתר האינטרנט של הפורום ולחפש בארכיון השאלות -- מרבית התשובות כבר נמצאות שם.

המשך >>

לצפיה ב-'דרוש כונן (אחסון) ברשת ?'
דרוש כונן (אחסון) ברשת ?
22/01/2019 | 20:49
2

שאלות ?
תמיכה ?
הצעת מחיר ?
מדברים עם אנשים ... לא מכונות.
לצפיה ב-'שם לרשת WIFI'
שם לרשת WIFI
22/01/2019 | 11:27
10
שלום רב,

חיברתי ל-HOTBOX בכבל לנתב DLINK 225 על מנת להפוך אותו  לגדיל טווח.   האם מותר לתת שם שונה ל-WIFI של ה-225 משם ה-WIFI שמוגדר ב-HOTBOX?

תודה
רוני
לצפיה ב-'נטפילקס'
נטפילקס
21/01/2019 | 17:02
4
24
לא בטוחה שאני בפורום הנכון אבל נראה לי שתוכלו לעזור לי פה.
הילדים רצו נטפיפקס ועשו מנוי ישירות מול נטפילקס, הבעיה שחדרים של הבנות יש טלוזיה לא חכמה והן רואות בפלאפון.
הממיר בחדר הוא של הוט, אמרו לי שעם הממיר שיש להם אפשר לראות דרך הטלויזיה נטפילקס, אבל בהוט לא רצו לעזור לי כי לא עשינו את העיסקה דרכה.
השאלה: מה אני צריכה כדי שיוכלו לראות מהTV נטפליקס? לחבר את הטלוזיה עם כבל HDMI למחשב? או שיש מוצר כלשהו שמומלץ לרכוש?
אודה מאוד אם תעזרו לי 
לצפיה ב-'אם בוודאות הממיר של הוט מתאים להפעלת נטפליקס עליו'
אם בוודאות הממיר של הוט מתאים להפעלת נטפליקס עליו
21/01/2019 | 17:11
18
לדעתי הכי פשוט זה לבטל את המנוי שעשיתן עצמאית דרך נטפליקס ואז לפתוח אותו דרך הוט (מן הסתם הם כן יעזרו לך כי תעשי דרכם את המנוי מחדש).
אין לי מושג מה ההבדל במחיר בין נטפליקס בהוט לבין סתם נטפליקס ישירות.

לצפיה ב-'אפשרות נוספת היא לקנות סטרימר שזה בעצם מכשיר אנדרואיד'
אפשרות נוספת היא לקנות סטרימר שזה בעצם מכשיר אנדרואיד
21/01/2019 | 17:18
2
15
שיש לו אלחוט (כך שיקלוט את האינטרנט מהראוטר שלכם) ואת החנות של האפליקציות שבין השאר גם נטפליקס אמורה להימצא שם.
המכשיר הזה מתחבר לטלוויזיה עם יציאת HDMI (שאני מניח שגם בטלוויזיה יש לכם אם היא לא מאוד מאוד ישנה) וככה אפשר לצפות בנטפליקס בטלוויזיה.
לא יודע על מה להמליץ לך (על איזה סטרימר) כי אני לא מבין בזה כלום.
יש הרבה ובכל מיני מחירים, תלוי באיכות כמובן.
אולי מישהו אחר יוסיף פה דגם לא יקר ששווה לקנות.

כמובן שכמו בממיר, אם את רוצה תמיכה בכמה טלוויזיות, את צריכה סטרימר לכל טלוויזיה.

לצפיה ב-'לגבי המחיר '
לגבי המחיר
21/01/2019 | 17:38
1
18
לגבי המחיר למען האמת אין לי מושג הילדים רצו ואמרתי להם תעשו מנוי... אבדוק את זה.
וקבל HDMI בין המחשב לטלוזיה יכול לעזור? המחשבים אצלהן בחדר קרובים לטלויזיות. 

לצפיה ב-'אה כן, זה בעצם הכי פשוט שיש.'
אה כן, זה בעצם הכי פשוט שיש.
21/01/2019 | 17:41
22
זה אמור להיות אפשרי לצפות בתצוגת המחשב בטלוויזיה עצמה, אכן. 
אני רק לא זוכר אם זה פשוט לחבר ומיידית זה עובד, או שצריך לעשות משהו במחשב (בטלויזיה מן הסתם צריך להעביר לכניסת HDMI מתאימה (אם במקרה יש כמה כניסות HDMI בטלוויזיה שלכם)).

איזה ווינדווז יש על המחשב שלכם?

לצפיה ב-'שאלת ראוטר ותאימותו לשימוש בכל 8 הגידים'
שאלת ראוטר ותאימותו לשימוש בכל 8 הגידים
20/01/2019 | 09:55
2
29
רכשתי מזמן ראוטר הכי פשוט של טיפילינק. WR740N למטרה אחת בלבד. ווייפי בחדר. כל הבית יש שקעי רשת ובחדרים מסויימים אפילו 2. אחד למחשב אחד לממיר. (יס) כולם הולכים ישירות לסוייץ והוא לראוטר של בזק אי די אס אל. אתמול כאשר חיברתי משקע הרשת של הממיר את הכבל ישירות לראוטר ווייפי של טיפי לינק וממנו הזנתי המשכיות רשת קווית חזרה לממיר שמתי לב כי בכל כניסת RJ45 ישנם רק 4 מוליכים ולא כל ה 8. לא ייחסתי לזה חשיבות שכן אני יודע שברשת ביתית רק 4 בשימוש. הוי או די עבד מצויין אך שניסיתי להשתמש במולטירום שזה תקשורת פנימית בין הממירים לא הייתה תקשורת כלל. כאן נכנסים לשימוש כל ה 8? 4 לתקשורת חיצונית ו 4 לפנימית? כשאני קונה ראוטר או נקודת גישה על מה אני צריך להסתכל בנתונים כדי לוודא שכל ה 8 מוליכים נמצאים ביציאות RJ ולא רק 4? תודה מראש. מצרף תמונה.
לצפיה ב-'4 גידים לעומת 8 גידים'
4 גידים לעומת 8 גידים
20/01/2019 | 14:09
1
28
לצורך תקשורת במהירות 100Mbps נדרשים רק 4 גידים.  8 גידים נדרשים למהירות של 1Gbps ולעיתים לצרכים אחרים כמו POE או פיצול כבל רשת בעל 8 גידים לשניים של 4 גידים.  לא ברור מה זה המולטירום שיש לך ואם תשפוך קצת מידע על הנושא אפשר יהיה להבין אם אכן נדרשים עבורו 8 גידים.
לצפיה ב-'המולטירום הינו רשת פנימית בין הממירים'
המולטירום הינו רשת פנימית בין הממירים
20/01/2019 | 17:15
118
אשר מטרתה היא כזו. יש בסלון ממיר אחד מקליט ובשאר החדרים ממירים שאינם מקליטים. בתפריט בכל ממיר שאינו מקליט בוחרים ב מולטירום ומגיעים לממיר המקליט שבסלון ומושכים ממנו הקלטה לניגון. אני חושב שהבעיה אינה 8 או 4 גידים. שכן נזכרתי שלפני שעשיתי נקודת רשת פרטית לכל ממיר היה מתאם רשת על קוואקס שיס הביאו מה שאומר שלרשת לא היו יותר מדי אפשרויות. כל הממירים מתחברים לסוויץ ראשי בבית שהינו מוזן מה ראוטר של בזק. כאשר אני מחבר משקע הרשת בחדר ישירות לסוויץ  קטן נוסףומהסוייץ מזין ממיר ואת הראוטר וויפי  (לא הבזק) אז הכול תקין. כאשר אני מזין ללא סוייץ אלא ישירות את הראוטר(לא הבזק) וויפי וממנו מוציא לממיר אז יש בעיה שרק הוי או די עובד והתקשורת לממירי הבית לא. אני חושד בהתנגשות כתובות.
לצפיה ב-'Wake On Lan הפסיק לעבוד'
Wake On Lan הפסיק לעבוד
18/01/2019 | 14:16
1
38
שלום,

יש לי שני מחשבים שהגדרתי עליהם Wake-On-Lan, אצלי ואצל ההורים.
בשני המקומות יש פיירוול Kaspersky, ראוטר TL-WR841N, ספק HotNet ותשתית Hot עם מודם HotBox שמוגדר על Bridge Mode.
הגדרתי בראוטר IP קבוע עם DHCP ו ARP ופתחתי פורט. הגדרתי בכרטיס רשת שיהיה ניתן להעיר את המחשב באמצעות Magic Packet.
ה WOL עבד לי במשך שנים ללא בעיות, עד שפתאום לאחרונה שמתי לב שבבית של ההורים הוא הפסיק לעבוד.

הבעיה לא קשורה לראוטר מאחר והחלפתי בין הראוטרים ועדיין ה WOL עבד רק אצלי.
הבעיה כנראה לא בפיירוול או בכלל במחשב מאחר ולקחתי לפטופ וניסיתי להעיר אותו בשני הבתים, ורק אצלי הוא התעורר.
הבעיה כנראה קשורה למודם / ספק / תשתית, דבר שנראה לי מוזר מאחר והם זהים למה שיש אצלי.

ב TeamViewer ניתן להגדיר WOL מתוך הרשת הפנימית וזה דווקא כן עבד בין הלפטופ למחשב של ההורים כשהם היו באותה רשת.
יכול להיות שזה קשור לכך שאני גם לא מצליח לבצע Ping test ל IP של ההורים (Request timed out), גם מתוך הרשת עצמה.

אשמח לעזרה.
תודה 
לצפיה ב-'יכול להיות'
יכול להיות
18/01/2019 | 18:23
34
מציע לבדוק (בענין הפינג):
שאתה מבצע אותו לכתובת הIP של  הWAN של הנתב (WHATISMYIP)
אם הספקית שלהם הפסיקה לספק להם IP ציבורי והם אחרי NAT שלה עם IP פנימי של הספקית
אם מישהו שיחק בנתב, והפעיל בו את הFIREWALL
לצפיה ב-'הגדלת מ100 ל200 מהירות'
הגדלת מ100 ל200 מהירות
18/01/2019 | 07:28
2
44
היי אשמח לעזרה .אני קצת לא מבין.
יש לי קודי סטרימר.הכרטיס רשת המובנה שלו הוא עד 100.
האינטנרנט הקווי בבית הוא במהירות של 200.הקודי מחובר בקווי והוא נותן לי רק עד 90 מהירות בגלל ההגבלה.
מהי האפשריות העומדות בפניי?איך אני מגדיל אותו ל200?קניתי בעלי אקספרס usb 10.100.1000 שיש לה כניסה רשת .חשבתי שזה יעזור לי.אך למרבה הצער הוא לא עובד על הסטרימר הקודי.
אשמח לעזרה.
לצפיה ב-'הבהרות נוספות'
הבהרות נוספות
18/01/2019 | 08:09
1
35
היי שכחתי להוסיף שבבית המחשבים מקבלים בקווי 200 מהירות בלי בעייה.
ויש לי סוויץ 10.100.1000.
הבעייה שלי היא בסטירמר קודי.
תודה
לצפיה ב-'שתי אפשרויות'
שתי אפשרויות
18/01/2019 | 18:19
25
1. אם הסטרימר תומך בWIFI ברשת 5G, ובמהירות של 433AC ומעלה - חיבור WIFI יוכל להביא אותך ל200M~
2. כמו שציינת, מתאם USB 1G שכן מתאים לאנדרואיד, יוכל גם להיות פתרון. תחפש המלצות בפורומים, תמצא.
לצפיה ב-'השפעת מזג אוויר על האינטרנט'
השפעת מזג אוויר על האינטרנט
16/01/2019 | 19:23
3
44
שלום לכולם,
רציתי לשאול האם הגיוני שבימים סוערים של גשם ורוחות וברקים וכד' תהיה לכך השפעה על האינטרנט הביתי?

אם כן - איך זה משפיע? האם לפי שכונות, לפי חברת האינטרנט שלך וכד'? וגם - עד כמה זה נדיר/תדיר?

תודה מראש
לצפיה ב-'כמובן ב"השפעה" התכוונתי לשיבושים'
כמובן ב"השפעה" התכוונתי לשיבושים
16/01/2019 | 19:35
2
21
לצפיה ב-'אין שום השפעה, פרט להפסקות חשמל תכופות יותר שמשביתות...'
אין שום השפעה, פרט להפסקות חשמל תכופות יותר שמשביתות...
18/01/2019 | 18:16
1
9
לצפיה ב-'וגם רעידות אדמה ... '
וגם רעידות אדמה ...
19/01/2019 | 20:44
5
לצפיה ב-'שדרוג בשרתי ה-DNS העולמיים עלול להביא לשיבושים בגלישה'
שדרוג בשרתי ה-DNS העולמיים עלול להביא לשיבושים בגלישה
16/01/2019 | 14:02
45
**שימו לב **

ביום שישי, ה-1.2.19, יבוצע עדכון מקיף באופן הפעולה של תוכנות שרתי ה-DNS הנפוצים ביותר, דבר שעלול לגרום לשיבושים בגלישה לאתרי אינטרנט בכל רחבי העולם.

עד למועד זה, צריכים בעלי שמות מתחם ומנהלים של אתרי אינטרנט (webmasters) לבצע בדיקה באמצעות כלי חינמי הנותן אינדיקציה לגבי מידת התאימות של שם המתחם (הדומיין) ושרת ה-DNS שלו, לשינויים האמורים.

במידה והבדיקה נכשלת, הכלי מספק הסברים אודות ממצאי הבדיקה, והשינויים שיש לבצע כדי להבטיח גלישה ללא הפרעה. כל הפרטים בפוסט המצ"ב.

לצפיה ב-'הגדרה של הטוטולינק לAP'
הגדרה של הטוטולינק לAP
15/01/2019 | 18:36
2
24
היי, אני משתמש בטוטולינק בתור שרת DHCP ומחובר אליו ראוטר אחר בחיבור קווי (עבדתי לפי המדריך באתר של נט צ'יף). במצב כזה אני צריך לסמן בהגדרות וויפי של הטוטולינק את הWDS במצב מאופשר עם הכתובת MAC של הראוטר המשני, או שWDS תקף רק על חיבור אלחוטי בין ראוטרים? תודה ושלג רך לכולם!
לצפיה ב-'ושאלה נוספת - מה התחדש בגרסת קושחה 1.10 של הטוטולינק?'
ושאלה נוספת - מה התחדש בגרסת קושחה 1.10 של הטוטולינק?
15/01/2019 | 18:56
1
8
לצפיה ב-'ה-WDS רלוונטי רק לחיבור אלחוטי בין הנתבים'
ה-WDS רלוונטי רק לחיבור אלחוטי בין הנתבים
15/01/2019 | 19:51
22
לפי ה-CHANGE LOG של גרסא 1.1.0 נוסף בה - 
Added support for country regional options "Europe, United States, China, Others"
לצפיה ב-'איזה מודם של בזק כדאי לקחת?'
איזה מודם של בזק כדאי לקחת?
13/01/2019 | 20:55
3
49
שלום
אני מעוניין לעבור לתשתית בזק במהירות 40 מגה
איזה נתב הכי מומלץ לבקש?

תודה
לצפיה ב-'נתב VDSL'
נתב VDSL
15/01/2019 | 09:41
2
38
בזק ינסו לדחוף לך את נתב ה-BE החדש שלהם אבל אני הייתי נמנע מלקחת אותו.  אם הדרישות שלך אינן גבוהות, לך על אחד הדגמים הפשוטים שלהם.  אם זה לא מספיק לך, תהפוך נתב ה-VDSL שתקבל למודם נטו ותחבר אליו נתב עצמאי משלך.
לצפיה ב-'יש מדריך איך עושים את זה?'
יש מדריך איך עושים את זה?
15/01/2019 | 17:28
1
19
יש לי ראוטר של שיואמי
אבל אני לא יודע איך לחבר אותו למודם..
לצפיה ב-'תרשום את הדגם המדויק של השיומי'
תרשום את הדגם המדויק של השיומי
15/01/2019 | 17:51
25
בעקרון, אתה מגדיר חייגן PPPOE עם שם השתמש והסיסמא שלך אצל ספק האינטרנט, כמובן אחרי שהפכת את הנתב של בזק למודם נטו.  אם תרשום את הדגם המדוייק, אפשר יהיה לתת לך הסבר פרטני.
לצפיה ב-'אינטרנט'
אינטרנט
13/01/2019 | 18:38
6
51
שלום
ממש לא מבינה וגם קצת מבולבלת מכל העניין מבקשת את עזרתכם . יש לי מודם adsl של בזק אליו מחובר ראוטר אידימקס (קניתי )שנותן גלישה טובה בכל הבית , שלוש קומות .
מהירות הגלישה היא 15 ,בבדיקה הרבה פחות .
אני רוצה להגדיל את מהירות הגלישה ל100 .חיברתי סטרימר לטלויזיה והצפייה לא טובה .אני רוצה לקנות ראוטר מודם חדש שתומך בגלישה מהירה .1 איזה מכשיר לקנות 2 האם הספק חייב להגדיל לי את המהירות למרות שלא קניתי את המכשיר דרכו.
בתודה

לצפיה ב-'איזה דגם המודם שברשותך? בהשאלה/השכרה או קנוי?'
איזה דגם המודם שברשותך? בהשאלה/השכרה או קנוי?
13/01/2019 | 19:21
3
31
ראשית, את צריכה לוודא שהוא אכן מדגם שלא תומך בVDSL (מהיר) ולהחליט בהתאם אם נדרשת החלפה.
2. הספק יגדיל לכל חבילה שתרכשי , ללא קשר לציוד, שהוא בעיה שלך).

לצפיה ב-'תודה '
תודה
13/01/2019 | 20:11
39
בזק טענו כי המודם שיש לי 600e הוא עד 15 ואם אני רוצה מהירות גבוהה יותר אני צריכה להחליף אותו . הראוטר שברשותי הוא נקנה על ידי . נאמר לי כי אני צריכה נתב חדש שהוא מודם ו ראוטר יחד  ופה שאלתי מה לקנות . ושוב תודה על  תשובתך המהירה .
לצפיה ב-'תודה ועוד שאלה'
תודה ועוד שאלה
13/01/2019 | 20:17
1
24
בבזק נאמר לי כי המודם שלי דגם 600e הוא עד מהירות 15 כדי לקבל מהירות גבוהה יותר אני צריכה מכשיר חדש שהוא  מודם וראוטר  יחד .ופה שאלתי מה לקנות .איזה מהירות אינטרנט אני צריכה לצפיה בסרטים בסטרימר.
ושוב תוגה על התשובה המהירה
לצפיה ב-'צודקים. שוב - מה מונע ממך להחליף אותו בבזק במודם VDSL?'
צודקים. שוב - מה מונע ממך להחליף אותו בבזק במודם VDSL?
13/01/2019 | 20:35
34
תתמקחי עם השיווק שלהם (אם את לקוחה שלהם), כי לקבל מהם חינם - זו תהיה הדרך הזולה ביותר.
המלצות רכישה:

כל המודמים של היום תומכים ב"עד 100" שלהם. אין הבדל כמודמים, רק באיכות הנתב (שאולי אינך חייבת בהחרך להפעיל כי כבר קנית).
לצפיה ב-'המלצה שלי. גם מאוד זולה.'
המלצה שלי. גם מאוד זולה.
15/01/2019 | 17:25
1
21
centurylink C1000A.
אמנם הוא משומש אבל קניתי אותו (נדמה לי שמאותו מוכר שאקשר לך) לפני 3-4 שנים והוא מחזיק מעמד נהדר.
גם אצלי יש ראוטר (נפרד, שאליו מחובר המודם הזה) שנותן את האלחוט בבית.
אני מדבר על זה:
לצפיה ב-'אה אני על 100 מגה (מקבל בפועל סביבות 79).'
אה אני על 100 מגה (מקבל בפועל סביבות 79).
15/01/2019 | 17:28
8
לצפיה ב-'בעיות בפייבר בוק (מצורף צילום של לוג)'
בעיות בפייבר בוק (מצורף צילום של לוג)
14/01/2019 | 18:09
1
36
כבר חודשים שהאינטרנט אצלי מקרטע.
לרוב עובד סבבה, אבל לפעמים זוחל בקושי ולפעמים ממש מת!
לרוב זה מסתדר ברגע שאני מכב ומדליק את הפייברבוקס.

בהיותי איש בדיקות הייטק, וגם חבר בקבוצה הזו למעלה מעשור - ניסיתי כל מיני דברים. כמו לאתחל תוכנתית במקום כיבוי והדלקה, לבטל ולהחזיר את שרת ה DHCP, ועוד ועוד.
לפעמים, בזמן בעיות כאלה אז אפילו הנתב עצמו לא זמין! כלומר כשאני מנסה לגלוש את כתובת ה default gateway  אין תגובה. ואפילו פינג לשם אינו מגיב!
והכי מוזר זה שלפעמים זה מסתדר מעצמו גם בלי שאני עושה דבר. לא מאתחל, לא גולש, לא נוגע ולא כלום! פשוט שם לב שיש בעית אינטרנט "כרגיל", עוזב את זה ועושה רגע כמה דברים אחרים - וראה זה פלא - כשאני מנסה לגלוש שוב כעבור שעה קלה - הכל בסדר ועובד חלק!

היום אחרי זמן רבעל הקו עם התמיכה התכנית של הוט, ומנהל בתמיכה טכנית, ועכשיו המנהלת של המנהל (או הקולגה של הקולגה שיושבים זה ליד זה, ורק מתחלפים בתפקיד החירטוט ללקוח מי המנהל של מי כרגע...) קיבלתי את התשובה המדהימה הזו:
בדקנו את כל הנתונים של הנתב שלך אדוני, ומבחינתנו הכל בסדר. ולגבי מה שאמרת על השגיאות שארואים בלוג (הם נכנסו מרחוק והקריאו לי זמנים מדוייקים של השגיעות הספציפיות, כן?!) אז... אנחנו לא מתייחסים להודעות השגיעה האלה, והכל תקין.

אולי פה יש מישהו שכן יכול להתייחס לשגעות שהפייברבוקס בכבודו ובעצמו כותב בלוג שלו?
מה משמעות כל הבעיות והכשלונות האלה?
מה יכול לגרום את כל זה?
ובעיקר - מה יפתור את הבעיה?
לצפיה ב-'מי הספקית? תבדוק:'
מי הספקית? תבדוק:
14/01/2019 | 20:50
30
1. שגיאות בערוצי המודם שלהם (צל קרוב ל -  0 )
2. עוצמות שם (כבר לא זוכר את ההמלצות כאן).
אם יש בעיה - הכיוון הוא תשתית, ומה שיפתור אותה - הוא טכנאי שלהם.

זה בהנחה שאתה בבעיה גם בחיבור קווי, ללא קשר לטיב האלחוט של המודם שלהם.

לצפיה ב-'בחירת נתב משולב מודם'
בחירת נתב משולב מודם
14/01/2019 | 14:47
1
29
שלום לכם,
לאחרונה תהיתי עם ניתן לרכוש נתב+מודם בעלות סבירה שיכול לעבוד עם כל החברות בארץ..יש חיה כזו?כדי לקנות בכלל? אשמח לדעתכם
לצפיה ב-'ניתן. הנה רשימת חלופות'
ניתן. הנה רשימת חלופות
14/01/2019 | 20:44
24
אגב, הוא צריך לעבוד רק מול חברה אחת - בזק...

אם כדאי? תעשה את החשבון שלך...
לצפיה ב-' נתבי AX ו-MESH מככבים בהכרזות של TP-LINK'
נתבי AX ו-MESH מככבים בהכרזות של TP-LINK
13/01/2019 | 18:31
33

במסגרת תערוכת CES 2019 חשפה חברת TP-Link ארבעה נתבים ונקודת גישה התומכים בתקן AX, שני נתבי MESH חדשים והדובדבן - עדכון קושחה לנתב ה-C7 הוותיק שמוסיף לו תמיכה ב-MESH. כל הפרטים בפוסט.
https://www.netcheif.com/blog/?p=7396

לצפיה ב-'המלצה על ראוטר לחיבור למודם/ראוטר של הוט'
המלצה על ראוטר לחיבור למודם/ראוטר של הוט
12/01/2019 | 11:19
5
45
שלום לכולם,

יש לי את המודם/ראוטר של הוט ואני לא מרוצה מהביצועים שלו ברשת האלחוטית. הורדתי תוכנה שמנתחת רשתות Wifi באזור שלי ונראה שב-2.4Ghz הכל תפוס. חשבתי לרכוש ראוטר שתומך ב-5GHz, מבחינת הגודל הדירה לא גדולה אז לא חושב שצריך משהו יותר מדי חזק. האם יש המלצה לראוטר זול כלשהו שיכול לעשות את העבודה? ושאלת המשך האם יש המלצה על כרטיס רשת (עדיף USB) שיכול לעבוד עם הראוטר בצורה טובה?

תודה והמשך יום נעים!
לצפיה ב-'אתה לא יכול להחליף את המודם של הוט'
אתה לא יכול להחליף את המודם של הוט
12/01/2019 | 21:33
1
50
לכן מומלץ להסב את המוצר המשולב של הוט למודם נטו ולחבר אליו נתב עצמאי שתרכוש בעצמך, לפי הצרכים והתקציב שלך.

איך להפוך את ה- HOTBOX מנתב למודם בלבד (Bridge): 

1. נכנסים לממשק הנתב בכתובת הזו: 192.168.100.1 
2. מכניסים שם משתמש admin וסיסמה admin 
3. תחת לשונית Status מופיעה קטגוריית Bridge Mode, לוחצים עליה. 
4. מסמנים ב- V את האפשרות: "Activate Bridge Mode" ולוחצים על Apply. 
* לאחר מכן ה- HOTBOX יאפס את עצמו ולאחר האיפוס הוא יתפקד כמודם בלבד.  זה לוקח סביב 4-5 דקות.

לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
13/01/2019 | 17:56
14
לצפיה ב-'>האם יש המלצה לראוטר זול כלשהו שיכול לעשות את העבודה?'
>האם יש המלצה לראוטר זול כלשהו שיכול לעשות את העבודה?
13/01/2019 | 12:25
2
260
לצפיה ב-'מעולה תודה רבה '
מעולה תודה רבה
13/01/2019 | 17:56
1
46
לצפיה ב-'בהצלחה.'
בהצלחה.
13/01/2019 | 19:07
10
לצפיה ב-'באיזה שירות DNS אתם משתמשים?'
באיזה שירות DNS אתם משתמשים?
10/01/2019 | 14:53
2
52
עד עכשיו השתמשתי ב-DNS ברירת מחדל של ספק האינטרנט.
כדאי להחליף ל-DNS אחר?
אני מכיר את האחד של גוגל (8888 ו-8844) ואני בטוח שיש עוד אחרים.
לצפיה ב-'בישראל לפי דרישה של המדינה או כל מיני גופים שפנו לבית המשפט'
בישראל לפי דרישה של המדינה או כל מיני גופים שפנו לבית המשפט
11/01/2019 | 15:32
59
(כמו למשל זיר"ה)
נחסמו כל מיני אתרים.

למשל כל מיני אתרי הימורים, אתרי צפיה ישירה
ואפילו אתר חמאס נחסמו.

אז אם יש לך אתרים שאתה רואה שחסומים, אז אתה יכול לשנות DNS
יש גם את:

לצפיה ב-'ישנם מספר תחליפים'
ישנם מספר תחליפים
12/01/2019 | 21:31
41
קלאודפלייר מפעילים את 1.1.1.1
גוגל כאמור מפעילים את 8.8.8.8
קאוד9 מפעילים את 9.9.9.9
כולם תחליפים מאוד מומלצים לשרתי ה-DNS של ה-ISP.
לצפיה ב-'האם כדאי לקנות נתב באופן פרטי או להשכיר?'
האם כדאי לקנות נתב באופן פרטי או להשכיר?
10/01/2019 | 11:35
2
52
אני מנסה להצטרף לחבילה ב019 ומציעים לי להשכיר נתב ב4 ש"ח לחודש + שליחות 30 ש"ח או לקנות ב300 ש"ח.
האם כדאי לקנות או שהוא עשוי להיהפך ללא רלוונטי בעתיד הקרוב?
אם לקנות, איזה דגם ובאיזה מחיר?

ובכלל, יש המלצה לספק? איפה השגתם את המחיר הכי טוב? (אני חושב שהתשתית תומכת כאן עד 40 מגה)
לצפיה ב-'במחיר הנמוך הזה הייתי משכיר...'
במחיר הנמוך הזה הייתי משכיר...
12/01/2019 | 09:50
1
41
נדמה לי ש018 היו תמיד זולים ביותר...
לצפיה ב-'תודה'
תודה
13/01/2019 | 20:58
12
לצפיה ב-'איפה אפשר למצוא רשימה עדכנית של נתבים מומלצים ? '
איפה אפשר למצוא רשימה עדכנית של נתבים מומלצים ?
10/01/2019 | 20:39
1
32
לצורך העניין אני מחפש נתב (רצוי משולב מודם) שיהיה יציב מאוד. יתמוך בתקני אבטחה / WIFI חדשים. תהיה לו קליטה טובה של WIFI באופן יחסית ויאפשר ליצור רשת WIFI נפרדת לאורחים שכל חיבור בה יהיה מבודד מהחיבורים האחרים וינותב ישירות לאינטרנט. רשת קווית של ג'יגה. ואולי עוד דברים ששכחתי וכדאי שיהיו בנתב שרוצים להנות ממנו מספר שנים.

התקציב שחשבתי עליו הוא באזור ה 500 ש"ח (גמיש)
לצפיה ב-'חברת LINKSYS מכריזה על נתב חדש ושירות סינון תכנים'
חברת LINKSYS מכריזה על נתב חדש ושירות סינון תכנים
10/01/2019 | 10:50
31
חברת Linksys, שנרכשה לאחרונה על ידי תאגיד Foxconn הסיני, מסתפקת במסגרת CES 2019 בנתב MESH אחד ושירות בקרת הורים וסינון תכנים. 

https://www.netcheif.com/blog/?p=7403 ;

לצפיה ב-'ההכרזות החדשות של חברת D-Link ב-CES 2019'
ההכרזות החדשות של חברת D-Link ב-CES 2019
08/01/2019 | 15:57
45

חברת D-Link מציגה בתערוכת CES 2019 נתבי MESH חדשים, נקודות גישה אלחוטיות ומאתר דליפות מים הפועל על סוללות...

כל הפרטים בפוסט.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

כהן ישראלי ושות' - משרד עו
כהן ישראלי ושות'
פורום עסקים
פורום עסקים
פורום מיסים והחזרי מס
החזרי מס לשכירים וחברות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה