לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
78847,884 עוקבים אודות עסקים

פורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA.
זה המקום לשיח איכותי ומעמיק ובעברית על הליגה הטובה בעולם.
מהבולס של ג'ורדן, לטבעות של לברון, דרך השלשות של קרי ועד לכוכבים של המחר...

תהנו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA.
זה המקום לשיח איכותי ומעמיק ובעברית על הליגה הטובה בעולם.
מהבולס של ג'ורדן, לטבעות של לברון, דרך השלשות של קרי ועד לכוכבים של המחר...

תהנו
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתשומת לבכם: חל איסור לפרסם קישורים לשידורים בלתי חוקיים של משחקים!
גולדן סטייט ווריירס אלופת ה-NBA לעונת 2014/2015
המשך >>

לצפיה ב-'פלייאוף 2018'
פלייאוף 2018
12/04/2018 | 09:07
56
317
אתם מוזמנים לנתח ולחוות דעתכם על הסדרות הצפויות
המשך>>
אתם מוזמנים לנתח ולחוות דעתכם על הסדרות הצפויות
לצפיה ב-'הורנסק פוטר מהניקס, בלאט מועמד להחליפו'
הורנסק פוטר מהניקס, בלאט מועמד להחליפו
12/04/2018 | 13:40
10
45
ב-ESPN מדווחים כי המאמן הישראלי הוא אחד המובילים לקבל את הג'וב היוקרתי בתפוח הגדול. מועמדים נוספים: מארק ג'קסון, דוק ריברס וג'ף ואן גנדי. הורנסק סגר שנתיים נוראיות בניקס עם 104 הפסדים ו-60 ניצחונות בלבד
לצפיה ב-'אופתע אם בלאט יועסק. מעריך שהוא לא יחזור לליגה. אשמח לטעות '
אופתע אם בלאט יועסק. מעריך שהוא לא יחזור לליגה. אשמח לטעות
13/04/2018 | 01:57
6
13
לצפיה ב-'לא חושב שאתה צודק'
לא חושב שאתה צודק
13/04/2018 | 16:20
5
58
בלאט מוערך בארה"ב והדרך שבה הוא פוטר יצרה סימפטיה שיכלה בהחלט לעזור לו.
לא יפתיע אותי אם הוא יחתום בקבוצה שרוצה לקדם שחקנים צעירים ודווקא העובדה שהכוכב של הקבוצה הוא שחקן אירופאי יכולה מאוד לעזור בעניין הזה.
לצפיה ב-'אינשאללה'
אינשאללה
13/04/2018 | 18:33
10
לצפיה ב-'זה לא מדויק'
זה לא מדויק
14/04/2018 | 10:28
3
52
יש כלפי בלאט חמלה, אבל הוא אינו מוערך ולא חף מטעויות שזוכרים לו, בגלל איך לא לברון ג'יימס. 

לצפיה ב-'איזה טעויות?'
איזה טעויות?
14/04/2018 | 16:44
2
51
הוא הגיע איתם במקום ראשון עם מס' הנק' הכי גדול שהיה בכל הזמנים.

תראה את מצבם העונה ותבין את ההבדל
לצפיה ב-'ששש טרול'
ששש טרול
15/04/2018 | 18:58
1
22
תביע את דעתך כמה שתרצה, אבל מעתה והלאה לא אענה לאף תגובה שלך למישהו אחר או אליי בפורום. 

כל פניה שלך אליי מעכשיו היא לא פחות מהטרלה
לצפיה ב-'כשאין תגובה עניינית ויוצאים נעל, הולכים על הרעלת בארות '
כשאין תגובה עניינית ויוצאים נעל, הולכים על הרעלת בארות
15/04/2018 | 19:25
18
איפה לו ואיפה בלאט: לקליבלנד אין מאמן 

בתקופתו של בלאט, קליבלנד היו מקום ראשון עם מס' ניצחונות בלתי יאומן ועם הפרש עצום מסגניתם.
לצפיה ב-'המועמדים האמיתיים להחליפו'
המועמדים האמיתיים להחליפו
14/04/2018 | 10:31
1
65
הם דייוויד פיזדייל (שכנראה יסגור בימים הקרובים לפי דיווחים)

ג'יי רייט המאמן של וילנובה. 

דווקא אני מאמין שבלאט יגיע לשארלוט/אורלנדו/מילווקי
לצפיה ב-'פיזדייל המאמן הכי מבוקש בשוק כרגע'
פיזדייל המאמן הכי מבוקש בשוק כרגע
14/04/2018 | 19:32
53
אני במקומו מחכה למשרה יותר אטרקטיבית מהניקס, שמעמיד מולך רף ציפיות לא הגיוני ומפטר מדי שנתיים.
המשרה של מילווקי נראית לי מצוין- גרעין צעיר וחזק שעד כה underachieved.
לצפיה ב-' דייויד בלאט מועמד לפיניקס סאנס'
דייויד בלאט מועמד לפיניקס סאנס
18/04/2018 | 12:11
5
המאמן הישראלי, אשר הוליך את דרושפאקה לזכייה היסטורית ביורוקאפ, נכלל ברשימת המועמדים לקבל את המשרה באריזונה וכבר שוחח עם ההנהלה
לצפיה ב-'ערב אחרון ומכריע של עונה סדירה'
ערב אחרון ומכריע של עונה סדירה
11/04/2018 | 15:55
57
212
באופן מדהים אף מצ'אפ עוד לא נקבע בפלייאוף, כך שלכל משחק עשויות להיות השלכות משמעותיות.

בוסטון- ברוקלין: ההשלכה היחידה היא האם ברוקלין תסיים 7,8 או 9 מהסוף.
קליבלנד- ניקס: הקאבס צריכים לנצח כדי לשמור על סיכוי לעלות למקום השלישי.

מיאמי-...
המשך>>
באופן מדהים אף מצ'אפ עוד לא נקבע בפלייאוף, כך שלכל משחק עשויות להיות השלכות משמעותיות.

בוסטון- ברוקלין: ההשלכה היחידה היא האם ברוקלין תסיים 7,8 או 9 מהסוף.
קליבלנד- ניקס: הקאבס צריכים לנצח כדי לשמור על סיכוי לעלות למקום השלישי.

מיאמי- טורונטו: ההיט צריכים לנצח כדי לשמור על מקום 7 שיפגיש אותם עם בוסטון. טורונטו לטעמי דוקא תשמח לפגוש את מיאמי בסיבוב הראשון, וניצחון כאן בהחלט עשוי לסדר לה מפגש שכזה.

אורלנדו- וושינגטון: הוויזארדס צריכים לנצח כאן, לקוות להפסד של מיאמי ויוכלו לעלות למקום 7 או אפילו 6 בקונסטלציה מסוימת.

פילדלפיה- מילווקי: הסיקסרס חייבים לנצח כאן כדי לשמור על המקום השלישי. ניצחון גם ירחיק אותם מסדרה מול מילווקי (שתרד במצב כזה ל7-8). אם מילווקי תנצח זה יסדר לה בסבירות גבוהה מפגש בסיבוב הראשון מול לברון. בהתאם לכך ובאופן לא מפתיע, יאניס בספק למשחק.

שיקאגו- דטרויט.

מינסוטה- דנבר: המשחק המרכזי. זהו גיים 7 לכל דבר כאשר המנצחת בו "תעלה סיבוב" והמפסידה תלך הביתה שבורת לב. למינסוטה יש את הביתיות ואת שני השחקנים הטובים במפגש. לדנבר יש מומנטום של 6 ניצחונות רצופים והיא הקבוצה העמוקה והחכמה יותר. שווה להוסיף שבאטלר חזר רק לא מזמן מפציעה והיה תחת הגבלת דקות, גם טאג' גיבסון בכשירות חלקית. 
הלחץ על מינסוטה כביר, זה בקלות המשחק הכי חשוב שלנו מאז גמר המערב ב-2004 ואנחנו סוחבים מאז קללה בת 14 שנה (או 15, אחרי המשחק הזה).
הפסד יהיה לא פחות מקטסטרופה, אני מאוד מקווה שנעלה לטרוף את המגרש והקהל יתן לנו פוש. מחכה לי לילה לבן ובסופו אושר או דיכאון, אחד מהשניים.

ניו אורלינס- סאן אנטוניו: משחק קריטי במיקומים במערב כאשר קונסטלציות שונות יכולות לדרג את הספרס בטווח של 4-8 ואת הפליקנס 5-8. מנקודת מבטה של מינסוטה אני מעדיף ניצחון של הספרס כאן.

אוקלהומה- ממפיס: אז ווסטברוק במרחק של 16 ריבאונדים מממוצע טריפל דאבל, למרות שבפועל 12 ריבאונדים גם כן מתעגלים למעלה מ-9.9 ל-10. זה כנראה יהיה מוקד העניין העיקרי במשחק הזה, אלא אם אוקלהומה תפשל פה בענק. המיקומים האפשריים של הת'אנדרס הם 4 או 6 (במידה וינצחו), מקום 8 מובטח במידה ויפסידו.

קליפרס- לייקרס.

פורטלנד- יוטה: קרב ישיר בו המנצחת תבטיח את המקום השלישי. הפסד עלול לעלות ביוקר, במיוחד ליוטה שאם תפסיד ואוקלהומה תנצח, היא תיפול למקום 5 ותצטרך להתמודד מול הת'אנדרס ללא ביתיות.

סקראמנטו- יוסטון.

שיהיה לילה מוצלח
לצפיה ב-'קבוצת ווטסאפ בנושא NBA'
קבוצת ווטסאפ בנושא NBA
13/04/2018 | 12:54
43
הייתי בקבוצה כזאת עד לא מזמן אך היא הפסיקה להיות פעילה, מישהו כאן מהפורום היה מעוניין להצטרף אם הייתי פותח קבוצה כזאת?
אשמח גם להצטרף לאחת שכבר קיימת אם יש כזאת
לצפיה ב-'פלייאוף - ההימורים'
פלייאוף - ההימורים
12/04/2018 | 07:28
59
טורונטו - וושינגטון: טורונטו לא קבוצת פלייאוף טובה במיוחד, ועם החזרה של וול זה הולך להיות צמוד ממה שזה נראה. 3:4 ראפטורס.

בוסטון - מילווקי: צמוד גם כאן. בלי קיירי מילווקי פייבוריטית לטעמי, הזדמנות ליאניס להראות שהוא באמת אחד מהגדולים. אני הולך 2:4 באקס.

פילי - מיאמי: הרבה תלוי אם אמביד חוזר. בכל מקרה, פילי קבוצה יותר טובה, קשוחה ומאומנת, 2:4.

קליבלנד - אינדיאנה: אינדי יכולה לנצל טוב את ההגנה של הקאבס, לדעתי זה מצ'אפ רע לקליבלנד. אני קצת אפתיע ואהמר על 3:4 פייסרס.

יוסטון - מינסוטה: הוולבס יתנו פייט נחמד, אני רואה אותם לוקחים משחק-שניים, 2:4.

גולדן - ספרס: סידרה חד צדדית, אין לספרס הרבה איכות בלי קוואי, וגם בלי סטף אני מאמין שזה ייגמר ב-1:4.

פורטלנד - ניו אורלינס: סידרה אכבר מרתקת, אין פה פייבוריטית. הכל תלוי במי מהכוכבים יסחוף את הקבוצה שלו - דיוויס או לילארד. יש כאן העדפה ברורה בשבילי וזה AD, אולי השחקן האהוב עליי בליגה. 3:4.

יוטה -  אוקלהומה: שונא את יוטה, מאוד אוהב לראות את OKC משחקת. על פניו התאנדר יותר איכותיים, אבל עם העונה המאכזבת שלהם לא קל להמר פה. 2:4 אוקלהומה.

לצפיה ב-'אוקלהומה, ניו אורלינס וסן אנטוניו מבטיחות מקום בפלייאוף'
אוקלהומה, ניו אורלינס וסן אנטוניו מבטיחות מקום בפלייאוף
10/04/2018 | 09:29
34
54
מינסוטה ודנבר יפגשו למשחק שיכריע מי מהן תהיה בפנים!

יובל, העם איתך!

לצפיה ב-'הקטע זה שהקרב הוא על כניסה לפלייאוף'
הקטע זה שהקרב הוא על כניסה לפלייאוף
10/04/2018 | 10:28
11
58
אבל לא בהכרח על המיקום.
אם מינסוטה עולים, והמאזן שווה אז הטייברייק ככה:
הספרס ניצחו אותם בסדרה השנה.
הפליקנס והת׳אנדר הפסידו להם.
תיקו עם הג׳אז.

אם הנאגטס עולים:
ניצחו את הת׳אנדר ואת הפליקנס.
תיקו עם הספרס ועם הג׳אז.

מסקנה - אוקלהומה וניו אורלינס חייבות לנצח את המשחק האחרון בעונה כדי להימנע ממקומות 7,8.

אני לא סגור איך זה עובד בשובר שיוויון פנימי, אבל better safe than sorry
לצפיה ב-'הווריורס צריכים להתפלל שאוקלהומה לא תסיים שביעית'
הווריורס צריכים להתפלל שאוקלהומה לא תסיים שביעית
10/04/2018 | 12:08
10
62
כי אם סטף לא מופיע למפגש הזה בסיבוב הראשון, נגמר הסיפור של הווריורס
לצפיה ב-'אני חושב שגם בלי סטף גולדן פייבוריטית מול אוקלהומה'
אני חושב שגם בלי סטף גולדן פייבוריטית מול אוקלהומה
10/04/2018 | 13:37
9
15
לצפיה ב-'כרמלו לא יצליח לקלוע מול שמירה של פליאוף'
כרמלו לא יצליח לקלוע מול שמירה של פליאוף
10/04/2018 | 13:58
3
75
ודוראנט יתפוצץ ויתן סדרה גדולה ....  שיראה את ווסטברוק מולו
לצפיה ב-'שני משחקים ראשונים דוראנט שם 40'
שני משחקים ראשונים דוראנט שם 40
10/04/2018 | 15:10
1
64
גולדן עולה ל-2-0
אוקלהומה עושה חמוצים

ואז זה ייגמר במשחק 5 או 6.
לצפיה ב-'לגמרי!'
לגמרי!
10/04/2018 | 21:15
42
דוראנט יראה מולו את OKC ויהפוך למפלצת של ממש.
אם אני אוקלהומה, אני עושה הכל כדי לא לפגוש את גולדן בפלייאוף.

לצפיה ב-'בשמירה של עונה רגילה הוא כן קולע?'
בשמירה של עונה רגילה הוא כן קולע?
11/04/2018 | 15:21
32
הבנאדם לא עבר 50% מהשדה פעם אחת העונה.
לצפיה ב-'לדעתי ממש לא'
לדעתי ממש לא
10/04/2018 | 16:01
4
63
הווריורס כרגע פחות טובים מאוקלהומה של KD+ראס בשיא שלה, נניח.
כל השיטה שלהם מעורערת בלי סטף, היה פה לפני רגע דיון על המשמעות הקריטית שלו לסגנון וליכולת של הקבוצה אז אין מה להרחיב על זה שוב.

לא שOKC יותר טובה מבחינת יכולות כדורסל באופן מובהק אבל זו סדרה של grudge grit and grind, אוקלהומה יבואו כמו הספרטנים של 300 וינצחו בעזרת הרבה אלימות וזעם מתפרץ.
זורם להתערבות כספית עם המעוניינים
לצפיה ב-'זה היה יכול להיות מעניין'
זה היה יכול להיות מעניין
10/04/2018 | 16:12
3
60
אלא שכמעט בודאות הסדרה הזאת לא תתרחש. אם אוקלהומה מנצחת את ממפיס היא מבטיחה את עצמה בטופ 6. אפילו אם היא מפסידה לממפיס צריכה להיות קונסטלציה מאוד ספציפית שתשים את אוקלהומה 7 (סיכוי יותר גבוה שבמקרה כזה היא תדרדר ל-8).

לגבי הסדרה התאורטית הזאת אני מעריך שגולדן סטייט פייבוריטית אבל מסכים איתך שזו סדרה פתוחה ולא הייתי מופתע אם אוקלהומה הייתה מנצחת את זה בצורה שאתה מתאר.

כרגע יותר סביר שסדרה בין גולדן לת'אנדרס תתרחש עם קרי בסיבוב השני, וגם זה בסימן שאלה האם אוקלהומה תהיה שם בכלל.
לצפיה ב-'חבל מאוד. אבל מי בדיוק אמור להדיח את OKC?'
חבל מאוד. אבל מי בדיוק אמור להדיח את OKC?
10/04/2018 | 21:04
2
53
מול הספרס או הפליקנס הם הבי פייבוריט. לדעתי גם מול פורטלנד שOVERACHIEVED בעונה הסדירה בענק. דווקא נגד יוטה יהיה קשה יותר אבל אני ממש מתקשה לראות את הסטאר קווליטי של OKC מפסיד סדרה לכל אחת מהקבוצות הנ"ל, למרות שארבעתן משחקות כדורסל יותר טוב ומאומן מהם בסדירה.

ויאללה, קיבלתם את באטלר חזרה, נצחו את משחק 82 ותעשו אתם לווריורס את מה שאמרתי.

לצפיה ב-'אני חושב שפורטלנד ויוטה יכולות בכיף לנצח את OKC'
אני חושב שפורטלנד ויוטה יכולות בכיף לנצח את OKC
11/04/2018 | 09:58
1
42
הסיכויים נראים לי באזור ה60-40 לטובת הת'אנדרס.
לצפיה ב-'מי מהן שתהיה הביתית היא הפייבוריטית בעיניי'
מי מהן שתהיה הביתית היא הפייבוריטית בעיניי
11/04/2018 | 11:51
40
ובגלל שהם ניצחו היום, נראה את הסדרה הזו (בטוח).

מחזור הנעילה יקבע רק מי תהיה הקבוצה הביתית. אם יוטה מנצחת אז הם מסיימים 3 ואוקלהומה 6, אם יוטה מפסידה ואוקייסי מנצחים את ממפיס (רק נסיון של ראס לקחת 16 ריבאונדים יכול לפגוע בזה), אז יוטה מסיימת 5, אוקלהומה 4 וזוכה בביתיות.
לצפיה ב-'לא יאומן שהגענו למצב הזה'
לא יאומן שהגענו למצב הזה
10/04/2018 | 14:48
66
משחק אחד על החיים ועל המוות.
לאורך השבועות האחרונים הנחתי שנעבור בדירוג לפחות את הפליקנס אבל לזכותם הם השיגו ניצחונות מרשימים וזה לא קרה.
המצב שלנו לא טוב, הסיכויים שלנו במשחק האחרון הם בסביבות 50-50 ולא ברור האם גיבסון יהיה כשיר. גם אם ננצח יכול מאוד להיות שנעלה ממקום 8 מה שיאכזב אותי כי סדרה מול יוסטון תהיה חד צדדית.
הסצנריו הכי טוב שסאן אנטוניו תנצח את הפליקנס במחזור הסיום, או שאוקלהומה תשמוט באופן הזוי משחק מול ממפיס בבית. זה יכול לקדם אותנו למקום 7.
הסצנריו הכי טרגי ובכלל לא מפתיע הוא אם נפסיד לדנבר ונסיים במקום 9.
באיזשהו מקום המשחק הזה יותר חשוב ממשחק פלייאוף, בודאי הכי חשוב שהיה לפרנצ'ייז מאז גמר המערב ב-2004.
לצפיה ב-'אני מעדיף את מינסוטה '
אני מעדיף את מינסוטה
10/04/2018 | 15:10
1
72
יותר מדי כישרון יש שם, לא מובן איך הם הגיעו למצב הזה בכלל.

חמישייה של טיג, וויגינס, באטלר, גיבסון וטאונס זה קונטנדר לכל דבר. האשמה היא כולה של תיבודו. נכון שהיו פה ושם פציעות אבל עדין.. המצ'אפ הזה מול יוסטון הולך להיות מרהיב, לדנבר אין כמעט כלום מה להציע. עשו את שלהם בעצם ההגעה למעמד הזה.

אגב, כבוד ל-AD שמוביל את ניו אורלינס לפלייאוף בלי קאזנס.

לצפיה ב-'לגמרי כבוד'
לגמרי כבוד
10/04/2018 | 15:11
56
מאז שקאז נפצע AD הוא השחקן הטוב בליגה בעיניי

לצפיה ב-'המחצית הראשונה שלנו הייתה בזיונית'
המחצית הראשונה שלנו הייתה בזיונית
10/04/2018 | 21:40
2
55
פתחנו את המשחק בפיגור 18-1 או משהו כזה. הם סיימו את המחצית עם 40 נקודות בצבע, רובם הטבעות.
הסיבה שנשארנו במשחק היא אחוזים חריגים לטובה לשלוש.
מחצית 2 הייתה יותר טובה כבר...ווסטברוק השתלט ברבע האחרון.

אנחנו לא שווים סיבוב 2 במערב, אני רואה פה את הדיונים והם לא רלוונטים, הקבוצה הזאת לא עוברת את פורטלנד/יוטה.
לצפיה ב-'רואה נכוחה. חלפו הימים שקבוצה לא מאומנת יכלה להגיע למשהו'
רואה נכוחה. חלפו הימים שקבוצה לא מאומנת יכלה להגיע למשהו
10/04/2018 | 23:25
1
14
לצפיה ב-'זו גם ההרגשה שלי העונה'
זו גם ההרגשה שלי העונה
10/04/2018 | 23:34
42
וזו הסיבה המרכזית שאני כל כך נהנה בעונה הזאת, וכל כך מעריך את הפרויקט חסר האגו של הווריורס שמאלץ גם את השחקנים הכי טובים שיש לאפשר למאמן שלהם לאמן אם הם רוצים להצליח. נחמד שהשלושה האחרונים שעדיין לא הפנימו את זה התרכזו כולם בקבוצה אחת במקום להרוס שלוש, והיא גם נראית בהתאם.
לצפיה ב-'נו, עוד מישהו רוצה להצטרף לדיון קרי/דוראנט?'
נו, עוד מישהו רוצה להצטרף לדיון קרי/דוראנט?
11/04/2018 | 08:48
14
49
גולדן חוטפת 40 הפרש ביוטה.
לצפיה ב-'נראה לי שזה משהו במנטליות של קבוצות פצועות...'
נראה לי שזה משהו במנטליות של קבוצות פצועות...
11/04/2018 | 09:07
42
אני רואה את זה גם אצל הסלטיקס של סוף העונה.
למרות ששם המצב יותר אקוטי.
לצפיה ב-'זה לא גורם לך לפקפק גם במעמד של דריימונד?'
זה לא גורם לך לפקפק גם במעמד של דריימונד?
11/04/2018 | 09:53
12
52
היית מדרג אותו מעל דיוויס וכאלה.
לצפיה ב-'המעמד של דריימונד נפגע אבל לא מהסיבה הזאת'
המעמד של דריימונד נפגע אבל לא מהסיבה הזאת
11/04/2018 | 15:32
11
38
זה היה ידוע לנו שדריימונד הוא בשום פנים ואופן לא שחקן לבנות סביבו, אלא שחקן לבנות לצידו. העונה האישית שלו פחות טובה מעונות קודמות שלו (יש סיכוי טוב שהוא בכלל לא יהיה בחמישיית ההגנה) ולכן כנראה שאדרג אותו נמוך יותר (בטח בהתחשב בעונה המדהימה של דייויס) אבל אף פעם לא היה לי ספק שלא הוא המנוע של הווריורס ושהוא לא יכול למלא אפילו חלק קטן מהנטל ההתקפי של קרי.
לצפיה ב-'זה לא שעכשיו בונים סביבו'
זה לא שעכשיו בונים סביבו
11/04/2018 | 16:08
10
36
הוא פשוט מתפקד כצלע התקפית שלישית ל-KD וקליי. כמו שהמניות שלהם לדעתי קצת יורדות כרגע כי הם לא מצליחים להוביל את הקבוצה לניצחונות, כך גם דריימונד שעדיין אמור להיות ב-comfort zone שלו כמנהיג הגנתי ואופציה שלישית בהתקפה.
לצפיה ב-'אני לא חושב שהוא יצא מהקומפורט זון'
אני לא חושב שהוא יצא מהקומפורט זון
11/04/2018 | 17:34
9
30
הוא נראה בדיוק אותו דריימונד גרין. אפשר אולי היה לצפות ממנו לקחת על עצמו יותר בהעדר קרי, אבל לא על סמך זה דירגתי אותו גבוה.

ועוד משהו קטן: בוא נחכה לפלייאוף לפני שאנחנו מחליטים דברים. אולי הוא פשוט שומר הילוך.
לצפיה ב-'בדיוק בגלל זה גם הוא נושא באשמה'
בדיוק בגלל זה גם הוא נושא באשמה
11/04/2018 | 17:45
8
31
אף אחד לא מבקש ממנו להוביל את גולדן לניצחונות כאופציה ראשונה. הוא עדיין ממלא את אותו תפקיד אבל הקבוצה נראית רע. בתור שחקן שנחשב בקונצנזוס לטופ 20, או במקרה שלך טופ 7 או איפה שדירגת אותו, הוא חייב לספוג ביקורת על היכולת הדלה של הקבוצה. זה לא יכול להיות חד כיווני שכשגולדן מנצחת הוא גדול וכשגולדן מפסידה זה לא באשמתו...
לצפיה ב-'אבל שוב - מגרין אני לא מצפה (כמעט) לכלום בהתקפה מלכתחילה'
אבל שוב - מגרין אני לא מצפה (כמעט) לכלום בהתקפה מלכתחילה
11/04/2018 | 18:37
7
30
כל מי שדירגתי מעליו זה רק שחקנים שאני מרגיש שאני יכול לבנות סביבם התקפה של קונטנדרית. גרין הוא השחקן הראשון (או השני, אבל קוואי גם ככה נמצא מעליו, או לפחות זה היה המצב בקיץ שעבר) שסביבו אני בונה הגנה של קונטנדרית.

עכשיו, דבר אחד שאתה כן יכול לזקוף לרעתו של גרין זה את העובדה שההגנה של הווריורס מאז הפציעה של קרי הידרדרה למקום ה26 בליגה ביעילות הגנתית. פציעה של קרי ממש לא אמורה להיות הסיבה לזה. that said, אני חושב שזה יותר צירוף מקרים כתוצאה מכך שלווריורס פשוט אין חשק ואין על מה לשחק יותר בעונה הסדירה. איך שההגנה שלהם תראה בפלייאוף ובמיוחד בסיבוב הראשון כשקרי עדיין יהיה מושבת זו שאלת המפתח מבחינתי בדירוג של דריימונד בקיץ הבא. כרגע אני נותן לו להנות מהספק, אבל אם הווריורס נראים ככה בהגנה בפלייאוף אז הוא יחטוף.

אבל בכל מה שקשור להתקפה - לא למדנו עליו שום דבר חדש. הוא עושה 10-6-6 שזה די קרוב לממוצעי הקריירה שלו, מה גם שברור שהוא אחד הנהנים העיקריים מהנוכחות של קרי. הוא היה ויהיה לא יותר משחקן משלים בהתקפה.

את קווין דוראנט אי אפשר להוציא בזול מהתקופה הזאת. הפציעה של קרי מבליטה יותר מתמיד את החיסרון הכי גדול של KD - הוא לא טוב בתור היוצר העיקרי בהתקפה. שים את הכדור בידיים שלו באזור הקשת מול כל שומר (או במגרש הפתוח) וזה סל בסבירות גבוהה. אבל תן לו את הכדור אחרי שחטפת סל או בהתקפה עומדת ותגיד לו לייצר משהו - אין לו מושג. מהבחינה הזאת יש המון שחקנים שאני מעדיף לפניו, ביניהם אפילו רוקיז כמו בן סימונס. הגדולה שלו היא שאין לו אגו והוא כנראה הבין את זה בעצמו כשחבר לקרי בגולדן סטייט, על פול ג'ורג' לדוגמה היו לי בדיוק את אותן הטענות אבל הוא המשיך ללכת ראש בקיר. כך או אחרת, אי אפשר להתעלם מהחיסרון הזה יותר.
לצפיה ב-'איך יכול להיות שאתה מצפה משחקן טופ 10 לכמעט כלום בהתקפה?'
איך יכול להיות שאתה מצפה משחקן טופ 10 לכמעט כלום בהתקפה?
11/04/2018 | 21:16
6
26
1. אם אני חושב שאפשר לבנות סביב רוברסון הגנה של קונטנדרית זו גם סיבה להכניס אותו לטופ 10? או את טוני אלן ב-prime ההגנתי שלו?

זה כל-כך ברור שאתה מתייחס לגרין בצורה שונה מכל שחקן אחר, הרי את כל שאר שחקני ההגנה המצוינים אתה מדרג בצורה ריאלית בגלל החסרונות ההתקפיים שלהם ורק במקרה של גרין אתה מנסה להסביר למה בעצם הוא פטור מתרומה התקפית.

2. הטיעון העיקרי שלך בזמנו היה שיש את 6 הטובים בליגה שיכולים להוביל אלופה, ומחוץ להם גרין הוא השחקן האידיאלי להחזיק כמספר 2 להם. מעבר לכך שהטיעון הזה בעייתי בליגה של 30 קבוצות, הוא גם לא נכון כשאתה רואה את גולדן סטייט מתקשה עם גרין לצד שחקן טופ 6 (דוראנט).

3. דוגרי- גרין הוא שחקן נהדר, ייחודי ו-perfect fit לצד קרי. אבל זה בלתי אפשרי לנמק בצורה הגיונית את הדירוג שאתה נותן לו.
לצפיה ב-'די נו, לא באמת השוות עכשיו את גרין לאנדרה רוברסון וטוני אלן'
די נו, לא באמת השוות עכשיו את גרין לאנדרה רוברסון וטוני אלן
11/04/2018 | 23:01
5
26
טוני אלן ואנדרה רוברסון אלה שני שחקנים נעדרי כל יכולות כדורסל, הדבר היחיד שהם עושים ברמה גבוהה זה לשמור, בלי זה לא רק שהם לא מגיעים לNBA הם אפילו לא היו הופכים לשחקני כדורסל מקצועניים. אלה שחקנים שקבוצות מרגישות בנוח כשהם עולים נגדן לזריקה מכל טווח כמעט, בהרבה מקרים הם לא מעורבים במשחק ההתקפה בכלל מחשש שישלחו אותם לעונשין (בעיקר רוברסון) ונותנים לקבוצה שלהם לשחק 4 נגד 5 בהתקפה. בקיצור, מה שהם נותנים לך בהגנה הם לוקחים בהתקפה.

אתה ממש לא יכול לומר את זה על דריימונד. הוא פלוס גם בהתקפה, הוא היוצר השני בטיבו בגולדן סטייט, הוא פשוט לא סקורר מחונן, זה הדבר היחיד שאתה יכול לזקוף לחובתו. בנוסף איפה הוא ואיפה האחרים בכל מה שקשור למנהיגות. זו בכלל לא אותה הפלנטה.

אם דוראנט וגרין משחקים בלי אף שחקן טוב לצידם אז זה באמת לא הפיט הכי טוב שיש אבל לא בגלל גרין אלא יותר בגלל דוראנט שלא מהווה יוצר איכותי, שזה מאסט בכל קבוצה ששואפת למשהו. תוסיף אליהם שחקן כמו קמבה ווקר לדוגמה או אפילו רג'ון רונדו ואז זה מתחיל לקבל צורה של קונטנדרית. זה אגב למה גולדן סטייט עם קרי ובלי דוראנט הייתה קבוצה אימתנית וגולדן עם דוראנט ובלי קרי משחקת כדורסל פשוט מחורבן. פשוט בגולדן ההיא היה יוצר עלית ובגולדן הנוכחית אין.
לצפיה ב-'אני מציג בפניך את האבסורד שבטיעון שלך'
אני מציג בפניך את האבסורד שבטיעון שלך
11/04/2018 | 23:50
4
25
הנימוק שהבאת בכדי לדרג את גרין במקום 7 מצדיק באותה מידה את הדירוג של רוברסון/טוני אלן במקום 7.
אתה צריך להחליט האם תרומה התקפית היא פקטור בדירוג שלך מחוץ לטופ 6. איכשהו במקרה של גרין נדמה שלא- אתה הרי לא מצפה ממנו כמעט לכלום בהתקפה ועדיין מדרג אותו מעל סופרסטארים.
אז כמו שאתה יודע להסביר שרוברסון וטוני אלן נחותים התקפית וזה צריך להתבטא בדירוג שלהם, רצוי שתנהג בדריימונד בצורה דומה.

בתגובה לפסקה האחרונה שלך אני יכול לומר שאם יש לך 2 שחקנים ב"טופ 7" ועדיין לדבריך אין יוצר איכותי, זה אמור לגרום לך להרהר האם אתה מדרג נכון את הטופ 7...
לצפיה ב-'זה לא מדע מדויק, וכל אחד נותן משקל אחר'
זה לא מדע מדויק, וכל אחד נותן משקל אחר
12/04/2018 | 01:23
3
24
אני למשל מאוד אוהב שחקני 2way, לכן בכל עונה רלוונטית הייתי מדרג את קוואי מעל הארדן למשל. לכן גם דריימונד מקדים הרבה שחקנים שהם הרבה יותר מוכשרים ממנו התקפית. רוברסון וטוני אלן לא שייכים לדיון הזה בשום דרך, גם התקפית גרין מוכשר מהם פי מיליון. אין בסיס לדיון אם אתה חושב שע"י מה שאני כותב על גרין אפשר לבנות קייס לרוברסון/אלן לטופ 7 או אפילו לטופ 37 לצורך העניין.

אם גרין לא היה נחות התקפית אז כנראה שהייתי מדרג אותו באזור של קוואי, אולי אפילו מעל. כמובן שזה מתבטא בדירוג.
לצפיה ב-'אבל אתה צריך להתייחס לכולם בצורה שווה'
אבל אתה צריך להתייחס לכולם בצורה שווה
12/04/2018 | 03:51
2
24
לא יכול להיות שאתה אומר שגרין בכלל לא מעניין אותך התקפית ועדיין לשים אותו בטופ 10, בזמן שאתה מוריד שחקנים אחרים בדירוג על חולשה באיזשהו צד של המגרש.

גם הטיעון של 2way לא מניח את הדעת, הרי אתה מדרג את גרין מעל שחקני 2way טובים ממנו- כריס פול, דיוויס, אמביד, פול ג'ורג', יאניס, באטלר... גרין הוא השחקן הכי חד-צדדי מביניהם, כמו שאמרת אתה לא מצפה ממנו כמעט לכלום בהתקפה.
לצפיה ב-'לא מצופה מגרין לתרום בהתקפה כי הוא משחק בקבוצה עם'
לא מצופה מגרין לתרום בהתקפה כי הוא משחק בקבוצה עם
12/04/2018 | 04:12
1
27
3 קלעים היסטורים. ולמרות זאת הוא עדיין אחלה של שחקן התקפה, אין ספק שגולדן טובה יותר איתו על הפרקט גם בצד הזה של המגרש.

2way זה לא הפרמטר היחיד כמובן, לכל אחד מהשחקנים שציינת אפשר להוריד נקודות על דברים מסוימים, למשל ג'ורג' על מנהיגות, פול על חוסר הישגיות (ולמרות זאת בפריים שלו הוא היה קונצנזוס טופ 5, גם אצלי עד כמה שאני זוכר), אמביד עד כמה שזכור לי בכלל לא דורג עד עכשיו (ובכל מקרה הבריאות שלו בעייתית, גם על דייויס אפשר לומר את זה). את יאניס סביר להניח שאדרג יותר גבוה מגרין, לגבי באטלר אני עדיין בספק, תלוי מה הוא יעשה בפלייאוף, אם יגיע לשם בכלל. עד היום אין לו יותר מידי קבלות.

אתה פשוט צריך להבין שגולדן בשבילי היא לא רק קבוצת התקפה היסטורית אלא גם קבוצת הגנה אדירה וגרין הוא האחראי העיקרי לזה. אם ההגנה שלהם לא תחזור לעצמה בפלייאוף אז בהחלט יהיה מקום להתחיל לשאול האם הוא אוברייטד או שקרי אנדרייטד בתחום.
לצפיה ב-'פעם ראשונה שאני שומע טענה כזאת'
פעם ראשונה שאני שומע טענה כזאת
12/04/2018 | 05:07
28
שלא מצופה משחקן לתרום בהתקפה כי הוא משחק עם קלעים מעולים... הסקילסט של דריימונד נופל דרמטית משל שחקנים שאתה מדרג מתחתיו, אתה מזניח את זה כאילו שבכלל לא משנה כמה הוא טוב בהתקפה כל עוד הוא משחק בווריורס.

זה כל-כך ברור שאתה שופט את גרין שונה מאת כל השאר. בכולם אתה מוצא חסרונות כאופציה ראשונה בקבוצות שלהם, רק מגרין אתה לא מבקש לעשות אפילו חצי ממה שאתה מצפה מהם, מילא כשגולדן מנצחת אבל אפילו לא כשהיא מפסידה. הבנאדם הוא סוג של פטוריסט אצלך
לצפיה ב-'אני עם דנבר. מצטער! מייק מלון איז מיי גאיי.'
אני עם דנבר. מצטער! מייק מלון איז מיי גאיי.
11/04/2018 | 18:28
37
יש להניח ששרשור הימורים יפתח רק מחר, אבל אם להקדים את המאוחר, אני לא יודע לומר אם גולדן סטייט תעבור סיבוב. אין לנו ספסל. בפלייאוף מגיעים אחרת, אבל אתה לא יכול לשקר את עצמך - הקבוצה לא משחקת כדורסל כבר 3 חודשים, ומגיעה במומנטום הכי גרוע שיכול להיות, כולל הפסד ליוטה במשחק שניסינו לנצח, שהשתדלנו עם קיידי, קליי ודריימונד, ובכל זאת ירדנו מובסים ב-40 [התבוסה הגדולה מאז שסטיב קר מונה למאמן, ועליו אני יכול להגיד שאיבד שליטה, וראיתי את זה קורה כבר בדצמבר, אם לא בנובמבר]. אבל הכל יכול לקרות, זה תלוי-מצ'אפ, נראה הלילה איך הקלפים יסתדרו.
לצפיה ב-'משחקי שלישי'
משחקי שלישי
10/04/2018 | 19:31
11
50
אינדיאנה- שארלוט: לפרוטוקול.
אטלנטה- פילדלפיה: הסיקסרס יצטרכו להאריך את רצף הניצחונות ל-15 כדי להמשיך ולשמור על המקום השלישי.

וושינגטון- בוסטון: הוויזארדס חייבים לנצח כדי לשמור לעצמם סיכוי להיחלץ מהמקום השמיני. זו בדיוק הסיבה שגם לבוסטון יש על מה לשחק, בהנחה שהיא לא תשמח לפגוש את הוויזארדס בסיבוב הראשון.

דאלאס- פיניקס.

יוטה- גולדן: באופן מדהים הג'אז חזק במרדף אחר המקום השלישי אבל עוד בסיכון להידרדר ל-8. לכן הם נלחמים כאן על יתרון הביתיות שלהם ועל התחמקות ממפגש מול אחת הגדולות בסיבוב הראשון. גולדן סטייט הפסידה 8 מ-9 המשחקים האחרונים שלה מול קבוצות תחרותיות כך שהיא בהחלט צריכה לבחון את עצמה.

לייקרס- יוסטון.

מעניין שאנחנו במחזור המשחקים ה81-82 ועדיין אף סדרת פלייאוף לא נקבעה בודאות. אם וושינגטון תפסיד הלילה נקבל סדרת 1-8 מעניינת ביניהם לבין הראפטורס.
לצפיה ב-'מעניין'
מעניין
10/04/2018 | 21:08
36
אם אני הווריורס, אני מפסיד הלילה בכוונה ליוטה כדי לא לפגוש אותם בסיבוב הראשון. לא אתפלא אם זה מה שיקרה, המשחק הלילה אשכרה יכול להיות ההבדל בין אליפות להדחה מפתיעה מול קבוצה סופר חמה ומאומנת בסיבוב הראשון.
לצפיה ב-'דווקא בא לי בטוב סדרה בין וושינגטון לבוסטון'
דווקא בא לי בטוב סדרה בין וושינגטון לבוסטון
10/04/2018 | 23:30
1
42
הלוואי שזה יזכיר את סדרת חצי הגמר ובכלל את היריבות שהתפתחה בין השתיים האלה בעונה שעברה, למרות שקשה להאמין כי בוסטון קבוצה שונה לגמרי.
לצפיה ב-'בוסטון כבר בלי אוויר'
בוסטון כבר בלי אוויר
11/04/2018 | 11:14
29
או ששומרים אוויר לפלייאוף.
כמו שהם נראים במשחקים האחרונים, הם לא יעברו את וושינגטון.
לצפיה ב-''
11/04/2018 | 15:19
2
לצפיה ב-'facepalm '
facepalm
11/04/2018 | 15:22
4
לצפיה ב-'אבל אחלה בלוק'
אבל אחלה בלוק
11/04/2018 | 16:11
4
לצפיה ב-'איזה טיפש מצד שני גם אני הייתי חוגג אחרי בלוק על האוורד'
איזה טיפש מצד שני גם אני הייתי חוגג אחרי בלוק על האוורד
11/04/2018 | 16:23
4
לצפיה ב-'אינדיאנה - שארלוט: סיזן פינאלה ! '
אינדיאנה - שארלוט: סיזן פינאלה !
11/04/2018 | 18:11
2
16
מפגש רביעי ואחרון העונה בין הקבוצות [1 - כאן; 2 - כאן; ו-3 - כאן אשר שוחק לפני יומיים והסתיים בניצחון חוץ של אינדיאנה]; זה 'פן אפּרישיאיישן נייט' באינדיאנה. ויקטור אולדיפו נשא נאום לפני פתיחת המשחק; תד יאנג, ויקטור ובוגדנוביץ' לא ישחקו. בהחלט אין צורך. משחק שמגיעים אליו בידיעה שאין לאן להתקדם וסיימנו במקום החמישי. תשובה לשאלה מי תהיה היריבה בסיבוב הראשון - קליבלנד או פילדלפיה - לא נקבל עד מחר, תום העונה הסדירה; אינדיאנה פותחת בחמישייה עם גלן רובינסון השלישי, טרבור בוקר ולנס סטיבנסון;

רבע א': יתרון דו-ספרתי לקראת סיום הרבע
זריקות פנויות בשני הצדדים לא נכנסות. שתי הקבוצות מתקשות למצוא את הסל, אבל המשחק מתנהל בקצב טוב. ריצת 0-8 של שארלוט בדקות האחרונות נותנת יתרון שיא - 9. הריצה נעצרת, אבל היתרון מגיע ל-14.

57 שניות לסיום הרבע, טי ג'יי ליף נכנס בפיגור 12.
פוזישן התקפה - סוף שעון, טי ג'יי מקבל, חודר, קולע את הפלוטר! עם הלוח! וואו! מה זה היה!

הרבע מסתיים בשלשה מחצי-מגרש של פרנק קאמינסקי על הבאזר. דואו! 25-37 לשארלוט בסיום הרבע הראשון. שארלוט ב-53% מהשדה [7 מ-12 משלוש!] ו-10 אס'. אינדיאנה ב-44% מהשדה [3 מ-10 משלוש] ו-8 אס'. מארבין וויליאמס הוביל עם 12 נק' [4 שלשות]. הווארד עם 7 נק' ו-6 ריב'. באינדיאנה, לנס סטיבנסון שיחק את כל הרבע, מסיים עם 7 נק' ו-4 ריב', כולל המהלך המוזר הזה.

רבע ב': טי ג'יי ליף !
פוזישן התקפה - סוף שעון, טי ג'יי מקבל, עולה להוק שאט, אבל מחטיא. גלן רובינסון השלישי נמצא שם לתקן.

פוזישן התקפה - טי ג'יי מקבל על קשת השלוש, מטעה, חודר עד הטבעת, אבל מחטיא, מתקן את ההחטאה של עצמו, והמהלך נגמר בסל!

פוזישן הגנה - קאמינסקי לוקח את טי ג'יי לטבעת, מסיים את זה בסל ועבירה.

פוזישן התקפה - מה קורה פה היום! טי ג'יי עם עוד ריב' התקפה. מתקן את ג'ו יאנג וקולע את הטיפ.

פוזישן התקפה - טי ג'יי יוצא מהפיק אנד רול, מקבל על קשת השלוש, מטעה, חודר, נעצר בעבירה. קולע מהקו 1 מ-2 ומוריד ל-7 הפרש, אמצע הרבע.

פוזישן התקפה - אוקיי! אוקיי! טי ג'יי קולע מבחוץ את הקאץ'-אנד-שוט!

3:29 לסיום הרבע, טי ג'יי יורד בפיגור 10.

55-63 לשארלוט במחצית. רבע הגנתי לא טוב של אינדיאנה. שארלוט ירדה אמנם ל-40% ברבע השני, אבל עם 4 שלשות [36%]. הורדנו ל-4 הפרש, אבל לא הצלחנו לייצר מומנטום.

רבע ג': הבדלי הרמות ניכרים
טי ג'יי ליף פותח בחמישייה!
פוזישן התקפה - 3 דקות בתוך הרבע, במעבר, ליף מקבל מסירת בהיינד-דה-בק מלנס סטיבנסון, אבל מחטיא את השלשה הפנויה. לנס על הכדור-החוזר, מוצא את גלן רובינסון בפינה לשלשה שנכנסת.

פוזישן התקפה - 5 דקות בתוך הרבע, דרן קוליסון מוצא את טי ג'יי על הבייסליין, טי ג'יי קולע את ההוק שאט בתוך הצבע!

פוזישן התקפה - טי ג'יי מקבל, חופשי לשלוש, אבל מחטיא קצר.

פוזישן התקפה - אוו! יפה מאוד! לנס מוצא את טי ג'יי מתחת לסל, מקפיץ לו את הכדור על הפרקט לסל קל.

פוזישן הגנה - מארבין וויליאמס מחטיא מתחת לסל במתפרצת. טי ג'יי היה שם לסגור אותו טוב.

פוזישן הגנה - טי ג'יי מאבד את מארבין וויליאמס בפיק אנד רול, וויליאמס צולף את השלשה.

3:45 לסיום הרבע, טי ג'יי יורד בפיגור 15.
שלשת פאמפ-פייק של קמבה ווקר נותנת יתרון שיא במשחק - 18, קצת פחות מ-3 דקות לסיום הרבע. אפשר לקרוא בול גיים. יהיה קשה לחזור מזה. 71-87 לשארלוט בסיום הרבע השלישי. 27% של אינדיאנה מהשדה ברבע הזה. רק 4 שחקנים שלנו קלעו, ואותם הוביל דרן קוליסון שהיה אחראי ל-7 מה-16 שלנו. לנס שיחק את כל הרבע ולא קלע.

רבע ד': גארבג' טיים
7:08 לסיום, טי ג'יי ליף חוזר בפיגור 16.
פוזישן התקפה - טי ג'יי מקבל בפינה, מחטיא במעבר את השלשה.

פוזישן התקפה - לנס מוציא לטי ג'יי מסירה מאחורי הגב בפיק אנד רול, טי ג'יי מטעה את השומר, חודר, עולה לזריקה מחצי-מרחק, אבל מחטיא.

3:13 לסיום, טי ג'יי מסיים את חלקו במשחק ויורד בפיגור 19. לא ישוב עד הסיום.
קצת פחות מדקה לסיום, בחירת סיבוב שני בדראפט האחרון אדמונד סאמנר, נכנס להופעת הבכורה שלו ב-NBA וקולע את הנק' הראשונות שלו בקריירה. בסיום 93-119 לשארלוט. אינדיאנה לא הובילה מאז הדקה החמישית של המשחק. ההורנטס מסיימים את המשחק עם 18 שלשות [43%]. אינדיאנה מסיימת עונה ללא ניצחון ב-7 משחקים שבהם אולדיפו לא שותף. ההורנטס מסיימים את העונה עם פוינט דיפרנשל חיובי - עונה שניה ברציפות, ולמרות זאת, גם הפעם יראו את הפלייאוף מהבית.

השחקן המצטיין: פרנק קאמינסקי. 24 נק' [17-10 מהשדה, 8-3 משלוש, 1-1 מהקו] ו-7 ריב' [1 בהתקפה] ב-27 דקות מהספסל. 24 משווה שיא קריירה. זה נכון שקלע 8 נק' בדקות האחרונות [דקות הגארבג'] ו-12 בסה"כ ברבע האחרון, אבל שיחק טוב, ובמשחק כזה שהיריבה לא באה לעבוד, קשה להצביע על שחקן אחר, והאמת שזה באמת לא משנה;

דווייט הווארד עם דאבל-דאבל של 14 נק' ו-17 ריב' [3 בהתקפה] ב-27 דקות. זה דאבל-דאבל 53 שלו העונה - הכי הרבה של שחקן שארלוט בעונה אחת. בכך הופך לשחקן השלישי בהיסטוריה [אחרי ווילט צ'מברלין וקארים עבדול ג'אבר] שמחזיק בשיא דאבל-דאבלים בשתי קבוצות שונות. הווארד הוא גם 1 מ-6 שחקנים בהיסטוריה שמסיים את כל 13 העונות הראשונות שלו בליגה עם ממוצע דאבל-דאבל, שזה לא פחות מרשים; מארבין וויליאמס עם 15 נק' [5 שלשות!] ב-21 דקות; קמבה ווקר מסיים עם 15 נק' [3 שלשות] ו-5 אס' [1 איבוד כדור] ב-25 דקות; מאליק מונק עם 17 נק' ב-25 דקות מהספסל;

באינדיאנה, טי ג'יי ליף הוביל את רשימת הקלעים של אינדיאנה עם עוד שני שחקנים: דרן קוליסון, שקלע 13 נק' [3 שלשות] ב-21 דקות, וגלן רובינסון השלישי, הפעם כשחקן חמישייה, גם הוא עם 13 נק' [3 שלשות] ו-8 ריב' [2 בהתקפה] ב-40 דקות משחק; דומאנטס סאבוניס עם דאבל-דאבל של 10 נק' ו-10 ריב' [3 בהתקפה] ב-16 דקות מהספסל; עוד מהספסל, אל ג'פרסון מסיים עם 12 נק' ב-13 דקות; ויקטור, לנס, תד ודרן סיכמו את העונה בסיום המשחק;
לצפיה ב-'- המשך -'
- המשך -
11/04/2018 | 18:21
1
21
** דרן קוליסון [3 מ-5 משלוש הלילה] שיפר את מאזנו העונתי ל-46.8% מחוץ לקשת, ובכך שבר את שיא המועדון שהיה שייך לכריס מאלין [46.5% בעונת 1999-1998; מינימום 25 זריקות]. קוליסון יסיים את העונה כמוביל הליגה באחוז משלוש. עוד שחקן שיסיים כמוביל הליגה הוא ויקטור אולדיפו עם 177 חטיפות. הממוצע העונתי שלו הוא הכי גבוה בליגה מאז עונת 2014-2013.

** בתמונה המצורפת -- דניאל גומז ואישתו כריסטינה הגיעו מאורוגוואי. הם אוהדים את הפייסרס מאז 1999. בעונה הבאה, הנציג שלנו לאינדיאנה, Cade.

** ליין ליף: טי ג'יי במשחקו הטוב ביותר מזה זמן רב. מסיים כקלע המוביל באינדיאנה עם 13 נק' [12-6 מהשדה, 3-0 משלוש, 2-1 מהקו], 3 ריב' [2 בהתקפה] ו-1 אס' [ללא איבוד כדור] ב-22 דקות [מינוס 8]. זה הכי הרבה דקות שקיבל מאז ה-14 בינואר [וכמות הדקות השניה הכי גבוהה כל העונה!], וזו כמות הנק' הגבוהה ביותר שקלע מאז ה-6 בינואר [משחק דאבל פיגרס רביעי העונה]. מקבץ היילייט - כאן . סיכום עונה עוד מוקדם לעשות, עוד יש לנו פלייאוף לשחק. אבל בהחלט עונה "מאכזבת" של טי ג'יי, שלא באשמתו. מהרגע שאינדיאנה החלה לנצח משחקים והפכה למועמדת לפלייאוף, היה קשה לשלב את הצעירים. אבל זו היתה עונת למידה שבה טי ג'יי הראה לא מעט פוטנציאל להשתלבות טובה יותר בהמשך, ויש לקוות שכך יהיה;

המשחק הבא -- משחק מס' 1, סיבוב 1 של הפלייאוף! עוד לא יודעים מי היריבה.

כעת אנו נכנסים לערב יום הזיכרון לשואה.
ברצוני להדליק נר זיכרון.
להתראות במשחק הבא!
לצפיה ב-'הייתי שמח, אבל בשגרירות דחו לי את הויזה לפני כמה שנים'
הייתי שמח, אבל בשגרירות דחו לי את הויזה לפני כמה שנים
11/04/2018 | 18:51
26
זין אני משלם שוב בשביל שאיזה פקיד יחליט אם כן או לא. אולי גם את זה טראמפ יתקן מתישהו, נראה.
לצפיה ב-'שאלה מעניינת שנתקלתי בה בקבוצת NBA בפייסבוק'
שאלה מעניינת שנתקלתי בה בקבוצת NBA בפייסבוק
11/04/2018 | 00:19
7
78
מה דעתכם?
לצפיה ב-'טימאק'
טימאק
11/04/2018 | 00:42
6
לצפיה ב-'תגדיר the best מאיזו בחינה, אז אולי אולי יהיה אפשר לענות '
תגדיר the best מאיזו בחינה, אז אולי אולי יהיה אפשר לענות
11/04/2018 | 01:12
2
44
על זה תיאורטית
לצפיה ב-'כמו שהיית עונה על השאלה מי יותר טוב לברון/דוראנט'
כמו שהיית עונה על השאלה מי יותר טוב לברון/דוראנט
11/04/2018 | 08:45
1
11
לצפיה ב-'נראה לי פני, היה סוג של מג'יק ג'ונסון אתלטי'
נראה לי פני, היה סוג של מג'יק ג'ונסון אתלטי
11/04/2018 | 11:31
11
לצפיה ב-'פני חד משמעית'
פני חד משמעית
11/04/2018 | 07:16
1
47
רק מי שבאמת ראה משחקים שלו ולא סתם היילייטס יודע על מה אני מדבר.

טי מאק אגב, די מיצה את עצמו למרות הפציעות ותכלס הוא גם היה די עצלן כך שממש לא בטוח שהוא היה יכולמלהשיג הרבה יותר בקריירה שלו.
לצפיה ב-'מסכים לגבי טימאק'
מסכים לגבי טימאק
11/04/2018 | 15:25
36
מהשחקנים המוכשרים בהיסטוריה אבל ה-underachieving שלו לא היה תוצר רק של הפציעות, שהגיעו בחצי השני של הקריירה שלו.

מצד שני יאמר לזכותו של טימאק שהוא עשה את הקריירה הכי טובה מבין כל השחקנים הנ"ל.
לצפיה ב-'פני הארדוואי '
פני הארדוואי
11/04/2018 | 11:52
9
לצפיה ב-'הלילה משחקי wild west חשובים'
הלילה משחקי wild west חשובים
07/04/2018 | 20:30
21
58
22:30: קליפרס- דנבר: הייתי אומר שהקליפרס נאבקים על חיי הפלייאוף שלהם, אבל האמת היא שגם אם ינצחו עד סוף העונה צריך לקרות תסריט מאוד יוצא דופן כדי שיכנסו לפלייאוף. בתכלס הם בחוץ וניצחון כאן ישאיר להם סיכוי בעיקר מתמטי. לדנבר בהחלט יש על מה לשחק.

ניקס- מילווקי.
שיקאגו- ברוקלין.

יוסטון- אוקלהומה: המשחק המרכזי. השתיים סיפקו מפגשים אטרקטיביים העונה. לת'אנדרס זה משחק מאוד חשוב בעוד שיוסטון תשמח להרוס לה ולשמור על המאזן הנדיר במשחקים בהם משותפים פול, הארדן וקאפלה.

גולדן- פליקנס: סיטואציה די דומה, לפליקנס כל משחק הוא קריטי בשאלת ההשתתפות שלהם בפלייאוף והמיקום. לגולדן בעיקרון אין על מה לשחק אבל היא תרצה ליצור מומנטום חיובי לקראת הסיבוב הראשון ולכן פייבוריטית כאן.

סאן אנטוניו- פורטלנד: הספרס עוד עלולים להסתבך, נשאר להם מפגש בחוץ מול הפליקנס והם ממש לא ירצו להשאיר סימני שאלה למחזור האחרון. פורטלנד עדיין לא הבטיחה סופית את המקום השלישי. לילארד כנראה חוזר להרכב.
לצפיה ב-'דנבר עומדים במשימה ומנצחים את הקליפרס '
דנבר עומדים במשימה ומנצחים את הקליפרס
08/04/2018 | 02:13
37
הקליפרס רישמית בחוץ
דנבר חולקת את אותו מאזן כמו של מינסוטה והמשחק ביינהן הופך להיות סופר קריטי.

לצפיה ב-'ניצחון חשוב לפליקנס על גולדן'
ניצחון חשוב לפליקנס על גולדן
08/04/2018 | 05:55
1
44
אוקלהומה ביתרון 10 על יוסטון ונראים בדרך לניצחון.
פורטלנד בפיגור מול הספרס וזה לא נראה טוב מבחינתם.
לצפיה ב-'הספרס מנצחים את פורטלנד, okc את יוסטון'
הספרס מנצחים את פורטלנד, okc את יוסטון
08/04/2018 | 06:33
47
ניצחונות חשובים לא רק במאבקי הפלייאוף אלה גם למקרה של מפגש בין הקבוצות בפלייאוף עצמו.

לצפיה ב-'גולדן חותכים את כספי. מאכזב מאוד'
גולדן חותכים את כספי. מאכזב מאוד
08/04/2018 | 07:56
5
19
לצפיה ב-'היה ברור מהתחלה שהוא מגיע כקישוט'
היה ברור מהתחלה שהוא מגיע כקישוט
08/04/2018 | 08:09
17
לצפיה ב-'לא מבין את כספי..'
לא מבין את כספי..
08/04/2018 | 15:09
3
15
לצפיה ב-'מה אתה לא מבין?'
מה אתה לא מבין?
08/04/2018 | 17:30
2
13
לצפיה ב-'זה לא היה ברור לו? גם אם לא היה נפצע'
זה לא היה ברור לו? גם אם לא היה נפצע
08/04/2018 | 18:37
1
61
קשה להאמין שהיה נשאר כל העונה בגולדן
לצפיה ב-'אז בגלל זה הוא היה צריך לוותר על ההזדמנות?'
אז בגלל זה הוא היה צריך לוותר על ההזדמנות?
09/04/2018 | 04:08
43
לא כל יום אתה מקבל הצעה לשחק בקבוצה הטובה בעולם וכספי חיבק את ההזדמנות שניתנה לו.

כל הכבוד לו!
לצפיה ב-'ניצחון יפה, לא האמנתי שיקרה'
ניצחון יפה, לא האמנתי שיקרה
08/04/2018 | 08:18
2
63
יכול ליצור קצת מומנטום למרות שעדיין לא הייתי מהמר שננצח במיאמי. עכשיו שצריך רק עוד ניצחון אחד כדי להבטיח עליה בטח נראה תצוגה רשלנית והפסד ואז ניצחון ביתי על ממפיס.
לצפיה ב-'שימו לב לשמירה של ווסטברוק על הארדן ברבע ה4'
שימו לב לשמירה של ווסטברוק על הארדן ברבע ה4
08/04/2018 | 21:29
1
42
לא יודע אם זה יעבוד שוב אבל למשחק הספציפי הזה זה היה אחלה.
אדאמס גם נשאר על הספסל וגראנט ואברינס לקחו דקות חשובות.
יוסטון בערך הקבוצה היחידה בליגה שאדאמס לא אוכל לה את הצבע.
לצפיה ב-'יוסטון לא באו מאה אחוז למשחק הזה'
יוסטון לא באו מאה אחוז למשחק הזה
09/04/2018 | 11:45
36
הם לא היו מספיק אינטנסיבים, הם כנראה סופרים את הדקות עד לפלייאוף.

ראסל שבר את הארדן בסוף, אני כל כך מקווה לראות את המאצ׳אפ הזה בלייב.
לצפיה ב-'נראה שצריך לסמן ביומן את המשחק של דנבר מול מינסוטה'
נראה שצריך לסמן ביומן את המשחק של דנבר מול מינסוטה
08/04/2018 | 14:33
3
63
וואו, אם הוולבס הולכים גם השנה לראות את הפלייאוף מהבית אני בעד להעביר את הפרנצ'ייז למקום אחר.
לצפיה ב-'מה שהכי נוראי '
מה שהכי נוראי
08/04/2018 | 15:06
62
הייתה לנו הזדמנות מצוינת לנצח את דנבר השבוע וטעות השיפוט שהעניקה לנאגטס 2 זריקות והוציאה את טאונס ב-6 עבירות הכריעה את ההתמודדות הזאת. אני הרגשתי שאנחנו  הולכים לנצח את זה עד אותה שריקה, ניצחון שם וכבר היינו מובטחים בפלייאוף עם הפנים להתקדמות בדירוגים הפנימיים.
לצפיה ב-''
09/04/2018 | 11:46
1
45
ופאקינג לפטר את ת׳יבודו.
לצפיה ב-'That should be done anyway'
That should be done anyway
09/04/2018 | 13:22
9
לצפיה ב-'יוטה מנצחים את הלייקרס ופותחים פער מהמקום השמיני'
יוטה מנצחים את הלייקרס ופותחים פער מהמקום השמיני
09/04/2018 | 04:01
2
43
אמנם עדיין יש להם משחקים מול גולדן ופורטלנד ( משחק שיכול להעלות אותם למקום השלישי) אבל נראה שהם די סגרו את המקום שלהם בפלייאוף.
לצפיה ב-'הבטיחו פלייאוף סופית.'
הבטיחו פלייאוף סופית.
09/04/2018 | 11:44
1
9
לצפיה ב-''
09/04/2018 | 21:37
1
לצפיה ב-'שארלוט - אינדיאנה: ווינינג סיזן במשחקי חוץ לראשונה מאז 2014'
שארלוט - אינדיאנה: ווינינג סיזן במשחקי חוץ לראשונה מאז 2014
09/04/2018 | 15:30
1
33
מפגש שלישי העונה נגד שארלוט. בראשון אינדיאנה ניצחה בזכות ריצה לקראת סיום, ובשני שארלוט ניצחה בתצוגה התקפית יוצאת דופן; אינדיאנה מגיעה אחרי הפסד לטורונטו באחד המשחקים היותר גרועים של אינדיאנה, העונה ובכלל - קלעה סיזן לואו באחוז שדה עם 29.9% [משחק חמישי של הקבוצה מאז 1985 שקלעה מתחת ל-30%], ואם אני מבין נכון את מה ששמעתי [כי קשה להאמין, ואני לא מוצא לזה סימוכין], אז גם ש-18 הנק' שקלעו שחקני החמישייה - שיא שלילי בתולדות הקבוצה, לייק, אבר!;

רבע א': אולדיפו בא לעבוד, הוא לא צוחק
מיילס טרנר מתמודד עם בעיית עבירות כבר מהפתיחה ויורד אחרי כ-2 דקות.
3 דקות מהפתיחה, אולדיפו רושם חטיפה שמאריכה את רצף החטיפות שלו ל-64 משחקים [משווה את המקום הרביעי בכל הזמנים - מייק קונלי, בין 2012 ל-2013]. אולדיפו טוב גם בהתקפה, פותח את המשחק עם 2 מ-2 משלוש. סאבוניס, שנכנס כמחליף לטרנר, פותח טוב עם 8 מ-16 הנק' הראשונות של אינדיאנה. כדורסל פשוט נהדר של אינדיאנה ברבע הזה, גם הגנתית וגם התקפית, עלתה על הגל עם רצף איבודים של שארלוט, ולקחה יתרון שנשמר עד לסיום הרבע. 25-31 לאינדיאנה. שתי הקבוצות קלעו באחוזים גבוהים - אינדיאנה ב-56% [ו-3 מ-4 משלוש] ושארלוט ב-60% מהשדה [3 מ-5 משלוש]. אינדיאנה מסרה 9 אס' וניצלה לא פחות מ-8 איבודי כדור של שארלוט לכדי 10 נק'. סאבוניס עם 14 נק' [7 מ-9 מהשדה] ואולדיפו עם 11 נק' [4 מ-5 מהשדה, 3 מ-3 משלוש] ו-3 אס' היו הטובים על המגרש. בשארלוט הוביל מארבין וויליאמס עם 11 נק' [3 מ-3 משלוש].

רבע ב': כל מטאטא יורה! זה קל, ג'ורדי, זה #קל!
בפתיחת הרבע, אינדיאנה מגיעה ליתרון דו-ספרתי ראשון. המחליפים עושים עבודה טובה, זה נראה כמו משחק בדרך הנכונה לבלואאוט, אבל לא נקדים את המאוחר. החמישייה חוזרת, כלום לא משתנה, אינדיאנה אמנם לא בורחת ל-20, אבל שומרת על עצמה בשליטה מוחלטת. בחצי דקה האחרונה, ההיילייט של המשחק עד כה - סל 'שייק אנד בייק'  [או כאן] של אולדיפו מוציא מהפרשן שלנו, קווין באנקר, תגובה היסטרית. גאדול! 57-70 לאינדיאנה במחצית. חצי ראשון מרשים של אינדיאנה כקבוצה, אבל עוד יותר מזה, של אולדיפו עם 19 נק' [8 מ-10 מהשדה] ו-5 אס'. גלן רובינסון השלישי עם הדקות הטובות ביותר שלו מאז החזרה מפציעה, רושם רבע של 11 נק' [100% מהשדה, 3 שלשות!] מהספסל. אינדיאנה קלעה ברבע השני 18 מ-25 מהשדה [72%!], כולל 3 מ-5 משלוש, ומסרה לא פחות מ-11 אס' [20 במחצית! 20!], אך גם איבדה 4 כדורים שהובילו ל-10 נק' של שארלוט. שארלוט קלעה ב-42% מהשדה, אבל הוסיפה 9 מ-9 מהקו, מה שטיפה איזן את התוצאה, וקיבלה תפוקה טובה ברבע הזה מקמבה ווקר עם 9 נק', ו-8 של ה'רוקי' מאליק מונק.

רבע ג': שארלוט חוזרת בריצה אחת, אבל אינדיאנה פשוט טובה מדי הערב
2 דקות מפתיחת הרבע, מיילס טרנר יורד עם העבירה הרביעית שלו. לא ירידה ברמה מבחינתנו, כי סאבוניס מצוין היום. שלשה של מארבין וויליאמס מורידה ל-6 ומחייבת את נייט מקמילן לקחת פסק-זמן במטרה לעצור את המומנטום השלילי. הריצה ממשיכה, 3 איבודי כדור ב-4 הפוזישנים האחרונים שלנו עושה ריצת 0-13 של שארלוט בכ-2 דקות, וזה רק 2 לאינדיאנה. עבירה על בוגדנוביץ' בזריקה מבחוץ עוצרת את הריצה. עד כמעט אמצע הרבע, אינדיאנה 1 מ-8 הזריקות הראשונות שלה מהשדה! אבל פה נעצר ניסיון הקאמבק של שארלוט, ואינדיאנה מחזירה יתרון דו-ספרתי בדקות הבאות דרך ריצת 8-20 עד סיום הרבע. 81-95 לאינדיאנה בסיום הרבע השלישי. רבע של 9 איבודי כדור של שארלוט [10 נק'] מול 5 של אינדיאנה [שהובילו ל-9 נק'].

רבע ד': הספסל של שארלוט מוריד ל-4 הפרש
סל אקרובטי מדהים של לנס בחדירה - אנד וואן! איזה סל! ועוד מהלך היילייט שזוכה לתגובה מצחיקה מקווין באנקר. בדקות הראשונות ההפרש מגיע ל-20. בול גיים. היה נחמד, אפשר לקפל את הכיסאות, תודה רבה.

לא כל כך מהר, ד'ו. ריצת 1-11 של שארלוט בדקות האחרונות מורידה את זה לחד-ספרתי - 9 הפרש, כ-2 דקות לסיום. ההפרש יורד ל-7, ולאחר מכן אולדיפו מחטיא פעמיים מהקו, כדקה לסיום. בצד השני, עבירה של קורי ג'וזף על הזורק שולחת את מאליק מונק לקו ל-3 זריקות. מונק קולע את כל ה-3 ומוריד ל-4 הפרש. אולדיפו עשה שטויות עד הסיום, אבל ההפרש היה גדול מדי טו בגין וויז, ושארלוט לא קבוצה שמסוגלת לחזור מזה, לא ב'טנקינג מוד', זה נגמר. בסיום 117-123 לאינדיאנה. כל שחקני החמישייה של שארלוט לא שיחקו ברבע האחרון, כך שהתוצאה משקרת. היה רק 4, אבל אינדיאנה הובילה מהדקה הרביעית של המשחק, וזה היה בהחלט משחק של 20 הפרש. בניגוד לאיך שהתפתח המשחק עד הרבע הרביעי, שארלוט מסיימת בכל-זאת ב-50% מהשדה, מה שאומר שאינדיאנה משיגה ניצחון 7 העונה ב-25 משחקים שבהם היריבה קולעת לפחות ב-50%, וזה כולל 4 ניצחונות רצופים.

** בתמונה המצורפת -- אינדיאנה משלימה עונה מנצחת במשחקי חוץ בפעם הרביעית בתולדות הקבוצה [מאז ההצטרפות ל-NBA ב-1967-1966] ולראשונה מאז 2014.

השחקן המצטיין: ויקטור אולדיפו. 27 נק' [15-12 מהשדה, 4-3 משלוש, 2-0 מהקו], 5 אס' [3 איבודי כדור] ו-3 חט' ב-27 דקות. משחק 30 שלו העונה עם 25 נק' או יותר. אפוא אחרי תצוגת נפל נגד טורונטו שבה קלע 5 נק' בלבד [משחק ראשון העונה שבו ירד מדאבל פיגרס], הגיע אגרסיבי מהשניה הראשונה ונתן את הטון באחת המחציות הראשונות היותר טובות שלו העונה, כשחקן שנוהג לעשות את רוב הנזק במחציות השניות של משחקים. עלה למקום ה-9 בטבלת אינדיאנה בכל הזמנים [לא בדיוק בכל הזמנים, אלא מאז ההצטרפות ל-NBA], בנק' בעונה בודדת. רחוק 2 מהמקום ה-7 [פול ג'ורג', 2014-2013] ו-16 מהמקום ה-6 [רג'י מילר, 1997-1996]. בסיום המשחק הרגיש לא בסדר עם העובדה שהלך 0 מ-2 מהעונשין, ונשאר לעבוד על הזריקה עם מאמנו לשעבר במכללות, טום קרין;

דומאנטס סאבניס עם 30 נק' [13 מ-21 מהשדה] ו-8 ריב' [3 בהתקפה] ב-38 דקות מהספסל. 30 נק' זה שיא קריירה חדש. הופך לשחקן הספסל הראשון באינדיאנה מאז מיילס טרנר לפני שנתיים במשחק הפסד לגולדן סטייט, שקולע 30 מהספסל. לפני טרנר, רודני סטאקי עשה את זה 3 פעמים במהלך עונת 2015-2014. דיבר בסיום המשחק; בויאן בוגדנוביץ' עם 13 נק' [ללא אף שלשה]; זה היה ערב מוצלח של הספסל שלנו. קורי ג'וזף עם 13 נק', גלן רובינסון השלישי עם 13 נק', טרבור בוקר עם 8 נק' ו-7 ריב' [2 בהתקפה], השלימו את סאבוניס מהספסל. זה היה ערב טוב גם של לנס סטיבנסון, אמנם באחוזים לא טובים [0 מ-6 משלוש], אבל מסיים עם 8 נק', 10 ריב' ו-10 אס' [1 איבוד כדור]. קיבל הזדמנות טובה לרשום טריפל-דאבל שישי בקריירה וראשון מאז 2014 [גם אז במדי אינדיאנה], אבל אחרי שכפה זריקה והיה נדמה שהוא עייף מדי להמשיך, מקמילן הוציא אותו ולא החזיר;

מגבלת תווים.
לצפיה ב-'- המשך -'
- המשך -
09/04/2018 | 15:36
19
בשארלוט, ערב המשחק הקבוצה הייתה במאזן 1-7 במשחקים שבהם קמבה ווקר קולע 20 נק' או יותר, ומאזן 12-1 במשחקים שבהם קולע פחות מ-20. הלילה היו לו 12 נק' [9-4 מהשדה, 3-0 משלוש, 4-4 מהקו] ו-5 אס' [4 איבודי כדור] ב-25 דקות; דווייט הווארד מסיים עם דאבל-דאבל של 10 נק' ו-12 ריב' [3 בהתקפה] ב-24 דקות; מארבין וויליאמס עם 16 נק' [4 שלשות], באחוזים טובים, ב-22 דקות; מייקל קיד-גילכריסט עם 11 נק'; מאליק מונק עם 22 נק' [3 שלשות] - מתוכן 10 ברבע האחרון אשר שיחק את כולו, ו-5 אס' [1 איבוד כדור] ב-24 דקות מהספסל; שאר שחקני הספסל עשו עבודה טובה, אבל רוב התרומה שלהם הגיעה ברבע האחרון: ג'רמי למב עם 12 נק' [מתוכן 8 ברבע האחרון]; ווילי הרננגומז עם 14 נק' [מהן 10 ברבע האחרון] ו-8 ריב' [2 בהתקפה]; פרנק קמינסקי עם 9 נק' ו-6 אס' [ללא איבודי כדור] ב-26 דקות, אבל זרק אחוז נמוך ולא היה פקטור כמו במשחקים הקודמים נגדנו;

ליין ליף: טי ג'יי התלבש, אבל לא שיחק.

** Chris Smoove מתקצר.

** שארלוט הודיע לפני המשחק על החתמתו של מיטש קופּצ'ק לתפקיד הג'נרל מנג'ר של הקבוצה. שימש בעבר באותו תפקיד בלוס אנג'לס לייקרס. המבחן הראשון - החוזה של קמבה ווקר.

המשחק הבא -- סיזן פינאלה! פוגשים שוב את שארלוט [ג'] למשחק האחרון של העונה.
לצפיה ב-'דיון: ממי גולדן תרצה להימנע בסיבוב הראשון ואת מי תרצה לפגוש?'
דיון: ממי גולדן תרצה להימנע בסיבוב הראשון ואת מי תרצה לפגוש?
07/04/2018 | 14:19
12
61
גמר המערב בין יוסטון לגולדן סטייט נראה בלתי נמנע במשך כל העונה, אלא שהפציעה של קרי תקשה על העניינים ועלולה להפוך את הסיבוב הראשון למוקש עבור גולדן. אז מי הן הקבוצות בעלות סיכוי ריאלי לסיים במקום 7 ולפגוש את גולדן?
פליקנס
סאן אנטוניו
אוקלהומה
מינסוטה
דנבר

נדבר כמה מילים על כל אחת מהאפשרויות.

פליקנס:
AD מאכיל את גרין מרורים אבל חוץ ממנו אין לפליקנס מספיק שחקנים איכותיים כדי להקשות ממש על הווריורס. ניו אורלינס ללא בוגי היא כנראה החלשה ביותר בחבורה, אין לה קשיחות או מספיק כישרון כדי להפוך את הסדרה לצמודה.

סאן אנטוניו:
מצד אחד זו הקבוצה שתעשה הכי מעט טעויות והיא הצליחה להאט את גולדן במפגשים קודמים. מצד שני הווריורס כבר הוכיחו בפלייאוף שעבר שהם יכולים לעצור את למרכוס, וסביבו אין מספיק כוח אש. כלומר הווריורס יצטרכו לעבוד קשה אבל יכולים לחוש ביטחון שהם מנצחים את הסדרה.
מה שעלול לטרוף את הקלפים זו חזרה אופציונלית של קוואי. רוב הסיכוי שזה לא יקרה, וגם אם כן הוא כנראה יהיה חלוד, אבל סיטואציה כזאת בהחלט עלולה להיות מלחיצה מבחינת הווריורס וזו הסיבה המרכזית שלדעתי הם לא ישמחו לפגוש את הספרס בסיבוב הראשון.

אוקלהומה:
הקבוצה שגולדן הכי תרצה להימנע ממנה. יש לאוקלהומה תקרה גבוהה ומצ'אפ יחסית טוב. קליי לא הצליח להאט את ווסטברוק במפגשים הקודמים, פול ג'ורג' שומר יחסית טוב על דוראנט וסטיבן אדאמס הוא נוכחות בריבאונד שקשה לווריורס להכיל. אוקלהומה יודעת ללחוץ על הכדור והצליחה לנצח כך את הווריורס פעמיים העונה (14 ו-15 חטיפות בניצחונות, 7 ו-8 חטיפות בהפסדים).
בנוסף יש סוג של סימן שאלה כיצד דוראנט יתפקד מול האקסית. לא נראה שהוא התרגש מהם במיוחד במפגשים קודמים אבל לכו תדעו מה יהיה במשחקים מכריעים מול הקהל הביתי של אוקלהומה או הטראש טוק של ווסטברוק.
צריך לזכור שעדיין גולדן פייבוריטית. היא הקבוצה המגובשת, החכמה והמוכחת יותר. גם החיסרון של רוברסון עשוי לפגוע בת'אנדרס.

מינסוטה:
באופן עקרוני יש לנו את הכישרון שיכול לגרום לגולדן לעבוד קשה. עם קרי הם יכולים פשוט לנצח אותנו 130-120 בגלל הקושי שלנו בשמירה על קשת השלוש אבל בהיעדרו של קרי ניתן לצפות למשחקים בסקור יותר נמוך, שם אנחנו יכולים לתת פייט. גרין לא מסתדר לבד בשמירה על טאונס, וויגינס ובאטלר הם שומרים יחסית מתאימים לקליי ו-KD. היכולת שלנו להשיג נקודות מהעונשין עשויה להיות חשובה מול גולדן שלא תמיד תגיע ל-110 נקודות.
מצד שני גם אין סיבה לגולדן לחשוש יותר מדי. מינסוטה חסרת ניסיון ונטולת קשיחות, שלא לדבר על פערי הרמות על הקווים בין קר לת'יבודו הדינוזאור. אני חושב שנוכל לתת פייט ראוי אבל ללא סיכוי ממשי לנצח את הסדרה.

דנבר:
קבוצה רכה שלטעמי אין לה את הכלים להקשות על הווריורס. לדנבר יש עומק והרבה שחקנים שמסוגלים לעלות על הלוח אבל אף כוכב התקפי שלגולדן יהיה קושי משמעותי להתמודד איתו. הגנתית אין להם סטופר לדוראנט או איזושהי נוכחות הגנתית בצבע. גם סימן השאלה סביב הכשירות של גארי האריס לא מוסיף. אני חושב שגולדן תשמח לקבל את הנאגטס בסיבוב הראשון.

אז מה דעתכם- את מי גולדן תרצה לפגוש וממי להימנע? והאם זה משנה בכלל?
לצפיה ב-'משנה'
משנה
07/04/2018 | 14:24
5
56
לפי הסדר, מהכי נוח להכי פחות נוח:
1. ניו אורלינס
2. דנבר
3. מינסוטה
4. ספרס
5. אוקלהומה

בלי קרי נגד אוקלהומה זה 60-40 לגולדן, שזה לא הרבה בכלל.
נגד סן אנטוניו כמו שכתבת זה תלוי בחזרה של קוואי ובכושר שאיתו הוא יגיע. 70-30.
כל השאר זה 85% ומעלה לווריורס.

אגב, דיון לא פחות מעניין יכול להיות מי מבין גולדן, פורטלנד ויוטה הקבוצות הנ"ל היו רוצות לפגוש בסיבוב הראשון.
לצפיה ב-'אני במקום מינסוטה מעדיף לפגוש את פורטלנד או יוטה'
אני במקום מינסוטה מעדיף לפגוש את פורטלנד או יוטה
07/04/2018 | 15:09
4
44
מאשר את גולדן סטייט.
אנחנו אפילו לא אמורים להיות אנדרדוג מול הבלייזרס או הג'אז, הבעיה היא שיש פערים גדולים ברמת האימון. לדוגמה במפגש האחרון קווין סניידר שם את גובר לשמור על גיבסון ות'יבודו לא הגיב לזה 48 דקות. גובר אשכרה לא זז מהצבע משחק שלם כשיש לנו סנטר שקולע מהשלוש ב-42%... אלה פערים של מאמן.

לכן אני חושב שפורטלנד ויוטה פייבוריטיות מולנו, אבל אם נבצע התאמות אלה יכולות להיות סדרות צמודות לחלוטין. פורטלנד מסתמכת על הקליעה הלא יציבה של אמינו והארקלס, יוטה זו קבוצה ללא יותר מדי סטאר קוואליטי שאם היא תפגוש קבוצה שנלחמת חזק בחסימות (כנראה לא אנחנו) היא תיתקל בבעיה.
הגנתית הן טובות מאיתנו וגם שתיהן מעולות בריבאונד, מה שהופך אותן לפייבוריטיות בכל זאת. אה ודרק רוז עדיין מקבל דקות שזה שווה מינוס כמה נקודות בכל משחק.
לצפיה ב-'את הווריורס נטולי קרי דווקא ניצחתם לא מזמן'
את הווריורס נטולי קרי דווקא ניצחתם לא מזמן
07/04/2018 | 15:24
3
41
אתה חושב שבפלייאוף הפערים יצמחו או שאתה חושב שזה היה פוקס?
לצפיה ב-'נראה לי שגולדן יכולה לעלות הילוך'
נראה לי שגולדן יכולה לעלות הילוך
07/04/2018 | 16:17
2
42
פורטלנד ויוטה פחות.
אנחנו לא נעשה לווריורס חיים קלים אבל בוא נגיד שבמקרה הכי טוב הסדרה מגיעה לגיים 5 במצב של 2-2. אני בחיים לא רואה אותנו מנצחים משחק כזה באורקל מול גולדן שתגיע על סטרואידים. לכן ניצחון בסדרה זו לא מטרה ריאלית כנראה. מול פורטלנד ויוטה זה יכול לקרות בקונסטלציה מסוימת.

הווריורס בלי קרי זו עדיין קבוצת הגנה מהטובות בליגה, שבצד השני יש לה את פאקינג KD וקליי. אתה צריך להיות ממש טוב כדי לנצח אותם.
לצפיה ב-'לי הסיכוי של גולדן מרגיש שונה'
לי הסיכוי של גולדן מרגיש שונה
08/04/2018 | 12:12
1
36
גולדן כבר תקופה ארוכה משחקת רך, למעשה מאז פגרת האולסטאר אני מרגיש אותם על האדים של הדלק (היה להם רצף W של 7 משחקים אחרי הפגרה, אבל מאז הם 6-9 שלילי), וגם לפני האולסטאר קר התבטא ברצון של החברים להגיע לשבוע המנוחה, ההנחה הרווחת שלך שיש להם הילוך להעלות, ופה אני ממש לא מסכים איתך, אין להם שום שפן בכובע, ואפיל פה פצצה, אם הם פוגשים את אוקלהומה בסיבוב הראשון ללא סטף זה 4-1 לתאנדרס,
חשבתי שקליי יתן יותר וישלים את הואקום בהעדרו של סטף, אבל הוא סיים את מרץ עם 2.5 שלשות למשחק, הוא בכלל לא מגיע לקו, והאחוז הכולל של הקליעה באזור ה 47 %, הרבה יותר קשה לו בלי סטף
מה לגבי דריימונד ? הגנתית הוא עוצמה בפני עצמו, אבל התקפית הוא לא פוגע, 10 נק' על 34 דקות, עם אחוז מה 3 של 31% כרגע לא מספיק,
שון ליבינגסטון - היה אמור למלא את החסרון של סטף, אבל הוא ואיגודלה מספקים את המספרים של כספי במקרה הטוב, קווין קוק ? אני באמת חושש בשבילו מהמפגש עם ווסטרבוק במוד פלייאוף
כיריבות אפשריות מינסוטה > דנבר > סן אנטוניו
אם דנבר משתחלת לפלייאוף, זה יגרור אותם למומנטום חיובי מאוד, וקבוצה במומנטום כזה עדיפה ממה שיש כרגע לסן אנטוניו למכור נטולי קוואי

יותר מאשמח שגולדן יפגשו את OKC בסיבוב הראשון, ויוסטון את NOA
פורטלנד את מינסוטה, ויוטה את סן אנטוניו
דווקא מאוד רציתי את דנבר בפליאוף, אבל לא בא לי שזה יהיה על חשבון מינסוטה, ולא רואה איזה תסריט אחר ...
לצפיה ב-'לא ברור לי על סמך מה אתה רושם 4-1 ל OKC'
לא ברור לי על סמך מה אתה רושם 4-1 ל OKC
08/04/2018 | 12:58
38
לפני שבוע היה משחק בין שתי הקבוצות, ללא קארי, באוקלהומה, כשהמשחק חשוב לאוקלהומה ולא חשוב לגולדן סטייט והם שלטו בקצב החל מנקודה די מוקדמת וניצחו אותו.
לא רואה במה אוקלהומה יותר טובה מאיזשהיא קבוצה בטופ 4 הנוכחיים של המערב. היא תגיע כאנדרדוג לכל סדרה אם תסיים 5-8.
לצפיה ב-'מקפיץ את הדיון'
מקפיץ את הדיון
07/04/2018 | 21:54
2
53
למקרה שעוד מעוניינים להשתתף.
לצפיה ב-'זה כבר לא מעניין כי'
זה כבר לא מעניין כי
08/04/2018 | 12:33
47
ייצוגינו נחתך משם
לצפיה ב-'אני מעוניין!'
אני מעוניין!
08/04/2018 | 13:40
46
הכי קל להכי קשה:
1. ספרס - הפתעה הפתעה! אני חושב שהספרס צפויים מדי ומבוגרים מדי בשביל לעמוד בקצב של הלוחמים גם ללא סטף. בלי קוואי אין להם שומר טוב לדוראנט (רודי גיי פשוט הזדקן שם ב-5 שנים), ועם מילס בחמישיה אין להם שומר טוב גם לקווין קוק. למרכוס הוא גבוה דומיננטי וקשה ללוחמים איתו, אבל הוא מעט מדי ולבד מדי. 80-20 גולדן.

2. דנבר - אוהב אותם אבל יוקיץ׳ רך מדי ודריימונד יתלבש עליו. אני חושב שדנבר יכולה לקלוע עליהם 120 למשחק בקלות, ולחטוף 130 באותה הקלות. גארי האריס חסר להם לדעתי (למרות שוויל בארטון משחק מצויין בסטרץ׳ האחרון). מילסאפ אכזב אותי עם החיבור מחדש אליהם. יהיה להם נורא קשה מול דוראנט, ובאופן כללי שעולים ליוינגסטון ואיגי ויאנג וכל החבר׳ה שם מהספסל, לדנבר תישאר שמיכה קצרה. 80-20 גולדן.

3. מינסוטה - ג׳ימי שומר טוב לדוראנט וטאונס יעשה ללוחמים צרות אבל ת׳יבודו פשוט outclassed באופן כזה מובהק במאצ׳אפ מול קר, שזה פשוט פוגע באופן דרסטי בסיכויים שלהם לעשות משהו. נראה שלוולבס יש הרבה כלים, אבל למי שמזיז ומניע אותם אין שום יכולת להגיב לשינויים תוך כדי תנועה. אני חושב שוויגינס לא מספיק חכם בשביל לשמור טוב על התנועה של הלוחמים בהתקפה. 75-25 גולדן.

4. ניו אורלינס - עזבו שעכשיו הם ניצחו את הווריירס במשחק חשוב מאוד, AD הוא סיוט בשבילם. הוא אונס את דריימונד בקלות כל פעם. בעמדה מספר 4 הוא מונע מהלוחמים בעצם ללכת על סמול בול, כי הוא גם אונס את דוראנט. אני חושב שרונדו שועל פלייאוף ותיק והוא נראה מצויין לאחרונה וזה יעבוד ממש נגדם. הבעיה של הפליקנס זה הספסל אז הם יצטרכו להוציא ממש הופעות נפל מאיגי וליוינגסטון כדי לשרוד, אבל גם אם הספסל יעשה במכנסיים, AD עדיין יכול לדפוק 50 נקודות ולחלץ אותם. 70-30 גולדן.

5. אוקלהומה - אני חושב שמה שהכי מדאיג את גולדן, זה שבפלייאוף, מדובר על מוניטין של שחקנים, על סטאר קוואליטי יותר מכימיה, ועל אינטנסיביות יותר משכל. לאוקלהומה יש סטאר קוואליטי נרחב, יש את אדאמס שהוא פשוט סיוט של מאצ׳אפ ללוחמים, ויש הרבה רעל, נטל הוכחה ורעב בעיניים. בלי סטף, יש מצב שהסדרה הזו אפילו ב-50-50, אבל האומדן שלי יהיה זהיר יותר על 60-40.
לצפיה ב-'אני ממש מקווה שיקבלו את אוקסי'
אני ממש מקווה שיקבלו את אוקסי
08/04/2018 | 16:17
2
50
לאוקסי יש את הסיכוי הטוב ביותר לנצל את החולשה הזו ולהעיף אותם. מבחינתי אם הם יעשו את זה דיינו. אין לי משהו עקרוני נגד גולדן אבל כשקבוצה כל כך הרבה יותר טובה מכל הליגה אני רוצה שתפסיד רק כדי שיהיה מעניין.
לצפיה ב-'אבל אתה מבין שזה עניין מלאכותי, כן?'
אבל אתה מבין שזה עניין מלאכותי, כן?
08/04/2018 | 17:22
1
54
זה לא שהליגה יותר מעניינת, וזה לא שיחסי הכוחות השתנו איכשהו. פשוט קבוצה מסוימת ניצלה את ההיעדרות של השחקן הכי חשוב של גולדן סטייט.

לעודד את יוסטון נגד גולדן בגמר כשקרי כשיר זה עניין אחר. לעודד את OKC בגלל שאתה אוהד שלהם נגד הווריורס זה כמובן לגיטימי. אבל קשה לי להבין איך אנשים מעדיפים שסדרה בין גולדן ליוסטון בכלל לא תתרחש רק למען ההרגשה המזויפת הזאת שיש תחרות.
לצפיה ב-'כמה דברים'
כמה דברים
09/04/2018 | 06:44
39
קודם כל, גולדן כל כך טובים שגם בלי קרי הם מועמדים לאליפות.
שנית פציעות הן חלק מהמשחק, ואם גולדן למרות דומיננטיות מוחלטת מפסידים אליפות, גם אם זה בגלל פציעה, זה נותן איזושהי תקווה.
שלישית אתה צודק. זה באמת לא לעניין :-p
לצפיה ב-'משחקי חמישי'
משחקי חמישי
05/04/2018 | 21:39
30
50
אינדיאנה- גולדן: שתי הקבוצות יושבות די טוב במיקומים הנוכחיים שלהן. גולדן תרצה ליצור מומנטום חיובי בלי קרי לקראת הפלייאוף.

קליבלנד- וושינגטון: הוויזארדס אוהבים לדבר על כמה שהם לא מפחדים מלברון, לברון אוהב לנצח אותם במשחקים שלעיתים קרובות מוכרעים בקלאץ'. 

יוסטון- פורטלנד: לילארד כנראה בחוץ מה שכנראה הופך את המשחק המעניין הזה לבלואאוט.

מילווקי- ברוקלין.

יוטה- קליפרס: הקליפרס ממשיכים להיאבק על חיי הפלייאוף שלהם אבל במרחק 2 משחקים מהמקום השמיני הם חייבים לנצח משחקים כאלה מעמדת האנדרדוג כדי להשתחל פנימה.

דנבר- מינסוטה: יש סיכוי שבאטלר חוזר הלילה. אין ספק שנצטרך את התרומה שלו במשחק הכי קשה שנותר לנו עד סוף העונה. זה לא מאסט ווין, אם נפסיד כאן וננצח בהמשך את הלייקרס (ח), ממפיס (ב) ושוב דנבר (ב) אני מעריך שנסיים במקום 6 בליגה שזו המטרה כרגע מבחינתי. דנבר בהחלט חייבת לנצח כאן, הפסד יפגע אנושות בקמפיין הפלייאוף שלה. 
לצפיה ב-'לא מאמין שקיירי גמר את העונה'
לא מאמין שקיירי גמר את העונה
05/04/2018 | 22:44
73
כמה תחת יש ללברון הזה גאד.
לצפיה ב-'מעניין אם דוראנט שוב יקדים את קרי בדירוג הפורום'
מעניין אם דוראנט שוב יקדים את קרי בדירוג הפורום
06/04/2018 | 04:23
18
65
זה כל כך בולט לעין שגולדן סטייט 4 או 5 רמות פחות טובה בלי קרי. דוראנט יקלע את ה28 או יותר שלו בכל משחק אבל הוא לא as nearly as important לגולדן סטייט כמו סטף. סך הכל גולדן הרבה יותר מוכשרת מאיתנו גם בלי קרי ונכון שאין להם על מה לשחק בעונה הסדירה ועדיין זה היה אחד הניצחונות הכי קלים שלנו השנה.

מעניין אם נצליח לתפוס גם את טורונטו מנומנמת ככה אחרי שהבטיחה מעשית את ראשות המזרח. קשה להאמין שזה יספיק לביתיות אפילו אם ננצח עד הסוף (בשביל זה פילי צריכה להפסיד לפחות שניים, נשארו להם רק משחקי בית + אטלנטה) ועדיין, לא רוצה שהעונה הזאת תיגמר לעולם.
לצפיה ב-'התשובה היא כן'
התשובה היא כן
06/04/2018 | 11:11
2
62
אם גולדן תזכה באליפות סביר להניח שדוראנט שוב FMVP והדיון יהיה על האם הוא השחקן מספר 1 או 2 בליגה אחרי לברון.
אין מה לעשות, בסגל מלא וכשהם מנצחים את הפיינלס הרוב לא זוכרים ולא שואלים את עצמם איך נראית הקבוצה הזאת ללא קרי.
לצפיה ב-'ממש לא, למה נראה לך שאנשים לא רואים את זה?'
ממש לא, למה נראה לך שאנשים לא רואים את זה?
07/04/2018 | 21:22
1
33
בפורום כבר ראו מזמן, ועכשיו קל לכל העולם לראות כמה סטף הרבה יותר חשוב לווריורס מאשר KD, ובהתאם גם הדירוג הכללי צריך להיות (ואני זוכר שטענתי לקייס של KD כטוב בעולם לפני כמה חודשים, אני חושב שלנסיבות יש חלק ענק והן מאלצות אותנו לדרג את סטף קודם. אם KD היה משחק בבוסטון עם קיירי, נניח, בקבוצה מאומנת, סיכוי טוב שהיה מביס את הווריורס בסדרה ואז היה לו קייס יותר טוב).

אגב נעדרתי כמה ימים אז מזל טוב באיחור
לצפיה ב-'אני לא רואה שום שינוי לעומת עונה שעברה'
אני לא רואה שום שינוי לעומת עונה שעברה
07/04/2018 | 21:46
28
אז הרוב הגדול של הפורום דירג את KD מעל סטף.
מי שראה מספיק גולדן יכל להתרשם גם בעונה הקודמת מהדקות ללא קרי, שנראו ממש כמו עכשיו. פלואו התקפי הרבה פחות טוב וירידה באפקטיביות של כמעט כולם.

אבל מה לעשות, כשקרי משחק וגולדן מתקתקת ולוקחת אליפות אז באמת קל לשכוח איך היא נראית בלעדיו, ולבחור בכלי הכי משוכלל שלהם (KD) שכנראה שוב יקח FMVP אם גולדן תזכה.

אני חושב שהשתמשתי בדוגמה מספרית כזאת פעם. נניח שקרי הוא רייטינג 95. דוראנט בלי קרי הוא רייטינג 92, אבל מכיוון שקרי משפר את כולם סביבו הוא הופך את דוראנט לרייטינג 98. אז כשאתה מסתכל על גולדן בשיא כוחה ורואה את דוראנט 98 וקרי 95, קל לבחור בדוראנט וזה מה שהרוב עשו. אני חושב שה-recency bias יותר חזק מהחפירות שלי ושל ליאור בנושא, כך שאם שוב דוראנט יקח FMVP אני מעריך שהפורום שוב ידרג אותו מעל קרי.

תודה על הברכה
לצפיה ב-'שמע אחי הקבוצה בנויה סביב היכולות של קארי'
שמע אחי הקבוצה בנויה סביב היכולות של קארי
07/04/2018 | 08:26
14
42
לא סביב אלו של דוראנט.

ברור שהם מדהימים גם בלי סטף, הסטאר קוואליטי שם הוא יוצא מהכלל, אבל אם חס וחלילה סטף מחר גומר את הקריירה, אתה תראה גולדן סטייט אחרת לגמרי בתחילת שנה הבאה. כל המשחק שלהם מבוסס על הפלואידיות של סטף, אתה לא יכול לייצר קבוצה כזו בסגנון כזה בלי רכז עם הקליעה, ראיית משחק, דריבל והניצוץ שסטף מביא למגרש.

דוראנט הוא פשוט כלי הנשק הכי משוכלל שלהם, אבל אל תטעה ה-DNA שלהם הוא לפי מה שסטף מכתיב, ובגלל זה הם נראים כך.

הדיון התיאורטי על איזה גולדן תהיה טובה יותר - אם יבססו אותה על סטף ללא דוראנט, או אם יבססו אותה על דוראנט ללא סטף - הוא כבר משהו אחר.

בעוד שאת מקרה א׳ (סטף ללא דוראנט, עם המחליף האריסון בארנס) כבר ראינו עושה 73 ניצחונות וזוכה באליפות, את מקרה ב׳ לא ראינו. גולדן הנוכחית שסטף פצוע אינה נחשבת למקרה ב׳ בעיני (קווין קוק פחות טוב מבארנס ככדורסלן for starters, וכמו כן אין את העניין של לבסס שיטת משחק חדשה שתתאים לרכז אחר). אני מניח שאם תחליף את סטף בדניס סמית׳ ג׳וניור (אותה רמה שבארנס הציג בגולדן? זה כבר דיון אחר) אני מניח שתראה קבוצה הרבה יותר אתלטית, ששמה דגש יותר גדול על הגנה אישית, שמשחקת כדורסל פחות פלואידי אבל יותר ממושמע, יותר ווליום לקליי כמובן, יותר אייסו לדוראנט, כנראה שקצת יותר משקל התקפי לדריימונד, פחות דקות לזאזא (מוסר טוב, נותן פיקים טוב, מעולה עם סטף, פחות עם הקבוצה התיאורטית הזו) ויותר לסנטר שאיכשהו משתלב יותר טוב עם החמישיה האתלטית הרצחנית הזו. האם ינצחו 73 משחקים, כנראה שלא, זה באמת קשה לשחזר, אבל אליפות הם בהחלט יכולים לקחת. אפילו פייבוריטים.
לצפיה ב-'אבל שים לב איך אפילו אתה מתיישר עם רוח הדברים'
אבל שים לב איך אפילו אתה מתיישר עם רוח הדברים
07/04/2018 | 15:30
13
40
"אבל אליפות הם בהחלט יכולים לקחת. אפילו פייבוריטים" זה נשמע קצת יותר מתון מאליפות די קלילה + עונה של 73 ניצחונות (שכנראה הייתה נגמרת בעוד אליפות קלילה אם לא פציעה של קרי + הרחקה של דריי בגמר).

נראה שבכדורסל המודרני אין נשק טוב יותר מסטף קרי לבנות סביבו קבוצה לאליפות. השאלה היא האם זו השאלה שצריך לשאול את עצמך כשאתה מדרג את השחקנים או שזה לא מספיק כדי לכסות את ההבדלים האתלטיים בינו לבין לברון/דוראנט.
לצפיה ב-'כדורגל אתה רואה?'
כדורגל אתה רואה?
08/04/2018 | 10:24
12
31
הרבה אומרים על מסי שהוא הגדול מכולם. המקטרגים אומרים, שלשחק בברצלונה בסגנון הטיקי טאקה ממקסם את היכולות שלו, ושבסביבה רגילה או אפילו ״נטראלית״ הוא ייראה פחות טוב על המגרש. במיוחד בשנים האחרונות אגב שמסי מוציא נס אחרי נס אחרי נס מהשרוול, בעוד שרוב המשחק הוא סתם עומד ולא עושה יותר מדי, אתה מבין כמה סביבה תומכת זה חשוב לשחקנים יצירתיים כאלה.

אני חושב שבגולדן עשו עבודה מצויינת בלבנות סביבה שתמקסם את היכולות של סטף. קליי, גרין, וגם זאזא/ג׳אוויל משלימים את היכולות שלו בקטע אחר.

הקטע בדוראנט זה שהוא יפרח בכל סביבה שהיא. He's that good.
הקטע בלברון זה שהוא תמיד ייצור לעצמו את הסביבה המתאימה לו. He's THAT good.

זה למה תמיד יישאר גאפ בין סטף אליהם.
לצפיה ב-'גם מסי וגם סטף יצליחו בכל סביבה שהיא'
גם מסי וגם סטף יצליחו בכל סביבה שהיא
08/04/2018 | 14:04
1
25
קלעים טובים אפשר למצוא בליגה הזאת כמו זבל (אמנם לא טובים כמו קליי וKD, אבל מספיק טובים כדי ליצור קבוצה חזקה). ברגע שיש לך את קרי שמושך דאבל טים כמעט בכל התקפה ויודע למצוא שחקן פנוי, יש לך קבוצה שקשה מאוד לנצח גם אם אין יותר מידי סטאר קוואליטי מסביבו. הם הוכיחו את זה באליפות הראשונה שלהם.

אני חושב שלחמישייה של קרי-מידלטון-אריזה-יאנג-אדאמס שתהיה מבוססת על הקליעה של קרי יש סיכוי טוב יותר מאשר חמישייה של בלדסו-KCP-דוראנט-מוריס (אחד מהם)-דיאנדרה שהיא ברמה דומה מבחינת סטאר קוואליטי אבל מבוססת על ISO לדוראנט.
לצפיה ב-'קצת קשה לי להיכנס להשוואות האלה'
קצת קשה לי להיכנס להשוואות האלה
08/04/2018 | 15:43
22
זה תיאורטי מדי בשבילי כי אתה משנה יותר מדי דברים.

סטף לא זקוק סביבו לקלעים, סטף זקוק סביבו לכאלה שידעו להנות מהיצירתיות שלו, שידעו לכסות עליו בהגנה, שידעו להביא את הכדורים שהוא משליך מ-20 מטר לסל. שידעו לחסום לו. גרין זאזא, ואיגי עושים את זה מצויין לדוגמא. סטף רואה שחקנים חותכים לסל. הוא שחקן מדהים עם אינטיליגנציית כדורסל נדירה שאפשר ליצור סביבו קבוצת כדורסל מדהימה, כמו שעשו בווריירס.

כמו כן אני חושב שהגאונות של קרי זה לא בלמסור מהדאבל טים, זה פשוט לייצר הרמוניה התקפית שכולם מרוויחים ממנה.
לצפיה ב-'אני חולק על ההגדרה שיש בגולדן שיטה שממקסמת את היכולת של סטף'
אני חולק על ההגדרה שיש בגולדן שיטה שממקסמת את היכולת של סטף
08/04/2018 | 15:23
9
27
כי בלי סטף השיטה הזאת נופלת. זו לא "השיטה שיש בגולדן" כנתון, אלא זו השיטה שבנויה סביב קרי. זו נקודה לזכותו- אפשר לבסס עליו שיטה ששחקנים פורחים בה. יותר מאשר השיטה של לברון ששחקנים מסוימים פורחים בה ואחרים פחות. יותר מאשר חוסר השיטה שראינו בקבוצה של דוראנט, שהוא אולי הסתדר איתה (וקצת underachieved) אבל השחקנים שסביבו לא ממש.

הפער בין קרי לבין לברון ודוראנט הוא אתלטי אבל אם אתה מדבר על השיטה שכל אחד מהם מוביל אז בפרמטר הזה לקרי יש יתרון על שניהם.
לצפיה ב-'מבין שזה דו כיווני כן?'
מבין שזה דו כיווני כן?
08/04/2018 | 15:46
4
23
כולם מרוויחים מסטף והשיטה בנויה סביבו אני בהחלט מסכים איתך.

אתה מבין גם שסטף מרוויח מזה שהוא משחק עם אוסף של ווינגס בגובה 2 מטר פלוס שיכולים להגן על כמה עמדות, לנוע בהתקפה, להמשיך במשחק המסירות (כי לפעמים יש עזרה במסירה הראשונה, אבל אם נותנים אקסטרא פאס אז שחקן נותר לבד)?

כאילו זה מוזר לומר שסטף הוא הבסיס לשיטה, אבל שהעובדה שהוא משחק עם אוסף של שומרים/קלעים אינטיליגנטים לא ממקסם אותו. כמו שלברון יעיל עם קלעים, ברור שלברון הוא הבסיס לשיטה (שהוא כופה) אבל ברור שקלעים סביבו ממקסמים את היעילות של השיטה הזו (וגם את המספרים של לברון - ניצחונות, אסיסטים וכו׳).
לצפיה ב-'אז אם אתה מסכים שהשיטה בנויה סביב קרי'
אז אם אתה מסכים שהשיטה בנויה סביב קרי
08/04/2018 | 16:05
3
28
כמו שהשיטה בקליבלנד בנויה סביב לברון- מה המשמעות של כל ההודעה הקודמת שלך שבה הסברת למה בעצם קרי תלוי באלה שסביבו ולברון לא וזה הגאפ ביניהם?

הטענה שקרי תלוי בשיטה שמבוססת על היכולת שלו זה קצת לרדוף אחרי הזנב של עצמך. בסופו של דבר כשיש לך סופרסטאר אתה מנסה לבנות סביבו שיטה שתפיק את המקסימום ברמה הקבוצתית. מה שנקרא בלשון העם "להפוך את השחקנים סביבך לטובים יותר". בתחום הזה לקרי יש עדיפות גם על פני לברון וגם על פני דוראנט.

אגב הזכרת פה כמה פעמים את המונח של שומרים, מגנים וכו' אבל אנחנו לא מתייחסים כאן לשיטה הגנתית.
לצפיה ב-'ככה'
ככה
09/04/2018 | 11:40
2
19
התייחסתי לשומרים/מגנים פשוט כאופי של שחקנים שמשלימים את סטף טוב, שכן הוא לא משהו בצד ההוא של המגרש. אתה התייחסת ל״רייטינג״ של שחקן, שלא יכול להתייחס רק לצד אחד.

לברון הוא השיטה. תעמוד בצד ותהיה מוכן לקליעה, יהיה בסדר. תבוא לפיק אנד רול, אני אמשוך שניים, יהיה בסדר. אם הקבוצה תלמד גם לעשות קאטים מתואמים, אמצא אותם. אבל זה nice to have ולא הבסיס (הקאטים), ורואים בפלייאוף איך זה הקאבס בגדול משחקים open ללברון בכל הקראנץ׳ טיים.

סטף הוא לא השיטה. הוא הכוכב בשיטה שסטיב קר בנה, שמבוססת על היכולות שלו לקלוע ולמצוא שחקנים. רוצה לאמר, אם ת׳יבודו המקובע היה מאמן, היית רואה גולדן סטייט פחות טובה (חד משמעית), היית רואה סטף פחות טוב (מקוצץ כנפיים מה שנקרא).

מכיוון שכולנו פחות מבינים בכדורגל יותר קל לי לפשט את זה. רונאלדו ייתן בכל קבוצה 30 גולים. מסי ברוב הקבוצות ייתן פחות (הוכח בנבחרת ארגנטינה), אבל שתשים אותו בקבוצה שתדע לנוע לפי הכינור שלו, לשחק איתו פסים קצרים, ולרווח לו כשצריך, תקבל 40 גולים, יותר בישולים, או בקיצור מספרים שרונאלדו יכול לחלום עליהם. מסי צריך קבוצה שמשחקת בסגנון מסויים בשביל להיות הכי מדהים בעולם, רונאלדו פחות צריך אחרים, הוא בעצמו שווה התקפה של קבוצת עילית.

ובהשאלה - אם סטף לא משחק בגולדן סטייט, הוא לא זוכה פעמיים רצוף ב-MVP, ולא נותן עונה של 31.5 PER. לברון היה זוכה ב-MVP בכל קבוצה אליה היה מגיע, ובאמת הוא זכה בתואר כאשר שיחק בחרא של קבוצה.
לצפיה ב-'הרייטינג שנתתי הוא כוללני'
הרייטינג שנתתי הוא כוללני
09/04/2018 | 13:08
15
לא התכוונתי להתייחס למספרים עצמם (שהרי אין מאחוריהם שום דבר) אלא להדגיש את הקונספט שקרי משפר את כולם סביבו, אז הוא יכול לקחת שחקן שבנפרד יהיה פחות טוב ממנו ואז לצדו של קרי יראה פתאום יותר טוב ממנו.

אם אעשה פרפראזה לדבריך- לברון מוביל שיטה פשוטה שתלויה בנוכחות של קלעים סביבו ותו לא. קרי מוביל שיטה יותר חכמה שמצריכה מהשחקנים סביבו גם לזוז ולמסור.
בכל זאת צריך לזכור- השיטה בגולדן לא עובדת בלי קרי כמו שהשיטה בקליבלנד לא עובדת בלי לברון.
לראייתי העובדה שאפשר לבנות סביב קרי שיטה יותר טובה וחכמה, שממקסמת את היכולת של השחקנים סביבו, זו נקודה לטובתו בהשוואה ללברון.
אני מסכים איתך שאם קרי ישחק תחת ת'יבודו ההתקפה לא תהיה חכמה באותה המידה (אם כי הרבה יותר חכמה ממינסוטה עכשיו), אבל באופן דומה גם אם תשים את לברון ביוטה הוא לא ישתלב בפלואו ההתקפי והאפקטיביות שלו תרד.

אני לא מסכים איתך שקרי מחוץ לגולדן לא היה לוקח MVP. הוא generational player לא פחות מחבר'ה אחרים שזוכים בתואר הזה בשנים האחרונות. מבחינתי זה שהוא המנוע של קבוצה היסטורית שמשחקת גם חכם ובפלואו נהדר, זו נקודה לטובתו.

אני לא יודע למה אתה נותן כל-כך הרבה משקל לתסריט שאתה שם את קרי בשיטת משחק מפגרת. אבל שתדע אפילו כשמארק ג'קסון אימן את הווריורס וקרי בבירור היה שחקן פחות טוב ממה שהוא היום, הרייטינג ההתקפי של הווריורס בדקות של קרי היה כמעט זהה למיאמי בדקות של לברון או אוקלהומה בדקות של דוראנט. כך שאפילו הטיעון הזה שלך, שהוא תיאורטי לגמרי, לא יושב עם המדגם שיש לנו.

לסיכום אני חושב שאתה באמת לא נותן מספיק קרדיט לנוכחות של קרי. הוא אחראי לשיטה של הווריורס יותר משהשיטה אחראית להצלחה האישית שלו.

עריכה:
שים לב שעל אף כל הטיעונים שלי אני עדיין לא טוען שקרי>לברון. אני רק אומר שבשדה בו אנחנו מדברים יש לקרי יתרון על לברון. כשמסתכלים על התמונה הכוללת אני חושב שלברון>קרי>דוראנט.
לצפיה ב-'מסי הוא מלך השערים של ארגנטינה בכל הזמנים'
מסי הוא מלך השערים של ארגנטינה בכל הזמנים
09/04/2018 | 13:42
24
עם ממוצע של חצי שער למשחק. הוא הוביל נבחרת ארגנטינית סופר בינונית לגמר המונדיאל והפסיד בהארכה. לדייגו מראדונה לצורך ההשוואה יש ממוצע 0.37 שערים למשחק, והוא השחקן האחרון בעולם שאפשר לומר עליו שלא פרח בנבחרת.

זה קצת כמו שלברון מסיים משחק עם שורה סטטיסטית של 25/8/6 וכולם אומרים שזה ערב חלש שלו. פשוט זה כבר הפך מובן מאליו שהוא מסיים עם טריפל דאבל 30 נקודות אם רק מתחשק לו וכל דבר מתחת זה סתם, גם אם 95% מהשחקנים בליגה לא מסוגלים לעשות שורה סטטיסטית כזאת.

כל מה שאתה כותב רק מחזק את הטענות לטובת קרי.
לצפיה ב-'אני עם נעם - גולדן בנו קבוצה לתפארת'
אני עם נעם - גולדן בנו קבוצה לתפארת
08/04/2018 | 16:05
3
22
באמת שלא זכור לי מתי קבוצה עם 4 בחירות דראפט שלה בחמישייה לקחה אליפות (גולדן ב 2015). גולדן עשו עבודה יוצאת מן הכלל בבנייה של הקבוצה הזו, קרי הוא אמנם הבורג החשוב ביותר, אבל הם מראש הלכו על קבוצה שמשחקים בה המון שחקנים עם יכולת לקלוע ממריחק ולשמור על כמה עמדות בהגנה. גם בטריידים הם כיוונו לשחקנים כאלה.

ואז הם הביאו מאמן שזו בדיוק התפישה שלו, והוא ניצל את היכולת של קרי באופן מיטבי.

אני ממש לא חושב שקרי בקבוצה אחרת היה מחזיק את ה +- שיש לו כרגע. זו תוצאה של קבוצה לא פחות משל שחקן.

ובכל זאת, לדעתי במצב הנוכחי, קרי הוא השחקן הטוב בליגה (אני הצבעתי בעדו גם בעונה הקודמת מעל דוראנט).
לצפיה ב-'כל האלופות הגדולות הן קבוצות'
כל האלופות הגדולות הן קבוצות
08/04/2018 | 16:41
2
29
לרגע אני לא טוען שזה קרי וחבורת ניצבים סביבו.
בכל זאת כשאתה שואל את עצמך מדוע גולדן היא קבוצת התקפה היסטורית, או מה מפריד אותה מקבוצות אחרות שמניעות את הכדור או קולעות מרחוק- התשובה שלי היא היכולת של קרי להניע את ההתקפה ולייצר לעצמו ולאחרים.
הרי גם קווין קוק קולע טוב שלשות, ועדיין הפלואו והיעילות ההתקפית של גולדן צונחות כמה רמות ללא סטף. יש לזה ביסוס מספרי מאוד חזק שאני באמת חושב שלא נחוץ להביא כי עכשיו כשקרי מחמיץ משחקים מלאים זה עוד יותר בולט.

ההגנה של גולדן זה כבר סיפור אחר ובודאי שאני לא מנתב את הקרדיט ההגנתי לקרי.
לצפיה ב-'תרחיש ה״בלי״ הוא גם לא נכון'
תרחיש ה״בלי״ הוא גם לא נכון
09/04/2018 | 11:43
1
17
אוקלהומה היו זבל בלי דוראנט, קליבלנד זבל כשלברון נח.

גולדן לא זבל בלי סטף, אבל זה בעיקר בגלל שדוראנט עדיין שם, ונותן הרבה הופעות של ~40 ומאפשר להם לנצח.

גם דוראנט אגב מודה בזה - http://www.knbr.com/2018/03/11/durant-on-struggles...

בציטוט שלא משתמע לשני פנים - Steph is the System here.

לצפיה ב-'הוא נכון מאוד, יש לזה נתונים'
הוא נכון מאוד, יש לזה נתונים
09/04/2018 | 12:30
19
אני מביא לפה את הפער ברייטינג ההתקפי בין הדקות של קרי לדקות בלעדיו, בכל אחת מ-5 העונות האחרונות:
ב-2014: 16 נק' פער.
2015: 14 נק' פער.
2016: 14 נק' פער.
2017: 17 נק' פער.
2018: 15 נק' פער.
פער ממוצע: 15.2.

לברון מאז שחזר לקליבלנד:
2015: 12 נק' פער.
2016: 14 נק' פער.
2017: 15 נק' פער.
2018: 8 נק' פער.
פער ממוצע: 12.2.

דוראנט באוקלהומה- 4 עונות אחרונות שלו:
2013: 9 נק' פער.
2014: 9 נק' פער.
2015: 4 נק' פער.
2016: 10 נק' פער.
פער ממוצע: 8.

אז אתה יכול לראות פה שהפער ההתקפי של גולדן עם או בלי קרי, הוא יותר גדול מאשר זה של קליבלנד-לברון ואוקלהומה-דוראנט.

2. מעניין אותנו להסתכל לא רק על הפער אלא גם על איכות ההתקפה עצמה.
גולדן בדקות של קרי הגיעה העונה לרייטינג התקפי של 123.
המקסימום שקליבלנד הגיעה בדקות של לברון- 118.
המקסימום שאוקלהומה הגיעה בדקות של דוראנט- 116.

לסיכום:
1. מבחינה מספרית קרי הוכיח בשנים האחרונות שהאימפקט ההתקפי שלו על הקבוצה לא נמוך מזה של לברון או דוראנט, אפילו להפך.
2. האמירה ש"קליבלנד זבל" או "אוקלהומה זבל" נובעת מ-bias שבו היכולת ההתקפית של אותן קבוצות היא מלכתחילה יותר נמוכה, ואז הירידה שלהן ברמה כשהכוכבים נחים גוררת יותר הפסדים.
3. כאמור אנחנו לא רוצים להסתכל רק על כמה הקבוצה מתרסקת בלי הכוכב, אלא בעיקר על כמה הקבוצה טובה עם הכוכב. קרי הוכיח שהוא מסוגל להוביל את ההתקפה הפוריה ביותר מבין השלושה.
לצפיה ב-'מינסוטה מפסידה על שיפוט בזיוני בקלאץ''
מינסוטה מפסידה על שיפוט בזיוני בקלאץ'
06/04/2018 | 10:59
2
54
ביתרון נקודה וסוף שעון טאונס עושה סוויץ' על ג'מאל מורי שנותן סטפ באק לזריקה קשה. טאונס סוגר אותו טוב אבל מורי קופץ לתוך KAT ומקבל שריקה שהיא גרועה כפליים כי גם הוציאה את טאונס ב-6 עבירות. וזה לא ש-5 השריקות הקודמות היו כולן נכונות אבל ניחא.
לפני כמה שנים הוציאו חוק שאם הזורק קופץ לתוך שחקן ההגנה זה לא פאול אבל אף אחד לא מיישם את זה... ב-NBA של היום אם אתה אוכל פאמפ פייק זה פאול אוטומטי.

משם ידעתי שאין לנו סיכוי אפילו שזה רק דקה וחצי לסיום. בלי טאונס אין מי שייצר בהתקפה ואין מי שיקח ריבאונד... את ה-10 דקות שהוא נח במשחק הפסדנו ב-14.
כדי להרוג אותנו סופית השופטים נתנו לדנבר עוד זריקות עונשין במאבק 50-50 על הריבאונד.

הגנתית זה היה משחק טוב שלנו (גם לא מבריק של דנבר). במאקרו הבעיה הייתה שקיבלנו תרומה עלובה מעמדות הגארד. דקות זוועה כשוויגינס מוביל את החמישייה השנייה, טיוס ג'ונס לא פגע בכלום, ג'מאל נוראי בהגנה ולא כיפר על זה בצד השני. טיג היה יחסית טוב אבל השלשות שלו לא נפלו וזה מה שהיה חסר לנו. דנבר צופפה ולמרות שיחסית שלטנו בצבע 6-24 משלוש זה לא מספיק כדי לנצח בחוץ.

טאונס היה טוב מאוד וגיבסון נלחם חזק וגם תרם אבל בקו קדמי שלו ושל ג'נג על המגרש הם בנחיתות גדולה בריבאונד. הגארדים ממש לא עוזרים כאשר טיג, ג'ונס, רוז וג'מאל לקחו ביחד 4 ריבאונדים ב-83 דקות משותפות. אחד החסרונות של טאונס כשחקן הגנה שהוא לא תמיד יוצא מספיק רחוק כדי לתת contest לג'אמפר אבל האמת היא שכאשר הוא לא בריבאונד היריבות מקבלות עוד פוזשן באחוז מאוד גבוה מהמקרים. לראות קבוצות מאומנות כמו יוטה או הספרס שאשכרה עושות בוקסאאוט ולקנא.
לצפיה ב-'הכי מצחיק שגם הפאול הרביעי של טאונס היה על שלשה של מוריי'
הכי מצחיק שגם הפאול הרביעי של טאונס היה על שלשה של מוריי
07/04/2018 | 08:30
1
25
הייתי מצפה ממנו להיזהר. הפאול השישי, גם אם לא היה, נראה לי לקיחת סיכון ילדותית אפילו.

אגב לא הזכרת שטאונס שמר מצויין על יוקיץ׳ וגם בא לעזרה על מילסאפ ופשוט רצח אותם.

אנדרו וויגינס עושה סל, כל מה שאני חושב זה ״וואו הוא כזה סופר אתלט מפחיד, אבל אני כל כך לא רוצה לראות אותו עושה משהו עם הכדור מלבד לסיים״. וויגינס נראה כל כך טיפש, מצב טוב שרק בגיל 30 שהאתלטיות שלו תתחיל לדעוך, הוא יתחיל להבין את המשחק.
לצפיה ב-'לא זוכר כבר את כל העבירות שנשרקו לו'
לא זוכר כבר את כל העבירות שנשרקו לו
07/04/2018 | 11:16
26
אבל חלקן היו ממש חארטה. ספציפית במהלך של העבירה השישית אני חושב שהוא נתן contest טוב, זה משחק של פוזשן אחד ואתה עמוק בקלאץ', מורי בהחלט מסוגל לקלוע שלשות סטפ באק כאלה. לדעתי זה נטו טעות בשיפוט, שיקול הדעת שלו היה בסדר במהלך הזה.
KAT תמיד מביס את יוקיץ' במצ'אפ האישי ביניהם. זו גם הסיבה שהיינו כל-כך קרובים לנצח אתמול בחוץ מול קבוצה שהיא יותר טובה מאיתנו ללא באטלר.
לצפיה ב-'סיום מטורף בין יוסטון לפורטלנד'
סיום מטורף בין יוסטון לפורטלנד
06/04/2018 | 11:18
50
הרוקטס ביתרון 17, 4 דקות לסיום. בול גיים.
אז מתחילה ריצת 17-0 מטורפת של הבלייזרס עם הרבה איבודים והחטאות עונשין של יוסטון. מצליחים לכפות שוויון 6 שניות לסיום, רק כדי לראות את כריס פול קולע סל ניצחון שמזכיר את ההוא מגיים 7 מול הספרס.
לצפיה ב-'קליבלנד משלימה מהפך מפיגור 17 ברבע הרביעי לניצחון'
קליבלנד משלימה מהפך מפיגור 17 ברבע הרביעי לניצחון
06/04/2018 | 11:45
43
לברון השתלט על המשחק עם סדרה של כניסות חזקות לסל ומסירות נפלאות. הדבר היחיד שעצר אותו הוא כשנשלח לעונשין (2-4 בקלאץ').
שפת הגוף של הוויזארדס רעה מאוד. הם ראו את ג'ון וול (שהיה טוב לאורך המשחק) לוקח 3 ג'אמפרים בדקה האחרונה וכשהחטיא 9 שניות לסיום הורגש כמה החברים שלו לקבוצה באים אליו בטענות. זה השפיע ובמהלך האחרון במשחק הוא הביא את עצמו לעמדה של זריקה אבל העדיף למסור ואיבד.
לצפיה ב-'אינדיאנה - גולדן סטייט: 'וזו כבר תבוסה!' '
אינדיאנה - גולדן סטייט: 'וזו כבר תבוסה!'
06/04/2018 | 23:58
33
שודר בערוץ ספורט 5 .

מפגש שני ואחרון העונה בין הקבוצות. המפגש הראשון נערך לפני פחות משבועיים ימים ובו אינדיאנה ניצחה ניצחון מפתיע, הגם שהיה מדובר בגולדן סטייט החסרה את כל ארבעת ה'אול סטארים' שלה. הלילה, הווריורס קיבלו את קיידי, קליי ודריימונד, כך שלא היה תירוץ למה שהתרחש על המגרש. ושוב, מטעמי סולידריות עם קבוצתי האהודה הנוספת בליגה, והיא גולדן סטייט, הסיכום יובא בלשון אובייקטיבית, ללא העדפה לאחת הקבוצות. אם כי, ברור היה שהמשחק חשוב יותר לאינדיאנה ואני שמח מהתוצאה;

ברבע הראשון, אינדיאנה נקלעה לפיגור קטן בפתיחה, אבל התחילה לייצר איבודי כדור של גולדן סטייט, קבוצה שסובלת מזה כל העונה, רצה ריצת 0-12 ולקחה יתרון 7. אבל אז קווין דורנט התחיל לעשות את הקטע שלו והיה כמעט בלתי ניתן לעצירה [החטיא כמה זריקות עם יד בפנים, אבל חוץ מזה הוביל בגאון עם סלים מתסכלים]. ההבדל בגישה של כל קבוצה, זו אחת שמתאמצת וזו שניה שכבר ארבעה חודשים לא משחקת כדורסל, בא לידי ביטוי, אפשר לומר, במהלך אחד שסימל את מה שהיה ברבע הראשון, ובדיעבד את מה שהיה גם בהמשך - מתפרצת של דורנט נעצרה בעבירה "קשה" של קורי ג'וזף, שמנע ממנו סל קל במתפרצת, במהלך שאני כצופה הרגשתי שהוא אבוד. זה לא רק לעשות את העבירה, זה גם לדעת למנוע את הזריקה ולדעת לעשות את העבירה נכון [כדי שלא תישרק פלגרנט]. 26-27 לאינדיאנה. קיידי הוביל עם 9. באינדיאנה, בוגדנוביץ' עם 7. אינדיאנה כקבוצה קלעה ב-54% מהשדה. מבלי לדעת איך יגמר המשחק, הייתי גאה בשחקני אינדיאנה, מפני שהתוצאה לא שיקפה רבע שבו השחקנים עבדו טוב ושיחקו כדורסל.

ברבע השני, אינדיאנה השיגה את הבריחה שלה דוקא בחזרה לחמישיה הראשונה, כ-5 דקות לסיום הרבע. דורנט נקלע לדקות קשות, לא קלע את הזריקות שלו, ואינדיאנה זכתה ביתרון דו-ספרתי אחרי סל במתפרצת של בוגדנוביץ'. כדורסל יוצא דופן של אינדיאנה בדקות הללו - דקות שבהן הכדורים נכנסו באחוז גבוה, גם מבחוץ. שלשה של אולדיפו בחצי הדקה האחרונה, שלשה מהירה שמטרתה היתה ללכת טו-פור-וואן, עשתה 14 הפרש וסיימה מחצית לא רגילה של אינדיאנה נגד האלופה. 51-62 לאינדיאנה במחצית. קליי תומפסון היה אחראי ל-13 מ-ה25 של גולדן סטייט ברבע [כל 3 השלשות של הקבוצה].

ברבע השלישי, אינדיאנה יצאה בטירוף. השלשות נכנסו, המומנטום גבר וההפרש הגיע ל-20 בדקות האחרונות. הווריורס לא עבדו טוב הגנה, הרשו סלים קלים מדי, היתה טיילת בצבע. אינדיאנה ניצחה גם את כל כדורי ה-50-50, בנוסף לכל. ההגנה היתה יציבה וכפתה על גולדן סטייט זריקות קשות עם יד בפנים. רגע של מחלוקת נרשמה בעבירה "קשה" על דורנט. השופטים קראו עבירה רגילה [2 זריקות מהקו], אבל לדעתי כן פלגרנט, היה צריך להישרק [אקססיב קונטקט עם היד השמאלית מעל לכתף]. עוד רגע של מחלוקת, בדקה האחרונה, בעבירה של קווין קוּק על סאבוניס, השופטים קראו פלגרנט. 77-97 לאינדיאנה. הפייסרס קלעו ב-57% מהשדה וניצחו 0-7 בנק' ממתפרצות. הווריורס קלעו ב-32% בלבד. דורנט תרם 9 נק' ברבע [6 מ-6 מהקו], אבל ב-1 מ-6 מהשדה. אולדיפו קלע 10.

ברבע הרביעי, גולדן סטייט פתחה עם קיידי, קליי ודריימונד בניסיון לקזז מההפרש ולעשות מזה משחק תחרותי. דורנט פתח עם 6 נק' בתוך דקה והוריד ל-14. פסק זמן של מקמילן עצר ריצת 0-8. בחזרה מפסק הזמן, אולדיפו, שיצא כ-2 דקות לפני סיום הרבע הקודם ולבש את העליונית מתוך מחשבה שלא יחזור, חזר, ואיתו גם תד יאנג. הריצה של גולדן סטייט הגיעה ל-0-10, עד שפוטבק של תד יאנג עצר את זה אחרי ששלשת 'אין-אנד-אאוט' של אולדיפו סירבה להיכנס. אולדיפו התחיל להשתלט על המשחק דרך ההגנה - חטיפה ונק' קלות, ואז גם מהלך הגנתי יוצא מן הכלל טוב על קיידי, שהפך לכדור ביניים. אחרי שלשה של קורי ג'וזף, זו כבר היתה ריצת 0-7 של אינדיאנה, שהחזירה ל-17 הפרש. בהמשך גם הגיע ההיילייט של המשחק - הדאנק של תד! שלשה של בוגדה מהפינה במעבר, נתנה יתרון שיא במשחק - 21 הפרש! בשלב הזה, סטיב קר החליט להוריד את השלישייה, הניף "דגל לבן", ואינדיאנה המשיכה עוד כמה דקות עם אולדיפו ובוגדה עד שגם הם ירדו לספסל וזכו למחיאות כפיים מהקהל הביתי. 3:03 לסיום, טי ג'יי ליף נכנס לדקות הגארבג' ביתרון 22. בסיום 106-126 לאינדיאנה. משחק גדול של אינדיאנה, משחק הירואי כמעט הייתי אומר. 15 מ-29 משלוש [51%] ו-32 אס' [12 איבודי כדור] אמורים להספיק לניצחון ברוב ימות השנה. אינדיאנה הופכת לקבוצה הראשונה מקונפרנס המזרח שרושמת 'סוויפ' עונתי על גולדן סטייט מאז עונת 2014-2013 [שארלוט], כלומר 4 שנים תמימות! אינדיאנה רושמת 'סוויפ' עונתי ראשון שלה על גולדן סטייט מזה 6 שנים.

השחקן המצטיין: ויקטור אולדיפו. 21 נק' [17-9 מהשדה, 5-3 משלוש,], 6 ריב' [1 בהתקפה], 7 אס' [2 איבודי כדור] ו-3 חט' ב-33 דקות [פלוס 27 במדד]. דיבר בסיום המשחק, וגם לא שכח להיפרד מחברו הטוב קווין קוּק, עמו שיתף פעולה בתיכון;

בויאן בוגדנוביץ' סיים כקלע המוביל במשחק עם 28 נק', באחוזים נפלאים [13-11 מהשדה, 7-6 משלוש!] ב-30 דקות; תד יאנג תרם 16 נק' ו-8 ריב' [5 בהתקפה] ב-28 דקות; דרן קוליסון, עוד אחד מגיבורי הערב, סיים גם הוא באחוז גבוה [6 מ-8 מהשדה] בעבור 15 נק' ו-5 אס' [1 איבודי כדור]; דומאנטס סאבוניס תרם 13 נק' ו-9 ריב' [1 בהתקפה] ב-24 דקות מהספסל;

בגולדן סטייט, קווין דורנט סיים עם 27 נק' [23-8 מהשדה, 10-2 משלוש, 9-9] מהקו] ו-7 אס' [4 איבודי כדור] ב-33 דקות. הרבה להחטיא אחרי פתיחה טובה; קליי תומפסון עם 16 נק' [4 שלשות]. החטיא זריקות פנויות ולא היה מספיק אגרסיבי; דריימונד גרין עם 9 נק' [3 מ-3 מהשדה] ו-5 אס' [2 איבודי כדור], היה חלש ומוחלש, ובכלל, אני, כאוהד הקבוצה, לא סובל את האיש הזה; קווין קוק השלים את השלישייה, והיה השחקן היחיד שתרם בדאבל פיגרס. סיים עם 12 נק' ו-6 אס' [2 איבודי כדור] ב-36 דקות. היה חלש גם כן;

ליין ליף: 0 נק' [לא זרק] ו-1 ריב' ב-3 דקות [מינוס 2];

* Chris Smoove מתקצר.

המשחק הבא -- אין זמן לנוח, וכבר הלילה הערב השני של בק-טו-בק יפגיש אותנו עם טורונטו, בקנדה [שידור ישיר בערוץ הספורט]. לא רק טיסה ואובדן של שעת שינה, גם מפגש נגד קבוצה שהתקשנו מולה כל העונה. אני לא יודע אם יגיעו לשחק חזק, אבל זה משחק קשה. במקביל, קליבלנד ופילדלפיה תתמודדנה ראש-בראש על הזכות לסיים במקום השלישי בקונפרנס [גם שידור ישיר בערוץ הספורט].
לצפיה ב-'פילדלפיה בקצב של משהו כמו 170 נקודות למשחק'
פילדלפיה בקצב של משהו כמו 170 נקודות למשחק
07/04/2018 | 02:49
1
43
לא יודע אם לברון מתכוון שוב להעלות הילוך בפלייאוף או לא, אבל יש לי תחושה שהפעם גם הA גיים שלו לא יספיק, ההגנה של הקאבס בית זונות והכדורסל שלהם מזעזע. אני מתחיל אולי לאהוב את הרעיון של לפגוש אותם בסיבוב הראשון.
לצפיה ב-'לא שמתי לב שיש דיון למשחקי היום, סורי'
לא שמתי לב שיש דיון למשחקי היום, סורי
07/04/2018 | 02:58
6
לצפיה ב-'כל שנה יש את התחושה הזו'
כל שנה יש את התחושה הזו
07/04/2018 | 21:31
1
43
אבל אפשר להגיד רשמית שזו השנה עם הכי הרבה פציעות משמעותיות?
יש בכלל קבוצה שנכנסת בריאה לפלייאוף?
לצפיה ב-'באתי להגיד אנחנו'
באתי להגיד אנחנו
07/04/2018 | 22:49
37
אבל...
לצפיה ב-'משחקי שישי'
משחקי שישי
06/04/2018 | 18:43
52
176
דטרויט- דאלאס.
אורלנדו- שארלוט.

פילדלפיה- קליבלנד: המשחק המרכזי. קרב ישיר על המקום השלישי ועל הזכות לפגוש בסיבוב השני את בוסטון ללא קיירי, או אפילו את המדורגת 7 עם יתרון ביתיות. זה המשחק הכי חשוב של העונה עבור שתי הקבוצות האלה.

וושינגטון-...
המשך>>
דטרויט- דאלאס.
אורלנדו- שארלוט.

פילדלפיה- קליבלנד: המשחק המרכזי. קרב ישיר על המקום השלישי ועל הזכות לפגוש בסיבוב השני את בוסטון ללא קיירי, או אפילו את המדורגת 7 עם יתרון ביתיות. זה המשחק הכי חשוב של העונה עבור שתי הקבוצות האלה.

וושינגטון- אטלנטה.
בוסטון- שיקאגו.
ניקס- מיאמי.
טורונטו- אינדיאנה: הפייסרס עדיין חולמים על יתרון ביתיות. לשם כך יצטרכו לנצח את זה מעמדת האנדרדוג.
ממפיס- סקראמנטו.
פיניקס- פליקנס.

לייקרס- מינסוטה: מה הסיכוי שמינסוטה שוב תפספס את הפלייאוף? הגורל שלנו לא יוכרע כאן אבל זה בהחלט משחק חשוב אם בתכניות שלנו לנסות להימנע מיוסטון בסיבוב הראשון. הלייקרס לא פראיירים וכבר ניצחו קבוצות פלייאוף בתקופה האחרונה. אנחנו בבק טו בק ובאטלר בסימן שאלה... צריך להופיע חזק מהפתיחה ולא לתת למשחק הזה להגיע לקלאץ' כשהשחקנים יתחילו ליפול מהרגליים כמו שקורה אצל ת'יבודו לא פעם.
לצפיה ב-'אוקלהומה מפסידה לגולדן, דנבר מנצחת את את אינדיאנה'
אוקלהומה מפסידה לגולדן, דנבר מנצחת את את אינדיאנה
04/04/2018 | 08:36
11
76
המצב במערב מסתבך ממש והכל יכול לקרות.
לא כל כך יודע את הלוז של כל הקבוצות המעורבות בתבשיל הזה (אבדוק בערב)
אבל ממה שכן ראיתי, דנבר ומינסוטה עוד יפגשו פעמיים בשבוע הקרוב וזה בהחלט יכול להיות מה שיכריע מי מהן תעלה לפלייאוף.

מרתק ושווה לעקוב
לצפיה ב-'שתף את ניתוח התרחישים שתעשה'
שתף את ניתוח התרחישים שתעשה
04/04/2018 | 11:29
1
50
או אם תמצא כתבה
לצפיה ב-'סמים=נרלנס נואל (דאלאס) ותאבו ספלושה (יוטה) הושעו '
סמים=נרלנס נואל (דאלאס) ותאבו ספלושה (יוטה) הושעו
04/04/2018 | 12:35
46
הנהלת ה-NBA הודיעה כי נרלנס נואל (דאלאס) ותאבו ספלושה (יוטה) הושעו לחמישה משחקים אחרי שביצעו עבירה הקשורה לתקנון הליגה נגד השימוש בסמים. בהודעה שיצאה לא ציינו האם השחקנים נתפסו בבדיקת סמים או סירבו לעבור בדיקה. בזמן שהשעייתו של נואל תחל כבר ממשחקה של דאלאס מול פורטלנד הלילה, ספלושה יחל לרצות את עונשו בפלייאוף או בעונה הבאה מאחר והוא פצוע ועדיין לא ברור מתי ישוב.
לצפיה ב-'דנבר - אינדיאנה: ריצה אחת יותר מדי מכריעה את ההתמודדות'
דנבר - אינדיאנה: ריצה אחת יותר מדי מכריעה את ההתמודדות
04/04/2018 | 12:50
1
36
מפגש שני ואחרון העונה בין הקבוצות. במפגש הראשון ויקטור אולדיפו קלע שיא קריירה בנק' - 47; דנבר מגיעה עם 8 ניצחונות בית ברציפות נגד אינדיאנה. הניצחון האחרון של הפייסרס בדנבר היה 110-112 ב-27 בנובמבר, 2007. אלן אייברסון שיחק במדי הנאגטס; דנבר ללא גרי האריס הפצוע משחק תשיעי ברציפות, אבל מקבלת בחזרה את ווילסון צ'נדלר;

רבע א': יתרון דו-ספרתי, אבל אינדיאנה חוזרת
פתיחת 2-9 של דנבר ב-2 הדקות הראשונות. בארטון אחראי לכל הנק' של הנאגטס.

לקראת אמצע הרבע, דנבר מגיעה ליתרון דו-ספרתי ראשון במשחק. בדקות הבאות ההגנה נראית הרבה יותר טוב, ואנו מתחילים להשיג עצירות.

חצי דקה לסיום, ההיילייט של המשחק עד עכשיו! מסירה על מגרש שלם של לנס סטיבנסון לסאבוניס! 26-27 לדנבר בסיום הרבע הראשון. רבע של דנבר, למרות התוצאה. היו טובים יותר ברוב הדקות, המיסמצ'ים הורגשו. עם זאת, שיחקנו מסודר, לא ברחנו מהמשחק שלנו. חיזקנו את ההגנה בחצי השני של הרבע, המחליפים עשו עבודה טובה [במיוחד אפשר לציין את טרבור בוקר, שלא מדברים עליו כמעט, אבל הוא תוספת כח בשבילנו מאז שהצטרף לקבוצה, יותר ממה שחשבתי שיהיה]. בכל זאת, יצאנו בזול: דנבר עשתה 8 נק' מ-5 איבודי כדור, 6 נק' ממתפרצות ו-10 נק' מהזדמנויות שניות בהתקפה [6 אופנסיב ריב'!]. אלו מספרים שהיו צריכים לבוא לידי ביטוי בתוצאה. וויל בארטון הוביל עם 9 נק', שאת כולן קלע ב-2 הדקות הראשונות.

רבע ב': רבע התקפי לא טוב, סקור נמוך, אין בריחה
בפתיחת הרבע, אינדיאנה עולה ליתרון 5, כאשר הספסל אחראי לכל 12 הנק' האחרונות.

5 דקות לסיום המחצית, דנבר בעיצומה של ריצת 2-10, ביתרון 3. המחצית מסתיימת בסל של ג'מאל מארי - סל שדה שני שלו - על הבאזר. 46-49 לדנבר במחצית. שתי הקבוצות קלעו באחוזים נמוכים ברבע השני. הנתונים הבולטים במחצית: 17 אס' של דנבר מ-21 סלי שדה, ו-13 נק' מ-8 איבודי כדור של אינדיאנה. ניקולה יוקיץ' גדול עם 15 נק' [2 שלשות!], 4 אס' ו-3 חט'. וויל בארטון עם מחצית של 14. אצלנו, אף שחקן עדיין לא בדאבל פיגרס.

רבע ג': רבע של ריצות גדולות, דנבר בורחת פעמיים, אינדיאנה חוזרת פעמיים
פתיחה חזקה של דנבר בשתי הדקות הראשונות, יתרון 12, כולל שלשה שלישית של יוקיץ'. פסק-זמן של מקמילן, כי זו בריחה.

בחזרה מפסק הזמן, ריצת ה-0-13 של דנבר נעצרת בשלשה של דרן קוליסון, ואינדיאנה מגיבה בריצת 0-10 ! פסק-זמן דנבר.

דנבר חוזרת טוב מהפסק-זמן, רצה 0-10, ההפרש חוזר ל-14. פסק-זמן אינדיאנה. במעבר למחליפים, שוב בוקר וסאבוניס - מחוזקים באולדיפו, נראים יותר טוב בהגנה, עושים עצירות. שלשה של בוגדנוביץ' כמעט על הבאזר, מקזזת מההפרש ומחזירה אותנו למשחק. 73-77 לדנבר בסיום הרבע. אפשר לסכם את הרבע כך: דנבר פתחה בריצת 0-11, אינדיאנה הגיבה ב-0-10, דנבר רצה 0-10 ואינדיאנה סיימה את הרבע בריצת 5-15. שתי הקבוצות קלעו ב-50% מהשדה. אינדיאנה ניצלה 6 איבודי כדור ל-13 נק', וניצחה 0-7 בנק' ממתפרצות. 8 נק' ליוקיץ' ברבע הזה, ממשיך להוביל. נתון לדבר עליו: 32 מסלי השדה של דנבר עד כה הושגו ב-28 אס'.

רבע ד': ההזדמנות היתה
דנבר בבונוס בשלב מוקדם, כ-3 דקות לתוך הרבע, וזה משמעותי במשחק צמוד. על כל נגיעה ילכו לקו לנק' קלות.

פחות מ-7 דקות לסיום, ויקטור אולדיפו עם חטיפה וסל קל בצד השני מוריד ל-4.
5 דקות לסיום, סל מחצי מרחק של אולדיפו מוריד ל-4 הפרש. אבל בהרגשה, דנבר בשליטה, אני לא יודע אם אפשר לקחת יתרון.

4:25 לסיום, אחרי סל של יוקיץ', מהלך פיק אנד רול של אולדיפו עם תדאוס יאנג, מסתיים בנק' של האחרון - שוב, רק 4 הפרש. עצירה בהגנה, ובהתקפה תד יאנג מקבל את השריקה - ספק אופנסיב פאול. קולע מהקו ומוריד ל-2 הפרש. בצד השני, הנעת כדור טובה מוצאת את ג'מאל מארי פנוי בפינה, שצולף את השלשה - 5 הפרש, כ-3 וחצי דקות לסיום. פסק-זמן אינדיאנה.

חוזרים. בפוזישנים הבאים אנו מאבדים את זה, וההפרש מגיע ל-9. עד לדקה האחרונה, דנבר משלימה ריצת 0-9 מאז הקליעות עונשין של תד יאנג, שמאותו רגע אינדיאנה לא השיגה נק' במשך 3 דקות תמימות, ומכריעה את תוצאת המשחק. לא הגענו לדקות האחרונות. חוץ מאולדיפו, ביכולת #MVP , לא קיבלנו תפוקה מספקת מאף גורם. אני יכול לדבר על תד יאנג, ועל סאבוניס וטרבור בוקר מהספסל, שעשו עבודה טובה כל המשחק, אבל לא מעבר זה, זה היה אולדיפו לבד. 104-107 לדנבר בסיום. נשמרנו במשחק, קיבלנו הזדמנויות, אבל אינדיאנה לא הובילה במחצית השניה, ולכן התוצאה משקרת. קוליסון חתם את התוצאה בשלשה חסרת חשיבות אשר הביאה להקטנת ההפרש ל-3, כך שאינדיאנה רושמת הפסד שני העונה במשחקים שמוכרעים ב-3 הפרש או פחות [מאזן 2-11]. הדקה האחרונה התנהלה דרך העונשין במשחק שכבר הוכרעה תוצאתו, כך שלמעשה זה היה משחק של סקור נמוך יותר ממה שהתוצאה מלמדת - אנדר 100 לשתי הקבוצות. דבר יחיד שעשינו טוב, הורדנו את דנבר לפּייס שלנו אחרי הרבע הראשון. זו קבוצה שיודעת לרוץ ויודעת לשחק קבוצתי. הצלחנו במחצית השניה להגביל אותם ולחזור לכדורסל שלנו: ברבע האחרון, 6 איבודי כדור הובילו ל-8 נק' שלנו, וניצחנו 2-10 בנק' ממתפרצות. ובסה"כ במחצית השניה, 12 איבודי כדור הובילו ל-21 נק' שלנו [פלוס 17], ו-17 נק' ממתפרצות [פלוס 15]. זה אמור להספיק ביום רגיל, מה גם שהאחוזים היו שווים. אבל קבלת החלטות לא נכונה בדקות הסיום, הכריעה אותנו. דבר נוסף שהשפיע זו העובדה שנכנסנו לפנלטי בשלב מוקדם של הרבע האחרון. זה לא מנע מאיתנו לשמור על אגרסיביות והכל, אבל הם זרקו 13 עונשין ברבע הרביעי מול 7 בלבד לפני כן.

השחקן המצטיין: ניקולה יוקיץ'.  30 נק' [17-11 מהשדה, 6-4 משלוש, 6-4 מהקו], 7 אס' [4 איבודי כדור] ו-4 חט' ב-38 דקות. משחק שני ברציפות שלו עם 30 נק'. רושם העונה ממוצע של 6 אס' למשחק אשר הוא השני בטיבו בהיסטוריה לסנטר [ווילט צ'מברלין - 8.6 אס' למשחק בעונת 1968-1967]. והוא טוב גם בכדורגל;

וויל בארטון מסיים עם דאבל-דאבל של 26 נק' ו-10 ריב' [2 בהתקפה]. בהחלט היה כינור שני טוב במשחק הזה ועשה הרבה נזק; פול מילסאפ עם 14 נק', 7 ריב' [4 בהתקפה], 4 אס' [2 איבודי כדור] ו -4 חס'. ליין אול-אראונד "רגיל" שלו, עושה את זה תמיד ולא מקבל מספיק קרדיט; ג'מאל מארי [12 נק'] וווילסון צ'נדלר [10 נק'] קלעו גם הם בדאבל פיגרס;

באינדיאנה, ויקטור אולדיפו מסיים עם 25 נק' [19-10 מהשדה, 4-1 משלוש, 6-4 מהקו], 7 אס' [4 איבודי כדור] ו-4 חט' ב-36 דקות. קלע 15 ברבע האחרון ובסה"כ 19 מה-25 במחצית השניה. רבע אחרון גדול; דרן קוליסון עם 16 נק' [4 מ-4 משלוש] ו-5 אס' [2 איבודי כדור] ב-28 דקות. עבר לי שקט, לא שמתי לב לתרומה שלו בפוזישנים מכריעים; תדאוס יאנג עם דאבל-דאבל של 15 נק' ו-10 ריב' [4 בהתקפה]. אינדיאנה יורדת למאזן 3-6 כאשר תד רושם דאבל-דאבל; בויאן בוגדנוביץ' מסיים בדאבל פיגרס עם 11 נק' [3 שלשות], כאשר 8 מתוכן הגיעו ברבע השלישי, אבל החטיא יותר מדי זריקות טובות כל המשחק, ולא הופיע במחצית הראשונה [0 מ-4 מהשדה]; מיילס טרנר עם 9 נק' ו-2 ריב' ב-35 דקות. כשהסנטר שלך לוקח 2 ריב', ולא בפעם הראשונה שהוא נעלם במחצית השניה [0 נק' ו-0 ריב' ב-17 דקות!], אתה בצרות; סאבוניס עם 14 נק' ב-14 דקות וטרבור בוקר עם 8 נק' ב-16 דקות, הובילו את הספסל שלנו. לנס סטיבנסון עם 4 נק' ב-21 דקות וקורי ג'וזף עם 2 נק' ב-20 דקות, לא הופיעו;
לצפיה ב-'- המשך -'
- המשך -
04/04/2018 | 13:08
21

** Chris Smoove מתקצר.

** ויקטור אולדיפו זכה בתואר 'שחקן השבוע' של קונפרנס המזרח, וזאת בפעם השלישית העונה. הוא הופך לשחק הראשון בתולדות הפייסרס שזוכה בפרס שלוש פעמים באותה העונה.

המשחק הבא -- חוזרים הביתה ממסע המשחקים בחוף המערבי. עשינו את העבודה, אפילו מעל המצופה, ולקחנו 3 מ-4. כעת, מפגש ביתי נגד גולדן סטייט [ה'] היחסית בריאה, וזה אתגר גדול. כמו שאני רואה את זה, ההפסד לדנבר הוציא אותנו ממאבקי מיקום על 3 או 4, ולכן אפשר לנצל את המעמד להכנות אחרונות לקראת הפלייאוף. כלומר, ניצחון או הפסד, אפשר ללמוד הרבה מהתמודדות נגד תחרות קשה, קבוצה קשה כמו גולדן סטייט שגורמת לך לעבוד 48 דקות באינטנסיביות גבוהה, מה שצפוי בפלייאוף.

לא תהיה לי הזדמנות לדבר על זה עד המשחק הבא, אז נגיד עכשיו. היומיים הבאים קריטים מבחינת מיקום, אם באמת עוד נשאר לנו סיכוי, וזה בכלל לא בידיים שלנו. שני המשחקים הבאים של פילדלפיה יהיו נגד דטרויט [פסדר...הא, קשה להאמין שיפסידו] וקליבלנד. השניים הבאים של קליבלנד יהיו נגד וואשינגטון [עם ג'ון וול, כנראה, ויש להם על מה לשחק] ופילדלפיה. קליבלנד ישחקו בק-טו-בק, שזה יכול להיות משמעותי לנו גם בלונג ראן אם קליבלנד תידרדר למקום 4 ותפגוש אותנו אחרי עונה שלברון צבר יותר מדי משחקים של 40 דקות.

אינדיאנה בפיגור 2 הפסדים. פילדלפיה שיחקה משחק אחד פחות, עוד יש לה להשלים אותו, זה יהיה נגד דטרויט. האם יש סיבה להאמין שפילי תשמוט את המשחק ? הסקג'ואל של קליבלנד לא יותר קשה, אבל וושינגטון היא מוקש. אולי צריכים לרצות שהם יפסידו את המשחק נגד פילדלפיה, אולי זה נכון לנו יותר, לא יודע. נחכה עד אחרי המשחק של פילי נגד דטרויט, ונקבל החלטה.

להתראות בשמחות NBA ואחרות!
בהצלחה לדטרויט!
רונאלדו גדול! כמו קובי, זו אותה מנטאליות. תפרגנו, יא קנאים!
חג שמח!
לצפיה ב-'מאזנים ולו"ז של קבוצות המערב:'
מאזנים ולו"ז של קבוצות המערב:
04/04/2018 | 19:56
1
55
4. יוטה - מאזן נוכחי 45-33. משחקים נותרים - קליפרס, לייקרס, גולדן, פורטלנד.
5. סאן אנטוניו - מאזן נוכחי 45-33. משחקים נותרים - לייקרס, פורטלנד, סקרמנטו, ניו אורלינס.
6. אוקלהומה סיטי - מאזן נוכחי 45-34. משחקים נותרים - יוסטון, מיאמי, ממפיס.
7. מינסוטה - מאזן נוכחי 44-34. משחקים נותרים - דנבר, לייקרס, ממפיס, דנבר.
8. ניו אורלינס - מאזן נוכחי .43-34 משחקים נותרים - ממפיס, פיניקס, גולדן, קליפרס, סאן אנטוניו.
9. דנבר - מאזן נוכחי 43-35. משחקים נותרים - מינסוטה, קליפרס, פורטלנד, מינסוטה.
10. קליפרס - מאזן נוכחי 42-36. משחקים נותרים - יוטה, דנבר, ניו אורלינס, לייקרס.
לצפיה ב-'הקדמת אותי, בדיוק באתי לפרט'
הקדמת אותי, בדיוק באתי לפרט
04/04/2018 | 20:19
49
בכל מקרה, נראה לי שיוטה יכולים להיות מרוצים מהלו"ז שלהם. גולדן ופורטלנד סגרו את המקומות השני והשלישי וינוחו בשני המשחקים האחרונים של העונה. יוטה אמורה להיות בפנים.

לספרס גם יש לו"ז טוב אבל הם הם ישמטו בטעות את אחד המשחקים מול הלייקרס או סקרמנטו, המשחק מול ניו אורלינס הולך להיות מלחמת עולם של ממש.
האמת שבמקרה שלהם פחות מעניין אם הם יהיו בפלייאוף או לא (כי קשה להאמין שלא) אבל מאוד מעניין באיזה מצב הם יגיעו לשם.
לפחות לתחושתי, כל הסיפור הזה עם קוואי משפיע מאוד על הלך הרוח בקרב השחקנים ובהחלט ישפיע מנטלית על התפקוד שלהם בפלייאוף למרות שתיאורתית, הם בלעדיו כל העונה וזה לא אמור להשפיע.

אוקלהומה זאת חידה כי אתה פשוט לא יודע באיזה מצב רוח הם יגיעו לאיזה משחק, ביוטסטון כנראה לא מתכוונים לתת להארדן לנוח מולם כך שחיים קלים לא יהיו להם אבל אם בכל זאת עם שני ניצחונות מהמקום התשיעי (ומשחק אחד יותר) והם אמורים להיות בפנים, השאלה מאיזה מקום?

מינסוטה ודנבר כפי שכבר ציינתי, הולכות להרוג אחת את השניה במשחקים ביינהן ולדנבר יש גם התמודדות מול הקליפרס שעדיין שואפת לתפוס מקום בשמיניה. אני חושב שדנבר יסיימו בחוץ אלה אם ניו אורלינס ממש יפשלו.

הקליפרס די אכלו אותה, 3 משחקים מתוך 4 הם מול קבוצות שמתמודדות על מקום בפלייאוף ומובילות עלייהם במשחק או שתיים.
קשה לי מאוד לראות אותם מצליחים להשתחל פנימה.
לצפיה ב-'כתבה די מקיפה בנושא ב-יו.אס.איי טודיי'
כתבה די מקיפה בנושא ב-יו.אס.איי טודיי
04/04/2018 | 20:00
52
לצפיה ב-'ניו אורלינס מחסלים את ממפיס ועושים צעד נוסף לעבר הפלייאוף'
ניו אורלינס מחסלים את ממפיס ועושים צעד נוסף לעבר הפלייאוף
05/04/2018 | 05:13
42
המשחק עדיין לא הסתיים אבל 20 הפרש כשנותרו 4 דקות, זה כנראה גמור.

נתון מעניין מהצד של ממפיס, מארק גאסול משחק 20 דקות בלבד, זורק 3 פעמים ומסיים עם 0 נק'
לצפיה ב-'קיירי לא ישחק בפלייאוף ורישמית סיים את העונה'
קיירי לא ישחק בפלייאוף ורישמית סיים את העונה
05/04/2018 | 21:00
2
40
לברון בדרך לעוד טיול קליל לגמר
לצפיה ב-'בוסטון תהיה בסדר, היא תגיע שנה הבאה עם התותחים הכבדים'
בוסטון תהיה בסדר, היא תגיע שנה הבאה עם התותחים הכבדים
05/04/2018 | 21:30
50
בזמן שבינתיים בראון וטייטום ישתפשפו כשחקני מפתח בסדרת פלייאוף או שתיים.
המירוץ למקום השלישי במזרח נהיה משמעותי. כרגע קליבלנד ופילדלפיה ללא אמביד בשוויון, ומה שהכי מעניין הוא שמחר בלילה הן יפגשו לקרב ישיר שעשוי להכריע את המירוץ הזה.
לצפיה ב-'פשוט מדכא'
פשוט מדכא
05/04/2018 | 22:47
49
כל השנה חיכיתי לסדרה בין בוסטון וקליבלנד, לראות האם קיירי יכול להתגבר על לברון כשזה חשוב באמת. עכשיו באו ואמרו לי חכה עוד שנה.

בוסטון אגב, עוברת סיבוב, עם או בלי קיירי ולא משנה את מי היא פוגשת.
לצפיה ב-'האם כספי יחתך?'
האם כספי יחתך?
05/04/2018 | 10:44
2
38
הבעיה של גולדן סטייט היא שכרגע יש לה 15 שחקנים עם חוזים מובטחים בסגל וכדי להחתים את קוק, היא צריכה לשחרר אחד מהם. הגארד שקיבל הזדמנות מקר הוכיח את עצמו וקלע בספרות כפולות ב-11 משחקים ברצף.
לצפיה ב-' נחתך '
נחתך
08/04/2018 | 12:31
1
18
חלם על הופעה בפלייאוף עם הווריירס ולא יהיה שם, לאחר שהאלופה הודיעה כי יעזוב כדי לפנות מקום בסגל לקווין קוק. כספי העמיד העונה ממוצעים של 5.7 נקודות ו-3.6 ריבאונדים למשחק
לצפיה ב-' מה שאבסורד הוא שהקבוצה לא הסכימה לשחררו בכדי שידליק את'
מה שאבסורד הוא שהקבוצה לא הסכימה לשחררו בכדי שידליק את
10/04/2018 | 16:25
8
המשואה ועכשיו היא פיטרה אותו והוא יכול להדליק, אך אני מניח שהמקום שלו כבר נתפס
לצפיה ב-'מזל טוב ראפ! '
מזל טוב ראפ!
04/04/2018 | 08:23
8
58
נגמרות לי הדרכים לברך אותך ולהודות לך

תמשיך!

לצפיה ב-'תודה רבה אח יקר!'
תודה רבה אח יקר!
04/04/2018 | 10:59
4
54
כיף להתחיל ככה את הבוקר
לצפיה ב-'מזל טוב! '
מזל טוב!
04/04/2018 | 11:24
33
מאחל לך הצלחה לטיוולבס

ומאמן חדש :)
לצפיה ב-'מזל טוב ראפ'
מזל טוב ראפ
04/04/2018 | 12:22
1
42
אתה יליד 91 נכון? אם כן שישה ימים מפרידים בינינו :)
לצפיה ב-'נכון:)'
נכון:)
05/04/2018 | 18:36
5
לצפיה ב-'מזל טוב אחי'
מזל טוב אחי
05/04/2018 | 00:48
8
לצפיה ב-'מזל טוב! '
מזל טוב!
04/04/2018 | 13:14
36
בריאות והצלחה. קניתי לך עוגה ללא גלוטן [כשר לפסח כל ימות השנה בהשגחת הרבנות הראשית של גינאה המשוונית].

אבל תשתדל לא לחתוך אותה כאן. שלא יבקשו ממך שאר החברים חתיכה. למה לשתף? למה לכבד? שיקנו לעצמם, מה נדחפים פה, מה זה בית תמחוי, מה מחלקים פה כיבוד חינם. שילמתם על העוגה שמגיע לכם חתיכה? אתם יודעים איזו עוגה יקרה זאת? זה מ'רולאדין'.
לצפיה ב-''
04/04/2018 | 19:30
8
לצפיה ב-'תודה רבה לכולם!'
תודה רבה לכולם!
05/04/2018 | 18:34
5
לצפיה ב-'משחקי שישי'
משחקי שישי
30/03/2018 | 16:17
30
68
אורלנדו- שיקאגו.
אטלנטה- פילדלפיה: אמביד שחטף מכה בפנים יחמיץ כמה משחקים אבל אחרי שסימונס הסתלבט ככה על ההוקס כדאי לו לנצח אותם.

קליבלנד- פליקנס: משחק חשוב לשתי הקבוצות. הפליקנס עוד צריכים להבטיח מקום בפלייאוף ואם אפשר לסיים בטופ 6. קליבלנד תצטרך לנצח כאן כדי לשמור על המקום השלישי.

יוסטון- פיניקס.
אוקלהומה- דנבר: הת'אנדרס בבק טו בק. משחק קריטי לנאגטס שרודפים אחר המקום השמיני, חשוב גם לאוקלהומה בניסיון להשיג יתרון ביתיות. אם כי במקרה שלהם אני לא בטוח שזה כל-כך גרוע לפגוש את גולדן בלי קרי בסיבוב הראשון.

דאלאס- מינסוטה: אנחנו די מסתדרים עם המאבריקס בשנים האחרונות. מקווה שלא נזדקק לעוד התפוצצות של טאונס כדי לנצח נמושה.

יוטה- ממפיס.
לייקרס- מילווקי: הבאקס בבק טו בק לאחר ניצחון מול גולדן. הם יצטרכו להמשיך לנצח כדי להימנע ממפגש מול הראפטורס בסיבוב הראשון.

פורטלנד- קליפרס: לבלייזרס יש cushion במקום השלישי אלא שהמשחק משודר ב-ESPN והם צריכים להופיע. לקליפרס כל משחק מעתה ואילך הוא סופר קריטי בניסיון שלהם לסגור על מינסוטה ויוטה, שתיהן מנצחות אותה בטייברייק.
לצפיה ב-'מישהו מבין כמה אנחנו חלשים?'
מישהו מבין כמה אנחנו חלשים?
31/03/2018 | 12:41
4
78
כל פעם שווסטברוק יוצא בסוף רבע 1 קבוצות עושות עלינו רצף והולך לנו גם הפתיחה הטובה.
אני מחכה שתיגמר העונה הזאת מאז ינואר. למזלי לא נשארו עוד הרבה משחקים. להערכתי עפים סיבוב 1.
לצפיה ב-'מה היית רוצה לראות בקיץ?'
מה היית רוצה לראות בקיץ?
01/04/2018 | 13:46
3
43
אני פשוט לא אופטימי לגבי אופציות החיזוק שלכם. אם ג'ורג' יחליט להשאר זה יהיה אדיר, אחרת אתם תהיו קבוצת סיבוב 1 לעוד הרבה שנים. בכל מקרה אני לא בטוח שתצליחו להעמיד קבוצה יותר טובה מזו - ומול היריבות שיש כרגע במערב זה לא נראה מספיק.
לצפיה ב-'את כרמלו הולך'
את כרמלו הולך
02/04/2018 | 09:52
2
50
בכסף שמתפנה הייתי רוצה לראות שחקן אחד שעושה גם הגנה וגם יודע לשים סל אוף דה דריבל. לא יודע עד כמה זה ריאלי.
נוסף לזה, צריך עוד סקורר שיעלה מהספסל כי הדקות שלנו כשווסטברוק נח הן נוראיות, בד"כ מה שרואים שם זה ג'אמפרים ארוכים של פלטון.
לכרמלו יש אופציית שחקן אז אני חושב שאם ג'ורג' יישאר הוא גם יישאר ונקבל עוד מאותו הדבר...אין סיבה שיוותר על 27 מ' לעונה הוא ביי פאר לא שווה את זה כבר.
כמובן שאני מקווה שג'ורג' יחתום, הוא אחלה שחקן והוא לא הבעיה שלנו.
לצפיה ב-'אני לא חושב שבכלל יתפנה לכם כסף'
אני לא חושב שבכלל יתפנה לכם כסף
02/04/2018 | 18:00
1
38
גם אם הוא עוזב, אתם על 110 מיליון (כולל 20 לפול גורג׳ שזו אופציית השחקן שלו. אם הוא יחתום מחדש זה יהיה על הרבה יותר), אין לכם מרחב תמרון כמעט בכלל.
לצפיה ב-'אז אין למה לקוות'
אז אין למה לקוות
02/04/2018 | 19:06
9
לצפיה ב-'כמה מילים על כמה מהמשחקים'
כמה מילים על כמה מהמשחקים
31/03/2018 | 13:35
13
93
דאלאס- מינסוטה: משחק מאוד חלש שלנו, התקפית מהחלשים ביותר העונה, למזלנו פגשנו קבוצה שלא רוצה לנצח. ההתקפה שלנו ברבע האחרון התבססה על זריקות קשות של ג'מאל שהיה חם והצליח לחלץ ניצחון.
טאונס החטיא זריקות שהוא בד"כ קולע, דוויט פאוול גם שמר עליו טוב. KAT סיים עם משחק של 20-20 אבל התקפית לא היה מספיק טוב. רק 1-7 לשלוש בזריקות שאת רובן הוא הרים מהר מדי, לדעתי טאונס מהשחקנים שקולעים הכי טוב כשהם עולים לשלשה בנוחות אבל האחוזים יורדים דרסטית כשהכיסוי מעט צמוד יותר.
וויגינס בעוד משחק התקפי מזעזע עם בחירת זריקות גרועה. ב-5 המשחקים האחרונים הוא קולע 15 למשחק ב-38% מהשדה.
טיג השאיר אותנו בעניינים ברבע הראשון כששום דבר לא נכנס עם סחיטת העבירות שלו.
היכולת שלנו לא טובה לאחרונה, אנחנו בקושי מנצחים נמושות.

אוקלהומה- דנבר: הת'אנדרס לא יפסידו הרבה משחקים בהם הם קולעים ב-45% משלוש ומאבדים רק 8 פעמים. אבל הגנת הצבע לא הייתה קיימת ומילסאפ ובארטון ניצלו את זה כדי לסיים בטבעת. 15 שניות לסוף כשדנבר ביתרון נקודה ויש כדור ביניים מייק מאלון החליט ללכת על ההרכב ההגנתי עם פלאמלי במקום יוקיץ'. זה הוכיח את עצמו בענק כאשר פלאמלי חסם את ג'רמי גראנט בטבעת במה שהיה הופך לסל ניצחון של הת'אנדרס.
דנבר השיגה את הניצחון הכי חשוב שלה העונה, השאלה האם זה לא מאוחר מדי.

קליבלנד- פליקנס: טריסטן שמר מצוין על AD והגביל אותו ל-16 נקודות באחוזים נמוכים. בנוסף הוא היה דומיננטי בריבאונד. לברון כרגיל עשה את שלו וגם שבר איזה שיא מיותר של ג'ורדן של משחקים רצופים בדו ספרתי. קלארקסון היה מצוין מהספסל וייצר נקודות חשובות.

יוסטון- פיניקס: הרוקטס מצאו את עצמם עומדים בפני אחד ההפסדים המפתיעים של העונה בבית מול פיניקס. אלא שהארדן השתלט על המשחק עם 7 נקודות ב-2 הדקות האחרונות והביא את המשחק לשוויון, כדור אחרון של פיניקס. הסאנס עשו הכל כדי להפסיד, כלומר נתנו ISO לקלעי הכי גרוע שלהם (ג'וש ג'קסון) שעלה לג'אמפר. קלע, מה לעשות. יוסטון הכניסה כדור חוץ עם 1.4 שניות לסוף לג'ראלד גרין שהצליח להשתחרר ולקלוע שלשת ניצחון יפה מהפינה.
לצפיה ב-'מדהים כמה הערכה לצוות ניהולי יכולה לרדת מ100 ל0'
מדהים כמה הערכה לצוות ניהולי יכולה לרדת מ100 ל0
31/03/2018 | 14:20
12
78
בעונה אחת.

ממפיס הייתה קבוצה שהיה קל לי לאהוב עד אשתקד. כל מה שקרה בששת החודשים האחרונים זה בוז אחד גדול כשהשיא במשחק הלילה. גאסול עם 28 נקודות ב11 מ12 מחזיר את ממפיס ליתרון 3, יורד לספסל ברבע השלישי ולא חוזר.

הלוואי שיאכלו אותה חזק בלוטרי.
לצפיה ב-'טעות בשרשור'
טעות בשרשור
31/03/2018 | 14:21
10
לצפיה ב-'הבעיה שאפשר להגיד את זה על הרבה קבוצות'
הבעיה שאפשר להגיד את זה על הרבה קבוצות
31/03/2018 | 20:19
3
71
ממפיס ופיניקס חזק בטנקינג.
אורלנדו, שיקאגו, סקראמנטו, הניקס לא מגיע להן לזכות בכלום על הניהול הגרוע.
היחידות שאולי מעוררות קצת יותר סימפטיה הן דאלאס ואטלנטה שגם במקרה שלהן יש קמפיין טנקינג העונה.
לצפיה ב-' תופעה מבישה'
תופעה מבישה
01/04/2018 | 06:43
1
61
והם אפילו לא מנסים להסתיר את זה.
קיובן כבר אמר לא מזמן  שהמאבריקס עושים טאנקינג ואן אני חא טועה, הוא אפילו נקנס על זה.

פאקסון פנה השבוע לאוהדי הבולס וביקש מהם להיות סבלניים כי בסוף זה ישתלם.

הבעיה שהמנגרים מסתכלים על פילדלפיה שחטפה אש כמה עונות ועכשיו הם קבוצה מאוד אטרקטיבית שמושכת לא מעט אוהדים צעירים אז למה שלא יעשו את זה גם הם?
לצפיה ב-'לא סתם נקנס. 600 אלף דולר קנס.'
לא סתם נקנס. 600 אלף דולר קנס.
01/04/2018 | 10:42
11
לצפיה ב-'אם מדברים על העונה הזו בלבד'
אם מדברים על העונה הזו בלבד
01/04/2018 | 13:18
52
אז הניקס דווקא היו די תחרותיים בתחילת העונה עד שפורזינגיס קרע רצועות, נגד דברים כאלה אין מה לעשות.

גם סקרמנטו התנהלה די טוב העונה, הם עושים מה שהם יכולים, הם פשוט צעירים מידי בשביל לנצח משחקים. אם בשיקגו לא היו משתינים מהמקפצה הייתי כותב עליהם את אותו הדבר.

אין לי דבר נגד קבוצות שהולכות לריבילד ובנויות על שחקנים בחוזי רוקי. אם ממפיס הייתה באמת הולכת לריבילד ומוצאת טרייד לגאסול וקונלי לא הייתי אומר כלום. אבל מה שהם עושים זה להשתין מהמקפצה.
לצפיה ב-'השאלה היא האם זו החלטה ניהולית רעה'
השאלה היא האם זו החלטה ניהולית רעה
01/04/2018 | 13:55
6
50
קונלי נפצע בתחילת העונה, הם נראו רע והחליטו ללכת לטאנקינג. אם הם ידוגו שחקן טוב בדראפט זו תהיה בדיעבד החלטה ניהולית נכונה וטובה.
מצער שהם לא חיפשו טרייד לגאסול - אבל בהחלט יכול להיות שנראה אותם מחכים לחזרה של קונלי, נותנים לשני הכוכבים לרוץ קצת, עושים נצחונות יפים בעונה הבאה ואז מעבירים אותם בטרייד ומתחילים מחדש.

בקיצור לא בטוח שהחלטה על טנקינג היא החלטה ניהולית רעה, גם אם לכאורה נדמה שאפשר היה להמנע מזה (הם גם יודעים דברים שאנחנו לא יודעים, כמו מידת החומרה של הפציעה של קונלי).
לצפיה ב-'אני גם רואה בזה חוסר כבוד לגאסול עצמו'
אני גם רואה בזה חוסר כבוד לגאסול עצמו
01/04/2018 | 14:17
5
51
אולי השחקן הכי גדול בהיסטוריה של הפרנצ'ייז הזה והם שמים אותו בחוץ בכוונה להפסיד. אם לא בא להם להיות טובים שיעבירו אותו ויתחילו מחדש. הם סתם שרפו לו עונה מהקריירה, ולא נשארו לו עוד הרבה כאלה.
לצפיה ב-'אין שחקן שגדול מהמערכת'
אין שחקן שגדול מהמערכת
02/04/2018 | 10:21
4
38
אחרי שנים של התבוססות באמצע, בלי סיכוי להגיע רחוק ובלי סיכוי להשתפר, הם החליטו לעשות מהלך. תאמין לי שהם נתנו הרבה צ׳אנסים לשילוב הזה של קונלי וגאסול.

בכל מקרה, כששחקן הופך גדול מהמערכת, כמו בלייקרס, אז הארגון זורק שנתיים מהחיים שלו רק בשבילו, זה רק נראה יותר רע.

לפעמים לסיטואציות אין פתרון נכון. גאסול נפגע מזה, אבל גם מקבל 30 מליון דולר לעונה. נו שוין.
לצפיה ב-'מסכים, אז למה לא לשלוח אותו לדרכו?'
מסכים, אז למה לא לשלוח אותו לדרכו?
02/04/2018 | 12:06
3
39
למי זה טוב שהוא נשאר שם בעונה שהם הולכים לטנקינג?
לצפיה ב-'כי יש לו עוד עונה בחוזה'
כי יש לו עוד עונה בחוזה
02/04/2018 | 13:14
32
ולאחר מכן עוד אופציית שחקן.

אם יבחרו טוב בדראפט, קונלי יחזור, ובכסף מתחת לתקרה הם יחתימו שחקנים טובים, הם יכולים לחזור לפלייאוף שנה הבאה, ואולי גאסול אפילו יממש את אופציית השחקן שלו ויישאר עוד עונה.

לוותר על גאסול אומר שהם מוותרים על אחד משני האולסטאר-קליבר-פלייר שלהם, וקשה להשיג כאלה בטח לממפיס. כמו כן, שחקנים כמו גאסול מוערכים הרבה יותר בקבוצה בה הם משחקים מאשר מבחוץ, בטח כשחקן אירופאי שאינו היילייט מאשין. בקיצור, ערך טרייד נמוך.

יתרה מכך, לשחק הרבה זמן בלעדיו מאפשר לך לפתח כשרונות צעירים (כמו דילון ברוקס או אנדרו האריסון) ולתת להם את הבמה במאני טיים (קצת בעייתי שמפסידים 50 הפרש, אני יודע).

גם גאסול יודע שזה ביזנס, אל דאגה.
לצפיה ב-'אני חושב שהם פשוט לא מצאו טרייד שמוצא חן בעיניהם'
אני חושב שהם פשוט לא מצאו טרייד שמוצא חן בעיניהם
02/04/2018 | 13:25
1
12
לצפיה ב-'עד כמה שזכור לי הם דווקא חיפשו'
עד כמה שזכור לי הם דווקא חיפשו
03/04/2018 | 12:18
31
ובשלב מסויים הודיעו שהוא כבר לא מועמד לטריידים
כנראה מהסיבה שציינת

לצפיה ב-'אנתוני דיוויס והגבה כבר לא ביחד'
אנתוני דיוויס והגבה כבר לא ביחד
01/04/2018 | 07:02
6
78
דיוויס החליט להפריד את הגבות ואפילו עשה את זה בשידור בטוויטר.
הליגה לא תיראה אותו הדבר מעכשיו והלאה.

לצפיה ב-'ברוך השם'
ברוך השם
01/04/2018 | 13:19
66
סוף סוף מישהו שזורק את הגימיקים הדפוקים האלה לפח. כאילו שחסרה לו תשומת לב בחיים.
לצפיה ב-'1 באפריל...הגבה נשארה '
1 באפריל...הגבה נשארה
01/04/2018 | 22:53
2
18
לצפיה ב-''
02/04/2018 | 00:14
5
לצפיה ב-'כנראה שיש סיבה לזה שבסרטים מצויירים'
כנראה שיש סיבה לזה שבסרטים מצויירים
02/04/2018 | 07:28
61
לנבל תמיד יש גבות מחוברות
לצפיה ב-'הוא לא יוריד את הגבה בין כה וכה'
הוא לא יוריד את הגבה בין כה וכה
03/04/2018 | 14:30
1
39
זה הסימן היכר שלו, אולי מוזר להגיד את זה אבל זה מכניס לו הרבה כסף
לצפיה ב-'לברון הוריד את הסרט בסופו של דבר'
לברון הוריד את הסרט בסופו של דבר
04/04/2018 | 08:29
27
מתישהו הם מתבגרים הילדים המגודלים האלה
לצפיה ב-'נצל"ש 1/4/18 - קליפרס - אינדיאנה: LA בלו אה 16 פוינט ליד!'
נצל"ש 1/4/18 - קליפרס - אינדיאנה: LA בלו אה 16 פוינט ליד!
02/04/2018 | 13:20
2
24
מפגש שני ואחרון העונה בין הקבוצות. במפגש הקודם, ממש לא מזמן, זה הוכרע בדקה האחרונה; המשחק נפתח באיחור של 7 דקות, וזאת כתוצאה מתיקונים שנעשו באחד הסלים;

רבע א': אינדיאנה מתקשה
משחק מפוזר בדקות הראשונות, אבל הקבוצות קולעות באחוזים סבירים והסקור גבוה.

כדקה לסיום הרבע, לו וויליאמס, במהלך של סל ועבירה, נותן לקליפרס את היתרון הגדול במשחק - 7 הפרש. הרבע מסתיים בשלשה לא הגיונית של מונטרז הרל. סירייזלי, ברו? לא קלעת כזה דבר בחיים שלך. 22-30 לקליפרס בסיום הרבע הראשון. 20 מה-30 נק' של הקליפרס הגיעו בצבע. הם גם ניצחו את הרבע 2-9 בנק' ממתפרצות וקלעו ב-59% מהשדה מול 40% שלנו. יצאנו בזול. רבע בהובלתו של טובאייס האריס [9 נק'], שבכלל, גם במדי דטרויט, עושה לנו כל העונה דברים שלא נעימים לנו בגוף. אוסטין ריברס עם 7, דיאנדרה ג'ורדן עם 6 נק' ו-7 ריב'. אצלנו, מיילס טרנר הוביל עם 7 נק'.

רבע ב': יתרון 16 לקליפרס נמחק כלא-היה בתוך דקות
בפתיחת הרבע, היתרון מגיע ל-12. עד אמצע הרבע מגיע גם ל-16. יותר מדי מהלכי אייסוליישן שלנו, יותר מדי עובדים קשה בשביל סלים.

בהמשך, אינדיאנה בריצת 2-14, יורדת לפיגור 4, וזה כשלא מיקסמנו את ההזדמנויות שהיו לנו לעשות יותר. הריצה הסתיימה ב-4-19 עד לסיום המחצית, כולל השלשה הזו של אולדיפו. 50-51 לקליפרס במחצית. זה ה-NBA. אתה יכול לא לשחק כדורסל טוב, אבל רק תישמר במשחק, ואז הריצה תבוא. ברבע, קלענו ב-57% מהשדה. רבע פשוט נהדר של ויקטור, החזיר אותו למשחק במו ידיו והוביל עם 13 נק' [6 מ-6 מהשדה]. מחצית שנגמרת ביתרון נקודה לקליפרס, אבל ההבדלים היו גדולים יותר, גם ביכולת, כך לפחות ברוב הדקות, וגם סטטיסטית, ניצחו את הנק' במתפרצות 6-18, טחנו אותנו בצבע עם 34 מה-51 שלהם, ולא הובלנו כל המחצית.

רבע ג': אינדיאנה משיגה יתרון, אבל הסיומת שייכת לקליפרס בריצה אחת טובה
6:54 לסיום הרבע, אינדיאנה לוקחת יתרון ראשון במשחק - 1 הפרש. פתיחה באחוזים נמוכים של שתי הקבוצות. הקליפרס בכלל איבדו מהמומנטום שלהם והם לא במשחק.

בהמשך, ריצת 2-11 של הקליפרס מחייבת את מקמילן לקחת פסק-זמן, כאשר ההפרש חוזר ל-5 לטובת הקבוצה המארחת. הריצה ממשיכה, 2-13, וההפרש 7. הרבע מסתיים בשלשה על הבאזר של קורי ג'וזף. שלשה כל-כך חשובה, מחקה את כל מה שהקליפרס עשו בדקות האחרונות מבחינת מומנטום והפרש. 76-78 לקליפרס בסיום הרבע השלישי. 9 למיילס טרנר ברבע, 8 לאולדיפו. אוסטין ריברס הוביל את הקליפרס עם 11.

רבע ד': רבע התקפי מטורף! מטורף!
9 דקות לסיום, הקליפרס רצים ליתרון 6 אחרי שכבר הינו בשיוויון 80 דקה קודם. עושים זאת מאחורי לו וויליאמס, ומקמילן מחויב לקחת פסק-זמן.

אינדיאנה חוזרת מהטיימאאוט עם ריצת 0-5 [כולל שלשה של בוגדנוביץ'].

6:27 לסיום, שלשה של אולדיפו - בהנעת כדור נפלאה, כופה שיוויון 88 לכל.

5:27 לסיום, אינדיאנה בריצת 4-11 לאחר שלשת-קלאץ'-סוף שעון של דרן קוליסון, מהפינה. הריצה מתנהלת מהרגע שמקמילן הוציא אותנו לפסק-זמן. קרדיט צריך להינתן לו על כך שידע לזהות נכון את הנפילה של השחקנים, והוא עושה את זה טוב כל העונה.

4:47 לסיום, קוליסון מהקו קולע פעמיים ונותן יתרון 3.
3:53 לסיום, סל אקרובטי וקשה של לנס סטיבנסון.
3:24 לסיום, תד יאנג מחטיא מתחת לסל, אבל לוקח ריב' התקפה. מוצא את סטיבנסון, שחודר עד הטבעת ונעצר בעבירה קשה. השופטים הולכים לבדוק האם זה פלגרנט. לא יודע אם כן, אבל כל עוד זה לטובתי, שיבדקו. השופטים מחליטים שזה פלגרנט, וסטיבנסון קולע 1 מ-2 הטכניות שלו, ואז יורד לספסל לטובת בוגדנוביץ' - יתרון 2 לאינדיאנה. משחקים את ההתקפה, אולדיפו מוריד שעון, כדור בידיים שלו, סוף שעון - שלשת סטפבק על דיאנדרה ג'ורדן ! 5 הפרש לאינדיאנה! ואו, איזה ווינר האיש הזה. פפפפ, לא יאמן. כ-3 דקות לסיום. פסק-זמן קליפרס, מיד חוזרים.

חוזרים. אינדיאנה מקבלת סל בצד אחד, אבל בצד השני אולדיפו מוצא את דרן קוליסון לשלשה מהפינה! שלשה חשובה עם קצת יותר מ-2 דקות על השעון, ביתרון 5 לאינדיאנה. אין מה לעשות, השאירו אותו חופשי, והעונה אתה לא יכול להמר על הזריקה של דרן.

2 דקות לסיום, מיילס טרנר מקבל בסוף שעון, מחצי מרחק, צולף את זה 'רק רשת'. שוב יתרון 5 לאינדיאנה. בצד השני, לו וויליאמס עם שלשה ארוככככה! רק 2 הפרש לאינדיאנה. בהתקפה, קוליסון בסוף שעון, כופה את הזריקה - דורך על הקו - קולע! איזה סלים ענקיים אני רואה פה! ואו! יתרון 4 לאינדיאנה, פסק-זמן קליפרס, 1:19 לסיום.

חוזרים. לו וויליאמס מחטיא שלשה, אבל ריב' התקפה מאפשר לטובאייס האריס לקלוע את השלשה בהזדמנות שניה. 1 הפרש לאינדיאנה. בהתקפה, בוגדנוביץ' מקבל, סוף שעון, צולף את השלשה! שוב 4 הפרש! איזה סלים בכל צד! איזה משחק ! ! !

34 שניות לסיום, קוליסון נעצר בעבירה. קולע מהקו פעמיים ונותן יתרון 6 לאינדיאנה. פסק-זמן קליפרס. אפשר להתחיל להגיד את צמד-המילים הקדוש. . . הם לא יחזרו מזה. בול גיים.

חוזרים. האריס מחטיא מהפינה שלשה, ולמרות ריב' התקפה של הקליפרס, הם לא מצליחים להשיג נק'. 104-111 לאינדיאנה בסיום. קאמבק דאבל-דיג'יט נוסף של אינדיאנה.

השחקן המצטיין: ויקטור אולדיפו. תצוגת תכלית. 30 נק' [17-11 מהשדה, 6-3 משלוש, 6-5 מהקו], 12 אס' [2 איבודי כדור] ו-5 חט' ב-38 דקות משחק. 28 מה-30 הגיעו אחרי הרבע הראשון, ו-7 ברבע הרביעי. כמו תמיד, עובדים דרך ההגנה, זו אינדיאנה;

מיילס טרנר עם 24 נק' [2 שלשות], באחוזים טובים, ו-8 ריב' [4 בהתקפה]. אפשר לומר שהשאיר אותנו במשחק בדקות הקשות; דרן קוליסון עם 14 נק' [2 שלשות] ו-4 אס' [1 איבוד כדור] ב-30 דקות. קלע 11 ברבע האחרון והוביל לניצחון. קרדיט גדול מגיע לו, שיחק טוב ב'מאני טיים'; בויאן בוגדנוביץ' עם 15 נק' [2 שלשות]. קלע 7 ברבע הרביעי [2 מ-2 לשלוש]. כשבוגדה עובר את הממוצע העונתי שלו העומד על 14, כלומר מגיע ל-15 נק', הקבוצה מנצחת 77% ממשחקיה. זה מסביר את הניצחון. ברבע הראשון היה פנוי מס' פעמים והחטיא זריקות מומנטום מבחוץ. כשהתחיל לקלוע, כל הקבוצה רצה; קורי ג'וזף עם 10 נק' [2 שלשות] ב-21 דקות, ולנס סטיבנסון עם 8 נק' [כולן ברבע האחרון] ב-20 דקות, תרמו דקות חשובות מהספסל;

בקליפרס, לו וויליאמס נכנס לרבע האחרון עם 2 סלי שדה [5 נק']. הוא הקלעי המוביל בליגה בנק' ברבעים האחרונים של משחקים, ואפוא הוכיח גם הפעם למה זה. 20 נק' [כאמור, 15 מהן ברבע האחרון], באחוזים טובים. קלע כמה סלי קלאץ', אבל זה היה מעט מדי בקבוצה שלא היו לה מספיק כלים מסביב לסייע לו בערב הזה; טובאייס האריס עם 21 נק' [3 שלשות] ו-7 אס' [2 איבודי כדור]. שיחק טוב במחצית הראשונה ובלט כאחד הטובים, קלע 14 מה-21 ב-6 מ-7 מהשדה. בחצי השני נעלם; מונטרז הרל עם 19 נק' [9 מ-12 מהשדה, כולל שלשה אחת!] ב-21 דקות מהספסל; דיאנדרה ג'ורדן מסיים עם 8 נק' ו-12 ריב' [5 בהתקפה], אבל כל הנזק נעשה ברבע הראשון, וכמו שקורה איתו כל העונה, הופך ללא-רלבנטי בדקות ששומרים;

המשחק הבא -- מסיימים את המסע בחוף המערבי נגד דנבר [ג'].
לצפיה ב-'אין מילים'
אין מילים
02/04/2018 | 15:52
1
47
אינדיאנה של השנים האחרונות הייתה גרועה אולי רק קצת פחות ממינסוטה בכל מה שקשור למאני טיים. היינו מעיפים שלשות לא קשורות לכלום ברגע שהפיגור היה 3 ומעלה (אפילו אם יש המון זמן לשחק), אף אחד חוץ מג'ורג' לא היה מעיז לזרוק (וכשCJ מיילס עשה את זה בפלייאוף, הוא קיבל ממנו בראש), אף אחד לא היה הולך לעונשין, היה קל לסגור אותנו ותמיד היינו חוטפים את השלשה כשהיינו מובילים במשחק צמוד.

כל זה התהפך השנה ב180 מעלות. זה שאולדיפו הוא משחקני הקלאץ' הכי טובים בליגה כבר כולם יודעים - אבל בניגוד לעבר אין אופציה אחת ויחידה. ברגע שסוגרים אותו הוא משחרר את הכדור - הפעם זה היה לקוליסון ובוגדנוביץ' (2 קלעי ה3 הכי טובים בקבוצה) שקברו את הזריקות שלהם כמו גדולים וניצחו את המשחק. כשויק נסגר וצריך לשים את הכדור בידיים של מישהו שקולע מהעונשין - אין בעיה שקוליסון, ג'וזף ובוגדנוביץ' יילכו לקו. כמעט תמיד הם עושים את העבודה.

הטרייד עם אוקלהומה זה הblessing in disguise השני הכי גדול שאני זוכר בליגה הזאת אי פעם, רק הפציעה של דייויד רובינסון שהביאה בדיעבד את טים דאנקן נמצאת מעל.

ויק חזר לעניינים בדיוק בזמן, נראה אם אנחנו מסוגלים לשמור על הכושר הזה גם לתוך הפלייאוף.

יש לי הרגשה שבסוף אנחנו ניגש שנה שנייה ברצף לסדרה מול קליבלנד. אנחנו צמודים מאוד לפילי והקאבס ואפילו יש לנו את הטיי ברייק מול שתיהן - אבל הלו"ז שלהן קל משמעותית משלנו, במיוחד של פילי שגם תארח את לברון בלילה שני של בק2בק ביום שישי הקרוב. לנו מחכים עכשיו שלושה משחקים סופר קשים לפני צמד המשחקים מול שארלוט שיסגור את העונה - דנבר בחוץ (במשחק שהיא מוכרחה לנצח בו), גולדן סטייט בבית (הפעם כולם חוץ מקרי ואיגודאלה כשירים - אפשר לנצח אבל לא פייבוריטים) ובק2בק אצל טורונטו שפתאום כבר לא נראית בטוחה במקום הראשון (אבל זה ישתנה אם תנצח את בוסטון מחר). סיכוי לא רע שגם אם נסיים עונה עם 50 ניצחונות זה לא יספיק לביתיות - לא זכור לי דבר כזה במזרח כבר הרבה מאוד שנים.
לצפיה ב-''
04/04/2018 | 13:16
4
לצפיה ב-'כמה מילים על מינסוטה- יוטה'
כמה מילים על מינסוטה- יוטה
02/04/2018 | 19:20
45
הג'אז הרבה יותר טובים מאיתנו ללא באטלר והרבה יותר מאומנים. זה ברור.
נקודה קטנה שמייצגת את הסיפור היא העובדה שסניידר שם את רודי גובר לשמור על גיבסון, ואת פייבורס לשמור על טאונס. ההיגיון הוא ברור- לגיבסון אין טווח קליעה שיכול להרחיק את גובר מהסל, כך ששחקן ההגנה האימתני הזה נמצא בצבע 90% מהזמן ומשפיע על כל זריקה שם.
ת'יבודו לא הגיב לכך בשום צורה. הוא אפילו לא ניסה לשחק עם סטרץ' 4 שיכריח את גובר לזוז מה-comfort zone שלו.
היינו מפסידים את המשחק בכל מקרה כי ההגנה שלנו הייתה מביכה. אבל מייאש לראות עד כמה אנחנו זקוקים להתאמה פשוטה שלא מבוצעת אפילו לרגע אחד במשך 48 דקות.
לצפיה ב-'משחקי רביעי'
משחקי רביעי
28/03/2018 | 18:42
13
46
שארלוט- קליבלנד: הקאבס בבק טו בק כאשר הפסד כאן יוריד אותם למקום הרביעי במזרח.

אורלנדו- ברוקלין.
פילדלפיה- ניקס.
ממפיס- פורטלנד.
מינסוטה- אטלנטה: הייתי קורא לזה באנקר אלא שלצערי כבר הפסדנו להם העונה, והפסדנו בבית לממפיס את המשחק האחרון, אז הכל יכול להיות.

יוטה- בוסטון: לתחושתי הג'אז מקבלים הרבה יריבות פצועות בזמן האחרון. הם פעמיים מול גולדן בלי קרי, פעמיים נגדנו בלי באטלר, עכשיו גם מול בוסטון בהרכב מאוד חסר (קיירי, סמארט, מוריס).

פיניקס- קליפרס.
לייקרס- דאלאס.
לצפיה ב-'56 נק' ו-15 ריב' לטאונס - שחקן על!'
56 נק' ו-15 ריב' לטאונס - שחקן על!
29/03/2018 | 08:18
1
16
לצפיה ב-'זהו שיא פרנצ'ייז של מינסוטה'
זהו שיא פרנצ'ייז של מינסוטה
29/03/2018 | 14:05
55
טאונס קלע 22 נקודות בצבע פלוס 12 מהעונשין, מיותר לציין שלהוקס לא הייתה תשובה אליו. אפשר רק לדמיין איך זה היה נראה אם ת'יבודו היה מנסה לשים לצדו סטרץ' 4, זה הרי דאבל טים אוטומטי בצבע בכל פעם שקיבל כדור. בנוסף הוא קלע 6 שלשות שהשאירו את השומרים שלו בחוסר ידיעה האם לכסות באגרסיביות את הפופ או את הרול.
זה חבל שטאונס לא מתקרב ליוסאג' כזה כאשר באטלר משחק. KAT לא מקבל את אותן נגיעות בצבע לצד ג'ימי וכשזה קורה גם יותר קל להגנות להתכווץ עליו. כמות השלשות של טאונס זהה עם וללא באטלר, העלייה הדרמטית היא בזריקות בצבע ומהעונשין.

זה היה משחק נגד קבוצת D-ליג שלא הצלחנו להשיג מולה מספיק עצירות ושחקני המפתח שוב נאלצו להתקרב לאיזור ה-40 דקות. אייזיאה טיילור עבר ב-blow by את טיג וג'מאל הרבה יותר מדי פעמים, טוריאן פרינס השאיר את בייליצה מאחור ומייק מוסקלה ברח כל פעם לטאונס ודייק משלוש.

טוריאן פרינס זה שחקן שסימנתי אותו בתחילת העונה ונדמה שהוא עומד בציפיות ועדיין נשאר מתחת לרדאר. הוא 8'6 אתלטי עם ידיים ארוכות שקולע שלשות בווליום גבוה ומצליח להוריד כדור לרצפה ברמה מינימלית. זה שחקן שקונטנדריות צריכות לרדוף אחריו, בתכלס הוא הנכס הכי טוב אטלנטה.
לצפיה ב-'גם הורפורד לא שיחק נגד יוטה'
גם הורפורד לא שיחק נגד יוטה
29/03/2018 | 08:34
6
62
אז בלי קיירי, הורפורד, סמארט, מוריס...וניצחנו :)
לנצח את פורטלנד ויוטה בחוץ בהרכב החסר - אותי זה מעודד.
למרות שזה מתחיל להדאיג, כל הפציעות החוזרות האלה.
מקווה שרובם יהיו בריאים  לפלייאוף.
לצפיה ב-'בראד סטיבנס יו דה ריל MVP'
בראד סטיבנס יו דה ריל MVP
29/03/2018 | 13:23
5
15
לצפיה ב-' השחקן הכי טוב במזרח'
השחקן הכי טוב במזרח
29/03/2018 | 14:43
12
לצפיה ב-'שלא יקבל בפליאוף מקליבלנד 0:4'
שלא יקבל בפליאוף מקליבלנד 0:4
29/03/2018 | 15:59
2
9
לצפיה ב-'אל תגזים'
אל תגזים
29/03/2018 | 16:29
1
67
יקבל מקליבלנד 4-2
לצפיה ב-''
29/03/2018 | 17:38
3
לצפיה ב-'לגמרי'
לגמרי
29/03/2018 | 17:23
4
לצפיה ב-'סאן אנטוניו משיגה ניצחון קריטי על אוקלהומה'
סאן אנטוניו משיגה ניצחון קריטי על אוקלהומה
30/03/2018 | 16:02
1
46
הספרס סגרו ממש יפה את הפיק אנד רול של ווסטברוק ואדאמס. ראסל במשחק חלש עם 5 אסיסטים על 7 איבודים ושתי זריקות מטומטמות לשלוש בפוזשנים חשובים שלא פגעו בטבעת.
אדאמס גם איבד את הביטחון ולא לקח זריקות מטווח אפס בצבע הצפוף של הספרס. הוא מסר כדורים החוצה אחרי ריב' התקפה במצבים שהיה צריך לעלות לסל.
פול ג'ורג' ולמרכוס אלדריג' היו נהדרים בחצי הראשון. מורי היה מצוין בהגנה ומסביב ללמרכוס כל אחד מהרול פליירס נתן just enough כדי לשים מספיק נקודות על הלוח.

פורטלנד התבססה במקום השלישי במערב. הספרס בעמדה טובה להשיג את המקום הרביעי, יש להם טייברייק על אוקלהומה ולו"ז קצת יותר נוח. מצד שני שתיהן בסיכון ליפול גם לאיזור 7-8 כי מינסוטה ויוטה ישחקו את הלו"ז הקל ביותר ונמצאות במרחק 1-1.5 משחקים בלבד.
לצפיה ב-'לא ראיתי הרבה זמן סגירה כל כך טובה על אדאמס'
לא ראיתי הרבה זמן סגירה כל כך טובה על אדאמס
30/03/2018 | 17:59
54
הייתי בטוח שהוא יגמור אותם.
גם לא ראיתי הרבה זמן פיניש כל כך רע למשחק של ווסטברוק. הוא גמר לנו את המשחק. הם כאילו רצו יותר מאיתנו את הניצחון, היו להם הרבה סלים כתוצאה מהאסל ואופנסיב ריבאונד.
מאכזב אבל אני כבר נטול ציפיות לעונה הזאת ממילא. זה סתם סדר פנימי של מתי נקבל את הבומבה ונעוף.
לצפיה ב-'סקרמנטו - אינדיאנה: לא עוד משחק עבורי, זה נגד קבוצתי לשעבר!'
סקרמנטו - אינדיאנה: לא עוד משחק עבורי, זה נגד קבוצתי לשעבר!
30/03/2018 | 23:57
1
48
מפגש שני ואחרון העונה בין הקבוצות. במשחק הראשון אי שם בחודש נובמבר, הייתי הרבה פחות אופטימי לגבי הסיכויים של אינדיאנה להצלחה בהמשך העונה. והנה אנחנו כאן; סקרמנטו מחזיקה במאזן בית השני הכי גרוע בליגה; אינדיאנה מחפשת ניצחון רביעי ברציפות;

רבע א': סקרמנטו מפתיעה אותי לטובה, אבל דרך ההגנה אינדיאנה לוקחת יתרון
הפתיחה שייכת לסקרמנטו. החל מאמצע הרבע, ההגנה שלנו מגיעה למשחק, מייצרת חטיפות כמו שיודעת לעשות, ובמהלכה של ריצת 3-12 אנו עולים ל-3 הפרש.

1:29 לסיום, טי ג'יי ליף נכנס בשיוויון 25.
שיוויון 28 בסיום הרבע הראשון. שתי הקבוצות באחוזים גבוהים [כולל 4 מ-8 משלוש כ"א]. אולדיפו עם רבע של 9 נק' ב-4 מ-4 מהשדה. בסקרמנטו, ווילי קולי סטיין עם רבע של 7 נק' ב-3 מ-3 מהשדה. באדי הילד השלים אותו עם 8 נק' ו-5 ריב' מהספסל.

רבע ב': בורחים לקראת סיום
פוזישן הגנה - ג'קסון מקבל את ליף בחילוף, לוקח אותו עד הסל וקולע את ההוק שאט.
9:28 לסיום המחצית, טי ג'יי יורד בפיגור 6.

ככל שהרבע מתקדם, מתגלה שסקרמנטו במשחק. הק, סקרמנטו טובה יותר, ואני לא מקבל את זה. שתי הקבוצות באחוז גבוה משלוש, אבל עושה רושם שאינדיאנה מרוויחה את הסלים שלה ביתר קושי. בדקות האחרונות של הרבע, ההגנה שלנו טובה יותר, ואקזקיושן טוב בהתקפה נותן יתרון שיא - 9. ווילי קולי-סטיין, עם חסימה בהגנה שמנעה סל ועוד כמה סלים בהתקפה, מיזער נזקים בדקה האחרונה של המחצית. 56-61 לאינדיאנה בסיום המחצית. בסקרמנטו, קולי-סטיין עם 10 ברבע השני ב-5 מ-6 מהשדה, ובסה"כ מחצית של 17 נק', בלי ששמת לב, הבולט ביותר על המגרש. אצלנו, 15 נק' לבויאן בוגדנוביץ' במחצית [11 ברבע השני]. תד יאנג קלע 9 ברבע השני. הם פחות או יותר השחקנים הבולטים שלנו, במחצית לא טובה הגנתית, למעט דקות אחדות.

רבע ג': סקרמנטו נאבקת, חוזרת לשיוויון
אמצע הרבע, אולי מומנטום ראשון של אינדיאנה במשחק, כתוצאה ממהלך של 4 נק' של בוגדנוביץ', נותן קצת אנרגיות אחרי דקות ארוכות ריקות של כדורסל שלא מתרומם לשום מקום.

פרנק מייסון עם סל על הבאזר מוריד את שתי הקבוצות בשיוויון 79. עוד רבע באחוז גבוה של סקרמנטו [מעל 50%]. עשינו דקות טובות, אבל לא ניצלנו.

רבע ד': # MVP
6:36 לסיום, אנד וואן של אולדיפו, נותן לנו 4 הפרש ועוצר את המומנטום של סקרמנטו. נקודות ראשונות של אולדיפו במחצית השניה!

3 דקות לסיום, חטיפה של אולדיפו מובילה לדאנק עוצמתי של בוגדנוביץ'! יתרון 8 לאינדיאנה! אולדיפו גדול ברבע הזה. בונה לנו את המומנטום, אולי מומנטום יחיד שלנו במשחק, וזו בריחה רצינית שאני לא יודע אם סקרמנטו יכולה לחזור ממנה. אבל עוד מוקדם לחגיגות, בואו נחכה.

2:20 לסיום, עבירת תוקף על סקרמנטו ביתרון 6 לנו. כדור שלנו, וזו שריקה חשובה. 1:46 לסיום, חסימה ענקית! ואו! מה ראיתי פה! אני לא מאמין! גם צוות השידור לא!  חסימת העונה! אולדיפו עם חסימה גדולה על קולי סטיין מונע סל בטוח! לדעתי מנצח לנו את המשחק, כי אי אפשר שלא!

1:07 לסיום, בוגדנוביץ' נרדם בשמירה, באדי הילד בורח לו וצולף מהפינה את השלשה - רק 3 לאינדיאנה. הופ-הופ-הופ-הופ-הופ. יש משחק. בהתקפה, איבוד כדור של אינדיאנה. בהגנה, סוף שעון, סקרמנטו מצליחה להוציא עבירה מכלום, אבל כן, נראה כמו עבירה של בוגדנוביץ'. באדי הילד מהקו קולע פעמיים. רק 1 הפרש לאינדיאנה, 30 שניות לסיום. פסק-זמן אינדיאנה - לשתי הקבוצות נותר 1. מיד נחזור.

חוזרים. אולדיפו נשאר לבד, צולף את השלשה! איזה סל! איזה קלאץ' האיש הזה! 4 הפרש. בול גיים! ניצח לנו את המשחק! רבע ענק של אולדיפו! ענק! פסק-זמן אחרון של סקרמנטו, 17 שניות לסיום, 4 הפרש לאינדיאנה. אין דרך לחזור מזה. אולדיפו ענק!

חוזרים. הילד לוקח את השלשה הקשה, אין לזה סיכוי להיכנס. . . נכנס! איזה שלשה! ועוד על אולדיפו. אבל לא שלשה! השופטים משנים, היתה דריכה על הקו, זה סל של 2 נק'. 2 הפרש לאינדיאנה. 11 שניות לסיום, בוגדנוביץ' נשלח לקו וקולע פעמיים. 4 הפרש. אבל רגע, סקרמנטו יוצאת קדימה, אין לה פסק-זמן לקחת, ובוגדן בוגדנוביץ' - זה של סקרמנטו - צולף את השלשה מ'טווח ארבע'! לא יאמן! 1 הפרש לאינדיאנה, 3 שניות לסיום. כדור לאולדיפו, נשלח לקו. איזה סל של בוגדנוביץ', בואנ'ה, לא הגיוני, זו רמאות כבר, מרמים אותי. אולדיפו קולע את הראשונה. . . קולע את השניה. 3 הפרש לנו. בהתקפה, בוגדנוביץ' של סקרמנטו מקבל, זורק ממגרש שלם. . . מחטיא! אינדיאנה מנצחת! 103-106 לאינדיאנה בסיום. אינדיאנה עולה למאזן של 1-11 במשחקים שמוכרעים ב-3 הפרש ומטה. נתון נוסף לדבר עליו: סקרמנטו עם 13 מ-31 משלוש [42%] ובסה"כ 53% מהשדה. זה קוטע רצף של 11 הפסדים העונה במשחקים שבהם הגנת אינדיאנה מרשה לפחות 50% מהשדה ו-40% משלוש, ואם יש קבוצה בליגה שמסוגלת להפסיד באחוזים כאלה נגד קבוצה שלא ניצחה העונה נגד אחוזים כאלה, זו סקרמנטו. יש שיגידו שזה בגלל שזרקה אותי לכל הרוחות, וזו בעצם 'קללת אליקו' שרובצת על הקבוצה, וכשאני אומר 'יש שיגידו' אני מתכוון אני. *אנחה*

השחקן המצטיין: ויקטור אולדיפו! 24 נק' [14-9 מהשדה, 7-2 משלוש, 4-4 מהקו] ו-3 חט' ב-36 דקות משחק. קלע 13 מה-24 שלו ברבע האחרון - כל ה-13 ב-7 הדקות האחרונות של המשחק, כולל 8 רצופות;

בויאן בוגדנוביץ' עם 25 נק [13-7 מהשדה, רק 6-2 משלוש, אבל 9-9 מהקו]; תדאוס יאנג עם 18 נק' ו-8 ריב' [1 בהתקפה], באחוזים טובים; דרן קוליסון מסיים משחק של 8 נק', 9 אס' [3 איבודי כדור] ו-3 חט'; סאבוניס תרם 8 נק' ו-8 ריב' [1 בהתקפה] ב-24 דקות מהספסל;

בסקרמנטו, באדי הילד עם 20 נק' [12-7 מהשדה, 7-4 משלוש, 2-2 מהקו], 7 ריב' [1 בהתקפה] ו-4 אס' [5 איבודי כדור] ב-31 דקות מהספסל; בוגדן בוגדנוביץ' הקלע המוביל בסקרמנטו עם 21 [4 שלשות], ושיחק גם הכי הרבה דקות מבין שחקני שתי הקבוצות עם 40; ווילי קולי-סטיין תרם 19 נק' ב-9 מ-11 מהשדה, אבל נעלם אחרי המחצית הראשונה, וקלע רק 2 נק' במחצית השניה [ב-2 זריקות שדה]; וינס קרטר בן ה-41, אולי בעונתו האחרונה בקריירה [הלוואי שלא], קלע 9 נק' [2 שלשות] ב-22 דקות מהספסל. הסלים שלו היו חלק מכמה דקות מאוד טובות של סקרמנטו;

ליין ליף: בהיעדרו של טרבור בוקר הפצוע, טי ג'יי קיבל דקות, לראשונה מזה חמישה משחקים, אך לא קלע. מסיים עם 0 נק' [ללא זריקות] ו-1 ריב' ב-4 דקות משחק [מינוס 6].

** Chris Smoove מתקצר.

המשחק הבא -- פוגשים את לוס אנג'לס קליפרס [א']. משחק לא פשוט. אני מאוד מקווה שהשחקנים ירגיעו עם המצות, שלא יגיעו כבדים למשחק.

חג שמח!
להתראות בשמחות אינדיאנה פייסרס ואחרות!
לצפיה ב-'אגב, ה11-1 הזה הוא המאזן הכי טוב בהיסטוריה'
אגב, ה11-1 הזה הוא המאזן הכי טוב בהיסטוריה
31/03/2018 | 02:00
51
של הקטגוריה הלא באמת חשובה הזאת.
לצפיה ב-'משחקי שלישי'
משחקי שלישי
27/03/2018 | 20:34
3
51
וושינגטון- סאן אנטוניו: משחק חשוב לשתי הקבוצות במאבקי המיקום.

טורונטו- דנבר: משחק קריטי בעיקר לנאגטס שרודפת במרחק של משחק וחצי מהמקום השמיני. הבעיה שהיא חלשה בחוץ ובבק טו בק.

מיאמי- קליבלנד: לברון לא הבריק בעונות האחרונות נגד מיאמי. ניצחון כאן עשוי להיות חשוב אם הקאבס נחושים לסיים במקום השלישי.

יוסטון- שיקאגו: הארדן קאפלה ינוחו.

ניו אורלינס- פורטלנד: קרב בין שניים מהשחקנים החמים בליגה מאז האולסטאר, דיוויס ולילארד. לפליקנס זה משחק קריטי במיוחד במטרה שלא לסיים 7-8, פורטלנד פתחה פער מסוים במקום השלישי ומסוגלת לספוג כאן הפסד.

סקראמנטו- דאלאס.
גולדן- אינדיאנה: אינדיאנה זוכה בפיס ותפגוש את הרכב המילואים של הווריורס.

קליפרס- מילווקי: הסיפור היפה של הקליפרס קרוב לודאי יסתיים מחוץ לפלייאוף, אלא אם ינצחו שורה של משחקים לא פשוטים וזה אחד מהם.

לצפיה ב-'לא ראיתי את המשחק, שעה קצת מאוחרת לי'
לא ראיתי את המשחק, שעה קצת מאוחרת לי
28/03/2018 | 09:03
54
נחכה לדיווח של אליקו, בטח עם כותרת בסגנון "דה ווריורס בלו א 15 פוינט ליד!"
לצפיה ב-'גולדן סטייט - אינדיאנה: ווריורס בּלוּ אה 15 פוינט ליד!'
גולדן סטייט - אינדיאנה: ווריורס בּלוּ אה 15 פוינט ליד!
28/03/2018 | 21:10
1
42
שודר בערוץ ספורט 5 .

מפגש ראשון העונה בין הקבוצות. היה זה המועד המאוחר ביותר בהיסטוריה של הווריורס [משחק 74 של העונה], שפגשו קבוצה בפעם הראשונה. בעוד מס' ימים הגומלין באינדיאנה; גולדן סטייט ללא ה'ביג פור', וגם ללא עמרי כספי. אם עמרי היה משחק, הייתי מצוי בקונפליקט גדול - במי לתמוך, שכן מדובר במפגש בין שתי הקבוצות שאני אוהד. היעדרותו של עמרי במשחק הזה עזרה לי, ועשתה את זה קל עבורי - אינדיאנה היתה צריכה את הניצחון. מטעמי סולדיריות עם קבוצתי, גם ללא עמרי, שמרתי על נייטרליות במשחק; דומאס סאבוניס חזר מפציעה ושיחק;

ברבע הראשון, פתיחה לא טובה של אינדיאנה, גם התקפית עם 5 מ-18 מהשדה. השחקנים נראו כמעט "מפוחדים", כאילו הגיעו לבמה הגדולה ביותר בעולם והם לא שייכים. גולדן סטייט קיבלה תפוקה מכל המחליפים שבמשחקים האחרונים לא פגעו. נגד יוטה לא יכולתם לעשות את זה? ניק יאנג, קוּק, לוּני, ג'ורדן בל, שון ליווינגסטון - כולם פגעו. היתרון הגיע ל-13. כחצי דקה לסיום הרבע, טרבור בוקר נפצע ונשאר שוכב על הפרקט. זה היה נראה רע. אם שחקן קשוח כמוהו נאנק מכאבים ולא מסוגל לזוז, זו לא פציעה קלה. הספסל של אינדיאנה עשה עבודה טובה וקיזז קצת מההפרש, אבל הקבוצה שיחקה רע, וכל מה שהצליחה לעשות זה להישמר במשחק. 18-27 לגולדן סטייט. רבע שבו הווריורס ניצחו 0-8 בנק' מהזדמנויות שניות, וזה היה כל ההבדל. ניק יאנג הוביל עם 10 נק'. קווין קוק מסר 4 אס'.

ברבע השני, אינדיאנה הצליחה לעצור את המומנטום של גולדן סטייט, אבל רק זמנית. ההפרש הגיע ל-15 ונשאר על דו-ספרתי ברוב שלבי הרבע. גם לאחר חזרתו של אולדיפו, מהיחידים שייצרו נק' במחצית הראשונה דרך הפיק אנד רול, אינדיאנה התקשתה להניע כדור בהתקפה. קרדיט לווריורס - הגיעו מוכנים, שיחקו הגנה נהדרת כל המחצית, סגרו טוב את הגארדים והימרו נכון על הזורקים. ריצת מומנטום אחת אינדיאנה לא עשתה כל המחצית, ולא החזיקה בשום יתרון. 39-48 לגולדן סטייט. שתי הקבוצות ישבו על אחוזים נמוכים [מתחת ל-45%] ולא קלעו מבחוץ.

ברבע השלישי, אינדיאנה פתחה חזק. הגנתית התחילה לייצר עצירות. התקפית קיבלה את אולדיפו, שהחל להשתלט על העניינים אחרי מחצית ראשונה של 4 זריקות, וגם דרן קוליסון ותד יאנג. 3 דקות בתוך הרבע, חטיפה נהדרת תחת לחץ שהפעילה אינדיאנה על כל המגרש - אחד מהשינויים הבולטים שמקמילן עשה בפתיחת המחצית השניה, ואולדיפו סיים את זה בדאנק עוצמתי אשר כפה שיוויון בריצת 2-15 של אינדיאנה. הריצה המשיכה ל-6-20, נתנה יתרון 1 אחרי שלשה של בוגדנוביץ' מתוך הנעת כדור מצוינת בהתקפה. פשוט כדורסל נהדר וכיף לצפייה של אינדיאנה בדקות הפתיחה. עוד חטיפה של בוגדנוביץ', וסיים בצד שני - הריצה 6-22 . דאנק 360 של גלן רובינסון השלישי העלה ל-5 הפרש, ושוב כתוצאה מחטיפה בהגנה. סיום הרבע נגמר ביתרון של גולדן סטייט 68-70. בוגדנוביץ' עם 10 ואולדיפו עם 9, הובילו. אינדיאנה עשתה 9 נק' במתפרצות אחרי מחצית ראשונה עם 2 בלבד.

ברבע הרביעי, אינדיאנה פתחה עם 4 מ-5 מהשדה מול 0 מ-4 של גולדן סטייט, וההפרש חזר ל-5. אמצע הרבע, אחרי פוזישן הגנה פשוט פנטסטי של אינדיאנה עם חילופים על כל שחקן במשך כמעט 24 שניות של שעון, בצד השני תד יאנג דחק את ההוק שאט מעל דייויד ווסט, ליתרון הגדול ביותר של אינדיאנה במשחק - 7. התחושה היתה, למרות 6 דקות על השעון, שאינדיאנה בדרך הבטוחה לקחת את זה. הקהל נרדם [ברקע של התמונה ראיתי אוהדת מפהקת], המומנטום היה של הפייסרס, וגם אולדיפו בדיוק חזר ממנוחה ארוכה. 1:05 לסיום, אולדיפו לקח את כל ההגנה וסיים את זה בסל ועבירה - נתן יתרון 11 לאינדיאנה, היתרון הדו-ספרתי הראשון של הפייסרס במשחק. 81-92 לאינדיאנה בסיום. הפסד שני ברציפות לגולדן סטייט [רצף הפסדים בק-טו-בק תשיעי בלבד בארבע העונות של סטיב קר כמאמן הקבוצה]. ניצחון ראשון של אינדיאנה נגד גולדן סטייט בחוץ מאז ינואר 2014. סיפור המשחק: ההגנה של אינדיאנה בחצי השני. אינדיאנה פתחה קליניקה ברבע האחרון, מהתצוגות היותר מרשימות של הקבוצה. שמרה את גולדן סטייט על 23% מהשדה, רק 4 סלי שדה [11 נק'], ו-2 אס' מול 5 איבודים. אינדיאנה עשתה 16 מ-24 הנק' שלה ברבע האחרון בצבע עם פרונט קורט של תד יאנג וסאבוניס, שעבדו טוב מתחת לסל גם באקסטרה פס וגם בסלים, ניצלו חילופים על גארדים, וחפרו את דרכם לסל. במחצית השניה אינדיאנה גרמה לגולדן סטייט לאבד כדורים [11 מתוך ה-16], וכמו שעושה כל העונה, ניצלה את זה לנק' קלות בצד השני [פלוס 8 בנק' מאיבודי כדור במחצית השניה]. אינדיאנה קטלנית במעבר, וקבוצה כמו גולדן סטייט שכל העונה מפסידה משחקים על איבודי כדור, זה שבר אותם במשחק צמוד. ההבדלים בכישרון באו לידי ביטוי ברבע האחרון, כלומר יותר מדי דקות גולדן סטייט לא הצליחה לייצר התקפה ראויה, שלא לומר לאיים על הסל. זה נאמר בשידור, אני רק מחזק את זה. המאמן נייט מקמילן סיכם.

השחקן המצטיין: תד יאנג. אני חייב ללכת איתו. 17 נק' [17-8 מהשדה, 2-0 משלוש, 2-1 מהקו] ו-10 ריב' [5 בהתקפה] ב-34 דקות משחק. עבד טוב כל המשחק, שמר אותנו בחד-ספרתי בדקות הקשות של החצי הראשון. גם היה זה שעשה את ההבדל בדקות האחרונות. דיבר בסיום המשחק;

ויקטור אולדיפו עם 24 נק' [12-9 מהשדה, 3-2 משלוש, 5-4 מהקו], 6 ריב' [1 בהתקפה] ו-6 אס' [1 איבוד כדור] ב-33 דקות. מחצית ראשונה שקטה, למרות שקלע את הזריקות שלו וסיים אותה ב-100% מהשדה. היית מצפה שיעלה למחצית השניה ויכפה זריקות כמו כל סופרסטאר שדואג למספרים שלו, אבל זה לא קרה. במקום זה, בחר זריקות, לא כפה, שמר על אחוז גבוה וניצח לנו את המשחק עם הנוכחות שלו בשני צדי מגרש. היה בולט כמה הכישרון והאתלטיות שלו עדיפים על כל שחקן שקיבל עליו; בויאן בוגדנוביץ' סיים עם 17 נק' [3 שלשות]. קלע זריקות מומנטום ברבע השלישי. 15 מ-17 הנק' שלו הגיעו במחצית השניה; כל עשרת שחקני אינדיאנה ששותפו, קלעו;

בגולדן סטייט, רק שלושה שחקנים סיימו בדאבל פיגרס. ניק יאנג סיים כקלע המוביל עם 12 נק' [2 שלשות], אבל קלע רק 2 נק' אחרי הרבע הראשון, והלך 1 מ-5 מהשדה במחצית השניה. פשוט נעלם. הוא לא יכול להרשות לעצמו להיעלם במשחק כזה שהוא כינור ראשון; קווין קוק איכזב, וזה טוב לנו כאוהדי כספי, אם כי אני לא חושב שמשחק פחות טוב ישנה את העובדה שהקבוצה צריכה אותו בפלייאוף. 11 נק', באחוזים נוראיים [17-5 מהשדה, 6-1 משלוש] ו-7 אס' [3 איבודי כדור] ב-36 דקות. שיחק הכי הרבה דקות מבין שחקני שתי הקבוצות. הלך רק 2 מ-9 מהשדה בחצי השני, כמו כל חבריו לא הגיע למחצית השניה; אנדרה איגודאלה קלע 11; קוואן לוני תרם 8 נק' ושיא קריירה של 11 ריב' [3 בהתקפה] ב-28 דקות מהספסל;

ליין ליף: טי ג'יי התלבש, אבל לא שיחק משחק חמישי ברציפות [ושמיני בתשעת המשחקים האחרונים]. למעשה, לא רשם מספר דו-ספרתי של דקות מאז ה-29 בינואר! מאחר שזו מהדורה מיוחדת בהשתתפות גולדן סטייט, רצוי לדבר גם על מעמדו של עמרי כספי. עמרי רשם דו-ספרתי בדקות רק 3 פעמים מאז ה-12 בפברואר [ו-5 פעמים מאז סוף ינואר!], ולא שיחק את חמשת המשחקים האחרונים בשל פציעה. ביש מזל, אבל באמת ביש, מפני שעמרי יכל לסיים כל אחד מהמשחקים האחרונים עם מספרים יפים, כלומר ההזדמנות היתה שם לקבל כדורים ולייצר נק' - הוא אופציה התקפית יותר טובה מרוב שחקני הספסל. מהסיבה הזו אגיד, אני מלווה את עמרי כל הקריירה ולא זכורה לי תקופה כמו זו של השבועיים האחרונים שהיתה כה מתסכלת, אפילו לא בעונה שעברה.

** Chris Smoove מתקצר.

המשחק הבא -- ממשיכים את המסע בחוף המערבי עם מפגש מול סקרמנטו [ה']. #באנקר ? בכלל לא בטוח. בכל אופן, אם יש משחק שמגיע לי לקבל, שהשחקנים צריכים להקדיש לי, זה נגד סקרמנטו. זה אישי, נגד קבוצתי לשעבר אשר זרקתני מכל המדרגות. כשאישה עושה לך את זה, אתה חי עם זה בשלום, כי hoes ain't loyal והיום אפשר לקנות כלה באינטרנט. אבל כשקבוצת
לצפיה ב-'- המשך -'
- המשך -
28/03/2018 | 21:17
18
אבל כשקבוצת כדורסל עושה לך את זה, אתה בוכה ומאיים להתאבד, כי זה פוגע עמוק בתוך הלבב.
לצפיה ב-'משחקי שבת'
משחקי שבת
24/03/2018 | 22:02
11
50
פילדלפיה- מינסוטה: כנראה המשחק הכי קשה שנותר לנו עד סוף העונה, בבק טו בק בחוץ מול פילי. מצ'אפ מעניין בין אמביד לטאונס.

דטרויט- שיקאגו.
אורלנדו- פיניקס.

יוסטון- ניו אורלינס: כריס פול בחוץ, הארדן בספק ולפליקנס הזדמנות לגנוב ניצחון. מקווה שהארדן כן ישחק ויהיה פייר פייט.

ממפיס- לייקרס.
דאלאס- שארלוט.
לצפיה ב-'כרמלו החריב לאוקלהומה את המשחק מול פורטלנד'
כרמלו החריב לאוקלהומה את המשחק מול פורטלנד
26/03/2018 | 11:11
49
עכשיו הת'אנדרס נצמדו לדבוקה במקומות 4-8 במקום להיאבק עם הבלייזרס על המקום השלישי.
בדקות האחרונות כרמלו סיים עם 0-4 מהשדה ואיבוד כדור קריטי אבל נגיד שכל זה נסלח... הגנתית הוא היה פשוט זוועה, לקחו עליו ריב' התקפה, הוא פספס רוטציות, הוא איבד את לילארד בפוזשן מכריע והראה בדיוק למה הת'אנדרס נכנסו לפיגור בדקות שלו וחזרו מהפיגור בדמות של ג'רמי גראנט, שחסרונו ניכר בהגנה.
לצפיה ב-'נצל"ש - יום א' 25/3/18 - אינדיאנה - מיאמי: הארכה!'
נצל"ש - יום א' 25/3/18 - אינדיאנה - מיאמי: הארכה!
26/03/2018 | 22:45
2
21
מפגש רביעי ואחרון העונה בין הקבוצות. 1 - כאן. 2 - כאן. 3 - כאן; דומאנטס סאבוניס [אינדיאנה] וחסן ווייטסייד [מיאמי] לא ישחקו. דומאס נפצע שוב והחמיר את הפציעה בקרסול, כך שיתכן שחזרתו למגרשים תידחה בזמן הקרוב; מיאמי גם ללא אריק ספולסטרה המאמן, אשר נמצא עם אשתו היולדת ניקי. ספולסטרה יחמיץ את משחקו הראשון בקריירה כמאמן. עוזרו, דן קרייג, ימלא מקום;

רבע א': טיילר ג'ונסון משלשל אותנו! לעזאזל איתו!
פתיחת 0-7 של מיאמי. 4 דקות מהפתיחה, טיילר ג'ונסון רושם שלשה שלישית במשחק. תמיד יש לי הרגשה שהווייט בוי הזה דופק את הקבוצות שלי, ורק שלי. את הקבוצות שלכם הוא לא דופק, נכון?

6 דקות מהפתיחה, טיילר ג'ונסון עם שלשה רביעית! חתיכת מניאק! מה אתה רוצה ממני? יתרון 10 למיאמי.

21-30 למיאמי בסיום הרבע הראשון. היתרון הגיע בשיא ל-14. לא רבע טוב שלנו התקפית. לא מצאנו את ה'גרוב', לא מצאנו את הסל, ומיאמי ניהלה אותנו כל הרבע. טיילר ג'ונסון הוביל עם 12 נק' [4 שלשות, ב-100% מהשדה!]. אצלנו, 8 שחקנים עלו על הלוח, שזה טוב, אבל רק 8 סלי שדה [7 מהם בצבע] ב-36%, שזה רע. מיאמי קלעה ב-63% [כולל 6 שלשות], וככה ההבדל הרגיש.

רבע ב': הספסל שלנו טוב מהספסל שלהם
ריצת 0-8 של אינדיאנה. לנס סטיבנסון בדקות טובות עושה את החיקוי הכי טוב שלו ללברון ג'יימס עם חדירות ראנינג-בק לתוך הסל.

4 דקות בתוך הרבע, אינדיאנה חוזרת לשיוויון, כל זה עם ויקטור אולדיפו במנוחה. היתה הרגשה באויר שההתפוצצות תבוא.

4 דקות לסיום המחצית, יתרון ראשון של אינדיאנה במשחק לאחר סל מחצי-מרחק של קורי ג'וזף! ריצת 0-7 של מיאמי בסיום הרבע מוחקת את כל הפרוגרס שעשינו ברבע הזה. 52-53 למיאמי במחצית. מיאמי במחצית בינונית אוברול. ברבע השני קלענו ב-58% מהשדה ומסרנו 8 אס', וזה עדיין לא היה רבע התקפי גדול, כלומר מיאמי שיחקה הגנה טובה בחלקים של הרבע. התקפית הם שיחקו רע מאוד, הגבלנו אותם על 40% מהשדה ו-3 אס' [לעומת 4 איבודים], והם שיחקו לידיים שלנו עם איבודי כדור לא-מחויבים, שזה המשחק שלנו בהגנה - להוציא לך את הכדור מהיד ולרוץ איתו לנקודות קלות. בם אדבאיו קלע 10 ברבע.

רבע ג': רבע שיוויוני במשך 11 דקות
אנו שומרים על היתרון כל הרבע, אבל לא מצליחים לברוח. הבריחה מגיעה בדקה האחרונה - יתרון 8 לנו. 74-82 לאינדיאנה בסיום שלושה רבעים של משחק. 11 נק' של תד יאנג ברבע, הוא הקלע המוביל שלנו עד כה.

רבע ד': ויקטור לניצחון. . .
פתיחה חזקה של מיאמי, המומנטום איתם, ההפרש רק נקודה.

קצת יותר מ-5 דקות לסיום, ג'יימס ג'ונסון קולע את השלשה ה-13 של מיאמי ונותן יתרון נקודה למיאמי. אולדיפו מגיב בצד השני עם שלשה משלו.

קצת יותר מ-3 דקות לסיום, חטיפה של קלי אוליניק על מיילס טרנר, רץ עד הטבעת, אבל נחסם! חסימה ענקית של תדאוס יאנג! חסימה שניה שלו התקפה שניה ברציפות על קלי אוליניק!

2:46 לסיום, איבוד כדור של אולדיפו - איבוד שני ברציפות של אינדיאנה, מוביל לנק' במתפרצת, וזה שיוויון 93 לכול. שוב איבוד בהתקפה - שלישי ברציפות, וגם הפעם זה מוביל לסל, הפעם של דראגיץ', שנותן יתרון 2 למיאמי עם קצת יותר מ-2 דקות על שעון המשחק.

בהתקפה, מיילס טרנר מחטיא זריקה נוחה. בצד השני, מיאמי מאבדת! במעבר אולדיפו מאבד! שוב איבוד! איבוד 9 שלנו ב-11 הדקות הראשונות של הרבע! לא היה כדבר הזה!

1:08 לסיום, מקבלים שריקה נגד מיאמי של 3 שניות בהתקפה, כדור שלנו. לא יודע מאיפה השופטים חשבו לשרוק את זה, אבל אין לי התנגדות. פסק-זמן.

חוזרים. אולדיפו חודר על כל ההגנה, נעצר בעבירה. ויקטור קולע מהקו 2 מ-2 וכופה שיוויון 95. בצד השני, דוויין ווייד מחטיא מחצי-מרחק! שלנו! חצי דקה לסיום, אולדיפו מחטיא זריקה מבחוץ, אבל משתלט על הריב' התקפה! עבירה על מיילס טרנר, שילך לקו. מיילס קולע 1 מ-2. יתרון 1 לנו, 22 שניות לסיום. פסק-זמן מיאמי - לכל קבוצה נותר פסק-זמן אחד. מיד חוזרים.

חוזרים. ג'יימס ג'ונסון חודר. . . רגע! עבירת תוקף! לא! הם שורקים עבירת מגן! מה ???? השתגעאתם???? מה?! עבירה מגן של תד יאנג, הם קוראים! בולשיט! כדור מהצד למיאמי. ג'יימס ג'ונסון משחק שוב את המהלך, שוב חודר, מוציא עבירה נוספת וילך לקו. ג'ונסון מהקו. . . קולע את הראשונה. ג'ונסון. . . מחטיא את השניה! זה טייל על הטבעת! יש! יש! ריב' שלנו! שיוויון 96, כ-7 שניות על השעון, פסק-זמן אחרון של אינדיאנה עם הזדמנות לנצח. שרטט אותנו מקמילן.

חוזרים. בוגדה יוציא. מוציא לויקטור, ויקטור מוריד שעון, חודר, מחליק על הפרקט, עולה לזריקה קשה. . . מחטיא. לא היה לזה סיכוי להיכנס. ויקטור החליק, מזלנו שלא שרקו צעדים. הולכים להארכה. שיוויון 96 בתום הזמן החוקי. בוי, או בוי. איבודי כדור הרגו אותנו ברבע הזה. רק 14 נק' התקפה [5 סלי שדה!], ו-9 איבודי כדור אשר הובילו ל-10 נק' מה-22 של מיאמי ברבע, כולל 7 נק' במתפרצות [אנחנו ללא נק' במתפרצות ברבע הזה].

הארכה: ויקטור לניצחון. . . טייק 2#
בהארכה, מיאמי עם 2 ניצחונות ב-6 משחקים העונה. אינדיאנה ללא הפסד ב-2 משחקים. כדאי לשים לב, שתד יאנג פותח על הספסל עם חמש העבירות שלו. במקומו - טרבור בוקר. מקמילן שומר אותו לפוזישנים האחרונים של ההארכה, בגלל ההגנה שלו וכל מה שמסביב שהוא יודע לתרום לנו. החלטה נכונה, אני מאשר. שמעת מקמילן? אתה היבנת? שלא תרים את האף. אני מאשר לך החלטות, הכל עובר דרכי.

3:23 לסיום המשחק, ויקטור מחטיא מתחת לסל, תד יאנג עם הריב' התקפה דוחק את זה פנימה וכופה שיוויון! בצד השני, מקבלים סל. בהתקפה, דרן קוליסון קולע את השלשה מהפינה! יתרון 1 לנו.

2 דקות לסיום הרבע, מיילס טרנר מקבל בהיי פוסט, מקפיץ את השומר שלו, חודר ומוצא את תד יאנג, שמסיים את זה בדאנק עוצמתי - 3 הפרש! המומנטום שלנו. משיגים עצירה בהגנה, ואז בצד השני אולדיפו קובבבבר את השלשה הענקית ! ! ! 6 הפרש ! ! ! YOU WIN BABY, YOU WIN ! ! ! פסק-זמן היט, 1:20 לסיום. *אימוג'י עושה את הדאב* זה נגמר! מיאמי לא תחזור מזה!

חוזרים. ג'וש ריצ'רדסון חודר בכוח ומוציא סל קשה. רק 4 הפרש. קוליסון מקבל בפינה. . . שוב צולף את זה! עכשיו זה בטוח, 7 הפרש - בול גיים!

23 שניות לסיום, קוליסון מחזיר שוב ל-7 עם סל פדוויי מחצי מרחק. 107-113 לאינדיאנה בסיום. למרות 14 שלשות של מיאמי [אך רק 1 ב-10 הדקות האחרונות, כולל חלק ההארכה] ב-40%, ולמרות ערב של 32 אס' וניצחון של מיאמי בנק' ממתפרצות [13-22]. עשינו ניצחון ראשון העונה במשחק שבו היריבה קולעת לפחות 14 שלשות ומוסרת לפחות 30 אס', וניצחון שלישי בלבד ב-17 משחקים שבהם היריבה קולעת לפחות 10 שלשות ומוסרת לפחות 25 אס'. ועכשיו זה רישמי: אינדיאנה מבטיחה מקום בפלייאוף 2018 ! הקבוצה שאף אחד לא האמין שתנצח יותר מ-20 משחקים, שלא לומר 30, שלא לומר 40, שלא לומר בואכה 50, הולכת נגד ההיגיון ועושה פלייאוף שנה שלישית ברציפות. באט מייק נו מיסטייק. העבודה לא הושלמה. אנו עדיין במאבק על הביתיות בסיבוב הראשון, והפנים קדימה למשחק הבא. קודם כל, ניקח את הלילה לחגוג עם חשפניות והרבה סמי הזיה, ומחר נקום לבוקר חדש שבו נשכח מה היה ערב קודם, כי לא היה כלום, כי אין כלום.
לצפיה ב-'- המשך -'
- המשך -
26/03/2018 | 22:56
1
24
השחקן המצטיין: תד יאנג. 22 נק' [16-10 מהשדה, 1-0 משלוש, 3-2 מהקו], 9 ריב' [3 בהתקפה], 5 חט' ו-3 חס' ב-36 דקות;

ויקטור אולדיפו הקלע המוביל עם 23 נק' [21-8 מהשדה, 2-8 משלוש, 6-5 מהקו] ב-40 דקות. שיחק הכי הרבה מבין שחקני שתי הקבוצות. איבד לנו כדורים ברבע הרביעי, אבל גם קלע סלים חשובים; בויאן בוגדנוביץ' עם 18 נק' [2 שלשות]; קורי ג'וזף עם 9 נק', 10 ריב' [1 בהתקפה] ו-7 אס' [1 איבוד כדור] ב-31 דקות מהספסל. השלים את דרן קוליסון, ששיחק 30 דק' ותרם 12 נק', 8 מהן בהארכה [כולל 5 מ-7 האחרונות]; לנס סטיבנסון עם 8 נק' ב-22 דקות מהספסל. עשה את רוב הנזק בתחילת הרבע השני, ולמעשה את כל הנזק במחצית הראשונה. בחצי השני שיחק רק 6 דקות; בלי ששמתי לב, גלן רובינסון השלישי רושם את משחקו הטוב ביותר מאז שחזר מפציעה, עם 8 נק' ב-100% מהשדה [2 שלשות];

במיאמי, טיילר ג'ונסון עם 19 נק' [5 שלשות] ב-29 דקות. רבע ראשון גדול, כאשר כל הנק' שלו הגיעו עד הרבע השלישי, ברביעי לא הופיע ובהארכה לא שיחק; ג'יימס ג'ונסון עם 15 נק' ו-9 ריב' [2 בהתקפה]; ג'וש ריצ'רדסון עם 10 נק' ב-40 דקות; קלי אוליניק עם 12 נק', 9 ריב' [1 בהתקפה], 9 אס' [4 איבודי כדור] ו-3 חט' ב-32 דקות מהספסל; דוויין ווייד מסיים עם 13 נק' ו-7 אס' [1 איבוד כדור] ב-27 דקות מהספסל;

** בוידאו, סיכומון קצר של הדקות האחרונות של המשחק.

** בתמונה המצורפת -- ויקטור אולדיפו מחבק קשישות וחותם על תינוקות כאילו היה בקמפיין בחירות לראשות העיר. עוצר וחותם לכל דורש, אפילו נותן את נעלי המשחק לאוהדים הצעירים. בלו קאלר גאי. אין כאלה אנשים היום, לא מייצרים כאלה יותר. אם ויק היה רץ לתפקיד הגאברנר של אינדיאנה, או-או, אתם יכולים להיות בטוחים שגם היה מנצח. איש יקר לנו, בחור עם מידות טובות, ואני שמח שהוא שלנו.

המשחק הבא -- יוצאים למסע חוץ במערב. את העבודה עשינו, כך אני מרגיש, במשחקים האחרונים, ולקחנו משחקים שהרגשתי שהיו קשים 'על הנייר'. מתחילים בגולדן סטייט [ג'] למשחק שעד לפני שבועיים לא הייתי בונה עליו, אבל בשל ריבוי פצועים אצל האלופה - אם כי, בתקווה שעמרי כספי ישחק ויצטיין - אנו פייבוריטים לדעתי, לא פחות. נבוא צנועים.
לצפיה ב-'האמת שאני שמח שלא נפגוש את מיאמי בפלייאוף'
האמת שאני שמח שלא נפגוש את מיאמי בפלייאוף
26/03/2018 | 23:31
39
חוץ ממשחק החוץ מולם שנגמר ב25 הפרש בתקופה הכי טובה שלנו העונה (והכי גרועה של מיאמי) כל משחק נגדם היה תסכול שאין כדוגמתו. הם טובים בלשמור על הקשת, אנחנו די גרועים בזה, זה מייצר להם מצ'אפ טוב מאוד מולנו. במשחק שעבר זה היה עוד יותר קיצוני עם 1 מ18 שקלענו מחוץ לקשת.

אני לא חושב שנסיים 4 האמת, הלו"ז של פילי פשוט קל מידי. נשארו להם 3 משחקים מול קבוצות רציניות - כולם בבית (קליבלנד, דנבר היום בלילה ומילווקי בערב הסיום של העונה הסדירה). כל השאר מול קבוצות לוטרי שיודעות שהן בלוטרי ומתרכזות בלהפסיד.

לנו נשארו 2 משחקי בית (ביניהם גולדן סטייט שאולי תקבל בחזרה עד אז את כולם חוץ מקרי). מצד שני, רק ל2 (קליפרס ודנבר) יש על מה לשחק, אולי נצליח לנצל את זה לטובתנו.

אבל עזוב שטויות, מי האמין שננהל את החישובים האלה כבר ב26 למרץ...
לצפיה ב-'מינסוטה לא רוצים פלייאוף? להפסיד לממפיס זה די עצוב'
מינסוטה לא רוצים פלייאוף? להפסיד לממפיס זה די עצוב
27/03/2018 | 06:08
6
12
לצפיה ב-'לחלוטין הפסד עצוב'
לחלוטין הפסד עצוב
27/03/2018 | 09:06
5
56
הפסדנו העונה פעמיים לפיניקס ופעמיים לממפיס. לרוב זה נובע מערב קליעה זוועתי משלוש. הפעם זו לא בדיוק הייתה הסיבה אלא שהגריזליס עצמם הפציצו שלשות (15-31), לחצו על הכדור וכפו עלינו הרבה איבודים.
אני לא חושב שההפסד הזה יעלה לנו במקום בפלייאוף אבל בהחלט שם אותנו בעמדה של מקומות 7-8 כלומר מפגש מול אחת הגדולות בסיבוב הראשון. רק ניצחון מול דנבר בחוץ או מול יוטה אצלנו בבית יתקן את ההפסד הזה.
לצפיה ב-'גם אנחנו הפסדנו הרבה לנמושות, זה לא נדיר'
גם אנחנו הפסדנו הרבה לנמושות, זה לא נדיר
27/03/2018 | 11:52
4
51
לדעתי יש לנו יותר הפסדי נמושות מלכם.
זה לא מפתיע אותי כשאנחנו מפסידים לכל קבוצה, ביום נתון אנחנו יכולים לנצח את גולדן ולהפסיד לדאלאס.
לצפיה ב-'טוב אתם בכלל זורקים זין'
טוב אתם בכלל זורקים זין
27/03/2018 | 12:21
3
53
ובאיזשהו מקום יכולים להרשות לעצמכם יותר מאיתנו.
לצפיה ב-'כי?'
כי?
27/03/2018 | 12:45
2
51
השחקנים אצלנו לקחו אליפות מתישהוא?
סתם מנטליות עלובה.
בסוף ניפול על יוסטון ונקבל בראש.
לצפיה ב-'בכל זאת יש לכם יותר קבלות מאיתנו'
בכל זאת יש לכם יותר קבלות מאיתנו
27/03/2018 | 17:33
54
קבוצה שלא ראתה פלייאוף מאז 2004.
אני גם לא חושב שלאוקלהומה זה טוב הסוויץ' הזה שהיא מדליקה ומכבה, אבל בכל זאת יש לכם מרווח טעות גדול יותר מאיתנו.
אם תפגשו את יוסטון בסיבוב הראשון תאכלו אותה. לא נראה לי שזה יקרה, יותר סביר שמינסוטה או הפליקנס יסיימו 8.
לצפיה ב-'כי יש לכם טופ 10 בשלושה עמדות'
כי יש לכם טופ 10 בשלושה עמדות
27/03/2018 | 20:50
52
ראסל ווסטברוק זה כנראה הרכז ה3 -5  הטוב ב NBA

סטיבן אדמס שחקן ענק.

ופול ג'ורג' טופ 10  בעמדה שלו, אומנם עונה לא משהו אבל הוא 3 &D 

לצפיה ב-'משחקי שישי'
משחקי שישי
23/03/2018 | 18:49
16
59
אינדיאנה- קליפרס: משחק חשוב לפייסרס במאבקי מיקום, קריטי לקליפרס במאבק על הגעה לפלייאוף.
וושינגטון- דנבר: כנ"ל.
קליבלנד- פיניקס.
ניו יורק- מינסוטה: כבר הסתבכנו במשחקי חוץ שאמורים להיות באנקר. מקווה לא להסתבך כאן מול קבוצה בטנקינג.
טורונטו- ברוקלין.
שיקאגו- מילווקי.
אוקלהומה- מיאמי: יש פוטנציאל למפגש מעניין.
סאן אנטוניו- יוטה: מופרדות ע"י משחק אחד ביניהן, שתי הקבוצות שנראות בדרך הנכונה לפלייאוף מנסות להימנע ממקומות 7-8.
פורטלנד- בוסטון: קיירי בחוץ ונמנע מאיתנו המצ'אפ המסקרן שלו מול לילארד.
גולדן- אטלנטה: קרי צפוי לחזור ולהתחיל בהסרת חלודה לקראת הפלייאוף. שלושת האולסטארים הנוספים עדיין בחוץ.
לצפיה ב-'סטף נפצע... שוב'
סטף נפצע... שוב
24/03/2018 | 08:29
3
59
ג'אוול מנתר, נוחת לסטף  על הרגל וגורם לו למתיחה ברצועה.
עדיין לא ברור כמה זה חמור אבל כשאנחנו רגע לפני הפלייאוף, זה בהחלט עלול להיות קריטי.

לצפיה ב-'זו נראית כמו פציעה של כמה שבועות '
זו נראית כמו פציעה של כמה שבועות
24/03/2018 | 22:33
1
48
בעוד כמה שעות יצא timetable ונקבל דיווח יותר קונקרטי.
לצפיה ב-'3 שבועות לפחות'
3 שבועות לפחות
25/03/2018 | 03:48
38
אני מעריך שהוא יפספס את הסיבוב הראשון של הפלייאוף שאותו הם אמורים לעבור גם בלעדיו.
לצפיה ב-'מה עם KD וגרין?'
מה עם KD וגרין?
24/03/2018 | 23:48
42
מתי קווין וגרין אמורים לחזור לשחק?
לצפיה ב-'משחק פלייאוף מטורף בסן אנטוניו'
משחק פלייאוף מטורף בסן אנטוניו
24/03/2018 | 13:17
61
מצליחים לנצח אחרי הארכה למרות GOD MODE של דונובן מיטשל בדקות ההכרעה. משחק בקצב מבהיל. למרקוס ממשיך לשחק ברמת MVP.
לצפיה ב-'ניצחון חשוב'
ניצחון חשוב
24/03/2018 | 15:12
48
בוגדנוביץ' הפעם היה במוד קליעה וזה הספיק, אבל שוב פעם נראה שאנחנו פשוט לא מסוגלים להרוג משחקים. אני לא מכיר עוד קבוצה שבתוך רבע אחד מסוגלת גם לפתוח פער 18 וגם לאבד אותו כמעט לגמרי.

וושינגטון שמטה משחק בבית נגד דנבר וזה נותן לנו קצת מרחק מהם. בנוסף שמעתי שקרי ייעדר לפחות שבועיים, מה שאומר שהוא לא ישחק נגדנו ב2 המשחקים וזה אולי פותח לנו חלון לקחת משחקים שלא היינו אמורים לקחת, חבל שבגלל דברים כאלה יוכרע מי תיקח את הביתיות...
לצפיה ב-'אינדיאנה - לוס אנג'לס קליפרס: שמטנו יתרון 18! '
אינדיאנה - לוס אנג'לס קליפרס: שמטנו יתרון 18!
24/03/2018 | 22:19
6
37
פרולוג: אשתף אתכם במה חלמתי הלילה, לא שזה מעניין אתכם. חלמתי על מכות במשחק כדורסל בין הפועל חולון, שאת מדי הקבוצה זיהיתי בודאות, לבין הפועל ירושלים, שאותה זיהיתי תחילה כהפועל תל-אביב. מה שקרה זה כזה דבר: המשחק התנהל בשליטה מוחלטת של ירושלים, ברמה כזאת שחולון לא הצליחו להעביר את החצי. חלמתי שיחזקאל סקוורר [במציאות שחקן גליל גלבוע, אבל בחלום שלי, במדי חולון], מנסה להוציא חוץ מתחת לסל שלו. הסיטואציה היתה כל כך לוחצת מבחינת חולון אחרי כמה פוזישנים שאיבדו לסלים קלים של ירושלים, וכל הקהל מסביב שעשה לי המון רעש בתוך הראש, שבניסיון להרחיק את ג'רום דייסון ממנו, פשוט העיף עליו את הכדור בחוזקה. דייסון "השתגע", משל "הסתובב לו מכסה הקומקום", ובתגובה התחיל להכות באגרופיו את סקוורר, שנפל למשכב על הפרקט ונפצע באפו עד זוב דם. התיגרה הפכה המונית, ובמקום להרחיק, שאר השחקנים החלו משתתפים, חובטים ומכים זה בזה. התעוררתי בבהלה. קמתי, שתיתי כוס מים קרים, לאחר מכן הטלתי מימיי [אגב, מבלי להוריד מים או לרחוץ ידיים, אם שאלתם את עצמכם] וחזרתי לישון. וזהו. מה מסתבר? שהיום יש משחק בין חולון לירושלים. לא ידעתי! באמת שלא ידעתי! באמת שלא שמעתי! צירוף מקרים!

מפגש ראשון העונה בין הקבוצות; אינדיאנה עם ההגנה הטובה בקונפרנס המזרח מאז החזרה מפגרת ה'אול סטאר' [סופגת 99.5 נק' למשחק];

רבע א': היתרון עובר מצד לצד
בדקות הראשונות אני לא מזהה יתרון מאיים במשחק של הקליפרס. אולי למעט טובאייס האריס, שהוא קנון נגדנו העונה [במדי דטרויט]. אני חושב שאנו נראים טוב. אומרים שלוחם בספורט המקצועני, למשל ב-MMA, יודע אם זה "היום שלו" - ניצחון או הפסד - כבר מהיציאה מחדר ההלבשה, שזה משהו בהרגשה. רוצה לומר, יש לי הרגשה טובה לגבי המשחק הזה. אני כותב את זה במהלך הדקות הראשונות, כלומר לא יודע את תוצאת הסיום. אבל רק יכול לנחש על סמך מה שאני רואה בדקות הראשונות, שאנו עובדים מסודר ומכתיבים את הקצב הנכון לנו. הגעתי עם מחשבות עמוקות היום וזה לא טוב לנו כאשר אני עובד תחת מגבלת תוים. תתרכז, אליקו! תתרכז!

הקליפרס מאפשרים חילופים בהגנה שיוצרים המון מיסמצ'ים לטובתנו. אם זה ימשיך ככה, סיכויינו טובים במשחק הזה. אמצע הרבע, ויקטור אולדיפו עם נקודות ראשונות במשחק, דרך הקו. ריצת 1-9 של אינדיאנה מחזירה לנו את היתרון, אבל 27-28 לקליפרס בסיום הרבע הראשון. אולדיפו ללא סל שדה ברבע, אבל 4 מ-4 מהקו. בויאן בוגדנוביץ' לא נכנס טוב למשחק, אבל אז קלע 3 צ'אקות ברציפות. הקליפרס הלכו 11 מ-19 מהשדה [58%]. דיאנדרה ג'ורדן עם 8 נק' ו-5 ריב', וטובאייס האריס עם 7 נק', שיחקו את כל הרבע והובילו בשורות האורחת.

רבע ב': ממשיך להיות שיוויוני, שתי הקבוצות לא מייצרות בריחה בדקות המומנטום
הפתיחה שייכת לקליפרס, אבל אין בריחה. אינדיאנה עושה את הריצה שלה, אבל אין בריחה. מהלך אנד וואן גדול של בויאן לקראת סיום נותן יתרון 5 - היתרון הגדול ביותר שלנו במשחק עד כה. 53-58 לאינדיאנה במחצית. אולדיפו, בפעם הראשונה העונה, מסיים מחצית ללא סל שדה. אבל מחצית גדולה של בוגדנוביץ', ורבע שני של 10 נק'. בקליפרס, שני שחקני ספסל מובילים - לו וויליאמס עם 8 נק' ו-4 אס', ומונטרז הרל עם 9 נק' - אחראים ל-17 מ-25 הנק' של הקליפרס ברבע השני. מחצית ראשונה טובה. לשתי הקבוצות היו הזדמנויות לעשות "נזק", אבל זה לא קרה. אינדיאנה רק ב-47% מהשדה, אבל עם 16 אס'.

רבע ג': זה מגיע ל-18 הפרש, אבל עוד מוקדם לחגוג
ויקטור פותח את המחצית השניה עם שלשה - סל שדה ראשון במשחק! אוקיי, אוקיי, הוא מתחמם, אוקיי. בהמשך, חטיפה בהגנה מובילה לשלשה של בוגדנוביץ' בצד השני, אבל דריכה על קו החוץ, מבטלת את הסל - נשארים ב-11 הפרש. יכול היה להיות משמעותי למומנטום אם הינו עולים ל-14. כל זה מאבד חשיבות, כאשר מיד עולים ל-13 הפרש, ובכך אינדיאנה נמצאת בריצת 4-17 במהלכן של כ-4 דקות ראשונות. דוק ריברס לוקח פסק-זמן.

חוזרים מהטיימאאוט, אבל רגע, מה? פסק-זמן נוסף של דוק ריברס! ריברס העצבני קורא פסק-זמן נוסף לאחר ששחקניו לא מריצים את התרגיל המתוכנן, והוא כועעעעעעס. מה שנקרא, 'ניחר אפו', ובלי עין הרע, יש לו אף לנחור בו.

בהמשך, הקליפרס חוזרים למשחק ונכנסים לרצף טוב. רצים 2-11, ומורידים לחד ספרתי - 9 הפרש. בסיום הרבע השלישי התוצאה היא 76-82 לאינדיאנה. אינדיאנה פתחה את הרבע בריצת 4-17, הקליפרס סיימו את הרבע בריצת 7-19. שתי הקבוצות ב-45% מהשדה ברבע הזה. אולדיפו עם 8 ובוגדנוביץ' עם 7, הובילו.

רבע ד': יכל להיגמר אחרת
8 דקות לסיום, ההפרש יורד ל-1 בלבד. 7:35 לסיום, פלוטר של טובאייס האריס נותן יתרון ראשון לקליפרס במחצית השניה. בדקות הבאות מחליפים סלים, לו וויליאמס מתעורר ומשתלט על העניינים.

3:09 לסיום, אוסטין ריברס חודר על כל ההגנה וקולע את הלייאפ - 1 הפרש לקליפרס. בהתקפה, דרן קוליסון יוצא מהפיק אנד רול ועולה לשלשה - בפנים! לא, לא שלשה, רק סל ארוך לשתיים, שהרי דרך על הקו - 1 הפרש לנו. בצד השני, ריברס קולע מהקו 2 מ-2 ומחזיר את היתרון לקליפרס - 1 הפרש. בהתקפה, אולדיפו חודר, נעצר בעבירה. קולע מהקו 1 מ-2 , ושם אותנו בשיוויון 100 לכול! 2:17 לסיום. בשלב הזה, 2 פסקי-זמן לכל קבוצה. בצד השני, החטאה של וויליאמס ביציאה מהסקרין - זריקה לא פשוטה, אבל מונטרז הרל על האופנסיב ריבאונד, מתקן ונותן 2 הפרש. בהתקפה, בוגדנוביץ' מקבל, עולה לזריקת פלוטר, קולע! שיוויון 102, קצת יותר מדקה לסיום. בהגנה, לו וויליאמס נקלע לטראפ, עזרה טובה של מיילס טרנר עליו, ומאבד! כדור שלנו! בהתקפה, קוליסון מנסה לחדור, אבל נתקע. הולך אגו, מבודד, עולה לזריקה מחצי מרחק על לו וויליאמס - קולע! סל ענק של דרן! 2 הפרש לנו! פסק-זמן קליפרס, 1:08 לסיום.

חוזרים מפסק הזמן. ויקטור אולדיפו במהלך הגנה משובח מוציא לטובאייס האריס את הכדור! שלנו! בהתקפה, קוליסון בפיק אנד רול עם טרנר, עולה לזריקה - מחטיא, אבל תד יאנג על הריב' התקפה, מתקן! מהלך גדול של תד! מהלך של משחק! 4 הפרש, 36 שניות לסיום! פסק-זמן אחרון של הקליפרס, זה בכיס שלנו. אבל רגע, רגע, אסור לחגוג. לשמור על צניעות. תנו לי עצירה.

חוזרים. האריס חודר, משחרר זריקה מוזרה - ספק מסירת לוב לדיאנדרה ג'ורדן, ספק פלוטר - מחטיא אירבול. כדור שלנו. פסק-זמן מקמילן, לארגן את השחקנים, 28 שניות על השעון.

חוזרים. אולדיפו נשלח לקו. מדייק פעמיים. 6 הפרש. בול גיים. 104-109 לאינדיאנה בסיום. סיימנו את המשחק בריצת 2-9. 25 שינוי יתרון במשחק, כולל 12 רק ברבע האחרון. הקליפרס קלעו את הזריקות שלהם ברבע הרביעי [69%], אבל הגבלנו אותם על 11 סלי שדה תוך שאנו מנצלים 4 איבודי כדור ל-9 נק'. מחצית שניה טובה שלהם, משחק לא רע בכלל, אבל הקבוצה הטובה יותר ניצחה, והינו ראוים לניצחון.

השחקן המצטיין: בויאן בוגדנוביץ'. 28 נק' [18-12 מהשדה, 6-3 משלוש, 1-1 מהקו] ב-33 דקות; ויקטור אולדיפו עם 18 נק' [16-4 מהשדה, 10-3 משלוש, 8-7 מהקו] ב-37 דקות. הלך 0 מ-7 מהשדה בחצי הראשון. קלע 14 נק' מה-18 בחצי השני; תד יאנס עם 16 נק' [2 שלשות] ו-10 ריב' [2 בהתקפה]; דרן קוליסון עם דאבל-דאבל של 13 נק' ו-10 אס' [2 איבודי כדור] ב-28 דקות; לנס סטיבנסון תרם 13 נק' ב-17 דקות מהספסל;

בקליפרס, לו וויליאמס עם 27 נק' [18-10 מהשדה, 6-4 משלוש, 3-3 מהקו] ו-10 אס' [2 איבודי כדור] ב-36 דקות. קלע 17 מה-27 במחצית השניה, כולל 12 ברבע האחרון; טובאייס האריס עם 18 נק' [2 שלשות] ב-39 דקות. קצת נעלם במחצית השניה, לא לקח על עצמו מספיק; דיאנדרה ג'ורדן מסיים עם דאבל-דאבל של 14 נק' [6 מ-6 מהשדה] ו-11 ריב' [2 בהתקפה]. הגיע למשחק עם ממוצע קריירה של 6.4 נק' למשחק נגד אינדיאנה [הנמוך ביותר שלו נגד קבוצה בליגה]; מונטרז הרל עם 16 נק' ב-19 דקות מהספסל, היה מהבולטים בקליפרס;

המשחק הבא -- משחק בית אחרון לפני צאתנו למסע בחוף המערבי. פוגשים את מיאמי [א'].
לצפיה ב-'יש כאן עוד אנשים שמקווים שאינדי יגיעו לגמר רק כדי לקרוא'
יש כאן עוד אנשים שמקווים שאינדי יגיעו לגמר רק כדי לקרוא
26/03/2018 | 14:09
5
43
את אליקו עד הסוף?
לצפיה ב-'בהחלט'
בהחלט
26/03/2018 | 15:43
3
33
וגם כי זו קבוצה שמשחקת חזק ומשיגה תוצאות טובות מהמצופה באופן עקבי.
אם קליבלנד תהיה בבראקט של טורונטו ואינדיאנה תהיה בבראקט של בוסטון, בהתחשב בסימן השאלה סביב קיירי, זה לא יהיה מופרך לשים את התקרה של הפייסרס בגמר המזרח.
לצפיה ב-'בשביל זה אינדיאנה תצטרך לסיים לפני לברון'
בשביל זה אינדיאנה תצטרך לסיים לפני לברון
26/03/2018 | 16:10
2
24
איכשהו, כיום, קשה לי לראות את זה קורה.
לצפיה ב-'או שפילדלפיה תסיים 3 ואינדיאנה 6'
או שפילדלפיה תסיים 3 ואינדיאנה 6
26/03/2018 | 16:18
1
10
לצפיה ב-'גם לבקש הרבה:)'
גם לבקש הרבה:)
26/03/2018 | 16:53
7
לצפיה ב-'נופּ. זה רק אתה. '
נופּ. זה רק אתה.
26/03/2018 | 23:05
26
כשהתכוננתי לעונה, לא תיכננתי שנגיע רחוק. כולם יודעים שאני ה'מנחוס' של קבוצות ואיתי לא עושים פלייאוף. כשעמרי עזב את סקרמנטו הם עשו מסיבה, כי ידעו שאני עוזב גם. אז תיכננתי לסיים את העונה בשלב מוקדם, לא ידעתי שיהיה על מה לשחק. והנה, ביום חמישי מתחילה לי עונת הבייסבול [מתחילה בתאריך המוקדם ביותר בהיסטוריה של הענף, וכל 30 הקבוצות ישחקו ביום הפתיחה לראשונה מזה 50 שנה -- בגללי, כי אמרתי להם שזה בסדר להקדים את העונה, מפני שלאינדיאנה לא יהיה על מה לשחק].
לצפיה ב-'קיירי גמר את העונה וכנראה גם את הפלייאוף'
קיירי גמר את העונה וכנראה גם את הפלייאוף
24/03/2018 | 23:28
72
לא מתכוון לעשות יותר ליג פאס... הפציעות האלו הפכו למגפה בשנים האחרונות

לצפיה ב-'החיים בלי קיירי...'
החיים בלי קיירי...
25/03/2018 | 14:28
1
64
לפחות עד לסוף הסיבוב הראשון, אם נשרוד אותו.
אז בשישי, ניצחנו ניצחון שאישית לא חשבתי שנשיג. פורטלנד בחוץ עם טונה פצועים...יש אופי!
עכשיו שני משחקים לא קשים במערב, ואח"כ משחק קשה ביוטה.
זה לזמן הקרוב, וישר אחרי זה, טורונטו.
ג'יילן בראון יחזור אני מקווה בעוד משחק או שניים.
סמארט וקיירי, יחמיצו את הסיבוב הראשון של הפלייאוף...
באסה.
לצפיה ב-'גולדן ויתרו על האפשרות לסיים ראשונים'
גולדן ויתרו על האפשרות לסיים ראשונים
26/03/2018 | 07:11
54
הלילה הם עלו עם הרכב מילואים בלי אף זאחד מהכוכבים וחטפו בראש מיוטה שתופסת כרגע את המקום השמיני בפלייאוף במערב

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
טופ טרוולס
טופ טרוולס

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה