לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2811628,116 עוקבים אודות עסקים

פורום רשתות, פס רחב ו IP-TV

ברוכים הבאים לפורום רשתות ופס רחב.
מטרת הפורום היא לספק מידע ופתרונות בנושאי הקשורים ברשתות ביתיות וחיבורן לרשת האינטרנט.  בנוסף עוסק הפורום בצפיה בווידאו ושידורי טלוויזיה באמצעות רשת האינטרנט (IPTV).  

בפורום תוכלו לשאול שאלות, לקבל עדכונים ולמצוא מידע בנושאים רבים ומגוונים בתחומים הללו.  בארכיון הפורום שמורים מאות שרשורים ואנו ממליצים לכם להתחיל לחפש תשובות שם.  מידע נוסף ומדריכים ניתן למצוא באתר הפורום בכתובת http://www.netcheif.com.  

אם לא הצלחתם למצוא תשובות בארכיון או באתר הפורום, אתם מוזמנים לפתוח שרשור חדש.  בהודעה אנא ספקו את כל המידע הרלוונטי הנדרש, ובכלל זה סוג הציוד שיש לכם, תמונות מסך והאופן שבו אתם מתחברים אל רשת האינטרנט.  אנא העזרו במדריך זה.

אנו מקווים שתמצאו את הפורום מועיל ומהנה.  הערות והארות ניתן לשלוח למנהלי הפורום במסרים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רשתות, פס רחב ו IP-TV

ברוכים הבאים לפורום רשתות ופס רחב.
מטרת הפורום היא לספק מידע ופתרונות בנושאי הקשורים ברשתות ביתיות וחיבורן לרשת האינטרנט.  בנוסף עוסק הפורום בצפיה בווידאו ושידורי טלוויזיה באמצעות רשת האינטרנט (IPTV).  

בפורום תוכלו לשאול שאלות, לקבל עדכונים ולמצוא מידע בנושאים רבים ומגוונים בתחומים הללו.  בארכיון הפורום שמורים מאות שרשורים ואנו ממליצים לכם להתחיל לחפש תשובות שם.  מידע נוסף ומדריכים ניתן למצוא באתר הפורום בכתובת http://www.netcheif.com.  

אם לא הצלחתם למצוא תשובות בארכיון או באתר הפורום, אתם מוזמנים לפתוח שרשור חדש.  בהודעה אנא ספקו את כל המידע הרלוונטי הנדרש, ובכלל זה סוג הציוד שיש לכם, תמונות מסך והאופן שבו אתם מתחברים אל רשת האינטרנט.  אנא העזרו במדריך זה.

אנו מקווים שתמצאו את הפורום מועיל ומהנה.  הערות והארות ניתן לשלוח למנהלי הפורום במסרים.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

פעם ראשונה בפורום?  ברוך הבא!! 
בשלב ראשון כדאי לך לעיין 
במדריך למשתמש בפורום, להעיף מבט באתר האינטרנט של הפורום ולחפש בארכיון השאלות -- מרבית התשובות כבר נמצאות שם.

המשך >>

לצפיה ב-'זוכרים שנדפק לי ה- c1000a עם הבום הקטן שלו?'
זוכרים שנדפק לי ה- c1000a עם הבום הקטן שלו?
23/04/2019 | 14:52
2
20
אז קניתי אותו מחדש (את הקודם הכנסתי לארון לבינתיים).
היום לקחתי אותו מהדואר.
התקנתי את הפירמוור האחרונה.
העניין הוא שאני מקבל מהירות של 65 גג בבדיקת מהירות בעוד שאני יכול לקבל 80 בלי בעיה.
אני יודע זאת כי גם עם ה- c1000a הקודם קיבלתי כזו מהירות וגם עם המחליף שלו (לאחר שהקודם נדפק לי), ה-dlink 225, קיבלתי סביבות 80.
אם כן, מה פה קורה פה?
האם בזק צריכה להתרגל למודם חדש אצלי?

לצפיה ב-'תו עוד כמה ימים'
תו עוד כמה ימים
23/04/2019 | 20:39
1
12
ותבצע מספר בדיקות, בימים ובשעות שונות.
לצפיה ב-'תודה אבל הבעיה היא אחרת (לדעתי).'
תודה אבל הבעיה היא אחרת (לדעתי).
24/04/2019 | 14:05
9
הראוטר מסתכנרן (רואים בנתונים שלו) על מהירות נמוכה (בהרבה) מ-80 ולכן לא משנה כמה זמן יעבור, לא אצליח להגיע ל80.
אני לא זוכר איזו מהירות ראיתי בסנכרון אבל זוכר שהייתה לא ממש קרובה ל-80.
הראוטר הגיע במצב שאני יכול להכנס אליו (לממשק שלו) ולהגדיר אותו.
אני משתמש בו כמודם בלבד ולכן הפכתי אותו לbridge.
לכן כרגע אני לא יכול להכנס אליו ישירות אבל אין לי סיבה להניח שמשהו ישתנה לפתע במהירות שלי אם הסנכרון נשאר זהה בכל הפעמים.
זה רק לנסות להפעילו מחדש ולקוות שלפתע הוא יסתנכרן גבוה יותר (ואת זה אוכל לראות בבדיקת מהירות).

לצפיה ב-'כתובת ה IP בבית ממקמת אותי ברוסיה'
כתובת ה IP בבית ממקמת אותי ברוסיה
23/04/2019 | 23:23
3
13
שלום למומחים,
משהו מוזר מאד שהחל לי לפני כשבועיים.אני גר בתל אביב, ושמתי לב שבבית, כל תוצאות החיפוש שלי בגוגל, נותנות לי תוצאות ראשונות, ברוסית. גם המיקום שלי מוגדר כאילו אני ברוסיה ויש אתרים שלא מאפשרים לי כניסה, כי ראוסיה נחשבת כלא בטוחה.
אני לא רוסי ולא דובר (או קורא או כותב) רוסית, כך שלא ברור לי איך זה קרה.
שיניתי את ההגדרות של גוגל, כך שישראל ועברית אלו הם המהעדפות שלי, אך זה לא עזר.
צירפתי תמונה של חיפוש בגוגל - התוצאה הראשונה ברוסית.
ואם לחצתי על הלינק באנגלית, אז ברירת המחדל היא שאני נמצא ברוסיה... מצ"ב

אשמח לעזרה!
לצפיה ב-'תמונת מסך מכאן?'
תמונת מסך מכאן?
24/04/2019 | 10:16
2
14
לצפיה ב-'תודה על הפתרון, אבל אתה יודע למה זה קורה?'
תודה על הפתרון, אבל אתה יודע למה זה קורה?
24/04/2019 | 10:33
1
12
אגב, מהטלפון הנייד, על אותו וויפי, אין בעיה כזו
לצפיה ב-'ללא הIP והספק שלך? לא... '
ללא הIP והספק שלך? לא...
24/04/2019 | 10:35
15
נסה עם DNS של גוגל
לצפיה ב-'הראוטר TP-Link WR1043ND התעייף-מחפש מחליף ראוי'
הראוטר TP-Link WR1043ND התעייף-מחפש מחליף ראוי
21/04/2019 | 17:18
6
25
חג שמח,

הראוטר שבכותרת משמש אותי כבר כעשור .
לאחרונה ,חיבור ה WIFI נוטה "להיעלם" ונדרש ריסוט.
הנתב משמש לחיבור קווי של  4 מחשבים ומודם של הוט.
בשבוע האחרון שמתי לב שאפילו החיבור הקווי בבית פחות יציב וישנן תקיעות , אולי גם זו אשמת הנתב.
החיבור הקווי בבית נעשה עם תכנון לכמה שנים קדימה וישנה תמיכה ב 1G .
חלק מציוד הקצה בבית תומך אף הוא ב1G .
כיום חבילת האינטרנט=100 מגה של חברת הוט.
החבילה בהחלט מספיקה לשימוש שלנו.
אני מחפש נתב יציב וטוב כמו שה TP LINK היה עד לפני כחצי שנה
תקציב=עד 500 ש"ח.
תודה למגיבים
לצפיה ב-'אשמח להמלצה'
אשמח להמלצה
22/04/2019 | 14:06
5
10
לצפיה ב-'אם המוצר הסיני לא נופל באיכותו '
אם המוצר הסיני לא נופל באיכותו
24/04/2019 | 09:34
1
8
יחסית למוצרים שאפשר למצוא בארץ, ארכוש אותו בלב שלם.
נ. ב רוב תודות על ההמלצה והסקירה המקצועית באתר. 
לצפיה ב-'הוא שנתיים אצלי, ולא נפל.'
הוא שנתיים אצלי, ולא נפל.
24/04/2019 | 09:43
9
ובתקציב שלך תוכל לרכוש 4 ב33$ האחד... (מותר עד 5 ביבוא אישי...)  
אגב, הוא לא סיני, הוא מיוצר בויאטנם, ZIONCOM ..

לצפיה ב-'מומלצים סטנדרטים'
מומלצים סטנדרטים
23/04/2019 | 20:37
1
14
ה-C7, או אם התקציב מאפשר- ה-C9, של TP-LINK.  אם אתה רוצה לחסוך כסף ולהזמין מחו"ל, יש שם כמה המלצות מעניינות - ה-A3002RU של TOTOLINK בקצת יותר מ-100 שקל או ה-AC10 (או AC11) של TENDA באותו מחיר.
לצפיה ב-'אגב, שמתי לב שבTenda אין מתג on-off ...'
אגב, שמתי לב שבTenda אין מתג on-off ...
24/04/2019 | 09:57
9
ואין USB...
לצפיה ב-'חוט טלפון בדירה שנבנתה ב-1970.'
חוט טלפון בדירה שנבנתה ב-1970.
18/04/2019 | 13:46
1
46
אי אפשר להעלות תמונה, אז אי אפשר לשאול את השאלה!
לצפיה ב-'אז איך נעזור לך?'
אז איך נעזור לך?
18/04/2019 | 20:36
31
תעלה לשירות שמירת תמונות כלשהו ותן לינק.
לצפיה ב-'שאלה לגבי התקנת OpenWrt בנתב Linksys Wrt32x'
שאלה לגבי התקנת OpenWrt בנתב Linksys Wrt32x
15/04/2019 | 22:15
3
24
היי,

הצלחתי לרכוש ב eBay נתב Linksys Wrt32x  חדש, במחיר מצחיק של 144 USd והמכונה רצה אצלי בבית. אני מאד רוצה להתקין את חבילת  OpenWrt, רק שאני מת מפחד....

בעבר התקנתי את Advanced Tomato על ה- Linksys E2500 V.3 וכשניסיתי לעבור ל-OpenWrt, בניתי לבנה מפוארת. לא ממש בא לי לשחזר את התהליך בראוטר החדש, שנועד להחליף את הנתב המנוח....

אשמח לקבל הצבעה למדריך מפורט מאד, לבצוע המשימה בדגם האמור או הנחיה ממשהו שעשה זאת בדגם הזה.אם הבנתי נכון,  ,ישנן שיטות שונות שאחת מהן דורשת התקן usb שמתחבר ישירות ללוח של הנתב.  ויתכן שיש גרסאות Firmware שונות של Openwrt לנתב הספציפי.

לא הצלחתי להבין מפורומים שונים, שמדברים על התקנה מוצלחת בדגם הספציפי, האם תמיד מדובר על אותה גירסת Firmware. או בהפצות שונות (אם נשאל לרגע, את המושג מעולם ה Distros של לינוקס).

אם לא מדובר באותה הפצה/גירסא..., האם גירסאות שונות דורשות טכניקה שונה לבצוע? איזה מקור ל Firmware יחשב ליציב וטוב?

תודה לעונים!

לצפיה ב-'מדריך'
מדריך
17/04/2019 | 09:28
2
21
אם גרסת החומרה שיש לך היא V1, כאן יש את כל הפרטים שתצטרך לעניין הזה - https://openwrt.org/toh/hwdata/linksys/linksys_wrt...
לצפיה ב-'שאלה לגבי זיהוי גרסת Hardware'
שאלה לגבי זיהוי גרסת Hardware
17/04/2019 | 21:21
1
12
הסתכלתי בתחתית המכשיר ועל בקופסא שבה הגיע ארוז ולא מצאתי V1. האם זה כי רק את הגרסאות שאחרי מסמנים כ V2, V3....? או שמשהו בממשק שלו יגלה מהי הגרסא של החמרה?
לצפיה ב-'תעלה תמונה של המדבקה בתחתית הנתב'
תעלה תמונה של המדבקה בתחתית הנתב
18/04/2019 | 10:36
13
בדרך כלל אם לא כתוב כלום, מדובר בגרסת חומרה V1 כי בראשונה החברות עוד לא יודעות אם תהינה גרסאות נוספות.  בכל, מקרה, לפי האתר של LINKSYS יצאה רק גרסת חומרה אחת.
לצפיה ב-'שירות Gamer'
שירות Gamer
16/04/2019 | 06:58
3
70
שלום
קיבלתי הצעה לשירות Gamer, שאלה מה הוא עושה ,
האם הוא שימושי , גם למי שלא משחק משחקי רשת..?
לצפיה ב-'חבל על הכסף'
חבל על הכסף
17/04/2019 | 09:28
2
32
במיוחד אם אתה לא משחק.
לצפיה ב-'שאלת הבהרה'
שאלת הבהרה
17/04/2019 | 10:32
1
32
השאלה שלי היא לא בנוגע לעלות, כי אני יכול לקבל את המוצר ללא עלות
השאלה האם זה כדאי במידה ואני לא משחק משחקי רשת ?
לצפיה ב-'אין לזה משמעות'
אין לזה משמעות
17/04/2019 | 12:46
34
הרעיון מאחורי חבילת גיימרס הוא שאתה מקבל ניתוב עדיף לשרתי משחקים.  במקרה שלא מדובר במשחקים, זה חסר משמעות - זה לגמרי נתון להחלטתך.
לצפיה ב-'אין קליטת אינטרנט בנייד ובמחשב הנייח'
אין קליטת אינטרנט בנייד ובמחשב הנייח
15/04/2019 | 08:01
2
35
שלום.
חלק מהמכשירים בבית לא קולטים אינטרנט.
המחשב הנייח שלי מחובר ל- Hot Box בכבל Ethernet ואין אינטרנט. מופיע מן סמל עם X  אדום.
הטלפון הנייד שלי מזהה את שם הרשת הביתית אבל כשאני מנסה להתחבר אליה מופיעה הודעה על כך שאין אינטרנט.
הטלוויזיה מחוברת ל- Tv Box (H96 Max Plus RK3328 4GB RAM) וזו דווקא מקבלת אינטרנט והכל בסדר.

מה צריך לעשות כדי לקבל אינטרנט גם בנייד וגם במחשב הנייח?
ממה נובעת הבעיה?
תודה רבה!

לצפיה ב-'תהליך נפוי תקלות'
תהליך נפוי תקלות
16/04/2019 | 08:59
26
התקלה עלולה להיות רב שכבתית
לכן:
  1. יש לוודא שכל הכבלים מהודקים בשתי הקצוות שלהם.
  2. יש לוודא שלא הוספתם בבית/ או אולי השכנים משהו שעלול למסך אות אלחוטי. (למשל שכנים שהוסיפו או החליפו ראוטר או מגדיל טווח). או שאתם שיניתם מיקומים.
  3. יש לקרב את הנייד ליד הטלויזיה. במידה ולנסות להשתמש באותו החיבור שמשמש את הטלויזיה (בפרט אם הוא קווי). כך ניתן לנטרל מרכיב של בעיה של כסוי בבית אם זה אלחוטי / או בעיה בכבל הרשת של המכשירים האחרים שפתאום יש בהם בעיה. 

4. במידה ושנוי המיקום עוזר, והתקלה מתחדשת בהחסרת הדברים למקומם, לשקול להביא מדגיל טווח, לבדור את הכבלים בקצה הקרוב לנקודת החיבור של ההתקנים שאינם מקבלים אות.

לצפיה ב-'האם ה-HOTBOX בתצורת נתב?'
האם ה-HOTBOX בתצורת נתב?
17/04/2019 | 09:30
18
יתכן שהוא בתצורת מודם ואז רק התקן רשת אחד - במקרה שלך הטלוויזיה - יכול להתחבר אליו.
לצפיה ב-'קופסא של פרטנר בבניין'
קופסא של פרטנר בבניין
14/04/2019 | 23:27
3
54
פרטנר פנו לוועד בבניין שלי והציעו לחבר ציוד שלהם בבניין ושאנחנו נספק להם חשמל. כדאי להסכים להם?
כמה חשמל זה צורך בתכלס?
הם יכולים להשתמש בתשתית הזו כדי לספק אינטרנט לבניין ליד?
לצפיה ב-'מנסה לענות, וגם להסביר למה, לדעתי, אין לצרכנים מלה בענין.'
מנסה לענות, וגם להסביר למה, לדעתי, אין לצרכנים מלה בענין.
15/04/2019 | 18:01
2
37
תלוי בגודל הקופסא ובמספר הדירות. מנחש שבבנין של 10 דירות מדובר ב 30-40 ש"ח בחודש לחשמל של הציוד שלהם. אם עכשיו זה לא כך, נדמה לי שחברת החשמל מציעה שבהסכמת רוב, אולי נדרשים כל, הדירים, החשמל היחסי לכל דירה יצורף לחשבון החודשי שלה.
מדובר בקופסא לא קטנה. האם להסכים כמובן תלוי בכם. לדעתי לא כדאי להסכים מכמה סיבות. כנראה שמדובר ב IP שברירת המחדל שלו היא מאחורי NAT. לא ברור לי למה אינם יכולים לותר על הציוד שלהם וכמו ב HOT לשים קופסא גדולה ברחוב. או, עדיף על עמוד החשמל. כמראה שמדובר ב fiber, אז שכל דירה תספק חשמל לעצמה, ורק אצלה. המודל הנוכחי מעמיס עוד ציוד, שגם דורש חשמל, על הבנין. עוד דבר שצריך לתחזק.
מניח שהם יכולים לקחת אינטרנט מהבנין השכן, אך מאד נוטים לא לעשות זאת. למרות שהם, תחת המטריה של משרד התקשורת, בסך הכל עושים מה שהם רוצים. ובגלל שבסך הכל הם עושים מה שהם רוצים, כנראה שכל הדיון חסר טעם. הם פורשים תשתית רק פעם אחת. מעבירים צות מבנין לבנין. אין להם רצון, וזה מקשה, להעביר צות לכל בנין שמתחסר. כנראה שמדובר בצותים של חברת החשמל, אפילו שתהיה להם חולצה כזו או אחרת. מדובר בחיבור של קו חדש למונה החשמל. סבור שדרוש רשיון מיוחד לפעילות כזו, ואישור של חברת החשמל עבורה. ולכן הם לא יביאו צות לכל בנין בנפרד. הם עושים זאת רק פעם אחת. אני לא טוען שהם מחברים כל דירה על דעת עצמם. אבל את כל הבנין הם יחברו על דעת עצמם. כמו שיס פזרה צלחות לוין היכן שרצתה, למעט בבתים פרטיים. משרד התקשורת צריך להראות פריסה אוניברסלית של ה fiber. הוא רוצה לגמור עם זה.
לצפיה ב-'זה המחיר לאינטרנט מהיר באמת'
זה המחיר לאינטרנט מהיר באמת
17/04/2019 | 09:26
1
32
אם אתה ושכנים אחרים בבניין רוצים אינטרנט מהיר מבוסס על סיבים אתם חייבים ציוד אקטיבי של פרטנר בבניין.  המחיר פר דירה הוא זניח - שקלים בודדים לחודש אבל החוויה של האינטרנט תחפה על כך בגדול.
לצפיה ב-'cheif, ואחרים: ומה אם הוא, ושכנים אחרים, לא רוצים?'
cheif, ואחרים: ומה אם הוא, ושכנים אחרים, לא רוצים?
18/04/2019 | 16:40
20
אפשר לנסות להתיחס להבטים אחרים בתשובה שלך. אבל אקצר: מה אם הוא, ושכנים אחרים, לא רוצים? מה אם אף אחד שם לא רוצה?
לצפיה ב-'פינג גבוה במשחק ספציפי'
פינג גבוה במשחק ספציפי
15/04/2019 | 14:18
1
24
יש לי 200/5 מגה - ספק בזק בינלאומי על תשתית הוט. במשחק ספציפי יש לי כל הזמן פינג גבוה - בין 200 למעל 1000 ms (חיבור לשרת אירופאי). הבעיה הזאת קיימת הרבה זמן, אבל בעבר בנוסף לספק/תשתית שיש לי עכשיו היה לי גם אינטרנט של נטוויז'ן/סלקום על גבי תשתית של בזק, ולא היו לי בעיות במשחק הזה בתשתית השניה. אתמול התקנתי את WTFast, וזה עזר - אני עומד על 100-150 ms, לא מדהים אבל סביר. הבעיה שזה לשבועיים נסיון חינם ואחרי זה צריך לשלם, אני לא רוצה לשלם על זה, אני אמור לקבל פינג נמוך בלי שום תוכנה. חוץ מזה אין לי שום בעיות באינטרנט, ובמשחקים אחרים יש לי חיבור יציב של 70-80ms. עוד כמה שעות אני אחזור הביתה ואני אצרף תוצאה של pathping, אולי זה יכול לעזור.
לצפיה ב-'ערך ה-PING תלוי במיקום השרת והניתוב של ה-ISP'
ערך ה-PING תלוי במיקום השרת והניתוב של ה-ISP
17/04/2019 | 09:23
12
יכולת השליטה שלך על ערך ה-PING היא מאוד קטנה.  כפי שכתוב בכותרת, ה-PING היא פונקציה של מיקום השרת ואופן הניתוב של ה-ISP אליו.  תעלה פלט של tracert לשרת של המשחק ואולי שם יתברר איפה נמצא צוואר הבקבוק.
לצפיה ב-'נתב netgear מראה לי [Service blocked: ICMP_echo_req]'
נתב netgear מראה לי [Service blocked: ICMP_echo_req]
08/04/2019 | 12:43
5
30
בתוך ה-LOG של הנתב, יש כמה כאלה ביום.
ההודעה המלאה:
[Service blocked: ICMP_echo_req] from source 87.71.174.160.

בדקתי את הכתובת IP, וזה מראה שזהכתובת שייכת ל-B communications
שזה בעצם חברת בזק.
השאלה למה הפינגים האלה מהם?

והאם זה בעצם מגיע מהשירות תמיכה שלהם, אני פשוט זוכר שלבזק יש אפשרות
להשתלט מרחוק על נתבים באיזה פרוטוקול פנימי כדי לפתור בעיות טכניות.
אם זה המצב, אני רוצה לבטל את הגישה שלהם לנתב שלי, שהוא בבעלותי ובכלל רכשתי אותו מיד-2 ולא מבזק.
הנתב מדגם NETGEAR DGN2200

מישהו יודע להסביר את הלוג וגם להסביר לי איך לחסום גישה מבחוץ לנתב הזה - מתמיכת בזק.

תודה
לצפיה ב-'לפי ההודעה שהעלית - הנתב כבר חוסם את הפינגים מהם... '
לפי ההודעה שהעלית - הנתב כבר חוסם את הפינגים מהם...
09/04/2019 | 12:15
4
27
כנראה הפעלת FIREWALL פנימי בו.
לצפיה ב-'אבל לא הבנתי מה זה אומר'
אבל לא הבנתי מה זה אומר
09/04/2019 | 14:31
3
58
כנראה הנתב או החומת אש שבו זיהתה וחסמה
אבל מה המשמעות? למה יש פינגים מהם?
ואחר כך בלוג של הנתב הופיעו גם אלה, ואחר כך המון ניתוקים
[DOS Attack] : 1 [ACK Scan] packets detected in last 20 seconds, source ip [23.195.10.54].
[Internet connected] IP address: 79.178.52.41.
[Internet connected] IP address: 79.176.96.226.
[Internet connected] IP address: 79.179.94.93.
[Internet connected] IP address: 79.176.41.209.
[Internet connected] IP address: 79.178.25.139.
[Internet connected] IP address: 79.179.46.161.
[Internet connected] IP address: 109.67.91.93.
[Internet connected] IP address: 109.66.92.150.
[Internet connected] IP address: 109.64.117.253.
[Internet connected] IP address: 109.67.108.41.

יש איזו מתקפה על הנתב שלי או על אחד המחשבים בבית?
מה המשמעות של זה יחד עם המון ניתוקים, ואיך מתמודדים עם זה?

לצפיה ב-'מתמודדים בדיוק כמו שעשית'
מתמודדים בדיוק כמו שעשית
09/04/2019 | 14:40
2
37
PINGH הוא תמיד צול הכתובת החיצונית - כלומר הWAN של  הנתב, המחשבים מוגנים אחרי הNAT הטבעי שלו ברשת הפנימית שלך. עושים מה שעשית - מפעילים את חומת האש בנתב. ואין מה לחפש הסברים, כי זה לא ממש יעזור לך... מי שבא לו- זכותו לשלוח לך פינג, כולל בזק.
לצפיה ב-'תודה. אבל מה עושים עם הניתוקים?'
תודה. אבל מה עושים עם הניתוקים?
09/04/2019 | 20:36
1
27
כל פעם שהלוג מראה דברים כאלה, אז האינטרנט מתנתק
זה קורה בערך 20 פעמים ביום.

אז איך מתמודדים עם זה? והאם יש קשר ישיר בין פינגים כאלה לבין ניתוקים?

ואגב, כדאי להתקין במחשבים גם ZONEALARM ?
זה יעיל במשהו ?
לצפיה ב-'היו לי 3 חוויות רעות מאד עם ZoneAlarm'
היו לי 3 חוויות רעות מאד עם ZoneAlarm
11/04/2019 | 09:10
32
התקנתי ZoneAlarm, לפני שנתיים, על Windows 7 וגם על Windows 10.
בשניהם הוא האט את העבודה וטחן את ה-CPU ללא סיבה נראית לעין, כל הזמן.
2 מחשבים חדשים בני שנתיים, לאחד מהם יש 16GB זכרון, ודיסק SSD, ומעבד חזק.
מדובר בגירסת ZA בתשלום, רשמית לחלוטין.

הביצועים של 3 המחשבים נפגעו כ"כ שנאלצתי להסיר את המפגע אחרי חודש חודשיים של ניסיונות, תקווה, ופניה לשירות לקוחות.

ניסיתי לקנפג, לבטל חלקים מסויימים מהתוכנה, אבל לא הגעתי לפתרון.
לדעתי ZA זאת חרא של תוכנה, ואם אני צריך לנחש, יש שם אולי רכיבים של תוכנת ריגול גרועה במיוחד, אחרת אי אפשר להסביר את הגמגומים והתקיעויות בזמן שהתוכנה מותקנת.

הם איבדו את האמון שלי לגמרי.
לצפיה ב-'בזק המושמצת - 8 חודשים בלי אף ניתוק או שגיאה.'
בזק המושמצת - 8 חודשים בלי אף ניתוק או שגיאה.
08/04/2019 | 07:30
7
70
פאקט
שליחה 95 מגה, קבלה 3.5 מגה.............
לצפיה ב-'יש הסבר פשוט לעניין, למי שמצליח לקבל 95M בבזק'
יש הסבר פשוט לעניין, למי שמצליח לקבל 95M בבזק
09/04/2019 | 12:12
2
61
אין הרבה שמצליחים, ואתה כן , ההסבר הוא שאתה והארון של בזק - שכנים-קרובים (או שהפעילו אצלך את הכבל האופטי שלהם בבית...).
במצב הזה, % הטעויות במרחק הקצרצר הזה - אפסי. יש לך מזל..
לצפיה ב-'אין פייבר. נחושת בלבד.'
אין פייבר. נחושת בלבד.
09/04/2019 | 15:22
1
25
לצפיה ב-'אין פייבר,אבל יש מזל, קרוב לארון. '
אין פייבר,אבל יש מזל, קרוב לארון.
09/04/2019 | 17:13
41
או שהפעילו אצלך שיטה של "קיצור לולאה" במונחים שלהם.
לצפיה ב-'בעיניי השם הלא טוב שלה הוא שאתה/אנחנו עדיין עומדים'
בעיניי השם הלא טוב שלה הוא שאתה/אנחנו עדיין עומדים
09/04/2019 | 21:05
3
56
על 3 מגה העלאה ובהורדה גם לכל אלו שמחוברים ל100 מגה, אין להם 100 (אפילו לך אין).
לי גם יש 100 ואני מקבל 80 (זה אחלה מבחינתי, אבל זה לא 100, כמו למשל בהוט או בסיבים).
קפיאה על השמרים.

לצפיה ב-'עם כרטיס רשת 10/100 בנתב אני לא מצפה ל 100 .'
עם כרטיס רשת 10/100 בנתב אני לא מצפה ל 100 .
10/04/2019 | 10:33
20
לצפיה ב-'מה שלאחד הוא קפיאה לשני נראה בסדר'
מה שלאחד הוא קפיאה לשני נראה בסדר
11/04/2019 | 00:36
1
33
כולם מספקים טלויזיה באינטרנט דרך התשתית הקימת. רוב הציבור רחוק מנפילה מהכסא מההצעות של הוט וחברת החשמל, ורוב אלו שצופים בטלויזיה באינטרנט לא מתרגשים מזה שהיא שותה להם רוחב פס. המסקנה שלי היא שעדין אין סיבה אמיתית למהפכת תשתית. התוכן של הרוב עדין רחוק מהיכולות של מה שיש. זה שתמיד יהיו כאלו שיעפילו לפסגה עדין לא מלהיב את ההמונים להעפיל אליה גם כן. ואפשר להתוכח על גובה הפסגה של 10G סימטרי. מה שלך הוא קפיאה על השמרים כנראה בסדר להרבה אחרים. נתניהו ראש ממשלה 5 בחירות ברציפות. רבים לא מוטרדים שאפשר לראות בכך קפיאה על השמרים.
לצפיה ב-'אין ניגוד בין קפיאה לכך שלאחרים הכל בסדר.'
אין ניגוד בין קפיאה לכך שלאחרים הכל בסדר.
11/04/2019 | 03:08
11
לצפיה ב-'כבל רשת גמיש עם מוליכים 24AWG - האם קיים דבר כזה בארץ?'
כבל רשת גמיש עם מוליכים 24AWG - האם קיים דבר כזה בארץ?
07/04/2019 | 15:36
6
61
שלום חברים, ביקשתי מחבר שעוסק בתחום לתת לי הצעת מחיר על גליל של 100 מטר כבל רשת 8 גידים עם התנאים הבאים:
סיכוך FTP (או STP או S/FTP אם כי אלה בטח יקרים מאוד)
עובי מוליך 24AWG (או עבה יותר)
מוליכי נחושת מלאים (כלומר, לא CCA)
גמיש - הווי אומר שכל אחד משמונת הגידים מורכב מכמה גידים שזורים.

החבר השיב שלא קיים דבר כזה בארץ ובכל מקום שכבל כזה מפורסם, לדוגמה כאן, הם משקרים ובפועל אקבל מוליכים 26AWG (במקרה הטוב).

שאלותיי:
1. האם זה נכון?
2. אם זה לא נכון,  אשמח להמלצה על מקום הכי זול לקנות ממנו. (רק בבקשה, מקום אמין, ממש ממש אין לי כוח להתעסק עם החזרה של כבל CCA)
תודה מראש.
לצפיה ב-'אני חושב שאלה לא הפרמטרים שמראים את טיב הכבל'
אני חושב שאלה לא הפרמטרים שמראים את טיב הכבל
07/04/2019 | 19:06
5
38
מבחינתי הפרמטרים שאתה צריך להסתכל עליהם היא סיווג הכבל - CAT5, CAT6 או CAT7 והסיכוך.  מידת ה-AWG והחומר ממנו עשוי המוליך היא לא ממש רלוונטית ולא מעידה על טיב הכבל.
לצפיה ב-'תודה, דעתך חשובה לי, אך למרות זאת'
תודה, דעתך חשובה לי, אך למרות זאת
07/04/2019 | 19:46
4
43
אשמח לדעת אם יצא לך להיתקל בכבל לפי הפרמטים שציינתי.
אני לא מדבר על מקרה שבו זה משהו נדיר שאפשר למצוא רק באיזו סמטה בנצרת עילית - אני שואל האם קיים כבל כזה זמין בחנויות.
לצפיה ב-'אין לי על כך תשובה'
אין לי על כך תשובה
10/04/2019 | 09:19
3
30
אין לי על כך תשובה כי, כפי שהסברתי, אלה לא הפרמטרים שלפיהם אני רוכש את הכבל.  אני רוכש כבל לפי גמישות, סיכוך ותקן ה-CAT.
לצפיה ב-'אני מבין, הסיבה ששאלתי היא'
אני מבין, הסיבה ששאלתי היא
11/04/2019 | 11:26
2
197
בגלל שקראתי בכל מיני מקומות ברשת שזה תחום מאוד פרוץ ושיצרנים רושמים על כבל CAT6 או CAT7 למרות שהוא לא עובר אפילו בדיקה של CAT5E ומכיוון שאין לי כסף לרכוש מכשיר שבודק כבלים (כזה לדוגמה) ניסיתי להסתמך על מה שקראתי ברשת - שתקן CAT מחייב מוליכי נחושת מלאים ושCAT5E מחייב 24AWG מינימום.
אני יודע שבאינטרנט אנשים שמתיימרים להבין רושמים שטויות לפעמים אז ניסיתי לקרוא את התקן הרשמי של CAT5E אבל הלכתי שם לאיבוד כי זה ממש ארוך, טכני ומסובך. אז בסוף החלטתי לפחות לחפש כבל כזה בשביל השקט שלי, אבל נראה שלא אמצא.

כנראה שאאלץ להתפשר על כבל קשיח, לא גמיש, לפחות שם אני יכול לוודא שהפרמטרים שביקשתי נכונים.

רק שאלה אחרונה: מה דעתך על המחיר שהחבר נתן לי על כבל CAT6 מסוכך (FTP) קשיח, ושאר הפרטים שציינתי (מוליכים 24AWG מנחושת מלאה) ? המחיר הוא 170 ש"ח לגליל של 100 מטר.
(הפניתי את השאלה לצ'ייף אבל אם מישהו אחר גם מבין במחירים ורוצה להשתתף, אשמח)
לצפיה ב-'מחיר'
מחיר
14/04/2019 | 08:34
1
22
המחיר בסדר גמור.
לצפיה ב-'תודה על כל העזרה!'
תודה על כל העזרה!
14/04/2019 | 14:19
6
לצפיה ב-'מצלמת IP עם הקלטה לענן'
מצלמת IP עם הקלטה לענן
07/04/2019 | 11:32
8
32
שלום, סתם מחפש מסקרנות - יש המלצה למצלמת IP שמתאימה לתנאי חוץ ויכולה לשדר ישר לענן?
לא צריך משהו מקצועי באלפי שקלים. ראיתי ברשת כאלה פשוטות ב 200 ש"ח גם. נראות לא רע.
ממה שהבנתי, חלקן מקליטות לענן של אמזון וזה יוצא 200 ש"ח בשנה על תשלום לענן. יש משהו אחר? יותר זול מבחינת הענן?

יש למישהו ניסיון?

(סתם משהו לדוגמה שראיתי:
https://www.ebay.com/itm/In-Outdoor-Waterproof-WiF...
לצפיה ב-'השאלה אם כל ענן מתאים לך - מבחינת אמינות וזמינות'
השאלה אם כל ענן מתאים לך - מבחינת אמינות וזמינות
07/04/2019 | 19:02
7
39
הקלטות לענן של AMAZON או של גוגל מבטיחה לך, שאם ההקלטה תגיעה לשם, היא לא תעלם.  בכל מקרה, כמי שמתעסק בעניין הזה, לא מצאתי ענן סביר (כלומר כזה שאפשר לסמוך עליו) בפחות מ-5$ לחודש.  גם במקרה הזה, ההקלטה אינה נשמרת לנצח כיוון שאתה לא מקבל שטח אכסון אין סופי במחיר קבוע.

בכל מקרה, מהשאלה שלך לא ברור אם אתה רק רוצה לצפות בהקלטה השוטפת, לצפות בנתונים לתקופה מסויימת לאחור אן שמירה לנצח.  ברוב המקומות שאני מכיר, שומרים את ההקלטות מקומית ומסנכרנים לענן על פי צורך.
לצפיה ב-'בוקר טוב'
בוקר טוב
08/04/2019 | 07:27
6
25
בגדול, אבא שלי התעניין במצלמה לחצר (בית פרטי).
כשפונים לאיש מקצוע, זה מתחיל ב 3000 ש"ח למערכת (מכשיר הקלטה, העברת חשמל, כבלים וכו').

מאחר ויש לי ניסיון טוב עם מצלמות IP פשוטות (כמה חברים קנו בהמלצתי מצלמה פשוטה ב 150 ש"ח ועובדת מעולה כבר שנים), חשבתי לקנות לו מצלמה כמו שקישרתי בפוסט הקודם ב 200 ש"ח, שיחבר מעל הדלת בחוץ רק לחשמל והיא תתחבר באלחוט לרשת.

לכל המצלמות יש כרטיס זיכרון אבל הייתי רוצה שישמר גם בענן לתקופה מסויימת (נגיד שבוע אחרוה, לא חושב שצריך יותר) כדי שלא יתלשו את המצלמה עם הכרטיס זיכרון.

האמת ש 200 לשנה זה לא בשמיים ועדיין יוצא יותר פשוט וזול לתקופה של כמה שנים מאשר להתקין מערכת מקצועית, פשוט מחפש המלצות על מצלמה שתומכת בהעלאה לענן בצורה פשוטה שיש עליה חוות דעת טובות.

תודה.
לצפיה ב-'אני יכול להמליץ לך על שתי חברות'
אני יכול להמליץ לך על שתי חברות
10/04/2019 | 09:14
5
36
1.  Reolink.  ענן לשנה עם שמירה של 30 יום אחורה בכ-100 שקל.  שמירה לחודשיים אחורה עולה 300 שקל.

2.  SV3C.  ענן ל-7 יום ב-200 שקל לשנה.
לצפיה ב-'מעולה, אבדוק. תודה '
מעולה, אבדוק. תודה
10/04/2019 | 09:42
10
לצפיה ב-'קצת באיחור אבל עדיין לא מצאתי'
קצת באיחור אבל עדיין לא מצאתי
16/04/2019 | 10:09
3
6
היי צ'יף,

חיפשתי הרבה אבל לא מצאתי בדיוק מה שאני מחפש. עברתי על שתי החברות שציינת.

אני מחפש מצלמה כזו עם הפרמטרים הבאים:
אפשרות לחיבור קווי ואלחוטי
לפחות 4 מגה (עדיף 5)
אפשרות הקלטה גם לכרטיס וגם לענן
לשימוש חיצוני (IP66).

יצא לך לראות דגם כזה?

תודה.
לצפיה ב-'יש כמה דגמים'
יש כמה דגמים
17/04/2019 | 08:37
2
12
ה-RLC-511W של REOLINK עונה על כל הדרישות שלך, כולל 5M.  אם מספיק לך 4M, ה-RLC-410W תתאים לך וגם המחיר שלה נוח יותר.
לצפיה ב-'תודה!! נראות מעולות'
תודה!! נראות מעולות
17/04/2019 | 09:41
1
6
לא בטוח שהקלטה לענן היא עניין פשוט, כנראה שזה מצריך קצת עבודה להקליט למחשב ומשם לענן.
לפחות לפי השאלה והתשובה שלהם:
Does rlc-511w supports cloud storage? the answer is no at this time per reolink customer support.

Answer:
Hi. No, RLC-511W does not support cloud storage now. Please subscribe us to stay tuned. Thank you.
.

אבל שאר הפרמטרים נראים פצצה.

תודה!
לצפיה ב-'אם עניין ההקלטה לענן הוא מאוד קריטי עבורך'
אם עניין ההקלטה לענן הוא מאוד קריטי עבורך
17/04/2019 | 09:58
11
ואתה מוכן להסתפק במצלמת 1080P, אז גם זו תתאים לך - http://www.sv3c.com/1080P-Wireless-IP-Camera-SV-B0...

בכל מקרה, במצלמות אבטחה מקובל להקליט מקומית - לא ישירות לענן.  זה במיוחד נכון אם אתה רק מקליט "אירועים" ולא מקליט הכל באופן שוטף.  אם אתה מקליט אירועים, בעלות של מנוי שנתי לענן אתה יכול לקבל דיסק בנפח שיספיק לך לאלפי אירועים.
לצפיה ב-'המלצות לתחליף לראוטר BE של בזק'
המלצות לתחליף לראוטר BE של בזק
06/04/2019 | 21:23
4
50
היות ואיכות ה wifi בחלק מהחדרים בדירה לא מרשיחה במיוחד אני חושב להחליף את הנתב של בזק (BE).
מתלבט בין TP LINK דגמים VR600 או VR900.
מה דעתכם .?
לצפיה ב-'שניהם מוצרים טובים מאוד'
שניהם מוצרים טובים מאוד
07/04/2019 | 19:03
3
35
אפשרות אחרת היא לחזק את הקליטה במקומות בעיתיים על ידי נקודות גישה.
לצפיה ב-'שאלות ....'
שאלות ....
07/04/2019 | 22:42
2
25
1. יודע/ת האם בדגם 900 יש בעיית עדכון בגרסה v1 כמו בדגם 600.
2. האם נכון להניח שפריסת ה wifi בדגם 900 רחבה יותר.

לצפיה ב-'V1 כבר לא רלוונטי לשני הדגמים'
V1 כבר לא רלוונטי לשני הדגמים
10/04/2019 | 09:18
1
73
הדגם הנוכחי של ה-VR900 הוא V3 ולגבי ה-VR600 הוא V2.  את שניהם אין שום בעיה לעדכן עם קושחות חו"ל.  ה-WIFI של ה-VR900, בהנחה שיש לך מכשירי קצה שתומכים בכך, מהיר יותר אבל לא רחב יותר.
לצפיה ב-'למה התכוונת "בהנחה שיש לך מכשירי קצה שתומכים בכך"'
למה התכוונת "בהנחה שיש לך מכשירי קצה שתומכים בכך"
11/04/2019 | 09:28
179
במה הוא שונה מדגם 600 ?
לצפיה ב-'בעיות בגלישה'
בעיות בגלישה
06/04/2019 | 17:33
4
42
מחובר באמצעות הוט בוקס עם 200GB בפועל בבדיקה עם speedtest 90M
חווה באחרונה "איטיות גלישה" וקיטועי גלישה.
האם זה נובע בוודאות מהתשתית?
יש כמה בדיקות שאפשר לעשות?

תודה
לצפיה ב-'התיאור שלך מאוד כללי ולכן קשה לדעת'
התיאור שלך מאוד כללי ולכן קשה לדעת
07/04/2019 | 18:50
3
26
האם אתה מחובר להוטבוקס חוטית או אלחוטית?
לצפיה ב-'חוטית'
חוטית
07/04/2019 | 19:09
13
לצפיה ב-'ניתוקים'
ניתוקים
13/04/2019 | 10:50
1
15
מצאתי את הלינק הזה, מנסה לפעול לפי ההוראות.
זה הגיוני שיש כ"כ הרבה דרייברי רשת?
לצפיה ב-'נסיון להעלות את התמונה שוב'
נסיון להעלות את התמונה שוב
13/04/2019 | 10:52
9
לצפיה ב-'שימוש בטלפון כאוזניות Bluetooth'
שימוש בטלפון כאוזניות Bluetooth
05/04/2019 | 21:12
1
20
שלום,
אני לא בטוח אם זה הפורום הנכון וסליחה מראש אם לא.

האם ניתן להשתמש בטלפון אנדרואיד כאוזניות Bluetooth?
אין לי אוזניות Bluetooth ואני רוצה להשתמש בטלפון ובאוזניות רגילות לשמוע StingTV.

תודה.
לצפיה ב-'לא ממש קשור לפורום, אבל...'
לא ממש קשור לפורום, אבל...
07/04/2019 | 18:48
14
אני לא מכיר אפליקציה שמאפשרת את מה שאתה רוצה אבל העלות של אוזניית בלוטות' הוא יחסית קטן כך שלא מדובר בנזק כלכלי מהותי.
לצפיה ב-'HUAWEI HG532d'
HUAWEI HG532d
05/04/2019 | 17:14
1
30
ברשותי מודם HUAWEI HG532d, זה מודם ADSL עם ראוטר ועם נטב אלחוטי.

אני רוצה להשתמש ביחידה כ-AP. במסך ההגדרות ביטלתי את ה-ADSL (עד כמה שאפשר) וציינתי לא לשרת DHCP.

הבעיה (המוזרה משהו) היא שמחשבים שמחוברים דרך ה-LAN (חוטי) מקבלים IP, מחשבים שמנסים להתחבר דרך ה-WIFI עוברים אוטונטיקציה אבל נתקעים בשלב של קבלת IP.

למישהו יש מושג?

תודה!
לצפיה ב-'אתה צריך לבטל גם את מנגנון ה-NAT'
אתה צריך לבטל גם את מנגנון ה-NAT
07/04/2019 | 18:47
39
בהנחה שאתה מחבר את המודם אל הנתב הראשי בכבל רשת, תפעל על פי הפרק האחרון של המדריך הזה - http://www.netcheif.com/Articles/RouterAsAP/Router...

לצפיה ב-'(ללא נושא)'
(ללא נושא)
07/04/2019 | 10:26
18
לצפיה ב-'איך הולך החיבורים של הוט בתוך הדירה?'
איך הולך החיבורים של הוט בתוך הדירה?
05/04/2019 | 22:18
2
35
אני נכנס לדירה שכורה בעוד שבועיים
אין שם תשתית הוט ובזק
בעל הבית אישר לי להזמין את אחת מהחברות
החלטתי לקחת הוט
אני רוצה שיהיה לי טלויזיה של הוט וגם אינטרנט שלהם
את הטלויזיה אני רוצה בחדר שינה, את המודם/נתב שלהם בסלון.
איך זה בדיוק הולך?
בעל הבית רוצה לדעת שיהיה קידוח אחד ושלא יעברו יותר מדי כבלים עבים
של אנטנה בתוך הדירה.

הוט מעבירים כבל אנטנה אחד והוא מתפצל לשני חיבורים - אחד הולך לטלויזיה ואחד למודם? או שזהכל מאוחד באותו מכשיר ומשם זה מתפצל?

לצפיה ב-'אם אתה רוצה מינימום תעלות אז תבקש את ה-FiberBox'
אם אתה רוצה מינימום תעלות אז תבקש את ה-FiberBox
06/04/2019 | 06:01
1
30
שזה ממיר וראוטר אלחוטי בקופסה אחת.
לצפיה ב-'אופציה אחרת היא לסלול תשתית אינטרנט של הוט/בזק עד הכניסה'
אופציה אחרת היא לסלול תשתית אינטרנט של הוט/בזק עד הכניסה
06/04/2019 | 06:05
26
לדירה, לשים שם מודם בזק/הוט ואת האינטרנט לשאר הדירה לספק באמצעות WiFi או HomePlug (מתאמים על שקעי החשמל) ואת הטלוויזיה בחדר שינה לחבר לשירות OTT/IPTV שמבוסס על אינטרנט כמו סלקום טיוי/פרטנר ויטי/סטינג/מקסט/נטפליקס.
לצפיה ב-'צריך המלצה לראוטר חדש'
צריך המלצה לראוטר חדש
01/04/2019 | 23:48
5
57
אני צריך ראוטר שיודע לשדר שני רשתות אלחוטיות שונות (או יותר) כאשר אחת מהם מחוברת ל-VPN כבר מהנתב ואחרת חיבור רגיל.
מיועד ל2-3 מחשבים, 2-3 סמארטפונים ו2-3 מצלמות ומכשירי בית חכם.
כרגע יש לי 100M הוט אבל כדאי שהראוטר יתאים גם לשנים הבאות.
בנוסף עדיף אם ניתן שישמש גם במקום הראוטר שקיבלתי מהוט שלא אשלם גם עליו.
תקציב עד 300 ואם יש צורך אפשר קצת יותר.

תודה.
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
02/04/2019 | 09:47
3
49
נדרש הסבר למשפט "שני רשתות אלחוטיות שונות (או יותר) כאשר אחת מהם מחוברת ל-VPN כבר מהנתב ואחרת חיבור רגיל".  האם אתה מתכוון שאחת מהן תצא דרך שרתי ה-DNS של הספק ואחת דרך שרתי DNS של שירות VPN כלשהו?
לצפיה ב-'הסבר'
הסבר
03/04/2019 | 03:37
2
287
אני מתכוון שהנתב יהיה מחובר לספק אחד אבל ישדר 2 רשתות wi-fi שונות ובנוסף אני רוצה להגדיר VPN שרוכב על הספק כמו שאפשר להגדיר מהמחשב או מהסמארטפון אבל שיהיה מוגדר מהנתב אבל רק על רשת wi-fi אחת. כך שיהיו מחשבים שמחוברים לרשת אחת וגולשים ע"ג VPN (שרוכב על הספק) ויהיו מחשבים שגולשים על הרשת האלחוטית השנייה ישירות על הספק ללא VPN.

בפועל מה שאני צריך זה ספק אחד וכמה מחשבים ישתמשו בVPN וכמה מחשבים יגלשו רגיל אבל אני יכול להגדיר את הVPN רק פעם אחת (ולכן לא שייך להגדיר מכל מחשב בנפרד).
תודה
לצפיה ב-'מתכוון לחסוך את הצורך בשימוש ב "חייגן" VPN ברמת התוכנה ?'
מתכוון לחסוך את הצורך בשימוש ב "חייגן" VPN ברמת התוכנה ?
03/04/2019 | 09:44
24
לצפיה ב-'עש נתבים שיאפשרו זאת'
עש נתבים שיאפשרו זאת
07/04/2019 | 18:53
15
אתה צריך נתב שיאפשר להקים יותר מרשת אלחוטית אחת ובנוסף שאפשר יהיה להגדיר ניתובים שונים לכל SSID.  התכונה הראשונה נמצאת במגוון מאוד רחב של הנתבים אך השניה יותר נדירה וגם דורשת קצת הבנה בהגדרת רשתות וניתובים.  מה רמת הידע שלך בהגדרת נתבים וכמה תקציב אתה מוכן להשקיע?
לצפיה ב-'ממליץ לך על mi router'
ממליץ לך על mi router
04/04/2019 | 17:50
27
בעקרון בזמנו הייתי יכול לבחור DEVICE-ים ספציפיים שיעברו דרך VPN ואחרים שלא יעברו, ואני חושב שיש גם אפשרות לבחור לנתב WIFI ספציפי לשם. כמו-כן יש שם את האופציה של guest wifi. בקיצור אחלה של ראוטר.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
רענן גל - משרד עו"ד
רואה חשבון עומר רופא חיים
רו"ח עומר רופא חיים
פורום עסקים
פורום עסקים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה