לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
77967,796 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום קינסיולוגיה ומוח אחד

הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום קינסיולוגיה ומוח אחד

קינסיולוגיה יישומית היא שם כולל לכל השיטות שמשתמשות בבדיקת שריר בתהליך עבודתם.
מוח אחד היא שיטה שיצאה מתוך הקינסיולוגיה ועיקרה בשחרור מתח רגשי שלילי.
דרך מוח אחד והשיטות השונות מתחום הקינסיולוגיה ניתן להעזר בכל נושא שאותו אנו רוצים לקדם בחיינו ו/או בכל מטרה שאותה אנו רוצים להשיג.
המשך >>

לצפיה ב-'מוח אחד'
מוח אחד
07/08/2015 | 16:01
212
לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
16/12/2014 | 16:26
76
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.
בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לע ד י בכר שניהל את הפורום.

המשך גלישה נעימה ב אנשים
לצפיה ב-'שוקלת ללמוד מוח אחד- אשמח להמלצות איפה ללמוד, כמהזמן לימודים'
שוקלת ללמוד מוח אחד- אשמח להמלצות איפה ללמוד, כמהזמן לימודים
15/12/2014 | 21:08
126
ראיתי שחלק רושמים 11 קורסים וחלק 7 מה ההבדל ?

לצפיה ב-'נפתח פורום מטבחים'
|*|נפתח פורום מטבחים|*|
15/12/2014 | 15:14
10
|בועה|חולמים על מטבח חדש לבית? קניתם דירה מקבלן ואתם רוצים לדעת איך לשדרג את המטבח מבלי לקרוע את הכיס?
בפורום מטבחים החדש של תפוז תוכלו לבשל לעצמכם את מטבח חלומותיכם בעזרת מומחים בתחום.

היכנסו כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

לצפיה ב-' נפתח פורום תופעות ואסונות טבע '
|*| נפתח פורום תופעות ואסונות טבע |*|
07/12/2014 | 18:22
5
|ברק|הרוחות מאיימות להעיף לכם את הגג? גשמי הזלעפות מזכירים לכם טייפון? חולמים לצלם טורנדו מקרוב? הייתם בניו אורלינס בזמן הוריקן קתרינה?  
הפורום יעסוק בכל אסונות הטבע המוכרים ברחבי העולם, כגון: רעידות אדמה, צונאמי, התפרצויות געשיות, סופות חול, סופות טרופיות וטורנדו, גשמי זעם, שטפונות, שריפות ענק, מפולות (שלגים, בוץ), בצורות ועוד.

זה המקום לדבר על התופעות שגורמות לנו לחשוב שהטבע כועס, מוזמנים להיכנס כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'נפתח פורום תמ"א 38'
|*|נפתח פורום תמ"א 38|*|
02/12/2014 | 18:15
7
|פירמידה|חיזוק של מבנים ישנים כנגד רעידות אדמה אמנם משפר את עמידותם, אך לא בהכרח עד כדי הנדרש בתקן - לפעמים אף לא קרוב לכך.
בשביל זה פתחנו לכם את פורום תמ"א 38 - תוכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים קיימים בפני רעידות אדמה!

מה מקבלים הדיירים במסגרת הליך תמ"א 38? איך מתמודדים עם דייר סרבן ? איך בודקים חברה יזמית שבאה להציע לכם את שירותיה? כמה חניות צריך להוסיף במסגרת התמ"א  ?
מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום, לשאול כל שאלה ולקבל ליווי צמוד במשך כל התהליך
לצפיה ב-'גיל המעבר'
גיל המעבר
01/12/2014 | 12:22
1
41
האם קינסיולוגיה עוזרת להתגבר על תופעות "גיל המעבר"?
לצפיה ב-'מדובר בטיפול המחבר בין הגוף לנפש'
מדובר בטיפול המחבר בין הגוף לנפש
02/12/2014 | 14:45
40
שלום,
לכל אישה יש תגובות שונות בתקופות חיים שונות. אני לא מתייחסת לכולן כאותו דבר. לכן במקרה שלך צריך לדעת מהן התופעות שאת מרגישה, אבל בעיקר כדאי לבדוק איפה זה תופס אותך רגשית. זאת אומרת באיזה מצב קגשי את נמצאת ולכן איך זה משתקף בגוף. אפשר לטפ בזה בעז"ה דרך קינסיולוגיה מח אחד. עדינה
לצפיה ב-'שלום לילה טוב. תרגיל לילד בן 5.5'
שלום לילה טוב. תרגיל לילד בן 5.5
28/11/2014 | 01:27
7
84
אני רוצה לקראת שבוע הבא להכין לילדי בן ה5.5 תרגיל שמרגיע, הוא מאוד מאוד עצבני וכועס . ובגן לא כל כך רגוע . חשבתי שאולי יש תרגיל מסויים שאוכל לעשות לו יש לי מישהי שמתעסקת בקינסיולוגיה ואוכל לבקש ממנה ספציפית את התרגיל. האם יש כמה סוגים של תרגילים שאתם יכולים להמליץ עליהם שמאוד מרגיעות את הנפש ואת העצבים והכעסים (שאני לא יודעת ממה הם נובעים) גנטי. תודה סיסי
לצפיה ב-'דרך להרגיע ילד כועס'
דרך להרגיע ילד כועס
28/11/2014 | 08:26
3
92
סיסי שלום, אני מבינה אותך שזה מאד מתסכל להתמודד עם ילד שמגיב בעצבנות ואת לא יודעת למה. אז דבר ראשון זה רעיון טוב למצוא תרגילים להרגיע אותו ויש תרגילים כאלו. אך הדבר החשוב ביותר הוא לטפל בשורש ולא בסימפטום. העצבנות מעידה על משהו. יכול להיות משהו רגשי - אולי קרה משהו בגן והוא לא מספר. או פיזיולוגי- - תולעים וכו'. ויש עוד אפשרויות. לכן הייתי בודקת את הסיבה בצורה יותר עמוקה. אתן לך תרגיל אחד מתוך תרגילי "מח אחד" שעוזר להרגעה. תניחו את והבן שלך כל אחד יד על הטבור שלו ויד שניה מתחת לעצמות עצם הבריח. תעסו בעדינות תוך נשימות עמוקות. תשאירו את היד על הטבור ותעבירו את היד השנייה: אגודל מתחת לשפתיים ושתי אצבעות מעל השפתיים, תוך עיסוי עדין ונשימות עמוקות. לבסוף, תעבירו את היד לעצם הזנב ותמשיכו בנשימות. בשלב הבא: תחליפ בין הידיים ותחזרו שוב על התרגיל. בהצלחה רבה ושבת שלום, עדינה

מטפלת קינסיולוגית, הכח לצמוח
שדרות
לצפיה ב-'היי עדינה'
היי עדינה
28/11/2014 | 19:17
1
66
התרגיל מאוד מעניין אותי בתור מטפלת באנרגיות. יש לך סרטון או תמונה מדגימה?
באיזה סיטואציות את נותנת אותו מלבד להרגעה?
שירן
לצפיה ב-'תרגילי מח'
תרגילי מח
29/11/2014 | 17:47
80
שלום,
כפי שכתבתי התרגיל שייך לתרגילי מח braim gym ולקינסיולוגיה לימודית. הרעיון של התרגיל הוא נגיעה בנקודות משמעותיות במרדיאנים וכן נשימה עמוקה על מנת להוריד מתח, עומס ולהכנס להרפיה. בהצלחה ושבוע טוב. עדינה
לצפיה ב-'תודה עדינה אני אשלח לחברה שלי את התרגיל שתדריך אותי'
תודה עדינה אני אשלח לחברה שלי את התרגיל שתדריך אותי
29/11/2014 | 00:11
35
לצפיה ב-'מאוד קשה לענות'
מאוד קשה לענות
28/11/2014 | 21:00
2
48
שלום לך cici3cici3,

קשה לענות מבלי להכיר את הילד, איזה תרגיל ירגיע אותו, כי לא ברור מה הסיבה לכעס שלו ובכלל מיהו, מה מרגיע אותו, מה מלחיץ אותו, האם הוא מתחבר יותר לתנועה פיזית או יותר לתנועה באמצעות הנשימה. אני מאוד ממליצה לך לחפש מטפל בתחום שיוכל לעזור לילד לעזור לעצמו.  
מאיה

לצפיה ב-'את צודקת '
את צודקת
29/11/2014 | 00:14
1
40
אבל אני דואגת לו וחושבת שזה גנטי וחיפשתי משהו לאס או אס
לצפיה ב-'גנטיקה היא בחירה'
גנטיקה היא בחירה
29/11/2014 | 08:54
33
יש את האפשרות המולדת, זו הבחירה שלנו האם לבחור בה, או לא. (אחרת, היינו כל כך דומים לאחים שלנו- היינו חולים באותן המחלות, מתנהגים באותה הצורה, אוהבים את אותם הדברים) וגם כשבחרנו להשתמש בה יש לנו את היכולת, לשנות את הבחירה שלנו ועדיף שנעשה זאת לפני כניסתנו לבית הספר.  זה בדיוק הזמן הכי מתאים לתחילתו של טיפול, כי מה שלא נשקיע עכשיו ,נשקיע אחר כך בהוצאות על הבריאות הגופנית והנפשית.

אם הייתי צריכה לבחור תרגיל אחד, הייתי בוחרת את אחיזת קוק.  

מאיה
לצפיה ב-'הבן שלי מאובחן עם ADHD עבר טיפול בקינסיולוגיה בגיל 8'
הבן שלי מאובחן עם ADHD עבר טיפול בקינסיולוגיה בגיל 8
25/11/2014 | 10:07
2
135
והטיפול בהחלט הצליח, כמובן שצריך הרבה מאד תירגול, על זה בהחלט שיטה שצריך לנסות עבור ילדים עם הפרעות קשב וריכוז.
לצפיה ב-'שמחה לשמוע'
שמחה לשמוע
25/11/2014 | 23:11
47
תודה על השיתוף. ב"ה גם אני ראיתי אצל ילדים שטיפלתי בהם באזור שדרות - הרבה שיפור.

כל טוב, עדינה
לצפיה ב-' תודה על השיתוף '
תודה על השיתוף
26/11/2014 | 23:04
22
לצפיה ב-'בדיקת שריר לבד....'
בדיקת שריר לבד....
18/11/2014 | 13:49
2
112
שלום רב... רציתי לשאול האם ביכולתי לבדוק לעצמי שריר לבד בשביל לדעת כאילו מה מתאים לי... אני יודעת שרצוי לשאול שאלות של כן ולא, האם יש חוקים נוספים?
לצפיה ב-'בדיקת שריר עצמית'
בדיקת שריר עצמית
19/11/2014 | 09:24
94
היי lironli60'

בדיקת שריר עצמית - אפשרית, אם לאדם יש את היכולת להתנתק ולקבל את התשובה - כל תשובה והיא נכונה לרגע הזה.  היא לא מחליפה טיפול, שהוא תהליך פנימי.  וגם אם פנית ימינה ולא שמאלה השאלה היא מאיפה באה הפניה הזאת לאותו המקום.  האם זו בחירה מתוך חוסר ברירה, האם זו בריחה, או שזו בחירה מקדמת ומאפשרת.
מאיה
לצפיה ב-'בדיקת שריר (לבד)?'
בדיקת שריר (לבד)?
25/11/2014 | 23:34
84
היי לירוני,
האם את יודעת לבדוק שריר לאדם אחר?  עליך להיות מאוד מיומנת ולהתמקד בקשב פנימי אם את רוצה לעשות זאת לעצמך  בעצמך.
זה דורש מיומנות רבה עוד יותר.
ב ה צ ל ח ה !
לצפיה ב-'איך יודעים שהטיפול מצליח'
איך יודעים שהטיפול מצליח
16/11/2014 | 10:25
3
120
ותוך כמה טיפולים הבעיה נגמרת?
לצפיה ב-'כשאני מתחילה לעבוד עם מישהו...'
כשאני מתחילה לעבוד עם מישהו...
16/11/2014 | 16:33
1
119
אני מבקשת ממנו שידרג את מצבו מ- 1-10 ברמה הגופנית, ברמה הרגשית, בקשר שלו עם החברה\המשפחה.  במהלך הטיפול אנחנו מידי פעם בפעם בודקים, איך המצב היום. אם יש שינוי - זו הצלחה, גם אם היא עדיין לא נראית בתחום שבגללו פנה אלי המטופל.
לחזות כמה טיפולים צריך -0 אי אפשר.  זה מאוד תלוי בכמה המטופל באמת רוצה לשחרר את המטען שאיתו הוא הגיע.  כמה רווח יש לו מהמקום הלא נעים הזה וכמה מוטיבציה יש לו באמת לשחרר את המצב הקיים.  זה גם תלוי בקשר בין המטפל והמטופל, במיומנות, ביכולת ההכלה וההקשבה.
המטרה היא לא לשחרר את "הבעיה" אלא את הסיבה שבגללה היא הופיעה, כי אם "הבעיה" תעלם" ותגיע בעיה אחרת - זו אותה הגברת בשינוי אדרת.
מאיה
לצפיה ב-' התשובה הכי מדוייקת שאפשר לתת'
התשובה הכי מדוייקת שאפשר לתת
17/11/2014 | 13:05
54
אוסיף רק שבראייה קיניסיולוגית, אין גורם אחד לבעייה. היא מכלול.
לצפיה ב-'היי אורח'
היי אורח
16/11/2014 | 23:23
58
בגלל שאין מספיק פרטים בשאלה עונה באופן כללי כאשר מגיעים מהמצב המצוי למצב הרצוי אז יודעים שאנו בדרך הנכונה ..כמה זמן .. תלוי בהמון גורמים
לצפיה ב-'עדכונים...'
עדכונים...
13/11/2014 | 13:23
3
70
חלפו כמה שנים טובות מאז שהפורום נסגר, אולי כדאי שנציג קצת את עצמנו.

אל הקינסיולוגיה הגעתי כמעט במקרה, היה לי חסר עוד כלי כדי ללמד את "לקויי הקשב והלמידה" אנגלית, ראיתי הודעה בעתון שכללה את המילים "תרגילי מוח" והתחלתי ללמוד קינסיולוגיה, בלי שלמזלי ידעתי לאן אני הולכת.כאן קרו לי אחד הדברים היותר מדהימים בחיי.  כאבים פיזיים נעלמו להם, כל זמן שהייתי עטופה באנרגיה מבריאה ואוהבת ועם הזמן קלטתי שזה תפקידי בחיי - לעטוף את עצמי באנשים טובים ומיטיבים.
למדתי רק שנה קינסיולוגיה.  ביום שסיימתי החלטתי שאני כבר לא מורה ואפילו לא יועצת אלא מאפשרת והתחלתי בהתפתחות העצמית שלי, כי לדעתי המרכיב העיקרי בטיפול טוב ומעצים היא יכולת ההקשבה והחמלה.  עם השנים הוספתי לי כלים:  תדרים בתנועה, ציור אינטואיטיווי, EFT, הקשבה בחמלה, כתיבה יצירתית, תמציות קריסטלים,קול בתנועה... וקראתי וחקרתי ושאלתי ולמדתי וממשיכה כל הזמן ללמוד וללמד.
שנים נלחמתי עם עצמי כדי להמשיך להיות מטפלת ורק כשויתרתי והסכמתי לחזור וללמד פתאום נכנסו גם טיפולים לחיי.
ואז הקמתי את הסדנא שלי משחקי מוח בדרך הצבע והצליל.  יעדתי את הסדנא כסדנא טיפולית ורציתי לראות שם את ההתקדמות תוך כדי העשייה.  חשבתי אז שאני זקוקה לקבוצה קטנה ואינטימית וברגע שהבנתי שזו לא רק אני שמשפיעה על כל אחד ואחד בסדנא אלא זו גם ובעיקר הקבוצה שתומכת, משקפת, משתקפת ומביאה איתה את היכולת לשחרר חסימות.  היה לי מאוד קשה עם העמידה במרכז.  ברחתי מזה כמורה, קיבלתי את זה בחזרה כמנחה...
היום אני מעבירה את הסדנא כבר שנה שישית במרכז יום לגמלאים בכרמיאל, בויצו, בטנדו,בקיבוצים ובמושבים בסביבה הקרובה לי ולעתים פורצת את מחסום המקום.  נהנית מאוד מהטיפולים הפרטניים ומלמדת אנגלית ואפילו גרמנית.  יש לי טור קבוע בעתון המקומי זוהר הצפון, בו אני מעלה מהגיגיי כמטפלת,כאמא, כסבתא, כאדם שהולך בדרך ונהנה גם כשהדרך קצת קשה.

לפורום הזה היה חלק נכבד בתהליך ההתפתחות שלי כמטפלת.

מאחלת לכולנו המון בהצלחה!

באהבה,
מאיה
לצפיה ב-' המון הצלחה שיהיה לך מאיה, כיף לקרוא'
המון הצלחה שיהיה לך מאיה, כיף לקרוא
16/11/2014 | 13:49
2
49
אני בטוח שהסדנא שלך, משחקי מוח בדרך הצבע והצליל נהדרת!
לצפיה ב-'בשיא הצניעות'
בשיא הצניעות
16/11/2014 | 16:20
1
45
היא אכן נהדרת.  והכי כיף לי לראות את השינוי שחל בנשים עם הזמן, גם בנושא הספציפי שלהן וגם בכלל.  ומה איתך יש כבר מקום לספר בטווח הקרוב ?
המון בהצלחה לכולנו!
באהבה,
מאיה
לצפיה ב-''
17/11/2014 | 11:33
10
לצפיה ב-'ברוכים הבאים '
ברוכים הבאים
12/11/2014 | 12:13
10
64
לפתיחה המחודשת של פורום קינסיולוגיה ומוח אחד
לצפיה ב-'וואללה! איזה כיף!'
וואללה! איזה כיף!
12/11/2014 | 14:37
4
28
היי עדי ותודה שפתחת לנו שוב את הפורום.  כל כמה חודשים, הצצתי, לבדוק אולי במקרה הפורום פועל.  המון בהצלחה, לפורום, לך, לכל משתתפיו.  
באהבה,
מאיה
לצפיה ב-'איזה כיף שאת פה'
איזה כיף שאת פה
12/11/2014 | 14:41
3
33
יאללה נתניע מנועים והפעם נשארים :)

לצפיה ב-''
12/11/2014 | 15:03
2
5
לצפיה ב-'איזה יופי!!! שיהיה לנו בהצלחה'
איזה יופי!!! שיהיה לנו בהצלחה
12/11/2014 | 22:46
1
18
לצפיה ב-''
13/11/2014 | 10:17
4
לצפיה ב-'שלום וברוכים הבאים '
שלום וברוכים הבאים
13/11/2014 | 11:53
24
שמחה שהפורום נפתח מחדש ובכך נוכל לאפשר מקום לעוסקים בשיטה להשמיע, להעזר, לדון
ולתקשר ביניהם.
בנוסף כדי לאפשר מקום בו ניתן לשאול שאלות , להעלות מחשבות, חששות.
מקום לקבלת מידע על השיטה ועל מטפליה.
מקום בו יוכלו הלומדים את השיטה להיעזר באחרים אשר עוסקים בה..
וכמובן לכל מי שמבקש להיעזר בנו המטפלים והמטפלים שבדרך כדי לקבל מענה, הכוונה וכמובן הקשבה.
שרון
לצפיה ב-'נעים להיפגש שוב.'
נעים להיפגש שוב.
15/11/2014 | 08:50
1
14
לצפיה ב-'שלום שלום גם לך '
שלום שלום גם לך
16/11/2014 | 13:50
10
לצפיה ב-'שלום לכולם, שמחה לחזור לפורום המחודש. שיהיה בהצלחה. עדינה'
שלום לכולם, שמחה לחזור לפורום המחודש. שיהיה בהצלחה. עדינה
15/11/2014 | 19:29
1
23
לצפיה ב-'אני שמח שאת כאן עדינה '
אני שמח שאת כאן עדינה
16/11/2014 | 13:52
11
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
13/11/2014 | 11:33
3
13
|קדימה|הוא פרץ לתודעה הציבורית בעונה השנייה של  "האח הגדול".  ב-4.3.10 זכה אלירז בתוכנית ומאז ממשיך לעבוד כל הזמן בטלויזיה, ברדיו ואף בקולנוע .
מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום ולהמשיך לתמוך, לאהוב וגם לבקר. תוכלו לחלוק איתנו מידע, תמונות , יצירות מעשי ידיכם.... הקשורים לאלירז.

היכנסו כבר עכשיו לפורום אלירז שדה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה| הוא הגיע למקום השני בעונה האחרונה של האח הגדול והצליח לצבור קהל מעריצים גדול ורחב!
אתם מוזמנים לבקר בפורום אלדד גל-עד בפורום תוכלו לשוחח ולדון בכל נושא שקשור באלדד - על כתבות של אלדד, עדכונים, תמונות וכל מה שתרצו.

היכנסו כבר עכשיו לפורום אלדד גל-עד
לצפיה ב-'הזדמנות לעזור לתינוקות נטושים'
הזדמנות לעזור לתינוקות נטושים|נחמה|
16/11/2014 | 13:16
20
|בועית|מדי שנה ננטשים מאות תינוקות על ידי הוריהם בבתי החולים בישראל. התינוקות מאושפזים במחלקות השונות של בתי החולים, לעיתים למשך חודשים ארוכים, בלי מגע וחיבוק של אמא.
עבור כך הוקמה העמותה "חיבוק ראשון" ? כאשר תינוק ננטש מקבלת עמותת "חיבוק ראשון" פנייה רשמית מבתי החולים, ומארגנת בזריזות קבוצת מתנדבות המגיעות לבתי החולים ומייצרות עבור התינוק סביבה ביתית ומשפחתית ככל האפשר.

חברת האגיס יצאה בשיתוף פעולה עם עמותת חיבוק ראשון ותתרום 5 שקלים על כל תמונה של הורה מחובק עם תינוק/ילד שתועלה עם תיוג hugtag#!
העלו תמונה שלכם מחובקים עם הקטן או הקטנה שלכם, הוסיפו  את התגית ותתרמו 5 ש"ח לעמותה החשובה כמעט ללא מאמץ.

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
לצפיה ב-'נפתח פורום תרבות סין'
|*|נפתח פורום תרבות סין|*|
25/11/2014 | 14:35
9
|גלובוס| אוהבים אגרול, ג'קי צ'אן ודרקונים?
אנו מזמינים אתכם לבקר בפורום החדש בתפוז-תרבות סין!
בפורום תוכלו לדון בסין, בתרבות הסינית ובהשפעתה על העולם שלנו, על ביקור במדינה, ממשק עם תושביה, פעילות עסקית ומגע עם אנשי העסקים המקומיים, וכמובן בשפה הסינית ובלימוד שלה.

אתם מוזמנים להיכנס לפורום כבר עכשיו:

גלישה מהנה! |תפוז|
לצפיה ב-'נפתח פורום קשר משפחתי'
|*|נפתח פורום קשר משפחתי|*|
23/11/2014 | 15:07
11
בואו לשפוך את הלב, לשוחח על המשפחה, לקטר על הדודה, לרכל על הגיסה, להתייעץ על סבתא בפורום קשר משפחתי:

לצפיה ב-'עצבנות חריפה פנימית '
עצבנות חריפה פנימית
01/11/2012 | 22:46
153

לצפיה ב-'טיפול חד פעמי'
טיפול חד פעמי
11/01/2011 | 13:22
2
216
הי,
האם הטיפול בקינסיולוגיה הוא חד פעמי או שצריך כל הזמן לעשות לו תחזוקה על מנת לשמר את יעילות הטיפול?

לצפיה ב-'טיפול בקינסיולוגיה'
טיפול בקינסיולוגיה
11/01/2011 | 15:19
225
אורן שלום

טיפול בקינסיולוגיה הוא תהליך זה לא זבנג וגמרנו.
יש פעמים שהתהליך קצר והאדם השיג את המטרה בזמן המפגשים, הוא לומד טכניקות שיכולות לעזור לו וכך הוא יכול להשתמש בטכניקות אילו בכל פעם שהוא מרגיש שהוא זקוק להן,. לפעמים יש לו צורך לאחר תקופה להגיע למפגש או יותר כדי לשחרר עוד משהו שחסום זה תלוי באדם.
יש פעמים שהתהליך ארוך וכדי להגיע למטרה הסופית ישנן תחנות נוספות שהן מטרות קטנות שצריך לנטרל את החסימה שלהן כדי להגיע למטרה הגדולה. גם כאן האדם לומד טכניקות שעוזרות לו בחיים.

יש אנשים שהשיגו את המטרה ואין להם צורך יותר להגיע למפגשים נוספים אולם הם מגיעים לעבוד על מטרות אחרות לגמרי.

בגדול אין צורך בתחזוק אם השגת את המטרה יש לך כבר את הכלים להתמודד כשאתה נתקל בסיטואציה דומה ויודע להתנהל בה.

בהצלחה
יעל שר
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'טיפול חד פעמי הוא כמו כלים חד-פעמיים'
טיפול חד פעמי הוא כמו כלים חד-פעמיים
12/01/2011 | 14:11
149
מה מאפיין כלים חד-פעמיים? שהם טובים, יפים וזורקים אותם לאחר השימוש...
אתה בוודאי לא רוצה להתייחס לעצמך כמו לכלי חד-פעמי...

כשיש חור בשן, הולכים לרופא שיניים, הוא סותם את החור - וזה טיפול חד-פעמי, נכון? אבל אם לא נשמור על בריאות השיניים, אם לא נצחצח ונדאג לשיניים, קרוב לוודאי שמהר מאוד נגיע אליו עם חור חדש...
אז כן, גם בקינסיולוגיה קורה, שטיפול חד-פעמי עוזר בנקודה מסוימת, וראה סיפורי על דניאלה.

אבל, האמת שטיפול תהליכי הוא בעל משמעות רבה יותר ועמוקה.

למשל, טיפול בחרדות, לוקח כמה שלוקח, פגישה, שתיים או יותר, אך ברגע שנפתרה הבעיה, החרדה הזאת לא תופיע יותר!!!
קינסיולוגיה עוסקת באיזון בין גוף לנפש ובניטרול רגשות מאירועים מודחקים שמשפיעים עלינו. לפעמים, קורה שמספיק טיפול אחד ארוך, ולפעמים אנו זקוקים ליותר.

אבל הכי מעניין וחשוב הוא לדעת, שהגוף שלנו יודע מתי אנו זקוקים לטיפול נוסף ומתי די לנו, וזאת באמצעות בדיקת שריר היד.

בברכה
נורית צין
קינסיולוגית
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תרגול בקינסיולוגיה'
תרגול בקינסיולוגיה
07/01/2011 | 20:30
1
208
שלום לכולם,

אני מחפשת אנשים שמעוניינים לעבור תהליך עמוק ואפקטיבי... לשם תרגול עבודה קינסיולוגית.
פרטים שאלות וכד' ניתן להפנות אליי בפרטי.

שבת נפלאה
אסתר
לצפיה ב-'באיזה אזור בארץ?'
באיזה אזור בארץ?
14/01/2011 | 21:06
68
לצפיה ב-'טיפול בחרדת טיסה'
טיפול בחרדת טיסה
02/01/2011 | 23:12
10
132
שלום,
האם לשיטתכם יש כלים לסייע בחרדת טיסה וחרדה ממקומות סגורים?
תודה
לצפיה ב-'כן!'
כן!
02/01/2011 | 23:58
75
היי צחוקבעייניים,

אמנם זה משולש שמורכב מהמטופל,המטפל והשיטה ומאוד תלוי בכמה שכבות כבר הולבשו על החרדה הזאת.

אני פעם הנחיתי אישה צעירה בעזרת הדמייה שאותה היא המשיכה לעשות במשך שבוע עד לטיסה שלה.בטיסה לא היה זכר לפחד שהיה לה לפני כן. ברור שלא תמיד זה עובד במהירות שכזאת, זה מאוד תלוי באדם ובחוויות שהוא חווה ובעיקר ברצון שלו לשחרר את המקום.
מאיה
לצפיה ב-'כן'
כן
03/01/2011 | 11:25
5
68
יש כלים שמותאמים אישית.
יש גם תהליך עבודה על דפוסי פחד...
אבל יודעת מה יפה ?
שלא כל מי שמגיע עם נושא של פחד יעבור אותו, לעיתים בתהליך אנו מגיעים למקומות שלכאורה נראים לא קשורים...
אבל לבסוף, או כעבור תקופה זה מתחבר בענק.
ולעיתים יגיע אדם שמתלונן על כאבי ראש.. ודווקא הוא יגיע לעבוד על דפוסי פחד - ומשם יתברר שכאבי הראש נובעים בכלל מפחד שאותו אדם לא רוצה/לא מסוגל לחוות.
בקיצור, מעניין.

וברוכה הבאה לפורום
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובה. '
תודה רבה על התשובה.
03/01/2011 | 21:43
3
60
נשמע תהליך מאוד מעניין ו"מגדל".
ושאלת השאלות, אם תוכל לענות לי - מה העלויות של טיפול כזה?
תודה שוב
לצפיה ב-'תודה '
תודה
04/01/2011 | 07:24
2
41
אכן התהליך מאוד מיוחד.

העלויות משתנות ע"פ המדריך.
משהו בין 150-250 ש"ח לפגישה.

עדי

לצפיה ב-'עשיתם לי חשק.'
עשיתם לי חשק.
04/01/2011 | 19:23
1
48
אחפש משהו באזורי.
תודה.
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
05/01/2011 | 07:16
39
לצפיה ב-'לשם מה פורום זה?'
לשם מה פורום זה?
05/01/2011 | 23:35
57
לצפיה ב-'טיפול בחרדות'
טיפול בחרדות
11/01/2011 | 15:23
1
86
צחוק בעיניים

לקינסיולוגיה יש תהליך מובנה לטיפול בחרדות זהו תהליך שמגיע לשורש הבעיה ומנטרל אותה.
מניסיוני בטיפול בפוביות(חרדות) זהו תהליך מרתק שמביא תוצאות די מהר ומחזיר את האדם לתפקוד
כמובן שיש צורך להמשיך ולטפל בכל הגורמים שמעוררים מתח שקשורים לפוביה כדי לנטרל אותה לחלוטין ולאפשר לאדם לנהל את חייו במקום שהפוביה תנהל אותו.

בהצלחה
יעל שר
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תודה רבה על המידע.'
תודה רבה על המידע.
11/01/2011 | 22:36
37
כבר השתכנעתי.
לצפיה ב-'טיפול בחרדות'
טיפול בחרדות
11/01/2011 | 15:24
65
צחוק בעיניים

לקינסיולוגיה יש תהליך מובנה לטיפול בחרדות זהו תהליך שמגיע לשורש הבעיה ומנטרל אותה.
מניסיוני בטיפול בפוביות(חרדות) זהו תהליך מרתק שמביא תוצאות די מהר ומחזיר את האדם לתפקוד
כמובן שיש צורך להמשיך ולטפל בכל הגורמים שמעוררים מתח שקשורים לפוביה כדי לנטרל אותה לחלוטין ולאפשר לאדם לנהל את חייו במקום שהפוביה תנהל אותו.

בהצלחה
יעל שר
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'היי לכולם'
היי לכולם
02/01/2011 | 09:12
4
84
שלום לכולם
יש לי בן מקסים בן 7 שלצערי הרב "סובל" מחוסר ביטחון, מפחד מכל דבר, רגיש מאוד אפילו קצת חרדתי
מאוד קשור אלינו ולא מוכן להתנתק אם זה אומר ללכת לחבר לבד
חשוב לציין שבסביבתנו לידד יש ביטחון עצמי אבל ברגע שהוא לבדו מול ילדים אחרים הביטחון נעלם
בבית הוא מקבל חיזוקים חום ואהבה, רשמנו אותו לחוג לחימה ורכיבה טיפולית.

חשוב לציין שהוא ילד מקובל עם חברים תלמיד טוב וממושעמע ואהוב ע"י המורים

שאלתי היא כיצד אני יכולה לגרום להיות בעל ביטחון עצמי ולא להתרגש מכל תגובה שמגיעה מהסביבה החיצונית (חברים, מורים וכו') הוא פשוט נפגע מאוד מכל שטות או הערה קטנה ומרבה לבכות.

בתודה מראש
מ.
לצפיה ב-'התמודדות חברתית'
התמודדות חברתית
02/01/2011 | 12:48
83
שלום
לפי התיאור שלך אתם מאד מעורבים ואכפתיים כלפי הילד הנפלא שלכם וגם עושים הכל לטובתו. כל הכבוד לכם על החשיבה והעשיה.
לגבי ממצב הבטחון שלו אעלה מספר אפשרויות:
א. האם נעים לו כך? יש טיפוס שאוהב את הפרטיות שלו ולא רוצה להיות ליד אנשים שהוא צריך להתגונן מהם ולהגן על עצמו
ב. האם תמיד היה כך? אולי יש ילד מסויים בחברתו שמאיים עליו.
ג. האם עבר איזושהיא טראומה שקשור לנושא. יכול להיות משהו לכראוה מינורי כמו להתקע במעלית וכו' שלא היית מקשרת.
ד. האם אתם נותנים לו הגנת יתר ולכן הוא לא לומד .
ה. בהחלט ניתן ללמד ילד כיצד להגיב למקרים מסויימים. דרך אחת היא משחק תפקידים שבה אתם מעלים מצבים שונים ומוצאים להם פתרון

בהצלחה ותהנו ממנו
לצפיה ב-'חייבת לציין - לגבי החוגים שרשמתם אותו אליהם '
חייבת לציין - לגבי החוגים שרשמתם אותו אליהם
02/01/2011 | 20:55
51
זה פשוט מצויין.
אני יודעת, וראיתי באופן אישי ילדים בשעורי רכיבה.
ילד שהתחיל להגיע לשעורים עם ביטחון עצמי מאוד נמוך.
ואחרי שנה של רכיבה (לא טיפולית) הביטחון העצמי שלו נסק בצורה
שלא האמנתי. זה היה ילד אחר לגמרי!!!

שמעתי גם ממקר שעוסק בתחום של לחימה שהאפקט הוא אותו
אפקט גם שם.

- מעניין היה לשמוע איך הילד מסביר את החשש הזה
- האם הוא יודע לספר מה בדיוק מפחיד אותו ?
- באיזה שלב מתחיל הפחד לעלות?
- מה התרחיש הכי גרוע שיכול לקרות לדעתו?
לצפיה ב-'טיפול בפחדים'
טיפול בפחדים
02/01/2011 | 22:47
82
היי mazad,
גם אני חושבת שבחרתם לו חוגים שיוכלו מאוד לעזור לו עם הביטחון העצמי שלו.
אני מניחה שהפחד הזה שלו נובע מאיזושהי טראומה שיכולה היתה להיות בתקופה שאת היית בהריון, בלידה או בסמוך אליה.  שיחרור הטראומה יאפשר לו לחיות חיים בטוחים יותר.

השבוע היה אצלי מטופל שכל הזמן עסוק במלחמה:  משחקי מחשב,ציורים וגם מלחמה  עם ההורים/מורים שלו ואפילו  עם עצמו. מתברר שכאשר הוא היה קטן הוא נסע לשייט ושמע פיצוץ אדיר .  מאוחר יותר הוא גם חווה עוד כמה הפצצות במלחמת לבנון השניה.  הפחדים האלה ממשיכים להעסיק אותו ומתפרצים מידי פעם בפעם החוצה.  כשהוא יהיה מוכן לטפל בהם אני מניחה שהרבה דברים בחייו ישתנו.

מאיה
לצפיה ב-'תרגול הביטחון העצמי'
תרגול הביטחון העצמי
12/01/2011 | 10:06
92
שלום לך מ. יקרה,

דאגתך לבנך מובנת בהחלט, כולנו רוצים לראות את ילדינו חכמים, נבונים ובעלי ביטחון עצמי.

כל מה שאת עושה לבנך טוב ונפלא. ויחד עם זאת אני מציעה לך לשפר את בטחונו העצמי בעזרת אמירות חיוביות למכביר. המשיכי לתת לו חיזוקים חיוביים על כל דבר.
האמירה החיובית, סופה שהיא חודרת לתת-מודע ומשם היא משפיעה, כמובן, על המודע ועל חיי היומיום שלו.
חזרי באוזניו לעיתים קרובות על תכונותיו החיוביות: אתה חכם, אתה נפלא,וכו'.

את כל זה, אני מניחה שאת עושה כבר. עכשיו התחילי להכניס לאוצר המילים החיוביות שלך גם חיזוקים בנושא ביטחון עצמי. כשהוא רוכב, אמרי לו לפני ואחרי שהוא גדול וחזק ואמיץ. כשהוא משתתף בחוג הלחימה הזכירי לו לפני ואחרי שיש לו כוח, שהוא אמיץ, שהוא גדול, שהוא נפלא ומצליח.

אם הוא רוצה לא להתרגש מתגובות של חבריו או לא להיפגע. חברו יחד משפט חיובי כמו: אני מרגיש נפלא עם החברים, או אני מקבל הערות בבגרות (התאימי את המשפט החיובי לאופיו ולצרכיו).
עשי איתו את תרגיל השמונה העצל בהליכה ובציור.
התוצאות לא יאחרו לבוא!
בהצלחה
נורית צין
קינסיולוגית
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'היי, '
היי,
01/01/2011 | 21:41
4
52
המליצו לי לשאול פה, אז אני שואלת ואם זה לא קשור- קבלו את התנצלותי מראש...

אני בת 26, מלפני שבוע, נשואה שלושה חודשים. דתיה, לומדת ועובדת (מאוד מאוד מאוד מאוד עמוסה)

לפני שבוע וחצי הייתי ביום הולדת של חברה, בלי בעלי, היה ממש נחמד ופגשתי שם אנשים שאני מכירה מהתיכון אך הם לא זכרו אותי, הם היו מאוד נחמדים והייתה אווירה מצויינת. הרגשתי ששניים שמו עליי עין שם, אחד יותר מהאחרים, בעלי הגיע בשלב מאוחר יותר (הבחור השני בחן אותו יחסית הרבה) ויצאנו. אני רציתי ללכת סתם לטייל בעיר או ללכת לאכול ובעלי לא רצה. כשהגענו הבייתה הצעתי שאולי נראה סרט ביחד וגם אז בעלי סירב ואמר שהוא עייף, קצת התאכזבתי אבל פשוט הלכתי לישון.

בלילה חלמתי שאני הולכת ברחוב מוכר (אני יודעת איפה הרחוב ומכירה אותו יחסית טוב) ומולי באה אישה מבוגרת ומוזנחת, ומתחילה לדחוף לי ידיים לתוך החולצה, הרגשתי ממש מותקפת והתחלתי לצעוק עליה ולהדוף אותה. הרגשתי מאוד נסערת וראיתי ניידת קרובה אך השוטרים לא התייחסו אליי. לאחר מכן ראיתי את הבחור מהמסיבה והוא הכניס אותי למכונית שלו ושאל מה קרה וכו'.

קמתי מאוד נסערת מהרגשת ה"תקיפה". לפני הרבה זמן הלכתי ברחוב חשוך יחסית ואישה מבוגרת באה אליי ושאלה אותי: "מה המצב, מותק?" ודיי נגעלתי מזה...

האם יש פירוש לחלום הזה לפי השיטה? האם החלום משקף משהו עמוק יותר?

תודה רבה!!
לצפיה ב-'מזל טוב ומזל טוב! '
מזל טוב ומזל טוב!
02/01/2011 | 07:20
3
43
היי הילה,
לפרש חלומות עד כמה שאני יודעת זה לא התחום של הקינסיולוגיה, למרות שיתכן שיש כאן אנשים שעוסקים גם בזה.
מי שיכול לפרש את החלום זה רק האדם בעצמו, כי מלבד מה שסיפרת על עצמך, יש עוד הרבה מאוד פרטים שלא סיפרת על עצמך.
לפני שאכתוב לך את מה שאני חושבת על החלום שלך, אשמח להתייחסות שלך למילים הבאות - מה הן מייצגות בעבורך:
רחוב
מוכר
אישה
מבוגרת
מוזנחת
ידיים
חולצה
ניידת
שוטרים
הבחור מהמסיבה
מכונית

מאיה
לצפיה ב-'בוקר טוב, תודה!'
בוקר טוב, תודה!
02/01/2011 | 08:09
2
36
אז... התייחסות למילים הבאות:
רחוב- נעים, מעניין, מקום לראות אנשים, שמש, אור יום, (לא יוצאת הרבה בשעות הבוקר-צהרים כי אני עובדת)
מוכר- בטוח, מוגן
אישה- נשית, אפשר ללמוד ממנה,
מבוגרת- בעלת נסיון, מעניינת
מוזנחת- עצלנות, מסריח, מגעיל,
ידיים- פולשני, חטטני, אבל יכול להיות גם עדין, נעים, חזק- גברי, מטופח- נשי
חולצה- משהו שלובשים, עדיף שיהיה יפה, מראה מי אני, מה אני
ניידת- מקור של סמכות
שוטרים- מקור של סמכות
הבחור מהמסיבה- מסקרן, מוכר אך לא מוכר, התעניין בי וזה החמיא לי מאוד
מכונית- מעין בית קטן, תמיד אפשר הלהעביר שם שיחות, נחמד לדבר בנסיעות (למרות שבחלום המכונית לא נסעה)

תודה רבה!!
אני מקווה שזה הספיק...ושזה מה שהתכוונת!
לצפיה ב-'3 פעמים כתבתי'
3 פעמים כתבתי
02/01/2011 | 09:38
40
היי הילה,
כתבתי לך 3 פעמים ו-3 פעמים ההודעה נמחקה לי.  כמעט באותה המילה, בדרך כלל כשזה קורה אני לא כותבת שוב.  הפעם אתן לזה קצת זמן ובערב אנסה שוב.
המשך יום נפלא,
מאיה
לצפיה ב-'כן לזה התכוונתי'
כן לזה התכוונתי
02/01/2011 | 22:30
33
ועכשיו קחי את סיפור החלום שלך וכתבי אותו שוב.  כל פעם שתתקלי במילה שמופיעה כאן רישמי את הפרוש שלך אליה.  
החלום והמציאות הם שני הצדדים של אותה המטבע ובמקרה הזה ממש אפשר לראות את ההקבלה.
מהחלום/מציאות שלך עולה מערכת יחסים שמבקשת שיפור, כדי שהיא לא תתקע כמו המכונית שבכלל לא נוסעת.
מאיה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ