לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
82198,219 עוקבים אודות עסקים

פורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA.
זה המקום לשיח איכותי ומעמיק ובעברית על הליגה הטובה בעולם.
מהבולס של ג'ורדן, לטבעות של לברון, דרך השלשות של קרי ועד לכוכבים של המחר...

תהנו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA.
זה המקום לשיח איכותי ומעמיק ובעברית על הליגה הטובה בעולם.
מהבולס של ג'ורדן, לטבעות של לברון, דרך השלשות של קרי ועד לכוכבים של המחר...

תהנו
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתשומת לבכם: חל איסור לפרסם קישורים לשידורים בלתי חוקיים של משחקים!
גולדן סטייט ווריירס אלופת ה-NBA לעונת 2014/2015
המשך >>

לצפיה ב-'יוסטון עד עכשיו בקיץ'
יוסטון עד עכשיו בקיץ
10/07/2018 | 05:23
10
92
החזירה את CP3 לחוזה מופרך אבל כנראה שלא הייתה לה ברירה, איבדה את שני ה-SF הפותחים שלה - אריזה שהלך לפיניקס ומבה א מוטה שחזר לקליפרס, ועומדת לאבד גם את היהלום שלה קלינט קאפלה שלא מרוצה מהסכומים שמוצעים לו.

יוסטון כבר נפגעה הגנתית, גם אם תביא את מלו. מבה א מוטה ואריזה היו כוח הגנתי, אבל עם מלו אין ספק שהיא משתדרגת התקפית לעומת שני אלה, וראינו כמה זה היה קריטי במשחק השביעי נגד גולדן (אריזה היה 0 מ-15 נראה לי). היא חייבת את מלו, חובה.

לצפיה ב-'אגב '
אגב
10/07/2018 | 05:26
70
אין למלו סיבה ללכת ללייקרס - לא קונטנדרית גם כך ורק יתפוס מקום של פרוספקט מתפתח, בעוד שביוסטון הוא יגיע כתוספת לפאזל שרץ לאליפות. מקווה שהוא יעשה החלטה נכונה.
לצפיה ב-'קאפלה לדעתי ישאר ביוסטון לפחות לעונה הקרובה'
קאפלה לדעתי ישאר ביוסטון לפחות לעונה הקרובה
10/07/2018 | 06:23
6
89
השוק לסנטרים קר. יוסטון תשווה לקאפלה את ההצעות שיקבל, אבל קאפלה לא מעוניין לחתום בסכומים שמוצעים לו.
יכול להיות שיסתפק בחוזה חד שנתי ויבדוק אילו אופציות נפתחות בקיץ הבא.
לצפיה ב-'אם הוא חכם '
אם הוא חכם
10/07/2018 | 17:10
5
82
הוא לוקח עכשיו את החוזה הכי גבוה שמציעים לו
לצפיה ב-' נואל...'
נואל...
10/07/2018 | 20:23
4
14
לצפיה ב-'לא חושב שיש מקום להשוואה בין המקרים'
לא חושב שיש מקום להשוואה בין המקרים
10/07/2018 | 20:38
3
19
לצפיה ב-'גם אני לא'
גם אני לא
11/07/2018 | 06:25
2
60
ויחד עם זאת
הוא אחרי עונת פריצה וכנראה עומד לקבל את כרמלו על הראש בוודאי יפגע בתפוקה ההתקפית שלו ועם כל הכבוד, הוא לא דיאנדרה ג'ורדן שיקבל 30 מליון רק בגלל ההגנה שלו.

הרוקטס שידרגו לו הלילה את ההצעה מ 60 מליון ל 85 ולדעתי הוא צריך לקבל את ההצעה משתי סיבות
1. אני לא רואה שקבוצות אחרות מציעות לו את ה 100 שהוא מבקש.
2. הסיכון גדול מהסיכוי, 15 מילון זה הרבה מאוד כסף אבל בעונה הבאה הוא עלול למצוא את עצמו גם בלי ה 85 האלה. פ
לצפיה ב-'סנטרים כמו קאפלה הם העתיד של הליגה'
סנטרים כמו קאפלה הם העתיד של הליגה
11/07/2018 | 09:43
60
אני חושב שתהיה קבוצה שתהמר עליו בסכומים האלה.

מצד שני - עדיף לשחק בקונטנדרית. עדיף לשחק ליד הארדן ופול שתורמים אפקטיבית להעלאת הממוצעים. עדיף לשחק בארגון שמכיר ואוהב אותך ויודע איך לעבוד איתך.

אני רוצה להציג את המקרה של ג׳אבייל מגי, שגולדן הרימה מהקרשים, נתנה לו הזדמנות מצויינת והוא נתן אחלה פלייאוף, וחיפש סכומים גדולים ולא קיבל. לאחר מכן, הוא חתם שוב בגולדן על חוזה קטן, וגולדן מצידה במכוון או לא, ספסלה אותו והשתמשה בו לעיתים נדירות מה שהוריד את הערך שלו עוד יותר. שני הצדדים היו לא מבסוטים והוא נשלח בטרייד.

אני חושב שקאפלה צריך לחתום על ה-85, זה יהיה יותר טוב לקריירה שלו.
לצפיה ב-'הוא שווה יותר מדאנדרה ג'ורדן'
הוא שווה יותר מדאנדרה ג'ורדן
11/07/2018 | 16:03
53
יותר צעיר, יותר נייד (דאנדרה איבד חצי צעד) ועם טאץ' יותר טוב.
כמו שנועם אמר קאפלה הגיע ל-NBA בעידן הנכון עבורו.  הוא סופר רול פלייר מהסוג של דאנדרה בזמנו או איבאקה באוקלהומה שחתמו על חוזים שמנים בהתאם לחשיבות הרבה שלהם לקבוצה.

אני מסכים איתך שהפער בין 85 מליון ל-100 מליון זה משהו שאפשר לגשר עליו. אבל קאפלה לא נמצא בסיטואציה דומה לזו של נרלנס נואל ואין סיבה שיתפשר על כל הצעה (לכן הוא בצדק דחה את הצעת ה-60 מליון של יוסטון ויקבל הרבה יותר).
לצפיה ב-'אריזה זו אבידה, אבל לדעתי מומלץ לקבוצות לא להתקרב למלו'
אריזה זו אבידה, אבל לדעתי מומלץ לקבוצות לא להתקרב למלו
11/07/2018 | 14:19
66
יוסטון כבר החתימה את גרין ובהנחה שהם מחזירים את גורדון ראינו שיחד עם פול יש להם מספיק כוח אש כדי להתמודד עם גולדן סטייט (בלי קאזינס, השם ירחם). מה שהם צריכים במקום אריזה ומבה-א-מוטה זה דווקא אול-אראונדר סולידי שיודע להגן, לרוץ ולשחק 3-4. מישהו כמו ג'בארי פארקר היה מתאים כאן, אבל זה כנראה לא ריאלי.

לגבי מלו, הוא כבר לא יודע לרוץ והוא אף פעם לא ידע להגן. אם מישהו היה מבטיח לי שהוא ידע לעשות שינוי ולעלות ל-20 דקות מהספסל הייתי מביא אותו ללייקרס. גם לוושינגטון לא יזיק מישהו כזה. אבל חוץ מזה מלו לא שווה יותר כלום.
לצפיה ב-'מלו הוא שדרוג התקפי רק אם הוא מבין שהוא צריך להיות קאץ' אנד '
מלו הוא שדרוג התקפי רק אם הוא מבין שהוא צריך להיות קאץ' אנד
12/07/2018 | 19:56
45
שוטר.
אם שיגעון הגדלות שלו לא פסק אז הוא מחריב לך את משחק ההתקפה כי בסופו של משחק הוא מסיים עם הרבה זריקות הזויות שלא קשורות לשום דבר ולשום שטף משחק וזה פוגע בקבוצה. לעבוד קשה להגיע להפרש מסויים או לסגור הפרש מסויים ואז לראות אותו לוקח כדור ועושה את הFAKE STEP הזה 4 פעמים ואז זורק ג'אמפר כמעט מה3 על שמירה זה הדבר הכי מתסכל בעולם כאוהד אז בטח שמתסכל מאוד גם את השחקנים.
אוקלהומה עושה מהלך חכם שמעיפה אותו. הוא יכול להיות טוב, רק עם שינוי בראש שלו שיבין שהוא צריך לזרוק רק מיד אחרי המסירה כשהוא פנוי ולא בשום מצב אחר. יתר הזריקות שלו מזעזעות.
לצפיה ב-'עוד קצת מונדיאל'
עוד קצת מונדיאל
11/07/2018 | 09:08
9
73
הוצאת תסכולים: צרפת חבורה של מגעילים עם המשיכות זמן בסוף המשחק. השופט המזעזע נתן לצרפתים לעשות שטויות במשך כל ה-6 דקות של התוספת זמן, הוציא להם צהובים על בזבוז זמן, אבל לא נתן שניה מעבר ל-6 דקות שהיו אמורות להיות משוחקות. הוא גם היה סופר פרו-צרפתי בשיפוט, בלטה מאוד עבירה קשה על אדן הזאר שלא נשרקה ומנעה ממנו מצב מאוד מסוכן/בעיטה חופשית קריטית.  

ואם כבר הזכרנו אותו אדן הזאר הוא בלי ספק שחקן הטורניר בשבילי, הקטין אפילו את אמבפה, כל פעולה שלו עם הכדור הייתה טובה והוא פירפר את הצרפתים כאילו הם קונוסים. חבל מאוד שחברים שלו שאמורים להיות שחקני מהטופ באירופה דפקו מסי ונעלמו, כמעט אף פעולה חיובית לא יצאה משחקן שלא קוראים לו הזאר. 

מקווה מאוד שהצרפתים יושפלו בגמר, למרות שלצערי הם יבואו פייבוריטים גדולים מול כל אחת. שיחנקו הם וטוני פארקר גם.
לצפיה ב-'כדורגלנים פשוט אנטי ספורטאים'
כדורגלנים פשוט אנטי ספורטאים
11/07/2018 | 09:39
2
77
עם בזבוז הזמן וההצגות. מצד שני כל גול משנה עולמות, וגול יכול להיות מושג בשניות.

אני חושב שדה בריינה היה מצויין, הזאר היה טוב, ורציתי שבלגיה ינצחו למרות שהלכתי חזק על צרפת בפנטזי.

במשחק הזה היה להם פשוט מאצ׳אפ גרוע כי הבלגים חייבים את לוקאקו חד, ואומטיטי/וראן לא פחות חזקים ממנו, ולוקאקו פחות אפקטיבי שאין לו יתרון באיזור העוצמה.
לצפיה ב-''
11/07/2018 | 14:03
1
לצפיה ב-'אם בלגיה היו מפסידים לאנגליה בשלב הבתים, כנראה שהם היו בגמר'
אם בלגיה היו מפסידים לאנגליה בשלב הבתים, כנראה שהם היו בגמר
13/07/2018 | 14:31
2
לצפיה ב-'עד שלא יהיה שעון מזכירות, זה ימשך'
עד שלא יהיה שעון מזכירות, זה ימשך
11/07/2018 | 12:08
1
58
אני ברצינות לא חושב שקיימת קבוצה/נבחרת אחת בעולם שלא תנהג ככה במשחק צמוד כשהתוצאה טובה לה. כולל הקבוצות הכי חזקות בעולם.
לצפיה ב-'נכון, וזה הורס את המשחק'
נכון, וזה הורס את המשחק
11/07/2018 | 14:10
41
היה אחלה קצב במחצית הראשונה ועד דקה 60. ברגע שהצרפתים ירדו לבונקר הבלגים לא הצליחו לעשות כלום. דרך אגב הבלגים עשו בדיוק אותו הדבר במחצית השנייה מול ברזיל. וכל זה עוד לפני שמוסיפים את ההצגות (פוגבה עשוי מנייר), בזבוזי הזמן הלגיטימיים (פסים לרוחב ההגנה) ובזבוזי הזמן הלא לגיטמיים (מבפה רץ עם הכדור אחרי שריקה לחוץ).

אז השדרנים יכולים לקרוא לזה "אסטרטגיה" אבל עבור מי שלא אוהד את אחת הנבחרות המשחק מאבד את כל האטרטקטיביות שלו.
לצפיה ב-'הבעיה שכדורגל הוא ספורט מטומטם'
הבעיה שכדורגל הוא ספורט מטומטם
11/07/2018 | 16:10
57
הקונספט של לבעוט כדור לשער- מצוין. החוקים מסביב על הפנים.

אני דוקא חולק עליך לגבי השיפוט. אי השריקה בעבירה על הזאר הייתה יוצאת דופן, רוב המשחק הוא ממש לא נטה לטובת צרפת ואפילו להפך. את זה אני אומר בתור מי שהעדיף את בלגיה.

מסכים עם ליאור שהפתרון הפשוט לבזבוזי זמן הוא שעון מזכירות. או לחילופין- להגדיר שיש לך X שניות להוציא כדור, ומי שלא עומד בזמן הזה הכדור עובר לקבוצה היריבה.
חולק על נועם שדה בריינה היה מצוין. לדעתי משחק חלש שלו.

הזאר היה מדהים במשחק הזה, ללא ספק משחק השיא שלו בטורניר. לדעתי מצטיין הטורניר הוא בכל זאת אמבפה, גם לו היו משחקים לא פחות גדולים וכמעט כל נגיעה שלו בכדור מקדמת את ההתקפה הצרפתית באופן ברור. ז'ירו חלוץ לא ברמה, עם סקורר יותר טוב הם היו דורסים.
לצפיה ב-'אני באופן אישי מאוכזב מכמות ההכרעות ממצבים נייחים'
אני באופן אישי מאוכזב מכמות ההכרעות ממצבים נייחים
11/07/2018 | 17:08
1
52
ככל שהזמן עובר אפשר לראות שמצבים נייחים נהיים חלק עיקרי מהמצבים שמובילים לשער. עד כדי כך שאם אתה שחקן אנגלי שמכדרר מול שומר באגף, הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות זה לבעוט את הכדור על השומר שלך כך שתשיג קרן. יותר טוב מלעבור אותו בכדרור, זה להשיג קרן (זה לא מדעי, זה סתם הרושם שלי).

בעיני זה מוציא את הכיף מהמשחק.
לצפיה ב-'זו גם הסיבה שהנבחרות האירופאיות שולטות בטורניר'
זו גם הסיבה שהנבחרות האירופאיות שולטות בטורניר
11/07/2018 | 17:15
9
לצפיה ב-'חחח התחלתי מקום עבודה חדש'
חחח התחלתי מקום עבודה חדש
12/07/2018 | 18:49
38
ונראה לי פעם ראשונה בחיי שהחמצתי חצי גמר מונדיאל..
למישהו יש קישור לשידורים חוזרים?
לצפיה ב-'לברון לא יגיע לכלום עם הלייקרס'
לברון לא יגיע לכלום עם הלייקרס
06/07/2018 | 16:40
2
98
לצפיה ב-'עכשיו מתחילים לגלות תככים שהיו לו בקליבנד שדאגו לטייח'
עכשיו מתחילים לגלות תככים שהיו לו בקליבנד שדאגו לטייח
09/07/2018 | 15:08
1
24
לצפיה ב-'אפשר פירוט על הלברון-גייט הזה?'
אפשר פירוט על הלברון-גייט הזה?
10/07/2018 | 11:09
18
לצפיה ב-'החתמה טובה של פילי , בליצ׳ה ממינסוטה, חתם במחיר 4 מיליון'
החתמה טובה של פילי , בליצ׳ה ממינסוטה, חתם במחיר 4 מיליון
06/07/2018 | 02:14
43
183
במחשבה שהוא יכפר על העזיבה של אילסובה
לדעתי בליצ׳ה הוא שחקן טוב שלא הצליח במיני

המשך>>
במחשבה שהוא יכפר על העזיבה של אילסובה
לדעתי בליצ׳ה הוא שחקן טוב שלא הצליח במיני

לצפיה ב-'הצעה לטרייד'
הצעה לטרייד
06/07/2018 | 12:21
20
84

לייקרס: מקבלים את אנתוני. שחקן עם חוזה לעונה אחת, מתאים לשחק ליד לברון ב3\4. 
ההחתמה של רונדו כנראה תוריד את בול לספסל, מאמין שהוא הצעיר שהם הכי מוכנים לוותר עליו.

OKC: מקבלים קורבר וג'ורג' היל. חוסכים בין 2.5-7M(כפול 3.75 מס מתרות) ומחזקים את הסגל.
לאנתוני סעיף וטו עם לטריידים, מאמין שלליקרס יסכים לעבור.

קליבלנד: מקבלים לונזו בול, לואל דנג וקייל סינגלר(לא מופיע בטרייד ומקסימום מחזירים פרקינס חזרה)
ובחירת סיבוב שני בדראפט הקרוב מOKC.

לצפיה ב-'טרייד טוב לאוקלהומה וקליבלנד, הלייקרס אומרים לא'
טרייד טוב לאוקלהומה וקליבלנד, הלייקרס אומרים לא
06/07/2018 | 12:37
2
64
הלייקרס לא צריכים לוותר על לונזו בול כל-כך בקלות.
אגב אני מאמין שכרמלו יקבל בייאאוט במהלך השנה, סיכוי טוב שיחתום בלייקרס על חוזה זול.
לצפיה ב-'אני מחזיק מאוד מבול'
אני מחזיק מאוד מבול
06/07/2018 | 13:50
1
50
אבל החוזה של דנג פשוט גרוע וחסר ביקוש לחלוטין!
ולא רואה קבוצה שתהיה מוכנה לספוג אותו בלי תוספות רציניות!

לדעתי הסיבה היחידה שקליבלנד(בין הבודדות שיש להן סיבה לקחת אותו) היא העובדה שגם JR, וTT חתומים לאותם השנים, וגם להם אין ערך טרייד אמיתי.

לצפיה ב-'אני מסכים איתך שהלייקרס יצטרכו לשלם כדי להיפטר מדנג'
אני מסכים איתך שהלייקרס יצטרכו לשלם כדי להיפטר מדנג
06/07/2018 | 14:24
41
אבל לונזו בול הוא מחיר גבוה מדי.
סך הכל הלייקרס צריכים מקום פנוי בתקרה בעוד שנה מהיום, כאשר לדנג תישאר עונה אחת בחוזה. לא עד כדי כך קשה להיפטר מחוזים נגמרים, הם יכולים לצרף איזו בחירת דראפט ולשלוח אותו. תמיד יש קבוצות בבנייה שמוכנות לספוג חוזים נגמרים תמורת נכסים מהסוג הזה.
לצפיה ב-'דווקא אני בסדר עם כל הצדדים'
דווקא אני בסדר עם כל הצדדים
06/07/2018 | 13:11
12
53
לאוקלהומה זה נו בריינר
לקליבלנד זה סביר, מאמין שיהיו מוכנים לספוג את דנג בשביל לקבל כישרון שזה תכלס מה שהם צריכים
ללייקרס זה סבבה, הם גם ככה מכוונים לקיץ הבא ובקיץ הבא החוזה של דנג תקוע להם כמו עצירות. עם החוזה של כרמלו לעונה אחת הם יכולים לחיות, מה גם שהוא חבר טוב של לברון. בול גם ככה לא חלק מהתוכניות.

זה מהלך שמאוד מזכיר את מה שהלייקרס עשתה לפני שנה עם ברוקלין (ממירה חוזה גרוע מאוד של מוזגוב לשנתיים בחוזה קצת פחות גרוע של לופז לשנה אחת ומפצה את הנטס בשחקן שהיא לקחה בבחירה השניה וגם ככה לא אמור להיות חלק מהעתיד שלה). זה שם אותם בקיץ הבא עם דף חלק לגמרי מסביב ללברון + קוזמה ואינגראם שלהם יש ערך טרייד אמיתי.
לצפיה ב-'גם לבול יש ערך טרייד אמיתי'
גם לבול יש ערך טרייד אמיתי
06/07/2018 | 13:20
11
58
שחקן שנבחר 2 בדראפט אחרי עונת רוקי סולידית שווה יותר מממתיק שמצורף לחוזה רע.

אגב גם הטרייד עם ברוקלין לא היה חכם, למזלם הם התפקסנו עם קייל קוזמה בבחירה ה-27.
לצפיה ב-'אני חושב שהטרייד עם ברוקלין הוכיח את עצמו בלי קשר לקוזמה'
אני חושב שהטרייד עם ברוקלין הוכיח את עצמו בלי קשר לקוזמה
06/07/2018 | 13:35
10
42
לא בטוח שלברון חותם אם הוא רואה שללייקרס אין מקום לעוד 2 שחקני מקסימום.

עכשיו כשהוא מחויב ל4 שנים אין להם מה לפחד, הם יכולים לנקות את הדף ובקיץ הבא להתפרע. אם הסלרי דאמפ של דנג (וגם של בול, ביחד זה מעל 25 מיליון שזה מקום לעוד חוזה כמעט מקסימום) זה ההבדל בין קוואי + באטלר לקוואי + באטלר + קאזינס אז בול לא שווה את הויתור על הצ'אנס הזה.
לצפיה ב-'הקטע שאפשר להיפטר מהחוזה של דנג במחיר נמוך יותר'
הקטע שאפשר להיפטר מהחוזה של דנג במחיר נמוך יותר
06/07/2018 | 13:49
9
44
תעביר אותו בטרייד דדליין כשהוא יהיה כמעט חוזה נגמר, יחד עם זובאץ' ובחירת דראפט למשל.

בלי קשר אני חושב שיש בערך 0% סיכוי שהלייקרס יחזיקו בלברון+קוואי+באטלר+קאזינס. למעשה הסיכוי שלהם להשיג כל אחד מבין קוואי/באטלר/קאזינס עולה כל עוד הם יכולים להשתמש בבול כטרייד צ'יפ עם ערך חיובי.
לצפיה ב-'מסכים איתך'
מסכים איתך
06/07/2018 | 14:00
34
חבילה של הארט + בחירת דראפט ואולי זובאץ אמורה גם להספיק.
העניין שהשנה כולם שומרים על הקאפ ספייס שלהם, אז אין הרבה מועמדות לקלוט אותו.
לצפיה ב-'הוא לא יהיה חוזה כמעט נגמר, הוא חתום גם לעונה הבאה'
הוא לא יהיה חוזה כמעט נגמר, הוא חתום גם לעונה הבאה
06/07/2018 | 14:01
7
43
לא רואה איך הלייקרס נפטרים ממנו מבלי לוותר על אחד מהצעירים בנוסף או לתת בחירת דראפט רחוקה ולא מוגנת, שזה לא בהכרח עדיף.
לצפיה ב-'חוזה נגמר= יש עוד שנה בחוזה'
חוזה נגמר= יש עוד שנה בחוזה
06/07/2018 | 14:18
6
44
לכן אמרתי כמעט חוזה נגמר (שנה+חודשיים).

בעונה האחרונה טורונטו נפטרה מהחוזה של קארול (נותרו לו שנתיים באותה נקודת זמן) בכך שצירפה בחירת סיבוב ראשון מוגנת לוטרי+בחירת סיבוב שני.
אין סיבה ששנה וקצת בחוזה של דנג יעלו ללייקרס יותר מזה.
לצפיה ב-'לקארול עוד היה מה למכור, הוא גם צעיר בשנתיים מדנג'
לקארול עוד היה מה למכור, הוא גם צעיר בשנתיים מדנג
06/07/2018 | 17:20
5
32
וגם ישב על חוזה קצת פחות גבוה. אי אפשר לצפות שהם יהיו שווים את אותו המחיר (השלילי).
לצפיה ב-'הוא היה סלארי דאמפ של טורונטו כדי לרדת מתחת למס המותרות'
הוא היה סלארי דאמפ של טורונטו כדי לרדת מתחת למס המותרות
06/07/2018 | 18:12
4
34
אני מבין שאתה מנסה לחפש הבדלים בנרות אבל זו אותה סיטואציה וזה המחיר המקובל בליגה להיפטר מחוזים כאלה.
לונזו בול הוא פרוספקט טוב ובעל ערך בליגה, מג'יק צריך להיות פראייר רציני כדי למסור אותו רק בשביל לזרוק משכורת.
לצפיה ב-'חוץ מהעובדה שמדןבר בסלרי דאמפ אין פה יותר מידי דמיון'
חוץ מהעובדה שמדןבר בסלרי דאמפ אין פה יותר מידי דמיון
06/07/2018 | 20:06
3
31
שחקן אחד מרוויח 18 מיליון ועושה פוטוסינתזה על הספסל ושחקן שני מרוויח 15.4 מיליון ויכול עדיין לתת לך קליעה ממוצעת והגנה, פשוט לא מספיק כדי להצדיק את ה15.4 האלה. כדי להיפטר מהראשון תצטרך מן הסתם לתת נכסים טובים יותר. מה גם שמשכורת של בחירה שניה בדראפט היא גבוהה יחסית לרוקי וללייקרס יהיה מה לעשות עם המקום שיתפנה.
לצפיה ב-'אבל סלארי דאמפ זו המטרה היחידה של הטרייד'
אבל סלארי דאמפ זו המטרה היחידה של הטרייד
06/07/2018 | 20:23
2
32
דמארה קארול לא עניין את ברוקלין בשיט, הייתה להם הזדמנות לספוג חוזה ולצבור נכסים וזה בדיוק מה שהם עשו.
אותו דבר תעשה הקבוצה שתספוג את החוזה של לואל דנג. עם כל הכבוד להפרש בין 18 מליון ל-15 מליון.

אני לא יודע מה נדמה לך שהלייקרס יעשו עם כל המקום הפנוי שאתה מציע להם להיפטר מלונזו בול כדי לפנות עוד מקום בתקרה... בינתיים הם משתמשים בקאפ ספייס הזה בשביל רונדו ו-KCP ולאנס סטיבנסון.
אם קוואי יגיע ללייקרס בשנה הקרובה זו תהיה הצלחה, אם הם ינחיתו כוכב נוסף זו תהיה הצלחה ענקית. הם לא הולכים להחתים 10 אולסטארים עם המקום שיש להם בתקרה ובטח שלונזו בול זה שחקן שאתה יכול להעביר בקלות מתי שאתה רוצה ולקבל עליו תמורה חיובית, אם נראה לך שהחוזה שלו זה מה שיעצור את הלייקרס מלהחתים עוד כוכב.
לצפיה ב-'רונדו KCP ולאנס כולם חוזה לעונה אחת'
רונדו KCP ולאנס כולם חוזה לעונה אחת
07/07/2018 | 00:38
1
41
נגמרו הימים שמג'יק מחלק חוזים ארוכי טווח לכל מיני פגרים. כל מי שיגיע ללייקרס בשנה הקרובה זה או מישהו שהוא בונה עליו כחלק מהשלד ליד לברון או סותם חורים לעונה אחת, גג 2 אם הוא נותן הנחה משמעותית.

נצטרך לחכות ולראות מי צודק בעניין הזה
לצפיה ב-'כן הנקודה היא שאולסטארים לא עומדים אצלו בתור'
כן הנקודה היא שאולסטארים לא עומדים אצלו בתור
07/07/2018 | 09:49
42
שעל כל 7 מליון שהוא מפנה יצטרף עוד כוכב.
כבר אמרתי שהלייקרס יצרפו עוד כוכב אחד-גג שניים, אז ממש אין סיבה להעביר את בול לצרכי פינוי מקום. אולי כחלק מטרייד שינחית אצל הלייקרס כוכב, זה כן.
לצפיה ב-'עוד הצעה'
עוד הצעה
06/07/2018 | 20:22
2
72

ס"א: מקבלים את קמבה וזלר.

שארלוט מקבלים את גאסול, מורי ולוני וולקר(רוקי)+ בחירת סיבוב 1 

למה זה טוב לס"א:
הקבוצה מתחזקת מאוד, מונעת מקבוצות אחרות להשיג את וולקר, מורידה את החוזה של גאסול.
בפועל מתחזקת מספיק כדי שקוואי יחשוב טוב מאוד האם שווה לו לעזוב קבוצה שיכולה ללכת עד הסוף.

טוב לשארלוט כי:
מורידים שכר, מקבלים 2 צעירים על חוזי רוקי, מקבלים בחירת דראפט.
תהליך הבנייה מתחיל ואיתו גם עונת הטאנקינג.
לצפיה ב-'הצעה הוגנת'
הצעה הוגנת
07/07/2018 | 10:14
44
שתי הקבוצות יכולות לחשוב עליה ולהחליט בהתאם לכיוון שהן הולכות אליו.
לצפיה ב-'שארלוט מוותרת. גאסול כבר לא רלוונטי ואין סיבה לשלם לו 16'
שארלוט מוותרת. גאסול כבר לא רלוונטי ואין סיבה לשלם לו 16
07/07/2018 | 18:33
39
מיל' לעונה בשנתיים הקרובות. נכון שהם נותנים את זלר שמרוויח יותר ממה שהוא שווה (13.5) ויש לו גם שנה אקסטרא. אבל הוא יותר רלוונטי לכדורסל של היום, והם צריכים לשרף בשביל זה את קמבה ווקר שיש לו ערך טרייד חיובי גם אם לא בשמיים ועוד בחירת דראפט? כן הם מקבלים את מארי אבל זה לא שווה את זה.

עריכה - אה, שארלוט מקבלת את הבחירה מס"א. זה הופך את זה ליותר סביר. אולי כולם יסכימו
לצפיה ב-'איך זה טרייד הגיוני לאוקלהומה?'
איך זה טרייד הגיוני לאוקלהומה?
07/07/2018 | 18:22
59
עדיף כבר לתת למלו סטרץ' ואז הוא נספר כ-9 מיליון בכל אחת משלוש השנים הקרובות. למה לעזאזל לקחת 26 מיל' בשנתיים הבאות במקום? בשביל הכדורסל שמית' וקורבר ייתנו להם? לא תודה.

הלייקרס כמובן גם מוותרים. הם יכולים להיפטר מדנג אם יצרפו לו את בול בקלות והם יודעים את זה. סקרמנטו, ברוקלין, שיקאגו, אטלנטה, לא חסר קבוצות שיילכו על זה. לא צריך להעמיס 30 מיל' של שחקן גמור בשביל זה. אני גם לא ממש מבין איך מלו מתאים לשחק לצד לברון. הוא לא סט שוטר כזה טוב. הוא לא שומר. הוא אוהב לבודד.

קליבלנד חותמים בשניה
לצפיה ב-'החתמה מעולה של אינדיאנה, טיירק אוונס לעונה אחת'
החתמה מעולה של אינדיאנה, טיירק אוונס לעונה אחת
04/07/2018 | 00:34
38
31
לצפיה ב-'ג׳ף גרין וכנראה דוויט האוורד מגיעים לויזארדס'
ג׳ף גרין וכנראה דוויט האוורד מגיעים לויזארדס
04/07/2018 | 00:49
5
18
לצפיה ב-'דוויט סגור לפי מה שהבנתי'
דוויט סגור לפי מה שהבנתי
04/07/2018 | 05:01
4
78
נראה אם הוא יצליח להרוס גם אותם
לצפיה ב-'כן... כמו שהרס את האימפריות מאטלנטה ושארלוט'
כן... כמו שהרס את האימפריות מאטלנטה ושארלוט
04/07/2018 | 08:23
3
20
לצפיה ב-'רחוקות מלהיות אימפריות'
רחוקות מלהיות אימפריות
04/07/2018 | 08:52
2
75
אבל שתייהן היו טובות יותר לפני שהוא הגיע.
אגב, הוא דווקא נותח אחלה מספרים אבל כנראה משהו במרקם החברתי כשהוא נמצא, ממש לא עובד.

לצפיה ב-'לא ממש'
לא ממש
04/07/2018 | 13:43
1
72
שארלוט עם אותה כמות ניצחונות בדיוק.
אטלנטה עם 5 ניצחונות יותר לפני שהגיע, התרסקה לחלוטין בעונה אחרי שעזב.
בשני המקרים דוויט לא הרס שום דבר, אלו היו קבוצות בינוניות ומטה והבינוניות שלו לא הרימה אותן וגם לא הרסה שום דבר.
לצפיה ב-' זכרתי אחרת'
זכרתי אחרת
04/07/2018 | 16:09
48
הייתי בטוח ששארלוט היו בפלייאוף בשנה שלפני האוורד
לצפיה ב-'הבאסט הראשון של הדראפט טריי יאנג'
הבאסט הראשון של הדראפט טריי יאנג
04/07/2018 | 03:18
2
83
שחקן חלש קטן ואיטי שאנשים חשבו שהוא הסטף הבא בגלל שהוא נתן מספרים בקולג׳ וזרק מרחוק, עם הגנה קצת חזקה (ואפילו לא nba) הוא לא עושה כלום

לא יודע כמה זה נקרא באסט, כי אומרים שאם אטלנטה לא היו לוקחים אותו הוא היה נופל רחוק בדראפט

דרך אגב אומרים שאחרי הפציעה של בוגי, ניו אורלינס הציע לו 40 מיליון לשנתיים
הוא סירב, ושהפרי אג׳נט התחיל הם לא התקשרו שוב. 
לזכותם יאמר שהם הציעו והוא סירב, וכנראה אם הם היו מציעים שוב הוא היה מסכים

לצפיה ב-'אולי לא, ניתן לו צ׳אנס'
אולי לא, ניתן לו צ׳אנס
04/07/2018 | 03:46
16
לצפיה ב-'באסט באסט'
באסט באסט
04/07/2018 | 18:51
61
באסט של הלייף אמרתי את זה כל העונת קולג׳ים

לא יהיה סטף קרי הבא, כי אתה לא יכול להגיד על מישהו ״אתה האנומליה הבאה״.

בחירה מפגרת. הכי מצחיק שהם פיתחו את שרודר די הרבה ועכשיו נפטרים ממנו בשביל יאנג... פיגור.
לצפיה ב-'מצד אחד, לא הייתי נוגע בו'
מצד אחד, לא הייתי נוגע בו
04/07/2018 | 05:05
2
80
אני ממש לא אוהב את זה ששחקן נותן עונה אחת טובה ופתאום מקבל חוזה ענק.
מצד שני, זאת לא הסיטואציה ומדובר על חוזה לעונה אחת ב 12 מליון שזה די סבבה.
בהנחה שהוא בא לשחק על החוזה הבא שלו, זאת יכולה להיות אחלה החתמה של הפייסרס.
לצפיה ב-'הוא התחיל את מגמת השיפור ב2016/17'
הוא התחיל את מגמת השיפור ב2016/17
04/07/2018 | 20:28
1
44
ככה שאפשר לקוות שזו לא עונה מקרית. בשביל חוזה חד שנתי הוא יופי של החתמה.

קוליסון - ג'וזף
אולדיפו - אוואנס
בוגדנוביץ' - מקדרמוט
יאנג - ליף
טרנר - סאבוניס

כולם על חוזים טובים מאוד (אולי חוץ ממקדרמוט, אבל יכול להצדיק אותו אם ישחזר את ה26 משחקים שלו בדאלאס ולא את ה55 מניו יורק). העמדה היחידה שנחלשנו בה היא הPF, נראה עד כמה ליף ישתפר מעונת הרוקי (ויש הרבה מה לשפר).
לצפיה ב-' אפילו לפניי. טייריק היה גם שחקן חיובי בפליקנס בסך הכל'
אפילו לפניי. טייריק היה גם שחקן חיובי בפליקנס בסך הכל
07/07/2018 | 18:41
7
בזמן ששיחק. הבעיה הייתה שהוא נפצע הרבה. כשהיה בריא דווקא נתן סקורינג וכימיה יפה עם דיוויס.
לצפיה ב-'עוד ידיעות בקטנה '
עוד ידיעות בקטנה
04/07/2018 | 05:12
11
101
דנבר שולחים את ווילסון צאנדלר לפילדלפיה במטרה לפנות מקום בתקרה לחוזה החדש של וייל ברטון.
לא כל כך הבנתי מה דנבר מקבלים מפילדלפיה בתמורה.

יוטה מחתימים את אקסום לשלוש עונות תמורת 11 לעונה.

בניגוד להצהרה שלהם בשבוע שעבר שאם לברון יעזוב, לא יהיה טרייד על קווין לאב.
הקאבס מודיעים הלילה שהם פתוחים לשמוע הצעות על השחקן.
לצפיה ב-'יוטה לא עושים טעיות'
יוטה לא עושים טעיות
04/07/2018 | 08:04
20
לצפיה ב-'דנבר מקבלת כסף'
דנבר מקבלת כסף
04/07/2018 | 09:04
8
71

לגביי אוונס, לדעתי הוא לא שווה 12 מיליון, נכון שהוא נתן עונה טובה אבל חובת ההוכחה היא עדיין עליו.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
04/07/2018 | 09:21
7
64
ולגבי אוונס
עם השתוללות השכר הפסיכית בליגה, 12 מליון זה ממש לא בשמיים וזה גם לעונה אחת כך שזה סיכוי די מחושב מבחינתם.

אגב, למה כל כך הרבה שחקנים חותמים על חוזה לעונה אחת?
לצפיה ב-'כי בקיץ הבא יש הרבה קבוצות עם כסף'
כי בקיץ הבא יש הרבה קבוצות עם כסף
04/07/2018 | 10:42
53
לפחות ככה זכור לי. אבל יכול להיות שיש מגמה שמגיעה מהשחקנים לקצר את אורך החוזים במחשבה שזה מעניק להם יותר חופש החלטה.
לצפיה ב-'לדעתי זה רצון של הקבוצות לשמור על גמישות שכר מקסימלית'
לדעתי זה רצון של הקבוצות לשמור על גמישות שכר מקסימלית
04/07/2018 | 13:56
4
61
הם מוכנים לשלם לעונה אחת אפילו חוזים גבוהים כל עוד הגמישות הכלכלית נשמרת לקיץ הבא.
רוב השחקנים הלא-אולסטארים מעדיפים להבטיח את ההכנסה שלהם עם חוזים ארוכי טווח.
לצפיה ב-'אבל זה בדיוק העניין'
אבל זה בדיוק העניין
04/07/2018 | 16:41
3
52
שים לב שדווקא שחקני המשנה הם אלה שחותמים על חוזה לעונה אחת
רונדו, סטיבנסון, אוונס...

לצפיה ב-'בגלל שאין להם ברירה'
בגלל שאין להם ברירה
04/07/2018 | 17:07
2
14
לצפיה ב-'השאלה אם אין להם ברירה או שהם לא רצו אותה '
השאלה אם אין להם ברירה או שהם לא רצו אותה
04/07/2018 | 21:48
1
44
מאיפה אנחנו יודעים ש לייקרס לא הציעו לרונדו חוזה ארוך יותר אבל הוא סירב במחשבה שעונה טובה תיתן לו חוזה יקר יותר בהמשך?

אבל זה סתם מחשבות מטופשות שלי אז לא נחפור על זה יותר מידי
לצפיה ב-'הלייקרס רוצים כוכבים. הם מחתימים את רונדו ושאר החבר'ה כי'
הלייקרס רוצים כוכבים. הם מחתימים את רונדו ושאר החבר'ה כי
07/07/2018 | 18:48
16
הכוכבים שהיו הקיץ (ג'ורג' בתאכלס) בחרו שלא לחתום שם והם מגלגלים את הכסף הפנוי לשנה הבאה בכך שהם מחתימים על חוזים חד שנתיים..

האוברפיי לרונדו אגב אולי יאפשר להם לתת לו אנדרפיי בשנה הבאה (ווינק ווינק) כשהם באמת צריכים את הקאפ ספייס. אבל זה כבר חשיבה קונספירטיבית קצת.
לצפיה ב-'אין כסף פנוי, הרבה בגלל כל החוזים המזעזעים מ-2016'
אין כסף פנוי, הרבה בגלל כל החוזים המזעזעים מ-2016
07/07/2018 | 18:45
16
אז בעצם יש דיפלציה קיצונית. השחקנים לא רוצים לחתום על חוזים ארוכי טווח בשכר נמוך ולכן "מעבירים" את הפריי אייג'נסי לעונה הבאה בכך שהם מגרדים כמה שיותר כסף על חוזה חד שנתי. זה אגב ייגרום לכך ששנה הבאה למרות שפתאום יהיה יותר כסף פנוי (אבל לא הרבה כמו בעוד שנתיים כנראה) יהיו גם הרבה יותר פרי אייג'נטים שייתחרו על אותו כסף ולכן שוב יקבלו חוזים נמוכים משהם מצפים. אבל אולי בשלב הזה כבר יעדיפו את הביטחון הכלכלי של חוזה ארוך טווח, תלוי על כמה ייצטרכו להתפשר.
לצפיה ב-'אוקלהומה מחזירה את פלטון לעוד עונה'
אוקלהומה מחזירה את פלטון לעוד עונה
04/07/2018 | 10:32
58
וואלה לא יכול להתלונן בכלל על האוף סיזן הזה של אוקלהומה.
עושים את כל הצעדים הנכונים ומשקיעים המון כסף.
מניח שנותרו 2 צעדים שאולי יקרו ואולי לא, הראשון זה שחרור של כרמלו והשני זה חוזה לסקורר שיעלה מהספסל.
לצפיה ב-'אני תמיד סקפטי לגבי המקום של אוונס במרקם הקבוצתי'
אני תמיד סקפטי לגבי המקום של אוונס במרקם הקבוצתי
04/07/2018 | 08:27
68
אבל בתור שחקן שישי וחוזה לעונה אחת זה בסדר.
לצפיה ב-'ידעתם שדריימונס נמצא בארץ כרגע ואפילו היה אצל הנשיא?'
ידעתם שדריימונס נמצא בארץ כרגע ואפילו היה אצל הנשיא?
04/07/2018 | 16:43
1
17
לצפיה ב-'ואז במטווח חח'
ואז במטווח חח
07/07/2018 | 18:51
16
לצפיה ב-'בקרוב יפתח דירוג הפורום לשנת 2018'
בקרוב יפתח דירוג הפורום לשנת 2018
04/07/2018 | 19:52
7
65
כששוק הפרי אייג'נסי מתחיל להתקרר יודעים שזה הזמן לדירוג הפורום.

רק יש לי בקשה אחת- תשתתפו. גם מי שמתלבט, או לא בטוח באיזה שלב להיכנס למשחק.
מקווה שתהיה היענות מקסימלית כי לראשונה מזה הרבה שנים אני חושש מהבחינה הזאת.
לצפיה ב-'מאמין שיהיה בסדר. גם לי יש בקשה אחת'
מאמין שיהיה בסדר. גם לי יש בקשה אחת
04/07/2018 | 20:37
3
63
תשקול כן להכניס לרשימה שחקנים שהיו פצועים, לפחות את אלה שאמורים להיות כשירים לפתיחת העונה. בינינו, גם עם כל סימני השאלה סביב הבריאות של קוואי או של קיירי - אין אף בן אדם בעולם שלוקח לקבוצה שלו את קמבה ווקר לפני אחד מהשניים האלה.

מה שאפשר לעשות זה פשוט להגדיר שהדירוג שלך משקף את השאלה "את מי אתה לוקח אליך לקבוצה דימיונית לסדרת פלייאוף אחת שתתחיל ב1 באוקטובר, מהאחרון אל הראשון" או משהו כזה. מי שלא סומך על קוואי יכול להדיח אותו בשלב המוקדמות, מי שכן יכול לקחת אותו לטופ 20 וכן הלאה. בסוף ייצא שקלול והוא ידורג איפשהו בטופ 30.

לדעתי זה ישקף את המציאות יותר טוב מאשר פשוט להתעלם מקיומו.

אל תשכח גם שזה לא רק שחקן אחד - קונלי, קוואי, קיירי, הייוורד, קאזינס, פורזינגיס - זה משפיע על הדירוג בצורה די מהותית.

החלטה שלך כמובן, רק זורק שנקל למים.
לצפיה ב-'את היוורד הייתי משאיר בחוץ'
את היוורד הייתי משאיר בחוץ
04/07/2018 | 21:15
1
54
אנחנו מדרגים על סמך היכולת בעונה החולפת והייוורד לא היה שותף לעונה הזאת כך שאין אפילו איך לשפוט אותו בסיטואציה החדשה שלו בסלטיקס.
האמת שגם קוואי צריך להיות בחוץ כשחושבים על זה.

לצפיה ב-'ממה שידוע לי, זה לא דירוג של העונה שעברה'
ממה שידוע לי, זה לא דירוג של העונה שעברה
05/07/2018 | 00:39
8
לצפיה ב-'תודה על ההצעה. זו תמיד דילמה'
תודה על ההצעה. זו תמיד דילמה
05/07/2018 | 09:25
47
הנטייה שלי היא להכניס שחקנים עם פציעות בינוניות אבל להשאיר בחוץ שחקנים עם פציעות ארוכות טווח מהסיבה שציינת- אין כל-כך על סמך מה לדרג אותם. מישהו אחד יכול להתעלם מהפציעה ולדרג כאילו שהשחקן מעולם לא נפצע, מישהו אחר יכול להדיח בשלב המוקדמות וזה יוצר חוסר אחידות די קיצוני שלא ממש קשור להערכה של יכולות כדורסל אלא לתפישה של איך שחקנים חוזרים מפציעות... וזו לא מטרת המשחק.

מעבר לכך אני חושב שאם יצא איזשהו שקלול באמצע הוא לא ממש יתאר את האיכות של השחקן אלא סתם "יעניש" שחקנים בדירוג על כך שהם פצועים. אם קוואי ביכולת מלפני הפציעה הוא שחקן טופ 5, אבל בדירוג שלנו הוא יצא 12- מה המשמעות של זה?

לכן אני מעדיף לא לדרג שחקנים עם פציעות משמעותיות, אלא לשים אותם בהולד ולראות בשנה הבאה איך הם חוזרים מהפציעה. שיהיה לנו בסיס אמיתי לדרג לפיו.
לצפיה ב-'אני מציע לחכות לחצאי הגמר של המונדיאל '
אני מציע לחכות לחצאי הגמר של המונדיאל
05/07/2018 | 20:16
1
10
לצפיה ב-'קיבלתי'
קיבלתי
05/07/2018 | 21:33
7
לצפיה ב-'מקווה שיהיה לי זמן.. עומס בעבודה אנד שיט.'
מקווה שיהיה לי זמן.. עומס בעבודה אנד שיט.
07/07/2018 | 18:52
5
לצפיה ב-'צחקתי בקול'
צחקתי בקול
04/07/2018 | 21:11
1
87
לצפיה ב-'ענקקקקקקק'
ענקקקקקקק
04/07/2018 | 23:01
25
לצפיה ב-'לברון ולונזו... '
לברון ולונזו...
05/07/2018 | 06:59
83
מה הם אומרים?
לצפיה ב-'בום! לברון בלייקרס! 154 מליון ל-4 עונות'
בום! לברון בלייקרס! 154 מליון ל-4 עונות
02/07/2018 | 06:42
143
1398
אני מניח שהוא לא היה מסכם שם אם הוא לא היה יודע משהו על קוואי או קאזינס שיגיעו גם.

בינתיים הלייקרס גם סוגרים עם ג'וואלי מקגי, לאנס סטיבנסון וקדוול פופ לעונה אחת.

ולהזכירכם, גם קאפלה על הכוונת שלהם.

המשך>>
אני מניח שהוא לא היה מסכם שם אם הוא לא היה יודע משהו על קוואי או קאזינס שיגיעו גם.

בינתיים הלייקרס גם סוגרים עם ג'וואלי מקגי, לאנס סטיבנסון וקדוול פופ לעונה אחת.

ולהזכירכם, גם קאפלה על הכוונת שלהם.

לצפיה ב-'לא קשור לכדורסל למרות שזה קרה במשחק רישמי'
לא קשור לכדורסל למרות שזה קרה במשחק רישמי
02/07/2018 | 22:32
3
96
מאוד עצוב בעיניי

לצפיה ב-'לא ברור מה עבר לסנטר האוסטרלי בראש'
לא ברור מה עבר לסנטר האוסטרלי בראש
03/07/2018 | 11:50
2
57
30 הפרש, המשחק גמור, עבירת תוקף של הפליפינים. אפילו אם היא נשרקת כעבירת הגנה - מה פתאום אתה שולח מרפק ישיר לראש של שחקן? צריך להעיף את הסנטר הזה מכל התחרות.
לצפיה ב-'עבירת התוקף היתה שני מרפקים מכוונים, אז הוא החזיר'
עבירת התוקף היתה שני מרפקים מכוונים, אז הוא החזיר
03/07/2018 | 13:18
1
8
לצפיה ב-'יכול להיות שהשופטים היו צריכים לעצור את המשחק עוד קודם'
יכול להיות שהשופטים היו צריכים לעצור את המשחק עוד קודם
03/07/2018 | 13:26
6
לצפיה ב-'רגע לפני ששוק ההעברות נפתח - קצת חדשות'
רגע לפני ששוק ההעברות נפתח - קצת חדשות
29/06/2018 | 10:49
69
634
הנושא המדובר של הימים האחרונים הוא כמובן קוואי לנארד
לפי הדיווחים, הלייקרס מציעים לספרס את אינגרם ובחירת סיבוב ראשון והספרס לא נראים נלהבים מהעניין וגם תוספת אפשרית בדמותו של לונזו בול לא ממש מלהיבה אותם.
קוואי מצידו מעוניין לשחק עם לברון וכנראה שהשניים אפילו שוחחו ביינהם על העניין הזה.
בהחלט...
המשך>>
הנושא המדובר של הימים האחרונים הוא כמובן קוואי לנארד
לפי הדיווחים, הלייקרס מציעים לספרס את אינגרם ובחירת סיבוב ראשון והספרס לא נראים נלהבים מהעניין וגם תוספת אפשרית בדמותו של לונזו בול לא ממש מלהיבה אותם.
קוואי מצידו מעוניין לשחק עם לברון וכנראה שהשניים אפילו שוחחו ביינהם על העניין הזה.
בהחלט מעניין לראות מה יתפתח בנושא הזה.

פול ג'ורג' מתכנן לצאת מהחוזה על אוקלהומה ולהפוך לשחקן חופשי וכמובן שביחד עם לברון וקוואי מתחילות גל השמועות על כך שהם יחפשו לחבור אחד לשני וליצור סופר טים משולש, כנראה בלייקרס.
רק אני לא מבין איך שלושה שחקנים כל כך דומים אמורים לשחק אחד עם השני?

הנטס מגלים עניין במאריו הזניה.

אינדיאנה מסמנים את ארון גורדון כמטרה העיקרית שלהם וכנראה מתכוננים להציע לו הרבה כסף (בצדק?)

טד יאנג החליט לא לצאת מהחוזה שלו ונשאר באינדיאנה גם בעונה הבאה, מה שמעלה שוב את השאלה...למה הם צריכים את גורדון?

הקינגס מעוניינים בזאק לאווין וכנראה יגישו לו הצעה.
הבולס אגב, הודיעו כבר לפני שבוע שהם ישוו כל הצעה על לאווין.

אינס קאנטר אמר לא מזמן שהוא מתכוון לצאת מהחוזה שלו עם הניקס, אח"כ הוא חזר בו ועכשיו הוא מלבט אבל נוטה לא לצאת מהחוזה.
למי שפיספס, הבחור הזה אמור להרוויח העונה קרוב ל-19 מליון.

מלפפון שמח לכולם, ביום ראשון זה מתחיל!

לצפיה ב-'פוסט החתמות פרי אייג'נטס'
פוסט החתמות פרי אייג'נטס
01/07/2018 | 07:49
25
79
כריס פול נשאר ביוסטון עבור חדוה מפלצתי של 160 מליון ל4 שנים.

פול ג'ורג' נשאר באוקלהומה! 137 מליון ל4 שנים. שתי העונות האחרונות אופציית שחקן. שיחוק גדול של הת'אנדרס.
עוד באוקלמה ג'רמי גרנט חותם על 27 מליון ל3 שנים.

דאנדרה ג'ורדן חותם לעונה אחת בדאלאס תמורת סכום החוזה המקורי ממנו יצא- 24 מליון.

וויל ברטון נשאר בדנבר- 54 מליון ל4 שנים.
ג'ו האריס נשאר בברוקלין- 16 מליון לשנתיים.
גם אד דיוויס חותם בברוקלין לשנה אחת תמורת 4.5 מליון.
רודי גיי בספרס- 10 מליון לשנה אחת.

איליאסובה חוזר לקדנציה שנייה במילווקי- 21 מליון ל3 שנים.
ארון ביינס נשאר בבוסטון ויקבל 11 מליון לשנתיים.
דאג מקדרמוט חותם באינדיאנה תמורת 22 מליון ל3 שנים.

עדכון חם מהרגע- טרבור אריזה עובר לפיניקס, 15 מליון לעונה אחת.
לצפיה ב-'כולכם כתבתם ג'ורג' ללייקרס וטעיתם, הישג עצום לאוקלהומה'
כולכם כתבתם ג'ורג' ללייקרס וטעיתם, הישג עצום לאוקלהומה
01/07/2018 | 07:58
6
70
אחרי שנים הקבוצה תחזיק 2 כוכבים על חוזה ארוך.
נוסף לזה גם גראנט חתם ולא יעזוב.
כל הכבוד.
הציניקנים יגידו שמשלמים פה מס מטורף על קבוצה ששווה סיבוב 1-2 במערב, זה כנראה נכון אבל אני חושב שזה עדיף משמעותית על האלטרנטיבה שבה ג'ורג' וגראנט עוזבים עכשיו ואז אפילו אולי כדאי לעשות טרייד על ווסטברוק ולבנות הכל מחדש.
ווסטברוק מראה שהוא יכול להשאיר כוכבים לידו בכל זאת, אני חושב שהוא הסיבה העיקרית שג'ורג' חתם.
וואלה אולי עם רוברסון כשיר העסק הזה יעבוד יותר טוב בעונה הבאה מאשר עבד העונה.
לצפיה ב-'אל תכעס עלינו אנפילד'
אל תכעס עלינו אנפילד
01/07/2018 | 08:06
3
79
אני בחיים לא התייחסתי לג'ורג' בלייקרס כאל משהו ודאי.
מסכים עם ההערכה הכללית שלך. זה יהיה יקר במיוחד בעונה הבאה עם כרמלו אבל זה עדיף על פני האלטרנטיבה.
הייתי רוצה לראות את ג'רמי גרנט מקודם לחמישייה אבל זה כבר יותר מדי non shooting לצד רוברסון ואדאמס.
לצפיה ב-'גראנט אחלה שחקן'
גראנט אחלה שחקן
01/07/2018 | 11:55
2
46
אבל כמו שכתבת, זה מאוד בעייתי להציב את גראנט ורוברסון על קו ה3 בזמן שווסטברוק נכנס לסל.
גראנט משתפר כל עונה עוד קצת, עונה שעברה הוא השחקן הכי ציפיתי לו שיעלה מהספסל. הוא יכול לגדול להיות שחקן חשוב עבור הקבוצה.
כמובן שיש עוד המון סימני שאלה סביב הסגל הזה, לדעתי פלטון סיים חוזה אז אין מחליף לרכז.
המחליף של רוברסון בטח יהיה טרנס פרגוסון אבל עונה שעברה הוא לא נראה מוכן מספיק.
נוסף לכך יש את אברינס שהוא לא יותר מסביר.
בגבוהים יהיה את פטרסון.
בקיצור, הרבה בעיות. לא קבוצה שיכולה לעשות הרבה יותר ממה שעשתה עונה שעברה להערכתי. אולי לעבור שלב אבל זה גם תלוי ביתר הקיץ והאם תורכב קבוצת על נוספת למערב.
לצפיה ב-'הטריו של ראס/ג׳ורג׳/אדאמס שווה סיבוב שני במערב '
הטריו של ראס/ג׳ורג׳/אדאמס שווה סיבוב שני במערב
01/07/2018 | 14:04
1
42
בטח אם ירוצו הרבה זמן ביחד, וג׳ורג׳ חתם אז הוא יודע שהוא נשאר וייתן הכל על המגרש. השנה הם לא הגיעו, אבל זה לדעתי יתוקן בשנה הקרובה.

פרסטי הוכיח יכולות, אם הוא ימלא את החורים בפלסטרים המתאימים אז המצב של אוקייסי ממש טוב.
לצפיה ב-'עם קצת יותר שכל היו עוברים גם השנה'
עם קצת יותר שכל היו עוברים גם השנה
01/07/2018 | 14:23
50
הזוי שהם התעקשו כל הסדרה על הגנה אגרסיבית, כשהיה ברור שהגנת חילופים התאימה הרבה יותר (וגם עבדה יותר, בדקות המועטות שנוסתה).
לצפיה ב-'מקווה בשבילכם, נראה לי שכולם רצו לראות אתכם יותר טובים מזה'
מקווה בשבילכם, נראה לי שכולם רצו לראות אתכם יותר טובים מזה
01/07/2018 | 11:44
1
12
לצפיה ב-''
01/07/2018 | 11:56
3
לצפיה ב-'מפתיע. נסגרו רוב האופציות של לברון'
מפתיע. נסגרו רוב האופציות של לברון
01/07/2018 | 08:02
18
לצפיה ב-'כספי חותם לעונה אחת בממפיס'
כספי חותם לעונה אחת בממפיס
01/07/2018 | 08:08
2
74
רוז נשאר במינסוטה לעונה אחת עבור 2 מליון.
לצפיה ב-'כבוד לכספי'
כבוד לכספי
01/07/2018 | 09:48
1
68
אני אישית חושב שלשחק ב NBA כל עוד יש לך אפשרות זו הבחירה הנכונה. שמח בשבילו ומקווה שיצליח שם.
לצפיה ב-'הייתה להם עונה רעה השנה'
הייתה להם עונה רעה השנה
01/07/2018 | 12:38
50
זאת הפעם הראשונה שהם לא הצליחו לעלות לפלייאוף מאז 2010.
לצפיה ב-'בלינלי בספרס- 12M לשנתיים'
בלינלי בספרס- 12M לשנתיים
01/07/2018 | 08:22
64
גראלד גרין נשאר ביוסטון תמורת 2 מליון לעונה אחת.
לצפיה ב-'WTF '
WTF
01/07/2018 | 10:37
90
ג'ורג' הכניס למג'יק וואחד זרנוק...
זה אומר שלברון הולך לפילי אני מניח
לצפיה ב-'מה הסיכוי של פילי להביא את קוואי ולברון מבחינת שכר?'
מה הסיכוי של פילי להביא את קוואי ולברון מבחינת שכר?
01/07/2018 | 10:40
6
19
לצפיה ב-'פילי לא מעניינת, בטח שניהם מנסים לסגור בלייקרס יחד'
פילי לא מעניינת, בטח שניהם מנסים לסגור בלייקרס יחד
01/07/2018 | 11:43
5
17
לצפיה ב-'לא רואה מזה נותן ללברון'
לא רואה מזה נותן ללברון
01/07/2018 | 11:46
4
76
להתחרות במערב עם קוואי וזהו, עדיף להישאר בקליבלנד עם הנגרים
לצפיה ב-'די נו, לא אמרת את זה'
די נו, לא אמרת את זה
01/07/2018 | 12:07
3
82
אם לברון וקוואי מתאחדים אפילו בהפועל חולון KD בורח לחו"ל
לצפיה ב-'יש יותר סיכוי שהוא יצטרף אליהם במקרה כזה'
יש יותר סיכוי שהוא יצטרף אליהם במקרה כזה
01/07/2018 | 13:09
2
16
לצפיה ב-' קאפקייק'
קאפקייק
01/07/2018 | 15:34
1
10
לצפיה ב-'עשית לי חשק לעוגת שוקולד'
עשית לי חשק לעוגת שוקולד
01/07/2018 | 16:52
8
לצפיה ב-'כמה נשאר ליוסטון עבור קפלה וגורדון?'
כמה נשאר ליוסטון עבור קפלה וגורדון?
01/07/2018 | 14:20
3
59
אם אחד מהם עוזב ללא מחליף זה יפגע בהם קשות.
לצפיה ב-'יש להם זכויות בירד'
יש להם זכויות בירד
01/07/2018 | 14:25
2
60
כך שזה בעיקר פונקציה של כמות המס שהבעלים מוכן לשלם.
לצפיה ב-'יש כפל מבצעים?'
יש כפל מבצעים?
01/07/2018 | 15:12
1
55
תודה על התשובה. ואם הם מחליטים להביא מחליף לאריזה לפני מימוש זכויות הבירד, הם יכולים לתמרן כך שהוא יכלל תחת תקרת השכר?
לצפיה ב-'בעיקרון לא'
בעיקרון לא
01/07/2018 | 16:22
56
כל עוד אתה שומר על זכויות הבירד, יש לזה "עלות וירטואלית" בתקרת השכר שלך. מה שנקרא cap hold. ברגע שאתה מוותר על זכויות הבירד עבור שחקן מסוים, אתה בעצם נפטר מה-cap hold ויכול להשתמש במקום בתקרה להחתים שחקנים אחרים. אבל כאמור אתה כבר לא זכאי להשאיר את אותו שחקן מתוקף זכויות הבירד.

גובה ה-cap hold, לעומת זאת, לא תמיד משקף את העלות הריאלית של השחקן. קלינט קאפלה למשל מחייב את יוסטון ב-cap hold של 7 מליון, למרות שבפועל יחתום על חוזה הרבה יותר גבוה. אז יוסטון הייתה יכולה תיאורטית לשים 7 מליון דולר בצד, להשתמש במקום פנוי בתקרה ואז בסוף להחתים את קאפלה על סך 20 מליון.
הקטע שליוסטון אין מקום בתקרה גם אם תשים את קאפלה בצד
לצפיה ב-'לפני שנה הייתי תופס את הראש'
לפני שנה הייתי תופס את הראש
01/07/2018 | 19:30
72
אבל נראה לי שפריצ׳ארד הרוויח את הקרדיט על המהלכים שלו, גם אלה שנראים תמוהים בהתחלה.

נראה יקר 22 ל3 לשחקן שלא עושה כלום חוץ מלקלוע שלשות, העניין הוא שהאיש היה pain in the ass בערך בכל פעם ששיחק נגדנו וכנראה שזה הספיק כדי להביא אותו. נקווה שהוא לא מסוג השחקנים הנאחסים האלה שתופסים יום רק נגד הקבוצה שאתה אוהד.
לצפיה ב-'הצעה לפתרון משבר קוואי והלייקרס'
הצעה לפתרון משבר קוואי והלייקרס
30/06/2018 | 09:12
75

לייקרס מקבלים קוואי ופטי מילס
ס"א מקבלים לאורי וקוזמה + בחירת סיבוב 1 של הלייקרס 2019
טורונטו מקבלים בול ורייאן אנדרסון
יוסטון מקבלים דנג, ג'וש הארט ובחירת סיבוב 1 של הלייקרס 2021

למה זה טוב:
לייקרס: קוואי ופטי מילס מתאימים בול ליד לברון, שומרים על אינגראם.

ס"א: ממשיכים להיות תחרותיים ומשדרגים את עמדת הרכז עם לאורי.
קוזמה מתאים מאוד ליד אולדריג' שיזוז לסנטר(מה שגם ככה קורה)

טורונטו:
מצעירים את הסגל עם בול ומוסיפים אורך.
מאפשרים משחק עם 2 גבוהים קולעים(איבקה ואנדרסון).
מורידים שכר(כ 5M)

יוסטון:
לאנדרסון אין קונים, אז לפחות ישלמו פחות וימלאו את הסגל עם עוד חוזה רוקי ובחירה עתידית.
אם יוציאו משהו מדנג, הרווח בכלל כולו שלהם.
לצפיה ב-'צרפת-ארגנטינה'
צרפת-ארגנטינה
26/06/2018 | 23:32
48
100
יש סיכוי לארגנטינאים בשמינית הגמר?
אחרי המשחק היום מול הניגרים אני כבר לא יודע.
חשבתי שהם יבואו באטרף למשחק היום- בהתחלה היו יותר נחושים,אבל אחרי הגול של מסי הייתה ירידת מתח ודיי חזרו לנמנם על המגרש.
מה שכן, השיפוט היום היה נוראי.. השריקה לפנדל לטובת ניגריה הייתה בדיחה גדולה. בכל קרן יש תפיסות...
המשך>>
יש סיכוי לארגנטינאים בשמינית הגמר?
אחרי המשחק היום מול הניגרים אני כבר לא יודע.
חשבתי שהם יבואו באטרף למשחק היום- בהתחלה היו יותר נחושים,אבל אחרי הגול של מסי הייתה ירידת מתח ודיי חזרו לנמנם על המגרש.
מה שכן, השיפוט היום היה נוראי.. השריקה לפנדל לטובת ניגריה הייתה בדיחה גדולה. בכל קרן יש תפיסות כאלו... המונדיאל הזה בקלות הולך להיות המונדיאל עם הכי הרבה פנדלים שנשרקו. ולגבי הVAR? אני לא בטוח לגביו,אמנם השופט שורק עכשיו לעבירות שהתבצעו שהוא לא ראה מקודם, אבל כשרואים שיש נגיעה ברחבה דרך הVAR זה ישר הופך פנדל. בשנים קודמות היו צריכים ''לשבור לשחקן את הרגליים'' כדי שישרקו לפנדל, אף שופט לא היה מתרגש מנגיעות קלות ברחבה.
לצפיה ב-'שוק הפרי אייג'נטס עוד רגע נפתחו וזה הזמן להמר'
שוק הפרי אייג'נטס עוד רגע נפתחו וזה הזמן להמר
27/06/2018 | 15:01
31
75
היכן יחתמו השמות הגדולים? אביא לפה כמה ואתם מוזמנים לנחש-

לברון
פול ג'ורג'
כריס פול
קאזינס
קאפלה (חופשי מוגבל)
ארון גורדון (מוגבל)
ג'וליוס רנדל (מוגבל)
ג'בארי פארקר (מוגבל)
אייזיאה תומאס
זאק לאבין (מוגבל)
דרק פייבורס
אריזה
נרקיץ' (מוגבל)
אייברי בראדלי
רדיק
מרכוס סמארט (מוגבל)

שאלת בונוס- באיזו קבוצה קוואי פותח את העונה הבאה?
לצפיה ב-'בואו נדבר על מרכוס סמארט'
בואו נדבר על מרכוס סמארט
27/06/2018 | 15:42
2
67
כלומר, ננסה. בין פנדל מונפץ לפנדל מוחמץ
מרכוס סמארט הוכיח ב 4 שנים שהוא שומר פרימטר סולידי שיודע בדרך כלל את מקומו. את השלשות הוא עדיין לא מספק - 30% בעונה האחרונה (במגמת שיפור מאד מתונה).
יש לו נשמה, הוא גם יחסית חזק פיזית, והוא מצא לעצמו מקום של מחליף סולידי בבוסטון.
אבל מה הוא באמת שווה?
הרי שחקן פרימטר שלא מאיים מבחוץ הוא מעמסה על כל חמישייה פותחת. בטח, אפשר שיהיה אחד כזה בקונטנדרית, אבל אם יש לך שניים אתה כבר בבעיה.
הוא מגן מצויין, ויכול לשמור על כמה עמדות (להערכתי על רוב ה 4 הוא יתקשה לשמור), והוא שחקן שמביא איתו רוח טובה למגרש, וגם נתן כמה תצוגות יפות בפלייאוף האחרון, כשהיו צריכים אותו.
בשורה התחתונה, לדעתי הוא התבלט יותר בזכות המערכת שסביבו מאשר בזכות הכישורים והנתונים שלו. הוא גבולי לחמישייה פותחת בקונטנדרית, ויש חשש שמדובר בעוד ג'יי קראודר.

לאיזה קבוצות לדעתכם הוא שווה חוזה יותר מ 40 ל 4, אם בכלל? מה הסף שמעליו בוסטון לא צריכה להשוות?
לצפיה ב-'מרכוס סמארט '
מרכוס סמארט
27/06/2018 | 16:36
1
60
מסכים עם ההערכה שלך לגביו. הקליעה הרעה שלו מפרידה אותו מלהפוך לרול פלייר מושלם, אבל הוא בכל זאת שחקן שימושי לקונטנדריות ועושה הרבה דברים ברמה טובה. להערכתי הוא דוקא יכול לשמור על רוב ה-PF המודרניים (חבר'ה בגודל של האחים מוריס למשל) והייתי מוסיף שהוא גם מוסר טוב.
עדיין החולשה שלו כקלעי וכסקורר מקטינה מאוד את הביקוש לשחקן כמוהו. הוא מתאים כצלע חמישית-שישית לקונטנדרית והרי שאין כמעט קונטנדריות עם מקום פנוי בתקרה.

בבוסטון הוא כן ממלא תפקיד ייחודי ויש להם אינטרס להשאיר אותו. לדעתי חוזה רב שנתי של 10M לעונה זה מחיר טוב. 14-15M לעונה כבר לא הייתי משלם. אני בספק האם סמארט יקבל הצעות בסדר גודל הזה, לכן יש סיכוי שיחתום על qualifying offer לשנה הקרובה וינסה את מזלו כשחקן חופשי לא מוגבל בקיץ הבא, כאשר לקבוצות יהיה יותר מקום פנוי בתקרה.
לצפיה ב-''
27/06/2018 | 17:10
9
לצפיה ב-'הימורים!'
הימורים!
27/06/2018 | 20:38
7
74
לברון - LA Clippers
פול ג'ורג' - LA Lakers
כריס פול - LA Clippers
קאזינס - NOLA
קאפלה (חופשי מוגבל) - Rockets
ארון גורדון (מוגבל) - Rockets
ג'וליוס רנדל (מוגבל) - Brooklyn
ג'בארי פארקר (מוגבל) - Bucks
אייזיאה תומאס - Bench at Utah
זאק לאבין (מוגבל) - Bulls
דרק פייבורס - Wizards
אריזה - Rockets
נרקיץ' (מוגבל) - Blazers
אייברי בראדלי - Rockets
רדיק - Sixers
מרכוס סמארט (מוגבל) - Pacers. לדעתי הם יציעו לו 50 ל-4, והסלטיקס לא ישוו.
שאלת בונוס- באיזו קבוצה קוואי פותח את העונה הבאה? - ספרס. קוואי יעבור בחצי עונה לקבוצה מהמזרח שתחשוב שהיא יכולה ללכת רחוק השנה.

לצפיה ב-'אתה חושב שכריס פול יחזור לקליפרס? '
אתה חושב שכריס פול יחזור לקליפרס?
27/06/2018 | 20:41
16
לצפיה ב-'לברון וCP3 בקליפרס זה יכול להיות משוגע'
לברון וCP3 בקליפרס זה יכול להיות משוגע
27/06/2018 | 20:48
5
59
אבל רנדל לנטס לא מסתדר לי
לצפיה ב-'לדעתי זה מה שלברון יבשל'
לדעתי זה מה שלברון יבשל
27/06/2018 | 21:45
4
57
הלייקרס לדעתי זה לא יסתדר והוא גם לא ירצה להגיע לפרנצ׳ייז ״של קובי״. אני גם חושב שהם יסגרו עם פול ג׳ורג׳ שלא ירצה את לברון איתו שם, ואיכשהו זה לא יצליח, ואז לברון יקים בקליפרס את האימפריה שלו עם פול השנה, כרמלו ועוד כמה וטרנים בשנה הבאה.

פול לדעתי יעדיף אופציה כזו עם לברון ודיאנדרה על להישאר ברוקטס כי נראה לי שהוא והארדן לא כל כך הסתדרו, ושבתכל׳ס הוא ירגיש שכמו שהוא הפך את הרוקטס לקונטנדרים אמיתיים, ככה הוא יהפוך את הקליפרס של לברון למועמדים אמיתיים.
לצפיה ב-'הלוואי'
הלוואי
27/06/2018 | 21:50
9
לצפיה ב-'למה אתה חושב שפול והארדן לא הסתדרו?'
למה אתה חושב שפול והארדן לא הסתדרו?
27/06/2018 | 22:24
2
13
לצפיה ב-'יש את הסרטון הזה'
יש את הסרטון הזה
28/06/2018 | 07:45
1
44

ובאופן כללי נראה לי שאין שם כימיה מספיק טובה. כשיגיעו קצת הפסדים או קצת מהמורות הם לא נראים לי ככאלה שיכולים להתגבר על זה.
לצפיה ב-'זה שאתה אומר שהם לא הפסידו מספיק כדי שיהיה משבר'
זה שאתה אומר שהם לא הפסידו מספיק כדי שיהיה משבר
28/06/2018 | 08:44
42
מצביע על זה שמקצועית יש שם התאמה טובה. כי עובדה שהם מנצחים המון.
אני חושב שסרטון כמו זה אפשר למצוא בכל קבוצה תחרותית ובריאה. דוקא התרשמתי שהיה להם וייב טוב השנה (זה באמת קל כשאתה מנצח כל כך הרבה).
לצפיה ב-'ניחושים'
ניחושים
27/06/2018 | 20:58
6
73
לברון- נשאר בקליבלנד!
פול ג'ורג'- לייקרס.
כריס פול- יוסטון.
קאזינס- פליקנס.
קאפלה (חופשי מוגבל)- יוסטון.
ארון גורדון (מוגבל)- אורלנדו.
ג'וליוס רנדל (מוגבל)- יוטה. יכול להתאים לשם יופי.
ג'בארי פארקר (מוגבל)- ברוקלין. משוועת לכישרון.
אייזיאה תומאס- לייקרס, אחרי שיתבאסו שלברון לא הגיע.
זאק לאבין (מוגבל)- שיקאגו.
דרק פייבורס- ניקס.
אריזה- אינדיאנה.
נרקיץ' (מוגבל)- פורטלנד.
אייברי בראדלי- יוסטון.
רדיק- פילדלפיה.
מרכוס סמארט (מוגבל)- בוסטון.
לצפיה ב-'הלייקרס דווקא לא יתבאסו '
הלייקרס דווקא לא יתבאסו
28/06/2018 | 02:22
56
האוהדים שם לא רוצים את לברון.
לדעתי עדיף להם ללכת על בוגי ופול ג'ורג'.
לצפיה ב-'לברון ישאר בקליבלנד ללא אף כוכב פרי אייג'נט?'
לברון ישאר בקליבלנד ללא אף כוכב פרי אייג'נט?
28/06/2018 | 15:53
4
32
אין שום סיכוי שזה קורה לדעתי. הוא נשאר בקליבלנד אך ורק אם שם גדול אחד לפחות מצטרף אליו. תהמר גם על קוואי, מה התחמקת מההימור הכי קשה?
לצפיה ב-'אולי לעוד שנה אחת'
אולי לעוד שנה אחת
28/06/2018 | 16:32
3
36
כרגע עושה רושם שזה קליבלנד או הלייקרס, שאין לה עדיפות על פני הקאבס מבחינה מקצועית בעונה הקרובה. גם אם פול ג'ורג' יחתום הם לא עדיפים ביחס לקונפרנס שישחקו בו.

אני מהמר שקוואי יפתח את העונה הבאה בספרס.

לצפיה ב-'לא פול ג'ורג''
לא פול ג'ורג'
28/06/2018 | 19:21
2
31
אני אתפלא מאוד אם לברון יחתום בקבוצה שכריס פול (או קוואי לאונרד) הוא לא חלק ממנה. אין לי ספק בכלל שהוא לא מתכוון לשחק בלי סופרסטאר נוסף לידו בעונה הקרובה.
באופן כללי אין לי ספק שהסטייט אוף מיינד שלו זה- אני לא עולה לפרקט בלי סיכוי ריאלי לנצח את הווריורס ולקחת אליפות. בעונה הקרובה יותר מתמיד.
אבל נחיה ונראה...
לצפיה ב-'אני באותה מחשבה כמו שלך'
אני באותה מחשבה כמו שלך
28/06/2018 | 19:35
33
לא נראה לי שלברון בכלל חושב שעם פול ג'ורג' הוא ישיג משהו
לצפיה ב-'לא בטוח שתהיה לו ברירה'
לא בטוח שתהיה לו ברירה
28/06/2018 | 19:50
27
אני חושב שסאן אנטוניו תמשוך את הטרייד של קוואי לתחילת העונה, וש-CP3 ישאר ביוסטון, מה שאומר שמעבר של לברון לרוקטס תלוי בהסכמתה של קליבלנד לסיין אנד טרייד.
אלה הכל ספקולציות אבל בסופו של דבר לא בטוח שהכל יסתדר כמו שלברון היה רוצה.
לצפיה ב-'הימוריי'
הימוריי
27/06/2018 | 22:56
11
67
לברון - לייקרס
פול ג'ורג' - לייקרס
כריס פול - יוסטון
קאזינס - פליקנס
קאפלה (חופשי מוגבל) - יוסטון
ארון גורדון (מוגבל) - אורלנדו
ג'וליוס רנדל (מוגבל) - הצעת היענות מהלייקרס
ג'בארי פארקר (מוגבל) - האוברפיי הבא של הניקס. זה יתאפשר בגלל ש:
אנס קאנטר (יפעיל אופצית שחקן) - שיקגו
אייזיאה תומאס - ברוקלין
זאק לאבין (מוגבל) - שיקגו
דרק פייבורס - סקרמנטו
אריזה - פילי
נרקיץ' (מוגבל) - פורטלנד
אייברי בראדלי - מינסוטה
רדיק - פילי
מרכוס סמארט (מוגבל) - אינדיאנה

אין לי שמץ איפה קוואי ישחק. הקבוצה היחידה שהייתי נותן במקומה משהו רציני לסן אנטוניו תמורתו זו הלייקרס, אבל השמועות אומרות שהם בקטע של לעשות דווקא (לא מובן לי). משהו שחשבתי עליו:
אני לא חושב לרגע שהחבילה שסן אנטוניו מקבלת משקפת אפילו את ערך הטרייד הנוכחי של קוואי, אבל בנוסף להיפטר מחוזה הדמים של גאסול הופך את זה אולי לשווה. אם פופוביץ' יעשה את הקסמים שלו ויציל לווייטסייד וג'סטיס את הקריירות, הספרס אולי יוצאים מפה עם מינימום נזק. מיאמי לא מוותרת פה על הרבה, גם ככה הם מחפשים להיפטר מווייטסייד ולהכניס את אדבאיו לחמישייה. עם קוואי וספולסטרה הם שווים סיבוב שני לפחות במזרח ואולי זה ישכנע את קוואי להישאר. אין יותר מידי מה להפסיד.
לצפיה ב-'אייברי בראדלי יכול להתאים למינסוטה'
אייברי בראדלי יכול להתאים למינסוטה
27/06/2018 | 23:09
9
40
הבעיה שאין לנו כסף להחתים אותו, לפחות עד שוויגינס יעבור בטרייד.

הצעת הטרייד שלך מעניינת אבל כמו שאמרת אני חושב שזה למכור את קוואי בזול מדי. הייתי מצפה במקום הספרס לקבל לפחות נכס אחד טוב מאוד עבורו, כאן הם מקבלים רק נכסים בינוניים. יכול להיות שוויטסייד וווינסלו באמת יתקדמו תחת פופוביץ' אבל בכל זאת אין כאן מספיק trade value כדי להצדיק את זה מצד הספרס.
לצפיה ב-'כמו שאמרתי בנוסף,'
כמו שאמרתי בנוסף,
28/06/2018 | 00:15
8
40
אין קבוצה אחת בNBA חוץ מהלייקרס שהייתי מעביר במקומה נכס טוב מאוד עבור קוואי.

אם סן אנטוניו תצליח לדוג איזו בחירת אמצע סיבוב ראשון או לשדך את גאסול על הדרך בלי לקלוט חוזים יותר מידי מעיקים זה כבר טרייד סביר עבורה.

ממה שאני רואה יש למינסוטה 88 מיליון דולר מובטחים בעונה הבאה, כלומר יש מקום למשהו כמו 13 מיליון. כמה אתה חושב שבראדלי יקבל אחרי עונה שבה הוא היה לא רלוונטי?
לצפיה ב-'אני לא חושב שקוואי נעול על הלייקרס'
אני לא חושב שקוואי נעול על הלייקרס
28/06/2018 | 07:41
3
39
ואם יש עוד פרנצ'ייזים טובים ותחרותיים שהוא פתוח להישאר שם, הם יכולים לתת 50 סנט על הדולר.
במקרה של מיאמי הם מציעים את וויטסייד שתחת החוזה הנוכחי ספק אם ערך הטרייד שלו גבוה מאפס, ואת ווינסלו שלא הצליח להישאר בריא, וגם כששיחק לא התקדם מספיק, והוא כבר חוזה נגמר. לדעתי זה לא מספיק.
כהערת אגב אציין שעדיף לספרס לקבל את הנכסים הכי טובים מבלי להתעקש על למסור את גאסול, שהחוזה שלו אמנם גרוע אבל כל עוד הם לא רצים לאליפות זה לא קריטי מבחינתם.

לגבי מינסוטה זה הפיירול:
לצפיה ב-'וואלה, אני הסתכלתי בהופסהייפ'
וואלה, אני הסתכלתי בהופסהייפ
28/06/2018 | 21:50
2
19
ושם היה נראה שיש מקום לאיזה חוזה של 15 מיליון לעונה, שזה לגמרי מספיק כדי להביא את בראדלי.

לא לסמוך עליהם יותר?

זה לא משנה אם קוואי נעול עליהם, משנה האם הוא מוכן להתחייב לי מעבר לעונה אחת או לא. נראה שללייקרס הוא יהיה מוכן להתחייב (כמו שקווין לאב היה מוכן להתחייב לקאבס בזמנו). אתה לא מקריב נכסים טובים (ובטח לא טובים מאוד) בשביל שחקן שאין לך מושג אם ישחק אצלך בעונה הבאה, קל וחומר שחקן שאתה בכלל לא יודע מה המצב הבריאותי שלו.

הוא לא נמצא במצב שונה מזה שהיה בו פול ג'ורג' לפני עונה. מה אינדי קיבלה על ג'ורג'? שחקן צעיר שלא ראו בו חלק מהעתיד ועוד שחקן שפרסטי התחרט על החוזה הגדול שנתן לו. זה בדיוק הפרופיל של הטרייד הזה + להמיר חוזה גרוע מאוד של גאסול בחוזה קצת פחות גרוע של ווייטרס.
לצפיה ב-'הם לא תמיד מעודכנים'
הם לא תמיד מעודכנים
28/06/2018 | 22:05
1
21
אני רואה שחוזה המקסימום שוויגינס חתם עליו לא מופיע וזה מה שעושה את רוב ההבדל. מעבר לכך ש-spotrac יותר מקצועי ואני ממליץ עליו.

לגבי קוואי- אין באמת דבר כזה שהוא "יתחייב" לקבוצה. אפשר לסכם משהו בעל פה אבל זה לא מחייב אותו. ישנו רצון שקוואי יביע נכונות להישאר בקבוצה וזה מה שאפשר לקבל, כי הוא רשאי לשנות את דעתו בכל מקרה.
המצב של קוואי באמת דומה לזה של פול ג'ורג', אלא שהוא שחקן רמה מעל ג'ורג' ולכן יש ציפייה לקבל תמורתו יותר.

כהערת אגב אציין שלקווין פריצ'ארד היו מספר הצעות טרייד תמורת ג'ורג' שהוא סירב להן. לא זוכר מה בוסטון הציעו אבל דנבר הסכימו לתת את גארי האריס ובחירת לוטרי, שזה כבר לדעתי שווה יותר מוויטסייד וג'סטיס.
לצפיה ב-'זו הייתה הכוונה שלי (שיביע נכונות להישאר)'
זו הייתה הכוונה שלי (שיביע נכונות להישאר)
28/06/2018 | 22:17
17
נכון שזה לא גארנטי אבל זה סוג של אינדיקטור שמעלה את רמת הביטחון שלך להציע משהו מעניין כדי להשיג סופרסטאר.

קוואי בהחלט שחקן רמה מעל, אבל מצד שני הוא גם מגיע אחרי עונה שבה הוא היה לא רלוונטי. וגם בלי קשר לזה, העיקרון של לא להקריב נכסים טובים על סופרסטאר שחתום לעונה אחת בלי סיכום איתו בעל פה על הארכת חוזה נשאר דומה ומה שתקבל תלוי במצב השוק. לפני שנה היה לאינדי מזל שאולדיפו וסאבוניס היו על המדף, אתה לא יכול לדעת מה המצב העונה.
לצפיה ב-'מסכים עם ליאור, נראה לי שערך השוק של בראדלי נמוך'
מסכים עם ליאור, נראה לי שערך השוק של בראדלי נמוך
28/06/2018 | 07:48
3
31
ושבנוסף לזה הוא יסכים לקחת קאט כדי לשחק בקבוצה שרלוונטית. בגלל זה גם כתבתי רוקטס למרות שהם ישקיעו מיטב כספם בהחזרת הפרי אייג׳נטס שלהם שמסיימים חוזים, עדיין יישאר להם קצת או אפילו MLE בשביל בראדלי.
לצפיה ב-'אין כסף אבויה. אפילו לא את הfull MLE'
אין כסף אבויה. אפילו לא את הfull MLE
28/06/2018 | 07:53
2
7
לצפיה ב-'הם לא זכאים ל-MLE אחד לשנה?'
הם לא זכאים ל-MLE אחד לשנה?
28/06/2018 | 07:55
1
6
לצפיה ב-'גובה הMLE תלוי במצב שלך ביחס לתקרה'
גובה הMLE תלוי במצב שלך ביחס לתקרה
28/06/2018 | 08:37
4
לצפיה ב-'אם יובל צודק ולמינסוטה אין מקום בשביל בראדלי'
אם יובל צודק ולמינסוטה אין מקום בשביל בראדלי
28/06/2018 | 21:58
22
אז אני מהמר שיישאר בקליפרס.
לצפיה ב-'ניחושיי'
ניחושיי
28/06/2018 | 13:14
43
לברון- קליבלנד
פול ג'ורג'- לייקרס
כריס פול- יוסטון
קאזינס- לייקרס
קאפלה (חופשי מוגבל)- יוסטון
ארון גורדון (מוגבל)- אורלנדו
ג'וליוס רנדל (מוגבל)- יוסטון
ג'בארי פארקר (מוגבל)- מילווקי
אייזיאה תומאס- איזה קבוצת לוטרי שקר כלשהוא
זאק לאבין (מוגבל)- שיקאגו
דרק פייבורס- יוטה
אריזה- יוסטון
נרקיץ' (מוגבל)- פורטלנד
אייברי בראדלי- פילדלפיה
רדיק- פילדלפיה
מרכוס סמארט (מוגבל)- בוסטון
קוואי- קליבלנד
לצפיה ב-'התארים חולקו בטקס שהסתיים ממש הרגע '
התארים חולקו בטקס שהסתיים ממש הרגע
26/06/2018 | 05:58
22
65
Mvp: ג'יימס הארדן
רוקי העונה: בן סימנס
שחקן ההגנה: רודי גובר
השחקן השישי: לו וויליאמס
מאמן העונה: דווין קייסי
השחקן המשתפר: ויקטור אולודיפו

דעות?
לצפיה ב-'כל הבחירות טובות'
כל הבחירות טובות
26/06/2018 | 09:21
1
55
מאמן העונה זה תואר פתוח שהיה יכול ללכת לכמה מועמדים, קייסי ביניהם.
בשאר המקרים המצביעים פגעו בול לדעתי.
מסכים עם מי שטען כאן שהטקס הזה מיותר ומרגיש קצת חסר משמעות אחרי הפלייאוף. תארי עונה רגילה צריכים להיות מחולקים בתום העונה הרגילה.

לצפיה ב-'המנהלים של הליגה די אינטליגנטים'
המנהלים של הליגה די אינטליגנטים
26/06/2018 | 10:30
58
הם יודעים לטעות והם יודעים לתקן, בדרך כלל. הרייטינג המטורף של חלוקת הפרסים בטח יגרום להם לתהות.
לגבי דווין קייסי, אז מסתבר שהמאמנים והעיתונאים בחרו באותו מאמן. צרוף מקרים?!
לצפיה ב-'לגבי רודי גוברט'
לגבי רודי גוברט
26/06/2018 | 10:28
1
51
עם הזכיה שלו בDPOY הוא צריך להיות בנבחרת העונה באחת משתי העונות הבאות או לזכות שוב בDPOY באחת מהעונות האלה כדי להיות זכאי לסופר מקס. סיכוי די סביר שזה יקרה. מה אומרים, יוטה תשלם?
לצפיה ב-'לא חושב שיוטה תשלם סופר מקס לגובר'
לא חושב שיוטה תשלם סופר מקס לגובר
26/06/2018 | 10:41
50
למעט מאוד שחקנים בליגה יש את היכולת או את האפסייד להצדיק כזה מחיר. אני בספק אם גובר ידרוש את הסופר מקס.
לצפיה ב-'בוחרים כמו רובוטים בלי הרבה מחשבה'
בוחרים כמו רובוטים בלי הרבה מחשבה
26/06/2018 | 11:32
17
87
בראד סטיבנס מאמן פי מליון על הדרעק הזה
לצפיה ב-'אם רק היו משקיעים מחשבה כמו בניתוח המעמיק הזה שלך'
אם רק היו משקיעים מחשבה כמו בניתוח המעמיק הזה שלך
26/06/2018 | 11:47
14
10
לצפיה ב-'די נו, תן לפרוק'
די נו, תן לפרוק
26/06/2018 | 11:55
9
49
לא כל פוסט חייב להיות מושקע ומנומק, אפשר גם לכתוב כאן דעות מקוצרות ולא מנומקות, זה פורום לא הניו יורק טיימס.
לצפיה ב-'זה גם לא פורום fxp'
זה גם לא פורום fxp
26/06/2018 | 12:15
3
58
לכן אין מקום לפוסטים בסגנון שרם כתב. נראה לי שהוא גם יודע את זה ולא נעלב מהביקורת שלי (שמן הסתם לא כוונה כלפי אורך ההודעה שלו אלא כלפי הסגנון).
לצפיה ב-'לא יודע יובל, זה לא שהפוסטים האלה משתלטים על הפורום'
לא יודע יובל, זה לא שהפוסטים האלה משתלטים על הפורום
26/06/2018 | 12:23
2
59
כמעט כל הכותבים כאן ברוב המקרים מביאים טיעונים מנומקים. אם מישהו חוטף קריזה מבחירה במאמן העונה (ביננו, אתה לא יכול לפוחת לגלות אמפתיה כלפי זה, אחרי הפלייאוף?), ומוציא את זה על הכתב, לא קרה שום דבר.
לצפיה ב-'אחי גם מבחינתי לא קרה שום דבר'
אחי גם מבחינתי לא קרה שום דבר
26/06/2018 | 13:03
50
רם התלהם, הגבתי לו בצורה עוקצנית, זה הכל.
אם אתה חושב שהתגובה שלי הייתה לא במקומה אז אפשר לדבר על זה, וגם עניתי לך לגבי זה, אבל תכלס אני לא חושב שקרה כאן איזשהו אירוע שזקוק להתייחסות מיוחדת.
לצפיה ב-''
26/06/2018 | 15:14
2
לצפיה ב-' אני אוהד של המשחק, אני לא זאק לואו..'
אני אוהד של המשחק, אני לא זאק לואו..
26/06/2018 | 13:50
4
59
למען האמת אני גולש בפורומים של כדורסל וכדורגל סתם כדי לפרוק, תחביב נטו.
מצד שני זה שרוב הפוסטים בפורום הזה רשומים בצורה מקצועית זה סוג של בונוס מבחינתי, ומניח שזה הגיוני שחלק מהמשקיעים רוצים לשמור על רמה גבוהה.
אני גם לא יודע אם אנשים שמים לב... אבל לפעמים אני מטריל בקטנה כדי למשוך עוד תגובות ולעורר את הפורום. הוא היה דיי יבש בלעדיי

לצפיה ב-'אני לגמרי בעד שניכם'
אני לגמרי בעד שניכם
26/06/2018 | 15:14
3
38
לדעתי הודעות מהסוג שכתבת כאן למעלה הן ממש לא הטרלה. אם היית סתם מקלל בלי תוכן, זו הייתה הטרלה. אם הביקורת שלך הייתה מופנית נגד חברים בפורום, זו הייתה הטרלה. אם היית מסיט איכשהו את השרשור לדיון נדוש על ה-GOAT, זו הייתה הטרלה. להביע עמדה אגרסיבית שקשורה לנושא ויכולה לעורר דיון זה חלק מהמות של פורום טוב. למעשה יחד עם ניתוח מקצועי ומנומק (שבזה ראפ משכמו ומעלה) וקישורים לאירועים עובדתיים (שבזה מצטיין מנהל הפורום), אפשר לומר שזה כל מה שפורום טוב צריך.

אז כפיים לכולם.
לצפיה ב-'אני רואה שכולם נדרשים לנושא, אז אתן את 2 הסנט שלי'
אני רואה שכולם נדרשים לנושא, אז אתן את 2 הסנט שלי
26/06/2018 | 15:56
2
59
זה חשוב להביע דעות בפורום ומותר להביע אותן גם בצורה אגרסיבית. בכל זאת יש הבדל בין:
1. הבעה אגרסיבית של עמדה. למשל-"קייסי לא ראוי לתואר, בראד סטיבנס הרבה יותר טוב ממנו". עמדה כזאת יכולה להוביל לדיון בנושא.
2. התלהמות ילדותית. כמו שנכתב- "בראד סטיבנס מאמן פי מליון על הדרעק הזה". קשה להתייחס ברצינות לעמדה כזאת והיא בטח לא מגרה את האינטלקט לאיזשהו דיון, אלא יותר להערות ציניות כמו זו שהגבתי.
הדיון שכן נוצר מההתלהמות הזאת הוא דיון בנושא של תרבות דיון, לא בנושא של מאמן העונה.

אז אני מסכים איתך שזה טוב לעורר דיון, ואפשר לעשות את זה גם בצורה אגרסיבית, אבל יש גבול שכבר מפספס את המטרה הזאת וסתם מוריד את הרמה.

חשוב לי להבהיר שאין כאן משהו אישי אלא להפך, אני מאוד מחבב את רם. בכל זאת אני חושב שהתלהמויות ילדותיות לא תורמות לפורום, והעדות הכי טובה לכך זו התגובה שהתעוררה כאן בפורום- הנה אנחנו מדברים על איך צריך לדבר, מבלי להתייחס לתוכן הדברים.
לצפיה ב-' אחי, פשוט תזרום. לא צריך לנתח כל דבר בחיים'
אחי, פשוט תזרום. לא צריך לנתח כל דבר בחיים
26/06/2018 | 23:21
1
34
בטח שלא בפורום ספורט באינטרנט.. וגם אני מחבב אותך מאוד ולא בא בקטע לרדת עליך חלילה.
רשמתי לעצמי להוריד את המינון של ההודעות הילדותיות, למרות שזה תמיד מביא תגובות
לצפיה ב-'האמת שאין כאן מה לנתח'
האמת שאין כאן מה לנתח
26/06/2018 | 23:49
32
כולה הגבתי בעוקצנות לפוסט הזה שלך. ואיכשהו כולם התחילו להביע דעה על זה.
לצפיה ב-'עזוב אותך, שמעת את הדיווחים שהספרס לא יעשו טרייד על קוואי'
עזוב אותך, שמעת את הדיווחים שהספרס לא יעשו טרייד על קוואי
26/06/2018 | 13:52
3
59
עם קבוצות מהמערב? מעניין אם יש בזה אמת
לצפיה ב-'זה מריח כמו ספין'
זה מריח כמו ספין
26/06/2018 | 14:00
1
45
שנועד להעלות את המחיר של קוואי, בפרט מצד הלייקרס.

תחשוב על זה ככה- אם הספרס מוסרים את קוואי זה לא שהם רצים לאליפות מתישהו בקרוב. בודאי לא עם הגרעין הנוכחי. אז מה אכפת להם איפה קוואי ישחק? הם יבצעו את הטרייד שיתן להם את התמורה הכי טובה לפי דעתי... מזרח או מערב.
לצפיה ב-'אני חושב שהספרס יסכימו לטרייד עם הלייקרס'
אני חושב שהספרס יסכימו לטרייד עם הלייקרס
28/06/2018 | 19:07
13
רק אם אינגרם יהיה מעורב
לצפיה ב-'אר.סיי ציין בערב הדראפט שהם שוקלים את כל האפשרויות.'
אר.סיי ציין בערב הדראפט שהם שוקלים את כל האפשרויות.
26/06/2018 | 14:17
9
לצפיה ב-'לאן הלכתם?'
לאן הלכתם?
26/06/2018 | 17:44
1
57
אפשר לחשוב מה הוא כבר כתב
והוא גם לא טועה ת'כלס, לפחות בפלייאוף, קייסי אימן רע ואני עוד עדין כשאני כותב "רע"
אם היו לוקחים את הפלייאוף כשיקול, לא קייסי ולא הארדן היו מקבלים את התואר.
זאת בדיוק הסיבה שחלוקת התארים אחרי הפלייאוף היא טיפשית וכולנו יודעים את זה.

לצפיה ב-'אבל לא לוקחים את הפליאוף כשיקול'
אבל לא לוקחים את הפליאוף כשיקול
26/06/2018 | 17:54
41
ההצבעות מתבצעות לפני הפליאוף. בגלל זה כל הטקס הזה הוא מיותר לחלוטין. הם צריכים לערוך אותו לפני הפליאוף או להצביע אחרי שהפליאוף מסתיים או לבטל את הטקס הזה ולחזור לאיך שזה היה לפני זה.  
לצפיה ב-'טרייד ראשון משמעותי: גורטאט לקליפרס '
טרייד ראשון משמעותי: גורטאט לקליפרס
27/06/2018 | 02:55
4
54
אוסטין ריברס לווייז.
לצפיה ב-'מעניין'
מעניין
27/06/2018 | 06:07
3
50
הטרייד עצמו לא כזה משמעותי.
גורטאט כבר לא צעיר והוא אמור לשמש גיבוי לדיאנדרה.
ריברס (שזה מפתיע שאבא שלו נתן שיעשו עליו טרייד) יהיה גיבוי לוול ולא הרבה מעבר.

אבל הטרייד הזה בהחלט יכול לקבל תפנית משמעותית אם הקליפרס יותרו על דיאנדרה וזאת רק הכנת הקרקע למה שעתיד לבוא.
גם בוושינגטון יצטרכו לעשות צעדי המשך כי אחרי שגורטאט הלך, מהינימי נשאר הסנטר היחיד שם.

לצפיה ב-'ככה זה כשאבא כבר לא GM'
ככה זה כשאבא כבר לא GM
27/06/2018 | 08:31
2
59
אני בהחלט חושב שהקליפרס יפרדו מדאנדרה. אולי האיחוד של דאנדרה והמאבס יקרה סופסוף
לצפיה ב-'יש לציין שדיאנדרה עשה opt-in לשנה האחרונה בחוזה (24 מליון)'
יש לציין שדיאנדרה עשה opt-in לשנה האחרונה בחוזה (24 מליון)
27/06/2018 | 14:00
1
38
לדעתי ליאור חזה את זה, שלא יהיו הרבה קבוצות עם מקום בתקרה ולכן די ג׳יי עשה זאת - הבטיח הכנסה, ולהערכתי הקליפרס יחזיקו את החוזה שלו כקלף לאם יצליחו להנחית כוכבים בקיץ הזה, אז או שיש גבוה דומיננטי ממשיך, או שאפשר לעשות S&T על מישהו כמו כריס פול או פול ג׳ורג׳ או אפילו קוואי.

הטרייד על גורטאט כנראה מעיד שהם חושבים על אופציה ב׳ יותר ברצינות.
לצפיה ב-'בליצ׳ר ריפורט אומרים שדיאנדרה בדרך החוצה'
בליצ׳ר ריפורט אומרים שדיאנדרה בדרך החוצה
28/06/2018 | 07:49
28

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ