לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1512615,126 עוקבים אודות עסקים

פורום הפרעות אכילה

הפורום שלנו הנו קבוצת תמיכה וסיוע נפשי. אנו לא מציעות כאן ייעוץ רפואי,כאן תוכלו להכיר משתתפים הלוקים בהפרעת אכילה כזו או אחרת: אכילה כפייתית דרך בולימיה, אנורקסיה וכל מה שבאמצע.
נא לא לפרסם מאכלים ספציפיים, BMI, משקל - ולקרוא את הנחיות הפורום לפני.
כל אחד ואחת מכם מוזמנים להתחבר אל מה ומי שמתאים לו, להכיר אותנו ולספר על עצמו. תכירו כאן גם כמה משתתפים אשר הפרעת אכילה אינה מחלתם וכי הם כאן על מנת להעניק תמיכה וכוחות נפשיים לכולנו.
אתם תמיד מוזמנים לכתוב ולספר על המעיק עליכם או להגיב להודעות של אחרים - אבל אתם חלק מאתנו וגם קריאה יכולה לחזק לפעמים, עד שתמצאו את הכוח לחלוק עימנו.  
אנחנו כאן כולנו כדי לעזור ולהיעזר - כל אחד במינון המתאים לו. כל אחד מוזמן לספר על עצמו מה שהוא רק רוצה, לספר על ההרגשה, על המצב רוח, על איך עבר היום, על הקשיים, על כל הסבל וכל מה שרק יושב לכם על הלב ומכאיב, לוחץ, מנסה להשתחרר החוצה. אתם מוזמנים לעשות זאת בפורום, בסביבה תומכת ומבינה. כולנו כאן אחיות ואחים לצרה. אין כאן מישהו היושב למעלה ונותן הנחיות. אנחנו כאן כולנו יחד, כל אחד בשלב זה או אחר של ההפרעה, תומכים אחד בשנייה, על מנת לנסות יחדיו לעבור את המשבר ולהמשיך קדימה. אתם מוזמנים להוציא פה את כל הלכלוך והרע - אנחנו נקבל זאת באהבה ובהבנה, כמו שנקבל בשמחה את הימים הטובים שיהיו, כשיגיעו. כל יום ביומו. אולי, עם הזמן, תגיעו גם להרגשה שהתמיכה באחרים נותנת לכם המון כוח להמשיך קדימה. אנו מרגישות כך, ואנו לא היחידות. יש פה קבוצה גדולה מאוד של מלאכיות ומלאכים הנותנים הכול מכל הלב כדי לעזור, לתמוך וכמובן גם להיתמך כשצריך.  דרכינו אינה קלה, יש ויהיו תמיד לא מעט עליות וירידות, אך כמו שכבר אמרנו... כל יום ביומו. כל קרב הוא קרב בפני עצמו, וגם אם הפסדנו בקרב אחד או שניים או שלושה - מה שחשוב הוא הניצחון במלחמה כולה. יחד נצליח לעבור את כל הקשיים. יחד ננצח את המחלה. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הפרעות אכילה

הפורום שלנו הנו קבוצת תמיכה וסיוע נפשי. אנו לא מציעות כאן ייעוץ רפואי,כאן תוכלו להכיר משתתפים הלוקים בהפרעת אכילה כזו או אחרת: אכילה כפייתית דרך בולימיה, אנורקסיה וכל מה שבאמצע.
נא לא לפרסם מאכלים ספציפיים, BMI, משקל - ולקרוא את הנחיות הפורום לפני.
כל אחד ואחת מכם מוזמנים להתחבר אל מה ומי שמתאים לו, להכיר אותנו ולספר על עצמו. תכירו כאן גם כמה משתתפים אשר הפרעת אכילה אינה מחלתם וכי הם כאן על מנת להעניק תמיכה וכוחות נפשיים לכולנו.
אתם תמיד מוזמנים לכתוב ולספר על המעיק עליכם או להגיב להודעות של אחרים - אבל אתם חלק מאתנו וגם קריאה יכולה לחזק לפעמים, עד שתמצאו את הכוח לחלוק עימנו.  
אנחנו כאן כולנו כדי לעזור ולהיעזר - כל אחד במינון המתאים לו. כל אחד מוזמן לספר על עצמו מה שהוא רק רוצה, לספר על ההרגשה, על המצב רוח, על איך עבר היום, על הקשיים, על כל הסבל וכל מה שרק יושב לכם על הלב ומכאיב, לוחץ, מנסה להשתחרר החוצה. אתם מוזמנים לעשות זאת בפורום, בסביבה תומכת ומבינה. כולנו כאן אחיות ואחים לצרה. אין כאן מישהו היושב למעלה ונותן הנחיות. אנחנו כאן כולנו יחד, כל אחד בשלב זה או אחר של ההפרעה, תומכים אחד בשנייה, על מנת לנסות יחדיו לעבור את המשבר ולהמשיך קדימה. אתם מוזמנים להוציא פה את כל הלכלוך והרע - אנחנו נקבל זאת באהבה ובהבנה, כמו שנקבל בשמחה את הימים הטובים שיהיו, כשיגיעו. כל יום ביומו. אולי, עם הזמן, תגיעו גם להרגשה שהתמיכה באחרים נותנת לכם המון כוח להמשיך קדימה. אנו מרגישות כך, ואנו לא היחידות. יש פה קבוצה גדולה מאוד של מלאכיות ומלאכים הנותנים הכול מכל הלב כדי לעזור, לתמוך וכמובן גם להיתמך כשצריך.  דרכינו אינה קלה, יש ויהיו תמיד לא מעט עליות וירידות, אך כמו שכבר אמרנו... כל יום ביומו. כל קרב הוא קרב בפני עצמו, וגם אם הפסדנו בקרב אחד או שניים או שלושה - מה שחשוב הוא הניצחון במלחמה כולה. יחד נצליח לעבור את כל הקשיים. יחד ננצח את המחלה. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על פירוט משקל, גובה, חישובי B.M.I, פירוט תפריטים בפורום!
חל איסור מוחלט על כתיבת תכני פרו אנה ופרו מיה בפורום!
חל איסור מוחלט על פרסום טיפול/מטפל/מכונים וכדומה!
אנא שמרו על תרבות דיון, כבדו והתחשבו במשתמשים האחרים.

המשך >>

לצפיה ב-'when i'm gone'
when i'm gone
24/07/2017 | 23:34
2
146
And when I'm gone, just carry on, don't mourn
Rejoice every time you hear the sound of my voice
Just know that I'm looking down on you smiling
And I didn't feel a thing,
So, baby, don't feel no pain
Just smile back

אקדים ואכתוב שאני לא מתכוונת להתאבד כרגע. אין לי תכנית, אין לי כוונה קונקרטית ואפילו אין כרגע שום דחף לפגוע בעצמי. אז אין טעם לשלוח לי משטרה הבייתה. סבבה? 

היום חשבתי הרבה. יותר מידי. גם אם יום אחד יקרה נס ואני אצליח לחיות בשלום עם הגוף הדוחה שלי והראש הארור שלי, אז מה מחכה לי שם בחוץ? בעיקר שום דבר טוב... גזענות, שנאה, אלימות, שחיתות, עוני ועוד ועוד. אז מה הטעם להילחם בכלל? אני רוצה בכלל להיות חלק מהעולם הדפוק הזה? 
כמו שזה נראה עכשיו אני כנראה אתאבד מתישהו. פשוט כי אני לא רואה סיבה אמיתית להמשיך לחיות.
אני פשוט באמת לא יודעת איך להמשיך מהנקודה הנוכחית והאם יש טעם בכלל. כבר עברתי כל מסגרת טיפולית אפשרית במדינה וכלום לא עוזר. התייאשתי ממני.
לצפיה ב-'היי לך יקירה (טריגר מעליי)'
היי לך יקירה (טריגר מעליי)
25/07/2017 | 11:41
88
אני שומעת את הסבל שאת חווה.. קשה, קשה מאוד... אכן כשהסבל גדול והעולם נראה שחור, זה מוציא את הטעם לחיות... מוכר לי מאוד... יאוש הוא תחושה קשה, יכול לרוקן ולהשמיט את הקרקע שמנסים לעמוד עליה...
כתבת שאינך יודעת איך להמשיך מהנקודה הזו.. אנחנו אכן הרבה פעמים בתהליך של עצמנו לא יודעים לאן להמשיך ואיך בכלל עושים את זה... זה קשה ומפחיד לא לדעת איך להמשיך.. זה נדמה לפעמים שיש רק שתי אופציות- למצוא את הדרך והכוחות להמשיך או לברוח ממנה... אבל ישנה עוד אופציה בעיניי והיא פשוט לראות שכרגע קשה לך מאוד מאוד ושאת לא יודעת איך ממשיכים וזה מה שיש... גילוי יפה שלי בתהליך היה שהתנועה וההמשך מתרחשת מעצמה גם אם איני יודעת איך ולאן...
ועוד דבר... אני מסכימה איתך שיש הרבה דברים לא טובים בעולם... אבל האם זה נכון שאין שום דבר טוב?... לדעתי כשהסבל פוחת מתאפשרת גם הראייה של הדברים הטובים ואפילו של הרבה דברים טובים שיש בעולם שלנו... אבל אני שומעת שהחוויה אצלך כרגע היא שהדברים הלא טובים ממלאים את הכל... וזו אכן חוויה קשה מאוד...
אפשר לשאול מה בכל זאת מחזיק אותך כרגע?
כאן איתך,
לצפיה ב-'חלומות היקרה..'
חלומות היקרה..
12/08/2017 | 22:02
28
קראת פעם את - אדם מחפש משמעות של פרנקל?
לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
23/07/2017 | 17:49
22

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-'עזרה מאנשים שהתאשפזו'
עזרה מאנשים שהתאשפזו
09/07/2017 | 18:51
8
176
שלום
יש לי חברה מאוד טובה שהמליצו לה להתאשפז במרכז להפרעות אכילה בתל השומר והיא מסרבת כי היא לא רוצה להלחם במחלה ואומרת שהיא לא מסוכנת.
האם יש כאן מישהו שיכול לספר איך שכנעו אותו או מה אפשר לעשות כדי שתבין שהיא חייבת עזרה וטיפול?
לצפיה ב-'היי ליטל'
היי ליטל
23/07/2017 | 22:23
92
רציתי לומר קודם כל שממש כל הכבוד שפנית ואת מחפשת עזרה עבור החברה... היא בטוח זקוקה לך גם אם אינה מראה/ רואה זאת...

אין לי אפשרות לספר ממקור אישי לגבי אשפוז... אבל כן אנסה לעזור...
אז אשאל כמה שאלות כדי לנסות להבין יותר את התמונה...
בת כמה היא? מי עוד בתמונה? האם הוריה רואים/ יודעים שיש בעיה? מי המליץ על אשפוז?
 איך היא רואה ותופסת את מצבה?
גם אם היא אומרת שמצבה לא מסוכן... תשאלי אותה אם היא מרגישה שקשה לה... כדי לפנות לטיפול לא חייב להיות מצב מסוכן, גם אם רק מרגישים שקשה, טיפול יכול להקל ולעזור עם הקושי..
אולי להציע לה להתחיל ממשהו אחר שהוא לא אשפוז אלא משהו מצומצם יותר?

לצפיה ב-'ליטל שלום'
ליטל שלום
24/07/2017 | 19:48
68
מצטרפת לקודמי- כל הכבוד לך על העזרה לחברתך, זה לא מובן מאליו.
הפרעת אכילה היא הפרעה מורכבת, שהרבה פעמים מי שמתמודד איתה בשלבים מסוימים עדיין לא רואה את המצוקה, ובעיקר הסביבה הקרובה היא שמתמודדת עם הקשיים. קשה מאד לראות את הסערה וההידרדרות כשאתה בעין הסערה...

שיעור התמותה מהפרעות אכילה הוא הגבוה ביותר מכל ההפרעות הנפשיות. כן בדיוק מה שקראת - הגבוה ביותר. אני סבורה שחברתך כרגע אינה בשלב שטיעונים רציונליים יכולים לעזור לה להבין את העובדות. האם תוכלי לתת יותר מידע עליה? האם היא קטינה או בגירה? כך אוכל להתייחס בצורה יעילה יותר.. 
לצפיה ב-'בתכלס'
בתכלס
24/07/2017 | 23:30
3
76
אי אפשר לעזור לה אם היא לא רוצה לעזור לעצמה
גם אם תצליחי להביא רוצה לאשפוז/ טיפול אין דרך לגרום לשיתוף פעולה
אני מכירה את המחלקה בתל השומר טוב מידי
אם יש לך שאלות ספציפיות מוזמנת..
לצפיה ב-'אפשר לשאול'
אפשר לשאול
30/07/2017 | 12:13
2
51
אז איך בסופו של דבר כן מגיעים לטיפול?
איך זה קורה מהחוויה שלך??

אני יכולה לומר על עצמי שאצלי זה התחיל באפיזודה אנורקטית ושם באמת לא הייתה מודעות לבעיה... אבל אחרי זמן קצר התחילה בולימיה ושם לא היה לי ספק שההתנהגות שלי ומה שקורה לי זה בעייתי ושזה לא משהו שהייתי רוצה להמשיך בו... כך שבמקרה שלי די מהר הגעתי לתובנה ורק חיפשתי עזרה... לקח זמן עד שמצאתי אבל מודעות הייתה לי..

אשמח לשמוע אם מתאים לך לשתף...
תודה
לצפיה ב-'לא יודעת...'
לא יודעת...
30/07/2017 | 22:31
48
אני כבר מלא שנים בטיפול ועדיין משקרת לדיאטנית...
לצפיה ב-'מה שכתבת הזכיר לי'
מה שכתבת הזכיר לי
31/07/2017 | 00:25
45
שגם לי היה שלב כזה. אבל אחרי זה היה שלב אחר שבו פתאום הצלחתי לראות איך ההובלה שלי את עצמי רק משאירה אותי בתוך לופ שאני לא יוצאת ממנו ואפילו מדרדר. וההבנה הזו הייתה כל כך מייאשת שהבנתי שאין לי טעם יותר להקשיב לעצמי ולהוביל את עצמי... כי אני מובילה לשומקום... וזה לא שבטחתי במטפלים שלי,  או האמנתי שיוכלו לעזור לי להרגיש טוב יותר.. אני זוכרת שאפילו פחדתי שיגרמו לי לחיות באשליה שטוב לי יותר ושזאת לא תהיה האמת... אבל הייתי בכזה מצב שלא היה לי איכפת כבר... ומתוך היאוש וחוסר האונים והתחושה שאין לי מה להפסיד כי ככה איך שאני עכשיו זה פשוט נורא החלטתי פשוט להתמסר, לעשות מה שאומרים לי,  להיות מובלת... מזה משנה לאן יובילו אותי?  יותר גרוע מעכשיו לא יכול להיות לי...
וככה פשוט עשיתי, ניתבתי את כל היכולת והחוזק של המשמעת העצמית שהייתה לי למשמעת כלפי הטיפול. לא מתוך אמונה בדרך שמובילים אותי בה אלא מתוך ההבנה שאין מה להפסיד כאן...
ולאט לאט פתאום גם נהיה טוב יותר... ולאט לאט התחלתי להאמין בדרך ובמטפלים והמשכתי...
וככה יצאתי מזה....
לצפיה ב-'אי אפשר לעזור לה לצערי'
אי אפשר לעזור לה לצערי
04/08/2017 | 11:34
1
56
היא צריכה לשכנע את עצמה. כל ניסיון שכנוע רק יכנס אותה יותר ויותר לתוך עצמה. ואם את רואה שהחברות שלך איתה מדרדרת אותך למקומות חולים, אני מציעה לך לצמצם או אפילו לנתק את הקשר איתה. חבל ששתיכן תטבעו בים. תדאגי קודם כול לעצמך.
לצפיה ב-'היי...'
היי...
04/08/2017 | 13:24
35
זו אמירה ממש ממש מצערת ש"אי אפשר לעזור לה" ואולי היא גם אמתית ונכונה...
אבל בכל זאת מה אמור אדם שרואה מול העיניים שלו מישהי או מישהו במצב כזה לעשות? פשוט להשאיר את זה ככה? להתנתק ממנו?
ברור שאם כמו שכתבת הקרבה משפיעה לרעה אז כן אדם צריך קודם כל לשמור על עצמו... אבל אם זה לא משפיע עליו לרעה אז מה בכל זאת הוא יכול לעשות? איכשהו נשמע לי שפשוט לראות את זה ולהשאיר את הבחורה לבד רק יכול לעשות גרוע יותר..

אולי אפילו לא לנסות לשכנע אותה אם זה רק יוצר התנגדות כמו שכתבת.. אבל כן להיות איתה, להיות בסביבה, להיות בקשר איתה, להראות שאיכפת ממנה ושהיא מעניינת, שאוהבים אותה... זה קשה מאוד לאדם שרוצה לעזור רק להיות שם ולא לנסות לשכנע ובכל זאת הנוכחות והפגנת האיכפתיות נראית לי חשובה ומשמעותית ואולי זה הכי טוב והכי הרבה שאפשר לעזור לה כרגע...

אשמח לשמוע מה את חושבת...
לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
09/07/2017 | 12:55
8

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'פרויקט שנועד לשפר את הטיפול בהפרעות אכילה בישראל זקוק לכם!'
פרויקט שנועד לשפר את הטיפול בהפרעות אכילה בישראל זקוק לכם!
08/07/2017 | 20:39
60
שלום.
שמי לירון כהן. אינני מטפלת ואינני מייצגת אף גוף טיפולי.
אני כאן בכדי להזמין אתכם להשתתף בפרויקט שמבוסס על עדות אישית של אנשים שחוו טיפול בהפרעות אכילה במטרה לשפר את איכות הטיפול שמוצע בארץ.

עברו שנים רבות, מאז שחליתי באנורקסיה בגיל 13. מאז שהחלמתי, תשע שנים מאוחר יותר, הבטחתי לעצמי שאעשה כל שביכולתי כדי לשפר את חייהם וסיכויי ההחלמה של אחי ואחיותיי במלחמה בהפרעות אכילה.
יש לי המזל הגדול שחברתי הטובה קרין עלי, אחד האנשים האיכותיים ביותר שאני מכירה, בחרה להקדיש את עבודתה לאותה המטרה.
קרין, שמבוססת באוניברסיטת אוקסופרד, הגיעה לישראל במיוחד על מנת ללמוד מכן ומכם כיצד לשפר את איכות הטיפול בהפרעות אכילה. אם את או אתה מעל גיל 18, סבלת מהפרעת אכילה בעבר או סובל/ת ממנה בהווה, ויש לך ניסיון עם מערכת הטיפול בהפרעות אכילה בישראל (כל טיפול), אנא שקלי/שקול להשתתף בפרויקט.
פרטי יצירת הקשר למתן פרטים כלול בהודעה, אך אנא הרגישו חופשיים לשלוח לי הודעה פרטית ואשמח לענות על כל שאלה.
זהו פרויקט חשוב שיש לו הפוטנציאל לעשות שינוי ממשי בחייהם של אנשים כמונו.
תודה, לירון.

הנה ההודעה הרשמית מקרין:
המחסור במרכזי טיפול להפרעות אכילה ידוע לכולנו. פרויקט חדש מבקש לערוך סדרה של מפגשים (קבוצות מיקוד), כדי לבנות תשתית להקמת מרכזי טיפול נוספים העונים לצרכי הקהילה. אם את/ה מעל גיל 18, ובעבר חווית טיפול להפרעות אכילה, או ניסית לגשת לטיפול (גם אם בהצלחה חלקית או ללא הצלחה), יתכן שפרויקט זה מתאים לך. בקבוצות המיקוד ינוהל שיח על חוויות ודיעות אישיות של כל המשתתפים בנוגע לנהלים ונגישות של מרכזי טיפול, וכמו כן על שינויים במערכת שעשויים לשפר את מתן הטיפול בארץ. בראש הפרויקט עומדת קרין עלי, חוקרת באנתרופולוגיה רפואית באוניברסיטת אוקספורד, בריטניה. למידע נוסף על הפרויקט: https://anthro.web.ox.ac.uk/sites/default/files/an...
 למידע נוסף על קרין: https://www.isca.ox.ac.uk/people/dr-karin-eli ;.ֿ
ליצירת קשר במייל, אם את/ה שוקל/ת להשתתף (ללא מחויבות), או למידע נוסף: karin.eli@anthro.ox.ac.uk .

לצפיה ב-'חרא לי'
חרא לי
06/07/2017 | 16:13
1
136
אני רוצה להיות רזה!!!
נמאס לי מהטיפול ומזה שכולם שמחים שעליתי במשקל
לא רוצה את זה
רוצה להיות רזה!
שונאת את המשקל יעד שלי, הוא ענקי!!!
אני רוצה לצום כל השבוע!
איך אני יכולה להמשיך לחיות ככה כשאני כלכך שמנה?
אני שונאת את עצמי ואת הגוף שלי כלכך! באמת שאני לא יודעת מאיפה יהיו לי את הכוחות לאכול השבוע...
אי רואה את הגוף שלי ואני פשוט רואה שומן שומן ושומן! איכס!!
לא יודעת מה לעשות
לצפיה ב-'טריגר'
טריגר
09/07/2017 | 18:35
97
ברוכה הבאה - קודם כל! 
אני אפתח בזה שכתבת דברים רבים שעלולים להוות טריגר לקוראים וקוראות פה בפורום, ולעורר בהם רגשות ותחושות מאד לא נעימים, ולכן אני מבקשת שתביני ולהתחשב להבא באופן שבו את מנסחת את הודעותייך. אני לא רוצה להסיר את ההודעה משום שאני רוצה לחזק את העובדה שכן בחרת לשתף ואני מקווה שנוכל לעזור לך פה בפורום!
נשמע שאת מאד מוצפת.. ואולי כועסת גם אפילו? וואו הפער הזה בין מה שהמשפחה והסביבה מצפה לבין מי שמתמודדת עם הפרעת האכילה הוא עצום, בלתי נסבל לפעמים.. אני חושבת שאת לא צריכה לחשוב לטווח רחוק של שבוע, זה ממש לעבור מיום ליום מרגע לרגע רק לחשוב כרגע מה את צריכה לעשות, אחרת זה מבהיל מדי. משתק מדי.
מה יכול לעזור לך? 
לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
26/06/2017 | 13:11
7
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-'טווח משקל באנורקסיה חמורה ומתמשכת'
טווח משקל באנורקסיה חמורה ומתמשכת
25/06/2017 | 18:20
115
חברים וחברות יקרים ויקרות,

בשבוע שעבר התקיים כנס הפרעות האכילה השנתי בביה"ח הדסה עין-כרם, המיועד לאנשי הטיפול בתחום הפרעות האכילה, על מנת להתעדכן בספרות המחקרית העדנית, בטיפולים השונים וביעילותם וכדומה. 
בעיני, אחת ההרצאות המרתקות הייתה בנוגע להפרעת אכילה חמורה, מתמשכת ו"כרונית", כפי שנקראת ב"שפה העממית". הכוונה לבוגרות אשר מתמודדות עם אנורקסיה נרבוזה במשך עשרות שנים, וכמובן שהטיפול יהיה שונה מטיפול בנערה , אישה צעירה וכדומה. החידוש היה בכך שישנו איזשהו שינוי כיוון לגבי כך שמי שעשרות שנים מתמודדת עם הפרעת האכילה ומתקשה לשמור על טווח המשקל שלה (והכוונה למקרים הקיצוניים והמתמשכים - לאחר טיפולים רבים בסוגים שונים של טיפול, ולא למקרים בהם קיים קושי לשמור על טווח המשקל גרידא), אזי יקבעו את טווח המשקל יחד עם המטופלת עם הפרעה זו, גם אם יהיה BMI נמוך מהממוצע. 
חשוב לציין, כי אכן מדובר במקרים מסוימים, ומרבית המחקרים מראים כי הגעה לטווח המשקל שנקבע ושמירה עליו מהווה פרוגנוזה חיובית יותר להחלמה או שיקום מהפרעת האכילה. 
מהמקום שלי כמטפלת, אני מרגישה לעתים ממטופלות (בשלבים התחלתיים או רגרסיביים יותר בטיפול) שהן מרגישות ש"כל מה שאני רוצה זה שישמרו על המשקל ואז הפרעת האכילה תיפתר". שמירה על משקל תקין זה כמובן תנאי הכרחי לטיפול בהפרעת אכילה, אבל לא תנאי מספיק! בעיני, הוא עשוי לסמל את הכוחות שיש לנערה או לאישה המתמודדת עם הפרעת האכילה להתמודד איתה, שכן בכך ששומרת על משקל זה מעיד בין היתר על כך שהיטיבה להתמודד עם הדחפים העוצמתיים, בין היתר. בנוסף, הוא מעמת עם החרדה הגבוהה שמציפה ככל שמתקרבים לטווח. 
אשמח לדעתכם/ן או חוויותיכן/ם. 

לצפיה ב-'אזהרת טריגר: חשד לפגיעה מינית בילדות'
אזהרת טריגר: חשד לפגיעה מינית בילדות
14/06/2017 | 19:17
1
109
שלום,

שמי כנרת טל, אני דוקטורנטית במחלקה לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בן גוריון, אני עורכת מחקר בנושא התמודדות עם חשד לפגיעה מינית, בו אני רוצה לבדוק את חוויית ההתמודדות עם חשד לפגיעה מינית של נשים וגברים שיש או היה להן/ם בעבר חשד שהן/ם עצמן/ם נפגעו מינית בילדותן/ם או נערותן/ם. ההשתתפות במחקר מיועדת לנשים וגברים בנות/בני 21 ומעלה שיש או היה להן/ם בעבר חשד שנפגעו מינית בילדות או בנערות, והיא כוללת פגישת ריאיון בת כשעתיים במהלכה אנו משוחחות/ים על החשד וההתמודדות עימו. למשתתפות/ים מובטחת אנונימיות מלאה. נשים/גברים המסכימות/ים להתראיין למחקר או לקבל פרטים נוספים מוזמנות/ים לפנות אלי בטלפון 054-6969919, או בדוא"ל tki@post.bgu.ac.il

לצפיה ב-'מה המטרה?'
מה המטרה?
05/08/2017 | 02:56
29
מה הרווח שלמענו ירצו להשתתף?
תרומה להבנת הטיפול בעתיד? עזרה אישית בשבילך? נראה שאת מבקשת משהו שיכול להיות ממש קשה למשתתפים, ולא מסבירה למה שירצו לעשות זאת, או מה התמיכה שיקבלו. סליחה אם הגזמתי, אבל זה מה שעלה לי בצורה חזקה כשקראתי את ההודעה שלך.
לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
07/06/2017 | 13:47
15

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'אכילה בלילה'
אכילה בלילה
27/05/2017 | 21:12
6
169
היי..
אני חדש בפורום, ואשמח לקבל כאן תמיכה..
המצב הוא, וזו לא בדיוק הבעייה, שאני נהנה מלאכול בלילה, אני לא נהנה מאוכל במהלך היום, והזמן האידיאלי עבורי זה בשעה מאוחרת כשאין הפרעות חיצוניות (אנשים, עבודה, וכו'), ואפשר להתמקד באוכל ובמה שאתה רוצה, שכן המשימות והכל נגמרו להיום.

קיבלתי את זה שהארוחה העיקרית שלי תהיה בשעות המאוחרות, ולכן במהלך היום אני אוכל פחות.

הבעיה שלי היא שלאחר שסיימתי לאכול את הארוחה שתכננתי בלילה שבהחלט משביעה אותי, אני מגיע למצב שאני מחפש סיפוק נפשי ולכן אוכל כל מיני דברים שמנים שיספקו אותי ועוצר רק כשכואבת לי הבטן מרוב עומס, זה מגיע לצריכה של מעל 1 ק"ג של מזונות שמנים.

אני עברתי שוב לילה כזה אתמול, ואני סחבתי הרגשה גרועה למשך כל היום.

אשמח לקבל טיפים איך למנוע את האכילה המיותרת שתמיד מגיעה לאחר הארוחה המתוכננת, והיא רק לצורך סיפוק נפשי, ולא לצורך של שובע, שכן הארוחה המתוכננת בהחלט ממלאת את הצורך ה"קיומי" שלי מבחינת אוכל.

תודה.
לצפיה ב-'שלום...'
שלום...
30/05/2017 | 00:28
86
שאלה, האם אתה בטיפול?
כי זו היתה מבחינתי האפשרות הראשונה לומר לך, לחשוב על זה עם המטפל/ת שלך...
ומחשבה נוספת, אולי אתה רעב? כלומר, הבנתי שמבחינת הצורך כמות הקלוריות שאכלת בארוחה אמורה להספיק, אך כשאנחנו צמים יום שלם, או כמעט צמים, לגיטימי להרגיש רעב, ולוקח זמן לגוף להבין שהצום נגמר ואפשר להרגע... ובפרט שזה חוזר על עצמו, יתכן שזה מנגנון של הגוף להיערך להרעבה שתתחיל עוד כמה שעות...
אני לא איזה אשת מקצוע בתחום, משהו מזה נראה לך קרוב?
לצפיה ב-'ברוך הבא'
ברוך הבא
31/05/2017 | 13:30
68
תודה ששיתפת.
כמה זמן דפוס האכילה הזה נמשך? האם הוא היה קיים מאז ומתמיד או שהחל בזמן האחרון? ואם כן, כדאי להבין זאת...
מצטרפת לשאלה של פנס האם אתה בטיפול פסיכולוגי על מנת לדעת היכן אתה עומד כרגע...
כאשר הגוף נמצא במצב של הרעבה (גם אם קלה) הוא לרוב ילמד לפצות על כך בבולמוס אכילה (התקף אכילה - אכילה בכמות גדולה יותר באופן במשך זמן קצר יחסית בהשוואה לנורמה). 
לצפיה ב-'אכילה בלילה.'
אכילה בלילה.
08/06/2017 | 17:12
3
76
אתה מתאר במדוייק את דפוס האכילה שלי מאז שאני זוכר את עצמי.
לפני כשנה חיפשתי בגוגל "לרדת במשקל" ולמזלי השם שקפץ למול עיני היה 
או.איי ישראל. אכלני יתר אנונימיים. מתוך סקרנות נכנסתי לאתר שלהם , ומאחר והדגישו שם שהתכנית שלהם אינה עולה כסף, החלטתי לתת לזה צ'אנס והלכתי לפגישה באזור מגורי.
מאותו יום , חיי קיבלו תפנית שממש לא ציפיתי לה. גיליתי קבוצה די גדולה של אנשים
שסובלת מסימפטומים דומים של אכילה כפייתית( לא רציונלית). וכולם "עובדים"
את אותה התכנית שנקראת 12 הצעדים ו 12 המסורות שבמקורה נוצרה עבור 
אלכוהוליסטים אנונימיים בארה"ב. לקבוצות מגיעים אנשים מכל שכבות האוכלוסיה, שהמשותף להם הן בעיות אכילה. המעניין ביותר הוא שיש שם כאלה שכבר חברים בתוכנית 10 20  וגם 30 שנים.
עבורי התכנית עובדת, אני עדיין (ותמיד אהיה)אכלן כפייתי , אבל חיי הפכו לשקטים ורגועים. הרבה יותר קבלת האחר ושמחת חיים, ודרך אגב השלתי ממשקלי כ 20 ק"ג תוך שנה,וממש אין יותר אכילה לילית ו/או בולמוסים.
שווה לנסות : או איי ישראל בגוגל.
לצפיה ב-'שלום ושבוע טוב לכולם '
שלום ושבוע טוב לכולם
10/06/2017 | 23:05
2
62
גם אני חדשה כאן ומקווה לעשות טוב לאחרים ולקבל טוב גם מכם. גם אני הגעתי לקבוצה של או איי וגם במקרה, רציתי להתחיל בשומרי משקל וכשירדתי לדואר מצאתי פלייר עם פרסומת לאו איי השתתפתי בפגישות מעל שנתיים לא הצלחתי לרדת אפילו גרם (ליתר דיוק עליתי) עד ששמתי לב שרוב הדברים מאוד מפריעים לי ונתחיל בחוסר דיוק של ה"חינמי" הספרות עולה מאוד ביוקר (בסביבות ה-45 שח לספר) כל שבוע תורמים 15 שח שיוצא 60שח לחודש ו780שח בשנה(15 שח X52 שבועות). אסור להגיד שמות של מאכלים אפילו חסה,האנונימיות היא לא בדיוק...אני גרה במקום שכולם מכירים, בערך, ואז אנשים שלא בדיוק רציתי שידעו יודעים שאני משתתפת בזה. אסור לדבר על משהו, אפילו מעניין מאוד וקשור להתנהגותינו, אם זה לא מהספרות שהם מפרסמים,אבל אולי אני הבעיתית.
מקווה שפה אמצע מה שאני מחפשת: אנחנו לא מכירים, לא יכולים לרכל אחד על השני אין בעיה בלספר את האמת ואפשר לעזור אחד לשני. בהצלחה לכולנו
לצפיה ב-'גם אם את חושבת שונה ממני ,עדיין מכבד את דעתך.'
גם אם את חושבת שונה ממני ,עדיין מכבד את דעתך.
11/06/2017 | 12:19
1
42
ואפילו אוסיף שגם אני חושב שמי שמגיע לפגישות אך לא עושה את כל 
הצעדים, ואינו משתמש בכל הכלים, סיכוייו לרדת במשקל אינם מזהירים.
הגעה לפגישות, זה שימוש בכלי אחד מתוך תשעה כלים שיש לנו, בנוסף 
ל12 צעדים + 12 מסורות על פיהם אנחנו מנסים לפעול. עצם קיומה של העמותה 
כבר עשרות שנים , כנראה שאומרת משהו.
ולעניין התרומה:, חבל ששכחת להוסיף כי זו רק המלצה לתרום. מעולם לא חויב אדם לתרום, ואלה שאינם יכולים/מעונינים לתרום מקבלים יחס שווה.
להזכירך כי העמותה מקיימת את עצמה ללא תמיכה חיצונית מתוך עקרון.
ומה לעשות , מקום הפגישה/ הקפה/הספרות עולים כסף.
אני אישית אמשיך לאהוב ולקבל אותך כמי שאת ,ואאחל לך הצלחה בכל דרך שתבחרי לטפל בבעיתך.
אכלן כפייתי

לצפיה ב-'תודה!! מכבדת אותך ואחד הדברים החיוביים שלמדתי באו אי זה'
תודה!! מכבדת אותך ואחד הדברים החיוביים שלמדתי באו אי זה
11/06/2017 | 14:27
40
שאפשר להסכים שלא מסכימים ולהמשיך לאהוב.
לצפיה ב-'אין לי מה להפסיד (זה לא אומר שחייבים לקרוא)(טריגר צמצומים)'
אין לי מה להפסיד (זה לא אומר שחייבים לקרוא)(טריגר צמצומים)
18/05/2017 | 22:08
3
219
מלא זמן לא רציתי לכתוב. כי די, כמה אפשר. והכבדתי כאן מספיק.
ועבר זמן, ואני במצב די רע. אז כן כותבת. ומתנצלת.
לא הייתי אף פעם בכזה מצב, שברתי שיא, או שפל, של עצמי.
ומה? לא רע לי, רוב הזמן אני מרגישה טוב.
יש מצב שקצת איבדתי שליטה כי לא ממש מצליחה לעמוד בהחלטות קטנות שצצות מדי פעם עם הבזק של הגיון. האמת גם לשמר את המצב הקיים פחות מצליחה.
ומה שהכי חרא כאן, זה שאני בתקופה שנמצאת די לבד, יש מטפלים אבל לא חברים/חברות, אז פחות נפגשת בקול של ההגיון והנורמה במשך היום. וממשיכה ברצף של ההדרדרות.
אני לא מטומטמת, מסוגלת להיות הגיונית, אבל בקטע הזה של האוכל ההגיון לגמרי נעלם. אני משוכנעת שהפעם זה יוכל לעבוד, אוכל לשרוד ככה במינימום הלא שפוי הזה.
או שכן מטומטמת.
לצפיה ב-'פנס יקירה'
פנס יקירה
31/05/2017 | 13:25
2
81
תודה ששיתפת, נשמע שמאד קשה לך...
זה לא פשוט לצאת מחוויית הבדידות, לוקח המון זמן, סבלנות, עבודה קשה.. זו חוויה מאד שואבת.. 
אין לי ספק שזה משפיע על האכילה. מה יכול לעזור לך לדעתך? 
לצפיה ב-'הכי נראה לי להתעלם'
הכי נראה לי להתעלם
01/06/2017 | 15:19
1
78
כלומר להמשיך לאכול, להשתדל לא לצמצם,
אבל לא לתת לזה יותר משקל.
בטיפול הפסיכולוגי עולים תכנים קשים, ועם העוסית אני מנסה להתמקד בדברים מעשיים שאוכל לקדם. חושבת שכאשר סדר היום שלי יהיה יותר יציב אוכל לשחרר קצת מהשליטה באוכל.
לא יודעת אם אני לגמרי צודקת כי יחד עם זה שאני מרגישה שומרת על המינימום הנדרש אני עדיין יורדת במשקל והדיאטנית לא מרוצה.
לצפיה ב-'המטרה שלך'
המטרה שלך
10/06/2017 | 10:00
39
לא צריכה להיות לרצות את הדיאטנית - שימי לב מה כתבת. המטרה שלך צריכה להיות לרצות את עצמך בסופו של דבר ורק זה יוביל לדרך הנכונה עבורך.
הדיאטנית, העוסית, הפסיכולוגית - כולן כלי עבורך שנועד לעזור לך, לא שאת צריכה לעזור ולרצות אותן.
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
15/05/2017 | 12:26
20
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'מה שלומכן/ם?'
מה שלומכן/ם?
24/04/2017 | 15:08
100
ריק פה אבל אתן/ם כאן.
אולי אפשר לשתף? גם אם קשה, גם תקווה...
(רציתי לכתוב אבל כמה יכול פורום אחד להיות מלא באדם אחד? )
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
09/04/2017 | 16:56
9
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'היי'
היי
03/04/2017 | 18:25
1
147
אז עברו כמה שנים טובות מאז שכתבתי (השתמשתי גם בניק אחר). נחמד לראות שהפורום חזר להיות יותר פעיל ולהכיר כמה מהניקים.
היה לי תקופה יותר טובה. שבו יכלתי להרגיש מה זה לחיות כשההפרעת אכילה עדיין איתי אבל משנית.
בחצי שנה האחרונה, ההפרעה יותר דומיננטית. יש תנודות בין אנורקסיה לבולימיה. ונמאס לי מזה. מרגישה שבחיים לא אוכל לצאת מזה. גם אם יותר טוב זה עדיין ותמיד יהיה חלק ממני. וזה מייאש.
מדברים איתי על אשפוז יום. אני כ"כ בטראומה מהאשפוז האחרון שלי למרות שאשפוז יום הוא שונה, לא יכולה לחשוב על זה. אבל יודעת בו זמנית שאני הורסת את הגוף ומזיקה לעצמי יום יום.
מיואשת בטירוף....
סליחה על השיתוף (אבל הייתי חייבת....)
לצפיה ב-'ברוכה הבאה (שבה :) ) לך פרח'
ברוכה הבאה (שבה :) ) לך פרח
08/04/2017 | 19:55
74
אני מנסה להסתכל על מה שכתבת ואיך שכתבת ובמה בחרת להתחיל - ואת התחלת בזה שאת יודעת מה זה לחיות עם הפרעת אכילה בנסיגה, או רדומה נקרא לזה... אני חושבת שזה משמעותי. אפילו הגדרת את זה כתקופה טובה יותר. 
את מתארת שהפרעת האכילה באה בגלים- לפעמים גלים  של הפרעת אכילה שבאים ושוטפים ומציפים ולפעמים תקופה של רוגע, שפל ללא גאות, שאת לרגע יכולה להרגיש איך זה בלי הפרעת אכילה. 
אז בשביל התקופה הזו של הרוגע את צריכה לעבוד מאד מאד מאד מאד קשה ולטפל בעצמך, נכון זה מייאש וזה מתסכל.. באמת זה פשוט לא הוגן... אבל אני חושבת שזה עדיף על האלטרנטיבה, ובגלל שהפרעת האכילה תמיד תהיה חלק ממך אז לתת לה לכלות את כולך. 
אני יכולה להבין את החרדה שלך מלהיכנס שוב לאשפוז אם את מגדירה את האשפוז הקודם כטראומטי, ועדיין אני מרגישה צורך עז להגיד לך - תבחרי בעצמך! תבחרי בחיים! 
ייאוש בעיני הוא לא רגש, הוא יותר כמו עמדה, אפילו מקום מפלט אכזרי ובו זמנית נעים.. אני מסכימה שיש נערות ונשים שמתמודדות עם הפרעות אכילה והיא תמיד תהיה חלק מהחיים, לכן לא חושבת שלצאת מזה זו הגדרה נכונה, יותר כמו להשתקם, ללמוד לחיות איתה. 

לצפיה ב-'בולוסי אכילה'
בולוסי אכילה
24/03/2017 | 15:32
1
179
אני כבר סובלת שנתיים מהפרעות אכילה שמאפיינות ביום יומיים בשבוע שאני אוכלת הרבה, בזמן קצר. בדכ מלווה בכאבי בטן, לא מרגישה תחושת שובע או סיפוק
לצפיה ב-'ברוכה הבאה :)'
ברוכה הבאה :)
25/03/2017 | 13:09
68
האם זו הפעם הראשונה שאת משתפת בכך?
לצפיה ב-'מחקר חשוב בנוגע להחלמה מאנורקסיה'
מחקר חשוב בנוגע להחלמה מאנורקסיה
20/03/2017 | 10:20
133

שלום,
כחלק מהתזה שלי בפסיכולוגיה קלינית במרכז האקדמי רופין אני חוקרת ליווי במהלך ארוחות כחלק מהטיפול באנורקסיה, נושא חשוב שיכול לקדם את ההבנה שלנו את אותן מתמודדות. אני מחפשת בנות, מעל גיל 18, שהחלימו מאנורקסיה והינן בריאות לפחות שנה, אשר קיבלו טיפול מקצועי שכלל ליווי בארוחות. ברצוני לשמוע וללמוד על החוויה האישית שלהן בליווי זה. 
מי שמתעניינת אשמח אם תיצרו איתי קשר, אוכל לספר יותר ולהציג את עצמי, תודה!! - לקרן ישראלי 050-8427114,kerenisraeli123@gmail.com.

לצפיה ב-'כתבה ששופכת אור - פורסמה ב"הארץ" על ידי עידו אפרתי'
כתבה ששופכת אור - פורסמה ב"הארץ" על ידי עידו אפרתי
18/03/2017 | 09:48
137
לצפיה ב-'כרונית (ט')'
כרונית (ט')
13/03/2017 | 21:20
3
220
השבוע זכיתי רשמית בטייטל
איזה כיף
אין לי כוח לחיות בתוך עצמי יותר
שוב לא לאכול שוב לחתוך שוב לבד
מה הטעם להמשיך בכלל?
הרי כבר אין תקווה שמשהו אי פעם ישתנה
לצפיה ב-'טייטל זה עדיין'
טייטל זה עדיין
18/03/2017 | 09:43
2
116
רק טייטל. וטייטל הוא ניתן לשינוי, גם אם כרגע עומד בעינו. 
תנסי לא לתת משמעויות עוצמתיות יותר ל"כרונית" יותר ממה שזה - רק מילה שאמורה לתאר את המצב כדי לעזור לך להתמודד בצורה הנכונה והמועילה ביותר - ולא מעבר. בטח לא אם זה מושך אותך ככה אחורה. 
נכון, אי אפשר לשנות את העבר, וזה מבאס, אבל אין ספק שאת יכולה להתחיל לעבוד על העכשיו ועל העתיד. המילה כרונית מתארת את מה שהיה עד עכשיו ומה שממשיך, וזה בהחלט בר-שינוי.
את חייבת את התקווה הזו, את קמצוץ התקווה כדי שכן תוכלי לפעול לשינוי. זיק של תקווה שאת מסוגלת... זה לא אומר בשום אופן שזה לא יהיה קשה, אולי הכי קשה שיש, אבל עדיין אפשרי. 
את צריכה ברגע זה לחשוב על כל הדברים שנותנים לך מוטיבציה, יעדים - רחוקים וקרובים, ולהשוות לכל הפעמים שעברת דברים קשים וטראומטיים (אף אחד מאיתנו לא חסין מהם) והתמודדת איתם - אחרת לא היית פה כותבת את ההודעה הזאת. 
לצפיה ב-'הבעיה שנגמר הכוח'
הבעיה שנגמר הכוח
18/03/2017 | 15:54
1
107
אחרי הרבה שנים של מאבק באמת שכבר לא נשאר כוח
כל פעם לנסות שוב ושוב ושוב
כמה אפשר?
לצפיה ב-'לא להיאבק'
לא להיאבק
25/03/2017 | 13:08
75
זה בסדר גם להיות לגמרי בתוך זה.. להרגיש לא בסדר ולא טוב.. אני לא יודעת מספיק טוב מה נותן לך כוחות ומה שואב אותם? 

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום טיפול CBT
פורום טיפולי CBT
היבטים- פסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית
מרפאת היבטים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה