לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
79877,987 עוקבים אודות עסקים

פורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA.
זה המקום לשיח איכותי ומעמיק ובעברית על הליגה הטובה בעולם.
מהבולס של ג'ורדן, לטבעות של לברון, דרך השלשות של קרי ועד לכוכבים של המחר...

תהנו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום NBA ומכללות

ברוכים הבאים לפורום NBA.
זה המקום לשיח איכותי ומעמיק ובעברית על הליגה הטובה בעולם.
מהבולס של ג'ורדן, לטבעות של לברון, דרך השלשות של קרי ועד לכוכבים של המחר...

תהנו
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתשומת לבכם: חל איסור לפרסם קישורים לשידורים בלתי חוקיים של משחקים!
גולדן סטייט ווריירס אלופת ה-NBA לעונת 2014/2015
המשך >>

לצפיה ב-'משחקים מוקדמים בראשון+ רמז לשאלה מאתמול'
משחקים מוקדמים בראשון+ רמז לשאלה מאתמול
24/03/2019 | 18:00
26
42
18:00: ניקס- קליפרס.
22:30: מילווקי-קליבלנד.
23:00: אינדיאנה- דנבר: הגומלין בין ליאור ל-krit. המשחק הקודם היה צמוד באופן מפתיע, יכול מאוד להיות שגם המשחק הזה.
מאוחר:
טורונטו- שארלוט.
ניו אורלינס- יוסטון: הארדן קלע 57 ו-61 בפעמיים האחרונות שעלה לשחק. האם ישלים תצוגה היסטורית שלישית ברציפות?
בוסטון- סאן אנטוניו: המשחק המרכזי. הסלטיקס לא יציבים אבל נוטים להופיע למשחקים מול יריבות חזקות. עבור הספרס כל משחק חשוב במאבקי המיקום במערב.
גולדן- דטרויט: הווריורס חטפו תבוסה של 35 הפרש, אצלם בבית, מדאלאס. קרי אמנם לא שיחק אבל בכל זאת אפשר להניח שהם ירצו לנער את ההשפלה הזאת על ידי ניצחון.
לייקרס- סקראמנטו.

רמז לשאלה מאתמול:
הקבוצה עם המאזן הטוב ביותר בעשרת המשחקים האחרונים משחקת הלילה. אולי זה רמז עבה מדי כי לא מעט קבוצות כבר נשאלו ונפסלו.
לצפיה ב-'מוקדם יותר העונה'
מוקדם יותר העונה
24/03/2019 | 19:17
1
24
כשקאפלה ופול עוד היו פצועים הייתה הרגשה שמשחק של 70 נקודות נמצא באוויר.. היום אגב מלאו שנתיים ל-70 המוכרחות מול בוסטון. חושבים שזה עניין של זמן עד שהזקן יגיע ל-70+? נראה לי יקרה עד סוף העונה הבאה.. 
לצפיה ב-'בהחלט יכול לקרות'
בהחלט יכול לקרות
24/03/2019 | 19:51
17
זה פונקציה של השחקנים סביבו. כששניים מתוך פול/גורדון/קאפלה חסרים, 40 נקודות מהארדן זה מתבקש בסטנדרטים שלו. משחק טוב מהרגיל זה כבר 50 ומדי פעם הוא יקלע 60.
אני חושב שכאשר הממוצע של ההתפלגות הזאת נמצא כל כך גבוה, 70 נקודות של הארדן זה בהחלט דבר ישים. כמו שקיירי מתישהו ישים 60, לו וויליאמס ישים 50 וכו'.
לצפיה ב-'אני אתן רמז לשאלה שלי בנוסף'
אני אתן רמז לשאלה שלי בנוסף
24/03/2019 | 19:44
12
30
קלעי ה3 הכי טוב בליגה במשחקי החוץ הוא שחקן שכנראה לא יכנס לטופ 150 של אף אחד, אולי אפילו לא טופ 200.
לצפיה ב-'אז אני מבין שמדובר בשחקן שעולה מהספסל'
אז אני מבין שמדובר בשחקן שעולה מהספסל
24/03/2019 | 19:54
1
19
על ברטנס כבר שאלו. אם כך אני חוזר להימור על סת' קרי, שהוא מהשלשיונרים הטובים בליגה מהספסל.
לצפיה ב-''
24/03/2019 | 20:01
לצפיה ב-'ויין אלינגטון?'
ויין אלינגטון?
24/03/2019 | 20:25
1
1
לצפיה ב-''
24/03/2019 | 20:35
לצפיה ב-'אני מת לנחש אבל זה מעל כמות השחקנים בליגה שאני מכיר '
אני מת לנחש אבל זה מעל כמות השחקנים בליגה שאני מכיר
24/03/2019 | 22:08
7
4
לצפיה ב-'אני די בטוח שאתה מכיר אותו. עוד רמז:'
אני די בטוח שאתה מכיר אותו. עוד רמז:
24/03/2019 | 23:33
6
15
מדובר בשחקן שהשתפר בכמעט 11% מהשלוש אחרי שעבר בטרייד אשתקד. עכשיו זה אמור להיות קל.
לצפיה ב-'די-רוז?'
די-רוז?
24/03/2019 | 23:38
לצפיה ב-'מקדרמוט?'
מקדרמוט?
24/03/2019 | 23:41
4
2
לצפיה ב-'נשמע יותר הגיוני בזמן שאנחנו מקבלים בראש '
נשמע יותר הגיוני בזמן שאנחנו מקבלים בראש
25/03/2019 | 00:02
13
מאותה אינדיאנה, שיגעו אותי כל הרמזים האלו
לצפיה ב-''
25/03/2019 | 00:18
2
14
דג מקדרמוט במשחקי בית: 33 משחקים, 0.8 שלשות ב31%.
דג מקדרמוט במשחקי חוץ: 35 משחקים, 1.4 שלשות ב48.5%, מוביל את הליגה.

למישהו יש הסבר?
לצפיה ב-'פחות קיצוני אבל גם יוקיץ''
פחות קיצוני אבל גם יוקיץ'
25/03/2019 | 00:28
1
13
27% בבית לעומת 39% בחוץ בכמות דומה של ניסיונות... 
בנתיים בוגדנוביץ' לא מחטיא זריקה ולג'וקר כבר יש 4 חסימות(!!), מאיפה זה בא? 
לצפיה ב-'לא זוכר ערב כזה של שחקן אינדיאנה כבר הרבה זמן'
לא זוכר ערב כזה של שחקן אינדיאנה כבר הרבה זמן
25/03/2019 | 00:40
9
הוא פשוט מעיף כדורים לעבר הסל והכל נכנס לו, מדהים. קצב של שיא קריירה.

יש מצב שיחגגו למיילס טרנר יום הולדת בכל משחק? באמת, תנסו הכל עד שייראה ככה בכל משחק.
לצפיה ב-'הלילה ב 23:15 ולמי שיש את ערוץ one. זאיון בשידור ישיר. '
הלילה ב 23:15 ולמי שיש את ערוץ one. זאיון בשידור ישיר.
24/03/2019 | 20:59
3
22
לא מחזיק ממנו האמת אבל גם מעולם לא ראיתי משחק מלא שלו כך שזו הזדמנות טובה להתרשם.
לצפיה ב-'מה הקטע בלא להחזיק ממישהו שמעולם לא ראית משחק?'
מה הקטע בלא להחזיק ממישהו שמעולם לא ראית משחק?
24/03/2019 | 23:28
1
1
לצפיה ב-'שני דברים'
שני דברים
24/03/2019 | 23:38
15
אחד, מי זה למען השם החתיכת ענק הזה שמסתובב שם באמצע המגרש???
דבר שני, בעיקרון אתה צודק אבל משהו בו מאוד מפריע לי. עזוב את ההילייטס הפסיכים שהוא מספק, זה לא העניין.
אבל ראיתי ראיונות איתו שבהם הוא מדבר רק על היכולת שלו להטביע ונראה שכרגע, זה כל מה שמעניין אותו.
אוחי הוא סתם ילד עדיין, אני באמת לא יודע.
בכל מקרה, משהו בתוכי אומר שהוא הולך ליפול ברעש גדול מאוד.

לא הסבר טוב אני יודע
לצפיה ב-'הוא דווקא מרשים מאוד מאוד'
הוא דווקא מרשים מאוד מאוד
25/03/2019 | 11:32
2
ראיתי רק היילייטים שלו אבל יש לו קליעה מבחוץ, הוא גם פליימייקר לא רע בכלל, גם קשה לעצור אותו בצבע ומעל הכל הוא פריק אתלטי ברמות שטרם נראו, שוקל 20 ק"ג יותר מיאניס וזז בערך במהירות שלו.
מן הסתם הוא עושה עוד המון טעויות וילמד הרבה כשיגיע לליגה אבל אני פשוט לא רואה איך שחקן כזה יכול להיות פלופ (רק אם יפצע הרבה).
אגב גם הענק ששיחק נגדו הלילה הוא פרוספקט מעניין, חסם את ציון 4 פעמים (אחת נשרקה לעבירה שלא הייתה).
לצפיה ב-'קליפרס'
קליפרס
24/03/2019 | 21:48
3
לצפיה ב-'וואלה עשו ספוילר'
וואלה עשו ספוילר
24/03/2019 | 22:12
1
17
לצפיה ב-' והכל אחרי הטרייד על האריס!'
והכל אחרי הטרייד על האריס!
25/03/2019 | 08:51
לצפיה ב-'אז צמוד זה לא היה, אבל קיבלתי את ה1-1 שרציתי מול דנבר'
אז צמוד זה לא היה, אבל קיבלתי את ה1-1 שרציתי מול דנבר
25/03/2019 | 01:08
15
זה היה נחוץ, בניגוד למקדרמוט אנחנו נראים משמעותית יותר טוב בבית ולכן המקום הרביעי הוא קריטי, ובוסטון משום מה מתעקשת לתת לנו אותו עם כל מיני הפסדים מפגרים מול קבוצות נחותות. יש עוד שני משחקים מולם שיקבעו כנראה מי תקבל את יתרון הביתיות.
לצפיה ב-'ציון עולה עם דיוק לסוויט 16, בקושי, במזל, בשניות האחרונות'
ציון עולה עם דיוק לסוויט 16, בקושי, במזל, בשניות האחרונות
25/03/2019 | 01:35
1
לצפיה ב-'שארלוט מנצחים את טורונטו, אבל איך הם מנצחים? פשוט תראו'
שארלוט מנצחים את טורונטו, אבל איך הם מנצחים? פשוט תראו
25/03/2019 | 06:58
1
8
לצפיה ב-'ככה בערך הוא נשמע גם אחרי לייאפ ברבע הראשון'
ככה בערך הוא נשמע גם אחרי לייאפ ברבע הראשון
25/03/2019 | 11:05
1
לצפיה ב-'משחקי מוצש בסימן'
משחקי מוצש בסימן
23/03/2019 | 19:42
11
45
האם תפוז ימשיכו לצנזר אותי?

שארלוט- בוסטון: טכנית ההורנטס עדיין במירוץ לפלייאוף למרות שזה נראה ממש רע מבחינתם.

וושינגטון- מיאמי: משחק חשוב עבור מיאמי שהיא יכולה וצריכה לנצח.

אטלנטה- פילדלפיה: ההוקס ממש לגיטימיים בשבועות האחרונים, יכול להיות אחלה משחק.

שיקאגו- יוטה: אסור לג'אז לשמוט את זה.

ממפיס- מינסוטה: הגריזליס ראו שהם מנצחים בטעות יותר מדי אז הושיבו בחוץ את קונלי עם general soreness. נהיה ממש ציורי הקטע הזה של DNP-rest.

גולדן- דאלאס: קרי בDNP-rest.

פורטלנד- דטרויט: המשחק הכי מעניין הערב? איזו נפילה.

סקראמנטו- פיניקס: בהחלט נפילה.

שאלת היום:
איזו קבוצה מחזיקה במאזן הטוב ביותר בליגה ב-10 המשחקים האחרונים?
לצפיה ב-'אתמול בדקתי וזו הייתה סן אנטוניו'
אתמול בדקתי וזו הייתה סן אנטוניו
23/03/2019 | 20:26
33
אבל היא הפסידה. מצד שני יכול להיות שגם המשחק ה11 (שנדחק החוצה) היה הפסד, אז אני נשאר עם סן אנטוניו.
לצפיה ב-'שארלוט מנצחים את בוסטון ולא מוותרים על הפלייאוף עדיין'
שארלוט מנצחים את בוסטון ולא מוותרים על הפלייאוף עדיין
24/03/2019 | 06:07
1
18
מעניין לראות כמה ההגנה של הסלטיקס מחוררת כשהורפורד לא משחק ואיזה מאץ מטורף היה בין קיירי לקמבה.
קיירי מסיים עם 31 7 6
קמבה עם 36 11 9

לצערם של ההורנטס, גם ההיט ניצחו והם עדיין רחוקים שלושה משחקים מהפלייאוף.
משימה קשה מאוד.
לצפיה ב-'שארלוט סגרו את המשחק בריצת 30-5'
שארלוט סגרו את המשחק בריצת 30-5
24/03/2019 | 10:22
21
הפכו פיגור 18 ליתרון 7 (תוצאת הסיום).
כבר אין משמעות להפרשים דו ספרתיים במחצית הראשונה. אפילו ברבע אחרון הם נמחקים בקלות.
לצפיה ב-'רוקטס?'
רוקטס?
24/03/2019 | 11:13
1
לצפיה ב-'השאלה עדיין לא נענתה נכונה'
השאלה עדיין לא נענתה נכונה
24/03/2019 | 15:27
2
23
מוזמנים לתת ניחוש נוסף.

מינסוטה ניצחה את ממפיס במשחק ברמה נמוכה, בעיקר במחצית הראשונה. המון איבודים, החטאות של לייאפים, איירבולים משונים ועוד.
ברבע השלישי ביצענו את הריצה המשמעותית במשחק, 15-0. טאונס היה טוב מאוד בצבע. ברבע האחרון הבטחנו את הניצחון דרך הקליעה שלו מבחוץ, ולנצ'יונאס לא יכל להתמודד עם משחק הפיק אנד פופ של טאונס וממפיס לא הביאה מספיק עזרה.

היה אחלה מצ'אפ בין הסנטרים. טאונס סיים עם 33 נקודות ו-23 ריבאונדים, ולנצ'יונאס עם 20-14. אוקוגי היה דינמי וטוב, 17-6-4 זו תרומה אול אראונד שנדיר לקבל ממנו.
לצפיה ב-'מהמר על ההוקס '
מהמר על ההוקס
24/03/2019 | 16:25
1
3
לצפיה ב-'ניצחון יפה על פילדלפיה, אבל לא'
ניצחון יפה על פילדלפיה, אבל לא
24/03/2019 | 16:49
18
אמביד איבד שני כדורים קריטיים, באטלר חי על קו העונשין אבל בפוזשן האחרון של פילי החזיק יותר מדי בכדור והם נתקעו בלי זריקה לסל.
מנגד טריי יאנג, שהוא כבר שחקן כדורסל נהדר למי שפספס, הכריע את המשחק עם סל ניצחון קשה בפלואטר.
לצפיה ב-'מיאמי?'
מיאמי?
24/03/2019 | 16:38
2
14
אני חושבת שהם שיחקו נגד הספרס הוזכר שהם גם נמצאים ברצף ניצחונות עכשיו. ככה מראש המקסימום שאני זוכרת זה אם קבוצה הפסידה או ניצחה במשחק האחרון.
לצפיה ב-'שלילי'
שלילי
24/03/2019 | 16:50
1
14
אני מבסוט על השאלה כי זה מראה עד כמה אותה קבוצה מנצחת משחקים מתחת לרדאר.
לצפיה ב-'יוטה? מתאים להם לעבור ככה מתחת לרדאר.'
יוטה? מתאים להם לעבור ככה מתחת לרדאר.
24/03/2019 | 16:59
2
לצפיה ב-'בדקתי מסקרנות'
בדקתי מסקרנות
24/03/2019 | 17:50
20
אכן תשובה מפתיעה :)
לצפיה ב-'משחקי שישי'
משחקי שישי
22/03/2019 | 17:25
22
56
אורלנדו - ממפיס: משחק חובה למג'יק אם הם רוצים פלייאוף ראשון מאז שדווייט עזב.
קליפרס - קליבלנד: הקליפרס פחות או יותר הבטיחו מקום בפלייאוף ועכשיו המשימה שלהם תהיה להמנע ממפגש מול הווריורס בסיבוב הראשון. שימו לב שמקומות 5-8 במערב כולן עם מאזן זהה (42-30), משחקים מהסוג הזה אסור לאף אחת לשמוט.
ניקס - דנבר: הנאגטס רק חצי משחק מאחורי גולדן סטייט ועדיין לא אמרו את המילה האחרונה בנוגע ליתרון הביתיות במערב עד הסוף. מיותר לציין שזה משחק חובה עבורם, אבל כנראה שהם לא יזדקקו ליותר מידי מאמץ.
טורונטו - אוקלהומה: המשחק המרכזי. רק לפני יומיים השתיים נפגשו והראפטורס לקחו משחק חוץ אחרי הארכה. טורונטו פחות או יותר יודעת שהיא תסיים שניה, אוקלהומה היא חלק מהדבוקה של 5-8 במערב וכל משחק היא קריטי עבורה.
יוסטון - סן אנטוניו: הספרס בכושר מצוין אבל הרוקטס (שבעצמם נמצאים בכושר מצוין למרות התקלה בממפיס) פייבוריטים ברורים בדרבי הטקסני.
מילווקי - מיאמי: ההיט ככל הנראה סיימו את הערב עם יתרון של חצי משחק בלבד בקרב על הפלייאוף מול היריבה מעבר לכביש.
לייקרס - ברוקלין: לראשונה כאולסטאר דיאנג'לו ראסל חוזר לסטייפלס למשחק נגד האקסית, וזה הדבר המעניין היחיד שאפשר לומר על המשחק הזה.

השאלה: שאלו מקודם מי קלעי ה3 המצטיין בליגה מהספסל. השאלה הפעם תהיה דומה: מיהו קלעי ה3 המצטיין בליגה במשחקי חוץ? (לפחות 2 נסיונות למשחק)
לצפיה ב-'נלך על... ג'ו האריס?'
נלך על... ג'ו האריס?
22/03/2019 | 18:39
2
5
לצפיה ב-''
22/03/2019 | 18:58
2
לצפיה ב-'אגב, האריס הוא זה שמוביל את הליגה ב3P% "רגיל"'
אגב, האריס הוא זה שמוביל את הליגה ב3P% "רגיל"
22/03/2019 | 20:07
5
לצפיה ב-'ja morant טריפל דאבל מרשים. ציון משחק הלילה '
ja morant טריפל דאבל מרשים. ציון משחק הלילה
22/03/2019 | 21:44
4
לצפיה ב-'מה קרה לאוקלהומה? זאת לא אותה קבוצה שהיתה לפני האולסטאר '
מה קרה לאוקלהומה? זאת לא אותה קבוצה שהיתה לפני האולסטאר
23/03/2019 | 02:17
5
25
יכולת מאוד מאכזבת בתקופה האחרונה ודי מדאיגה כשהפלייאוף כבר בפתח.

ובלי קשר, אני צופה במשחק בין אוקלהומה לטורנטו וכמות הצעדים שיש במשחק הזה שלא נשרקים זה היה.
כאילו המונח הזה כבר לא קיים בליגה.
לצפיה ב-'מחצית שניה אחרת לגמרי לאוקלהומה'
מחצית שניה אחרת לגמרי לאוקלהומה
23/03/2019 | 03:49
4
23
נראים נהדר ושרודר ביכולת נפלאה.
המון מסירות, משחק מאוד סבלני ולא אנוכי של כל השחקנים.

בצד השני יש איזה אחד קוואי שזאת חגיגה לעיניים לראות אותו משחק.

דקה לסיום, אוקלהומה מובילים ב 4
לצפיה ב-'מחצית הכי טובה מזה חודשים'
מחצית הכי טובה מזה חודשים
23/03/2019 | 18:56
3
15
אולי הקבוצה תחזור ליכולת נורמלית עכשיו?
בכל מקרה מאוחר מדי. היינו בדרך לסיים 3 עם מסלול שלא פוגש בגולדן עד הגמר. עכשיו זה סיבך הכל. המקסימום שאפשר לקוות לו זה 5.
לצפיה ב-'לא הם פשוט הזויים'
לא הם פשוט הזויים
23/03/2019 | 19:13
7
לצפיה ב-'אני גם חושב שטורנטו טובה יותר'
אני גם חושב שטורנטו טובה יותר
24/03/2019 | 21:16
לצפיה ב-'61 נקודות להארדן, נראה לי שהוא רוצה עוד mvp'
61 נקודות להארדן, נראה לי שהוא רוצה עוד mvp
23/03/2019 | 07:00
1
21
לצפיה ב-'וואו. הארדן במשחקי בק טו בק של 57 ו-61 נקודות'
וואו. הארדן במשחקי בק טו בק של 57 ו-61 נקודות
23/03/2019 | 15:09
24
אין מילים.
סאן אנטוניו העדיפה לסגור את נתיבי המסירה של הארדן, בפרט את ה-lob לקאפלה. תכנית המשחק שלהם די עבדה והם נשארו בעניינים עד הסיום אבל הארדן היה פשוט בלתי עציר והשתלט גם על הקלאץ'.
יוסטון במקום השלישי במערב והקייס של הארדן ל-MVP חי ובועט.
לצפיה ב-'הלייקרס רישמית מחוץ לפלייאוף'
הלייקרס רישמית מחוץ לפלייאוף
23/03/2019 | 09:12
27
לברון עם משחק גדול ועושה הכל נכון עד שמגיעים לשניות הסיום.
ביתרון שלוש לנטס לברון מקבל את הכדור ולא מסתכל לצדדים, חודר לסל, מחליק ומאבד את הכדור.
אני חושב שהבעיה הכי גדולה שלו העונה זה שהוא לא מאמין בשחקנים שסביבו ברגעי ההכרעה (אולי בצדק) ומנסה לעשות הכל לבד.

בכל מקרה, את הפלייאוף הוא יראה מהבית ו ללייקרס יהיה מספיק זמן להתכונן לעונה הבאה ולרקום את הטרייד שיביא להם את דיוויס.
לצפיה ב-'16/03/2019 - דנבר - אינדיאנה: בוגדנוביץ' לניצחון. . .'
16/03/2019 - דנבר - אינדיאנה: בוגדנוביץ' לניצחון. . .
23/03/2019 | 11:32
1
6
רבע א': רבע התקפי
משחק קצבי מתפתח בדקות הראשונות, וסקור גבוה. אינדיאנה נהנית מאחוזים גבוהים במיוחד, גם מבחוץ. גם פסק-זמן מהיר של דנבר לא עוצר אותנו, ואנו קולעים 17 נק' ב-4 הדקות הראשונות.

התקפה אחרונה של הרבע מסתיימת בסל אחרי מהלך כביר בפיק אנד רול של טאייריק אוונס, שחזר מהיעדרות משלושת משחקינו האחרונים, ודומאנטס סאבוניס, כאשר האחרון המשיך את המהלך במסירת בין-גבוהים לתד יאנג, שסיים בקלות מתחת לסל. 25-36 לאינדיאנה בסיום הרבע הראשון. 15 מ-22 לאינדיאנה מהשדה, כולל 4 מ-6 משלוש. דנבר רק 1 מ-9 משלוש. 16 מ-25 הנק' של דנבר הגיעו מידיו של ניקולה יוקיץ'.

רבע ב': הם היו צריכים רק 5 דקות טובות במחצית הזו
אינדיאנה שוטפת את המגרש גם ברבע השני, ושלשה של דאג מקדרמוט הנייד בדקות הראשונות, מורידה אותנו לפסק-זמן של עצירת מומנטום ביתרון 16 לנו.
דנבר נכנסת למומנטום מסוים מאחורי ניקולה יוקיץ', איבודי הכדור של אינדיאנה וכדורים מבחוץ שמתחילים להיכנס [5 מ-9 משלוש ברבע הזה]. הקהל מתעורר, וההפרש קטן ל-8. המחצית מסתיימת עם שלשת אין-יור-פייס-גט-און-יור-פיט-יא'אול של ווילי בארטון, שמייצרת חצי-שני של הרבע השני מושלם של דנבר, הסוחפת את המגרש על כל חלקיו. 57-60 לאינדיאנה במחצית. דנבר סיימה את המחצית בריצת 2-15, הכדורים נכנסו, וזה סיפור המשחק עד כה. אינדיאנה שגתה בנאיביות שלה. אמנם שיחקה מסודר, אבל כמו שקורה לנו לא מעט העונה, נקלעים לרצף פוזישנים רע בהתקפה ומרשים ליריבה לרוץ בצד השני. לא היינו מספיק אגרסיבים. וויל בארטון הוביל את הרבע השני עם 11 נק' [3 שלשות].

רבע ג': והם לוקחים יתרון
דנבר מקבלת מספר רב של הזדמנויות בפתיחת המחצית השנייה לקחת יתרון, אך נכשלת. אינדיאנה מחזיקה מעמד, למרות שהכדורים פשוט מסרבים להיכנס. 4 דקות בתוך הרבע, רשמית, אינדיאנה שומטת את יתרון ה-18 שהיה לה, ודנבר ביתרון. אינדיאנה פותחת 1 מ-9 מהשדה. 75-79 לדנבר בסיום הרבע השלישי. רק 5 מ-20 של אינדיאנה מהשדה ברבע הזה, כולל 0 מ-7 משלוש. דומאס סאבוניס היה אחראי ל-8 מ-15 הנק' שלנו.

רבע ד': יוקיץ' מורחק! הולך בבית שלו!
4 דקות בתוך הרבע האחרון, דנבר עולה ליתרון שיא שלה במשחק - 9 הפרש. זה מתחיל לברוח לנו, הכדורים ממשיכים להיכנס לנו באחוזים נמוכים, למרות שאנו משחקים את המשחק שלנו, עם פיק אנד רולים ומבטים של הגארדים לסל מאחורי החסימה. סאבוניס מציל אותנו גם ברבע הזה - אקטיבי ונואש כהרגלו, אשר יודע לחפור בצבע ולייצר נקודות בכוח המותן.

19 דקות בתוך המחצית השנייה, דנבר מרשה לנו רק 25 נק'.
2:56 לסיום הערב, רגע שעשוי לשנות את גורלנו במשחק: ניקולה יוקיץ' נדחף במאבק על הריבאונד מול מיילס טרנר, אך השופטים קוראים עבירה לזכותו של טרנר, וזה מקומם את ה'ג'וקר', שמגיב בתנועות חדות לכיוונו של השופט הקרוב, אשר לא מתרשם וקורא במהירות שתי עבירות טכניות -- יוקיץ', אם כן, מסיים את חלקו במשחק! 7 הפרש לדנבר, נלך לקו ונוכל לעשות מזה משחק. אחרי בהייה בהילוך החוזר, לעניות דעתי זה לא יותר מנו-קול. שני שחקנים במאבק על כדור חוזר, ש'מחפשים' את השריקה. לא היה שם יותר מדי. הקהל קורא קריאות 'רפרי סאק!', ואני אפילו מזהה אוהדים שקמים מהכיסאות בשורות הראשונות ומקללים את השופט האומלל ממרחק אפס, משל היה היועץ המשפטי לממשלה. בויאן בוגדנוביץ' ומיילס טרנר עושים מהקו משחק של 3 הפרש. חייבים עצירה. פול מילסאפ חודר על השומר שלו, ומסיים בנקודות. 5 הפרש. בהתקפה, דרן קוליסון רואה את השעון יורד וכופה זריקה מחצי-מרחק בנפילה, ומחטיא. זה לא נכנס לו כל הערב. 1:15 לסיום, בוגדנוביץ' חודר על פלאמלי במיסמצ', ונעצר בעבירה ברורה. קולע מהקו, וזה 4 הפרש. בצד השני, מילסאפ מקבל עם הגב לסל, מוציא החוצה, בארטון מחטיא משלוש זריקה נוחה. בהתקפה, בוגדנוביץ' חודר, מוצא את טרנר בצבע, שמסיים בצורה אגרסיבית, אנד וואן! אסיסט נהדר של בוגדה, משך אליו את כל ההגנה. טרנר קולע מהקו, משלים מהלך של שלוש-נק', ומה אתם יודעים, רק נקודה הפרש לדנבר, 47.6 שניות לסיום. פסק-זמן דנבר, מיד נחזור.

חזרנו. רק נעדכן שפרט ליוקיץ', גם מייסון פלאמלי מסיים את חלקו בערב הזה עם בעיית עבירות. פול מילסאפ עם 4, למקרה שהמשחק יגיע להארכה. ההתקפה משוחקת, ג'מאל מרי מוציא החוצה למילסאפ, שעולה לשלשה. . . בחוץ! אבל ריבאונד של גרי האריס, שמוציא החוצה לשלשה של בארטון, שמחטיא גם הוא! ועבירה של הרננגומז בתוך הצבע, במאבק על הכדור החוזר, על מיילס טרנר. טרנר הולך לקו, מחטיא את הראשונה! טרנר מהקו, קולע, בקושי, את השנייה. שיוויון 100, 27.9 שניות לסיום. פסק-זמן של מייק מלון, אחרון של הנאגטס. לאינדיאנה יש עוד 2, וזה יכול להיות משמעותי. נראה איך ישוחק הפוזישן הבא של דנבר.

חזרנו, אבל רק כדי שנייט מקמילן ישחק 'ג'דאיי מיינד גיימס' ויקח פסק-זמן משלו לאחר שראה איך הנאגטס מסתדרים על המגרש. מיד נשוב, לא לפני פרסומת של גידי גוב בהומאז' לסמי הכבאי.

חזרנו. המשחק משוחק. מרי עם הכדור, מוריד שעון, מקבל בפיק אנד רול את מילסאפ, מוציא לו, מילסאפ חודר, קולע! סל אתלטי של מילסאפ, מי שרבים אמרו עליו שהוא שבור, שביר, פצוע ופציע, שסיים את הקריירה וצריך לפרוש לדוקים, סל גדול שלו ללא ספק עם באמפ של מיילס טרנר. 2 הפרש לדנבר, 7 שניות לסיום, פסק-זמן אחרון של אינדיאנה עם הזדמנות לנצח. במשחק חוץ, אתה בהחלט הולך פה על שלשה. אין לנו מה ללכת להארכה, בחודש מארס הרגליים לא בנויות לזה.

חזרנו. בוגדנוביץ' מקבל, בפיק אנד רול עם ווסלי מתיוז, עולה לשלשה. . . מחטיא! עוד נשארת עשירית שנייה על השעון, אבל למעשה נגמר הסיפור. בסיום 100-102 לדנבר. חבל. מאכזב, מתסכל, אבל לא נכנס לו, וזה קורה. דנבר עולה למאזן 3-12 במשחקים שמוכרעים ב-3 נק' הפרש או פחות. לא זאת בלבד, דנבר בקאמבק 18 -- הגדול ביותר שלה העונה במשחק בית.

השחקן המצטיין: פול מילסאפ. דאבל-דאבל של 15 נק' [11-5 מהשדה, 3-0 משלוש, 7-5 מהקו] ו-13 ריב' [1 בהתקפה] ב-34 דקות משחק. נכון יהיה לומר שניקולה יוקיץ' עבד והחזיק אותם במחצית הראשונה כמעט לבדו, אבל השטות הגדולה שלו ששינתה את המומנטום בדאבל-טכניקל, פוגעת בקייס שלו, לדעתי. אני חייב ללכת עם מילסאפ, שהיה שם ברבע האחרון לנצח את זה עם 9 נק' מה-23 של דנבר ברבע הרביעי;

ניקולה יוקיץ' מסיים עם 26 נק' [2 שלשות], 7 ריב' [3 בהתקפה] ו-5 אס' [4 איבודי כדור]; ג'מאל מרי עם 17 נק' [1 מ-7 משלוש]; ווילי בארטון עם 17 נק' [4 שלשות]; גרי האריס [10 נק'] ומאליק ביזלי [11 נק', 3 שלשות, ב-19 דקות מהספסל] הוסיפו לקלוע בדאבל פיגרס;

באינדיאנה, תדיאס יאנג הוביל את קלענו עם דאבל-דאבל של 18 נק' [2 שלשות] ו-10 ריב' [6 בהתקפה]; בויאן בוגדנוביץ' תרם 16 נק' [0 מ-5 משלוש], אך כאמור החטיא זריקה שהיתה מנצחת לנו את המשחק; מיילס טרנר בלט עם 15 נק' [9 מ-11 מהקו, כולל קליעות בשלב מכריע]; דרן קוליסון מסיים עם 17 נק', באחוזים טובים, ו-4 אס' [2 איבודי כדור]; דומאנטס סאבוניס עם 16 נק' ו-7 ריב' [2 בהתקפה] ב-25 דקות מהספסל;

טי ג'יי ליף: התלבש, אבל לא שיחק.

** Chris Smoove מתקצר.

המשחק הבא - ממשיכים את מסע החוץ בחוף המערבי עם מפגש נגד פורטלנד החזקה [ב']. אינדיאנה תנסה לעצור רצף של 9 הפסדים בפורטלנד.
לצפיה ב-'18/03/19-פורטלנד-אינדיאנה: הפייסרס שוב שומטים יתרון דו-ספרתי'
18/03/19-פורטלנד-אינדיאנה: הפייסרס שוב שומטים יתרון דו-ספרתי
23/03/2019 | 11:39
3
מפגש שני ואחרון העונה בין הקבוצות. במשחק הראשון הספסל של הטריילבלייזרס ניצח להם את המשחק; המשחק המרכזי של ESPN בערב יום שני, שידור מחוף-לחוף בכיסוי ארצי; פורטלנד מגיעה ללא סי ג'יי מקולום הפצוע בברכו, וזה משמעותי מאוד. הקבוצה קטלנית מבחינה סטטיסטית כשהוא ודמיאן לילארד ביחד על המגרש; פאן פקט: אינדיאנה ניצחה לאחרונה בפורטלנד אי שם ב-28 בנובמבר, 2007. מי שעמד על הקווים כמאמן פורטלנד באותו משחק. . . נייט מקמילן, כיום מאמן אינדיאנה. נראה אם הנאחס ישבר;

רבע א': פתיחה טובה של אינדיאנה, שנעצרת בהמשך
פתיחה טובה שלנו. רצים את המגרש ומייצרים נקודות קלות. קצב משחק מהיר, שכרגע עובד לנו. גם בחזרה מפסק-זמן לא עוצרים, ואינדיאנה כבר בריצת 2-16 שנותנת לנו יתרון דו-ספרתי ראשון.

2:46 לסיום הרבע, טי ג'יי ליף נכנס ביתרון 9.
פוזישן הגנה - קולינס הצעיר חופר בצבע עם הגב לסל על טי ג'יי ומסיים בהצלחה, עם עבירה של טי ג'יי. מחטיא מהקו.

ריצת 0-8 של פורטלנד מחזירה את הבלייזרס למשחק. הם מסיימים את המחצית בריצת 2-10. 28-31 לאינדיאנה בסיום הרבע הראשון. 20 מ-28 הנק' של פורטלנד הגיע בצבע, ולמרות 57% מהשדה, היא מוצאת עצמה בפיגור. מיילס טרנר הוביל עם 13 נק'. בפורטלנד, יוסוף נורקיץ' עם 10. דמיאן לילארד עם 5 אס' [שיחק את כל הרבע]. 

רבע ב': אינדיאנה שוב שומטת יתרון דו-ספרתי
אחרי שלא תרם בדקות המעטות שלו בסיום הרבע הראשון, טי ג'יי לא עולה בפתיחת הרבע השני.
3 דקות בתוך הרבע, דאג מקדרמוט מוצא את עצמו במעבר לבד, בפינה, וצולף את השלשה. יתרון 11 לאינדיאנה, וזה פסק-זמן של פורטלנד לעצירת המומנטום. אינדיאנה נראית טוב, נראית בשליטה.

כמו שקרה בסיום הרבע הקודם, פורטלנד פוצחת בריצת 0-8, וחוזרת לתמונה אחרי רצף מאוד מבולגן של שתי הקבוצות, שמרבות לאבד אחיזה בכדור. בהמשך לוקחת יתרון.

אחרי פתיחת 0 מ-10 של פורטלנד משלוש, היא כבר ב-3 מ-3 הזריקות האחרונות שלה, וההפרש שלה גדל ל-7 לקראת סיום המחצית. כל הקהל על הרגליים, לילארד מוביל בגאון עם 12 נק' ברבע הזה. 48-55 לפורטלנד במחצית, שסיימה בריצת 0-9. הבלייזרס רצו 7-25 ב-8 הדקות האחרונות של המחצית. דמיאן לילארד עם מחצית ראשונה שבה היה אחראי ל-35 מ-55 הנק' של פורטלנד [בנק' או באס'].

רבע ג': יתרון דו-ספרתי לפורטלנד
2 דקות בתוך המחצית השנייה, דרן קוליסון הולך לבד במתפרצת - ליטרלי, לבבבבד - אבל מחטיא את הלייאפ! גם סבתא רבתא שלי היתה קולעת את זה, ואילו בצד השני, אל-פארוק אמינו צולף את השלשה - 8 הפרש לפורטלנד. ככה התפתח המשחק עד עכשיו, מדברים כאלה בדיוק. פורטלנד מגיעה ל-12 הפרש, ואנו לגמרי לא במשחק. שוב קורה, שאנו פשוט נעלמים לדקות ארוכות. ארוכות מדי. 72-88 לפורטלנד בסיום הרבע השלישי. אפשר לארוז, במיוחד אחרי רבע שבו אמינו קולע 14 נק' ב-12 דקות, כולל 4 מ-4 משלוש. אחרי שהטריילבלייזרס פתחו 0 מ-10 משלוש, הם 11 מ-17 האחרונות, וזה סיפור המשחק. לא ידענו לעצור את הסחף עם משחק התקפה חלש שלנו, שהיה טוב רק לכמה דקות בתחילת המשחק, וזו התוצאה לקראת רבע אחרון שהוא לפרוטוקול בלבד.

רבע ד': גארבג' טיים
הסקנד יוניט שלנו עומדים יפה ומצליחים להקטין במעט את ההפרש, למרות שלילארד על המגרש דקות ארוכות ברבע הזה, ההפרש מגיע ל-7. 1:08 לסיום, סוף שעון, לילארד מצליח להוציא את העבירה הגבולית, אך שהיתה, וילך לזרוק 3 זריקות שיכריעו את גורל ההתמודדות. בסיום 98-106 לפורטלנד. הפסד חוץ שישי ברציפות לפייסרס, ועשירי ברציפות בפורטלנד. אחרי שפתחה 0 מ-10 משלוש, כפי שציינתי לא אחת, פורטלנד סיימה עם 13 מ-22 הזריקות הבאות שלה מבחוץ, וזה סיפור המשחק.

השחקן המצטיין: דמיאן לילארד. 30 נק' [16-9 מהשדה, 9-4 משלוש, 9-8 מהקו], 15 אס' [6 איבודי כדור] ו-3 חט' ב-40 דקות משחק [פלוס 17]. שיא עונתי באסיסטים. משחק ראשון בקריירה של 'דיים' שבו רושם לפחות 30 נק' ו-15 אס', ואיזה ערב הוא מצא לעשות את זה - נגדי;

יוסוף נורקיץ' מסיים עם דאבל-דאבל של 18 נק' ו-11 ריב' [6 בהתקפה]; אל-פארוק אמינו עם 16 נק' [4 שלשות] ב-26 דקות; מו הרקלס [10 נק'], וסת' קרי [11 נק', 3 שלשות] ורודני הוד [11 נק'] מהספסל, תרמו בדאבל פיגרס;

באינדיאנה, מיילס טרנר עם דאבל-דאבל מרשים של 28 נק' [2 שלשות] ו-10 ריב' [5 בהתקפה] ב-31 דקות. 28 זה שיא עונתי לטרנר, שקלע 11 ב-6 הדקות הראשונות של המשחק; בויאן בוגדנוביץ' עם 15 [ללא אף שלשה] ו-3 חט'; תד יאנג עם ערב חלש של 2 נק' בלבד ב-1 מ-8 מהשדה; ווסלי מתיוז עם 14 נק' [3 שלשות]; דומאס סאבוניס עם 7 נק' בלבד ב-26 דקות מהספסל; דאג מקדרמוט בלט עם 14 נק' [4 שלשות] ב-17 דקות מהספסל;

טי ג'יי ליף: 0 נק' [לא זרק] ב-3 דקות משחק [מינוס 6].

המשחק הבא -- הערב השני של בק-טו-בק יפגיש אותנו עם הקליפרס המשתפרים.
לצפיה ב-'19/03/19- לוס אנג'לס קליפרס-אינדיאנה: לא הצלחנו לרוץ כל הערב'
19/03/19- לוס אנג'לס קליפרס-אינדיאנה: לא הצלחנו לרוץ כל הערב
23/03/2019 | 11:58
3
מפגש שני ואחרון העונה בין הקבוצות. במשחק הראשון הבסנו את הקליפרס ערב אחרי שעשינו זאת ללייקרס; אינדיאנה ממשיכה את מסע החוץ בחוף המערבי כאשר מגיעה לערב השני של בק-טו-בק. צריכים מאוד את המשחק הזה, ונתקשה בערב שבו נחסר את אחד משחקנינו המובילים מאז החזרה מפגרת ה'אול סטאר', דרן קוליסון, שיעדר לראשונה העונה. את מקומו בחמישייה יקבל קורי ג'וזף, מה שמקצר לנו את הרוטציה במשחק נגד קבוצה עם קו אחורי דומיננטי, לא יהיה פשוט;

רבע א': אחוזים נמוכים שלנו מהשדה
אינדיאנה פותחת 3 מ-12 מהשדה ב-6 הדקות הראשונות. עוד לא נכנסנו למשחק.
9 דקות לתוך הרבע, באופן מפתיע, האחוזים מתאזנים בשני הצדדים, כאשר שתי הקבוצות פותחות עם 5 מ-17 מהשדה. 16-25 לקליפרס בסיום הרבע הראשון.

רבע ב': צמוד
רבע מאוזן, שבו אינדיאנה נכנסת למשחק ומנצלת את חולשתה של יריבתה. משחק לא גדול של שתי הקבוצות. נדבר על כך שהקליפרס מקבלים תפוקה נאה ממונטרז הרל, שקולע במחצית 15 נק' ב-12 דקות משחק. המחצית מסתיימת בשלשה של דאנילו גאלינארי. 49-55 לקליפרס. רבע שני התקפי טוב של אינדיאנה, שרושמת בו 65% מהשדה, כולל 4 מ-4 משלוש, ו-11 אס'. עם זאת, 8 איבודי כדור שלנו הובילו ל-9 נק' של הקליפרס, ששמרו על יתרונם מהרבע הראשון.

רבע ג': יתרון דו-ספרתי לקליפרס
אינדיאנה מתקשה לייצר מומנטום סוחף, וההפרש נשמר על חד-ספרתי גבוה לזכות המארחת. סל רודף סל, לא משיגים עצירות. אני ממתין לרגע שבו נדע לעשות את הריצה האחת הטובה.

הקליפרס לוקחים יתרון שיא במשחק - 13, וזו כבר בריחה. 75-89 לקליפרס, שסיימו את הרבע השלישי בריצת 0-8. אצלנו, ווסלי מתיוז הוביל עם 10 נק'. בוגדנוביץ' קלע 9.

רבע ד': #סוויט לו
הקליפרס מגדילים את יתרונם בפתיחה, אבל אינדיאנה רצה ריצה איכותית ראשונה של 0-9 -- אם כי, קצת מאוחר מדי, וההפרש נעמד על חד-ספרתי גבוה.

בהמשך, דאג מקדרמוט ממשיך את הדקות הנהדרות שלו במשחק הזה, וסוחב אותנו עם עוד סל ליתרון 5 של הקליפרס, אלא שאז גאלינארי עונה מיד בשלשה בצד השני - 8 הפרש. לפחות יש משחק, הצלחנו לשרוד את הדקות הרעות.

אמצע הרבע, לו וויליאמס עולה לשלשה בתנועה וקולע אותה, ומשיג גם את העבירה! עם זאת, השופטים בוחרים שלא להחשיב את הסל בטענה שאין המשכיות, וכך נחסך מאיתנו ההיילייט של המשחק.

בדקות הבאות, ההפרש נעמד על סביב שני הפוזישנים, אך אינדיאנה לא מצליחה להקטין ולסכן את יתרונה של לוס אנג'לס. 1:34 לסיום, פיק אנד רול יפה בין טאייריק אוונס, במחצית שנייה נהדרת, לדומאס סאבוניס, מסתיימת בסל ועבירה של סאבוניס, שקולע מהקו ומוריד ל-5 הפרש. התקפה הבאה, טאייריק הולך עד הסל וקולע - רק 3! הכי קרוב שהיינו מזה זמן רב! בצד השני, סוף שעון, לו וויליאמס עושה את הקטע שלו וקולע מיד-ריינג'ר, 5 הפרש לקליפרס, 40.8 שניות לסיום, יורדים לפסק-זמן.

חזרנו. טאייריק חודר פנימה ושוב קולע את הלייאפ בקלות, 3 הפרש. פסק-זמן קליפרס, 34 שניות לסיום. בחזרה ממנו, לו-וויל מוצא את פטריק בברלי, שחודר וקולע את הפלוטר. לא יאמן. 10.7 שניות לסיום, 5 הפרש לקליפרס, פסק-זמן אחרון של אינדיאנה. בול גיים. בסיום 109-115 לקליפרס. אינדיאנה רושמת הפסד חוץ שביעי ברציפות. הקליפרס רושמים ניצחון ביתי ראשון נגד אינדיאנה מאז ה-17 בדצמבר, 2014.

השחקן המצטיין: דאנילו גאלינארי. לא יודע מי הכי 'הצטיין', אבל 'גאלו' הקלע המוביל כל שנלך איתו. 24 נק' [17-8 מהשדה, 9-4 משלוש, 4-4 מהקו] ב-31 דקות משחק. רושם שיא קריירה עם משחק שביעי ברציפות של 20 נק' או יותר;

לו וויליאמס מסיים עם 11 נק' ו-9 אס' [1 איבוד כדור] ב-26 דקות מהספסל. 'לו-וויל' מקום שני בליגה בנק' ברבע הרביעי, אף שהערב היו לו רק 3; מונטרז הרל היה נהדר, בעיקר במחצית הראשונה. מסיים עם דאבל-דאבל איכותי של 20 נק' ו-12 ריב' [4 בהתקפה] מהספסל; שיי גילגר-אלכזנדר מסיים עם 17 נק';

באינדיאנה, בויאן בוגדנוביץ' הוביל את קלענו עם 19 נק' [2 שלשות], מתוכן 17 במחצית השנייה, ב-36 דקות, אם כי, לא בערב גדול שלו; ווסלי מתיוז תרם 12 [ללא אף שלשה], רובן כאמור ברבע השלישי; מיילס טרנר קלע 11 נק' וחסם 5 פעמים; אך את עיקר הנזק עשה הספסל שלנו, הערב ברוטציה קצרה במיוחד: טאייריק אוונס הוביל עם 19 נק', 8 ריב' [2 בהתקפה] ו-7 אס' [3 איבודי כדור]. קלע 11 מה-19 שלו ברבע האחרון, בדקות גארבג'; דאג מקדרמוט רושם משחק טוב נוסף שלו, הפעם מסיים עם 17 נק' [שלשה אחת]; ודומאס סאבוניס, עם דאבל-דאבל של 13 נק' ו-16 ריב' [5 בהתקפה]. הוסיף גם 6 אס' [2 איבודי כדור]. 9 נק' ו-9 ריב' השיג ברבע הרביעי;

טי ג'יי ליף: התלבש, אבל לא שיחק.

המשחק הבא -- מסיימים את מסע משחקי החוץ בחוף המערבי עם מפגש נגד האלופה, גולדן סטייט ווריורס [ה'], בתקווה לעצור את רצף הפסדי החוץ שלנו. אתגר גדול.
לצפיה ב-'21/03/2019 - גולדן סטייט - אינדיאנה: הם באו לעבוד'
21/03/2019 - גולדן סטייט - אינדיאנה: הם באו לעבוד
23/03/2019 | 12:09
5
מפגש שני ואחרון העונה בין הקבוצות. במשחק הראשון הובסנו בערב התקפי של הווריורס; גם הערב אינדיאנה תחסר את דרן קוליסון הפצוע, משחק שני ברציפות, וזה משמעותי;

רבע א': אחוזים נמוכים
המשחק נפתח באחוזים נמוכים בדקות הראשונות. אמנם קצב מהיר, אבל בהמשך הוא דועך לקצב שלנו, עם חפירות בתוך הצבע. גולדן סטייט לא מוצאת את הסל, וסטף קרי הוא נו-שואו עם 1 מ-5 מהשדה [שיחק את כל הרבע]. שיוויון 19 בסיום הרבע הראשון. אינדיאנה יושבת על 6 מ-25 מהשדה [24%], ורק 1 מ-9 משלוש. גולדן סטייט ב-36% מהשדה, ורק 1 מ-10 משלוש.

רבע ב': יתרון דו-ספרתי, למרות שהם לא מרשימים במיוחד
מיני-בריחה של גולדן סטייט ברבע הזה, שנהנית מהעובדה שנגררנו לקצב המשחק שלה. המספרים מתאזנים לטובת הקבוצה הביתית, בעוד אצלנו נשמרים על קצת מעל 30%. 5 נק' מהירות של קיידי מעלות ליתרון שיא במשחק - 11 הפרש, וזו כבר בריחה. לא ביכולת גדולה של הווריורס מבחינה התקפית. המחצית מסתיימת במהלך נהדר של קורי ג'וזף, וסל חשוב שלו שעוצר מומנטום שלילי במיוחד. 43-53 לגולדן סטייט במחצית. קליי תומפסון התעורר ברבע השני עם 11 נק', אבל נדבר על מחצית ראשונה של 3 נק' בלבד של סטף קרי ב-18 דקות משחק. הוא לא יסיים על 3 נק', זה ברור לכולם.

רבע ג': עכשיו הם מרשימים, וזה לא כוחות
סטף קרי נכנס למשחק, וזה בעייתי לנו. ההפרש גדל, אבל אני מאשים פה אותנו, לא את היריבה. מחצית ראשונה אמנם סבלנו מאחוזים נמוכים, אבל שיחקנו כדורסל שמאפיין אותנו. ברבע הזה, החל מהדקות הראשונות שלו, אנו כופים זריקות מבחוץ, ומייצרים פוזישנים של אחוזים נמוכים. בכך איננו תורמים לאחוזים הנמוכים גם ככה מהמחצית הראשונה. נקלעים לבצורת של כ-4 דקות ללא נקודות, וגולדן סטייט בורחת ליתרון 17. קרדיט להגנה של הווריורס - הרוטציות טובות, הרגליים עובדות.

אמצע הרבע, גולדן סטייט עם 24 אס' ב-28 סלי שדה, וההפרש 22. בול גיים. סטף קרי מסיים את הרבע עם שלשה על הבאזר, שלא צריכה להרים את הקהל, כי הוא כבר עומד על רגליו דקות ארוכות. 62-88 לגולדן סטייט בסיום הרבע השלישי. וול, לפחות אנו מקבלים תצוגת תכלית מרהיבה מהיריבה, שמביסה אותנו ברבע השלישי 16+, וגם זה משהו לספר עליו לנכדים. קרי התעורר ברבע הזה, כפי שציפינו שיקרה, ואחרי ששיחק את כולו רשם 12 נק' [4 שלשות] ו-3 אס'. אינדיאנה איבדה 6 כדורים, קלעה מתחת ל-40% מהשדה, ונתנה לגולדן סטייט לרוץ ולייצר 9 נק' במעבר.

רבע ד': גארבג' טיים
7:58 לסיום המשחק, טי ג'יי ליף נכנס בפיגור 28.
פוזישן התקפה - טי ג'יי מוצא את דאג מקדרמוט, שעולה לזריקה מהירה ומחטיא. טי ג'יי משיג את הריבאונד התקפה ועולה לסל, אבל מחטיא קצר.

פוזישן התקפה - טי ג'יי משתלט על כדור אובד של מקדרמוט, חודר עד הטבעת, אבל נעצר בעבירה. מחטיא את שתי הזריקות מקו העונשין.

פוזישן התקפה - טי ג'יי מתקן מתחת לסל ודוחק את הריבאונד התקפה פנימה.

בסיום 89-112 לגולדן סטייט. רק 38% שלנו מהשדה, רק 6 מ-23 משלוש ורק 17 אס'. ערב התקפי חלש, אבל קרדיט להגנת גולדן סטייט, שהיתה פשוט נהדרת 48 דקות ביכולתה להכריח אותנו לכפות זריקות של אחוזים נמוכים. אינדיאנה רושמת הפסד חוץ שמיני ברציפות.

השחקן המצטיין: דמארקוס קאזינס. 19 נק' [12-8 מהשדה, 1-0 משלוש, 5-3 מהקו], 11 ריב' [2 בהתקפה], 4 אס' [3 איבודי כדור] ו-2 חס' ב-26 דקות משחק [פלוס 22]. אין שחקן מצטיין אחד, זה היה מאמץ קבוצתי, אבל 'בוגי' היה טוב ודומיננטי כבר מהפתיחה בעוד חבריו היו כבויים ולא מצאו את הסל, והוא גם מסיים כקלע המוביל;

קליי תומפסון מסיים עם 18 נק', למרות שפתח 0 מ-7 מהשדה; קווין דוראנט מסיים עם 15 נק', 6 אס' [4 איבודי כדור] ו-3 חס'; סטף קרי עם 15 נק' [5 שלשות] ו-7 אס' [3 איבודי כדור]; דריימונד גרין עם 10 נק' [4 מ-5 מהשדה], 7 ריב' ו-5 אס' [2 איבודי כדור]; אנדרה איגודאלה השלים שישה שחקנים בדאבל פיגרס עם 11 נק' ב-22 דקות מהספסל; אנדרו בוגוט, מי שחזר לקבוצה שבה זכה באליפות ב-2015 והגיע עמה לגמר ב-2016, סיים את הופעת הבכורה המחודשת שלו בפני הקהל הביתי, עם 4 נק' [1 מ-8 מהשדה] ו-7 ריב' [4 בהתקפה] ב-9 דקות מהספסל;

באינדיאנה, טאייריק אוונס הוביל את קלענו עם 20 נק' ב-29 דקות מהספסל. קלע 10 מה-20 ברבע האחרון בדקות הגארבג' טיים. הוא רושם רצף משחקים טוב מבחינתו, ואיפה זה היה כל העונה; תד יאנג מסיים עם 18 נק' [2 שלשות] ו-7 ריב' [4 בהתקפה] ב-25 דקות, אבל גם מינוס 23 במדד הפלוס/מינוס; בויאן בוגדנוביץ' ראה את רצף המשחקים שלו בדאבל פיגרס נגמר [27 משחקים], עם 9 נק' בלבד ב-3 מ-10 מהשדה; ארון הולידיי עם 13 נק' [3 שלשות] ב-17 דקות מהספסל ודאג מקדרמוט עם 11 נק' [למרות אף שלשה] ב-27 דקות מהספסל, שממשיך את יכולתו הטובה מהמשחקים האחרונים, קלעו בדאבל פיגרס בערב אנמי מאוד של כל הקבוצה;

טי ג'יי ליף: 2 נק' [2-1 מהשדה, 2-0 מהקו] ו-2 ריב' [2 בהתקפה] ב-8 דקות משחק [פלוס 5];

המשחק הבא -- חוזרים לאינדיאנה ומארחים את דנבר [א'], קבוצה שפגשנו רק השבוע והפסדנו לה במותחן שהוכרע בשניות הסיום. המשחק יועבר בשידור ישיר בערוץ הספורט.

להתראות בשמחות כדורסל NBA ואחרות!
גו פייסרס!
שבוע טוב!
לצפיה ב-'למה ההודעה שלי מוסתרת..? פאקינג תפוז'
למה ההודעה שלי מוסתרת..? פאקינג תפוז
23/03/2019 | 16:06
3
6
לצפיה ב-''
23/03/2019 | 16:41
לצפיה ב-'צנזורה'
צנזורה
23/03/2019 | 19:12
1
25
תיכף גם תרצה להעלות לי לפה כפיל של אמנון אברמוביץ
לצפיה ב-'בדיקה'
בדיקה
23/03/2019 | 19:28
28
עד כמה האתר הזה מפגר?
לצפיה ב-'משחקי חמישי'
משחקי חמישי
21/03/2019 | 17:01
7
25
שארלוט- מינסוטה: קרב מיקום טנקינג, איך שאני רואה את זה.
וושינגטון- דנבר: מפגש בין קבוצה תחרותית לאחת שאיבדה עניין בעונה.
אטלנטה- יוטה: כנ"ל.
סקראמנטו- דאלאס.
פיניקס- דטרויט.
גולדן- אינדיאנה: המשחק המרכזי, בלית ברירה. פילדלפיה השתלטה סופית על המקום השלישי במזרח כך שאינדיאנה כבר יודעת את מי תפגוש בפלייאוף. היא נאבקת על הזכות לארח את גיים 7 בסדרה במידת הצורך.
לצפיה ב-'ושאלת היום'
ושאלת היום
21/03/2019 | 17:04
3
38
איזה שחקן מוביל את הליגה בנקודות מפוסט אפ?
לצפיה ב-'שאלה קשה'
שאלה קשה
21/03/2019 | 18:18
36
כבר אין שחקנים שעושים 20+ לערב ומבוססים על פוסט אפ באופן מובהק, יש לי הרגשה שבסוף מדובר באיזה גארד/פורוורד שאוהב לקחת שומרים קטנים ממנו לאזור הקשת הקטנה ולנצל את המיסמצ׳. החשודים המיידים הם יאניס וסימונס כי אין להם קליעה טובה אבל שניהם יותר חודרים מאשר חופרים. עד שייצא לי לחשוב על מישהו אני אזרוק הימור על אולדריג׳.
לצפיה ב-'הולך על הימור פרוע - רובין לופז'
הולך על הימור פרוע - רובין לופז
21/03/2019 | 18:47
1
6
לצפיה ב-'מצד אחד הגיוני, מצד שני אין לו ממוצע נקודות גבוה מספיק '
מצד אחד הגיוני, מצד שני אין לו ממוצע נקודות גבוה מספיק
21/03/2019 | 20:12
27
אולי קואלי סטיין?
לצפיה ב-'תשובה נכונה של ליאור'
תשובה נכונה של ליאור
22/03/2019 | 16:25
2
32
אלדריג' מוביל את הליגה בנקודות מפוספ אפ: 8.9 למשחק.
אחריו אמביד, טאונס ואת החמישייה סוגרים ולנצ'יונאס וגריפין.
לצפיה ב-'וואלה'
וואלה
22/03/2019 | 16:55
1
29
אז מה, אני פותח את השרשור המשחקים הבא עם שאלה או מה?
לצפיה ב-'כן'
כן
22/03/2019 | 17:03
4
לצפיה ב-'האם ההגנות פעם באמת היו טובות יותר? סרטון'
האם ההגנות פעם באמת היו טובות יותר? סרטון
20/03/2019 | 21:32
5
46
https://www.youtube.com/watch?v=ydOUbQqYb30

מחזק מחשבות שיש לי כבר הרבה זמן על ההגנות המהוללות שהיו אז לעומת ההגנות היום.

אלימות ≠ הגנה טובה.
לצפיה ב-'סרטון טוב'
סרטון טוב
20/03/2019 | 22:21
2
40
יש לו אג'נדה, ואני חושב שחלק מהנתונים שהוא מציג קצת מוטים (בעיקר בחצי הראשון של הסרטון), אבל באופן כללי אני מסכים. רמת ה-skill עלתה משמעותית משנות ה-80 וה-90, וביטול ה-illegal defense הוא השינוי החוקתי הכי משמעותי שהיה מאז ועד היום.
לצפיה ב-'יש גם את השאלה על מה שורקים ועל מה לא.'
יש גם את השאלה על מה שורקים ועל מה לא.
21/03/2019 | 01:14
1
40
נראה לי שהליגה הרבה יותר פתוחה לפלופינג מאשר לפני עשרים שנה.
לצפיה ב-' אפילו יותר מאשר לפני 5 שנים'
אפילו יותר מאשר לפני 5 שנים
21/03/2019 | 09:47
10
לצפיה ב-'במיוחד אהבתי את העקיצה לסטיבן ג'קסון'
במיוחד אהבתי את העקיצה לסטיבן ג'קסון
21/03/2019 | 18:46
28
באמת אומר "בעידן שאני שיחקת בו" כל כך הרבה שהוא גורם לך לשכוח שזה בעצם אותו אחד שהוא מעביר עליו ביקורת
לצפיה ב-'לא יודע אם ההגנות פעם היו טובות יותר'
לא יודע אם ההגנות פעם היו טובות יותר
22/03/2019 | 07:24
23
הן בוודאות היו קשוחות יותר אבל זה לא הפן אותן ליותר טובות.
מעבר לזה שההגנות היות יותר קשוחות, השחקנים היו הרבה פחות בכיינים וזה גם נתון חשוב.
תסתכלו פעם על הסדרות בין הבולס לניקס בתחילת שנות התשעים (בסבב האליפויות הראשון של הבולס) ותראו איזה משחק קשוח זה היה, על סף האלימות. ובכל זאת לא רואים את השחקנים מתלוננים.
פיפן עולה לדאנק ובא מקדיניאל ומכסח אותו באוויר, עבירה מסוכנת לכל הדעות. ובכל זאת פיפן לא מתלונן על העבירה כי פשוט ככה זה היה.
וזה כמובן עובד לשני הכיוונים.
זה היה המשחק ולכן גם היו הרבה פחות טכניות ופלגרנט.

אני חושב שהדיון הזה על הגנות מתעלם מנתון אחד חשוב וזה שההתקפה היום יותר יעילה ויש הרבה יותר שחקנים שיכולים "לעקוץ" אותך בהרבה דרכים שונות וזה כמובן מקשה מאוד על ההגנות.
לצפיה ב-'משחקי שלישי'
משחקי שלישי
19/03/2019 | 18:55
31
80
שארלוט- פילדלפיה: מאסט ווין עבור ההורנטס כדי לסיים בפלייאוף העונה. אמביד בחוץ.
אטלנטה- יוסטון.
מינסוטה- גולדן: הווריורס אמנם בבק טו בק אבל אחרי הפסד, אז הם אמורים לנצח כאן.
מילווקי- לייקרס: היה יכול להיות אחלה מצ'אפ אלא שלברון בחוץ ויאניס בספק למשחק.
סקראמנטו- ברוקלין: שתיים מההפתעות הגדולות של העונה. הבעיה שמה שמספיק לפלייאוף במזרח לא מספיק למערב.
קליפרס- אינדיאנה: הפייסרס בבק טו בק.

שאלת בונוס:
איזו קבוצה מקבלת הכי מעט נקודות מהספסל שלה? לא שאלתי על הכי הרבה כי זה נראה לי קל מדי.
לצפיה ב-'גולדן סטייט?'
גולדן סטייט?
19/03/2019 | 19:50
1
8
לצפיה ב-'מצטרף לניחוש הזה'
מצטרף לניחוש הזה
20/03/2019 | 00:40
4
לצפיה ב-'ננסה בלי עזרת גוגל'
ננסה בלי עזרת גוגל
19/03/2019 | 20:21
42
ממפיס?
לצפיה ב-'.....צ'יקאגו?'
.....צ'יקאגו?
20/03/2019 | 16:13
5
לצפיה ב-'אף אחד לא צדק בינתיים'
אף אחד לא צדק בינתיים
20/03/2019 | 16:44
10
35
גולדן היה הניחוש הכי קרוב (אחד לפני אחרון).
מוזמנים לניסיון נוסף. אם רוצים אני יכול לתת רמז.
לצפיה ב-'פילדלפיה?'
פילדלפיה?
20/03/2019 | 17:46
1
3
לצפיה ב-'הם בוטום 5, אבל לא'
הם בוטום 5, אבל לא
20/03/2019 | 21:25
1
לצפיה ב-'יוטה?'
יוטה?
20/03/2019 | 19:58
1
לצפיה ב-'רמז למי שרוצה'
רמז למי שרוצה
20/03/2019 | 21:30
1
28
החמישייה שלה קולעת הכי הרבה בליגה אחרי הווריורס.
לצפיה ב-'פליקנס?'
פליקנס?
20/03/2019 | 21:50
1
לצפיה ב-'דנבר? '
דנבר?
20/03/2019 | 22:56
4
3
לצפיה ב-'באחריות אני אומר לך שלא'
באחריות אני אומר לך שלא
20/03/2019 | 23:39
2
5
לצפיה ב-'אני חושב לדנבר יש את אחד הספסלים הכי חזקים בליגה'
אני חושב לדנבר יש את אחד הספסלים הכי חזקים בליגה
21/03/2019 | 01:18
1
29
הסיבה שאמרתי גולדן, כי באחד המשחקים דווקא שגולדן ניצחה
הספסל כל הזמן החזיר את דנבר למשחק ואמרו בשידור שלגולדן העונה
יש את אחד הספסלים הכי חלשים בליגה
לצפיה ב-'מבלי לבדוק הימור שלי שדנבר וקליפרס ספסלים הכי חזקים בליגה'
מבלי לבדוק הימור שלי שדנבר וקליפרס ספסלים הכי חזקים בליגה
21/03/2019 | 16:49
2
לצפיה ב-''
21/03/2019 | 08:07
1
לצפיה ב-'ברוקלין ביצעה את הקאמבק המטורף ביותר השנה'
ברוקלין ביצעה את הקאמבק המטורף ביותר השנה
20/03/2019 | 17:27
4
37
נכנסה לרבע האחרון בפיגור 25 הפרש!! וניצחה בשתי נקודות את הקינגס. תוצאת הרבע 45-18.

דאנג'לו ראסל עם רבע אחרון היסטורי של 27 נקודות ו-5 אסיסטים. סיים את המשחק עם 44 נקודות (שיא קריירה) ו-12 אסיסטים.
הוליס ג'פרסון גם היה פנטסטי ברבע האחרון וקלע את סל הניצחון.
לצפיה ב-'מאז האולסטאר, דיאנג'לו נותן תצוגות פסיכיות'
מאז האולסטאר, דיאנג'לו נותן תצוגות פסיכיות
20/03/2019 | 17:39
30
נותן חצי עונה שני נהדר והפך למנהיג אמיתי בנטס וגם שחקן שכיף לראות.
עדיין צריך להתבגר קצת אבל אין ספק שהוא בכיון הנכון.
לצפיה ב-'MIP MIP'
MIP MIP
20/03/2019 | 18:15
2
37
סתם, אני יודע שיש אחרים לפניו. אבל היי, הימרתי עליו בתחילת השנה!
לצפיה ב-'דווקא בחירה לגיטימית אני מנסה לחשוב מי מלבדו וסיאקם'
דווקא בחירה לגיטימית אני מנסה לחשוב מי מלבדו וסיאקם
20/03/2019 | 22:16
1
30
מועמדים אם לוקחים בחשבון גם את הצלחת הקבוצה

ראנדל נותן עונה טובה אבל פלקינס בעונה חלשה
פוקס נותן עונה טובה, אבל הוא רק עונה שניה, והמינמום זה 3 עונות
לצפיה ב-'אפשר להזכיר את מונטרז הארל'
אפשר להזכיר את מונטרז הארל
20/03/2019 | 22:24
30
אבל בהחלט ראסל מהמועמדים הבולטים, וסיאקם יזכה בתואר השנה.
לצפיה ב-'אוקי זה יוסטון , היית בטוח שזה גולדן '
אוקי זה יוסטון , היית בטוח שזה גולדן
21/03/2019 | 01:29
4
42
מצאתי טבלה

הם ממקמים קבוצות לא רק לפי נקודות אלא לפי דברים אחרים
אז גולדן ממוקמת במקום לא רע מקום 13 מתוך 30 מבחינת טיב הספסל

אבל מבחינת נקודות גולדן מקום אחד לפני הסוף, הספסל של גולדן
נותנים 28.7 למשחק, שזה הכי גרוע אחרי יוסטון 26.4

לצפיה ב-'ובכל זאת יוסטון עשתה שינויים בסגל לאחרונה'
ובכל זאת יוסטון עשתה שינויים בסגל לאחרונה
21/03/2019 | 01:32
32
אז בתכלס לדעתי אם מדברים מה קורה כרגע ולא ממוצע עונתי

הספסל של גולדן הכי חלש בליגה מבחינת נקודות
לצפיה ב-'הרעיון הוא לא לחפש באינטרנט'
הרעיון הוא לא לחפש באינטרנט
21/03/2019 | 09:03
1
37
ואז לכתוב את זה בכותרת ההודעה ולהרוס לשאר...
בכל אופן יוסטון אכן אחרונה, ולדעתי זו הייתה שאלה קשה כי אריק גורדון פותח בחמישייה שלהם רוב העונה, ומכאן הנתון הנמוך.
לצפיה ב-'אופס מצטער, בכל מקרה לא נראה לי שאף אחד היה עונה על זה נכון'
אופס מצטער, בכל מקרה לא נראה לי שאף אחד היה עונה על זה נכון
21/03/2019 | 15:30
19
האמת שחיפשתי באינטרנט רק בגלל שהייתי בטוח שזה גולדן
והספסל של דנבר הכי טוב, בשני המקרים טעיתי
לצפיה ב-'הרסת אחי'
הרסת אחי
21/03/2019 | 11:31
3
לצפיה ב-'משחק נהדר בין פילדלפיה לבוסטון'
משחק נהדר בין פילדלפיה לבוסטון
21/03/2019 | 12:15
3
25
המשחק נפתח באופן טיפוסי למפגשים האחרונים בין הקבוצות: בוסטון שומרת היטב, אמביד לא מצליח להסתדר עם הtwo-man game של קיירי והורפורד, בוסטון עולה ליתרון דו ספרתי מוקדם.
פילדלפיה ניסתה לחפש את השחקן של קיירי בפוסט אבל כשמדובר למשל בטוביאס האריס אין סביבו ריווח מוצלח ובוסטון מביאה עזרה. האריס כן היה טוב בפתיחה והשאיר את הסיקסרס בעניינים אבל זה לא היה נראה טוב עבורם. פילי ממש לא הצליחו להשיג עצירות, קיירי סיים את הרבע הראשון עם 16 נקודות שהרגישו קלילות.

ברבע השני טרי רוזייר התפוצץ עם שלשות בפרצוף של מי שלא שמר עליו. אמביד היה מעורב יותר במשחק ההתקפה ומצעד זריקות העונשין שלו החל. בוסטון המשיכה להניע כדור היטב, קלעה 69 נקודות במחצית וירדה ביתרון דו ספרתי מוצדק ותחושה שאין לפילדלפיה תשובה טובה לבעיית המצ'אפ זאת.

בפתיחת הרבע השלישי זה קרה:
סמארט כמובן הורחק, פילי שיחקה חזק על אמביד בצבע וחיה על קו העונשין. אפשר לציין שגם אמביד (21 הליכות לעונשין, שם 20 מהן) וגם קיירי (11 הליכות) קיבלו שריקות סופרסטאר לאורך המשחק.
רדיק שהיה חלש מאוד במחצית הראשונה נכנס למשחק בשנייה ופילי השוותה את התוצאה.
ברט בראון מצא את הפתרון ההגנתי הכי סביר מבחינתו למשחק של קיירי והורפורד: הוא שם את סימונס (השומר הכי ורסטילי בקבוצה) על קיירי והחליף אותו על הורפורד בפיק אנד רול ביניהם. זה סיפק לקיירי מהלכי אחד על אחד מול אמביד ששמר עליו יפה באופן מפתיע. אני מניח שבסדרת פלייאוף אפשרית הפוזשנים האלה של קיירי מול אמביד יהיו קריטיים גם מבחינת הפתרון של פילי וגם מבחינת פוטנציאל לסבך את אמביד בבעיית עבירות.
הגנה טובה של בוסטון עם סמי אוג'ילה בסוף הרבע השלישי סגרה את הרבע ביתרון 5 נקודות.

ברבע האחרון בוסטון המשיכה לשחק על רוזייר-הורפורד ובהמשך קיירי-הורפורד בעוד שפילי חזרה לתקוף את קיירי בהגנה.
מהלכים אישיים של באטלר (שלא היה טוב עד הרבע האחרון) כפו שוב שוויון והמשחק היה צמוד עד הרגע האחרון. פילי הלכו לבידודים של באטלר על קיירי, בוסטון הלכו על קיירי באחד על אחד.
לבסוף בן סימונס, שהיה שקט מבחינה התקפית כל המשחק (אבל הגנתית היה חשוב מאוד), ביצע את המהלך הכי חשוב עם כניסה לסל 40 שניות לסוף ו-and1. אמביד חסם את קיירי בצד השני ובאטלר סגר את המשחק עם ג'אמפר מחצי מרחק.

פילדלפיה ניצחו את המשחק בצורה לא מאוד משכנעת. הם קלעו רק ב-37% מהשדה אבל הגיעו לעונשין 43 פעמים וכמעט לא החטיאו מהטווח. ההרחקה של סמארט שינתה את הדינמיקה ולמרות שסימונס על קיירי בהגנה היה נראה כמו הפתרון הכי סביר, אני לא משוכנע שזה יעבוד להם סדרה שלמה.
בפתיחת המשחק הציגו נתון די מדהים שפילדלפיה הקבוצה הראשונה בהיסטוריה שכל שחקני החמישייה שלה קולעים בממוצע 17 נקודות ומעלה. הסטאר קוואליטי הזה הורגש ברבע האחרון כשבאטלר התחמם וחגג על קיירי, האריס ביצע כמה מהלכים אישיים טובים, רדיק עם כמה שלשות וכו'.

אמביד המצטיין במשחק עם 37 נקודות ו-22 ריבאונדים. לא קל לו מול בוסטון, בעיקר בהגנה, אבל העונשין שלו השאיר את הסיקסרס במשחק כשהם נכנסו לפיגורים של 15-16 הפרש.
באטלר סיים עם 22 נקודות (15 ברבע האחרון), האריס 21 אבל החטיא הרבה מתחת לסל, רדיק 17 באחוזים נמוכים וסימונס אול אראונד עם 13-8-7, 3 חטיפות ו-2 חסימות.

בוסטון קיבלה 36 נקודות מקיירי, אם כי הזריקות פחות נכנסו במחצית השנייה. הורפורד היה סולידי עם 22 נקודות ו-5 אסיסטים, רוזייר התפוצץ מהספסל עם 20 נקודות, כמעט כולן במחצית הראשונה.
מרכוס מוריס היה חלש במיוחד, הפוזשנים שלו בפוסט מול באטלר לא היו מוצלחים.
לצפיה ב-'בוסטון חלבית מדי'
בוסטון חלבית מדי
21/03/2019 | 13:14
2
21
אף אחד לא באמת לוקח צעד קדימה ועוזר לקיירי
לצפיה ב-'כן'
כן
21/03/2019 | 13:19
1
18
בוסטון מדורגת במקום ה-29 בהליכות לעונשין, ובמקום ה-24 בנקודות בצבע.
המאכזב העיקרי בתחום הוא ג'ייסון טייטום, שחקן שיש לו את הנתונים הפיזיים והכדרור הנדרש כדי לתקוף את הטבעת והוא מתפשר על יותר מדי ג'אמפרים.
לצפיה ב-'באמת טייטום מאכזב'
באמת טייטום מאכזב
22/03/2019 | 03:55
12
אבל אפשר להאשים גם את סטיבנס בזה שאין מספיק מהלכים ללכת לטייטום ובראון, זה נראה כמו חוסר מוכנות.

לגביי המשחק, שכחת לציין שביינס נפצע נראה לי בתחילת הרבע השלישי ולא חזר לשחק ושהחסרון שלו גם היה משמעותי מול אמביד. עוד משהו, שיפוט בייתי, הזוי שפילי קיבלו כל כך הרבה שריקות אבל לא נתבכיין, ההפסד כולו של בוסטון, פילי שיחקו טוב יותר ברבע הרביעי והמכריע. מוריס היה גרוע, חבל שרוזייר לא קיבל יותר אשראי ברבע הרביעי (ואני העברתי עליו הרבה ביקורת השנה, אבל הפעם היה מגיע לו לקבל יותר דקות על חשבון סמארט שעף או בראון שהיה אנמי).
לצפיה ב-'עונת הקאמבקים נמשכת'
עונת הקאמבקים נמשכת
21/03/2019 | 13:36
1
32
אלא שהפעם המתקאמבקות הפסידו בהארכה.

יוסטון נכנסו לרבע האחרון בממפיס בפיגור 19. אז ג'ראלד גרין הפציץ 3 שלשות, הארדן תפר 4 כאלה ושריקה רעה לטעמי שלחה אותו לעונשין ל-3 קליעות קלאץ' ששלחו את המשחק להארכה.
אלא שאז צ'נדלר פרסונס נשלף מהבוידעם וקלע כמה סלים גדולים, והשופטים החזירו לממפיס כאשר שרקו עבירה (מוצדקת) לטובת ולנ'ציונאס 0.1 שניות לסיום. קלע עונשין והמשחק נגמר.
הצמד קונלי וולנצ'יונאס השיגו יחד 68 נקודות. אני בספק אם קונלי וגאסול הגיעו אי פעם לסך נקודות כזה.

ביוסטון הארדן שם 57 נקודות, זה משוגע אבל כבר לא מתרגשים מזה. הרוקטס קלעו 21 שלשות ב-43% מהשדה, רק לעיתים נדירות הם מפסידים משחקים כאלה.

אוקלהומה גם ביצעה קאמבק יוצא דופן מול הראפטורס. מפיגור 19 ברבע השלישי, דרך פיגור 8 עם 1:15 לסיום, הצליחה לכפות הארכה. אלא שפול ג'ורג' יצא ב-6 עבירות ומשם הת'אנדרס פשוט לא הצליחו לקנות סל, את הנקודות הראשונות שלהם בהארכה הם השיגו חצי דקה לסיום.
המצ'אפ בין קוואי לג'ורג' היה מעניין, הם די נטרלו זה את זה.
סיאקם הצטיין בטורונטו ורשם שורה יפה של 33-13-6. הסייז והמיקום של הראפטורס בהגנה הכריעו את האין-ריווח של אוקלהומה, בעוד שזו חזרה למשחק דרך 16 ריבאונד התקפה.
ווסטברוק קלע 42 באחוזים טובים אבל כמעט כל הצוות המסייע לא ממש פגע. סטיבן אדאמס עם 4 נקודות ב-40 דקות, שרודר קלע 12 באחוזי רצפה.
ואן פליט היה טוב עם 23 נקודות ו-6 אסיסטים, כולל כניסה לסל על ווסטברוק שהכריעה את המשחק.
לצפיה ב-'זה די סוגר את המקום בשני מבחינת דנבר (סקירה של המצב)'
זה די סוגר את המקום בשני מבחינת דנבר (סקירה של המצב)
21/03/2019 | 16:17
21
אני בדרך כלל מנסה להימנע מנאחס אבל הלילה אנחנו יוצאים לבק2בק בוושינגטון (שהפסידו לבולס הלילה והתרחקו 5.5 משחקים מהמקום ה-8, הסיפור שלהם גמור במזרח) וניו יורק, אם ננצח פעמיים אפשר להגיד שהבטחנו את המקום השני. 
אנחנו כרגע עם 47 נצחונות ולו"ז די קשה עד הסיום, אבל מספיק לנו מאזן ריאלי של 7-6 בשביל להגיע ל-54 ניצחונות, רחוק מהישג היד של היריבות הישירות.

זו התמונה כרגע:
1. ג"ס במאזן 48-22
2. דנבר 0.5 מאחור
3. יוסטון 4
4. פורטלנד 4.5
5. יוטה 6.5
6. ספרס 7
7. קליפרס 7
8. ת'אנדר 7

כרגע אנחנו מול הקליפרס שזה חללללללללום, יהיה יותר מידי לבקש שפורטלנד תדלג מעל יוסטון בשביל להימנע מהרוקטס בסיבוב השני, לא נקדים את המאוחר...

אם אכן נגיע ל-54 ניצחונות זה אומר שיוסטון צריכה מאזן לא ריאלי של 9-1 (נפגשים מולנו, מילווקי, OKC והקליפרס עד הסיום). פורטלנד בנתיים ללא מקולום צריכה 10-1 (מפגש כפול מולנו, מול דטרויט ואחד מול הנטס). השאר כבר רחוקות מידי. 
אני לא יודע מה מצב שובר השיווין בין הרביעייה התחתונה, אבל יהיה קשה להתמקם במקום ה-7 בשביל לפגוש אותנו בידיעה שזה על הקשקש וחצי משחק פה או לשם ואתה בסיבוב הראשון מול ג"ס או יוסטון בלי יתרון ביתיות, ככה שאני די רגוע בגזרה הזאת.
דנבר אמנם רק חצי משחק מגולדן אבל המקום הראשון לא ריאלי בעליל מבחינת לוח המשחקים...

אגב עושה רושם שממפיס רק השתפרה מאז הטרייד, הרבה קבוצות מתקשות שם בזמן האחרון. זה עשה רק טוב ל-JV וגם קונלי מפציץ מאז. מעניין למה הטרייד של קולני ליוטה נפל ולמה הוא לא דחף לעזוב, היה יכול לשנות את התמונה..       
לצפיה ב-'הנתון הכי פסיכי שנתקלתי בו בכדורסל '
הנתון הכי פסיכי שנתקלתי בו בכדורסל
19/03/2019 | 15:31
7
73
איך זה יכול להיות?
לצפיה ב-'אדיר'
אדיר
19/03/2019 | 15:35
9
לצפיה ב-'זה לא יכול להיות '
זה לא יכול להיות
19/03/2019 | 15:42
3
57
בנתיים הספרס סופרים 9 ניצחונות רצופים והם רחוקים משחק וחצי מיתרון ביתיות... אני כבר לא יודע מה הסיפור שלהם ועד כמה כדאי לפגוש אותם בפלייאוף
לצפיה ב-'המשפט הכי שחוק בעשור האחרון ב-NBA'
המשפט הכי שחוק בעשור האחרון ב-NBA
19/03/2019 | 16:09
2
64
פופוביץ' מוכיח שוב שהוא המאמן מספר 1 בליגה.
כמו בכל שנה יש איזה נובאדי שהופך בסאן אנטוניו לשחקן רציני. הפעם זה דרק וויט שהוא אחד משומרי הפרימטר היותר טובים בליגה, בזמן שהתקפית הוא ממש בסדר ואפשר לשחק איתו חופשי.
הספרס מתבססים על שני שחקני אולד סקול אבל סביבם מפציצים שלשות ללא הכרה: ברטנס וברין (עוד שני שחקנים שמעטים שמעו עליהם עד העונה) ממובילי הליגה באחוזים לשלוש, בלינלי ומילס ממשיכים להיות אפקטיביים מהטווח, אפילו רודי גיי רושם career high.

יחד עם זאת, לשאלתך, אני בתור קבוצת פלייאוף רנדומלית במערב הייתי שמח לפגוש את סאן אנטוניו בסיבוב הראשון. 
לצפיה ב-'כנראה שכן'
כנראה שכן
19/03/2019 | 18:10
41
מנקודת המבט של הנאגטס כבר אמרתי שאני חותם על מפגש איתם, אבל שווה לעקוב אחרי ההתאוששות של מקולום, המומנטום השלילי של OKC בכלל והכשירות של PG בפרט. הבנתי שהיו לו פגיעות מסוימות לאחר האול-סטאר ברייק, אם יהיה בערך 80% הם עדיין קבוצה נפיצה אבל עם סף שבירה נמוך יחסית. 
אגב חשבתי שרוביו יחמיץ פרק זמן ארוך אצל הג'אז אבל מסתבר שהוא כבר חזר..

לצפיה ב-'דרק וויט מעולה. '
דרק וויט מעולה.
19/03/2019 | 18:41
44
שחקן חכם עם ראיית משחק מאוד טובה. אני שמחה בשבילו שהוא מצליח, הוא עבד ועובד מאוד קשה בשביל זה. באופן אישי, דווקא ההגנה שלו קצת פחות הרשימה אותי אבל עם הנתונים אי אפשר ממש להתווכח.
לצפיה ב-'הם הפרנצ׳ייז הכי מצליח מבחינת אחוז ניצחונות בספורט האמריקאי '
הם הפרנצ׳ייז הכי מצליח מבחינת אחוז ניצחונות בספורט האמריקאי
19/03/2019 | 16:21
46
מאז שטים דאנקן נבחר בדראפט.

וכן, זה כולל NFL, NHL, MLS, MLB וכו׳.
לצפיה ב-'דירק חולף על פני ווילט ועולה למקום 6 בהיסטוריה'
דירק חולף על פני ווילט ועולה למקום 6 בהיסטוריה
19/03/2019 | 16:40
45
עם 31.4 אלף נקודות.
בזמנו נוביצקי כבר עלה למקום השישי כשחלף על פני שאק, אלא שמאז לברון הספיק לעקוף אותו.
נוביצקי יפרוש במקום השישי בקלעי כל הזמנים. המועמד הבא לעקוף אותו הוא קווין דוראנט אבל זה יקח לו עוד איזה 5 שנים.
לצפיה ב-'לברון לניקס?'
לברון לניקס?
17/03/2019 | 10:52
7
62
האם טרייד של לברון ג'יימס לניקס הגיוני?

נניח לברון(שנתיים בחוזה) תמורת.

בחירת דראפט 2019(נניח לא ציון), לאנס תומאס, פרנק ניטיליקינה, מיצל רובינסון וקווין נוקס.
אני לא יודע אם לאחר הבייאאוט מותר לניקס להעביר את החוזה של נואה.

אבל במקרה הזה יהיה לניקס את 2 שחקנים משמעותיים חתומים: לברון וסמית' ג'וניור.
ובשוק הנוכחי יהיה בהחלט ניתן לצרף להם עוד 2 שחקני מקס או קרוב לזה.

לניקס יש גם מלא בחירות דראפט על מנת להשתמש בהם לטריידים למלא את הסגל.

הלייקרס מצידם יכולים להציע עדין חוזה מקס, יהיה להם המון חוזי רוקי טובים+ בחירת טופ דראפט בדראפט סופר איכותי.
באופן הזה הם יזיזו את חלון ההזדמנויות שלהם עד שסערת גולדן סטיט תחלוף.

לצפיה ב-'אם אפשר לצרף ללברון 2 שחקני מקס בניקס'
אם אפשר לצרף ללברון 2 שחקני מקס בניקס
17/03/2019 | 15:32
48
למה אי אפשר לעשות את זה בלייקרס?
לצפיה ב-'החוזה של לברון מעניין, לא התאפשר לו לעשות NTC'
החוזה של לברון מעניין, לא התאפשר לו לעשות NTC
17/03/2019 | 22:12
47
אבל אם עושים עליו טרייד, החוזה שלו משתפר ל42 מליון לעונה
לא בטוח שהתותחים בליגה יסכימו להצטרף אליו על חוזה כזה
לצפיה ב-'אוקלהומה קורסת'
אוקלהומה קורסת
19/03/2019 | 10:12
1
35
מאז פגרת האול סטאר אני חושב שאנחנו 5-10 שלילי.
הפעם הפסד ביתי למיאמי עם הגנה מביכה בהמון מהלכים. חבל.
כל העונה 1-2-3, בדרך לסיים 7-8.
לצפיה ב-'כשההגנה שלכם לא מגיעה למשחק'
כשההגנה שלכם לא מגיעה למשחק
19/03/2019 | 13:48
24
אתם תפסידו הרבה פעמים, גם לקבוצות נחותות. לספוג מקבוצה כמו מיאמי 60 נקודות בצבע זה יותר מדי.
דראגיץ' במשחק הטוב ביותר מאז שחזר מפציעה. אני תוהה מתי יוחזר לחמישייה על חשבון דיון וויטרס.
לצפיה ב-'העתק הדבק למשחק מול דנבר'
העתק הדבק למשחק מול דנבר
19/03/2019 | 12:35
25
פותחים מצוין, מקמילן לא לוקח פסק זמן בסוף רבעים גם אם היריבה תרוץ 50-0 וכל הביטחון שנצבר יורד באסלה. השלשה בראשונה של הבלייזרס במחשק הגיעה 1:40 לסוף המחצית. עד למחצית היו לה כבר 3 כאלה בדרך להפוך מינוס 11 לפלוס 7. אבל בסדר נייט, שמור את הטיימאאוטים לריצת 5-2 של היריבה בתחילת הרבע הבא, זה יותר חשוב.
לצפיה ב-'ניצחון נהדר לדנבר אצל הסלטיקס'
ניצחון נהדר לדנבר אצל הסלטיקס
19/03/2019 | 13:44
1
27
זה היה משחק החזרה של אייזיאה תומאס ל-TD גארדן. הוא הוכנס רק ל-7 דקות במחצית הראשונה, היה חלש, סיים ללא נקודות ולא הוחזר בהמשך.
דנבר שיחקה כדורסל נהדר. הכדור זז מיד ליד, הם לא מבזבזים זמן בכדרורים ומתחילים את האקשן מתחילת הפוזשן כך שיש להם לפעמים 2-3 ניסיונות עד שהם מגיעים למבט פנוי.
גם מבחינה הגנתית קבלת ההחלטות של הנאגטס הייתה טובה. אולי הימרו קצת יותר מדי על קשת השלוש (בוסטון באחוזים נמוכים מהממוצע) אבל הגנו היטב על הצבע, סגרו לריבאונד, ממש משחק סולידי ונכון.

בוסטון הגיעה למשחק עם מוטיבציה והקהל נכנס לדחוף אחרי כמה מהלכים יפים במחצית השנייה אבל בכל פעם לדנבר הייתה תשובה. קיירי השיג את הנקודות שלו, הורפורד קלע שלשות אבל מסביב התרומה הייתה מועטה. טייטום, מעבר לכך שלא פגע, קצת נתקע עם הכדור אצלו. מהספסל אף אחד לא התבלט בעוד שדנבר תמיד משיגה ממנו תרומה.

יוקיץ' היה המצטיין עם משחק אול אראונד משובח: 21-13-7, 2 חטיפות ו-3 חסימות. תענוג לצפות בו משחק, הפעם הוא היה טוב גם בהגנה עם מיקום נכון, נוכחות בצבע ועבירות חכמות.
חוץ מיוקיץ' עוד 6 שחקני דנבר סיימו עם מספר נקודות דו ספרתי, אפשר לציין לחיוב את מילסאפ שהיה טוב בשני צדי המגרש.
לצפיה ב-'אחד הנצחונות הכי מספקים העונה'
אחד הנצחונות הכי מספקים העונה
19/03/2019 | 18:07
26
כבר מהריצת 11-0 בתגובה ל-4 נקודות הראשונות של הסלטיקס הייתה הרגשה מצוינת... המעורבות של כולם בשני הצדדים הייתה אבסולוטית, אף אחד לא הכריח כלום, כולם חיכו שההתקפה תגיע אליהם והיא לא איחרה לבוא. 

IT הגיע בנעליים ירוקות כמחווה משלו, הוא אכן יצא מהרוטציה כמו שחזית, אפילו מוקדם מהצפוי. בנתיים הוא מקבל את זה יפה והאמת כל העונה הוא באנגריות טובות ותומך מהספסל. נקווה שישאר מחויב למקרה שנצטרך לשלוף אותו בשעת חירום. 

וויל בארטון היה מעולה במחצית הראשונה, נחלש ברבע השלישי עם כמה החלטות רעות אבל סך הכל משחק ממש טוב של 20 נקודות (ועוד קצת מסביב) באחוזים טובים. 
 הפעם ביזלי לא פגע אבל מוריס וטורי קרייג נתנו תרומה מהספסל, קרייג זז ממש יפה בלי הכדור ותמיד עוזר בריבאונד, הוא השומר אחד-על-אחד הכי טוב שלנו ככה שאם הוא קולע במעל 30% משלוש הוא שווה דקות באופן קבוע. 
היה לו חלק במהלך ששינה מומנטום: 80-78 לבוסטון, 1.1 שניות לסיום הרבע השלישי, בראד סטיבנס משום מה לוקח טיימאוט כשהכדור מתחת לסל של בוסטון(!). בחזרה מהטיימאוט מרקוס סמארט משליך את הכדור על מגרש שלם והוא נוחת בספסל שלנו בצד השני... המשמעות? הכדור שלנו עם 1.1 על השעון (שלא זז כי הכדור לא דרך על הפרקט) מתחת לסל של בוסטון! מאלון מעלה מהר את הג'וקר מהספסל, ההגנה של מתמקדת בעאלק חסימה שהוא מסדר למורי בזמן שטורי קרייג מתגנב מהצד החלש ומקבל כדור מתחת לסל לדאנק ללא שמירה. בראד סטיבנס קיבל דייסה מהמנה שהוא בי.. איך שלא אומרים את זה, הוא הביא את זה על עצמו

בצד של הסלטיקס קיירי עשה את שלו, הבאנו עזרה מהורפורד ושילמנו על זה בטווח הקצר אבל זה די השתלם בארוך. ג'יילן בראון היה נראה אבוד על המגרש, ועוד כשהיוורד לא משחק וכביכול יש לו יותר אשראי מהספסל. 

לצפיה ב-'משחקי מוצ"ש+ שאלת היום'
משחקי מוצ"ש+ שאלת היום
16/03/2019 | 20:16
58
95
כעת: בוסטון מביסה את אטלנטה, אנחנו באמצע רבע שלישי.

וושינגטון- ממפיס.
ניו אורלינס- פיניקס: רנדל אחרי שיא קריירה של 45 נקודות, למי שפספס.
דאלאס- קליבלנד: המאבס הפסידו 13 מ-14 המשחקים האחרונים. ה"לוקה מאניה" לא ממש מתקררת אבל אפשר להעריך את...
המשך>>
כעת: בוסטון מביסה את אטלנטה, אנחנו באמצע רבע שלישי.

וושינגטון- ממפיס.
ניו אורלינס- פיניקס: רנדל אחרי שיא קריירה של 45 נקודות, למי שפספס.
דאלאס- קליבלנד: המאבס הפסידו 13 מ-14 המשחקים האחרונים. ה"לוקה מאניה" לא ממש מתקררת אבל אפשר להעריך את החשיבות של מת'יוז ודאנדרה לקבוצה.

אוקלהומה- גולדן סטייט: המשחק המרכזי, רק חבל שדוראנט פצוע ולא ישחק. בכל זאת ישנה יריבות בין הקבוצות, זה משחק חשוב בקרב המיקום של הת'אנדרס ואפילו של הווריורס, אם מעניין אותם לסיים במקום הראשון בקונפרנס.

סאן אנטוניו- פורטלנד: קרב מיקום קלאסי במערב, שתי הקבוצות בבק טו בק אחרי ניצחון.

דנבר- אינדיאנה: מצפה לירידת מתח אצל הפייסרס אחרי הניצחון הגדול על פול ג'ורג'. לא רואה אותם גונבים את המשחק הזה.

יוטה- ברוקלין.

שאלת בונוס:
איזה שחקן מוביל את הליגה בנקודות מאז פגרת האולסטאר?
לצפיה ב-'משחקי חמישי עם שאלת בונוס כמובן'
משחקי חמישי עם שאלת בונוס כמובן
14/03/2019 | 21:49
18
49
אינדיאנה- אוקלהומה: המשחק המרכזי. פול ג'ורג' חוזר לאינדיאנה בפעם השנייה מאז הטרייד. חוץ מזה יהיה משחק צמוד בין שתי קבוצות שנאבקות על מיקום בקונפרנסים שלהן.

אורלנדו- קליבלנד.
בוסטון- סקראמנטו.
טורונטו- לייקרס: מפגש מעניין בין קוואי ללברון. בטורונטו לאורי וגרין בספק למשחק.
יוטה- מינסוטה: הג'אז ניצחו אותנו פעמיים העונה במשחקים צמודים. אלא שבלי טיג, רוז, וויגינס וקובינגטון אני לא רואה את המשחק הזה מגיע להכרעה צמודה.
דנבר- דאלאס.

שאלת בונוס:
איזו קבוצה מחזיקה במאזן הטוב ביותר בליגה במשחקים שהוכרעו בהפרש של 3 נקודות ומטה?
לצפיה ב-'הפייסרס חוזרים מפיגור 19 ומנצחים של את הת'אנדר '
הפייסרס חוזרים מפיגור 19 ומנצחים של את הת'אנדר
15/03/2019 | 05:35
5
31
ווסלי מאתיוז עם ריבאונד וסל שניה וחצי לסיום מעניק לפייסרס ניצחון עם המון אופי.

יוטה מביסים את מינסוטה ועולים למקום השביעי במערב ששם כל ניצחון או הפסד משנה מיקומים, הקליפרס יורדים למקום שמיני.

אורלנדו מפרקים את קליבלנד ונצמדים למיאמי שממוקמת במקום השמיני במזרח.

טורונטו רומסים את לברון אבל זאת כבר לא חדשה כל כך מרעישה.

אגב, רישמית רק מילווקי וטורונטו הבטיחו את מקומן בפלייאוף.

והתשובה לשאלה לדעתי היא אינדיאנה או טורונטו.

לצפיה ב-'היה משחק מצוין'
היה משחק מצוין
15/03/2019 | 12:20
4
34
אוקלהומה שיחקו ממש טוב במחצית הראשונה, בשני צדי המגרש. פול ג'ורג' רצח את אינדיאנה עם השלשות שלו, ווסטברוק קיבל החלטות טובות, אדאמס היה מעורב.
הפייסרס התקשו לשים נקודות. הם שיחקו לא מעט על ת'דיוס יאנג בפוסט מול ווסטברוק וזה לא ממש הוכיח את עצמו. היה חסר להם יוצר אמין ואיכותי.

במחצית השנייה ג'ורג' שיחק יותר הירו בול, ווסטברוק כצפוי מידרדר בבחירת הזריקות וקבלת ההחלטות ככל שהמשחק מתקדם. אינדיאנה מצאה את הגו טו גאי שלה- סאבוניס, שהיה מאוד אפקטיבי בפיק אנד רול ובפוסט. משם אינדיאנה הצליחו ליצור יתרון על ההגנה ולתרגם את זה למבטים פנויים. הקהל היה בטירוף, המומנטום בצד שלהם, הם סגרו את המשחק עם צמד הגבוהים טרנר-סאבוניס וזה עבד בהגנה מול הסטגנציה של הת'אנדרס.
יאנג שחקן הגנה טוב אבל כשסאבוניס בצבע OKC יכול לגנוב ממנו עזרה, לעומת זאת את הג'אמפר של טרנר מכבדים יותר.

כמו שאמרת הסל של מת'יוז בריבאונד התקפה ניצח את המשחק.
עוד כמה נקודות:
- למרות שהיו לפייסרס לא מעט live ball turnovers, הם צמצמו נזקים בהגנת טרנזישן טובה.
- השדרנים של אינדיאנה כאלה הומרים... שונא את זה.
לצפיה ב-'לא הייתי קורא לזה משחק מצוין'
לא הייתי קורא לזה משחק מצוין
15/03/2019 | 16:11
3
32
דרמטי ואמוציונלי כן אבל הרמה ברוב שלבי המשחק הייתה די נמוכה. ברבע הראשון היה איזה סטרצ' של 4 התקפות רצופות שהקבוצות ניסו לרוץ ופשוט מסרו כדורים בלתי אפשריים, זה היה קשה לצפייה.

גם אחוזי הקליעה שלנו היו קשים לצפייה, כמו גם קבלת ההחלטות של ווסטברוק, מדהים איך פעם אחר פעם הוא מוציא את הקבוצה שלו מהרית'ם עם שלשה לא קשורה לשום דבר. לפחות לא השארנו איזה 10 נקודות על קו העונשין הפעם כמו שאנחנו עושים בדרך כלל, סאבוניס בכלל עם ערב של 12 מ13 מהקו.

ג'ורג' שיפר כל אלמנט במשחק שלו, מאוד מרשים. יותר מהקליעה מרשימה אותי יכולת המסירה שלו, בעבר חצי מהאסיסטים שהוא מסר היו הופכים לאיבודי כדור. לפחות הפוזשן האחרון שלו היה הוקרה לימי אינדיאנה הלא עליזים בכלל. האמת שדי מפתיע אותי שהוא סיים עם מינוס 5, זה הרגיש כאילו בכל פעם שהוא יורד לספסל OKC מתרסקת.

קווין באקנר מעצבן מידי פעם עם הנהמות שלו כשמשהו לא צפוי קורה אבל חוץ מזה? אתה הראשון שאני שומע מתלונן על צוות השידור של הפייסרס, שנחשב בעיני רבים לאחד הטובים בליגה. תנסה לראות משחק עם שידור של שארלוט...
לצפיה ב-'אנחנו מולכם פעמיים השבוע, יהיה 1-1?'
אנחנו מולכם פעמיים השבוע, יהיה 1-1?
15/03/2019 | 18:53
1
8
לצפיה ב-'איפה חותמים?'
איפה חותמים?
15/03/2019 | 19:27
20
הלו"ז שלנו בשבועיים הקרובים הכי אכזרי שיכול להיות. אם נתחיל מהמשחק אתמול אז יוצא פעמיים אוקלהומה, פעמיים דנבר, גולדן סטייט בחוץ, בוסטון בבית, פורטלנד וקליפרס בחוץ. 100% קבוצות פלייאוף, 75% קבוצות עם יתרון ביתיות (סביר להניח שעד למפגש מול בוסטון בסוף מרץ גם הם כבר יתקעו יתד במקום הרביעי על חשבוננו).
לצפיה ב-'Got it!!!'
Got it!!!
15/03/2019 | 19:18
35
לא סובל גם את השידור של שראלוט...
לצפיה ב-'משחק הזוי בין דנבר לדאלאס (שגם עונה לשאלה)'
משחק הזוי בין דנבר לדאלאס (שגם עונה לשאלה)
15/03/2019 | 09:58
1
49
אני מאמין שאנחנו התשובה, אנחנו כרגע עומדים על 14-3... את הנתון הכרתי גם לפני אבל אני לא יודע איך הוא בהשוואה לשאר הליגה, ככה שזה חצי רמאות 

המאבס פתחו טוב יותר, אין הרבה הזדמנויות להחביא את יוקיץ' בהגנה על 4 כבד, אבל משום מה מייקל מלון מדלג על כל אחת מהן. נוביצקי פותח בדאלאס לאחרונה ובכל זאת הג'וקר שמר על דוויט פאוול שניצל את זה לפתיחה חזקה. דירק אגב סיים עם 3 שלשות והוא צריך פחות מ-20 נקודות לעבור את ווילט במקום השישי בכל הזמנים. 

ג'יילן ברנסון נותן עונת רוקי מצוינת שעוברת מתחת לראדר, היכולת שלו גם נשקלה בטרייד של DSJ. הוא שחקן מאוד חכם ומגוון, משלים יפה את לוקה (סיים עם 20-4-5 באחוזים טובים). לשניהם היו מהלכים יפים בקטע פסיכי במשחק... 
דאלאס בקושי איבדה כדורים ושיחקה בקצב איטי רוב הזמן, למעט דאבל-דאבל של 11-11 מקליבר היא לא קיבלה כלום מהספסל.  

מי שהשאיר אותנו בעניינים היה פול מילאספ שממשיך תקופה מצוינת, סיים עם 33 נקודות ב-14-19 מהשדה!! ירדנו לרבע האחרון בפיגור 10 כשיוקיץ' מאוד פאסיבי ומוותר על זריקות, עדיין ללא סל שדה... ברבע האחרון צמצנו את ההפרש בעצלתיים, לוקה עשה קסמים מידי פעם למרות שבכלל לא היה אמור לשחק (נפגע בברך לפני כמה ימים, מתעקש לעלות בכל מקרה). 
בשלב הזה יוקיץ' התחיל לשים נקודות סוף סוף ודאלאס החטיאה זריקות יחסית נוחות לצד כמה פוזשנים רעים כשהכדור אצל דונצ'יץ'. 

בשיווין 95 שתי דקות לסיום לוקה עשה אפ-אנד-אנדר מדהים על מילסאפ בשביל לעלות את המאבס ליתרון. בצד השני מסירה יפה של גארי האריס ליוקיץ' ועבירה בפוזישן לאחר מכן העלו את דנבר ליתרון 98-97 (הג'וקר החטיא אחת מהקו). ואז דונצ'יץ' עשה את זה: https://youtu.be/UzQhpWucEOk?t=17
הטביע כל כך חזק שהוא נפגע בפרק כף הידף החטיא מהקו ולא חזר לפוזישן הבא... 
5 שניות לסיום (99-98 לדלאס), טיימאום וכדור מהצד של דנבר, שהולך לידיים של יוקיץ': https://www.youtube.com/watch?v=5VLyZsin9Ak
פחדתי שזה המבט שיקבל כשהתחיל את התנועה, אבל כנראה שידע מה הוא עושה.. סיים עם שורה מצחיקה של 11-14-8, אני חושב שבערך 6 אסיסטים היו ישירות למילסאפ.
זה היה ניצחון קריטי, אין לנו את הפיבילגיה להפסיד משחקים קלים בבית. תודה לאינדי שניצחה את OKC ונתנה עוד קצת אוויר לנשימה. 

לצפיה ב-'תשובה נכונה'
תשובה נכונה
15/03/2019 | 12:22
36
דנבר במקום הראשון: 11-3.
טורונטו במקום השני 11-4.

כל השאר הרחק מאחור.
לצפיה ב-'מינסוטה הובסה מול יוטה'
מינסוטה הובסה מול יוטה
15/03/2019 | 12:28
27
שהובילה כל המשחק אבל ממש ברחה בפתיחת הרבע האחרון.
KAT שיחק ממש לבד, הוא היה טוב אבל הצוות המסייע זוועה: 2-20 משלוש, לא הצליחו לקחת ריבאונד.
היינו +2 בדקות של טאונס על המגרש, אלא שהוא יצא ב-6 עבירות ובדקות בלעדיו היינו -22.
רודי גובר שמר עליו טוב מאוד אבל התקשה לכסות אותו על קשת השלוש. בכל אופן הוא מצ'אפ קשה עבור מינסוטה, שמשחק ההתקפה שלה בנוי על כניסות לצבע.

סך הכל תרומה מאוזנת של 5-6 שחקני הגרעין של הג'אז וניצחון קל עבורם.
לצפיה ב-'ZION משחק חזרה 13-13 מהשדה, פעם ראשונה שאני רואה אותו'
ZION משחק חזרה 13-13 מהשדה, פעם ראשונה שאני רואה אותו
15/03/2019 | 22:52
30
יותר נכון היילטס, רוב הקליעות היו דאנקים לפחות בהיילטס
הוא נראה מרשים, השאלה איך זה יתרגם בNBA
לצפיה ב-'12/03/2019 - אינדיאנה - ניו יורק: 'סוויפ' עונתי'
12/03/2019 - אינדיאנה - ניו יורק: 'סוויפ' עונתי
16/03/2019 | 09:39
6
מפגש רביעי ואחרון העונה בין הקבוצות. במשחק הראשון סאבוניס היה מושלם מהשדה ועבדנו קשה כדי לנצח משחק צמוד. במשחק השני ניצלנו דקות רעות של הניקס במחצית השנייה. במשחק השלישי הבסנו; אינדיאנה מחפשת ניצחון שישי ברציפות נגד הניקס, בעוד הניקס מחפשים לעצור את רצף שישה ההפסדים שלהם;

רבע א': הבדל של פוזישן עד שניים
רבע ראשון צמוד שבו היתרון מחליף צדדים, אך נמצא רוב הזמן בצד של הניקס. אינדיאנה עוד לא מוצאת את ה'גרוב' שלה במשחק. הרבה עצירות נרשמות, עם הליכות לקו העונשין.

36.7 שניות לסיום הרבע, טי ג'יי ליף נכנס בפיגור 2. הרבע מסתיים בסל פיידוויי יפה של עמנואל מודיאיי. 27-29 לניקס בסיום הרבע הראשון. קווין נוקס הצעיר הוביל ברבע הזה עם 10 נק' [שיחק את כל הרבע].

רבע ב': יתרון דו-ספרתי לניקס!
פוזישן התקפה - טי ג'יי מתקן מתחת לסל בריבאונד התקפה לאחר החטאה מחצי מרחק של ארון הולידיי.

9:09 לסיום המחצית, טי ג'יי יורד ביתרון 1 של אינדיאנה. לא היה ממש מעורב, אבל היה חלק מהחמישייה שנראתה דומיננטית יותר, בעיקר בריבאונד, בהשוואה לרבע הראשון.

כל המומנטום נעצר במעבר לחמישיות ראשונות, ובדקות הבאות הניקס לוקחים יתרון דו-ספרתי - 10 הפרש. ברם, ריצת 2-14 מהירה נותנת לנו יתרון. 52-55 לאינדיאנה במחצית. סיימנו את המחצית הראשונה בריצת 5-18. הניקס איבדו 8 כדורים ברבע השני, כך שלמרות אחוז נמוך שלנו מהשדה - 42%, כולל 1 מ-7 משלוש, ניצלנו את הטעויות כדי לקחת את המומנטום.

רבע ג': הבריחה מגיעה
פתיחה חזקה כבר בדקה הראשונה של המחצית נותנת יתרון 9. זו בריחה ראשונה שמאלצת את הניקס לקחת פסק-זמן מהיר לפני שהעניינים יוצאים מכלל שליטה. זה מגיע ל-12, יתרון דו-ספרתי ראשון שלנו במשחק.

בדקות הבאות, הניקס לא מצליחים לנצל התקפות מעבר ומרבים להחטיא מתחת לסל. לא יכולת טובה של אינדיאנה, אבל הגנה אגרסיבית, בעיקר של טרנר, מתחת לסל, שומרת על היתרון. פוזישן אחרון שלנו ברבע השלישי מסתיים בשלשת מומנטום של ווסלי מתיוז, שנותנת יתרון שיא חדש - 15 הפרש, ומורידה את הקבוצות לפסק-זמן. הרבע מסתיים בשלשה של עמנואל מודיאיי עם יד בפנים. 73-85 לאינדיאנה בסיום הרבע השלישי. 6 מ-10 סלי השדה שלנו ברבע הגיעו משלוש.

רבע ד': הניקס עשו את זה מעניין, אבל קצת מאוחר מדי
הניקס לא מצליחים לייצר ריצה, מתקשים כל הערב לסיים מתחת לסל את הלייאפים, אם כי נתקלים לא אחת בהגנה האגרסיבית שלנו שהערב הגיעה לעבוד ולעצור סלים קלים, וההפרש נשמר על דו-ספרתי עד לאמצע הרבע. אני לא רואה אותם חוזרים.

רק דיברתי, ו-2 דקות לסיום הניקס מורידים ל-6 הפרש אחרי קליעות עונשין של מודיאיי, בערב נהדר שלו כשחקן המוביל בקבוצה האורחת. כדקה לסיום, הניקס חוזרים מפסק-זמן עם זריקה מבחוץ של נואה וונלה, אבל זה לא נכנס. יכול היה להוריד ל-3. אינדיאנה לא עושה נק' בצד השני, והניקס מורידים דרך הקו ל-4 הפרש, עם 41.8 שניות על השעון. פסק-זמן אינדיאנה. בחזרה ממנו, דרן קוליסון כופה מיד-רנג' ג'אמפ שאט עם יד בפנים, וקולע את זה כמו גדול! 6 הפרש, 24.2 שניות לסיום. בול גיים. בסיום 98-103 לאינדיאנה. הפייסרס מנצחים למרות רבע רביעי התקפי רע מאוד שבו החטאנו 10 זריקות מהשדה ברציפות.

השחקן המצטיין: דרן קוליסון. 16 נק' [11-5 מהשדה, 1-0 משלוש, 6-6 מהקו], 5 ריב' [1 בהתקפה], 9 אס' [ללא אף איבוד כדור!] ו-3 חט' ב-31 דקות משחק;

בויאן בוגדנוביץ' מוביל את קלעי המשחק עם 24 נק' [3 שלשות]; מיילס טרנר עם ערב של 15 נק', 9 ריב' [1 בהתקפה], 2 חט' ו-2 חס' ב-37 דקות; ווסלי מתיוז [14 נק'], תד יאנג [10 נק' ו-3 חט'] ודואמנטס סאבוניס [10 נק' ו-7 ריב' מהספסל] סייעו;

בניו יורק, נדבר קודם כל על עמנואל מודיאיי, שפתח על הספסל ומסיים עם 21 נק' [3 שלשות], מתוכן 11 ברבע האחרון, ב-32 דקות. היה המוביל בניקס; דיאנדרה ג'ורדן עם דאבל-דאבל של 12 נק' ו-16 ריב' [5 בהתקפה]. גם 5 אס' [אבל 5 איבודים]; דמיאן דוטסון תרם 18 נק' [4 שלשות]; קווין נוקס מסיים עם 16 [4 שלשות]; דניס סמית' ג'וניור איכזב עם 7 נק' ו-3 אס' [4 איבודי כדור];

טי ג'יי ליף: 2 נק' [1-1 מהשדה] ו-1 ריב' [1 בהתקפה] ב-3 דקות משחק [פלוס 3];

המשחק הבא -- אינדיאנה מתחילה רצף של 8 משחקים נגד קבוצות עם מאזן 500. או יותר, מתוכם 6 בחוץ. מתחילים בבית, נגד אוקלהומה סיטי [ה'], שובו של פול ג'ורג' בפעם השנייה לאינדיאנה מאז שעבר בטרייד, למשחק קשה נגד קבוצה שנאבקת על מיקום וצריכה את הניצחון לא פחות מאיתנו.
לצפיה ב-'14/03/2019 - אינדיאנה - אוקלהומה סיטי: שובו של PG-13'
14/03/2019 - אינדיאנה - אוקלהומה סיטי: שובו של PG-13
16/03/2019 | 12:16
1
8
מפגש ראשון העונה בין הקבוצות, ולמעשה ראשון מזה 15 חודשים [!]; למרות שמדובר בחזרתו השנייה של פול ג'ורג' לאינדיאנה מאז שעזב אותה, זה משחק שבו הניצחון חשוב יותר מהיריבות או האגו או הנקמה האישית;

רבע א': שליטה של האורחת בהגנה חזקה
8 שניות מהפתיחה, ופול ג'ורג' נעצר בעבירה בצבע, והולך לקו לזרוק. זוכה לשריקות בוז חזקות מהקהל של אינדיאנה, שאינו זוכר לו חסד נעורים.

2 דקות בתוך המשחק, ראסל ווסטברוק לבבבבבד במתפרצת, אבל מאבד את הכדור, ובכך מחמיץ הזדמנות לדאנק קליל. בדקות הבאות מתפתח משחק עם אוירת פלייאוף. שתי קבוצות שנאבקות על כל פוזישן, משחק מסודר. הת'אנדר רצים 6-14 בכ-6 דקות.

2:10 לסיום הרבע, טי ג'יי ליף נכנס בפיגור 5. 22-29 לאוקלהומה סיטי בסיום הרבע הראשון.

רבע ב': #פול ג'ורג'
9:13 לסיום המחצית, טי ג'יי יורד בפיגור 10. התאנדר כבר ב-15, שולטים בריבאונד, ואין לנו פתרון לדומיננטיות שלהם. חבל, זה מתחיל לברוח.
הדקות הבאות של אינדיאנה טובות בהתקפה, אבל הגנתית עדיין מתקשים - הם הורגים אותנו בצבע, החדירות של ווסטברוק לא נעצרות, וגם מבחוץ הם קולעים. ברגע שאין לנו שליטה בריבאונד, וככה זה כל העונה, אנו מתפרקים. 50-63 לאוקלהומה סיטי במחצית. מחצית ראשונה נהדרת של פול ג'ורג', שקולע 20, מתוכן 15 ברבע השני. עושה את הקטע שלו בסלי שדה עם ידיים בתוך הנחיריים של האף, וזה מתסכל. ראסל ווסטברוק משלים את ה'דואו' עם קצב של טריפל-דאבל, כהרגלו - 8 נק', 10 ריב' ו-7 אס'. אבל סיפור המשחק הוא 11+ של התאנדר בריב'.

רבע ג': קורי ג'וזף מחצי מגרש! יש משחק!
8:46 לסיום הרבע, ה'היילייט' של המשחק מגיע עם שלשה של ווסלי מתיוז בעבירה מ'טווח חמש', אבל העבירה נעשתה קודם והסל לא יחשב. בכל אופן, זה מוציא חיוך ממתיוז.

גם ברבע הזה התאנדר שומרים על כוחם. אין סלים קלים בצד שלנו, מגיעים לקו. זו קליניקה של אוקייסי בערב הזה, ואני מוכרח לומר, לא בערב רע במיוחד שלנו, כלומר משחקים כדורסל מסודר, הכדורסל שלנו. פשוט פוגשים הערב יריבה טובה מדי.

בדקות האחרונות מצטבר מומנטום מסוים שלנו, שמרים את הקהל, וההפרש יורד לחד-ספרתי. אחרי שג'ורג' נעצר בעבירה גבולית, כך לפחות טוענים בצד שלנו, בניסיון שלו ל'פוסטר' בדאנק, והוא קולע מהקו, הרבע מסתיים בשלשה מחצי-מגרש על-הבאזר של קורי ג'וזף! האם בזמן? עושה רושם שכן, ואפילו אני לא צריך הילוך חוזר. תרשמו, תרשמו. 81-88 לאוקלהומה סיטי אחרי שלושה רבעים של כדורסל.

רבע ד': אוקלהומה סיטי בלו אן 18 פוינט ליד!
פתיחה טובה שלנו בדקות הראשונות, מקבלים הזדמנות להוריד ל-2, אבל לא מצליחים. אוקייסי בורחת שוב לחד-ספרתי גבוה, כאשר קורה לנו שוב - 6 החטאות ברציפות מהשדה. זה משחק שלישי ברציפות שיש לנו רצף כזה.
עד אמצע הרבע, סל במעבר של דניס שרודר מחצי-מרחק נותן יתרון 11 לאורחת, ואנו יורדים לפסק-זמן, בתקווה לעצור את הדימום.

קצת פחות מ-5 דקות לסיום, הגנה נהדרת מסתיימת במתפרצת שמגיעה ליד הנכונה של בויאן בוגדנוביץ', על הבייסליין, שצולף את השלשה ונשאר לעמוד ולהתגאות בה -- רק 3 הפרש! בצד השני, פול ג'ורג' מחטיא מבחוץ. הכי קרוב שהיינו מאז הרבע הראשון. בהתקפה, נתקעים, אבל קוליסון מזהה את הנתיב וחודר עד הטבעת - מסיים! ריצת 0-8 של אינדיאנה בדקה אחת, וזה רק 1 הפרש לתאנדר! יורדים לפסק-זמן, מיד נחזור.

חזרנו. ווסטברוק קולע בצבע. בהתקפה, עבירה של שרודר בפיק אנד רול על סאבוניס, דחף לו יד לתוך הפרצוף, והשופטים ילכו למצלמות לבדוק אם יש יותר מעבירה רגילה. לא היה נראה מכוון, אבל לפי החוק היבש, זה פלגרנט שמאוד יכול לעזור לנו. ואכן, השופטים קוראים פלגרנט 1 -- סאבוניס קולע מהקו ומוריד שוב לנקודה, והכדור עדיין שלנו. לא מייצרים כלום מההתקפה. התקפה הבאה, בוגדנוביץ' מוצא את מיילס טרנר בצבע, שמסיים בדאנק עוצמתי ביד אחת! יתרון נקודה לאינדיאנה! יתרון ראשון שלנו מאז הדקה החמישית של המשחק! דיפנס! דיפנס! דיפנס! ווסטברוק מוריד שעון, עולה לזריקה מבחוץ - בחוץ! כדור שלנו! בהתקפה, בוגדנוביץ' חודר על כל ההגנה בפיק אנד רול עם טרנר, ומסיים את הלייאפ בצורה אתלטית למדי! 3 לנו! כ-2 דקות לסיום. בצד השני, פול ג'ורג' עולה לשלשה כפויה עם יד של בוגדנוביץ' בפנים - קולע! איך הוא עושה את זה, המניאק. שיוויון 104.

בהתקפה, תקועים, בוגדנוביץ' מאלץ את הזריקה מ'טווח 4', אבל מחטיא. בצד השני, ג'ורג' לקו - קולע פעמיים. כדקה לסיום, יתרון 2 לתאנדר. בהתקפה, סאבוניס חופר, מקפיץ שני שחקנים ומסיים! סל ענק של דומאס! שיוויון 106! בצד השני, ג'ורג' מכדרר, כמעט מאבד מול מתיוז. זוכה שוב בכדור, ושוב כמעט מאבד! מאבד אחיזה! ודורך על הקו! ! ! הגנה מופלאה של ווסלי מתיוז! ! ! כדור שלנו! ! ! 38.3 שניות לסיום.

בהתקפה, מחפשים את סאבוניס, אבל בויאן! ,לא, נו! בויאן מאבד במסירת לוב פנימה! אבל רגע, דרן מחזיר לנו את זה! חטיפה של דרן קוליסון במסירה של ג'ורג'! פסק-זמן של נייט מקמילן, יסדר אותנו כאשר אנו זוכים בכדור שוב עם 23.2 שניות על שעון המשחק, הבדל של כשנייה אחת בין שעון ה-24 לשעון המשחק. בהחלט אפשר להתייחס לזה כפוזישן אחרון שבו נוכל לנצח. מיד נשוב.

חזרנו. בויאן מקבל, מוריד שעון, מול ג'ורג' - לא מצ'אפ שאני אוהב - מקבל את הפיק אנד רול ממיילס, עולה לזריקה, מחטיא, אבל ווס מתיוז על הריבאונד! דוחק את זה פנימה! ! ! יש! ! ! 1.8 שניות לסיום, יתרון 2 לאינדיאנה! פסק-זמן של אוקייסי! כל הקהל על הרגליים! והנה מבט על הסל גם מגובה הפרקט.

חזרנו. התאנדר מחדשים את המשחק, ווסטברוק מקבל, עולה לשלשה עם ידיים בפנים, לניצחוווווון. . . בחוץ! קצר מדי! נגמר הסיפור! בסיום 106-108 לאינדיאנה! ניצחון חשווווווווווב מארץ-החשובים! קאמבק 14 העונה של אינדיאנה במשחקים שבהם מפגרת ב-10 נק' או יותר [כמות הניצחונות הרביעית בליגה בנתון הזה]. מה נגיד על התאנדר ברבע האחרון: רק 6 מ-20 [30%] ו-4 נק' צבע, מה שעבד להם טוב בחצי הראשון. למעשה, נדרסו מתחת לסלים בחצי השני עם 16+ [!] של אינדיאנה בנק' צבע ו-6+ בריב'. וזה סיפור המשחק. מבט נוסף מהזוית של אוקלהומה סיטי וצוות השידור שלה על הפוזישנים האחרונים.

השחקן המצטיין: ווס ניצח לנו את זה, אבל אני חייב ללכת עם דומאס סאבוניס, נגד קבוצתו לשעבר, שהחזיק אותנו במשחק שכבר ברח. 26 נק' [12-7 מהשדה, 13-12 מהקו! נקודת תורפה שלו בזמן האחרון!], 7 ריב' ו-4 אס' [ללא אף איבוד כדור] ב-28 דקות מהספסל [פלוס 14!]. קלע 8 מה-26 שלו ברבע האחרון, ושיחק את כל הרבע האחרון. אחרי שהפסיד לנו את המשחק נגד פילדלפיה, מנצח לנו הערב;

בויאן בוגדנוביץ' מסיים עם 23 נק' [2 שלשות] ו-5 אס' [2 איבודי כדור]. רושם משחק 24 ברציפות בספרות כפולות, ו-28 העונה עם 20 נק' או יותר. זו בהחלט היתה העונה של בויאן ככינור ראשון של הקבוצה, ואם נעשה ריצה בפלייאוף נחזור ונדבר על זה כאחת העונות הדומיננטיות של שחקן יורוליג ב-NBA; דרן קוליסון עם ליין אול-אראונד שהתרגלנו לראות ממנו במשחקים האחרונים, מסיים עם 17 נק', 6 ריב' [1 בהתקפה], 7 אס' [4 איבודי כדור] ו-4 חט'; ווס מתיוז, גיבור המשחק, עם 16 נק' [4 שלשות], מתוכן 8 ברבע האחרון, כולל סל ניצחון; תד יאנג [11 נק' ו-3 חט'] ומיילס טרנר [10 נק'] תרמו גם הם בספרות כפולות;

מגבלת תווים. המשך יבוא.
לצפיה ב-'- המשך -'
- המשך -
16/03/2019 | 12:19
13
באוקלהומה סיטי, פול ג'ורג' עם ערב משובח של 36 נק' [6 שלשות], ולמרות שקלע 8 נק' ברבע הרביעי וחלוקת הנק' שלו היתה טובה לכל אורך המשחק, פשוט לא הגיע ל'מאני טיים' של ה'מאני טיים', מה שנקרא, בפוזישנים האחרונים, ואיבד את הראש עם שני איבודים קריטיים שהפסידו לתאנדר את המשחק. כמה שמנטאלית יש השפעה על קבלת ההחלטות באוירה עוינת, והוא הרגיש את העוינות של הקהל, והתקשה לקבל את זה, כי הוא בחור רגיש שלוקח ללב; ראסל ווסטברוק מסיים עם טריפל-דאבל אופייני של 19 נק', 14 ריב' [1 בהתקפה] ו-11 אס' [4 איבודי כדור] ב-38 דקות. גם 4 חט'. אבל נדבר על רבע אחרון של 1 מ-6 שלו מהשדה, רק 2 נק' ב-11 דק', כולל החטאה בסיום שהיתה יכולה לנצח לקבוצתו את המשחק. זה טריפל-דאבל מס' 27 שלו העונה ו-131 בקריירה, מתקרב למג'יק ג'ונסון שמדורג שני בכל הזמנים עם 138; סטיבן אדאמס עם 17 נק' ו-8 ריב' [3 בהתקפה]; 

טי ג'יי ליף: 0 נק' [לא זרק] ו-1 אס' [ללא איבודי כדור] ב-5 דקות משחק [מינוס 5].

** Chris Smoove מתקצר.

המשחק הבא -- מתחילים מסע חוץ במערב עם מפגש נגד דנבר החזקה [ש'].
לצפיה ב-' אתם חייבים לראות את זה'
אתם חייבים לראות את זה
16/03/2019 | 15:58
3
50

תנו לאיש פרס נובל ליצירתיות או משהו.
לצפיה ב-'מת'
מת
16/03/2019 | 16:14
4
לצפיה ב-'איזה גאון. ובאמת שימכור כבר! '
איזה גאון. ובאמת שימכור כבר!
16/03/2019 | 16:53
6
לצפיה ב-''
19/03/2019 | 22:44
1
לצפיה ב-'הקובי הזה אפילו אחרי שפרש מנסה להיות ג'ורדן '
הקובי הזה אפילו אחרי שפרש מנסה להיות ג'ורדן
16/03/2019 | 16:54
31
לצפיה ב-'משחקי הלילה'
משחקי הלילה
13/03/2019 | 18:29
24
47
מיאמי- דטרויט: חשוב מאוד למיאמי, שנמצאת על סף הפלייאוף, מול יריבה ישירה שלה. כמה חבל ששתי הקבוצות קשות לצפייה.

וושינגטון- אורלנדו: מסוג המשחקים שהמג'יק חייבים לקחת כדי לעלות לפלייאוף.

אטלנטה- ממפיס: נקסט.
אוקלהומה- ברוקלין: ג'ורג' קולע ב-30% בלבד מהשדה מאז שחזר מהפציעה. נראה האם יחזור לעצמו כאן.

יוסטון- גולדן סטייט: המשחק המרכזי. לרוקטס יש מנהג מגונה לנצח את גולדן, הם עשו את זה כבר שלוש פעמים השנה. דוראנט חסר ובהמשך לדיון שלי עם נועם, אני מוכן להמר שלמרות היריבות והציפייה מגולדן לתת 100%, היא כנראה תפסיד את זה.

פיניקס- יוטה: פיניקס מנצחת את הגדולות ומפסידה לכל השאר. יוטה נופלת לקטגוריה של "כל השאר".

שאלת בונוס:
מי השחקן שמשיג הכי הרבה נקודות מקו העונשין ביחס לסך הנקודות שלו? רמז- לא הארדן.
לצפיה ב-'לו-וויל?'
לו-וויל?
13/03/2019 | 19:00
2
10
לצפיה ב-'קרוב, אבל לא'
קרוב, אבל לא
14/03/2019 | 00:43
1
5
לצפיה ב-'אמביד?'
אמביד?
14/03/2019 | 09:19
4
לצפיה ב-'לדריימונד גרין יש סוכן חדש ריץ' פול מקלאץ' ספורטס'
לדריימונד גרין יש סוכן חדש ריץ' פול מקלאץ' ספורטס
14/03/2019 | 04:39
16
32
החבר של לברון, הסוכן של דייויס

גרין דיבר על זה תקופה ועכשיו זה רשמית

מה זה אומר, אני מאמין בקונספרציות, גם אם אני מאמין שריץ פול
עושה דברים לגיטימיים, הוא בכל זאת סוכן של בלאדסו ואחרים
הוא עדיין החבר הכי טוב של לברון, וגם אם לא יהיה מסוגל להביא שחקנים
לשחק עם לברון, הוא ינסה לעזור בדרכים אחרות

גרין חתום לעוד עונה חוץ מהעכשיווית , אבל לדעתי המחוגים מסתובבים
ויהיה פעולות כבר בקיץ, גולדן כבר הודיעו שהפריוריטי שלהם הקיץ זה תומפסון ודוראנט, אם אני מחתים אותם אני מתפטר מגרין
גם אם אני מעריך אותו, עכשיו שהוא מחפש חוזה שמן ולברון נמצא מאחורי הקלעים, זה הזמן להחליף את גרין
לצפיה ב-'יש שמועות שזאת בכלל סוכנות של לברון ופול הוא בובה על חוט'
יש שמועות שזאת בכלל סוכנות של לברון ופול הוא בובה על חוט
14/03/2019 | 07:20
15
27
לא יודע עד כמה זה אמיתי ונשמע לי כמו משהו שהליגה כבר היתה עושה משהו לגביו אבל כך או כך, ברור לגמרי של לברון יש השפעה גדולה על מה שקורה עם השחקנים שחותמים שם.

בכל מקרה, לגבי גרין נראה לי שאם בגולדן יצטרכו לסחור בינו ובין דוראנט ולמי מהם לשלם, כנראה שזאת לא תהיה התלבטות קשה מידי ובצדק כמובן.
בסוף הכל תלוי בדוראנט וברצון שלו להישאר או לא להישאר.
לצפיה ב-'אם אני לברון למה לי להביא את גרין'
אם אני לברון למה לי להביא את גרין
14/03/2019 | 13:37
14
28
מה הוא בדיוק עוזר לי?

להביא את דריימונד זה לשפוך כסף כמו ששפכו על טריסטן סתם.

לא שמעתי על ההודעה של גולדן שהם ירדפו אחרי דוראנט וקליי אבל אם אני הבעל בית שם אני עושה אותו דבר. גרין בירידה ויותר בר החלפה.
לצפיה ב-'המטרה של לברון יכול להיות לא רק לשפר את ההקבוצה שלו'
המטרה של לברון יכול להיות לא רק לשפר את ההקבוצה שלו
14/03/2019 | 16:33
13
30
אלא להזיק לאחרות, 
נניח לדוגמא שאין לדייויס שום כוונה לעבור לסלטיקס,
אבל הוא גורם לבוסטון לומר שהם יתנו את טאטום ואחרים ואז דיוויס מודיע שהוא
אינו מעוניין, זה גורם לסלטיקס ולשחקנים שלהם טעם מר בפה כי רצו להחליף אותם 

גם עם גרין, אם בעונה הבאה באמצע העונה גרין מתחיל לעשות רעש של טרייד 
זה יכול לגרום שהקבוצה מחוייבת בסוף פברואר לעשות טרייד עליו, ולהתחיל
לשנות מעט את הקבוצה חודש וחצי לפני הפלייאוף, זה אולי יספיק להחליש
את גולדן מעט כידי לעצור אותם

אם גולדן חייבים לבנות משהו קצת שונה, עדיף להם לעשות את זה מתחילת
העונה ולא באמצע.
לצפיה ב-'נשמע לי קצת סטרצ׳י'
נשמע לי קצת סטרצ׳י
14/03/2019 | 17:38
12
27
אני דווקא חושב על דריימונד בעצמו. הוא יודע שהוא לא בראש סדר העדיפויות של הלוחמים, הוא יודע שהם לא הולכים לתת לו חוזה שמן, ולכן הוא חותם אצל הסוכן של ה״אופוזיציה״ בשביל להשיג חוזה שמן איפשהו.

ריץ׳ פול השיג איזה 100 מליון לטריסטן תומפסון. זה אומר שהוא יכול להשיג את זה לכל אחד :)
לצפיה ב-'שחקן שלא מדברים עליו מספיק ואולי כי בטוחים שהוא לא ישאר '
שחקן שלא מדברים עליו מספיק ואולי כי בטוחים שהוא לא ישאר
15/03/2019 | 05:51
11
26
זה בוגי שאולי גם הוא במיקס הזה ועזיבה של דריימונד יכולה לגרום לו להישאר בגולדן (אני מניח שאף קבוצה לא תיתן לו חוזה מקס)

גרין די התרסק העונה גם מספרית וגם חברתית עם הריב המתוקשר עם דוראנט ולפני כמה ימים סטיב קר נתפס כשהוא אומר משהו כמו "נמאס לי מהשטויות שלו" ונראה שמעמדו בקבוצה ירד מאוד העונה.
לא אוהב את גרין אבל אני מקווה בשבילו שהוא ישאר בגולדן כי בקבוצה אחרת אני ממש לא רואה אותו משתלב ומצליח לעשות את מה שהוא עשה בגולדן בשנים האחרונות
לצפיה ב-'אין סיכוי שקאזינס נשאר either way'
אין סיכוי שקאזינס נשאר either way
15/03/2019 | 15:58
10
26
אלא אם כן הוא מוכן להסתפק במשהו כמו 7 מיליון בעונה הבאה. לגולדן לא יהיה מקום מתחת לתקרה גם אם דוראנט עוזב.
לצפיה ב-'למה? דוראנט לא יושב על משהו כמו 20 לעונה? '
למה? דוראנט לא יושב על משהו כמו 20 לעונה?
15/03/2019 | 19:14
9
5
לצפיה ב-'30'
30
15/03/2019 | 19:33
8
33
לווריורס יש סך הכל 81.7 מיליון דולר מובטחים בעונה הבאה, אבל זה לא כולל את דוראנט ואת תומפסון. מספיק שאחד מהם נשאר והווריורס כבר מעל התקרה, במצב כזה אני חושב שהמקסימום שהם יכולים להציע לקאזינס זה 120% מהחוזה שהוא חתום עליו העונה, כלומר 6,404,400 מיליון דולר. הוא לוקח לדעתך?
לצפיה ב-'ברור שלא '
ברור שלא
17/03/2019 | 06:04
15
חשבתי שהם יכולים להציע הרבה יותר אם דוראנט הולך
לצפיה ב-'למיטב ידיעתי הם יכולים להציע לקאזינס קודם'
למיטב ידיעתי הם יכולים להציע לקאזינס קודם
17/03/2019 | 11:34
6
12
ואז בגלל שיש להם זכויות על קליי/דוראנט (לדוראנט יש אופציית שחקן, לקליי יש זכויות בירד), אז הם יכולים לחרוג מהתקרה כדי לשלם להם.

משמע קאזינס יכול לקבל תקרה מינוס 81 מליון שהם מחויבים, זה די הרבה אם לא מקסימום.
לצפיה ב-'זה נקרא cap hold'
זה נקרא cap hold
17/03/2019 | 11:50
5
16
אם גולדן מעוניינת לשמור על הזכויות לחדש חוזה לקליי ודוראנט, זה עולה להם כסף וירטואלי בתקרה שחוסם מהם לבצע את מה שהצעת.
לצפיה ב-'כסף וירטואלי = גובה החוזה האחרון?'
כסף וירטואלי = גובה החוזה האחרון?
17/03/2019 | 16:13
4
11
ואז אני מניח שהכסף הזה יורד מהספרים ברגע שהוא חותם במקום אחר.

האמת גם אני אף פעם לא הבנתי למה קבוצות לא קודם מחתימות את השחקנים החופשיים שהן רוצות ורק אז מאריכות חוזים לאלה שיש להן זכויות בירד עליהם, עכשיו זה נשמע הגיוני.
לצפיה ב-'פחות או יותר'
פחות או יותר
17/03/2019 | 16:46
3
10
גובה ה-cap hold נקבע לפי גובה החוזה האחרון אבל יש משתנים נוספים. עבור פרי אייג'נטס רגילים זה בסביבות 150% מהחוזה האחרון. עבור RFA שסיימו חוזה רוקי זה בערך 300%.

בכל אופן- בתחילת הקיץ לקבוצה יש 2 אפשרויות עם הפרי אייג'נטס שלה:
1. לשמור על זכויות בירד- במקרה כזה ה-cap hold נכנס לתוקף ונספר תחת התקרה, עד שהשחקן חותם על חוזה ממשי (בין אם בקבוצה המקורית או בקבוצה אחרת- ואז ה-cap hold נעלם).
2. לוותר על זכויות בירד- אין לך cap hold שמגביל אותך בביצוע מהלכים, אבל אם תרצה בכל זאת להשאיר את השחקן אצלך בסגל אתה תהיה חייב מקום פנוי בתקרה, זה כאילו שאתה מחתים פרי אייג'נט ששיחק בקבוצה אחרת.

לפעמים קבוצות כן מחפשות שחקנים חופשיים בזמן שהן מחכות עם חידוש החוזים לשחקנים שלהם. נדמה לי שהספרס היו פעילים בשוק החופשי בעונה שקוואי סיים חוזה. היה לו cap hold נמוך יותר מערך החוזה שהוא חתם בפועל ולכן זה אפשר להם מרחב תמרון קצת יותר גדול.
לצפיה ב-'תסביר לי אז רגע'
תסביר לי אז רגע
18/03/2019 | 11:18
2
10
קראתי מאמר שהווריירס יכולים להשאיר את דוראנט/סטף/קליי/גרין אבל זה פשוט יעלה להם איזה 400 מליון דולר משכורות לקראת סוף החוזה הנוכחי של סטף (לצורך השוואה מיאמי משלמת הכי הרבה בליגה כרגע וזה 150 מליון - בכלל לא קרוב למה שהווריירס ישלמו אם ישאירו את כולם).

אז למה במשוואה הזו אי אפשר להחליף את גרין בקאזינס? כי אין להם זכויות בירד עליו?
לצפיה ב-'ה400 מיליון של גולדן לא מקבילים ל150 של מיאמי'
ה400 מיליון של גולדן לא מקבילים ל150 של מיאמי
18/03/2019 | 11:36
1
14
כי זה חישוב שכולל קנסות, כולל קנסות מוגברים (אם אתה חוצה את מס המותרות במשך מספר שנים ברצף) וכו'. למיאמי החישוב של 150 לא כולל קנסות.

בכל אופן, כמו שאמרת אין לגולדן זכויות בירד מלאות על קאזינס, משום שהחתימו אותו במסגרת הmid level exception.
לצפיה ב-'thx bro'
thx bro
19/03/2019 | 09:37
לצפיה ב-'וויגינס?'
וויגינס?
14/03/2019 | 11:42
6
לצפיה ב-'תשובה לשאלה'
תשובה לשאלה
14/03/2019 | 14:11
2
46
השחקן עם אחוז הנקודות הגבוה ביותר מהעונשין הוא ג'ואל אמביד: 30% מהנקודות שלו מגיעות מקו העונשין.
אחריו בדירוג:
2. לו וויליאמס: 28.5%.
3. הארדן: 27.3%.
4. גלינארי: 26.9%.
5. רודי גובר: 26.7%.
לצפיה ב-'במה זכיתי? אפשר וטו על סיבוב הדחה אחד לבחירתי בחוליה החלשה?'
במה זכיתי? אפשר וטו על סיבוב הדחה אחד לבחירתי בחוליה החלשה?
14/03/2019 | 14:25
1
7
לצפיה ב-'כל הכבוד'
כל הכבוד
14/03/2019 | 16:13
39
אפילו לא שמתי לב שענית הבוקר נכונה.
זכית לכתוב את שאלת הטריוויה הבאה
לצפיה ב-'לברון המנהיג הגרוע ב-NBA?'
לברון המנהיג הגרוע ב-NBA?
15/03/2019 | 14:36
1
22
מאז חזרתו מהפציעה, ג'יימס מפריד את עצמו מיתר הקבוצה. לא מדובר רק בריחוק פיזי. הוא מרוכז בעצמו, משדר שאין לו קשר לכישלון המהדהד של הלייקרס ולא לוקח אחריות
לצפיה ב-'דיווח: הלייקרס שקלו להעביר את לברון בטרייד'
דיווח: הלייקרס שקלו להעביר את לברון בטרייד
15/03/2019 | 14:40
24
לפי הדיווח ב"בליצ'ר ריפורט": הבעלים ג'ני באס כעסה על הסוכן של ג'יימס, ריץ' פול, בעקבות ההדלפות משיחות המשא ומתן עם ניו אורלינס על אנתוני דייויס
לצפיה ב-'משחקים מוקדמים בראשון'
משחקים מוקדמים בראשון
10/03/2019 | 16:46
58
108
18:00
דטרויט- שיקאגו: הפיסטונס ניצחו 7 מ-8 האחרונים והם בדרך לשבור את בצורת הפלייאוף.

21:30
מיאמי- טורונטו: קוואי חסר, מה שיהפוך את המשחק הזה ליותר צמוד כנראה. מיאמי נלחמת על חיי הפלייאוף שלה, לטורונטו אין הרבה על מה להילחם כשהיא בטווח ביטחון במקום...
המשך>>
18:00
דטרויט- שיקאגו: הפיסטונס ניצחו 7 מ-8 האחרונים והם בדרך לשבור את בצורת הפלייאוף.

21:30
מיאמי- טורונטו: קוואי חסר, מה שיהפוך את המשחק הזה ליותר צמוד כנראה. מיאמי נלחמת על חיי הפלייאוף שלה, לטורונטו אין הרבה על מה להילחם כשהיא בטווח ביטחון במקום השני.

פילדלפיה- אינדיאנה: המשחק המרכזי. קרב ישיר על המקום השלישי במזרח שהוא חשוב במיוחד העונה כדי להימנע ממפגש מול בוסטון בסיבוב הראשון. אמביד כנראה יחזור מפציעה, סאבוניס בסימן שאלה, אני מעריך ששניהם ישחקו מתוקף חשיבות המשחק.

מאוחר:
אטלנטה- פליקנס.
ממפיס- אורלנדו.
דאלאס- יוסטון.
מינסוטה- ניקס: אפילו בלי טאונס אנחנו פייבוריטים אצלנו בבית מול הקבוצה הגרועה בליגה.
סאן אנטוניו- מילווקי: המשחק הקודם בין השתיים היה צמוד והבאקס רצו ברבע האחרון לניצחון. הפעם הם בבק  טו בק ויפגשו קבוצה שיש לה על מה לשחק, גם כאן סיכוי גבוה למשחק צמוד.
גולדן- פיניקס: בלואאוט.
לצפיה ב-'הלילה רק שני משחקים'
הלילה רק שני משחקים
07/03/2019 | 20:21
21
47
מילווקי- אינדיאנה: הפייסרס בהרכב חסר ופוגשים את מילווקי שהפסידו 2 רצוף, אני ממש לא רואה אותם מצליחים לגנוב את זה.

פורטלנד- אוקלהומה: קרב ישיר על מיקומי פלייאוף. הספרס והקליפרס צמצמו פערים מהדבוקה שבמקומות 3-6 ופתאום הקבוצות שנלחמו על יתרון ביתיות עוד עלולות לפגוש את הווריורס בסיבוב הראשון. ג'ורג' חזר מפציעה ונראה חלוד, הוא יצטרך להיות בשיאו כדי לעצור את הסטרץ' החלש של הת'אנדרס (5 הפסדים ב-6 המשחקים האחרונים).
לצפיה ב-'מילווקי ממש טובה'
מילווקי ממש טובה
08/03/2019 | 15:28
1
33
קשה לי לראות קבוצה שמצליחה לשמור אותם טוב יותר מאיך שאנחנו שמרנו במשך 2.5 רבעים. גם קלענו סביר בסך הכל ועדיין הם הובילו כמעט לאורך כל הערב.

השיפוט היה זוועתי כרגיל רק שהפעם אנחנו נהנינו ממנו רוב הזמן, לשיא זה הגיע כשלא נשרקה עבירה ברורה על יאניס שהתחיל להתעצבן וחטף טכנית. בדיעבד זה בדיוק מה שמילווקי הייתה צריכה כי מאותו הרגע הוא נכנס לזון וגם הקהל נכנס לעניינים ומשם הדרך לבריחה הייתה קצרה.

בלי אולדיפו וסאבוניס פשוט אין לנו מספיק כלים להתמודד מול קבוצות כאלה. מקווה שהליטאי יחזור ביום ראשון למשחק אולי הכי חשוב שלנו העונה מול פילי.
לצפיה ב-'כן, שיחקתם טוב 2.5 רבעים'
כן, שיחקתם טוב 2.5 רבעים
08/03/2019 | 16:23
29
יאנג מהשומרים היותר טובים על יאניס אבל היווני so damn good. התחיל קר, הכדרור שלו לא היה חלק והכיווץ ההגנתי מצדכם הצליח להאט אותו. בהמשך יאניס שימש בעיקר כ-screener ולא הייתה לכם תשובה לכך. קרדיט לבלדסו ומידלטון שידעו לבצע מסירות טובות.

בחנתי את מיילס טרנר במשחק הזה אבל אין ספק שלפחות בריבאונד הוא היה טוב מהרגיל. הנוכחות שלו בצבע מאוד חשובה, אמנם חטפתם 3 שלשות מברוק לופז אבל כשטרנר מתרחק מהצבע הוא נהיה הרבה יותר פרוץ.

כמו בהרבה משחקים של מילווקי המפתח שלהם לניצחון הוא נקודות בצבע. הם אפשרו לכם לקחת ג'אמפרים פנויים מחצי מרחק (בעיקר במחצית הראשונה) כל עוד הצבע סגור. בסופו של דבר גם המבטים הפנויים האלה הוגבלו, קלעתם ב-39% מטווח של 2 נקודות לעומת 56% של מילווקי.
לצפיה ב-'אחרי תקופה מסריחה במיוחד, ניצחון בפורטלנד כשג'ורג' לא פוגע'
אחרי תקופה מסריחה במיוחד, ניצחון בפורטלנד כשג'ורג' לא פוגע
08/03/2019 | 16:36
5
32
בהחלט מרשים.
שתבינו, פורטלנד זה קבוצה שקבוע מביאה לנו בראש מאז שדוראנט הלך. העונה לדעתי אנחנו 3-0 או 4-0 עליהם...
הניצחון היום היה מוצדק, היינו יותר טובים ובסיום שריקה רכה מאוד נתנה לפורטלנד הארכה שם היא כבר הפסידה.
ג'ורג' פשוט החטיא את כל השלשות שלו, מאוד נדיר, ועדיין ניצחנו.
ווסטברוק חוזר לאגרסיביות הוא יותר טוב לאחרונה.
לצערי הלילה יש בק טו בק והפסד כמעט בטוח אצל הקליפרס.
לצפיה ב-'ועכשיו מפסידים לקליפרס, אין מנוח במערב'
ועכשיו מפסידים לקליפרס, אין מנוח במערב
09/03/2019 | 08:47
4
7
לצפיה ב-'פול ג'ורג' נגד השופטים'
פול ג'ורג' נגד השופטים
09/03/2019 | 16:04
3
19
לצפיה ב-'ניצחון מוצדק של הקליפרס'
ניצחון מוצדק של הקליפרס
09/03/2019 | 19:19
2
29
היו יותר טובים לאורך המשחק. דקות טובות של ספסל הת'אנדרס בהובלת נואל החזירו אותם למשחק, לרגע היה צ'אנס שאוקלהומה תגנוב את זה, אבל הקליפרס הצליחו לסגור.

לו וויליאמס וגלינארי קלעו 74 נקודות משותפות והיו אדירים בהתקפה. בוורלי סיים עם 0 נקודות אבל עשה המון מהלכים גדולים והוציא לחלוטין את ג'ורג' מהמשחק. PG לא פגע, איבד כדורים, לא הביא את האימפקט הרגיל בהגנה. גם סטיבן אדאמס היה חלש. למעשה זה מפליא שאוקלהומה נשארה במשחק עד הסוף, בהתחשב ביכולת ובעיית העבירות של הכוכבים. ווסטברוק היה אגרסיבי וסיים משחק טוב עם 32-8-7.

מה שיפה בקליפרס, כששחקן אחד חלש יש מי שיעלה במקומו. מונטרז הארל לא השפיע על המשחק כמו שהוא רגיל אבל זובאץ' היה נהדר עם 14-7 ו-2 חסימות. נדמה לי שזו הפעם השנייה העונה שזובאץ' מצטיין מול הת'אנדרס.

אגב, כל מי שטוען שדוק ריברס מאמן מיושן ולא רלוונטי- לא הגיע הזמן לתת יותר קרדיט? בעונת 17/18 הצליח איתם מעבר לציפיות. העונה שוב הצליח מעבר לציפיות. כשתלו את ההצלחה בטוביאס האריס ואמרו אחרי הטרייד שהנה מגיעה הנפילה- מאז הם ממשיכים לנצח (8 ניצחונות ו-4 הפסדים). יותר סביר בשלב הזה שיסיימו עם יתרון ביתיות מאשר שיפספסו את הפלייאוף. לדעתי זו עוד עונת אימון מצוינת של ריברס.
לצפיה ב-'יש לי חבר אוהד סלטיקס, לא סובל את ריברס'
יש לי חבר אוהד סלטיקס, לא סובל את ריברס
09/03/2019 | 20:32
1
31
ואפילו הוא אמר לי הבוקר שאם ריברס לא מקבל את תואר מאמן העונה זה שוד.
הבן אדם בהחלט עשה שיעורי בית העונה ועשה צמיחה ושינוי משמעותים בגישה ויש לו חלק עצום באיך שהקליפרס נראים העונה

לצפיה ב-'בהחלט מועמד, אבל איך אפשר להתווכח עם ההצלחה של מייקל מלון?'
בהחלט מועמד, אבל איך אפשר להתווכח עם ההצלחה של מייקל מלון?
12/03/2019 | 04:47
14
הרי דנבר היא ללא ספק הפתעת העונה. וגם נייט מקמילן מתגבר על הפציעה של הכוכב שלו ומביא חבורה אפרורית משהו - לא פחות מהקליפרס - על סף ביתיות בפלייאוף. גם אני הייתי שם את ריברס בטופ 3, כשבודהנולצר ופופוביץ' סוגרים את החמישיה.
לצפיה ב-'גולדן שולחים מסר ברור לדנבר ופרקים אותם 122:105'
גולדן שולחים מסר ברור לדנבר ופרקים אותם 122:105
09/03/2019 | 09:35
7
21
התוצאה קצת מרמה כי זה משחק שגולדן היו בשליטה בו מהרגע הראשון ונדבר בשום שלב לא באמת איימו עלייהם.
יש לדנבר יופי של קבוצה אבל הם לא יהיו אלה שימנעו לגולדן להגיע שוב לגמר.
לצפיה ב-'כן. גולדן לא באמת מפחדת מאף קבוצה אבל במיוחד לא מדנבר'
כן. גולדן לא באמת מפחדת מאף קבוצה אבל במיוחד לא מדנבר
09/03/2019 | 20:04
6
30
שיש לה מצ'אפ ממש בעייתי מול הווריורס. לשמחתם של הנאגטס הם לא יפגשו את גולדן אלא בגמר המערב, במידה ויגיעו לשם.

בכל זאת דנבר שיחקה נכון ולא נתנה לגולדן מבטים כאלה קלים, זה היה ערב קליעה טוב מהרגיל ולא בגלל חולשת היריבה. קליי התפוצץ עם 39, מדי פעם זה קורה ואין הרבה שהיריבה יכולה לעשות. דוראנט גם היה טוב עם 26-4-6 וקאזינס מאוד פעיל בהגנה, היה רחוק 2 חטיפות מלרשום 5X5.

קרי חלש בתקופה האחרונה. לדעתי הוא משחק יותר מדי אוף דה בול, קבוצות עושות פחות טעויות בשמירה עליו והאפקטיביות קצת יורדת. מאמין שגולדן בפלייאוף תחזור ללחם והחמאה של פיק אנד רול קרי-גרין וקרי-דוראנט.
לצפיה ב-'לא בטוח שנישאר במקום השני'
לא בטוח שנישאר במקום השני
09/03/2019 | 23:09
5
25
המפתח לריצת פלייאוף חיובית הוא לסיים במקום השני וזה לא מובטח בכלל, למרות שהיה לילה חיובי בשבילנו בסך הכל; OKC ויוטה הפסידו, יוסטון אמנם ניצחה אבל הארדן נפגע ואולי זה יעצור את המומנטום שלהם.

חוויתי את המשחק אחרת ממך, הרגשתי שבעיקר בדקות של החמישייה הם עושים כל מה שעולה על רוחם בהתקפה והגנתית מצופפים בהצלחה.
היה לא נכון לתת לבארטון לשמור על דורנאט, לדעתי עדיף שמילסאפ יהיה איתו, הרבה יותר מתאים שברטון ישמור את דריימונד.
אנחנו לא מצליחים להכיל קלעים בתקופה האחרונה, קורבר, קליי ורדיק מפציצים מולנו קבוע.  

הספסל נכנס ושינה את המשחק, פשוט להתמוגג מהדקות של מונטה מוריס.. טורי קרייג תחילה נדחק ברוטציה אחרי שהפצועים חזרו, עכשיו הוא חזר על חשבון הרננגומז שנמצא בתקופה זוועתית. כיף לראות אותו נלחם בהגנה, למרות שלפעמים הוא משחק עם אובר ביטחון בהתקפה ועושה שטויות. 
גם פלאמלי וביזלי היו טובים, רוב החמישייה היו חושך מוחלט...

לצפיה ב-'כן, גם מקום 3 ישים אתכם בבראקט ההפוך'
כן, גם מקום 3 ישים אתכם בבראקט ההפוך
09/03/2019 | 23:41
4
24
כמובן שהסיכוי שלכם לפגוש את גולדן הוא בכל מקרה לא כזה גבוה, אתם עוד עלולים לחטוף יריבה קשה במצ'אפ 2-7 ועל אחת כמה וכמה בסיבוב השני, שיכול מאוד להיות שתגיעו אליו עם יתרון ביתיות אבל אנדרדוג.
ממקום 3 זה יהיה עוד יותר מסובך, בסבירות גבוהה יריבה קשוחה ממקום 6 ומפגש מול קבוצה חזקה בסיבוב השני ללא ביתיות.
לצפיה ב-'אני בכלל לא חושב על גולדן'
אני בכלל לא חושב על גולדן
10/03/2019 | 00:09
3
23
קשה להאמין שהספרס או הקליפרס ידלגו למקומות 6 ומעלה... הפחד הוא מפגש עם הקבוצות שכרגע ממוקמות 3-6, לדעתי מול כל אחת מהן זה מפח נפש. אני קונה סיבוב שני מול גולדן, לעבור סיבוב יהיה חלומי. כמובן שעם האוכל בא התיאבון ובמידה וזה יקרה אני יתלונן, אבל כרגע כל מה שמעניין אותי זה לא להפסיד 4-1 לפורטלנד/יוטה בסיבוב הראשון בסדרה בה נראה כאילו אין לנו מה לחפש שם...
לצפיה ב-'לטעמי דנבר פייבוריטית מול יוטה'
לטעמי דנבר פייבוריטית מול יוטה
10/03/2019 | 18:20
20
קשה לי קצת להגיד את זה על פורטלנד, כי דיים הוא שחקן פלייאוף מוכח בעיניי ויוקיץ׳ לא. יוטה היא אמנם שומרת טוב וברולרית, אבל יש להם הרבה חסרונות. לבלייזרס יש את דיים ומשולם ואוסף שחקנים שדווקא פורח בספוטלייט.

חושב שדנבר - אולי בעצם כהרגלה בקודש - בנויה לרוחב ולא לעומק. זה מצויין לעונה הרגילה ובאמת בכל משחק עולה מישהו אחר ומצטיין, אבל בפלייאוף אתה צריך 6-7 שחקנים מובילים ואולי לסחוב קצת דקות עם אחרים, זה מודל מנוגד לחלוטין למה שבנו בדנבר ולכן אני לא ממש רואה את זה מצליח.

וקרב מול גולדן נו חמישיה של סטף-קליי-דוראנט-דריימונד-קאזינס אין לך באמת מה לעשות מולם...
לצפיה ב-'לא רואה סיבה לרגשות נחיתות'
לא רואה סיבה לרגשות נחיתות
10/03/2019 | 18:47
1
25
דנבר לא נופלת משאר הקבוצות ב3-6. היא תגיע עם יתרון ביתיות לסיבוב הראשון ואני לא חושב שיש סיבה לחשוש מתסריט בלהות של 4-1 לפורטלנד/יוטה. אלה יהיו סדרות צמודות שיסתיימו כנראה ב6-7 משחקים, יתרון הביתיות עשוי להשפיע במקרה של גיים 7.
היחידה שדנבר ממש לא תרצה לפגוש לדעתי היא יוסטון, כרגע זה נראה פחות ריאלי שהשתיים יפגשו בסיבוב הראשון.
לצפיה ב-'לא בדיוק רגשי נחיתות'
לא בדיוק רגשי נחיתות
11/03/2019 | 18:14
14
גם אני חושב שאנחנו לא נופלים מהם, אבל כן רואה מצב שהסדרה 'תתגלגל' לכדי תבוסה מול פורטלנד/יוטה (שלאו דווקא תשקף את פערי הרמות). האפשרות קיימת גם מול האחרות אבל אני יותר אוהב את המצ'אפ שלנו מול OKC למשל, למרות שגם שם אני מאמין שנפסיד. בנתיים יוסטון סופרת כבר 8 ניצחונות רצופים והלו"ז שלהם קל משלנו, נקווה שנחזיק מעמד... 
לצפיה ב-'02/03/2019 - אינדיאנה - אורלנדו: לא הגענו למחצית השניה'
02/03/2019 - אינדיאנה - אורלנדו: לא הגענו למחצית השניה
09/03/2019 | 11:43
6
מפגש שלישי מתוך ארבעה העונה בין הקבוצות. במשחק הראשון ניצחנו למרות חסרונם של אולדיפו וסאבוניס. במשחק השני הפסדנו במה שהיה הפסד רביעי ברציפות של אינדיאנה, כולם מאז הפציעה שסיימה לאולדיפו את העונה; שתי הקבוצות מגיעות למשחק כאשר החזיקו בחודש המשחקים האחרון, חודש פברואר, במאזן השלישי והרביעי הכי טוב בקונפרנס המזרח -- אינדיאנה סיימה את פברואר 3-9, אורלנדו 3-8. אם כן, משחק שאולי 'על הנייר' התרגלנו לומר שהוא קליל נגד אורלנדו שבכל עונה לא מתרוממת לשום מקום, אבל דברים השתנו, והמג'יק בהחלט מסוגלים לקחת את המשחק הזה. צריכים לפתוח טוב, או שנסתבך; אינדיאנה תחסר גם הערב את דומאנטס סאבוניס הפצוע, משחק שלישי ברציפות;

רבע א': קאמבק מפיגור דו-ספרתי
כפי שקורה לנו הרבה העונה, נופלים לפיגור מוקדם עם פתיחת 0-10 של אורלנדו ב-3 הדקות הראשונות. פסק-זמן ראשון מגיע ב-2-13 של אורלנדו, כאשר האורחת פותחת 5 מ-7 מהשדה, כולל 3 מ-3 משלוש.

אמצע הרבע, ההיילייט של המשחק מגיע עם דאנק עוצמתי של מיילס טרנר! אין יור פייייייס! מתוך הפיק אנד רול עם דרן, על הפרצוף של ג'ונתן אייזיק. למרות פתיחה טובה של אוון פורנייה בדקות הראשונות, שמוביל את המג'יק, אנו רק בפיגור 3 הריצה ממשיכה, ושלשה של בוגדנוביץ' משלימה ריצת 4-15 ב-3 וקצת דקות, ואנו בשיוויון.

3:51 לסיום הרבע, טי ג'יי ליף נכנס בפיגור 2.
פוזישן התקפה - טי ג'יי מקבל על הקשת, חודר בצעד ראשון מהיר, נתקע בהגנה אגרסיבית, אבל מוצא את דרן קוליסון בפינה לסל מחצי-מרחק. מהלך יפה.

פוזישן התקפה - עבודה נהדרת של טי ג'יי מתחת לסל, מצליח לחסום את השחקן שמולו, וגם מרחיק את ניקולה ווצ'ביץ' מהריבאונד.

פוזישן התקפה - טי ג'יי מקבל בסוף השעון של הרבע, עולה לזריקת הוק שאט קשה, ומחטיא. קייל אוקווין על הריבאונד, מתקן, אבל אחרי הזמן. השופטים יבדקו במצלמות בהפסקה שבין הרבעים, אבל די ברור שאין סל, הוא לא יאושר.

שיוויון 27 בסיום הרבע הראשון. אוון פורנייה מוביל את קלעי המשחק עם 9 נק'. אצלנו, דרן קוליסון עם 8 נק' ו-4 אס' [ללא אף איבוד].

רבע ב': אינדיאנה בשליטה
9:14 לסיום, טי ג'יי יורד בפיגור 3.
בדקות הבאות, במעבר לחמישיה הראשונה, ההגנה שלנו מתחזקת, אורלנדו מתקשה לקנות סל בצבע.

כ-2 דקות לסיום, במעבר, שלשת מומנטום של דרן קוליסון משלימה ריצת 0-7 בשתי הדקות האחרונות, וזה הפרש שיא עבורנו במשחק - 8 הפרש. 55-60 לאינדיאנה במחצית. לא פגענו מבחוץ עם 4 מ-14, אבל מסרנו 18 אס', קצב שסטטיסטית איתו אנו לא מפסידים משחקים. קוליסון מוביל עם 15 נק' ו-6 אס'.

רבע ג': אורלנדו במשחק, הודות לווצ'
פתיחה מסחררת שלנו בדקות הראשונות נותנת יתרון 8. אורלנדו לא במשחק. אלו דקות מומנטום שלנו. ווצ'ביץ' שומר את אורלנדו במשחק לבדו.

4:36 לסיום הרבע, טי ג'יי נכנס ביתרון 6.
פוזישן הגנה - טרנס רוס חודר על טי ג'יי עד הטבעת ומסיים.

למרות דקות רעות שלנו, ההפרש נשמר על כנו. 83-87 לאינדיאנה בסיום הרבע השלישי. 12 נק' לווצ'ביץ' ברבע הזה. אצלנו, הוביל בוגדנוביץ' עם 10 נק', כולל 6 מ-6 מהקו.

רבע ד': עשינו את זה מעניין
אינדיאנה פותחת את הרבע ללא טי ג'יי על המגרש.
אורלנדו דומיננטית בדקות הראשונות ולוקחת יתרון ראשון מזה זמן רב. המומנטום בצד שלה, וזה מחייב את מקמילן לקחת פסק-זמן.

אמצע הרבע, דקות לא טובות שלנו בהגנה מסתיימות בריצה של אורלנדו, שתוקפת גם מבחוץ וגם מבפנים, ועולה ליתרון 5. בחזרה מפסק הזמן, בוגדנוביץ', ששומר אותנו במשחק ברבע הזה גם דרך הקו, קולע שלשה חשובה.

כ-4 דקות לסיום, אוואנדו מחטיא לייאפ קל במתפרצת בצד אחד, תד יאנג מחטיא את הדאנק בין-שניים בצד השני. טרנס רוס קולע את הדאנק הקל מול האין-הגנה, וזה 7 הפרש לאורלנדו. בהתקפה, מיילס טרנר זורק בריק. בצד השני, ווצ'ביץ' מחטיא שלשה. בהתקפת המתפרצת, בוגדנוביץ' מוצא את קוליסון, שמסיים. 5 הפרש, כדקותיים לסיום.

קצת פחות מ-2 דקות לסיום, ווסלי מתיוז, בערב שקט, מוציא את העבירה מווצ' בזריקה משלוש וילך לקו. מדייק 3 פעמים, ומוריד ל-4 הפרש. אבל כאן זה נעצר, למרות חסימה אדירה של מיילס טרנר, רביעית שלו במשחק, התקפית אין לנו את זה כל המחצית השנייה. רק רגע, לפני שאני מספיד: שלשת התאבדות של דרן קוליסון מורידה ל-4 הפרש, כחצי דקה לסיום. טראפ על פורנייה בהוצאת הכדור, וזו חטיפה שמגיעה לווס מתיוז, שקולע בקלות מתחת לסל! רק 2 הפרש! רק 2 לאורלנדו, 29.7 שניות לסיום! החטיפה רשומה על שמו של תד יאנג, שפשוט לקח את הכדור מידיו של פורנייה האומלל, כאילו היה מדובר בילדון קטון שאינו יכול לבריון השכונתי. תכף נשוב מפסק זמן.

חזרנו. חייבים עצירה. פורנייה מקבל, מוריד שעון. הפרש של כ-6 שניות בין שעון אורלנדו לשעון המשחק. פורנייה על בוגדנוביץ', מקבל את ווצ' בפיק אנד רול, עולה לשלשה - נכנס! לא יאמן. 8.4 שניות לסיום, 5 הפרש לאורלנדו. בול גיים. בסיום 112-117 לאורלנדו. למרות 31 אס' של אינדיאנה, שיורדת למאזן 3-14 העונה במשחקים שבהם מוסרת לפחות 30. כמו כן, 20 נק' מהזדמנויות שניות של אורלנדו, שמנצחת את הנתון 15+. אם כן, חסרונו של סאבוניס הורגש, היינו מנצחים איתו, אבל זה לא תירוץ, היינו צריכים לנצח, ומה ששוב לא עבד זו ההגנה, כאשר מדובר במשחק שישי ברציפות שלנו מאז החזרה מפגרת ה'אול סטאר' שהקבוצה, לכל אורך העונה אחת משתי ההגנות הטובות בליגה, סופגת לפחות 110 נק', וזה סיפור המשחק.

השחקן המצטיין: ניקולה ווצ'ביץ'. 27 נק' [19-11 מהשדה, 3-0 משלוש, 7-5 מהקו] ו-8 ריב' [3 בהתקפה] ב-32 דקות משחק. לא משחק גדול של ווצ', אבל הרג אותנו בצבע וסחב את אורלנדו בדקות הקשות שלה;

אוון פורנייה עם ערב של 19 נק' [3 שלשות] ו-8 אס' [3 איבודי כדור]; ארון גורדון לא בלט עם 11 נק', 8 ריב' [1 בהתקפה] ו-6 אס' [2 איבודי כדור]; ג'ונתן אייזיק עם 12 נק' [2 שלשות] ו-8 ריב' [5 בהתקפה] ב-28 דקות; טרנס רוס הוא זה שניצח למעשה את המשחק עם 23 נק' [3 שלשות] ב-27 דקות מהספסל, כאשר קלע 16 מה-23 שלו ברבע האחרון [שיחק את כל הרבע];

באינדיאנה, בויאן בוגדנוביץ' מסיים עם 25 נק' [2 שלשות]; דרן קוליסון עם דאבל-דאבל של 23 נק' [2 שלשות] ו-10 אס' [3 איבודי כדור]; תד יאנג [13 נק'], ווסלי מתיוז [12 נק', 2 שלשות], מיילס טרנר [10 נק' ו-4 חס'] וקורי ג'וזף מהספסל [14 נק'] סיימו בדאבל פיגרס;

טי ג'יי ליף: 0 נק' [1-0 מהשדה], 2 ריב' ו-1 אס' ב-11 דקות [מינוס 3];

המשחק הבא -- מפגש ביתי נגד שיקאגו [ג']. חייבים לנצח, אני רוצה לראות אותנו מביסים.
לצפיה ב-'05/03/2019 - אינדיאנה - שיקאגו: הלך קשה'
05/03/2019 - אינדיאנה - שיקאגו: הלך קשה
09/03/2019 | 11:50
6
מפגש רביעי ואחרון העונה נגד שיקאגו. במשחק הראשון חזרנו מפיגור 18 וניצחנו בצורה דרמטית. במשחק השני ניצחנו בכדורסל רע. במשחק השלישי ניצחנו בהארכה מותחן ענק שהוכרע לאחר סלי קלאץ' ענקיים בשני הצדדים; אינדיאנה עדיין ללא דומאנטס סאבוניס, משחק רביעי ברציפות;

רבע א': בריחה מוקדמת
פתיחה טובה שלנו, כפי שציפינו לראות. היתרון כבר דו-ספרתי עד אמצע הרבע.

1:25 לסיום הרבע, טי ג'יי ליף נכנס ביתרון 10.
פוזישן התקפה - טי ג'יי מתקן מתחת לסל אחרי החטאה של מיילס טרנר מחצי-מרחק.

17-27 לאינדיאנה בסיום הרבע הראשון. דרן קוליסון [9] ובויאן בוגדנוביץ' [8] אחראים ל-17 מ-27 הנק' שלנו ברבע.

רבע ב': שיקאגו חוזרת, אבל לא מאיימת עליי
פוזישן התקפה - החטאה של דאג מקדרמוט מתחת לסל בלייאפ, אבל טי ג'יי נמצא שם שוב כדי לתקן.

פוזישן התקפה - טי ג'יי כופה את השלשה מבחוץ, אבל מחטיא קצר.

2 דקות ראשונות בתוך הרבע, והיתרון כבר עולה ל-16. בריחה מוקדמת שקשה לראות את שיקאגו חוזרת ממנה.

8:32 לסיום המחצית, טי ג'יי יורד ביתרון 13.
58.4 שניות לסיום המחצית, טי ג'יי חוזר ביתרון 5.
פוזישן הגנה - לאורי מארקאנן מקבל את טי ג'יי, מנער אותו מעליו בתוך הצבע ועולה לזריקה, אבל מחטיא. זריקה קלה שהוא בדרך-כלל קולע. היה לנו מזל.

פוזישן התקפה - דפלקשן בהגנה מגיע לטי ג'יי, שמוציא את המתפרצת קדימה בשניות הסיום של המחצית, אבל מחטיא את הלייאפ.

42-49 לאינדיאנה במחצית. לא כדורסל גדול, אבל כבר היה 16 הפרש. 35% של הבולס מהשדה, כולל 1 מ-10 משלוש. אינדיאנה ב-44%.

רבע ג': שיקאגו ביתרון!
שיקאגו פותחת 0-7 את המחצית השנייה ומשווה את המשחק. מקמילן מוריד אותנו לפסק-זמן מהיר.

בדקות הבאות, המשחק מוסיף להיות צמוד. ערב מאכזב שלנו, אם כי הגנתית נראה שעושים מספיק, כדי לשמור את שיקאגו על קצב של מתחת ל-100 נק', וזה מפתח לניצחון. 75-77 לאינדיאנה בסיום הרבע השלישי. בשיקאגו הובילו רובין לופז עם 12 נק' וזק לבין עם 9 ברבע הזה.

רבע ד': שתי שלשות מומנטום בק-טו-בק עושות את ההבדל
5 דקות לסיום, שלשת מומנטום של בויאן בוגדנוביץ' נותנת יתרון 4. כל זה כאשר היתרון מחליף צדדים. התקפה לאחר מכן, דרן קוליסון מעיף שלשה משלו, וההפרש 7. יורדים לפסק זמן, אך ניכר ששברנו את שיקאגו, יהיה לה קשה לחזור מזה. בסיום 96-105 לאינדיאנה. הפייסרס משלימים 'סוויפ' עונתי על הבולס לראשונה מאז עונת 2002-2001. רק 39% מהשדה של שיקאגו במשחק, כולל 4 מ-25 [16%] משלוש, וזה כל הסיפור לאחר רבע אחרון שבו קלעה האורחת משיקאגו רק 7 סלי שדה [32%], כולל 1 מ-9 משלוש. זה מנע מהם לפתח מומנטום, וזה הביא אותנו לריצה שסגרה סיפור. אינדיאנה לא בערב גדול, אפילו לא בערב בינוני, אבל שיקאגו פשוט לא ידעה לנצל, וניצחנו בצדק אחרי שהובלנו ברוב שלבי המשחק.

השחקן המצטיין: בויאן בוגדנוביץ'. 27 נק' [14-9 מהשדה, 5-4 משלוש, 6-5 מהקו] ב-35 דקות משחק. ממשיך את העונה הנהדרת שלו, עונת קריירה, ככינור ראשון בחלקים גדולים של העונה. רושם משחק חמישי ברציפות עם 20 נק' או יותר;

דרן קוליסון מסיים עם 22 נק' [3 שלשות]. גם הוא בתקופה נהדרת, הטובה ביותר שלו כל העונה; מיילס טרנר עם דאבל-דאבל מרשים של 10 נק' [למרות רק 3 מ-11 מהשדה] ו-11 ריב' [1 בהתקפה]. הוסיף גם שיא קריירה עם 7 חס' [!!!]; תד יאנג עם דאבל-דאבל של 11 נק' [שלשה אחת] ו-10 ריב' [4 בהתקפה], כמו גם 6 אס' [מול 2 איבודי כדור]; ווסלי מתיוז השלים את קלעי הדאבל פיגרס עם 10 נק' [2 שלשות];

בשיקאגו, זק לבין מסיים עם 27 נק' [2 שלשות]. היה אחראי ל-13 מ-21 הנק' של שיקאגו ברבע האחרון; רובין לופז עם דאבל-דאבל של 20 נק' ו-10 ריב' [6 בהתקפה]; לאורי מארקאנן עם דאבל-דאבל של 14 נק' [שלשה אחת] ו-13 ריב' [3 בהתקפה], אם כי, בערב לא גדול;

טי ג'יי ליף: 4 נק' [4-2 מהשדה, 1-0 משלוש] ו-5 ריב' [2 בהתקפה] ב-6 דקות משחק [פלוס 5];

המשחק הבא -- מתחילים רצף משחקים קשה נגד 'אריות' הליגה עד לסיום החודש. מתחילים במילוואקי [ה'] עם מפגש נגד קבוצת ההתקפה הטובה בליגה.
לצפיה ב-'07/03/2019 - מילוואקי - אינדיאנה: אל תרגיזו את ה'גריק פריק''
07/03/2019 - מילוואקי - אינדיאנה: אל תרגיזו את ה'גריק פריק'
09/03/2019 | 17:25
2
10

שודר בערוץ ספורט 5.

מפגש רביעי ואחרון העונה בין הקבוצות. במשחק הראשון הובסנו במשחק החניכה של האולם הביתי החדש של הבאקס. במשחק השני ניצחנו מאחורי ויקטור אולדיפו שחזר מהיעדרות בת 11 משחקים. במשחק השלישי לא הגענו ל-100 נק', והפסדנו משחק חלש שלנו; השידור המרכזי של TNT בערב יום חמישי, מחוף לחוף, עם צוות השידור מארב אלברט וכריס וובר, הפגיש בין קבוצת ההתקפה הטובה בליגה לבין קבוצת ההגנה, אני מרשה לעצמי לומר זאת; דומאנטס סאבוניס לא התלבש משחק חמישי ברציפות;

ברבע הראשון, נייט מקמילן נאלץ לקחת פסק זמן ראשון מהיר לאחר שמילוואקי נכנסה ל'זון' ההתקפי שלה, שכלל גם שתי שלשות מהביג-מן ברוק לופז. אמצע הרבע, שלשה של בויאן בוגדנוביץ' ולאחריה לייאפ במתפרצת של דרן קוליסון, נתנו לאינדיאנה את היתרון במשחק. 5:49 לסיום הרבע, טי ג'יי ליף נכנס ביתרון 1. פוזישן התקפה - טי ג'יי קיבל מתחת לסל, אבל נעצר בעבירה, נאן-שוטינג; פוזישן הגנה - טי ג'יי חסם את איליאסובה מתחת לסל; פוזישן התקפה - טי ג'יי קיבל במעבר עם הגב לסל, ועלה לזריקת הוק שאט שנכנסה נקי; 24-32 למילוואקי 11 נק' היו לקריס מידלטון ברבע הראשון, כולל 3 שלשות. באינדיאנה, הוביל מיילס טרנר עם 10.

ברבע השני, יאניס אנטטקומבו נכנס לעניינים בדקות הראשונות והשיג את סל השדה הראשון שלו במשחק. אצלנו, דאג מקדרמוט קלע 7 נק' ברציפות, אך היתרון של מילוואקי עמד על חד-ספרתי גבוה, כמבוא לבריחה. בהמשך, מילוואקי היתה בשליטה ועלתה ליתרון דו-ספרתי תוך שהיא משתלטת גם על הצבע מאחורי היכולת האתלטית של יאניס, ה'גריק פריק', שהגיע לסל בקלות בכל הזדמנות. אינדיאנה גילתה אופי, ולא נשברה. ההפרש ירד ל-3. 50-54 למילוואקי. יצאנו בזול, אחרי ריצת 3-12 בסוף הרבע השני. מילוואקי נעצרה על סל שדה אחד ב-5 דקות של כדורסל. אם לא יאניס, שקלע 11 ברבע השני, כולל 6 מ-6 מהקו, התוצאה היתה לטובתנו.

ברבע השלישי, הריצה נמשכה ל-3-17 דייטינג בק לרבע הקודם. מילוואקי נכנסה לעניינים ולקחה את המומנטום. אמצע הרבע, יאניס נחסם באלימווווווווות ע"י מיילס טרנר, החוסם הטוב בליגה בשנתיים-שלוש האחרונות, ובצד השני זה הסתיים בשלשת 'רק רשת' של בוגדנוביץ', שגם הלך לקו לאחר טכנית שנשרקה לטובתנו על תלונות. בוגדנוביץ' החטיא את הזריקה, כי 'בול דונט לאיי', רוצה לומר, בחסימה של טרנר יאניס נתפס בחולצה מאחור ע"י בויאן. איפה ה-VAR כשצריכים אותו?! התקפה לאחר מכן, יאניס לקח ריבאונד התקפה וסיים בדאנק עוצמתי תוך שהוא עושה 'דירטי פייס' לכיוון השופטים. התקפה לאחר מכן, ברוק לופז שיחרר שלשה מפלצתית מ'טווח ארבע'. מפחיד שסבן פוטר יודע לעשות את *זה* בליגה של היום. 4:28 לסיום הרבע, טי ג'יי ליף נכנס בפיגור 8 לאחר שתד יאנג קיבל את העבירה הרביעית שלו. 4:19 לסיום הרבע, טי ג'יי ירד בפיגור 10. מקמילן בחר לרוץ עם הרכב נמוך של ארבעה גארדים וטרנר. זה לא עבד, ו-35.3 שניות לסיום הרבע, טי ג'יי נכנס בפיגור 13, כחלק מהחמישייה השנייה שלנו במה שהיה נראה כמו משחק שמתחיל לברוח. 72-84 למילוואקי. הבאקס קלעו 20 נק' בצבע מול 2 נק' צבע בלבד של אינדיאנה, שקלעה באחוזים נמוכים. קריס מידלטון הוביל עם 11.

ברבע הרביעי, 10 דקות לסיום, טי ג'יי ירד בפיגור 15. יאניס החזיר למיילס טרנר עם חסימה משלו. 2:23 לסיום, טי ג'יי חזר לגארבג' טיים בפיגור 20. בסיום 98-117 למילוואקי. משחק 21 העונה של הבאקס שבו מנצחים בהפרש 15 או יותר. בהחלט, אחת העונות הדומיננטיות ביותר של הפרנצ'ייז מאז ימי קארים עבדול-ג'אבר. מבחינת אינדיאנה, נדבר על כך שזה משחק שביעי משמונה האחרונים שלנו שבהם הקבוצה מרשה יותר מ-110 נק', וזה נתון פסיכי למדי לקבוצת הגנה כמו שלנו. אינדיאנה נופלת, אם כן, למאזן של 4-4 מאז החזרה מפגרת ה'אול סטאר', ולא מזכירה את הקבוצה שהיתה לפני הפגרה, גם ללא אולדיפו. יש חשיבות להיעדרות של דומאס סאבוניס. בלעדיו, זו לא אותה קבוצה, הנחיתות בריבאונד באה לידי ביטוי, ואין את מנטאליות ה'גריינד' שמסמלת יותר מכל את הכדורסל שלנו לכל אורך העונה.

השחקן המצטיין: יאניס אנטטקומבו. 29 נק' [17-10 מהשדה, 4-1 משלוש, 8-8 מהקו], 12 ריב' [1 בהתקפה] ו-5 אס' [6 איבודי כדור] ב-33 דקות [פלוס 20!]. קלע 12 מה-29 שלו ברבע האחרון;

קריס מידלטון סיים עם 27 נק' [4 שלשות] ו-3 חט'; ברוק לופז תרם 13 נק' [3 שלשות] ו-4 חס'; אריק בלדסו קלע 12 נק' ומסר 4 אס' [1 איבוד כדור]; פאו גאסול, ששוחרר לאחרונה מסן אנטוניו וחתם במילוואקי כתוספת כוח לפלייאוף, ערך את הופעת הבכורה שלו מול הקהל הביתי של הבאקס, ולא קלע ב-11 דקות;

באינדיאנה, מיילס טרנר הוביל עם דאבל-דאבל של 22 נק' [4 שלשות] ו-17 ריב' [3 בהתקפה]. הוסיף גם 3 חס', והיה השחקן הטוב ביותר בשורותינו, בשני צדי המגרש; בויאן בוגדנוביץ' עם 17 נק' [3 שלשות]; תד יאנג עם ליין אול-אראונד טיפוסי של 10 נק' [2 שלשות], 4 אס' [3 איבודי כדור], 2 חט' ו-2 חס'; דרן קוליסון סיים עם 9 נק' ו-9 אס' [1 איבוד כדור]; ווסלי מתיוז [10 נק', 2 שלשות] וקייל אוקווין [11 נק' ב-13 דקות מהספסל] תרמו בספרות כפולות;

טי ג'יי ליף: 2 נק' [1-1 מהשדה], 2 ריב' ו-1 חס' ב-11 דקות משחק [מינוס 12]. התקשה, והיה שני צעדים איטי יותר מהרגיל.

המשחק הבא -- נותרו לנו 16 משחקים עד לסיום העונה, מתוכם 9 ישוחקו בחוץ, כולל 14 מה-16 נגד קבוצות שנכון להיום מבטיחות את מקומן בפלייאוף. רצף אכזרי וקשוח, שמתחיל במשחק חוץ נגד פילדלפיה [א'], יריבה ישירה על המקום השלישי והחשוב. המשחק יועבר בשידור ישיר בערוץ הספורט.
לצפיה ב-'אתם מוזמנים מחר לסיכום משחק בזמן-אמת > פילדלפיה - אינדיאנה.'
אתם מוזמנים מחר לסיכום משחק בזמן-אמת > פילדלפיה - אינדיאנה.
09/03/2019 | 17:36
1
21
משחק אחד החשובים שלנו העונה. ניצחון יכפה שיוויון בסדרה העונתית, ואולי יבטיח יתרון בשובר-שיוויון נגד פילדלפיה. זה למעשה ירחיק אותנו מפילי ל-3 משחקים -- משמעותי מאוד. אין מה לומר, חייבים את המשחק הזה, פשוט חייבים לנשמה.

ערוץ הספורט רושמים שהמשחק ישודר ב-21:30, אבל לדעתי זו טעות, הוא מתחיל ב-22:30. ניפגש כאן לדיון פורה.

עריכה: איך אפשר לשכוח...
להתראות בשמחות כדורסל NBA ואחרות!
גו פייסרס!
שבוע טוב!
לצפיה ב-'יהיה אש'
יהיה אש
09/03/2019 | 20:07
3
לצפיה ב-'בצל העונה הלא מוצלחת של הלייקרס'
בצל העונה הלא מוצלחת של הלייקרס
07/03/2019 | 05:50
32
74
לברון יעבור בעוד זמן קצר מאוד את מייקל ג'ורדן ברשימת קלעי כל הזמנים.
מעניין לראות איך הקהל של הלייקרס יגיב כשזה יקרה.
לצפיה ב-'תוצאות מעניינות מהלילה'
תוצאות מעניינות מהלילה
07/03/2019 | 06:06
45
מיאמי מנצחת את ששארלוט במאבק ישיר על כרטיס לפלייאוף. הניצחון מעלה את ההיט (ואת וויד) למקום השמיני במזרח.
גם דטרויט משיגה ניצחון על מינסוטה חשוב ומתבססת במקום שישי.

הבולס מנצחים את פילדלפיה מסל ניצחון של לאבין ומורידים אותם למקום הרביעי כשאינדיאנה עולה למקום השלישי.
מאז הטרייד על פורטר, הבולס עם ההתקפה הרביעית בטיבה בליגה.

במערב, הספרס מנצחים את אטלנטה ויוטה מנצחים את ניו אורלינס ועושה רושם שהשמיניה לפלייאוף די סגורה. למרות שהכל אפשרי עדיין.

אגב, למקרה שלא שמתם לב, הקבוצה היחידה שהבטיחה את מקומה הרישמי בפלייאוף עד עכשיו היא מילווקי.
לצפיה ב-'והנה זה קרה ולברון עולה למקום הרביעי בקלעי כל הזמנים. '
והנה זה קרה ולברון עולה למקום הרביעי בקלעי כל הזמנים.
07/03/2019 | 06:30
22
57
קשה להגיד שהקהל יצא מגידרו אבל בהחלט עמדו והריעו לו.
ראו שזה היה חשוב ללברון.

בעונה הבאה הוא יעבור את קובי ואז התגובה של הקהל באמת תהיה מעניינת.
לצפיה ב-''
07/03/2019 | 12:27
9
לצפיה ב-'שאלה לי אליך'
שאלה לי אליך
07/03/2019 | 12:59
19
79
כאוהד מושבע של מייקל - האם אי פעם קרה (או יכול היה לקרות באופן תאורטי, בכל זאת שיקגו חוותה עידן חסר תקדים) מצב שמייקל הגיע לציון דרך מסוים (נגיד לעבור את ווילט בנקודות) וחגגו את זה בצורה כזאת, ועוד כשהקבוצה נמצאת במצב כל כך מחורבן? אני הייתי ילד קטן בתקופה ההיא ככה שאני נזהר עם מה שאני אומר אבל אישיות כמו מייקל - קשה לי לראות אותו נותן לסיטואציה כזאת להתרחש כשהקבוצה שלו בעיצומו של כזה כישלון מהדהד. זו מבחינתי הסיבה שלברון נתפב כדמות שנויה במחלוקת בעוד שמייקל הוא קונצנזוס - למרות שלעניות דעתי לברון הוא כדורסלן טוב יותר ממנו.
לצפיה ב-'תשפוט בעצמך '
תשפוט בעצמך
07/03/2019 | 19:37
63
הוא עבר את ווילט כשהוא שיחק בוושינגטון שלא ממש עלו לפלייאוף.
קשה להגיד שהוא עף פה יותר מידי אבל סביר להניח שבשלב הזה כשהוא בן 40, הוא גם לא ציפה ליותר מידי.
לצפיה ב-'אגב, ל 30000 הוא הגיע מול הבולס '
אגב, ל 30000 הוא הגיע מול הבולס
07/03/2019 | 19:39
44
לצפיה ב-'ולשאלתך'
ולשאלתך
07/03/2019 | 19:50
1
52
ג'ורדן בדר"כ לא חגג יותר מידי כשמדובר בהישגים אישיים, סביר להניח שזה פחות עניין אותו.
גם כשהבולס הגיע ל-70 ניצחונות, הוא חגג פחות מהאחרים ואמר שזה לא שווה כלום בלי אליפות כי בסופו של דבר, זה מה שעניין אותו.

לא אכנס לוויכוח מי מהם שחקן טוב יותר אבל להשוות ביינהם ברמת הסקורינג זה די עלבון למייקל.
אפשר לטעון הרבה דברים לזכותו של לברון אבל אין שחקן (אולי חוץ מצ'מברליין) שיכול להתחרות בג'ורדן כשמדובר ביכולת לספק נקודות.

לצפיה ב-'שריר לו זז לו בפנים בסרטון הראשון שהעלת'
שריר לו זז לו בפנים בסרטון הראשון שהעלת
08/03/2019 | 01:35
41
כשמסתכלים על לוח התוצאות כשהוא קלע את הסל שהעלה אותו ל14 גם מבינים למה. לברון חוטף 42 הפרש באינדיאנה ומעלה פוסט באינסטגרם על עוד מיילסטון. כן, זה כל ההבדל בין השניים.

לברון הוא לא רק סקורר ענק אלא בעיקר פליימייקר ענק. באול אראונד הוא שחקן טוב יותר ממייקל לדעתי אבל זה עניין של טעם וריח ואני לא אכנס לזה יותר מידי לעומק.

תודה על התשובה.
לצפיה ב-'תתבייש'
תתבייש
08/03/2019 | 03:52
9
לצפיה ב-'לא יודע כדורסלן יותר טוב או לא'
לא יודע כדורסלן יותר טוב או לא
08/03/2019 | 10:14
13
57
לדעתי המרחק בינו לבין ג'ורדן זה כמה שנות אור.
היכולת המנטלית של ג'ורדן לעומת לברון זה כמו שמיים וארץ,
ג'ורדן היה מוכר את אמא ואבא שלו בשביל לנצח משחק כדורסל,לא משנה פלייאוף מוד או שמיילאוף מוד. מה שמעניין בתקופה שלו,מבין הכוכבים הגדולים לדעתי את אף אחד לא עניין הסטטסטיקה האישית. מג'יק,בירד וכל אלה- עניין אותם רק אליפויות ונצחונות.
לצפיה ב-'מנטלית לברון הוא בודאות השחקן הגדול בדורו'
מנטלית לברון הוא בודאות השחקן הגדול בדורו
08/03/2019 | 14:21
12
52
אתה משווה פה אולי בין 2 הכדורסלנים הכי חזקים מנטלית אי פעם. לא זה יהיה שובר השיוויון ביניהם.
לצפיה ב-'... '
...
09/03/2019 | 12:18
38
לצפיה ב-'...'
...
09/03/2019 | 12:35
9
36
צריך להבין דבר אחד חשוב
בעיניי מייקל עם כל הגדולה שלו וכל המספרים המטורפים במהלך הקריירה, מה שהיה חשוב זה הניצחון.

אתה יכול להגיד את אותו הדבר על לברון?
לצפיה ב-'מה שחשוב בעיני לברון זה לברון'
מה שחשוב בעיני לברון זה לברון
09/03/2019 | 16:00
8
45
העניין עם לברון זה שהוא מבין שכדי שיזכרו אותו כגדול מכולם, עליו לנצח.
לצפיה ב-'זה אפילו לא קרוב'
זה אפילו לא קרוב
09/03/2019 | 17:17
7
51
צריך פשוט להקשיב למה שהבן אדם הזה אומר.
מנטלית הוא היה עשר רמות מעל כל שחקן אחר ששיחק עד היום.
כשהוא חטף מכות מהפיסטונס הוא הלך והתאמן עוד ועוד כדי שהוא יוכל לנצח אותם ולא חיפש מפלט בקבוצה אחרת.

בוא נגיד שאם ללברון היתה המנטליות של מייקל, השאלה מי מהם גדול וותר פשוט לא היתה קיימת.

לצפיה ב-'מדובר כנראה בספורטאי התחרותי ביותר בכל הזמנים. לא רק כדורסל'
מדובר כנראה בספורטאי התחרותי ביותר בכל הזמנים. לא רק כדורסל
09/03/2019 | 18:36
43
יש סיפורים בלי סוף, מג'יק ובארקלי אמרו שבדרים טים של 92' ג'ורדן היה מתחרה איתם על קלפים,פוקר,פינג פונג. כל דבר אפשרי שהיה קיים עד השעות הקטנות של הלילה.
לצפיה ב-'השורה האחרונה שלך מאשרת את מה שאני כותב בעצם'
השורה האחרונה שלך מאשרת את מה שאני כותב בעצם
10/03/2019 | 00:42
2
43
גם אתה מבין שbasketball-wise לברון שחקן מוכשר יותר.

בוא נגיד שאם גולדן סטייט הייתה מקדימה את זמנה, למייקל לא היו 6 טבעות ומאזן מושלם בפיינלס. אפשר לסייג הרבה מאוד דברים. אני מקבל את הקביעה שאומרת שמייקל השחקן הכי חזק מנטלית אי פעם אבל לא את זו שאומרת שלברון 10 רמות מתחת. מאז הכישלון שלו בגמר מול דאלאס הוא השחקן הכי ווינר, הכי יציב והכי אמין בליגה כבר קרוב לעשור ובפער.
לצפיה ב-'אתה מדבר שטויות'
אתה מדבר שטויות
10/03/2019 | 10:11
1
43
זה נשמע ברמה של טרול
צא ולמד
לצפיה ב-''
10/03/2019 | 16:09
4
לצפיה ב-'לא יודע איך לא שמת את זה...'
לא יודע איך לא שמת את זה...
10/03/2019 | 19:10
2
33
האמת יש כל כך הרבה סיפורים על האופי של ג'ורדן..
מוטמבו מאתגר אותו שהוא לא יכול לקלוע בעיניים עצומות אז הוא הולך ועושה את זה.
ניק אנדרסון מאורלנדו בפלייאוף של 95 צוחק על ג'ורדן שהוא לא נראה כמו מה שהיה לפני הקאמבק, אז מייקל מחליף גופיה מ45 ל23 ושוחט את כולם עונה אחריי.
האמת שהכי קרוב לג'ורדן שאי פעם ראינו מבחינת אופי זה בכלל קובי
לצפיה ב-'לברון לא בלבל שלו, גם מנטלית'
לברון לא בלבל שלו, גם מנטלית
11/03/2019 | 10:55
1
25
שאמרו על ג׳ורדן שהוא לא מוסר, הוא סיים סדרה עם 30 למשחק ו-12.5 אסיסטים

לברון עשה סדרות גמר ענקיות נגד הווריירס, אבל לרגע הוא לא היה פייבוריט. כשהיה פייבוריט הוא עשה הרבה פעמים במכנסיים. בצעירותו מייקל נלחם בבד בויז, לברון עף בבושה לאורלנדו של דווייט הווארד. אין מה להשוות בכלל. מייקל כדורסלן הרבה יותר טוב, פשוט שיחק בכדורסל אחר.

לצפיה ב-' הדיון הזה לא רלוונטי יותר'
הדיון הזה לא רלוונטי יותר
12/03/2019 | 04:25
16
עד סוף הקריירה של לברון הוא יצטרך להוכיח שהוא יותר טוב משחקנים אחרים ברשימת כל הגדולים, ויש רבים וטובים. אם הוא פורש מחר בלי הישג נוסף, אצלי הוא בוודאות טופ 10 אבל בקושי טופ 5.
לצפיה ב-'מזל שרשמת בדורו'
מזל שרשמת בדורו
09/03/2019 | 16:25
46
בין דור ההאנד צ'ק והפלופים לבין דור החניקות,הג'ורדן רולס והקרבות רחוב יש הבדל רציני

לצפיה ב-'עוד שאלה אם אנחנו כבר בזה'
עוד שאלה אם אנחנו כבר בזה
09/03/2019 | 23:26
31
לא ראיתי מעבר לכמה משחקים של מייקל בגולד וכל מיני סרטוני היילייטס, אבל אף פעם לא הבנתי למה התפיסה היא שלברון עדיף עליו מבחינה סטטיסטית? המספרים של מייקל מגוחכים, נכון שהסטטיסטיקה של לברון "עגולה" יותר אבל לקלוע בכמויות כאלו ביעילות מפחידה ובכל זאת לעשות 5+ באסיסטים וריבאונדים? מטורף.. בנוסף למספרי חטיפות חריגים וממוצע חסימות לא רע. 
לצפיה ב-'לברון יהיה בהגבלת דקות עד סוף העונה '
לברון יהיה בהגבלת דקות עד סוף העונה
09/03/2019 | 16:45
5
40
ולא ישחק במשחקי בק טו בק
לצפיה ב-'ואינגרם סיים את העונה '
ואינגרם סיים את העונה
09/03/2019 | 22:07
4
42
הלייקרס בפול טאנקינג
לצפיה ב-'זה לא מה שסיים את הקריירה של כריס בוש?'
זה לא מה שסיים את הקריירה של כריס בוש?
10/03/2019 | 08:40
2
10
לצפיה ב-'עד כמה שזכור לי זה היה משהו דומה'
עד כמה שזכור לי זה היה משהו דומה
10/03/2019 | 14:03
1
33
לא יודע אם גם במקרה של בוש זה היה בזרוע אבל העיקרון זהה
לצפיה ב-''
10/03/2019 | 15:28
4
לצפיה ב-'אוי יאניס! שאק הולך לעשות ממך מטעמים השבוע '
אוי יאניס! שאק הולך לעשות ממך מטעמים השבוע
10/03/2019 | 13:57
24
לצפיה ב-'מינסוטה ניצחה את וושינגטון בהארכה, טאונס נפצע בברך'
מינסוטה ניצחה את וושינגטון בהארכה, טאונס נפצע בברך
10/03/2019 | 14:53
26
ירד מהמגרש על הרגליים כך שזו לא אמורה להיות פציעה חמורה. בכל אופן הוא יעבור MRI ואני מקווה שיושיבו אותו עד סוף העונה כדי לשפר מיקומים בדראפט.

הפציעה קוטעת יכולת שיא של KAT מבחינה התקפית. הוא טוב בחודשים האחרונים אבל ספציפית מאז האולסטאר הוא ממש בלתי עציר עם 35 נקודות ו-14 ריבאונדים בממוצע.
אנחנו ממשיכים לשחק בהרכבי טלאים, הפעם בייטס-דיופ רשם שיא קריירה של 37 דקות וקמרון ריינודלס עם דקות המשחק המשמעותיות הראשונות שלו ב-NBA. אני בעד לשתף כמה שיותר את הצעירים עד סוף העונה.
במשחק עצמו קלענו באחוזים נמוכים מוושינגטון אבל להבדיל ממשחקים קודמים לא איבדנו הרבה. יחד עם היתרון בריבאונד זה נתן לנו אקסטרה של איזה 15 פוזשנים.
לצפיה ב-'משחקי הערב'
משחקי הערב
03/03/2019 | 19:10
17
45
20:00
שארלוט- פורטלנד: הראשונה במאבק על מקום בפלייאוף, השנייה בפנים אבל במאבקי מיקום בעלי משמעות.

22:30
בוסטון- יוסטון: המשחק המרכזי. החבורה המשונה של בראד סטיבנס מתאימה את עצמה לרמת היריבה, למרות שהסלטיקס בכושר לא טוב אני חושב שיהיה אחלה משחק.

שיקאגו- אטלנטה.
קליפרס- ניקס.
קליבלנד- אורלנדו.
דטרויט- טורונטו: דווין קייסי פוגש את האקסית בפעם השנייה העונה לאחר שעקץ אותם בטורונטו בפעם שעברה. גם הפעם זה לא יהיה קל.

וושינגטון- מינסוטה: כמה זה מוזר שהשחקן שיותר מטריד אותי בוויזארדס הוא תומאס בראיינט? מסוג הסנטרים שמשחקים עם אנרגיה ועושים לנו נזק. מקווה לכמה שיותר דקות של ג'ף גרין על חשבונו.

אוקלהומה- ממפיס: הזדמנות טובה לת'אנדרס לקטוע את רצף ההפסדים, אבל אם יגיעו שאננים ממפיס לא פראיירית.
לצפיה ב-'אפרופו הדיון על נרקיץ''
אפרופו הדיון על נרקיץ'
03/03/2019 | 22:32
32
השחקן המצטיין בניצחון של פורטלנד על שארלוט: 26 נקודות, 15 ריבאונדים, 6 אסיסטים, +21 בדקות שלו על המגרש.
עונת קריירה נהדרת שלו.
לצפיה ב-'יוסטון מפרקת את בוסטון במחצית הראשונה'
יוסטון מפרקת את בוסטון במחצית הראשונה
03/03/2019 | 23:50
1
43
65-43.
הרוקטס משחקים מעולה. גורדון עם 20 נקודות לא מסוגל להחטיא גם מטווח 4, הארדן עם 23 במחצית, כריס פול הוביל דקות טובות של הספסל עם 6 נקודות ו-8 אסיסטים.
ההגנה של בוסטון איטית מדי ולא מתקשרת כמו שצריך, הארדן השיג מספר לייאפים קלים מדי וגם המסירות של פול והארדן מהפיק אנד רול מוצאות קלעים עם הרבה זמן לשחרר זריקה.

הרוקטס מאוד מרשימים הגנתית. פול, הארדן וטאקר עם סדרה של חטיפות ו-deflections, ממש הפריעו לבוסטון להניע כדור. הסלטיקס יצאו מפסקי זמן עם איבודים ופוזשנים רעים. נתקלתי היום בנתון שהארדן מוביל את הליגה ב-deflections... הוא שחקן הגנה יותר חכם מהמוניטין שיש לו.
יוסטון גם סגרו טוב לריבאונד, שזו נקודת חולשה שלהם בדרך כלל. סך הכל באמת מחצית מעולה שלהם.

בוסטון נראית כמו אוסף שחקנים לא קשורים. קיירי משיג את המספרים שלו אבל מחוץ לשטף כלשהו. מוריס, סמארט והיוורד עם 0 נקודות משותפות במחצית.
לאחרונה קיבלתי את הרושם שהורפורד הרבה פחות מדויק בשלשות מהפינה מאשר over the break, האם מישהו מאוהדי בוסטון יכול לאשר/לתקן?

הסלטיקס עם 1/13 משלוש במחצית. זה נתון נמוך בצורה יוצאת דופן אבל מספר זריקות היו סופר קשות, וגם במבטים פנויים השחקנים היססו ודפקו כל מיני הטעיות לאויר שאפשרו ליוסטון לסגור אותם עד הזריקה.

הסלטיקס ספגו בוז בירידה למחצית. בכל זאת צריך לזכור ש-22 הפרש זה לא מה שהיה פעם. קבוצות חוזרות מפיגור כזה כל הזמן, בודאי שבוסטון, בודאי בבית. נראה כיצד היא תעלה למחצית השנייה.
לצפיה ב-'מסכים בנוגע לקיירי'
מסכים בנוגע לקיירי
04/03/2019 | 13:46
36
קודם כל, ראיתי רק את המחצית הראשונה - בוסטון פשוט איבדו כדורים בכמויות מפחידות.
זה חוסר ריכוז ברמה ממש מטרידה. אין ספק שזה מנטלי ברובו.
קיירי נראה כמו אחד שלא מחובר לכלום. עושה את הנק' שלו כשיש לו הזדמנות, מוסר כשיש למי וזהו.
לא זז לשטחים ריקים, לא מבקש (או דורש) את הכדור, מוסר לטייטום וכשהוא נסגר ע"י שני שחקנים - פשוט עומד ומסתכל....לא מנסה לעזור. אז איבוד (או זריקה קשה) זה המקסימום שאפשר להוציא.
בתחילת העונה ראו שקיירי שיפר הגנה, או לפחות ניסה לעשות - אתמול כלום.
זה נראה שהוא קצת בשביתה איטלקית. פשוט לא אכפת לו.
גורדון היוורד זה סיפור יותר עצוב - הוא רוצה, אבל כלום לא יוצא.
בהתקפה הוא מחטיא לייאפים שהיה לוקח בעיניים עצומות (פעמיים אייר בול...) וקליעה מרחוק בכלל הולכת ונעלמת. בהגנה עוברים אותו כמו אוויר. הוא ממש מזיק.
מתחיל לרצות שתיגמר כבר העונה כדי שנתחיל לחשוב על העונה הבאה. ממש מבאס.
אם לא יקרה איזה משהו שאין לי מושג מהו, בוסטון עוד תפסיד סיבוב ראשון...
הם פשוט לא טובים עכשיו.
לצפיה ב-'מינסוטה מפסידה לוויזארדס. לדעתי זה הזמן לפתוח בטנקינג'
מינסוטה מפסידה לוויזארדס. לדעתי זה הזמן לפתוח בטנקינג
04/03/2019 | 14:20
32
בשלב הזה אנחנו באמת קבוצה של שחקן אחד. הדבר היחיד שיותר בזיוני מההגנה שלנו במשחק היא רוטציית הכנפיים. אני אשכרה מתגעגע ללואל דנג שהיה חסר.

נכון לעכשיו אנחנו מקום 11-12 בלוטרי. מספיק שאנחנו מאבדים שני משחקים וזה כבר מקום 8. צ'אנס הרבה יותר טוב לזכות בלוטרי, או פשוט להשתדרג בבחירת הדראפט.

יתרון נוסף שאנחנו יכולים להרוויח בטנקינג היא הוזלה בחוזה של טאונס. כרגע הוא כנראה יבחר לחמישיית העונה השלישית מעמדת ה-C, ויחד עם עונה שעברה זה יציב אותו בקריטריון של סופר מקס. לעומת זאת אם הקבוצה תתרסק ב-20 משחקים האחרונים, המומנטום של טאונס יחלש ויש סיכוי שגובר או אלדריג' יקדימו אותו. כתוצאה מכך הוא יקבל חוזה מקסימום, ולא סופר- מקסימום. זה הבדל שישפיע על הגמישות שלנו בתקרת השכר.
לצפיה ב-'השופטים בליגה מאבדים את זה לגמרי'
השופטים בליגה מאבדים את זה לגמרי
04/03/2019 | 18:59
4
46
לצפיה ב-'מכת מצרים, לא פחות.'
מכת מצרים, לא פחות.
04/03/2019 | 20:09
41
זה לפעמים נראה כאילו הם בכוונה מנסים להוציא בכוח את החשק לראות משחקים.
לצפיה ב-'לחלוטין. וברמת הכדורסל מפריע לי'
לחלוטין. וברמת הכדורסל מפריע לי
04/03/2019 | 22:54
44
שכל שחקן שקופץ לכיוון ג'אמפ שוטר מקבל אוטומטית שריקה לעבירה. חוקקו במיוחד לפני כמה שנים שזה לא פאול אם המתקיף קופץ בצורה לא טבעית לתוך המגן אבל זה לא נאכף בשיט. זה קורה המון, מקרה מאוד צורם היה בטורונטו-פורטלנד שלאורי עשה אחלה close out לשלשה של לילארד. האחרון קפץ הצידה לכיוון לא סביר בעליל לזריקה, ניסה בכוח לסחוט מגע, בכל זאת לא היה שום מגע ועדיין הוא קיבל 3 זריקות כי השופטים רגילים שאם מישהו קופץ לכיוון הכללי של הזורק זו חייבת להיות עבירה. ולא תגידו שזו שריקה חסרת משמעות ברבע שני... 3 זריקות ללילארד בפוזשן אחרון במצב של פיגור 3. פשוט נוראי הקטע הזה.
לצפיה ב-'אם יש משהו שאדם סילבר נכשל בו.......נדרשת מהפכה דחופה בשיפוט'
אם יש משהו שאדם סילבר נכשל בו.......נדרשת מהפכה דחופה בשיפוט
06/03/2019 | 19:22
1
לצפיה ב-' איבדו את זה'
איבדו את זה
07/03/2019 | 14:00
1
לצפיה ב-'גולדן מחתימים את בוגוט עד סוף העונה. מעניין! '
גולדן מחתימים את בוגוט עד סוף העונה. מעניין!
05/03/2019 | 04:33
10
לצפיה ב-'סיום מותח בין סאן אנטוניו לדנבר'
סיום מותח בין סאן אנטוניו לדנבר
05/03/2019 | 17:52
1
28
הנאגטס חזרו מפיגור של 18 נקודות ברבע האחרון למינוס נקודה. היו להם 4 הזדמנויות לנצח את המשחק שפוספסו:
- שלשת סטפ באק של מורי. ריב' התקפה.
- פלואטר נוח של מורי. ריב' התקפה.
- מסירה ליוקיץ' ממש מתחת לטבעת. איבוד כדור.
- הספרס החטיאו 2 מהעונשין ולדנבר נשאר כדור אחרון עם 3 שניות על השעון. זריקת פייד אווי של האריס מטווח 2- היה קרוב אבל בחוץ.

זה בסדר, דנבר ניצחה את רוב המשחקים הצמודים שלה העונה והסטטיסטיקה הזאת נוטה להתיישר. בכל זאת חילצו קאמבק מרשים במשחק חוץ.
לצפיה ב-'ביום השנה לניצחון האחרון שם, כמעט גנבנו את זה'
ביום השנה לניצחון האחרון שם, כמעט גנבנו את זה
05/03/2019 | 19:34
21
ה-4 למרץ 2012, טיי לאוסון כיכב... 
הנתון הבולט: לפי צוות השידור שלנו אף קבוצה העונה לא סיימה משחק עם פחות מ-5 זריקות עונשין (נשמע מוגזם), עד אתמול. היינו 4-4 לעומת 14-19 של הספרס, הכבוד שפופ מקבל מורגש, ברגע שהוא מתחיל לנבוח על השופטים גרזן לראש לא יעזור. 

מורי התחמם לקראת הסיום, היה עוזר אם הנקודות האלו היו מגיעות מוקדם יותר. את השלשות שהיינו צריכים לקלוע (מבטים פנויים מדאבל טים על יוקיץ') החטאנו וזריקות אקראיות שפחות קידמו את השטף ההתקפי נכנסו מאוחר יותר ברבע האחרון. 
גארי האריס חלש ב-5 האחרונים מאז שחזר לחמישייה, לא מצליח להיכנס אורגנית למשחק. 
מעבר לזה הייתי חותם עכשיו על מפגש מול הספרס, אפילו שכרגע אנחנו ניצבים מול הקליפרס שזה כמובן המצ'אפ החלומי, אבל זה צפוי להשתנות..
שמחתי לראות דקות לחימה של טורי קרייג וזה שבארטון לוקח על עצמו לשמור כמו חולה על השחקן הבולט בצד השני זה כיף לראות
לצפיה ב-'מילווקי מפסידה את הסדרה העונתית לפיניקס'
מילווקי מפסידה את הסדרה העונתית לפיניקס
05/03/2019 | 18:07
1
32
ובכך במשחקה ה-60 העונה, היא רושמת לראשונה שני הפסדים רצופים.

עוד מהלילה: הפליקנס עוקצים את יוטה בחוץ 115-112.
ניו אורלינס הפכה ברבע האחרון פיגור 14 ליתרון 6. אלא שאז קבלת החלטות תמוהה של ג'נטרי סיפקה להם 3 פוזשנים רצופים באחד על אחד מול גובר, שהסתיימו בהחטאה אחת ושתי חסימות של הנ"ל. יוטה הספיקה להפוך את התוצאה ולעלות ליתרון נקודה, עד שפייטון חטף לאינגלס כדור מתחת לסל וקלע את הנקודות החשובות ביותר במשחק.
הולידיי ורנדל עם 30 נקודות כל אחד, גובר עם 19-19.
לצפיה ב-'מילווקי הראשונה להבטיח מקום בפלייאוף'
מילווקי הראשונה להבטיח מקום בפלייאוף
05/03/2019 | 20:45
31
ופיניקס הראשונה להבטיח מקום מחוץ לפלייאוף. ככה זה כשאין לחץ

זה די מטורף שההפסד הכפול הראשון של הבאקס מגיע רק עכשיו.
לצפיה ב-'חוויה מוזרה לראות את מינסוטה מנצחת כשאני רוצה שהיא תפסיד'
חוויה מוזרה לראות את מינסוטה מנצחת כשאני רוצה שהיא תפסיד
06/03/2019 | 14:51
34
הסיכויים לפלייאוף אבדו והדבר הכי נכון עבורנו כרגע זה לשפר מיקומי לוטרי. אבל את אוקלהומה אנחנו תמיד מנצחים איכשהו.

המפתח לניצחון היה ערב יוצא דופן של טאונס והגנת צבע טובה. KAT הסתבך בבעיית עבירות והוגבל ל-30 דקות משחק אבל הוא היה בלתי עציר עם 41-14. הוא כמעט ולא החטיא ג'אמפרים, הוריד כדור לרצפה, לקח שחקנים לפוסט, עשה נזק בריב' התקפה- ממש משחק התקפי אדיר שלו. היה לו גם את זה:

בנוסף לכך צופפנו את ההגנה והגבלנו את משחק הפיק אנד רול של ווסטברוק ואדאמס. זה היה מהמשחקים שווסטברוק דוקא קולע ג'אמפרים (5-10 משלוש וכמה מיד ריינג') אבל כשאין את הטיילת הקבועה אצלנו בצבע זה עדיף.

בדקות שטאונס היה בחוץ רוז הוביל את הדרך מבחינת סקורינג. השלשות נכנסו לנו הפעם וקבלת ההחלטות הייתה טובה בהתקפה בלי איבודים מיותרים.

באמצע הרבע השלישי כשהקבוצה שיחקה טוב הרמתי ידיים ופשוט נהניתי מהכדורסל.
לצפיה ב-'לא נעים... '
לא נעים...
06/03/2019 | 16:57
1
42
לצפיה ב-'נעים מאוד! הכל היה נעים לי במשחק הזה'
נעים מאוד! הכל היה נעים לי במשחק הזה
06/03/2019 | 19:24
8
לצפיה ב-'הלייקרס לאן?'
הלייקרס לאן?
03/03/2019 | 06:05
41
93
פשוט כישלון טוטאלי של כל האירגון הזה ושל ג’יימס לא לעשות פלייאוף.
אני לא עוקב אחרי המשחקים אבל איך היחסים בין לברון ללוק וולטון? לבלאט הוא עשה את המוות מהרגע הראשון למרות שבלאט בשורה התחתונה עשה עבודה טובה.
המשך>>
פשוט כישלון טוטאלי של כל האירגון הזה ושל ג’יימס לא לעשות פלייאוף.
אני לא עוקב אחרי המשחקים אבל איך היחסים בין לברון ללוק וולטון? לבלאט הוא עשה את המוות מהרגע הראשון למרות שבלאט בשורה התחתונה עשה עבודה טובה.
לצפיה ב-'תוצאות מעניינות הלילה'
תוצאות מעניינות הלילה
03/03/2019 | 06:40
17
37
ניו אורלינס נטולת דיוויס מנצחת את דנבר
הספרס מנצחים את אוקלהומה ששיחקה ללא פול ג'ורג'
הלייקרס מפסידים לפיניקס וממשיכים להתרחק מהפלייאוף והניצחון של הספרס רק מסבך את העניינים מבחינת לברון והחבר'ה שלו.
מיאמי ו אורלנדו שנאבקות על כרטיס לפלייאוף משיגים ניצחונות חשובים על אינדיאנה וברוקלין.
אורלנדו עולים למקום השמיני על חשבונם של ההורנטס, ההיט צמודים אליהם ונראה לי שזה הולך להיות צמוד עד לרגע האחרון.

לצפיה ב-'יוטה מתחילה להיות מעניינת. תחילת העונה מיטשל ויוטה היו רעים'
יוטה מתחילה להיות מעניינת. תחילת העונה מיטשל ויוטה היו רעים
03/03/2019 | 06:56
1
38
עכשיו לסיים מקום שלישי בעונה הרגילה לא נראה בשמיים

מיטשל נשאל בNBATV מה יחשב לעונה מוצלת מבחינתם
התשובה שלו: אליפות
לצפיה ב-'יוטה-מילווקי מומלץ בחום לצפייה. משחק מאוד מעניין'
יוטה-מילווקי מומלץ בחום לצפייה. משחק מאוד מעניין
03/03/2019 | 15:21
25
לא קונבנציונלי בכלל.

במילווקי חסרים שני הגארדים הפותחים, בלדסו וברוגדון. לכן הם פתחו בהרכב אולטרה-ביג שכולל את מידלטון (8'6), מירוטיץ' (10'6), איליאסובה (10'6), יאניס (11'6) ולופז (0'7).
הרכב מוזר מאוד אבל הצליח בענק והיה אחראי לשתי הריצות העיקריות של מילווקי: 20-6 בפתיחה, ו18-4 בפתיחת הרבע השלישי.
הסייז של מילווקי הפריע לשטף ההתקפי של הג'אז והם הובילו את יוטה לזריקות אמנם מהצבע אבל זוויות ומבטים קשים. ברוק לופז היה פשוט מדהים בהגנה על הצבע, היו לו 6 חסימות ברבע הראשון בלבד! בפועל זה היה 7 חסימות אלא שאחת נשרקה לעבירה שלא הייתה.

יאניס הוא פאקינג כוח טבע שאין דברים כאלה. זה היה אחד המשחקים הכי טובים בקריירה שלו. הוא התעלל ברודי גובר שניסה לשמור עליו ב-single coverage באותן ריצות. יאניס כל-כך פיזי בכניסות שלו לסל שהוא העיף את גובר לפרקט יותר מפעם אחת. ממש בלתי אפשרי לשפוט אותו והיו שריקות 50-50 שהשופטים בחרו ב-no call על פני אופנסיב. אפשר לחבר קולאז' מכמות הפעמים שיאניס הטביע על הראש של גובר, זה היה מדהים.
בכלל גובר במשחק מאוד מתסכל מבחינתו, היה מאוד חלש גם מבחינה התקפית (2-9 מהשדה ו1-8 מהעונשין!) וסיים עם נתון מדהים של מינוס 36 ב-20 דקות שלו על הפרקט, בזמן שיוטה ניצחה ב-40 הפרש את הדקות בלעדיו.

אז מה כן הלך ליוטה במשחק? כל רגע שלא כלל את ההרכב הנ"ל. דרק פייבורס היה פנטסטי בשני צדי המגרש, רשם 23-18 והוסיף 3 חסימות. הפיק אנד רול שלו עם אינגלס היה המהלך הכי אפקטיבי של הג'אז במיוחד בדקות שלופז לא היה על המגרש ומילווקי לא הביאה מספיק עזרה מהוויק סייד.

דונובן מיצ'ל התפוצץ עם 46 נקודות אבל הרוב בהירו בול וזו שיטה שלא מוכיחה את עצמה לאורך זמן. הוא בהחלט קלע סלים גדולים בקלאץ' והחזיק את יוטה ביתרון אבל לדעתי כשהוא זורק 32 פעמים לסל זה לא הכדורסל שיוטה רוצה לשחק.
בכל זאת ניתן לו קרדיט על המשחק הזה, 19 נקודות ברבע האחרון שהובילו את הג'אז מפיגור דו ספרתי לניצחון.

החסרון של מילווקי ב-ball handlers בלט בדקות שיאניס היה בחוץ. הכדור לא זז כמו שצריך והם איבדו יותר מאשר מסרו והתפשרו על זריקות לא טובות. אייזיאה כנאן לא שווה דקות משחק בליגה הזאת, מירוטיץ' ודיג'יי ווילסון היו חלשים בעיקר כי ציפו מהם לעשות יותר מהרגיל במשחק הזה. מידלטון דוקא שיחק טוב אבל לא הצליח להפעיל את האחרים בדקות שיאניס נח.

בסיום 115-111 ליוטה. קצת הרגיש לי שהם גנבו את זה, אולי כי מילווקי שיתפה שחקנים בקצה הרוטציה והגבילה את הדקות של יאניס ל-32 בלבד. הגריק פריק הספיק לרשום 43-14-8 ומדד +19 בדקות שלו. היה המצטיין ללא ספק.

ביוטה מיצ'ל עם 46 נקודות (שיא קריירה?), פייבורס עם 23-18 כמעט מושלם מהשדה ואינגלס עם 14 נקודות, 8 אסיסטים ואימפקט שלא מתבטא בבוקס סקור.
מידלטון קלע 29 נקודות, ברוק לופז סיים את המשחק עם 16-8 ו-7 חסימות אבל המצ'אפ מול פייבורס היה לו פחות טוב.
לצפיה ב-'אני מקווה לקו סיום מותח בתחתית המזרח'
אני מקווה לקו סיום מותח בתחתית המזרח
03/03/2019 | 08:19
1
42
ממילא אלה קבוצות של 20 נצחונות במערב, אבל לפחות שיהיה מעניין.
חוץ מזה שאורלנדו כבר המון שנים מנסים לעשות פלייאוף ונראה לי שהגיע הזמן.
לצפיה ב-'ווצ'ביץ' בעונה ענקית מתחת לרדאר'
ווצ'ביץ' בעונה ענקית מתחת לרדאר
03/03/2019 | 16:01
25
אי של יציבות כשסביבו החבורה הכי לא יציבה בליגה.
הוא רושם שיא קריירה בנקודות (20.6), ריבאונדים (12), אסיסטים (3.9), חסימות (1.2) ואחוזים (52% מהשדה, 38% משלוש).

אולי הנתון הכי מרשים- הוא מדורג במקום השביעי בליגה במדד ה-PER, בין קוואי ללברון.
כמובן שהוא לא ברמה שלהם אבל הוא מעולה העונה.
לצפיה ב-'מקווה שג'ורג' חוזר בקרוב אחרת עד שהוא יחזור נהיה מקום 7-8'
מקווה שג'ורג' חוזר בקרוב אחרת עד שהוא יחזור נהיה מקום 7-8
03/03/2019 | 12:24
4
34
ווסטברוק ל3, סבל לעיניים. שוקל לא לעשות ליג פס עונה הבאה.
מספיק לזרוק!
לצפיה ב-'נורא לצפות באוקלהומה עכשיו'
נורא לצפות באוקלהומה עכשיו
03/03/2019 | 15:52
3
32
מקווה שלא תפגשו את הספרס בפלייאוף, יהיה שעמום מחץ.
לצפיה ב-'מה? למה ישעמם?'
מה? למה ישעמם?
03/03/2019 | 19:47
2
28
כל אחד שיפגוש את הספרס יקבל סדרה קלה, אבל כשהMVP על המגרש איך סדרה משעממת?
לצפיה ב-'הספרס קבוצה משעממת שיודעת להפוך את היריבה למשעממת'
הספרס קבוצה משעממת שיודעת להפוך את היריבה למשעממת
03/03/2019 | 20:15
1
30
ומי כמו אוקלהומה מסוגלת לשתף פעולה כשהיריבה כופה עליה זריקות לא טובות ומהלכים ביעילות נמוכה.

הייתי שמח למצ'אפים הבאים:
גולדן- סקראמנטו
דנבר- ספרס

כאשר במקומות 3-6 כל הסדרות טובות, אבל הכי יעניין אותי רימאץ' בין יוטה לאוקלהומה.
לצפיה ב-''
03/03/2019 | 20:27
1
לצפיה ב-'בהמשך לדיון על סאבוניס'
בהמשך לדיון על סאבוניס
03/03/2019 | 14:26
1
33
ב3 המשחקים האחרונים בלעדיו אינדיאנה מפסידה בריבאונד בכל משחק כולל מעל 14 אופנסיב ריבאונד שאנחנו מאפשרים בממוצע במשחקים האלה, ומאזן 1-2 שלילי נגד 3 קבוצות עם מתחת ל50%. בנקודות מהזדמנות שניה אנחנו פשוט נשחטים בסטרצ׳ הזה.

עד שטרנר לא לומד לקחת ריבאונד, מבחינתי הוא החתיכה המשמעותית הראשונה שאני שולח בטרייד. הסכמה ההגנתית של אינדי מבוססת על לשמור את השחקן שלך לפניך, כלומר למנוע חדירות בכל מחיר. זה מפחית מהחשיבות של רים פרוטקטור כמו טרנר וזה הופך את הריבאונד להרבה יותר חשוב. וכל זה עוד לפני שהתחלנו לדבר על כך שסאבוניס שחקן התקפה הרבה יותר טוב באוברול.
לצפיה ב-'רק אציין בהערה'
רק אציין בהערה
03/03/2019 | 14:47
21
שמיילס טרנר הולך הרבה על ניסיון חסימה של הזריקה. זה הגיוני, הוא מוביל את הליגה בחסימות. העניין שבמקרים כאלה שחקן ההגנה יוצא בדרך כלל מעמדה לריבאונד, והאחריות עוברת לארבעה שמסביב.
אני לא מכיר את טרנר כמוך ואני בטוח שגם לוקחים לו ריבאונדים על הראש אבל הקטע שעם רים פרוטקטור כמו טרנר הריבאונד צריך להיות מאמץ יותר קבוצתי.
לצפיה ב-'ההפסד לניו אורלינס הכי לא מחויב למציאות שהיה לנו'
ההפסד לניו אורלינס הכי לא מחויב למציאות שהיה לנו
03/03/2019 | 19:55
5
27
אי אפשר לשמור על יתרון בליגה הזאת, הובלנו כבר ב-19 ברבע השני בשליטה מוחלטת, ברמה שהיה לי לא נעים מצוות השידור של הפליקנס שניסו להאחז בכל מהלך חיובי של הקבוצה.
אבל לאט לאט (בלי שום התאמה נראית לעין) הם חזרו, אנחנו התקררנו לחלוטין מחוץ לקשת (סיימנו 4-26 אחרי פתיחה טובה). יוקיץ' עוד פעם בבעיית עבירות, הפעם לא באשמתו, השופטים הדביקו לו עבירה כל פעם שחזר (ומאלון השאיר אותו לא מעט זמן על הספסל בניסיון להימנע מזה, שיחק רק 22 דקות). 

ברבע האחרון הפלינקס כבר ממש שיחקו עם ביטחון וקלעו שלשות לא צפויות, היה כבר מאוחר מידי לעצור את המומנטום. אני נורא אוהב את פרנק ג'קסון הרכז שלהם, שיחק ממש טוב. 
בחסות הפציעה של PG ההפסד לא עשה יותר מידי נזק אבל זה היה אחד המשחקים "הקלים" האחרונים שלנו העונה...
IT היה בעייתי, מועמד בולט להפוך לשעיר לעזאזל הבא עכשיו שמילסאפ ביכולת טובה
לצפיה ב-'חבל לקצץ בדקות של מונטה מוריס הנהדר'
חבל לקצץ בדקות של מונטה מוריס הנהדר
03/03/2019 | 20:05
4
26
בניסיון לשלב את אייזיאה. הרי IT מראש חתם בקבוצה במטרה לשמש כרכז מחליף, אלא שמוריס אחד הרכזים המחליפים הטובים בליגה.
בינתיים אייזיאה ממשיך מאיפה שהפסיק בעונה שעברה, שחקן שעושה יותר נזק מתועלת
לצפיה ב-'מזה פחדתי'
מזה פחדתי
03/03/2019 | 20:27
3
23
לא רק הקיצוץ בדקות אלא גם התפקוד על המגרש, מוריס הכי טוב כשהוא מנהל את ההתקפה ועכשיו נאלץ לעמוד בצד ולצפות באייזיאה מכדרר את עצמו לדעת. מצד שני אם IT ירוויח לנו ניצחון-שניים בפלייאוף זה יהיה שווה את זה, יש לו יותר ניסיון כמעט מכל הסגל ביחד
לצפיה ב-'מאוד אופתע אם אייזיאה ירוויח לכם ניצחונות בפלייאוף'
מאוד אופתע אם אייזיאה ירוויח לכם ניצחונות בפלייאוף
03/03/2019 | 20:43
2
26
אולי יהיו לו כמה רגעים יפים אבל בגדול אני מעריך שהוא ידחק לקצה הרוטציה.
לצפיה ב-'מאז שחזר כבר הספיק לשנות משחקים'
מאז שחזר כבר הספיק לשנות משחקים
03/03/2019 | 23:09
24
אני מאמין שהוא ידע להתעלות לפחות באחד, השאלה מה יקרה שאר הזמן... אם יחבל במרקם הקבוצתי או עד אז מאלון ימצא דרך לצמצם נזק אפשרי. אין לי שום בעיה שידחק לקצה וישתמשו בו רק בשעת חירום, אבל אני מעריך שיריצו אותו קבוע כדי להבטיח שישאר חד ומעורב.  
לצפיה ב-'תלוי מאצ׳אפ'
תלוי מאצ׳אפ
04/03/2019 | 13:17
21
בגדול הנאגטס צריכים להקריב משחק פה ושם כדי להחזיר אותו לעניינים, זה אמור להשתלם להם בגדול בפלייאוף.

הייתי שמח גם לראות דקות משותפות שלו עם ג׳מאל מוריי.
לצפיה ב-'ההיט וגולדן נפגשו הלילה במשחק שהיה צמוד מאוד'
ההיט וגולדן נפגשו הלילה במשחק שהיה צמוד מאוד
28/02/2019 | 06:40
52
113
ואז זה קרה
המשך>>
ואז זה קרה
לצפיה ב-'שאלה לגבי הגדולות במזרח'
שאלה לגבי הגדולות במזרח
24/02/2019 | 17:11
24
84
לפלייאוף הקרוב יש משמעות מעבר להישגים בטווח הקצר, אלא גם לאפשרות שיחתימו את הכוכבים שלהן בקיץ.
סביר להניח שאם בוסטון/טורונטו מנצחות את הקונפרנס, הסיכוי שלהן לשמור על קיירי/קוואי גבוה בהרבה מאשר אם הן מודחות בסיבוב השני. גם לבאטלר זה רלוונטי, במידה פחותה.

לכן חשבתי על השאלה הבאה:
אם אתם מציעים לכל אחת מהגדולות ריצת פלייאוף שתסתיים בהפסד בגמר האיזורי, מי מהן תחתום על התסריט הזה?
לצפיה ב-'רק אינדיאנה.'
רק אינדיאנה.
24/02/2019 | 18:46
13
לצפיה ב-'מניח שהבעלים של מילווקי חותמים על זה, אולי גם של פילי'
מניח שהבעלים של מילווקי חותמים על זה, אולי גם של פילי
24/02/2019 | 22:34
48
בכל זאת זה הישג שיא עבורם מזה שנים רבות, והבעלים של פילי מאמינים בהרבה סבלנות.....
מבחינת סגל השחקנים-מאמנים, מן הסתם אף אחד מהסגלים של 4 הגדולות לא חותם על זה, כולם כבר העונה עם שאיפות פיינלס, שלא לומר אליפות."ערך המותג" זה מונח שמעניין רק את בעל הבית.
לצפיה ב-'שאלה מעניינת'
שאלה מעניינת
25/02/2019 | 06:20
42
גם אני חושב שלמרות העונה המוצלחת, מילווקי תהיה יותר שלמה מהפסד בגמר מזרח מאשר בוסטון או טורונטו ו פילדלפיה.
בסופו של דבר מדובר, קבוצה עם כוכב על שסוחב אותם די רחוק אבל יש גבול למה שהוא יכול לעשות לבד עם צוות לא הכי זוהר מסביבו.
בהחלט יכול לראות איך עונה טובה שמסתיימת בהפסד בגמר מביאה לשם כוכב נוסף כמו בטלר למשל( לא מאמין שהוא ישאר בפילדלפיה)

אגב, במקרה של הסלטיקס זה בדיוק הפוך לדעתי וכל דבר שהוא פחות מגמר, יבריח משם את קיירי.
לצפיה ב-'לא מסכים לגבי הנחת הבסיס'
לא מסכים לגבי הנחת הבסיס
25/02/2019 | 10:39
8
47
טורונטו/בוסטון - קיירי וקוואי יכולים לעזוב גם אם יפסידו בגמר הליגה, בטח אם יפסידו בגמר המזרח.

לפילדלפיה יש היום את החמישיה הכי מוכשרת בליגה - לדעת רבים - ולא נראה לי שאתה בונה את זה בשביל ״גמר מזרח״. אני חושב שהם מכוונים עד הסוף. צריך להבין שחלון ההזדמנויות לאליפות הוא מאוד מצומצם. שימו לב השנה גם גולדן מגמגמת, גם לברון נטול סיוע, גם הארדן עסוק בעצמו ולא בלנצח משחקים. יש אשכרה צ׳אנס על הנייר. שנה הבאה יש מצב שלא יהיה.

אינדיאנה ברור שחותמת אבל אני לא חושב שהתכוונת אליהם.

נשארנו עם מילווקי, שכל הקבוצה כמעט מסיימת חוזה חוץ מיאניס, שהוא בעצם החתיכה הכי חשובה בפאזל. אם אני הנהלת הבאקס אני לא חותם על זה, אני רוצה או לעוף בסיבוב ראשון (ואז יהיה לי יותר קל להחתים את השחקנים, שפחות יעופו על עצמם) או לקחת אליפות. לא הייתי חותם מראש לגבי מקום כלשהו באמצע או בטופ, כי זה לא משרת את האינטרס שלי לא בטווח הקצר ולא בטווח הארוך.
לצפיה ב-'אם אתה מילווקי'
אם אתה מילווקי
25/02/2019 | 10:51
3
37
טוב לא העיר עצמה, אבל חבר הנהלה
איזה שחקן היית מנסה להביא?
לצפיה ב-'חיזוק לאחת מעמדות הגארד'
חיזוק לאחת מעמדות הגארד
25/02/2019 | 11:04
2
36
אין לי בעיה עם בלדסו וברוגדון, אבל אם אתה רוצה אליפות אז שניהם בחמישיה זה לא יקרה. אולי עם רק אחד מהם. לא כזה משנה לי אם זה שוטינג גארד פר סה, או קומבו גארד או אפילו רכז טהור.
לצפיה ב-'השאלה אם זה מספיק'
השאלה אם זה מספיק
25/02/2019 | 16:24
1
29
בעידן שהכוכבים חוברים זה לזה, האם היווני + תוספת של שחקנים טובים (לא מעולים אבל טובים) מסביבו, זה יספיק כדי לנצח נניח שילב של לברון ודיוויס?

לצפיה ב-'בוא נתעסק במה שיש היום ולא בפוטנציאלים'
בוא נתעסק במה שיש היום ולא בפוטנציאלים
26/02/2019 | 12:09
23
לצאת מהמזרח הם יכולים גם בלי טרייד.
לנצח בסדרה את אוקלהומה/יוסטון/יוטה/פורטלנד הם יכולים גם בלי טרייד.

טרייד נכון מעלה את הסיכויים - משמע אם אוקלהומה/יוסטון יותר מנוסים זה יכול לבטל את היתרון הזה, זה יכול לבטל את ההשפעה שיש להתפוצצויות פוטנציאליות של מיטשל/לילארד לדוגמא, ובכך להעלות את הסיכויים של הבאקס מאוד.

כמובן שאני מדבר על טרייד, אז זה טרייד של שחקן ברמת טוביאס האריס לפחות.

ליאניס יש פריבלגיה מדהימה - אי אפשר לשמור עליו. המעטפת מסביבו ממושמעת וטובה, ומאוד מחוייבת להגנה. בגדול, קבוצות מתכוננות אליו, ולא להפך.

ברוגדון ובלדסו הם הנקודות החלשות. כמו שהיה לווריירס את האריסון בארנס, שההחטאות שלו הן בין הגורמים להפסד האליפות ההיא. עם אחד בקושי אפשר לנצח שהתחרות כל כך קשה, עם שניים זה נהיה קשה ממש.

אני חושב ששיפור כזה - לדוגמא קמבה במקום בלדסו - זה מביא את מילווקי למקום הכי טוב שאפשר. למה? כי כמו שכתבו כאן, האליפות היא של הווריירס להפסיד. עם עוד טרייד חזק, אפשר להמר על מילווקי כמועמדת ודאית להיות שם במידה והווריירס יפלו, ככה אני רואה את זה.

לצפיה ב-'אף אחד לא חושב שלפילי החמישייה המוכשרת בליגה'
אף אחד לא חושב שלפילי החמישייה המוכשרת בליגה
25/02/2019 | 13:32
2
52
אלא אם ברור לכולם מי במקום הראשון ומתחילים את הרשימה מהמקום השני
לצפיה ב-'תתפלא כמה הרהרו במחשבה הזו'
תתפלא כמה הרהרו במחשבה הזו
25/02/2019 | 14:57
1
45
אני מדבר גם על זאק לואו / ביל סימונס וכו׳ וגם על השדרים במשחקים. זו היתה התחושה אחרי הטרייד של טוביאס האריס.

וגם אם זה ממקום שני והלאה, זה לא משנה אתה הטענה שלי של 'לא נראה לי שאתה בונה את זה בשביל ״גמר מזרח״'
לצפיה ב-'הרהור דומה ל"מעניין מי יכולה לנצח את הווריורס השנה"'
הרהור דומה ל"מעניין מי יכולה לנצח את הווריורס השנה"
25/02/2019 | 17:17
42
הווריורס עדיפים בפער משמעותי ב-3 מ-5 עמדות, ופער קטן בעמדה הרביעית.
לצפיה ב-'לדעתי הסיכוי של פילדלפיה לעוף בסיבוב השני'
לדעתי הסיכוי של פילדלפיה לעוף בסיבוב השני
25/02/2019 | 17:44
45
גבוה בהרבה מהסיכוי שלהם לנצח את המזרח.
זה נכון שהם לא חיברו את החמישייה הזאת במטרה להגיע לגמר המזרח, אבל הקבוצה עברה שינוי משמעותי כבר פעמיים העונה ולא הספיקה להתחבר כמו שצריך. לדעתי גמר איזורי הוא הישג יפה ואם הסגל הזה ימשיך שנה נוספת הם יכולים להגדיר את הציפיות שלהם בתור גמר NBA ושום דבר מתחת לזה.

מילווקי זו הקבוצה שהשם שלה עולה הכי הרבה אבל הנטייה שלי היא להסתכל עליהם בצורה הפוכה- זו קבוצה שיש לה סיכוי לא רע בכלל לנצח את המזרח, וגם אם היא תעוף בסיבוב השני לא קרה שום אסון. יש עליהם הרבה פחות לחץ מאשר על הקבוצות האחרות.

אכן לא התכוונתי לאינדיאנה, שיכולה להיות מאושרת אם תעבור סיבוב פלייאוף.
לצפיה ב-'הלייקרס מפסידים לממפיס והולכים ומתרחקים מהפלייאוף '
הלייקרס מפסידים לממפיס והולכים ומתרחקים מהפלייאוף
26/02/2019 | 06:37
1
42
עם פער של חמישה משחקים מהמקום השמיני, זה מתחיל להיראות בלתי אפשרי למרות שיש עוד המון משחקים וממה שקראתי, יש להם לו"ז שאמור להיות די קל.
אבל הדי קל הזה כולל גם את ממפיס והם לא ניצחו ובינתיים מתחילים גם לשמוע קולות שלברון ממש ממש לא שמח מהמצב.

ואפרופו הפסדים...
לא יודע אם שמתם לב אבל מאז הפגרה הספרס משחקים פח.
לא בדקתי אבל לדעתי הם ללא ניצחון מאז האולסטאר כולל תבוסה הלילה מול ברוקלין.
לצפיה ב-'הפסד מנבא רעות'
הפסד מנבא רעות
26/02/2019 | 16:58
41
להפסיד לממפיס ביום שבו הגריזליס קולעים ב-25% משלוש? סימן רע.

לברון ממשיך לתת מספרים נאים אבל ללא האימפקט שהורגלנו ממנו בשנים קודמות. הוא לא משיג נקודות at will וכשאתה מפסיד משחק צמוד לקבוצה שסוגרת משחקים בקלאץ' עם ג'ואקים נואה, זה סימן רע.

הספסל של הלייקרס פשוט קטסטרופה, השיגו 7 נקודות משותפות ב-70 דקות על המגרש.
אינגרם ממשיך ביכולת הטובה מאז פגרת האולסטאר אבל זה לא מספיק כדי שהקבוצה תשחק ברמה שתסגור את הבור בו היא נמצאת.

אגב המרחק של הלייקרס ממקום 8 הוא 3 משחקים (ולא חמישה כפי שציינת). בכל מקרה מי שנמצאת כרגע במקום השמיני היא הספרס, לא נראה לי שהיא תתרסק ואילו הקליפרס ניצחו הלילה ורחוקים 4 משחקים מהלייקרס.
בנוסף לכך סקראמנטו ממוקמת תשיעית ומינסוטה שניצחה הלילה במקום 10.

השורה התחתונה- הלייקרס לא יעלו לפלייאוף בטעות, הם חייבים לשחק טוב יותר או שזה פשוט לא יקרה.
לצפיה ב-'ג'ואל אמביד עיצבן קצת את דניס רודמן'
ג'ואל אמביד עיצבן קצת את דניס רודמן
26/02/2019 | 13:16
44
לצפיה ב-'מיאמי מפסידים בבית לפיניקס'
מיאמי מפסידים בבית לפיניקס
26/02/2019 | 17:08
35
הפסד שהם עלולים לשלם עליו ביוקר במירוץ לפלייאוף במזרח, שמתנהל בעצלתיים.
ההיט נמצאים 7 משחקים מתחת 50%, העובדה שהם עדיין במירוץ לפלייאוף מדגימה את הפער בין הקונפרנסים.

אפשר לתאר את הפער הזה בעוד נתון נחמד- במזרח 5 קבוצות בלבד עם point differential חיובי, 10 שלילי.
במערב המצב הפוך- 10 קבוצות קלעו יותר מאשר ספגו, 5 קבוצות להפך.

זה באמת לא מופרך לחשוב שאם היו נכנסות לפלייאוף 16 הקבוצות הטובות בליגה, בין 10-11 מהן היו מערביות.
לצפיה ב-'בוסטון חוטפת בראש מטורונטו'
בוסטון חוטפת בראש מטורונטו
27/02/2019 | 11:06
5
49
קלעו 38% מהשדה ו- 20% משלוש...
קיירי, הורפורד והייוורד (שלצערי כבר התרגלנו) בחד ספרתי.
ככה אי אפשר להגיע לשום מקום, והשנה כבר לא תהייה השנה של בוסטון כנראה.
הבעיות שם גדולות, בעיקר מנטלית, ואם הם בנו על קיירי להרבה שנים, הם ייצטרכו לחשב מסלול מחדש.
זה נראה שהוא פשוט מחרב את בוסטון מבפנים ועדיף שילך לעקם פרצוף במקום אחר.
גורדון היוורד זה סתם סיפור עצוב. חרא מזל.
מבאס לאללה.
לצפיה ב-'כן. אני חושב שזה צריך לתת גם לנו שיעור'
כן. אני חושב שזה צריך לתת גם לנו שיעור
27/02/2019 | 14:33
39
בתחילת העונה התייחסו לבוסטון בתור העולה הודאית למפגש בלתי נמנע מול הווריורס בגמר, לקבוצה שהולכת לרשת את הווריורס בתור הדיינסטי הבאה וכו'.

מאז היוורד לא השחקן שציפינו, קיירי לא משתלב, והשחקנים שהיו נהדרים בפלייאוף שעבר הולכים בין חצי צעד לצעד אחורה.

אני חושב שהסיפור של בוסטון עדיין לא נגמר. הם מסוגלים להתעלות מול יריבות טובות ויש להם סיכוי מול כל יריבה בקונפרנס. אבל אולי אפשר ללמוד מהסיפור הזה שבכל זאת יש הפתעות, ואיך שהדברים נראים בתיאוריה לא תמיד נראים כך במציאות.
לצפיה ב-'גורדון היוורד זה אחד מהסיפורים היותר מוזרים שאני מכיר'
גורדון היוורד זה אחד מהסיפורים היותר מוזרים שאני מכיר
27/02/2019 | 16:26
3
53
כמובן שאני לא רופא ולא בחנתי את מצבו הבריאותי אבל מרגיש לי שיש פה קטע פסיכולוגי שהוא הרבה יותר רציני מהפציעה עצמה.
ותוסיפו לזה גם את ההתמכרות ההזויה שלו לפורטנייט שלפחות לפי הסיפורים מדובר במשהו שמאוד הפריע לשיקום שלו (שלא לדבר על זה שאישתו כמעט העיפה אותו מהבית)

בשורה התחתונה עושה רושם שמדובר בבחור שפשוט לא הצליח לאסוף את עצמו אחרי הפציעה ולא מצא את הכוחות הנפשיים ואת המוטיבציה לחזור לעצמו.

לצפיה ב-'חבל אין מה להגיד...'
חבל אין מה להגיד...
27/02/2019 | 20:27
1
40
תראו השנה מה נהיה מפול ג'ורג', שעבר פציעה לדעתי יותר קשה (לפני כשנתיים?)
'הכל בראש' כמו שאומרים?
לא יודע אם הכל אבל הרבה (:
לצפיה ב-'גם ג'ורדן אגב עבר פציעה דומה בעונה השניה שלו'
גם ג'ורדן אגב עבר פציעה דומה בעונה השניה שלו
27/02/2019 | 20:47
41
אני חושב שהוא התאושש מזה
כלומר, אם הוא לא התאושש וזה מה שיצא ממנו אז אני מפחד לחשוב מה היה קורה אם הוא כן היה מתאושש
לצפיה ב-'פול ג'ורג' אמר לא מזמן'
פול ג'ורג' אמר לא מזמן
27/02/2019 | 20:28
44
שאמרו לו אחרי הפציעה שיקח בערך 3 שנים עד שלגמרי יחזור לעצמו (מבחינה פיזית צריך להדגיש). לא זוכר אם 3 שנים של כדורסל או שזה כולל את השנה בחוץ.
לצפיה ב-'דנבר גברה על OKC בבית'
דנבר גברה על OKC בבית
27/02/2019 | 20:24
1
43
משחק של ריצות עם המון תהפוכות... כבר הובלנו ב-18 ברבע השלישי אבל הספסל+PG החזירו את היתרון לאוקלהומה (מאז ש-IT חזר הספסל שלנו קצת מקרטע). הסיבולת של הג'וקר פגעה בנו פעמיים, גם כי אי אפשר היה להחזיר אותו בשביל לעצור את הדימום וגם כי הוא נחלש ככל שהמשחק התקדם מכל המאבקים עם אדאמס.

OKC מהחזקות בקונפרנס מן הסתם אבל אני דווקא אוהב את המצ'אפ שלנו מולם. אנחנו בדרך כלל תוקפים את מוביל הכדור בפיק&רול בשביל להכריח מסירה, ובשביל להעניש אותנו על זה צריך כמה קלעים טובים על המגרש. ביום רע הת'אנדר לא יכולים לקנות סל מחוץ לקשת, אני מהמר על זריקות מהפינה של גראנט ופרגוסון בלב שלם. 
הת'אנדר גם מעולים בהגנה אבל לא ממושמעים מספיק או מקדישים יותר מידי תשומת לב לפרטים, יכל להיות שזה ישתנה בפלייאוף. 

מילסאפ מחבר כבר 5-6 משחקים מעולים, וויל ברטון היה מצוין בשני הצדדים (23-5-3). גם מורי נתן אחלה משחק (20-5-5), הג'וקר התעלה על עצמו עם 36-9-10. 
בצד של OKC המאמץ להוציא את הכדור מהיד של ראס ו-PG הוביל למבטים של אדאמס וגראנט בגלגול לסל (36 נק' משותפות ב-16-24 מהשדה), שרודר וג'ורג' סיימו עם אחוזים רעים. 
לצפיה ב-'וויל דה ת׳ריל'
וויל דה ת׳ריל
28/02/2019 | 15:01
29
איזה כיף שהוא חוזר לעצמו.

יש בדנבר המון כשרון ואני חושב שהאישיות של השחקנים ובמיוחד יוקיץ׳ מאפשרת לכולם לשפוך אותו החוצה כל הזמן. שלא ייגמר לעולם. נקווה שנראה כדורסל דומה גם בפלייאוף.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ